Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Žmonės
2014-07-08 13:21

Rasa Arlauskienė: „Moters išvaizda gerėja jai bręstant“

4|8

Patarimų dėl grožio ir kaip gerai atrodyti nuotraukose šiais laikais netrūksta. Tačiau niekas taip neįstringa į atmintį kaip konkretaus žmogaus potyriai. Verslininkė Rasa Arlauskienė – moteris, kuri per savaitę dalyvauja keliuose vakarėliuose ir pati juos rengia – turėtų būti seniai perkandusi visas subtilybes.


2014-07-08 09:40

Ruslanas Kirilkinas pasidalino pikantiškomis asmenukėmis

8|4

Pastaruoju metu įtemptą koncertų maratoną atlaikęs atlikėjas Ruslanas Kirilkinas šiuo metu ilsisi Palangoje. Gerą orą Lietuvos pajūryje išduoda ne tik termometro stulpelis, bet ir pikantiškos atlikėjo nuotraukos. Keletu vaizdų su savo gerbėjais Ruslanas pasidalino savo socialiniame tinkle „Facebook“.


2014-07-07 20:12

Krepšininkus į stovyklą atlydėjo žmonos, vaikai ir augintiniai

2|19| 

Kiekvieną liepos mėnesį, kai į Palangą atvyksta Lietuvos rinktinės kandidatai, krepšininkus dažniausiai atlydi ir jų antrosios pusės. Tačiau šiais metais bent jau rinktinės pradžioje pasaulio čempionatui besiruošiančios nacionalinės komandos žaidėjai laisvalaikį leis vieni.


2014-07-07 15:51

Šou pasaulio atstovai pradeda varžybas dėl gerbėjų balsų

8

Ne paslaptis, kad šou pasaulyje sėkmė priklauso nuo gerbėjų skaičiaus. Tuo netrukus įsitikins „Martini Racing“ komisijos nariai: Gintarė Gurevičiūtė, Jonas Gelžinis, Asta Valentaitė ir Rolandas Mackevičius. Įžymybių ketvertukas pradeda varžybas dėl VIP kelialapio į Monzą. Kuriam iš jų lemta įgyvendinti vieną didžiausių svajonių?


2014-07-07 12:23

Sekmadienį Lietuvos himnas aidėjo ir Palangos paplūdimyje

62

Mindaugo karūnavimo dieną, liepos 6-ąją, 21 val., jau šeštus metus iš eilės viso pasaulio lietuviai susivienija „Tautiškai giesmei“. Šiais metais prie šios idėjos prisijungė ir Mojo Lounge Palanga! Vardan tos LIETUVOS - vienybė težydi!


2014-07-07 10:38

Aktoriams žmonos „uždraudė“ fotografuotis su nuogomis merginomis

13

Aktoriai Artūras Orlauskas ir Ramūnas Šimukauskas, besirengiantys naujos miniatiūrų komedijos „Abstinento pagirios“ premjerai, sakė atsisakę sumanymo surengti fotosesiją, kurioje dalyvautų apsinuoginusios merginos.


2014-07-06 18:54

Klaipėdos klube „PORT by BarBar'a“ - „Sel“ koncerto dūzgės

25

Šeštadienio vakarą Klaipėdos vasaros estradoje vykęs grandiozinis SEL koncertas į uostamiestį sukvietė tūkstantines žmonių minias. Vos pasibaigus koncertui linksmybės prasitęsė naktiniame klube „PORT by BarBar'a“, kur vyko oficialus koncerto „after party“ vakarėlis.


2014-07-06 17:36

Palangoje ZIP FM šį vakarą kviečia giedoti „Tautišką giesmę“

88

Lankytojų pamiltas jaukus, skoningas, nepaliaujantis stebinanti „Mojo Lounge" ir toliau kviečia kelti rankas į viršų. Gerai pažįstami veidai, smagios naujos pažintys ir visada sava atmosfera kiekvieną vasaros dieną! Šį vakarą „Mojo Lounge" kartu su Palangos paplūdimyje įsikūrusia radijo stotimi ZIP FM kviečia visus kartu giedoti Tautišką giesmę! 21 val. tiesiogiai iš paplūdimio „Tautiška giesmė" bus transliuojama visai Lietuvai.


2014-07-06 12:56

Mia ir vėl džiaugiasi meile futbolininkui Edgarui Jankauskui

2

Gegužės pabaigoje išgyvenę skyrybų dramą Mia ir E.Jankauskas vėl vienas kitam puoselėja šiltus jausmus ir to neketina slėpti. Apie tai dainininkė penktadienio naktį paskelbė savo socialinio tinklo paskyroje. „Įsipareigojusi“, – taip savo statusą pažymėjo atlikėja.


2014-07-05 21:01

Kiguolių dalybos: Vilniaus bute - Jurgita, Kauno name - Ugnius

Buvęs prodiuseris ir muzikos grupės dainininkas 35 metų Ugnius Kiguolis ir jo 31 metų žmona Jurgita Kiguolė – jau nebe pora. Kauno apylinkės teismas penktadienį nutraukė Kiguolių santuoką. Verslininkas, milijonierius U.Kiguolis ir Jurgita vedę buvo beveik devynerius metus. Jie susituokė 2005 metų lapkričio 26 dieną.


2014-07-05 13:42

Vilniečių aistras klube kaitino energingi Donny Drumz ritmai

37

Sinoptikų prognozės privertė ištuštėti miestą, tačiau klubas „Mojo Lounge Vilnius“ buvo sausakimšas! Jausmingas Lietuvos mušamųjų instrumentų guru tituluojamo – Donny Drumz pasirodymas sukūrė energingiausią, griebiantį už visų pojūčių, užburiantį - gyvų ritmų skambesį! Grojęs ne tik klubuose, bet ir televizijos laidose Donny Drumz penktadienio vakarą kaitino vilniečių bei miesto svečių kraują Vilniaus naktiniame klube.


2014-07-05 12:37

Po 18 metų pažinties šokėjas D. Vėželis vedė L. Chatkevičiūtę

73

Po aštuoniolikos metų pažinties ant daugkartinių Lietuvos ir Pasaulio klasikinių šokių čempionų Donato Vėželio (33 m.) ir Linos Chatkevičiūtės (33 m.) pirštų suspindo aukso žiedai. Penktadienio vakarą pora amžinąją meilę vienas kitam prisiekė baltomis gėlėmis išpuoštoje Birštono Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje.


2014-07-05 11:10

Operos scenoje suspindusios manekenės tarsi atgimė iš naujo

1|2

Ilgus metus modeliais dirbusios keturios Lietuvos gražuolės Renata Mikailionytė (40 m.), Meda Jonaitytė (35 m.), Julija Maslinskaja-Ulvydienė (38 m.) ir Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė (40 m.) tikrąją savo gyvenimo rolę perkėlė į sceną. Operoje „Aleksandro puota“ jos ne tik suvaidino furijas, tačiau ir atliko tai, ką puikiausiai sugeba – demonstravo prabangius rūbus.


2014-07-05 10:00

„Radistai“ Palangos klubinėtojams užvedė linksmybių variklį

86

Penktadienio naktį į „Radistų“ didžėjų kvietimą linksmintis atsiliepė didžiulis pulkas poilsiaujančių Palangoje. Skandalingojo dvejeto, Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus, diriguojama „Exit“ vasaros rezidencija šėlo iki pat aušros. Kas šypsojosi plačiau: brunetės ar blondinės? Visa informacija – spalvingoje nuotraukų galerijoje.


2014-07-05 09:18

G. Gurevičiūtė atskleidė, koks yra jos svajonių automobilis

8

Viena gražiausių Lietuvos moterų tituluojama Gintarė Gurevičiūtė neabejoja, kad visos svajonės įgyvendinamos, jeigu ištikrųjų „degi“ troškimu ir savo mintis paverti tikslais. „Martini Racing“ komisijos narė nutarė pasidalinti viena jų ir atskleidė svajonių automobilį.