Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Žmonės
2014-08-28 19:18

Zvonkai atskleidė, ką gavo vestuvėms dovanų

45|3|

Geriausia dovana vestuvių proga - pinigai? Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždės – šiemet žiedus sumainę Deivydas ir Katažina Zvonkai, Justinas ir Miglė Lapatinskai bei Eglė ir Albinas Keturkos vienbalsiai sutinka, kad nors dauguma jiems skirtų dovanų tilpo vokeliuose, visgi originalių ir maloniai nustebinusių dovanų tikrai netrūko.


2014-08-28 15:50

Kazimiera Matulionytė buvo svarbiausias mados festivalio modelis

2|14

„Prašom naudoti dezodorantą, kitaip dizaineriai neleis rengtis suknelių!“ Šiandien toks reikalavimas manekenėms atrodytų absurdiškas, o praėjusio amžiaus paskutinį dešimtmetį rengto festivalio „In Vogue“ užkulisiuose tai išgirsti būtų norma. „Net su savo bateliais demosntruodavome kolekcijas“, - šypsosi prisiminusi geidžiamiausias festivalio modelis Kazimiera Matulionytė. Šiandien ji – mokytoja ir trijų vaikų mama.


2014-08-28 14:10

Filmo „Rūsys“ plakate – šiurpą keliantis J. Šeduikytės atvaizdas

56|2| 

Pirmosios lietuviškos psichologinės siaubo dramos „Rūsys“ kūrėjų komanda filmo premjeros laukiantiems kino žiūrovams pristato jo plakatą. Ilgai lauktas ir jautriai gimdytas jau dabar šis plakatas vadinamas drąsiausiu Lietuvos kino istorijoje.


2014-08-28 12:18

Intymioje scenoje nusifilmavusi N. Bunkė susižavėjo aktoryste

139|9

Prieš dešimt metų tarsi viesulas į pramogų pasaulį įsiveržusiai dainininkei Natalijai Bunkei (31 m.) iš karto buvo prilipdyta pasileidusios mergiotės etiketė. Nepaisant to, iki šiol Natalija nė karto nepozavo erotinėje fotosesijoje ir nepasirodė televizorių ekranuose pusnuogė. Vis dėlto, regis, atėjo metas pokyčiams jos gyvenime.


2014-08-28 11:56

Į naujo LRT sezono pristatymą susirinko būrys įžymybių

2|137

Tradiciškai, paskutinę vasaros savaitę, Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija surengė iškilmingą naujo, šį kartą, jau 89-ojo sezono pristatymą. Į Valdovų rūmuose vykusį renginį susirinko žinomi šalies žmonės – politikai, kultūros atstovai ir pramogų pasaulio įžymybės. Vakaro svečiai buvo pakviesti į Valdovų rūmų Didžiąją salę, kur visus pasitiko LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius bei būrys žinomų LRT laidų vedėjų.


2014-08-28 11:56

Į Valdovų rūmuose vykusį LRT sezono atidarymą ėjo ir politikai

86|94

Tradiciškai, paskutinę vasaros savaitę, Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija surengė iškilmingą naujo, šį kartą, jau 89-ojo sezono pristatymą. Į Valdovų rūmuose vykusį renginį susirinko žinomi šalies žmonės - politikai, kultūros atstovai ir pramogų pasaulio įžymybės.


2014-08-28 11:55

K. Matulionytė - apie podiumo spindesį ir dizainerių liaupses

13|11

„Prašom naudoti dezodorantą, kitaip dizaineriai neleis rengtis suknelių!“ Šiandien toks reikalavimas manekenėms atrodytų absurdiškas, o praėjusio amžiaus paskutinį dešimtmetį rengto festivalio „In Vogue“ užkulisiuose tai išgirsti buvo norma. „Net su savo bateliais demonstruodavome kolekcijas“, – šypsosi prisiminusi geidžiamiausias festivalio modelis Kazimiera Matulionytė (42 m.).


2014-08-28 11:04

Europos čempione tapusi Rūta Meilutytė apsilankė LRT renginyje

58|2

Naujojo LRT sezono pristatymo trečiadienio vakarą nepraleido ir plaukikė Rūta Meilutytė. Jį į Valdovų rūmuose vykusią šventę atėjo su žaviu blondinu. Tačiau kompaniją plaukikei palaikė ne širdies draugas, o brolis Margiris.


2014-08-28 10:25

Eglė Skrolytė į renginius vaikšto su gražuoliu augintiniu

25|32

Magiškais triukais pagardintas vakaras stebint naujausias mados tendencijas. Taip trečiadienio vakarą leido garsūs ir stilingi vilniečiai.


2014-08-28 08:00

Brangiausi krepšininkų talismanai – mylimosios ir šeima

66|12

Kai tik turi galimybę, jos visada rungtynes stebi iš arti: laiko suspaustus kumščius, kartais nenuslepia nerimo ir jaudulio, o kartais šokinėja iš laimės. Bet net ir ne tai yra svarbiausia. Krepšininkų mylimosios atlieka nematomą, tačiau labai svarbų psichologinį darbą – padrąsina prieš rungtynes, o jei reikia, paguodžia ir po jų.


2014-08-27 20:40

Stilingi vilniečiai trečiadienio vakarą leido stebėdami burtus

7|32

Magiškais triukais pagardintas vakaras stebint naujausias mados tendencijas. Taip trečiadienio vakarą leido garsūs ir stilingi vilniečiai. Į šį vakarą juos pakvietė pasikeitęs mados salonas „Butiq.lt“. Svečius salone pasitiko magas Mantas Wizard bei naujausia šio rudens ir žiemos „French Connection“ kolekcija.


2014-08-27 19:36

Rūta Meilutytė Šiaulių „Rūtoje“ pristatė rinkinį „Rūtos auksas“

41|19

Auksine žuvele vadinamos Europos, pasaulio ir olimpinių žaidynių čempionės Rūta Meilutytės atvaizdas nuo šiol puikuosis ir ant Šiaulių „Rūtos“ fabrike pagaminto saldainių rinkinio. „Rūtos auksu“ pavadintas saldainių rinkinys tapo bendru Šiaulių saldainių fabriko „Rūta“ ir Rūtos Meilutytės labdaros ir paramos fondo, kuriam atstovauja sportininkės tėvas Saulius Meilutis, projektu. Dalis už šį netrukus parduotuvėse pasirodysiantį saldainių rinkinį gautų lėšų pateks į R.Meilutytės labdaros ir paramos fondą.


2014-08-27 18:36

R. Ščiogolevaitė po gimdymo jau kibo į darbus

77|23

Prieš tris savaites dukters susilaukusi dainininkė Rūta Ščiogolevaitė jau triūsia televizijos studijoje. Trečiadienį nufilmuota nauja televizijos laida „Ginčas be taisyklių“, kurią naujame sezone rodys TV3. Žinoma atlikėja joje kartu su patyrusiu eterio vilku Kristupu Krivicku diskutuos įvairiomis aktualiomis temomis, stodami į skirtingas nuomones dėstančias puses.


2014-08-27 18:01

Rūta Ščiogolevaitė lediniu vandeniu apipylė Kristupą Krivicką

25|22

Trečiadienį vykusio pirmojo naujos TV3 laidos „Ginčas be taisyklių“ filmavimo kulminacija tapo Kristupo Krivicko priimtas populiarusis „ledo kibiro“ iššūkis. Jo naujoji kolegė R.Ščiogolevaitė-Damijonaitienė nusprendė po lediniu vandeniu nelįsti - ji pylė vandenį ant Kristupo galvos. Logiška – prieš tris savaites kūdikio susilaukusiai moteriai reikia saugoti sveikatą. Tačiau ji dar turės progą tai padaryti. K.Krivickas jau apsisprendė – ledinį iššūkį perduos šou „Lietuvos talentai“ vedėjams ir teisėjams, o tarp jų yra ir Rūta.


2014-08-27 17:00

K. Krivickas ledinio vandens iššūkį prisiėmė savo noru

17|9

Trečiadienį vykusio pirmojo naujos TV3 laidos „Ginčas be taisyklių“ filmavimo kulminacija tapo Kristupo Krivicko priimtas populiarusis „ledo kibiro“ iššūkis. Kartu su Rūta Ščiogolevaite-Damijonaitiene naują diskusijų laidą vedantis vyras tikisi, kad apsipylęs šaltu vandeniu padės dar labiau atkreipti dėmesį į labdaros akciją.


Populiariausi per 24 val.