Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Žmonės
2014-08-20 22:24

Šokėjas Vytautas Mackonis dukrai parodė, kur pasipiršo jos mamai

12|2

Trumpom atostogom į Monaką pas žmoną Nataliją ir dukrelę Penelopę išvykęs šokėjas, grupės „Džentelmenai” narys Vytautas Mackonis savo „Facebook“ paskyroje pasidalino itin asmeniškais prisiminimais. Vaikinas patalpino nuotrauką, kurioje jis ant rankų laiko besišypsančią mažylę Penelopę, ir stovi būtent toje vietoje, kur pasipiršo savo mylimajai Natalijai.


2014-08-20 22:23

Didžiakrūtė Erika Santos apliejo save lediniu vandeniu

86| 

Pasaulį apėmusi ledinio vandens pilstymo ant savęs manija (angl. „Ice Bucket Challenge“) neaplenkė ir ekstravagantiškosios lietuvių verslininkės Erikos Santos. Majamyje gyvenanti šešių vaikų mama padėjo ledinio kibiro iššūkį priėmusiems „Technon Tactical“. Erika iššūkio estafetę perdavė legendiniam krepšininkui Dennisui Rodmanui, su kuriuo E.Santos sieja šilta draugystė.


2014-08-20 22:22

Agnė Grigaliūnienė su vyru Simonu jau sūpuoja dukrytę

47|3

Buvusi televizijos laidų vedėja, komunikacijos įmonės „Olive“ bendraturtė A.Grigaliūnienė ir jos vyras Simonas jau gyvena džiugiomis naujienomis – jiedu jau susilaukė mažylės. Šią laimingą dieną juos jau sveikina draugai ir artimieji.


2014-08-20 15:35

Ledinio vandens kibiro iššūkį Vytenis Sinkevičius metė premjerui

18|2

ALS fondo sugalvotas ledo kibiro iššūkis – aukok arba apsipilk kibiru ledinio vandens sparčiai plinta ir Lietuvoje. Radiocentro laidų vedėjas Vytenis Sinkevičius nepabūgo pačiu tikriausiu ledu atskiesto vandens ir sugalvojo, kas turi iš jo perimti estafetę.


2014-08-20 12:21

Jevgenijui Šuklinui gyvenime trūksta tik aukso ir meilės

18|2|

Kanojininkas Jevgenijus Šuklinas (28 m.) maksimalistas: jeigu dirbti, tai iš visų jėgų. O jeigu kurti šeimą – jai taip pat reikia atsiduoti visa širdimi. Kito varianto sportininko gyvenime nėra ir negali būti. Ką tik pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate iškovojęs bronzos medalį jis nenuleidžia rankų – aukso medalis yra jo gyvenimo tikslas ir variklis, rašo žurnalas „Stilius“.


2014-08-20 11:47

Gražuolės Karolinos Ignatavičiūtės akimirkos kūdikių namuose

3|31

„Po šios praktikos galutinai susidėliojau vertybes“, – sako konkurso „Mis Lietuva 2014” finalistė Karolina Ignatavičiūtė, šią vasarą dirbusi su likimo nuskriaustais vaikais. Vilniaus kolegijoje kineziterapijos mokslus studijuojanti 20-metė vilnietė K.Ignatavičiūtė tris savaites atliko praktiką Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namuose.


2014-08-20 11:40

Sportininko Jevgenijaus Šuklino fotosesija žurnalui „Stilius“

3|27

Kanojininkas Jevgenijus Šuklinas (28 m.) maksimalistas: jeigu dirbti, tai iš visų jėgų. O jeigu kurti šeimą – jai taip pat reikia atsiduoti visa širdimi. Kito varianto sportininko gyvenime nėra ir negali būti. Ką tik pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate iškovojęs bronzos medalį jis nenuleidžia rankų – aukso medalis yra jo gyvenimo tikslas ir variklis, rašo žurnalas „Stilius“. Pateikiame žurnalo fotosesiją.


2014-08-20 11:11

Našlaičius glosto gražuolės K. Ignatavičiūtės rankos

29|31| 

„Po šios praktikos galutinai susidėliojau vertybes“, - sako konkurso „Mis Lietuva 2014” finalistė Karolina Ignatavičiūtė, šią vasarą dirbusi su likimo nuskriaustais vaikais. Vilniaus kolegijoje kineziterapijos mokslus studijuojanti 20-metė panevėžietė K.Ignatavičiūtė tris savaites atliko praktiką Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namuose.


2014-08-20 10:51

Po alinančių šokių M. Šalčiūtė dar randa jėgų treniruotėms parke

22|21

Tris valandas be atokvėpio sukęsis ant parketo kitas jos vietoje iškart kristų į lovą, tačiau būsimo TV3 projekto „Šok su manimi” dalyvė Monika Šalčiūtė nelinkusi tinginiauti. Nusiavusi šokių batelius, Monika trečiadienio popietę apsimovė bokso pirštines ir liejo prakaitą sostinės Vingio parke.


2014-08-20 10:10

Naujame seriale Ramūną Rudoką apakina Natalijos Bunkės krūtys

88|30

„Pasitraukite! Vežame sunkų ligonį!“ – sušuko baltu chalatu vilkinti moteriškė, vežimėlyje vežanti aktorių Ramūną Rudoką. Laimei, jam nieko nenutiko – aktorius tiesiog pradėjo vaidinti naujame lietuviškame seriale „Rezidentai“.


2014-08-20 08:14

Laura Imbrasienė slapčia stebėjo pirmąją sūnaus kelionę

18|2

Artėjant mokslo metams, tėvai susiduria su nelengvu uždaviniu, kaip savo atžalas išmokyti saugaus eismo pagrindų. Žinoma laidų vedėja Laura Imbrasienė, kuri augina vienuolikmetį sūnų Mantą ir praėjusį rudenį gimusią dukrelę Saulę Sofiją, prisipažino, kad pirmąją savarankišką sūnaus kelione slapčia stebėjo iš tolo.


2014-08-19 17:29

Išskirtinė Aistės ir Antano Guogų vestuvių fotosesija

142|25| 

Aistė (33 m.) ir Antanas (40 m.) Guogos privačiai ir kukliai prieš keletą mėnesių įteisinę santuoką metrikacijos skyriuje, nusprendė: nuo dėmesio vis tiek nepabėgsi, o bažnytinė santuoka - kur kas svarbesnė.


2014-08-19 14:27

Arnoldas Lukošius: „Nebandykite to daryti namuose“

21|4| 

Drausmė, alinantis karštis ir ypatingo pasiruošimo reikalaujantys pasirodymai su ginklu tapo išbandymu muzikantui ir žurnalistui Arnoldui Lukošiui. Vyras vienai dienai tapo kariu ir sudalyvavo lrytas.lt projekte „Pavojingas ginklas“, kur jo laukė nelengvas išbandymas. Kapitono Pauliaus Jankausko pristatytas būriui ir išgirdęs pirmąją dienos kariuomenėje užduotį – rikiuotės užsiėmimus ir parodomąjį žygiavimą, žurnalistas Arnoldas Lukošius sunerimo: „Man jau darosi baisu. Nebandykite to namuose.“ Tačiau vos po kelių pamokų buvęs „Foje“ muzikantas buvo įvertintas itin palankiai. „Arnoldo pasirodymą vertinčiau stipriu aštuonetu. Jis puikiai susidorojo su užduotimi. Manau, kad patobulinęs savo įgūdžius taptų puikiu kariu“, – A.Lukošiaus pastangas vertina kapitonas P.Jankauskas.


2014-08-19 13:44

Dailininkė Indra Grušaitė iš savo gražių namų nenori kelti kojos

35|84

Vilnietė dailininkė Indra Grušaitė susikūrė tokius namus, iš kurių net nenori kelti kojos. Net keliauti po pasaulį. Nes aplinkoje - jos pačios rankomis sukurta Italija ir Prancūzija. Namuose – vos ne visi pagrindiniai kultūros laikotarpiai. Iškart įžengus svečią pasitinka įmantrus barokas su raudonu aksomu ir grakščiomis vazomis.


2014-08-19 11:55

Vyrus Kaune palaikė ir brolių Lavrinovičių žmonos su sūnumis

67|29

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė Kauno „Žalgirio“ arenoje pirmadienio vakarą dar sykį džiaugėsi pergale. Savo vyrus arenoje palaikė ir jų žmonos. Čia buvo galima išvysti tituluotą Rusijos gražuolę, krepšininko Kšyštofo Lavrinovičiaus žmoną Tatjaną Lavrinovič su sūnumis Dominyku ir Danieliumi. Vienerių metukų dukrelę Emily moteris paliko namuose.


Populiariausi per 24 val.