Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Horoskopai
2014-02-25 00:01

Palmiros horoskopas antradieniui, vasario 25 d.

12

Prieštaringa, įtempta, nelogiška diena, kai sėkmė ir pralaimėjimas taip arti, kad net supanašėja. Tad nebūkite tikri, kad laimėjote ar pralaimėjote, kad pametėte ar radote aukso grynuolį. Tai sumaišties metas, kai geriausia nieko nevertinti ir stengtis bent jau su niekuo nesusipykti. Verta taikytis, rodyti draugiškumą ir nenustebti, jeigu jums dėl neaiškių priežasčių bus atsukta nugara. Nepastovumas – pagrindinis šios savaitės ženklas, tad dabartiniai nesutarimai, konfliktai, nors dramatiški, netruks ilgai.


2014-02-24 00:01

Palmiros horoskopas pirmadieniui, vasario 24 d.

11

Laukia sudėtinga savaitė, tiesa, pirmadienis dar palyginti sėkmingas, puikiai tinkamas susikaupusioms problemoms spręsti. Tai gera diena veiklai, bendrauti, pažintims – tiek dalykinėms, tiek draugiškoms – atnaujinti. Tinka ko nors prašyti, reikalauti, įrodinėti, tiesa, be pykčio. Gerai tvarkyti dalykinius, finansinius reikalus. Tiesa, griežtai įsipareigoti nepatartina, bent jau turite žinoti, kad greitų rezultatų nebus. Itin atidūs, atsargūs būkite, jei tektų tartis su įtakingais asmenimis, politikais, užsieniečiais – jūsų susitarimai dėl ateityje netikėtai pasikeitusių aplinkybių gali likti neįgyvendinti.


2014-02-22 21:42

Astrologės S.Liepienės horoskopas savaitgaliui

23|2

Žuvys savaitgalį gyvens įprastai. Avinams bus karšta. Jautis jausis tarsi karuselėje. Dvyniai daug barškės - bus daug triukšmo ir mažai naudos. Vėžiai visko norės daug. Liūtą užpuls rūpesčiai namuose. Mergelė neišvengs balų. Svarstyklės murkdysis pyktyje. Skorionus gyvenimas minkys tarsi molį. Šauliai tiesos ieškos diskusijose ar net ginčuose. Ožiaragis jaus sąstingį. Vandeniai kažkada užvirė gerą košę, kuri jiems ramybės neduoda iki šiol. Kiekvieno zodiako ženklo horoskopą šiam savaitgaliui skaitykite čia.


2014-02-22 12:39

Palmiros horoskopas savaitgaliui

14

Šeštadieniui nieko atsakinga neplanuokite – tai diena, kai apima liūdesys, net jei tam nėra priežasties, dingsta pasitikėjimas savimi, stinga jėgų, noro ką nors veikti. Šią dieną prasminga skirti poilsiui – nesiimkite sunkių darbų, atsisakykite bendrauti su žmonėmis, kuriems stinga optimizmo, kurie tik skundžiasi – bloga nuotaika, kaip ir nelaimės, šiandien užkrečiamos. Už nieką savęs nebarkite, atsisakykite priekaištauti sau ir kitiems. Kad ir kur atsidursite, elkitės santūriau. Nereikėtų nepatikrinus tikėti tuo, ką išgirsite – tai gali būti iliuzija.


2014-02-21 09:52

Palmiros horoskopas penktadieniui, vasario 21 d.

14

Nors ankstesnių dienų problemos sklaidosi, neaiškumo rūkas vis dar tvyros (maždaug iki kitos savaitės pradžios), palikdamas užmintas mįsles, neatsakytus klausimus. Daug kas bus dar labiau nesuprantama, keista, tad logiškai mąstyti bus sunku. Akivaizdu, kad tvarkant reikalus daryti atsakingas išvadas remiantis logika – laiko gaišimas. Intuicija pasitikėti galima (net reikia): ką nuojauta lieps daryti arba jei priešinsis – taip ir pasielkite. Derėtų apdairiau žadėti, įsipareigoti – pažadėsite lengvai, o ištesėti bus sunku, nes šiomis dienomis realybės jausmas bus kiek sutrikęs ir nesunkiai pervertinsite savo galimybes.


2014-02-20 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, vasario 20 d.

20

Ši diena jau palankesnė nei ankstesnės, tad verta imtis anksčiau nepavykusių, atidėtų darbų, palanku ir mėginti ką nors perdaryti.


2014-02-19 08:53

Palmiros horoskopas trečiadieniui, vasario 19 d.

44

Sudėtingas metas – ore tvyros neaiški įtampa, galinti bet kurią akimirką virsti konfliktu. Bet nepasiduokite norui viską mesti, nesiimkite aiškintis santykių, vertinti kieno nors elgesio ir neskubėkite kitiems patarinėti, nurodinėti.


2014-02-18 09:11

Astrologės S.Liepienės horoskopas vasario 18–24 d.

60|2

Avinas (03 21–04 19) Vis dar apie jus ir jums. Laukia ir geri, ir ne itin smagūs dalykai. Gal kiek daugiau emocijų, ginčų, bet viskas vis tiek jau rimsta ir ne taip aštru, kaip buvo pastarąsias dienas.


2014-02-18 00:01

Palmiros horoskopas antradieniui, vasario 18 d.

28

Mėgstantiems (ypač mėgstančioms) daug kalbėti, viską žinoti šiandien nestigs rūpesčių. Dabar svarbu viską ramiai apsvarstyti. Pokalbio, juolab ginčo, metu netiks būti kategoriškiems, spausti pašnekovo sutikti su savo nuomone. Ypač tai svarbu, jei teks bendrauti su vyresniais ar viršesniais asmenimis. Apskritai diena netinkama kreiptis į vadovybę su prašymais ar pasiūlymais. Venkite peršančių savo nuomonę, valią – remkitės savimi, nepasikliaukite išgirstais dalykais, mokėkite negirdėti gandų, apkalbų.


2014-02-17 07:44

Ką žada žvaigždės vasario 15–21 dienomis

86

AVINAS (03 21–04 20) Taškas. Reikia atspirties taško, kad galėtumėte pajudėti iš vietos. Nesvarbu, kaip sekėsi ligi šiol. Svarbu tik tai, kad dabar galite gyventi, kurti ir toliau ieškoti. Laikas gal ir nėra labai palankus naujiems darbams, bet idėjas judinti reikia. Bendraukite su žmonėmis, pasakokite, dalykitės įspūdžiais ir mintimis. Tik dialogas atvers naujas duris, tik tarp žmonių rasite atspirties tašką.


2014-02-17 00:50

Palmiros horoskopas pirmadieniui, vasario 17 d.

56

Savaitė prasideda sunkiai – šiandien, ryt, poryt pakaks stabdžių, apribojimų. Dažniausiai jie bus susiję su geranoriškumo, galbūt kokybės, pinigų stygiumi. Tai gana nenaudingos dienos, gali būti nemažai kliūčių, tuščia pradėti ką nors nauja. Nepalanku tvarkyti ir piniginių, turto reikalų. Šiandien sudaryti sandoriai neduos norimo pelno, investuoti pinigai neatsipirks, o paskolinti vargu ar bus grąžinti.


2014-02-15 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

48

Savaitgalis nuostabus – trykšime energija, būsime kupini įkvėpimo: jo pakaks ir susikaupusiems darbams įveikti, ir švęsti, smagiai papramogauti. Tai itin aktyvios dienos, kai gerai daugiau judėti, šokti, sportuoti. Šeštadienis itin svarbus kaip susitvarkymo metas – ne tik visų namų, bet ir susitvarkyti su savo jausmais, mintimis. Tai harmonijos atgavimo laikas, kai galima rasti atsakymus į sunkiausius, slapčiausius klausimus, laiminga veido išraiška, nieko nenuskriaudžiant išspręsti skaudžiausias problemas. Pagrindinis veiksmas vyks pačiame žmoguje – kai vidinės problemos išnyksta, nebelieka ir išorinių (ar bent jau jos nustoja tokios būti).


2014-02-14 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, vasario 14 d.

46

Pasikliaukite savimi, savo jausmais ir nuojautomis – griežtos nuostatos, žvalgymasis į aplinkinius trukdys. Priimkite svarbius sprendimus tik tuo atveju, jei jaučiate, kad galite prisiimti atsakomybę ir jei siūlomas reikalas jums išties patinka. Priešingu atveju anksčiau ar vėliau pabėgsite nuo duoto įsipareigojimo, atsisakysite pradėtos veiklos, išsiginsite ir šiandien užsimezgusių jausmų. Tai bus itin aktualu iki pavakarės. Dabar juk pilnatis – emociškai sudėtingas laikas, kai tvyro įtampa ir dėl menkos priežasties įsižiebia skandalas. Vis dėlto būsite energingi ir sugebėsite daug atlikti.


2014-02-13 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, vasario 13 d.

38

Puikus laikas imtis sunkių, atsakingų, nepabaigtų, kažkada nepavykusių darbų. Reikšmingiems susitikimams, susitarimams, naujiems darbams pradėti geriausias laikas iki 16 val. Iki to laiko palanku pradėti remontą, sudėtingus restauravimo darbus, ką nors iš esmės pertvarkyti savo darbo vietoje, sisteminti informaciją, įsigyti darbo technikos.


2014-02-12 09:03

Palmiros horoskopas trečiadieniui, vasario 12 d.

46

Nepatartina pradėti naujų darbų, imtis įgyvendinti naujovių ar šiaip rizikuoti veikloje. Tačiau reikėtų būti pasirengusiems netikėtumams – dėl pasikeitusių aplinkybių gali tekti pasielgti kitaip, nei tikėjotės. Šiandien pakaks nenumatytų kliuvinių, stabdžių, apribojimų. Siekite likti geranoriški – nė nepajusite, kaip ką nors užgavę, įžeidę įgysite slaptą priešą.