Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Žmonės
2014-09-25 11:30

Elito atstovai dalyvavo austrių gliaudymo čempionate

197|47

Prabangiame sostinės viešbutyje „Ramada“ trečiadienio vakarą vyko austrių gliaudymo čempionatas. Virtuvės meistrai iš geriausių šalies restoranų demonstravo įgūdžius atidarinėjant ir patiekiant austres. Čempionatu susidomėjo ir austrių paragauti atvyko ir žinomi žmonės.


2014-09-25 11:19

Austrių patiekalai suviliojo ir žinomus žmones

18|49

Prabangiame sostinės viešbutyje „Ramada“ trečiadienio vakarą vyko austrių gliaudymo čempionatas. Virtuvės meistrai iš geriausių šalies restoranų demonstravo įgūdžius atidarinėjant ir patiekiant austres. Čempionatu susidomėjo ir austrių paragauti atvyko ir žinomi žmonės.


2014-09-25 10:31

Domantas Užpalis: „Tokios parduotuvės Lietuvoje daugiau nėra“

44|38

Ilgai slėpta paslapties skraistė nuimta – išskirtinio lietuviško šokolado gamintojai „Chocolate NAIVE" su Domantu Užpaliu priešakyje ir bendraautorėmis Giedre Ramonaite-Užpale ir Emilija Šidlauskaite startuoja su dar neregėtu projektu Lietuvoje - „HOUSE OF NAIVE".


2014-09-25 10:03

Šalies garsenybės rinkosi į I. Jonyno filmo „Lošėjas“ premjerą

8|76

Trečiadienio vakarą Vilniaus kino teatro „Forum Cinemas Vingis“ grindis nuklojo raudonasis kilimas – čia vyko bene laukiamiausio šių metų lietuviško filmo „Lošėjas“ išankstinė premjera. Puikiai tarptautinėje arenoje įvertintas ir net penkias Sidabrinės gervės statulėles pelnęs filmas sudomino ne vieną žinomą visuomenės veikėją. Nenuostabu, kad tiek daug žmonių trokšta pamatyti režisieriaus Igno Jonyno kūrinį – pastarosiomis dienomis „Lošėjas“ viešojoje erdvėje nuolat aptarinėjamas. Kalbas pakurstė vos prieš savaitę pasklidusi žinia, kad „Lošėjas“ buvo atrinktas Lietuvos pretendentu siekti „Oskaro“ geriausio užsienio filmo kategorijoje.


2014-09-25 08:05

I. Stumbrienė su žvaigždėmis pristatė makiažo tendencijas

70|73

Trečiadienio vakarą sostinės „Juozas Art“ galerijoje šurmuliavo makiažo meistrės ir žinomos šalies moterys. Čia buvo pristatytos naujausios makiažo tendencijos. Į makiažo meistrės kėdę sutiko sėstis ir verslininkė Inga Stumbrienė.


2014-09-25 07:53

Į „Oskarą“ nusitaikiusio „Lošėjo“ premjera sudomino garsenybes

40|75

Trečiadienio vakarą Vilniaus kino teatro „Forum Cinemas Vingis“ grindis nuklojo raudonasis kilimas – čia vyko bene laukiamiausio šių metų lietuviško filmo „Lošėjas“ išankstinė premjera. Puikiai tarptautinėje arenoje įvertintas ir net penkias Sidabrinės gervės statulėles pelnęs filmas sudomino ne vieną žinomą visuomenės veikėją.


2014-09-24 22:27

Natalija Bunkė šventė tai, ką minėjo ir Paryžius

13|87

Trečiadienio vakarą sostinės „Juozas Art“ galerijoje buvo pristatytos naujausios makiažo tendencijos. Į makiažo meistrės kėdę sutiko sėstis ir verslininkė Inga Stumbrienė. Grožio fiesta trečiadienį buvo surengta „Make up for ever“ 30-ojo gimtadienio proga. Tą patį vakarą iškilmingas gimtadienis buvo minimas ir Paryžiuje.


2014-09-24 21:39

Didžiausia „Lošėjo“ premjeros žvaigždė - O. Mekas duktė Talula

15|6

Trečiadienį per režisieriaus Igno Jonyno filmo „Lošėjas“ premjerą visų svečių akys krypo į aktorę ir režisierę Ooną Mekas. Ir visai ne dėl to, kad ši šventei pasipuošė stilinga raudona suknele - Oona į premjerą atvyko kartu su pusės metukų dukryte Talula ant rankų.


2014-09-24 21:38

E. Veršininienė: „Tapydami ant vandens pasijusite karaliais“

15

Kauno širdyje Laisvės alėjoje duris atvėrė tapybos ant vandens „Ebru Art“, studija, kurios įkūrėja – ebru meno propaguotoja Lietuvoje ir Baltijos šalyse viešosios įstaigos „Meda Project“ vadovė Eglė Veršininienė. Naujoje itin šiuolaikiškai įrengtoje ir per du aukštus įsikūrusioje erdvėje galima susipažinti su šia senovine rytietiška meno technika ir ją išbandyti.


2014-09-24 20:17

Vilniuje atidaryta išskirtinio šokolado ir daiktų parduotuvė

8|38

Ilgai slėpta paslapties skraistė nuimta – išskirtinio lietuviško šokolado gamintojai „Chocolate NAIVE" su Domantu Užpaliu priešakyje ir bendraautorėmis Giedre Ramonaite-Užpale ir Emilija Šidlauskaite startuoja su dar neregėtu projektu Lietuvoje - „HOUSE OF NAIVE". Parduotuvėje yra ne tik šokolado, bet ir stilingų batų bei rūbų, o netrukus laukia dar staigmenų.


2014-09-24 17:12

Klaipėdos mero žmonai – nauji išbandymai

27|2

Naudinga, bet skausminga. Daug kas taip apibūdintų mokymosi procesą. Tai patirti tenka Klaipėdos pilies džiazo festivalio asociacijos prezidentei Ingai Grubliauskienei (37 m.). Uostamiesčio mero Vytauto Grubliausko žmona tapo dėstytoja, o ne paslaptis, kad ir mokytojams reikia mokytis.


2014-09-24 14:52

Inga Stumbrienė tapo Kauno zoologijos sodo erelio globėja

156|2

Prie didžiojo finalo artėjantis paramos projektas „Pirk dramblį“ sulaukė dar vienos neeilinės iniciatyvos. Šįkart Kauno zoologijos sodui solidarumą išreiškė projekto globėjo - Prezidento Rolando Pakso dukra Inga Stumbrienė.


2014-09-24 10:38

Dainininko Juozo Butnoriaus meilės lizdelis - Kretingoje

2|9

Jau spalio mėnesį startuosiantis atsinaujinusio kanalo BTV muzikinis šou iš dalyvių reikalauja įdirbio, pastangų ir atima daug laiko. Vos tik pasibaigus „Muzikinės kaukės” laidų filmavimams, „Patrulių“ grupės narys Juozas Butnorius visuomet skuba pas savo mylimąją. Neseniai susitaikęs su jį prieš vestuves palikusia sužadėtine, J.Butnorius jau kuria bendrą šeimos lizdelį Kretingoje.


2014-09-23 22:02

O.Pikul-Jasaitienės nebeerzina jos suknelę kopijuojantys sukčiai

67|5

Niekas nepaneigs, kad grupių „Naujos pupytės“ ir „Pop Ladies“ narės Oksanos Pikul-Jasaitienės vestuvinės buvo ilgai aptarinėjamos ne tik dėl prabangos, bet ir dėl išskirtinės nuotakos suknelės. Nepaisant to, prieštaringai vertinama Juozo Statkevičiaus suknelė atrado savo vietą rinkoje – šios suknelės kopijomis prekiaujama internete, o nuotakos jas puikiai perka. Tiesa, Oksanos nuomonė apie šią apgavystę prieštaringa.


2014-09-23 21:29

Gražiausia šalies mergina: „Erotinės fotosesijos - ne man“

72|2|

„Širdyje didelis džiaugsmas, o ašaros dar tik kaupiasi. Visos tikėjomės karūnos, bet laimė nusišypsojo man“, – po „Mis Lietuva 2014“ finalo jaudulio neslėpė gražiausia šalies mergina Agnė Kavaliauskaitė.


Populiariausi per 24 val.