KOMENTARAI

204. Ką jūs čia rašinėjat...

pasielgė nepagal Konstituciją, vadinasi, jiems galima organizuoti Linčo teismą. Būtų lygu lygu. Mane ir labai apvogė kubilas. Net labai. Ir kaip jį Šventa žemė nešioja. Sau tegu atlyginimus susimažina iki minimalaus.Tada ir valdžią gerbčiau. VAGYS, kaip jums negėda?

203. Stasys

Kai kas nežino už ką balsuoti. Tik už konservatorius.Galvojantys žmones patys žino

202. oi

KT teisėjai aršiai gina savo pensijas

201. Nesamone,

Tie patys zaidimai...Tai pries du metus kita konstitucija buvo?Jau zmones durnina kaip tik imanoma.Vieni atima,kiti kelis metus tyli,po to pripazysta,kad neteiseta.Tik jau grazinti ner is kur...Nusenus pasaka...

200. štai

kap gaima,pastoviai pažeidinėt konstituciją ir likt laisvėje.Ką tie konservatoriai veikia valdžioje?Jai net savo prikurtų įstatymų nežino ir nevikdo.

199. To vania is Svedijos

Tavo komentarai primena raudonosios armijos autkoju dvoka. Gan daznai loji, gal penktosios kolonos kasininkas numes kokia desimtine litu papildomai? Sunys loja, o karavanas eina !

198. dana

Konstitucinis Teismas priestarauja del sumazinimo uz slauga, tai noreciau suzinoti kada Vyriausybe malonesis grazinti? Kas gali atsakyti?

197. Kur savidarba ?

Aciu Dievuli, Gal prades saziningai dirbti kai kurie Lietuvos teisesaugos darbuotuojai , ju instancijos. KOKIA GEDA ASMENIUI PASIULIUSIAM si nneteiseta sprendima privesti TAUTA prie ubagystes. Kokie Lietuvos vyriausybe, Seimo pirmininke-paskui juos seka ir issipute nuo suktu, nedoru pritarimu seimunai. Dar karta parodo NESAZININGUMA vadovaujanciu Lietuvos instanciju. Geda visiems prisidejusiems prie TAUTOS skurdinimo

196. Už tai

į kokias istorines valstybei nuopelnų aukštumas pretenduoja šis laborantas :)

195. MAYA

BALSAVUSIUS UZ SITA NUSIKALTIMA REIKIA TEISTI IR ANULIUOTI SIEMS NUSIKALTELIAMS PENSIJA VISISKAI. BEJE SU DELSPINIGIAIS NUSIKALTAMA LIETUVOS VALDZIA TURI GRAZINTI TURTA PENSININKAMS. NES TAI YRA NELEGALUS SKOLINIMASIS.

194. manau

Ši viriausybė pasielgė ciniškai. Ji žinojo, kad pensijų mažinimas dirbantiems pensininkams yra antikonstitucinis sprendimas. Bet ji užmerkė akis ir pasielgė negarbingai. Taigi, pajamos atimtos iš socialiai silpniausių,o kai kalba pakrypsta apie prabangos mokestį, tai bandoma visaip išsisukinėti. Taigi, gėda šiai vyriausybei...

193. Ot mandrumas

Ot mandrumas konservatorių. " įstatymas įsigalios nuo rugsėjo... dienos". Žino konservatoriai, kad jų niekas nebeišrinks. tai va, mes geri, nutariam grąžinti, ką neteisėtai atėmėm, bet grąžinsim ne mes, nes mūsų niekas neberinks. Lai kiti suka galvas, iš kur gauti pinigų, kuriuos mes prašvilpėm. Žmonės, jei jūs iki šiol nesuprantat,kad konservatoriai visada tyčiojasi ir smaugia mus, tai m9sų laukia visiškas badas.

192. ar ne laikas

ar ne laikas pensininkams gaut pensijas, o darbo vietas uzleist jaunesniems bedarbiams?

191. pamastykit

arteja rinkimai,uz ka balsuosit???ir vel uz konservatorius??

190. Bent jau

tas Konstitucinio teismo teisėjas kuris skaitė nutartį yra pats dirbantis pensininkas ty nutartį pritaikė dėl savęs.Nėra gerai pas mus su pensijomis, bet pasidairius tarp pažystamų - kie jų gauna po kelias pensijas -pagrindinę,tremtinio,invalidumo,valstybinę ir tt.Nesame mes dirbantys šiuo metu tiek turtingi kad galėtume toliau taip .

189. na va

Paaiškėjo dar vienas kocervuotų kubiloidinių va.gių nusikaltimas. Ateis laikas ir visos koncervuotos utėlės gaus gerą "dichlofoso" dozę. "Mažeikių naftos" dovanojimas, atominės uždarymas, Snoro tyčinis subankrotinimas, pensijų nusavinimas - tai dar ne visos koncervuotų išgamų aferos.

188. Na turbūt

teisingai sumažintos kaupiamos pensojos.., apie jas nė žodžio:)

187. CHI, CHI, CHI

TAI TEGUL DEBILAS KUBILAS DAAR ATSAKO.

186. RK.

Gal kas nors galėtų man paaiškinti... Kas yra pensija? Mano manymu pensija yra pajamų kompensavimas, kai sulaukęs tam tikro amžiaus žmogus nenori ar negali dirbti. Raktiniai žodžiai - nenori ar negali dirbti. Jei aš susergu, tai gaunu nedarbingumo pašalpą, jei netenku darbo - bedarbio pašalpą. Jei aš esu pensininkas - aš gaunu pensiją. Rodos teisingai ar ne? Tai gal man kas nors gali paaiškinti kaip pensininkas gali dirbti ir gauti pensiją? Tuomet jis ne pensininkas, jis dirbantysis. Jei pensininkas gali gauti pensiją ir atlyginimą už darbą, tai tuomet sergantis gali gauti nedarbingumo pašalpą ir atlyginimą, bedarbis - bedarbio pašalpą ir dar gali dirbti už atlyginimą? Niekaip nesuprantu kur skirtumas... Tik nereikia apie tai, kad pensininkai užsidirbo pensijas. Jie nieko neužsidirbo, nes Lietuvoje yra ne kaupiamoji pensijų sistema. Kiekviena karta moka pinigus pensininkams, o nekaupia sau.

185. Palaikau

Jude,nes semo nariai kurie balsavo už pažeide konstitucija ir sulauže duota priesaika padeje ranka ant konstitucijos. JIMS MAŽIAUSIAI 10 METU NEGALIMA VEL PRISIEKTI.

184. o

algas mažinti galima?

183. PINIGAS-

KAS BUS TIEMS - KURIE PRIEME TA NNNNNNNNNNEZMONISKA ISTATYMA = SEIMAS- VADUKAI KURIE PATVIRTINO SAVO PARASAIS IR GYVULISKAIS BALSAVIMAIS === NAKTI............. VISUS JUOS I T E I SI A M U J U SUOLA. NE KITAIP....

182. TEISMAS ARTĖJA!...

Joelio 2: 13 Persiplėškite savo širdis, ne rūbus! Gręžkitės į Viešpatį, savo Dievą, nes Jis yra maloningas ir gailestingas, lėtas pykti ir didžiai geras bei susilaikantis nuo bausmės. Jono 3: 16 Nes Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris Jį tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą. I Jono 4: 10 Meilė – ne tai, jog mes pamilome Dievą, bet kad Jis mus pamilo ir atsiuntė savo Sūnų kaip permaldavimą už mūsų nuodėmes. Apaštalų darbai 2: 17 ‘Paskutinėmis dienomis, – sako Dievas, – Aš išliesiu savo Dvasios kiekvienam kūnui, ir jūsų sūnūs bei dukterys pranašaus, jūsų jaunuoliai matys regėjimus, o senieji sapnuos sapnus. 18 Ir savo tarnams bei tarnaitėms tomis dienomis Aš išliesiu savo Dvasios, ir jie pranašaus. 19 Aš darysiu stebuklų aukštai danguje ir apačioje, žemėje, parodysiu ženklų: kraujo, ugnies bei rūkstančių dūmų. 20 Saulė pavirs tamsybe, o mėnulis – krauju, prieš ateinant didingai ir šlovingai Viešpaties dienai. 21 Ir kiekvienas, kuris šauksis Viešpaties vardo, bus išgelbėtas’. Romiečiams 10: 14 Kaip žmonės šauksis To, kurio neįtikėjo? Ir kaip jie įtikės Tą, apie kurį negirdėjo? Kaip išgirs be skelbėjo?

181. jude

seimo nariai prieme atimt is pensininku pensjias sulauze priesaika isvaryt is seimo pazeide konstitucija tegu dabar jie atiduoda

180. Berazumis

O gal einam prie reikalo esmes: kodel sprendimai priimami ir tik po metu kitu issiaiskinama, teiseta tai ar ne. Sprendimai turi buti palaiminti konstitucinio teismo ir TIK tada isigalioti. Dabar viskas vyksta atvirksciai - tai kursto nesantaika ir nesa priimamu sprendimu abejoniu veliava. Be abejones, dirbe senjorai nores, kad jiems patirta zala bus atlyginta. Kiti nenores to daryti savo saskaita, nes ne jie prieme toki sprendima. Manau, kad konstitucinis teismas turi aiskinti siuo metu aktualius klausimus. Neabejoju, kad jis uzverstas darbu, taciau jis neturi atsilikti nuo siu dienu aktualiju.

179. babuska

konstitucija pazeidineti taip paprasta, tai ne alavini sdauksta pavogti. Ir sitie seni pirdylos konstituciniam teisme kubilui tarnauja, nes zino, kad jis gali ir jiems nurezti algeles. Rausesi, rausesi ir su,,, isrause.

178. vania iš Švedijos

Ir vėl jus litofcai likote asilu vietoi,jus jau 20 metu esate mužikai ir asilai.

177. parius

nieko nesuprantu - ar aseiva girtas (ar taip dirbtas) ar teismas dirba mafijozams: pradzioje vienaip, pabaigoje kitais. Ot tau ir konstitucijos garantai, zino, kad kubilas uzoyks je ne po juo ir sumazino viska

176. laima

o neigaliems vaikams ka teisetai argi galima ir taip gyvenimo nuskriaustus dar skriausti,urodai nelaimingi sau tai nemazina

175. valdziai...

kada atiduosit, ka is zmoniu pavoget...

174. Miranda

idomu,jeigu as teisus,tai manes nenuteisia. jeigu konstitucinis teismas pranesa,kad neteisi valstybe,tai sa turiu laukti dar iki rugsejo,kad ji spetu pasidabinti

173. Judas

Dabar reike Kubiliui padidinti pensijas dvigubai ir atiduoti valdzia opozicijai- tegul jie su Konstituciniu teismu moka!

172. drakoniukas

gražinkit man, man,man ....manooooooooooooo piniguuuuuuuuus

171. strongas

167 nukui,nejau esi padarytas is megintuvelio ,nei tevu nei seneliu?

170. profas

tas KT, atrodo, atskridęs iš Mėnulio

169. mama

O tai gal susimąstis ir apie daugiavaikeas mamas kodėl joms nieka s negražina vaiko pinigų.

168. nusivyles galutinai

Kodel gi uz debiliskus sprendimus valstybiniam lygyje lig siolei niekas niekada neatsako.Kiek tai gali testis.Labai pritariu 154.

167. nukas

nu kas per atidavimai? Pensininkai yra praeitis, o pinigus praeiciai neverta duoti! Reikia duot jauniem zmonem! skleist uz tuos pinigus daugiau darbo vietu, mokymosi istaigu.

166. Bronius Dzūkas

Kam rinkot banditus į valdžią??????????? Per 2012 metų rinkimus,laimės 3 partijos. Socdemai 49 proc. Tvarkėčiai 37 proc. Naujoji Sajunga 11 proc. ____________________________ Lenkų rinkimų akcija 2 proc. Uspaskicho partija 1 proc.

165. Bronius Dzūkas

Tugi gražynt už 2009,2010 2011 metus visas nedamokėtas pensijas.Man Andrius Kubilius daugiau primėną,Adolfa Hitlerį ar Žmogžūdy.

164. p

Tik perskaitęs straipsnio pavadinimą,aišku kas kaltas,bet klausymas ar jie atsakys už tai,tai nemaži pinigai

163. to 159. jankis

Kas tau nepatinka, daune? Kad nečiulbu kaip Paleckiukas, maskoliška totorių nuokruša tu?

162. to 159. jankis

Kas tau nepatinka, daune? Kad nečiulbu kaip Pleckiukas, maskoliška totorių nuokruša tu?

161. Gerbiamieji

nesinervuokit. Kol kas bent as neradau oficialiu KT sprendimu. Toliau, bet koks KT sprendimas nabus vykdomas ( cia jums ne Venckienes konfliktas). LR raso, kad sprendimas KT bus vykdomas tik nuo rugsejo_ kodel??? Tai gal nuo 2020 m. Kodel nieks nekalba apie prarastou pensiju kompensavima? Ministras sake(girdejai pats) kad skaiciuojama. Tai kiek metu galima skaiciuot? Manau, jei ministerijoje nera protingu zmoniu kurie per 2 metus galietu suskaiciuot- pasamgykit penktuoka- jis uz sokolado plytele per pora dienu suskaiciuos.

160. Znaika

to-154.Jau lietuva naujosios buržuazijos praskolinta:ant nosies skola-virš 14000lt.Kur -tie pinigai,ogi valdininkijos algoms.Visam jaunimui tik reikia mauti iš tokios lietuvos,kito kelio nėra.

159. jankis

156-am tu parazite,tave pakarsi kartu su kubilium,nes kol tokie,kaip tu parazitai žeme vaikščios tol ir bus bardakas lietuvoi

158. Va blin

nutare kad sumazintos valstybines pensijos neteisetai - isisgalios tik nuo rugsejo. Tai gal reikejo priimti sprendima, kad isigaliuoto nuo gruodzio, tada jau nebus konservu. KT pernai birzelio 29 d. paskelbe, kad teiseju valstybiniu pensiju sumazinimas nenumacius kompensavimo priestarauja pagrindinio salies istatymui,"Praradimai, atsirade del valstybinu pensiju mazinimo dideliu mastu turi buti kompensuojami". Tai kaip yra? Gal vis del to Adomenas pavadines KT kazkaip tai 0 yra teisus?????

157. jankis

pydere andriau nekiršin žmonių

156. to 143. Kazys

Na, komentarai portaluose tai jau tikrai neatspindi tautos nuomonės. Pirma: portaluose komentuoja labai maža visuomenės dalis. Antra: didelė dalis komentuojančių arba idiotai, arba gauna atlygį už visa kas lietuviška dergimą. Tautos nuomonę tiksliausiai atspindi rinkimai. Ir tai dar gana sąlyginai...

155. jankis

kubiliniai iš konstitucijos k1 nori tą ir daro,tai pirma su wiljamsu pažeidė,dabar vėl ir jau kelis kartus ir kaip nuo žąsino kubiliaus vanduo,tai ar mes tam kūrėm tą konstituciją,kad kažkoks debilas pažeidinėtų

154. norejom laisves,bet ar visiems,

o ne brudams savanaudziams stojusiems i valdzia.GALEJOM GYVENT NET GERIAU NEI ESTIJOI,JEI PROTINGI BUTU VALDE SALI,O NE MUZIKANTAI,TAI JAU IR 20 SU VIRS METU VYKSTA SPEKTAKLIS,O NE VALDYMAS SALIES.REIKEJO NEPULT DRASKYT,ARDYT GROPSTYT,O VISU PIRMA VISKA SUVALSTYBINT,KAS NEGERAI ISTATYMUOSE APGALVOTAI KEIST,BET TAI NEREISKIA,KAD VISI ISTATYMAI BUVO BLOGI,PRIES GRIAUNANT PAGALVOT KAS VIETOI TO BUS PASTATYTA,REIKEJO STOJUSIAI VALDZIAI VISUPIRMA STIPRIAI PADIRBET,O TIK TADA UZ NUVEIKTA DARBA ATLYGINIMUS PASIKELT,NIEKAS NEBUTU NET SUREGAVE,O KA JIE BRUDAI PADARE,KITAIP NET NEGALIU PAVADINT,VISU PIRMA ALGOS,NELIECIAMYBE IR T.T.PATYS ZINOT,VISKO BUTU UZTEKE IR BUTUMEM GYVENE SAVO VALSTYBEI,DIRBE IR KITI ANT MUSU BUTU ZIUREJE,O NE MES I KITUS,JEI UZAUGINAU 4 VAIKUS,BE JIOKIU PASALPU,ISLEIDAU I MOKSLUS,O ISDIRBUS 35 METUS DARBO STAZO,DAR NEPENSININKE BUDAMA TUREJAU ISVYKT IS SALIES SU SKAUDANCIA SIRDIM,KAD ISGYVENCIAU,NES PABUVUSI BEVEIK PUSMETI BE DARBO,KIEK DAR ILGIAU GALIMA ISSILAIKYT JEI IR BUVO LIKES KOKIS CENTAS,MOKET UZ 4 KAMBARIU BUTA,KA MAN REIKEJO IMT KOMPENSASCIJAS IR EIT PASALPU MALDAUT,MAN TAI ZEMA VISAS GYVENIMAS SAZININGAI PRADIRBUSIAI,TIK ATVAZIAVUSI,NEMOKEDAMA KALBOS ANTROS DIENOS RYTA JAU DIRBAU,NES PAMATE MANO ISVERSTUS DOKUMENTUS KOKIA TURIU PATIRTI,MOKAUSI SENATVEI,DIRBU,CIA ISSILAIKAU IR TUSCIA BUTA ISLAIKAU LIETUVOI,KALBAMA ANT EMIGRANTU IVAIRIAI,BET KIEK lIETUVA LAIKOSI ANT JU,KAS PASKAICIAVO,SAKO PAGEREJO,PERKAMUMAS PADIDEJO,PAMASTYKIT,KIENO DEKA,KIEK ISYRA SEIMU VIEN DEL TO,KAD TENKA,KAD ISGYVENT ISVAZIUOT DIRBT SVETUR,KIEK VAIKU AUGA BE TEVU MEILES,SILUMOS,KODEL?JEI MUSU NORS PUSE EMIGRANTU GRYZTU I TEVYNE VISAM,O NE MENESIUI,AR KELETAI DIENU,KAS BUTU,KIA TADA GARBUS VALDANTIEJI DARYTU.SLUOT VISUS BRUDUS NUO VALDYMO,TIKRAI,KAD TURIM SAZININGU NESUGADINTO,MOKSLUS BAIGUSIU JAUNIMO,IMKIT I RANKAS VALDZIA,NES TAI JUSU ATEITIS,JUSU VAIKU,APSIJUNKIT KOKIA MAZIAUSIAI 50 ZMONIU IR EIKIT,TIKRAI BUSIT PALAIKYTI,ATSTOVAUKIT ZMONIJOS LUKESCIUS,TIK ZINOMA NE KELI,NES TAI NIEKO NEGALESIT PADARYT SENBUVIAI JUS SUZLUGDYS,KAD IR GERIAUSI JUSU BUTU NORAI,PRIESINGU ATVEJU BUSIM DAR VIENA CIGONU KLAJIOKLIU TAUTA.

153. PRIPAZINO

O AR BUS NUBAUSTI NUSIZENGĘ KONSTITUCIJJAI NE KALTŲ NERASTA

152. per nakti gali sumazinti,o dabar duoti laiko

.

151. Andrius

Reikia,kad įstatymas reglamentuotų, jog asmenys sulaukę pensijinio amžiaus ir dar norintys dirbti rinktųsi ar pensiją gauti ar algą. Nes dabar absurdas jauni žmonės sėdi be darbų vaduojasi nuo alkio, o pensininkai sau dirba gauna algą ir dar pensiją. Nesąmonės mūsų Lietuvoje dedasi, jauniems žmonėms nėra jokių sąlygų gyventi ir dirbti

150. Tegyvuoja

Pensininkų valdžia, viskas pensininkams, jaunimui emigracija, atsiveria puikiausias kelias į GERANTOKRATIJA.

149. vytautas

Kodėl rugsėjo 21 dieną.Kodėl??????O todėl.kad ant nosies seimo rinkimai ir tokiu būdu konservai pasikels sau reitingus atstatydami valstybines pensijas,kadangi eiliniai žmonės Konstitucinio teismo sprendimą jau bus pamiršę.Na tikiuosi nelabai išdegs Konservatoriams toliau vadovauti valstybei,nors nematau,kas juos galėtų pakeisti.Reikia naujo sąjūdžio,reikia naujų jėgų,nes kitaip ir numirsime su komunistiniais palikuonimis.Šiuos po 20 metų seimo kėdes ištrynusiems kelnes seimūnams reikėtų jau pasišalinti,ir nevaidinti viską sugebantiems ir viską galintiems,nes toliau savo nosies jau nieko nematote.Jūs vis dar kvepiate ana partine nomenklatūra.Užleiskite vietą jauniems ekonomistams,teisininkams,tik ne verslininkams(nes proteguos savo verslą),ir ne juokdariams ir komediantams iš šou biznio.

148. vien žo

Landsbergis kaltas. Jam nepasisekė - dar gyvas... O štai Brazauskas pasimirė, šio jau nebe apkaltinsi... Vargšas Landsbergis, laimingas Brazauskas...

147. faktas

O valstybinių pensijų ribojimas pažeidžia Konstitucijos nuostatas, kad nuosavybė neliečiama, visi asmenys lygūs, o valstybė laiduoja piliečių teisę gauti įvairias pensijas. Taigi ponai konservai ir lyberiai, jūs pasikėsinote į privačią nuosavybę, taigi jūs tokie pat BOLŠEVIKAI. O Valstybė tai mes, visi piliečiai, ir mažinant pensijas jūs turėjote atsiklausti žmonių referendume. Man giliai nusiš... ką Europoje mano apie Pingviną, bet jis pagal rusus "vor v zakone", nes iš žmonių pavogė jų teisėtai uždirbtus pinigus ir ponia Glamūrė - jo bendrininkė.

146. LT PAGERES TIK PO

GERO, GERO, GERO, ZEMES DREBYNOJIMO, O GAL IR TAI NEPADES, NES KOMUNIUGOS AMZINI.

145. Kas

Tai kas blogesni, raudonieji ar baltieji? Vieni kitiems (sekantiems kas ateis i valdzia) pakisa kiaules i prieki, o tautai tik i vakarus begt.

144. konstitucinis teismas

kaip valstybes garantas , turejo is karto sureguot vos tik buvo paviesintas sis ,,pensiju sumazinimo istatymas,,, deje suregavo praejus dviems metams po pensininku apiplesimo, dalis negave nusipirkt vaistu ar is bado jau anapilin iskeliavo , dabar kaip visada kaltu nera , bet STAI KOKS TEISINGAS ,,,,,KONSTITUCINIS TEISMAS,,, INFUZORIJOS , KEITALIOJANCIOS SPALVA PAGAL APLINKYBES,

143. Kazys

Valdziai ir seimo nariams reiketu tankiau paskaityti komentarus ,ka tauta galvoja ir kuo gyvena ir tada nereikes rozinemis spalvomis viska piesti .Juk tauta islieja visa tulzi issakydama savo nuomone apie gyvenima Lietuvoje .Juk jau gyvename 21-ame amziuje ir manau jau neturetume vaikscioti paniure kaip gala su galu sudurti ,kaip didziules saskaitas apmoketi uz sildyma ir t.t.Beda ta ,kad valdzia dirba tiktai sau ir savo partijoms ir gyvena su mintimi kaip ilgiau islikti prie lovio.Jei Prezidente israso pylos tai tada pradeda krapstyti pakausi ,bet deja niekas nejuda .

142. to 127. labai

Tikriausiai esi vogęs pyragaičius iš Maximos, kad toks nepatenkintas bausmėmis. O šiaip tai liaudyje sakoma, kad visi vagys pradeda vogti nuo adatos, o baigia drambliu. Taigi jei tie dabartiniai vagys būtų buvę tinkamai nubausti už "pyragaitį", gal dabar būtų mažiau milijonus vagiančių. Taigi jei tave gerai nutarkavo už pyragaitį, gal nebebus pagundos vogti visą pyragą ir t.t. Turėtum padėkoti tave sugavusiems Maximos apsauginiams ir teismui, kad atgrasė tave nuo dar didesnės nuodėmės.

141. pypt

numete kauleli suneliams, grauzkit, postringaukit...turit kuo uzsiimti ir nesidomekit tik kt reikalais...apgailetina, pats paciausias auksciausias konstitutiniausias teismas turi savo rupesciu dabar, a lia teisingumo Lietuvoje gynejai

140. Runkeliokas

Vaje, vaje kas dabar Kubiliui bus?

139. estas

uz kokius nuopelnus sumauta Blinkeviciute didino mano tevui 2k per metus pensija-tai tie mulkiai komuniagos pries rinkimus damuse sodra, o kirkilinis istaske biudzeto pervirsius, nusikalstamai neivede euro su senoliais Sarkin pruesaky ir AMB klanu atkatais, jau visa Amerika tik sneka apie tai ir uz komunist nebalsuos, kurie perka sau vietas Antakalnio kapinese kaip Butkevic isverstakis

138. Na

Str.pabaiga miglota. Kaip visada su įstatymų kokybe liūdnas vaizdelis ledžiantis įvairiai šiais įstatymais manipuliuoti.

137. Visokių yra,

bet komentatorius Jonas protingiausias, tik jis pats nesupranta to, todėl ir rašinėja, nes tikriausiai pats žydas, tik jau ne lietuvis. Mūsų tautoje tokių protingų nebūna.

136. jaunuju chemiku burelis

parduodu babce, 1.8 tdi 1853m ww babce parduodu nes noriu siektiek naujasnio modelio, parduodu uz 1600000020 ir ne maziau ir ne mokama garantija jei sustapdys senoves graikai tai neandartalieciai duos vandens , o homeras(kauno meras) pisa prota. volga as isgeriau. ZENONAS DRYLINGAS MALADIEC. bulvini susitiksim be 20 6 iki susimatymo- svajunas graikajomejus

135. alga

O kodel negrazina neteisetai sumazintu algu dirbantiems pagal darbo sutarti? Tai irgi buvo padaryta neteisetai.

134. o

Iškilo klausimas. Kiek pensininkų tame KT -e??? Ar jie nepainioja viešų ir privačių interes7??? Jie dirbantys....

133. KADANGI

teismas taip pat nusprende, kad SEIMAS PENSIJU MAZINIMO istatyme aiskiai nenustates SUMAZINTU pensiju KOMPENSAVIMO tvarkos, KONSTITUCIJOS NEPAZEIDE.... tai reiskia,kad pavogti pensininku pinigai nebus grazinami ir tai yra teiseta. Gal uztenka maustyti Lietuvos zmones. JAU 2010 m Konstitucinis teismas buvo nustates, kad atimti is pensininku uzdirbtas pensijas negalima. Siandien, po dvieju metu , vel kalba apie ta pati, nors kalba pakeista. Atseit viskas buvo neteiseta, bet kadangi Seimas kompensavimo mechanizmo nenumate - viskas yra gerai, pavogtu pensiju grazinti nereikes. Uz tai Kubilius pagerbtas EUROPOJE ! ! !

132. jo

KAS RAŠĖ TĄ STRAIPSNĮ KLAIDŲ PILNA. FUI KAIP NEGRAŽU. RAIDES PRALEIDINĖTI. PASKAITYKITE ATIDŽIAI STRAIPSNĮ.

131. pensininkas 98 am

O aš siūlau sulaukus pensijinio amžiaus visus nušauti. Tada nebus bėdų nei valstybei, nei vaikams

130. Jonas

Jeigu Landsbergio reitingai krito labiausiai, tai reiškia, kad jis- didžiausias prisimetėlis, didžiausias Lietuvos žmonių mulkytojas. Žinoma, žydai neigs reitinguose glūdinčią Lietuvos žmonių nuomonę, ir bandys toliau brukti žydišką pasakėlę apie "Landsbergį- patrijotą". Tikriausiai ir Gribauskaitės vertinimas bus kaip Landsbergio. Reikia tik, kad žmonės išsilisvintų iš propogandos gniaužtų ir susivoktų.

129. Ne pensininkas

Kubilius ne kubilius, bet geriau jūs pagalvokit, kas būtų buvę su Valinsku premjeru Lietuvoj... Niekas apie tai negalvoja, arba opozicija, kuri giriasi, kad tą padarytų aną padarytų, būdama valdžioj turbūt su ES atstovais net nesusišnekėtų, nes paprasčiausiai kalbų net nemoka. O dėl pensijų tai išties neteisinga, kad dirbantieji pensininkai, kurie dar ir kitiems pensininkams pensijas uždirba, nes jaunimas mokesčius palieka kokioj Anglijoj ar Airijoj, tai jiems ne tik kad per pusę sumažino, bet dar kaip ir kitiems pensininkams nurėžė papildomai. Arba kad ir minimalus gyvenimo lygis (MGL) 130 litų? Jūs gal juokaujat? Čia protu nesuvokiama, kur už tiek galima pragyvent, gal sąvartyne gyvenant ir į savaitę kartą nusiperkant kokios prastesnės degtinės ir galima...

128. Znaika

O toks didelis skirtumas tarp pensijų ir algų yra teisėtas ar ne?

127. labai

gudrus tas sumautas teismas, ekonomikoj nieko neismano, tegu greiciau is Venskienes vaika atiduoda mamai.Mudaku kompanija ir impotentiski teismai, va pavogusi pyragaity is Maxima, tai nuteis, o i rimtus dalykus ziuri kaip apsisike

126. Kostas

119 Gretai. Iš kur pas jūs toks manymas susiklostė. Manyčiau, kad pas jūs šeimoje ir pažįstamų tarpe nėra pensininkų, arba tie pensininkai buvę seimūnai, ministrai, signatarai ar dar kokie nors aukšti valstybiniai žmonės. Visi likusieji pensininkai gauna apie 500-1000 litų valstybines išmaldas. Atsižvelgiant į kosminius mokesčius ir kainas tai tikrai, anot jūsų, dideli pinigai. Kuo skiriasi pensininkai nuo jaunų šeimų, ogi tuo, kad jauni gali spjauti į plėšikų ir banditų valstybę ir važiuoti kur akys veda, o ką daryti man 64 metų diedukui. Laukti mirties ir tiek.

125. APULAZ

na ka turi tuoj sureguoti spec tarnybos ir uzdaryti kubiliu gribauskaite simonyte ir degutiene ir konfiskuoti ju turta taigi kas dar like lietuvoj giedokit oziai

124. Vilnietis pensininkas

Varzoma zodzio laisve ,blokuoja komentarus

123. Vincas

kas iš to kad priėmė nepriėmė. Reikia atsakingus nubausti. Liept parazitui kubiliui iš savo kišenės nuostolius padengti. Ir atimt teisę užsiimt politika va tada gal kiti pagalvotų prieš darydami nesamones. O dabar Kubilius pralobo o ant naujų atėjusių seimūnų nurašys skolas ir viskas gerai bus.

122. Joooo

tik noriu pasakyti-Na ir kas? Buvo pazeidinejama konstitucija tu,kurie ja kure,jie ir toliau ja pazeidines.Tik klausimas toks: ka veikia FNTT,ivairios visuomenines organizacijos,seimas,galu gale Konstitucinis teismas.Kodel netaikomas prevencijos istatymas valstybei,kuri pazeidzia konstitucija,bet pragysta tada kai jau viskas padaryta.Mano supratimu,tai eilinis akiu muilinimas.

121. minde

SKAITAU IR JUOKAS IR GAILESTIS..TIPO PENCININKAI DARBO VIETAS UZEME...GAL IR UZEME..BET NE JIE KALTI....KALTI TIE KURIE JAU 20 METU SEIME SEDI IR NIEKO NEDARO..ARTEJA RINKIMAI....40 TU PACIU SNUKELIU TIKRAI SEDES VEL TIK NEBUS PREMJIERAI AR MINISTRAI...BUS EILINIAI SEIMO NARIAI VEL PIRKS NAUJA AUTOMOBILI..VAIDINS OPOZICIJA O GAL SUSITARS IR VALDZIOJ VEL IR NIEKO NAUJO....

120. detalė

atkreipkite dėmesį, teismas pasakė, kad "daugiau, nei visiems kitiems pensininkams sumažintos buvo neteisėtai", bet teismas nepaneigė sumažinimo teisėtumo apskritai

119. Greta

Manyciau, kad pensininkai gyvena gana neblogai, palyginus su jaunomis seimomis.

118. Simausiau ka dabar pasakysi ?

Kazin ka dabar teisingumo ministras paveplens kad viriausybe kuriai jis atstovauja Pazeide Konstitucija, kaip ir atsistatydint reiketu ?

117. Baisiau ir buti negali....

Jo-80am ,dar taip praskolinta Lietuva iki to nebuvo ,tamstos siauros zinios ,taigi ir pacio anukai vargu ar gales sugrazinti skolas ,juk emigracijos mastai dideli ir ten lietuvaiciai dirba prasciausius darbus ,kad pragyventi ,todel pas mus deklaruoja zema bedarbystes procenta ,bet niekas nekalba apie daugizenkliu atlyginimu sumazinima ,kurie mokami is biudzeto ,o kliuna tai vis pensininkams tiek dirbantiems ir nedirbantiems ,o visa turta valstybeje sovietmeciu uzdirbo ir sukure si karta t.y.dabartiniai pensininkai .Zodziu dar tokio gyvenimo neisivaizdavo tuometiniai sajudzio mitingu dalyviai ,sugriauta pramone ,zemes ukis merdeja ir nereikia cia makaronu kabinti ,kad viskas gerai ,uztenka tik pravaziuoti per Lietuva ir viskas matyti kaip ant delno .Kur matyta nedirbant mokamos ES ismokos ,tai tinginiu auginimas.Jau 20 metu laukiu kada valdzia atgaus smegenis ar juos rytai ar vakarai uzgipnotizavo ar dar kokie gopsumo simptomai uzvalde protus .Neliko jau kuo tiketi ,tik viena Prezidente ,bet jos galios irgi ribotos ir lieka tiketis geresniu laiku ,viltis mirsta paskutine.

116. Dabar konstitucinis teismas privers Kubilių skolintis

Niekieno nerinkti teisėjai valdo Lietuvą

115. ūdra

mano darbovietėje yra labai daug pensininkių,kurios jau seniai praradę norą ir sugebėjimą dirbti,tik laukia,kol jas iškilmingai atleis su didžiulėmis išeitinėmis pašalpomis,pačios nesusipranta užleisti vietą jaunesniems.Tuo tarpu darbo birža atsiunčia jaunų bedarbių moterų laikiniems darbams,jos pluša kaip pašėlę,ir guodžiasi,kaip sunku be darbo su mažais vaikais,argi taip turėtų būti.

114. KOMUNISTU RAIKOM-GORKOM SEKRETORIAM

ATIMKIT LIETUVOS ISDAVIKAM VALSTYBINES PENSIJAS !

113. UŽMIRŠO JAU, BET MES PRISIMENAM

ALGAS IRGI SUMAZINO, BET APIE TAI NĖ MUR MUR... Labai įdomu, o kodėl dirbančiųjų interesų negina nei profsąjungos, nei Paleckiukas, negina net žydų aferistų nuskriaustas Paksas? Juk jeigu į „prieškrizinį“ lygį grąžinamos pensijos, tai kodėl negrąžinami dirbančiųjų atlyginimai? Kadangi darbo žmonės šios valdžios yra akivaizdžiai skriaudžiami ir diskriminuojami,

112. babces auka

kai isgersim darc daugiau alaus(birzieciu), parasysim vel. myliu, karkvabalis-sudvabalis

111. Vidmantas

Pensininkai gyvena ne taip ir blogai. Tad gal vertėtų mažiau vaidinti tautos patriotais, o konkrečiais veiksmais įrodyti, kad jums rūpi tautos ateitis. Tad, mielieji, užleiskite vietas jaunimui. Tada ir emigracija, ir bedarbystė, ir nusikalstamumas sumažės. Darbo našumas ir kokybė pagerės, o jūs savo tuo veiksmu galėsite įrodyti savo lojalumą valstybei. O dabar kas gaunasi: loti su liežuviu visi mandrūs, o konkrečių veiksmų - pššššš.... Paprastai iš darbovietės jus išneša pirmyn kojomis, nes įstatymiškai jus atleisti labai sudėtinga. Mano darbavietėje iš 18 darbuotojų tik 7 ikipensijinio amžiaus. Vyriausiems jau 79 ir 78 metai. Tik orą gadina.

110. nu

siaip jau, jei pensija , tai aisku, turetu buti mokama ,bet turetu buti ir cenzas , iki keliu metu gali dirbti, pvz. matot patys , koie daktarai rajonuose,reiketu uzleisti vieta jauniems , .

109. Bapces auka

manau, kad vincas kudirka vale tarpmiescio sostines galvazudziu pirminbirkio valdo karoso, kuris viespatauja ir gyvens per amzius amen, cia mano babce, dekojame dievui, pasirase babce PARDUODU SKLYPA

108. pensininke

Gyvenu Anglijoje,kur uzsidirbau maza pensija,todel dar 5 metus dirbau ,budama pensijoje.Nuo uzdirtu pajamu mokejau mokescius.Kadangi uzdirbta suma ir gaunama pensija virsija neapmokestinama minimuma,tai nuo pensijos atskaiciuojama taksai,o sulaukusi 65 metu ,darba palikau,dabar nuo pensijos nieko neatskaiciuoja. Tai teisinga.o Lietuvoj priimami istatymai tokie,kad tik zmogui butu blogiau....

107. KADA

pagaliau bus priimtas įstatymas dėl pensininkų atleidimo iš darbo krizes metu? Nebegaliu žiūrėti -vaikšto sienas ramstydami, o mokykla neturi lėšų juos atleisti.IR DAR jeigu direktorius pensininkas?Jų šnekos -mes nusipelnėme,mūsų taip lengvai neatsikratysite,mums tiek daug atskaičiuoja.MUMS vaikus auginti reikia, galo su galu nesuduriame, VALDŽIA ,ATSIBUSKITE, krizė atėjo.

106. jo

pensijos tai neteisėtai, o kai nemokamų „savo noru“ varė, tai - teisėtai.

105. idomu

Irkas is to? Ar kas nors ka nors vykdys? Prasides dar didesnis visokiu uzkalniu,maldeikieniu,mildazyciu puolimas,naujas pensininku pjudymas,kirsinimas su kitais zmonemis,neapykantos tarp ju kurstymas

104. TEISMAS ARTĖJA!...

Pradžios 6: 5 Viešpats, matydamas, kad žmonių nedorybės žemėje buvo didelės ir jų širdies siekiai buvo vien tik pikti, 6 gailėjosi, kad Jis žemėje sutvėrė žmogų, ir sielojosi savo širdyje. 7 Ir Dievas tarė: „Aš išnaikinsiu žmones, kuriuos sutvėriau, nuo žemės paviršiaus; tiek žmones, tiek gyvulius, roplius ir padangių paukščius, nes Aš gailiuosi, kad juos padariau“. 8 Tačiau Nojus rado malonę Viešpaties akyse. Ezekielio 33: 11 Sakyk jiems: ‘Kaip Aš gyvas, – sako Viešpats, – Aš nenoriu nedorėlio mirties, bet noriu, kad nedorėlis atsiverstų, paliktų savo piktus kelius ir gyventų. Nusigręžkite nuo savo piktų kelių! Kodėl jūs turėtumėte mirti, Izraelio namai?’ MANOTE, KAD TAI GALIOJA TIK IZRAELIUI? Mato 3: 10 Štai kirvis jau prie medžių šaknų, ir kiekvienas medis, kuris neduoda gerų vaisių, yra nukertamas ir įmetamas į ugnį. Apreiškimas Jonui 6: 12 Aš mačiau, kai Jis atplėšė šeštąjį antspaudą. Ir štai kilo didelis žemės drebėjimas, saulė pasidarė juoda kaip ašutinis maišas, mėnulis tapo lyg kraujas, 13 o dangaus žvaigždės ėmė kristi žemėn, tarytum stipraus vėjo purtomas figmedis mestų dar neprinokusius vaisius. 14 Dangus nutolo tarsi suvyniojamas knygos rietimas, ir kiekvienas kalnas ir sala buvo išjudinti iš savo vietų. 15 Ir tada žemės karaliai, didžiūnai, karo vadai, turtuoliai, galiūnai, visi vergai ir visi laisvieji pasislėpė urvuose ir tarp kalnų uolų. 16 Jie šaukė kalnams ir uoloms: „Griūkite ant mūsų ir paslėpkite mus nuo Sėdinčiojo soste veido ir nuo Avinėlio rūstybės, 17 nes atėjo didi Jo rūstybės diena, ir kas gali išstovėti?!“ JEI MANOTE, KAD BIBLIJA TĖRA TIK PASAKŲ KNYGA, SKAUDŽIAI NUSIVILSITE. ATGAILAUKITE!

103. Kas čia atsitiko?

Visoje Europoje pastaruosius trejetą metų valdžioje tik debilai, kaip rašo šimtai komentatorių, tokie kaip Kubilius, o tokių protingų, kaip Mazuronis, nei vienoje valstybėje nėra. Negi toks visagalis Kubilius? Gal gi mūsų runkeliai rudenį išgelbės Europą? Ateis Mazuronis į Premjero postą ir Lietuva suklestės, o paskui mus ir visa Europa. Pirmyn runkeliai, jūsų laukia Europa.

102. Jursenas ne-ne Ceslovas

įdomu, o pensijų padidinimas konstitucijai neprieštarauja?: Kai kolaborantai, kuriems dar sovietmečiu paskirta 40 rub pensija, iš Lietuvos gauna 1000 Lt?

101. kas

ar vel kubilius kaltas...nu jam atsilieps per rinkimus...

100. Jonas

Jeigu Gribauskaitė skolintais pinigais ruošiasi kompensuoti dėl krizės sumažėjusias pensijas, tai kodėl tokiais pačiais skolintais pinigais nekompensuoja dėl tos pačios krizės sumažintas algas? Taip išeitų, kad Ji nėra "visiems lygiai teisinga"... Vadinasi - Ji laužo duotą priesaiką, vieniems teikia privilegijas, o kitus- diskriminuoja. Labai įdomu, o kodėl dirbančiųjų interesų negina nei profsąjungos, nei Paleckiukas, negina net žydų aferistų nuskriaustas Paksas? Juk jeigu į „prieškrizinį“ lygį grąžinamos pensijos, tai kodėl negrąžinami dirbančiųjų atlyginimai? Kadangi darbo žmonės šios valdžios yra akivaizdžiai skriaudžiami ir diskriminuojami, tai ši valdžia turėtų nesitikėti, kad dirbantieji ją nuo ko nors gintų. Nors gali būti, kad Gribauskaitė, pagal Maskvos žydų nurodymą, akivaizdžiu neteisingumu bando sukurstyti dirbančiųjų nepasitenkinimą ir jį nukreipti prieš Nepriklausomos Lietuvos valdžią...

99. Bapces auka

as manau kad konstitucijos teismas yra blogai, nes mano babce negauna isankstines pensijos ir nasarina is manes euru ir laikrasciu.as esu lietuvos pilietis, kuris apsaugo nuo viespaties malones, per amzius amen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

98. NAUJOVE TIK 72 METU

AS SIULAU PENSINI AMZIU PADIDINTI IKI 72 METU.

97. 89 jankiui

tamsta ką jūs vartojate? Jau seniai maniau, kad kaukolinio niekas neparduoda. ar čia dar pasekmės nuo tada kai jis buvo populiarus

96. skaitytojas

Dirbančius pensininkus išvyti į pensiją su visomis pilnomis pensijomis, nėra ko snausti darbe

95. Rusnė

Prakeikti plėšikai. Dabar apiplėšinėja būsimus pensininkus, skirdamas tik 1,5 procentų iš sodros į PPF. Kompensacijos mechanizmas neaiškus. Oi atsilieps jūsų vaikams ir vaikaičiams, vagys, kurie negali nustoti apvaginėti paprastų žmonių. Vienas jau narkotikais apsisvaiginęs žuvo autoavarijoj vienturtis sūnelis, kito neaiškiom aplinkybėm avarijojj žuvo sūnus tiesioj vilniaus gatvėj... Zuokiukas prisitrenkė. Ir t.t. Oi bus dar. Kaip caro Nikolajaus palikuonims. Vokite toliau, piktšašašiai, ant ubagų užpakalių.

94. 1995-2002

Kada bus grąžintos pensijos? Jau 10 metų praėjo. TPFU.

93. Bukučiams

Pensijos, pašalpos- PRIKLAUSO pagal Konstituciją, o dirbti ir mokėti mokesčius - NE?

92. objektyviai

Lietuvoje lieka tie lietuviai, kurie sutinka: 1) Lietuva nepriklausomybę atgavo tik dėl SSSR ūkinio bankroto; 2) Lietuva yra normaliai neturtinga valstybė su nekonkurentišku ūkiu, kaip ir visos 15 buvusių SSSR respublikų; 3) Lietuviška valdžia yra tokia kokią sugeba išsirinkti iš savo tarpo savo galva patys lietuviai. Nei labai gera,nei labai bloga; 4) Jokia valdžia lietuviams neuždirbs didesnių algų ir pensijų; Kas nesutinka su tokia sutartimi, tegul švilpina į visas 4 puses ir negadina oro savo nesiliaujančiu zirzimu, o likęs milijonas sutaria tvarkytis ir dirbti savo šalyje kaip tą daro estai. Tyliai ir kantriai, be nuolatinių nekonstruktyvių diskusijų ir savęs žeminimo.

91. Ar bus grazinti "nukirpti" pinigai?

.

90. BLIAMBZBERGYS

JUK IRGI PENSNYKAS, KA JUS TEN KLEDIT, TAI JI ISVYJUS KA SODINSIT I VIETA, TOKIU PROTU NER LT

89. jankis

konserviniai debilai visi žinom,kad šitą sunkmetį sukūrė kubilius su savo debilais ir naktinėm reformo,žmones apiplėšė,ginklų prisipirko,nesamonių pridirbo ir dar jūs apmyžo,tai jūs ir tikit jo debiliškom kalbom,eikit ir su juo jūs kalbėkit,nes čia galit gaut keptuvėm,per nepraustus snukius

88. nuomonė

Aš už tai, kad sunkmečiu būtų karpoma, mažinama ir t.t., kad tik valstybė nebankrutuotu. Bet turi būti ir mechanizmas, kaip visą tai kompensuoti.

87. Tadas

Taip kur tas kompensavimo mehanizmas , tikrai teisingai is pradziu dar Prezidente kalbejo , kad reik pensijas kompensuot kur nureze per krize, tai ko tyli dabar visi, geri parazitai truksta man zodziu , kaip reketuoja savus.

86. To (82. BLIAMBZBIRGIUI)

Vagia ne tik valdzia, bet kiekvienas kas tik sugeba is tos valstybes ir nereikia dejuoti, o kiekvienam nuo saves pradeti keistis...

85. kažkas baisaus

yra sunkmetis, tad dirbantis pensininkas neturi gauti pensijos, nes yra dirbantis, jo biologinis kūnas dar užsidirba ir jokios pensijos negali būti mokamos. Taškas. Pradedam galvoti apie dirbančius, kurie dirbdami už minimalų atlyginimą negali išgyventi, o tik egzistuoti ir prašti visokių kompensacijų, ar čia normalu??? FUI, po velnių, ar baigėt kažkokius mokslus kaip reikia skaičiuoti? Klauskit pas Glavecką, Prunskienę - JIE DĖSTĖ VU, tai kaip išeina???? Va jetau jetau jetau....nėr žodžių....kada Valstybės dėmesys baigsis su tais pensininkais ir motinomis? PROBLEMA Nr.1 - dirbantis negali išgyventi. Čia TRAGEDIJA, o na gyvenimas.

84. kryzius

Kubilistano chuntos isgamas i teisiamuju suola!!!

83. dzonis

ponai pensininkai duokit kubiliu ir valstibe i teisma tegu jis nors puse padengia is savo kisenws .

82. BLIAMBZBIRGIUI

Visos valdzios, kiek ju buvo ira ir bus, tai vagys ir zmoniu SKURDYNTOJAI.

81. kim

Tai buvo aišku jau nuo pat pirmos minutės net žmonems be jurid.išsilavinimo

80. Jusu vadas jau supuvo

Graikija JAU bankrutavo, jei Lietuva valdytu komunistai,mes irgi butume JAU bankrutave, stebiuosi, kaip dar vyriausybe sugeba islaikyti ekonomika, kai didzioji dalis tautieciu tik kisa pagalius i ratus ir reikalauja nieko neduodami mainais.

79. fui

Vagys valdžioje.

78. palaukit,palaukit

betgi čia gudriai viskas "susukta".Juk prisimenat,kaip musu PREZIDENTE kovojo,kad butu parengtas kompensavimo mechanizmas del sumažinamu pensiju.Tai apsidraudimas,kad žmones veliau neprisiteistu neismoketu pinigu.Dabar ta paaiskino ir konstitucinis teismas;pensijos sumazintos neteisetai,bet kompensavimo mechanizmas,kad ir ne tobulas,bet jis veike.Taigi istatymas,isiteisinantis kad ir rugsejo men.,bet nieko nenumatantis padeties istaisymui.

77. jankis

jeigu prezidentė būtų neleidus kubilius būtų negalėjąs to padaryt,vadinasi jie abu vagys ir grobikai

76. ar ne perdaug liaupsinimu

dirbantis pensininkas -didziausia blogybe ,nes jis jau nekuria ateities .jaunimas ,bent studentai galetu tose pensininku siltose kedese laikinai padirbeti .ar dirba pensininkas lauke?ne ,tik siltoje keduteje.

75. WORRAS

as tai nesuprantu uz ka tiems pensininkams moka pencijas kiti net gauna 3-4 pencijas ir invalidumsu gauna pencija ienaliduna nasles pencija nukentejusieji nuo karo afganistano kovotojai iskamsos ir visokie dybylai nuolat seriami yra islaikytiniai kodel ju netrucyja kam mums reikalingi tie pencininkai uz sildymus kompensuok jiems uz vandeni uz vaistus su autobusiasi haliava vazineja pilnos ligonines ziauru tai gi kas seniau prie smetonos mokejo o gi vezdavo i miska ir dar rogutes pasiimdavo nes o kur jaunimui detis bega visu xui is lietuvos nes visus dusina du milijonai pencininku debylu ir vaiku:)

74. Sraigė

Seimui-apkalta, nes pažeidė konstituciją. Kada grąžins atimtas pensijas 1995-2002metais? Užtenks pagaliau lobti iš pensininkų.

73. jankis

jeigu prezidentė davė riesaiką,kad ji gins lietuvos konstituciją,tai vadinasi ji jau sulaužė tą priesaiką,jau nekalbu apie debilių kubilių

72. B

Užtai Kubiliui reikia du atlyginimus įmti kaip seimo nario ir kaip premjero, o kaip seimo nario nesu mačiusi Antakalnio rinkiminėje apygardoje kokio bieso mes už ji balsavome

71. to 41--am

O pats esi protingesnis net uz KONSTITUCINI TEISMA ??Lysk po lapais--bambuke!!

70. jankis

normaliose valstybėse privati nuosavybė yrašventa,dabar mus apvogė kubilius,net neklausdamas mūsų,kas leido jam lyst į privačius pensijų fondus,kaip čia yra vadinasi ir prezidentė prisidėjo prie mūsų apiplėšimo

69. ot laikai atejo

zmones plesos del sargo,rubininkes,kiemsargio,valytojos darbo.

68. G1

kelinta karta sios kadencijos metu musu seimas priiminedamas sveiku protu nesuvokiamus istatymus ir istatymu pataisas pazeidzia konstitucija? as jau nusimusiau nuo skaiciau, bet tikrai ne 1 ir 2 kartas... tai kiek galima? Sedi suknsiti valdziazmogiai kurie net nesugeba laikytis pagrindinio salies istatymo ir px - jie toliau ramiausiai sedi ir toliau daro tokias nesamones. Seniausiai turejo buti paleista toks ir seimas ir tokia vyriausibe VELNIOP

67. pisiec

neteisėtai buvo apribotos pirmojo ir antrojo laipsnių valstybinės pensijos, tai gal ir trečiojo, ketvirtojo išrašys... pirmyn

66. Boleslovas

Tai ko verta tokia valdžia, kad saviškius apiplėšinėja, pažeidinėdama įstatymus, kokį pavyzdį ji rodo. Kas yra atsakingas už šią nusikalstamą veiką visi mes žinojome ir be konstitucinio teismo sprendimo, dabar kitas klausimas, kad teisybė įsigaliotų visiškai, kaltininkai turi sėsti į kaltinamūjų suolą, juk visi Lietuvos piliečiai už nusikaltimus turi atsakyti prieš įstatymą, juk gyvename demokratinėje šalyje. Ko reikia norėti iš eilinių piliečių, kad aukščiausios valdžios institucijos pačios pažeidinėja įstatymus, ir už tai nėra taikoma jokia atsakomybė. Pavogtos pensijos turi būti grąžintos nedelsiant, bent jau šiais metais, be jokių kalbų.

65. JAU

labai ilgai nustatinėjo tas konstitucinis teismas

64. Sigitas-53-čiam

O tu ar patenkintas sėdėdamas namuose su 315 Lt. pensiją, o kur visą gyvenimą buvai? gal šalai kojas Sibire odines striukes pardavinėdamas, tai reikėjo susitaupyti.Visi buvę turginiai dabar zyzia, kad mažos pensijos, kad neužsidirbote.

63. Kas

is sio KT nutarimo.Vis vien jis bus nevygdomas,nes paciame KT istatyme nera numatyta KT nutarimu vygdymo tvarkos ir terminu.Tuscias reikalas, nes yra KT nutarimu kuriu nevygdo vyriausybe eile metu...

62. kazys

kausai!

61. parazitai

grazinkit nors visiskos negalios zmonems ismokas gal ne vienas neslauget vien pampersu kokiu penkiu reika o dar vaistai tepalai ir taip sukritom i skolas nelaukit kol visus savus neigaliu atiduosim valstybei juk jie mokejo mokescius

60. pensininkas

Kubilių ir Šimonytę į muilą

59. jankis

kubilius konstituciją pažeidinėja,prezidentė pažeidinėja,tai kam velniam mes juos laikom,o gal eina velniop ta konstitucija ir batka kubilius ką nori tegu daro ir bus kubilinė anarchija

58. 44-am

mielasis taigi laisva rinka,jokios vietos svetimos aš neužimu, nes dirbu pas privatininką, kuris pats renkasi ką į darbą priimti, taip, kad problema yra tavyje, o čia gvildenama tema apie pensijų nusavinimą ir iškreiptą mokesčių politiką.

57. Tadas , Tomui

O klausyk tu taip cia kalbi kad tipo pats su saule gyvensi ir pensininkas nebusi, ka neturi senoliu tipo kurie gauna tokias varganas pensijas, tipo jauni uz minimuma eina dirbti , kalbi bele vat ikast, nieko nesuprasdamas, kas jau is jaunu eis i ta rubine , nu aisku gal kas ir atsiras koks studentas , nesakau bet dauguma ziuri daug uzdirbti ypac jauni , busi pensininkas kitaip ciulbesi, dziaukis kol jaunas , tai ir rasyneji avarijas nieko nesuprasdamas.

56. nuomone

Prie tokios bedarbystės turėtų būti įstatymo numatyta tvarka, kad atleisti pensininkus ir leisti jų darbo vietas užleisti pensijos nesulaukusiems žmonėms.Nes dirbantis pensininkas lobsta 5 karus - gauna alga+pensiją, vaikai jau suaugęs ir jų išlaikyti jeims jau nebereikia, o ką daryti, kad šeimoje 2 nedideli vaikučiai...

55. Sigitas

Tava, pasigrožėkime, kokią santvarką mes sukūrėme kovodami prie bokšto.Dabar ,kai artėja rinkimai, konst. teismas nustatė jau antrą kartą ,kad dirbantiems pensininkams negali būti labiau sumažintos bensijos negu nedirbantiens.Tai kas mus valdo -chunta?Obama, kur esi argi nematai, kad ir čia reikia tavo nepilotuojančių lėktuvų ne tik Iranui, jiems nusiuntėt, o mums-špygą taukuotą?Taip pat dėga turėtų būti konservatoriams, kurie nukentėjusiems nuėmė dalį pensijos neteisėtai, kai tuo tarpu socdemai buvo padidinę .Dar norite tą mūsų teisybę patvirtinti tik prieš pat rinkimus-rugsėjo mėnesį.Tai ką jūs norite apgauti? Savo liaudį?špyga ir jums taukuotą-eisime visi į rinkimus ir balsuosime prieš, reikėjo anksčiau galvoti.

54. asd

nu ka apsikakino DEGELA su savo sutve, konstitucija pazeide. O gal jie mano, kad visagaliai dievai yra ateje i valdzia. nebeilgai tuopj rinkimai

53. aš

Nėra pikčiau, kai pensininkas gauna pensiją ir dar dirbą. Ką gi mums daryti amžiaus vidurio sulaukus?Nei darbo, nei pensijos, tik 315lt ir gyvenk. Kas darosi su mūsų vyriausybę, jie visai ne benumano kas vyksta gyvenime. PENSININKAS GAUDAMAS PENSIJĄ TURĖTU SĖDĖTI NAMUOSE IR UŽLEISTI VIETĄ DARBINGIEMS ŽMONĖMS

52. otai

mokslinciai,mat nustate kad buvo neteisetai sumaizntos-cia nereikia ne mokslu but baigusiam,kad ta suprast...kiek metu ,,tyre,,sita nusikaltima pries pensininkus,mamas ir kt. nuskriaustuosius?juokdariai...

51. tadas

klausykit o ko tyli visi , ir nekalba apie pensininkam grazinima , kur pavoge kylus krizei pinigus , kodel nera paruostas joks dokumentas grazinti ka ,jai pasiskolinot nurezet po 50 kam po 100lt., tai kurkit mehanizma kaip grazint, vagys prakeikti is savu pavoget uzdirbtus pinigus , tai ir grazinkit. visi tyli geradejai ir politikai susisike, ir gerai ane.

50. >>>39. tomas

Tomai,sakai uzdirbsi aukso kalnus pensininkes- rubininkes vietoje? Ir sedesi ten iki nuosavos pensijos... O gal pakeisi profesoriu ar kita gera specialista i jo vieta atejes:) Kur tavo kvalifikacija ir patirtis- atsiras atsisedus i pensininko vieta?

49. q

kiek suprantu,tai prieš priimant šiuos sprendimus, vyriausybę ir seimą konsultavo teisininkai. Lai iš tų teisininkų ir prisiteisia tuos pinigus. Kur problemos?

48. Nonsensas!

Pensininkai-----mazmozis vlstybei, todel apie koki atsistatydinima , bauda jus svajojate ??????????????? Lietuvoje tokie dalykai neegzistuoja ! Tuoj atsiras "saukliai" kurie ras pateisinima tokiems aktams ir vel ,iki sekanciu neteisetu sprendimu.

47. as

grazinkite atimtas-sumazintas specporeikiu pensijas,zmonems su negalia.

46. ech

ir pasakykite man, kuo cia yra ne vagyste, tik eilinius zmones uz smulkias vagystes baudzia, o cia stambiu mastu pavogta tiek milijonu is zmoniu ir Kubilius su savo chebra liks svarus ir nenubausti. Baisu, niekur pasaulyje tokiu dalyku nera, ir vargiai ar zmonems pavyks susigrazinti pavogtus pinigus

45. g

uz tuos pinigus jukneviciene kulkosvaidziu uzpirko

44. to taigi

tai va susiprask kad esi pensininkas gauni pajamas ir sedek poilsiauk, leisk jauniems pasireikst, matai kad tu turi ir tuos jaunus pasalpom remti, nedirbtum tu butum laimingas ir jaunas zmogus nes pats uzsidirbtu, o dabar smirdi toj savo vietoj ir gadini visiems ora

43. Apklausėlė

Kas ketina balsuoti už konservatorius spaudžiate nykštys aukštyn,kas ne - žemyn.

42. Atstaty, o ar grazins neismoketas sumas?

O kiek vargsu jau bus nueje i geresne karalyste...

41. Graikija

Ko jus buduliai vargstate tuose komentaruose, viskas aisku, Kubilius blogas, o jus esate protingi, ismintingi, didieji ekonomistai, tiesiog nepalyginsi su niekuo...

40. tt

Jo, kaip jau nekartą buvo, sekanti po konservu vyriausybė turės galvos skausmą

39. tomas

viskas buu teisinga jei sukakus pensijiniam amziui pensininkai butu atleidziami is darbo, nebutu problemu nei del darbo nei del ismoku nieko ir jaunimas galetu dirbti, dabar supuvus bobute vos akis pakelia o sedi kokioj rubinej nafyk reikia tokiu vargetu, tegul eina i pensija visi pensininkai. kodel jus neleidziate jauniems dirbti ir uzsidirbti, o tik sau dvigubu pinigu norit.

38. taigi

Kubiliaus mokesčių politika: aš buvęs statutinis pareigūnas kadangi dirbu pas privatininką dabar gaunu į rankas apie 550 Lt sumažintos pensijos. Nuo 2000 Lt popierinio atlyginimo sumoku 445 Lt mokesčių + 623 Lt mokesčių už mano darbo vietą sumoka darbdavys. Viso tai, kad aš dirbu valstybė iš manęs gauna 1068 Lt (445+623). O aš gaunu tik 550 Lt, t. y. 518 Lt mažiau nei sumoku valstybei. Išvada: aš būdamas statutinis pensininkas vietoj to, kad gaučiau pensiją už tai, kad netinginiauju, o dirbu valstybei turiu kas mėnesį sumokėti 518 Lt:)). Štai tokia Kubiliaus mokesčių politika.

37. Na,

20-jam l komentatoriui turiu gera pasiulyma:kai truputi atsils,issikask numireli,nuvaziuok i seniunija,ir tikrai gausi kompensacija.

36. vasia

Na ka,Kubiliau! tikrai dabar apie tave rasys knygas, o apdovanojima reiks grazint ! Po visu siu proceduru-apkalta. Politiku neimanymas liejas per krastus , nes jie tik sedi ir smaugia liaudi. Konservatoriai-persona non grato-Lietuvoje

35. to klausimas

ar tau per 20m neaisku kad valdzioje nuo lensberg iki balbieriskio sedi vagys.

34. saulė

Apie 500 tūkst, lietuvių emigravo, 230000 tūkst. prasiskolinusių, milijonas pensininkų (tai iš statistikos dienraščių)- puikiai gyvename.

33. beretems

tai konservatbolsevikiai pazeidineja konstitucija , jie nusikalteliai , sukciai . istatymo nezinojimas neatleidzia nuo atsakomybes . kada si saika bus teisiama ?

32. ekspertas

P.P Grybauskaitei,Degutienei, geriausiam Europos ekonomistui Kubiliui,Šimonytei ir Jankauskui, Nuotraukoje pavaizduotos pensininkės paltas yra aiškiai per ilgas.Todėl dalį palto gali nurėžti ir parduoti ir ,tokiu būdu, prisidurti prie pensijos.Yra rezervų,ponai,yra.Tik nereikia verkšlenti.Sekmės ir toliau nurenginėjant senjorus!

31. Čiurlionis

čia ir be teismo buvo aišku,kad konservai yra vagys,ir kokie dar dundulai už juos balsuoja.

30. Demesio

vel arteja seimo rinkimai! Ar ir vel rinksime tuos, kuriems i zmones visumoje ziuri kaip i daiktus! Atejo metas keisti valdzios sandara, nes kitaip prazusime! Ar gali dabar kas nors iniciuoti seimo nariu - valdznciosios daugumos apkalta? Zinoma - NE! Todel jie jauciasi visagaliais! Del to butina suteikti isskirtines teises Konstituciniam teismui Prezidento ir Seimo instituciju prieziurai ir atitinkamiems veiksmams. Bet Lietuvoje tai neimamona, todel kad esme runkeliai, prisipazinkime!

29. Klaida ar samoningas aktas????????

Kas dar neteisetai ivygdyta Lietuvoj pries ZMONES ???????? Manau ,cia tik pradzia !!!!!!!

28. g

tegu tie teisejai skolinasi ir moka tas pencyjas juk saliai xana arteja

27. Klausimas

Kas paaiškins man, kaip vadinti tokį seimą ir vyriausybę su Kubiliumi priešakyje, kurie pažeidinėja Konstituciją? Nusikaltėlių gauja? Ar kaip kitaip? Jau galva neišneša... kai tokia neteisybė vos ne kasdien bado akis... Gal tauta turėtų vieningai pareikšti nepasitikėjimą ir seimu, ir vyriausybe? Užkniso juodai!

26. Vydas

nu ir kas kad tas KT pripazino sumazinima neteisetu? Kiek jau jis tokiu teises aktu pripazino neteisetais ir kiek po tokio pripazinimo tu aktu valdzia panaikino? Kubilas ir toliau giedos, kad nera pinigu ir tu sumazintu pensiju dirbantiems pensininkams neatstatys.

25. jo

jooo,ar tikrai?,o kaip kitos valstybes elgiasi per krize?-irgi mazina,nes moket ,kai visiem sumazinami atlyginimai,is kur??-cia kaip sovietiniai saukia-duokit ir mums visai paspat-po musu nors ir tvanas,nors ir Valstybe bankrutuos,bet mums priklauso,o tie kurie dirba ir uzdirba-argi jiem nepriklauso-bet jei krize,-turi suktis is to ka turi,kitu atveju badaus visi vaikai tevai,pensininkai-KUR CIA TIESA?is tiesu su teisesauga negeri dalykai darosi...kita kart nesuvoki -kieno interesus gina ,atstovauja...is kitos puses ,kokdel istatymai ,nutarimai iseina nepereja konstitucinio filtro,nes labai idomiai atrodo,kai kokia bobute ima ir itaria ,kad pazeista konstitucija-tada gerb.ponai ima nagrineti-ir KA ,OGI pazeista...tada kyla klausimas,kodel ne ta bobute sedi konstituciniame teisme...o pasakymas ,kad mes klausimus nagrinejam tik tada,kai gaunam skunda,atrodo ,akip pasakymas-netrukdykit miegot...

24. mama

Tai gal neteisėtai buvo ir mamoms auginančioms vaikus sumažinti mokesčiai?

23. knisat

na ką toliau klanas, kaip kiaulės, knisasi po valstybės pamatais? Išsijuosę dirbat?

22. dar ne pensininkas

Atsakykit, NELAIMINGI KONSERVATORIAI, kaip atsiskaitysite su nuskriaustaisiais? O ir priimant tokį sprendimą, ar nereikėjo pasitarti su teisininkais?

21. vill

vien tik is mano motinos jie pasisavino 27000 lt,kai sekundes bankas tik 10000,kaip jaustis

20. l

O kaip bus su mirusių pinigais? Kokia tvarka juos kompensuos? Gyvus apvogė tai reiškia kad pinigai prapuolė?

19. Adolfas_H

super, dabar vėl skolinsimės kažkiek milijardų, kad visiems padalinti. Ekonominė koncervų politika duoda savo vaisių, kitimet valstybės biudžetas tikriausiai bus 50 proc deficitinis.

18. Nuomone

As ne teisininkas, bet vat mat sviecias, kad priimdami antikonstitucini istatyma, uz ji balsave seimunai sulauze priesaika laikytis Konstitucijos, todel reiketu rengejus ir balsavusius apkaltos budu ar be apkaltos ismest is seimo be teises n metu eiti atitinkamas pareigas ...

17. o

už tai net apdovanoja

16. as

Kalusimas, O tai teismas nustate, tai dabar sodins i kaleimus kubiulius ir simonytes?

15. Andrius Užkalnis 180% kampu

ar pakeis požiūrį į valdančiųjų konservatorių savivalę? Jo svetainė ”Nesukat galvos? Ir nereikia“.

14. Pilietis teismui

Ane? tai ka dabar? Patraukt baudziamojon atsakomyben sumazinusius.

13. m

jai protingi bus kreipsis i teisma ir laimes byla pries lietuva... bet abejoju jog kazkas kreipsis.

12. Danas

Tas pasaku teismas jau uzkniso

11. uz siurksciai

ir speceliai pzeidus konstitucija tu paciu sulauziuis priesaika nes ji duota ant konstitucijos padejus ranka apkalta visai koalocijai ir balsavusiems uz per juos nukentejo zmones

10. Nihila

As ne teisininkas, bet vat mat sviecias, kad priimdami antikonstitucini istatyma, uz ji balsave seimunai sulauze priesaika laikytis Konstitucijos, todel reiketu rengejus ir balsavusius apkaltos budu ar be apkaltos ismest is seimo be teises n metu eiti atitinkamas pareigas ...

9. na tai ka

na tai va vyreusybė ir seimas pažeidė konstitucija, įdomu tik viena kas daba iškels apkalta nes konstitucija juk pažeista, ar kaip visada politikam konstitucija neegzistuoja, nes jie ja inerpretuoja savaip.

8. tai ką dabar?

nuteisiam valstybę, tai yra tuos pačius pensininkus ir jiems priskiriam baudą už tai? :D

7. Mantys

Ar neturėtų dabar už šiurkštų konstitucijos pažeidimą, tiesiogiai prisidėję būt įvertinti? Karaliaus ir Sacharuko "šuirkštus" jos pažeidimas, žalos Lietuvai visai neturėjo, o šių išgamų valdžioje dar ir kiek anksčiau laiko į kapus ar emigraciją nuvarė.

6. As

O kur tas teismas ankščiau buvo.Įdomu kas dėl to kaltas,kad dirbantiems pensininkams buvo sumažintos pensijos ir kaip jis bus nubaustas.Man atrodo ,kad tai nusikaltimas.Plėšikavimas viduryje dienos, valstybės lygyje.

5. nesuprantu

as ir nesuprantu, kam mazint pensija jei pensininkas dirba??? juk jis sau pensija juk uzsidirbo, ir dar dziaukites kad dirba jis, juk dirbdamas mokescius moka

4. zose

na tai kaip musu tautos isrinktieji,matote kokios pasekmes Jusu naktiniu sprendimu?Geda

3. taigi

tai kaip vadint tokia valstybe, kur klesti savivale?Gal tai ne valstybe ?

2. Statutinis

Kur mūsų pensijos?

1. jankis

tai ką dabar daryt su kubilinium debilium,tai tegu už tai atsako,bet ko norėt,kai ir jo patarėjei yra tokie patys debilai