Horoskopai
2015-03-14 06:00

Astrologės Skirmos Liepienės horoskopas kovo 14–20 dienoms

2

ŽUVYS (02 20–03 20) Tikslas. Azartas, norai ir galimybės. Visi, kas gali traukti jūsų roges, bus įkinkyti. Jums nesvarbu, kad pavasarėja ir norisi į kiemą. Jūs turite tikslą ir jo siekiate. Visas laisvas laikas skiriamas darbui, ateities vizijos kūrimui ir diskusijoms apie tai. Ir nesvarbu, kad kai kas jums nepritaria, nes jūs siekiate tikslo. Labai svarbu ne tik tai, ko trokštate, bet ir kokiais būdais tai darote. Atsakomybė išlieka.


2015-03-13 06:00

Astrologė Palmira: blogas ženklas juoktis ir pasakoti anekdotus

Šįkart penktadienis – tryliktoji diena visiškai patvirtins savo reputaciją. Sunki, slegianti, dvilypė diena – tam tikras laisvės pojūtis, o drauge ir prievolė, nesibaigiančios rutinos našta. Nurimkite, nesiblaškykite – svarbu neįsitempti, neskubėti ir per daug neužsimoti.


2015-03-13 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, kovo 13 d.

Šįkart penktadienis – tryliktoji diena visiškai patvirtins savo reputaciją. Sunki, slegianti, dvilypė diena – tam tikras laisvės pojūtis, o drauge ir prievolė, nesibaigiančios rutinos našta. Nurimkite, nesiblaškykite – svarbu neįsitempti, neskubėti ir per daug neužsimoti. Kad ir kuo užsiimsite, darykite tai su meile ir, jei įmanoma, kūrybiškai. Netinkamas laikas imtis skubių reikalų, derėtis, diskutuoti – gražiuoju nebus paprasta susitarti.


2015-03-12 07:07

Palmira įspėjo apie dar vieną sudėtingą dieną šią savaitę

Tai slegiantis, pavojingas metas prieš Saulės užtemimą (kovo 20 d.), provokuojantis pasipiktinimą, maištą, kuris gali ir palaužti, geriausiu atveju priversti pradėti naują gyvenimą. Dabar svarbu susitelkti, suvokti, kas nereikalinga, atsisakyti to, kas trukdo judėti pirmyn. Situacija gali neatitikti lūkesčių, tad būkite pasiruošę taikiai, geranoriškai išgirsti ir nepalankią savo atžvilgiu naujieną ar už jus vyresnio, viršesnio asmens sprendimą.


2015-03-12 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, kovo 12 d.

Dar viena sudėtinga diena šią savaitę. Tai slegiantis, pavojingas metas prieš Saulės užtemimą (kovo 20 d.), provokuojantis pasipiktinimą, maištą. Dabar svarbu suvokti, kas nereikalinga, atsisakyti to, kas trukdo judėti pirmyn.


2015-03-11 08:27

Palmira įspėjo: saugokite savo ramybę, sveikatą, turtą

Trečiadienis, kovo 11-oji, iki 18 val. 30 min. nepalankus romantiškiems pasimatymams, naujoms pažintims užmegzti, vertingiems daiktams įsigyti ar dovanoms teikti. Išaugs avarijų (kelyje, buityje), nelaimingų atsitikimų, gaisrų, sprogimų tikimybė. Būkite atsargesni su elektra, elektros prietaisais, kompiuteriais. Trečiadienį labiau tikėtini ir apsinuodijimai maistu.


2015-03-10 15:16

Palmira: tinkamas metas dovanoti gėles

Antradienis puikus aktyviai veiklai, reikalams tvarkyti, dalykiniams susitikimams (ypač su užsieniečiais), pasitarimams, keistis informacija, susirinkimams ir kolektyviniams sprendimams priimti. Diena skatins naujas idėjas, reformas ir bus reikšminga lyderiams, verslininkams, politikams, dvasininkams.


2015-03-10 13:14

Astrologės S.Liepienės horoskopas kovo 10-16 dienoms

Avinas Tiek daug pavasarinių stebuklų, netikėtumų ir žavesio. Viskas su vidine ugnimi, skubėjimu ar net lėkimu pakniopstomis. Viskas atliekama greitai, lengvai, šuoliais. Labai puiku, nes galima nuveikti tikrai daug. Na, per tą skubėjimą jūs nepastebėsite smulkmenų, neužklius detalės. Todėl į savaitės pabaigą suraskite laiko pauzei, kad pasižvalgytumėte ir bent pamatytumete , kur šiuo metu esate ir kas šalia jūsų vyksta.


2015-03-10 00:01

Palmiros horoskopas antradieniui, kovo 10 d.

Antradienis puikus aktyviai veiklai, įvairiems reikalams tvarkyti, dalykiniams susitikimams (ypač su užsieniečiais), pasitarimams, keistis informacija, susirinkimams ir kolektyviniams sprendimams priimti.


2015-03-09 06:00

Palmira įspėja: šiandien nesiaiškinkite santykių su vadovybe

Pirmadienis sudėtingas. Verta atsiriboti nuo išorinio pasaulio ir imtis tik to, ką galite atlikti vieni. Nespręskite principinių darbo problemų, nesiaiškinkite santykių su vadovybe – ne laikas ko nors reikalauti, prašyti, ką nors siūlyti.


2015-03-09 00:05

Palmiros horoskopas pirmadieniui, kovo 9 d.

Pirmadienis sudėtingas. Verta atsiriboti nuo išorinio pasaulio ir imtis tik to, ką galite atlikti vieni. Nespręskite principinių darbo problemų, nesiaiškinkite santykių su vadovybe – ne laikas ko nors reikalauti, prašyti, ką nors siūlyti. Nepraraskite vadovybės pasitikėjimo – kuo atsakingiau atlikite savo užduotis. Reikėtų atsisakyti aktyvios pozicijos, nesiimti jokių aktyvių veiksmų, antraip gali tekti susidurti su įvairiomis kliūtimis, o joms įveikti pristigs laiko ar aplinkinių geranoriškumo.


2015-03-07 19:23

Savaitė pagal Skirmą Liepienę: ramiai plaukios tiktai Žuvys

3

Kas jūsų laukia nuo kovo 7-osios iki 13-osios? Astrologė Skirma Liepienė prognozuoja neramią, atkyvią savaitę daugeliui Zodiako ženklų. Vieni ieškos nuotykių ir ekstremalių situacijų, kiti krimsis dėl padarytų klaidų, dar treti bus priversti aiškintis santykius, aptarinėti finansinius ar vaikų auklėjimo klausimus. Taiki ir rami savaitė laukia tiktai Žuvų. Sužinokite, ką astrologė žada jums.


2015-03-07 14:50

Moterų seksualumo horoskopas kovo mėnesiui

Su pavasarį prabundančia gamta prabunda ir jausmai bei geismai. Sužinokite, ką žvaigždės jums meilės reikaluose lemia kovo mėnesį.


2015-03-07 07:25

Palmira: savaitgalis gali padovanoti meilę iš pirmo žvilgsnio

Savaitgalis suteiks nemažai pasitenkinimo, jei skirsite jį bendravimui, kelionėms: susitikite su bičiuliais, aplankykite giminaičius. Sekmadienį derėtų vengti svaigalų ir audringų pramogų – tam puikus šeštadienis.Beje, šeštadienis išskirtinis įsimylėjėliams – tai svarbiausia ir palankiausia meilės diena kovą, tad jei skirsite ją mylimam žmogui ar sutuoktiniui, jūsų jausmai labiau įsiliepsnos.


2015-03-07 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

Savaitgalis suteiks nemažai pasitenkinimo, jeigu skirsite jį bendravimui, kelionėms: susitikite su bičiuliais, aplankykite giminaičius.


Populiariausi per 24 val.