Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Horoskopai
2014-03-08 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

Šeštadienis puikus, geras bendrauti, pramogauti, švęsti. Palankus metas ir romantiškiems pasimatymams bei pažintims.


2014-03-07 14:06

Palmira palankią dieną žada kone visiems Zodiako ženklams

8

Šį penktadienį, kovo 7 dieną, astrologė Palmira prognozuoja gana sėkmingą: reikalai gali pakrypti jūsų naudai. Pasistenkite daugiau nuveikti – šios dienos triūsas į naudą. Puikus laikas svarbiems susitikimams, susitarimams. Palanku tvarkyti finansinius reikalus.


2014-03-07 13:42

Astrologė – apie tai, ko gali griebtis V.Putinas

240|8

Rusijos prezidento Vladimiro Putino politiniai veiksmai ir psichologinė būsena pastaruoju metu kelia pasauliui daug nerimo. Viešai diskutuojama apie jo adekvatumą ir netgi aplinkos suvokimą. Įtampa Kryme auga, o pasaulis užgniaužęs kvapą, kaip pasielgs Kremliaus vadovas. Ar atsiplėš nuo Ukrainos Krymą, ar žengs toliau, ar sukels didesnį konfliktą? Psichologinį Rusijos prezidento portretą ir jo politinį ateities kelią, žvaigždžių pagalba, sutiko išnagrinėti žinoma astrologė Palmira Kelertienė.


2014-03-07 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, kovo 7 d.

Gana sėkmingas laikas: reikalai gali pakrypti jūsų naudai.


2014-03-06 05:52

Horoskopai: blogas ženklas šiandien – vėluojantis laikrodis

1

Astrologė Palmira tikina, kad išaušo rimtų pastangų metas: negalima tinginiauti, būti silpnam, pavargusiam, nuo kitų atsiskyrusiam – tai kolektyvinių pastangų metas. Dabar reikia sutelkti visas jėgas, visus sugebėjimus ir draugų, kolegų, partnerių energiją. Pats laikas stiprinti sąjungas – balandį jos gali subyrėti.


2014-03-06 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, kovo 6 d.

Rimtų pastangų metas: negalima tinginiauti, būti silpnam, pavargusiam, nuo kitų atsiskyrusiam – tai kolektyvinių pastangų metas. Dabar reikia sutelkti visas jėgas, sugebėjimus ir draugų, kolegų, partnerių energiją. Pats laikas stiprinti sąjungas – balandį jos gali subyrėti.


2014-03-05 17:03

Astrologė įspėja: ateina pagundų, iliuzijų ir išbandymų metas

7

Šiandien, kovo 5-ąją, astrologė Palmira pataria nepradėti naujų darbų – siekite juos užbaigti, apibendrinti. Bus svarbu likti ramiems ir kantriems, bet tai nereiškia, kad galima atsipalaiduoti, ištižti: svarbi atida. Nesiimkite šiandien nieko keisti, ką nors skubotai spręsti ar veikti – nepalankūs impulsyvūs, emocingi sprendimai, ypač jei jie bus padiktuoti šeimos narių emocijų. Nepatartina priimti svarbių finansinių sprendimų, tvarkyti pinginių, turto reikalų, dėl to pradėti bylinėjimąsi. Būkite atidūs ir atsargūs įsipareigodami ir pasirašydami dokumentus.


2014-03-05 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, kovo 5 d.

Netinka pradėti naujų darbų – siekite juos užbaigti, apibendrinti. Bus svarbu likti ramiems ir kantriems, bet tai nereiškia, jog galima atsipalaiduoti: svarbi atida. Nesiimkite nieko keisti, ką nors skubotai spręsti ar veikti. Nepatartina priimti svarbių finansinių sprendimų, tvarkyti piniginių, turto reikalų, pradėti bylinėjimosi. Būkite atsargūs įsipareigodami, pasirašydami dokumentus.


2014-03-04 11:23

Kokiems ženklams šiandien astrologė Palmira žada sėkmę?

8

Šiandien, antradienį, kovo 4-ąją, atsiranda gera proga išsiaiškinti santykius, taikytis. Nors ir trukdys tvyranti įtampa, tarkitės, derėkitės, panaudokite bet kokias galimybes rasti kompromisą – paradoksalu, tačiau tai taikos laikas. Jau kurį laiką tvyranti konfliktinė situacija savaime neišsispręs: dabar neišnarpliota, balandį ji gali pasiekti apogėjų ir turės dramatiškų pasekmių. Šiandien verta spręsti teisines problemas. Tinka tvarkyti įvairius reikalus, ypač užvilkintus ar atidėtus, anksčiau nepavykusius. Palanku kreiptis pagalbos, kviestis bendradarbiauti. Iš esmės naujų darbų pradėti nederėtų. Rizikuoti netinkamas laikas, imkitės tik to, dėl ko esate tikri.


2014-03-04 09:11

Astrologės S.Liepienės prognozės kovo 4–17 dienoms

4|2

Avinas (03 21–04 19) Darydami įspūdį, žibėdami ir žavėdami turite jausti saiką. Juk žvaigždės ne tik žiba, bet ir krinta žemyn. Todėl atsargumas, atsargumas ir dar kartą atsargumas. Sunku išlaviruoti pačiame artimiausiame rate, kai aplinkiniai ne tik nepalaiko jūsų sumanymų, bet dar ir pagalius į ratus kaišioja. Aišku, kova už lygias teises, raudonos tulpės ir tostai gali šiek tiek sušvelninti situaciją, bet iš esmės nieko nepakeis.


2014-03-04 00:01

Palmiros horoskopas antradieniui, kovo 4 d.

1

Atsiranda gera proga išsiaiškinti santykius, taikytis. Nors ir trukdys tvyranti įtampa, tarkitės, derėkitės, panaudokite bet kokias galimybes rasti kompromisą – paradoksalu, tačiau tai taikos laikas. Jau kurį laiką tvyranti konfliktinė situacija savaime neišsispręs: dabar neišnarpliota, balandį ji gali pasiekti apogėjų ir turės dramatiškų pasekmių.


2014-03-03 10:22

Palmiros pranašystė: sapnai reikš agresiją, saulė lyjant - taiką

17

Iš sekmadienio į pirmadienį geriau buvo nieko nesapnuoti – bet kokie sapnai, net geri, reiškė įspėjimą apie nesėkmes, ligas, katastrofas. Geri sapnai labiau susiję su apgaulėmis, o blogi – su agresija. Rusijos karo šmėklos akivaizdoje geriausia šiandien - lietus šviečiant saulei. Tai reikštų taiką.


2014-03-02 15:04

Ilgitės meilės? Keičiate darbą? Ką jums patartų astrologė?

10

Šį mėnesį gimusius po Avino ženklu užgrius nelaukti svečiai. Dvynių laukia meilė iš pirmo žvilgsnio. Jaučiams patariama nešvaistyti pinigų, nes po beverčių pirkinių juos išgąsdins banko sąskaitos. O ko pagal Ramunės horoskopą kovo mėnesį tikėtis jums?


2014-03-01 18:32

Ką žada žvaigždės kovo 1–7 dienomis?

3|2

AVINAS (03 21–04 20) Švariau. Tik nereikia vaidinti susirūpinusių ir atgailaujančių. Atgaila jau nieko nepakeis, todėl net neverta vartyti akių, daryti grimasų. Geriau imkitės veiklos, kuri jūsų ir jūsų bičiulių gyvenimą gali padaryti gražesnį. Tai nereiškia, kad dabar jau būsite geri, rinksite šiukšles ir stengsitės dėl kitų. Tiesiog gyvenkite gražiau ir tvarkingiau. Situacija pagerės ir darbe – atsiras vietos šviesesnėms mintims.


2014-03-01 08:21

Palmiros horoskopas savaitgaliui

2

Šis savaitgalis – takoskyra. Baigėsi per mėnesį susikaupę rūpesčiai, problemos ir prasideda naujas itin palankus bei perspektyvus etapas!