Horoskopai
2015-07-11 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui, liepos 11 – 12 dienoms

Savaitgalis geras paprastiems, nepretenzingiems žmonėms. Veiks taisyklė: daug norėsi – mažai gausi, tad gali tekti nusivilti, jei labai daug tikėsitės, ypač iš artimųjų, mylimo žmogaus. Ypač sekmadienis bei pirmadienis nebus palankūs įsimylėjusiems, vaikams ir vyresnio amžiaus asmenims, taip pat ligoniams – stigs pakilios nuotaikos ir jėgų.


2015-07-10 06:00

Palmiros įžvalga – palankus metas keliauti

Netikėtumų, vidinių permainų, laisvės atgavimo metas, kai norisi ką nors keisti, perdaryti. Tiesa, šiandien nepalanku ką nors keisti savo veikloje ir pradėti naujų darbų. Ne laikas ir avantiūroms bei azartiniams žaidimams. Gerai imtis kažkada užmesto, nepavykusio darbo. Puikus laikas kelionėms.


2015-07-10 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, liepos 10 d.

Netikėtumų, vidinių permainų, laisvės atgavimo metas, kai norisi ką nors keisti, perdaryti. Tiesa, šiandien nepalanku ką nors keisti savo veikloje ir pradėti naujų darbų. Ne laikas ir avantiūroms bei azartiniams žaidimams. Gerai imtis kažkada užmesto, nepavykusio darbo. Puikus laikas kelionėms.


2015-07-09 08:19

Palmiros nuojauta: svarbu nepradėti kerštauti

Emociškai kiek sunki diena, tad svarbu nesuirzti, nesupykti. Vis dėlto tai ir pakilimo laikas – esame kupini entuziazmo (net fanatizmo), norisi veikti, ką nors keisti. Ir tikrai nestigs kūrybingumo, įžvalgumo, o ypač kovingumo. Diena tinkama įvairiems susijungimams, pastangoms sutelkti. Tinka vienytis pagal idėjinius, finansinius, politinius interesus.


2015-07-09 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, liepos 9 d.

Emociškai kiek sunki diena, tad svarbu nesuirzti, nesupykti, nepradėti kerštauti. Vis dėlto tai ir pakilimo laikas – esame kupini entuziazmo (net fanatizmo), norisi veikti, ką nors keisti. Ir tikrai nestigs kūrybingumo, įžvalgumo, o ypač kovingumo.


2015-07-08 15:24

Astrologė S.Liepienė: „Pasaulio gelbėjimą atidėkite ateičiai“

2

Ką žada žvaigždės liepos 8-13 dienoms? Astrologė Skirma Liepienė priminė, kad ši savaitė bus marga kaip genys. Vėžys ir Avinas vėl aimanuos, kad trūksta laiko, Jautis imsis pamokslavimo, Dvynių lauks skubūs darbai, Liūtas mėgausis poilsiu, o Svarstyklės sieks keisti savo naudai taisykles, Skorpioną kamuos noras keliauti, Ožiaragis aukosis vardan kitų, o Vandenis mokysis kantrybės.


2015-07-08 08:07

Palmira – šiandien puikus ramybės metas

Nurimkite, nesiimkite nieko nauja. Tylėkite, stebėkite, klausykitės, skaitykite – šiandien sužinosite, suprasite, išmoksite kai ką svarbaus. Užbaikite atidėtus, užvilkintus ar tiesiog pamirštus darbus. Diena bus sėkmingesnė, jei elgsitės, kaip reikalauja aplinkybės. Tuomet nė nepajusite, kaip išsispręs sena problema, tik mokėkite pasinaudoti gera proga!


2015-07-07 10:11

Palmira sako: diena, kai galite įskaudinti sutuoktinį

Šiandien geriausia neužsiimti jokia dalykine veikla ir atsidėti namams, šeimai. Beje, bus itin svarbu likti pagarbiems bei taikiems – manoma, kad šiandien itin nepalanku pykti, ką nors barti, užgauti, nuskriausti, o ypač kaip nors įskaudinti sutuoktinį. Kad ir ką veiksite, nieko nauja nepradėkite – dabar tinkamas laikas ką nors užbaigti, perdaryti, prisiminkite ir atidėtus reikalus. Verta gilintis į ankstesnius darbus – išvysite neįgyvendintų galimybių, kils naujų, intriguojamų idėjų. Ieškokite ir klaidų, taisykite jas. Daugiau dėmesio skirkite ir kasdieninių darbų kokybei – galimos klaidos dėl neatidumo.


2015-07-07 09:30

Palmiros horoskopas antradieniui, liepos 7 d.

Šiandien geriausia neužsiimti jokia dalykine veikla ir atsidėti namams, šeimai. Beje, bus itin svarbu likti pagarbiems ir taikiems – manoma, kad šiandien itin nepalanku pykti, ką nors barti, užgauti, nuskriausti, o ypač kaip nors įskaudinti sutuoktinį.


2015-07-06 11:06

Palmira pranašauja – šiandien bus baisi diena

Sudėtinga diena, kyla pavojus nesusitvardyti ir netikėtai aplinkiniams išlieti, kas susikaupė! Šiandien maištininku gali tapti bet kas, ypač jei ima ir atsiduria netinkamu laiku netinkamoje vietoje. Reikalas tas, kad dabar būsime itin priklausomi nuo aplinkinių, tad nesunkiai galime nukentėti dėl įvairių kolektyvinių nesklandumų.


2015-07-05 10:34

Astrologė S. Liepienė kitai savaitei žada ir laimės, ir traumų

3

Kaip pasiseks atšvęsti gimtadienį Vėžiams? Ką gražaus ateinanti savaitė žada Liūtams? Astrologė Skirma Liepienė liepos 4-10 dienomis daugeliui žada visai vasariškas nuotaikas.


2015-07-04 10:42

Palmira įspėja: savaitgalio pažintys gali sukelti daug rūpesčių

Bendrauti, pažintims (taip pat romantiškoms) užmegzti daug palankesnis šeštadienis. Tiesa, šiandien bus svarbi tolerancija, pagarba kito teisei turėti savo nuomonę, savo asmeninį požiūrį, nors jis nebūtinai atitinka jūsų įsivaizdavimą. Tai apsaugos nuo erzinančių nesusipratimų... Tad jei jūsų tikslas nėra artimiesiems bei aplinkiniams sugadinti geros savaitgalio nuotaikos, venkite kritinių pastabų, ironijos.


2015-07-04 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

Bendrauti, pažintims (taip pat romantiškoms) užmegzti kur kas palankesnis šeštadienis. Tiesa, šiandien svarbus tolerantiškumas, pagarba kito teisei turėti savo nuomonę, savo asmeninį požiūrį, nors jis nebūtinai atitinka jūsų įsivaizdavimą. Tai apsaugos nuo erzinančių nesusipratimų. Tad jei jūsų tikslas nėra artimiesiems bei aplinkiniams sugadinti geros savaitgalio nuotaikos, venkite kritinių pastabų, ironijos.


2015-07-03 17:37

Liepos seksualumo horoskopas moterims žada karštas naktis

Ilgi linksmi vasaros vakarai, karštos naktys – liepa žada būti įsimintina.


2015-07-03 14:02

Palmiros įžvalga – šiandien ir laimės, ir meilės metas

Nepaprastas, išskirtinis laikas, kurį drąsiai galima laikyti vienu geriausių metuose, kai sprendžiamos net sudėtingiausios problemos visose gyvenimo srityse, taip ir veiklos, meilės! Ši diena kupina išskirtinių galių (moterys tai itin pajus), tad būsite pilni jėgų, romantiško įkvėpimo, naujų sumanymų! Dabar susimąstykite apie didžiuosius savo planus ir imkite veikti: priimti sprendimai bei veiksmai padės priartėti prie savo svajonės.


Populiariausi per 24 val.