Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Žmonės
2014-10-16 21:56

V. Simanavičiūtė: „Netaupykime rūbų - lai šventė būna kasdien“

27|34

Lai didžiausia gyvenimo šventė būna šiandien. Kiekvieną dieną. Su tokia mintimi dizainerė Vida Simanavičiūtė ketvirtadienį pristatė nedidelę savo rūbų kolekciją Vilniaus salone „Madress“. Idėja gimė salono įkūrėjai verslininkei Ingridai Gelminauskienei. Tai ji pasiūlė V.Simanavičiūtei - garsaus kūrybinio „A & V” dueto dizainerei - sukurti rūbų kolekciją.


2014-10-16 17:05

A. Tapinui ir P. Ambrazevičiui dėl pergalės muštis nereikėjo

2|6| 

Penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose įvyko antroji „Nacionalinė viktorina“. Jos nugalėtoju tapo komikas ir vertėjas Paulius Ambrazevičius, atstovausiantis Lietuvai Europos viktorinų čempionate.


2014-10-16 17:05

Teismas Soliariui skyrė baudą su automobilio konfiskavimu

14|2

Vilniaus miesto apylinkės teismas išnagrinėjo administracinio teisės pažeidimo bylą, kurioje administracinėn atsakomybėn traukiamas asmuo Algimantas Minalga, geriau žinomas kaip Soliaris buvo kaltinamas pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso (toliau – ATPK) 129 straipsnį (transporto priemonių vairavimas neblaivių ar apsvaigusių nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų asmenų, neturinčių teisės vairuoti).


2014-10-16 16:57

Aktoriai brangioje fotosesijoje: vyrams lėktuvai tinka

9|7| 

„Domino“ teatras pristatys sezono premjerą - komediją „Vyrų laiškai (elektrikui, tėvynei ir krepšiniui)“, kuriai buvo surengta pati brangiausia fotosesija Lietuvos teatro istorijoje. Vilniaus tarptautiniame oro uoste buvo surengta fotosesija, kuriai specialiai atsiskraidintas prabangus bei privatus reaktyvinis lėktuvas „Hawker 800XP“, kuris priklauso įmonei „Charter Jets“.


2014-10-16 16:50

Žymūs Lietuvos aktoriai dalyvavo brangiausioje fotosesijoje

3|7

„Domino“ teatras pristatys netikėčiausią sezono premjerą - komediją „Vyrų laiškai (elektrikui, tėvynei ir krepšiniui)“, kuriai buvo surengta pati brangiausia fotosesija Lietuvos teatro istorijoje.


2014-10-16 14:32

Į išskirtinių asmenų šventę rinkosi moterys iš visos Lietuvos

11|40

Kodėl vieną vakarą reikėtų vykti iš tolimo Lietuvos kampelio į Vilniaus saloną „Kristiana“? Todėl, kad gera pabūti bendraminčių būryje, rinktis tai, kas kvepia ir tave puošia, smagiai klegant su drauge. Svarbiausia – pirmai sužinoti naujienas ir būti pamalonintai dovanomis bei nuolaidomis. Taip trečiadienio vakarą leido moterys ten, kur, nepaisant, koks oras už lango, visuomet yra šilta ir dvelkia visais pasaulio kvapais - „Kristianoje“.


2014-10-16 11:07

I. Dovydėnaitės mados vakare sužibėjo besilaukianti I. Kuodytė

1|37

Kaip ir kasmet, drabužių dizainerė Indra Dovydėnaitė savo talento ir kūrybos gerbėjus pakvietė į naujos rankinio trikotažo drabužių kolekcijos „Essa“ pristatymą. Prabangioje „Kempinski Hotel Catheral Square“ viešbučio aplinkoje į podiumu žengiančius modelius akis paganyti atvyko ir būrys žinomų žmonių, neabejingų lietuviškai madai.


2014-10-16 10:14

Pirmąjį „Lietuvos ryto“ kartą stebėjo ir garsenybės

2|37

Trečiadienio vakarą krepšinio išsiilgę aistruoliai leido atnaujintoje „Lietuvos ryto" arenoje. Gausus būrys vilniečius palaikančių žiūrovų stebėjo pirmąsias Europos taurės rungtynes. Į kovą dėl antrojo pagal svarbą Senojo žemyno prizo stojo vienintelis Lietuvos atstovas Vilniaus „Lietuvos rytas“, kuris trečiadienį išbandė jėgas su Belgrado „Partizan“.


2014-10-16 07:04

Prabangiame salone pristatyta E. Skerstono knyga apie madą

1|35| 

Žinomas knygų apie interjerą autorius, socialinių mokslų daktaras Eugenijus Skerstonas trečiadienio vakarą pristatė dar vieną, jau ketvirtąją knygą. Šį kartą – apie madą. Į naujo leidinio pristatymą autorius pakvietė būrį madai neabejingų bičiulių.


2014-10-15 22:23

Indros Dovydėnaitės svečiai spindėjo elegancija ir mezginiais

1|37

Rankinio trikotažo drabužių dizainerė Indra Dovydėnaitė savo talento ir kūrybos gerbėjus trečiadienio vakarą pakvietė į naujos rankinio trikotažo drabužių kolekcijos „Essa“ pristatymą. Prabangioje „Kempinski Hotel Catheral Square“ viešbučio aplinkoje į podiumu žengiančius modelius akis paganyti atvyko ir būrys žinomų žmonių, neabejingų lietuviškai madai.


2014-10-15 22:11

Paragauti naujo zombių alaus susirinko būrys „Anties“ gerbėjų

30

Trečiadienio vakarą sostinės restorane „Panama Food Garden“ rinkosi zombių gerbėjai. Čia savo draugams ir bendražygiams prietemoje „Raudonų plytų“ alaus dirbtuvėse grupės „Antis“ lyderis Algirdas Kaušpėdas pristatė zombių alų „Zombis tundroje“ ir taip įzombino Lietuvą.


2014-10-15 20:36

VIP klientų vakare - gražios moterys ir atidūs joms vyrai

4|40

Salone „Kristiana“ trečiadienį šurmulio buvo pilna kaip niekada. Čia surengtas vakaras išskirtiniams klientams. Vaišės, naujienos, dovanos, nuolaidos – štai kuo ypatingas toks vakaras. Be to, juk smagu rinktis kvepalus, kremą ar lūpdažį kartu su drauge


2014-10-15 13:48

Vilnonių kojinių dizainerė Indra Dovydėnaitė šeimai nemezga

 

Naujausią Indros kolekciją mados gerbėjai galės išvysti trečiadienį, spalio 15-ąją. Jos apdarų pristatymai visada yra lyg maži spektakliai. O teatrališkumo kelionės po Italiją metu netrūko. Indra kartu vyru Dovu Serapinu (28 m.) ir dukrele Frida (3 m.) lankėsi Romoje ir Sicilijoje.


2014-10-15 12:19

Eugenijaus Skerstono knygos pristatymas - prabangioje erdvėje

36

Žinomas knygų apie interjerą autorius, socialinių mokslų daktaras Eugenijus Skerstonas trečiadienio vakarą pristatė dar vieną, jau ketvirtąją knygą. Šį kartą – apie madą. Į naujo leidinio pristatymą autorius pakvietė būrį madai neabejingų bičiulių. Knygos „Mados psichologija“ pristatymui E.Skerstonas pasirinko kiek neįprastą vietą – prabangių automobilių saloną „Lexus“. Renginio svečiai turėjo ne tik išskirtinę progą pirmieji įsigyti naująją knygą, bet ir gauti autoriaus autografą. Norinčiųjų susipažinti su leidiniu bei įteikti E.Skerstonui gėlių - netrūko. Tad vakaro kaltininkas visą vakarą buvo apgaubtas svečių, tarp kurių daugiausia - damos, dėmesiu.


2014-10-15 10:35

Aktorius Dalius Mertinas be dukters – lyg kaktusas be spyglių

7

Tris vaikus – sūnus Dominyką (34 m.), Mykolą (30 m.) ir dukterį Laimą (23 m.) – į gyvenimą išleidęs Dalius Mertinas (53 m.) su žmona Laima (55 m.) lyg ir galėtų mėgautis laisve, rašo žurnalas „Stilius". Leisti laiką kartu, keliauti ir vėl pasijusti lyg būtų dvidešimties. Tačiau aktorius neslepia: kai ištekėjo jaunėlė Laimutė, namai tapo beore erdve.


Populiariausi per 24 val.