KOMENTARAI

516. FqlDWqTyGaaBHwfZoe

Yo, that's what's up turthfully.

515. alvydas veberis

Reiktų Premjerui ir visiems kitiems save vadinantiems krikščionims sunerimti dėl tikėjimo stokos, o ne dėl gaisrų, kai jie įvyksta bažnyčiose, paverstose muziejais bei stabų garbinimo objektais. Dievas uždraudė paveikslus, stabus statyti ir juos garbinti. Perskaitykite Biblijoje Išėjimo knygoje 20 skyr.4-5 eilutes. Aš krikščionims paprotinti pastačiau 3 kartus perspėjimus Kryžių kalne. Ką padarė Judo parankiniai? Viską sunaikino ir vietoje 10 Dievo Įsakymų vėl pasistatė garbinimui stabą. Štai stabų garbintojai turit bausmę ir atpildą. Galit verkšlenti visi rankutėm susikabinę Gėlunai, Bertuliai, Kubiliai ir visi kiti suklaidinti krikščionys. Degė iki pamatų Labanoros bažnyčia, verkšleno Naujamiesčio maldininkai, dabar Tytuvėniškiai... Visi turtai prieš Dievo valią pranyksta akimirksniu. Privers Dievas atsigręžti į Jo Įstatymus ir Jo tvarką. Jei ir toliau būsime užsispyrę ir kietasprandžiai, dar ne tokių padarinių sulauksime. Tai Kristaus II atėjimo ženklai. Neseniai dėl katalikų bažnyčios nukrypimų nuo Švento Rašto-Dievo Žodžio, tikinčiųjų klaidinimų ir mulkinimų parašiau laišką Popiežiui. Galite tai paskaityti mano facebook puslapyje - ,,Pasaulis žvėries gniaužtuose'". Iš jų atsakymo nesitikėjau sulaukti ir aišku negavau. Tačiau Dievas atsiuntė atsakymą su įvertinimu. Sugebėkime Dievo ženkl

514. g

..."Pasak ministro, iš daugiau kaip 340 vertybių sudegė apie 30 – mažiau negu 10 proc. visų Tytuvėnų vienuolyno ansamblyje saugomų ar atsivežtų vertybių. Sudegė vertingiausi eksponatai"..... Tai kam nors dar neaisku kad tai padegimas...? Ar ugnis pati atsirinko tuos geriausius ir brangiausius eksponatus...?

513. vetre

Tai gesinti reikejo,koks cia zioplys fotoaparatu pyskino - rado atrakcija...Visai jau ziniasklaida nebezino kaip issidirbinet

512. man tai patinka budizmas!

taiki religija....moto-mes kiekvienas galime tapti Buda...tai reiskia panasiu i dieva! tik pries tai reikia atsikratyti gobsumo visais atzvilgiais,ir isiugdyti atjauta!atjauta viskam kas gyva!

511. :((( gaila!

gaila kulturiniu vert<ybiu,zmoniu sunkiu darbu sukurto unikalaus grozio....nu bet kaip galejo uzsidegti???gal velnias padege.... o gal kas baznycioj baliavojo ir ruke;)?

510. apdrausti

Pastatai apdrausti. Tragedija draudimo bendrovei.

509. piktdžiuga

Ne kunigų ir davatkų gaila,o kultūrinių vertybių.O kai kurių komentatorių piktdžiuga panaši į Talibano islamistų piktdžiugą ,susprogdinus uolose iškaltą Budą.Tai primena berniukščių žaidimus statant sniego tvirtoves.Savo stato,kito griauna.

508. antanas

Sudeginti tokį pastatą tyčia.Baisu.Dėl pavogtų pinigų.Kelintas restaurotas pastatas sudega. Ir nieko. Plauna pinigus ir niekas už tai nebaudžia,Ir svarbiausia tuojau vėl skiria pinigus iš naujo ir dar prašo vargšų žmogelių aukoti paskutines kapeikas. O klebonas tiesiog su pasitenkinimu pasakoja apie gaisrą. Tarsi jau mato naujus milijonus.O taip ir bus.Ar ką nubaudė dėl Labanoro bažnyčios? Naujamieščio? Šlykštu ir baisu matyti tokius vaizdus ir kalbas.

507. Justinas Marcinkevičius

Aš kaltinu visus ,visus, visus, Išmokiusius Lietuvį nuolankumo; Pirmoj eilėj aš kaltinu bažnyčią, Nes ji išmokė Žmogų atsiklaupti, O atsiklaupus galima tik mirti, Bet ne kovoti. - - - - - - - - - - - - - - - O atsiklaupus galima tik mirti, Bet ne gyventi.

506. laima

Kažkaip keistai atrodo visa tai. Gal reikėjo galus į vandenį sumerkti?

505. MM

Stovi sau ststiniai ir nedega.Atrestauruoja-ir dega!Matomai ne visi pinigai investuojami į restauruojamą statinį.Sudega- niekas nebesusukaičiuos ir kaltų neieškos.O kur dideli pinigai,ten sąžinei vietos nebelieka.Gaila,labai gaila!ŠITOKS GROŽIS BUVO!

504. to 479

Nesikarsciuok cia taip, tikras krikscionis taip nesielgia:) Puse pasaulio ir be krikscionybes nedurni. Net musulmoniskos valstybes puikiai skaito ir raso, net branduolinius ginklus susikuria. O dar palyginkit kitas valstybes kur vyrauja budizmas. Gal jie durnesni uz krikscionis? Praplautos jusu smegeneles ta religija, tai ir nematot nieko blogo joje, kaip ir naciai ar komunistai savo veiksmuose irgi tik geri izvelge. Taip kad, jeigu dabar ant manes pyksti - mars i baznycia ir meldiesi uz mano nuodemes, o jeigu to nepadarysi tu ne krikscionis

503. Pikta

Žinok ką?!! Gal Jūs visi su tais savo nepraustaburniškais komentarais eikit griovių kast!!! Tytuvėnams ši bažnyčia buvo didžiausia vertybė. Ir čia draudimas niekuo dėtas. Sudegusių senų relikvijų niekas negrąžins. Nepulkit verkt tik jau dėl to, kad vėl mokesčių mokėtojų pinigus leis, dar ne tokiems dalykams iššvaisto. Nejaugi nebeturit jokių vertybių?!! Bedievių gauja...

502. Nuo pajūrio

Pagal bibliją čia viskas gerai. Dūmai rūksta, kyla į dangų,o tai reiškia auka eina pas dievą. Ko verkiat davatkos, džiaukitės. Valstybės pinigų negalima naudoti bažnyčios remontui. Tegul apgautieji sumeta pinigų klebonui ir bažnyčiai.

501. tadas

nieko,gaus babkiu is valdzios kleboneliai,dar ir namams liks :)

500. to p59

o kas Jums trukdo atidaryt paramos labdaros fonda tiems vaikams?kaip matau rasyt kompiuteriu mokat,nes komentuojat.Tad nebutu jums sunku ir koki projekta tiems vaikams parasyt i Europos sajunga.na gal su lietuviu kalba kiek sunkiau Jums, bet tai pataisoma. Tad Jums ir kitiems piktiems bei gyvenimu nusivylusiems pesimistams komentatoriams siulau ideja-pakeiskit savo gyvenimo buda ir kurkit gerus darbus negu tusciai leide laika komentuodami kvailai kitus. Juk J.E. arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevicius ne ponas Dievas- jis vienas nepadarys Jusu laimingais ir gyvenimo nepakeis be Jusu pagalbos.

499. xxx

"Didele nelaime" Jetau, svarbiausia, kad zmones nenukentejo....

498. Gaila

Gaila, toks gražus pastatas.

497. pritariu 489

jeigu būtų teisingai įrengta ir ekspluatuojama priešgaisrinė nuotolinė signalizacija, tokių pasekmių būtų buvę išvengta.

496. Geda Varnatei

o koks KPD vaidmuo visoje sioje istorijoje? Neprieziura? Europos pinigu pingu svaistymas? Paverkti pries TV kamera mes visi mokame.O kas nes atsakomybe?

495. Jonas

Dieve, o kodėl įvestos signaklizacijos davikliai uždengti gaubtukais, (žaliais) 107 nuotraukoje matosi. Juk jie tampa neveikiantys. kas paliko daviklius neveikiančius, tas turi atsakyti. Kam įvest gaisrinę signalizaciją jei ją uždengia.

494. Pastaba

Ne Kubilius , o Premjeras,... Niekaip komsomolkė nesugeba pežengti savo neapykantos kitaip mąstantiems. negerbdama savo valstybės pareiigūnų , nori būti pati gerbiama...

493. nesuprantama

Nesuprantama kaip restauruotas pastatas, sudėta tiek pinigų, tai kaip tada nesuveikė priešgaisrinė sistema, ji tikriausiai buvo įvesta. Na netelpa galvoje, nesuprantama?

492. davatka

milijonai nugulė kunigėlio ir "remontininkų" kišenėse,paskui pakūreno laužiuką ir vėl milijoni kapsės...Verslas,ponai.Kita vertus,jei Dievulis užsirūstino ir supleškino,tokia jo valia.Kam VIENUOLIAMS prabanga?vargšai juk negauna prieglobsčio tenais.Nėr ko bliauti,davatkos atiduos paskutinius grašius,atstatys,o judošiai kunigų sutanomis ilsėsis kanaruose,išlaikys meilužes ir vairuos visureigius.Amen

491. kaimiec

kazin, ar ten buvo irengta priesgaisrine signalizacija? jei sudege muziejuje saugomos vertybes, koks gali buti atstatymas - praradimas amziams.. ka veikia tokios, kaip varnaite, kai eksponatai paliekami saugoti nesaugioje vietoje?

490. Leonas

Reikia ženkliai padėti tą puikią bažnyčią suremontuoti iš tų lėšų,kuriomis norima statyti bažnyčią kružių kalne.

489. Dėl nuostolių

Aišku viena - nuostoliai galėjo būti tikrai mažesni, jei ne atsakingų asmenų neapdairumas ir atsakomybės stoka. Padarė remontus, sukišo pinigus, įrengė priešgaisrinę signalizaciją, o kad signalizacijos davikliai uždengti dangteliais (nuotraukose žalsvos spalvos), tai niekam nerūpi. Signalizacija suveikė aiškiai per vėlai, jei iš viso suveikė. Tai kam ji ten buvo įrengta, ar tik dėl grožio. Turėjo suveikti jau nuo pirmojo dūmelio. Ir ugniagesiams darbo būtų nedaug, ir nuostolių būtų išvengta.

488. Kubiliui,

kas tie milijonai dėl gaisrų,va,kai išvaikysim gaisrininkus,tai tada atsigriebsim-nereikės tiems nenaudėliams mokėt algų

487. ARTA

"Šventieji" sudegė, tai kam perstatinėti Dievo valia supleškintą buveinę? Kas tie vienuoliai, kuriems reikalingi stogai už milijonus? Juk tai veltėdžiai, siurbėlės, naujieji kryžiuočiai, mūsų Tautos krauju apsitaškę. Jokie kabiliniai kabiloidai neturi teisės Lietuvos Valstybės lėšas kišti žydlavonio garbintojų uabui - juk taip vadinama bažnyčia yra atskirta nuo Valstybės,tegu "tikintieji" susimeta. Aš nepageidauju, kad mano Valstybės, taigi, man priklausantis nė vienas centas neatsidurtų juodaskvernių giliose kišenėse.

486. NIEKS NEŽINO KAIP GYVENS

2030 M. TIK KUBILAS ŽINO, JIS NEDURNAS KAI JAM SULEIDŽIA VAISTŲ.

485. KUBILAS STATYS ATOMINĘ ELEKTRINĘ

JIS NEDURNAS KAI GRĮŽTA PO PROCEDŪRŲ. PIRMIAUSIA IŠGRIAUS TILTUS IR SUSTIPRINS KELIUS, PO TO NUŠLUOS NETOLI KELIŲ ESANČIUS KAIMUS, KAD GALĖTŲ IŠ KLAIPĖDOS UOSTO Į IGNALINĄ ATVEŽTI ATOMINĖS ELEKTRINĖS DETALES :)

484. KUBILAS 2030 M PLANUOJA

PADEGTI VALDOVŲ RŪMUS. KIEK ES PINIGŲ PASIŲSTŲ ATSTATYMUI, VIS KURI LAIKĄ LANDZBERGIO VAGIŲ VALDŽIA SOTI BŪTŲ. KUBILAS NEDURNAS, JIS GAVO PASAULINĘ PREMIJĄ.

483. KUBILAS SKAITO KOMENTARUS :)

KAI KUBILAS GRĮŽTA IŠ PROCEDŪRŲ SKAITO LT RYTO KOMENTARUS, KAIP TAUTA JUOS PRAKEIKINĖJA, JAM PADEDA PROFESORIUS LANDZBERGIS, JIS NIEKADA NEBUVO KGB :)

482. KUBILAI, KAS IŠVOGĖ

ŠALČININKŲ RAJ. JAŠIŪNŲ DVARO RESTAURACIJAI GAUTUS ES MILIJONUS? AR NE DĖL TO LENKAI KUBILU NEPATENKINTI?

481. KUBILAS NEDURNAS BŪTŲ TAI

UŽDEGTŲ VISĄ LIETUVĄ, KIEK ES PINIGŲ PAEITŲ, KIEK PINIGŲ SKALBĖJAMS PRIE NERIES DARBO VIETŲ REIKTŲ ĮSTEIGTI, BEDARBYSTĖ SUMAŽĖTŲ.

480. Tiek milijonu sukista

KAIP GALEJO UZSIDEGTI,TOKIU SALTU METU ,ar nebuvo pasirupinta priegaisrine signalizacija,ar nebuvo sargo,kAS CIA PER STEBUKLAS

479. Klausimai komentatoriams

1.Kiek mokykloje turejote uz istorijos pamokas? jei sau atsakete su savimeile ir pasiputimu kad daug, tuomet ar zinojote jog butent krikscionybes deka esate toks rastingas ir issilavines, su aukstuoju ar jo tebesiekiantis, nes rasyt,skaityt jusu protevius ismoke tie patys krikscionys, o tiksliau Jezuitai.o gal kartais studijuojat dar ir ju isteigtame seniausiame universitete? 2.Kam pastaraji karta skyrete 2 procentus? jei turejote kam skirti,isskyrus ne baznyciai, tai bukite Ramus-mes tikintieji Jusu pinigu nemateme.o jei 2 procentus palikote valstybei vadinasi ji gali disponuot lesas kur tik nori, nes tai jos pinigai.juk dovanodamas dovana palieki teise ja gavusiam laisvai ir pagal jo valia su ja elgtis? 3.Kada paskutini karta buvot baznycioj?jei tuos kartus galite suskaiciuoti ant vienos rankos pirstu,tai kaip jus galite sakyti ko ir kokiu tikslu ten zmones renkasi-juk jus nezinote kiekvieno bendruomenes nario tikejimo. 4.kaip galite sakyti kad kunigai gejai ir pedofilai visi? ar jus asmeniskai visi, pabreziu VISI, kunigai liaudiskai tariant "DARE", kad galetumete apie visus taip sakyt? 5.ir pabaigai, matau kaip daugelis cia nemegstat, klausimas apie gerbiama J.E. arkivyskupa metropolita Sigita Tamkeviciu SJ. Kodel Jus jo nemegstat?Jis asmeniskai Jus nuskriaude?asmeniskai ji pazystat?jei atsakete sau kad Jus turite teise ta daryti,vadinasi esate velniskai geras katalikas,tikras lietuvis,matantis savo brolio akyje krisla,bet rasto savojoj ne.bet idomiausia ir svarbiausia kad J.E. arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevicius SJ-yra jezuitas. o jei jums tas nieko nesako, tai grizkit i komentaro pradzia ir pasiskaitykit kuo jezuitai Lietuvai pasitarnavo.tikriausiai kils noras pasidometi ir gerb. Arkivyskupo svietejiska veikla bei rast uz ka si Lietuvos pilieti,jei jums nesunku, nors truputeli gerbt. Telaimina Jus visus Dievas

478. jankis

tą turtą jau seniai išvogė,o kas liko sukūreno kubiliniai

477. Visiem bambekliam

Ką jūs čia rašote-tai tik jūsų dabartinė nuomonė.Jūsų ir kauleliai bus supuvę-o Tytuvėnų bažnyčia su vienuolynu stovės.Nes tai yra Lietuvos turtas,kurį turime išsaugoti anūkams.

476. augis

didele nelaime bet nieko tokio atkursim su Dievo pagalba..mielai pats prisidesiu ir darbu ir lesom...atmenu kaip buvo su Lananoro baznycia o va dabar or vel stovi -grazu...

475. 472-am

Bet tai koks tu pats asilas. kokios "kulturos" tai objektas? Tos kulturos kuri atkeliavo (tiksliau buvo prievata atnesta) i Lietuva per krauja ir zudynes? Ar tos "kulturos", kurios skleidejai nuolat isivelia i pedofilijos, homoseksualizmo ir kitus skandalus? Gal ir komunizmo simboliai, anot taves, yra "kulturos" objetai? Rado mat "kulturos perla"... Labai gerai, kad sudege. Tikiuosi, anksciau ar veliau visi sie "kulturos objektai" supleskes kaip sieno kupeta. Krikscionybes skleidejai Lietuvoje isszude ne maziau zmoniu negu Stalino rezimas ir jokio skirtumo kieno vardu - stalino ar dievo, tai buvo daroma. O Europos mastu inkvizicija sunaikino daugiau zmoniu negu zuvo per II pasaulini kara. taip kad, susikisk tu ta savo "kutura" giliai i savo nuodeminga isange, asile.

474. F

Jei ruošiasi gauti mokesčių mokėtojų pinigus,tai gal geriau būtų pilnai sudegusi.. nepatinka atvejai, kai tokie dalykai, kaip religijos - įsivaizduojamo draugo(neracionalių žmonių) garbinimo vieta gauna paramą, kai šalis yra skurdo riboje. Religijos, kaip kultūros palikimo dalis neturėtų gauti subsidijuojamo pinigų srauto, ypac valstybės*,nes ir taip turto prisikrovė per visą laiką iš patiklių žmonių. Kartais atrodo, kad politikai, kurie skirsto mokesčių mokėtojų pinigus praranda suvokimą pinigų(ypa2 su ES paramos pinigais). Eh, liūdna.

473. vardas

manau kad tai tycinis padegimas, kaskas gerai prasuks pinigu:)) Lietuvoje betvarke , kas ka nori tas ta daro , toks didziulis pastatas greitai nesudega :)) o kiek dar ju yra Lietuvoje ?reikia saugoti kitus svarbius pastatus, bet taigi cia Lietuva cia lietus lyja , seimas tikrai nebutu sudeges :))))

472. 471-am

Bet tai koks jus idiotas. Zala padaryta kulturos objektui. Lietuva ne tokia didele, turi saugoti kiekviena toki perla, ir visai nesvarbu, kad tai baznycia. Bet tokiems asilams kaip jus to nesuprasti

471. 666

Puikiausias įrodymas, kad dievo (bent jau tokio kokį garbina katalikų sekta) nėra. Ir jokia čia nelaimė. Nelaimė - kai sudega žmonių namai ir jie su vaikais netenka pastogės. O čia - katalikų-pedofilų sektos kulto namai. Vatikanas varto milijardus eurų, tegu skiria pinigų atstatymui jei ta bažnyčia jiems tokia svarbi. Bet bijau, kad visuotinio "taupymo" ir "diržų susiveržimo" akivaizdoje Kubilas su savo debilų komanda ras pinigų visų mūsų (ne tik tikinčiųjų) kišenėse ir skirs kelis milijonus litų sektos reikmėms. O paskui sugalvos dar kokį nors naują idiotišką mokestį iš kurio padengs išlaidas. Stebuklų kraštas kurį valdo stebukladarys Kubilas ir CO.

470. Gedas

Kodel gaisras kilo tuojau po stogu remonto priemimo, ir sudege butent stogai? Kas tokios restauracijos proektus prieme ir patvirtino? Kodel neveike arba nesuprojektuota priesgaisrine signalizacija, atlikus "modernia" restauracija? Kokiomis medziagomis atliktas stogu remontas? (Zvakiu ipakavimo popieriumi?) Kodel medines konstrukcijos nenupurkstos priesgaisriniais tirpalais? Kyla labai daug keistu klausimu. I juos turetu atsakyti specialistai.

469. tyna

Stiprybės miestelio gyventojams po patirtos nelaimės. Mums baznycia daugiau nei architekturos paminklas ar investuoti milijonai. Antrastes mirga nuo skaiciu ir nuostoliu. Tik vidines tustumos faktai neuzpildys. Ar dar daug isnyks vertybiu kol ismoksime jas saugoti ir rupintis mums atitekusiu palikimu?

468. lolas

A ko cia verkt? Baznycia mokesciu nemoka. PVM'as jiems nepriklauso. Tai renkasi sau neapmokestinamas pajamas ir kisa i kojine. Aptustinkit kojine, atstatykit baznycia. Valstybe palikit ramybej, cia ne jos ir jos pilieciu reikalas.

467. rimtai sakau

nu, nezinau, ar tik atrodo, bet toks falsyvumas Varnaiteje. Kas ji per viena? Isvis moterys negali dirbti tokiu darbu... jos nieko nesugeba. jai bibliotekoje tupet.

466. xLinax

Siaubas smeistas , ant gero zmogaus , jis nieko blogo nepadare... Yra kas juo tiki ir tai jam svarbiausia.,, Tegul turi ar draudziama turi kita tinklalapi? Jis bendrauja su visais. Pagarba tokiam zmogui. Foto neizeidzianti zmoniu... O kas jus ponas Jeronimai darot? O jus kaip, gal panos prie jusu nelenda? Slykstu is jusu girdeti, kai smeizia toki gera zmogu.... Jis grieztas , bet ir teisingas zmogus. O Gerbiamam, Kun. Zaromskiui stiprybes, nuo tokiu komentaru!!!! :)

465. Lietuvis

Pati didziause Lietuvos nelaime tai kubilius

464. Erika

Kas čia su tom restauracijom?labanoro bažnyčia supleškėjo po restauracijos, šita irgi.Tai ką pinigus surestauruoja, padaro šį bei tą, o paskui padega, kad galus paslėpt.

463. Jeronimas

tycinis padegimas paryciais!Nerimtas kunigelis su panomis suka meile NETLOG KLUBE.Isiveskite Rimantas zaromskis ir pamatysite kunigelio kauke.Vien jaunos panos ir tikra nuotrauka.

462. Vory v zakone

Jų darbas

461. ŠAUNUOLĖ VALDŽIA

IR BRANGENYBĖS IŠVOGTOS, IR IŠ NAUJO GALĖS STATYBŲ MILIJONUS VOGT - IR VĖL ŠIOKS TOKS BIZNIS, KELETUI METŲ SOTŪS BUS :)

460. @

NU KA MOKESCIU MOKETOJAI PASIRUOSKIT PRAVERTI PLACIAU SAVO PINIGINES. LAUK KORUMPUOTA LITUVOS VALDZIA!!!!!!!!!!!!!!!

459. vania iš Švedijos

Atsimenat litofcai kaip džiaugiates kaip Rusijoje degė miškai,dabar aš nežinau ar man džiaugtis ar liudeti

458. to 454

del siknalizacijos neaisku,fotkes darytos 11 metu vasara,netikiu kad tu dumu davikliu dankteliu nenueme.faktas tas kad mums tautai gaisro tirymo rezultatu nepaskelbs.parasys:kilo gaisras nes buvo brokuoti elektros laidai,ar dar kokia nesamone sugalvos

457. tytuvenu gyventojas

Cia kazkas korupcija kvepia. Restauravo, sutvarke, neimanomus milijonus sukiso, kokybes nebuvo jokios.Bet tai tik ziuret buvo grazu. Ir va kelios valandos - gaisras sunaikino viska(graudu,net zodziu nera). Nebukime nustebe, kad ir vel atstatymo darbus atliks P.Rackausko imone.(tada Tytuveniskiams pasidarys viskas labai aisku).

456. lorenzo

aa nu taip,uzsidege venuolynas po to perejo ugnis i baznycia,uzsidege nakti kai visi miega,viskas nesenai rekostruota,ir apdrausta...dabar sako,kad padaryta milijonine zala. hm,policijai reiketu pasidometi draudimo agenturos sutartimi su siais klijentais,kaip apdraustas venuolinas ir kokios vaiksto sumos.cia kaskur suo pakastas

455. As

Manau, kad kazkas suinteresuotas dar viena milijonine restauracija... Gi niekas Lietuvoje nevyksta is nieko... Pati restauracija baznycios 10mln tikrai nekainavo, bet gi kaip ir su Valdovu rumais. Tik skirtumas tas, kad sita pabaigta, atrestauruota. Atrestauruos vel. Zinoma praradimas didelis, bet gaisras nekilo siaip sau is niekur, zinant, kad nieko svento daugeliui nera...

454. apsauga to 437

Paskutinėje nuotraukoje, matosi, kad gaisro (dūmų) davikliai pridengti apsauginiais dangteliais (šviesiai žalios spalvos). Jei jie buvo nenuimti, gaisro signalizacija neveikia... Taigi, klysta tie, kam reikėjo pasirūpinti tuo, todėl signalizacija čia nekalta. Parametrus jai diktuoja žmogus...

453. a

tai ka, dabar uz musu pinigus kunigams chaliavai atstatys viska? Baznycia yra didziausia zemvalde visoje Lietuvoje, ir sitas UAB'as taip pat yra viens is turtingiausiu, o mes toliau varguoliai jiems viska nemokamai nesime... nes gi jie yra Dievo tarnai, o Dievo reikia bijoti! tegul Baznycia parduoda keliasdesimt hektaru ezeru pakrantese, arba koki pastata Vilniaus senamiestyje, arba galu gale zemes plota Palangoje, kuri siuo metu sekmingai ir uz didelius pinigus nuomoja olandams, o musu vaikai ten zemyn galvom kabo... bet ne.. Baznycia gi yra vargse... Padengsime viska mes, varguoliai...

452. lorenzo

jei bohu kaskokie sukos padege,nesuprsntu,kaip gali uzsidegti vienu kartu ir baznycia ir vienuolynas

451. ib

Na dabar gal atsiras milijonieriu kurie parems atstatyma, nes dabar tik daugiausia nori patekt i seima,i ministru postus(pav. Uspashihas).But labai grazu, is ju puses,bet maza to tiketis...........

450. PROTAS

TAD PALINKĖKIM KAD : TAI TAPTU GRAŽIA TRADICIJA LIETUVOS IŠSIVADAVIME IS PSICHOLOGINIU MORALINIU IR T.T. - OKUPANTU GNIAUŽTU !!! PAGIEDOKIT !!!

449. minde

gaisras didele nelaime,neatmu kad tai gali buti kerstas Zemaitijos uzkariautojams...

448. nemaciau

gaisrininkus maciau per visus kanalus, STT pareigunu nemaciau nei per viena. asaros pas valdininkus balse, kad ir vel reikes daug pinigu restauracijai girdejau, bet negirdejau nei vieno, kuris butu pasakes, kad statybininkai, projektuotojai, technine prieziura jau suimti. ausi rezia priesgaisrines tarnybos zodziai, kad gaisras pastebetas per velai, dar daugiau ausi rezia ju pasakymas, kad jiems neuztenka vandens debeto. kas is ju dejo parasus, priimdamas pastata po rekonstukcijos?Kalti kaip visada bus mokesciu moketojai, pensininkai, invalidai, kuriu saskaita Kubilius ir Simonyte atstatys si kulturos paveldo objekta

447. baisu

Nu kiek debilų Lietuvoj komunizmo sėkla užsėjo. Kam tik nelaimė, o jiem - džiaugsmas. Net iš šitos nelaimės šventę padarė. Kad tik ant Lietuvos poloti.

446. to 328 ir kitiems '''isminciams''

Siame vienuolyne neyveno vienuoliai,baikit rasineti nesamones.

445. Aha

Signalizacijos nebūt tokiam objekte yra absurdas.Arba nedaryta tyčia.Juk ir namuose dabar žmonės pasidaro signalizaciją.Aš manau, kad vertybes išparceliavo kažkas arba restauravimui milijonai netinkamai panaudoti, o paskui jau tyčinis padegimas.Netikiu kunigų pasakomis

444. PROTAS

NE PASLAPTIS KAD : SIUKSLES ( TAIP PAT IR DVASINES ) VISADA GREIT UŽSIDEGA TAI JAU ĮRODYTA LAIKO !!! PAGIEDOKIT !!!

443. oi oi63m

LIETUVA VIS GIRIASI MILIJONIERIAIS, TAI JIE IR LAI PAREMIA NABAGUS VIENUOLIUS ,O JIE UZ JU NUODIEMES GALES MELSTIES IR VISI BUS PATENKINTI.

442. neringa

Labai gaila....Tokia grazi baznycia ir vienuolynas....Svarbiausia kad nebuvo auku ir niekas nenukentejo...Gaila prarastu darbiniu ....Bet as tikrai tikiu kad vienuolynas atsigaus, svarbiausia zmoniu palaikymas ir parama!!!Tikra tragedija...

441. re

Jei tik kas Lietuvoj negero nutinka, tai tiek džiaugsmo parazitams, tiek laimės. Ir kas jus, degenaratai, gimdo?

440. PROTAS

ESMINIS KLAUSIMĖLIS : KADA EMIGRUOS VISOS UŽVEISTOS PARAZITINES OKUPACINES IR T.T. I LIETUVA RELIGIJOS - TIKĖJIMAI AR JOMS CIA SUDARYTA IDEALI TERPE BUJOT KLESTĖT DAUGINTIS PARAZITUOT IR T.T. NE TAIP KAIP LIETUVOS GYVENTOJAMS KURIE KURIOS EMIGRUOJA IR EMIGRUOJA !!! PAGIEDOKIT !!!

439. Nuomone

Aiiii ir to maza bus, kad susimastytu zmones :(

438. bevardis

429> nesuprantama Tu gal issiblaivyk?? 4h ryto jis tau po vienuolynus vaikscios?? Cia ne kunigo kalte.. Cia kalte nesuveikusios ar nebuvusios priesgaisrines signalizacijos, ir kadangi esu vietinis, Gerb. musu klebonas pirmasis ir isgirdo ciarpiu duzima.. Bet ir protas... Kunigas tai ne naktinis sargas... Tokiu savalku kaip tu atsiranda, tai ka zinau.. Pasigydykit..

437. Galimai blaivas

Kas galvojat kad gaisro signalizacija - patikima priemonė nuo gaisro....klystat ...švelniai pasakius.

436. Dievo referentė

Nepatiko kažkuo Šefui ši ryšio su Juo vieta...Galvokit vietiniai. Va pvz Elektrėnų bažnyčios bokštą prieš kelis metus vėjas nuvertė...tipo.Prieš tai - bokštinis kranas griuvo.... Žinot kodėl? O todėl kad ją projektavo žydas, statė komunistai, medžiagos buvo nurašomos Kruonio HAE statybai, bestatydami visi viršinykai sau po namą pasistatė...kiek dar ko pardavė - niekas nežino...na išskyrus Šefą žinoma. O klebonauja ten buvęs kauno energoremonto suvirintojas, pinigui meldžiasi nuoširdžiau nei Šefui...Padėjėjas klebono , jaunas kunigėlis įkliuvo su narkotikais...na bet čia tik pavyzdys. Galvokit parapijonys, kas pas jus negerai...ba be Jo žinios net plaukas nuo galvos nenukrenta...nekalbant jau apie bažnyčių griūtis ir gaisrus...

435. juodulis

greičiausiai nebuvo galima akivaizdžiai parodyti kur buvo išleisti 10 milijonų,todėl suorganizavo gaisrą taip jau buvo panašiom sąlygom sudegino Kurtuvėnų svirną ten irgi buvo išleistas milijonas tik bėda plika akim nesimatė todėl ir paleido gaidį...liūdna

434. ........

gal jus zmones daunai cia tikra tragedija tytuveniskiams o jus cia ne samones pezad kazin jei pas jus taip atsitiktu ką darytumėt? kunigą kaltintumėt.... visiems lengva kritikuoti tik pabūkit tu žmonių kailije ir patys pajusit kaip sunku gi cia didžiulė relikvija sunaikinta kol tokia atstatys... Tegul ir jama is jusu kisenes pinigus skupylos jus...

433. :)

Ei, daunai, dar neturit bilietų į airius?

432. ZD

labai gaila.

431. to 430. Petras

Ką čia rodai "konstitucijos išmanymą". Tytuvėnų ansamblis yra Lietuvos turtas ir kultūros paveldo paminklas. Taip, kad nekišk bažnyčios kur nereikia.

430. Petras

Bažnyčia nėra valstybės nuosavybė,todėl ir atstatyti neprivalo, nes pagal LR konstituciją bažnyčia atskirta nuo valstybės. Tuo labjau, kad bažnyčia turi begalę turto, nemoka mokesčių.

429. Nesuprantama

Tai ka tas kunigas veike, kodel nepriziurejo baznycios? Ka jis paauglys koks?

428. Jonas

O kodėl nebuvo įrengta priešgaisrinė signalizacija, kodėl medinės konstrukcijos neapdorotos priešgaisriniais tirpalais, ko dėl nebuvo priešgaisrinio vandentiekio? Koks mulkis vykdė restau racijos techninę priežiūrą?Kokie mulkiai restauracijos projekto autoriai? Visus juos surinkti ir į Lukiškes.

427. Nelaime

Nelaimė, tai snoro pavogti žmonių pinigai!

426. w

Ruke vienuoliai pasislepe ant stogo, tai ir nubaude juos dievas. Ar samadielka krosnele kokia uzsikure...Is vaiku sanatorijos namus atemete, tai dievas jums jusu baznycia uzkure...na, ir i sveikata

425. gai i vandeni

Galai i vandeni,taip europos pinigai ir isgaruoja M arijos zemeje.Dabar vel prasides klencinimas is europos pinigu,nors tai turetu daryti religine valdzia is savo pinigu.

424. jakatau

nei lito is mokesciu kisenes baznycios atstatymui!!!

423. ...

nors nesu tikintis i baznycia,bet tikiu i Dieva,kokiu vardu jis vadintuos ar kokiu pavidalu egzistuotu..bet iejus i Tytuvenu baznycios teritorija tikrai apimdavo kazkoks ipatingas jausmas,gal del istoriju ir legendu sklandanciu apie sia vieta,bet ji tikrai kazkuom ypatinga...

422. mo

Paskaicius kai kuriuos komentarus baisu darosi-kiek daug Lietuvoj piktu, pagiezingu zmoniu. O gal jie ligoniai?

421. Mikas

Manau, kad tyčinis padegimas. Klausimas kas iš to gali turėti naudos. O naudos gali turėti: statybos bendrovė gaus stambų užsa kymą, užsakovas gaus tam tikrą procentą nuo užsakymo. Be to, me dines konstrukcijos privaloma apdoroti spec. skysčiais ir jos tampa beveik nedegiomis. O čia suliepsnojo kaip degtukai. Įtartina.

420. Lietuvos pensininkams nereikia

tai Kubilius jų pensijas perves bažnyčiai atstatyti

419. Tiesa?

Dabar bažnyčioje daug nuodėmingiau nei išėjus į lauką. "Tikintys" sėdi per mišias, dairosi, apžiūrinėja vienas kitą, net pašnibždomis kalbasi bei apkalbinėja. Iš bažnyčios išeina su didesniu pavydu, nei atėję. Kunigai taip pat bemoksliai, nenušviečiantys, neparodantys tikrojo tikėjimo (ne visi kunigai, bet dauguma). Per šv. Kūčias (svarbiausią, fundamentaliausią katalikų šventę, be kurios nebūtų anei bažnyčių, anei kunigų) pamokslai būna apie tuos, kurie nepasirodė bažnyčioje, jie apdergiami, apšaukiami kaip bedieviai, nesidžiaugiama tais, kurie pasirodė (diegama panieka kitiems) , nekalbama apie šią svarbiausią, tyriausią šventę, po kurios mes patys turim pasidaryti begalinai taurūs, užjaučiantys, malonūs. Aš pats labai retai einu į bažnyčią, nes dabar perdaug man aplinkos pagundų (eidamas kas sekmadienį, turėčiau priimti šventą Komuniją ir iškart po pamaldų išėjęs vėl daryti nuodemes). Dar studentas, dar bręstu, bet džiaugiuosi, kad jau dabar suprantu, arčiau esu tikrojo tikėjimo. Reziumė: čia paprasšiausias priežasties - pasekmės ryšys ( arba pagal lietuvių liaudį: lazda turi du galus). Pagalvokit, ar tikrai apsivalę išeinat iš bažnyčios, ar tampate tauresni ne visą sekmadienio popietę, bet visą likusį gyvenimą. Jauniems, galvojanties apie kunigystę, palinkėčiau labai apsvarstyti šį žingsnį. Taip pat ir esamiems ganytojams: dabar paimti ir PASKAITYTI Bibliją. Taip, būtent, paskaityti, ne sklaidyti puslapius, kad laikas greičiau praeitų...

418. Trolis

NU IR GERAI ,KAD SUDEGE BUVES SAUGUMO PASTATAS,NA O JEI LABAI JUMS JO GAILA TEGU PEDOFILAI KUNIGAI IR ATSTATO UZ DURNIU DAVATKU PINIGUS ,VA BNIAT IVYKIS....

417. petras

...ir sudege dvieju xx maksima...taip jai ir reikia...

416. staska

manes galetu paprasyti stoga padengti..paprasyciau minimum 100 malajuonu,o ka,ir man gyventi reikia

415. Veteranas

Blogai ,kada tik gaisro metu suzinai , kad miesto vandentiekio debito neuztenka gaisro gesinimui ir vandeni reikia imti is griovio , ir jo vistiek truksta ,kazkas negerai toje tarnyboje , kazkas negerai . Gerbiami ugniagesiai galvokit ka kalbat.

414. PROTAS

AR TIESA KAD : SITO TIKĖJIMO RELIGIJOS BANDITAI SAVO LAIKU NAIKINO LIETUVOS PROTĖVIU ŠVENTAS VIETAS DEGINO ZUDE JU ZINIUS VAIDILUTES IR T.T. TEBŪNIE PRAKEIKTI RELIGINIAI BANDITAI IR JU PASEKĖJOS PASEKĖJAI SU VISA JU RELIGIJA TIKĖJIMU NESUPLEŠKA VISOS JU TROBOS - TVARTAI SU VISAIS TEN ESANČIAIS ĮRANKIAIS IR GYVULIAIS IR T.T. !!! PAGIEDOKIT !!!

413. Gabrila

Reikėjo ne gaisrininkus kviesti,o visiems melstis - dievas padegė,jis būtų ir užgesinęs.

412. Tytuvėniškė

Aš nesuprantu ką jūs čia rašot? gėdos turėkit, jei nežinot nieko tai ir nerašykit. Kokia jums čia žydų bažnyčia? Negaliu skaityt kažkokių ,,PROTŲ" komentarų.. Tipiški lietuviai.. Džiaugiasi kai kitam nelaimė.

411. Vardan Dievo

Kokia čia nelaimė? Smulkmena.Kol dar skolina pasiskolinsime ir atstatysime.Tik kur gausime tiek vienuolių,kuriuos gali sutalpinti šis didelis budinkas?

410. jadzia

taigi dabar vel valstybe rems milijonais,"konkurso" tvarka laimes kokia tai bendrove,kuri tuos milijonus vartys ir ikainos viska aukso kaina,o darbai bus del tik akiu. cia ne vien teisejus reik atleisti ,bet visus,nes lietuviu suktumui galo nera ir nebus,jokios baznycios nepades

409. vis tik

kažin kas čia ne taip. kur milijonai ten negeri dalykai darosi. Kažkokia nesąmonė, kad tiek stogas kainavo.

408. nieko naujo

tos restauracijos renovacijos tik iteisintas pinigu vogimas - patikrinkit kas atloko darbus ir kaip po to uzgyveno. po to galit vietoj varpu pakabint

407. gtr

Susigrazino ligonine vilniui, gavo antausi

406. jadzia

buvau vasara ten,jau tuomet buvo sakoma,kad reikalinga stogo renovacija ir kad tai kainuos milijonus litu,o tu pinigu nera.bet nesuprantu,kad cerpem padengti stoga reikia tokiu sumu,kai gali uz tokius pinigus nauja pili pastatyti,o senasis matosi,kad skardinis stogas sovietmeciu dengtas,tad nesuprantu is kur tokios sumos,ar dalis tu pinigu nenuteka kur i sali??

405. Jona

Labanoro bažnyčia irgi sudegė po milijoninių investicijų...

404. Nedovanos.

Oi vis Kubilius vis Jis visur kaltas.O kaltintojau ar palkause saves.Ka as padariau ,kad butu Lietuvoj geriau?Ka?Manau ,kad tik dejuojat ir kaltinat ,o patys nieko nedarot.Tik manot ,kad ateis kas kitas ir apdovanos tinginius.Ne visiem dovanas teike ir AMB.Tik sau ir savo pariniams.

403. ignas

...krikscionybe atnesta kalavijo ir ugnies pagalba - logiskos pabaigos pradzia...

402. PROTAS

VA CIA TAI IQ INTELEKTAS : GAILI GRIOZDO TVARTO O NE - ŽMOGAUS TUO VISKAS IR PASAKYTA !!! PAGIEDOKIT !!!

401. Priežastis

Nėra šeimininko. Nei Tytuvėnuose, nei Vilniuje. Ir kokia prasmė už milijonus restauruoti ir pagailėti keleto tūkstančių sargui? O - gal: ir vėl milijonai, darbai, "atkatai"... Šiaipjau pasaulyj priimta kultūros vertybes apdrausti...

400. potamsiu gaivalynas...

didesnes nelaimes nebuna uz,, gudriusius litiuvius,,...

399. Hmm

Tokia Dievo valia :D

398. ir uz

kokius griekus Dievas baudzia vienuolius ?

397. Klausymas

kaip gali po restauracijos gali nebūti priešgaisrinės signalizacijos, kas per projektas,kas atliko darbus?

396. xxi a.

Jau is mados isejo jusu krikscionybe. Baznycias reikia palikti tikk pacias graziausias, kad parodyti ateities kartoms kaip zmones neracionaliai naudojo pinigus. Juk uz tokius milijonus ne viena inzinieriu ar kita specialista galima paruosti, naslaicius paremti, o kam reikes ir namie gali pasimelsti. Ir aplamai su siandienine ekologijos situacija daug naudingesne butu pagonybe.

395. PoliarizuotiStiklai

nesakau kad tytuvenu kunigas butent toks, bet paskuitiniu metu tiek daug negraziu dalyku yra islinde i viesuma apie baznycia, kunigu luoma ir panasiai, ypatingai zeidzia mane atvejai kada prievartaujami mazi bejegiai vaikai, kad man nekiltu toks klausimas is kur ta dievo bausme. Nusigrezia baznycia nuo dievo, nusigrezia zmones nuo dievo ir dievas tai mato, ir dievas baudzia.

394. Pastebejimas

Realiai gaisras buvo pradetas gwsinti tik apie 7 valanda ryto. Nes tos gaisrines, kurios is pradziu atvaziavo, vandeniu galejo aplieti tik sienas, kai dege stogas. Ir siaip vietinis zmogus sake, kad asmens, koordinuojancio gaisrininku darba, nepastebejo. Beje, kai dege baznycia naujamiestyje, irgi buvo problemu su gaisrinem. Oi pritaupyta, priorganizuota.... Vienas zmogelis, dirbantis Gaisrines departamente, netycia issidave - nedirbam mes nieko. Ryte parukom, kavute ir geriausiu atveju per menesi koki taisykliu rinkini paruosiam is desimt punktu. Is pradziu buvo nepatogu, paskui pripratau.

393. Dana

Tikrai labai liūdna dėl šio gaisro. Nebuvau nei bažnyčioje, nei vienuolyne, bet kartą teko pravažiuoti pro tą miestelį, jis man pasirodė labai gražus ir mielas.

392. PROTAS

ESME : SUDEGE VIENAS IS TVARTU TAI GYVULYS GAILI TVARTO BET NE ZMONIU - NA GYVULYS TODĖL IR YRA GYVULYS TUO VISKAS IR PASAKYTA !!! PAGIEDOKIT !!!

391. jo

tos vertybes seniai dingusios, reikejo padegti, kad paslepti galus, veizek atsiras pas koki ponuli buduli tu vertybiu:))

390. WORRAS

PASAKYSIU JUMS ATVIRAI perziurejau fotkes ir prapliupau kvatotis :)

389. PROTAS

Tytuvėnų bažnyčiai ir vienuolynui liepsnos padarė milijoninę žalą, tytuvėniškiai lieja ašaras, A.Kubilius gaisrą vadina didele nelaime (atnaujinta 16 val. 50 min.) KLAUSIMĖLIS : O KAIP JIS VADINA SIMTUS TUKSTANCIU PALIKUSIU GIMTINES TEVISKES KAD GALĖTU IŠGYVENT O NE MIRT BADU GATVĖJE SIUKSLYNE ARBA LIKUSIU TEVYNEJE KURI MOKA NE EUROPINIUS ATLYGINIMUS PENSIJAS PAŠALPAS IŠMOKAS IR T.T. ACIU UŽ KONKRETU ATSAKYMA !!! PAGIEDOKIT !!!

388. to labai įtartina

aplaidumą sukuria ir naudojasi kremlius, lietuviams žiopsant ir snaudžiant

387. to AR

stybininkų - tikrai, tik iš Maskvos jie (duomenys gen.prokuratūroje).

386. asda

Vardan siokios tokios teisybes turejo suplesketi bukagalvio kubilo uosvies dvaras, kuri ne be koncerviniu padlu pagalbos pavyko manyciau uz neitiketinai simboliska kaina prihvatizuot!!!

385. magde

GAL VALDZIAI REIKEJO MILIJONUS NEPANAUDOTUS NURASYT UZTAI IR SUDEGE NETYCIA

384. zilvis

ot bobutes nes pensijas kunigeliui o tas kad dziaugsis kad dziaugsis.. saunu kad vagiu irstva pasvilo

383. nesvarbu to klausimux

Tai aisku, kad ne uz sekminga pasirodyam Eurovizijoje. Padekojo, kad atliko savo darba- uzgesino gaisra.

382. Vida

dievas padės,jei mes patys žmonės padėsime.

381. Vytis

Gerbiama Lietuvos Ryto TV prašom surengti labdaros koncerta Tytūvėnų bažnyčios atstatymui. Ačiu. Ištikimas lrytas.lt skaitytojas.

380. a ko

dievas negelbejo savo sventoves? a todel, kad jam PX

379. KODĖL RĖKIAT ?

Juk valdžia , ir ypač - LYDERIAI, tik eilinį kartą – sargų ir ugniagesių darbo vietų naikinimo sąskaita, - „SUTAUPĖ“... Beje, sargai jau tapę ne „signalizacijų“ , bet - „taupymo politikos“ aukomis ne tik čia ...

378. Pagonis

Tegu dega visos žydų bažnyčios-čia Perkūno ugnis.

377. mama

Tiktiausiai esate nebuve to je baznycioje koks grozis ir jo neliko cia netik tytuvenams tragedija bet ir pasauliui juk tokios trys tebuvo

376. AR

ne statybininkų kaltė?

375. Labai įtartina

šiaip tai neįmanoma suvokti, kad tokios vertybės, tiek kainavęs restauravimas palikts bet kaip!!! Ką, nebuvo net priešgaisrinės signalizacijos????????????????????????? Tokiame objekte privalo būti ir signalą ugniagesiai privalėjo gauti tiesiogiai! O čia kažkokia įtartina pasaka - tai kažkoks tytuvėniškis, tai lyg klebonas pamatė liepsnojantį stogą ir paskambino. Briedas kažkoks. Nuo kada ugniagesiai neturi vandens??? Tai gal išvis nereikia tokių ugniagesių? Kas jie tokie be vandens? Ir kaip keistai va supleška tik ką atrestauruoti objektai...?! Gal kas slepiama, gal kas jau prieš tai dingo? O tai visgi kodėl tas gaisras įvyko? Ar XXI amžiuje to neįmanoma išsiaiškinti? Gal kas tiesiog įjungtą radiatorių paliko? Vienu žodžiu - nėra ko verkti - aplaidumas, APLAIDUMAS ir dar kartą APLAIDUMAS! Brangios vertybės - o paliktos bet kaip. Ugniagesių pasirengimą gal irgi valdžia pakontroliuotų?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

374. klausimux

Ministras pirmininkas padėkojo visiems ugniagesiams.....?????? uz ka?

373. tokia

tokia dievo valia.

372. Mardukas

Laikykitės, tytuvėniškiai. Mes su Jumis.

371. Klaipėdietė

Didelė dalis komentatorių tokio žemo intelekto ir aplamai išsilavinimo,jog visų komentarų nesinori ir skaityti. GĖDA jums,blevyzgos!!!

370. Petronė

O kur buvo prišgaisrinė signalizacija?

369. to 352

Ar psichinese ligoninese leidzia naudotis internetu?

368. ridikas

"Prieš kelerius metus už ES lėšas buvo pabaigta ansamblio rekonstrukcija, kainavusi apie 10 mln. litų." Labanoro bažnyčia irgi buvo po milijoninio remonto.

367. anekdotas

-Kokia geriausia profesija? -POPIEŽIUS -? -Savo darbdavį ant kryžiaus mato...

366. Naujamiescio

baznycia, po gaisro ir dabar, jau gal 5 metai be stogo ir nesvarbu niekam

365. Kazimira

davė babkių Labanorui, vakar - vagiui, duos ir - Tytuvėnams. Politikams svarbu reklama

364. anekdotas

Coca-Cola atstovai pas popiežių: Mes paremsime Vatikaną xx milijonais eurų jei pakeisite maldos "Tėve mūsų" žodžius: vietoj "Kasdienės mūsų duonos duok mums šiandien" į "Kasdienės mūsų Coca-Colos duok mums šiandien" Popiežius: -Kaip jūs drįstate - išeikite!!! Po kelių minučių liepia pakviesti Vatikano banko valdytoją ir jo klausia: -O kiek mums moka duonos kepėjai???

363. zfrp

Laikas atsinaujinimui!

362. Jonas

Šėtoniška žydo bažnyčia nuo šėtono ugnies neapsaugota.

361. pedleckio berete

tai Lansbergio darbas ir ne kitaip

360. kad

Kubilas pats yra nelaimė

359. tamsuoliai ?

"Prieš kelerius metus už ES lėšas buvo pabaigta ansamblio rekonstrukcija, kainavusi apie 10 mln. litų." Ir atiduota eksploatuoti tamsuoliams...

358. to 353

Reikalas jo toks, kad būtent iš jo bus kaulijama pinigų atstatymui.

357. :))))

Atspėkit už kieno lėšas bus atstatoma: bažnyčios ar valstybės?

356. anekdotas

Kai buvau mažas meldžiausi dievui ir prašiau dviračio. Bet supratau kad dievas dirba kitaip, tuomet pavogiau dviratį ir ėmiau melstis prašydamas atleidimo…

355. ryškūs

Rusijos spec.tarnybų galai

354. xxx

Na tikintieji galetu aiskinti, kad cia dievo valia - nubaude uz ka nors... Gerai pamascius tikrai galima sugalvoti uz ka :-)

353. o koks

kubiliaus reikalas,cia nuostolis paprastiems zmonems o ne seimunams.

352. KUNIGAS

ISIKVIECIAU PROTITUTE O TA NOREJO CIULP BIBI, NEDAVIAU, SAKKIAU DIEVAS PAKOROS O JI KUBILIUJ PASKAMBINO IR USIRUKE ALELIUJA

351. vėjas

Jei tai Lietuvos kultūros paveldas, tai kodėl nebuvo imtasi visų pajėgų? Juk karinės pajėgos turi sraigtasparnių, kurie iš oro galėjo stabdyti gaisrą. Trūksta gaisrininkams įrangos? - kas už tai atsakingas?

350. TADAS

JEIGU KUBILIUS PAMAZINO PENCIJAS IR PAVADINO DYDELE NELAIME)>?

349. Lensbergeris

Tai sovietu darbas nekitaip

348. liucija

Labai, labai gaila, bet cia juk Europos pinigus reikejo iklampinti, kad nieks nesurastu ,kiek isplauta. Tai labai reiketu pasivartyti tuos dokumentus , kurie ta baznyce restauravo ,ir kam tai buvo nauda is tokiu sandoriu.

347. TIKRAI

O kodel ugniagesiai paprastai neturi vandens ? Ka, jie visada turi sampano pasiruose visiems gyvenimo atvejams ? Na o siaip tai pasikvies Panevezio statybos tresta ir atremontuos ta baznycia ir ta vienuolyna, jie juk turi tokia patirti, kaip .............. kaip .......... kaip ..........

346. anekdotas

Atvyksta į vienuolyną popiežiaus komisija ir mato kad visi vienuoliai per pamaldas rūko. Tie pasibaisėjo ir vyriausiojo klausia: -Kaip taip galima?!!! O tas ramiai atsako: -Mums kardinolas Žvačkis leido. -??? -Pradžioj mes paklausėm “ar galima rūkyt meldžiantis”, jis paskė kad ne, o po to paklausėme “ar rūkant galima melstis” – ir jis pasakė kad “galima”

345. Bruknė

Bent jau vienuolius, kurie tame vienuolyne net negyveno, palikit ramybėj :)))

344. xxxx

O, ivelti Europos pinigai, tai sukelti gaisra ,labai palengvina

343. oi oi63m

TAI KA VIENUOLIAI TEN VEIKIA,TIK POTERIAUJA O SAVO BUSTU PASIRUPINTI NESUGEBA.GEDA TURI BUTI JIEMS,VAIKSCIOS PASKUI SU ISTIESTA RANKA.VELTEDIAI IR TASKAS.

342. Taigi

Pedofilų ir vagių-antstolių valstybėje Lietuvoje Dievo nėra, jo vietą užėmė šetonas. Va ir dega bažnyčios....

341. to 338. Kubiliau

kodel dievas tuo nepasirupino?

340. v- 323

betgi tik gaisro pagalba mes suzinojom kad ten ansamblis yra ir vienuolynas.... iki to gi niekam nerupejo ta vieta ir niekas apie ja nezinojo.... KAIP IR REKLAMA GAVOSI...

339. elze

labai gaila,bet atstatysim,viskas bus gerai.

338. Kubiliau

kodėl ugniagesiai neturi reikiamos technikos?

337. Svaika

nupiso eksponatus padege baznycia aisku kai diena

336. pedofilų ryto šou

31 foto verta pasaulinio apdovanojimo

335. GYTIS

NEBLOGAS BUDAS NURASYT TRUKUMUS.

334. ieva

Buvau atrestauruotame muziejuje, labai patiko, draugams pasiūliau, apsilankė, džiaugėsi, dūšia atsigavo... Laikykitės tytuvėniškiai, nelaimės atsitinka visur ir visiems, ne visada iš piktavalystės. Stresas žmonėms, stresas darbuotojams, o gal ir neviltis, juk dabar prasidės kaltųjų paieškos, rasta bus ir atpirkimo ožių, juk mes be jų negalime. Juk pas mus force majeure atsitikti negali, ne ne, kur jau ten, juk ir kąsnis burnoj iš piktavališkumo pas mus lietuvius užstringa, šiaip iš nelamės juk negali. Trūksta žodžių, tikrai su psichika žmonių pas mus blogai, akivaizdu.

333. per daug

prabangos dievo namams.Tai turejo būti muziejus, architektūros paminklas ir priklausyti ne kunigams, o valstybei.Dievui nereikia prabangos, aukso, pinigų.Dievo tarnams reikia kuklumo, o ne arogancijos.Už tai ir baudžia dievas.Labai gaila, kad šventikai nesugebėjo išsaugoti visos Lietuvos turto.Dabar vėl prasidės pinigų kaulinimas.

332. rrrr

klebonas blaivas? Glusiai raso - dievo bausme ... JEI toks koki isivaizduoja baznycia dievas butu, JEI jis turetu galimybiu ir noro kistis i musu gyvenima, tai negi manote nerastu kitu, geriau tam tinkanciu pastatu suniokoti, tik jusu baznycia???

331. tikras lietuvis is tikro kaimo

uzhsirustino senieji lietuvos dievai.. pagoniu dievai

330. ANICOKAS

LIETUVOJE, ARTEJANT VALSTYBINEM SVENTEM, ITARTINAI PASTOVIAI VYKSTA TRAGEDIJOS--DEGA BAZNYCIOS, STAMBIOS AUTOAVARIJOS, ISSAUDOMI DRAUCIU KM. LIETUVIAI IR PANAS. ka veikia jegos strukturos? Blizgina medalius, lygina kelniu lampasus, rasineja i spauda apgailetinus straipsnius??

329. tikrai

labai labai gaila,cia kaip koks ispejimas, buti visiems geresniems...taip kas bvo,jau nebeatstatys...

328. Galai į ugnį

Kaip galima patikėti tokį neįkainojamą turtą kažkokiems svieto perėjūnams ir girtuokliams, kad ir pasivadinusiems vienuoliais. Iš visko sprendžiant matyt jau nemenkas bordelis, apėmęs laisvų nuo bet kokių pareigų žmonių valstybę, atkeliavo ir į dievo tarnų UABą. Keista, kad kitam kaime geriau matosi ir girdisi gaisras nei gyvenant šalia ar net pačiam gaisre. Šiaip pinigus, išleistus rekonstrukcijai, turėtų atgauti, nes ES pinigais restauruotas turtas privalėjo būti apdraustas visa jo verte. Tik jais turės vėl viską atstatyti, kitaip ES atsiims tuos savo milijonus iš Lietuvos.

327. P. Valdas

Na bet yra ir chamu atsiprasant...Tie kurie smeizia,Ar jums patiktu,kad jusu namas dektu???Man atrodos ne.Taigi isivaizduokite ir musu padeti.

326. Lina

Kodėl sakoma , kad Lietuvoje per pastaruosius metus nebuvo panašaus atvejo. juk degė Naujamieščio [Panevėžio raj.]bažnyčia ir sudegė seniausias Lietuvoje varpas.Ir bokštai buvo vieni iš aukščiausiu Lietuvoje.O musų ugniagesiai neturi reikiamos technikos......

325. Benas

Net ir dieva nepadejo....:DDD

324. aha

tai ir as sakau ,tiek visokiu nenormaliu...as ne is tytuvenu ir niekad ten nebuvau,bet man labai gaila!

323. laima

Skaitau komentarus ir tikrai norisi ašaras lieti. Daugelis mūsų Lietuvėlės žmonių lyg ir džiaugiasi ta baisia nelaime. Tai ne šiaip sau bažnytėlė, o architektūrinis paminklas ir ji didelė ir nuostabiai graži, kitos tokios niekur nesu mačiusi.

322. aplaidum

teko vasara but muziejuje ,teko girdet ,kaip personalas skundesi kad jokios signalizacijos nera ,bijojo del apsaugos ,butu pastogeje priesgaisrine signalizacija ,gaisras butu pastebetas daug anksciau

321. kazkas cia nesvaru

Paplove ES pinigeliu kol atremontavo.......paplaus ir vel, juk tikisi gaut ir remontui. O dar neaisku kodel dege, negi i toki pastata, kur sukista tiek milijonu nebuvo ideta gesinimo sistema arba nors signalizacija. Turetu prokuratura paieskot kur suo pakastas

320. buvau

Tytuvenu kompleksas yra vertybe, kuria noreciau uzdaryti stikliniame rutulyje... Tokia pazeidziama, bet kartu ir didinga...Nera zodziu apmaudui issakyti tam kas atsitiko.

319. Nuomone

Po misiu klebonai turi gerai patikrinti,ar gerai uzgesintos zvakes,dumine(naudojama misiu metu). Kur nors maza ziezirbele ir gaisras.Kunigams turi but ikalta i galva, kad turi viska PRATIKRINTI po kelis kart.

318. praeivis

Keista,kad kultūrinės vertybės taip aplaidžiai buvo saugomos.Vien tik bažnyčios istorijos dokumentai, daiktai, prarasti negrįžtamai(turbūt nepadarytos šių dokumentų kopijos),o pats pastatas kuriam buvo išleisti milijonų litų nebuvo apsaugotas nuo gaisro šiuolaikinėmis technikos priemonėmis. Kaltų visų pirmą reikia ieškoti tuose kabinetuose kur buvo tvirtinami priešgaisrinės saugos dokumentai bei kas atsakingas už kultūros paveldą kadangi pastatas statytas ir remontuotas per visą laikotarpį iš piliečių lėšas,taigi ir pastatas- bažnyčia nėra kunigų turtas bet jis yra visos bendruomenės. Antras jei nemokama apsaugoti pastatą ir jame esantį turtą tai geriau ir nebereikia jo remontuoti ir toliau naudoti visuomenės lėšas.

317. wasja

O didesniu pajegu gesint nera-padekokim Palaiciui ministrui,-kad optimizavo gelbetoju veikla,jau geriau liberalu biuras sudegtu,maziau bedos butu....taupyk PALAITI....ir tavo nama nebus kam gesint...

316. june

Nesidomiu visokiom regystem,bet per Rusijos TV beklausant vistiek uzkibau.. Ten kazka apie nuo geguzes 20 prasidedancias krizes pasaulyje kalbejo..Prase zurnalistas pasakyti kur tai ivyks.. Ta ponia spyriojosi pranesti..Bet pasake kad miestuose kurie prasideda K ir S..Paskui dar karta jos prase paaiskinti,o ji tik kartojo tas raides..O tai pas mus Lietuvoje pries termina jau vyksta..Mes gal esame flagmanas.

315. w

greit davatkos pamatys ir marijos gyva projekcija 3D atvaizdu

314. vk

A.Kubiliui skirtas Pasaulio lyderio apdovanojimas

313. UŽ SUNAIKINIMĄ

TURI ATSAKYT KLEBONAS.

312. simona

Va cia tai nelaime - ten siatip grazu, sitaip nuostabiai viskas restauruota buvo.Ir bendruomene nuostabi.Matyt, kazkas pavydejo ir padege.

311. nu nu

Pirma dingo is muziejaus eksponatai,o tik po to...ziaurus zmones

310. me

ar tik nebus ... apvogtas ir padegtas, siekiant panaikint pedsakus?

309. Tomas J. -> 292

“Istvirkavimas VISADA PRASIDEDA nuo MOTERU, - jeigu dora moteris neprisileidzia, jokio istvirkavimo nebus! Isimtis - isprievartavimai, bet ir jie dazniausiai prasideda nuo PALAIDO MOTERS elgesio!” – sako 281. O aš sakau: jeigu doras vyras ištvirkėlės neprisileidžia – jokio ištvirkavimo nebus. Taigi ištvirkavimas priklauso nuo vyrų.

308. to 299

ko čia inkšti? dievas aiškiai pasakė - nestatyti stabų ir visokių drožinių. nelegaliai ji ten stovėjo, taip išeina :)

307. :)

oj didele dievulio rustybe, oj didele ant tytuvenu kaimo.. labai nuodemingai gyvenate turbut kunigeliai kleboneliai su vienuolemis.. aj aj.. juk jei viskas butu gerai, dievulis jusu nedegintu..

306. nelabai suprantu,

bet šitokios neįkainojamos vertybės,materialios ir dvasinės ,o kur priešgaisrinė sistema?pvz prie Kryžiaus kalno vienuolyne jau projekte buvo numatyta ir po to buvo įrengta gan brangi priešgaisrinė sistema ,kurios našumas 15l/s,užtikrinanti gaisro gęsinimą kol iš Šiaulių atvyks gaisrininkų komandos(15-20 min)

305. idomu

kodel nesuveike priesgaisrine signalizacija?Gal kas nors tycia neijunge,gal kas pasisavino eksponatus ir nutare taip paslepti galus?

304. To 299

Del taves irgi reiketu kreiptis, vien sitas tavo komentaras kupinas izeidinejimu kitiems komentatoriams. Ar kreiptis man?

303. 296. falšstartas Taigi kunigaikstienei

buvo aiskinta, kad pinigu nenesiotu toje kartonineje lygintuvo dezuteje, ten tik ordinams ir lygintuvams (beverciams daiktams) skirta. Bet manau kisenpinigiu ir jai paciai negaila.

302. Vargsai

katalikai.Tiki pavirsutiniskai,nuodemingi.Ju garbinamas zydukas klausosi tik savo tautos.Visi vietiniai jam mazai rupi.Bet griauti to vatikano-zydu UABo nereikia-atsirastu vietoj kulto tarnu daug abejotinos kvalifikacijos ir morales bedarbiu-ant tauteles sprando

301. Ona

Kp CIA verkti?jug dievas nesudege jam galima melstis visit.o tu baznyciu nereikia geriau atstatyti it padaryti butus.o Danae kunigai ples babubes per pus...sudege setono pastatai

300. skalbimas

Tai dabar gal tikrai pinigus plaus Tytuvėnuose, o ne Valdovų rūmuose?

299. nu,

ir durnynas apsipirkes kompiuteriais, slykstu skaityti, tiesiog smirdite, nei dievui nei zmogui netinkami bandykit kreiptis i psichiatrus gal "paremontuotu dar, ar ka. Ne visi visi komentarai durni, bet vienetai normaliu! Ir i koki straipsni bebutu atsiliepta tie patys komentatoriai, pilni pykcio, neapykantos, dziaugsmo zmoniu nelaimei, kas jums atsitike ar visa gyvenima buvote durni ar tik passkutiniais metais apsirgot? Prasau atleidimo sveiku ir normaliai priimanciu nelaimes zmoniu, bet tie bestijos jau visai viska uzgoze! Nieko kreipsiuosi i atitinkamas institucijas jos turi isaiskinti kas sitaip istisai drabstosi ant zmoniu patyrusiu nelaimes, bedas, netektis. Cia jau ne demokratija, cia jau anarchija! Kazkas DNRE suimaise...

298. Aš

Atsiverskit tinklapi, kuris vadinasi kelmiskiams. Ten labai kokybiškos nuotraukos ir naujausios žinios iš gaisro vietos.

297. 51-ma nuotrauka pries gaisra

po restauracijos ! Su auganciais berzeliais prie bokstu ir nubyrejusia tinko apdaila !!! Xaltura.

296. falšstartas

Čia dar nieko! Va, rusų kunigaikštienei pinigus pavogė. Va!

295. prajuokintas

Peržiūrėjau visas51nuotraukas,ir nepamačiau nei vienoje liejančių ašaras tituvėniškių.Jau žurnalistai iš neturėjimo ką veikti dramas kuria...

294. lietuvis

Buvo signalizacija! Tai kodel nesuveike priesgaisrine signalizacija? Jei dar taip gesins, tai arteja ir baznycios stogo igriuvimas

293. hm

Dievui melstis galima net ir miske. Tos isdabintos trobos ir visos rinkliavos, tai visa ne Dievui.

292. 261- ai (-am)

Istvirkavimas VISADA PRASIDEDA nuo MOTERU, - vyru prigimtis ieskoti "pateles" ir jeigu dora moteris neprisileidzia, jokio istvirkavimo nebus! Isimtis - isprievartavimai, bet ir jie dazniausiai prasideda nuo PALAIDO MOTERS elgesio! Viskas - si tema issemta, nera ka daugiau diskutuoti! AMEN!

291. Ernestas

Daugėja ženklų, kad šėtonas įsisuko Lietuvoje: 1. iš Kazytės rankinuko dingo šventi pinigai. 2. Užsidegė Tytuvėnų vienuolynas. Gyventojai paryčiais pro langus dar matė beišsilakstančius vienuolius ir vienuoles, kurie ne visi buvo apsirengę. Taigi, gerbiami katalikai, pasualio pabaiga artėja. Todėl kasdien turite sukalbėti papildomai po 50 vnt. "tėve mūsų" bei 45 vnt."sveika marija", taipogi papildomai suvartoti po 100 gramų komunijos paplotėlių.

290. PROTUI

TU VIS TIEK GENIALUS. TAVO MINTYS ORIGINALIOS IR IDOMIOS, GERAI SUSTUMEI APIE PASIALINIMA PINIGU :) PAGIEDOKIT VISI :D

289. ot

meniškos foto...gražiai dega

288. to 284

dievui baznyciu nereikia,dievas yra visur,gali melstis jam visur. todel eme jis ir sudegino zmoniu isgalvota ir pastatyta niekuo neissiskiriancia baznytele lol

287. kazkas

"Manau, kad tai Dievo bausmė. Tik nežinau, už ką" - Deje, ponia Vida, taciau siais laikais kiekvienas kunigas nuodemiu pridares buna ne maziau nei eilinis tikintysis... Matyt ir neapsikente Dievulis...

286. Greičiausiai

Dievulis vakar irgi žiūrėjo kaip Žalgiris lošė. Nervai neišlaikė

285. Tomas J.

Į gaisrinę buvo pasambinta 4:06 val. Ar tiesa, kad gesinti pradėta tik 7 val.?

284. jane

dievas nedegina baznyciu.cia kalti tas kas remontavo kazka netaip padare

283. gaila

remontininkai kazka netaip padare.cia padegimas ar trumpas sujungimas

282. Gediminas

jau velnias ir i dievo namus isimete.

281. PROTAS

ESME : KIEKVIENAS KIEKVIENA TURI TEISE PRIES DIEVA NE TIK IDET I PADEKLA PINIGĖLIU BET REIKALUI ESANT PASIDALINT SU DIEVU PAIMANT PASIDALINT PINIGĖLIU - IS PADĖKLO AUKU DEZUTES KURI TURI BUT ATVIRA VOKELIO IR T.T. TIEK KIEK JAI JAM REIK !!! PAGIEDOKIT !!!

280. Garantuoju vertingi eksponatai duvo evakuoti dar prieš prasidedent gaisrui

:) Mano širdis taip jaučia.

279. VISIEMS: ATGAILAUKITE!

Ištrauka iš Paskutinio Testamento laiškų (Trumpetcallofgodonline. com). Laiškas: "Thus Says the Lord to the Churches of Men and to All Their Self-Appointed Apostles, Prophets and Teachers": Let it be stated, even set forth this day in the hearing of the people, whether they will hear or whether they will forbear, for it shall be done and come to pass as I have spoken it, even as I proclaim it now: No man in authority, whether a self-appointed apostle, prophet, teacher, pastor, preacher, minister or priest, as they are called amongst themselves, who also forsake My Law in the name of My Son to make Him the author of sin, whereby they dwell gladly in lawlessness, shall escape the Day of the Lord. For the saints of the Most High are those who keep My Commandments, and remember My Sabbaths, and carry Christ within them... Even unto pure testimony, in His name, in love. Therefore, again I tell you, no leader amongst the churches, who forsake the Sabbath, even the seventh day, of which I had by Myself sanctified from the beginning, shall escape the Day of the Lord... Refinement shall be their companion. No leader, amongst the churches, who embraces all these modern holidays of men, of which I hate, shall by any means escape the Day of the Lord’s fury. Remember My Holy Days... In them shall you begin to know the mind of God and the glory of His Christ. And, NO leader amongst the churches, who teaches the doctrine of hell and eternal torment, shall by any means be gathered. Neither shall any, who embrace this teaching, escape, for I do not know them... Neither do I abide in them. And not one, who comes speaking against this Word and My prophets, to stone them in word and in deed, to slander, to spit upon them, to strike at them, even to bring one railing accusation against them, whether it be in open or in secret, shall escape the Day of the Lord, except by martyrdom...

278. PROTAS

TEBŪNIE PRAKEIKTAS PER AMZIU AMŽIUS AMŽINUOSIUS TAS KAS NEIŠTIES PAGALBOS RANKA IR NELEIS PAIMTI - PASIDALINTI IS PADĖKLO PINIGĖLIAIS NES KRISTUS PASKUTINE DUONA IR TAI DALINOSI !!! PAGIEDOKIT !!!

277. ar Macernius

jau buvo ivykio vietoje???, tikriausiai kad taip Atvaziavo, paveizejo, uzsukes i seniunija po bul bul gal padare ir leks i Kelme su vejeliu...Atsargiai per Dubysa, kelias slidus, ir tiltas aukstesnis nei Ventos ir vandens zymiai daugiau...

276. VISIEMS: ATGAILAUKITE!

Ištrauka iš Paskutinio Testamento laiškų (Trumpetcallofgodonline. com). Laiškas: "Thus Says the Lord to the Churches of Men and to All Their Self-Appointed Apostles, Prophets and Teachers": Let it be stated, even set forth this day in the hearing of the people, whether they will hear or whether they will forbear, for it shall be done and come to pass as I have spoken it, even as I proclaim it now: No man in authority, whether a self-appointed apostle, prophet, teacher, pastor, preacher, minister or priest, as they are called amongst themselves, who also forsake My Law in the name of My Son to make Him the author of sin, whereby they dwell gladly in lawlessness, shall escape the Day of the Lord. For the saints of the Most High are those who keep My Commandments, and remember My Sabbaths, and carry Christ within them... Even unto pure testimony, in His name, in love. Therefore, again I tell you, no leader amongst the churches, who forsake the Sabbath, even the seventh day, of which I had by Myself sanctified from the beginning, shall escape the Day of the Lord... Refinement shall be their companion. No leader, amongst the churches, who embraces all these modern holidays of men, of which I hate, shall by any means escape the Day of the Lord’s fury. Remember My Holy Days... In them shall you begin to know the mind of God and the glory of His Christ. And, NO leader amongst the churches, who teaches the doctrine of hell and eternal torment, shall by any means be gathered. Neither shall any, who embrace this teaching, escape, for I do not know them... Neither do I abide in them. And not one, who comes speaking against this Word and My prophets, to stone them in word and in deed, to slander, to spit upon them, to strike at them, even to bring one railing accusation against them, whether it be in open or in secret, shall escape the Day of the Lord, except by martyrdom... Brought forth after their repentance, from a sincere and remorseful heart, for all they had done against God by assaulting His prophets. Neither age, nor gender, shall deliver them, for the Lord, your God, is no respecter of persons... I know your hearts. As I am, says the Lord, so I shall be. And as I have always done, so shall I perform it again amongst you... Yes, even among this modern and perverse generation. Except you call on the name of the Son, In repentance and in truth, with sincere remorse... A broken vessel atop this same Stone, Which is called Wonderful, Counselor, and Mighty God, Even your Everlasting Father... You will by no means escape. REPENT!... Run to your Savior... And flee all these churches of men And their self-appointed apostles, prophets and teachers. Run to YahShua, whom you call Christ and Jesus.

275. a

Na nereikia cia dramatizuoti kad sudege kazkoks namukas. Siais laikais baznycios niekam neidomu.

274. misle

Rask bent 1 skirtuma tarp 1 ir 2 foto.

273. PROTAS

ESME : PATARK KAD NE PRIE BAZNYCIOS UBAGAUTU O TIESIOG UŽEITU I BAŽNYČIA PASIKLAUSYTU MISIU IR IS PADĖKLO SU PINIGĖLIAIS PASIDALINTU - PASIIMTU TIEK KIEK REIKIA TA MOKO BIBLIJA KAD REIK DALINTIS VSKUO TAIP IŠNYKS ZMONIU PAŽEMINIMAS PRIE BAZNYCIU !!! PAGIEDOKIT !!!

272. oi

labai labai labai liudna, net negaliu patiketi!!!!!!!

271. si

baznycios disponuoja milijonais ir nemoka mokesciu, kodel?

270. :)

Pirma Labanoro baznycia, dabar si :), gal vel kazkas bando paslepti pedas ugnimi.... Graudu matyti!!!

269. PROTAS

AR TIESA KAD : VAIKŠČIOJANT SU PADĖKLAIS TROBOSE SU PLIUSAIS I JUOS DEDAMI PINIGĖLIAI TAI KLAUSIMĖLIS KAIP SUREAGUOTU TAS SU PADĖKLU JEI KURIS KURI IS TEN ESANČIU NE IDETU I TA PADEKLA PINIGĖLIUS O IS TO PADEKLO PASIIMTU VIENA KITA PINIGĖLIU KUPIŪRA SAU TAIP SAKANT PASIDALINTU KAIP KRISTUS DALINOSI DUONA - PAMĖGINK PASIDALINT PASIIMANT - PASIDALINANT PINIGĖLIAIS IS TO PADĖKLO VADOVAUKIS BIBLIJA KURI MOKO DALINTIS VISKUO IR TU IŠVYSI TIKRĄJA TEN TVYRANČIA KUNIGU ZAKRISTIJONU SUSIRINKUSIU ZMONIU DVASIA AR JIE SUPRAS TAVE KAD TU NE IS GODUMO IMI DALINIESI O TIK KAD GALĖTUM SUSIMOKĖT GODUOLIAMS UŽ ŠILUMA PAMAITINT SAVO VARLIAMUŠIUS UŽSIPILT KURO IR T.T. !!! PAGIEDOKIT !!!

268. Dievas yra

Žinosite kaip otkatu su Dievu nesidalinti.

267. kukis

kiek priesgaisrines apsaugos iranga kainavo is tu milijonu???

266. gal ir sito pastato

reikejo kam nors p.D.V

265. kipšas

Ale jūs man sakykit, juk ir aršiausio ateizmo laikais bažnyčios Lietuvoje nedegė...

264. VISIEMS: ATGAILAUKITE!

Ištrauka iš Paskutinio Testamento laiškų (Trumpetcallofgodonline. com). Laiškas: "The Light Has Gone Out of the Churches of Men". No church of men shall stand in the Day of The Lord!... For The True Church and Bride shall be taken, According to the truth her heart reveals... Yes, all those in whom I see of Myself. And of these who do continually resist My word, who do pervert their way among many witnesses, they shall in no wise escape, but shall bring Me glory in the Day of The Lord, which comes very quickly... For behold! The hand of The Lord God is upon the multitude and shall not be moved, and many sons and daughters shall come into glory by great tribulation! A great city shall be built up in the midst of many sorrows... Yet in Heaven, great rejoicing!... A city, a city! A city, called Martyrdom! Says The Lord of Hosts. Therefore, hear and understand the will of The Most High God, who reigns high above the heavens: The wheat shall be gathered, and taken into the bosom of The Prince! Yet the multitude shall be left in the Refiner’s fire... For by no other means shall these, even many of these called by The Christ’s own name, come into glory as My everlasting treasure. It shall be done, it shall surely be; The Lord has spoken and it shall be done, Even in one week... youtube.com/watch?v=dysy0_8eIRY ; BROLIAI IR SESERYS IŠEIKIT IŠ ŽMONIŲ STATYTŲ BAŽNYČIŲ IR SUGRĮŽKIT PAS JĖZŲ KRISTŲ! NEDELSKIT, NES LIKSIT UŽ BORTO (palikti žemėj, kuomet prasidės 7 metai baisiausi žmonijos istorijoje)... Kartoju: VISOS žmonių statytos bažnyčios GRIUS, tuoj... Tai Jo VALIA. Taip, Izraelio Dievo! TIKRA BAŽNYČIA YRA VISI ŽMONĖS, KURIE PRIKLAUSO JĖZUI KRISTUI, O NE ŽMONIŲ GRUPELĖ SĖDINTI PRAŠMATNIUOSE PASTATUOSE... DAUGIAU INFORMACIJOS APIE TAI KAS BUS: Trumpetcallofgodonline. com ; JIS KALBA!

263. Ziauri naujiena

Labai, labai gaila... Užjaučiu tytuvėniškius dėl tokio siaubingo gaisro. Ir bažnyčia skaitoma viena iš gražiausių Lietuvoje.

262. Sandra

S e e d e r s lt yra kitoks torrent failų tracker'is, kuriuo naudojasi daugiau nei 90 000 žmonių. Čia Jūs rasite filmų paiešką pagal žanrą ("Komedija", "Drama", "Šeimos"..), kuri veikia greitai ir patogiai. Taip pat rasite tvarkingus, aiškius ir išsamius failų aprašymus, kritikų atsiliepimus, naujausius lietuviškus bei užsienio kūrinius ir draugišką komandą. Šiuo metu registracija yra laisva, registruotis gali visi panorėję.

261. >Moterims

Pamiršai,kad ištvirkaujant būna pusė ne moterų,tai jau tų ana vieta nekalta lieka?:))

260. >Ernestas

Šlapimas tau smegenis apsėmė,eik geriau išsiliek.

259. Šmikis

Nieko, mūsų valstybė dosni ... Pagelbėjo restauruojant .... pagelbės ir atstatant ... :( ir kam svarbu, kur tie pinigai nukeliauja iš tikrųjų ....

258. Moterims

Moteriske klausia: Dievas nubaude, bet nezinau uz ka? Visoms moterims - tapote per daug istvikusios, - visa Lietuva tapo SUGYVENTINIU salimi! O tasi yra legali PROSTITUCIJA! Kaip jus kunigai dar i baznycias isileidzia? O Dievas dar labai svelniai jus baudzia!

257. >254

Pagal savo lygį sprendi?

256. bomzas

ka tik skambino is Tytuvenu dziaugiasi visa gyvenviete, kad kunigeliui baigesi ta lesyklele tik sako neaisku ar jis neprisoks prie sekancios nes remontas tai vyks ir vyks uz musu pinigelius nors sako baznycia atskirta nuo valstybes bet ji atskirta jei reik mokescius moket

255. jei europa

jei rekonstruota is europiniu, tai kaip supratau buvo apdrausta?

254. ,,,,

Pavoge turta , paskui sunaikino ikalcius .

253. Eida

Kaip gaila, tokia bažnyčia buvo didinga ir graži, miestelio pažiba.

252. dejau skersa

Niekas zmonijai neatnese tiek nelaimiu,kaip tikejimas su savo suknistom baznyciom.Kiek dievu,tiek tiesu,o kuri tikroji???Inkvizicijos lauzai,kryziuociu zygiai,pilietiniai karai Jugoslavijoje,Irake,Afrikoje ir t.t.t.Informacija pamatymui naivuoliams.

251. Kamilė

Nejaugi nebėra nieko švento,nebėra gailesčio, užuojautos ir geros valios. Baikit taukšti.Dega bažnyčia.Gal ryt poryt degs mūsų namai. Bijokit Dievo.

250. PROTAS

KLAUSIMĖLIS : KAS PASAKE KAD NERA PRAGARO STAI TAU ATSIVERE PRAGARO LIEPSNA TEN KUR DAUGIAUSIA MELO ŽIAURUMO GODUMO IŠTVIRKAVIMO GIRTUOKLIAVIMO IR T.T. !!! PAGIEDOKIT !!!

249. Ernestas

daugėja ženklų, kad šėtonas įsisuko Lietuvoje: 1. iš Kazytės rankinuko dingo šventi pinigai. 2. Užsidegė Tytuvėnų vienuolynas. Gyventojai paryčiais pro langus dar matė beišsilakstančius vienuolius ir vienuoles, kurie ne visi buvo apsirengę. Taigi, gerbiami katalikai, pasualio pabaiga artėja. Todėl kasdien turite sukalbėti papildomai po 50 vnt. "tėve mūsų" bei 45 vnt."sveika marija", taipogi papildomai suvartoti po 100 gramų komunijos paplotėlių.

248. s

pakutiniu metu kazkodel daznai dega baznycios

247. šiaip

jau niekas tų bažnytininkų netikrina-kiek nori,kaip nor,taip ir įsisavina tuos milijonus.Keista,nebent koks ubagėlis,neapsikentęs prabangos,padegė?Nors labiau tikėčiau,kad šildytuvų perdaug prisijunginėjo,ar pan. ir instaliacija perkaito

246. kur dievas buvo

nekaltinkit cia dievo..dauguma klausiat kur dievas buvo kai baznycia uzsidege-i kvailus klausimus-kvailas atsakymas:juk naktis buvo tai dievas miegojo!

245. >103 Mantas

Jeigu kvailys,tai ilgam...

244. PROTAS

ESME : BANDITU SULERIU SUKCIU ŽIAURIU OKUPANTU IR T.T. VIENA IS IRŠTVŲ GYVATYNU LIEPSNOJA TAIP KAIP SAVO LAIKU LIEPSNOJO LIETUVOS PROTĖVIU PILYS MALONI ŽINIA !!! PAGIEDOKIT !!!

243. Gaila

Ko čia verkiat, kad mokėsite iš savo kišenės, jei esate netikintis? Aš esu tikintis ir būčiau patenkintas, jei iš mano mokamų mokesčių būtų paremtas bažnyčios sutvarkymas po gaisro. Bet aš neverkiu kaip jūs, kai man nepatinka, kad taip mano mokami mokesčiais yra remiami projektai, kurie iš esmės man nepriimtini. Suprantu, kad gyvenu visuomenėje ir turiu solidarizuotis su visais. O, jei tu esi vilkas, tai save ir išsilaikyk visomis prasmėmis, gyvenk kur Aliaskoje ir tavęs niekas neprašys, bet ir tau nieko neduos.

242. kibiras

O ant ko tie tytuvėniškiai lieja ašaras, gal ant degančios bažnyčios???

241. viskas aišku

Prieš kelerius metus už ES lėšas buvo pabaigta ansamblio rekonstrukcija, kainavusi apie 10 mln. litų. Keista kaip vienu metu ir bažnyčia ir vienuolynas užsidega...

240. speju

turbut berukydamas uzmigo girtas kunigelis

239. >11@

Chrustalnaja meczta,ar ne,socdemoke?:))

238. 233 kom.

O kam saugoti Venskiene?Nuomti apsauginius ,patvorinius tegu saugo Lietuvos vertybes,kad isliktu amziams musu istorinis paveldas.

237. to 220,kunigui

ar žinai ,tamsta,ką reiškia stovėti su šlangu tokiame šaltyje,kai ranlos prišala prie šlango ir tokiame aukštyje.Pabandyk pats,tada galėsi pliaukšti nesąmones.

236. Milda

Labai liudna del tokios nelaimes.... tikekimes ja pavyks suremontuoti ir atstatyti...

235. Teisingai

sako tituviniske kad Dievo bausme,tik nezino uz ka.Atsakysiu tai poniai-mano manymu ,tai bausme uz kunigu gobsuma,baznycia tampa ne sventove o verslo darykla,kunigai ne sielu ganytojais o verslininkais...

234. xxx

dievo pirstas uz goduma. pries kelias dienas tamkevicius pareiske kad pinigu surinktu per misias jiems uztenka elektrai. po to dziaugesi atgaves pastata kur yra vaiku ligonine, bet pasaakes kad cia niekis nes reikia kad valstybe grazintu visas baznycios zemes arba kompensuotu, vazineja geriausiais auto, valgo geriausia maista, jokiu pajamu-islaidu deklaracijos. vienu zodziu valstybe valstybeje. o dabar pareikalaus keleta milijonu "aukos" is visu mokesciu moketoju.

233. tikrai

nuimti reikėjo sargybą nuo stankūnaitės,ir reikėjo įkurti sargo etatą muziejuje ar visam kompleksui. labai gaila, kad sudegė visa šventovė.

232. ani

Tai ne Dievo bausme, tai zenklas.

231. gal

dalį iš tų milijonų reikėjo skirti įrengti priešgaisrinę apsaugą

230. jo

bausmė , nebausmė, bet bažnyčia labai graži iš vidaus, turtinga, didinga...gaila labai

229. Bažnyčia

atskirta nuo valstybės. Kodėl negesino savo sąskaita?

228. x

Nigerijos islamistu grupe "Boko charam" reiskiasi Nigerijoj

227. x

Islamo salyse taip pat masiskai deginamos baznycios....

226. Vidmantas

Bažnyčia ir jos tarnai turtingi, atsiiminėja didmiesčiuose ištisus senamiesčio kvartalus, tad tegul patys ir atsiremontuoja. Prie ko čia mes, mokesčių mokėtojai? O šiaip, tai panašu į padegimą. Juk sukosi dideli, labai dideli ES pinigai. Nenustebsiu, jei uodegas įmerkę bus ir patys šventikai.

225. Xxx

Dieve dieve

224. to jonas

agirdi kaimo jape eik i ta baznycia kartu susidegink:)

223. 217am

Ar moki skaityti? Aiškiai, juk, rašau, kad VISOS žmonių statytos bažnyčios GRIUS, tuoj... Tai Jo VALIA. Taip, Izraelio Dievo! TIKRA BAŽNYČIA YRA VISI ŽMONĖS, KURIE PRIKLAUSO JĖZUI KRISTUI, O NE ŽMONIŲ GRUPELĖ SĖDINTI PRAŠMATNIUOSE PASTATUOSE... DAUGIAU INFORMACIJOS APIE TAI KAS BUS: Trumpetcallofgodonline. com ; JIS KALBA!

222. to ANTI

Ir tu nebegerk daugiau. Tau jau ir gydytis reikia. Reikia pagalvoti vien apie tai, kad tai vienas iš geriausių mūsų architektūros paminklų. Ko ne pasaulinio lygio architektūros statiniai. Gėda rašyti tokias nesąmones, kaip tu rašai.

221. pixy

:'(

220. kunigas

Reikia reikalauti kompensacijų iš valstybės už aplaidų gaisrininkų darbą. Tada ir tikintieji turės kur atgailauti.

219. 10 milijonų?

ar tikrai reikia 10ies milijonų šventovei? todėl ir krizė Europoje, kad pinigus merkia į tarpininkus...

218. Jonui

Ką vakar gėrei? Nebegerk daugiau.

217. DIEVAS NEGELBEJO

tai kur tas jusu dievas,jei dega jo buveines ???

216. VISIEMS: ATGAILAUKITE!

youtube.com/watch?v=dysy0_8eIRY ; BROLIAI IR SESERYS IŠEIKIT IŠ ŽMONIŲ STATYTŲ BAŽNYČIŲ IR SUGRĮŽKIT PAS JĖZŲ KRISTŲ! NEDELSKIT, NES LIKSIT UŽ BORTO (palikti žemėj, kuomet prasidės 7 metai baisiausi žmonijos istorijoje)... Izaijo 24: 1 Štai Viešpats daro žemę tuščią lyg dykumą, pakeičia jos paviršių, išsklaido jos gyventojus. 2 Taip bus ir tautai, ir kunigui; ir vergui, ir šeimininkui; ir tarnaitei, ir jos šeimininkei; ir perkančiam, ir parduodančiam; ir skolininkui, ir skolintojui. 3 Kraštas bus nušluotas ir nualintas, nes taip Viešpats patvarkė. 4 Žemė liūdi ir nyksta, pasaulis visiškai sumenkėjo ir nyksta; žemės išdidieji nusilpsta. 5 Žemė suteršta jos gyventojų, nes jie nesilaikė įstatymų, iškreipė teisingumą ir sulaužė amžinąją sandorą. 6 Todėl prakeikimas ryja žemę ir naikina jos gyventojus, todėl žemės gyventojai sudeginti ir žmonių mažai belikę. AR NESUPRANTATE, KAD VISOS ŽMONIŲ STATYTOS BAŽNYČIOS SUGRIUS, O VISOS ŽMONIŲ TRADICIJOS BUS PAMIRŠTOS?... TIKRA BAŽNYČIA YRA VISI ŽMONĖS, KURIE PRIKLAUSO JĖZUI KRISTUI, O NE ŽMONIŲ GRUPELĖ SĖDINTI PRAŠMATNIUOSE PASTATUOSE... DAUGIAU INFORMACIJOS APIE TAI KAS BUS: Trumpetcallofgodonline. com ; JIS KALBA!

215. Kaip gaila

Be galo gaila, kad net ir po tokiu straipsniu atsiranda "etatiniu paplavu laistytoju"... Tytuvenu vienuolyno ansamblis ir baznycia buvo unikali, nuostabia aura turinti vieta. O kunigas apskritai yra nuostabus, nepakartojamas Zmogus ir tapatinti ji su tais paklydusiais baznycios tarnais, yra tas pats kaip peiliu durti jam tiesiai i sirdi. Tokiu zmoniu, kaip sis, pasaulyje tikrai nera daug.

214. Jonas

Dievulis viską mato ir girdi ,tai Jums bausmė už kolaboravimą su komunistais ir visokiais manzūroniais ,paksiukais ,viktoriukais ir kitomis Lietuvių Tautos prorušiškomis atmatomis.

213. o kas atsakys

na o kur priesgaisrine signalizacija,dabar jokio namo be jos nepriduosi,o cia eu pinigais resturcija vyko.ji turejo suveikti gaisrines punkte......tai manau tie zmones ir atsakingi kurie tuo nepasirupino...nekaltinkime nei dievo nei zmoniu del gaisro,visko nutinka,

212. ANTI

DZIUGU MATYTI, KAIP BAZNYCIA DEGA. UZ VISUS BAZNYCIOS NUSIKALTIMUS ZMONIJAI, UZ VISUS LAUZUS. SKATINU VISUS IMTI PAVYZDI I SNORVEGU, KUR PER METUS SUDEGINAMA DAUGIAUSIAI BAZNYCIU EUROPOJE. TIESA TEN JOS GERAI DEGA, NES DAUGUMA MEDINES, PAS MUS SUNKIAU.

211. jonas

dievas nubaude uz paleistuvystes, girtuoklystes, goduma ir palaida gyvenima.

210. vataip

taip slepiami vagystes pedsakai

209. Liudna

likimo ironija. Labai gaila!

208. Fa

Ką jūs rašote??? Jūs rimtai džiūgaujate? Tai vienas vertingiausių Lietuvos (T.Y. MŪSŲ) architektūros paminklų. O komentarai apie Dievo pirštus, baisius kunigus, plaunamus pinigus, ir, nenustebčiau, jei dar ir apie Kubilių.

207. Romas

Uz Dievo smeizta sulaukti galite ATSAKOMYBES. Pries Dieva ateistai yra NULIS. Jus NULIS ir pries milijonus lietuviu, paklusniu Vatikano armijos Dievo kariu.

206. TW

Turbūt liberalų-komunistų-tolerstų darbas. Juk nepirmas kartais kaip jie naikina šventyklas ir šventas vietas

205. MARYTEI

SUPYKDET DIEVULI ,KAD UZ ZMOGZUDI MELDETES

204. Romas

Tai velnio pakaliku darbas, bet nieko tokio, zmones greit suaukos atstatymu ir Vatikanui priklausancios baznycios toliau karaliaus ir dauguma Lietuvos zmoniu VISADA bus paklusnus Vatikano Baznyciai ir eis i Dangu, o jus i SUSIKTA pragara. Ar aisku jums agresyvus ateistai?

203. tokio gaisro ir neuzgesinsi

kai metalinis stogas yra tai nelabai ka ugniagesiai ir pagelbes. Kai kitiems stogams per virsu pila vandeni ir sekmingai uzgesina, cia to padaryti neimanoma. Gaila kad pataupius ir vietoje tradicinio cerpinio stogo uzdetas skardinis :|

202. gimtine

Baisesnes zinios ryte isijungus radija jau nebelima isgirst6i... Tai mano gimtosios vietos, vaikyste ir visa tai susije su Tyuvenu baznycia ir nuostabia gamta. Da vasaros pabaigoje4 ka tik po restauracijos teko vaziuoti prp sia vieta ir pasidziaugiau: stai kaip puiku mano teviskeje, yra kuo didziuotis. Labai bloga nuojauta, kad vistik cia yra piktadariu darbas, nes juk ir zmogaus kapas jau uzkliuva, dauzo ir vagia... Duok Dieve, kad priezastys butu kitos.

201. PoliarizuotiStiklai

kaimieciai verkia, dievo bausme! bet nezino uz ka... atsimerkite viena diena kaimieciai, kunigai geria, vagia aukas ir VAIKUS PRIEVARTAUJA o jus nezinote uz ka dievo bausme???

200. Vaidas

Cia likimo bausme tiems raudantiems uz ju bukuma, susijusi su ju religingumu. Tokie tikrai neraudotu jeigu degtu kaimyno namas.

199. 35 nuotraukoj

dainininko Boy George statula. Jus buvo pederastas

198. 3.2

Ble ble ir ka daryti dabar!!!

197. tikintis

taip ir reikia visiems klierikams, juk jie eiliniai pedofilai, alkoholikai, pisekliai, kysininkai, is paprasto zmogaus paskutini centa paims, zinoma baznycios gaila.I dieva tikiu, bet kazkokiem kleboncikam nuodemiu tikrai nesakau.

196. karuzo

tokius pastatus turi tikrinti priesgaisrine tarnyba .pastoviai kasmet.kaip kad prie ruso.tada buvo tvarka ir nedege baznycios ar istoriniai pastatai.vyriausybe visai nupezo,ziuri tik savo kisenes,o nekuria istatymu ,kurie apsaugotu nuo tokiu nelaimiu.

195. Manantis

kad tai gali būti inžinerinių tinklų netinkamo eksploatavimo pasekmė.

194. VISIEMS: ATGAILAUKITE!

youtube.com/watch?v=dysy0_8eIRY ; BROLIAI IR SESERYS IŠEIKIT IŠ ŽMONIŲ STATYTŲ BAŽNYČIŲ IR SUGRĮŽKIT PAS JĖZŲ KRISTŲ! NEDELSKIT, NES LIKSIT UŽ BORTO (palikti žemėj, kuomet prasidės 7 metai baisiausi žmonijos istorijoje)... youtube.com/watch?v=Vhd7qt5fOQw ; Amerika BUS nusiaubta... Palikta griuvėsiuose ; greitai: youtube.com/watch?v=pTOo7vPnFmE ; Rusija ir gi nukentės labai smarkiai Izraelyje... youtube.com/watch?v=6JZ_BqhToWw ; Tuoj Izraelį puls didelės armijos, bet bus sunaikintos antgamtiniu būdu ir tada Jūs žinosite, kad Izraelio Dievas YRA! Ir Jūs DREBĖSIT! Trimitavimas YRA BŪTINAS, o darbininkų TRŪKSTA... BROLIAI IR SESERYS KRISTUJE, AR GIRDITE!?… MŪSŲ KARTA YRA PASKUTINĖ KARTA (Mato 24; Luko 21; Morkaus 13)! Ezekielio 33: 4 ir jei kas nors nepaisys įspėjimo, girdėdamas trimito garsą, ir kardas sunaikins jį, tai jo kraujas bus ant jo paties galvos, 5 nes jis girdėjo trimitą, bet nepaisė. O kas paklausys įspėjimo, išgelbės savo gyvybę. 6 Bet jei sargybinis matys artėjantį kardą, bet nepūs trimito ir neįspės tautos, o kardas užmuš ką nors, tai jis bus užmuštas už savo kaltę, bet jo kraujo Aš pareikalausiu iš sargybinio rankų’. Jono 12: 48 Kas mane atstumia ir mano žodžių nepriima, tas turi savo teisėją: žodis, kurį kalbėjau, teis jį paskutiniąją dieną. AR NEMATOT, KAD TUOJ VISKAS PRASIDĖS?... Mato 24: 37 „Kaip buvo Nojaus dienomis, taip bus ir tada, kai ateis Žmogaus Sūnus. 38 Kaip dienomis prieš tvaną žmonės valgė, gėrė, tuokėsi ir tuokė iki tos dienos, kurią Nojus įžengė į laivą, 39 nieko nenumanydami, kol užėjo tvanas ir visus nusinešė; taip bus ir tada, kai ateis Žmogaus Sūnus. 40 Tada du bus kartu lauke, ir vienas bus paimtas, o kitas paliktas. 41 Dvi mals girnomis, ir viena bus paimta, o kita palikta. 42 Todėl budėkite, nes nežinote, kurią valandą ateis jūsų Viešpats. TAIGI… aš tik Jums perduodu žinią, kuri man yra jau girdėta: JIS, TAIP, IZRAELIO DIEVAS, KALBA MŪSŲ KARTAI (Trumpetcallofgodonline), O MŪSŲ KARTA YRA PASKUTINĖ. JĖZUS KRISTUS SUGRIŽTA! BET PRIEŠ TAI ĮVYKIAI APRAŠYTI APREIŠKIMO JONUI KNYGOJE. VISKAS PRASIDĖS NUO MAŽŲ VAIKŲ IR TIKRŲJŲ PASEKĖJŲ (TIEK, MIRUSIŲ ANKSČIAU IR PRIKELTŲ, TIEK GYVŲJŲ) PAĖMIMO Į DANGŲ. 7 metai... VISKAS YRA BIBLIJOJE, O JI NEAPSIRIBOJA ST (Senasis Testamentas) IR NT (Naujasis Testamentas). Ko trūksta? Štai ko: LAIŠKŲ; Trumpetcallofgodonline. TAIP, KĄ ČIA RAŠAU NĖRA IR NEGALI BŪTI MANO IŠMINTIS. Geriau jau ruoškitės ir budėkit, o tai teks likti čia žemėj per tuos 7 (ar mažiau; mirties atveju) metus.

193. Akis už akį

Bažnyčia nemoka jokių mokesčių. Atitinkamai negavo ir valstybinių paslaugų-gesinimo. Viskas labai teisingai.

192. taip

Dievas davė žmogui laisvą valią.Tai mes kuriame savo gyvenimus savo mintimis ir darbais. O kokie yra Lietuviai? Prasigėrę,pavydūs,pikti,agresyvūs,paleistuviai,iškrypėliai,bedieviai...Kokio gyvenimo Jūs dar tikitės????Dievas mus teis tik Paskutiniame teisme...Mūsų niekas nebaudžia...Didelis kiekis bedvasių,bedievių žmonių lemia labai sunkų gyvenimą šioje šalyje. Slogu čia...Normalioje šalyje yra gerbiamas ir Dievas ir žmogus,bet ne Lietuvoje...

191. gaila

visa vaikyste praleidau Tytuvenuose, baznycia ir jos aplinka buvo tokia jauki ir miela, neatskiriama kiekvieno tytuveniskio dalis, labai gaila ziurint gaisro nuotraukas, kazkaip suspaudzia sirdi, gal bent baznycios vidu spes isgelbeti...

190. R

Labas :)

189. Ugniagesys

Įdomu kaip dabar jaučiasi vyriausybės klerkai, PAGD direktorius ale generolas Baniulis, kurių dėka šiai dienai patyrę ugniagesiai metami į gatvę vardan taupymo. Deja faktai patys už save kalba, Tytuvienų gaisrinėje šiandien budi VIENAS ugniagesys. Labai būtų teisinga, kad šiandieninius nuostolius atlygintų iš savo asmeninės kišenės tie, kurie nesugeba jiems skirtų pareigų įvykdyti. TAI YRA, KURIE STENGIASI KUO DAUGIAU IŠPŪSTI VALDYMO APARATUS. Tokią atsakomybę turėtų prisiimti VRM ministras Palaitis, jis nieko nedaro vardan saugumo užtikrinimo.

188. Lonely Boys

Be dievo zinios ir plaukas nenukrenta,jis skaudziai baudzia savanaudzius ir gobsuolius besinaudojancius suklaidintu zmoniu tikejimu.Vatikanas ,valdantis milijardinius turtus,pades atstatyti siuos pastatus ,jeigu krikscionybeje yra nors gramas sazines ir morales.

187. Juozas

Dievas baudzia baznycia peremusius kunigus.

186. Petia

Čia kalta sistema duodamos laisvai " babkės ",o valdžia nori pasigriebti didesnę dalį pinigų, taip Kelmėje yra,lengva viską sunaikint,ugnis tai padaro,prtisiminkit su vandens valymo įrengimais,kaip jie buvo padegti.Įrodymų nerasta.Pinigai išplauti.Jurgis išvyko kitą rajoną.

185. ueruo

Bllogai saugoma visada ats turtas ilgai neisbuna. Kodel signalizacija nesuveike ? Policija- ieskot !

184. karuzo

tai tik padegimas.kaip kitaip galejo buti.gal kas nors isvoge muzieju ir padege.kad jiems ar jam nudziutu rankos,isdegtu akys.jei dievas yra ,taip ir atsitiks ,kol neatgailaus ir neatsiprasys pries tauta.

183. arvis

Pats esu kiles is Tytuvenu,tiesiog sirdis skauda ziurint i nuotraukas.Tai tikriausiai graziausia baznycia Europoje.

182. joi

pritariu 153 komentatoriui.

181. jokubaa

niekas nepasdakys kiek milionu sudejo ir kiek nesudejo, juk reikejo atsakaitas paterikti. neatmestina versija

180. to Ponai tikintieji!

Nereikia girtis,kad esate visiškai aklas ir kurčias. Tai labai didelė Jūsų nelaimė.Pati didžiausia nelaimė žmogui yra prarasti arba nematyti Dievo. Jūs esat labai nelaimingas žmogus. Tos buvimo būsenos su Dievu net nesat patyręs...Kam rašinėti visokias nesąmones? Ką Jums tai duoda? Ir kodėl toks noras dergti viską,kas dvasinga,brangu ir šventa?

179. viena po kitos dega

baznyciu nebereikia siais "neomoderniais" laikais, padarys darzine ir bus maxima ar geju klubas

178. to 151

ir iš kokio tamsta kampo toks BEDIEVIS išlindai? Buvo toks ekskunigas Ragauskas, kuris mirties valandoje Dievo šaukėsi, tad nesispjaudyk , o galvok ką rašinėji

177. pradzia straipsnio gera

GERA STRAIPSNIO PRADZIA :) Naktį į ketvirtadienį, kelios minutės po ketvirtos valanos, Kelmės rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams buvo pranešta apie gaisrą Tytuvėnų Švč. Mergelės Marijos bažnyčios ir bernardinų ansamblyje. Sudegė vienuolyne įrengtas muziejus, kur buvo saugomi senoviniai bažnytiniai eksponatai. „Žmonės verkia.

176. maryte

dar nesenai cia buvau ir uz Drasiu bei jo seima meldziausi

175. Ištaisykit klaidą: ..."po ketvirtos valanos..."

Ar nėra kas patikrina , kad tokia klaida prasibrauna laikraštin?

174. Kristina

Mano manimu tai vagišių darbas. Nes degė nuo muziejaus. Gaila,graži bažnyčia.

173. ernas

EILINE KUNIGU AFERA , KAIP KITAIP PINIGUS PRASUKSI , O JUS KVAILELIAI VEL AUKOKIT . O gal cia rusai padege ar ne Lansbergeri .

172. Internetą šiukšlių prikrovė

Ypač gera nuotrauka Nr.31. Galėtų redaktoriai BENT PERŽIŪRĖTI, ką viešina, apie redagavimą net nebekalbu.

171. a

Paklauskim ar Dievui reikia to tokio prasmatnaus muziejaus kainavusio 10 milijonu litu ar zmonems. Jeigu zmones sako, kad Dievui tai Dievas parodo kad klystam, jeigu zmonems tai zmones ji vel atsistatys ir abejoju ar Dievas ten bus surandamas ar tik grazus muziejus kuris mazai ka bendra turi su tikru tikejimu i Gyvaji Dieva.

170. vv

vieno nesuprantu, kodel zmones tokie kvaili ir susireiksmine, kad mano, jei kazkas dega, jei kazkas blogo ivyksta, tai Dievo bausme? Deivas neturi ka veikti, tai uz tai kad tytuvieniskiai per daug bambalinio alaus nupirko, nusprende supleskinti baznycia?

169. j

Konncervai sumokes uz restauravima.

168. o dieve

kaip gaila.Teko ne kartą važiuoti pro šią bažnyčią.Tai neunikalaus grožio statinys.Gaila kai dega kiti pastatai,bet kai liepsnoja bažnyčios nėra žodžių.Širdis verkia iš skausmo.

167. kadaise ir as ten buvau

siaip kai suzinojau, apeme gailestis, didelis nusivylimas... gaila, kad nieko gyvenime nespeji ir, kad si karta nebuvome aplanke jau sutvarkytos sios vietos. turbut daugelis komentatoriu nera ne karto buve sioje baznycioje. ji didinga, grazi, net sirdis dainuoja, kai buni joje. mazai tokiu nuostabiu baznyciu Lietuvoje. didele nostalgija jauciu, nes tose vietose augau. bet kai perskaitai komentarus, baisu pasidaro. sugrizti i realybe, matyt kiekviename tame pasisakyme yra krislas tiesos... gaila

166. Laima

tikrai grazus pastatas , gal dar galima bus atrestauruoti.

165. emigrant

Komsomolke uz dyka nuotrauku praso... Kai seimo rumai degs, tada nemokamu nuotrauku prasykit! Pripratot komuniagos ant setimo b...io i roju joti!

164. Taigi

Mažai meldėtės, mažatikiai! Štai jums Dievo rūstybė!

163. v.

KOL BALSUOSIT UZ konservatorius TOL LIETUVA SIAUBS PANASIOS NELAIMES

162. enda

Manau, jau vien nuo žodžio ,,dega" šiurpu darosi... O čia dar toks architektūros paminklas. Po to skardiniu stogu tai turbūt dega kaip reikiant. Ne tik tytuvėniškiams gaila... O dar su mūsų technikos lygiu... Čia ne eilinis atvejis, ne ,,triobelę" užgesinti... Kol atvažiavo reikiama technika, tai taip ir gavosi... Rajonuose gi nėra nei tų keltuvų, nei ko... Lėšų taupymas !

161. TO 138. Ponai tikintieji!

Jei labai mėgsti šventą raštą - paskaityk prie 5000m. užrašytus senovės VEDŲ šventraščius. Labai daug vertimų į LT kalba. Gali pradėt nuo Bhagavadgitos...

160. as

labai labai gaila, nuostabus vienuolynas su sava aura...

159. vaida

dievas dievas, kur buvo dievas...koks skirtumas gal ir miegojo. as netikiu i dieva, bet patikekit si baznycia nuostabi as prie jos uzaugau visas miestelis nuostabus. jug toks kulturinis paveldas, si baznycia irasyta i jono pauliaus antrojo piligrimu kelia, jug ji visa lietuva garsina, kiek is uzsienio zmoniu privaziuodavo i ja paziureti o jus tik rekiat taip ir reikia. nu adaptuoti konkretus nusokeliai visom prasmem. jusu skurdus namelis degtu tai lektumet i visas puses pagalbos ir paramos maldaut o db giedat kad tik niekas neremtu statybu. neremkit jei nenorit bet as tikiu ir zinau kad si baznycia dar gyvuos. o uz kalbas tokias likimas atsilieps.tipiski lietuviai-kaimynai dega jiem smagu. atgyvenos jus su tokia nuomone!

158. siaubas

Prie rusu buvo padarytas bendrabutis. Buvau pries 2 men. ir susizavejau atrestauruotu ansambliu. Toks grozis. Freskos atrestauruotos, celes su baldais, muziejus su auksiniais liturgianiais daiktais, brangus seni paveikslai ir tt. Neikainuojami nuostoliai...

157. 144. DIEVUI TOKIO TIKĖJIMO NEREIKIA....

Dievui ar runkeliams to tikejimo reikia ???

156. a

uz ka nubaude dievas - uz kunigu pasikelima ,atitrukuma nuo zmoniu ir materialines geroves rupinimasi o ne sielu ganima tik nesakykit kad ne taip yra geru kunigu bet jiem kaip ir nykstatiem gyvunam raudona knyga reiketu sudaryt

155. ada

Galėtų gal Šiauliuose atsisakyti gerb. Bartulis to NEW PASTATĖLIO pačiame centre... IR pinigėlius perduoti šiai bažnyčiai atstatyti. Šiaip nebūkit naivūs... Ar įsivaizduojat kiek bažnyčia surenką pinigų už Vilniaus senamiestyje ir pačiame Vilniuje turimus pastatus, patalpų nuomas? Niekas net nesuvokiat, kad Visa pilies g. Rotušė aplink visur visi pastatai priklauso jiems. Ir manot, kad jie už pajamas mokestį kokį nors moka... NIEKO nemoka...

154. ??? pritariu 141

Šiais laikais nieko švento nėra,nes pagal europos standartus auklėjamas jaunimas,todėl pritariu Sauliui 141.Jaunimas mokyklose nesiskaito su mokytojais.BAISU.Kur mes gyvemame ir kaip bus toliau?

153. Ignots

Prisiminkime, kad užvakar buvo pranešta, kad už 1,2 mln buvo suremontuoti Tytuvėnų ansamblio stogai, po to prisiminkime, kad valstybės kontrolė šiuo metu vykdo kultūros ministerijos panaudotų pinigų auditą: pažiūrėkite į nuotraukas - ar bažnyčios stogas panašus į šviežiai remontuotą? Akivaizdus padegimas, norint nuslėpti, kad pinigai už kapitalinį remontą paimti, o atliktas kosmetinis padažymas...

152. pagal įstatymą

bažnyčių nedraudžia

151. Apie dėles

Vatikano filialas UAB Lietuvos Katalikų Bažnyčia išvis neturėtų turėti jokio turto, nes nieko neuždirba. Jie nieko nesukuria, tik kliančina iš nuskurdusios tautos, sekdami jai senas žydiškas pasakas. O mūsų protėvių laikais išvis plėšikavo. Kiekvienais metais šis nieko nesukuriantis UAB'as nugrežia iš biudžeto po keletą milijonų, nors įstatymiškai mūsų valstybė atskirta nuo bažnyčios ir nėra valstybinės religijos. Be tų kelių milijonų papildomai mokamos algos tikybos mokytojams mokyklose, kurie augina ir apmoko naują UABo finansuotojų armiją, teologijos studentai ir dar daugybė visokios kitokios prie religijos biznio prisiplakusios publikos. Kunigams iš biudžeto skiriamas socialinis draudimas bei pensija. Kažkas labai gerai siūlė - sumokėti jiems kompensaciją, bet nutraukti išmokas iš biudžeto, bei tegu sodrai ir pensijų fondams moka patys kunigai. Ir patys apmoka tikybos mokytojų algas, jei taip nori, kad šie jiems parengtų naują paklusnių marionečių armiją :

150. 33 - čiam fg

Dievas davė žmogui pilną laisvę ,kurios tu komentatoriau su savo galvele net negali įsivaizduoti ,tad pamastyk dar kartą , na tiek to ... O labiausiai mane glumina tokie dalykai ,kaip atominė elektrinė Lietuvoje.Gaisrininkai nepajėgūs užgesinti degančios bažnyčios ,o jeigu ,neduok Dieve, tokia avarija kaip Černobilyje ? Kas užgesins gaisrus,atliks gelbėjimo darbus ,pašalins avarijos pasekmes, apsaugos žmones nuo radiacijos,ir t.t. Gal Europos sajunga siūs savo žmones ? Gal Rusija ar Amerika ? Gal ,gal ,gal ? O gal,pasakysite saugus DUJŲ TERMINALAS šiais terorizmo laikais pastatytas viduryje Klaipėdos miesto ? Ar žinote ponai ,kad tokio dujų terminalo sprogimo galia prilygsta keliasdešimčiai atominių bombų ,tokių kaip Herosimoje galiai...tik be radiacijos. Tad pamastykite ponai ir ponios ...

149. Buvusi tytuvėniškė

Sakė jau ir vargonai dėga.....nėra vilčių išgelbėti....Kokie kvailiai organizavo gesinimą? per tiek laiko iš kauno galėjo gaisrinės su bokšteliais atlėkti, ką tie kelmiškiai, su tuščiom šlangom nuo žemės užgesins tokį didį stainį.....apsurdas....Be to, kiek girdėjau iš tytuvėniškių, gaisras prasidėjo 3 val nakties....

148. Vėl kunigai prisidirbo

NESAUGO VISIŠKAI KUNIGAI VALSTYBĖS TURTO, ŠILUVOS BAŽNYČIA APVOGTA, LABANORO SUDEGINTA, DABAR TYTUVĖNŲ IR T,T. REIKTŲ ATSAKOMYBĖS UŽ APLAIDUMĄ.

147. Operatorius

Paziurejus is salies matosi, kad ivestuoti 2 milijonus mokesciu moketoju pinigu Lietuvoje galima lengvai, o tukstancio litu skirti priesgaisrinei signalizacijai ir prijungimui prie saugos tarnybos jau niekaip.

146. 'Sventieji" teveliai

tik turtus per teismus bando susigrazinti (zemes, vaiku ligonines) ! O kad tuos turtus Draudimuose apdrausti ? O kam ? Runkeliai susimes. O kiekvienos statybos ar remonto pinigeliai gerai plaunasi ir be FAIRY. Kiek pasaliniu pastateliu iskyla ir ne tik ......

145. to 125.Algirdas

Ryšio tik tiek, kad ir ten ir ten GRU specnaz banditų braižas...skaži ka diadia vied nedarom Litva spalionnaja požarom Barrosu otdana

144. Simboliška

O visgi DIEVAS YRA..Kuomet sovietmečiu buvo TIKRAS tikėjimas ir tikri kunigai, nei viena bažyčia nesudegė..Dabar tikrų kunigų yra mažai ir tie po mažu išmiršta :-(...Į jų vietą eina modernus savanaudžiai, iškrypeliai ir egoistai...Va todėl ir dega bažnyčios. DIEVUI TOKIO TIKĖJIMO NEREIKIA....

143. JO

Gal renovacijai ne visi pinigėliai papuolė, tai galus reikia uždengti. Konservatoriai paskirs naujus milijonus, nes rinkimai artėja.Minimaliai algai didinti nėra, bet renovacijoms yra, kunigėliams reikia prabangių automobilių ir daug pinigėlių.Dar praeis kažkiek metų ir žmonės praregės, kaip jie pagal patvirtintą Sinodą tvarko apskaitą.Dievas myli visus vienodai, o kunigai ne angelai, rankos ir jų į save.Gaila tik dorų kunigų,kurie Sigučio užtildyti, ar ne?

142. pilietis

labai labai gaila

141. Saulius

Garantuotai tai bus tyčinis padegimas. Valdžia tikriausiai bijojo kad neišlystų "galai" apie restauracijai skirtų lėšų grobstymą. Kas dabar nustatys už kiek pigigų buvo realiai padaryta darbų ir kiek pavogta..

140. Aa,

Va taip visada - "ugniagesiam buvo kilę keblumų dėl vandens – jie jo neturėjo..". kam tie ugnegesiai jei neturi vandens!? Tai ką jie iš vis veikia ir kam jie reikalingi?

139. mąstykite

yra GRU specnaz veikos požymių: po Grūžių, Gruzdžių, Rokų (Turino Guarini koplyčios su drobule), Suosto, Pakalnių, Kurklių, Panevėžio Arkikatedros, Dauknio Bažnyčios, Labanoro bažnyčios sudeginimų kremliaus šėtonas įsisuko ir į Šiluvos aplinką. urbi et orbi - Turbo info. Atrodo, kad komentuoja dauguma kopūstgalvių...

138. Ponai tikintieji!

Ką gi, dar vienoje melo buveinėje šeimininkauja ugnis. Ar jums neatrodo, kad jus apgavo? Apgavo seniai, dar vaikystėje, išplovę jums smegenis ir įteigę tikėjimą , neva ten, aukštai, sėdinčiu ir viską reguliuojančiu, viskuo besirūpinančiu triasmeniu geruoju seniu. Apgavo ir toliau apgaudinėja, teigdami, jog šitas gyvenimas – tik laikina buveinė, lyg koks vabzdžio lėliukės kokonas, o TIKRASIS GYVENIMAS – ROJUS - PO MIRTIES. Apgaudinėja, sakydami, kad tą POMIRTINĮ ROJŲ jūs galite nusipirkti nusižeminimu, keliaklūpsčiavimu, maldomis ir kuo gausesnėmis aukomis “dievo namams”. Teisingiau, “dievo tarnams” – jūsų “ganytojams”, kurie dažniausiai kuklumu nepasižymi ir rojų susikuria čia, Žemėje, nelaukdami jų pačių propaguojamo pomirtinio rojaus pas AUKŠČIAUSIĄJĮ. Pagaliau, perskaitykit jūsų “dieviškąją knygą” – Bibliją. Ne, ne tuos plačiosioms masėms (bandai) skirtus nudailintus, “nušlifuotus” vertimus, o, geriausiai, išleistą dar 19 a. Aš perskaičiau – nuo pradžios iki galo. Ir kuo toliau skaičiau, tuo labiau įsitikinau, kad tai joks dievo ar šventosios dvasios padiktuotas kūrinys, o tik žydų tautos epas: mitai, legendos, spėliojimai apie praeitį bei ateitį, vargo ir kančių prislėgtų žmonių svajonės apie AUKŠČIAUSIOJO SŪNŲ – MESIJĄ, nuo blogio išgelbėsiantį pasaulį. Išvada vienareikšmiška: tas AUKŠČIAUSIASIS – viso labo žmonių fantazijos vaisius. Jokio VISAGALIO DIEVO, jokio ROJAUS, kaip ir pomirtinio gyvenimo NĖRA. Tikriausiai, tuo ir patys “dievo tarnai” su jo “vietininku žemėje” tą puikiai supranta, todėl gėrį ima čia ir dabar - pažvelkit į juos supančią prabangą – nuo eilinių iki Vatikano. Ir gerai, kad to VISAGALIO nėra. Tai – vienintelis pateisinimas už tai, kas vyko (pagal Bibliją bei naujausią istoriją) ir vyksta dabar Žemėje. Kitaip tas AUKŠČIAUSIASIS tebūtų tik kraujais besitaškantis pabaisa, siaubūnas ir niekšas, tetrokštantis vien savo tvarinių bėdų, nelaimių ir grasinantis žiauriausiomis bausmėmis už taip vadinamas nuodėmes. Tam įrodyti vien citatoms iš Biblijos prireiktų keliasdešimties puslapių. Patikėkit, žinau, ką rašau.

137. elas

ishrasys dar diewas babkiu sektantams!

136. Tikra beda

gaila:(

135. to 115. mokslo žmogui

Ne Lietuvos cia nuosavybe ,o Vatikano ,siaip uz Vatikano pinigus jos turetu buti ir statomos ir remontuojamos.Grazu grazu ,bet nei vienas kunigas zmogui niekada nepades sunkioje valandoje ,tik pinigo visi ziuri ir kaip daugiau

134. Taip,

atejo laikas keisti stoga,sena nueme gaisrininkai.Valstybei bus pigiau.Gerai sukurpta

133. turės

vyskupas pinigėlius,ruoštus naujai bažnyčiai prie kryžių kalno statyti,panaudoti vienuolyno stogo atstatymui.......čia svarbiau

132. to 128. nu jooo

Na ir asilo galva esi.

131. is Tytuvenu

...gaisrininkai, kaip visada, atvyksta i ivykio vieta ... be vandens... neitiketina.

130. jo

o kur buvo vienuoles, kad nepastebejo gaisro...?

129. 125. Algirdai Per restauracija

sudege Naujamiescio Panevezio raj.baznycia.

128. nu jooo

tai blin kol koncervai valdžioje savaime suprantama, kad kubilas duos pinigų atstatymui.... aišku ne iš savo kišenės o iš mūsų visų, apvogs mus ir atiduos juodavkverniams

127. coment

Žiauri žinia. Esu toli, bet norisi bėgti ir gesinti. Čia jau naikinamas turtas ne vien materialine prasme, kaip apmaudu.

126. Dievo pirstas !

Kiek baznyciu yra Lietuvoje ir kiek is ju draustos ??? Taupo dievo tarnai ! O gaisru atveju dar ir pasipelno. Gaila, kad jie kaip ir "teiseja" yra nelieciami. Viskas bus nurasyta nuo pedofilu ir kedofilu sumoketu mokesciu. Rot front, pirmyn vergai nuzemintieji ! Pasipurtikite Kubiliau ir Simonyte. Ne pirma baznycia dega "del elektros". Anksciau nuo zvakiu nedegdavo.

125. Algirdas

Po restauracijos kažkaip netyčia sudegė Labanoro bažnyčia. Tai įvyko žiemą per šalčius. Po restauracijos taip pat netyčia užsidegė Tytuvėnų vienuolynas. Tai įvyko taip pat per šalčius. Gal tarp to yra koks nors ryšys?

124. duos Devas nauja.

tikrai ne vaikai, rukantis palepeja ,padege.izdike STU-DEN-TAI !!

123. klap

Tiek šimtmečių stovėjo ir dar būtų stovėjus bet isikišo "laisvos lietuvos"geradariai "restauruotojai"----ir -įsivaizduokit ---supleškėjo....kažkokia mistika.

122. tomas

Tikras siaubas,kaip gaila,tokia grazi baznycia

121. vod

lol sviesa skliedzianti baznycia

120. Kugelis

Niekis, bartulynų statyba su savivaldybių pagalba pastatys naują...

119. Sick My Duck

Net dievas nemyli tytuvenu

118. x

kaip gaila

117. siautėja

Putinas - kremliaus šaitanai

116. x

Kažkas nori sunaikinti, gal apvogė ir padegė.

115. mokslo žmogui

Akivaizdu , kad apie Tytuvėnų vienuolyno ansamblį nieko nežinai ir niekad ten net nebuvai . Pasieškok bent jau nuotraukų ir pasižiūrėk . Kai įvertinsi , kokį turtą Lietuva prarado , gal kitaip mąstysi . Bent aš tikiuosi , kad viltis nėra durnių motina . Šis ansamblis yra visos Lietuvos turtas ir pasididžiavimas , todėl manau , kad daugumai tikrai neturėtų kilti problemos paaukoti bent po keletą litų . O jei sudegtų tavo namas , ar vien iš savo lėšų jį atstatinėtum ? Nė trupučio neabejoju , kad bėgtum ieškoti paramos ir mielai ją priimtum .

114. sakes

4 pranesa kad dega o 8 val atvyksta gesinti, zemiau kritikos

113. hipoteze

Sudege liturginio muziejaus eksponatai? Na, kai sudegė Labanoro bažnyčia, vietiniai kaimiečiai kalbėjo, kad bažnyčia padegta dėl vieno ten buvusio paveikslo. Gal tam Tytuvėnų muziejuje buvo tokių meno vertybių, dėl kurių negaila ir bažnyčios?

112. Varlė

Degs dar ne viena bažnyčia... po rekonstrukcijos. Išvada:valstybės moralinė mirtis.

111. ruta

Labai apmaudu , nesugebame issaugoti savo istorija . Keista , kad tiek laiko viskas buvo normaliai , o tik restauravo , tai .. Labai liudna .

110. Pagarba

Ugniagesiams. Visiems geros valios žmonėms. Tikiu, kurie surėmę pečius padės atkurti Dievo namus Tytuvėnuose. Blogio daug, bet neverta kaip ir piktų komentarų pernelyg sureikšminti - jis ir taip pernelyg akivaizdus.

109. O

kurgi buvo dievulis? Ar,po pachmielo,buvo prisnūdęs?

108. Karolis

P.s. kas minėjo dėl apdraudimo, labai abejoju ar tokius pastatus draudžia draudimo bendrovės, jai neatitinka saugos reikalavimų, per didelė rizika ir jos nepriisima draudimo kompanijos, arba kaina didelė, kad bažnyčia sau to neleidžia

107. to 93

Ne kunigo bijok, bet Dievo. Kunigai tokei patys mirtingi ir nuodemingi kaip tu, as ir mes visi.

106. skauda

sirdi, be proto gaila...nes kazkada turejau progos pamatyti Tytuvenu vienuolyna is arti...

105. Karolis

ot gaila, mano draugės Tėvas dar dirbo ten restauravo ją, dar pats ne vieną kartą ten buvau, pirma komunija ir t.t...Kuningas taip pat labai geras ir malonus... Streso bus dabar labai daug visiem, dabar pasakų visokių prikurs žiurnaliūgos...kapstysis po visus

104. krc->97. www

sakau signalizacija kauke nuo vakar 8valandu vakaro ir kauke kad uz 100metru girdejos,butent is vienolyno

103. Mantas

gražu žiūrėti. Tikiuosi kad kunigai ne visi suspėjo pabėgti. Čia buvo jumoras, o jei rimtai, tai greitu laiku vėl, jūsų bus prašoma aukoti kad suremontuot tą prakeiktą bažnyčią. Biznis biznis biznis... Per sena jau matomai buvo- reikėjo naujo stogo...

102. skirsim vėl pinigų

ir vėl restauruosim, atstatysim ir t.t. Kodėl nebuvo priešgaisrinių daviklių? Kodėl neapdraustas turtas ir t.t.? Daug klausimų iškyla.

101. Jonas

''Specai'' visą laiką kaltina gaisrininkus,kad atvažiuoja be vandens.bet nežino ,kad į cisterną telpa apie du kubus.Tai užtenka apie dešimt minučių.O jeigu vanduo toli.

100. as

dega retrogradai ir zmoniu smones nuodytojai. dabar patys dega uz zmoniu gasdinimus pragaro ugnim

99. Alektrikas

gerus laidus nupizdino sudeja indenu gamibos tai va rezultatas akivaizdus

98. skalda

daugėja ženklų, kad šėtonas įsisuko Lietuvoje: 1. iš Kazytės rankinuko dingo šventi pinigai. 2. Užsidegė Tytuvėnų vienuolynas. Gyventojai paryčiais pro langus dar matė beišsilakstančius vienuolius ir vienuoles, kurie ne visi buvo apsirengę. Taigi, gerbiami katalikai, pasualio pabaiga artėja. Todėl kasdien turite sukalbėti papildomai po 50 vnt. "tėve mūsų", bei 45 vnt. "sveika marija", taipogi papildomai suvartoti po 100 gramų komunijos paplotėlių.

97. www

Pranešė kaimo žmonės. Tai kaip su priešgaisrine signalizacija. Ji tokiuose objektuose privaloma.

96. jo majo

"esate įvykio vietoj?" -padėki gesinti, o ne filmuokit, idiotai žurnaliūgos.

95. Įdomus sutapimas, o gal dėsningumas

Visi šie objektai buvo saugomose teritorijose ir ką tik atrestauruoti, Kurtuvėnų dvaras - Kurtuvėnų regioniniame parke (gaisro priežastis nustatyta - padegimas); Labanoro bačnyčia - Labanoro regioniniame parke (gaisro priežastis iki galo nenustatyta,bet labiausiai tikėtinas padegimas), Tytuvėnų bažnyčia ir vienuolynas - Tytuvėnų regioniniame parke (gaisro priežastis - ?..na labai panašu į padegimą).

94. buvusi

Visi, kurie yra buvę šioj bažnyčioj, žino, kad ji nepaprasta. Ir ne tik savo grožiu... tikiu, kad pavyks atkurti, kas sugadinta ir išsaugoti jos dvasią. Su į vienuolyną įdėtais milijonais sunkiau... daug metų vienuolynas stovėjo apleistas, pagaliau prisikėlė - ir še tau. Matyt dar ne laikas buvo...

93. to 89

ne, nebijome. kunigai irgi visada gąsdina visus. ir ką? nuo to kas nors pasikeičia?

92. seip

ar tik dievulis ant lietuveles nesupyko

91. 123

kas dege jau sudege kas gere tas prigere ...

90. sigis

Tai tiesiog perspėjimas Lietuvos žmonėms,valdžiai...kad taupant pinigus reikia vadovautis ....sveiko proto principais.

89. atsitokekit

Bjauriai raso komentatoriai, kurie dziugauja ir tyciojasi is tokios nelaimes. ar bent suvokiate, ka rasote, ar suvokiate, kas yra gaisras? Nebijote, kad jusu zodziai gali atsisukti pries jus pacius? Kas tada?

88. elas

kershto demonai pradejo inwazija nuo Tytuwenu!juodaskwerniu sektantu budeles liepsnos pragare!

87. Dieve,

kaip baisu.

86. As

Zinau, ka reiskia gaisras.......... sv.Antano pagalbos siai Baznyciai.

85. ..

kitamet baznyciai 380 metu, butina, kad ji iki tol atsigautu...

84. prava

Gaisro ptriežąstis (nekalbu apie gaisrus kylančius gamtoje nuo žaibo iškrovos ar kokių nors ugnikalnių isšsiveržimo) visada būna žmogaus veikimo arba neveikimo priežąstimi.Nežinau padėties kaip buvo Tytuvėnuose,bet galiu spėti,kad tame komplekse nebuvo jokio budinčio.Jei nebuvo budinčio,o signalizacija tik vietinė,nepajungta i jokį sekimo pulta,vadinasi jai suveikus nebuvo kam reguoti.Na o kada liepsna prasimusa pro stoga,paprastai viduje viskas jau buna sudege ir ugnegesiams belieka gesinti nuodėgulius.Labai gaila kad taip atsitiko,bet kaip sakoma"saugokis pats,tai ir Dievas padės"nesvarbu ar tai bažnyčia ar tvartas.Kunigai ir vienuoliai tokie pat žmonės,kartais dar nuodėmingesni.O atstatyti visada sunkiau negu išsaugoti.Ir nėra ko čia piktdžiūgauti.Ar bažnyčia ,ar Valdovų rūmai:visa tai mūsų-Lietuvos turtas.

83. kaimyne

Ugniagesiai jau ardosi stoga,gal lokalizavo...nezinau...Bet ugniagesiams didziule pagarba-dirba labai dideliame aukstyje.

82. dar

O kur GAISRINES is miesteliu dingo?? Kodel?

81. mokslo zmogus

Tikiuosi vyriausybe neskirs pinigu atstatymui ar remontui. Jeigu pati parapija ar kataliku vadovybe nesugeba apdrausti savo turta, tai nieks nekaltas. Ir pasaulietine valstybe cia ne prie ko, tegul nesidairo i valstybes kisene.

80. patriotas

uzuojauta seksualiausiai lietuvos akto signatarei prunskutei, jai tiek pinigeliu pavoge, o cia tik stogas

79. Bruknė

o be to, tai nieko nauja po Šiaulių apskrities saule - Kurtuvėnų svirno milijonai irgi sėkmingai sudegė - kaltų "nėra", naujas svirnas yra - kokios problemos, ponai?

78. as

Tuos pinigus uz kuriuos saugoja viena moteri Lietuvoje, dabar gali skirti baznycios ir vienuolyno restauravimui-atstatymui.

77. x-failai

Gaila gaisrininkų, kurie ten pluša išsijuosę iki prakaito, nors lauke šaltukas.

76. kaunas

reikejo anksciau apsauga ar sarga samdyti

75. skalda to 66

tai klausimas tamstai, nes gi tamsta katalikiškos logikos rėmėjas, ar ne? kodėl dega bažnyčia, jeigu viskas pasak jūsų žydiškos knygos - dievo valioje? tai kur tavo protas ir logika>? ai, tiesa, ganomoms avelėms neriekia turėt nei to nei ano. geram katalikui protas netgi kenkia, nes kyla keistų klausimų. o jų būti neturėtų - klaupkis, tikėk, paklusk ir, SVARBIAUSIA, MOKĖK!

74. vod

baltu amzinoji ugnis vs krykscioniu dievas 1-0

73. kaimyne

Atviros ugnies baznycios stoge jau nebesimato...gal pavyks nors kiek isgelbeti.Miestely didelis sujudimas,mums si baznycia tikrai turi didziule dvasine reiksme.Skaudu skaityti komentarus,kurie sapalioja visokias nesamones nebudami sio miestelio gyventojai...Tikrai prisidesiu prie baznucios issaugojimo.

72. davatka

praplovė milijonus rekonstrukcijai,kažko nedadarė gal elektros linijoj ir prašom- turim ką turim.Arba dar reikia babkių kažkammdabar prasidės aukojimai,vėl šaibų pilnos kišenės tipo atstatymui...gaila,graži bažnyčia.bet nieko švento nebeliko dėl pinigų galima padeginėti,plėšti,vogti

71. marazmatikams aukotojams

jo, davatkos ir kiti debilai, negalintys gyvent be "išganymo" - aukokit atstatymui! parduokit viską, atimkit iš savo vaikjų ir anūkų paskutinį kasnį ir suneškite tuos keletą milijonų! juk svarbu, kad tik ilgaskvernių protapisių gerbūvis ir ištaigingos buveinės nesuliesėtų. maro metu, kai žmonės badu stipo, šitie veikėjai irgi bažnyčias paauksuotas statė. tokia yra tikroji katalikiška atjauta nuodėmingajam žmogui... ir atminkit, dvasios ligoniai, geri ir teisūs yra tik katalikai, aukokite tik vatikanui, nes visi kiti pasaulyje yra ne žmonės, jie neteisūs, jie blogi, jie visi degs pragare. ar ne?

70. agogo

dar sia vasara ten vyko remontas ...

69. Pasipiktinusi

Komentatoriai, kurie nieko neismanote, kurie net ten nebuve, bukit geri baikit rasyti nesamones. Gal jau laikas baigti kai kuriems lietuviams tyciotis is visko ir nusisneketi visiskas nesamones? Tiems, kurie kaip ir as su sia baznycia turi tiek graziu asmeniniu prisiminimu (vestuves, krikstynos), o ir tiems, kurie yra ZMOGISKI yra be galo gaila ir skaudu del tokios nelaimes.Bukim vieningi ir geriau vietoj liezuvio plakimo, padekime po nelaimes ta grozi greiciau prikelti.

68. fx

O kur foto is ivykio vietos??????????????????????????????

67. JO valia

Viskas dievulio valia... Be JO žinios nė plaukas nenukris. Argi ne taip parašyta Biblijoje? „JO valia“ dega, skęsta ir griūva bažnyčios, jas nusiaubia vagys, plėšikai, audros... Ir jūs, ponai tikintieji, šliaužiojantys keliais aplink bažnyčias, klūpantys ir besimeldžiantys, bučiuojantys Nukryžiuotojo galūnes ir maldaujantys iš jo MALONIŲ, vis dar tikite, kad jūs JAM (jeigu jis toks ir būtų), kiek nors rūpit??? "JO valia" krikščionys, nešdami krikščionybę, tūkstančiais pačiais siaubingiausiais būdais kankino, žudė, degino ant laužų "nekrikštus", Hitleris, kaip pats rašė savo knygoje "Mein Kampf", vykdydamas "dievo valią", pasiuntė į dujų kameras milijonus žydų ir kt., jam nepatikusiųjų. Dvasininkų seminarijos auklėtinis J. Džiugašvilis-Stalinas, įgijęs teologinį išsilavinimą, Pol Potas ir kt. diktatoriai - taip pat. JAV - tankų "demokratijos" nešėjai po II pasaulinio karo beatodairiškai prievartavo „gyvuosius trofėjus“ - Vokietijos ir Austrijos moteris, nesirinkdami pagal amžių. Tiko visos – nuo 12 iki 70 m. Kad neplistų venerinės ligos, nugalėtojams iš JAV dešimtimis milijonų nemokamai buvo siunčiami ir dalijami prezervatyvai. Per trumpą laiką buvo išprievartauta daugiau moterų, negu hitlerininkai sugebėjo visose okupuotose valstybėse per visą karą... Ir dabar jie su šūkiu "Tepadeda mums dievas" naujausiomis bombomis ir raketomis pasiruošę sulyginti su žeme ką tik nori, kad tik "Laisvoji rinka" ir "demokratija" triumfuotų. Mahometo garbintojai, šventai įtikėję savuoju dievu, apsijuosia sprogmenimis ir susisprogdina islamo nepripažįstančių " netikėlių" minioje. Viskas dievulio valia... Beje, klausimėlis tikintiems: o iš kur atsirado tas dievulis-"visko sutvėrėjas". Iš nieko? Na, tada iš nieko galėjo atsirasti ir materija. Argi ne taip?

66. to Skalda ir panasiems

Katalikų Dievas savo vietoje! Klausimas - kur jūsų protas ir jo pasekoje minčių logika???

65. Esu netikintis, bet...

Skaitau komentarus ir stebiuosi, kiek mano Lietuvėlėje yra negrįžtamai sudegusių širdžių, beviltiškai prarastų sielų, pragertų protų. Ir net jeigu tas Dievas egzistuotų, jis tikrai jiems niekuo negalėtų padėti. Liūdna, tautiečiai, be galo liūdna.

64. Bruknė

Užuojauta klebonui, kuris rūpinosi rekonstrukcija... Įdomus žinančiojo komentaras nr.18 :) Dievas yra tikrai, tik gaisrą sukėlė ne jisai. Įdomu, kaip sekas Prano biznelis.?.

63. Rūta

Nuostabi vieta, atgaivinta ne tik Bažnyčiai, bet visiems, juk tiek renginiu ten vyko.. Tikiuosi bus skelbiama sąskaita kur galima pervesti lėšas.. Manau daugelis mylinčių kultūrą ir meną, bei tikinčių žmonių norės prisidėti..

62. hmmm

vakar lrytas rašė, kad Tytuvėnų vienuolynas ir bažnyčia pasidengė po nauju stogu. šian stogas sudegė. nei kiek neabejojiu, kad tas gaisras kilo ne šiaip sau. matyt taip statybininkai " užglaistė" savo darbo broką , o dabar pilna burna rėks reikalaudami pinigų už atliktus darbus. operacija "Y" turi pratęsimą...

61. bomzas

jeigu dega matomai taip reikia, tokia DZIEVO VALIA ,ir nieko cia nepakeisit

60. skalda

kur gi tas katalikų visagalis dievas, be kurio žinios nė plaukas nenukris?

59. Hm

na nesupratau dega praktiškai nuo 4 val. ryto, iš straipsnio matyti, kad iš pradžių neturėjo vandens, vėliau technikos stoto gęsinti, tai juk per tiek laiko galėjo suvažiuoti visi Lietuvos ugniagesiai su visa reikalinga technika....

58. o DIEVE

ka komentatOriai berasytu negrazaus,man labai gaila sio nuostabaus vienuolyno ir baznycios.lankiausi joje dar nerestauruotoje ir jau tada tik izengus buvau nustebusi ir suzaveta tuo kas joje buvo.labai ,labai gaila.....

57. zinoma

pakol gaisrines is SIAULIU ATVAZIAVO,nebebuvo ko gesinti.Jug taupoma.Gaisriniu miesteluose nebera

56. Romas

Tai velnio pakaliku darbas, bet nieko tokio, zmones greit suaukos atstatymu ir Vatikanui priklausancios baznycios toliau karaliaus. Ar aisku jums agresyvus ateistai?

55. atstatysim

atstatysim uz musu pinigus bartuli

54. Neboisia to 6 ir ypac 35

Dievas tuo metu rupinosi,kad tu gyvas(a) ir sveikas(a) ryto sulauktum...35-am- Ishsigimeli(e)! Kokiam tvarte tu gimei? Juk tai Lietuvos kulturos paveldo dalis! Ishsivemei? Ishsividuriavai? Skeltanagis(e),tinkantis bet kokiai gyvulininkystes parodai... O 21-respektas!

53. labai

liudna:(

52. Prieš kelis metus jis buvo restauruotas už keletą milijonų litų.

Shis sakinys viska pasako ;)

51. Blaivininkas

Štai ir išaušo diena rūsti, diena ana, viskas virsta pelenais: nesitaikstykime su alkoholio puošimu, liaupsinimu, iškilmingu laikymu maisto parduotuvėse, degalinėse bei vaistinėse nors per šventes, nes šio narkotiko dievinimą vainikavo du pasauliniai karai, Černobilio avarija, Titanikas, vėl laivas, ne išimtis ir gaisras bažnyčioj.

50. omg

Nenuostabu, kad smuko spaudos reitingai. Per 5 valandas nesugeba permesti nuotraukų iš Tytuvėnų.

49. krc

siektiek idomumu,eidamas 8h vakare i parduotuve pro baznycia girdejau kaukent signalizacija vienolyne.delko belieka tik speliot ir ar nuo to gaisras ir klausimas

48. jo

Tiek valstybės lėšų buvo suišta čia, dar plius ir es lėšos kreivio įsakymu nukreiptos, va ir įsakymo - negeisk svetimo - pasekmės

47. to 35

Varguoli,ar tikriniesi sveikatą pas tam tikros srities specialistus?Diagnozė tai l.aiški...

46. Agita

Dieve,kokia baisi žinia,sugadinta nuotaika visai dienai...baisingai gaila...neturiu žodžių išreikšt,reikės aukot...

45. Siaubas

Geriau butu sudege valdovu rumai...Deja ,gal cia Dievo pirstas kunigams del ju gobsumo!?...

44. oi

nu bet yra kvailiu ,kuriems nieko negaila....

43. samagonscikas

SAMAGONO APARATAS SPROGO.o KOKIA SAUGI VIETELE BUVO.koks nuostolis vaje,vaje

42. Rokas

dabar jau niekas nebepatikrins atliktu darbu kokybes ir nebesuskaiciuos dingusiu (sudegusiu) muziejaus eksponatu vertes. Ar nebus taip kaip Mikutaviciui?

41. Tomas

Sakiau buratinui, kad neitu i vienuolius

40. @ARTA

ligotiems krikščioinims kančių ir tereikia.

39. ROMKA

O tu, Arta paskaityk visą Marcinkevičiaus poemą, o ne tik tuos žodžius, tada gal suprasi, kur tie žodžiai buvo taikomi

38. xxx

nu virsune.... dar praeita vasara ten buvau.... naujiena kaip perkunas is dangaus trenke.

37. s

Milijonus sukišo, o priešgaisrinės neįrengė. Vat po tokių gaisrų ir kyla klausimas, kas deriau apsaugo kultūrines vertybes, valstybė kaupianti viską krūvon ar kai jos pasklidusios per krūvą žmonių.

36. ROPUTĖ

JEIGU DIEVAS VISKĄ TVARKYTŲ, TAI KAM TADA ŽMONĖMS PROTAS DUOTAS

35. ARTA

O juk be Dievo valios nė plaukelis nuo galvos nenukrenta... Greičiau jos visos sudegtų,nes žydiškos bažnyčios pastatytos ant Lietuvių Pagonių Šventyklų. Nelaimingos išprievartautos sielos, praradusios Pradžių Pradžios atmintį, prisirišo,deja, prie savo prievartautojų-kryžiuočių ir ėmėsi žydlavonio garbinimo, šliaužiodami keliais ir bučiuodami žydlavonio kojas. Tautos Poetas Justinas Marcinkevičius rašė: " O atsiklaupus galima tik mirti, bet ne kovoti". O atsiklaupus galima tik mirti, bet ne gyventi. Pakilkite, Lietuviai, ir pradėkime gyventi.

34. BOMZAS to 31 32

ir ko tu cia gaili, juk ne tavo namai sudege, o dievo namai o jis juk turi ju daug neliko benamis

33. fg

jei dievas yra, tai kodel dega jo namai?

32. :(

kaip gaila:(

31. vaje

jetau ,kaip gaila!

30. to 18

ar tamsta vakara kartais nepadauginote?

29. kaip gaila

nepaprastai gražus vienuolynas ir bažnyčia. linkiu, kad kuo greičiau užgesintų.

28. as

O priesgaisrine signalizacija ko nesuveike, juk tokia turejo buti rekonstruotoje baznycioje??

27. baisi

nelaimė,gaila bažnyčios.

26. yes

yes yes

25. Monika

Dieve, kokia nelaime

24. Vytis

limonai visi paslėpti saugiai.

23. kaimyne

Matau rukstanti stoga pro langus...jausmas -baimes,netikrumo,gailescio,uzuojautos,suvokimo kas prarasta...

22. Tai bent

OPERATYVUMAS priesgaisriniu tarnybu !!!

21. N

Užuojauta mums visiems - ir įsimylėjusiems Tytuvėnus, ir nesuvokientiems, kas nutiko...

20. to 12. Eglė

Bažnyčios visada degė, višta tu. Dėl gaisrų dingo daugybė bažnyčių archyvų. Pasidomėk istorija, kvaiša. O gal mokykloje iki tos vietos nepriėjote? Marš mokyklon, mažvaike.

19. @Mačiusi

nieko tokio, valstybė viską kompensuos :)

18. Dievas vis dėlto yra

Mes komentatoriai mažai ką žinom. Bet labai gali būti, kad bažnyčios statybose labai aktyviai reiškėsi vienas kostiumuotas pagyvenęs vyriškis. Žmonės šneka, kad užlipus tam vyriškiui ant kojos batas pasirodė beesąs tuščias, mat dailus vyriškis pasirodė kipšas beesąs. (Biesas). Iš to ir atsirado liaudies išmintis, kad įleidus kipšą bažnyčion jis ant altoriaus užlipa. Tai tokiu būdu bažnyčios būdavo sugriaunamos iš vidaus. Dievas parodė savo pirštą: žiūrėkit ir darykit sprendimus. Kai biesas bažnyčią griauna gaisrininkams verčiau netrukdyti.

17. qwee

Kur buvo dievas ,tuo metu,jai neapsaugojo bažnyčios nuo gaisro. - - - pasauli dar kokie 4 milijardai tokiu deblLu kaip tu ir jis puls zinok gesint baznycia nusileides ant vienaragio....

16. glupstwo

Aha, ugnis paslėps visus Europos lėšų iššvaistymo įrodymus...

15. bomzas

nu va cia ir irodymas apie dievo galia, apie jo egzistavima,o kas padege tie zinojo ka daro nes taip reikejo

14. Aš

Atrodo, Lietuvai gresia ir daugiau panašių nelaimių. Per "taupios" valdžios kvailus darbus kenčia visa Lietuva...

13. O gal...

Vaje, dingo restauracijos lėšos. Galai į vandenį. Kaip įrodysi ar visi milijonai buvo investuoti.

12. Eglė

Baisu!Kas darosi Lietuvėlėje...Juk niekada bažnyčios nedegė...Žmonės per stichijas bėgdavo slėptis arčiau Dievo į bažnyčias.Šiurpu...Dievas jau nusisuka nuo mūsų...

11. @

DEGUTIENE LAUK

10. Ana

Visais laikais pasizymejo Kelmes ir aplinkiniu miesteliu gaisrininkeliai: tai jie be vandens atvaziuoja, tai dar su kokiomis bedomis...

9. be

velnio žabangų neapsieita.Pasivaikščiojo stogais..

8. Mačiusi

Vienuolyno stogas 4 valanda jau degė atvira liepsna, kelios minutes po keturių sugriuvo... vietoje žmonės labai pasipiktinę, kad neįmanoma buvo prisikambinti gaisrinei net 15 min...o ir atvažiavusi iš pradžių viena gaisrinė, vos ne 20 min stovėjo ir nieko nedarė...Rimtos gaisrinės atvyko tik puse septynių...Gal valdžiai dar sykį reikėtų rimtai susiprotėti, kad taupo ne ten kur ištiesų reikėtų... Čia Tytuvėnų nelaimė didžiausia per visą amžių...

7. skaudu

Kur buvo dievas ,tuo metu,jai neapsaugojo bažnyčios nuo gaisro.

6. r

Tai kur tas jusu dievas?Matyt uz istvirkavimus baudzia.

5. kaip

kaip ten su priesgaisrine? Juk ka tik uz milijonus atrestauruotas? O gal "vsio ukradeno do nas"?

4. siauliete

O ką tik pabaigė remontuoti :(

3. crx

Vo vo. Būtent. Tokie gaisrai - tai tik bardako Lietuvoje patvirtinimas.

2. Pranas

Staigiai nuimat pora reporteriu nuo stankunaites, ir jei jau prasikrapstete akis, dumiat i Tytuvenus, reportaza darot!!!!

1. x

tai gesinkit, o ne straipsnius rašinėkit...