Horoskopai
2015-06-13 11:20

Palmiros horoskopas savaitgaliui

Nors baigiasi Mėnulio mėnuo, energijos per akis – tai geras laikas aktyviam poilsiui, reikalams tvarkyti. Šiomis dienomis bus galima daug kur suspėti, daug ką nuveikti.


2015-06-13 10:31

Palmira: šeštadienis – tėviškų skolų vaikams grąžinimo laikas

Nors baigiasi Mėnulio mėnuo, energijos per akis, – tai geras laikas aktyviam poilsiui, reikalams tvarkyti – šiomis dienomis bus galima daug kur suspėti, daug ką nuveikti. Šeštadienį labiau atsižvelkite į savo vaikų poreikius – tai tėviškų skolų vaikams grąžinimo laikas. Beje, tądien apskritai palanku teikti dovanas, dovanoti gėlių.


2015-06-12 16:11

Su kokių Zodiako ženklų mamomis vaikams yra geriausia gyventi?

Iš horoskopo galima sužinoti ne tik savo ateitį, bet ir suprasti, kas vyksta šiuo metu. Kiekvienai dailiosios lyties atstovei – esamai ar būsimai mamai naudinga žinoti savo požiūrį į vaikus, įvertinti savo elgesio modelį. Tai padeda pagerinti savo santykius su vaikais, o šeima tampa laimingesnė ir stipresnė.


2015-06-12 14:34

Astrologė Palmira: meilės pasimatymai šiandien privalomi

Puiki diena – galima rizikuoti, eksperimentuoti, imtis visko, kas tik šaus į galvą. Tai didėlės sėkmės metas, ypač moterims bei menininkams, taip pat vaikams. Nepatartina imtis iš esmės ko nors nauja, tačiau puiku apibendrinti didelį veiklos etapą, pasirašyti seniai rengtus susitarimus. Gerai užsiimti kažkada nepavykusiais ar atidėtais dalykais – dabar tai smagiai įveiksite. Palanku tvarkyti svarbius finansinius, turto reikalus, tinka imti kreditą, skolintis pinigus. Gera proga užmegzti bendradarbiavimo ryšius, ieškoti rėmėjų, mecenatų.


2015-06-12 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, birželio 12 d.

Puiki diena – galima rizikuoti, eksperimentuoti, imtis visko, kas tik šaus į galvą. Tai didėlės sėkmės metas, ypač moterims bei menininkams. Nepatartina imtis iš esmės ko nors nauja, tačiau puiku apibendrinti didelį veiklos etapą, pasirašyti seniai rengtus susitarimus. Palanku tvarkyti svarbius finansinius, turto reikalus. Tai džiaugsmo, meilės laikas – būtina daugiau dėmesio skirti mylimam asmeniui: meilės pasimatymai šiandien tiesiog privalomi. Puiku prisipažinti meilę, pirštis, susižadėti, tuoktis.


2015-06-11 06:00

Palmira įspėjo – šiandienos naujienos gali būti svarbios

Sėkmingas laikas tęsiasi – esame kupini įkvėpimo, naujų sumanymų. Tiesa, gali kiek pristigti praktinės nuovokos, sugebėjimo ne tik kalbėti, bet ir daryti. O štai ką nors atgyvenusio sugriauti, sunaikinti sumanumo pakaks. Geriausia, kuo šiandien galima užsiimti, – ką nors perdaryti, pertvarkyti. Beje, iš esmės teisingai nujausite ateities perspektyvas, tad tiks kurti planus, projektus.


2015-06-11 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, birželio 11 d.

Sėkmingas laikas tęsiasi – esame kupini įkvėpimo, naujų sumanymų. Tiesa, gali kiek pristigti praktinės nuovokos. O štai ką nors atgyvenusio sunaikinti sumanumo pakaks. Geriausia, kuo šiandien galima užsiimti, – ką nors perdaryti, pertvarkyti, kurti planus.


2015-06-10 15:35

Kaip kenčia kiekvienas zodiako ženklas?

Kiekvieno žmogaus gyvenime būna ne tik linksmų, bet ir liūdnų, nevilties bei kančių kupinų akimirkų. Kiekvienas skausmą išgyvena kitaip – ir tai visiškai normalu. Tačiau teigiama, jog žmones galima sugrupuoti pagal zodiako ženklus, ir taip nustatyti kaip gi jie kenčia.


2015-06-10 09:08

Palmiros horoskopas trečiadieniui, birželio 10 d.

Netikėtumų, vidinių permainų, laisvės atgavimo metas. Puikus laikas – aplankys naujos idėjos, įkvėpimas, kūrybingumas, sustiprės intuicija. Darykite taip, kaip atrodo, – tai improvizacijų laikas! Kurkite naujus planus, ieškokite naujos informacijos, užmegzkite naujas pažintis, daugiau bendraukite.


2015-06-10 06:44

Palmiros įžvalga: puiki diena naujiems pirkiniams, ypač kepurėms

Netikėtumų, vidinių permainų, laisvės atgavimo metas. Puikus metas – naujos idėjos, įkvėpimas, kūrybingumas, intuicija: darykite taip, kaip atrodo, – tai improvizacijų laikas! Kurkite naujus planus, ieškokite naujos informacijos, užmegzkite naujas pažintis, daugiau bendraukite. Naudinga diena kūrybinių ar laisvų profesijų atstovams, asmenims, dirbantiems vadovaujamą darbą. Tiesa, netiks nieko keisti savo veikloje ir pradėti naujų darbų. Ne laikas ir avantiūroms bei azartiniams žaidimams. Palanku imtis kažkada užmesto, nepavykusio darbo. Puikus laikas komandiruotėms, kelionėms.


2015-06-09 16:51

Antroji vasaros savaitė astrologės S. Liepienės akimis

3

Kas laukia gimtadienį švenčiančių Dvynių? Kam patariama nesižvalgyti į praeitį ir neatsakinėti į buvusių meilių laiškus? Kas vėl susižavės laisvės pojūčiu? O kas turės sutramdyti savo temperamentą? Apie vis tai astrologės S.Liepienės prognozės birželio 9–15 dienoms.


2015-06-09 10:56

Palmiros horoskopas antradieniui, birželio 9 d.

Didelių pastangų, energijos koncentravimo, žmonių susitelkimo, kolektyvinės veiklos metas. Pakaks kantrybės, atkaklumo, nuoseklumo pakovoti už jums svarbius reikalus, pavyks susikalbėti net su itin užsispyrusiais asmenimis (tarkime, savo vaikais), rasti bendrą kalbą ir su tėvais, savo viršininkais. Tai gera proga imtis atsakingų profesinių užduočių, ieškoti reikiamos informacijos, išmanančių, sugebančių specialistų. Kad ir kuo užsiimsite, būkite principingi.


2015-06-09 06:01

Palmira: „Neabejokite, meskite burtus ties savo namų slenksčiu“

Didelių pastangų, energijos koncentravimo, žmonių susitelkimo, kolektyvinės veiklos metas, kai reikia pakovoti už jums svarbius dalykus. Pakaks kantrybės, atkaklumo, nuoseklumo, pavyks susikalbėti net su itin užsispyrusiais asmenimis (tarkime, savo vaikais), rasti bendrą kalbą ir su tėvais, su savo viršininkais.


2015-06-08 15:38

Ką jūsų Zodiako ženklas pasako apie jūsų karjeros galimybes?

Kuri profesija labiausiai tinka mano zodiako ženklui? Kaip sėkmingai klostysis mano karjera? Ar mano profesinė veikla suteiks man laimę? Jei jums kyla šie ir panašūs klausimai, skaitykite toliau!


2015-06-08 07:47

Palmira žada gerą dieną moterims: šiandien jų klausys visi vyrai

Labai aktyvus metas, kai susitelkus galima daug nuveikti. Ši diena gera sudėtingoms problemoms spręsti, ypač jei imsitės jų ne vieni. Beje, tai moteriško prado vyravimo metas, todėl moterų norai ir valia turi būti vykdomi. Vyrams nederėtų prieštarauti moterims, atvirkščiai, jie tik laimės, jei paklausys jų patarimų.


Populiariausi per 24 val.