KOMENTARAI

600. ????

O GAL GARSIOJOJ BYLOJ IRGI MENĄ KŪRĖ?? Tik dalis LT žmonių nesuprato meno???

599. Toliau bus dar gražiau

JAV armijoje dficialiai įteisinta zoofiliją, taigi einam į Vakarus.

598. gdf

Tai nemenas, tai pornografija. Ir ji yra nelegali. Tiek tokie menininkai, tiek parodų organizatoriai, tiek pačios galerijos vadovas turėtų būti nubausti. Deja, ne mūsų neįgalioje valstybėje.

597. jankis

tokie iškrypėliški darbai galimi,tik tada kai valdžei vadovauja iškrypėlei

596. Paryžius

Jus arba kvaili arba tokiais apsimetat kurie sakot, kad tai menas tin runkeliai to nesupranta. Paryžiaus teismo sprendimu, galerijoje kur vyko jo "paroda" buvo konfiskuota ta vaizdo medžiaga ir dalis nuotraukų. Manau prancūzai supranta pakankamai apie meną.

595. tai

spec uzsakymas buvo balvoninis

594. Nu jo...

Nera ko pykti ant MENININKO. Visi jie pavaziavusiais stogais.

593. negerai

Labai negerai,kad mokytoja net neziuri,ka rodo o kazkur nusisukusi snekuciuojasi ramiausiai .Reikia atsargiai ,juk tos pornuchos visur pilna.Idomu,ar tas dzigitas ant kokios kedes buvo palipes,juk ne taip lengva ir pasiekti,jei dar arklys Przevalskio-tai didelis

592. zoologas

Jeigu bande ismeigti kumelaitei tai dar pakenciama na o jei arkliui tai tikrai negrazu

591. ta muzieju -uzdaryt

suskiu gauja

590. to 589

Su kuo pats gyveni: su kate ar su šuniu?

589. eindovenas

Vaziuotu Lietuvos kaimieciai atgal i savo kaimus liuobti savo karviu geriau. Jau uztenka seime sedinciu kaimo liurbiu.

588. x

šalis mūsų normali ir žmonės normalūs tik menininkai kartais nieko doro nesugalvodami perlenkia lazdą su savo nevaržoma fantazija. Gi puikiai žinom kaip jie stimuliuojasi, tik niekaip nesuvokiama kaip tokį "meną" galima brukti plačiai visuomenei. Nesu už cenzūrą, bet tokiems dalykams turi būti atskira erdvė ir labai aiškiai informuota, ką lankytojas atėjęs pamatys.

587. Robertas

Miesto veidas yra miesto veidas

586. xi xi

Norint ką nors gero sukurt, reikia daug darbo įdėt ir dar talentą turėt... O čia - grandinę ant kaklo ir pirmyn.

585. menotyrininkė

kalčiausi darbuotojai, kurie atrinkinėjo medžiagą. Net patys rusai netoleruoja šio autoriaus. Jo performansai palyginus su šiuo yra dar baisesni. Viename- jis nuogas su grandine laksto ant keturių vaidindamas šunį.

584. DEMOKRTAS

Kas čia kėsinasi į demokratines laisves,buvo kažkoks KEDYS, norėjęs apriboti žmonių laisvę į pratinima jo dukters prie demokratijos, nuo pat mažumos, įskaitant ir įvairių lytinių santikių pažinimą,kadangi jis nesuprato ir nenorėjo toleruoti šiuolaikinio žmonių norų,teko jį komandiruoti anapilin.Dabar atsirado kažkokia teisėja įdealistė,KEDŽIO sesuo VENSKIENĖ norinti apriboti vaiko teises į ankstyvą įvairų lytinio gyvenimo pažinimą,tai teks nuspręsti ,kaip su ja pasielgti.Gaila,kad Kaune ypač Garliavoje yra tiek daug nenormalių žmonių,kurie trukdo mums įvikdyti supratlyvaus teisėjo nuosprendį,bet mes nenusimename,nes su valdžios pagalba,normaliais anstoliais,vaikų teisių gynėjais,o ypač iš kitų planetų atvykusiais taip vadinamais teisininkais mes tą vaiką pasiimsime.

583. Domas

kas čia blogo? menas ir turi šokiruoti, menas turi pažiūrėti į viską kitu kampu, o čia akivaizdžiai buvo išimta iš konteksto ta nuotrauka ir greičiausiai neišpruselė mokytoja padarė iš to tragediją. kai eini į kino filmą ar spektaklį, pasižiūri apie ką eina kalba. jei eini į parodą, tai pasidomėk kokia tai paroda ir tuo labiau neverkšlenk, jei tavo kvailą galvą ji sukrėtė. atsakingumo mokytojai, išprusk.

582. ponai pyderai,

jei jau rurinate mus visus ir net vaikus, tai bent gyvulius palikit ramybėje.

581. kaip galima ,tai vadinti menu ,

tai ligotos esmenybes tepelione ,,,bet kaip galejo toks ,kurinys ,atsidurti muziejui ,tai nusikaltimas ,

580. taip

jau ir menas iskrypo Lietuvoje...tfu tfu tfu slykstu,tapome maza ,bet issigimus tauta....

579. linas

Ka ir bepridursi iskrypeliu salis GEDA

578. agnė

Kauno meras, konservatorius Andrius Kupčinskas labai nustebo išgirdęs, jog meno šventovėje demonstruojamas nuogo vyro bandymas lytiškai santykiauti su arkliu? Kol kas negirdėti, ar nustebo ministras Gelūnas, o ypač E.Žiovienė? Gal čia suderinta su E.Žiobiene, nes ji asmeniškai labai palaikė Gender Loops programą?

577. jop

"visko matę M.Žilinsko galerijos darbuotojai"... daugiau komentaru gal ir nebereikia...

576. Regina

Menu negalima vadinti sergančios,iškrypusios dvasios atspindžio. Kodėl tokos įstaigos,kur yra demonstruojami tokie "šedevrai" yra išlaikomos iš valstybės lėšų? Ką gero žmogui,valstybei gali duoti toks "menas"? Ir į ką ten žiūrėti? Nejaugi Lietuvoje jau nebėra ką demonstruoti?

575. Simona

Ko stebimes?palaipsniui ejome prie to.Viskas galima,kuo nuogiau to graziau,o dabar jau skiname vaisius.Kam rupi jusu skundai,kas apie jus galvoja?Niekam nerupi niekas,tik pinigai ir laisve,laisve mene,kurio liezuvis neapsivercia vadinti menu.Apie dabartinius jaunus menininkus geriau nezinoti...Zodziu kartina Repina PRIPLILI.

574. Juozapas

Tokius "menininkus" reikia gydyti.

573. NE CENZŪRAI

Joooo... Iki ko mes einame, jei leidžiame įsigalioti cenzūrai?!!! Norit cenzūros, važiuokit pas Lukašenką! Žinoma, ko norėt, kai kultūrą kuruoja pats nekultūringiausias, pats nedemokratiškiausias politikias Buškevičius. Labai gaila, kai leidžiama išimti kelis žodžius iš konteksto ir užsiimti kvailos minios demagogija.

572. Ligonys

Visi menininkai yra nesveiki, tad ir stebėtis nėra ko ...

571. xx

Ir vėl rusas

570. PILIETIS

IR VEL RUSKIS...reiketu atsargiau rinktis tokius ,atsiprasant,"MENININKUS"

569. gyvuliuku myletojas

Valio. pagaliau ir mes zengiam i pripazinima.

568. jonas

kaunas lieka kaunu Pieni6kiams neatsilaikyti prie6 kauno pedofilus matote kokie "6iuolaiki6ki" kauno menininkai jiems jau nebepakanka pedifilu reikia ir zoo

567. zz

Kai nera takento kas belieka....Feeeeee

566. Visi,

kas girdėjo vadovo šneką per TV ir taip suprato kur šio reikalo šaknys. O kas nesuprato, tai ir nebesupras, nes vadovas nebekalbės.

565. lenkas

Cia tik lietuvoj taip atsitinka . tai vaikus pedofilina. O paskuj sprogdintis pas mus atvaro .

564. ...

gal ne tiek vaikus, gal senmerge mokytoja?Vaikai internete dar ne to prisiziuri.:)

563. menofilija

Gaila man tos moters su 4 vaikais, turbut dar ir pinigus sumokejo uz ta slykstyniu demonstravima...pasijaute turbut kaip sunio vemaluose issivoliojusi...as vakar nusivedziau dukra i Florencijos Bardini muzieju. Pries 100 metu gyvenes antikvaras sukaupe didziule senoviniu paveikslu, statulu, zidiniu, baldu, ginklu, senoviniu persisku kilimu kolekcija, ir viska padovanojo Florencijai. Labiausiai "nepadorus" eksponatas tame muziejuje- tai didziulis raudonas persiskas kilimas, kuris buvo patiestas Florencijos stotyje, kai ten atvyko Hitleris, ir perreze ji savo kareivisku batu uzpenciais- ir tada jau perlai buvo zarstomi kiaulems...

562. nuomonė

Šiuolaikinis menas labai įdomus. Jis atspindi šiandienos žmogaus situaciją pasaulyje. Kas atsitiko? Mokytoja, kuri pati buvo nepasiruošusi susipažinti su šiuolaikiniu menu, atvedė vaikus į parodą. Nebūtų problemos, jei mokytoja būtų pati mačiusi darbus ir jei ji būtų užsakiusi edukacinę pamoką - jauni menotyrininkai būtų paaiškinę vaikams apie šį menininką. Pritariu 60 pasisakiusiam.

561. ..

nevaidinkite dvasingais menininkai ir kiti..reikia gydimo nuo tokio meno,užuojauta artimiesiems

560. ''

Gal vadovams yra norma ar ne taip kauniečiai dar ir ne tokie dalykai..

559. ppp

Koks muziejus Lietuvoje,o iki kokio lygio nusirito,gėda vadovams,aišku nubaus prižiūrėtoją.

558. to 556

Vaiko teisiu tarnyba?baikit kliedet.juk ne mokykloj ta nuotrauka pakabinta.ir isvis,tegu pirma pasidomi kur vaikus veda,poto nesamonem uzsiimineja.o vaiku teisiu tarnyba tegul girtaujanciom ir smurtaujanciom seimom uzsiima,o ne situo.sekmes.

557. idiotai

Atsiprasau,kodel is to tragedija reikia daryti????menas yra menas.nepatinka-neziurek,neik. Tie vaikai per tv daugiau turbut yra mate. Toks triuksmas del nieko.idiotu tauta.geriau kazka darytumet kai valdzia is musu visu tyciojasi,o ne tokiais niekais uzsiimineti.

556. Pasigedau

...tai čia gal viskas buvo suderinta su Kauno m.savivaldybės Vaikų Teisių Apsaugos tarnybos viršininke , nes nėra jokių komentarų šio įvykio atžvilgiu.Tyla - tai pritarimas tokiems iškrypimams , o gal neteko žado...

555. Alvydas

M.Zilinsko galerija yra vieša įstaiga ir už jos kontrole atsako vadovas. Keista , kad už nepriimtino turinio filmo demonstravima pretenzijos reiskiamos tik del amžiaus limito-kai vadovas teisinasi del pavaldinių nemokaiskumo.Pasiteisinimas kad tai tik "imitacija" manęs neįtikina-kaip ir pamiselis kad ir su netikru ginklu gatvėje-tuo labiau kad tas filmas iš kitos šalies , kurioj tokios akcijos priimtinos-bet mums jis ne pranašas.

554. >551

kaip ir dauguma siuolaikiniu zurnalistu.. Nera apie ka rimtai rasyti, tai kas belieka? Sokiruoti. Antrastemis

553. Petras

Galėtume sakyti, kad menas išsigimė, tačiau nepamirškime jog meno sąvoka atsirado tik IXXa., tada viskas ir apsivertė aukštyn kojom... DaVinci ir kiti grandai kūrę gerokai ankstėliau - tai darė ne dėl meno, net nežinojo, kad toks žodis egzistuoja! :) Abejoju ar verta lyginti kūrėjus, kurių tikslai, iš esmės, yra skirtingi. Gal menas yra menas, o amatas yra tai, ko visi tikisi iš meno?! O gal man laikas miegot, nes tuoj prisišnekėsiu... :) nustatys diagnozę, nuteis ir ketvirčiuos :)))

552. Kaunui

valykitės skubiai nes jau baigiat nupedalėt.

551. rola

dauguma siuolaikiniu meniniku talento neturi, tai kas jiems belieka? O gi sokiruoti!!! Tada viska galima paiskinti naujom idejom ir pan. Bethovenui, da Vinci sokiruoti nieko nereikejo. Gerai pasake rusu rasytoja T.Tolstaja, jos menas nustojo buti menu po Malevichiaus "Juodo kvadrato". Dabar beliko tik sokiravimas. O tiems kurie to nenori priimti bus paaiskinta, jog jie atsilike runkeliai.

550. tai cia

vaiku teisiu apsauga taip sviecia neispususius vaikucius. Pedofilija jau kaip ir iteisinta pacios zliobienes tai dabar jau kita kryptimi einama. Tikri genijai tie musu vaikuciu teisiu kontrolieriai, apsisviete visokeriopai ir dabar runkeliu vaikuciu svietimo misija vykdo :)

549. Petras

Pritariu 547. foreigner

548. Petras

Otaitau, filmuka i atvežė - ir ką dabar darysim?! Net "Dėstytoja" tokio nebuvo mačius :( "Dėstytojos" reakcija ir komentarų skaičius menininko (koks jis bebūtų) tikslą pasiekė - tai yra puikus visuomenės sugebėjimo priimti meną indikatorius. Pritariu Mindaugui, kad reikia įrengti įspėjamuosius ženklus prie panašių meno kūrinių. O "Dėstytoja" manyčiau nėra kompetetinga dirbti savo darbą. Gaila, bet estetinio ugdymo Lietuvoje beveik nėra, todėl suvokimo ribos pas mus kolkas netoli :(

547. foreigner

pfff...tai juk aiskiai parasyta kad imitacija,o tie vaikai ar kiti,nesvarbu gali juk ir prie pc(personalinis kompiuteris) prieit namie ar pas draugus tarkim,o internete porno ir zooporno daugiau nei pilna,daugybe kartu teko aptikt,ismeta tokiu puslapiu kad oho,specialiai nesidomejau,tik del idomumo as ir patikrinau tu puslapiu turini ar ant tiek ten viskas blogai,kaip kad vaikai jei aptiktu.na kam idomu patys susiras,nesinori rasinet,galima tik pasakyt kad ten visokiu videoroliku yra (ko tik sirdis geidzia),ir su arkliais ir su sunimis ir su kitais gyvunais,cia aisku moterys ''darbuojasi''(kazkiek yra ir vyru aktu su gyvunais),tai koks shokas turi istikt vaika,juk jo pasamoneje mama(moteris)yra svarbiausias zmogus jo gyvenime,nekalbu apie pasekmes po istikto shoko,psihologiskai gali taip traumuot vaika,kad tai gali atsiliept jam uzaugus,o jus cia ojojoi kokie iskrypimai dedasi lietuvoje(iskrypimai yra politikai ir ju darbai),kam ko reikia tas to ir randa lengviausiai prieinamame informacijos saltinyje - internete,o vaikai labai zingeidus,jie prie kompu sedi daznai ir gali papult i tuos porno zooporno ir kitokiausiporno puslapius lengviau negu lengvai(dauguma ju nemokami),taip kad nereikia net muziejaus...

546. ziurovas

Matyt, yra paklausa tokiam menui. Kokie ziurovai, toks ir menas.

545. GEJUI

g jus visi isigimeliai prakeikti jei ne ta prakeikta europay su savo iskreipta demokratija tai cia jus pribitintu visus ir sedetumete rusiuose kol nepgytumet .

544. algis

as ta visa siuolaikini mena kartu su tais menikais sudeginciau kad nekurtu to ko menu negalima pavadinti tai tik parodo kaip isdurnejes siuolaikinis pasaulis

543. Praktikas

Netikusi mokytoja nežino kur vesti vaikus ir ką jiems rodyti. Kažkada į Kauną atvažiavusius svečius vedžiojau į man žinomas ir pačiam labai nusibodusias vietas ir netikėtumų nebuvo. Ar mokytoja nusprendė pažinti pasaulį kartu su mažamečiais? Jei taip, tai jai pačiai reikia mokytojo, kuris paaiškintų: MOKYTOJAS TURI ŽINOTI, IR SAVO ŽINIAS PERDUOTI VAIKAMS.

542. Mindaugas

Mano nuomone turėjo būti įspėjamieji ženklai, jog bus toks pornografinis turinys rodomas. Ne visi nori matyti tokius vaizdus, ypač vaikai. O dėl pačio meno, manau, dauguma žmonių per siaurai žiūri į tai ir ne visada supranta kūrinio esmę ir ką autorius nori tuo pasakyti, parodyti.

541. jo

štai artimas rezultatas,kai vaikai pratinami prie prievartos,ir "nieko čia tokio",ponia Pavilioniene?Išgamos ,kart tokius reikia

540. Gyntas

Dvi mintys: 1. Kokia visdėlto MENO misija? 2. Gal tikrai reikia nugriauti Kauną ir toje vietoje pastatyti miestą?

539. GEJUS

Kaip zurnalistas isdryso zoofila pavadinti iskrypeliu? Tuoj bus apskustas lygiu galimybiu kontrolieriui.

538. kaunietiška smarvė

Pašalinti reikia ne vaizdus o žmonės, kurie tuos vaizdus demonstravo. Lietuva, kaip ir kiekvienas iš sovietų gniaužtų išsivadavęs kraštas bando perspjauti visus idiotizme ir bjauraty.

537. neprofesionalu

Siaip tai mokytoja privalejo pries tai viena nueiti ir patikrinti kur veda, pamokai uzklasinei pasiruosti. Ir problemos nebutu

536. todel ir esame

treti nuo apacios europoj .,kad galerijos direktorius dar eina pareigas,ir toliau eis ,nes tie kas turetu ji nedelsiant atleisti,taip pat nieko nesupranta kokiam lygyje esame.

535. Stepas

DUOKIT Į TEISMĄ, NES PATYRĖT MORALINĘ TRAUMĄ. ŽALĄ GALIT NORMALIAI ĮVERTINTI 20000 Lt. KADANGI BUVOT SU VAIKAIS, TAI MINIMALI SUMA YRA 3-5 TŪKST. Lt asmeniui. PO PATIRTOS TRAUMOS KELIS METUS NEKĘSITE GYVŪNŲ, BIJOSITE ŽMONIŲ, KURIE DIRBA SU ARKLIAIS IR KT. GYVŪNAIS. PATEIKITE IEŠKINĮ MUZIEJUI. TEISMAS PAKEIS ATSAKOVĄ JEI REIKS.

534. juozas malickas

o mane labiau sokiruoja zmoguzystes, apiplesimai viduri dienos nei nuogumas....Kad tik tokios bedos. nepoatinka ..neikit i paroda ir vaiku neveskit. Paprasta...gi ner privaloma.

533. Tomas

Gera reklama muziejui. Reiks nueiti, nes niekad nesu buves. Super.

532. :D

reikejo dar ilgiau tel pasneket, tai vaikai ne tokiu cirku butu prisiziureje:D

531. taip

zoofilu nuotraukos yra auskciausia meno rusis. si meno rusis lenkia visu kitu seksualiniu orientaciju meno rusis. plius zoofilija bus populiariausia seksualine orinetacija ateinancius 10 metu. gejizmas jau visiems pabodo ir visi iesko nauju potyriu ir issukiu. plius esuropos sajungos zoofilu suvaziavimas delegavo i europos zmogaus teisiu gynimo komiteta savo atstova todel zoofilu teises bus labiau ginamos. visi vadinatys zoofilus iskrypeliais bus teisiami. lietuvoje kuriama tolerantiskojo zoofilinio jaunimo judejimo lyga kuri stebes visus komentarus spaudoje, internete ir skus prokuraturai, policijai ir kitoms institucijoms kad niekadejai, smeiziantys zoofilus, butu persekiojami ir baudziami.

530. tx

...gal Daugelio kontoros morale aukštesnei valdžiai reikėtų pasidomėti...

529. Aš

Pedofilams- nauja terpė, GĖDA...

528. Betvarke,

Slykstus vaizdai.Direktorius vepla suvercia kalte saviems darbuotojams,o tai uz ka jis gauna atlygi kad nezino kokie vaizdai yra rodomi muziejuje?Juk ir per tv privaloma ispeti jog tamtikrus ,nepadorius vaizdus per tv programas ,filmus gali ziureti tik tam tikro amziaus vaikai.

527. Senukas>515

Tu cia sudo nemalk. Jei, sugebi - pabandyk isivaizduoti pacia save keliu metu, mylincia gyvunus, skirstancia i blogus ir gerus gyvunus, o paskui pamatyti toki vaizdeli, kuris i joki iki tol pasaulio supratima netelpa. Kazi kaip tas vaikutis galvoja - kas cia kaltas arklys ar tas dede?

526. Sarkazmas

0 kodėl dabar netoliaruojate? Taigi "nekaltos" seksualinės mažumos... Jeigu jau diskutuojame apie pydarų "ženatves", tai dbr kaip tik proga diskusijai apie zoofilų, ar net ir nekrofilų pasitenkinimus... Kur "tolerancija"? Ką?

525. ...

Akivaizdus prof.orientavimas: "Žinokit, vaikučiai, įsirašysit į menininkus, net ir kumelės neduos".

524. emhz

siais laikais kuo iskrypileskiau ir parsiduodame uz pinigus. dirbame kaip obuolmusiai, ir tempiame mokestine nasta.

523. O tempores o runkules

Ir ko eiti i ta muzieju - telefonu pakalbeti?

522. to diedulis

na kaip tu gali supras ką reiškia "kaunas yra kaunas" kai pats esi kawianskas budulis

521. NIEKADA

NIEKADA NESIKEIKIU, BET BLET VISI VISISKAI ISDURNEJO CIA TOJE LIETUVOJE!!!!!!!!!!!PRASIKEIKSITE PATYS SAVE SU TOKIOMIS SITUACIJOMIS. LAIKO LIKO NE DAUG.

520. Kalta laisve

Tie, kurie prieme meno, spaudos ir kitos laisves istatyma, nesusimaste, kad laisve viesumoje neturetu tvirkinti visuomenes, nes tai - leidimas degraduoti tautai ir siekimas, kad ji isnyktu... Neieskokite kaltu, o sutvarkykite istatymus...

519. D.Šidlauskas

Na nieko blogo neatsitiktu jei parodos rengėjai pagalvotu apie N-14 arba N-16. Aš pats ne vieną parodą dariau kur pimpalą pamatytum, tik N-14 arba 16 . Ir visi laimingi

518. Visuomet

kaltas iešmininkas, kai bosas stengiasi nusipurtyti kaltinimus. Tačiau toks "menas", kurį išvydo mažamečiai Žilinsko galerijoje, kaip tik, matyt, ir skirtas supažindinti mažuosius, kuo dar gali būti "naudingas" arklys. Suaugęs normalus žmogus pamatęs tokias "imitacijas" nusispjaus, o mažo vaikelio sąmonėje jos gali ilgam įsirėžti. Gal net visam gyvenimui. Reiktų tuos zoofilinio "meno propaguotojus" griežtai bausti už lankytojų, o ypač -- vaikų -- sąmonės žalojimą ir meno šventovės išniekinimą.

517. Paulius

Koks cia menas, ISSKRYPELIAI ZOOFILAI, PEDOFILAI IR T.T. KOSMARAS !!!

516. tas KAUNAS

pedofilai ir zofilai :)

515. Agnė

Menas visuomet liks menu. Vaikai apie zoofiliją vis tiek anksčiau ar vėliau sužinos. Lietuva ne pirma valstybė, kuri pasipiktino šio menininko kūryba, tad nieko čia nuostabaus. Dėl to, kad paredaguos vaizdelį, zoofilija nesumažės. O tie, kurie skelbiasi esantys zoofilai, seksualinė mažuma ir pan. - atleiskit, mielieji, tačiau laikas belstis į psichologo duris. Kitu atveju tegul pagimdo jums ta višta ar kiaulė vaiką, užauginkit jį sveiką ir tada skelbkitės, jog tai nėra ėjimas prieš gmatą, jog tai normalu. Peace.

514. nu

kaunas yra kaunas..

513. tai

lietuvos rytas yra zoofilijos aktas .dulkina visus kaip avinus.

512. gidea

Toks galerijos direktorius uiž tokius dalykus turi lėkt iš darbo. O dabar dar jis aiškina-ai čia jaunų darbas, sėdi prie kompų, jų galvelės nukvaišę.... Tu esi direktorius, vadovas, ir turi pilnai atsakyti. Tam ir yra vadovas, kad neštų atsakomybę.

511. o

yra skirtumas tarp kedofilo ir zoofilo?

510. aha

Pyderastija.

509. menas

susikti iskrypeliai

508. slykstynes

nesveiki meneninkai su savo nesveikais meniniais apsisikimais. slykstynes

507. to 489 "nieko blogo"

Tai ar tave ištratino, ar tu tą vargšą gyvulį?

506. senuks

O paskaitykit Adamkaus knygelę, kaip Lietuvoj gražu

505. hm: KĄ JUMS REIKIA ŽINOT!

Jeremijo 25: 31 Visus žemės pakraščius pasieks garsas, nes Viešpats teis visas tautas, visą žmoniją ir nedorėlius jis atiduos kardui’ “, – sako Viešpats. 32 Taip sako kareivijų Viešpats: „Nelaimė eina iš tautos į tautą, didelė audra kyla nuo žemės pakraščių. 33 Viešpaties užmuštųjų tą dieną bus pilna žemė. Jų neapraudos, nesurinks ir nepalaidos – jie bus mėšlas dirvai tręšti. 34 Kaimenės vedliai ir ganytojai, šaukite ir voliokitės pelenuose! Atėjo metas skersti ir išsklaidyti jus, jūs krisite kaip gražūs indai. 35 Kaimenės ganytojai ir vedliai neturės galimybės pabėgti nė išsigelbėti. 36 Štai ganytojų šauksmas ir kaimenės vedlių verksmas, nes Viešpats sunaikina jų ganyklą. 37 Sunaikintos yra ramios buveinės dėl Viešpaties rūstybės užsidegimo. 38 Jis paliko savo namus kaip liūtas, jų šalis virto dykyne dėl prispaudėjų žiaurumo, dėl Jo rūstybės užsidegimo“. Citata iš vieno iš Paskutiniojo Testamento (PT) laiškų; "The Testimony and The Witness... I Am The Lord" (Trumpetcallofgodonline): The Father and The Son are One. The time is here!... It has come. Behold... Death is at the door, for all nations who forget God... And glory for those who have entered in and sup from His table... The Amen is come for them... The Lion has come out of His thicket, out of His sanctuary, to judge... Ir ko čia išsigandot, jei galvojat, kad Biblija tėra žydų pasakos? Tačiau, jeigu tikit, kad tai tiesa, tuomet ATGAILAUKITE, nes čia yra įspėjimas visiems, kad YAHUSHUA sugrįš į žemę ne kaip avinėlis, o kaip liūtas! Blogio NEBELIKS! HALLELUYAH!

504. Lona

Na, kaip taip galima nesuprasti meno. Laukinis meras. Susiporuoti su arkliu yra auksciausios klases menas. Tegu vaikuciai mokosi.

503. Yra

tokia tauta, nelabai megstama tikru vardu vadinti, turinti peckelius- tai tie, kurie pries laidojant bet kokio amziaus moteriskos lyties asmeni, jei ji nekalta, padaryti, kad tokia nebebutu. Zinoma, ne atsuktuvo pagalba. Tai tikras nekrofilijos pavyzdys. Tai senoviska religine tradicija, dabar greiciausiai jau beveik uzmirsta. Bent jau lietuvoje. O ten tevyneje, tai kas juos zino?

502. diedulis

Aš jau nuo 1971 metų iš arti žinau Kauną. Tiesiogiai ir visai šalia dalyvavau įvykiuose, kai susidegino R. Kalanta). Daug skaičiau, gilinausi į istoriją.Vis kankina klausimas: ar tikrai bravūriškas posakis "Kaunas yra Kaunas" atitinka normalaus vidutinio lietuvio ar kitokio pasauliečio nuoširdų Kauno ir kauniečių vertinimą? Mano nuomonė:Ne.Kaunas-grėsmė Lietuvos valstybingumui,suverenitetui. Iki šiol nesuprantu, kodėl tik Kaune ryškiai veisiasi miesčionys, ryškūs banditai, ryškūs pedofilai, zoofilai, kitokie ilai, pagaliau, tėvai,kietai auklėjantys savo vaikus tik pinigų ir "pažįstamų" dvasia? Gal kas padėsite susiprast?

501. ppp

Kaip taip galima, homofobai! Žlugdote meninininininkų išraiškos laisvę! Velniop Lietuvą, demostruosime Londone ir Vašingtone, ir Aquilerai, ir Pugačiovai papasakosime!

500. zoofilas

kas drista zoofilija vadinti iskrypeliska ir zoofilu foto iskrypeliskomis? taigi mes seksualine mazuma ir mes bandome platinti tolerancija visuomeneje. gavome is ES finansavima ir surengeme zoofilu fotografijos paroda. kauno meras kupcinskas turi buti teisiamas uz netolerancijos kurstyma ir smeizta zoofilu atzvilgiu. mes tokie pat zmones kaip ir visi tik kitos seksualines orientacijos. galetu toje raklamoje apie gaisrininkus dar pasakyti kad atvaziuos ir vienas zoofilas gaisrininkas.

499. Runkelis

Kodėl nėra tų pikantiškų nuotraukų ??? Juk ne visi turim galimybę į meno galeriją nuvykt. O pažiūrėt šiuolaikinio meno norisi ...

498. saulius

Zoofilai isisiatejo. Mieli zmones labai prasau pradekite pasipriesinima sunininkams.Tai auksciausia zoofilijos forma.Baisesne uz stipriausius narkotikus. Atsisakykite suns ir paskaiciave kiek jiems isleisdavote , nors dalele tu pinigu nuneskite i vaiku namus.Lietuva tuom tik nusiplaus prisiktais sunu pakampiais , o vaikai suauge prisimins jusu geruma ir atsilygins gerumu. Saulius.

497. beje

i teisma reiketu paduoti ir lryto zurnalistus, kurie sistemingai ir samoningai iskraipo faktus vardan sensaciju sukurimo, kad tik antraste kuo "kietesne" butu.. "kazko" imitacija dar nera tas "kazkas"

496. Jo

Meno darbuotojams. Suverskite beda valytojai, kad neperspejo vaiku ir .... viskas. Kulturos ministerijos darbuotojams --- turite problemu su savo pavaldiniais, nes tiems menas = zoofilija. Tevams ---- nebelankykite Kauno, ypac Zilinkso muzieju, vaikai ismoks zoofilijos ir be muzieju pagalbos. TEVAMS, kuriu vaikai turejo progos susipazinti is arti su meni.ka zoofilija, TIKIUOSI, KAD JUS PADUOSITE I TEISMA VISaS ZOOFILIJA PROPAGUOJANCIAS ISTAIGAS, JU VIRSININKUS IR T.T., UZ JUSU VAIKU TVIRKTINIMA. Jusu vaiku protuose ir sielose matyti vaizdai liks visam gyvenimui ir itakos visus ju pasirinkimus. Jeigu jums nesvarbu jusu vaiku likimas, tai apskuskite teismui muzieju, kad butu nuo tvirkinimo apsaugoti kiti vaikai. Nelikit abejingi.....

495. vabalas

su arkliu ar su arkle kietai ar ne as vabalas bandziau su utele nesigavo,gal galima ta filma lryta parodyti tai vaizdelis as manau kad laikas istoti i nekrofilu gretas nes neuzilgo ir jie islys i lryto dienrasti na turiu omeny kad mergaiciu ieskosime kapu duobese Pyrmyn zurnaliugos-menininkai

494. atsipeikekit!

neginu sio "meno", nezinau konteksto. Bet jei tai "tvirkinamieji veiksmai", tada atsiprasau.. Kaip tokiu atveju pavadinti situacija, kai tie patys vaikai zaidzia kompiuterinius zaidimus, kur pilna zudymo ir kraujo? Nepilnameciu itraukimas i nusikalstama veika?:)

493. Kaip suprantu

valstybė remia meninykus kurie pisa arklius. Tai jei sugebi arklį išpisti-jau esi meninykas?

492. to 487. Man tai

vaikai juokesi o bobele issigando.

491. ode

487 am tevai atsakingi uz vaiku auklejima,ju pasauleziura.

490. valie export

tai visi kedofilai jau cia susirinko paloti. mars i garliava!

489. akutis

NIEKO BLOGO AS TEN NEPAMACIAU,JUS TAMSIAGALVIAI BABNIKAI.

488. 470

Ir zoofilija yra nusikaltimas. BK tai vadinasi žiaurus elgesys su gyvūnais.

487. Man tai

Man tai eilinį kartą kvepia bandymu pasinaudoti vaikais. Kas nustatė, kad vaikai buvo sukrėsti? Ar jie išvis suprato, ką matė? Bet motinėlė jau per visą Lietuvą skalambija - "sukrėsti vaikai", kai realiai - ne vaikai sukrėsti, o motinėlė. Bet savo tiesai įrodyti kiša "vaikus".

486. Algis

A ką čia aiškintis? Tai tik pirmieji žingsniai dar vieniems iškrypėliams išsikovoti teises, įsiteisinti santuokas su gyvūnais ir t.t. Greitai ir nekrofilus išvysime reiškiantis. Laisvė visiems urodams!

485. Taigi

Lietuvėlėje nieko naujo ir viskas atitinka "tautinį" šiuolaikinio direktoriaus supratimą apie meną...skirtą taip sakant tautai "auklėti" šiuolaikine "tautine" dvasia... Ir tai turbūt yra ir partijų ir vyriausybių, vedančių tautą į dar "šviesesnį rytojų", laimėjimas, skiriančių atatinkamus "veikėjus" į atatinkamus postus....

484. y

kaip direktorius nežino kas vyksta,tai jis joks direktorius,gėda prieš visą Lietuvą ir dar tokio muziejaus

483. oi

nerasysiu nes dar menininkai na tesmu padajiot nu pzdc bus a??????

482. po to nhui

uzdegt... ir kai bega kurvas dapist pagaliais ar beisblo lzdmis. ka mabot menininkai... dabar sutikes gatvej driskiu menininka jei busiu girtas pisiu i duda... sakysiu cia uz zilinsko galerija.

481. ;;

į arklides visus tokius suvaryti ir menas bus

480. ?

ka jus suprantat apie mena:):):)):

479. naciai

ir rusai uz tokius veiksmus nedavezi iki kalejimi nahui pist i kakta ir i srota... piderus saude nes palikuoniu nepalikdavo kazin ar gerai a? nenusisnekejau gal duok kam ipist man...nu odin rast ne piderast.

478. GIBONAS

Cia STANKUNAITES gynejas,tas kur vakar buvo su vilkine kale!Taip kad nepurkstaukite.Ar taip pasakiau nuopisos pedofilai?

477. Raimondas

MENININKAI ISKRYPELIAI! GELBEKIME KAUNA, KAUNIECIAI. Kaimieciai..

476. e e e e reikia

nubausti valytoja, po to sarga... po to pasakyti kad jie netaip viska pakabino ar pristate, o vadovus paguirti ir duoti po 1000lt.premija kad atsigautu nuo sio ivykio... juk lietuva cia bananais lyja....

475. ;;

apsinarkašino ir ..na ir iškrypeliai

474. ..

kokie žmonės toks ir menas

473. aa

Bausti direktorių,mesti iš darbo be gailesčio

472. z

nubaus prižiūrėtoją,pamatysite...daugumą menininkų yra iškrypę

471. ..

siaubas ir absurdas.KOKIE TEN MENININKAI,AR TAI M E N A S ??!!!

470. Visiems, ginantiems šį "meną"

Jei jums šis zoofilijos aktas yra menas, tai turi būti menas ir nekrofilija (negyvas partneris) ir ypač pedofilija. Tik kažkodėl visos šios iškrypėliškumo sritys priklauso teismo medicinai, čia - keliamos baudžiamosios bylos.

469. antaris

meslas o ne menas nes sudas ir afrikoje sudas

468. vajetau

Kupcinskui galvon reiketu duoti tam daunui! Gal tada sugebes tas Kauno laucius savo durai zmonai i uzpakaline skyle idurti.

467. nuomonė

Baisu. Koks galerijos vadovų atsainus, net sakyčiau nusikalstamas požiūris į renginius, Gėda. Ir nereikia dumti akų "nežinojom..., nematėm..." Turėjote ir matyti, ir žinoti. Tam ir esate vadovai. Mesti tokius von iš postų

466. juozas malickas

Is didelio MENO...labai daznai iseinama i krasta....

465. 460 - tam

Matai tavo komunistinis debilishkas shudas ne visiems patinka...

464. Monikita

naujas Minedo albumas jau tuojau pasirodys

463. ispist

visus kurie daleido si imcidenta... VISUS sukas ahujeli jau visai piderai.

462. aleliuja visiems

Pagaliau Lietuvos modernus menas darbo klasei tapo prieinamu. Kaip kokie IKI saltibarsciai su puse plaukiojancio kiausinio.

461. romualdas

neisiu as ziureti tu paveikslu,dar arklys pagaus,maza nepasirodys.

460. m.

mane labiau šokiruoja faktas kaip A.Kupčinskas tris kartus per mėnesį sugeba vykti į komandiruotes... o kad Buškevičius nacionalpopulistas jau geras dešimtmetis visiems aišku :) įdomu, eidami per baroko laikotarpio darbus vaikai nelieka šokiruoti kai mato drobėse nuogas moteris ir vyrus visu grožiu? jau net eidami į Žilinską mato 10m. skulptūrą nuogu pimpalu... manu reikia į jį nuversti... kai menininkas įsivynioja į plėvelę ir raitaliojasi (tai jau savižala, kas irgi iš esmės nėra priimtina ) tai visiems mat juokinga, kai ant arklio pašokinėja jau visi alpsta nuo bjaurasties... nereikia dar Lietuvai meno, matyt jokio, nei modernaus, nei šiuolaikinio nei kokio kitokio, jie dar vis tiek tam nepribrendo :) uždarykime visas galerijas, muziejus ir važiuokime į Garliavą :)

459. agrastas

nueis paziuret..........is ciurlionio i zilinsko galerija........o gal ant arklio atjos pampersus nusimoves

458. R

Mano skonis mene - labai tradicinis, bet visada sau bandau primint bent jau bandyt kitaip galvot. Manet Olympia irgi kazkada visus sokiravo, ar ne? Jeigu mene tokiu ideju neleisim, pradesim cenzuruot, kur baigsim? Dabar daug meno (ir ne meno) sokiruoja, i daug ka nera malonu ziuret, girdet, skaityt. Bet, kas gali pasakyt, kad tai yra neteisinga, o RUZAVA roze - grazu? Ponia ant mobilniko ir keturi vaikai? Mane kas sokiruoja ir labiausiai piktina, tai visuomenes sterilizacija, "kad tik vaikuciam butu tinkama". Dar biski, ir visi ant supyniu pradesim suptis, ledai per barzda varves. ZANUDA, kuo toliau nuo tokio meslo.

457. Artūras

Kur dingo Darius iš "Lietuvos ryto" Pasirodo tas taip vadinamas teisuolis yra išžaginęs 14 metų mergaitę. Už tai gavęs 9 metus nelaisvės. Atsėdėjo 7metus. Štai dėl ko taip jis aršiai giną Stankūnaitę. Jam dar neišblėso pedofiliniai prisiminimai. Jam užsinorėjo "pakovoti už mergaitę". Dabar jau man tikrai aišku, kas tie jos palaikytojai. Fui šlykštynė.

456. to nugi

tikrai gal ir vaikstai i muziejus,nes jau vien paskaičius taip ir isdygsta prieš akis tokia,, zita is mažeikiu,,kulturininke.

455. To >MI(438)

Pagarba profesionalui, suprantančiam meną ir jo tikslus... Gėda pseudomenininkams ir jų globėjams, demoralizuojantiems žmones ir, ypač, jaunimą...

454. taigi

iskrypeliai bandys visur ilysti, slykstynes..

453. Laimis

pederastija , pedofilija , dabar dar vienas žingsnis į prąrąją , zoofilija , belieka sulaukti nekrofilijos , kur ritamės ?

452. filosofas

kai arklys dulkina zmogu,cia yra gamta,gyvenimo dalis.kai zmogus dulkina arkli ,cia jau iskrypimas.

451. Nuo

kiek nuo kiek? Atseit nuo 14-kos vaikai jau zoofilija gali stebeti? Nors ko noreti, juk dar Brazauskui prezidentaujant, buvo priimtas istatymas, leidziantis nuo 14-kos metu vaikams lytiskai santykiauti su suaugusiais, abipusiu susitarimu. Normaliam zmogui manau, jau cia pedofilija, tiktais ne tiems kurie prieme sita istatyma. Idomu, kada ir kas pasirase po juo? O gal jau jis panaikntas? Apsvieskite kas nors.

450. liudna

va kas buna,kai ileidi davatkas i muzieju.vaidina,kad supranta mena ,bet garliava is tu davatku kedofiles padare.

449. ss

su prokuraturos ir teiseju pagalba

448. Blaivininkas

Nesitaikstykime su alkoholio puošimu, liaupsinimu, iškilmingu laikymu maisto parduotuvėse, degalinėse bei vaistinėse nors per šventes, nes šiuo narkotiku apdorota publika tampa ne tik pedofilais, bet ir zoofilais ar nekrofilais: vienas žmogus skundėsi, kad nuėjęs į lavoninę atsiimti žuvusio sūnaus, išvydo girtą sanitarą, kuris, pasiguldęs ant grindų, dulkino negyvą moterį, o kitas prišokęs dar paaiškino: - Nekreipk dėmesio, jis visada taip daro.

447. Oi-Oi

Jeigu kazkoks rusijos zoofilas skaito tai menu ir Ciurlionio direktorius tam pritaria ir rodo toki mena nasvarbu vaikams ar suaugusiems.Jam ne vieta uzimti tas pareigas.Tu iskrypeliu labai padaugejo ir pasisakes per zinias direktorius nustebes.Juk pagal ji tai menas.

446. vt

nors su kumele butu atlikes akta,o cia su arkliu

445. lūšis

kai "menininkui" iki tikro meno toli,kaip iki mėnulio,tai ir sumąsto nesąmones,klausimas,-negi galvoja,kad koks mecenatas pirktų tą "šedevrą"?Laisvė tai nereiškia,kad aškitų jausmus turėčiau įžeisti,reikia vadinti tikrais vardais-zoofilija

444. nieko nuostabaus

Lietuvoj tuoj pedofilija bus iteisinta tai pratinkit vaikus prie zoofilijos,nekrofilijos ir ttt.

443. Emigrantė

...tai čia gal viskas buvo suderinta su Kauno m.savivaldybės Vaikų Teisių Apsaugos tarnybos viršininke , nes nėra jokių komentarų šio įvykio atžvilgiu.Tyla - tai pritarimas tokiems iškrypimams , o gal neteko žado...

442. Monikita

greitai Lietuva sudrebins naujasis Minedo albumas

441. Jonas

Taip, čia valdžios nuomone matyt "svarbesnė" naujiena, nei Gribauskaitės darbų sąrašas.

440. to 431

Tai "mianinis" performancas buvo, shiknu "miano" kurejau, - ka su modernistine chaltura nesi susidures, runkeliuk? Knygas skaityti reikia...

439. nu

Mano nuomone gal jauni muziejininkai specialiai stengėsi, kad ne tik lankytojams, bet ir direktoriui patiktų. O jam gal ir visai patiko, bet dabar neliko nieko kito, kaip mirktelėti akimi ir pabarti: užsižaidėte, berniukai. Tai mano asmeninė nuomonė.

438. MI

Na gerai, ta istorija labai kvaila, bet tiek to. Man įdomu kiti klausimai: čia visa šiuolaikinio meno misija - šokiruoti? Ta prasme, daugiau jokių tikslų? Sakau dėl to, kad tai yra tendencija. Kokioje sąžiningoje pornuchoje vyrukas visu rimtumu pasidaužytų su tuo arkliu ir ok, kas nori žiūri, kas nori - ne, per mokamus kanalus ar panašiai. Ir, beje, pinigų tokioms orgijoms iš valstybės neprašytų. O čia - dažniausiai valstybės ar kokių fondų (anyway - mūsų) išlaikomi "menininkai", galerijose, ko gero, dar premijas gauna už šitas pusorgijas :)... Čia normaliai? P.S. Kad kas nors neapšauktų neišmanėliu - esu architektas, baigęs Dailės Akademiją, žinau visą tą modernų meną, visus tuos Vienos akcionistus ir panašius... Gal dėl to ir rašau.

437. Suprasčiau

jei arklio vietoje muziejaus....

436. aha

Ruoškit savo subines , nes įvairūs krušliai atbilda , atidunda. Euromenas vis skverbiasi į mūsų šiknas.

435. KUPČINSKUI

nUIMKIT DIREKTORIŲ. Ne pirmas kartas

434. Eugenijus to 431. nugi

Tavo pastebejimas reto glusumo.Ne ji skambino-paskambino jai.Neretai praleisti skambuciai buna labai brangus ir skausmingi.Tavo pastebejimas-debilo pastebejimas.

433. to 427. nugi

kai kam ir šikantis katinas - menas.

432. .

Ir Kaune galima gyventi.

431. nugi

beje, ta Jankiene tamsuole kaip reta. Dar neteko man matyti muziejuje nieko kalbantis mobiliaku, nors i muziejus vaikstau kokia pora destku kartu per metus minimum. Tokie nekulturingi zmones i muziejus paprastai nevaiksto. ta jankiene gal ir nevaiksciotu, jei nebutu priversta ten vaiku vedzioti. Koks pavyzdys vaikams, mokytojas, pliurpiantis mobiliaku kulturos istaigoje? Kas butu jei visi taip darytu?

430. Fekalmaister

Aš tai norėčiau prikabinti fekalijų prie helio pripildytų balionų kokį pusšimtį balionų tai tikrai. Paleisti pavėjui link centro ir laukti, ir sekti spaudą. Įdomu ką išspaustų spauda iš šio hepeningo...

429. O MAN PATINKA VISTIEK

KAD LIANDZBIRGYS DAVE MUMS VISKAM LAISVE. ACU JAM SYRDZINGAI.

428. DSM

Šiuo atveju geriau arklys būtų buvęs "menininkas".Gal būtų kas ir pavykę :-)

427. nugi

Nieko cia tokio. Juk net Antikos mituose Dzeusas tai gulbe pasivertes, tai jauciu, mergas tvarko. ir niekam iki siol del to nebuvo reikalo rekti ir juos vaizdavusiu renesanso dailininku ir skulptoriu apsaukti zoofilais ar vaiku tvirkintojais. Ir niekas jokiuos pasaulio muziejuose vaikams nedraudzia ziureti i kurinius. O kaip Egle zalciu karaliene su zalciu tiek vaiku uzsigyveno, vaikams nebaisu? Kaip dedes vaikus dauze-nebaisu, kai vaiku teva sukapojo nebaisu? kaip tikra motina vaikus medziais paverte-nebaisu? Visi zino, kad tai liaudies legenda su simtamete ismintim ir tiek. ir vaikai puikia ja priima. Taip ir cia. Tiesiog reikejo vaikus nusivesti i sali ir tiek. Arba paaiskinti kad tai modernus menas, dailininkas norejo visus sokiruoti, o is tikruju niekas taip nedaro. Biskeli kurybiskumo. Beje, kas draude mokytojams pasidometi kas kesponuojama galerijoje pries ten vedant vaikus? Ar gana vaikus atvesti ir jau uzsidedi kryziuka?

426. mynde

kaunas..

425. Juozas

Pries vedantis vaikus reikia pasidometi kas tai per programa, ir uzuot skundziantis ziniasklaidai ramiai papietauti su vaikuciais kur nors macdonalde...

424. Štai šiuo atveju...

ir galima būtų paduoti į teismą reikalaujant moralinės žalos atlyginimą. labai didelį atlyginimą. Priversti pakratyt kišenes, taip vad. menininkai ir muziejininkai ateityje daug atsakingiau elgtųsi, parinkdami turinį savo parodom. Nes, atrodo, vien tik etikos sumetimų jie nepaiso.

423. Spartacus

o kalbeti telefonu muziejuje etiska? gal pati mokytoja kritika pradetu nuo saves,jei elementariu mandagumo normu nesupranta... nebutu kalbejusi telefonu , nebutu vaikai ten ir ziopsoje i ta "mena"...

422. Rimas

/vilniaus ŠMC šika arba masturbuojasi, kaune arklį dulkina.... tai tik reiškia, kad turim dvi antikultūros sostines.... se lia vy sakau lietuviškai, kas moka francūzskai, irgi supras

421. DSM

Tai gal taip pat yra kokia programa "šviesti vaikus nuo darželio"? Gal šitoks "menas" pradinė stadija?Ką apie tai kalba tolerancijų gynėjai?

420. Vai

Tai prisigyvenom,propoguojam,o paskui klykiam pedofilai,zoofilai...Atleiskim,nes jauni ,pakirpsim sparnus,todėl tie jauni ir eina per merginas,negerbdami nei jų nei savęs

419. pabarė ir užteks

Na nesukontroliavo seni muziejaus vilkai jaunimėlio...negerai gavosi, bet taip jau kirsti iš peties nederėtų. Paskui visai jaunajai muziejų kartai sparnus pakirps. Pabarė ir užteks, suprato chebra. Jau kur kur, bet muziejuose tautos priešai ir tvirkintojai tikrai nesiveisia. Jau vien dėl to, kad ten atlyginimai ubagiški

418. jei jau menas

tai padarykim lygias galimybes, viena paroda apie tai kaip menininkas arkli, kitoje - kaip arklys menininka... Taip sakant, ivairiapusis menas.

417. Savas2

Profiliu kaip Kebys. Tip top, o kumele kaip Venskienene:-)

416. ccc

Gal kartais galerijoms, kaip dabar atsitinka, vadovauja "savi", kurie nera laike teptuko?

415. Karolis

kvieciu visus eiti pakakoti prie sios galerijos duru... tai bus galima pavadinti menine akcija, projektu ir t.t

414. GU

Zoofilija - užkrečiama liga. Tai ne tik vaikams, bet ir suaugusiems vyrams. Jeigu jau tai demonstruojama, tai jau mums galas. Nieko švento nebėra. Vaikų nevesiu į jokius muziejus, nes jie dar nesugeba atsirinkti.

413. w

o tai visokiu zvonkiu, kastujevu ar pedalu is madu pasaulio slovinimas gazietoj ne pornucha?

412. to 407

Žmogau,kiek klasių esi baigęs?O gal išvis nebuvęs mokykloje?Vos viena eilutė ir vien klaidos.

411. xxx

Gal jie kaip pedofilai taip pradeda burtis

410. Va

Na Vilniuje tai butu menas... Gerai, kad Kaune zmones teisingai reaguoja i toki issigimima.

409. dar vieni

ar girdėjot, dar kita rūšis iškrypėlių lavonus išsikasę ''pamyli''. Gal ir tai tuoj paskelbs -menu?

408. ?

Ar ne Garliavos prievartautojas Kedys ten buvo?

407. vitas

man keista kad seis laikais vyrai moterimis ,nepasitenkina o vyrai zoofilijan uzsijima .kaunas tikras beprociu krastas.

406. aaa

tuoj lietuva pasidarys kaip Siaures Koreja. cenzura uzvaldys....

405. Kumelė

Oi kiek susidomėjusių. Jūs sakote, kad ne menininkas. Aišku kad menininkas:D Pažiūrėkit kokio dėmesio sulaukė šis menininkas:D Daugelis net nematė darbo, bet jau tiek susilaukė šnekų. Matyt labai paveikus jojo darbas ir teikiantis peno pamąstymams. Menininkui tik to ir tereikia, kad Jūs apie jį šnekėtumėt. Daug kam nepatiks, bet atsiras ir gerbėjų ir užtarėjų.

404. TO394

EUROPIETIS IS KAIMO-silpnaprotis ir tiek

403. xxxx

kaunas-garliava, ISKRYPELIU SOSTINE!!!!

402. nesupratau

prie ko cia Kauno centre, jei viskas vyko meno galerijoj??? vel lryto ziurkes bando ant Kauno pavaziuoti...

401. Nesąmonė

Veltui ginčai, nes viskas aišku kaip ant delno. Kol visa tai demonstruojama, į galeriją turėjo būti įleidžiami tik asmenys nuo 18 m. Kad šitokius vaizdus gali matyti vaikai - tikra nesąmonė.

400. shunys

Iskrypes tas kaunas ir tiek. Visiskai nieko naujo!

399. Ola

Saunuole moteris, kad visko taip nepaliko ir nuejo iki ziniasklaidos ir valdzios!

398. Ispudis nuo komentaru, lyg motina su Agotuku is "Amerikos pirtyje"

per klaida uzejo muziejun radzinku pirkti, taip ir neatsipeikeja.

397. nesupratau,

kas tą poničką taip sušokiravo-arklio subinė,ar tas strakaliojantis vyras?Manau vaikai reagavo adekvačiau.

396. n

Istikruju kiekvienas yra menininkas, bet ne kiekvienas tai zino. Siuolaikinis menas daznai yra niekinio lygmens. As esu vadinama profesionali menininke, su menininko magistro laipsniu, bet iki to lygio ristis nelabai noriu, nebent truktu garbes. Tiek menininkas tiek galerija yra verti pacio blogiausio apibudinimo.

395. ?

Ar tiesa, kad kandidatė į šio muziejaus direktorius ponia Laimutė?

394. Europietis

Mielieji žmonės, supraskit, kad tai rytojaus šviesos spindulėlis jūsų tamsiame gyvenime. Bet patikėkit, jau rytoj jums nušvis ryškesnė įvairių vakarų civilizacijos galimybių paletė. Jūs sužinosite, ko net nesapnavot. Mes, vakariečiai, pasistengsime.

393. valda

tai tada pastatykit arkly ir ta idijota ant gatves ir tegul pisa ta arkly.

392. Besmegenis

Kauniečiai, gal jum į klubus KUMELIŲ iš arklidės pavaryt?, iš žirgyno irgi galima, bet bus brangiau. TAI KAIP? SUTARĖM ? KUMELĖS BŪTŲ IŠ VILNIAUS raj. (iš sostinės prestižas )

391. baina

iš didelio rašto- išeisim iš krašto. Su ta didele demokratiška tolerancija tuoj nesusigaudysime kas gražu, kas negražu, kas gerai, kas -ne.Dabar jau baisu ką ir pasakyti. Nepritari kažkieno išreikštai nuomonei, vadinasi tu prieš mus, vadinasi tu priešas. Tai čia skaitosi laisvė? Kaip aš pavargau nuo šitų nesąmonių.

390. :D

sokiravo nepilnamecius????? man tai atrodo,kad tie nepilnameciai jums suaugusiems dar ne tik tai parodytu per interneta.man atrodo ten labiau sokiruota aukletoja buvo :D

389. realistas

tai DEMOKRATINIO pasaulio kasdienybe naturalu santykiauti su gyvuliais,lavonais,tevu ar motina.nereiketu mokitojai tuo stebetis pasaulis eina ta kryptimi nepavieluokime Lietuviai.

388. Cia

Cia iskrypeliu menas,tokiu,kurie nesugeba tikro meno sukurti.Bet kodel eksponuojama parodose tas iskrypimas???Va cia ir reikia uzkirsti kelia,tegul patys smaginasi namuose miegamajam susikabine tuos "paveikslus"ar "filmus".

387. to 378

labai protingas pastebėjimas, sutinku.

386. buzukis

Iskrypimas sio amziaus simbolis. Labai liudna del to...

385. to 363

priaugti ar nusiristi iki jūsų iškrypėliško meno? Koks įžūlumas, luošina vaikų sąmonę ir dar filosofuoja, brudai.

384. dziugu

kad audringa Ausrines-Marijos ir Ko veikla jau duoda rezultata...

383. ZOOFILAS

Va, va prasideda. Mokyklos vadovėlius pažiūrėkit. Pvz.: temą - menas mylėti. VO!

382. ko ten aiškintis?

kas dar neaišku? Iškrypėliai jau laisvai parodose ir kur tik nori [vien pažiūrėkit į kai kurias portalų nuotraukas] reiškia savo neva meną. Matyt toks velnių suaktyvėjimas tikrai prieš pasaulio pabaigą. Tik kas atsakys už dvasiškai suluošintus vaikus?

381. ZOOFILAS

Reikalaujam neįžeidinėttt!!! Kas čia blogo meilė gyvunėliams??? O ką kai gėjai išanges draskosi, po to šūdo nelaiko ir dar kokią reklamą su grasinimais numeta kartu su žydais, TAI ČIA GERIAU?!?

380. .

Pasirodo zoofilija yra menas... Tuoj paaiškės, kad visi iškrypimai yra menas.

379. Egle

Bent arkliui pasiseke, kad tik imitacija buvo :))))O ta Zilinsko galerija ziuriu megsta sokiruoti. Kazkada teko ten matyti realiai pornografiniu ir sokiruojanciu nuotrauku paroda, tarp kuriu ne tik atviras seksas ir genitalijos demonstruojamos bet ir Jezus myzaluose buvo.

378. bp

90% siuolaikiniu menininku yra visiski nevykeliai nesugebantys nieko sukurti, todel ir einama langviausiu keliu - sokiruoti ziurovus. susirenka toks debilu burelis, prisika vidury sales ir aiskina, kad tai menas, o jus , atseit buduliai, nieko nesuprantat, nes esat atsilike nuo gyvenimo.

377. Sakiau

kad kaunieciai ožkrūšiai

376. h

toliau dar bus graziau,pedofilija,zoofilija

375. usas

buvo menininkas o stankunaite prie meno. nesupratot manes..? as pries tai irgi nieko nesupratau

374. kokia valstybe

toks menas

373. zmogus is gatves to 363

Nevaikstau as y tas meno parodas, bet tokiu nesamoniu tikrai menu nepavadinciau, kaip ir daugelis LT zmoniu. Na gerai, jei ligotos psichikos "menininkas" sukure toky "mena" ir panasaus mastymo muziejininkai jy eksponuoja, tai tegul, bent informuoja, kad tas menas nuo 18 metu tik lankomas ir jis turi buti atskiroje saleje, kur pries y ja patenkant tas pats muziejininkas turetu perspeti lankytojus apie ten esanty "mena". Kitu atveju tai visiska nesamone.

372. uma

kartais kai paskaitai lietryti ir straipsniu komentarus, tai susidaro ispudis kad lietuvoj urviniai zmones gyvena :D

371. Romas

Gerb.ponai dazniau lankykites parodose.O tai prisiklausot visokiu Buskeviciu ir rasot nesamoningus komentarus.

370. Klausimas

Ar ne nuo juoduku sporto krepsinio Kaunas išsigime ??? Pedofilai, katinu kankintojai, spekuliantai, alkoholikai, zoofilai...

369. na stai kur

susisuko lizda jaunieji konservatoriai lansbirkio anukai Ciurlionio dailes muziejui , naujuju laiku ,,,,menininkai,,,, su siknaskylem uzsidirbtais diplomais , zoofilai , nekrofilai , gejai ir pedikai.

368. dabar

menas pliki papai, pliki užpakaliai, na ir visokie iškrypėliai.Visur tolerancija išsigimėliams.O reiktų priverstinio gydymo tai ir baigtųsi tokios nesąmonės.Pradėt nuo "muziejininkų", kurie propagavo tokį "meną".

367. ZOOFILAS

Ooo, labai geras filmas. Pagaliau ir į mūsų teises ... , o tai tik gėjai, lezbos ir žydai, o kiti ką? TEISES VISIEMS.

366. to 363

Gal tu iki psichologijos suvokimo priauk pirma? Shudas yra shudas, kaip ji bevadintum - "mianine instaliciaj" ar metabolizmo pashaliniu produktu...

365. Algis

Ką gi,ne už kalnų laikas,kai ir zoofilija bus toleruojama. Nežabotas liberastizmas ima duoti vaisius. Ne veltui visos religijos ir vyresni žmonės šiuolaikinę "demokratiją" pripažįsta kaip Antikristo pergalingą žygį po Pasaulį, kas jau prieš šimtą metų buvo išpranašauta.

364. Benderis

Kažką panašaus girdėjau iš prieglaudos sargo: "Kaip kuriems ir kumelė nuotaka"

363. don

Akivaizdu kad straipsnio autorius nesilanko parodose. visame pasaulyje yra parodu, kur galima isvyst sekso/smurto temomis sukurtu kuriniu. tai yra visiskai normalu, kad tokie kuriniai egzistuoja. zinoma,tokie kuriniai tikrai sokiruoja visuomene, bet toks ir yra ju tikslas. problema yra ne paciame filme (kuris nera nei zoofilinis, nei pornografinis,nes yra sukurtas menininko taigi turi kitokia funkcija) bet tame, kad jis buvo pristatytas netinkanciame kontekste, ir tai yra prodos KURATORIU, o ne menininko klaida.tikrai apmaudus straipsnis, rodantis visiska problemos nesupratima ir neisprusima kulturos srityje, eilini karta vaizduojantis meno pasaulio zmones kaip iskrypelius ar kazkokius nesveikus. galiu lazintis, kad daugelis skaiciusiu si straipsni net nevaiskto i parodas ir nesidomi kultura, ir is tokiu straipsniu eilinis zmogelis susidaro nuomone apie mena, nors is esmes manau, kad musu visuomenei taip pat reiketu kartais "priaugti" iki bent elementaraus meno o ypac siuolaikinio meno supratimo.

362. adsf

iskrypeliai ten o ne menininkai.

361. cia geras

345. kasciadaros2012-01-06 15:59IP: 86.47.1.46 6 -3 na stai jau ir matome kad jau netik pedikai,lesbietes reikalauja lygiu teisiu,bet jau ir zoofilai perejo i puolima ir griebe jauti uz ragu.manau tuojaus pasiruodys straipsniai kur sitie iskrypeliai reikalaus leisti gyventi su asilu ir leisti isivaikinti vaiku.stai kur daejo musu laisves troskimas,pavirstame visi iskrypeliais,o musu valdzia viska leidzia nes jai terupi pinigai,greitai leis ir zudyti tik pirmiau reikes susimoketi i seimo kasa.

360. manau,tik pradzia

"naujoji Lietuva" "vieningoje Europoje"... .Svedijos itaka ,matyt.Tie labai gabus Porno dalykuose su gyvuliukais.Ju bankai-ju ir vaiku auklejimas Lietuvoj.Aisku,tuoj lietuviai bus apsaukti "tamsiais,atsilikusiais,pasaulio nemaciusiais".Is Vakaru brudas eina,bet,matyt,labai kvapnus "naujiesiems europieciams".

359. eina sau

nu jo...menas .jau visai nusivaziavo! kartais toks buna ,kad vaje vaje...

358. 353 - tam

Tai ne menas - tai biznis, kaip ir profesionalu show krepsionio ar futbolo aiksteleje kazkodel sportu vadinama :)

357. nmn

Ale kaip ta destytoje dar pries ieinant i galerija soko nepatyre ten taigi stovi su isskiestom rankom ir su nuogu pimpalu kuris atrodo tuoj tuoj turetu pasistoti.

356. aras

del tokiu dalykeliu tai ir niekas nevazineja i Kauna papramogauti, tai pedofilai, tai sugeba kazkoki iskrypeli dirigenta pasikviesti, zoofilija. Kaunieciai kas sun jumis darosi

355. joo

Iskrypeliai agresyvus ir issireikalave oakantumo jiems tuoj pat puola reikalaut pripazinimo norma, o tada dar ir privilegiju. Protiskai neigalus zmones kaip suvokiama teiseje, neskiria Gerio ir Blogio, todel normalizave savo neigaluma, jie siekia visus kitus itikint, kad jokio skirtumo nera, o sekanciame etape jau tikina, kad Blogis yra Geris, o Geris yra Blogis. Velniop eina visa Vakaru civilizacija. Oficialiai pripazistami iskrypimai, pedofilu partijos, interneto piratu "religijos", ekoteroristu organizacijos, sariato teise, Krucifiksas myzaluose, Madona dramblio mesle ar seksas su arkliu vadinami menu...

354. antisovietikas

As jau komentavau karta,kad jeigu bus daugiau seime "povilonieniu",tai tuoj sulauksim ir makrofilisku vaizdeliu,makrofilu ir zoofilu paradus.Toliau bus iteisinta partneryste,oveliau gal ir santukos.Slykstu.

353. VIL

Šiuolaikinis menas dažnai peržengia sveiko proto ribas.Eiliniam normaliam piliečiui tikrai sunku suprasti,ką nori parodyti ir pasakyti koks trenktas menininkas.Gal išsilavinimo trūksta?Nu,bet,manau,ką reiškia pav.,vamzdis prie Neries Vilniuje,nepadės suprasti joks išsilavinimas.Tokių meno išraiškų aplinkui tikrai nemažai.Kai viešai demonstruojami keisti``meno``kūriniai nepatinka,nesuprantami ar erzina,dar kažkaip taikstomės ir numojam ranka.Bet yra ribos,kurias peržengus tokie ``kūrėjai``turi būti baudžiami.

352. fknl

Kedofilai, Zoofilai, Kaunofilai :)

351. dekadensas

siais laikais iskryte meninikai kuria iskrypusi" mena", kuriam nereikia nei talento, nei sugebejimo, svarbu tik sokiruoti, parodose jau nebera nei skulpturu, nei paveikslu, yra tik instaliacijos, performansai ir kt sh...

350. nutrija

gal zinot ka venckiene siandien veikia?

349. sss

To 340 stebetojas : "Demokratija,ponai,demokratija.Darom,ką norim.Krušam ,ką norim." Ne ką norim, o ką besugebam.

348. idomu

ar ten tik ne usas buvo ekrane?

347. aaa

Smegenys nuplaukia kaip nebeturi ka parodyti:)

346. to 343

O jei nueis, tai su kuo tada kumele dulkinsi, "mianinyke"? - mianishkumo iranki prarasi :)

345. kasciadaros

na stai jau ir matome kad jau netik pedikai,lesbietes reikalauja lygiu teisiu,bet jau ir zoofilai perejo i puolima ir griebe jauti uz ragu.manau tuojaus pasiruodys straipsniai kur sitie iskrypeliai reikalaus leisti gyventi su asilu ir leisti isivaikinti vaiku.stai kur daejo musu laisves troskimas,pavirstame visi iskrypeliais,o musu valdzia viska leidzia nes jai terupi pinigai,greitai leis ir zudyti tik pirmiau reikes susimoketi i seimo kasa.

344. mama

Cia gal kokia svietejiska programa buvo transliuojama ES uzsakymu. Na ta prasme, kad ugdyti tolerancija iskrypeliams. Juk pasakas apie du laimingus karalius jau skaiteme vaikams, beje lyg tai irgi Kauno darzeliuose. Vienu zodziu...

343. abiems merui ir vicemerui

As abiems ir Kupcinskui, ir Buskeviciui pasiulyciau eiti na hui.

342. kusaites gerbejas

cia VSD darbas,pasitelke FSB,KGB ir FTB turi tiksla destabilizuoti lietuviu sirdimi laikoma Kauno visuomene.Kai tai bus padaryta pakriks likusi visa Lietuva,demonai nugales,zmones visiskai prasigers ir lietuvos tauta savaime isnyks.laisve Kusaitei ,ji nekalta,kubilius ir grybauskaite kalti

341. Jo...

turejo Kaunas pedofilu miesto varda, dabar - ir zoofilais tapo...

340. stebėtojas

Demokratija,ponai,demokratija.Darom,ką norim.Krušam ,ką norim.

339. nutrija

Ner ka skaityti siadien, jokios info is Garliavos...

338. Ar tai tikrai menas?

Su tuo moderniuoju menu pastaruoju metu nebeaisku visiskai. Koks tai menas, jeigu jis jokios isliekamosios vertes neturi, o dabartiniame etape paprasciausias bandymas sokiruoti. tai tada ir cekanavicius modernusis menininkas. beje, nereikia kaltinti tik kaunieciu - vilniuje ne maziau pridurku pastaciusiu visokiu vamzdziu ir kalneliu - tai tada ir metaliniai garazai ar siukslynu kalvos yra meno kuriniai - ar ne? Jeigu kam patinka toks menas, tai tegul, bet kad jiems dar ir mokesciu moketoju pinigus skiria - ir nerealiai didelius. o cia jau reiketu visus skyrejus- ministrus, merus ir kitokius veikejus atsakomyben patraukti - tegul is savo kisenes apmoka. Na o del doroves, tai cia net zodziu nera - priima istatyma del netinkamos informacijos draudimo ir baudzia uz kokius niekus televizijas ar pan, kai po 24 val kokia senovine erotika parodo, o cia reali ir ekstremali pornucha su iskrypusiomis menininko (?) fantazijomis vidury dienos visuomenineje vietoje uz mokesciu moketoju pinigus... ir bando kazka aiskinti direktorius, kuriam atlyginima taip pat mokesciu moketojai moka. O sako kulturai pinigu truksta. Jeigu patys nesugeba atsirinkti, kas yra menas, tai reikia nurezti nuo Kulturos ministerijos koki 10 milijonu, tai tikri menininkai patys vietoj arklio ministra pasistatytu ir nebeliktu nei vamzdziu, nei kalneliu, nei sitokiu kaunietisku (ruso menininko) iskrypelisku fantaziju platinimo.

337. to 335

O to viduriu turinio eksponavimas - siuolaikinio "miano" kvintesencija?

336. Kaunas zoofilu krastas

Nebutu Kaunas, didziause Lietuvos geda!!

335. to 321

gerbiamasis, prašome neyzeidineti tautisku runkeliu,kuriu meno virsune-žmogus,susirupines savo viduriais,todel vadinamas rupintojeliu... :) o vamzdziai- tai jau elito menas!

334. Dalia

Įdomiausia, kad direktoriui ši scena juoką sukėlė... Iki keturiolikos negalima, o keturiolikos - jau kaip tik?...

333. 0

Tikrosios europines vertybes ,ko jus dar norite:)Toliau bus dar graziau

332. >305

Daryk kaip tau patogiau, manyk, ka nori. Gal taves siam pasauliui reikia butent kaip konservatyvios atsvaros, neigiancios permainas. Nes be tokiu konservatyvių tradicijų palaikytoju pasauliui irgi blogai- zmonija gali iskart uzgriuti per daug problemu:)

331. Juodvarnis

Jei ne vaiku grupes gal ir nebutu kiles samysis,O dabar galerijos savininkams teks ilgai ir nuobodziai aiskintis.Vienas Vilniaus meras uzrasus ant pilvo raso,kitas arkliais “grozisi“kitas surudijusi vamzdi uz 300 000 tkst.uzkasa.Na ir meno supratimas pas Vilniaus merus.

330. uzsizaide

pampersu nesiotojai...........ant ''jaunu''beda vercia........o kas Kristu apslapinta,Ciurlioni ismirkyta juros vandenyje demonstravo.........jei is prigimties bestijos iskrype ir muziejuje zoosadizma reklamuos

329. to 325

Jo ir tais laiaksis sakydavo koks partijos bosas - socialistinis realizmas - tai mianas!, daabr tu bosu vieta kiti uzeme, bet ESME ta pati liko - ti ISRINKTIEJI sprendzia koki SHUDA menu laikyti :)

328. vel oratorius

todel net nuvedus kad ir i viduramziu tapybos paroda, pliku papu tenai rasite daugiau nei uztektinai.

327. to 303

O Tamsta skiriate? Ir kuria puse palaikote ? :) o siaip tai demokratiskoje visuomeneje arklys turi tokias pacias teises kaip ir kuilys,o kadangi kuiliais vadinami virš 50% Lt vyru,tai iš to gaunasi tokia išvada -zoofilai yra seksualine jau nebe mažuma Lietuvoje! :D tai kaip,aišku Kaimo Jurgiui,kad jis zoofobas yra ?! :D

326. o

tas vyrukas panasus i geju vada simonko.

325. oratorius

kazkaip primena senus laikus, kai is rajono atvaziuodavo bobulytes melzejos i kauno ar vilniaus teatrus ir po spektaklio kalbedavo, kad scenos uzdangos spalva per tamsi, kreslai per minksti, kavineje pienas per senas, aktoriai per daug vaidina :))))

324. Loxas

Nu tegu tratina ta kuina ale kode muziejui?Mianaz...Tikraz mianaz yra pas Maryte samanes ant skolos pajimt,vot:)

323. Jonas

Pasirodo, šis "aktas" Lietuvos valdžios supratimą aktualesnis už Gribauskaitės pusės kadencijos darbus.

322. Braunikas

Aš tai pasijutau labai kultūriškai praturtėjęs pažiūrėjęs prikabintas ekspozicijos nuotraukas..

321. nemenininkas

uzhtenka vilniuje surudijusius vamzdzius centre pamatyt, kad suprastum lietuvishku runkeliu mena. ir kaip tokie projektai hauna finansavima?? kas finansuoja??

320. 311-am

Tai jus cia matote "modernu mena":)?

319. kl

O suaugusiu tas neva zoofilijos aktas nesukrete? Ar norma?

318. pasaulio pabaiga

Nufilmavus visą pasakojimą iš šono dar geresnis filmukas būtų išėjęs :)

317. to 307

Tai ten tie jaunieji kompiuterastai is Stankunaites palaikymo komandos? :)

316. valie export

ar ta bobele ne is garliavos buso?

315. to 310

Mianinykas su "iisilavinimu"? - tokiu elementariausiai NERA :) - tai kaip sementinishkai beprasmis issireiskimas - "medinis vanduo" :)

314. nu

truksta zodziu,jau issigimeliai net muzioejuose reiskiasi ir vadina tai menu

313. KLAIPEDIETIS

Ar kartais cia ne petruskevicius? Labai jau panasus.

312. Neziniukas

Perskaitau straipsnių pavadinimus ir matau , kad linksma Lietuvoje gyventi: tai jaunas vyras susisprogdino, tai kitas arklį bando nudulkinti. Diena dar nesibaigė, nuotaika manau, bus palaikoma...ir toliau.

311. to 305

Nenori modernaus meno, neik i modernaus meno galerija. O jei nuejai tai nesiskusk. Labai paprasta.

310. to302.

fantazijos truksa jums ir issilavinimo.

309. Jonas

Taip sudebilėjusi valdžia nori žmones nustebinti.

308. blia

ką ten vaikai - arklys buvo labai nepatenkintas.

307. a

Viena moteriske suisterikavo ir prasidejo davatku choras. Butu ja isprievartave kas nors toje galerijoje, jokie merai, vicemerai ir t.t. butu net nepypteleje. Bet va cia tokia proga pasidemonstruoti. Gerai kad is garliavos dar banda violetiniu neatbego ir galerijos nepadege.

306. ex-muziejininkas

prisiminiau ir as viena nutikima is savo darbo muziejuje. Karta paskambina tas pats žymusis Kauno vicemeras ir ima aiškinti, kaip ten blogai pas mus paroda padaryta. Tada aš jo ir klausiu, o Jūs buvot, matėt? Nelabai ką žmogus turėjo atsakyti...

305. 282-am

Na, nemanau kad prie "arklio" pripras, arba dar kokio iskrypimo:) Manau, yra tik maza dalis zmoniu, kuriems toks "menas" priimtinas. Bet dauguma slykstisi. Sitas "menas", yra tiesiog brukamas. Ir netgi , cia menu nepavadinsi. Tiesiog , noras sokiruoti visuomene. Cia talento nereikia. Kad tik nesugalvotu , koks "menininkas" ir numireli issikasti. Ko tik nepadarysi vardan "sloves". Cia tik mano pamastymas:)

304. to 298. cha

o jus nauji debilai?

303. Kaimo Jurgis

Jeigu neskiriat zoofilijos nuo homoseksualumo, tai sėdėkit ir tylėkit, o ne internetinėje erdvėje savo neišprusimą demonstruokit.

302. to 301

O tu shuda uz miana ishkishineji? Fantazijos truksta?

301. to 294. Menininkas

o jus, ponas menininkas, gelytes ir pauksciukus piesiate?

300. aš

Kaip menininkas-taip debila, arba ped.... ai, ką čia diskutuoti dar.Kaunas pilnas iškrypėlių

299. to 297

Tai dzibilu ne tik LT pilna? - nenuostabu, kad europieciu IQ taip greitai smunka...

298. cha

ner ko ten tuos moksleivius i ta Zilinska vedziot, ne tie laikai. I zilinksa siais laikais vaiksto nostalgiski seni iskrypeliai :D

297. valie export

kulikas jus ir rode: lojat kaip sunys ir gyvenat dar kaip ant sovjetinio lenziugo priristi sunys. gerai, kad jums dar jürgen klauke arba pierre molinier nerode. isprotetumet visai.

296. to 293

nu persiprasausi,jau ir i miesto muzieju vaiku nusivest nebegalima,ne nu sakes,pasaulio pabaiga!!!

295. cha

pavadinimas kaip visad skandalingas ir nieko neturintis bendro su tikrove. bulvarinio skaitalo apraiskos, o gal kredo

294. Menininkas

yra menininkai, o yra dzebilai:))kas yra kas - irgi menas nuspeti:))

293. rs

ispustas reikaliukas, neaisku kokiame kontekste buvo rodoma,buvo rodoma 3aukste, tad gal destytojai reikejo paciai pasidometu kur ji veda vaikus. Is kitos puses gal ir neapsiziurejo ar nepamaster, kad gali matyt vauiikai, tad istiers reikejo arba perspejima uzdet arba nedet pacio vaizdo, jei tai buvo visoms amziaus grupems paroda, bet nereikia cia lrytui ispust burbulo, nes meno yra visokio ir tai nei su baznycia, nei su meru bera sietina, bei negali but cenzuruojama

292. ir vėl

pavadinimas straipsniui neatitinka įvykių

291. to 265

o tai delko vaivorykstiniai tas demonstracijas organizuoja,kaip manot?.TAI PATS TIKRIAUSIAS ISKRYPIMU REKLAMAVIMAS,atseit ir muziejuose rodo,vadinasi- norma,o vaikams pabandyt norisi....

290. LIETUVA

Šiuolaikinis menas. Jeigu viduryje parodų salės menininkas kakoja - performansas. Jeigu pakakojo ir nuejo, tai kas liko - instaliacija.

289. MERUI

Meras apgindamas miesto garbe turi imtis visu priemoniu, kad butu iskelta baudziamoji byla.

288. Atsakymas i klausima

„Kaip visa tai reikėjo paaiškinti vaikams? Kas tai, dvigubi standartai ir normos?“, - stebėjosi dėstytoja. Atsakyk paprastai vaikuciams:dabar Lietuvoje Renesansas.Sajudistai vadina lietuviskiau-Atgimimas

287. Filomenas

nepukstaukit cia, menas reikalauja auku

286. 271 - tai

Jei ash sumanysiu nusishlapinti ant tokio "miano" - tai kas bus? - vieshosios tvarkos pazeidimas ar "mianishkumo" pasireishkimas?

285. Perspektivu

Aš manau kad iš kumelės ir ,,vyro ,, galima susilaukti ir palikuonių kaip kentaurų tik tegu tese bandymus , bet va tarp vyro ir vyro bergždžes reikalas nieko neišeis.

284. to 260

O kas Jums leido turėti savo nuomonę? ES tai netoleruotina. Būsite pasmerktas arba uždarytas į kalėjimą.

283. 2ia

tai bent.direktorių nedelsiant atleisti iš darbo.Vien už požiūrį.

282. >256.

Jums klaidingai pasirode, kad man toks menas malonus. Tiesiog geriau zmones ispeti, ka ten pamatys. O siaip- laikas eina, pries 100 metu buvo zmoniu, kurie pasipiktine slepe Rodeno besibuciuojanciu skulptura uz sirmos, jiems ji buvo baisi, kaip dabartiniams sitas "arklys". O viso to pagrindas amziais lieka tas pats: menas, kaip ir gamta, kaip ir istorija, kaip ir mokslas, deja, neturi moralės kategoriju ir nepaiso tokiu pasipiktinimo bangu. Ciniška, taciau priprato visuomene prie" Pabuciavimo", pripras ir prie "arklio". Ateityje piktinsis del kazko kito. - c'est la vie.

281. .

„Jauni žmonės, jiems vienaip atrodo. Tupi prie tų kompiuterių, galvos nukvaišę, galvoja įdės ir bus labai šaunu. Čia yra tik mažas fragmentas, kuris įdėtas be konteksto visiškai kvailai atrodo. Gerai pasižiūrėjus juokas paima, ten menininkas viską imituoja“, - teisinosi O.Daugelis. Is kur toks direktorius atsirado, kad apie savo darbuotojus taip kalba?

280. Kedys

My work is not done yet...

279. Mdaa

Na ne taip seniai ir MoMa Niujorke teko kaip menine instaliacija aptikti menininko pasitenkinima ranka nufilmuota. Ir nieko, jokiu ispejimu ar pan. ar mamyciu vaikams akiu uzdengianciu. salia kabo issamus paaikinimas filmuotos medziagos, o alink zuja tevai su vaikais.

278. to 266

Na ir kokia knygas ASILELI ikandi? - Grynojo proto kritika? Kvantines mechanikos pagrindus? Principia Mathematica? - ar asilas budamas, protingu bandai apsimesti?

277. z

bausti parodos direktorių ir tokie atvejai turi nepasikartoti.

276. Gyvūnų teisės

O kumelės ar atsiklausė kas, prieš fotografuojant ir filmuojant? Kur žiūri prokuratūra ir gyvūnų teisių apsaugos organizacijos? O kad vaikai matė, tai ką dabar padarysi, dar ne to prisižiūrės ES platybėse:-)

275. elas uk

as tikriausei durnas arba as mastau keistai,nes man tai cia ikrypeliska ir net neidomu....paliava kaskokia....

274. zopa

tai gal ten ne arklys oarkliukaS...? prasau pademonstruoti foto...

273. kas

darosi Kaune, ? tai atvaziuoja pedofilas koncertuoti per sausio 13, tai dar nauja naujiena. Surimtekite KAUNIECIAI

272. vilnius

giedokit kaunieciai

271. Vanda

Menas reikalauja auku. Cia jos ir buvo. Dar sako, kad geras menas tai kaip geras sexsas. Na jie ta ir mate. Cia juk fliuxus menas. Menas visur ir is nieko daromas menas. Ir dar vienas pastebejimas ty muziejuje kaip ir bibliotekoje mob. telefonu naudotis gal nereiktu. Ramybe ir tik ramybe tose istaigose ir netrugdom kitiems lankytojams susikaupti. Einat i muzieju su vaikais tai visai netinka plepeti pusvalandi telefonu ir dar nusisukus nuo vaiku. Juk jiems paaiskinti reikia kas kur ir su kuo :) Ispustas reikalas. O tie merai ir ne merai gerau nuvaziuoja i muzieju ir patys paziuri kas per viens tas menas y ir po to komentuoja. Dabar gaunas nemaciau, bet as zinau ir draudziu :)

270. rEALIZMAs to 245

TU TAI TIKRAI ESI ISSIGIMELIS ZIUREDAMS IR KLAUSYDAMAS TO WISO SUDO....

269. ema

Blemba tie rusu menininkai visai durni.iskrypeliska akta demonstruoja ir tai vadinasi menas.

268. Mr. Miau

Nemanau, kad vaikams aiški riba, kur imitacija, o kur - tikrovė. Ką ir besakyti: vakarėjame...

267. ddd

Mianas yr ne tyk aveti klumpes, bet ir moketi su jom pashokti.

266. Mantelis

251. to 244 šitam: e.... aš šiaip megstu knygas paskaityt prieš ka darydamas bet čia ne esme pasiskaityk ka parašiau 244 poste ir pamastyk gerai gal suprasi ka turejau omeny... o aš pats nei idiotas nei mianinykas nenustebčiau kad pats kavenskas butum....

265. ji

O nuo 14 metų jau mat tokie vaizdai žiūrėti tinka. Tokie vaizdai net suaugusiuosius glumina. Juk demonstruojamas ir skatinamas iškrypėliškumas.

264. ...

Zoofilija menas, pedofilija - gyvenimo norma. Kas toliau?

263. paaiskinkit prasom

kodel isvis sita bruda reik viesose vietose demonstruot.Iskrypantai tegu grozisi privaciose erdvese savo issigimelisku menu.

262. vania

koks miestas ,toks ir menas

261. Toleras

Arklys pareiškimą parašė? Ne? Tai ko čia triukšmaujat, ko jūs tokie zoofobai. Kokie provincialai, fui... Kur ten mano katytė -ks ks ks...

260. Nuomonė

Aišku gėdingas dalykas, tačiau mane labiau šokiruoja tai, kai toleruojami homoseksualūs santykiai, kad ligoniai išdidžiai iškėlę galvas to neslepia, maža to jie net gydytis nenori, viską daro, kad tai taptų moraline norma.

259. to 255

Tai tie "miano" megejai ir uz parodu isslaikyma is savu susimoka?

258. Na va,

O kur vaiku teisės žiūri?

257. Gal dienrastis propaguoja lytinius iskrypimus?

Kazin, ar Lietuvos ryto nuotrauku vaikai gal nemato? Pagal mane, tas vyriskis su lenciugu ir antkakliu yra pats tikriausiai iskrypelis.... ir jokiu ispejimu, kad sios nuotraukos netinka vaikams. Gal dienrastis propaguoja lytinius iskrypimus?

256. 231-am

Vis mokote ka as turiu daryti;) Bet tiek jau to...;) Jums toks "menas" malonus, man jis slykstus. Tik vat , "koks kitimas paprociu" vyksta siame laike, kad reikia rodyti akta su arkliu, tikrai nesupratau:)

255. Westas

Jeigu muziejininkai būtų pakabinę perspėjimus, sulauktų neregėto susidomėjimo paroda ir didžiulio antplūdžio, tame tarpe ir žalių paauglių. O mūsų išprūsėliai tyruoliai tuo pasiektų tik atvirkštinį efektą. Geriau tegu lieka kaip yra ir į parodas vaikšto tie, kas paprastai ir vaikšto, jų tokie vaizdai nešokiruos, nes jie realybę suvokia ne taip iškreiptai kaip paminėta mokytoja su buškevičiais kompanijoje.

254. >250.

Kodel gi jums neatsiimti savo pinigu dalies per teisma? Tai daug greiciau, nei peraukleti pasauli.

253. nebrendylu

krastas,net "kulturininkai"susirge durnumu,vis kazkokios "menines" provokacijos,smc "projektai" ir panasus paaugliu lygio mastymas vyrauja

252. kaip paprastai

KALTU NERA...

251. to 244

Durneliui manteliui - tai kai tau chirurgas vietoj danties pasalinimo birka nupjaus ir runkeliu isvadins, nes medicininio issilavinimo neturi - dziaugsies? - ar visi "mianinykai" tokie idiotai, kaip tu?

250. to 168 Jurgitai

Bet juk toji mokytoja vaikus ne į privatų bordelį nusivedė, o į VALSTYBINĮ MUZIEJŲ, beje, mūsų visų pinigais išlaikomą... Bent jau galvotumėte, ką rašote.

249. Pašalietis

Kas če blogo jei vyras su vyru santikiauje tai yra normalu tai kodelgi negalima su kunele ji labjau tam pritaikyta negu vyras tai yra ju abiejų reikalas kumelės ir kumelio,,vyro,,.Praeis koks dešimtmetis ir Vilniuje matysime zoofilų eitines prie to mus juk jau pratina visokie iškripelei.

248. D

MATYT GYVULIAI RUOSIA TA PARODU MEDZIAGA -TAI IR JU MENAS TOKS

247. ZALUPA

kas dar like lietuvoj giedokit oziai

246. Kaunietis

keista, nebera sioje siuksliu dezeje straipsniu apie Venckiene. Ka, pedofilai prisisiurbe vandens i burnas? Nebenori triuksmo? Pries kokia cia sunybe?

245. VISIEMS

youtube.com/watch?v=OjGrnVUPHPM

244. Mantelis

nevisad menas yra estetiškas, priklausomai nuo turinio tai gali but labai idomu... teko matyt kitaico kažkokio performansus su gaidžiu skerdimais ju kraujo gerimu ir kitom "nesamonem" ir tai labai subtiliai vertinama tarp pasaulinio lygio meno kritiku arba anglu performansai-hepiningai kai parodos metu skrodžiamos žuvys ir žarnos darkomos visur argi tai ne antiestetika argi ne vulgaru kai vyrui y užpakali sukišama puokštė su vaza... visa tai gali buti vulgaru ir netaktiška bet patalpinus y meno erdve tai tampa kad ir ne estetišku bet siekiančiu išprovokuoti, suintriguoti ar kaip kitaip paveikti žiurova menu ir visgi tai mano manymu yra menas... (ne runkeliam suprast kas yra kas, labai jau suprantat kai komentuojat internete bet išsakykit savo nuomone viešai, kaži ar kas išdrystumėt ir ar užtektu argumentu tam... )

243. lina

na as kad ir suaugus, bet man taip pat nesinoretu ziureti i toki "mena".

242. zoofilas

Sveikinu kaunieciu nerinktus mera ir vicemera Kupcinska ar Buskeviciu is politiniu prostituciu tapusiais moderniu menu specialistu herojais ir menu kuratoriais. Ju garbei keliu savo birka aukstyn!

241. to 239

Smegenu trukumas, "mianinyke"?

240. Besmegenis

Pornografija - MENAS ??? tai kodėl už MENO PLATINIMĄ yra baudžiama??? -.-.-.-.-.-.-.- MENĄ BŪTINA PLATINT :)

239. Gana

oh god, you uptight suns of bitches! I filmus suaugusiems vaiku kazkodel nesivedat ka? Muziejuje daznai buna (priklausomai nuo parodos) nurodytas amziaus cenzas. Jeigu mokytoja norejo vaikuciams Kulika parodyti, tai tik jos problema, tikrai jau ne muziejaus. Gana su visom sitom nesamonem!!! Suknistas klerikalu ir neishpruseliu krastas, eikit skaityt knygu zmones, nes nusibodo jau sitas absurdas.

238. Tomas

Tolerancijos reikia daugiau. Ir pakantumo. Zoofilai irgi žmonės.

237. to 227

Ne visi vaikai!Savo vaikus reikia priziureti!Mokinti gerio!Nukreipti i ,,kita,, mena!Ir, aisku, jau nuo mazens!

236. geras

Besmegeniai "mianinykai" vel aiskina, kas menas yra? - mat tik jie vieni ta supranta? - tai gal ir gydytojas, vietoj apendicito ranka nupjoves, tai pat teisus yra? - nes jis gi "specialistas"!

235. Rita

Arba tas Daugelis visiskai durnas ,arba zoofilas. Kitaip viso sito paaiskint neimanoma.Kur tai matyta muziejui vadovauja iskrypelis.

234. Filas

Grazus vyras grazus arklys na kas cia blogo :)

233. nu nu

O pikčiausia, kad visos tos galerijos ir kitos "kultūros" įstaigos išlaikomos iš mūsų, mokesčių mokėtojų, pinigų. Taip, sutinku, menas gali būti įvairus, ir ne visiems būtinai turi būti suprantamas. Bet reikia turėti drąsos pasakyti tokiems "pseudomenininkams", kad išsidirbinėtų už savo pinigus.

232. kalade

Ir kas sitam ,,bordeliui,, vadovauja?Kas leidzia i viesuma iskelti tokius ,,grazus,, dalykelius?Juk kas nores, tai internete gales susirasti, kaip ten norima su arkliu?,,Idomus,, ir gal labai jau laisvi dalykai dedasi Lietuvoje?

231. >219

Jusu nieks nevercia suvokti sio pasaulio laika ir paprociu kitima tame laike. Todel plaukiokit laimingai, kaip anciukai plauko - ibede zvilgnsi tik i savo akiracio balute, ir kikekint.

230. to procc

bet i paroda ne to einama, ko gali prisiziureti internete!

229. to 224. Westas

ne, 'menas' yra bandyti is@!#i arkli ir tai imazinti, pakabinti, kad visi 'grozetusi'. arba suvirinti vamzdzius upes pakranteje ir zinoma, nesibodeti uz 'mena' didele suma pasiimti. ot tie kaimieciai litovcai nesupranta 'meno' -runkeliai!

228. laima

pilnai tikiu nes jau dabartiniai menininkai tai tik patys save gali suprasti nes tai ka jie kuria protingam zmogui kelia siauba todel jau ir nebesinori lankytis siuolaikiskose parodose o ypac spektakliuose nes kaip liaudis sako NEISGERES NESUPRASI

227. procc

Internete vaikai dar ne to prisiziuri...

226. paprastas sprendimas

nedelsiant atleisti direktoriu, ekspozicijos kuratoriu ir rengeja, iskelti visiems baudziamasias bylas. Pornografija Lietuvoje uzdrausta istatymu, uz zoofilijos propagavima PRIVALO buti pritaikyta baudziamoji atsakomybe.

225. Kaimo Jurgis

Jeigu neskiriat zoofilijos nuo homoseksualumo, tai sėdėkit ir tylėkit, o ne internetinėje erdvėje tą demonstruokit.

224. Westas

Lietuviai supranta tik tokį meną, kur vaizduojami vyžoti arba klumpėti. Viskas, kas neįtelpa į šituos "plačius" rėmus jiems yra neabejotinas iškrypimas.

223. as

Na taip, galima ziuret nuo 14 metu, pagal "menininkus" pats laikas stebet iskrypelius.Pasaulio pabaiga.nubaust vadovus, kurie nezino kas vyksta ju "galerijoje

222. to atleisti

Kodel reikia atleisti mokytoja???Kad vaikams slykstyniu nenori rodyti, ar, kad i pamokas plikais papais neateina???Kvailas tavo komentaras!

221. andrea

mordon muziejaus vadovui ir simtatukstantine bauda is savos kisenes. apgailestavimu neuztenka.

220. ..

paduociau i teisma jeigu apsilanke su vaikais tektu pamatyti jiems toki vaizda

219. 214-am

Na, as jums nenurodau ka jums daryti, todel ir man nereikia aiskinti -eiti man ar neiti;) Ir jusu bucinio palyginimas su vyro ir arklio imituojamu aktu , daugiau negu juokingas:) Slykstu ir daugiau nieko.

218. to 199

Ne tik tai... Dar zudynes, vagystes, etc. ;-))

217. nu bli a t

Visi vaikai mate, bet tetos is VTAT NE :-)))

216. vilte

O, pasirodo keturiolikmeciams tai jau tai stebeti normalu.Atseit, jie jau prie to pripratę. Kažkokie kliedesiai ir tai dar bandoma svarstyti.

215. samaliotas

siais laikais visi iskrypeliai save vadina menininkais,noriu pasakyt kad ne visi menininkai yra iskrypeliai!

214. >183.

Jeigu tu galvoji, kad esi tas niekas, tai ir neisi i ta paroda, tik del to menas nebankrutuos. Eis kiti. Nors sitoks ir man slykstus:( Uz tai ir reikia ispeti. O siaip- viskas keiciasi. Daugiau kaip prieš 100 metų prancūzų skulptorius Ogiustas Rodenas nulipdė skulptūrą "Pabučiavimas". Joje pavaizduotas Dantės "Pragaro" herojų Paolo ir Frančeskos bučinys Vieni buvo sužavėti kūriniu, kitus šokiravo jos realizmas. Parodos saleje nepadori skulptura pradzioje laikyta uz širmos. Japonijoje bucinys taip pat buvo tik lytinio akto simbolis. Na o musu laikais mums sunku menu laikyti tai, ka dabar demonstruoja. Tik tiek. Todel reikia širmos- ispejimo. Ydant nepiktinti mazuteliu. Tegu neina i jiems pavojingas vietas.

213. atleisti

ias darbo sita dailes/darbeliu mokytoja, kuo greiciau.

212. Meninė vertė...

Citata: "Dėl jūsų matytos medžiagos buvo ilgai diskutuojama, tariamasi su menotyrininkais, kurie šias parodas vertina labai aukštai"... Taigi, o tie menotyrininkai, kurie "vertina labai aukštai", patys kokios yra moralės? Ar tik jie vieni žino, kas yra gražu ir padoru? Čia tas pats, kaip "labai aukštos meninės vertės" (beje, dar aukštesnės finansinės vertės!) surūdijęs vamzdis Neries krantinėje Vilniuje. O komentatoriui Nr.165, teigiančiam, kad menas negali buti cenzuruojamas, reikia atskirti, kur yra menas ir kur iškrypusios psichikos pasireiškimai. Vakar Vilniuje ant Tauro kalno sprogmuo ištaškė gabalais jaunuolio kūną. Vieni čia mato didžiulę nelaimę, baisią netektį, neapsakomą skausmą, kiti - šiuolaikiškumo apraišką. Žmonės tuo ir skiriasi vieni nuo kitų, kad mato ir sprendžia pagal savo moralinius įsitikinimus.

211. qwerty

Šmeižiate menininkus, sakot psichiškai nesveiki žmonės, šokiruot nori ir tt. Patys pažiūrėkit, kokia visuomenė - konservatyvi, ignorancija vyrauja visur aplink, paprastos meno formos pas eilinį žmogų nesukelia jokių minčių apart 'gražu' ir 'kas man iš to?'. Pasiskaitykit komentarus!! Nesakau kad aktas su arkliu yra gerai. Manau priešingai, bet menas tai kur kas daugiau nei tai, ką žmogus mato.

210. 207 -am

pirmą kartą girdžiu, kad zoofilai dabar vadinami perfomansistais ;) na, bet jei surūdiję vamzdžiai Neryje yra menas, tai kodėl gi ne...

209. rEALIZMAs

OOO kiek minusiuku gavau...man tik wienas klausimas kyla.Lietuva tokia isprususiu gywuliu salis...joje wiskas taip faina.O WAKARE BET KURIAME LT MIESTE BAISU EITI GATVE AR VIENAM AR DWIESE NES NESAUGU ....WAGYS,ZUDIKAI PRIEWARTAUTOJAI.....IR JUS TAI WADINATE NORMALIU DALYKU....PVZ VILNIUJ BATUPIUOSE PRIE RIOMERIO MISKELI PASTOWIAI KAZKOKS PEDIKAS PANAS UZPULDINEJA.... KAUNE TAIPOGI IR JUS SAKOT KAD TAI NORMALU????O TAS FOTO GALERIJOJ WADINATE ISKRYPIMU???... KODEL UZSIENIO WALSTYBESE TOKIU DALYKU BEWEIK NEWYKSTA....O JEI IR WYKSTA TAI ZYMIAI MAZESNIU PROCENTU...NESWARBU KAD SALIU POPULIACIJOS DIDESNES UZ LIETUWOS IKI 10 IR DAUGIAU KARTU....TAI PASILYGINKIT KWAILIAI KIEK PAS JUS ISSIGIMELIU GYWENA IR KITOSE ES SALYSE KAIP UK,IE,DE,ES,NL IR KITOSE!!

208. Tai

štai Stankūnaitės užtarėjai - komentatoriai. Jauni, visko matę, jų galvos nupušusios nuo sėdėjimo prie kompiuterių. Tai, pasirodo, naujas pedofilų apibūdinimas. Gražu....

207. D

Kažkokia absurdiška idiotų reakcija į šiuolaikines meno formas. Pirmą kartą girdžiu, kad šis tarptautiniu mastu pripažintas performansistas būtų kaltinamas zoofilija. Liguistas yra ne jo kuriamas menas, o žmonių, įsivaizduojančių, kad jų prerogatyva - spręsti apie visus be išimčių pasaulio reiškinius ir juos vertinti, komentarai.

206. to rEALIZMAs

AAA tai ta paroda skirta tau, zoofile

205. MOKESČIŲ MOKĖTOJAI

Aiškėja, kad už savo pinigus išlaikome ne tik - degančius kalėjimus, grybaujančius politikus, bet dar ir - iškrypėlius "kultūrininkus"...

204. vania iš Švedijos

Jus dasigyvenote lituviai,politikoje pilnas krachas,ekonomikoje pilnas krachas ir kulturoje pilnas krachas.

203. mama

Toks vaizdas, kad visos sesualiniu netradiciniu pakraipu mazumos yra legalios ir ginamos LT.

202. to 194

O tu matyt sergi pasiutlige

201. hm

Lai kitose šalyse daro ką nori. Tegu moko, kad du vyrai ar dvi moterys yra normalu, tegu rodo zoofilijos aktus ir kitas iškrypėliškas fantazijas lai įteisina, lai demonstruoja, bet čia LIETUVA ir tokių nesąmonių negalima toleruoti. Pas mus, ačiū Dievui, dar gana konservatyvi visuomenė, dar suvokiam, kas normalu, dar kažkiek gerbiam tradicijas. Taip reik ir laikytis, nes ta nežabota laisvė ir ala ŽMOGAUS TEISĖS gali nuvesti į tokią Lietuvą, kurioj bus dar baisiau gyvent. Beje, dar, mano nuomone, per kitus Seimo rinkimus reikia išgyvendinti Mariją Aušrinę Povilionienę iš Seimo. Turbūt nereikia aiškinti kodėl.

200. Andrius

Dėl tokių dalykų yra kaltas Nacionalinio M.K.Čiurlionio dailės muziejaus, kuriam pavaldi M.Žilinsko galerija direktorius Osvaldas Daugelis, bet ne darbuotojui. Ten tas direktorius tikras aferistas ir kyšininkas

199. na,

Kaunas yra Kaunas - tik gerimas ir pisimas...

198. sukrėtė vaikus?

mokytoją, kuri gal būt sukeldama šį skandalą iš noro išgarsėti, gal ir ''sukrėtė'' :), o šiandieniniai vaikai patys per mobilųjį ir paprastą internetą tiek visko prisižiūri, kad šiais laikas jų niekuo nenustebinsi. pagalvokite tikta, vyras pasimylėjo su arkliu... na vienur vyras pasimylėjo su arkliu, kitur moteris su dideliu šunimi... kaltas muziejaus direktorius, kuris privalo apriboti informacijos srautus suskirstant, kas prieinama visiems, o kas tik pilnamečiams žmonėms. ir tai neaišku, kuo tai baigsis nes gali būti iškeltas ikiteisminis tyrimas dėl pornografijos platinimo

197. ...

linkejimai kaunui, tradicijos tesiasi, tsakant....

196. sandra

tai ta"komisija" tegu sudais veidus issitepa ir po Laisve savaite pavaiksto-cia gi nieko baisaus,juk siuolaikinis menas...

195. 187-am

O kur tu perskaitei, kad gyvenimu skundziuosi?:) Verkslenu?:) Kiekvienas reiskiame savo nuomone, ka ir pats darai. Ir nekelk isterijos, jei nepatinka -neskaityk!

194. rEALIZMAs to 186

tu dar vienas-a ispruses-usi kuris-i nebuwes-usi galerijoje...kai pisates uz krumo su kaimynu ar kaimyne tai jums gerai.... poxuju kad antra puse lowoje miega.....cia neiskrypimas???? ten ne waikams skirta paroda idiote...kodel ta kwaile mokytoja vedasi waikus kur nepriwalo westis.....cia TAI MOKYTOJAI KALTUNUS REIKIA NUTAMPYTI O NE GALERIJAI KWAILIU SAIKA..... KAIP TOKIOS MOKYTOJOS WAIKAMS PAWYZDZIUS RODO...NE GALERIJA KALTA O TA KWAILE MOKYTOJA....

193. sušikti menynykai...

tie pattys ir gali suprasti sušikta savo mena...

192. Profcard

zoofilinis aktas = imitacija. Gera formule 2012 metai pradedami Kaune.

191. Amdrius

Vaikai pratinami prie minties, kad ju uzpakaliukai priklauso ne tik jiems patiems :D

190. mama

kosmaras,tokius menininkus,iskrypelius,nubausti,ir ne tik.jie tikrai realybei,yra nesveiki.

189. klp

issigimusi europa jai nesi koks zoofilas pedofilas ar dar koks pi daras tai jau reiskia esi runkelis taip as suprantu kai kuriuos komentatorius

188. menas

Daugiau tolerancijos ir tuoj tai taps normalu.

187. rEALIZMAs to 172

nesiskusk gywenimu newerkslenk jauciu niekad nebuwai galerijoje ir nezinai kas cia per dalykas o baubi kad mena supranti.... nepatinka neik ir wiskas ir nematysi ir galwos neskaudes....paprasta

186. o tai

Anoks čia menas pliką subinę rodyti su antkaliu, dar galejo antsnuki uzsidėti. O visi gėrisi, tipo "menas" per subinę...Išaukštinami pedofilai, zoofilai...eikit šikti su tokiu "menu"!!! tikriems menininkams nieko šokiruoti nereikia, jų darbais gėrisi šimtmečiai. O kas gėrėsis plikomis subinėmis?

185. v

mianas, bl.

184. Nijolė

Jau geriau tegul būna ta pasaulio pabaiga....siaubas kuo pavirto žmonės

183. 179-am

Tai jeigu niekas neis, tai bankrutuos toks "menas":)

182. rEALIZMAs

matai problema yra ne mene o visuomene...kai wisuomene yra puse gywuliu tai jie ir nieko nesupranta...158 teisingai sako!! o cia kiauri bulwiu maisai nesamones meto......beto ta mokytoja tikrai neisprususi antis!!!

181. is spaudos!

Amerikieciai armijoje ,oficialiai iteisino zoofilija !!!

180. Jonui

valdžia tik vykdo kas jai liepta didžiųjų valstybių galvų. Čia tas pats, jei neįsileis europos šalys modifikuoto maisto, Amerika taikys sankcijas, taip ir kitais klausimais. Kaip sakoma, dar toliau, dar bus gražiau. Kas akis ir ausis turi, tas mato, o kas aklas ... Tiesiog taip turi būti ir nepasisekė mums, kas papuolėme į šį laiką.

179. >172

Neik ten, išvis nereiks reaguoti.

178. mėšlas

ne menas,dar atsiranda gynėjų,kažkoks debilumas.Niekas čia nieko nebijo,okad užsienis išprotėję tai ne pateisinimas,kokius filmus kuria tai iškrypimas,matai menininkai, apgailėtini apsimetėliai,matyt jaučia pasitenkinimą

177. baisu

kai vienam sutrikusios psichikos meninkui atrodo normaliai, bet kiti, kodėl kiti tokie buki ar tas savanaudiškumas uždirbt pinigų iškrypėliškais vaizdais normalus reiškinys.

176. rasa

pedofilai valdo.Leiskit arkliui tuoktis su vyru, nepazeiskite teisiu

175. vania iš Švedijos

Man atrodo kad visa kauno valdžia yra zoofilai.

174. diadulia

na dabar tai pasipils menu "susidomejusiu" lankytoju i muzieju... cia gal muziejininkai specialiai taip? kad kuo daugiau zmoniu pritrauktu... juk ne paslaptis kad nelabai kas vaiksto i muziejus...

173. reklama

Žilinsko dailes galerijai jau labai senai stovi...Nuogo vyro skulptura simbolizuoja...Ką???Sakykim-realybe,juk tai naturalus grozis.Bet kažkodel lyg nesmagiai pasijauti,kai netycia dirsteli i ta meno kurini.Taigi,kaip sakoma, fasadas yra lyg ir vizitine kortele pastatui.

172. 159-am Jurgitai

O kaip reikejo "normaliai" sureaguoti?:) Sakote , kad cia "normalu" ir reikia suprasti toki brukama "mena"?

171. ruoskit

ruoskit vaikus gyvenimui.stankunaite leido dukrytei buti zuvyte.zuvele labai grazu,geriau uz tikra arkli-ziobiene mano kad tai jega

170. Ši žinia šokiravo miesto merą Andrių Kupčinską,

...Net gaila zmogaus: tai ji dirigentas sokiruoja, tai paroda - matyt intelektualiai neatsparus menui?:)

169. taip

dabar visi bijosum būti apšaukti kaimiečiais ir pritariamai linksėsim, kad tai didis menas... Tikrai žmonija daug pažengė... Būsiu kaimietė, miškietė, laukietė, nesvarbu kas iš šių "žemųjų" gyventojų, bet tokį "meną" žiūrėkit uždarose ar aiškiai pažymėtose erdvėse. Aptarinėkit po kelis mėnesius prie vyno ar degtinės šias puikias ekspozicijas, mąstykit, kokią žinutę autorius norėjo jums pasiųsti, analizuokit, bandykit atkartoti realiai... Tik maldauju, jei jums savų vaikų negaila, nelieskit manųjų. Nesvarbu, kad mano nuomonė labai primityvi ir atsilikusi, bet ji taip pat turi teisę (koks nematytas įžūlumas) egzistuoti ir į ją turi būti atsižvelgta.

168. Jurgita

Tokia mokytoja is darbo mest lauk. Pirma - neziuri kur vaikus veda, o antra - jei tokia reakcija i ekspozicija, tai kaip ji sureaguotu tikrai sudetingoj ir stresinej situacijoj?

167. jahud

normalu,juk jau 2012 metai... kuo tolyn, tuo slykstyn. Pati girdejau kalbas,kad vokietijos svietimas ruosia pradinukams knygas kad nebutina tureti mama ir teti,galima tureti dvi mamas arba du tetes... anksciau budavo pasaka karalius ir karaliene,o dabar pasaka karalius ir karalius.... sako,kas cia blogo,vaikai turi zinoti,kad galima ir taip ir taip daryti.

166. Jonas

Ateityje tokių "naijienų" daugės. Negi nematot, kad valdžia jau visiškai į debilumą pasidavė?

165. Antimadridista

Menas negali buti cenzuruojamas. taciau ispeti reikejo. Nors ir pacios aukletojos galejo pasidometi i kokias parodas vaikus veda

164. to 158

10 balu uz komentara!!!

163. Nu ale

Tikrai , jau vyrams kokia garbe:)! Pasirodo ir arkliai tinka:) Nu bet ir fantazija menininko:) Gal reiktu kokiam daktarui pasirodyti;)?

162. Aurelijus

savo stichijoi, laimingas.Dabar dar prisidejo ir zoofilija, tai zmogelis tures darbo, daugiau uzdirbs.Sekmes.

161. tai bent

byla kondratjevui i kedainius-arkli isteisins-juk arklys zmigu zmagu sugunde..

160. duglas

matyt kauno kulturnamio veikejai puoseleja slamtas vaizduotes uzkampes,,,

159. Jurgita

Per kazkokia ziople dabar triuksmas didziausias. Reikia ziureti kur eini ir ka vaikams rodai. Man irgi toks menas keistas atrodo, bet tam yra specialistai. Uzsienyje i s..., ir kitokias slikstynes eksponuoja ir nieko. O cia matai kazkoki cirka pamate ir jau susitraumavo. Man atrodo ta bobike labiau nustero nei vaikai. Jei butu normaliai sureagavusi, tai ir vaikams soko nebutu buve.

158. kaunas dabar visko bijo

Labai jau jautrus kaunieciai.Mokytoja neprofeseonaliai suregavo!Meno yra ir bus visokio.Pavaisiokit Vokietijoje po parodas,ne tokiu dalyku moksleiviai ir vaikai pamato.Ir nieko.Nereikia tragedijos daryti..,o sviesti vaikucius..

157. Hm

Daugelio manieros kaip draugelio...

156. to 132

Tu ne asilas, tu asilo sudas.

155. to 150

valatkos čia jau nebėr, ieškok 15min tšk lt, čia - užukalnis valdo

154. paklauskit zioplienes

ji irgi greiciausiai ims ginti "toki mena".

153. dfg

nieko nesupranta apie mena... aisku turejo but ispejimas, kad vaikams negalima ziuret...

152. joo

o tai parodos kuratoriams bus kokios bausmes, ar tik pirsteliu pagrumos? Tokiems "kuratoriams" reiketu darbo kur nors kitus pasieskoti, pvz. pas Stankunaite pabandyt isidarbinti..

151. >148.

Bijai vilko- neik i miska. Tik reikia prie iejimo pakabinti ispejima, kad toj salej vilkas. Ydant nepiktintumet mažutėlių.

150. antanas

vlatkofilai pedofilai zoofilai visi i viena grupe tinka ane valatka?

149. Jonas

Jeigu tokie dalykai dedasi, tai reiškia tik viena- valdžia sudebilėjo ir nesuvokia ką daro.

148. na ir Kamarauskienė...

o jeigu jau taip bijoma iš muziejaus parodų istorijos tą skandaliningą "menininką", tai gal buvo galima parinkti neutralesnius kadrus? Juk tai net suaugusiam žiūrovui tokie vaizdai yra šlykštūs. Ir tai tikrai ne menas, o tik purvinas būdas siurbti pinigus iš kvailo šiuolaikinio neva avangardo ar iškreoptos psichikos žiūrovų.

147. Aurelijus

Ir vėl Kaunas nukentės nuo naujo "filijos" skandalo. "ZOOFILAMS STOP".

146. Užpiešt roželėmis

(nuo zodzio rožė, o ne roža )problemines tu vaizdu vietas. Tada - menas.

145. Aurelijus

Kad tik Kauno meras nebūtų apkaltintas "homofobija"...

144. to115>91

Taip, žinau, paskambinau draugams vokiečiams į Frankfurtą, patvirtino,kokiu būdu jis tapo "plačiai žinomas."

143. Aurelijus

O ką mano Vania iš "Švedijos"?

142. Eugenijus to 135. reakcija

Tipo:Lrytas labai nepadoriai atsiliepe apie zoofilus.Nesinervuok.Nepriimk tai kaip aqsmenini izeidima.

141. >23

Juk nebuvo užrašyta suaugusiesiems. Užtat mokytoja ir galėjo vesti. Beje, normalūs suaugusieji iškrypimų irgi netoleruoja.

140. RUSAS PISA ARKLĮ

:)))))

139. nnnnm

na zinote kai sunku nuspresti kas tas direktorius ar vyras ar moteris osvaldas daugelis tai nekyla jokiu klausimu....

138. Aurelijus

Umom Rosiju nie ponjatj...(Oleg Kulik)

137. Na va

Laisvė tolerastams....

136. Eugenijus

Viskas normaliai.Pedofilija jau baigiama iteisinti-atejo laikas zoofilijai.

135. reakcija

Viskas! Gana! Daugiau nebeskaitysiu "Lietuvos ryto"!

134. dangus griuva

Romanoffas ne kitaip;istvirkauja,priesus dulkina-imituoja.Tik Kaune gali but taip blogai-passaulio pabaiga.Issigelbes tik Vilnius prie vainuoskiu redakcijos jei prenumeruosis kas ryta.

133. Tadas

Nu kaip bebutu keista bet cia jau isvis sitokio bredo ysivaizduoti net negalima,vaikai eina i paroda ir mato kaip dede sutina arkly-tai cia vadinamas menas,kur daugiau mes galime benueiti ir visi kartu turime padekoti valdziai kuri musu visuomene ystume i europos sajunga o jau is tenais ir atejo visoks brudai homosekai,pedofilai nu ir dar pradesime ruosti auksto lygio parodas vaikams apie zoofilus,klaikiau ir sugalvoti negalima buvo,jai cia menas tai tada pasaulio pabaiga arteja.Kartais taip trumpai susimastai ir pasidaro baisu,nes nebesupranti kas tampa gyvenimo norma kas ta visuomes dalis,aplink tik tamsuma.Dieve saugok musu vaikus.

132. xxx

Kaunas yra Kaunas ;DDDDD Pedofilu ,zoofilu, kedofilu rojus

131. Aurelijus to 83 Tina

Taip, kažkas pastebėjo laimutę kedienę...

130. Giedrius

Iskrypeliai tie visi menininkai ir kaikurios zvaigzdes.O dar didesniu debilumu pasizymi tie ,kas tai propoguoja ir mato tame mena.

129. va menininko filmukas

2 guys 1 horse

128. kkk

viskas cia normaliai patvoriniai, zoofilai ir t.t...

127. HM

Suaugusiųjų isterija lengvai persiduoda vaikams.

126. vilniete

sodoma ir gomora

125. Vytska

KAUNAS ISKRYPELIU MIESTAS !

124. Kulikov

Na pietu pertrauka baigesi. Gana rasineti, pirmyn i darba!

123. TONIS

Obama pries naujus metus pasirase istatyma "NDAA"(national defence authorization act). Kur gales arestuoti be priezasties JAV piliecius. Taip pat armijoje iteisinta zoofilija.. Vienu zodziu-zyderos(satanistai) sekmingai "valdo"..

122. jhu

mėr ko vaikus vedžiotis po tokias vietas, o dabar menininkai kalti liks, ir iš kur iš vis pas davatką tiek vaikų?

121. v

bobų pasakos. jei ten iš tiesų taip būtų, tai seniai kalėjime tas menininkas sedėtų.

120. wae wae

waaaaauu....nu pysdiec :D:D:D:D čia ir yra tikras menas ...nesu aš ekspertas bet ka manot taip jau paprasta arklį išprievartaut?:):)

119. ak jūs atsilikę davatkos

kaip gražu, kaip europietiška, kaip tolerastiška! Čia tolerastijos viršūnė, o atsilikusios davatkos nesupranta. Tolerastijos parado puošmena.

118. egis

dėjau ant tokio "meno" tegul jį žiūri ta "pripažinta europa", man ir mano vaikams nereikia tokių iškrypėliškų vaizdu.

117. va

tas su grandine panasus i ta radio dirbanti aisti.

116. kirvis

tokius "menininkus" tai tik darbu isvaryt dirbt o ne sudais uzsiminet ir aiskint koks tai menas.degradacija ir iskrypimas,stai kas yra 99% musu menininku.kazka grazaus ir vertingo sukuria 1% kuriu dar nepragertos ir neprarukytos smegenys,kurie turi kazkoki vidini tikejima ir pasaulio atjautima.o ka sitie degradai?tegu sau kiausus nusipjauna!

115. to 110

Gal 91 zino Kulikovo tautybe?

114. As

Vadovus spirti iš kėdžių....turbūt piderams prijaučia.

113. nieko nuostabaus

Nieko nuostabaus - Kaunas yra Kaunas, ten nieko normalaus nera, baisiausi iskrypimai ir nusikaltimai ten... Tokie ten zmones gyvena...

112. kulikov

Yra Kulikovo ir Kurnikovos musancios teniso kamuoliuka skulptura. XXa pabaigos realistines skulpturos klasika. Visiems Lietuvoje patiktu.

111. kaip visada kas nors kaltas

tik ne vadovai :)

110. Aurelijus to 91

Ten buvo rusų, o ne žydų menas.

109. Eugenijus to 102.

Ispistproti.Tau ir zoofilija ir pedofilija bei nekrofilija ir visokia filija tai renginiai?Naikinti tokias siuksles.

108. Ar

žmonės visai baigia išprotėti?!

107. Vakarėjam,

Vakarėjam...

106. Ai ai ai ...

Niekas nesupranta rusiško meno, rusiškos kultūros....

105. Vincas

ar tas " muziejininkas " Daugelis - ne vienas is DAUGELIO , kurie apraizge savo pedofilijos tinklais LT , TAIP bando " eiti " i Europa ?.. VISI SALIES PEDOFILAI , INTEGRUOKIMES !!! (:(:(:

104. to 91

sukuria, sukuria. Kulikovo paskutiniai darbai super estetiski, nors ir su zoofoline aura. (dailus raumeningi bulteljerai romantiskame peizaze, visai kaip kauno , maskvos, londono ar paryziaus krutas bachuras) Ir rodomi FIACo mugeje.

103. Jo,

pasirodo, kad nuo 14 metu galima seksu uzsiimti ir su gyvuliais, aleliuja, pasaulio pabaiga tikrai arteja...

102. Pirmoj eilej nubaust ta karve,

kuri vaikus tampo i tokius renginius! Jauciasi polinkis i iskrypimus!

101. Aurelijus

Gal ir aš esu "homofobiškas" kaip ir ta galėrijoje apsilankiusi moteris. Pagalvojau, kad mane turbūt vienodai šokiruotų bet kokios ...filijos aktai, jei tai būtų ne heterofilija.

100. dziugu

kad Povilonines ir panasiu veikeju propoguojami ,viesojoje erdveje vis aktyvesni gomikai,pedikai,zoofilai..........

99. kns ;D

toks jausmas, kad kaunas - zoofilu, ishkrypeliu, savizhudziu, banditu krashtas.

98. panašu,

kad daugumai komentatorių yra išpistos smegenys, todėl kai mato vyrą pisantį arklį jie įžiūri meną, dvasingumą. Modernu, šiuolaikiška ES vertybė.

97. menininkams

..kai nieko nesugebi sukurti grazaus, tada kuri provokuojanti mena..

96. Mere

jeigu nebus išmesti tokie "meno" žinovai, tai kuo dar Kaunas pagarsės. Ne tik išmesti , bet ir į teismą perduoti

95. VIVA

KOKIU DAVATKU KRASTAS LIETUVA. AISKU REIKEJO PERSPETI, TAI BUVO KLAIDA. BET KLYKAUTI IR UZDRAUSTI TAI KVAILA. JUOLAB KAD TAI NEBUVO PORNOGRAFINIS FILMAS SU LYTINIU AKTU.

94. Klausimas

Jeigu zoofilinė neva interpretacija yra menas, tai kas yra pedofilija? Taip pat normalus dalykas? Ir jeigu tai pripažįstama menu, ar turime tuo žavėtis ir vertinti kaip sveiko žmogaus talentą? O kas tada yra ne menas, o iškrypėliškumas?

93. Tadas

Kaunas valdo,pedofilai,zoofilai ir kitoks brudas va jums sausio 13-osios nepriklausomybe o juk viskas is europos pareina kartu su gejais

92. Aurelijus

Jei ten būtų rodomi, tarkim, gėjų aktai tai ta šokiruotoji moteris būtų apkaltinta "homofobija", o aušra pavlina marijonienė išreikštų "neregėtą nusistebėjimą" šią šokiruotaja moterim...

91. Indra

Šaunuolė dėstytoja, tik tokiu būdu galima sustabdyti žydų "meno" tvaną. N ir kas kad garsus Vakaruose, tai,ką jis daro - provokatyvus išsidirbinėjimas, nesukuria savitos estetikos, taigi - ne menas.

90. AR

ten gejaus simonko nuotrauka...

89. m

reiktu pasidometi kuo uzsiema tir galerijos menininkai

88. ARKLYS

IR VĖL MATYT QUBILIUS KALTAS?

87. nu

gi mūsuose jau normalios šeimos nereikalingos, partnerystės reik, kaip olandijoje. nesvarbu, kas su kuo. Taigi nieko nuostabaus, dideliais žingsniais į EU. Juk jeigu mastai kitaip, atsilikelis

86. kur perspėjimai?

Visam pasauly egzistuoja perspėjimai, kad filmas, paroda ar pan. turi nešvankios kalbos ar vaizdų, ir viskas aišku. Geros programos blokuoja net delfį dėl jo paveiksliukų. Pas mus visai nesirūpinama tuo, kad vaikai dalyvauja visuomenės gyvenime ir jiems nedera matyti to, kas pokomunistiniame pasauly priimama kaip norma. Pabandykit JAV viešai pademonstruoti tai, kas pas mus demonstruojama kaip nekalta erotika.

85. kulikov

Gera numeri gavai savo komentarui. Is tikruju niekas neatske ar ten kumele ar arklys.

84. onutė, 11 metukų

Aš mačiau kaip dėdė dulkino babytės ožką....

83. Tina

O Laimutės šalia nebuvo?

82. chm

PABLŪDO KAUNAS - NEUŽTENKA MOTERŲ- DAR IR ARKLĮ IŠPRIEVARTAUTI NORI- KUR GYVŪNŲ GLOBOS ATSTOVAI- IŠSIGIMĖLIŲ "KŪRYBA" LAI PATS GROŽISI- KĄ IR GYVULIAI JAU RAMYBĖS NETURI NUO BRUDŲ- VAIKAI GYVULIAI VISKAS TINKA IŠSIGIMUSIAM- BYLAS IŠKEITI TIEM GALERIJOS DARBUOTOJAMS IR ŽALĄ ATLYGINTI KAD TEKO MATYTI NEGALIMUS IŠSIGIMIMUS. KAM VAIKAM TAI??????????????? mENAS???

81. Išsigimėlių miestas

Kowno. Pedofilai, kedofilai, zoofilai...

80. Aurelijus

Kažkaip be to rusų "meno" Lietuva neišsiverčia.

79. jo

dabar reikia prisiteisti is muziejaus kompensacija 1,5 melejuona litu uz moraline trauma...

78. ajaj

vargsai arkliukai vaikai pamate toki vaizdini dabar pas mociute kaime puls arklius prievartaut ajajaj

77. l

Dėl visko esą kalti jauni, anot O.Daugelio, visko matę M.Žilinsko galerijos darbuotojai :D :D :D

76. provincialė

Aš pripažįstu esanti provincialė, nesuprantu, ką kai kurie vadina šiuolaikiniu menu. Toks įspūdis susidaro, kad bet kokią nesąmonę, iškrypimą galima vadinti šiuolaikinio meno terminu. Fotografuokime žmogaus išmatas, kanalizacijos angas, dvėselienas, zoofilija - ir tai šiuolaikinis menas!!!!!!!! Tai kur tada riba tarp meno ir padorumo? Jei sakysite, kad ribos nėra - tai kam toks menas reikalingas.

75. ddd

Jo, kažkaip keista. Juk tokie vaizdai ir pomėgiai labiau atitiktų Garliavą ir patvorinių kultūrą. Juk jie pedofilus Dievina, tai ir zoofilai patiks.

74. >53

Tada bent jau mokytoju nereik leist i ta sale:)

73. cia

cia skandinavijoj niekas nieko nesakytu.Maciau kaip mokykla buvo vedama,kokie 10 metu vaikai i paroda parodu rumuose "Seksas",kur visokiose iskrypeliskose pozose ,zoofilai isadisati,kokiu tik nuotrauku nebuvo-visos rusys,net neziurejau daugiau,gal buvo ir pedofilijos.Nes pedofilini filmuka pagal programa tai jau 11 metu vaikams privalomai rodo pacioje mokykloje,piestas filmukas,kuriame kokia balatoji 12 m mergaite uzsiimineja seksu su juoduku,daug mazesniu,atrodo kaip 6 m.berniukas.Niekas neprotestuoja.Visi cia taip iprate prie tokiu dalyku,kad tai atrodo jau normalu.Ipras ir lietuviai.Bet is komentaru matsi,kad dar neiprate.

72. PRADĖTI IKITEISMINĮ TYRIMĄ

REIKALAUJAME, KAD PROKURORAS D. VALYS AR JO APARATAS PRADĖTŲ IKITEISMINĮ TYRIMĄ DĖL PORNOGRAFIJOS PLATINIMO, mažamečių vaikų tvirkinimo IR KITŲ NUSIKALTIMŲ. O tam tariamam menininkui vieta psichiatrinėje ligoninėje arba kalėjime.

71. cha cha cha

slykstyniu irstva kaunas-pedofilai zoofilai ir ledsbergininkai

70. kiesa

iskrpimas nieko naujo juk usas irgi nieko nedare

69. Klausimelis

O ten arklys ar kumele? Nes jei arklys, tai dar ir homoseksualumas, o cia jau Grazuli reikia kviest su Uoka...

68. Kazkaip keista, kad vaikai

pirmieji atsiduria prie iskrypeliu... Gal tai vel eilinis bandymas igelti poniai Ziobienei?!

67. desninga

pripratinti prie pedofilijos, priprasim ir prie zoofilijos - ausrinos marinos ir to direktoriaus pagalba. Beje, o kaip su jo pomegiais?

66. Julija

Labai gera reklama Žilinsko galerijai- įtariu, šiandien kauniečiai plūs kaip ir Akropolį, cha ,cha. O jei rimtai, kaip galima komentuoti, nemačius fakto? Juoba- piktintis?! Na, lietuviams tai būdinga- jiw juk visą "žino", visą "išmano", užtat mėšle iki galvos ir sėdi ir dar ilgai sėdės. Kol pati nemačiau, ,tol nepatikėsiu ,kad ten yra zoofilija. Greičiau- juodasis humoras...

65. hgd

Na kad ir nebutu vaiku,turi ispeti:paroda ir menas iskrypeliams

64. simonai

ar tik nebusi tokio "meno" gerbeja ar net organizatore, kokia nors nupususi is didelio rasto senmerge muziejininkele? Megaukis tokiais vaizdais namuose, o zmones, lankytojus privalu gerbti, informuojant apie iskrypeliskus vaizdus. Slykstu net skaityti tokius paistalus apie "mena".

63. matom

ko mokina europos sajunga musu vaikus.reiketu greiciau isstoti is tos iskrypeliskos sajungos.kol dar nevelu,nes jauciu,kad ir pedofilijos byla stringa nuo tokios sajungos.

62. Rembrantas

kaimiečiai, runkeliai, kumečiai, beraščiai vargetos, dvasios ubagai! Tai juk MENAS, MENAS!!! Tamsoje ir skurde užgimėt, ten ir galą gausite, nesuvokę aukštesniųjų dvasinių vertybių.

61. Simonai

turėjo būti aiškus perspėjimas muziejuje, bet jo nebuvo. bet kurioje *ŽYMIAI* liberalumu ir šiuolaikinio meno pripažinimu mus lenkiančioje vakarų valstybėje už tai atsakingiems muziejaus darbuotojams lėktų galvos, o motina galėtų drąsiai kreiptis į teismą ir bylą laimėtų. bet mes nesame nei liberali, nei pažengusi valstybė. vaikai pas mus žiūri suaugusiųjų filmus, žaidžia suaugusiųjų žaidimus ir gerią degtinę stiklinėmis. tebesame tie patys homo sovieticus, tik be grandinės, o laikome save vakariečiais. realiai tarybinio mąstymo (tiksliau, nemąstymo) dar ilgai neatsikratysime. ir nesvarbu, kiek tūkstančių kilometrų nuo Lietuvos gyvename ;)

60. kulikov

Grimasos ar ne grimasos tai vienas garsiausiu siuolaikiniu Rusijos menininku, seniai pripazintas vakaru meno scenoje. Ir deja butent del panasiu skandalu. Jo meno aktualumas paliekamas menotyrininku kompetencijai.Vietiniai politikai tegul per daug nesukauja nes geriau dazniau i parodas nueitu, ypac uzsienio komandiruotese. Nes is sono atrodo, kad iprate dometis tik tuo kas nemokama arba uz ka dar ir primoka... Kauno Muziejaus klaida kad vaizdai rodomi neperspejus. "Pop" meno paroda, Tate Modern galerijoje Londone , o dabar vykstanti Kijevo Pinchuk Meno Centre, siuo poziuriu buvo pilna pornografijos. Skulpturos, kuriose Jef Kuncas "drozia" Ciociolina(tuometine savo zmona), Ciociolinos genitaliju fotografijos ir daugybe kitu net ir suaugusi zmogu gluminanciu kuriniu. Taip,tai siuolaikinis menas. Tik ji ziureti, ar ne, turi apsispresti jau suauges zmogus, sulaukes 18 metu(pvz.Londone). Ir tai informuojama ant duru ieinant i muziejaus sale ir tikrinant bilietus. O Kaunas jei nori buti aktualus ir provokuojantis,privalo laikytis siu pasaulyje priimtinu normu. Galetu muziejus netingeti ir vaikams rengti normalias edukacines programas. Teorines ir praktines.Kauno menininkai apsidziaugtu galedami tureti keleta apmokamu valandu, darbui su vaikais muziejuje. Jaunos kuratores, kad nesusireiksmintu, turi suvokti , kad jos turi uzsiauginti ziurova, edukuoti ji ir paruosti jauna zmogu suvokti siuolaikini ir senaji mena. Politikus galite uzmirsti. Jie prisitaikys... Sekmes kuriant gyva Muzieju. Padarykite taip , kad seimos ir jauni zmones ateitu cia leisti laiko. Tam Jums ir suteiktas Nacionalio M.K. Ciurlionio Muziejaus statusas, ir lesos. Ne saugokite , o kvieskite vartoti!

59. Arklys

Aš sutikimo nedaviau, tai mano teisių pažeidimas.

58. g

n taip kaikurios lytinės mažumos nublanko prieš šia.... greitai bus demonstracijos su arkliukais,asiliukais,visi reikalaus savo teisiu...idomu kaip reaguoja i tai ponas lygos vadas...ponia kuri taip gina teises....juk čia irgi turėtu būti tolerancija ir tt gal kas iš žurnalistu paklaus jų nuomonės...idomu jie teises visiems taiko ar tokius su arkliukais vistik diskriminuos....

57. Greitai iskrypeliams tuoktis leis.

O cia tai baikos !

56. ne kas kita

kaip kavenskos paniatkes... ar paprastas zmogus ar menininkas, kaip tik kaunietis, tai chui tu ji suprasi...

55. Simona

Pikti komentarai, be jokios logikos.Pieskime geltonas gelytes ir visi bus laimingi? Kodel meniniai kuriniai turi buti cenzuruoti? Perspejimai - viskas logiska, galbut mokytoja nenori to rodyt. Bet "mes zoofilu tauta" skelbimai, visas sitas burzgalas...Nepatinka - neikit. Yra daug ivairiu meno centru, daug rusiu, daug sokiruojanciu dalyku. Bet imti ir uzdrausti tam tikrus kurinius tik del to, kad kazkokiai mokytojelei pasirode netinkami. Pati neatliko savo darbo ir nepasidomejo tiksliau, kur vedasi vaikus.

54. P.S. Bus zmogaus teisiu

pazeidimas.

53. Seimunai nustate, kad nuo 14-os metu

galima sex uzsiimineti ! 28. Nereikia leisti i ta sale, kam ner 18-os metu

52. piderastiško jaunimo organas

Toleruokim zoofiliją, nes zoofilai- lytinė mažuma. Netoleruosit-į teismą paduosim!

51. romas to 32

as keli tukstanciai kilometru nuo lietuvos bet pas mus tokiu nesamoniu nevyksta.As suprantu kad su vaikais jums kaip ir jau iteisinta ir nebe idomu tai dabar kruskites su arkleis karvem ozkom ir viesai platinkit kad teisejai toj viska palaimins ir bus vsio zakono

50. O Televizijos "menininkai", kurie vaizdavo Vievio tilto

sprogdinima- juk irgi "provokavo reakcija", kuo tie geresni?

49. to 45 nekaimieciui

dveliki iskrypeliu, ne kaimieti

48. Nekaunietė

Koks miestas, kokia kultūra, toks ir menas. Ko čia benorėt? Bet šiaip straipsnelis linksmas, smagiai pasijuokiau iš tų "pastrikinėjimų apie arklį". Įdomu, kokio turinio filmukus susuks S. Buškevičiaus kino studija, koks "menas" tenai bus parodytas.

47. gaspadorius

as manau, kad menininkai, tuo zoofiliniu vaizdu, kuomet zmogysta megina pamylet arkli, norejo pranesti tautai zinia jog reikia myleti darba :D

46. gal pas mus jau tokios mados

zoofilija, pedofilija....daromes tikru iskrypeliu tauta,nieko ir nebepridursi,o svarbiausia,kad valdzia ir teiseauga iskrypeliu puseje

45. Kaimieciams

Kaimiecius galima leisti tik i rupintojeliu paroda kad nesisokiruotu.

44. oleris ispanija

nesvarbu kad tau ir 18 bet cia gi akiplesiskas pedofilijos rodymas skatinatis tokius veiksmus idomu ar buis nubaustas tos nuotraukos autorius

43. Vidmantas

Ir kas čia tokio nutiko? Ką? Jankienė bando vaikus auginti šiltnamio sąlygomis? Viskas, kas vyksta gamtoje - natūralu. Dar nesena, bet jau visai nupezus boba. Jei nesupranti šiuolaikinio meno - nėra reikalo ten eiti.

42. Galvojau Laisveje prie fontano

kawenski kumele droze, o cia tik video pasidare platina.

41. emigrant

Visa valstybe iskrypusi!!! Jei jau pedofilai valdo, tai zoofilai turi teise bent arklius dulkinti :)))

40. tikras lietuvis

16. Ko tau, žydo išpera?

39. ka jus sakot?:)

"Šie vaizdai paimti iš menininko Olego Kuliko projekto „Intriga – provokacija“..."! O ponas "menininkas ne zoofilas kartais?:)

38. Juokingiausios Metų CITATOS

M.Žilinsko galerijos atstovė Daina Kamarauskienė DĖKOJO J.Jankienei už išreikštą nuomonę... Dėl jūsų matytos medžiagos buvo ilgai diskutuojama, tariamasi su menotyrininkais, kurie šias parodas VERTINA LABAI AUKŠTAI ir VIENAREIKŠMIAI patarė įtraukti į dokumentikos retrospektyvą", - aiškina M.Žilinsko galerijos atstovė.

37. Algika

Viskas kaip pidarastų ir pedofilų valdomoje šalyje.

36. įvesk YOUTUBE

mazasis pimpaliukas

35. jo

hgal ir pedofilai tikimituoja.siaubas kazkoks jau tikrai pasaulio pabaiga,o dar prades koks psichologasaiskintikad mes visi kazko fantazuojame.ir vaikai mate tai cia nbusikialtimas ir nepalik p,Buskeviciau tai.NES TUOJ IMITUOS SU VISU ZOOLOGIJOS SODU

34. mhm

IR KAUNE GALIMA GYVENTI :D

33. šiaip

šiuolaikiniai mažamečiai dar ne tai išvysta dienų dienomis sėdėdami prie kompiuterių ir naudodamiesi begaliniu naivių, be interneto augusių, neišprususių tėvelių pasitikėjimo kreditu. jau dabar turime įdomią paauglių kartą, o ateityje bus tik įdomiau. kita vertus, kaita visuomet vyko, bet dabar ji tikrai labai staigi ir daugeliui vyresnių žmonių taps pastebima tik post-factum.

32. > 24. romas Tu ten savo tabora

tvarkyk, o ne patvoriais trinkis.

31. APUOKAS

NEGI DVASIOS UBAGAI VADOVAUJA MENO IR KULTUROS RENGINIU ORGANIZAVIMUI?

30. kes

Cia tai tikras menas......su arkliu

29. A

Kaunas...

28. Nereikia leisti i ta sale, kam ner 18-os metu

ir tiek

27. ATGAVO laisve

Lietuviai kaip greit ATGAVO LAISVE-----taip kaip SUNYS NUTRUKE NUO LENCIUGO------elgiasi kas kam patinka,SEKSAS ir uz KAMPO tai Lietuviam NORMALU----SEKSAS kiekviename LAIKRASTYJE jau net BLOGA ziuret-----REKLAMOJA i SCENA -NUSUSUSUSIOS ZVAIGZDES su STRINGAIS--------galva pakeite UZPAKALI----tai nezino kur ka reklamot........SLIKSTU ISKRYPELIAI JUS...Jus pajauciates kaip nuo sniuto nutruke kaip ALKANI ----mat suvarzyti BUVOT KO GERO-----LIETUVOS LAISVE kur supratymas......SEKMES ir SLIKSTU...

26. Sukrėtė sakai?

O kai stovi nuogu bybiu diedas kaune tai nieko NESUKREČIA? Tie vaikai patys tau tokius parodyti gali ir šyknas ir pimpalus. Pasižiūrėk YOUTUBE mazasis pimpaliukas įvesk ir matysi kaip vaika KRATOSI savo pimpaliukus.

25. Patvoriniai ir i muzieju

isisuko ! Cirko numerius su kumelemis rodo !

24. romas

na dar metai kiti ir pedofilija zoofilija bus iteisinta.Kai teeisejai priims toki sprendima pabaigoja parasys galutinis ir neskunzemas.Irtada atsiras visokiu paminklu kaip koks dedas vaika dulkina reklaminiose stendose suks rolikus is vaiku pornografijos.Ojei rimtai tai juokas per asaras tikrai pasaulio pabaiga arteja

23. mamute

Mokytoja turi būti pirma pamačiusi, kur vesis vaikus, ką jie matys, ko išto pasimokys

22. lol

ner ko panikuot, vaikai dar ne tokiu prisiziuri internete.

21. Cit!Europos burai.

Zoofilai yra mazuma!Nebandykit ju liesti!Jie irgi nori buti lygesni it toleruojami ir kad i juos visi ziuretu.

20. liūdesys

Tai peršasi išvada, kad tarp jaunųjų menininkų pilna iškrypėlių, nes juk vaizdiniai įgavę "kūną" gimsta pirmiausiai jų smegeninėje...

19. z

jerunda, dabar is visko problemas daro...

18. Lol

Tik Lietuvoje ,bičiuliai, Marijos žemėj, visai baigiam sugyvulėt

17. ss

Kas ten Kaune pas jus darosi?zoofilija,pedofilija...

16. to tikras lietuvis

Matai iki ko nusigyveno "tikri lietuviai"?

15. slykstu

daugiau nieko negalima pasakyti

14. Ela

Paimkite Daugelio komjuterį,ne to pamatysite.Pedofilai ir iškrypėliai valdo.

13. audrius

kaunui tinka pedofilai zoofilai ir visi kiti filai :DDD

12. salieras

Tai pedofilija, tai kedofilija, dabar arkliai užkliuvo....

11. ei

žobienę,kaip jums, manau tinka, nes jūs gi norite kad lietuvos vaikai būtų paruošti viskam, netgi kai juos pedofilai tvirkina sysalais

10. Vaidas

ŠMC taip sakant - šūdų meno centras.

9. Baisu

O kas ,,atsakingas" už tą parodą?

8. ert

JEIGU MENININKĖ NESUPRATO MENO, TAI KĄ KALBĖTI APIE MUS, EILINIUS glušelius.

7. ko

Burai meno nesupranta, tos pornografijos per tv ir interneta dar ne tiek ..

6. ....

muziejus pasidare reklama,dabar vaikai eis buriais paziuret.

5. Zuokula

Meno turim, o kur eksponuot nėra! Gugenheimą grečiau duokit!

4. tikras lietuvis

Kultūros ministerija skleidžia iškrypėliškumą Lietuvoje. Taškas.

3. šiaip

garantuoju, kad vaikai prisižvengė

2. RUTA

SIUOLAIKINIO "MENO" GRIMASOS..

1. magas

Niekas neturi buti nubaustas! Kitaip...liberalai ir ES protestuos...:)