Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Žmonės
2014-10-14 20:51

Meno galerijoje Vilniuje - Lietuvos žvaigždžių spindesys

12|31

Antradienio vakarą šalies garsenybės linksminosi ne prašmatniame restorane ar viešbutyje, o meno galerijoje „Juozas Art“. Vilniuje įsikūrusioje galerijoje savo parodą atidarė fotografų kolektyvai „Jūras Duo Photography“ ir „Nakutis Photography“.


2014-10-14 20:46

B.Skurstenė apie mergvakarį: „Grįžome paryčiais, bet laimingos!“

14|11

„Vau! Buvau labai nustebusi – nesitikėjau tokio įspūdingo mergvakario. Viskas buvo puikiai suorganizuota, sulaukiau daugybės staigmenų. Kiekviena mergina tikrai džiaugtųsi, jei kas nors suplanuotų tokią įspūdingą šventę!“ – džiaugsmu tryško dainininkė Baiba Skurstenė (30 m.).


2014-10-14 12:59

Merūnas Vitulskis: „Ekologija „sergu“ nuo vaikystės“

Operos solistas Merūnas Vitulskis, kartu su kitais žinomais gamtos apsaugai neabejingais atlikėjais dalyvausiantis kampanijai „Aš galvoju“ skirtame koncertiniame ture, sako, jog informacija apie ekologiją ir kitomis su tuo glaudžiai susijusiomis temomis domisi nuo vaikystės.


2014-10-13 22:15

Susižadėjo šokolado meistras Ali Gadžijevas

10

Žinomas virtuvės ir šokolado meistras Ali Gadžijevas pirmadienio rytą susižadėjo su savo mylimąja Patricija Žuromskyte. Apie tai portalui lrytas.lt patvirtino pats vyras.


2014-10-13 22:14

Manto Petruškevičiaus išvaizdos pokyčiai

215|52

Stilistas Mantas Petruškevičius (30 m. ) vyras – turintis patį geriausią skonį. Visos ištaigingos šventės neišsiverčia be Manto patarimų. Pamatyti M.Petruškevičių neskoningai apsirengusį – neįmanoma. Vyras visuomet puošnus, pasitempęs ir elegantiškas.


2014-10-13 11:23

„Gustavo nuotykių“ premjeroje – būrys garsenybių

37|30

Sekmadienį Vilniaus „Akropolyje“ esančiame „Forum Cinemas“ kino teatre įvyko pirmojo lietuviško vaidybinio animacinio filmo „Gustavo nuotykiai“ didžioji premjera. Pirmieji nuotaikingą filmą išvydo į renginį su savosiomis atžalomis atvykę filmo aktoriai, kūrėjai ir jų žinomi bičiuliai.


2014-10-13 08:32

Neringa Šiaudikytė gimtadienį švenčia be mylimojo

50|4

„Mano gimtadieniai visuomet linksmi! Nuo pat vaikystės juos visada švenčiu ir nė karto tą diena nebuvo liūdna, tačiau šįkart šventė kitokia – be mylimojo Tomo“, - su liūdesio gaidele balse sakė atlikėja Neringa Šiaudikytė, kuriai šiandien suėjo 24 m.


2014-10-12 20:42

„Mojo Lounge“ surengė neoninės šviesos naktį Vilniuje

4|36

Dievas tarė: „Tebūnie šviesa!“ ir atskyrė dieną nuo nakties. „Mojo Lounge“ savaitgalio devizas – „Tebūnie daug šviesos!“. „Hennessy„ ir „Mojo Lounge“ pakvietė lankytojus į neoninės šviesos naktį, kurioje laukė fantastiški šokėjų pasirodymai, įspūdinga choreografija bei daugybė ypatingų pramogų: UV grimas, ypatingas foto narvas su UV lempomis ir daug ryškių, žaižaruojančių, spalvingų potyrių! Lankytojai pamiršo tamsą ir pasinerė į šviesos naktį kartu su Hennessy!


2014-10-12 20:26

Baibos Skurstenės mergvakaris - Kauno klube

5|25

Tikrai meilei reikia mylinčių moters ir vyro, tobulam vakarėliui – smagaus ritmo ir melodingo gyvų instrumentų skambesio... „Mojo Lounge“ vakarėlių ciklas Symphony - tai nepamirštamos harmonijos naktys, kurių metu muzikos garsų supynės pakylėja iki dangaus. Šiuolaikiškos muzikos ritmai subtiliai susilieja su gyvai skambančiais instrumentais ir sukuria iki šiol negirdėtą nakties simfoniją. Seksuali saksofono partija, nenuspėjamos gitaros improvizacijos, jautrios smuiko melodijos, aistringi būgnų taktai ir ne tik... Nakties magiją kurstė viliojantys „Mojo Lounge“ gėrimai ir profesionalų komanda, kuri visada užtikrina, kad viskuo būtų pasirūpinta nuo iki.


2014-10-12 15:32

Į kokteilių barą „Pantera“ plūdo sostinės gražuolės

12|46

Šeštadienio vakarą kokteilių bare „Pantera“ apsilankė nesuskaičiuojamas kiekis sostinės merginų, audringai šėlusių iki pat paryčių.


2014-10-12 15:30

„Exit Vilnius“ klube linksmybės tęsėsi iki paryčių

6|51

"Exit Vilnius" klube viešėjo Davidas Tortas ir šimtai jį palaikančių fanų. Vienas garsiausių šokių muzikos stiliaus prodiuserių pasaulyje šeštadienio vakarą klubinėtojams sukėlė tikrą muzikinę euforiją.


2014-10-12 15:08

Žinomi vakarėlių liūtai dalyvavo naujos klinikos atidaryme

105|15

Klaipėdoje naujose, daug erdvėsnėse, patalpose iškilmingai duris atvėrė medicinos klinika „Mirameda“. Atsakingiausią vakaro momentą - raudono kaspino perkirpimą medicinos klinikos „Mirameda“ generalis direktorius Mark Kocas ir Klaipėdos klinikos vadovas, gydytojas Albertas Albertjanas patikėjo Klaipėdos miesto merui Vytautui Grubliauskui ir jo žmonai Ingai.


2014-10-12 15:08

Pramogų pasaulio grietinėlės vakarėlyje – gausybė netikėtumų

148|6

Penktadienio vakarą Vilniaus „Nesė Pramogų banke“ vyko stilingas juodosios prabangos vakarėlis „Live Gallery in Black“, kuriame linksminosi garsiausios pramogų pasaulio įžymybės bei verslo atstovai: modelis Kristina Tučkutė, stilistas Mantas Petruškevičius, verslininkai Žilvinas Grigaitis, Rimantė Žiemelytė, Saulius Jermolajevas, Sabina Repčenkienė, Romas Mačiulis su žmona Alesia, operos solistai Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė, dainininkas Vaidas Baumila, kelionių ekspertas Rimvydas Širvinskas-Makalius ir daugelis kitų.


2014-10-11 17:51

Žinomos dizainerės duktė Ainė Bunikytė mamos vardu nesinaudoja

19|12| 

Taip, jos motina yra žinoma moteris – dizainerė Audronė Bunikienė. Taip, merginą būtų galima priskirti prie auksinio jaunimo. Tačiau interjero architektė Ainė Bunikytė (28 m.) tikina visuomet dėjusi pastangas, kad viską pasakytų jos darbai.


2014-10-11 17:50

Juozo Statkevičiaus noras – papuošti kerinčią Kylie Minogue

77|7

Į Kauną šio mėnesio pabaigoje atvyksiančios dainininkės Kylie Minogue lauks dovana – suknelę jai kuria vienas žymiausių Lietuvos dizainerių Juozas Statkevičius, rašo „Lietuvos rytas“. 46-erių australė Kauno „Žalgirio“ arenoje dainuos spalio 31-ąją – J.Statkevičius tikriausiai galės ne tik pasigrožėti šiuo jos koncertu, bet ir užkulisiuose įteikti dovaną. „Atsirado tokia idėja – noriu sukurti ir padovanoti Kylie suknelę. Koncerto rengėjai sako, kad tai įmanoma. Turiu visus jos matmenis, darbas jau vyksta“, – „Lietuvos rytui“ pasakojo J.Statkevičius.


Populiariausi per 24 val.