Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Žmonės
2015-02-28 14:00

Naktinės spėlionės: ar kūno kojinė prakirpta reikiamose vietose?

1|26

Klaipėda trankiomis linksmybėmis skuba atsisveikinti su paskutiniu žiemos mėnesiu. Ir vaikinai, ir merginos žavėjosi šokėja ir patyliukais sprendė, ar jos efektingame aptemptame rūbe yra skylutės strateginėse vietose...Kas jau įsigiję šį rūbą įsimylėjėlių žaidimams, viską puikiai žino. Daugiau Lietuvos ir užsienio garsenybių gyvenimo naujienų – mūsų „Facebook“ paskyroje!


2015-02-28 13:44

Natalija Bunkė savo apsilankymu nustebino klubo svečius

10|74

Bučiniai – net ir merginų, muzika, dviprasmiški žvilgsniai, juokas – tokiame šurmulyje, kokteilių bare „Pantera“, naktį praleido dainininkė Natalija Bunkė. Jos gerbėjai dėl to tik plotų rankomis – juk reikia ir šiai supermoteriai kada nors pasilinksminti pačiai, o ne tik linksminti kitus.


2015-02-28 13:39

Klubas, kuriame užtenka liemenėlės

7|61

Vilniaus naktiniame klube „Exit“ buvo karšta – kai kurioms panelėms užteko tik liemenėlės. Kokios to pasekmės? Siautulys visą naktį! Daugiau Lietuvos ir užsienio garsenybių gyvenimo naujienų – mūsų „Facebook“ paskyroje!


2015-02-28 13:10

A. Jagelavičiūtė būsimus stilistus subūrė stilingam filmui

45|41

Darganotą penktadienio vakarą naujo TV3 televizijos projekto „Aš – stilistas!“ vedėja tapusi stilistė Agnė Jagelavičiūtė visus dvylika dalyvių ir daugybę stilingų bičiulių pakvietė į laidos pristatymo vakarėlį.


2015-02-28 10:09

Vilniuje duris atvėrė nauja originali vieta

29|43

Penktadienio vakarą senamiesčio širdyje duris svetingai atvėrusi dizainerių krautuvėlė „Baltas Miškas“ sudomino ir žinomas sostinės damas. Į atidarymo vakarėlį atvyko Vaida Venckutė, Lolita Bytautaitė, Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė, Rasa Martens, Dovilė Filmanavičiūtė bei Vytaro Radzevičiaus dukra Augustė.


2015-02-28 09:03

Nėr gražiau už seksualias merginas, naktį virstančias angelais

16|40

Penktadienio naktį „Grand“ klubas Vilniuje virto tikru rojumi, nes čia buvo galima gėrėtis neapsakomo grožio angelais. Angeliško grožio šokėjos, seksualieji barmenai ir sausakimša šokių aikštelė nepaliko nė vieno abejingo apsilankiusiojo. Daugiau Lietuvos ir užsienio garsenybių gyvenimo naujienų – mūsų „Facebook“ paskyroje!


2015-02-27 19:14

Kino teatre „Multikino“ – stilingas A.Jagelavičiūtės vakarėlis

5|40

Darganotą penktadienio vakarą naujo TV3 televizijos projekto „Aš – stilistas!“ vedėja tapusi stilistė Agnė Jagelavičiūtė visus dvylika dalyvių ir daugybę stilingų bičiulių pakvietė į laidos pristatymo vakarėlį. Prekybos centro „Ozas“ kino teatre „Multikino“ prie vyno taurės virė diskusijos apie stilių, o keturiolika atrinktų laidos dalyvių, charizmatiškų asmenybių, stebino itin originaliais apdarais.


2015-02-27 17:10

K. Zvonkuvienė trispalves apyrankes pynė gimtojoje mokykloje

5|7

Pilietinės iniciatyvos „Lietuvai ir man“ ambasadorė Katažina Zvonkuvienė, Lietuvos dvidešimt penktojo gimtadienio proga pasipuošusi simboline trispalve apyranke, aplankė savo vaikystės – Medininkų Šv. Kazimiero vidurinę mokyklą. Susitikusi su moksleiviais dainininkė kartu pynė Lietuvos vėliavos spalvų apyrankes, kalbėjosi apie meilę savo šaliai ir pasakojo kaip svarbu kartu kurti vieningos šalies ateitį.


2015-02-27 13:43

Parduotuvės atidaryme – ir buvusi A. Chošnau mylimoji A. Žiliūtė

29|37

Ketvirtadienio vakarą, daugumos nuostabai, viename sostinės renginių pasirodė retai viešumoje matoma buvusi dainininko Alano Chošnau mylimoji Aida Žiliūtė. Ji, kaip ir dar keletas žinomų žmonių, nusprendė apsilankyti neeilinėje kavos degustacijoje.


2015-02-27 11:40

Garsios moterys pasinaudojo proga pasižvalgyti į nuotakų suknias

40|29

Į dizainerės Aurelijos Beliakaitės vestuvinių suknelių kolekcijos pristatymą sostinės „Pirklių rūmuose“ rinkosi garsios šalies moterys. Jos nepraleido progos paganyti akis į naujausias nuotakų madų tendencijas.


2015-02-26 21:32

V. Jakutienei pateiktas kaltinimas dėl grasinimo susidoroti

106|2

Ketvirtadienio rytą „Naujųjų pupyčių“ atlikėja leido policijos komisariate. Šį nemalonų vizitą moteris turėjo atlikti dėl jai pateikto skundo. Ji kaltinama grasinimu susidoroti su vienu vyru, kuriam neva pagrasino socialiniame tinkle.


2015-02-26 13:05

Svaras su moksleiviais pynė trispalves draugystės apyrankes

3

Likus kelioms savaitėms iki Lietuvos Nepriklausomybei sukaks lygiai 25-eri metai, akcijos „Lietuvai ir man“ ambasadoriai lanko mokyklas ir kartu su moksleiviais pina trispalves draugystes apyrankes, kurios papuoš ne tik pynėjų riešus, bet ir specialiai šiai progai sukurtą Gediminaičių stulpų konstrukciją Nacionalinėje dailės galerijoje.


2015-02-26 11:48

Nauji „Issey Miyake“ kvepalai į barą viliojo žinomas moteris

34|37

Į naujausių mados namų „Issey Miyake“ kvepalų pristatymą savo garbingus svečius „Kristiana“ parduotuvė trečiadienio vakarą pakvietė neįprastai. Naujausius japonų dizianerio sukurtus aromatus svečiai uodė sostinės naktiniame bare „materialistė“, o kvietimas žadėjo išskirtinį vakarą – su tarptautinėmis oro linijomis „Issey Miyake“ kvietė skristi į pažintį.


2015-02-26 09:59

Nauja kolekcija sudomino gražuolę Š. Jasikevičiaus draugę Anną

35|44

Kviestinė publika trečiadienio vakarą skubėjo į Kaune Laisvės alėjoje įkurtą naują dizainerės Loretos Looren drabužių saloną „WD Loreen“. Iki šiol su šios kūrėjos darbais buvo susipažinę Paryžiaus, Sankt Peterburgo, Diuseldorfo, Rygos, Berlyno mados gurmanai. Lietuviai su Loretos kūryba supažindinti pirmą kartą.


2015-02-25 23:11

Monika Šalčiūtė atskleidė, kaip pasidaryti tobulą asmenukę

47|12

Trečiadienio popietę Vilniuje atidaryta pirmoji asmenukių paroda mūsų šalyje. Jos veidas – socialinių tinklų žvaigždė ir tikra asmenukių ekspertė Monika Šalčiūtė. Ji pademonstravo, kaip pasidaryti tobulą asmenukę: telefoną pakreipti šonu taip, kad nusikirptų pakaušis. Asmenukėje, anot Monikos, turi matytis ne tik veidas, bet ir dalis kūno.


Populiariausi per 24 val.