Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Horoskopai
2014-08-09 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

Keistokas, prieštaringas metas, kai viskas išeina kiek kitaip, nei norisi. Vis dėlto pakaks progų pasidžiaugti, nustebti – laukia nepaprasti susitikimai, po kurių aplankys nušvitimas ir kai kas gal net lemtingai pasikeis. Tik aklai netikėkite – ne viskas bus taip, kaip sakoma.


2014-08-08 09:40

Astrologė Palmira: ši diena palanki burtams

Smagus priešpilnio metas, kai tampame žvalūs, linksmi ir darbingi. Lengva bendrauti, puiku ką nors kartu veikti. Tai geras laikas ko nors imtis drauge, ypač sunkių darbų, tad kvieskite vieni kitus į talką. Ši diena gera veiklai, kai reikia susikoncentruoti, kai būtina aplinkinių pagalba, – remontui, kraustymuisi į naują gyvenamąją vietą ir pan.


2014-08-08 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, rugpjūčio 8 d.

Smagus priešpilnio metas, kai tampame žvalūs, linksmi ir darbingi.


2014-08-07 17:18

Rytų horoskopas kitai savaitei: laukite permainų meilės srityje

Ko laukti kitą savaitę? Vėžiams baigsis neaiškumai darbe ir versle. Skorpionai gali išsiskirti su mylimu žmogumi. O išsiskyrę Liūtai išvys perspektyvas sudaryti naują santuoką, kuri bus tvirtesnė ir ilgesnė už ankstesnę.


2014-08-07 06:21

Mėgstate šokinėti į vandenį iš aukšto? Palmira pataria saugotis

Universalus laikas – geras ir atsipalaiduoti, ir veikti, aktyviai tvarkyti reikalus. Jei ilsitės, daugiau laiko praleiskite prie vandens – plaukiojimui, vandens sportui ši diena itin tinkama. (Atidesni turėtų šią savaitę būti nebent mėgėjai šokinėti į vandenį iš aukšto – šiuo metu nemenka tikimybė dėl šokinėjimo susižeisti nugarą, kelius). Jei vis dar dirbate, nerkite į painias, užmaskuotas, sunkiai įveikiamas problemas. Šiuo metu jums atsivers tikros gelmės, susijusios su įvairiomis paslaptimis darbe.


2014-08-07 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, rugpjūčio 7 d.

Universalus laikas – geras ir atsipalaiduoti, ir veikti, ir aktyviai tvarkyti reikalus. Jei ilsitės, daugiau laiko praleiskite prie vandens – vandens sportui ši diena itin tinkama. (Atidesni šią savaitę turėtų būti nebent mėgėjai šokinėti į vandenį iš aukštai – nemenka traumų tikimybė.)


2014-08-06 11:38

Palmira sako: santuokinei neištikimybei šiandien netinkama diena

2

Geriau, jei jūsų pozicija bus pasyvi, ypač nesutarimų atveju, mat dabar tas laikas, kai sunku įvertinti, kas geriau, naudingiau, sveikiau ir kam ko iš tikrųjų reikia. Teisių nebus. Deja, šiandien, gali būti juntamas ramybės, džiaugsmo stygius – nieko katastrofiško, bet lyg kas nervins, erzins, nepatiks. Paanalizavus gana greitai paaiškėtų, jog be reikalo nerimaujate, nepasitikite. Bet vis dėlto, nors ir ne laikas demonstruoti įtarimus, nepasitikėjimą, ypač finansiniais ir meilės klausimais, atsakingiems įsipareigojimams – netinkamas laikas.


2014-08-06 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, rugpjūčio 6 d.

Geriau, jei jūsų pozicija bus pasyvi, ypač nesutarimų atveju, mat dabar sunku įvertinti, kas geriau, naudingiau, sveikiau ir kam ko iš tikrųjų reikia. Šiandien gali būti juntamas ramybės, džiaugsmo stygius – nieko katastrofiško, bet lyg kas erzins, nepatiks. Paanalizavus greitai paaiškėtų, kad be reikalo nerimaujate, nepasitikite. Vis dėlto, nors ir ne laikas demonstruoti įtarimus, nepasitikėjimą, ypač finansiniais ir meilės klausimais, atsakingiems įsipareigojimams – netinkamas laikas.


2014-08-05 14:54

Palmira perspėjo: liežuvis gali tapti priešu, mažiau plepėkite

Geriausia, jei ši diena - antradienis, rugpjūčio 5-oji, bus tylėjimo, susikaupimo laikas. Mat šnekiems, mėgstantiems bendrauti, siekiantiems sužinoti visas naujienas gali kilti rūpesčių – tai toks metas, kai negalima tikėti viskuo, ką išgirsite, ir su kitais dalintis savo mintimis, turima informacija. Tad nepamirškite, kad kartais (o dabar būtent tas atvejis) liežuvis tampa priešu.


2014-08-05 14:50

Astrologė: vienų laukia darbų vežimas, kitų - meilės romanas

3

Ar į į jūsų namus užsuks laimės paukštė? O gal pasijusite tarsi bėgikas, kuriam tenka įveikti daugybę kliūčių? Kas jūsų laukia - darbų vežimas ar meilės romanas? Sužinokite, ką jums rugpjūčio 5-11 dienomis žada astrologė Skirma Liepienė.


2014-08-05 00:01

Palmiros horoskopas antradieniui, rugpjūčio 5 d.

Geriausia, jei ši diena bus tylėjimo, susikaupimo laikas. Mat šnekiems, mėgstantiems bendrauti, siekiantiems sužinoti visas naujienas gali kilti rūpesčių – tai toks metas, kai negalima tikėti viskuo, ką išgirsite, ir su kitais dalintis savo mintimis, turima informacija. Tad nepamirškite, kad kartais (o dabar būtent tas atvejis) liežuvis tampa priešu. Nė nepastebėsite, kaip šiandien netyčia ką nors užgausite, išplepėsite paslaptį, prižadėsite dalykų, kurių neįstengsite įvykdyti.


2014-08-04 15:33

Palmira: šiandien nusiimkite rožinius akinius

Apgaulingas metas – matysime tai, ką norime matyti, o ne tai, kas iš tikrųjų yra (išimtis bus tik tie žmonės, kurie atsikels prieš saulėtekį, t.y. prieš 5 val. 35 min.). Ko gero, net su malonumu save apgaudinėsime ir pataikausime, galbūt leisime sau išleisti pinigų tiek, kiek paprastai protas neleidžia, ar įsivelsime į meilės nuotykį, nors esame kam nors įsipareigoję likti ištikimi.


2014-08-04 00:05

Palmiros horoskopas pirmadieniui, rugpjūčio 4 d.

Apgaulingas metas – matysime tai, ką norime matyti, o ne tai, kas iš tikrųjų yra (išimtis bus tik tie žmonės, kurie atsikels prieš saulėtekį, t.y. prieš 5 val. 35 min.). Ko gero, net su malonumu save apgaudinėsime ir pataikausime, galbūt leisime sau išleisti pinigų tiek, kiek paprastai protas neleidžia, ar įsivelsime į meilės nuotykį, nors esame kam nors įsipareigoję likti ištikimi. Meilės prisipažinimais irgi tikėsime beatodairiškai, kaip ir neabejosite giriamos prekės kokybe, siūlomo sandorio pelningumu ar besiskolinančiojo padorumu.


2014-08-02 17:24

Ramunės horoskopas rugpjūčiui: kai kam loterijose šypsosis sėkmė

Paskutinis vasaros mėnuo daugeliui Zodiako ženklų bus sėkmingas. Vieni galės smagiai išlaidauti, kitų laukia puikios karjeros perspektyvos, dar trečių - sėkmė loterijoje. Sužinokite, ką žvaigždės žada jums.


2014-08-02 15:17

Ką žada žvaigždės rugpjūčio 2-8 dienomis?

4

Avinas. Galimybės. Pagrindinė jūsų užduotis – suprasti save ir savo vietą. Nors gyvenimas verčia skubėti, reikia rasti laiko pabūti vienam. Nebūkite atlapaširdžiai, nepasakokite visiems ir visur, kaip jaučiatės. Uždarykite sielos duris bent trumpam. Namai, šeima, tradicijos – svarbu, tačiau aukojimasis taip pat turi turėti ribas. Darbo pasiūlymai galimi, juos būtina apsvarstyti – gal tai naujas kelias lobio link?


Populiariausi per 24 val.