Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Žmonės
2014-10-17 17:17

Ar Deividas Česnauskis jau prarado žmoną?

65|3

„Praradau žmoną“, – atsiduso žinomas futbolininkas Deividas Česnauskis (33 m.), kai jo antroji pusė „Mis Lietuva 2002“ Vaida Grikšaitė- Česnauskienė (30 m.) pradėjo dirbti. Tačiau atodūsyje greičiausiai slypėjo ir palaima: dabar Vaida daro viską, kad ne tik Deividas varžybų metu justų jos palaikymą, bet ir jo kolegos.


2014-10-17 16:58

Baibos Skurstenės vestuvės - rudeniškos ir jaukios

8|53

Dainininkė Baiba Skurstenė (30 m.) lietingą penktadienio popietę ištekėjo už savo mylimojo kikboksininko Mykolo Serdiuko (23 m.). Pora amžiną meilę vienas kitam prisiekė Karvio Šv. Juozapo bažnyčioje, šalia sostinės esančioje Maišiagalos seniūnijoje. Į mažą ir jaukią bažnyčią jaunavedžių pasveikinti atvyko ne tik jų artimieji, bet ir garsūs pramogų pasaulio atstovai. Tarp ceremonijos svečių – Katažina bei Deividas Zvonkai, Liepa Mondeikaitė su mylimuoju Evaldu, Oksana Pikul-Jasaitienė, Urtė Šilagalytė. Pirmasis į bažnyčia atvyko jaunasis, o Baibą prie jos pasitiko ir šiltai apkabino jos senelis. Prieš ceremonija atlikėja neslėpė susijaudinimo – senelio akivaizdoje nubraukė ir vieną kitą ašarą.


2014-10-17 15:11

Apvogta Natalija Bunkė: „Jausmas nekoks“

196|6|

Ketvirtadienio naktį buvo įsilaužta į atlikėjos Natalijos Bunkės namus Klaipėdos rajone. Tuo metu, kai apsauga pranešė apie įvykį, žinoma moteris buvo pakeliui į koncertą. Apsaugos darbuotojai ir policija į N.Bunkės namus atvyko iškart po to, kai suveikė signalizacija. Tačiau tai buvo jau ne pirmas kartas per pastarąją savaitę, kai apsaugos darbuotojai vyko į žinomos moters namus.


2014-10-17 08:22

Merūnas Vitulskis su žmona Erika susilaukė pirmagimio

178|3

Operos solisto Merūno Vitulskio ir jo žmonos Erikos Vitulskienės namus aplankė didžiulė laimė. Žinoma pora spalio 16-ąją susilaukė pirmagimio. Nuo šiol ant jų rankų krykštaus sūnus. 2011-ųjų balandį, po šešerių metų draugystės už atlikėjo ištekėjusi E.Vitulskienė ilgą laiką nuo visuomenės slėpė, kad laukiasi. Nors kalbos apie tai pasklido jau tada, kai moteris netikėtai pasitraukė iš televizinio projekto „Šokiai ant ledo“. Tada ji teigė, kad tęsti pasirodymų negalėjo dėl patirtos kojos traumos.


2014-10-16 21:56

V. Simanavičiūtė: „Netaupykime rūbų - lai šventė būna kasdien“

27|34

Lai didžiausia gyvenimo šventė būna šiandien. Kiekvieną dieną. Su tokia mintimi dizainerė Vida Simanavičiūtė ketvirtadienį pristatė nedidelę savo rūbų kolekciją Vilniaus salone „Madress“. Idėja gimė salono įkūrėjai verslininkei Ingridai Gelminauskienei. Tai ji pasiūlė V.Simanavičiūtei - garsaus kūrybinio „A & V” dueto dizainerei - sukurti rūbų kolekciją.


2014-10-16 17:05

A. Tapinui ir P. Ambrazevičiui dėl pergalės muštis nereikėjo

4|6| 

Penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose įvyko antroji „Nacionalinė viktorina“. Jos nugalėtoju tapo komikas ir vertėjas Paulius Ambrazevičius, atstovausiantis Lietuvai Europos viktorinų čempionate.


2014-10-16 17:05

Teismas Soliariui skyrė baudą su automobilio konfiskavimu

14|2

Vilniaus miesto apylinkės teismas išnagrinėjo administracinio teisės pažeidimo bylą, kurioje administracinėn atsakomybėn traukiamas asmuo Algimantas Minalga, geriau žinomas kaip Soliaris buvo kaltinamas pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso (toliau – ATPK) 129 straipsnį (transporto priemonių vairavimas neblaivių ar apsvaigusių nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų asmenų, neturinčių teisės vairuoti).


2014-10-16 16:57

Aktoriai brangioje fotosesijoje: vyrams lėktuvai tinka

9|7| 

„Domino“ teatras pristatys sezono premjerą - komediją „Vyrų laiškai (elektrikui, tėvynei ir krepšiniui)“, kuriai buvo surengta pati brangiausia fotosesija Lietuvos teatro istorijoje. Vilniaus tarptautiniame oro uoste buvo surengta fotosesija, kuriai specialiai atsiskraidintas prabangus bei privatus reaktyvinis lėktuvas „Hawker 800XP“, kuris priklauso įmonei „Charter Jets“.


2014-10-16 16:50

Žymūs Lietuvos aktoriai dalyvavo brangiausioje fotosesijoje

3|7

„Domino“ teatras pristatys netikėčiausią sezono premjerą - komediją „Vyrų laiškai (elektrikui, tėvynei ir krepšiniui)“, kuriai buvo surengta pati brangiausia fotosesija Lietuvos teatro istorijoje.


2014-10-16 14:32

Į išskirtinių asmenų šventę rinkosi moterys iš visos Lietuvos

147|40

Kodėl vieną vakarą reikėtų vykti iš tolimo Lietuvos kampelio į Vilniaus saloną „Kristiana“? Todėl, kad gera pabūti bendraminčių būryje, rinktis tai, kas kvepia ir tave puošia, smagiai klegant su drauge. Svarbiausia – pirmai sužinoti naujienas ir būti pamalonintai dovanomis bei nuolaidomis. Taip trečiadienio vakarą leido moterys ten, kur, nepaisant, koks oras už lango, visuomet yra šilta ir dvelkia visais pasaulio kvapais - „Kristianoje“.


2014-10-16 11:07

I. Dovydėnaitės mados vakare sužibėjo besilaukianti I. Kuodytė

20|37

Kaip ir kasmet, drabužių dizainerė Indra Dovydėnaitė savo talento ir kūrybos gerbėjus pakvietė į naujos rankinio trikotažo drabužių kolekcijos „Essa“ pristatymą. Prabangioje „Kempinski Hotel Catheral Square“ viešbučio aplinkoje į podiumu žengiančius modelius akis paganyti atvyko ir būrys žinomų žmonių, neabejingų lietuviškai madai.


2014-10-16 10:14

Pirmąjį „Lietuvos ryto“ kartą stebėjo ir garsenybės

14|37

Trečiadienio vakarą krepšinio išsiilgę aistruoliai leido atnaujintoje „Lietuvos ryto" arenoje. Gausus būrys vilniečius palaikančių žiūrovų stebėjo pirmąsias Europos taurės rungtynes. Į kovą dėl antrojo pagal svarbą Senojo žemyno prizo stojo vienintelis Lietuvos atstovas Vilniaus „Lietuvos rytas“, kuris trečiadienį išbandė jėgas su Belgrado „Partizan“.


2014-10-16 07:04

Prabangiame salone pristatyta E. Skerstono knyga apie madą

12|35| 

Žinomas knygų apie interjerą autorius, socialinių mokslų daktaras Eugenijus Skerstonas trečiadienio vakarą pristatė dar vieną, jau ketvirtąją knygą. Šį kartą – apie madą. Į naujo leidinio pristatymą autorius pakvietė būrį madai neabejingų bičiulių.


2014-10-15 22:23

Indros Dovydėnaitės svečiai spindėjo elegancija ir mezginiais

14|37

Rankinio trikotažo drabužių dizainerė Indra Dovydėnaitė savo talento ir kūrybos gerbėjus trečiadienio vakarą pakvietė į naujos rankinio trikotažo drabužių kolekcijos „Essa“ pristatymą. Prabangioje „Kempinski Hotel Catheral Square“ viešbučio aplinkoje į podiumu žengiančius modelius akis paganyti atvyko ir būrys žinomų žmonių, neabejingų lietuviškai madai.


2014-10-15 22:11

Paragauti naujo zombių alaus susirinko būrys „Anties“ gerbėjų

4|30

Trečiadienio vakarą sostinės restorane „Panama Food Garden“ rinkosi zombių gerbėjai. Čia savo draugams ir bendražygiams prietemoje „Raudonų plytų“ alaus dirbtuvėse grupės „Antis“ lyderis Algirdas Kaušpėdas pristatė zombių alų „Zombis tundroje“ ir taip įzombino Lietuvą.


Populiariausi per 24 val.