Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Žmonės
2014-11-20 15:49

Renata Mikailionytė šventėje išdavė savo grožio paslaptis

158|25

„Pažadu išduoti kelias grožio paslaptis", - laukdama šio vakaro žadėjo žinoma manekenė, modelių agentūros „Image Group" įkūrėja ir „Mados infekcijos" prodiuserė Renata Mikailionytė.


2014-11-20 14:14

Vėžiu sergantiems vaikams klaipėdiečiai aukojo dosniai

3|21

180 tūkstančių litų paaukota Klaipėdos moterų surengtame labdaros vakare – meno kūrinių aukcione. Iš viso jau surinkta beveik vienas milijonas litų – gauti pinigai skirti Vakarų Lietuvoje gyvenantiems vėžiu sergantiems vaikams.


2014-11-20 13:36

Beata Nicholson tapo Kalėdų labdaros mugės ambasadore

3|47

Ketvirtadienio popietę Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija Jungtinės Karalystės ambasadoje pristatė jau dvyliktąją Tarptautinę Kalėdų labdaros mugę. Šiemet mugės ambasadore tapo žinoma kulinarinių knygų autorė ir televizijos laidų vedėja Beata Nicholson. Šventinių pietų metu buvo galima pasivaišinti įvairiausiais skanėstais iš Suomijos, Irano, Italijos, Danijos, Indijos, Turkijos, Jungtinės Karalystės atstovai.


2014-11-20 10:28

Garsūs žurnalo „Stilius“ draugai rinkosi į filmo premjerą

65|44| 

Žvarbų trečiadienio vakarą į Vilniaus ir Kauno kino teatrus „Forum Cinemas“ susibūrę pramogų ir verslo pasaulio atstovai ne vieną sykį užgniaužė kvapą. Šįvakar čia vyko speciali žurnalo „Stilius“ premjera – mistinės dramos „Kol nenuėjau miegoti“ peržiūra.


2014-11-20 10:27

Svečiai šventė Kubos nusilenkimą Mariui Jovaišai

14|54

Šviežutėlis – dar kvepiantis dažais. Naują verslininko ir fotografo Mariaus Jovaišos fotoalbumą „Neregėta Kuba“ svečiai išvydo šį vakarą Vilniuje, Lietuvos nacionaliniame dramos teatre. Svečiams ne mažiau buvo įdomūs ir asmeniniai autoriaus išgyvenimai – juk Kubos iš paukščio skrydžio dar nefotografavo niekas.


2014-11-20 06:19

Futbolininkas D. Česnauskis „ganė“ modeliais tapusius savo sūnus

11|23

Ir kas čia tokio – apkirpti vaiką. Tačiau tėvai žino, kad dažnai tai – misija neįmanoma. Šį vakarą Vilniuje duris atvėrė nauja vaikams skirta kirpykla „Bambina“, kur apsilankymas tampa pramoga. Atidarymo proga naujausias šukuosenų tendencijas pristatė jaunieji modeliai – futbolininko Deivido Česnauskio ir jo žmonos Vaidos sūnūs Deividas bei Rojus, televizijos laidų prodiuserio Kristupo Krivicko ir jo žmonos Jurgitos dukrelės Elada, Atėnė bei Fausta.


2014-11-19 23:18

Klaipėdoje svečiai vakarojo su „Stiliaus“ rekomenduojamu filmu

2|10

„Stilius" neleidžia miegoti", - juokavo trečiadienio vakarą svečiai, rinkdamiesi Klaipėdos kino teatre „Forum Cinemas“. Šįvakar čia vyko speciali žurnalo „Stilius“ premjera – mistinės dramos „Kol nenuėjau miegoti“ peržiūra.


2014-11-19 23:04

M.Jovaiša svečiams dovanojo albumą ir žinią apie ketvirtą atžalą

55

Šį vakarą verslininkas ir fotografas Marius Jovaiša pristatė naują savo fotoalbumą „Neregėta Kuba“. Lietuvos nacionaliniame dramos teatre rinkosi svečiai, pasipuošę vakarine apranga. Didelis žygis - juk Kubos dar niekas nefotografavo iš paukščio skrydžio - ir Mariaus patirti išgyvenimai verti tokio dėmesio.


2014-11-19 20:09

Į G. Kėvišo gimtadienį rinkosi svečiai iš Lietuvos ir užsienio

10|71

Šventinis muzikos renginys Lietuvos Nacionaliniame operos ir baleto teatre suviliojo iškilius šalies asmenis. Trečiadienio vakarą čia vyko ne tik koncertas „Muzikos žvaigždės lapkričio Vilniuje“, kuriame buvo galima išvysti net keturis garsius Europos dirigentus, bet ir buvo švenčiamas Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro direktoriaus, pianisto Gintauto Kėvišo gimtadienis. Pasveikinti G.Kėvišo su 60-uoju gimtadieniu ir pasiklausyti neeilinio koncerto susirinko nemažas būrys šalies elito atstovų, atvyko ir garbių svečių iš užsienio. Juos kaip visada šiltai pasitiko ir pats vakaro šeimininkas, kuriam svečiai vienas po kito nešė gėles ir dovanas.


2014-11-19 17:03

Irena Starošaitė apsisprendė: metas pas plastikos chirurgus

15

Iki šiol buvę atviri ir jaukūs Irenos ir Žilvino Žvagulių apartamentai pamažėl virsta tikrais „paslapčių namais“. Dainininkų pora pusbalsiu kalba apie šalyje žinomą plastikos chirurgą ir apie apsilankymą jo klinikoje.


2014-11-19 13:01

Susipažinkite – naujos „Stiliaus“ žvaigždės

2

„Tapk „Stiliaus“ žvaigžde!“ – tokiu šūkiu mūsų žurnalas ragino skaitytojus likti su mumis ir kitais – 2015 metais. Mėnesį trukusi akcija ragino prenumeruoti žurnalą „Stilius“ ateinantiems metams, o iš prenumeratorių, užsisakiusių žurnalą visiems 2015-iesiems, burtais išrinkome net penkiasdešimt laimingųjų, kurie dalyvaus profesionaliose mūsų komandos surengtose fotosesijose.


2014-11-19 12:12

Solistė N. Kazlaus rado ne tik scenos, bet ir teniso partnerį

18|8

Nors rizikuoja svarbiu dalyku – darbu, operos solistė Nomeda Kazlaus bėgioja lauke ir žaidžia tenisą. Tik tai padeda išlikti žvaliai esant įtemptai dienotvarkei. Be to, tai netgi suteikia žaismės kolegiškiems santykiams. „Lietuvos ryto" žurnalui „Stilius" Nomeda sakė atkreipusi dėmesį, kai viena jos kolegė – maratonų fanatikė – dėl savo pomėgio kartą prarado sutartį, nes buvo užkimusi. Amerikiečių sopranas, garsios artistės Montserrat Caballé dublerė, kasdien lakstydavo Barselonos gatvėmis net ir esant vėsiems orams.


2014-11-19 11:06

„Pakeliui“ premjera: garsenybės ir liaupsės 11-metei aktorei

10|46

Antradienio vakarą Vilniaus kino teatro „Forum Cinemas Vingis“ prieangyje nusidriekė raudonasis kilimas – pramogų pasaulio žvaigždės atvyko į režisieriaus Ričardo Marcinkaus filmo „Pakeliui“ premjerą kviestiniams svečiams. Svarbiausia vakaro dama – jauniausia filmo aktorė Džesika Vienažindytė.


2014-11-19 07:48

A. Zuokienė M. Mikutavičiui priminė, kas jo vardo krikštamotė

88|2

Įsiplieskus viešam konfliktui dėl mero Artūro Zuoko filmukui panaudoto seno Marijaus Mikutavičiaus dainos įrašo, Agnė Zuokienė savo socialinio tinklo paskyroje garsius vyrus paragini susitaikyti ir pabrėžė, kad jos nuomone, šioje situacijoje teisus yra ne jos sutuoktinis, o dainininkas ir televizijos laidų vedėjas.


2014-11-19 07:48

„Lietuvos paštas“ iškiliai atšventė 96 metų sukaktį

14|20

„Lietuvos pašto“ generalinė direktorė Lina Minderienė savo svečius ir įmonės bendražygius antradienio vakarą pakvietė į Vilniaus Mažąjį teatrą. Čia jos vadovaujama kompanija paminėjo 96 metų gimtadienį.


Populiariausi per 24 val.