Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Žmonės
2014-04-12 14:08

Vilniečius penktadienio naktį kaitino vasariški barmenų šou

3|15

Penktadienio naktį Vilniečiai „Cocainn“ klube šėlo iki ryto vasariškomis nuotaikomis trykštančiame vakarėlyje. Čia gerą nuotaiką užtikrino ne tik vasariški muzikos hitai, bet ir kvapą gniaužiantys barmenų ugnies šou.


2014-04-12 13:03

Klaipėdiečių minia visą naktį šėlo su E.Jakštyte

5|24

Akivaizdu, jog Klaipėdos klubinėtojai buvo išsiilgę linksmybių iki aušros. Puikias dūzges iki paryčių penktadienį publikai surengė uostamiesčio naktinis klubas „PORT night club by BarBar'a“ ir atlikėja Eglė Jakštytė. Žinomiausi hitai, pati geriausia emocija, sausakimšą naktinį klubą judino iki pat ryto.


2014-04-11 20:54

Muzikos gerbėjai mėgavosi ispaniškos operos šėlsmu

5|20

Išsipildė rusų poeto A.Puškino žodžiai. „Šampanas suputos“, - taip jis yra pasakęs apie Gioacchimo Rossini muziką. Šį vakarą tai įvyko Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro scenoje, kur šėlo viena populiariausių komiškųjų operų „Sevilijos kirpėjas“, skirta pasiilgusiems subtilaus muzikinio humoro ir pramogos.


2014-04-11 10:04

N.Pareigytės-Rukaitienės svečiams - pamėgti žuvies patiekalai

83|26

Kauniečiai ir vilniečiai, skirtingai nei klaipėdiečiai, valgo per mažai žuvies. Tai pastebėjusi iš Kauno kilusi, o šiuo metu Klaipėdoje gyvenanti grupės „69 danguje“ dainininkė Nijolė Rukaitienė jos vyrui priklausančiame Kauno restorane „Cerca Del Castillo“ ketvirtadienio vakarą surengė šviežios žuvies ir vyno degustaciją. Į ją moteris pakvietė savo bičiulius ir kitus žinomus žmones. Jiems buvo patiekti labiausiai mėgstami N.Rukaitienės žuvies patiekalai.


2014-04-11 09:19

Grožio karalienė B.Rumšienė verčia naują gyvenimo puslapį

30|2

„Ši pergalė - tarsi kertinis mano naujo gyvenimo, kuriame nebus tiek skausmo, ašarų, išdavysčių, akmuo, - įsitikinusi konkurso „Lietuvos ponia 2014" nugalėtoja kaunietė verslininkė Beta Rumšienė (42 m.). Mylimo tėvo netektį ir skyrybas su vyru išgyvenusi moteris nesustojo vietoje. Aukštai iškelta galva ji pasiryžusi priimti naujus iššūkius. Žaviausia šių metų moterimi tituluota šviesiaplaukė rudų akių bendrovės „Statybų kryptis“ akcininkė B.Rumšienė neslėpė seniai troškusi dalyvauti tokiame konkurse.


2014-04-11 07:35

G.Gurevičiūtė po prekybos centrą važinėjo paspirtuku

87|25

Po prekybos centrą paspirtuku? Skamba keistai, tačiau tik ne Gintarei Gurevičiūtei. Ketvirtadienio vakarą prekybos centre „Ozas“ būrys visuomenės veikėjų surengė sportinį paradą. Šokę ant ekologiškų transporto priemonių žinomi žmonės ragino lietuvius dažniau naudotis dviračiais, paspirtukais.


2014-04-10 22:00

Modelis G.Rusytė grįžta į Lietuvą dėl ypatingos fotosesijos

37|2

Viena gražiausių Lietuvos moterų, Amerikoje kurį laiką gyvenanti Giedrė Rusytė, namo grįžta itin retai, tačiau dar šį mėnesį buvęs modelis ir TV laidų vedėja trumpai svečiuosis Vilniuje dėl jai pačiai neįprastos priežasties.


2014-04-10 22:00

Brolių Jankauskų svajonė – kartu pažvejoti

18|2

Kai vienas įmonės „Du broliai" bendraturčių atvyksta į darbą, pardavėjai gali tikėtis garsios muzikos ir net pakvietimo į naktinį klubą. O štai jo vyresnysis brolis juokiasi, kad pats mielai įsitraukia į linksmybes, tačiau užkurti jų nemoka. Tokie yra žinomi verslininkai Andrius ir Tomas Jankauskai.


2014-04-10 17:05

V.Genytė apie dalyvavimą šokių projekte ir moteriškas silpnybes

52|5

Dainininkė Vaida Genytė-Marazienė (39 m.) savo gyvenimą skirsto etapais. Vienas jų jaukus ir ramus, kitas – kupinas netikėtumų, trečias – darbingas ir intensyvus. Būtent tokį jį dabar gyvena. Koncertai, spektakliai, dalyvavimas projekte „Šokiai ant ledo“ – žavi šviesiaplaukė sukasi it bitė.


2014-04-10 10:45

Garbių svečių sveikinimai - naujos ligoninės projektui

23|15

GK klinikos įkūrėjo Karapeto Babajano ir Pitsbergo universiteto (JAV) medicinos centro atstovų kvietimu garsiausi mūsų šalies gydytojai, medicinos profesoriai, politikai ir kiti garbūs svečiai trečiadienio vakarą rinkosi į „Kempinski“ viešbučio restoraną „Telegrafas“. Čia buvo pakeltos taurės už GK klinikos ir Pitsbergo universiteto medicinos centro partnerystę bei naujos ligoninės mūsų šalyje projektą.


2014-04-09 17:54

A.Čekuolis: „Pasakoti apie moteris – tai viešai krapštyti nosį“

56|2

Algimanto Čekuolio (82 m.) darbo dienos – skirtingos. Antradieniais jis įrašinėja savo laidą televizijoje, todėl anksti rytą traukia į kirpyklą – jam svarbu, kad plaukai ekrane atrodytų nepriekaištingai, rašo žurnalas „Stilius". Pusryčius jis valgo negausius, mat nenori perkrauti skrandžio. Kavą irgi renkasi silpnesnę. Po laidos įrašo žurnalistas mielai pereina LRT koridoriais, pasveikina kolegas gimtadienio proga ar apkabina kokią nors gražią panelę ir rėžia komplimentą, kad šiandien ji – dar gražesnė.


2014-04-09 17:52

Žvaigždžių atkirtis „pupytėms“ - augintinių diena be makiažo

38|4

Socialiniame tinkle „Facebook“ viena mada keičią kitą. Dar visai neseniai grupės „Pop Ladies“ atstovės Natalija Bunkė, Oksana Pikul, Liepa Mondeikaitė, „Naujų pupyčių“ narės ir ne viena kita žinoma moteris viena kitai perdavinėjo estafetę viešinti savo nuotraukas be makiažo. Tokiu būdu Lietuva pamatė ne vieną nuolat po makiažo sluoksniu besislepiančią žvaigždę be gramo grimo.


2014-04-09 13:58

A.Vilčinskas: „Reketininkams kas mėnesį mokėjau po 1000 dolerių“

32

Trečiadienio vakarą LRT laidoje „Gyvenimas“ laukia nuoširdi dainininko Arvydo Vilčinsko ir jo žmonos Jurgitos išpažintis, kurioje tautos numylėtinis negailės šokiruojančių detalių iš savo asmeninio gyvenimo.


2014-04-09 13:09

Bėdos dėl vairavimo išgėrus - ir Ž.Ilgauskui, ir I.Sabonienei

24| 

Prie vairo neblaivus sėdęs Jonas Valančiūnas - ne pirmasis garsus lietuvis, tapęs JAV policijos laimikiu.


2014-04-09 09:37

A.Valinskas atskleidė savo didžiausią gyvenimo nuosmukį

18|4

Universali asmenybė Arūnas Valinskas sekmadienio pavakarę su susirinkusia publika „Punto Jazz palėpėje“ diskutavo apie kelią į žvaigždes ir kitus gyvenimo kelius. Itin atvirai ir nuoširdžiai A.Valinskas dalinosi gyvenimo patirtimi ir leido išgirsti istorijas iš pirmų lūpų.