KOMENTARAI

502. arempaurneNar

Thanks , I've just been searching for info approximately this topic for ages and yours is the best I've came upon till now. But, what in regards to the bottom line? Are you positive about the supply?

501. bucia

siaubas toks abejingumas senas zmogus nurase iskart but gerai kad dievas ir jiem tuo paciu senatve apdovanotu matyt nedavet pinigu gi Kauno klinikose net pirsto nekrustels neapsibilietavus visi vietiniai ta zino neturi pinigu mirk zino ir ministras gal ir pats gauna todel kaltu nera nesakau kad butu isgyde ir uz pinigus bet nors butu suvaidine kad atlieka savo pareiga jums lengviau butu zinotumet kad viska padaret kad isgelbet mamos gyvybe o teisybes nerasit kol kas nors nepadarys akis uz aki

500. NRhYUKUyCNRXJo

I truly appreciate this post.Really thank you! Want more.

499. QmLzIEnqqcsvoe

Im grateful for the blog post. Great.

498. KopSXDvITcqJE

Great blog.Really thank you! Fantastic.

497. YoDEMOOgOB

A round of applause for your blog post.Really thank you! Keep writing.

496. YGZqEwlBNAGaxGWNOp

Really informative article post.Really thank you! Great.

495. MklGUhtaizxXkghJBnx

Great, thanks for sharing this blog post.Really looking forward to read more. Keep writing.

494. IRENA

NUOŠIRDUS ačiu docentui vytautui ambrozaičiui,už sekmingai atlikta operacija ir visam ten esančiam personalui,tai yra puikus gydytojai.

493. patikejusi

Taip mire ir mano dukryte,daktarei jos neapziurejus daktariskai.Susirgom vejaraupiais 15m,supuliavo keli,temperatura laikesi,ojiantibijotiku neskyre,kraijo tyrimo nedare,sirdies darbo nepamatavo,plauciuku nesiklause.Vien tik spuogus apziurejo.As jai sakau jei negera,kaulus lauzo,jos atsakymas .taip turi buti.Dukryte mire,nuoplauciu uzdegimo,sepsinio soko,auksinio stafilokoko,visas organizmas buvo apkrestas.Ka jau kalbeti kai vaika isvaro is renimacijo kad neuzkrestu kitu ligoniu o mano vaikas ,atvestas greitosios pagalb ,isspiriamas i infekcini.yra baisiu baisiu ,siauliuose daktaru ne duokdieve susirgti

492. www

uzuojauta del motinos netekties, jeigu gydytojams i kisene neidejote pakankamai pinigu tai jie ir nekreipe didelio demesio kauno klinikose taip jau yra. Patarimas jeigu norite kune kvalifikuotos med. pagalbos, kreipkites i II ligonine ten is ties nuostabus aukstos kvalifikacijos specialistai, neabejingi zmogui.

491. ligonis

Ponas Caplikai,jums reiketu pabuti paprasto ligonio kaily,tai suprastumet kokie dabar vadinami gyditojai gydo.Darykit reformas,nekompetingus ginkit lauk,uzsiukit placias kisenes,priverskit dirbti ,o ne postrgauti apie tariama krize ir didesnius atlyginimus,kelti galima,kai irodoma,kad jie verti GYDITOJO varda nesioti

490. 123456

Mediku aplaidumas daznas atvejis lietuvos gydimo istaigose. Vilniaus antakalnio ginekologijos akiuserijos klinikine lkygonine ne isimtys. Del ju aplaidumo jauna moteris ne teko savo vaikelio, o ir paty vos ne numere.Nes nukraiujavus gymdimo metu visi daktarai isejo is tos patalpos. Teko vos ne per visa ligone begiot jeskot daktaru. Mielos motyris NE GYMDIKIT ANTAKALNIO LIGONINEJA, ARBA PARUOSKIT STORA PINIGINE.Pakol ne "atsidekosit" ta net aptarnaujantys personalas ne uzeis. Ir tai daroma XXI a. Geda turi but medikams, lb geda.

489. rimas

aptarnaujantis personalas-grynai vagys

488. O šiuo atveju

O šiuo konkrečiu Kauno klinikų atveju vis dėlto norėtųsi, jog ši istorija nesibaigtų tik tuo rašiniu, jog jis pereitų į visos šios neva prestižinės gydymo įstaigos veiklos tyrimą ir išvadas, ką neatidėliojant reikia keisti jos darbe. Nes, kaip parodė tie šimtai čia išdėstytų komentarų, Kauno medicinos klinikos priėjusios liepto galą ir toliau jau nebėra kur - arba kapitalinė šios gydymo įstaigos darbo reforma, įskaitant jos vadovybės keitimą, arba tolesnė vegetacija. Nors ši įstaiga net bando perimti daugiau miesto ligoninių. KMUK daug metų buvo tabu žiniasklaidoje, mažai tiesos apie ją rašyta, nes jos personalas turi įtakingų užtarėjų. Pagaliau ši geležinė uždanga pradaužta, dabar linkiu gerų permainų.

487. Ateitis

Jei rusai vėl neokupuos Lietuvos, kas visai tikėtina, po 20 metų visa medicina bus privati. Kainos taps mažesnės, negu dabar ima privatūs gydytojai, - jie tiek daug ima dabar todėl, kad mažai pacientų. O kai jų bus daug, kainos neišvengiamai mažės, o gydytojams teks paisyti pacientų poreikių. Jie negalės, kaip dabar tas Vilcinis, užsidarę nuo ligonių ir jų artimųjų darbo metu rašyti disertacijų, o teks GYDYTI, be to, jautriai ir rūpestingai gydyti, ,nes nuo to priklausys gydytojo ir kito med.personalo uždarbis. Be to, jiems neapsimokės, kaip yra dabar, dirbti keliose gydymo įstaigose ir galės daugiau dmėsio skirti ligoniui.

486. xl

nesu sutikusi šaunesnių medikų kaip Kauno neurochirurgijos klinikoje: ir gydytojai, ir sklaugytojos - tikri savo darbo žinovai. Gulėjo giminaitė Vilniuje Santariškėse. Kol pinigų davėme, tol imitavo gydymą. Rezultatų - jokių. Atvežėm į Kauną, operacija - NEĖMĖ pinigų. Jau 6 metai kai viskas labai gerai. PAGARBA JIEMS.

485. Labai

puiku,kad žurnalistai neabejingi ir parašo komentarų.O ŠIAIP LAIKAS DOMĖTIS NE APLAMAI DAKTARU,O JUO KAIP SPECIALISTU,SUSIŽINOTI JŲ PAVARDES.Taip yra užsienyje,-NE PAS BET KĄ IŠ EILĖS,O PAS DAKTARĄ TURINTĮ VARDĄ IR GERĄ SPECIALISTĄ..Reikia domėtis pas ką važiuoji.O žinios apie gerą specialistą sklinda iš lūpų į lūpas.Tai kelia konkurenciją,o konkurencija norą tobulėti.Todėl reikia viešumo.Gal kas sudarytų rekomendacinį sąrašą.Būtų garbė jo nesutepti.Visos Lietuvos mastu.

484. į 475

Juokinga kai komentarus patys žurnalistai rašo 475 IP: 213.252.237.2, tai Lietuvos žinių adresas. O jos jau gal 5-tas komentaras.

483. nasle

Kliniku neurochirurginis skyrius 2004m.gale 05 metu pradzioje,kai gulejo vyras su galvos augliu, labai prastai ,atmestinai priziurejo mano vyra V.D.kol duodavau pinigu kalbasi, kai paima net neisraso namo savaitgali, sako ne mano kompetencija.Gydytojai pikti oragantiski, po operacijos ta pati vakara parveze i palata numete i lova, sis atsikeles vaiksto, nusiplese nuo galvos tvarscius, kaimynai skubiai man pranese kad lekciau jo ziureti, sesele mane baria kam jo neislaikau, o pacios nerode jokio demesio, kad ji apraminti..viska isimaldaudavau pinigais.Gyd.Danilevičius užsiusdavo jei per klaida pasibelsdavau ieskodama palatos gydytojo...Teko buti kituose skyriuose tokio abejingumo kaip neurochirurginis nemaciau...

482. nasle

Gyventojai jei turite odos problemu kreipkites i puiku specialista IIligonines gydytoja p.Grusauska,IR K.Petrausko gt Azuolyno seimos istaiga,nustato liga simtu procentu.Isikalbejus daug nuosirdziuatsiliepimu apie ši specialista.Klinikose, neurochirurginiame skyriuje

481. pakraupusi

suskiai, ne viena jau numarino. ar tai nelygu zmogzudystei? jei zmogus senas, tai nereiskia, kad jis niekas. tokie suskiai ir mano seneli taip pat numarino. ir kaip dar drista dirbti po to? juk pasirinkot tokia specialybe, vadinasi zinot, kad tai ziauriai ATSAKINGAS DARBAS,davet hipokrato priesaika...kur jusu sazine, ponai daktarai?

480. as

zinote, man beveik 40metu. As ir gimdziau, sirgau, mane operavo, vaikas sirgo, vaika operavo...niekam nieko nedaviau. Ir zinot ka? Mes gyvi. Pranoikai nelaimingi, jus apie zmones pagal savo sugedimo laipsni galvojat. As tikrai galiu pasakyti- mane ziurejo tikrai ne kitaip nei kitus.

479. dina

manau cia kaltas aplaidumas,o aplaidumas atsirado del to,kad i kisene neidejo... esu pati patyrusi savo kailiu kaip gydytojai dirba kada gauna ,o kada negauna i kisene. ir nepezekit ,kad taip pat ziuri. gulejau KMK operavo...tada daviau kisi,paskui dar teko guleti,bet tada mirtinai neturejau pinigeliu, ir nieko nedaviau.tai kaip elgesi nenoriu ne prisiminti. atrodo kad manes toj lovoj nera. o salia manes gulejo kauniete tai jai ir uzpakali pagatavi nuvalyti.paskui jos paklausiau ,sako daviau 400lt . kad pinigai nieko nereiskia,tai nenusisnekekit...

478. ei žmonės

ar jūs patys tikite tuo, ką čia rašote? Kad kiekvienas medikas jaučia pareiga ką nors numarinti, o jei negavo kyšio, tai tris kart numarinti? Negi jūs tikit, kad galima specialiai daryti kad ligoniui būtų blogiau? Prabuskit! Ir nustokit vemti ant gydytojo Vilcinio. Tokių kaip jis reikia paieškoti. Ir manau ne vienas iš jo galėtų pasimokyti žmoniškumo. Kalbu apie jus, mielieji, rašančius tokius šlykščius komentarus. Kaip po tokių komentarų jūs galit kreiptis į medikus? Juk jūs jais netikit. Juk jūs viską patys žinot ir mokat. Kodėl jūs patys nesigydote? Dabar visi supranta viska- apie mediciną, teisėsaugą, politiką ir dar velniai žino ką. Myliu protingus žmones...

477. 49

49

476. nn

ir kam tie laipsniai ir konferencijos .kam jie skirti? buk tu vedejas ar dar didesnis ponas,ponia -jei nepadedi zmogui tai ............nera zodziu. kam tos klinikos,jei nera noro gydyt.cia ju standartinis posakis -tai operacine uzimta, tai vel labai sudetinga iskviest speca..

475. Galvoju -

O man įdomu, ar Vilcinis ir Obelenius tebeturi motinas ir ar jas gydytų taip, kaip gydė žurnalistės mamą. Ar paliktų savo mamą, kuri skundžiasi kojos skausmu, palatoje be vaistų, be gydymo keletą dienų ir pradėtų gydyti tik nurodžius jo šefui? Vargu. O su svetima senute taip pasielgti jiems sąžinė leido. Jie tikriausiai turi ir žmonas, brolių ir seserų, dukterų ir sūnų, kitų artimųjų, draugų. Kaip dabar, po šios plačiai išgarsėjusios jų nusikalstamo aplaidumo istorijos, jie žiūri jiems į akis? O gal nežiūri, gal vaikšto nuleidę galvas? KMUK visuomet yra daug ligonių - be abejo, kai kurie taip pat perskaitė tą rašinį ir kitiems papasakojo, perspėjo, jog nepatektų pas Vilcinį ir Obelenių ir apskritai būtų atsargūs šiame mirties fabrike. Kaip minėtieji gydytojai dabar bendrauja su ligoniais, ar drįsta į juos pažvelgti, ar taip pat kaip anksčiau užsidarę rašo savo disertacijas ir yra nepasiekiami? Ar vis dar taip pat glaudžia vokelius su kyšiais į kišenes? O gal bent dabar nedrįsta ir kurį laiką nedrįs to daryti? Toliau - ar ši istoriją buvo svarstyta ligoninės gydytojų susirinkime, ar padarytos išvados, kaip nubausti kaltieji? Ar gydytojai ir toliau tvirtins ligonių artimiesiems, esą ligoninėje nėra net antibiotikų, o pakviesti konsultuoti kolegą iš kito skyriaus yra labai sudėtinga? Ponia Laima, matote, kaip dug žmonių dabar Jūsų prašo: nesustokite pusėje kelio. Jūs atidengėte KMUK pūlinį, tai eikite toliau. Kreipkitės į Generalinę prokuratūrą, kad pradėtų šios istorijos tyrimą, taip pat pareikalaukite Sveikatos apsaugos ministeriją atlikti medicininį auditą. Tai Jūsų teisė ir už tai nereikės mokėti, o padedančių specialistų Jums tikrai atsiras. Nepavyko išgelbėti savo mamos, dėl ko labai užjaučiu, - gelbėkite bent kitus Kauno medicinos klinikų pacientus, gelbėkite visus Lietuvos ligonius nuo medikų abejingumo ir korupcijos.

474. Mama

Žemai lenkiuosi doc. R. Vilciniui už išgelbėtą sūnaus gyvybę. Jis, negailėdamas savo laiko ir jėgų, naktį vyko operuoti per 100 km už Kauno. Vėliau, prireikus antros operacijos, sekmadienio vakarą skubėjo dar kartą gelbėti jaunos gyvybės. Be pinigų ir dovanų. Mano didelis nuoširdus Jums ačiū iš visos didelės motiniškos širdies! Te nepritrūksta Jums ryžto, jėgų ir ištvermės, gelbėjant žmonių gyvybes. Tepadeda Jums Dievas! Tokių padėkų daktaras manau sulaukia daug. Gal daugiau tylesnių, ne taip garsiai išreikštų... nes išrėkti širdgėlą ir pyktį daug lengviau, nei ištarti šiltą ir gerą žodį. Daktaras tikrai profesionaliai ir atsakingai gydo ligonius. Tuo pačiu nuoširdžiai dėkoju Intensyviosios terapijos skyriaus vedėjui R. Tarasevičiui ir visam personalui, kovojusiam už sūnaus gyvybę labai įtemptą ir artimiesiems prailgusį laiką. Aš nežinau, nesuprantu klinikų "virtuvės" ir tubūt nesuprasiu... visur visko yra kaip ir bet kurioje sferoje. Galbūt gydytojams trūksta vadybinių dalykų, nežinau, ne man tai spręsti. Būtų idealu, jei kiekvienas dirbtume iš pašaukimo... Deja, ir geriausi daktarai ne Dievai. Bet nereiktų už to ir slėptis, o tiesiog kiekvienam atsakingai atlikti savo darbą. Atrodo, reikia tiek nedaug, o tuo pačiu tame telpa viskas - pasiaukojimas žmonių labui... Nuoširdžiai užjaučiu artimuosius dėl netekties.

473. ...Balto

chalato ir tyros širdies...

472. ne daktarė

pagal perskaitytus komentarus nė vienas žmogus neturėtų Lietuvoje mirti. Visi turėtų gyventi amžinai-kaip Adomas su Ieva rojuje, nežinodami, kas yra mirtis. Bet juk realybė kitokia.Įkando vabzdys į koją-jaunas žmogus pasikasė ir nuėjo sau. O vyresniam tai sukėlė rožę su visomis komplikacijomis-juk imunitetas senolio silpnesnis nei jaunuolio.Ir apskritai Visur žmonės miršta nuo ligų, tik Lietuvoje nuo gydytojų. Tikrai nenorėčiau būti jų kailyje. Nes daktaras ne Dievas - nepakeis rūkaliui prarūkytų plaučių, alkoholikui supintijusių nuo cirozės kepenų ar riebalus šaukštais kaqbinusiam švarutėlių kraujagyslių. Atsipeikėkit kartą , žmonės. Ir nusileiskite ant žemės pagaliau- VISI nusimirsime.

471. Gal reiktų

priimti studijuoti mediciną ne tik aukso medalininkus,bet ir kitus pakankamai gabius,darbščius,turinčius širdies jaunuolius.Prasiplėstų studijuojančių ratas,padidėtų įvairovė,daugiau patektų iš rajonų.Na,ir keisti mediko įvaizdį.Juk tai ne vien pinigų pilnos kišenės...Yra šalių(Italija,Danija...),kur mediciną gali studijuoti visi norintys,jei turi pinigų,yra darbštūs ir pakankamai gabūs.Pinigų jie užsidirba per atostogas...

470. taip

Manau reikia duoti i teisma juos/daktarus/.Kuo daugiau zmones nuolaidziaus,tuo daugiau pasieks.Pabandyk kokioje imoneje pridaryti kliauziu-tuoj pat busi issveistas is darbo.Taip turi buti ir medicinoje.Tik tuomet gydytojai prades dirbti ir nustos vaidinti kad jie yra auksciau dievo..Visu specialybiu atstovai yra vienodai svarbus.Tiek valytojas negali gyventi be daktaro paslaugu-tiek daktaras negali gyventi be valytojo paslaugu ir t.t.Taip kad gerbiamieji dirbkime bet nevaidinkime.

469. O,pavyzdžiui,Šakiuose

vienai beveik 80-ies metų moteriai padarė tulžies pūslės akmenų šalinimo operaciją.Moteris labai džiaugiasi.Vis reikėdavo kviesti greitąją.Aplamai,ši rajoninė ligoninė labai nebloga.Vadovai entuziastai.Tik trūksta gerai operuojančio ginekologo.Gal atsiras.Taip nesinori važiuoti toli,kur didelės eilės.

468. Ir per didelis

baubas išpūstas dėl tų antibiotikų.Jei jartą kitą žmogus jų gaus tikrai nenumirs,bet jei negaus-tai komplikacijos,kaip mano sūnui, arba MIRTIS.Kaime tai dar bobutės žolelių pritaikydavo,o dabar palieka natūraliai atrankai.Todėl dabar aš, jei gydytoja neskiria antibiotikų,o vaikas kankinasi ir padėtis negerėja,aš pati jų susiveikiu ir nerizikuoju,duodu.Kad kartą per metus vaikas išgers antibiotikų,-nenumirs,bet jei neišgers,-tai kol kas ką ištirs,-tai leisgyvis gali neatlaikyti.GERAI DARO VOKIEČIAI,KAD APSIDRAUDŽIA,-KAIP IR MANO STOMATOLOGĖ.Nors šiaip kiek įmanoma esu natūralios medicinos šalininkė,-geriu Brangųjį UMcalorą.Bet reikalingos abi:ir tradicinė ir natūralioji medicina.Abi viena kitą papildo.

467. khiri

Faktas yra, jog yra nesunku diagnozuoti roze, o ir gydymui nereikia daug pinigu, uztenka penicilino i vena ir rivanolio tvarsciu. Juk mate gydytojai ligones kylancius uzdegimo parametrus ir blogejancia jos bukle kiekviena diena. Gerai suprantu giminaicius, kurie piktinasi. Cia yra nesvarbu gydytojo kvalifikacija, tokius dalykus turi puikiai ismanyti gydytojai- rezidentai. Tokie straipsniai sukelia visuomet visuomenes susidomejima. Kysiu problematika astri kaip niekada. Bet cia yra tiesiog paprasto zmogiskumo trukumas.

466. xxx

Paciai teko visai nesenai guleti kauno klinikose, personalas su kuriuo teko susidurti tikrai nepaliko gero ispudzio. dauguma daktaru kazkokie pasipute, nelaimingi... o ipatingai seseles- tai kaip kokios vistos! mandagumo - 0! joms avis ganyt, o ne su pacientais dirbti. Na nenoriu visu seseliu ispeikti, bet veido ir zandikauliu skyriaus tai ohohoho! Tikiuosi neteks daugiau man ten atsidurti!

465. gal

galejo zinoma buti ir kitokia eiga. Suprantu gimines...Roze diagnozuoti nera l. sunku, bet zinoma ne visada viskas yra aisku, o klysti yra zminiska. Gydytojas (alergologe) neprivalo atsiminti visu konsultuotu ligoniu...Ne viena juk ligoni apziuri per diena. O Rimdeika visu darugas, dabar ir kiti zinos, kur reikia skambinti

464. ieva

Kad zinotumete kaip supyksta pacientai, jei nepaimi kysio, toki gydytojo veiksma traktuoja kaip asmenini izeidima, isdidziai pareiskia, kad ras kas paims ir trenkia durimis... Kysiai - visos postsovietines sistemos dovana ir pacientai mielai ja naudojasi. Klaidu nedaro tik tas kas nedirba.

463. oh jau svetur

Nacionalines verybes i,klinikas!kaip to seimuno pavarde kur operavosi Amerikoj ir dabar praso kad kiti uz ji, sumoketu jo saskaita(Jau siandien straipsnis isimtas is laikrascio!!!??)Vienas pakeistas kita vertybe Teiserskyte ir taip pakaitomis... Uzuojauta seimai ,tikiuosi kad tie zmogzudziai bus teisiami....ir nuimti nuo pareigu...bent jau menesiui padirbet slaugemis...

462. is US

amerikos ligoninese, paguldzius ligoni, draudimo istaigos iskart pradeda tikrinti gydymo kokybe. Jei konsultantas neiskviestas laiku, ar antibiotikai nepaskirti laiku, ligonine negaus pinigu. Baime, tikrinimas kartais duoda gerus rezultatus. Infekciniu ligu daktaras gali juk telefonu duoti nurodyma sesutems pradeti vankomicina ir tt, uzsakyti kraujo tyrimus, ir tik atvaziaves i ligonine apziureti koja. Jei tai-tik alergine reakcija-is aprasymo neatrodo-daugiau antinbiotiku neduos. Apskritai, Klinikose visi nieko neveikia tik ginasi disertacijas ir gauna atlyginima uz moksla, mokyma, gydyma. Beveik kai sventoji trejybe. Amerikoje gauni viena atlyginima, o mokslui pats turi susirasti pinigus, aplikuoti ivairioms institucijoms. Taigi, tegul gydytojai Klinikose, ypac chirurgai-nedejuoja. Zinome, kiek ju demesys kainuoja. Uzuojauta artimiesiems

461. :(

Nu bet yra tokiu daktaru abejingu kad net baisu, jiems tik pinigus kist tada jie gal teisis iskviest ka ar paziuret, kitaip niekaip tu ju neprisikviesi.

460. man

labai idomu, kaip tie daktarai nebijo gatvemis vaikscioti, taigi zmones juos turetu uzmetyti akmenimis... as nekalbus apie tuos, kurie tikrai stengiasi ir galbut netycia padaro klaida, kad ir koks atsakingas darbas ju, bet sunkus ir nelaimiu pasitaiko. bet paskaicius komentarus matosi, kad vos ne kiekvienas susidure su abejingumu, panieka, patyciom, nesaziningumu ir t.t. siaubas kazkoks... as apie save galiu tvirtai pasakyti - jei nors vienas mano mylimas zmogus nukentetu nuo tokio abejingumo man zinant ar matant as paskutinius centus isleisciau samdomam smogikui:)

459. uzjauciu

Miela Laima, uzjauciu del mamos mirties, bet jei kas nors panasaus nutiktu jusu gimineje dar karta, tai kuo toliau nuo to mirties fabriko laikykites. ieskokit paprasta daktara, jam sumokekit (daug nereiks, jie ne is Kauno kliniku, neprate prie tukstanciu), ir tikrai pades. Mano vyrui darbe sirdies priepuolis prasidejo. Iskviete jam greitaja, o ta nuveze i klinikas. Kai as ji susiradau, tai aptikau koridoriuje gulinti. Sako, vaziuokit namo ir eikit pas seimos gydytoja, nes pas mus vietu nera. Kai paskambinau Pundziui (uzteko tik su sekretore pakalbeti) budejusi gydytoja ATRAKINO tuscia palata ir pagulde vyra gydytis. Paskui pats Zaliunas atejo kita diena pakonsultuoti. Visi jie ten apnagleje iki begalybes, nes turi bosa, kuris viska klinikoms pramusa - milijonus (zmonos skyriu oho kaip ispuose) ir kitus medikus sokdina: jungsim prie kliniku, nes mes to norim. Ne darbo, bet pinigu uz paslaugas...

458. vargdieniai

gydo neismaneliai ,o pinigus ima ,kaip kasininkai .kam tie gydytojai ? cia apie tuos ,kurie neismano apie savo darba,ir apie tuos ,kurie be simtiniu nedirba .dar jiems algos per mazos .

457. visur

panasi sistema, mane apskaiciavo parduotuvej vakar 5 litais, irasyta kazkokie saldainiai, kuriu nepirkau, tai uz ka,? o pardaveja net nenusisypsojo.

456. realybe

tiesa- todel i valstybines ligonin daugiau nekeliu kojos- tik privaciai.tai nors zinai uz ka sumoki. kai neturesiu kada pinigu- ar taip ar tip mirsi, nes valstyb ligon taves niekas neziures. svirkstus savo reikia veztis- cia jau virsune.

455. realybe

siaubinga ligoninese. as pati buciau mirusi gimdymo metu , niekas nieko nedare, kol vyrui liepiau duoti kad ir visus pinigus- NOREJAU GYVENTI !!! kai pamate pinigus- atsirado visko ko reikia- ir reikiamas daktars ir vaistai, siaubas. Bet man pikta - kodel turim duoti kysi- jeigu mes dirbantys zmones mokam sodrai sitokius mokescius? jie nori tauta isnaikinti ar kiap cia...zodziu, cia visi po sikna iesko smegenu ir visus podrad itaria kysinkavimu, tegu po ligonines auditas praeina- bus ka veikti patikekit.galiu net pavardziu daug privardinti- kam duoti kysiai- kad tik nenumirtumei....GEDA, ir dar Hipokrato priesakika sako...nusisvilpti jiems ant jos, kai bebkes valdo viska.

454. Na,bet juk yra iš ko

mokytis:Vokietija,austrija,Japonija.Iš pradžių pradėkim nuo savanoriško draudimo,paskui prie visuotinio.Tos pakišos iš pirmo žvilgnio-kas čia tokio.bet jos DEMORALIZUOJA ir gydytoją,ir ligonį ,i valdžią.Visi esam bendrininkai.Kažkur Panevėžy pagavo už kyšį,o čia veikia nerašytas Įstatymas,prieš kurį doram žmogui neįmanoma atsilaikyti.Kitaip-MIRSI.Pažįstamas nedavė kyšio kardiologei,tai apsilankė kovo pradžioj,o dviratį minti paskyrė gegužės 28d.."ANT JUOKO".Tas žmogus sako sš nesusigaudau,kaip tą kyšį paduoti.BET KLAUSYKIT,-MES ČIA RAŠOM.BET KAIP SUŽINOTI,AR VALDŽIA SKAITO.KĄ jie ten galvoja.TURĖTŲ IR jie savo nuomonę pareikšti.Mes norim žinoti,kokios išvados dėl sistemos IR GREITOS REAKCIJOS NORIM.PAKLAUSKIT seimūnų,kodėl jie tyli.Užuojauta mirusiosios Šeimai.

453. l

nesenas yvikis siauliu centrineje konsultacineje ligonineje mane pasiurpino-vyras skundesi kaires puses krutines skausmu ,mes ne medikai , kreipemes i medikus-rengeno nuotraukos atliktos ant seiles skausmo zvietos neapeme,gydytojas net neapziurejo,skyre gydyma,man dabar aisku jog tuomet buvo skiles sonkaulis,ir suaugo su baisiu randu vyras dirba labai sunku fizini darba,galejo baigtis ir liudniau.baisiausia kad jau registraturoje pabrezeme kad uz paslaugas mokesime,tvarka mokejimo neaiski kada ,kiek imoketi.ejome i rengeno kabineta ten specialiste persiko i kelnes jog mes neapsimokeje atejome,tai kilo isterika...kiek ir uz ka moketi niekas nepaaiskino,bent ant lapelio butu parase kiek reikia moketi.tokio nuzmogejimo seniai nebuvau maciusi,siaubinga situacija ir specialistai dirba atmestinai

452. Liutauras

Uzuojauta artimiesiems.bet daznai del tokiu ivykiu kalti patys ligoniai:gydytojas skiria gerus antibiotikus-paraso recepta(nes ligonines daznai tokiu neturi),o ligonio artimieji ant to daktaro-raso skunda ministrui;kam reikalauja pirkti vaistus.Kitais atvejais,kai yra itarimas,kad maza infekcija gali isplisti-skiri antibiotikus,sugydai ligoni,o jis,jau pasveikes,vel pila skunda,kad,,buvo nuodijamas antibiotikais,,.Todel ir atsiranda tokie dalykai.ne karta esame paragave,,ligoniu dekingumo,,.Stai ir rezultatas.

451. gulėjęs ligoninėje

jei daktarams pinigų nekiši tai ir supūsi lovoje gulėdams.

450. meta

Baisu

449. is Amerikos

Vilniuje pries kelis metus mire musu geras pazistamas. Skundesi jis ilga laika nugaros skausmu, taigi jo rajono poliklinikos gydytoja jam nustate IS AKIES radikulita ir nuo to ji gyde. Taciau zmogus tirpo akyse, bet jai tas buvo nesvarbu (svorio netekimas yra Nr. 1 vezio arba cukrinio diabeto ligos pozymiu !!!). Taip ir "gyde" ji ta zmogeli, kol jam visai blogai pasidare. Tada ji nusiunte i Onkologini skyriu kur po padarytu tyrimu daktarai pasake, kad jau per velu !!! Ir dar paklause, is kur jis toks islindo, kad buvo visai negydytas nuo vezio... Zmogus pasake, kad jo gydytoja ji gyde IS AKIES BE JOKIU TYRIMU nuo radikulito. Po jo mirties sunus ir buv. zmona bande gauti is poliklinikos jo ligos gydymo istorija, taciau ten rado isplesytus lapus ir neteisingus irasus. Gaila, bet jie i teisma tos PRAKEIKTOS "gydytojos" nepadave, o tikrai, reikejo. Ji ir dabar tebedirba, brudas !!! O zmogaus nebera !!!

448. Lietuvoj

Lietuvoj zmogus zmogui vilkas. Pavydas, neapykanta, negallestingumas, pinigu troskimas, godumas visose srityse - ir medicinoje, ir zurnalistikoje, ir politikoje, ir santechnikoje, ir versle. Tik kazkodel pasaulis dar nesugriuvo, zmones tarpusavyje neissisaude - matomai tai yra, ir taip reikia, ir taip bus.

447. Ką pasakyti?

????????????????????????????????????????????????????????????... O pinigų ar įkišote į baltas kišenes?

446. to 445

apsirinkant, su sazine ir orumu pas mus prapulsi, tapsi pajuokos objektu ar prarasi sveikata. Nei jusu minima sazine , nei orumas cia nera vertybes.

445. >444

kliedesiai, dirbu jau 25 metus, nereikia prie nieko taikytis, tik turėti sąžinę, orumą, garbę ir puikiausiai gali gyventi, visa visuomenė absoliučiai vienoda, kur bebakstelsi.

444. Dija

Yra 2 institucijos, kuriose niekada nerasi teisybės ir kur yra nepajudinami klanai-tai medicina ir teisė.Nebent vietinius atleisti ir importuoti iš Amerikos ar kitos civilizuotos šalies.Kito kelio nėra.Sako, numirs senoji karta-pasikeis.Nepasikeis.Kai ateina jaunas specialistas, jis priverstas prisitaikyti prie seniųsugalvotų žaidimo taisyklių-korupcija,kyšininkavimas.Neprisitaikysi-neišgyvensi.Visa sistema įdinga iki panagių.

443. Į dešimtuką

KOmentarų skaičius rodo, jog žurnalistė pataikėį dešimtuką - problema opi daugeliui. Tik gaila, jog asmeninės tragedijos kaina...

442. ar

nereiketu i Kauno klinikas nusiusti Kedi?

441. Didelėse

ligoninėse nepageidaujami seneliai.Rajonines uždarys.Ką,gal vešim senelius ant rogučių į mišką...Toli mums iki Šveicarijos,Japonijos ar Austrijos(kaip skaitė R. Sotvarienė).Ten didžiuojasi savo ilgaamžiais.Tokia mūsų kultūra...

440. zinanti

Kauno klinikas galetu patikrinti valstybes kontrole. Kodel ten tokie dideli atlyginimai, jei chirurgas gauna 5-6 tukstancius i rankas? Kodel jie tokiomis aukstomis kainomis perka aparatura? Kiek milijonu sudejo i naujaji "bibliotekos" pastata? Ar uz tai Klinikos atsiskaito mokesciu moketojams?

439. Lenkiu

galvą prieš gailestingos širdies daktarus.Jie ne tik gydo,bet ir rizikuoja.Tokių yra.Bet jiems nelengva,nes aplikui pilna pavyduolių.

438. rigonda

VIESPATIELIAU koks DAKTARU apsileidimas,kuo greiciausiai atleisti ta gydytoja ,o vedeja grieztai nubausti ,per ju aplaiduma,NEZIUREJIMA ,mire zmogus!!!

437. EMIGRANTAS

... ATLEISK VIESPATIE... PERSKAICIAU STRAIPSNI IR GALIU VIENA TIK PATARTI: cia pas mus VOKIETIJOJE, KAS TIK TRUPUTIS NUTINKA - TUOJ DAKTARAI PASKI- RIA ANTIBJOTIKUS(pvz.paprasciausiai istaraukus dan- ti,isberimas apie lupa...)DABAR SUPRANTU,BENT BAN- DAU?,JOG TAI "APSIDRAUDZIA" NUO VAT TOKIU ATVE- JU !!! TIK VA ,KAD LIETUVOJE REIKIA RECEPTU ANTI- BJOTIKAMS... O SIAIP NORINT GYVAM ISLIKTI TAI SIU- LAU VOKIECIU P A T I R T I ;IR linkiu visiems tautie- ciams geros dienos!!!!!!!!

436. Inkvizitoriu tauta

Netoli mes nuo viduramžių pažengėm. Dauguma komentatorių panašūs į inkvizitorius. Rėkia pirma pakariam, sušaudom, o už ką? ai nesvarbu, mums, žurnalistė parašė, nesvarbu kad po šešių mėnesių parašė, nesvarbu, kad dar kaltės nieks neištyrė, nes nieko apie tai nerašoma. Ypač svarbu nuteisti alergologę, kuri matė ligonę gal 15 minučių per visa gydymo laiką, kaip konsultantas dėl galimos alergijos, net ir nesvarbu ką jinai parašė ligos istorijoje, nes nieko neminima. Ir aišku niekas nežino, kad ligonį gydo ir vaistus skiria gydantis gydytojas, o ne siaurų sričių konsultantai. O kodėl niekas nekaltina pavyzdžiui radiologų kurie darė kompiuterinės tomografijos tyrimus, jei irgi gydytojai, jei taip pat moka "rožę" nustatyti.

435. gydytojas Danijoj

Perskaitykit straipsni apie Glavecka ir suprasit, kiek 1 opeacija kainuoja. Kysis 30, 80 Lt ... Juokas ima.

434. eta

Musu medicina - tai dar vienas skaudulys vargses Lietuvos kune.Kaip galima pasitiketi gydytojais,kuriems neidomu,kodel tas zmogus i juos kreipiasi?Mokamose poliklinikose visai kitaip ziurima i pacienta ir,ziurek,net ir pagalba teisingai suteikia..Tai gal neverta moketi valstybinems ligoniu kasoms,jas naikinti ir ikurti privacias ligoniu kasas,is kuriu bent pareikalaut galetum tiek paslaugu,kiek esi uz tai sumokejes.Gal tada maziau trejetusniku siltose vietelese sedetu ir nedristu is ligoniu tyciotis.Nemanau,kad zmones be reikalo verziasi i gydymo istaigas.O apie poziuri i pensininkus esu labai negerai girdejusi.Atseit,ju is vis nereikia gydyt,juk senukai,vis tiek greit mirs..

433. as

pinigeliu gerai nekist buvo.tai ka galima senutei leisti kankintis ir numirti.svolaciai tie daktarai.

432. Tarybiniais

laikais buvo daugiau padorumo,eilės mažesnės,gal tik aparatūros trūko.ĮVESKIT GREIČIAU DRAUDIMĄ,-bent savanorišką.O rajonuose senesnius žmones gydo..Kad ir biednesnė ligoninė,kad tik būtų.Man ne gėda nusipirkti medicinos priemonių.IR DAR-VALDŽIA ŽINO,KAD kyšiai-korupcija.IR toleruoja nusikaltimą.Reiškia bendrininkauja.Mes piliečiai irgi nusikalstam,daktarai irgi.TAI GREIČIAU SPRĘSKIT ŠIĄ PROBLEMĄ:draudimu.

431. Marija

Taip..ir mums teko susidurt su mediku abejingumu...nuveze mociute beveik be samones i Antakalnio klinikas (nors galejo juk vezti ir kitur !!! Juk jie zinojo,kad ten statybos vyksta ir kad vietu gal nera ! Juk jie susisiekti gali su kiekv.ligonine, pries vezdami ! Bet..to nepadare !!! Kodel ??? Kodel ???).....ir kadangi ten vyko remontas, reanimacijoj senam zmogui vietos nerado !!!!!..o bukle buvo labai sunki, nes greitosios pagalbos medike tik dusavo namuose bandydama kazka daryti,bet nieko doro,deja,taip ir nepadare !!!!tik issikviete kolegas,kurie pasirode dar maziau kompetentingi...ir taip prarado labai brangu laika....negana to ! nuveze jie ja tiesiog numete koridoriuje,kur vyko statybos - ir paliko numirti !!!! Niekada neatleisiu tiems medikams ,kurie taip su ja pasielge ! Dievas juos tikrai nubaus ! ir jie net nezinos, uz ka... Kaip galima sitaip nuverti zmogaus gyvybe ???Taip, jiems ji tebuvo statistinis vienetas ! O man ji buvo visas mano gyvenimas !!...cia tik pas mus taip galima...suzverejom visai...XIX amziuje gydytojai ir tai kitaip zvelge i savo profesija...o dabar tik ...pinigai pinigai...nemoka,. nedirbsim...tenoriu,kad ju paciu tokia pat mirtis lauktu !!!

430. Realybė

Na va čia tikra realybė nuop Pundziaus iki visų kitų. Galima būtų paduoti ieškinį 10 mln. Gal tada KMUK pradėtu dirbti.

429. lietuve

As giminem reiskiu uzuojauta.Otie giditojai kurie ziuri i zmogaus pro pirstus turi but atleisti is darbo. Sios moters giminems stipribes ir kovokit uz tiesa nes jau atsibodes sis melas.Mes visi pavarge nuo nepagarbos kitam zmogui. Tikriausia nedavet KISIO.

428. seniai aisku

kokia ji gyditoja ta krisiukieniene,sodint tokius parazitus reikia.atimti visas lecenzijas .aplamai tose kauno klynikose bardakas kokio reta.

427. Hm

Na cia tai nieko naujo, kysio nedave tai niekas ir neziurejo o juo labiau senas zmogus...

426. tai

kaip supratau, kysio nedave, juk musu medikai to ir siekia.

425. aurelija

Susidūriau ir aš su baisiu medikų abejingumu, ciniškumu, kyšio laukimu, kai reikėjo guldyti mamą į ligoninę. Be kyšio nė per kur. Sako, ko norit, juk jai 80. Daviau.

424. atsimerk

zinovai, nupirktu diplomu pardavejai... kodel apie kiekviena diena isgelbetas gyvybes nieks neraso? tada jau niekam neidomu?

423. song

tai juk krize daktaram,kuriu diplomai nupirkti,irgi reike isgyvent,nedavet vokelio.TAI STAI

422. marija

Tuo ir skiriasi Lietuvos medikai nuo uzsienyje dirbandziu mediku(daug metu dirbu DK,esu dirbusi ir LT).Lietuviai nesugeba paciento ivertinti bendrai,kaip visumos,jei esu neurochirurgas,tai nusimanau tik apie kaukole ir smegenis,bet neturiu jokio supratimo apie elimentares ligas, kaip roze, plauciu uzdegima ar ausu,akies ligas.siuntinejamas zmogus vadinamiems specialistams,o jei numirsta- tai ne jo klaida ar kompetencija.Tai vadinamas mediku nekompentingumas,atsakomybas stoka. Problema yra daug gilesne- netinkamas residentu paruosimas ir tt.

421. idr

o kodel negaletu uzdrauts kysiu, o vietoj ju pastatyt auku dezute, tai nors koki aparata nusipirktu.

420. zina

Musu mamai irgi pernai taip atsitiko Vilkaviskio mieste .Seimos gydytoja nukreipe i ligonine .Buvo vasara,daugelis atostogavo ,bet vyr.gydytojo pavaduotojas ir kiti konsultavo ,sugebejo tokiame miestuke ,nustatyti veido roze.Buvo leidziami antibjotikai laselines .Gavo gera prieziura ,mes dukros budejome prie jos .isbuvome tris savaites.Man tiesiog gaila JUsu ,kad tokioje Kauno klinikoje nenustate ligos.Aciu Vilkaviskio gydytojams.

419. V

Straipsnio autorė nepaminėjo, kad Jurbarko ligoninėje nėra reanimobilio, kuriuo transportuotų į aukštesnio lygio klinikas sunkų ligonį. Prieš mėnesį įvyko atvejis, kai žmogų ištiko insultas su galvos trauma (nuo kritimo lipant parduotuvės laiptais, kurie buvo be turėklų), tai reanimobilio iš Kauno laukė pustrečios valandos, kai iš Jurbarko per tą laiką jau būtų nuvežę. Todėl pagalba ligoniui buvo suteikta tik po 6 val. nuo įvykio pradžios. Nejaugi niekas už tai neatsakys, kad rajoninė ligoninė neturi reanimobilio?!

418. provincija

2000 dc.R.Vilcinis su visa komanda isgelbejo musu dukros givybe. Aciu uz tai, nors jau buvome pakeliu pas Auksciausiaji. Gydemes ilgai, jokiu kysiu niekam nedavem, nebuvo net uzuominu, visas skyrius dirbo nuosirdziai ir pasiaukojamai.

417. Alma

kauno klinikose ima visi: pradedant pačiais aukščiausiais, profesoriais ir baigiant eiliniais. Neturi pinigų, dvėsk. Į tave žiūrės kaip į kokį šliužą, trikdantį daktarų klano ramybę. Kai į palatą ateina gydytojas, iš karto matyti, kuris ligonis nedavė arba davė mažai. korumpuotesnių medikų už kauniečius, manau, Lietuvoje nėra.

416. zigmas

sundaktariuksciai ISGAMOS S L I U K O S komisarai Megre daktariūkščiai... Tik viename komentaru lape radau tiek neapykantos. Atrodo kad i klinikas visi vaziuoja kaip i Sveicarija eutanazijai. Tautai protas maisosi. Sprenziant is rasanciuju tai tik keli pasveiko. Lietuviai galutinai nuzmogejo. Jokios pagarbos gydytojui tiek is valdzios tiek is tautos nebeliko. Atsibuskit, juk ne viskas uz pinigus perkama.

415. as

krisiukieniene isidarbino farmacijos firmoje...vat dauguma tokiu gydytoju ir dirba farmacinese firmose (aisku, neskaitant vadybininku, batu pardaveju ir t.t.), uztatai ir vaistu kainos tokios

414. x

zudikai. o disertacijas gina tik tam, kad kysius didesnius imtu.

413. hm

idomu butu suzinoti,kokius sapnus sapnuoja tie sundaktariuksciai,visiskas abejingumas,sliuzai,o ne daktarai

412. ...

ISGAMOS dauguma daktaru jiems zmogaus gyvybe verta tik kysio. Ir mano mama be laiko i kapus nuvare. Buvau dar jauna nezinojau kur kreiptis kam kiek duoti tai SVOLACIAI ir neziurejo visiskai ir nurase zmogu, kad kysio negavo. Uzjauciu jus.

411. Stepas, psichologas

Kaip ši istorija paveiks, tikriausiai jau ir paveikė, dukterį? Juk ji galbūt visą gyvenimą kaltins save, kad nesugebėjo apginti, išgelbėti savo motinos. Nesvarbu, kad tikrasis kaltininkas ne ji, bet ji juk kaltins save. Tai gali labai paveikti jos asmenybę, gyvenimą. Todėl siūlyčiau kreiptis kol nevėlu psichologinės pagalbos. Galima ir į mane -nors dirbu privačiai, pažadu Jus, ponia Laima, konsultuoti nemokamai.

410. Nepanasu

i roze. Is viso aprasymo panasiausia i nekrotini fasciita. Reta ir ypatingai klastinga liga su labai blogomis iseitimis

409. Būtent

Gembeckienė.O kad būtų kokybė.Tegu jai tik Dievas dovanoja...

408. sdfgvdfv

„Ko čia rėkiate — ne mes ją gydome“. ISIDEMEKIT S L I U K O S SESELES, JEIGU MAN TAIP NORS VIENA PASAKYSIT - VIETOJ UZLENKSIT KOJELES TARP KAVOS PUODELIU!!!!!!!!!!

407. dukrelei

Butumete dave pinigu, tada prieziura butu geresne (ir to abejotina. Priklauso nuo sumos). Kodel jie taip delse, todel, kad tikejosi jog jus jam duosite i delniuka. Bet kadangi nedavete, tai tokia ir priaziura. Juk pacientai jiems moka antra alga. Nesvarbu, kad jie gauna atlyginima.

406. ACIU DIEVUI

NORS KARTA PASIRODE TOKS STRAIPSNIS, AS IRGI GALIU PAMINET VIENA PAVARDE - GEMBICKIENE - MOTERU DAKTARE MIELAI IMANTI KYSIUS.

405. aciu

kaip tokius gydytojus zeme nesioja. Ar jau jiems negalioja hipokrato priesaika. jei zmogus vyresnis, tai ir demesio 0. Manau "tokiems gydytojams" bus atlyginta uz "gerus darbus", jei ne siam tai kitam gyvenime. TIK LABAI GAILA autoriuas mamos ir zinoma visu kurie nuo tokiu didvyriu nukencia. Istvermes autoriui ir dideliausia uzuojauta netekus mamos.

404. Tegul gydytojas

gydo,bet ir patys turim stovėti šalia,sekioti iš paskos,kaip komisarai Megre.Įkyrėti,lysti,klausti,-patiks,nepatiks ir skųsti,skųsti,skųsti,kaip Vokietijoj,Danijoj.Ten daktaras daktarą apskundžia.Kontrolės,kontrolė...O kyšius legalizuoti.Kas kie k gali...legaliai...

403. Kler

Todėl, kad žmonės baltais chalatai nemoka ar nenori gydyti, populiarūs tampa liaudies gydytojai, ekstrasensai ir net gi šarlatanai. Ten susimoki ,tai nors žinai, kad gausi kažkokią pagalbą. Liaudis, neįžeidinėkite šundaktarių....jie tarp kitko visai neblogai gydo.

402. mm

uzjauciu mano mama mire tik del gydytoju kaltes ir dar visai jauna bet juk jie nekalti kalta aplinka tai lietuvos kasdienybe reikejo pirma sumoketi tai gal dar butu paziureja

401. susaudyt!!!

keliausit i teisma visi is eiles man atrodo sundaktariai jus!!!! bet pries tai ismalciau snukius kad atsimintu ilgam!!!

400. Rasa

SUNDAKTARIAI!!!! Gali visko nutikti gydytojo darbe, BET neturi buti NIEKADA abejingumo,demesio stokos ligoniui.Prisiminkit mediko priesaika,o jei nepajegiat prisiminti,uzsirasykit ant kaktu!!! Daugelis mediku isivaizduoja,kad ligonis atvyksta i ligonine atostogu....Zmogus atvyksta PAGALBOS! Isikalkit tai i galva ,sundaktariai.Atsiprasau,TIKRUJU mediku uz asmenines emocijas.

399. Iš

tikrųjų,pilnos klinikos tokių nesubrendusių,pasitikėjimio nekeliančių" tėvelių sūnelių ir dukryčių".Kad ir tie mokslo vardai jau devalvavosi.Kažkokia atranka,rotacija turėtų būti.Anądien draugė skundėsi vizitu akių klinikose.Abejingai,atmestinai,o recepto tai 3 vaistinės neįskaitė.Bet vis tiek...yra gerų daktarų:nuoširdžių,paprastų...vakarietiškos dvasios... asmenybių.Laikai keisis,gyvenimas išauklės.Tikrieji medikai pasisakykite,streikuokite,švieskite mus,nepasiduokite spaudimui.Viską reikės iš naujo išsikovoti.Dievas ir algas pridės.Svarbiausia,kad sveikatos būtų...visiems.

398. ..............

o jei norite magnetinio rezonanso tyrima pasidaryti, tai , kad ir ta pacia diena. o eile yra pusei metu ir ilgesne, taciau, tik kai jau iraso i eile, eini, ir paduoti be jokiu formalumu 250 lt ir ta pacia , blogiasiu atveju kita diena padaro tyrima. kokiu dar norite idomybiu? tai ne tik privati , tai blogiau nei privati klinika. kazkoks kosmaras.....o tai pasako kiti medikai:) kiek uz ka, kaip ir kam duoti. tik idomu kodel KMUK direktoriai nemato, o ju tiek daug...:)

397. Margaret

Paskaičius kometarus matosi, kad veterinarai šunis geriau priima ir diagnozes nustato savo gydyklose. O gal kinikų gydytojai nieko nebaigę, tik šiaip diplomus nusipirkę, kas tai gali patikrinti, jeigu jie taip ligų nenustato.

396. PRITARIU 381

GEDA, KAD ALERGOLOGE NENUSIMANO APIE ROZE. SUNDAKTARIS MOKEDAVO GYDYTI. O JI DAR DISERTACIJA APSIGYNE. PILNA TEVU DUKRELIU IR SUNELIU KLINIKOSE. DURNIU VISOKIU, KURIEMS DISERTACIJOS (PRASTO LYGIO) PARASOMOS.

395. gulejusi

nesigulkite i gastroenterologijos sk,nes jei neduosite vyr seseriai,vedejai,profesoriui...(

394. to Birute

ar Jus manote,kad sveikatos ministras-ka nors apie medicina ismano?...juk cia -politika..(

393. Arui

Svarstote,kad nepatenkintų tik tiek nedaug.Bet šaukštas deguto ir medaus statinę pagadina.Ir prarasta vieno žmogaus gyvybė-neįkainojama.Jis gi Dievo kūrinys.O be to daugėja abejingumo.Kas jį aritmetiškai išmatuos "Bijokite abejingųjų(drungnųjų),aš išspjausiu juos iš savo burnos..."(Šv.R." kažkaip panašiai.Nors visi nusikaltę,-ar gydytojas,ar kitas gyvenimo eigoje gaus atlygį...geriau pas Dievą,o ne pas v...

392. kauniete

visa finansavima susigriebia klinikos...ar reikia dar komentaru???

391. To 389 Uch

Argi Tamsta nežinai, jog Lioton yra komercinis vaistas? Argi neteko girdėti, jog tokius vaistus platinančios firmos gydytojams sumoka už tai, jog jie išrašo būtent šio vaisto receptus? Jos net veda apskaitą, kuris gydytojas kiek išrašė komercinių vaistų ir pagal tai juos premijuoja, apmoka keliones į užsienį, surengia jiems pobūvius prašmatniuose restoranuose ir t.t. Taigi medikams už jų darbą apmoka: 1) valstybė iš biudžeto (alga); 2) Pacientai (kyšis, kad nenumarintų); 3) Farmacijos firmos (kad būtent jų vaistus skirtų). Na ir dar tie medikai streikuoja:)

390. Kler

Tai tokia klininkų realybė. Mano mama per jas irgi iškeliavo anpilin. Buvo sakoma viskas kad viskas daroma. Išlaikė priimamajame parą laiko ir nerado ligos, o buvo reikalinga skubi operacija, nes trombas užkimšo žarnyno kraujagyslę. To niekada nepamiršiu. Šalto gydytojų abejungumo ir žodžių "mes ne dievai" visi mirsime. Mano nuomone šundaktarius reikia išmesti iš darbo, o priimti normalius, pasišventusius savo profesijai.

389. uch

skaitant šį straipsnį, tai net karštis išmušė, kumščius iš piktumo ant tokių Kauno klinikų gydytojų sugniaužiau. Toks baisus abejingumas. Ar į kišenę litų nebuvo įdėta, užtat sumanyta į ligonį nekreipt dėmesio? Ir kas per mada kauno daktariūkščių, vos ne visas visas ligas Lioton1000 tepalu gydyt? Man taip pat įgėlė kažkoks vabzdys, koja ioštino skaudėjo-Liotonu liepė gydytis, po kurio laiko kelį susitrenkiau, ta pati gydytoja vėl Liotono prirašė, po kelių metų vėl kažkas nutiko, vėl Liotonas, kuris visiškai ne į temą buvo.

388. aras

Pamąstymai: komentarų beveik 400.Tarkime,kad nepatenkintų medikų darbu KMUK yra kokius 25(nors ir neįtikėtina) kartus daugiau.10000.Daug. Bet ,kai įvertini,kad KMUK per metus Stacionare gydosi apie 100 000 pacientų,o poliklinikoje -virš milijono apsilankymų,supranti situacijos paradoksalumą,kai dergiama ant visos įstaigos ir visų darbuotojų.Įvertinus medikų darbo pobūdį,atsakomybę darbo sąlygas,atlyginimą ir t.t.,tektų tik linkėti,kad kitose srityse būtų toks efektyvumas.

387. klinikos

yra bejausmiu zombiu urvas

386. PASVAJOKIM:

kad KMUK ir visa sveikatos apsauga susigrąžintų gerą vardą.Džiaugtumėmės ir dižiuotumėmės LIetuvos daktarais ir ligoninėmis.Visas pasaulis mus žinotų.Ko reikia?Pinigų,pasiaukojimo,geranoriškumo ...Ko dar?Tikėjimo...Ko dar...

385. Tarp kitko,teko

gydytis Kauno onkologijos ligoninėje.Ten Žmoniškumo ir užuojautos daugiau.Kažkaip reiktų išgyvendinti tuos kyšius.Tada būtų lengvesnis bendravimas.KAIP TEN YRA VOKIETIJOJE?Parašykit,pamokykit.

384. Na,tegul

tik jie uždaro rajonines ligonines,pažiūrėsim kas tada bus...Išmarins mus be karo.Liks Lietuvoje gražūs ir jauni,-kaip tame fantastiniame filme...Bet BE IŠMINTIES...

383. Žinau tą reikalą.

Tačiau iš tiesų ne visi gydytojai yra blogi. Ir Kauno klinikose yra savo profesijos vardo vertų specialistų. Vienas tokių – gydytojas Kęstutis Kavaliauskas. Jis prieš keletą metų operavo velionę Palubeckienę – pašalino dalį jos skrandžio. Kai dukrai anuomet mama pasiskundė, jog pradėjo mausti skrandį, duktė prikalbino atlikti jai išsamius med.tyrimus ir šie parodė, jog reikalinga operacija. Po to duktė pasitarė su savo kolegomis žurnalistais, kurie rašo medicinos temomis ir šie patarė kreiptis į KMUK chirurgą K.Kavaliauską kaip vieną geriausių šios srities specialistų Lietuvoje. Ir tikrai - jis atliko operaciją gerai, globojo ligonę jautriai ir, beje, be pinigų. Operacija pavyko, ligonė puikiai jautėsi, vėlesni tyrimai parodė, jog ligos priežastis pašalinta. Palubeckienė apie gyd.Kavaliauską kitaip nekalbėdavo kaip „Mano Kęstutis“:) Tad žurnalistė buvo įsitikinusi, jog ir ši kartą paliko savo mamą geriausioje Lietuvoje ligoninėje ir geriausių medikų rankose. Duktė kasdien prašė jos mamą gydančių gydytojų iškviesti konsultuoti reikalingus specialistus. Prie mamos buvodavo ir Kaune gyvenantis jos sūnus. O kai buvo pamatyta, jog mama jau sunkioje būklėje ir duktė ryžosi paskambinti vyriausiojo gydytojo pavaduotojui Rimdeikai ir jam prisistatė, jog kreipiasi žurnalistė – jau buvo vėlu. Nors tik tada, po Rimdeikos įsikišimo, prasidėjo tikrasis gydymas – gydytojų konsiliumai prie ligonės lovos keitė vienas kitą kone kas pusvalandį, jai pumpavo įvairiausius vaistus, perkėlė į reanimaciją – ji jau buvo be sąmonės. Beje, reanimacijoje ligonę puikiai prižiūrėjo gydytojos. Ne, tikrai ne visi KMUK gydytojai yra beširdžiai. Velionę pažinoję žmonės ligi šiol stebisi, jog viskas įvyko taip keistai (tik dėl vabzdžio įkandimo!), nes ji nesirgo, buvo geros sveikatos, labai energinga, aktyvi ir veikli. Paviešėdavo pas dukrą ir vėl grįždavo į savo namus Jurbarke, miškininkų gyvenveitėje. Ji, 80-metė, net bėgiodavo miškelyje prie jos namų kas rytą... Virtinė klaidų susipynė į lemtingą velionei grandinę. Likimas? Galbūt...

382. Žinau tą reikalą.

Asmeniškai pažinojau velionę, kuri taip netikėtai ir keistai išėjo Anapilin, pažįstu ir jos dukterį, tad žinau ir tą istoriją. Kyšis buvo duotas. Jį davė ne dukra, o pati velionė, kai dar buvo gyva. Tam gydytojaui, kuris ją gydė – Obeleniui. Galbūt toji suma kai kuriems medikams ir juokinga – tai buvo 100 Lt. Tačiau juk buvo pranešta, kad galvos sutrenkimas nėra rimtas ir ligonė tuoj bus išleista iš ligoninės. O duktė kyšio nedavė, nes priklauso tiems žmonėms, kurie nedrįsta, nemoka ir negali duoti kyšių. Yra tokių kompleksuojančių žmonių. Pritariu, jog klaida, kad duktė neinformavo klinikų personalo esanti žurnalistė ir dargi „Lietuvos ryto“. Būtų padėjusi ant Vilcinio ar Obeleniaus stalo savo vizitinę kortelę ir mama šiandien gal būtų gyva. Tačiau žurnalistė pasikuklino, norėjo būti tokia kaip daugelis. Be to, manė – mama yra garsiausiose Lietuvoje Kauno klinikose, kur dirba profesoriai ir docentai. Tos komentarorės, kuri priekaištauja, jog duktė pakeltu tonu kalbėjo su med.personalu (komentaro nr. 349) norėčiau paklausti: kaip jūs kalbėtumėte pamačiusi, jog jūsų mama miršta, o medikams į tai nusispjaut? Tikriausiai dar ne taip rėktumėte šoko būsenoje. Iš dalies teisus yra Jonas (nr. 354), kai sako, jog civilizuotose šalyse tokias istorijas narplioja ne žiniasklaida, o specialistų komisijos. Bet puikiai žinome, kaip Lietuvoje tokios „komisijos“ šias istorijas užglaisto ir jei ne žurnalistai, visuomenė apie tokius atvejus nieko net nesužinotų. O šiuo atveju, Jono žiniai, „diletantizmo“ yra ne tiek jau daug kaip galbūt jis mano. Teismo medicinos institute buvo atliktas velionės kūno skrodimas ir mirties priežastį įvardijusi teismo medicinos ekspertė detaliai išaiškino velionę gydžiusių medikų klaidas. Pasak jos, net jei ligonė ir būtų likusi gyva, jai būtų tekę amputuoti koją – nuo rožės ji buvo beveik visa nekrozavusi (supuvusi). Ir šiomis dienomis rašinio autorei skambina garsūs medicinos profesoriai, ekspertai, teisininkai ir siūlo savo paslaugas, ragina nesustoti vietoje. Nežinau, ką ji nutars. Žmogaus nebeprikelsi, o įveikti medikų klaną – ne vieno žurnalisto jėgoms ir piniginei. Tai norėčiau pasakyti komentaro „Lauksime rezultato“ autoriui ar autoriui, kurie tikisi, jog Sveikatos apsaugos ministerija imsis tirti tą istoriją. Netikiu. O jei taip ir bus, tai stengsis apginti savo mundurą. Nes medikų klanas yra kur kas galingenis už kokį ten ministrą, prokurorą, teisėją, premjerą ar prezidentą. Prokurorai, ministrai, teisėjai ir prezidentai keičiasi ar keičiami kaip sudėvėtos šlepetės, o medikai lieka, jie visiems yra reikalingi ir todėl galingi.

381. žinau

tą Krisiukėnienę,melagė, žinoma išėjo iš darbo dėl to kad nekompetetingai konsultavo. neturi ji žinių,tai aišku, o be to ji privalo žinoti apie rožę ir kt infekcines ligas, nes jos specialybė- alergologas-KLINIKINIS IMUNOLOGAS, jei ką ir visi normalūs imunologai išmano viską apie antibiotikus. Gaila artimujų, užuojauta

380. trumpas komentaras

jei gyveni Lietuvoj ir tau jau 70m.tavęs nieks negydo.Taip buvo ir mano tėvo ligos atvėju.

379. Gimdžiau

Kauno klinikose.Nenorėjau ten važiuoti.Bet davė rajone siuntimą.Sakė pagal būklę reikia Cezario.O Kaune pasakė žiūrėsim,matysim...Daviau pinigų ir aš.Bet per mažai.nes neturėjau daugiau.Cezario nepadarė.Tik dar gydytoja pasakė,kiek duoti gimdyklos personalui.Tiek pinigų nė neturėjau.Aišku,pagimdžiau komplikuotai.Dabar turiu daugybę operacijų.Ar čia gydytoja buvo ar komersantė.KYŠIAI,KYŠIAI,KYŠIAI,KYŠIAI,KYŠIAI...Apsivemsiu.

378. etunad

Mano mamytė gulėjo KMUK prieš 13 metų.Šuntavo kraujagysles,reanimacijoj mėnesį išbuvo-kardiogeninio šoko pasekmė.Ten dirba profai, o skyriuje pirmi sanitarės žodžiai buvo-aš jos nekilnosiu, stuburas nesveikas.Ačiū Dievui, buvo vasara, aš su sese atostogavom, tai buvom kasdien, po truputį gerėjo, pradėjom laukan vežt vežimėly, vaikščiot mokėsi ir pasveiko.Tai buvo gal ir dievo valia.Dabar jau ji mirusi, bet turėjo apie 7 pilnaverčius gyvenimo metus, be didelių dozių vaistų.Dabar tai pakartot nenorėtume, ne tas požiūris...

377. Kaunietė

su KMUK turiu ir aš patirties...ir nuomenę turiu...prieš 8m ir mano mama gulejo neurochirurgijos skyriui,3mėn išgulėjo komoj,poto mirė...ne nedėl medikų,dėl komplikacijų,bet galiu pasaky, apie priežiūrą,kol gulėjo reanimacijoj,tai taip,prižiūrėjo puikiai,bet kai perkėllė i skyrių vegetuojančioj būsenoj,kaip ligonis buvo užmiršta...o šalia gulėjo diedukas,gal po kokio infarkto,na nežinau,bet sesutės lir daktarai lakstė aplink sakydami"oi mano ligonis,tik to mano ligoniui,tik ano mano ligoniui"na matėsi,kad visų kišenės buvo užkištos pinigėliais!!o aš kaip neturėjau,tai mano motina ir gulėjo sau viena....nors esu ir gimdžiusi 2krt klinikose,tai didelių nusiskundimų neturiu!!ten sesutės fantastiškos,bent man papuolė,o daktarai,tikriausiai kaip ir visur,neįdėjai į kišenę,tai per daug ir nelenda į palatą!

376. Viento to 354 Jonui

Jeigu gydytojas nuo Dievo nesvarbu, koks bus jo atlyginimas.Kitam pakelk atlyginima desimteriopai jis vis tiek nieko nedarys.Manau,kad jus esate gygytojas ir pradedant studijuoti puikiai zinojote, kokia mediko alga jusu laukia.Sutinku su jumis,kad klaidas daro visu specialybiu asai.Bet juk klaidos padaromos dirbant.Siu atveju nebuvo dirbama, tad, tai abejingumas zmogaus gyvybei.

375. Birutė

Kauno klinikos gauna gerą finansavimą , yra daug specialistų , tik nėra nė vieno gero gydytojo , o gal tai žmogiškumą paradę zombiai . Kas svarbiau - žmogaus gyvybė ar ten kažkokia suknista disertacija . Klinikų medikai tikriaUSIAI NEDAVĖ hIPOKRATO PRIESAIKOS . nEJAU ŠĮ FAKTĄ NUTYLĖS IR SVEIKATOS MINISTRAS . iŠAIŠKINTI FAKTĄ BŪTINA IR TOKIE MEDIKAI TOLIAU NETURĖTŲ DIRBTI SVEIKATOS APSAUGOS SRITYJE .

374. jonas

..litvanai na ko jus norit..per pinigus gave issimokslinima ivairaus plauko sundaktariai gydo zmones,o jus norit ,kad taip nebutu..reikia laukti kol sita sundaktariu ir pinigautoju karta isdves,kito kelio nera......gal duok dieve kiauliu gripas kelis simtus pasiims........

373. xxx

Mano mamyte pries 2 metus irgi gulejo klinikose. Ji mire,bet del to ,kad vezys buvo per toli nuzenges, o gydytojai sokinejo kaip apie prezidenta,sesutes labai malonios ir paslaugios, tikrai galiu mineti tik geru zodziu. (i kisene zinoma dejau -kaip ir visi). Ne visi medikai mesininkai

372. nesamone

yra LT puikiu gydytoju ir senukus gydo ,gerai atsimenu atsitikima su musu mama,susirgo ir atvyko greitoji ir visi stengesi nors ji jau senute,visi nuosirdziai padejo ir gydytojai dirbo savo darba ir be jokiu kysiu,nevarykit taip ant tu gydytoju,patys esat oragantiski ir pasipute.Kai kurie komentarai labai grubus,o tai daug ka pasako ir apie pacius zmones.

371. g.

nors man iki pensijos dar toli, bet jau esu priversta daznai lankytis kauno klinikose. gydausi pas labai gera gydytoja reumatologe, tik jos profesionalumo deka grizau i normalu gyvenima.tik kiekviena karta apsilankius konsultacinej poliklinikoje tenka susidurti su labai pasiputusia, nemandagia sesute sigita, kuri save laiko svarbesne net uz gydytojus. maloni pasidaro tik gavus pinigeliu ir tik tam kartui. nemanau, kad tokiems zmonems cia vieta. ir didziausios sekmes mano puikiai gydytojai.

370. 367am

-ir tamstai-to paties-neatsistebeti,gerai prisiminkit si savo posaki,kai ateis valanda,kurios nelaukiat....

369. jolita

pries 4 metus gimdziau Kauno klinikose. Is pradziu be nuskausminamuju, bet veliau visgi gavau epidurini nuskausminima.Kita diena po gimdymo pas mane atejo anesteziologe ir pasake, kad esu jai skolinga. Paklausiau,kiek.Pasake, nu bent simta litu... Kai daviau, ji is dziaugsmo vos rankos man nepabuciavo... Klaiku...

368. nekenteciau

tos alergologes vietoje tikrai nekenteciau ir nesigadinciau nervu del izeidinejimu viesai -paduociau i teisma ir kovociau.,dar kolegos palaikytu ir pacientai .Atsirado teiseja ir zinove ,rasineja ir rekauja ant visos salies nateisingai,smeizia .Kai susimokes nors karta,gal sumazes noras smeisti

367. autorei

uzuojauta del mamos .Bet l.pykta skaityti ,matyti kokia esi isterike ,kaip uzdavineji klausimus .Neatsistebi ,kaip neatpazino rozes,nors matai visus pozymius .Tai reikejo paciai atpazinti .Atsiverciau enciklopedija ,tai ligos pradzia visai nepanasi i roze .

366. daug

labai daug Lietuvoje isminciu. Skaitai straipsni apie nusikaltimus, visi komentatoriai teisininkai, skaitai apie ligas - cia visi puikiai ismanantys medicina...Visi duodate tuos pinigelius, ir visi saukiate. Jums duotu kas nors pinigu ir jus imtumete. As irgi turejau reikalu Kauno klinikose. Buvau labai patenkinta gydytoju ir sesuciu darbu. Esu palaidojusi abu tevelius ir zinau netekties skausma. Taciau su saule niekas negyvena. Juk yra sakoma - nera mirties be priezasties. Labai pritariu 365 komentarui. Pamirsote ir Dieva ir 10 jo isakymu... o gaila.

365. pizzicato

Respect Jonas 354 :) O tie, kurie galvoja, kad Hipokrato priesaika yra mediko credo, tegu pagalvoja apie 10 Dievo isakymu - ar tikrai visi ju laikosi? :)

364. kaip idomu

skaitau ir stebiuosi -kiek dejuojanciu ,kad dave pinigu ,gydytojus kala prie sienos ,nori saudyti .Bet mielieji ,parasykit ,kas jus prievartauja,kas reikalauja duoti . Jeigu man kas duotu pinigu i kisene ,tikrai paimciau ,neatsisakiciau.Jeigu dalina ,kodel neimti . Tai kas cia kaltininkas.

363. frida

teisingas komentaras, p. Jonai. 354.dziugu, kad yra tokiu zmoniu .

362. Hipokratas

Jei neduosi nustatytos sumos gydytojui,seselems,slaugems-gydymo negausi.O sitie parazitai-gydytojai su Obelienium priesaky-ZUDIKAI.Reik paduot baudziamon atsakomyben,kad samoningai negyde ir neatliko savo pareigos.ZMOGZUDZIAI DIRBT LIGONINEJ NEGALI!

361. Dalia

Buvau sia vasara Kauno klinikose,gastroenterologiniam skyriuje.Tokia labai sau svarbi med.sesute atrodo,bande mane pribloksti savo arogantiskumu.Pribloske,tik kitkuo-kai as klausinejau jos apie kuno mases indeksa,jinai supratimo neturejo,kas tai yra.Skambino gydytojui,klause jo apie kuno mases ADRESA.Man,kad suzinoti,ka norejau,uzteko penkiu minuciu.Butu uzteke triju,jei butu nustojusi baksnoti pirstu i darbo grafika ir bandziusi man iteigti,kad norint gauti atsakymus i du klausimus as turiu atskristi po dvieju savaiciu. Lietuvos gydytojai gal ir yra geri specialistai,bet daugelis ju kupini pasiputimo,arogancijos,stoka bendravimo kulturos,nepasiruose psichologiskai.Tai neturi nieko bendro su gaunamu atlyginimu-jei gerbi save ir kitus,jei tikrai tau rupi tai,ka darai,tai ir darysi viska,ka gali.

360. Vika

jei tai būtų išskirtinis atvejis, bet, deja... Kiekvienas turime bjaurios kyšių davimo ir gydytojų abejingumo patirties. Kitaip būtų gydę nebent jei L.Žemulienė būtų mosikavusi po nosimi žurnalisto pažymėjimu. O dabar išvada įprastinė - gydytojai viską darė teisingai

359. nuomone

Matyt daktarėliui pinigėlių neikišot į kišenę, todėl ir negydė. Juk ne visi gali taip išviešinti gydytojų (žinoma ne visų) nusikalstamą žmogiškumui elgesį. Aš manau, kad tokių atvejų yra daug tik ne visi sugeba juos paviešinti.

358. viskas aišku

pinigeliu nebuvo pakankamai :D

357. dina

baisu gal tos kriusaskienes ar kaip ji ten nieks nedulkina,kad galva meslo prikista,ir kas ja prieme i ta nauja darba durne tokia

356. to 354

as klaida suprantu,kai per operacija netycia kazka pazeidi,arba sumaisai ligoniu korteles,bet kai tu abejingai ziuri i zmogu,tai cia jau ne klaida,o zmogiskumo nebuvimas,kaip jie gali naktim miegot,tikiuosi jie dar gaus savo.

355. db

Mano Mama irgi neurochirurginiam skyriuje po galvos traumos numarino. !991-ais. Klaiku skaityt, kad niekas nepasikeite...

354. Jonas

Klaidas daro visų specialybių žmonės - tame tarpe ir medikai (dėl pervargimo, nepatyrimo, atsitiktinumų). Tik normaliose šalyse tuos atvejus nagrinėja ne žurnalistai ir interneto narkomanai, o specialistų komisijos. Yra medikų draudimas, jei klaida pavienė, ar atsitiktinė, medikas dirba toliau, jei klaidos kartojasi - tenka atsisveikinti su ligonine. Na o visame pasaulyje gydytojai uždirba 3- 10 kartų daugiau už santechniką ar stogdengį. Tam reikia mokytis 12 metelius, nepakanka prasistumdyti profkėje 2 metus. Jei valdzia moka medikui mažiau nei santechnikui, supratingi žmonės atsilygina papildomai, dažniausiai nieko neprašomi. Aišku, būna visokių gydytojų, kaip ir nesažiningų pardavėjų, policinikų ar valdininkų.

353. zzz

APIE KOKIUS KYSIUS EINA KALBA?Juos visus reikia saudyt kurie taip ziuri i zmogu kaip i zudika.Suns ir to gaila, teiki pagalba is paskutiniuju, o medikai per abejinguma, nesupratima nuzude mano 43m.broli.DAR MEDICINOS AUDITE-VISA KOMISIJA SUDAROMA IS GYDYTOJU, KAD EILINIS ZOGELIS NETURETU KA PASAKYTI,BET PASAKYSIME KITAIP.Juos reikia ;gyvybe uz gyvybe.

352. rozyte

Kauno klinikose tikrai abejingai gydytojai ziuri i ligonius,jiems viskas dzin buvo mano kolege pakliuvusi tai jokio normalaus gydymo,kai nori ko paklaust tai kai atsako tai nebesinori nieko,savo bloga nuotaika daktarai ant vargsu ligoniu islieja.tokie negali dirbt klinikose,o kalejimo ligoninej

351. Neteisybe- medikei349

sakote:"Ta ponia tikra melage... Visi turejo sokti pagal jos dudele." O as tikiu, kad jus melage! Kodel? Jeigu jus butumete "sokusi pagal ligones dukros dudele", jos mama siandien tikrai butu gyva namuose. Deja, atsitiko netaip. O tvirtinimai, kad "... medicinos ystaigoj yra nustatyta tvarka, ir gydytojas privalo tos tvarkos laikytis." kelia siauba ir nuostaba. Apie kokia cia tvarka kalbate???? Ligonine nustaciuis senuku nebegydyti ir visi medikai tyliai ramiai ta vykdo!!!????

350. klausimas

kodel gydytojai turi gaisti ir atsakineti i zurnalistu klausimus ir tokiu budu jiems duona uzdirbti! Atsipeikekit!

349. neteisybe

Ta ponia tikra melage. Koks jos elgesys ir kokia kalba vyko su med. personalu. Tai baisu. Tegul ji ta pakuomentuoja.Kodel neparaso? Tik liezuviu plake. Visi turejo sokti pagal jos dudele. Jai ne motais , kad medicinos ystaigoj yra nustatyta tvarka, ir gydytojas privalo tos tvarkos laikytis. Ta tvarka ne gydytojas nustato. Jai reiketu tai zinoti ir tuo paciu tam kas rase si straipsni.Yra daug dalyku kurios eilinis zmogus nezino ir jam kartais atrodo, kad nieks nieko nedaro, arba ne taip daro. Deja, taip nera.O kaltinti yra lengviausiai.Yra patarle- norint suni musti, lazda visuomet surasi.

348. to 317

ar daktaras turi uzdirbt maziau nei kunigas jonas

347. bulkeviciui

tu fainas pideriuks,myliu Tave bulkieviciau.O kaip buvo sunku su tokia pavarde...

346. Rita

Klinikose gydesi mano Tevas-daveme didelius kysius, tai buvo 1986metai. Vaikams pasalino apendicitus-daveme i kisene vel. Dukrai buvo siaubingi skausmai pilvo ertmeje. Kelis kartus vezeme i klinikas, po keliu dienu isleisdavo, be diagnozes. Kol viena karta pasitaike jaunas gydytojas , kuris sake itariantis apendicita, bet dvejojantis. Operacija truko ilgiau nei buvo planuota, nes surado senu "vilku" nepamatyta liga... O kas butu buve, jei ir vel tie patys kysininkai butu pasitaike? Daug metu musu seima gyvena ne Lietuvoje, cia lankomes pas gydytojus taip pat. Draudimas brangus, bet ir pagalba reali. Manau, kad tuos kliniku sundaktarius reiketu kiekviena karta pagarsinti ir pinigu sumas duodamas jiems taip pat. dabar Tevai gydosi Vilniuje, nes mes daugiau pasitikime gydytojais. slogi praeitis neleidzia sugrizti i Kauna.... Ir nereikia komentatoriu izeidineti, kad jie gal per mazai dave. Juk paprastai pasako kiek paims uz ta ar uz kita darba.....

345. to 325

Nu tu ir nesveika. Zmones jau ir taip smulkiai ispasakojo savo veiksmus, o pagal tave tai tau dar ir min. tikslumu reikia paaiskinti ka veike, nes gydytojo nelauke. Gal ir tau taip bus, pagalvok ka rasai.

344. to 337

nelabai suprantu,kodel ligonis turi moketi kysi daktarui,juk jis juk gauna atlyginima?tai juk ne kunigas ,kuris gyvena is auku!O be to saziningai gydyti yra kiekvieno gydytojo pareiga.Is tikruju labai mazai gydytoju neima kysiu,kai kurie isigudrina imti ir net is mirtinu ligoniu...Paprasciausiai jie neturi SAZINES,o ka daryti vargsiukui,kuris kencia,bet neturi pinigu kysiui?

343. termometras

as tai duodu daktaram,jiems negaila,va ir sifili isgyde ir man ir draugui ir jus isgydys.Gal zinot kur nuo pederastijos padeda?

342. to339

sikna reikia duoti ne taip, nebuk glusa ziurek i skausma zmoniu sia diena, ir ziurek ,kad tau tai nenutiktu, man tu juokinga , lyg galvojanti, kad tau nieko tokio abejingo nenutiks, pakliusi pas tokius nekreipencius demesio, pastatysi kojas i prieki pries duris isvezancius anapilin, arimieji paverks ir pasakys, gydytojai galejo igelbet...................

341. to Rima

vat, butent, davet pinigu!!! O jei butumete nedavusi??? Beje, uzuojauta gerbiamai Laimai, nekaltinkite tik saves! Kita karta,manau, zurnalisto pazymejima tikrai desite ant stalo tik praverusi duris... Po dideles nelaimes kiekvienas pradeda naudotis ir savo profesijos privalumais.. kalbu is savo patirties...

340. Petras

Gydytoju atlyginimai nenormaliai mazi, todel ju kisenes atlapos kysiams. Valstybe, kuri neskiria lesu zmoniu sveikatai, svietimui - augina ateities invalidus. Kam jau kam, bet teisesaugai, svietimui ir sveikatos apsaugai turi buti skiriami patys auksciausi atlygiai, kad zmones nelakstytu per kelis darbus, bet savo zinias investuotu I Lietuvos zmones, ateiti.

339. Rima

mano sunus su neilgom pertraukom gulejo klinikose tris metus,buvo du kart operuotas,metus isbuvo su kateteriu inkstuose.Daug siltu zodziu galiu pasakyti apie gydanti personala,esu jiems visiems dekinga.Gydytojui daviau,gavo ir seseles-visiems reikia gyventi ir man to visai negaila,tik geru zodziu galiu juos pamineti.

338. to 334

tie, kurie isgijo tyli del to, kad daug pinigeliu gydytojams ikiso!Garantuoju!!! Mano mamai Vilniaus greitosios pagalbos ligonineje operavo ranka, kysiams teko isleisti per 1000 lt!!! Taip, ji puikiai pasveiko, taip, seseles ja nerealiai ziurejo... bet... ji mokejo kaip kokioje privacioje klinikoje... tai va, gerbiamasis, o ka daryti tiems, kurie neturi pinigu tokiam brangiam gydymui?????? tada nebelieka gydytoju sypsenu, nieko.. pati maciau tokia situacija, nes salia mamos gulejo vargse mociute,mkuriai slauges net basono nepaduodavo po operacijos... paciai jos buvo gaila, tadkelis kartus padejau... tad?

337. to 317

yra toks gaidys nusmurgelis kuris neduoda pinigu kunigams ir daktarams ir vaiksto apsisikes

336. ..............................

Medikai , policija, politikai, nelieciamybe, brudai galvojantys ,kad jie nuo visko apsaugojantys, deja dievulis kerta visus, brudus ziuriu ypatingai, visi parazitai susimastykit, gyvenimas trumpas, gyvenkit zmoniskai, juk jusu likimas gali buti baisesnis.

335. ziauru

Uzuojauta artimiems, na pas tuos ponus visagalius, jei nera placios kisenes, geriau savo lovoj mirti, pasiziurekit, kaip jie vaiksto , kai ko prasai, rankos kiseneje, kad butu lengviau, ibrukti, 15 metu gydziausi nuo depresijos, sako tokioj busenoj, nera ka veikti 3 men .ir tvarka, taip tiko pinigeliai, kad praradom mes debilai beveik viska, o daktaras ipyko, kai pasakem, nebeturim lesu, psakae nusibaigsit, nenoriu pavardes pasakyti, bet dievas ji nubaus .

334. vyrokas

idomu kodel tyli tie, kuriems klinikose sveikata sugrazino? bijot kad aplos primityvai suskiai, kurie temoka kaltinti?

333. 327-ai

o kada buvai gimdzius? pries 10 metu? na ir tamsumas tos tautos...

332. Nora

Komentarus galima suskirstyti į dvi grupes: kaltintojų (pacientų) ir šiuo atveju besiginančių (gydytojų). Ir vieniems ir kitiems trūksta tolerancijos ir objektyvumo. Juk daugeliui yra tekę susidurti su nuoširdžiais gydytojais,puikiais specialistais. Mano prisiminimai apie Kauno klinikas tikrai geri, konkrečiai kalbu apie akių ligų skyrių. Tiesa, turiu pripažinti, kad gydytojams buvo atlyginta už sūnaus operaciją. Na o gydytojai, be abejo, nutyli, kad ima kyšius. Todėl ir tokia priešprieša. Ir ypač skaudu skaityti medikų požiūrį į seną žmogų. Įsivaizduokite savo artimą jo vietoje. Argi nedarytumėte viską, ką įmanoma, kad jis pasveiktų? Juk metai tai dar tikrai ne diagnozė.

331. teta

Baisu net skaityti... Is kur pas mus toks abejingumas? Ir juk nebus kaltu?

330. artimieji

toks pat atvejis atsitiko viename is baznytkaimiu,savaite pagulejo ligoninej nieko nenustate...savaitgali reanimacijoj numire...buvo60m.pinigu nieks nedave nesitikejom tokios baigties...mediku nekaltinam bijom taip pat numirt...

329. 315-tam

Matyt,kad is medzio ant galvos nukrites ir dar pervaziuotas dviracio.Tokie visad kalba panasiai...

328. Taigi,

P.Caplikui"sunku vertinti"O as ivertinsiu taip-viena x diena atsistosit pries Dievo teisma.Taip bus.Dabar jums nerupi nei sazine nei kompetencija,neidarbas.Bet tada-viskas stosis i savo vietas-jums bus daug sunkiau iskeliaut i pragara....

327. Kesta

Man irgi teko susidurti su Kauno kliniku kompetencijos stokojancia gydytoja ginekologe... Jei kvalifikuota gydytoja apziuredama nesugebejo izvelgti, jog as gimdziusi.... Ji manes paklause:"kas tau cia atsitiko?" Tai, manau, komentaru nereikia....

326. to 319. to 315

Ne girtas, o tiesa pasake.

325. Vio

Tik nereikia smeizti Kliniku ir ten dirbanciu gydytoju. Gulejau as ten ir ne viena ir ne du ir net ne tris kartus ir labai puikiai zinau, kad jei ir nepakviecia specialisto, tai jei paprasai - tikrai pakvies. Gal ne ta pacia diena ateis, bet kita tai tikrai. Aisku, negali ten "tik pasaukei ir atbego" gydytojai lakstyti, nes jie ir operuoja ir dar poliklinikoj dirba ir daznai su ekstra atvejais. Puikiai prisimenu kaip reikejo patekti pas alergologe konsultacijai. Net ir is stacionaro einant be eiles, buvau palydeta siaubingai piktais laukianciuju zvilgsniais, nes eiles siaubingos. O kodel? Nes tai bene geriausia alergologe Lietuvoje (gyd. Kudzyte) Ir pykit nepykit, bet tokio amziaus zmogui mirti nera didelis stebuklas. Suprantu, kad labai skaudu, bet nereikia kaltinti viso pasaulio. Galu gale, jei jau is tiesu taip rupinotes savo mama, kodel nepasedejote salia ir nepalaukete, kol tas dermatologas ateis? Butumete pamate, kad neateina, pareikalave dar karta, galu gale, pagrasine, kad vesit i kita ligonine tokios bukles ligoni. Suveikia visada. Net pinigu duot nereikia. Bet... Is tikrai dideles patirties ivairiuose KMUK skyriuose galiu nuosirdziai sakyti - ten medikai yra nuostabus ir tikrai super geri specialistai. Esu gulejus ir kitose Lietuvos ligoninese, bet butent is Kauno kliniku prisiminimai yra tik silti.

324. Ir dar

Skatai ir matai. Siunte pas vedeja, liepe kalbeti su tuo, su anuo...... . Ar gi cia artimuju darbas turetu but "iskviest toki specialista, anoki specialista, vaistu nupirkt, skambinti, reikalauti...." juk kiekvienas zmogus yra uzsiemes su savo darbeliu. Bet straipsnyje skaitome, namiskiai ejo lanke, prase, derejosi, bet..... niekur neskaitome, kad UZSIEMUSIAM VEDEJUI DAVE "N" PINGU, GYDANCIAM GYD"n" PINGU--- kas greiciausiai butu atvere daktaru akis ir protus. Deja, kysiu negavo ir toliau kankino mociute. Kysio negavo ir toliau kankino iki..... kol nukankino. Stai taip, mieli medikai, tas gydymas manosi "is salies"

323. Diagnoze

spesiu, kad diagnoze buvo nustatyta priemimo skyriuje --- senutei jau laikas mirti. Ir niekas i ta senute nekreipe demesio---juk tai ne ju mama. Tai iprasta praktika. Taip numarinama dauguma senuku ir senuciu. Tik siuo atveju, ju senutes vaikai nebuvo abejingi mediku elgesiui. Skaitome ir baisimes. Kokie pasiaiskinimai Kauno kliniku ekspertu: temp nera= infekcijos nera. Atrodo, kad kiekviena med. slauge zino, kad senu zmoniu kunas i infekcija ne visada reaguoja pakilusia temp. Arba alergijos daktare diagnozavo alergija!!! ( o ar si moteris buvo alergiska, ar buvo kraujuje alerginiai pakitimai?) NEITIKETINA!!!!!! Nei vardas, nei pinigai, nei specialistu garsus titulai negarantuoja, kad zmogus padoriai ir saziningai atliks savo darba.

322. Ventė

Na,baisu,mieli Kauno klinikų gydytojai,jei tai tiesa,kas čia rašoma...Nesvarbu,kiek pacientei metų,ne tame esmė...Esmė tame,kad Jūs nė piršto nepajudinote net nenustatėte ar nesugebėjote laiku nustatyti diagnozės...Palikote moterį mirti kančiose...Savaitę laiko neaišku kuo ir nuo ko gydėte pacientę...Tai nepateisinama,įdomu,kaip į tai reaguos gerb.Čaplikas...Nepykite,mieli medikai,kai taip nepagarbiai apie jus kalba visuomenė...Ne atlyginimus jums kelti,bet dar žymiai mažinti,gal tada dings abejingumas pacientui...

321. ji

neikim pas tokius gydytojus ir subankrutuos,prakeikti sundaktariai.

320. uzuojauta

a.a. moteriai, deja netepsi - nevaziuosi, labai gaila kad tik tiek sazines lietuvos gydytojams beliko. Atsiprasau, bet saukstas deguto sugadina statine medaus. Turetu buti ypac gerai atrenkami darbuotojai i tokia "prestizine" gydykla.

319. to 315

staciai juokingas komentaras, gal tamsta girtas?

318. ligonis

Kaunas labai islepes. Geriau gydytis Vilniuje ar Klaipedoje. Daktarai demesingesni ir panasu, kad tradicijos kitos.....

317. Siuncia

iKauno klinikas.Vaziuosiu,bet daktareliai nesitikekit,kad atvaziuosiu su pilnom kisenem pinigu.As greiciau atsivesiu diktofona kad galeciau irasyti jusu isvedziojimus.Ne toks as zmogus,kad net ir zvelgiant mirciai i akis,uzdaryciau duris tyliai.Post scriptum-ponai pacientai,ar ne patys ispaikinot gydytojus dirbti uz KYSIUS. Didzioji jusu dauguma dirba uz atlyginima,ir dirbat saziningai! Tai kodel daktaru kasta isskirtine.Kodel jiems tiek leidziama?Pacientai pakilkit pagaliau.Kuo dazniau trankysit kliniku,polikliniku ar ambulatoriju duris tuo bus geriau.Kedys parode kaip kovoti su pedofilais. O jeigu daktareliu pora kas nors nukeps,ar padetis tik tada pasikeis? As nesakau,kad visi gydytojai kysininkai,besirdziai ir nemoksos.Bet ar nekeista,kad as per savo 60 metu sutikau tik 2 gydytojus, kuriems galiu nusilenkti iki zemes ir pasakyti-taip, tai GYDYTOJAS IS DIDZIOSIOS RAIDES

316. rokis

tokiems sundaktarems padaryciau spiritine klyzma be vanden, otai butu svieto pabaiga....

315. stai

Staciai juokinga. Lietuvoj patys geriausi daktarai. Isvaziuotumete i uzsieni, tai dar ne taip keiktumetes. O cia daktaru tikrai gera kavalifikacija. visada reikia ziureti i zmogaus amziu- kuo senesnis, tuoj greiciau ligos progresuoja ir nuo menkiausio dalyko gali smakiai pablogeti. Ka, daktarai manot be kysios negydys? O gal galvojat, kad tie, kurie nesave kysio yra specialiai marinami? juokinga. ismokit elktis kaip zmones- visi piktumo prisisunke ir varo ant gydytoju.

314. 307am

net ir 81 metu senute turi teise mirti savo pacios mirtimi, o ne nuo sepsio, sukelto tikrai dideles gydytoju nekompetencijos. geda visiems gydytojams, o ypac tiems, kurie mano esa specialistai, kurie spjauna i senus zmones. GEDA!!!

313. rastininke

nori pasipinigauti...............ne pirma ir ne paskutine.............svarbiausia is varles drambli ispusti..........

312. jonas

mano tevukas irgi mire kauno klinikose budamas 83 metu. bet daktarams neturiu jokiu priekaistu....

311. kritike

Esu patyrusi kojos operacija, kuria operavo klinikoje. Gydytojas niekaip negalejo manes paleisti is pokalbio kambarelio, laike atvepusia kisene, kad tik greiciau ideciau. Jau ir ka kalbeti nebuvo, bet man uzsiblokavo paduoti nors tu ka. Bet daviau... O ryt ryte jau buvome paruostos su palatos draugemis i namus, nes musu lovos jau buvo uzsakytos ir nuo ryto sedejo kandidates kitos. Aisku po keliu dienu poliklinikoje manes jau nepazino:). Konvejeris geras. Mano tetis patyre autoivyki, pats padave policijai dokumentus, buvo samoningas, o po triju val. numire nuo trauminio soko. Cia gyvuliai, ne daktarai, nes nieko nedare, gydytoja greitosios nesuprato, kad uzbegant sokui uz akiu, geriau jau leisti vaistus nuo skausmo. Noreciau, kad jai taip butu arba jos paciam artimiausiam zmogui. Taip pat zinau du klinikos gydytojus (seima) - ginekologe ir liktai xirurgas, tai taip gyvena, kad mums ir nesapnuoti: tarnai (siais laikais ekonomes ir sodininkai), cia taip jie vadina savo tarnus, viska tvarko, rupinasi, o patys is uzsienio neislenda. Nera neimanciu daktaru, kam jiems kisenpinigius reikia kelti?

310. to 303

Nusisnekat ponas ir nejauciat. Kokius tyrimus ponui atliko mokamai????? Tuos kurie nepriklause atlikti prie ligos del kurios tiriamas ir gydomas buvot???? Kurie? Sergant skrandzio opalige, norejot kaulu tanki nemokamai isitirti? Ar galvos magnetini rezonansa jums reikejo atlikti, kai skaudejo kojos didiji pirsta del podagros?

309. ...

Kiekvienas turi teise rinktis gydymo istaiga ir gydytoja. Prasom... vaziuokit i Vilniu jei Kaunas netinka. Jei negydo obelenis prasykit kriausiuno ir vysniuko. Jokiu problemu. Savo kvailus komentarus isrintus is medicinos enciklopedijos pasilikit sau ir savo kaimo diskusiju klubui. Slykstu yra smeizti. Kai pabaiga skaudi, visada lengviausia pasakyti - nemokejom - negyde...

308. 000

pries keturis metus gulejau kauno klinikose.po traumos darbe operavo aki.negaliu nieko blogo pasakyti nei apie gyditojus,nei apie med.seseris.buvo darytos dvi operacijos,gyditojui daviau tik du simtus litu.ir tai ,tik del to,kad tai buvo ne mano,o darbdavio pinigai

307. bivas

viskas cia gerai ....gi negyves 200 metu ar reikia tiek gyventi niekas su saule negyvena.. mazu vaiku tai labai gaila kai serga ir mirsta o cia garbinga senute nuejo namo viskas nurmalu taip ir turi buti ...kaip medziai auga ir numirsta tai ir zmogus taip...

306. sirgusi

kai man tenka susidurti kur nors su mediku, mane net nupurto, kaip as ju neapkenciu

305. S

Klinikose betvarke didziule.Kelias dienas nieks prie taves ir neprieis,jei neduosi kysio.Neduok dieve susirgti ir ten pakliuti.Gerbiami gydytojai,ar jums niekad nebus gana?Reikia nors saziningai atlikti savo darba.

304. laimai

autorei, skyriuose gydytojai aplanko pacienta kas diena, o statusus raso pirmadieni, treciadieni ir penktadieni, tai 05 19 gydytojas buvo, bet neparase ligos istorijoj, nes tai nera butina. jei ne gydytojai, 81 metu senutes mirtu sveikos... tokio amziaus pacientei, roze staigiai i sepsi..

303. is esmes

klinikos yra privati ligonine, kur turi uz viska uzsimoketi. Daktarai uz paslaugas ima pinigus, tyrimai mokami, tad kodel valstybe dar finansuoja sia istaiga? Kodel mes mokesciu moketojai dar turime moketi daktarams atlyginimus, apmoketi sildymo, elektros saskaitas, sumoketi uz visa brangia aparatura, kuria jie naudojasi lyg savo nuosava. Klinikos turi viena didziausiu finansavimu salyje, gydytojai dar beje uz musu pinigus vazineja i uzsienio konferenecijas, ir darbo metu, kuri apmokame mes, mokesciu moketojai, raso savo disertacijas! Super, ne gyvenimas!

302. žinote

Padėkokite Dievuliui, kad jūsų mamelei leido nugyventi 81 metus. Ne kiekvienam tenka tokia likimo dovana. JŪsų pretenzijos primena norą pasipinigauti. Ir apskritai, baikite pulti gydytojus.Atrodo, kad kiekvienas turi gyventi mažiausiai 200 metų. Jei ne - daktarą į teismą. Turėkite sąžinės pagaliau.

301. baisu

As irgi ten gulejau.Visiems reikia duoti,net sanitarei,nes tol nekeis patalynes,kol ji suplis.Ten daktarai sava kasta ,dievai,seseles irgi,piktos kaip sirses,pataikauja tik daktarams.Baisi ten atmosfera.Vilniuje dar yra zmoniskumo,o Kaune svarbu ligonio pinigai,o ne jo gydymas.

300. medike

neparase ar i kisene idejo..o gal cia buvo tyrimas l. rytui nuo pirmo uodo ikandimo?

299. paciantė

O aš KMUK gydžiausi prieš 10 metų. Jau tik nepasakokite apie gydytoją GĖLŪNĄ. tokio atidaus ir rūpestingo gydytojo dar neesu sutikusi. Jokių pinigėlių jis iš nieko neima ir tą visi žino. "Visus maišiukus palikite už durų"-taip pasako gydytojas. Nežinau kaip dabar, bet tada mane taip gerai ištyrė ir išgydė gydyt. Šeštokas(atsiprašau ,jei ne tokia pavardė) ir Gelūnas, ir dar moteris onkologė tame skyriuje, kad ir šiandien jiems dėkinga. Nustebau, kad tame skyriuje galėjo įvykti tokie dalykai . Ir med. seserys ten dirbo labai atsidavusios darbui. Negi visos pertvarkos ir reformos taip galėjo pakenkti?

298. aras

gaila bet kartais taip atsitinka su tais musu specelistais.. siaip kazkaip turi zmogus numirti nejaugi sveikas mirs......

297. joana

VISIEMS!!! KLINIKOSE REIKIA REIKALAUTI< KELTI SKANDALA IR EITI IKI VISU VYRIAUSIU IR DAR I MINISTERIJA APSKUSTI IR JIEMS PASAKYTI< KAD TRAIP DARYSI. antraip- jie visai negydo. moralas : ant kapu verkiate jus - o jiems - sekantis pacientas. Cia as is baisios patirties.

296. ariele

sorry 279 tam

295. ariele

to79 tam nevaryk ant Britu as jau 5 metai gyvenu turiu sveikatos ir nieks nekainuoja aisku yra mokomos klinikos bet ne taip kaip IETUVELEJ nezinai kiek ir kam duot cia jau daktaru mafija

294. dzin

Jei Obelenis gydė tai skaitykit, kad negydė. Jis to daryti nemoka, o nekvietė nieko, kad nieko nedavėte, na nors žąsytę, jo biednai šeimynai, Kalėdos netoli...

293. tormazas

tie kas sako kad sveikata brangiai kainauja jie teisus.... bet tik tuo atveju jei jie ja ivertine solidzia suma.... nesiruosiu niekam moket daugiau nei priklauso.... kiek man priklauso tiek as atgyvensiu ir jei dvest tai dvest... padvesiu po menesio gerai.... po savites irgi uztektinai nugyvenau o jei kas bandys gyslas tampyt ir babkes melzt tai iskart paklausiu... pagydoma ? davai pjaunat gabala ir as slaiuziulauks is jusu kantoros... o jei ne tai as rasiu veterinara kuris tikrai ispjaus... tevuko sese daktarai nugyde ... ( nu tais laikais tehnika buvo netobula ) nesenai tevukas kojas uzverte nespejes suryt vastu ...(maisai namuose dar dabar metosi. )ligonineje jam vietos taip ir neatsirado... daktarai pas mus rajone kaip uteles per ligonines lakto ir babkes plesia... jie sau laiko neturi ka jau apie pagyvenusius svetimus zmones kalbet... kiek suprantu pasaulis ritasi i ..... tad jei mane pakritusi patvory rasit nepraeikit pro sali....dabaikit kaip suni ....ir pakaskit vietoj kad savo cypimu aplinkiniu geru zmoniu sirdziu neskaudinciau...

292. siaubas

Baisu skaityt tokius straipsnius. As dazniausiai pasitikiu gydytojais, kai susergu, atiduodu kaip sakant save i ju rankas. Baisu tai, kad nevisada gaili buti tikras net esant ligoninej. Jeigu ligone butu delsus, nesikreipus i gydytojus, bet cia akivaizdu- ja numarino ligoninej. Alergologe vargu ar kalta, buvo daug kitu sriciu gydytoju, ir jeigu jie bent butu uzmete aki i ligone...

291. as

Ar jus pazistate tuos zmones, kad rasote kas ant liezuvio papuole? Abu mineti gydytojau labai kompetetingi, kvalifikuoti savo srities specialistai. O gerbiamai zurnalistinei reiktu kreiptis i viena vieta, o ne tokius straipsnius rasineti....ne ziniasklaida, o pamazgu duobe.

290. to 279

Pirma - jie ir uždirba vokiškai. Antra - Mano draugė Vokietijoje už dantų gydymą moka mažiau,negu aš čia.Nes ji turi privatų draudimą, o aš moku ligonių kasoms,bet už viską moku du kartus.Einu pas privačius stomotologus,ginekologus ir t.tTaip kad ji moka vieną kartą,o aš du .Ar jūs norite,kad gydytojas gautų vokišką atlyginimą,o tarkim,gaisrininkas -lietuvišką

289. Jūratė

Tai kokie jie medikai,jeigu nesirūpina žmogumi,nemato kad žmogus silpsta,o be to tokią infekciją turėtų rodyti ir kraujo tyrimai.Įdomu,ar tiem medikam,nors jie net neverti taip būti vadinami,patiktų,kad su jų artimaisiais taip elgtųsi. Kad jie supūtų,tokie šundaktariai.

288. kliedesiai....

na del pinigu ? pinigu davet ar ne? juk cia turetu but straipsnio esme? nedavet? uzjauciu - jeigu davet ir taip atsitiko tada jau cia likimas irgi uzjauciu o siaip reikia pinigu duot, as visada duodu - yra tam tikri ikainiai ir pan

287. Ir Adamkus senas

283 rašo: "80 -metei vienai eiti pas seimos gydytoja kaip ir nepriklausytu , jau reikia artimiesiems lydeti. pries kaltindami daktarus , personala -pagalvokite ar artimas zmogus pagal metus buvo saugus?". Betgi ir V.Adamkui daugiau kaip 80, ir A.Brazauskui nedaug ligi to liko - o ką, jie prastai atrodo? Daugybė tokio amžiaus sulaukusių žmonių puikiai gali pasirūpinti ir pasirūpina savimi, taip kad nereikia lialia. Be to, galbūt toji senutė gyveno atskirai nuo vaikų. Juk berods rašoma, jog ji ligi tol gerai vaikščiojo ir jautėsi.

286. Ilona tam ne ugnegesiui (267)

Kad tau (267) jau vargiai ar kokios šalies medicina bepadės - iš komentaro turinio aišku! Pritariu, galvą gydyt visur brangu, o dažnai net beviltiška ir diagnozuot sunku - su lietuvisko charakterio ypatumais esamą beprotystę suapainiot gali. Tai gal prisiduok tu geranoriškai į taip tavo išliaupsintą lietuvišką ligoninę ir nekenk aplinkiniams žmonėms. Prižadu - aš tau kojimes atnešiu - nesulopytas!

285. LAUKSIME REZULTATŲ

Geras, pagrįstas skaudžia patirtimi straipsnis, parodantis, kokiame liūne murkdosi medikai, kas beliko iš jų sąžinės. Lauksime, kas bus toliau: ar sureaguos Sveikatos apsaugos ministerija ir jos vadovas Algis Čaplikas? Ar nurodys atlikti minėtame Kauno klinikų skyriuje, o gal ir visoje toje klinikoje, auditą? Ar bus atliktas nuodugnus patikrinimas? O gal ministerija apsimes nieko nežinanti? Šia istorija turėtų susidomėti ir Seimo kontrolieriai, taip pat Generalinė prokuratūra, nes tai - pagrindas ginti viešąjį interesą. Juk dauguma komentarų liudija, jog tose Kauno klinikose tokių atvejų daugybė, jog ten, kaip vienas žmogus išsireiškė - mirties fabrikas. Tad palauksim Sveikatos apsaugos ministerijos reakcijos. Berods kol kas net jos interneto puslapyje apie tą įvykį - tyla.

284. Pacientas

Kada pagaliau gydytojų mafija susidomės teisėsauga?????????????????Pasidomėkime kiek baudž. bylų iškelta gydytojams paėmusiems neteisėtus atlyginimus?,kiek nuteista ?Reikia visiems spausti seimo narius deėl

283. manau

gydesi galvos trauma o prasidejusi roze jau kitu specialidtu reikalas tai jei su galva tvarkoje ,tyrimai geri velniu cia laike -reikejo i terapijos skyriu Aisku 80 metu zmogui jei ne tas tai kitas pastumejo i mirti.ir dar noriu pastebeti kad 80 -metei vienai eiti pas seimos gydytoja kaip ir nepriklausytu ,jau reikia artimiesiems lydeti. pries kaltindami daktarus ,personala -pagalvokite ar artimas zmogus pagal metus buvo saugus?

282. trmazas

aciu visiems geriems daktarams.... givenom mes gudziame kaime lietuvos pakrasty... pries 8 metus mano sese pakliuvo i beda.... ir teko atgulti i klinikas.... nu man kaip artimajam teko eit i zvalgyba kas kaip... zodziu eik ir daryk ka nors.... nu ir nuejau o ten pagyvenusi med sesuo paklause pavardes nu as ir puoliau sakyt seses pavarde ... paskui dar savo dadejau del visako juk maza kas cia lankyt ateina ten juk tvarka turi but registracija vos ne kaip kalejime grieztai.... viskas ir nieko daugiau.... niekam nieko nedaviau niekam nieko nezadejau ten visi dziaugsmingai mano sese ant ranku nesiojo ir popino ir ne lito dovanu ne pusbonkio samanes neikam nieko... aciu iems seniems geriem daktarams.... o va pats pakliuvau i beda , perpute vejas mano spranduka ir kakla taip skaudejo kad negalejau ne rankomis susiemes nulaikyt.... ir pkliuvau i silainiu poliklinika iskart pasake eik pas seimos daktare bet kadangi si atostogavo tai eileje prie registraturos atstovejau 1 val eileje prie kab dar 2 val pakol daktare atejo ir dar po 2 val eilei ne nepajudejus ( iki darbo pabaigos liko gal 1 val o zmoniu begale ) nulekaiu i vaistine sakau duokit man belekakad tik padetu...nebegaliu kentet... gavau visko ko reikejo... svirkstu vaistuku tamponiuku ir silainiu poliklinikos tuolete kaip koks narkomanas drebancia ranka pirmakart gyvenime susileidau doze.....kad ir kiek maldavau ne viena sesele ne viena daktare nesieme suleist jobanu vaistu nuo skausmo.... i pasakaiu sau.... ateisit jus pas mane i servisa as jum masina taisysiu.... reikes jum elektra namuose isvedziot... ui vedziosiu.... televizoriu ar saldytuva pataisyt .... ui kaip taisysiu ilgai ilgai taisysiu .ir dar gerai paprasysiu... kaip jus su mumis taip ir as ir mano hebra elgsis su jumis... pas mano hebra ranka ranka plauna ... gaila kad daktarai ta ranka pjauna...

281. yra

tikrai geru specialistu ir pasisventusiu savo profesijai,talentingu gydytoju Kauno klinikose kaip ir kitose gydymo istaigose ir tai tikrai saves atidavimo ir pasisventimo reikalaujantis kartais labai sunkus ir atsakingas darbas.Taciau musu seimai salia labai artimo zmogaus sunkios ligos teko patirti ne tik sirdgela bet ir panasu poziuri seno zmogaus atzvilgiu,kuomet palatos gydytojas net nesistenge skirti normaliai nuskausminanciu vaistu po sunkios galvos operacijos,nekalbant apie visa kita,kas uzimtu daugiau puslapiu nei sis straipsnis.Tas kosmaras vyko irgi Kauno neurochirurginiame skyriuje.Manau Hipokrato priesaika atspausdinta didelemis raidemis turetu kabeti kiekviename ligoniniu gydytoju kabinete,kad primintu koks yra gydytojo pasaukimas

280. daktarai

tai tikra mafija su baltais chalatais !!!

279. to 272

ar jūs įsivaizduojate ,kiek realiai kainuoja sveikata, jos įkainiai. jei ne tai nuvykite i UK. Vokietiją kur įkainiai kabo ant sienos. sumos šimtai ir tūkstančiai eurų. atsisėsite ant subinės iš džiaugsmo

278. ekonomistas

dauguma pasisakymų ,kaip ir straipsnis tik emocijos. Blogi daktarai ,vargšai ligoniai, galite parašyti dar100 strp. nieks nesikeis, kodėl?todėl ,kad šalis gyvena rinkos ekono mikos salygom ,o medicina plano ekonomikos. socializmo laikais,kai valstybė nustatydavo batų ir dešros kainą jų viešai prekyboje nebūdavo. gaudavai papildomai sumokėjęs pardavėjui. taip yra dabar su medicina, ko daktarui nesumoka valdžia ,moka ligonis. metas įvesti tikrą sveikatos draudimą ,kaižmogus pats disponiotų savo lėšomis. daktaras už darbą gautų tiek ,kiek jis vertas. visa kita tušti plepalai. Jūsų lėšas nusavina vyriausybė už tai nieko neduodama ,tik veiklos regimybę

277. 271

Mano gilis patirtis kauno apskrities ligonines priemime dirba su dirbtine sypsena, zmogedros.

276. x

Uzuojauta moteriskei del mamos mirties.Tai daugiau negu skandalas.Visas moters gydymas remesi tiktai siuntinejimu nuo saves.Geda, - kmuk puciasi, sirdies -plauciu persodinimus daro , pundzius atseit devindarbis kepenis persodineja,- juokas vienas.Nuvarytos kavianskos klinikos iki Kretingos spitoles lygio.Gaila ten dirbanciu padoriu gydytoju ir seseliu.

275. mokamas

gydymas turi būti mokamas, mes vistiek žemindami savo orumą, mokame, o jei nemoka kurie, labai daug atvėjų žinau vienoje rajono ligininėje, kai vyresnis \žmogus (ne vienas) paguldytas į stacionarą, pagalbos sulaukdavo tik po 2-3 parų, ir jau atsiduręs renimacijoje. , su šiedies infarktu. Padėtis tokia, jei pinigėlių laiku neįdėjai, niekas 2-3 dienas prie tavo lovos neprieis. Jei gydymas būtų mokamas, visi žinotume, kad reikia užsimokėti, ir tvarka būtų

274. paciente

as tai visus metus dirbu dirbu,paskui atsigulu po blatu i ligonine-visus pinigus isdalinu, o paskui vel dirbu. Kam man tie pinigai.

273. KMKlinikos

-TAI PRIVATI ,MONOPOLINĖ LIGONINĖ.O KONSERVATORIAI SKELBIA,KAD KOVOJA SU MONO-jomis.Atvirkščiai-vyksta dar didesnis ligoninių monopolizavimas,kur žmogus niekam neįdomus.Tik jo pinigai.Būtinas demonopolizavimas.O jauni specialistai atvažiuokit į tajonus.Čia jūs būsite gerbiami.

272. GYDYTIS

be kyšio šiais laikais yra NEĮMANOMA. Siūlau gydytojams nemokėti algų, neduoti socialinių draudimo garantijų. Taip atsirastų motyvas geriau dirbti ir užsidirbti. Juk kiekvienas už gydymą mokame papildomai ir dar turime galvos skausmą kol nustatome kiek čia to kyšio reikia duoti. Todėl: 1. įkainiai ant sienos, 2. Gydytojų algoms - griežtas ne, 3 . Jokių soacialinių garantijų, 4. ASMENINĖ ATSAKOMYBĖ už ligonio gydymą. TEGUL PONAI SĄŽININGAI UŽSIDIRBA SAU ATLYGINIMĄ

271. kaunas

kiek teko susidurti su medikais,tai patys kvalifikuočiausi dirba kauno apskrities ligonineje ir jokiu kysiu ten nereikia

270. dievuleliau

koks siaubo romanas...nereikejo pripratinti prie kisiu.bet va ,kad jau taip gavosi...o kas kokius kysius gaves jau aisku vien paziuejus is tolo i daktaru dvarus.nesakau ,inau yra ir labai geru nuostabiu aktaru,kurie stengiasi kaip imanydami.gila,bet nepamenu pavardes vieno gero kardiohirurgo Kauno kliniku.nepaeme kysio.nuramino.dievuleliu,kaip baisu.saugokite save ir savo artimuosius.matos,kad galas atein a netiketai dazniausiai ligonineje.o dar manau,kad valdzia paskatina daktarus negydit senu zmoniu,kad greiciau gala gautu.jug penciju nebereikes moket.biuzetas bus didesnis.nepamirskit,brangus ponai ir ponaiciai,kad ir jus pasensit.vat tada ir paziuresim

269. gydytoja

uz tokiu siuksliu pylima tikrai geresne nepasidarysiu-atvirksciai-jokiu debatu, jokiu ,,pageidavimu,,.

268. Buvo taip...

I Kauno klinikas nuveziau sergancia mama,pagulde ja porai savaiciu,o gydytojai daviau pinigu,kitaip butu net negulde,tada ji pasake kiek pinigu reikia duoti,kad kliutu visiem kitiem gydytojam,kurie vizituos mama ir su kuriais jai reikes konsultuotis,na vienu zodziu:jei nori kad ir kitu sriciu gydytojai apziuretu-reikes labai daug duoti...Palikau jau nebe simtais,o tukst.Taip.mama pasiemiau isgydyta,o jei nebuciau davus,kaip supratau niekam butu buve neidomu...ir kazin ar nebutu panasiai ivyke,kaip siame straipsnyje.

267. benzinas i ugni

pvz JAV - zymiai daugiau mirciu del neteisingos diagnozes. labai noreciau, kad besipiktinantys komentatoriai pasirgtu kur nors pvz Danijoj - labai greitai pasiilgtu Lietuvos ligoniniu. Lietuvos sveikatos apsauga dar ir per gera jums, suskiai sulopytom kojinem

266. Niekadėjai gydytojai

Lietuvoje gyvena tik šventieji LRyto skaitytojai.(neimantys kyšiu, nevagiantys, o sąžiningai dirbantys - statantys radiatorius, taisantys automobilius, ir valantys tualetus, dar kiti -brukantys "geltonąją-bulvarinę" rašliavą, - ne už pinigus, o iš idėjos ir pašaukimo). Tik niekadejai gydytojai negali užtikrinti amžino gyvenimo ir visus galiausiai numarina, ypač mūsų mylimus aštuoniasdešimtmečius senolius.

265. Vida

gulėjau ir aš Kauno klinikose,3d niekas dėmesio nekreipė(sau ligos diagnozuot nemoku) tik seselė pašnibždėdavo ko turiu prašyt-tyrimų ,konsultacijų.Neturiu aš ko įdėt į vokelį,neturiu garsiai rėkiančių artimųjų.Tik visai pablogėjus sveikatai buvau perkelta į kitą skyrių,kur pradėjo gydymą.Likimas,kad nenumiriau.....Žmonės,geriau važiuokit į Vilnių,ten nors per nago juodymą,bet padoresni daktarai.

264. GT

Matyt, medikam per mazai i kisenes mokejo, arba visai nepamokejo ir nieko negavo. Smagu, kai Lietuvoj negalima net gydytojais pasitiketi, kai visiem ant paprastu zmoniu nusispjaut... Tikrai bananu krastas ta Lietuva, o ne Europos valstybe.

263. Jurgis

Didesniu kysininku kaip klinikosenera visame pasaulyje.Tai kysininkai atidirbe technologija ir primirse Hipokrato priesaka

262. A JA JAIm kaip baisu.

Veltui gaistamas laikas ir rasinejama. Niekas nuo to nesikeicia ,tik turint sautuva gal.......,o siaip tai kai susdiduri tai susiimk uz galvos ir bek,nuo tokio gydymo.Tik str.plauciu ir sirdies operacija,Pagalvojau kiek tam zmogeliui kainavo tai desimtimis tukstanciu tikrai,o milijard.p.Glaveckas neturi uz ka susimoketi.Viskas i asm.kisenes. Turejau artima sirgo onko liga.Visa gyvenima isdirbes neturejas ned.pazym,o kai susirgo ir viskas,visos santaupos isgaravo per puse metu, duodi ir duodi,vaziuoji ir duodi,kai kuris nors zodi pasako,o kiti kad ir duodi nesikalba.Baisiau negu baisu.Vis dejuoja kad mazi atlyg jie susirenka keturis atlyginimus jei ne daugiau.Ko ministras tyli,visi m-kose sedi is tokiu pat gydytoju klano.Tas pats ir su sesutemis duosi paziures,jei ne neateis.Tas pats visoje Lietuvoje,o dideliuose miestuose tai baisiausia. Uzuojauta artimiesiems,dar galejo gyventi ilgai.Nepasiduokite ir ieskokite teisybes,gal mums eiliniams bus nuo to lengviau.

261. tokiu

kysininku daktaru kaip Kaune tai niekur kitur nera.Neduosi-negydys! ir dar simtu litu tai net nepradek!,maziausia pora simtu!

260. jk

Gal vieną kartą nustokit duoti daktarams ir verkti, kad blogi. patys įpratinot. kita vertus ar rasite gerą specialistą už 2000lt. ant popieriaus. o juk daktaras irgi visiems moka, kai pas juos pakliūna, ir moka ,kiek prašoma ,kiekvienam meistrui. o mokosi po mokyklos dar 10m.Kodėl daktarų algų nesulyginus su teisėjų ar prokurorų, juk anie gyvybės atimti tai negali

259. kukis

LAIMA,REIKEJO IS KARTO DIREKTORIUI SKAMBINTI!!!!ARBA KISTI PO NOSIMIS RLYTO PAZYMEJIMA!!!!STIPRYBES ... AMZINA ATISSI MIRUSIAJAI...

258. mam

Man ne 80m ir teko guleti Kauno kl. kol kysio nedaviau o paskui dar paiskejo kad per mazai tai gulejau 5d ir jokio gyd. is vis nesulaukiau...veliau atejo...bet...neduok Dieve is vis i JOKIA ligonine pakliuti,nieks neklausia turi tu pinigu ar ne duok ir dar pridek :((( Kauno kl. ne isimtis pinigine ten reikia stora veztis!!!!! Zodziu reikia kazkaip nesirgti! :((

257. Jei 256 sako

kad KMU kyšininkai, tai tą patį gali pasakyti ir 257. Paimti laikinam darbui 10-15, kitus išleisti pakvėpuoti grynu oru... Arba Klinikas privatizuoti, nes čia funkcionuojantys nori gauti dvigubą atlyginimą: vaidina, kad gauną atlyginimą už valstybės finansuojamą darbą ir beveik oficialiai reikia apsimokėti už kiekvieną paslaugą... O dar tas straipsnis apie kompleksinę širdies ir plaučių operacija: be jų niekas to nepadarys, nes jie to nedaleis... Kada revoliucija? Viskas supuvę...

256. AidasZemulis

paprasciausiai mano mociutei laiku nesuteike reikiamos pagalbos. visi zino, kad jei pateks y zaizda nesvarumai - uzsivietrys, t.y. sutins. o ten tai ir atsitiko. o ligonineje gydyti pradejo tik tada, kai koja buvo visa sutinusi, o mociute jau kliedejo. o jinai buvo nediduke ir ne stora [43kg], tokios ilgai gyvena, galejo dar 10-20m. laisvai gyvent. pinigine jau turejo tuscia, kazkur visi pinigai jau buvo dinge. matyt ten reikia duoti 1.000lt. kad atkreiptu demesy.

255. Ūla

Sanrariškėse įkainiai mažesni. Geriau važiuokit į Vilnių. Kauno kainos (kyšiai) yra per didelės lyginant su kompetencija. Sakau tą iš savo karčios patirties.

254. Giria

Labai daug paskutiniu metu susidūriau su medikais. Galiu pasakyti tik vieną. Jei kasdien kiši po 100,-lt tai dar prisiprašysi, kad atliktų šiokį tokį tyrimą ir apžiūrėtų nors šiek tiek. Kauno klinikose iš vis baisu specialistai jie gal ir geri, bet žmogus jiems iekis. Medicina visiškai nugyventa, nuvertėjusi ir gydytojai nužmonėję, gėda klinikoms.

253. Matyt nedave

Tikriausiai daktarams bapkiu nedave, tai taip ir gyde. Na kaip ir visur netepsi-nevaziuosi.

252. mantei

jei einat i Maxima, perkat ir mokat pinigus- klausimu nekyla. O kodel gydytojai turejo gydyti zmogu be socialinio draudimo garantiju? Uz viska reik moket. Uz sveikata - daugiausia.

251. pati

Daina gali varyt i kaima, ko cia i didmiescius pas zudikus dar ir mama veza

250. kristina

perskaicius si straipsni man paprasciausiai pritruko zodziu!gyvuliai!

249. dainai

l. gerai daro

248. Daina

baisu kas darosi su medicina. Parsiveziau mama is rajono pas save, nes jai jau 80metu viena nebeisgali gyventi. Bandziau ja prirasyti pas seimos gydytoja. Tai centre kur esu prisirasiusi pati pasake: SENIU MES NEPRIIMAME. po to bandziau prirasyti miesto poliklinikoje, ten pasake,kad taip pat neprirasys nes as priklausau pati kitam centrui ten tegu gydo ir mama.

247. Lauk

tokius daktarus su visom disertacijom, eis dabar į farmacijos kompaniją žmonių tručyt..

246. Vile

sutinku gal ir yra gerų specialistų, bet Kauno klinikos garsėja kaip didžiausių kyšių ėmėjai, matyt tam pritaria ir Pundzius, nes niekas nesikeičia, o dar aiškina, kad pas mus geriausi specialistai, o kaip nori sau pajugti visas Kauno ligonines. Baisu kas darosi , kyšius ima visi pradedant slaugėmis, baigiant vadovais, tik skirtingai. Neduosi ,baigsis kaip tai moteriškiai, nes viską suvers krizei.

245. rew

kol klinikos ir ju ,,darbuotojai,, nebus priversti moket europiniu kompensaciju, tol ligonius ir laikys prastesnius uz sunis. O vaistu kompanija priimancia darbuotojus su mirties sleifu reik paskelbt viesai

244. autorei

jus cia aprasete savo istorija, jus esate zurnaliste, todel turite eiti iki galo, t.y. iki teismo, ir visa bylinejimosi procesa aprasyti, tada paziuresime, kaip dirba musu teismai, kokie jie objetyvus ir t.t. Vis tiek turi buti atsakyta i klausima, kas kaltas del mamos mirties, kieno buvo aplaidumas. Nenuleiskite ranku, neturite ka prarasti, nes siandien ir rytoj Klinikose vel mirs zmones!

243. ona

gaila kad per nekompetetingus "gydytojus" nukencia ir tie , kurie is tiesu atsidave savo darbui. Manyciau , kad tai gydytojai ne disertacija gintis reikejo, o eiti i gydytoju tobulinimosi kursus ir is naujo islaikyti licenzija.

242. ot ,.tai

MIELIEJI ,,, nurodykite nors vieną gydymo įstaigą Lietuvoje , KUR NEREIKIA SUSIMOKĖTI DUOKLĘ ????????? O APIE TOKIO AMŽIAUS 80m LIGONIUS --- N E B E S V A I K I M E ---savo mamytei [KARŠČIUOJANČIAI ] kviečiau šeimos daktarę į namus , ji paskaičiavo , kad galės ateiti maždaug po savaitės ,,labai užsiėmusi,, Ir tai ji dar pareiškė abejojančiai. Sakau ''daktare vaistų jau šiandien reikia, kurių be recepto nupirkti negaliu.'' Niekuo deja padėti negaliu '' TAI AŠ MANAU IRGI MIRTĮ PRIARTINO . MANAU,,ką čia manau,, taip yra... DUOKLĖ ; DUOKLĖ ; DUOKLĖ; dar taksą reikia žinoti, kad į tave pažvelgtų ,GAL IR NAUDOS IŠ TO NEBUS...

241. ?

Ir koks gi ministras beateitų vadovauti, nesikeičia niekas.Jeigu žmogus neturi pinigų, o šiuo metu tai dauguma, tai jeigu susirgai, gali giminės ruoštis laidotuvėms, nes skaityk,kad esi paliktas likimo valiai.

240. manau

manau, kad mediku klanas dar baisesnis nei pedofilu

239. taip

teko ,,malonumas ,, su daktaru abejingumu susidurti ir man. tikrai jiems pinigai svarbiau uz zmogaus gyvibe. as jais tikrai nebepasitikiu. neduok dieve atsigult i ligonine ir ten kuo aiskiausiai matosi kas ir kiek jiems DAVE ir kas visai NEDAVE. geda, baisu, bet akivaizdu.

238. Is JAV

ATA mociutei, o vaikams klausimas- kodel laiku nesumokejot ir mama " gydet " telefonu ? Kiek davet- tiek ir davot :-(

237. mante

as praeita savaite palaidojau broli...jis buvo apdeges 25 % kuno ploto ir Klaipedos miesto universitetineje ligonineje isbuvo visa savaite.Ana pirmadieni turejo vezti ji i Kauno nudegimu centra,bet neveze,vietoje jo kitus du isveze,o brolis vakara mire.Visas stabdis buvo ,kad jis buvo pageriantis ir neturejo ligoniu draudimo.Bet ar nuo to medikai gali atsainiai ziureti i ligoni ir pasmerkti gal net mirciai.Juk teismo ekspertas net pripazino,kad broli galima buvo isgelbeti,jei jis butu iskart isveztas i Kauno nudegimu centra...daug klaustuku...negaliu nurimti...Juk gydytojas prieme Hipokrato priesaika...manau,kad mes patys islepinome juos kysiais,nes girdejau,kad ir pakliuves i Kauna,manes lauktu kanciu keliai,nes ten tokie isbadeje gydytojai ligoniu kisenems.Viespatie galvoju ant kiek gydytojai pasirase su velniu sutarti,kad is ligoniu skausmo pelnosi,te buna prakeikti tokie iskrypeliai nuo normos!Zmones niekada nepalikite savo artimuju likimo valiai,kovokite,nes jei to nedarysite,ligoninese jie bus numarinti.

236. dalia

kvailyste. Kisi ar nekisi, jei nera kompetencijos, tai ji negims, kad ir auksu aplipdytum. Cia tik sau "ant sazines" pasiteisinimas - daviau, bet matai...Kad tie daktarai nesuprasdami bent pasnibzdetu, kur kreiptis - juk mokesi tiek metu, zino, koks specialistas galetu pagelbeti... Gal tuomet ir pats ligonis ar giminaitis surastu suprantanti daktara... O i senukus poziuris nepateisinamas. Atvezem tevuka su atsisluoksniavusia ragena i greitosios pagalbos ligonine konsultuotis - vaziuok, tevuk, namo, - taciau jau seimoj buvus tokiai problemai, prispyrem daktareli prie sienos ir paklausem, ar nereiktu kartais pasikonsultuoti su Kauno kliniku daktaru M.? Tuomet apstulbo ir sujudo ir sukruto - jei tik pazistate, vaziuokit. O jei nebutume susidure su tokia beda anksciau, o jei nebutume paklause, o jei nebutume pazinoje? Nuvaziavom. Puiku daktara, isgelbejusi regejima mano sunenui ir tevukui laikome vos ne dievu. Ir ne kysius gaves jis pagelbejo. O tetukas ir siandien neblogai mato, nors jau praejo 4 metai. Jam - 87-eri. Neparasiau daktaro pavardes, nors labai norejau. O gal kas nors yra jam nepavyke? uzpuls, sudraskys. Nekeikim visu - juk tiek nuostabiu gydytoju turim. Daktaras gali apsirikti, gali netgi ir nezinoti, bet jokiu budu neturi buti abejingas Sekmes visiems medikams ir daugiau meiles savo pacientams

235. rasa

ar isivaizduojat kaip dirba.Darbo metu uzsirakines ruosiasi kvalifikacijos kelimui.Kada pagaliau pajudes kaip pedofilijos klanas.Situos gydytojus butinai paviesinti ir grieztai nubausti,bet tikiu ,kad taip nebus.

234. Geda-peleda

Jeigu butu isaiskintos visos panasios istorijos, tektu ismesti is darbo beveik visus medikus. Medicina jau seniai yra tapusi bizniu kaip ir bet kuris kitas verslas. Todel visiems galiu patarti - turekit bent viena gera drauga ar bent jau pazistama gydytoja ir visuomet i ji kreipkites, jeigu susirgot - parodykit visu tyrimu rezultatus, pasikonsultuokit. Kitaip galit nuo paprasciausio apendikso uzversti kojas, kas neretai ir pasitaiko. Anksciau gydytojus zmones islaikydavo, o dabar jie patys pasiema, kiek jiems reikia. Stai ir rezultatas.

233. nuomone

Panasioje situacijoje esu buvusi .Ikandus vabzdziui(birzelio men)istino koja .Liepa gydziausi ir antibiotikais .Negijau.Rugpjuti visa praleidau ligonineje.Iv.proceduros,prednisolonas...Nieko gero.Aciu senai moteriiskei,kuri uzkalbejo roze.Po keliu dienu pradejo nykt raudonis,atleido tinimaPo savaites buvau sveika .Aciu jai.Tradicine medicina padet negalejo...

232. zuvis

puva nuo galvos, o klinikos -- nuo vadu, labai zinomu ir garsiu daktaru

231. gintelis

mano tevui buvo nustatyta klaidinga diagnoze ir po gydymo jis liko invalidu jam paralyzavo kaire puse,o tevui tada buvo tik 29.

230. ligoniai su proto negalia

visi cia pasislepe anonimiskai sukauja, o susirgus vel tempia daktarams terbas su konjakais (lyg jie visi chroniai butu), saldainiu dezutes ir vokelius kisa. patys ir esate kysininkai - baudziami ne tik imantys, baudziami ir duodantys. tai prasom, skuskites, imkite advokata, susiburkite draugiskai, taip kaip tik lietuviai ir tesugeba, draugiskai ir vieningai. kas neleidzia?

229. Lina

— Jai temperatūra ir nebuvo pakilusi. — Kai atsirado sepsis, pakilo. — O kada, jūsų nuomone, atsirado sepsis? — Tada, kai pakilo temperatūra.

228. absurdas

kai paskaitai atsiliepimus tai atrodo kad visi butu isgyvene iki adomo amziaus jei tik butu nesikreipe i klinikas.

227. dainius

tai ka p, caplikai kaltu nera, vsio zakono?

226. kauniete

is savo ir pazistamu patirties galiu pasakyti, kad puse kliniku mediku turetu sedeti kalejime. Totalus bardakas ten

225. SODINTI

UŽ GROTŲ.PAILSĖJIMUI.MATYT DAKTARAI PERVARGO.

224. ...

nereikia jau taip varyti ant tų klinikų personalo ne visi jau tokie ten ir žmogžudžaiai kaip čia rašoma, yra tikrai daug gerų specialistų.Kažkodėl tik rašoma jei koks vienetinis įvykis nutinka tik pamirštama kiek jie išgelbsti gyvybių tada jau tai pareiga matai.Nenori neduok o jei duoti tai tavo reikalas ir nereikia čia rėkti kad kyšį daviau.Gerus darbus greitai pamirštame.

223. hmmm

nors yra daug puikiu specialistu ir med seseru, kurie tikrai dirba jiems skirta darba ir isiklauso ir padaro net daugiau nei gali tam, kad zmogui isgelbet. Reikia tik atidumo ir atsidavimo savo profesijai. Konvejeris konvejeriu, bet uz kiekvienos diagnozes gyvas zmogus ir jam tikrai rupi, ar jis pagis.

222. hmmm

skaudziausia, kad ne vienas gydytojas kaltas, o visa specialistu komanda atsainiai reagavusi i "eilinio zmogelio" pastebejimus. Bet juk ligonis patiria simptomus, jis gali tiesiogiai apie juos informuoti, o jau specialisto reikalas atitinkamai pagal juos identifikuoti liga. O cia tiesiog- smulkmena, nesvarbu, neliskit i profesionalu reikalus ir tt.

221. oi oi

Kad nekreipiamas į seną žmogų dėmesys ,tai tikra tiesa.Man dar ir 60m nėra,o nuėjus pas gydytoją su sveikatos sutrikimu,ji versdama ligos istoriją pirmiausiai dirstelėjo į gimimo metus ir sako ;tai ką jūs norėti jau metai metai viską daro,o aš sakau tai ,kad dar ne tiek ir daug tų metų,ji tik šyptelėjo lyg tai pasityčiodama ,žinoma vaistų parašė,bet po to susidariau nuomonę ,kad į pagyvenusį žmogų daktarai žiūri atmestinai,čia viskas vyko Marijampolėje šeimos klinikoje (marimeda)

220. >184-100%-eilinis

''pavargę ir BETEISIAI eiliniai''Va,ponai.Jūs nežinot pavardžių tų eilinių,kurie padaro didžiąją dalį darbų.Jums žinoma vieno KMUK kardiochirurgo ,vieno kepenų transplantologo pavardės.O darbą dirba KOMANDA,kuri jums net neįdomi.iR DIDŽIĄJAI DALIAI,T.Y. TIEMS EILINIAMS JŪSŲ KOMENTARAI YRA SKAUDŪS IR NETEISINGI.sVEIKATOS VISIEMS.

219. kodel tik laiksrasty?

Mieli komentatoriai, kodel skundziates tik internete, kodel skundziates tik kai atsitinka beda, o ne pries??Kodel neuzduodat situ klausimu pvz. savo seimo nariams? Ar nors vienas galvojot nuo ko viskas prasideda? Kodel leidziates liuliuojami pezalu apie tai kad gydytojai dirbs vedami Hipokrato priesakos? Durniu, sako, ir baznycioj musa. Skuskites, ieskokit teisybes po kikvieno panasaus atvejo, tada prades kazkas keistis, kitaip-ne. Aisku, bet kuriuo atveju turesim moket uz gydyma daugiau-ar per mokescius ar tiesiogiai-cia tai faktas.

218. Būtent

Vat būtent kad baisus požiūros tos daktarės Algirdos... Klaidų daro visi, tačiau gydytojos pasiteisinimas, kad, supraskit, tuo metu ruošiausi disertacijos gynimui skamba superciniškai... Klaikiai.

217. Be žodžių

Trūksta žodžių- diseratacijos gynimas sutrukdė atlikti pareigą atidžiai... Tai kam disertacija????? Ačiū Dievui, kad į firmą išėjo su visa disertacija, bent jau tikėkimės, kad nebegydys... Na, bet ją priėmusiai firmai visgi užuojauta- jei žmogus savo asmeninius tikslus iškelia aukščiau pareigos- vargas bus ir jums.

216. nugi

Slaugytojai-jus teisi; Artimieji turi ne tik reikalauti, bet ir rupintis.Moteri kai ji ejo pas gydytoja jau krete saltis ir buvo silpna. Kodel jai dar teko paciai eiti i vaistine? As savo daug jaunesne mama pas gydytoja nuvezu ar kaimyno paprasau, jei pati is darbo neissisuku; o cia jau ir anuku turetu buti. del kavos gerimo-taip kava reik gerti ligoniams nematant. Nesvarbu kad para dirbi. Taip ligonio bukles pakitimai, jo odos bukle visam pasaulyje yra slaugytojos reikalas ir atdakomybe. kai kuriose slaugos istaigose gydytojas pacientus vizituoja tik pora dienu persavaite ir slaugytojai iskvietus. taip siuo atveju buvo gydytoju_ klaidos ir abejingumas, matomai del to, kad tai buvo neurochirurginis skyrius, o mociute jokios neurochirurgines problemos neturejo-traumos realiai nebuvo, skyriuje jos laikyti nebuvo jokio reikalo-manyciau, kad ja laike todel kad gimines ikiso i kisene. k taip

215. patyrusi

kauno klinikose apskritai siaubinga padetis.....turi netik duoti pinigus,bet ir ieskot, kuris paemes tuos pinigus,atliktu darba! Apskrities ligonine (buvusi 3 kauno ligonine) nera ka lygint....ten prieziura, gydytojai, tikrai kur kas rupestingesni.Ten pinigu neimdami gydytojai savo darba atlieka nuo dusios!

214. Hipokratas

Pritariu -200 koment. Santariskiu gastroenterologijos sk yra abejingi lupikautojai, nelinkeciau kada nors ten pakliuti..

213. to 172. gerb.gydytojai

Nemanau, kad girdi. Tai jūs, biudžetinių įstaigų "specialistai" neturite ką darbe veikti, tai savo tulžį per kompus liejate arba šiaip, iš nuobodulio klaviatūrą barškinate. Medikai tokiomis valandomis dirba operacinėse, palatose, laboratorijose. Po pietų lekia į kitus darbus. Nenuostabu, kad kokio vieno iš per dieną matytų 50 pacientų po dviejų metų neprisimena. Tai jums tas pacientas vienintelis tėtė, brolis, vyras.. O jiems - vienas iš šimtų. Ar jūs visus savo klientus kad ir po savaitės pažinsite? O ar labai pergyvenate, kad jūsų prikabintas radiatorius po savaitės du butus užliejo? Niekas gi jūsų beširdžiais dėl to nevadina. Nereikia taikyti dvigubų standartų, net tokiems nekenčiamiems medikams.

212. Kitoks budas

Labai paprasta cia problema- ligonio gimines turi krieptis, kad butu atliktas auditas-tam yra speciali tarnyba. Paciai komentuot ir diagnozuot nereiktu, nes visvien nesusigaudo. Jei jau netenkins audito isvados, lai kreipiasi i prokuratura. O kad bardakas visose klinikose tai seniai aisku. Ir tvarkomasi tik kai atsitinka panasus atvejai.

211. palaikau 202

reikia moketi gydytojams,o kodel santechnikui,kunigui,advokatui,dantistui duodat

210. xxl

nu bl ir daktarai, ypac ta kur apsigyne diploma, ka nesete tamsta destytojui saldainiu dezute ar vokeli?

209. nugi

va kas atsitinka, kai roze gydoma neurochirurginiam. ten tai moteriskei guleti nebuvo jokio reikalo. Butu iskele i vidaus ligu skyriu, butu pagyde. idomu butu istirti kiek neurochirurgu isvis zino kas ta roze. va, kad alergologas nezino kas yra roze ir taip kvailai kliedi, kad cia ne jos reikalas, tai net graudu. jei alergologas nesugeba ivertinti odos bukles-tai kas tai turetu sugebeti? ir gerai kad tokia biezdarius isejo i firma, kur daugiau moka.

208. h

Štai skaitau 202 skaugytojos komentarą ir galvoju...štai tokia slaugytoja, ko gero nebūtų pražiopsojusi sepsio. Būtų privertusi suktis tuos priešiškai nusiteikusius gydytojus. tiesiog įdomu kuo ši istorija baigsis....

207. to Vladas

o kodel nesigydote Kauno onkologiniame???ten paziuretumete kokios gydytojos ir seseles.

206. VLADAS

Kodel pastoviai kaltinami daktarai ir minimi pinigai?Juk klysta kiekvienas zmogus ir gydytojas cia ne isimtis.Kadangi pats sergu onkologine ir kitomis ligomis su visa atsakomybe galiu pasakyti-nei vienas gydytojas per visa mano gyvenima nepaprase kysio.Tai patys duodat ir patys verkiat.Neseniai gydziausi Vilniaus universiteto onkologijos institute-puikos gydytojos,malonois seseles,svara nepriekaistinga,gydymas SUPER.Gydykis ir dziaukis gyvenimu.Bet yra zmoniu kurie visur iesko blogybiu-tai kai nori ir randa.

205. slaugytoja

cia dar karta mums slaugytojoms pamoka,kad reikia labai laiku pastebeti pasikeitimus pas ligonius,nes zinome,kad gydytojai nedaznai prieina prie ligoniu,jeigu kas -liksime kaltos ir dar is savo patirties:nevalgykime ir negerkime matant pcientams ir lankytojams-jie niekada nesupras nors ir dirbi visa para,nes mus laiko gailestingomis ir angelais,kurie nevalgo ir negeria{as tiesiog pasislepiu ir paskubomis suslamsciu sumustini nors pasekoje turiu opalige:[Gaila mociutes,kuri mire,mano nuomone,cia dasidejo ir galvos trauma,turiu mama 80m ir niekada neisdrysciau jos pasiusti i vaistine susirgus jai paciai pirktis vaistu-tai ne tas amzius-tai didele rizika,suprasciau,kad ji vienisa...

204. as

mieli daktarai ar jus tikrai nezmones???ar tikrai jums tie pinigai tiek tos laimes atnesa??nei isgelbeta gyvybe??ar tikrai sunku buti zmonemis???ar tai tiek daug???zinokite pinigai neatnes jums laimes,todel kad su kiekviena mirtimi del jusu abejingumo nuses ant jusu sazines,sirdies.......negalima taip abejingai,juk mes zmones ne gyvuliai...

203. ŽUDIKAI

BALTAIS CHALATAIS PUIKIA ŽINO , KAD KAPINĖSE NIEKAS NESISKUNDŽIA.

202. duoda

bobutė gydytojai šokoladą ir skalambija per visą Lietuvą,kad kyšį davė,o kiek advokatams sukišat,už valandą 200l.mažiausiai ir laižotės patenkinti,santecnikas už kriauklę tiek gauna.

201. galiu

tik tiek pasakyti-kol neikisi visiems,pradedant vedeku,baigiant seselem,i kisenius,gulesi kaip suva ir niekam tavo likimas nerupes.Labai gaila,kad toki darba dirba pinigu vergai,kurie tersia gydytojo varda.Aisku,klaidu pasitaiko visiems,galima atleist,kai zinai,kad gydytojas padare viska ka galejo

200. o

Kad zinotumet kiek chamu Santariskiu gastroenterologijos skyriuje-pradedant vedeja baigiant seselemis.Apie jokia medicinine etika nera net girdeje.

199. to wwww

zinok ir pinigai dabar klinikose nepadeda,gal tik ju kiekis,nezinau,bet pinigai negelbeja,prieziura yra tik tuo atveju jei artimas zmogus dar turi jegu salia ligonio reikalauti,kovoti,kad vaistu duotu ar kt.kitaip nieko nebus,ligoniai ten bijo daktaru,bijo zodi pasakyti,bijo kad ju negydys,teko susidurti ir kalbeti su ligoniais.Jie bijo kad juos pasius i mirti neduodami vaistu,bet manau kol bijos tol viskas taip ir tesis.Jei tikras daktaras tai jis turi ir sirdi ir supratima ir yra paprasciausiai ZMOGUS.O jei esi zveris tai ir liksi.....

198. Ti 110

Čia ne žemas komentatorių lygis, o jų patirtis. Nepainiokit dievo dovanos su kiaušiniene.

197. xv

ka tik paziurejau toki gera filma apie busima daktara,kuris norejo buti kitoks daktaras nei visi,kurie tik su savo normom,abejingumu,i pacientus ziurima is auksto,jiems turi buti rodoma pagarba.Kol nesusiduri su daktarais tol nesupratinti koks tu esi bejegis,kad reikalinga zmogui ir geras zodis,netgi ir humoro doze is daktaro puses -zmogu isgydo.Kartais renkiesi daktara kuris daug su pacientu snekasi kalbasi paguodzia,bet truksta kopetencijos gydyme.Ir atvirksciai grubus,bet gerai ismanantis savo darba.Koki rinktumetes???

196. vv

Neturi pinigu-MIRK!Tai didziumos lietuviu ateitis...

195. rita

mano sunus 25 metu jaunuolis,pradejo skustis pilvo skausmais.negalejo nieko gerti ir valgyti.tai truko savaite.paskui 3 kartus kreipesi i kliniku priimaji,bet nesuteikus pagalbos,buvo issiustas namo.liepe gerti vandens.kai skaumai zarnyne nepraejo,pradejom ieskoti pazistamu.tada per pazistamus ir per pinigus,greitai buvo atlikti visi tyrimai ir nustatyta diagnoze bei pradetas gydymas.tai stai kaip brangioj lietuvelej,nera pinigu -nera gydymo

194. ką gali pasakyti NEemocingasis

manau, kad geriausia būtų, jei visgi leistų vieniems kitus gydyti nuo žagrės kątik nulipusiems ir žurnalistams. Vat jie tai išgydytų visus, ir žmonės gyventų vėl it biblijoje - po tris tūkstančius metų.

193. Nina

Taip, taip dirba klinikos. Nieko stebėtino. Teko turėti rekalų. Yra puikių gydytojų, bet yra tokių lūzerių, ypaę vyresnio amžiaus, kuriems seniai nusibodę ligoniai ir nieko nenori rimtai gydyti.

192. zverys

daktarai - zverys, bet as neatsistebiu artimaisiais. jei pusdieni negydo, na, keli triuksma visaip, bet jei negydo kiaura para ir jie dar po to laiko ligone ten - tai ka jie galvojo? ar jie rozes nera mate, juolab, kad jau kaimyne itare? nueik pas vaistininka paklausk, tas lieps antibiotikus gerti. Taigi pasirasei rasta, kad esi atsakingas, pasiemei ta ligone ir vezi i kita ligonine kitam mieste, blogiau jau nebus. Daktarams cia pateisinimo nera, bet 5 dienas patiems nesusiprast antibiiotiku duot - na man keista. gal labai tamsus zmones kokie? bet uzuojauta nuosirdi, kaukites su tais daktarais iki galo.

191. nuostaba

Kokie įdomūs žmonės.Juk žinot, kad be pinigų niekas net neprieina prie ligonio.200 jau tik cigaretėms,taip ir pasako tiesiai šviesiai.

190. janina

Kauno klinikas apeiti keliais kilometrais. Spalio mėnesį palaidojom tėvelį, kurį nugydė „Superinių klinikų“ pulmonologijos skyriaus specialistai. Gal būt liga nepasidavė, bet, kad jie nemoka skaityti rentgeno, tomografo tai jau negalima pavadinti jų gydytojais. Sergant plaučių ligomis kur tada dar kreiptis?

189. senas

ZUDIKAI baltais chalatais. Jie zudo ne savo rankomis - zudo abejingumu. Hipokrato priesaika jiems - kazkokia abstrakcija. Todel, kad dauguma dabartiniu gydytoju jais tapo ne is pasaukimo, o del prestizo ir turedami gera pinigine parama.

188. žinau

Kauno kliniku gydytojus. Pinigus nesiojasi tiesiog permatomose kisenese ir visai esivaržo. Klinikose bet kokiame skyriuje 200 lt. ,tai bevei neskaito , kad kažkiek sumokejai . jeigu paduodi500, tada bent 2 dienas tave prisimena. BAISI KYSININKU IRSTVA. IR KAS JA ISARDYS...

187. www

Kauno klinikos... o tik reikėjo duoti pinigų pačią pirmą dieną ir gydymas būtų buvęs. Kauno klinijų gydytojai tokie nusipiginę be sąžinės, kad netgi gavę 20 litų pradeda gydyti. Kur STT gali kiekivieną dieną kelti bylas dėl kyšių.Baisu patekti į Kauno klinikas, kyšininkų buveinė, o dabar žmogaus nėra ir ką, nepastebėjau, tai ką veiki ligoninėje, kad nepastebėjai? Ar kas nors Kauno klinikas gali sutvarkyti, ir ne tik klinikas ir polikliniką. Tas pats, palkutes deda ir atsieit gydo.

186. Žaneta

Ši situacija man labai artima, nes gegužės mėnesį teko mano mamai ilgą mėnesį gulėti šiam skyriui. Kažkas daroma tik rimtai pablogėjus būklei. Tokios betvarkės dar neteko matyt(kalbant apie bendrą skyriaus tvarką).Dėkoju likimui, kad gydymą iš skyriaus vedėjo Vilcinio perėmė dr. Kalasauskas. DIDELIS AČIŪ...už dėmesį ir pastangas...

185. Inga

Ko cia kraupti!? Ne nuo to ponia pradejo,reikejo gerai pinigine pakrapstyt ir kita kalba butu buvusi.Nebukime is medziu iskrite,visi zinome kaip lietuvoje reikia pasveikti.Baisu.Tai isgyvendinti is musu visuomenes bus labai nelengva.Kaip smagu ir grazu ziureti i uzsienio mediku darba ,be jokio atlygio!Suprantama ir tai,kad lietuvos gydytojai mazai uzdirba.Bet ko tada dauguma sia specialybe renkasi?Aisku...

184. 172-am

Jei valdiškoj ligoninėj nėra civilizuotų sąlygų dirbti su pacientais (jei jau žmogus nieko nekainuoja, tai iš kur kainuos jo sveikata?) - tai gydytojui ką, pačiam tas sąlygas sukurti - pirkti vaistus, tvastliavą, samdyti padorias sanitares? Jie gali tik boikotuoti, bet nuo to niekas nepagerės. O jei gydytojui leis sveikatos apsaugininkai susikurti pačiam padorias sąlygas gydyti pacientus - VISI BAUBS, KAD VISKAS BRANGU IR KAD PLĖŠIA NEŽMONIŠKUS PINIGUS. Tai viskas ir nesikeičia: valdininkai ir vyr. gydytojai gauna babkes, atkatus, o naktimis budi pavargę beteisiai ir be jokių normalių sąlygų eiliniai. Jei nėra pinigų - tai arba juos pavogė, arba visi turi jų daugiau skirti.

183. ratatuta

Kiek teko turet reikalu su daktarais , tai baisesniu isgamu , kaip Kauno kliniku neurochirurgai sutikt neteko .

182. MAMA

pries pora savaiciu i kauno kliniku priemimo skyriu atveziau savo sunu ,treniruociu metu patyrus galvos trauma,sunui labai skaudejo kakla ir nugara,tirpo rankos pirstai,kakla laike itvaras,kol sulaukem pagalbos{atejo pirmoji daktare} praejo daugiau nei dvi valandos, pradejus nerimauti man ir prasytis pagalbos,kad butu greiciau apziuretas sunus ,man pasake,kad visi cia sunkus ligoniai laukite...sulaukiau... galvos kompiuterine nuotrauka buvo atlikta tik po triju valandu.aciu dievui mums trauma nebuvo gyvybei pavojinga{kaip sakoma nesupalerizavo},bet niekas per tris valandas nezinojo kaip galejo buti.sirdis plyso kaip turejau stebeti sunu vargstanti ant kusetes ir laukianti pagalbos.labai nusivyliau vaiku priemimo skyriaus abejingumu,neskubejimu padeti musu brangiausiam turtui VAIKAMS.

181. Lietuvos medikai

Tipiski Lietuvos medikai: Seseles geria kava, medikai nekalbus, nepaiskina situacijos, meto pacientus nuo vieno gydytojo prie kito, o dar atostogos, disertacijos viskokios, taip ir mirsta tauta. Atlyginimus jiem moket reikia nuokiekvieno ISGYDYTO paciento!

180. jojo

negeriau, nerukiau ir onko liga.daugiau patys zinote...

179. Yra

nuostabių senosios kartos ir kultūros Daktarų,-tokių kaip Urvikienė,Japertienė...

178. Dog

Na ne paskutinei vietoj čia ir šiokio tokio Kauno Klinikose susiformavusio diktato kultūros pasekmė. Nevertinsiu šios istorijos, šiaip tikiu, kad vienam tokiam atvejui atsiras dešimtys dėkingų pacientų ir išgelbėtų gyvybių. Tačiau jei organizacijoj tvarkotės senių metodais (t.y. nesusitvarkot), tai būkit mieli ir skaitykit akis badančią kritiką spaudoj, susitaikykit su nervingu ir demotyvuotu personalu, su tuo, kad medicinos studentai praktiką klinikose atlieka tik iš bėdos ir su tuo, kad palyginus vis dažniau ir dažniau pasigirsta komplimentų Vilniui.

177. roze

Papasakosiu mamos istorija. Mano mamai 2008 m. buvo keistas klubo sanarys, o tu paciu metu rugpjucio menesi irgi uzpuole roze. Pirmadienio nakti pakilo temperatura iki 38,5 ir krete saltis, taciau jokiu pozymiu kitu nebuvo. Pradzioje maneme, kad apsinuodijo. Kita diena temperatura nekrito ir antradieni po pietu buvo kreiptasi i seimos gydytoja, kuri padare kraujo tyrima ir pasake, kad kraujas rodo "baisu uzdegima" israse plataus spektro antibiotiku ir isisunte namo. Antibiotiku anotacijoje buvo minimas ju veikimas nuo persalimo ligu t.y. pirmas ju poveikio objektas. Na, po ropuciu temperatura trumpam nukrito ir vel saudavo iki 39. Treciadienio ryta niekas negerejo, o vakarop sutino koja ir atsirado ryski, sviecianti deme. As perkraciau interneta ir nuotrauku bei simptomu aprasymo deka issiaiskina, kad tai - ROZE. Ketvirtadienio ryta vel atsidurem pas seimos gydytoja, jau kita, nes pirmosios buvo nedarbo laikas. Toji konstatavo, kad taip tai roze, bet pakeite antibiotikus ir vel liepe gydytis namie. Na, vel bandem naujus, temperatura sekmingai nekrito..... Kol penktadienio ryta visa seima nusprende, kad zaidimu gana, reikia skubiso pagalbos Vilniaus infekcineje ligonineje. Tik sios ligonines specialistu deka mano mama liko gyva . Aciu ju profesionalumui ir neabojumui. ISVADA - zmones skaitykite interneta, ieskokite patys ir REIKALAUKITE tyrimu, visu ir nedelsiant... kitaip teks pirkti graba ir sitai valstybei padaryti gera darba - nes juk nera zmogaus, nera problemos. Dar labai neatsistebiu seimos gydytojos durnumu, kuri zinojo, kad yra nesenai keistas klubo sanarys ir bet kuri infekcija yra dar pavojingesne. ABOJUMAS BUVO NEREALUS. Tokiu gydytoju galiu buti ir as jei tik bus GOOgle ir anglu bei lotynu kalbu zodynai po ranka:)) Tai tokia LT Vilniuje nutikusi istorija.

176. kaunietis

Skirti vedejui 2 metus kalejimo, o alergologei viesuju darbu, plius be teises ateityje dirbti medikes darba.

175. Prieš

metus kelias dienas gydžiausi Šiaulių ligoninėj.Man ir medikai buvo geri ir personalas,ir rūpestingi.Optimistiškasis gyd.Kęstutis gerai nuteikė iš pat pradžių.Apie kauniškiusss nesmagu skaityti bjauriausius žodžius-diagnozę nustatyti nelengva,o anapus monitorių oi kiek daug ananiminių profesorų,beje įvairiausių sričių,Nesu papirktas,čia tik asmeninė nuomonė.

174. Vaidai

Marins. Tik gal labiau stengsis, pjaustys be reikalo, šers vaistais reikia nereikia. Mes tokį atvejį turėjom...

173. ???

ko jūs norite iš daktarų? Džiaukitės, kad apskritai dar kažkas kažkam pirmąją pagalbą suteikia. Visi savo teisių ieško. O kokios daktarų teisės? Patys jų negerbiate, o paskui klykiate. Kaip žinia, nei vienas plaukas žmoguis nenukrenta be Dievo valios. Gal apsidairykite aplinkui? Art visi savo visas pareigas atliekate visada sąžiningai? Ar visada matote šalia žmogų , o ne problemą? Ar matote žmogų neįgaliajame, valkatoje? Ar padedate kitiems, ar tik ieškote sau naudos? Ar draugiški esate kaimynams? O daktarai yra tokie, kokie esame mes patys, visuomenė.

172. gerb.gydytojai,

ar girdite ką žmonės apie jus galvoja?ar ir toliau nežadate keistis?

171. to dyvai

Mokame mokesčius , tai ir kreipiamės. O jūs malonėkite dirbti savo darbą sąžiningai.

170. daktaras

Mes dešimt metų mokėmės tai dabar norim diagnozuojam gerai norim ne....mums dzin.

169. nesvarbu

ligonis turi teise rinktis gydytoją,tai ir rinkites,jei tas buvo blogas reikejo pranešti administracijai ir pageidauti kito gydytojo.

168. medike

O klinikose-didziausi atlyginimai...dirbu 2-oje ligonineje-mus nori sunaikinti,mat klinikoms vis maza...o specialistu,patikekite,turime ne prastesniu..

167. as

tokia tikrove deja. visi daktarai tokie, kad ir kaip jie save gintu per televizijas, kad jie neima kysiu, ir pan. bet is tikro tik ateik pas daktara, taip ir nuziures tave kreivu abejingu zvilgsniu, ir nieko net nepadarys (nepasius tarkim persisviest) jei nepakisi pinigeli. butent pinigeli. tai is tikro kam jie tada reikalingi?

166. klinikiete

Uzuojauta Jums.Klinikose niekada nebudavo panasiu atveju,kai joms vadovavo A.A.P.Jasinskas,ar L.Kondrotas.Tai buvo zmones-Medikai,kurie ir is dirbanciu reikalavo to paties...

165. Siaubas

aš pakraupus...

164. tadas

yra Klinikose kardiologe Barauskiene, neima jokiu kysiu, yra be galo atidi ir isigilinanti i zmogaus problemas, gera specialiste, ji man buvo tikras atradimas.

163. na to dyvai

o mes ir nesikreipiam:) nes zinome, kad tai pavojinga givybei, kuomet nuo auksto spaudimo is karto israsomi medikamentai, net nesivarginant nusiusti pas specialista, kuomet del aukstos gliukozes siulomi vaistai, kurie nubraukia bet kokia galimybe isgyti, kuomet del auksto holesterolio israsomi medikamentai, kurie tik pagreitina isejima. medikas gali isspresti tik ekstrinius atvejus, kurie gresia gyvybei arba traumu atvejais, ir tai deja ne visada. Aprasytas atvejas pavyzdinis atvejas, kuomet buvo demesys nukreiptas i "galva" del traumos, visiskai ignoruojant nekalta roze.

162. ...

kiek buna slykstyniu mediku, kurie nesisarmatina leptelpt "vis tiek mirs"

161. ,,,

čia tik vienas atvejis aprašytas,o kiek TEN miršta, statistika būtų žiauri.Broliui, amžinaatilsį ,parašė žiaurios,labai retos ligos diagnozę,taip jį pasmerke mirčiai,padarė visiškai nedarbingu,atėmė viltį norėti gyventi.Pragyvenus 10 metų,po diagnozes,kurią sudaryta klinikų komisija turėjo paneigti,nes ji buvo klaidinga,jam nuo vaistų atsisake kepenys.Stai taip dirba klinikose daktarai.O buvo jam tik 32.

160. kli

Reikėjo pinigais jų gerkles užkišti,tai gal būtų ir žiūrėję,o jei žmogus pinigais jų "nepašeria" tai ir nugydo,aferistų banda

159. rita

Apie Kliniku daktarus - kuo blogiausia nuomone. Be kysio nedaro jokiu papildomu tyrimu. Idejus i kisene, dar gali pasirodyt, kad per mazai duota, kas pasireiskia nedemesingumu ir nepasitenkinimu. Idomu, kiek per diena uzdirba, pvz kad ir koronarografija darantys daktarai, jei tyrimas trunka 20 min, o kiekvienas kisa i kisene po 100 lt...? Aukso kasyklos...Duoti palatos daktarui, duoti profesoriui uz 10 min pasisnekejima... Galima ir neduoti, zinoma, nemirs jie is bado...bet kad tada lenda i akis faktas, kad esi ignoruojamas, o aplink tavo palatos kaimyna tiesiog sokineja ir lankstosi trilinki. Nieko panasaus nera uzsienyje, kas vyksta Lietuvoje?

158. janina

157. Atsidavusių ligoniams daktarl-norėjau pasakyti.

157. janina

Gal per mažai į kišenes prigrūdo šlamančiųjų, gal iš viso nedavė. O ką daryti tam, kuris visai jų neturi. Bejausmiai šiais laikais daktarai. Šiuo atveju reikėtų atsižvelgti, kad ligonė labiausiai rūpėjo seselei. Ji sukėlė aliarmą. Daktarams rūpi jų butai, namai, vaikai, prabanga, o atsidavusių ligonių jų yra tikrai nedaug. Bet vistik yra. Tai žmonės iš didžiosios raidės.

156. vaida

nu galiu ir as papasakoti apie tuos daktarus kurie mano teti pries 2 metus numarino.nusale jis ziemos metu pora kojos pirstu,kreipesi i medikus,jie apziurejo ir sako eik namo ateisi ant perrisimu.taciau teciui davus pinigeliu greit pagulde i ligonine.begulint nusprende kad jam reikia amputuoti tuos pirstus.amputavo.po amputacijos jo bukle prastejo tada gydytojas sako reiktu prapust ai bet neprapusim.nu cia kaip pravalymas koks butu.sakom veskit ji i siauliu ligonine mat jis gulejo radviliskyje.galetume vest ,bet nevesim.cia pagydyt galim.nu ir jy tam radviliskyje pralaike apie menesi.okai atejom i palata viena ryta ir pamatem praktiskai be samones,tai kai iskvietem gydytoja tada isveze jy i siaulius,bet ir su pasispardymais.tai siauliu gydytojai buvo pakraupe sako ko tas zmogus i gydymo istaiga tiek laiko nesikreipe tai kai pasakem kad ji gyde radviliskio ligonineje jie negalejo patiket.nu ir iskart nustate kad mano teciui isivysciusi dujine gangrena.o tai laaabai pavojinga liga jis iskart buvo izoliuotas atskiroj palatoj neleido prie jo eiti.o radviliskyje jis gulejo vienoj palatoj su kitais zmonemis.ar isivaizduojat kiek dar zmoniu galejo uzkresti sia mirtinai pavojinga liga.na ir vienu zodziu 3 para jis mire .kreipemes mes ir i audita ir i sveikatos ministerija,kadangi siauliu gydytojai sake kad kalti radviliskio medikai.pasakyciau sito sundaktario ir pavarde kad kiti zinotu,bet maza ka paduos dar i teisma mane ,mat nei auditas nei ministerija to daktarelio neapkaltino tampe ta reikala virs metu vyko posedziai taciau ta suski istrauke ir zinau kodel ,gerai sumokejo.o siu istaigu isvados del gydytojo kaltes miglotos.nu tai va isvada tokia tiem sundaktariam duok nedavus marins jie ir toliau zmogelius.

155. ir

kokia sumele uz sito ,vienasalisko rasinelio,publikacija ismete............ vietoje monologu uz mirusi geriau baznyciai paaukotu.............

154. v

Man susidarė toks įspūdis, kad to skyriaus medikai aplamai buvo priešiškai nusiteikę prieš šitą šeimą, tiek skyriaus vedėjas, tiek gydantis gydytojas. matyt nepatiko, kad dukra ne kyšį siūlė, o aktyviai gynė motinos teises. Tai nutarė vilkinti ir nervus patampyti. Nesitikėjo, kad taip greitai sepsis išsivystys. Netikiu, kad rožės nediagnozavo laiku, kiekviena kaimo moterėlė rožę pažysta. nuoširdi užuojauta šeimai, suprantu, kaip jums skaudu ir pikta. paskaičius taip ir norisi kai kam įspirti į vieną vietą.

153. kaunas

Atsigulei ikmu klnikas jei neduosi daktarei kysio tai taves ir neziures,maistas l.prastas.vaistu nera nieko nera zodziu kmu klinikosprasta ligonine ocia gydytis siuncia puse lietuvos.

152. aha

Reikia pinigų ir daug norint gyvent

151. Ir dar

Tegul tik neverkia, kad mažai uždirba. Eilinis KMUK gydytojas gauna apie 4000 Lt. į rankas. Tikrai nepersidirba. Med sesuo, jei dar išeina budėti - apie 2000Lt.

150. Janina

Bet kad visi normalesni gydytojai yra EMIGRAVĘ...Kurie už pinigus studijas baigė, bet NIEKO NESUGEBA....tie pasiliko...Tai sakau, nes pati dirbu Vokietijoje , gaunu į rankas apie 2800 eurų. Visi mano kursiokai ,kurie rimtai studijavo iškart po diplomo IŠVAŽINĖJO kas kur susiradę internisto vietas užsienyje.Labai džiaugiuosi , kad taip pasielgiau -nes čia ,kur esu išmokau dirbti profesionaliai, greitai reaguoti,kviesti kolegų pagalbai -vienu žodžiu dirbti kolegialiai ir atsakingai , ko nėra Lietuvoje.

149. Patarimas

Patarimas visiems: atsidūrus KMUK reikia medikams draskyti akis, reikalauti. Jie labai bijo triukšmo. Mano brolis dirba KMUK ir tiesiai šviesiai pasakė: geriausią aptarnavimą ir gydymą gauna tie , kurie duoda milžiniškus kyšius, arba tie, kurie reikalauja, drąsko akis. O tie, kurie "lia lia lia" - pasmerkti.

148. Niu

Bet man kyla klausimas, kas juos pripratino prie tu kysiu?!mes patys!man baisu, eit i ligonine ir duoti jam pinigu uz tai, kad apziuri, o uz ka jis ngauna pinigus?uz grazias akis gal.reikia naikinti ta ju nora imti pinigus.bet vienas lauke ne karys

147. dyvai

na kogi jus kreipiates i tos svolacius medikus! Gi Lietuvoje yra ir veterinaru, ir burtininkiu! Bet ne, lenda i poliklinikas, i ligonines. Ko gi? Taip ir sakykit- numrt norit. Namuose mirkit- nebijokit.

146. to 136 nesvaik !

as gulejau tose paciose klinikose, papuoliai pas rekomenduotus gydytojus, susimokejau grynais, bet ir tai kai kurie sugebejo isgirst vos ne maldavimus gydyti ! Zmones, atsimerkite, jei jiems nebus mokama net nepaziures i jusu puse. Nezinau ka patarti tiems kas neturi pinigu-negerti, nerukyti, stngtis sveikai gyventi ir nesusidurti su "gydytojais".

145. siutas

ima skaitant straipsni, ne mano kompetencija, ne mano, nemano.....be galo nemano, tai daktarais save vadinant priesaika dave, ne tavo, tai iskviesk daktara kurio kompetencija, saut vietoje tokius daktarus. As pakraupus kas tokiems daktarams diplomus dalina.Tik nusalint nuo darbo ta boba.

144. patarimas

duokit kysius visiems po 1000lt.Taip pat ir greitosioms, nes jie gali nuvezti ne i ligonine, bet i Lapes.Aciu!

143. Pakraupus

Kiek daug gydytojų pamiršę Hipokrato priesaiką. Dabar gali staugti iš skausmo, bet sunkiai pagalbą prisišauksi. Pusmetį kankinuosi dėl dantų. Žinoma, nuo to retai mirštama. Bet skausmas tikrai bjaurus, trukdantis gyventi. Paskutinįkart aplėkiau visaus miesto stomatologus. Nesulaukiau pagalbos. Mat, neužsiregistravus iš anksto. Užsiregistravus, tik dar ta diena nebuvo atėjus, o skausmas nelaukė, atėjo neįspėjęs, neplanuotas. Ir tas dantis "užsidegė' dėl vienos medikės kaltės - neišgydžiusi užplombavo vos prieš mėnesį.Dėkuidie, viena, neturinti teisės gydyti, bet išmananti apie stomatologiją, pasakė vaistus. Aš buvau be žožių, kad dabar tiek daug verslininkų - daktarų, o ne daktarų - verslininkų.

142. na

pats baisiausias susirgimas yra papulti i medicinos istaiga. Nuo netinkamo gydymo, netikslios diagnozes, skiriamu vaistu ir nereikalingu proceduru ir operaciju anapilin iskeliauja bent 1/3 pacientu. Ir tai ne tik musu problema, si problema yra visur. Kuomet siauros specializacijos medikas nekoordinuoja savo veiksmu su kitais medikais ir elementaria logika - rezultatai liudni, ir tai yra kasdienybe.

141. aš ir sakau

visiems,kurie rėkia,kad rajonines ligonines reikia uždaryt.Rėkit,kol uždarys,ir visi į Kauno Klinikas ir Santariškes.Ot džiaugsitės,ot džiaugsitės.Didžiosiose klinikose esate tokie maži mažučiukai sraigteliai.Rajoninėje gydytojas turi daugiau laiko skirti ligoniui, Didžiosiose jie perdaug užimti,todėl konsultanto iškvietimas užtrunka.Na,o eilinį rezultatą matot.Uždarinėkit rajonines,o LR įveskit atskirą poskyrį tokioms istorijoms.Medžiagos nepritrūksit.

140. Bronislavas

Prieš porą metų, Kauno ortopedijos centre po klubo sąnario endoprotezavimo atliekant reabilitacinį gydymą, įvyko nelaukta: tas sąnarys išsinėrė. Apie 22 val.buvo iškviesta greitoji pagalba, kuri mane paėmė ir ... vežiojo beveik pusę nakties...Sužinojau, kad apie problemos sprendimą buvo kalbama ir su klinikų atitinkamu skyriumi, kurio darbuotojas (-a) pasiūlė mane vežti ... į ligoninę, kurioje buvo atlikta operacija (apie 70km nuo Kauno). Apie 24 val. atsidūriau Raudonojo Kryžiaus ligoninėje, kur dar po gerų dviejų valandų, nedviprasmiškų užuomonų apie honorarą (deja, "atvykau" net be piniginės) problema buvo išpsręsta... Tiesa, ir čia gydytojas (berods, nešiojantis Maculevičiaus pavardę, nors dėl to nesu tikras - visdėlto dveji metai...) pasirodė po kokių 16 valandų, ir tik po to, kai JAM NESIRODANT palatos medsesers pareikalavau iškviesti skyriaus vedėją, o nepaklusus - pagrąsinau kreiptis į artimuosius dėl pagalbos... PAKARTOSIU - TAI BUVO KAUNE, LIETUVOS LAIKINOJOJE SOSTINĖJE...

139. Saule

Argi dar nezinojote, kad klinikose vieni kysininkai? Nedave pinigu, tai taip ir "gyde"...

138. d

O kas cia keisto, juk tai universitetine klinika, cia kiekvienam organui apie tos vietos liga po ismananti, siaurai specializuota profesoriu, ne taip , kaip rajonineje ligonineje, kur is karto turi pagalvoti ne tik apie liga, bet ir apie zmogu, kuris ja serga

137. lexi

...dauguma medikų skiria antibiotikus prieš operacijas ,po ,prieš įkandimus,po įkandimų...ir prieš alerginius netgi

136. Iš kur

pas žmones tas įsitikinimas, kad reikia duoti, tik tada gydys. Nesąmonė. Nesu nė vienam medikui davusi kyšio. Priekaištų irgi neturiu. Turiu mamytę 81 m. Kauno klinikose du kartus operavome abu klubus. Esame dėkingi ortopedinio sk. medikams. Juk pagalvokime ir patys, kaip mes bendraujame su medikais. Nežinau, šis aprašytas atvejis liūdnas. Gal žmonės susidūrė su abejingais žmogui medikais. Juk yra tokių. Gerai, kad išėjo pas farmacininkus straipsyje minima gydytoja. Akivaizdu, kad gydytoja ji prasta. Užuojauta mirus mamytei.

135. sergantis

medikai pastaruoju metu tikrai ziuri ipacientu ligas jie svajoja apie didesni uzmokesti,o ar visi to verti,kiek pasipinigiauja is ligoniu pridekim tuos pinigus ir pamatysit kad uzdirba daugiau nei prezidente,nors nevisi taip daro yra ir geru,bet prie ju patekti neimanoma

134. Vakar

per TV3 rodė,kad Gerb.Glaveckui už gydymąsi užsieny Ruošiamasi pervesti į tą ligoninę pusę milijono.AIŠKU,DĖL KO REIKIA UŽDARINĖTI RAJONINES LIGONINES.Juk mūsų "ponai"pradės gydytis užsieny,o už jų gydymą ligonių kasos mokės(tiesa,dar reikia tam patvirtinti įstatymėlį.Patvirtins).Aišku,rajoninėms ligoninėms dar reikia pasitempti,bet ten tikrai yra gerų daktarų.Ir patogu pacientams.Nieks nenori važiuoti toli nuo namų,nes ir artimiesiems slaugyti geriau ir psichologiškai arčiau namų greičiau sveiksti.Ir nesudievinkim tų Kauno klinikų.O kyšių problema tikrai labai įsišaknijusi.Jei nespręs jos valdžia ,išspręs pats gyvenimas per kokį netrikėtą atvejį.O Kauno klinikose yra gerų daktarų,bet yra ir "biznierių".

133. Kur sąžinė

KMU nuo sepsio mirė labai daugž monių ,nes užkratas yra pačiose klinikose . Kur medicininis auditas žiūri? Tikriausiai ,ten pat ,kur jų kolegos "DOCENRAI, SKYRIŲ VEDĖJAI" į pinigų dalybą Nuo vadovų gošumo ir kolektyvas tampa grobuonim.

132. Onutė

Tai gerai kad duotų tū tinkamų vaistų, bet ir tuos pavage arba senus pasenusiu duoda aš pati su tuo susidūriau kai Viršužiglio reabilitacijps ligoninėj gydžiausi. Pusės metų senumo vaistais mane gydė, gerai kad anūkė gerom akim įžiūrėjo datą.....

131. Buvusi ligonė

Dar neturėjau nė 40metų, kai prieš beveik du metus diagnozavo galvoje auglį. Nusiuntė į Kauno klinikas. Grįžau pašiurpusi. Gydytojas net tiksliai nepaaiškino kaip toliau turėčiau elgtis. Ar operacija būtina ir kokios visko pasekmės neoperuojant ir išoperavus. Laimei vyras prikalbino važiuoti į Vilnių. Ten visai kitas požiūris į ligonį. Viską išaiškino. Pasakė, kokį turiu pasirinkimą šioje situacijoje. Dabar jau beveik metai po operacijos. Viskas labai gerai. O neoperuojant galėjau jau būti paralyžuota. Operavo Vilniaus greitosios pagalbos ligoninėje. Norėčiau jiems labai padėkoti. Ir gydytojai ir personalas tikrai labai atsidavęs savo darbui. Kai aplinkiniai sužinojo, kad operuosiuosi Vilniuje, labai stebėjosi, nes nuo amžių visi įsitikinę, kad tik Kaune geriausi specialistai. Patikėkite, tai mitas. Apart to, kad esi geras specialistas, dar reikalingas normalus požiūris į ligonį, ko Kaune tikrai nesutikau. Aplinkinių toks požiūris prisipažinsiu truputį sumaišties įnešė, tačiau į Kauno klinikas vistiek negrįžau. Ir šiandien tikrai galiu pasakyti, kad nesivaikykite garsių vardų. Po operacijos teko dar ilgokai būti sanatorijoje, bendrauti su įvairiais ligoniais. Atsiliepimas panašus apie Kauno klinikas. Ir jis tikrai nėra geras. Kaip man vėliau paaiškino, reikėjo iš karto duoti kažkiek pinigų, kad gydytojas pradėtų kalbėtis. Ar būtų buvę kitaip, pakomentuoti negaliu, tačiau žmonių nuomonė tokia.

130. komentaras saulutei

juokinga,kai skaitau o mano vyra isgyde cia kaip jau kam lemta.idomu ka sakytum jai tavo vyra numarine butu.gaila moteriskes kad siais laikais nuo tokiu dalyku mirstama.

129. jooo...

Tokie ,tie musu gydytojai.Uztat labai gerai sugeba stenet ,kad ju atlyginimai mazi.Idomu,is kur rasis kvalifikacija,sugebejimai,jai gaus daugiau pinigu? Uz ta ,ka suteikia,dar ir per daug gauna,tiesa sakant.Labai retas atvejis,kai kas nors yra dekingas uz ju paslaugas.

128. Jonas

KMUK=KONCLAGERIS!

127. li

baisus abejingumas ,susiduriau su jo asmeniskai ,mama mire ,santarisku daktares abejingumas ,nepagulde su siuntimu del stimuliatoriaus idejimo ,jai reikejo skubiai pastate i eile ,po menesio mire ,o taip mama prase padet ,isbrauke ka prirase alytaus gyd ,pasake nebutina ,tai kokia ji specialiste ,konsultante ,jai nemate kad sirdys vos dirba ,po menesio mire ,o nuvaziavo pagalbos i vilniu ,i sostine ,i santariskiu klinikas ,tai kur kreiptis zmogui?geda tai daktarei butu ,bet ji manipulioja zmonemis ,ju gyvenimais ,sprendzia kam gyvent kam ne

126. reikia turet maziausiai-1000 l

litu,o tada i kauno klynikas,dabar belieka is tu sundaktariu prisiteist kelis milijonus,o ta gydytoja tai paviesint visoje lietuvoje nuotraukas iskabint,kad kiti zinotu kas per fruktas,

125. TT to 117

klausyk bukaproti ar bukaprote mazai matomai nukentejei nuo gyd. galiu papasakot viena nutikima tai atsitiko su draugo bobulka.skaudejo pastoviai galva super gydytojai istyre kad kaskas su akim padare brangia operacija,vistiek tas pats po keleliu men.istyre dar pasirodo auglys galvoj senole dar po 2men mire.tai kaip tau profesionalai??? veterinarai vien tik liko Lietuvoj visi geri gydytojai senai uzsieni dirba

124. saulute

Pries dvi savaites parsivežiau savo vyra is kauno kliniku.Jam buvo problemos su inkstu.Isgyde puikiai,ziurejo ir vaistu tinkamu paskyre be jokio kysio.Jis beja gulejo nefrologiniame skyriuje.Daktarai nera dievai,jei skirta pasveikti tai taip ir bus,arba priesingai. Šaunus daktarai dirba kauno klinikose.

123. Reikia duoti daug

Labai pazistama istorija. Pries 2 men gydziausi klinikose ir nedaviau kysio, tai gerai kad nepasitikedama kliniku gydytoju isvadomus kreipiausi i kitos gydymo istaigos medikus, kitu atveju manes tarp gyvuju nebebutu. Zodziu dabar jau aisku, kad reikia DUOTI ir duoti DAUG, nes jei neduosi tai MIRSI, ir visiems kliniku gydytojams i tai nusispjauti...

122. daves...

galiu pasakyti taip,duok tu jiems nedaves,jie vis vien "badaus" ir nuo to jie dirbti kazi ar geriau prades,jau geriau pasidraskyti,pareikalauti,jie nors zinos,kad jei ka,tu to taip[ lengvai nepaliksi,o tai rimtesnis argumentas,nei tie 200 litu,jis tuos litus geriau is kokio varkso nusizeminusio zmogelio mirstancio paims,ne nesumirkses,nors ir zinos,kad pasveikti jam nera sansu ir liko jam kokia savaite(turejau toki atveji kauno onkologiniam)daktare eme net nemirksedama nors po to kai pasnekejom su kitu daktaru,ji zinojo,kad liko pacientei ne daugiau savaites,vietoi to,kad sakytu ,ruoskites laidotuvem,ji su sypsena veide jima .manau ji i diena "chalymo" po kokia stuke pasidaro.....taip,kad,geriau yra padraskyt akis,o ne uzkisinet ju sazine slamanciais,tuo labiau,kad atima jie tuos slamancius dazniausiai tikrai is tu kurie vos gala su galu suduria.... KAZI,AR ILGAI DAR KESIM JU PATYCIAS....

121. svoločiai

atleistų tokį obelienių iš darbo - kiti gal sąžiningai dirbti pradėtų. Taip ir laukia kaip vanagai, kol kas į kišenę ką įdės, kitaip subinių nepajudina

120. to 107

niekur neiskaiciau abejingumo. Kas parasyta straipsny, tai nereiskia viskas taip ir buvo. Parasyta tik i vienus vartus...

119. PENSINIKAS

TA GYDITOJA REIKETU APKALTINTI NETYCINIA ZMOGZUDYSTE.VOT TADA GAL PRADETU GYDITOJAI GALVOTI LABIAU APIE SAVO DARBA.

118. linkiu

linkiu visiems sveikatos

117. dm

Baikit lot ant daktarų! Savo gyvenime (o man jau eina 50 metai ir net 5 kartus gydytojams teko gelbėt mano gyvybę!) nesutikau nė vieno gydytojo, kuris būtų man pakenkęs! Visad galvoju, kad kiekvienam pasipūtėliui papuola pasipūtėlis gydytojas, kiekvienam storžieviui- storžievis, o geram žmogui papuola tik geri, rūpestingi ir išmintingi daktarai. Tai gal kiekvienas lai pirmiau pasižiūri į save? Ir neužmirškime lietuvių liaudies patarlės: kaip šauksi, taip ir atsilieps.

116. Pensininke, pedagoge

Ta, kuris nesilaiko hipokrato priesaikos nedelsiant atstatydinti, kito kelio kaip ir nera...

115. pritariu 104

sakiau ir sakysiu ,ne visi gydytojai ima kyšius ,ne visi nugydo .Kmuk ginekolioginiame skyriuje gyd Černius mane pačia ištrauke iš mirties nagu .Neurologiniame skyriuje tas pats Jonas Gelūnas du kart operavo .Be kyšiu ,be jokiu dovaneliu .Demesio stoka iš jo puses tikrai nesiskundžiu .

114. saulius

Įsidėmėkite šitas pavardes, kad ateity nereiktų susidurti.

113. kysis

kiek supratau, pagrindine sios tragedijos problema ta, kad nebuvo duotas kysis gydytojams. Kol Kauno kliniku kysininkams nieko neduosite - negydys, net neprieis. tokia ziauri realybe.

112. viedras

supuvusi sistema tiek sveikatos srityje, tiek teisesaugos,biurokratai prakeikti,o ir pati lietuvos valdzia avinu banda kuri nenori matyti eilinio piliecio vargus ir bedas.matosi kad dar ilgai gyvensime sioje meslideje ir murdysimes srutu duobeje.juk nusipelne tik išrinktieji,uz musu mokescius...

111. patinka

man labiausiai patinka komentatoriai! tokio zemo lygio zmoniu visam pasauly nesurastum.Aisku, cia Lietuva, cia chamu salis!

110. HM

Atpažįstu Kauno klinikas, nors ir nebūtų įvardinta gydymo įstaigą. Daugiau ten nesinori patekti. Pavasarį konsultavo toks gyd. Neverauskas. Iš kart dėl galvos skausmo liepė skubiai pasidaryti galvos kompiuterinę tomogramą, rado skysčių. Tuoj išrašė ekstra siuntimus pas loristą, okulistą... Tačiau jau sekančią dieną, negavęs kyšio pareiškė: JŪS SVEIKAS. Skausmas buvo iki nualpimo. O jam : NIEKO NĖRA> ČIA MIGRENA, nors iškart sakė, kad LABAI PRASTI REIKALAI. Teko važiuoti į rajoną. Raseinių ligoninėje skyrė gydymą. Šiandien aš sveikas. Prieš keletą metų panašiai buvo mano seseriai. Klinikose gydytojas G.Arlauskas ją gydė nuo akmenligės, išlaikė net 9 paras, bet galiausiai pareiškė, kad akmenligės nėra ir jai su psichika negerai. Pats ją paėmiau iš Klinikų, nuvežiau į Raseinių ligonine, kur per valandą diagnozė buvo aiški: kasos uždegimas. Tuoj davė siuntimą į Santariške, ten gydė net 41 parą. Išgelbėjo Vilniaus gydytojai jai gyvybę. Lenkiuosi prieš juos. Išvada: KAUNO KLINIKOS - MIRTIES FABRIKAS. Daug pažįstamų važiuoja gydytis į raseinių ligoninę, kur į ligonį žiūrima su atjauta, o eilinis gydytojas toje ligoninėje - kompetentingesnis už klinikų profesorius. Kodėl taip yra? Gal todėl, kad čia dirbama iš širdies.

109. Sąžyningas Kaunietis

Vyti lauk tokius medikus ir dar pageidautina priristi tuscia koncervu dezute prie kojos, kad kitur nepriimtu, kam mes patikime savo sveikata????

108. ajajai

jau net ir klinikose galą gali gauti.Pirmyn į laukinį pasaulį-išgyvens tik stipriausi-natūrali atranka.

107. to 104

ju toks darbas gydyt zmones, ju pareiga.nereikia slovint, kad atlieka savo darba. kasininke irgi parduoda gerai maista, tai parasykim gal ir apie kiekviena kasininke?o va abejingumas neieina i daktaro darba ir pareigas, nes del to mirsta zmones.apie tai reikia prabilt ir garsiai.

106. jovita

As manau, kad jus, zurnaliste, turite kreiptis i Sveikatos apsaugos ministerija ir galbut teisma, nes tai yra akivaizdziausiai lietuviskos medicinos aplaidumo pavyzdys. Jusu mamai infekcijos pozymiai ( saltkretis, bloga savijauta )buvo jau tada, kai ji pirma karta ejo pas gydytoja, jau tada ji turejo buti hospitalizuota ir paskirtas sisteminis gydymas antibiotikais. Tai turi zinoti kiekvienas gydytojas!

105. ir

kas baisiausia, kad cia taip ne tik kaune, o deja visur:(

104. pasiulymas

dabar as , kaip eiline piliete, noreciau pasiulyti, kad visi parasytu-kam gera yra padare gydytojai ir sesutes, kam gyvybe istrauke is mirties nagu. As pirmoji parasau, jog mano mamai isgelbejo gyvybe, kai buvo trombas uzkise kojos venas-operavo sekmingai ir ligsiol gyvena. Tai nutiko KMUK ligonineje. Nejau, zmones taip greitai uzmirsta gera.Kaip sakalai puola, tik kai numirsta zmogus.Galbut taip ir turejo buti, gi ir amzius, ir atsparumas ne tas. Siaip visi zmones mirsta nuo ligu arba nelaimingu atsitikimu.Tuo labiau sepsis...Parasykit, isdryskit.Nejau siais laikais apie gera geda rasyti?

103. "Gydytojo" svajonė

iškeitė į darbą vienoje vaistais prekiaujančioje bendrovėje.

102. Jonas

Šaudyt tokius šundaktarius. Jei tavo artima žmogų numarina tai ateini ir padedi į pavėsį susmirdusi šundaktari. Tik tokiu būdu bus atstatytas teisingumas. Išgamos su baltais su xalatais sulauksit atpildo!!!

101. jonis

reikėjo duoti babkių. Pas mus daktaras ir verslininkas- viename asmeny.

100. to 89

"Gydytoja, kaip konsultantė antibiotikų skirti negali..." Žinai tokiu atveju aš šikau ant tokios gydytojos ir ant to "negalima". Visą gyvenimą ( nuo 10 metų) pats sau pasiskirdavau vaistus ir labai dažnai - antibiotikus. Esu jų išgėręs apie toną ir absoliučiai jokios reakcijos(man jau apie 60). Įsitikinęs, kad antibiotikų ribojimas yra užslėpta žmonių naikinimo forma.

99. dukra

Pinigai pinigai ir tik pinigai, jei ne tai, mano tevelis jau būtų nugydytas, išsiųstas namo aukščiausios temperatūros, traukulių tąsomas ir vemiantis. Žmonės, jei tik turite tų pinigų mokėkite visiems daktarams, tik tada jūsų mylimi žmonės sulauks nors šiek tiek dėmesio....

98. isvada darome tokia

nors si medicina eda musu pinigus, ji yra IMPOTENTE. Todel geriausia paciam tureti ziniu, valios ir kiek imanoma spresti paciam savo sveikatos problemas. SVEITMAS MEDIKAS IR JEI DAR BE SAZINES (darbo metu savais reikalais ir tobulejimu uzimtas labiausiai. kaip ir daugelis pilieciu) VISAIS ATVEJAIS SVEIKATA SUEDA. visais. tam yra artimieji GINTI IR SVEIKATINTI SERGANTI ARTIMAJI. pvz apstu, si medicina dvesia, o zmones niekaip neapsimoko...ir vel liudna istorija

97. ir siaip pamascius

Jei negalima pasitiket teismais, policija, medikais- tai kam man mokescius moket?????

96. dike

"J.Gelūnas pareiškė, kad galbūt tai venų uždegimas, ir patarė nupirkti gelio „Lioton 1000“. Rimti vaistai, rimtas gydymas ir paskirta tikro "specialisto'

95. Suklydau

a. Krisiukenienes : )

94. gy

tikriausiai pinigu nedave, jeigu duotumete lakstytu pas ligoni tinkamai.

93. rz

pasakysiu trumpa isgyvenimo kursa ligonineje. jei jauciate kad liga rimta,kad reikes tinkamos ir operatyvios pagalbos-negailekite babkiu gydanciajam palatos gydytojui.o ir ateinantiems konsultamtams gali tekt duot. neaukokit savo gyvybes del keliu simtu litu. cia as rimtai. jeigu pusites ir kacialinites savo teise, tai tikmybe kad jus numarins padideja simteriopai.

92. Hmm

Gydytoju abejingumas ir toliau sparciai dideja, mat, jiems vargsams, vis pinigu maza. Atsiminsiu A. Krisiukienes pavarde, kad , gink, dieve netektu reikalu turet, nes gali vel tuo metu kokia disertacija gintis ir laiko ligoniui netureti. Ir dauguma visi kiti tokie patys...

91. to 89

Tu dar ne taip issilietum jei tavo motina "pagydytu"

90. cezas

baisus atvejis, mano nuomone mediku aplaidumo pasekme, esu susidures kai savaite lauki kol nustatys liga, nes tai svaitgalis tai sventes, o tu gali sau ramiai mirti potruputi

89. n

na nzn piktos dukros inirsio isliejimas l.rytas.klt puslapyje nes tikriausiai jame ir dirba. Gyd. alergologe turinti staza paskyre tinkamus vaistus. Antibiotiku ji kaip konsultante skirti negali. Kaz koks absurdiskas straipsnis mociute 81m sakyciau 19mete mire, o cia babai jau laikas i ana pasauli. Turi nuo kaz ko mirti sveiki zmones nuo sepsio nemirsta..

88. Liepa

Užuojauta artimiesiems. Ir ačiū, kar rašote ir pasakojate. Istorijų apie nusivylimą medikais yra kiekvienoj šeimoj patyrusioj artimo lig. Apie tai nežinom kol niekas nesuserga...

87. to 83

Už smurto kurstymą yra straipsnis.

86. domicele

nežinau ,kokioje tada ligonineje jusu aa mama gulejo .Nesu iš sveikuju dažnas svecias ligonineje ,bet jau palatos kaimynemis negaliu skustis .Pagal judejimo ir suvokimo galimybes visada gaunu pagalba .

85. kaip pragyventi

duokit pinigu daktaram,jiems valgyti reikia

84. as

tokiam panevezy isvis sundaktariai dirba, net girti jaigu darbe sedi, geriau is vis neit nei pas tokius isgamas

83. ilona

REIKIA MEDIKAMS TAIKYTI KAIP IR PEDOFILAMS KEDZIO TERAPIJA ! GAL TADA ATSITOKES !!!

82. Domicele

Dar norėjau pridurti,kad ir patys ligoniai yra baisūs beširdžiai.Mama mirė prieš penkis metus,bet ir dabar atsimenu tą paskutinį rytą palatoje,kurioje gulėjo penki žmonės.Vakare aš ją palikau normalią,o ryte atėjus jau negalėjau susišnekėti,o visos kitos moterys viena per kitą šaipėsi kaip mano Mama visą naktį blaškėsi,šaukėsi daug vardų,neleido joms miegoti ir pasirodo kad budinčiam personalui nieko nesakė,nes pati girdėjau ,kaip budintis gydytojas ,atėjusiam rytiniam pasakė:naktis praėjo ramiai.Po Mamos mirties jos atsiprašė,bet man nuo to nepalengvėjo.Tad mielieji ir patys nebūkim abejingi kito nelaimej.

81. /

Medicina. Prirūgusi, prismirdusi, pelkės vandens sklidina bala. Ir dar pridėčiau: didžiausios neapykantos žmogui. Faktai: kasmet padvigubėjančios kapinės. Visos.

80. Giedrė

...ne visada reikia duoti...Kartais reikia ir pareikalauti, kad dirbtų savo darbą. Vergiškas nuolankumas ir laukimas, kol teiksis..., ne visad tinka.

79. joo

obeleniui ne žmonės, o žemės rūpi. jis ir savus dėl jų į kapus nuvarytų

78. ceska

pinigai ne kysis daktarui,o butinybe

77. gydytojai

reikia moketi pinigus,tokios tradicijos,o kaip kunigam mokat,ar nuo to jie blogiau dirba.ar geriau

76. Danute

Reikejo pinigais apkloti,tai siandien jusu mama butu gyva-sakau is savo patyrimo,siandien as dar gyva,o jei neturi pinigu-neik i Kauno klinikas-taskas.

75. URAGANAS

DAKTARIUKSCIAI PRIPRATE PRIE VISKO IR JIEMS NUSISPJAUT I ZMOGAUS SVEIKATA KADA MIRSTA LIGONIS JIE DZIAUGIASI NES ATSIKRATE NASTOS

74. vilniaus

neurologiniam ligonines skyriuje irgi prirase mano vaikui neatliktus tyrimus

73. jo

matyt daktareliai kysio negavo tai ir savo pareigu nesiteike atlikti

72. patarimas

Ne KIŠIUS duokite tiems brangieji ,o kiekvieną gydymo įstaiga neškitės SVIEIKATOS ĮSTATYMĄ . IR VISUS NUSISIKUNDIMUS RAŠYKITE RAŠTIŠKAI 2 EGZEPLIORIAIS IR TURĖKITE PASO KOPIJĄ PATVIRTINTA NOTARO. Gydytojams dabar baisiausia NE KIŠIŲ NETEKTI, bet DARBO. VISUS NUSISKUNDIMUS RAŠYKITE IR SKYRIAUS VEDĖJUI IR KLINIKŲ VADOVUI. Pamtysit labai gerai suveiks. BUKIME NE PATAIKŪNAI( kišių davėjai), O PILIEČIAI(nebijantis į vardinti tiesos). Skaitykite sveikatos įstatumą ir NEBIJOKITE GINTI SAVO TEISIAIS. TIK VISKĄ DARYKITE RAŠTIŠKAI.

71. arcius

Komentuoti nėra ką - pats straipsnis kalba už save.

70. k

Nuvaziuokit i vilniaus klinika oslo gatveje, pamatysite kad ten tas pats. Mano zmonai buvo umus kiausidziu uzdegimas, bet ten gydytojai parode baisu abejinguma, buvo nepatenkinti vizitu, rode didele nepagarba. Daznai matau kaip gydytojai vaiksto is kabineto i kabineta, nesioja kazkokius popierius. popieriu pildymas trunka ilgiau nei apziura, daznai ligoniui nieko nepaaiskina. Tokiu gydytoju reputacija turetu buti viesinama.

69. domicele

Aš irgi turiu širdgėlą,kad per penkias dienas mano Mama atsisveikino su šiuo pasauliu klinikose.Per tas dienas kažkodėl buvo pakeistos net trys palatos,bet kad būtų skiriamas koks normalus gydymas taip ir nesulaukė,nors pinigų daviau,tikriausia per mažai,nes mirus Mamai juos grąžino.Šiaip yra tikrai atsidavusių savo darbui gydytojų,bet mums tuo kartu tokių neteko sutikti.Kaltės jausmą tikriausia nešiosiu visą gyvenimą.

68. lojikai

Na kaip tik straipsnis apie nužudytą pacientą (ypač iš žurnalistų klano), tai niekas net nesigilina kas ir kaip parašyta, ar faktai teisingi, ar neviršyti informacijos skleidikų įgaliojimai, ar nepažeista žurnalistinė etika - juk žurnalsitė šiuo atveju visagalė - kas jai naudinga, tą ir rašys ir frazeologiją tokią panaudos, kad kuo daugiau neapykantos ir sumaišties sukeltų. Nes visi mato save tų nelaimėlių vietoje, pradeda prisiminti kaip buvo jo močiūtei, jo kaimynei, jo boso tetai ir t.t. Prisirenka daug nukentėjusių, tiesiog visi, kas patenka į ligonines. Mieli lojikai-valdžios rinkikai, ką siūlome? Visai atlyginimų nemokėti? Į kalėjimą dėl kiekvienos mirties sodinti ir prievarta versti mus gydyti?? Eisime į kalėjimą gydydtis? Ar važiuosime į Angliją, Norvegiją tuos pačius lietuvių daktarus gaudyti?

67. algis

Susimokėti reikėjo ir problema būtų išspręsta. Vieša paslaptis klinikose už viską mokame.

66. lea

Deja, Lietuvoje gydytojai tik teoretikai.O daktaro vardas su gydymo kokybe niekuo nesusijes. Tai tik akademinis vardas, jis neparodo gydytojo kvalifikacijos.Deja Lietuvoje nera pagarbos zmogui, o labiausiai nervina,kai gydytojai skundziasi , o patys savo darbo neatlieka. Bando begti i uzsienius, bet tik tada pamato kokia yra kita realybe. Tai ne siaip mano sapaliojimai, tai realybe, su kuria susiduriu.

65. vaiku skyrius

teko susidurti su vaiku neurohirurgijos skyrium ir pinigu teko duoti bet poziuris buvo toks pat kaip cia aprasytas....geriau i kauno klinikas nepakliuti vilnius gal ir neturi tokiu specialistu bet poziuris i zmogu tikrai geras.

64. i teisma

butinai i teisma tuos zmogzudzius!!!

63. to Aurelijus

Ponas (ponia?) Aurelijau. Jūs aktyviai reiškėtės gindamas pedofilus, dabar aktyviai ginate nevykėlius gydytojus. Jei atkreiptumėte dėmesį kiek čia komentaruose ir ne tik šiuose pasakojama istorijų, kuriose minimos vis kitos pavardės, suprastumėte, kad tokių gydytojų ne vienetai. Jei gyvenime teks pagulėti KMU, gal tuomet pakeisit savo optimistinę nuomonę arba jums ten ją išgydys. Kol kas darau išvadą, kad jūsų išsišokimai - tai tik noras pakurstyti skaitytojus komentuoti.

62. labai graudu,

kai pakliūni į tokių medikų rankas.Rodomas akivaizdus abejingumas pritrenkia, nes tikiesi, kad patekai į mediko, priėmusio Hipokrato priesaiką, rankas. Mažai baudžiami, paminę priimtą priesaiką--štai kur bėda....

61. jaaaazauuuū

kaip man nepatinka medikai. Dieve apsaugok nuo rimtų ligų.

60. to 40

as su jumis kiauliu neganiau. Ne viena artimaji esu palaidojus ir is ligoniniu tiesiai. Pries likima nepapusi.

59. ...

Ne tik Kaune, bet ir kituose miestuose kai kurie gydytojai ir seseles ramiai geria kavyte, ir tik pabandyk tokiems sutrukdyti, tai busi apsauktas. Liezuvis nesivercia vadinti tokius zmones GYDYTOJAIS, del kuriu abejingumo mirsta daug zmoniu.....

58. ligone kita

Jei duodi gydytojui pinigu,tai jis tuomet persistengia ir iskeliauja ligonis anapilin :(

57. kk

ieskokit teisybes, nepalikit taip visko, kur tai matuta, abejungumas vissiskas.nesvarbu kiek metu pacientui, daktaro pareiga ji gydyt, o ne vertint kam jau laikas mirt kam ne.

56. onute

uzjauciu, tave, laimute. esam pazystamos , esu is pasilio. as mamytes netekau pries sesis metus ir jai buvo 71 metai... negaliu matyti gyd. siaurusaicio, visiskas abejingumas jo budejimo metu... tik atejus budeti jaunai gydytojai luksienei mano mama buvo pradeta rupintis, buvo paguldyta i reanimacine palata, tik, deja, jau buvo per velu. visa gyvenima nesiosiuos sirdyje kalte, kad nedaviau tam sundaktariui pinigu, gal butu ka kvietes ar i kauna vezes, ar pats ziurejes...

55. ligone

Gydytojai ziuri kaip kiekviena diena dirbant i kisene susizerti duokle,ligonis jiems nusisikti tik ju pinigeliai jiems terupi,tad mielieji kuo maziau sirkime,nes susirgus pagalbos neina sulaukti

54. Aurelijus

Nenoreciau juodinti Kauno kliniku, nes nezinau rimtesnes gydymo istaigos. Aisku, ten dirba simtai ivairiu specialistu ir jie yra ivairaus amziaus, ivairios patirties ir kaip zmones skirtingi. Per tiek gydytoju gali pasitaikyti visokiu. Bet del atskiru atveju negalima juodinti visu. Jei onute yra kekse ir onute yra moteris, tai nereiskia, kad visos moterys yra kekses. Bet postsovietinio mentaliteto tautieciai masto mazdaug taip: "visi jie pedofilai"..."visi jie banditai" ir panasiai...

53. hmm

mano tevui roze diagnozavo kaimo daktare ir antibiotikais puikiai isgyde. Matomai Kauno klinikose kitais rozes "atrodo". Aisku, kad nedave ir zozes "nerado".

52. Raimis

Atpažystu Kauno klinikas. Seselės kavą geria. Budintis gydytojas negydo, nes tai ne jo pacientas. Ir aplamai visiems nusispjaut. Kai tenai marino mano tėtį, tai tokių gydytojų elgesio anekdotinių situacijų prisižiūrėjau, kad ne vienai juodo humoro laidai pakaktų. Manau, kad KMU praranda savo gerą vardą. Nenorėčiau ligos atveju ten patekti, nes ten patekęs nustoji būti žmogumi, o tampi tik mėsa, kurią iš šaldymo kameros kada nori, tada išsiima. Nesvarbu kiek kyšių bekištum. Manau, kad kiekvienu tokiu atveju reikia prisiteisti kompensacijas ir kuo didesnes, gal tuomet klinikų valdžia drebėdama dėl kėdžių padarys kokias nors išvadas.

51. Aš

Dalykas paprastas - nedavė gydytojams pinigų, tai ir nežiūrėjo.

50. vardas

siaubas. pasirodo, jeigu medikai gerai "pasistengia", tai XXI amžiuje galima mirti nuo vabzdžio įgėlimo... užjaučiu artimuosius. nežinia, kas sunkiau - susitaikyti su netektimi, ar su tuo, kas ją sukėlė?

49. arina

Si istorija dar karta patvirtina fakta, kad kiekvienas is musu turime buti siek tiek gydytojas, bent tiek, kiek zinoti infekciju, kvepavimo taku, skrandzio ir zarnyno ligu pagrindinius simptomus. Gilinkites internete, nebijokite klausti keletos gydytoju nuomones, tam ir padaryti konsiliumai. Skestanciuju gelbejimas- paciu skestanciuju reikalas!

48. buvusi ligone

Paciai teko susidurti panasiai su KMUK. Labai dziaugiuos kad dabar jau viskas tvarkoj, ir tfu tfu tfu galiu ramiai toliau gyventi. Bet kai gydytoja pasake ligos eiga, ir kai pasakius kad jei taip ir anaip atsitiks jus mirsite.... man buvo sokas.... tuomet dar nesupratau, bet dabar zinau kad antibiotikus paskyre laiku. Bet kaip sako kad yra daugybe specialistu... taip ju yra, bet kraujagysliu specialisto teko palaukt tris paras.... po cezario operacijos.... Tikrai nenoreciau ten vel papulti tfu tfu tfu

47. Aurelijus

Visai nenoreciau neigti, kad tarp mediku yra ir blogai dirbanciu, kad jie gali daryti klaidas ir panasiai. Bet Kauno klinikose gydoma daugybe ligoniu-tai istisas ligoniu ir mediku miestas. Straipsniu siekiama apjuodinti visas klinikas, svaikatos apsauga ir visa valstybe. Kaip tik tame skyriuje teko lankyti ligoni ir per ta laika maciau, kad skyriaus personalas rupestingai gyde ivairaus amziaus ligonius, nors vyresnio amziaus ten ju buvo daugiausia.

46. Ramunas

Mano mama taip pat mire del Kauno kliniku aplaidumo. Kaip ir aprasytu atveju, parkrito ir patyre galvos trauma, buvo nuvezta i Sakiu ligonine ir is ten tik po 8,5 val.,kai atejo jos eile, atvaziavus kliniku reanimobiliui isvezta i klinikas... Deja, tos valandos buvo kritines ir nepaisant to, kad kliniku gydytojai padare viska ka galejo, operavo is karto kai tik atveze i klinikas, po 12 dienu komos mire...

45. pone daktare

kaip sekėsi disertacija ginti?

44. 34

neteisybe snekat jau daug metu gydausi klinikose be patepimo nieko gero o jei idedi tavimi tikrai rupinasi matyt jus ligonis buvo nesunkus bet suprantu ir daktarus darbas labai sunkus o atlyginimai mazi

43. katinas

yra gerų gydytojų, kas be ko.. tačiau, bendra nuostata visose ligoninėse - jei esi pensinikas, tau laikas į kapus, niekas nepersistengs

42. naivi ponia

kauno klinikose gydo tik uz pinigus Jau 4m kaip pastoviai gydosi vyras kiekviena operacija 500 opaskutine sunkiausia 700 Daktaras labai ziuri ir esam patenkinti jeigu jus nemokejot tai ko pykstat kai nuvaziuoju lankyti tai labai matosi kas moka nes pas tuos eina ir eina gydytojas opas kitus........

41. Čia

Čia taip, matyt, todėl, kad pacientei 80 metų. Jau pensininkus nurašo, o čia tek metų, tai jau apskritai jokio dėmesio neskiria, atseit, jau ir taip laikas mirti, dažniausia gydytojų nuomonė. Man taip buvo pasakyta, greitosios gydytojo, kai reikėjo mamą vežt guldyt į ligoninę. Sako: pažiūrėkit, kiek jai metų. Tai va.

40. to 37

O jei kalba butu apie tavo motina?? gedos turetumet.

39. Aurelijus

Esant tokiai situacijai aisku ieskomi kalti, bet is to, kaip destoma jauciasi, kad yra tendencingumo siekiant viska interpretuoti negatyvia prasme. Jauciasi ir laikrascio siekis sukelti kiek galima didesne sensacija. Manau, kad tokiame skyriuje tuo paciu metu buvo zymiai sunkesniu ligoniu uz ta senute. Nereikia vaizduoti, kad kazkam buvo gaila ar neturejo antibiotiku. Nors gal ir vilnieciams giminaiciams dar iki to vabzdzio ikandimo reikejo labiau rupintis savo 81 metu mama, kuri kaip galima suprasti nebuvo stiprios sveikatos ir siaip.

38. aha

man nepatinka medikai.

37. nu

aha, mirė bobutė, kurios imunintetas jau gal nulinis buvo, kalti medikai, kad su viešpačiu sutraties nesudarė. Aš tai siūlau nesigydyt visai - nebus kaltų, pinigų nereiks mokėt, pretenzijos Viešpačiui.

36. Rožė

Aš matau kai nekurie komentarai rašomi pačių medikų , bando išsilaižyti savo negerai atliktus darbus, pateisinti savo abiejingumą ir pasityčiojimą . Reikalinga artimiesiems kreiptis į teismą ir tuos "medikus" patraukti už nelaiku ir nekompetetingai suteiktą med. pagalbą. Užuojauta artimiesiems, laikykitės, stiprybės Jums, Mamytės nesugrąžinsite, ji jau Dievo rankose...

35. kitokia patirtis

Musu patirtis kitokia.Teko guleti siame skyriuje seimos nariui pries metus po galvos smegenu traumos.Ir apie gydytojus,ir apie slaugytojas galime atsiliepti tik gerai.Didelis aciu jiems dar karta.Taip pat noriu dar karta padekoti visam centrines reanimacijos personalui. Uzjauciu straipsnio autore,kad taip atsitiko.Laikykites.Ne komentatoriams spresti kas kaltas.

34. +

Paciai susidurus su kauno klinikomis daktarams pretendziju neturiu, kysio nedaviau dare puikiai savo darba. Tai gal cia loterija, vieniems pasiseka, kitiems ne???

33. +

Dede dave nemaza kysi, tai daktariukas matyt is dziaugsmo persistenge, operacija nepavyko, taip pat cia apie kauno klinikas.

32. pavesis

Visose gydymo istaigose taip, neduosi, jokios pagalbos, jokio specialisto iskvietimo.Ir kas per sistema, jei gavai specialisto konsultacija ir jo paklausei kaip gydytis, atsakas vienas ,seimos gydytojas skirs vaistus. O tie seimos gydytojai nieko nenuraukia, ipac kaimo vietovese.

31. nu nežinau

du kartus gulejau tame skyriuje ,ir vietos buvo ir pinigu nereikejo .Personalas tikrai geras,tik va policija tai ten nuolatiniai lankytojai .Nes daugiausia ligoniu atvežami girti ,po muštiniu sudaužytom galvom ir snukiais .

30. Jei

paeme kysi,o tu jei pasveikai atsiimk dvigubai ar daugiu.Nepatingek palaukti gryztancio i namus,palydek, na ir toliau nereikia aisknti....

29. Cia Lietuva, cia Lietus lyja

"„Rožė — tai gana dažna infekcinė liga. Ji išgydoma, man neteko girdėti, kad nuo rožės kas nors būtų miręs." Taip, roze isgydoma ir nuo jos nemirstama - bet cia normaliam pasaulyje ir normaliose salyse. Kadangi, Lietuva, siam sarasui nepriklauso, cia turim ka turim.

28. medikas

neverskim visko ant daktaru, geriau pasidomekit kokie yra rasytiniai ir zodiniai aukstesnes valdzios nurodymai, tame ttarpe ir TLK

27. :)

Tiesa, tureciai pasakyti, kad gerb. gydytojas Arimantas Tamasauskas kysio neeme. Ir "atsidekojimo" pinigais neprieme. Va cia tai gydytojas, pagarba!

26. :)

oi, be kysiu tame Neurochirurgijos skyriuje - nei is vietos. Ir kalbu ne apie kokius 450 lt, o apie daug didesnes sumas. Nuo 1000 lt. Tada ir vieta skyriuje greit atrandama... Gulejau ten, operavo, daug kainavo... Nors mokescius visi mokam, bet gydytojams mokam papildomai ir dideles sumas. Neduok Dieve sirgti siais laikais.

25. nežinau

kaip ten viskas buvo ,bet apie gydytoja Jona Geluna ,galiu atsiliept tik gerai .Esu jo nuolatine paciente [be kyšiu ].Atydus ,supratingas gydytojas.Viska darantys kas jo galioje ,kad tik pacientas išgytu .

24. bushmenas

Jei jau patekai kiek su rimtesne liga i Kauno klinikas ir nepatepei skyriaus gydytojo, iskaitant ir seseles, zinokit, kad viena koja jau karste esate. Jei imanoma, gydykites privaciose klinikose, bet ten reikia daaaaug moketi, bet uztat priziuri deramai. Syki teko operuotis apendicita, tai patyriau seseliu abejinguma, nes "netepiau" ju. Po operacijos gausiai prakaitavau ir pataline tiesiog sumirko nuo skyscio. Ir ka manot, sakau, man slapia, pakeiskite nors paklode. NE! Tai isivaizduokit, atsirado pragulos nuo imirkusios odos ir man tas vietas labiau skaudejo, nei pati operacini pjuvi. Va taip va mielieji yra su musu gydymo istaigomis. O dar skundziasi, kad jiems atlyginimai mazi. Paskaiciuokit, kiek gydytojai gauna i kisenes "patepimui" uz gera gydyma, tos sumos kelis kartus virsyja pati atlyginima.

23. Jo,

dar gerai, kad dujų nepapurškė tie daktarai....

22. JonasS

Kauno klinikos (Aš - kaunietis, beje..) - tikras KYŠININKŲ lizdas, tinklas, mafija ar kaip tik jį dar galima pavadinti.. Turiu (kaip ir daugelis, manau..) neginčijamus faktus, patvirtinančius tai. Kodėl tuo nesusidomi STT???

21. seip

ne vien kaune yra abejingu gydytoju,taip jei neturi piningu tai ir kasko nesitikek,toks jausmas kad jie prisieke ne hipokrato priesaikai,o piningines turiniui ir storumui.

20. jo

kysio nedavei,esi tada pasmerktas

19. zmogus

Pirmiausia tai uzuojauta del motinos netekties.Ir man pazystamas toks dalykas kai daktaru abejingumas.Lapkricio 1 mire mano kaimine jai buvo 47metai ir viskas nuo daktaru abejingumo.Ja rugpjucio 30 pagulde i Salcininku ligonine del trukusios opos.O ja visa savaite gyde nuo kasos uzdegimo.Artimeji prase ja isvezti i Vilniu bet daktarai pasake jog jie viska kontruolioja.Kai po savaites ja isvezi i Vilniu ten daktarai buvo sokiruoti kaip ja dalaike.Jai buvo padaryta operecija.Bet ji sunkiai atsigaudinejo po operacijos.Nes jai buvo visu organu uzdegymas.Ji mire neiseidama is reanimacijos po 2menesiu.Liko du vaikai 10ir13metu.Va tap pas mus gydo zmones kol neduosi kysio tai tu niekam nereikalingas

18. Lietuvis

Svolačiai pražudė žmogų ir jie įrodys , kad viską padarė. Aš manau reikia paduoti į teismą ir siekti rialios bausmės laiku nesuteikusiems bet apžiūrėjusiems dėja ir myriop pasiuntusiems žmonėms . p.Ministrui priimti sprendimą apie jų atitikimą toliau eiti gydytojo pareigas. Užuojauta artimiesiems , Jūs viską padarėtė dievas su jumis . Ministre pažiūrėkite kas Lietuvoje medicinos įstaigose darosi "Bėspridėlas"

17. ziauru

gyvenimo baisumai,ir kur tai matyta,dar tik 82 metai babukui,o ir mire tik nuo sepsio...kur tas ministras ziuri.Aiskiai reforma reikalinga,uzdaryt tas Kauno klinikas kibeni feni,matote,kaip zudo zmones.Tik cipolino reforma isgelbes zmones nuo mediku klano genocido

16. dirngo dvasinės vertybės

geriau suskaičiuokime kiek milijonų kartų Kauno klinikų medikai išgydė beviltiškus ligonius ir prikėlė gyventi,o medikai yra tie patys žmonės,kaip ir mes, ir gyvena toje pačioje abejingumo ir materializmo visuomenėje

15. Ot naujiena!

Bobutę į ligoninę atvežė, ir nori, kad ja rūpintūsi medikai? Lietuvoj? Man atrodo, kad gydytojai turi nurodymą iš seimo numarinti kiek galima daugiau senų žmonių. Pati ant savo močiučių tą patyriau. Vienai su nuo insulto perkreiptu veidu liepė važiuot namo ir išgerti aspirino.

14. YYYYY

Kai vieną kartą su gydytojais atsitiks, taip kaip su teiseju, tada jie sukrus, bet bus vėlu. Jiems, kol padačkės neįteiksi, jie nesukrutės

13. GA

Mes Kauno klinikose buvome taip pat susidure su tokiu baisiu abejungumu,jautemes bejegiai.Irgi pagalbos kreipemes i Kauno kliniku vadovus ir tada keistai nuskambejo skyriaus vedejos zodziai-nu dabar tai gydysim.Ir isgyde,nors pries tai kelias dienas niekas nieko nedare,tik reikalavo artimuju pasirasyti ,kad jau atsisakome gydymo(nes visa laika buvo sakoma,kad ligone beviltiska,pagalbos nebera)Tik pradejos gydyti ji pasveiko,tai itakojo ir stipri sirdis.Bet kiek matem abejingumo...Kazin ar patys gydytojai noretu,kad su jais,ar ju artimaisiais taip butu elgiamasi?As suprantu,kad ne visada daktaras yra visagalis,bet kai matai ,kad jis daro viska,bendrauja su artimaisiais tada yra visai kitaip.Tokiu daktaru teko sutikti Antakalnio klinikoje Vilniuje.Pagarba jiems jauciame ir geru zodziu prisimename prabegus ir keliems metams.

12. Tragiska padetis!!!!!!

Cia aprasytas labai konkretus atvejas.Sirdi skauda skaitant. Suprantu ir uzjauciu autore. Kas is to ,jog Caplikas giria ligonine su jos personalu ?????? Yra toks posakis: " Zmoniu daug, o pakalbeti nera su kuo"! Privaletu buti nubausti pagrindiniai sio straipsnio herojai,ypac vedejas, kuris ruosesi darbo metu konferencijai,ir jam giliai nusispjauti ,kas vyksta skyriuje. Kol nebus nubaustu---------reikalai negeres!!!!!!!!!!

11. Siulau

Siulau pasirasyti peticija, kad kol mirs nors vienas ligonis, tie vagys negautu ne skatiko! Uztenka jiems esti duona su sviestu! Tegul dirbti pradeda!

10. ,,,,,,

viskas tvarko litai.. ir tai labai graudu,neturi tavo problemos. gaila bet tai tiesa.

9. zigmas

mazai litukų davėt užtat ir gydytojas ilgai važiavo

8. mirotvoriec@mail.ru

As tiems sunims sundaktariams isvis algu nemokeciau.Man,kad stuburas luzes,jie nustate tik po 4,5 nuo traumos....kai nebevaiksciojau...

7. ?

manu butu laiku pradėję šimtines(mažiausia priimtina kupiūra) mėtyt dalis vaizdo ir darbo būtų pasikeitę...

6. saule

uzuojauta didziausia ,bet kol bus tokie gydytojai ,kurie nores tik kysiu , o ne ligonio sveikatos ziures -tai cia neturintis maiso pinigu arba labaai itakingu pazinciu pacientas ir jo artimieji yra bejegiai .

5. Dalia

Košmaras, o ne ligoninė. Praėjo trys metai po mamos mirties ir šiandien važiuoju kaip pro mirties fabriką. Jokios atjautos, jokio mandagumo, šluoti su šluota pusę personalo. Daugumai registratūroje tik koncentracijos stovyklose dirbti.

4. na va

Zinoma, kad niekas is mediku NEATSAKYS , motyvuos tuo, kad sistema kalta.

3. chi

Liudna,labai liudna...ir kaltas chia-aplaidumas...

2. da

Tegul jie eina piketuoti kad uz savo darba gauna per mazai pinigu,mat jie stengiasi "labai" atlikti savo darba,negalima sakyti kad visi gydytojai vienodi bet pripazinkime kad dauguma ju tokie, kokie siame straipsnyje.

1. vaiva

Nuo senatvės vaistų nėra pasakė keli gydytojai - kai atvežė greitoji vienišą mano tetą į III ligoninę Kaune. Atnešė su neštuvais, o po kelių valandų buvo kaip šuva išmesta ant kojnių į gatvę. Tai, kas, kad skilę slanksteliai stubure. Prileido vaistų ir ištėškė. O ką daryt žmogui, kuris neturi nei vaikų, nei artimų žmonių. Kai medikai civilizuotai negali nukreipti tokio ligonio gydymui. Iš III ligoninės išmesta - pagalbos deja ji sulaukė šitame straipsnyje sukritikuotose Kauno klinikose - neurochirurginiame stuburo skyriuje. Ten gydytojai padarė stebuklą. Nežiūrėjo, į moters amžių 80 metų. Tat turiu pasakyti, kad ne tik aplaidūs gydytojai čia dirba, bet ir nuostabūs, nuoširdūs specialistai.