KOMENTARAI

1028. taip

vairavo p erelis būtų vargas kas vairuoja antrą golfą

1027. Apsivertes pasaulis

Nekas nebutu zuves jeigu Lietuvoje gyvenimas butu normalus.Gydytojai butu gerbemi ir vaziotu su AUDI 6 ,vienu is saugiausiu automobiliu,su daugybe oro pagalvem,o policininikas su senu Opeliu,nupirktu uz legalu atlyginima,ir nieko blogo neatsitiktu.Bet gyvenam apverstam pasaulije,uz tai ir kenciam.

1026. Vairuotjas

Pirmiausia reikia nuo pareigu nuimti Traku policijoos virsininka, o ne telycena. Trakiskiui dar reikia tyrimo laukti. Sotakas jau senai vazineja girtas ir virsininkai senai zinojo koks didvyris. Zinoma virsininkai nesieme jokiu priemoniu.

1025. Vairuotjas

Pirmiausia reikia nuo pareigu nuimti Traku policijoos virsininka, o telycena. Trakiskiui dar reikia tyrimo laukti. Sotakas jau senai vazineja girtas ir virsininkai senai zinojo koks didvyris. Zinoma virsininkai nesieme jokiu priemoniu.

1024. rakiruote

rusijoj jau policija, tai gal pas mumi i milicija pervardyti. ten is tuo laukia pasikeitymus, gal ir mes pervadynam ir laukiam. Vdrug maziau uzmus?

1023. sky

... Keliu policijos vyresniojo patrulio automobilis rezesi ta pacia kryptimi vaziavusi kita automobili... - reikia gerokai virsitas leistinas greitis, - reskia gali spaust pedala ne bijodamas kad sustabdis keliu policija, o jaigu sustabdis ne beda , ten jog dirba savi - susitarsim ! Cia musu rajonas , musu uzdarbio zona, mes cia darom tvarka. O pavyti ir apsukti kita automobili - tai vienas is veiksmu auto " Buliu kautiniu

1022. Klausimas

" Teigiama, kad avariją sukėlęs policininkas – vienas geriausių Trakų rajono policijos komisariato darbuotojų." Tai kokie tada yra normalus arba blogiausieji policininkai?

1021. istikruju baisu ,kada nukencia

sitiek zmoniu ,bet idomu kas butu ,jai iskiekvienos darbovetes jai nusikalstu pavaldinys ,virsininkai butu keiciami ,nejaugi ,prie kiekvieno po aukle pastatysi ,o kai tokie atlyginimai ,tai tokie ir darbuotojai

1020. ricka

zurnalistas-teisejas.nustate kas sukele avarija,tai tegu iskart pasako keliems m sodina

1019. As

manau kad turėjo atsistatydinti ministras, vietoj saves suradęs pavaldinį.

1018. Gaila

Žuvusių medikų, bet gaila ir policininko, nežinau kas norėtų atsidurti jo vietoje, bet niekas neapdraustas kaip ir nemanau, kad galima bandyti teisinti. Tiesiog gaila ir jų ir jų artimųjų.

1017. Politi

Visu pirma, Telycenas nekaltas, kad kazkas kazkur avarija padare. Kaltas tik tas, kuris budamas girtas sedo prie vairo, tai ji ir reiketu bausti. Is kitos puses, gyvename civilizuotame pasaulyje, laikas butu idiegti i automobilius alkosensorius, kad isgerusiam nesikurtu variklis, tuomet si problema isnyktu apskritai. O pareigunu tramdymas nepades, vis tiek kas nors kada nors padaugines ir pajutes, kad jura iki keliu, ses prie vairo ir vaziuos. Tam, kad pasikeistu zmoniu mentalitetas reikia amziu, o sensoriu idiegimui i auto - nelabai dideliu investiciju.

1016. a

Kas is to, kad atleis is vieno PK visus, jei pati sistema dangsto savus. Pavyzdys Vilniuje, kai buvo sulaikytas neblaivus saugumietis uz vairo, tai ji paleido teismas, o jo vadas pasake, kad saugumieciui vykdanciam uzduoti tas leistina. As suprantu, kad darbas toks ir galbut turi isgerti su kazkuo, bet tu neturi teises po to sesti uz vairo isgeres kaip ir visi kiti. Juk jei esi saugumietis, tai tavo reakcija pavartojus alkoholio tikrai nera kazkokia besiskirianti nuo paprastu mirtinguju. Tad atleidimais nemanau, kad kazka pakeisi stipriai. Bet deja nesijaucia ir dedamu pastangu, kad nebutu tokiu atveju.

1015. variantai?

nors kolektyvinė atsakomybė paprastai netolreuojama, bet jei jau svarstoma, kad tarpinės grandys (komisaras ir ministras) del vieno ju netiesioginio pavaldinio atsistatydintu, tai gal is tiesu vert abut pagalvoti ir apie KOLEKTYVINES NUOBAUDAS: a) horizontalias - pvz. VISI Trakų raj. policininkai atleidžiami ir į jų vietas skelbiamas konkursas; b) vertikalias - VISI sito policininko viršininkai (iki PATIES viršaus, nepabaigiant proceso ministru) atleidžiami arba, jei postai neleidžia, atsistatydina. Ir kas gausis? a) kitąkart net ir tarnybos metu, net smulkmeną, jau nekalbant apie žmonių nužudymą, SLĖPS visi tarnybos kolegos; b) kitąkart (piktas ant premjero) pvz., mokytojas vakare kam nors ką nors už vairo sedėdamas padarys, tai ir vėl vyriausybės krizę ar net neeilinius prezidento rinkimus turėsim? Oi, gal geriau viską kaip priklauso...

1014. Algirdas-tautietis

Seimui pateikti įstatymo pataisą. Pirmoji pamoka: atleisti VISUS Trakų PK darbuotojus. Tada mentai pradėtų vienas kitą prižiūrėti, o ir kitiems PK būtų gera pamoka. Sekanti pamoka- rytoj.

1013. kaunas

,,vienas geriausiu traku policininku,,matyt geriausiai pakelia.

1012. nasa milicija

nas bereziot

1011. gggg

Nemazai pazystu mentu,ir jie pastoviai vazineja isgere,tai va laukim toliau kitos tragedijos

1010. G

Pirmoji pamoka: atleisti VISUS Trakų PK darbuotojus. Tada mentai pradėtų vienas kitą prižiūrėti, o ir kitiems PK būtų gera pamoka. Sekanti pamoka- rytoj.

1009. raimis

prakeikti mentai jau visai suizulejo iki gyvos galvos toki

1008. a

Kol pareigunai jausis nepazeidziami, tol tokie ivykiai ir kartosis. Labai daug ju leidzia sau isgere sesti prie vairo, o toki sustabde kolegos tik atiduoda pagarba ir leidzia toliau vaziuoti. Turiu viena "pazystama", kazkada dirbusi saugume (ar kazkur panasiai), bet jau senai pensijoje. Tai ir tas fruktas prisigeria ir seda uz vairo, nes sustabdzius policijai parodo pazymejima, o ta ji net namo palydi. Kiek kartu pats kvieciau jam pareigunus (nepakenciu girtu uz vairo), bet kadangi jis vis dar uz vairo - reiskia visada buna paleidziamas. Ko tada noret, kad nebutu tokiu nelaimiu?

1007. nu

Butu paprastas zmogelis padares avarija tai sedetu turbut koki 10metu o kaip mentas tai tik atsistatydint

1006. idomu

kiek gautum jei partrenktum nusususi suni su zalia uniforma ??????

1005. TAIP

PASIRODO, kad vairuojant dar reikia saugotis ir iš paskos atvažiuojančio - galimo girto policininko.

1004. redas

Tik sunku suvokti, kodėl Seimo nariai, balsuodami už tokį nesubalansuota biudžetą, apie tai net nepaklausė Vyriausybės vadovo ir Finansų ministrės. Sakyčiau: ponai, — krizė, sunkumai — viskas suprantama, bet nors buhalteriškai subalansuokite biudžetą, juk balsuojate už svarbiausią valstybės metų įstatymą! Deja, ne. Valdantieji nusikalstamai balsuoja, iš anksto žinodami, kad falsifikuoja patį įstatymą. O gal iš tikrųjų jiems neužtenka kompetencijos? Tikėkimės, kad tai ir yra tikroji priežastis, nes kitaip visi balsuojantys už falsifikuojamą įstatymą turėtų atsidurti teisiamųjų suoluose. Jau nestebina, kad tyli ekspertai-„prognozuotojai“. Tačiau kodėl universitetų profesoriai ir dėstytojai nieko nesako apie tikrąją padėtį šalies ekonomikoje! Įdomu, ką jie dėsto savo studentams? Negi nusikalstamai tyli ir slepia tiesą nuo jų? Ar nejaugi taip pat nesupranta, kas darosi valstybėje? Ko mokomi studentai, ir kur jie dirbs su savo diplomais?

1003. dijanyte

gal ysiskaitykit,buvo 2 aukos,o sekmadienio vakar mirė ir trečias žmogus.

1002. Rapolas

Geria dėl to kad lengvai "uždirba".

1001. largo

zurnalistai ant tiek nupuse kad truksta zodziu, gyva zmogu skelbia mirusiu. Ligoniai !

1000. 1 000

Dvi aukos - neskleiskite netiesos.

999. Budelis

Pakarti!

998. sasd

S.Šostakas per avariją rimčiau nenukentėjo. Jo vadovai sako, kad patrulis vakar, šeštadienį, iki 21 val. dirbo. Matyt gerai uzdirbo "dirbdamas" ,kad prisilake svolacacius , butu gerai jei atsilieptu ir paliudytu kysi davusieji , nes kitaip tai slegs ju sazine iki gyvenimo pabaigos

997. Demokratija?

Iki "dantų" ginkluoti policininkai "saugantys" demonstrantus, vandens patrankos,guminės kulkos,dižiulės baudos, korumpuota teisėtvarka ir pilni kalėjimai tai policinės valstybės požymiai. Reikia sistemą keisti , kad policininkas būtų tautos gerbiamas pareigūnas.Tuomet ir į policiją ateis tarnauti padorūs ir garbingi pilečiai.

996. zilva

ar nereiketu pagalvoti ir apie Palaicio atsistatydinima, nes vistiek tas ministrelis nieko gero nedaro VRM sistemoje, tai nors taip pasielgdamas dar parodytu ko esa vertas.

995. taigi

as manau, kad avarijas sukėkusius girtus asmenis reikia prilyginti kaip padariusiems nužudymą. Kok čia netyčinis nusikaltimas. Sėdai už vairo girtas, vadinasi norėjai ar nenorėjai, bet nieko nedarei, kad išvengtum žmonių žūčių.

994. Nata

užuojauta artimiesiems,gaila gerų medikų.

993. 991-am

Nu bet tu ir lochas,kokių reta. :D Eik gult,debile,nesapaliojęs nesąmonių. Ar jau atsikėlei kiaulių šert?

992. dd

Klasikinis atvejis o kai pagalvoji kad cia tik ledkalnio virsune, tada bandai isivaizduot kiek pareigunu vazineje kasdien prigere

991. Ir

Ir dar greičiAusei tai buvo tarnybos metu, bet kaip geram policininkui , tai apiformino kad netarnybos. Bet kas liečia komisara prie ko čia jis. Tipo už blogus vaikus atsako tėveliai. O gal lai tie vaikeliai atsako pagal istatymus. Irne sanatorijose(kaip čia teisingai pasakė) o su kitais nuteistaisiais, kaiptokios išskirtinės saligos valdžios vyrams,- nori nenori, taip juos ir traukia nusikalst

990. e

CIA KAZKOKS NAUJADARAS-"pasirenges atsistatydinti" ,cia jis ka laukia spyrio is auksciau ,paciam smegenu neuztenka

989. laisvas

Kažin kodėl Dievas taip baudžia gydytojus?

988. gal

Grybauskaite ir pati atsistatydins?? Juokinga "pakazuxa" ..

987. 978 am

visiskai pritariu,nes as pats buvau mentas ir man buvo viskas pochui,nes zinojau,jei ir pakliusiu i kalejima ten busiu kaip sanatorijoje.

986. 981

nenusisnekek kaip ne prieko,pats dirbau policijoje ir maciau kaip yra dengiami prisidirbe zemesni pavaldiniai,varnas varnui akies nekerta,policijos sistema yra visiskai supuvusi,ja reikia keisti is esmes ir siuo atveju telycios atsistatydinimas nieko nepades,juk buvo atsistatydines ir grigaravicius,o kas pasikeite,kaip traiske policininkai zmones taip ir tebetraisko.

985. fgb

pidarai mentai nx

984. to USA

tamstai prastai su anglu kalba,siulyciau bandyti lietuviskai,ar taip pat sunkiai sekasi?

983. JJJJ

kunickui nederetu cia reikstis, prisiminus girtus darbuotojus kontekste

982. ohoo

Taip daro geriausias policininkas, o ką išdarinėja prastesni? Lauk Palaitį su visais telyčėnais. Juk policijoje nuo seno įsišaknyję, kag ministras dengia eilinį policijoje dirbantį chuliganą. Kokia valstybė-tokia ir policija.

981. 9999

ar tarnybos metu,ar ypac ne tarnybos metu,mano manymu-Telycenas cia ne prie ko!gal tik norima pasinaudojus sia tragedija ji atleisti.

980. to 979 to ka

parašyk googlej "dzedulionis ir zalepūga" ir sužinosi :(

979. to ka

Kokia vygde uzduoti .?

978. Ir

Visus valdžioje dirbančius nusikaltėlius sodint į bendras kameras, bendra tvarka, ka dabar ta policininka pasodins i viešbuti ir jam pohui. O kaip sėstu kartu su duhais ir gaidžiais ,- pradėtu gerbt istatyma! Bijotu pagalvot apie baudžiama atsakomybe, o dabar pohui

977. ,.,.

Bet kaip pasiseke policininkui ,net nesusizeide,kaip keista tie zuvo ,o jam nieko ,kaip filme.Uzuojautos seimoms.

976. paGalvos

Palaitis pagalvos : gal reiketu atsistatydinti ? o gal nereiketu. Vienas toks buvo didelis virsininkas Uz-pacas, tai irgi galvojo atsistatydinti,bet nezinojo ka jis savo darbe blogai daro, tai po keliu menesiu buvo ismestas kaip muse is barsciu, bet ir po to taip ir nesuprato uz ka.Zodziu buvo protingas, bet gal nevisai jei taip ir nesuprato...

975. qwert

sakiau ir sakysiu kad mentas yra ne zmogus tai musara siuksles

974. ka

turbut ir sitas mentas vykde uzduoti ir galejo vairuoti girtas kaip vienas is kriminalistu

973. to 969. Er

Opelis gavo smugi i gala, tai ka tos oro pagalves butu padejusios? Jos issauna, kai smugis buna is priekio, ar is sono. Smugio i gala metu apsaugo nebent aktyvus galvos atlosai.

972. OMG

Tai tautos problema!!! Ar pareigunas jis, ar ne, ne tiek jau ir svarbu... Jei tai butu ne pareigunas, lygiai taip pat alkoholis butu prazudes tris ypatingus zmones. Kiek tautieciu vien tik JAV yra deportuojami su tais vadinamais DUI (Driving Under Influence), nes geria, vaziuoja ir negalvoja! Istatymus grieztinti reikia, p. Prezidente, o ne kviestis ant kilimelio Policijos vadovus...

971. to 946. G

lietuvoj mentas tikrai ne zmogys! vienas kitas gal yr, o visi kiti teroristai reijalaujantys is zmogaus kyscio, pasinaudoja savo pareigomis!

970. Budelis

Girtas uz vairo,tai tas pats kaip zudikas.As tai siuliciau taip-sustabdo,duoda papusti.Ipucia,rankas ant kapoto,ir kirvuku per jas,kad daugiau nebevairuotu.Ziauru,bet teisinga!!!

969. Er

Audi matosi oro pagalve o opeli nesimato, ar tik nebus tai buvusi dauzta masina? Jai taip tada labai liudna, bet tokiais automobiliais dauguma vazineja, dauzti, kosmetiskai sutvarkomi ir parduodami kaip uz gera.

968. USA

FOR-SALE HOUSE ON THE LAKE $15,000 IN LT

967. le

uzuojauta zuvusiuju artimiesiems. sirdi suspaude isgirdus apie tokia netekti. Tokiu geru policininku- zmogzudziu manau ne vienas dirba.

966. Taip

Reikėtų nedelsiant pareikalauti, kad būtų atšauktas įstatymas, leidžiantis vairuoti neblaiviam. Ir reikia įvesti 0.00 promilių.

965. s

lietuvos policininkam NE!!!!!!!!!!!!!! tauta i protesta eikim, kad nusalinti visus subiniu sluostytojus ir kad nusikalteliai gautu tai ko nusipelne!!!

964. nera zodziu

uz taj kad zmoniu sergetojas buvo, pavyzdi rodes tautai kaip girtas gali lakstyti ir uzmisti 4 zmones, sau vos melyne po akim isistates, deretu jam iki gyvos galvos arba mirties bausme. Nes girtas vairavo, kas neleistina. Nezinau kiek dar nekaltu zmoniu gyvybiu musu generaliniai prokororai laukia, kol isves is mados taisykle kad ir 0.00000001 % promiles yra leistonos vairuoti/??????

963. pepe

o ar tik ne panelei prezidentei paciai atsistatydint reiketu . mandra kokia

962. 961-am

Vien nuo maisto nebus 0 promilių. Nuo kai kurių maisto produktų, ypač ką tik užvalgius, galima pakankamai nemažai įpūsti.

961. kaip

galima leist istatymus isgerus vaziuoti,turi buti 0'000 promiliu,apkvaite vazineja tai ir nukencia nekalti,nors ir alaus stikline isgeri pasidarai mieguistas,tai kaip galima tokius istatymus leisti?

960. durniu laivas

taigi tarnavo valstybes labuj-zudo nekaltus ir niekuo detus zmones,seimom iskart. nesuprantu kas dar cia gali ginti tokius isgamas. taip suprast pareigunas geras,bet taskyt zmones po darbo prisiliuobes gali,linkejimai ir kitiem tokiem su zaliom uniformom, nekenciu laksto prisirije su savo pazymejimais gi kolega kolegai sikna nusluostys bedoje, bet cia jau iprasta, o siaip jokios atsakomybes visur,teisme,seime,prokuraturoj, stt, savivaldybese-visur svencia zmones-cia paskaicius spauda,kaip elgiasi pareigunai darbo ir nedarbo metu.dvasios ubagai,butelio vergai.alkoholikai,sveikinu pareiguna-tikiuosi bent 10metu nepagailes, be jokiu lygtinai.

959. aruncikas

Nu tai tas skuodo isgama jau baigia sroka.Tuoj bus paleistas uz gera elgesi.Sitam ne daugiau 10 metu sviecia.Gerose salygose,silta,skaniai maitina,-iskes,kokius 5 metelius. Ne karta pareiskiau ir vel tvirtinu:toks isgama nuzudes mano seimos nari,valdisko teismo nesulauktu.

958. yra

tradicija

957. nesuprantu

Nuosirdi uzuojauta artimiesiems. skaitau:"Dėl šio įvykio pirmadienį prezidentė Dalia Grybauskaitė kviečia pasiaiškinti vidaus reikalų ministrą Raimundą Palaitį bei generalinį komisarą Vizgirdą Telyčėną." Kodel ji nekviecia nusikaltelio pasiaiskinti. Kuo nusikalto minimi virsininkai, jeigu Sostakas nusigere ir nuzude kelis zmones?

956. Skirtumai

buvo toks piarinis generalinis komisaras. Jokie skandalai ir net konkretūs jo paties padaryti pažeidimai, nusikaltimai, nepajėgė jo atstydinti. Geras stogas - reitingų garantija. O va šitas - pasiruošė atsistadinti po pirmo skandalo.

955. to 952

na ,o tu galiu speti is pirmo karto,kad esi prasmirdes kalejimo kamstis

954. Tadas

Didele nelaime,didziausia uzuojauta zuvusiuju seimoms,artimiesiems,draugams.Viena iseitis nutraukti policininku sukeltus skaudzius ivykius,tai paciu policijos pareigunu,kurie zino turintis problemu su alkoholiu saziningas pasitraukimas is sios institucijos,nei V.Telycenas,nei kas nors kitas,nesuziures kiekvieno,tik pareigunas budamas saziningas su savimi turi nuspresti kuriuo keliu eiti,arba visiskas atsisakymas alkoholio,arba pasisalinimas is darbo.

953. isvada

Per mazai gere butu normaliai geres butu nuluzes ir nebutu jokiu avariju.Krize dasimust neuztenka.

952. Sakiau ir sakysiu kad...

..mentas ne zmogus!

951. gana jau lot!

Eikit,mudakai,miegot. Dar ir ne mentai girti šūdo girti pamals.

950. Arturas

WORAS gerai parasei o mentai tai yra ir kysininkai taip kad visiem gerai kad taip atsitiko o ne niekad to mento nepagautu dabar ses 10 metu nes daugeu neduoda

949. Reikia keisti įstatymą

Vardan to, kad daugiau ateityje niekuomet tokių tragedijų nebūtų. Už vairo - tik 0,00 promilių!

948. to 946. G

lietuvoj mentas tikrai ne zmogys! vienas kitas gal yr, o visi kiti teroristai reijalaujantys is zmogaus kyscio, pasinaudoja savo pareigomis!

947. briedis81 to 718.

man nesvarbu ka tos promiles reiskia! as jei planuoju geet, raktelius i sona padedu! ir tau siulau - zmogzudy, jei tau taip promiles rupi. be to matau ir daktarus zinai, zinai kur kreiptis, bet matau ne ten kur reik kreipies! az uz 0 % alkoholio vairuojant. neturi pinigu ant takso? o is kur ant alkoholio turi? pijokai ple!

946. G

Ko jus cia visi triedziat mentas mentas ką jis nezmogus... Dauguma laksto girti bet visiems anksciau ar vėliau ateina laikas ar jis mentas ar ne...

945. emigraves

Kol mes patys(eiliniai Lietuvos zmones)nepradesim ju skusti,tol sistema nepasikeis.Jeigu vienas is geriausiu pareigunu skraido gatavas,tai ka sneketi apie kitus?

944. to 919

prageria arbatpinigius, nes jie didesni už algą,.o aukštus vadovus reikia keisti, nes gendančios žuvys pirmiausiai pūna nuo galvos, taip ir šioje sistemoje,

943. donatui

nereikėtų pagal vieną nutikimą spresti apie visus pareigūnus vienodai

942. Seipsau

Zemeje 7 milijardai gyventoju, mes Zmones nakiname sia nuostabia planeta, ir kad musu zuva iskart po3 tai tik I nauda, Visada dziaugiuosi del to, o jai kam pasirodis siaubingi Mano zodziai, tai atsigrezkit I save:) Legalizuotos medziokles pagal sezona, zudomos kitos gyvybes rusys, nykstancios netgi:( kitos gyvybes rusys auginamos nepakelemomis saligomis , gyvena tik tam kad mus maitintu, arkliukai vergijoje, tukstancius metu, is kitu rusiu gyvybes , nulupam oda nesiojeme striukes kailius ir tt, siaubas, ir mes dar snekame apie nuodeme sventuma, kas mes isvis tokie kas mums Dave tokia teise elgtis kaip norime , zinau ir laukiu kAda pati gamta atsisuks pries mus, tai ir bus ta paskutine kaip mes sakom teismo dieno:)

941. donatas

"Teigiama, kad avariją sukėlęs policininkas – vienas geriausių Trakų rajono policijos komisariato darbuotojų." - tai jei sitas geriausias, tai kokie tada ten tame komisariate like????? Geria kol nepaeina :)? o sitas dar iki masinos nuejo...

940. to Loreta

pritarius Jūsų mintims. Užjaučiu visus , tai baisi tragedija ir žuvusių artimiesiems ir avarijos kaltininkui, tokia baisi lemtis virš jo pakibo. Manau , kad ir kiek aukštų pareigūnų nuimtų nuo pareigų, juk prie kiekvieno nebus valdžia, juk tai kiekvieno žmogaus asmeniškai sąžinės ir sąmoningumo reikalas.

939. tikras lietuvis

912. Nepriskalbėk - avarija gali atsitikti ir tau.

938. Dog

Tai kaip čia šį kartą, bledės, savo draugelio girto vairavusio neišsukat?

937. WORRAS

DIEVAS PAKOROO KYSININKUS GYDITOJUS KA GAL NE SAKYSITE SU NAUJA MASINA VAZINEA AFERYSTAI AS PERNAI NUEJAU SIRGDAMAS MAN PATIKRINO SVEIKATA SAKO O TURI PINIGU SAKAU TURIU SAKO DUOK SIMTA AS SAKAU PASOL VON SUSPARDYSIU SPEJO PASIKAVOTI O DABAR VA ZUVO TAI VA TAIP VA IR BUNA UZ NAXALNA ZOPA KELI ZUNA O POLICININKUI SEKMES NENUSIMINK NEGEREI SAKYK UZNESE IR ISPIRKS TAVE SEKMES

936. tikras lietuvis

910. Taigi kalbam ne apie poveikio tapatumą, apie tam tikrą dalį promilių iki 0,4. Rašiau, gi - nejau neskaitei?

935. gaila visu...

Geriausias traku PK darbuotojas, sutinku. Kiti kaip vazinejo girti taip ir vazineja ir abejoju ar nevazines.

934. 931 -am

Prie ko čia visuomenė? Juk įstatymą, leidžiantį vairuoti neblaiviam, priėmė ne visuomenė. O kaip tik reikalavo, kad nebūtų leista 0, 04, t.y. GALIMA.

933. R

Pijokai buvo ir bus pijokais. Policiją jau reformos užpjovė ir žmonės darosi abejingi savo darbui - žino, kad gerti, o juo labiau vairuoti girtiems negalima, tačiau geria. Policija juk ne tai tarnyba kur žmonės vežtųsi, etatus tik mažina ir mažina, kažkas dirbti turi, o poilsiaujau kaip didžioji dauguma LR piliečių - geria alkoholį ir pasidarę durnais nesąmones daro. Siaubas ir tiek. Nesuprantu, kuo čia tas Telyčėnas dėtas- juk yra visi įsakymai, pijokus mėto lauk be gailesčio. Gėrė juk ne tarnybos metu, vairovo ne darbo metu. tai negi Vizgirdas jam šnapsą nešiojo. Niekaip neuprasiu aš tokių nesąmonių, juk visi suaugę žmonės, pačiam juk teks už viską atsakyti. jei darbo metu būtų tokie bajeriai, tai policijos departamentas kompensacijas turėtų mokėtų žuvusiųjų artimiesiems.

932. Loreta

Labai gaila žuvusiųjų vaikų ir artimųjų... Jiems dabar sunkiausia. O policininkas, manau, viską atiduotų, kad galėtų atsukti laiko ratą atgal. Deja... Gaila ir jo, ir jo artimųjų. Žiemos keliai klastingi, net blaiviai važiuojant nedideliu greičiu pasitaikė, kad sumėtė mašiną. Gal nebūkim tokie žiaurūs, pakeisti nieko nepakeisim, o avarijos kaltininkas tikrai save nubaudė visam likusiam savo gyvenimui.

931. NEBLAIVUS UŽ VAIRO -Į LUKIŠKES

ką čia komentuot, kokia visuomenė, tai tokia ir policija. Nėra čia ko mums perdaug stebėtis. Policininkai juk tokie kaip ir mes LR piliečiai, Lietuvoje gimę ir augę, čia mokinęsi ir išsilavinimą įgyję, o visi čia stebisi. Juk kiek pas mus šalyje neblaivių važinėja, eismo įvykių sukelia, visą Europą lenkiam. Seimūnai priimtų baudžiamajame kodekse naują straipsnį, kad neblaivus už vairo būtų ne administracinis pažeidimas, o nusikaltimas, už kurį minimali bausmė bent trys mėnesiai laisvės atėmimo (Lukiškėse), tai kaip mat daugiau nei per pusę sumažėtų girtų važinėjimai. ČIA BŪTŲ POVEIKIS, nes mūsų tautai reikia laikyti virš galvos kumštį, kitaip nebus. Aišku sumažėtų alkoholių prekiaujančių pelnas, bet išaugtų viešojo transporto pajamos.

930. baisu

Mininesteri tu esi kaltas jei tavo chebra geria už vairo.

929. As

uz komisara Telycena. Jis nekaltas, tegul dirba savo darba! Pirmiausia, reikia pravalyti Traku ir Lentvario komisariatus, kas ten dedasi - baisu

928. oi oi oi

oi oi oi kaip baisu , uzuojauta artimiesiams .

927. Vytautas

Skaudi nelaimė. Pakeitus "generolus" pėstininkų elgesys nepakis. blogiau, kad Policijoje tiek netvarkos, kurios neįmanoma pamatyti asmeniškai su tuo nesusidūrųs.

926. too 924. Igoras

pas tave uzpakalis netikes

925. q

Vazinejo girti ir vazines , nes suo sunio nekanda,

924. Igoras

Blin is Vectros padare Signuma'a, kokio smugio cia reikejo??? Ar cia toks uzpakalis pas sita masina netikes???

923. IRENA

Teigiama, kad avariją sukėlęs policininkas – vienas geriausių Trakų rajono policijos komisariato darbuotojų." tai su kiek promiliu vazineja ne patys geriausi pareigunai

922. REIDAS

skelbia REIDĄ,,,,,,,,,, O patys kokie VAŽINĖjĄ? : D

921. TO 907

Jei komisariate ivyksta NI,tai tikrinama to komisariato veikla,jei tai kartojasi ir kitur-tada vyksta totalus tikrinimas visu,kas nesioja ginkla,vairuoja transporto priemones,vykdoma atestacija,kita vertus tai turi but daroma kas keli metai,taciau tai atliekama tik "ant popieriaus",nes tai uzima laiko,o ir taip iprasta gauti algas is oro.O ar mentas po darbo-ne mentas?Jis-statutinis darbuotojas,tad visa tarnybos laika,nepriklausomai jis budi ar ne yra policininkas,nes dave priesaika,panasiai kaip kariunas.ir dar,jei tave laikas nuo laiko atestuos su visu rimtumu,tai ir pagalvosi ar verta piktnaudziaut visu kuo.

920. Algimantas

Jei ministeteris turi ginklą žino ką veikti:jei yra dželminenas.

919. parazitas

Tai už ką jie bledės geria,jei pastoviai verkia kad policijojai financavimas mažas skiriamas?Tai matyt gerai uždirba jei gali lakti ir girti gatvėmis važinėti?

918. paste

Teigiama, kad avariją sukėlęs policininkas – vienas geriausių Trakų rajono policijos komisariato darbuotojų." tai su kiek promiliu vazineja ne patys geriausi pareigunai ? Teigiama, kad avariją sukėlęs policininkas – vienas geriausių Trakų rajono policijos komisariato darbuotojų." tai su kiek promiliu vazineja ne patys geriausi pareigunai ?

917. austrievic

Kaltas Lukasenka!

916. NONE

Ta pati mento PAULIKO smekla uzmususi kelis is mokyklos einancius vaikus toliau pjauna savo aukas. P.S Lietuvos pakelei lupikaujancius mentus (keliu patrulius) verti ant sakiu ir pakepti is ju saslyka.

915. tt

max 10m kaip ir tas zaliukas 3 ketvietokus prazudes

914. Logiska!

Darba baige 21:00,o uz keliu valandu jau girtas sukele avarija.Logiska,kad gerti jau buvo pradeta darbo metu.O ir ne karta teke matyti kaip patruliai geria buteli valgydami pietus...

913. Tomas

paziuresim kiek gaus ??????

912. tikram lietuviui

tai isteik zudiko premija, nauja slangute ar kaladeles padovanok, pasisiulyk taxuiti, kad jam girtam vazinet nereiktu.

911. beer

pasak ministro - jis padarysias viska, kad tokiu policijoje nebutu. Ka gi, skaiciuojam dienas iki kito panasaus ivykio...

910. ,,Tikram" lietuviui

Ar suvoki, kad nuo to paties kiekio alkoholio ir sulčių ar kefyro - organizmui poveikis visai kitas. Ir jeigu jis būtų gėręs sultis ar kefyrą - būtų galima sakyti, kad negalėjo būti avarijos priežastis - alkoholis. Greičiausia, ir tragedijos būtų išvengta tokiu atveju. Deja, deja...

909. 908. telsiai

niekam neidomu

908. telsiai

gal kas zinote , kaip baigesi spec automobilio vagystes tyrimas 2008 m. is uab,,TELSIU VANDENYS,,

907. tikras lietuvis

900. Ar jie turi žmones po darbo namuose tikrinti? :)

906. policpalaikis

jau mūsų policija tik giltinės važinėjančios

905. tikras lietuvis

904. Tiesą sakau, nes, gali būti, kad plyšo stabdžių šlangutė ir ką tokiu atveju kas bepadarytų?

904. taip

nežinodami nereikia kaltinti, kiek žinau nuo vaikystes tas policininkas buvo jautrus ir labai geras ne vien kaip tėvas vaikamir mamai ,kiek žinau jis visiems buvo gerasir jautrus.kaip tai viskas įvyko gal žmogus ir pats nesuvokia ką jis padarė. mums iš salies geriausia apkalbėt, nejaugi palieka lengviau.aišku neginu kad ižgėrės gerai ,gal čia jo buvo pirmas ir paskutinis kartas, manau jei cipėje pasedės geresnis išeis. gali šeimos netekt kaip daugiausia buna

903. tikras lietuvis

899. Sakiau gi, kad tie neturi automobilių, nes jau to ne mašina, o tikras lupats.

902. NEKUSAITĖ

Teroristai nukauna po tris tikėjimo priešus ir patys išlieka gyvi.

901. tikras lietuvis

897. Mažiau 5 negaus, o ir dešimt irgi ne - tamsu, slidu, girtumas menkas (o, įdomu, ar mašina tinkamos techninės būklės? Žiopliai žurnalistai tuo, aišku, nepasidomėjo, o tai gali būti lemiama avarijos priežastis - gal, pvz., plyšo standžių žarnelė?). Nuo 5 iki 8. Gerai patarnaus ir bus išleistas po 5m.

900. PALA PALA

O KUR ZIURI VIDAUS TARNYBA?TAI JI TURI UZTIKRINTI DARBUOTOJU KOMPETENTINGUMA.O AR JI DAVE ATASKAITAS MINISTRUI?LAIKAS PUSBROLIUS PRADET JUDINT IR JUDINT KONKRECIAI

899. Linas

"Teigiama, kad avariją sukėlęs policininkas – vienas geriausių Trakų rajono policijos komisariato darbuotojų." tai su kiek promiliu vazineja ne patys geriausi pareigunai ?

898. tikras lietuvis

695. Kalbam ne apie tapatumą, o apie tai, kad jų išgėrus gali būti tam tikra dalis promilės iki 0,4. Dašuto?

897. Tomas

Saviskai atmazins mentai ,gaus daugiausei 4 metus ,ne valstybe o skyle gryna ,kol ne bus normalios valdzios nieko ne bus

896. tikras lietuvis

88. O jūs tik pasižiūrėkit, pacanai, kaip važiuojat: lekiat kaip berazumiai, darot ką norit kelyje ir gyvenime, ir tai tik todėl, kad jūsų neauklėjo beržine koše. BŪTINA PEREITI PRIE GRIEŽTO AUKLĖJIMO NUO PAT MAŽENS: biški kas - klupdyti ant žirnių, o jei dar neužteks - yra diržas. Ir išaugs auksiniai bei tvarką palaikantys. Ne taip kaip dabar.

895. ,,Tikram" lietuviui

Kelių esi metų, vaikeli, kad manai, jog alkoholio ir sulčių ar kefyro poveikis organizmui yra tapatus? Cha cha cha...

894. ?

as nesuprantu,kaip aplamai zmones gali po tokiu ivykiu gyventi?Jiems nesivaidena nuzudyti?

893. 885-am

Gal laikas jau baigti tas permainas, reformas ir kitokią bibienę.O tai jau 20 metų reformuojamės , darom permainas ir bardakas tik gilyn.Gal jau laikas pradėti dirbti be jokių šūkių ir lozungų.Ne 1937 metai.Kai darbo liaudis ėjo gatvėmis su plakatais "Mirtis liaudies priešams".

892. aplaiste

Policija skelbe, kad savaitgali bus gaudomi girti vairuotojai... O dabar akivaizdu kaip buvo "laistomos" tokios gaudytuves. pries kertant sistemos "virsuneles" gal reiketu pasidometi su kuo gere?? kazkodel galvoju kad "tu draudu" toli ieskoti nereiketu.

891. tikras lietuvis

885. Apie Kauną nėra ko net kalbėti: ten nebuvo komunizmo - nebus ir kapitalizmo, nes ten jokie įstatymai niekada negaliojo ir negalios. Gal būt tik atominė bomba išspręstų tokias problemas? :)

890. be komentarų

normalūs per LR nepraeina

889. asd

kiek man teko susidurti su policija ,ji muiekuomet nesistenge kuom nors padeti ,o visada ziurejo tik kaip nubausti.

888. as

ar del girtumo,ar del skubejimo,koks skirtumas?Zmoniu jau nera,liko artimieji su sirdgela.Jeigu galetume pasiteisinti,kad labai skubejo prisigeres ir zmones pabustu,tai gal tai kazkokia prasme ir turetu,o dabar-ne.Pries sesdamas uz vairo,turi pagalvot ka darai,gerbt save ir aplinkinius.Eilini karta sugadinta nuotaika.jau kiek kartu pasizadejau neskaityti jokiu ziniu ir neziureti jokiu laidu,bet va,tas smalsumas ir paskui sopanti sirdis.

887. Sprendžiant

pagal foto - mentas prisižiūrėjęs amerikoniškų filmų bandė nustumti Žukų mašiną nuo kelio. Palaiti, dėk iš savo pareigų į kojas. Užuojauta žuvusiųkų artimiesiems, giminėms, bičiuliams ir pacientams. Mieli žmonės, kurie nesulaukėt Gydytojo, pakentėkit, negali būti taip, kad Lietuvoje tik madalovų, kaminskų ir Q+Š šutvė kelius tvarko

886. tikras lietuvis

882. Žurnalistas nenustato kalto byloje - kaltąjį nustato teismas pagal ekspertų pateiktą analizę ir kitą surinktą medžiagą. O joje bus parašyta: skubėjo, laiku nesureagavo į netikėtai pamatytą automobilį tamsiu paros metu neapšviestame kelio ruože, kelias slidus, todėl nesugebėjo laiku sustabdyti, o neblaivumas - tik sunkinanti aplinkybė. Bausmė: 5m l.a.

885. Erikai

O taip - nuostabūs vadovai, užtikrinę puikų policijos funkcionavimą ir gretų švarumą: tik geriausiems leidžiama reketuoti turginius bei važinėti prisisprogus. Argi gali asmenys, vadovaujantys tokiai pavyzdinei institucijai, prisiimti asmeninę atsakomybę? Aišku, ne. O jums, p. Erika, linkiu nepakliūti po kito girto pareigūno ratais. O jų bus, nes Tamsta esate prieš pareigūnų atsakomybę ir permainas.

884. laikas

tik ir skaitai,kad kazkas kazka girtas sutraiske,kad kazkas kazka pasimatyme pasmauge,kazkas kazkur dingo,kazkas kazka papjove,pasmauge,sumuse,uzmuse..O kaltu nera,kaip traiske,taip ir traisko.Tai kada bus priimtas sprendimas,pirmoi eilei surasti nusikaltelius,antra-isleisti grieztus istatymus,kurie galiotu visiems ir bausti pacia griezciausia bausme,kad suvoktu,kad istatymai,tai ne zaidimas,o taisykles,kuriu privalo laikytis VISI.Grybauskaitei deretu apsitvarkyti savo aplinka,paskui ipareigoti kad kiti apsitvarkytu ir nustotu vogti,grobti,reketuoti,paaiskinti,kad tai nusikaltimas ir yra uz tai bausme,nuo kurios neissisuks nei vienas.Ka,Grybauskaite,atejo laikas mauti visiems kelnes ir iskarshti subines,kad sededami savo kedese jaustu,ka reiskia nusizengti istatymams.Visai nejuokinga,kad tokioj mazoj saly vyksta tokie dideli ir baisus nusikaltimai.

883. xxx

Didziausia uzuojauta.Gyd V.Zukiene rupinosi mano vaiku nuo pat gimimo kaip jo gydytoja,nuostabi moteris.Tikrai labai labai gaila.

882. o dėl skubėjimo

dar karta perskaityk pirma straipsnio pavadinimo zodi

881. tikras lietuvis

876. Nesąmones paistai, nes kelios dalys promilės gali būti net nuo sulčių ar kefyro. Juk ne dėl girtumo šita avarija įvyko, o dėl skubėjimo.

880. Yra įdomesnių ministerijų

866-am, kad man neįdomūs vidaus reikalai.Daug įdomesnė aplinkos apsaugos ministerija, susisiekimo, na dar žemės ūkio.

879. nnr

Teigiama, kad avariją sukėlęs policininkas – vienas geriausių Trakų rajono policijos komisariato darbuotojų. o tai is prastesniu policijos darbuotoju ko galima laukti?

878. tikras lietuvis

Užjaučiu vairuotoją - kiekvienam vairuotojui gali pasitaikyti avarija. Paskubėjo, nebesugebėjo laiku sustabdyti ir dabar sėdės.

877. Gydytojų artimiesiems

Užuojauta.

876. Išeitis

Už vairo - 0,0 promilių. Tikiuosi, bent jau šitos tragedijos akivaizdoje įstatymas, leidžiantis vairuoti išgėrus, bus pakeistas. Ne galvų keitimas ką nors gali pakeisti (po Skuodo tragedijos gi buvo ,,nuimti" pareigūnai - ir jokio stebuklo neįvyko), o tik draudimas vairuoti išgėrus.

875. Binkis

Ko dar reikia, kad suprastu, kad policininkai turi privelegija vazineti girtiems, juk savas varnas kitam varnui akies nekerta. Jie juk nelieciami, jiems galima tai ko negalima kitiems! Manau ne paslaptis, kad daugelis policininku megaujasi ir piknaudziauja sia nelieciamumo privelegija! Kiek dar reikai nelaimiu, kad policija taptu pavyzdziu kitiems, o ne patys bausdami uztai kas draudziama darytu beprotiskas nesamones! Trys zmones, kurie turejo sumoketi brangiausia gyvybes kaina, uz policininku galymybe savivaliauti ! Aplamai kyla man klausimas, kodel policinkai baudzia kitus, o patys elgiasi tarytum parodydami, kad tai yra visiskas absurdas ir tai daryti galima!

874. tikras lietuvis

858. Nesu ir neteisinu - tik sakau, kad iki 1,5 promilės girtumas labai mažai tepaveikia žmogų (ypač treniruotą, o policininkus kaip tik priskiriu prie tokių :) ).

873. saiba

geras mentas-negyvas mentas

872. odeta

Labi puiki vaiku poliklinikos gydytoja intelegentiska labai didele uzuojauta visai vaiku centro poliklinikos bendruomenei

871. kelių policininkė

nei vienas negimėme nei daktaru, nei kunigu, nei policininku. Specialybę pasirenkame patys. Kiekvienam girtam sėsti už vairo-nusikaltimas. Žuvusiam nebesvarbu, ar dėl jo mirties kaltas policininkas, ar vargonininkas. Niekada neviršiju leistino greičio, tai kelyje esu kaip balta varna.

870. Algis

tai, kad skubama atsikratyt Telycenu, katras neleido jega isvaikyt "patvoriniu", rodo jog sis girtas zudikas galimai paleistas tycia, nes tie gydytojai matomai kazka tokio zinojo, ko nereik zinot visuomenei.

869. ugu

jei nuotraukose sio ivykio automobiliai, tai akivaizdu, kad audi leke be proto greitai ir i pasivyta opeli rezesi kaip i stovinti.

868. tautos balsas

Kauno geriausi policininkai - kyšininkai, Trakų- girtuokliai

867. vytautas

prieko cia generalinis komisaras? Sostako tiesiogini virsininka reikia atleisti is pareigu be teises i pensija.

866. erikai

pirmiau, atstatydink toki poziuri savije, o tai patapsi vrm ministeri ir bus tie patis ratai.

865. 856-am Erika

Tai aš ir sakau, davaj visus atstatydinam.Pradedant seimu, baigiant vyriausybe.

864. saudyt menta greiciau

ko dar laukt?

863. chronius

reikia leist iki 2 promiliu vazinet,tada visi isidauzys ir nebus problemu.

862. Manau

Avarija įvyko ne dėl girtumo, bet dėl slidaus kelio ir didelio greičio. Nelaime ir tiek. ATA zuvusiems. Policininkai, kunigai, politikai ir tt. Visi žmones vienodi.

861. ss

trukt uz wadziu,wel is pradziu!abasralis eilini karta,juk tik jiem wiskas galima.daunhausas ne mentura.

860. 851-am Erika

Jamam.O tada mes jau sutvarkysim. Ir ne tik policiją.

859. jurate

kaip kresinyje perkami zaidejai taip ir valdyme reikejo pirkti profesionalus

858. ,,Tikram" lietuviui

Jeigu esi alkoholikas, vis tiek nepateisink nusikaltėlių.

857. dejavu

anejokia paslaptis, kad mentai prikalę važinėja

856. erikai

toks mastymas ir iteisina nabaudziamuma. ko telic., palaitis i tuos postus ejo? pabuti, ar padaryti, kad visa distema veiktu. yra betvarke ir visi zino, bet pagal pacios logika jiesmininkai turi atsakyti. del to cadai ir sedi visur ramiai, jie gi uz pavaldinius neatsako..., svarbu paciam neuzlekti.Butent reikia keisti mastyma-atsako vadovas uz pavaldini, atsako (tuo labiau statutini). o telicenui tai sita policininku liga dar nuo tarybiniu laiku zinoma, buvogi milicijos vadu.ir puikiai zino, kad atsako. valdzia aplamai vieni uz kitus atsako ministeris uz vyriausibe, vyriausibe uz ministra (o tai pasiraso wiljemsui dovana, o paskui jiesnininka, kuris parasa padejo pakisa, o visi sausi. keisk erika poziuri.

855. as

laukiau ,kada girti policininkai sutraiskys koki itakynga gaidi ar politika su seima,bet papuole kito elitinio klano atstovai.Kaimiecius traisko nebaudzemi,paziuresim kuo dabar baigsis.Uzuojauta artimiesiems.

854. Vietinis

Manau reikia surast ta pareiguna ir truputi su juo pasikalbe...

853. po x uj

bus dar tu avariju

852. tikras lietuvis

837. Za takije šutki v naše vremia...

851. tikras lietuvis

Erikai. O tada - jamam valdžią mes, komentatoriai! :)

850. tikras lietuvis

Gal, tiesiog, policajus, kadangi buvo slidu, nesugebėjo laiku sustabdyti (nes per vėlai pastebėjo mašiną)?

849. 843-am Erika

Pritariu.Kokio bieso čia smulkintis.Reikalaujam visos vyriausybės atsistatydinimo.Dar galima ir seimo.Tada jau tikrai išgėrę už vairo nesės.

848. tikras lietuvis

845. Prie ko čia toks girtumas? Prie tokio girtumo žmogus gali vairuoti kuo puikiausiai ir ne jis, manau, čia kaltas, o kažkoks skubėjimas, dėl ko nesilaikyta saugaus atstumo.

847. vl

EI! GAL KAS ZINO, TAI O KUR KAS SEDEJO? NES PAGAL MANE, TAI PIRMIEJI DU ZUVE SEDEJO KAIREJE, taigi gale sedejusi vairuotojui i pakausi savo galva smoge, nes nebuvo prisisegusi, ir kaip tvi moteris gale sedejo antra irgi neprisisege ir paskraidziojo, kai vertesi, na o kairei prieky sedejo tas isgyvenes. Tai kas zino, taip ar ne taip? ;)

846. tikras lietuvis

818. Viskas būtų taip, išskyrus tai, kad policininkas nesilaikė saugaus atstumo, o girtumas tik sunkinanti aplinkybė.

845. Pritariu tiems,

kas siūlo atšaukti įstatymą, leidžiantį vairuoti išgėrus. Tik nulis promilių!

844. M

labai graziai per farus pasako jie saugo mus nuo musu paciu gal kas zino kaip apsisaugoti nuo ju

843. tikras lietuvis

839. Geriau jau iš karto nuimti visą vyriausybę - ko jie nėjo keravoti policajų, kad po darbo namuose sėdėtų? :)

842. tikras lietuvis

Policajaus mašina - lupats.

841. is Kauno

As manau,kad su tom visom kalbom,kovoje su girtais ir kysius imanciais pareigunais,nieko nebus.Na nuims viena virsininka,kita-tuo ir baigsis.Juk vienintele priezastis del ko jie taip daro-tai kad jie jauciasi nebaudziami .As siulau Prezidentei ir Seimui priimti paprasta istatyma-paskelbti amnestija visiems tiems,kurie dave kysi kokiam pareigunui,teisejui ar policininkui,bet tik su tokia salyga,kad jis konkreciai ivardins kur,kuriuo laiku ir kiek dave.Tai liestu ir paleistus anksciau laiko-juk viesa paslaptis Lietuvoje,kad 1metai ankstesnio paleidimo,kainuoja 10-15tukstanciu.Neabejoju,jei zmones pradetu pasakoti apie savo"dovaneles"visokiems valdininkeliams ir pareigunams,pavardes labai greit isaisketu.Bent kiek nors Lietuva issivalytu nuo tu visu parazitu..Zmones visi mes turetume tapti truputi pilietiskesni,nes anksciau ar veliau patys uzsirausim ar tai ant girto policininko,ar ar korumpuoto valdininko,ar sazine praradusio vagies-politiko..

840. Ziauru

tai kad ivairiuose tose strukturose dar tipo vazineti girtiems krutai... kada jie isaugs is to amziaus

839. Erika

Šukys atsistatydino, Grigaravičius atsistatydino. Kai girtas policininkas užmušė vaikus.Ir ką girti nuo to laiko nevažinėja.Dabar atsistatydins Telyčėnas su Palaičiu.Galima pagalvoti prie kito gen.komisaro ir ministro nustos girti važinėti.Nejuokinkit manęs.

838. FTV

Praėjusį ketvirtadienį tarnybinį automobilį „Mitsubishi L 200“ būdamas neblaivus ne tarnybos metu vilkėdamas uniformą sudaužė Zarasų rajono policijos Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio tyrėjas R.M. 1973 m. gimusiam R.M. buvo nustatytas 2,29 promilės girtumas. Tyrėjas vasario 10 dieną 17 val. 40 min. kelio Kukliai-Aviliai-Dusetos 2-ame kilometre nulėkė nuo kelio ir apvirto.

837. Mėšlų kraštas- Lietuva

Čia Lietuva, čia mėšlu lyja

836. rrmm

GAILA,KAD TAIP STAIGIAI NUTRUKSTA GYVENIMAI,O LIKUSIEMS GYVIEMS ARTIMIESIEMS SUMAISOMA DIENA SU NAKTIM.TIK NEPADARYKIM ZUVUSIUJU SVENTAISIAIS,GALIT VISI RANKA PRIE SIRDIES PRIDEJE PASAKYTI,KAD IR KIEK TAS DAKTARAS GERAS BEBUTU RAKSTIES BE UZMOKESCIO NEISTRAUKS.KAIP ZMONIU,LABAI GAILA.o zudikas dar ir policininkas,tai jau virs zmogiskumo.jo artimiesiems taipat stiprybes.

835. jurate

jei-"vienas geriausiu"-tai kokie kiti??????????????

834. jj

nereikia jokiu prisiemimu ir pan, reikia tam (*&^&*( mirties bausmes ir viskas. kas per klausimas.

833. as

Nuo ministro turetu atsistatydinimai prasidet...

832. gerass

Uz toklius "nuopelnus" turetu sodinti, kaip uz nuzudyma is anksto suplanavus. Tai yra ilgam. Uzuojauta artimiesiems.

831. storijadj

Mentai - uro*ai :(

830. manau

reikia iteisint mirties bausme

829. To818

Gudruti,paskaityk KET,ale ir is kur tokiu perliuku randasi?ta vieta as zinau,o ir gydytojai vaziavo is Vilniaus,ty,ta pacia kryptimi,oho,jauciu, esi kazkos nusmurges advokatelis arba snargliuotas neismanelis,tad jei negali ka pasakyt is esmes,geriau patylek.Juk sedimas uz vairo isgerus daugiau,nei leidziama-jau nusikaltmas,tad cia tavo postringavimai rodo tavo tik nora pasireikst.kita vertus daug kas nori parodyt savo gudruma.Bet reikia pripazinti fakta,jog pareigunai gerokai piktnaudziauja alkaholiu,o isgarseja tik skaudziu ivykiu metu.Nezinau kaip dabar,bet seniau is parko isvaziuojant ir griztant i ji buvo tikrinami vairuotojai del girtumo,imonese darbuotojai taip pat,ar ne laikas grazinti sia priemone atgal?

828. to mentams

pyderastai nelaimingi reikia iteisinti mirties bausme ir nusauti vietoje is tarnybinio

827. BZ

Jei shitas buvo vienas geriausiu, tai kokie kiti ?????

826. korupcija

Jei čia geriausias policininkas, girtas užmušęs tris žmones,tai kaip atrodo tie blogesnieji? Griežtinkit bausmes tiems pareigūnams,dabar tokia korupcija,kad jie nebijo girti važinėti.Kiek tai tęsis?

825. p

pideras

824. hhh

generalini komisarai, nereikia buti pasiruosus ir galvoti, jei galvoji, vagi laika is darbo, buk vyras ir eik atsargon !

823. jurate

..."vienas geriausiu"---ivardinti paciu "geriausiu"

822. jk to pala, dar cia ne viskas

I gala ileke.. Kiek sansu kad stribas teisus?

821. baisu

Kiek gi gali girti "musorai" keliuose zmones uzmusineti? ir tai geriausias "musoras" komisariate?,jie gi visi nuolat girti vazineja,pradedant vadais,baigiant eiliniais "musorais", o koks ziaurus likimas,zuvo geri gydytojai,gelbeje zmones,o tokiam "musorui" nieko,nors jis nieko gero nera padares,eme kysius,muse zmones arestinese,gere ir galu gale uzmuse zmones,truksta zodziu,kosmaras kazkoks...

820. to . pala, dar cia ne viskas

tai liko vienas keleivis gyvas,jis ir papasakos kaip buvo.Teisingumas turi triumfuoti

819. te

noreciau,kad tie lavonai -aukos pakiltu is numireliu ir ateitu pas tuos nusikaltelius paklausti uz ka jie taip su jais pasielge.Gal tada suvoktu savo klaidas?

818. pala, dar cia ne viskas aisku

šiaip galima situacija, kad policininkas nekaltas. Kad girtas- tai dar ne viskas. Vien girtumas nereiškia kaltės įrodymo. Pvz. Girtas važiuoji pagrindiniu keliu, o į tave atsitrenkia iš šalutinio kelio atvažiuojantis automobilis. Tu gauni už girtumą baudą, tačiau eismo įvykio kaltininkas- tas, kuris išvažiavo iš šalutinio. Čia irgi dėl viso mechanizmo jokia konkreti informacija neparašyta. Ir kadangi žuvusieji nieko nebepapasakos, policininkui labai daug įvairių versijų lieka, kad jį apkaltint. Vo teip vot, brangieji

817. jk

"Vienas geriausiu"... Tai kas per kiaules dirba toj traku stribu kiaulidej?

816. tfu

kas cia per pasigirimai kas kiek gali isgerti ir vaziuoti?Yra istatymas,kuris draudzia vaziuoti isgerusiam,prasome jo ir laikytis,jeigu norit nusizengti,tai is karto nueikite i policija ir praneskite,kad norite padaryti nusikaltima.Rado kuo girtis,eilini karta pasitvirtina,kokia degradavus salis ir kas joje gyvena:(

815. mh

vienas iš geriausių, baisu trys lavonai. o kiti tada?prastesni? komisarą neatsistadydinti - o išmesti iš darbo be jokių policininkų garantijų, nes nesirūpina pavadiniais, girtuolkliais, tris kokius taip pakeisim, tada prades reikalauti ne pinigų o darbo , ir atsakomybės

814. to 810

nenusikalbėk.Aš ir pusę butelio suvaręs galiu ramiai namo parvažiuoti.Daugiau išgerti nerizikuočiau,bet 250 gramų kaip tik.

813. isvada

nieko nepasikeis,nes pas Kubiliu gime anukas,pas anuka gims sunus ir pas ji gims anukas,o musu vaikai,anukai nes jiems savo centukus,nes jie bus isrinktieji,o musu vaikai kaip bus shudo vietoi,kaip mes,tai taip ir liks,jeigu nepabeks is lietuvos

812. VM

Komisaras pasirenges atsistatudint,tai ka jis dar komisaras.EINA JIS N UI

811. ...,

del promoliu, tai net taip nemylima rusija panaikino leistina alkoholio norma, ir dabar turi 0,0 promuliu. o pas mus, kad pvm surunktu, ir uzsenieciu koloneles pasipelnytu, leista prekiauti benzino kolonelese. nenustebsiu, kad pirko butelius butent b.k.

810. to 805

Statistika - tik sausi skaičiai. Avarijų priežastys - labai individualios. Vienas iš išgėręs nepraranda proto, nelekia, saugosi policijos bei aplinkinių, kitas ir blaivas kvailesnis už girtą. "Čekijos mokslininkai nustatė, kad alaus puodelis, kurį išgeria vairuotojas prieš išvažiuodamas, padidina avarijų skaičių 7 kartus. 50 gr. degtinės - 30 kartų, o 200 gr. degtinės - 130 kartų, lyginant su blaiviais vairuotojais. Šie tyrimai rodo, kad jokios , , leistinos“ spirito koncentracijos kraujyje, kuri nesudarytų avarinių grėsmių, neegzistuoja."

809. :(

kiek laidu prirodyta,zurnalistiniu tyrimu,bet viskas po senovei,niekas nepasikeite,pasikeite tik tiek,kad reteja zmoniu gretos:(

808. Žulikai

Alytuje Basanavičiaus g. sankryžoje, arba, prie kino teatro "Dainava" pastoviai policijos automobilyje išsidrėbę policininkai užtikrina "saugų" eismą. Kiek pamenu šioje vietoje per paskutinius 47 metus teįvyko du trys transporto priemonių apgadinimai. Įžvalgesnis pilietis pastebėtų iškart-žuvis genda nuo galvos.

807. tai tas mentas

leke kaip akis isdeges ,matyt bande lenkt ,bet, per girtuma ,o dieve.Baisu ,uzuojauta artimiesiems.

806. ?

ir ka?Lauksime eilines tragedijos,kad kas nuzudytu ka,nes kazkam reikia duokle atnesti,nes tas kazkas turi nama pasistatyti?

805. Jokių promilių!

Čekijos mokslininkai nustatė, kad alaus puodelis, kurį išgeria vairuotojas prieš išvažiuodamas, padidina avarijų skaičių 7 kartus. 50 gr. degtinės - 30 kartų, o 200 gr. degtinės - 130 kartų, lyginant su blaiviais vairuotojais. Šie tyrimai rodo, kad jokios ,,leistinos“ spirito koncentracijos kraujyje, kuri nesudarytų avarinių grėsmių, neegzistuoja.

804. Žvelk giliau

Ko visi tyli apie Kabylių ir Lensburgo ožį?

803. Jei

Toks policininkas yra vienas geriausių, tai reikia tik pagalvoti, kokie kiti. Siaubas.

802. oii,oi

Uzuojauta zuvusiesiems.Juokinga skaityti,kad tai vienas griausiu Traku policijos komisariato darbuotoju.Idomu kuo pasizymi ir dar pasizymes tie prastesni.

801. eris

Cia nera kazkokia paslaptis kad Policijos darbuotojai vazineja isgere yra daug pavyzdziu ,nes kolega kolega visada paleidzia reikia tik pazymejima parodyti policijos darbuotojo.

800. Bjauru, kai pagalvoji

Kažkoks neišsiblaivintis uniformuotas bemokslis banditas vieny ypu nužudė tris aukšto lygio žmonėms reikalingus specialistus, į keturias šeimas atnešė šitiek skausmo... O tie išsipūtę tranai - nevykęs ministras iš Palangos pakrūmės ir senas marazmatikas gen. komisaras - tik sapalioja apie jų proteliui nesuvokiamą atsakomybę ir yra pasirengę atsistatydinti?! Nesąmonė. Juos su triukšmu reikia vyti laukan gatvių šluoti. Be teisės į pensijas, nes jos neužtarnautos.

799. Casas

Sako jis 21,00 baige darba , o 00,30 vare namo. Tai kur gere? Su kuo? Ar ne prisireketaves pinigus, laistė?

798. to 195

tai ir sedim, ir is giliau ir giliau. kubilistanas jau seniai.

797. to Paranoja

as nezinau,kokioj tu subinei sedi,bet kad subinei-tai be abejo;)Lisk tu i ta kubila ir uzsitepk su degutu,gali dar ir grybu isimesti,kad geriau sedetusi kubile,o mes norime gyventi,o ne egzistuoti,supratai?Norime,kad vaikai gyventu savo Tevyneja,o ne po pasauly bastytusi,kad tevai glaustu savo vaiku galveles prie krutines,o ne airijos grybynuose gryba pjautu:(Bezdaliau tu,nesmirdink eterio

796. oi

Tai tame reikalas ir yra,kad paprasti darbuotojai turi arti uz centus ir prasimanyti visais nelegaliais budais,kurie draudziami istatymu,kad galetu atvesti duokle virsininkui,o tas turetu duokle duoti auksciau,kitas dar auksciau..Kada tai baiksis?Kur dingsta musu mokesciai?Kodel dirbtinai yra sudaroma kazkokia ekonomine krize?Kodel tarybiniais laikais netruko darbu,visi pilieciai privalejo dirbti,kas nedirbo,skaitesi visuomenes kenkejai ir buvo uz tai baudziami.Kam buvo naudinga,kad Lansbergis sunaikintu visus fabrikus,kolukius,gamyklas,kad viska isparceliuotu?Kam naudinga dabar susidoroti su verslininkais,kurie kazka daro?Kam visa tai naudinga?Kai isspresim sia uzduoti,tai ir atsakysim i klausima,o uzduotis labai lengva,prilygsta pradiniu klasiu uzduociai.Atsakyma galime susirinke issakyti Grybauskaitei ir kubiliui su Degutiene.Jie atsakingi uz musu Tevyne ir tauta,atsakingi uz viska,nes prisieme ta atsakomybe:(.Gal uzteks cia tu amerikietisku kalneliu?Tegul amerikieciai savo kalnelius pasilieka sau,o mes gyvenkime,kaip gyvena padorios valstybes ir nebukime vergais

795. Paranoja

Ei, jus, tautiniai debilai! jei ne Kubilius, tai is vis kumeles siknoje sedetumete

794. orakulas

Sodint blt sita padla menta amzinai!!!

793. Kaltė

Galvojate, kad alkoholikai su savim nešiojasi alkotesterį ir geria tol, kol bus įstatymu leidžiamos 0,4 promilės? Jie įsivaizduoja, kad tiek ir išgėrė. ,,Ačiū" begalviams, šitą leidusiems. Šitą įstatymą, leidžiantį vairuoti išgėrus, reikia atšaukti. Ir kuo skubiau.

792. bbbbb

ka juos moko policijos akademijoje ar cia senu policininku itaka,ar kada girdejot ,kad policininkas policininka sulaukytu beveik niekada stai va ir delto tokios nelaimes ,gere gi ne vienas,bet aisku sugerovai puikiai zino jei pagaus tai gi nedaus.o dar juos angelais sargais vadina ,cia tik seni varnai kurie vienas kitam akies nekerta

791. kas cia aiskina

kad stribai mazai uzdirba? mazai uzdirbantys su A-6 nevazineja

790. kaip suprasti

<<Teigiama, kad avariją sukėlęs policininkas – vienas geriausių komisariato darbuotojų.>> ge4riausias - tai cia kaip suprast??? surinkdavo daugiausiai duokliu virsininkams? ir kokiu greiciu reikejo vaziuot, atsiprasau, skrist, kad taip sudirbt ta pacia kryptim vaziavusia masina

789. Nakti, kai tiek mazai masinu

kelyje... jau tikrai- likimas

788. uzuojauta

amzina atilsi

787. lietuvis

žmonės ar nematot kur yra tikra korupcija pažiūrėkit kur mentai stovi ten kur su eismo saugumu nėra nieko bendro kur gali uždirbti kuo daugiau parvesi pamainos vadui kita karta gausi geresnį rajoną

786. 769-tam ir kt.

O tai už ką generalinis atsako ir algą ima?

785. įsitikinęs

Net sunku įsivaizduot kaip viskas supuvę

784. "padrysiu"

na Palaitis turejo laiko padaryti. nera ko cia kalbeti busimuoju laiku. Atsistadytinti butina, o daro ir padaro iskart- tegu kiti.

783. kas?

Idomu,kodel mes turime islaikyti seimunus,kurie gyvena seimo bendrabutyja,kodel mes turime uz ju pragyvenyma moketi?Kodel mes turime islaikyti Kristina Brazauskiene,ji juk istekejo ne uz prezidento,o uz premjero,kodel mes turime islaikyti Kubiliu ir kitus?Ar jie mazai uzdirba,kad negali issilaikyti patys?Mes uz juos daugiau gauname?Kiek as suprantu islaikytiniais gali buti tik socialiai remtini,nes jie dirbo,mokejo mokescius ir istikus bedai valstybe juos privalo paremti,o kodel tuos vagis turime islaikyti?Uz tuos pinigus,kuriuos mes atiduodame vyriausybes islaikytiniams ,galetume paremti teisesauga,medisina,svietima.Jeigu jie tokie musu islaikytinia,tai kodel mes ju negalim nusimesti nuo savo sprandu?Kas cia vyksta,gal kas paaiskins?

782. x

Zodziu truksta policininkams.

781. jurate

absoliuciai -visos sistemos sutrunije

780. arvis

is nuotraukos nesitiki kad trenkesi i vaziuojanti tikeciau kad i stovinti

779. hm

gaus 3 metus, o uz gera elgesi po metu paleis...

778. www

Dauguma policininku uniformuoti banditai.paziurekit geriausias Kaune -reketininkas,Telsiuose -uzsakineja zmogzudystes ir i miska veza.

777. xxx

"Praėjusį ketvirtadienį tarnybinį automobilį „Mitsubishi L 200“ būdamas neblaivus ne tarnybos metu vilkėdamas uniformą sudaužė Zarasų rajono policijos Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio tyrėjas R.M. "

776. to 774. 767-tam ismatai

:))))))))))))))))))))))))))

775. tiesa tokia

ziurejau laida KODEL?,tai ten gydytojos kalbejo,kaip joms sunku,kad turi dideli kruvi,nesuspeja dorai apziureti ligoniu,tai ka,ministras kaltino jas ir ju vadovus,nors puikiai suvokia situacija ir kur yra pinigai,skirti ligoninems,lygiai taip pat ir su policija,ministras kaltina policijos patrulius ir komisara,nors puikiai zino situacija ir kur dingsta pinigai skirti policijai.As neteisino to girto patrulio,as noriu pasakyti,kad kaltas ne komisaras,o visu pirma-MINISTRAS,nes jis zino,kiek turi but skirta pinigu,kur jie dingsta ir kokie trupiniai papuola i komisariatus,ir kaip komisarai su tais trupiniais gali issisukti?Tai ir priima bet koki sbroda uz tuos trupinius ,nes nera kam dirbti.

774. 767-tam ismatai

Issigandai, ziurke tu apsivogus? Cia dar ne dusinimai. Manau greit padusins tave, vagie.

773. petras

Ar gali supuvusia siatema isgelbeti supuvusio virsininko atsistatydinimas!!!!!Jis dar tik pasiruoses!!!!Nes jo pavaldiniai taip pat dar tik pasiruose uzmusinet zmones!!!!Slykstu!!!!

772. [dslkd

Nauja profesija - pulmunologas. Kaip žurnalistai, taip ir debilai

771. kiesa

tai kokiu greiciu tas mentas vaziavo?

770. to petras

Prie ko cia Kaunas?Ar nenusikalbejai truputi?Gali uzjausti savo kumyra-girta patruli,bet kam izeidyneti zuvusiuju artimuosius?Tai paprasyk pas ta patruli,kad jis prisigertu ir uzmustu tavo seimyna,paskui galesi jam ranka paspausti

769. neteisybe

ne generaliniam reiketu atsistatydinti,o tiesioginiam virsininkui kad nesuvaldo pavaldiniu .duokit teisingiems zmonems dirbti,o ne atsakingus reikia salinti.

768. xxx

Saudyt reikia tokius isgamas ir tiek, kur ji galima surasti?

767. to 760

o ko tu cia dusini?Cia ka,privatus tavo chiatas?Cia zmones komentuoja straipsni ir issako savo mintis,todel nedusink ir negrasink,supratai?

766. uzuojauta

artimiesiems. Nepazinojau, bet komentaruose tik patys geriausi zodziai apie zuvusius. Liudime...

765. Uzuojauta seimoms

Netekusiems artimuju. O triguba zmogzudyste ivykde mentas...

764. petras

uzuojauta policininkui,nekreipk demesio i rasomas debiliskas zinutes nes jas raso kauno psichuskes debilai kurie galvoja kad tik jie yra teisus,buvau susitikes su kauno bukagalviais tai puikiai zinau ju mentaliteta

763. :)

ir mano komentaro nepraleido,nes kalbejau apie seima ir vyriausybe,sakiau,kad mes jos aukos,todel reiskiau mums visiems uzuojauta

762. Eilinį kartą

LR nepraleidžia komentaro

761. Uzuojauta

artimiesiems, draugams, kolegoms.

760. 757-tam

Dusk, susmirdes biudzeto vagie, kol liaudis nepakore!

759. Lietuviai

ir daugiau jokių komentarų. Jeigu norim išlikti žmonėm. Aš noriu..

758. Kodel?

Kada jau girtas budamas ,pats uzsimus negyvai????????Tai ne, velniai ju neima, o nukencia padorus zmones!Kokia neteisybe visur!

757. to 752. tarp kitko

skaityk komentarus ir pamatysi

756. fricas

nu ir nx supistas mentas,i el.kede ji.

755. tipo

reikia grieztint baudas uz vaziavima neblaiviam,konfiskacija auto be jokiu islygu,kaleimas minimum 25m. uz sukelta avarija ir 5 metam jei pagavo girta uz vairo.

754. nusikalteliu krastas

galetu koks Lietuvos rezisierius susukti dokumentini filma kas vyksta Lietuvoje ir parodyti visam pasauliui,tegul ne afrikos salim pagalba teikia,o Lietuvos pilieciams,nes jau gyvenymo nera per ta Vyriausybe:(Kiek galima tyciotis is zmoniu?Kada tai baiksis?Kiek dar bus toleruojami oficialus nusikaltimai?Kodel zmoniems neleidzia pasisakyti prie seimo ir pareikalauti is isrinktuju atsakomybes?Kodel isrinkti mes juos galime,o ismesti ne?Ar mes tokia valstybe kureme,kurioje tokie baisus dalykai vyksta?Nieko niekas nebijo,ignoruoja istatymus,konstitucija niekam negalioja,tai kam tie istatymai ir konstitucija aplamai yra sukurta?Turbut tik zonos ir kaleimu gyventojams ji palanki?

753. ggg

tik 3 milijonai vargu ar like o sitokie marazmai

752. tarp kitko

Nenustebsiu,jei pasinaudoję šiuo skandalu valdžiažmogiai tyliai tyliai prastums kokį nors įstatymą ar pataisą,kuri papildys jų kišenes ne viena kupiūra. O jūs toliau keikit girtą klouną ir nematykit to,kas vyksta šalyje.

751. jau

trys lavonai.

750. :)

O kodėl Kubilius neatsistatydino, kai jo Rupulevičius girtas šviesoforą nuskynė? :D

749. aha

Gal daugiau gailėčiau, jei būtų suvėžines ubagus. Nu bet chalujams kitaip atrodo.

748. Užuojauta

Bet reikia atšaukti įstatymą, leidžiantį vairuoti išgėrus.

747. to737

dešimt balų

746. lojimas

Neginu girto mento,bet komentarai tikrų lietuvių-bukagalvių runkelių ir ubagų. Yra net tokių,kuriems sena gelda A6 yra PRABANGI! :DDD Na ir ubagai,siaubas. :)

745. to . NUOMONE

tai eik ir pasimelsk,dar pastudijuok Istaymus,konstitucija ir elementariausias etikos taisykles.Mokytis reikia,kad galetum dorai gyvent doroje salyje,o dabar valdzia daro viska,kad vaikai kuo maziau gautu ziniu,nesuvoktu tikro,padoraus gyvenymo ir jo prasmes,todel taip ir suvoki ji ir tavo nuomone man ispudzio nepadare:(

744. GYDYTOJU ZUDIKAS

MENTAI DIDZIAUSI KELIU NUSIKALTELIAI

743. Ir aplamai

Marjampolėje girtus šunis gaudom, o čia viso labo mentas?

742. vasa

prie ko čia generalinis? Kaip visada, kažką reikia atleisti. Jokio ryšio, tai tiesioginį viršininką reikia atleisti

741. 733 Ramunei

Asile tu,įstatymus pastudijuok,tada neklausinėsi nesąmonių!

740. DZIULAJUS

jei geriausi pareigunai prigere laksto,ka blogiausieji apsiniuchine skraido darbo metu-urodai!!!! Uzuojauta seimai

739. Siaubas

Uzuojauta artimiesiems... siaubas...

738. to ramune

kad Jonaitienei nebutu liudna dave katiniuka:),o sitam duos merga.Kiek jam duos?Na,butent uz si atveji gal nemazai,nes ne siaip partrenke kaimo bobute ar kaimo vaikus,einancius is mokyklos,o visdelto klano atstovus del kuriu zuties klanas netyles.As uzjauciu artimuosius ir kolegas,del tikrai skaudzios netekties,linkiu,kad jie kovotu uz teisybe ir nebutu sutripti,kaip Kedzio sesuo,kovojanti del savo brolio zuties ir jo dukros tvirkinimo

737. lojimas

Durneliai,aš jums sakau- šaly totalus bardakas,korupcija,girtavimas ir niekas to nepakeis. Tas mentas tik girtas mažas tarakonas palyginus su tuo,kas šalyje darosi.

736. Generalinis

komisaras savo atsistatydinimu tik patvirtins, kad buvo ir liks nevėkšla.

735. NUOMONE

Man paaiskinkite, koks skirtumas ar pareigunas uzvaziavo ar ne, gi jis, visu pirma, - zmogus, musu visuomenes atstovas, mes aplinkui esam tokie kaip ir jis. Negi pareigunas turi but antzmogis? Mano artima zmogu uzmuze taip pat automobilis ir ka, ar pareigunas ar ne butu uzmuses, man nuo to butu lengviau? Tad, baikite nusikalbet ir keikt policininko. Jam ir taip tragedija, geriau pasimelskite uz zuvusiuosius.

734. pz

bet tai cia matosi kaip i stovincia pyle galan, kiek jis leke, 200km/h?????????????????

733. ramune

Jonaitiene uz 2 gyvybes gavo iki gyvos galvos, o cia uz 3 kiek gaus?

732. Valdas Adamkus buvo principing

Po kraupios avarijos Skuodo rajone lekia už policijos darbą atsakingų vadovų galvos. Prezidentas Valdas Adamkus vakar pareikalavo ir sulaukė vidaus reikalų ministro Raimondo Šukio ir policijos generalinio komisaro Vytauto Grigaravičiaus atsistatydinimo.

731. anglija

Uzuojauta artimiesiems.Nuostabi gydytoja buvo,grize i Kauna nueidavom pasitarti del sunaus problemu

730. taip yra

Vistiek ateis kersto valanda ir tie visi nusikalteliai atsakys,jeigu ne jie,tai ju vaikai,anukai..

729. geriausias policajus

Korumpuotoje valstybeje *geriausi* policininkai pridirba daugiausia liolios

728. Ir vėl

Lr normalių komentarų baidosi

727. STEBETOJAS

Demesio!Naujas realybes sou-girciausiausias Lietuvos policajus.paraiskas atrankai paduoti tiems pareigunams kurie yra padare autoivyki neblaivus,butinai ne tarnybos metu,uniformuoti ar ne-nesvarbu.svarbu,kad butu nukentejusiu,kuo daugiau tuo geriau.Pagrindinis prizas-kelialapis desimciai sezonu i Lukiskiu pramogu,poilsio ir reabilitacijos parka,paskubekit,pijokeliai-vietu skaicius ribotas

726. O gal verta

paskelbti mentą "geriausiu krašto kelių patruliu", kodėl gi ne? Užuojauta žuvusių artimiesiems, giminėms, bičiuliams. Atleiskite už pagiežą valdančiųjų atžvilgiu, atleiskite, prašau. O valdančiųjų aš jau nekenčiu

725. milicja

Mentai visi girti laksto, niekas ju nekontroliuoja kai padaro avarija tada islenda. Jiems turetu grieztesnis istatymas but uz tokius pazeidimus nei civiliams.

724. to Nejaugi

tu ta klausima uzduok prezidentei,premjerui,ministrui,komisarui ir tam nusususiam patruliui.Mes tai suprantame ir todel smerkiame santvarka,korupcija,vagyste ir paleistuvyste Lietuvoje.Mes uz,kad gydytojai nebutu traiskomi gatvesi,kad vaikai nebutu traiskomi,kad vaikai nebutu prievartaujami,kad valstybes pinigai nebutu isvagiami,kad dirbantis tevai uzdirbtu,kad turetu uz ka nupirkti savo vaikui meskiuka ar saldaini ir su sypsena ji pamiluotu,kad pas gydytojus lankytumes tik profilaktiskai ir gydytojai nepriiminetu musu su isvargintais ,papilkejusiais nuo nemigos veidais,kad policininkai istikus nelaimei ranka istiestu,o nepasinauditu situacija ir neapgrobtu ir t.t.

723. to 715

Linksmas, kai gaudavo gerai į kišenę...

722. sandra

Uzuojauta seimai ir artimiesiems. Zuvo pati geriausia pasaulyje vaiku gydytoja. Is norvegijos grizdavom dukros sveikatos patikrinti niekas negali jai prilyti. Didziule netektis.

721. To 718

nustok uostyt ir badytis, nusibodai

720. :(

Lietuvoje-pragaras,ja valdo VELNIAI,todel DIEVULIS ir pasiima is to pragaro geriausius.Gaila,kad musu TEVYNE virto pragaru:(

719. Nejaugi

kai kurie komentatoriai nepagalvojate, kad Kauno Raudonojo Kryžiaus Ligononėje pacientai laukė Gydytojo, ir vaikų skyriuje laukė Gydytojos. Apie mentą jokios kalbos, o Palaitį - lauk

718. to 706

Briedi ti, psiche, ar žinai, kas tai 0,01 prom? Pasiklausk daktarų Žiegždriuose, jei nesuprasi, gal sanitarai paaiškins?

717. to 714. GAUS NUOSPRENDI ZIAURU

tai apie ka kalba ir vyksta,kad zonos-poilsio vieta,kurioje gali atsipusti nuo vargano gyvenymo,pailseti,pasportuoti ir tavim pasirupins;),vien tik i nauda,bet jokios bausmes,todel daugelis iskankintu zmoniu tik ir svajoja tenai papulti,todel ir daro nusikaltimus

716. Ju

uzkniso girti mentai

715. gaila

Teko pazinot gydytoja Zuka... Nuostabus zmogus buvo, visada su sypsena, linksmas... Uzuojauta sunui ir artimiesiems.

714. GAUS NUOSPRENDI ZIAURU....

MENTAI TURI SAVO ATSKIRA ZONA-SANATORIJA,GERAS SERVISAS,GALES PAILSETI KOKIUS 3-4 METUS .

713. ?

Seimunai girti vazyneja,politikai,o jus apie kazkoki vargana patruli:(Taip,jis nusikaltelis,bet ar butu jis nusikalteliu,jeigu musu ponuliai nerodytu pavyzdziu,o dirbtu ir reikalautu is savo pavaldiniu,kad jie dirbtu,o neuzsiiminetu kuo nereikia ir nelauzytu istatymu

712. lojimas

Įdomu kiek iš čia kliedinčių yra šventų? :) Pažiūrėkit kas naktim per išeigines Vilniuje darosi! Pilni barai girtų,po to visi sėda į mašinas ir važinėja. Šalyje bardakas,tai ir keliuose durnynas!

711. G

Lietrytis- mentų padlaižys-blokuoja kometarus.

710. to 708. Armand

Istaigose,kuriom vadovauja padorus vadovai,girtuoklysciu nevyksta:(.Istaigose darbo metu dirbti reikia,o ne girtuokliauti

709. www

Lietrytis cenzuruoja komentarus.

708. Armand

O ar mes patys nebūname labai tolerantiški girtiems vairuotojams? Įmonėje kurioje dirbu, tai gana dažnas reiškinys. Visi į tai žiūri pro pirštus. Kai kas nors žūsta, tada Lietuvą keikiam. Pamastykite broliai ir sesės. Ar ne laikas keistis mums patiems?

707. ?

juokingiausia tai,kad kaleimuose geriau nei laisvei,tai ar cia pataisos namai nusikalteliams,ar nusikalteliams pabuvojus juose nesinori gristi?Norisi,nes tenai ne pataisos namai,o sanatorijos,tenai nemokamas gydymas,nereikia moketi uz komunalinius,nereikia rupintis ka siandien valgysi,pasirupina uz taves,net isverda,patalai balti-isskalbti,pasportuoti gali uz dyka,apsilankyti bibliotekoje,jeigu nematai raidziu,tai pasirupins tavo regejimu ir net akinius uz dyka ant nosies uzdes.Tai ar daug zmoniu gali leisti sau tokius malonumus laisveja?

706. briedis81

visu pirma del girtu vairuotoju tai yra kalta valdzia - per mazos baudos, del kuriu prilake vairuotojai rizikuoja, o gal prasmuks ... va tokios ir pasekmes, vienas prasmuko, kitas uzmuse nekalta seima! idiotai ple!!! vaziuoji gatve, laikykis kiek nori tu taisykliu, bet va idiotas prigeres "erelis" nutrenks ir vsio ... negyvas jug nepasiskusi... o cia dar mentas uzmuse, nu tai gaus keliu litu baudele ir dar issisuks is kaleimo garantuotai!!! lietuvoj korumpuota valdzia tiek ir mentai!!! prigeriai ple - sesk i taksa!!! idiote isikalk i galva!! turi pinigu isgert turek ant taksy o ne "ereli" vaidink. siulau sugriestinti baudas - isgeres prie vairo nors 0.01% promile - prarandi teise vairuot visam likusiam gyvenimui, be nuolaidu + 100000 lt bauda, kuria nustatyti issimoketinai priklausomai nuo atlyginimo, turtingiems pagal algos dydi baudos dydis iki 1000000lt ir 20 metu kalejimo be issimties!!! tada zmogsu gal susimastys, jog neverta zudyt nekaltu zmoniu!!!

705. Is Amerikos

ups...

704. to lojimas

tai ir lojam,kad seimininkai isgirstu:(,nes jau atsibodo

703. aš manau

dėl vieno suskio kokia nelaimė

702. jau 3 aukos

Delfyje raso, kad mire ir kita vaik gydytoja... Girti policininkai, kysininkai ir klastotojai etisejai datosi norma. Kur ziuri Prezidente ir istatymu leidejai? Turi buti NULIS promiliu, o padare nusikaltimus ne vien atleidziami is pareigu, bet sodinami kalejiman.

701. temide

Bausti ne tik sita patruli,komisara ar ministra,bausti paciomis griezciausiomis bausmemis visus,kurie ivykde nusikaltima ir jokiu isimciu,nes padares nusikaltima turi atsakyti uz ji.

700. lojimas

Ot runkeliai loja nesąmones. Tragedija baisi,bet nei pirma,nei paskutinė. Bus dar ir girtų mentų,ir prokurorų ir seimūnų. Juk čia supuvusi ir prašikta šalis.

699. to 696. to649

kalta del to,kad nesilaikoma istatymu,konstitucijos ir prezidentiskos priesaikos.Jeigu vyriausybeje sedi tokie,kurie pazeidyneja istatymus,nesilaiko ju,tai ju pedomis seka ir eiliniai Lietuvos pilieciai.Vadai isrenkami tam,kad rodytu pavyzdi savo pavaldiniams.Apie Lansbergi-sita nusikalteli reiktu teisti,kaip Tevynes isdavika,nes jis ja isplese,sugriove ir sunaikino.

698. jonas

kad gaizauskas irgi girtas vazineja...

697. JONAS

AŠ SIŪLYČIAU VISUS MENTUS UŽKODUOTI-O JEI KODĄ PRAMUŠA,TADA REIKIA VIEŠAI,TURGAUS AIKŠTĖJE PAKARTI.

696. to649

ko cia ta Lietuva kalta jei bukagalvis girtas seda prie vairo?kiti kisa Lansbergi,prie ko cia ar patys girti esat?

695. PRIVALOMA

SKUBI VISŲ POLICININKŲ ATESTACIJA!!!

694. to 688. to myliu...

dekui uz pataisyma,as jau neziurejau gramatiniu taisykliu,nes ne tas jau galvoje,galvoje-TUSHTUMA,nes smegenis jau nesugeba dirbti,viskas sukepe nuo tokiu neigiamu emociju

693. Pamastyk

1998 m. gruodžio 21 d. LR seimas mirties bausmę panaikino . Kol nebus pakeistas įstatymas , tol bus betvarkė ...

692. neaišku

tai kaip, nesuveikė pagalvės ar buvo neprisirišę?

691. uzuojauta

Baisu..Baisu,kad zmones priversti nejausti atsakomybes,priversti prarasti gedos jausmo,baisu,kas Lietuvoje vyksta.As-saziningas zmogus,tikrai stengiuos atjausti artima,stengiuos gyventi saziningai,todel negaliu suprasti,kodel yra taip,kodel vyriausybei sedi tokie issigimeliai,kurie uzvire tokia kose.Kaltas patrulis,sutinku,bet kas mumis davede iki tokios degradacijos?Ar musu seimoje moko tevai ,kad reikia gerbti Tevyne,artima,uzjausti?NE,nes jau tevai neturi jegu,TEVAI,tai tie patys gydytojai,policininkai ir kitu specialybiu atstovai.Tik skaitome,kokia laime,pas Kubiliu gime anukas,o pasiziureja i savo vaikus galvojame,kokia nelaime jiems,nes Kubilius dar daugiau voks,kad galetu aprupinti savo anuka.Ir ne tik Kubilius,o visi,kurie sedi prie lovio ir kriuksi,laukdami,kad mes-varguomene atnestume ko daugiau edesio i ta lovi ir ne bet kokio,o Pacio skaniausio:(Uzuojauta zuvusiuju seimoms,tikrai is sirdies liudziu,kaip ir eilini karta paskaicius apie bet kokia nelaime istikusius zmones,del kazkieno neatsakingu poelgiu.LABAI LABAI GAILA,LIUDZIU KARTU SU ZUVUSIUJU ARTIMAISIAIS

690. Kaltas ir įstatymas

Kadangi įstatymu leidžiama vairuoti išgėrus, tai ir turim tokias tragedijas... Užuojauta.

689. Policininkas

Kiek alaus vežėsi Žukas? Ojis buvo blaivus?

688. to myliu...

Labai gerai parasete, tik ne vagiai, o VAGYYS

687. absurdas

kaip galima sneket apie zmogu, kuriam girtam kyla minciu sest uz zudimo aparato(automobilio) ir toki pavadint kaip protinga, viena geriausiu darbuotoju? protingas zmogus taip nesielgs, o uz dviguba zmogzudyste sunkinanciom aplinkybem sodint i kalejim abent porai metu kiekviena toki. policijos pareigunam bausme dvigubint ar trigubint, nes tai jie turi kontroliuot kad girti nesestu uz vairo, o ne patiem pavyzdi rodyt. siaubas kazkoks, kosmaras visiskas, protu nesuvokiama

686. Kolega

Mes su Šostaku išgerem, atvirai pasakius, buteliuka per puse ir issiskirstem, nesuprantu kodel jis kliude ta Opeli, juk tiek tebuvo isgeres,gal apalpo ir savaime automobilis tapo nevaldomu?

685. mentas

cia mano kelio atkarpa, darau ka noriu

684. nuomone

jei tas vienas geriausiu milicniku, tai kiti debilai

683. to 678

atsitatydinti turi todėl, kad nekontroliuoja šio UAB ir leidžia bet kokiems eliniams, ar nevisai, driskiams priš. atsiprašant ant savo viršininkų. Vėją sukelti turėjo iki šio įvykio, kad toks iš principo neįvyktų, o ne po to kai jau šaukštai po pietų. Per tokius bespridelščikus mentams savo tamsius darbelius vis sunkiau dirbti, tad ir turi pasitraukti ir užleisti vietą tam, kuris kažkaip tai suvaldytų nesusipratusius/bespredelščikus ir trukdančius "dlia našhevo delo".

682. linas

galima kaltinti policija-bet tai beprasmiska.kokia visuomene-tokia ir policija.ne tik policininku sukeltose avarijose zuva zmones.neginu to girto dauno-jis tikrai gaus ko nusipelnes.

681. Atleisk viešpatie...

Citata: " avariją sukėlęs policininkas – vienas geriausių komisariato darbuotojų. " Atleisk viešpatie, ką tuomet gali nuveikti toks komisariatas, kuriame kiti policajai - dar už jį blogesni?

680. ka

visi tie mentai girti vazineja nieko nuostabaus cia

679. Blogas ir įstatymas

Kadangi įstatymu leidžiama vairuoti išgėrus, tai ir turim tokias trageijas... Užuojauta.

678. Bet

Kodėl gen.komisaras turi atsistatydinti?. Kiek girtų policininkų padaro avarijas ( na, ne visada tokias baisias ), tai nebus kam tam poste dirbti. Kaip tik jis turi sukelti gerą vėją policijoje, kad tokių dalykų nepasikartotų.

677. siaip

„Padarysiu viską, kad tokiems pareigūnams policijoje neliktų vietos“, - apie avariją padariusį patrulį kalbėjo R.Palaitis. NEGI VISA MILICIJA PALEIS?

676. butina

Visu pirma reikia isvaikyti seima,ten sedi darmajedai,kiek pinigu sutaupytume,toliau purtyti vyriausybe ir reikalauti,kad ji pasiaiskintu ka gero nuveike Tevynes labui,nes mes juos rinkome,mokame mokescius ir juos islaikome,todel jie PRIVALO mums atsiskaityti.Kai bus prispaustos toms gyvatems uodegos,bus tvarka ir zemesniuose sluoksniuose.Butinai reikia papurtyti KUBILIU

675. kodel nepraleidziat mano komen

Mano komentarai visi blokuojami.Cenzuros aukstumos lietdrydi.Jau iskart pradeda sis spaudos korifejus siu,ziauriu ivykdytu nusikaltimu,gesinima.Neuzciaupsit ,vistiek as turiu savo nuomone.

674. Baisu

Super policininkas "Teigiama, kad avariją sukėlęs policininkas – vienas geriausių komisariato darbuotojų."

673. ajjaii

kažkodel visi "geriausi" policininkai kažkaip labai jau blogietiškai prisidrba , kaune ir geriausi degė su kyšiai. Gal cia iš viso , toks sušiktas darbo stilius jų , kuo blogesnis , tuo gersnis. Kita vertus ir valdžia visa panaši , kuo didesnis vagis ir sukčius , tuo savesnis.

672. kaltinu

as suprantu tik tiek,kad valdzioje susodinti visokie provokatoriai,Tevynes isdavikai,kad kuo greiciau ja nualintu ir sugriautu,kad musu valstybe liktu bejege ir vel ja kazkas galetu okupuoti,t.y prichvatizuoti.Na,pasekim ivykius nuo nepriklausomybes,palyginkim kokia ji buvo IKI nepriklausomybes ir kokia ji tapo po jos:(.Ar mes tokia varginga valstybe buvome?O ka,po nepriklausomybes tapome turtingesne?Viska sunaikino ir isnaikino,o kas tai dare-musu isrinktieji.Palyginkim,kokia airija buvo pries 20 metu ir kuo tapo dabar?O dabar palyginkim kokie mes buvome pries 20 metu lygynant su airija ir kuo tapome?As kaltinu ne tik patruli ,as kaltinu |VYRIAUSYBE,kuri gimdo tokius,kaip sis patrulis,ir ne tik sis..

671. babytė zosė

"Teigiama, kad avariją sukėlęs policininkas – vienas geriausių komisariato darbuotojų." - čia pagal mentų tradicijas tipo daugiausiai babkių į obščiagą sunešantis pareigūnas. Aišku tik viena jis turėtų būti totalinis bespredelščikas - kitaip girto ir lekenčio cher zn. kokių greičiu mento nepavadinsi. Trakų mentinės vadą pažemint pareigose, nes anas kontroliuoja kadrus, o kadrai štai kokie.

670. kur kubilius valatka vinokuras

A MENTAS GYVAS?

669. Dede Vania

Ne, niekaip nesuprantu prie ko cia komisaras turi atsistatydint? Jis ka su juo kartu gere? ar girta uz vairo pasodino? Na is kur tiems vadovams zinot, kas saus laisvadieni pavaldiniams i galva? Dirba nepriekaistingai kol dirba, prisidirbo-tai lauk ta kuris prisidirbo, o ne vadovus. Su tokia politika tik kadru kaita gaunas, o naudos 0.

668. pagalvojimui

jus tik paziurekite kas pas mumis ant keliu darosi.Kas kaip moka taip vaziuoja,o jeigu dar ir pinigu turi tai gali ir isgeres vazineti,ir keliu taisyklemis nusizengineti

667. esu lietuvos milicinikas

gerem ir gersim mes gave kepure darom ka norim

666. to 644

nu tu ir idt., tikriausiai is policininku busi "parodyk kas nesedo bent karta isgeres". apie 90%vairuotoju niekada neseda uz vairo girti. as 25 metus vairuoju, mano draugai ir pazistami, niekada neseda isgere, niekada. nes vieno karto pakanka, kad sios taisykles nesilaikyti. ir neseda ne del to, kad policininku bijo, dejo ant ju. neseda, nes zino, kad to daryti negalima, kaip negalima vogti, zudyti. tu db. zmonems pasitykejima pakirti, kad vazineja abs. dauguma blaivi. tykiu, kad ir tarp policininku procentas ne mazesnis, bet atsakomybe ten didesne, todel turi buti visi 100%. problema ta, kad jie ima manyti, kad kadangi baudzia kitus, patys tampa dievais, kiriems viskas galima, o virsininkams ju ph., ka tas policininkas laisvalaikiu veikia - bandiuga, vagis ar kontrobandininkas jie. tame ir problema, kad vadai nezino savo zmoniu, ir del to yra kalti del tokiu ivykiu.

665. taigi

puse ten tu mentu- atliekos

664. TTTT

Kur issigimelio RAMUNS komentaras?alioooo?smirdantis RAMUNS!!!@

663. wwwwwwwwwwwwwwwww

Pagal nuotraukas tai aisku pasidare is karto . Atsinese ant pora simtu, sitas galvijas su uniforma ir kale i gala .Vairuotojo puses keleivis sedintis uz vairuotojo aisku neturejo jokiu sansu.priekis tur but buvo issviesti per sonus langus ir pats automobilis juos suspaude .vienintelis desineje galinej puseje sedejas lengviau atsipirko nors irgi sunkiai suzeistas . taigi triju nebera o tas galvijas dabar teisis ir aiskins kad jam pamaise kazkastai ir .ttt.

662. ???????????

ir raso, kad taui GERIAUUUUSIAS policininkas (uzmusineja zmones), o tai koookie blogiausi ten - gal galima pavyzdziuuuuuuuuuu ???

661. hauptmanas

GERIAU GERIU IR GERSIU IR EIKIT JUS VISI NACHUI.

660. myliu savo Tevyne ir noriu

kai suvoksite,kad taisykles sukurtos JUMS,nesvarbu kuo jus dirbate ir kur,ir laikysytes taisykliu,tada ir valstybe bus valstybe,o ne shiknos skile.Nera jokio pateisinimo nei patruliui,nei jo virsininkui,nei ministrams.Yra zodis ATSAKOMYBE,kkuri turi skambeti kiekvieno ausyse:(.Dabar kas vyksta?Vyksta kaip baisiausiam trileryja,dar galima dadeti siaubiaka ,mafija ir kitus siuzetus ir visa tai apibudinimas musu Tevynei.Tai ar tokioj saly jus norit gyventi?As tai ne .As noriu gyventi padoriai ir be jokiu pazeminimu.Noriu, kad mokytojai mokytu,gydytojai gydytu,policininkai saugotu ir neprikaisiotu vieni kitiems,kad jie mazai uzdirba,nes visi mes dirbam ir uzdirbam tiek,kad nesugebam gala su galu suvest,todel noriu,kad mano Tevyne valdytu ispruse zmones,o ne issimoksline vagiai ir nusikalteliai

659. Vioeta

Nuosirdi uzuojauta zuvusiuju seimai. Nuostabesnio, nuosirdesnio zmogaus nepazinojau, kaip gydytoja V.Zukiene. Jos deka mano vaikas gyvas ir sveikas. Labai didele netektis...

658. Aha

Košmariška nelaimė, bet kažin ar būtų sukeltas toks triukšmas, jei būtų žuvę paprasti žmonės?. Labai gaila nekaltų žmonių, duok die, kad sužeistieji išgyventų..

657. vejas

jau buvo kvieciamas valantinas pasiaiskint del pedofilijos skandalo ir kas pasikeite? O gi nieko nes policinej valstybem girtiems milicininkams galima viskas . . .

656. OOOOOOOOOOOO

O kodel tik komisara s atsistatydina, o PALAITIS KOOO LAUKIA , aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ??????????????????????

655. degradavusi

Valstybe,tauta,visuomene!

654. kaltas

kaltas, kaip visada Landsbergis?

653. vajetau

gERIATE KAIP VERSIAI, NEJAUGI PATINKA BUTI APSVAIGUSIAM , APDUJUSIAM.pRIE KO MES PRIENAME RUKOME GERIAME, KADA PAGALIAU SUSIPROTES TIE ISGERTUVININKAI.FU FU FU,,,,

652. QWERTY

kur dingo isgamos lojantys ant rusu milicijos?

651. 644 am ispystgalviui

as dar niekada nevairavau nei isgeres, nei 'pachmielnas'. stazas nuo 1991m. vazineju praktiskai kasdien.

650. prezidentei nors ir neskaitys

padaryti tvarka gan paprasta. mazas prasizengimas-maza virsininka lauk, didesnis-aukstesni, didelis-pagrindini. bet pas mus nuo vyriausybes atsakomybes nes -viskas brangu, darbu nera, uz butus moket reikia daugiau nei pasalpa, vis nauji ir nauji mokesciai-psd, studentams, motynoms, emigracija, sportininkai, gyditojai, kas gali bega, jokios perspektyvos, vagia ES lesas, viesuosiose pirkimuose, net prokurorai ekspertizei del valdovu rumu uzprase 2,5 mln. litu ir t.t..durdomas koks tai. O kas del to atsake, kokia reakcija?... nulis demesio kaip sedejo tie patys prie valdzios taip ir sedi. Bet blogiausiai, kad i rinkimus vel tie patys eis, vel balsavus uz juos 5% gaus dauguma. Zmones nustojo tyketi, kad bus geriau, kad aplamai gali buti geriau. Todel receptas vienas-keisti is karto, kai tik yra ne taip. o del palaicio ir teliceno nat svarstyti ne jo, jeigu sie zmones nenori prisiimti atsakomybes, ir uzleisti vieta kitiems vadovauti (gal pasitaikys normalus vadai), atstatydinti. Ir taip visur, o ne laukti, laukti, laukti.Gribauskaite susirupinkit.Valdzia ir zmoniu pasitikejima gi turit!

649. qwert

o ar siklietuvej gali but negirtas stribas?

648. audrius

jau ten ji pati netik atstatydins bet ir uzdarys

647. Sazine

Kur zmoniu sazine - sest uz vairo isgerus? O kaip pareigunas, taip dar daugiau sau leidzia. Uzuojauta artimiesiems.

646. Matas

Kiek dar nekaltų turės žūti, kol bus sulaikytas pirmas girtas policininkas už vairo, dar nespėjęs ko nors užmušti? Kodėl niekas iš viršūnių nieko nedaro, kad kad kardinaliai pasikeistų susidariusi padėtis? Jei nežinote, kaip tai padaryti, vertėtų nuvažiuot į Tbilisį. Ten, beje, ir su korupcija tvarkosi ne pareiškimais ir pagraudenimais. Suprantu, kad tokie dalykai - ne glamūras, bet ,tikiuosi, ne dėl jo į sostą lipta...

645. 621-am

jei tokiais tempais sodinsi, proto boksteli sulig degtuko galvutes dydziu, tai kas tau alga uzdirbs? vien is kysiu pragyvensi?

644. virgis

nesaukite taip, kuo kalti aplinkui visi del vieno zmogaus.parodykite nors viena vairuotoja kuris nors viena karta gyvenime nevairavo isgeres, o kaip pareigunas tai jis nes atsakomybe.Aisku labai gaila tu zmoniu ir ju seimos nariu.nes mirtis beprasme o kad tokiu istaigu darbuotojai vazineje isgere tai cia faktas ir visi ta zino daug metu nes jie nebaudziami.Ouz kiekviena durniu negali gi atsakyti ministras ar komisaras.Primant idarba turi buti didele atranka,moketi jiems gera atlyginima kad nereiktu imti kysius opadarius nusizengima turetu buti baudziami taip skaudziai kad kiti pagalvotu ar verta nusizenkti istatymui.taip kad vidaus reikalu sistemoje reikalinkos dideles reformos ir neliktu vietines reiksmes karaliuku

643. ada

Ar jūs žinote, kas esate vadovai, kur važiuoja ir kaip ir su kuo ir dėl ko ir kodėl ir kam ir išgėręs ir ar blaivas. Lietuvos policijoje dirba tokie pat žmonės, kaip ir tu arba aš.

642. fefefenomenas

manau, kad taip pasirenges ilgai ir nuobodziai makaluosis.

641. xx

is kur pas toki A6?

640. artas

Dabar zinosiu, kai policija skelbia reida gaudyti pijokus, reikia sedeti namuose ir niekur nevaziuoti, nes kelyje pilna girtu policininku - zudiku. O jeigu rimtai, tai kodel nera paviesintos keliu policijos pareigunu pareigos ir teises, kodel mane pagyvenusi vairuotoja kazkoks pienburnis su policininko uniforma tempia i savo automobili kazko aiskintis, nors as nieko nepazeidziau.

639. anava, ve

Ve, kad žuvo net gydytojai. Ve, jei būtų žuvę kokie nors paprasti, tai ma juos bybis, ane? Ko neputoja chalujai, kai kasdien žūsta paprasti žmonės?

638. obersturmbanfiurer to 621

ir nenenervuok zmoniu.

637. To 621

Ar tik paciam neteks atsakyti uz grasinimus ir teisejo pareigu prisiskyrima. Telefona is kurio rasei issiaiskinsime.

636. to 627. vita

aiskinu ir tau:)Kad,jeigu vyriausybe negrobstytu pinigu,kurie priklauso valstybei,o panaudotu pagal paskirti,visi uz savo atliktus darbus gautume padorius atlygynimus,o ne taip,kaip dabar centus,kuriuos irgi atema,vadinasi-uz gera darba butu ir geras atlygynimas,tada zmones dorai dirbtu,nevogtu,nezudytu ir t.t,i policija eitu dirbti dori ir saziningi pilieciai,o jiems vadovautu Tevynes patriotai-ju virsininkai,kurie savo pavaldiniams rodytu gera pavyzdi :).Bet dabar Lietuvoje susidarius tokia kritine situacija,kuri sudaryta dirbtinai,kaip ir ekonomine krize,todel elgiasi kas kaip nori ir visiems nusispjauti i kitu nelaime,savarbu jis siuo metu laimingas

635. ada

PRIE KO TAS GENERALINIS. JO TIESIOGINIS VIRŠININKĖLIS TURI RYTOJ NEDIRBT.

634. obershturmbanfiurer

chiulpk tu bybi su savo straipsniaias,aiskiai pasakiau?

633. To 621

Bet tamstai su lietuviu kalbos rasyba sunkiai sekasi, ka?

632. Jonas

Palaiti pats laikas atsistydinti,nes netik si avarija,bet ir Boreika ir ..... ir avarijos ,kur zmones ir dar daug daug nusleptu ivykiu

631. bet

kai zmones mirsta nuo mediku padarytu klaidu, tai svekatos ministras neatsistadydina,arba jei medikai padaro visam gyvenimui kitus luosiais.kam cia akcentuot butent, kad mediku seima,o kiti ne zmones.

630. to 622. xxx

paskaicius tavo komentara,tai aiskiai matosi,kad pas tave su galva netvarkoi,todel tau ir dziugu,kad girtas patrulis nuzude gydytoju seima,kad liko maziau kvalifikuotu specialistu,kurie tau smegenu ikrestu:(Aiskinub dar karta,KAAAAAAAAADDDDDDDDDDDDD uz pavaldinius atsako ju virsininkai,nes jie juos prieme i darba,vadinasi PRIVALEJO pasidometi ka PRIIMA i atsakinga posta,t.y siuo atveju PATRULIAVIMA.Tas patrulis dirbo su zmonemis,vadinasi turejo but supazindintas pirmoi eilei su eismo taisyklemis,kurias jis pazeide,nesvarbu darbo ar ne darbo metu,turejo ji pratestuoti ar jis tas taisyjkles zino,turejo psichilogas pratestuoti ar jis aplamai gali dirbti su zmonemis,kokia jo psichine bukle ir .t.tTam ir yra virsininko postas,kad jis atsakytu uz savo pavaldinius,supranti?

629. ar būna kur nors

negirtas policininkas?

628. Zana

Susaudyt tokius policininkus!

627. vita

Generalinis komisaras cia ne prie ko.Jei po kiekvieno issigimelio,dirbancio policijoj,turetu atsistatydinti komisaru neuztektu.Manau,reiktu policijos priesaikoje numatyti alkoholio vartojima.Jei nori dirbti policijoje,alkoholi vartoti atsisakyk !!!

626. Rolandas

Šaunuolis ! Va

625. priesaika

Reikia kreiptis i Prezidente,tegul ji paaiskina,kas vyksta Lietuvoje,nes ji yra isrinkata vadovauti valstybei,ji dave priesaika,tai tegul ir atsako uz savo zodzius,kuriais prisieke pries Lietuvos valstybe ir jos liaudi

624. kasciadaros

Tai bent gereciai dirba policijoje:vieni reketuoja turgaus prekeivius is kaimu ir pagerbiami kaip patys talentingiausi,kiti vazineja girti ir uzmusineja zmones taip pat patys geriausi.Jei kazkada padarei kazkam tai gero,tai dar nepasiteisinimas ir nesvelninanti aplinkybe likti nenubaustam.Blogi darbai visada uzgozia ir pavercia beverciais padarytus gerus darbus.

623. 123

prezidete daryk tvarka lietuvoje nes gyrtu ir iskripeliu dirbaciu auksta darba negali but reikia tokiu izoliuot nuo visuomenes

622. xxx

Paklausius 615 tai po sitokios nelaimes turetu atsistatydinti visi vadovaujantys o kas toliau. Aisku skaudu kad taip ivyko bet pagalvokit ar kunigui, gydytojui padarius avarija atsistatydina kordinolas ar popiezius

621. POLICININKAS

DABAR AS PASAKAU KAS GRASINO KAS KEIKESI VISI SESITE I ARESTINE UZ VIESOJE ERDVEJE KELIAMA CHULIGANIZMA NES KAS NEZINO 124STRAIPSNIO TAS SUZINOS O KAS PADARE TOKI IVIKI TAS ATSAKYS PAGAL ISTATYMA, O JUS SESITE DAUGUMA CIA NEVARYSUTE ANT MUSU , NES VISI NE TOKIE KAIP JUS AR JUMS AISKIAI PASAKIAU ?

620. uzdekim zvakes

Stovejote susikibe rankomis uz laisve,tai kodel dabar negalit susikibti ir parodyti visam pasauliui,kad gyvenate nelaisveja?Tegul pamato visas pasaulis,koks trauras Lietuvoje,kad Lietuva-nualinta vagiu ,nusikalteliu,narkomanu ir girtuokliu

619. optimistas

Jei tik pabare-vyrai baikit gerti,tada atsakomybe prisiima jis.

618. io

matomai geras duokles mokejo kad geriausias

617. optimistas

Kadangi tai ne pirma girto pareiguno sukelta tragiska avarija,tai butu prasminga paklausti,kokiu priemoniu emesi ministras,po pirmuju avariju,kad tokiu tragediju sumazetu?

616. baisu

baisu,kad zuvo zmones,dar baisiau,kad zuvo tie,kurie gelbejo kitu gyvybes ir rupinosi zmoniu sveikata,bet va,kazkoks velnias sugriove simtu likimus

615. teip

Visu pirma turetu atsakyti prezidente su premjeru,kodel valstybeja tokia betvarke,turetu papurtyti visas institucijas,perspeti,kad uz netinkama darba ir vlastybes grobstyma,chaosa joje -visu instituciju vadovai bus baudziami griezciausia bausme,kaip TEVYNES ISDAVIKAI:(Turi buti grazinta mirties bausme ir TEVYNES isdavikai shaudomi,tada suvoks ka reiskia TEVYNE:(,likusieji supras,kas ju laukia uz istatymo nesilaikyma.Policininkas kaltas,bet jis yra tik patrulis,todel uz ji atsako vadovas,nes jis prieme ta girtuokli i darba,todel privalejo pasidometi ka priima,o to ,kuri prieme virsininkas irgi atsako uz ta kuris prieme:),nes irgi paskyre ji i atsakinga posta,vadinasi atitiko kriterijus.Tai va,kaltas ir patrulis,kalti ir auksciau sedintis,nes jie nesugebejo atlikti savo darbo,vadinasi neverti tu pareigu

614. uzuojauta visiem

Koks jo greitis buvo 200 kad vaziuojancia masina 90 km mazdaug greiciu sitaip suvaryt.

613. Tai

kad ir papalaiciu Klaipedos STT kitados byla kele uz nugvelbtus bobeles simtelius ...

612. ash

Ne visi pareigūnai geria ir važinėja girti, bet visų pareigūnų atlikti geri darbai PAMIRŠTAMI labai greitai,todėl nedėkite visų į vieną. Už savo žodžius atsakau.

611. To 603

o iš tikrųjų buvo paskelbtas reidas dėl išgėrusių vairuotojų patikrinimo. Palaiti, prašykis pats, nusibodo, ponas ministre, Jūsų mentūros paleistuvystės

610. Labai gaila

Kokia baisi žinia. V. Žukienė buvo mano vaikų gydytoja. Tai buvo labai puiki specialistė ir labai šiltas žmogus. Užuojauta jos sūnums, artimiesiems ir kolegei Janinai bei kitiems kolegoms.

609. ?????????

ar atsistatydinus tvarka pasikeis ??????NEPASIKEIS koks skirtumas ar PETRAITIS AR VINCIAITIS

608. O Kauno

Raudonojo Kryžiaus ligoninėje pacientai laukė. Laukė Gydytojo, turėjo viltį. Palaitį Lauk, jis daugiau nieko nevertas

607. tikrai..

Nieko nesuprantu..Visi zino,kad girti policininkai vazyneja ir nieko?Nesuprantu,kaip kazkas gali ginti vadova,kurio pavaldinys girtas vazyneja ,nesvarbu po darbo ar darbo metu ,ir traisko zmones.Siaubas kazkoks,tik Lietuvoje gali vykti tokie stebuklai ir likti nepastebeti:(.Ar cia normalu,kad greitosios vairuotojas ir felceris prievartauja ligoni,ar normalu,kad teisinei valstybei tvirkinami mazameciai vaikai,ar normalu,kad zurnalistai rodo laidas,kurios paremtos faktais,kad musu valstybe yra apvagiama vyriausybes ir kitu aukstu valdisku instituciju,kad su mumis nesiskaito ir laiko mumis vergais.tai normalu?

606. rest

Ministras jau kaltę verčia komisarui, nori sausas iš šio įvykio išlipti, nes dabar artėja rinkimai ir tai gali atsiliepti jo partija... Pirmoje eilėje turėtu atsistatydinti ministras.

605. dejedeja

Atsistatydinimas problemos neišspres-darbas, darbas ir tik darbas- kai yla išlenda iš maišo, tada atsistatydini, ir vėl viskas po senovei.

604. Hirgis

O ko policininkams girtiems nevazineti,jei teismai grazina i darba uz girto vairavima atleistus?Jie patraukiami atsakomyben tik kai zuna zmones{Pauliko atvejis}.Kol policininkai bus dangstomi saviskiu situacija nesikeis.

603. skelbe reida

o patyus kokie vazinejo? :D

602. dalis atsakomybės

už tokius įvykius turėtu tekti ir teimams, grąžinantiems vairuotojo pažymėjimus girtiems vairuotojas ar gražinantiems į darbą pareigūnus, atleistus už vairavimą išgėrus.

601. SAKE keliu policininkas

per reidus 8 is 10 sustabdytu neblaiviu-policininkai,gaisrininkai,departamento darbuotojai. Vat,o baust savu negali:)

600. dvigubi istatymai

dvigubi istatymai,melas, melagingi advokatu paistalai,pazintys,korupcija,stai rezultatas reikia prisiekusiuju teismo,nes kitaip sitoj betvarkej BK virsta i bespredela

599. to 577

Palaikau!

598. TO 592

Psychas

597. to 341

atsargiau su tokiais pareiskimais - neturint irodymu, gali stipriai nukenteti.

596. manau

bent jau alytuj ,visi mentai isgere vazineja,kaip gi bausi kolega?mentu mentalitetas priveda prie tokiu nelaimiu

595. as

is tokio policininko atimt teises visam gyvenimui...

594. vaje vaje

didele nelaime uzjauciu nukentejusius bet gaila ir to policininko jo seimos truksta zodziu vaje vaje

593. Faktas:

Maziausiai jau 20 metu Lietuvos policininku tarpe galiojanti taisykle: reido metu kelyje sustabdzius girta kolega, ji REIKIA PALEISTI !!!

592. WORRAS

GERAI PADARE HA HA HA HA AS VISADA VAZINEJU ISGERES NES MAN TADA GERIEU VAZINEJASI AS LAKSTA U TADA ISIVAISDUOJU KA NORIU VIENA DIENA PERPUCIAU PENCINYKE TA I GRIOVI REKDAMA NULEKE ISLIPAU PRIEJAU SAKAU GYVA ESI SAKO DAR GYVA SAKAU PADLA ATIDUOK RANKINUKA IR NULEKIAU VEL PENCINYKIU ZIURETI

591. :(

per kazkoki shudziu zuvo tokie zmones,kurie dar simtams gero dare:(.O ka gero padare tas sudzius?Turbut simtus nuskriaude,reketavo,kad galetu savo gerkle pripilti

590. pries istatyma

ERELIS

589. 555am

kalbėjau su vienu žmogum ,sakė gruzijoj policajai nuo savų neim,o nuo svetimšalių tik padavai

588. alia

iki ko npriveda nebaudziamumas,gal jau pagaliau prades viena karta patruliai rimciau ziureti i neblaivius kolegas uz vairo, nes pazymejimo parodymas kad savas manau nesuteikia teises zudyti nekaltus zmones.

587. dvigubi istatymai

darbe policajus, po darbo keliu ERELIS

586. as

gerbiamieji,vadovaujama kazkokiom institucijom piramides principu ir jeigu piramide pradeda bireti nuo apacios,kazkada ta piramide subyres visa,todel visa piramide ir laikosi ant paciu zemiausiu,todel butent ten ir turi buti tvarka,o kad ta tvarka butu,tam isrenkami VADOVAI,kurie atsako uz piramides sauga,uz tai jie gauna atlygynima,tik nesuprantu,kam skiriamos jiems tokios privelegijos,t.y visokios socialines garantijos ir nemokamas islaikymas.

585. standartas

Mentai kas diena vazineja girti, nes zino, kad jei juos sustabdys tai uzteks parodyti pazymejiam ir tau dar gero vakaro palinkes. Na kol nepadarai avarijos, tol vazineji. Gen.komisaras to nezino? Arba apsimeta arba visiskai kvailas.

584. taip

BUTINAI REIKIA ISTIRTI KUR policininkelis PRISIGERE IR KOKS SHIKNIUS ISLEIDO VAZIUOTI MAMO GIRTAM, CIA ,AISKU NE PIRMAS KARTAS,O NAMUOSE ZMONAI PASAKOJA KOKS JO SUNKUS DARBAS

583. vasarenas

Saudyt, dauzyt nx mentus jabasnus blt, pyderus nx uz tokius darbus. Prie kryziaus kalt nx ir prikaltam dar bb i burna isasint:DDD Mentai- balvonai!!!

582. ?

kodel nepraleidzia mano komentaro?

581. siaulietis

Palaitis tegu atsistatydinima pradeda nuo saves. Per partijos reklama graziai suokei, niekas uz jus nebalsuos.

580. Mazolis

Ar pastebėjote, kaip sukruto korumpuoti komisarai gint savo kėdžių vos tik užsiminus, kad bus naikinama apsaugos policija? Pertvarka šitoje sistemoje reikėjo padaryti prieš penkiolika metų, ašarų šiandieną būtų buvę daug mažiau. Manau, kad Palaitis nekaltas, kaltu padarytas, nes pajudino eilinę policinę "reorganizaciją".

579. druodis

Atsiras koks dzedulionis ir atstatys į darbą ir dar kompensaciją priteis išmokėti.

578. pp

Seip as pasidomeciau is kokiu pinigu keliu policininkas nusipirko Audi-A6,turbut is algos galetu nusipirkti sena supuvusi Opeli,bet jis vazineja su Audine gera,ir dar girtas,vadinasi jama kisius,pagal viska bausme turetu buti dvigubai didesne nei paprastam zmogui

577. Cirkas

Avarija padaryta ne tarnybos metu,tai prie ko čia komisaras turi atsistatydinti?? Gal jis dar gerklę turi užkimšti pacukam,kad tie savaitgaliais nepriliuobtų?

576. Saule

Kiek kartu ziniasklaida rase apie nebaudziamus policininkus ir teisejus vazinejancius girtus ir isvengiancius atsakomybes, stai ir dar viena pasekme. Jei butu laiku kreiptas demesys i keliu erelius tos nelaimes galejo nebuti. Ne tik generalinis komisaras, bet ir vidaus reikalu ministras turetu atsistadydinti.

575. der

Uz valstybes reikalus atsako PREZIDENTE,o kas valstybeja vyksta?Kazkoks chaosas,atrodo lyg mes gyvenam po kokio karo ar maro.Visas pasaulis selpia afrikos gyventojus,nes jie ten mirsta nuo bado ir vandens nepritekliaus,o musu Tevyneja pilna vandens-jura,ezerai,laukai derlingi,o zmones neturi ka valgyti ir negali atsigerti vandens,nes jis kainuoja baisybinius pinigus,tai kaip cia yra?Toliau..Prezidente turi patarejus,ministrus ir t.t,tai kodel ji susirinko tokia komanda,kuri jai kenkia?Ar teisiskoi valstybei taip gali buti,kad teismai nesilaiko istatymu,ar prezidente akla?Kam tada parasyta KONSTITUCIJA?Ar musu vyriausybe akla ar net neskaite,kas toij konstitucijoj parasyta?Dabar apie ministrus,virsininkus,bosus,direktorius.Tam ir skiriamos tokios pareigos,kad jie atsakytu,kas vyksta ju vadovaujamose vietuose ,atsakingi uz savo pavaldinius.Gaudami ta posta,jie turi tai zinoti ir supazindinti savo darbuotojus su visom taisyklem,turi perspeti,kad ju nesilaikymas neatleidzia nuo atsakomybes.Jie yra vyriausieji,todel turi rodyti pavyzdi savo pavaldiniams,buti nepriekaistingi,kad paskui galetu is savo pavaldiniu reikalauti to paties,o kas musu valstybeja vyksta,ar to laikomasi?Cia ,kaip seimoi,tevai rodo pavyzdi savo vaikams,mes ,jeigu kas nutinka su vaiku,saukiame,kad kalti tevai,tai taip pat ir istaigose,jeigu kas nutiko istaigoi,vadinasi kaltas tevas-bosas:),taip pat ir su valstybe

574. ee

a kuo cia tas komisaras kaltas ? jis ka turi pastoviai visus kvailus mentus kas valanda tikrint ?

573. kazimiras

MENTAI BYBY NIUCHINKIT.

572. aTA

vIEŠPATIES KELIAI NEŽINOMI.

571. 557-am

Na, pats dar karta paskaityk straipsni. Jis padare avarija NE TARNYBOS METU. O jo pareigos buvo- PATRULIO. Uzuojauta zuvusios seimos artimiesiems.

570. SVETIMTAUTIS

Nuoširdi užuojauta žuvusiųjų artimiesiems ir panieka tokiems pareigūnams.Norėtūsi labai piktai pasakyti valdžios adresu,tačiau bijau būti neteisingai suprastas...

569. Jonas

Pritariu,juk ne pasislepe geria

568. aha

va, kokie buna keliu ereliai su pagonais. Kokie pavaldiniai, tokie ir ju vadovai. Sviestas sviestuotas.

567. 557-tam Alio

,,Anot Policijos departamento atstovės Linos Nemeikaitės, avariją ne tarnybos metu sukėlusiam Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono komisariato vyresniajam patruliui tuoj po eismo įvykio nustatytas 1,16 promilės girtumas."

566. 111

Reikia grazinti mirties bausme.

565. Atsistatydins ir kas toliau???

Po pauliko atsistatydino viršunės ir ka ?? Kas pasikeitė?? Tie 60% alkoholizmu serganciu policininku dirba toliau.

564. Prane

Jeigu Lietuvoje būtų pilietinė visuomenė girtas iki mašinos nenueitų,būtų paskambinta kur reikia.Mažvaikiai žinoma aikčios,skundikai ir pan.Jau geriau tegul žmonės žūsta?

563. as

PATYS DIDZIAUSI NUSIKALTELIAI LIETUVOJE YRA POLICIJA,IR JU NENUBAUSI NES VIENAS KITA GINA IR ISVYNIOJA KAD JIS NEKALTAS,NOREDAMI PARODYTI KAD JIE DIRBA BENT KIEK PRASIKALTUSI ZMOGU APKALTINS VISKUO IR UZ BET KOKIA SMULKMENA IKIS UZ GROTU,O PAZIUREKIT KA PATYS DARO,NEGALIU NET SKAITYT TOKIU STRAIPSNIU KAIP VERDA MAN TAI SKAITYT,OI SUKILS KADA ZMONES PRIES TOKIA NETEISYBE

562. To 538

O tai tu sedi namie po 10?? Issipagiriok, nes man patinka kaip cia puse zmoniu spendzia problema tokiais budais: reikia nubausti kazka ne pagal istatyma, kad visi bijotu, reikia tvarkos, kur pasakai ir taip yra..... Niekada nebus lt normali valstybe kol toks mastymas nebus israutas. Diktaturos be istatymu saukiates, bet tokia ir turit jau:) vien todel kad JUMS kazkas nepatinka, tai nereiskia kad siuo konkr atveju galima apeiti istatymus.. Arba neverkit ir kai kiti jus nuskrias apeje juos. Jokio elementaraus istatymo ar individo laisves suvokimo. Gal pirmiau reikia NUSTOTI apeidineti istatymus sitoj saly. Visiem aisku, kad sis pareigunas turi buti grieztai nubaustas ir yra daug problemu su musu policija

561. ARA

Nežinau kodėl bet VRM buvo panaikinta komendanto tarnyba gal todėl kad būtų galima darbe gerti. Reikia ją greičiau grąžinti ir kad tai būtų , Valstybės Tarnybos komendanto tarnyba' pavaldi prezidentei ir turinti įgaliojimus bet kurioje valstybinėje įstaigoje laužti duris jei už jų gali slėptis įtariamai neblaivus iš valstybės gaunantis atlyginimą asmuo

560. na ir kas

tegul jie ten atsistatydina kiek nori,kaip nebuvo nei policijoj,nei teisinumo sistemoj tvarkos,taip ir toliau nebus.O kokreciai siuo atveju,kaip Telycenas yra atsakingas uz policiniko elgesi nedarbo metu? Visi jie geria,is kur paims kitokiu policininku?

559. faktai

kaune isrenka geriausiu inspektoriumi reketavusi policininka, pries kelias dienas paskelbia audioirasa, kur policininkas kalba kaip visiskai be jokios etikos, dabar keliu patrulis uzmusa zmones... kiek dar gali testis betvarke policijoje?

558. as

kai nutiktu paprastam zmogui tokia avarija tai teisesauga suestu gyva ta kaltininka,tai dabar reiketu suesti ta pareiguna,labai tikiuosi straipsniu su nuosprendziu siam pareigunui,nes manau varnas varnuiakies nekerta ir sis mafijozelis issisuks bausmes,visa teisesauga taip vadinu nes jie dabar pati didziausia mafija lietuvoje,daro ka nori ir jauciasi nebaudziami

557. To O tai klausimas

O tai tu skaityti nemoki? Parasyta, kad patruliavimo metu...

556. Dima

POLICIJA UNIFORMŲ NEBENEŠIOJA, TODĖL VISADA GALI SAKYT NE TARNYBOS METU. KOKS NORS KOLEGA SĄSIUVINYJE PIEŠTUKU PAŽYMĖS IŠEIGINĘ.

555. XXL

STT girtuoklis papuolė policijai, tai teismas berods išteisino. Lietuvoje prokuratura visai nereikalinga, o policiją reikia kurti pagal Gruzijos pavyzdį.

554. ARA

Nežinau kodėl bet VRM buvo panaikinta komendanto tarnyba gal todėl kad būtų galima darbe gerti. Reikia ją greičiau grąžinti ir kad tai būtų , Valstybės Tarnybos komendanto tarnyba' pavaldi prezidentei ir turinti įgaliojimus bet kurioje valstybinėje įstaigoje laužti duris jei už jų gali slėptis įtariamai neblaivus valstybės tarnyboje dirbantis asmuo.

553. to 545. To 538

Kai bus tvarka,bus pasakyta,kad po 10 sedeti ir sedes,nes TVARKOS,ISTATYMU ir TAISYKLIU reikia LAIKYTIS,kas ju nesilaiko -baudziami.Tam ir yra kuriami istatymai ir taisykles,kad ju laikytusi,o nelauzytu ju:(.Iki ko daejom,dasigyvenom,kad tokie kaip tu nesuvokia elementariu dalyku:(

552. @

mentams LT leidziama girtiems vazinet, ka rodo teismu praktika ir tik po tokiu ivikiu sukrusta, sventus pavaidina. Nuosirdi uzuojauta zuvusiuju artimiesiems.

551. B

BAISU.

550. O tai klausimas

Jis vaziavo su tarnybiniu atomobiliu bent, kad visi kiti del jo atsistatydina?

549. Draudis

Girtam už vairo taikyti straipsnį, kaip už tyčinę žmogžudystę sunkinančiom aplinkybėm !

548. as

Uz netvarka Lietuvoje bausti prezidente ir premjera auksciausia bausme,jie kaip vadai nesusitvarke su savo pareigom,dirba neatsakingai,todel yra tokia situacija Lietuvoje.Reikia bausti nuo virsuniu ir eiti link saknu.Visas piktzoles reikia rauti su saknimis,tik tada bus tvarka

547. a

Lietuvoje susikloste tokia situacija, kai reikia saugotis policijos, kad neuzmustu kur ant girtos rankos. tai baisi betvarke, su tuo turetu buti paskelbta kova. reikia isvalyti Lietuva nuo nusikalteliu, policininko uniforma. manau, Lietuva ritasi zemyn ir risis tol, kol prasides atoveiksmis ir neapsikemtre zmones prades tvarkytis PATYS savo salyje. Uztenka jau tos demagogiskos valdininkijos. Reikia saugotis nuo iskrypusiu pareigunu.

546. svajunas

Policijoje nebuvo tvarkos ir nebus nes ten VRS sistemoje dirba visi kysininkai ir pijokai jai neduosi prikabys ta ko nepadariai o nepastovinci ant koju ne viena teko matyti

545. To 538

Tikras liet bruozas- kazkas kitas vis kaltas... Ar supranti ka sneki is vis? Jei turejai kada savo firma ar atsakei uz visus darbuotojus ju nedarbo metu???? Zinojai kas ka veikia??? Cia ne 12metis vaikas kuriam pasakius sedeti namie po 10 vakaro, jis sedes namie

544. Tikrai

atėjo laikas, kad mentūrą laikas šaudyti kaip šunis. Niekšai. Kalašais apsikarstę, o iš normalaus žmogelio net ir dujinį balionėlį atims. Ir traiškys visus ir vaikus ir senus

543. o taip

per paskutinius -praitu metu menesius kaune polisininkas ---palangos komisaras---dabar vel girtas policininkas-------KODEL todel kad ir sustabdys savi ------svogeriai vaziuoja -- MANE SUSTABDE UZ GREICIO VIRSINIMAO IS PASKOS VAZIAVO PAZYSTAMAS KELIU POLICININKO JY SUSTABDE TAIP PAT ZU GREICIO VIRSINIMA DRAUGISKAI PASIKALBEJO IJY PALEIDO IR IR MANE--AR NE LAIKAS PRIMTI YSTATYMA VISAM LAIKUI ATIMTI VAIRUOTOJO PAZYMEJIMA VISIEMS IR SEIMUNAMS ---BESDALIAMS ==-O POLICININKUS DAR IR IS DARBO ATLEISTI BE TEISES DIRBTI VALSTYBINEJE SISTEMOJE

542. lena

labai užjaučiu šios šeimos artimuosius. juk žuvo kuo padoriausia, išsilavinusi šeima, kokių Lietuvoje jau vis mažėja.ir dar nuo ko, nuo girto policininko. pareiguno , kurio pareiga žiūrėti tvarkos, o ne žudyti.keistai skamba kad turi atsistatydinti jo viršininkai.JIS tai padarė ne darbo metu.tėvai nesugaudo savo nepilnamečių vaikų o čia viršininkas sužiūrės savo pavaldinius per laisvalaikius.jis prisidirbo, tegul ir atsako.ir dar kaip atsako

541. policajus pageres

virsininkas liurbis - kur geras zmogus sedi tokiu dalyku apgauliu ir mahinaciju nera - tik va kur tie geri zmones?

540. atsakau

Kokie keisti komentarai:).Tai kam tie ministrai ir virsininkai reikalingi?Ogi tam ,kad ju vadovaujamose institucijose butu TVARKA,uz tai jie gauna NEMAZUS ATLYGYNIMUS

539. lauk toki

angela sarga ir jo gerbiama virsininka - o uz zmoniu gyvybes priteisti sumele

538. to 531. gedas

keista,kad tu nesupranti elementariu dalyku.Virsininkas atsako uz savo pavaldinius.Jeigu jo pavaldiniai pazeidyneja taisykles,nesvarbu ar darbo ar nedarbo metu,tai yra jo,kaip virsininko klaida,nes nesugebejo savo pavaldiniams isaiskinti,kad jie yra tie,kurie privalo priziureti,kad gatvese nebutu pazeidynejamos taisykles.Tas pareigunas pats baude zmones,kurie pazeidynejo taisykles,ar jis nezinojo,kad ir jam ju negalima pazeidyneti,ar jo virsininkas jam to nepasake priimdamas ji i darba?

537. iseitis yra

Kad tvarka greiciau lietuvelej ateitu reikia visai nedaug ,panaikiti vilniaus rasu kaleima ,o visus nusikaltusius pareigunus sodyti i bendra kaleima .O tada pagalvos,seimunai, policininkai,prokurorai ir teisejai ar verta nusizengti pries istatyma ,nes zinuos kas ju laukia.Butent ko musu pareigunai geresni uz kitu saliu pareigunus ,kad jiems uz nusikaltimus skiriama bausme sanatorinio rezimo.

536. Ram

Ne tarnybos metu juk vairavo... Ir pilnametis, tai prie ko tas ministras su komisaru?

535. gal

dėl girtų važinėjimo, reiktų pritaikyti turto konfiskacijos priemones be jokių išimtinių atvejų, man atrodo tai suveiktų

534. Gal bent

žmogelis šis nebėgo iš įvykio vetos, norsį tai reikia rimtai atsižvelgti. O pas prezidentę reikia kvieti patį avrijos kaltininką pasiaiškinti, o ne ministrą. Kaip gali atsakyti už kiekvieną nevisprotį ministras.

533. aha

Būtinai turi atsistatydinti Kabylius ir Liansbergeris.

532. Bausti,bausti ir dar karta ...

kai bus tavrka kiekvienoje institucijoje,nereikes nieko bausti,nereikes niekam daryti nusikaltimu ir begti is Lietuvos.Visu pirma tvarka pradeti seime ir vyriausybeja,atimti is visu vagiu tai,ka jie pavoge is valstybes,t.y is tautos,susodinti visus i kaliuze uz lengvesnius nusikaltimus paskirti viesus darbus,sluoti Tevynes gatves.Kaleimai neturetu buti sanatorijomis i kuri dar karta noretusi sugrizti,kaleimas turetu buti ta vieta,i kuria niekada nesinoretu papulti.Turi bausmes buti griezciausios,o ne pagrumojimai pirsciuku.Padarytas nusikaltimas,nusizengta taisyklei,tuo labiau tai padare pareigunas,kuris pats uz tu taisykliu pazeidimus baudzia,vadinasi jis zinojo,kad nusizengia ir tai dare piktybiskai,vadinasi jis turi buti nubaustas itin grieztai

531. gedas

nasuprantu kodel turi del asilu eiliniu mentu atsistatydinti auksti pareigunai. jug ne jie priima i darba zmogu ir jie negali suziureti visu ERELIU

530. jo

pirmoje eilėje turėtui atsistatydinti politinis veikėjas tai yra Palaitis nes jie šalį daveda iki to ,o ne generalinis komisaras

529. a?

o KODEL MINISTRAS TURI LIKTI SAVO POSTE?

528. rolka

manau ministrui irgi laikas atsistatidinti

527. saudyt tokius,o ne

sodint.

526. bausti

Bausti virsininkus,nes tam jie ir virsininkai,kad atsakytu uz savo pavaldinius,tai ju pareiga,uz tai jie gauna atlygynima.

525. gruzijos

variantas mums butu priimtiniausias.issivalytu visas milicijos raugas

524. juodas jumoras

policija pries daktaru klana, o komisaras nepyle i gerkle policininkeliui, labiau turetu atsistadydinti alkocholio reklamuotojai seime, visokie mineraliniai vandenys svyturiai alytos mockai ir gudeliai

523. ?

kokiu pavyzdziu jus cia ieskot ir kodel kazkam kyla klausimas ar turetu kazkas atsistatydinti?Zuvo zmones,ju jau niekas neprikels ir likusiems giviems artimiesiems niekas skausmo is sirdies neisraus:(.TURI BUTI TVARKA ir taskas.Tie ivykiai tik irodo,kad LIETUVOJE NERA JOKIOS TVARKOS IR ATSAKOMYBES:(.Visi zinome istatymus,tam jie ir kuriami,kad ju laikytumes,todel PRIVALOME laikytis:(.Nesvarbu kas girtas,kas vagia,daro nusikaltimus,visi lygus ir visi turi buti baudziami,vyrizusybes atstovai,aukstieji valdininkai itin grieztai turi buti baudziami,nes jie yra pavyzdyds tautai ir todel tauta turi zinoti,kas ju laukia uz tvarkos ir taisykliu nesilaikymo.Dabar kas vyksta,zmones oficialiai reketuojami,numaunamos paskutines kelnes,valstybes turto vagystes vyksta viesai,niekas nieko nebijo,nes zino,kad uz nusikaltimus nebus baudziami,baudziami bus tik varguomene,o valdiski vagys suristi viena virvele ir jeigu trauks uz vieno virveles galo,tai gali issivynioti visas aferistu kamuolys.Gana tai korupcijai,gana valdiskom afiorom.Niekas nieko nebijo,nes galvoja,kad jeigu virsininkas taip daro ir lieka nenubaustas tai ir as galiu taip padaryti,nes daug zinau apie virsininka,ar ne taip?

522. passat

prie ko cia generalinis komisaras ir ministras? juk netarnybos metu ta kiaule vairavo

521. jonas

VR Ministras jau spėjo pakalbėti. Ir ž\ino kas turi atsistatydinti. O pačio politinė atsakomybė (policininkai be pinigų uniformoms, darbas neapmokant viršvalandžių, pastovi grėsmė būt sumažintam, besocialinių garantijų ). Ar valdžios impotencija (išskyrus naktinę mokesčių reformą) nepriveda iki pareigūnų ir valstybės tarnautojų psichikos išbalansavimo, nebaudžiamumo ir t.t. Dabar ras atpirkimo ožį - gen. komisaraą. JIA GI NE POLITINĖS ATSAKOMYBĖS PAREIGŪNAS. O kas prisiims politinę atsakomybę už betvarkę šalyje. PREZIDENTĖ _PREMJERAS _ SEIMAS NIEKAS. VISKĄ VĖL NURAŠYS ANT SOVIETINIO PALIKIMI ( Tais laikai suž tai ministras būtų lėkęs iš darbo ir padėjęs part. bilietą per 1-2 dienas)

520. ne generalinis komisaras

ne generalinis komisaras, o tiesioginis to policininko komisaras tokiais atvejais turėtų atsistatydinti. Generalinis dirba gerai, bet vietinis komisaras (tiesioginis vadovas) turėtų labiau kontroliuoti ir atsakyti už savo pavaldinius.

519. user

Didele tragedija, uzuojauta

518. kas belieka

kad inspektoriai kysius jama ,tikriausiai nei vienas neabejoje .Na ,o ka daryti su slamanciais kuriu negali atvirai parodyti ,belieka tik pragerti ,lengvai atejo lengvai isejo ,bet beda ta kad per iseigines visu nepralaksi ,tenka ir neatsitraukus nuo darbo kosti .

517. to 514. hyy

dengia ministeri, kag anam nereiktu atsistatydinti

516. JAV

Uzuojauta visai seimai, pazinojau, nuostabus zmones, baisi tragedija :(:( Ir dar nuo girto policininko, truksta zodziu...

515. yes

-tai shvoger-shvonder banda ir jos gaujenai siaucia ant LT keliu... .Nuoshirdi uzuojauta artimiesiems ir kolegoms.

514. hyy

Kad komisaras pasirenges atsistatydinti parodo jo dideli atsakomybes jausma. Stai pavyzdys atsakingumo. Deja, daug tokiu, kaip pavyzdziui seimunas Zilinskas, kurie net ir pagauti uz kiausu ne tik kad neprisipazista kaltais, bet dar kazkokiu viniu iesko teisme. Su saknimis rauti tokius. Neatsistatydina ne tik savanoriskai, bet ir teisme kalte irodzius, zmonems juokiantis. , kada tuo labiau jau butina atsistatydinti.

513. Onte

O tai generalinis komisaras liepe keliu patruliui vaziuoti girtam ir dar taip greitai, jei jis jau turi atsistatydinti? O jei jis neliepe, tai gal tegu uzsiima tolimesnes tvarkos darymu?

512. patrulis

Pagaliau Palaiciui atejo galas - ministras turistas, nieko neismanantis ir nedirbantis. Sukys turejo garbes ir atsistatydino.Bet Palaitis bailys ir bandys issukti uodega.

511. katinas

Užuojauta giminėms,o policininką reikia griežtai nubausti

510. tiesa

kelių policininkas iš vilniaus girtas pakliuvo, išsiviniojo, jokios bausmės. Tas kas jį pagavo girtą- suėdė. Štai ir visas moralas - tiesos nėra ir nebus.

509. Rasa

Nu kas per prkeikta mada Lietuvoj girtiem vazineti?

508. daiva

uzuojauta seimai. ne vieta tokiems policijos pareigunams polocijije dirbti. ir kelyje patruliuoti.

507. Roma

Bet gal šį kartą laikas ir ministrui atsistatydint, o tai Palaitis labai jau didelį poną vaizduota, ką jis nuveikė gero , ogi nieko.Jeigu jau autostradoje nesaugu važinėti-girti važinėja, tai ką apie rajonų kelius bekalbėt, ten kas antras girtas...

506. xe

nu ir kas kad genkomisaras atsistatydins? Kas iš to ?

505. a

Niekaip nesuprantu kodel Lietuvoje vis dar egzistuoja mada uz vieno netiesioginio pavaldinio kvailystes atstatydinti auksciausios grandies vadovus. Juk tas vadovas negali stoveti prie kiekvieno asmeniskai ir tikrinti ar tas nedaro nesamoniu. Yra mechanizmai kaip pagauti tuos kurie nesamones daro pakankamai daznai bet nuo pavieniu sukvailiojimu apsisaugoti beveik neimanoma. Visgi laisvi zmones dirba, o ne robotai.

504. o tai ka palaitis?

nezada prisiimti atsakomybes? suprantu - sitoj vyriausybej prisiimti atsakomybe nepriimta

503. Kamėja

Užuojauta žuvusių šeimos nariams, draugams.

502. Kas savaitgaliais

tikrins Lietuvos policijos blaivumą???

501. alkoholis

turi buti baigta su juo is viso. kaip pas skandinavus lauk is Lietuvos visi ma fi joznikai su savo alkoholiu!

500. girti

ir vis girteja pareigunai.Tai , iseina , kad daug alkoholiu megeju yra pareigunu gretose.

499. ...

nereikia nieko cia atleidinet ar atstatinet, nubaust ta menta 20 metu kalejimo.

498. aaa

Manau pirmiausia turetu atsistatydinti Traku PK Vadovas o po to gal ir generalinis

497. hmmm.

Poną ministrą irgi lauk,tegul eina vadovauti Palangos merijai.

496. Nu ir kas?

Nu ir kas , kad policajus padarė avariją? Ar jis koks viešpats? Nagi toks pats "š" kaip ir jūs visi. Ir tų avarijų kasdien po šimta. Kažin ko čia visi triesti pradėjo?

495. ARA

Nežinau kodėl bet didžiosios dalies AUDI vairuotojų požiūriu saugus atstumas yra metras ir važiuoja iš galo prisiklijavę bijodami lenkti. O kad policininkai važinės girti to niekas nepakeis toks jų darbo grafikas po 12 val kas antrą dieną Geriausia tvarka buvo rusų armijoje generolas kareiviui galvą glostė o išėjęs už durų pulkininkui užpakalį tarkavo o tas pulkininkas majorui ir t.t. O jei generalinis ir ministras nesusitvarko reiškia nepajėgūs tokių pareigų užimti.

494. Pamastymui

Kodel musuose prabyla Prezidente, komisaras,ministras po kraupaus ivykio ????????? O ivykiai sie --kasdiena,zusta eiliniai ,nekalti zmones nuo girtuokliu. Uzuot svarste televizijos ekranuose Radzio genetini medi,daugiau , dazniau kalbekime ,analizuokime gerianciu ir sedanciu uz vairo zmoniu elgesi??!!!!

493. kas vyksta Lietuvoje

Kas cia per valstybe ir kas per vyriausybe?Ar padorioje valstybeja tokie dalykai vyksta?Rodomos laidos,kaip valdininkai apvagyneja valstybe ir jos piliecius,rodomos laidos apie valdininkus,kurie girtokliauja ir paleistuvauja,daro OFICIALIAI nusikaltimus ir lieka nebaudziami.Rodomos programos,skaitome spaudoje,kad teismai korumpuoti,kad spec .tarnybos veikia kartu su nusikalteliais ir viskas normalu,tai ar cia teisine valstybe?Kada baiksis tas BARDAKAS,kada visi nusikalteliai gaus tai,kas jiems priklauso?Ar Grybauskaitei negeda,kad Kubilius naglom akim ziuri i liaudi ir tyciojasi is jos ir ne tik is jos ,bet is visos valstybes.Kodel zmones padaryti vergais,kodel zmones turi bijoti del savo rytojaus visomis prasmemis?

492. Vargelis

110% sutinku su 488

491. ką dar turi užmušti

girti policininkai ,kad prezidentūroj , seime ir vyriausybėj suvoktų ,jog reikalinga esminė policijos ir teisėsaugos reforma???.Jokie atsistatydimai čia nepadės!

490. Kozlov

liancber vinavat on nam vsem razrušil zizn piderast garbatij.on vrag naroda.

489. vis tik

lazda turi du galus - medikai korumpuotus ar prasižengusius pareigūnus biuleteniais ar pažymom nusikalstamai gelbsti, o kai toks į jų pačių kolegas įvažiavo tai jau šoke... jei kiekvienas sąžiningai dirbtume savo darbą, tokių tragedijų nebūtų...

488. Turi buti baime!

Prie kiekvieno isgeriancio policininko nepastatysite po komisara ar ministra!!!!!!!!!Girtas uz vairo,prilygsta zmogzudziui su ginklu. Atatinkamai reikia nubausti, jog nesinoretu ir galvotu kiti, kuo tai baigiasi.Pilna konfiskacija be teises vairuoti ,10 metu belanges !!

487. darykite

pertvarkas policijoje! Galetu gerb.,prezidente paskirti Dainiu Gaizauska vietoje telyceno,tikrai pertvarkos policijoje prasidetu i teigiama puse.

486. kuku

Kol bus lygesnių - tol bus bardakas.

485. I

NU pizdets shalis, net mentai gatovi vazineja, tai ka bekalbeti apie liaudi ? SELF DESTRUCT

484. tfu blet

tie sukos uz dirzus ar sviesas pensininkus ir studentus is paskutiniu marskiniu rengia, o patys pripise klyna nebaudziamieji zmones keliuose traisko skatynos, tfu blet ant tu mentu

483. A

Iki nebus policijoje normalios algos ir neateis i ja dirbti daugiau protingu ir moraliu zmoniu, tol bus betvarke, nepagarba ir nesaugumas visuomeneja.

482. vilkas

Prie ko čia komisaro atsistatydinimas? Juk ne tarnybos metu tas mentas girtas važiavo. Suprasčiau, jei darbo metu, o dabar... Tai pagal tokią logiką kai A. Vidžiūnas buvo girtas už vairo sulaikytas tai turėjo seimo pirmininkas atsistatydinti ir visų neblaivių vairuotojų viršininkai turėtų dėti atsistatydinimo pareiškimus ant stalo...

481. PALAITIS

„Padarysiu viską, kad tokiems pareigūnams policijoje neliktų vietos“, - apie avariją padariusį patrulį kalbėjo R.Palaitis. TAI KODĖL IKI ŠIOL NIEKO NEDAREI PALAITĮ?

480. to jo

Tai ką? Viršininkas nekaltas,kad nesutvarko savo pavaldinių?Normalioj valstybėj tą pačią dieną atsistatydintų...

479. Ryžtingai

Karvėną laukan be kalbų.Ministrui--atsistatydinti be teisės užimti pareigas valstybės tarnyboje.Šiukšlei mentui duoti pistoletą su vienu šoviniu. Žuvusius laidoti valstybės lėšomis.Prezidentei--atsiprašyti giminių valstybės vardu,ir organizuoti generalinį patikrinimą visoj teisėsaugoj.

478. Vikingas

Jei Grigaraviciu atleido tai ir Teliceena turi atleisti, juk toks pat ivykis! Ar Telicenas turi kitokias privilegijas????

477. NEDALEISTI NIEKADA !

Kol tokie ivykiai baigsis tik komisaru ir nusikalteliu atsistatydinimu ,tol Lietuvoje nebus jokios tvarkos. Visiskai nesijaucia ,jog Seima, siandien si dramatiska tema , bent kiek jaudintu!? O tai jau pasidare PROBLEMA Nr,1 !!!!!!!Reikia dar stipriau grieztinti istatymus tiems, kurie bent kiek isgere sedasi uz vairo!Jokiu promyliu !!!!!!!Uzuojauta zuvusiuju artimiesiems.Tai baisiausia,neteisinga mirtis ,uz kuria turi buti griezciausia bausme,jog kitiems BUTU PAMOKA!

476. Keys

Ministras, kuris kapoja galvas kitiems, yra vertas to paties.

475. [ANTI]KILLER

jokingiausiai, kad iskarto pradedama eskaloti gen/ komisaro tema del pasitraukimo. atseit jis kazka galejo padaryti. Kiekvienas yra suauges asmuo ir pats sprendzia, prie ko tas komisaras. Jei kas ir turetu iseiti ar buti atleistas, nebent tiesioginis kaltininko virsininkas. Nuo to, kad gen. komisaras iseis, padetis nepageres, nors jis ir visiskas 0, V. Telycenas, ta2iau tai nieko nepakeis. idomiausiai kad kose verda, kad tai policininkas. ar yra skirtumas del kieno kaltes ivyko? Policininko, teisejo, seimo nario, ar kokios valkatos, rezultato nepakeisi.

474. jo

kas čia per nesamonė vienas padarė avariją o kitas turi atsakyt,tai kodėl koks ministras prasižengia neatsistatydina premjeras

473. reikia viešo teismo,

rodomo televizijoje,kad matytųsi, kiek nusikalto girtas policininkas, kiek visi virš jo esantys vadovai, partinė sistema

472. to 459

ne kiekvienas po triju bokalu vairuoja taip baisiai kad kitus uzmustu. Buna zmones durni, tai jiems girtumas ta durnuma padidina dvigubai. o kai kurie po tu triju bokalu pavairuoja visai normaliai. Cia greitis ko gero yra priezastis, kaip ir visada.

471. jo

pradziai reikia pakeisti visa elektrenu policijos vadovybe, kad kitos ateiciai teikytu dar didesne girtumo prevencija

470. aha

Nu prie ko tas generalinis komisaras? Kas čia per komedija? Na padarė avariją policininkas, tai jei kaltas - atsakys. Na o tas telyčėnas prie ko? Tai tada reikia kabibinti ir Kabylių ir Liansbergį?

469. Dainius

Mano manymu, ponas Palaiti ir tu turėtai kuo greičiau palikti postą, nes tos aukos liečia ir tavo postą. Užuojauta žuvusių artimiesiems.

468. Tomas

Nemanau kad nuo 2007-ųjų lapkričio nebuvo daugiau neblaivių pareigūnų sukeltų avarijų. Bent neslėptų savų nuo atsakomybės. Gėda Lietuvos policijai per visus galus!!

467. atleisti tik abu

abu reikia atleisti abu kalti tiek ministras tiek ir gen komisaras. I sistema ateina be atrankos, priima daug jaunu zmoniu be jokio demesuio, juk ateina ir su viduriniu ka tik baige pirma kursa, jauni norintys lengvatu, besinaudojantys padetimi. Paziurekite Kaune, du policininkai Kaune kleboniskio miske eme kysius ir zmoniu, uz ju elgesi, uzklubdavo netiketai ir sia tau pora simtu i kisene.O tie piolicininkai ir ateje be jojiu mokslu,pereje is kitios sistemos, atejo ne dirbti o privelegiju ieskoti. Reikia keisti abu ir ministra ir generalini.

466. kisa

geras mentas mires mentas

465. ss

atleisti visus pareigunus reiktu ne viena ar du.

464. to 459

taip mes ne sventieji mum galima ir isgerus pavaziuot mes priesaikos nedavem kad tarnausiu tevynei o jie prisieke ju toks darbas bet gaila kad ten sulenda svogeriai ir visos siuksles

463. Vytautas

Užuojauta šeimai. Nuostabūs žmonės visad išliks mūsų širdyse.

462. as,

i kaliuze menta reikia ikisti ir tik ne i mentu kalejima, o palaiti lauk is silto kedes i eilinius stribus tegul sausa d

461. Br...

Uz vairavima girtam turi buti baufziama lygiai taip pat kaip uz kesinimasi nuzudyti. Nei daugiau nei maziau.

460. hmm

Generaliniai komisarai keičiasi nuo avarijos iki avarijos. Generaliniai prokurorai - nuo rezonansinės bylos iki bylos. Tendencija, odnako

459. to 452

Idomu kiek is komentatoriu patys yra sede uz vairo isgere? Na po 3 alaus "juk netoli" , arba "cia kaime nieko tokio iki ezero pavaziuot", as ir sakau, kad tai nepateisinama, bet yra institucijos kurios nubaus, o keikti ir smerkti, lieti pykti - ar verta?

458. fu kaka

Ar musu babanu respublikoje didziausia bausme yra buti ismestam is darbo ar atsistatydinti? Cia pacios didziausios bausmes mentams ir kitiems biurokratams.. slykstu..

457. nieko nuostabaus

policijoje vien alhasai dirba

456. bomzas

jau vien uz Kalvarijos yvikius Palaiciui senai buvo laikas atsistatydint o cia dar naujas yvikis negi niekam neidomu kas cia daros ei Prezidente kur jus o liaudis tikejos grieztos rankos

455. sraigė

Viena išeitis-absoliučiai visus Policijos kabinetinius darbininkus(taip-ne darbuotojus), nes jų kitaip neįmanoma pavadinti, jie be atsakomybės, ATLEISTI, išmest iš darbo, keisti kitais. Užuojauta žuvusiųjų šeimoms. Verkiu kartu su jumis.

454. Eva

Užuojauta žuvusiųjų šeimai, artimiesiems. Lankiausi su vaikais pas šią gydytoją, viswada labai maloni, visada pasiruošusi išklausyti, patarti... Labai įdomius kursus apie kūdikių priežiūrą vesdavo... Puiki specialistė ir labai šiltas žmogus :(

453. x

Geriau pats būtų žuvęs, bet girtam velnias pagalvę padėjo. Užuojauta žuvusių artimiesiems, baisi tragedja.

452. to 448. 707

Tu iz proto issikraustei? Koks dar "neskubekim teisti"? Girtas uz vairo. GIRTAs. Viskas, tai jau viska pasako.

451. Lietuvos geda

Su musu policininku mentalitetu,gali buti tik mentas.

450. Telycenas geras vyras

Geras pareigunas, manau. Galbut ir klystu. Bet vistik - problemos yra jo darbe, jis vadovauja. Jei vyksta tokie dalykai, reiskiasi, blogai atliekamas darbas. Pasaulineje praktikoje, civilizuotose sdalyse yra iprasta praktika, kad po ektraordinariu ivykiu, tokiu kaip sis, vadovai atsistatydina.

449. Nuomone

Vizgirdą Telyčėną, tą niekam tikusį komisarą, reikia vyti lauk nuo pirmadienio.Kuo greičiau, tuo geriau bus Lietuvai, mums visiems.

448. 707

Gerbiamieji, neskubekite teisti ir patys nebusite teisiami. Niekas neapsaugotas nei nuo nelaimes, nei nuo tikimybes pats tapti ju kaltininku... Uzuojauta zuvusiuju artimiesiems, sveikatos nukentejusiems. Dabar jau beveik buvusiam pareigunui manau irgi itin sunku, atsakomybes jei kaltas neisvengs ir ji jam bus daug rimtesne nei nedirbanciam sistemoje pilieciui - netik nuosprendis bet ir visko ka pasieke per tarnybos laika netekimas. Zmogus per akimirka sugriove daugelio zmoniu gyvenimus (tame tarpe ir savo bei gal netgi ir savo seimos). Moralines atsakomybes ir artimuju ir nukentejusiu skausmo tai nesumazins, bet neskubekim teisti, alkoholis klastingas dalykas...

447. Kuklus

Kas cia pe issigalvojimas, kad del to turi atsistatydinti komisaras? Juk kiekvieno avino nesuvaldysi, nei privaciame, nei valstybiniame sektoriuje.

446. apie policija

jie yr tie gopnikai kur vaikystej sedejo prie podjezdo ir visu muse

445. mila

uzaujauta artimiesiams,dieve kokia nelaime,stiprybes visiems

444. pareigūnas

nepateisiname tokiu dalyku, taciau kaltas yra tas kas padarė autoįvykį, o ne Telyčėnas. Nusikaltėlis yra kam tą raganų medžioklė.

443. užuojauta artimiesiems

Siaubinga nelaimė,kaltininkas privalo sėst labai ilgam laikui,jis privalo mokėt visa gyvenimą už šį nusikaltimą,bet ar tokiam ir toliau bus leidžiama vairuot automobilį?Kodėl nėra įstatymo tokiems parazitams atimt vairavimo teises iki gyvos galvos?Manau jog tokį įstatymą tiesiog privalo priimt,nes tokie vat padarai yra potencialus žudikai keliuose ir jei jiems leis ir toliau vairuot tai jie ir toliau žudys,komisaras be jokios abejonės privalo atsistatydint,na o kaltininkas,bent jau aš būdamas jo vietoj kilpa ant kaklo ir būtų ate,tikrai negalėčiau gyvent su tokia baisia nuodėme

442. aha

rado kaip pagalaitis nusimuilinti.supistu bestuburiu valdzia.socdemai palyginus buvo genijai

441. as

PALAITIS TURI BUTI ATSTATYDINTAS IRGI IR TUOJ PAT,GANA SITU CIRKU,GAL PONIA GRYBAUSKAITE NORS VIENA KARTA PRIIMS RYZTINGA SPRENDIMA

440. Idomu,

koks makaras jam sveikata CMEK'e tikrino?!

439. Radvilė

Tas Palaitis, kaip supratau, žmogus, neturintis jokios atsakomybės. Neturėdamas jokių rimtų įrodymų, Stankerą atleido iš darbo, dabar tokiais ryžtingais žodžiais jausdamasis kaip dievukas, traukia į visokias įmanomas atsakomybes pareigūną, sukėlusį avariją ne darbo metu. Gėda, kad tokiais žodžiais mėtosi ir tokių neatsakingų veiksmų imasi tokie kaip palaičiai.

438. Gyventojas us siluma nesumoka-

- namo bedrijos vadas atsistatydina:)

437. hmm

Uzuojauta seimai. Gaila ir policininko. Ssusidirbo sau visa gyvenima per durna galva. Gules ant sazines du nuzudymai. Neduok Dieve ir trečia numirs.

436. sas

tipo cia yra dar kuo stebetis,kai du trecdaliai lietuvos gyventojai yra alko narkomanai.vienas zeuriausiu narkotiku alkoholis ant kozno kampo,apie tolerancija sitam brudui is vis nera ka sneket,kai uztenka vien tik i seimo narius pazvelgt,daugelis is ju stabilus alko narkomanai.

435. to 417 Dora

is kokios tu planetos? Tai kada savi baude sustabde isgerusi policininka?

434. Nuomone

generalinis komisaras nevaldo situacijos. Vien tai, kad uz jo nugaros policijos patalpose, policijos iniciatyva, be jo zinios ...vyko Stankunaites interviu-benefisas... kalba, kad jis nevaldo policijos. Kas uzgarantuos, kad Lietuvos policijos kriminalistai nera susije su Kedi radusio zvejo patalpinimu i Ziegzdrius????? Kito liudininko parodymu panaikinimu kad teisejas lankesi kartu su Usu Stankunaites bute???? O baltu buriu registracijos zurnalo faktai kad Usas ir teisejas ten lankesi? Kurie visais budais buvo iskraipomi?? Kam, toks generalinis? Ateis laikas visiems.

433. To:417. dora

Ka cia sapalioji,dar neissipagiriojai?

432. Klaudijus

Užuojauta sūnums ir artimiesiems

431. Taigi

Prisiminkit , kaip buvo susidorota su Grigaravičiumi. Tegul ir dabar atsistatydina.

430. juokas is palaicio ima

komisarai turi buti atleisti, nes nesugeba susitvarkyti su savo pavaldiniais, o tas alkohilikas tai ses ilgiems metams, tai automatiskai ir nebedirbs mentu, tai kam cia paistyti kvailystes.

429. Swizzera

As nemaciau nei vieno policijo pareiguno Lietuvoje!! Tik buduliai,pyjokai,vagys,aferistai,5 klases bauge ir viena ranka su nusukalteleis ir nesamoem.Reiketu jums pamatyti uzsienio pareigunus! tai musu pagal juos suniukai

428. dora

nu nesamone dabar Telycenas su Palaiciu atsakingi, kad nesuveiktu zmogiskasis faktorius ir nei vienas is visos Lietuvos policijos pareigunu nesestu girtas uz vairo(uz kitu klaidas jie atsako ar kaip cia dabar?) O plius dar ne tarnybos metu... tai prezidente ka norit pasakyti atsakinga uz kiekviena LR pilieti, kuris pridaro ziauriausiu nusikaltimu nes ji Valstybes galva?

427. Lietuvis

o kodel pavyzdziui neatsistatydina Prezidente su Kubiliumi ??? Zmones nuskurde, daug ju cia lietuvoje ir uzsienyje vergauja, puole i narkomanijos ir prostitucijos liuna, nuo nepritekliaus badauja, negauna reikiamo gydymo, mirsta del to !!!

426. optimistas

Kai kuriose Londono transporto kompanijose yra tokia tvarka,kad bet kuri darbo dienos ryta gali atvykti medsesuo ir patikrinti jusu slapima ir krauja.Tie kurie paveikti alkoholio ar narkotiku gauna nuobaudas,o jom pasikartojus atleidziami is darbo.Argi negera ideja?

425. xx

prie ko cia tas vadas...

424. 123

Telycenas neturetu del sios nelaimes atsistatydinti, pirmas turi atsistatydinti to padalinio vadas

423. 5

Palaitis turi atsistydinti , tai jo darbo rezultatas , o ne koki komisariuksti kisti po tanki

422. sako

si svaitgali policija tikrins vairuotoju blaivuma, o kad patys policininkai prigere taskys nekaltus zmones, Palaitis su Telycenu nesireklamoja

421. BUTINAI

ATSTATYDINTI BE JOKIU KOMENTARU REIKEJO ANKSCIAU TVARKYTIS DABAR VELU IR NEREIKIA SVAPALOTI KAD JIS PADARYS VISKA JAU PADAREI SENIAI JAU AISKU BUVO. KOKS MINISTRAS NEBENT TIK MINISTRO KEDEJE NETEMPK LAIKO PADARYK KAIP MINISTRAS SUKYS GARBINGAI PASITRAUKES.VISI KITI TIK IR VEBLENA , AS NATSISTATYDINSIU LAIKOTES ISIKIBE KEDES IR LEMENATE VIENA IR TA PATI NEJAUGI JAU PRARADOTE SAZINE, ORUMA

420. O KAIP

APDOVANIJIMO NEGAUS

419. NATALI

Uzuojauta artimiesiems. Ir manau turetu atsistatydinti net gen. komisaras V. Telycenas, bet ir vidaus reikalu ministras R. Palaitis. Bent jau taip buvo pasielge 2007 metais tuomeciai einantys sias pareigas pareigunai, kai nuo girto policininko zuvo trys berniukai...

418. siaip

beje si savaitgali stribai skelbe reida, kad gaudys girtus:))) tai kaip sakiau, tai buvo zenklas stribams.

417. dora

kokie visi pikti fui 1. uzuojauta zuvusiuju artimiesiems 2. uzuojauta policijos pareigunui jam su sia kalte reikes gyventi visa likusi gyvenima plius si naktis jo gyvenima pakeite visiskai nuo siol jis kitoje puseje vakar atsikele isvaziavo i darba kaip policijos pareigunas, siandien ryte nubudo ir jis del savo neapgalvoto poelgio kaltinamas del baisios avarijos o Jus visi mentas tos anoks kalta prezidente, generalinis komisaras, o istikruju tai kaltas tik vienas zmogus, kuris netinkamai pasirinko ir vairavo isgeres, netikiu tokiom nesamonem kaip girtus paleidzia savi nesamone ziuriu mielieji intelekto nefontanai pas jus, bet ka padarysi, tikiuosi nei vienam is jusu tokia nelaime nenutiks, nei vienu nei kitu atzvilgiu.

416. dings bums

Ne tarnybos metu ir neblaivus policininkas padaro avarija ,o generalinis komisaras pasirenges atsistatydinti. Kazkaip nesutampa galai. Jeigu del kiekvieno tokio nedarbo metu ivykusio ivykio prades atsistatydinti komisarai, patys nieko bendro su ivykiu neturedami ,tai komisarai komisariatuose keisis kaip "kojines". Auto ivykiuose zmones zusta daznai,bet tai dar nera priezastis ,kad reiketu atsistatydinti komisarui. Atsakingas uz tai yra tik pilietis ,del kurio kaltes sis auto ivykis nutiko,siuo atveju policininkas ne darbo metu. O tai kad ministrai turi pasiaiskinti Prezidentei, tai jau yra virsune. Viskas yra absoliuciai perdeta.

415. mano nuomone

as tai siulyciau kad butu privaloma kiekvienam pareigunui atlikti psichiatrine ekspertize,kas kaskiek laiko. yra labai daug zmonisku geru pareigunu,kurie pades nelaimei ir nelups akiu isniekur nieko, bet keliata teko sutikti nevisai "sveiku" kurie tik tersia policininko varda..

414. manyciau

reiktu paaukstinti!

413. asd

O jus galvojat kad tai pavieniai atvejai, daugumoje miestu ir ypac miesteliu "mentai" laksto ne tarnybos ir tarnybos metu girti, kol neivyksta nelaimes tokios juos savoi dangsto, ypac Kaune. Savas savam nekirs kol nenuzudys anas girtas kazko, nieks nepasikeis kol policijai vadovaus savi, reikalingas zmogus is priesingos stovyklos, kuris uzsuks lastus policijai, kad bijotu bent kazko, o dabar kai visi savi tai nieko ir nebijo

412. siaip

su milicijos telycia turetu atsistatydinti visa LR milicija. laikas ikurti policija. Rusija ir ta jau mus aplenke.

411. Nesolidus ministras

Ministras, kaip matau, padarys viska, kad jo subine nebutu uzdegta. Zema. O kur jo paties atsakomybe, gi politikas jis!

410. liu

pastebejau, kad komentaruose uzuojautos zuvusiu sheimai mazai, tik tas pats isterinis rekimas ant policijos kubiliaus ir grybauskaites, kokie zmones, tokia valdzia, kuo daugiau rekia, tuo didesnis gyvulys

409. telsiai

kas zinote kaip baigesi si byla Nusikaltimai ir nelaimės Telšių rajone - vagystė 2008 m. iš bendrovės "Telšių vandenys" garažo pavogtas sunkvežimis "Mersedes Benz" surastas Šiaulių įmonės angare. Rugpjūčio 27 dienos ryte Telšių rajono Gaudikaičių kaime esančios bendrovės "Telšių vandenys" darbuotojai pastebėjo, jog pavogtas specialios paskirties automobilis "Mersedes Benz". Į įvykio vietą atskubėjo Telšių rajono policijos komisariato kriminalinės policijos pareigūnai. Jie tos pačios dienos popietę rado automobilį jau Šiauliuose įmonės angare. Pavogtas automobilis vertinamas beveik 300 tūkst. litų. Naujas toks automobilis gali kainuoti nuo 1 mln. iki 3,5 mln. litų - nelygu kokia specialioji įranga yra sukomplektuota. Įmonės vadovai spėlioja, kam galėjo prireikti tokio automobilio - juk kanalizacijos valymu užsiima specializuotos įmonės. "Telšių vandenims" priklausančiame "Mersedes Benz" sumontuota daug brangios aparatūros, skirtos kanalizacijos vamzdžiams valyti. Automobilis buvo pavogtas iš garažo, nupjovus spyną. Policija dar nenustatė, kas tiksliai pavogė 1993 metų laidos mersedesą

408. hans

von palaiti su telycenu ir komisaru traku!!!! prie grybauskaites daugiau meslo ,nei prie senelio buvo!!!

407. JEEEEEEEE

Vis tas nebaudžiamumas. Atsimenat tuos suvalkiečius merus ir vicemerus išsitaškiusius.

406. +

ir palaitciui reiktu atsistatydinti. plius eikit visi i viena puse, visad policininkai uzkliuva kai girti. OT KAIP GERAI KAD YRA ANT KO PUTOTIS!!! o kad girtas ugniagesys ar girtas daktaras padaro avarija tai visiems P _ _ _ _.

405. !!! PATRULIS

Keikit,nekeikit,bet cia yra blogai ir didele betvarke,kad dar vis tokiu kolegu atsiranda ir man yra geda.

404. Alfonzo

Tai kažin,kas nugalės-girti milicininkai ar blaivi piliečių nuomonė???

403. Jie visi važinėja išgėrę

Kur tu matei, kad policininkas sėstu už vairo negėręs ? Ir būtų realia bausme nubaustas už tai, kad sužalojo ar nužudė žmones?

402. oi

kur buvus kur nebuvus ir dalyte atejo :)

401. laisvas

Spėju iš komentarų,kad geresnių į policininkų gretas nėra iš kur imti.

400. Pirma

pačiam Palaičiui reikia eit lauk,kokie ministrai tokia ir tvarka.Jie tik žiūri,kad partijų iždai papilnėtu.

399. slimux

Visiška betvarkė.. sakyk ką nori.. Atsistatydinimai čia nepadės.. čia sistema reikia purtyti.. kiek gi galima.. policija kaip pajuokos objektas Lietuvoje.. Reiktu dar gerai pagalvoti kokia specialybė yra mažiau prestižinė...

398. atstatydinti

Telycena ir Palaiti butina

397. Lauk

Turėtų eiti lauk Palaitis.Tai būtų garbingiau.Šukys juk atsistatydino.Bet Palaitis kitoks,jis verčia eiti lauk Telyčėną.Prezidentė turėtų atleisti Palaitį,nežiūrint į Kubiliaus protestus.

396. LONDON

NESUPRANTAM kodel turi atsistatydinti gen. komisaras? Tegu atsistatydina Traku komisaras! juk tai jo pareiga priziureti savo pavaldinius

395. Palaiciui.

iki siol nieko nepadarei, nepadarysi ir toliau. Todel ciuosk nam is tos kedes. Prie taves tik betvarke kaip prie amb, sakyciau net didesne.

394. tokius mentus

reikia sodinti ne i pareigunu ir tarnautoju specialia zona , o i pravieniskes ar tikra kalejima kur kali visi nuo pedofilu iki galvazudziu. Tai butu pamoka visiems Lietuvos mentams

393. et

mažinklite greičiau tas policijos gretas - bus mažiau girtų už vairo - saugiau važinėsime!

392. jo

jei nori ,kad atsistatydintui generalinis komisaras tai nugirdyk kelis policininkus ir pasistenk ,kad jie padarytui avariją ,skaitau ,kad čia ne visiškai teisinga pirmiausiai turėtui gal būt atstatydinti arčiausiai buve jo kolegos.

391. indY

nu del reidu tikrinti mentus tai mintis ,bet kas tau pjaus saka ant kurios pats sedi :) savaite jei ne menesis anksciau , mentai jau zinos apie reida tam tikra diena .Nu pazesim kaip bus ,stobal gaus 2 metu ir viskas ,stebuklu salis gi ,nuzudai zmogu tai dar su geru advokatu gali issisukti,o uz puoda aliuminini tai 5 metus gali nusinest .Vo salis

390. .

VON LAUK JOBANA SUKA GRYBLIAUSKAITE!!! NESUTVARKO SUKNISTOS LIETUVOS!

389. laisvas

Nematau problemos.Tokia santvarka,tokia Lietuva,tokie daktarai,tokie policininkai.Ir mes,komentatoriai,lygiai tokie patys.Tik mums iki šios akimirkos pasisekė.

388. as

sakiau ir sakysiu visada pasirink arba geri ir nevairuoji arba vairuoji ir tada jau negeri.Nejau taip sunku pasirinkti viena is dvieju...

387. giltine

kada liausites gere , naikine savo smegenis alkoholiu ,kada pamatysite , kad blaivus gyvenimas daug grazesnis, kada pradesit gerbti save , myleti savo vaikus ir rodyti jiems blaivaus tikro vyro , seimos galvos , tevo pavyzdi? Kiek tragediju dar turi ivykti, kad atsipeiketumete , Lietuvos zmones?

386. pedro

i zona ta piderasta

385. Nuomonė

Pirmiausiai turi iš darbo lėkti skyriaus viršininkas. Jis atsakingas už savo pavldinius, žino jų girtuoklystes.

384. vln

ordinai skiriami reketininkams-girti mentai zmones zudo! kas toliau?? ta MUSMIRAITE VISISKAI SUPUVO ZMONIU AKYSE!!!

383. statyba pirmyn

Jus pagalvokit o kas kirs girta menta savi nesamone is kito miesto mentai parodis pazymejima ir gero kelio buk atsargus nebent ivyksta avarija ir mentas nespeja isikviesti blaivo kuris ji pakeistu ir tai jeigu yra liudininku kitaip varnas varnui akies nekerta komisarai ne isimtis jeigu jo pavaldinys ikliuva jam irgi sikna dega TAIP KAD KUO DAUGIAU VIESUMO

382. atsistatydins

Taip atsistatydins komisaras toliau kas,visi mentai alchogolikai pasveiks ta pacia sekunde?O tam kas bus is jegos sesi metai sanatorijoj sniego gatvej,kur ji priziures tokie patys pradazni alchasai?Prezinente, buvus galima sakyt, ka ji gali?Nejuokinkit.

381. :(

zajabys, atsistatydinu ir jau kalte ispirkta, as jau angelas

380. Reikia

tokiu bausmiu kaip JAV,nes ten gi lietuve tik suzalojo zmogu ir nuteise 15 metu,o cia uz toki nusizengima turetu buti maziausiai 25 metai griezto rezimo kalejimo arba net iki gyvos galvos.

379. xx

reik padaryti reida mentams, ar darbo vietoje blaivus yra

378. marozas

Ir vėl girtų mentų vairavimo ypatumai...

377. Budas pakeist virsininka-

ka nors pritrenki ir jau turi kita valdzia:)

376. As

Nesuprantu, kodel gen.komisaras turetu atsistatydinti?? Is kur jis gali zinoti, kuris is jo pavaldiniu laksto girtas??? Suprasciau, kad toks buvo darbo metu. Ar ne tevu kalte, kad durniu uzaugino???? ir beje, ar cia ne lietuviu mentalitetas kaltas - kiek tokiu ereliu keliuose?????? Net jei ir ne isgere vazineja - kraupus vaizdas!! bet aisku - durniu pazinsi uz vairo... net jei sugrieztintos bausmes, sakyciau per mazai, nors ka ten - jei durnius tai durnius, ir jokios baudos jam nebaisios.

375. WORRAS to 360

NU IR KA MAN PADARYSI JEIGU AS ESU PIARGERES TUOI SESIU UZ VAIRO IR VAZIUOSIU NES UZPYLEU AKYS MAN DZYN

374. ugcfh

siam mokesciu moketoju islaikytiniui, dykaduoniui negalima atsistatydinti. ji reikia atstatydinti!!! kad veliiau eitu gatves sluot!!!

373. jovita

nuosirdziai uzjauciu artimuosius. nuostabi mano vaikelio gydytoja dabar nezinau kaip mes be jos uzaugsim. tai gydytoja verta medalio nuosirdi gera tik geri zodziai apie ja. uzuojauta

372. akis uz aki

Kas pasikeis jei atsistatydins generalinis komisaras??? Kiskit girtas siuksles uz tokias zmogzudystes iki 20 metu i kaleima, gal praeis noras girtam prie vairo sest. Jis sugadino kazkakm gyvenima, sugadinkit ir jam.

371. benas

Kodel tik komisaras tegul visa mentu grietinele atsistatydina!!!!!!!!!

370. statyba pirmyn

Po Skuodo ivikiu kai mentas vaikus uzmuse mano kaimynas mentas net menesi su biskiu girtas nevazinejo .po to truk uz vadziu vel is pradziu matomai nuo komisaro gerai pizdy gavo

369. Rasa

Nu prezidentė galinga - kviečiasi pokalbiui... veiksmų tegul imasi konkrečių..

368. Jonas (emigraves )

Nuosirdi uzuojauta zuvusiuju artimiesiems. Kas nutiko? Ko seimas nedirba? Jums ka, maza buvo Pauliko sukeltos tragedijos? Dabar vel tas pats. Istorija kartojasi. Nesuprantu ar mes, eiliniai zmones, isrenkame tokius pusprocius, ar tai tie ISRINKTIEJI liaudi laiko tokiais kvailais. Kur atitinkamos bausmes uz tokius nusikaltimus? Ka gaus idiotas nuzudes zmones? Max. 10 m. Lai taip pasielgia eilinis zmogus. Is kalejimo neisei. Tikiuosi Prezidente padarys tai , kas jos valioje,, kad visi aysakytu uz si kraupu nusikaltima

367. Perlfixas

Ziuresim, kaip palaitis naikins is komisariatu pijokus. dauguma tokiu. daug sau leidzia. Vieni uniformu neturi, kiti girti laksto su A6. Kame reikalas Palaiti?

366. as manau

Nereik atsistatydint nei komisarui nei ministrui,tiesiog skubo tvarka priimt istatymus,kad girtas uz vairo,jai neuzmuse nieko,teist kaip uz pasikesinima nuzudyti,,o jai uzmuse,ar suzalojo,kaip uz tycini nuzudyma,ir nereik pareigunu atsiro kalejimo,kaip kas cia sako sanatorijos:)

365. benas

Kas diena tik ir girdziu policininkas padare avarija, pareigunas prisigere, valdininkas paeme kysy, o kur nusikalteliai? uzuojauta banditams ju vieta uzeme pareigunai, mentai, valdininkai.

364. Ar Prezidentas atsistatydina,

kai salies pilieciai zudosi is skurdo bei nevilties, jei emigruoja "is gero gyvenimo", palikdami cia vaikus - negi sitas atsistatydinimo vaidinimas butinas tik generaliniams, kam nuo jo geriau?:)

363. as

tas komantatorius woras nelabai kuo skiriasi nuo to gyrto mento,abu vienodo protelio.

362. to audriui

tai gal nori ,kad prezidentė juos paglostyų,sakydama ''gerai ministrėli ir gen.komisarėli''vadovajate,štai dar du pensininkus paiuntėte anapilin,lengviau bus valstybės biudžetui''.Tai gal tu asile norėjai ,kad prezidentė taip kalbėtų ir prie ko čia tie reitingai,durniau tu durniau.Jeigu ne šita mūsų prezidentė,tai mes nieko nežinotume ,nematytume ir išvis neaišku, kas Lietuvoje jau būtų

361. Rikis

Jei del pavaldiniu kaltes bus baudziami tik bosai, tai pavaldiniai niekad nebijos nusizengt, o gal dar atvirksciai - supyke darys butent taip, kad ju virsininkas butu suestas! Siuo atveju kaltininkas NE TARNYBOS METU padare nusikaltima uz kuri sodinama i cype 10 -ai metu. Tai ir pasodinkit ji desimciai metu ir ne i pareigunu sanatorija,o ten,kur sedi visi zekai! Jei pareigunas ne tarnybos metu padare avarija ir dar pazeides policninko etika - budamas girtas - jam nepriklauso gaut lengvatu ir sedet pareigunu sanatorijoj! O Komisarai tegul dirba, ner ko atsistadineti del kiekvieno ozio.

360. to woras

stai ir papuoliai .atsekiau tavo ip.seniai mes tave jauna onanista stebim.dabar pagausim ir bus tau nesamones rasyt

359. Jolanta

Uzuojauta artimiesiems! Amzina atilsi mirusiems! Visiems girtiems sedantiems uz vairo kuo griesciausiais bausmes!

358. Tadas

Per daug švelnios bausmės pijokams už vairo. Pažįstu vieną, kuris atgavo teises po metų, nors jam buvo atimtos dviems metams. Važinėja ir geria toliau. Jis taip įpratęs.

357. GRIGARAVICIUS

ATSISTATYDINO TAI KUO SITAS GERSNIS

356. tai kad

niekas nedaro tvarkos,policininkai danksto pilstukininkus ir naktim vaziuoja pasimt duokles ,o juos pavaisina tie ju klejentai ,kaip darbdavius nepavaisinsi ,o jie galvioja kas cia tokio juk naktis ir dar pats esu visagalis ir taip gavosi kad padaugino ir nemate kur vaziuoja ir kas prieki jo,gaila seimos per tuos brudus tik nelaimes ,reikia Palaiti irgi baust kodel nebaudzia tuos kurie palaiko pilstuko pardavejus ,nes jie per naktis pardavineja tuos nuodus Kaune Aleksote veikia visa para ir niekas ju netrukdo o jeo trukdo tai pranesa kada ateis ,kad susitvarkytu

355. x

šitoj sistemoj nebuvo tvarkos, nėra ir nebus. jiems viskas galima. mentas yra mentas

354. Aras

Komisaro atsistatydinimas nieko nepakeis. Reiktų pagalvot apie alkoholio vartojimo problemą. Ne kodėl girti sėda už vairo, o kodėl yra girti. Kodėl žmonės geria ar yra girdomi.

353. juoda diena policijai

Generalinis komisaras privalo prisiimti atsakomybę ir atsistatydinti.

352. Petras

Reiktų pradet nuo atskiro kalėjimo pareigūnams panaikinimo. Kai turės raumeni, kad gres gaidynas ir invalidumas, pagalvos kiek.

351. WORRAS to 338

PASOL VON URODE IR TAVE USPARDYS DUXA KAD CIA REKAUJI KAS YRA KA SUKA BLIOT KO JIE KYSIUS YMA O KITAS NEGAUNA UZTAI GYRTAS VAZINEJA

350. Kazys iš kaimo

Nesuprantu, kodėl dėl kažkur kažin kokio policininkėlio sukeltos avarijos turi komisaras atsistatydinti? Jis turi numatyti priemones, kad tokios nelaimės kuo rečiau atsitiktų. Beje, argi tikite, kad ateis toks valdžion toks komisaras, kai iš 10 tūkst. policininkų nė vienas nesės nebalivus už vairo?

349. o kaip

bus su generolo antpeciais ?irgi atims? Nes Lietuvoje kur kepure mesi,ten generolas.

348. grubus

Ar ne per dažnai girdime šitokio pobūdžio naujienas? Kiek dar laiko bus toleruojami girti pareigūnai už vairo? Kartais pagalvoji, kad jų kiekį sumažinus saugumas net padidėtų, nes pastaruoju metu girti "velniai sargai" pridaro daug žalos žmonių sveikaitoms ir gyvybėms... Velniop tuos žalius "agurkėlius", norėčiau, kad jie "išsitrūčintų" nuo to savo lakimo ir patys savo šeimas suvažinėtų... Taip, vieni kitų šeimas...

347. Taip

manau, kad Palaitis perdaug pasikarščiavo ant generalinio komisaro. Atsakomybę pirmiausia turėtų prisiimti pats policininkas ir gal jo skyriaus viršininkas. Kaip policininkui ir pareigūnui už tokius pažeidimus turėtų būti griežtesnė bausmė.

346. kai

girtas mentas uzmuse tris vaikus Skuode ar kas padare isvadas? ne!Ne policija,o milicija,viskas taip ir liko.Kepa generolu antpecius,Telycenas generolas,Palaitis generolas...

345. audrius

o grybauskaitė iš karto puola reitingo taškus rinkti - juokas ima iš tokios prezidentės

344. o kaip

bus su ministru? Liberalai savo rinkiminiuose bukletuose net MOKYKLAS ZADA SAUGOTI!!! Nnuo ko? nuo girtuokliu?TFIU! kokia geda,jokio padorumo,von is ministro posto!

343. ...

Zmones rasykit visu pareigunu vardus ir pavardes, kurie yra padare bent koki nusizengima. O tai lai visa lietuva zino, kas jie tokie.

342. TTT

Nuotrauka to mento idekit o ne mentovska masina,tegu ta gaidy visi pamato

341. ...

Siauliu keliu policininkas nerijus rudaitis labiausiai kysius imantis pareigunas siauliu apskrityje, jis jau nuo savo kaip pareiguno karjeros pradzios dar dirbdamas kelmeje lydedavo nelegalius krovinius, kurie priklause sviniuj, taurages nusikalteliu grupuotei.

340. as

Visus mentus i duobe apipilti benzinu ir padegti juk siuksles reikia deginti.

339. Palaiti

Palaiti, padaryk viską, kad atsistatydintum, gal įkalk ant drąsos ir į trasą, tada jau negalėtum mekenti.

338. >> WORRAS

tokiems issigimeliams kaip tu vaistu nera, tai nevark duodamas kysius, apgailetinas degrade.

337. NUSIVAZIAVO

ka jie sako atleis ir viskas atsistatydins juokdariai.Sodinti gyvulius.

336. ...

Kestas bilius girtas isvaziavo priesais eisma ir uzmuse zmones kitoje masinoje, bet papirkes policijos pareigunus issisuko nuo bausmes!!!

335. bl

Ne pirmas, ne antras ir ne desimtas atvejis, kai patruliai vazinejasi girti. Yra teke matyt net ir su uniforma - nu ir su kvapecu...

334. statyba pirmyn

Mano kaimynas mentas i menesi bent karta gryzta namo su masina islipti nepajegia arba boba parveda arba lieka nakvoti masinoje

333. Kuze

Jeigu tai nebutu eilinis policininkelis o koks nors aukstesnis policijos pareigunas islaizytu labai greit,o d abar atsigrains kaip liaudis sako.

332. TAIP

GERAI KAD TURI VALIOS ATSISTATYDINTI, BET KAS CIA KAD KONTRABANDININKU GAUDYTOJAMS MOKES PREMIJAS UZ TAI , KAD DIRBTU, NIEKAS SITO NEPALAIKO, KAS CIA PER SPRENDIMAS

331. KKK

LIETUVOJE NERA POLICIJOS - LIETUVOJE MILICIJA. NE TIK SIS ATVEJIS RODO KOKIE ISSIGIMELIAI "SERGI" ZMONIU RAMYBE, BET IR MARIJAMPOLES MILICININKU NEPAMATUOJAMAS IZULUMAS. TOKIE ATSIPRASANT ANGELU SARGAI VOKIETIJOJE SENIAI SLUOTU GATVES BE TEISES KREIPTIS I DARBO BIRZA.

330. WORRAS

GERAI PADARE KAD UZMUSE SEKMES JAM NEPASIDUOK DEKUI NES DAKTARAI YRA KYSININKAI IS MANES YRA PAEME 50LITU ISRASE XUOVUS VAISTUS UZTAI BUVO NEKAS SU SVEIKATA TAI DABAR ATSIEMEU KAD UZDAUZE

329. ...

Kelmietis kestas bilius, taip pat zmogzudys!!!

328. srib

as nesuprantu kodel komisaras jai as dirbu parduotuveje uzsusu kazka tai ka parduotuves vedeja turetu palikti savo darba kazkokia nesamone

327. pastebejimas

atsitokekit, ar gali prie kiekvieno pareiguno buto pastatyti kontrolieriu su alkotesteriu. Cia esme kadru pasirinkime, atlyginime ir savaime aisku lietuviu mentalitete

326. VM

PYDARA TA MENTA UZSPARDYT NEGYVAI

325. :(

„Padarysiu viską, kad tokiems pareigūnams policijoje neliktų vietos“, - apie avariją padariusį patrulį kalbėjo R.Palaitis. Tai atleiskite 90% visos Policijos !!!!!!!!!!!!!!

324. dsf

uzdubasinti tas zalias padugnes negyvai! geriau jokios policijos nei tokia

323. xxx

Kas uz Palaicio atsistatydinima?

322. $$$

Ir jei nuspres sodinti,tai tik i bendra kalejima,jokiu mentisku zonu! Jei nusikaltima padare ne tarnybos metu tai ir kalejimas civilinis.. O siaip tai uzmusciau as ji pavedes toliau nuo zmoniu i salikele ..

321. uzuojauta

gerai pazinojau a.a. gydytoja Žuka, teko pas jį gydytis, geras žmogus, geras specialistas. Labai gerai daro Prezidente, kad reikalauja atsakomybės už tvarką policijoje, nes ten yra pareigūnų kurie tikrai neturėtų ten dirbti,yra pareigūnų kurie piknaudziauja savo padėtimi, vairuoja girti,ir taip atsitinka kaip atsitiko dabar. Sulaužyti žmoniu likimai, seimos. Užjaučiame artomuosius, stiprybės JUms visiems.

320. Andrius

Ne generalini, o Palaiti atstatydinkite..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

319. mentai alkoholikai

kas bet kas bet girti mentai keliais slaistosi tik spek gaudyti.. ereliai nebaudziami.

318. JO

truksta zodziu,baudas didina mums paprastiesiems,o patys daro ,ka nori... patrulius reiktu tikrint su alkotesteriais...

317. tik tiek

Yra dievulis. Jam nepatiko jų ciniška (sveiko proto dešiniųjų reklama)... Gaila tik beprasmiškai žuvusiųjų ir sužeistų.

316. GRIGA

NUEME TAI KUO KITI KALTI NUIMT VISUS

315. erikai

jiegu avarijas nuolat darys mokytojai, jausis nebaudziami, gers mokyklije, ir t.t., be kokios abejones-ne tik svietimo ministeris, bet ir kiti kurie tures garbes jausma manyti, kad yra kalti del ivykio. Dabar gi manymas, kad policininkas po darbo gali buti nusikalteliu ir atskleidzia visos sistemos apatiskuma ir negebehima uz nieka atsakyti. jeigu ministras nesugeba ivesti policininku kontrole, ka jis daro? ir kokios institucijos nereikia. pas statutinius ir tai turi buti ir manau yra vidines kontroles sistema, tik tikriausiai ji neveikia jeigu tokie atvejai vienas po kito.

314. Tautos stebetojas

Visu pirma - nuosirdi uzuojauta girto mento nuzudytu Zuku artimiesiems. Vizgirdui Telycenui negalima leisti atsistatydinti. Jis kartu su l;iberalcentristiniu makleriu Palaiciu turi buti gedingai atsatydintas atimant visas mentines privilegijas bei turi jam buti iskelta baudziamoji byla del tarnybiniu pareigu neatlikimo.

313. Tikrai labai gaila

velionė buvo labai elegantiška moteris-A.A. Padėtis teisėsaugoje ir teisėtvarkoje-katastrofiška.

312. Sandra

Prie ko čia tas komisaras-kas padarė įvykį tas ir atsako.Lai atsako tada pats Palaitis..

311. nukas

Labai gaila nekaltu zmoniu.. sita nelaime dar karta parode kokia yra netvarka musu policijoj,o pasekmes todel kad jie jauciasa nebaudziami,visagaliai ir viska gali.O del viso sito kalti yra komisariatu vadovai komisarai, ir visa sita sistema.Vienareiksmiskai turi atsistatyti komisaras to policijos komisariato kur dirbo sitas tipo policininkas ir vidaus reikalu ministras.

310. romek

Įdomiai mąstome - kas kaltas, kad pavaldinys nusižengė ? Logika tokia, jei aš nusižengiau, tegu šefas atsako. Taip toli nenueisim. Jei bet koks teisėsaugos pareigūnas nejaučia jam patikėtos garbės dirbti tokį darbą ir atsakomybės - niekas tokių neišnaikins

309. zita

Nuoširdi užuojauta medikų artimiesiems.Puikūs buvo kaimynai.Stiprybės jums.

308. to 300

koks kieno reikalas, kur, anot tamstos, seniai važinėja, bet būt , kaip kibiras girtam ir pražūdyt nekaltus žmones, tai jau tokiam lodorėliui neišeit iš cypės

307. usas

mano pasiulymas yra savo rankom uzmusti ta menta jobalna. tikiuos nudves jis kaip suo priristas prie grandinesk uo greiciau

306. er

blyn,išlaižys menta kaip visda ,bus kaip su tuo kur su BMW vaikus nudaužė

305. as

siaubas kaip gaila, kad del tokiu girtu issigimeliu mirsta nekalti zmones.

304. toma

Uz vairo sesti girtam negalima reikia isikalt i galva visam laikui

303. As

Lauk ta komisra, jis yra Joker.

302. ss

priimkit mirties bausme mentam,viesai pakariant miesto aiksteje,arba galva nukirsti!kelinta karta jau girtas mentas nuzudo niekuom nekaltus zmones.

301. Gersim tol

kol nepažadės premijuoti už tai, kad negeriam. Kuo mes blogesni, nei kontrabandininių gaudytojai?

300. O

kur seniai po vidurnakcio vazineja, kai ryte reikia buti darbe?

299. beer

idomiausia tai, kad uz tokius brudus atsikti turi generalinis, o ne tiesioginiai virsininkai, briedas kazkoks

298. cinic

o tai ministrui nereik atsistatydint? kaip cia taip?

297. prie ko cia generalinis prukur

D. Valys tikrai cia nekaltas. Cia bet kam vadovaujant sitaip gali nutikti. Nesamone butu jei atsistatydintu

296. to 289

kur gi ne, dar vienos instansijos iš mūsų pinigų, kad policininkus po darbo prižiūrėtų :) tai tegu mus visus po darbo prižiūri kas nors. bėda tame, kad baudos už girtavimą nulinės ir mentai mentų nebaudžia, bet iki viršininko tas gali ir nenueiti. o jei su kvapu į darbą kada atėjo - atleisti. tai reikia darbo metu kontroliuoti ir reaguoti.

295. bukim biedni, bet teisingi

ne generalinis, o Traku komisaras turetu atsistatydinti. Sunku patiketi, kad pavaldinys pirma karta vaziavo neblaivus.

294. ?

Tai jei avariją padarys girtas mokytojas, atsistatydins švietimo ministras?

293. ne kitaipppp!

Grazint mirties bausme tokiems!

292. dedis

Palaitis kaip visada nusisnekejo padarysiu viska kad tokie nebedirbtu,ka jis padarys galetu kartu atsistatydinti.

291. O

O kaip Trakų komisatas?

290. Edis

Ko kaltas generalinis komisaras? Ne paslaptis kad policininkų tarpe vieni apie kitus gerai žino kas piknaudžiaja alkoholiu kas ne, visi vienas apie kitus tai gerai žino , žino o gal net mato kad išgėre sėda prie vairo . Tik toleruoja neabejingus stikliukui policinikus.

289. Uzuojauta mediku artimiesiems

Iseina taip, kad reikia ikurti nauja instancija, kuri galetu ir turetu tikrinti policijos pareigunu darba, ju blaivuma darbo metu ir po darbo, nes jeigu pareigunas nelinkes girtauti, jis ir po darbo negers, o jeigu megejas pagerti, tai po darbo gerai pagers.

288. erikai

jusu argumentai tipiski valdininko, nesuprantancio kad tarnautojo pareiga elgtis garbingai visur ir visada. o jo vado pareiga tokia atsakomybes distema sukurti, palikyti ir atsakyti uz ja. Vodovai ir yra tie asmenys, kurie atsako uz sistemoje esancia tvarka-darbe, po darbo. nesvarbu kur tarnautohas daro pazeidima. reiskia nera suformuotos kontroles sistemos, kad policininkas nezemintu pareiguno vardo. neabejoju, kad yra ir pareiga ir galimybe statutiniu darbuotoju laisvalaikiu dometis, zinoti pareiguna kaip zmogu, ka jie daro, kokie stabdziai elgtis neteisetai yra ar ne. taigi kiek tu pvz., ir marijsmpoleje ir kitur. Klausimas ka veikia policininkas ne darbo metu, kuo domisi, jo virsininkui turi buti visiskai aiskus. sita pareiga virsininkui del statutinio yra, ir nieko cia keisto, kad tures vadovai atsakyti. kas liecia kitus, tai akivaizdu, kad toks jusu nusistebejimus tik rodo usuviravusi amoraluma. Gydytojas, mokytojas, kunigas, teisejas, ir kiekvienas garbingas zmogus turi tureti stabdzius, o istaigai kurioje toks nestabdomas zm. dirba atsako ne uz ta zmogu, o savo varda. koks jis, jeigu mokutojai, teisejau, ar kt. pazeidines istatymus. tai kaip galima reikalauti is kitu lsikytis istatymu, kai patys negali buti pavizdziu. Tikrai jusu morale paslijo, kai kila tokie jusu klausimai.

287. Nu ir tvarkelė policijoj

Vietoj to, kad policininkai saugotų žmones, tai juos užmušinėja.

286. Buvęs ministras Palaitis

Visa mentūra choru stos į blaivybės draugiją. Linkiu sėkmės naujajam ministrui.

285. Edis

Moteris sunkiai sužeista avarijoje komos būsenoje guli Vilniuje.

284. nesuprantu

Bet kokaltas generalinis komisaras, jeigu kazkoksavinas prisidirbo. Tai jeigu seime buna neblaivus gal taip pat turi atsistatydinti semo pirmininkas? Kala prie kryziaus ne ta ka reikia.

283. Tomas is Airijos

Baisu kas dedasi Lietuvoj, mentai jauciasi nebaudziami, karti uz pautu tokius isgamas!! Su visais ministrais ir ju gynejais!

282. valdžia žino

nū taip, kur gi ne, vidaus reikalų ministras žino, kad kažkoks ten kažkur po darbo geria. o gal jis ne pijokėlis. prezidentės veiksmai tiesiog teisiškai nepagrįsti, ir ji nelaimės. darbo metu būtų - kitas reikalas.

281. joa

Lietuva-degraduojanti valstybe,kurioje neliko blaiviai,atsakingai bei kompetetingai mastanciu valdzios atstovu.Kiekvienas galvoja apie save,savo kisene bei giminaicius.Sis ivykis eilini karta parodo,kokioje supuvusioje,korumpuotoje sistemoje gyvename.

280. Zoro

Vazinet girtam-niekam nevalia,pries istatyma turi but visi lygus,tik mentai zino,kad jie yra lygesni uz kitus .NES MENTAS MENTUI AKIES NEKERTA.

279. rasa

Reiktų grąžinti mirties bausmę.

278. ???

Prie ko cia ta prezidente:) ???

277. Taigi

Ar kada girdejote, kad girta policininka sulaike kitas pareigunas? Tokiu dalyku nebuna, nes dar nuo sovietiniu laiku galioja sena tradicija mentas mento neisduoda. Taigi jie tuo ir naudojasi, vazineja girti kol neivyksta nelaime. O tada visi stebisi, kaip cia atsitiko? Policijos vadovybe tai zino ir toleruoja.

276. ged

niekas artimiausiu metu nepasikeis, kaip vazinejo girti taip ir vazines, nes savi savus paleidzia. Viena syki rasiau jau, parasysiu dar: paciu policininku statistika -- is 10 nakti sustabdytu girtu 8 turi pazymejimus. jei Vidziunas seimo nariai, politikai issisuka is padeties, teismai priima jiems palankius istatytmus, niekas nepasikeis. Kaip neseniai prieme teismas sprendima, kad pareigunas girtas vaziavo teisetai, nes vykde uzduoti :(

275. Komentatorius

"Angelas sargas"

274. gailius

padorūs žmonės žūsta arba emigruoja, o visokie pijokai eina į policiją, nes mokytis ir dirbti tingi.

273. Edis

Nesuprantamas dalykas, žmogus turi neblogai apmokamą kaip šiuo metu derbą, su visomis socialinėmis garantijomis , laiku mokamu atlyginimu. Ne , bet iš viso parazitams maža, reikia akis užpilti iki to kad nematyti kur važiuoji,, kad važiuojant ta pačia kryptimi taip trenktis kad du žmones nužudyti. Taita pilnai reikalauja išsiaiškinti kodėl išgėręs važiavo. Gal "žūklė" per budėjimą gera buvo , gal kokios orgijos vyko. PS. Ši nelaimė labai sukrėtė Kauno žmones ypač medikus, gerai painojusius šią gydytojų šeimą. Užuojauta artimiesiems.

272. AHA

Pažeidimus daro įvairių kategorijų asmenys tik labai gaila, kad nukenčia nieko dėti žmonės.Nėra kontrolės,Viršininkas nežino ką daro jo pavaldinys.Policininkas važiavo valdiška mašina Audi6.Kodel?Trakų policijos viršininkas turėtų būti atleistas iš darbo

271. Vistai Erikai

Ar tu supranti savo smegenelem,niekas tau nesako,kad kiti gali girti vazineti tik policija ne. Beda yra tame,kad kitus bent jau nubaudzia,jei girtus prie vairo pagauna!! O kas angelus sargus nubaudzia???

270. to 266

del to kad valdzia zino kad ju pavaldiniai girti vazineja, o nieko del to nedaro

269. Erika

Nerašinėkit nesąmonių.Koks nors mokytojas padaro avariją girtas ir užmuša žmogų, tai ką mokyklos direktorius ir švietimo ministras turi atsistatydinti. Išmoko žodį atsistatydinimas ir rašinėja nesąmones.

268. GYDYTOJAS IS KLAIPEDOS

UŽUOJAUTA ARTIMIESIEMS IR KOLEGOMS. BAISI NELAIMĖ. GAL DABAR SUPRAS VISI, KAD POLICININKAIS TURI DIRBTI NE NIEKUR NEPRIIMTI ALKOHOLIKAI, O PADORŪS IŠSILAVINĘ ŽMONĖS UŽ PADORŲ ATLYGINIMĄ DIDESNĮ NEI STATYBININKŲ AR BIUROKTATŲ.

267. jk

stribas kiaule, tegul jis pasikaria...

266. nū pavarot

jei nedarbo metu girtas važinėja, prie ko čia viršinikas? ar daug komentatorių norėtų atsakyti už savo pavaldinius ar kolegas, kai jie prisišika po darbo?????/

265. 259-am Erika

Tai sakai po darbo prisiliuobusiam statybininkui, ar mokytojui, ar gydytojui vairuoti auto kaip ir galima.O policininkui negalima. Durniau tu, negalima visiems.

264. To Erika

O tau neatejo i galva mintis palyginti santyki kiek yra LT vairuojanciu asmenu ir kiek is ju yra policininkai... ir kaip daznai girti padaro avarijas pareigunai!!! Tokia maza grupele (lyginant su visais vairuotojais) ir taip daznai girti avarijas daro. Isvada,kad 90% policininku vazineja isgere nuolat!!! Ir cia yra faktas,ta patvirtins bet kas kas turi pazystama policininka :(

263. a

Jei prezidentė nenušalins vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio bei generalinio komisaro Vizgirdo Telyčėno tai ji daugiau ne prezidentė...

262. ...,

kviesk nekvietus palaiti, telicena. Garantuoju Gribauskaite pabars, kaip kubila uz pensininkus, kitus prisidirbtus reialiukus su visa situacija LT (skurdas, ubaginas, uz sildyma mokoma palyginant su bet kuo daugiausiai, ir kokiai Ukmergei atsiimti silumos tinklus korsakaites hebra neleidzia), ir paleis, o tie begs gal greiciau vandens partanka pirkti ir guminiu kulku. Taigi akivaizdu, kad cia ne atskiras ivykys sitos zmoniu zudynes. paulikas buvo (ir kas, kaip raso uz tris tik 7 metus tavo), sukciavimai vagystes, lesu pasisavinimai, banktotai, valstybes skolos, evakuacija ir t.t. ir tt.t..Na nustebsiu jeigu bent kiek nukentes vrm valdininkai taigi masiulinku balsai oi kaip reikalingi kubilistanui.jie geriau zinybine apsauga paleis, kurie pinigus uzdirba, kad kitam uzsienieciam kasnis atitektu, o atleidineti tai reikia pirmisusiai tu kuriu per daug (tokiu patruliu gatviu ir keliu). paziurekit ir uzsienin (voketyjuosna, skandinavijoi), ar slaistosi tiek policininku. ju niekur nesimato, bet kai reikia iskarto prisistato, ir tvarka yra. o cia, sitiems dbloidams, duoda visureigius, audines, kad pasivazinetu, pavaidintu, zmones kaip kokiam kalejime, stabdytu ir pust lieptu kiekvienam (kaip gudziam ltsr meyodai darbo nepasikeite). o tai aisku, po tokio darbo, kai jie yra kaip karaliai, valdo liepia daryti ka elementariai nepriklauso (ner ko pusti, kai nera isgeres), pasijaucia nebaudziami (ju gi niekas nebaudzia kol visiskai neprisidirba), (gal yra bent vienas policajus nubaustas uz dirzus, ar draudima), tai ir uzmirsta, kad jie tik zmones.

261. nekeista

KELIŲ policininkas... Nieko keisto, kad tokius py da rais vadina

260. xxl281

Taip nebutu jeigu policininkai savus irgi baustu. Kiek atveju zinau o ir pats buvau liudytojas kai prisilupe mentai vazineja nes savu keliukai nebaudzia. Ar ir si karta viskas baigsis tiesiog paverkimu ?

259. alio, apie ka Erika kalbi????

ka tu kalbi, tai kad tu policininkas taujau etikete. Net tada kada tu nedirbi-tu privalai buti policininku, cia kaip su kunigo, pedagogo, gydytojo pasaukimu! Jie turi buti pavyzdziai keliuose, o dabar kas? As mentas man galima girtam?

258. 255 komentaras

teisus.

257. stebetojas

nu ir ka dabar jau gaus mentas garantija koki menesi lygtinai

256. Erika

Galima pagalvot, kad tik policininkai girti važinėja.Važinėja ir kitų profesijų darbuotojai.

255. Komentarai baisūs

Pasiskaičius komentarūs galima susidaryti nuomonę, kas juos rašo, tokie mes ir gatvėse važinėjame. Girtas vairuoti automobilį negali niekas nei ministras, nei teisėjas, nei policininkas, nei kitos profesijos žmogus. Už kiekvieną padarytą nusikaltimą, turi visu griežtumu atsakyti TIK pats žmogus. Čia seni rusiški metodai, kai už mano padarytą nusikaltimą pas Prezidente eis aiškintis sveikatos, aplinkos apsaugos, VRM ministras ar generalinis komisaras. Nekaltas ir Trakų komisaras, jeigu policijos komisariate vyrauja drausmė. Ar jis gali atsakyti ką jo pavaldinys iškrės laisvu nuo tarnybos metu. Prisiminkime visai neseną įvykį, Kubiliaus patarėja neblaivi padarė autoįvykį, o Kubilius ar ėjo aiškintis pas Prezidentę, tai būtų juokinga. Man atrodo, kad ir dabar įstatymai yra griežti, bet yra kategorija žmonių, kad jie nelinkę įstatymų laikytis. Pažeidimus daro įvairių kategorijų asmenys tik labai gaila, kad nukenčia nieko dėti žmonės.

254. Agne

Pati geriausia vaikuciu gydytoja buvo... Svelnesnes, jautresnes ir kompetentingesnes vaiku gydytojos nesu sutikus. Nuosirdi uzuojauta artimiesiems...

253. Erika 237-am

Kokiem vaikam, paskaityk kurių metų gimimo.Ją jų vaikai mažamečiai?

252. o turetu

atsakyti ministras ir departamento direktorius,kodel girti policininkai? Nejaugi tai sistema?

251. bomzas

reikia sikeisti vietomis Telycena su Gaizausku pamatytumet kaip tvarka is karto pasikeistu bet kas isdrys tai padaryt nes visi bailiai o didziausias tai Palaitis o Przidente irgi bijo pajudint ta klana nes daug kas gali isaisket oto visai nereikia kai kam

250. zuokas

geras pavyzdys ...

249. .

Juk visi zino, kad i policijos mokyklas eina tik tie, kurie neturi sansu istoti kitur...

248. mafija

policininkas vykde "slapta uzduoti"

247. Ne policininke

Apie koki operatyvini darba kalbam keliu policininkui???? Apie koki isteisinima??? Tokiam mirties bausme!(gaila panaikinom..) Ne pirmas kartas uz varo kaip tapke. Uzjauciu Zuku seima, nuostabi medike ir zmogus ponia Vida buvo - tokiu mediku retai kur surasi.

246. traiško

pusdurniai kelyje, visus, kas tik papuola.

245. pilietis

MENTAI SAVAM STILIUJE, DABAR BANDYS IRODYTI KAD NEJIS VAIRAVO, O ZMONA .

244. li li

Reikia kuo griečiau įvesti rotarinį policijos komisariati viršininkų vadovavimą. Kas treji metai vis naujas viršininkas. Taip gal bijotų gerti policininaki .

243. policijai

jus pirma savus girtus isgaudykit, o po to reidus pries girtrus renkit

242. LIETUVA

GAUS POLICININKAS TRIS MENESIUS LYGTINAI.RANKA RANKA PLAUNA GIMINIU KLANO SALYJE.

241. Alvydas

Tai ką, ar dabartinis policijos "vadovas" vis dar liks vadovauti girtuoklių policijai ? Ko dar norime sulaukti ???

240. Česlovas

Kol bus tokią tvarką ir tėisingumas mūsų tom dabartinėm gyvenimo salygom nieko nepakėisite ponia ,PREZIDĖNTĖ' .Įš pirmu žmoniu lūpų vytį turim visą tą purviną ,Tėličėna , kartu ,Palaitį ir visa šitą šlamštą ,tegu eina karvių ganytį .Toliau mažinti grandis policijos pusiau ir likusėms duotį ,dirbtį tą darbą patruljotį pestutę ,per puse mašinas sumažintį .O su nusikalteliais kovotį kitokiu būdų kaip iki šių dienu galvą už galvą o vagims kirtimas ranku o aferistams ant kaktos paženklintį ,aferist .o visems kitėms veltjedžiams duotį darbo kelius tvarkytį geležinkelius mišku ūkio darbus ir viskas bus normos rybosę ,neberėiks nei tu generolu nei tokios armijos policniku .

239. Cekava

Taigi ir tas mentas - ne piemuo. Ir vaikų turi. Pavyzdys šeimai ir visai Lietuvai.

238. Bus

kaip ir visada,policininkas liks nekaltas,o jei kabinesis,aiskins kad vykde specialia slapta uzduoti todel ir vaziavo girtas.Nesvarbu,kad ne tarnybos metu,jo vadai padarys taip,kad kaltais bus pripazinti kiti.

237. Tas mentosas

turi atlyginti visas nužudytųjų laidotuvių išlaidas, mokėti pinigus jų vaikams ir anūkams ir būti nubaustas didele bauda. Bausmės girtiems turi būti žymiai didesnės

236. Ramas

Kad Palaitis netinka sioms pareigoms tai seniai aisku vien is jo pasisakymu. Kada pareiguna uz komisaru pajudinima zemina pareigose, o ministras pasako, kad tai vien del strukturines reformos viskas vyksta, tai ka ir bekalbet. Palaitis turetu lauk eit uz tai kad i viska ziuri pro pirstus.

235. cc

Su lietuviska policija reikia pasielgti kaip Gruzijoje: visus iki vieno atleisti ir surinkti naujus. Nes, panasu, kad dirba vien atmatos dabar.

234. Alytus

Turi atsistatydinti Policijos generalinis komisaras VIZGIRDAS TELYČĖNAS (Prieš daugelį netų vadovavo naikinant bylas ir yra senos gvardijos, kuri netiesiogiai atsakinga už dabartį, atstovas ). Prieš kelis metus buvo atstatydintas gerb. Grigaravičius.

233. lol

Pire ko ce Grybauskaite?Ka jinai visus mentus turi tikrint ka jie veikia ne darbo metu? As nesuprantu jeigu vairuoji tai blet ir negeri. Kaip zmonem nedaieina,jmj.Reik dar labiau grieztint baudas-arba paru duot is kart.Kitaip nieko nebus...

232. .

man tai juokinga, kaip tas telycenas taip palipo karjeros laiptukais, kad jis nemoka sakinio suregzti aiskesnio, minciu destymas absurdiskas ir siaip labai nemastantis. Kai paklausia zurnalistai ka nors, tai kai atsakys, net geda klausyti, kaip kokia kaimo bobele.

231. as

I Telyceno snuki paziuri ir viskas aisku su Lietuvos policija o jei dar kalbet pradeda tai neduok dieve pradinuko lygis kas ji i toki posta paskyre

230. siaubas

išgama ne žmogus

229. Naša Liva

Ekspertizė patvirtins, kad alkoholyje kraujo nerasta, nes tai yra policijos pareigūnų patologinė kraujo sandara...

228. Gaidys

Toki gaidosa menta iki gyvos galvos uzdaryt, arba i elektros kede, juk cia pavyzdinis zmogus turetu but, o ne gaidosas.. Net rankos sudrebejo kaip paskaiciau ka sitas iskrypelis mentas padare...

227. .

VON TA ZHERTVA GRYBAUSKAITE!!! NESUTVARKO SUKNISTOS LIETUVOS!

226. aaa

Pirmiausia is pareigų turėtu atsistatydinti Traku PK Virsininkas. Nes jo pareiga kontroliuoti savo pavaldinius.

225. girtiems

policininkams, ar padariusiems nusikaltimą, ar pedofilams dirbantiems su vaikais, tūrėtų skirti dvigubą baudą nei kitiems

224. nu

graziai grazu ,kas geria ,o kam reikia aiskintis,kad policijoj geriama viesa paslaptis

223. nera zodziu

mediku seimai uzuojauta,o kad taip vazinejasi neblaivus musu pareigunai,manau turi atsakyti telycenas ir palaitis-atleisti is uzimamu pareigu,o ta avarijos sukeleja nubausti pacia griezciausia leidziama bausme.

222. Mediku anukams

ir vaikams tikra nelaime.

221. Siaip tai

sis apsilankymas pas Prezidente, kazkuriam(siose pareigose) turetu buti paskutinis...

220. as

Tas Telycenas grynas nulis, apie jo darba mentai skaldo anekdotus esu girdejes.

219. 169 kom.

bet jei jau jis girtas, tai kaip gali buti samoningas, tai ir seda uz vairo ir kitus triukus zmones krecia.Baisu, zuvo zmones...

218. pakabinti

Palaitį už kiaušų miesto aikštėje,kad savo lochų nesutvarko.

217. nindze

pasiaiskinkit musu veikliai prezidentei :D kuri per tiek laiko apart sudo malimo nieko nesugebejo nuveikti

216. Pilietis

KAŽI KODĖL Į PENCIJĄ AR ŠIAIP IŠ TARNYBOS POLICIJOJE IŠEINANTIEMS POLICINIKAMS PALIEKAMI DARBO PAŽYMĖJIMAI ? OGI TAM, KAD TURĖTŲ KĄ PARODYTI, KAI JUOS SUSTABDO KELIŲ POLICIJA. NERAŠYTA TAISYKLĖ - DIRBAU, BUVAU TAVO KOLEGA -NEKLIUDYK... PRADĖTI REIKTŲ IR NUO ŠITO PAŽYMĖJIMO SUNAIKINIMO.

215. as

Pydarai mentai seda uz vairo girti ir ne pirmas atvejis, panasiai pries Naujus metus buvo Palangos policijos komisaras J. Kazys irgi girtas kelyje Palanga-Klaipeda rezesi i ta pacia kryptimi vaziavusi automobili, budamas girtas su policininko uniforma ir ka pasakysit, buvo atleistas is pareigu, taciau kuo lengviausiomis aplinkybemis, stai kokie pas mus policijos pareigunai ir aisku ,kad visa tai dangsto ministras R. Palaitis, jis sedi ne savo rogese, seniai reikejo ji vyti.

214. Temidaitė

Mentams už tokius nusikaltimus bausmės turėtų būti padaugintos iš 2,5 , palyginus su kitų piliečių bausmėmis.

213. nesupratau

o kodel nekviecia, kai siap kas zusta?juk kiekviena diena kazka uzmusa, o policininkas ar kitas koks, koks skirtumas, ne darbo metu gi

212. SKEPTIKAS

98 proc. policininku yra visiskai deje ant istatymu!!! Vazineja girti, virija greiti, technikine apziura jiems nebutina, o draudimas isviso laiko ir pinigu svaistymas. Lygiai tas pats ir su pareigunu seimos nariais, isivaizduokime situacija, nuovadoje nedideliame mieste dirba ~10 - 15 policininku, ir visi jie yra draugeliai, visi nori dirbti ir visi turi potrauki vairuoti isgere, ne geria policininkai vii, ir geria daug, tai negi tu bausi savo kolega kuris islek is darbo, po to buvo ale 'ozys' ir po to tave pati uz nuizengima ismes is nuovados??? Nes nera ten nei vieno svento, vii ima litus, visi geria tiek darbo metu tiek po darbo... zodziu uzburtas ratas. reikia kogero lietuvoje kaip Gruzijoje - visus atleisti, ir pakeisti naujais!

211. t

kas per lohas blet kurwa pyderastas apsiciulpes daunu daunas nahui pist ji i kalejima lopa

210. vairuotojas

Užuojauta artimiesiems.Stiprybės Jums. O tam žudikui kančių iki gyvenimo pabaigos. Už tuos žmogžudžius vadukų galvos turėtų lėkti.

209. Blaivus

Kai duoda pusti - pirma pats tegu ipucia.

208. hmm...

Girtas sėdo prie vairo suprasdamas, kad kolegos jo nebaus, bet Dievas nubaudė... Tik aišku ta bausmė per žiauri žiūrint iš tų žmonių pusės... Nežinau, kokia ten šeima, bet galima įsivaizduoti, jei taip atsitiktų, kad vaikai nepilnamečiai ir staiga netenka abiejų tėvų. Gyvuliai tie mentai ir dar reikalauja pagarbos, dar laiko save kažkokiais pareigūnais. Juokinga, pas juos jokio žmogiškumo, tik visiškas bukumas... Tik tuos straipsnius kodekso moka aklai kaip debilai ir nieko daugiau. O dėl šito tai turėtų išvis bausti 2 gubai. Aišku, tai neturėtų būti svarbu, kokios profesijos tie žmonės, bet čia turbūt gyvenimo absurdas, kad žmonės, kurie gelbėjo kitų gyvybes ir padėjo žmonėms, žuvo tokioje situacijoje...

207. Spėju

jog žuvusiųjų automobilyje nebuvo galvų atlošų,arba jie buvo netinkamai sureguliuoti. Užuojauta žuvusiųjų artimiesiems.

206. Oi reikia generalinio

patikrinimo Trakų viešojoje policijoje.Daug įdomių dalykų paaiškėtų...

205. pilietis

Trakų policijos patrulis Sigito Šostako gaidys pyderas urodas daunas mentas ir dar bet ka galeciau pasakyti

204. Nekerštingas

Šiaip jau prasižengusius pareigūnus reikėtų bausti dvigubai griežėiau.Vietoje to,kad gaudyti pažeidėjus,patys sukelia mirtinas avarijas.

203. LAUK

PALAITI IR TELYCENA

202. Lahūdra

pažinojau tą gydytoją geras žmogus buvo.Užuojauta artimiesiems.

201. DAUGUMOJE

DIRBA PIJOKAI VAGYS IR KYSININKAI NES NORMALUS ZMOGUS MENTU NEDIRBA

200. meow

cia galima grieztint bausmes, daryt ka nori, bet niekas nuo to nepasikeis, visa sistema ir jos veikejai supuve ir neaisku kada tai pasikeis..Kaip isvis gali sauti i galva policininkui girtam vazineti. Nu man nedasyla mano durna galva!

199. juodos lankos

Palaitis ruosiasi kalbai etery,kaip visada i lankas pavaro

198. Gedas

Kiek pareigūnų pažystu visi jie piktnaudžiauja tarnyba ir visi girti važinėja, maža to dirbdamas dar servize patį išgėrusį su policininkų palaiminimu parlydėjo namo , tai kur teisybė ?

197. j

10 metu atskirame policininku korpuse su visais patogumais, kaip Paulikas gaus ir viskas. Stai toks musu teisingumas. Nors realiai, cia yra tycinis nuzudymas sunkinanciomis aplinkybemis konkreciai esant samoningam ir pasirinkus konkretu nuzudymo iranki. Mirties bausme turetu buti.

196. Kostas

Lyberaliaus palaičio ministervoj virš 1200 paulikų. O pats ministeris - paulikų paulikas.

195. Gedas

Kiek mentų pažystu visi jie piktnaudžiauja tarnyba ir visi girti važinėja, maža to dirbdamas dar serviza patį išgėrusį su policininkų palaiminimu parlydėjo namo , tai kur teisybė ?

194. shiaip to 172

na, nepatinka man taip pat Kaunas, bet tokia panieka, kaip tavo, mazu maziausiai nesveika...

193. liole

Uzuojauta artimiesiems. Pries pusantru metu pati pakliuvau i tokia avarija. Zuvo vyras, o as vis dar gydausi ir negaliu dirbti. Ir kas. Net nera pripazinta, kad kaltas. Vaiksto laisveje, net teismas nera ivykes. Daro viska, kad isliktu nebaustas. Tu kovok kiek nori. Ziauru kokia neteisybe. Pinigai viska valdo.Skaudu labai skaudu. Teisesauga dirba nusikalteliu naudai, o ne nukentejusiu.

192. Titas

Seimunas Olekas irgi uzmuse du zmones ir nieko, kaip nebuve

191. to 172

negi del to kad tave atvaziavusi i kauna ir prisigerusi pacanai susparde ateme telefona ir apmmyzzzo durna galva dabar tu kaltini situos zmones, jei nutiko tokia beda verk tyliai, nes tame paciame kaune vis dar sedi, suzinos kas kad taip sneki istrins dar ne taip.

190. Kaimietis

Sūneli, man labai gaila dėl tavęs nes tu esi visiškas debilas [neturintis proto} ar tu supranti ką tu parašei? Aš policijai parašysiu pareiškimą,kad tave nubaustų už Kauniečių įžeidinėjimą.Čia,vyruti,tau ne Lietryčio ir Žalgirio fanų susirašinėjimas

189. Kacas

172. jasius - išgama tu išgama, matyt kokia Trakų bomžė tavo gimdymą priiminėjo ir jo metu smegenis pažeidė..

188. mentai gere

mentai gers, kol zemele apsivers, kai zemele apsivers, ant griuvesiu mentai gers. O gerdami mentai lakstys su automobiliais ir zudys zmones...

187. tiras

gal uzdekim zvakutes prie komisariatu ir VRM? kiek galima kenteti betvarke policijoje...

186. fad

BRAVO TOLIAU PASITIKIM policininkais!!!! jega!!! super!!! apklausos,rodo,kad vis daugiau zmoniu pasitiki policija!!!!!!!!!!!!!!!VALIO!!!!!!

185. komentatoriams

Pirmiausia pagarba GYDYTOJAMS,AA.O komentatoriams-kokia mašina važiavo ''kyšininkas'',o kokia policininkas?

184. vadas

traku policijos vada reikia atleist is pareigu.

183. ant lietuvos nieko naujo

ir svarbiausiai jam uz tai nieko nebus - atleis is musaryno ir duos ligtinai.

182. i zona

iki gyvos galvos i bendra zona

181. mryjone to 480

AS ESU UZMUSUSI DU ZMONES BET MANE PALEIDO

180. Jonas

Kažin kokios tautybės buvo mentas?

179. 172-am

kvailys tu ir tiek. o jei nors kiek drasus atvaziuok i kauna ir pabandyk patrint.

178. PANEVEZIO POLICIJAI

NUSTOKITE GERTI KABINETUOSE ISIMKITE SNAPSA IS SPINTELIU GREITAI TIKTAI O NE ISKVIESIU POLICIJA IS KITUR

177. citatele

"Trakų Policininkas S.Šostakas per avariją rimčiau nenukentėjo." Policininkas is didziosios raides? Akinius uzsidekite ant nosies, lietrytistai.

176. 88

Ir vėl tie išgamos.

175. Test

O kodel nerasote, kaip pries kokiu 10 metu girtas mentas 40 zonoj leke ant 140~~ ir sutraiske 12-13 metu mergaite Aiate. Tai ivyko Rudiskese ir mentas (gaila nepamenu pavardes) nesedejo nei sekundes. Welcome to Lithuania. Pasidomekit zurnalistai kaip Rudiskese jau 4 karta "asvaltuojamas kelias". Atvaziave i Rudiskes suzinosit idomiu dalyku :DD

174. Nuosirdi uzuojauta giminems

Nuosirdi uzuojauta giminems. Zuvo gerai zinoma mediku seima. Sunkiai suzaloti taip pat gerai zinomi medikai.

173. to 142

o kur tu matei, kad prasikaltusiu pavardes detu pilnai. Tik nukentejusiu deda, kad dar kas juos uz parasyma pareiskimo galetu pakoneveikti. Bet cia idomiai gaunasi, policininko pavardes nera, matomai vykde atsakinga darba su kokia tai aparatura, o gal Stt koks darbuotojas, kuriam leistina vairuoti isgerus,nes vykdo pareigas ir i pareigas dar ieina girtavimas. Tai gal cia ir policinninkas vykde slaptas kokias pareigas kad isgeres vairavo. Juk visi tie ,kurie turi rodyti zmonems pavyzdi, tai visi vairuoja girti, nes jie nebaudziami. Taip ir politikai, kuri jau nubaude. Tipo Rupuleviciui teise vairuoti ateme, bet tik matomai del to, kad reikalinga buvo jo darbo vieta kitam. O siaip gal ir nebut ateme.

172. jasius

ko cia uzsipuolete zmogu.o jis tai gera padare,nes kaunieciai visi debilai ir juos reikia daugiau trinti

171. ..

policininkams, kitos vaziavimo taisykles, jiems isgerus vazineti nedraudziama, todel,kad ju netikrina, todel ir buna tokios skaudzios nelaimes... Uzmusami zmones ir luosinami paciu ju gyvenimai... Reikalinga reforma policijoje, reikia keisi vadovus...

170. zmogzudyste

20m kaleimo be galimybes i apeliacini teisma ir teisiu atemimas visam gyvenimui..

169. blaivus

paziurekit i situacija blaiviai.jei zmogus yra samonngas,jis niekad neses girtas uz vairo,tam jam nereikia skaityt ziniu kaip girti zudo keliuose.o jei zmogus be atsakomybes,jam gali visa para rodyt filmuota medziaga is autoivykiu su zuvusiais zmonem,jis vis tiek ses girtas uz vairo manydamas,kad jam taip neatsitiks.debilumas nepriklauso nuo profesijos.ir kai kazkas sako,kad bet kam taip gali atsitikt,neteiskit girto-tai pasakysiu paprastai-girtas,narkomanas,bet kam tas neatsitinka,atsitinka tik silpnavaliams begalviams ir tokiems negali buti jokios uzuojautos.

168. 123

ar mentas, ar teisejas, ar siaip koks neblaivus siknius uz vairo - esme tame, kad jie visi be isimties turi buti nuteisti taip, kaip, padarius toki nusikaltima, priklausytu.

167. to 162

manai jam rupi is tiesu kaip zmones gyvena??? nejuokink, otkatai rupi, partijos itaka visose sferose rupi... o del egipto tai as pritariu, reikia saliai naujo sukretimo, kad susipurtytu galvos biski, gal tada politiku galvose kitos mintys atsirastu.

166. piktas

Kada is Vilniaus keliu policininko girtuoklio Kavoliuko pagaliau atimsite teises. Jis gi praktiskai neissiblaivo!

165. tiesus

ne pirmas ir ne paskutinis kartas,kai girtas mentas užmuša žmones...

164. to 154

zinok pakeicia zmogu policija, kai tu matai kasdiena atejes i darba ta bardaka, savivaliavima, neteisybe, zuliku teisiu aukstinima gavus skunda, teiseju nuperkamuma... viena diena gal pagalvoji, o kodel as turiu buti skaidrus, saziningas ir vazineti ne su A6 o su mazda 323 15 metu senumo... taip ir gaunas...

163. To gyvulio pavarde-

sigitas sostakas, 40 m.

162. Kestas

Laikas pasekt Egipto liaudies pavyzdziu. Kiek sita diktatura gali testis. Lietuva zlunga jau kelerius metus is eiles. Kubiliau atsibusk viena syk!!!

161. l

Užuojauta artimiesiems.Labai gaila,kad iš gyvenimo(nekontroliuojamų girtuoklių dėka) turi išeiti geri žmonės ir puikūs gydytojai.

160. akcentas į policiją teisngas

Akcentuojama, kad girtas žudikas yra būtent policininkas teisingai. Policininkai nebijo girti važiuot, nes žino, kad jei pagaus kolegos, pakaks pažymėjimą parodyt. Sako, kartais pakanka slaptažodžio "savas", kad būtum nenubaustas.

159. teisingumo

Paviesinkit to svolociaus pavarde.

158. kiesa

sukutines 2eilutes prajuokino jojo neisisuks emem ir patykejom mes turim reikalaut kad seime sedintis seimunai pakeistu sita istatyma ir tokie sedetu nuo 10iki 25metu ir tai butu itin sunkus nusikaltimas o ne netycinis kaip dabar raso istatymuose

157. to WORRAS

WORRAS gerai parase paskaitykite, dekui tau o mentas maladiec zemina mentu varda siuksliu ypac panevezio man pasakojo pazystama valytoja kad is komisariato isnesa po lelis maisiukus isgertu alkoholio buteliu nes kiekvienam kabinete yra po buteli kava su brendsiu kas su konijaku geria dekui sekmes visiems

156. ..

is kur pas eilini patruli audi a6??is algos?ar is kysiu geriau sakyt.na alytuj erelis vienas su x5varineja ir jam net dirzu nereikia niekada

155. to 144

tokia visuomene - valdzioje sedi vagia, gali vairuoti neblaivus vairuoja, daro sprendimus - gali imti kysius bet visur taip ne tik policijoje - ir kalciausi politikai kurie neziurint partiju kasdiena parodo, kad sioje salyje yra zmoniu kurie negali buti baudziami... ir taip nuo virsuniu iki apaciu...

154. as

cia tik akcentuojama kad policininkas, gali parasyti, kad bedarbis, ar statybininkas uzmuse tai tada jum gerai bus. vat specialiai stosiu i policija, ir dzin ar kolega ar ne bet visi raudis jei girta pagausiu.

153. stebiuos

as stebiuos kad si istorija pateko i viesuma - butu kokia prunskiene ar kitas panasaus plauko, tuoj pat butu visi uztildyti ir apkaltinti kad jie patys kalti. ne karta teko girdeti tokias istorija. Tikiuos kad Palaicio valandos jau yra suskaiciuotos.

152. Ra. to liūdna

Ne tas žodis liūdna. Sunku suvokti, žmonės gyveno, saugojo kitų gyvybes, sveikatas. O čia pareigūnas-girtuoklis, jau ir nepienburnis, atlėkė ir užmušė. Pamatysit teismas teiks, kad ne tyčinė žmogžudystė, dėl neatsargumo, bet labai drausmingo pareigūno. NETRINKIT mano komentarų. Nebūkit KGB-istai.

151. ahuieline

zinau as mentus girti vazinejas ir nieko nebijo nes ju draugai mentai ant visko jie padeja

150. palayčiui

o tavo visi mentai yra lakūnai ? Nanuo žodžio LAKTI...

149. ps

Nesuprantu, ka pas mus veikia valdzia ir teisetvarkos pareigunai, patys tik prisipliumpe vazineja ir nesugeba ivesti tvarkos. Galetu pasimokyti is kitu valstybiu, padaryti tvarka, bet matyt jiems patiems to nesinori - neapsimoka.

148. jo

mes suzinom tik kai polisininkai padaro avarija, o taip tai jie visi blavus vazineja. kada lt baigsis polisininku siautejimas

147. as

kada baigsis tu debilu savivaliavimas ??????

146. WORRAS

ir gerai kad taip atsitiko lavona i kapus menta i zona o tave skaitytojau i tuoleta eik vempk

145. Ausra

Musu vaiku daktere pati geriausia Pasaulyje buvo, labai uzjauciam artimuosius

144. do

vazinekit visi girti arba uzsimete ka ant virsaus dauzykites zudykites laisva juk lietuva sudu krastas! policija apsurdas sakyt policija GAIDZEI PYDERASTAI TIAP JUOS REIK VADINT!

143. reikia bausmiu ir kontroles

Pas mus buna policijos uzkardos vakarais arba svenciu dienomis tokiuose keliuose kur gali pasitaikyti isgerusiu, pvz is centro ivaziuojant i miegamaji rajona, visas masinas is eiles tikrina- vairuotojas pucia, gaunasi apie keletas sekundziu vienai masinai, nestabdo smarkiai eismo, tas pats kas sviesoforas, o jau priputusius atitinkamai nuparkuoja i sona ir baudzia. Todel pagere neseda prie vairo, geriau skambina i specialias imones kuriuos pacius parveza ir automobili atvairuoja namo, nes baudos labai dideles.

142. aš

kodėl,kodėl šitie visi alkoholikai už vairo niekada nežųsta,o kenčia niekuo nekalti žmonės,kodėl žuvusiųjų pavardės surašomos ,o šitų niekšų tik raidės.Reikia netgi fotografijas jų sudėt,pavardes,mašinų numerius su užrašu -pavojingas

141. STOP karui keliuose

MINISTRA ATSTATYDINTI NEDELSIAN IR VISA TRAKU POLICIJOS VADOVYBE !!!!!!!!!!!!!!!

140. a.j

pritariu 106 sistemoje dirbanciam ir tvarka priziurinciam pareigunui bausme turi buti dar griestesne jis turetu but pavyzdys o iseina atvirksciai .Nesanas pvz policijos kalbos maniera .Tuo atveju gal kiek ir buvo provokuojamas bet jis pareigunas turi likti savo vietoje.O PONAS MINISTRAS JAU RYTOJ TURI DETI ATSISTATYDINIMO PAREISKIMA O NEKURTI PASAKAS TELEVIZIJAI ,ZURNALISTAMS IR ZMONEM.BET NE VELNIO TAIP NEBUS,PAS MUS VIS KITAP.Okad apsisluoti mentams rei pirmiausia tai faktas tada baust ir mokyt kitus.Uzuojauta seimai ir giminems del siu beprasmiu mirciu.

139. .....

cdl 887 numeriai alytaus mentuko atsargiai jam galima per raudona sviesaforo signala vaziuot pasisaugokit dar uzsoks

138. Emilis

aš jam iškart mirties bausmę skirčiau, kad būtų pavyzdys policininkams!!!

137. do

pyderas mentas sikna ismalt. vazineja gaidelei pripise siknas y gai dyna is karto ten gales vairuot pasilenkes!

136. KOMENTATORIS

Manau ,kad p.Teličėnas turėtų pasekti p. Grigaravičiaus ,o p.Palaitis p. Šukio pavyzdžiu,jeigu jiems egzistuoja tokia sąvoką kaip GARBĖ.

135. cccp

laisvos 3 darbo vietos

134. procc

Man tai labiausiai patinka kai per tokias durnas avarijas mirsta istisos seimos...

133. ausra

Uzuojauta, netekom pacios geriausios vaiku dakteres

132. .......

mentam viskas galima alytuj vazineja su savo masinom ir per raudonus sviesaforo signalus gaidziai ir tiek visis iki vieno

131. LT

didziausia bausme butu mentui pakliut ne i pareigunu kaleima,bet pas zekus i Lukiskes

130. Užuojauta

Kažkas blogai su tais alkoholikais. Ir dar barbiniu automobiliu nedarbo metu? Betvarkė toj įstaigoj.

129. telicenui

bet aplamai tai stebina pllicijos girtu vairuotoju pajieskos akcija. policija gi gaude girtus vairuotojus, o patys vazinejo girti. tai nesuprantu, akcija zmonems bet ne policijai?? o jeigu ir vairuotojams-policininkams, tai leiskit telicenai paklausti KOKS akcijos rezultatas-2zmones suvazineti girto policininko. tai kam tie akcijos, kai tokie ju rezultatai. neabejoju, dar ir i ataskaitas sio savaltgalio akcijas itrauksit, pasigirti kaip sauniai dirbat, kad net savu sudrausminti nesugebat, kur jum tvarka padaryti. o kitu reikalai, senukus kaimuose pula, sukciai, prostitutes ant kiekvieno kampo, is uzsienio nusikalteliai pargrize nedirba, bet gyvena. Ka jus ten telicenai darot. teisingai komentatorius klause -ar jus dar birbat, ar kaip tarybiniais laikais kai buvot milicijos viesininku, skaiciukais rupinates?

128. m

nieko teismas vel isteisins,sakys vykde spec uzduoti,vaziavo kolegoms snapso pirkti

127. ir veeeeel ??((

b-l , KADA tai baigsis ??? Kiek policija skraidys ? Kiek metu gavo tas asilas skuode policajus, kur vaiikus nuzude kelkrasty ???

126. prisukamas patriotas

MINISTRE ATSISTATY DINK MINISTRE ATSISTATY DINK MINISTRE ATSISTATY DINK MINISTRE ATSISTATY DINK MINISTRE ATSISTATY DINK MINISTRE ATSISTATY DINK MINISTRE ATSISTATY DINK MINISTRE ATSISTATY DINK MINISTRE ATSISTATY DINK MINISTRE ATSISTATY DINK MINISTRE ATSISTATY DINK MINISTRE ATSISTATY DINK MINISTRE ATSISTATY DINK MINISTRE ATSISTATY DINK MINISTRE ATSISTATY DINK MINISTRE ATSISTATY DINK MINISTRE ATSISTATY DINK MINISTRE ATSISTATY DINK MINISTRE ATSISTATY DINK MINISTRE ATSISTATY DINK

125. kaunietis

Kažkas negerai Lietuvoje ir policijos sistemoje taip pat. Man bjauru.

124. Hi

116. ROM-- Valdziai saugumas nerupi - Jiem tik babkes duok isvogt . Beje kaip mentams - Jie netik kad plesikauja bet ir patys nezino Kvailu KET . Beje - saugumas tik priedanga aferoms .

123. NERA

TVARKOS PAS MENTUS BUVO REIDAS GAUDO GIRTUS IR MATYT PRISIUOSTE

122. V.Skirmatas

Pareiguna i STT dirbti.O seip tai ne 1,16 promiles ,o 3.2 nustatyta

121. Nieko jam nebus,

mes gyvename korumpuotų mentų šaly...

120. kada cia bus geriau

reikia grieztint bausmes kaip kitur europoje , uz greicio virsijima net teises atima, o uz girto sukeltas avarijas iki gyvos galvos pasodint tai pagalvos pries sesdami uz vairo. o dabar issisuks eilini karta arba gaus duok dieve 10 meteliu.

119. Karolina

Nuosirdziausia uzuojauta Kestui ir jo seimai. Laikykites

118. nu va

liberalu ministras,liberali tvarka.

117. turejo

mentas lekti kaip akis isdeges,vaziavo is kokios kekses pas zmona...

116. ROM

AVARINGUMAS KELIUOSE - su kuo reikia kovoti - SU TVARKĄ "SAUGANČIAIS" GIRTAIS PAREIGŪNAIS ? Ei . kaip ten tu , MINISTRE , palaiti , gal pasidaryk tvarkelę savo tvarte !!!! Kam reikalingi TOKIE minstrai , jei net savo sistemoje negali pasidaryti tvarkos ???? KIEK AVARIJŲ PASKUTINIU METU PADARĖ GIRTI ( ir praktiškai nebaudžiami) PAREIGŪNAI ...??? IR TA GAUJA DAR MUS PRIŽIŪRI , KAD TVARKINGAI VAŽINĖTUME ...

115. bomzas

negi niekas is elektrenu nieko neraso kas per tipas ten buvo gaidys

114. siaubas..

Uzuojauta visai seimai..

113. Palaiciui

reiktu atsibusti viena karta ir paziureti i visa sistema pradedant ministru blaiviomis akimis - kadru padetis tragiska. ypac policijoje. Skuodo raj. Pauliko istorija pasikartojo

112. p

ministras turi eiti lauk

111. zz

nu nepatikejau. Parazitas!!!

110. >109

Jeigu Policija noretu normaliu zmoniu ju pilna . Bet kokia valdzia tokie ir mentai.

109. Lietuvis

kokie Jus cia visi susirinke, tokia ir policija !

108. Mociute

turetu ministras atsistatydinti ,nes jo cia spraga nesutvarkyta girtems mentams vazineti

107. hm

cia Demokratine tarybu Lietuva,cia policija zmoniu nesaugo-ji juos zudo.

106. telicenui

telicenas aiskiai komentaru neskaito, o jeigu skaito apsineta visuomenes nuomones negirdes. Taip pat kaip jie negirdi zmoniu nuomoniu ir kiti valdukai-palaitis ir kubilistano tarnautojai. Graikijoje pakako vieno jaunolio mirties, kad visa valdzia sukrustu, po zmoniu nepasitenkinimo banguos. LT to nebus, nes policininku darbelius jau tiek toleruota, kad tai kas ivyko tiesiog eilinis ivykis. Keliuose jie valdzia ir jie baudzia kaip patinka, uz dirzus, sviesas, vaziavima antra juosta, o patis sukelia didziules avarijas. Kai is valstybes zuvusiuje ar suzalotu zmoniu nuo policininku naudais bus pritesiami milionai, o sitie gaus uz kiekviena prasizengima darbe t.t.smulku,bent ne mazesne bauda nei vairuotojas uz KET, tada prades kas tai keistis. policininku ir taip daugiausia nei kitur, nesikaltimu istyrti nesugeba, uzversti PK pareiskimais apie neisaskintus nusikaltimus, o sitie gerai gyvena, kad gali sau leisti vazineti girtais. Nors ir Gribauskaite siu komentaru neskaito, kreiptis reikia i ja, kad pazabotu jau nebesuvaldoma valdininku ir biurokratu terora-fizini, finansini, ir psihilogini.

105. supuvelis

tokiems svolaciams bausme turetu buti kaip uz tycine zmogzudyste sunkinanciomis aplinkybemis

104. pensininkai

Siaubas musu pilicija tai suvarei i ktuva ir susaudei kad kiti zinotu ir bijotu.

103. Patrul trul

Tas zodis 'patrulis' jau kaip koks keismazodis.

102. liudna

Tie medikai, mano klasioko tevai. Uzuojauta, Kestuciui.

101. Kipsas

uzuojauta. Kai kuriems komentattoriams siulau kreiptis pas psichiatrus. Geda klausytis, kad lietuviai tokie degradave

100. n

O kiek dar neprisidirba, bet vistiek kiekviena diena Lietuvos keliais vazineja girtu mentu? Juk jie ereliai, jie nebaudziami. Telycenas teliukas isvis nieko nekontroliuoja, jo isvis nesimato ar jis dar dirba aplamai? Rackauskui tai tik kontrobandos ir babkes galvoje, o viskas kita iki lemputes. Bardakas, musu mentai Rusijos mentu dvyniai.

99. belekas

bet kazin paskaito kas nors is valdzios komentarus zmoniu :) nei vieno komentaro nera, kuris rodytu kad kazkas pasitiki ir gerbia policija ar apskritai valdzia ... svajoniu salyje gyvename

98. Neo25

Galiu lazintis kad ir sis mentas atsipirks lygtine bausme, jei is vis ja gaus.

97. as

pensininkai prisivazinejo,kokio velnio naktimis vazineti greitkeliais? juk po vidurnakcio ir dar sekmadienio nakti pilna girtu mentu,nes paparasti zmogeliai jau bijo girti vazineti,o mentams kas? kokia valstybe,tokia ir tvarka,apdovanojima eks pareigunui,valstybei nebereikes moketi pensiju ir pinigai bus sutaupyti,Kubilius to tik ir laukia

96. usas

mentai visi nebijo neblaivus vaizuot, nes viesa paslaptis yra, kad savas savo nebaus.. taip kad cia yra lietuva irp olicija gali viska;) taskykit toliau lietuvius girti vazinedami

95. as

Tai sutuoktiniu pora kartais ne gydytojai??????

94. ITEIKTI

APDOVANOJIMA

93. Hi

88. M -- Kai anksciau keiai saugesni budavo - Girti menta davaziuodavo nieko nenuzude , Dabar jau net negirti mentai nedavaziuoja - juos tiesiog zudo saugumo priemones . O ka bekalbet apie eilinius mirtininkus keliuose ?.

92. policinikai

visagaliai, jiems viskas galima, todel ir nebijo vazineti girti ir dar kitus bausti. betvarke lietuvoje, kokius isirenkame taip jie ir valdo musu suskretusia sali

91. to blaivininkas

bukime blaivus kelyje.atidus vieni kitiems,ir viskas bus ok.degtine te lieka savo vietoje.na, kaip be jos?

90. klausykit

Niekas cia nekaltas.Cia kelias kaltas.Juk taip?

89. Valančius

Degradų visuomenė,degradai komentuoja. Pažiūrėkit kiek girtų kasdien pagauna,kiek per metus tie girti žmonių užmuša. Tas mentas taip pat tos degradavusios visuomenės mažas varžtelis,taigi nereikia lot. Eikit geriau pagiriotis po išeiginių,degradai! :)

88. M

Visais laikais mentai girti vazinejo. Jie gi turi leidima - darbuotojo pazymejima! O ministras tai privalo prisiimti atsakomybe! Bet nereikia pamirsti - cia Lietuva!!!

87. Sirtumas

"Policijos atstovai tikina, jog tai, kad pareigūnas sukėlė avariją ne tarnybos metu, jam bausmės nesušvelnins." O kam samptotauti, jei pagal įstatymą nėra skirtumo, o ir bausmę ne jie, o teismas skirs.

86. dedas

Kodel uzslaptinta nusikaltelio pavarde? Gal nepilnametis?

85. Algimantas

Ministras turi padėti pareiškimą.

84. Mentas ir lietuvoj mentas

Didesne dalis mentu vazineja girti.Pazystu ne viena.

83. to inz

Tai gal samdykim legionierius?Bent is artimiausiu kaimynu.

82. sdfs

sdfsd

81. Pilietis

Ankstesnis VR ministras po tokio įvykio atsistatydino. Bet Palaitis turbūt to nežino?

80. to 79

As tuom net neabejoju...

79. aisku

aisku,kad susvelnins.Padarys viska,kad zuves vairuotojas bus kaltas. Teisetvarka jau ant tiek apsimelavusi,kad nebetikiu ne vienu zodziu. Uzuojauta seimai

78. Hi

74. simui - tu pats turbut dar net teisiou neturi vairuot , islysi i kele pakraupsi ir net uz vairo sest bijosi . nes net nenutuoki koks dabar vairavimas ir kokiu nesamoniu KET bei keliuose primalta . Todel net blaivem davaziuot sansu beveik nera - O girtam isvis jokiu galimybiu . O jai dar naktis - Tai vaziuojant 90 tau butinai i sikna koks dzipas ikals -arba lengdamas nustums i kelkrasti kur istiksi saugumo tvorele .

77. aw

Tradiciskai bus ilgas bylinejimasis. Ir kai visi jau uzmirs apie sita ivyki byla bus nutraukta. Nieko tam policininkui nebus. Galit buti ramus. Cia Lietuva, cia ministras Palaitis..

76. Andrius

Zuve zmones zinomi Kauno medikai Žukai, uzuojauta artimiesiems...

75. kiesa

palaitis turi atsauklti savo savaitgali parasyt isakyma atleisti tqa menta is darbo ir jo virsininka ir gerai butu dar gen komisarui duot papeikima kad nepriziuri nei eiliniu mentu nei virsininku

74. simas- 59. įėr

Ko jus varot ant tų policininkų?patys esate lygiai tokie patys.

73. kvailam blaivininkui

Nusileisk ant zemes, biski smegenis, jei ju dar turi pajudink. Pagal tave, reikia is parduotuviu isimti alkoholi, ir niekas nebegers. Bukaprotis, daugiau nieko negaliu pasakyti.

72. inž

man bjauru jau pažiūrėti į Lietuvos policininkus. Tiesiog nupurto, kai prieina, suburbuliuoja kažką, reikalaudami dokumentų. Gal ten eina dirbti vieni nusikaltėliai? Visokie labai labai "atsakingieji" vidaus ministrai, departamentų direktoriai. Kodėl jie priima dirbti tokius bepročius, kurie, vilkėdami valstybės tarnybos uniformą, darbe ar ne darbe daro nusikaltimus? Tai viename Lietuvos kampe, tai kitame.

71. cc

o kur foto, video???

70. taigi,

mentas užmušė pensijinio amžiaus žmones,o kaip žinome, tokie žmonės Lietuvoje yra naikinami,taip ,kad ''vsio zakono''.Po kiek laiko, tas mentas bus paukštytas pareigose ir dar premija gaus.Ax ko čia nervuotis ,geriau visi greičiau į rinkimus...

69. ne

pareigose esme.nevairuokime isgere.uztenka ir blaiviu avariju.neissizadekime terbos,lazdos,bei kalejimo.

68. Blaivininkas

Alkoholis puošiamas, liaupsinamas, iškilmingai laikomas buteliuose su blizgančiom etiketėm maisto parduotuvėse, degalinėse bei vaistinėse net per šventes ir visi tyli kaip žemę pardavę, todėl Maskva ašarom netiki, o Dievas tuo labiau.

67. uzujauta

zuvusiu artimiesiems

66. belekas

kazin ar prisiims generalinis komisaras atsakomybe, ar atsistatydins , kad jos valdomos istaigos darbuotojai zmones uzmusineja? turbut kad ne, o grigaravicius kai buvo, tai kazkodel turejo atsistatydinti, nes matyt kazkam jis labai nepatiko, o db visi sukisti parankiniai, kurie soka pagal kazkieno dudele ir gerai... ot supuvusi sistema lietuvoje...

65. bomzas

ir vel tie gaidziai girti kai tases juk jie nebaudziami

64. >>55. :D

:) D ... "komantarus" ... muahahaaaa .... juokiasi puodas , kad katilas juodas. Eikite abu ruošti pamokėlių.

63. cc

va tau ir mentai...

62. jo

mentas -ne profesija , o gyvenimo būdas

61. k

Eilinis įrodymas- jai išgėria, tai prie vairo nesėsk, kas tu bebūtum. Žūva žmonės eismo įvykyje vienodai nuo kokio vairuotojo, ar jis teisėjas, darbininkas ar policininkas, žulikas ar emigrantas, eismo įvykį sukelia glušiai vairuotojai, o ne profesinė jo kategorija. Tik kad dabar vėl atsirado proga paloti internete visokiems atmatoms, kuriems net įvykio esmė ir pasekmės nelabai rūpi

60. s

Jeigu vaikus užmušes policajus gavo septynis metelius, tai šitam duos tris :)) Supuvusi sistema, nėra jokios atrankos.

59. įėr

sušikti policajai. aišku gaus kokius tris metus o gal visai išsisuks. dėl tokių dalykų žmonės bėga iš Lietuvos

58. a

O gal tai preliudija lietuviškajam Egiptui...

57. Audi

audi A6 !!! idomu kelintu metu, paprastas mentas kuris neima kysiu tokios nenusipirktu manau, o jug istatyma prieme, kad atims is pareigunu turta kuri nesugeba pagrysti atlyginimu prilygstanciomis pajamomis

56. Is

kubiliaus gaus padeka ir premija uz rupinimasi sodra

55. :D

51 bailEI, kvailEI :) nu gal ugtelt reiketu kad komantarus su tokiomis klaidomis nerasytum ?

54. minde

rastriel

53. lee-on

na o apie greiti kaip tai nutyli... matyt toks didelis buvo, kad net nezino ka uzrasyti...

52. Sraigė

Dieve, kokia baisi nelaimė. Juk nuo 60 metų žmonės tik pradeda gyventi savo gyvenimą, o jau išėjo... Dėl chandžiulniko kažkokio. Kalti vienodai visi, kurie buvo tą vakarą šalia.

51. Hi

44. Almantui05 - Tylesi ir bijosi net komenmtara parasyt kiek arsesni . Lietuvei bailei ir kvailei . Jie kaip baranai zusta nuo saugumo priemoniu keliuose , Arba nusizudo po valstybiniu apiplesimu ,

50. GUWNIESZ

Du lavonai ir nėra ant jų ''UPRAVOS''-na niekas nepažaboja.Po vieno tokio įvykio generalkomisaras lygtai atsistatydino???

49. riots

o kodel zmones nesirenka prie traku policijos komisariato? bei gal laikas lietuvos policijos vadovui atsistatydinti? bei traku vadovybe visa nusalinti, is esmes - visus vadovus pakeisti

48. xxx

nebesuprantu, rengia reidus girtiems vairuotojams gaudyti, o patys prisilake laksto

47. rhg

sia savaite jau antra girto mento padaryta avarija. Taip isena ir toliau mentai gali girti vazinetis pazymejimu mojuodami tai leiskim visiems.

46. Hi

bravo - i saugaus eismo spastus dazniausei pakliuna patys pokicininkai . Ir kaip taisykle girti . Puikios KET - dabar girtam mentui gryst namo jokiu sansu . Butinai ikals kurnors , Nes net balaivem diena nebeimanoma saugiai pro saugumo priemones pravaziuot - o ko is girto iketis. Zudancios saugumo priemones ir bukos KET -savo zudanti darba atlieka puikiai - Nedasibaigei kelyje - dabaigs administracinei teismai ar anstolei . Paslovinkim suecini saugu eisma -ir is baimes nevaziuokim niekur - Tai vienintelis budas likt sveikam ir nenubaustam uz padaryta klaida -Kur nors vaziuot ( kad ir diena , kad ir blaivem ) ..

45. Aū Prezidente,

Prezidente, ar dar mažai Kalvarijos pavyzdžio, kad Palaitį skubiai į pensiją ne savo noru? Kiek dar girti policininkai turi užmušti žmonių, kad prezidentė atsibustų?

44. Almantas05

Nieko tam mentui nebus,isleis i pensija ir dar gaus pensijos kokius 2500 litu.Velniu krastas.Nejaugi,mes,padorus zmones,ilgai tylesim?

43. Paaukštinti

Reikia skubiai tą policininką-žudiką paaukštinti pareigose, o tuos policininkus kurie jį sulaikė išmesti iš darbo, taip kaip buvo sutvarkyti Kalvarijos policininkai sulaikę policininką vagį.

42. koment

kolegos dar pades kad netycia viskas ivyko juk cia lietuva svogeriu krastas

41. pens

mentus isryskina tik tada kaip smarkiai prisidirba,kai nebera kur dingti.musu rajone policijai vadovavo toks Jusys ,berods,tai jis bausdavo pats net uz brakanieriavima,jei suzinodavo.tai tokie turi buti vadai tada bus ir tvarka.

40. gabija

siaubas,girtas mentas uz vairo, ir va tau rezultatas... 2 zmones negyvi, tai pogalais kokiu greiciu jis leke???

39. laiko klausimas

kada ta isgama,paskelbs,ir apdovanos,kaip geriausia menta???????????????????

38. nevaldomos

telyciaus gaujos,reketuoja, girti traisko keliuse,ir pereme visas nusikalstamas sritis,mentai pirmauja tarp nusikalteliu????ar mums reikalingi tokie vadovai??kurie anksciau,ar veliau bus isaiskinti savo nemoksiskumu dirbti,ir korupcija???

37. hmm

Tikiuosi zuvusieji turejo vaiku, kurie gales padaryti zudikui linco teisma.

36. gaisrininkas

Trigubinti mentam srokus,ir algas mazinti.Visai jie ahujieline stribai

35. m

Zudikas blet.

34. ddd

irodys kad nekaltas ir isteisins,kaip visada

33. SAVAITGALI

TIKRINO AR NEVAZINEJA GIRTI PASIRODO NERADO NES PATYS GIRTI VAZIUOJA

32. Na

Didelė žmonėms ir visiems jų artimiesiems nelaimė.Ką čia ir bekomentuoti.Susidaro toks įvaizdis , kad "silpna,minkšta" ir nepakankamos atsakomybės ta policininkų aukščiausia vadovybė. Tokie atvejai gi kartojasi ir kartojasi.

31. .

Jam bausme kaip uz pora tyciniu zmogzudysciu duot reikia

30. hans

vid reikalu ministra nx is pareigu,o menta susaudyt vietoj!!! idomu ar MUSMIRAITE atstatydins ministra!!

29. Mikis

Policininkai ir Kunigai - visada teisus , tai nieko cia tokio neivyko , , nesinervuokime grazu sekmadienio ryta , situacija valdoma , policininka pazemins pareigose ir tai jam bus tikrai gera BAUSME .

28. STEBETOJAS

Kiek ivyktu tokiu nelaimiu-vis ne tarnybos metu..Policininkas visada!privalo juo buti-istisa para,nesvarbu,kad budejimas baiges.Argi kareivis,nestovintis poste-ne kareivis?Duota priesaika visam tarnybos laikui,o ne tam tikrom jo atkarpom,jei kas nesugeba laikytis priesaikos-tegu palieka tai ir nekompromituoja kolegu.O tokie atsitikimai jau ne sensacija-tai jau butis,kasdienybe,tad,mielieji,mentus nuo mus skiria tik ju nebaudziamumas ir tiek

27. JOOP

policininkams galima juk viskas

26. Vargsai zmones

ir vargsas policininkas, galvojo nakti jau saugiai nuvaziuos, kad ir isgeres, o nuo likimo nepabego:(

25. piktas

o bus taip : pasedes mentas durchatoje 2-3 menesius ir viskas , atleistas bus is pareigu ir aprims viskas , bus tylu ir grazu . galetu lazybu bendroves statyma leisti padaryti :D 1000 lt deciau is kart kad jis (mentas )nesedes :D

24. kur valatka?

kur valatka su vinokuru?

23. DAR VIENAS

KANDIDATAS I APDOVANOJIMUS

22. kathyte

O cia reidus skelbia per visa Lietuva. Siauliuose ana savaite jau nuo 8 ryto miesto isvaziavimuose stovejo patruliai ir is eiles visus stabde ir tikrino blaivuma... alia reidas... Stai tau ir reidai, Ponai tikrintojai. Pacius reikia pirmo tikrinti.

21. durnelis

.... tikrai kad lietuvoj per daug policininku ....

20. x

Gyvulys tas mentas.Ka noreti ziurek ir issisuks.

19. nenustebusi

na nieko nuostabaus,taip noretusi pasitiketi policija,gerbti jos atstovus.bet ar imanoma,jos nera ten kur ji turetu buti,bet pilnai pasireiskia ten kur nereikia.visiskai nesvarbu darbo metu ar ne.sios sryties atstovai turetu visa para moketi atsakyti uz savo veiksmus,nes tai nera profesija tai pasaukimasPOLICININKAS,KAIP DAKTARAS :)

18. GUWNIESZ

Ale uniformuota chebrutė dar neatsigėrė?????Pykinat publiką

17. T

O kas bus, ka isleks? Problema nuo to neikur nedings. Manau, ka kaip tik reik, ka dabar jie imtu tokius mentus gaidint - butu pamoka ir tam, ir kitiems. Mentams gi labai faina - prisidirba ka nors ir ju bosai krinta is postu. ateina nauji, tada ir vel gali prisidirbt...

16. kada

keisit buduliai visa korumpuota policija?Gruzija butu sektinas pavyzdys?

15. nerius

vidaus reikalu ministras, o kaip minimum Telycenas turetu lekt is pareigu.

14. nu va

savaitagaline operacija blaivumo reikejo pradeti nuo saves

13. Fyfa

Gal policininką išteisins, nes vykdė operatyvinį darbą.

12. ty

gaus aukstesnes pareigas. bet jei rimciau pas mus lietuvoj istatymai galioja tik vistu vagims

11. nmm

Sodrai bapkių sutaupė, pensijų nereiks mokėti

10. na

nieko naujo,pareigunai nesuvokia,kad jie pavizdys kitiems,pries priimant i darba turetu buti rimta priesaika,kitaip ir vel zus zmones,paprastas pilietis netgi maziau atsipalaiduoja budamas girtas prie vairo,o pareigunas tokioja situacijoja jauciasi erelio kailyje ir nebaudzemas,o kai nebaudzemas ,tai rizikuoji dvigubai,ar net trigubai,po ko reikia laidoti nekaltuosius.

9. kiesa

kada musu politikai prims istatymus kad tokie urodai sedetu ne 10metu o minimum25 o uzdu zuvusius iki gyvos galvos

8. ss

nieko cia baisaus jis juk mentas,papeikima blogiausiu atveju,nu jeigu naujokas tai gal laikinai atleis is pareigu!!! LIETUVA-LIETUVIAMS.svedijoje,konkretus kalejimas baibokui grestu!!!!!!!!!!!

7. >2

norėjau parašyti toki pat komentarą :" vykdė tarnybinę užduotį".

6. aha

Jiems viskas galima.

5. 123

pjaut tuos pyderus pagaliau reikia!!!

4. a

Saunuolis mentas,gal metu policininkas bus isrinktas.

3. MENTAI

GIRTI VAZINEJA JU NIEKAS NEBAUDZIA NES NERA KAM

2. nieko baisaus

paaiskes kad jis vykde tarnybine uzduoti ir bus isteisintas kaip visada :).

1. mj

vel apsisiko gaus kokia 10 paru ir papeikima