Veidai ir vardai
2016-07-22 17:17

Irūna Puzaraitė-Čepononienė: „Jau truputį esu mama!“

56|4| 

„Oficialiai gavau naujas pareigas – jau truputį esu mama!“ – džiaugėsi dainininkė Irūna Puzaraitė-Čepononienė. Tiek jai su vyru Roku, tiek seseriai Inetai su vyru Ąžuolu Žvaguliu ketvirtadienis tapo didele švente. Mat Žvaguliai pakrikštijo savo dukrą Barborą.


2016-07-22 15:57

Lenktynėse dirbančią Kristiną Tarasevičiūtę glaudė mylimasis

1|7

Ketvirtadienį nuo pat ryto Palangą žadina automobilių griausmas. Čia tradiciškai vyksta septynioliktosios „ENEOS 1006 km lenktynės“.


2016-07-22 14:25

Bohemiškos užeigos gimtadienis išdavė aistringus vakarotojus

6|33

Gatvės muzikantai, bet ne gatvėje, o gimtadienyje. Tokį netikėtumą savo svečiams paruošė Vilniaus vyninės-restorano „La Boheme“ komanda. Ketvirtadienį čia buvo švenčiamas užeigos 9 metų gimtadienis.


2016-07-22 13:00

Dveji meilės metai atlikėjams pralėkė lyg keli mėnesiai

3|5| 

„Šiandien švenčiu meilę su savo meile!!! Jau 2 metai, o jausmas lyg 2 mėnesiai!!!“, – socialinėje paskyroje pasidžiaugė dainininkė Rūta Žibaitytė, taip apibūdindama savo santykius su irgi dainuojančiu mylimuoju Dainotu Varnu.


2016-07-22 11:23

15 metų jaunesnį įsimylėjusi Rūta Lukoševičiūtė spindi jaunyste

63|4

Atlikėja Rūta Lukoševičiūtė (40 m.) jau kuris laikas įsimylėjusi. Dainininkės ir renginių vedėjos širdį užkariavo 15 metų jaunesnis vyriškis.


2016-07-22 09:26

Eglė Straleckaitė vėl pagauta vairuojanti be teisių ir nubausta

13

Kauno apylinkės teismas profesionaliai sportinių šokių šokėjai Eglei Straleckaitei skyrė 350 eurų baudą už tai, kad vairavo automobilį neturėdama tam teisės.


2016-07-21 19:59

Dizainerė A. Beliakaitė į Palangos lenktynes išlydėjo „Porsche“

1|35

Dizainerė Aurelija Beliakaitė į Palangos lenktynes išlydėjo „Porsche“ automobilį   Vakar Vilniaus senamiestyje nuvilnijo lenktyninio bolido garsai, saulėtą popietę žinoma suknelių dizainerė Aurelija Beliakaitė kartu su lenktynininku Vytu Bilinsku pristatė „Porsche“ automobilį, kuris ne tik galingas, bet ir stilingas. Išleistuvės į „ENEOS 1006 km“ lenktynes įvyko sostinės kiemelyje greta dizainerės vardo mados namų. Jame buvo pristatytas prabangus automobilio dizainas, kurio juoda ir aukso spalvos dominuos naujoje dizainerės kolekcijoje.   A.Beliakaitė – aistringa vairuotoja   Dizainerė A. Beliakaitė ne tik prisidėjo prie itin prabangaus automobilio dizaino rinkdama spalvas, bet sėdo už vairo ir skriejo sostinės gatvėmis. „Dievinu greitį, bet vairuoju labai elegantiškai“ – šypteli nuotakas vestuvėms puošianti dizainerė. Pasak jos pirmieji vairuotojos bandymai įvyko dar ankstyvoje vaikystėje, kai sėdėdama tėčiui ant kelių bandė siekti pedalus. Tačiau ambicinga mergina pripažįsta, kad dažniausiai geri vairuotojai – vyrai, todėl pati lenktynių metu už vairo sėsti neplanuoja. „Moterys turi palaikyti vyrus, ankščiau juos lydėdavo į medžioklę, dabar lenktyniauti“ – sako A. Beliakaitė kuri džiaugiasi prisilietusi prie itin vyriško sporto, pagaliau išsipildė jos svajonė,  būti greta garsių Lietuvos lenktynininkų. Septynioliktą kartą Palangoje vyksiančiose lenktynėse dalyvauja „Evo performance“ komanda, kuri vairuos stilingąjį „Porsche“, A. Beliakaitės mados namai tapo šios komandos pagrindiniais rėmėjais. Liepos viduryje už automobilio vairo sės lenktynininkas V. Bilinskas.   Lentyninis automobilis  – naujos kolekcijos pradžia   Juodomis vestuvinėmis suknelėmis lietuvius šokiruojanti dizainerė, teigia, kad juoda ir aukso spalvos pasirinktos ne veltui, tai jos artėjančios kolekcijos užuomazgos. Ji savo rūbus skirstys į trečią, penktą, septintą, bei devintąją linijas, šios spalvos atspindi aukščiausią sekančio sezono devintąją liniją. „Ji skirta drąsioms moterims, būtent todėl pasirinkau tokią sporto šaką – lenktynes ir būtent „Porsche“ atspindi fatališkos moters portretą. Juoda spalva – klasika, auksas – prabanga“ – sako ji. Automobilis dalyvauja stilingiausių rinkimuose, jau dabar sparčiai įsiveržė į priekį.


2016-07-21 19:07

Rytietiški kvepalai suviliojo grožio meistrę Militą Daikerytę

16|27

Trečiadienio vakarą sostinės senamiesyje įsikūrusiame šampano butike „Šampanė“ suorganizuota neeilinė šventė – rafinuotas skonių ir kvapų vakaras, į kurį rinkosi elegantiškos moterys.


2016-07-21 17:07

Žinomi kauniečiai mėgavosi virtuvės šefo L. Čepracko kepsniais

18|51

Žinomi žmonės trečiadienio vakarą rinkosi į naujos mėsos gerbėjų skonių receptorius užkariavusios mėsinės studijos „Steak Supply“ atidarymą.


2016-07-21 15:11

Po muštynių liudytoja nuo policijos slėpė J.Jankevičiaus pavardę

27|7|

Humoristui Justinui Jankevičiui gali tekti atsakyti ne tik dėl nežymaus dviejų užsieniečių sveikatos sutrikdymo, bet ir už viešosios tvarkos pažeidimo.


2016-07-21 13:12

Buvęs olimpietis Alvydas Duonėla oficialiai išsiskyrė su žmona

11|4

Trečiadienio rytą Vilniaus apylinkės teismas pagaliau išskyrė irkluotoją Alvydą Duonėlą (39 m.) su žmona Dalia (37 m.). Visas santuokos nutraukimo procesas užsitęsė metus.


2016-07-20 21:38

K. Krivickas: „Tokia graži ir tokia man prasminga akimirka“

120|3

Kurį laiką televizijos laidų vedėjo ir prodiuserio Kristupo ir žmonos Jurgitos Krivickų šeimoje tvyrojo didelė įtampa – Jurgita gegužės mėnesio pabaigoje pagimdė neišnešiotą vaikelį.


2016-07-20 14:33

Rašytoja Aneta Anra: „Paleistuvės tos, kurios sugeba paleisti“

8

„Sveiki, lunatikai“, – antradienį vakare baro „In Vino“ terasoje, iš kurios matosi Nidos pušų viršūnės, Baltijos jūra ir Kuršių marios, sveikinosi aktorius Andrius Bialobžeskis. Afišose, skelbiančiose apie rašytojos ir dramaturgės Anetos Anros naujosios knygos „Paleistuvės, arba Meilė pagal Niurnbergo mergelę“ aktoriaus pavardės nebuvo.


2016-07-19 19:50

Šokėjų Ievos ir Adomo Norkūnų santuoka oficialiai nutraukta

144|2

Televizijos šokių projektuose išgarsėjusi pora, šokėjai Ieva ir Adomas Norkūnai nusprendė pasukti skirtingais keliais. Vilniaus apylinkės teisme jų santuoka buvo oficialiai nutraukta. 


2016-07-19 15:42

Tarp krepšinio sirgalių – ir prezidentas Valdas Adamkus

3|4

Pirmadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje rinkosi krepšinio mylėtojai. Čia Lietuvos nacionalinė krepšinio rinktinė, žaisianti Rio de Žaneiro olimpiniame turnyre, susikovė su kita žaidynių dalyve Ispanija.


Populiariausi per 24 val.