KOMENTARAI

603. GRACIJUS

MANAU SNOR0 BANKO IMONE YRA UAB INREAL VALDYMAS-NEKILNOJAMO TURTO PARDAVIMO IR DAR VISO KITO UAB .MANAU,KAD GERAI ZINODAMI IR GAL BUT DALYVAUDAMI SNORO PROCESUOSE,STAIGA PAKEITE SAVO PAVADINIMA.ZMONES BUKITE BUDRUS,MANAU ,TURESITE DAUG PROBLEMU,JEIGU JUS SIEJA AR SIES BET KOKIE KLAUSIMAI SU UAB INREAL VALDYMAS,KURI RANDASI PALANGOS GATVE 4.

602. uch

pirmas dalykas musu avinai pasirasinedami popierius dazniausiai neziuri kur pasirasine ir del ko.Dedi indeli o jie tau pakisa popieriu rodanti kad perki obligacijas , kuriu realiai nera,o t upasirasineji ant jo..,nu tai ir matysit kaikurie savo indelius kaip ausis be veidrodzio... o makliu jie ten prisuke su indelinku babkem nesveikai... Nuo pat pradziu man tas snoras pasitikejimo nesuteike nelaikiau ten nei vieno lito!

601. lrytas

nebeveikia?

600. vadimas

tai kada bus grazinami pinigai???????? reikia gi moketi kredit i ka dabar dariti??????????????? sakis podosiu i teisma ir atgausi daugiau, ir tada tiagul pacios moka mano paskola......

599. Kvailys(protingas)

Ogi viskas paprasta-sekatis...B.Lubio Įmonės!Netikit?

598. nerka

gaila,kad mes paprasti zmogeliai esam eilini karta mulkinami ir viskas yra nuo musu slepiama,nes kiekvienas bent kiek mastantis ir ne tik klausantis to mikciojancio Vasiliausko ir pyp Simonytes,ar dar geriau ''protingiausio'' Kubiliaus tai visi supras,kad sitame banko suzlugdyme milijonas neaiskumu ir daug senai apgalvotu sprendimu ivykdyta per labai trumpa laika. Todel neatmetu teorijos,kad tikrai tai gali buti valstybes sumanyta afera,tik neaisku del ko,skandinavu banku spaudimo,ar kokio nors amerikos liepimo,nes snoras per daug lesu skyre ne ten kur reikia. Gal net nebuvo jokio isvaistymo,gal tai tiesiog politinis susidorojimas,nes 3milijardai trukumas yra nesuvokiami skaiciai ir kaip jie gali dingti per kelias dienas,nes bankas buvo labai nesanai tikrinamas. Mes lietuviai kaip buvome mulkinami savo ale valdzios taip ir toliau busim nevykeliai. Be perversmo nieko gero nenusimato,tik kas galetu ji organizuoti,tai pats pirmas jungciausi prie tokiu zmoniu

597. Del OBLIGACIJU

Jei sutartyje - neprofesionalus klientas ( taip visims mirtingiems turetu but), iki 10 500 lt obligacijos draustos!

596. exs

Kada, pagaliau, centrinio banko vadas paaiškins žmonėms kodėl leido aferistams spausdinti ir pardavinėti obligacijas, sertifikatus, kuriuos nusipirkę žmonės už savo santaupas tapo blogesni už tuos, kurie laikė banke terminuotą indėlį? Be to, surašytos sutartys pasirodo irgi klaidingos. Už tai savo turtu privalo atsakyti pats centrinis bankas.

595. Baranauskas

cha cha cha ... jo jo patikekit-grazins jums ant Svento Niekados !

594. JUOKAS

o kaip su tais ponais,kurie buvo-stogas-reitingavo snorvagius?O kada tikrins V.Vasiliausko banka?ir ka ras?!

593. asa

vo vo, o tai kap tada buvo? savivaldybems buvo skirta parama is valstybes biudzeto, pervesta per snora pinigai... o po pusvalandzio simonyte su kubilium sustabde snora... kas cia do cirkas>??? nei pinigu nei pinigines????????? vagia sermuonelei vidury baltos dienos is visos lietuveles...

592. hhrfjj

"Lietuvai papildomai skolintis nereikės, nes Lietuva šiuo metu turi pakankamai lėšų, kurios jai šiuo metu nėra reikalingos. Kaip žinote, neseniai buvo išleistas obligacijų papildymas, taip pat turto turi indėlių draudimo fondas. Neturime planų dar prašyti pinigų iš Tarptautinio valiutos fondo, nes jų nereikės", - komentavo I. Šimonytė.Paskaičius šią citatą susidaro nuomonė, kad Lietuvoje mėtosi pinigai, tik nemokame jų panaudoti. Kaip reikia grąžinti pensijas sumažintas, tai nėra, Kaip reikia mulkinti žmones, tai yra. Nemeluok ministre.

591. senukas

O kol kas gausit BLYNŲ ir KAKAVOS...

590. Jurgis

o kas paeme paskolas kaip grazinti reikes ? ar jau ne?

589. jurgitai

perskaityk dar karta straipsni.ir nepanikuok.as lygiai tokioje pacioje padetyje,kaip ir tu.simonyte aiskiai sviesiai pareiske-pervedimas i kita banka bus pervestas automatiskai,jokiu dokumentu nest nereikes.ko tau trenktis i lietuva?!viskas uzdaryta!!!nieks nieko nezino!ar turi nors kokia garantija,kad tave kas priims?

588. Jurgitai.

Kad į banką jau nieko neįleidžia. Vakar dar šiek tiek žmonių įleido, o šiandien, po bankroto paskelbimo, jau nieko neįleidžia - durų gi nelauši.Sekit spaudą, TV, siųskit popierinį užklausimą. Mes čia, tėvynėje, irgi esam biedni ir priblokšti.

587. algis dalgis

o kada paskelbs sarasus tu seimunu ir ju giminaiciu, kurie atsieme savo obligacijas is snoro pries "avarija"?????????????????

586. Jurgita

as taip pat turejau indelio srtifikata,info niekur nera tikslios,kas bus su juo,as uzsieni,turiu bilietus gryst bet jeigu neatiduos,dar isleist pinigus kelioniai,niekur nera kur pasiskambinti,taupai zmogelis,o kam kazkam geresniam gyvenimui o pats kai visada lieki ant ledo.Lietuva stebuklu salis,cia viskas imanoma,bet ne musu naudai...Ir kaip sake ,kad zmogus perspejamas apie jo rizika,deja,kiek klausiau ar as rizikuoju,sake niekuom.....Ka dabar mazameciams pasakyt,kaledu nebus,bankrutavo ir mama....Jusu ateitis ant kortu,nes ka taupiau nebera....Aisku niekam cia neidomu,kas ir kaip tau ,mazam zmogeliui...

585. 2 nikas

Čia tai viskas elementaru: visai neseniai Lietuva pasiskolino 750 mln. USD (beje, brangiai (nors to ir nereikėjo); beje, pirminė 'Snoro' skylė tebuvo TIK milijardo dydžio!); taip kad - kare kaip kare.

584. tai bent smagios kaledos ,laukia gyventoju

nezinomybe ,o kas bus su paemusiais kreditus ,,,pranese kad reikalaus grazinti ,,,esant turto nuvertejimui ,,,gal pasakys kur zmonems detis ,gales parduoti uz renovuotas paskolas ,ir i gatves mesti ,

583. ŽMOGAS

TEGYVUOJA SNORAS :)

582. Litas

TAI KAS IS TU DVIEJU KIALIU LONDONO NUPIRKO Lita. VISOKAVICIUS -SARKINAS.-PUTLERIS.KAS. SEKS GRANDININE REAKCIJA LIETUVOS RESPUBLIKOS ASMENU Suemimai.

581. nikas

Savotiskai idomiai skamba Simonytes fraze, kad " Lietuva siuo metu turi lesu, kurios jai siuo metu nereikalingos ". Ar ne sensacija?! Iseina, kad jokios krizes nera, nes Lietuvoje pinigu perteklius. Ar tik nebus tie pinigai sukaupti is nupjautu atlyginimu, pasalpu ir pensiju? Tos lesos buvo slepiamos nuo visuomenes. Uztat ir buvo ruosiamasi pakelti atlyginimus prokurorams, teisejams, seimunams... Gal tie ponekai palauks?

580. to 530

Pagarba, puikios mintys ir pamąstymai.

579. tkitkl

Reikia atsistatydintu V.Vasiliauskui ir A.Kubiliui sukėlusiems tiek betvarkės Lietuvoje, o bankininkus teisti, kad kitiems būtų pamoka, kaip elgtis su žmonių indėliais. Visi sveikino Baranauską plojo per petį, nes visiems nubyrėdavo, o kai blogai visi į krūmus. Ką veikia Seime Glaveckas su savo komitetu, finansų ministrė. Gal tik saulėgrąžas gvildena?

578. zzz to 574

paciam tau tai su protu negerai.

577. Pilypukas

....dėdulės ,paaiškinkit man, mažam , kaip čia yra ? Jei paprastas žmogelis nueina į bet kokį banką pasidėti pinigėlius juodai dienai ,ar užsidirbęs užsienyje valiutos pasikeisti ateina , ir darbuotojai suskaičiavę , kad virš 50 000 litukų yra ir pagal įstatymą jau reikia pranešti Mokesčių inspekcijai - IŠ KUR TIEK DAUG TŲ pinigėlių atsirado, ar nėra ko nusikalstama veikla gauta ....O kai operacijos eina MILIJONAIS ir MILIJARDAIS - tai įstatymai jau nebeliepia KONTROLIUOTI ???? Tada griebkit SEIMĄ - kokius įstatymus jie ten sukurpę ???

576. arunijo

SIULAU VISIEMS IS BANKU PASIJAMTI SAIBAS, TE BUNA PINIGAI PANCEKOJE .

575. as

sarkinas sake kad neuzduor durnū klausimū.

574. >572

Kažkaip tovariščiui su lietuvių kalba sunkoka?

573. as

:DD reikejo imt paskola banke, jei jie taip lengvai atsisako ir nuraso i nostolius 600mln pradelstu paskolu. BRIEDAS kazkoks SIMONYTE, galvok naujas pasakas..

572. zzz

budas tai geras, nacionalizuoji ir i bankrota, nacionaluzuoji ir i bankrota, ir t.t.. ir Frykliui darbo, kol jo vel prireiks islandijai ("dataras mirtis per bankrota"), ir svedams gerai ir nieks nesuzinos kaip ten buvo. Atejo "verslininkas" vasiliauskas su "galabitoju" ir nustate "verslas "fiu" prastas, "nesuprantam kaip gyvavo" ir amen. Taip galetu lenku "Orlena", ir Lietuvos dujas nubankrotinti. Ko Sekmokas miega, vis vamzdziu atskirti negali. Bum nacionalizacija, bankrotizacija, ir viskas tvarkoj. Vasiliauskas su Sininyte gal nezino, kas tai bankrotas? Niekas nieko is trecios eiles negaus tik Fryklis. Amen.

571. >570

O ruskiai ir daugiau bankų valdo?

570. o

kur garantija kad kiti bankai nepaseks tomis pedomis...neblogas pavyzdys

569. To 565. california

Vaziuok cia amerikietiskas gejuk antonove, tik vazelino daugiau pasiimk nes tau jo tikrai prireiks :D

568. to 558

kas butu geriausia nelabai svarbu, atsitiko tai kas turejo atsitikti.

567. Muchosranskas >565

Valatka, čia tu?

566. Turime palaikyti

Tikra tiesa yra, kad "...nusikaltimai yra susiję su tuo, kad ne taip paprasta juos išsiaiškinti". Todėl kaltinti yra lengviausia. O tie kurie vykdo nusikaltimus turi galimybę už indėlininkų pinigus, samdytis geriausius advokatus.

565. california

Gejui is 555! Ar nesuvoki sitoj Stalinistinej salelej. Tu gali but patvarkytas kada grybu karalienei uzeis senmergiska psixoze. Sekmes tau idomiam patvarkyme. Tik ar atlaikys tavo anusas?

564. oi afera

taibent afera tegul man paaiskina simonyte o kodel negalima susigrazinti pinigu arba uz juos pirkto turto ka o todel kad jie jau yra pasidalinti cia buvo proga kai kam pasipelnyti o padengsim mes ubagai is savo pensiju jau nesyk taip buvo

563. BARANTONOV

CIA VALDZIA KALTA, CIA JI NACIONALIZAVO MUSU "VERSLIUKA" BLT, BANKAS VEIKE, MUMS ATLYGINIMUS IR GERUS PROCENTUS MOKEJO, LITOFCAI KALTINKIT VALDZIA, O MES PRIEBLOBSCIO PRASYSIM!

562. Baisu

Willemsas,konservatoriai,Snoras ,konservatoriai kaip reikia nemylėti Lietuvos.

561. ********

o kazin kaip bus tiems kas turi pasieme paskolas? ar reiks jas grazinti?

560. to 559

grazinti nereikes-galesite nacionalizuoti savo buta,kaip vyriausybe nacionalizavo banka :) - visiems vienodos taisykles!!!!!!!!!!!!!!!!! sekmes!!!!!!

559. kreditas

Klausimelis-o kas bus kas pasieme kreditus is snoro? ar reikes grazinti?

558. Mažiausia būtų išlieta kraujo.

Jei 4 mlrd. iš biudžeto išmokėti žymei geresnis ir pigesnis variantas banką valstybės lėšomis atgaivinti o paskui jį parduoti.

557. JOOP!

sveikinu! pinigu yra :D

556. Pažanga

Valdant socdemams bankrutavusių bankų indėlininkams nieko nebuvo gražinta, dabar gražins iki 345000Lt. O ir socdemų tų laikų premjeras Šleževičius prieš bankrotą nuskuodė indėlio atsiimti. Neįsivaizduoju Kubiliaus taip elgiantis.

555. Bravo

Šiaip aš abstulbęs, kad Lietuvos valdžia pirmą kartą per 20 metų išdryso suduoti smūgį aferistų gaujai ir dar sakyčiau rimtą smūgį ir pačiu laiku. Gal tikrai mes po biški pavirsim civilizuota Europos valstybe. Svarbiausia, kad tai bus gera pamoka visiems rubikonams, maksimoms, romanovams ir panašiems "skaidraus" verslo atsovams, kad Lietuva, tai ne jų žaidimo aikštelė kur gali daryti ką nori ir krautis milijardus iš Lietuvos žmonių sunkiai uždirbamų pinigėlių.

554. Investuotojas -> 551. to investuotojas

TIKSLAS AISKUS - ISDULKINT AFERISTUS, TEGUL GRIZTA CIA, PASIZIURESIM, KA VAPES PROKURORAMS. KOMUNISTAI AR SANTECHNIKAI TOKIO ZINGSNIO TIKRAI NEZENGTU PRIES ARTEJANCIUS RINKIMUS.

553. GERIAUSIO BANKO BANKROTAS

TIKRAI STEBUKLAS. BANKAS, KURIS 2010 M. BUVO PRIPAŽINTAS GERIAUSIAI DIRBANČIU BANKROTAVO. KĄ TUOMET VEIKĖ PONAS ŠARKINAS IR KITI ATSAKINGI LIETUVOS BANKO DARBUOTOJAI?

552. idomu

o kaip bus su palukanom ? :)

551. to investuotojas

Traukti aferistus i dienos sviesa yra vienas dalykas, o nacionalizuoti banka ir po to leisti jam bankrutuoti yra visiskai kitas dalykas. Prarade pinigus stambus kreditoriai reikalavimus pateiks ne antonovui ar baranauskui o LR vyriausybei. O, gal toks ir buvo tikslas?

550. to mintys

Didelė pagarba, labai gražiai ir teisingai parašyta!

549. as

Nieko stebetino,prie ko tik konservatoriai prikisa nagus viskas sugriuva.Ir dar su didziausiais nuostoliais,kuriu padengima kaip visada uzkraus mokesciu moketojams.Zmones,jus nors per vienus rinkimus prasitrinkit akis ir paziurekit ka renkat i seima.

548. To 510

Bijau brangusis, kad tu apgautas ir "ant" tokiu lengvatikiu musu valdzia "joja". Man nereikia aiskinti, klausiu, kad mastyti pradetumete. O ir nepaaiskinsit niekas, nes nei vienas cia rasantis tiesos nezino. O jus neizeidinekit zmoniu .izeidimai ne argumemtai, izeidimai rodo jusu ribota proteli, kai zinot viena tiesa. Semiau tokie buvo komunistai, dabar ju palikuonys konservatoriai.

547. taigi

o kas bus su tais, kurie iš Snoro pasiskolinę milijonus? Ir pasiskolinę tokias sumas ne bet kas....negi nurašys į nuostolius?

546. ra

"SEKUNDĖS BANKAS" daugeliui nebuvo pamoka!

545. Mahomedui

Toks yra paskutinis ruskių aferistų pasiaiškinimo variantas?

544. kobra

Pasirodo nuo Sekundės laikų niekas pas mus nepasikeitė.

543. Mahomedas

Snoro sužlugdymo priežastys: 1. Per daud pinigų buvo kaupiama indėliuose. Dėl to žlugo vidaus vartojimas, ko pasekoje nesurenkami mokesčiai, žlunga verslas. Grąžinus indėlius dalis žmonių nebeneš pinigų į bankus, o išleis juos pirkdami kokias tai prekes ar paslaugas. Vadinasi, padidės vartojimas, o taip pat mokesčių surinkimas. 2. Vyriausybė negalėjo "ištraukti" 1 mlrd. litų iš šešėlio. Nacionalizavus banką tas mlrd. atsirado. Tai patvirtina ir valdžios žodžiai, kad grąžinant indėlius skolintis nereikės, nes valstybė turi pakankamai pinigų išmokėti kompensacijoms, o vėliau susigrąžins lėšas pardavusi turtą. Geriausi linkėjimai tiems kas taip gražiai moka kabinti makaronus apie bankų problemas. Tegul visi indėlininkai susirenka prie bet kurio kito banko ir paprašo grąžinti jiems indėlius - rezultatas toks pat kaip ir Snore: pinigų visiems neužteks ir bankas žlugs. (Nekalbu apie užsienietiškus)

542. senis

kaip suprantu kadangi bankas priklause rusui, tai atgausim pinigelius iki rusu kaledu.Pas mus jau ir 2012 metai bus ateje.Kitaip 30 darbo dienu neiseina.

541. Investuotojas -> 540. jo

TIKRAI LABAI GERA ZINIA - VALDZIAI UZTENKA STIPRYBES NE SLEPTI PO LAPU AFERISTUS IR JU PROBLEMAS, BET TRAUKT I DIENOS SVIESA.

540. jo

gera zinia investuotojams, valstybes nusavintas ir valdomas bankas bankrutuoja. Tai reiskia nei LB nei vyriausybe neturi ne maziausio supratimo kas darosi su jos reguliuojamais ir audituojamais bankais. Idomu kiek % pakils mokamos palukanos uz valstybes skola.

539. Q-BIL

Na va istraukem is seselio net tris milijardus!

538. Kažkodėl

jokio gailesčio kažkodėl nejaučiu tiems, kurie asmeniškai turėjo banke virš 345 tūkst.litų. Lengvai pinigai atėjo - lengvai ir išėjo. Sąžiningai dirbdamas žmogus per 20 metų negalėjo tiek turėti, štai ir visa tiesa.

537. 536. Jonui

"VERSLININKE" JONAI, JEI KISAI PINIGUS BARANIO IR ANTONOVO ZAISLIUKAMS, TAI BUVAI SILPNO PROTO (GERIAUSIU ATVEJU)

536. Jonas

O kiek milijardų bus pavogta iš verslo?

535. valatkiniams

O neseniai Lietuvos rytas (Moskovskij komsomolec) rašė, kad Prezidentė rengia planus kaip užgrobti SĄŽININGIAUSIĄ ir TYRIAUSIĄ lietuvišką verslą... Ką dabar darysit "žurnalistai"? Gal atsiprašysit bent? Kad nusišausit netikiu...

534. na

o musu valdantieji labai tikrina kioskininkus turgelius skudurinius dirbancius turgeliuose kad tik pries sitais metines sventes jie NEPRALOPTU . Kad tik sventems nepasidetu geresni kasni.Tai cia vadinasi kontrobanda nelegali prekyba -baisu. Juk reikia is situ surinkt milijonai ir visai nesvarbu ka jie namuose valgo. Yra didelis skrtumas smulkieji skaiciuoja centus o ponai milijonus.Ka ponai veiket iki dabar kad nematet rykliu o tikrintojai buvo uzsimerke.Suruoset zmonems geras sventes

533. mano nuomone to 523. haris

apie koki pasodinima kalbi,jei zmogus net apklaustas nebuvo.Zadejo,zadejo...,ir kaip visada nesuspejo.O gal specialiai neapklausia,kad neislystu kas nenaudingo dabartiniams ponams.Ir siaip,tos ju visos kalbos,kai viena kitai priestarauja,ryte pirmadienis,o vakare jau penktadienis,nekelia pasitikejimo jais.

532. >>529. sol

Matai cia tik filialai ir toki audita turi daryt skandinavai savo bankuose

531. o

kaži, ar nebus taip, kaip su pensijų grąžinimu?.. Kaži, iki kurių Kalėdų?

530. mintys

Drįstu teigti, kad – nepriklausomai nuo to, kad vadinamieji globalizacijos procesai išlaisvina visų pirma blogą valią bei juoduosius interesus, ką visapusiškai paliudija ir JAV finansų krizė, ir ES vadovų nesusitarimas dėl bendros finansų apsaugos, – mes turime principinę teisę į viltį: būtent pati „laisvoji rinka“ parodė savo laisvės ribas ir kaip alternatyvą sau iškėlė gerai veikiančią nacionalinę valstybę. Tai – beveik fantastinis šansas mums ir visiems tokiems, kaip Lietuva. Tai ką gi turim daryti, kai Jungtines Amerikos Valstijas jau virpina laisvosios rinkos išsekimo virpuliai? To paties prieš dvidešimt metų klausėm savęs, kai totalios valstybinės ekonomikos traukuliai dusino Tarybų Sąjungą. Visų pirma – atsilaikyti: nenusiminti, neišsivaikščioti, nepasiduoti! Kartu saugoti didžiuosius savo tautos ir valstybės turtus: teritoriją, žmones, istoriją, kultūrą ir – ypač – kalbą. Saugant teritoriją – neišparduoti žemių pasaulio perėjūnams, ir neleisti atitinkamiems Varšuvos sluoksniams atnaujinti Vilniaus krašto autonomijos projekto, be kita ko, itin spaudžiamo ir per pavardžių lenkiškąją rašybą. Saugant žmones – užkirsti kelią į Lietuvą perėjūnams nesvarbu iš kur jie – iš Rytų ar iš Vakarų. Už savo žemę gali būti, pajėgia būti atsakinga tik joje gyvenanti tauta, todėl pasivaikščiojus po pasaulį ji vėl turi sugrįžti namo. Saugant istoriją, būtina baigti istoriosofų mums peršamą pasakėlę apie tai, kad pati istorija yra pasakėlė – klausimas tik, kas įspūdingiau ją paseka. Tiesa yra sena kaip pasaulis: istorija – tautos ateities projekto preambulė. Saugant kultūrą, būtina skirti jai tokias biudžeto lėšas, kurios garantuotų nacionalinio intelekto reprodukciją ir inovatyvumą tautos mentalinio konkurencingumo didinimo prasme. Saugant kalbą, reikia aiškiai ir griežtai valstybinėmis priemonėmis pasakyti, kad Lietuva ir lietuviai – tai visų pirma lietuvių kalba. Nereikia bijoti pasaulio ir tvertis kinų sienomis, mums tereikia išmokti pasaulį versti į lietuvių kalbą. Santykyje su pasauliu visa nacionalinė kultūra yra vienas milžiniškas vertimas – visų pasaulio kultūros sričių vertimas į lietuvių kultūros pavidalus, egzistuojančius mums lietuvių kalba. Be pasaulio šiukšlių, klastų, tuo labiau – savų išdavysčių. Tai jau kultūros politikos ir apskritai politikos klausimai. Reikia labai nedaug – 15–20 žmonių, kad sutvarkytų valstybę. Nežinau, kiek reikia kalbos žmonių, kad sutvarkytų kalbą – aukščiausią kiekvienos nacionalinės kultūros lytį.

529. sol

Lengvatikiai,viskas yra melas,nesventi bankininkai,bet ir valdzia prisidirbo.Tikri motyvai anksciau ar veliau vistiek paaiskes. Jei atliktu SWED,SEB ar kokio kito banko tokia revizija kaip Snorui vargu ar geresne padetis butu.

528. To 513. ss

Perims kitas bankas, pinigai gali dingti, paskolos niekda nedinks

527. Na va

Emigrantai pernai i Lietuva parsiunte 4,1 mlrd. litu. Emigrantai padeda isgyventi Lietuvoje saviems, o is Lietuvos banko dingsta kazkur 3, 5mlrd. litu.

526. to 507. tai dabar

Ar tave kas nors prievartauja laikyti pinigus svedu bankuose? Laikyk sberbanke:)

525. Vilius Braženas

5. Rašyti (asmeniškai ar branduolio vardu) laiškus redakcijoms ir dalyvauti telefonu radijo ir televizijos laidose. 6. Padauginti ir platinti vertus dėmesio trumpus straipsnius iš spaudos. Surasti rėmėjų tos veiklos išlaidoms padengti. (Kai kurie turi pinigų, kiti gi laiko lapelio platinimui.) 7. Prireikus, organizuotai aplankyti laikraštį, įstaigą, mokslo instituciją su pasiūlymais ar pageidavimais. 8. Kviesti į susirinkimus žinovus kalbėtojus – pranešėjus gal ir iš politinių partijų jų programoms (be propagandos ir kitų niekinimo) pristatyti. 9. Skatinti politikoje susivokiančius piliečius stoti į patriotines politines partijas, pagal pasirinkimą. Tuo būdu partijos būtų papildomos veikliais nariais. 10. Remti ir platinti patriotinę spaudą. 11. Į konkrečią veiklą įtraukti jaunimą, kurs nepatraukiamas tuščiomis kalbomis. Tos apimties veikla, ateinančiuose Seimo rinkimuose pažadins ir suburs tautiečius nurodant ne „gelbėtojus“ ar „geruosius“, o politikos prožektorių šviesą nukreipiant į tikrus ar pagrįstai „galimus“ Lietuvos ir mūsų tautos priešus. Aišku, kad kiekvienas branduolys iš galimų veiklos būdų pasirinks tik vietinėmis sąlygos įmanomus.Branduoliai turi būti pasiruošę veikti savistoviai, vadovaudamiesi savo galvomis, be nuorodų ar paraginimų „iš aukščiau“. Nebent pati pradžia sukuria sąlygas turėti ryšius su kokiu nors centru.Būtina veikti atsakingai, tik įstatymų ir etikos ribose.Nepamirština liaudies patarlė: „Ne šventieji puodus lipdo“. Su pasišventimu apgalvotai veiklai net mėnuo iki rinkimų laikas gali teigiamai paveikti Seimo rinkimus. Nepamirština išmintis: „Ir mažas kupstas didelį vežimą verčia.“Tad, Tėvynės labui, PAKELKIME LIETUVĄ IŠ APAČIOS!

524. Vilius Braženas

Kadangi pagal Lietuvos Respublikos Konstituciją Seimas yra svarbiausia valdžios institucija, būtina sukaupti dėmesį šį rudenį vykstantiems SEIMO RINKIMAMS. Lietuvos krepšininkai nebūtų tapę čempionais, jei nebūtų iš anksto treniravęsi varžyboms. Reiškia, ir Lietuvos patriotai nieko nelaimės, jeigu iš anksto „nesitreniruos“ rinkimams ir „netreniruos“ savą aplinką. Tai ypač gerai gali atlikti krašte pasklidę veiklos branduoliai. Veiklos branduolių veikimo galimybės. Pastoviai, kiek galint dažniau, susirinkti informacija ir idėjomis pasidalinti bei būtinai veiklai suplanuoti. Branduolys galėtų: 1. Atsiliepti, grupės vardu ar pavieniui, protestu ar pagyrimu, į žiniaskaidos veiklą a) vietinėje, b) rajoninėje, c) respublikos žiniasklaidoje. 2. Įtaigoti patriotinei veiklai a) politines partijas, b) valdžios institucijas, c) intelektualus 3. Įtaigoti kaimynus jų priemiestyje ar seniūnijoje irgi susiburti į veiklos branduolius. 4. Įtaigoti parapijų narius organizuoti prie partijų komitetus Bažnyčiai nuo šmeižtų ir puolimų ginti. Tuo būdu daugiau katalikų įsitrauktų į patriotinę veiklą. Lankydamasis Lurde Popiežius „kalbėjo apie tai, kad Bažnyčiai būtina aktyviai dalyvauti visuomeniniame gyvenime“

523. haris

Kada pasodinsyte Šarkiną?

522. To 504

Saipotes? I kibiriuka nesat dares? Gyvenimas dar suteiks sansa. Nepergyvenkit.

521. to 510. Rita

tavo bukumas beribis:))) ir vel ati nuo pradziu viska aiskinti, kas buvo aiskinama visa savaite? tikrai? kuo gi tu mus laikai? viespatie, kokios bukos tos ritos. . . .

520. to 493 Inai

išdalino nemažai....bet, manau, dar įdomiau kas tuos kyšius ėme, kodėl ten beveik visos savivaldybės sulindę, ligoninės, universitetai... čia jau tikrai turbūt ne kas gali, bet jau nieks negali paneigti, kad....

519. patiko

patiko pASAKYMAS.-"tAI NEBUVO BANKAS.SU BANKININKYSTE TEN BUVO PAKANKAMAI SUDETINGA"... tai ka veikia simtai kontroliuojanciu instituciju,kurioms mes mokame tokia algas? Kiek metu kaliuzes gaus Sarkinas?

518. Kristė

Nebesijaučiame saugūs ir kituose bankuose, kas būtų jei ir kitų bankų bloga padėtis? O draudimo fondas bus jau išnaudotas.

517. zyzlas

KOSTUI is vienos puses jis teisus is kitos ne nera nei vienos santvarkos kad butu gerai paprastam zmogui

516. Vilius Braženas 4

Gal visa tai nujausdami LR balsuotojai nesiveržė prie balsadėžių rinkti ES Parlamento, nes jų niekas neprievartavo balsuoti, kaip 1940 m. okupantas prievartavo lietuvius rinkti „Liaudies Seimą“.Ar ne apie tai turėtume pagalvoti klausydamiesi propagandos apie ES ir monopolinį Briuselį? Senjoras Goldvoteris buvo konservatyvus „amerikonistas“, siekęs SSRS, blogio imperijos, „gelbstinčios“ Vakarus, sunaikinimo.Mums nepamirština ir komunistų pažiūra į „ateinantį šimtmetį“: „Pasaulį seną išardysim...“ Savo archyve radau vieno išminčiaus įspėjimą: „Jeigu pamatęs blogį neisi jo sunaikinti, jis ateis ir sunaikins tave“. Laimė, kad nesame „vienui vieni“ kovoje prieš blogį. Tik gal už daugelį turime daugiau patirties kovoti. Belieka ją naudoti ir kitus kovai prikelti. Anot kunigo Stasio Ylos 1950 metais pasakytos minties: „Kas liaujasi kovojęs, miršta“. Netapkime vaikščiojančiais mirusiaisiais, bet prikelkime iš „mirties“ tokius „mirusiuosius“, pasitaikančius mūsų kovingoje tautoje.

515. Vilius Braženas 3

Didžiai stebina lietuviai tautiečiai, nenaudojantys šių autoritetų įspėjimų ir ne tik patys nieko neveikiantys norėdami savo vaikus ir vaikaičius nuo siaubingos ateities apsaugoti, bet neplatinantys informacijos, kad kiti ją gavę pasirūpintų jų vaikais ir vaikaičiais, nes jų tėvai ir seneliai tuo nesirūpina. Neseniai patriotinio fronto spaudoje skaičiau labai teisingą, įsidėmetiną ir mano, buvusio pašaliečio, jau seniai bandomą įpiršti posakį: „Mes esame jėga!“ Neabejotina teisybė! Tačiau tikslingai, planingai organizuota, nenaudojama jėga yra tiek pat verta, kiek ir nepajėgumas. Tai tik padrąsina laisvės priešus žalingesniems ir ryžtingesniems veiksmams pasaulinio monopolio politikai, ekonomikai, vaikų auklėjimui, šeimai, minčiai bei tikėjimui žlugdyti. Buvęs JAV senatorius ir 1964 m. Respublikonų partijos kandidatas į prezidento postą Beris Goldvoteris (Barry Goldwater) vieną pasaulinę globalistų priedangos organizaciją – Trikraštę Komisiją tiksliai apibūdino knygoje „With no apologies“: „Mano požiūriu, Trikraštė Komisija atstovauja gudrias, gerai suderintas pastangas užgrobti ir sutvirtinti keturių galių centro: politinio, piniginio, intelektualinio ir bažnytinio, kontrolę“. Toliau jis įspėja: „Laisvei – dvasinei, politinei, ekonominei – trilateralistų kuriamame ateinančiame šimtmetyje neskiriama jokios vertės. Tos komisijos narių pilna tarp ES „architektų“, įtakingų finansų srityje, politikoje, tarp T. C. narių yra apie 100 europiečių.“ (Minėtoji knyga pasirodė 1979 m.)

514. mantas

Negaus BARANAUSKAS cypės! Per daug pinigų turi.Toookie nesėda.Tuo labiau tokioj šaly kaip vargšė lietuva.Čia gi visi vis dar laukia pakišų.Tik per teliką pašneka,kad nuramintų ir nusiramintų patys.Ir....viskas tuo baigiasi.O JIE VISI pinigus pasidalina ir kvit.

513. ss

norejau pasiklausti kas bus su paskolomis kurios paimtos is snoro banko,esu paemus 3000lt ir dar like 4 kartai moket, gal kas zino sia situacija?

512. Vilius Braženas 2

Dabartiniu metu Čekija perėmė ES vadovavimą, ir Čekijos Klausas, lyg ir euroskeptikas, šnabždasi su Briuseliui galvos skausmą sukėlusia Airija. Kad dar ir Lietuvos vadovai prisimintų mūsų tautos Didžias Aukas kovoje už laisvę ir nepriklausomybę, prisidėtume ir šioje kovoje už sveiką ir šviesią Europos Sąjungą! Šiandien mūsų Seimas virsta paprasčiausiu Briuselio Parlamento leidžiamų įstatymų į lietuvi kalbą vertėju. Mūsų teismai, kokie jie bebūtų, yra Lietuvos teismai. Kam jie bus reikalingi, jei pamažu galutinio „teisingumo“ bus siekiama Strasbūre, Hagoje, Briuselyje, kur bylas laimi KGB tūzai? Žinoma, kad sutaupytume ES iš gausybės rago byrančių eurų, jei panaikintume, pagal ES planą, savo Seimą ir teismus. Tačiau kalėjimuose kalėję mūsų politiniai kaliniai, gyvi išlikę tremtiniai ir bunkerių partizanai (jeigu dauguma jų prisiimtų pareigą garsiai prabilti už žuvusiuosius bendražygius) paklaustų: ar jie žuvo už laisvę, ar už jų palikuonims duodamus nešvarius eurus? Minėjau, kad jau Leninas su Trockiu planavo ES, kaip pakopą į pasaulinę komunistinę valdžią. Neaišku, kiek Vakarų (ano meto) globalistų pinigų jiems darė įtaką. Tačiau apie tuos pinigus jau seniai kalbėjo anarchistas Bakuninas. „Komunizmas stovi viena koja revoliucijoje, kita koja – banke“, – teigė Bakuninas. Pagaliau koks skirtumas, kuris pasaulinės tironijos „sparnas“ ar „smaigalys“ užgrobtų pasaulinę valdžią: nacinis internacionalistinis, ar laukinis kapitalistinis. Tironija neturi vidinės spalvos. Apie pasaulinės valdžios siaubą nesugalvojo kuris nors išeivijos ar Lietuvos žurnalistas, nors vienas jau seniai apie tai rašė. Net trijose knygose lietuvių kalba dėl to įspėjo tuos, kurie nebijo tiesos ir netarnauja globalistų pinigams už tylėjimą apie atslenkantį tautas ir laisvę sunaikinantį politinį cunamį. Tuose raštuose ir knygose pasaulinės valdžios klausimu pakartotinai nurodyta, jog net du Popiežiai: Benediktas XV ir Jonas Paulius II įspėjo apie pasaulinės valdžios galimą dar nematytą teroro siaubą. Pastarasis knygoje „Keys of this blood“ teigė, jog „didžiausia Dievo bausmė būtų tik balzamas“, palyginus su tuo, ką patirtų žmonija, jei pasaulinę valdžią užgrobtų Rytų marksistiniai arba Vakarų kapitalistiniai materialistai.

511. Žmogus

Laiku dar LB ir Vyriausybė tuos Snoro vagis pričiupo, kol visko nepavogė.

510. Rita

Pasakykit man, koks skirtumas ar bankas pats.butu bankrutaves ar dabar po nacionaluzavimo bankrutavo. Juk draudimo fonde indeliams grazinti pinigu yra, kaip teigia Simonyte. Tiek to, mes varguoliai vis tiek nieko nesuzinosim:) Va teigia, kad dingo pinigai, skelbia skaicius, bet kada jie dingo, jei pries savaite iki nacionaluzavimo buvo inspektavimas. Kam tada tie inspektavimai?

509. Vilius Braženas

Ar neatrodo, kad atsikračius sovietų okupacijos, kai kam prireikė kito „parlamento“, viršesnio už LR Seimą? Tada per visokio viršumo Kremliaus „parlamentus“ buvo diktuojama Maskvos valia. Jeigu, kol laisvi, europiečiai negelbės ES (tokios, į kokią įstojome) nuo sunaikinimo pamažu paverčiant ją į nacinio, komunistinio, fašistinio tipo visuotinės galios centro sistema, iš Briuselio parlamento per Lietuvos Seimą bus diktuojama kažkokio Briuselio „Kremliaus“ valia lietuvių tautai. Neduoda ramybės „tautos kandidatų“ pažiūros – veik jokių pažiūrų neturėjimas ar jų neviešinimas į atslenkančią briuselinę – strasbūrinę diktatūrą. Jei tame parlamente būtų net 12 Vytautų Landsbergių, neturėtume patikėti Lietuvos likimo Portugalijos ar Ispanijos bolševikėliui Salonui ar nežinia kokios kilmės komisarui Barosui. Trockis su Leninu planavo pasaulinę tironiją įgyvendinti per jų sukurtą ES, kitiems regionams – Šiaurės ir Pietų Amerikai, Afrikai, Azijai – laisvės pakaruoklio kilpos bus iš vietinių „virvių“. Laimei, pasauliniams kremlininkams, net su jų pačių sukeltų eilės ekonominių krizių pagalba, dar nepavyko užveržti kilpos ant pirmos ir svarbiausios „Pasaulio valdžios“ aukos – Europos kaklo. Milijardais eurų pamuilinta Europos laisvei pakarti kilpa – jau ant jos kaklo. Tik kai kurių tautų „prietarai“ apie Europos krikščioniškąjį paveldą, antireliginį bei antinorminį homoseksualizmą, tautiškumą ir Tėvynės meilę, „Molotovo–Ribentropo“ vamzdį Baltijos dugnu, ES energetinę, labiau Maskvai negu ES narėms palankią politiką, Briuselio globalistų klaną sulaiko nuo tos kilpos užveržimo.

508. TT

Labai profisionalus V.Vasiliausko pareiškimas, pareigūno - atsakingo už bankų veiklos priežiūrą Lietuvoje: "...Iš principo tai buvo ne bankas...". PAPLOJAM.

507. tai dabar

aisku atiduos skandinavai SEB ar SWED , priklausomai kuris geriau lenda ... valdžiai Jei SWED ten dirba baisūs žmonės lėti, nemandagūs.... Tai vėl prieš šventes studmdysimės apie bankus... ačiū konservams. O bankomate šiandien dar pasiėmiau 500 Lt, tai ką čia rašote NETIESĄ

506. d

ka dabar Snoro "ponios" darys ; pirmoji ponia Sigita ir dar yra nemazai zemesnio rango ,bet ne maziau nosis uzrietusiu...

505. Reagan 210+IQ rly?

ta Sarkina reiketu kaip reikiant pakratyti zyda, jis tai nieko nemate

504. to 498. Jurgita

dar viena kioskinininke pareiske savo nuomone:)) man labai idomu, kur jus tuose kioskeliuose gamtinius reikalus atlikdavot? negi tikrai i kibiriuka?

503. to 462 suma įskaitant priskaičiuotas palūkanas

Is Lb puslapio. Idomu- banko SNORAS draudžiamasis įvykis įvyko 2011 lapkričio 24 dieną. Lietuvos bankas atšaukė AB banko SNORAS veiklos licenciją. Nors visi karksejo, jog lapkričio 16d. Svarbu tai, kad indėlininkui, dėl draudimo išmokos, nereikia atlikti jokių veiksmų, tai yra, nereikia niekur kreiptis, rašyti prašymų ir panašiai. Kokie indėliai yra apdraudžiami? Indėlis – indėlininko pinigų, laikomų banke, banko filiale arba kredito unijoje pagal banko indėlio ir (ar) banko sąskaitos sutartis, ir kitų pinigų, į kuriuos indėlininkas turi reikalavimo teises, atsirandančias iš kredito įstaigos įsipareigojimo atlikti operacijas su indėlininko pinigais ar suteikti investicines paslaugas, suma (įskaitant priskaičiuotas palūkanas). Na tai jei išmoka dar likus pora dienu iki imdėlio termino pabaigos, tai taipe, be palukanu, bet jei veliau turi priklausyti palukanos.

502. mx

gal ir neblogas būdas papildyti biudžetą.

501. Tomas

Kas su matematika draugauja ir moka skaiciuoti, gali drasiai pasakyti, kad Lietuva sedes didesneje krizeje, nei 2009m. Kaupkit atsargas ir nesitikekite pakeltu pensiju, nes viska atiduos indelininkams

500. to 497. tu 478. to 470. to 452

tai tu apsispresk viena karta pats su savim: ar per anksti nacionalizavo ir reikejo duot bankrutuot, kai rasei anksciau,- ar per velai, gerokai pavelave, reikejo anksciau, kaip kad rasai dabar? vienu zodziu vis nelaiku, ar ne? kaip kad gudelis sake- laikas labai negeras, juk arteja kaledos:)))

499. bbbbb

2011-11-11 Tai data kalta!

498. Jurgita

Apsieme nacionalizuoti, bet nepagalvojo kad nesugebes, nes nei kompetencijos, nei ..... vel paprasti zmones be nieko liks ...

497. tu 478. to 470. to 452

Na nebutina per pensininkus, galima gi ir kelionių į N.Zelandiją arba Bali ir t.t. atsisakyti. Dar metų pradžioje Rusijos spec.tarnybos apie galimą scenarijų praneše LT tarnyboms, kadangi Antonovas masiškai supirkinėjo Baturinos (Lužkovo žmonos) turtą ir pompuori pinigus į Londoną. Kaip jam kelia uždare tarnybos perspejo ir Lietuvą, kadangi žinoho apie tai, kad jis čia akcininkas. O kodėl metus tarnybos miegojo, va kur klausymas.

496. o kaip

o kaip bus su paskolom paimtom is snoro?

495. to 486. MT

isikandai ta pati per ta pati:))) dar pasakyk, kad pinigus grazins grynais, o ne pervedimu i banka:))) visos valtybes mat taip daro:))) ne viena, ne dvi, bet visos penkios? tavo sukirpimo zmones ir pradeda visokiausius pletkus lepteleje ko nezino, mehstantys pasvajoti ir pafantazuoti, o paskui savo fantazijasgina kaip tevyne, pasiruose akis isdraskyti

494. Aurelijus tęsinys

Dar yra vystoma versija apie tai, kad valdžia kvaila, nes pražiopsojo ir nepagavo aferistų. Kaip nevartysi, dėl visko ir visais atvejais bus kaltinama valdžia kvailumu ir aplaidumu, dėl nacionalizacijos, dėl ruskajazyčniškų Vilniaus "babusinkų" ašarų. Buvo dar bandoma vaizduoti baranauską kaip "vargšą verslininką", kuris "tiek daug ir savęs negailėdamas vardan Lietuvos dirbo" ir kurį kaip kokį "lietuviško verslo žiburį taip bjauriai sutrypė Lietuvos valdžia". Buduliai dar skleidžia ir savo versija, pagal kuria „valdžia tiesiog užpuolė ir apvogė Snorą vidurį baltos dienos, kad turėtų pingų biudžeto papildymui“.

493. ina

idomu, kiek kisiu jie isdalino, kad taip dirbti

492. Aurelijus

Dar neseniai, kai iki Snoro aferos išaiškėjimo buvo likę kokios kelios savaitės, lietrytis ar delfis tada "džiaugsmingai" skelbė, kad į kelis Lietuvos bankus žvalgosi Rusijos bankininkai. Lietuvos žiniasklaidoje labai pamėgta tema-rašyti apie tai, kaip Rusijos turtuoliai Lietuvoje supirkinėja žemes, namus, kaip jie čia atvykę užima pajūrius ir poilsiaudami švaisto pinigus keldami pavydą "nuskurdusiems ir galo su galu nesuduriantiems" lietuviams. Ta visa prorusiška propaganda buvo ne šiaip sau, o tam, kad formuoti pozityvią lietuvių nuomonę apie Rusija, skatinti visų pasitikėjimą rusais ir jaustis prieš juos nevisaverčiais. Gal pamenate, kaip prieš kokį dešimtmetį kažkoks sveiko gyvenimo propaguotojas TV gal mėnesį ar daugiau "pūtė arabus" apie kažkokį tailandietį ar kita "ietį", kuris "stebuklingai" daro visas operacijas be jokių priemonių-tiesiog delnus "sukišdamas" operuojam ligoniui į pilvą, ten kažką pamakaluodamas ir iš jo ištraukdamas kažkokius gličius juodus purvus. Po to jis "ištraukdavo" rankas iš pilvo ir nuvalius purvus paaiškėdavo, kad net "neliko rando", o ligonis jau sveikas ir linksmas pasišokinėdamas atsistodavo ir dėkodavo jam už „stebuklingą operaciją“ (buvo ir rodoma tai vaizdo įrašais). Aišku, kai jis atvyko į Lietuvą, jau kilo ažiotažas ir dalis lengvatikių nulėkė pas jį "operuotis"-o kitaip pasakius nunešė jam savo pinigus už aferizmą ir šarlataniškumą. Visada atsiras ir tų, kurie tiki, kad kažką galima gauti už dyką, kad yra "geri" rusai, kurie viską duoda ir net paskutinę „telniaška“ nusivilkę atiduoda, jei tik su jais "po chorošemų" ir juos "uvažajieš". Kas ten ašaras braukia prie Snoro? Ar tos rusakalbės Vilniaus "babusiatinos", kurios gal tikėjo, kad "ruso" bankas yra geresnis ir duoda daugiau palūkanų už indėlius nenorėjo tiesiog dėl gobšumo pasipelnyti? Ar dėdamos į terminuotus indėlius gal savo visas santaupas jos jau taip negalvojo ir neskaičiavo, kad dar išsimaitins ir susimokės mokesčius iki termino pabaigos? O kai sužinojo, kad "gerojo ruso" bankas jas ir ne tik jas "išdurino" per visas prasmirdusias skyles tai tada ėmė šaukti, kad nori atsiimti tuos terminuotus indėlius tiesiog šia minutę ir nusispjauti joms jau į tas "rusiškas" palūkanas-jos "neturi už ką pavalgyti" ir "susimokėti už butą". Visi turi labai „graudintis ir piktintis“ tais, kurie nacionalizavo "gerąjį" ruso banką, kuris dar būtų tiek daug palūkanų „išmokėjęs“ iki to laiko, kol būtų visus banko pinigus išvogęs. Lietrytis (snoro rytas) dar nesulaukęs net preliminarių Snoro patikrinimo išvadų ėmė trimituoti apie valdžios "kvailumą" ir "pilnus Snoro aruodus", kuriuos ta "kvaila" valdžia rado nacionalizavus Snoro banką. Vėliau jau bandė menkinti Lietuvą skleisdama kažkokią propagandą apie užsienio žvalgybos provokacijas ir sąmokslus, kurių „apkvailintomis aukomis“ tapo Lietuva ir antonovas. Dar yra vystoma versija apie tai, kad valdžia kvaila, nes pražiopsojo ir nepagavo aferistų. Kaip nevartysi, dėl visko ir visais atvejais bus kaltinama valdžia kvai

491. Bliumas

Prtoblemaq tame. kad profesonalų šarkiną pakeitė politikas Vasiliauskas ir Snoras tuo pasinaudojo, per tuos mėnesius pervesdamas savo turtą į jam reikalingas kryptis. Dabar kentės visa Lietuva, o tikrieji kaltinikai liks sedėti savo kėdėse.Samdys brangiausius konsultantus, audito kompanijas kurios toliau vedžios už nosies.

490. Dampis 412-tam Kostui

Draugas Kostai, matomai pats sovietų laikais buvai iš tos mažumos, kuri viską gaudavo pro galines duris, arba tau viską atveždavo tiesiai į kabinetą. Tikriausiai buvai pastovus “Bačkonių” ir kitų panašių įstaigų “klientas”, o vasara visada važiuodavai į kokią sanatoriją ar net Sočį. Ir tai tau nieko nekainavo. Visai nematydavai ir nesusidurdavai su tais, kurie parduotuvėse eilėse stovėdavo, o ten daugeliu atveju tik jaučių kanopos būdavo pirkti., nereikėdavo tau ieškoti blato, kad prieš Kalėdas (Naujus metus) galėtumei vaikams į dovanų maišelį įdėti mandariną ar apelsiną, Tavo žmona visada buvo gražiai pasipuošusi, nes rūbus irgi tiesiai iš sandėlio tau atnešdavo ir ne bet kokius, o tų pačių kapitalistų iš vakarų siūtus. Tau tikriausiai buvo smagu žiūrėti pro kabineto langą kaip eiliniai žmogeliai su baime pro „vertuškę“ eina – kas apie save žalias dešreles apsivyniojęs tempia, kas į liemenuką kumpio gabalus įsidėjęs, kas ir į triusikus ką įsikišęs neša. Tau juk nei motais buvo, kad ir jiems gyventi geriau norisi, kad jie irgi žmonas turi, kurios irgi nori gražios būti, kad jų vaikai mokykloje irgi nori atrodyti ne blogiau už tavo išpustytus, visko pertekusius vaikus. Ar niekad nepagalvojai kodėl jaunam specialistui nebuvo šansų gauti kelialapį pailsėti kokiam nutriušusiam namelyje kur nors Šventojoje? O gal pats net buvai iš tų „auštai stovinčių“, kurie važiuodavo į Paryžių, kad raudonųjų žibintų kvartale pro užuolaidą galėtų pasidairyti kas viduje dedasi? Tada aišku kodėl taip dabar dūsauji prisimindamas gerus laikus ...

489. kiek kvailiu

Kiek kvailu komentatoriu. Dunduku krastas.

488. Reikia uždaryti

Būtų gerai, kad ir šį laikraštį uždarytų.

487. vidas

kurie dar nenutrauke indelius visos palukanos susikaupusios iki lapkricio 24d bus ismoketos

486. MT

to 485 , Tai jei neturi ka pasakyt situ klausimu tai tykiai paskaitinek, jei per 50 metu visose valtybese taip daroma tai niekas naujo neisradines.

485. to 482. Mt

kos tiksla spelioti? juk nieko nezinai, kokie nutarimai priimai, tat kos tikslas pliauksti liezuviu ar pirstai per klaviatura?

484. 477-am

Tamsta tipiskas lietuvis - visada viskas blogai. Net ir grazinus iki Kaledu bus blogai, kad nacionalizavo banka, kad paskelbe bankrota. O jei bankas pats butu bankrutaves, butu blogai, kad valdzia tam neuzkirto kelio. Zodziu, bloga valdzia, blogas oras, bloga Lietuva.

483. to 477. ha ha

matai kaip tu viska i prieki zinai ir juokies, as irgi noriu parukyti tai ka tu rukai, ziauriai pavydziu tokiam linksmam visaziniui

482. Mt

TO ALFA, pagal pasauline praktika, tokiu atveju indeliai grazinami tik nacionaline valiuta, jei buvo kitom valiutom, tai bus konvertuojama i litus, pagal ta diena kai grazins, buhalteriny kursa.

481. to 476. Tomas

skelbk, matomai jusu palatoje net ir stampa kazkas uzdes

480. Ignas

Tai matomai naujasis Bumgartneris per tas kelias dienas ir suspėjo išvaryti milijardus į Kaimanus, Virginijas, Gibraltarus ir dar kur... Ne be reikalo Kubilius tokias babkes jam moka. Su Viljamsu tik pusantro milijardo išplovė, o dabar jau dvigubai daugiau. Gyvenimas yra gražus... Tik ne visiems.

479. vidmantas

snoro puslapis pamazu trinamas

478. to 470. to 452

butent, kad valstybe is tavo kisenes, o ne is banko rezervu, valstybei reiketu grazinimui skolintis pinigu, arba uzdaryti kelias programas, kaip keliu prieziura, pensiju mokejimas , mokyklu sildymas ir kitu, stai va cia ir yra rusu mafijos smugis, negi taip sunku susivokt?

477. ha ha

ar dar yra tikinčių kuo nors lietuvoje? Ima jūkas nuo to. Taip bus ir su pažadais grąžinti pinigus iki kalėdų. Po savaitės pratęs laiką iki velykų, o tada...iki švento nigdo.Liūdniausia, kad valdžia viską slepia iki paskutinės minutės. Niekas negali būt garantuotas kad vieną dieną tas pats neatsitiks su kitais bankais.

476. Tomas

Nu ka galima drasiai skelbti bankrota lietuvai

475. 500

Dar bankomate 500 lt galima paimt suskubkit, nes jau atjungineja po truputy bankomatus is tinklo

474. alf

ar suėjus terminuoto indėlio (draudžiamų sumų ribose) termino pabaigai pinigai bus grąžinami su priklausančiomis palūkanomis? Ar indėlis JAV doleriais (darudimo ribose) bus grąžinamas ta pačia valiuta, ar bus perskaičiuojama į litus?

473. Rita 426

Tikrai, ar ne mauste zmones su sutarciu nutraukimu, kad nereiketu moketi palukanu uz indelius? Ir kodel tik sarkinas kaltas? Kada pinigai dingo, tas LB vadas ir kaltas. Jei buvo taip dirbama pastoviai, kalti abu. O man jau darosi baisu cia gyventi.

472. to aciū simonytei

....tu tikras runkelis, dašus tau kada nors kai išaiškės tiesa, kad užsienio kapitalui kuriam paruošta dirva plėstis toliau(tame tarpe ir Latvijos rinka), nusišikt ant tų 100 000 eurų jie ne tiek uždirbs ir dar šitai visai šutvei kuri sužlugdė banką kažkiek numes....už apgautą visuomenę, neveltui jau administratorius už puse milijono buvo paruoštas prieš gerą pusmetį....

471. DABAR

reikia ir tiesiog butina skubiai tikrinti ir kitus bankus, nes snoro atvejis rodo kad banku kontroles sistema yra visiskai neveikianti ir ydinga!!!!!

470. to 452

Oo prie ko cia rusu mafija. Kad ir visus piigus kartu su kioskeliais butu issiveze vis vien pagal istatyma iki 100000 EUR valstybe grazina

469. to 460. :))

Palauk nuskes svediskas bankas tai manau apsikakotum. Man tik zmonos gaila 10k isude snore.

468. Elvis

pagarba Simonytei ir Vasiliauskui. jei viskas bus kaip zadama, Lietuvos valdzia islaike si pasitikejimo egzamina. ir tikesimes, prokuratura aktyviai ir sekmingai issiaiskins, kas ir kur isplove milijardus is Snoro, ir bent dali ju issiieskos kreditoriu naudai is kaltinamuju. ir dar detale - kodel Snoro veikla idemiau pradeta tirti tik po Lietuvos banko vadovo pasikeitimo? ka, iki tol nebuvo galima itarti, kad is Snoro yra plaunami milijardai? ex LB sulai speju tures aiskintis prokuraturoj taip pat..

467. to412 kostui

M E L A G I S ESI. JAV dauguma banku yra VALSTYBES APDRAUSTI NE MAZIAU 100,000 $. "KAPITALIZMAS NERA GERA SANTVARKA BET KOLKAS ZMONES GERESNES NESUGALVOJO" Ronald Reigan. Simtai banku USA niekad nebankrutavo...

466. kad Lietuvoje būtų gerovė

verkiant reikia likviduoti du dvokiančius pūlinius -"Komjaunimo tiesą" ir "Respubliką".

465. uf

na nors tiek ramiau

464. vania iš Švedijos

Kubilistano nusikalstamas režimas viska padare kad Luituvos ekonomika pablogėtu.

463. AUDITAS

Bet tai ką ten tikrino auditoriai, kai auditas privalomas kasmet? Ką, jie to nematė? viskasbuvo "PERFECT"???? Auditorius irgi reikt7 patraukti baud=iamon atsakomybėn!!!

462. to 456

Kai skelbiamas bankrotas apie palukanas gali pamirsti

461. tikrai

tokios šaunios monistr4s kaip p. Šimonytė Lietuvoj dar nebuvo; kai baigsis esamos dvi kadencijos , galėtų ir į prezidentes

460. :))

Kaip penktakojai gina ruskių aferistų bankelį, net gražu žiūrėti :)

459. hg

kiek bedarbiu bus is banko ir kiek imoniu nebeatsities kurios turejo milijonus o atiduoda kapeikas bus geros kaledos viskas sustos

458. Andrius

O ką prieš tai rašė Lietrytis: neva lėšų banke užtenka, bankas likvidus, valdžia užsimojo likviduoti mokų banką ir t.t. Lietrytis tampa atmatų bulvarščina.

457. xxx

žodžiu kvepia eiline valstybės afera......reikejo praplėst rinką užsienio bankams taip ir padaryta, kodėl nebuvo leista perimti banką tiems kurie siūlė savo kapitalą, protą, todėl, kad jau šis planas buvo sugalvotas dar tada kai baranauskas su antonovu neparsidavė užsienio bankams......taip žmonės mūsų valstybėj jokių garantijų....

456. gysg

O jei indelinikas pageidauja laikyti indeli iki sausio galio(termino pabaigos) ir gauti su palukanomis?

455. :(((

A zmones aklai tikejo kad Lietuvos bankas vygdo tinkama prieziura, kad viskai tvarkoje, a pasirodo siaubinga betvarke. Buvo aiskinama kad Sarkino ir Vasiliausko algos tokios dideles kad didele atsakomybe, tai idomu kaip je dabar atsakys? Per viena diena neimanoma taip isvogti banka.

454. Optimistas

Viskas bus gerai. O ir komsomolka jau nebeilgai ruskinį mėšlą ant Lietuvos pils.

453. dekui

Smirdanciam vagiui ir tautos zlugtytojui kubildebiloidui ir supuvusiai seimo vagiu ir klounu sutvei.Blet mat vien Antonovas ir Baranauskas kaltas,tik ne jis svancas.Zlugdyk toliau visus kol gyvuly pats esti neturesi,seimo baidykle.Su pagarba is JAV.

452. Aciu Simonytei

Stebiuosi ir didziuojuosi Simonyte ir jos komanda. Kada jie miega? Pirma karta Lietuvos istorijoje vyriausybe laimi informacini kara pries rusu kapitala. LR "bombos" nepraejo. Simonyte eidamas miegoti matau TV, atsibudes isijungiu radija, ji jau ten. Aiskina, aiskina, aiskina. Gal ir runkeliams daeis, kad 100 000 euru arba 345 000 litu bus grazinti, o vagys nubausti. Kiek pensininku turi daugiau nei 100 000 euru? Aciu Vyriausybei, kad sustabde rusu mafija.

451. Tai va

VALSTYBĖ GALŲ GALE GERIAU ĮSISKAITĖ Į SĄLYGAS, KAS BŪNA KAI BANKĄ NACIONALIZUOJI, TOKIU ATVEJU NEAPSIMOKA, NES VISKĄ GRUBIAI TARIANT TURĖSI GRĄŽINTI ŽMONĖMS, O PASKELBUS BANKROTĄ VISUS BANKE ESANČIUS INDELIO SERTIFIKATUS, OBLIGACIJAS GALĖSI PASILIKTI SAU, JŲ GRĄŽINTI NEBEREIKĖS. VA TOKIOJE VALSTYBĖJE MES GYVENAME :( VISĄ KALTĘ DABAR SUVERS SNORO VALDININKAMS IR VISI VALSTYBĖJE PASIDALINĘ MŪSŲ PINIGUS GALĖS TOLIAU JAI SEKMINGAI VADOVAUTI.... IR LAI NEAIŠKINA, KAD SU KITAIS BANKAIS NEBUS TO PAČIO....LIŪDNA< NES TEN BUVO SUDĖTI DAUGUMOS PAPRASTŲ ŽMONIŲ VISĄ GYVENIMĄ KAUPTI PINIGAI :(

450. deja

ne rusai,o Kubilius ir simonyte,greit viskas isaiskes.

449. to nu jo

O aš tikrai nepratesiu indelio ir nelaikysiu savo pinigų JOKIAME banke. Vagis Lietuvoje lankosi rečiau, nei bankai nacionalizuojami ir bankrutuoja.

448. akivaizdu

atejo antroji krizes banga. Pavasari dusausime prisimine, kaip palyginti neblogai gyvenome rudeni, biudzetines istaigos neveluojancias algas gaudavo...

447. To 394

Reinoldijus buvo "labai" užsiėmęs jubiliejinių monetų spausdinimu. Nieko blogo Snoro banke "nepastebėjo".

446. KP

O kas del banko, tai idomu ar bus kas buvusiam LB vadovui.?

445. gylė

Na kaip Bronė V. miega. Bendrovę nacionalizuos ar bankrotas. Dar baudžiamuoji byla už neteisėtą privatizavimą, bylos dėl šmeižto.

444. www

24.11.2010 Europoje kamuoja rimta aistras. Dėl ekonomikos krizės sparčiai įgyti politinės ir socialinės kontūrus. Štai ką nuotaikos vyrauja periferinės Europos šalyse. Lapkritis sixteenth Vokietija Graikija įspėjo, kad jei ji nėra paspartinti sumažinti trečioji dalis ES / TVF išlaidas procesas sutiko šį pavasarį, nebus. Kitą dieną, Vokietijos vyriausybė pridūrė, kad 6500000000 € dalies ateis ne gruodį ir sausį. "Konfliktas yra neišvengiamas", - sako Atėnų spaudoje. "Vokiečiai, nustatytus siekiant izoliuoti visų euro zonos šalių ir vienas juos paversti kolonija" Ketvirtasis Reichas "." Kas Vokietija nepavyko pasiekti karinėmis priemonėmis, jis bus finansinių sunkumų. Mąstyseną straipsnius dienos leidimas graikų rodo, kad žiniasklaidos karas tarp jos aukštis šalyse. Jis prasidėjo pavasarį, kai Vokietija buvo sąmoningai sulėtėjo priėmimo planą, siekiant padėti Graikijai procesą. Dabar aistros paleisti didelis tik. "Vokietijos ekonominės politikos diktuoja kiti, naudojant savo tikslais" lėlių "Europos institucijose ir jai pavyksta, paliekant susilpnino šalies vienintelė viltis -.. Galimybę skolintis žemas lygis" "Tokia politika leistų Vokietija stiprinti savo pozicijas Europoje", - priduria laikraštis. "Nors, sprendžiant pagal tai, kas vyksta Airijoje, ji jau dominuoja. Airija atsisakė apribojimų, ir Vokietijoje susiduria didesnį spaudimą ir priversti ją daryti

443. to Kostas 412

Ar visai debilas esi, ar tau gerai pamokėjo už tokią nuomonę? Nes sovietmečiu laikraštis tikrai kainavo 2 kapeikas, bet skaitymui jis nebuvo tinkamas, nebent užpakalį valyti, nes šikpopierius buvo deficite.

442. kastro

Įdomu, kai bankas bankrutuoja, ar ne? Spektakliukas... Čia tas pats, kaip žiūrėti ir grožėtis, kuomet kaimyno namas naktį dega. Gerai, kad ne mano....

441. KP to kostas 412

Kostia tu gal parasyk savo saskaitos nr.ar savo duomenis. Mes tau visi pinigeliu sumesim ir I Siaures Koreja issiusim. Galesi dziaugtis savo socializmu.

440. busas

dar lietuviai nepasimoke mausto kas netingi amerikosai su nafta ruskiai su bankais neskit neskit i bankus vel nuplauks

439. tik

nedekit i Svediskus babkus,jie merdi,ir tuoj bankrutuos,del ir sugriove Snora

438. Rita

Jau baisu kokiis nesamones, kaip taip drastiskai galima elgtis, 100% buvo galima atstatyti normalia veikla, cia toks baisus susidorojimas, pagalvokit kokie pinigai isgaravo? O kada? Juk ka tik dare patikrinima, biskas buvo gerai, o dabar uzdarius banka jie dingo!!! Siaubas komie baisus zaidimai, ka sau musu vadovai galvoja?

437. Grafikas

Kalėdas švęsime kartu.

436. to 430. vania iš Švedijos

uzdesim vanioms arkliu kamanas ir vanios ars laukus nebezdedami, o ko daugiau bereikia?

435. nu tikrai

Nusimato ,,tamsios'' šventės.

434. karingaspilietis

Dabartinė valdžią ( pradedant prezidente ) savais egoistiniais , avantiūristiniais sprendimais žlugdo Lietuvos ekonomiką ( kalbu netik apie SNORĄ ) . Kviečiu visus sąžiningus Lietuvos piliečius visom imanomom priemonėm kovoti kovoti prieš dabartine „šušera“ - kitaip juos nepavadinsi .

433. to 429

o tai ką tu manai, kaip bus tokioje situacijoje, ar mes nukentėsim? Aš manau, kad tuos pinigus turėtų grąžinti į einamą sąskaitą, nes sandoris tai neįvyko..... Gal kas galėtų išaiškinti šią situaciją...

432. nu jo

Kodėl žmonės negirdi, kad draudžiama suma bus grąžinta iki Kalėdų Aš ramus, ir toliau pratęsiu indelį, o nelakstysiu po bankus kaip išprotėjęs

431. as

kazkas apsivog4

430. vania iš Švedijos

Kubilistane greitai bus uždaryti visi bankai,bus kaip Islandijoje,žmones praras visus pinigus,darykite išvadas lituviai.

429. to asa

yra tokiu paciu kaip tu

428. to tai realu

gydykis galvą, nes sergi sunkia šizifrenijos forma. Niekur pasaulyje niekas staigiai nepradangina 1 mlrd. eurų (3,4 mlrd. Lt)

427. >Kostui

Gyvenu Tavo svajonių šalyje netoli Sovetsko. Jeigu domina galiu paieškoti pigaus būsto, nes visi ruseliai iš kaimo išbėgiojo, tai gali beveik už dyką neblogą namuką nusipirkti ir nereikės Tau vargti prakeiktame kapitalizme. Rusai priima visus ypač būtų gerai iš Lietuvos, nes ten visi į Lietuvą su pavydu žiūri.

426. evaldas

1)ataskaita parengta pavėlavus 3 dienas, Manau dėl to, kad administratorius nemoka lietuviškai. Kiek tai kainavo ir pas padengs žmonėms nuostolius? 2) Kad ir pavėluota ataskaita parengta trečiadienį - kam reikėjo ketvirtadienio cirko leidžiant žmonėms nutraukinėti sutartis atstovėjus didžiules eiles nor jau buvo žinoma, kad pinigus jie atgaus kartu su kitais tik nutraukę sutartis mažesnius?

425. to Daiva

reikės grąžinti ir dar pagreitintais tempais. Taip kad ruoškis.

424. xyz

Pritariu 412 Kosto nuomonei!!!

423. taiva

jei su rusais prasidesi tik bedos turesi.

422. Daiva

O ka daryt jei is Snoro turiu kredita?Tai gal nebereikes grazint?

421. to 416- Tai realu

Tai gal tu toks pat ruskelis zulikas kaip ir Antonovas??

420. kubiliu

sveikinu Andriau o tai jau buvau pradejes tavo padorumu abejot. Dabra tavi vel tikiu. Belieka atsikratyt su tavo partija i Seima patekusiais perejunais, alkoholikais ir galima vel uz tave balsuot. Sekmes

419. ogis

keisti tie žmonės, ekonomiškai neišprusę. Prasidėti su banku, kuris duoda didžiausias palūkanas bankų sektoriuje jau yra rimtas signalas susimastyti. BANKAI BANKRUTUOJA VISAME PASAULYJE, KUR, GALBŪT, DAR GERESNĖ PRIEŽIŪRA. NUO MACHINACIJŲ NĖRA VAISTŲ. VALSTYBĖS SPRENDIMAS YRA RIMTAS ŽINGSNIS IR MATYT GERIAUSIAS. Ačiū už dėmesį. Geros dienos

418. xyz

Būtina: 1.Skubiai Lietuvoje grąžinti mirties bausmę. 2.Panaikinti visus komerciniuss bankus.

417. asa

O kaip bus, jeigu buvo pasirašyta sutartis dėl obligacijų pirkimo ir jos turėjo būti įsigyjamos gruodžio 1 d., tačiau tų obligacijų neregistravo Lietuvos centrinis bankas ir jų jau nebeįsigysiu, kaip tada bus su tais pinigais, kur jie pateks ir koks bus statusas? Gal kas taip pat yra tokioje situacijoje?

416. tai realu??????????????????

taip galima sunaikinti bet kuri moku banka-pries kelias dienas nutekini info ziniasklaidon is patikimu saltiniu,kad bus bankas nacionalizuojamas.aisku to banko savininkai kelias dienas stengiasi kuo daugiau pinigu permest i kitas saugias saskaitas/taip elgtusi visu pasaulio banku savininkai/.kai jau matai,kad dalies pinigu jau nera-nacionalizuoji banka,paskelbi,kad jame truksta daug pinigu,iskeli bylas vadovams.viskas-bankas sunaikintas.kaip rusai sako-,,vsio zakonno,,.tik kas uzsakovas????

415. kostui

Kostai, jus vadinate tik viena puse 'gerumo' nei ta sistema nei sita nera labai jau geros, bet tik kazkam naudingos.

414. to 412. Kostas

ir kuo gi tau kapitalizmas blogas? gerti maziau reikia ir nesvaigsi is pacio ryto

413. to 409. lietuvis

nei antonovas, nei baranauskas grobstymu nepripazysta ir nepripazins

412. Kostas

Ko dabar verkiat? Juk taip norėjot "geriausios pasaulyje" santvarkos - kapitalizmo - alpot iš laimės, griaudami socializmą. Jūsų mylimoj kapitalizmo citadelėj - JAV - vien šiemet žlugo apie 200 bankų, ir indėlininkams ten niekas nieko nekompensuoja. Jums buvo negerai, kad per visą pokarį iki 1990 m. nebankrotavo NĖ VIENA ĮMONĖ, NĖ VIENAS BANKAS, negerai, kad bankuose visus mokesčius priimdavo be jokių komisinių, o dabar lupa pinigus už kiekvieną piršto krustelėjimą. Jums buvo negerai, kad butus dalindavo nemokamai, kad nežinojot, kas yra bedarbystė, kad stažas visai pensijai buvo 25 m. (dabar – 30), pensinis amžius buvo 55 m. moterims ir 60 vyrams (dabar – 60 ir 62,5 – visiems bus 65), kad kainos nesikeisdavo 20 m., kad transporto talonas kainavo 4 kap., ledų porcija – 7-10 kap., laikraštis – 2 kap., kaip ir neribotas pokabis taksofonu, bilietas į kiną- 10-30 kap., o pensijos užtekdavo normaliam pragyvenimui. Buvo negerai, kad nusikaltėlius ilgam į cypes uždarydavo. Rėkėt, kad žmogaus teises pažeidzia... Ar sunku buvo suvokti, kad kapitalistinėje sistemoje valdo pinigas? Kad viskas joje sukurta tam, kad ištraukti jūsų varganai uždirbtus grašelius. Jeigu negali ištraukti legaliu būdu, belieka atimti, pavogti, apiplėšti... Buki tie žmonės, vai buki, nemokantys apgalvoti pasekmių. Kvailiai ir visokio plauko idealistai visada nelaimingi, o gudriems ir apsukriems, sugebantiems lipti per kitų galvas, bet kokioje santvarkoje normaliai gyvenasi... Džiaukitės, ponai kapitalistai!

411. to kalėda

čia brangusis tavo draugai rusai nusmaukė pinigus, o ne tapkiaus draugai.

410. to 396. nuomone

gali isgaruot per pora dienu, dar klausimu turi?

409. lietuvis

"bankrutaves bankas"... juokas pro asaras.. gal geriau tiktu "isgrobstytas"?

408. r

Manome, kad toks sprendimas - kardinalus, ryžtingas chirurginis pjūvis padės stabilizuoti visą sistemą“, - žurnalistams kalbėjo V.Vasiliauskas. Gal taip pat ryztingas pjuvis pades stabilizuoti ir banku kontrolieriu kiseniu dydi

407. nepasitikiu

tokiomis išvadomis. Akivaizdi Vasiliausko komandos ir vyriausybės nekompetencija - vasarą vykdė planinį, dabar neplaninį patikrinimą. Tik prieš savaitę buvo 1 mlrd. trūkumas, šiandien jau trys mlrd.Tai gal iš vis nėra trūkumo? Kaip gali tokie nemokšos aplamai tokį atsakingą darbą dirbti?

406. to 398

Pilnai sutinku. Vienintelis sioje istorijoje smirdantis dalykas tai sitas ekspertas, pasirodes cia kaip su teleportu per kelias sekundes. Latviams uzteko savos komandos sutvarkyti ir pamatyti savo banko problemas, prokurorai sueme pagr.akcininkus. Mums matai reikia sumoketi milijona kazkam, kad ivertintu.

405. Kaleda

Berods 45-ais amerikonai irgi durnino lietuvius,kad ateis ant kaledu,ale tik nepasake,ant katru.Durnino tiek,kad atejo tik 2000-ais su tapkinio Adamsiaus pagelba,o ateje toliau durnina ir dulkina taip,kad is banku irgi pinigu tik dulkes lieka.

404. jo

o gal Vasiliauskas tiesiog nekompetetingas ?

403. senukas

Iki KURIŲ Kalėdų?

402. Tomas

Dabar gal jau įsitikinote naivuoliai ,kokia mūsų "žiniasklaida"objektyvi laisva ir "nepriklausoma"Lietuvos rytas ir Respublikos šutvė puolė mūsų Valstybę kaip naciai su savo zonder komandomis.Kokie pasakiško skaidrumo ir šventujų aureole apipilti baranauskas ir antonovas ir tik ta rupužė Kubiliaus valdžia užpuolė ir atėmė iš vargšų nuskriaustujų banką.Akivaizdus įrodymas,kas nusiperka laikraščius ,transliuotojus,tas ir užsako muziką,pagal kurią ir šoka "mūsų"žiniasklaida.Štai tau ir ketvirtoji valdžia. o kur lieka žmogus piletis šyga taukuota?

401. 393-am

Taip, tai tas pats kas indelis. Atgausit.

400. gerb.Vasiliauskai

pensininkai nėra finansų specialistai ir nesupranta kad eilinė darbuotojo ar pensininkas sąskaita bake ir joje esantys pinigai - indėlis, kuris iki 354 t.Lt yra draustas valstybės. Negi taip sunku nusileisti iki pensininko (valytojo, krovėjo)lygio ir normalia kalba paaiškinti per televiziją? Tada senukai ramiai sėdėtų namuose ir laikui atėjus nuspręstų ka daryti. Daug mažiau būtų emocijų ir kaltinimų valstybei.

399. as galvoju

120 procentu dar labiau saugotis valdzios bet ne lietuvos

398. kaktusas

tam kad paskelbti banka nemokiu nereikia uzjurio eksperto uz 0.5 mln/men algos... uz jo alga kiek pensininku gautu savo 500 lt ir kiek ta eksperta laikys tose pareigose?

397. kaktusas

KOL VALSTYBE NEPEREME BANKO TOL JIS BUVO MOKUS ! o kaip pereme, tai jau nemokus pasidare greitai taip... galvokit globaliau kas cia kur prikises nagus...

396. nuomone

Skylė tai skylė, 3,4 mlrd. tai 3,4 mlrd... Bet paaiškinkite man tie, kurie esate susiję su bankiniu sektoriumi, tai kur gi buvo kontroliuojančios institucijos??? Juk tokios sumos neišgaruoja per mėnesį ar du???

395. dar kartą klausiu

iki kurių metų kalėdų?

394. to 382

bent supranti ką skaitai? Juk juodu ant balto parašyta, indėlininkai spręs ar atsiimti pinigus ar laikyti kuriame nors banke. Dieve, na ir debilizmas. Reikia ne sapalioti ir kurti sąmokslo teorijų, o džiaugtis, kad sukčius prigriebė bent tuo momentu,kai nors kiek dar buvo banke likę ir nereiks valstybei skolintis, kad atsiskaitytų bent su apdraustais indėliais. Tik vienas klausimas ir man kirba, tai kur gi buvo ir kuo užsiiminėjo REINOLDIJUS ŠARKINAS?

393. Neaišku

Jeigu žmogus, turėjo banke sąskaitą į kurią pervesdavo algą , tai čia skaitosi indėlis ar ne ?

392. taip ir reikėjo tikėtisi

ne veltui buvo pasamdytas amerikonas jie daug "gero" lietuvai padarė ( lietuva mažaja raide ne dėl klaidos tiesiog nėra tokios vaslstybės, valstybė savo įstymų laikosi o ne kaitalioja pagal asmeninius atskirų asmenų interesus )

391. tit

niekada nebuvo problemu su Snoru kol kazkam nepritruko milij.is sono.................

390. aha

Jei trūks pinigų, bus "patvarkytas" dar vienas bankas. Bet kuriame banke galima rasti tai ko ieškai. pačioje Lietuvoje "skylė" apie 40 milijardų, jeigu ką, ponai prisiekusieji.

389. romas7

matosi kad sita Lietuvos valdzia dirba zmonems,o ne brazauskininku laikais,kai visi voge ir niekas nemate,tik pencininkams pakeldavo pencijas,kad per rinkimus juos rinktu.

388. huaahuuuaaa

su kalėdom cukriniai runkeliai.............

387. to tit

Simonyte tau nustatys, koks bankas tau ismokes indelį, kad galėtum po to padeti i kita snora, kur zades didziules palukanas :D

386. Ina

Kodel kai buvo paskirtas administratorius, kodel nebuvo leista atstovauti indelininku asociacijai. Nebuvo leista taip pat ir zurnalistu, reikia negeri dalykai ten vyko, mano manymu tai valdzia ir nusavino likusius pinigus, ji tai moka daryti, pastoviai jiems truksta milijonu ir nesuranda. Tai cia tikrai ir valdzia prikiso savo nagus.

385. aaa

Pala pala... Gi buvo ispradziu "geras ir "blogas" snorai, kas nutiko? Per savaite ir ta "gera" snora sugebejom isvogti?

384. Inga

Eilini karta valdzia ir bankas apgavo indelininkus. Bankas kad isleido mums nezinomus indelio sertifikatus ir kalbejo kad jie drausti ir buvo rastas su antspaudu ir parasu. Dabar jau sneka kad nedrausti. Kur buvo Lietuvos bankas, kad netikrino, nors ir buvo auditas, viskas sako gerai. Tai kas tada turi atsakyti? Ka paprasti indelininkai gali suprasti, kas cia per tie sertifikatai indeliu. Kai reikes pinigu galima tuoj pat nutraukti sutarti ir visus pinigus grazinsime toks buvo banko darbuotoju pasakymas.

383. c

Praktiškai visam pasauly pinigus ir bankus valdo žydai. Kaip pas mus? Pamąstykit...Gal išlys asilo ausys...

382. tit

tai gaunasi kad Simonyte nustatys man i koki banka pereiti?

381. Tomazas

Buvau šios vyriausybės fanas, dėl savo ryžto, kietumo ir t.t. Bet ši istorija... labiau mėgėjiškai pasielgti neįmanoma- tai bus "geras", "blogas" bankai, po savaitės- jau bankrotas... Kas čia per mėgėjai dirba??!! Čia gi bankas, žmonės, įmonės- koks čia gali būti blaškymasis? Nustebo, kad sumenko turtas? Tai žinoma, ir dar sumenks, kai tokie įvykiai- pirmo kurso studento vadovėlis- menksta turtas kas minutę, net ne dienomis...

380. Pilni aruodai

Per šitą istoriją Komj. tiesa galutinai degradavo - kažkokios nesąmonės apie "pilnus Snoro aruodus", grobikišką valstybę ir pan. Melas ir pamazgų pilimas kaip "respublikoje" Šakės komjaunuolių tiesai.

379. A

Ka dare p.Sarkinas pries Vasiliauska, nenorejo to matyti?

378. jiezau

Kiek dunduku myzcioja patikeje babkes mafijozams! O tie, kurie iki100 keur padeje buvote galesite begti i ukio banka su 1% didesnem palukanom, idiotai jus visi - per tikius bukas rozas dabar visi turi kenteti.

377. praeivis

PATS OPTIMALIAUSIAS SPRENDIMAS. KGB-istai bankrutavo...(Gal kam neaishku kodel " Snoras" akcininkus ima ginti D.Arlauskas"?

376. ........

neblogai suvaidinta komedija,taigi jau seniai konservatoriams nedave ramybes bankuose sudeti pinigai,nebukit naivus,va viena banka ir patvarke,vagys.

375. evaldas

Pagaliau tas savaitės trukmės cirkas baigėsi. paaiškėjo ir ano prasmė - galutinai sugadinti žmonėms kalėdas - bus stumdomasi eilėse prie savų pinigų... Ačiū kubiloidams už šventę.

374. nj

na va sarkinui pora naktu teks prastai miegoti :(

373. to 371

Visi indeliai iki 100tukst euru buvo apdrausti automatiskai be jokiu isimciu kaip ir visose lietuvos bankuose!

372. to 350

gana gerai sculptured body- gal norejai pasakyti penis

371. to 370

Grazinti bus tik apdrausti indeliai. Ar manai kad paprasti pensininkai turejo galimybe drausti savo indelius?

370. to -tai buvo aišku

Kodėl keli paniką ,kiršini žmones .Aiškiai pasakyta iki 100 tūks eurų bus gražinta ,ir baikit vieną sykį skleisti melą ,ir mulkinti žmones .

369. kostas

yra kaip yra...

368. jei

Neliks lesu indeliu draudimo fonde po ismokejimo,ttai nesaugu laikyti indeli bet kokiam banke,ar ne

367. to 364

atims buta

366. vienuzodziu

pizdec.

365. ...

nesuprantu, jei jau tokie nusikaltimai vyko banke tai kodel savininkai vis dar laisvej ir niekas ju neiesko??

364. wali

kaip gerai paskolos nebereikes moket. blemba pasiseke

363. Lietuvoje

valdžiažmogia vykdo tautos genocidą nejaugi neateis atpildo diena.

362. Tai buvo aišku

kad paėmus banką atsiras laisvų lėšų,bet kad keli milijardai netikėjau.Nesvarbu ,kad pensininkai savo viso amžiaus uždirbtus pinigėlius prarado,nes daugelis buvo įsidėję taip vadinamus įndėlius sartifikatus vaistukams įsigyti,daba plikutėliai apiplėšti iki siulo galo gales pagreitintai keliauti į amžiną poilsį,valdžia trina rankas juk kiek sutaupys nes mirusiems pensijų mokėt nebereikės,

361. beje

Pasitaiko kad gaisrinkai gaisra begesindami - per suirute patys pasinaudoja proga ka nors nugvelbti,- juk gaisras - visada galima pasakyti kad sudege... Jus gi zinote kas vyksta kokioje maisto parduotuveje dingus sviesiai kelioms minutems ,- cepsejims ir gursnojimas girdisi.. :))

360. Game

Shachas ir matas!!!

359. manau kad...

artinasi antra krizes banga. dau tiek zmoniu liks be darbo,-ne tik snoro darbuotojai, o ir bankrutavusiu imoniu kurios saskaitas ten laike.. isaugs darbuotoju pasiula,- algu kilimo nesitikekit... Aisku mazes vartojimas, o ir tie pinigai kurie buvo padeti i obligacijas ir tie kiti gyventoju prarasti pinigai - taip pat jau nebebus isleisti ekonomikos kilimui.. Reiks kompensuoti indelius - sako nereiks valstybes pinigu tik pamirsta kad valstybes skola dideja kosminiu greiciu, o kur dar pasalpos visiem tiem naujiems bedarbiam... O kazkas, aisku pasinaudoje proga perims visas snoro valdytas antrines-dukterines imones papigiai, ( spekit kas laukia siu imoniu darbuotoju pasikeitus savinkams ... etatu mazinimas svieciasi...) perims visus paskolinius klientus is kuriu mokamu palukanu netiketai uzdirbs, perims visa NT , gal but lauks ir varzytiniu banga,- nes peremejai su tu blogu pakolu turetojais nesicackins daug sioje situacijoje.. O silpna ekonomika daro sali pazeidzima... Labai idomu bus pamatyti kas bus tie naujieji savinikai ir kiti procesai - jauciu labai idomus dalykai musu laukia, tik jie manau nebus taip skambiai aprasinejami... Sekmes ir ramybes visiems.

358. kaip suprasti

[ki banko nacionalizacijos neturėjo lėšų net pensijoms atstatyti,opo pasidarbavimo banke atsirado keli milijardai laisvų lėšų,tai gal čia tų banko klijantų lėšos kurios nepatenka į apdraustųjų lėšų sąrašą,turint omenyje,kad bankas buvo tikrinamas neisileidžiant net asiocijos atstovo,kuris turėjo atstovauti banko klijantų interesus.

357. benski suskis 350

gal tu koks melynas,ar toks pasiputes ,gal bankininkas,o kai sako gal cigarus varai ,ar koka,kad tokias nesamones kalbi ,,nebent paskola pasiemes,ir giriesi alu uz svara geri,cia tik kai sako butukas 200 gabalu kainuoja,,as ir gyvenu londone nuo 1999

356. Raimis

Daug metu ponas Sarkinas nieko nemate, o gal nenorejo matyti uz atitinkama atlygi?

355. to 350. Nusis... ant jusu ubagu

tipiskas ubago komentaras, pachalina 20 metu ir be sukrypusio namo ir surudijusios masinos daugiau nieko neturi, bet kadangi truputi isgeres, o pasikalbeti su nieko neturi, tai tokius komentarus ir rasai

354. To 350

Gyveni asile kalifornijoje esu supistas ubagas nes dirbi supermarketo valytoju laizai juodzkiu uzpakalius plius gyveni nelegaliai!

353. nu jo nususkiui 350

kazin uz ka pasiputeli ,gal uz kontrobanda ,cia as gyvenu bisky veliau nuo 2001,bet is darbo cia ir neuzdirbsi ka tu issisokeli kalbi vien butukas kainuoja apie 180 gabalu ,taip kad nesiparink suski.

352. labai gerai

tik kad taip butu,ir tie visokie antonovai baranauskai,ir visi prisideja prie afioros butu nubausti

351. Joo

Suduotas smūgis rusišku pinigu plovimui per LVA ir LTU. Jie susiras nauju skylių, juk nafta ir dujas pumpuoja ta pati grupe draugu, kuri prie valdzios.

350. Nusis... ant jusu ubagu

Man visiskai vienodai kas toj atsilikusioj saly vyksta ir kad ten badaujat ir kad tek pavydziu ubagu. Gyvenu Londone Anglijoj nuo 1993. Nesu bankininkas, bet turiu kruvas babkiu, nama prestiziniam rajone, dvi brangias masinas, galinga britva, gana gerai sculptured body. Pavydekit, ubagai.

349. nuomone

vat ir pasimate ko verta musu "banku prieziura" - suveike tik atsiradus 3,4mlrd skylei...

348. Juozas

Viskas lyg ir aišku, tik va kaip su ta nekaltumo prezumpcija? Tai jei man atrodo, kad Petras iš manęs vogia pinigus, tai galiu ramiai atimti jo turtą. Be teismo?! Ir būsiu teisus?

347. Monika

Kad cia viskas buvo suplanuota is anksto , jau net vaikui aisku, sitiek metu bankininkystej dirbe ir bus tokie kvaili??? Sedes namie rankas sudeje tipo pragane milijardus???? Eilini karta lietuva issityciojo is savo zmoniu, bet tai jau per stambiai!!!! Labai per stambiai.

346. laimingi

Laimingi-1000 žmonių atėmę darbo vietas ir palikę likimo valiai.Tų vietų kurti taip nemoka jie

345. tai

ar jus asileliai nesuprantat? niekas nieko nekontroliuoja valstybeje ar musu ar kitoje, visur afioros daromos, jie tik ciulba graziai, ateikit, atneskit, paiimkit, marketinga varo juoda, tai jei visi nustotu nesti ir babac butu jiem su tokiu bizniuku, bet kur tau, kencia paprasti zmones, o ne turciai, kurie visa info suzino anksciau, i kojne dekit ar po zeme uzkaskit geriau nei i banka

344. nesamone

niekam nekyla klausimu? jei paskolos yra busimas turtas, tai nurasomos tik banko skolos, indeliai, akcijos, obligacijos, vekseliai ir kiti popiergaliai, tai jei banko fiziskai nebera, tai kodel srove eina tik i viena puse?? afera ekonomine cia, tegil kreditoriai kokie apsiema isieskoti is banko ex valdytoju kaip is zmoniu skolas isieskoma

343. moteris

dekokit Andriui Kubiliui,kad nelikot ant suskilusios geldos.

342. Xxx

Tikrai kazkokie vejai!!!! Juk kelis menesius dare banke patikrinima ir nemate kokiu pinigu truksta? Kiwkviena diena vis po nauja pasaka sukuria, isdure zmones juodai ir visai deja ne snoras!

341. del paskolu

tikrai nelaimejo tie kas turi busto paskolu pasiemes snore.Reikes bendrauti su kitais bankais del snoro paskolos perimimo. Nes jusu nt dabar yra banko turtas, o visa banko turta isparceliuos simonyte kad butu uz ka atsiskaityti su kreditoriais. Tai galesit rinktis ar pardavus nt ir nepadengus paskolos dar damoketi grynais, ar toliau moketi paskola kitam bankui :)

340. Nu

Bankrotas,tai bankrotas.Kaip pasakysit.Tik va,kas banko tikrintojus tikrino?

339. Hm...

Kaip graziai kazkas pasipinigavo... Bet ne Baranauskas, jis graziai gyveno is algos ir naudojamo banko turto.

338. VA

ŠI-KU KOMPANIJA ATĖMĖ MAŽIAUSIAI 1000 DARBO VIETŲ.TŲ DARBO VIETŲ JIE SUKURTI JAU NESUGEBĖS,TAIP

337. to 335. Urfinas Džiusas

Tu labai klysti - paskolas reikes grazinti.

336. to 333. gal kas zino?

Paskolas reiks grazinti tam, kas perims jusu skola - arba valstybe, arba privati institucija, kuri nupirks jusu skola ir jus mokesite jau nebe Snoro bankui, o jiems.

335. Urfinas Džiusas

Tam kas paėmė iš Snoro paskolą jos nereiks grąžinti - juk banko jau nėra, o su kažkuo kitu sutartis nepasirašyta ir teisininkai manau ras vykruntasų kaip apginti savo klientus. Šiaip galima peradresuoti įsibareigojimus Grybei ir jos šestiorkoms - Šimonytei ir rubuiliukui.

334. to 333

Juk aiškiai pasakyta, kad bus paskirtas bankas, kuris atliks SNORO funkcijas, o po to žmonės pasirinks tą ar kitą banką.

333. gal kas zino?

o tai kam darbar reiks grazinti paskolas?

332. as

isgaravo 3.4 miliardo, nu tikrai nuskriausta liko "bankininku " giminele ,vai vai , gal sumeskit lituku jiems komepnsacijai moralinei?:))

331. komentaras

Tai, kad Latviai dar Spalio menesy domejosi "kas darosi su snoru", ir kad per 24val atsirado nacionalizuotam bankui administratorius is uzsienio... ir kad figuruoja, Iranas, USA, vokietija ir Anglija, bei is dalies rusija rodo stambu geopolitiny loshima... kas lietuvai is to kolkas sunku pasakyti, na atsikrate nelabai kokio banko su rusishku shleifu, istrauke (tiksliau tikejosi) milijarda is seselio...speju priesh snora vykdyta operacija tik dalis labai stambios finansines operacijos priesh rimta pinigu plovima...

330. koment...

matau,kad vien ekonomistai susirinke,bet nesuprantat kaip auditoriai,kontrolieriai ir pan nesurado skyles-ogi paprastai:kazkas banke klastojo dokumentus pateikiamus jiem.Ir dar-uz neteisetus veiksmus im. atsako valdybos pirmininkas ir direktorius priklausomai kas padaryta.Bandau nuspet,kas buvo kas:spekit

329. as irgi galvojau

Klausiau vieno bankininko del paskolu ir lizingu-sake,reiks moketi butinai,bus pranesta-kur ir kaip,gal per kitus bankus,dar spres.Juk tai tie pinigai padengs vagiu nusvilptus.Butas tures but ikeistas kitam bankui.

328. to 326

o ko dziaugtis, jei tavo paskola atsidurs kreditoriaus rankose..

327. o as

Is ryto uzsakau misias Liettrydziui.

326. dziaukimes!

zmones, pasidziaukim del tu zmoniu, kurie buvo pasieme busto paskolas snore, jie laisvi lieka, ir butus turi, nes paskolu nebera kam grazint, bankas uzdarytas bus:)

325. to 322. XV

todėl kad didiesiems akcininkams priklauso ir valdymo sprendimų priėmimo teisė. O valdžios institucijos, tiesiog tik sustabdžius veiklą, neturėtų teisės priimti sprendimus,tokius kokius padarė dabar, nacionalizavus.

324. Lagas to 320

Stop. Snoru nepasitikejau del asmenines patirties ir tarkim intuicijos. Neteisinu Snoro savininku, nusikalstama ju veikla mazai abejoju. Bet tai kaip viskas ivykdyta, kaip viskas susidelioja chronologiskai... Man primena atveji su Sabo namukais Kursiu Nerijoje. Jis net netvarke reikalu Lt, zaide sau NBA, jo atstovai LT gavo VISUS leidimus statybai, patvirtintus kaip sakai LT instituciju, o paskui... Pameni kiek jis buvo edamas ir svelniai tariant suduku vadinamas, o tos pacios LT institucijos prieme sprendima viska nugriaut... Kad sudarai sanderiu - pagarba... Klausimas ar turi savo isvystyta versla?

323. Valatka

įžvalgus žmogus.

322. XV

tai jus vistik man paaiskinkit - kam reikejo ta banka nacionalizuoti ? kodel neuzteko tiesiog sustabdyti jo veikla? Atlikti tyrima ir nubausti kaltus jei tokiu yra ? Kur cia suo pakastas ? Valstybe norejo viena savaite pabuti snoro akcininke ? Nesamone kazkokia

321. nuomone

Va kaip reikia istraukti milijardus is seselines ekonomikos. Stai jums, verslininkai pavyzdys. Kaip zaibu trenke, gale metu, ir viskas puiku, indelininkams grazins Lt., pensininkams grazins apkarpytas pensijas, o svarbiausia visi apsidziauge eis per rinkimus vel balsuoti uz konservus. O jie per nauja kadencija dairysis naujos banko aukos.

320. Lagui

Na būčiau daunas, dirbčiau su tokiais kaip antoška, laikyčiau pinigus šūdbankyje. Kadangi mano rinka kitoje pusėje, tai didesnės sutartys suderinamos dar greičiau

319. Lagas

Oficialiu instituciju atsakymas... Cia Lietuvos instituciju? :))) Tada daunas esi tu... Nes viska susidejus chronologiskai: air baltic reikalus, skyles snore atsiradima, Vyriausybes veiksmus paskutine savaite, prieziuros instituciju darba, egZperto uz puse lemono biografija, teikiamas LT instituciju isvadas eile metu, obligaciju platinimo leidima, nacionalizavimo proceso sklanduma... Bent isivaizduoji kiek laiko derinami kontraktai su tokiais konsultantais? O kada buvo leista isleisti naujas obligacijas? Viska gerai isigilinus suversti ant dvieju zmoniu, kurie, kaip minejau greiciausiai vykde nusikalstama veikla, ura visiskas bull shitas

318. 313am

LT biudžetas 26 mlrd, o ne 3...

317. Kaktusui

LV Ne 150 o 20 bankų ir LV nuo to ne lengviau, nes daug plauna ruskių pinigus. DB plėtros nebus, nes patys turi stiprint kapitalą dėl graikijos ir 130 mlrd paskolų per dukrą JAV

316. pasiūlymas

iš snoriukų šikinykus padaryt- bus išspręsta viešųjų tualetų problema

315. XV

jei buvo SNORO vadovai numirs nesulauke teismo... tai tikrai zinosim kad pinigai buvo isvogti jau po nacionalizavimo. Uz ju gyvybe neduociau dabar ir sudilusio grasio

314. sij

zmones varete ant kubiliaus, bet zmogus susidorojo su krize, leo, gariunais, snoru...ka kiti premjerai kure. + kubiliui, taip ir toliau kovokite su sistemom.

313. ...,

Kaip gali staiga pradingt milijardai? Juk kas menesi Snora tikrino tai vienokia, tai kitokia bankus priziurinti institucija ir Lietuvos bankas. Ir nejau jus manot,kad dviem zmonems reikia 3 milijardu?:)Tai juk visos Lietuvos biudzetas. Kazkokia nesamone.

312. aa

idomu kiek meteliu gaus baranauskas sitiek zmoniu pinigu prapises...speju kad musu lietuvelei negaus isvis, gaus ispejima ir viso gero

311. Jonce

Kaip PRIVACIAME versle gali atsirasti SKYLE, kuri jaudina kitus zmones, o ne tuos,kurie su ta SKYLE suristi?:))) Kuo cia deta vyriausybe, jei kazkoks Jonelis paskolino bankui pora desimciu milijonu, o tie jo milijonai dabar nezinia kur? Tegul Jonelis ir jaudinasi.:)Ir tegul pats reiskia pretenzinas Snoro vadovams. Bet kazkodel iki siol NIEKAS nepareiske jokiu pretenziju.:)Tai gal jokiu Joneliu ir nera?:) Vyriausybe skolino Snorui? O paskui tuos paskolintus pinigus pasidalino? O dabar iesko atpirkimo ozio? Cia visaip gali buti, labai daug neaiskumu. Tikras viskas ne taip, kaip valdzia bando mums iteigt.

310. hugo

bet velgi, dabar jau tures teismai irodyti snoro vadovu asmenine kalte. Lygiai kaip ir kitos teisines prieziuros LT institucijos galetu susimastyti kur buvo tiek laiko. Ir leido veikti bankui, kuriam pasirodo truksta tiek turto. Bet ka cia galima sakyti apie LT teisine sistema, jeigu ji yra bejege ir pasiduoda minios valdziai, kaip pvz nesugebejimas grazinti motinai dukros, del to, kad minia sugeba uztverti kelia. Tai cia irgi atrodo, kad galima bus tik stebeti kaip vel teismai bus ivaryti i kampa. O tikrai noretusi gyventi teisingesneje ir tvarkingoje salyje.

309. AUDITAS

kur auditoriai (tarptautiniai) visa ta laika buvo, kodel nemate per auditavimo metus nuostoliu?

308. gaila Baranauskienes sukuosenos

sarkina pasodint ant baslio viename is snoro kiosku:) tikekimes, kad Freakley sugebes atkapstyti kazkokia dali pavogtu lesu.

307. Kaktusui

Jei kapitalas didinamas per ratu apėjusiomis indėlininkų lėšomis, tai piramidė, jei aš pasiskolinu iš kito banko po 3proc, po to perskolinu po 8 , sukaupiu pinigų ir iš jų didinu kapitalą- tai irgi piramidė

306. VK

Man tai banko darbuotojų gaila...

305. kaktusas

palyginimui: lietuvoje veikia iki 10 banku, latvijoje veikla vysto 150 banku. skandinavu bankai vokietijoje yra nikstukai, jei ateitu Deutsche bankas skandinavai numestu gaza, na dabar tuoj rusu bankas ateis... gal konkurencija padides.

304. ji

Nesupratau, tai kada galima pradeti indelius pasiimti?

303. s

turiu obligaciju uz 3 000 ir manau, kad atgausiu, nenusiminkit

302. AUDITAS

tai ka DELOITAI apie tai dabar pasakys, kaip auditoriu ataskaitos ? :)

301. x

Tai kur tas b..is Šarkinas tiek metų žiūrėjo,už ką tokią algą ėmė?Sodint jį belangę pirmu nr.

300. Lagui

Ar tu daunas, ar tu neskiri perkamų prizų nuo oficialių institucijų atsakymo? UK neleido steigti Snoro atstovybės, o adminas Kroll nedirba nuo 2007. Ataskaita apie Antonovą daryta 2009. Beje, skiri buhalterinę turto vertę nuo realios? Čia dar blogiau, burbulas buvo rašomas kaip turtas

299. kaktusas

jei komercinis bankas turi problemu ir jis darosi nemokus tai jis didinasi kapitala, arba parsiduoda ar panasiai, be niekados pradziai per nakty neuzgrobiamas, o po to sekamos pasakos kad jis investavo blogai ir reik ji nusavinti... zodziu pasakos tik runkeliams ... akis uzdumti

298. DONATAS

norejau paklausti,o kaip bus sutais zmonemis,kurie yra paeme paskola is snoro banko,ir uzstate savo nekilnojama turta,kur inasa reikesinesti,jei snora likviduos.

297. Reikia

galvoti. Lietuvoje nėra lietuviškų bankų, yra maži ir dideli bankai, yra pinigai ir labai dideli pinigai, yra interesai ir labai dideli interesai.Svarbiausia yra pinigai , geriausia juos laikyti penkiose šalyse, penkiuose bankuose ir penkiose sąskaitose.Jei to padaryti negalima, tada reikia pirkti žemę, kitą nekilnojamą turtą, o paskui parduoti..Nepamirškite, kad savo pinigais pirmiausia turite pasirūpinti pats..O dabar reikia dėkavoti dievuliuj, kad Snoro sąskaitoj esanti pinigų (ne obligacijų, vertybinių popierių ar makulatūros) dalis yra apdrausta..

296. memel

iki kiek zmones gali buti pikti, pavydus ir t.t. Ko jus kaltinat tuos, kurie buvo isneketi vietoj indeliu laikyt obligacijomis, taigi valstybes instituciju darbuotojai, kurie gauna atlyginima is musu visu garantavo uz banka. Sarkinas dabar namie sildosi, o zmones, kurie tikejo jo vadovaujaumos istaigos isvadomis kalti? Atsipeikekit, baikit kaltint vieni kitus, paziurekit kas is tikro kaltas ir kas apskritai vyksta.

295. to tonis

o pagal tave negali zmogus tureti daugiau nei 350 tukst. litu nepavoges is kazko? Ar tu skaitai kad is taves vagia, kai tu sedi ant sofos, o kitas dirba?

294. ...

Butent. Banko savininkai greiciausiai uzsiiminejo nusikalstam veikla. Bet sudejus visa chronologija, LR vyriausybes veiksmus ne tik paskutine savaite siaubas ir nesaugumo jausmas apima... Is pradziu tai apsileidimas, o jeigu niekas is buvusiu atsakingu uz priziurejima neses - susidorojimas

293. to 284. nežin.

ATS. o kaip "veikė-veikia" Graikija, ataskaitos ir skaičiai jose rašomi pagal Ponzi biznio algoritmą - 2+2= ?? O KIEK REIK?

292. broliukai

O kaip bus Jumis , juk į jokį kitą banką Jūsų niekas nesiteikia perduoti ir kas dabar lietuvoje rašys apie PENIUS ką brolialiai Lietuvos ryto , mes tai džiaugiamės spauda bus švaresnė o jau su peniais kaip nors susitvarkysime patys be Jūsų laikraščio patarimo.

291. Lagas to tonis

I koki banka? Anglijoje kokia nominacija gavo Snoras 2010? Kada LT vyriausybe leido platinti obligacijas? Primink man ok ir tada pasakyk kuom jis blogas buvo tarkim siu metu vidury tau?

290. kaktusas

sudeliokit visus ivykius chronologiskai... todel pasakas sekamas Simonytes labai juokingos pasirodys. teisybe slypi kazkur anapus... Matys pas zydus ir Obama...

289. Cipolinas

Istrauka is straipsnio : Pasak jos, biudžeto deficitas nebus didinamas, nes "Snoro" turimo turto užteks valstybei susigrąžinti lėšoms, kurios bus išmokėtos indėliams kopensuoti. Kai tik liecia biudzeta , is karto snoras tampa likvidus - ir pardavus turta su indelininkais bus atsiskaityta. Nereikes ne cento valstybes pinigu. Tai kam reikejo uzdaryti banka ?

288. kaunas

Pvz. kai vagys seimininkauja isilauze i namus, per 15 min. sugeba tiek daug pavogti, idomu ka imanoma padaryti banke, kurio saugyklose daug grinu per savaite laiko, kai nera nei vieno stebetojo is sono .. Hmmm mastau nesumastau...

287. tonis

skaitau ie neatsistebiu kiek dau kvailu zmoniu.....prie ko cia valdzia..grazins visiems po 345 tukst.o jei de..bilais buvot ir kisot i toki banka didesnius pinigus,nereikia keikti kitu,reikia saika tureti ir pasidalyti privogtais pinigeliais su kitais..

286. Viską sudėjus

Lietuvoje įkurtos kredito įstaigos šiai įmonei kiekvieną mėnesį moka draudimo įmokas: bankai po 0,45, o kredito unijos – po 0,2 proc. draudžiamų indėlių metinės sumos. Bankui bankrutavus draudimo įmonės sukauptos lėšos būtų naudojamos klientų indėliams kompensuoti. Jei indėlis ar sąskaitose esantys pinigai neviršija 3 tūkst. eurų atitinkančios sumos litais (apie 10,3 tūkst. litų), grąžinami visi bankrutavusiame banke laikyti pinigai. Indėlio dalis tarp 3 ir 22 tūkst. eurų (nuo 10,3 iki beveik 76 tūkst. litų) būtų kompensuojama 90 proc. Viską sudėjus, maksimali grąžintina suma Lietuvoje siekia beveik 70 tūkst. litų. Jeigu banke laikėte didesnes sumas, jas atgauti pavyktų tik tuo atveju, jei pardavus banko turtą ir atgavus suteiktas paskolas liktų pinigų.

285. Lagas to Laima

Pateik argumentus kodel Antonovas mafijozas. Remimasis Vasiliausko ar Simonytes pasisakymais =0. O as teigiu, kad pries Antonovui isigijant sabui akcijas tas pats Friklis su savo visam pasauliu pateike isvada - Antonovas ne mafijozas. Tai faktas. Kokius faktus turi tu?

284. nežin.

aš nebankininkas, bet man labai keista - kaip galėjo bankas normaliai veikti (nebuvo jokių problemų atsiskaitymuose) jeigu toks trūkumas?

283. Ok

Nu gerai cia viskas aisku, isskyrus aplinkybe, kad turime 2,5 mlrd Lt skolintu uz 6% metiniu palukanu, kuriu nenaudojame...

282. to kaktusui

Buvo jau nuo metu pradzios duotas laikas pasitaisyti ir neviena kart prase, kad padidintu kapitala. Bet jie norejo is tu paciu indeliu!! Vienas dalykas kaip plauna ir lieka, o kitas kai issiurbia ir palieka riestainio skyle;)

281. to 271. to 259

tai kur ta paskola reikes nest jai banko nebus

280. Aidas

Runkeliai ta mafijoza Antonova gina. Rado ka ginti ir kurti samokslo teorijas. Kas nors kiek maste - ten pinigu nelaike.

279. Lagas to Lina

Lodel itartino? JUk valstybe sake bankas puikus. Anglai praeitais metais net nomincija dave. Kur tie itarimai? Kas itartino Snore buvo iki lapkricio 16 eiliniam pilieciui?

278. Burbuliuojantis kefyras

Poxui man del snora .as banka nuosava turiu koijnei milijonus dedu .

277. Laima

Durniu durniai tuos mafijozus gina. Rado ka ginti - ta mafijoza Antonova...

276. Lagas

Pritariu katusui. Sarkinas ir valstybe apsisiko, paskui rado kaip viska susukti ant Antonovo ir Baranausko. Rimtose valstybes tokiu dalyku nera. Savo imonej atrodo darau viska ok, kiek patikru buvo viskas ok, bet xer znaet, po metu gal sesiu... :)))))

275. Zigmas

Seniai reikejo toki banka uzdaryti, bet matyt prie kitu vyriausybiu "stoga" turejo. As niekada ten ne lito nelaikiau ir nesistebiu kas atsitiko. Zmones seniai apie tai, kad ten neaiskus rusiski pinigai kalbejo. Mastyti reikia.

274. pamaldus runkelis

Einu iššaut šampano. Ryt uždegsiu žvakutę katedroje ir pasimelsiu. Padėkosiu Dievuliui, kad taip greitai ir akivaizdžiai skyrė bausmę "Lietuvos Rytui" ir visiems jo degradams. Tų herojų Pavardes visi žinome. Dievas yra.

273. A

Mano artimas bankas, truksta 50proc pinigu.:)))))))))))

272. Lina

Naivuoliai. Dejo i banka, pastatyta ant itartinu rusu veikejo pinigu. Bet kada taip galejo atsitikti, stebiuosi, kad taip ilgai truko.

271. to 259

paskola tikrai reikes grazinti. Uz tavo grazinama paskola bus grazinami pinigai tiems kas nukentejo nuo bankroto. Isipareigojimai visiems skolininkams lieka.

270. kaktusui

Ir amerika patenkinta

269. g

gudrus ejimas tokios sumos nenacionalizuosi

268. mindaugas

KUO TOLYN TUO SMAGYN....JAU NEMOKUS..KLIERIKU PILNI KABINETAI INSTANCIJA ANT INSTANCIJOS ALGELES GAUNA NE SIMTAIS IR NIEKO NEMATO....GAL PRADETI IESKOTI SAKNU TEN PASISAMDE DIEVAZI KAZKOKIUS SUBILAIZIUS KURIE KAIP PASAKE TAIP PADARE....QUBILIUS MELUOJA KASDIEN....KIEK TAI GALI TESTIS?

267. nano

Iš kur Lietuvoj yra teisėjų, prokurorų, kurie nusimano apie bankus, kokio čia laukiat teisingumo, jiems ką pasakys valdžia, tą ir parašys. Prokurorai supranta vieną, pasiėmei pinigus 60 Lt, nepasirašei ant kasos orderio tai dokumentų klastojimas

266. kaktusas

runkeliams vis kalama i galva del "snoras bankas nemokus", nuo pastovaus melo gaunama tiesa.... Normaliose salyse po audito daroma isvada ir liepiama bankui pasitaisyti, niekas neperimama... net ir bankai plaunantys pinigus nebuvo perimti, o tik bavo baudas ir panasiai.... Cia jauciu kazam buvo duotas nurodymas is virsaus prisidengti nemokumu perimti bankas SNORAS akcijas uzbegant teismu nuosprendzius ir panasiai... zodziu ismete is rinkos Irano remeja... zydai patenkinti, skandinavu bankai patenkinti... valtybe ir patenkinta...

265. POXUI TAS SNORAS

MAN SVARBU KAIP ORAS.

264. reiska

teisybe,kad administratorius,tai buvo uzsakytas,kad taip viska sudeliotu,uz tokius pinigus aisku paruose viska pagal scenariju,na ir vagys Lietuvoj.

263. as

Snoro šūkis: ne piniguose laimė

262. to 201. ynta

Dėl grįžimo į LT , manau, jūs galite nepergyventi. Šiaip valstybė turi atsiskaityti per 20 (vėliausiai 30) dienų, tačiau jei jūs per šį laikotarpį nesikreipsite - pagal Indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatymo 10 str 2 p. "Indėlininko ar investuotojo teisė gauti draudimo išmoką galioja 5 metus nuo draudžiamojo įvykio dienos." Taigi, manau, į LT grįžti pinigų galite kada jums patogu per ateinančius 5 metus skaičiuojant nuo šios dienos.

261. zxc

iš bet kurio banko pasimtit visus indėlius ir pažėkim kas bus

260. stebetoja

nors nieko neismanau ekonomikoje, bet is viso sito skandalo nesuprantu vieno, kodel LB negalejo perspeti investuotoju apie gresianti likvidavima?, o emesi is kart drastisku priemoniu. Cia jau kvepia zmogaus teisiu pazeidimu..., tikiuosi laimes lietuviu ir uzsienieciu akcininkai pries vyriausybe ir jos triukus...

259. geras

o kaip del busto paskolos, ar jau nebereikes nieko moketi? uz informacija nueisim pavakarieniauti

258. bl

jauciu, kad gali kilti neramumai salyje. Daug zmoniu snore laike kaip jie galvojo indelius, o is tikro buvo ikalbeti ta "indeli" laikyti obligacijomis. Ir tik nepradekit varyt, kad jie gobsus ar kvailiai ir pan. Pvz. mano mama pensinike per gyvenima sutaupiusi kelis tukstancius pasirodo taip pat buvo ikalbeta pirkti tas obligacijas. Jos zinios apie ekonomika ir priedo sutartyje uzrasai, kad tai valstybes apdrausta neleido suabejot, kad pinigus kaip dabar pasirodo ji tiesiog ismete.

257. Lengviau

Baranauskas su antonovu susaudyti negu teisti už tokius pinigus ir 10 metu galima pasedetin

256. Visi

viską atgaus. Kam neliks galės snORO logotipą nuo formulės nusilupti arba Nicos pilaitėje pernakvoti..Tai liečia snORO investuotojus - špekulierius

255. Cipolinas

Pasak jos, biudžeto deficitas nebus didinamas, nes "Snoro" turimo turto užteks valstybei susigrąžinti lėšoms, kurios bus išmokėtos indėliams kopensuoti. Viska paaiskina sitas sakinys.

254. Tadas

Ar SEKUNDĖ ar SNORAS tas pats.KGBistų kurtas bankas.

253. is UK

Portsmouth chief Vladimir Antonov arrested in bank probe Vladimir Antonov Vladimir Antonov denies any wrongdoing Continue reading the main story The owner of Portsmouth Football Club, Vladimir Antonov, has been arrested in an inquiry into asset stripping. Lithuanian prosecutors want to question him as part of an investigation into claims involving Snoras Bank. They are also seeking his business partner Raimondas Baranauskas. Both are former managers and shareholders of the bank and deny any wrongdoing. Portsmouth FC said its business operations were unaffected and its day-to-day operations "carry on as normal". City of London Police said: "In response to a Europe-wide arrest warrant officers arrested a 36-year-old man in London this afternoon." Snoras Bank went into temporary administration last week and on Tuesday Latvian authorities suspended the operations of another of Antonov's banks, Krajbanka. 'Business as usual' A court in Lithuania granted the request by the prosecutor general's office on Tuesday and a pre-trial investigation into alleged fraud and money laundering has begun. In a statement, the prosecutors said: "Both former managers of the bank Snoras have been recognised as suspects with regard to misappropriation of property on a large scale and forgery of documents. "Prosecutor General Mr D Valys signed European arrest warrants issued against these persons." Mr Baranauskas also held the posts of the chairman of the bank board and president. Mr Antonov owns 68% of Bankas Snoras and an administrator has been appointed to assess its financial position. The Russian businessman is the backer of Convers Sports Initiatives (CSI) which owns Portsmouth FC. Last week CSI released a statement saying: "In the light of the recent events at Snoras Bank, Convers Sports Initiatives (CSI) would like to reassure its companies, staff, and the fans of its teams and events, that it remains very much business as usual." In February 2010, Portsmouth became the first Premier League club to be placed into administration and CSI completed its takeover of the Championship side in June 2011.

252. Cipolinas

Pasak jos, biudžeto deficitas nebus didinamas, nes "Snoro" turimo turto užteks valstybei susigrąžinti lėšoms, kurios bus išmokėtos indėliams kopensuoti. Sitas sakinys viska pasako.

251. -> [187]

Jei nebūčiau užlipęs ant vertimo grėblio, tai sutikčiau su Tamsta, kad kalbėjo ne apie mokų, o apie likvidų:)) Kaip buvo iš tikro, manau, atsakys teismas. Visa šita istorija mane labiau domina iš teisinės pusės. Manau, kad šios bylos pagrindu bus galima įrodyti, kad Szimasziaus ir co. norai panaikinti rašytinius įrodymus, tokius kaip šaukimai į teismą ar registrų išrašai, juos perkeliant į virtualią erdvę, yra niekam tikę, jei Žmonija nori žinoti tikrai vykusius faktus, o ne tokius, kokius gali pateikti bet kuris gerai išmanantis IT specialistas - administratorius. Taip, kad kas ir kada ištratino tuos Snoro milijardus, atsakys teismas, jei priims nešališkais įrodymais pagrįstą nutartį iškelti bankroto bylą ir paskirs nepriekaištingos reputacijos administratorių:))__Vingių Jonas

250. litai

....vadinasi kas liko mano kortelėje - jau liko Lietuvos valstybei......ir taip nuo visų indėlininkų.....zjb....

249. ALELUJA

indeliu sertifikatu savininkams atiduos tiek, kiek liks turto po draustu indeliu ir pinigu banke (iki 100000 eur.) atidavimo. Indeliu sertifikatu savininkai, ogligaciju turetojai, kiti kreditoriai (imones suteikusios paslaugas SNORUI ar pardavusios prekiu), taip pat sumu banko saskaitose ar indeliu virs 100000 eur. savininkai, stos i bendra eile ir bankroto proceduru tvarka pasidalins likusi turta, kurio liks po draudiminiu ismoku apie 0,5 mlrd. tai reiskia, kad atgaus like kreditoriai mazdaug apie 10%

248. Mes

Na konservams jau ir nereikia finansavimo naujiems rinkimams. oi, amziaus afera...

247. kaktusas

nemoketi paskolu dabar Snoro bankui nes banko jau nera.

246. kaktusas

KOL VALSTYBE NEPEREME BANKO TOL JIS BUVO MOKUS ! o kaip pereme tai jau nemokus pasidare greitai taip...

245. tai

grynas melas,jei taip butu,tai jokiu pinigu niekas negautu,odabar yra ismokom ir Simonyte pareiske,kad skolintis nereikes

244. Edvardas

Neblogai bus ir neužregistruotos "Snoro" akcijų emisijos pirkėjams: jei "Finastoje" saugomoje "Snoro" sąskaitoje nėra nors dalies arba buvo naudojama nors dalis iš 380 mln. litų, tai pinigai buvo naudoti be investuotojų valios. Todėl dėl nesąžiningo lėšų pasisavinimo akivaizdus yra draudiminio įvykio faktas ir pinigai iki 22000 eurų iki 2011 m. gruodžio 21 d. privalo būti grąžinti kiekvienam investuotojui, tiesiogiai nedalyvavusiam šioje aferoje.

243. o

kaip bus su komsomolke?

242. 239 tomui

ne, pasiskaityk sutarti, jie nerdrausti...

241. to 235

ka cia bl.. nusisneki. Pinigai saskaitose irgi drausti. Neismanai, tai nerasinek.

240. start

visi snoro skolininkai turi inesti skola pilnai per 10 darbo dienu ,iskaitant 30 metu palukanas:)

239. Tomas

Indelio sertifikato laikytojai atgaus pinigus ar ne?? KAS NORS ZINO?

238. ->232. vovovo

kas kaltas kad nuo pigaus alaus smegenys išsilydė? UK dirbi, ten pinigus ir laikyk, o ne pas ruskį banke už 2 cnt didesnes palūkanas. viskas dėl gobšumo

237. yomayo

Bankrotas kubilistiškai reiškia tik indėlių nacionalizaciją:)O skolas teks atiduoti kažkam:)Nes juk indėlininkui ju bus "kompensuota" .Tačiau skola yra grąžinama su palūkanom,kurios per laiką sudaro dvigubą-trigubą pasiskolintą sumą:)Kur tekės ši milijardų srovelė?Ar tik ne į koncervų kasą?Pamatysim greitai,kaip tce Kreivio mamukas apsisuks:)

236. Cipolinas

Pasak jos, biudžeto deficitas nebus didinamas, nes "Snoro" turimo turto užteks valstybei susigrąžinti lėšoms, kurios bus išmokėtos indėliams kopensuoti. Nu skamba kaip bankas likvidus. Gal Bereikalo uzvaziavo , jei turta pardavus viskas susigrazins ... Nors ka cia sneketi.Viena diena viena , kita diena kita. Vartai kaip nori.

235. apdrausti

TIK INDELIAI! pinigai esantys saskaitose nebus atiduoti! nes jie nera drausti! o bankas yra nemokus juos atiduoti

234. riu

nebepaistykit nesamoniu, kad paskolos bus nurasytos :))) jas perims ivairus kreditoriai :))

233. Klausimas

Tai kur tie komentatoriai, kurie pries savaite sauke visa gerkle "valstybe vesla vagia".. o dabar valstybe pati savo pinigus tures moketi, kad zmones netaptu ubagais per aferistu susukta veikla pries lietuva.

232. vovovo

Nu tai reiškia,kad indėliai,didesni uz simta tukstanciu-dingsta.O ši suma yra vieno butuko kaina.O žmonės indėlius nešė UK uždirbtus pinigus,kur per metus sutaupai tokią sumelę,o kur pencinikų parduotos žemės?O kur kur kur?:))))Bet juk bankrotas reiškia ir skolų negrąžinimą ,ania:)?

231. ..

3 melejardu truksta? Idomu, per kiek laiko?

230. :)

Indėliai-dingsta,o paskolos -lieka:)Toks vat yra kubilizmas Kubilistane:)))Nepatinka kas?

229. xx

Viskas kas dingo tai dingo Lietuvoj paskutinėm dienom, liudna ir graudu, palikt tik isvaziuot is cia.

228. to 223

KO tu nesupranti??? Iki 100 000 euru indelius grazins. Skolos nenusiraso. Pamirsk tuos nurasymus.

227. As teisingai supratau??

As gyvenu nuosavame name,vazineju prabangiu automobiliu ir turiu lisnu 345 000lt kuriuos padejau i Snoro banka..Baranauskas ir Co visus pinigus prapi.o..Bet as nesijaudinu..Nes valstybe, apdraudusi mano indeli ir is savo prasiskolinto biudzeto man grazins mano babkes..Kieno saskaita??Nezinau??Gal pensininku??Gal valstybes tarnautoju??

226. Iki Kalėdų

Ir gautas paskolas iš snoro reikės grąžinti:)

225. litai

tai tie litukai kur liko kortelėse sudegė ? , ar gražins kartu su draustais indėliais ?

224. kas tiesa tas ne melas

man labiau primena ne vakarietiskus istatymus ir teisinguma, sitas reikalas, o rusiskus istatymus, kur rinka yra pavojingiausia pasaulyje ir elgiamasi taip kaip su Chodorkovskio buvo pasielgta. Geda!

223. nesuprantu

Ar indėliai dingsta,o skolos -lieka:)?Kaip tce yra,Asiliauckai:)?

222. Rokas

Scamming of Lithuania... :D

221. Laiko zenklai

Nebereikalo Gedvydas Vainauskas pasiutes buvo per savo komjaunimo organa, parduota rusu banditui, senas "vsio zakonno" nomenklaturos atstovas spaudai taip selo, kai i valdzia atejo Kubilius, Grybauskaite, naujas generalinis prokuroras, naujas Lietuvos Banko vadovas... Aciu Dievui gal apsivalys Lietuva nuo tos kirkilines - brazauskines nomenklaturos.

220. Valio valio valio

Nebėr snoro-nebėr jokių skolų:)))))))))))))))

219. Britannia

manau, kad ir sitas prasiskolines antonovo sudlaikrastis gali uzsikalti langus lentomis:)

218. Laukiu sekančio reportažo iš lryto

Mačiau sapne vaizdą, kad iš lryto redalcijos išnešami ir kraunami į furgoną "Nutrūkusi styga" dveji neštuvai, ant kurių riogso polietileniniai maišai su užtrauktukais. O iš paskos velkasi nukarę virvagaliai ir klupdamos pavymui bėga apsiašarojusios Lavastė ir Vyšniauskaitė. Eisiu rytoj pas Lobačiovienę, kad išaiškintų kas per velnias

217. įdomu

koks likimas laukia auditorių iš Ernst & Young? toks kaip ir Arthur Andersen? buvo čia tokie "specialistai" su riomerio diplomais

216. Komunistinis kubilizmas:)

Indėlininkams grąžins pinigus,o skolininkams nurašys skolas:)Welcome to Kubilistan CCP,runkelynas:)

215. jo

Idomu ka dabar giedos sio banko ruporas?

214. Ja

Man skambink 112:)

213. Ura:)

Kubilius nurašo visiems snoro skolinikams visas skolas:))))Valio:)

212. gerbiu tave vania

uz rusiska atviruma ir varyk tu naxui.

211. antonovas

pardave bankeli Ukrainoj gautais pinigais tegu grazina Lietuvos zmonems skola .Vistik arteja kaledos stebuklu metas

210. Debilu Lietuva.

Skaitau ir neatsistebiu lietuviu bukumu. Geriau butu LB tylejas ir leides toliau veikti siam "bankui"? cia jum bl ne rusija,o europa, nezaidi pagal taisykles,darai machinacijas,veikla stabdoma. Db is pensininku kalbu iseina taip kad Kubilius su Simonyte jiems liepe pinigus sitame banke laikyti. Jau 5 metai kaip snoras gaudavo pastabas. Svedai,anglai ir t.t. rase apie Antonova,kas jis yra. O db saukia musu pinigai,vagys.Graudu.

209. airis

kokius jus sugebat romanus rasinet bet naudos uis to jokios

208. vienžo

gausit,runkeliai,savo pasidėtus skatikus,ir dinkit iš horizonto.Visu kitu pasirūpins Partija ir Vyriausybė

207. x

na ruskeliai istratino LT finansus su Antoskos ir komsomolskaja utro ruporo pagalba. kazkodel man kaip Landzbergui vaidenasi Maskoliu kgb rankos ir kazkodel kaip musu saunieji Lavaste, Gaidenis ir informatorius pasirode eteryje po 2metu, man kazkodel pasivaideno kad cia kazkokia dumu uzdanga subtilesniam reikaliukui gal net ir snORUI. ir ta mistine "investicine" grupuote SOLNCEVO smezuoja kazkaip visur ir pedofyluose ir finansuose. kazkoks marazmas skias?

206. to judas ir kiti

Kurie buvote pasieme kreditus tai TIKRAI REIKES JUOS GRAZINTI. Turbut mastot, kad "gal kas nurasys". Tokiu atveju isijunkite filma "ieskok gudrucio" :D :D. Kaip reikejo grazinti kreditus, taip ir reikes. Tik su laiku bus nurodytos salygos, aprinktas bankas ir pan.

205. ekspertas

Planas suzlugdyt Lietuvos ekonomika nepavyko.Daug kas turejo suprast ir pamatyt kas valde tas dvi ,rusishka ir kita kiaules.

204. vania iš švedijos

as esu lopas, zasinas, urodas ruskiu, ciulpiau cigonam, ubagam, esu kuznecovo tapke jis ir as jam ciulpiau, atmata paskutine gyvenimo, vaziuosiu i matuska rusija greit, kai baigsiu vergauti vikingams

203. kas tiesa tas ne melas

Reikia ne tik vadonu ieskoti, bet ir visu kurie prie to prisidejo ir atimti is ju visa turta, tada atsiras visi pinigai vogti dinge... gi pinigai neisgaruoja!

202. judas

O KAS BUS KURIE IS SNORO KREDITUS BUVO PASIJEME????

201. ynta

Galit pasakyt raso bus grazinti iki kaledu indeliai,jei tiesiog Lietuvoj busiu tik 2012 vasario menesi ,galit kas paaiskinti iki to laiko tai yra kaledu butinai turiu grizti i lietuva ar indeli imanoma bus susigrazinti ir vasario menesi ,gal kas zinot ar kur pasiskambinti galeciau del sios info.Aciu lauksiu atsakymo

200. teoriškai

žinant,kad kreditorių daugumą sudarys valstybė,valtybinių įmonių vadovų asmenyse,tai tur būt taip ir nesužinosim,kiek ten tų milijardų,ir kaip jie pasiplaukios iki pilno išnykimo.Ir Zuokui bei kitoms savivaldybėms,atrodo,milijonų grąžinti nereiks.

199. 48-am XYN

XYU tu ten kažką prisimeni, asile. Kai buvo parduodama MN, jinai turėjo 200 mln Lt skolos ir neturėjo už ką nusipirkt naftos. 200 mln ir dabar yra suma, o tais laikais bankui įsteigt reikėjo 10 mln. įstatinio kapitalo. Po privatizacijos MN buvo visa perelapatinta Williamso, o paskiau Jukoso ir lenkų, kol nieko nebeliko iš Vainoros kooperatyvo. Galų gale Lietuva už MN iš viso gavo apie 2,5 MILIJARDO litų. Brazauskas siūlė ją visą atiduot Lukoilui už 1 Lt, kaip paskui padarė su "Lietuvos kuru". Kur dabar jis?

198. P.s.

Kur dingo sudrycio garsus straipsniu pavadinimai apie banditu valstybe ir pelninga banka?

197. pasitikjimas

Ingrida - o kam tada yra reikalingos priežiūros institucijos, finansinės ataskaitos, jų auditas? Investuotojas į akcijas skaito, analizuoja ir vertina, teikiamą informaciją, kuri pasirodo yra niekinė. Kodėl valstybinės įstaigos, turinčios virš draudiminės sumos indėlių taip pat rizikavusios ir gavusios didsns palūkanas „gelbėjamos" o investuotojas dėl valst. institucijų netinkamai atliktų funkcijų jau turi prisiimti atsakomybę? „Štai dabar „Snoro“ kreditoriai ir indėlininkai, atrodo, galvoja, kad valstybė turi prisiimti verslo riziką, nors dar negirdėjau, kad kas nors valstybei būtų suteikęs teisę prisiimti visą verslo pelną. Tai kažkas, kas investavo, taip pat, matyt, turėjo pagalvoti, į ką investuoja“, - Seime sakė I.Šimonytė.

196. zoro

Taigi čia viena chebra Grybauskaitė-Vasiliauskas. "Panevėžio stiklą" pardavė už litą lenkam (lenkai neblogo pinigo pasidarė).Dabar banką už litą nusipirko, gal kai atgaivins vėl lenkam parduos.

195. aisku

tu kkk nusipezi dar tokiu asilu tai tikrai bus tvarkan lietuvoi

194. N.M.

Ar norejot sulaukti tokio likimo,kaip su Petriku?Rankas buciuokit Simonytei,Vasiliauskui .Nors vargdieniai atgaus savo pinigelius.

193. erelis mutantas su 2 galvom

Gavo is kart per abi galvas ir kuri laika bus ramiau.Suzavetas didinga rusu tauta:)

192. klausimas

tai ka veike Vasiliauskas, kuris teigia , kad banka stebejo senai ir iki paskutiniu dienu jam leido pardavinet zmonems ivairius produktus ir ne nemiktelejo, man cia daug neaiskumu, oj daug..

191. To172

Visiskas besmegenis esi, jei toliau butu leide SNORUI dirbt vietoj 3,4 mljr butu pasidare 6-7mljd ir t.t. Manai tie 3,4 mljd per viena nakti pradingo? O gi Sarkino deka tokia suma susidare per daug metu.

190. Krezas

toks įspūdis, kad daugelis čia "smurfų" banką apraudančių ir komentaruose milijardus "vartančių" patys daugiau 10 litų nėra turėję

189. oi oi

Tai rasykit tiesiai,kad bankui iskelta bankroto byla,taip raso visi portalai.Tik sudrytis dar save guodzia.Jus pipec sudmaliai,komsomolcai.

188. :)Nu nu

O tai kaip bus su banko skolininkais?Jiems nebereiks nieko grąžinti?:)Apie svarbiausią niekas nieko nepasakė:).Snoras yra išdavęs paskolų už kelis milijardus litų.O jos sugrįš dvigubai -juk skaičiuojamos ir palūkanos:)Ponai,negražu meluoti runkeliams:)

187. Vingių Jonui

Puikiai žinau kas yra mokus ir likvidus.Norėjau Tau priminti,kad laikinasis administratorius sakė-Bankas yra likvidus,o tu šauki -mokus.Negražu meluoti.Matyt turi užduotį kelti paniką.

186. to 177

Pats tu debilas su praplautom smegenim ,realybej nesiorientuojantis.Per tokius debilus ir prezidenturoj besmegene boba sedi ir vagys konservatoriai antra kart Lietuva drasko

185. kkkk

Proto tu neturi 179, o šitie tai iš viso... "Palaikau aš Kubiliu, Grybauskaitę ir Vasiliauską". Reikia apkaltos.

184. kowno

Palaikau Kubila ir co. Tie kurie cia rekaujat, isivaizduokit kokius svertus turejo snoro savininkai (milijardai pasisavintu indelininku pinigu, valdomi laikrasciai ir t.t.). Juos juk galima buvo "sekmingai " investuoti i sprendimus priimanciuju asmenine gerove ar politine karjera. Taciau Kubilas atsilaike. Pagarba jam.

183. airis

ka dar sitie lochai gali sugalvot prisisvaigo kaip trauks milijonus is seselio,nepavyko tai reikia imtis uz banku

182. v

Tai as visa sirdim tikiuosi, kad bus paaiskinta, ka veike Sarkinas ir saunieji E&Y. dabar gera varda saugo ir niekas apie juos nekalba? "audito kompanija"?

181. Atlantas

Girdejau snoro kioskuose nuo rytojaus darbuosis lietuvos spauda darbuotojos...

180. werner

Gruodi algu biudzetininkai greiciausiai negaus

179. Palaikau Vasiliauską.

Palaikau aš Kubiliu, Grybauskaitę ir Vasiliauską. Ko Šarkinas nepadarė ar bijojo daryti per metus, Vasiliauskas padarė per pora mėnesių. Tokį banką reikėjo likviduoti. Vėliau butų buvę dar blogiau. Dabar visi atgaus indėlius gyventojai ir įmonės iki 345 000Lt, manau teisinga.

178. 2009

metais moodys buvo neigiamai ivertine snora, bet niekas nieko niekur, ir priverte paslepti ta ataskaitele, ten buvo E+ reitingas, b3 ilgalaikis, tai labai prasti rodikliai ir didziule rizika

177. to 158. d

Konkretus debilas esi.

176. pamastymas

dabar reikia kraujo-aukos kazkokios tam show...

175. to 155

Vasilaiuskas nepriziurejo dar banku,o zydelis Sharkinas, ir auditoriams i cype reiks sest

174. Vilnius333

Jūs man pasakykit, kaip reikia vertinti Ernst & Young'ų darbą Snoro atžvilgiu? :DD

173. rikis

o cia tai bent... bet ar ne oer drastiskas sprendimas? nuostolingas bankas irgi galejo dirbt. tyliai ramiai galejo test veikla.. tyliai ramiai galejo bandyt kapstytis su lietuvos banka ir kita pagalba. sergantis zmogus juk gali dar ilgai gyvent, arba masina su defektu dar toli nuvaziuot. bet ne - prireike skandint. tai kartu skes dabar koks pora simtu lietuvos imoniu ,kuriu pinigai prazuvo. dabar man jau kyla klausimas- kas didesnis nusikaltelis - antonovas su baranausku ar vasiliauskas su grybauskaite.

172. darius

Keičiu indelio sertifikatą į lietryčio akcijas. Malonu butų pavaikyt jakilaičius visokius ir kitus švonderius.(snoro pakalikus)

171. >161. Skaičiau

Geriau pasirūpintum pats savo ateitimi,ten kur tupi-naudos daugiau būtu.

170. Urfinas Džiusas

Įdomus Grybės šestiorkės rubuiliuko komentaras - banke trūkumai milijardiai, o atsiskaityti su indėlininkais užteks nepilno mėnesio. Balsavau už Grybę rinkimuose, bet man ji jau mirusi - ta moteris yra savos valstybės priešas.

169. Idomu???

Idomiausia dabar tai, kuri gi banka is skandinavisku pasirinks vyriausybe?

168. valio!!!

banditu pinigu plovyklos nebeliko. smugis ir 5ai kolonai Lietuvoje.

167. to 155

priciom cia vasiliauskas? jei sarkinas visa ta laika dirbo, o vasiliauskas paskirtas neperseniausiai tik jei ka, matyt, su juo nejo susitarti ir babac kaip su sarkinu zydu

166. zilagalvis senelis to 156

visiais atvejais teks skolintis labai sudetingomis salygomis is TVF ne tik kompensuoti indelius papildomai 2.5 mlrd bet ir ekonomikos padariniams suma gali siekti iki 5 mldr maziu maziausiai siai dienai nera zinoma kokia situacija yra kituose bankuose-reikia tiketis kad ten p Vasiliauskas atras ne tukumus bet perteklius kuriu nemate irgi-priminkite man uz ka jam mokama alga? ir kaip jis nemato bet is Londono pamato?

165. >>> 154. to 126. Pagirtinas sprendimas

Avine, džiaukis, kad įsikišo laiku. BBD ant tavęs Baranauskas, būtum be cento likęs.

164. to 124. vania iš Švedijos

Tau nenusibodo,valkata,šūdo malt?Varyk į savo gimtąjį Smolenską ir bezdėk,ko kišiesi raudonsnargli į svetimus reikalus?

163. na

tai tikri sukciai buvo tie baranauskai, o taip putojosi visa seimynele, o db teks i cype. C.banko sprendimai tikslus ir net mano mociutei suprantama

162. >> 158

Žmogau, prisimink kas išvogė ir PLET džiaukis, kad nors tuos 100 tūkst. žmonės atgaus, neįsikišusi valstybė būtų, tai išvogę gaidžiai viską būtų.

161. Skaičiau

ponas kubilius žada "šviesią" ateitį 2030 metais. Tik...kaip iki tų 2030 metų išgyventi.

160. to idomu

Parduok milijardinį turtą per 20+10 dienų ir gausi premiją :) Valstybė kompensuos, tada per ilgesnį laiką pardavinės turtą. Viskas paprasta iš aišku. O kas buvo padėjęs daugiau pinigų ieškos per bankroto procedūrą. Teismas taip pat bandys išieškoti iš buvusių savininkų.

159. Klausimas

O kaip bus, jei " snore" kreditą pemes buvai? Ku reikes gražinti, jei bankas bankrutavo?

158. d

Na ,nereikejo ir dvieju savaiciu ,kad isvogt stipru klestinti banka...Uz tokia afera reikia iki gyvos galvos sodinti ,,nacionalizuotojus ,,

157. pastebejimas

bankininkas toks isbales pavargusiomis akimis nuliudes matomai pat supranta kad jam dabar py..c kur jis ziureji, kitiems bankams p.c salies ekonomikai p...c

156. to 140. zilagalvis senelis

matyt iš to, ką sutaupė apvogdami pensininkus, ką sutaupė nemokėdami pagimdžiusioms motinoms, vergams bedarbiams dar sumažindami apverktinas bendarbių pašalpas, vienu žodžių iš paprastų eilinių poliečių kurie neturėdavo ką į bankus dėti, jie dar ir atimdavo, tai kubiloidas su šimonka per 3 metus labai daug babkių prikaupė , ai dar nepamiškim kiek ligonių kasų direktorius ant procentų švediškam banke laikė, ir kiek dėl to žmonių nereikėjo gydyti, nes jie nukeliavo anapilin :)

155. v

"Banko veikla neatitiko klasikinei bankininkystei keliamų reikalavimų." Nu tai Vasiliauskai, Tu gi priziurejai jo veikla. Ka jus cia pezat? Ka Ernst & Young tada rase? kame reikalas jomajo.

154. to 126. Pagirtinas sprendimas

gal tamsta kompensuosit mūsų visų nuostolius? Juk jūsų "genialūs" valdžiažmogiai taip "šauniai" pasidarbavo.

153. Darius

Atomazga banko indėlininkams ir klientams. Toliau lieka darbą atlikti teisininkams.

152. moto

tai dabar tie pinigeliai kur dar liko pas žmones kortelėse jau nuplauks ar ne ?

151. Judas

Nu nerealiai. Nuostabu. O jau su kokiu patosu ir zaviai taip literaturiskai sneka idijotai - lektuvas kuris neskris ir veziukas. Nu kurwos kurwos. Lietuvi bek is tos vardan tos! Gelbekites - gelbekit savo vaikus.

150. idomu

o einamosios saskaitos i kurias buvo mokamos algos patenka tarp apdraustu ar ne?

149. -> [121]

Mokus - kai turi pakankamai lėšų einamiesiems mokėjimams ir atsiskaitymams. Likvidus - kai turto vertė atitinka ar didesnė už įsipareigojimus prieš kreditorius. Tamsumas?:))__Vingių Jonas

148. atsakomybe

P Vasilauskui gresia baudziamoji atsakomybe uz pareigu neatlikima...

147. na ka

Tiesa visad paaiškėja. Ar ne gėda rėksniams kurie 'gerąjį' Baranauską gynė? Parsidavėlių žmonių pilna, jums per daug pasisekė kad konservatoriai valdžioj. Visokie Butkevičiai nebūtų drąsos užtekę taip pasielgt, užtat visa apimtimi 4 mlrd visi Lietuvos gyventojai būtumėte turėję 'sunešti' ant Snoro aukuro.

146. Darbelis

Kai taip greitai Freakley susisuko, tai uz ta pati menesini atlygi suspes ir kitus bankus prakratyti ....

145. >Benius

Na Tavo 500 litų tikrai nedings,juos jau gali atsiimti.protingą vaizduoji.

144. >> 124. vania iš Švedijos

SĖDI PRIE VOGTO KOMPO IR TINGINIAUJI? JAU SUTEMO, TAD PIRMYN Į "DARBĄ" , T.Y. VAGILIAUTI, NES NIEKO DAUGIAU IR NESUGEBI. čIA JAU JŪSŲ TAUTINIUOSE GENUOSE UŽKO9DUOTA, KLIŠAS KACAPĖLI ...

143. Draudis>116

Suprasčiau, kad 30-40 milijonų per tas operacijas dar nesugaudytum, bet čia 4 milijardai ???!

142. Lietuvos bankas, Lietuvos "Snoras", Lietuvos Freakley ir Lietuvos Seklys Morka

Pradžioj sakė, kad bus "geras" ir "blogas" bankai. Ir administratorius Freakley pradžioj sakė, kad bankas "Snoras" nėra nemokus. Bet paskui tas Freakley (Google vertėjas - "freak") dar pasižiūrėjo, ir pamatė tai, ko visas Lietuvos bankas, pagal įstatymą prižiūrintis kredito įstaigas, nematė. Prižiūrėjo, bet nematė. Ir išvysti nesitikėjo. Išeitų, kad ponas Feakley, dirbantis už menkus pusę milijono litų per mėnesį, būtų mums gerokai pigesnis už Lietuvos banką, kuris tiki pono Freakley regėjimais. Kam jis mums, tas Lietuvos bankas, kuriam reikia pono Freakley matymų? Lietuvos bankas metų metus žiūrėjo ir nematė, o aiškiaregys Freakley savaitę pažiūrėjo ir pamatė. Kad 3,4 milijardo nebėr. Reiktų, kad Seimas skubos tvarka priimtų Lietuvos Freakley įstatymą, tiek ir problemų. Nors, žinoma, geriau Lietuvai būtų nusamdyti ne tą, kuris neranda 3,4 milijardo, o tą, kuris atranda. Lietuvos Seklio Morkos reikia. "Snoras" taigi dabar mūsų - Lietuvos "Snoras". Gaila likviduot.

141. to benius

raso kad atsauke sprendimus del veiklos atnaujinimo, tai turetu nuo sio momento ir nebeveikti teoriskai, gal dar neisjunge, jei spesi:)

140. zilagalvis senelis

is kur gi ministre Jus gausite papildomai 2,5 mld lt kompensacijai?

139. vania is svedijos,supi.tas burlioke,

isgerk dzekcines ir eik miegot aborto liekana:)

138. Freedmanas

Manau, kad QBillas labiau nusipelno to būsto, į kurį veža Baranauską. Bet čia LitHuinia, čia visur dūmai.

137. Dz

Teisingas sprendimas. Palaikau kubiliu, grybauskaite ir vasiliauska. Saunuoliai. Veike kvalifikuotai, profesionaliai ir ryztingai.

136. benius

gal kas žinot ar bus galima tuos 500 lt vis dar pasiimti ???

135. 101-am

Ar mokus, ar nemokus, geras administratorius su šiuolaikinėmis IT, gali per pusdienį pasakyti. Tą ir padarė praeitą savaitę. Ar likvidus? Į šį klausimą galima atsakyti tik įvertinus turtą. Tam savaitės tikrai nepakaks. Na, o nemokiu padaryti galima ir per valandą, ir per dieną, ir per savaitę, bet, jei norima, nemokumą padaryti pavyzdiniu, tai, kaip dabar paaiškėjo, reikia savaitės:)) Krajbankas, manau, tik vienas iš nemokumo darymo, kai jį valdė jau nacionalizuotojai, pavyzdžių. "Toks gyvenimas":))__Vingių Jonas

134. Kuznecov

mangolai, nemoka daryti verslo ,atima nacionalizuoja ,sunaikina versla,Vytautas kryžiodamas litvinus ne galvoja kad tokie gausis mutantai

133. Bankis

vasiliauskis pute duda,baranauskis vis prasprudo.Klausyk,riebiasnuki mekiau bankyriau,tai ka visa ta laika veikei-gal Vilniuj savo riebia subine tam Maklaren ,ar kaip ten ji,matavai ar Nicoj riebu pilva kaitinai.Praeita savaite stenejai,kad viskas bus gerai,davinejai garantijas kartu su ta finansu kikimora,ant vandens sakem parasytas.Veizejai Baranauskio subinen,ale pautu nematei-tau tik busima sniega banku kiemuose grandyti,lopeta isikandus,o ne bankus valdyti.Sovietu laikais uz liaudies turto praganyma kaip mat butum zonoje uzdarytas ir balanda srebes neribotam laikui....

132. 36-am

viskas. Jau rytoj visus tuos kromelius uždarys. Paskui per 20 +10 d išmokės apdraustus indėlius. Čia tik nuomonė.

131. vaniai iš Švedijos

litofce tu kubilistanini ciulpi ciulpk toliau nukriosusiam svedukininkui gauruota... skanaus :D :D

130. nu

na tai lietsudis dabar gal ufonautus apkaltins savo naujausioje samokslo teorijoje kur dingo tie 3.4 milijardo litu,gal cia ufonautai pasinaudojo Lietuvos valdzia suzlugde snora pradangindami tuos milijardus,taip bandydami pasalint snora kad tas netrukdytu skandinavu bankams,laukiam su nekantrumu tavo lietsudi naujausiu samokslo teoriju,bus labai idomu paskaityt

129. įdomu

ir kas gi užims rinkoje snoro vietą juk tuščia vieta ilgai tuščia nebūna...o gal skandinaviškams bankams sutieks galimybę dar labaiu lobti ir iš vežti iš Lietuvos pelną...kada gi šitie bankai bus patikrinti taip kaip buvo tikrintas snoras

128. idomu

Manau tiesos niekada nesuzinosim. Bet yra keletas idomiu momentu. Is 8 mlrd truksta 3,4, ir lieka kaip tik tiek, kiek reikia apdraustiems indeliams kompensuoti..

127. LT -> CIPOLINUI

SENI, ISSIBLAIVYK, VILNIAUS BANKO PAVADINIMAS PRIES KELIS METUS JAU OFICIALIAI PAKEISTAS I "SEB BANKAS".

126. Pagirtinas sprendimas

Galima pagirti vyriausybę dėl šio sprendimo:)

125. ...

Kiek pamenu LR biudžetiniai pinigai laikomi swedbanke... Idomu, kokį banką pasirinks Šimonytė vykdyti atsiskaitymus? Kai atiiminėjau savo pinigus iš subankrotinto LAIB'o, tai buvo Hansabankas... Nejaugi ir vėl jis?

124. vania iš Švedijos

Litofcai ar jums nenusiboda,kad jus taup apgaudineja tas Kubilistano nusikalstamas režimas,kiek jus dar galite kenteti ta bespridela.Viduri dienos kubiloidai apvoge stabilu ir pelninga banka,per savaite išvoge tiek pinigu.Užuojauta.

123. KUR?

Kur "Finasta" dingo? Kodel apie ja nei zodzio? Parduokit "Finasta" ir bus tu pinigu!

122. sukilelis

Ar tikrai zinosi ka su ja (valdzia) reikia daryti???????

121. >78

Neskiri likvidus nuo mokus?Ir nereikia čia padėti rusams skleisti paniką Lietuvoje.Niekada nekomentuok ko neišmanai ir nesupranti.

120. Nėra

banko-nėra problemų

119. sukilelis

siulau imt valdzia i savo rankas

118. gj

klausimas, kas kaltesnis: tas, kas sistemiskai voge stambiu mastu ar tas, kas valstybes igaliotas priziureti, samoningai "nemate" nusikaltimu. Mano atsakymas, valdininkui mirties bausme, vagiui kalejimas iki gyvos galvos.

117. oba

Na nusimato nemažai įdomių sandorių. Spėju, kad 34 proc. Lietuvos ryto grupės akcijų paketą paims kokia Achemos grupė, Finastos grupės 100 proc. akcijų paketą paims koks užsienio bankas, Įvairiausius NT supirks Hammeris, Eika ir kitos įmonės. Ot bus sandorių lietus.

116. to 84. Draudis

Bankas ir jo filialai per dieną atlieka tūkstančių finansinių operacijų, ir sukontroliuoti tuos srautus be galo sudėtinga.

115. storas kiaule

kodel konkreciai valdzia nepasako,kad bankrotas LIETUVAI???nes per 20d. reiks grazinti 4mlrd indeliu,o draudimo fonde yra tik 1.6mlrd...kitus reiks skolintis greitai ir uz ne mazus procentus,o visi zino,kad LT biudzetas 10mlrd....

114. tikrai

Net man gėda dėl konservų "vadovavimo".

113. -> ausra maldeikiene [79]

Dėkoju Tamstai už "komplimentą" [79]. Tikrai nesu godus, bet, matyt, tai blogas įprotis ar savybė? Jei blogai, tada tiksliai - bukas ir neišsilavinęs:)) Na, toks tipiškas bolševikų ir jų nacionalizatorių nemėgstantis tamsuolis, ar ne?:))__Vingių Jonas

112. Dengi

Rusiskas zodis DENGI yra zodziu DEN ir GYBELI darinys, taip , kad pinigai skirti isleisti, o taupyti

111. to vania

svedijos bankai jei kris, tai leksi namo tekinas is tos svedijos apsisikes kur makaronai pigus

110. to fanas

Yra dar ir bankiniai pavedimai ir kitos paslaugos. Ne tik 100 ir 110lt......

109. Cipolinas

Ar zinote kodel lietuvos" svediski" bankai vadinasi Vilniaus bankas... Dar kaip . Todel kad kai prasides juose nacionalizacios niekas uzsieni net nesuprastu kad jie yra svediski. Jie net pavadinimo savo svedisko neturi... Jie tokie patys svediski , kaip ir snoras lietuviskas. Tikras uzsienio bankas vykdydamas rimta veikla salyje ateina su savo vardu, o ne slapstosi mazytemis raidytemis seb grupes bankas. Jei city bankas yra niujorke, tai jis toks pats ir vokietijoj, honkonge, ar vilniuje. Lietuvoj banku is viso nera, nes ne joks normalus bankas ten neis, i valstybe su 3 mlm gyventoju, su crazy vyriausybe. Sekmingai plest bankus, kuris sekantis?

108. LWR

Chebra, tik nepanikuokit. Pats indelio snore neturiu, todel galiu siek tiek objektyviau mastyt. Indeliu draudimo babkes laikomos cashu, valstybei nereiks prisidet. Jei yra turto uz 3,7B, o indeliu fonde rugseji buvo 1,7B, tai reiskia, kad turetu uztekt padengt zmogeliu indelius iki 4B. Blogos skolos irgi gales but parduotos, tai gal dar surinks papildomai 1B. Zodziu, nepanikuokit, nes bus tik blogiau. Atsiprasau, jei kazka izeide mano ramybe - nuosirdziai Jus palaikau, tik noriu paguost ir nuramint, nes neigiamos emocijos tik pakenks.

107. Viktoras

Šarkiną reiktų teisti, kad pamiegojo Snoro aferas

106. aber

Dar ilgai reiks kuopt Kirkilo, Sarkino, soceldemokratu, uspaskiho ir kitu rusu pakaliku pridrebra suda

105. 95 -am

grazins iki 452 800 lt., nusiraminkit.

104. ....

Kiek sakė, kad dingo? apie 4 milijardus litų? O kiek ten trūko iki valstybės biudžeto surinkimo plano? Beje, kiek Snoras turėjo LR vertybinių popierių?

103. Fanas

Žmonės ar jūs suprantat kas yra bankas, turiu 100 litų,paskolinu už 10 procentų turiu 110 perskolinu nors nežinau ar 1 gražins, turiu 120 perskolinu ,turiu 130, ir prasidėjo piramidė,iš palukanu išgyvenu aš ir mano šeima,paskui atsiranda drąsos,pradedu skolint neturėdamas pinigų,tikiuosi,kad pirmas grąžins,paskui pradedu pirk Lambordzhini,už jūsų pinigus,o pskui pipec

102. vaniai iš Švedijos

waniuchka, papy/del y obratno v kletku! :D

101. 88-am

pereita sav dar nieks nezinojo, kad kris Latvijos bankas. antra vertus, juk net ir banko padetis nebuvo ivertinta(cia ne savo drabuziu spinta susitvarkyti namie), juk reikia laiko, nepanikuokit, viskas padaryta ir daroma teisingai

100. zilagalvis senelis

freske palaikykite ilgiau Lietuvoje ponas Vasiliauskai Jums suskaiciuos ir kitu banku turta Jus pamatysite ko nepamatytumete net savo sapnuose...uzteks cia sh...a malti profesionalai suskaiciuos

99. klaipedietis

tik siandien suzinojau, kad mano mama pensininke kelis tukstancius laike snore. O kas baisiausia issiaiskinau, kad ja itikino laikyti ne paprasta indeli, o oblogacijom. Tai kaip sakant ate pinigeliai. Man tik kyla vienas klausimas, tiek metu galvos per telika vis ragino pasitaupyt, tiek metu kazkam buvo mokamos milziniskos susmos uz banku prieziura, tai kaip valdziazmogiai dabar itikines zmones tiketi valstybe ir santvarka?

98. 87-am

visi bankai griuvo prie Šleževičiaus. Ar Šleževičius buvo konservatorius? A?

97. vania iš Švedijos

Litofcai bus kaip Islandijoje,prarasite visus pinigus,o politikai-vagys gyvens kaip tuzai.

96. MMM

Sekundė ,Snoras......

95. Klausimas

Ar grazins indelius iki 5000Lt?????

94. JAB KAP

KUR TAS EDGARAS B. IEVA B. IR KITA LIKUSI LIETUVOJ SUTVE? MANO OBLIGACIJOS NUPLAUKE - UZ TAI JIE ASMENISKAI ATSAKINGI.

93. sdd

Iš pradžių galvojom ,kad gripas paskui vėžiukas, o pasirodo ištikrųjų triperis

92. poezija

"...Končen bal, pogasli sveči..."

91. to 84

Jusu klausima galima perfrazuoti: kiek jiems buvo simoketa uz tylejima. Ziauru, kai salyje jauna demokratija, kai nera kartuviu ir valdininkams.

90. Speceliai Lietuvos Rytoi

Kadangi Seimininkai uz grotu, o bankas su dingusiais 3mlrd likviduojamas. Galit atsipust ir pasijust laisvu nepriklausomu dienrasiu kaip ir skelbetes. Sekmes darbe ir paieskose naujo seimininko.

89. gal kas paaiskins

tai ka Sarkinas veike, uz ka jam buvo mokamas atlyginimas? Jauciu,jis irgi uz 8% skolino bankui ...Jei Vasiliauskas, dar dirbtu Sarkinas, tai Antonovas banka butu nunulines

88. -> Manau, kad [73]

Kas sakė prieš savaitę, kad Snoras mokus? Pamiršote? Priminsiu - administratorius. Kas po savaitės valdymo sako, kad nemokus? Administratorius. Tai, kas per tą savaitę padarė Snorą nemokiu? Administratorius. Kas paskyrė šitą administratorių? Lietuvos Bankas. Tai, kas atsakingi už nacionalizavimą ir tyčynį bakrotą? Manau, kad ne buvę savininkai, o nacionalizatoriai su "vėžiuku" priešakyje. Ar aišku?:))__Vingių Jonas

87. Freedmanas

O tai kur laikyti pinigus? Juk padėtis kituose bankuose, kaip rašoma internetuose, dar prastesnė nei "Snoras". Ar čia tik ne valstybės bankroto pradžia? Ale, kai tik konservatoriai prilenda prie valdžios, griūva viskas, tame tarpe ir bankai.

86. to 70. lina

O tu,kvaila višta,prieš porą dienų buvai kitaip suskaičiavus?

85. KESTAS

noriu papildyti saskaita, bet nezinau kaip

84. Draudis

Bet kaip bankų priežiūros tarnyba, auditas galėjo pražiopsoti tokios sumos dingimo, niekaip negaliu suvokti ? Gal kas galėtų paaiškinti ?

83. To 80

Matosi kad asiliena tai tavo nacionalinis patiekalas. Sekmes UK darbuojantis.

82. vania iš Švedijos

Litofcai imkite iš visu Kubilistano banku savo pinigus,nes liksite iš vis be nieko.

81. sigis.no

Valio bananu respublikai...

80. mantas

VISKAS EINA PAGAL PLANA...SU NAUJEISIAIS LIETUVIAI VERSIUKAI..LAUKIT DAR NAUJIENU...ISTATE RAGUS SU BANKU PABRANGINA ELEKTRA TAI FAKTAS IR DUJOS BRANGS.....NA O SU MAISTU JUG PASAULINEI RINKOJ LABAI BRANGSTA ASILIENA PAGRINDINIS LIETUVIU MAISTAS SKANAUS

79. ausra maldeikiene - to 78

Tamsat esate debilas. Stebėtinai buka, neišislavinusi ir godi tauta.

78. laba dieną:))

Ne mano reikalas:)), bet prieš savaitę administratorius pareiškė, kad Snoras mokus, o po savaitės tapo nemokus. Tai, kas tą savaitę valdė banką ir kas privedė prie bankroto tyčia - ar buvę savininkai, ar nacionalizatoriai?:)) Bus įdomu pamatyti, kaip nacionalizatoriai, o ne buvę savininkai atrodys teisiamųjų suole:)) Beliko tik Seimui priimti fizinių asmenų bakroto įstatymą, nes kitaip, manau, nacionalizatoriai su "vėžiuku" priešakyje ir jų ateinančios kartos bus atsakingi už LIETUVAI gresiančias skolas, atsiradusias dėl tyčinio Snoro bankroto:))__Vingių Jonas

77. vd

mane domina, kiek valstybe tures dabar per 20+10 dienu ismoketi simtu milijonu pagal istatyma. Ir is kur paims, kai net algoms ir pensijoms nera. Blet, cia i kracha panasu.

76. to

visu pirma tai vasiliauska uzdaryt,kaip drasiai prabilo,kai sugavo baranauska,is kalejimo zmogus neapsigins.kaip galit tiket musu vakdzia,kai ji net pensininkus apvogineja.butu gyvaves bankas kaip visi,jie nei kiek nekaltesni uzkitus bankinin.

75. aj

pas mus lietuvelei tai kai tam anegdote plyta zmogu uzmuse vai plyta mzogu uzmuse o ka uzmuse zydeli a vaiksto cia visoki plytai ner kur nukrist puse metu ziurejo ziurejo ir nemate kad milijardai slysta nejuokinkit valdzia kaleiman su vasiliausku priesakis

74. nuomone ²

Idomu - kur Rusija investavo Lietuvos mlijardus ??? Tegu tik nepradeta man kas nors aiskinti,kad 4,6 milijardo buvo nepastebimai isleista neaisku kur...

73. Manau, kad

sprendimas yra geras. O ką dabar pasakys tie, kurie tikino, kad ir milijardas nebuvo pavogtas iš banko. Maža snukį sudaužyti. Reiktų čia būtinai valstybei surasti ir tuos komentatorius, kurie čia melavo, kad joks milijonas nėra pavogtas. Bet vieną kartą reikia baigti su tuo posakiu: galvojome, kad blogai yra, bet kad taip blogai... jau tas posakis Lietuvoje tiesiog mada tapo. Va tampa ministru ir galvoja paministraus, tik, deja, išgirsti va tą nuvalkiotą jau frazę...

72. Vytautas

Pritariu tiems,kurie siulo pasodinti i cype visus Lietuvos banko vadus nepriziurejusius ir leidusius dar vasaros viduryje platinti Snoro vertybinius lakstus.Tada buvo konstatuota,kad lyg ir viskas gerai Snore.

71. eta

na is pradziu galvojom kag gripas,bet cia jau veziukas :)

70. lina

nu va mat kaip! per pora dienu eme ir susitrauke turtas:D o dieve, jau nachaliskesniu dalyku nei lietuvoj niekur nera.

69. !

nacionalizmas meniu valgo TIK PAUKŠTIENOS!lašinai nevalgo?

68. snorasta

Taip taip, dauguma komentatoriu arba dirba arba nzn ka turi bendro su snoru, bet kaltas freakly, tiktiai ne snoras.. Apuokai, dar tam freakliui nepasirodant lietuvai buvo atsakytos uzklausos apie snoro "vertybinius popierius", del ko ir prasidejo visas sitas sudas. Ir tik neteisinkit vadovu, jei butu svaru, tai niekas ir nepurtytu! Dabar reik tiketis, kad Lietuva nesubankrutuotu, tiek pinigu grazint...

67. ArtikA

pagaliau pateiktas tikrai skaičius, kuris nenuginčijamai parodo, kad veiksmai prisiimti Lietuvos valstybės buvo prisiimami teisingi. Jei skaičiai galutiniai tai belieka konstatuoti, kad esant apdraustiems indėliams 4,8 mlrd Lt, neliks niekam kitam, o ir jiems nepakanka, bus naudojamas matyt indėlių fondas. Milijoninės sąskaitos sumažėjo iki 100'000 eurų :(, na o dabar jau aišku, kad lauksim sprendimo kaip pinigus sugalvos sugražinti ar nuo likvidavimo ar jau rašyti prašymus kur pinigėlius pervesti.

66. Lionius

LITAIS LABAI DAUG ATRODO ... EURAIS DAUG KUKLIAU DINGES tik 1 milijardas ...

65. ir kvaili gi

na ir kvailumas žmonių ruso banke pinigus laikyti, taip greit pamiršo kas okupantas????? Niekada nei pas rusą nei pas žydą pinigų nelaikysiu. O kas tas Ūkio bankas ??? ar jis lietuviškas? ar kartais negali nutikti kažkas panašaus? Ar yra kas dorai prižiūri?

64. neziniukas

na, pasakykit man kas nors, kaip ir kur sveiko proto zmogui issvaistyti 3,4 MILIJARDO !!!! litu? Teisybe sake kazkas, kad pasaulis yra nepazinus.

63. Gydytoja -> cha-chi

VEL PAMIRSAI VAISTU ISGERTI? MARS ATGAL I PALATA KONCERWATORPOEIRINE VALDZIA TU!

62. tam jons

ZIUREK KAD PATIES KAS NORS ANT BYBIO NEPASODINTU,DEBILE TU RUSISKAS

61. sandra

nesuprantu kodel visi paprasti zmones tyli... jau senai reikia visus snoros langus isdauzyti, o ponulius apspjauti.. zinau, kad bjauru bet manau zmones turi eelgtis taip kaip jie elgiasi su zmonemis

60. Mile

Tautieciai ar kelia dar matot per makaronus?

59. cha-chi

Kaip matosi viskas pagal plana. Konservatorine valdzia banko pinigelius privatizavo, isvogtas biudzetas bus uzkaisytas, o indelius grazins mokesciu moketoju pinigais. Vienus zodziu susimesim ir pasidalinsim. Po keliu ar keliolikos metu uz ta indeli gal tik batonas beiseis nusipirkti.

58. senelis

Gal sarkinui dar reiktu damoketi iseitine? Juk taip zmogus dirbo dirbo. Ziuresime ar galvos leks kam nors ar cia nieko neivyko? Gal jau uzteks tyciotis is tautos?

57. Nxhdjsfjd

O kaip su paskola? Gal jau galiu pamirsti imokas?

56. n

smagu skaityt lietrycio pulius, dziaugtis matant antonovo samdiniu ir chaluju komentarus

55. 4mljardai

litu kaip i sikna holhozo pirmininkui kiaules motinos brolio svainio arklio tetos drauges vaikaites marytes puseseres klasioko brolio antonovo antros eiles pabrolio draugeliui

54. nu va

net už milijoninį atlyginimą egzpertas nesugebėjo piniginėlių iš ofšorų iškrapštyti.Nors,geriau pagalvojus,kur skubėti?Kaži,kas bus bankroto administratorius?

53. ZOMBIS

Žmoniu pinigai iki 100tukst euru yra apdrausti ir atgaus ir bankroto atveju, bet nežinia kada tai bus, tokiu tempu kai tarmozina valstybė tai gali testis ilgai. Kas žiauriausia kad dingo beveik 5milijardai litu :-D baisu kokie dideli pinigai, o juk vasiliauskas sakė: viskas bus gerai, čia dinge tik keli šimtai milijonu. Tikiuosi tuos urodus britai išduos lietuvai, o lietuvai nuteis ilgiems metams urodus, tikiuosi iš ju atims visa turta, ir vaikučiai tie kur čia verkė straipsniuose kad juos šmeižia, bus išmesti i gatve, aišku tai naivu, nes jie pasisavino kelis milijardus, ir grynu bus pasidėja daug milijonu juodai dienai. Pakart padlas viešai!

52. ddd

Bleeeeeeeeeeeeeeeeee.................

51. n.......

nu ka konservai minimum milijarda pasidarbalino..

50. gerai -> PROTAS

pagiedojom, maukis kelnes ir tepk vazelinu, dabar tu giedosi clinzthoasparsasnuki :D

49. aha

juokingiausia skaityti antonovo sestiorkiu komentarus:)))

48. XV

Prisiminkim Wiljams istorija. Mazeikiu nafta buvo pelninga kol konsultantai nepradejo jos valdyti... o cia irgi "pavalde" net indelininku stebetojo neisileido... vadovus pasodins i cype kad nesneketu ko nereik...

47. minde

abu iki gyvos galvos uzdaryti. vagys.

46. che guevara

Pasodintų juos į kaliuzę, neduotų ėsti, kasdien luptų ir taip, kol pinigai neatsirastų. Jeigu iš tikrųjų jie išsvaistyti - atiduoti juos apgautųjų Linčo teismui. Būtų pati geriausia pamoka visiems O. Benderiams...

45. PROTAS

KLAUSIMĖLIS : AR LESU PERMETIMAS IS SNORO I SEB VILNIAUS BANKA KONTROLIUOJAMA KIAULESNUKIU YRA VIENAS IS CLINTONICH PLANELIU PRISIJUNGIANT GELBĖT NE LIETUVOS O JAV EKONOMIKA KUR PRIES KELETA METU PRASIDĖJO JAV EKONOMINE GRIŪTIS KAI JUOS ISTUSTINO - ARABZYDZIU GAUJAI !!! PAGIEDOKIT !!!

44. Gydytoja -> Cipolinas

klausyk baranio samdini gal irgi prisidejai prie tokio kiekio babkiu isplovimo?

43. kur

Šarkinas?

42. Bankrotas heh

nesnekekit lempu. Pinigus praras tik tie kurie turejo daugiau nei 250 k - 350k.. Iki tos sumos valstybes draudziamos sumos. Abejoju kad cia rasantieji tiek turejo. Sudabinkis buvo yra ir nebebus. Naivus tie kas situ banku pasitikejo nuo pat pradziu. As nuo mazu dienu kai tik snoras atsirado jauciau antipatija ne tik paciam prekes zenkliui bet ir viduje dirbantiems veidmainiams.. Gaila zmoniu kurie daug praras, bet situs zmogedras kurie savo vaikus i direktoriu pavaduotoju pozicijas sukiso, gali ir n metu duot kalejmo, nesuksiu galvos. Kad bankrotas bus, seniai visiem aisku.

41. to 26. Klausimas nr.2

apie tai jau visa savaite visur rasoma ior kalbama, kiek gi galima kartotis? rimtai

40. Amerika

viskas kaip ir turejo buti....Amerika atsiunte Lietuvai prezidenta, Amerika atsiunte ir Simon Freakley....ir laisve Lietuvos liaudziai ...ir niekas nepasokines pries Amerika....kas ne su JAV.. tas pries mus!!!!

39. ant kiek

Ant kiek reikia būti idijotais, kad patikėti tomis pasakomis?

38. !

TAI SIAUBAS KOMUNIZMAS-NACIONALIZMAS?!

37. jons

Mano nuomone valstybe subankrotino banka Vasiliauskui turi buti nukirta galva O Grybe pasodinti ne ant bybio o ant gero pagalio

36. tai kaip bus

tai gal kas supranta kaip dabar bus ar dar leis po tuos 500 isimineti ar jau ne???

35. Darius

Kaip su indeliais?

34. Pasaka apie Simon Freakley ir Lietuvos banką

1. Lietuvos banko valdyba šį sprendimą grindžia tuo, kad, banko administratoriui pateikus savo išvadas, pamatėme tai, ko nesitikėjome išvysti. 2. Lietuvos banko misija – puoselėti šalies pinigų, kredito ir atsiskaitymų sistemų patvarumą ir vientisumą, jų stabilų, patikimą ir efektyvų funkcionavimą, siekiant sudaryti palankias sąlygas optimaliai šalies makroekonominei plėtrai. Pagrindinis Lietuvos banko tikslas – palaikyti kainų stabilumą, t. y. kuo mažesnę infliaciją. Įgyvendindamas šį tikslą, Lietuvos bankas vykdo pinigų politiką, KREDITO ĮSTAIGŲ PRIEŽIŪRĄ, valdo užsienio atsargas, atlieka kitas funkcijas.

33. to

kai baranauska pagavo dabar visi ka nores ta pripaisys,kalejime jis nebaisus.ir nebeatgausim valstybes nurasytu pinigu.o kubiliu kodel neuzdaro,kiek nuostoliu valstybei del jo naktyniu sprendimu

32. Maestro

Pala pala, o faktiškai tikrai turėjo 8 mlrd ar tik popieriuje tiek buvo?

31. XV

ir dar man klausimas. Jei bankas nemokus ir apie tai buvo zinoma, kam reikejo ji su tokia pompa "nacionalizuoti" ? Kodel nebuvo tos akcijos tiesiog arestuotos. Laikinai nusalinti vadovai iki bus iki galo viskas issiaiskinta ir tik tada sprendziama ka daryti? O dabar pusvelciui isparceliuos milijardini Snoro turta... Jei rinkoje vienu metu atsiranda labai daug pasiulos tai kainos bus zemos.. kazkas is to pasipelnys

30. Cipolinas

Va tau ir veziukas , va tau bankas mokus per savaite kai geras admininstratoriu padirbo- virs 5 miljardu nuostolis. Nu makaronai liaudziai ...

29. MK

O man atrodo per ta savaite, po nazcionalizacijos, viska patvarke taip kad butu bankrotas................

28. aha

komsamolke be klaidu parasyti negali?

27. REIKTŲ

KUR BUVO PUSĘ METŲ AUDITO KOMPANIJOS-VASILIAUSKĄ REIKIA SODINTI UŽ GROTŲ KARTU SU BARANAUSKU IR ANTONOVU BEI GLAVECKU IR ŠIMONYTE -UŽ FINANSINIŲ NUOSTOLIŲ PADARYMĄ SĄMONINGAI IR NESĄMONINGAI-BENT VIRŠ 15 METŲ KALĖJIMO,O GAL-IR IKI GYVOS GALVOS,KITO VARIANTO NEMATAU.KONFISKUOTI GLAVECKO,VASILIAUSKO,ŠIMONYTĖS TURTUS.BANKŲ DARBUOTOJAMS MOKĖTI ATLYGINIMUS-RENTAS IKI GYVOS GALVOS

26. Klausimas nr.2

O kas bus su zmoniu indeliais, bet rimtai?

25. audriui

Jus idiotas

24. Na

Tai kur gi kaltininkai? Ar kaip jau įprasta - kaltininkų niekas neieškos?

23. werner

Teks eiti i TVF paskolos

22. XV

Gal Svedija grazins pinigus , kurius Antonovas sumokejo isigydamas SAAB koncerna ? Manau ten irgi milijardines sumos

21. na siaip

ar taip. bankrotas visiems blogai, reiskia zmoniu lesos prarastos.

20. v cxm

jo, logiskas klausimas... ar 3,4 milijardo nuostolis kaupesi zaibiskai... kam tada LB dirba ir tokia alga gauna, ar jie mus asilais laiko?

19. bu

Bet kazkodel nuosmauka vaigauskas nesiskubina pranesti, kad draugelai ar jo serikai jau sulaikyti. Na, nieko kazkada kaliuzej ciulpsit viens kitam po analinio... hahaha... ponai...

18. Klausimas

Žmonės savo indelių nebeatgaus?????

17. man

tik idomu, tai dabar ir biudzetinikai be algu liks. tai ka darysit su vadovais ir vyr finansininkais? tikiuosi mesit lauk????

16. ja

galesit kioskus nestis namo

15. Audrius

Tai gal reikėjo leisti teisėtiems savininkams atidirbti tų 5,5 mlrd. trūkumą?

14. Vardenis

Kas man obligacijas grazins?

13. fdz

eina sau... 3,4 milijardo....

12. tie kurie

gyne Snora, kaip sazininga banka. Dabar galesite Snoro kioskus nestis namo, kaip indeliu kompensacija.

11. MASTYKIT

kai zmones neturi ka valgyti, kai rekiama kad valstybei reikia skolintis is uzsienio banku uz 7procentus liberalo masiulio itakos imones 43 milijonus laiko banke snoras URA.. 24. prof. G. Merkys2011-11-24 20:19IP: 188.69.225.99 6 Kokia nuostabi žinia? Klausimėlis: kokius indėlius ir iš kur gali turėti Susisiekimo ministerijos įmonės? Ar kartais ten ne europiniai pinigėliai su tyliu ministerijos palaiminimu palūkanoms buvo į Snorą padėti? Spėkime, Masiulis tikriausiai neteisėtai prafinansavo ES pinigais "patikimas" įmones į priekį, o tos, kaip ūkiniai subjektai, bent teoriškai jau gali investuoti. Bet tokia veikla galimai yra neteisėta, ypač jei tai ES pinigai. Bet kuriai normaliai įmonei paprastai visada trūksta apyvartinių lėšų. Kuo sėkmingesnė įmonė, tuo jai labiau trūksta būtent apyvartinių lėšų. Normalios įmonės PAČIOS skolinasi pinigus, o ne į bankus investuoja. Masiulis po savo kontoros stogu, matyt, priveisė visokų įtartinų investicinių holdingų? Tai visiškai netipinė jo ministerijos ir jos kuruojamų įmonių funkcija. Regis, tai kvepia nusikaltimu? Kodėl žinaisklaida išmeta masėms info apie galimus ekonominius korupcinius aukštos valdžios nusikaltimus be konteksto ir be komentaro? Visa tai kvepia nusikaltimais, kurių sumanytoja ir vykdytoja yra aukščiausia šalies valdžia? Kur žiūri Grybauskaitė? Paaiškinkite piliečiams, kas čia dedasi? Metaforos forma reiškiu ekspertinę nuomonę: antrankiai verkia ir ilgisi Masiulio rankų. Spėju, kad būtent tos pusiau kriminalinės Masiulio galimai globojamos investicinės įmonės savo pinigus atsiims anksčiau nei paprasti žmogeliai, nors įstatymas gina būtent žmogelių interesus. Nelaiminga valstybė, prakeikta valdžia. Pasmerkti piliečiai, kurie leidžia dergti ant savęs ir save apvaginėti. Išsigimusi teisėsauga, kuri nemato ir netiria tokių įvykių. Valstybė, kurioje paminta teisė ir įstatymas yra nusikaltėlių gauja.

10. klausimėlis

vasiliauskai, pats sakei, kad snorą stebėjote pusę metų - kodėl leidote sukaupti 3,4 milijardų nuostolį ?

9. PROTAS

Bankas „Snoras“ bus likviduotas IR ATVYKUS I LIETUVA CLINTONICH DABAR JAU VALSTYBES LESOS BUS LAIKOMOS SEB VILNIAUS BANKE KURIS KAS GALI PANEIGT YRA ARABZYDZIU - KIAULESNUKIU PARSU !!! PAGIEDOKIT !!!

8. Klausyk Zalupa

Laiko tave ten palatoje be duru rankenu, nesamones rasineji, jau atsibodo ta pati plokstele. Sedi savo svajoniu palatoje tai ir sedek. Zmonems ne iki tavo juoku.

7. klausimas

ka dabar darys Vainauskas? apie ka rasys? uz ka sunus pirks milteliu? vajezau vajezau

6. Ups

Cia ir kaniu jasna buvo

5. koment

snoras snoru aferiugos ejo, uz grotu juos ilgam - bet faktas gaus "papeikimus". bet ka sitos mordos aklos sedi ir ziuri gi pagulde simtus verslo subjektu ant menciu, ir tik dabar subineje akys atsirado :D

4. sakis

sakis

3. ajajai

nu va baigesi kancios

2. Grafiukas

Joooooooooooooo Be komentaru Bet siaip jie nekalti Kazkas juos apvoge

1. ZALUPA

Man labiausiai gaila tu kurie dar likę Lietuvoj ir gieda kaip oziai o kodel? Jums ta gali atsakyti tik diktatore gribauskaite ir jos parankiniai jus tik paziurekit kas darosi Lietuvoj dauguma žmonių gyvena žemiau skurdo rybos kiek nusikaltimu o svarbiausia tai padaro valdžia tai todėl man kyla klausimas kodel tokie nusikalteliai yra laisvėje kaip prezidente premjeras su visa vyriausybe seimo pirmininke su visu seimu gyditojai vaistininkai policininkai VSD STT FNTT visu miestu merai su savivaldybių darbuotojais visi jie turi sedeti kalėjime o į naujas pareigas ir postus turi ateiti jauni blaiviai mastantys žmones tada gal Lietuva suklestes o dabar tai žmones ten tik egzistuoja vergauja diktaturai skursta neturi ko pavalgiti žiaurų vienu žodžiu taigi KAS DAR LIKĘ LIETUVOJ GIEDOKIT OŽIAI supratote lopai gal dabar dasils jums ir liksite į kova su valdžios ir valstybes tarnautojai nusikaltėliais