KOMENTARAI

1040. ::))

p.Landsbergio komentaras teisingas ir įžvalgus, o lenkai be reikalo pyksta.Jie pyksta ir ant lietuvių ir sako: "Vilna naše"

1039. to 1037

Ta pačia logika mastant, Tamsta šiandien nesivalei dantų

1038. ::))

Landsbergis sako tiesą: taip buvo. O kvaili lenkai pyksta. Dar sako: "Vilna nashe"

1037. ale

tata kaip mikė kvailutis...

1036. asas

Zemkalni pas psichiatra

1035. iPod

V.Landsbergis šaiposi iš kreivos logikos rusų, kurie daro politiką Lenkijoje ir taip išsiduoda patys. Juk nelogiška, kada lenkai kištų savo trigrašį lietuvių kalbos rašybon ir tuo pačiu metu savo karstus atidarinėti draustų... Juk tokia logika lenkui neįmanoma. Juk prieš visą šitą Katynės operaciją (kitaip nepavadinsi) Lenkijoje Truską aplankė KGB majoras, trečią dešimtį rūmų sau statantis... Akivaizdu, kad Rusija Lietuvoje tvarkosi kiek lengviau.

1034. Emigrojdas

Kaz kam laikas y pencija:) Kaip galima lyginti du nesuliginamus dalykus. Niekas nesikeicia Kaz kas vis dar gyvena Baubu pasalyja. Gaila kad is to naudos maza tik kalbos ir tiek. kam lenkam pyktis su rusais, zmoniu neprikelsi gyvent siandien reikia. Del kaz kokios paranojos moketi uz dujas ir kita kura kurio nera Lenkijoje taip pat kaip ir Lietuvoje, tikrai neapsimoka. O toliau kas MES LIETUVIAI UBAGAI SU ISKELTA NOSIMI :)))))

1033. to 1031. rikardo

jus esat paklydus avele tamsta.Noreciau pamatyti jusu teva, ar jis irgi senas ozys, tai tada galima butu apspresti ar jus ne is oziu gimines ir kiles,

1032. To "ricardo"

Tamsta esi teisus, kvaily: visi protingi yra tiktai seniai. Įdomu, kokioje pagarboje laikai savo tėvą? Jei bus neaišku, iš ko galiu apie Tave spręsti, pasitikslink pats: iš Tavo klaikaus rašto.

1031. rikardo

landsbergis paranojikas viskas kas blogai is rusijos kile??? man jis nepatinka senas ozys

1030. to 1025.

Kas yra DNA?

1029. to 1027 tam tiesiog

As paneigiu,asile.

1028. post

V.Landsbergis yra teisus, abejodamas lenkų pareigūnų neįgalumu, pateriojus visą lenkišką savigarbą naujoje Katynėje... Tai žodžiai, kurie yra žymiai galingesni už SSSR atominius užtaisus žmonijai. Trusko atėjimas į valdžia yra pažymėtas didžiausia lenkų kraujo dėme ES sočių veikėjų nebyliu pritarimu.

1027. tam tiesiog

Landsbergis palygino kaip pas mus buvo tarybiniais laikais ir dabar Lenkijoje du dalykus kai jį klausinėjo ir pasakė garsiai teisybę kurią visi žino ,o tu sakai kad kiršina.Juk buvo toks nurodymas neatidarinėti karstų ir niekas to nepaneigė.

1026. Bronius

Vis dėl to V.Landsbergis išlieka asmenybė- 1025 komentarai jo asmeniui! Ne kiekvienas gali tuo pasigirti! Taip ir į Gineso rekordą pakliūti galima.

1025. Lenkijos marsalka

Lenkijos marsalka Stefan Niesiolowski, turejo jaunysteje Lenkijoje kita pavarde Aaron Nusselbaum. Gal todel pradejo dabar, sitaip viesai skesciotis, ir mirtinai plakti lietuvi Vytauta Landsbergi, kad iki Lenikjos Seimo rinkimu, ivyksianciu 2011 m. rudeni, irodyti rinkeju publikai Lenkijoje, kad yra "tikrasis lenkas", be jokio gailescio koneveikiantis Litvina ! Sitokiu nekulturingu budu, marsalka tik vaizduoja, kad yra kiles is lenku. O gal nori uztrinti savo gimimo nelenkiskaja pavarde, kad pries Seimo rinkimus itikti lenku nacionalistams ? Aroniukas sako "... auku skrodime nebuvo galimybes ka nors nuslepti", o tai netiesa. Po po keliu savaiciu Smolenko miske prie aerodromo surasta zmoniu kuno daliu. Lenkijos spauda rase, kad nera tikra iki siol, ar karste Vavelio pozemiuose, is tikruju yra rusu paguldytas pats Lech Kaczynski... Turejo imti DNA Lenkijoje, kad nustatyti ar tai tikrai Lenkijos prezideto kunas ?

1024. to 1023

Nešmeišk gyvuliukų. Ožka naudinga. Ožka be ožio - nulis. Tai kodėl tu taip negražiai lygini su...

1023. belarus

ozys vienu zodziu

1022. ach

Siaubas, Žiūrėkit tuoj pasaulinis karas prasidės, gal kam to ir reika.O mums lietuviams dujos ,benzinas nerelia kaina.

1021. guzikas

vienas senas nukvakelis pasake ir daugiau nei 1000 komentaru,ryt tas pats nukvakelis vel kazka pasakys ir vel 1000

1020. vvv

lenkai viską daro ką sako rusai,tačiau dėl HONOROtai neigia.

1019. Tiesiog

šitas žmogus negali nekiršinti tautų, jis turi tęsti jau seniai pradėtą darbą - paversti Lietuvą jo asmenyje kvaila ir intriguojančia valstybe. Kaip gi kitais nušluosi ją, izoliuosi kitų valstybių tarpe... Kada mes praregėsim? Kai jau niekas su mumis nesiskaitys?

1018. kuznecov

ne mane padirbo mongolas ant beros kumeles

1017. kuznecovui

ar tiesa kad tave padirbo velnias ant zilos ozkos

1016. Kuznecov ti 1015

Ar tiesa kad dročini i savo močiutes vaikystes nuotrauka pridurke?

1015. kuznecov

ka padarysi,kad esu kumeles ir mongolo hibridas,juk vaikai tevu nepasirenka

1014. šitepos

O V.Landsbergis ir vėl, kaip visada, teisus...

1013. Kuznecov

Nuo kokaino ir tokie didingi žmones kaip Laibergfiureras sudurnavoja

1012. kaunietis

Ka noret, nusisnekejo senukas:) Grizta vaikyste, nieko nepadarysi. Kaip sakoma: "Senyn - durnyn".

1011. Landsbergis

Be Landsbergio nebutu Lietuvos.

1010. ū

Ponas S. Stungurį , o kieno valia pats vykdai, kiek savo bendražygių pardavei. Tokių polit. kalinių buvo nemažai.

1009. Tautos nelaimė

politinis kalinys Stasys Stungurys: „Vytauto Landsbergio atėjimas į mūsų istoriją – Tautos nelaimė!..“ - Kaip žinia, konservatoriams atėjus į valdžią gilėjanti ekonominė krizė kelia įtampą visuomenėje, vienus žmones verčia emigruoti iš šalies ir svetur ieškotis darbo, kitus gi – eiti į gatves, protestuoti, ginti savo teises. Neseniai žiniasklaidoje buvo paskleista versija, kad Seimo pirmininkė Irena Degutienė neva galėtų pakeisti populiarumo netekusį „krizių premjerą“ Andrių Kubilių. Netgi buvo kalbama ir apie tai, kad ponas Vytautas Landsbergis kur kas principingiau kovotų su oligarchais, negu tai daro ponas Andrius Kubilius. Na, o kokia būtų jūsų nuomonė apie galimas politinio „elito“ rokiruotes aukščiausios valdžios postuose, siekiant įveikti krizę Lietuvoje? - Kas jau kas, tiktai ne Vytautas Landsbergis!.. Prisiminkime, kas sugriovė Lietuvos nepriklausomybę? Visų pirma, tai yra Vytauto Landsbergio „nuopelnas“. O Andrius Kubilius tebuvo eilinis politikos funkcionierius, apmokamas Sąjūdžio sekretorius, kuris tęsė tą griaunamąjį darbą, tačiau ne tokiu mastu, kaip tai darė Vytautas Landsbergis. Mane domina tiktai vienas klausimas: ar jis pats sąmoningai šitaip destruktyviai elgėsi, ar vykdydamas užsienio tarnybų valią? Nesuprantu, kaip buvo galima šitaip kenkti Lietuvai?.. Man teko dirbti Gedimino Vagnoriaus Vyriausybėje, informacijos vadovu, ir aš pats mačiau, koks tai prastas buvo premjeras. Tai visiškai nekompetentingas žmogus. Ir kaip galima buvo tokiu sudėtingu laikotarpiu paskirti Vyriausybės vadovu žmogų, visiškai nieko neišmanantį ekonomikoje, neturintį valdymo patirties? Mano galva, tai buvo absoliuti nesąmonė!.. Dabar jau daug kam aišku, kad atkūrus nepriklausomybę Lietuvoje poną Vytautą Landsbergį domino tiktai vienas klausimas – jo šlovės. Jis negalėjo pakęsti šalia savęs protingų, išsilavinusių žmonių. Vytautas Landsbergis vykdė panašią politiką į tą, kokią kažkada vykdė Stalinas. Pasirodo, tik jis vienas iškovojo mums nepriklausomybę, jis vienintelis Lietuvoje gali spindėti šlovės spinduliuose!.. Mano nuomone, Vytautas Landsbergis buvo visiškai nepasirengęs vadovauti valstybei. Jis neišmanė ekonomikos, o ir valdyti šalies nesugebėjo. Jau ne kartą esu rašęs, kad Vytauto Landsbergio atėjimas į mūsų istoriją – Tautos nelaimė!.. Ir jis negali turėti jokių pretenzijų valdyti Lietuvą. Net tada, kai steigėsi Sąjūdis, kai į Mokslų akademijos salę susirinko iniciatyvinė grupė, ponas Vytautas Landsbergis iš ten išėjo nesulaukęs renginio pabaigos.

1008. kuznecov

ka as padarysiu kad esu kumeles ir mongolo hibridas,juk vaikai tevu nepasirenka

1007. Chi

man jau labai seniai tatos elgesys ir kliedesys kelia pasišlykštėjimą.

1006. ???

Ant kiek reikia turėti akis nebijančias dūmų, kad šitaip prsišikus dar išdrįst pasižiūrėt į žmonių, ypač lenkų akis? Juk gali apspjauti.

1005. to 1001

Tai jūs dvynukai. Sveikinu. Į ką jūs panašesni? į tėvą ar į motiną kumelę?

1004. ū

Tata pataikė į dešimtuką, man linksma. Matosi kaip putuoja, siunta tatos įvardydas kirmėlynas.

1003. Kuznecov

Net Pol Potas taip nekenke savo tevynei kaip tu

1002. na

lenkai kai atsikvošės kenks Lietuvai, rusai dujas ir naftą dar pabrangins, negi to siekia šitas politikas

1001. to 999

paziurejau ir tave nuopisa pamaciau

1000. to 991

Nepakaltinamų niekas į teismą nepaduoda. Įstatymai neleidžia...

999. to 992

nepatikesi, bet paskui tas mongolo ir kumeles palikuonis kelis simtus metu visokiais budais ir per visur droze tavo proproseneles ir toliau. Paziurek i veidrodi:)

998. to 994 kuznecov

Mongoloidas buvai ,esi ,busi .Viskas

997. to 995

Savaime aišku. Nes JIS visada teisus. Teisus iš principo, nes teisus. Amen.

996. tai parazitas

is DIDZIOSIOS RAIDES , SUNAIKINES SU SAVO KONSERVATORIU GAUJA LIETUVA , PADARES UBAGAIS TAUTA, DABAR KIRSINA KAIMYNUS , KUR ZIURI ES PARLAMENTAS , AR TEN TAIP PAT VISI TOKI PATYS SUSIRINKE.

995. Nijole

p.Landzbergio komentaras teisingas ir įžvalgus, o lenkai be reikalo pyksta.

994. Kuznecov tu 992

Išlindo po 9 menesiu ruso ir kumeles hibridas ir sako- nieko nesuprantu kalbekite lituviškai

993. tam 990

Tai kad Landsbergis nieko nekaltina ,nes tik palygino kaip būdavo anksčiau kai gražindavo žuvusius kareivius namo palaidojimui ,nes šalia karsto visą laiką būdavo karininkas su kareiviais kol užkasdavo karstą į žemę ir neleisdavo atidaryti.Manau kad kaltinimas tik tada kai tai liečia nusikaltimą.Palyginimas tada kai lyginama su kažkuo.

992. to kuznecov

ar zinai mongoloide kaip jusu nacija atsirado :mongolas jojo per sibira ir uzsimane bobos o kadani jojo su kumele tai ja ir nutrauke ir cia atsirado jobani kuznecovai

991. jojo

negi Landsbergis pamelavo ,kad buvo toks nurodymas .Jei melavo ar išgalvojo tokią nesąmonę tai kodėl niekas jo nepaduoda į teismą dėl šmeižto?Matyt teisybę pasakė kad tokie pasipiktinę penktakoloniai.

990. koks

jis bebūtų, bet juk kaltina kaip Lietuvos atstovas, tuo pačiu juk aiškiai kenkia, mūsų šaliai ekonomine prasme, kažkas turėtų jo paisaliones paneigti

989. Kuznecov

Tai sifilio ligos simptomas, komentaras 987 skirtas nr986

988. PAMISO LANZBERGA

ka ten tuose karstuose rasi,atskiras kunu dalis,ar kokia koja,ar nutraukta ranka

987. Kuznecov tu 486

Kuo taip supykai pedike?

986. to 984

o kaip jusu sifelistas atrodo guledamas mauzoliejui ar tu matei aborto liekana ,nuvaziuok y maskva ir pasiziurek nuopisa tu ,mongoloido palikuoni jobanas.

985. runkeliams

Landsbergio straipsniai prilygsta smugiui i saules rezgini komunistinems Lietuvos lervoms ir jedinstvo palikuonims. Tata kaip visada teisus...

984. Litoffcai nesijaudinkit!

Jusu sifilitikas Landsbergis buvo komunistas numeris vienas, net gi universitete deste marksizma, leninizma! Jus gi nesuprantate, kad jisai jau sieniai ant Rusijos dirba (KGBesnikai ji seniai jau nusipirko).. Jis gi specialiai sukelia tokia nervuota atmosfera, kad tik jums, lietoffcams blogiau butu.. ))) nu jus litoffcai, duodat, jei tokiu dalyku nesuprantat!

983. Kuznecov

O taip dainavo himna kartu su tukstančiais lietuviu 90 metais o pasirodo kenkejas komunistas dirba savo juoda darba prieš Lietuva,bet leituviai neakli šelmi greit perprato

982. KACAPAI JABANI

NEJUMS PIZDET KAIP LIETUVAI GYVENT, ZIUREKIT I SAVO DEBILU KRASTA.SAVO PATARIMUS I SIKNA SUSIKISKIT.

981. Greg

Ponai supratau kodel nerimsta senukas. V.L. kieno inicialai? O gi Vladimir Lenin - komunistines partijos veliavos ikomos ir simbolio. Ir prisimine Vytukas, kad didziavosi kad ir jo inicialai sutampa su VladLenu. O kai valdzia pasikeite nori, kad ji prisimintu. Sokineja, raso, kalba, o prisimena ji kaip barzduota-raguota ukio gyventoja, is kurio pieno negalima gauti.

980. tikrasis parlamentaru svoris

Mastantiems stereotipais patarciau paimti 2011 vasario 5 d "valstieciu laikrasti"(Nr.10(9029) ir paskaityti "Ka veikia musu politikai Briuselyje". Taigi stai-ekspertai suteikia balus europarlamentaru veiklai ir Vytauto landsbergio veikla vertina labai vidutiniskai-tik60.8 balo, kai jo partijos koleges L Andrikienes ivertinimas net 98 balai.Profesoriu pralenke net politikos naujoke Radvile Morkunaite., o zemiai landsbergio -tik Paksas, Imbrasas ir Tomasevskis. Taigi , moralas: Jei kibiras garsiai barska, reiskia, jis tuscias.

979. 975-jam 966-sis

Tenka tik apgailestauti, kad nesupratote pašaipos "Durnių laivo" autoriaus, o juolab "Profesoriaus" adresu. Galima būtų logiškai skirti du dalykus: 1) "Durnių laivas" valstybėje, po Sąjūdžio persipjovimo, ir 2) "Durnių laivas" kaip rašliava. Bet tai - tamstos problema.

978. Litoffcai

Ar girdejote nauja Lietuvos himna? "As tikrai myliu Landsbergi"- ieskokite youtube!

977. Kuznecov

Duokite tatai imperatoriaus varda gal tada nustos kenkti Lietuvai

976. ?

Ar yra didesnis pasaulyje melagis? Juk lenkai net neklausytų rusų ir jei užsinorėtų atidarytų visus karstus. Koks absurdas, koks absurdas. Šitokio melo pasaulis dar negirdėjo. Tai jeigu rusai uždraus lenkams šikti, tai jie klausys? Nu ir absurdas.

975. To 966

As ne i tema,bet ikasiu tau,nors apie mirusius arba gerai arba nieko,bet "Durniu laivo" autorius-KGB agentas.Paskaityk jo apsakyma "zmogus su sautuvu",bet,menu pirma Sajudzio suvaziavima ir jo reakcija i pasiulyma,jog reik atkurt nepriklausomybe,jei tuo laiku buvai mazas ir nemeni,paklausinek vyresniu.Tad,pries kazkuo remdamasis-isitikink faktais,o ne atsieit rasytojeliais

974. jonas

kodel dauouma bijo tiesos

973. dėkui

lietryčiui,bent visi turėjom šventą dieną tikro darbo-įrodėm,kad Lietuvoj tik vienas kvailys,nujaučiat,kas?O visi kiti-esam proto bokštai /

972. TO AGNIESKA

KOKIE ISVEDZIOJIMAI GRAZUS:) NEKENCIA LENKAS MASKOLIO CIA PER AMZIU AMZIUS AMEN.GAL DAR LENKAS TURI PADEKOT KAI SAUDET 30 000 VIENETU KARININKU? AR PADEKOT KAD KAD MASKOLIAI SU NACIAIS BENDRA PARADA ATSOKO ANT LENKIJOS VALSTYBES LAVONO? KLIEDETOJA TU.

971. klj

senas zapadlo

970. TO LIETUVIS TU TEISUS

PAZEK KIEK OMENTARU ? VOS NE 1000 VIENETU,SUKOS GAUNA ISAKYMA IS RU'SS'IJOS RASYT.

969. Agnieska

Ir lenkai ir rusai yra slavai jie vieni kitiems atlaidus, netgi siuo atveju , kai rusai nuleido ju lektuva i miska su prezidentu ir jo palyda. Kas gali paneigti, kad tai nebuvo rusu ir lenku suokalbis.Abi salys atsikrate oponentu. Lenkai turi dekoti rusams dar ir uz tai, kad po karo jiems buvo atriekta nemezai vokisku zemiu.Todel turgus suprantamas.

968. akis tiesa drasko

AKIS TIESA DRASKO UZVESTINEM SOVIETINEM KURVOM, NES NETIKIU KAD LIETUVA GALI PAGIMDYTI IVANOVA IR KUZNECOVA, TAI SUDRUSIJOS ABORTO LIEKANOS:DD

967. ną-na 941

Apie ką kalba. mes visi suprantame, kad dar iki tiek nenukvakome

966. Nepykite

Būkite atlaidūs, nepykite ant "durnių laivo kapitono". Atsiprašau - admirolo. Jei gali būti laikomas sovietmečiu gavusiu "profesoriaus" pavadinimą "profesorium", tai kodėl negali būti "admirolas". A.a. V. Petkevičius, paviešinęs "Durnių laivą", paliko jį be vado. Tebus juo "profesorius". Argi galima atimti iš ubago lazdą?

965. to 964.Nika

Gerai pasakyta.As keleta kartu bandziau panasiai parasyti-nepraleido.Bet cia dauguma avinu banda-nelabai supras...

964. Nika

Che che, Profesorius, kaip visada, savo intrigų pynėjo amplua - pakanka pakeisti vieną žodį žodžiu '' uždraudė'' ir, prašau - jau galima kelti audrą stiklinėje vandens ir taškytis purslais. Tiesa, metai daro savo ir intrigų subtilumas jau ne tas - atsiduoda paranoja ir marazmu, kuo lietuvių jau nebenustebinsi, na, nebent kokius varliaėdžius prancūzus ar lenkus - kas ir daroma. Beje, o marazmas, regis, gana užkrečiamas dalykas, kuo įsitikini paskaitęs komentarus, bet pasijuokti tikrai yra iš ko, o juoktis, kaip žinia, sveika. Ypač, kai įsivaizduoji, kaip, anot kai kurių įžvalgininkų karstai buvo pripilti smėlio ir plytgalių - čia reikėjo pagal svorį priduoti ar kaip? Ar rusų draudimas atidarinėti karstus, pasirodo, yra įstatymas lenkams? Čia gal jie buvo su Alfa ar Omonu pristatomi ir saugojami? Ar taip sunku susivokti, kodėl buvo primygtinai siūloma artimiesiems jų neatidarinėti? Jau nekalbu apie kaimo politikų viešus nusipaistymus, kad '' katastrofa atvėrė tuskui kelią į valdžią'' - gaila, nepaaiškino smulkiau - gal Tuskas iki avarijos dirbo santechniku kokiame Wilkomierze? Na, bet nieko stebėtina, juk dainelėje sakoma - o jūs ,vaikai taip darykit, kaip Tata daro , ar ne? O Tata dar turi parako parakinėje, bent jau stengiasi sudaryti tokį įvaizdį.

963. Jonas - Pikasui

Į valdžią braunasi žydai- šėtoniški padarai, nes valdžia- mažumos prievarta daugumai- šėtoniškos kilmės. Taigi, žydeliai išstato savo kandidatus ir leidžia " runkeliam" balsuoti " UŽ" . Jeigu leistų balsuoti dar ir " PRIEŠ" , tai toki susišikę Tautos akyse žydai, kaip aferistas V.Landsbergis, nebūtų išrenkami.Kaip matosi, patys žydai, neleisdami balsuoti "PRIEŠ" , nenori valdžios atsinaujinimo, nenori valdžios apvalymo nuo apsišikusių asmenų, todėl patys žydai stumia valdžią į prapultį. Sėkmės Jiems! Ką manai, Pikasėli?

962. to 960

Todėl jis ir yra 'profesorius". Kad būtų galima atskirti nuo tikrų profesorių, tokiais tapusių už protą, o ne partijos sprendimu. O ir šiaip, garbintojai tikisi, kad nuolat kartojamas melas, virsta tiesa.

961. Ir dar

Pagal šitą idiotą su barzdele, lietuviai Afganistane žuvo ne nuo afganų, o nukankinti "sovietų kareivių". Įdomu, kodėl niekas iš Afganistane tarnavusių to nežino? O ten tarnavo virš 5000 lietuvių. Žuvo 96. Ir nei vienas tarnavęs, nei vieno žuvusio artimieji nesako to ką kliedi šitas išsigimėlis.

960. Pillietis

Klausimas "profesoriaus" dievintojams: kodėl jums V. Landsbergis yra tiesiog "profesorius", o kiti - ne profesoriai? Kodėl pamirštate jį vadinti "sovietinis profesorius", kuris šį pedagoginį vardą sovietmečiu gavo neteisėtai, LKP CK biuro posėdžio nutarimu? Tai jis - ne "sovietinis"?

959. Gediminas

...teisus, kaip visada...

958. Nematau nieko nenormalaus

Žmogelis, gyvenantis tik neapykanta, trikštantis būti žinomu, mylintis tik save, pripažįstantis tik savo išsigimėliškai suprantamą tiesą, ieškantis amžinos kovos... Kaip kitaip jis dar gali elgtis ir kalbėti?

957. Tam pasivadinusiam LIETUVIU

Iš komentaro darosi aišku, kad Tamsta visai išprotėjai. Tokių lietuvių jau nėra. Švėkšnoje yra keletaS LAIVŲ VIETŲ. pABANDYKIT PAKLIŪTI.

956. Andrius

Nieko kito iš tvartelio savininko negalima tikėtis.

955. to 931

dar gerai,kad ne visa tauta tokie nepilnaprociai,kaip tu.Tas ozys jau visai nukvankes,senatvinis marazmas.

954. to 950

O kam jiems atidarineti?I mesos farsa paziureti?

953. seniai laikas ate

gerai pastebejo 942 zmogus. BUTENT!! Juk seniai laikas ant peciaus ir geles augint ant palanges!!!

952. Stasys Stungurys

Buvęs politinis kalinys Stasys Stungurys: „Vytauto Landsbergio atėjimas į mūsų istoriją – Tautos nelaimė!..“ - Kaip žinia, konservatoriams atėjus į valdžią gilėjanti ekonominė krizė kelia įtampą visuomenėje, vienus žmones verčia emigruoti iš šalies ir svetur ieškotis darbo, kitus gi – eiti į gatves, protestuoti, ginti savo teises. Neseniai žiniasklaidoje buvo paskleista versija, kad Seimo pirmininkė Irena Degutienė neva galėtų pakeisti populiarumo netekusį „krizių premjerą“ Andrių Kubilių. Netgi buvo kalbama ir apie tai, kad ponas Vytautas Landsbergis kur kas principingiau kovotų su oligarchais, negu tai daro ponas Andrius Kubilius. Na, o kokia būtų jūsų nuomonė apie galimas politinio „elito“ rokiruotes aukščiausios valdžios postuose, siekiant įveikti krizę Lietuvoje? - Kas jau kas, tiktai ne Vytautas Landsbergis!.. Prisiminkime, kas sugriovė Lietuvos nepriklausomybę? Visų pirma, tai yra Vytauto Landsbergio „nuopelnas“. O Andrius Kubilius tebuvo eilinis politikos funkcionierius, apmokamas Sąjūdžio sekretorius, kuris tęsė tą griaunamąjį darbą, tačiau ne tokiu mastu, kaip tai darė Vytautas Landsbergis. Mane domina tiktai vienas klausimas: ar jis pats sąmoningai šitaip destruktyviai elgėsi, ar vykdydamas užsienio tarnybų valią? Nesuprantu, kaip buvo galima šitaip kenkti Lietuvai?.. Man teko dirbti Gedimino Vagnoriaus Vyriausybėje, informacijos vadovu, ir aš pats mačiau, koks tai prastas buvo premjeras. Tai visiškai nekompetentingas žmogus. Ir kaip galima buvo tokiu sudėtingu laikotarpiu paskirti Vyriausybės vadovu žmogų, visiškai nieko neišmanantį ekonomikoje, neturintį valdymo patirties? Mano galva, tai buvo absoliuti nesąmonė!.. Dabar jau daug kam aišku, kad atkūrus nepriklausomybę Lietuvoje poną Vytautą Landsbergį domino tiktai vienas klausimas – jo šlovės. Jis negalėjo pakęsti šalia savęs protingų, išsilavinusių žmonių. Vytautas Landsbergis vykdė panašią politiką į tą, kokią kažkada vykdė Stalinas. Pasirodo, tik jis vienas iškovojo mums nepriklausomybę, jis vienintelis Lietuvoje gali spindėti šlovės spinduliuose!.. Mano nuomone, Vytautas Landsbergis buvo visiškai nepasirengęs vadovauti valstybei. Jis neišmanė ekonomikos, o ir valdyti šalies nesugebėjo. Jau ne kartą esu rašęs, kad Vytauto Landsbergio atėjimas į mūsų istoriją – Tautos nelaimė!.. Ir jis negali turėti jokių pretenzijų valdyti Lietuvą. Net tada, kai steigėsi Sąjūdis, kai į Mokslų akademijos salę susirinko iniciatyvinė grupė, ponas Vytautas Landsbergis iš ten išėjo nesulaukęs renginio pabaigos.

951. nu

.... smirdancio OZIO cinizmui ar kvailumui nera ribu...

950. ū-948

Kiek man žinoma lenkai atidaryti karstų artimiesms neleido. Jei netikit pasiklauskit pačių lenkų.

949. pritariu

Džiaukimės, kad tokią probleminę asmenybę kaip Landsbergis turim tik vieną, kitaip jau su visais kaimynais būtume karo stovyje, arba jau kariautume, arba jau būtume nukariauti.Kas gali paneigti , kad tai ir yra tikrasis p.Landsbergio tikslas.tik kas turėtų būti tas nukariautojas?

948. to 946.klausimas

Zinoma,kad melas.Tu man paaiskink,durniui,kokiu budu rusai galejo uzdrausti lenkams tuos karstus atidaryti?

947. 903-ciam

Džiaukimės,kad tokią probleminę asmenybę kaip Landsbergis turim tik vieną,kitaip jau su visais kaimynais būtume karo stovyje,arba jau kariautume,arba jau būtume nukariauti.Kas gali paneigti ,kad tai ir yra tikrasis p.Landsbergio tikslas.tik kas turėtų būti tas nukariautojas?

946. klausimas

ar teisus Landsbergis sakydamas kad rusai liepė neatidarinėti karstų?Tai jis melavo ar pasakė teisybę? Manau kad pasakė teisybę ,nes jei būtų išsigalvojęs ,tai būtų jį padavę į teismą už melagingų žinių skleidimą.Šeip tai penktoji kolona visada pyksta kai pasakoma teisybė.Net penktos kolonos rašinėtojai ir tie neparašė kad Landsbergis pamelavo.

945. Taip

Tokie žodžiai ir elgesys kelia pasišlykštėjimą”,

944. KGB

Reikia kuo greiciau krapstyti sita veikeja is Bruselio, kol nepridare nepataisomu dalyku .

943. to 939.Stebiu

O kas tau sake,kad buvo kokie nurodymai?

942. Visai

praskydo protas "profesoriui". Nenustebsiu išgirdęs jo interviu apie tai, kad Rusijos slaptosios tarnybos į jo unitazą pasiklausymo aparatūrą įtaisė

941. jezus

Na neveltui sia tautele pragertais smegenimis palikau,jums iki Landsbergio kaip man iki menulio

940. tomas ats;905

as norejau pasakyti kad warys jai ant rusu tai rusai uzsuks dujas ar pakels duju kaina ,neileis lt furu i rusija ir galesit rukyt man tai px as uzsieny gywenu ir i ta skyle gryzt nesiruosiu.

939. Stebiu

ir ką matau? Krūva provokatorių ir proto invalidų. Ir tik keliolika normalių piliečių. Klausimas - ką veikia redaktorius,kad leidžia įžeidinėti? Atsakymas- pats yra provokatorius [ir dar proto invalidas]. Beje,o ką tokio pasakė profesorius? Kad lenkijos valdžia vykdo kažkieno keistus nurodymus ir tai yra įtartina? Beje,man irgi netgi labai įtartina.

938. lietuvis

kiek jednstvo palikuoniu susirinko komentaruose. Landsbergis yra Lietuvos nepriklausomybes atgavimo architektas ir ne jums apsisnarglejusiems menkystoms ji kritikuoti.

937. PANDA

Nukvases genocido ikurejas kuprius muzikantas,kirsina tuos ko nereikia daryti,\.O ar jis mato ka jis ir jo partija isdarineja pacioje lietuvoje.Pas ka mums atsiklausti?Ir kas musu klauso?Isgama LANDSBERGIS,intrigantas Stalino palikimas.

936. Diagnoze

Masturbavosi buratinas, kol uzsidege

935. antanas

KOKIE ESAME LAIMINGI,KAD BE KONSTITUCIJOS SIS VEIKRJAS BURU PREZIDENTU.?BAISI PADETIS,UZ KURIUA AGITAVO OZELYTE.PASKUI SUSIPYKO.EUDROPPJ NIEKAM NEPRILYGU.AČIŪ IŠMINTINGAI LIETUVOS LIAUDŽIAI.OŽIUI NE VIETA VALDŽIOJE.KIRŠINA TAUTAS,LENKUS SU RUSAIS,LIETUVIAI DEL TO KENČIA.KADA NUTILDYSIM RASINĖS NEAPYKANTOS KURSTYMĄ?TAM YRA ĮSTATYMAI?

934. Melagis

Lenkai tikrai galėjo atidaryti ir tikrinti karstus. Tiesiog tas žmogysta absoliutus melagis. Baisus melagis.

933. to 919.

Ka tu cia paistai?

932. aha

Absoliutus melagis. Absoliutus. Argi lenkai savo namuose negalėjo atidaryti karsto, jei to būtų panorėję? Aukščiausio lygio absurdas ir pats purviniausios to antžmogio melas. Visai krito žmogėnas.

931. palaikau

p. Landsbergis kaip visada teisus,o pries lenkus jis niekada nebuvo nusistates .Tai melas.O rusai yra okupantai ir jie visada ir visur meluoja ir is ju visada galima tiketis tik blogio.Aisku,kad rusai sukele to lenku lektuvo avarija

930. ar lenkai

ar lenkai apako, ar smegenų neturi? Juk ta katastrofa iki šiol pilna įvairiausių klausimų, į kuriuos kol kas atsakinėja tik rusai, o dabartinė lenkų valdžia nieko giliau nesiaiškina. Kodėl? Kodėl, po katastrofos atėjus šiai valdžiai, Lenkijos santykiai su Rusija staiga taip pagerėjo?

929. Abu V.L.

Vladimiras Leninas, Vytautas Landsbergis :)

928. jankis

velnio tarnai ir myli ir tarnauja antixristui

927. besmegenis

smarviška menkysta palieka "istorijos" pėdsakus

926. na ir

aš myliu V.L ,NES JIS VIENINTELIS NETYLI TEN ,KUR mūsų oficialieji pabrukę uodegas tyli

925. RAŠAU 3 KARTĄ

GAL atspaudins,du komentarai užlužo.Kartoju,na ir kas,kad lenkams ir rusams nepatiko ši nuomonė.O kiek kartų jie reiškė savo nuomonę mūsų atžvilgiu--ir nieko-prarijom,gal tik V.L -NETYLĖJO

924. Naujas hitas - As tikrai myliu

Nauja lietuviska hita "As tikrai myliu Landsbergi" galite rasti youtube. Iveskite i pajiesk: "As tikrai myliu Landsbergi"

923. w

Turi ka slepti lenku raudonieji polsevikai, oi, kiek turi...

922. Kino pasaulis

Ponas Landsbergis néra matęs atidaryto cinkinio karsto su žmogaus faršu, jei jdar abejoja kunu autentiskumu. Galejo ji paskirti lenku komisijos vadovu-nebutu palikes nei vieno akmens neapversto.

921. 895---inž

895. Šaunuolis

920. MI

SENAS IR NUKVAKES

919. Vargšui Kuzniečikui

Didžiausia nelaimė Lietuvai net ne Landsbergis, o visokiausi mišrūnai Kuzniečikai, kuriems taip bloga gyventi Lietuvoje, kad net per jėgą jų neišvysi iš Lietuvos. Vargsta, verkia, ilgisi tėvynės rašos, bet niekaip neprisirengia paliktį šią ašarų pakalnę. Gal atsirastų kas nors, kas pakeleivingu transportu išgabentų tuos nelaimėlius į jų rašos rojų?

918. dings bums > visiems

Iry taip ,kad nei Rusija,nei pati Lenkija su Lietuva nesiskaito. Landsbergis kaip lietuvis manau viska daro teisingai. Lipa lenkams ir rusams ant pasturgalio kiek tik galima. Jeigu jis to nedarys ,tai 100% joks kitas lietuvis to nepadarys. Nors cia jau kaip kas supranta ddd. Gal sis " kareivelis" tikrai izvelgia tai, ko lenkai su visais savo tyrimais neistengia izvelgti. Ivertinkite dar ir tai , kad Vytautui jau 78 metai. Kitas jau seniai butu i viska spjoves ir ramiai kur nors pajuri likusias dieneles leides. Manau jam naudos jokios tikrai is to nereikia. Zmogus aukojasi iki pat galo. Nors kaip jau minejau, cia jau kaip kas supranta ddd.

917. WC

Subliove ozys.

916. Tatai senatvinis marazmas

va cia tai tikrasis politikos artistas ir marginalas!

915. TAS

ŠNIAUKROJANTIS NUPEZĘS DIEDELIS VIS NERIMSTA : MAŽA TO LIETUVA , KAD LENKIJA JAU "PJAUNAS" SU LIETUVA, TAI TAS DAR NORI "SUPJUDYT" IR SU RUSIJA LENKIJĄ, NES TO SU LIETUVA VIS NESISEKA PADARYTI :LYG IR PRADEDAM MOKYTIS SUTARTI SU KAIMYNAIS BALTARUSIAIS, O IR SU RUSIJA NE VISADA KALBAM "PAKELTU TONU"... Į SĄVARTYNĄ, TĄ SENĄ BEZDALĄ ! SENIAI JAU LAIKAS...

914. Ožiui

Ožy, gal užteks vapalioti, išgerk raminančiu

913. h

Afganistane mudzahedai kankindavo, o ne rusai. Melagis landsbergenis.

912. ŽYDAM

Koks tu bjaurus žydelis,kiek tau moka už nesamonių skleidimą.

911. 569

lansbergis ko nors neapšmeižęs ir ne kiršines niekaip negali gyventi,o dar vadinasi garbės pilietis.Ne garbės pilietis,o šmeižikas ir intrigantas

910. Ožys

bliauna, o karavanas eina.

909. h

Savo stiliuje, neapykantos kurstyme ir intrigose, bet tai jau nebeveikia pries rinkimus.

908. deme

Gal uzteks kurstyti nesantaikas. Juk musu niekas nepuola, neatakuoja. Gyvenkime draugiskai.

907. lanzbergio tikslas:

kuo blogesni santykiai su kaimynais tuo daugiau lietuviu isbegs is lietuvos-del nedarbo, kainu ir t.t. REZULTATAS SIAURES IZRAELIS-VISKAS LIKS PAPIGIAI ZYDUKAMS.toks yra kersto planas

906. nemaloni tiesa

Palaikai palaikams nelygu. Pamenu, rodė dokumentinį filmą apie Gagariną, kuris irgi žuvo aviakatastrofoje. Taigi jo žuvimo vietoje ieškojo palaikų - viskas, ką pavyko surinkti, sutilpo į pusę kibiro.

905. 894am tomui

koks tu niekingas bailys pasirodo esi.jau dabar taves rusai neliecia,bet tu vis dar paniskai bijai ju.

904. inž

Gerą laiką pasirinko Landsbergis lenkams atverti akis. Vasaris.

903. nuomonė

kiek daug žmogeliukų pamilę okupantą. Tik paklauskit kur jųsų senelių ir prosenelių kapai? Lansbergiui mažai kas iš mūsų prilygstam, nėra čia ko pykti.

902. šunauja

Koks tėvelis, tokie ir vaikučiai - konservatoriai. Ką čia daugiau begali komentuoti. Nebent pasakyti, kad tokie kvaili pareiškimai dar viena Lietuvos dėmė.

901. skalda

profesroius jau pavargo. seneli, metas pailsėti, prisėskite, paskmabinkite mums ką nors gražaus...

900. UK

Wau, jau net lenkai spardo sikna ziemliagorovui

899. berečiu aiškiaregys

aš irgi kaip lansbergis regiu ta pati,o buvo šitaip putinas rado mirusi pamaskvej bomža su nedabaigtu gert buteliu viska susimetė y zaporožiečio bagažine parvežė užcinkavo ir išsiuntė lenkams o kad neatidarytu karsto dar pasiuntė 3 divizijas prižiurėti,kiekvienas manantis kitaip yra lietuvos priesas penktakolonis

898. Andrius

Eilinį kartą durnelis.

897. u2

Nesuprantu, ko taip puolamas senelis

896. jankis

negi lituvoi daugiau nėra problemų,kaip tik išprotėjusio marazmatiko landzbergio postringavimų klausyt ir dar po tiek laiko

895. Šaunuolis

Labai teisingai pasakė ponas Lansbergis. Jei patys lenkučiai nesupranta, tai tegul būna dėkingi , kad atsirado žmogus jiems veltui patariantis. Demokratija tuo ir žavinga, kad kiekvienas gali turėti savo nuomonę ir ją laisvai reikšti. Jūs , mieli komentatoriai, arba beveik visi iš jūsų - savo viduje esate sovietukai - didesni ar mažesni - jūs nesuprantat net kas yra demokratija.

894. tomas

lansbergi tu senas kriene uztenka tau cia malti suda eik jau ilsetis .nestumk ant tu rusu nes tik LIETUVA per tawe kentes ir jos zmones.

893. a

senis nukvako visiskai

892. valdas

senai bobai reiktu gryzt prie suskilusios geldos o senam kupriukui prie aptrinto pijanino,zinom kas leido LIetuvos turta porceliuoti ne tik lietuviams banditams bet ir rusu tautybes zmonems.aisku yra toks ir vagnorius kuris buves jo komandoje atjos ant balto zirgo ir isgelbes Lietuva nuo kraho.

891. reiketu

kuo greiciau Landzbergi i Uzsienio reikelu ministrus

890. motis

Pirma karta suzinojau kad Rusija gali uzdrausti lenkams atidaryti karstus.Greiciausiai Lansbergio kliedesys.

889. to 887. klaipeda

Prie ko cia rukas ir biologinis ginklas?Kiek klasiu baiges?

888. motis

Pirma karta suzinojau kad Rusija gali uzdrausti lenkams atidaryti karstus.Greiciausiai Lansbergio kliedesys.

887. klaipeda

gal rusai panaudojo bieologini ginkla,sukele ruka

886. klaipeda

vot kurva kupriukas muzikantas

885. mums

nederetu kistis

884. Tiesiog

nieko naujo

883. jonis

Manau , kad vieną rytą jis iššoks per langą, susapnavęs rusų tankus prie savo namų. Vargšas paranoikas, pažiūrėtų geriau ką jo šutvė išdarinėja lietuvėlėje. Monopolistų, o liaudiškai šnekant bandiūgų , siunčiamos sąskaitos už komunalinius patarnavimus viršija daugiau kaip pusės gyventojų gaunamas pajamas, Vagiama jau ne milijonais o šimtais milijonų , vagys ir kyšininkai vadinami jau tik viešujų interesų painiotojais, teisėsauga kažkur užsimaskavo, gal kaip tas konservatorių patikėtinis Šiauliuose tualete ir t.t. O propesoriui ir jo šaikai viskas gerai, jokių problemų. Neberasdamas ką kvailinti Lietuvoje tas švonderis nusitaikė į Lenkiją , gal ten nors keletą patiklių kvailelių suras.

882. nepatogi tiesa...

lenku penktai kolonai profesorius gadina nuotaika. :)

881. ū

Gerbiamieji , o kas čia blogą atidaryti karstą ir paskutinį kartą , bet žvilgsniu atsisveikinti su brangiu žmogumi. O juk gali būti per klaidą sumaišyti ir žuvusių palaikai ir karste gulėti visai kitas žmogus. Žuvo keli šimtai, o rusų tarnybų kropštumu aš nepasitikėčiau. Taigi aš karstą atidaryčiau ir man pochui būtu visi draudimai. Lenkijos politikai dabar nuolaidžiauja Maskvai ir jie prieš tautą atrodo nekaip , tai teisinasi ir išvedžioja.

880. vieni lepsiai...

...po lektuvo katastrofos lenkijos elito nebeliko,tik lepsiai kazkokie... Kaczynski's buvo didis lenkijos patriotas ir lietuvos draugas kartu.ir,ka beslepti,panasu,kad jo zutis buvo suplanuota...

879. Treciojo blolio Jono

autorine giesme. Gerai apdurnina skaitancius ji rimtai. Kietai kala per "stoga".

878. ss

kada sis minties galiunas yra ka nors protingo pasakes

877. xxx

dabar visi pamatem , kas yra kas.Gaila istikimai patikejusiu ,pasisventusiu konserviniu bereciu ir kitu suklaidintu zmogeliu.Atrodo paradoksas,bet profesorius tarnauja ne Lietuvai. Istorijoj buvo dvigubu, trigubu agentu.

876. to 855

tamsta debilas?????????

875. Jonas

Į valdžią braunasi žydai- šėtoniški padarai, nes valdžia- mažumos prievarta daugumai- šėtoniškos kilmės. Taigi, žydeliai išstato savo kandidatus ir leidžia " runkeliam" balsuoti " UŽ" . Jeigu leistų balsuoti dar ir " PRIEŠ" , tai toki susišikę Tautos akyse žydai, kaip aferistas V.Landsbergis, nebūtų išrenkami.

874. braluks

Hamas, argi tai ka nors dar stebina.

873. 870. ?

O internacionala uzpagiedot moki?

872. Tikrai

kas dar geriau už šį poną vizirį gali kiršinti tautas, o ypač kas liečia rusus. Baisus žmogus, pilnaS AGRESIJOS, NORO KIRŠINTI IR KIKENTI TAI PADARIUS IR NEBIJO DIEVO.Pavaizduoti dvasingu, tikinčiu ir tauriu per tokius dalykus neišeina nors to labai ir nori.

871. G

eilinis senelio nusipezejimas

870. dainius

landsbergi-PAKART!!!

869. LENINAS-Songaila

Konservatoriu Landsbergio,Songailos ir kitu apgaviku sios partios, tikslas vienas, sunaikinti Lietuvos ivaizdi ,o Lietuviu tauta paroditi IDIOTAIS.O jegu zmogus durnas valdis konservu partija.Pasakikit sau kodel konservatorius SONGAILA -LENINAS TAIP PANASUS I KOMUNISTU VADA LENINA,PANASUMAS IR VEIDO IR PROTO MELAGIS KAIP IR TAS IR PAS LANDSBERGI IRGI PANASUMU DAUG.Nauja Lietuvos komunna.

868. sssr

pasiziurek lansbergi kiek lietuvoi zmoniu badauja,o tu nezine kuo uzsijmi .

867. kandele

malacius vytautas.reze i akis tai,kas labai nepatogu girdet visiems.bet deja,yra tiesa.reze ir nuejo.o jus nors pasiuskit.

866. mh

Brūdas... Gėda man dėl jo...

865. jei negali suvienyt

tai skaldyk ir valdyk, tokia masonų politika

864. Joncė

Tikrai tėtušiui laikas baigti karjera ir eiti ilsėtis, kad neplatintų tokių idiotiškų svaičiojimų. Tikrai stogas važiuoja.

863. hj

nu nors lenkai sugebejo drebt jam teisybe i akis

862. vv

ir kada tas senelis eis sedet ant peciaus?

861. jokubas

sito nukarselio vieta prieglaudoje,nusisneka

860. Skaitytojas

Na po tokiu komentaru profesoriaus vietoje is gedos numirciau.

859. ccc

ko tas ozys dar ten burba.i tvarta jau seniai sitam oziui laikas

858. cinic

zydas yra zydas, jo tikslas - kirsyt ir naudotis :)

857. Valkata

Matyt ant dar geliančios nuospaudos užmynė prof. V. Landsbergis, kad taip suklykė 5-os kolonos šunyčiai. Jiems turavoja ir Walatkizmo virusu užsikrėtę, tik viena kryprimi - Maskvos - beišgalintys priimti informaciją, pasigailėjimo verti dvikojai zombiai.

856. šitas

veikėjas kur bebūtų ir toliau kenkia Lietuvai, gal jau laikas šitą poną į durnyną

855. Negaliu

pykti ant Landsbergio, nes pats panašiai galvoju.

854. ???

Ar yra pasaulyje didesnis melagis už poną Liansdorfą? Ar kas nors gali patikėti, kad lenkai, jei norėjo, bet iš baimės prieš rusus bijojo atidaryti karstus savo namuose? Eik tu, melagi tu, nematytas melagi.

853. petras

Reikėtų mažiau kištis į svetimų valstybių reikalus. Tokie visokie pasisakymai labai erzina žmones. Erzina ne tik Lenkus, bet ir lietuvius. Per tokius durnus neapgalvotus pasakymus kenčia paprasti žmonės.

852. klausimas

ar kas girdejot,kad maskva ant profesoriaus uz kalbas supykus butu?Gal todel nepyksta,kad tos kalbos nors ir labai piktos,taciau,giliau paziurejus naudingos Maskvai?O gal pacioje Maskvoje tas kalbas ir raso?

851. 666

OŽIO LIETUVIAI JAU NEKLAUSO IR JIS SENIAI VISIEMS ATSIBODO, TAI PASTARASIS PRADĖJO KIRŠINTI LENKUS SU RUSAIS.

850. Plechavičius

su rusais galima susitarti,tačiau su lenkais,ant kurių sąžinės guli ištisi kaimai išžudytų lietuvių šeimų ašaros,o okupuoti jų namai tapo žudikų nuosavybe.Armija krajowa ir juzefas pilsudskis blogas ženklas lenkų tautai.Už viską reikia atsakyti krikščionybės fanatai - ekstremistai

849. stinas

Čia polnyj pizdiec.Čia kažkas ne taip konservatorijoje ir kubilistane.

848. Anatolijus

Tata, jau matai ,kad visai nupindejai !? Varyk namuo ir niekur nelisk , gana jau , laikas eiti i poilsi . Gana jau juokinti zmones !

847. Ramas

Taip rusijos gresme lietuvai buvo ir bus. Sitaip jis bando apsaugot lietuva noredamas kad visas pasaulis laikytu rusija blogio asimi ir bando kad visos valstybes matytu rusijoje priesa. Bet tai jau tampa paranojiska

846. jo

Visa laika ji rusai puola

845. jankis

kada velnio pasiuntinys landzbergis galą gaus

844. mahmudas

beretes o gal galit paneigti ka pasake 824,as galiu tik pasiulyti paskaityti kgb generola liubimova tai lansbergio veiksmai atitinka 100 procentu o zmogus rase 1994

843. taiklus

pasakymas - visada varo is proto melagius

842. na

atejo toks laikas , kad gali issakyti savo nuomone, kaip tai daro per dviracio zinias , kaip sokejelius sokdina komisijos nariai, vaikai ir tie neatsilieka vertindami zinomus daininikus, , kaip partijos viena kitai pakisa blogu tikru ar ne faktu, ka darysi, toks laikas , ir manau turetu buti diskusija , o kaip manot jus ?As tai galvoju, kad paskubejo nusileisti prexidento isakymu, o kam kitaip atrodo, na tai kas, jei gali sakyti ka nori kaip manai ,o tempora , o mores.

841. Tą patį

darė ruskiai, kai būdavo pargabenami sumaitoti lietuviukų (ir jų pačių ruskelių) kūnai iš karo Afganistane - drausdavo atidengti karstus. Lenkams bus gera pamoka - neik su velniu riešutauti. O tai susiuostė meška su hiena (dar Čerčilio duotas apibūdinimas). Staiga tapo tokios artimos sielos, tokie draugai.Senų pjautynių kaip nebūta. Bet greitai atsipeikės ir pamatys, kad VL buvo teisus.

840. www

jokios sumaisties Lenkijoje nera ir is viso-mazai kas zino apie ta radio pokalbi.Cia L.Rytas kelia sumaisti.

839. vaje,vaje

Pyksta ant Landsbergio,nes žino,kad jis teisus.

838. alll

tai lansbergis...

837. nesuprantantis

Ko jūs pykstate kad Landsbergis pasakė savo nuomenę ,na tikrai ne jūsų.Jį pakvietė pokalbiui radijo stotis ir klausinėjo ką jis galvoja ne tik apie katastrofą .O kai jo paklausė ką jis mano apie lėktuvo katastrofą,tai jis ir pasakė savo nuomonę, na tikrai ne jūsų. Man tai jokio skirtumo ką pasakė vicemaršalka ,o manau jis pasakė irgi savo nuomonę ,bet tikrai ne visos Lenkijos kaip kad žurnalistas parašęs straipsnį sutapatino vicemaršalką su visa Lenkija.

836. xxx

man atrodo laikas siam kovotojui sudeti kardus ir prigulti pailseti pries paskutine kelione

835. Tarybiniais laikais

buvo labai populiarūs anekdotai apie politbiuro 80-mečių bajerius. Niekas ir nepasikeitė?

834. QUQU

Nusisneka senelis antra savaite is eiles-Lenino paminklas Prancuzijoj uzkliuvo. o dabar Lenkija.Sizofrenija senatve-gydytis reikia o ne bezdeti Europos ParLAMENTE

833. sabaas

senas intrigantas pradejo savo bajeriukus europos mastu..

832. zaza

kuo toliau tuo labiau savo elgesiu primena girta jelcena.netrukus tata blaivas orkestrui briuselyje diriguos...

831. grybas

o atidare ka butu pamate,raudonas zvaigzdes ant mesos gabalu,kvailys,kokiu reta.

830. Prie nr.824 taisau 4-tą eil.:

(sutapimas: V.Landsbergio gimtadienio spalio 18 d. išvakarėse!)

829. Milda

žiūrėsim, kaip tai įvertins mūsų lapatologai... prez'ė atsisakydama sriubos lėkštės su obama buvo stipriai iškritikuota... ar tokie drąsūs ponai analitikai bus ir šį kartą... kažkodėl abejoju, tylės kaip pelės po šluota...

828. algis

konservatoriai ir socdemai isvoge visa Lietuvos turta TO JIS TAI NEMATO 1!!!

827. palanga

Nekorektiška. Lenkai patys tegul mąsto. Negi nėra protigesnių ten nei profesorius?

826. menulis

landsbergis jau sukrioses senis-galetu jau patylet ir vaziuot su gerbiamuoju garastu i menuli pasisveciuot iki gyvenimo galo.senas krienas lietuvai naudos tikrai nedaro su tokiais pasisakymais

825. pepe

jis juk nepakaltinamas nes touj po 65 metu busime durniukai ,bet kai tiek amziaus sulaukia dar gali buti europarlamentaras ,nesuprantu turi buti ribojamas amzius ,juk kalba senatves marazumas

824. to 799: ”Bravo Landsbergis“?

Kas dar sako ”bravo“ žudikams Leninui, Stalinui, Hitleriui, tie užmiršta ir Lietuvoje vykstančią nuo 1992 metų pavasario pogrindinę kovą ”šliaužiančio perversmo“ DINGSTIMI — šią kovą lydėjo ne tik nušautas 1993-10-12 dieną (sutapimas: V.Landsbergio gimtadienio sausio 18 d. išvakarėse!) „šunaujos“ atstovas žurnalistas Vitas Lingys, bet ir dešiniųjų politikų remtas Pakaunės savanorių maištas su teroru: susprogdintas ir Bražuolės tiltas, ir „Lietuvos ryto“ redakcijos priestatas, ir kapitonas Juras Abromavičius, nustatęs Bražuolės sprogdintojus ir pranešęs Prezidentui A.Brazauskui apie jam ruošiamą žūtį... Šiemet sausio 12-ąją (po 19-kos metų!) V.Landsbergis „šliaužiantį perversmą“ pervadino Seime „lėtine infekcija“ — šią kalbą rasite lrytas.lt Lietuvos diena> V.Landsbergis: „Netylėkim, kai silpnapročiai arba apmokami ruporai virkauja, kokia gera buvo okupanto valstybė“. Kalboje, beje, muzikos ir politikos reikalų politikas pažėrė panieką Lietuvos piliečiams, tačiau nepaaiškino, _1_kokiu tikslu pats kolaboravo su OKUPANTO VALSTYBE? ir _2_kodėl, lankęs užsienyje tėvą, nepasiprašė politinio prieglobsčio, — gal buvo SILPNAPROTIS ar APMOKAMAS RUPORAS, o gal jam TADA buvo GERA OKUPANTO VALSTYBĖ? Klausiu ne savo, o vien kalbovo žodžiais. _¶_Bravo sakykim tolerantiškumui, bet tik ne savanaudžiam ir susireikšminusiam garbėtroškai. __Prosenis^Antānas

823. taigi

dauk metu dirbes ozis rusams vienas man neaisku ar jis jaucia nostalgija jiems ar is pikcio kad jiems dirbo nes jo givenimas sovietu sojunugoje nebuvo visai blgas

822. keistas tyrimas

Tatos pasisakyme gali būti daug tiesos - juk rusams labai nepatiko Kačynskio valdymas. Nes ta valdžia visą skriaudą rėžė Rusijai į akis. O kodėl Tusko vyriausybė, nesutarusi su Kačynskiu ir palanki rusams, neskrido į tą minėjimą? O katastrofos tyrimų rezultatus priėmė tai ši prorusiška Lenkijos valdžia. Dar per laidotuves sklandė pasakojimai, kad kai kuriuose karstuose per daug galūnių...

821. Atsiminsim

Kas domina konservatorius. Juk tai lenku reikalas. Paziurekit i kubilinius. Jie visas problemas nukelia i ateiti. Kuo ne bolsevikai durine liaudi.

820. kodel

blaivyklos uzdraustos

819. Tautos stebetojas

Landzbergio darbeliai Lietuvoje irgi kelia pasislykstejima

818. RSI SIZOFRENIKA

REIKIA SKUBIAI UZDARYT Y BEPROTNAMY , SIS PARANOJIKAS BRIUSELY PRILOS DAR TIEK SUDO , KAD Y VISUS LIETUVIUS ZIURES KAIP Y IDIOTUS.

817. kolov

kagda etamu kazlu mordu nabjut? On uže zajebal vsex!

816. Neįtikėtina

Juk ne stalino laikai, kaip galima kažką drausti. Jeigu draudė, tai kažkam to reikėjo.

815. t.

zmogus jau metuose- ka kalba tai gal neimkit i galva, nes kuo toliau , tuo labiau prikalbes tokiu dalyku, kad...

814. Visada

kišasi ten,kur jam nepriklauso ir pasėja aplinkiniams pyktį ir nepasitikėjimą.Ar nelaikas p.Lansbergiui eiti į užtarnautą poilsį?

813. prisigeres

kliedi

812. O

Jūs vaikai ( ir ne tik) tik taip darykit, kaip "tėvelis" mano ir daro (ypatingai lietuviškai kiršina)... Iki kaulų čiulpų šlykštu nuo pat Nepriklausomybės pradžios...

811. to 810

pisk nuo vaizdo landsbergio gynejau...

810. ka teisybe nepatinka

Jums iki landzbergio kaip iki menulio, o kad esat tinginiai ir kiauragalviai- tai genetines problemos , na nebent Landzbergis jus padare, nors manyciau tai buvo traktoristas..Sekmes varant i bata..

809. pradejo

i senatve gerti

808. rusų ruporas?

Tokios nesąmonės labai tinka rusų politikai kiršinti mus su lenkais.

807. fin

Kaip minimum nepadoru kistis isvetimus reikalus.O maksimum sitas senis tures atsakyt uz tai ka koncervai su Lietuva padare vistiek anksciau ar veliau,nes juos jis primokino.

806. as

Na kas pagailes iskrypelio jai ne jis pats? Zmones prisiminkit visa Lietuvos siu laiku istorija, kai tik tas ozys sumekena pas mus prasideda problemos, kaip sake ienas komentatoriu mekeke dujod brango mekeke, transportas sustojo mekeke druzba suluzo ir taip jau 21 m. As nieko nematau jo darbe ka butu galima pavadinti nauda Lietuvai. Kad ir sis issisokimas. Pries taip nusisnekant reikejo bent pora knygu apie Afgana perskaityt. Nepagarba ir gailestis siam dvasios ubagui, siam komunegu subinlaiziui. O gal ne. Ogi taip: kaip jis butu gaves profesoriaus laipsni, kaip jis butu po uzsienius vazinejas? MAn susidaro toks yspudis jog jis ir sei dienai jiem dirba nes tikrai ne Lietuvos labui loja, po jo isisziojimo mum tik blogiau.

805. vidmantas

pens[jinis amzius ir yra nustatytas del to,jog zmogus tampa netinkamas dirbti,o mes tokius neveiksnius i Europarlamenta.Dabar visas pasaulis mano kad lietuviai nepilnap

804. 2 776

Lietuviu cia mazai:) Kita tauta uz teisybe labai pyksta:)

803. priesas

O ka Oziabardzio patele daro- gal tebegroja rojalius ir zydamsir rusams.

802. jonas

tevelis tiesa isklojo o slektoms paprotinimas aisku nepatiko

801. to 800

protingi žmonės irgi protingus sapnus regi.

800. to 788.keista

Tiktai jis ne nuomone pasake,o savo sapna...

799. aha-atsimerkit

kokia jūs tauta,jei vienas žmogus dešimtmečiais lemia jūsų likimus.Matyt tik vienas jis ir tėra protingas.Bravo Landsbergis

798. gruzas

sveikinu visus balsavusius uz konservatorius!koki proto boksta isvedet i europarlamenta!!!!!ne lig tiek daprotauti,kad kareiviai is tos pacios armijos,is mirusio saviskio butu pasitycioje.gal ten talibai tyciojos?bet juk jam nieko ner sventa,kad tik palot savo sena dainele,kitos juk nemoka.jau tikriausia parkinsonas.ir jis yra konservatoriu veliava!!!dabar suprantat,kodel is krizes neisbrendam.atsimerkit zmones,juos jau reikia ismest i politikos siukslyna

797. oi,oi

nelaimė.Norėjo gražesnio atsakymo -galėjo rusų europarlamentaro paklausti.Ko klausia to,kuris rėžia tiesą į akis

796. pp

Viskas viksta pagal plana,OZYS ryte palojo,ziurek vakare jau dujos pabrango,kita ryta dar palojo,ziurek jau lietuviskas furas nepraledzia,ir taip kas diena,oziui jug vienodai rodo jis sedi siltai Briuselija

795. Arnoldas

Lansbergis ligonis, o jam dirba Qubilius, Lietuva rimtame pavojuje

794. istorija

yra dalis tiesos , piktintis ne apie tai reikia - reikia piktintis kad xxi amziuje krenta lektuvai na reikia susimastyt salis i kosmosa iskraidina o cia lektuvo saugiai negali priimti .

793. Sarunas

Landsbergis...

792. na va pagaliau

Po 20 metu intrigu ir kurstymu zmones prabilo apie sio aferisto purvinus reikalus

791. kryzius

Jo, beda kada viespats pamirsta zemeje slankiojanti silpnaproti...

790. Blaivininkas

In vino veritas.

789. NE...

Nepritariu ir nelaikau tokiu pasisakymu protingais ir tai dar vienas zibalo sliukstelejimas i tarptautiniu santykiu ugni ,kur del kai kuriu politiku viesu pasisakymu padetis su kaimynais yra pablogejusi.

788. keista

kad šitstat.Juk V.l. ne pats kišosi-jo paklausė-jis pasakė savo nuomonę.O jis žodžių į vatą nevynioja

787. fk

bl. bl. jis vel brenda ant rusu, o gruza laikyti reikia paprastiems zmonems

786. to 783. QWS

Tai rimta. O kaip reiškiasi tavo nekrofilinis potraukis?

785. Lietuvis

Tenka pripazinti, kad vicemarshalkos zodziuose daug tiesos..

784. Lietuvis

As neabejoju kad sis ponas nemazai nuveike Lietuvos labui.Bet ateina laikas kada del senatves arba dar del ko nors pasidaro sunkiau suvokti realybe,Laikas SENELI i poilsi

783. QWS

Panašu, kad dar ir kita liga pasireiškė - nekrofilija.

782. O

Gal tai senatvinis marzmas?

781. to 779. QWS

Skambink į greitąją... Nėr ko delsti.

780. Vlad

Bet man tai labai patinka, kaip už tokius kaip Landsbergis Rusija rurina visus litofcus!!!!! 100$ pakele kaina, negu visiems is ES. Reik daugiau tokiu kaip Landsbergis ir Adamkus, ir Rusijos pensininkai - gaus didesnes pensijas... Aciu tau Viltautai!!!

779. QWS

Liga sparčiai progresuoja...

778. to 775. as

tu gal pernelyg moksliškai prieini prie Landsbergio asmens :)

777. Asadas

Lenkai gi nežino, kad jis Lietuvoje "Durnių laivo" kapitonas. Bet šiaip jau reiktų jo nesomatinę sveikatą patikrinti, labai įtartina.

776. Labas rytas

Lietuviai, vienykimes. Nesipykime.

775. as

Kvailys.Tik tiek galima pasakyti apie ta zmogu.Liezuvis su smegenimis nesuristas.Atejo laikas kai jis pradejo nebesuvokti ka kalba ir kur randasi.Sedi pasodintas tame Briuseli,tai tegul ir sedi tyliai,nes kai pradeda reikstis,tai vienos nesamones tryksta is jo.

774. Albi

Ta pasiutusi suni pakart ,kad nelotu.

773. Blaivus

Vice-marsalka tas kaip rusu Kosaciovas arba mūsų Karosas. Itin kvailai nuskambėjo tie jo žodžiai

772. Vy

V.L. yra smerkiamas už protą, savo amžių ir išorę. Vadinasi tie komentatoriai yra jauni, protingi ir gražūs :)

771. senis

visiskai teisingai, lanzbergis nebesuvokia ka sneka

770. romas

tam,seniui,visai.blogai

769. ve

Ne grabai tegul rūpi , o Lietuvą gelbėt reikia , nes ant ribos jau atsidūrė

768. Matas

Už nuolatinio siekio apdrabstyt Landzbergį kyšo "gaspadorių" ir jų "chozjainų" ausys. Šiaip sau laikraščiai neperkami...

767. vytautui sneki

sneki pats kaip runkelis be intelekto, siaubas

766. Vytautas

Negali visos virėjos ir traktoristai spręsti vastybės ar tarpvalstybinių reikalų. Išsilavinkit pirmiausia, intelekto koeficientus pasitikrinkit, o jau tuomet kalbėkit.

765. Vytautas

nepulkit protingo žmogaus, gal kažkiek ir ne teisus jis šiuo atveju, nors ką gali žinoti. Tai tikrai mąstantis ir toli į priekį numatanti iškili Lietuvos asmenybė. Runkeliai paprasčiausiai nesupranta ar iškraipo jo mintis. Ar tikrai jau jūs runkeliukai, tokie kompetentingi politikos klausymuose? Tai geriau patylėkit ir pasiklausykit, kai protingesni kalba. Runkeliai ir šunuja, leiskit elitai nuspręsti ir pasisakyti.

764. valstietis

Kupriukas- muzikantas visai nusipezėjo.

763. Dalia

Nu šitas ožys visai nusimekeno-į tvartą jį parazitą.

762. nuomone

Kaip gera bbuvo gyventi prie RUSO, kolukio traktoriai duzge laukuose, vaikai ejo i mokykleles, dabar net asaros bega prisiminus.

761. galvijas

visai kvanktelejo musu patriarchas

760. Vytautas

Norisi pareikšti gilią užuojautą V.Landsbergiui ir jo artimiesiems. Alzheimerio liga – baisi ir kol kas neišgydoma liga, dėl kurios žmogus virsta gyvu lavonu.

759. rvr

saunuolis landzbergis kirsink lenkus ir rusus... ir musu politika su lenkais zlugdyk... griakk santykius... nafik tie lenkai ... ju tie pasisakymai viesi del vilniaus krasto .. ka as zinau slykstynes paskutinaii

758. Kvailas

Tikrai kvailas tas Landzbergis, o dar kvailesni yra tie kurie jam pritaria su savo komentarais.

757. Greg

Ka galima pasakyti apie Vargsa Ligoniuka? Senatve ne dziaugsmas. Ir kad ismintis perauga i marazma.

756. Vaidaful

Nesuprantu koks Landsbergio reikalas viesai komentuoti tai, kas mums visai neturi rupeti... Tai jo subjektyvi nuomone, o lenkai prieme tai, tarsi tai butu Lietuvos nuomone... labai negerai... Vel pasireske, tik pykti ir neapykanta propaguojantis balsas.

755. sera

idziotas tas ozys

754. Faktas

Ta ka pasake Lansbergis yra teisybe, tai faktas. Ta spausdinama istrauka yra be konteksto todel ir galima suprasti lenku nepasitenkinima. Visgi kitas faktas yra tai kad tas tyrimas neina taip kaip to patys lenkai noretu (apie tai daug rasyta). Taigi visiskai akivaizdu kad uzkast-ir-pamirst yra nuostata einanti is Rusijos. Ta ir pasake. Viskas deja taip. Kas nori putot ir keiktis - putokit ir keikites.

753. xxx

Viskas gerai. Žmogus teisingai pasakė. Niekas nežino kaip ten buvo.

752. nu nu nu

nu ir debilizmas ir kam juos ten atidarynet ,juk zino visi nuo ko zuvo ,rusai gal nenukankino,ar is tu keliu kuno daleliu nustatys kas kaip zuvo,kirsina be reikalo cia zmones.

751. pritariu vytautui

skeltanagiai liepe o lenkai kaip avinai ir pakluso

750. ignaqs

senas kvailys cia tikrai ne paskutinis jo perliukas

749. Pagarbos vertas politikas

Pritariu V.Landsbergiui, niekad nemeluoja, visad už tiesą, už Lietuvą. Mulkiams to nesuprasti, o priešams jo nesudoroti.

748. @

respekt Vytautui - jaigu kalba , reiskia zmogus turi patikima informacija ir tokius zodzius nereiketu lyginti su turgaus "pliotkais"... aisku tai nepatinka dabartiniai Rusijos vyriausybei , bei naujai suburtam Lenkijos elitui , kadangi duoda peno dviprasmiskoms mintims , o dar tas staiga atsirades meiles ir palankumo pliupsnis Rusijos - Lenkijos santykiuosia .... uztenka nukristi vienam lektuvui ir politika pasikeicia 100% - keistoka ar ne ?

747. Čelekty

oo, Foma Fomičius vėl eteryje. Sveikas šniaukrojantis, tartiufai. Gal geriau tegul papasakoja, ką pasakė Afganistano karo veteranams klanų parke šitas ožkabarzdis pydaras nukruštas

746. tiesa

paziurekit kur lietuva jusu mylima nivaziavusi be rusijos dohuja jus turit ar jau keli metai verkiat kad jums valgyti nera kuo. russija gyvena kuo geriau nei mes ir nikas nevaziuoja gyventi svietur

745. oooooooooooooooooooo

kom tiesa tratina LT kaip pedrylos vaikus

744. kom tiesa

raso savo komentus

743. komentus

kom tiesa filt ruoja

742. Pasa

Matyt Mažeikių naftos afera, nepraėjo be pėdsakų. Gaila tik tai, kad Lietuvą juodina.

741. MMM

PRITARIU LANSBERGIUI GERBIAMAS ZMOGUS VISALAIKA UZ SAVO TEVYNE GAILA TU KITU ZMONIU KURIE NESUPRANTA IR GYVENA KOMUNIZMO EPOCHOJ

740. laiks jau "atšaukti'...

tokį parlamento atstojų-jau nervai nebelaiko...

739. seklys morka

Tovarisc Lansbergij! Neliskit lenkams i subine lietuviu vardu, reikalaujam visi lietuviai! Tik po tavo valdymo lenkai taip isigalejo Vilniaus kraste!!!

738. ir

lenkai ir lietuviai ir kiti kaimynai buvo naikinami rusu valdzios , kaip ir patys rusai , per amzius, nes rusijoj i valdzia turi ateit galimybe visokie urodai

737. rUSIJOS

valdovai tratino ir tratins toliau savo tauta ir kaimynus per amzius amen

736. @- to 735

neneikite faktu bet vis del to jis kaltas

735. 730tam

Tu visiskai teisus. Kolukiu sienas ir stogus arde juose dirbe zmones, kurie jaute pagieza ir neapykanta sovietu valdziai ir Landsbergis tikrai buvo ne prie ko. Kulukiams tapus niekieno nuosavybe, uzuot steige savo bendrove, zmones isdraske iranga. Beda buvo ta, kad jie buvo isaukleti ir ismokyti ne pagal kapitalistine, bet pagal sovietine sistema, ir organizuoti veiklos, siekti pelno jie nesugebejo, kadangi tai buvo planine ekonomika "jie liepia-mes pagaminam", o kapitalizmas tada buvo blogis. Mano akimis ziurint, ir kapitalizmas, ir socializmas yra panasiai kaip islamas ir krikscionybe. Abu turi savo taisykles, principus, abu turi savo pliusus ir minusus. Kai gyveni socialistineje valdzioje, uz tave viskuo rupinasi valdzia, taciau tu jai nuolankiai dirbi ir bet kokie pasisakojimai baigiasi siurkscia nuobauda. Jei esi kapitalistineje valdzioje, tavo turtas ir ateitis patikimas tau i rankas ir tu pats privalai spresti, kaip tau elgtis. Privalai ismanyti kapitalizmo esme, pagrindus, finansu, vadybos, ekonomikos principus. Jei tai sugebi, nebijai rizikos, nauju ideju-pasieksi labai daug, uzsitikrinsi sviesia ateiti sau ir savo vaikams. Jei nesugebi-dirbi organizacijoje, kur uz tave masto tavo vadovai, o tau tik patikimas darbas. BET. Bet tavo paties turtas, pinigai, kuriuos gauni, vistiek yra tau patikimi kapitalizmo pagrintu ir TU PATS sprendi, kaip tau elgtis. Jei seki paskui banda-nusvilsi. Jei ismanai ir darai-viskas pasiseks puikiai.

734. uz

maladec Vytka dar palok savo neprausta burna tai lietuva niekas i byby nestatys

733. Dimes

Ką padarysi. Senatviniai marazmai.

732. oho

kaip tata peisišiko, įdomu kas pirmas bus tepliojmamas jo šudais, juk jis visada ras ką apkaltinti , kaip visada :)))

731. Eriomka

manau si karta siek tiek persistenge. Fobijas reikia gydyti

730. Trumpai...

Mieli lietuviai,pasakykit,kas matėt V.Lansbergį ardant fermos stogą,ar iš gamyklos velkant kokias stakles... Mano nuomone profesorius yra vienas iš nedaugėlio Lietuvos sąžiningų politikų.Tą gali pripažinti visų demokratinių šalių pasaulis.Apsidairykime,kaip gyvena buvę jūsų kolūkių vadovai,fabrikų direktoriai.Pamastykite kas prieš 20m.taip gražiai tvarkė šalies ekonomiką prisidengę Lansbergio vardu.

729. Kuznecov

Stevenas Kingas ilsisi jam iki tatos fantastiniu pezalioniu dar toli

728. as

Paseno,nupezo,ko gi daugiau is tokio senuko noret?

727. eee

Pasitikiu Landzbergiu. Manau mums visiems toli iki jo sveiko proto.

726. X

Sukirsino Landsbergis Lietuva, dabar Lenkijai eile atejo;) Nerimsta senukas

725. Gili uzujauta lenkams

tikrai del okiu ju politiku

724. oooooooo

kiek daug Landsbergio pakaliku,lyg jiems rupetu lietuva.Varkseliai istroske turtu,vienas kitam gerkles perkastu del ju

723. GeMas

Uzuojauta lenkams praradusiems daug didziavyriu sioje avia "katastrofoje". Gaila lenku, kad ir po Katynes tragedijos, Varsuvos sukilimo vokieciu numalsinimo (Raudonoji armija buvo prie Vyslos ir lauke, kol naciai iszudys Lenkijos patrijotus), prie valdzios lovio ateje sneka apie dora nauja Rusijos politika. Uzuojauta.

722. 713AM

Labai reti,greiciau isskirtiniai atvejai is taisykles ,kai tuomet kakiai nors gamybai vadovavo ne partinis. Visur i vadovaujancius postus budavo skiriami tik komunistai is brazausko partijos. Nepartiniai galedavo buti tik zemesniuose postuose,kuriuose negaledavo priimti jokiu reiksmingesniu sprendimu.

721. PROTAS Nr 709

KLAUSIMĖLIS : KOKIA NAUDA LIETUVAI KAI TOKIO LYGIO ŽMOGUS NUSILEIDŽIA IKI TOKIO PLETKU LYGIO EILINIS PLETKININKAS IR TIEK O PAGAL STIRLICO PLANA TAI JO TIPO LABAI DIDELIS KOVOTOJAS O AS PASAKYČIAU - STIRLICAS UŽSIIMANTIS ANTI LIETUVIŠKA VEIKLA - KIRŠINIMU LIETUVOS VARDO ŽEMINIMU IR T.T. TIPO LIETUVOS EURO PARLAMENTARAI TOKIO ŽEMO LYGIO PLETKININKAI !!! PAGIEDOKIT !!!

720. NESTA

rusai grizkit namo-ypac is PRUSIJOS NES JIS TIKRAI NE JUSU.

719. Na taip

Senatves marazmas

718. Hmmm

Kiek dar Komjaunimo tiesa pils purvą ant Landsbergio?

717. Kuznecov

Laisbergfiureras jau senai neino ka kalba ,atleisk jama dieve senam marazmatikui ir pašauk ji i dangu

716. 700am

O ka pasakysi del dujotiekio is RU i D per LT?

715. O iš tikrųjų?

...tai kodėl kilo sumaištis dėl protokolų apie kūnų apžiūrėjimą Lenkijoj tuoj po laidotuvių? Ir kilo įtarimų, kad gali būti supainioti..? O kad Lenkijos seimo pirmininkas atmeta įtarimus - taigi nei jis ten dalyvavo...

714. kkk to 713

KOMNISTU GAL IR NEBUVO BET STYKACIUMI TAI TIKRAI

713. 700jam ir panasiems

nekalbekit ko tikrai nezinot.Mano vyras daug metu vadovavo kombinatui nebudamas partiniu,nors jo tevas uz politika sedejo kalejime.Taigi nebuvo vadovais vien komunistai,kaip kad daznai norima iteigti.

712. 711am

Kas ten yra aisku net neatidarius karstu,nes rusai lygiai ta pati dare ir afganistane. Ten bus tik atskiros kuno dalys ,o likusi svori uzpildys smelis,akmenys ir siaip visokios sunkesnes siuksles,kurios rusams tuo momentu pakliuvo po ranka.

711. O ka

visai teisingai pasake. Ir kas ten per draudimai, kad negalima paziureti ir isitikinti, ar is tiesu butent tas zmogus guli karste? Kas nenori, tas ir taip neziures, o kas nori, kodel gi ne. Kaip kitaip atsisveikinsi, jei savom akim nepamatysi, paskui visa likusi gyvenima kankins klausimas, o gal tam karste buvo kazkas kitas ir pns.

710. 701am

O tu tikrai esi ant tiek kvailas,kad nesupranti kodel rusai nenori,kad butu atidarinejami karstai?

709. protas tu gal pagiedok !!! :D

pyksta chekistu piderastu armija ant lansbergio tiesos zodzio kuris akis ir netik akis bado:)

708. ghj

kaip sujudo rusu apmokami agenteliai smeizti landsbergi uz teisingus zodzius. idomu kiek jiems rusai moka? Jauciu ,kad nedaug ,daugelis durneliu matyt dirba grynai is idejos...

707. MEDIKĖ

TAI VADINAMA SENATVINE SILPNAPROTYSTE!

706. as

ir is kur tie asilai lietuvoj viesiasi geda lietuvai kaip jis ten papuole klounas konkretus ir kaip jam paciam nesimato savo pasisakymus paskaicius ar per telika dirstelejus geda konkreti pyderas kaip reikiant jo pyderas atstate teisybe kolukius pasieme zeme isdalinom mociutem su viena arklio jega ir teisingumas klesti seimos susiede gerkles issikandziojo gal kas dasimestu prie uab medziokle su varovais turim 141 seimo nari tiksliau pasakius gal safari organizuojam po 10k uz galva parodei seimo nario nuotrauka uzsienieciui ir tegul medzioja 1.5 milijono eur garantuota ipa turit laukiu pasiulymu

705. Algis

Tegul apsišika akis tas kažkoks vicešarmanka. Lai laižo šikną maskvai nauja lenkų šarmankija ir džiaugiasi.

704. to 702

nerėk žmogau

703. lt

Susinepatogino Lenkai , kaipgi cia dabar atsikracius nuolankaus slektos "Carui" ivaizdzio

702. PROTAS

KLAUSIMĖLIS : AR JIS BUVUSI ŽVAIGŽDE VISAIS BUDAIS SIEKIANTI IŠLIKTI DĖMESIO CENTRE - KA JIS PADARE LIETUVAI PO NEPRIKLAUSOMYBES PASKELBIMO KONKREČIAI PER VISUS TUOS METUS - LYG IR KOVOTOJAS BET NAUDOS JOKIOS IŠSKYRUS KELETA SKANDALU PAPLIURPIMU GERAI APGALVOTU KIRŠINIMU SU KAIMYNAIS KO NE STIRLICAS !!! PAGIEDOKIT !!!

701. atsibodo

Jo kai zmogus daugiau nieko pasakyt negali tai lieka tik eilini karta ant rusu palot. Nu ka gi - nieko naujo!!!

700. 694am

visi tuometiniai kolukiu pirmininkai ir vadovajantieji specialistai buvo tik komunistu partijos nariai. ir visiems jiems vadovavo brazauskas. ir kolukiu turta isgrobste butent jie ,o ne kazkoks eilinis traktorininkas. Apsivoge komunistai paskui is eilinio zmogaus tik tyciojosi siulydami jam uz investicinius cekius nusigriauti fermos kampa ir pasiimti plytas ir kaltindami kolukiu isvogimu landsbergi. Bet jie gerai sugebejo durniams pudrinti smegenis,jei tu net lyg siol to nesupranti ,kas tave apgavo ,ispiso ir paliko kvailio vietoje.

699. Nuomonė

Esu isitikines, kad dėl katastrofos kalti rusai. Jų žemėje nukrito lėktuvas. Jų abejingumas buvo jiems patiems naudingas. Jie nekenčia lenkų , kaip ir lietuviai beje :) Bet tokia nepatogi tiesa.

698. Emigrantas

"PONUI" Vytautui jau seniai laikas apsilankyti pas psichiatra! Gana,prisiklauseme jo pliurpalu.Ko noreti-amzius daro savo...

697. yzpolpulšit

tokių šlykšių žydpalaiku galima aptikt tik pidarasišku žmogžudžių sionistu gretose, atėjo šitoms padloms nauja linčo valanda, nes visi normalūs žydai yra kur kas pranašesni už daugelį kitataučių pusgalvių

696. to

ozio jau nekes ne tik lietuva bet ir lenkija o ka cia bekabet apie rusija

695. is UK

Nematau jokiu priezasciu del ko Landsbergio politika turetu buti prolenkiska ar prorusiska. Nei su lenkais nei su rusais lietuviams nepakeliui -tai tikrai jau aisku

694. Nuomonė to 689

Joks Brazauskas ten nevadovavo, juo labiau landzbergis.. laikas buvo toks, nuskurde žmonės stengėsi bet kokia kaina pralobt.

693. as

pritariu Lenkijos Seimo vicemarsalkai. Visai suvaikejo tas Landsbergis. Sazines neturi.

692. jo

da ir tas vaidina

691. 687am

todel baisejosi,kad net patys lenkai bijo viesai pripazinti,kad atgavo karstus ne su kunais,o tik su ju paskiromis dalimis,ovisa kita buvo uzpildyta smeliu ir akmenimis ,kad karsto svoris panasiai atitiktu ta lyg jame guletu zmogus.

690. dakliurk

turi konservai "pasirupinti šituo svieto išgama " čia ju išlikimo arba mirties klausimas, ka kubilo snukis nesupranta, tas padla tikrai žviegs skersdžiamas(ir jokiie briuselvašingtonistai jo neužstos, ivanas pašonėj greičiau suveiks), jis ožio bybiagraužys šitu kgbistiniu stalinistu-leninistu žydo-ruzpalaikių rosijoj labiau nei lietuvoj nevirškina dabar, tokios gėdos net pedofilai neapsikęstu

689. 679am

daune tu. kolukiu turtas buvo isdalintas visiems investiciniu cekiu pagalba. Bet kadangi landsbergis nesugebejo visko sukontroliuoti,tai komunistai vadovaujami brazausko tuos kolukius isvoge ir ju turta ispardave( technika,gyvulius). pinigus pasisavino ,o paskui pradejo tyciotis is kaimieciu sakydami,kad tai atseit landsbergis isparceliavo kolukius. Ir vagys juokesi is tokiu durniu kaip tu ,kurie tikejo ju blevyzgomis.

688. Nuomonė

Įtartinas tas vicemaršalka, labai jau "jautrus'.

687. AK

Skaičiau tą straipsnį. Labai šlykštu. Tata "išgarsėjo" visoje Lenkijoje. Net valdžios oponentai, Lenkijos opozicija, bjaurėjosi tokiais "išvedžiojimais".

686. Gerai apibudino

Rimvydas Valatka per LTV laida "Klausimelis". "Landsbergis-intrigos meistras'.Kaipgi nesutiksi-taigi tozmogaus pati prigimtis intriganto-sukirsina du, o pats atsitraukes ziuri ir kikena.na, o suvaikejusios bobutes kad ploja kad ploja, o klakeriai komentarus kad kala

685. Vycka

mesk tu tuos lenkus ir rusus, varyk i Garliava, N. Venckienes patvori, nes ten jau TVOROS SAUGOTOJU neliko, tad be TAves neissivers!

684. taip

Nepykite ant Landsbergio juk jis konservatorius

683. 679-am

Oi žmogau ir surašei????Tuos klausimus užduok 40-čiai Seimo milijonierių iš kompartijos sąrašo.

682. lyra

o jus nebijote,kad saugumas,kaip ir rusu laikais,skaito jusu komentarus ir sudarineja juoduosius sarasus

681. pilietis

Saunuolis landsbergis, kad susirado nauja auditorija nes Lietuvoje i ta ligoni niekas nekreikia demesio

680. 000

ozys vel nusipeizejo.Kada zmogus supras kad jam jau stogas lekia....

679. 668am

asile tu neregetas,kaip nepadare blogo lietuvai,pasakyk prasau kur dingo fermos,fabrikai,laivynas darbo vietos.Ar cia geras darbas viska sunaikint lietuvoj.Kada ka mes beatstatysime,nebent uzves visliu juoduku siaurom akytem,jie atkurs pramone lietuvoj su batka Lansbergiu priesaky.

678. krypena

prasmirdo kompa kgb ožio tvaikas glumina moumenis

677. ugu

sumaisti? lietuviu ir rusu galvose gal kas ir sukasi, o lenkai seniai vienokia ar kitokia nuomone tuo klausimu turi. nemanau, kad landbergis jiems autoritetas - ne daugiau, nei mums valensa.

676. bbd

matau lenkai spejo apsiziuret kas per pilietis tas tata ir kokius vejus megsta sneket :)

675. Jurgis

Atrodo daug kas uzmirso ka Rusija per 200 metu lietuviams pridare. Dabar galvoja,kad Putinas geresnis uz buvusius carus ir stalina ir iesko normaliu tarpvalstybiniu santikiu. Putino tikslai tie patys, tik metodai pasikeite. Kol Rusija valdo tokie kai Putinas, geriausia politika i juos visai nekreipti demesio ir atsikratyti ju ekonomines ir energetines "pagalbos."

674. Pagarba

Nors vienas žmogus PASAULYJE neveidmainiauja,sako TIESĄ ir tik TIESĄ.Kiek gi galima meluoti patiems sau?Kiek gali tęstis tos diplomatinės vingrybės ir naudos ieškojimas kitaip manančių gyvybės kaina????Koks jis DRĄSUS!!!!

673. Bobusia

Kaip visada Landsbergis kaip tas "velnio menturis" kad tik sukirsinus, kad tik kam nors bloga padaryti. Negali zmogus be priekaistu, pasityciojimu,pasimaivymu gyventi. Stai kam BUTINAI reikia pasitikrinti pas psichatra. kubiliui taip pat praverstu si procedura, juk "meska su loiu abu labu tukiu"

672. as

geri atstovai eurosojuze,landsbergis ,donskis,tomasevskis ,paksas,dar kazkokia boba pofesoriaus desne ranka -kokia tauta tokie ir isrinktieji ..dar metai ir dings i vakarus klaipeda ,kaunas liks tik nedzinskai su matulinem baukutem vilniuje.

671. is sono

Man atrodo greitai megstom neretem bus liudna,tiksliau ne liudna,o visai blogai,taip kas dabar dedasi Lietuvoja ilgai testis negali,bus panasei kaip Egipte,arba dar blogiau

670. kkk to 666am IDIOTUIKTAS

nebuk toks piktas mesvabali neissilavines nes nieko nepakeisi budamas niekuo

669. klp

senis kisa savo nosi kur nereik jai toks protingas tai vardant tos lietovos gerybes istrauk paprastus zmones is skurdo i kuri tu ir kit valdinkai ispraude , odb lpoja kur nereik

668. 662am jeronimui

Ko tu pergyveni? Lietuva tikrai nieko neprarado. Jei pats asmeniskai kazka praradai ,kai lietuva atsiskyre nuo rusijos,tai yra labai lengvai pataisoma:susikrauk savo cemodanus ir mink i issvajotaji ruskyna ir gyvenk ten laimingai.

667. NESTA

ACIU VYTAUTAI UZ TIESA SU PAGARBA ANTANAS.RUSAI ISMOKYT EUROPOS VERTYBES-NORS JUS MONGOLAI.

666. 660am

susiktas ruseliu pakalike ,slepkis ,nes vemti vercia matant kaip tu tiems ruskiams buciuoji i uzpakali.

665. vk v.lansbergis-stirlicas

Santykiai su žmonėmis Draugijoje – linksmas, įdomus ir šnekus. Vertina ryšius tarp žmonių, jei jie reikalingi, sugeba dirbtinai palaikyti. Visapusiškai studijuoja žmogų, kad galėtų paaiškinti jo poelgius logiškai. Į per didelį emocionalumą reaguoja įtariai. Tokiais atvejais savo nusistatymą išreiškia replikomis, paskui gailisi, bet atsiprašyti sunku. Nemėgsta pripažinti savo neteisybės. Tada elgiasi pabrėžtinai ramiai. Įniršis – Štirlico prieglobstis ekstremalioje situacijoje, su kuria jis pats negali susidoroti. Jam reikia žmogaus, kuriuo galėtų visiškai pasitikėti. Be jo gali pavirsti į džiūvėsį, pedantą ir niurgzlį. Jam reikia, kad aplinkiniai įvertintų jo sugebėjimus, “paglostytų” savimeilę. Jis nejaučia santykių tarp žmonių, nors ir mąsto apie juos. Reikia, kad kas nors jam paaiškintų, padėtų. Labai rūpestingas, aprūpina savo artimiesiems materialinę gerovę. Tuščiai neplepa. Darbas Aistringas kovotojas už kokybę, darbo pagrįstumą ir patikimumą. Bet tai nereiškia, kad jis siekia pergalės bet kokia kaina. Nemėgsta eiti bandymų ir klaidų keliu. Veiksmams turi turėti smulkią informaciją. Prieš pradėdamas ką nors daryti, iš visų galimų kanalų surenka informaciją, ją perskaito ir gerai išstudijuoja. Apsigimęs žvalgas. Nepakenčia neaiškių, painių atsakymų, reikalauja aiškumo ir tikslumo. Labai pareigingas, nekenčia klastos, sukčių ir apsukruolių. Jei ko imasi, stengiasi padaryti iki galo. Nekenčia, kai jį skubina. Darbo aplinkoje sausas ir oficialus, bet neoficialioje aplinkoje stengiasi būti nuoširdus, juokauja. Jei tampa viršininku, linkęs vadovautis autoritariniais metodais. Negiria už gerai padarytą darbą, laiko tai norma. Jį išmuša iš vėžių neapibrėžtos situacijos, jei trūksta faktų atideda sprendimo priėmimą. Jam reikėtų, kad kas išaiškintų artimiausias veiklos perspektyvas, nes planus jis stengiasi įvykdyti racionaliai, pagal logikos dėsnius. Jei suklysta, neprisipažįsta klydęs, jam sunku atsiprašinėti. Nekenčia, kai jam trukdo dirbti. Moka įvertinti padėtį ir priimti sprendimą. Geras vadovas: tobulina darbo procesą. Stengiasi sukurti visas sąlygas darniam darbui, moka koordinuoti žmonių ir padalinių veiklą. Geriausiai sekasi valdymo sferoje (esant stabiliai situacijai), ekonomikoje, bako kreditų skyriaus darbuotoju, technikos eksploatacijoje ir remonte, žemės ūkyje. Apranga, tvarka Turi stiprų šeimininko jausmą savo nuosavybei. Svečių priėmimui ruošiasi lyg paradui. Viskas turi būti išvalyta iki blizgesio. Nervinasi, kad nespės laiku, gainioja namiškius. Visada pasitempęs, kartais net pedantiškai tvarkingas. Kovoja su chaosu ir betvarke, kur ji bebūtų. Jo drabužiai gražūs, suderinti, kokybiški. Rengiasi skoningai, elegantiškai, perdaug nesipuošia. Mėgsta, kai aplinkiniai gerai apsirengę. Duoda jiems nurodymus pagal savo skonį. Mėgsta klasikinį stilių. Konservatyvus skonyje ir pamėgtuose dalykuose. Laikas Savo dieną planuoja. Nepakenčia tuščio laiko gaišinimo, reikalų vilkinimo. Nemėgsta, kai jį kas skubina arba sulaiko.

664. PROTAS

KLAUSIMĖLIS : AR TIESA KAD MUZIKANTAS DRASIAI VARE SAVO LAIKU ANT TSRS PAREIGŪNU NES TIKSLIAI PER TIESIOGINIUS TARPININKUS TARP JO IR JU IS ANKSTO ŽINODAVO KIEKVIENA JU ŽINGSNI O IR TIE ŽINODAVO KAD JIS ŽINO TUOS ŽINGSNIUS AR TAI VADINASI RANKA RANKA PLAUNA IR AR BUVO IS TO ABIPUSE NAUDA O IŠIRUS TSRS IR NATŪRALIAI NETEKUS TARPININKU NELIKO IR KA PRANAŠAUT O DĖMESIO TAI TRUKUMAS KAIP ŽVAIGŽDEI TAI BELIEKA TIK - SPĖLIOT BET KODĖL DĖL TO TURI KENTĖT LIETUVA IR JOS GYVENTOJAI !!! PAGIEDOKIT !!!

663. vk v.landsbergis- stirlicas

Apibendrinantys bruožai Bet kokioje situacijoje sugeba tiksliai ir greit priimti sprendimus ir veikti. Visada žino ką daryti ir veikla sprendžia visas problemas. Be galo racionalus, šaltakraujiško proto, mąsto labai nuosekliai, detaliai atrinkdamas visą informaciją, kuri jam naudinga. Veržlus ir darbštus. Įgijęs gyvenimiškos patirties, tampa lankstesnis ir išmoksta taktiškai “prieiti prie žmogaus”. Taupiai ir racionaliai elgiasi su pinigais. Konservatyvus tradicijų šalininkas. Nemėgsta kompromisų, trūksta diplomatiškumo.

662. Jeronimas

Mano nuomone Landsbergis per visa laisves atgavimo laikotarpi ,mesdamas savo replikas kaimyninems salims,padare meskos paslauga.Lietuva prarado labai ir labai daug.Kad ir su rusija,kai tik nuo lovio nuteske landsberginiu partija,tuojau kitiems siulo reikalauti ,bausti ,atlyginti (kalbu Rusijos,Lenkijos) .o patys prislinke prie lovio tyli net auksciausio lygio susitikimuose.Kam pilti benzina i ugni?Kam tai naudinga?Ir siuo atveju,koks sio garbaus amziaus zmogaus reikalas del Lenku?Ar sedi europos kresle ginti Lietuvos reikalus,ar kirsinti kitas valstybes?

661. 653

pats tu durnius, nors ir nesu uz kauniecius , kad jis kisa nosi ten kur nedera , tai nieko gero. eitu jau geriau i pencija , vaziuotu kur pailseti , o ne seime sedetu, kiek galima. man tai panasiau kad ziniasklaida apie ji primintu :D matomai mane kad visi ji pamirse. tai ir paskelbe tokia nesamone. tai negi rusai desanta issiunte ir neleido ar uzvirino taip kad niekas neatidarytu ;D sneka kad tik sneket.

660. kkk to 659

eik gult asilo berete, nesamoniu nerasinejes nes ir tau isjungsiu elektra laiptineje tai bijosi islisti is urvo kutvela tu

659. Tas pats

Nepasitykekite rusais.Landsbergis labai gerai pazista rusus ir zino ka sako.Jam rusai neisplove smegenu,kaip tiems kurie cia raso pries ji.

658. kukui

ciagi ozkabarzdis

657. 606-am

keista, sudarai ispudi ,kad protingas ,bet esi visiskas asilas ,paistai apie kazkokias labdaras fondus, kur reikia nuvesti valstybe ,kad 90% gyventoju neisgali isgyventi ,Mardokas tai pat dalino labdara ,bet labiausiai nepamirso saves ,nesakau ,kad landsbergis voge ,bet jo visa politika prasideda ir baigiasi kovoje su rusais ,tai jo ir ir jo pasekeju juknevicienes ir kt. arkliukas nes jie groja nukentejusiuju nuo gruzino stalino ir nkvdistu zydu jausmais ir savo gerove pasirupine spjauna i visus gyventojus.

656. Darius to 649

Labas debile! Ir vel tu cia :))

655. GRĄŽINDAVO

V.Landsbergis aiškino toliau: “Prisimenu, kai mūsų vaikinus, lietuvius, gražindavo iš Afganistano arba Tolimųjų Rytų metaliniuose karstuose, lygiai taip pat liepdavo neatidaryti. GRAŽINDAVO - reiškia daryti gražų. Ką čia žurnalistai rašinėja?

654. zemaitis

debildaunas

653. 640am kaunieciui

deja kaip tik viskas atvirksciai. durnas esi tu. ir netgi patvirtini ta taisykle,kad kaip tik is kauno tai arba banditas arba durnius.

652. kazkada

Tata sake:Laisve Lietuvai!!!Dieve mano,prisimenu,man ausys vyto-klausyt bijojau.Galvodavau:o kaip jis sakyt nebijo,jei man klausyt baisu?Dar galvodavau:nu kur jau cia mums ta laisve?Kaip mes nuo tokio slibino pabegsim?Jau dvidesimt metu kaip laisvi...Yra pas Tata to nevyniojimo i vata,kuri daugelis supranta kaip jo arogancija ir pasiputima.Dabar irgi manau,kad jei sako ka-vadinasi zino.Kazkas ten yra.

651. blinda

sukvailėjęs seniokas

650. saulius is airijos

Nuu Vytautai,uzsuk i Rakiskio ligonite,mazne ir pamacys daktareliai,beje vienas yr atleistas nuo visu praktiku, tai del rekomendaciju, po pigiai gal apsiims slaugyt,gydyt

649. PROTAS

KLAUSIMĖLIS : ESME - KIENO INTERESUS KOKIOS TAUTOS JIS TEN BUDAMAS ATSTOVAUJA IR KUO KONKREČIAI PAGERĖJO LIETUVOS GERBŪVIS PO JO ISIKISIMO TARP DVIEJŲ JUK NE SEIP ISIKISO O GERAI APMASTES SAVO ZODZIUS VISKA PASVERS UŽ IR PRIES IVERTINES TEIGIAMAS IR NEIGIAMAS PUSES KUO TAI BUS GERIAU LIETUVAI IR JOS GYVENTOJAMS JUK JIS LYG IR LIETUVA JOS ŽMONES ATSTOVAUJA O NE I EKSKURSIJA UŽ SAVUS NUVAZIAVES PASIILSĖT IR PAPLIURPT IR TA PUIKIAI ŽINO NERA JUK KENKĖJAS STIRLICAS - TAUTAI TAI RUPI !!! PAGIEDOKIT !!!

648. na ir kas

Jis pasake savo nuomone, o Brazas zydu atsiprase uz mus visus.

647. Lanndsbyrg

Lietuva tevyne musu puse Lenku puse rusu

646. z >606,636 asilui

,,protingi" zarijas zarsto svetimom rankom

645. 638am

Kas ten kam galėjo neleisti, negi rusai desantininkus apsaugai su tais karstais į Lenkiją siuntė? Ir kažin ar jūs pats norėtumėt sveiko proto būdamas atidarinėti ir knaisiotis, po katastrofos nieko gražaus ar atpažįstamo nepamatytumėt.

644. na

paaskes, kad tevelis teisus...

643. Keista

Pagaidino tokia didele tauta :)vis girdziu lenku 10 kartu daugiau negu lietuviu o cia gi mat didis brolis pasake negalima ir viskas ...idomu ka palaidojio Vaveli :)gal koki bomza ikiso

642. pp>606

Sakai fondus atidarinejo..???Bet sandeliuka visviena atsieme.

641. x

Dar vienas žymus praeities veikėjas pereina į senatvinio marazmo stadiją. Deja :(

640. kaunietis

Ko jus pikltinantes. Jau musu muzikantas kvaistelejo:) Nereik noret kad tokiam amziuje blaiviai mastytu. Tiesiog senukas painiojasi laike ir ivykiuose. Suvaikejo, ka padarysi:)))

639. nieko keisto

Stefan Niesiołowski yra Tusko partijos narys, todėl būtų keista, jei nereaguotų.Smolensko katastrofa atvėrė Tuskui kelią į valdžią.

638. 635am

ydomu ka tu pasakytai kai tau neleistu artimo ar pazystamo ar pan karsto atidaryti

637. emigrant

Papunis visai nukvako. Pats nesupranta ka sneka.

636. 630AM RUNKELIUI

Pasidomek rimciau apie mazeikiu nafta, nes matau kad tik is lryto straipsniu supranti apie ta reikala. Uzeik y karstaskomentaras lt, ten daug geru straipsniu apie mazeikiu nafta ir apie Kiesu nuzudymus. Ir pakeisi savo nuomone(jei tik noresi)

635. inž

Man tai įdomu. Drąsus Landsbergio pasisakymas. Gal jis ką nors konkretaus žino?

634. mikas

Manyčiau, kad padoriam politikui taip kalbėti nederėjo. Toks jau šio žmogaus būdas - visus mokyti, intrigas kurti...

633. Juokdari

Sustauska pakeite tetusis. Sventa vieta tuscia nebuna.

632. rock fm

kaip taikliai sudlenkiai su mongoloidais pagaidinti-super

631. auks79

tikrai tie lenkai kvailai padarė, kad karstų neatidarė, landsbergys ne tik grabus butū atidaręs, bet dar ir nabašnikus ištraukęs, ratu susodinęs ir paskaitą apie rusų grėsmę paskaitęs

630. z > 606

asile,mazeikiu nafta pardaves,as ne tiek fondu isteigciau

629. jakutis

Tai ko ji koncervai laiko palaida ,uzdarytu i psixuske ir pasibaigtu to durniaus kalbos .

628. h

b

627. PROTAS Nr 620

KLAUSIMĖLIS : KA RUSAI UZEME SPAUDA TAI KUR ZIUREJO DIDYSIS KOVOTOJAS ORDINU NESIOTOJAS ZEMIU GAVĖJAS ISVADUOTOJAS IR T.T. - MUZIKANTAS A JA JAI VAI VAI VAI ALE TU MATAI RUSAI UZEME SPAUDA TAI BENT IR KA DABAR DARYS GREIT ATSAUKT LIETUVON KAD IŠVARYTU KITATAUČIUS NES IS NETURĖJIMO KUR KOVOT SPRENDŽIA LENKU - RUSU PROBLEMAS KAI TUO TARPU RUSAI UZEME SPAUDA - KARAUL AR NE TAIP !!! PAGIEDOKIT !!!

626. Svotas.

Ko tas Marsalka piktinasi Landsbergio pastaba,apie tuos zuvusiuju karstus,kad rusai perspejo ju neatidarineti,rase tas pats L.Rytas,koks cia netiketumas?O,kad Landsbergis turi savo nuomone ir niekada nasivarzo kalbeti tai ka jis mano,zino,supranta, tai cia Landsbergio budas,kas yra gerbtina.O kiek kalbu,nuomoniu,pareiskimu buvo dar ir dabar yra pacioje Lenkijoje?Gal tas Marsalka nezino ,lai pasidomi.

625. kkk to 623. aistis

AISTIS kaip ir visada tik NUSIPAISTIS

624. raimis

gal V.Lansbergis tik norejo pasakyti kad Lietuva turi daug beprasmiu auku taip pat . kaip ir lektuvo katastrofa.

623. aistis

labai teisingai LANSBERGIS masto, bet ne debilams skaityti!

622. EI PROTAS

IS KURIOS ZONOS GIEDI?

621. yes

mubarekas ka tik atsistatidino

620. Jonas

Nesistebėkite, šitas laikraštis, kurį dabar skaitote, priklauso rusams...

619. kkk to 611. Albertas

ko ten darineti atsidarik unitaza ir pasiziurek ten viens prie vieno tavo ziniai

618. PROTAS

KLAUSIMĖLIS : TAI KA TOKIO KONKREČIAI SIS EURO PARLAMENTARAS KAIP IR KITI PADARE GERO BUDAMAS TRINDAMAS ŠIKNA PLIURPDAMAS PRAMUSINEDAMAS IR T.T. LIETUVOS ZMONIU GERAM PUIKIAM PILNAVERČIAM IR T.T. PRAGYVENIMUI LIETUVOJE IR DĖL KO TAUTA GALĖTU VIENINGAI TART - NUOŠIRDU ACIU UŽ TAI KAS DABAR YRA LIETUVOJE TOKS NUOSTABUS SOTUS LAIMINGAS PRAGYVENIMO LYGIS AKTYVIAI DIRBANT EURO PARLAMENTE TAI KUR TIE KONKRETUS GEROVES REZULTATAI IŠSKYRUS KLAMPINIMA I SKOLAS TAI GAL NE TIE EURO PARLAMENTE SEDI KURIE TIK PLIURPT KIVIRČYT ISSISOKINET IR BEZDET MOKA NE ZODZIAIS O DARBAIS JUK TĖVYNE MYLIM O GAL TA MEILE PAS KAI KURIUOS - MAZOCHISTINE TADA TOKIUS VON IS TEN ATSAUKT PATEIKUS SALAMAKINUI !!! PAGIEDOKIT !!!

617. Magni

Oj sąsiedzi Litwini, wielka kompromitacja

616. vania iš Švedijos

Lansbergui laikas i vienuolyna

615. tam 595 x

Nesuprantu kokiems lenkams Vycka šlykštus?Negi tu neskaitai lenkiškos spaudos ir nežinai kad ten daug baisiau žurnalistai ir žmonės pasisako.Negi ir tu lenkų maršalką sutapatini su visa Lenkija?Eik geriau persišviesti galvą.

614. kkk to 610

todel kad lenkai KVAILI IR KORUMPUOTI KAIP IR LANSBERGIS KAS DAUGIAU MOKA TAM IR SOKA

613. et

Uztenka, Lenkams karalius davem ir dar visokius Pilsudskius su Narutaviciais , tegu patys savo ruras suka, jeigu sugebes.

612. Dar karta

provokatorius i viesuma islindo. Provokatoriai daug zmoniu sukirsina ir krizena.

611. Albertas

Siaip istikruju keitas ,draudimas atidaryti karsta.Sori bet man tas irgi primine laikus ,kai is sovietu pas mus karstai keliavo ir drausdavo juos atidaryti.Aplamai tas lektuvas prie tokio kritimo ,keistai smulkiai subirejes ir 100% keleiviu zutis.Kai 10km aukstyje buvo susidure du lektuvai ,tai ir tai panasiai nuolauzu rado ,gal dar daugiau.Keista ir tai kad nato ekspertai nelabai matomai padeda lenkams.Gi tai faktiskai nato lektuvas su nato karininkais,nejaugi nepades apginti ju garbes.Ir paskyti visa tiesa ,jeigu tai atsitiko kaip rusai sako ,tai irodimais patvirtintu.

610. Įš tikrųjų

Dauguma lenkų mano panašiai kaip Landsbergis, rusais jie niekados netikėjo.

609. Balvonas

Balvonas

608. Gerai čia

Landsbergis sovietams į šikną įspyrė :))

607. kkk to 593

LANSBERGIO PEDERASTO SESTIORKE EI GUL JAU VELU O TAI AS TAU INTERNETA ISJUNGSIU ASILE TU

606. 589am

Na mielasis gal paaiskintai kodel jis neprotingas? Gal tu protingesnis? Pagooglink apie profesoriu, ar wikipedijoje pasiskaityk, kiek zmogus paaukojes pinigu, kiek ykures fondu remti vaiku ligoninems, studentams, muzikams, ir t,t. O tada pagooglink jusu gerbiamo AMB nuopelnus, ir labai nustebtai nelabai ka gero rades isskyrus nuopelnus tarybu sajungai. Landzbergis bene visas savo premijas kazkam vis paaukoja, bet tau tas neydomus,. Nes tave nupurto zodis LANDSBERGIS, o ne jo darbai ar pasisakymai. Jus ne mastote kodel, kaip, ar tikrai, bet fanatiskai rekiate koks jis blogas net neysigiline i jo pasakytas mintis. Tik Jam paciam manau px ka runkeliai apie ji galvoja.

605. nesuprantu

O kodėl negalima dabar bendrovės pavadinti kolūkiu ir dirbti kolūkyje.Galima net sudaryti sąlygas taip kaip kažkada gyvenome.Prispausdinti talonų prekėms ir dalinti žmonėms kad galėtų ką nors nusipirkti. Iš norinčių gyventi tarybinėje visuomenėje reikia atimti kompiuterius ir mobiliakus ,bei priversti užsisakyti Komjaunimo Tiesą,Komunistą,Pionierių.Neleisti jiems išvažiuoti į užsienį ir klausytis jų pokalbių ar negriauna valstybės.

604. dings bums>visiems komentarams

Landsbergis kaip lietuvis viska daro teisingai. Lipa lenkams ir rusams ant pasturgalio kiek tik galima. Nors cia jau kaip kas supranta ddd. Gal sis "kareivelis" tikrai izvelgia tai,ko lenkai su visais savo tyrimais neistengia izvelgti. Ivertinkite dar ir tai ,kad Vytautui jau 78 metai.

603. ir dar 593

ir protingas amzinai ane?

602. elas

kada jam amputuos galwa?matau kitaip nedings is waizdo!

601. lakstingala

lakstingala negali neciulbeti.

600. emigrantas

ei, litovcai, Lansbergis - paskutinis mohikanas , kuris atrodo vienintelis tesupranta, ir naudodamas savo padetimi pilnu balsu rekia kodel pas mus tautoje toks didelis silpnaprotiskumo, prasigerimo , nutautejimo ir t.tlaipsnis, gal pamirsot kas mus iki tokio lygio atvede?Ar ne rusams mes uztai turetume dekingi? Gziaugtumems turedami toki trubadura, kitaip greitai lietryti rusu kalba skaitysit ir vodke blynus uzsigersit...

599. nina

Jeigu Poliakus tenkina Katyne, kam mums kistis. Nasa chata s kraju. Perimsim is Lenku furu versla, gausim pigesnes dujas ir nafta. Ko cia tas Liansbergas kisas .

598. to 592. nzn kodel

tu save paskelbei faraonu ar dar aukščiau? :) tavo žiniai, tu tos vyckos juodų panagių nevertas :)

597. 593-iam

o pats tai jauneji?

596. Vincas

Taip išeina,kad žurnalistams Landsbergio nuomonė yra svarbi,jei ją išplatina.Bet nežinom,kokiam kontekste ta nuomonė buvo išsakyta.Mes žinom tik vieno lenko- seimo maršalkos nuomonę.

595. Ogis

Praleido progą patylėti...

594. x

va ir lenkams jis kels pasislykstejima..kastam veikejui darosi? aktyvus ,kaip niekad ir nevietoje ..kai buvo valdzioje nesiteike labai jau aktyviai kovoti uz teisybe.. man geda

593. 592am

todel ,kad sensti. anksciau buvai kvailas ,o dabar progresuoji zemyn dar greiciau.

592. nzn kodel

vycka, anksciau sukeldavai neapykanta manyje, bet pastaruoju metu pastebejau, kad sukeli manyje gailesti.

591. kkk

PALIKIT TUOS KARSTUS IR ZUVUSIUS RAMYBEJE ASILAI JUS NERALIUOTI, ZUVO ZMONES TAI ZUVO NIEKO NEPAKEISI

590. Pranas

Šuo loja - karavanas einaĄ

589. pp>579.

Jai tau Lanzbergis protingas,tai tau tai pat reike uzsukti i durnina ir pasitikrinti,jai dar yra ka tikrinti

588. Nemegstantis Lansbergio

Nors manau visai teisingai viskas pasakyta, jei Lenku politikam gerai likus be ju lyderiu, tas ir matosi.

587. Visiems politikos apologetams

Masinė tautos emigracija prasidėjo įstojus ES. Krizė tik padidino apsukas. Todėl gal rinkit parašus referendumui, kad išstoti ES. Atkursime kolūkius ir visi turės darbo (netgi tie, kurie nenori dirbt), o rusija, galės pasiūlyti nemokamas keliones Vorkutos, Krasnojarsko ir kt. Sibiro megapolių kryptimi.

586. 583am

deja geda mums daro tokie buki tautieciai kaip tu, o ne VL.

585. Deja

Karti teisybė, sakoma į akis, daug kam nepatinka.

584. romas klp

man kazkuom Lansbergis pradejo patikti,o ka blogai kai zmogus turi savo nuomone,nebijo sakyti tiesiai sviesiai i akis nu malacius vienu zodziu kazkuom man jis patinka,o cia kazkas komentaruose nereikia atseit su rusais piktis melieji su jais nereikejo pyktis 88 metais,gal snd tada ir geriau gyventumeme,

583. nuomone

viespatie,kada jis mums nustos dares geda

582. auks79

najaugi niekas vicemaršalkai nepaaiškino, kad šiuo atveju pykt nereik, pykt reikėtų ant tų kas leido durniui nesamones taukšt, o durnius tam ir yr , kad svietą juokintų, būtų leidia avinui toliau šnekėt, būtų prisiminęs, kad ir jis afganistane povandeniniame laive lakūnu tarnavo

581. pp>573. klaipeda

Ir butu visai neblogai,geriau nei dabar

580. kkk

toki patriarcha tik i KARTUVES

579. 572am

Na is kur tau zinoti visus protingus zmones? Bet manau isvardintai visus stipraus alaus pavadinimus pilstomus y bambalius. Ne ten uzsukai komentuoti bomzas.

578. v

Lansbergiui nesvarbu tinka netinka, tiesa netiesa jam svabiausia tik kad rusus apsikt ir dinkt i Briuseli kur jauciasi saugus.

577. minde

Tas zmogus tai blogio genijus, nesiskaito su teisa, tikrove. Labai gaila, kad jis turi zodi pas mus, atstovauja Lietuva. Mano uzuojautos lenkams.

576. TO 570. kkk to 530 malacius

Visai pasigėrėt? Tautos patriarchą šitaip pravardžiuoti...

575. 572-am

girdejau, muzikantas kazkoks :)

574. kkk to 560am IDIOTUI

O tu ASILO BERETE negasdink zmoniu su savo mentovskom zamaskem dejau ant taves skersai ir isilgai ozio padlaizune

573. klaipeda

labai taikliai pastebejo Lansbergis be reikalo piktinasi dabartine komunistine Lenku spauda.Jei ne profesoriaus izvalga butume neppriklausomi tsrs sudetyje.

572. Mikutis

Chebra! O kas yra tas Liasbergis?!

571. ei komjaunuoli sens,

ne nu demokratija vainauskine!!! net neleido patalpitni istorijos faktuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!

570. kkk to 530 malacius

gryna teisybe ka pasakei apie OZY, kad jis kuo greiciau padvestu su savo nesamoniu paistimu ir tautu kirsinimu, lansbergis VALKATA senas bet ir yra dar DURNIU kurie palaiko bet jie irgi is bado isdves

569. kaka

koks susiputojimas dėl padugnės veik visi komentai konkrečiai ir su nekuriom užuominom nurodo šito polit nusikaltėlio vieta kartuvėse o kas jį daboja gi po briuselio masonu stogu padla pasislėpė, žopa asam evrepidarasam

568. ARVYDAS

sitas lenkas apsoliuciai nusisnekejo,jam tik patariama atverti akis ir pasakoma kokius bajerius ruskiai isdarineja.man tas lenkutis ryskiai prorusiskas...

567. pp

blokoja komentarus,supista demokratija

566. skatytoja

Tikras katalikas ir didžiausiam skriaudėjui atleidžia ir taip suteikia ir sau ramybę. Prisiminkim popiežių, kuris atleido net į jį šovusiam. Tik savimeilis žmogus negali atleisti menkiausios skriaudos ir niekada neturi ramybės nei sau nei kitiems.

565. tam jio

Man tai atrodo kad Landsbergis neužima jokių pareigų Lietuvoje ir net nepriiminėja įstatymų ,kurie kaip nors galėtų koreguoti Lietuvos užsienio politiką ar kryptis ir negi jį sutapatini pagal posakį:Landsbergis -tai Lietuva.Ką jis pasakė tai yra šventa ir rusynas supranta taip pat kaip tu, kad Landsbergis - tai Lietuva ir todėl brangiau parduoda dujas?

564. ne panikuoti, o veikti

na, tai tegul lenkai pradeda tyrima del tu karstu, jei taip ir buvo, ka vytukas sneka, tai vadinasi teisybe pasake. Na, o jei jis susapnavo tokius dalykus ir visai pasakoja, tai tegul atsako uz savo kalbas. Viskas paprasta, kam cia tos sumaisties reikia?

563. Lietuvis

Teisybe nepatinka kazkam. Subines laizo kazkas tiems ruskiams kad tik istekliu ir kitu galimybiu gautu pigiau is rusijos. Ka nepadarysi del skanesnio kasnio .

562. vindusas

šitas parazitas reik neutralizuot kaip kokį bibinladena išlaikoma vašington-briuselsku masonpidarku išmatu, lansberg kaput

561. Petras

Landsbirgi i poilsi!!!

560. 530-am

Prašau neižeidinėti pagarbių žmonių netinkamais žmonėms vardais.Esate atsakingas už reiškiamas viešai mintis ir jūsų ID-kaip ant delno.Reiketų mokytis tolerancijos kitų nuomonei,jei dar nevėlu tai daryti.Sekmės!

559. Milda

nu jau, mielieji, tokie pareiškimai tik ir rėkia - tas žmogus (švelniai sakant) politinės nuovokos tikrai neturi... rekia vistik turėti sveiko proto nepakišinėti bent jau savo šalies, jei tu ją myli, žinoma... na, šunauja jau kaip nors perkentės, ne pirmas kartas... kam tai naudinga, a?

558. 545am edmai

neisizeidzia ,nes ant tokiu durneliu kaip tu pykti neverta. Juk tu esu rusu pakalikas,tavo smegenelese ikalta tik viena mintis,kad atseit VL sugriove kolukius ir su tavim durneliu daugeliui zmoniu tiesiog neidomu bendrauti.

557. vvp

Tai Paranoja ar Shizofrenija ?

556. tam 530

ar ne keista kad kai ką nors aš pasakau,tai niekas nekreipia dėmesio kaip ir į tavo rašliavas ,bet į Landsbergio lūpas žiūri kaip į galingo asmens ir cituoja jo žodžius.Matyt jis laikomas svarbiu asmeniu ES, kad nepraleidžia jo pasisakymų pro ausis.

555. jio

va per tokius genijus ir mokame uz dujas brangiausis

554. kuzniecovui

vel gaiduk pragydai,turbut neseniai ciulpei,kad ilgokai nepasireiskei.

553. Tėvas

Vaikai! Myžc, poteriauc ir drunc, o ne nesamones rašinėc!

552. ]i0]

oziui visai smegenys baige istipt. rusu bijo todel ir vampazina kaip koks kiemsikis seiminimkuj uz kojo uzlindes

551. LENKAS

BAUDŽIAMOJON ATSAKOMYBĖN UŽ TOKIAS KALBAS

550. Vaniai

Kada Rusai atsiprasys Ravsano ir ir Dzumsudo, kad nesproginetu bombos Domadedovo aerouoste.

549. Kuznecov

Laisbergfiureras karsto nuo fortepijono neatskirtu ,šautuvo nuo pagalio ,jam tik jovala maišyti ir galima patiketi

548. as

kas jus sudvabaliai pries zmogu is didziosios raides-tik prasigere,nuproteje zmogenai ,galit cia nesiputot,landsbergis vistiek negirdi

547. Jorgas

Pritariu p.Landsbergiui .Kas jau kas,bet Landsbergis tikrai turi politines nuovokos.Siaip man jis nelabai imponuoja,bet,kur pasako taip,kaip yra,o ne taip,kaip kai kas noretu-uz tai as ji gerbiu.

546. kgbistapistas

nuo pat vakystės šita slidu žyduka mielai skaldydavo snukin ir šveisdavo subinėn įvairaus amžiaus ir plauko žmonės ir enkevedistai, už informacija, bet kas tokia žmogysta pataptu tiek zalupu prisiuostęs

545. edma

O žinot, kas man juokingiausia? Ogi tai, kad atsiranda tokių fruktų, kurie VL paistalus ima už gryną ir net įsižeidžia.

544. jo

O pasirodo kad Europa stebi Landsbergį ir seka kiekvieną jo pasakytą žodį.Pasirodo kad jis yra labai svarbus politikas ir negali net nusičiaudėti ,kad po čiaudulio jo nebadytų pirštais.Čia eilė rašinėtojų vis teigia kad Landsbergis apsoliučiai nieko nereiškia ,bet pasirodo kad stebimas kiekvienas jo žingsnis kaip kokio valstybės prezidento.

543. ?

Kada pasirodys "Main kampf" II dalis?

542. kas

kas putojasi ant landsbergio yra siuksles,atmatos,nevekslos ir tt.

541. 526-am

o tu kada nors matei kunus po katastrofos?bet reikalas gi ne tame,tata jau nusisneka visai,tai jau neabejotina

540. jo

kad šitas mulkis vapalioja nesąmones žino visa Lietuva seniai. dabar sužinos ir visa Europa.

539. dd

ji zidziau verti 0

538. la

landsbergis lietuvos didvyris,musu paziba.

537. SENAS

SUTINKU SU 530 VISU 100PROC.

536. Bolys

Musu senis jau visai kvaikstelejo!

535. nnn

lansbergis vienintelis kuriam rupejo lietuva ir rupi

534. kuznecovui

nespresk pagal save,troinoi tu ir tavo skeltanagiai tautieciai gali lakt

533. Kaunietis

Tata ne tik Lietuvą, bet ir Europą juokina. Gal jam jau gydymo reikia?

532. Vytas

Visai jau kvaktelejo senis.

531. Spylys

Kur tas jobanas Kunecov Vania, tegul paaiskina kodel Lietuva moka uz dujas brangiausiai visam pasaulyje.

530. as

Dar nemaciau kad tiek tautos pyktusi del ligonio. Ir ko jis jums patinka? Didesnio garbetroskos, avantiuristo, melagio nesu mates per savo gyvenima, o dabar pasirodo ir didybes manija isryskejo. Nebenoriu but Lietuvos valdovu noriu visai Europai nurodynet kaip reikia gyvent. A nebijai oziuk, kaip toj pasakoi, prie suskilusios geldos likti?

529. tadas

ciulpk bybi gaify blet 16 menesiu prisimesimi suka? mes zinom...

528. SENAS

SENAS KGB AGENTAS DIRBA SAVO DARBĄ PAGAL VIENĄ IŠ SAVO ŠEIMININKŲ TAISYKLĘ - ''SKALDYK IR VALDYK''

527. Kuznecov

Gurkštelejo senelis TROINOJO tai ir peza nesamones o anukai iš paskos loja

526. 514am medikui

gal tu ir medikas bet vis tik ganetinai kvailas. rusai neleidzia atidarineti karstu ,nes nesurenka visu kuno daliu ,karste truksta vos ne puses zmogaus svorio ir todel jie ten pripila smelio ir prideda plytgaliu,kad daug maz atitiktu svoris. todel ir yra tas draudimas atidarineti.Bet kadangi tu kvailas ir nesupranti kas aplinkui vyksta,tai loji ant landsbergio.

525. nuomone

man atrodo,kad vania tipo is svedijos ir kuznecovas yra vienas ir tas pats asmuo,yra koks nors nusmurges,prasigeres debilavotas ruselis,kuris nori pasireksti.

524. tomka

Gerai, kad jis ir ne tapo LR prezidentu dabar gyventumem 10 kartu prasciau.

523. pilenas

Lansbergis jau pradeda nuproteti - jau laikas jam seneliu namuose kambari ruosti, nes kitaip dar daugiau kvailysciu prikres.

522. Kur komentarai dingsta

Kur komentarai dingsta.

521. vaniai

o pagaliau ir vania vel prabilo tik nesuprantu ka tu suvarei i vienus vartus.

520. Expatriotas

Tata, nebekalbek veju. Eik miegoti.

519. Patiko

514-as komentaras :)))

518. stalin to kuznecov

zdrastchui mili malcik;)

517. 508 am

reikia rasyti paranoju o ne parajonu,pirma ismok rasyti tada reiksk savo auksines mintis.

516. vania 506

Suvareme mes tave petuxe i vienus vartus, tu nepyk tau irgi dar pasiseks gyvenime

515. Jonas

Senas ir jau kauštelėjęs diedas.Ką norėti.Jis menininkas.Toks buvo visą gyvenimą.Toks ir mirs.BET JIS LIETUVAI DAUG PADARĖ...

514. medikas

atrodo,landsbergis ne pavarde,o diagnoze

513. 508am

tai tu durnas ir slykstu skaityti tavo komentarus.

512. to 497

Pilnai pritariu.

511. kuznecovui

na tai kaip kuziuk kaip bus su paciulpimu.

510. pigi mesa

Kantrus tie Lenkai. Kad furos ir ju parsai vaziuotu i Rusija gali paaukot savo prezidentus.

509. Aš tai Marytė,

o Landsbergis tai niekada nemeluoja.

508. sdg

Totalus suvaikejes debilas, slykstu klausytis jo parajonu

507. Zose

Nieko nepadarysi, senstame, lyginame obuolius su apelsinais vien del to kad jie apvalus...

506. kuznecovui

taip yra todel kad jam ponuli nepaciulpi,kai paciulpsi ir kupra issitiesins,suprask kai leis tau ejakuliata i burna tai ir issitiesins.

505. nujoo

Tatai Lenkijoj tikrai nepastatys paminklo ir paskelbs persona non grata. atrodo prisikalbėjo papunis. o jei dar rusiai jam primins " neprileisim Ivano prie vamzdžio"?

504. Kazys

Nafiga liežuvį kišt ten, kur šuva pypuko nekiša!

503. aaa

Kaczynskio brolis dar ne taip sneka

502. leistu kas

tai kamsamolke saudytu karstus atidariusius?

501. taip

taip lansbergis kaltas kad blogai gyvenam,kad blogas oras,kad bloga sveikata,kad didelis nusikalstamumas,kad didelis savizudybiu skaicius,kad didele girtuoklyste ir tt

500. Kuznecov

Kodel ponulis kuprotas,kodel kalba su šiaudu nosyje,kodel atrodo kai kokia boba o ne vyras

499. mamamija

Rusai nekalti , kad nuzude Trocki , nunuodijo Litvinenka ir Lenku lektuvas nukrito. Nu mirk is juoko.

498. 492 am

supistas sudvabali dediesi labai protingu nors esi tik prasigeres valkata.

497. ZD

supyko lenkas uz teisybe,kuria tiesiai sviesiai reze Lansbergis.

496. kuznecovas

as labai trokstu pamatyti laisbergfiureri,man didziausias dziaugsmas butu nors pamatyt is tolo

495. jj

na ir slykstyne tampa lansbergis- seniai jau tapo kiauksinciu suneku-sedi ten briuselyje-atlekia aploja Lietuvos vardu kaimynines valstybes ir vel i krumus--o jus kabarokits tam mesle ,kuri jis uzraugia... makabriska asmenybe-boba intrigante-ne vyras.

494. Kuznecov tu 488

Už tai senas ožis tave ir myli

493. 13

manyciau turetu buti kazkokia riba metu politikams,nes visgi neuronai zusta ir niekada neatsistato.pemsijinio amziaus sulaukus zmones privaletu iseiti is vadovaujanciu postu

492. ORO

Sitas zmogysta ir venskakedzius teisina.

491. kuznecovas

pries laisbergfiureri as tik sudvabalis.

490. tapke lanzbergovicius

rusai su kalasnikovais suvare i lektuva prezidenta ir generolus ir liepe skristi i Smolenska, lektuve vietoj mineralinio vandens buvo vodka, atskrido kadangi buvo rukas - tai liepe tupdyti lektuva atbuliems, ir tada isjunge aerodrome sviesas, ir pats putinas per mikrofona isake lekunams leistis kur sviesu - o ten ejo bobute su zibaline lempa ozkos melzti...

489. nepykit

mano diedukui irgi taip buvo .

488. kuznecovas

as laisbergfiureriui galeciau ir anusa palaizyt.

487. AK

Ar kas nors bandė surasti tą straipsnį prieš komentuodami LR antį? Man bent jau nepavyko. beta-nezalezna_pl tokio straipsnio nerodo.

486. r

Pagal Petkeviciu: durniu laivas

485. Ha ha ha

Rusafobas prisisnekejo. Uzkniso konservuoti jankofilai-rusafobai. Per juos mums tik bedos.

484. samdinys

pasakisiu atvirai ,kam lietuvai seimas ir tas nesveiko poziurio muzikantas,kuris tik kursto visus su savo neapikanta rusams,toki kart reike visu akivaizdoj,daryt viesa ekzikucija ir kubilem,ir lansbergem.

483. x

dalbajobas

482. kuznecovas

pries laisbergfiureri as tik sudo gabalas.

481. kuznecovas

kaip noreciau paciulpti laisbergfiureriui,taciau tai niekada nebus.

480. a.v.

jau ne viena karta komentavau ;ar negaletu,svelniai tariant,viena karta uzsiimsti!

479. citata

Mūsų politikai su žmonėmis elgiasi taip, kaip tas benamis, laimėjęs „Teleloto“ aukso puodą: iš džiaugsmo nežinodamas, kur dėti pinigus, taško juos į visas šalis. Toks požiūris į didžiausią valstybės turtą – jos žmones – anksčiau ar vėliau atsilieps sunkiomis pagiriomis ne tik politikams, tautai, bet ir pačiai valstybei. Juk materialines vertybes, kad ir kokios jos brangios būtų, atstatyti ir atkurti galima, tačiau suburti ar kaip nors kompensuoti prarastą tautą – paprasčiausia nebus iš ko.

478. kuznecovas

as labai myliu landsbergi,gerbiu ji uz tai kad kovoja pries savo tautos okupantus sketanagius,brudus maskolius.

477. aida

KUR DU TREČIAS NEREIKALINGAS - KO LYST KAD LIKT KALTAM BET JUK UŽ NUGAROS TAUTA AR NE ATSAKINGIAU REIKĖTU LAIDYT LIEŽUVI JUK NE VISA TAUTA SEDI BRIUSELYJE IR KAUPIA BABKES !!! PAGIEDOKIT !!! labai teisingas komentaras.

476. viktoras

ir antilenkiski ir antirusiski ir dar lietuviu jis nemgsta. uztai apie zydus blogo zodzio nesako. genai matyt savo sako

475. kuznecovas

kaip noreciau landsbergiui pabuciuoti ranka,taciau tai tik svajone,negi jis didis zmogus duos ranka tokiam nusususiam burliokui.

474. Gal

Gal "profesūra" pasakys, kada rusai uždraus lenkams valgyti ir šikti? Kas tada bus? Juk lenkai, pasak "profesūros" labai paklusnūs.

473. 1

reiktu patikrint psihiatram sita pileti

472. ups

Mūsų senis vaisai kvankštelėjo :)

471. Kuznecov tu 465

Laisbergfiureri pripažystu tavo talenta ,reikia daug sugebejimu išaugintyi tokia padugne gomoseksualista visa diena rašanti apie bibius

470. Aurelijus

NOrs, kai pagalvoji lenku politikai del lenku situacijos Lietuvoje yra viesai kalbeje gerokai daugiau nusiklabedami nei si karta Landsbergis. Lansbergio pasisakymas nera Lietuvos valstybes pozicija.

469. kuznecovas

as pries landsbergi-tik nususes kirminas

468. nuomone

kiek sitas judosius drums zmoniu gyvenima ,jau Lietuva sutvarke ,kad jojia gyventi nesinori ,begi kur akys veda,dabar ir numireliams ramiai guleti zemej neduoda ,,

467. rrr

Idomu ar neatsibos rusui savo "agento" issisokimai? gal spjaus putinas i visus tuos "savus kuriu niekada neisduos, nes buvusiu nera" ir pasakys apie tata tiesa. Labai jau nesveikai jis puola rusus, kuriem tas kochinskis buvo KGB "bendradarbis", pagal istoriku versija is kuriu vienas skrido kartu

466. cha- cha- cha

kas per pareigos - maršalka!

465. kuznecovas

atstok nuo manes su lietuviu ejakuliatu,rusu man nepatinka,nes ju pijoku anksciau prisirydavau taciau labai prisigerdavau dabar ciulpiu tik lietuviams.

464. Kuznecov tu 459

Tu esi ČMO -čelovek moralno opošenyi,palaikai Laisbergfiurera esi dvigubai ČMO

463. Aurelijus

Tikrai keistas Landsbergio pasisakymas. Sunku patiketi, kad jis buvo taip dezinformuotas, jei tiesa yra tai, ka sako tas lenku marsalka. Lenku ir rusu medaus menesis baigesi po to, kai rusai visa kalte suverte ant lenku pilotu. Jei Lendsbergis persistenge, tai jo toks jo pasisakymas tik gali sukelti priesinga reakcija. Gaila, kad nera kokio komentaro paties Landsbergio apie tai, ka ir kodel jis sneka tarptautineje viesumoje.

462. HMMM

panašu, kad V. Landsbergiui tikrai sunku susitvarkyti su asmeninio pykčio priepuoliais.

461. PROTAS

KUR DU TREČIAS NEREIKALINGAS - KO LYST KAD LIKT KALTAM BET JUK UŽ NUGAROS TAUTA AR NE ATSAKINGIAU REIKĖTU LAIDYT LIEŽUVI JUK NE VISA TAUTA SEDI BRIUSELYJE IR KAUPIA BABKES !!! PAGIEDOKIT !!!

460. Nuomone

Man tokie pasisakymai kvepia nusisnekejimu:)

459. kuznecovui

atsakyk suski kodel tau patinka lietuviu ejakuliatas

458. senai

laikas tam zydeliui apsiraminti, niekas i ji demesio nebekreipia. Gulbino straisnyje tiesiogiai pasakyta, kokiom strukturom dirbo jo tevas, o paskui ir jis. Ir dabar: pasiundysiu lenkus ant rusu, che, che, che

457. 453 iam

tai uosciau nes man patinka uostyti zymiems zmonems kiausius ir subines.

456. Kuznecov tu 451

Už tad tu laižai Laisbergfiurero apšiktus triusikus,kaip tau negeda šlykštyne

455. kuznecovui

taip ir neatsakai ar skanus lietuviu ejakuliatas

454. Francas

TURĖJAU TARNYBĄ NEBLOGĄ,PAS VOKIETĮ MALKAS KIRTAU,BET KIRVIS NUSMUKO NUO KOTO IR AŠ BE TARNYBOS LIKAU(lietuvių l.daina)

453. to 446. Antisemitas

O iš kur žinai, kad jis žydas? Kaip nustatei, kad smirdi? Apuostei :)

452. aferų

ir kiršinimo specialistas

451. antisemitui

tu pats esi slykstyne,tu nevertas landsbergio ne kojines pasmirdusios.

450. PROTAS

KLAUSIMĖLIS : KAME NAUDA IS TOKIO PASISAKYMO - LIETUVAI !!! ASMENIŠKAI AS ATSIRIBOJU NUO TOKIO - PLIURPTELĖJIMO KAIMYNINIU SALIU PROBLEMOS SPRENDIMO ATŽVILGIU NES MATAU TIK SĄMONINGA AR NE SĄMONINGA KENKIMA IR VISAI NENUSTEBČIAU JEI AUTORIUS BUTU ARABZYDIS KURIO DEVIZAS KIVIRČYK IR VALDYK !!! PAGIEDOKIT !!!

449. Cento

Visdelto Lekiska Tusko ir Sikorskio politika pasieke kracha. Net ir tupas Lenkas pagalvoja apie neitiketina lektuvo katostrofa . Lietuvis pagalvoja apie ypatinga santukiu pablogejima su savo drauge Lenkija. Lansbergis sako ka galvoja dauguma, tik ne visi tai isdrysta.

448. Kuznecov tu 442

Tu ir tavo laisbergfiureras ČMO

447. kuznecovui

o is taves reikia atimti teise lietuviams imti ant danties.

446. Antisemitas

nekenciu shito smirdancio parsidavelio zydo, amziais peza nesamones, o didzioji dalis lietuviu jo klausosi kaio avinu banda. Ka jis po galais zino apie afganistano kara!? Ar jis ten buvo? Ka jis aplamai turi bendro su Lietuva? ''musu vaikinus'' ??? Slikstyne!!!!!!

445. Amdrius

Seniai visiems bandau ikalti i jusu durnas makaules, kad esate visi runkeliai, o konservai - dar ir nesubrende runkeliai. Eikite visi nach-ui, man dabar labai gera kai visa gimine evakavomes is tu durniu laivo.

444. Hirgis

Pigesniu duju teks palaukti.

443. mr

uzdarykit sita debila i beprotnami, vemt norisi nuo jo bukagalvisku nusisnekejimu...

442. 436 am

juk landsbergis vadinamas oziu cia visiem zinoma,bet tie kas putojasi ant jo yra tik nevykeliai siuksles nes ju protelis labai ribotas ir dar paveiktas alkoholio.

441. Povilas

Gal tas lenkų maršalka žino, kas suorganizavo antro lėktuvo, kuris turėjo skraidinti kariškius į Smolenską. "gedimą", kas juos susodino į Prezidento lainerį? Įdomu, ar Lenkijoje vis dar veikia rusų KGB padalinys, ar čia buvo bendra kagebistų ir Tusko žmonių veikla? O kur dingo liudininkai, kurie matė lenkų lėktuvo katastrofą ir girdėjo kažkokius šuvius katastrofos vietoje? Klausimų yra ir daugiau, o atsakymo nė vieno.

440. hyy

Visi musu Tomai Dzefersonai padebesiais skraido. Tik nera kam bent i elementarius klausimus atsakyti. Net Rusijoje i klausimus atsako, tame tarpe internete. Net ir Kubiliaus nebesimato, tik praeidamas pro zmones galva pasukineja. Tipo, laiko nera.

439. $$$

Tai ta ČMO dar gyvas???:)

438. rrr to 422. jei kas sia katast

Matyt apie lektuvus zinai tik is paveiksleliu ar skraidydamas kaip keleivis. Lektuvo nusileidimo greitis 400km/h (sitas gal kiek maziau, nezymiai), todel givu lieka kai dar sugeba "sodinti" ant fiziuliazo ("pilvo"), ir tai jau stebuklas. Jeigu uzsikabino uz medzio, ar siaip krenta, gyvu niekada nelieka, todel saudyti ten nebuvo i ka. Man teko paciam dalyvaiti po 5 lektuvu katastrofos, vaizdas baisus. Net rubuose buna tik "kruva" mesos.

437. landsbergis

ko cia putojates ant manes-kas jus pries maneesat tik nupiepe pragertom smegenim suskiai.

436. to 430

ale koks tamsta nuovokus - Arnas parase "senas pasmirdes ozys..", tokiu ant LT kiek tik nori, o tamsta is karto spejote, kad cia apie Lansbergi.

435. PROTAS p.s.

NEBENT UŽ TARPININKAVIMA PAIMTA NEMAZI PINIGĖLIAI ARBA DIRBANT KITOS TAUTOS PVZ ARABZYDZIU - RUPORU !!! PAGIEDOKIT !!!

434. antilandsbergininkams

uzciaupkit savo sudinus snukius atmatos kas jus pries zmogu is didziosios raides-tik nususe sudvabaliai.

433. vania iš Švedijos

Jus lituviai Lansbergo nipakeisite, jis dar daug šunibiu Lietuvai pridaris, nu kuriu visi lituviai kintes

432. Kuznecov

Iš Laisbergfiurero reikia atimti LTU pasa,

431. PROTAS

AR TIESA KAD : KARTAIS GERIAU PATYLĖTI NEGU BUT NEPRASYTU - TARPININKU !!! PAGIEDOKIT !!!

430. arnui

tau iki landsbergio kaip iki menulio,nes tavo protelis labai ribotas

429. aaa

ko cia purkstaujat kacapai, aikit susiimt i rankas pries putkino abrozdeli. kacapai tylet!

428. kestuciui

tau paciam reiketu pasitikrinti savo pragerta prota.

427. stdj

Ale latviu gatves kontora kad sukruto... Kiba samogono dobafkei daveze, tipo kaip premijinius uz palojimo zodi kiekviena gaus :)

426. arnas

senas pasmirdes ozys...

425. ALGIRDAS

tyai ka tas lansbergis nori tuo pasakyti kad tam lektuve lenkus kankino rusai???????? NU BLIAT PARANOJIKAS TAI KA AS ZINAU

424. to 413. tik gėdą daro..

Neįsijausk profesoriumi, nes ryt per pamoką gal reikės parodyt žinias apie LT nepriklausomybę, prie kurios daugiausiai prisidėjo tas pats V.L. :)

423. as

atsipiskit daunai nuo zmogaus is didziosios raides,jusu primityvus pragerti protai pries landsbergio kaip zmogaus pries kiaules prota.

422. jei kas sia katastrofa

domejosi ir domisi rimciau nei pasiskaitymai lryte, tai tas supranta kad lektuvas suduzo ne siaip sau del ruko ar kitos durnos atmazkes. Net pats Kacinskis nelabai atpazino savo brolio, putinas niekada nepripazino Katynes zudyniu, bet butent siais metais eme ir pripazino, pats ruosesi dalyvauti minejime ir t,t. Kas taip pakeite KGBisto nuomone? Ar tik ne pilnas lektuvas ytakingu lenkijos politiku, karininku ir pan???? Kurie beje visi buvo pries rusu dabartine politika. Taigi nekeikite Landsbergio uz pasakyta teisybe, nes daugelis nesukate galvos ka jis pasake, o tik keikiate ji del to kad jis LANDSBERGIS. Beje profesorius niekada nebuvo prasoves su savo pamastymais. Ir beje noreciau pamatyti jusu reakcija kai atsiimant is morgo artima ar pazystama zmogu, jums uzdraustu atidaryti karsta.

421. Kestutis

P.Lansbergiui reiketu pasitikrinti sveikata.Manau jam jau issivyste sizofrenija,rusofobija ir senatves marazmas kartu. Jauciasi niekam nebereikalingas nukarses buves valstybes vadovas,tai nors kitus pakirsina.Deja,musu senolis jau nebespranta,kad taip ir Lietuvos varda tersia. Pagalvokit,ponai konservatoriai,gal jau laikas ikisti ji i uzkrosni.Juk p.Lansbergis lietuviu samonej asocijuojasi su Tevynes Sajunga.

420. jjabrams

va lenkai liudi, o jei rusai (nesvarbu kad ir baltarusiai ar ukrainieciai) numustu LT lektuva su seimo delegacija tai cia svente butu Lietuvoje, zmones soktu gatvese is dziaugsmo, visi laimingi gatvese vaiksciotu.

419. GRAFAS

NEMAČIAU NEI VIENO ANTILENKIŠKO AR ANTIRUSIŠKO PASISAKYMO iš profesoriaus pusės. Yra politiko vertinimas kai kurių dalykų ir tai gerai,nes tą patį daro ir rusai ir lenkai.

418. 413 tam

tu pats geda darai su savo pragertu proteliu tau iki landsbergio kaip iki menuluio.

417. vania iš Švedijos

Lansberga i vieta gali pastatyti tik Grybauskaite, ji turi ta seni išsikvesti ant kilimo ir pasakyti,ka tu darai senas ožy, ir i snuki.

416. to 410. Nepasikeite

tu teisus :) Jis net sausio 13 pataikavo LR valdžiai :)

415. !

Rašo pilnų komentarų ''IP'',NIEKŠŲ,JUDAS,IŠDAVIKŲ IR PAN.GERBK LIETUVA ŽEME''VASARIO 16''

414. 394-390

Prie ko čia perspausdinti straipsniai ir nupirkti portalasai. Reikėjo pasižiūrėt rytojaus dieną rodomą dokumentinię medžiagą įvykio vietoj liųdininkų nufilmuotą iškart po katastrofos miške kur nukrito lėktuvas girdėjosi šūviai.

413. tik gėdą daro..

Ir va toks žmogus atstovauja Lietuvą ES.Juk aiškiai matosi ne pirmą kartą nusikalbėjimai.Iš kur toks noras kietiems kenkti,kiršinti?

412. r

lenkui per sunku teisybes ieskoti, paprasciau pataikauti ir propoganda tiketi.

411. Vania is Joniskio

Jeigu Lenkam gerai , tai ko kistis. Tuskas su Sikorskiu liko patenkinti. Konkurencija mazesne ir su Rusais po to galima draugaut.

410. Nepasikeite

Nuo mokyklos laiku nepasikeite Lansbergis.Visu valdziu pataikunas.

409. vistik bedantė mūsų

teisėsauga, jei negali nieko padaryt tokiem atmatom kaip kuznecovas ir vania. Ji gali tik padvėsusius asilus spardyti.

408. Nihila

Jis ryt duos interviu, kad zurnalistai ne taip parase, lenkai ne taip suprato, bet rusai vistiek blogi.

407. Kuznecov tu 398

Ka tu klaipedos pietuhe dar vapi,intelektas pas tave kaip pas zalupkina,

406. ka padarysi

Senatvinis marazmas,bet kada jis ka nors gero yra pasakes,amzinai jam raudonos uteles,kirmeles,sunauja,rusai puola,visur snipai seka(cia gal apie save,nenustebciau jai stukacius pats buvo,nes nepartiniui profesoriumi tapti,po uzsieni vazinet,ne kiekvienas galejo sau tai leisti)

405. nebutu

zydas..Nereikia stebetis.

404. vaje...

Asilo paranoja...

403. AC

manau del tokiu "politiku" mes likom vieni es, su lenkais irgi salti santykiai, niekas su paranojikais nenori susideti

402. Alis

Landsbergis sukiršino su Rusais dabar su Lenkais.Rašo nesąmones,lygina nepalyginamus dalykus.Juk Lenkai ten dalyvavo,kai kūnų dalis dėjo į karstus,tai kam parvežus dar tikrinti tas kūno dalis.Už tokias kiršinančias kalbas Tėvynės sąjungos vadai turėtų nubausti Landsbergį

401. Antanas

Lansbergis blogas bet kodel uzdraude atidaryti karstus,kas cia blogo,visdelto panasu i kate maise

400. To 388

Jis zmogus pritingas!!!!!! Bet debilui, visada pavydu jo proto.... Ar gi ne taip vargseli debiliuke...

399. bubis to 379.negalima buvo ati

Kodel nebuvo galima atidaryti,avine tu?O gal tu matei,kaip Lenkijoj tuos karstus ginkluoti rusu kariai saugojo?Jei matei,tai nebegerk daugiau...

398. kuznecovas

taip labai skanus,juk as pastoviai lietuviam imu ant danties ,nes tai man didele garbe,juk as tk nususes skeltanagis

397. ozio barzdele

kontuzitas juk tas musu artistas, rusai attratino pries nepriklausomybe

396. Meta

Baikite kaltinti Ladsbergi Jis zino ka sako Toj katastrofoj yra daug nezinomuju

395. To 382 andrejus

Tu sėsk arčiau savo tėvų, įdės ko nors paėsti. Savo smegenėlėmis gi nieko nesugebėsi užsidirbti.

394. To 368

Nepavojingas.... Suo loja, bet nekanda. O koks skirtumas ka loja? Durnumas irgi liga, uzhaycia ji ir gydytis pataria....

393. 390. Žalias'ui

Prie ko čia lrytas? Visi pranešė portalai, net zebra.

392. lll

Na lansbergis visada sneka taip kaip jam tuo metu naudingiau. Tai jis ant lukasenkos deda net susiriesdamas, o kai grybauskaite jo partnere pasake kad atvaziuoja lukasenka tada jau jis patenkintas. As ne pries lukasenka bet zmogus jei sako kad lukasenka blogas negali kita diena sakyti kad jis geras.

391. kuznecovui

gali nesigedyt kad lietuva turi landsbergi,juk ne rusija koks tavo reikalas geriau atsakyk ar skanus lietuvio ejakuliatas

390. Žalias

Kaip visada gero mėšlo runkeliams pamėtėjo kremlinės mafijos nupirkto lryto šūdasklaidininkai. Nutylėdami apie šūvius katastrofos vietoje.

389. rrr to Jonas

Jeigu nezinai, tai nebuk antras tata ir nekurk to ko nrbuvo. Visame pasaulyje, jeigu laidojamas karys su uniforma, statoma garbes sargyba. Ziurint pagal laipsni, atitinkamai ir sargybos lygis. Jie nesaugodavo karsto nakti, jie vaziudavo ilsetis. Jeigu atlydedavo is dalinio, jie ilsedavosi ten kur seimininkai pasiulydavo. Dar karta sakau, "cinkuoti" karstai neatidaromi, jie uzvalciuoti-uzpajuoti_ kad net oras nevaiksto. Zinoma galima jei nori atidaryti, bet reiks labai daug vargti, o pradarius gali jau ir kirmeles rasti.

388. krii

kiek dar tes debilas kliedes??????? pastatykim ji i vieta, svarbiausia manau ignoruoti ka kalba, gal nutils

387. as

landsbergis-jega

386. Kuznecov

Geda man kad Lietuva turi Laisbergfiurera

385. Jeigu tai butu ir netiesa

Nors, kad tai tikra tiesa, visi kas blaiviai supranta sutuacija ir seka visa aplamai politika, visi zino, kad butent taip ir yra..... O jeigu ne.... joks CIA nepasigaidinimas... padumaies!!!! pries links!!!:-))))) Lenkai kaip tikru tikriausi gaidziai senai paduchinti rusu..... Lenkam sleptis po lapais!!!!!

384. 380. To 368'ui

Bet Valatka ne toks pavojingas visuomenei:))

383. storijadj

Intrigantas. Nors apie tą katastrofą yra labai negerų faktų. Gaila, kad publikuot niekur negalima tokių dalykų :(

382. Andrejus apie lanzbergeri

Šiandieną daug žmonių draugystės neverti, Šiandieną tu prie jų nesėsk labai arti. Pažiūrėk į tuos, kuriais tiki labiausiai - Ir akys atsivers: jie priešai tau slapti.

381. Teisman

Belieka Landsbergį duoti teisman už nesantaikos kurstymą. Pastoviai ant rusų loja ir Lietuvai kenkia. Šunininkas prakeiktas.

380. To 368

O tu zinai kas toks yra Valatka???????? Tai vat..... raudonsjuriui Valatkai tiesos sakymas visada yra intrigu kelimas!!!!!!! Valatka stengiasi ypirsti visiems savo iskreiptas tiesas, bet jomis patiki aciu Dievui tik debiliukai ....

379. negalima buvo atidaryti

karstų, nes sudėjo į juos likučius pagal svorį, simboliškai. Be to, gal ir koks vienas kitas kontrolinis šūvis buvo. Kas žino. Dar niekas neįrodė, kad tas internete vaikštantis mobiliu filmuotas filmukas yra sumontuotas padirbinys. Ir Smolensko interneto forumuose labai įdomios liudininkų informacijos balandį buvo.

378. Legion

na cia Lanzbergiz visai nusipezejo,pasigaidino pries lenkus,gal koks lenkas uzgaidins kur sutikes ji.

377. Andrej

smagumelis... uzsirove pagaliau gaidzio gabalas .. as kaifuoju

376. Ai tie lenkai

neva nieko nesupranta

375. Micius

Raminkitės alkoholikai, išdavikai, kvailiai :) V.L. -gerbiamas, protingas, doras žmogus. O ką galima sakyti apie jus? Rašyt nemokat, minčių jokių-tik noras pernešt atsakomybę dėl savo nesėkmių tam pačiam V.L. :)

374. LANSBERGAS

Ieškau darbo Lietuvoje, galiu dirbto provokatoriumi ir stukačiumi, turiu didele pairtį.

373. P

keliat vėją dėl nieko :P

372. Jonas

DIEVAS sutvėrė žmones laimei, o šėtonas padarė žydus prapulčiai. Zurofas su savo komanda tą prapultį tik greitina. Ačiū jam.

371. kirvis

na pagaliau kazkas pasake teisybe apie ta nupezusi ozy.galbut dagyvensiu iki to laiko kai senas ozys bus teisiamas uz visus juodus darbelius,realiai turetu but nuteistas kaip ir sadamas huseinas(nors ozys muzikantas bedu zmonems pridare zymiai daugiau)

370. To Broniui

Durnam visada pavydu, kad yra protingu zmoniu.... Taip Broniau...????

369. bubis

Dar karta avinams!Kokiais budais rusai galejo uzdrausti lenkams atidaryti tuos karstus,jeigu jiems to butu reikeje?Kokios cia diskusijos?

368. Toks yra

Ne veltui Valatka berods sausio 13-ą pasakė, kad Landsbergis yra vienas geriausių politinių intrigantų. Be sumaišties ne gyvenimas.

367. Lenkai

Nu ir durniai lenkai.... Ar jus nesuprantat, kad CIA viskas del ginybines raketines bazes? Sutiko lenkai su Amerika...kenkus rusai I vieta padejo... Teisybe Vytukas sako... O jeigu jus nenorit issiaiskinti, negerbdami savo zuvusiuju, o greiciausiai rusu nukautu, tai ir negerbkit... del manes nors ir visa Lenkija isnyksta... nepasigesiu... Tik nesuprantamas savu negerbimas! O gal lenku valdzios tarpe yra bendribinku su rusais???????

366. to 326-tam

Negaleciau pasiimti del 2-ju priezasciu . Esu laikinai-studijuoju. Kita priezastis - man jis nepriklauso. Profesorius visos Lietuvos padoriu zmoniu viltis.

365. vania iš Švedijos

Kiek gali senas žmogus knisti prota visai Lietuvai, nejaugi niekas jam nepasakis tiesiai i akis kad liatusi daryti nesamniu, o gal jis ant savo aponentu turi kompromata, todel visi ir tyli

364. Bronius

straipsni perskaitykit iki galo, ir suprasit, kad jusu vadas ponas Landsbergis pasakojo apie pievas

363. Kuznecov

KALBASU JA VYŽU V BANI-MIEŽDU NOG U DIADI VANI

362. Apie Vytauta

Musu Vytautas jega :), taip ir toliau!

361. kuznecovui

taip ir neatsakei ar skanus tas ejakuliatas

360. Vaniai is aslandijos

Lietuviai su Lenkais liks draugais, nesitikek. Neiseis sukirsint. Kat ir apsipykom , tai tik draugiskas pokalbis buvo.

359. $+$

Juk Lietuvoje nera nei vienos seimos,kuri nebutu nukentejusi nuo ruso ar nuo vokiecio,o ozio seima,uzgrobus rusams Lietuva,reke "URA",isibrovus vokeciams:-Hai Hitler.

358. $+$

Juk Lietuvoje nera nei vienos seimos,kuri nebutu nukentejusi nuo ruso ar nuo vokiecio,o ozio seima,uzgrobus rusams Lietuva,reke "URA",isibrovus vokeciams:-Hai Hitler.

357. užmirštas nori dėmesio

kas dar neaiškaus? Daug kas taip elgiasi, norėdamas, kad visiškai jo neužmirštų

356. Taip

jeigu Rusija to nepaneigs, tai yra skandalas.

355. as

Landsbergi ,zinau ,kad neskaitai komentaru ,nes sunauja neverta tavo demesio ,bet gal tu galetum ,prisiminti savo darbus ,tiksliau tavo gaujos Abromaviciaus mirti ,Brazuoles tilto sprogdinima ,L.ryto redakcijos ,Brazausko bombikes ,"savanoriu" isejimus i miska ,ir dar simtus darbeliu kurie tikrai verti issamaus tyrimo ,bet tu savo judo darba dirbi ir dirbsi kiek gali ,nes labai jau kerstingas esi lietuvos zmonems.

354. tikras lietuvis

mano gyliu isitikinimu lanzbergis turi buti teisimas uz ne santaikos kurstyma gal tada pagalvotu pries atidarant burna.apsimeta patrijotu o istikro pastoviai kirsina su rusija.jei nebutu toks kvailas suprastu kad draugyste gali lietuvai atnesti ir naudos.laikas butu suprasti kad mes tik mazyte tautele bet strategiskai geroje vietoje.jei nebutume kauline kompencaciju uz sovietinius nusikaltimus o draugiskai butume bendradarbiave mes ta suma butumem dvigubai atseme

353. jonas

Teisus profesorius. kai Lietuvoje gaudavo karstus iš Sovietinės armijos, kartu lydėdavo ir karstą saugodovo kareiviai. O čia dabar kiti laikai.Tikri dundukai lenkai, kad taip padarė. O mūsų lietuviška sovietinė sapuda pučia burbulą.

352. vania iš Švedijos

Jus lituviai po biški jau pradejote klimpti i konflikta su Lenkija, pasekmes tuo konflikto bus liudnos Lietuvai , politikai turi ta suprasti ir sustabditi avantiuristus

351. kuznecovui

o ar skanus tas lietuvio ejakuliatas

350. burbur

jau sitam politikui laikas i pencija, tegul kuo maziau kalba. nes pridarys problemu lietuvai, musu santykiai su lenkais atsalineja nors jie mums reikalingi su rusais irgi nera lengva o jis tokiais komentarais svaidosi. kai turesime Lietuva stipria tada bus galima kalbeti laisviau, o db, pencininkui laikas valgyti duona is pencijos. GANA senuk, padarei nemaza gero, tai nesusik visko pries iskeliaujant anapilint, nedaug liko, 10-20 metu, dziaukis senatve.

349. Ekspertas

Kupriukas negrįžtamai išprotejo.Nedėkit jo paistalų internete.

348. Kuznecovas 330-am

Ką tiktai. Dar ejakuliatas nuo lūpų nenudžiuvo.

347. viskas teisingai

ir kokio velnio tie prisimete litovcai(tai dazniausia susikryzmine su vis LTU okupuojanciais slaviskos kilmes lenkais,rusais,gudais ir chocholais pilieciai) viduriuoja, kai visa tiesa kaip ant delno.Jau senai aisku,kad visokie stribai ir ju palikuonys tik siekia senasias Europos tautas isnaikinti.Todel atremti sita gaivala galima juos atitinkamai supriesinus:) Tegul dabar atidarineja europarlamentaras-suviri ntojas karstus kartu su Putinu Ir Tusku,ogi batka Lukasenka gali pabuti priziuretoju. Janukovycius tuo metu prilaikys vejo vartomus vainikus. Patys galime jiems paploti,kaip palaikymo komanda per Eurovizija - adekvatus iskrypimas!

346. ei auuu kuzia

kur dingai supistas kacape,kad nebereiski savo daunisku minciu

345. rrr

amzinas rupestis rusija nors jau seniai sali kamuoja kitos bedos, ir del ju zmones bega ... bet sis zmogus kaip uzsikirtusi plokstele...

344. ULONAS -KUZNECOVO DRAUGAMS.

Duokite pagal temos,idijotai,a kas kam ant danti geriau ima,tai jums tada reike i KLUBAS.LT

343. Kuznecov

Laisbergfiureras kaip vyras netarnavo, kiaulems jovala maiše iš kur jam žinoti apie afgana ir ten su kiaule gime jam nesantokinis sunus komentatorius nr 331

342. kuznecovui

pries reiksdamas savo debiliskas mintis issiplauk savo sudina snuki,nes ir per kompa uzuodziu.

341. Vaniai

Nu nemegstam mes to tavo Lansbergio. Dar labiau nemegstam Lenku, kurie uz dujas ir nafta parduoda savo geriausius zmones. Kol nenukrito lektuvas, Lietuviai ir Lenkai buvo draugai. Sikorskis su Tusku nenorejo nukristi ir dabar uz tai kazkam dekingi, bet ne Lietuviams.

340. Vytautai,

Tu JEGA !

339. vania to 319

Bravo tikras lituviškas intelektas,sveikinu

338. Mhm...

ma siek tiek teisybes tai yra , ka jis pasake apie karstus is Afganistano , taip tikrai budavo.

337. :)

Kažin ar tik nepasakė teisybę Landsbergis. Ko jau taip pykt už nuomonę? Parsidavė lenkai rusams ir dabar patys ant savęs pyksta..

336. Tiesa vistiek bus paviešinta

Ar teisus 299 komentaro autorius? Jei teisus, tai kodėl viskas taip slepiama? Ir Landsbergis turi teisę laisvai reikšti savo mintis, nors jos ir būtų ne visiems priimtinos...

335. kuznecovui

jis yra kumeles ir mongolo hibridas

334. as

žiauriai...

333. geda turet toki..

geda klausyt kaip jis juodina kitus ir nepagalvoja apie lietuvos ateity

332. bubis to 317.Girinis

O kas tau, avino galva, sake,kad neleido?Lindzbergis?Na,jis viska zino...

331. kuznecovui is ruSSijos

ko nervuojasi fashiste:) geriau kelius nusitiesk ir veteranams butus duok o tai jie vis butu maldauja o karas jau kada baiges?:)))) nors ka jus sugebat net bulviu uzsiaugint nemokat ko is jusu noret, kad jus protu pasizimetumet:))) zemas lygis nera apie ka su ciurkomis kalbet.

330. klausimas kuzniecui

ar seniai emei lietuviui ant danties

329. baisu

ziauru girdeti tokius pasisakymus, kaip senis negalvoja , laikas ir jam...

328. ulonas

KOKS JUSU SUPIS..TAS REIKALAS ,URODAI,TAI YRA RUSSIJOS IR LENKIJOS REIKALAS

327. vania iš Švedijos

Kuo Lansbergas skyriasi nuo paprasto Lietuvos žmogaus,kodel jis gyvena kaip inkstas taukuose o paprasti žmones vergauja ir galvoja kaip pragyventi iš tokios jokingos algos

326. to 306

Tai gal tu ji ir pasiimk pas save i New York ?

325. vaniai

tai tu turetum atsisakyt lietuviskai kalbet, tu juk kacapas:) rusija turetu atsisakyt visu teritoriju visu 140 tauteliu uzgrobtu:) rusija turetu atiduoti smolenska lietuvai, arba panaikint savo sugalvota teritorija vardu belarusija:) arba vania tu pasikesk varda o tai labai jau debiliskai skamba:)

324. Jo

Kas cia tokio baisauspasake,kad lenkai pakraupo?Jis Lietuva jau virs 20 metu kraupina ir nieko,gyvenam.

323. vaniai ir kuzniecui

atsakykit pagaliau kodel esat pasaulio driskiai,sugebat tik zvanginti ginklais o nieko gero nepagaminat,viskas kas jusu gamybos-slamstas

322. Kuznecov tu 309

Žiurek Laisbergfiureri kokia padugne užauginai už dyka tau anusa laižytu

321. as

pripjaus tas musu Vytautelis grybo tai susipiksim ir su vienais ir su kitais,ir bus po viso jo kirsinimo,koks jo reikalas,cia visai ne lietuvos reikalas,kur tik pazengia senatve,ten suminksteja protelis

320. VANIA IR KOZNECOVAS

isitikines kad jie abu gerai atpyzdinti lietuvisku bibiu per galva, nes nu taip jie nekencia lietuviu:) ,kokie priezastis tokaii neapykantai lietuvai ir lietuviams? tik viena priezastis, gerai juos atspise lietuviai i subine :)

319. ?

Kada rusai uždraus lenkams Lenkijoje valgyti? Kokį dar absurdą sumeluos profesorius?

318. nezinomas

tai ka vage bijai rusu.sugrovei koliukus,tai kur tavo diviruskumas,kai taua skurdina,ko til.uztautos kovotojes,jiogdaris.

317. Girinis

nesuprantu, kodel neleido atidaryti...

316. Ah

geri zmones iseina, o pasilieka ....

315. Manau

Nėra ko pykti, VL visiškai teisus!

314. vania to 306

Lansbergas turetu atsisakyti profesoriaus vardo,nes gavo Tarybyniais laikais,kada deste marksizma-leninizma

313. to 299.neordinaru

Aha,tu labiau tikek visokiom interneto svetainem,tai dar ne tokiu dalyku suzinosi...

312. pagarba V. Landsbergiui

vis dar kai kurie tautiečiai neatsisako vergo komplekso... O V. Landsbergis teisybę pasakė...

311. vaniai

tai atsakykit kodel nepagaminat normalaus automobilio,nors turit visas galimybes

310. Saulius

Tas suskis kupriukas daro geda visai Lietuvai! Kiaule...

309. kacape is svedijos

jabala savo mongolishka zaverni, o lansbergis maladec teisybe pasake, ciurbancai iskart uzsiputojo :))) saunuolis lansbergis vienintelis kuris nebijo nesisika nepadlaiziauja o teisybe i aki varo tiesiai sviesiai.Ri tai tiesa lietuvis is afgano veze cinkiniuose uzvirintuose karstuose viena po kito,cia tas pats variantas.Vania kur tavo draugas kuznecovas ,jus juk du piderastai:))) su rusijos distrofiko genu:) rasijanai du dzibiloidai paliubomu rasijano jabal turi originalia:) atlepusios liochos ausys juodi islinde dantys i prieki nuo zemkiu zubastikas ir jabala apvaloka mongoloidishka:) su sukuosene nemirtinga skusta 3numeriu su masinelia ir priekija debilsika-slaviska grifka ??? ax xa xax :DD

308. vaniai ir kuzniecui

tai atsakykit kodel mokat tik ginkluotis,nors dvesiat badu

307. Aulinuočius

Tai jis žydas ar šiaip gamtos klaida?

306. Pagarba

profesoriui Vytautui Lansbergiui, kuris nesitaiko su nauja Lenkijos pakraipa lysti uz nugrauzta kaula Rusijai i subine. Visada ji gerbiau ir gerbsiu, nepriklausomai nuo smulkiu nesusiprateliu nuomones . As labai tiksliai zinau uz ka turiu ji gerbti , anaiptol ne kaip tie, kurie nekencia, net patys nezinodami kodel.

305. vaniai ir kuzniecui

tai atsakykit kodel esat pasaulio ubagai nors turit visa mendelejevo lentele

304. Vaniai is Ciukotkos

Lnasbergio gal mes ir nemegstam , bet kartais jis buna protingesnis uz tupa Lenka, ispirtam i sikna , o po to laizanti ranka nuskriaudejui.

303. Lietuvis

Tikrai sutinku su profesoriaus Landzbergio teiginiu

302. vania iš Švedijos

Lituviai parašykite sažiningai ar Lansbergas yra blogas žmogus ar geras Lietuvai

301. lenkai plepa ,

jog tuo lektuvu [ galvodamas , kad i Vilniu ] skrido ir vienintelis isliko gyvas musu visu mylimas ir gerbiamas prof. V. Lansbergis ...

300. sss

nukvako jau visai profesorius

299. neordinaru

interneto svetainėse apie sąmokslo terorijas gvildenamas tas keistas įvykis prie Smolensko.Kas keista stebėtojams iš šalies- katastrofos vietoje nebuvo jokių asmeninių keleivių daiktų. Nei vieno daiktelio giminėms negrąžino rusai, teigdami, kad viskas sutrinta į miltus.Lėktuvos dalys nesutrintos, o daiktai visi visutėliai sutrinti. Labai įdomi situacija.

298. oi

Profesorius be intrigu ir kirsinimo-kaip be oro.Jau senai laikas ant peciaus sedet.Ir koks tamstos reikalas ?Jau visai protelis ku-ku.Artimiesiems ir taip skauda,tai dar susnypste ! Lietuvius jau supjudei,dabar lenkus su rusais,o paskui vel aimanuosi"kokie jie visi nedraugiski"Geriau jau tyletum,nes diagnoze darosi akivaizdi.

297. Zoro

lensburga tik ir ziuri kaip ka sukirsinti,lietuvius su lietuviais,lietuvius su rusais,lietuvius su lenkais,dabar rusus su lenkais ir t.t taip ziurek ir prie 3 pasaulinio prieis.Bet dabar tai gerai i suda ilipo,vicemarsalka tiesiai pasake oziui,kad jis ozys

296. Kuznecov tu 291

Pietuhu verhas teisingai pasakei vani atave užpiso nes esi gaidys

295. >281

žiurėk pats nuo kgbistinio lansbergio švanco nepasprink

294. Lenkiska poezija

Norejo putinas isprievartaut Cecenus tualete , bet pasitaike Lenkas po ranka. Nuleido prie Katynes iskiliausius tautos zmones, O Sikorskis tuo apsidziauge, jog konkurentu neliko. Eina sikt kaip smagu jam.

293. ttt

atiduokim lanzbergi lenkams tegul ji ten suvalgo

292. toto

visai suvaikejo tegul pakalb apie lietuvos ateiti apie kubiliaus pridarytas nesamones apie paliekancius vaikus kurie palieka lietuva per asaras landzbergis jaumiega ir sapnuoja man atrodo kad jis atstovauja rusija kad vel gristu seni laikai

291. jo

uzpiso tas vania atseit jis yra svedijoje,sedi lietuvoja ir loja kaip suo,argi jis skeltanagis gali dirbt,jei rusai dirbtu tai gyventu geriausiai pasaulyje,juk turi visko,japonai nieko neturi ir kaip gyvena,ruskiai moka tik gerti,vogti ir tingeti.

290. Vlad

Manau kad Putinas Landsbergio paprase pasakyti sia kalba...

289. :))))

Eilini karta praleido proga patyleti...

288. Taigi

Kaip Dedule ismokino KGB-istu kursuose kirsinti zmones ir tautas, taip jis po siai dienai negali sustoti

287. lr-ui

Jūs sąmoningai neteisingai komentuojate S. Niesiolowskio pasisakymą-jo žodžiose kitokia prasmė. Vienok, V. Landsbergio ''pranašystės'' labai didelia dalimi išsipildo.

286. Tuteišis

TATA, NEGI NEMATAI, KAD TAPAI PAJUOKOS OBJEKTU?

285. eva

Vat tokiems pirdyloms tai tikrai reiktų taikyti to šarikovo iš seimo konservatorių partijos pasiūlytą ,, įstatymo,, projektą- priverstinai tikrintis pas psichiatrą bent kas du mėnesiai.[ p agal spec sąrašą aišku]. Kitaip tapsime kažkokių klounų, nukaršusių pseudopatriotų ir visokių fobų valstybėle. O gal tarybinis propesorius geriau patartų savo sukurtai šaikai kaip gelbėti lietuvių tautą nuo visiško išnykimo ir degradacijos?

284. Vidas

Anksti, labai anksti tėtušiui prasidėjo grįžimas į vaikystę... Kas baisiausia, kad labai progresuoja. O, jei atvirai, tai koks jo reikalas kištis. Tegul savo kiemą žiūri. Liaudyje yra posakis: "Ne tavo kškis, nei tu kiškis."

283. >273

netapatink lietuviu su lansbergiu

282. Vlad

Kuo daugiau Landsbergis loja ant Rusijos, tuo paprasti rusijos žmones gyvens geriau. Šiandien Azubalis sake kad Lietuva jau 15 metu uz dujas moka 100$ daugiau negu Vokietija. Nesunku paskaciuoti, kiek lietuviai sumokėjo uz dujas brangiau negu vokiečiai... Ir cia yra viskas pono profesoriaus Landsbergio dėka... Rusijos žmones, - turėtu Landsbergiui pasakyti dideli ACIU!!!

281. Ciucis

Ir kaip tas Landsbergis atspėjo! Šunauja ir dabar užspringdama sovietiniu kaulu loja.

280. Beinorius

Profesorius jau nebesugeba nuveikti ką pozityvaus, tai užtat skleidžia insinuacijas.

279. ir jis

save skaito eoroparlamentaru? Jis juodina a.a. Petkeviciu ir jo vaikus.Atleeeiskite jus jam,nes nelabai suvokia ka sneka...

278. Kuznecov

Šiandien psihuškei leidžia prieiti prie interneta todel Laisbergfiuraras ir sulaukia paramos psihai dar galvoja kad jis už laisve kovoja

277. AKAS

Kaip visada profesorius aukštumoje.Tiesiai šviesiai ir tiksliai.Garbė JAM.

276. vania to 265

jej esi bachuras atvažiuisi, arba visi vadins tave Klaipedos petuxu,už bazara reikes atsakyti

275. jau

nupezo patriarchas

274. Mantukas is Uk

Seneliui jau visai galvele pasisuko.Kisa nosi ten kur nereikias,jau nebe pirmas kartas.Nupindejo visai...

273. Psekam

Nurijo Lenkai Katynes piliule, nurijo Lenku tautos ziedo netekima prie Katynes, o kaltas liko Lansbergis ir Lietuviai. Tupesnes tautos nemaciau.

272. darka

kas bletn per urodas eik bklet nosi isipusk avine blet b

271. slykstu,

senis jau suvaikejes,o nuo pykcio ir neapykantos suvaikejo anksciau laiko.

270. asas

landbergis idiotas ir tiek.

269. Visi teisūs

Landsbergis manau teisus, bet bėda ta, kad valdžią Lenkijoje po katastrofos perėmė prorusiškos jėgos, nelabai suinteresuotos aiškintis kas ir kaip. Joms jo komentaras tikrai atrodo kišimasis į šalies vidaus reikalus.

268. vania to Kuznecov

O gal mes bireikalo varome ant lansbergo, jis taip gražiai visus lituvius daro i visas skyles,lai varo ir toliau, gal reikia palaikiti vytuka kaip galvoji

267. Kozlov

zakrit gaz,neprapustit maśini vot tokoj atvet budįt s starani Rosiji.vot tagda mozite pablagadarit etamu staramu kazlu łiancberg dalbajobi bliat

266. HH

viename is grabu kysojo kuznecovo ausys, dei to ruskiai liepe ju neatidarineti.

265. vaniai

atvaziuosiu greit tai mazgok savo sudina snuki nes reikes ciulpt byrka

264. pagalvokite

o jus karsta artimojo atidarytumete (ypac jei kazkas primygtinai ragintu neatidaryti)?

263. Lietuvis

JAU PATS LAIKAS SITA TAUTU KIRSINTOJA ATIDUOTI RUSAMS,O JAU PASKUI BUVUS SAKALELIO ZMONA GALETU ZIURET ATSIDARIUS KARSTA KA PADARE SU ZYDU

262. jo

tai kad patys lenkai jau seniai reiškia abejones ar Vavelyje tikrai palaidotas L.Kačinskis, net ekshumuoti tuos palaikus svarsto. Landsbergis čia iš esmės nieko naujo nepasakė. Vicemaršalka gali šlykštėtis pats savimi.

261. pagarba V. Landzbergiui

tiesa žmogus pasakė

260. FLORENTINAS KREIVAS

PATINKA MAN GERB. VYTAUTO ATVIRUMAS. RETAI BEPASITAIKANTIS EUROPIECIU BRUOZAS. SEKMES IR SVEIKATOS SIAM ZMOGUI.

259. Jo

kas jis gali tas Lazbergis? visada ir visur sukelti tik neapykanta. Jis buvo ir esa didziausias rakstis Lietuvos istorijoje. O mes ji garbiname? uz ka?

258. vk

puse teisibes pasake jis

257. vistik bedantė mūsų

teisėsauga, jei negali nieko padaryt tokiem atmatom kaip kuznecovas ir vania. Ji gali tik padvėsusius asilus spardyti. Reikės kogero linčo imtis.

256. vania is svedijos

siandien paedziau is siuksliu konteinerio tai dabar galiu juodinti litofcus.

255. tai gi

vycka jau suvaikejes bet turi teise kazka pasakyt.

254. Justas

Nu ką ...? Kaip Psichas raudoną tiesioginiame eteryje kruša jau matėme ? Tai dabar eilė tiesioginiame eteryje pažiopsoti į tai , kas liko iš žmonių po aviakatastrofos ? Asmeniškai man tai panašu į kažkokį iškrypimą ...

253. Kuznecov

Ar nepasakojau jums istorijos kaip vietoi bičiu Laisbergfiureris tranus augino?

252. vania iš Švedijos to 242

smarkiai aš tau igeliau nikaip atleisti nigali klaipedos mužike,tai kada atvažiuosi aiškintis vafliste

251. vania is svedijos

ka tik papisau svedo kale kuri rujoja tikiuosi susilauksiu palikuoniu,jie bus labai panasus i mane

250. redas

Musu lietuviu vienadieniai verslininkai dirba viska atvirksciai. Jie nesitenkino pastoviu ir tolygiu firmos pletimusi, jiems masina turejo duoti 30-50 proc. pelno minimum. Kitaip sakant ne ilgiau kaip per du metus jie norejo ,kad nauja masina visiskai atsipirktu ir toliau nestu vien pelna. Todel buvo keiciamos ekspedicijos viena po kitos (kuri tik moka nors truputeli daugiau tai dienai) , daug kur uzsirekomendavo kaip nelabai patikimi vezejai is rytu saliu ir todel teko rankioti visokius atsitiktinius uzsakymus is internetiniu portalu. Vakarieciai jau atsisako toki krovini vezti,nes mato ,kad neuztenka laiko…tuomet ji stveria musiskiai. Musiskiu pozicija paprasta: cia truputi pajuodinsim ,ten pramonineje zonoje pavazinesime uzsideje magnetus ,jei niekas nepagaus ,tai gal ir suspesime ivykdyti uzsakyma. Jei kas-puse baudos nurasysime ant vairuotojo:-))) O paskui jau tik ziuri uz ka mazesnes baudos ir mazesne tikimybe papulti kontrolei. Galima sutrumpinti savaitini atstoju,gal kai tikrins nepasiziures pora savaiciu atgal, gal dar ka nors ir pan. Bet pati esme yra tame,kad ”juodas” vaziavimas atsiranda tik del vadybininku ir sefu nesigaudymo ,nekompetencijos ir nemokejimo skaiciuoti. Galu gale jiems ir sunku orientuotis,nes jie patys nera buve daznai uzsienyje,todel is ju galima isgirsti tokiu perliuku: padaryk atstoju prie issikrovimo Londono centre (kur nera kur stoveti) , ivaziuok i koki Hamburga ar Paryziu,nes tu juk turi dar 30 minuciu laiko ( jie neisivaizduoja miestu dydzio ir transporto kamsciu), padaryk savaitini atstoju anglijos nacionalinio kelio nemokamose ”kisenese” ( kur nera nei wc, nei duso), padaryk savaitini kokioj pramoninej zonoj,kur velgi tos pacios problemos (nera wc ,duso,vandens) ir panasiu perliuku. Visos bedos ir problemos transporte didziaja dalimi susidaro tik del vadybininku neismanymo. Del vairuotoju kaltes (gerimo ir pan.) manyciau,kad ne daugiau kaip 10 proc. nesusipratimu is viso skaiciaus butu kiska tonka..

249. Mauzeris

Tėvelis nori piaro, europarlamento posedžiosė jam neįdomu, ten jis nelabai ką raukia, užtat masiškai praleidinėja Čia Paleckiukas sausio progą buvo jam lig specialiai suteikęs proga pasisakyti kur tik įmanoma bet tema išseko. Beliko piarintis iš bet ko, bet matomai seną lapiną uoslė pavedė ir jis įlipo ne į paprastą balą o i pavojingą susūrį.Bet blogas piaras irgi piaras, svarbu priminti apie save laiku, o po to galima ir pasnausti toliau

248. nu jo

debilas pasako debilai reaguoja

247. rrr to233. bubis

Jau rasiau zemiau, kad tie karstai "neatidaromi, jie uzlituti aklinai. Todel gal rusas ir buvo kakzka uzrasias NEATIDARYTI, o tata su kitais lenku aktyvistais tuo pasinaudojo. Kai vezdavo is armijos karstus, tai tik per spec. palikta langeli galejai matyti. Niekas net nebandydavo atidarineti. Kaip atidaryti uzlituota, gal karsta kaitinti, ar su kirstuku baladoti. Nezino o pliurpia bele ka. jis jau per sajudzio mitingus prisimelavo-prisikure. Sake "dabar mes turime moketi mokesciu (13%), kai busime laisvi, gausime viska ka uzdyrbsime" Tai kas tada buvo? melas ir provokacija, kad liaudis sukiltu o tata galetu del tvartelio taistis

246. vania to 237

Gali Lrytas mus užblokoti, nu ir kas iš to, nu tuo niekas nepasikeis

245. to Mycius

Rytas nieko nedarys, nes tokie komentarai gimsta ir palaikomi pacio Lryto kolektyvo, jie ten visi komunistai ir del valdzios net iki tokiu dalyku nusirita

244. šaunuolis

šaunuolis

243. to 144

Sunauja Lansbergis isvadino kai kuriuos zurnalistus ir ypac tai tinka LR

242. vania is svedijos

siandien iskuopiau svedo siukslyna gavau kelias kronas,nusipirkau maisto kurio galiojimas baigiasi,paedziau tai dabar galiu pamalti suda.

241. YYYYY

...ko toliau to gražiau, tai bent išvados...

240. Darius

Senas kuilys vel iesko ir "randa" sensacija! Uau! O lenkai patiki! Durniu sou :))

239. Faktas

Tam senam pirdylai mažai LT sukiršinimo,dar nori ir kitus sukiršint-išgama KGB,tik laiku gerai popierius Maskva sutvarkė.

238. vania iš Švedijos

lansbergas visais budais noro išprovakuoti kara

237. Micius

Kažin, ar Lrytas nieko negali padaryti, kad nebūtų skelbiami "aktyvistų" Vanios ir Kuznecovo vienodai antilietuviški ir nusibodę komentarai :)

236. Tadas

Nu sis senukas nukrioses landzbergiukas savo amplua nekeicia.. Jau graudu i ji ziureti, o klausyti juokinga.

235. kuznecov

ka tik dulkinau ozka,taip kersijau landsbergiui nes ji vadina oziu

234. vvv

landsbergis geriau jau patyletu ir tyliai pensijoj sedetu. nesuprantu tu, kurie dar raso senu marazmatiku blevyzgas

233. bubis

Man tik idomu,kokiais budais rusai galejo uzdrausti tuos karstus atidaryti?Pagalvokit truputi jus avinu galvos su megztom beretem.

232. Lonely Boys

Ta prakeikta ,nusususi ozi seniai reikejo pakart ant sausos sakos.Tas issigimelis skleidzia nesantaika ne tik tarp Lietuvos gyventoju,bet ir tarp valstybiu.Ne veltui yra sakoma ,kuo pats dvolia tuo ir kitus tepa.

231. vania iš Švedijos

Tai ar buvo lansbergas komunistu partijoje ar ne atsakykite lituviai, tik sažiningai

230. gerai

lansbergeris masto kur du pesasi trecias [lietuva] laimes

229. vania to 215

čia tu mužike iš Klaipedos aš taves laukiu, atsakyk už bazara, arba tave visi petuxu laikis nors tu toks ir esi

228. uch

kaip nusiboso

227. BUGAJUS

prisikalbes lopas, tuoj vel dujos BRANGS!!!!!!!!!!!!

226. tt

durnumui ribu nera

225. 211. karstakosiska'UI

O kokia patirtis pas Tatą? BBS skazala?

224. jankis

na nedėkit šito dvasios ubago landzbergio į internetą,tikrai jau jis nusibodo

223. yy

Vitautui stogas vazioja bi... su pirstu lygina kur Afganas o kur liektuvo katastrofa ko jieskoti?

222. vania iš Švedijos

kodel taip lansbergas nekenčia lituvos žmoniu ir už ka tai keršija nikaip nisuprantu

221. Kuznecov

Aš Laisbergfiuraras irašau isaka kad nuo šiol i savo partija priimu gomoseksuastus pedikus lesbetes pedofilus ir zoofilus nes partijai reikia naujai mastančiu žmoniu

220. Kuznecov

Nepykit kad buvau trumpam dinges žiurėjau žinias per lnk

219. c2@ty

blin negi neturite ka veikti. lietuvoj netik 3milijonai krepsinio ekspertu, bet tiek pat ir politikos ekspertu

218. DreamDweller

Žinoma džiaugiasi politikai, tiek kolegų pakišta po velėna draugų rusų, tiek vietų atsilaisvino prie lovio!.. Dėkingi, šiknalaižiai. Absurdas visiškas. O Landsbergis, kad ir nevyniojo į vatą, kaip priklauso drebant prieš Rusiją ir norint prisiplakt, pasakė viską teisingai. Nedaug tokių anti-molių pasaulyje. Netvarka ne su V. L., bet su valstybių požiūriu į Rusiją. Susivieniję pastatytumėm juos į vietą, ir būtų ramiau gyvent visam pasauly, bet neee, lengviau pabrukt uodegas kiekvienam... Gėda, lenkai, kad nužudyti jūsų tautiečiai rūpi tik svetimiem. G-Ė-D-A.

217. Vytautas

VL seniai laikas i gegutes lizda

216. PL

Šiandien akivaizdu kad Lietuvos PRIEŠAS NR1-lenkai. tai faktas

215. kuznecov

ka tik vaniai emiau ant danties,todel dabar esu linksmas

214. LRYTAs LEOLT SOCDEMULAIKRASTIS

Rytas eilini karta tirstina spalvas ties konservais, nematau nieko blogo tame ka pasake, o pasake tiesa.

213. pensijon

laikas pensijon pritariu Seimo nariui konservatoriui Jurkeviciui

212. kuznecov

nepykit ant manes debilo ruskelio,nes pats nebesuprantu ka kalbu

211. karstakosiska

vytautas aiskiai pasake kokia patirtimi vadovaujasi, o marsalka i emocijas puole. galejo susilaikyti ir isiklausyti, kas sakoma.

210. Kuznecov

Tata tarnavo v Sovetskoi Armiji v hoz vzvode šere kiaules ten jam kuinas i nugara ikando todel toks susikuprines

209. to 147

atidarius ka tu ten pamatytum ? kojos , rankos fragmenta nu gal gava .... cia buvo avia katastrofa , kur is zmoniu kunu faktiskai nieko nelieka ir ziureti nbera i ka .

208. to 194. Kozlov

Mielai prašom, užeikit su savo superprotingu komentaru :) O tai vien tik protingus Vanios, Kuznecovo, Romų ir panašių, komentarus skaitom...

207. Glipstwo

Dundelis.

206. kozlovui

ei ty jobanii pideras,zakroi svoju mordu

205. manau,

kad 194 komentatorium ir jo rašliava turėtų pasidomėti portalo adminai,kartu su VSD-koks išverstskūris slepiasi po niku kozlov.Nes tikrai elgiasi,kaip koziol.

204. gandras

kad p.Landsbergis butu nustojes intriguot ir kirsint, daugelis dabar butu laimingesni.

203. Timas

Na ir ko gi čia piktintis. Landsbergis teisingai pasakė, kad vieni draudžia, o kiti klauso.

202. rolka

ligoti rusofobai varantys lietuva i bankrota

201. siaubas

iseina taip, kad lektuve buvo rusu su beizbolo lazdomis ir visus ismuse, o kai uzmuse paskutini pilota ivyko katastrofa, todel ir neleido atidarineti karstu, kad nesuprastu, jog pries tai buvo kankinami.

200. 188-am

Tai kdėl tu kalbi ir rašai "žydiškai"? Juk Landsbergio senelis vadinamas gramatinės lietuvių kalbos tėvu. O gal to mokykloj nesužinojai?

199. Ramuns

VL dabar pats baisiausias antilenkas ir antirusas:)))) Bet patys lenkai pranese, kad ju prezidentas buvo palaidotas su svetima ranka.

198. 171. FAKTAS YRA FAKTAS'ui

Ką, žmogienos sudarkytos nesi matęs? O dėl Afgano - vargu ar Tata nors vieną karstą gyvenime matė? Tik papliurpti sugeba. Matyt paskutinioji jau ateina.

197. ei ei

maziau tikekit lrytu. cia komunistu laikrastis. brazauskas buvo geruolis didysis. landsbergis - blogietis. lrytas yra korumpuotas laikrastis.

196. >146-am

Kaunas niekad nebuvo Lietuvos širdim.O dabar jis tapo bandiugų ir aferistų irštva.Mes be Vilniaus nenurimsim,o Kauną atiduosime daktarų ir kitų grupuotėms-gal jie ten pagaliau įves tvarką,nes jau perdaug mišiugenų prisiveisė.

195. va tep

kur landzbergis , ten ir problemos !

194. Kozlov

vse prikrasno znaet čto liancberg pradal svaju rodinu pideraz etot starij.a vse litofci fašisti bliat

193. Romas

Sutinku su lenkais. Tetusis jau seniai nepataiko i vaga, laikas anukams daineles dainuoti

192. Kapsas

Kam ta lėktuvo katastrofa buvo naudinga? Be jokios abejonės rusams. Dabar pagalvokime kas visada turėjo gerų specialistų visokioms avarijoms ir katastropoms suruošti pradedant autoavarijomis, kur žūdavo disidentai, baigiant namų sprogdinimais, kad prieš separatistus būtų pretekstas panaudoti karinę jėgą. Ar galėjo pasitaikyt geresnė proga ...

191. a.k.

Landsbergis dirba Lietuvai, bet runkeliam to nesuprasti.

190. jankis

vėl velnias iš tabakerkos iššoko,kad gi jis nustos žmones kiršyt brudas prakeiktas,geriau žiųrėtų,kokias nesamones kubilius išdarinėja

189. pritariu

O kada ?V. Landsbergis buvo neteisus?

188. factas

kad Landsbergis yra zydas!!!

187. liandsbergis to ?

ne,bet tave tikrai reiketu patraukti per subine:)))

186. Kuznecov

Atiduodu foto albuma.Laisbergfiureras spalyje.Laisbergfiureras prie mauzalejaus visas šlovingos profesoriaus komunisto nuotraukos su visu albumu ,nes blet per jo kupra negaliu albumo užverst

185. jes

gerai kad jis netapo prezidentu kitaip lietuvai butu buves amen dar rusai kara paskelbtu nuo tokios mandriumo pokalbio kaip sako amerikieciai rusas yra dramblys o lietuva muse kai dramlys atsisuka lietuvos pusen ir prispaudzia muse ir saukia kodel prispaudet o dramlys sako ner vietos dar galiu suda uzpilt kitaip paskesi vat cia yra politika geriau patylekim kitaip didziosios salys mus supyktu kam pries rusija per daug varom kitaip gali kara paskelbt per tokius durnus matyt kerstija ne vien duju kaina net uz okupacijos zalos negrazynima uztat jis labai pyksta kam neduoda koncervams milijardu uz padaryta zala uztat kita rinkimu era koncervu partija jau nebesugrys era jau baigesi koncervu partija jau mirus

184. to177

o tu galva pradek galvot

183. AS

PONAS LANDZBERGIS AIKIVAIZDZIAI SUVAIKEJO. NESUPRANTU, JAU NEBE PIRMAS KARTAS KAI PAVEMIA ANT RUSU. VIENA KARTA JAUC NEISTVERSKOKS MEDVEDIUS IR SMOGS JAM ATGAL. LIKS SLAPIA DEME IS 'LAISVES DYDVYRIO".

182. ?

ar ta seni gali kas patraukt per atsakomybe?

181. tomazas

vytukui negera, edasi su rusais, dar ir su lenkais susiest visiskai nori

180. fvadsc;

galvojau, kad Landsbergis, žydas arba vokietis, Dabar esu ramus:tikras lietuvis. Nes tik lietuviai moka taip regzti intrigas iš nieko

179. jonas

seneli pries mirti galetum pareikalauti kad lenkai grazintu lietuvai mozurijos krasta buki patriotas

178. na

ir kas gi taip nepatenkintas landsbergio kalbom?kazkoks marsalka?:)is valdanciosios partijos,kuri zuvus prezidentui igavo absoliucia valdzia?:)ir staiga eme laizyti rusijai minksta vieta?:)o tuo paciu metu staigiai pablogino santykius su lietuva?:)ar ne per daug sutapimu vienu metu?:)

177. >167-tam

Užsičiaupk amžiams purvina išpera.

176. kuznecov

ar pagaliau kas nors siandien patratysit mane per subine?!ar yra nors vienas tikras vyras?!

175. tata

koks debiliškas snukis ant foto .Kas čia per ožys???

174. to 171

Is kur zinai?

173. ajai

O kazin ka ten landsbergis tam karste butu pamates? Sumaitoto kuno liekanas? Ar tokie vaizdeliai dabar jaudina musu vada?:))) Niekur viesai karstai katastrofose zuvusiu zmoniu nera atidaromi. Ir cia del pagarbos tu zmoniu atminimui. Kur ta landsbergi issiusti, kad Lietuvos vardo negadintu???

172. Kuznecov tu vania

Nu čia tai skelei sušiktiems laisbergfiurero anukams tiesa i akis ,

171. FAKTAS YRA FAKTAS

bet karstu tai netidare

170. Adekvati reakcija

Na, tata lenkams sukėlė tokius jausmus, kokius jau seniai sukelia ir lietuviams...

169. to 155 as

Idioto, debilo -tu esi.

168. Rocco Kuznecovui

Va,jei ant Lietuvos losit tep piktai Vyrautas toki Jums tures:) Nemnau,kad reiktu apie Vycka saugumieti diskutuot.Gero vakaro

167. vania iš Švedijos

Ne sausio 13 lavonu nera kaip pakišti

166. seimo piscialka

vytauts toliau mutina vandeni.saunuolis!

165. Žalias

lryto nutylėta informacija dar kartą įrodo, kad jis priklauso kremlinių mafijai. Susimovė kgbešnykai. Kodėl reikėjo drausti atidarinėt karstus ypač po to kai iš kart po avarijos buvo parodyta filmuota medžiaga kur avarijos vietoje girdisi šūviai.

164. Stase

lansbergiai zlugdo Lietuva

163. Pensininkas

Kaip gerai,kad Lietuva turi p.Landsbergį. Jis pamoko prancūzus, kokius jie gali statyti paminklus, pamoko lenkus, kaip ekgtis su žuvusiųjų palaikais. Dar būtų gerai, kad jis pamokytų Lietuvos valdžią, kad ta greičiau mus iš skurdo-krizės ištrauktų. Mokome kitus, tačiau patys su savo problemomis nesusitvarkome.

162. 0, seniai matytas, ka dabar

idomaus nuveike?

161. to 144

Sunauja Lansbergis isvadino kai kuriuos zurnalistus ir ypac tai tinka LR

160. )))

Šizofrenija žudo "konservu" ideologini lyderi.

159. Strategija

Reikia lenkus iš vidaus suardyti o po to draugiškai su gudais ir ukrainiečiais pasidalyti. Tipo Lanzbergio - Lukašenkos proto kolas.

158. mama

Vargsiukai jus,Kuznecovai. Sedit kaip tarakonai šiltame užupeckyje.O tokią vietą jum nulėmė Lansbergis su kitaip,negu tu,mastanciais. Parazitai jus.

157. asd

liepia neatidarineti todel,kad rusai ne viska surenka kas lieka is zmogaus po tokios katastrofos. sumaiso zmoniu dalis,o kai daug truksta,tada paprasciausiai pripila smelio ar primeto plytgaliu,kad butu bendras svoris panasus i zmogaus. Todel jei atidarysi ir pamatysi,kad ten tera tik puse kuno ,o del svorio pripilta kokiu tai statybiniu siuksliu su seliu-tai aisku kils skandalas tarptautinis. rusai to nenori.

156. kukis

Lansbergis Lietuva sunauja padare...

155. as

Bravo Landsbergis.Negalima pasityketi rusais.Keista,kad Lietuvos valdzia dar palaiko rysius su Rusija.Juk jie nepripazista,kad buvo okupave Lietuva.Tai kam su jais draugauti.Tegul jie eina po velniu.

154. tikrai

jausmegenis lasnbergiui sensta jam jau negalima sneketi :)

153. Jo

Šaunuolis Vytautas.Jis pasakė,ką daugelis lenkų galvoja.Katynės žudynes ruskiai irgi neigė,vertė kaltę vokiečiams.Bet po pusės amžiaus pripažino savo kalte.Ir dėl lėktuvo sunaikinimo tiesa kada nors bus atskleista

152. Kuznecov

Norėčiau galingo plaukuoto vyriško šlioso mmm...

151. Vidas

Tikrinkite atvirai, viešai ir jei kas, protokoluokite! Jei kas,ruskis neišsisuks nuo atsakomybės!

150. Micius

V.L. teisus ir protingas, o tas vicemaršalka-lenkas.

149. HeHe

Ar ilgai dar snekes? Koks durnius jam mikrofona duoda?

148. ramas

tegul piktinasi, neuždrausime, jei tai pasitiki ruseliais

147. Vidas

Landsbergis gerai daro, kad primena: negalima pasitikėti, jei draudžia atidaryti. Jei viskas būtų gerai, tikrai nedraustų... geriau patikrinkite prieš laidojant!

146. Kaunas

Kaunas tai lietuvos ir Lietuviu sirdis be jo visa vilnija sneketu po siai dienai tuteisu kalba:)))

145. GEDA

LIETUVIU TAUTOS GEDA

144. SS

Lansbergis yra Lansbergis jis savo tauta isvadino šunauja,irkas jam...

143. Rocco Kuznecovui p.s.

Sviesto jis nenasudos:)

142. kur?

buvo dauguma komentatoriu per sausio ilivikius? Ar ne aukstose milicijos mokyklose komunizma studijavo?

141. to 130

Davai duok isrodymus, kad Kaunas labiausiai kriminalizuotas miestas. Davai, shude

140. Rocco Kuznecovui

Dasikalbejai Vasilijau Vazelinoviciau! Dabar Vytautas gyvens pas tamsta ir kaip rusas sviesto Jus nematysit.Sviesta uzsidirbt dar reikia:)

139. rrr to 113. Kremlinio lryto nu

Matyt abu su tata vieno proto. Ka ten saudyti, lavonus, lavonu dalis? Karstus liepe-patare teisingai, nes ten tik gabalai umesti i kruva, gal net susimaise. negi galvoji po aviacijos katastrofos visi kaip "gyvi"? Svarbiausia kad lenku ekspertai dalyvavo skrodimuose, atpazinimuose. Pati lektuva tyre pagrinde rusai, prie ko cia lavonai?

138. Kuznecov

Lietuti, pardon

137. !

Ką darysim''VASARIO 16'',kaip Lietuviai piliečiai atsakys?

136. ka tu gero padarei !?

Putinas: bus padaryta viskas, kad Rusija būtų klestinti valstybė

135. Kuznecov

Kaip faina vakar draugas man padovanojo auksini lietutu

134. to 130

savo pedofiliskas svajones pasilik sau, sude

133. Kuznecov

Litofcai niekaip nesupranta kad ju priešas ne Maskvoje o Briuselyje

132. nava

girdi lenzbergeri? tu keli pasislykstejima!

131. saulius

Tai gal jau nieko lenkams arba rusams pasakyt negalima

130. >95-tam

Na ir nusišnekėjai,kad "buvo valdžia Kaune"ir girdi,kam mums Vilnius,ar ne?Žinai,jau visiškai susisuko smegenėlės.Dabar jūsų Kaune valdžia-venckedija.Tai labjausiai kriminologizuotas miestas visoje Lietuvoje,o tau,parazite Vilniaus nereik.Tai ir gyvenk savo mėšlyne ir neteršk purvina burna eterio.o kalausimas kyla-kodėl Kaune veisiasi ir dauginasi tokie mulkiai?

129. Aldona

teisingai Vytautelis lenku paklause pataike i desimtuka SVEIKINU

128. FM

Į pensiją greičiau jį - be teisės kalbėt žiniasklaidoj - kas dar už jį balsuoja?

127. katinas

tie,kurie sako,kad Landsbergis teisus,šaunus,patriotas,senai Tėvynė tokių didvyrių nematė-matos net nesugebėjo straipsnio perskaityti,kur aiškiai parašyta,kad lenkai patys iį karstus žuvusius dėjo,kam čia lenkus kiršyti,gėda...

126. to 112 kuznecov

Kuznecove neturi ka veikt tai vel pamazgas pili .Pasiimk semku, atsisesk laiptineje ir spjaudyk.Gal dar Vane is svedijos prisijunks ,arba ne nes sendien silkes darineja svedam.

125. Valio

Nieko naujo Tatos fronte! Valio

124. visur

Tėvuko pilna, moka darytis "piarą"

123. Vlad

Manau kad dauguma lietuviu, - panasus i landsbergi...

122. to tony

Cia ne neapikantos skatinimas, cia yra konstatavimas bulbubashu noru. Turesim sostine Kauna, kuriame myzhniu nera

121. to 108

JO

120. nu jop

gėda Lietuvai

119. jonas

malaciu senukas - kuo toliau, to labiau jis man patinka! Eina tegul tie sudlenkiai i mokykla rasybos pasimokinti :D manau sulauksiu as to laiko, kai Vilniaus rajone LIETUVIAI valdzia tures savo rankose :))

118. to 112. Kuznecov

neblogs komentars haha

117. srat

Seniai nupezusio ozio eilinis sizofrenijos pasireiskimas. Tai jam reikia uzdrausti komunistu partija Italijoje,tai nugriauti lenino paminkla Paryziuje. Dabar lieps lenkams iskasti ir atidaryti karstus. Ar nereiketu musu medikams su greitaja ir tramdomais marskiniais,pagaliau parvezti namo jau nebepagydoma musu Napoleona.

116. Kozlov

kada ta oži teis?juk js leudes preśas bliat.vel kirsina Rusia tas prakeiktas dibilas.dujos brangzs

115. tony

O VIEŠAS RAGINIMAS"ATSIIMTI" VILNIŲ - TAI NE NEAPYKANTOS SKATINIMAS..?

114. Kuznecov

Suprantu Rokiškio psihuškei butu leidžiamos jo kalbos o čia tokiame skaitomome laikraštyje

113. Kremlinio lryto nutylėta, kad

Filmuotoj po katastrofos medžiagoj girdėjosi šūviai.

112. Kuznecov

Mėgstu susikisti i burna lytini organa su visais kiaušais

111. BLINDA

AR VERTA KREIPTI DEMESI I SENO PUSKVAILIO SAPALIAVIMUS.

110. Landzbergis

jėga, tikras baltas.

109. vytautai

rusai neatpigins Lietuvai duju, palik ramybej tuos poliakus ..

108. Landsberbegi

Tu mano pas nemegstamiausias politikas is visu durnas neispruses uzsispyres tau padekot galim uz nepriklausomybe nors ir be taves butum ja iskovoje tu tik zmones siuntej y mirti. Jau tau laikas iseiti is politikos nors tau isvis neapsimokejo eit y politika tu tik zmonem gyvenima sugriovej !!!

107. staselis

marsalkai galva susisuko-kiek lenkijoje liko KGB padaliniu? Ka slechtos popieziaus vaikai-visi sventi?

106. ekseuroparlamentaras

kas gali paneigti, kad šitas senelis nori supykdyti lenkus su rusais, kad rusai turėtų priežastį įvesti savo tankus Į Lenkiją

105. Kuznecov

Švente Laisbergfiurero anukams ju stabas vel kažka pramekeno i Rusijos puse

104. ?

daug rasanciu apie profesoriaus psichikos negalia. normalus taip nedaro, kitiems diagnoziu nenustineja. pagalvokit- kaip jums patiktu? o is tikruju, patys lenkai norejo ekshumuoti prezidento palaikus, nes kilo daug itarimu del turinio karstuose. stai tiek reikalu, nieko baisaus nematau pasisakyme

103. Treniota

Neleido, laisvuju rusisku portalu autoriams, tai buvo tiesiog keista. Gal tikrai iskarto po katastrofos buvo islike gyvuju? Runkeliai, kaimai, aisku to nesupras

102. Sigitas

Jei nežinome nieko, kaip kas buvo, tai kam iš viso reikšti rusams agresyvias nuonones.Skaitau, kad tai Landzbergio nuomonė.Na ir tegul mano sau.

101. gerai pasake

Lanzbergis pasake ka galvojo, o lenku marsalka uzvire pykciu, tai tegu ir toliau tiki rusais. Marsalkos asmeniskai Lanzbergis neizeidinejo.

100. kurmis

galit varyt ant Landsbergio, bet toje istorijoje ne viskas švaru, patys lenkai rašė, jog yra įtarimų, kad prezidento karste įdėta ne jo ranka

99. teisybe pasake

dabar jau akivaizdu, kam buvo naudinga avarija prie Smolensko - Lenkijoje i valdzia atejo prorusiskos jegos. Tikiuosi neilgam:)

98. j.

Atsiprasau,bet sis zmogus pradeda nusisneketi.Negana dar jam. kad priesina laikas nuo laiko Lietuvos zmones,dabar prades valstybes priesint.Na ir koks jo reikalas kitu valstybiu santykiai? Ji baust reikia.Kai vienas is rasytoju savo kurinyje ji paminejo,tai Landsbergis i teisma padave ta rasytoja.Ir to negana po jo mirties dar su velionio vaikais teisesi.kazkoks absurdas.Opats sneka ,kas ant seiles uzeina.Okad gerb.Landsbergis serga neapykanta rusu tautai ,ta zino visi.Geda siam zmogui,geda.

97. Klausimux

Ydomu kas pasikeistu jei karstuose pamatytum mesos kruvas ar ju nematyti????

96. to 87

kaip jie neleido? gal nerekomendavo... gal parsiunte karstus su sargybiniais???

95. Portugalams

Skelbikites autonomija, ka norus ir bukit treciarusiu Lenkyno miestu. Lietuva sugebejo klestet ir be bulbashu Vilniaus. Buvo valdzia Kaune, ir niekam klausimu nekilo kas kaip. Von portugalus is Lietuvos!!!!

94. ..BUMBIS....

...SOVIETINIS PROFESORIUS VEL PALEIDO DVOKA IS SAVO GERKLES !!!!!

93. Vytautas to 83

Dar vienas Lansbergo ir Zingerijo giminaitis

92. sis

zmogus labai megsta kirsiti.

91. tat

cia reikia paklausti le brioni kamarauska \bronislav kamarowski\litievskij pan bajor kavoliskiu ja polska prezidenti i marsalka jis zyno ka paskyti ir pona cara vladimiroviciu putina ir pona dmitrij medvedeva jelsino berniukus jie viska zyno ka reikia pasakyti kas buvo ir kas nebuvo palikim istorijoj dabar kitas ratas ir nauja istorija era

90. Diedas

Čia Landsbergio arkliukas kanors sukiršinti,o jei dar rusas pasitaiko,tai jau nepraleis progos.

89. Tai

Kiekvienas žino, kad lenkai bybį dėtų ant rusų draudimo ką nori daryti namuose, nors ir visai atvirus karstus laikyti užsimanytų. Bet ant kiek žmogus blogo linkintis, kad šitokį absurdą pateikė , kaip teisybę. Tas pats jei rusai jį apkaltintų zoofilija.

88. lolo

igele rusams. taip ir reik. liuks vytai

87. Kuznecov

Duokite ožiui kopusta kad patyletu

86. treniota

respect Vytautas. Net rusu saitai apie tai rase, kad rusai neleido atidarinet karstu

85. pagarba

pagarba Vytautui Landsbergiui.

84. lrytas

landzbibio pakalikai, nepraleidzia komentaru... vat ka reiskia laisvas zodis ant lt

83. ane to 38 ir 69 Vytautas

"Isgama Lietuvos presas Varik von i savo tevine Ir kad Lietuvoja tavo kvapo ne liktu" Jaučiu, kur tamstos "tevine" daug kas atspės be didelio vargo :)

82. Lenkas

Kai lansbergis nukris su lektuvu mes atidarysim jo karsta

81. Na

Idomu kaip Rusija gali drausti lenkams atidarinet savo giminaiciu karstus? Ir kodel lenkai pakluso? Ir kodel rusai draude? Juk draudzia tada, kai yra ko slepti! Matyt nenorejo, kad zuvusiuju kunuose pamatytu kulkas...

80. Politinis lavonas

karstu ekspertas

79. LT

idomu ka tata mano,kad Vilniaus rajono savivaldybe papuosta jau dviem kalbom kaip ir gatviu pavadinimai lenkiskai-lietuviskai ar jis nemato gresmes,kad po savivaldybiu rinkimu Vilniaus krastas autonomija paskelbs

78. as

eilini karta praleido proga patylėti

77. jonas

vycka jau visai nukvakes ir nupuses

76. u2

ot komjaunimo tiesa visgi neleidzia kitoms nuomonems pareiksti savo samprotavimu

75. pavaryk

vytcka pavaryk ka nors ant zydu, tu turetum sugebet

74. ohoho

Pasak Landsbergio, tai rusai valdo Lenkija. Hmm. Rusai isake (neleido), tai lenkai ir vykde nurodyma. Gal sis garbus ponas paprotintu - o kas valdo Lietuva ? Kinieciai ? Rusai ? O gal amerikonai ?

73. bu

Gal Landsbergis ir Egipte nesenai buvo

72. ?

Ar yra falšyvesnis žmogus Lietuvoje?

71. rrrr

taigi lansbergis.

70. na

nepakaltinamas! Gydyti seniai reikejo, o dabar jau uzdelsta.

69. Vytautas

Lansbergas toks pat profesorius kaip ir te oziai kure sita pusdurni palaiko Von is Lietuvos i savo tevine

68. virginijus

kodel ozys kalba?cia juk lenku reikalas ir tegul jie tvarkosi.tai izeidzia lenkus ir sukuria lietuvai naujus priesus.slykstyne ozys -lietuvos priesas.

67. Biški mąstantis

Jeigu rusai liepė karstų neatidaryti tai senis tikrai teisus.

66. MT

Koncervatoriai cia kazka norejo tikrinti pas psichijatrus, laikas gal jau issiust greitaja i Briuseli?

65. JK is DK

bet kodel rusai liepe tu karstu neatidaryti, tai keista, sutinku su Landsbergiu.

64. tim

Niekas jam nedraudzia paciam uzsidaryt,na minimum bent jau uzsiciaupti

63. Petrui

O pats nepastebejai-kur rusas,ten ir musu ''BATIA'' bando kasti?

62. er

seiniai mažeikiu naftos aferistas su protu susipyko ,kagi amžius savo daro ,jau kapais atsiduoda

61. Vlad

To 11. Urodas nebijo (kuo jam bijoti?), o lietuvos žmones kentės. Ir ne tik nuo Rusijos, bet nuo sios dienos ir nuo lenku...

60. Išprotėjo?

Bet žmogui visai nuvažiavo stogas. Visai ir galutinai. Tiesiog jis nepakaltinamas. Čia jau nėra net ką komentuoti.

59. ko rekiat?

cia jis tik prikolina..

58. jo

Lietuvos Nepriklausomybes kovos pradzioje ir po atkovotos jos profesoriui svarbiausiai buvo KGB arhyvu apsauga-kazin kodel???

57. Petras

Koks Landsbergio reikalas. Tegul lenkai patys su rusais pjaunasi. Praleido progą patylėti.

56. vilte

Ne Tamstos kiskis, ir ne jums kistis.Lenkai ir rusai susitvarkys patys. Geriau Tamsta apsiziurekit ar visus savo sovietinius galus paslepet.

55. A

VISU , Pirmiausę ,ne mūsų vadovams sprestį kas ką nedadarė ,ar padrė ,matomai Smolenskas nusinešė nežinomibėn ylgam laikui ,ir visai lenkijai didelę tragėdije istorijoje O GYMINIU TARPUI GYVENIMO TRAGĖDIJĘ NEIŠPASAKYTĄ ,IR ABELNAI YRA LABAI GAILĄ IR MŪSŲ ŽMONĖMS PAS KURIOS YRA KRAUJO LENKIŠKO .

54. as

Senas marazmatikas liadsbergis ir toliau daro geda Lietuvai.

53. vae,vae

papunia renka politini kapitala, isigando Prunskenes...

52. profesor

Profesonalus provokatorius

51. jonas

Urodas tas lansbergis,laikas jam i kapines jau

50. DA ZDRAVSTVUJET MAJ

uRA TOVARIŠČIAI AR YRA KAS NEGAUNA IŠ RUSŲ AMBASAODOS ŠAUIBŲ?

49. qwe

adsa

48. arta

Atimkit mikrofona is landsbergio!Jisai bet ka uzpis savo kalbomis! senas zmogus-durnas zmogus.O jei tai landsbergis,tai dukart durnas.

47. rrr

Tata ne tik kuria bet ir melagis kaip reta. Tevai neatidarinedavo, nes tai neimanoma. Cinkuoti karstai budavo "neatidaromi", uzlituoti. Kas nores ten lysti, jeigu per "langeli matydavosi kad kunas jau "genda" Tai durniaus gabalas.

46. Dar

Pagal komentatorius tai taip išeina: kuo labiau varai ant kaimynų, tai tuo esi didesnis Lietuvos mylėtojas>>>

45. 111

Nu a ne senas ozys??Kam dabar visus kirsint?

44. Žalias

Aišku, kad neobjektyvus kremliaus mafijos lrytas neparašys aiškiai ką turėjo parašyt. Bet, kad sujudo runkelynas tai rodo, kad profesorius pataikė į dešimtuką.

43. Ignas

nu ka gerinam santykius su rusija

42. siaip idomu

kad adamkutis buvo amerikonu atstovas, tai aisku, kaip diena. bet neaisku, kam vytukas atstovauja, amerikonams ar rusams? :)

41. Nu nu

Ot asilas tas. Ozys senas rusafobas apsisikes

40. as

sutinku su 13

39. Valentas

Nu čia jau kažkas nenormaliai marazmiško, kada žmogus mokina kitus kaip gyventi. Ir juolab kad nustatinėja priešpriešom, kai ir be to netrūksta nesusipratimų.

38. Vytautas

Isgama Lietuvos presas Varik von i savo tevine Ir kad Lietuvoja tavo kvapo ne liktu

37. >6. NU VA

o ar tau teko matyt žmonių kūnus po aviakatastrofos? ten karstuose tikrai ne toks vaizdas kuri norėtum pamatyti... O ar rusai galėjo tai uždrausti ar tata savo sapnus pasakoja tai didelis klausimas...

36. nerka

kas man is tos laimes...

35. zas

Kas šio straipsnio autorius?

34. tata

Apsiramink nors prieš rinkimus .Be priešų piršimo tautai daugiau nieko gero nesugalvoji.

33. komentatoriai,

po komentu parašykit savo gimimo metus,čyžma ne komentatoriai.

32. geda

Nu, jau sitam klounui geriau patyleti! Lietuvos geda!

31. TIESA

Vėl antis,vėl erzinimas.Gal tai dėmesio atitrraukimas? Kodėl apie klanus nerašom? Jų nuopelnus,dar labiau-ketinimus?

30. Izraelietiskas kirsinimas

Reiketu ji prileisti prie branduoliniu galvuciu paleidimo stoties Amerikoje budinciuoju :)

29. ..

tiesa ar netiesa, bet faktas tas kurie cia Vytautui blogu zodziu nepagaili tai yra prasti politikai ir lietuvos patriotu priesai kurie nesupranta jog lenkas yra priesas. istorijos daugiau pasiskaitykit, gal suspaus sirdele ir pamilsit tevyne.

28. to 15 20

net jei jis sakytu kad cia ateiviai kalti, vis tiek jus ji palaikytumet... iiddiioottaaiiiiii

27. taip

kaip turi jaustis Lenkijos valdžia, kuri šoka pagal rusų dūdelę? Džiaugsmas, kad pateko į valdžią, užžtemdo sveiką protą ir atsargumą? O gal ... baisu net pagalvoti - gal kartu su rusų pagalba tokiu būdu siekė valdžios, pažadėję rusams gerus santykius su Lenkija? Juk žmonės kalba, kad tuose karstuose, kuriuos artimieji aridarė, buvo kažkokių atliekamų organų ir galūnių...

26. qq

senam oziui i pensija metas

25. Landzbergi,

Landzbergi, jei gali patyleti nors akimirka, tai patylek. Jau net lenkai tave perprato.

24. asda

liandzbergis savo stichijoje

23. to 15 20

ka gali slept, kad reiktu taip daryt, kas uzdraus lenkams atidaryt? juk jie patys dalyvavo skrodime, patys juo slykstysi, ko jus ji palaikot avinai...

22. toks

pagedusi lakstingala

21. ekspres

Jam tik kirsint,tik griaut viska rupi,baisus zmogus.

20. teisingai

patare p. Landsbergis. Reikia pasizureti, kas guli karste, o tai ir svetima zmogu i ta karsta gali ikisti, arba is viso kokia padielka pakisti.

19. fui

jau šitas kiršykla nelaimingas

18. Izraelietiskas kirsinimas

Na lenkai galejo prisiminti ir tai, kad zyduoklis Landsbergis kirsino ne tik lenkus su rusais, bet ir lietuvisu su rusais! Lenkai kaip kokie akli, mato kada juos kirsina su rusais, bet nepastebi, kada pacius lietuvius kirsina su rusais. O jei taip daro, matyt proizraelietiskom tamsiom jegom tai i nauda.

17. $$$

EUROOŽYS.

16. jojo

varyk,varyk,jiega

15. Klaustukas

O jeigu prof. V.Landsbergis eilinį kartą yra teisus? Praeitis rodo, kad jis turi gerą nuovoką, nemanau, kad be pagrindo teigtų.

14. jo

kuprys

13. !

Tata nors ir sededamas siltai nepraranda guvaus proto nepasiduoti rusu prievolems, jo burnos neuzkisi rubliais. Slove Landsbergiui!

12. asd

Tikrai persistengė savo nukvakusia kalba... Jeigu tai yra lenkam jautri tema, tai kam bert druską ant žaizdos, a? Ir dar šitaip... Ir dar tokiu metu, kai ir taip santykiai pašliję..

11. kaunietis

saunu, nieko nebijo , taip ir toliau.

10. joppp

o prie ko sitas straipsnis idetas i krepsinio skyriaus puslapi a???

9. jo

ei kuznecov auuu auuuu kur tava komentars ir valatkai ar tomasewski waldamieri ja polska nasha wilno paszpielka

8. ZEKAS

jisai bando buti traptautinis politikas bet siaip yra isgama isdraske kolukius isvoge viska sau susirase zemes pasistate nama dideli isnuomavo ambasadai gauna 10 000litu o ka tu duxelis gauni smirdi cia komentaruose as zinau kur jisai laiko auksa parasykite pasta [arodysoi

7. CK

Kad Vytukui senatviniai marazmai tai yra normalu. Nenormalu yra tai, kad jam leidziama juos sakyti ne seneliu prieglaudoje

6. NU VA

tai kodel neleido karstu atidaryti? Ir kodel dauguma lenku vis dar kaltina rusus? Tarp ju ir prezidento brolis.

5. Apsivemt galima nuo paranojos

Kada gi sitas senas zydas numirs? Jau ir pasauli kirsina savo kliedesiais, ne tik Lietuvos zmones... Slykstu.

4. tai visgi kaip

Tai kaip patekt pas paganų raidą?

3. V

Sensta, visai nusišneka...

2. 88

Gerai, Vytautai, pavaryk...

1. aliarmas

Neleiskit sito prie mikrofono dar kara sukels.