KOMENTARAI

1280. Goda

Nebejuodinkit ir neoavydėkit TOkiam žmogui. Tokiam beprotiškai gerbiamam ir mylimam visų. Užuojauta ir didelė pagarba Kernagienei.

1279. Goda

Ašaros akyse,. Šio žmogaus dainos girdimos nuo pat mažiausių dienų,Jo optimizmas,šypsena,balsas liks ilgam atminty. Ramybėje.

1278. gaila

Ilsekis ramybeje VYTAUTAI KERNAGI...

1277. laima

ilsekis ramybeje gerbiamas maestro V.Kernagi

1276. deividas

Sveiki, nors man tik 14 metu as labai jautriai suregavau i maestro Vytauto Kernagio mirti. dabar vien pagalvojus apie ji, apie jo sukurtas dainas ir kitk, ka jis sukure, man skauda sirdis. O dabar kai prisimenu viena jo daina kurioje jis ragino skubeti gyventi, net keista rodosi. Pats maestro skubino mus greiciau gyventi, o dabar pats Vytautas kernagis jau nugyveno savo dali. Visdelto ziauri ta realybe. Gerbiamas maestro, su didele sirdgela noreciau kad ir toliau gyventumete... mano ir visu kitu Lietuviu sirdyse.

1275. nelietuve

Broliai/seses lietuviai, kurie negerbiate savo mirusiuju tautieciu ir rasote apie juos taip nekulturingai, juodindami, peikdami!Nejaugi jums malonu, kad net patys lietuviai apie save turi prasta nuomone?Juk jus ja ir kuriate savo elgesiu, tersiate savo lizda.Tiesiog pavydite Maestro, didziai kulturingam,inteligentiskam ir talentingam, nes jis - jusu priesingybe. Liudziu. Didziuojuosi lietuviais, kurie pagerbdami savo mirusius,aukstina lietuviu kultura.

1274. asara

Rieda asaros...dar viena zvake...dar vienas iskilus JIS Amzinyben...

1273. as

...labai truks maestro oratorisko balso,jo stiprybes ir atsidavimo zmonems...uzuojauta artimiesiems

1272. agnrr

Gili uzuojauta visiems maestro artimiesiems. Labai gaila kad sis zmogus mire ;(

1271. jurga

Ilsekis ramybeje, Vytautai. Mano kepure zemai, zemai...

1270. barans

geri zmones iseina greitai , o seime sedintis kiaules ,kgbistai gyvena simtas metu, pasakykit man daba kur dievas,ar jis yra???zinau tvirtai kad ne,o kas netiki paziurekit dok. filma "Zeitgeist".ir pamatysit kur yra teisybe zemeje

1269. aaa

...Šviesti ir neužgesti širdyje... Su šviesa palydėti ir atsiminti.

1268. laura

Tik liko kodel..Kodel taip sunkiai ir kankinanciai..Uz ka...kodel ne tyliai ir ramiai tau buvo lemta iseiti.. Priimkite mano gilia uzuojauta visi Maestro Artimieji...

1267. monika

zmogus is didziosios raides.VYTAUTAS KERNAGIS.ilsekites ramybeja.

1266. kaunietis

sutinku, kad nereiktu sureiksminti zmoniu, tik jo darbus galima teigiami ivardinti. Yra siandien-vakar-rytoj mirusiu kitu nemažiau garbingu asmenybiu, bet apie jas mazai sokineja, atrodo buvo kuklus ir gal jau pasene? nors apie nuostabiasias Lietuvos dukras MARGARITĄ DVARIONAITĘ ir ONĄ KNAPKYTĘ taip sakyti negalima -palaimintos moterys visad žvalios, besijuokiančios, šmaikščios, muzikės, aktorės, didžios dvasingos kūrėjos. Amen

1265. belekas

Uzuojauta. Manau, kad Kernagis buvo vienas is didziausiu Lietuvos patriotu!

1264. ...

Vytautas Kernagis - Tik niekam nieko nesakai, Tiktai pakyli išeini, Tiktai dangus labai aukštai, Tiktai draugai labai liūdni... Tik niekam nieko nesakai, Tiktai ilgi ilgi keliai, Tiktai toli, labai toli - Namai.

1263. :(

Didesnių už šį didį žmogų nebus. Jis tikrai buvo didžiausias.Ilsekis ramybej,Benai..

1262. VILTE

Cia virs tukstancio rasytuose komentaruose as iskaitau , kad VYTAUTAS KERNAGIS dainavo dainas. Deja, taip nera , jis dainavo zymiu poetu eilerascius. Gal KABARETA TARP GIRNU, KURTA SAVO, bet daugiausia dainavo ir muzika kure izimiu poetu eilems ir jis jas dainavo.

1261. as

1230 kas tu per susikta zvaigzde.Kaip tu gali taip pliurpt.Jeigu nesupratai tokio zmogaus kurybos, tai slepkis, o ne rasyk nesamones.Garbe Vytautui.

1260. lietuve...

..sunku susitaikyti su tokia netektim,ypac seimai ir artimiesiems...mes visa Lietuva siandien lenkiame galva pries si zmogu,kuris buvo ypatinga ir spalvinga asmenybe daugelyje sriciu,Jis ypatingas tuo,kad paverge daugelio zmoniu sirdys savo parastumu ir jumoro jausmu,Jo dainos skambejo ir skambes,tas prisiminimas lydes daugeli is musu,nes tokiu zmoniu pamirsti tiesiog neimanoma!!!!!!Manau daugelis sutiktu su nuomuone,jog maestro Vytautas nusipelno ypatingo ivertinimo,tad siulau kulturos ministerijai apsvarstyti klausima apie sio iskilaus zmogaus pagerbima visos Lietuvos vardu-pastatyti Vilniuje paminkla,kaip kazkada buvo lenino aiskte-Vytautas yaptingesnis,tad Jo vardu reikia pavadinti ir kai kurias muzikos mokyklas,bei gatves,ar aikstes..tai musu tautos ypatingi zmones,tokiu buna vienetai per simtmecius!!!!Nuosirdi uzuojauta visai seimai ir artimiesiems,o gerb.maestro-siltos ir ramios teviskes zemeles,ilsekites ramybeje,gerb.Vytautai!!!!!

1259. SIGITA

Tiek daug buta gerio ir tiek daug sielvarto.Ir kiekviena karta,kai liepdavau sau tai iskesti,sielvartas pavirsdavo geriu. Uzuojauta seimai,artimiesiems ir tiems ,kurie mylejo VYTAUTA KERNAGI. Gaila zmoniu , kurie taip mazai zino apie VYTAUTA KERNAGI_TAI butu apie 1230 gaila zmogaus raso komentarus ir visai nesigaudo ,kas buvoVYTAUTAS KERNAGIS, MAN GAILA TOKIU ZMONIU. Geriau nerasytu komentaru. Zmogau, atsiversk enciklopedija gal ten rasi sio zymaus zmogaus autobiografija.

1258. Alba

Dėkui už "Benai, plaukiam į Nidą", Kukutį , vyšnias Suvalkijoj, bičių medų, Kolorado vabalus, gražų mišką, santechniką iš Ukmergės ... Dainavom ir dainuosim, klausėmės ir klausysimės. Ilsėkis ramybėje...

1257. vi

Nuoširdžiausi užuojautos žodžiai artimiesiems. Nenumalšins skausmo jokie gražiausi žodžiai,tokių žodžių nebūna, kurie galėtų palengvinti skausmą, netekus mylimo žmogaus.ANAPILIN IŠĖJO IVANAUSKAITĖ, JANAVIČIUS, MIŠČIUKAITĖ, KERNAGIS, KURIE PUOSĖLĖJO LIETUVYBĘ, negrūdo į galvas angliškų dainų. Jie buvo PATRIJOTAI, KURIE MYLĖJO TĖVYNĘ, JOS ŽMONES NEŽIŪRINT RANGO, KVIETĖ SAVO DAINOMIS GRĮŽTI Į TĖVYNĘ. TODĖL ŠĮA DIENĄ VISA LIETUVA VERKIA NETEKUS ŠIŲ ŠVIESUOLIŲ. ILSĖKITĖS RAMYBĖJE IR IŠ TEN GLOBOKITE SAVO MYLIMUS ŽMONES. SU DIDŽIAUSIA PAGARBA JUMS LENKIUSI...

1256. A.L.

Su Tavo dainomis buvo susieta keliu kartu jaunystes prisiminimai : tavo dainos , alus , draugai , pokalbiai iki ryto . Tavo dainos skatino mastyti , tobuleti , aciu Tau Vytautai ir a.a. , Uzuojauta seimai .

1255. to uniui

Šiandien rašom ir liūdim dėl gerb Maestro,ryt gal tu...bet dėl tavęs,nepyk, nieks nei liūdės, nei rašinės. teisingi žodžiai-kai kurių gyvenimas vertas mirties. Susimąstyk,žmogau, jei tu esi bent žmogaus vardo vertas. O gerb Vytautai,sėkmės tau TEN. Užuojauta šeimai

1254. julia

gyvenimas kaip svente bet skaudu kai iseina tokie zmones kaip VYTAUTAS.mes tave prisiminsim.

1253. LIŪDNA

IŠEINU,PALIEKU TAVE,ATLEISK...

1252. Ramunas

Pagarba, da best aktorius , dainininkas ir viskas kas telpa jo asmenybeje.

1251. VYRAI,

Maldauju, NEGERKITE, NERUKYKITE! Kodel vakaruose vyresni zmones sulaukia 100 metu ir daugiau, tuo tarpu Lietuvoj tokiam jaunam amziui iseina... Koreguokite gyvenimo buda!

1250. Laima

Skaudu..baisi netektis.Užuojauta artimiesiems.Šis nuostabus, unikalus ŽMOGUS niekada nebus pamirštas, nes visa Lietuva jo gedi, ir tegul būna JAM lengva ,taip jo beprotiškai fantastiškai mylėtos ir apdainuotos Lietuvos, žemelė... Ilsėkitės ramybėje MAESTRO...

1249. aš.

su drauge vakar vakare užsidegėm žvakę ant stalo ir žiūrėjom laidas apie Kernagį. taip jį lyg ir pagerbėm. o aš visą dieną negalėjau patikėt, kad jau viskas. jo nėra. man taip atrodė, kad koncerto įrašas, kurį žiūrėjom, tai ne įrašas, o tiesioginė transliacija. jis sėdi dabar, šią akimirką, prie balto fortepijono ir grodamas juokauja.. toks keistas įniršis apima, kai nieko negali padaryt. aš tikrai net nepagalvojau, tokia mintis nešmėstelėjo, kad.. o jis buvo toks..baltas žmogus. tokių tikrai labai reta. jis toks geras. jis buvo Žmogus. net negaliu rišliai nusakyti.. ir vis dėl to, jis tikrai vis dar yra. jis gyvena visos Lietuvos žmonių širdyse..

1248. Labai gaila

Gal isimkit ta iskankinto Maestro nuotrauka,nes ir taip sirdi drasko....Noreciau tokios,koki Ji atsimenam,kuri matydavom daugel metu!

1247. petras

buvai ,kaip vilties spindulėlis,išėjai.ką darysi,kaip nors atsilaikysime.ilsėkis ramybėje.tu nemirei

1246. Kaunietė

Vis dar negaliu susitaikyti su mintimi,kad gerb.Maestro nebėra tarp mūsų.Liko tik jo dainos...Geros,prasmingos ,linksmos ir širdį veriančios...Visada jį atsiminsiu kaip didelį Lietuvos patriotą ir garbingą žmogų.Užuojauta jo šeimai.Ilsėkis ramybėje,mūsų visų Vytautai.

1245. taip unis

tokių,kaip tu,kuris esi mėšlu gimęs niekas negedės.taip ir ivyks

1244. jojo

1241 - durnius. Kaip tik norėjau pastebėti, kad visi komentarai liudija, kad V.Kernagį mylėjo visa Lietuva- pradedant vyriausia karta, baigiant vaikais. Nė kiek neabejoju, kad Vilniuje būtinai reikia paminklo šiai iškiliai asmenybei, visos tautos mylimam žmogui. Reikia, kad visada būtų šalia mūsų, nes kitas toks nežinia, ar atsiras... Užuojauta visai tautai...

1243. to unis

Būna mirtys gyvenimo vertos Ir gyvenimas vertas mirties . Įsigilink į tuos žodžius , o tada rašyk komentarus

1242. kovinis ezys

visada...geriausi mus palieka pirmi....gaila. nu tikrai puikus zmogus buvo...

1241. unis

Nu dabar apie ta NARCIZA, pezesit ir verksit kokia savaite...........ot bus rasliavos, ot bus saru, ot bus komentaru.............Jus ka, blet, veikt neturit ka??????/

1240. paloma

...uzuojauta visiems, KAS mylejo Vytauta

1239. Paloma

Liudna ir niekaip nesuprantu kodel toks beprotiskai fantastiskas zmogus turejo susirgti ir iseiti...kai tuo tarpu visur pilna parazitu, kurie jokios naudos ir gerio neduoda. Ner teisybes... Liudna labai...uzuojauta visiems, kad mylejo Vytauta.

1238. TIMIS

Ilsekis ramybeje. Mes taves neuzmirsim nes tavo dainos neuzmirs musu!

1237. Giedre

Dabar dainuos ***** Dabar dainuos lietus, žaibai ir vėjai, Šviesi smiltelė Baltijos glėby-- Nes Tu žvaigždynais šiąnakt pražydėjai, Nes Tu į Šventą Aukurą skubi-- Skubi sudegt...Bet argi dega žvaigždės, Bet argi sudega karšta Širdis Dainos?! ...Niekas juk netiki, kad Tavo kelias baigės-- Juk baltos vyšnios vos nežydi, vos !!! O mūsų dienos - ašrom paėję-- Tave baltieji sodai apraudos ! Dėkojam Tau už stebuklingą vėją Išskridusį iš kerinčios dainos-- Dabar dainuos lietus, žaibai ir vėjai, Šviesi smiltelė Baltijos glėby... 2008-03-16 08:59:32 giedrex26

1236. Valiera

Jis buvo nuostabus zmogus dainuodavo is sirdies kad ir ne savo dainas, vaidindavo filmuose ir t.t. Ji mylejo visa LIETUVA taip ir tegu jis islieka musu sirdyse. Gaila bet ka padarysi renkames ne mes o deievas jei ji pasisauke vadinasi niekas to nepakeis. O seima, skaudu yra netekti mylimo zmogaus, bet nieko nepadarysi islykit styprus ir Vytauka prisiminkit tik ngeru. Didziules Jums stiprybes.

1235. lt

Užuojauta artimiesiems, skaudi netektis ne tik šeimai bet ir visai Lietuvai. Jo muzika pasiliks amžiams lietuvos žmonėms...

1234. Kanada

Dieve, kaip gaila... Nors iš tikrųjų tokie žmonės nemiršta. Ir Vytautas Kernagis gyvens savo dainose.

1233. mmm

ilsėkis ramybėje, Vytautai.

1232. Raimundas

Kartais atrodo kad Dievas pasiima tuos kurie turi buti salia musu,taciau jo muzika,zodziai, dainos, amzinai gyvens musu sirdyse..

1231. dzeinn

Užuojauta artimiesiems ir visiems kurie ji mylejo.Vytautai,Jus liksite musu atmintyje,ilsekis ramybeje.

1230. Jonas

Gedėdamas dėl dar vieno palikusio mus padoraus žmogaus, noriu paprašyti jūsų, nesureikšminkim jo talento. Kas jis, dainuojantis aktorius? Bet gi jis nei dainininkas, nei aktorius. Su patosu dainavęs dažnai ne savo dainas, neretai susireikšminęs, pasipūtęs... Tokį aš jį pažinau neretai su juo koncertuodamas. Ilsėkis ramybėje, Vytautai. O jūs gyvieji, kuriems jis svarbus, nepamirškite jo po savaitės, dviejų...

1229. laura

Net asara ispaudziau,nors nepazinojau asmeniskai zmogaus,bet tokia silta ,be proto nuostabi asmenybe,kaip jis graziai apie vaikus kalbedavo,gaila labai gaila pono V.Kernagio uzuojauta seimai.

1228. užuojauta

šeimai ir visai Lietuvai. Labai liūdna.

1227. brigita

labai didele netektis lietuvos padangei

1226. I.k.

Teišaušta jam ramus rytas TEN.

1225. UZUOJAUTA

Visai seimai,draugams ,biciuliams,nuosirdziausia uzuojauta Ir pjauna sirdi tarsi akmeni lyg geluonies ,is pat saknu zemai lenkiuosi.

1224. saule

Dievulis renkasi pacius geriausius,visi mes tikejom,kad pasveiks.Taip tuscia viduje,taip negera dusioj.Ilsekis-Beprotiskas Fantastiskas Zmogau.

1223. Regina

Visai jusu seimai -uzuojauta.Atsiprasau, kad negaliu paguosti,kad nera tokiu zodziu,kurie visus jus nuramintu.Stiprybes jums visiems!

1222. Daiva

Gaila, ZIAURIAI GAILA!!!!! Vytautai, musu karta su Tavimi uzaugo, brendo, kure seimas, augino vaikus ir... O kad butu galima ka nors pakeisti? Ilsekis ramybeje! Meile Tau mes issaugosim!

1221. ZITA

NETEKOM ZMOGAUS UZAUGINUSI NE VIENA KARTA,BET MUSU MYNTYSE SKAMBES JO DAINOS ZODZIAI'' MUSU DIENOS KAIP SVENTES KAIP ZYDEJIMAS VYSNIOS''

1220. way

Benai,varom į Nidą ?

1219. pilietis

kazkas baisaus ROLANDAS JANAVICIUS ,MISCIUKAITE,VYTAUTAS KERNAGIS. pasaulio pabaiga kazzkokia

1218. Tadas

Blogi metai.Labai blogi.Išeina vienas po kito patys mylimiausi ir brangiausi. Kažkada vistiek turėjo išeiti. Bet kodėl taip anksti?

1217. Jonas

Lietuvos estradoje liko tuščia vieta. Kol kas nėra kam jos užimti, ir atrodo dar greitai nebus.Užuojauta artimiesiems, o VYTAUTAS AMŽINAI LIKS SU MUMIS.

1216. ireland alvyda ir renaldas

VYTAUTAI-giliai sirdyse visi mes meldemes ir besimelsime tavo parasytais zodziais-su sypsena, bei geriu veiduose, nes tu toksai palikes busi, musu akyse....Ramybes JUMS maestro!!

1215. Nomeda

Vytautai,tu buvai ir busi pats geriausias Lietuvos dainininkas , tavo balades dainuojamos visur ir bus dainuojamos visada.Neuzmirstamas tavo filmas "Mazoji ispazintis".Tu nepalikai musu, tu ir toliau dainuoji"Montego vay, santechnikais mes dirbam Ukmergej". Ilsekis ramybej, mes tave mylime.

1214. Liudna

Kaip 1974 mirus Presley, Amerika tare "Elvis died Vivat Elvis" mums garbe buvo gyventi kartoje kai dainavo Kernagis: "Kernagis mire, tegyvuoja Kernagis!!!" Stiprybes Visiems...

1213. ireland

Uzuojauta seimai ir artimiesiems, liudi visas dublino lietuviu bendruomene

1212. Emigrante

Ramybe Tau , Gerb. maestro . Aciu Tau uz viska ,ka davei mums- lietuviams, kur mes bebutume.

1211. JAV lietuvis

Nuoširdi užuojauta Vytauto Kernagio šeimai ir artimiesiems. V. Kernagio dainos visada išliks mūsų širdyse. Lietuva pamažu netenka paskutiniųjų savo perlų.

1210. kleopas

ziauriai padaugejo mirtingumas lietuvoje.stiprybes artimiesiems

1209. Rytis

Uzuojauta artimiesiems ir visai Lietuvai netekus nuostabaus žmogaus, ir kaip jis save vadino artisto :(

1208. kodel

dieve, kodel taip , uz ka, ismuse ziauri valanda, mes taip tikejom, LIKIMAS. stiprybes zmonai ir vaikams.

1207. Jurga

Uzuojauta artimiesiems.Mes su Jumis.

1206. to-/1204 gf

sekmadienį per LTV po Panoramos, 21h. rodys filmą 'maža išpažintis'.

1205. liūdna

R.Janavičius, J.Ivanauskaitė, J.Miščiukaitė, dabar V.Kernagis. Labai skaudu. UŽUOJAUTA ARTIMIESIEMS.

1204. gf

kas zinot, kur parsisiusti 'maza ispazinti'

1203. Gintaras

Jei butume pakeles akis i dangu pries milijona metu, mes butume mate tik sviesulius... siandien ten dega zvaigzdes.... mylimos ir savos... kazkada tikejom ir vylemes... siandien Mes esame vieningi... Nes ryskiausias Musu svisulys... Musu zvaigzde uzgeso, tam,kad mes prisikeltume... Tegul musu sirdys pripildys stiprybes Vytauto artimuosius... tegul mylimo Tevo ir Vyro...Sunaus ir Draugo netektis sustiprins musu tikejima... kad Jis visada salia... Ir mes busime kartu su Tavimi... Uz meile Zodziui... uz Laisves troskima..uz ideja.. ir kuryba... Uz tai,kad buvolaikas kada jis stojo pirmas... uz Tave Vytautai... siandien mes stosime kartu... Ta Pagarba ir Nuosirdumas... Tegul suvienys Mus visus... Siandien Mes cia visi kartu... Atiduokime Pagabra Didziam Atlikejui, Autoriui, Rezisieriui... Vytautui... uz Ta Meile,kuria jis dave Mums visiems.. Ilsekis Ramybeje....

1202. Skalvis/Baltas

Mirė mano Dalailama, keltų bartas-baltų dainius, pirmųjų europos gyventojų karžigys ir išminčius...ilgai tramdžiau ašaras, bet...tegu: kada jei ne dabar...

1201. Gerbentis...

Ilsekis ramybeje Vytautai....Tavo muzika, liks gyva...kaip ir prisiminimai apie Tave...

1200. to JAV:

Vytautas niekda nenorėjo būti Lietuvos Elviu.... užtat ir yra Lietuvos Elvis.... daugiau, nei Elvis JAV... RIP

1199. rrrr

laikykis ten irdangui!!!!!

1198. JAV

JAV ir visas pasaulis kažkada neteko Elvio... Elviui toli toli iki Vytauto!!! Ilsėkis, Vytautai, kur Tau geriau, mes ir toliau Tavęs klausysim ir džiaugimės Tavo dainomis! Blin, atleisk mums, kad kad nepankamai Tave įvertinime Tau esant gyvam...

1197. Nida

Beziurint video asaros pradejo begti, gaila, kad iseina tie kurie dar verti gyventi!!! Prisiminsim kaip sveika, zvalu ir linksma Vytauta!! Ilsekis ramybeje, gaila, kad iseina geriausi!!!

1196. is svedijos

RIP ! Rest In Peace ! Uzuojauta !

1195. Is Londono

Taip gera ir liudna kartu,kad tiek zmoniu jaucia ta pati,koks tai nuostabus zmogus.As tikiu jis tikrai tai jaucia.Jo seima,draugai ir mes visi esam be galo laimingi kad turim toky garsu,nuostabu zmogu... Jis cia sale kai tu rasai siuo zodzius,jis cia sypsosy per usa,jis cia.Jis neikur neisejo,tik tapo tokiu kuris gali buti sale taves ir manes...Ji visada bus sale!!!

1194. GEX_N

Maestro Vytautas Kernagis buvo ir liks Lietuvos pasididziavimas. Didis zmogus buvo V.Kernagis. Daugybe geru darbu nuveikes. Te ilsisi ramybeje ... Uzuojauta artimiesiems. Tikrai liudna,kad netekome tokio gero zmogaus.

1193. mile

V.Kernagis bus pašarvotas Vilniaus šv. Jonų bažnyčioje. Atsisveikinimas - nuo sekmadienio 18 val. Laidotuvės vyks pirmadienį, 13 val., Antakalnio kapinėse.

1192. vika

pries 56 metus nukrito i zeme zvaigzde , po maza tos zvaigzdes dalele liko musu visu sirdyse . Siandien si zvaigzde mus paliko , isėjo į amžinybę , bet jos šviesa ir šiluma ilgai ilgai dar lydės tuos , kurie užaugo kartu su ja , kurių vaikai klausė tų pačių dainų kartu su tėvais . Lietuvai labai pasisekė , kad turėjo tokį žmogų ,kaip KERNAGIS . Asmeniškai man tai buvo ir yra gražiausias balsas , geriausias dainininkas. O kas dabar beliko ... Tokia nyki Lietuvos estrados padangė , nebent dar Mikutavičius įdomesnis ir talentingesnis liko , visi kiti dingtų ir nelabai kas jų pasigestų . Maestro artimiesiems reiškiu didžiulę užuojautą , dalinuosi tą sunkų netekties skausmą su visais , kurie gedi šio unikalaus atlikėjo . Ir visdėlto VYTAUTAS KERNAGIS -GYVAS , jis lieka su mumis mintyse , širdyse , dainose . Te bus lengva jam tėvynės žemelė...

1191. KODEL

KODEL tauta pasidaro vieninga kai ko nors netenka? NEgi visada reikia prarasti, kad suprastum ka praradai?????ziuriu Sausio 13, Kovo 11, Baltijos kelia, KERNAGI....

1190. Laima

Matyt esu besirde,bet si netektis man ne tokia skaudi,kaip tas baisus sielvartas ,jauciamas iki siol, po Janinos isejimo...

1189. Liuda

Ačiu TV.3 už suteiktą galimybę dar kartą pamatyti Vytautą tokį kokį mes visi pažinojome:linksmą, energingą, išgirsti jo atliekamas nepakartojamas dainas.Net nesitiki,kad jo jau nebėra. Nuoširdi užuojauta artimiesiems ir visiems mums.

1188. Fred The Red

Jis buvo vienas garbingiausiu Lietuvos sunu, tiek daug daves mums visiems ir amzinai liksiantis musu sirdyse, musu prisiminimuose, musu fonotekose... Jis tapo dalele musu istorijos, dalele, kuria mes galime didziuotis. Aciu Tau Vytautai, Tu - Didis.

1187. 2 1180. to tarka

gal daktaru dirbi?

1186. as

gaila kaip ir daugumai:(

1185. is ispanijos

pritrukau zodziu... negaliu patiketi

1184. SANDRA

LABAI GAILA NUOSTABAUS TALENTINGO ZMOGAUS!!! BELIEKA TIK ASARA NUBRAUKT IR PALINKET LENGVESNIO...SEKMES TAU...TAU DABAR NESKAUDA...TU DABAR ATSIPALAIDUOK...PAILSEK...IR SVARBIAUSIA NENUSTOK DAINUOT BET KUR BEBUTUM...MES VISADA SU TAVIM!!!

1183. i

gaila labai...Trūksta žodžių

1182. liudesys

Amzina atelsi maestro, nepaprastas zmogus, uzuojauta artimiesiems. Netekome lietuvos pasididziavimo....negaliu sulaikyt asaru, ilsekis ramybeje o mes taves niekada nepamirsime

1181. .

Tikrai gaila, nepakartojamo sirdies gerumo,beatodairiskumo ir apskritai - kupinas gerio zmogus yra Vytautas Kernagis. Lai ilsisi. Uzuojauta visai Lietuvai, seimai. Tokio zmogaus netekti..Kone labiausia pagarbos nusipelnes Lietuvos zmogus.

1180. to tarka

užsitarkuok

1179. yoyo

liūdna man diena. liūdna visiems

1178. angelas

labai liudna...ir gaila ir graudu.sunku patiket kad nebera tokio gero ir talentingo žmogaus.užuojauta artimiesiems...

1177. vaidinis

negaliu patiketi kad jis mus paliko :( super zmogus

1176. tarka

Gal aš biški ne į temą, bet prieš porą valandų rodė interviu su Kernagiu, kurį jis davė prieš kelias dienas.Jis sakė, kad praėjo 3 chemoterapijos seansus ir dabar tikisi pasveikt.Ir še tau nėra žmogaus.Mano draugo tėvas irgi bandė tą chemoterapiją, sukišo krūvą pinigų, bet baigėsi taip pat kaip ir gerbiamam maestro.DU gerai pažystami verslininkai mirė per pusantrų metų nuo skrandžio vėžio , pinigų negailėjo tai pačiai chemoterapijai.Peršasi išvada, ar čia nėra lochotronas su ta terapija ir pasipelnijimas iš mirštančio žmogaus.Nežinau, gal kam ir padėjo, bent jau man neteko apie tai girdėt

1175. Kiekis

Uzuojautos mums visiems

1174. xxx

http://s3.gladiatus.lt/game/c.php?uid=20375

1173. roze

Dieve bet kodel turi pasiimti geriausius. Juk dar galejo galejo gyventi. As nesuprantu tokie mokslo pasiekimai visur bet kodel nepazabojamas vezys. mano mama taip pat mire nuo skrandzio karcinomos. Niekam nelinkiu to isdkesti tai tiesiog baisu niekas to nesupras su tuo nesusidures.

1172. 1

blyn, taigi sakė pagerėjo...

1171. ssff

LABASI LABAI gaila ... talentingas, idomus, siltas, kuribingas zmogus buvo.... gaila, kaip palieka mus tokie talentingi tautos zmones..... uzuojauta seimai ir visiems draugams...

1170. arnas

kaip suzinojau ilgai verkiau ir galvojau kodel dievas pasiima tokius gerus žmones........

1169. Vija

Lietuva neteko vieno iš iškiliausių savo garsintojų, didžiulio talento... jis buvo nepakartojamas.. puikiai pameno jo daina "kaip žydėjimas vyšnių" ar "Kolorado vabalai" bei "Santechnikas".... Užuojauta artimiesiems...

1168. IS NY

Paskutini karta klausiau Maestro dajnavimo cia ,toli nuo Lietuvos .Kaip nuostabiai jis buvo cia sutiktas. Giliausia uzuojautaseimai ir artimiesiems ,O jo dainos visada isliks musu sirdyse.

1167. is australijos

nuosirdziausia uzuojauta

1166. daina

http://www.youtube.com/watch?v=P-hT5lRxLOU VYTAUTO KERNAGIO daina ''Nenusigask''

1165. Tadas

Maestro buvo Lietuvos pasididžiavimas, Lietuvos balsų balsas. Jo dainų lydimos užaugo kelios kartos, ir tikiu, kad dar daugelis kartų užaugs... Užuojauta

1164. Marius

Uzuojauta artimiesiems... Praradom nuostabu zmogu...

1163. Mikas

Jei girdi, nepyk ant musu. Jei esi salia, suprasi. Jei tau nesvarbu, bet suvoki! Suprask ir mus. Jei ilgejaisi ir laukei, linkiu susitaikyti. Tai tau sakau, o ne tiems kas mire gyvi. Iki pasimatymo Vytautai. Myliu tave.

1162. dieviska...

Kai ryto paukščiai dangų palies, Palies medžius, rasotą žolę Ir jų giesmė tave apglėbs, Nenusigąsk - tai aš. Kai iš dangaus staiga nelauktas, Nors visą dieną saulė švietė, Pradės lietus tau veidą glostyt, Nenusigąsk - tai aš. Kai vakare už ievų girios Išgirsi vaikštant paukštį mažą Ir jo akis tu pamatysi, Nenusigąsk - tai aš.

1161. nepakartojama...

Jei žinotum tu, jei žinotum Kaip pasiilgau aš tavo rankų, Tokių švelnių švelnių, Tokių gerų, gerų Ir stebuklingų lyg sapne... Jei žinotum tu, jei žinotum, Kaip trūksta man tavęs, man tavęs... Ir tik lietaus lašai, Ir tik lašai lietaus Gal jie tau viską pasakys... Paklausyk, kaip lyja lietūs... Paklausyk, kaip lyja lietūs... Paklausyk...

1160. ....

Kol dar lelijos ežere, Kol dar virš upių kyla rūkas, Kol baltas paukštis danguje Dar gieda tau ir man... Kol dar tarp gatvių ir namų Nepasiklydo mano balsas, Kol dar tavim šventai tikiu Kol dar tikiu šventai... Po nakties diena, Po lietaus miškai kvepia, Po mirties šviesa Amžina... Tarp Lietuvos Ir tarp dangaus aukšto Gieda paukštis virš mūsų Ir giedos... Kol dar matau kol dar girdžiu, Kol dar į kalną mano kelias, Kartoju paprastus žodžius, Tie žodžiai - man ir tau. Po nakties diena, Po lietaus miškai kvepia, Po mirties šviesa Amžina... Tarp Lietuvos Ir tarp dangaus aukšto Gieda paukštis virš mūsų Ir giedos... Gieda paukštis virš mūsų Ir giedos...

1159. urtyte

labaj gajla pono maestro uzuojauta jo artimiesiam ir mum

1158. :(

Išeinu, palieku tave, nepyk, Išeinu, palieku tave, atleisk. Nes nežinojau, kad tu nežinai, kas tai sniegas, Nežinai, kas tai lietus, Nes nežinojau, kad tu nežinai, kas tai pievos, Nežinai, kas tai bičių medus. Norėjau atnešti Tau Iš pievų, iš pievų laukinių bičių medaus. Bet nežinojau, kad tu nežinai, kas tai sniegas, Nežinai, kas tai lietus, Bet nežinojau, kad tu nežinai, kas tai pievos, Nežinai, kas tai bičių medus. Gal kada nors suprasi tu, ką norėjau tau pasakyt tada, Gal kada nors suprasi tu, kad be pievų nebus medaus. Ir gal tada Vėl sugrįšiu aš, Už lango vėl lis lietus, Ir gal tada vėl bitės neš Auksinį medų mums. ................................... :(

1157. dar

http://www.lrt.lt/news.php?strid=5082&id=4402423 taip pat ir cia yra straipsnis.... uzuojauta maestro seimai. verkiau pe visas laidas... ;[

1156. Ruta

Nuosirdi uzuojauta artimiesiems. Begalo gaila. Taciau lai tam tikra pabaiga nepats mums gailescio saltiniu. Lai dziugausim tuo, kad nuostabus Zmogus Vytautas Kernagis dalinosi savo sirdimi ir kad mes turejome malone ji isgirsti, o jis mums kalbeti. Lai jis gyvens musu gyvenimuose kol susitiksim

1155. GABRIELE

Mes..jis... VISI laukeme stebuklo , linkejome sveikatos ... bet deja... UZUOJAUTA... amzinaji atelsi tau maestro ... telidi tave Dievas...

1154. Roberta

Ačiu MAESTRO!...amžiną Jam atilsį...užuojauta artimiesiems...

1153. ta2lia

Jis tikrai dydis, bet ka mes padareme, kad isauginti, isugdyti tokius pacius dydzius zmones. Musu vaikai uzaugs prekybos centruose, priklausomi nuo korumpuotu, parsidavusiu, populistu, mes esame abejingi!

1152. GABRIELE

Vytautas NEMIRĖ !!!!! Jis visada liks musu sirdyse, dainose, prisiminimuose Darbar jis tikriausiai nenoretu musu matyti taip sielvartaujanciu visgi musu dienos nevisada buna kaip zydincios vysnios .

1151. jo...

Tikie zmones retai gimsta Lietuvoj...

1150. Reda

Beprotiškai gaila tokio fantastiško žmogaus.Amžina atilsį Jums Maestro...

1149. neringa

liudime su visa Lietuva.....uzuojauta seimai ir visiems artimiesiams....minesime jus savo maldose...

1148. rachile

Na brangus tautieciai, kap gyvensime be Jo. Ar bus kam apginti mus nuo agurkiniu ,satrijosi ir tapsnotojo. susiburkite visi Jis visada to norejo ir sieke ir niekada neisdave. JIs stebi mus ir musu darbus Tevynes labui, nenuvilkime Jo.

1147. bohema

vis dar rieda asaros..

1146. Robertas

Liūdna

1145. eugenijus ir erikas

vyšnios,vyšnios!!! užuojauta artimiesiems ir mums visiems...

1144. as

geras zmogus buvo

1143. Leonora

Kodėl taip anksti mus paliko nuostabus dainininkas ir žmogus Vytautas? Kodėl išeina taip anksti nuostabiausi žmonės?Juk Jis buvo toks optimistas.Vytautai, amžiams tu liksi gyvas visų širdyse.Tebūna Tau lengva Lietuvos žemelė,kurią Tu taip mylėjai.Nuoširdi užuojauta šeimai,artimiesiems ir draugams.

1142. bičių medus

mums visiems jo trūks. Užuojauta artimiems.

1141. Kestas

Skaudi žinia. Mums labai trūks Maestro. Užuojauta artimiesiems.

1140. Aldona

Liko tuščia išgirdus šią liūdną žinią. Užuojauta artimiesiems.

1139. Edgaras

Uzuojauta.....

1138. astu

amzina atilsi mirusiam...

1137. as

tokiam didziam zmogui deretu pastatyti paminkla...visdelto buvo didis zmogus...ir visada isliks toks musu sirdyse...

1136. Kestas Zakarevicius

Uzuojauta artimiesiems ir visai Lietuvai. Ne daug yra Lietuvoje tokiu zmoniu kuriais galime didziuotis. Jis isejo , bet liko jo kuryba. Aciu jam...

1135. Vladas

Praradome didį Lietuvį , labai gaila, tai šviesulys , kuris išliks mūsų širdyse :(

1134. Gite

Be galo skaudu netekti tokios išskirtinės asmenybės. Užuojauta artimiesiems.

1133. ali

Jis nemire- jis gyvas bus visuomet musu sirdyse!!!!

1132. Jūratė.

Didis žmogus ;( Užuojauta artimiesiems. Stiprybės Jums.

1131. Vita

Labai GAILA! Tikrai isskirtinis Zmogus Lietuvoje buvo!Tegul buna lengva jam Lietuvos zemele!Uzuojauta artimiesiems.

1130. sandra

Uzuojauta seimai. Labai gaila tokios nuostabios asmenybes.

1129. Arūnas

Ačiū

1128. z

uzjauciam artimuosius.buvo didis zmogus.

1127. Renata

Labai liudna, kai iseina tie, kuriais didziuojames.Vytautas Kernagis, buvo Lietuvos dalis.Jis isliks musu sirdyse ilgai...: (

1126. Renata

Labai liudna,kai iseina tie,kuriais didziuojames.Vytautas Keranagis,buvo Lietuvos dalis.Jis isliks musu sirdyse ilgai...:(

1125. vida

o dievas trupucio jam ir pagailejo

1124. Agnė.

Kaip jis sakydavo taip aš dabar pasakysiu. Jis buvo beprotiškai fantastiškas žmogus. Visai Lietuvai kraupu. Juk jis dar prieš metus buvo gyvas, žvalus.. o dabar iš jo liko tik kūnas. Gyvybė užgeso net nespėjus atsisveikinti.

1123. PROTAS

NEPASLAPTIS KAD TAUTA TIKRAI NUOSIRDZIAI KIEK GALEDAMA VISAPUSISKAI PALAIKE JI SUNKIA VALANDA TODEL JO PEREJIMAS IS MATERIJOS I DVASINE BUSENA PAS PROTEVIUS NERA TOKS SKAUSMYNGAS KADANGI LIETUVOS ZMONIU DVASIOJE JIS GYVENA SENAI IR NEISEIS NEBENT PATYS ZMONES JI ISVARYS KAS NEITIKETINA !!! PAGIEDOKIT !!!

1122. ruta

uzuojauta...buvo zmogus is didziosios raides...

1121. gabi

kai man pasake,atrode kad visas pasaulis aukstyn kojom apvirto...

1120. Emilija

Liūdna.Belieka tikėtis, kad Ten jam geriau.

1119. vytautas

Vytautai,Tave mes prisiminsime amžiams .Šlovė ,garbė ir pasidižiavimas pasiliks mūsų širdyse Mums likusiems tavo darbai ir fantastiškas optimizmas neleis tavęs pamiršti ir įkvėps naujiems darbams ir geriems siekiams.Šią valandą nuoširdžiai liūdime ir visiems linkime Tavo Kernagiškos stiprybės Tegul tavo Angelas saugo

1118. ausra

verkiau tai buvo nuo stabus dainininkas ir manau kad tokiu lietuvoje jau nebus

1117. virga

liudna

1116. zaneta

Labai gaila kad tokie sviesus zmones iseina per anksti. Vytautas tikejo kad gyvens , tikejo kad nugales liga. Jo viltis ir jo dainos lieka ir sunku galvoti apie tai kad jo nebera.

1115. gabi

man labai gaila...

1114. a

isejo negriztamai dalele manes, taves ir musu visu...

1113. tikras lietuvis

11 07.Prašome nebjauroti Lietuvos.

1112. su uzuojauta

fantastiskas zmogus yra kernagis, manau jis is ten mato mus, ir su savo fainulkiskumu dziaugiasi kad mes esam kartu.

1111. dj

Mano tevas nuo to paties numire po 2 metu,budamas 55 metu. Taip tikejau,kad nors Kernagi medikai sugebes istraukti.Deja... Uzuojauta visiems

1110. virga

Jis buvo talentingas MENININKAS Dievo duoto talento dėka degė liepsnojo buvo laimingas realizavo save daugybėje sričių... verkiau žiūrėdama in memoriam VYTAUTUI KERNAGIUI... Nuoširdi užuojauta artimiesiems...

1109. tarka

Gal aš biški ne į temą,bet prieš porą valandų rodė interviu su Kernagiu,kurį jis davė prieš kelias dienas.Jis sakė,kad praėjo 3 chemoterapijos seansus ir dabar tikisi pasveikt.Ir še tau nėra žmogaus.Mano draugo tėvas irgi bandė tą chemoterapiją,sukišo krūvą pinigų,bet baigėsi taip pat kaip ir gerbiamam maestro.DU gerai pažystami verslininkai mirė per pusantrų metų nuo skrandžio vėžio ,pinigų negailėjo tai pačiai chemoterapijai.Peršasi išvada,ar čia nėra lochotronas su ta terapija ir pasipelnijimas iš mirštančio žmogaus.Nežinau,gal kam ir padėjo,bent jau man neteko apie tai girdėt.

1108. rlieras@rambler.ru

UZUOJAUTA

1107. spylas

tokio zmogaus alkoholiku narkomanu aferistu parsidaveliu salis tikrai gyvenime nebetures!uzuojauta seimai bei draugams............truks sio zmogaus labai labai.

1106. Jp

Liudna zinia. Kaip gaila..

1105. michail

stiprus zmogus

1104. tikras lietuvis

Lietuva neteko didžiojo Artisto.

1103. a

Zmogaus gyvenimas kai zvake-sudega ir uzgesta Amzina atilsi MAESTRO.

1102. pkfyz

Tiesiog nera zodziu, galima tik isreikst uzuojauta Vytauto draugams ir artimiesiems. Sis zmogus visad liks musu sirdyse.

1101. tikras lietuvis

1099. Nebe laikas ir ne vieta.

1100. Arnas

Užuojauta is mano pusės

1099. .

992. is JAV 19:54 03-15 IP: 82.192.152.105 Ko cia dergiant ant lietuvos medicinos. Nuo vezio mirsta zmones visame pasaulyje net ir Amerikoje. Cia nieko deta bloga medicina ar mediku abejingumas. Cia zmogaus apsileidimas. Jei blogai jautiesi eik pas gydytoja. O kernagis gydytoju bijojo ir venge, na uzdelse ir uzsiaugino veziuka, gydytojai dare viska, bet matyt nebepagydoma buvo. Nekaltinkit medicinos, kaltinkite apsileidelius. Pazistu daug zmoniu kurie turejo vezi, perejo chemijas, svytinimus ir visa pragara. Neuzleista buvo tai medikai sugebejo pasalinti ---------------------------- Zodziu taip, visiems tiems kurie gina lietuvishka medicina patariu gryzti pasipraktikuoti..., nezinia kiek suplosit o garantijos jokios nebus. Deja kaip ir kiekvienam lietuviskame biznyje dabar yra taip, turi pinigu - ateik cia!

1098. inga

uzuojauta artimiesiems ir visai Lietuvai.........netekome tokio ZMOGAUS!!!!!!!!baisiai liudna:(:(:(:(

1097. tikras lietuvis

1095. Laikas ir tau nurimti.

1096. tikras lietuvis

1094.Tad nurimk .

1095. to tikras lietuvis

esi labai keistas

1094. lllllllllll

zinot dabar mes vieningi ir tai jauciasi, bet vistiek islindo nors vienas, kuris ir tokia diena sugeba prikakot i dusia ir tai yra "tikras lietuvis" butu nuostabu kad nors siandien nesipjautume kaip esame iprate. Juk Kernagis dainavo tautai, myleja gamta, jis mylejo visus per daina. Pabukime visi vieningi ir mandagus. gerbkim Kernagi ir tai ka jis mum paliko nors siandien aciu visiems

1093. tikras lietuvis

Užuojauta Lietuvai netekus visų laikų geriausiojo Lietuvos estrados Artisto.

1092. Liudna

Ziurejau per TV-3 jo koncerta. Tai, tarsi, is naujo susipazinau su genialiu muzikantu, dainininku. L. grazus koncertas, verzli zmogaus energija uzburia mus! Amzinaatilsi, vytautai, tebunie lengva lietuvos zemele! Tu liksi gyvas musu sirdyse, tavo dainos dziugins mus. Uzuojauta artimiesiems.

1091. tikras lietuvis

1090. Ne vieta ir ne laikas tokioms šnekoms.

1090. FAKTAS

Kernagio mirtis konstatuoja fakta.Kad pries ta liga zmonija bejege.PINIGAI BEJEGIAI.Pelnas tik vaistu konpanijoms ir privacioms klinikoms.KURIE DEL KERNAGIO LIGOS SUSIZERE SAU I KISENE KETVIRTI MILIJONO?Maestro butu tiekpat isgyvenes ir guledamas santariskiu onkologiniam skyriuje.Ir gydomas is valstybes lesu.

1089. tikras lietuvis

Užgeso Lietuvos estrados tikroji žvaidždė.

1088. Šiauliai

BEPROTIŠKAI FANTASTIŠKAS...Su jo muzika praėjo mūsų jaunystė. Tokie žmonės neišeina-jie lieka mūsų širdyse.

1087. Violeta

atsiprašau,mes*

1086. PROTAS

NELIUDEKIT ISIKLAUSYKIT I SAVE JIS YRA TARP JUSU O GAL NETGI JUMYSE SAVO KURINIUOSE BEI JUSU SIELOJE TIK DAR STIPRESNIS ISKILESNIS JIS TIK PEREJO IS MATERIALIOS BUTIES I DVASINE TAUTOS BUTI KURIOS JOKIA LIGA STIXINE NELAIME IR ...T.T. NESUNAIKINS KOL BUS GYVAS NORS VIENAS LIETUVOS GYVENTOJAS !!! AUKSTAI PAKELKIT GALVAS UZ JO SUTEIKTA TAUTAI DVASINE STIPRYBE !!! PAGIEDOKIT ( TAUTINE GIESME ) !!!

1085. Violeta

ištikrūjų labai gaila,kad taip atsitiko,bet juk esame visi mirtingieji ir ateis kada nors diena,kai manes mirsime,bet V.Kernagiui mirtis atėjo labai tragiškai,to neturėjo būti...bet visdelto...manau ašarų ir didelių tragedijų nereikia demostruoti,reikia teisiog ramiai palydėti šio didžiai gerbiamo žmogaus siela į ten,kur nei vienas iš mūsu esancių gyvūjų nesame buvę...

1084. lina, Anglija

labai liudna tokio zmogaus!! Uzuojauta jo seimai ir amzina atilsi Vytautui.

1083. :)

žiūrėjau maestro koncertą per TV3 ir buvo taip gera,taip linksma...Kažkodėl man visai neliūdna. Aš noriu pasakyti,kad ir miręs šis ŽMOGUS skleidžia tokią energiją,tokią meilę.Neliūdėkim,o džiaukimės,kad turėjom VYTAUTĄ KERNAGĮ.Man atrodo,kad jis pats būtų to norėjęs...

1082. to 985

Nuosirdziausia uzuojauta Vytauto artimiesiems, liudziu kartu su Jumis. P.S.To 985 Nekibk prie medicinos, ateik savanore i onkologijos ligonine padirbti savanore ir pamatysi tikruosius ligonius.

1081. Vygantas

Gili uzuojauta giminems, stiprybes......... Tik kodel Lietrytis idejo tokia nuotrauka...kazkoks siaubas gal reikejo grazia nuotrauka patalpint, kas zmones prisimintu grazu Kernagi.....

1080. beje,autentika

Nuo seno sakoma, kad pries didele visuotine katastrofa mirsta daug labai ilgalaikiskai zymiu zmoniu. Kas galetu laukti Lietuvos, jeigu per didelius metus staiga ja paliko Beresnevicius, Macaitis, L.Noreika, Ivanauskaite, Misciukaite, Kernagis, Knapkyte, Dvarionaite ir dar ne viska prisiminiau. O pasaulyje simet? Paskaiciuokit -- siaubas.

1079. bbb

Man liudna :((((

1078. to kelmui

o tu įkalk smirdufkės čierką. palengvės.ištikrųjų gaila , kad Lietuvoj per anksti negrįžtamai išeina šviesios asmenybės, o pasilieka visokie " tikri lietuviai" , tatosambalai

1077. tikras lietuvis

1075.To paties linkiu ir tamstytei.

1076. tikras lietuvis

1073.Pritariu.

1075. to tikras lietuvis

jeigu is tikruju tu supranti kas per diena siandiena, tai tu geriau patylek ir daugiau nieko nerasyk pareiskes uzuojauta

1074. tikras lietuvis

V.Kernagio mirtis yra didelė netektis Lietuvai ir VISIEMS LIETUVIAMS.

1073. xa

Delfis įdėjo normalią Maestro fotkę, o komsomolkė matyt nori nors paskutinėm akimirkom pasityčioti iš žmogaus kovojusio su mirtina liga...

1072. tikras lietuvis

1063.Kas gi tau,žydų berneli ?

1071. autentika

Vyto mirtis yra didelio Lietuvos kampo griutis. Aisku, jaunuju statybininku atsiras, kurie fiziskai atmurys ta kampa. Bet tai nebus autentika. Tai bus tik kicas, verslas ir kiti niekai.

1070. kelmas

Sedime su zmona prie TV ir abu liudime bei verkiame...labai skaudu...as past uzaugau su Kabreto dainomis, mao vaikai dabar jas klauso..visa Lietuva jas dainuoja..koks negailestingas likimas...Kazkoks ispejimas tautai, per pora metu visa eile Lietuvos sviesuoliu pasitrauke is musu tarpo, tautos ziedas skabomas negailestingai, zmones ikveiantys kitus pasitraukia...Labai liudna...sukasi mintys, kad tai ispejimas visiems ..Velnias kaip liudna...

1069. jovita

a.a MAESTRO...Užaugau,kai brolis brazdindamas gitarą traukdavo JO dainas,aš pritardavau savo vaikišku balseliu.....ant stalo gulėdavo dainų sąsiuvinis,kurio viename puslapyje iš žurnalo iškirpta ir priklijuota KERNAGIO nuotrauka...šiai istorijai tik kokie 28 metai....a.a MAESTRO,AŠ DIDŽIUOJUOSI JUMIS...

1068. jurgita

te saugo ji dievas,te muna laimngas ir isejes i kita gyvenima

1067. as

verkiu... uzuojauta seimai. viena iskiliausiu asmenybiu Lietuvoje.

1066. Gerbėja

Viešpatie,būk jam gailestingas.Amžiną atilsį.

1065. as

verkiu...

1064. Perkunas

jo tikrai su liudesiu priemiau sia zinia , bet Maestro visgi isliks nemirtingas tautos atmintyje . Tikrai talento pilnas zmogus buvo , atmenu klausiaus labai jo ploksteliu ......

1063. to " tikram lietuviui"

gnida, nors čia neteršk ineto savo šlykščiu kvėpavimu. ne baliuje randiesiaborto liekana...

1062. tikras lietuvis

Lietuva neteko iškiliausios scenos asmenybės.

1061. Gaila gaila gaila

Ziauru... tikrai tarsi kazkokia epidemija gimtaji krasta puola. V. Kernagis, O Knapkyte, M Dvarionaite:( AtA:(

1060. tikras lietuvis

1056.Parodei save.

1059. liudinti

klausausi Vytauto dainu ir asaros pacios rieda-koks zmogus,kokia energija...Vytautai-tu visada liksi musu sirdyse,didele uzuojauta artimiesiems,stiprybes jums...

1058. PROTAS

KUNAS ISEJO ANAPILIN BET DVASIA LIKO - IR NIEKAS TOS DVASIOS NESUNAIKINS !!!

1057. dovyds

O taip man patiko jo fraze BEPROTISKAI FANTASTISKAI Dieve padek jam kad jam sektusi anapilin ;(

1056. "tikram lietuviui"

Iš kur čia ne vietoj vis lenda tas skystaprotis "tikras lietuvis"? Turėk gėdos nors tokią valandą!

1055. tina

Uzdekime visi zvakutes uz MAESTRO.

1054. Is Airijos

Pagarbiai. Stiprybes Vytauto Artimiesiems.

1053. paulis

Sudiev Maestro VYTAUTAI ,sukurk ir dausose kabareta tarp girnu ir augink smilgele boruzelei pakilt,sudiev.....

1052. j

per 3 kanala Vytauta parode, spaudzia krutine...

1051. gin

tikrai gaila...atrodo, sunku patikėti, kad tokia klastinga liga gali žmogų mirtinai numarinti.

1050. dds

tokie žmonės nemiršta, jis išliks mūsų mintyse.

1049. gaila

Kaip tik ziuriu V.Kernaio koncerta per TV3...labai gaila, toks ryskus zmogus.

1048. paulius

na gajla reiks ziureti jo filma mazoji ispazintis kas nezino pasakau iskarto si jo filma rodis sekmadieni tai yra rytoj per ltv kanala 21h rejks ziuretis ;(((

1047. Aura

Tebuna lenva zemele MAESTRO....

1046. G.G.

...saugok žeme,užgesusią širdį... labai graudu ir liūdna,užuojauta šeimai ir Lietuvai

1045. Marius

Kukutis...

1044. Ramuner

sukresti visi trecios bangos lietuviai Cikagoje...Liudime su visa lietuva:skambiname vieni kitiems,prisimename,verkiame,klausomes mylimo maestro Vytauto dainu...

1043. jolanta

niekelio dainelės.. vienas gražiausių Kernagio stebuklų.. šitas daineles mes dainavom, ir mūsų vaikai dainuos.. amžiną atilsį Jam..

1042. ;(

verkt norisi... shiam zmogui maza paminkla pastatyti..

1041. ...

Ziauru... kazkokia epidemija gimtaji krasta puola.. ir renkasi ne bet ka.. gaila be galo.. uzuojauta visiems...

1040. beprotiskai gaila

dar vakar perskaite kazkoki straipsni apie maestro Kernagi,diskutavome apie ji,dar pasakiau kad manau nepavyks iveikti jam liga.O si ryta atsikelias geros nuotaikos dar dainavau "o kaip noreciau grysti i Jamaika".vakare per zinias isgirdau apie netekti!Labai labai gaila maestro Vytauto Kernagio.Uzuojauta seimai,labai liudna.

1039. xa

ir mylimam kolūkyje pakelsim žemės ųkį mes.....kaip gražu miške vasaros laike...visokių kirmėlių...kas dar bepadainuos tokias dainas ir koks Benas pakvies į Nidą...a.a Vytautai

1038. tikras lietuvis

Užgeso Lietuvos estrados Dievas.Užuojauta Lietuvai ir visiems geriems žmonėms.

1037. Romas

uzuojauta visiems

1036. Renas. Ltd...

Liūdžiu...

1035. tikras lietuvis

1032.Pavyduoli,kada baigsi ?

1034. V.Kernagio epocha neisnyks.

Haiku V. Kernagiui: Svieciant Menuliui Dienai ilgejant letai Vysnios nevysta... Vytautai, busi tarp musu, kol kvepuosime... LP

1033. .....

...saulele saulele auginki smilgele boruzei pakilt....... su diev.....

1032. to tikras lietuvis

nors sia diena nerodik savo isminties, pareisk uzuojauta ir viskas

1031. lllllll

ziurit per tv3 koncerta, paziurekit kokie mes laimingi su juo buvom visu veiduose sypsena lupuose skamda daina

1030. Pakeiskit V.Kernagio nuotrauka

Pakeiskit Vytauto Kernagio nuotrauka, kaip jums negeda? Idekit Normalia nuotrauka.

1029. Be

Nebėra.. Tačiau visada liks mumyse per amžius.

1028. Tadeusas

O kur rinktis Londone gyvenantiems? Kunas pagaugais eina, kai pagalvoji, kad tokio "patiesno" zmogaus netekome. Didzioj pagarboj laikau ji. Amen.

1027. Is Svedijos

"Musu dienos kaip svente,kaip zydejimas vysnios ,tad skubekim gyventi ,nes prabegs nebegryz jos".Uzuojauta artimiesiems ir visai Lietuvai

1026. kodėl?

kodėl geriausius atima iš mūsų?Ne tik tokius garsius, kaip Miščiukaitė, Kernagis,Ivanauskaitė, bet mūsų geriausius draugus, labiausiai mylinčius gyvenimą ir žmones? Košmariški metai, paženklinti tokiomis netektimis...Ar tai ne už tai, kad Žemėje vertybių skalė pakrypo ne ten, kad turime pergalvoti ir įvertinti savo gyvenimus visi, nes daromas blogis - yra bloga ir žudanti energetika. Amžina atmintis MAESTRO

1025. Klausau ir verkiu...:(

Kai rytą paukščiai dangų palies Palies medžių rasotą žolę Ir jų giesmė tave apglėbs, Nenusigąsk - tai aš. Nenusigąsk - tai aš. Kai iš dangaus staiga nelauktas, Nors visą dieną saulė švietė, Staiga lietus ims veidą glostyt, Nenusigąsk - tai aš. Nenusigąsk - tai aš. Kai ten toli už jūrų marių Išvysi pievoj paukštį mažą Ir jo akis tu pamatysi, Nenusigąsk - tai aš. Nenusigąsk - tai aš.

1024. kai jis taip dainuoja per TV3

netikiu, kad jo nera!

1023. Tauta ir Tėvynė

Jeigu Tu nebeišgyveni Tautos ir Tėvynės likimo, tai ką Tu turi? Kuo užpildai savo dvasios pasaulį? Žiniomis? Profesine veikla ir karjeros siekiu? O gal Pasaulio pažinimu? Turto ir prestižo kaupimu?.. Šie visi labai reikalingi dalykai įgaus kitą, labiau virš buitinės rutinos pakylėtą prasmę, jeigu bus nesuvedami vien į individualių reikmių tenkinimą, jeigu tavo saviraiška bus sukama dar ir Tautos bei Tėvynės link. Taigi… Man Tauta ir Tėvynė reiškia mano Esybės įkūnijimo ir iškūnijimo būdą. Nes mano Esybė čia užgimsta, čia įgyja spalvas, išgyvena praradimus ir atradimus. Čia ji įgyja ir žmogiškumą, kuriuo aš privalau dalintis su kitais, pirmiausia su tais, kurie irgi čia gyvena. Rašydamas šias eilutes aš irgi atlieku savo prigimtinę pareigą – pareigą palikti savo vaikaičiams turiningąjį ryšį, savo pėdsaką be kurio aš taip ir likčiau absoliučiu nuliu…

1022. izvalga

Visu toks pat kelias, vienu sunkesnis, kitu lengvesnis. Pagal aplinkybes. Nereikia persistengt ir pizoniskai vakaru kopijuot su sueigom.

1021. Dzesy

Gili uzuojauta artimiesiems,labai gaila sios netekties...:'(

1020. as

Tu visalaika busi musu sirdyse, musu prisiminimuose...

1019. ...

Šiandien visų laukiame su žvakutėm ir gitarom : Kauniečiai - 21 h Rotušės aikštėje Vilniečiai - 21 h Katedros aikštėje Klaipėdiečiai - 21 h Atgimimo aikštėje Panevėžiečiai - 21 h Laisvės aikštėje Alytiškiai - 21 h Rotušėje Šiauliečiai - 21h priešais savivaldybę (prie fontanų, miesto centre) kas negali atvykti , 21 h savo languose uždekite po žvakele , pagerbdami maestro

1018. Labai gaila

Nutruko dar viena styga..

1017. lora

ech...kumelaite ausy...uzaugau su jo dainom...kazkas dingo...nutruko...liudna... Uzuojauta visiems...

1016. st

taip sėdžiu ir klausau jo koncerto , eina per mane šiurpai šalčio ir nesitiki kad žmogaus jau nebėra , didelė užuojauta šeimai ir artimiesiems liūdime kartu , netekę Lietuvos šviesuolio ................

1015. agnija

Kauniečiai - 21 h Rotušėje Vilniečiai - 21 h Katedros aikštėje Klaipėdiečiai - 21 h Atgimimo aikštėje Panevezieciai - 21h Laisves aikštėje Alytus - 21h Rotušėje Šiauliečiai - 21h priešais savivaldybę (prie fontanų, miesto centre) kas grojate - su gitaromis, visi pasiimkite žvakučių ir degtukų. tegul būna jaukus vakaras. Jei negalite atvykti - 21 h uždekite žvakutę namuose. Parašykit visiems, praneškit šią žinią - tegu kuo daugiau žmonių susirenka. Nepamirškit.

1014. rita

Kai ryti paukčiai dangu palies palies medžius rasota žole ir jo sparnai tave palies nenusigas tai aš... Jis su mumis visad liks musu širdyse

1013. matas

Negaliu patikėti jog nebėra tokio nuostabaus žmogaus... Netekau žado ,kai per chemijos pamoką iš tėčio gavau sms žinutę: "Kernagis mirė..." Ilsėkis ramybėje, Vytautai... Didžiuojuosi jog vienas kitą pažinojom. Rest In Peace

1012. zemaitis

kazkoks siaubas

1011. Baltijos TV prisijunge

paskelbdama, kur rinktis Kernagio pagerbimui. Gerai kai yra internetas ir televizija, net kas vienisas- dabar jauciasi kartu su visa tauta

1010. mantas

G A I L A TOKIO ZMOGAUS KURIS TIKRAI GALEJO GYVENTI BET TOKS YRA G Y V E N I M A S

1009. raimis

kERNAGIO MIRTIS -priekaistas mums visiems,neissaugojom tikro zmogaus.Taip jis neturejo mediku pasoneje,kurie jam patartu anksciau kreiptis gydymosi(nieko verta medicina neuzsiimanti prevencija)Uztat valdzios sudziai apsupti visokeriopu daktaru demesiu...

1008. tikras lietuvis

992. Čia nėra niekieno apsileidimo,čia - kiekvieno savas likimas.Ir jei liga prikibs,tai niekas nepadės.

1007. Gerbejai

TAIP TIKRAI ,TAI BUVO BEPROTISKAI FANTASTISKAS ZMOGUS,MYLEJOME JI MES LABAI....LIUDIME KARTU VISI IR REISKIAME GILIA UZUOJAUTA JO ARTIMIESIAMS,DRAUGAMS IR BENDRAZYGIAMS. Lietuviai is Airijos

1006. visad_liks_musu_sirdyse

Ziuriu JO koncerta per tv3, ir taip skaudu.. niekaip nesitiki, kad nebera Zmogaus. Gerai, kad dainos, kuryba, prisiminimai visad liks, visad i mus is ekranu ziurejis jaunas ir kupinas gyvybes, dziaugsmo, ideju JO veidas. Uzuojauta seimai, artimiesiems. Stiprybes Jums!

1005. Rokiškenas

O ant tų kalnu maži kalneliai...tegu buna lengva Jums kalnelio žemele ,užuojauta šeimai ir visiems Jus mylejusiems...

1004. tikras lietuvis

1000. Tai ne ironija,tai - pripažinimas.

1003. Ieva(

Gaila.Užuojauta.((((

1002. tikejau..

tikrai tikejau kad maestro pavyks iveikti sita liga.. norejau tiketi..o dabar sedziu ir negaliu sutramdyti asaru, kaip gaila, nes zinau ka reiskia artimojo netektis nuo tokios ligos..

1001. Gerbiu

Dabar ziuriu apie Kernagi laida ir bliaunu. Nu bliamba, kur DIEVULIS ziuri???

1000. vilni6kis

jei kazkas ir vertas atsistoti vilniuje, lukiskiu aiksteje, priesais konservatorija, tai tiktai - JIS; valinskas pajuokavo, kad kernagis - kaip leninas - visuomet bus su mumis, ir didesnes ironijos net neimanoma isivaizduoti; o salia: neklausk, kas atsitiko - tikriausiai nieko ...

999. dainius

ko netekome,siaubas...

998. ma

Sedziu skaitau ir verkiu...

997. patricija

... skaudu, kad išėjo... užuojauta šeimai ir visai Lietuvai. Manau, abejingų Jam nėra. Tik kodėl tai suprantam, kai išeina... kol dar su mumis, kažkaip neįvertinam ką turim. Labai skaudu. Ilsėkis ramybėje, Maestro.

996. Siaulietis

Tokie zmones visuomet suvienija tauta, rodos, net ir jo mirtis mus suvienija.. Kai pagalvoji, koks trapus yra gyvenimas, kokia trumpa kelione mums tera duota, pradedi vertinti kiekviena akimirka, sekunde...........

995. Adomas K.

Didele uzuojauta is visos sirdies skiriu,seimai,artimiesiems ir ji pazinojusius zmones, gerbejus..Liudna begalo kai tokie zmones, kaip Gerbiamas Vytautas Kernagis pasitraukia is gyvenimo, perzengia slenksti i kita gyvenimo pusele..Uz tai ir uzdekim kas galit si vakara zvakele ir palydekim ji i roju.. Ilsekis ramybeje Gerb.Vytautai.Jus visada isliksit musu sirdyse.Mes Jusu nepamirsim! Su pagarba Adomas K.

994. BigBitas

Iseinu,palieku tave,nepyk. iseinu palieku tave,atleisk. Nes nezinojau,kad tu,nezinai kas tai sniegas Nezinai,kas tai lietus Ir nezinojau,kad tu,nezinai kas tai pievos, Nezinai,kas tai biciu medus...............

993. role

Ką gi... labai gaila.Užuojauta artimiesiems.Bet,kaip sakoma,gyvenimo šou tęsiasi..Stiprybės visiems.

992. is JAV

Ko cia dergiant ant lietuvos medicinos. Nuo vezio mirsta zmones visame pasaulyje net ir Amerikoje. Cia nieko deta bloga medicina ar mediku abejingumas. Cia zmogaus apsileidimas. Jei blogai jautiesi eik pas gydytoja. O kernagis gydytoju bijojo ir venge, na uzdelse ir uzsiaugino veziuka, gydytojai dare viska, bet matyt nebepagydoma buvo. Nekaltinkit medicinos, kaltinkite apsileidelius. Pazistu daug zmoniu kurie turejo vezi, perejo chemijas, svytinimus ir visa pragara. Neuzleista buvo tai medikai sugebejo pasalinti.

991. paulius

gajla labai kai seniau gyvas kei budavo atrodidavo nu kas zmogus kajp zmogus bet kai mire labaj labaj gajla pasidare kazkajp susimastyti verte o kai pamaciau sendien per ltv isviso gajla paziurejus kajp seniai atrode ir kajp neseniai taj net negera pasidaro uzuojauta

990. tikras lietuvis

Užgeso Lietuvos estrados Dievas. Užuojauta šeimai ir visai Lietuvai.

989. minde

Nu tikrai didele netektis

988. sima

labai gaila!!!!!!!!!!!

987. Siaulietis

Didis zmogus, Lietuvos patriotas uzgeso taip greitai, netiketai, kai visi turejom vilties ji dar ilgai matyti.. Bet isliks jis musu visu sirdyse! Nedaug tokiu zmoniu musu tevyneje liko.. UZUOJAUTA ARTIMIESIEMS IR VISAI LIETUVAI!

986. Kodel ;( ???

Nu cia tai ir neteisingai, to neturejo buti. Jis dar kokius 30m. tikrai galejo linksminti liaudi. :( Užuojauta arimiesiems ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

985. llllll

isijungiu ltv in memorie ir vel mirtis........KERNAGIS.........nepatikejau....bliaunu puse dieneles.......juk galejo nors 20 meteliu pagyventi..... Berods rinkimai arteja siulau neit ir nebalsuot, o kam? juk nieko svento nebeliko prisiminkim Kernagio daina SAUKIU AS TAUTA galetume pagaliau nors karta visi susivienyti ir padaryti gala betvarkej, kokia musu medicina,o kas dar be jos.... kazkas pasake kad jis nebuvo geras kurejas jus klystat, uz tat jis buvo ZMOGUMI, JIS BUVO LINKSMAS, UZVEDANTIS, IDEJINIS IR VISA KOKS GERIAUSIAS .................uzuojauta seimai

984. gili užuojauta

NEGALIU PATIKETI...

983. varnas

as taip tikejau,kad JAM pasiseks-deja...

982. 1

labai gera laida per lietuvos televizija

981. jiems kiti namai dabar

Danguje labai pritrūko talentingų sielų.... bet jos grįš... jau ir mokslas bando tai įrodyti...lauksim... Ir Knapkytė ten...

980. sima

Kai suzinojau net asara isriedejo,labai gaila man jo . ;..((

979. 968-am

Nenoriu labai burnoti ,bet... nieko anapus nera .Numirsta zmogus sunyksta, sudulija tuom ir baigiasi egzistavimas....gaila labai,toks gi puikus tas GYVENIMAS.Ir netikiu kas sako kad gyvename pvz., 3-ia ar 10-a gyvenima-man tu zmoniu taip ir norisi paklausti: o ka jus atsimenate is tu "praeitu gyvenimu "? Atsakau-ogi nieko... nes nieko ten nera.Yra auksciaujos gamtos jegos valdancios potvynius,sausras,lietu ...ir visa pasauli. Labai gaila kad sis NUOSTABUS ,PUIKUS gyvenimas Zemeje toks trumpas.

978. Ziurim

:(

977. valko

uzuojauta seimai

976. Lina

Ar ziurit TV3?Graudu iki asaru... ='(

975. dovile

Gaila toks kuribingas buvo zmogus ir labai jo daina istrigusi yra ,,Suplesysim i gabalus tuos kolorado vabalus ir bulves vel zydes" tokie grazi daina gal kas zino kaip vadinasi?

974. valko

gaila labai

973. Aurimas

:(

972. to tikras lietuvis

.

971. JUSTINAS-Fanas

ilsėkis ramybėje mielas vytautai tavo dainos niekada neužges mūsų širdyse tu visada liksi gyvas mūsų širdyse tavo dainos niekad neužges. netekom garsaus ir be galo šilto žmogaus puikaus dainininko laidų televizijos vedėjio.

970. aliaska

a.a. Vytautas labai mego vaisiu ir darzoviu dieta,sakydavo,kad tai sveikatos saltinis,taigi susmastykime ka mes valgome,obuoli ar nuodus_? ar tas sveikos gyvensinos receptas nenuvarys musu visu i kapus,o gal issigimsime greiciau?Baisu,kad pasdaulis del pinigu pats save sunaikins ir nebebus reikalingi pinigai...o gal tai Cernobylio pasekmes? ar yra atlikti tyrimai,kodel tiek vezio atveju lietuvoje?

969. Vaida

O aš taip tikėjau, kad VYTAUTUI pavyks...

968. jo

kodel mirtis pasiema geriausius? pikta,liudna gal anapus geriau.............................???

967. birce

uzuojauta artimiesiems, draugams ir Lietuvai...Gaila zmogaus...You were the best!!!

966. bite

...mūsų dienos kaip šventė"...klausaisi tų žodžių ir sudrėksta akys,skubam ir skubam gyventi, o kas svarbiausia taip ir nepadarom. Užuojauta visiems kas pažinojo maestro...

965. Adolfas is Toronto

"isdzius upeliai, nuvys ir geles Nieks nesidziaugs, neliudes. Iseisim tyliai ir busim veles Nieks nesidziaugs, neliudes. Nieks nesidziaugs, neliudes. Nieks nepaklaus, kodel isdziuvo upe, nuvyto geles? Visi galvos: taip reik, taip reik? Uzuojauta Maestro seimai ie visai Lietuvai

964. ONA

ISEINA I SCENA KERNAGIS SU BITELE PO SMAKRU IR IS KART JAUTI -RENGINYS BUS NUOSTABUS! NEGALIU PATIKET ,KAD SITO JAU NEBEBUS.NEGALIU SUSITAIKYT?TIKEJAU - IVEIGS BAISI NETEKTIS LIETUVAI ;UZJAUSKIME VIENI KITUS JI MYLEJUSIUS;RAMYBE IR GARBE GERBIAMAM MAESTRO.

963. babajus

Liūdna, bet per anksti paliko maestro šią ašarų pakalnę, tebūnie jam lengva gimtos Lietuvos žemelė. P.S Viena Kernagio daina įstrigusi labai, žodžiai kaip ir tokie: "Kalnu ropoja kombainas, pakalnėj elektrinis piemuo", kas gali padėti pasakydamas, kaip vadinasi daina ir su kuo jis ją atliko?

962. Aivis

Labai labai gaila gerbiamo zmogaus :( Gyli uzuojauta seimai ir artimiesiams

961. Mira

labai gaila, nesitikejau, kad jis taip greitai mirs.

960. Rasa L.

Kai isgirdau kad jo vezys yra gydomas Lietuvoje, pasiurpau, nes galas buvo aiskus. Geda Lietuvos medicinai.

959. Darius

Uzuojauta seimai, gerai tik kad visiems liks jo dainos ir optimizmas...

958. tikras lietuvis

Užuojauta Lietuvai.

957. I SJAV

Baisu. Yra zmogus ir nera zmogaus. Sunku patiketi. Jo gyvenimas bent jau buvo prasmingas, tiek daug nuveikta!

956. is JAV

Negaliu patiketi.... Labai liudna... Uzuojauta visiems ji pazinojusiems....

955. Su juo isejo dalis musu sielos

Tik salna, tik ziedlapiais sninga/Tik ranka, tik sirdis atveso/ Jeigu mirti yra teisnga/ Teisingumo nera is viso/.

954. Lietuviai-

šiandien visų laukiam su žvakutėm: Kaunas - 21 val. Rotušėje. Vilnius - 21 val. Katedros aikštėje. Klaipėda - 21 val. Atgimimo aikštėje. Panevėžys - 21val. Laisvės aikstėje. Alytus - 21val. Rotusėje.

953. Brangus lietuviai-

šiandien visų laukiam su žvakutėm: Kaunas - 21 h Rotušėje. Vilnius - 21 h Katedros aikštėje. Klaipėda - 21 h Atgimimo aikštėje. Panevėžys - 21h Laisvės aikstėje. Alytus - 21h Rotusėje.

952. tikras lietuvis

951 parašytas 948.

951. tikras lietuvis

Taip,yra geresnių.

950. Mielieji

šiandien visų laukiam su žvakutėm: Kauniečiai - 21 h Rotušėje Vilniečiai - 21 h Katedros aikštėje Klaipėdiečiai - 21 h Atgimimo aikštėje Panevezieciai - 21h Laisvės aikstėje Alytus - 21h Rotusėje

949. :(

liudna labai:(

948. Vietinis

pakeiskit foto, nebiesinkit zmoniu.

947. KAUNAS

jo netektis..... :(

946. neteisybe

Nera teisybes siame pasaulyje... Uzuojauta

945. Laura

Vytautas Kernagis visada išliks gyvas mūsų širdyse savo dainomis..

944. lt

"bent truputi Dievas turi buti" Vytautas Kernagis

943. tikras lietuvis

Užuojauta šeimai.

942. lietuvis prie lietuvio...

Dieve, kodėl Lietuvą palieka tikrieji lietuviai, iki paskutinio kraujo lašo esantys tikrais kaip krištolas, ŽMONĖMIS. Kodėl paskutiniu metu Lietuvoje taip būjoja dviveidiškumas, melas... ir mes visa tai priimame. Tik kai sudūšta mūsų visuomenės krištolo lašai, pamatome, pastebime...

941. brrrrrrrr

Rest In Peace.

940. mucha cc

Ka liga daro su zmogum :((((((((((( uzuojauta

939. rita

ar dievui truksta dainuojanciu angelu .?mes ilgai ilgai ju dainas girdesime .ilsekis ramybeje vytautai .artimiesiems uzuojauta.

938. tikras lietuvis

Lietuva neteko savo estrados Dievo.

937. bi

Uzuojauta seimai.... Labai truks maestro ir jo grazaus balso... Visada prisiminsiu Kabareta tarp girnu ir metus pries nepriklausomybe! Kernagis neatsiejamas nuo Lietuvos laisves!!!

936. tikras lietuvis

931.Ir,ko gero,esi nelietuvis,nes amžinatilsiui lietuviai užuojautos nereiškia.

935. donatas

uzuojauta.labai gaila

934. JO0NAS

BE PROTO GAILA.. Kiek zinoma liga neizgydoma bet kad valstybe taip nereaguoja tai ydomu ..nu lauksim seime smelstelejus vezio giltinei.....kelis ispjaus tai atsiras pinigu bent jau diagnostikai ir irenginiui ..ji pastebeti...

933. tikras lietuvis

931.Savęs pasigailėk,pavyduoli nenusisekėli.

932. Lina

Pastaruoju metu Lietuva palieka daug iskiliu zmoniiu. Amzinaji atilsi, gerb. V. Kernagiui, stiprybes jo artimiesiems

931. tikras lietuvi

Man gaila, kad Jusu toks siauras akiratis (ausiratis)... Bet kokiu atveju, uzuojauta Vytautui kaip zmogui.

930. Joanna

Lietuva man asocijuojasi su gerbiamu Vytautu Kernagiu. Visam laikui.

929. Mazvydas

Nezinau ar pletkos ar kas bet girdejau kad jis mirė todel kad nebevalge maisto. Seip tai nuosirdziai gaila zmogaus nors ir nesu jo gyvenime pates..

928. Nekomisaras

Lietuviai,turime MAIRONI,CIURLIONI,turime ir KERNAGI......Uzuojauta artimiesiems

927. tyyjšrt

Žinote, kaip ir daugumai atrodo, kad miriau aš. Labai jį mėgau.

926. lietuvis

Labai gaila.Bet geriausi iseina pimieji.Si liga labai didele problema ir ypac lietuvoj.GAILA.Ilsekis ramybeje.

925. Neringa

Neturiu zodziu.Per fizika visi ramiai snaudem kol atejo tetos zinute "sianak mire V.Kernagis" neistverusi perskaiciau pries visa klase.visi abstulbo,pagerbeme ji tylos minute.Didziuojames tavim Vytautai! nuriedejo nuosirdziu asaru...

924. tikras lietuvis

916.Aš iš viso netikiu,kad yra dievas. Ir tokių pasaulyje yra dauguma. Todėl mums V.Kernagis buvo Lietuvos estrados Dievas,t.y.geriausias.

923. ???

gal kas parasis apie jo vaikus ir zmona?

922. Irena

Uzuojauta artimiesiems...,bet kodel nebuvo tokio aziotazo po Sauliaus Mykolaicio mirties?Ten,tada tikrai mire bardas ,aktorius,rezisierius ir tt....,kures dainas tik savo tekstais ir dar kokiais ,jei tai lietuviams ikertama...Bijau kad po tokio aziotazo nebutu taip kaip su R.Pakso inauguracija,nes kas perdaug-nesveika.Atleiskit jei ka izeidziau,nes pati palaidojau per du menesius du pacius artimiausius zmones.

921. Gabrielė

Gaila, kad tokie geri žmonės tiek kenčia. Vytautas Kernagis buvo tas žmogus, kuris visada šypsodavosi ir priversdavo nusišypsoti kitus. Net ir sužinojęs baisią naujieną, šypsena nedingo iš jo veido. Labai jį gerbiu. Tegu ilsisi ramybėje.

920. Edmundas

Aš iš tos kartos kurie užaugom su Vytauto kuriama muzika, su jo dainomis. Netekęs jo, jaučiu kad praradau ir savo kažkokią dalį. Ypač jis mane įkvėpdavo paskutiniu metu savo optimizmu, klausydamos jo užmiršdavau savo astmą ir diabetą ,įkvėpdavo norą gyventi pilnavertį gyvenimą Nuoširdžiai užjaučiu Vytauto šeimą ir artimuosius. Jis visada liks mano širdyje ir tautos istorijoje. Lengvos jam lietuviškos žemelės...

919. liudna

labai liudna kat si baisi liga sienauja zmogeliuskaip museles nesirenka senas jaunas atejo ir issivede.baisu baisu .ir zmogaus gaila o dar daug galejo.Amzina Atilsi jam ir visiems isvestiems sio baisaus maro.

918. Paminekim

Vilniečiai - 21 h Katedros aikštėje Klaipėdiečiai - 21 h Atgimimo aikštėje Kauniečiai - 21 h Rotušėje pagerbkim maestro. nepamirškit žvakučių.

917. oi

kažkodėl prisiminiau maestro dainos žodžius"turiu dvi kojas-įpatingai dešinę''.Ir norisi prisiminti linksmai šį didį ŽMOGŲ.

916. tikram lietuviui

Neesu joks priesas, myliu savo Tevyne, bet mastyt reikia realiai, kaip KUREJAS, jis nera vertas lyginti su Dievybe... IMHO.

915. jane

Didele uzuojauta jo giminei

914. moterele

Dieve,kas darosi,zymiausi Lietuvos zmones krinta kaip lapai.Visiskas sokas,dar nespejom atsigauti po a.a Misciukaites mirties,o siandien nebera V.Kernagio.Vis turejau vilti kad jis pasveiks,kaip pasveiko Mertinas.Butu pats laikas veziui isisukti i seima,gal tada atsirastu pinigu ir sveikatos apsaugai. UZUOJAUTA SEIMAI,LAIKYKITES

913. lb

uzuojauta visai Lietuvai netekus maestro...

912. Gyvas

Maestro Kernagis nemire. Gyvybe ir kunas yra du skirtingi dalykai. Kunas yra tarsi automobilis, kuriuo vaziuoja vairuotojas (gyvybe). Kaip gyvybe keliauja is vaikystes i jaunyste ir senatve, taip ir po mirties gyvybe iskeliauja i nauja kuna. Siuo metu jis paprasciausiai stebi ka zmones daro su kunu, kuriame jis gyveno, ir bando suprasti kas gi yra tas gyvenimas, kas yra gyvybe ir kas yra mirtis... Gyvybe yra nemateriali, jos neimanoma sukurti net pacioje tobuliausioje pasaulio laboratorijoje sumaishant materialius elementus. Kas turi ausis - lai klauso...

911. mmm

uzuojauta,rimts vyrs buva

910. tikras lietuvis

D.Katkus: V.Kernagis - paskutinis mohikanas.

909. Ausma

beprotiškai gaila..

908. sunku

uzuojauta atimiesiems. tikrai labai gaila.

907. liūdinti

Nuoširdi užuojauta artimiesiems ir šeimai...Užgęso akys,tačiau dainos ,žodžiai išliks mūsų atminty,brangus Vytautai.Dažnai geriausieji išeina per anksti...Ir lieka tuštuma.:(

906. ji

daug garsiu mire, bet cia jau tikrai didele netektis, tiek jaunas tiek senas ji zino ir zino jo dainas... pamate nuotrauka atpazista kas cia..

905. sarune

tikrai labai labai gaila :( zinojau jau, kad paguldytas, kad negerai, bet naiviai tikejausi, kad ir kaip ebbutu atsilaikys...:( bet deja.

904. Lina

Apgailestauju del Maestro Kernagio mirties. Visiems artimiesems siunciu uzuojauta.

903. Emilija

Užuojauta šeimai ir artimiesiems.

902. pagarba

pagarba siam žmogui.jis buvo nuostabus žmogus

901. tikras lietuvis

Užgeso Lietuvos estrados Dievas.Lietuvai jis tiek pat svarbus kiek ir senovės didvyriai.

900. exxx

gaila

899. verkiame

Ant akmens šiąnakt dėsime galvas,po žvaigždėm šiąnakt gulsimės... A+A

898. tikras lietuvis

890.Tu tiesiog esi Lietuvos valstybės priešas.

897. Nijole

Tokia ziauri zinia sukrete visus, net sunku apsakyti. Ne vienas braukia gailias asaras siandien. Nuosirdziausia uzuojauta seimai ir artimiesiems, mes liudim kartu su jumis. Taip skaudu kai iseina geras zmogus, didis zmogus. TEGU SKAMBA JOJO DAINOS

896. LINA

Yra skirtas laikas ateit, yra skirtas laikas išeit...Kiekvienam iš mūsų yra skirtas LAIKAS...Maestro savo Gyvenimu parodė, kaip reikia išnaudoti skirtą Laiką, , kad ir tada, kai nebesi, žmonių širdyse ilgam išlieka tavo mintys, darbai ir žodžiai...Kas dar gali pasigirti tokia nuoširdžia žmonių pagarba? ASMENYBĖ, ISTORIJA, EPOCHA- VYTAUTAS KERNAGIS... BUVO, YRA IR BUS........PAGARBA.....

895. saugok sveikata

Kazkada tikejau,.kad tai slageriu atlikejas,bet musu neturtingoje estradoje buvo originaliausias.Pamenu jo dainuojama Saugok sveikata su isverstais kalinias...kas galejo pagalvot,kad taip viskas baigsis.Jei butu zuves avarijoj,butum galvojes,kad atsitiko nelaime,bet kad sitaip zmogu liga i kapus nuvarytu...beabejo daugybe zmoniu uzgesta ligoninese,bet kai atsitinka garsiems zmoniems,supranti,kad veziui visi lygus..

894. Erikas

Žiauriai gaila, Užuojauta artimiesiems. Ilsėkis ramybėje Vytautai

893. Kamile

Didžiulė užuojauta šeimos nariams

892. Juoda

juoda lietuva kaip ta zeme. Zmogus apsirges greitai pasiekia fiasko, nes medicina yra ziauriai suzverejusi, jokios pagalbos, jokiu patarimu is medicinos personalo negausi. Valdzia lygiagreciai beprotiskai svaisto milijardus puotoms ir bereikalingiems barskalams. Apsirges zmogus turi pats kapstytis kaip su savo ziniomis ismano. Sirdis krauju sruva nuo tokios valdzios ir mediku veiklos. Juk gyvybe yra svarbiausia, o pas mus ji nevertinama. Ilsekis ramybeje Vytautai. Daugiau nebegirdesim Tavo nuostabiu dainu.

891. :(:(:(:(:(

RESPEKT MAESTRO!!! UŽUOJAUTA ŠEIMAI.

890. 888-ajam

nekelk auksciau negu Jis buvo vertas....

889. Lyrica

Uzuojauta,tikrai tikejau jog jis gyvens... net keista... gaila labai :(

888. tikras lietuvis

Užgeso Lietuvos estrados Dievas.Jis tikrai yra aukščiau savo dievintų Šabaniausko ir Dolskio,kuriam jau yra pastatytas paminklas.

887. antanas

pagarba Maestro...

886. GMP

Mano septyniu metu dukryte pasake:mama neverk,tu juk klausai ir klausai jo dainu ir Dievulis nori paklausyti.jo nebus cia,bet muzika juk liks...

885. :(

Pagarba tokiam žmogui. Kai tik išgirstu, kad Kernagio su mumis jau nėra, atrodo, kad būčiau praradęs artimąjį. Gaila. Užuojauta šeimai.

884. ata

ATA, mielieji paaugliai, o ne rip-ai. Bet malonu, kad ir paaugliai ne vien "žvaigžpalaikius" žino.

883. liudna

'... po mirties sviesa, amzina" - Baltas paukstis.

882. tikras lietuvis

877. Pavyduoli,niekas niekada Lietuvoje nebuvo geresnis už jį !

881. ode

Jis nepakartojamas..... Uzuojauta

880. arunas

Tokie Zmones iseina. Uzuojauta.

879. tikras lietuvis

801.Nurimk,o ,be to,dar esi ir neteisus.

878. guru

Gal Ivanauskaitei liudna TEN ,nera su kuo pabendraut,tai dabar pasiima pas save ir matyt dar ne viena pasiims...

877. Ne gerbejas

Kaip atlikejas ar konferansje Vytautas man niekada nepatiko, bet kaip zmogaus man Jo nuosirdziai gaila. Uzuojauta artimiesiems ir gerbejams.

876. :(

uzuojauta Vytauto Kernagio seimai.

875. Jolanta

Manau, visa Lietuva gedi, tikrai nera zmoniu, kuriuos erzintu Jo pasirodymas per telika. Mylim ir gedim TAVES VYTAUTAI.

874. is Dublino

Lietuva neteko garsaus zmogaus...didele uzuojauta Vytauto semai ir artimiesiems...labai nuliudau isgirdus sia skausminga zinia..o juk zadejo jis nepasiduoti ir norejo gyventi..iki asaru graudu..

873. gabriele

labai gaila zmogaus...:( net jau i save nebepanasus....ir tap netiketai jis mire :(

872. hm

O gal vėžys staigi senatvė nulemta genų.....

871. hm

Uzuojauta nuosirdziausia,Vytautas buvo ir bus tikriausia zvaigzde.O tokiems juozams -runkeliams-uzciaupkit srebtuves ir tylekit jei nera jokios morales,gaila,kad tokiu juozu pilna Lietuva

870. Šiaulietis

Suspaudžia širdį kai pagalvoju, kad nebeturėsim tokio Didžio žmogaus:'(

869. teo

gal ziauriai pasakysiu,bet i onko ligonine paguldyciau kirkila,sviekatos ministrus kurie siknas zulino seimo kedese ir dar kruva politiku .stato stadionus,tukstancius tusinukams isleidzia,masinytes niauktais langais perka.chemijos jiems,paraziugoms,palasinti.kad suprastu.kad pajaustu kancia,nevilti.per diena surastu pinigu naujiems aparatams,vaistams,pagaliau istatyma priimtu,kad metuose karta privalome pasitikrinti sveikata,kie gyvybiu neuzgestu.masinu technikine kas du metai,o zmogus niekam neidomu.sudie,vytautai

868. gaila

pirma tai uzuojaita, tikra tikra is giliausiu sielos gelmiu, gaila, tik nesuprantu kas pasidare, viskas prasidejo nuo gerbiamos rasytojos ivanauskaites mirties, o dabar visi gerbiami zmones krenta kaip lapai rudeni, gaila ir labai gaila.

867. ss

Liudna skaitant labai siltus komentarus neparasyti tokiems kaip 801- juozas... tu (is mazos raides) niekada nebusi ZMOGUMI- net negresia... gi yra tokiu... Liudna

866. Tomas

Labai gaila .Didziausia uzuojauta artimiesems.

865. to 859

Mano reikalas, tiksliau rupestis, toks, koki nurodziau savo komentare Nr 855. Rupestis ir nerimas del kitu onkologiniu ligoniu, ypac vaiku....kurie gal but turetu daugiau sansu gyventi, jei turetu daugiau pinigu...

864. Danguole

,,Gyvenimas - tai liga, kurią palengvina miegas, o išgydo tik mirtis" (E. W. Heine). Gaila, kad per anksti... Nuoširdi užuojauta artimiesiems.

863. danguole

As irgi ji mylejau,uzuojauta seimai.

862. Lola

Davai tautele uzdekim zvakute uz Kernagi 21 val....lai Jo Sieluze Lietuvos Zmogeliukus suvienis...Sudie Maestro...

861. L:ola

Pagarba Tau Maestro....noriu atryst raisteli po tavo kojomis...

860. Agne

Didziule uzuojauta seimai. Tikrai begalo gaila del tokio puikaus zmogaus netekties.

859. to 840

o koks tavo reikalas brude tu

858. ATIA

Iki paskutines minutes tikejau, kad jis tikrai issikapanos...Juk TOKIE zmones nemirsta...O juk jis ir nemire, jis gyvens ir toliau mumyse...

857. labai gaila

labai gaila:(

856. Pou

O aš taip tikėjausi, kad jis pasveiks, bet.. Jis nepakartojamas. O kurie neturi ką parasyti, manau vertėtų patylėti ne vieta ir nelaikas lieti savo pagieža ir rodyti savo nepilnavertiškumą.. Užuojauta..

855. 844-tam

Atsiprasau, gal kiek ir neetiska buvo dabar apie pinigus kalbet, bet siulyciau Jums apsilankyt Santariskiu Vaiku Onkohematologiniame skyriuje ir paziuret, kiek yra veziu serganciu vaiku Lietuvoje, nuo kudikiu iki paaugliu, ir tikrai ne visi jie gali buti papildomai konsultuojami ar gydomi uzsienyje. Nors siama skyriuje medikai yra tikri profesionalai, kartais jie atsiduria aklavieteje del lesu stygiaus ar paprasciausiu biurokratijos suvarzymu. Vat tada ir norisi garsiai rekti....O del LNK - dovanokit, nemaciau nieko, gal kas galetu nusviest mane?

854. vile

...ir vel zydes vysnios Suvalkijoj...tik taves,Vytautai,nebebus,ilsekis ilsekis po sunkaus isbandymo...uzuojauta seimai...

853. gerhuwaaa

gedos neturi wisaj tas...

852. jooo.....

...labai liudna.....uzuojauta seimai ir draugams.....

851. kiesa

21 val visi prie katedros, uzdekim zvakute uz kernagi

850. kazkas

baisaus vyksta,! viskas yra niekai, turtai, pinigai, mirties prisilietimas svarbiausia. Zmogus buvo ir nebera...

849. dukrali

didi swiesa

848. Arnas

832-am d durneli tu man atrodo kad vaikysteje labai visi tave skriaude kad tokias nesamones sneki dar! p.s. liudi visa LIETUVA ir ne tik...

847. ss

832.d- am- nemaniau kad yra tokiu... tau tavo Mamos laidotuves (tikrai nelinkiu) vertos "apsimyzimo" ? Juk tikrai ne vieta ir ne laikas sitaip isstoti...

846. ugn

Pagarba ir šviesi atmintis. Geros reinkarnacijos, Vytautai.

845. Sukrėsta

Net oda pagaugais nuėjo... Esu giliam šoke... Net nežinau ką pasakyti... Tikrai be galo gaila ir nuoširdžiai didelė užuojauta... Tai buvo vienintelis ir nepakartojamas žmogus Lietuvos kultūriniame gyvenime ir visuomenėje...

844. 840-tam

Tikras lietuvis:)Net tokia akimirka tik pinigai galvoje sukasi.Fuu:( Isijunk ltv ir paklausyk ...

843. gerbeja

Uzuojauta jo artimiesiems, draugams. Isejo beprotiskai fantastiskas zmogus!!! Ilsekis ramybeje, Vytautai

842. to IP: 82.192.152.105 Visiems

Nemoralizuok ir nemokink mokytu, ka ir kaip komentuoti.Yra begales kitu straispniu, cia, kur gali pareiksti savo menka nuomone ir kanors apsmeizti!!Beje, tau nereikia kaskart apsimetineti vis kitu zmogumi, cia yra rodomas tavo IP

841. o jo seima kur?

ar turejo Vytautas Kernagis seima vaiku?

840. Klausimas L.Ryskui ir p.Daliai

Uzuojauta del maestro mirties artimiesiems, visiems ji pazinojusiems ir visai Lietuvai, netekus puikaus zmogaus ir atlikejo. Tegul ilsisi ramybeje. Klausimas butu gal pernelyg zemiskas - visi aukojome kiek galejome Vytauto gydymui, buvo surinkta nemazai pinigu. Tikiu, kad ne visos lesos buvo isleistos maestro gydymui. Nors ir nepadoru list i svetima kisene, bet siuo atveju drisciau paklaust, ar nesiruosia p. Kernagiene pervesti nepanaudotus pinigelius is sios saskaitos kitu onkologiniu ligoniu gydymui, ar jie lengva ranka bus panaudoti Kernagiu namo statybai ar paminklui?

839. VILMA IS SIAULIU

KARTU LIUDZIU SU VISA LIETUVA,UZUOJAUTA ARTIMIESIEMS

838. Is Kedainiu

Kiekvienas lieka nemirtingas tol, kol ji prisimena gyvenantieji - Tu Vytautai gyvensi musu atminty ir sirdyse. Uzuojauta visiems.

837. rolka

galiu pasakyti tik viena ,labai gaila.Liudziu su visais visi tan busim.

836. Dee

Uzuojauta maestro artimiesiem....l

835. Vairutas

Yra, kaip ir sakė vienas komentuojantysis, toks posakis: apie mirusį, arba gerai, arba nieko. Taigi, čia ir tas ir turėtų būti taikoma, juolab, kad nei vieno argumentuoto, protingo komentaro prieš šiandienos velionį nemačiau nė viename iš komentarų puslapių.

834. V

Buvo geras vyras. Visiems uzuojauta, o Vytautui jau gerai...

833. Vega

Liudna kad Lietuva neteko silto ir gero zmogaus, puikaus aktoriaus.Uzuojauta artimiesiems nuo lietuviu is Anglijos

832. d

neapsimyzkit tik visi beverkdami

831. era

nezinau net ka parasyti...liudziu kartu su seima...mes Vytuk tave visada prisiminsim,ilsekis ramybeje

830. VISIEMS

zmones nesipykite neimkite taip giliai is sirdi. vieni isreiskia gera nuomone kiti nelabai, tam cia ir skirta vieta nuomoniu rasymui. jei zmogui nepatinka , tai nieko ir nepadarysi. o juk tik ir parasyta kad nepatiko, kaip menininkas, daugiau juk nieko blogo nerpivare apie ta kernagi

829. Norway

Apsiverkiau. Gaila. Liudna. Skaudi netektis... Uzuojauta artimiesiems. Liudi Norvegijos lietuviai

828. Purpurinis vakaras varva...

Amzinaji atilsi..

827. TO 823.

matyt tu turi gera skoni ir tave reiketu pagerbti. esi dvasios ubagas, sedi uz peciaus uzlindes, nusipelnes daug LT, ir maigai klaviaturos mygtukus!!!! Netersk nors mirusio zmogaus atminimo, tu treciam ar penktam gyvenime atgimes, nesugebesi tokiais momentais suvienyti zmoniu ir padaryti savo valstybei kanors naudingo!! Stiprybes artimiesiems

826. vejlenca

HELLO!! Atsibuskite lietuvos zmones, sis skyrelis skirtas STRAIPSNIO komentarams , o ne kernagio paliaupsoms ar uzuojautoms rasyti.

825. Emiras

tai kodel reikia reiksti bloga nuomone apie mirusi zmogu?

824. figaro

isejo gal pats laisviausias menininkas - visos graziai padukusios kartos simbolis. I tikra Anapili. Sudie.

823. Jums

nuomones isreiskimas nereiskia juodinimas. Nuomone kiekvienas gali issakyti. Ir nereikia sio ivykio taip sureiksminti. Visi sie uzuojautu rasytojai matyt labai turi prasta skoni, jei vertina kernagi kaip menininka

822. Sirdele mano...

O kodel tu liudna...

821. Mantwiz

uzuojauta labaij gaijla..

820. L

Pavydieji, nemėgstantys, beširdžiai, patylėkit ! Toks žmogus, kaip Vytautas Kernagis, dėl to ką paliko, tikrai nusipelnė pagarbos. Ramybės Jam, ištvermės Jo šeimai. Liūdna...

819. italas

tai neisivaizduojama,italijos lietuviai verkia.

818. alanas

As prancuzas ir siandien as liudziu. Lietuvaprarado didi dainininka,didi zmogus . Jis buvo veiklos . Jis inese miziniska inasa i Lietuvos nepriklausomybe .Atia menininkas

817. Aleksandras

Pagarba dydziajam maestro,begalo gaila kad tokie zmones mirsta.Didziausia pagarba jam, (Pust zemlia emu budit puchom)

816. giedre

istikro lb didis zmogus ir gaila kad paliko mus:( nebebus to zmogaus kuris mus dziugino savo kuryba ir ivairias drabais.gerbiu si zmogu ir kartu lb liudziu:(uzuojauta artimiesiams.

815. ar tiesa,

kad mirė Nijolė Tallat-Kelpšaitė?Šiandien girdėjau žmones kalbant.Tuoj iškrisim visi kaip lapai;(((((

814. Anonimas

Didele uzuojauta visiems Lietuvis zmonems.Labai gaila nes tokiu zmoniu keletas per gyvenima pasitaiko...

813. inga

labai liudna didele netektis visai lietuviu tautai

812. Dovile

Zmones sukuria daina- ji ateina, iseina ir vel sugrizta. Zmones sukuria- Zmogu, jis ateina, iseina ir jau niekada negrizta. Lai pasilieka musu atmintyje Vytautas- kaip nuostabiausia daina.. Labai gaila... Uzuojauta.. Sudie..

811. p.

Labai gaila..kad Vytautas niekada nebekoncertuos "Vandenyje",kad jo nebematysime televizijos laidose, koncertuose.. Labai didele netektis. Ilsekites ramybeje,tikiuosi danguje Jums bus gerai..

810. Emiras

na jei jau kazkas nemegsta sios didzios asmenybes, tai tegu nesireiskia cia..... kam reikia nepagristai juodinti zmogu.... jei jus nenusiminet del jo mirties, tai ir nerasykit cia..... amoralu juodinti zmogu, kuris tiek daug padare Lietuvai, ypac amoralu tai daryti jo mirties diena....

809. beatrice

...anoj pusėj upės...ilsėkis ramybėje.

808. Andzelika

Uzuojauta JO seimai, Jis isejo, bet ilgam liks zmoniu sirdyse! Kai sirpsta vysnios Suvalkijoj! Atia DIDIS MAESTRO!

807. to juozas

tu turbut esi energetinis vampyras, kuris maitinasi zmoniu neapykanta

806. Šarapinskas

Kaip matome,MARIUI trūksta dėmesio. Jis nori būti pastebėtas. Jis turi nepilnavertiškuno kompleksą. taigi siūlau daugiau nebekreipti dėmesio į nesveikus,psichiškai sužalotus žmones. Jam reikia tik užuojautos dėl nepavykusio gyvenimo ir durnumo.

805. Saulius

Nors iš pagarbos Maestrui lietrytis butų parinkes normaliasne foto. Užuojauta artimiesiems , ir visiems gerbusiems Maestro.

804. as

801 JUOZUI TU ESI DEBILAS. NEKALBĖK DIEVO VARDU

803. To marius

Tau ka sikna peršti? Mums gal liudna,kad išeina didis žmogus. Jeigu nepatinka-tai ir tylėk. Juk ,kaip sakoma, apie mirusiuosius gerai arba nieko. Taigi siūlau bent kiek pagarbos turėti. Snarglius krc

802. martynas

juozai as tave ritmai galeciau uz kaiushu,kur tinkame siandie..galesim rimciau pasiklabet??? nenori???

801. Juozas

Dievas tave Kernagi nubaude! Vagis visa gyvenima buvai, vagis ir mirei!

800. vbs

koks didis Jis buvo Žmogus, jei net po Jo mirties kažkas (771, 779) Jam dar pavydi

799. Vairutas

Tinkamas apibūdinimas 771-ajam ir 779-ajam būtų tiesiog: traumos, pasigailėjimo verti išgamos, dėl kurių reikia tik liūdėti.

798. Grasilda

Užaugau ir toliau gyvenau su Kernagio dainomis. Deja, skirtingai nuo daugelio turėjusių vilties, vos išgirdusi diagnozę, suvokiau, jog, deja..., tačiau tikėjausi stebuklo. Gerbėjus kviečiu: šiandien ir rytoj, kiek turėsime laiko, paklausykime JO dainų.

797. to Marius

nu man iki pensijos dar kokia 40 metu, bet uzaugau su Kernagio dainom ir tikrai gaila sio veiklaus ZMOGAUS, kuris galejo dar daug ka nuveikti ir duoti mums ir Lietuvai

796. Nijole

Nors mes ne Lietuvoj 5 metus,sesiolikine dukra,apsiverkus,pasake"As su jau uzaugau".Dvidesimt penkiu sunus pasake"As su juo uzaugau".Man penkiasdesimt,bet ir man atrodo,kad jis buvo su manim visada.Labai graudu.Nors jo dainos liks kol bus gyvi lietuviai.Nes jo kuryba-tai ir yra tikroji Lietuva.

795. Agnė

Ilsėkis ramybėje, Benai... Stiprybės šeimai.Laikykitės. Ačiū Tau, Vytautai, už tai kad mane užauginai... Šis Žmogus nepakeičias, liks mano širdyje amžinai...

794. LaFesta

sudie didis žmogau. Liksi atmintyje pakol muzika pasaulyje egzistuos

793. Marius

Nu nesuprantu.. Ar jus cia visi zombiai-fanai kernagio ka? Nebetersit diskusiju savo uzuojautom, pasilikit jas sau pensininkai blemba.

792. Dievo rankose

Aisku, kad gaila, jog zmogus mire, bet tie pareiskimai, jog "as busiu tas kuris atlaikys"...Viskas Dievo rankose ir zmogus ne pats pasirenki...

791. 782

tie kurie cia raso kad Maestro buvo niekas tiesiog niekada nebuvo neteke artimuju ir vargu bau ar kada kam padejo..Bet gyvenimas teisingas-kiek vienas atsiims savo..Gaila man tokiu moralimiu urodu,bent jau sedetu kamputije ir nekniauktu.Stprybes seimai..baisi tragedija..

790. Jolita

Ilsėkites ramybeje Maestro..... Dekui uz viska..... Beprotiskai liudna.... Stiprybes artimiesiems

789. Kvaileliams

Kai jus padarysit bent simtadali tiek kiek maestro galesit kazka sakyt apie talenta ir tt.

788. Sarapinskas

Kai mirsta zmogus,jautiesi kaltas kad jo tinkamai neivertinai. Stai taip dabar jauciuosi. Manau,kad jį vistiek kitam gyvenime susitiksim. Ilsėkis ramybėje,Vytautai

787. g.

slykstynes jus negianai bekomentuojantys. Bent patylekit jei neturit ka pasakyt... Labai labai gaila Kernagio... tikejau ,kad jis pasveiks. Ilsekis ramybeje...

786. Finglas.

Labai labai liudna.Su jo dainom uzaugom.Kiek nuostabiu gyvenimo akimirku su jo dainom susije!Ilsekis Maestro Vytautai ramybeje.Tavo dainos tave pergyvens.Rasau ir verkiu.

785. vbs

sunku surasti žodžius, kurie nusakytų mastą to, kaip gaila... Šiandien darbe visi mano kolegos verkė.

784. to 771 ir 779

Abu esat bukaprociai... visiskai neispruse kaimo liurbiai... gaila man jusu..

783. Malka

Labai labai labai gaila...Visada prisiminsiu...

782. Batista

ziauru,kaip netekome tokio gero,mielo maestro Vytauto Kernagio...uzuojauta...R.I.P.

781. pasipiktinusi

771-neturiu zodziu... ir kaip liezuvis apsiverte? tikrai nuosirdziai taves gaila.. MAESTRO, VISAD LIKSITE MUSU SIRDYSE. ACIU UZ VISKA! ILSEKITES RAMYBEJE. uzuojauta visiems

780. Texas

Kokia netektis!!!! Ilsekis ramybej, Maestro.... nuosirdi uzuojauta seimai ir artimiesiams....

779. Marius

Koks jis artistas, asilas kazkoks. Teisingai cia 771 pasake, is viso ka cia padaret kazkokia tragedija? Man tai jis niekada nepatiko, taip kad labai puiku, kad nebematysiu to slykstaus snukio televizoriuje.

778. x-x-x

Ilsekites ramybeje, maestro... uzuojauta artimiesiems

777. Daina

Stiprybės artimiesiems... Liūdime kartu. Gyvenimas ne tik gražus ir nerūpestingas, bet ir žiaurus bei negailestingas

776. Rasita

Labai liudna zinia.Nepaprastai gaila,jog mus paliko sis neprastas zmogus.Mylejau Vytauta kaip ARTISTA,kaip ZMOGU.Sunku sirdyje ir liudna.Uzuojauta visiems Kernagio artimiesiems,visiems,kurie ji mylejo.Amzina jam atilsi..."nukrito asara i gilu ezera,toki gilu,kad vargu ar berasiu tave....."

775. Guru

Su Juo užgeso viltis ir daugeliui kitų... Ata ir Atia!

774. Vairutas

771-ajam Gaila man tavęs, liūdna tiesiog. Tiesiog, arba esi degradas, šiaip truputį apkvaitęs, arba idiotas.

773. Tadas

Benui turi būti pastatytas paminklas. Butinai.

772. lukas

labai uzjauciu

771. AS

nei jis talentingas buvo , nei ka, balsas eilerasciams deklamuoti, o ne dinavimui skirtas. jo muzikos klausantis uzmigti galima, ta pati monotonija. O kodel jus visi ,lietuvos zomes, gailite jo, kodel paprastu zmoniu negailite, kuriuos taip pat paliete ta liga??? Lietuvoje kernagis zvaigzdute ir tebuvo.

770. Alina

odszedl wspanialy Czlowiek pozostawiajac po sobie swoja bogata tworczosc,ktora nie pozwoli nam o Nim zapomniec.Wyrazy wspolczucia rodzinie i bliskim przyjaciolom.W naszej pamieci i sercu bedzie nadal zyl.

769. Muminas

Nuoširdi užuojauta Maestro artimiesiems... Bet, po galais, paskaitęs rašliavą, pastebėjau, kad " Šaukiu aš tautą" svarbi tik pačiam Maestro. O juk tai Atgimimo dainius. Su ta daina ir jo įtaiga ir šiandien revoliuciją galima kelt. Stiprybės artimiesiems.

768. kolchida

Tik ko nors neteke ivertiname ka turejome,nes nedaugeliui pasiseka ko nors pasiekti net po mirties,ty Vytautas pasieke,kad nors vienu aspektu visi komentatoriai vieningai ,nesipykdami pagerbia sio zmogaus atminima

767. LAF

Kernagis, Misciukaite.... zmones, kuriu niekas nepakeis. Jie buvo unikalus artistai. ATA

766. gerbėja

Paliko mus DIDIS ŽMOGUS,užgeso šviesus spindulys.daugelio žmonių širdyse ilgai ilgai klajos liūdesys. Amžiną atilsį Gerb Maestro.Tu išėjai, bet tavo nuostabios dainos amžinai liks mumyse. Užuojauta šeimai.Gyvenimas žemėje, tai tik trumpas mirksnis-kam ilgėlesnis, o kam ,ypač ryškioms žvaigždėms,atrodo, toks trumputėlis. Gyvenkime žavėdamiesi jo šviesiu palikimu. Ramybės ir stiprybės visiems artimiesiems

765. Egle

ziuredama gerumo diena per lnk kaupesi asaros del maestro Vytauto Kerrnagio optimizmo, jo dukros kalbos.tikejausi, kad jis issikapstys.deja............

764. milimili

NUOTRAUKA pakeiskite. Juk ne toks Maestro tikrasis veidas. Ne toks jis buvo. cia tik kunas suestas.

763. Vairutas

Turiu pripažinti, jog dėjau dideles viltis į jo pasveikimą. Tiesą sakant, apie jo mirtį nė negalvojau, buvau toks beprotiškai užtikrintas, jog šis, iš pažiūros, tvirtas žmogus gyvens dar bent penkerius dešimtį metų.

762. Vairutas

Nežinau, kažkaip dar net nespėjau susivokti, kas įvyko. Negaliu suvokti ir susitaikyti, jog šis Žmogaus nebėra. Tiesiog glumina tas faktas. O ir kažkaip net širdis silpsta vien apie tai pagalvojus. Graudu, mano akys sudrėko, širdis nusilpo.

761. Elvis

ACIU TAU

760. Odeta

Labai gaila kad tokius gerus, izymius zmones palauzia nelemta liga, o galejo gyventi dar daug metu ir dziuginti savo projektais ir kitais darbais. O dabar liks tik mūsų prisiminimuose. Užuojauta artimiems zmonėms. Labai labai gaila.

759. Vida

Amžinąjį atlisį Maestro... Ilsėkitės ramybėje... Užuojauta artimiesiems...

758. Kanada

Uzuojauta artimiesiems...Amzina atilsi Gerb. Maestro...

757. as

negaliu suvokti, negaliu patiketi, kad Jo jau nera. Uzuojauta artimiesiems.

756. Mylėkim vieni kitus

Skaudu, kai mūsų tautos žiedai vienas po kito palieka mus (Jurga, Rolandas, Janina, Vytautas...). Galim pasiguosti nebent tuo, kad jų kančios baigėsi, ir kad JIEM dabar lengva...O mums lieka jų dovanotos pamokos- optimizmo, meilės žmogui, išreikštos per kūrybą ir bendravimą, džiaugsmo ir vilties perlai.Ir, žinoma, jų kūriniai. Vertinkim sveikatą, kol ją turime, nes niekas nežinom, kas bus sekantis...Gera skaityt komentarus- kad nors čia nesipykstame...

755. KAUNAS

Tai zmogus kurio is tiesu gaila,ipac kai uzaugai su jo dainomis kurios turejo ne tik melodija,bet ir prasme...... Uzuojauta artimiesiems

754. Nerijus

Ilsėkis ramybėje Gerbiamas Maestro . . .

753. Agne

Begaline uzuojauta artimiesiems... visi vis dar negali patiketi sita tragiska naujiena, kuri sirdyse pasejo liudesi, skausma... o ka jau sneketi apie artimuosius... Maestro Vytautas Kernagis visada isliks zmoniu sirdyse ir atmintyje... Uzuojauta.. Stiprybes...

752. kodel

taip nenorejau,kad iseitum.nenorejau.nenoriu.negaliu suprasti kodel...

751. geniukas

Paskutiniu metu nors ir nekaip atrode, bet, maniau, dar pagyvens :-( Gaila tokio talento. Didelis nuoetolis Lietuvai. Visiems ji mylejusiems- labai nuosirdi uzuojauta...

750. daskiukai

Užuojauta artimiesiams.Tikrai fantastiškas žmogus!!!

749. pavasaris!

pirma karta verkiau skaitydama straipsni. as uzaugau su jo dainomis. dar padoriai skaityti nemokejau, kai pradejau "Kancara" ir "Koloradu vabalus" dainuoti. paskui "Iseinu", "Saukiu as tauta" ir dar daug kitu dainu. man jis buvo, yra ir bus ikvepejas, muzikos vedlys. jo mirtis tarsi uzbrauke dali mano graziausiu vaikystes prisiminimu. uzuojaut seimai, draugams, artimiesiams ir Lietuvos zmonems, netekus tokio nepaprasto zmogaus!

748. jolanta

Uzuojauta artimiesiems... Labai gaila zmogaus. Uzaugom su jo dainom. Aciu uz viska!

747. gerbejas

PAVADINKIM MAESTRO VARDU KOKIA NORS REIKSMINGA GATVE AR AIKSTE!!!!!! KAD VAIKAMS IR ANUKAMS BUTU KA PAPASAKOT

746. Nebera vilties ir teisybes..

Geriau jau mane butu pasiemes Dievulis,nei Vycka...Tu beprotiskai fantastiskas buvai ,esi ir busi!!

745. Monika

Iseinu, palieku tave, nepyk... Klausausi Vytauto Kernagio dainos ir asaros rieda. Gaila, kad toki neilga gyvenima leme likimas Jam. UZUOJAUTA ARTIMIESIEMS IR VISIEMS GERBEJAMS.

744. rasa

Visiems talentingiems bet mirusiems Lietuvos žmonėms - amžinąjį atilsį. Užuojauta šeimoms ir artimiesiems.

743. to

715. lietryciui 14:21 03-15 IP: 193.41.40.3 -GEDA! Pakeiskite Maestro nuotrauka, turekite padorumo! Pasimokykite bent is Delfio.... Skausminga matyti Maestro toki, jis visada buvo gyvybingumo ir optimizmo isikunijimas. ...Amzina jam atilsi. Uzuojauta artimiesiems ir visai Lietuvai. tau nepatinka realybė? nori visada viską matyti papudruota? gerai, kad Lietuvos Rytas išspausdino realybę ir dėl to niekam neturi būti gėda.

742. Liūdna

Benas, muzika, tauta, Lietuva - tai Kernagis. Užuojauta šeimai ir visai Lietuvai.

741. Greta

Dieve, visi tik gesta, bet niekas neuzsiziebia.. Beprotiskai gaila, tokios asmenybes, tokio Tikro zmogaus, Toks jis vienintelis buvo ir bus. Jo dainos skambes, kol gyvuos Lietuva.gyvenimas negailestingas,net patys stipriausi zmones uzgesta. Visada su Jumis Maestro Vytautai Kernagi.

740. klm

ir aktorė Ona Knapkytė mirė. a.t.a.

739. Rima

Labai skaudu. Netekome didziulio talento ir nuostabaus zmogaus. Tebunie Jam sviesu ir lengva Anapus...

738. Nuliudusi

labai labai gaila sakes uzuojauta artimiesiems ir niekada jo napamirsiu belenkas jis buvo ...:(

737. Paulius

Labai baisi zinia. Nuosirdi uzuojauta seimai. Ir manau butu grazu seimai ikurti jo vardo labdaros fonda kuris rinktu lesas veziu sergantiems zmonems, manau tokia iniciatyva labai graziai iprasmintu sio zmogaus sviesuma ir geri.

736. absd

gabingas zmogus buvo.nera jam ka prikist negero. uzuojauta.

735. sava

uzuojauta artimiesiems. Tai didele netektis ne tik Lietuvai bet ir visam pasaului

734. Vytas

Man nervas ima del musu valdzios.. vietoj to kad nupirktu geresne yranga kovoti su veziu ir kitomis ligomis jie perka naujus automobilius..

733. italas

Lietuva daug neteko...

732. asarėlė

gaila žmogaus o tiek iskentėjo ... uzuojauta visiems...

731. to 728

tu gal nesveikas?? linket zmogiu mirties... pasigydink durneli...

730. v

uzuojauta artimiesiems,ir visiem Maestro gerbejams

729. eg

užuojauta šeimai. stiprybės Jums.

728. 708 am

butu gerai,kad sekantis butu kokia Yva

727. sk

Uzuojauta artimiesiems, kazkoks siaubas, tik viena mintis islieka- kas sekantis?

726. why

kaip vertinate chemioterapija kaip vaista? kiek yra didziulius skausmus kencianciu zmoniu? kodel valdzia nesirupina tuo?

725. Alva

Ilsėkis ramybėje,Maestro-žmogau iš didžiosios raidės.Užuojauta artimiesiems ir visai Lietuvai...

724. mante

dainu zodziai ir prasmingi tekstai visam isliks musu sirdyse....geriausi iseina ir daugiau tokiu neuzsiauginome ateiciai...Uzuojauta artimiesiems is UK....

723. !!!

BEPROTISKAI GAILA.

722. sss

Visa karta isaugo kartu su jo dainomis...AA

721. Dalia

708-jam: dar mirė aktorė Knapkytė (garsino multikus), dirigentė Dvarionaitė. Tiesas, jos garbaus amžiaus, bet manau visiems jiems TEN bus linksma. Užuojauta visų artimiesiems.

720. L

Nuosirdziausia uzuojauta artimiesiems... Genijus is didziosios raides...

719. X

prisiminkim jo entuziazma, jumora, dainas..tai geriausias atminimas..shtai ir saulute ishlindo ...o foto isties..mes ne toki Tave , Vytautai,prisimenam ir ne toki prisiminsim.. ir joks Lietuvos rytas mums nemegins Taves parodyt kitokio..ir mes shypsomes, todel , kad Tu to noretum:)

718. Zaneta

nuoširdžiai užjaučiam artimuosius ir visą Lietuvą netekus nuostabaus žmogaus.......

717. jurgita

uzuojauta ir pagarba...Grazus zmogus..

716. a

Requiescat in pace

715. lietryciui

-GEDA! Pakeiskite Maestro nuotrauka, turekite padorumo! Pasimokykite bent is Delfio.... Skausminga matyti Maestro toki, jis visada buvo gyvybingumo ir optimizmo isikunijimas. ...Amzina jam atilsi. Uzuojauta artimiesiems ir visai Lietuvai.

714. li

pats geriausias ,kodel dievas pasiima geriausius ,kas liks lietuvoj kai iseis tokie zmones ,patriotas lietuvos ,tikras lietuvis ,tikras zmogus ,mes taves nepamirsim niekad ,kol gyvi busim

713. sima

jetau kaip gaila... prisiminsime ji ti geruoju... negaliu net kalbeti, asaros kaupiasi. Uzuojauta...

712. d

amzina tau atilsi ir sielos ramybe sviesusis zmogau...

711. fanai

Niekas neiseina amzinai,jei yra kam prisiminti...Nuosirdi uzuojauta seimai,artimiesiems,draugams ir visiems maestro kurybos gerbejams..

710. Jogailla

suzinojau tik db .. PZDC atsiprasant !! Zmogus is didziosios raides .. Gerbiau,Gerbiu ir Gerbsiu .. Mldc bachurs buvo .. Pasiilsgsiu ;')

709. DIEVAS

DIEVAS PASIIMA GERIAUSIUS NES GERIAUSIEJI PER GERI!!!.....

708. ****

Janina miščiukaite ..... Vytautas Kernagis ..... didelė užuojauta artimiesiems ..... o kas sekantis?

707. snieguole

kuo prasikaltom dangui,kad pasiima geriausius...visada liksi musu sirdyse...nuosirdi uzuojauta artimiesiems...

706. 7-intas

..didelis zmogus su didesne sirdimi..labai gaila..uzjauciu visus..

705. As

Ir kodel Dievas visada pasiima pacius geriausius zmones?...Vytautai Jus visada isliksit mano sirdyje, su placia sypsena, nuosirdumu ir beprotiskai fantastiskom dainom..Ilsekites ramybeje...

704. sdfsdf

lietryti lietryti... bent jau nuotauką įdėtum žmogaus, kai dar buvo sveikas.

703. L

Buvo ir liks beprotiškai fantastiškas

702. Artas

O as galvojau jis jau buvo pasveikes.... Pasirodo ne...

701. Gerbejas

Sunku tuom patiketi, kad uzgeso tokia ryski zvaigzde Lietuvos padangese. Taciau Tu mums palikai narialiai fantastiska ir beprotiska kuryba. Amzino Tau Atelsi Gerb. Vytautai Kernagi.

700. -

Valatka, ar jums patiktų jei jūsų žmonos ar vaikų nuotraukos taip būtų įdėtos. Nejau širdies neturit? Įdėkit tik gražiausias nuotraukas. jumis nusivyliaus.

699. arunas

didis zmogus nemorsta,jis gyvena mumyse.

698. Tomas

Jis buvo vienas is ryskiausiu Lietuvos sviesuliu... Ilsekis ramybeje...

697. gedas

Didziule uzuojauta seimai ir artimiesiems, bei visai Lietuvai netekus vieno sviesiausiu kulturos zmogaus! Su giliu liudesiu ir pagarba, Gedas

696. laura

be komentaru,mire dar vienas nuostabus zmogus,nusipelnes musus visu pagerbimo:((((

695. saule

negaliu patiketi rasanciuju komentaru turiniu, kaip : koks maestro, kas tai? o kas cia tokio? o kas jis is viso toks, tas kur i ekrana lisdavo? slykstu skaityti niekam tikusias nuomones. as netikejau, bet Lietuva - tikru neismaneliu krastas. Maestro Vytautas Kernagis buvo didis zmogus savo talentu, palikes mums visiems neaprepiamai daug prisiminimu ir siltu jausmu.Ir visai nesvarbu, kad dauguma ta jaute is ekranu, taciau neimanoma likti abiejingiems maestro pokstams ir entuziazmui.

694. Kristina

Buvau parduotuvėje kai išgirdau apie maestro. Aplinkiniai net sustojo ir sutriko. Nors buvo žinoma apie maestro ligą bet tai vis tiek buvo tarsi perkūnas iš giedro dangaus. Maestro atrodė gyvens amžinai. Jis ir gyvens mūsų širdyse amžinai.

693. Lina

tikrai nesuklysiu pasakiusi,kad gedi visa LIETUVa,ilsekites Vytautai ramybeje.

692. ...

tai buvo beprotiskai fantastiskas zmogus

691. stud

uzuojauta, jo dainos liks amzinai

690. karolina

didziausia uzuojauta artimiesiems.... gaila kad is gyveni o isplesiami tokie sviesus ir geri zmones....ilsekis ramybeje,maestro

689. kristina

Aciu,Vytautai, uz viska. Tu visada isliksi zmoniu sirdyse

688. A+A

taip tikejom visi, kad Maestro pasveiks, atrode iveiks ta demona savyje..., pasiziuri i nuotraukas po tekstu, net siurpas nueina kunu, kad visai neseniai linksmas geros nuotaikos zmogus jau nebe siame pasaulyje... Jauciausi lyg buciau netekes artimo zmogaus, labai sukrestas esu. STIPRYBES SEIMAI IR ARTIMIESIEMS, UZUOJAUTA NUO VOKIETIJOS LIETUVIU !!!

687. susimastes

kiekvienas mintyse pagerbkim si zmogu tylos minute, susimastykim koks jis mums buvo svarbus...

686. Bonis

Negaliu patiketi

685. PASIPIKTINES

kampe paspaudus ant redaktoriaus duoda parasyti laiska Valatkai. gal visi parasom kad pakeistu nuotrauka ? zmogus gaves 1000 laisku gal susipras. nes televizijoje tai protinga vaidina, o proto ne uz kapeika neturi.

684. ;(

O Dieve.. kaip gaila.. net siurpas nukrate perskaicius... Niuosirdziausia uzuojauta artimiesiems!! Vytautai Kernagi, ilsekis ramybeje...

683. Viktorija

Užaugau su maestro dainomis. daug kas užaugo su nepakartojamomis dainomis. Lietuvoje turime daug garsių žmonių bet ar daug kas moka taip vesti laidas, kaip jas vedė maestro. Nepaprastai didelė užuojauta artimiesiems. Visi kurie tikite pasimelskite už maestro

682. mb

pats geriausias...

681. Marga

Labai didele uzuojauta artimiesiems..

680. Lietuvos rytui

Jokiuose nekrologuose netalpinamos sunkiai swergancio zmogaus nuotraukos . Mes ji prisimenam ne toki. Bukit geri, pakeiskit

679. laura

Mūsų medicina tai mėšlo gabalas,skaitant tiesiog širdį spaudžia ,kad netekom šitokio žmogaus

678. nacis

mirtis fizinio kuno-o dvasia gyvens tarp gyvuju Amzinai.uzuojauta artimiesiems!!!TEVE MUSU KURIS ESI DANGUJE TEESIE TAVO VALIA KAIP DANGUJE TAIP IR ANT ZEMES...mums taves t\labai truks Vytauatai,as dabar be galo liudnas....

677. ???????????????

atsiprasau. pamirsau artimiesiems uzuojauta pareiksti. tik ar jum lengviau nuo to mano pareiskimo? man tikrai gaila kaip ir jums, bet ka mes galime padaryti? tokia pasaulio eiga. kazkas gimsta, kazkas mirsta... kad ir kaip liudna butu. visi mirsime. noretusi kuo veliau. O siaip tai pamenu nutikima pries kokius 10 metu. vasara nuvaziavome su draugais i Palanga ir uzsukome i restorana "Laukiniai vakarai". sedejome, valgeme, gereme... ir staiga ateina padaveja ir sako "jeigu norite toliau sedeti tai turite sumoketi po 10 litu nes tuojaus prasides Kernagio koncertas." na mes ten pakeleme skandala, vos su apsauginiais mustis nepradejome, o baigesi viskas taikiai - atejo pats Kernagis ir pasake "jie - mano sveciai" (nors is tikruju jis musu nepazinojo). kiekviena karta isgirdes jo varda prisimenu si ivyki. ir lenkiu galva.

676. paparoni

baisu viena akimirka yra zmogus, kita ziurek jau nebera. Lietuva neteko tikrai didzio zmogaus, didele uzuojauta jo seimai bei artimiesiems..

675. Tau

Amžiną atilsį Tau Vytautai Kernagi. Tebūnie lengva tėviškės žemelė, o artimiesiems ir giminėms užuojauta žmonai dukrai Eglei ir anūkams

674. Gerbeja

As labai uzjauciu artimuosius, del sio NUOSTABAUS ZMOGAUS netekties. Prisiminsiu ji visada optimistiska, fantastiskai charizmatiska asmenybe.

673. IS LRT.LT

Pagerbdama Anapilin iškeliavusį Maestro, Lietuvos televizija sekmadienį, kovo 16 d., vietoj anonsuoto filmo „Nibelungų žiedas“, 21 val. rodys filmą „Maža išpažintis“, kuriame vaidino Vytautas Kernagis. Būtent „Mažoje išpažintyje” Kernagis ištaria „Benai, plaukiam į Nidą!“. Ši frazė lydėjo jį iki gyvenimo pabaigos... Po filmo prasidės laida „Vakaras su Vytautu Kernagiu“. Laida buvo transliuota per praėjusias Kūčias, ir tai buvo paskutinysis dainininko interviu Lietuvos televizijai. Šiandien Žilvino Pekarsko pokalbis su maestro įgauna kitą prasmę.

672. 45mete

Prisiminiau jaunystę sokius liutoniuų kultūros namuose kur turėjome tokį ansambliuka stovėjo scenoje pianinas ir buvo toks Gintas Mickus ir tarp visų tuo metu populiarių dainų jis prisėsdavo prie pianino ir dainuodavo JO KERNAGIO dainas net ir tam kaimo pijokėliui buvo gerą AČŪ VYTAUTAI kad buvai bet būsi dar ilgai

671. Reqiescat in pace

Requiescat in pace. iki galo nepasidavei, Maestro tegu tiesiu keliu i sviesa tavo siela teeina

670. Pijus

Labai tikejausi kad jis pasveiks.. Na ir viskas.

669. klm

Mirtis yra natūralus reiškinys, bet lietuviai kažkodėl nemoka jos priimti ir mano, kad jei žmogų kasdien rodo per TV, jis kokiu tai būdu tampa nemirtingu. Ar ne todėl kiekviena kaimo bobutė ie dažyta miestelio mergiotė lenda į TV ekraną? miršta gėlės, drugeliai, liūtai, mirsi ir tu, žmogau. Laikas pradėdi pąstyti blaiviai, o ne gyventi iliuzijose... noriu tikėti, kad tau, Kernagi, TEN nėra blogiau.

668. K

Mano tetis uzaugo grodamas Kernagio dainas. As taip pat uzaugau su Vytauto Kernagio dainomis. Grojau ir dainavau jas budamas paauglys ir studentas. Dabar jas groju budamas tetis savo vaikui. Manau, kad jo dainas klausysis ir dainuos dar ne viena karta. Jis - Lietuvos dainuojamosios poezijos klasikas. Klasika nemirsta. Ji persiduoda is kartos i karta. Aciu tau Vytautai uz tai, kad buvai nuostabus zmogus, dainininkas, poetas, aktorius, laidu vedejas. Meldziuosi uz tave.

667. ???????????????

eeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmm???????....... o kodel jis vadinamas maestro? jis juk nemaestravo orkestrui. ar maestravo? o siaip tai labai gaila. labai labai gaila. Lietuva neteko didzio zmogaus. tik kiek pamenu tai lygtais jo liga jau buvo isgydyta... bent jau taip medikai sake. o ir jis pats jau buvo kiek atsigaves, judresnis, linksmesnis... ir se tau kad nori. zmogus gyveni gyveni, kuri kuri... po to gydaisi gydaisi... ir kai atrodo jau pasveikai - numirsti... o gal tai ir yra gyvenimo laime - numirti sveikam? ech, labai gaila Kernagio. prisiminsime tave, didysis zmogau, amzinai. tegu tau zemele buna lengva.

666. Bet

Amžiną Atilsį! Nuoširdi užuojauta artimiesiems!

665. ata

koks zmogus buvo,su niekuo nesulyginsi,su jo dainom uzaugo trys kartos,uzuojauta artimiesems ir visai Lietuvai

664. Jonas

Amžiną Atilsį Jam...Būtinai reikės nunešti jam gėlių...būtinai

663. ligone

kaip baisu..yra zmogus-nera zmogaus..neduok dieve nei vienam susidurti su sia baisia liga...uzuojauta artimiesiems.

662. vilmaka

Nuoširdi užauja artimiesiems bei visiems liūdintiems šio puikaus ir stipraus žmogaus. Stiprybės bei ramybės visiems...

661. tikras lietuvis

Užgeso Lietuvos estrados DIEVAS.

660. J

Ilsekites ramybeje.

659. Jurgita

Be galo gaila, Amžiną Atilsį...Toks Didis zmogus...

658. London'o lietuvis

Uzuojauta seimai.....amzinaji atilsy jam ir amzinoji sviesa jam te sviecia....

657. Egle

Amzina atilsi, maestro Vytaurai. Ramybes Tavo sielai. Uzuojauta seimai ir draugams bei visiems Tave mylejusiems

656. neringa

uzuojauta artimiesiems.Ir be vezio yra daug sunkiu ligu,mano vyras mire pries 8 men.nuo diabeto-jam tebuvo 48m.

655. CT

Laimingo tau antrojo gyvenimo, nepamirsk musu, nes mes nepamirsime taves!

654. Ange

it's too late say "you were the best", but i'm say that.

653. Ieva

amžiną atilsį Jam, stiprybės šeimai.

652. inesa

Labai mylejau Maestro, jo dainos ir dvasia padejo isgyventi, kai buvo sunkiausia taip toli nuo Lietuvos. ACIU. Uzuojauta seimai, artimiesiems, draugams ir visai lietuviu tautai. MAESTRO, JUS BUVOTE, ESATE IR VISUOMET BUSITE LEGENDA.

651. Mama

Pati nuoširdžiasia užupojauta Gerbiamo Moestro artimiesiemies. Liūdna tai, lyg pačios tėtis būtų išėjęs. Gražaus ir ramaus Jums Rojaus, Vytautai.

650. tomcrwn

respect uzgeso tikra zvaigzde

649. Edwinas

labai gaila sio zmogaus...artimiems linkiu dauk stiprybes ATA.

648. VM

JŪsų Ten nebloga kompanija susidarė. Saugokit ir globokit Lietuvą. Nuoširdi užuojauta mums visiems ir artimiesiems.

647. bus liudna be jo :(

labai ,labai ji gerbiu!!!!!!!kad jo selai budu laime

646. aš la

labai gaila ir užuojauta šeimai, jam amžino poilsio ramaus

645. Uzjauciu jus visus, kuriems

Jis buvo svarbus. Ir - save:(

644. gita

netenkame labai sviesiu zmoniu.... uzuojauta artimiesiems..

643. Brenda

Tikejau ir as kad jis pasveiks, ir atrodo keitesi po biski i geraja puse, gaila kad taip nesekmingai atsitiko..Toki zmogu prarasti.. Uzuojauta artimiesiems.

642. karolina

Visada visada...

641. Net verkiau

....jauni verzemes i Kernagio koncertus, atsimenu - dabartiniu Prezidento rumu kiieme minioje kartu su juo dainavom: "Santechnikais mes dirbam Ukmergej"... Ir jau ne visi draugai isliko gyvi, ir artimu zmoniu ratas siaureja, ir stai ir dar vieno musu jaunystes simbolio neliko... Gaila, sakau!

640. Julija

Mane ši žinia labai šokiravo - tikėjau, kad jam pavyks ... Užuojauta artimiesiems

639. MM

Tavo siesos asmenybes taip truks.

638. martyna

uziuojauta visai seimai...ir lietuvai...netekom visi nuostabaus zmogaus

637. Z.K.

Reiškiu labai gylia užuojauta artimiesiems netekus tokio tauraus lietuvio.

636. jurga

Vytautas Kernagis - Nenusigąsk, tai aš Kai ryto paukščiai dangų palies, Palies medžius, rasotą žolę Ir jų giesmė tave apglėbs, Nenusigąsk - tai aš. Kai iš dangaus staiga nelauktas, Nors visą dieną saulė švietė, Pradės lietus tau veidą glostyt, Nenusigąsk - tai aš. Kai vakare už ievų girios Išgirsi vaikštant paukštį mažą Ir jo akis tu pamatysi, Nenusigąsk - tai aš.

635. Giedre

Mum labai pasiseke, Liutuveles kulturos istorija praturtinta dar viena nuostabia, reiksminga ir ryskia asmenybe. Kiek zmoniu jis palytejo tiesiogiai, kiek per savo kuryba, veikla - lenkiuosi. Be galo gaila, jog gerb. Vytautas 'isejo' per kancias ir per jaunas... Amzino atilsio. Stiprybes artimiesiem...

634. DAL

BUVO BEPROTIŠKAI FANTASTIŠKAS ŽMOGUS.....

633. K

kai saulę atima - toks tuščias dangus, mano sieloj taip nyku...

632. vanilla

R.I.P brangus Kernagi.

631. Inga

Nesitiki!!!Taip gaila, Lietuva prarado nuostabu zmogu!!!!Kernagis buvo tarsi religija, po krikscionybes ir krepsinio! Amzina Tau atilsi.

630. ...

Amžiną Atilsį Jam...

629. ...

Jis buvo ypatingas.

628. Vaida

Nuostabi,sviesi,ryski asmenybe...Liudi visa Lietuva,verkia ir mano sirdis...Uzaugau niuniuodama Kernagio daineles.Gili uzuojauta jo artimiesiems.

627. Beata

Uzuojauta..Seimai ir visai Lietuvai...Labai didelis praradimas..

626. Melskimės

Kiekvienas žmogus koks doras ar talentingas būtų nėra tobulas. Melskimės už ATA Kernagį , kad šventas ir gailestingas Dievas priimtų Jo sielą į savo amžinybės buveinę.

625. A

bet kas tik ne Kernagis.. nieko nebijojau taip labai, kaip netekt jo. negaliu sulaikyt ašarų.

624. cleo

Su V.K. ishejimu tarse baigesi epocha.... Amzinaji atilsy jam ir uzuojauta seimai...ir visai Lietuvai netekus Vytauto Kernagio...

623. Ema

Negaliu patikėti. Išsižiojau sužinojus. Visada Tave atsiminsime, kaip nuostabų žmogų.

622. Gyncia

Uzuojauta artimiesiems... Gaila tokio didzio zmogaus, kaip maestro.. Bet per savo gyvenima jis pasieke tiek, kad jis dar ilgai ilgai bus musu sirdyse...

621. mhm

Kernagiui reikia pastatyti paminkla!

620. Mantas

Uzgeso kaip uzgesta kiekviena ugnis...

619. LINA

MUSU DIENOS KAIP SVENTES,KAIP ZYDEJIMAS VYSNIOS TAD SKUBEKIM GYVENTI NES PRABEGS NEBEGRYS JOS...

618. Jonas

Bent jau tikrais vardais pasivadinkime tą tragišką minutę. kam slėptis . Nuoširdi užuojauta šeimai ir artimiesiems

617. bobulyte

TEGU BUS LENDVA ANTAKALNIO ZEME. ILSEKIS RAMYBEJE UZBAIGES SAVO KANCIA. GAILA ,LIUDNA ,GRAUDU

616. Ieva

Negaliu patiket! Asaros bega upeliais...Koks Jus buvot Didis zmogus. Man atrode, kad tokie zmones gyvena amzinai. Bet Jus tikrai gyvensit, visu musu sirdyje. Tik jau mus stebesite is aukstai, ir tik Jus galesite matyti. Ilsekites ramybeje. Jus visada liksit mano sirdyje.

615. michailas

Prinoshu svoi soboleznovanija.

614. NerijusMA

Skaudu ir labai gaila kad mus paliko Zmogus kuris visad sukeldavo sypsena, vos tik ji isvydus.... Svarbu kad mums liko jo legendines dainos....Aciu Jums gerbiamas maestro kad buvot.....

613. indre

dar neina patiketi.... Uzaujauta artimiesiems ir seimai. Amzina atilsi MAESTRO...

612. rasa

be galo gaila, buvo vienas puikiausiu zmoniu... uzuojauta seimai ir gerbejams... :(

611. Julia

Baisi liga... Labai gaila... Uzuojauta artimiesiems ir visiems Lietuvos zmonems. Manau, kad sis ivykis paliete kiekviena normalu zmogu. Ir mums visiems tai dar viena baisi proga susimastyti ir pradeti rupintis savimi jau dabar...

610. AS

Dabar taip sunku klausausi "Mūsų dienos kaip šventė" : "Čia aš gimiau ir jaučiau metų prasmingą likimą, Čia su visais dainavau,koks aš gražus ir laimingas. Skamba oi skamba šilai,nuo mūsų meilės ir juoko, Jei kam liūdna labai, būtinai atvažiuokite čia..." Vytautas buvo visada pozitivus teigiamas dėja...

609. A G S

Didis zmogus.Lenkiu galva.Amzina atilsi.

608. R3D

Amzina Atilsi...

607. Rasa

amžina ramybė Vytautui ir gili užuojauta artimiesiems. Vėžys pati klastingiausia šių dienų liga, ji smogia netikėtai ir dažniausiai pasiima pačius geriausius ir darbščiausius žmones. Prieš tris mėnesius pati palaidojau tokio pat likimo savo tėvelį, beprotiškai skaudžios netektys...

606. Ko jauni kūrėjai miršta?..

Paslaptį pro rūką tirštą įžvelgia tik Viešpats Dievas, mūs Teisėjas, mūsų Tėvas...

605. ana

Uzuojauta artimiesiems.Nuostabus buvo zmogus,gaila,labai gaila.

604. to 592. gerbėja

Iš principo jums pritariu ir palaikau. Juk jau nebe pirmą kartą LR, rašydami apie žmogaus mirtį,sugeba parinkti pačias baisiausias foto. Bet šiuo atveju yra kiek kitaip: juk ne grožyje esmė. Tegul būna ta foto tokia, kaip yra. Kad matytųsi viskas kaip buvo. Juk iš gyvenimo neištrinsi tų metų kančios, nuovargio ir nevilties.... nereikia nieko keisti nei dailinti. Maestro nugyveno garbingą gyvenimą, jo palikimas mums visiems neįkainojamas. O liga, skausmas, visi išgyventi dalykai negali neatsispindėti veide... Pagaliau juk tai nenusikaltimas, tiesa?

603. terry

Nesuprantu kodėl visad gerus, nuostabius žmonės kurie dar atneša mums i namus šiluma visad ištinka taip? kodėl? kodėl liga pasiglemžia visada ne tuos? KODEL? ;(

602. Egle

As uzaugau su Jusu dainomis, Maestro.. ir jos lydes mane visa gyvenima.. tikiuosi, ten kur esat yra gera.. jus man priminet mano teti..apkabinkit ji nuo manes..

601. //

Uzuojauta artimiesiems.Labai gaila...

600. Marija

...žodžiai stringa gerklėj..nesurandujų jų, kad galėčiau išreikšti, pagarbą MAESTRO MYLIMAS VYTAUTAI...Tu gyvas mūsų širdyse, tavo dainas dainuos visa Lietuva -ir vaikai ir anūkai...bet šiandien mums labai skauda... Užuojauta šeimai....Dekoju Dievui kad Jis mums Tave davė-BEPROTIŠKAI MYLIMĄ IR BRANGŲ...kad girdėjom , džiaugėmės, ir dainavom kartu...Kiek gėrio palikai mūsų MYLIMOJ GIMTINEJ... ilsėkis ramybėj Lietuvos sūnau..

599. Nera

Uzuojauta artimiesiems,uzuojauta visiems kurie mylejo maestro VYTAUTA KERNAGI,jo kuryba.Kazkodel skamba galvoje viena vienintele daina ir akyse video klipas,"'tik man nereikia aiskint kaip ka turiu daryti,kancaras viska zino,kancaras cia karalius''kai isgirdau sia daina buvau visai dar vaikas,gal ji todel pirma ir isdygo mintyse...visada prisiminsiu maestro toki smaikstaujanti.... p.s.o nuotrauka visiskai netinkanti!!cia priekaistas lryto redaktoriui!!!

598. geriausieji

Išeina mūsų geriausieji, kūrybingiausieji. Ačiū už paliekamą neįkainojamą lobį - mintis, kūrybą. Nuoširdi užuojauta artimiesiems, visiems, kas gerbia, myli Maestro.

597. uzjaucianti ir liudinti

Skaudi netektis..Taip skaudu, kad truksta zodziu. Gili uzuojauta artimiems ir visai Lietuvai.

596. Gedulas

Dvejopas jausmas: norisi vyriškai trumpai nuverkti ir lygiai taip pat vyriškai riebiai ir šlykščiai nusikeikti... O gal čia tas pats jausmas... Gal daugiau nieko ir nebepridėsiu - visiems viskas ir taip aišku. Liko tik sužinoti, kada laidotuvės, ir nueiti atiduoti pagarbą. O namie - Vytauto kompaktai...

595. Polis

Uzuojauta jo artimiesiems.Ir amzina jam atilsi.

594. L

Gaila. Ilsėkitės ramybėje, Maestro.

593. Linas

Kodel vezys pasiema geriausius?... Didziausia uzuojauta artimiesiems, lenkiu galva pries maestro. Liudna.

592. gerbėja

Reikės įdėti Valatkos nuotrauką į pirmą puslapį, kai neduok dieve ir jis susirgs tokia liga, kuri iškankina iki beprotybės.

591. grif

.....uzuojauta........tustuma........

590. JUSTINAS-Fanas

Tai buvo didis ir be galo nuoširdžios širdies žmonėms ir koncertiniams turams bei dainoms atsidaves zmogus jio mirtis beprasmiška ilgai dar minėsim jį širdyje jis niekad neužges mumyse užjiaučiu jio dukrą artimuosius draugus kolegas visi su giliu liūdesiu liūdim su visa lietuva tai visai Lietuvai skausmo ir netekties valanda Vytautai ilsėkis ramybėje.

589. Personalistui

Teisybe, slapimu vezi issigyde mano kaimyne... Jai daktarai ''zadejo'' tik maziau nei metus gyvenimo, o ji dar iki siol gyva, ir savo dukra pergyveno jau... Mociute jokiu chemiju nepripazino, juda kiek imanoma daugiau ir pagrindinis jos vaistas- bado dieta ir slapimo gerimas

588. Danute

Amzina Jums atilsi...

587. Sandra-Robertas

Maestro buvo ir liks vienas is nedaugelio sviesuliu musu Lietuvoje, kuriam visada jausime neapsakoma pagarba. Vytautas neisejo, jis liko mumyse......Ilsekis ramybeje.....

586. lyly

NUOSIRDZIAI UZJAUCIU VISUS KAS PAZINOJO MAESTRO VYTAUTA KERNAGI. ZEMAI LENKIUOSI PRIES DIDZIAUSIA LETUVOS SVIESUOLI. IR PATI NUOSIRDZIAUSIA UZUOJAUTA JO SEIMAI IR ARTIMIESIEMS!

585. Daiva

Ilsekis ramybeje... Nuosirdi uzuojauta artimiesiems... Buvo nuostabus zmogus, kuris visada isliks ji zinojusiu zmoniu sirdyse...

584. P.K

Zemai lenkiu galva sitam zmogui. Uzuojauta giminems... Tikra neteisybe, kad mirtis atima tokius brangius zmones visai Lietuvai. Amzina Atilsi.

583. Julija

Labai gaila sio zmogaus... atsimenu dar vis jo dainas.. Uzuojauta jo artimiesiams..

582. Personalistas

Manau, kad per daug žmonių miršta nuo vėžio. Noriu pasidalyti kai kuriomis žiniomis. Mano motina sirgo krūties vėžiu daug metų. Ji buvo keliskart operuota. Po paskutinės operacijos aš pats kalbėjau su chirurgu. Jis sakė, kad ji gyvens apie pusę metų. Tačiau ji dar gyveno apie dešimt metų ir mirė nuo širdies ir kraujagyslių ligos, o ne nuo vėžio. Žinau, kad ji gėrė šlapimą. Nežinau, kas jai patarė taip gydytis, bet neseniai suradau internete ištisą nemokamą knygą rusų kalba (“Urinoterapija: včera, segodnia i zavtra“) apie gydymąsi šlapimu nuo įvairių ligų. Aš pats sėkmingai pabandžiau vartoti šį vaistą nuo trijų ligų. Bijau, kad oficiali medicina niekuomet nepripažins šio vaisto, kadangi jai nebus iš to jokio pelno. Štai yra vienas iš tinklalapių adresų, kur galima atsisiųsti knygos failą: http://lib.prometey.org/?id=1541

581. aiste

dizdiausia uzuojauta... vis dar tikejomes kad pasveiksi...

580. Arnas

As vis dar negaliu tuo patiketi... Namuose siuo metu skamba iki kaulu smegenu pazistamas Akustinis, su kuriuo prabego visa vaikyste, o Maestro balsas rodosi toks tikras, toks gyvas lyg jis dainuotu dabar ir cia pat. Be jokios abejones, Kernagis visuomet isliks gyvas savo legendinese dainose, zmoniu atmintyse, sirdyse ir ju lupose. O jo ypatinga energija ir entuziazmas, uzkretes daugybe zmoniu tokia fantastika ir nepakartojama nuotaika, isliks ispudinga jega ir pamoka mums visiems, kaip reikia moketi dziaugtis gyvenimu ir tausoti kiekviena jo dovanota akimirka!..

579. vidas

R.Valatka,pakeiskit nuotrauka,nejau toks zmogus tik to nusipelne?uzuojauta artimiesiems.

578. jurgita

Uzuojauta artimiesiams.Maestro Vytautai Jus visada liksit musu sirdyse, o Jusu dainas dainuosime ne tik mes , bet ir musu vaikai ir anukai.ILSEKIS RAMYBEJE

577. :(

žiauru :(

576. Kristina

Uzuojauta maestro artimiesiems ir visiems Lietuvos zmonems - sianakt mes visi praradome isskirtini zmogu...

575. biau

kaip atverciau lryta ir pamaciau tokio zinia iskart skamba galvoje " o disko vien tik disko" pamenu,kaip budama dar visai mazyte mergaite isgirdau pas kaimynu vyresne mergaite grojancia plokstele.. ir daznai budami vaikais leisdavome sia plokstele apsirengdavome mamu drabuziais, uzsidedavome perukus, apimaudavome aukstakulnius ir siausdavome... vos sulaikau asaras. uzuojauta visos lietuvos zmonems !

574. aaaaaa

mire tik kunas --tavo siela tavo dainos liks amzinai

573. ATA

VYTAUTAI ,ATA TAVO SIELAI.LIETUVA=VYTAUTAS! VYTAUTAS=LIETUVA! Uzuojauta seimai ir visiems ZMONEMS.//Patys tauriasieji iseina taip anksti...gal Jiems ir TENAI skirta daug DIDELIU DARBU atlikti? Pabukime tyliai maldoje...ATA...

572. Linas

Uzuojauta artimiesiems. Ilsekis ramybeje, brangus Vytautai. Tavo zvilgsnis ir beprotiskai fantastiskas noras iziebti mumyse jaunatviska ugni niekada neisbles...

571. Maja

amžiną atilsį....

570. Ieva

Vezys pradejo grobti tokius puikius zmones. Uzuojauta.

569. SAULĖ

Skaitau,o ašaros teka upeliais....Ilsėkis ramybėje,VYTAUTAI.Tegul bus šviesus Tau dangus.Beprotiškai liūdna....

568. as

netektis Lietuvai...

567. danutė

Tava diena jau baigėsi. Širdis pavargo. liko viltis, kad su mirtim pasaulis nesibaigia. Tu liksi su mumis savo dainose,filmo personažuose, vaizdo įrašuose. Ilsėkis ramybėje

566. gaila

Amzina atilsi.užuojauta šeimai

565. Evaldas

Užuojauta artimiesiems ir ačiu Maestro už dainas.

564. SIMAS RIMAS

lLENKIU GALVĄ-UŽUOJAUTA ARTIMIESIEMS,LABAI LIŪDNA.....

563. Janina

Ilsėkis ramybėja Vytautai,užuojauta artimiesiems

562. Rimas

Aciu,Didziam zmogui uz jo aura!!!uzuojauta artimiesiems.

561. L.

Dabar Jis Ten, Kur Visiems gera. Užuojauta.

560. Giedre

Gaila pono Kernagio! Tokie izymus zmones mirsta, uzuojauta seimai.

559. teta

ziauriai gaila... ir vis tiek jo daina man skamba ..musu dienos kaip svente kaip zydejimas vysniu...uzuojauta visiems

558. Emiras

manau reiketu surengti koki koncerta, kurio metu skambetu Kernagio dainos, kurias atliktu siu dienu talentai.....

557. uzsienio lietuve

Labai labai liudna naujiena.. Puikus zmogus. Charizmatiskas atlikejas.

556. St.Devil

Tur būt Maestro mirtis - didžiausi ir skaudžiausia Lietuvos netektis per paskutinius kelis dešimtmečius. Su jo dainomis augo mano karta, jo dainų klausė mūsų vaikai... Išėjus Vytautui, tuštuma liks ne tik Lietuvos scenose, bet ir mūsų širdyse. Ilsėkis ramybėje.

555. T

Seniai taip buvo, kad pamates straipsni pajusciau gilu gailesti, uzuojauta.

554. Lietuvos rytui

Kam įdėjote sergančio Vytauto nuotrauką, elgiatės neetiškai.

553. Goda

Išėjęs iš gyvenimo ilgam pasiliksite mūsų širdyse... Ilsekites ramybėje...

552. Roma

Nuoširdžiausia užuojauta artimiesiems ir visiems kas gerbė bei vertino Maestro darbus. Stiprybės visiems.

551. Jonas

Po Černobilio sprogimo vienas pažįstamas gydytojas pasakė, mes visa tai pajusime po 10- 25 metų. Taip ir yra.

550. giedre

gaila man sito didaus zmogaus kad dabar uzgeso kodel jis. taip liudna ziauru (giminem didele uzuojauta);[

549. Emiras

man taip pat tuo labai sunku patiketi.... maniau kad vezys jau beveik iveiktas... kodel vezys pasiglemzia pacius geriausius, Lietuvai daug davusius zmones.... uzuojauta seimai....

548. ernestas

Amzinaji atilsi Vytatui!!! pastaba lrytui: ar nebutu buve etiskiau ideti sveiko zmogaus nuotrauka...o ne ligos sukaustyto....???? Ar jusu atmintyje Kernagis isliks butent toks,kaip pavaizduotas sioje foto...?????? bent jau man tai tikrai ne toks....

547. Mantas

...ir daryk, kad iseitu kaip nors kitoniskai..tik pirsta nuversi, ikises duryse.. matyt, cia liga pristojo chroniska ir nieko cia jau nebe padarysi...".. Simtas pavasariu. Gaila.

546. Vitis

Užuojauta šeimai.

545. STIFF

Kernagis.... Negaliu patiket...... Vėžys vėl padarė savo...... Širdį suspaudė....

544. ...

Amzina atilsi Vytai, ilsekis ramybej *

543. AŠ

liūdna, užuojauta..

542. Mind

Uzuojauta

541. aš

Nuoširdi užuojauta artimiesiems. Jūs padarėte viską, kad jam padėtumetė. Sunku susitaikyti su šia netektimi. Onkologiniai susirgimai plinta kaip epidemija...Norėčiau, kad žmonės ne tik užjaustų netekusius artimųjų, bet ir patys neatidėliodami rūpintųsi savo sveikata. Vėžys - paties organizmo liga, dėl ilgalaikių veiksnių poveikio ima neteisingai dalintis ląstalės. Todėl rūpinkimės savimi ir aplinka kurioje gyvename - nebūkime pakantūs šiukšlintojams, neterškime gamtos, nemeskime pavojingų atliekų bet kur, rinkimės ekologiškai sveiką maistą, vandenį ir pan. Juk kiek visur chemijos: kosmetikoje, namų apdailoje, apdorotame maiste, visokie dažikliai, tirštikliai, konservantai ir pan.

540. Kristina

Labai labai liudna, beprotiskai gaila, net nera zodziu... Ilsekis ramybeje, Vytautai...

539. Londonas

Mirtis – tai slenkstis, bet ne pabaiga, Brangiausi žmonės eina ir palieka... Tačiau nuo jų nusidriekia šviesa, Ir atminty gyvi išlieka. Išėjo Amžinybėn dar vienas Lietuvos perlas... Ilsėkis ramybėje! Pagarba, nuosirdžiausia užuojauta Vytauto artimiesiems.

538. Aldona

Labai labai liudna... Uzuojauta seimai. Ilsekites ramybeje. (LR darbuotojai, pakeiskite nuotrauka, nes seimai ir taip sunku...)

537. Jurga

Tiesiog liko tuštuma... niekas nebegales jos užpildyti. Pernai A.A. Jurga ... Šviesulių reikia ir Lietuvai, netik danguj.... Liūdna!

536. Bronius

Noriu perfrazuoti tarybini posaki; Ateina meno zmones ir iseina,atejo Kernagis,visiems laikams ! Uzuojauta artimiesiems !

535. SNAIGE

DANGUS ŠIAM DIDŽIAM ŽMOGUI

534. erazmas

Mintyse iskart atgijo melodija, kuri daug man reiske, reikia ir reiks " miskais lyg ruta laukai zaliuoja...." (mazdaug). Man jis buvo visada patriotu patriotas, butent jis prisidejo prie tikruju vertybiu formavimo jaunimo kartose. Man kaip 25-ciui jis visada isliks vaikystes-jaunystes lietuvio- sveisuolio idealas.

533. Temide

Uzuojauta, Puikus zmogus buvo, lietuvos sviesuolus

532. d.z.o

Ačiū Vytautui Kernagiui, už tai, ką davė mums... užuojauta visiems.. labiausiai užjaučiame šeima. Jis buvo tikrai didis žmogus

531. KOLCHIDA

Turbūt dar šiandien nusipirksiu tą plokštelių rinkinį...

530. Irmantas

Uzjauciu..

529. ilsekis ramybeje Maestro

Tikrai skaudus smugis visai Lietuvai kuri augo su jo dainomis,as ne is tos kartos bet jo dainos tikrai fantastiskos,STIPRYBES ARTIMIESIEMS!;)

528. o

ŽMOGAU, ramybės Tavo sielai

527. elnias

Uzuojauta artimiesiems.

526. audra

labai gaila kai tokie zmones kai vytautas palieka mus juk dar buvo nelaikas. uzuojauta artimiems.

525. marius

Begaline uzuojauta seimai...

524. Bora

Dievas tik gerus zmones pas save ima... Uzuojauta artimiesiems, Amzina atilsi Maestro...

523. Žaibas

Liūdna žinia. Nuoširdi užuojauta artimiesiems, stiprybes netekus dainuojančios revoliucijos šauklio. Jo dainos pripildydavo mūsų širdys šilumos ir džiaugsmo. Lenkiu galvą...

522. Daiva

Nuoširdžiai užjaučiu Kernagio artimuosius. Stiprybės jums visiems.

521. fisco

ir kodel JIS pasiima geriausius taip anksti :( Beprotiskai fantastiskas zmogus...

520. gyntars

stebuklinga, kad suvokti būt prosto žmogum ir juo tiesiog likt užtenka ir pusės amžiaus. Čia jau tikrai turi būt Maestro. Blin, blin, kadu ištisos nacijos taps tokiomis, kuriose veiks Aukso amžiaus laikų principai. Blin blin, mums, matyt, jau nebesulaukt.

519. Mergaite

Truksta zodziu, tik asaros akyse...

518. inga

siaubas kazkoks. dar negaliu patiketi, kad mire toks didingas zmogus.liudi isa lietuva....

517. Rasa

Dar viena didžiulė netektis Lietuvos kultūros padangėje.Užuojauta žmonai,vaikams,artimiesiems ir visiems JĮ mylėjusiems.

516. Karolis

Uzuojauta. Man tu geriausias

515. Dalia

ačiū, Maestro, kad tiek daug mums davei, telydi tave amžinoji šviesa

514. :(

Uzuojauta. Te ilsisi ramybeje...

513. tautietė

VISO , VYTAUTAI .AČIŪ ,KAD BUVAI>

512. tj

labai liudna

511. cia as

Suzinojau,ir lik nezinodama kad jis sirgo sunkia liga,gavau soka,o dabar tik asaros akyse,ir mintyse kad juk taip negali buti.

510. MK

ACIU Maestro

509. mola

Sunku isivaizduoti Lietuva be KERNAGIO. Siaubingai gaila...

508. swajuke

Uzuojauta artimiesiems...Labai gaila, nerealus zmogus, VIENINTELIS IR NEPAKARTOJAMAS. Tegul ilsisi ramybeje.

507. Mindaugas

uzuojauta visiems

506. Edgaras

Labai gaila Maestro, buvo didis zmogus, uzuojauta Artimiesiems, laikykites!

505. ssaa

gaila

504. Tomas

Labai liudna. Uzaujauta seimai

503. ttt

Užuojauta artimiesiems.Tai '' beprotiškai fantastiškas'', didis Žmogus... Aš labai tikėjau,kad Maestro nugalės tą piktybę,deja...labai gaila ir skaudu....

502. Gintas

Po sitiek kanciu dievas jy priims y dangaus skliauta... didele uzuojauta Vytautui ir jo artimiesiems

501. Justis

Sis zmogus buvo pats iskiliausias lietuvis. su jo kuryba uzaugo istisos zmoniu kartos! jo asmenybe visada liks musu sirdyse! gili uzuojauta artimiesiems...

500. di

labai liūdna. Užjaučiu šeimą.

499. Gerbeja

Kaip skaudu, kai mirsta zmogus... Neisivaizduoju Lietuvos be Kernagio. Amzina atilsi. Isliks jo nuostabios dainos. Liudna....

498. gaila

uzuojauta visiems artimiesiams pagerbkim maestro lietuvos 1 minute tylos !!!!!!!!!! kernagis buvo didus labai zinomas ne tik lietuvoi bet ir pasaulije !!gaila!

497. Vytas

Uzuojauta Maestro artimiesiems ir visai Lietuvai, netekus tokio DIDZIO ZMOGAUS...... Labai gaila.....

496. mantas

GAILA O BUVO TOKS STIPRUS

495. Ausra

Po nakties diena, Po lietaus miškai dega, Po mirties šviesa amžina... Tarp Lietuvos ir tarp dangaus aukšto Gieda paukštis virš mūsų ir giedos............Matyt danguj tikrai truksta angelu, kad mirė toks ŽMOGUS...Ramybes Tau, Vytautai, niekada Tavęs nepamirsim!!!!

494. Liudna

LIETUVA NETEKO DIDAUS ZMOGAUS....UZUOJAUTA ARTIMIESIEMS...

493. iš uk

lenkiu galva.... nuoširdi užuojauta artimiesiems ir Lietuvai. Apmaudui nera ribų...

492. ziauriai nusiminus

Gedulas visasi Lietuvai

491. aš

UŽUOJAUTA ŠEIMAI

490. liūdime

Širdele mano,o kodėl tu?..

489. Danute

Tegul būna TAU lengva Lietuvos žemelė, ilsėkis ramybėje iškentęs tokias kančias. Artimiesiems nuoširdi užuojauta.

488. Kazimieras

girdžiu žodžius iš dainos:...išeinu, palieku tave, neverk...

487. Storijadj

Labai liūdna... AtA Maestro. Ir kaip tik, atsitik tu man taip, kad man, tuomet dar tik tris klases baigusiam (1977m.) pasisekė išgirsti tą vienintelį jo koncertą iš Palangos Vasaros estrados. Dar pamenu, kaip jam "bevarant" trūko gitaros stygos. Pradžioj viena, paskui ir dar dvi... Tai gal kas iš viduriniosios grandies kiek įpjovęs buvo?

486. luka

uzuojauta ir liudim visi......

485. Dz

....jau ir taip mazai geru ir neeiliniu zmoniu...baisu... uzuojauta artimiesiems ir ilsekis ramybeje, DIDIS ZMOGAU...

484. marija

as taip tikejau...as taip tikejau,kad tikrai busi tas,kuris pasveiks.kaip man sunku.lkaip mum visiem sunku suprasti,kad taves nebera.myliu tave.ilsekis ramybeje.

483. vv

uzuojauta

482. jurate

kaip gaila, net asaros kaupiasi akyse....kodel tas vezys toks negailestingas, pasiima tuos kurie verti buvo dar ilgai gyventi... :(

481. tmz

Ramybes velionio sielai ir stiprybes artimiesiems!

480. tukas

ILSĖKIS RAMYBĖJE MŪSŲ DIENŲ ŽVAIGŽDE.AČIŪ TAU UŽ PUIKIAS DAINAS.

479. Sabina

Jausmas toks, lyg artimas tavo zmogus isejo- ir tu nieko nebegali pakeisti- tik dziaugtis jog galejai buti salia ir girdeti dainas, tapusias musu gyvenimo dalimi...

478. rita

kodėl tokie žmonės??? ir kodėl būtent dabar ir tiek daug jų? ir dar tokie..... PAGARBA VISADA JUMS,AMŽINĄ ATILSĮ, NUOSTABUS MENININKE! ;(

477. jukna

Didele netektis Lietuvai, supranti, kad gesta tikros zvaigzdes... Lietuva dabarty jau tokiu zvaigzdziu neaugina....skurstam, skurstam. Uzuojauta artimiems, stiprybes Jums! Kernagis liks musu sirdyse!!!

476. Tarantulo

Netikėta ir labai liūdna Didžiūlė netektis Lietuvai. Pagarba Maestro V. Kernagiui

475. tRueSilveR

Nuosirdziai gaila maestro, tokiu nedaug lietuvoje zmoniu liko ...

474. O Dieve, atsiverciu ir iskart

- tai. Kaip smugis. Sitaip tikejau, kad gyvens. Ir jis sitaip tikejo

473. Vaiduoklis

Dangun telydi...Didis Zmogus.Maestro atliekamu dainu neimanoma pamirst...Mielai dainavau ir dainuosiu pritardamas gitara ''Purpurini vakara'',''Iseinu'' ir daugybe kitu.......Uzuojauta artimiesiems.Stiprybes...

472. Evaldas

O, Dieve... Aš šokiruotas, sužinojęs šią baisią žinią net nusčiuvau... Tragedija, labai gaila Maestro, jis buvo vienintelis ir nepakartojams, "beprotiškai fantastiškas". Lietuva liūdi, užuojauta artimiesiems ir visiems žmonėms. Ilsėkis ramybėje, DIDIS ŽMOGAU.

471. danguole

pritariu 467. Dėja, idealai nebe tie.Gaila.. Užuojauta

470. as

Uzuojauta artimiesiems.Musu dienos kaip svente kaip zydejimas vysnios tad dziaukimes sia diena lyg ji butu paskutine ir branginkime vieni kitus

469. santechnykas iš Ukmergės

kviečiu mokslininkus agresyviau traiškyti vėžius kaip kolorado vabalus.

468. Irena

Nuoširdi užuojauta artimiesiems, Lietuvai. MŪSŲ DIENOS KAIP ŠVENTĖ KAIP ŽYDĖJIMAS VYŠNIOS TAD SKUBĖKIM GYVENTI NES PRABĖGS, NEBEGRYŠ JOS.....

467. LABAI SKAUDU

ISEINA DIDIEJI... KO GERO UZTEKTU VIENOS RANKOS PIRSTU SUSKAICIUOTI, KIEK JU DAR LIKO... IR GAILA LIETUVOS, NES HORIZONTE VISAI NESIMATO TOKIU, KAS JUOS PAKEISTU. KADANGI IDEALAI IR DIEVAI NEBE TIE.

466. mikalda

Atsimenate: Benai, plaukiame į Nidą? Vytautas amžinai liks tos kartos širdyse.

465. danguole

Labai skauda. Užuojauta visiems

464. Jonas

Didele netektis tiek artimiesiems, tiek Lietuvai, uzuojauta...

463. as

o kodel nera ir Onos Knapkytes taip pat puiki aktore .Nesvarbu gal kad ir metu daugiau jei buvo

462. Gabx

Uzdekm zvakute savo sirdyse maestro

461. Henrika

MAESTRO lenkiame pries Jus galvas,Jus buvote ir isliksite DIDZIAI NEPAKARTOJAMAS...Dieve,kaip viskas sioje zemeje laikina...Stiprybes artimiesiems.

460. Gražina

Labai liūdna...užuojauta šeimai ir artimiesiems

459. svecias

o kodel "L.R." neraso, kad uzgeso ir puiki muzike, vienintele Lietuvos dirigente moteris - Margarita Dvarionaite???

458. gediminas

Jis buvo pavyzdinis zmogus .....

457. Laima

Beprotiškas tas žmogaus gyvenimas...Nebepamatys Vytautas, kaip jo anūkai nuo kalnelio rogutėmis važinėja...Taip tikėjau, kad pasveiks. Laimė tik tame, kad paliko didžiulį pėdsaką žemėj...JIS tikrai liks žmonių atmintyje. Užuojauta šeimai.

456. janina

Nuoširdi užuojauta artimiesiems.Vargu ar kada bebus Lietuvoje toks ŽMOGUS ir ARTISTAS.Be galo liūdna ir gaila...

455. Jura

Negaliu patiket,kad Jis isejo..negaliu..be proto skauda sirdi..

454. Ramygalos muzikantai

Slove amzina TAU MAESTRO!Ilsekis ramybeje,Tavo dainas mes padainuosim!Uzuojauta......

453. uteniskis

netekom dar vieno lietuvos patrioto. velniskai apmaudu...........sudie Vytautai

452. lolo

man sokas.labai liudna.ilsekis ramybeja VYTAUTAI KERNAGI. TU BUVAI BEPROTISKAI FANTASTISKAS.UZUOJAUTA ARTIMIESIEMS.

451. Uzuojauta

Kernagis visada Lietuvai isliks BEPROTISKAI FANTASTISKU MAESTRO. Bet siandien liudna diena :(

450. Simonas

Galima tik išreikšti padėką, pagarbą ir užuojauta. Vytautai, Ačiū tau!!!

449. stase

Lietuva verkia, užuojauta artimiesiems

448. ji

Kaip negeda redakcijai det sitokia nuotrauka,nes Jo semai ir artimiesiems ir taip be galo skaudu,o jus dar primenat.

447. gaila

Užuojauta šeimai ir artimiesiems,labiau branginkime vieni kitus....

446. ...

Lietuva vis netenka DIDZIU ZMONIU... Diziausia uzuojauta artimiesiams.... Vytautas visada liks musu sirdyse.....

445. INGA

Liudna ,musu maestro visada isliks sirdyje

444. ji

Tesiilsi ramybeje Didis Lietuvos zmogus!!! Mumyse jis isliks toks koks ir buvo BEPROTISKAI FANTASTISKAS!!! Uzuojauta Jo seimai ir artimiesiems!!!

443. ....

Gyvenimas toks trumpas,kaip akimirka.......Uzuojauta maestro artimiesiems....

442. irena

Tiek optimizmo, ryžto, vilties. Net nesitiki, kad jo nebėra. Labai gaila.

441. Zydrunas

Nuostabus zmogus buvo..Nuosirdziai uzjauciu artimuosius..

440. krona

zinot,kai ziurejau dokumentini filma apie J.Lenona,maciau tas verkiancias gerbeju minias-galvojau,kad ne viskas ju galvelese gerai.o dabar pati verkiu,nes is tikro skauda.skauda taip lyg butu artimas zmogus isejes.bet jis toks ir buvo.paliete sirdi dar vaikui-kai per nakti kukucio ausi uzaugo grazi kumelaite,paauglei,kai sirpo vysnios suvalkijoj,netekus artimo zmogaus-balta paukscio beklausant...jis net spejo paliesti mano dukreles sirdi-geroj girioj...taip mes jo nematysim,jis isejo,bet kazkur cia ne toli,kazkur visai cia pat,net galbut kitam kambary...nes girdesim jo dainas ir kiekvienas kartos-siandien mano nuotaika bebrotiskai fantastiska...Su didziule pagarba-JUMS MAESTRO!!!

439. Ruta

Užuojauta artimiesiems...

438. gabi

jis nebuvo, o YRA puikus zmogus. didis. visada buvo ir bus.

437. angeliuke

maestro gyvas liks musu sirdyse,jo dainos isliks per amzius...tokiu zmoniu kaip JIS neimanoma pamirsti...:(uzuojauta seimai ir artimiesiems...:'(ilsekis ramybeje...

436. Adomas Liuiza

o Dieve..

435. as

Si baisi ir klastinga liga nesirenka ar tu zymus ar ne. pakerta nepaklausdama nieko. Uzuojauta artimiesiems

434. Aistė

Beprotiškai fantastiškas žmogus buvo... Gedulas visai Lietuvai... Užuojauta šeimai..

433. Verkia Suvalkijos vyšnios...

Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj, Raudonos, kad pravirkt gali, - Rasa ten laša nuo lelijų - Lyg dalgio ašmenys - gaili. Ir pjauna širdį tarsi dobilą Lig gyvuonies, lig pašaknų, O vakarais kažko taip tolima, Kažko nėra, kažko nėra - lyg artimų. Tokia tyla gyvybėn smelkias Kasdienio židinio ugnim! Tokia daina, kad užsimerkia Dainuodami - lyg mirdami!

432. vika

janavicius kkernagis-skrandzio veziai,ivanasukaite..kas toliau ismirs musu estrados zvaigzdes.uzuojauta

431. mar

uzuojauta ne tik seimai, bet ir lietuvai.. kai sirpsta vysnios..

430. Irma

Netekom labai garbaus ir didžio žmogaus :(( negaliu patikėti, kaip greitai gęsta gyvybės tų žmonių, kurie dar taip reikalingi savo šeimai ir kitiems žmonėms...Labai gili užuojauta artimiesiems.Stiprybės Jums.

429. Asta

Užuojauta

428. Diana

Liudna...Ilsekis ramybeje.

427. sokiruotas

tikejau kad dar issikapstys...o gaila nebeskambes jo dainos daugiau taip linksmai per sventes...uzuojauta seimai

426. Mmmm

Labai liūdna... Kokie beviltiškai bejėgiai žmonės prieš ligas, mirtį... O karui/žudymui skiriama dažnai net daug daugiau nei mokslo tyrimams... Niekas nesupranta situacijos rimtumo, kol tai nepaliečia kiekvieno asmeniškai...

425. Aušrine

užuojauta artimiesiems.

424. aldona n

viespatie,gelbek zmonija nuo tokios baisios ligos uzuojauta Vytauto Kernegio artimiesiems.Maestro balsas amziams liks sirdy......

423. *

Jis buvo savo kartos simbolis. Užuojauta šeimai ir Vytauto bendraamžiams.

422. maze2

Istiesu tai yra didelis smugis ne tik seimai,artimiesiems,bet ir visai Lietuvai...Nuostabus ZMOGUS bet jis visada isliks musu atminti.uzuojauta seimai ir artimiesiems,stiprybes jums.

421. d.

labai liūdna. užuojauta šeimai.

420. jonche

uzuojauta visai LIETUVAI...Puikus ZMOGUS buvo...gaila...

419. nikne

Skaitai apie maestro mirti ir negali patiketi tuo, ka skaitai.antraste skaitau kelis kartus ir nesitiki, jog tai tiesa.Uzuojauta.

418. vidas

nuoširdi uzjuojauta Vytauto Kernagio artimiesiems ir draugams ir visiem kas ji pazinojo. Labai gaila, kad toks didis Žmogus paliko musu pasauli. Didelis praradimas musu muzikinio ir viesojo guvenimo. Jau nebebus ištarta garsioji fraze is jo lupų "BENAI PLAUKAIM I NIDA" juk tai buvo jo šukis tapes. Kiek dainu jo garsiu. "Pantenikas is ukmerges" "Naktele" ir kitu. O jo zodžiai BERPOTISKAI FANTASTIŠKAS. Šie zodžiai ir dainos liks tik musu ausise ir šidije. dat dar karteli nuoširdi uzjuojauta Vytauto Kernagio artimiesiems ir draugams ir visiem kas ji pazinojo.

417. BBlue

Neklausk, kas atsitiko...

416. Donatas

Užuojauta artimiesiems.. Netekom didžio žmogaus..

415. arTuras

nuosirdi uzuojauta artimiesiems. Paliko mus Didis Zmogus. (L.ryto redakcijai:ar negeda tokia nuotrauka rodyti? Mumyse Vytautas isliko lyg zydejima vysniu apdainuodamas)

414. .

gaila zmogaus

413. liudziu

Liūdna, kad išeina tokie žmonės. Užuojauta

412. jurate

jis liko gyvas mūsų širdyse ir bus tol kol mes gyvensime

411. to to jurga

bet data sios dienos laikrastyje:(

410. ss

Gaila zmogaus... bet pries vezi niekada neimanoma laimet, nes tai kova pries save, tokia jau liga.

409. Ana

Mums jo truks.............

408. LR skaitytoja

Pritariu MARGO komentarui. Nuoširdžiausiai užjaučiu artimuosius. linkiu ir visiems kitiems būti dėmesingiems be pykčio, be pavydo, be užgauliojimų. Mes nei vienas nežinom kiek mums skirta...girdėjau V.Kernagio žodžius prezidentūroje (tik gal ne tiksliai pasakysiu):"Dievo turi būti nors truputį"...

407. virgis

liudna :(

406. Saule

kaip gaila... siunciu labai didele uzuojauta V. Kernagio artimiesiems. Laikykites

405. liudna

Ilsekites ramybej,Gerb.,Vytautai! Uzuojauta Artimiesiems:''(

404. liudna

Nuostabiausias ekscentriskiausias ir mylimiausias atlikejas, vedejas... LAbai labai liudna, Lietuva neteko savo vieno didziausiu dainiu...

403. Audra

Pakeiskit nuotrauką...kaip jums negėda

402. kabas

tokie zmones nemirsta jie amzinai liks musu sirdyse ir prisiminimuose!..uzuojauta artimiesiems ir bendrazygiams..

401. to Jurga

ten senas, 2007 m. rugsejo men. straipsnis

400. krista

vajetus tu mano! katik suzinojau..dieve dieve.......ir kernagis.....kosmaras! tas vezys-kaip dziova kazkokia...:(

399. LINA

uzuojauta artimiesiems,bukite stiprus,salia jusu buvo geras,fantastiskai beprotiskai linksmas jusu vyras ir tevelis.skaudu.stiprybes jums!

398. abc

Uzaugau su Kernagio dainomis. Ir dabar paklausau. Amzinatilsi

397. Mindaugas

Tegul skamba žvaigždžių dainos mylimoj gimtinėj! Ačiū. Ilsėkis ramybėje.

396. Jonas

Neužilgo sužydės vyšnios, o Tavęs jau nebebus. Nuoširdi užuojauta šeimai ir artimiesiems.

395. Austre

Maestro prisimenu kaip beprotiskai gyvenimu trykstanti ir linksma zmogu...Toks jis ir liks musu visu atmintyje...Skaudi netektis Lietuvai, nuosirdus uzuojautos zodziai artimiesiems! Ilsekis Ramybeje...

394. sandraM

Liudna žinia.Užuojauta artimiesiems.

393. Zmogus

Liudna..... Uzuojauta artimiesiems... P.S. Ir pakeiskit ta nuotrauka... zmones tikrai ne toki maestro prisimena...

392. jurga

http://www.lt24.lt/lt/content/viewitem/19066/ paskaitykite ka raso:( nesupratau kas juokauja?

391. ..

Liudna, kad Tokia Asmenybe Paliko Si Pasauli. Uzuojauta Didziule Artimiesiems...

390. laife

Nuosirdziausia uzuojauta artimiesiem

389. vitalija

ilsekis ramybeje,maestro.

388. LIUDI AUKSTELKAI

DIZIULE UZUOJAUTA ARTIMIESIEMS.MYLEJOME IR MYLESIME TAVE DIDIS VYTAUTAI.

387. kaip visada

Lietrytis galėjo ir kitokią nuotraką manau įdėti

386. Robertas

LIETUVA NETEKO DALELES SAVES!

385. paparazic

uzuojauta Vytauto artimiesiems :(

384. Elena

negaliu tuo patikėti. Širdyse liksi amžinai gyvas. Užuojauta artimiesiems

383. Tesiog

Ka cia ir pridursi daugiau,labai gaila,kazkaip net nesitiki,daug izimiu zmoniu pasiglemze vezys,labai gaila,bet toks kartais buna rustus tas musu gyvenimas

382. Margo

Nepaprastai gaila Vytauto, netekome tikrai didžio žmogaus. Tai dar kartą mums parodo, kad mūsų gyvenimas gali būti toks trumpas ir trapus, kada niekas nieko nebegali padaryti. Branginkime vieni kitus ir būkime atlaidesni vieni kitiems. Nuoširdžiausia užuojauta artimiesiems.

381. rebeda

Gili užuojauta artimiesiems, Lietuva neteko tikrai talentingo žmogaus.

380. arvydas

to 342: patylek nors tokią akimirką.

379. gedas

Fuck tas vezys (atsiprasau)

378. Sigitas

gal kas žinot kiek gerbiamas maestro turėjo vaikų norėčiau pareikšt pagarbą jiems.

377. Saulius

Užuojauta šeimai ir artimiesiems.Išėjo Dydis žmogus

376. ausra

negaliu patiketi kad maestro jau nebebus... nors asmeniskai jo nepažinojau, bet si karta jauciuosi taip tarsi butu mirusi dalele manes pacios... uzuojauta artimiesiems ir draugams

375. ina

LIUDNA .... o kuo toliau tuo darosi liudniau :(

374. Rokas

Te šviesa jį lydi

373. sdaf

Pagarba JUMS maestro - Jus buvote ir esate geriausias !

372. ...

kazkaip ziauru toj Lietuvoje :Ivanauskaite,Misciukaite ,Kernagis...

371. atia

AMŽINA ATILSI DUOK MIRUSIAM VIEŠPATIE IR AMŽINOJI ŠVIESA JAM TEŠVIEČIA,TEGUL ILSISI RAMYBEJE.AMEN.

370. jaunuolis

rest in peace

369. Skaitytoja

Uzuojauta artimiesiems ir giminems.Amzina atilsi maestro.

368. petras

ATA Dydis Žmogau.Užuojauta tavo šeimai ir artimiesiems.Tu nemirei.Esi amžiams mūsų šyrdyse.

367. krona

Su Tavo dainom svajojau saulę pasiekti, deja, išėjai be žodžių tyliai... Tyla buvo mirtina ir skaudinanti. Žeidė ir draskė man širdį... Tu tai jautei, bet visvien išėjai. Nuosirdi uzuojauta.klausau maestro dainos BALTAS PAUKSTIS,ten apie ji dainuoja...na kodel jis dar negalejo pabuti????

366. r

uzuojauta seimai.

365. lori

muan taves truks, verkia sirdis, tavo dainos, tavo sypsena ir skardus balsas visa laika gyvens manyje. Tu man buvai daug kas, tu man buvai visa lietuva.

364. Ramybe

Tau, Vytautai...

363. Bernadeta

Užuojauta šeimai ir visai Lietuvai.Jis buvo tikra mūsų žvaiždė.

362. ValdeZ

Didžiausia pagarba Vytautau Kernagiui už jo nuoširdžią kūrybą ir tikėjimą tuo ką daro. Lietuva neteko žvaigždės žmogaus veidu. Užuojauta artimiesiems.

361. Lilė

Skauda širdį, bėga ašaros... Nežmoniškai gaila žmogaus, kuris tryško tikėjimu, optimizmu...Ir aš tikėjau ir , jam viskas bus gerai. Prakeikiu tą baisią ligą... Ramina tai, kad dainos niekada neleis pamiršti maestro... jis visada bus gyvas mūsų širdyse. Tvirtybės artimiesiems, nors kažin ar yra tokių žodžių, kurie padėtų nors truputį numalšinti skausmą... Bet vistiek mes su jumis.

360. Jurgita

liga neklausia nei tavo amziaus,nei socialines padeties...linkiu artimiesiems stiprybes suvokti ir susitaikyti su netektim.

359. basia

uzuojauta seimai jis liks linksmas ir nuostabus zmogus

358. jurijus

LIETUVA VERKIA IR UŽJAUČIA VISIEMS ZMONĖMS! MES PRARADOME SIELĄ IR LEGENDĄ!

357. Gaila

Labai gaila... Uzuojauta.

356. as

o Dieve, negaliu patiket, kad nebebus sio zmogaus... Sunku, labai sunku.... Stiprybes artimiesiems... daug stiprybes.... amzina jam atilsi...

355. Edita

Liudesio vel valanda ateina..laiko sustabdyti nieks negali...Vytautai, Jus visada busite gyvas musu sirdyse..uzuojauta artimiesiems

354. lina

nuoširdžiausia užuojauta...

353. Nika

Pasiseke, kad teko toki didi zmogu pazinti...Aciu uz dainas

352. Eglė

Netekome dar vieno Žmogaus-iš didžiosios raidės,gaila...

351. LOLA

LIETUVOS PADANGEJE UZGESO DAR VIENA ZVAIGZDE...

350. la

tikiusi jis bus pasarvuotas arhikatedroj ir visi mes galesim su juo ateit atsisveikinti

349. irena

Tikriausiai dievo nėra nė trupučio? ,,....Ant akmens šiąnat dėsime galvas...". Jūs buvote ir būsite VISADA...

348. ........

ir kas per metai? tiek daug žinomų žmonių pasiglemžė vėžys..... užuojauta... tai buvo DIDIS ŽMOGUS ir išliks mūsų visų atmintyje

347. V

Pritariu siulymui pakeisti nuotrauka,nes daugelio atmintyje likias ne toks Vytauto atvaizdas.... Uzuojauta artimiesiems ir visiems jo gerbejams....

346. Milda

Liudna :(

345. cha

verkiu...verkia gamta amžina atilsį Vytautui, užuojauta artimiesiems... Bjaurybė vėžys nesirenka kūdikis tu ar kulturistas, žinomas ar menkas artojas....

344. Romualda

Netektis visai Lietuvai.Užuojauta šeimai ir Tėvynei

343. as

Tu liksi visuomet musu sirdyse.....uzuojauta seimai....Vytautai,stiprus ne tas kuris musa,bet tas kuris atlaiko...

342. KOMUNISTU DIENA ISPROTEJO!!!

NIEKO DAUGIAU NESUGEBA PARASYTI: MIRE, NUZUDE, ISPRIEVARTAVO..........KANDONU REDAKCIJA SU RYZU PRIES AKIS...

341. Agnė

Užuojauta artimiesiems... Kiap liūdna, kai netenkama tokio didžio žmogaus...

340. Klasika

Paremkime Maestro šeimą, įsigykime kas dar neįsigijo pernai paties Vytauto išleistą 5 albumų rinkinį "Klasika".

339. l

Garsaus atlikėjo dainos, skambančios jau ketvirtą dešimtmetį, - ištisa epocha, lydėjusios ne vienos kartos brendimą.

338. ddr

Linkejimai pasiputusiems lietuvos gydytojams.....o galejo buti kitaip...

337. VERONIKA

Nuosirdi uzuojauta artimiesiems, stiprybes jums...Tepadeda jums DIEVAS.

336. PAKEISKIT FOTO

Iš tiesų - parodykit, koks jis iš tiesų buvo, o ne jau palaužtą lemtingos ligos.

335. liūdna

užuojauta artimiesiems...

334. Jolanta

užuojauta šeimai, trūksta žodžių...

333. iii

Brangieji, netekome zmogaus, kuri apibudinti labai sunku...jis buvo didi asmenybe.....uzuojauta artimiesiems ir visiems, kuri mylejo Vytauta, gerbe ji......Ilsekis ramybeje...

332. 123

PAKEISKIT NUOTRAUKĄ. Delvyje nuotrauka įkūnija tikrąjį Maestro, o jus cia ka, gailesti norite sukelti. Ar sukrest? Ir taip visa Lietuva verkia del sios netekties.

331. Vidmantas

Tai dar vienas įrodymas, kad dievas pasiima geriausius. Užuojauta artimiesiams.

330. stora

zinau ka reiskia netekti artimo zmogaus...Stiprybes ir nuosirdziausia uzuojauta VYTAUTO seimai,VYATUTAI, musu sirdyje tu gyvas amziams liksi, ilsekis ramybeje...

329. Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj

Užuojauta artimiesimes.

328. Kera

Pagarba ir meilė Jūsų kupinai žavesio, charizmos ir talento asmenybei, Maestro. Nuoširdžiausia užuojauta šeimai.

327. Quatre

Uzuojauta seimai, trysko zmogus optimizmu, deja iskeliavo jis is sio pasaulio...

326. jooooo

Užuojauta šeimai, maestro artimiesiams. Ilsekitės ramybėje, maestro. Mes visada Jus prisiminsime.

325. mr

uzuojauta artimiesiems

324. ADOLFAS

nutruko styga ,bet paleista strėlė pervėrė musu širdis amžiams

323. L

Uzuojauta seimai...Skaudi netektis visai Lietuvai...Dievas pasiima geriausius...

322. Redzina

Stiprybes seimai...beprotiskai liudna.Lenkiu galva pries garbingo zmogaus fantastiska gyvenima!

321. rolandas

Vytautai.Visos Tavo dienos -kaip zydejimas vysnios......Zemai lenkiu galva,tu man amziams gyvas....

320. mekigis

visi čia pasirašę lietuviai vieningi savo giedrais atsiminimais apie Vytautą ir nuoširdžiai liūdi. Štai ką reiškia netiktis TIKRO ŽMOGAUS.

319. StorasDJ

AtA Maestro :(( Ilsėkis Ramybėje... P.S. Žurnaliūgos, įdėkit normalesnę nuotrauką, sukos!!! DELFI`s ir tas tokių nesamonių nedaro, pasižiūrėkir, nukopinkit, jei Jūsų fotografai tik tokias nuotraukas išdresiruoti daryti.

318. Pušis

Amžinąjį atilsį duok mirusiajam, Viešpatie. Labai liūdna ir skurdu - per daug gerųjų išeina, netenkame vienas po kito tikrojo elito asmenų.

317. Vetra

...uzuojauta...nuosirdziai labai gaila...

316. .

a†a (r.i.p.)

315. ...

dar stai neseniai klausemes jo dainu, juokemes is tekstu ir dziaugemes sveikstanciu maestro. gaila... uzuojauta visiems gedintiems ..

314. xx

uzuojauta seimai

313. laura

labai liudna

312. Donatas

Uzuojauta artimiesiems,jauciuosiu taip kaip netekes tevo... didis buvo zmogus

311. inga

Užuojauta... :(

310. Nia

Uzgeso viena is retu Lietuvos zvaigzduciu. Jusu inasas musu kulturai - neikainuojamas. Aciu...

309. la

didelis praradimas Lietuvai!! uzuojauta artimiems!

308. vilija

Užuojauta artimiesiems. Netekome didžio žmogaus.

307. :(

kaip gaila

306. gintas

uzuojauta seimai...

305. Jolanta

...Netekome dar vieno Lietuvos sviesuolio, talento, nuostabaus zmogaus...Nuosirdziausia uzuojauta seimai ir artimiesiems... ACIU JUMS, MAESTRO, KAD BUVOTE SU MUMIS...

304. nea

laabai gaila:((( netekome tokio ZMOGAUS:((( visaga prisiminti toki DIDI kureja, uzuojauta artimiejiems.. visia LIETUVAI JO TRUKS:(

303. Birute

Ka tik baige dainuoti V.Kernagis fantastiska sav o daina.Ji liudna,bet zodziuose tiek tiesos...Tegul sviesus Jusu atminimas niekada neisblesta,o lapu auksas svelniai dengia Jusu galva-tarytum angelo prisilietimas...Uzuojauta seimai!

302. lati

uzuojauta artimiesiems - labai gaila - aciu, kad buvai - ilsekis ramybeje, Vytautai.

301. tiesiog...

amzina atilsi Jums Vytautai... uzuojauta artimiesiems. stiprybes.

300. Raimis

Pastatyti paminkla musu gerbiamam maestro reikia!Uzuojauta...

299. Klepesova

Amžinąjį atilsį...Šitiek darbų nuveikta...O kiek dar galėjo būti... Dažnai liga atima tuos kuriems dar gyventi ir gyventi... Keliais žodžiais neaprašysi nei užuojautos, nei skausmo... Užuojauta artimiesiems...

298. Gitana

Skaudi netektis. Užuojauta artimiesiems. Labai liūdna.

297. Dalia

Aš jaučiuosi taip , tarsi būčiau netekusi labai artimo savo brangaus žmogaus

296. Vytautas

Amzina atilsi Vytautai,ilsekis ramybeja,mums labai truks tavo dainu ir Taves.

295. ALIUO

EXX DAR WAKAR KABARETA TARP GIRNU KLAUSIAUS...muzika beweik nepasenusi...aciu diewui liko yrasai.....

294. laima

be zodziu...........................per asaras negaliu ir rasyti............nera zodziu .................kodel kodel tokie zmones turi iseiti juk tokiu daugiau nebus paziurekime aplinkui.uzuojauta artimiesiems

293. rasa

uzuojauta artimiesiems....nuostabus zmogus buvo ir liks musu sirdyse.

292. Vida

Netekome Laisves Sauklio. TO, kuris nevilties valandomis vel mus suburdavo. Neisivaizduoju, kaip be JO.

291. Lolo

Labai gaila,nuostabus žmogus buvo...

290. xxx

negi mokslas yra bejėgis prieš vėžį...? nesuprantu, nesuprantu ir nenoriu suprasti

289. Tadas

Gerbiau,didžiavausi nuo pat "Mažos išpažinties".Dabar liko tuštuma.Bet jis vistiek dainuos.Jis menininkas. Mirti - labai paprasta, bet mirus likt gyvam-tai didis menas.

288. Daiva

Gaila. Labai labai gaila:(... uzuojauta artimiesiems.

287. Šiap......

Aišku, didelė užuojauta artimiesiems :((( Manau šeima pasielgtų garbingai, jeigu likusius pinigėlius (tuos, kuriuos mes visi pervedėm Vytautui, kad jis galėtų efektyviau gydytis) paaukotų kitiems vėžiu sergantiems Lietuvos žmonėms...

286. ežeras

mors janua vitae.

285. Laima

Didžiulė užuojauta artimiesiems ir visai Lietuvai. Netekome išskirtinio ARTISTO ir Žmogaus. Liūdna, kai taip nelaiku išeina geriausieji.

284. cccp

tokie zmones nemirsta.jo talentas visada bus gyvas,o kol bus jo dainos gyvos,tol bus gyvas ir jis.

283. Jurgis

Eilę pas Dievą nustato tik pats dievas. Didis ir galingas savo vidumi Šis žmogus. Bet visiems tik tas pats kelias: vienam trumpesnis, kitam ilgesnis. Isakau Jums: nusišypsokite ir pasakykite komplimenta pirmiems trims sutiktiems zmonėms. Tuo nutolinsite ju eilę po mėnesį. Uzuojauta šeimai...

282. ATIA

UŽGĘSO KERNAGIS - UŽGESO MUZIKA LIETUVOJE.

281. Aurelija

Smūgis į širdį....toks stiprus ir toks netikėtas.... toks gniuždantis..... Aš tik galiu užjausti artimuosius..... :-( Gyvenimas jau toks nenuspėjamas dalykas, todėl mes visi turime labai branginti kiekvieną akimirką...

280. Vetra

As verkiu.Uzjauciu Maestro gimines ir artimuosius.Jis buvo sviesiausias ir nuostabiausias zmogus,kuris turejo gyventi,kurti,vesti laidas ir dziuginti gerbejus.Deja.......

279. as

Netekom beprotiskai fantastisko ZMOGAUS ...

278. Nerijus

Didziausia uzuojauta giminems. Lietuva vel neteko dar vieno sviesuolio. Neapsakomai gaila ir liudna..

277. v

uzuojauta artimiesiems...gaila zmogaus,su jo dainomis isaugo visa karta....

276. asta

uzuojauta visiems jo artimiesiems, istvermes...

275. Juozas

Amzina atilsi, MAESTRO.

274. :(

aciu uz nuostabias dainas, uz entuziazma, uz istrigusias "topines" frazes. nors ir nera netiketa, bet vistiek begalo liudna......

273. __Mariux__

Gaila,kad užgęso toks grasus Lietuvoje ir netik joje žmogus.Jau atrodė,kad lyg ir viskas bus gerai,kai dalino autografus,bendravo su žmonėmis,tačiau nelemtoji liga - vėžys pasirinką tai,kas jam paitnka.Didžiausia užuojauta Vytauto Kernagio giminėms,artimiesiems...Stiprybės....

272. Dalia

Užuojauta Artimiesiams,Labai liūdna ,žemai lenkiuosi Maestro Vytautui ,te buna lengva tėviškės žemelė .

271. Gyvenimas

yra neteisingas.Iseina tokie zmones...Sirdies gilumoje daugelis is musu tikejo, kad sis iskilus ZMOGUS iveiks nelemta liga...Deja...Uzuojauta artimiesiems...

270. adrijus

didis zmogus buvo. labai gaila

269. elena

Liūdna labai,labai...užuojauta artimiesiems.Vytauto dainos lydėjo ir lydės, o jam AMŽIJOJI ŠVIESA ...

268. ...............

dieve ,duok jam dangų ,labai gaila,užuojauta artimiesiems..................labai labai liūdna...............

267. kestas

gaila toko zmogaus

266. Profcard.lt

Gaila žmogaus. Net Kanadoje jis buvo žymus

265. uzjauciu

..ilsekis ramybeje...

264. amzina atilsi

Amzina atilsi duok mirusiems viespatie,ir amzinoji sviesa juos telydi....Uzoujauta maestro seima...

263. aly. r.

Amžiną atilsį...

262. MARYTĖ

užgeso nes norėjo kiek vienam iš musu padovanoti po maža spindulėli šviesos,kuris apsigyveno musu širdy

261. marcius

didis zmogus...

260. ...

Baisu. Ir vis tas nelemtas vezys.

259. Vaida

Užuojauta artimiesiems Buvo nuostabus žmogus, aktorius.................

258. Daiva

Šitiek tūkstančių žmonių norėjo, kad jis pasveiktų...Bet nepasveiko...Ar gyvenimas yra teisingas?

257. neringa

didžiausia užuojauta artimiesiems ir visiems Lietuvos gyventojams, nes netekome be proto talentingo žmogaus

256. L20

Gaila, tokio žmogaus. Užuojauta artimiesiems.

255. Gif

Uzuojauta amzina atilsi

254. DEx

Gili užuojauta visiems artimiesiems... Buvau sukrėstas.

253. simux

kokia neteisybe...kodel tokius iskilius ZMONES-A.A.jURGA, JANINA, VYTAUTA lemtis is musu pasiima bundanti pavasario ryta.....uzuojauta seimai.....

252. Nika

skaudi netektis,didziausia uzuojauta seimai ir artimiesiems.

251. Bac

Be galo gaila šio nuostabaus žmogaus, aš išaugau su jo dainomis. Ačiū Tau, kad tu buvai. Užuojauta artimiesiems

250. AG

Uzuojauta artimiesiems... :( Liudim kartu su jumis...

249. elena

visi iseisim,gaila,kad DIdysis Lietuvos dainius tiek kentejo pries isejima.Per apdovanojima pas prezidenta istrigo Jo zodziai,,tegul nors trupyti Dievas buna mumyse,,.Uzuojauta artimiesiems,pasimelsiu uz jo siela.

248. uz Kernagi

sutraiskysim tuos kolorado vabalus!

247. Jūratė

Užuojauta artimiesiems...Beprotiškai fantastiškas žmogus palieka mus :(,bet jis visad bus gyvas musu širdyse..

246. li

mirtys negailestinga ,atima ,kas brangu ,iki skausmo artima ,zmogus bejegis pries mirty,nebuti ,toks trapus tas gyvenimas ,branginkim vieni kitus kol gyvi,negailekit geru zodziu ,ir demesio vieni kitems ,gyvenimas trapus ,kaip gaila tai pripazinti

245. ¼

visada gyvas musu sirdyse...

244. Uzuojauta

Visu pirma seimai. Taip pat visoms kartoms, praradusioms dainuojanti dvasios broli. Amzina atilsi sio didzio zmogaus sielai.

243. mmm

Labai liudna...liga i nieka neziuri...griebia ir issiveda...toks likimas ir tokia neilga gyvenimo zvake...uzuojauta seimai...

242. Tomas

Be zodziu...

241. Noth 9"

Uzuojauta artimiesiems ir tiems kurie buvo Vytauto bendraminčiai. Amžiną atilsį garbingam žmogui.

240. aciu

Aciu uz viska, Vytautai... Skaudu... Uzuojauta visiems Lietuvos zmonems ir ypac maestro seimai, artimiesiems...

239. nvbo

geda LR.. net normalios nuotraukos idet negalejo.. kam isikast ta zmogaus liga ir be perstojo deliot tokia nuotrauka? gal ir i vadovelius ateities kartom des sita?

238. Marius

Uzuojauta seimai ir artimiesiems, liudi visa Lietuva

237. Sibis

Užuojauta artimiesiems. Ilsėkis ramybėje.

236. Birute

Amzina atilsi, brangus VYTAUTAI... O as visa laika iki paskutinio dar vis TIKEJAU! Juk, maniau, negali taip buti, kad reiks gyventi be tokiu zoniu, kaip A.A. JANINA, VYTAUTAS. Uzuojauta artimiesiems ir tiems, kam MAESTRO buvo sielos dziaugsmas...

235. ji

Nuoširdi užuojauta artimiesiems,gaila, kad tokie žmonės išeina peranksti. Lietuvos rytui likėčiau paieškoti tinkamesnę nuotrauką maestro prisiminimui.

234. filosofe

As labai gerbiu si zmogu ir si zinia manau sukrete ne vieno musu samone. Gaila, kad toks istabus zmogus, taip pasitrauke. ebuna jam lengva zemele...

233. apuokas

geras zmogus buvo...

232. ;-(

Labai gaila, netekti tokio fantastiskai beprotiskai saunaus atlikejo ;( Uzjuojauta artimiesiems, draugams......

231. brigita

amzinai mano ir mano vaiku sirdyje busi gyvas, kartu dainavom ir dainuosim tau tavo dainas taip garsiai,kad debesyse girdetum

230. daiva

Uzuojauta artimiesiems, mano seima liudi su jumis...

229. senute

dabar per "Lietaus" radija Vytautas kaip tik dainuoja. Tu dainuosi musi sirdyse, Vytuk

228. :(

Be galo liudna. Vienas is nedaugelio Lietuvos muzikos atstovu, kuri gerbiau. Dar tikejausi isgristi ji dainuojant, deja :((

227. Irena

Galvojau kad Dievas pagailes sito DIZIO ZMOGAUS,kai JIs dainuodavo is visos sirdies mesirgi dainavom ir lingavom...tada atrode viskas taip grazu,viskas nugalima...O dabar ...kazkokia tustuma lyg netekus pacio artimiausio Uzuojauta srimai ir artimiesiems O JUSU dainos ir Jus visuomet liksite musu sirdyse it atmintyje........

226. Vilma

UŽUOJAUTA ARTIMIESIEMS

225. zettas

liudna

224. Kristina

Koks zmogus bebutu, bomzas ar izimybe, vistiek sakudu, kai iseina Ten. tai tik privercia susimastyti, kad gyvenimas toks trumpas ir trapus.

223. es

Nuosirdziausia uzuojauta.. :(

222. j.l.

labai labai labai gaila...net zodziu nera...

221. eugenijus

mes Tave mylime Tu esi tarp mūsų

220. dzo

uzgeso ne zmogus-uzgeso epocha..... uzuojauta artimiesiems

219. teta

Nenoriu rašyti nieko...... Labai LIŪDNA>>>>

218. mildute

begalo skaudu, kad mus paliko toks didis zmogus, savo darbais pasiekes is ties labai daug... nuosirdziai uzjauciu artimuosius del Vytauto mirties... Ilsekis ramybeje....

217. Renata

:( :( :( :( :( :(

216. Sarune

Beprotiskai liudna kad Lietuva neteko tokio nuostabaus, talentingo ir inteligentisko zmogaus. Manau jis bus gyvas savo dainose, kurias kiekviena karta dainuodami jausime pagarba ir meile siai asmenybei kuria ivardinant man mintyse skamba tik vienas zodis - MAESTRO

215. arunas

Zemai lenkiu galva.Aciu Vytautai.

214. nekalbus

Užuojauta artimiesiems, netekties dieną. Vytautas Kernagis Buvo Didis žmogus, vertas Pagarbos!

213. Balys

Labai liudna :((( Uzuojauta artimiesiems...

212. as

uzuojauta artimiesiems :( :( :( Kaip gaila kai is gyvenimo pasitraukia tokie zmones...

211. Ema

Verkiu,nes skauda.Užuojauta artimiesiems.

210. Zivileeeee

Liūdna, ašarų pilnos mano akys.... ypatinga asmenybė buvo.... užuojauta jo artimiesiems ir visiems, kas jį mylėjo :'(

209. liudesys

labai liudna...

208. D.D.

Didžiulė netektis visos Lietuvos žmonėms.Užuojauta artimiesiems.

207. Justina

uzuojauta... Gaila, kad toks beprotiskai fantastiskas zmogus turi palikti si pasauli tikrai per anksti...

206. DG

Nerandu žodžių.Skauda širdį. Viltis miršta paskutinė. Dar tikėjausi, kad pasveiks. Visada liks atminty jo "Mažoji išpažintis"ir jo dainos . Tokių dainų neturi niekas.

205. as

labai gaila... didele uzuojauta seimai, liudi visa lietuva...

204. MamaDona

Verkiu.....Amžiną atilsį duok Vytautui, Viešpatie...Užuojauta artimiesiems.

203. coco

pagarba tokiam didziam zmogui....uzuojauta artimiesiems

202. o

amzina atilsi,liudziu su visa lietuva......

201. roba

liudna :(

200. Deja, deja!

Amzina atilsi, Zmogui!

199. arvydas

"lydėdami gęstančią žarą vėlai..."

198. Raseiniu magde

labai liudna zinia-uzuojauta

197. :(

uzuojauta... :(

196. Algis

Noretusi kad butu netiesa. Bulvarine spauda dažnai meluoja...

195. jurik

Užuojauta artimiesiems, daugiau nėra žodžiu

194. sunku...

Nesulaikau asaru... Liudesys Lietuvoje. Kokia neteisybe, bomzai gyvi vaiksto, o ...... Nera zodziu!!!

193. Bata

be galo liudna, TOKS Zmogus isejo... :(

192. Gerbeja

Uzuojauta artimiesiems.

191. egibag

:(

190. uzojauta

Uzuojauta....nesumeluota ...nes ne is moteru, kurios meluoja geriau bet tas jo posakis "Tegul skamba musu dainos moteru , kurios meluoj ageriau tevyneje" man liga irgi varo..

189. x

pritariu idekit kita nuotrauka.

188. :I

... tave as kas diena kabinoj matau, laukus sau linksmai kultyvuojanti, ir tau, tiktai tau, tiktai tau, tiktai tau, shirdies mano vieta vakuojanti...

187. RIP

Uzuojauta.... Didele Asmenybe buvo, gaila kad anksti isejo...

186. Algis

Be galo liūdna, užjaučiu, ir dar liūdniau, kad stebūklų būna labai mažai, labai tikėjau.......

185. maze jota

Pagarba. Ramybė. Žinia. Jis Lieka su Mumis.

184. as

Dieve,o juk visa jaunyste lydejo jo dainos,kurios buvo kitokios, negu visa, tada mus supusi aplinka,juk dainuodavom,sokdavom-budavom kitokie su Jo dainom-lyg is sirdies kazka istrauke-lenkiu galva...

183. jurgita

Mums asaros akyse, sirdis lyg negyva, Taves jau nematysim, bet prisiminsim visada....

182. Migle

Gaila man jo ;(

181. Kodėl

Kodėl jis būtent , na kodėl????????????????????????? Amžinajį atilsį...

180. cimbou

uzuojauta artimiesiems... gaila kai si pasauli palieka tokie DIDELI zmones..

179. agis

Užuojauta artimiesiems

178. pamaiva

uzuojauta artimiesiems , uzuojauta jo gerbejams , o lr kaip jus jaucetes begedziai , ana kart jam nekraloga parase ................... ,

177. Inga

be galo graudu... uzuojauta artimiesiems...

176. kathyte

Kokia baisi ir klastinga ta liga ... vezys ... tiesiog "sueda" zmogu ... tiesogine ta zodziu prasme ... suteikdama daug realaus skausmo ir kanciu ... Ir nesvarbu ar tu paprastas mazas zmogelis, ar didelis ir zinomas ir visu gerbiamas zmogus ... Amzinos ramybes jo sielai ... siela kencia irgi kartu su kunu ...

175. patriotas

gaila...liudna...

174. Rasa

Esu soke.. nera zodziu.. uzuojauta artimiesiems ir stiprybes.

173. x

LIUDNA begalo liudna...tegu jam buna lengva zemele.Mes gerbejai Taves Vytautai tikrai nepamirsim!Mums TU visada liksi gyvas....

172. Barbora

Suglauskim gretas.

171. tomas

uzuojauta maestro artimiesiems ir visiems ji mylejusiems bei gerbusiems. (p.s. - idekite grazia nuotrauka)

170. Alius

Liūdna ir graudu..

169. :(

labai liūdna, ašaros kaupiasi.. užuojauta artimiesiems.

168. aciu,

Seni,uz subrandinta paauglyste.

167. Giedrius

Žiaurus likimas... Užuojauta šeimai... Pagerbkim maestro tylos minute... Ilsekis...

166. Gaila

Amzina tau atilsi, butinai uz tave pasimelsiu.

165. Milda

Truksta zodziu... pilasi asaros... Amzina jam atilsi. Uzuojauta atrimiesiems ir visiems kitiems ji mylejusiems.

164. magas

pritariu 154. Tikrai ne tokia foto reikejo ideti.

163. PM

uozuojauta artimiesiems

162. lietuvis

gaila. Gabus zmogus buvo.

161. liepsnė

UŽUOJAUTA ARTIMIESIEMS IR VISIEMS KAS MYLĖJO MAESTRO...

160. Rita

Liudna, uzuojauta artimiesiems ir visiems, kas ji mylejo - jo klausytojams, jo gerbejams. Tik nenoriu sutikti su 'kaip', nes tokios zvaigzdes kaip Kernagis ar Misciukaite negesta niekad, jos liks zmoniu sirdyse, ju dainos skambes visada ir primins mums tuos grazius laikus. Uzgesta tik laikinai mums duotas kunas. Ilsekis ramybeje, mielas Vytautai.

159. as

Nuosirdziausia uzuojauta seimai ir visiems jo gerbejams.

158. Giedra

uzuojauta... Vytautai, mes taves labai ilgesimes...

157. Pritariu

Pritariu 152: Idekit grazia Maestro nuotrauka!

156. prasom kita FOTO idet.

.

155. liūdna

užuojauta artimiesiems. Išėjo... žmogus, talentas...ačiū, kad buvai, MAESTRO

154. r

Korespondentai idejo ne ta nuotrauka. Kernagis bus prisimenamas kitoks...

153. Donata

Mire tikras Zmogus ir tikras Lietuvis. Ilsekis ramybeje Vytautai. Uzuojauta seimai.

152. Makulaturščikai

pakeiskit Maestro nuotrauką! Įdėkit tokią, kokį žmonės jį nori prisiminti.

151. Zydrius

Mes labai daug praradom... Ilsekis ramybeje, Vytautai...

150. Alisa

Beprotiškai liūdna... Užuojauta artimiesiems...

149. be zodziu

http://www.youtube.com/watch?v=ULvrXOSaFNk

148. Lina

Didelė užuojauta artimiesiems. Be galo gaila, kad mirtis šįkart pasirodė stipresnė. Liūdime kartu :'(

147. užuojauta

Išėjo į AMŽINYBĘ ŽMOGUS,kuris be galo mylėjo tėviškę,mus visus,palikęs ryškų taką šioje žemėje savo nepamirštamomis dainomis.Užuojauta artimiesiems.Amžiną atilsį TAU,...VYTAUTAI...

146. Dievas yra

tik jis gal nori mus sukresti, kad negalvotume vien tik apie pinigus, apie pramogas ir apie seksa, yra ir kita anapusine Realybe, yra ir gilesnis gyvenimas, nei tas pavirsius, kuriame mastome, jauciame, buname DABAR. Mielieji, dziaukimes gyvenimu ir vienas kitu DABAR. Mylekime vieni kitus. Rupinkimes savimi ir kitais. Palikime vietos ir dvasiniam gyvenimui, dievoieskai ir ruoskimes mirciai ne kaip siaubui, o kaip naturaliam isejimui i kita Buvima, i kita busena...

145. Vladas

Nėra žodžių išsakyti skausmo dėl didžiojo mūsų Dainiaus netekties. Jis amžiams liks visų mūsų širdyse. Nuoširdžiausia užuojauta maestro artimiesiems

144. Lietuvė

Ko tai ašaros kaupiasi...

143. Lina

labai liudna,o as galvojau ir tikejau kad sitam DIZIAM ZMOGUI ,dievulis dovanos dar ne viena pavasary.Uzuojauta seimai ,artimiesiem,visiem ji mylejusiem.Lengvos sventos zemeles jums Maestro VYTAUTAI.Mes jus mylejome,o dabar liko myleti jusu dainas.....

142. dėkingas

Ačiū Maestro, kad tiek daug mums davei, tikėjau, kad greitai pasveiksi ir duosi dar daugiau........ Deja, mirtis pasiima pačius geriausius...... AtA Užuojauta šeimai, Lietuva neteko DIDŽIO žmogaus.

141. Tadas

Uzuojauta

140. zita

užuojauta šeimai...sunku.liūdna. Atsimenu vieną iš pirmųjų jo dainuojamos poezijos koncertų Universiteto salėje Čiurlionio g-vėj. Tai buvo pradžia. Jis- su savo Kukučio baladėm ir kiti. Ilsėkis ramybėje.

139. Asunta

Nuosirdziausia uzuojauta artimiesiems... Mes liudim kartu su Jumis... stiprybes

138. lenkė

Labai gaila, visą rytą verkiu.Maestro liks atmintyje kaip aukščiausios kultūros ir tolerancijos pavyzdys, apie tai byloja ir jo puikus pasisakymas premijos įteikimo metu. Visi galime Juo didžiuotis.Užuojauta šeimai.

137. Kernagis geras buvo zmogus

toki zmogu reikia gerbti ir myleti ir vertas gerbeju asaru:(

136. uzuojauta seimai

NEGALIU PATIKETI.... ATRODE- ATLAIKYS.... KAZKOKIA NETEISYBE.....................................foto tikrai galetumete ir kita ideti- kur a.a.Kernagis gyvybingas, su barzdele, ant scenos, su gitara ar su mikrofonu, nes toki ji ir norisi prisiminti..... kaip gaila, negaliu, smugis visai Lietuvai....

135. Laima

Nuoširdžiausia užuojauta šeimai. Stiprybės...

134. kaip

neteisinga! uzuojauta artimiesiems. Gesta zvaigzdes viena paskui kita- Misciukaite, Kernagis....

133. ruta

tiesiog siaubingai gaila ,kaip seimos nario netekau. Aciu uz visas dainas ,su kuriomis uzaugau ir kurios visada isliks musu atminty.Ilsekis ramybeje.

132. Jonas

kokie negailestingi metai -uzuojauta artimiesiems

131. Marius

Uzuojauta, tegu ilsisi ramybeje.

130. jovita

uzuojauta net siurpas nukrete per visa kuna

129. Laima

Tiek daug norisi pasakyti, o zodziai tiesiog uzstrige gerkleje, uzuojauta artimiesiems, striprybes begalines.

128. Jonas

Užuojauta. Ką padarysi, kad jau taip atsitiko. :(

127. ??????????????????????????????

GAL TIKRAI DIEVO NĖRA, ARBA JIS NESUPRANTA LIETUVIŠKŲ MALDŲ ???

126. kleop

Labai gaila... Užuojauta artimiesiems...

125. labai liudna

Labai liudna. Buvo viltis... Uzuojauta seimai...

124. as

dar dabar skamba vaikysteje girdeti zodziai: sirdele mano, o kodel tu liudna, sirdele mano... Dievuli, saugok si zmogu...

123. Jis

Amziams isliko musu atmintyje ir sirdyje. Amzino Jam atilsio.

122. TD

Bliamba, visi fainiausi žmonės miršta iš eilės: nespėjam atsigauti nuo vienos, iš karto kita netektis. Rodos visa šviesuomenė tuoj išmirs, kiti emigruoja, tai kas Lietuvoj liks?

121. ramute

nuoširdžiausia užuojauta šeimai ir artimiesiems

120. Kernagis yra pasakes..

kad ir po truputi Dievo turi buti....

119. Asta

Labai liūdna, kad .... Ilsėkitės ramybėje maestro

118. DDD

Su šio nepakartojamo žmogaus išėjimo Lietuva neteko dalies savo širdies. Jis buvo kitoks...Kitokios dainos, neužgaulus jumoras,linksmi pastebėjimai.Buvo be kaukės, nesistengė patikti, gal dėl to taip ir patiko.Man liūdna, aš jo pasiilgsiu.

117. sunku patiketi

kaip gaila kai netenkame tokiu didziu zmoniu:(

116. milimili

Nuotrauka normalia idekite. Tikrai kad ne toks vaizdas atspindi tikraji KERNAGI. Uzuojauta seimai.

115. Agne

Didziausia uzuojauta artimiesiems.. Labai gaila.. Beprotiskai didelis talentas buvo.. bet jo kuryba lieka gyva.. Aciu jam uz tai..

114. I.

Vytautai,,,visada busi "beprotiskai - fantastiskas" zmogus musu atmintyje,,,Uzuojauta artimiesiems. Pasaulio galingieji, ar nematote kad vezys plinta kaip epidemija,,,gal susimastykim ir investuokim i tyrimus i vaistus....Juk si liga nesirenka.

113. ningit

Užuojauta artimiesiems. Beprotiškai fantastiškas žmogus buvo... bet lieka visų mūsų mintyse.

112. :(

jetau kaip gaila...užuojauta artimiesiems.

111. TAIP

NETEISINAGA, TAIP NETURI BŪTI, BET LIKIMAS NESIRENKA, BET KODĖL PAČIUS ŠVIESIAUSIUS... GEDIME KARTU SU ARTIMAISIAIS, GEDI LIETUVA SAVO DAINIAUS

110. Qwerty

Ilsekis ramybeje. Aciu jog buvai aciu uz dainas, aciu uz vaidmenis aciu.

109. Eimantas

Mes uzaugom su jo dainom labai gaila kad jis mus paliko :( uzuojauta jo seimai ir visai Lietuvai :(

108. Scorpio

Ilsėkis ramybėje, didysis Lietuvos talente. Tavo dainų klausysim dar ilgai.

107. skirmantas

Nuoširdžiausia užuojauta didžiojo MAESTRO artimiesiems. Jis bus gyvas savo dainose.jis bus gyvas mūsų širdyse

106. mes

Uzuojauta

105. Inesa

Baisu... netiketa...

104. Andrius

RIP

103. :(

Gail... Krūvos radžių, rimškių ir kitokių minedų jo neatstos...

102. Dima

Uzuojauta, maladec buvo, jo dainas dainavau ir dainuosiu

101. Auris

UZUOJAUTA

100. Lina

Uzuojauta Artimiesiems, netekus tokio gero, nuosirdaus, entuzijastingo zmogaus. linkime stiprybes, neina patiketi, kad si toki stipru zmogu iveike si negailestinga liga...

99. jolanta

beprotiskai liudna, kai uzgesta zmones, ar tai artimas, ar tai svetimas...o as dar tikejau jo pasveikimu, juk tiek palaikymo sulauke.

98. Rasa

Nuoširdi užuojauta artimirsiems. Labai liūdna, kad toks puikus ir talentingas žmogus išėjo taip anksti...

97. Erika

Užuoja artimiesiems..... Galai, bet liga nesirenka....... Liūdžiu kartu su visais.......

96. taip jau būna

Vėžys yra nepagydomas. Jei pasveiksta, vadinasi nebuvo tiksli diagnozė. Užuojauta artimiesiems.

95. mmm

uzuojauta artimiesiems

94. anonimas

Užuojauta artimiesiems. Gaila, kad mus paliko Didis Žmogus.

93. Gita

Gal kada nors suprasi tu, ką norėjau tau pasakyt tada, Gal kada nors suprasi tu, kad be pievų nebus medaus. Ir gal tada Vėl sugrįšiu aš, Už lango vėl lis lietus, Ir gal tada vėl bitės neš Auksinį medų mums.

92. jis

ATA duok jam Viespatie!

91. Rytis

Su jo dainomis uzaugau.... :(((

90. LINAS

Uzuojauta didziam zmogui. Lenkiu galva...

89. MARIUS

Uzuojauta artimiesiems. Nuostabus ZMOGUS buvo.

88. Kaimynas

Amžiną atilsį nuostabusis Žmogau.

87. gerbeja

kaip gaila beprotiskai fantastisko zmogaus

86. dd

Gaila, mums liko dainos... Užuojauta.

85. walerka

ziauriai nuliudino, galvojau dar pratemps zmogus ilgai nors ir silpnai atrode, uzuojauta :(

84. aššš

Didžiulė užuojauta artimiesiems...Jis visada išliks mūsų atmintyje...

83. aa

Labai labai liūdna.... Užuojauta artimiesiems ir visiems jo gerbėjams :((((

82. liudna

Amzinaji atilsi,sviesusis Maestro Vytautai,tebus lengva Jums zemele.Uzuojauta visiems.

81. Ingrida

Amžiną atilsį jam. Užupjauta šeimai...

80. as

Nuostabiai nuostabus zmogus! Uzuojauta artimiesiems... Jis visada liks musu sirdyse!

79. AGA

Eik tu sau!!! Kaip gaila gero zmogaus. Kodel tokia neteisybe? Geri zmones mirsta, o visokie galvazudziai gauna tik 10 metu nelaisves ir toliau gyvena. Ech, kokia neteisybe... Nuosirdi uzuojauta artimiesiems....

78. Gerbeja

Gaila kad toks sviesus zmogus mus paliko:( ilsekis ramybeja VYTAUTAI tu visada busi musu sirdyse

77. Regina

Labai gaila užuojauta giminėms

76. Lina

Uzuojata :( labai gaila :(

75. 25

eik tu sikt...... geras zmogus buvo ,gaila

74. Julija

Sunku išgirsti tokią žinią, kad JO JAU NEBĖRA. Mano atmintyje JIS VISADA LIKS ŽMOGUMI .Lengvos amžino poilsio žemelės. Užuojauta artimiesiems.

73. Mokytojas

Lenkiuosi. Užuojauta artimiesiems, Lietuvai....

72. vidis

uzuojauta artimiesiems

71. aras

Kokia baisi zinia.

70. JAKA

gaila kaip gaila....

69. vamzdis

Vytautas sujungė trys mūsų kartas į vieną, nebeliko jokiu skaitmeninių technologijų, tik jo talentas, kuris bus gyvas amžinai. Mes tave mylim, Vytautai, ilsėkis ramybėje.

68. heh

r.i.p maestro.. labai gaila

67. ob

Užuojauta.

66. .

Labai labai gaila...

65. mart

uzoujauta

64. Skylius

Manau niekas neuzgeso. Dega pas daugeli kaip niekad ir degs dar ilgai. Tokiu dalyku neina uzgesinti.

63. vel

Labai labai liudna.. Tai buvo neeiline persona... Negaliu, kaip liudna... labai! Uzuojauta!

62. valentina

labai gaila...labai fainas zmogus...net nesitiki, kad jo jau gali nebuti...stiprybes artimiesiems...

61. Dalia

Ilsėkitės ramybėje

60. lialia

netekome beprotiškai fantastiško ŽMOGAUS. Užuojauta artimiesiems

59. META

LIŪDNA , UŽUOJAUTA ŠEIMAI IR VISIEM JO GERBĖJAMS . PASIDARĖ KAŽKAIP TUŠČIA . ŽODŽIŲ NĖRA .

58. Erika

sakoma: zmones gyvi tol, kol mes juos prisimename.. Jis bus gyvas savo dainose, kuriu nepaliaujamai klausomasi.. Uzuojauta artimiesiems..

57. žymantė

Nuoširdžiausia užuojauta šeimai,artimiesiems.

56. x

Labai gaila,uzuojauta artimiesiems.manau daug kas tikejosi ir linkejo Maestro Kernagiui pasveikti.liudim del netekties.

55. jo

Gaila kad Benas daugiau nepakvies plaukti į Nidą. Amžiną atilsį Maestro

54. AAA

Užuojauta artimiesiems ir tebunie Tau lengva Lietuvos žemelė Didis Žmogau!

53. Edita

Nuostabus zmogus, kuris paliko pedsakus musu atmintyje... Uzuojauta artimiesiems...

52. Dalia

Nuoširdžiausia užuojauta Maestro artimiesiems. Netektis visai Lietuvai. Tai mūsų kartos simbolis, Maestro liks VISADA su mumis.

51. as

Šio Žmogaus tikrai gaila....

50. G&G

Tikrai netikai uzklupo ji ta liga...juk rase kad gereja. Ech. Zmogus per trapus laikui ir gyvenimo vingiams. Te sviesa Ji telydi ir tikekimes Maestro Kernagis iskeliavo i geresni, sviesesni, siltesni, pilna juoko pasauli.

49. Vu

siaubas....liudnesnes zinios nebegalejo ir but... uzuojauta :(

48. HAMBURGERIS

tikras žmogus

47. Vitalijus

Uzuojauta artimiesiems... Amzina atilsi jam...

46. gaile

gaila zmogaus, uzuojauta artimiesiems, netikiu dar... visada jis liks gyvas musu sirdyse...

45. R.

Vytautai, ilsėkis ramybėje. Mes niekada Tavęs nepamiršim!

44. :(

Uzuojauta artimiesiems ir visiems jo gerbejams... puikus zmogus.

43. Lina

Užuojauta visiems artimiesiems, kokia baisi netektis pastaruoju metu užklupo įžymius žmones.Liūdžiu kartu su artimaisiais ir visais Lietuvos žmonėmis.Šis beprotiškai fantastiškas žmogus liks amžinai gyvas mūsų širdyse.

42. Lora

Nuosirdi uzuojauta seimai. Liudime kartu su Jumis.

41. Giedre

Nuosirdi uzuojauta :(((((

40. jo

siaubinga naujiena

39. fff

Kaip tik apie Kernagi galvojau sianakt. galvojua, kad labai fainas zmogus buvo ir mano galvoje skambejo jo dainos. Labai liudna, kad entekome tokio nuostabaus zmogaus.

38. ://

isejo ZMOGUS, tebuna jam ten sviesiau...

37. Kristina

Stiprybės šeimos nariams. Labai liūdna širdyje.

36. Juana

Nuosirdi uzuojauta ir pagarba

35. Vižas

išėjo pati ryškiausia Lietuvos Šou žvaigždė..iki jo niekas negalėjo varžytis..ir po jo ..niekas iš tolo jam neprilygsta. Užuojauta šeimai

34. kristė

Užjaučiu šeimą ir mus visus. išeina epocha.

33. ziurovas

Uzuojauta artimiesiems, stiprybes

32. Lietuva

Uzuojauta artimiesiems. net nezinau ka ir rasyti.

31. *

kerta vieną po kito gerus žmones, reikalingus, mylimus, mylinčius... užuojauta artimiesiems...

30. as

UZUOJAUTA...

29. Kęstas

Visi mes mirtingi... Rašiau: pagerėjimas - reiškia pabaigą. Užuojauta visiems mums...

28. Ewa

negaliu patiket.. o jau gi raše, kad jis sveiksta..

27. as

nesitikejau...uzuojauta

26. jura

Užuojauta

25. Angelina

Uzuojauta artimiesiems. Net nesitiki... Toks sviesus zmogus, beprotiskai fantastiskai saunus veikejas Lietuvos.

24. inga

užuojauta artimiesiems...

23. Rimas

Amzina Jam atilsi. Nuostabus buvo zmogus :(

22. Jonas

Užuojauta artimiesiems. Jis liks amžinai gyvas mūsų atsiminimuose.

21. mimo

uzuojauta...

20. gerbeja

gaila kad TOKS zmogus paliko mus.Dar ir dabar mintyse skamba zodziai = kancaras viska zino,kancaras cia karalius! Belieka tiketis kad ten kur jis nukeliavo yra laaabai gerai.Didziausia uzuojauta artimiesiems.

19. edr

Nuostabus zmogus buvo. Uzuojauta artimiesiems. Amzina atilsi jam

18. juta

amzina atilsi... iseina tie, su kuriu kuryba uzaugom, kurie dusiai atgaiva teike... stiprybes artimiesiems

17. jonas

Uzuojauta...

16. Angė

Užuojauta ...Taip netikėtai viskas :( :(

15. r

Amzina atilsi

14. nervas

gaila geras zmogus buvo

13. Gelele

Uzuojauta artimiesiems. Netekome nepakartojamo zmogaus.

12. gaila

sunku patiket..

11. R.

Baisu... Amžiną atilsį... užuojauta artimiesiems ir visai Lietuvai.

10. Rocco

Uzuojauta. Atrode jau sveiko maestro, bet..

9. D

Neitiketina, užuojauta....

8. močiūtė

Užuojauta artimiesėms , labai gaila, šaunus žmogus buvo

7. Ronaldo

Uzuojauta...

6. neryjas

man jis bus amzinai gyvas

5. Juozas

Didele pagarba maestro

4. AndPet

Uzuojauta artimiesiems..

3. nini

užuojauta. Taip ir kalniuko anūkėliams nebespėjo supilti...

2. s.s.

R.I.P maestro

1. Liuc

Shokas