KOMENTARAI

114. jljl

kad ir traktorius uz 120k vidui yra labai tylu nei dulkiu ten nera ir uz kaikurias masinas vidui yra tikrai geriau.

113. runkelis

uzuojauta tai bendrove ir ne tik jai,dar ir kitiems turetujams.

112. PNNbSfXcZSkSzyXyzF

Na iš vienos pusės gal ir žiaurus, bet ką paadyrsi.Ir ne katinas, o katė. Ir ne naminė, o pusiau laukinė. Ir ne žaidžia, o suvalgo. Žaidžia ji tik su pelėmis, žuvys negali pabėgt, tai nėra kaip žaist.Ir žuvys šitos iš „prūdelio“, kur jų daugiau nei reikia ir kur joms maisto stinga.Dėl holokaustų, matėm pakankamai tokio tipo filmų. Gal kažkas truputį ir yra panašaus.

111. dg

bedarbis . b.l.ogspot . com uzdarbis uz ijungta kompiuteri. gauta ismoka! patikima 100%

110. oh

Už milijoną... kurio vertė yra gal keli šimtai tūkstančių, bet kažkas darosi didžiulį biznį iš ūkininko kišenės, o po keletos metų jo vertė jau nebesiekia nė pusė tos kainos. Tai pagalvojus kiek galima nupirkti nekilnojamojo turto už tą pinigą, kurio vertė ne tik nekrenta bet auga ir yra amžina.

109. lt

lt ukiai negali buti didesni kai 500 ha.tai kur ziri vmi,stt,prokuratura.Kai perkama tehnika aiskiai neproporcinga ystatymo numatytam zemes plotui.Ar dirbdami kito savininko laukose moka pelno mokescius?Pas mus sugeba tik bobute su pieno bambaliu nubausti,o skurliupiai ,zemvaldziai neydomus.Paskui dar pasisiulis kelius kur patys sugadina sutvarkyti jei seniunijos sumokes.

108. zx

bedarbis . b,l,o g s p o t . com uzdarbis uz ijungta pc! gauta ismoka!

107. vm

sveiki žemes ukio žinovai tai dar ne rekordas,c.r kombainas ropa 300000 euru

106. JO

tik prie kompo sedinciam milijonas dideli pinigai, dirbanciam ukininkui tai juoka kelianti suma.

105. .zinantis

pazystu ukininka dirbanti 700ha, per penkis metus ismokejo 5 milijonus litu (paskolu ir lizingu) ir dabar jau dirba be skolu, tai jam toks pirkinys nesudaro problemu. Pasidomekit kiek ukininkai uzdirba pries dejuodami.

104. pasiimi paskola milijonui

ir poto ari dirvonus per dienas ir naktis,o skola kaip nemazeja taip nemazeja-tik procentus spek moket spinagryzam

103. to mindaugas

tai cia pas jus 1h kainuoja 8t. Pasidomek kainomis Pakruojo raj. Atvirsi.

102. To 97

Respectas špyžiui (DT 75) draugo tėvokas tokį turėjo dar tarybiniame ūkyje, tai kai užvarydavome ant Siloso duobės siloso minti su špyžium tai net drebėdavo viskas. O čia tai kažkos menkniekis guminiai vikšrai GPS, oro kondicionierius. Į tokį sėdant reikia ir batus nusiplauti ir dantis išsivalyti.

101. Jeigu nori

darydamas posūkį išrausti žemę kaip tankas, pirk traktorių su vikšrais. O jeigu augini runkelius arba bulves, arba kitokias kultūras kurias reikia arba apkaupti, arba tarp eilučių išvalyti piktžoles (arba runkelius arba bulves nukasti), pirk traktorių su ratais kurių tarpos gali pakeisti plačiau arba siauriau.

100. 99-am

sužibėjai žmogau :D

99. 96-am mindaugui

tai jei 100 ha apdirbi per 10 dienu tai paskui veikti? gal geriau pirkti tris kartus pigesni traktoriu ir dirbt kaip zmogui kiekviena diena? 10 dienu padirba ir dykas stovi daiktas uz melejona

98. Jonas

kažin, ar baudžiamosios bylos už narkotikus neiškels kaip Jurbarke už panašų (deatyvuotą šarvuotį?) juk ir jis buvo su guminiais vikšrais?

97. Dt75

Tas traktorius -naujos laidos "spizius" tik kainuoja velnioniskai ...

96. MINDAUGAS

SVEIKI BAMBEKLIAI, JOKIOS MONOPOLIJOS RINKOJE NERA, ATVIRKSCIAI KONKURENCIJA NEPALYGINAMAI DIDESNE NEI PVZ MASINU,AR SUNKVEZIMIU PARDAVIMUOSE. APIE JUSU RASOMAS KAINA NET NESINORI KALBET. VIENAS TEISINGAI PARASE,KAD UK KAINUOJA 1,3 MLN LTL. UZDARBIS PARDUODANT TOKIA TECHNIKA MAX 4-6 PROC. O DEL ATSIPERKAMUMO, TAI VIENA GREICIAUSIAI ATSIPERKANCIU MASINU. SEZONO METU GALI APDIRBT 100-120 HA PER PARA.10 PARU 1000-1200 HA, O TAI ANKSCIAU BUVO VISAS KOLUKIS.SEZONO METU JIS GESINAMAS TIK KURUI UZPILTI IR TEPALAMS PAKEISTI. NEGALVOKIT,KAD ZMOGUS PERKANTI 1 MLN DAIKTA NEMOKA SKAICIUOT. VAT KUR IR ATSIPERKAMUMAS. O DEL UKININKU PASAKYSIU SITAIP, TAI VIENI IS DIDZIAUSIU SIU LAIKU MILIONIERIU. GALIT PASKAICIUOT 1000 HA ZEMES +/- 8 000 000 VERTE,IR TAI BE KITO UKIO TURTO. NEPAVYDEKIT.

95. linetė

tiems kurie galvoja , kad lėšos iš ES lengvai gaunamaos siūlau pabandyti patiems. Parašyti nacionalinei mokėjimo agentūrai verslo planą. (Tinka A.Stulginskio universiteto dėstytojų parašytas) . Po to banke įrodyti, kad gali gautą paskolą grąžinti, sulaukti krūvos tikrintojų iš įvairių institucijų ir 5 - 10 metų labai daug dirbti, kad išmokėtum paskolą. Sau pasilikti pragyvenimui labai nedaug.

94. antanas

pedrytis ir traktoristu laikrastis paliko , o vsd pedaai ne puse zodzio neraso apie suomiu politini prieglobsti gataevams

93. Vasia

O dar sako Landzbergis ir Kubilius kalti dėl kolkozų sugriovimo o dabar kokią techniką valdo ūkininkai tie patys kolkoznikai kokius angarus ir įrangą tai net kosmonautai nesapnavo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

92. Blinda

Gerai butu su tokiu traktoriumi po seima prasinesti ir besdanciams seimunams pilvus pralyginti...

91. vikšrai

guminiai o daržovės cheminės už guminių vikšrų kainą...renkuosi tas pačias chemines daržoves į kurių kainą neįkalkuliuota 1 mln už guminius vikšrus, tiks ir kokio Lenkijos valstiečio pomidorai atvežti iš laukų senu traktoriuku be GPS sistemų....

90. @

REIKETU ISSIAISKINT KIENO TIE UKIAI KURIE TURI TUOS TRAKTORIUKUS IR PAAISKETU KAD SEIMO NARIU AR JU ARTIMU GIMINIU

89. t

Ukininkai tikri milijonieriai ,kurie dar ir mokesciu nemoka

88. ukvedis

sudas.

87. >78

ivesk i google: "Case STX 450 Tracked" pav.

86. gs

bedarbis . blogspot . c o m uzdarbis uz ijungta kompiuteri! gauta ismoka!

85. @

REKLAMA

84. justas

idomu kiek gauna atlyginimo traktoristas ,galvoju kad 670lt.

83. lietuviu buozes

tik nereikia verkt ,kad pelno nera...

82. glupstwo

Jei gali įpirkti traktorių už milijoną, vadinasi, ž. ū. produkcijos supirkimo kainos labai aukštos.

81. Komjaunuolis

Naujienu straipsnis? Tai kiek komjaunuoliams uz sita "straipsni" pardavejai sumokejo?

80. fui

ir vėl rašinėja nesąmones ir propagandinius straipsnius.Pas mus kolūkius sugriovė Landsbergis ir nei kokio kolūkio ar bendro ūkio senai nei su žiburiu nesurasi.Ir kam čia skleisti kubiloidinę propagandą kad po bendroves ir pas privačius ūkininkus važinėja milijonus kainuojantys traktoriai.Visas kaimas ir kaimiečiai prasigėrę ir vos surenka centų bambaliui nusipirkti,o jūs čia aiškinat kad milijonus kainuojančią techniką perka.Dabar mūsų kaimiečiai net kiaulių negali išauginti.Tik danai dar gali pas mus kiaules auginti,bet iš pavydo žmonės juos skundžia ir visaip jiems trugdo bei varo iš šalies .

79. tas

yr gers traktorels! :D

78. karolukas >76.

Kur rasti naujienų, noriu gero traktoriaus - ne atgyvenos. Gal išėjo Kirovas-2?

77. Bies fon Gadkij

Na , zinovai zemes ukio , o jus pasakykite , kiek ha reikia apseti ir ka reikia auginti , kad tas traktorius save ispirktu ir pelna pradetu nesti ??? :)Ypac skaiciuojant , kad subsidijos kasmet vis mazes !!!

76. > 69.

"Tas traktorius neblogai išspręstas. Rėminis. Variklis ir transmisija atskirti kardaniniu velenu. Daug tikrai protingų sprendimų patikimam darbui ir technologiškam aptarnavimu" - na i kas cia tokio revoliucinio, kad moket miljijona? Dalykai seni kaip pasaulis juk. Siap yr dar krootesni - kur per puse lankstosi. Kaip Kirovas, tik trumpais viksrais vietoj ratu. Teoriskai turetu zymia ekonomiskesni but posukiuos, ne tiek zemes raust. Cia jau atgyvena jei taip ziuret.. Ale mus papuasams tiks, va kaip dziugauja. :)

75. 1234

kaimynas turejo jau pries 6 metus ,pardave sake bybis o ne traktorius ,nusipirko FENDa sake daug geresnis (cia norgej)

74. > 63.

"Geresnio už "Ditoką"nėra!" - juoks juoku, bet jei "ditoka" pagamint ne rusiskai, t.y. ne istisa broka; idet naujesni -> galingesni bei ekonomiskesni varikli, erdvesne ir geriau izoliuota kabina ant guminiu pagalviu kaip "furoj" kad traktorinyko nekratytu ir kaina apie koki 100t - vat tai ir but "cto nado" Lietuvos ukininkui. Manu kad sumanieji mus drugai is Tekancios Saules salies ta be vargo sugebetu. Va tasyk gal mus ukininkai ir isilaikytui ir net konkurencinga produkcija sugebetu gamint. O su sitom milijoninem grozybem tai tik i bankrota... Nea, kas mokes tau uz produkcija kad jis atsipirktu? Ar minimuma gaunantis, ar gal "pasalpinis"? Che! O ir "gera" alga gaunatis, koks mokytuvas pav. - irgi ne ka geriau laikos juk. Vet tep/

73. lietuvis(svedas)

tik dabar perskaiciau komentarus46-am.Mano tevas are laukus tais viksriniais ,Chemikalus kolukio laukus be apsaugos purske ir dar alaus naminio isgerdavo su kaimynais gerai.Jam siais metais 81 bus.Jai sveikata gera.Jokia guma nepagelbes

72. Parazitas

Tai dabar gales blogam kaimynui ne tik padangas pjaustyti, bet ir viksrus. jau nekalbu apie saliarkos ispylima.

71. lietuvis(svedas)as

as ne zivovas,bet mastau savo galva.Guminiai viksrai skirti,kad nuvaziuotum esvaltu jo negadindamas nuo tasko A iki B.To lietuvos ukininkams nereikia.Is lauko i lauka jie nevaziuoja autostrada.Tai ne USA.Aisku ,kai jie USA vazuoja prieki ir gale palyda su svitureliais.Bet vis tiek pigiau iseina nei traktorius is lauko i lauka vesti spec.transportu.O lietuvis pasiputes nusipirko gumos gabala,kai jo tam to nereikia,bet uz tat sustrai atrodo

70. :D

:D:D:D:D:D:D ne nu pries miega gera doze juoko gavau 30 komentaras maladiec.... biski pabandziau isivaizduot, tai 5 min iki asaru.....

69. Pilypas

Tas traktorius neblogai išspręstas. Rėminis. Variklis ir transmisija atskirti kardaniniu velenu. Daug tikrai protingų sprendimų patikimam darbui ir technologiškam aptarnavimui. Manoma, kad ratiniai traktoriai pasiekė technologines galios ribas. Šis traktorius, tai produktas iš ateities. Kas galvoja apie rytojų, tas perka šitą traktorių šiandien. Visi kiti tiesiog pralaimi konkurencinėje kovoje, nes pavėluoti sprendimai veda į bankrotą.

68. sluota

paskui, kad atsipirktu tik kanapes seti visa desimtmeti reikia :)

67. nera

taip pedofilam ir reikia

66. > 62

Pavydas? Man? Che, o dabar jis kilt turetu? Turto, gerybiu, lengvo i grazus gyvenimo - na da suprasciau, maza kas, nu bet KREDITO pavydet.. Sugebet reik. :) Uzjausciau toki nabaga nebent, reklama susigundziusi or "isisudziusi" kaip su butu uz milijona. :)

65. Pilypas

Kirovas pilnavertiškai dvivietis. Jame gali važiuoti kolega, labai patogu, kai saulutė šviečia ir išgerti kviečia. Manau ES Komisija turėtų atsižvelgti į sovietinių konstruktorių patirtį ir teigiamai išspręsti kokia ES direktyva traktorių psichologinio klimato kabinose problemas. Jau matau kokį JonąBriedį su patogiu minkštasuoliu traktorininkui ir dviem jo draugams.

64. t

Irmantukas reklamos pasidare :)

63. J-5

Geresnio už "Ditoką"nėra!

62. to 54am

Nu o kas tau darbo,kad tuos kreditus kažkas ima??Ar iš tavo kišenės atiduot reikės?Ar pavydas tau?

61. Bies to 44

Tamsta truputi zinai , bet truputi ir pasvajoji :) pasigooglink , rusu kalba daug info galima rasti apie K700 ir K701 ... beje, tai visiskai skirtingi aparatai ! Ir dar - kirovo 12 cil variklis tikrai yra variklio B2 , naudoto tankuose , civiline modifikacija , o pastarasis buvo kurtas aviacinio variklio pagrindu :) pasidomek , kompas ne vien komentaru rasymui skirtas :D

60. Doe

Nezinau kodel, bet kazkodel vis atsipausdina vis kiotks, bet ne 701 skaicius... visur turi but 701 modelis - apie ji kalbu. Ratinis variantas.

59. Doe to 56

Tai kad patys to traktoriaus K7101 gamintojai teigia. Bet, aisku, tamsta zinote geriau..Pasieskokite internete: Kirovec 701 su 12 cilindru JMZ-240BM2 varikliu...gamintojas teigia, kad 300 arkliu.

58. Iš tų vikšrų

galima pagaminti gerus armuotus kandonus

57. Pilypas

Kai tokį vairuoji, tai turbūt visos kaimietės duoda

56. TO DOE

jai kirovas >K 701 o ne 7001 kaip tamsta rasote tik 300 arkliu, tai pats ne gudresnis uz arkly.

55. Reikia

kreiptis į visų mūsų labai mylimą prezidentę kad uiždraustų Lietuvoj tokius traktorius,Lietuvoj turi būti naudojami tik mylimuko Lukošiaus gaminami trachtariai

54. > 51

Tamsta gali sakyt ka gerai.. Ok, bukim optimistai: pulkim, bekim, prisiimkim kreditu visi traktoriams uz miljiona.. Kaip su tom statybom. Tada jau bus viskas gerai?

53. Paaiškinkit

man durneliui ką toliau su tuo traktorium veikt kai įvairuoji į pažliugusią dirvą,juk baloj nei arsi nei sėsi..Belieka viena-išlipti iš traktoriaus ir nusimyžus varyti namo miegoti ir laukti kol dirva pradžius

52. > 47

neamzini geleziniai viksrai. Isdilsta sarnyrai ir istysta, kaip dviracio grandine mazdaug. Reikia laikas nuo laiko patempt, paskui dar isimdavo viena ar du "lapus" - narelius; tada keisdavo. Senus priduodavo perlydymui, naujus parsivezdavo. Pats nedirbau, tik maciau. :) Bet vistiek veike tie viksrai neprastai, ir slegis i dirva + prabuksavimai = pravazumas budavo nepalyginamai geresnis nei ratiniu. Nevieriju ka ta guma toks stebuklas, senieji gelezinia kokia 90% anos galimybiu tikraiu ka turejo. Siaip cia marketingas parduot sena ir zinoma kaip nauja. Tegu duoda ta viksra uz poros padangu kaina - o daugiau jis ner vertas, a tau pusta baliona, aplokscia dirza daryt - i as busiu uz ji. Tik ne uz sitiek. Geeiau isidedu i "detoka" importine sedyne ka nekratytu i papuskit ma i nosi tada. :)

51. J.

Labai teisingai parašė 36 komentatorius..Viskas jums visada blogai..Parašė apie Pareigytę-blogai,parašė apie traktorių su guminiais vikšrais-vėl blogai,saulė šviečia-blogai,lyja-vėl blogai,pašikot skystai-negerai,kietai-vėl negerai..Kas jums aplamai yra gerai??Nuolatiniai bumbėjimai,apsaugok Viešpatie nuo tokių

50. minde

aiktu sau koks stebuklas....

49. jaunas ukininkas

Mus traukia ne traktoriai o jaunos melzejos

48. > 46.

Sakai cia viksru gumoj esme? Taigi ji ne traktorinyka o zeme nuo vibracijos saugo. :))) Mazu i tas gerai, bet... Sakyk tu ka nori, nu bet ne tokia kaina uz ta ju guma.. Teeina balu degint.. Tie geleziniai irgi nepigus budavo, bet ka sitiek.. Siaip da kaip su tuo gerumu. Svoris velkanciam traktoriui tik privalumas, o trintis metalo sarnyru ar tokio storio gumos tikrai ne antrosios turetu but naudai. Vat.

47. mielieji,

mielieji lopai, deja deja rusiški traktoriai visapusiškai pranoksta tuos čelendžerius: kuro sanaudos per val -20 litrų, vikšrai tikri ir amžini. Gi tas jūsų, buožgalvėliai, čelendžeris - vienkartinis traktorius skirtas pasivažinėti su merga po Palangos smėliuką.

46. Neminėkit rusiškų

Čia kažkas pliauškia, kad geri buvo ir rusiški pigūs su plieniniais vikšrais. Bet... net straipsnio autorius neparašė bene paties svarbiausio „Čelendžerio" pranašumo - jis nesužaloja nepagydomai traktorininko. Dirbantieji (dirbusieji) su plieniniais vikšais aprūpintais traktoriais, beveik visi jau nesulaukę pensijos atsidūrė po žeme - nuo vibracinės ligos. Ji -nepagydoma. Ji suniokoja žmogaus kraujagysles, visiškai sudarko širdies ritmą, ir jo jau jokie vaistai, jokios procedūros, jokios sanatorijos jau nebeatstato. O štai, guminuotas „amerikonas" tos ydos neturi, arba, tiksliau sakant, jo žala daug kartų mažesnė.

45. > 44.

Nu taip. Jeigu lygin nauja Mercedes su Zaporozieciu tai aisku ka pirmasis keliariopai geresni pagal visu punktus. Tik va viena momentelis - kaina. A tramsta isivaizduoji kas yr milijonas? As pav sunkiai. Apie zemes uki irgi mazai nusimanau, bet kiek zinau tai uz pieno bidoneli duoda vos 4-5 litus. Kiek ju bus i milijona? Na va. O ta piena irgi is krano neprisileidi, t.y, ji pardaves gal lita teuzdirbi. Dasyk dalinam. Prisimendam kad uki laikom ir plusam jame del PELNO, o ne vien del grazus traktoriaus.. Ir finale perkam ne Mersa o kazka panasaus i Skoda. :) (jei taip pagal auto analogijas)

44. Doe

Jau keli desimtmeciai, kai praktiskai visi traktoriai naudoja tik guminius viksrus. Metalinai paprasciausiai yra pernelyg sunkus ir nereatabilus. Siap sio traktoriaus kaina pasaulinese rinkose yra kiek mazesne, bet lyginti tokios klases traktorius su rusikais - juokionga. Visu pirma, rusiski traktoriai, tai invalidu gaminimo masina: nuo baisingos triuksmo ir vibracijos vairuorojas tampa ligoniu. Jau nekalbant apie tai, kad rusiski neatitinka jokiu elementariu saugos reikalavimu. Pvz. didysis ratinis traktorius Kirovets K7001 - jei su juo apsiversi, tai garantuota mirtis, nes kabina visiskai neapsaugoja vairuotojo. Tai kas,kad jis pigesnis? Su tokiu Challenger gali dirbti komforte 10-12 valandu ir kuro sanaudos zymiai mazesnes. 6 cyl 500 arkliu dyzelinis variklis suryja apie 100 litru per valanda, o rusiskas K701 su 12 cilindru ir 300 arkliu - surija virs 200 litru (ir tai,jei gerai sureguliuotas). Tad vien 1000 litru dyzelinio kuro i diena skirtumas tam paciam darbo kiekiui atlikti - nemazas skirtumas, ar ne?

43. > 41

vargsas zmogau. Ar isvis proto neturi, ar Markso su Leninu pesrsikaitei? :) Perkaityk 29-ta komentara ir bus viskas aisku. Kad tie ukininkai toli grazu ne siurbeles, o ispausti i kampa patys! Algoritmas zaidimo mazne toks: reikia zeme dirbt -> reikia traktoriaus -> reikia paskolos/subsidijos -> imi ka gauni -> gauni uz 1000 0000 -> "pachalini" uz ji visa amzeli... O kai kas (ji pardave) vazinejas su Bentliais ir Maybachais tuo tarpu.

42. elas©

geriausi dabar pagal kaina ir kokybe baltarusiu traktorei!jie kai nupirko opel-mitsubishi gamykla tai belia kokius pawaro aparatus!

41. o aš manau

kad bendrovės slepia mokesčius jeigu perka traktorius tokius brangius, nes nemačiau tokių brangių traktorių nei Olandijoje nei Lenkijoje nei briuselyje...apmokestinti reikia šiuos ūkininkus, nes irgi siurbėlės...ž monių prakaito.

40. > 36

jus nezirzekliai kai gyvenat kitu saskaita.. Lengva pezet. Isvis gyvet taip lengva.

39. 2 alg

O kiek laiko automobilio padangos? Priklauso nuo to, kaip jas naudosi: vieni su tom paciom padangom pravaziuoja 200000 km, kiti 50000...O siti viksrai vidutiniskai laiko 5 metus.

38. alg

o kiek laiko viksrai

37. Proletaras

Įdomu kiek ilgaamžiai tie prabangūs vikšrai...

36. Iš JAV

Matosi kad 90 proc. lietuvių nepataisomi zirzekliai. Viskas jiems blogai ir blogai. Nenuostabu kad iš to pastovaus streso dėl jūsų irzlumo daug geriate ir nemažai žudotės. Nes sunku tokiems niurzgliams gyventi pasaulyje. Mat pasaulis prie jūsų kaprizų nesitaiko.

35. zemaitis

Gal kas galetu parasyti kurioje salyje ju kainos arti milijono litu isskyrus Lietuva?

34. as

maniau is aukso padarytas,uz tokia kaina baltarusiai is aukso islietu, pasirodo is gumos ir plieno

33. Melas

Turi buti - 100 valandu taupesnis nuo 1000 buksavimo valandu!!! Raso 5 kartus maziau buksuoja, nors anksciau sake kad 10-15% ... Tikriausiai melagingi ir kiti parametrai.

32. tankistas

UK Challanger MT800C serijos kainuoja 312750 svaru (1,33 mln. litų) naujas.

31. prudas

visus tokius traktorius privaloma tvarka registruot kariuomenej,kad esant reikalui but naudojami vietoj tanku

30. museika

sudas,o ne traktorius,kaimieciai eidami i sokius nusiimdavo viksrus metalinius,uzsimesdavo ant kupros ir eidavo miescioniu must,o ka cia dabar su guma padarysi.cia tas pats kas su zibuciu puokste per snuki duot

29. Dėl kainų

jei nori gauti Europos Sąjungos paramą (paskolą) tokiai technikai pirkti,turi priverstinai pirkti tik iš tam tikrų tokia technika firmų.Pats pasirinkti negali kur pigiau...O tos "kuruojamos" traktorių pardavimofirmos juk yra išskirtinės,be abejo,be konkurencijos baimės užsikelia kainas.Vis tiek gi pirks.O grobikišką pelną pasidalys su tokius "įstatymus" išmąsčiusiais ir juos kuruojančiais valdininkais.Na,kaip visur,taip ir Žemės ūkyje nieko ypatingo,ranka plauna ranką...

28. d

Negi bent vienas ukininkas moka tuos milijonus,burzuju gamintas ,burzuju ir naudojamas,visokiu kolchozu pirmininku ar vagiu ,tipo ziemelis ,per visokias programas is salies biudzeto ar ES pinigu nusiperkant

27. stebetojas

Traktorius puikus, bet jo pardavejai Lietuvoje-monopoliniai plesikai. Kodel ukininkai neperka tiesiai is gamintoju?

26. vattaitau

O as dirbu su 95m mtz82... Ir pries pradedami juoktis is mano "senuko".. pabaikit moketi lizingo imokas uz savuosius technologijos shedevrus

25. Zinovas

Toks pat vokietijoje kainuoja 130 000 euru naujas arba puse milijono litu. Apvagineja lietuvius kas tik ne tingi, bet kaip sakoma, durniu ir baznycioje musa.

24. > 23

Aha, ne tas pats, teisybe. Uz guma ant gelezinio viksro tu nenuplesi niekaip 15 stukiu jevriku, faktas... Ot cia i visas skirtumas. Jeigu kam da neaisku.

23. to 20

Gumos and metaliniu viksru ir guminiai viksrai nera tas pats. O gumines "pagalveles" ant viksru ne tik rusu tankai turejo. Jos montuodavosi ant daugelio to meto tanku viksru, kad maziau gadintu asfaltuota kelio danga.

22. > 14

Matai, cia tokia liaudis, kad paskaite apia traktoriu uz limona jaucias krooti patys.. Siukstu negali abejot uztat. Kiek reiktu parduot parsiuku ar karviuku uz toki zaisla pamislyt persudtcynga.. Aba kiek kainuos jiem patiem per mokescius visokios alia ZU remimo programos. Svarbu ka grazu i kroota.

21. nerka

Anglijoi pilni laukai tokiu,kainuoja apie 100 000 svaru.tai ten yra normali ir iperkama kaina.o cia absurdas.sutinku kad geras daiktas bet milijonas ne reali kaina.lt kaip visada viskas trigubai.kada jis atsipirks

20. gaseniauskas

rusu tankai jau pries 50 metu dedavo ant viksru gumas,kad asfalto negniuzdytu,tai cia nukopijavo amerikonai,tegu paduoda juos i teisma

19. to 16

Matyt kalbi apie kirovus, nu ten žvėrys, buvo ruošta sovietų armijaj raketom vežiot ir kitom karinėm reikmėm, bet nepraėjo bandymų, tai paleido kaip standartinį traktorių, po to visi stbėjosi kam tokie žvėrys gaminami :D

18. svarbu

butu kas ta zeme noretu dirbti

17. Aš

Daugiausia sutaupoma ant sveikatos tokiais dalykais, šiaip ir t-150 su vikšrais eina kaip žvėris ištikro, bet darbo komfortas netas, jau nekalbant apie mtzokus, aišku dėl 20 hektarų tokio nepirksi, per kelias valandas dienai ir belarusu sveikatos nepapilsi ;)

16. to 4. che

Netiesa, buvo tokie dideli geltoni, dideliais ratais. Bet čia jau vėlyvajam socializme.

15. asd

Mieli zurnalistai firmos pavadinimas yra Ivabalte o ne Invabalte,taisykit klaidas.

14. ė gaidžiai baikit 5 minusus dėt

stebiuosi kokybiška technika už ka tie minusai)))))))))

13. miestietis

Vargsai musu ukininkai jei traktorius perka uz milijonus. Gal reiketu dar kokiu lengvatu duoti ukininkams? :))

12. blin

kam reikia tokiu brangiu jmj? su mtz ar puikiai apsidirbt eina

11. Tractor

Lygumų žemės ūkio bendrovė, tai ta kur pijokas Petras I. vadovauja?

10. .ad

Naujai kartai 25 metai - wtf?

9. Šėtoj degtukų nėra

Teko su tokiu pasivezinti. Amerikonas. Valdymas kaip lektuve. Smagu. Ir sveikatos zemdirbiams!

8. h

O kodel tankas su vikšrais???????

7. purgenas

jei yra autopilotas, tuomet ir girtam traktoristui gerai...

6. x-failai

Monstrai, kito žodžio neturiu apibūdinti šiuolaikiniams traktoriams. Mūsų tėvams ir seneliams, dirbusiems kaime, belieka pavydėti nūdienos technikos.

5. ale

ale kaip ta buza ir žemės nesugadina varančių važiuoklės mechanizmu?

4. che

viskas gerai, tik kaina... Moka burzujai ja uzlauzt. O juk cia nieko naujo - "prie ruso" buvo juk viksriniai i niekas art su ratinias net nemaste.. Sito vienas privalumas kad gal asfaltu vaziuot. Bet uz milijona iseitu bent keli "DeTokai" rusiski ir tralas jiem keliu atsivezt...

3. aa

verti tie traktoriai tu milijonu, tau cia ne beleris uz 100 Lt, ten sedi kaip ponas, nei dulkeles negauni, geriau net uz kaikurias masinas viduje ten

2. elas©

kai pradurs ta wikshra ir ora ishleis,remontas kainuos nemazai,nes wien paziureti kur skyle reikes labai dideles wonios!

1. j

tikrai geri traktoriai