KOMENTARAI

1047. Gyd.Odontologe

Gerb.oponente, manau nelabai daug ismanot apie vaiku odontolgija:) Jeigi manot, kad pieniniai dantukai maziau skauda, negu nuolatiniai, labai klystat. Kaip nebutu liudna, dar ir siais laikais pasitaiko neapsisvietusiu zmoniu, kurie nezino kad pieniniai dantukai GYDOMI, ir kad juos SKAUDA. P.S.ne uz grazias akis yra isduodamos vaiku specialistu licenzijos, deja:) Beje jos ir neparduodamos, ju parasciausiai niekas nepirktu...

1046. to 1041. Gyd. odontologe

jeigu tu odontologė, tai aš kosmonautė :), pirmą kartą girdžiu kad 4 metų vaikui dantys GYDOMI ??? Tai gal jau ne pieniniai 4 metų vaiko dantys, kad juos reikia ilgai gydyti ( tėvas, po to močiūtė vedė gydyti), čia dar vienas briedas, gal tu stanke rašai, nes apie vaikų dantis nesupranti :))))))))))

1045. Agnietė

Daktarės Šileikienės išpampęs patenkintas siurbėlės veidas pasako, koks vidus. Nepatikėčiau jai savo vaiko. Atsigręš prieš ją jos įžūlumas ir cinizmas.

1044. vaje

nu šaunuolė Venckienė, būk stipri, eik iki galo,Manau po šio incidento daug klientų pabėgs iš šios klinikos

1043. Nuomone

Neringa, laikykis. Viskas susije, bet pabaiga bus. Oi "daktare" negrazu, nemoki net vaidinti aukos.

1042. pacients

sleika troleibuso,ryt paziuresim per tv3 kas ten tave puole poliklink.

1041. Gyd. odontologe

Paskaicius komentarus ,sunku susilaikyti. Pakankamai daug laiko tylejau vien tik todel, kad si istorija atrode visiskai absurdiska, kazkokie paranojiniai kliedesiai. Saunuole Daktare, kuri isdriso pasakyti, kad "karalius nuogas".Pas daktare Sileikiene dirba patys geriausi Garliavos daktarai, kurie pirmieji isejo i privacia praktika.Prisiminkit ankstesnius laikus, mieliji! Ka Jus pasakysite apie tai, kad pats amzinatilsi Kedys mergaite atvedes pas odontologa liepe jai suristi rankas ir gydyti dantis per prievarta. Ir kosdamas per dantis nuolatos kartojo, palauk, pamatysi kas tau bus ,kai grisi namo. Vargse mergyte, man jos tada taip gaila buvo, maniau kad tevas ja uzmus. O tai tik maza mergyte...Jai tada buvo gal kokie 4 metukai.Zinot, as taip pat turiu 20 metu patirti, visko maciau, bet tokio tevo, deja...O dar geriau, kai mergaite atvede mociute po tevo dingimo.. Mergaitei buvo nebaigtas gydymas, pilna skyluciu. Visi zinom, kaip buna ,kai skauda dantis. Tai mociutes pareiskimas, kad musu cia gydyt nereikia, o mums tik reikia pazymos teismui, kad mes rupinames mergaite!!!!!! Mieli Zmones, gelbekim ta vargsa Vaika. Sirdi skauda ziurint kaip plesoma ta mergaite, akivaizdu ,kad ji tik priemone kazkokiems nesvariems darbams.

1040. pilietis

nu ka ryt per tv3 ziuresim ar medike tiesa sako !

1039. politologas

Reik nacionalizuot visas privaces poliklinikas,tada zinos kaip is 800 lt pragyvent,ir tada liezuviai pasmailes gerb klienta ir nesiurbs is ligoniu kasu babkes.

1038. hmm

kai TV3 anonse,pamaciau is issiucio pabalusias sios ponios akis,NETIKIU nei vienu jos zodziu.Palauksiu laidos........

1037. lietuve

dabar visi matome, kokios yra privačios Garliavos klinikos. Vienos vadovas - P. Laimutis sėdi antras mėnuo tardymo izoliatoriuje už invalidumo pažymėjimų pardavinėjimą, o kitos šeimos klinikos darbą patikrinus būtų rasta tas pats, nes kalbų girdėti visokių... Dar baisiau, kad gydytoja nesuteikė pagalbos našlaitei mergaitei, o provokavo konfliktus - ar tik ne pataikaudama Kauno rajono savivaldybei, kuri absoliuciai raudona, jei ne dar daugiau... Ar ne vergavo Dabašinskienei (juk reikia gelbėti draugus, kai jiems nieko neišeina)? Kur medikės Hipokrato priesaika? Šiukšlinoj kišenėj? Šileikienė gimė, augo, gyveno Garliavoj, čia ją visi pažįsta. Žino, kaip gyveno, kada tuokėsi ir skyrėsi, kitus skyrė, galiausiai - sau į tėvus tinkantį vyrą atplėšė nuo žmonos, kuri vėliau mirė. Tikrai ko reikia tokiai ,,medikei" - tai MEDIKŲ GARBĖS TEISMO. O Jums, ponia Venskiene, visos Lietuvos garbė. Niekas tiek neprisikentėjo nuo šėtono, kiek Jūs. saugokite savo brolio dukrelę kaip savo akį. O visus dorus garliaviečius kviečiu išsirašyti iš Šileikienės klinikos.

1036. venskienę

į prezidentūrą -štai tada būtų dar įdomiau,juk serialas visai nieko.

1035. Opozicija

Nuo tokios globejos,kuri neabejotinaituri problemu su sveikata ,manau TLK-F diagnoze garantuota,o pergale pries Stankunaite jai reikalinga,kaip oras,nes nieko skaudesnio motinai ji negali padaryti,tik kaip imanoma ilgiau neatiduoti dukreles...Nes teisejos chuntai,kas nepritaria-ta atleist,išmest,sunaikint butina prisidengiant pedofilija.Gyd šaunuole ir ne jos diploma reikia atimti, o suspenduoti teisejos veika,idomu kada ji dirba,o gal jos darbas yra piketu organizavimas prie ivairiu valstybiniu instituciju!

1034. PRANAS

Kažkodėl visuomenei apie tai nieko nepasakoma. Vaiko teisių apsaugos tarnybos pareigūnės tik rodo į teismo sprendimą: esą tai dokumentas, stebuklingu būdu išspręsiantis visus mažojo žmogaus rūpesčius. Tą patį kartojo ir Kauno miesto bei Kauno rajono savivaldybių Vaiko teisių apsaugos skyrių vedėjos Birutė Daugėlienė ir Janina Dabašinskienė. Jos aiškiai pasakė: mums nerūpi vaiko norai, viską jau išnagrinėjo teismas ir svarbiausia perduoti mergaitę motinai. O kas po to? Negi jos bent akies krašteliu nepasidomės, kaip vaikui klostysis gyvenimas visiškai naujoje aplinkoje, juolab kad mama dar ir dieną naktį saugoma? Ar mažametė galės bendrauti su seneliais, teta, draugėmis? „To reikia klausti ne mūsų“, – kratosi atsakomybės valdininkės, aiškiai leisdamos suprasti, kad joms terūpi kuo greičiau padėti tašką šioje sudėtingoje istorijoje. Tačiau įstatymai ne veltui numato, kad tokiose bylose aktyviai dalyvautų Vaiko teisių apsaugos tarnyba, jos kviesti psichologai. Rudenį priimtos teisės aktų pataisos numato, kad be jų tokiose bylose negali dirbti ir antstolis. Tačiau ši istorija atskleidė, kad Vaiko teisių tarnyba jai priskirtą atsakomybę suvokė gana primityviai – kodėl nenorima leisti viešai paskelbti mergaitės nuomonę ir norą,ir koks jos pasirinkimas.Klausimas-kodėl?,bet tai yra ignoruojamos vaiko teisės. Galime kaltinti susirinkusius žmones, žurnalistus prie Venckų namų, globėją. Bet iš tikrųjų akis badyte bado bandymas paskubomis sugrūsti vaiką į šaltas įstatymų girnas. ...jei neklystu p.Šileikienė,taip rodė per tv3anonsus TREČIADIENĮ kalbės,kad jai tai liepė šį konfliktą išprovokuoti vaikų teisių vadovės,GĖDA.

1033. q

uzdaryt venckiene i duju kamera kad tokios sukos po lituvos zeme nevaiksciotu

1032. T

Jos paklaike akys. Nutarė žvaigžde pabut

1031. Tremtinys

Gal toji Garliavos klinikos vadovė nesupranta ką kalba?Kodėl tai mergaitei nesuteikė pagalbos,tai kokia ji gydytoja.Ar jai sunku buvo parašyti pažymą arba jai diktavo, kaip elgtis toji iš vaikų apsaugos...Kokia čia gydytoja, pikta,netolerantiška,kelia skandalą,nepagelbėja žmogui.Tai kur ta jos priesaka, padėti žmogui ir t.t..Apie kokį taško padėjimą ji kalba? Argi čia gydytojos ,dar klinikos vadovės kalba? Prisimenu, karo metu gydytojas vienodai turėjo gydyti ir rusų karį ir jo priešą , o jei negydydavo, ar atsisakydavo-tai nušaudavo. Tai įvertinkite šios, vadinamos gydytojos veiklą, kam ji tarnauja ir kieno komandos klauso. Ar saugu pacientams pas tokius gydytojus gydytis? Parašykite.

1030. to teisingai

Reikia ta daktariukste paatestuot, jei diplomas pirktas, tai ir priesaika padet zmogui yra tik zodziai.pasako kiek laiko prabuvo su mergaite. tai prakeitoji, jei nesiteikei priimt ir pasirupint... o ieskojai tik kliauciu, tai ko tikejaisi...pabaisa ne medike.

1029. Karkvabalis

Tegul žmonės įvertina ar vieta čia toje klinikoje tajai vadovei.Kodėl ji užėmusi vietą čia laiko? Gal toje vietoje galėtų dirbti kitas gydytojas, o jų yra be galo daug ir darbų trūksta . Labai nemandagi.Priešiška.Visiškai netinkanti prie ligonių.Labai trūksta lankstumo, nemoka dirbti su žmonėmis. Tai kaip jai pagelbėjo toji policija.Labai juokingai atrodo.

1028. Gyvatės

Nesuprantamas šios gydytojos poelgis.Ar ji neturėjo padėti tai mergaitei, jei ją kausto baimė? Tai kaip paaiškinti tos gydytojos veiksmus,juk jeigu žmogus eina pas gydytoją,tas turi,netgi privalo pagelbėti žmogui.O ką ji čia darė? Kieno įpareigojimus ji vykdė. Ar negalima patikrinti jos poelgių svarbą ir tiesioginių pareigų atlikimą?Reikia išsiaiškinti,ar ji elgiasi pagal savo duotą priesaiką ar kelia skandalą ir dirbtinai jį dar didina ir viešina.

1027. TIKS

O AS TAI CEKAUNA ZUOSE PARASYKIT KUR TIE APSAUGINIAI GULI PER NAKTI AR SU STANKUNAITE AR PALOVY VAT MAN CEKAUNU LABAI

1026. OI

TOKIAS KLINIKAS SU BULDOZERIU REIK VERST

1025. to 1024. sekmes ir ramybes visiems

aga,rusai moka:))))))),o prusai damoka;)

1024. sekmes ir ramybes visiems

Visiems normaliems aisku, kad venckiene ir kedziu klanas kirsina Lietuva. Gal jiems rusai moka, kas cia zino, kitu atveju gi negaletu normalus zmogus, net jei jis teisejas, moketi 1000 litu baudos per diena. Saunuole gydytoja, kad nebijo situ ligotu asmenu. Linkiu Jums sekmes visuose darbuose! Saunuole!

1023. pritariu

as irgi maniau,kad gydytojai gydo, o Garliavos gydytoja tik deda taskus bylose, kuriu nesugeba isnarplioti teisininkai, ne ten dirbi,sileikiene, ne savo kedej sedi

1022. OI

OI NEPASIDUOK VENCKIENE AS PATI SU DAKTARAIS KARIAUJU JAU METUS DEL NETEISINGOS DIAGNOZES BE KYSIU NE IS VIETOS VEZIMAS LABAI SUNKUS DAKTARAI BAISUS KYSININKAI TOKIE KAIP R PALIULIONIENE STANKEVICIUS SIAULIUOSE ZAGAREJE VAIDIMANTAS BAJARSKAS

1021. skaitykit

klinikos darbuotojos 770 komentarą l.ryte po straipsniu, kur Stankūnaitės komentaras "Baisu", kol dar neištrynė. Šaunuolė, drąsi, garbinga moteris, atskleidžianti vadovės melagystę apie Venckienę, užtai dabar staiga viskas slapta pasidarė. Šlykštynė.Aiskesnis vaizdelis pasidare, kas per tipe ta daktare - seimu ardytoja

1020. to 1018. kedofilams

gydytojo profesija garbinga-padeti serganciam,o sita gydytoja gydytojo vardo neverta,todel neverta apie ja,kaip apie gydytoja kalbeti.Nuo siol ji isigyjo SKANDALISTES varda;)

1019. hmmm

nei vienas save gerbiantis zmogus neitu i sios poniutes klinika. Ji turetu persikvalifikuoti i pedofilu reabilitacijos centra.

1018. kedofilams

oi kad kedofilai-debilai sukilo pries gydytoja rašyt komentarus. Eitumėt jus visi, kedofilai, į venckienės patvorį ir šaltumėt, dar ir prezidente paiimtumėt.Ten jusu vieta tokiu bukagalviu..

1017. barbora

VENCKIENE NEPASIDUOK OI SUNKU OI SUNKU OI SUNKU SU PEDOFILU KLANU KARIAUT

1016. gydytojas

Pamirso gydytojai hipokrato priesaika. Juk ju pareiga padeti kiekvienam pacientui pagal reikalinguma. Nepateisinu sios poliklinikos darbuotoju jokiu budu. Tai jie sukele ta konflikta,neatlikdami savo preigu.Uzsienyje visa ju draugija butu atleista is pareigu.Privalejo jie isduot pazyma, aisku objektyvia, pagal mergaites sveikatos bukle, o ne pagal venckienes norus.Tokia betvarke Lietuvoj, kur bepaziuresi. Netgi poliklinikos vadove jauciasi ,kad ji butu savo kieme, o ne darbovieteje, dirbanti darba uz atlyginima. Negyvenau LT eile metu,bet ,sugrizes, pastebiu daug bedu savo salyje. Baisu. Nepamanykit,kad ginu Venckiene.Nesu vienasaliskas jokiu budu. sekmes

1015. drasius

Šileikiene pavoge vyra iš šeimos, kurioje jis išgyveno 30 metų. Jo žmona gulėjo Žiegždriuose po to, vėliau mirė. Amoralu. Bet tai tik gėlės daktarės biografijoje.

1014. garliaviete

geda paulauskienei, mizeikienei, sileikienei - negaliu ju pavardziu rasyti kitaip...

1013. lietuve

manau, kad visi dori garliavieciai dabar turi kuo skubiau issirasyti is sios dvokiancios melu ir nieksiskumu istaigos

1012. oi

kokia isizeidus daktare,kad net visom institucijosm parase pareiskimus,Nejuokin sikiniene,nes uzsakymus vykdai,o apie jusu poliklinika visi zino,kysiai,kysiai kysiai.Kam reikia tik nedarbingumo pazymos,-pas jus,kam invalidumo irgi.Matyt,kad isiskukt ir pakiso tave,bet zinok dabar kaip nerasysi pazymu,nebus ir pacientu

1011. barbora

MAN TAIP BUVO EJAU ZAGAREJE PAS DAKTARA BAJARSKA NEGYDE NEZIUREJO VOS NENUMIRIAU PRASIAU SIUNTIMO I VILNIU NEDAVE PARASE PAREISKIMA POLICIJAI SU SAVO SLAUGEM KAD KYSININKU ISVADINAU UZDEJO BAUDA 200LT GUSIENE SLAUGE LIUDYTOJA JOS TEVAS ZMOGU PRIMUSE UZ NIEKA 10 METU SEDEJO KALEJIME DAR I RAJONO TARYBA ABU SU BAJARSKU LENDA KAS JUOS RINKS O VENCKIENEI LINKIU NEPASIDUOT VISTIEK LAIMES GALU GALE

1010. Ką tai reiškia?

Maniau, kad Lietuvoje, kaip visame pasaulyje, gydytojai gydo žmones, o Garliavos gydytoja "deda taškus" istorijose.

1009. Saule

Pirmiausia reikia vaiku teisiu apsaugai paimti mergaite is p.Venskienes ir apgyvendint kokiam pusmeciui vaiku globos namuose ir leisti lankyti mamai.veliau susitvarkius dokumentus mama ir pasiims.Be jokiu skandalu,nes gyvenant pas p.Venskiene ji yra gasdinama ir jokiu budu jos nepaimsit.

1008. gerb.daktares smeizikams

ne i tema viskas,ka rasote apie ja ar jos seima-cia gal tik pletku boboms idomu,o ne visiems normaliems,nuo pat pradziu visu siuos cirkus stebintiems zmonems.Tiesa,pasimate,kiek daug Lietuvoj nemastanciu zmoniu,kurie braukosi patvoriais,uzuot dirbe savo darbus ir leide MOTINAI grazint neteisetai atimta dukryte

1007. kada vel pasirodys Hipokratas

Tokie gydytojai ir nuvaro anapilin, kai negirdi pacientu ir nezino paciento teisiu. Jie tik neuzmirsta duoti pasirasyti, kad neatsako, jei kas atsitks tyrimu ar intervenciju metu. Tokie gydytojai tarybiniais laikais dirbo psichiatrinese ligoninese ir gyde antitarybinius elementus.Kur si gydytoja padejo Hipokrato priesaika i ka iskeite?

1006. Piliečiai

Lietuvos žmonės jau nebegali tylėti matydami, kaip griaunami mūsų valstybės pamatai. Todėl susikūrė Piliečių sambūris "Už TEISINĘ valstybę". Esame už teisės viršenybę, teisių ir pareigų vienovę, už visų žmonių lygybę prieš įstatymą. Mes prieštaraujame įsigalinčiam teisiniam nihilizmui, teismo sprendimų ignoravimui ir mažamečio vaiko psichologiniam žalojimui bei socialinei izoliacijai.

1005. nugi

o kas gali paneigti, kad Venckiene nejo tycia reikalauti jai visai nereikalingos ir nepriklausancios pazymos su videokamerom ir Skucienemis tik del to, kad sukelti si skandala ir pademonstruoti, kad ja vargsele neteisingai puola? Juk jei ji butu norejusi ne skandalo, o tik mergaite mokyti namuose-tai jai nereikejo jokiu gydytoju pazymos-nes vaiko sveikata buvo patikrinta pries einant i mokykla-ta pazyma galiojo. jai tiesiog reikejo susitarti su mokyklos direktoriumi, kad vaikas mokysis namie savarankiskai. Tik nesakykit, kad teiseja nezinojo istatymu ir tik del to nuejo i poliklinika reikalauti kazkokiu nesamoniu. o tiksliai falsyvos pazymos. bet jei pati zinojo, kad pazyma turi buti falsyva-ko ejo su liudininkais, o ne patyliukais taresi? Ar ir pati kysius ima prie liudininku ir video kamerom filmuojant? Man cia panasiau, kad provokacija yra butent is Venckienes puses. ka patvirtina ir labai suaktyvejes etatiniu blevyzgotoju klyksmas. Panasu, kad jie tik lauke komandos. Ir ju visu tekstukai tokie vienodi. ir pacios Venckienes elgesys-eiti prasyti nepriklausancios ir nereikalingos pazymos su visa palyda. Zinojo, kad gydytojai tos pazymos jai negali isduoti-vien del to, kad ji kreipesi ne tuo adresu. Zinojo, bet norejo skandalo. Kas stovi uz jos nugaros ir kas dave komanda sukelti ta skandaliuka? Negi Skuciene?

1004. sia

sia apsimetele sociopate isvysite Sveikatos ministerijoje. Tokie koimediantai parsidaveliai tik uz pinigus dirba. Bjauriausia,kad visi panasiai drebina balsus,bet matosi kad vaidina. Sekancia diena jau baisiai issisiepusi ir linksma pries kameras vaiposi, su politikais tariasi....Kas ten jai karjeristei kazkokia direktores vieta,kai Sveikatos ministerijoj uz penkeriopai didesnius pinigus gali taukuose vartytis ir tik popierelius kilnoti,jau nekalbanat apie visus kitus privalumus

1003. Ji tik zvengia

Ka jus cia moralizuojat ISAJEVA-PECIULAITIENE-SILEIKIENE, ji visa gyvenima i zmones kojas sluostesi, paklauskit kaimynu, ji gi Garliavoj uzaugo. Paklauskit, kas jos tevas buvo ir kur jis dirbo. Vietiniai pas ja nesigydo, tik tokios dabasinskienes is Kauno pakrascio.

1002. KYSININKE

SILEIKIENE negavo KYSIO is venskienes ir pradejo ISTERIKUOt-----o Stanke atnese KYSIO ir jai ISRASE........MEST lauk ta kysininke---jie daugumai primene del KYSIU.....Nera -VOKELIO--skersai vaiksto ir BAMBa.....atimt DIPLOMA tegul syknas sluostit eina i lygonine...

1001. pamastymai

pagalvojau,kad mums anytoms atejo geri laikai,nepatiks ,kaip marcios augina musu anukus,pripirksim jiems tona zaislu,graziu drabuziu ir siaip visus ju norus patenkinsim,mamytes ju apjuodinsim ir be jokio sazines grauzimo parsiviliosim anukelius pas save,o teisesauga nieko negales padaryti,nes ji neigali,nes sis atvejis parodo ,kad kiekvienas is musu galime ju nepaisyti.Siuo atveju nepalaikau nei vienos puses,nes tikra tiesa zino tik kariaujancios tarpusavyje moteriskes,o kencia maza mergaite.O didziule minia zmoniu vis dar ipyla zibalo,kad tik kurentusi ,kad tik degtu tas neapykantos fakelas,reikia gi to mums adrenalino ir niekam nesvarbu,ka jaucia tas kudikis,jai gal reikia ir tetos ir mamos ir abieju mociuciu ir seneliu meiles

1000. Skaitovė

Pagaliau gal gydytojai išspręs šią problemą ,dėkojame JUMS.Seniai matome kad Venckienė pati yra stiprus ligonis.

999. Simona

Tamsta daktare,kodel nepradejai raginti anksciau?Reikejo sulaukti sito atvejo,t.y. tiesiog isprovokuoti ji.Ziurint i tamsta,matau kaip ant delno-gavai uzsakyma.Pas mus galima papirkti visus ir visada,sazines sindromai seniai yra isnyke.Tamsta tai gal prisipazinti laikas?

998. visiems

Kada baiksis vienintelė venckienės ,TIESA,gėda LIETUVAI

997. eina

kremliaus scenarijaus plėtra - neužkibkite, protestuokite prie Rusijos ambasados ir konsulatų, o ne Garliavoje

996. Ar

nebijai DIEVO a, sileikiene?

995. Krus

Kelia didelių abejonių Šimašiaus ir kitų ponų skubėjimas bet kuria kaina perduoti mergaitę motinai? Manau, nereikia skubėti, reikia sulaukti vasario 13 dieną prasidėsiančio teismo bylos nagrinėjimo dėl pedofilijos. Skubėjo Ūsas išbandyti savo keturratį, net Šimašius gali patvirtinti kuo pasibaigė skubotumas,- prigėrė baloje. Tai tik patvirtina, kad skubėjimas bereikalingas ponai.

994. tfu

As manau,kad kiekvienas turi uzsiimti savo darbais ir saziningai juos atlikti.Kai Kedys kreipesi i policija del tariamo savo mazametes dukters seksualinio isnaudojimo,policija turejo jo prasyma isnagrineti ir nustatyti ar buvo tas isnaudojimas ar ne.Jeigu sioje grandyje butu saziningai atliktas darbas,nebutu siu ivykiu,nebutu auku,mergaites tevas butu gyvas,o ir pati mergaite nebutu draskoma.Man labai geda,kad mano Tevyneje vyksta tokie dalykai,kad mano Tevyneje isijaute taip,kad TV sou vyksta ne tik televizijoj,bet persimete ir i realu Lietuvos gyvenyma.Baisiausiai,kad tas sou perejo visas ribas,tie siukslini zaidimai su aukom jau ne is fantastiniu filmu ir knygu,o realus ir tam reikia padaryti gala,nes toliau bus dar baisiau..

993. to 992. manau

gal galite issamiau paaiskinti savo komentare uz ka jai tokia pagarba?Uz tai,kad nesirupina savo pacientais,o laksto ir smeizia juos?Ar gydytojos toks darbas-lakstyti po prokuraturas,davyneti interviu?O kaip tada jos pacientai,kas juos priziuri,kai jinai uzsiimineja darbo metu ne savo reikalais?Gal tuo metu maziukas karsciavo ir reikejo jam jos pagalbos?

992. manau

didelė pagarba gydytojai

991. močiutė

Garliavos medikai pasišiukšlino kaip reikiant. Kažin, kad jų vaikams taip būtų? Gi galėjo apginti mažą mergaitę.

990. ROM

Kokioje partijoje poniai pasiūlė vietelę ? Ir kur dabar - į Seimą ar tik sveikatos apsaugos minsteriją ?

989. brrr

kur ritasi pasaulis su tokiom "raimondom" priesaky!ir su debiliska sypsena.ar nebijai dievo bausmes?juk pati zinai,kad darai nesaziningai.vistik pasaulio pabaigos ko gero jau ir reikia.kosmaras.

988. ???

ir dar..kiekviena diena i ligonines atveza neblaivius pacientus,kurie puola personala,kolioja visokiais zodziais,net smurtauja,bet negirdejau,kad ligonines vadovai lakstytu po prokuraturas ir rasynetu skundus,dalintu zurnalistams interviu,cia pirmas toks atvejis.Negrazu gydytojai,poliklinikos vadovei uzsiimineti tokiais darbais-pletkais ir skundu rasynejimais,ne Stalino laikai brangioji;)

987. ???

Prajuokino ta gydytoja:)Ta klinika issilaiko is Garliavos gyventoju ir ta gydytoja valgo duona is savo pacientu.Po sio incindento padorus Garliaviskiai paliktu sia istaiga ir pereitu i padoria poliklinika,kuri neuzsiimineja tokiomis nesamonemis,o atlieka poliklinikos paskirti-priima ligonius ir jais rupinasi;),tai butu gera pamoka A.Šileikienei,zinotu savo vieta ir zinotu,kad savo pacientus reikia gerbti.Likus su Dabasinskiene soti nebutu,o gal jai Dabasinskiene pazadejo silta vietele ir gydytoja spjove i personalo likima?

986. deivis

Skaitykit "karštą komentarą"video Gajauskaitės apie teisinį nihilizmą,labai man apsivertė viskas aukštyn kojom

985. jei

daktarė vietinė,gali ateit palaikyt stankūnaitę,jau toks vienas su šunim ten būdi,taip pat prievartautojas buvęs.Aišku,tai jo praeitis,bet labai jau paveikus smegenis,kad eina palaikyt tokių prievartautojų kaip ir jis buvo.

984. elze

kas dar gali eiti pas tokia gydytoja, esu garliaviske ir zinau,kad jau daugelis persiraso ir dar persirasys pas kitus gydytojus, zinom mes jusu morale

983. mauglis

Asta,nekreipk dėmesio,šuo loja,karavanas toliau važiuoja.Jonučių km.už tave.

982. andrius

jūsų darbuotojai jus demaskuos,jau į policija bus nunešti pareiškimai su jūsų kalbomis.Kam buvo suruoštas tas spektaklis?

981. juozas

ar ramiai miegat daktare,jei ramiai tai jau amen su jūsų sąžine.Jei ne, tai kai atsipeikėsit bus labai gėda.

980. sileikienei- darbuotoja

skaiciau LR STANKUNAITE baisu, komentaras770. kodel nesakai to ka poliklinikoje gyreisi.o tu pasakojai kad pas tave atvaziavo ir sake tau kad Venckiene gali atvaziuoti ir prasyti pazymos o kai kas su tavim kalbejo kad tu jos neduotum.o tu pasakojai kad nenori nemalonumu ir geriau tu padarysi taip kad ta pazyma nebutu isduota.ir tu dar drysti eiti i policija issisiepti ir pasakoti apie Venckiene tai ko nebuvo.man slykstu

979. stase

Pritariu gydytojai ,jau pabodo šita visa istorija ir kodėl jinai taip ilgai nesibaigia ,nejaugi ta kedžių giminė tokia ytakinga teisėsaugai ,nematau nei teisėjos iš kedytės nei ten dar tos kirpėjos dukte kažkokia teisininkė ,tai jos teršia visa teisėsauga .

978. to 973 čiam

Būtų sąžininga,o svarbiausiai nėra jokios atjautos,kuris reikalingas medikui,kažkokia nesusivaldanti,reiškia bet koks ligonis gali jus išvest iš pusiausvyros,gal ne tą profesiją pasirinkot,kam medikui šie parodomieji spektakliai,man tokia gydytoja netiktu

977. daktarei

"Gydytojas turi gydyti,suprasti ir atjausti žmones" - jei mano imoneje koks psichas/e pradetu skandalint - is pradziu perspeciau geruoju nesdintis, jei ne - uzlausciau rankas ir nosim i zeme :) tada ramiai policija iskviesciau :) jei norite triuksmadarius ir psichus atjausti - tai patys ir atjautinekite ;)

976. daktare

ar negaletumete incijuoti sviekatos patikrinimo zudyniu organizatores jos palaikytojos ir vieno europarlamentaro,kuri beje labai gerbiau ,kol nepasieke,patvoriniu lygio.Sunkus klausimas,su kuo gyventi dukrai su motina ar su zudiko seserimi???

975. jonas

nedaryk gėdos medikams,žinom tas tavo silpnybes

974. nu

ir kas ,kad Stankunaite pagimde,o kaip jin augino ja,kuo uzsiiminejo,kad tokia mazyte i savaitini darzeli net vede,kad teta su seneliais uzaugino ,tas matosi.Todel ir brangus tas vaikas jiems.

973. to 971

"nors kiek save gerbianti gydytoja,šitaip nesielgtu" kaip nesielgtu? :)

972. tiesai

"Manyciau,kad jin siuo atveju ,viso labo gydytoja,kuri neturi toliau prie sios bylos kistis" - kiek supratau, p.Sileikienei nelabai svarbus Jusu manymai ;) Policija issiaiskins visas detales ir apklaus liudininkus - sikart Venskienei bus ne pries teisejus burnot ;) susitiko saves verta priesininka ;)

971. to

nors kiek save gerbianti gydytoja,šitaip nesielgtu.DEgraduoja medikai,ir daro sarmatą geriems gydytojams.Beje padoriu jau nebedaug Lietuvoje.

970. tiesa

akiski,kad cia ponios Dabasinskienes ir Sileikienes samokslas,be to kas per viena Sileikiene,jog turi teise reiksti pareiskimus ,apie vaiko perdavima.Manyciau,kad jin siuo atveju ,viso labo gydytoja,kuri neturi toliau prie sios bylos kistis,o jei taip daro,turbut yra giminyste su prokuroru Sileika.Kas ,kad kviete policija,juk policija pasake,kad nemate ten incidento,po to vel provakavo ir vel kviete.Gerai,kad Neringa filmavo,nes jos vietoj visi taip daryutu,ne tik filmuoti reikia,bet ir irasinet visus zodzius,nes ten vien visur matyti tik melas.

969. jo

kokia slyksti ta sileikiene,daro sau reklama

968. gal

dar nevisi debilai ir tvoras ramsto garliavoje,sekmes daktare!

967. semkmes

kovoje pries kedija!

966. stase

pagarba daktarei!galvojau kad visai graliavai galvoje negerai,bet pasirodo yra dar mastanciu zmoniu,sekmes.

965. šaunuole

kovokite už orumą,stiprybes jums,nelengva kova,bet jumis didžiuojamės.

964. va taip

stanke is darbo atleidineja venck,o sleikakiene taskus deda,va taip :)))))))))))))

963. super moteris

pagarba,nepasiduokite,kažkas turi suvaldyti siautėjančią teiseją,gėda gyventi,dirbti tokioj šaly,kur bobos varo anarchiją.

962. daktare

kaip bus daba sunku gyventi,nuo ALGO IKI ALGOS :),baigesi katino dienos,ach :(

961. Isajeva to 956.

As lituviskai skaitity nemoku.

960. kodėl kodėl?

nenagrinėjama pedofilijos byla greituoju būdu?

959. nesuprantu

kuo tau daktaryte, užkliuvo ši istorija? geriau pasirūpintum savo darbuotojų padorumu.

958. Lijana

Džiaugiamės,Gerbiama Gydytoja,dėl Jūsų protingo požiūrio į šį šizofrenikų balaganą.Kiek gi jau gali visus kvailinti išprotėjusi boba?

957. Sileikienei

Manau,kad esi eiline bobele.Argi vadai tokie isskyde turi buti-kosele galvelej.jei nesidomi istorija,tai ir tasko nedek.pades be taves

956. daktarei iš garliavos ambulotorijos

MIeloji,perskaityk Hipokrato priesaiką.Gydytojas turi gydyti,suprasti ir atjausti žmones,o ne su jais teistis.Gėda ,kad parsidavei pedofilams.Tikiuosi,kad Venskienė tamstelės neapkandžiojo ar kitaip nesužeidė.Pažiūrėk kas darosi ligoninių priimamuosiuose.Jei gydytojai už kiekvieną žodį teistusi -nebeliktų kas dirba.GĖDA ŠILEIKIENEI.

955. kur jau ten

daktare sekmes ..daktare aciu....Lazda turi du galiukus.pusprote ta jusu daktare.

954. SUPER

Daktare, sekmes Jums ir jusu kolektyvui.

953. Saunuole

Saunuole gydytoja , kad neissigando Venckienes . Nebijokime tu sizofreniku , o gailekimes tokiu kaip Venckienes . Protelis jai nuo pedofilines paranojos jau visai pavaziavo . . .

952. apsaugok

viespatie nuo tokios daktares....Veterinore dar ir tai savo augintinio nepatikeciau....

951. Violetine sekta

Jau ir daktare klanui priskyre. Baisi ta Vencku sekta. Dar violetinius gobtuvus uzsidekit.

950. taip

Reikia padėti tašką ir liautis persekiojus mergaitę ir jos globėją.

949. to 948

Ziopla-(as)-- esate tamsta !!!!!! " Agente "---daktaryte, o ,as esu ne ponia, o ponaitis !!!!!!Visiskai esate praradusi- (es)orientacija, nuovoka, supratima !!!!!

948. ';Agentei

na jus ponia tai tikrai ir akla ir ziopla.

947. Daktare

ir toliaukovokit,nepasiduokit šantazistams!!!

946. Noriu

paaiskinti,kad nera svarbu,kad nenagrineta dar ta byla [ji visteik baigsis vemskienes nenaudai,irodymai lauzti is pirsto],mergaites niekas netrukdo perduoti motinai.Supraskit pagaliau,kad vaikas galimai prigasdintas ,primokintas nuo pat pradziu,kad mergaite teiseja tik manupuliuoja,[is kur ta meile,juk ja pagimde Stankunaite!],bet jus beklausydami venckienes fantaziju ,susipainiojot zmones gerieji.

945. Skestantis

ir siaudo griebias,O Venckienes savivalei ateina galas,tai ir pyksta.Na reikia Lietuvai dziaugtis ,kad dar yra tokiu zmoniu,kaip gyd.Šileikiene!!!!!Kas zino tos klinikos adresa,norim jai pareiksti padeka!!!

944. " Agente""

Sileikienes misija labai aiski !!!!!!Buvo jai seniausiai duotas nurodymas is auksciau, "kak tolko, tak srazu "!(Kaip tik, tai is karto).Rezultatas akivaizdus,bet brudnokas, netasytas, nes pagrindine heroje---neapmokyta ,nespejo, nepasitare,pasimete pasiaiskinimuose,drebejo balsas,rinko zodzius......Tai mate visi, video medziagoje.Nevisi juk akli ir kurti,taip daktare ?????????

943. Petras

Gal Venckienė ir ne šventoji, bet esmės tai nekeičia - negalima atiduoti vaiko Stankūnaitei kol iki galo neištirta pedofilijos byla. Venckienės būsena yra nepavydėtina, ne kiekvienas galėtų taip kovoti ir priešintis neteisybei.

942. Pritariu Seniui

taip si gydytoja,kovoja uz savo ir kolektyvo pazeminta oruma,reiketu pasimokyti daugeliui politiku [kad ir stomai ar kupcinskui],kaip gyvenime reikia elgtis.Uz drasia principinga daktare!!!!

941. Kaip

gyvenime,taip ir virtualioje aplinkoje,bandoma sumenkinti zmones ,kurie nepritaria Venckienes nuomonei,tiesiog baisu kas darosi,vaikas iki siol ikalintas,valdzia nerangi tokiems sprendimams,kazkokia maisalyne.

940. scenarijus

ištirs tą bylą, nustatys, kad trūksta įrodymų prievartavimo faktui pagrįsti - jie nesurinkti (neapžiūrėta tariama nusikaltimo vieta), jie nepatikimi (vaiko parodymai, dalyvaujant Venckienei, Kedziui), kaltinamieji turi alibi ir t.t. IR TADA - DĖMESIO. Jie bus skundžiami ir KLYKAUJAMA, RAUDAMA, MELDŽIAMASI PATVORIUOSE IR KT. - bus vėl beriami pseudoaargumentai, malipuliuojama bylos ištraukomis ir sakoma, kad teismas įtakotas, kad čia ne kedofilinis, o kažkoks pederastinis teisingumas, kad teismas turėjo nuspręsti Venckienės naudai, o "pedofilų klanas" nupirko sprendimą Laimutės naudai. Tad NUSTOKIT VIDURIUOT APIE TĄ BYLOS IŠNAGRINĖJIMĄ. Pati Venckienė puikiai žino, kuo ji baigsis...Teisėjai - ne idiotai, imbecilai ar silpnapročiai, kad kad nesugebėtų sistemiškai vertinti byloje surinktą medžiagą. Ne vapaliot , o SISTEMIŠKAI VERTINTI. Patvoriniams tas tikrai ne pagal jų galimybes...

939. Turetu

Venckiene gaut ko nusipelne,mes uz Jus daktare.

938. ANT

tokiu zmoniu,kaip si gydytoja,laikosi pasaulis.Daktare,stiprybes Jums!!

937. ką sako?

daktarės Šileikienės pavardė???

936. tai ir baikit

bet palikit vaiką,kur jis jaučiasi saugus ir mato savo ateitį. O jūs visi žvėrys atsikniskit. Ir jei stankė savo vaikui linkėtų nors truputį laimės,ji dėl jos pasiaukotų ir paliktų augti ten kur ji yra laiminga...

935. jogaila

Saunu gal paiskes teisybe ir baigsis Vensku spektaklis su sausio 13d stiprybes

934. to 932

daktare pati isipainiojo,tik del JAI PACIAI ZINOMU PRIEZASCIU.

933. Taip

tikrai,daugiau tokiu zmoniu,tai pasaulis atrodytu kitaip.Stiprybes jus gydytoja.

932. Nepainiokit

daktares su sia byla,puikiai blaiviai mastantys zmones ,supranta,kad ji tik gina savo oruma,galu gale klinikos darba ir savo kolektyva.Matyt irase,kaip ji susinervavus,pagalvokit 4 val Venckienes 'kompanija 'atlaikyti ne kiekvienam leidzia sveikata.Daktare,nenusiminkit,Lietuvos zmones Jus palaiko ir linki sekmes.

931. to 921

ir kur jus tie 300 darbuotoju telpate tokioj budoj?:)))

930. Nesuprantu

kodel Venckiene palaikantys zmones tokie buki ir berasciai?Tokie neisaukleti,keikiasi,purvais metosi,ar jiems kas rodo pavyzdi?Dziaugiuosi ,kad atsiranda tokiu sviesuliu ,kaip si gydytoja,na aisku issilavinimas daug ka duoda ,nors Venckiene irgi baigusi aukstaji[tikiuosi],bet matyt ne visiems...Daktare jums lenkiu galva uz toki dora poelgi,dziaugiuosi,kad ne visi lietuviai dar pesimintai,tikrai Jums daug komentuotoju siulo i seima ,o ka bandykit-mes palaikysim Jus.

929. Senis

Didziuojuosi zmogiskojo orumo nepraradusia gydytoja!Nepasiduokite santazistei.Sekmes!!!

928. daktare

kiekvienam savas laikas....

927. nuomone

nauja eterio zvaigzde, O GAL ZURNALISTAI ISSIAISKINS KAS SIEJA DAKTARSA SILIEKIENE IR PROKURORA SILEIKI, AR TAI TIK SUTAPIMAS AR VISGI GIMINYSTES RYSIAI....beje uzuojauta tai sanitarei stovinciai prie sileikienes ko nepadarysi gi del darbo ar ne.

926. Cia

tai gera atkirti gavo venckiene,nu pakilo nuotaika mano 10 balu.Jega.Tai saunuole gydytoja,tokia jauna ,principinga,dar ir grazi,tikrai daktare eikit i seima -Jus isrinktu,nesu sutikusi zmogaus ,kuris Jusu nepalaikytu.

925. Daktare

,esate verta pagyrimo,esu suzaveta Jusu elgesiu.Kad butu daugiau tokiu drasiu zmoniu,tai Lietuva dabar nebutu tokioj beviltiskoj padeti.Ar nesiruosiate i seima,Jus labai daig zmoniu palaikytu.Pagalvokit!!!Mes su Jumis.

924. gudrute

antra mergaite jau pamirsai?;)

923. Nemanau

kad skaitot komentarus,bet noriu pasakyti Jums dideli aciu ,uz toki poelgi.Manau ne tik Jusu klinikoj taip elgiasi venckiene,tai jos metodas gauti ko nori ji,o jei ne tai matot,kas darosi.Gerbiu Jusu poelgi,nezinau,kaip galeciau prisideti.

922. taip

ponia daktare,ar jums tikrai negeda,ar jus cia sau reklama darotes?kodel jusu elgesys protu nesuvokimas-kodel jus i purva mindote Venckiene-gal su jusu principais ir mastysena kaip tik tame purve ir voliotis? ATSIPEIKEKIT

921. Mes

-apie 300 darbuotoju ir visi su Jumis daktare,neskaitykit pamisusiu patvoriniu komentaru,ju cia raso vienas arba du,bet bando atrodyti ,kad ju daug.Mes skaitom zinais,kiekviena karta stebimes prezidentes pozicija,kuri toleruoja teismo sprendimu nevykdyma,ignoruoja teiseju tarybos nutartis,ar galima suprasti ,kas cia darosi ,vadovaujant siai prezidentei??Jus visiskai teisi-viena karta tam reikia padaryti gala.Renku zmones,kurie persiregistruotu i Jusu klinika.

920. Sileikiene aiski ,kaip diena !!!!!

Na va, dar vienai gviazdai ismuse " SLOVES MINUTE "!!!!!!!!!Tik kokia kaina ,ir ar ilgam ???

919. lili

manau stankunaite zino,kad jos visi darbeliai bus uztusuoti,puiku lietuva valdo pedai ir panasiai,kur dideli pinigai ir valdzia ir issigimimas,bet juk nepasirodys viesai,kad jie taip daro.tos bylos baigtis aiski,kaip ir nuo pradziu,uztusuot uzglaist ,bet kokia kaina,pinigais ,gyvybemis...

918. aš

Šileikienė man panaši į stribo dukrelę, nes jos elgesys politizuotas, daktarei turėtų būti svetimas.

917. Šaunuole

gyd.Šileikiene,musu kolektyvas tiesiog suzavetas sios gyd.elgesiu.Nezinom kaip jai padeti,bet planuojam vaziuoti i jos klinika ir ja palaikyti.Jeigu bus renkami parasai-mes visi uz Jus daktare.Gana jau,visi sotus Venckienes savivalei.

916. KK

Vos ne kiekvieną dieną vyksta incidentai jūsų šeimos klinikoje,bet kažkodėl policijos nekviečiate.Gėda būtų nesuprasti kokioje būsenoje yra NERINGA VENCKIENĖ,kovojanti už mažametės likimą, pedofilijos bylos teisingą ištyrimą.Manau ne vienas padorus pacientas paliks jūsų kliniką.Stiprybės ir sveikatos ,NERINGA.

915. demesio!

renkam nauja valdzia,Stankunaite i prezidentus(nes jau priprato prie zvaigzdes demesio),Sileikiene- atstove spaudai:)))))))))))))))

914. šileikienei

ar ir tada Venckienė prašė išduoti pažymą į psichiatrinę mergaitei?tada net vaiko atvesti nereikėjo,gerai groti ant svetimo skausmo,pas tokią gydytoją neikit visai garliaviškiai,pilna normalių gydytojų.

913. Raisa

Kodėl nepilt pamazgų ant savo kolegės Lavastės, kuri taip pat nevykdo teismo sprendimo? Ko nepilat ant tų, kure negriauna botelių ir nevykdo teismo sprendimo? Man čia viskas panašu, kai pylėt pamazgas ant a.a. gerb. Pociūno. Tada irgi kažkokios prostitutės savo istorijas graudžias pasakojo, dergė gerbiamą žmogų. Oi kaip panašu. Užtat niekas ir netiki graudulingom kalbom kažkokių šundaktarių ir į jas panašių.

912. Z

Kam visa ši komedija? Vaiko teisių tarnyba neveikia. Jokių teisių vaikai neturi. Reikia uždaryti šią "Šaraškino kontorą".

911. patarimas

daktarei daugiau tylėti,nes pačios galai išlys,pabėgs klientai ir garliaviečiai daugiau žino apie jus pačią.

910. nesuprantu

ko šita višta kiša snapą kur nereikia

909. ??????????

Daktaryte turejo padaryti gydytojų komisija Kedytės situacijos įvertinimui, o ne terorizuoti 4 val. ponia N.Venckienė, Žmones garliaviškiai atsiįmkite savo lygų istorijos ir eikit kitur nuo šitos kvailos kelių vyru turetojos ir kvailos daktares, vien už prirašyma šitam kvailų daktaru UABe lyguoniu kasa moka 400 lLt per m. Bankrotikite šia kvailu daktaru užėiga.

908. Šileikiene

jei jau tapote ekranų ir portalų žvaigžde, paaiškinkite, kodėl jūsų centras sveiką mergaitę Deimantę nukreipė (išdavėte pažymą) į vaikų raidos centrą, kitaip tariant, į psichuškę, gydė nežinia nuo ko – gal kad prarastų atmintį? Kai atsakysite į mums rūpimus klausimus, galėsime susitelkti.

907. Dabar

Dabar tai įsitikinau kad ji pedfilų advokatė.

906. durnių laivas

geriau p.šileikiene dirbtumėt savo darbą ir geriau kaip iki šiol,apie jus taip pat galima visko pasakyti ir apie jūsų dorovę,o ne lakstytumėt su palaidu liežuviu,pasistenkit daugiau išduoti pažymų vaikams į psichiatrinę ligoninę kai ped...paprašys.kas tada jūsų prašė???????????

905. Vėtra

Manau, kad gydytoja privalo likti nuošalyje, nedaryti jokių išvadų, o tuo labiau - viešai.

904. sigmundas froidas

vemskiene issirase is tos poliklinikos .jos ego ginasi .super ego sako jai '' cia musu melui vietos nera'' .

903. Dėkui

Dėkoju gerb. gydytojai už aiškią, drąsią ir pilietinę poziciją, profesionalų požiūrį į savo profesiją. Dėkoju už tvirtybę nepasiduodant mankurtizmui. Sėkmės Jums, nebijokite, mes taip pat visuomenės atstovai, kurie Jus tikrai palaiko ir palaikys, mūsų dauguma. Jei reikės tai palaikysime tokia pat jėga, kokią minia apdujusių galvažudžių naudoja prieš visus kitaip manančius.

902. Rokas

Saunuole. Manau kad poniai Astai pavyks padeti taska.

901. lili

eilini karta lietuva apsisika su savo teisesauga,daktarais,kur bepasisuksi visur melas,kysininkavimas,grobstymas.isvaziuot is cia daugiau nieko nelieka.

900. stai kas nugales ta nutrija

Perskaiciau, pasiziurejau i akis ir mano isvada-stai kas pagaliau nugales ta nutrija! Sita daktare padarys tvarka Garliavoje. Ji drasi, protinga, turi daugumos Garliavos gyventoju palaikyma, ji mandagi, principinga, moka ramiai, itikinamai kalbeti, be jokios isterijos, kaip venckiene. Teismai nieko nepadare, antstoliai bejegiai, policija bejege, bet sita daktare su savo pilietiskais pacientais padarys tvarka Garliavoje. Jos pasaukti ateitu tukstanciai!

899. rpj

Na daktare dreba, ji turi ka prarasti, baisus Kloniu gatviu idiotai... Bet Stankunaite nieko neturi ir nieko nebijo, patvoriniai, ir Jus ta zinot. Uch valios turi mergina. Nuims skalpus nuo Degutienes, Grybauskaites, Venckienes ir kitu patvoriniu...

898. pacientas

Šaunuolė daktarė, nepabūgo tų isterikių venckienės su skučiene. Gaila,kad per toli važinėti ir beveik nesilankau gydymo įstaigose, užsiregistruočiau toje klinikoje

897. aš tai domiuosi šita istorija,kad klanas neužpudrintų smegenų

Kaip padorus žmogus gali nesidomėt šita istorija?Matyt,norėjo sumeluot,kad yra nešališka,bet nesigavo.

896. GARLIAVIECIAI

BEKIT IS TOS SMIRDANCIOS KLINIKOS ,JUK YRA PASIRINKIMAS

895. martynas

..." Aš nesidomiu šia istorija, tiesiog netyčia esu įtraukta..." Taigi, taigi...nekalta vistele, istorija nesidomi, o isvadas daro ir tai kalba auksta moksla baigusi moteris - mama. GEDA !

894. lili

daktarai gydo,o nesprendzia teismines bylas.nu reikejo lietryciui,straipsnio gero va ir yra ,kur apie stankunaite straipsnis,kada bledavojo,kol gavo pasiulyma is pedofilu

893. Ignots

Manau, prokuratūra privalo susidomėti daugeliu komentarų, pvz.: "867. DAKTARE 2012-01-13 10:23 IP: 82.28.72.154 5-8 Laikykis---tau galas atejo.." - Labai panašu į kriminalinį nusikaltimą: grasinimą susidorojimu.

892. mare

Nuo kada Sileikiene tapo "susirupinusia daktare"Jos neprisiprasysi,kad subine pakeltu is kreslo,o cia viskas akimirksniu.Ir rastai parasyti/tik data irase/ ir tv.islindo.Seni anstuoliu triukai/kitu instituciju pagalba,fiksuojamos aplinkybes/,tik si karta-nemoksiskai.Per daug skubeta-plika akim matosi.

891. manau

dar viena judė parsidavė už 30 sidabrinių (klinikos vad...)

890. gaila

gaila klinikos vadoves.Ja padarys pacia kalciausia sioje byloje.Sedek gydyk ligonius ir gyvenk savo gyvenima

889. lili

o tai daktarytei tik patylet,is vieno karto susidare nuomone apie venskiene,as ir pratrukciau,tiek neteisybes.daktarai te vykdo savo hipokrato priesaika duota,o ne kisenes atkise laiko ,kad tik idetum,esu pakankamai daug su tuo susidurusi.

888. Jo

Ši gydytoje labai primena viena "Naša Raša" heroją. Labai panaši.

887. X

Susidorojimas su Venckiene tęsiasi.Gerai,kad tą mato ir supranta Prezidentė.Anksčiau skundus rašydavo Stankūnaitės vardu,-nesuveikė.Dabar pasitelkė Dabašinskienę ir tą gydytoją.Toj Garliavos poliklinikoj buvo tik provokacija,juk Dabašinskienė ten buvo prisirašius.O Dabašinskienės prašymu ir siuntimą į Vaiko Raidos centrą juk išdavė ta pati gydytoja,kai mergaitė ten buvo slapta išvežta.O Pūras kaip didžiuojasi tuo raidos centru.Nešvari istorija,juk visi mato ir Šedbaras su Šimašium mato,bet jiems nė motais.O Kryževičius per tv irgi darė Venckienei spaudimą.

886. RITA

PAGALIAU ZMONES PASIDARE PROTINGESNI! TASKAS!

885. iš kart žino kur skundą rašyti

DOKTARKA IŠ KART SKUNDĄ Į AUKŠČ. INSTACIJĄ IR ETIKOS VISKĄ ŽINO KUR -KAIP -SKŲSTI- NA GAL KAIP GYDYTOJA VENCKIENĖS NESUPRANTI AR TIESIOG TAIP TAU PATOGU- SU PASIMĖGAVIMU PASAKOJO PUSLANDĮ KAIP ANEKDOTĄ- ŽURNALISTAM-TOKS LYGIS IR TO DOKTARKOS--TURGINĖ BOBA--OCH KOKS NUOTYKIS- O KAIP ĮDOMU VOS NEČIURKŠTELĖJO- PER DAUG ŽODŽIŲ---O VISO LABO TAI TRAGEDIJA VAIKO- BYLA NEIŠTIRTA VAIKĄ SKUBAMA ĮKIŠTI MOČIAI- O JEI TIKĖTUME LAIMĄ VAIKĄ ŽMONĖS NUNEŠTŲ ANT LĖKŠTUTĖS.

884. Tam,copi,

parasyk savo varda,pavarde,kodel tu esi nepatenkintas,kad kovojama pries pedofilija,ir norima apginti vaiko interesus.Kodel kvieti zmones protestuoti,uz tikrai supuvusia teisesauga,ar tau grazu,kai girtas teisejas vidury baltos dienos,darbo vietoje,girtas griuvineja laiptais,ar tau nepatinka,kad Venckiene negirtuokle,o kovotoja? ar tau patinka,kad auksciausio lygio karininkas prilyginamas bomzui,ir siusiodamas iskrenta per langa,man tai nepatinka,todel nelauk,daug neateis;;;;

883. ŠILEIKIENEI -kolegė

Jei jau gydytoja negali būti tokia išmintinga,pakanti ir tolerantiška ,kad suvoktų kaip gali jaustis Venckienė - gėda tokiai gydytojai.

882. KP

Moterys meluoja geriau. 3 sezonas . Kaip sekas daktare? zašibis :D

881. .

Gerai kalba, matosi kad iš protingesnių žmonių. O frazė,kad turime nustoti interpretuoti, o remtis faktais - Lietuvai kone klasikine gali tapti. Atrodo tokia paprasta ir įprasta, bet lietuviaI viską daro,kad tik nereiktų remtis faktais, o galėtų fantazuoti. Kaip būtų gerai, kad taip sugebėtų savo fantazijas įkelti į kino filmų kūrimą, knygų rašymą ir pan, bet panašu,kad sugebame fantazuoti tik labai skurdžiai ir ligotai, o kur reikia kurti, ir fantazijos baigiasi.

880. Klausimas

Ar reikia leidimo būriuotis gatvėje, trukdyti rimtį, eismą,jei reikia, tai kas ir kada išdavė leidimą kada panorėjus rinktis?

879. Va dabar

tai poniai šileikienei ne pyragai. Žmonės net apie jos imamus kyšius prašneko. Ot

878. Gerb.Venckienei,

visi zmones,kas domisi,sia byla,mato koks Jums yra daromas spaudimas,atrodo,kad Jums ir duktereciai,gresia didesnis pavojus negu stankunaitei,kodel Jus neprasote apsaugos,Jusu ,kaip teisejos,nelieciamumas neapsaugos Jusu,nes atrodo niekam blogo nepadariusi,kai kam esate ,mirtinas priesas.Laikykites Neringa;;;

877. copi

2012 01 13 10:40 PRIMENU. RYTOJ, ŠEŠTADIENI 10 VAL. RENKAMĖS PRIE PREZIDENTŪROS TAIKIAI PROTESTO AKCIJAI. NESUTINKU KAD ĮGNORUOJAMI IR NEVIGDOMI TEISMŲ SPRĘNDIMAI. NESUTINKU KADMELAS NUGALĖS. NESUTINKU KAD NUGALI TIE KURIE MOKA APGAUTI KITUS. LIETUVA TAI MANO NAMAI. LIETUVA TAI AŠ IR TU.

876. lili

ko ji dreba visa per interviu. lietrytis turbut papirktas yra,kad musa i vienus vartus,net venskiene nupaveiksluoja baisiai.ai,ai kaip norit apdurninti visus rasinejat tokius straipsnius,visi dvelkia saliskumu

875. Hm

tai kad yra filmuota medziaga, kad Venckiene prase pazymos, kad vaikas sveikas yra :) Tai kaip cia dabar?

874. sigitas

Gydytojai taip ipratinti ,kad negavę pinigų bilietenių nerašo O ypač teisejams ,kurie kovoja prieš netvarką ir korupciją Juk gydytojai lengviau gaudyti "žuveles "ir pinigus drumstame vandenyje Todėl ir pučia muilo burbulą Kur Hipokrato priesaika išgaravo? Tik pamačiusi krauja gydytoja išduotų bilietenį O kur dvasiniai ir są žinės balsas Silpnesniu visi nori pasinaudoti Bet Neringai stiprybės su ja visi Lietuvos geros valios žmonės ir jų tarpe Gerb PREZIDENTĖ Siūlo galai bus išnarplioti visuomenės pagalba..nes tiesa triumfuja....

873. nu nu

pasidraskykit dabar du frontai, dvi pusės-o kiek pykčio, ar kas buvo ten, ar matė? O tokiais epitetais puolat gydytoją, kita vertus-ir gerai, kad Venckienė persirašė kitur, galės dabar panervuoti kitus daktarus.

872. lili

kaip padeti taska,jei byla dar tik bus tiriama,nu matyt aisku kaip ji baigsis,kaip ir visa tai buvo nuo pradziu,nieks nieko netyre kai buvo laikas,o dabar jau viska norima uztusuot i pedofilu nauda.

871. to 838

televizinius balsavimus negalima priskirt suverenui,tai tik tos televizijos ziurovai.Zinau daug Lietuvos pilieciu,kurie NEZIURI LNK programu,todel savo nuomones nepareiske.

870. Kauniete

Dar viena televizijos zvaigzde Kedzio istorijoje...

869. litofcas

šileikiene ar tekstą ką sakyti rašo tas pats kas ir stankūnaitei?

868. KUR DZVONKE ZVAIGZDE?

KO NERASO ZURNALYSTAI APIE MYLIMA DAINININKE BUNKE? PASILGOM STRAIPSNIU APIE MJA? KUR MYLIMA BUNKE DINGUS?

867. DAKTARE

Laikykis---tau galas atejo tu ISTERIKE ir KYSININKE------atejo galas tau......TAVE NUIMT ...

866. KYSININKE

Sileikiene tai KYSININKE-----------kaip su VOKELIU ateini tai dar dar kazkaip kitaip---------------o BE VOKELIO tai ___NEIK GERIAU----------neko negausi --neko neziuri..............TAI CIA Lietuva----cia KYSIUS TIK IMA Sileikiene su KOMANDA ir viena kita PALAIKO KYSININKES................Net jauciasi kad reikalauja to kysio---o be jo atbulai dirba...........NUIMT is DARBO...ISTERIKE ta.

865. pklauskit

jos kolegų-pasibaisėję ,kaip viskas buvo

864. na

Per Tv kai rodė, tai man ta gydytoja atrodė isterikė ir tokia tikėti niekaip nesinori. Kokia ji gydytoja, jai iš pykčio drebėjo visa.

863. aaa

Jus atsilikeliai komentuotojai, nezinot, kaip straipsniai rasomi??? atsilikeliai

862. ot laikai atėjo,

kai kiekviena prostitutė gali valdyt valstybę!

861. Kedizmas virsta garliavizmu,

t.y.sektantizmu. O byla vistik neištirta,išvadomis NIEKAS NETIKI.

860. Y

vetrinarijos gydytoja ne daugiau ackarike maziau kysiu imk

859. ESTERIKE---SILEIKIENe

Isterike ta vadinama KYSININKE daktare-------jai sunis gyditi negalima ji juos ISGAZDINS........ISTERIKE KYSININKE be saldainiu --be vokeliu geriau neiki----atbulom ranko tikrina tada....KAIP i KYSENE igrudi tada ZIOPTAI isplateja labai maloni RODOSI....KYSININKE .....

858. aš

panašu, kad Venskienė priėjo liepto galą ir jau nebežino ko griebtis. Va ir tampa aišku kas iš tiesų daro įtaką mergaitei.

857. Vania

žiniasklaidos priemonėse pasirodė informacija, kad N.Venckienė buvo užsiregistravusi klinikoje 13 val., tačiau jūs jos nepriėmėte. Ar tai tiesa? Ji buvo užsiregistravusi į mano konsultaciją išsiaiškinti dėl gydytojų komisijos tvarkos, dėl namų mokymo skyrimo. Aš ją priėmiau, ji išbuvo iki 17 val. 30 min. ATvaziuoji 13h priema 17:30.

856. na, daktarėle,

pažiūrėsim, kaip drąsiai dabar tu ir kiti gydytojai kyšius ims :DDDDD

855. w

sileikienei stogas seniai pavaziaves

854. W

ta direktore reikalauja is zmoniu kysiu

853. j

ackarike maziau kysiu imk , paciai baudziama byla kelti reikia

852. daktarei

rūpinkis savo korumpuotais daktarais, o ne valstybės reikalais.

851. Birutė

boba neįšoko, Venckienė ją įšokdino

850. stankūnaitė

reikalauja nedelsiant Venckienę iš pareigų. Daktarė -pabaigt bylą. Tai praktiškai čia niekam ir nebėr ko veikt.

849. Hm

ko cia ta boba i arena isoko? Koki vaidmeni gavo?

848. Nojus

Ne gydytojų reikalas, padėti tašką ar ne. Tik šita ponia pademonstravo savo angažuotumą, užuot rūpinųsi savo pacientais. O šiaip reiktų kelti klausimą, ar tokiame apleistame, nušiurusiame, mirtinai pavojinga šiferio stogo danga klotame pastate galima aptarnauti žmones. Tai byloja ir apie šios veikėjos sugebėjimą būti vadove

847. Birutė

nesuprantu ką blogo padarė daktarė, kad neišdavė sveikai mergaitei pažymos, kad ji ligonis oho broliai lietuviai kokie jūs protingi

846. na

šileikei, ,ties, kas jus tie visi, kurie norit padėti tašką?Gydyk žmones žiurke, o nesivelk į ten kur tau nereikia.Yra proga per teliką pasirodyt?

845. NAUJA ŽVAIGŽDĖ SUŽIBO

Dar viena Kauno ponia pasinaudojo proga nemokamai pasimaivyti prieš kameras. Sprendžiant iš jos veidelio, jai tas labai labai patinka. Visos Zvonkės - Bunkės nublanko.

844. Saunuole gydytoja !!!

sekmes Jums.Dziugu ,kad dar ne visi zemej Lietuvos - buduliai

843. daktare

stiprybes tau,nelaiku papuolei i tokia situacia.Laikykis

842. xx

Tikra pedofilų šnipė, o kaip daktarė tai jinai tikra vėpla

841. hipokratas-darbuotoja

Sita Asta Isajeva-Peciulaitiene-Sileikiene patraukti baudziamon atsakomybe, sustabdyti jos veikla, ji sulauze Hipokrato priesaika, duomenis perdavinejo tretieme asmenims ir t.t.

840. na ir snukis

su ochkarikais

839. mnuomone

Ne veltui sako. Labiausiai korumpuoti teisininkai ir medikai. Taip ir yra. Kai medikai dalyvauja 5vairiuose konfliktuose,s suokalbiuose- Tai jau NUSIKALTIMAS. Jie dave priesaika gydyti zmones. Toki gydytoju elgesi reikia apsvarstyti taip pat etikos komisijoje. Be to , kai kelios imones susitaria del kainu-konkurencijos tarnyba tai vadina karteliniu susitarimu ir skiria bauda. Kai teisininkai, pasinaudodami savo galia ir pritraukdami kitas instancijas nori susidoroti su zmogumi- Tai zmogaus teisiu pa=eidimas. Nejau Lietuvoje n4ra jokios instancijos , kuri skirtu bauda arba net baudziamaja atsakomybe uz toki susitarima. Apie kokia teisine valstybe mes kalbame. Pas mus vyrauja teisinink7 nebaudziamumas, prilyginimas saves neklystanciais ir niekam neatskaitingais. TOKIA BETVARKE SUKURIA MUSU TEIS4SAUGA IR VISA TEISIN4 SISTEMA.

838. Krus

LR Konstitucija skelbia: 2 straipsnis LIETUVOS VALSTYBĘ KURIA TAUTA. SUVERENITETAS PRIKLAUSO TAUTAI. 3 straipsnis NIEKAS NEGALI VARŽYTI AR RIBOTI TAUTOS SUVERENITETO, SAVINTIS VISAI TAUTAI PRIKLAUSANČIŲ SUVERENIŲ GALIŲ. Tauta ir kiekvienas pilietis turi teisę priešintis bet kam, kas prievarta kėsinasi į Lietuvos valstybės nepriklausomybę, teritorijos vientisumą, konstitucinę santvarką. Atkreiptinas dėmesys, kad 56% Lietuvos valstybės suvereno pasisakė, kad p.Venckienė vykdo Kėdainių apylinkės teismo sprendimą, tą patį pastebėjo ir Lietuvos valstybės vadovė Jos ekselencija Prezidentė D.Grybauskaitė. Tai gi, tegul Stankūnaitė kaip gera motina su visa svita :anstole, psichologais, vaikų teisių priežiūros inspekcija su Šalaševičiute ir Žiobiene, Garliavos šeimos gydytojomis su Šileikiene, Kryžiavičiumi, Kūriu, Kondratjevu, Nekrošiumi, Varaška, Sakalu, Adamkumi ir Kauno policija, vedini pono Šimašiaus tegul atvažiuoja į Garliavą ir eina į p.Venckienės namus pasiimti mergaitės, kurie taip dėl jos verkšlena. Gi p. Venskienė jos nelaiko po užraktu. Tačiau ponai, matyt, įsitikinę, kad mergaitė eidama jau 8 metus, pati puikiai supranta savo padėtį ir pati apsisprendė, kur ir su kuo jai gyventi ir taškas. Prievarta negalima. Ir teismo pareigūnai ir čia išvardintieji, tai nėra išrinkti tiesiogiai suvereno, o paskirti ir paskyrusieji prieš tai nėra deklaravę savo pozicijos panašiose aplinkybėse ir neturi tam suvereno įgaliojimų. Dar kartą primenu, kad 56% suvereno balsavimu per LNK televiziją pasisakė, kad p.Venckienė vykdo teismo sprendimą.

837. 824-teisus

Nera ko cia kistis tai Isajevai, Peciulienei Sileikienei, tegul savo klinikoj dirba, neetiska kaisiot savo nosia cia visur neetiska...

836. as

Isajeva Peciuliene Sileikiene, nereikia nieko komentuoti, reklama sau daraisi... nebutina.

835. hm

Jau kaip nusibodo tie garliaviniai...

834. sundaktare

Tau toli iki Venskienes.

833. Birutė

vargšai komentatoriai, juk mes niekas nežinom kurioj pusėj tiesa, o ardomės, kaip žvėrys puolam tai vienus tai kitus, pulti reikia tuos, kurie žino tikrąją tiesą - kažkas juk žino tik ne mes

832. iš rajono

Daktare, Jūs ir jūsų kolektyvas esate šaunuolės, kad nepabūgote ir drąsiai ėmėtės priemonių užkirsti kelią teisėjos Venckienės savivalei.tai įrodo, kad ji kur tik nueidavo labai greitai būdavo "iškepti" jai palankūs raštai leidžiantys manipuliuoti pagal jos norus.Taip buvo ir atsitikę policijos komisariate kur buvo išduota neteisėta pažyma, kuri staigiai išsprendė mergaitės atėmimą iš motinos.Tačiau visiems neįdomu ir niekas iki galo neišsiaiškina motyvų ir kieno nurodymu taip buvo padaryta.Atsibodo ta Garliavos niekinė istorija su tomis "moterėlėmis" ir "Spaudos atsovėmis".Sėkmės Garliavos klinikos darbuotojoms, būčiau Jūsų rajono gyventoja iš karto pas jus prisirašyčiau, o dabar gyvenu visai kitoje šalies vietovėje.

831. w

idomu kiek sileikienei sumokejo pedofilai? as persirasiau i kita poliklinika

830. šita

kvaiša šileikienė nori taško? kalba kad ji davė siuntimą mergaitę išvešt į psichuškė, už tai šitaip ardosi, bijo bausmės, už tai nori taško. Šleikiene, byla tik prasideda, taškas bus tada kai ir tu atsakysi už šmeižtą

829. O varge

dabar teks uždaryti tą punktą

828. n

Idomu ar del kiekvienos pacientes taip elgtusi ir ka reiskia "susitelkti", tai jau politizavimas

827. Birutė

vargšė daktarė atsidūrė ne laiku ir ne vietoj, stiprybės Jums, daktare

826. Klausimas

768. KUO PANAŠI SALOMĖJA NĖRIS IR LAIMUTĖ 2012-01-13 00:55 IP: 87.247.122.14 STANKŪNAITĖ ? SALOMĖJA NERIS TURĖJO PIZĘ....O STANKŪNAITĖ TURI SNUKĮ....- TAI VIENINTELIS PANAŠUMAS :)))) EIKIT MIEGOT VAIKAPISIAI :))) Į SAVO ŠILTUS PATALUS-NES GREIT DEVINTAM ORTE ANT NARŲ PIMPALUS SMAUKYSIT :)))) ................................................................ Man tik įdomu, ar neturi būti išaiškinti ir patraukti atsakomybėn už tokius komentarus internetiniai drąsuoliai? Nes tas purvas, kuris čia jau keletą savaičių pilamas, darosi nebesustabdomas. Gal vis dėlto turi būti būti kažkokios ribos?

825. fx

ar cia tavo reikalas poniute gydytoja delioti taskus, ar cia tavo reikalas skalbti apatinius. Pamirsai Hipokrato priesaika!!!! Nederk gydytoju vardo!!!!

824. simas

Ar cia gydytojos reikalas deti taskus byloje? Isivaizduoju kai ji "gydo"... gal pirmiausiai knyguciu apie gydytoju etika pasiskaitytu... ar cia gydytojo reikalas skundus visoms institucijoms rasineti? uzuojauta klinikos pacientams...

823. ONA

IDOMU-KOKIOS PARTIJOS ATSTOVE YRA DIREKTORE- JUK TAIP NEBUNA, KAD TOKIAS PAREIGAS UZIMTI EILINE DAKTARE....

822. elze

gaila garliaviskiu,kaip tokia gydytoja rupinasi ju sveikata, ka ji daro ligos metu,arsugeba dar istarti koki zodeli, nustatyt liga,nes jai mano manymu paciai reikia pagalbos:virpa, nesurezga sakinio, pasimetus, issigandus, nemalonu klausytis ir ziuret, nenoreciau tokios gydytojos, persirasyciau ir as, ir dar neaisku ko ji bijo kameru, negi jau buvo pasiruosus pult ir kaltint Neringa, bet pamacius kameras nezinojo ka daryt, tik paciai kelti triuksma

821. Šileikiene

o jeigu tavo vaikui šitaip būtų kur dėtum tašką.Gal ieškotom tokios tetos kaip Venckienė

820. elza

manau, kad puses pacientu neteksi, neaiskunk, kad nesidomejai ir nieko negirdejai apie sia byla,pati esi saliska, matosi is tavo veiksmu ir kalbu

819. 123

Ir tuo paciu isitraukia i ja kaip naujas personazas...

818. Lietuvis

Jei as buciau prisirases pas tokia gydytoja ir pamates jos siuos interviu iskart persirasyciau i kita gydymos istaiga,nes profesionalumo,etikos,ir kulturos nulis pas sia moteri.

817. Taip

Reikia baigti burbula, bet ar pasiruose? Ar nematot kokia ji baisi ir kerstinga? Reikia psichologo, psichiatro pagalbos. Policija bejege, teismai bejegiai, gal gydytojai ka nors padarys? Na zinoma jei nesutrukdys prezidente, pagrindine uztareja, bet kodel?

816. Lietuvis

Bet kas per sutapimai,kur tik Neringa atsimusa i siena,ten galimai kyso klano ausys.Kur Neringa sulaukia palaikymo pvz.kaip prezidenturoje,kaikuriose TV ten kazkaip klano veikeju nesimato....Visa si istorija vien tik keisti sutapimai...

815. laikas paanalizuoti save

pas gydytoja per dideles emocijos ,reiktu susirupinti ir savo sveikata.manau ,kad sitai moteriai reiktu dirbti savo tiesiogini darba .jeigu ponia norejo buti teisininke ,reikejo galvoti daugel metu atgal

814. Krus

LR Konstitucija skalbia: 2 straipsnis LIETUVOS VALSTYBĘ KURIA TAUTA. SUVERENITETAS PRIKLAUSO TAUTAI. 3 straipsnis NIEKAS NEGALI VARŽYTI AR RIBOTI TAUTOS SUVERENITETO, SAVINTIS VISAI TAUTAI PRIKLAUSANČIŲ SUVERENIŲ GALIŲ. Tauta ir kiekvienas pilietis turi teisę priešintis bet kam, kas prievarta kėsinasi į Lietuvos valstybės nepriklausomybę, teritorijos vientisumą, konstitucinę santvarką. Atkrei[ptinas dėmesys, kad 56% Lietuvos valstybės suvereno pasisakė, kad p.Venckienė vykdo Kėdainių apylinkės teismo sprendimą, tą patį pastebėjo ir Lietuvos valstybės vadovė Jos ekselencija Prezidentė D.Grybauskaitė. Ir visai teingai ir teisėtai, Stankūnaitė su visa svita :anstole, psickologais, vaikų teisių priežiūros inspekcija, Garliavos šeimos gydytojomis, Kryžiavičiumi, Kūriu, Adamkumi ir Kauno policija, vedini pono Simašiaus tegul atvažiuoja į Garliavą ir eina į p.Venckienės namus pasiimti mergaitės, kurie taip dėl jos verkšlena. Gi p. Venskienė jos nelaiko po užraktu. Tačiau ponai, matyt, įsitikinę, kad mergaitė eidama jau 8 metus, pati puikiai supranta savo padėtį ir pati apsisprendė, kur ir su kuo jai gyventi ir taškas. Prievarta negalima. Ir teismo pareigūnai ir čia išvardintieji, tai nėra išrinkti tiesiogiai suvereno, o paskirti ir paskyrusieji prieš tai nėra deklaravę savo pozicijos panašiose aplinkybėse ir neturi tam suvereno įgaliojimų. Dar kartą primenu, kad 56% suvereno balsavimu per LNK televiziją pasisakė, kad p.Venckienė vykdo teismo sprendimą.

813. nesidominti

pati sau prieštarauja , sako, kad nesidomi šia istorija, ir ragina dėti tašką. Tai koks jos reikalas, jei nesidomi ir nežino esmės?

812. Dovilė

Šaunuolė gydytoja! Pagarba! Kuo daugiau atsiras tokių žmonių, išdrįstančių pasipriešinti pripratusios lipti per galvas "visagalės" teisėjos išmįslams, tuo greičiau daugeliui atsivers akys ir pamatys šios istorijos tikrąją tiesą!!!

811. saugokis

Tokios šeimos reikėtų saugotis, nes Venckienė pradės greit šaudyt visus, kurie elgiasi ne pagal jos norus.

810. Cia tarp kitko

dar man interesna, kaip tokia stipriai i stresa, dirgiklius reguojanti gydytoja(virpa, nesurezga sakinio, demem ismete) vadovauja personalui, o dar idomiau,kaip tarkim baisioj, stresinej situacijoj ji galetu visa pasimetus suteikti greita, efektyvia pagalba sergantiems, suzalotiems?

809. ar tikite?

kad sulauksime laikų, kai pyderastus ir jų užtarėjus karsime be teismo?

808. Ruta

Labai teisinga antraste, retai pasitaiko! Taskas pedofilams!

807. dar viena

"veikeja"islindo susivelusi i dienos sviesa.Kaip gerai paruosta "kovotoja"ragina susitelkti ir sturmu atakuoti aukstumas ir kategoriskai "deti taska"!Plataus diapazono medikes kalba ir veikla iseina is elementariu profesiniu ir etiniu ribu.Zuvis puva nuo galvos,o gydymo istaiga? Ar jau niekam nesvarbu,kad istaigos vadove nesugeba suvaldyti savo emociju, vienasaliskumo ir siauteja "savo" istaigoje,kaip savo namuose? Ar cia nesavivaliavimas ir nesivavaldziavimas?Ar uz tai jau nebaudziama?

806. ot velnias

NAUJA KAVALERIJA ĮVEDAMA- ŠILEIKIENĖ KOMENTUOJA DUSDAMA --BURNA PATI DŽIAUGIAS PARODYSIU GARLIAVOS ŽMONĖMS -- NEJAUKU IR GYDYTOJOS BUVO KLAUSYTIS- LYG KONFLIKTAS BŪTŲ SUTEIKĘS JAI ORGAZMO- BIAURU Į JĄ ŽIŪRĖTI- TIEK DAUG ŽODŽIŲ NESISKIRIA NUO TURGAUS BOBOS. TOKS IR LYGIS.

805. to baisu

aha, tikriausiai buvo nuzydyti keli zmones vien is neturejimo ka veikt. mat susedo Venskiene, Kedys bei jo tevai ir sugalvojo sou ant visos Lietuvos, kad visiems idomiau butu...vat taip eme,mergaite primokino kalbet visokiu slyksciu dalyku, viska irase, parode, paskui ispyskino keleta zmoniu.vardan ko? kazkokios pasileidusios Stankunaites? vien del to, kad atimt is jos mergaite? ar jus suvokiat moterie, ka isvis kalbat? tai cia jusu problema, kad esat tokio siauro protelio.

804. k

dar viena celebritie atsirado

803. Jonas

visi giminaičiai ir draugai išsiregistravo iš Isajevos šaraškino kontoros,jau senai ruošėmės,bet dabar į tą bardaką kojos nekelsime.Kiek girdėjau ir darbuotojos ne viena parašė pareiškimus išeiti.Nors su darbais labai sunku,bet nenori žmonės su pedofilų drauge vienoje patalpoje dirbti.

802. ogi

šita Sileikiene pati labai atrodo kazko issigandus,pasimetus. as asmeniskai maziausiai ja tikiu, viskas, ka ji sako, panasu, jog gerokai persudyta.

801. Daktarei,

o ko bijote tokias vidaus taisykles susikūrusi įstaigoje,matyt yra dėl ko?

800. Anti ačkarikas

Sena mauka prabilo ir kviečia kovoti.Tarka, kas tu esi tokia? Ar nori "lengvos" šlovės?

799. s

pagarba gydytojai laikykites

798. s

nors vienas zmogus atsirado normalus ir nenusileido komanduojamas venckienes bet as ja galiu tik uzjaust oi tures ji vargo apipils pamazgoms venckiene sia gydytoja ,nes venckiene yra profas smeistui.

797. Šileikiene

tu flegmų flegma, kaip su tavimi vyras gyvena?

796. bum

Labai jau nesa ta Sileikiene savo veiksmais link daugtaskiu.......?!

795. vargsiuke Sileikiene

Sileikiene,siai istorijai{kada buvo prievartaujami vaikai,moterie] taskas bus padetas,kai bus isnagrineta Kauno pedofilijos byla,o kaltieji bus nubausti.Kitaip taskas niekada sioje istorijoje padetas nebus.

794. rega

Šaunuolė esate p.Asta Šileikiene, kad nepabugote šios ligonių šeimos intrygoms.

793. Kas ateis pas Isajevą

gali buti tam iškviesta p[oliucija ir sveikata taisysi areštinėje. Tai bent pagarba klijentui? Raseiska

792. adria JAV

o sita paleistuve tai jau zvaigzde pedofilijos byloje pasidare. kaip paziurejau ta video is ligonines, tai pamaniau , kad istrauka is kokio meksu serialo. kas per artiste tai padek viespatie. vos ne su asarom akyse, raudonio ismusta meluoja per akis. matosi moteriske prigasdinta , kad meluotu. nu ka padarysi. nera lieetuvoje lengva su darbais.

791. prognoze

Isajevos saragai - bankrotas.

790. ka cia

ta gydytoja vartojas zodzius visi,mes kas jus esat yra motina kuri bijo nuvaziuoti vaika pasiimti yra globeja kuri sako ateik ir issivesk,ko dar nori kad vaika suristu atveztu ir paliktu,vot viduramziai 7 m,vaikas pats sutinka ir nusprendzia kur gyventi ir su kuo ir nera ko daryti spaudimo venskienei simasiams ir kitiems,tegu geriau paaiskina per melo detektoriu ko jis ten su usu lengtiniavo miskuose,ir koks atsitiktinumas 1 1 is milijardo kad uzkampi pas menta sodyboje visi susirinktu.

789. jonas

ŠAUNUOLĖ GYDYTOJA,NEPABŪGO TOS GARLIAVOS STERVOS , LIETUVA DARYK IŠVADAS IR ATIDUOK MERGAITĘ KAM JI PRIKLAUSO. VENCKIENE ATIDUOK MERGAITĘ MOTINAI.KAI TAVE UŽDARYS STANKŪNAITĖ PAŽIŪRĖS TAVO SŪNŲ..KOL GRĮŠI.

788. 4 vaiku tevas

Menka profesionale Sileikiene,funkcioniere ir tiek,neverta demesio.Toli grazu tokiai nepatikeciau nei savo,nei savo vaiku sveikatos...

787. bmw-

768-komentarui gal galvok ka rasai kur SALOMEJA NERIS.-ji poete ir tu turetum gedos tureti apie ja taip rasyti.stankunaite tai taip ar taip prisidirbusi molio ir nezino kaip savo sikna issaugoti

786. lina

,kas dar pas tokia gydytoja gali eiti,o gal pradesi dabar visiems pacijantams uzpakalius buciuoti

785. USA

Ar tikrai kada nors bus padetas taskas sitoje tragiskoje istorijoje? Jau baigia kiti ir nuproteti nuo visu situ nesamoniu. Ambicijos ,pinigai ,pazymos ,rasymai ,tuscialiezuvavimai,kas tai? Kiekvienas nori parodyti savo virsu. Gaila mant tik tu kur tikrai gyvena varganai ,jie napajegia nusipirkti jokiu pazymu. Tai gi tikrai didziuojuos sia gydytoja ,kur stoja uz tiesa.Nebijokite ,rasytoju tai tik vienas ir tas patsIP,na ir dar 2 is tos pacios gimines... Va del jusu saugumo tai tikrai susirupinciau...

784. hmm

ko veta medike,kuri matydama pacientes isterija,nesugeba suteikt pagalba,kviecia ne greitaja, o policija?hmmm....

783. gintas

jei venckiene yvykde chuliganiska ispuoli pries ta daktare, ji turi kreiptis privataus kaltinimo tvarka, o ka ji veikia cpec.policijos pasitarime?

782. baisu

baisiausia,kad taip viskas ir neaisku....as netikiu kad mergaite prievartavo,netikiu ne uz ka.man smirda ta istorija ir tiek.kai nori vaika atimti,tai antros puses pridaro daug nesamoniu.manau Kedys norejo tik issaugoti sau dukrele,nes ja mylejo,nenorejo dalintis su jos mama.juk yra vyru beproto mylinciu ypac dukras.o ir Venskiene mylejo normalia meile mergaite tai irgi kovoja.taciau manau mama mergaites yra kazkokia auka ir tiek .juk kas turi pinigu tas VISAD laimi.nera jokios teisybes

781. Agnė

na ko jūs dabar ant moterėlės ponios gydytojos pykstate. Provincijos dakterė, dėmesio stoka, nors vyrų pavardžių ir daug, gal dar kiek ir klimaksas prispaudė. Pati muša, pati rėkia. O va kameros sužybsėjo, nušvito visa kaip uoga.. O ką, ir ji gali būt žvaigždė. Ne viena Venckienė Garliavoj, ji irgi verta. Apgailėtina moteriškė, padėk jai Dievuli.

780. As

Dar viena "balta varna", atsieit labai taktiska...Atlikai savo darba ( sulojai) , o dabar i buda, jei daugiau nieko nemoki. Pas tokia daktare -ligone pavojinga ligoniams lankytis - zmogiskumo ne su ziburiu nerasta...

779. anarchistas

susirink visus savo vyrus ir darykit taska.macius tu tasku kiek backoj agurku.

778. ina

Kokia baisi daktare? As jos gyvenime gyvos nemacius, bet kokia nesimpatiska ir pikta moteris? Palikit ta vaika ramybej, suluosins vaika visam gyvenimui. Kaip ta mergaite atsigaus po tokiu skandalu? Manau, kad yra rimtos priezastys del ko Venckiene kovoja ir nenori atiduoti vaiko ir manau, kad pats vaikas nenori ten pas ta mama eiti. Leiskit tam vaikui apsispresti. Tegul lanko ta mama ta dukra, nieks nieko nesako, bet jei vaikas nenori eit pas mama, ko ja ten tampyti. Proto reik tureti. Mergaite matyt zino pas ka geriau gyventi. Ir jei mama butu protinga, tai ta suprasdama leistu vaikui augti ten kur jam geriau ir kur jam patinka, o ne darytu tokius cirkus. Tokia ten ir motina, jei taip elgiasi. MOTINOS paiso savo vaiku interesu , o egoistiskai ir ligotai elgiasi-taip kaip Stankunaite!

777. pacientė

niekada nebeisiu į šitą gydymo įstaigą - tai, kas čia daroma, yra siaubinga. Kai visa tiesa išaiškės, tokioms "daktarėms" bus nekas. Ko linkiu šitai poniai,uoliai klano padėjėjai - atsidurt Venskienės vietoj.

776. pedofilu

yra ir tarp daktaru/Atsimenu buvau 9 metu labaiseniai Druskininkuose vaiku gydytojas ,jis sudege rukydaman is Baliu..... pavarde.jis atsimenukaivizituodavo visadanumaudavokelnesirvisapilvo apacia glostinedavo.Vienakartaprisimenumazajipirstaikisoimano vaikiska putyte ir krutini,asiskartnesuvokiau,atrodekad taip gydo,bet matyt pasamoneje vaiko uzkoduota, sakau daktare man galvyteskaudaonepilvuka.ir kasbutupagalvojekad daktaras pedofilas.o gulejo irisvaiknamio vaikai,jisjuos atsimenu ilgiau ;;vizituodavo''

775. ?

o kas ta ziurke?

774. :)))))))))))

balsuoji uz nyksti vienoki,nubalsuoja kopas uz kitoki :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

773. as

JO TURIME PADET TASKA , TURIM ISVYT PEDOFILUS IS TU POSTU KURIU NETURI JIE UZIMTI

772. to 771.

O, as tau linkiu palikti aklu ir dar visiku impotentu. Tada busi issilaisvines nuo iskrypelisku noru, nes nei matysi, nei noresi mazu mergaiciu, o gal net berniuku.

771. Dainius,N.A

saunuole klinikos vadove! o Venckienei linkiu susirgti veziu. tada nebus laiko visokiems issisokimams. uzdegsiu zvakute uz savo nora.

770. šileikienė

matosi labai svarbi pasijuto,bet kad visai nėra ko. Nesuprantu, kas gali eiti gydytis į tokį tvartą ir dar pas tokią "medikę".Neperšokęs per griovį nesakyk op.nežinai, kaip gali viskas pakrypti, tai ir nedžiūgauk, kad pakliuvai į ekraną....

769. HENA

NE TERSK MUSU VARDO

768. KUO PANAŠI SALOMĖJA NĖRIS IR LAIMUTĖ

STANKŪNAITĖ ? SALOMĖJA NERIS TURĖJO PIZĘ....O STANKŪNAITĖ TURI SNUKĮ....- TAI VIENINTELIS PANAŠUMAS :)))) EIKIT MIEGOT VAIKAPISIAI :))) Į SAVO ŠILTUS PATALUS-NES GREIT DEVINTAM ORTE ANT NARŲ PIMPALUS SMAUKYSIT :))))

767. as

puiku. aciu SILEIKIENEI kad nepabugo tos isgamos venckienes.

766. isajeva

prisikalbejau apie Veckienes elgesi chuliganiska,NEMACIAU KAD VISKA FILMAVO,nesuveike tie intriga dirbtina,papuoliau !

765. NESVARBU

RAIMONDA SLYKSTUS VARDAS NES VIENA TOKIA NE KOKIA PAZINOJAU:) MUSU SALI TIKRAI VALDO PEDOFILAI, AISKU KURIE JIEMS NEPRIKLAUSO ARBA NEPATAIKAUJA , GARSIAI PASISAKO PRIES NESVEIKUS IR NELOGISKUS TEISMO SPRENDIMUS IR JUOS AS GERBIU!!!BET TUOS ISSIGIMELIUS KURIE TVIRKINA VAIKUS REIKIA, KAIP ZIURKES REIKIA NAIKINTI !!!

764. Eugenijus to 761. raimonda

Mano vardas kildintas is senoves Graikijos.Pacios vardas taip pat ne lietuviskos kilmes.

763. jau po 12

eikit pedikai miegot, jau pakankamai prisirašinėjot apie sysalus, kremus, vaikapisius, šliundras, biologines suteneres, nukruštas ubages ir dar net nežinau kokių epitetų yra jūsų violetiniam arsenale. tik nesitikėkit smaukalai susapnuot mažą mergaitę - jūsų pedofiliniuose sapnuose pas jus ateis plika teta kirpėja ir kvėpuos nuodais tiesiai į veidą

762. nesvarbu

gerbiama gydytoja, nors siuo metu gyvenu ne lieuvoje, tokioje salyje kur mano gimtinei iki tokio lygio dar toli...Nors gerbiu lietuva ji grazi ir sava man , bet ja tikiu ir tikrai tikiu kad valdo korumpuoti zmones. CIA TIESA TO RANKOSE KIENO PINIGAI, IR NERA KO CIA SLEPTI AR SPELIOTI.Kad ir kas jusu klinikoj ivyko manau tai nera taip baisu , kas galejo ivykti jei venckiene nebutu tokia stipri moteris.Kovoti su tokiais "zmonemis" yra sunku,reikia stipriu nervu ir daug jegu..ZMONES AS TIKIU KAD MERGAITE NEISGALVOJA, KAD NERINGA NE SIAIP SAU I SITA VISA SU...A ISIVELE, TIKRAI NE TODEL KAD NETURI KA VEIKTI, AR KUR SVEIKATOS DETI..AS LABAI PRASAU ZMONES KURIE LT ESAT PADEKIT KAD MERGAITE LIKTU SU GLOBEJA TOL KOL BUS ATSAKYTA IS KO STANKUNAITE Vairavo MERSEDESA, NUOMAVO BUTA, DARE REMONTUS IR PIRKO SAU DAIKTUS, TIK ATSIBUSKIT KAI MASTYSIT KAD IS SAVO KIRPEJAOS ALGOS. ATSIBUSKIT JUS VISOS "PONIOS" IR "PONAI", KURIE BANDO IRODYTI KAD KEDYS PASPRINGO, USAS SIAIP NETYCIA UZSIMUSE , O STANKUNAITE MYLINTI MAMA AS TUO NETIKIU!!!!!!

761. raimonda

man tai eugenijus,gaidiskesnis vardas,isverstas is evgenijus, on ze zenya.

760. raimonda-skubi naujiena platinkit visam pasauliui

VISIEMS LIETUVOS VAIKUCIAMS.sausio 13osios proga dovanele nuo prezidentes.Nuo siandien isigaliojo naujas istatymas,kad kiekvinas jusu noras yra sventas,negincitynas ir prilygsta istatymui.Nenorite eiti i mokykla-neikite.Nenorite gyventi su tevais-negyvenkite.Nenorite valgyti darzoviu ir gerti vaistu-nevalgykite.Nenorite tvarkyti kambariu,savo zaislu, kloti lovu- nedarykite.Susikaupus juodiems debesims virs jusu siknos, skubiai bekite i prezidentura,klonio gatve arba policija.Rekite,skuskites,sakykite kad nenorite,kad jusu niekas neprivers,kad niekas neturi teises pazeisti jusu ,kaip zmogaus ,prigimites teises i laisve elgtis taip,kaip jusm sauna i galva ir taip,kaip jums norisi arba pripumpuota i maumoneli.valioooooo, uz taika,lygybe ir noru laisve bei isipildyma.Jusu geroji feja Voveruskaite.

759. Kederastai dvokia

Net po situo straipsniu tai jauciaisi.

758. Eugenijus

Garliavos šeimos klinikos vadovė A.Šileikienė: „Šiai istorijai mes visi turėtume padėti tašką“.............. .Is sito pasakymo akivaizdu kad Sileikiene bendradarbiauja su policija.Neringos vizitas(is po tokiu ataku kitaip ir negalejo buti)pas gydytoja buvo numatytas.Islaukus momento Sileikiene isijunge i operatyvini darba.Slaptas VSD nagentas apsisviete,o kad agentu yra tarp gydytoju-faktas.Paciantai jiems ne retai paatvirauja,o tai neikainuojama informacija VSD strukturoms.

757. Sekmes gydytojai!

Stiprybes JUMS! Neleiskite Venckienei dergti visiems ant galvu, kovokite su ja, vardan visu nukentejusiu ir zuvusiu nuo jos darbeliu!

756. KAS PER GAIDIŠKAS VARDAS-AURELIJUS

GERESNIO TĖVAI NEGALĖJO PARINKT ? AR JIE TOKIU BŪDU SAVO LIEŽUVIUS MIKLINO ?

755. gyvenk i zvenk

kad Dabasinskiene gydosi kazkokioj kaimo klinikoj - "valstybines reiksmes skandalas" ! cia gal kazkam labai galva sopa ?

754. fui

fui daktarele,neetiskai,nekorektiskai pasielgiai.turejai ramiai rast iseiti is susidariusios situaijos.tu iskelei skandala.negrazu is tavo puses.esi prasta vadove,nemaloni moteris.fui

753. APLAMAI TAI GARLIAVIEČIAI

SAKO-KAD PRASTA ŠI DAKTARIŪKŠTĖ BUVO, O DABAR TAI -VISAI RAGAS JOS KONTORAI :))))

752. eeee

Kas pastatys kedziu gauja i vieta . nuo tos temos jau bloga.

751. MATAI AURELIJAU

ŠILEIKIENEI, ANEI STANKŪNAITEI NIEKO NEIŠDEGS ? IR ŽINAI KODĖL ?-TODĖL KAD JOS UŽ VAIKAPISĮ ANDRIŲ ŪSĄ.....KAIP RUSAI SAKO- NA CHITROJU ŽOPU-CHUI S VINTOM....:))) PRASTA JŪSŲ VAIKAPISIŲ ATEITIS :))

750. SAUNUOLE

gydytoja ...bravo gydytoja pasielgete pilietiskai ---saunuole smagu kad yra zmoniu kurie neplaukia pasroviui ----ponia Vaicekauskiene taip pat atsilaike spaudimui it sveikintina kad gerb vaicekauskiene palaiko antstoliu runai --stiprybes jums moterys ir sekmes --

749. to Aurelijus

pagyvensim pamatysim,kolkas matosi tik isdilgintu subiniu ciela vistide ne Venckienes pusej:)

748. Aurelijus

Gaila tik tos moters dėl to, kad Garliavoje netrukdomai siaučiantys kedochuliganai gali tiesiog pradėti persekioti Šileikienę, kištis į jos privatų gyevenimą. TOdėl, jei ji jau stojo skersai kelio žmogžudžio šlovintojų gaujai tai turi su jais kovoti tol, kol jie bus sutvarkyti.

747. Aurelijus

manau, kad tokios moterys kaip Vaicekauskienė ir Šileikienė pastatys venckienei klizma. Kaip sako suvalkiečiai, kartais ir gudri vištą subinę išsidilgina.

746. to 737. nustebusi

ir dar kaip suinteresuota. jeigu į mano įstaigą ateitų arogantiškos kalės su mažu vaiku, trukdytų darbui, šantažuotų, erzintų darbuotojus ir klientus,ir visų akivaizdoj traumuotų vaiką, aš būčiau labai suinteresuotas pastatyt jas į vietą

745. taigis

stankunaites pasekeja:)matyt pasikonsultavo ,pasitare,stankunaite matyt diktavo:))))apgailetinos pastangos,intrigas regzt irgi reik moket.Normaliam medikui labai aisku,kad vaikas po tokiu isgyvenimu,po tokiu svetimu zmoniu ataku pasidare nervuotas,baigstus ir verksmingas.Nieks gi neklausia Venckienes,kaip ji susitvarko su mergaite,gal MAZYLE naktimis sokineja verkia,gal isikibus laikosi, darban neisleidzia...Fe kaip negrazu,geda visiems medikams uztraukei,negerbiamoji.

744. ŠILEIKIENĖS KONTORAI

KAIP RUSAI SAKO- PYZDEC PADOKRALSIA NEZAMETNO :)))) VIENI VAIKAPISIAI JOS PASLAUGOM NAUDOSIS :))))

743. Na

štai, ale "daktarės" pradės dėti taškus bylose, tegu dirba jos savo darbus. Užtenka mums vaiko teisių visokių bičių darbininkių, dabar prisidės ir daktarės "Ai Skauda".Nejuokinkit.

742. vvv

Nu ką, veterinarė Isajeva, ar visiems pacientams policiją ir TV kviečia? O jos vyras beje kartais ne saugumietis?.. dar vienas įdomus sutapimas byloje...

741. AŠ ESU VAIKAPISYS IR ANTIKEDAS

NORĖČIAU SUSIPAŽINT SU ŠLAKUOTA BOBA...GAL KAS ŽINOT ? MAN DAUG NEREIKIA- SVARBIAUSIA ,KAD PAŽIŪROS SUTAPTŲ....

740. Aurelijus

Pagaliau ir venckienė užsirovė ant raštus dar geriau už ją mokančios rašyti A. Šileikienės. Stiorybės Jums, gerbiama Šileikiene. Mes palaikome Jus.

739. NUSTEBUSIAI

TAIP JI IR TURI ELGTIS -NES JA ,JOS KOLEKTYVA , PACIENTUS KURIE TUO MOMENTU BUVO , FILMAFO ,KOLIOJOSI , REKE ISSIVEPUS, TAI JI NORI PRIVERSTI VENSKEDE ATSAKYTI UZ SMEISTA ,SKANDALO SUKELIMA , REIKALAVIMA NEIMANOMU DALYKU IS DAKTARU

738. Šileikiene

jūs turite vaikų? Tikriausiai ne, nes jei turėtumėt, to "TAŠKO" byloje tikrai neskubėtumėt dėti, gaila man jūsų.O dar medikė, GĖDA.

737. nustebusi

Nesu nė vienos konflikto dalyvės pusėje.Bet pasibaisėjau klinikos direktore,kalbas tik rėžia kaip kokia politikė,visa kraiposi,vaiposi,po pasitarimus laksto.Ką visa tai reiškia?Ar taip turi elgtis klinikos vadovas,jei jis nėra suinteresuotas?Nes paprastai tokias pareigas užimantys žmonės būna korektiški,taktiški,išlaikyti.Ko apie šią personą negalima pasakyti.

736. > 729. keista Juk aiskiai pasakyta,

kad ji persiregistravo i S.Dariaus ir S.Gireno gatve.

735. hara

Saunuole, p daktare, aciu jums labai uz drasa ir pilietiskuma.

734. klasta

nu va daktare des taskus pedofilu byloj

733. GARLIAVIETIS

Mes GARLIAVIECIAI su tavim gerb. SILEIKIENE eisim pries debilu ,daunu banda kurie nori savo mundura isplaut tiek prisimelave,prismeize. DABAR JIEMS NEUDOBNIAKAS

732. Saunuole A.Šileikienė !

Aciu, kad nepabijojote grasinimu ! Nors nemazai grasinimu, ne be garliaviniu tarpininkavimo ir dalyvavimo, yra ivykdyta !

731. DARIUI

o ko neprotestuoji, kad nevykdomas Vilniaus apygardos teismo sprendimas pareikšti Stankūnaitei kaltinimus ir iškelti baudžiamąją bylą? Būk nuoseklus iki galo. Toji nutartis jau neskundžiama ir galutinė. Ir iki šiol neįvykdyta. Būk vyras (kad ir pedofilas) - elkis sąžiningai.

730. to 727to 726

kazkaip iskalbos pritrukot biciuliai ar zodynas isseko ...gaila labai gaila ...visada smagu ziureti i tokia zavia venckienes palaikymo komanda ....ka cia kuklinates varykit vyrai paskutiniais paciais slyksciausiais zodziais --juk dirbate ne bet kur o kaliu kontoroje ir pyzdu biure --beje ir esate sunauja priristi prie garliavos sunides

729. keista (to 688)

Labai keista... Jei „Gyditoja mato kad venckiene nesveika“, tai ko nesiima gydyti jos? Juk gydytojo pareiga ligonį gydyti. O ką daro toji VSD pakabinta daktariūksštė - imituoja skandalą ir kviečia policiją... Galiausiai pradeda skųsti Venckienę, kad neturėjo leodimo filmuoti... Bet filmavo tai ne Venckienė, o kažkoks diedas... Spėju, kad greičiausiai gydytoja yra nesveika... Bijočiau patikėti net savo šuniuko sveikatą jai...

728. ŠLAKUOTA BOBA-GERIAU NEI TŪKSTANTIS

MAŽŪ VAIKUČIŲ.A.ŪSAS......

727. Dariui

Tu pedofilu nudroztas loxe...rinkis prie sysalu o ne prie prezidenturos...aborto liekana

726. 720-am

ką čia su tavim ūsiuku diskutuot,išgama ir tiek esi,storo sysalo nepaleidi iš dantų.

725. Marius

Mažametės mergaitės nufilmuotas pasakojimas apie jos išgyvenimus su dėdėmis (kad mergaitė nemeluoja patvirtinto ir valstybiniai ekspertai): W W W . D K D U K R A . T K o o o Aktualios naujienos apie Kauno įvykius W W W . K O M E N T A R A S . L T o o o Mažametės mergaitės nufilmuotas pasakojimas apie jos išgyvenimus su dėdėmis (kad mergaitė nemeluoja patvirtinto ir valstybiniai ekspertai): W W W . D K D U K R A . T K o o o Aktualios naujienos apie Kauno įvykius W W W . K O M E N T A R A S . L T o o o Mažametės mergaitės nufilmuotas pasakojimas apie jos išgyvenimus su dėdėmis (kad mergaitė nemeluoja patvirtinto ir valstybiniai ekspertai): W W W . D K D U K R A . T K o o o Aktualios naujienos apie Kauno įvykius W W W . K O M E N T A R A S . L T o o o

724. Darius

KARTOJU DAR KARTĄ. AŠ NESUTINKU SU TUO KAD NEVIGDOMI TEISMO SPRĘNDIMAI, MANAU KAD N. VENCKIENĖ ATIMA IŠ L. STANKŪNAITĖS DUKRYTĘ. MANAU KAD PREZIDENTĖ PRITARIA N. V. TAIP TEISINĖJE VALSTYBĖJE NETURI BŪTI.KARTOJU.NETILĖKIM MES, LIETUVOS ŽMONĖS. ŠI ŠEŠTADIENI 10 VAL.RENKAMĖS TAIKIAM PIKETUI.PRIE PREZIDENTŪROS .NES MATAU KAD DAR DAUG KAS NESUPRANTA KAS TAI YRA TEISMO SPRĘNDIMAS IR KAIP JIS VIGDOMAS.VISUS.

723. pagal daktarę

pabaigti istoriją - tai reiškia ją pakurstyti.

722. Viktorija

Sekmes Jums, daktare, nes isdrisote gincytis su, sprendziant is salies, tikrai nestabilios psichikos butybe, kuri laiko ikaitu pastovioje baimeje mazameti vaika, o net pati Prezidente nedrista bent jau zodziu uzbaigti sito siaubo filmo! Kaip toje pasakoje, kurioje tarakonas verte drebeti visus misko zveris tol, kol neatskrido zvirblis ir jo nesulese.

721. taigis

ims va tokia cypa ir paaiskins kur kam taska padet reikia:))))meldziamoji,tamstos vagoneliui-"klinikai" taskas.

720. to 705

atrodo uso neminejau ...bet matyt sedi ant aketvirbalio tai ir perskaityt komentaro nesugebejai

719. Isajeva

Zinote. mums Laimutia pataria kam skunda parasiti.

718. Čiurlionis

na šita "vadovė" dabar galės gydyt tik ūsafilines išgamas,juk bent kiek padorumo turintis žmogus bėgs iš tos irštvos.štiankė ligonis nr 1.

717. melodija

''Garliavos šeimos klinikos vadovė A.Šileikienė: „Šiai istorijai mes visi turėtume padėti tašką“ Tai, manau, cia to labiausiai dabar ir siekiama - kaip nors, kuo greiciau uzbaigti sia istorija: sudet taskus, kur sueina, uzraukt, kur nesueina, ir pamirst lyg nieko nebutu buve.

716. nenorėčiau eit pas tokią gydytoją

,,, tokie gydytojai baisiausi -PRINCIPINGI TVARKDARIAI tvarkdariai.... be užuojautos.

715. VISIEMS

youtube.com/watch?v=SJ7BdpBCeyE

714. Isajeva

Nam bankrot. Lopnula pizda, propali diengi.

713. tep

matau atsakymo nebus:( dirbam dirbam xlapciukai!!! labanaktis tautieciai!!

712. VAIKAPISYS ANDRIUS ŪSAS

MĖGSTU AŠ ŠLAKUOTAS IR RYŽAS BOBAS ;)

711. ASTA SU PYZDA PRAKĄSTA

VAIKAPISYS ANDRIUS ŪSAS NETRIUVOJA LAUKDAMAS NESULAUKDAMAS SAVO GERBĖJŲ :))))

710. Ačiū

p. daktarei už aiškius žodžius!

709. viskas aisku

pasiskaicius dauguma komentaru,susidaro toks vaizdelis,kad Sileikiene su Dabasinskiene surenge Neringai Venckienei pasala, o kad butu ir ivykiai i amzinti,tai dar ir zurnalistus filmuojancius.

708. Storas-Raimondai

klausyk kale gal uzdarysi savo srebtuve visus komentuodama, o gal sutenere dirbi pas Stanke...jau igryso tavo buki komentarai...gal mergaite pati pasirinks kur ir su kuo jai gyventi o ne tokia sliure kaip tu ...ha ha ha O storas tik Nickas tavo nemalonumui ziurke...

707. puiku

Šaunuolė gydytoja,sėkmės ir stiprybės jai. Nusibodo ta adamsu šeimyna,siaubas kaip jie elgiasi.

706. tep

tai atsakys kas... prie ko cia etikos komisija?????? ar pedografu smegenai nezino atsakymo i si klausima??? galbut Sileikiene nezino kur policijos komisariatas randasi, kad pareiskima parasyt?????

705. tep to 702

tikriausiai sunkiausiai nusiplaus Kedzio velei del USO mirties:) juokingai jus cia atrodot :) nors paklydusiam skaitytojui, gal ir prilips :)

704. to 697

apakes gyvena kitame mieste ---na ir kas o butu ferai kad gyventum garliavoj ---visa sunauja butu vienoj sunidej

703. tep

bent teksta daugiau pakoreguokit pedofilu xlapciukai, nes akivaisdziai matosi jusu darbas :) idomu kiek cia jusu dirba prie sito straipsnio??? 1 ar 2???? :)

702. to 622to 624 to 625

smagus komentarai--tik neaisku ko siekiate tokiais komentarais --nuplauti nuo kedzio ranku krauja --nenusiplaus ..senoji kediene -zudiko motina ,venckiene -zudiko sesuo ...tikrai nekaltai pralietas kraujas kris ant venckienes ir kedienes galvos---motina ir sese kur jus ta ryta broli ir sunu isleidote--kodel jis turejo slapstytis gal del to kad paaiskejo kad mergaite tvirkinta jo jo paties namuose ,gal del to kad zinojo kad jam reikes atsakyti uz smeizta ---jus ko siekiate siais komentarais --diskredituoti venckiene --diskredituoti mazaja mergaite kad jai paaugus vaikai klausinetu apie isange --ko bet yra posakis '''kuo pats kvepia ta kitu tepia --patys smaukotes ziurinwedami pedofiliskus vaizdelius ,smaukotes rasinedami tokius slykscius komentarus ir vaipotes --jus tokie patrys iskrypeliai kurie plikais pimpalais gasdina studentes kitaip nepasakysi ..su kokiu malonumu jus kartojate ir kartojate savo slykscius komentarus--o dabar traukite is klyno rankas ir mars miegoti jus ...prakeikti vaikpsiai

701. a.b.

super moteris!!maladiec :*

700. na

puiki gydytoja.ačiū kad esate, ačiū kad sužinojome jog geri atsiliepimai apie Jus

699. pagarba

gydytojai ,moteriai,motinai...už padorumą,drąsą

698. >692

Gal jei jau sprendžiat apie žmogų iš jo fizionomijos pirma pažvelkit į savo dievinamosios teisėjos veidą?

697. jo

as apakes ,kaip taip gali poliklinikos vadove elgtis.gal jai reikia psichiatro pagalbos?as gyvenu kitam mieste,bet net neisivaizduoju,kad musu poliklinikos vadove taip elgtusi.jokios atjautos.jokio supratimo.ir dar kviecia Garliava susitelkt pries Neringa ir mergaite.ar ji durna visai?

696. KAS SIEJA ISAJEVĄ IR VAIKAPISĮ ANDRIŲ ŪSĄ ?

TEISINGAI-MEILĖ MAŽIEMS VAIKUČIAMS....

695. logika

nereikejo skambinti Venskienei kad atvyksat i ligonine nes ten jau lauke daktarele pasiruosusi ... geriau reikejo exprontu!

694. ŠLAKUOTA OČKARIKĖ

RUSŲ ŽVALGO DUKRELĖ ISAJEVA-MIELAI PRIGLOBS KIEKVIENĄ, KURIS PALAIKO GERĄ VARDĄ VAIKAPISIO ANDRIAUS ŪSO :))))

693. tep

gal galit kas pasakyt, prie ko cia kreiptasi i Teisėjų etikos ir drausmės komisiją? galbut nezino kur pareiskimai rasomi???? eini i policija ir rasai:) o ko ten????? ar pedofilai lituku dave, kad gera darba A.Šileikienė padarytu????? :)

692. ŠLYKŠTI ŠITA BOBA

TIKRAI- KACAPIŠKO SNUKIO ŠUNDAKTARĖ

691. to 673

tame paciame straipsnyje, kur pirma karta buvo atspaudinta si mergaites apklausa, buvo duotas ir psichologes komentaras: mergaite nelinkusi fantazuoti, t.y. ji negalejo TO pati sugalvoti, bet ji galejo buti itakojama suaugusiu zmoniu ir atpasakoti ju fantazijas. Ir vienu ir kitu atveju vaikas nieko nesufantazavo, bet skirtumas milziniskas, ane?

690. med,

gyditojai gydikites!

689. Čiurlionis

JOKS PADORUS ŽMOGUS NEBEIS PAS ŠIĄ utelę klinikos vadovę,į jos vadovaujama kliniką,šlykšti boba.

688. linkejimai

Astai.Gyditoja mato kad venckiene nesveika.tokias neramumu kelejas kap vida venckiene reikia gydyti.

687. Garliaviskiai

uzdes daktarkai "taska"

686. Venckienės palaikančiųjų žodynas gydytojos adresu:

Daktariūkštė, šlakuota kalė, šliundra, klipata... Tikrai kad didelė garbė "poniai" teisėjai būti palaikomai tokios chebros...

685. Erika

Dar viena pasirodė arenoj.Jau dabar jinai dės tašką. Jau anie visai pasiūto. Į savo gretas dar ir gydytoją įtaukė. Kad tik Venskienei įkąst. Ar dantų nenusilaušit, ponai?

684. kas ne su manim, tas pries mane

JEI , kas iki šiol dar nežino, jog garlaivine, nutrijų augintoju dukra, aukščiau sistemos. Dar gerokai anksčiau, kuomet buvo nagrinėjamas dekretas dėl jos nušalinimo. Ji mūsų prezidentei iškėlę, tokia dilema. pacituosiu N.VENCKIENĖ: „Jeigu Prezidentė netarnauja iškrypėlių ir korumpuotų klanams, tai ji nepasirašys dekreto mane atleisti!..“ Kitaip , supras čia, jau negali jos atleisti iš principo, nes priešingu atveju tarnauji klanams. Iškart suformuluotas reikalavimas ir netgi pasufleruota, kaip tą įrodyti mūsų šalies vadovei, -kad jinai netarnauja klanams. Todėl pasirinkimo laisve apribota. Todėl gerbiamieji, teisėjai ir kiti turi suprasti šios įnoringos ponios norus-jos netenkina jei nepalankus sprendimai. Tik priėmė, jai palankų sprendimą, jus taip galėsite įrodyti savo nepriklausomybę jokiems klanams ir nesusilaukti jos rūstybės, tokiu būdu jus nebusite įrašyti i pedofilų gretas

683. pagarba

saunuole prezidente

682. analinis

daktarele daba jau ziurek savo RUDA TASKA !

681. Saunuole

senai laikas susitelkti Garliaviskiam ir suvaldyti ta Adamsu seiminelia , komedija teiseja krecia tokius cirkus , uztat is Lietuvos juokiasi visa Europa

680. Baisu

kokiom šlykščiom frazėm taškosi Venckienės "gynėjai". Nenuostabu, beje, juk pati ponia teisėja darbe bylų pavadinimams naudoja keiksmažodžius...

679. 672

Atsilikęs esi nuo gyvenimo, jei manai, kad gali viską filmuoti kur panorėjęs. Kiekviena teritorija ar pastatas yra kažkieno nuosavybė, todėl atvykėliai elgiasi pagal ten esamas taisykles. Pabandyk į bet kurią įmonę , butą ar namus užeiti filmuodamas, na tiesiog taip, kad tau patinka ar dėl to kad pas mus demokratija.

678. As manau

Jei NVenckiene prasinese ,kad ateis i klinika,tai klausimu nera,atsakymu nereikia . Viskas man aisku! Cia mano nuomone

677. DAKTAREI

NAN ATRODO KAD JUS NET NE DAKTARE - ESATE ZMOGUS BE JOKIOS ATJAUTOS MAZAM VAIKUI . GERAI KAD NESU JUSU PACIENTE , OJEI IR BUCIAU TAI KUO SKUBIAUSIAI IS TEN BEGCIAU . MANO DIDZIAUSIA PAGARBA PEDAGOGAMS - JIE TIKRAI SUPRATO VAIKO BUSENA KAD JO NETAUMUOTI .

676. to 670

irodymai kedzio filmas kuriame metus mokinta mergaite pasakoja apie tvirkinimus.... cia tikrai ne irodymas, ar jus suprantat zmones kad JOKIU irodymu nera jus tikite taip pat bukai kaip i jezu kristu... irodymu 0 bet jus viska zinote... as tikrai nezinau tiesos, bet ar jus ja ZINOTE??? O gal viskas ne taip kaip sako vencku-kedziu klanas. Jus paziurekit ten pagrindiniai palaikytojai sedeja ar siap neiaskiais darbeliais uzsiimantys... ar ne idomi draugija teisejai ir kedziui kuris 30+ metu budamas tratino stanke kai jai buvo 15-16 metu ( 16 metu pasidare aborta).....

675. nu tai

Vienai poliklininkai vargai baigėsi, kaip sakoma, prasideda normalusis periodas, ir užuojauta kitai, kur prisirašė su mergaite.

674. ligonis

tarp girnu pakliuvo poliklinik.vadove,uzuojauta.

673. Paskaitykit 625 komentara

Ir tada bus jums spresti . Kodel geros valios zmones nenori ,kad vaikas griztu pas motina. Vot delto ir yra baisu vaikui! Ko dar nesuprantat ,o loti kaip sunys mokat . Maukit i budas!

672. labai idomu

nuo kada laisvoje valstybeje negalima filmuoti ar fotografuoti poliklinikose?Kas dar cia pernaujiena ? O gal as nepasitikiu sundaktariais ir ju poliklinika ir noriu viska fiksuoti ,kas gali uzdrausti?juk tai zmogaus teise ,o kai numirsta vaikas nuo gripo ,tai tada lengvai issisukat ,nes niekas nefilmavo ?

671. idomu

Kokiai istorijai ir koki taska mes turetumem padeti?Kas cia per veterinore? Ar bylose ,kur buvo vaikas tvirkintas,ar bylose ,kuriose neisaiskintos zmogzudystes?Kazin jeigu sitos veterinores seima butu tokioje situacijoje ,ar ji detu taska?Surado kazkokias cypdavatkes ir vykdo provokacijas ..

670. jghjg

Dar viena skausminga byla nori atkrepti i save demesi. Kazin, ar ji vaiku turi ir ar noretu tos mergaites likimo, kai irodyta, jog tvirkino, o tas tvirkintojas buvo mamytes pazistamas.

669. usas

Ir jis dar Simasius?

668. To 661

Tai nekisk savo nuomones kaip visu taip mananciu kutvela tu prasmirdusi!

667. to 659

o jus esate tikras kad tas zmogus kaltas?jeigu jis yra 1 grupes invalidas kaip jis galejo dalyvaut zudynese, mano nuomone cia visi turbut sitoj istorijoj nekalti tik teismas neturi darbo tai situo zaidimu uzsiima...

666. agne

matyt ta gyd.irgi velniu priedus siaip zmones nerasytu,raso kurie pazysta ja

665. tik

tik ne gyd.spresti teisinius klausimus,tegul sedi kabinete ir gydo ligonius.

664. To ....

Ka jau tokio žiauraus mate 2 metu vaikas gyvendamas su mama?O vat paskesnius metus ji mate kaip tevas ja laiže ,lovoje su ja gulejo ir galu gale liepe miegoti kambaryje su pedofilu lipdukais!

663. kaunietė

ponia Asta,organizuokite piketą ir kvieskite žmones. Su jumis ir aš eičiau, dar ir daugiau prisijungtų, tik parodykit drąsą.

662. lll

issigandusi ozka, bijo, kad Venskiene parodys filmuota medziaga apie jos nekompetencija...cha cha cha

661. gal jai su galva negerai

tokiai vadovei ir ką jinai čia per kriminalą nori sukurpti.Man asmeniškai jos duotas interviu žiniasklaidai sukėlė pasibaisėjimą-visa drebanti su dėmėmis ant kaklo.Nesidomi jinai šia byla,tai dabar jau matosi,kad ir pacientais nesidomi.Viršūnė, sąžinės nei už centą.O gal jinai galvoja ,kad aplink visuomenė neturi savo nuomonės apie šią bylą.

660. daktariuke

parodykit bent viena kuriai gydytojai buvo pasiulyta kysis ir jo atsisake , pati gulejau kaune ir labai gerai zinau kas kiek kainuoja, jei neturi gali mirt ne ju reikalas,o jei daug turi tai ir invalidu padarys sveika anokia cia paslaptis, o cia mat sventole atsirado ja izeidinejo , dirbt neleido , gerai kad is baimes nenumire kas tada butu buve, viena diena issigandus net plemais issmete, o siandien laiminga kaip milijona laimejus nieko nesuprantu kur cia suo pakastas...

659. varvara to 657

tai kalejimuose visi nekalti sedi.

658. To kedofilai

Paskaitai kedofilu komentarus ir supranti nuo ko saugoma Stankunaite!Juk kiekviename kedofilo komentare jau lincio teismu vardinama gydytoja,tiesiog grasinama jai!Baisus ir žiaurus patvoriniai!

657. slaptas

liudytojas jau susimove kaip suprast ?sedi zmogus 3 menesiai invalidas be vaistu kalejime niekam neidomu kaltas ir viskas, dabar pagrindinis tikslas truks ptys grazint vaika, ar jus bent pagalvojat apie kitus isskyrus Stankunaite ir ta maza mergaite, paklausius baisu kaip su invalidais elgemasi kaltas jis ar ne bet visur yra zmoniskumo ribos

656. justė

šitai šileikienei tipo "gydytojai" nuo debilizmo metas pasigydyti, o ne reklamą darytis tokiais būdais, apgailėtina nabagė, kyšininkė

655. ...

tos mergaites nereike nei gasdinti,nei ikalbineti,kaip visi sako kad ji ibauginta,uztenka jau to ka ji patyre su motina gyvendama,

654. asara

as niekaip nesuprantu ko cia taip visi kaip issproteja ta mergaite truks plys reik grazint?palaukim bylos nagrinejimo ir tad viskas issaiskes kas ka ne taip melavo, ir kieikvienas gaus ko nusipelne ir vaikas bus grazintas jeigu nieko nebuvo, jau jeigu 2 metus pralaukei , tai palauk dar ta menesiuka ko cia visi laksto kaip ant zariju pasodinti niekaip nesuprantu

653. ~*~

Gydytoja, mes labai Jus gerbiame !!!

652. unitazas

Pasidejai taska Sileikiene

651. daktarele

tik nevaidykit jus cia sventu, visose gydymosi isstaigose be issimties galima bet ka gaut, bet cia neeiline byla tai prasidejo kad izeidinejo jus ir taip toliau nieks nenori situo momentu ranku purvintis nes sedi nepaprasti dedes ir reik zinot ka pasakyt ir i policija slapcia aptarinet net juokas ima , jeigu as nekalta kaip stankunaite prisiekineja palaukciau as to teismo juk tiek nedaug liko ir grazins ta mergaite ko cia taip parintis nesuprantu ka pakeis tas menesis

650. matomai

pats laikas tokia klinikos vadovę idarbint antreilem sanitare pedofilų apatinės dalies priežiurai .........ir ''taško'' paieškoms

649. Dobis

EEE visi garliavos pedofilai, uztilkit, kai visa tiesa paaiskes, reikes jums begt is lietuvos.

648. nesidomiu

ta byla, bet kaip suprantu, vietoje slapto liudytojo dabar metama poliklinikos vedėja. Kažin, ar ji suvokia kur įklimpo?

647. o kas filmavo?

ar nesuklydo pakabinta daktariūkštė? Tai kad Venskienė nefilmavo... Filmavo kažkoks diedas... Gal tas, kur nuotraukoje matyti? Tai tą diedą apskųsti reikia... Ar ir jis teisėjas? Kad skundiamas Teisėjų etikos komisijai?

646. kuka 625

aciu uz medziaga...Gal ta kaimo doktorka bent ja perskaitys,nors vargu bau!Saudyti reiktu visus vaiku tvirkintojus!

645. atmatos

aš suprantu kad IP: 78.60.81.71 yra pedofilas končenas, patiriantis malonumą nuo savo iškrypėliškų rašliavų tiražavimo ir skaitymo, bet kas per iškrypėliai tie, kurie po jo postais deda pliusus?

644. to 622. Venckienė sugadino prekę

čekanavičiau, pedofile, čia tu? jei ne, tai eik ir pasiprašyk kad uždarytu greičiau kol nepridirbai konors baisaus, iškrypėli

643. to:639

tik gaila,kad mergaite nebenori eiti su mama,nenori vel but parduodama dedems.Jei as klystu,kad mergaite buvo tvirkinama,pasiskaityk psichologo apklausa ka mergaite atsakinejo i uzduotus klausimus,ir,jei galvoji,kad taip gali kalbeti primokintas vaikas,tai man del taves liudna.

642. Super, pagarba daktarei!

Venckiene mane kad pateko pas Kuckaili su Kairiene, kurie ant keliu sliauzdami atnes prezidentes stoguojamai poniai suklastota pazyma. NE CIA PATAIKE!

641. Palaikau gydytoja

Drasi principinga moteris, neleido kad is jos darytu izdevonus. Skirtingai nei Grybauskaite ir mokyklos direktorius, kurie iskart prisiko i kelnes ir atsistojo i pozas "klausau ir vykdau!".

640. xxx

keista,nuėjo apygardos teisėja į polikliniką ,praleido ten 4 val ,ir negavusi pažymos , kad ,,mergaitė yra sveika,, ,rytojaus dieną be tos pažymos sugebėjo susitvarkyti mergaitės mokymą namuose.Ponia venckiene,nelaikykit visų debilais .Negi poliklinikoje 4 val laukėt pažymos ,kurios jums NEREIKĖJO.Baisu ,kad yra tiek apkvailintų ,ir tokiuose aukštuose postuose.GĖDA.

639. dukrele mamai

gydytoja teisi , teismas kedainiu teisus , o grybauskaite su lukasenka lieka vieni

638. raimonda-renatai

visi idiotai,kada neturi ko pasakyti, irgi sako,kad i klausimus neatsakineja.ir dar,as juk neklausiau ar tu draugauji su cekanavicium,ar kitais pedofilais ?durnele, net nesugebi klausimo perskaityti.na,o jei mane prie pedofilu,tai ir as kazkaip nepamenu,kad siuliausi i draugystes,taip kad bukyliuke,gal tu valink miegot.

637. daiva

tokia gydytoja -nusalinti-tegul ismoksta elgtis kaip gydytoja,neduok dieve papulti i tokias rankas tai tikrai gyventi nesinoretu.

636. gydytoja mes su jumis

A.Šileikiene geri zmones jus palaiko , apskuskite vencke teismui

635. Mindaugas

is kur jus traukiat, kad kazkas vaikus prievartauja?? Ta mergaite celka!!! Iszaginimas yra ne tas pats kas isprievartavimas. Tarkim jei tave persirenginejanti nuoga pamate vaikas tai jau skaitosi kad iszaginai vaika. Ir del tokiu nesamoniu zmogui sakyti, kad jis pisa vaikus. Nu ja tikrai. Va tokie visi ir renkasi tenai garliavoje. Prisvaigsta nesamoniu ta vanckiene ir atsilikeliai patiki. Gedytumetes durniai jus budetojai prie ryzu patvoriu.

634. kale

Apsisikusi tase.Gal Vainauska juniora buciuosi?

633. joris

isgama,o dar gydytoja turbut baisus zmogus,kad nuo pirmo vyro i kaulus gaudavo

632. Kodėl

Kodėl ta Vatulka nenaudoja šiuolaikiškų tamponų, gi naudoją senovišką vatą. Gėda, gryna karvė 21 amžiuje. Fui, bjaurybė.

631. nino

Taskas bus padetas tada, kai musu brangus teisejai, advokatai, ekspertai, prokurorai, vaiko teisiu zinovai ir t.t. isnagrines visas bylas, zudymu, skendimu, springimu,o jau po to spres, su kuo gyvens vaikas.Prasidejo viskas nuo vaiko, tesesi ilgai, nieko neisaiskejo, toliau buvo zudynes ir ... vel nieko neisaiskejo. Kai isaiskes kas ka zude ir kodel, va ir padesim taska. O kol kas jokiu tasku.

630. Kas yra kas?

Gydytoja A.Š. stojo skersai kelio teisėjos galimam nusikaltimo buldozeriui, o kaip vertinti mokyklos direktorių? Nuėjo teisėja, pastrojino direktorių, tas prisisiojo trusikiukus ir greitai išmoko šokti pagal teisėjos fleitą... Pagarba gydytojai!

629. manau

pilna arogancijos vadove,nori duoda pazymas nori ne,sprendziasi nuskriausto vaiko likimas,o jos ka galvoja,zmogus be emociju? zinom tuos gydytojus kokiu laukneseliu kartais laukia ir viska sutvarko be eiles,tad nereikia lia lia

628. To 622

Taip viska tikroviskai apraso na tikras violetinis pedofilas, su tokia lakia fantazija sodint tokius reikia.

627. joooo

pamatau sileikienes foto tai iskart atsukes uzpakali ant tos foto nusiperdziu, ar tai nusikaltimas???

626. Iskrypeliui 87.247.122.14

Tu savo pedofilinius komentarus rasyk is karto, man lengviau bus faksuot. Nors Marijampoles policijos komisariatas dave fakso nr. i kuri tavo 3 komentarus ir nufaksavau. Kopijas gavo ir UAB Mikrovisatos TV. Smeizk toliau, tik nesistebek kad rytoj policija is taves atims kompa , o pats atsidursi teisme, kur galesi irodyt kaip a.a. A.Usas "piso vaikus".

625. Mergaiciu teismo ekspertizes

Mergaiciu teismo ekspertizes Psichologinės ekspertizes ištrauka Iš mergaitės psichologinės apklausos. 2009 Kovo 23 – gegužės 25 dienomis ekspertizę atliko Valstybinė teismo psichiatrijos tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos. Ekspertizės akte teigiama, jog mergaitė „gali teisingai suvokti konkrečias faktines reikšmingas bylai aplinkybes ir duoti parodymus, jai nenustatytas polinkis fantazuoti“. Psichologė: „Kai tu sakei, kad tau kišdavo, kaip tu tada jauteisi?“ Mergaitė: „Nu, aš kosėdavau.“ Psichologė: „Aha. O kosėdavai dėl ko?“ Mergaitė: „Nes kišdavo.“ Psichologė: „O kai tau kišdavo, tu buvai nusirengusi ar apsirengusi?“ Mergaitė: „Apsirengusi ir nusirengusi.“ Psichologė: „O tau skaudėdavo?“ Mergaitė: „Skaudėdavo.“ Psichologė: „O gali parodyti, kur skaudėdavo?“ Mergaitė: „Čia.“ (rodo į burną). Psichologė: „O kada tu matei paskutinį kartą mamą?“ Mergaitė: „Nemačiau mamos.“ Psichologė: „Nematei mamos. O buvai pas ją?“ Mergaitė: „Meluoja ji.“ Psichologė: „O ką jinai meluoja?“ Mergaitė: „Jinai meluoja, kad tipo tas Andrius nelaižydavo manęs, o iš tikrųjų laižydavo.“ Psichologė: „Laižydavo? O ar gali pasakyti, kur jis laižydavo?“ Mergaitė: „Ten, kur mama gyvena.“ Psichologė: „O kuriame kambaryje laižydavo?“ Mergaitė: „Kur du.“ Psichologė: „Kur du?“ Mergaitė: „Bet dar ir tualete.“ Psichologė: „Tualete?“ Mergaitė: „Ir vonioje.“ Psichologė: „O ar tu atsimeni, kaip atrodė sysalas? Galėtum nupiešti? O tu man gali pasakyti, kiek kartų jis kišdavo?“ Mergaitė: „Daug. Kiek būdavau.“ Šaltinis Ekspertai eu, pedofilunera lt LL ------------------------------------------------------------------ Ekspertai –antroji mergaitė buvo žaginama analiniu būdu Ekspertų išvados apie tai, kad V.Naruševičienės dukrai „diagnozuotas lėtinis tiesiosios žarnos funkcijos sutrikimas - tiesioji žarna buvo išsiplėtusi virš amžiaus normos ribų“. Kaip viena iš tokio funkcijos sutrikimo priežasčių gydytojas R. Bagdzevičius taipogi įvardijo išorinį poveikį mergaitės išangei. Tai patvirtina aukų pasakojimą apie tai, kad Drąsiaus Kedžio mergaitė buvo prievartauja oraliniu, o kita mergaitė, kuri buvo keliais metas vyresnė – ir analiniu būdu

624. ŽERTVA ISAJEVA

PALAIKO VAIKAPISĮ ANDRIŲ ŪSĄ.

623. kryzius

Ko gero Garliava ir debilai taps sinonimais

622. Venckienė sugadino prekę

Stankūnaitei nereikia sugadintos prekės Venckienė sugadino prekę Stankūnaitei nebereikia Vaikų vyriausia globėja vis viešai kartoja, kad pati blogiausia mama yra geriau už pačią geriausią globėją. Taigi, taigi. Ką bedarytų mama, viskas yra gerai. Jei mama išmokė dėdėm čiulpti sysalus – irgi reiškia gerai. Ypač gerai, jei dėdės sumoka mamai po 3000 Lt už seansą. Nesvarbu, kad sysalas smirda, kad triperuotas ir apipuvęs. JUK PINIGAI NEKVEPIA. Smaukūnaitė taip ištreniravo dukrelę, kad ši čiulpdavo, tik retkarčiais pridususi užsikosėdavo. O kai tik mergaitė pabuvojo pas Venckienę ir Kedžius, kur visos tvoros nukabinėtos „Pedofilams STOP“, tai mergaitė apsivemia vien tik išgirdusi, kad vėl reiks gyventi pas mamą. Venckai, Kedžiai ir visi Garliavos patvoriniai nepataisomai sugadino mergaitę – profesionalią sysalų čiulpikę. O tokia ji jau yra visiškai nebetinkama prekė, pedofilai už ja nebemokės ne tik 3000 Lt, bet ir 3 litų nebeduos. Plius motinėlei trukdys uždarbiauti su savuoju užpakaliu. Todėl Stankūnaitė dukros nelanko ir neatvyksta jos pasiimti. Venckienė daug kartų viešai pažadėjo netrukdyti, jei tik mergaitė panorės išeiti kartu su mama.

621. E.Ciulde teisus

Kedofilai - tai tik besimaskuojantys pedifolai. Net ju priesakinys burys, pasitenkinantis nuo viesu kalbu apie pedofilija. Juk ne siaip sau ir vaiku viesnamis buvo garliavoje ir neseniai pagautas pedofilas yra D.Skucas is garliavos... Tai tikrai ne sutapimai.

620. TO IP: 67.159.5.242

MATAI, VAIKAPISY.....KAŽKADA SOVIETINIAI OKUPANTAI MŪSŲ PARTIZANUS VADINDAVO-BANDITAIS :) DABAR JŪS- STRIBŲ PALIKUONYS VADINATE MUS BANDITAIS :) BET JŪS TIK TIEK IR SUGEBAT- PAVERKŠLENT, PASTENĖT, APSIMEST ŠLANGU, PAPILSTYT IŠ TUŠČIO Į KIAURĄ :) O KAŽKĄ DORO NUVEIKT- JUK IŠ PRINCIPO NEGALIT- APART MAŽŲ VAIKŲ PISIMO ;)

619. baisu

kokius "intelektualus" palaiko prezidente.

618. pedofilams svyla padai

Susirinko propedofilinis stabas, rezga naujas provokacijas prie Neringos mantija. Naujos "figuros" zaidime, daktarka reguliuoja - reikia padeti taska. Ar cia jos reikalas, jei policija sake, kad be reikalo kviete, tegu rupinasi savo kontoros, prekiaujancios neigalumais, garbe (ar p. Asta aplanke sulaikyta kolega P. Laimuti?). Gestapines vaiku atstoves nori maziau viesumo, zinia - sysala kisti ir vaika grobti geriau tamsoj... Tik kad jau rytas breksta, ponai parsidavusieji. Istorija surasys visu pakuru, kryziu, ziobriu pavardes and juodo gedos stulpo.

617. to 601. Garlisviskis

Taves seniai niekas i jokias poliklinikas neileidzia, nes esi kalinys, bomzas, triniesi venckienes patvory ir visas prasmirdes nutrijom.

616. Aisku,

kad vadinama daktarka labai nori kysiu,kas rurejo reikalu su,net baidosi,sake bus priversti eit pas saziningesnius medikus.

615. To 613

Cia tikro violetinio pedofilo nuomone

614. Kedosisgamos

Paskaitykite 606. komentara ir suprasite kokie sviesuoliai gina Grybauskaite ir garliavos banditus.

613. KODĖL VAIKŲ PISIMAS

ISAJEVOS POŽIŪRIU- NĖRA NUSIKALTIMAS ? ATSAKYMAS PAPRASTAS- KAI VIETOJ SĄŽINĖS SKYLĖ-PLATI IR TAMSI KAIP ŠIKNOS SKYLĖ......TAI IR VAIKŲ PISIMAS NĖRA NUSIKALTIMAS :))))) PASIMAIŠĖ BOBAI TRYS LĄSTELĖS GALVOJ :)))

612. Puikybes pavyzdys

Puikybe - baisi nuodeme. Sileikienes puikybe pasireiske aklumu ir kurtumu zmoniu problemoms ir isgyvenimams. Medicinos personalui truksta psichologiniu ziniu bendrauti su pacientais. Juk gydymas ir prasideda nuo to, kaip tave priima ir isklauso. Stebiu visas laidas ir skaitau visus straipsnius ta tema. Argi gali kilti kokiu kitu abejoniu, kad mergaite buvo isnaudojama? Tik tiems, kurie ta byla nori uzgniauzti. N. Venckiene netyli, o siekia kovoti su neteisybe. Ir ne tik del mergaites, o kovoti su blogiu,puikybe, "aklumu" ir "kurtumu", nes tada ir "aklieji" praregi ir "kurtieji" isgirsta.

611. Anekdotas

Venckiene perka kailinius: Laba diena, man prašom šituos šituos ir anuos supakuot. Sumokėti? Pedike du, pedofile, į teismą aš tave jeigu čia dar prašysi susimokėti, atsirado pedofilas, tu baudžiamajo kodeksą paskaityk, PEDOFILAS!!!! AAAAAA!!!

610. Super gydytoja!

Nepabugo banditu ir pasielge kaip normali save gerbianti piliete. Pagarba siai gydytojai!

609. rpj

Nuo šiol Šileikiene yra Jos Ekselencija. Toki taska sutinku padeti.

608. varvara

tikrai gal ne policija o greitaja turejo iskviesti gydytoja....

607. zmones atsikvosekit

Kiek galima kankinti mergaite. Greiciau atiduokit motinai. Troksdami bausmes motinai kankinate vaika . Dievas jums nedovanos.

606. ANDRIUS ŪSAS PISO MAŽUS VAIKUS

O ISAJEVA- TAI TOLERUOJA ....NEREIKĖJO JOS TĖVUI DEGTINĖLĄ PIKTNAUDŽIAUT....JAU VISAI BOBIKEI PROTAS PASIMAIŠĖ :)))))

605. ISAJEVA

ŠUNDAKTARĖ....VAIKAPISIŲ-GYNĖJA- IR VISI KAS SU JA TURĖS REIKALŲ- IŠ ESMĖS- TOLERUOJA MAŽŲ VAIKŲ PISIMĄ.....TOKIOS TOKELĖS-PAPRASTAS ŠIS PASAULIS :)

604. pagarba

Šileikienei, kad nepabūdo stoti prieš psichopatę

603. to 593. gydytojai

O ar tu nepagalvoji, kad mergaitei buti uzdarytai namuose 24/7 su tomis 3 Garliavos raganomis be teises matyti kitu vaiku, su jais bendrauti ir zaisti yra gerai??? Girdeti raganu riksmus, pastovias isterijas ir nesibaigiancius gasdinimus apie bloga mama ir pedofilus, kurie ja tuoj pagrobs ir issines yra sveika??? Mergaite net negali istrtukti is tu namu valandai, ikvepti sviezio oro ir atsiriboti nuo tos liguistos aplinkos.

602. pagarba

Garliavos gydytojai ASTAI SILEIKIENEI!Saunuole,tikrai gerbianti savo darba ir save.SEKMES JAI!

601. Garlisviskis

As iseinu i kita poliklinika,tegul sileikiene gydo fedapilus.

600. renata~raimondai

Isgerk vaistuku ir eik miegoti i bukiskus klausimus neatsakineju ir su pedofilais nedraugauju

599. vargšė gydytoja

nesupranta, kad ja manipuliuojama. Pasijuto žvaigžde - Venckienė ps ją užėjo, tai pirmą kartą į spaudą pateko. Juk jei ne gydytoja, būtų radę ką nors, ką galima ant Venckienės užsiundyti. pagal spaudos toną - akivaizdžiai tikimasi, kad venckienė pasiduos, nes Stankūnaitė tapo dora mamyte, negaunančia vaiko. Bet Ūso byla nebaigta?

598. saunuole

asta, neissigando tos pamiseles ir pastate i vieta, tai ne pakolkis pradejo kinkas drebint

597. varvara to 588

poliklinika nera viesa vieta. bet violetiniam visos viesos jau pasidare. beje , kur gamtinius reikalus atlikinejat patvory?

596. kryzius

VALIO PREZIDENTEI !!!

595. Baf Baf

Pagarna Šileikienei, ji viena iš nedaugelio kuri nepabūgo išprotėjusios "teisėjos" grasinimų, nedrebėjo už savo kėdę, pasielgė teisėtai ir principingai......dar kartą jai pagarba......

594. ne

Kaip galima padeti taska kai neivardinti ir nenubausti kaltieji isnaudoje dvi mazas mergaites. Negalima uzsimerkti ir vaidinti, kad nieko neatsitiko. Kadangi sia byla lydi 4 zmoniu mirtys issiaiskinti iki galo butina. Ir nereikia skubeti atiduoti mergaites mamai, kol nuo jos nenuimti itarimai ir byla iki galo neistirta.

593. gydytojai

Ponia, ar reikia aukštus mokslus baigti, kad suprastum, jog mergaitės labui,jos psichikos sveikatos labui, jai esant šių visų įvykių sūkuryje, jūs kaip ir turėjote pati rekomenduoti namų mokymą. Juk mergaitė jaučia tą padidėjusį dėmesį mokykloje, nori to ar nenori- bet įtampa yra. Manau, sutrikę ir kiti su ja besimokantys vaikai....Yra blaškomas ir jų dėmesys. Aš labaį nustebau kai sužinojau, kad ji eina į mokyklą. Maniau, būtina pralaukti, kol viskas kiek užsimirš. Oi kaip nemokšiška.....

592. ahahaha>584. varvara

tai gal pasisiūlyk į prezidentės patarėjos teisės klausimais vietą; paaiškintum, ko prezidentė nesupranta :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

591. ko puolat

normalia gydytoja. Venskienes elgesys perziangie bet kokias ribas. Ir dar teiseja !!!

590. v

dar viena valkata megina kazka parodyti. daktare atsirado.turbut ir ta turi potrauki vaikams.

589. chochochochocho

sita kobra susizgribo, kad klientai visi issilakstys - pakiseliu nebegaus.Tai matai, dabar jau "susitelkti" kviecia! PATI SU KALIU BIURU JAU SUSITELKEI - PASIRASEI SAU NUOSPRENDI. Nebvark, nebpadies!

588. ahahaha

tai Garliavos daktarėlė uždraudė filmuot ir fotografuot, kad netyčia kas nors kyšį beimant neužfiksuotų??? :DDDDDDDD bet poniutė užmiršo, kad poliklinika - vieša vieta, o tos jų vidaus tvarkos taisyklės nebent užpakaliui nusišluostyt, kai geresnio popieriaus nėra.

587. asta

jau daug kas pabego nuo sitos daktares.parodija o ne daktare

586. NEDUOK DIEVE,

Tokiu "daktariu" shileikieniu ir jos pacienciu gaila,nezino kas yra DVASINGUMAS, pagelba .

585. raimonda to 571

super

584. varvara

mano supratimu , siandien paaiskejo,issiakiusi savo zinias, kad prezidente nelabai orientuojasim kas yra teismo sprendimo/nutarties vykdymas.

583. raimonda to 569

durnele, ka tu lygyni bobute su teiseja,kaip bybis su pirstu.Bobutes senos,suvaikeje,joms daugiau leidziama ir atleidziama, bukyla,pamastyk pries rasydama ir lygindama.

582. .....

kokia ji gydytoja,ji komersante o ne gydytoja.jai zmones maziausia rupi.esame susidure su ja.telefono nepaleidzia is ranku,tvarko savo reikalua pastoviai.

581. to IP: 87.247.122.14

Venckienes chebra kitaip kalbet ir nemoka, santazuoja, izeidineja, smeizia ir nemoka kalbeti faktais. aciu diev, jau uz keletos dienu nebeteksit vaiko kuriuo manipuliuojat ir ji traumuojat. sudziai, ne kitaip. vaikpisiais visus vadinat, kai jus i teisma paduos visus kartu su pries aki venckiene, tai zagsesti kameroj!

580. Jonas

Laimutis irgi daktaras, ane Asta?

579. ups

jai taska reikia pasideti savo smegenyse

578. pusiau violetinis kaušas

aš šiandien neskaičiau komentarų, bet žinau kad čia žmonės protingi ir visiems viskas aišku, todėl man labai įdomu o klanas žinojo ar nujautė kad tetos eis į kliniką ir nupirko viską iš anksto, o įdomu ar davė visoms ar davė tik vadovei o ta prigrasė kad išmes visas iš darbo, o jeigu tetos nebūtų atėję ar būtų reikėję klanui pinigus gražinti, o gal čia jos savo iniciatyva viską padarė nes žinojo kad klanas dosnus, skoloj neliks, o gal klanas specialiai savo kliniką šalia kedžių įkūrė? oj kaip norisi visą tiesą žinot, tik čia ją galima surast

577. raimonda-renatai

bukyla,kitaip paklausiu,tai jei cekanavicius lankesi kokiam restorane,tai reiskia,kad daug ka pasako apie ta restorana?asmeniskai man Ozelyte yra atgrasi asmenybe bet jei ji perka maximoj,tai nereiskia kad viskas aisku apie maxima.durnele,ar supratai?

576. to Dina

:))))))) manau, kad visiskai neatsitiktinai Venskiene sulyginote su tuo kontingentu, rodomu per farus. Tiesiog puikus pastebejimas :))))))

575. mokytojas G.

Ar žinot istoriją, jos abi yra "aukso medalininkės" ir abidvi pirkę vienoje mokykloje. Viena kitai vietos neužleis viena pirko 1985 kita 1989.

574. bet

Iskur ir atsiranda tokiu zmoniu kaip Sileikiene,Stankunaite ir t.t.Pagarba doriems zmonems,pagarba Prezidentei,pagarba Venckienei

573. BET KOKS SUTAPIMAS

KAI TIK KOKIA SU PROTU SUSIPYKUSI IR SAVO VAIKĄ PARDAVINĖJANTI KEKŠĖ STANKĖ, AR TAI JĄ GINANTI VAICEKAUSKIENĖ, AR TAI ISAJEVA- VISOS SU NEMALONIAIS KREIVAIS SNUKIAIS -TIESIOG NEŠA KAŽKOKIU BLOGIU- BET TAI SUPRANTAMA-JEI BOBA TOLERUOJA MAŽŲ VAIKŲ PISIMĄ- TAI.....NETOLI IKI ARKLIO AR ŠUNS....

572. Kodel?

Spaudziant ant idomiu komentaru liuksa prideda dar ir minusa? Juokdariai jus makulaturininkai:)

571. pamastymas

Venckiene, jei ir pateiks filmuota medziaga, tai ta medziaga, bus iskarpyta ar vietomis perfilmuota...ar tik pateiks nuotrupas is konteksto... Kamera Venckiene nesasi tam, kad padarytu dar didesni spaudima profesionaliems zmonems. Pries eidama ko nors reketuoti istaigose, Venckiene pasiskaito istatymus, jei ka primirsusi, ir tada atejusi i istaiga, nachaliskai soka ant visiskai nepasiruosusio ir nekalto zmogaus, dirbancio tik savo kasdienini darba. Jei zmogus silpnas ir baikstus, toks kaip mokyklos direktorius, jis issigasta zverisko Venckienes zvilgsnio ir lyg kulkosvaidis iremtos filmavimo kameros ir del sventos ramybes, pasiraso viska, ko tik is jo norima. Jei zmogus stiprus, kaip klinikos vedeja, jis neleidzia saves 'bulinti' ir duoda atkirti tokiu keliu, kokiu gavo ataka... bet Venckiene nebutu Venckiene, jei neturetu plano... Jos provokacijos visada pasiteisina...Jei nesutinka zmogus graziuoju, tuomet jis isvedamas is pusiausvyros staugimu, smeizimu, grasinimais ir kitokiu 'bulinimu' ir tada, zmogus isprovokuotas pasako ne viena pikta zodi i.... kamera. To Venckienei ir tereikia. Veliau ji, perziuresjusi medziaga, pateiks zmonems TIK tai, kas negrazaus is darbuotojo puses ir grazaus is savo.

570. Kam ,kam

bet ne gydytojai delioti taskus . Dabar ir isryskkejo jos noras .Kodel pasielge sitaip su NVenckiene iskviesdama policija . Jei jus taip kvietinesite policija ,tai pas jus pacientu as manau tikrai sumazes. Jei as gyvenciau Garliavoje ,tai nuo siandien tikrai po sio perskaityto straipsnio,- padeciau taska . Nebe jusu pacientas buciau....Skaitytojas

569. to 563

o kiek per diena buna tokiu bobuciu, del kuriu elgesio viesoje vietoje net du kartus per diena tenka kviesti policija?

568. LIETUVIS

NEMATAU JOKIO SIOS ASOBOS PRINCIPINGUMO,PRADETI KOMPANIJA PRIES N VENCKIENE JI NUTARE PO SLAPTO PASITARIMO,KA SI SUNDAKTARE PRISIDIRBUS ,KAD TAIP SUSIMYZO,PO SIO PASITARIMO POLICIJOJE

567. Amanda

DIDZIAUSIA PAGARBA GYDYTOJAI ASTAI SILEIKIENEI ! Aciu uz drasa ir pilietiskuma.

566. RAIMONDA

MIELI GARLIAVIECIAI ! AS JUSU VIETOJE SUSIMASTYCIAU-AR BESILANKYTI SIOS PONIOS VADOVAUJAMOJE POLIKLINIKOJE, NES ,KAIP MATOSI, KAD JI YRA GERA DABASINSKIENES DRAUGE. TAD DABASINSKIENE DABAR GERAI ZINOS KAIP JUSU VAIKAI AUGA JUSU SEIMOSE. SILEIKIENE YRA DABASINSKIENES INFORMATORIUS.

565. nata

Sileikiene,be sazines jausmo ir padorumo

564. varvara

dabartine prezidente , manau bus labai nustebinta per ateinancius rinkimus :) "mano ziniomis sprendima vykdo " :)))))))

563. Dina

Ot ir prisigavo daktariukste, jei byla nesidometu, tai ir nesikreiptu niekur. Kiek per diena ateina nepatenkintu bobuciu ir nieko. Niekur, nelaksto ir nerasineja. Kiek per farus tokiu parodo, kurie grasina ir padet i vieta ir is darbo ismest, bet policininkai nekreipia demesio ir taip nesielge, kaip si issizeidus daktariukste.

562. ikk

O dabar tai viskas aiškų..

561. Nesamone

Padare burbula tik del to, kad Venckiene pasikarsciavo klinikoje, kiek paprastu zmoniu nervai nelaiko klinikose, galetu kasdien po kelis kartus kreiptis i etikos komisija.

560. Pagarba gydytojai

šaunu, kad esate ir nebijote išsakyti ką išdarinėja ten Venckienė. Aišku, dabar manau gausite tiek skundų iš jos ir tetulės, kad net sunku įsivaizduoti, bet kita vertus, jie visi manau bus nepagrįsti ir atmesti, na aišku, laiko užims, kaip ir visuose procesuose kur ji dalyvauja.

559. Garliavos garbe

Aš atsimenu, kada jos seserys eidavo laužti pažymio isejavaitei, nes mokytojos buvo. 1985 metais visas direktoriaus staktas nulaižę.

558. gera melagė

nori padėti tašką, bet dar spėjo parašyti 10 skundų :)

557. GRYBAUSKAITE

Ji teisejus skiria. Is Venckienes matyti KOKIUS ji teisejus skiria ir ne tik skiria bet PALAIKO.Bet kam stebetis. Juk buvo sovietu laikais kagebistu karininke, ju gerai ismokyta. Sekanti prezidente bus Venckiene kaip matyti is komentaru. Jau rengia partija. Atejo penki zmones, bet atrodo ir komentaru, kad beveik visa Lietuva yra pedofilai ir ja isrinks. Tegyvuoja Lietuva!

556. islindo

dar viena klano pakalike, turbut biznis klinikoj nekaip sekasi, tai bando kitaip uzsidibt -klanas gerai moka, stanku padaras tai jau gerai zino...

555. ALINA

AR PATI SILEIKIENE TURI VAIKU?NEKYLA RANKA RASYTI-GYDYTOJA.AR JI PRISIEKE HYPOKRATO PRIESAIKA? NESURASTI GERO , NURAMINANCIO , PADRASINANCIO ZODZIO MOTERISKEI, KOVOJANCIAI NELYGIU JEGU KOVA UZ MAZYLES DEIMANTES GYVENIMA, O ISKVIESTI POLICIJA IR TOLIAU JA SKUSTI, STENGIANTIS PALAUZTI VISOM IMANOMOM PRASMEM!...ZIAURUMAS AUKSCIAUSIAME LYGYJE!...KAIP JUS NESIOJA SVENTA LIETUVOS ZEME?!VIENINTELIS MOKYKLOS DIREKTORIUS-TIKRAS VYRAS IR ZMOGUS IS DIDZIOSIOS RAIDES.LIETUVA JO ZYGDARBIO NEPAMIRS! TAIP , JO POELGIS SIOJE SITUACIJOJE PRILYGSTA ZYGDARBIUI!

554. mona

Jums turetu buti labai geda ,"ponia" Asta!!!Turbut neturit ka veikti jei taip isizeidet , kad jau kita diena sitiek skundu sukurpet visoms instancijoms?Ir kaip staiga Jums taip stipriai parupo sita istorija!O gal kas paprase ar patare?!Net kvieciat visus susitelkti! SEKMES VENCKAMS IR KEDZIAMS!!!!Nezinau , kas teisus sitoj istorijoj, bet kai visi sitaip puola Venckiene , nori nenori imi Ja palaikyti.Juk jegos nelygios, kaip jai atsilaikyt pries tokia jega??

553. KODĖL TAS ISAJEVOS SNUKIS TOKS LENKTAS ?

AR NEBUS VAIKAPISYS ANDRIUS ŪSAS PER JĮ PERVAŽIAVĘS SU KVADROCIKLU ?

552. Gėda

Matyt gera prisidirbus Šileikienė, kad talkina griaunant nekalto vaiko ramų ir saugų gyvenimą.

551. turi būt taip

nepakluso doktarka garliavos bojaryniai - kliniką atimt, nacionalizuot, parduot, pinigus atiduot liaudžiai, t.y. kailiniuotoms, patvoriniams baudžiaunykams špygą, jiems ir taip gerai, jau plakatus dykai gavo, o bus geri, ponia gal dar tepalo atrabotkės duos bačkoj kūrent

550. TO IP: 67.159.5.242

KADANGI TAVO TĖVAS -GERDAVO TROJNOJ- IR TAU TRŪKSTA TRIJŲ ŠULŲ GALVOJE, VAIKAPISY :))) TAI TU TIESIOG EIK NACHUI-NES VISTIEK NESUPRASI KĄ AŠ PASAKYSIU :))))))))))))))

549. isajevas aldy bezdyn

Marš miegot

548. Nijolė

juokinga,ta šileikienė iš adatos vežimą priskaldė,nei gėdos nei sąžinės, idomu..kokiais sumetimais ar kieno užsakymu taip elgiasi...konfliktų pasitaiko ir didesnių,bet neskalambija per visą Lietuvą.o čia,ko gero, žmonės teisūs,specialiai išprovokuotas ,,skandalas",kad Venskienę apjuodinti...

547. to 538

pilnai pritariu tavo komentarui.

546. to 542. ISAJEVA

O gal geriau patyrinek koki marmala gerdavo Polikarpovnos tetusis?

545. gerai pasake...

,,as nesidomiu sia istorija,tiesiog netyciaesu itraukta,,ir todel mergaite reikia per prievarta grazint mamai ar ne?

544. er

dar išlindo klano bubulyčiu ale daqktarioukščiu

543. Tina

Tikrai principinga gydytoja,aisku tai yra labai nemalonu,kai ant taves puola ,o dar tokia Lietuvos Izymybe.As tai jau tik ja pamacius israsyciau pazymas ir tegul eitu nuo manes.Na ,bet jus tikrai gerbiama gydytoja,tiesiog linkiu ir toliau dirbti savo darba ,o kad keliais pacientais sumazes -atsiras nauju. As niekaip negaliu suprasti ,kaip save gerbiantis zmogus ir save laikantis sveiku-gali taip elgtis viesumoje,o galu gale koks pavyzdys mergaitei?Na ,bet zinoma mergaite cia yra paskutineje vietoje ,tik ja manipuliuojama,sita jau duguma salies zmoniu pastebejo...

542. ISAJEVA ISTERIČKA

KOKĮ MARMALĄ GERDAVO TAS ISAJEVAS, KAD JO VARLIAGALVIAI KIAUŠUOSE MUTAVO ? ........VARTANT- STRIBŲ,PARTORGŲ, KGB ČEKISTŲ IR KITŲ MIKIMAUZŲ BYLAS- KRENTA Į AKIS- DIDELIS NUOŠIMTIS NUO NEAIŠKAUS SKYSČIO NUSITRUČIJUSIŲ LIUMPENŲ.....GALĖJO IR ISAJEVAS NUSIBAIGT- O TAI LABAI RYŠKUS -LĖBAVIMO REZULTATAS- VISOM KETURIOM DUKRA VAIKAPISĮ ANDRIŲ ŪSĄ GINA- JAU NESUSIGAUDO KUR GĖRIS O KUR BLOGIS....

541. raimonda-storui

duotum palaizyti,jei rastum tarp lasiaku saviski.senai originala matei? veidrodine liga turi? slykstu ne tik girdeti tavo cypavima bet ir isivaizduoti tave pries veidrodi, nabageli.

540. Sudo Venckienei!

Galvojo nueis kaip pas Kuckaili, uzreks, ir op, suklastota pazyma pagal ponios pageidavimus ir guli ant stalo. Ja juk remia pati Grybauskaite su Landsbergiu, jos brolis galejo saidyti ka panorejes, tai gi visi turi banditei (klikucha Nersa) lenktis ir klausyti. O cia se tau, atsimuse dantis i principinga ir savigarbos turincia gydytoja! Kaip tai galejo nutikti, kur prezidentes stogas???

539. wi

Man rodos jos klinikoj beliks viena pacientė- Dabašinskienė

538. ka darytum jeigu...

to seklys, 2012 01 12 19:20 Jei Stankunaite meluoja ta ir daryciau ka jinai daro dabar , t.y. ,kad nebuti apkaltintai paimti vaika , dingti is Lietuvos ir pasistengti vaikui viska istrinti is atminties . Jei buciau nekaltai apkaltinta , tai mano elgesys butu visiskai neadekvatus Stankunaites elgesiui nuo pat bylos pradzios: nelekciau i apklausa rekdama tylek ,nieko nesakyk. Neslepciau , jog mano meiluzis ir yra meiluzis tuo labiau ,kad jis buvo issiskyres ,nefilmuociau krikstynu atbula data. Jei sakyciau tiesa laikyciausi vienos pozicijos ,kaip Venckiene. Jei ne seniai po brolio mirties buciau sudariusi taikos sutarti su prokurorais ir visais dangstanciais pedofilija . Brolio nera ,kam man vargas su kokios k.. vaiku. Gyvenciau , kaip gyvenau pasiturinciai ,be nervu.

537. Atiduokit

mergaite motinai. Kiek galima kankinti vaika ?

536. raimonda -renatai 524

o ka pasako?

535. a

idomu, ar yra vaizdo irasas is poliklinikos. tikrai kas nors bent telefonu turejo nufilmuot. kazi, ar tikrai tiesa desto klinikos vedeja, oi abejoju, noreciau pamatyt kaip is tikro buvo

534. vauuu

Very very sexy klinikos vadove! Tik dantis nusibalint reiketu ir PLAYBOY kontraktas garantuotas :)

533. siaip

buvau suabejojes venckiene, bet kai jau visa savaite sileikiene viesai reklamuojama... susidaro visgi neskanus vaizdelis:)) tai jau pompa:)))

532. Pagarba poniai gydytojai!

Daugiau butu tokiu gydytoju, seniai butume padori salis. Deja, tebesame Runkelistano SSR, kuria valdo patvorio banditai.

531. tranz

tai jau turbut ne vien venckiene i kt klinika persirase

530. L

Jei jau organizuojamas toks paplavų pylimas ant gydytojos negavus suklastotos pažymos, tai nestebina nei Ūso "padarymas pedofilu", nei p...dos skundai dėl Stankūnaitės tėvų buto ar jų advokato. Tfu, išsigimusi žmogžudžių šeimynėlė, tiek brudo vienoj vietoj nebuvo įmanoma įsiv

529. pagarba gydytojai

pagarba drasiai ir saziningai moteriai. Zmones, nebukite abejingi!

528. Meda

Aciu Jums gydytoja kas esate Zmogus. Neilgai dar Venskiene sokdins visus pagal savo dudele, ateis metas uz savo poelgius atsakyti.

527. kokia nemaloni

net nupurto. labai panaši į L.Stankūnaitę

526. Storas

Tokia seimos klinikos vadove pacia reikia duoti palaizyti sysala...Slykstu girdeti ir dar is moters lupu...nors bepigu gal ji jau su amzium tai megsta

525. CHA CHA

is kur ten tokios dvi iskasenos atsirado?Jau tik paziurejus i jas aisku ,kas ten per seimos klinika ,garliavieciai uzkals tos klinikos duris ,gales eiti dirbti balionu plovejom

524. Renata

Daug ka pasako kad sios klinikos paciente yra ponia Dabasinskiene

523. mua:)

mazuliuke... :))) varsgsiuke, kencianti gleznute:)))))))

522. >351 RAIMONDAI

Raimonda, tu SAUNUOLE!!!!!

521. raimonda to 490

o tau ka? verzia kad ji antra vyra turi? teisingai daro.kad ir penkis. gyvenimas per trumpas kad su luzeriais ir girtuokliais gyventi.Prasom jums pavizdys Venckus.Pabego nuo isterikes,idiotes.Matyt ir daktariukei ne pyragai su pirmu buvo.Nuo geru nebegama:):):)Tai ne jus,muzikele,bele vyras,sleivas,kreivas,girtas,durnas,bet bele vyras.

520. Tiesiog

Pagaliau pasigirsta blaiviai mąstančių. Iki šiol tokie santūriai laikėsi, o rėkavo tie, kurie nieko kito ir neveikia, tik kitiems gyvenimus gadina. Sako neva pas teisėją sąlygos geresnės, hmm ... Kažin ar tie rėksniai savo vaikus pertekliuje augino ? Bet niekas iš jų vaikų neatėmė. Gūdi tamsuma mūsų šalelėje ....

519. :)

isanksto suplanuota provokacija , slikstynes nu visai kaip daro, kad bedofilijos byla nutraukti

518. Butent

IS TAVES ATIMTI LICENZIJA DIRBTI GYDYTOJA, NES NETURI JOKIO SUPRATIMO APIE VAIKO PSICHOLOGIJA, BEI NEI LASO GYDYTOJUI REIKALINGO HUMANISKUMO

517. 515

ir padek kryziu is dvieju pimpiu ant savo bedantes burnos.

516. >347

SUTINKU ir simtais tukstanciu su manimi.

515. kryzius

VALIO PREZIDENTEI!!!

514. siaip paaiskinkint man

visi zino, kad kedofilai yra priesakinis pedofilu burys. tai ko jie taip pyksta ant kitu kazkokiu pedofilu? vis mini kazkokius pedofilu pralaimejimus. negi pedofilai su pedofilais pjaunasi?

513. to 507

jeigu iš 4 val filmuko venckienė rastų iškirpti bent 10 sekund-ių jai palankaus vaizdelio, jau seniausiai press ataše būtų patvory davus breaking news report

512. seniai gyvenu Garliavoje

Bukit geri pasiimkit ta visa seimynele,mes dar sumesimjums.Mes norim ramiai gyvent.Vemt vercia nuo ju visu

511. Kablius

Saunuole poliklinikos vadove!!! Tvirta, principinga o ir simpatiška!

510. TO ASTAI

O vaika laikyti keturias valandas klinikoje yra kedofilu laimejimas?

509. as

Pasirodo siame mieselyje gyvena ir protingu,sveikai mastanciu zmoniu.Zemai lenkiame galvas pries sios moters drasa ir principinguma!

508. ISTERČKA ISAJEVA

GALĖTŲ NEŠDINTIS Į ČEČĖNIJĄ PAS RAMZANĄ KADYROVĄ- TEN YPATINGAI GERBIAMI VAIKAPISIAI KAIP KAD ANDRIUS ŪSAS....SU LIETUVA ŠITA KACAPĖ PRAŠOVĖ....

507. Mano nuomone

man labiausiai patiko jos pasakymas"...artimiesiems draudžiama filmuoti ar fotografuoti negavus raštiško vadovo leidimo..." Mano nuomone,tai sia ponia labiausiai ir papiktino tai,kad buvo viskas filmuojama ir visi pamatys kas yra kas ir kas dedasi toj poliklinikoj,nes kitaip nesuprantu tokio draudimo..Idomu kiek dar atsiras veikianciu asmenu pries Venskiene?

506. Koment

Tipo vaikų pedofilai netvirkina užmerkime akis

505. to 500

o koks kieno reikalas kiek pas ja vyru? Jei neduoda vencku bobsei tai kas pagal istatyma nepriklauso tai jau is karto pedofile ar siap qrva ane? sudai jus esat patvoriniai... i save paziurekit kas antras arba idiotas garsiai litanijas giedantis arba teistas....

504. N

ar tik nebus sikart teiseja smarkiai issidurusi :)

503. Astai

Asta, o ka darysi jei pedofilai pralaimes?

502. rrr

kas nevykdo sitos violetines bobses tipo teisejos reikalavimu yra visi pedofilai, visi kurie uz ja ir jos brolio padielnikus zulikus nebalsuos rinkimuose irgi bus pedofilai....

501. va

jeigu ji nesiginia i sia istorija,tai koki taska ji cia nori padeti?

500. dievazi

kazkas blogai su sita Isajeva....sitiek vyru...oje.

499. to 485. tėvas

manau kad normalūs garliaviečiai puikiai supranta kas yra kas, o štai patvoriniai garliaviniai neturi galimybės atsisakyti šios klinikos paslaugų, kadangi lankosi susmirdusiose sovietinėse poliklinikose, ir laukia su sumaigytais litukais prakaituotam delne kol pikta doktorka teiksis juos priimti, dėl to ir patys yra baisiai pikti.

498. raimonda to 468

o kodel tragiskas gyvenimas? juk laiminga, pavalgius, turi isdailinta plakatais kambari,dienos sviesos nemato,gryno oro neikvepia,apsupta ispurtusios- peroksidines,perkreiptos pykcio- nutrijos ir senes mordu.Mokykla smegenu nesuka,netriuksmauja,bendraklasiai zaisliuku neatimineja,berniukai uz kasu netampo,varkalos ir patvoriniu skleidziamos maldos maloniai glosto ausi, isireze atmintin daktaru veidai niekada nenebus sutikti kelyje, kaip ir nekenciama motka.tad ko daugiau bereikia laimingai vaikystei,kuri bus uz 4 sienu sekancius 10 metu.tad ko ponicka nepatenkinta?

497. daktaryte

gavo gera proga pasireklamuoti,geda.....

496. siaip

o ko cia violetiniai psichopatai lenda?girdejau turit savo kazkoki tai tinklalapi tai ten ir smaukykites.ar zino jusu meno vadoves ka isdarinejat po eilinio budejimo?nerasykit cia,ne ne :pedofilais"" patapsit.brrrr

495. Ieva

tikiuos neiskarpyta vaizdo irasa pateiks venckiene, kedys tai 100 kartu karpe, klijavo.

494. 486-tam

Rimtai ji ruse ta Sileikiene, kad buvo Peciuliene tai zinau, o tai rimtai?? Geras... tu matai .. ruse.... tikrai nezinojau...

493. pritariu

TEISINGAI DARĖ KAD FILMAVO-DABAR FAZANINĖS VIŠTOS NEGALĖS MELUOTI, VISKAS ĮRAŠYTA :)

492. Nu nu

da viena žvaigždė

491. kreipimasis i garliaviecius

atsisakykit sitos ruses paslaugu ,garliavieciai yra daugumoj is tremtiniu,jus ir treme visokie isajevai

490. zinau

Zinau as ta Sileikiene, antra vyra susiradusia, kazkada bendravau kazko klausiau del sveikatos, pasikelus pasiputus, nieko is jos negausi, net ir jei ko reikia, turi va butent issireikalauti... ne kokia motera ne kokia

489. apie asta isterike

Mielos ponios, juk yra vaizdo irasas is poliklinikos, kuris liudyja anaiptol visai kitokia ivykiu eiga. Pati medike kele isterikas ir be reikalo kviete policija (is pareigunu jai teko net isgirsti priekaistu del melagingo iskvietimo). Kiek galima uzsiimineti tokiomis zemo lygio provokacijomis, smeiztu? Tikra desperacija apemus, net gailu ziuret :) Jau su Zalimu apsisiko, tai dabar vel kazkokias santas barbaras kurpia pries Venckiene :DDD Net i slapta pasitarima ponios suguzejo... mjo...Apgailetinas vaizdelis."

488. JONAS

isajeva šileikienė yra Garliavos nutrijų kailiukais baigusi KMU,o dar vaidina sena bobeleė botokso prisileidusi.Negalvok šundaktare,greit neturėsi ligonių,nes joks normalus žmogus neis į tą kliniką.

487. Stas.

Patvoriniai suaktyvejo,arba cia veikia kokia maza grupuote kuri eina pries visa Lietuva,bet kilpa vis mazeja,ateina teisybes galas,paziuresim ka jus tada pasakysit.Jus jau Venckienes nebeisgelbesit,per toli ji nuejo,kad nebutu kalejimo!

486. qwertyu

su kelintu diedu gyvena sita ruse ISAJEVA PECIULIENE sileikiene ?kiek ja perpiso ir kiek dar perpis

485. tėvas

MANAU NORMALŪS GARLIAVIŠKIAI TURĖTŲ ATSISAKYTI ŠITOS "SPECIALISTĖS " PASLAUGŲ.

484. tesinys

Asta Isajeva-Peciulaitiene-Sileikiene-Pedofilaitiene...

483. UK

Itariu,kad turesim nauja zvaigzde projekte "kvieciu sokti".

482. Tina

Venskienei vienos pazymos nepaiseke nupirkti.Saunuole gydytoja ,nepasidave mafijos motinos grasinimams.

481. raimonda-61am

tai sakai,sedi ,isigimeli,jav is sakai,kad neisi i klinika nei tu, nei tavo gimines,cha,cha,cha.kaip isigimimas patvoriniu,nesamones kalbeti.o gal kalifornijoj dukterine atsaka garliavos klinikos atsidarius.bliat bukumas nutriju gerbeju.

480. s

Siandien ji jau akcentuoja i fotografavima ir filmavima,vakar verke kad Venckiene reikalavo pazymos del blogos mergaites sveikatos.Graziai Neringa juos dulkina.Pedofilu isgamos nykite is LT, ateis teismas ir i jusu kiema.

479. SAUNUOLE GYDYTOJA.

Venskienei nepsiseke nupirkti dar vienos pazymos.Nepabugo grasinimu gydytoja.Reikejo iskviesti greitaja ir isvezti i psichuske,kad uzdetu tramdomus marskinius.Nes niekas nenori teptis ranku.Bijo Garliavos mafijos.

478. qwert

paslaptis paprasta tiek smaukunaite tiek sita supista kysininke veterinore yra RUSES ruses ruses ruses ruses ruses ruses abi ir smaukunaite ir veterinore yra ruses ruses ruses

477. remis

patvoriniai taip klykia ant gydytojos todel kad jiems vistiek pas ja lankytis netenka-ten ne psichuske.paprasykit atsiklaupe su savo patvorysta gal skuciene kurnors kirpykloje galetu jums seansus surengt

476. Tos

violetinės bobos - visos psichinės ligonės. Kaip jos elgiais ir ką kalba. Mergaitė gyvena pipdukais apklijuotame kambaryje, kas antras jos girdimas žodis "pedofilai".

475. didvyre Sileikiene

geda tokiai gydytojai turetu buti, aciu devui ji ne mano ir ne mano vaiku gydytoja... Bet jei ir taip butu, begciau nuo jos tolyn. Tik kysininke gali taip elgtis.

474. nors

kai kuriems ir patinka nutriju kailiukai,bet man tie padarai slykstus ir primena ziurkes....

473. Isajevai

tavo saragos tvarkos taisykles parasytos rusu kalba, o as jos nesuprantu.

472. begalybe

Asta Isajeva-Peciulaitiene-Sileikiene-.......

471. petras

sita rusiska ispera netures pacientu garliavoj .

470. .

p.s.- NETEKO MATYTI GYDYMO ĮSTAIGOSE FILMUOTI DRAUDŽIANČIŲ ŽENKLŲ ,MATYT ŠI PONIA BIJO KAD KAS NUFILMUOS IMANT KYŠIUS IŠ PACIENTŲ :)

469. >460

privati klinika gali nustayti kokias nori vidaus taisykles. lygiai kaip parduotuvė, klubas, ar biuras. kad maximoj negalima filmuoti kažkodėl nieką nestebona

468. y

Tai gal sita babce stankes sesuo, panasi idiotiska sypsena. Cia verkti reikia, tragiskas mergaites gyvenimas, o ji , kaip dunduke issisiepus. Tegul greiciau bankrutuoja ta jos klinika.

467. raimonda- 303ciam

aha, as irgi kepure duociau prisikt kad nutrija patalpintu filmuka is poliklinikos.duociau kita kepure kad geru vaizdu pamatytumem.

466. seklys morka

O prie ko cia klinikos vadove!!??

465. blinda

a,jei šita šileikiene yr susijus su dabašinskiene,tai labai norečiau jas abi matyt su nutarkuotom šiknom ant skruzdelyno..tiesa paaišketu per 15 min..

464. tėvas

Kviečia susitelkti? Susitelkti KAM? Jei medikė nesuvokia kokį krūvį ir kiek streso bei neigiamų emocijų , įtampos ir išgyvenimų turėjo pakelti Venskienė ,tai jai tarp medikų ne vieta. Ai , apskritai- prašymo forma mat ne tokia tfūūūū biurokratinė žiurkė.

463. Arba

Arba jos debilės arba joms taip reikia kalbėti

462. >> 395. mojo rising

Oi, ne... Garliavoje žvaigždė tik viena. oi, dvi: Venckienė su Skučiene. Galėtų ne tik dainuot, bet ir burleską šokt.

461. gnmj

Parsidavėlė

460. to 440

Butent, kad niekur nera parasyta, kad gydymo istaigoje negalima filmuoti, fotografuoti. Vokietijoje teko ilgai gydytis grazioje dideleje klinikoje, kurioje ir filmavome ir fotografavome,bet Garliavos gydytoja Sileikiene prisigalvoja savo istatymu

459. TORRO

PRADZIOJE DAKTARU KORUPCIJOJE SUDEKIME TASKUS O JAU TADA KITUS TASKUS...

458. to 444

valio! taip pat prieš doc. gif. jpg. dwg. png. cdr. ir žinoma zip.

457. To 453. visiems kas nesupranta

Bet ne visi gydytojai gali suprasti, ne visiems duota

456. AŠ TAI MANAU, KAD SU TOKIA

BEPRINCIPIŠKA BOBA IR VAIKAPISYSTĖS GYNĖJA MIEGOTI GALI TIK GIRTI STRIBAI ARBA PO AVARIJOS BEPROČIAI, KAI JAU SMEGENYS NEVEIKIA- KOKS DIEDAS GALĖTŲ SUSITAIKYTI SU TUO-KAD JO BOBA MAŽŲ VAIKŲ PISIMĄ TOLERUOJA ?

455. Pencininkas 700 Lt

Keliu vurų kolekcininke p. A.Šileikienė dabar noretu padeti taška dėl to, kad per pedofilu gynimo akcija subankrotino Garliavoje savo medicinos UABa - žmones iš jos poliklinikos per mėnėsi išeis gydytis kitur(tai minus 400 Lt iš kiekvienos dušes net neko nedarant) ir teks gyventi vien iš pedofilu ir kyšiu už pažymas. Dydviriška akcija apdergti teiseja N. Venckienė baigsis nieko - Kedžio dukrą jau mokoma name, o atiduoti ją į pedofilu rankos net kvailas Kedainiu teisejas negali nes padare šiurkščia klaida mergaite nenori eiti pas mama vėl čiulpti sysala pedofilams teisejams ir VSD stukačiams, o Kedainiu teisejas jos ne atsiklause ir nutare, kad gali eiti pas mama ir jai daryti pinigelius iš teiseju sysalu čiulpymo. Taigi užuot palikti vaika ramybeje, pedofilai vėl pastate visa Lietuva aiškintis kas vadovauja pedofilu gaujai ir kaip likviduoti likusius liudininkus ir nukentejusioji mergaitė.

454. nesamone

kazkokia nesamone, viena boba stato visa lietuva unt ragu... Jei nebutu teiseja tai seniai butu sutvarkyta...

453. visiems kas nesupranta

Gydytojai turetu matyti ir suprasti kad mergaite negali laikinai lankyti mokyklos ne del fizines negalios, bet del psichologiniu problemu, nereikia buti gydytoju kad tai suprastum, gal reiktu siusti tokius netobulus gydytojus pastudijuoti - zmones turi net tik kuna bet ir siela

452. Vardan tiesos

Ka darytu P.Sileikiene,jeigu jos vaikas butu tvirkinamas? As manau,kad p.Venckiene ir jos giminaites nebezino kaip issaugoti mergaite nuo tokios motinos.Gal jos ir pasikarsciavo.Bet reiketu atleisti viska vardan vaiko,vardan tiesos.

451. mano nuomone

neadekvatus ir nelogiskas elgesys, kodel ji turetu det ta taska, kas ji tokia, kriminaliste, tyreja, prokurore, teiseja? -ne medike tai ties tuo ir reiketu apsiribot. Buvo konfliktas tai buvo nieks neneigia bet iskvietei policija, parasai pareiskima ir dirbi toliau kaip normalus zmones,o ne skundus siuntineji per auksciausias institucijas, prezidentui ir uzssimt tasku deliojimu tokioje rezonansineje byloje kaip si.

450. to 411. TONIS

O kodel ,,kaip"?

449. cha cha CHA

"Nes Lietuva tapo D.Kedžio istorijos epicentru, aš esu gydytoja, gimiau ir gyvenu Garliavoje."

448. to keisti faktai

persasi isvada, kad ta trumpa atkarpele, kai nebebrukama LR info, pradejai stengtis mastyti, tik labai sunkiai gaunasi

447. to 426

ji ne su vienu lietuviu yra permiegojusi, cia jos jau ne pormas vyras

446. APIE TOKIAS KAIP ISAJEVA

VAIKYSTĖJE MES SKYDAVOM- ŠLYKŠTI KAIP ŠLYKŠTYNIŲ ANDRIUS :))))

445. Žmoogus

Žinote, žmonės, aš jau nebetikiu niekuo. Matau, ką išdarinėja valdžios institucijos ir to pasekoje negaliu tikėti jomis niekaip. Nežinau, kas vykssta Venckų namuose, bet nežinau ir ką išdarinėja pedofilų klanas (tikiu, kad tokie yra, nes tokių yra visame pasaulyje. O tai - liga...). Tikui, kad teisingumas triumfuos. AMEN

444. susitelkime

ir kovokime prieš PDF!!!!

443. nuomone

Pedofilai okupavo sudrycio portala kaip TSRS 1940 m. Lietuva.

442. ai

sita sileikiene is tikruju isajeva. nu ir skeltanage, ner ko noret is kacapes

441. keisti faktai

paskaičius, kokiais žodžiais koneveikiama gydytoja, komentatorių mentalitetas ir profesija daugmaž aiški. iš čia kyla 2 klausimai: nuo kada įkalinimo įstaigose yra laisva prieiga prie interneto ir nuo kada zekai yra geriausi teisėjų draugai?

440. jonas

teko lankytis ne vienoje Vakaru Europos gydymo istaigoje su vaiku.Niekas mums nedraude nei filmuoti nei fotigrafuoti.Jokiu leidimu nereikia.Atvirksciai musu net klause ar mes noresime tureti DVD apie dukros gydymo eiga.Ten atvirksciai gydytojai neslepia nuo paciento nieko.

439. juk

ne vienas garliaviskis taip mano ,visiems kediniai atsibode su savo istorijom,nieksai gadina zmonems gyvenimus,zudo,niekina,be gedos jausmo,sazines,tiesiog issigimeliai.

438. to 408

cia matomai tu "isvaduotoju" -okupantu palikuonys, na bet ne visi tokie slykstus

437. Stas.KL

Kur dingo Ozelyte ir draugeliai is Klaipedos,kodel nebegina Venckienes?

436. tokia gluse

sileikiene uztampyti po teismus, pristeisti pinigu uz smeizta ir ismest is darbo

435. petras

sitoj byloj niekas neistirta tik vienintelis rupestis paimt mergaite

434. Spx

Saunuole gyditoja! Jau senai laikas atkreipti demesi i siautejancia isprotejusia teiseja! To zmogaus net is tolo prie vaiku negalima leisti! Neturiu nuomones apie mergaites motina, bet kad jai ne vieta pas Venckiene tai faktas. Uz toki mergaites traumavima jai baudziamoji byla turetu but iskelta. Garliavieciai, kuo ji jus uzhipnotizavo? Atsibuskit ir nebedarykit gedos patys sau! Nebegriaukit vaikui gyvenimo! Baisiausia, kad mergaite lietuvoj ateities nebetures, reikia kiek imanoma greiciau vezti ja kuo toliau nuo gimtines, kad spetu adaptuotis kol jauna ir pamirstu visus Venskienes ir jos vadovaujamos minios marazmus.

433. Gydytoja jega!

Pasirodo, Garliavoje ne vien violetiniu sudu smarve, pedofilu viesnamiai ir "mergaiciu gynejai" ala garliaviskis D.Skucas. Sekmes drasiai gydytojai ir jos klinikai! TASKAS BUS - KEDEFOLAI BUS TEISIAMI!

432. SOS POWER NEWS

ANAL SEX IS POWER!

431. Rimas

pagarba gydytojai nebijančiai sakyti tai ką galvoja, o ne tai ką nori išgirsti V@co. Ar Kaune dar yra protaujančių ar viską valdo chamai?

430. taip

nusikalteliai ir jauciasi nebaudziami kai turi uznugary ir istatymai jiem negalioja,pasityciojimas is visos salies

429. Rokas

Kaip viskas grazu. Drasius zole uzspringo, usas balutej uzspringo,vaikas grazinamas mamai, reiskia nera ir nebuvo tu pedofilu lietuvoj. Na truksta zodziu

428. matyt

gera gavo OTKATA is klano,nes pedofilai turi pinigu.jau visus teismus ir prokurorus nupirko.

427. to 402

Ir kas kad ji ruse? (jei tai apskritai tiesa) Rusai Lietuvoje negali buti laikomi zmonemis? kas cia per nesamone.. Lietuviai irgi yra paplite po visa pasauli, tai gal juos dabar reiketu niekinti londone kad jie lietuviai? As pats esu lietuvis, taciau nemanau kad reikia sureiksminti kurioje valstybeje gimes asmuo. Pritrukot argumentu tai pradesit rasizma sexizma ir t.t? tai gal pradekim remtis tokiais argumentais kurios is kovojanciu papai didesni?

426. ISAJEVA- KAD PERMIEGOJAI SU

ŠILEIKIU, TAI NEREIŠKIA-KAD TU LIETUVĖ, KAIP KAD NEREIŠKIA KAD JEI TU GINI VAIKAPISĮ ANDRIŲ ŪSĄ- KAD TU PATI JUOS IR PISI :)))) BET KAD GINI VAIKAPISĮ- TAI PATS LIKIMAS TAVE IŠPIS, NEPADĖS NEI ŠILEIKIS :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

425. LT

SAUNUOLE GYDYTOJA- PAVYZDYS VISIEMS

424. patikra

FNT STT turetu kruopsciai patikrinti sia klinika.

423. 417

Pasiskambink soske sau i sikna, ligoni, galimas Sileikienes paciente.

422. Kedofilus i durnyna!

Ar negalejo ta gydytoja Venckienei uzdeti tramdomuosius marskinius ir issiusti gydytis? Venckienes veiksmai kaip tikros psichopates, arba ji cia renkasi "balus" kad taptu nepakaltinama ir nereiketu sest iki gyvos uz zmogzudysciu organizavima.

421. vogi

vyksta principu kova, bo teiseju klanas negali susitaikyti su situacija, kad jiems nepaklusta ir sekmingai kovoja viena moteris teiseja... kiek jau tokiu numarintu bylu...

420. 402

Pagarba tokiems rusams, kurie stoja uz teise, o ne uz anarchija, kuria vykdo lietuviai galimai papirkti priesisku musu saliai tarnybu

419. pedofilu atamanas

As nedovolnas Isajeva, ji plionkes is Venckienes neateme.

418. Klausimai pamąstymui

Ar Lietuvos prezidento postą užima tinkamas žmogus įvertinant šiandienos ir ankstesnius pasisakymus? Ar Lietuva - valstybė, ar mazgotė?

417. SOS POWER NEWS

Si daktare papirkta is kart matosi!

416. tn

vargse gydytoja visi pacientai issilakstys is klinikos :) Garliava yra Garliava.

415. ..

ir zinok dabar kaip istikruju.. nes pati maciau situacija kaip vienai moteriskei vedziojusiai mergaite i darzeli teko del vyro durniavimu tureti su teismu reikalu ir nors moteris l.gerai priziurinti dukra /aishku ir ne karta duodavo pastabu aukletojai, nes buvo uz ka/ buvo apshmeizta aukletojos kaip prastai besirupinancia motina .. todel dabar labai atsargiai vertinu valstybini darba dirbancius zmones

414. Zvaigzde

Ot saunuole gydytoja, o tai paprato visi kedofilai kad juos liaupsina... Va ir parode kaip visu ju pazymos padaromos spaudziant atitinkamu istaigu darbuotojus, kad parasytu tose pazymose ko nori jie jie, o teisybe jiems nusispjaut.. Ir dar galetu paliudyt kad tos raganos vaika dar i tu istaigu darbuotoju spaudima itrauke. Ot pavyzdongi elgesio pavyzdys vaikyi parodytas. Jau viesoj vietoj nesigedija, o tai ka su tuo vaiku daro, kai pasaliniu akys nemato

413. To 401. Bulbul

Klausyk, o tu ne Usas busi prigeres?

412. Anita

Tiesa bus tik tada, kai manau kad tokia padla kaip tu GŠSC vadove, būsi išmesta iš tos kėdės.

411. TONIS

Kaip ta zertva gali dirbti klinikos vadove?! Zvilgsnis kaip isprotejusios..

410. kodėlčiukas

Tiesa juk paprasta. Nesuprantu, kur žiūri vaikų teisių inspekcija? Vaikų teisės yra aukščiausios - jeigu vaikas nenori pas motina, tai nėra ko jį prievartauti. Ar aš ko nors nesuprantu? Juk, kai vaikams žadėjo užklijuoti burnytes, tai jų teisės buvo apgintos.

409. To 346

Tu idiotas ar tik prisimeti?man atrodo kad laikas tau begt pas Sileikiene tikrintis sveikatos!

408. Atsiprašau

rusų tautos, bet kaip čia yra, teisėjas Kondratjevas rusas,,Stankūnaitės motina rusė, gydytoja A.Šileikienė rusė Daugelienė -rusė.Kūrio tėvas tarybiniais metais buvo Aukščiausio teismo pirmininkas, ir toliau nevardinsiu...

407. lauk

is tavo poliklinikos nepraustaburniu daugiau slykstumo,,pedofilu remeja.

406. to 399

tu tiesiog nieko nesuvoki

405. edg

man jau atsibodo cia viskas, bet matau kazkas stipriai dirba i vienus vartus. Dabasinskienes nepazystu, tik siaip, truputi, ar kaip ten

404. ux

...ar is balos tas grazumas...

403. Modestas Civis

Bravo drąsiam žmogui! Gal pagaliau pabusim!

402. qwert

si gydytoja RUSE,tuo daug pasakyta rusas rusas rusas rusas rusas rusas

401. Bulbul

Pagaliau gal kažkas įvyks, kažkokia komedija PSICHIŠKAI nesveika garliavos teisėja lietuvą visą stroina ir aiškina kam ką daryti, pasaulio pabaiga. Gydyt greičiau tą idiote.

400. Isajeva

Paty geriausia giniba ira puolymas.

399. Violetiniams sudams

Lyginate save su sausio 13 kovotojais? Nepataikete. Jusu kompanija tai Dekanidze, Daktaras, Tulpiniai,Jonaitis, Zamolskis... su jais ir lyginkites, atmatos!

398. nuomonė

kas per specialistė ta Šileikienė? Ji galėjo tik duoti nukreipimą pas reikiamos srities gydytoją, o ne daryti savo išvadas.

397. TO 268

TURI SUSIDOMETI TEISESAUGA.GAL KARVES KARTU GANEI,REIKTU TAVE PASTATYT,KAD VISI PAZIURETU PLUGO RANKENA TU.................

396. skaitytojas

Gydytoja, dabar isgarses, reklama suveike, o uz reklama visada yra atlygis i ateiti.Geras gydytojas, jau butu pamirses, kas buvo vakar ne taip ir siandien uzsimt pacientu gydymu, o ne laisku rasymu i visa instancijas.Bet matyt yra nurodymas is auksciau , butent elgtis taip ir ne kitaip.

395. mojo rising

Garliavos poliklinikoje patekejo nauja zvaigzde-gydytoja ,gales dainuoti LNK zvaigzdziu duetuose su Merunu

394. as

Dar viena pinda liks be darbo,tarp kitko nei kaip vadove,nei kaip daktare niekam tikusi...

393. majoras viesulas

sunys loja karavanas vazioja

392. Janina

Siaubingas pedofilų voratinklis...,bet ateis diena...ir atpildas.Dievulis viską mato.Stiprybės p.Venskienei.Stiprybės.

391. to 331. klausimas

Tai jau butu iskripymas, tu iskrypelis?

390. b

STANKUNAITE I KALEJIMA!!!

389. .

uzgaude momenta buti ryskei pastebeta.fainulka,gal po 50?

388. G taskas

Ne pas kiekviena, ponai! Ne kiekvienoje!!! Sakyciau, kad tik kas antroje... Atrodo pagavau save meluojant -ne daugiau kaip trececioje. Del formuluotes: tas taskas yra pas kiekviena moteri, bet skirtingas: maloniai jautrus, nejautrus ar net atvirksciai -jautrus nemaloiai. Metykit akmenys, jei tik man taip pasitaike.

387. to 378am

pas ta ale gydytoja buvo atvaziave pora vyruku ir pasake neisduot apsoliuciai jokiu pazymu,o galbut net ir paprovokuot.

386. to 361

saunuole?, na ir kur cia tas saunumas, izeista bobele naudojasi lryto zurnaliugu siekianciu suzlugdyti Venckiene ir jega perduoti mergaite kauketu vyru saugojamai "motinai" paslaugomis, lrytas uzsibreze tiksla tikrai nezurnalistini, i vienus vartus , nes tai ju pozicija, o ne tiesos ieskojimas

385. Nafanė

Miela daktare. O kur gi Gydytojo peisaika? Juk prisiekei visiems padėti, suprasti, atjausti. Ar galima būtų įsivaizduti normalią visuomenę, kad tikras medikas, davęs Hipokrato priesaiką, skųstų savo pacientus. Deja tokioje visuomenėje gyvename. Pacientai muša gydyojus, gydytojai (o gal amatininkai?) savo pacientus skundžia už tai, kad pastarasis susirūpinęs savo artimųjų sveikata. Miela Asta. Jei būtm tikra GYDYTOJA, kažin ar tau būtų bent sukirbščiavusi mintis apskųsti savo pacientą.

384. regina

Ne po instancijas vaikščiok,kur tau nepriklauso pagal pareigybes,o poliklinikoj tavo vadovaujančioj tvarką prižiūrėk pone,A.Šileikiene.Atsirado dar viena varna ,kalbanti saldžiu balseliu.-nuo tokių salduolių norisi vemt

383. Šudrytiis

isajeva-stribajeva-Šlikiene ir dar keletas -iene, tai jau lietuviška pavardė. Kiek dar kartų būsi lietuviška -iene? Gaila. kad socialistinis saugumas taip veikia tas isajevas, kad jos kaip pikti šunys šoksta iš po krūmų ir kanda tiesiai į lietuvišką tremtį.

382. ne viskas išsemta

reikėjo dar į europos komisiją ir popiežiui parašyti po laišką. Čia jau visa anamnezė parinkti tinkamą kodą.

381. tai

jau daktare taškas - išsiregistravo iš TAVO KLINIKOS, jau viskas PUIKU

380. Man atrodo

Sileikiene bus Zalimo idealogine sese

379. kreipimasis i teisininkus

dabar yra luzio momentas kas bijojot turit galimybe daugiau nebebijot kitu atveju pasmerksit save bijot visa gyvenima,gera proga rinktis gyvent puliuose ar sveikt.sekmes bailus puliuojantys teisininkai

378. Gerbiu drasia gydytoja!

Galetu musu skudurine onute, ale prezidente, pasimokyti is gydytojos padorumo ir principingumo, nes jau geda darysosi uz sali, nesugebancia issirinkt padoraus prezidento.

377. v

bet ta Isajeva tai neprotaujanti

376. TO P: 176.35.178.249

MANAU....MES RASTUMĖM BENDRĄ KALBĄ ....

375. Be reikalo šypsosi

Be reikalo ji taip šypsosi - juk tiems, kas užsakė padaryti tą provokaciją, greitai jos nebereiks... Ir tašką padės jie. Galimas dalykas, labai šlapią...

374. gkjgjtjmjnrfjhjg,mgmhm

vkjjv v fnfj f gigklrf.hlgkkgjgjfjjgkdkfjjjgfg

373. nuomonė

Šileikienės klinika - tai pasala Venckienei. Jos buvo laukiama ilgai.. Bet pagaliau...

372. Jurga

Kokia veidmaine, bjauri moteris ta gydytoja ... Bjauru.

371. to 346. klausimas redakcijai

:)) Liaušiau! Todėl, kad kažkas kitas (kiti) tuo metu prabalsavo neigiamai! Ot deriovnia...

370. Ieva

Saunuole A.Sileikiene.O prezidente ..achje achje.

369. tokie pedų triukai jų jau neišglebės

Lietuva mūru stoja už teisngumą, už Venckienę ir jokie "ped... rytai" ir komentatoriai nieko neišgelbės. BUNDA JAU BALTIJA!!!!!!!!!!! Apsigynėm sausio 13 nuo svetimų, apsiginsim ir nuo savų banditų, klanų

368. ŠILEIKIENĖ -ISAJEVA

DAR KARTĄ KLAUSIU- KOKIO ŠŪDO TU NIŠLINDAI IŠ ISAJEVO KIAUŠŲ- KAM TU ČIA LIETUVOJE REIKALINGA ? -ATSIMINK, VISI VAIKAPISIAI- GREIT KRAUSIS LAGAMINUS IR BĖGS Į TAVO OJCO TĖVIŠKĘ- IŠ KUR ČIONAIS IR ATSIBASTĖ....

367. VA KOKIAS ATMATAS GINA PREZIDENTE

331. klausimas 2012-01-12 18:24 IP: 84.15.183.252 3 -11 jeigu as ta gydytoja pagaves apmysciau ant snukio ar tai butu nusikaltimas?

366. elementaru

Gydytoja blogai dirba savo darbą ir politikuoja.

365. to 346

o kodel kai ryte siki girdisi perdimai ir is kitu aukstu ka? pedofilai reguliuoja

364. to 350.

Gal zinai kiek skundu sutenere parase?

363. ........

Nu o kur gali dingti taskas G , jei jis yra? Beje, nebutinai 69. Tiesiog reikia ikisti i maksti rodomaji pirsta ir judesiu "eiks cia" masazuoti ta 2cm skersmens G taska. Jis panasus i kivi vaisiaus odele. Kalbant apie orgazmo stipruma ir greituma, tai tiesa "Kak tolko pamasazuoji, tak srazu orgazm". Naujokams sioje srityje reikia pasitreniruoti, nes jie masazuoja ilga laika ne ta taska, kuri reikia. Bet su laiku vyrai ismoksta ta taska atrasti. O jis istikruju puikus reikalas.

362. abloje

tai kas puciama tikras burbulas nera nei filmuotos medziagos nieko,,o jei atsiras kitaip liudijantys,,grazuole,,

361. Sveikinu,

Šaunuolė GYDYTOJA, tai ne prezidentė, už ją gyvenime daugiau nebalsuosiu, tikrai žiopla boba!!!!!!!!!!

360. nesuprantantis

Kur žiūri vaikų teisių inspekcija. Vaikų teisės yra aukščiausios - jeigu vaikas nenori pas motina, tai nėra ko jį prievartauti. Ar aš ko nors nesuprantu. Juk, kai vaikams žadėjo užklijuoti burnytes, tai jų teisės buvo apgintos.

359. Gince

Kas per straipsnis - nieko nesupratau Cia gal as vienas toks?

358. Vaika Motinai. TASKAS!

Si principinga ir kinku nedrebinanti gydytoja is didziosios raides issireiske nedviprasmiskai. Kedofilu vieta teisiamuju suole.

357. zmones

prasideda tiesos metas, tuos atsisijos Lietuvoje kas yra kas. Visokios Sileikienes dygsta kaip grybai is po lietaus.

356. protas

o koks paklaikes zvilgsnis tos Isajevos.....

355. raimonda to 331

o jei kas pagave tavo motka,seseri ar dukra padarytu ta pati?????

354. Siauliete

Gerbema gydytoja, labai nerimtai elgetes ir matosi kad esate papirta pedofilu.Negu neaisku, kad ir toliau puciat burbula, kuris nevertas demesio.Kam reikejo rasyti tuos rastus, juokinga.Gal galvojat taip isgarseti? ko gero pavyks, bet pagarbos taip neigysit, nes zema, amoralu nesuprasti, kad jus padedate pedofilams, o ne mergaitei kuri ramiai gyvena normalioje, kulturingoje mergaite mylincioje seimoje. Stiprybes ir sekmes mergaites seneliams, Neringai, o jums gydytoja gėda, gėda, gėda.

353. PRAEIVIS

Eilinis šmeižtas subliukš, kaip tai jau ne kartą buvo su "liudininkais", prrrrrrkurorų "spaudos konferencijomis" ir visu šmeižto burbulu, kuris pučiamas aplink Venckienę ... O kvailoko veidelio vedėjai Sistemos klano tarpininkas turbūt LR Sveikatos Ministro kėdę pažadėjo ... :)))))))))

352. kaunietis

Isajeva, as tasko deti nenoriu. Taska padesiu kai Stanke sedes kalejime.

351. raimonda-61mam ir visoms nutrijoms

na bet kaip isigimimas patvoriniu.as ir mano gimines niekada neisim i sita ligonine, raso 61as isigimelis.nepatingejau ip patikrinti,sedi,idiotas JAV ir rasineja nesamones ir taip dauguma is jusiskiu.slykstu,zema,buka.

350. >> 317. kauniečiui

Nea, galėjo 85 - būtų kokiais 15 skundų mažiau nei Venckienė parašė B)

349. pamirsusiems

nepamirskit, kad teisejus skiria ir atleidzia prezidente, tad neaiskinkit, kad prezidente kisasi kur nereikia

348. praeivis

Eilinis šmeižtas subliukš, kaip tai jau ne kartą buvo su "liudininkais", prrrrrrkurorų "spaudos konferencijomis" ir visu šmeižto burbulu, kuris pučiamas aplink Venckienę ... O kvailoko veiselio vedėjai Sistemos klano tarpininkas turbūt Sveikatos Ministro kėdę pažadėjo ... :)))))))))

347. A.Holmsas: Dukrytė nenori mamos?!

Dabar belieka atsakyti į klausimą: Kuo remiasi mūsų gerbiama Prezidentė, teigdama, jog apšmeižtos jaunos motinos Laimos Stankūnaitės 7-metė dukrelė — KETURIS metus atskirta nuo motinos! — „nenori gyventi su mama“? _¶_Visų pirma žinome, kad per šiuos KETURIS „įkalinimo“ metus mažylei nuo 3-4 metukų vietoje poterių kalama į galvelę Konstitucijoje DRAUDŽIAMAS neigiamas poveikis vaikui prieš nenuteistą, bet be pagrindo apkalbėtą jauną motiną. Mažylė pasimetusi. Prigąsdinta. Bijo. _¶_Antra. Jeigu kalbame apie GERESNES vaiko vystimosi sąlygas pas tetą globėją, tai vėlgi NETEISĖTAS vaiko atskyrimas nuo mamos yra NUSIKALTIMAS. Šį nusikaltimą PRIPAŽINO Kėdainių Teismas ir įpareigojo vaiką grąžinti motinai. Šį nusikaltimą smerkia mūsų Tautos atstovai užsieniuose ir viduje. Šį nusikaltimą pripažįsta, bet nešalina politikai. Tuo tarpu silpstančio proto (arba, kaimiška tarme, „gudrus durnius“) 1992 m. praradęs valstybės vadovo pareigas V.Landsbergis šį praradimą pavadino „šliaužiančiu perversmu, keliančiu pavojų demokratijai ir nepriklausomybei“. Pavadino tyčia. Piktybiškai. Pavadino NESAMĄ ESAMU. Nes netrukus 1993-2009 metais tą antidemokratinį Šliaužiantį Perversmą vykdė dešiniosios politinės jėgos — vykdė KRUVINU teroru ir politinėmis žmogžudystėmis! Kai D.Kedys apgaule prisiteisė „globoti“ IŠVARYTĄ NEMYLIMĄ dukrelę ir pusmetį ją tvirkino, kol ši prašneko apie sysalą ir kremą, Kedvenckai NESAMUS „pedofilus“ pavadino ESAMAIS! V.Landsbergis šį paranojinį melą PALAIKĖ — 2009-10-05 dieną gimė byla/žudikė. Kai teisėja N.Venckienė PRIGIMTINĮ mažylės norą gyventi su mama UŽGNIAUŽĖ gąsdinimais ir įpratino ją sakyti „nenoriu pas mamą“, V.Landsbergis ir jo partietis S.Šedbaras NESAMĄ vadina ESAMU ir pataria: „turime pasiekti giluminius vaiko sąmonės klodus“! O juk tie „giluminiai vaiko sąmonės klodai“ ir yra mūsų Konstitucijoje įvardinti kaip vaiko ir motinos PRIGIMTINĖS teisės į laimingą ir saugią vaikystę bei motinystę GYVENANT KARTU! _¶_Trečia. Laimos Stankūnaitės gyvybei pavojus padidėjo! Piktavaliai jos negali nugalabyti „nelaiminga žūtimi“, kol ją saugo Valstybė. Tačiau didžiulė įtampa jaunai motinai, jau nukentėjusiai nuo suvedžiotojo D.Kedžio, gali MIRTINAI paveikti moters protavimą (psichiką). To akivaizdžiai siekia ir Kedvenckų gauja, ir gaują remiantys politikai konservatoriai V.Landsbergis, S.Stoma ir rašinėjantis iš šios partijos slapto pogrindžio jų atstovas slapyvardžiu „Pikasas“. Šie paranojikai politikai šiandien valdo Lietuvos Valstybę...

346. klausimas redakcijai

KODEL, JEI SPAUDI "TEIGIAMA", PRISIDEDA TIK VIENETAS, O PRIE NESPAUSTO "NEIGIAMS" automatiskai prisideda du vienetai????????? Ar tai juodas Lietrycio bizniukas su pedofilais?

345. nuomone

Dar viena telezvaigzde (po Vaicekauskienes).

344. a

Važiuoja žmogelis dviračiu namo, į savo kaimą. Karšta, kelias vis į kalną, pavargo. Ant tilto sustojo pailsėti. Žiūri - žvejys rymo, į plūdę spokso. Žmogelis prieina: - Tai ką, žuvelę gaudom? Žvejys tyli. - Tu ką, kurčias? Tyli. - Klausiu - žuvelę gaudai? Vėl tyla. Nusispjovė žmogelis, sėdo ant dviračio ir vėl visas sušilęs varo. Nuvažiavo porą kilometrų, atsisuka - žiūri (vietovė lygi pasitaikė, toli matosi), žvejys iš visų jėgų moja, kad tas sugrįžtų. Na, žmogelis apsisuko, nuvažiavo atgal. Žvejys: - Tai ką, dviračiu važinėjamės?…

343. edg

nauji veidai

342. Lietuvis

L.R. toliau pila purva.Kur matyta kad gydytoja rasytu laiskus prezidentems del incidento !? Gerai issiryskins jie visi ir su kuriu brigadininku gales pas uspaskichga auginti agurkus.Kiek slykstybiu sita nelaime nusviete ? Bet kokia kaina iki teismo bandoma atimti mergaite ir tam naudojamos pacios slyksciausios priemones.Viskas skubos tvarka.Iki teismo liko menesis, ir neateme mergaites jie aisku ji atidedines eile kartu, kaip tai dare krauju-krauju-tai-tai-nematai-tiene.Paskui usas skubos tvarka po balas pasivazinejo.

341. as

košmaras. atsibodo iki negaliu ta istorija, nejaugi Lietuvoje nėra apie ką daugiau diskutuoti?

340. bravo

Paprasta gydytoja iš Garliavos, dirbanti ir gyvenanti tarp tų visuomenės otbrosų, pasirodė esanti protingesnė ir drąsesnė už tą atsiprašant prezidentę, kurią supa apsauginiai.

339. PAVYZDYS VISIEMS!

Si gydytoja galetu tapti pavyzdziu visiems: kaip elgtis kai tave santazuoja zmogzudziu gaujos vadove, turint net Grybauskaites ir Landsbergio parama. Ypac galetu pasimokyti vaiku teisiu atstoves, antstoliai ir Ozelio policininkai-kinkadrebiai.

338. ŠILEIKIENĖ-ISAJEVA

KOKIO BYBIO IŠLINDAI IŠ TO ISAJEVO KIAUŠŲ ? GALĖJAI IŠDŽIŪTI ANT PAKLODĖS, ARBA TAS STRIBAS ISAJEVAS NUSPROGĘS KUR GIRTAS -BŪTŲ TYRESNIS ORAS ANT LIETUVOS ŽEMELĖS ...

337. to 331. klausimas

O jeigu as tau ta pati?

336. to 318.

paskaityk 326

335. copi

MANAI KAD PREZIDENTĖ PALAIKO N.VENCKIENĘ? NESUTINKI SU N. VENCKIENĖS VEIKSMAIS? PRIEŠTARAUJI KAD ĮSTAIMĄ KAI KURIE GUDRIAI APEINA? ATEIK. ŠI ŠEŠTADIENI 10 val. PRIE PREZIDENTŪROS, PAREIKŠTI SAVO NUOMONĖS TAIKIU PIKETU.NEPABIJOK.

334. NU

VO DAR VIENA ISLINDO IS KANAPIU,NIEKO TIKRAS SVOGERIZMAS TAI DABAR TEGUL GAIVENIS BEGA FILMUOT KUO GREICIAU NES UZMIRS KA PASAKYS IR BUS KIVT,PASKUI VIENA SAKYS, ANTRA GALVOS,TRECIA DARYS,KETVIRTA SAPNUOS CIA GALO NEBUS LYS , IR LYS TOKIE PILIPUKAI IS KANAPIU IS KUR TOKIU ATSIRANDA KAS JU TEVAI, PROSENELIAI T.T...................

333. Pagarba

Didelė pagarba gydytojai už Jūsų sažiningumą, drasą Jus palaikys visi dori žmonės.Nekreipkite dėmesio į saujelę Kedvenskyno, tai jie prisėde prie kompo rašinėja ir tepa tuo, kuo patys kvepia.Jus myli ir gerbia visi nenupirkti, dori garliaviškiai ir visa Lietuva.Didelės sveikatos ir kantrybės Jums ir Jūsų šeimai.Ši gydytoja turėtų būti pripažinta metų MOTERIMI už drąsą ir išsakytą tiesą.

332. Istorja po 10 metų

Venckienė:Deimante, tu visiškai neklausai, ką tau aiškinu,tu elgiesi ne taip... Deimantė:Teta, aš neprašiau mane globoti...

331. klausimas

jeigu as ta gydytoja pagaves apmysciau ant snukio ar tai butu nusikaltimas?

330. a

- Teisiamasis, ar prisipažįstate vogęs? - Neprisipažįstu. - Ar jūs turite alibi? - Ką tas reiškia? - Na, ar kas nors jus matė, kai vogėte? - Ne, ačiū Dievui, niekas!

329. xxx

sunerimusi lietuva-pedofiline :D

328. tai padekit

palikit ramybeje mergaite ir bus ramu

327. Dar atsirado

viena žvaigždė-kalė Šilekiene

326. to 268. JAV

tos grybauskaitės likimas bus liūdnas: apkalta ir baudžiamoji atsakomybė teisme už šalies teisėsaugos nuniokojimą ir ekonomikos žlugdymą, uždarant mokų pelningai veikusį banką.

325. manau...

Kad sioje situacijoje jau seniai reikejo padeti taska pedofilus ir juos prijaucancius izoliuojant nuo visuomenes.Ir nereikia apsimetineti principingomis ar principingais juk tiesa slypi ne principingume...:)

324. Pilietis

Šileikiene, padaryk tvarką ir nušluostyk visiems nosį....., nes ši istorija jau įgriso iki gyvo kaulo....

323. to 295

prajuokinai, ir suni

322. man

pardavusi dusia velniui ir iskrypeliams. Zmones, gera reklama jos klinikai. Tegul pedofilai joje lankosi. Jei Lietuvoje ju apie 5000, susidarys klientura

321. Stase is Stačiūnu

jezau jezau, koks gers straipsns. parodziau kaimynkai Bronei..va ta ti rekt mok. saka i Garleva gal lekt, tik ka piniga netur i serials greit prasides..jezau jezau

320. SILEIKIENE

KIEK MOKESCIU NUSLEPEI NUO MOKESCIU INSPEKCIJOS.

319. smirdinti prezidentura

prezidente tiek priderge kad DELFIs net straipsni sia tema iseme

318. 289am

tai gal Prezidentę kokia administracine bauda nubausti? O gal žinai kaip kitaip nutildyti?:)

317. kaunietis

Galejo Isajeva 11 skundu parasyti, butu lygiai tiek, kiek Furmanavicius turejo mobiliaku.

316. kgb

sitos astos mergautine pavarde tai ne lietuviska, kas jos tevas?

315. negerai

L.Rytas šališkas laikraštis Venskienės atžvilgiu. Visi už Stankūnaitę. Žurnalistai lengvai išsiduoda

314. daiva

tik ne uz tave-jeigu tu tokia gydytoja kaip atrodai pries ekrana-tai nesuprantu visai kas dar pas tave gali eiti,

313. Vakar

Venckienė labai aiškiai pasakė, kad palauks kol visos tos veikėjos iš poliklinikos paliudys po priesaika teisėsaugai, o tada ji savo ruožtu parodys vaizdo įrašus, kaip viskas iš tikrųjų buvo. Va tada ir pamatysim, kas apsidirbo :) Jei būčiau šitos poliklinikos kliente, po šitų provakcijų ir isterijų žaibiškai išsiregistruočiau :)

312. KKK Sileikienei

Atsakykite y paprasta klausima, is kur vaiku teisiu Dabasinskiene, gavo siuntima su kuriuo is karto po zudyniu uzdare mergaite y vaiko raidos centra, T.Y vaiku psichiatrine ligonine Vilniuje. Tada bus galima deti taskus ir dar bele ka, ant jusu klinikos.

311. Super gydytoja!

Jos klinika turetu pasipildyti naujais klientais. Matosi, kad gydytoja principinga ir neparsiduodanti banditams.

310. SOSpadekit

kaip man kaimieciui nusigaut is taso A i taska B??Matau cia pataikiau...

309. rikis

A TU nustosi putotis pedofilu ryte pagaliau???? bet turbut jau pedofilam labai riesta kad jie per savo rupora taip putojasi.

308. to 274. Atkreipkite demesi

sedi ar nesedi bet ant taves visiem nusisikt:)))

307. tai kodel

neatsake i klausima,ar venskiene ji prieme 13 val,ar ne.O tai,kad ir dabasinskiene ten paciente,tikrai patvirtina fakta,kad sita moteris isdave mergaitei siuntima i vaiku raidos centra.dar viena izymybe pateks i visas pedofilines TV,gales graziau pasipuost.o,kad dar ir adamkui parase laiska,tai jau baisu,kas dabr bus venskienei,gal dovanu gaus slepetes?

306. TURIM PACIA MES GERIAUSIA IR TEISIGIAUSIA PREZIDENTE !!!

MUSU PRZIDENTEI SLOVE !!!

305. greičiau policininkė nei gydytoja

1. Normali, sąžininga, pacientus gerbianti gydytoja policijos nebūtų kvietųsi, pati susitvarkytų, viską paaiškintų, jei kiltų konfliktas. 2. Pedofilai nebūtų privertę gydytojos kalbėti niekus, gaišti laiką posėdžiuose (nesuprantu, kodėl ji turėjo dalyvauti katu su Stanke) tokioje rezonancinėje byloje, jei gydytoja nebūtų pakabinta, jei pedofilai prieš ją neturėtų kokių nors įkalčių. Ieškokit jų ir tikrai atrasit.

304. ol

gydytoja Asta Šileikienė-PASIPŪTĖLĖ,kaip tokia gali būt gydytoja?

303. PROSIA

BUTU GERAI,KAD NERINGA FILMUOTA MEDZIAGA IKELTU I INTERNETA.PAMATYTUM TO KO NEMATEM,STAI TAU IR GYDYTOJA!KUR JOIS SAZINE?MATYT SIKNOJE!

302. TEISINGAI

Reiktu i jusu vadovaujama klinika STT.Ir butu padetas taskas.

301. DEDU TASKA

Taip, Sileikien. BUTINA ATIMTI TAU LICENZIJA DIRBTI GYDYTOJA,BES BETURI NEI MAZIAUSIO SUPRATIMO APIE VAIKO PSICHOLOGIJA. TODEL TOLIAU DIRBTI APYLINKES GYDYTOJA NEGALI.

300. Sileikienei pagarba!

Tikrai principinga moteris. Ne puole ant keliu kaip Grybauskaite, o viska tvarkingai dare pagal istatymus. Kaip bandite eme labai reiksti, iskviete jai policija. Dabar parase rastus del jos elgesio. Saunuole! LIETUVA BUTINA ISVALYT NUO VIOLETINIO BRUDO!

299. x

Klanas, klanas, kur jis ten tik Garliavos respublikoje, gal jau gana šmeižti niekuo nekaltinamą mamą, ji turi teisę auginti dukrą, man atrodo jau gana mergaitę luošinti uždarytą, įbaugintą, ji bijo prie mamos artintis, juk matome kokia aplinka.

298. kaip

sakoma duodu kepurę priš...kad jau vyksta garliaviškių agitacija dėl persirašymo iš šios klinikos

297. saunuolis

saunuole gydytoja, jau vien i nuotrauka paziurejus matosi kad silta ir rupestinga moteris ko nepasakysi apie venckiene uzkimusiu balsu sapaliojancia seiles taskancia, isterijos agnijoj besiblaskancia. gal si ta gydytoja vis delto is tikruju pades taska, ko nepadare bestuburiai: teisesauga, policija ypac, vaiku teisiu apsauga na ir aisku musu kai kurie runkeliai-politikai. Sileikiene laikykis, reiketu prie kedziu mitinga dar suorganizuotu parodyti venckienei kad ne visi tokie bukparociai ir jos kiaukiskom akim tiki, nedirbciau pas organizuociau is vilniaus atlekciau..

296. siaubas

nutrijos labai vislios,kad tik jos neisplistu is Garliavos po visa Lietuva,nes bus,kaip su usuriniais sunimis........

295. to 270. Darius

geras, čia aišku tu tas pats Darius su šuniu, įdomu į bus pažiūrėt, gal kas iš vaikų globos namų kokį protestuotoją atpažins....

294. labai

gerb. gydytoja Šileikiene - GARBĖ Jums, kad neišsigandote ir pasakėte tiesą... neabejoju- tai bus lūžio taškas šioje baisioje istorijoje...pagaliau visuomenė turi pabusti.

293. venckiene perspek 261

sitas kastratas tavo klikai garbes nedaro ,,,perspek ...ko jau ko bet tokiu tave palaikanciu komentatoriu gal nereikia

292. hihi

kodel nesakai to ka poliklynikoja gyreisi.o tu pasakojei kad pas tave atvazevo ir sake tau kad Venckiene gali atvaziuoti ir prasyti pazymos o kai kas su tavim kalbejo kad tu jos neduotum.o tu pasakojiai kad nenori nemalonumu ir geriau tu padarysi taip kad ta pazyma nebutu isduota.ir tu dar drysti eiti i policija issisiepti ir pasakoti apie Venckiene tai ko nebuvo.man slykstu

291. Žvėris

Šaunuolė, gal pagaliau ir Venskienė pajus teisybės skonį.

290. mmm

lauk tokias gydyt.kada pasibaigs tos nesamones.

289. Kiek dar galima murkdytis tokiam purve?

Teisėja reikalauja suklastoti oficialų dokumentą, Prezidentė viešai pateisina teismo sprendimo nevykdymą... Ir visa tai matydami policija, prokurorai, teismai ( ir konstitucinis) niekaip nereaguoja, ima algą

288. Trūksta

Šileikienei trūksta žmogiškumo. Kartais reikia vadovautis intuicija ir širdimi, o ne vien instrukcijomis.

287. jonui

butu labai grazu, jei visi dave gydytojams kysius prisipazintu cia su pavardemis ir prisizadetu niekada kysiu nebeduoti. Nes kysio davimas yra lygiai toks pat nusikaltimas kaip jo paemimas. o kas duoda kysius poliklinikose? Ogi visi va tokie sukciai del falsyvu pazymu. Tik Venckiene mane, kad ji falsyvas pazymas gali gauti nemokamai, nes yra pakanakamai isgarsejusi ir su video kamera atvyko.

286. ttt

parasykit kaip sekasi kedopedofilui patvoriniui mergaites "gynejui" gerbiamam Skucui:)

285. to 263

atrodo kad uz si smeizta tau teks atsakyti ----gali laukti ...

284. BBB

Sileikiene pabugo filmuotos medziagos kazin kodel? Dar viena afer...Istvermes,sekmes tau Neringa

283. to 252 jonas

neima ta gydytoja kysiu. Rimtai neima! Gera buvo gydytoja,bet jau atsirade jaunesniu... :)

282. nepilietei astai

".....Lietuva tapo D.Kedžio istorijos epicentru, aš esu gydytoja, gimiau ir gyvenu Garliavoje. Turiu Garliavoje gyvenančius pacientus ir vardan pilietinės santarvės, vardan ramybės kviečiu visus susitelkti." - Susimastyk kodel si istorija tapo epicentru, butent, kad vardan pilietines santarves zmones yra susitelke apie Vencku / Kedziu namus. Taskas sioje istorijoje bus dar negreitai padetas, kvepia net nauja sausio 13-aja.

281. Buvusiam tvarte irenge Klinika

Tik biuleteniu pirkejai gali lankytis tokioj "istaigoj". Beje, kur ziuri Kauno meras?! Nejaugi ten gydosi?! Abejoju ...

280. paaiškinu

Jūs nekreipkit dėmesio, kad daug pedofilus palaikančių. tai dirba etatiniai klano darbuotojai, kurie nori suformuoti neteisingą nuomonę. netikėkit tuo. normalūs ir šiek tiek mąatantys žmonės supranta kur tiesa ir stengiasi palaikyti N.Venskienę ir tuo paciu kovoja už lietuvos ateitį, kad neįsigalėtų pedofilų klanas galutinai

279. taip

,Dauguma supranta esme.Gaila tu db.kurie samdyti,ar kierkai,teisejai'baisiai naivios-mamytes.Raso.AR JUS ZINOTE KAIP TAI BUVO...???Ar ginate ipis...kieno pozicija.Geriau patilekit.Palaukit laikas isryskisns.kas teisus

278. Saunuole!

Yra ir sveiko proto zmoniu, net Garliavoje! Venckiene su savo zmogzudziai anskciau ar veliau uzims vieta teisiamuju suole. Net Venckus nuo jos panego - o jis tai tikrai zino daug apie isgalvotus pedofilus ir zudynes.

277. tau 175

ar mastai ka rasai?kur pas tave vertybes? paimkit ta Venskiene ir suvalgykit po kasneli ir kaip jos kantrybe nesa,stiprybes,stiprybes ir dar kart stiprybes jai.O tiems kurie rasyneja nesamones jie zaidzia zmoniu likimais,dauguma neturi vaiku,o jei rasantis turi vaiku,nesugeba pac saves pastatyt i jos vieta,kaip elgtusi. taip matom aiskiai kas daroma Venskienes atzvilgiu spaudimas is visu pusiu,o ka jai daryt? kaip sunuka mergaite ismest uz duru vilkam suest? juk kviecia,eikit pasiimkit,jei mergaite eis ir senei jau butu si pasaka baikta,jei mergaite eitu,zino pati motina,kad neis pas ja dukra,o klausimas kodel? cia ir atsakymas,kad nemati ji is motinos,kad ji jai butu labai reikalinga.

276. as

Daunes snukutis ir tiek.

275. š

Ir šita į pedofilų sysalus įlindo,bjauru.Kokios šeimos dabar eis gydytis pas ją?

274. Atkreipkite demesi

jei norite sukelti ISTERIJA kedopedofilams, savo komentare paminekit jus gaujos bendra V. Landsbergi ir ju gaujos ir N. Venckienes uztareja D. Grybauskaite. Garantuoju, kad jusu komentara ivertins visi violetiniai. p.s o kas GALI PANEIGTI, KAD KOMENTARUOSE NESEDI D. GRYBAUSKAITES IR V> LANDSBERGIO SAMDINIAI?

273. to 256

doru garliavoje nera ---vieni vaikpisiai -skucas ,zudikai --kedys ir suteneriai --viesnamio savininkas ------

272. ot laikai

rusu zvalgu dukreles aprupintos seimos klinikomis, islaikomos is biudzeto, o uzdara zona

271. sileikienei

tu irgi bek,kol nenuskendai pelkeje arba kol tave zmones nesudraske.

270. Darius

MANAI KAD PREZIDENTĖ PALAIKO N.VENCKIENĘ? NESUTINKI SU N. VENCKIENĖS VEIKSMAIS? PRIEŠTARAUJI KAD ĮSTAIMĄ KAI KURIE GUDRIAI APEINA? ATEIK. ŠI ŠEŠTADIENI 10 val. PRIE PREZIDENTŪROS, PAREIKŠTI SAVO NUOMONĖS TAIKIU PIKETU.

269. olialia

dar viena nuskriaustoji istempta i dienos sviesa - poliklinikos vedeja Sileikiene!ne gydytoja,o tikra kovotoja- pulemiotcica.Gerai paruosta kovai,intrigoms, o ne medicininei pagalbai.Bet, pasirodo, juodiems darbams tik tokio pasiruosimo ir reikia.Na,ir tvojo is peties tiesiai ir uztikrintai su "geru draugu" pagelba.

268. JAV

Butu gerai jei iprezidente pasimokytu is tos principingos gydytojos ! Geda grybauskaitei kad visai nenutuokia apie istatymus. ne tik del garliavos istorijos jos jau nebegerbiu. Diplomatijos stoka - jos didelis minusas. Tikra diktatore ir labai jau muzikiska. Geda uz ja O su venskiene jos abi labai tinka. Venskiene ir grybauskaite- puikus derinukas- muzikoiskos prigimties nenuslepsi- dvi diktatores. Juokingai ZIAURU. Provincija su fijoletine veliava NENORIU tokiu

267. Petras

dar viena grazuole,panorusi isgarseti nemokama reklama :)))

266. jonui

jokiose istaigose negalima filmuoti negavus leidimno is tos istaigos administracijos. Ypac gydymo istaigose-gal kitas ligonis visai nenori buti nufilmuotas kokio beprocio prie butent tokio ar anokio gydytojo kabineto. Juk tai medicinines paslapties pazeidimas. Ligonis turi teise buti saugus medicinos istaigoje nuo visokiu beprociu ir fotografuotoju filmuotoju. kai kur gydymo istaigose draudziama ir mobiliakais naudotis. net personalui. beje, kai zurnalistai filmuoja ligoninese net turedami direktoriaus sutikima, jie dar privalo atsiklausti kiekvieno ligonio, kuris bus ju kadre, sutikimo. Nes med istaiga nera viesa vieta-tai tau ne gatve ir ne sporto aikste. Ar Venckiene atsiklause? ja jau uz tai galima paduoti i teisma. ja galetu paduoti i teisma kiekvienas poliklinikoje buves zmogus, kurio veidas smekstels jos filmuke. ir pareikalauti kompemnsaciju.

265. Pagarba gydytojai!

Nepabugo zmogzudziu klano! Tai gi, net garliavoje yra dar like sveiko proto zmoniu, neparsiduodanciu uz Judo skatikus.

264. Negirdetas dalykas

Dabar jau gydytojai ir klinikos personalas itrauktas i Venckienes ir jos gaujos SANTAZA IR SMEIZTA. Teisejai, teismai taip pat APSMEIZTI. Teisesauga turi teise is tos istatymus mindancios psichopates gauti ta filma ir ta filma teisme pries Venckiene paviesinti. Gydytoja ir personalas paduoda FAKTUS. Visa kita, ir YPATINGAI cia rasanciu slykstus komentarai, yra MELAS IR SMEIZTAS. Pagarba Daktarei Sileikienei, visiems klinikos gydytojams ir personalui uz pavyzdinga profesionaluma. Venckienes reikalavimas, kad visas pasaulis darytu ko ji nori yra psichoze vadinama DIDYBES MANIJA.

263. zodziu

is snukio matosi kad debile nepilno proto. apie daktares karjera gali jau pamirst, nors jai dabar tai ir neatrodo svarbu, is pediku klano tokius pinigus gavus. ji gavo apie 50 000 lt kad sufabrikuotu sita nesamone.

262. to 242

ten yra medicinine istaiga --yra pacientai kurie yra ne viesi asmenys --kiekvienas patvorinis ten filmuoti negali --argi sito tokia garsi teiseja nezino

261. KAM ŠILEIKIENEI PACIENTAI ?

JINAI VIENĄ BAGOTĄ VAIKAPISĮ NUO SIFILIO IŠGYDYS IR PRAGYVENS :))) MANAU- JAU JAI REIKS KEIST KVALIFIKACIJĄ- NUO VENERINIŲ LIGŲ PACIENTAMS PO PIMPALUS IR KIAUŠUS PRISIEIS LANDŽIOT :)))

260. HyperBass

negerb. Šileikiene, išsiregistravau iš tamstos kontorėlės ir matau, kad klaidos nepadariau. Beje, palauksim ką užfiksavo kita pusė toj įstaigėlėj, ar neteks ne tik mikčioti, bet ir verkti, bei raudonuoti iš gėdos?

259. Boria

Pagarba gyditojai

258. nu baisu

kas cia vyksta protu nenusakoma vyras Venckienes pabego vien tai irodymas kad kazkas nesvaraus vyksta kas pagaliau pades taska nejau nera jokiu ribu visa Lietuva bijo Venckienes toks jausmas

257. kam taskas kam ne

koki dar taska, kam yra viskas aisku, kad taska padeti, kur visi atsakymai i visiems rupimus klausimus, na nieko sau taska, tipo tegu viskas lieka kaip yra, tegu visi kas nori ta saudo, kas nori ta tvirkina ir tegu klesti apgavystes, toli Lietuva nuejo per 21 metus.

256. lietuve

Dori Garliavos zmones,nejaugi po sio ivykio Jus ir toliau lankysites sioje klinikoje? Pagarba Venckienei

255. .

bet kai paziuri kiek pedofilu ir juos remenciu tai net baisu darosi

254. nagi

LABAI GEDA SILEIKIENEI KURI PATI KELIA SUMAISTI IS MUSES PADARE DRAMBLY

253. zmogus

Sitoki totalu puolima atlaikyt sugebetu tik vienetai. Pagarba Neringai.

252. jonas

gal yra zmoniu jai kysi davusiu ? Butu ydomu suzinot :)

251. kreiptasi

Tik i pedofilus palaikancias kontoras.adamsas yra pagrindinis iskrypeliu ramstis

250. D. Grybauskaite

koki kompromata apie tave ir V. Landsbergi gali paskelbti N. Venckiene, kad abu vykdote visus jos ir jos gaujos norus?

249. remis

taip iseitu kad kas dabar eis i sia seimos klinika tai tie jau pedofilai?kai kuriems priesakyje su venckiene ir jos spaudos atstove tikrai laikas i psichuske.tikrai nesveiki

248. dd

pagarba gydytojai nepabugusiai,pamisusio,suyzulejusios violetines nutrijos ir jos gaujos

247. vargšė

ŠILEIKIENĖ-norėdama tapti žvaigžde liks be pacientų.

246. spėjikė

ar ne Šileikienės klinikoje pacientams už sumokėtus pinigus neišduodami čekiai? Ar apie tai ji pranešė Valstybinei mokesčių inspekcijai?

245. Saunuole GYDYTOJA!

Ne tik gydytoja bet ir principinga piliete, ko nepasakysi apie musu skuduru virtuasia prezidente. Mano visokeriopa pagarba siai drasiai gydytojai nepabugusiai banditu. Ne taip, kaip mokyklos "taryba" kuri pasitepe muilu ir sulindo Venckienei siknon.

244. raimonda

saunuole gydytoja

243. kaip jums tai

Aršiausi antipedofilai, tuo metu buvo pedofilų gynėjais. Prieš kelis metus Garliavoje policijos operatyvininkai gaudė tikriuosius nepilnamečių tvirkintojus. Buvo iškelta baudžiamoji byla, sugauti įtariamieji ir teisiami. Jie ir šiuo metu yra žinomi. Nepilnamečių viešnamio šeimininkus gynė garliavietis, Neringos Venckienės vyras, advokatas Aidas Venckus. Viešnamis, kuriame buvo išnaudojamos nepilnametės mergaitės, įsikūręs už kelių šimtų metrų nuo Kedžių ir Venckų namų. Perėjus per vieną gatvę.

242. jonas

o ko gydytoja taip bijo kad klinikoje negalima filmuoti.Kokias paslaptis saugo?Tai yra viesa imone islaikoma valstybes ne privatus namas.

241. to 230

Dar vienas sutapimas - visi šios istorijos herojai negyvi - pliekias tik moteriškės :)

240. cha cha

dar viena "ragintoja" atsirado, vargse... Gal tai byla kurpusio prokuroro zmona ar giminaite?

239. o

man asmeniškai dzin ši pedokediada. Lietuvoj visada yra kas supriešina žmones. vieni kriokia ant konservatorių, kiti pagatavi komuniagas suėst, vieni už mergiotės ciotkas patvorius dergia, kiti m0čią į šventasias piešia, vieniems teisėja gera , kitiems gydytoja užkliuvo, o dar kitiems priešingai. daug kas puls rėkti " jei taip būt su tavo dukra ar sese atsitikę" , pažiūrėtume ką darytum. o aš padaryčiau kaip darė mūsų protėviai- pagavo vyrai arkliavagį - su kuolais užbaladojo, su prievartautojais elgėsi kiek tai humaniškiau- kirviu kelme padarydavo plyšį ir į jį prievartautojo kiaušius įleisdavo, kirvį išmušę ant kelmo atšipusį peilį palikdavo. ir buvo tvarka, ramiai senukai pamiškėse miegojo, vaikai po miškus vieni lakstė....

238. GERIAU JAU TAS ISAJEVAS

KURIS JĄ PADARĖ- BŪTŲ NEGĖRĘS....BET KO NORĖT IŠ PASTOVIAI GIRTO RUSKIŲ ŽVALGO ....TAI DABAR ŠILEIKIENĖ IR PADĖS MUMS VISIEMS PO TAŠKĄ...PYZDEC MUMS....

237. astai

"pacientams ar jų artimiesiems draudžiama filmuoti ar fotografuoti negavus raštiško vadovo leidimo."- o kur tai parasyta?

236. to 213

nori pasakyti kad tiek laiko venckiene prabuvo su klizma ....na na nezmeisk teisejos ---vidyriai jai dar tiek neuzkietejo o gal ....uzspaude smegenis amoniakas

235. Pagarba

Gydytojai, nepabūgusiai violetinių ligonių

234. to 198

sitoje byloje vien sutapimai, pavardes vienodos tu, kuriu jau nera, ministras paskui ta, kurio jau nera vazineja jo mirties diena, galima vardinti puse dienos

233. Na,

matomai tos dvi moterys tikrai kaip reikalas nepelnytai zemino visus toje klinikoje, ypac medicinini personala, kad taip moteriskei truktu kantrybe ir ji net nebijotu Garliavoj susirinkusiu ligoniu.

232. Bravo

Bravo gydytoja, kalba aiski ir konkreti Bravo

231. tiesa

Tiesa, net Venskienes vyras pabego nuo jos

230. to 212.

yra sutapimų Aidas ir Aidas V.

229. pagarba Gydytojai

Pagarba šiai principingai gydytojai.

228. eilinis

Dieve, Dieve ivyktu tokia problema JAV, Vakaru Europoje ji butu isspresta per keleta savaiciu. Norvegijoje lietuvaite savo vaika paliko be prieziuros salies institucijos paskyre vaiko globa leisbijieciui seimai, JAV seima savo atzala pavadino Adolfu Hitleriu, teismo sprendimu vaiko globa buvo paskirta kitai seimai. Lietuvoje ir prezidente savo trigrasi ikiso, neva vaika reikia labai svelniai perduoti motinai. Lietuvos psichologai menesius mulkino ir uz nosies vedziojo Luizos Rinau teva, neva kad dukryte nepasiruosusi gyventi su juo kol zmogui kantrybe truko. Prezidente, premjere ir teisejai suseskite prie stalo ir sutarkite kada baigsite si cirka.

227. bidzo

Ot saunuole gydytoja!Tai pilietiskas poelgis,nedaug Lietuvoj zmoniu kurie gali nepritarti Venskienes teisingumui.Kas ten per teiseja?kas jai palanku ir teisiska ji tuo puikiai naudojasi,bet kas jai netinka buna apsaukta,priskirta klanams ir pan.O dalis dar ja palaiko.Nu tikrai akli zmones,JUS VENSKIENE VALDO!

226. ŠIEPIASI

O burna ČIULPIMUI skirta

225. ar neatrodo

Dar viena žvaigždė užgimė ant Lietuvos.Ką ji veikia pasitarime,na gal nebent akinius reklamuoja?

224. tiesa

Bet ta Venskiene tikrai nesveika....

223. sauni

moteris, laikykis

222. to 195

gal sileikienei liepe ....gal venckienei liepe kas broli pasiusti zudyti

221. to Smagu

Hipokratas jokiu falsyvu pazymu neisdavinejo. Ir kitiems gydytojams neliepe meluoti, kad sveiki zmones yra sergantys. jei ponia Venckiene tokia prasta teisininke, kad neskiria kas yra savarankiskas mokymasis ir kas yra mokymas namie-tai cia jai geda ir jos beda. Gydytojas gal ir gali kartais vaiko pagaileti ir jo ligele pasunkinti, bet sveikam vaikui isduoti pazyma, kad jis didelis ligonis ir negali mokytis mokykloje. jei Venckiene kazkodel norejo nusipirkti ta visai jai nereikalinga falsyva pazyma, tai reiekjo eiti vienai ir graziai tartis del kainos. Nezinau ar butu pavyke, bet tikrai dabar nereiketu aiskintis ar tase mergaite ar ne.

220. cic

PATI GYDYTOJA LABIAU PANASI I ISTERIKE,NEI VENSKIENE

219. Dievuliau...

Dar viena žvaigždė, nutarusi pasimaudyti nekokios istorijos šlovės spinduliuose..

218. jo

sileikiene sventoji,kiek pinigu is zmoniu esi paemus pasakyk?a!

217. kazkokia

,,kiaura,, ta sileikiene,gal ji prokuroro boba...

216. ŠILEIKIENĖ

DEDA TAŠKĄ :)))))

215. is sono

du klanai - vienoje puseje pedofilu, kitoje - kedofilu

214. puk

bravo Gydytoja. Tik tokie žmonės ir gali duoti atkirtį anarchijai.

213. Danas

uzsiregistravo pirma o priemet penkta. Reikia vikipedijoje paziureti ka reiskia zodis klizma, nes kazka esu liaudisko girdejas bet reikia vikipedijoje pasitikslinti.

212. to 184. smagu

žinok, yra dar smagesnių sutapimų. yra tokia šeimos spaudos atstovė Skučienė, ir yra toks pedofilija nubaustas pilietis Skučas. nu gi ir sutapk tu man taip...

211. bent jau groziu

tau 5 galvom auksciau uz venskiene.

210. kns

dar viena siuksle tarnaujanti pedofilams ,nemanau kad padorus garliaviskiai eis i ta klinika

209. m

Turiu Garliavoje gyvenančius pacientus ir vardan pilietinės santarvės, vardan ramybės kviečiu visus susitelkti. Neiti pas tą gydytoją!

208. daktare

PEDOFILE

207. ŠILEIKIENE-MESK SAVO KONTAKTUS ČIONAIS

KARTU- MES SUDĖSIM VISĄ DAUGTAŠKĮ :))))

206. Geda gydytojai

Pries ka kvietimas susitelkti???Pries Venckiene,kuri kovoja uz teisybe!Gerai Venckiene sake,kad viskas nufilmuota,jog nebutu eilinio melo,tai gydytojai dabar svyla padai ir pyksta ieskodama "teisybes"del filmavimo.Tai gerai kad filmavo,neis eilini karta akiu apdumti.

205. to 184

pabirbink senam oziui i pautus --bus grazus duetas

204. m

tikra žiurkė išsiviepusi (sanitarka)

203. Rima

Va cia tai "maladec" moteriske! Uzkurs Venckei pirti pagal jos "receptura". Kuo daugiau Venckiene ardysis, tuo daugiau teks po to srebti savo koses. O butu atidavusi vaika pries metus vietoj to, kad velnius gaudyt, butumem jau visi sia istorija pamirse. Dabar gi, kuo toliau, tuo darosi idomiau, koki nauja triuka ji istrauks is rankoves ir kada galu gale pasakys "finita la comedia".

202. durniu laivas

cia susidaro toks ispudis kad daugelis komentuotoju truputi zoles paruke :))))))))))))))) cia kaip bolseviku laikais ,jei ne su patvoriniais tai visi tada pedofilai :))))))))))))

201. Hipoktato priesaika

avo šeimos, mokytojų ir medicinos profesijos brolių akivaizdoje iškilmingai prisiekiu, kad, sutelkdamas visus savo sugebėjimus laikysiuosi šios priesaikos: Visas mano gyvenimas tebūnie skirtas tarnauti žmonijai. Saugosiu žmogaus gyvybę ir jos neliečiamumą nuo pat pradėjimo iki natūralios mirties, gerbsiu jos orumą. Gerbsiu savo mokytojus ir ta pačia dvasia perduosiu medicinos meną kitiems, stengsiuosi neatsilikti nuo medicinos mokslo pažangos, ligonių labui nevengsiu konsultuotis su labiau patyrusiais gydytojais. Sąžiningai, garbingai ir nesavanaudiškai gydysiu be išimties visus, vengsiu tyrimo ir gydymo metodų, žalingų žmogaus gyvybei ir sveikatai bei pažeidžiančių žmogaus teises. Informuosiu ligonį ir jo šeimą apie ligą, tyrimo ir gydymo būdus bei galimas pasekmes, atsižvelgdamas į jo interesus ir pageidavimus. Niekada neskirsiu ir neduosiu mirtinos vaistų dozės, nei savo noru, nei kitų prašomas. Sieksiu paciento gerovės, vengsiu bet kokio nehumaniško žingsnio, paciento klaidinimo ir korupcijos. Šventai saugosiu man patikėtas paslaptis. Visada būsiu korektiškas savo kolegoms. Mediko pareigas atliksiu nepaisydamas paciento amžiaus, tautybės, religijos, rasės ar socialinės priklausomybės. Net ir verčiamas, nieku gyvu nesutiksiu, kad mano medicinos žinios būtų nukreiptos prieš žmoniškumą. Jei nepažeisiu šios iškilmingai, laisvai ir garbingai duotos priesaikos, tebūnie man leista džiaugtis gyvenimu bei medicinos mokslo praktika. Tepadeda man Dievas !

200. ozys

nusipirkau violetinius gacius,varysiu dabar keturiom patvoriais kaip tas patvorysta su violetava liemene

199. Piliete.

Gerbiama gydytoja ,manau,kad daugelio Lietuvos pilieciu esate palaikoma.Linkiu Jums nenuleisti ranku ,nepasiduoti.Jau igriso doriems zmonems tos Venskienes ir Skucienes cirkas.Matosi,kad juo toliau ,juo daugiau ji yzuleja.Kaip sitaip dasiritome iki to,kad nenormali ar apsimelavusi teiseja visus sokdina.Nebera jokios tanybos ,kuri itiktu ,,poniai" teisejai,jeigu nesoka pagal jos dudele.Dar pajuto,kad nepasidomejusi Kaip istikruju yra Prezidente kisai ne ten kur turetu.Ji skiria teisejus,kontroliuoja ju darba.Pasirodo,kad ji pati pareiske ,kad galima nevykdyti teismu nutarties.Dararta sekmes Jums su ta Garliavos ,,teiseja"Nesusijusi nei su viena puse.Bet tiek proto turiu ,kad pamatyti,kas yra kas.Nejaugi visi turi sokti pagal Garliavos mafijos muzika.

198. :D :D :D to 184

Aha, o Skučienės pavardė sutapo su Garliavoje gyvenančiu pedofilu Skuču :D :D :D :D vieni sutapimai :D :D švogerių kraštas ta Lietuvo : D nu bet būkit geri nesupykit :D

197. lietuvis

Saunuole gydytoja - laikas sustabdyti ta kedofilini garliavos drakona!

196. pagaliau gal kas sutramdys ta venckiene

senai jau ja i vieta pastatyt reikejo. perdaug sau leidzia ji.

195. 000

GAL SILEIKIENEI LIEPE KAS TAIP PADARYTI IDOMU KA JI PADARYTU JAI TAIP ATSITIKTU JAI ,O DABAR SYPSENA IKI AUSU KAIP PAS STANKE,DAR VIENA PEDOFLU ISPERA

194. gaila

daktare pati jei butu Venckienes vietoje,tai dar ne taip pasiardytu,ir siaip mums moterims aisku,kad mums labai toli iki tokios kantrybes,kokia turi Venckiene,na tikra MOTERIS,DAR ISTVERMES,NERINGA.

193. saunu

kad poliklinikos direktore neissigando neprognozuojamos teisejos

192. Eugenijus

Po žudynių Kaune, kai buvo ieškomas Drąsius Kedys, Garliavos šeimos klinika davė siuntimą išvežti mergaitę į Vilniuje esantį Vaiko raidos centrą. Tai padarė Kauno rajono Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojai.

191. as

Juokingiausia, tai tai, kad si tariamoji gydytoja atskleide nepilnamecio vaiko bukle/ligos istorija. Kartais ji nebijo atsidurti teisme ar prarasti licenzija?

190. pffff

Izeide mat principinguole .... Whuachacha :D :D Vargsiuke apsaukta ar kas ten buvo, vai vai, tai tegu kas antra bumbanti pensininka i teismus padavineja teisybes ieskotoja is didelio rasto isejo is krasto.

189. manau

as manau kad po sito viso ivykio pas tave nenores niekas eiti gydytis, galesi gydytis pati.

188. tik

ir tik visiski idiotai,issigymeliai,psich.ligoniai tiki ir gali tiketi kedvenckiu pasakomis,paistalais,melagystemis,juk akivaisdu kad teisejai jau seniai reikia skubios mediku pagalbos..

187. Saunuole gydytoja! Jai tikrai gaila vaiko, saunuole.

A.Šileikienės raštą apie įvykusį incidentą bei jos manymu mažametei mergaitei darytą neigiamą įtaką ir bauginimą šiandien gavo prezidentūra, Aukščiausiasis teismas, teisėjų taryba, įvairios ministerijos, Generalinė prokuratūra, kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus. Iš viso išsiųsta daugiau nei 10 laiškų.

186. :D

BET TAI KAI NUPEZUS.RUPINTUS LIGONIAIS TUO METU ,O NE NESAMONEM UZSIIMTU

185. Deivis Florida

kvieciu visus prisijungti prie FACEBOOK puslapio: Drasius Kedas zmogzudys ir pedofilas !

184. smagu

toks prokuroras sileika pradejo tyrima, o tokia gydytoja sileikiene- padejo taska. nagi ir sutapk tu man, cirku cirkai. beje, gal p. daktare pades licenija ant stalo, ka gali zinot, kaip suprantu Hipokrato priesaikai buvo nusizengta. ir stipriai.

183. ŠILEIKIENĖ TUOJ ČIA VISIEMS

SUMES PO TAŠKĄ, O KAM IR PO CIELĄ DVITAŠKĮ :))))) GALĖS JAU GREIT VAIKAPISIAI IR SAVO KREPŠINIO KOMANDA SURINKT :))))

182. to kopijai

deja, pazymos isduodamos sveikiems vaikams. Kodel kiekvienais metais mokiniams reikia issiimti sveikatos pazyma ir ja nunesti i mokykla, kad sveikatos problemu neturi?

181. žiurekit

dar viena nori pasisildyti ant bangos. gal pakvies dirbti laidu vedeja-isgarses, sou mene pasidarys. argi gydytoju reikalas kistis ir komentuoti. orumo jokio neturi ta bobka.

180. Blaivininkas

Nesitaikstykime su alkoholio puošimu, liaupsinimu, iškilmingu laikymu maisto parduotuvėse, degalinėse bei vaistinėse nors Sausio 13-ją, nes šio narkotiko dievinimas trukdo padėti tašką..

179. geda ,sileikiene

dabar zinokite,kad eidami pas sileikiene,pasiruoskit galimoms provokacijoms ir policijos iskvietimams.jei gydytojas pagal savo priesaika ir zmogiskuma turi demonstruoti kantrybe ,supratima ir sieki padeti zmogui,tai sileikiene pasirinko pasitarnauti ir pedofilams,ir ju spaudai!

178. to daktaryte

kai nori psichiatru komisijos tai kreipiesi ne i poliklinika, o tiesiai pas psichiatrus. vaiku poliklinikoje gydomos vaiku vidaus ligos, o ne psichines. O sveikus vaikus galima mokyti namie, bet tam nereikia jokios pazymos is gydytoju. Mokyma namie skiria mokytojai. Pasigooglinkit savarankiskas mokymasis, mokymas namie. ir rasit skirtumus.

177. fu

SILEIKIENE, BEK DAR MAMAI PASISKUSK

176. jonas

nu va dar viena mega zvaigzde sileikiene atsirado ant Lietuvos padanges :)))))))Biski pasitvarkyti makijaza ir gales per visas ''gerasias ir teisingasias'' televizijas pasipuikuot :)))))

175. geras

dar viena kylanti medicinos-šou žvaigždė.

174. L.Rytas meluoja

Į pasitarimą policijoje šiandien buvo pakviesta ir Garliavos šeimos klinikos direktorė Asta Šileikienė. Ji sakė negalinti komentuoti, kodėl buvo pakviesta į posėdį.„Turėjome atsakyti į kai kuriuos klausimus, kokius – negaliu atsakyti“, – teigė ji.

173. Pilieciui

Matote visiems grasina ir visus izeidineja N. Venckienes vadovaujama gauja, kuria palaiko D. Grybauskaite. Gauja nedidele, net keliu simtu nebus , bet dergia ji visus ir viska , kas jai neitiko. JUk N. Venckienes Respublikoje paskelbta , kad LIETUVA -PEDIOFILU KRASTAS , tai ir Tamsta ir as ir visi, nestovintys jos patvoryje ir negarbinantys jos nudvesusio bendrininko, pedofilo-zmogzudzio D. Kedzio ESAME PEDOFILAIS:)

172. aha

visa garliava pasipiktinus sita nesveika sileikiene,jai paciai ne viena byla gresia uz kysius ir t.t.

171. Grimas

Šuanuolė Gydytoja. Jau vis daugiau atsiranda praregėjusių kurie mato, kas per gyvačių irštva yra venskai ir jų nusikaltėlių gauja.

170. mociute

Venckiene kovoja uz dukterecia,o kaip jaustusi Sileikiene ar Vaicekauskiene,jei ju vaikai butu isprievartauti ar ponios ziobienes dukros?

169. ....

nebelinksma musu kaime....

168. Gucci

sileikiene tegul pati kuo greiciau dingst is eterio su savo debiliskais parodymas, nes jai paciai tuoj bus iskelta baudziamoji byla.

167. komentaras apie gydytoja

gal tiesiog pasakykite, kad ne gydytoja kreipesi i teiseju taryba, bet galimai teiseju taryba i gydytoja-prasydami padeti galutinai "suvalgyti" Venskiene. antraip kaip paaiskinti kad is kart atsiradusi lryto koresp ir LNK TV ? juk gydytoja zinojo, kad kedyte tam tikrai valandai uzregistruota, - na ir ivykde savo misija. Geda gydytojai, didele geda. Apgailetina. Beje ar dar ne visi garliaviskiai issirase is isos klinikos? Manau, jau nedg beliko...

166. mastertop

o Sileikiene simpatiska ...

165. laikas

tikrai jau laikas pasipriešinti isteriškoms ir puskvaišėms megztosioms beretėms. Nukvakusios bobos neturi teisės komanduoti kitiems...

164. ei, tauta, !

ar galima butu tuos kedziu "intelektualus" i vietas pastatyti ?

163. 153

tendencingai nufilmuoti prasigerusiu galimai bomzu irodymai nera joks irodymas, sizike

162. antanas

tuoj mes jai pridesim tasku iki gyvenimo galo taskuosis

161. atitraukit ta beproti

su kamera..jis gali zudyt. jis trinasi garliavoje.

160. as

dar viena parsidavus apgailetina moteriske.butu su vokeliu litu gavus,butu venckienei kojas buciavus ,o dabar loja kaip kale

159. ŠILEIKIENĖ DĖS TAŠKĄ

TAI MAŽAI KAM PASIRODYS....:)))) GRAŽI BOBA, GALĖTŲ KOKIOJ PORNUŠKĖJ PASIFILMUOT- OT ČIA TAI BŪTŲ TAŠKAS ....IR KĄ TU TADA SU JA PASIGINČYTUM- SAKYTŲ, AŠ ŠIMTUS TAŠKŲ PADĖJAU- O TU KĄ ? KEDODEBILE :))))

158. pavilionienės reklamuojamaemancipacija jau duoda rezultatus

Šileikienė nutarė, kad visi metodai geri. Nes ji nori padėti kažkokį ten tašką. Ar pastebėjote, kad bjauriausiai mergaitės atžvilgiu elgiasi net tas varganas teisėjas iš Kėdainių, bet moterys? Bobos atakuoja mergaitę. Baisu. Lietuvoje jau gajos povilionienių ir kitų numoteriškėjusių asabų pasėtos sėklos. Kiekviena boba padarys net didžiausią kvailystę, nežmoniškai pasielgs, kad tik ją visi laikytų karo vyru, parodytų per televizorių, parašytų laikraštyje. Apgailėtinos bobelės. Motinų jose nėra. Yra tik baidyklės, tinkančios pastatyti saulėgražų lauko viduryje paukščiams baidyti.

157. as

ko tamsta veckiene tau pritruko turejAI GERA DARBA,GERA ALGA,MAUDOTES PRABANGOJE.KAS JUMS I SIKNA IKANDO ?m?

156. si

Si daktare dirba pagal Vaiku apsaugos tarnybos isakyna. Todel driso ir policijai skambinti. Jinai aiskiai uz tai gauna koki atlyginima.

155. dar viena

isivele i ta konflika na visai be rysio, klausykit ka prezidente sako

154. 138-tai

Palaikyk eugieniju uz kiausu veltui nedaugzodziavus. Jam amzina neda@istoze, kaip galima spresti is jo komentaru.

153. na ka

šita kurva greit privalės atsiimti savo žodžius arba bus teisiama už melą, kai Venckienė išplstins visdeo medžiaga per televizijas, kas it tikrųjų vyko toje klinikoje

152. Jau 8 violetiniai samdiniai

paklaike spaudo plius minus. Matyt baisu, kad Lietuvvai nusibos ir ji visus kvailius is patbvorio,. kartu su ju vadeivom N. Venckiene ir jos uztareja D. Grybauskaite pristatys gydytojams psichiatrams?

151. kopijai

gydytojai gali isduoti pazymas tik sergantiems vaikams. o ne bijantiems eiti i mokykla. Venckiene turejo prasyti savarankisko mokymo, o ne mokymo namie. jei ji norejo falsyvos pazymos, tai nereikejo vestis tetos ir filmuoti. juk kai pati kysius ima, tai zurnalistu nesikviecia.

150. grantas

pagarba ligonines direktorei,vensiene ir jos komanda A jau perzenge visas ribas,geda prezidentei,palaikome stankunus

149. scenaristai issieme

neseniai buvo SLAPTAS LIUDININKAS istrauktas, daug triuksmo, bet vilciu nepateisino, viska sumove, dabar naujas personazas - DAKTARE - KOVOTOJA UZ TEISYBE, palauksim kitos serijos, bet jau darosi kazkaip nuobodu. Teks saukti VAMPYRUS, ATEIVIUS arba pati POPIEZIU, nes lietryciui jau vis sunkiau darosi itampa islaikyti...

148. emigrant

Kad ja kur sernai uz bulviu maisa!!! Tokia slykstyne net sysalo nenusipelne!

147. gerb gydytoja

duokit i teisma tuos kurie sitaip zeidzia jus komentarais aisku kad patvoriniu darbas juk matosi kokie ten pavargeliai bemoksliai susirinke jus saunuole jums dievas pades

146. Pilietis

Kreipiuos į visus agresyviai nusiteikusius komentatorius. Baikime vienas kitą įžeidinėti, nes jau baisu darosi nuo tų keiksmažodžių, įžeidinėjimų,juk mūsų tauta nėra didelė, o dar pjaunam vienas kitą. Labai negarbinga įžeidinėti gydytoją,grasinti jai, kad visi pacientai nebeis pas ją ir panašiai. Kiek supratau iki šiol ir ta teisėja pas ją gydydavosi ir buvo gydytoja gera, o dabar, kada atsisakė išduoti neteisingą pažymą, jau ant jos pratrūko keiksmažodžių lavina. Pagaliau susiprotėkime, nes tokie įžeidinėjimai gali baigtis teismais. Gyvenkime visi taikiai.

145. daktaryte

klinikos vadove dabar meluoja,juk vakar per tv lietuvos rytas aiskiai pasake,kad mergaite sveika-tai koks cia konfidianselumas.tai cia slapta paciento informacija.apie kokia darbo etika ji gali kalbeti.per 4 valandas nesugebejo ramiai paaiskinti tvarka ir israsyti siuntimo.mano sunaus klasiokui skirtas mokymas namuose,nes daug pamoku praleido vaikstinedamas po parduotuves,interneto svetaines,atsiliko nuo bendramoksliu ir jaute diskomforta gaudamas 1,2,3 balu ivertinimus.jis fiziskai sveikas- o klase vejasi namie.ar sudarete psichologu ir psichiatru komisija,kad nustatytu ar mergyte jaucia stresa ir nerima,atplesiama nuo seneliu ir tetos seimos is gimtu namu.atsakykyit pone

144. djdjd

kazko pabijojo venckiene ateit i ta posedi

143. gydytoja

kokiA žiurkė

142. bomzas

Saunuole Gyditoja neissigandai kedofilu ped klano

141. qwerty

jei sileikiene seimos gydytoja tai daugybes pacientu neteks nes negerus darbus dirba

140. PSICHIATRINE LIGONINE

galetu pasirupinti dvieju aiskiu ligoniu- "atradeju"- viena is ju, D. Grybauskaite "rado " CZV kalejimus ir jai atrodo, kad N. Venckiene "vykdo teismo nutarti", kita "atradeja " "rado pedofilu krasta - Lietuva ir visagalius pedofilu klanus SVEIKATA. Brangios blondines- BRANGIOS TODEL, kad jusu "atradimai" kainuoja Lietuvai milijonus, gal jus galetumet keliauti abi i psichiatrine ligonine, kad Lietuva pailsetu nuo jusu "atradimu"?

139. Klausimas violetiniams:

neseniai mano šuo, pamatęs per televiziją venskienę, ją aplojo. Labai bijau: ar tik jis nebus pedofilas, o gal dar ir iš teisėsaugos klano. Patarkite, ką man daryti. Ačiū iš anksto.

138. PALAIKAU EUGENIJU NR 4

SAUNIAI PAKOMENTAVOTE

137. infmok

Šioje istorijoje galima bus padėti tašką, kai bus nubausti nusikaltėliai, tame tarpe ir šileikienė

136. APIE KOKĮ ČIA TAŠKĄ ?

ŠILEIKIENĖ KALBA ? APIE TAŠKĄ G , KURIS TEN GILIAU RANDASI ? PAAIŠKINKIT JAI, KAD NE PAS VISAS MOTERIS JIS RANDASI, O PAS ŠLIUNDRAS-KAIP TAISYKLĖ YRA DAUGTAŠKIS ABĖCĖ BURNOJE.....

135. kopija

šeimos klinikos savininkė Asta Isajeva-Pečiulaitienė-Šileikienė atsisako vaikui ,iškankintam baimės, gal patyčių mokykloje, gyvenančiam nuolatinėje įtampoje po lankymųsi policijoje,apklausų,...išduoti namų mokymui pažymą,o globėjai dėl to nesutikus, kviečia policiją...Daktarė filmuojasi..... Lietryčiui duoda išsamų interviu, kuris man pasirodė panašios krypties kaip Žalimo.Ano tikslas buvo įteigti visuomenę , kad Venckienė gundė Kedį žudyti , o daktarės,kad Venckienė įtakoja mergaitę.. Kitą dieną ,t.y.šiandien, pas tą pačią daktarę ,lyg tyčia ,atvyksta Stankūnaitė su apsauga,gauna pažymą, kad mergaitė sveika, klinikos kieme fotografuojasi, lietryčiui duoda interviu...Abi patyrė šokus....Ar ne gėda ,Asta, pardavinėti velniams savo sąžinę??? Ar nenusisuks nuo tavęs ligoniai???? Stankes advokatas Vitalij Vasilionok, zurnaliste Asta Kuznecova, Tatjana Stankuniene, Asta Isajeva, Vitalij Kondratjev....visokios mintys lenda

134. saunuole

nepasiduokit

133. kk

Kas sekantis pasipainiojes venckienei po kojom taps pedofilu? butu smagu jei tai butu koks violetinis mulkis!

132. poliklinika

sileikiene veidmaine lauk is eterio

131. o jai

ar ne geda? Sitai naujai iskeptai lietrycio zvaigzdei?

130. kartais

vaziuodavau pro Garliava, dabar reikes is tolo aplenkti - dar koks kedininkas langus ismus, jei su sypsena i kedziu nama paziuresiu :)

129. kkkkkk

Manau turetu atsargiau sneketi nes patvoriniu-kedopedofilu klanas gali kersyti ,juk sitie paranojikai-sizofrenikai soka pagal "teisejos" dudele,kaip suprantu net musu ponia prezidente bijo "gyvates akiu"...

128. petras

sita daktarele gerai zino visa garliava su visais jos paimtais kysiais,isgama gavo pinigu is pederastu moka apsimetinet

127. VIRGINIJA

Manau,kad Šileikienei reikėtų gerbti savo pacientus, o nevykdyti kažkieno užsakymus. Kaip suprantu labai sunerimo šita ponia, kai sužinojo, jog buvo konfliktas filmuotas. Taigi, melo trumpos kojos...

126. Klausykit, ar jus kraujo istroske ar kaip cia?

oho, balvonai jau puola ir gydytoja. Kraujo istroskusi minia.

125. zirzilia

kedofilai rado ant lietuvos dar viena auka:-)) Ir daktaryte jau pedofile apsauke, nu, cirku cirkai, bliamba.

124. pilietė

O jei paaiškės.kad ši ponia meluoja?Ar ji bus teisiama už šmeižtą?

123. Tikriausiai visu svajone tureti tokia gydytoja

kuri pokalbyje su zmogum negali isiversti be skundu ir policijos- koks pacientas dabar ja pasitikes?

122. Neringa

venckiene KURVA

121. o sitai gydytojai

ne geda???

120. legion

buvo lavaste,liko povilaitis,o gal jis tas aidas?

119. :D :D :D

O tie kurie čia dabar šlovina prezidentę - nu tokie - kaip 96 komentaras - tikrai ne Šiaurės Korėjos piliečiai? :D Nu, bet tikrai - nesupykit :D

118. Ariel

O sita kaliause is kur islindo?

117. protaujantiems garliaviškiams

Šaunuolė gydytoja, kad nepasidavėteVenckienės terorui.

116. oi

Is garliavos niekada kojos neiskisus, siauru paziuru moteris, baisu.

115. q

Prabilo parsidavele. Ignoruoti tokia poliklinika.

114. AS

GAL DURNAI ATRODYSIU BET NORIU PAKALBETI, BET VIS TIEK PARASYSIU - NORIU PAKALBETI- MANO GIMINAITE NEGALI TURET VAIKU, IR NORI ISIVAIKINT VAIKA, TAI VA, JI PRISIDARIUS, KIEK MUMS, GIMINEMS, ZINOMA, KOKIUS 4 ABORTUS. O KIEK MES NEZINOM? EINA SAU....SAKAU, VA TAIP IR BUNA TOKIOMS...BESAIKIS PALEISTUVAVIMAS IR ABORTU DARYMASIS ATVEDA PRIE NEVAISINGUMO....

113. pederastu gydytojai sileikienei

jokiu tasku negalima deliot isgama sileikiene butina istirt pedofilijos byla ,istirs 5 maziausiai zmogzudystes o tada tik deliot taskus

112. kurwa

kas per gydytoja? nori buti zvaigzde? Atsirado heroje kuri taska zada padet, juokas ima :)) paskui newerk kad darbo netekai, o tai jau pries kameras moki bliauti :))

111. rewrew

dar viena zvaigzde suzibo.

110. VARGU AR ŠILEIKIENEI IŠEIS

PADĖTI ŠITOJE ISTORIJOJE TAŠKĄ :)))) PIRSTELT, TAI GAL TAIP....BET TIK TIEK :))))

109. patarimas

Šileikiene nevarkit, venckienė parašys 90 skundų, ir prieš jus pateiks 15 ieškinių, jūs prarasit marias laiko vaikščiodama į teismo posėdžius, o ji nei į vieną neatvyks. ji teisininkė, o nesąžiningas teisininkas itin pavojingas. jūs medikė, geriau išraskit kokius skiepus ar vakciną nuo venckienės, ji labai reikalinga, skubiai ir dideliais kiekiais

108. to 86

„neužilgo šitą daktarėlę, STT išsives už kyšio ėmimą“-- O tave už šmeižtą!

107. REDITA

NE GYDYTOJA;O MIZNE;KURI IS POKALBIU IR INTERVIU JAU MATOSI;KAD NESAZININGA IR NESITVARDANTI:REIKTU TOKIO TASKO;KAD JI NESDINTUSI IS TEN;FUUUUUUUUUUUIIII TAI SILEIKIENEI:NERINGA LIUKS;KAD TAIP DARO DEL MERGYTES

106. lol

kokia ji saunuole,visa Garliava skamba nuo jos kysiu.

105. to is salies

jei tu susidurtum su nersuke tau ne taip dar butu

104. ispanas

...ochhh,seniai laikas...

103. slykstu

slykstu skaityti kai kurios komentarius purvo pylima ant gydytojos ar cia visi serga toj lietuvoj.....baisu aplink pilna beprociu PAGARBA GYDYTOJAI, KAD NEPASIDAVE ir kreipkites del smeizianciu komentaru

102. Sileikiene,baik lakstyti per svetimus vyrus

Venckiena pasieme zmones filmuoti,nes zinojo,kad pedofilu ryto zurnalistai jos ten laukia.o Sileikiene tuo isdave savo pareiga!

101. Kas dabar eis i jos klinika?

Tik Stankunaites gerbejai?:) Garsi klinika bus, ar ne?

100. ..

pagarba gydytojai.

99. as

O , kad drauge Dabasinskiene sioje istorijoje rysi turi, as net neabejoju, studijavo visuomenes mokslus sovietu laikais, dabar labai gerai matome ko ji ten ismoko, dar ir gimusi Rusijoje.

98. LT

Pries 20 metu atlaikem rusu tankus,nejaugi dabar Lietuva neatsilaikys pries pedofilu atakas?

97. ŠILEIKIENĖ VIETOJ SAVO KREIVŲ DANTŲ

GALĖTŲ SUSIDĖT NAUJUS, O NE TAŠKĄ ŠITOJ ISTORIJOJE :)))) KAD ŠITA BEPROTĖ PALAIKĖ VAIKAPISĮ ANDRIŲ ŪSĄ, SU ŠALAVA STANKE- TAI DAUG KĄ PASAKO APIE JOS SUPUVUSIĄ SIELĄ :))))

96. TURIM PACIA GERIAUSIA IR TEISIGIAUSIA PREZIDENTE !!!

Prezidentei SLOVE !!!

95. Neringa

puiku,zmogus perejo per gatve,venckiene pradejo rekt,kad ji pedofile ir violetiniai debilai is paskos,jo jo ji pedofile....VIOLETINIU SIZOFRENIKU GAUJA..

94. tai kada

desime taska , daktare ?

93. SITAI STERVUTEI GALVA PASIMAISE

PAGALIU GAUS I UZPAKALI ANKCIAI AR VELIAU, NESUPRANTA SU KUO SUSIDEDA KAIP IR ASILELIS INFORMATURIUS.

92. P.I.

Skaitau komentarus. Bet ir baisus tie venckiniai. Ne simpatija jiems jauciu, pasibjaurejima. Kazkokie agresyvus, pikti, psichiskai nesveiki.

91. kukis

p.Venckiene gal kiek ir emociskai kalba pataruoju metu,bet ar ponia gydytoja tikisi,kad po menesio kito jos medecinos istaigoje liks klientu..vargu bau.Labai daug kam Lietuvoje tiesiog ATSIBODO si istorija-bet tai gali buti NAUJOS ISSIVALIUSIOS LIETUVOS zingsnis...Rodos gydytoja to nesupranta,nes sako,kad ji (budama Garliavoje) nesidomejo ta istorija.ABEJINGUMAS baudzia!!!

90. :D :D :D

Dabar susiburs nauja gauja - Garliavos "ūsofilai", ir tada bus drakės :D Nu tikrą "muilo operą" galima jau kurt - su tiek serijų kaip "Santa Barbara" :) Nesupykit tik :)

89. jo

teisingai sakai-vietoj Kedytes savo vaikus atiduok iskrypeliams, ir bus padetas taskas.nuo kada Lietuvelej kazkokia sundaktare sprendzia kam atiduoti vaika.

88. Valge garstycias sita "daktare

", kol diploma gavo, nes negrazi ir jauna buvo.

87. Iš šalies

Pažiūrėjus tą reportaža, tai atrodo, kad gydytoja Šileikienė yra nestabilios psichikos, visa išmušta raudonomis dėmėmis, kakle išokusios gyslos, draskosi iki pridusimo -AR TOKIA GYDYTOJA GALI GYDYTI ŽMONES IR DAR VADOVAUTI GYDYTOJŲ KOLEKTYVUI?

86. prižadu

neužilgo šitą daktarėlę, STT išsives už kyšio ėmimą...

85. kasciadaros

taskas bus padetas kai bus nutyldyti pedikai ir juos palaikantys seimunai.reikia daugiau tokiu drasiu zmoniu kaip Venskiene ir Prezidente,reikia vyru pagalbos ir bus tvarka.

84. :D

Kysininke Sileikiene prabilo :D

83. JO

JUDAS IRGI PARSIDAVE UZ 30 SIDABRINIU,O KIEK GAVO SILEIKIENE...

82. cha

Sileika-Sileikiene.Nieko jums tas nesako?

81. lithualien

Ziuriu patvorio debiles nuo vieno 'pidafylo' ant kito kad strikalioja... Mato nutrijos fanatikes jog pizda pareina Kluonu gatves biosikinyko 'karalienei' tad uzsipuole kai skeriai. Sileikiene boba su kiausiais atpis ta jusu 'teiseja' teisiskai tai net zagsesit kartu sutupe patvorio sikinyke

80. a

Tokia gydytoja Sileikiene reiketu patikrinti kaip ji gali dirbt su klientais, jei toki cia kose uzvire. Geda geda dar kart ged tokiai gydytojai. jei ji butu profesionali, ji nekliedetu cia, o butu zmoniskai paaiskinusi Venckienei ir nekankinusi laukimu mergytes. Nes tai gydytojos kalte, kad mergaite prabuvo tiek laiko. Ir is viso, kai perskaiciau, kad gydytoja kviete policija, ti apakau. Gyvenime negirdejau kad kam policija poliklinikoje kviestu. Reikia sitai gydytojai nervus pasigydyti pirma paciai, o ne kitus gydyti. Siaubas, manau kad ministerija patikrins sitos pseodogydytojos profeionaluma ir mokejima dirbt. Netikiu ne vienu jos zodziu

79. Bobele

nori išgarsėti tai ir varo ant Venckienės

78. H.L.

Reiskia, ir Garliavoje dar yra padoriu zmoniu.

77. Trolis

DURNA BOBA TA SILEIKIENE,RADO PRIES KA SPARDYTIS,JOS KARJERAI SAKESSSSSSSS....

76. Abin Ladenas

O cia jau panasu i provokacine egitacija. Pakvipo VSD.

75. GERIAU

TEGU GYDYTOJAI PAKOMENTUOJA, NUO KO MOTERYS VAIKU NEGALI TURETI - KIEK ABORTU REIKIA PRISIDARYTI, KAD NEGALETUM VAIKO PAGIMDYT, KAI NEGELBEJA NET PINIGU TURINTYS TEVAI, NET IR TIE NIEKO NESUGEBA ISODINT. MAN IDOMU, MANO GIMINAITE SAKO, KAD TIK KETURIS, O AS SAKAU, KAD PENKIOLIKA ABORTU.[JI NEGALI TURET VAIKU]

74. Rima

Saunuole gydytoja, jauciu, tik tokiu normaliu Lietuvos pilieciu deka galesime pasiekti teisingumo musu salyje. Dziugu matyti, kad ju vis daugeja. O politikams, ypac Grybauskaitei su Landsbergiu turetu buti itin geda. Manau, jie patys save patalpino i politikos siukslyna. Ateityje juos prisiminsim kaip naftalinu padvikusius sovietmecio reliktus.

73. atsirado

Atsirado dar viena "reikšminga" asaba, kurios pareiga padėti psichologiškai traumuojamai mergaitei, o ne policiją kviesti. Tarp kitko, kaip rašė spauda, policininkai net nesuprato, dėl ko jie buvo kviečiami. Sakyčiau gėda dėl tokio daktarės elgesio, bet matosi, kad gėdos jausmas jai nesuprantamas.

72. "Daktare" pasake "i"

Tauta taska uzdes! Nebeliks Garliavoj sundaktarisku kliniku.

71. Edis

Bėgčiau nuo tokios šeimos gydytojos. Kuri nesugeba valdyti situacijos, nemoka dirbti su pacientais. Kasininkė ir ta geriau sugeba valdyti konfliktus negu Šileikinė.

70. DAKTAREI DAR

Ar jums pedofilai liepe taip elgtis , kabinetis prie pacientu???

69. Realybė

tegul kokį kometarą parašo privačių mokyklų pedagogai, kaip turtingi vaikai atvirai tyčiojasi iš neturtingesnių, kodėl rašau, nes medikai turėjo padėti p. Neringai negi nesuprantat, kad moteriai morališkai reikia padėti, tai nušluos nuo žemės, jeigu pasiduos' Iš medikų pusės aš tokio kvailo poelgio niekaip negaliu paaiškinti, Stankūnaitė nesupranta, kad jeigu ne policijos apsauga, seniai būtų nušluota nuo žemės

68. Pilietis

netikiu nei vienu p.Venckienes zodziu...

67. TEISTI SILEIKIENA

JUK JIN DAVUS GIPOKRATO PRIESAKA-IR JOS NEVYKDO TA AFERISTE! SODINT JA I KALEIMA!

66. Sileikienei GEDA!!!

geda , kas per daktare???! Koks skirtumas ar savarankisko mokymo ar mokymo del sveikatos nedideliu sutrikimu. Emocine sveikata irgi yra labai svarbi , ir isvengti komplikaciju , mergaitei itampa nerekomenduojama. Nesikabinekite prie Venckienes suformulavimu , kodel reiketu mokytis namie!!! Nezaiskite zodziais daktare! Nezlugdykite seimos , kuri kovoja uz tiesa! Ir jus su pedofilais uz viena???

65. Kysa

Gerai prigrasė pdf.Kažin kaip naktį miegasi?

64. to 26

tas tiesa - dažnai tokios ,,gydytojos" su tokiu įvaizdžiu regimos pornografiniuose filmuose:D

63. Filmuota medziaga

Padesi taska,kai is darbo isleksi :)

62. matyt

nori tapti zvaigzde ir draugystes daug ka pasako

61. sita istaiga mes jau uzmirsom

siai istorijai mes jau dedam taska:mano gimines i jusu klinika kojos nebekels!atminkite,kad davete mediko priesaika kazkads!o dabar emete ir sulauzete!kokia geda!ir vien del to,kad jusu istaigoj vieno laikrascio zurnalistai tupejo per dienas laukdami pasirodant Venckienes su mergaite!esate gal kokia kysininke,kad isdavet savo pareiga?!

60. na saunuole

Pasidare reklama. Per menesi jos pacientu sumazes dvigubai.

59. ROM

Koks džiaugsmingas veidukas ! Įdomu , kas paskatino tą poniutę nulėkti į Teisėjų etikos ir drausmės komisiją ? Ar ji dėl kiekvieno incidiento panašiai elgiasi ? O gal iš kažko ateityje tikisi atlygio - labai panašu ?

58. sssdf

LRytas tuojau pradės Stankunaites dienorasti vesti.Kas kelios minutes naujas skiedalas.Chebra,net jus palaikantys uzsikniso komentarus rasineti.Mano patarimas-rasykite viena straipsni,bet daug maz apmastykite.Tada jus palaikantys gales labiau apsistoti ties juo,o dabar tik jegas issklaidote....Kazkaip nevaldote situacijos paskutiniu metu,blaskotes.Gal prezidente jums taip kortas maiso?

57. Rimas

šaunuolė daktarė- pasakė tai ko kiti bijo pasakyti , nes akiplėšos jau peržengė visas padorumo ( jei jiems galima pritaikyti šį žodį) ribas

56. kristina

as tai nesuprantu issilavinusi moteris turetu suprasti kiek sveikatos kainuoja si istorija gerb teisejai, o cia dar pridedate jai! juk ji ne kaip teiseja pas jus buvo, o kaip piliete. pamanykit leidimo nepaprase. ir negeda? rado moteris drasos pakovoti ne kaip eiline lietuve. nes mes tokia tauta esam - kiek krauna, tiek velkam.

55. hihi

slakuota kale tau ateina jau atpildas uz lojima:)))))))

54. to 32. Vargu...

jei jau visur matai pedofilus ligoninese,teisesaugoj,seime ir t.t paklausk "teisejos" gal ir tavo tevas yra pedofilas...

53. pagaliau

kazkas nenuolaidziauja psichiniams ligoniams

52. orakulas

matyt iškrypėlių klanas pažadėjo šiai personai karjerą - morge skrodimų skyriaus vedėja...

51. beje

tik vaikas turi nuspręsti, kur jam geriau, o ne kažkokie šiukšlės. Kai užnorės nueis pas mamą. O dabar gal nori čia - pas Venckienę. Ir koks kieno reikalas? Gaila, kad ta mergaitė dar nesugeba visų pasiųsti na.ui.

50. idomu

ar stankunaitei ir lrytui iskviesti irgi turejo kazkieno tai prasyma?? ir kiek kainavo?

49. Nojus

Ne gydytojų reikalas, padėti tašką ar ne. Tik šita ponia pademonstravo savo angažuotumą, užuot rūpinųsi savo pacientais. O šiaip reiktų kelti klausimą, ar tokiame apleistame, nušiurusiame, mirtinai pavojinga stogo danga klotame pastate galima aptarnauti žmones. Tai byloja ir apie šios veikėjos sugebėjimą būti vadove.

48. paradoksas

ieskoma kur Venckiene suklys ir kaip svetimomis rankomis ja uztildyti. Ir cia daugiausia iniciatyvos rodo moterys-motinos. Idomu, kur pacios A.Sileikienes "tamsus kampeliai" , nes sioje istorijoje "atsitiktinai" pasirenkami tie dalyviai- kurie yra susikompromitave.

47. sileikiene

nebijo buti uzmetyta akmenim.turbut jai gerai sumokejo.

46. ss

nu pagaliau nors vienas zmogus nepabugo teisejos vardo ir jos grasinimo..tai turbut ir ji dabar bus apkaltinta pedofile..nes, kas tik masto kitaip, visi pedofilai...

45. to tauta

Paskaicius komentarus, tai baisu darose. Tauta susirgo. Ir rimtai susirgo psichine liga. O susargdino ja tauta viena moteryte, teisejos pareigas einanti. Kraupu. Nezinau kaip elgsies gerb. gydytoja, taciau as taip nepalikciau ir tikrai kreipciausi i atitinkamas institucijas del izeidinejimu, grasinimu ir pan. viesoje erdveje. Atkreipkit demesi, kad visi, kurie nors kiek neitinka poniutei N.V. is karto tampa visokiausiais ir isvadinami bjauriausiais zodziais, is karto ssmeiziami ir grasinimai pasipila. Yra tik viena nuomone venckedziu, o visu kitu nuomone neegzistuoja, nes ji ale netinkama. Hitlerio vadovavimo laikais berods panasiai buvo, jei istorikai nemeluoja...

44. ddf

ko is jos noret,jei matosi,kad is anksto buvo nusiteikus pries venskiene.

43. nu nu

kokį raštą gavote, iš kur tas raštas, kieno, kokie čia slaptumai Šileikiene? Nuo kada draudžiama filmuoti ar fotograguoti? Negi iš visų pacientų ir lankytojų surenkate mobiliuosius telefonus? Ką čia kliedi ant svetimų bėdų siekianti išgarsėti besarmate! Už kiek parsidavei tu klipata?

42. jo

matomai ponia gydytoja prisivirusi košės, kad ją paveikė taip stipriai, greičiausiai koks kompromatas prieš ją yra

41. mELAS

kADA TEISEJA vENCKIENE NUSTOS MELUOTI.GAL IR SAVO PARASO BANDYS ISSIGINTI.KUR VENCKIENE PASISUKA VIEN MELAS

40. Pagarba

Sileikienei.

39. lithualien

_31_ ne Sileikienei o Venskienei bus padetas taskas

38. skaitytoja

ponia daktare, prašum kreiptis i Gaivenį jis sukurs pilnai scenarijų tokį kokį tau reikia, tamsta neverta gydytojos vardo, mes visi žinom kad į m-lą reikia pristatyti pažymą kadangi mergaitė nori mokytis eksternu , ir tamstai buvo sunku parašyti,kad globėjai prašant išduodama pažyma, kad mergaitė yra sveika. Šis spektaklis buvo surengtas specialiai, žmonės tai mato, jums tik visiems atrodo kad mus galima išdurinėti, juk ne viena tamsta turi šį diplomą aš taip pat jį turiu, gėda ponia už tave man medikei. O PREZIDENTEI DIŽIULIS AČIŪ!

37. UZDARYTI TOKIA KLINYKA !!!

Tikrai nepanasi i savo profesijos zmogu !!!

36. Palaukit

ar ta Vatulka gavo tiek daug gėlių už kyšius?

35. A.Šileikienei

Jūs ,manau,negalite dirbti gydytoja,jūs labai greitai supanikuojate,susierzinate. Gydytojas turi kantriai ir atsakingai išklausyti pacientą, nežiūrint kokioje jis būklėje. Jūsų išvaizda ir paraudęs dėmėmis kaklas parodo jūsų nesusitvardymą ,impulsyvumą. Šiaip jau reiktų pagerti raminančių vaistų ir su pacientais, ar juos lydinčiais asmenimis bendrauti ramiai, kaip ir pridera tokios profesijos atstovui.

34. to 16

nagi ir kokiaiu tasku dejimo specialistas esi n

33. gm

greiciau vaika atiduokit mamai ir taip aisku kad privales atiduot kam tempt laika ir vaika traumuot

32. Vargu...

ar tau pavyks , poniute, gero pinigėlio uždirbti ir ,,stogą ,, pedofilais paramstyti...Venckienė nera irgi durna - ėjo ir kelis žmones pasiėmė filmuoti, kad įrodymai būtų .Bet kokie tie pedofilų parankiniai yra tūpi vis dėlto...Susimauna kiekvienoje ,,akcijoje,,...

31. Sileikienei pades taska reportazas

su irasu apie situacija jos kabinete....

30. cha cha cha

dar viena pranašė svarbiausioji veikėja išlindo

29. saunuole

Pagarba tokiems zmonems.Venckiene psichopate,bet turi grybauskaites stoga ir saiposi is musu istatymu kaip beje ir pati grybauskaite.

28. Ivertinimui

Seime vykusioje konferencijoje apie vaiko teises, kurioje dalyvavo ir E.Žiobienė, buvo perskaitytas pranešimas apie tai, kad "remiantis Vaiko teisių konvencija, lytiniai nusikaltimai prieš vaikus yra prioritetiniai ir jokios kitos bylos negali būti nagrinėjamos, kol neišaiškintos pedofilijos bylos". Klausimas E.Žiobienei: kodėl Vaiko teisių konvencija netaikoma D.Kedžio dukrelei?

27. to 20

prasom prasom ,,,tik is didelio dekingumo dar kad i sikna pabuciuotum ...butu visai gerai

26. aba

grazi moteris noreciau jos

25. to 16

p. Neringa, per mažai koliojotės klinikoj ?

24. sileikiene "susirupinusi"

kazin,del kokiu dalykeliu gali buti "pakabinta" si;leikiene.Siaip,sudrycio barzda ten tupejo kiekviena diena ir lauke,kol pasirodys Venckiene.Kita vertus,kas gresia Sileikienei,jei ji provokavo venckiene ir net neregistravo vaiklo.taip pat,kokiu pagrindu ji dave pazyma apie Kedyte Stankunaitei?Sileikiene,nesijaudink,bus taskas padetas:mergaite mokysis namuose,lauks pedofilijos bylos nagrinejimo,dziaugisi tetos ir seneliu rupestingumu.viskas bus gerai!

23. arj

Aciu dievui, bent gydymo istaigos vadove turi siek tiek proto ir pareigos jausmo, skirtingai nuo likusiu istorijos dalyviu.

22. tomas

Sileikiene as jau seniai padejau taska ,tikriausia supranti kad ne tavo puseje.

21. nugi

dar viena zvaigzdute islindo...

20. aa

ACIU PREZIDENTEI,BET ne sileikienei.ACIU MOKYKLOS TARYBAI,PUIKIAI SUPRANTANTIEMS SITUACIJA.

19. gydytoja

Ponia Sileikiene,jusu pareiga gydyti zmones,juos nuraminti,o atrodo jus norite buti teiseja,vietoje malonaus elgesio su savo pacientais jus kvieciate policininkus,kam tersiate gydytojo varda,is tokios klinikos turetu pabegti visi zmones...

18. PABODO ZURETI

I BERGZDZIU BOBU SIAUTEJIMUS IR JU SKLEIDZIAMUS SMEIZIKISKUS PRASIMANYMUS.

17. to 10

gal man su tavimi eiti ......su kuo einu ...

16. isgamai sileikienei

tas taskas bus tikrai ne toks kokio tikiesi. taskas ant tavo karjeros jau padetas.

15. :)

Dar viena "eksperte" atsirado. Kviecia dar ir ja i pasitarimus. nejuokinkit

14. Susitelkti i kova uz teisybe !!!

On teisybe ta, kad reikia apginte MERGAITE nuo mamos !!!

13. Vel N. Venckiene APSIMELAVO

Ar si psichine ligone gali kada nors NEMELUOTI?

12. to 2

tu pas savo motina paklausk

11. KIEKVIENAS PROTINIS INVALIDAS

PASIZIUREKIT I TOKIU KAIP EUGENIJUS, CIURLIONIS, KITU PROTINIU INVALIDU KOMENTARUS, KURIE NESISKAITO NEI SU ZODZIAIS NEI SU PRIEMONEM VAPEPADIMI VISOKIUS SMEIZIKISKUS PRASIMANYMUS JAU METU METAIS DEKA KELIU BERGZDZIU BOBU. PABODO, TIKRAI.

10. as

sileikiene,jei ragini baigti istorija,tai nekalbek.nejaugi neturi nei kruopelytes uzuojautos tai seimai????salia gyveni ir toks saltumas,su kuo eini????

9. TAIGI

SUSITELKSIM ZI.URKE GALI NESIJAUDINT/ GALIU GARANTUOT KAD TAU TEN DIRBT LIKO NEBEILGAI/ TAVO UZTAREJEI IS VSD JAU PURTOMI/

8. to 4

sazine o kas ji ir kam ji reikalinga --nutriju kailius isdirbineti nereikia b--gyventi is nusikalstamu budu igyto turto ---sazines irgi nereikia ---ir kam tau ta sazine eugenijau -jos nasta tu seniai seniai atsikratei

7. prikirpo

oi prikirpo uodegėlę daktariūkštei... Kažin už kokius griekus taip VSD pakabino? Aš irgi neščiau kudašių iš VSD kontroliuojamos klinikos... Juk dar kokiais psichotropiniais vaistais apšerti gali... Jei negalim pasitikėti klinika, kuo toliau nuo jos...

6. INSINUACIJOS NEKALTU ZMONIU TEMA

TIKRAI, SVELNIAI TARIANT, UZZZ@@@@@@ISO

5. prezidente

esate korektiska ir intiligentiska moteris ---dziaugiuosi kad esate principinga ir nepasiduodanti inoringu pacientu spaudimui --saunuole gydytoja

4. Eugenijus

greit ji susisiko savo karjiera ir varda.Toks jau kvailiu likimas.Sazine jiems ne prigimtinis ir nedalijamas zmogaus turtas,o preke.Dauguma lietuviu dabar daro bizniuka pardavinedami sazine.

3. ?

Na tokia "gydytoja" lengvai paspaude. Kompromato matyt uztektinai.

2. xxx

o dar viena ziurke islindo. idomu, uz kiek sitos sliundros parsiuoda?

1. dziugu

kokia sauni ir drasi gydytoja! nepabugo smeizto ir santazo.