Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Žmonės
2014-10-28 14:51

Stilistė Agnė Jagelavičiūtė tapo mama

146|4|

Stilistės, stiliaus patarimų platformos „StiliuSos“ įkūrėjos Agnės Jagelavičiūtės ir verslininko Manto Volkaus šeimą antradienį aplankė gandrai. Pora susilaukė sūnaus Leono. Naujienų portalas lrytas.lt primena, kad Leonas – pirmasis vaikas ir Agnei, ir Mantui, aukso žiedus sumainiusiems beveik prieš metus.


2014-10-28 14:44

Dainininkė Agnė Petravičienė atviravo apie metus trukusį pragarą

223|7

Daugybė pasiūlymų koncertuoti, santuoka su turtingu verslininku ir politikės karjera. Visa tai Agnės Petravičienės (37 m.) laukė po muzikinio šou. Tačiau staiga išgarsėjusiai moteriai po kelerių metų gyvenimas ėmė slysti iš po kojų. Muzikinio šou „Kelias į žvaigždes II“ (LNK) dalyvės A.Petravičienės sutuoktinį Dainių Migliną (43 m.) prieš dvejus metus pakirto infarktas.


2014-10-28 14:42

Neringai Šiaudikytei – liaupsės iš J. C. Van Damme'o lūpų

22|12

Vilniaus naktiniame klube „Mojo Lounge“ naują muzikinį projektą „Dancing Grooves“ pristačiusi dainininkė Neringa Šiaudikytė (24 m.) pasijuto devintame danguje. Jos klausėsi Lietuvoje viešėjęs aktorius Jeanas Claude’as Van Damme’as (54 m.). Kad koncerte gali apsilankyti nuo pat vaikystės N.Šiaudikytės itin mėgstamas garsus veiksmo filmų aktorius, atlikėja sužinojo maždaug prieš dvi savaites. J.C.Van Damme’as iš anksto rezervavo privačią zoną, kurioje buvo dar apie 40 svečių.


2014-10-28 11:32

Garsūs žmonės pademonstravo meilę gamtai

8|29

Naudotos padangos, virtusios stalais, moliūgų sriuba su imbieru ir kokoso pienu, pateikta arbatos puodeliuose, apie meilę gamtai bylojanti iki šiol dar negirdėta daina, aktinidijų, atstojančių paros vitamino C poreikį, degustavimas, drabužių, sukurtų iš padangų ir vytelių, pristatymas – visu tuo gėrėjosi ir ragavo svečiai, atvykę į Kaune rengtą aplinkosauginės kampanijos „Aš galvoju“ pristatymo vakarą.


2014-10-28 11:14

Naujausioje fotosesijoje N. Šiaudikytė spinduliavo moteriškumą

10|4

Ką tik iš Turkijos grįžusi atlikėja Neringa Šiaudikytė savo gerbėjus vėl lepina seksualiomis nuotraukomis. Antradienį dainininkė pasidalijo naujausios asmeninės fotosesijos kadrais. „Šį kartą norėjosi subtilumo, išlaikyto seksualumo, moteriškumo. Tokią save norėjau pateikti ir parodyti. Ne visada seksualu tai, kas matoma... Kartais moteriškumas daug labiau intriguoja“, – įsitikinusi Neringa.


2014-10-28 10:09

„Pupytė“ N. Šiaudikytė: „Ne visada seksualu tai, kas matoma“

6|4

Ką tik iš Turkijos grįžusi atlikėja Neringa Šiaudikytė savo gerbėjus vėl lepina seksualiomis nuotraukomis. Antradienį dainininkė pasidalijo naujausios asmeninės fotosesijos kadrais. Grupės „Naujos pupytės“ narė šįkart pasirinko jai neįprastą įvaizdį – fotosesijoje nėra gilių iškirpčių ir atvirai demonstruojamo seksualumo.


2014-10-27 22:44

Tėvu tapęs Merūnas: „Viskas atrodo taip sudėtinga“

106|2|

Dar negimęs tėvo paliktas dainininkas Merūnas Vitulskis (31 m.) yra pasiryžęs daryti viską, kad prieš savaitę pasaulį išvydusiam jo sūnui šeimoje netrūktų nei meilės, nei šilumos. Vos sužinojęs apie žmonos Erikos nėštumą M.Vitulskis perplanavo savo darbotvarkę. Iki kitų metų balandžio jis atsisakė darbų užsienyje ir yra pasirengęs kiek galėdamas rūpintis naujagimiu.


2014-10-27 22:36

N. Bunkės sūnus Kristupas artistiškumu neatsilieka nuo mamos

105|29

Pirmadienio vakarą Kauno Šilainių mikrorajone atidaryta nauja erdvė vaikams „Vaikučių užeigėlė”. Šventėje šėlo ir žinomi pramogų pasaulio žmonės su savo atžalomis. Drąsiausias naujos vietos svečias buvo trimetis dainininkės Natalijos Bunkės sūnus Kristupas, kuris pirmasis įžengė į naują erdvę, išmėgino žaidimus ir net lydimas kapitono Flinto surado paslėptą lobį.


2014-10-26 16:15

Šeštadienio linksmybės bare „Pantera“ - vėl su J.C.Van Damm'u

25|60

Belgų kilmės aktoriaus Jeano Claude'o Van Damme'o viešnagė Lietuvoje - išties intensyvi. Vyras dalyvavo forume, kur dalinosi savo patirtimi, mokė vaikus kovų menų, gelbėjo beglobius gyvūnus ir linksminosi naktiniuose klubuose. Penktadienį jis aplankė du naktinius klubus, tačiau jėgų jam užteko ir šeštadienio nakčiai.


2014-10-26 13:59

Šeštadienio naktį Vilniaus oro uoste - I. Maldžiūno vakarėlis

70|43

Šeštadienio naktį, kai visi lėktuvai nusileido, oro uosto erdvę vienai nakčiai okupavo menas. Vilniaus oro uoste atidaryta šalyje žinomo pasaulį fotojuostoje fiksuojančio menininko Igno Maldžiūno paroda „USA: Untitled Spaces of America“.


2014-10-26 12:18

Kauno klube „Mojo Lounge“ - naktinė simfonija

11|25

Tikrai meilei reikia mylinčių moters ir vyro, tobulam vakarėliui – smagaus ritmo ir melodingo gyvų instrumentų skambesio. Kauno „Mojo Lounge“ pristato vakarėlių ciklą „Symphony“. Šiuolaikiškos muzikos ritmai subtiliai susilieja su gyvai skambančiais instrumentais ir sukuria iki šiol negirdėtą nakties simfoniją. Seksuali saksofono partija, nenuspėjamos gitaros improvizacijos, jautrios smuiko melodijos, aistringi būgnų taktai ir ne tik.


2014-10-26 10:50

Šiaulių kokteilių bare - „Gelbėtojų“ šou

13

Karštas vakarėlis Šiauliuose - kokteilių bare „Happy Mosquito" merginų širdis greičiau plakti vertė „Gelbėtojų" šou. Jau legendiniais tapę ir žaviausių Saulės miesto merginų pamėgti „Girls night out" šeštadieniai dar niekad nebuvo tokie karšti - puiki muzika, svaiginantys kokteiliai bei stiprūs vyrai, pasirengę išgelbėti kiekvieną „Happy Mosquito" gražuolę...


2014-10-26 09:33

Klaipėdiečiai šeštadienį ošė fetišo vakarėlyje

5|26

Klaipėdos naktiniame klube "Port night club by BarBar'a" šeštadienio naktį svečiai ošė iki paryčių su seksualiųjų "Diamond Soul Factory" šokėjų pasirodymu bei DJ Driule XL. Ne veltui šis vakarėlis vadinosi "Fetish Night".


2014-10-25 16:03

Rimas Valeikis tarp ryklių pristatė knygą

3|30

Vilnietis dailininkas ir rašytojas Rimas Valeikis šeštadienio popietę neįprastu būdu atkreipė dėmesį į savo kūrybą. Kauno prekybos centre „Mega“ menininkas panėrė į 10 metrų aukščio akvariumą, kuriame plaukioja šeši nedideli Karibų jūros rykliai, daugybė kitokių rūšių egzotiškų žuvų.


2014-10-25 15:35

O. Pikul-Jasaitienė klube linksminosi su J. C. Van Damm'u

42|36

Penktadienio naktį Jeanas Claude'as Van Damme'as apsilankė Vilniaus naktiniame klube "Mojo Lounge", kuriame buvo rezervavęs privačią zoną savo svečiams. Net dvi savaites iki Jeano Claude'o atvykimo buvo derintos rezervacijos sąlygos ir pageidavimai. J.CVan Damme'as negailėjo pagyrimų naktiniam klubui ir įvertino jo aukštą aptarnavimo lygį. Svečiams buvo užsakyta net 50 butelių prabangaus prancūziško šampano.


Populiariausi per 24 val.