Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Horoskopai
2015-02-10 16:29

Astrologės S.Liepienės prognozės savaitei – triumfuos Skorpionai

2

Avinas (03 21–04 19) Naujienos baugina, nes tai žingsnis permainų link. Tačiau jų anksčiau ar vėliau reikės. Turite tam ruoštis net tuo atveju, jei manote, kad yra galimybė likti ten, kur esate. Nebent esate vieni, gyvenate negyvenamoje saloje, tuomet galite išsaugoti savo privatumą ir statusą. Visais kitais atvejais permainos bręsta. Tai, kas nepavyks savaitės pradžioje, bus pasiekta savaitgalį.


2015-02-10 06:05

Palmiros įspėjimas: metas atgaivinti romantiškus ryšius

Pasyvus metas, kai reikia pasiduoti srautui ir laukti ženklo. Būkite lankstūs – ne laikas užsispirti. Nepatartina ko keisti savo veikloje ir pradėti naujų darbų. Tiks imtis anksčiau nepavykusių, atidėtų reikalų, palanku mėginti ką nors perdaryti, tikrinti dokumentus, ieškoti klaidų, pamestų daiktų, dokumentų. Ne laikas finansinėms avantiūroms. Netinka investuoti pinigų, tiesa, gerai išlaidauti.


2015-02-10 00:01

Palmiros horoskopas antradieniui, vasario 10 d.

Gana pasyvus metas, kai reikia pasiduoti srautui ir laukti ženklo. Būkite lankstūs – ne laikas užsispirti. Nepatartina ko nors keisti savo veikloje ir pradėti naujų darbų. Tiks imtis anksčiau nepavykusių, atidėtų reikalų, mėginti ką nors perdaryti, tikrinti dokumentus, ieškoti klaidų, pamestų daiktų, dokumentų. Ne laikas finansinėms avantiūroms. Netinka investuoti pinigų, tiesa, gerai išlaidauti.


2015-02-09 05:01

Palmira pirmadienį žada sėkmę piniguose ir versle

Pirmadienis geras piniginiams ir turto, verslo reikalams tvarkyti. Palankus dalykinėms kelionėms, susitikimams su užsieniečiais. Galimi įdomūs pasiūlymai, juos verta rimtai apsvarstyti. Palanku spręsti socialines problemas, derėtis dėl atlyginimo padidinimo. Tinka pasirašyti darbo sutartis, sandorius. Bus palanku pirkti vertingus daiktus, papuošalus iš tauriųjų metalų, brangakmenius, taip pat prabangius drabužius šventėms ar oficialioms progoms.


2015-02-07 16:58

S. Liepienė ragina ateinančią savaitę nepraleisti savo šanso

3

Vasario 7–13 dienomis daugeliui Zodiako ženklų prireiks pastangų, kad sugebėtų pasinaudoti likimo siunčiamomis progomis. Bent jau taip žada astrologė Skirma Liepienė. Bet kuriuo atveju, bus svarbu nepamesti iš akiračio savo užsibrėžtų tikslų ir atsiminti, jog gyvenimas juda tik į priekį.


2015-02-07 08:33

Palmira: savaitgalį neverk ką nors pametęs – tai geras ženklas

Savaitgalio nuotaikos smagios – tai pakilimo metas, kai esame kupini jėgų ir ryžto. Būsime užvaldyti entuziazmo, kupini tikėjimo, kad viskas bus gerai.


2015-02-07 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

Savaitgalio nuotaikos smagios – tai pakilimo metas, kai esame kupini jėgų ir ryžto. Būsime užvaldyti entuziazmo, kupini tikėjimo, kad viskas bus gerai.


2015-02-06 11:20

Palmiros įžvalgos: šiandien – repeticija prieš Valentino dieną

Džiugus laikas poetams ir įsimylėjėliams, kad ir kokio amžiaus jie būtų. Kūrybinis įkvėpimas ir aistra – šios dienos ženklai. Ši diena gali būti tinkama repeticija prieš Valentino dieną. Jei siekiate mylimo asmens dėmesio, pripažinimo, skirkite pasimatymą šiandien: nebus sunku rasti atsaką jums brangaus asmens širdyje.


2015-02-06 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, vasario 6 d.

Džiugus laikas poetams ir įsimylėjėliams, kad ir kokio amžiaus jie būtų. Kūrybinis įkvėpimas ir aistra – šios dienos ženklai. Ši diena gali būti tinkama repeticija prieš Valentino dieną. Jei siekiate mylimo asmens dėmesio, skirkite pasimatymą šiandien: nebus sunku rasti atsaką jums brangaus asmens širdyje.


2015-02-05 19:02

Rytų horoskopas kitai savaitei – Liūtų laukia finansinė sėkmė

Ožiaragiai apstulbins aplinkinius savo neregėtu atkaklumu ir darbštumu, kurie jiems padės lengvai sutvarkyti visus reikalus. Tik pasistenkite nekonfliktuoti su mažai pažįstamais žmonėmis. Priešingu atveju net ir menkas kivirčas kitą savaitę gali pridaryti jums didelių nemalonumų. Palankios dienos – antradienis ir trečiadienis.


2015-02-05 06:41

Astrologė Palmira: kad ir kas nutiktų, stenkitės nesusierzinti

Džiugus nusiraminimo metas – atsiranda proga taikytis (su savimi ir pasauliu). Šiandien svarbu atleisti, – dabar atgauta darna harmonizuos visą mėnesį. Beje, negalima niršti, šaukti, rėkti – agresijos ar kitų neigiamų emocijų padariniai ryškiau nei paprastai atsispaus veide ir mėnesį negalėsite atsikratyti šiandien patirto pykčio. Kad ir kas nutiktų, stenkitės nesusierzinti, atleisti, nuleisti juokais.


2015-02-05 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, vasario 5 d.

Džiugus nusiraminimo metas – atsiranda proga taikytis. Šiandien svarbu atleisti – dabar atgauta darna harmonizuos visą mėnesį. Beje, negalima niršti, šaukti, rėkti – agresijos ar kitokių neigiamų emocijų padariniai ryškiau nei paprastai atsispaus veide ir mėnesį negalėsite atsikratyti šiandien patirto pykčio. Kad ir kas nutiktų, stenkitės nesusierzinti, atleisti, nuleisti juokais. Tiks gilintis į nesuprantamus dalykus veikloje ar asmeniniuose santykiuose.


2015-02-04 06:00

Palmira paguodė: susitaikykite, kad reikalai strigs

Vasario 4-oji, trečiadienis, sudėtinga diena, kai kyla nenumatytų kliūčių, kai neįmanoma susitarti svarbiais klausimais, ką nors paskubinti. Susitaikykite, kad reikalai strigs, kad būsite priversti ir vėl grįžti prie tų pačių problemų (prie to paties grėblio), o už menką pražangą vadovybės būsite vertinami pagal principą: „Nėra žmogaus – nėra problemų“.


2015-02-04 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, vasario 4 d.

Sudėtinga diena, kai kyla nenumatytų kliūčių, kai neįmanoma susitarti svarbiais klausimais, ko nors paskubinti. Susitaikykite, kad reikalai strigs, kad būsite priversti ir vėl grįžti prie tų pačių problemų (prie to paties grėblio), o už menką pražangą vadovybės būsite vertinami pagal principą: „Nėra žmogaus – nėra problemų”.


2015-02-03 12:08

S.Liepienės prognozės savaitei – gyvenimas lyg salotų dubuo

3

Avinas (03 21–04 19) Suaugusiųjų žaidimai. Jei nesate pasiruošę, jei tai ne jūsų smėlio dėžė – pasitraukite. Jums tai nemalonu, gal kiek užgaulu, nes jūs dabar – antrame plane. Bet geriau antrame plane nei įsivelti ten, kur nepriklauso, kur jūsų niekas nelaukia ir nepageidauja. Jei kova vyksta dėl savos teritorijos – visos taktikos pateisinamos, visi būdai geri. Baigiantis savaitei apims liūdesys, pergalės jausmas girgždės lyg smėlis.


Populiariausi per 24 val.