Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Žmonės
2014-10-13 22:14

Manto Petruškevičiaus išvaizdos pokyčiai

215|52

Stilistas Mantas Petruškevičius (30 m. ) vyras – turintis patį geriausią skonį. Visos ištaigingos šventės neišsiverčia be Manto patarimų. Pamatyti M.Petruškevičių neskoningai apsirengusį – neįmanoma. Vyras visuomet puošnus, pasitempęs ir elegantiškas.


2014-10-13 11:23

„Gustavo nuotykių“ premjeroje – būrys garsenybių

37|30

Sekmadienį Vilniaus „Akropolyje“ esančiame „Forum Cinemas“ kino teatre įvyko pirmojo lietuviško vaidybinio animacinio filmo „Gustavo nuotykiai“ didžioji premjera. Pirmieji nuotaikingą filmą išvydo į renginį su savosiomis atžalomis atvykę filmo aktoriai, kūrėjai ir jų žinomi bičiuliai.


2014-10-13 08:32

Neringa Šiaudikytė gimtadienį švenčia be mylimojo

50|4

„Mano gimtadieniai visuomet linksmi! Nuo pat vaikystės juos visada švenčiu ir nė karto tą diena nebuvo liūdna, tačiau šįkart šventė kitokia – be mylimojo Tomo“, - su liūdesio gaidele balse sakė atlikėja Neringa Šiaudikytė, kuriai šiandien suėjo 24 m.


2014-10-12 20:42

„Mojo Lounge“ surengė neoninės šviesos naktį Vilniuje

4|36

Dievas tarė: „Tebūnie šviesa!“ ir atskyrė dieną nuo nakties. „Mojo Lounge“ savaitgalio devizas – „Tebūnie daug šviesos!“. „Hennessy„ ir „Mojo Lounge“ pakvietė lankytojus į neoninės šviesos naktį, kurioje laukė fantastiški šokėjų pasirodymai, įspūdinga choreografija bei daugybė ypatingų pramogų: UV grimas, ypatingas foto narvas su UV lempomis ir daug ryškių, žaižaruojančių, spalvingų potyrių! Lankytojai pamiršo tamsą ir pasinerė į šviesos naktį kartu su Hennessy!


2014-10-12 20:26

Baibos Skurstenės mergvakaris - Kauno klube

5|25

Tikrai meilei reikia mylinčių moters ir vyro, tobulam vakarėliui – smagaus ritmo ir melodingo gyvų instrumentų skambesio... „Mojo Lounge“ vakarėlių ciklas Symphony - tai nepamirštamos harmonijos naktys, kurių metu muzikos garsų supynės pakylėja iki dangaus. Šiuolaikiškos muzikos ritmai subtiliai susilieja su gyvai skambančiais instrumentais ir sukuria iki šiol negirdėtą nakties simfoniją. Seksuali saksofono partija, nenuspėjamos gitaros improvizacijos, jautrios smuiko melodijos, aistringi būgnų taktai ir ne tik... Nakties magiją kurstė viliojantys „Mojo Lounge“ gėrimai ir profesionalų komanda, kuri visada užtikrina, kad viskuo būtų pasirūpinta nuo iki.


2014-10-12 15:32

Į kokteilių barą „Pantera“ plūdo sostinės gražuolės

12|46

Šeštadienio vakarą kokteilių bare „Pantera“ apsilankė nesuskaičiuojamas kiekis sostinės merginų, audringai šėlusių iki pat paryčių.


2014-10-12 15:30

„Exit Vilnius“ klube linksmybės tęsėsi iki paryčių

6|51

"Exit Vilnius" klube viešėjo Davidas Tortas ir šimtai jį palaikančių fanų. Vienas garsiausių šokių muzikos stiliaus prodiuserių pasaulyje šeštadienio vakarą klubinėtojams sukėlė tikrą muzikinę euforiją.


2014-10-12 15:08

Žinomi vakarėlių liūtai dalyvavo naujos klinikos atidaryme

105|15

Klaipėdoje naujose, daug erdvėsnėse, patalpose iškilmingai duris atvėrė medicinos klinika „Mirameda“. Atsakingiausią vakaro momentą - raudono kaspino perkirpimą medicinos klinikos „Mirameda“ generalis direktorius Mark Kocas ir Klaipėdos klinikos vadovas, gydytojas Albertas Albertjanas patikėjo Klaipėdos miesto merui Vytautui Grubliauskui ir jo žmonai Ingai.


2014-10-12 15:08

Pramogų pasaulio grietinėlės vakarėlyje – gausybė netikėtumų

136|6

Penktadienio vakarą Vilniaus „Nesė Pramogų banke“ vyko stilingas juodosios prabangos vakarėlis „Live Gallery in Black“, kuriame linksminosi garsiausios pramogų pasaulio įžymybės bei verslo atstovai: modelis Kristina Tučkutė, stilistas Mantas Petruškevičius, verslininkai Žilvinas Grigaitis, Rimantė Žiemelytė, Saulius Jermolajevas, Sabina Repčenkienė, Romas Mačiulis su žmona Alesia, operos solistai Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė, dainininkas Vaidas Baumila, kelionių ekspertas Rimvydas Širvinskas-Makalius ir daugelis kitų.


2014-10-11 17:51

Žinomos dizainerės duktė Ainė Bunikytė mamos vardu nesinaudoja

5|12| 

Taip, jos motina yra žinoma moteris – dizainerė Audronė Bunikienė. Taip, merginą būtų galima priskirti prie auksinio jaunimo. Tačiau interjero architektė Ainė Bunikytė (28 m.) tikina visuomet dėjusi pastangas, kad viską pasakytų jos darbai.


2014-10-11 17:50

Juozo Statkevičiaus noras – papuošti kerinčią Kylie Minogue

13|7

Į Kauną šio mėnesio pabaigoje atvyksiančios dainininkės Kylie Minogue lauks dovana – suknelę jai kuria vienas žymiausių Lietuvos dizainerių Juozas Statkevičius, rašo „Lietuvos rytas“. 46-erių australė Kauno „Žalgirio“ arenoje dainuos spalio 31-ąją – J.Statkevičius tikriausiai galės ne tik pasigrožėti šiuo jos koncertu, bet ir užkulisiuose įteikti dovaną. „Atsirado tokia idėja – noriu sukurti ir padovanoti Kylie suknelę. Koncerto rengėjai sako, kad tai įmanoma. Turiu visus jos matmenis, darbas jau vyksta“, – „Lietuvos rytui“ pasakojo J.Statkevičius.


2014-10-11 17:50

Kaune Žilvinas Grigaitis atidengė savo paties skulptūrą

25|20

Kaune penktadienio vakarą kviestiniai svečiai rinkosi į kabelinės televizijos kanalo „Init“ laidos „Po laiminga žvaigžde“ antrojo laidos sezono pristatymo vakarėlį. Klube "Rojaus tūzai" vykusiame renginyje netrūko linksmybių ir netikėtumų. Pieš pat vidurnaktį renginio organizatoriai paprašė verslininko Žilvino Grigaičio atidengti jam sukurtą skulptūrą.


2014-10-11 17:00

Kokteilių bare „Pantera“ – seksualių merginų paradas

6|42

Penktadienį kokteiliu bare „Pantera“ ir vėl netrūko veiksmo. Čia visą naktį šėlo būrys seksualiausių sostinės merginų. Tarp vakarėlio dalyvių buvo galima išvysti ir modelį Simona Phamą, kuris neabejotinai mėgavosi dideliu merginų dėmesiu.


2014-10-11 16:00

Radistų vakarėlis it magnetas pritraukė Vilniaus gražuoles

7|77

„Exit Vilnius“ klube – Radistų naktis „YOLO“. Vakar jiems talkino Antoine Becks, atvykęs iš Kanados į mūsų žemyną vos dviems pasirodymams Vilniuje ir Maskvoje. Su grupe „30 Seconds To Mars“ koncertavęs atlikėjas iš Los Andželo ne tik turi didžėjaus talentą, bet ir puikiai dainuoja!


2014-10-11 10:28

Naktinė mados fiesta užbūrė ir Ingą Stumbrienę

8|75

Penktadienio vakarą praūžusi mados fiesta „Shopping Night Out“ Vilniaus centre subūrė tūkstantinę stileivų minią. Naktinio apsipirkimo šventės metu vilniečiai ir miesto svečiai turėjo puikią progą ne tik apsilankyti jaukiose senamiesčio parduotuvėlėse ir dizainerių butikuose, tačiau ir pasikonsultuoti su mados kūrėjais bei stilistais. Mados nakties nepraleido ir žavioji Inga Stumbrienė.


Populiariausi per 24 val.