Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Žmonės
2014-07-17 19:08

Iš televizijos studijos G. Pečiulytė iškeliavo į Sibiro platybes

34|17|

Vagonais, tik ne gyvuliniais. Taip ketvirtadienį jau tryliktą kartą į Sibirą iškeliavo saujelė lietuvių. Devintąją savanorių ekspediciją apspitę išmaniausiais telefonais, juos išlydėjo ministrai ir šeimos nariai. Ten, kur keliauja lietuviai, išmaniųjų prietaisų bus tikrai mažiau. Rusijos Federacijos Krasnojarsko krašte lietuviai tvarkys daugiau nei pusę amžiaus neliestus tremtinių kapus. „Išvykstate į save. Tie, kurie lankėsi šiose ekspedicijose, grįžo pasikeitę, atradę dalelę savęs", - džeržgiant traukinių ratams perone kalbėjo profesorius Vytautas Landsbergis.


2014-07-17 17:59

J. Jankevičius ir Jazzu suteikė savo jausmams dar vieną progą

37|4

Dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu (26 m.) ir humoristas bei televizijos laidų vedėjas Justinas Jankevičius (29 m.) savo romantiškai draugystei suteikė antrą šansą. Įsimylėjėliai kartu pastebėti praėjusio ketvirtadienio vakarą vykusiame Sauliaus Prūsaičio koncerte.


2014-07-17 14:33

Alano Chošnau laisvalaikis sostinėje - su itin gausia šeima

28|3

Liepos 11-ąją keturiasdešimtmetį atšventęs dainininkas Alanas Chošnau šiltus vasaros vakarus su gausia šeimyna leidžia ne namie ar užmiestyje, o Vilniuje. Vieną vakarą jis buvo pastebėtas stumiantis dukters Izabelės Atėnės vežimėlį, rašo žurnalas „Stilius“.


2014-07-17 10:12

Naujas Virtuvės mitų griovėjų kūrinys pristatytas su trenksmu

19

Geriausiu pasaulio kulinariniu žurnalu pripažinto „VMG“ kūrėjai Vilniaus centre spalvingai pristatė žurnalo vasaros numerį „VMG: Griliaus Biblija“. Vakare vilniečių ir miesto svečių dėmesį patraukė staiga iššovę spalvotų dūmų kamuoliai, iš kurių išniro Virtuvės mitų griovėjų redakcijos nariai: vyriausiasis redaktorius Alfas Ivanauskas kartu su Robertu Daskevičiumi, Pauliumi Budrikiu, Ieva Elvyra Kazakevičiūte, Egle Garniene, Justina Butvilaite ir Virginija Globyte.


2014-07-16 21:26

Į koncertą Ignalinoje Natalija Bunkė išskrido sraigtasparniu

118|8

Žaviosios „Pop Ladies" narės Natalija Bunkė ir Katažina Nemycko trečiadienio popietę džiugiai fotografams mojavo prie Baltojo tilto šalia sraigtasparnio.


2014-07-16 14:38

Sulieknėjusiai Astai Stašaitytei pravertė seni džinsai

41

Televizijos laidų ir renginių vedėja Asta Stašaitytė-Masalskienė (43 m.) naują sezoną trokšta pasitikti liekna lyg nendrė. Tam ji deda nemažai pastangų – pastaruoju metu moters kilogramai ėmė tirpti derinant sportą ir maistą. Žinomas televizijos veidas pastaruoju metu dar daugiau šypsosi ir vos spėja atsakinėti pažįstamiems: „Ačiū už komplimentus.“ Bet dviejų atžalų mama ne visiems atvirai pasakoja, kaip jai pavyko dar labiau išgražėti.


2014-07-16 12:19

Dizaineris Vitalijus Autukas pilnatvę rado Londone

9|5

„Dabar gyvenimas tik prasideda", - sako neseniai trisdešimtmetį atšventęs Vitalijus Autukas. Jo sėkmės istorija kelia susižavėjimą: pačiame krizės įkarštyje, nemokėdamas anglų kalbos jis susikrovė lagaminus ir išvyko užkariauti Londono mados olimpo. Avantiūra pasirodė prasminga, o šiandien Vitalijus pats stebisi savo laimėjimais.


2014-07-16 10:48

V. Grikšaitė-Česnauskienė vyrui noriai dovanoja viliotinį

89|12

„Mis Lietuva 2002“, futbolo aistruolė, neabejinga siuvimui, laiminga motina – gražuolę Vaidą Grikšaitę-Česnauskienę (30 m.) galime pristatyti visaip. Su vyru futbolininku Deividu Česnauskiu (33 m.) du sūnus Rojų (3 m.) ir netrukus 6-ąjį gimtadienį švęsiantį Deividą auginanti moteris namų virtuvėje tampa rūpestinga mama, verdančia košę mažiesiems, o miegamajame – seksualia katyte, vyrui drąsiai dovanojančia viliotinį.


2014-07-16 09:59

Oksana Pikul-Jasaitienė: „Mūsų šeimoje nėra problemų“

97|6

Šešėlis – nebent medžio ar pajūrio skėčio. Audra – nebent gamtos siųsta. Kartėlis – nebent taurus kavos. Jokios jėgos negali pajudinti jųdviejų sutarimo ir absoliutaus vienas kito palaikymo – tuo įsitikinusi grupių „Naujos pupytės“ ir „Pop Ladies“ narė Oksana Pikul-Jasaitienė (30 m.). Jųdviejų su vyru krepšininku Simu Jasaičiu (32 m.) vestuvių vienų metų sukakties žinoma moteris laukia su džiaugsmu ir pasitikėdama vyru. Pirmą svarbią savo datą Jasaičiai minės liepos 19-ąją. Tykiai, gražiai ir, Oksana neabejoja, romantiškai. Bus tik dviese. Kur – jau apsitarę, bet šią žinią pasilieka tik sau.


2014-07-16 08:18

„Mis Lietuva 2014“ finalininkes rinks pripažintos gražuolės

10|6

Išrinkti gražiausias finalininkes iš pretendenčių į konkursą „Mis Lietuva 2014“ komisijos vadovui Benui Gudeliui šiemet padės Lietuvoje ir pasaulyje pripažintos gražuolės. Modelis Eglė Grėbliauskaitė – Tursienė, buvusi manekenė – „Pix“ fotostudijos įkūrėja Eglė Žiūkaitė, tarptautinis modelis - kosmetikos linijos "It's Secret by Kristina Tuckute" įkūrėja Kristina Tučkutė bei vienu seksualiausių modelių pasaulyje pripažinta Simona Starkutė per savo karjeros metus pasisėmė daugybę patirties, kuria remsis ir rinkdamos kandidates didžiojoje atrankoje.


2014-07-15 17:09

Talentingų lietuvių šokėjų talentas pastebėtas ir svetur

6|2

Pagal merginų „City Dance Divas“ ir talentingojo choreografo Alberto Lagunovičiaus sukurtą video klipą, šokio žingsnelio judesių galės mokytis ir užsienis. Internete jau žaibiškai plinta vaizdo įrašas, kuriame Lietuvos šokėjai atlieka šokį pagal žinomos JAV aktorės, modelio ir moterimi mėgstančio persirenginėti RuPaul dainą „Sissy That Walk“.


2014-07-15 13:05

M. Šalčiūtė naujausioje fotosesijoje - subtili ir seksuali

11|4

Socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė Provansu kvepiančioje fotostudijoje atskleidė savo subtiliąją pusę. Prancūzija alsuojančioje studijoje mergina pozavo fotografui Adam Aleksejėvič. Pasak fotografo, būtent aplinka ir padiktavo fotosesijos nuotaiką bei stilistiką.


2014-07-15 13:05

Prancūzijos Bastilijos diena atšvęsta su išskirtiniais svečiais

9|37

Saulėtą ir šiltą pirmadienio vakarą Prancūzijos ambasadorės Maryse Berniau rezidencijoje Turniškėse buvo itin karšta – čia buvo iškilmingai švenčiama nacionalinė Prancūzijos šventė. Tradiciškai liepos 14-ąją švenčiama Bastilijos diena į rezidencijos kiemą ir šįkart suviliojo daug garbių svečių ir mūsų šalies ir užsienio.


2014-07-15 11:06

Monika Šalčiūtė karstėsi medžiais tarsi beždžionėlė

14|20| 

Socialinių tinklų žvaigždė visą vasarą leidžia išbandydama ekstremalias pramogas naujausioje laidoje „Monikos kokteilis+”. Naujausias Monikos nuotykis – karstynės. Monika neslėpė, kad pati labai bijo aukščio.


2014-07-14 15:30

Natalija Bunkė su kolegėmis išbandė galutinai ištobulintą BMW M3

2|5

„Kas tas Blue Sheep?“ komanda stropiai ruošiasi 1000km lenktynėms į pagalbą pasitelkdamos ne tik galingą techniką, bet ir profesionalius lenktyninkus. Kartu su Kauno autosport klubo nariais Kazlų Rūdos poligone surengė jau antrą lenktynių simuliaciją, kuri truko net 6h. Merginos vairavo jau galutinai 1000km lenktynėms parengtą bolidą BMW M3. Simuliacijoje pakaitomis važiavo Aistė Antanaitytė, Natalija Bunkė, Laura Matulevičiūtė ir Iveta Slabosevičiūtė. Apie patirtus įspūdžius pasakoja M3 pilotės.