Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Horoskopai
2015-01-12 06:00

Astrologė Palmira: šis pirmadienis - kitoks

Tradiciškai pirmadienis – pasyvi diena, netinkama imtis veiklos, naujiems darbams pradėti, tačiau šis pirmadienis – išimtis. Tai aktyvaus triūso metas. Prasminga pasinerti į sunkius darbus, kuriems reikia ištvermės, kantrybės, drąsos, azarto.


2015-01-12 00:10

Palmiros horoskopas pirmadieniui, sausio 12 d.

Tradiciškai pirmadienis – pasyvi diena, netinkama imtis veiklos, naujiems darbams pradėti, tačiau šis pirmadienis – išimtis. Tai aktyvaus triūso metas. Prasminga pasinerti į sunkius darbus, kuriems reikia ištvermės, kantrybės, drąsos, azarto.


2015-01-11 10:46

Savaitė pagal Skirmą Liepienę: Ožiaragiams reikėtų pasilepinti

3

Astrologė Skirma Liepienė teigia, kad sausio 10-16 dienomis Jaučiai rūpinsis namais, savo šaknimis, Dvynius erzins griežta tvarka, o Žuvis ji ragina pasinaudoti energijos pliūpsniu, kuris apims savaitės viduryje. Ką žvaigždės žada jums? Sužinokite.


2015-01-10 16:25

Ekstrasensas iš Alytaus išbūrė, kada kils kyšininkavimo banga

2

„Prasidėjus naujiems metams, žmones lydės nerimas, vienišumas. Sąmyšį sukels valiutos pasikeitimas, žmonėms teks daug aiškintis, derėtis, ginčytis“, - sakė Dzūkijoje gyvenantis humanitarinių mokslų daktaras, dainininkas, režisierius ir ekstrasensas Egidijus Mažintas, išpranašavęs, kokie metai laukia Alytaus gyventojų.


2015-01-10 12:02

Rytų horoskopas kitą savaitę Jaučiams pranašauja didelę meilę

Ožiaragiams laikas atsigauti po švenčių maratono. Vandeniams niekas nebetrukdys siekti įspūdingų laimėjimų. Avinams, priešingai, artimiausiomis dienomis gali iškilti problemų. O ką dangaus ženklai kitą savaitę žada jums?


2015-01-10 07:34

Palmira savaitgalį prognozuoja intriguojančius susitikimus

Savaitgalis geras aktyviam poilsiui, kelionėms, susitikti su jums svarbiais žmonėmis. Šeštadienis itin tinkamas įvairiems susikaupusiems darbams nudirbti, tvarkytis, ką nors taisyti. Ši diena palanki spręsti verslo reikalus, finansines problemas. Ieškokite naujų galimybių užsidirbti. Palankios sveikatą stiprinančios procedūros.


2015-01-10 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

Savaitgalis geras aktyviam poilsiui, kelionėms, susitikti su jums svarbiais žmonėmis. Šeštadienis tinkamas susikaupusiems darbams nudirbti. Ši diena palanki spręsti verslo reikalus, finansines problemas. Ieškokite naujų galimybių užsidirbti. Sekmadienis itin smagus – tai gerų naujienų metas. Išgirsti dalykai, gauti pasiūlymai nuteiks optimistiškai. Laukia intriguojantys susitikimai – tai puiki diena bendrauti, senoms pažintims atnaujinti, naujoms užmegzti, susitikimams su įdomiais, išskirtiniais žmonėmis. Mokykitės iš jų, klauskite patarimų, semkitės idėjų. Šios dienos geros ir sportuoti, nedidelėms kelionėms. Sekmadienį gerai daugiau laiko praleisti gamtoje.


2015-01-09 06:00

Astrologė Palmira: su vadovybe neaptarinėkite darbo perspektyvų

Sudėtinga, neprognozuojama diena, kai nereikia niekur veržtis, kurti planų, naujų projektų, – gauti rezultatai neatitiks lūkesčių. Geriausia orientuotis į vienadienius dalykus – strateginių uždavinių nederėtų nei kelti, nei spręsti: išeis atvirkščiai, nei turėtų būti. Taip pat netiks su vadovybe aptarinėti jūsų darbo perspektyvų, pasirašyti ilgalaikių dalykinių susitarimų, darbo sutarčių. Svarbių dalykinių, ypač verslo, reikalų tvarkymą, sandorių tvirtinimą verta atidėti pirmadieniui. Diena apskritai nepalanki svarbiems finansiniams įsipareigojimams, skolinti ar skolintis pinigų, kreditui imti.


2015-01-09 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, sausio 9 d.

Sudėtinga, neprognozuojama diena, kai nereikia niekur veržtis, kurti planų, – gauti rezultatai neatitiks lūkesčių. Geriausia orientuotis į vienadienius dalykus. Netiks su vadovybe aptarinėti jūsų darbo perspektyvų, pasirašyti ilgalaikių dalykinių susitarimų, darbo sutarčių. Svarbių dalykinių, ypač verslo, reikalų tvarkymą, sandorių tvirtinimą verta atidėti pirmadieniui. Diena apskritai nepalanki svarbiems finansiniams įsipareigojimams.


2015-01-08 07:53

Palmira: svarbiausia nesėdėti rankų sudėjus

Nors nuo ryto gali nieko nesinorėti, stigti gero ūpo, šiandien derėtų užsiimti sunkiais, net nemaloniais darbais. Tiesa, bloga savijauta ir jėgų stygius dings, kai tik ko nors imsitės. Svarbiausia nesėdėti rankų sudėjus ar jų nenuleisti susidūrus su pirma kliūtimi. Šiandien reikia tiesiog veikti, ir geriau ne vieniems.


2015-01-08 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, sausio 8 d.

Nors nuo ryto gali nieko nesinorėti, stigti gero ūpo, šiandien derėtų užsiimti sunkiais, net nemaloniais darbais. Tiesa, bloga savijauta ir jėgų stygius dings, kai tik ko nors imsitės.


2015-01-07 08:53

Palmira siūlo trečiadienį švęsti, bet vakare – vengti svaigalų

Pakilus pilnaties metas pagal Mėnulio kalendorių, kai reikia atsipalaiduoti ir netinka apriboti savo laisvės. Šiandien dera atsiduoti jausmams, paklusti įkvėpimui. Atsipūskite – tai gana pasyvus metas, kai viskas savaime susidėlioja į vietas, kai nurimstama. Darykite tai, kas malonu, imkitės kūrybinių sumanymų.


2015-01-07 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, sausio 7 d.

Pakilus pilnaties metas pagal Mėnulio kalendorių, kai reikia atsipalaiduoti ir netinka apriboti savo laisvės. Šiandien dera atsiduoti jausmams, paklusti įkvėpimui. Atsipūskite – tai gana pasyvus metas, kai viskas savaime susidėlioja į vietas, kai nurimstama. Darykite tai, kas malonu, imkitės kūrybinių sumanymų.


2015-01-06 16:45

Astrologė S. Liepienė šią savaitę žada svarbių pasirinkimų

3

Šventės baigėsi, kalėdinės ir naujametinės dovanos jau išvyniotos. Ar dosnus bus likimas, sugrįžus prie savo kasdieninių darbų? Kuriems Zodiako ženklams jau dabar išsipildys naujametiniai palinkėjimai? Kam reikėtų skubėti kibti į darbus, o kam verčiau patinginiauti? Jūsų dėmesiui - astrologės Skirmos Liepienės prognozės sausio 6–12 dienoms.


2015-01-06 08:59

Palmira įžvelgė, kad geras ženklas - užuosti malonius kvapus

Susitaikymo, darnos grįžimo laikas, kai aplinkybės ima keistis į gera ir atsiranda proga ramiai viską susidėlioti. Per pastarąsias kelias savaites patyrėte, kas ko vertas, ir dabar galima apsispręsti, su kuo pakeliui, o su kuo vertėtų atsisveikinti.


Populiariausi per 24 val.