Kriminalai
2015-10-08 15:22

Sučiuptas tris arklius Kėdainių rajone pavogęs įtariamasis

3

Kėdainių policijos pareigūnams įkliuvo 31 metų vyriškis, kuris įtariamas pavogęs tris arklius.


2015-10-08 13:12

Karmėlavoje susprogdintas bankomatas, vagys dingo su grobiu

23|17

Kauno rajone nusikaltėliai susprogdino parduotuvėje stovintį bankomatą ir pagrobė kapsules su pinigais. Kaip pranešė Policijos departamentas, naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, apie 3 val. 23 min., suveikus signalizacijai, pastebėta, kad Kauno r., Karmėlavos miestelyje, Vilniaus g., susprogdintas parduotuvėje esantis bankomatas ir pavogtos kapsulės su pinigais. Įvykis tiriamas.


2015-10-08 11:21

Kauno ir Panevėžio bankomatuose bandyta vogti kortelių duomenis

6|2

Policija praneša, kad dviejuose Kauno ir Panevėžio bankomatuose kurį laiką buvo sumontuota nelegali kortelių skenavimo įranga, kurios pagalba nusikaltėliai galėjo vogti kortelių duomenimis. Kaip pranešė Panevėžio apskrities VPK, Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo įrenginiais, programine įranga, slaptažodžiais, prisijungimo kodais ir kitais duomenimis. Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad bankomatuose Kaune, Savanorių prospekte, ir Panevėžyje, Nemuno gatvėje, buvo sumontuota ir nuimta banko kortelių skanavimo įranga.


2015-10-08 10:01

Sugyventinę nužudyti grasinęs vyras dūrė peiliu sau į pilvą

3

Pakruojo rajone sugyventinę nužudyti grasinęs vyras atvykus policijai smeigė sau peilį į pilvą. Kaip pranešė Policijos departamentas, trečiadienį apie 21 val. 40 min. Pakruojo r., Mikniūnų kaime, namie kilus konfliktui, neblaivus (2,17 prom. alkoholio) 25 metų vyras iškoneveikė necenzūriniais žodžiais blaivią 25 metų sugyventinę ir grasino ją nužudyti peiliu.


2015-10-08 10:01

Klaipėdos geležinkelio stotyje rasta kaliniams paruošto heroino

1|6

Pirmadienį apie 11 val. 35 min., Klaipėdoje, Priestočio g. 1, Klaipėdos geležinkelio stotyje esančioje elektroninėje nešulių saugykloje, rasta ir paimta žvakė su į ją įlydytu maišeliu, kuriame buvo apie 150 g, įtariama, narkotinės medžiagos – heroino, 3 mobilieji telefonai, 2 SIM kortelės, vienkartiniai švirkštai su adatomis, pranešė Klaipėdos apskrities VPK. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdyboje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti.


2015-10-08 08:47

Įmonės pinigus pasisavinęs vadovas stos prieš teismą

1

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Klaipėdos apygardos valdyboje baigtas ikiteisminis tyrimas dėl didelės vertės svetimo turto pasisavinimo. Ikiteisminį tyrimą atlikę FNTT pareigūnai nustatė, kad vienos Klaipėdos įmonės vadovas, eidamas įmonės direktoriaus ir kasininko pareigas, turėdamas tikslą tyčia pasisavinti jam patikėtą ir jo žinioje buvusį įmonės turtą – pinigines lėšas, iš įmonės kasos, nepagrindęs buhalterinės apskaitos dokumentais, pasisavino daugiau kaip 90 tūkst. eurų.


2015-10-07 18:11

Neįtikėtinas žiaurumas: tėvas cigaretę gesino į sūnaus akį

12| 

Neįtikėtinas žiaurumas Panevėžyje – tėvas gesino cigaretę į trimečio sūnaus akį. Policijai apie sužalotą mažametį pranešė darželio vadovai. Šiuo metu mažametis globos įstaigoje. Berniuko šeima socialinėms tarnyboms buvo žinoma. Vaiką sužalojusiam tėvui gresia iki 2 metų nelaisvės.


2015-10-07 17:08

Į teismo posėdį pažeidėjas atėjo girtas kaip pėdas

3

Į Telšių rajono apylinkės teismą, kur turėjo būti baudžiamas už girto pasirodymą viešoje vietoje, Luokės (Telšių r.) gyventojas 44 metų Ramūnas Balandis atėjo dar girtesnis nei buvo per mieste vykusią šventę, kai pareigūnai jam surašė pažeidimo protokolą. Kai teisėja pabandė nustatyti į posėdį atvykusio R.Balandžio tapatybę, šis pareiškė čia atvykęs su mašina, tačiau nei teisių, nei dokumentų neduosiąs. Kadangi vyras kalbėjo nerišliai, teisėjai kilo įtarimų, kad jis yra girtas. Šiuos įtarimus netrukus patvirtino iškviesti policijos pareigūnai, kurie alkoholio matuokliu R.Balandžiui nustatė sunkų (3,12 prom.) girtumą.


2015-10-07 13:56

Kaunietis sulaikytas prie Danijoje vogto visureigio vairo

1|3

Kalvarijos užkardos pareigūnai pasienyje su Lenkija sulaikė Danijoje pavogtą visureigį „Mercedes Benz ML 320“. Jį vairavusį Kauno gyventoją pasieniečiai uždarė į areštinę.


2015-10-07 13:47

Muitinės pareigūnai likvidavo nuodingo pilstuko gamybos cechą

4|10

Pirmadienį vakare Alytaus rajono Radvilonių kaime muitinės kriminalistai aptiko pilstuko gamybos cechą, kuriame rasta 620 litrų vadinamojo „namų gamybos brendžio“ – su kolos gėrimu maišyto spirito. Įtariama, kad spiritas buvo išgautas filtruojant nelegaliai įvežtą langų ploviklį.


2015-10-07 12:12

Galvą moteriai apsukusio sukčiaus laukia teisiamųjų suolas

9

Pažintį su mažametį sūnų auginančia mažeikiške užmezgęs ir ją be pinigų palikęs Mažeikių rajono gyventojas 32 metų Tadas Motuzas už tai turės atsakyti teisme. Mažeikių rajono prokuratūros pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė bylą, kurioje T.Motuzas yra kaltinamas sukčiavimu, vagyste, neteisėtu mokėjimo priemonės ir jos duomenų panaudojimu bei neteisėtu prisijungimu prie informacinės sistemos. Teisiamųjų suole netrukus atsidursiantis T.Motuzas yra gerai žinomas policijos pareigūnams. Už įvairius nusikaltimus, daugiausia sukčiavimą, šis Mažeikių rajono gyventojas jau yra teistas aštuonis kartus.


2015-10-07 10:49

Rūkalus rusas į Lietuvą vežė išnuomoto automobilio slėptuvėse

2|4

Kybartų punkte pasieniečiai ir muitininkai iš Kaliningrado srities įvažiuojančiame automobilyje aptiko beveik pusantro tūkstančio pakelių kontrabandinių cigarečių. Rusijos pilietis vairavo nuomos bendrovės automobilį, kurį dabar teismas Lietuvoje gali konfiskuoti.


2015-10-07 10:24

Pasvalio pareigūnai sučiupo senolę apgavusius tris įtariamuosius

3

Pasvalio policija sulaikė tris sukčius, apgavusius senolę ir iš jos pagrobusius pusantro tūkstančio eurų.


2015-10-07 10:16

Įžūlūs plėšikai nuskriaudė jauną vilnietį

Vilniaus policija ieško dviejų vyrų ir merginos, apiplėšusių 21 metų vaikiną.


2015-10-07 10:13

Girta motina iš lovos išstūmė 10-metį sūnų ir jį sužalojo

2

Klaipėdos rajono policija aiškinasi aplinkybes incidento, per kurį girta motina iš lovos išstūmė 10-metį sūnų ir jį sužalojo.


Populiariausi per 24 val.