Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Žmonės
2014-12-18 10:40

Kaip didžiąsias žiemos šventes sutinka žinomi žmonės?

1|4

Bene svarbiausias Kalėdų akcentas – žaliaskarė eglutė, simbolizuojanti amžiną gyvenimą. Gruodžio pradžioje dalis žinomų Lietuvos žmonių jau turėjo eglutės puošimo repeticiją: šiuo metu 11 kalėdinių medelių eksponuojami interjero prekybos centre „Domus galerija“, kur jau šį penktadienį 16 val. įvyks aukcionas, kurio metu surinktos lėšos atiteks Vytauto Kernagio fondo projekto „Gėrio menas“ globojamų mažųjų onkologinių ligonių meninių dirbtuvių organizavimui


2014-12-17 23:28

Žinomi kauniečiai užsimojo Vytauto bažnyčią apsaugoti nuo gaisro

1|23

Kauno Švč.Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų (Vytauto) bažnyčioje vėlų trečiadienio vakarą vyko labdaros renginys, kuriame netrūko žinomų kauniečių. Geraširdžiai žmonės aukojo 600 metų skaičiuojančios šventovės priešgaisrinei sistemai įrengti.


2014-12-17 16:50

Filmo apie A. Sabonį premjera Vilniuje priviliojo garsenybių

9|18

Metus kurto legendinės asmenybės portreto - filmo „Arvydas Sabonis 11. Visa galva aukščiau“ pristatyme susirinko pilna salė kino ir krepšinio gerbėjų, tarp kurių būrys gerai žinomų visuomenės atstovų. Filmas abejingų nepaliko – po seanso žiūrovai jautėsi džiugūs ir pakylėti.


2014-12-17 15:51

Selo mylimoji Eleonora Sebrova jo sūnui išleido knygą

19|5

„Įdomiau nei telefonas!“ – sušuko septynmetis Deividas, dainininko Egidijaus Dragūno-Selo sūnus. Nors netrukus viršų vis dėlto paėmė telefonas, svarbioji šių vyrų gyvenimo moteris Eleonora Sebrova (30 m.) komplimentą įsidėjo į širdį. Juk jos knyga „Skraidantis berniukas“ nuo pat pradžių buvo skirta būtent Deividui.


2014-12-17 15:04

Algirdas Kaušpėdas jaučia dukters įpareigojimą gyventi ir už ją

35| 

„Mano gyvenimo kredo – būti ir kurti“, – sakė 30 metų jubiliejų netrukus švęsiančios legendinės grupės „Antis“ lyderis Algirdas Kaušpėdas. Jis tikina dabar norintis surengti tikrą koncertą su tikra „Anties“ ironija ir su prasminga, gilia pabaiga.


2014-12-17 12:51

Grupės DAR nariai ragina visus nepuošti kirstų Kalėdų eglučių

4|3

Gražiausių metuose švenčių belaukiant grupės DAR nariai Arvydas Martinėnas, Indrė Grikšelytė, Algirdas Grudinskis ir Kristina Mažeikaitė jau pasipuošė savo namuose žaliaskares. „Kalėdos ypatinga šventė mums visiems, jos asocijuojasi su šeima, šiluma, gėriu, jaukumu. Šiuo metu ypač norisi daryti gera kitiems, todėl verta prisiminti, kad net ir menkiausia šypsena ar geras žodis daro stebuklus",- pasakojo Vudis.


2014-12-17 09:45

D. Adomaitis su vyrais dukters gimimo nešvęs - laukia treniruotė

13|2

Sunkesnė už krepšinio kamuolį, o džiaugsmas jos sulaukus – saldesnis už pergalę krepšinio aikštelėje. Antradienio rytą buvęs „Lietuvos ryto“ krepšinio klubo treneris Dainius Adomaitis (41 m.), šiuo metu diriguojantis Utenos „Juventus“ komandai, sulaukė trečios dukters.


2014-12-17 08:22

N. Numavičius nebeslepia savo draugystės su K. Leontjeva

204|2

Apie savo asmeninį gyvenimą nekalbantis turtingiausias Lietuvos žmogus, pagrindinis „Vilniaus prekybos“ akcininkas Nerijus Numavičius (47 m.) nebeslepia savo draugystės su jaunesne mylimąja, Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) vyr. eksperte Kaetana Leontjeva (30 m.).


2014-12-17 08:20

Aistė Smilgevičiūtė prisijaukino saulės kostiumą

6|3

Atlikėja Aistė Smilgevičiūtė (37 m.) kartu su grupe „Skylė“ per Kalėdas leisis į užburiantį reginį - „Saulės kelionę“. Per pačias šventes vizualiame koncerte apsilankę žiūrovai bus pakerėti ne tik nuostabios muzikos, bet ir nepaprasto Saulės kostiumo.


2014-12-16 22:19

Kur šią savaitę apsilankyti? Pataria ir Andrius Mamontovas

6|4

Kai kalba pasisuka apie renginius, lietuviai visuomet linkę didžiuotis, kiek daug visko vyksta. Iš tiesų – daug, tačiau „daug“ ne visada yra žodžio „kokybiškas“ sinonimas. Kita, švelniai tariant ne tokia graži, kultūrinio ir pramoginio gyvenimo Lietuvoje pusė kalba apie tai, kad didelis procentas iš tų renginių nėra verti net sekundės jūsų laiko ir dėmesio, pradedant jų aprašymais, kurie organizatorių internetiniuose puslapiuose ar „Facebook“ paskyrose pateikiami su akis badančiomis klaidomis, baigiant abejotinu žiopčiojimu arba gyvu kniaukimu į mikrofoną. Tiesa, čia – ne apie tokius renginius. Čia – apie tai, ką pamatyti neabejotinai verta, teisinga ir reikalinga.


2014-12-16 20:08

Ieva Petrulytė: „Iš namų išeinu lyg karalienė“

59|6

Ji ir dabar puikiai prisimena, kaip būdama studentė klykė iš laimės Klaipėdoje pakviesta į pokalbį dėl konsultantės darbo grožio imperijoje „Kristiana“. Šiandien šios kompanijos komercijos direktorė Baltijos šalims Ieva Petrulytė (36 m.) neslepia – darbas yra jos aistra, namai ir šeima, be kurio neįsivaizduoja gyvenimo.


2014-12-16 20:05

Žuvininkyste užsiimantis dailininkas atidarė pirmą savo parodą

4|20

Žuvis ir „Saatchi" galerija viena kitai netrukdo. Štai toks paradoksas nutikęs palangiškio Mariaus Kavolio gyvenime. Antradienio vakarą jis Vilniuje, galerijoje „Elysium“ atidarė pirmą savo parodą „12 ½“, nors jo darbai jau buvo įtraukti į vienos prestižiškiausių ir žinomiausių šiuolaikinių komercinio meno galerijos „Saatchi“ kolekciją. Be to, menininkas įvertintas tarptautinių meno kritikų, o nemaža dalis jo darbų jau yra nupirkta užsienio meno gerbėjų.


2014-12-16 13:00

V. Ušacko jubiliejaus šventėje dalyvavo ir M. Chodorkovskis

200|61

Savo garbingą 50-ąjį jubiliejų Europos Sąjungos ambasadorius Rusijoje Vygaudas Ušackas paminėjo kartu su bičiuliais. Trumpam į Lietuvą grįžusį diplomatą sveikino daugybė garbių svečių iš Lietuvos ir užsienio. Tarp jų buvo galima išvysti ir Rusijos verslininką, buvusį „Jukos“ vadovą Michailą Chodorkovskį.


2014-12-16 12:59

Antano Guogos Kalėdos - su laukimo ir dalijimosi prieskoniu

36|3| 

Europarlamentaro Antano Guogos (40 m.) ir jo žmonos Aistės (33 m.) Kalėdos šiais metais labiausiai kvepia laukimo nuotaika – šeima ramiai ir jaukiai laukia į šį pasaulį atkeliaujančio vaikelio. Gal todėl ir politiko nuotaika prieš šventes labiau dvasiškai, o ne materialiai pakylėta, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


2014-12-16 10:39

S.Martinavičiaus kirtis Agnei: „Neišprususios mergaitės nuomonė“

564|2

Juoda katė prabėgo tarp stilistės Agnės Jagelavičiūtės ir verslininko Sigito Martinavičiaus - socialiniame tinkle „Facebook“ prasidėjo tikra žodžių kova. Konfliktas kilo iš karto po to, kai stilistė viešai nusistebėjo, kad į popžvaigždžių vakarėlius vaikšto ir vidutinio amžiaus žmonės. A.Jagelavičiūtė dėjosi nesuprantanti, ką jie ten gali veikti.


Populiariausi per 24 val.