Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Žmonės
2015-04-11 11:25

„Mojo Lounge“ naktinis klubas atidarytas ir Šiauliuose

1|68

Užvaldžiusi Vilniaus, Kauno, Palangos, Nidos naktinį gyvenimą, „Mojo Lounge“ komanda atėjo užkariauti Šiaulių. Penktasis „Mojo Lounge“ klubas Lietuvoje duris atverė pilnai rekonstruotose viešbučio „Šiauliai“ patalpose. Lankytojus pasitiko išskirtinio interjero erdve, kurioje vienu metu gali linksmintis apie 300 žmonių, šampanu „Moet“, aukščiausios kokybės, 10 kW, garso sistema „Martin Audio Black Line“, trimačio kino filmo efektą sukuriančiomis 3D LED lubomis ir daugybe kitų unikalių sprendimų.


2015-04-11 11:05

Barzdočiai gimtadienį šventė Kauno klube

21

Dviejų metų gimtadienį šventę barzdočiai, susibūrę į „Beardmen Room“, susilaukė gausybės moteriškos lyties atstovių ir svečių iš užsienio. Barzdos kultą ir teisingą šokių muziką grojantys atlikėjai, džiugino Kauno „Nox“ klubo lankytojus iki ryto.


2015-04-11 09:34

Penktadienio naktį rusaitės garderobu pranašavo vasarą

56

Rusiškame naktiniame klube „Moskow“, kuriame vieninteliame visoje Lietuvoje skamba tik rusiška muzika, penktadienį šokių aikštelėje sunkiai tilpo žmonės, o klubo klientės savo garderobu ir nuotaikomis pranašavo artėjančią vasarą.


2015-04-11 09:29

Indrė Launikonytė ir Vladas Kovaliovas šėlo naktiniame klube

52

Penktadienį „Posh“ kokteilių klube, įsikūrusiame Vilniaus pramogų banke, vyko tikras vakarėlis. Lankytojai šėlo dvejose naktinio klubo erdvėse, kuriose skamba skirtintingi muzikos stiliai, bei mėgavosi visiška naujiena Lietuvoje – naujuoju 1 euro baru, kuriame populiariausi kokteiliai kainuoja tik 1 eurą. Šokių aikštelėje tarp klubo lankytojų šėlstantys buvo pastebėti ir auksinių balsų savininkai Indrė Launikonytė ir Vladas Kovaliovas.


2015-04-10 19:40

R. Mikelkevičiūtė atvelykį sutiko su vaikais leisdama aitvarus

4

Artėjant Atvelykiui paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“ kartu su prekybos tinklu „Maxima" tradiciškai, jau septintus metus iš eilės, surengė kūrybines dirbtuves Vaikų ligoninės Onkohematologijos skyriuje Vilniuje besigydantiems vaikams.


2015-04-10 15:58

J.Leonavičiūtė nusispjovė į apkalbas: paviešino erotiškus kadrus

4| 

Televizijos projektų dalyvės Jolantos Leonavičiūtės vardas viešumoje linksniuojamas dažnai. Moteris sulaukia dviprasmiškų vertinimų dėl to, kad anksčiau filmavosi erotiškose juostose. Nors tai ji vadina praeities klaida, Jolanta savo gerbėjus vėl provokuoja, dalindamasi itin pikantiškos fotosesijos kadrais.


2015-04-10 15:07

Mados šou svečių akys krypo į seksualiąją Dianą Martinėlę

52

Ketvirtadienį kviestinė publika susirinko į Teatro areną, kad įvertintų dizainerės Dianos Vapsvienės moteriškų drabužių linijos „V.Desire“ naujausią kolekciją. „Moteris kaip stirna“ – taip kūrėja pavadino antrąją autorinę kolekciją.


2015-04-10 12:21

Garsenybės ketvirtadienio vakarą domėjosi mada

52

Ketvirtadienį kviestinė publika susirinko į Teatro areną, kad įvertintų dizainerės Dianos Vapsvienės moteriškų drabužių linijos „V.Desire“ naujausią kolekciją.


2015-04-10 11:34

B. Tiškevič-Hasanova mylimos atlikėjos dainų klausėsi su vyru

2

Ketvirtadienio vakarą aktorė Beata Tiškevič-Hasanova kartu su vyru jaukiai įsitaisiusi menų fabrike „Loftas“ klausėsi Alinos Orlovos dainų. B.Tiškevič-Hasanovos vyras kino režisierius Ru Hasanovas gyvena Azerbaidžane, todėl į Lietuvą vyras atvyksta tik aplankyti savo žmonos.


2015-04-09 22:23

Gintarė Gurevičiūtė: nuo peroksidinės blondinės iki natūralistės

11

Televizijos projektų ir laidų vedėja, sveikos mitybos ekspertė Gintarė Gurevičiūtė kadaise buvo peroksidinė blondinė, bet per 7 metus keitėsi ne kartą. Dažnai socialiniuose tinkluose įvardijama kaip viena gražiausių Lietuvos moterų, Gintarė visada pasisakydavo už natūralų grožį. Ne kartą ji yra minėjusi, jog peroksidiniai plaukai buvo didžiausia jos grožio klaida.


2015-04-09 12:36

Garsūs šalies verslininkai mėgavosi brangia vakariene ir konjaku

27

Trečiadienio vakarą garsiausi šalies verslo atstovai susirinko į iškilmingą vakarienę sostinės Pirklių rūmuose. iškilūs šalies verslininkai ragavo gardžius patiekalus ir specialiai šiai šventei sukurtą konjaką.


2015-04-08 21:29

Giedrė Rusytė laukiasi kūdikio

1

Modelių agentūros „G-Model Scout“ bendraturtė Giedrė Rusytė (30 m.) ir jos sužadėtinis prancūzų verslininkas Jeanas Yves’as Haouzi laukia šeimos pagausėjimo.


2015-04-08 21:03

V. Repčenkaitės-Vosylės ir M. Vosyliaus skyrybų procesas užtruks

Trečiadienio rytą Vilniaus apylinkės teisme buvo svarstoma modelio ir buvusios televizijos laidų vedėjos Violetos Repčenaitėss-Vosylės ir jos buvusio vyro Mindaugo Vosyliaus-Mindozos skyrybų byla.


2015-04-08 19:04

Neeilinis Monikos Dirsytės performansas vamzdyje

37

enininkė ir režisieriaus Oskaro Koršunovo mūza Monika Dirsytė antradienio vakarą surengė neeilinį performansą. Savo meninį sumanymą ji įgyvendino moterų menininkių suorganizuotos parodos „Juodos rožės“ atidarymo metu. Originaliu menininės saviraiškos žanru besidominti M.Dirsytė šį kartą savo performansą pavadino „Aš – tavo saulė“. Šiuo pasirodymu jaunoji menininkė norėjo pavaizduoti besąlygišką ir jokių taisyklių nepaisančią meilę kitam.


2015-04-08 18:50

Už gerumą apdovanota Inga Stumbrienė savo gerų darbų neatskleidė

2

Globaliai ir paprastai atliekami geri darbai- verslininkė Inga Stumbrienė taip įvardino priežastį dėl kurios, ji gavo gerumo sparno apdovanojimą.


Populiariausi per 24 val.