Horoskopai
2015-05-15 10:20

Astrologė Palmira: ore tvyros įtampa, galinti virsti konfliktu

Sudėtingas metas – neaiški įtampa, galinti bet kurią akimirką virsti konfliktu, tvyros ore. Vis dėlto nepasiduokite norui viską mesti, nutraukti, nors emocijos bus sunkiai kontroliuojamos, o polinkis į kraštutinumus bus akivaizdus. Tad nesiimkite aiškintis santykių, vertinti kieno nors elgesio ir neskubėkite kitiems patarinėti, nurodinėti. Pasirenkite tam, kad seni nuopelnai nieko nebereikš, o įgyta patirtis nepasiteisins...


2015-05-15 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, gegužės 15 d.

Sudėtingas metas – neaiški įtampa, galinti bet kurią akimirką virsti konfliktu, tvyros ore. Vis dėlto nepasiduokite norui viską mesti, nutraukti, nors emocijos bus sunkiai kontroliuojamos, o polinkis į kraštutinumus akivaizdus. Tad nesiimkite aiškintis santykių, vertinti kieno nors elgesio ir neskubėkite kitiems patarinėti, nurodinėti.


2015-05-14 10:10

Palmira įspėja: šiandien neverta pradėti naujų darbų

Netinkamas laikas nei avantiūroms, nei flirtui. Nepavyks teisingai įvertinti šios dienos įvykių, informacijos (ypač finansinės) – viską nuosekliai ir atidžiai tikrinkite, nerizikuokite gerove, turtu, santykiais su mylimu asmeniu.


2015-05-14 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, gegužės 14 d.

Netinkamas laikas nei avantiūroms, nei flirtui. Nepavyks teisingai įvertinti šios dienos įvykių, informacijos (ypač finansinės) – viską nuosekliai ir atidžiai tikrinkite, nerizikuokite gerove, turtu, santykiais su mylimu asmeniu.


2015-05-13 09:33

Palmiros horoskopas trečiadieniui, gegužės 13 d.

Tai gera diena darbui, ypač susijusiam su tvarkymusi, remontu, reorganizacija, sveikatos tikrinimu, ir nepalanki pramogauti, įvairiems šventimams, romantiškiems pasimatymams, meilei. Nebloga proga tvarkyti draudimo, mokesčių, skolų reikalus.


2015-05-13 06:00

Palmiros prognozė – palankus laikas meilei ir rimtiems darbams

Trečiadienis, gegužės 13-oji, gera diena darbui, ypač susijusiam su tvarkymusi, remontu, reorganizacija, sveikatos tikrinimu, ir nepalanki pramogauti, įvairiems šventimams, romantiškiems pasimatymams, meilei. Nebloga proga tvarkyti draudimo, mokesčių, skolų reikalus. Kad ir kuo užsiimsite, svarbu būti sąžiningiems, vykdyti pareigas. Netinka tingėti.


2015-05-12 15:21

Astrologės S.Liepienės prognozės gegužės 12–18 dienoms

3

Avinas (03 21–04 19) Be ginčų kieme ir derybų su kaimynais, nieko nauja lyg ir neturėtų būti. Tačiau jums vis tiek trūks veiklos, rizikos, judesio. Todėl yra tikimybė, kad ir geromis, ir blogomis dienomis keliausite, ieškosite nuotykių. Tiems, kurie bus priversti sėdėti darbe ir rūpintis ateitimi, atsiras kitų sferų, kur reikės rizikos ir azarto. Esant galimybei konfliktus slopinkite iš karto. Jei viskas užsitęs, ieškokite derybininko.


2015-05-12 06:29

Palmiros nuojauta: gresia nemalonumai dėl greičio viršijimo

Jausitės smagiai, entuziazmo bus per akis, tad greit kuo nors užsidegsite, susižavėsite (tik ar ilgam?). Bendravimas su skeptikais ar flegmatiškai nusiteikusiais asmenimis šiandien bus naudingas – apsaugos nuo blaškymosi ir energijos švaistymo niekams, atsitiktiniams dalykams. Jei sugebėsite susitelkti ties kuo nors vienu, nemažai nuveiksite. Tiesa, efektyviam darbui gali pakenkti ir nenumatyti reikalai, darbai iš šalies.


2015-05-12 00:01

Palmiros horoskopas antradieniui, gegužės 12 d.

Jausitės smagiai, entuziazmo bus per akis, tad greit kuo nors užsidegsite, susižavėsite (tik ar ilgam?). Bendravimas su skeptikais ar flegmatiškai nusiteikusiais asmenimis šiandien bus naudingas – apsaugos nuo blaškymosi ir energijos švaistymo niekams, atsitiktiniams dalykams. Jei sugebėsite susitelkti ties kuo nors vienu, nemažai nuveiksite. Tiesa, efektyviam darbui gali pakenkti ir nenumatyti reikalai. Vis dėlto diena tinkama permainoms, reorganizacijai (jei tai nesusiję su pinigais) – verta ko nors atsisakyti, kad atsirastų vieta kam nors naujam.


2015-05-11 06:18

Palmira paragino tinginiauti: naujus darbus atidėkite rytojui

Pirmadienis, gegužės 11-oji, kiek įtempta, bet naudinga diena, tad situacija atrodys blogesnė nei iš tiesų. Tinkamas metas neskubiai veiklai, kelionėms, bendravimui, dalykiniams susitikimams, susirinkimams, kolektyviniams sprendimams priimti. Patartina tvarkyti užvilkintus reikalus, užbaigti darbus. Netinka pradėti ko nors naujo. Atidėkite tai antradieniui.


2015-05-10 14:56

Astrologės S.Liepienės prognozės gegužės 9–15 dienoms

2

JAUTIS (04 21–05 21) Žingsniai. Jūsų noras pasikeisti ir pakeisti aplinką yra suprantamas, tačiau kartais pernelyg stengiatės, o rezultatas atrodo menkesnis, nei tikėtasi. Todėl svajonės link eikite mažesniais žingsniais. Ne taip pavargsite, didesnė tikimybė, kad pasieksite tikslą. Darbe tenka paisyti viršininkų nuomonės, kartais patylėti, pasitraukti ar net vaidinti kaltą. Nemalonu, bet tik taip galite išsaugoti pakenčiamus santykius.


2015-05-10 10:25

Palmira pataria šeštadienį dėl meilės atidėti visus reikalus

Šis savaitgalis keistokas: netikėtas džiaugsmas, nepaprasti susitikimai ir nenumatyti kliuviniai, trukdžiai, nesusipratimai. Kuo mažiau planuosite, kuo labiau būsite pasirengę įvairioms staigmenoms, tuo jūsų poilsis bus smagesnis.


2015-05-09 11:44

Palmiros horoskopas savaitgaliui

Šis savaitgalis keistokas – netikėtas džiaugsmas, nepaprasti susitikimai ir nenumatyti kliuviniai, trukdžiai, nesusipratimai. Kuo mažiau planuosite, kuo labiau būsite pasirengę įvairioms staigmenoms, tuo jūsų poilsis bus smagesnis. Šios dienos puikios bendrauti, tiesa, su tikraisiais draugais, bendraminčiais. Deja, atsitiktiniai susidūrimai kelyje, ginčai su giminaičiais ar kaimynais nieko gero neduos. Likite taktiški, tolerantiški – mylėdami pasaulį daugiau laimėsite nei kritikuodami.


2015-05-08 11:18

Palmira patarė – šiandien būkite ypač atidūs kelyje

Dvilypis metas – jėgų daugės, tiesa, norėsis daugiau, nei galima ar realu. Kils puikių sumanymų, išgirsite įdomių pasiūlymų, atsiras naujų galimybių. Vis dėlto nepervertinkite savo galimybių, nesivelkite į avantiūras, nerizikuokite savo garbe bei sveikata. Imkitės šiandien pasiūlyto reikalo tik tuo atveju, jei viską pasversite, patikrinsite.


2015-05-08 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, gegužės 8 d.

Dvilypis metas – jėgų daugės, tiesa, norėsis daugiau, nei galima ar realu. Kils puikių sumanymų, išgirsite įdomių pasiūlymų, atsiras naujų galimybių.


Populiariausi per 24 val.