Žmonės
2015-06-17 12:51

Prezidentė D. Grybauskaitė po darbų mėgaujasi gėlėmis parke

2| 

„Parke prie namų pražydo bijūnai“, – savo socialinio tinklapio paskyroje romantiška nuotrauka šalia žydinčių bijūnų pasidalijo prezidentė Dalia Grybauskaitė. Anksčiau prezidentė yra pasakojusi, kad gėlės – jos silpnybė, o jomis rūpintis ir jas prižiūrėti jai – didžiulis malonumas.


2015-06-17 12:50

Naujas visureigis priviliojo ir gražuolę Deimantę Kazėnaitę

18

Antradienio vakarą Vilniaus senamiestyje įsikūrusioje „Mabre Residence Hotel“ terasoje raudonuoju kilimu žingsniavo būrys garsių svečių. Čia visi atvyko pasigrožėti puikiu reginiu: buvo pristatomas Europoje sėkmingai debiutavęs naujasis miesto visureigis „Mazda CX-3“.


2015-06-16 18:43

Aktorė Ilona Balsytė dramas išgyveno ir scenoje, ir šeimoje

6

Griuvusi pirmoji santuoka Ilonos Balsytės širdyje neatšaldė meilės troškimo. Tačiau aktorės antrosios vedybos su septyneriais metais jaunesniu kolega nustebino net jųdviejų bičiulius. Kartais laimė laukia kur kas arčiau, nei jos ieškome. Tai yra patyrusi aktorė I.Balsytė. Iširus santuokai su verslininku Giedriumi Sakalausku aktorė ištekėjo už kolegos, drauge vaidinančio Keistuolių teatre, Aurimo Meliešiaus. Pora augina pirmaklasį sūnų Martyną.


2015-06-16 15:45

Prodiuseris Gintaras Bendžius turi naujas pareigas

5

Asociacija „Mano miestas Klaipėda“ į septintuosius veiklos metus žengia su nauju lyderiu. Vakar organizacijos 6-ojo gimtadienio šventėje vienerius metus prezidento pareigas ėjusi Virginija Beliauskienė pristatė veiklos ataskaitą ir valdžios regalijas perdavė ją keičiančiam organizacijos valdybos nariui, muzikos ir TV prodiuseriui Gintarui Bendžiui. Po simbolinės prezidento ženklo perdavimo ceremonijos į dangų pakilo būrelis balandžių. Jie tarsi gyvoji žinia Klaipėdai, jog ši nevyriausybinė organizacija gyva, sėkmingai dirba, telkė ir ateity telks žmones geriems darbams savojo miesto labui.


2015-06-16 15:43

Monika Šalčiūtė pasidalijo sesers vestuvių akimirkomis

3

Savaitgalį socialinių tinklų žvaigždė Monika praleido Londone. Ten vyko Monikos Šalčiūtės sesers Marijos ir jos vyro Ricky Mitchello vestuvės.


2015-06-16 15:24

Aktorius Vytautas Rumšas darbus Palangoje suderino su malonumais

3

Nors praėjusį savaitgali pajūrio oras poilsiautojų šiluma nelepino, kurortas pulsavo energija. Jūros ir atostogų išsiilgę lietuviai rado ir prastesniam orui tinkamų pramogų. Štai aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis su mylimąja Eva ir dukrele Adele, užuot laiką leidę prabangiame viešbutyje, pasirinko pasivaikščiojimą.


2015-06-14 20:24

Prabangiame Antano Boso jubiliejuje – Louiso Armstrongo anūkas

66

Šeštadienio vakarą Palangoje vyko šventė, kokios senai šis kurortas nematė. Verslininkas Antanas Bosas čia šventė savo šešiasdešimties metų jubiliejų.


2015-06-14 15:34

G. Grygolaitytę pusryčiais lovoje lepino ir mama, ir mylimasis

4

Kad jaustųsi žvaliai, dainininkė Gabrielė Grygolaitytė (20 m.), muzikos gerbėjams prisistatanti Vashos slapyvardžiu, per parą miega 9–10 valandų. Kietą ir ilgą atlikėjos miegą trikdo nebent mėnulio pilnatis, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


2015-06-14 14:53

Kauno naktiniame klube – rožinis virusas

29

Rožinė – jau seniai ne barbių spalva, rožinė – tai prabangos, grožio ir šampano „Moët Rose Imperial“ purslų spalva. „Mojo Lounge“ ir „Moët Rose Imperial“ kviečia visus pasiilgusius tikros prabangos ir svaiginančių linksmybių pakvietė į vakarėlių ciklą „Pink Night by Moët Rose Imperial „. Rožinė spalva palietė visasl lankytojų jusles: gomurį kuteno žaismingi burbuliukai, ausis lepino skoninga muzika, o akis džiugino nuostabių modelių pasirodymai.


2015-06-14 10:37

Monika Šalčiūtė pasidalino sesers vestuvių nuotrauka

2

Socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė šiuo metu vieši Londone, kur gyvena jos sesuo. Šįkart mergina vyko ne tik sesers aplankyti, bet ir sudalyvauti jos vestuvėse.


2015-06-13 13:35

Karštas šokių muzikos vakarėlis kaitino vilniečius

42

Pirmą kartą „Mojo Lounge Vilnius“ didžėjų scenoje pasirodė dar vienas radijo stoties „ZipFm“ veidas. Kokia muzika – tokios ir mintys! Morkus žinomas kaip „Curly Music“ – žmogus, prižiūrintis ZIP FM eteryje dvi svarbiausias šokių muzikos laidas, bei pristatantis klausytojams svarbiausias ir šviežiausias šokių muzikos naujienas.


2015-06-12 19:30

Šventojoje linksminosi būrys Lietuvos muzikos scenos žvaigždžių

89

Šventoji vienam vakarui tapo miestu, kuriame linksminosi, o ne dirbo dešimtys Lietuvoje žinomų žmonių.


2015-06-12 19:30

Seimo narė Vitalija Vonžutaitė laukiasi dvynių

2

Darbo partijos įkūrėjas, europarlamentaras Viktoras Uspaskichas atskleidė, kad prokurorų dešiniąja jo ranka Darbo partijos juodosios buhalterijos byloje įvardijama Seimo narė Vitalija Vonžutaitė laukiasi dvynukų.


2015-06-12 19:29

Agness Landau Vilniaus centre suviliojo žinomą vedusį gėjų?

3

Birželio pradžioje gėjus Mindaugas Grudzinskas-Gocht viešėjo Lietuvoje. Poros savaičių vyro viešnagę apipynė pikantiški gandai. Ant jo „Facebook“ sienos trumpam buvo atsiradusi pikta žinutė, esą jis pačiame Vilniaus centre su transseksualu Agness Landau išdavė savo partnerį, vokietį Wolfgangą Gochtą. Vyrai Vokietijoje yra įteisinę partnerystę.


2015-06-12 17:27

Vasaros sezono pradžią „Domino“ aktoriai pažymėjo kelione laivu

7

„Domino“, jau tradiciškai neketinantis užverti teatro durų iki rudens, skelbia vasaros sezono pradžią! Kūrybinė teatro grupė šį įvykį pažymėjo vasariška kelione laivu į laukinį paplūdimį.


Populiariausi per 24 val.