Horoskopai
2015-04-03 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, balandžio 3 d.

Dvilypis metas, kai kyla nepaprastų sumanymų, kai puikiai suvokiami tiesiausi keliai į sėkmę, kai jau imama ką nors daryti, tačiau piktavalis likimas ima ir atima iš panosės tą geidžiamą kąsnelį, kuris buvo visai šalia.


2015-04-02 17:14

Ramunės horoskopas: Svarstyklės gali balandį drąsiai investuoti

Avinas (03 21–04 19) Antrasis pavasario mėnuo nebus pats lengviausias laikotarpis jūsų gyvenime. Tačiau tai nereiškia, kad viskas klostysis blogai. Anaiptol.


2015-04-02 06:10

Astrologė Palmira: jei sapne skraidėte, aplankys sėkmė

Nors dabar laikas tarp dviejų užtemimų, vis dėlto šią dieną galima įvardyti kaip vieną sėkmingiausių ir naudingiausių šį mėnesį. Dabar būsite kupini jėgų, naujų sumanymų, tad susimąstykite apie savo didžiąsias ambicijas ir imkitės veikti, kad nepraleistumėte palankios progos: būtent šios dienos sprendimai ir veiksmai padės priartėti prie užsibrėžto tikslo, geidžiamos svajonės.


2015-04-02 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, balandžio 2 d.

Nors dabar laikas tarp dviejų užtemimų, vis dėlto šią dieną galima įvardyti kaip vieną sėkmingiausių ir naudingiausių šį mėnesį.


2015-04-01 09:22

Palmira tikino: geras ženklas, jei jums meilinsis svetimi šunys

Tai pasyvi diena, kai reikia įsiklausyti į aplinką, į išgirstus žodžius, labiau pajusti situaciją ir prie jos prisiderinti. Tiks tvarkyti įvairius reikalus – atsiras ir realios galimybės senoms problemoms spręsti, nepavykusiam reikalui perdaryti, tad nepraleiskite progos pataisyti.


2015-04-01 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, balandžio 1 d.

Tai pasyvi diena, kai reikia įsiklausyti į aplinką, išgirstus žodžius, labiau pajusti situaciją ir prie jos prisiderinti.


2015-03-31 16:29

Astrologės S.Liepienės prognozės kovo 31–balandžio 6 dienoms

2

Nesivykite, jei nesate pasiruošę pagauti. Nesiveržkite ten, kur jums uždarė duris. Tačiau sėdėti ir nosies krapštyti neverta, reikia veikti. Šiuo laiku mažiau galvojama apie komfortą ar prabangą, dabar svarbiausia, kaip užsitikrinti stabilų pragyvenimą ir pelnyti pagarbą.


2015-03-31 06:00

Astrologė Palmira: išaušo atpildo diena

Karminė diena. Visai nesvarbu, kokie dabartiniai jūsų rūpesčiai, ko siekiate ar norite – dabar būsite priversti atsiteisti už ankstesnius savo darbus, grąžinti skolas – ir materialines, ir moralines. Suskubkite tai padaryti savo noru, tuomet nebus taip skausminga ir netaps žinoma aplinkiniams.


2015-03-31 00:01

Palmiros horoskopas antradieniui, kovo 31 d.

Karminė diena. Visai nesvarbu, kokie dabartiniai jūsų rūpesčiai, ko siekiate ar norite – dabar būsite priversti atsiteisti už ankstesnius savo darbus, grąžinti skolas. Suskubkite tai padaryti savo noru, tuomet nebus taip skausminga ir netaps žinoma aplinkiniams.


2015-03-30 10:11

Palmiros intuicija: diena palanki moterims ir įsimylėjėliams

Puikus laikas reikalams tvarkyti – šiandien verta susitelkti į svarbius uždavinius. Tai gera proga imtis sunkių ir atsakingų darbų. Diena palanki kūrybai, taip pat kolektyvinei veiklai. Verta spręsti darbo, socialines problemas, tvarkyti piniginius, turto, draudimo, paskolų reikalus. Tiks kreiptis į šefą ar į valdininkus, į visuomenines organizacijas su prašymais ir pasiūlymais. Geras metas įsipareigojimams prisiimti ir įvairiems susitarimams, svarbiems dokumentams tvirtinti, ypač susijusiems su partneriškais santykiais, plėtra.


2015-03-28 22:14

Savaitė pagal Skirmą Liepienę: Jaučiai dosniai dalins dovanas

3

Ką žvaigždės žada kitą savaitę? Astrologė Skirma Liepienė įspėjo, kad Avinai greitai pajus, kas gali eiti toliau, o kam ne pakeliui, Dvyniai turėtų pirmenybę skirti šeimai, Vėžiai pajus tikros draugystės vertę, Liūtams pravers pastabumas, Mergelėms – veržlumas, Šauliams – nuolaidumas, Vandeniams – šventas melas, galintis daug ką užglaistyti.


2015-03-28 11:00

Palmira perspėjo: linksmybėms tinkamesnis sekmadienis

Šeštadienis sudėtingas: nuo 11 val. 39 min. kritinis laikas pagal Mėnulio kalendorių. Patartina neprarasti atidos, nepasiduoti azartui ir, svarbiausia, likti blaivia galva tiesiogine ir perkeltine prasme. Diena nėra gera pramogauti, švęsti, viešnagėms – derėtų vengti alkoholio. Bus didesnė ir apsinuodijimų tikimybė – būkite atidesni maisto kokybei. Naujiems valgiams ragauti, vizitui į naują restoraną netikęs laikas.


2015-03-28 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

Šeštadienis sudėtingas – nuo 11 val. 39 min. kritinis laikas pagal Mėnulio kalendorių. Patartina neprarasti atidos, nepasiduoti azartui ir, svarbiausia, likti blaivia galva tiesiogine ir perkeltine prasme. Diena nėra gera pramogauti, švęsti, viešnagėms – derėtų vengti alkoholio. Bus didesnė ir apsinuodijimų tikimybė – būkite atidesni maisto kokybei. Naujiems valgiams ragauti, vizitui į naują restoraną netikęs laikas.


2015-03-27 09:42

Palmira įspėjo nepradėti naujų darbų

Skaniai pateiktų, tačiau neskanių pamokų metas, kai susiduriama su protingos pozos ir kvailo elgesio, nekompetentingumo deriniu (liaudyje apie tai sakoma – „tuščias puodas garsiai skamba“). Tad jei išvysite ryžtingai nusiteikusį asmenį, nutaisiusį išmintingą veidą, apeikite jį lanku. Verta pasisaugoti ir saldžiai burkuojančių – intrigantai šiandien bus linkę veikti pataikaudami.


2015-03-27 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, kovo 27 d.

Skaniai pateiktų, tačiau neskanių pamokų metas, kai susiduriama su protingos pozos ir kvailo elgesio, nekompetentingumo deriniu (liaudyje apie tai sakoma – „tuščias puodas garsiai skamba“). Tad jeigu išvysite ryžtingai nusiteikusį asmenį, nutaisiusį išmintingą veidą, apeikite jį lanku.


Populiariausi per 24 val.