Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Horoskopai
2014-12-16 00:01

Palmiros horoskopas antradieniui, gruodžio 16 d.

Neprognozuojamas laikas, kai įvyksta staigių ir dažnai netikėtų likimo pokyčių. Tad mažiau vilkitės, kad bus taip, kaip numatėte, nekurkite ateities planų, taip pat nepradėkite nieko nauja, nepasirašykite svarbių dokumentų, susitarimų – viskas išeis atvirkščiai. Būkite pasiruošę netikėtumams – žmonės, kuriuos gerai pažįstate, gali pasielgti visiškai sau nebūdingai.


2014-12-15 08:00

Palmira: šiandien – staigmenų ir nenumatytų permainų diena

Sunkiai prognozuojama diena – tai agresijos, maišto, nenumatytų permainų metas. Kai nieko nepaskubinsi, nesusitiksi su reikiamu asmeniu, negausi to, ko reikia. Reikalai gali pakrypti nenumatyta linkme ir jums gali tekti užsiimti tuo, kam visai nesiruošėte. Staigmenų pakaks, ir tik ramus filosofiškas požiūris į reikalus padės neprarasti sveikos nuovokos ar bent jau optimizmo. Nesiimkite skubotai ko nors spręsti ar veikti – šiomis dienomis itin nepalankūs impulsyvūs, emocingi sprendimai.


2014-12-15 00:05

Palmiros horoskopas pirmadieniui, gruodžio 15 d.

Sunkiai prognozuojama diena – tai agresijos, maišto, nenumatytų permainų metas. Kai nieko nepaskubinsi, nesusitiksi su reikiamu asmeniu, negausi to, ko reikia. Reikalai gali pakrypti nenumatyta linkme ir jums gali tekti užsiimti tuo, kam visai nesiruošėte. Staigmenų pakaks, ir tik ramus filosofiškas požiūris į reikalus padės neprarasti sveikos nuovokos ar bent jau optimizmo. Nesiimkite skubotai ko nors spręsti ar veikti – šiomis dienomis itin nepalankūs impulsyvūs, emocingi sprendimai.


2014-12-13 17:25

Skirmos Liepienės horoskopas gruodžio 13–19 d.

4

Artimiausios dienos nepalankios Liūtams ir Skorpionams. Užtat Jaučio ir Svarstyklių ženklo atstovai jausis taip, tarsi reikėtų persiplėšti - jie bus visiems reikalingi. Ką astrologė Skirma Liepienė žada jums?


2014-12-13 06:00

Palmira įspėja: gerus savaitgalio planus gali sugadinti draugai

Savaitgalis iš esmės palankus, nors ir tikėtini nesusipratimai, trukdžiai, nesklandumai dėl kompiuterių, mobiliųjų telefonų, taip pat problemos jūsų draugų gyvenime, dėl kurių gali griūti planai. Vis dėlto šios dienos palankios bendrauti – tiek su savo rato žmonėmis, tiek su aukštesnių visuomenės sluoksnių atstovais, ypač su žmonėmis iš toli. Sekmadienis geras ko nors mokytis, susitikti su asmeniu, kurį laikote sau pavyzdžiu, kuris yra jūsų guru. Savaitgalis geras ir šeimos šventėms rengti.


2014-12-13 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

Savaitgalis iš esmės palankus, nors ir tikėtini nesusipratimai, trukdžiai, nesklandumai dėl kompiuterių, mobiliųjų telefonų, taip pat problemos jūsų draugų gyvenime, dėl kurių gali griūti planai. Vis dėlto šios dienos palankios bendrauti – tiek su savo rato žmonėmis, tiek su aukštesnių visuomenės sluoksnių atstovais, ypač su žmonėmis iš toli. Sekmadienis geras ko nors mokytis, susitikti su asmeniu, kurį laikote sau pavyzdžiu. Savaitgalis geras ir šeimos šventėms rengti. Šeštadienis ir sekmadienis tinkami rinkti vardą savo vaikui ar firmai pavadinimą.


2014-12-12 10:55

Rytų horoskopas kitai savaitei žada ir poilsio, ir paaukštinimų

Kita savaitė – paskutinė prieš kalėdinę. Kokios staigmenos laukia, besiruošiant šventėms? Rytų horoskopas žada ir poilsio, ir įtempto darbo, o kai kam – net ir paaukštinimą. Sužinokite, ką žvaigždės yra numačiusios jūsų Zodiako ženklui.


2014-12-12 06:55

Palmira: penktadienis – paskutinė palanki diena šiais metais

Tai bene paskutinė palanki diena šiais metais veikti, svarbiems reikalams tvarkyti, atsakingiems sprendimams priimti (tiesą sakant, iki sekmadienio šis naudingas laikas tęsis, o vėliau, jei ir pasitaikys gruodį gerų dienų, jos atitiks principą „šonas šyla – šonas šąla“).


2014-12-12 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, gruodžio 12 d.

Tai bene paskutinė palanki diena šiais metais veikti, svarbiems reikalams tvarkyti, atsakingiems sprendimams primti (tiesą sakant, šis naudingas laikas tęsis iki sekmadienio, o vėliau, jeigu ir pasitaikys gruodį gerų dienų, jos atitiks principą „šonas šyla – šonas šąla“).


2014-12-11 06:13

Palmira perpėjo: nepalankus metas megzti pažintis ir pramogauti

Galima imtis rimtos veiklos, tačiau neskubant, nesiblaškant, apgalvojant kiekvieną žingsnį. Ši diena, gruodžio 11-oji, ketvirtadienis, itin susijusi su profesionalumu, atsakingumu – netiks atmestinai dirbti, nes tai greit paaiškės ir ilgam pakenks jūsų veiklai bei reputacijai. Šiandien geriau stabtelėti ir atsigręžti atgal, patikrinti, įvertinti ankstesnių darbų kokybę.


2014-12-11 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, gruodžio 11 d.

Galima imtis rimtos veiklos, bet neskubant, nesiblaškant, apgalvojant kiekvieną žingsnį. Ši diena itin susijusi su profesionalumu, atsakingumu – netiks atmestinai dirbti, nes tai greit paaiškės ir ilgam pakenks jūsų veiklai bei reputacijai.


2014-12-10 09:16

Astrologė Palmira: dar labiau sustiprės tikri meilės ryšiai

Diena netinkama intensyviai veiklai ar sunkiems darbams atlikti. Ypač biurokratiniai reikalai nesiklostys taip sklandžiai, kaip norėtųsi. Labiau gali nusivilti ir tie, kuriems teks tvarkyti reikalus su užsieniečiais, spręsti išvykimo į užsienį problemas (tiek darbo, tiek asmeniniais reikalais). Ne pats geriausias laikas ir juridiniams bei piniginiams, turto reikalams tvarkyti – galimi įvairūs nenumatyti kliuviniai.


2014-12-10 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, gruodžio 10 d.

Diena netinkama intensyviai veiklai ar sunkiems darbams atlikti. Ypač biurokratiniai reikalai nesiklostys taip sklandžiai, kaip norėtųsi. Labiau gali nusivilti ir tie, kuriems teks tvarkyti reikalus su užsieniečiais, spręsti išvykimo į užsienį problemas. Ne pats geriausias laikas ir juridiniams bei piniginiams, turto reikalams tvarkyti – galimi įvairūs nenumatyti kliuviniai. Tad nereikėtų dėti didelių vilčių į gaunamus pasiūlymus ar pažadus (ypač užsieniečių ar valdininkų). Labiausiai kliudys per dideli reikalavimai ir ambicijos, tad būkite kuklesni, saikingesni.


2014-12-09 16:01

Astrologės S. Liepienės prognozės gruodžio 9 - 15 dienomis

Avinas. Ne viskas vyksta taip, jūs norite ar planuojate. Vieni per mažai įdeda darbo, pastangų ar tiesiog eina visai ne tuo keliu, kuriuo turėtų eiti. Jūs negalite laukti kol palankiai susiklostys aplinkybės. Jūs turite tas aplinkybes provokuoti, patys būti įvykių katalizatoriumi. Ir jei manoote, kad kas nors ką nors pasiūlys šventėms ir jūs galėsite tik prisidėti, tai klystate. Organizuoti, galvoti turite tik jūs.


2014-12-09 06:06

Palmira: patarimų metas, kai verta išklausyti svetimą nuomonę

Nors šiandien šventiškas pilnaties metas, kai emocijų per kraštus, vis dėlto diena nėra tinkama švęsti, pramogauti, romantiškiems pasimatymams. Šiandien svarbesnė veikla. Lemtingas bus saikas, išmanymas, kokybė, pedantiškumas, tvarka. Ko nors rimta imkitės tik pasvėrę, ar sugebėjimai atitinka keliamus reikalavimus. Dažniau tarkitės su reikalą išmanančiais specialistais – tai gerų patarimų metas, kai verta išklausyti ir svetimą nuomonę.


Populiariausi per 24 val.