KOMENTARAI

1167. Opps

Komunistine Fašistine Kriminalinė Teroristinė SATANISTINĖ MAFIJA  saugo savo karines paslaptis !!!

1166. lietuve

gana terliotis su ta isgama venckiene,kiek ta pantera dar lys i ekranus,geda,geda,geda.

1165. jankis

kubiliniai pedofilai geriau žiūrėkit kubilaus pamokslų

1164. 1160 komentatoriui

Be reikalo atsisakei profesores BLOZNELYTES.Jei ne tau tai tavo ipediniams gali prireikti.Padek Dieve kad taip neistiktu

1163. stebiu

kazkodel negaliu patiketi tuom,kad mergaite prase jog ja minia zmoniu saugotu nuo biologines mamos.Cia tik Venckienes zodziai. Beto matosi kaip mergaite trina pirstukais,tarytum ne savo noru atsisake vykti pas mama.

1162. DZEKIS

Patvoriniai ! Tikra laime jum nusisipsojo: Jusu motina parlamentare. Ta kuri yra teiseja o spjauna ant teismo, ta kuri visus plusta, niekina, smezia, ta kuri dievina tik savo broli (už šaudimus). Prie jusu jungiasi ir pakaunes buve smogikai, megejai pasaudyt. Gauja jusu bus nemaza, tad su motina priesaky, intrygom ir nieksybem darbo turesit.

1161. jankis

kolkas matosi trik seimo narių su pedofilija susijusių žmonių pamokslai

1160. to vilnietis

dar pridėti reikėtų, kad tokias pažymas išdavinėja prafiesarka Bloznelytė-apžiūrinti klientų pimpalus bet kur ir bet kokiu oru ir prie šeimos narių...

1159. to j

gal kramtyk, ką kalbi...

1158. j

šis šiūkšlinas kanalas tegu nedergia garbingų žmonių,o pedofiolai rudenį vistiek bus kariami

1157. Albina

Tautiečiai, išmušė valanda, kada kiekvienas seimo narys parodys KIEK JAM SVARBUS TEISINGUMAS. Nei vienas, balsavęs už Neringos Venskienės imuniteto panaikinimą, daugiau negali būti išrinktas į seimą !!! TEISINGUMO IŠDAVIKŲ MUMS NEREIKIA. Gana tų priedurnių seimūnų iš konservų, socdemų, darbinių ir liberinių . Šluokim be gailesčio per rinkimus visas "tradicines" idijotų prifarširuotas partijas, nes jiems žmogus - tuščia vieta (kliūtis) jų susikurptam atsiprašant teisingumui. Jei daugiau kaip šimtas susireikšminusių nesugebėjo 1 nuskriausto vaiko apginti, tai kaip jie gins visų mūsų interesus? Kam jie tokie mums reikalingi? Mėžti lauk juos iš seimo. Tegul eina bet kas, tik ne jie!!! Blogiau kaip dabar jau būti nebegali ir tik nauji žmonės dar gali pakeisti į gerą. O iš tų "tradicinių" tik gyva bėda - jie jau visai nusiblūdijo į lankas, nebesusigaudo kas čia, ant žemės, Lietuvoje darosi, gyvena savo uždarame seimūniškame pasaulėlyje. TAUTIEČIAI, SPJAUKIME KIEKVIENAS Į SAVO AMBICIJAS IR SUSIVIENYKIM – TIK VIENYBĖJE MŪSŲ JĖGA !!! VIENĄ SYKĮ PARODYKIME TEISINGUMO IŠDAVIKAMS, KAD MES JĖGA IR SU MUMIS PRIVALU SKAITYTIS !!!

1156. Albina

Lietuvių liaudies daina Pedofilai moka, o seimūnai šoka. Niekur neikit vaikai vieni – pedofilai laukia. Stypso už kampo kiekvieno sysalus ištraukę. Niekam jūs nepasiskūsit, net jei kas nutiko. Jau seimūnai vieną vaiką „ant ledo“ paliko. Priedainis: Pedofilai moka, o seimūnai šoka.) 2 kartus Kol vaikai pas mus beteisiai ir tolygūs kėdei Pedofilai gerai jaučias ant jų atsisėdę Ir seimūnams su „žiobienėm“ ant jų nusispjauti. Leidžia gaudyti po vieną, laisvai prievartauti. Priedainis... Šiandieninis mūsų seimas visiškai nukvako. Gerbia gėjus, pedofilus, už nieką neatsako. Jiems žmogus tai tik balastas, tik kliūtis ant kelio, Žinoma, jei tai ne žydas, žydras ar pedalas. Priedainis... BUSKI, KELKIS LIETUVĖLE, kuopk seimo šiukšlyną, Kad neliktų anei vieno gerbiančio tik klyną. Tegul drožia pas „kitokius“, jų giesmes tegieda. Na o mes be jų apseisim – mums už tokius gėda.

1155. ka???

Vel Lietuvoj virsu ima banditai, kaip pries 20 metu???...Buvo Panevezys, dabar Kaunas?...

1154. Goga ir Co

Bravo bravo bravissimo gerb. Neringai, šaunuolė Teisėja - rėžia tiesą atvirai, nevyniodama į blizgantį papierėlį, kaip yra įpratę komuniagos-KGBiūgos. Gerb. Venskienė BUS SEIMO NARĖ GARANTUOTAI, ir ne eilinė, nes yra protingesnė ir stipresnė nei kelioloka tuzinų išsigimėlių kenkėjų kuodyčių.

1153. mysle

Kada baigsis Lietuvos Ryto saliski p a m o k s l a i nukteipti pries Venskiene?

1152. Taip

Neringa šaunuolė. Tokių žmonių reikia Seime. Ji ten ir bus, kad ir ką čia laikraštėlis rašinėtų, kad ir kaip jos bijotų.

1151. Lietuvis neimigrantas

LIETUVOS ŽMONĖS – ATSITOKĖKIT. Ar jau visai visiems daktarų ir kitų kauno (rašau šio miesto ir kitus žodžius mažosiomis raidėmis specialiai, nes mano požiūriu jie neverti būti rašomi didžiosiomis ) banditų pinigai galvas susuko. Kas ta „teisėja“ N. Venskienė-paprasčiausia savo „šauniojo broliuko-žmogžudžio“ bendrininkė, kuris be teisininkų Venckų konsultaticų nežengdavo nei žingsnio. NORMALIOJE PASAULIO VALSTYBĖJE, tokia persona ne tik, kad būtų išmesta iš teisėjų, bet jau ir sėdėtų, kur jai priklauso. Juk jinai, net savo pareigų neatlieka-turi nedarbingumo pažymą, dirbti negali, bet į visokias akcijas važinėti gali. Pabandykit gerbiamieji „violetiniai-venckiniai-kediniai“, bent vienas, „sirgdami“ pasireklamuoti kur viešumoje, oj kaip „gera būtų“, Venskienei nieko, toliau „visus šokdina“ nes visi bijo, tik neaišku ko? Gerbiamieji „violetiniai-venckiniai-kediniai“, ar bent vienas iš Jūsų sau uždavėte klausimą: „Kam reikalinga ši sumaištis Lietuvos teisėtvarkoje ir politiniame gyvenime?“ Atsakymas: 1. Organizuotam nusikalstamumui. Neužmirškim, kad nenuteisti kauno banditai, su henyte priešakyje ir jų uždirbti šimtai milijonų niekur nedingo, jie sėkmingai, kryptingai mesti, panaudojant visą tautoje susikaupusi pyktį, nepasitenkinimą ir atlieka savo „juodąjį darbą“. Juk kaip moka manipuliuoti, už didelius pinigus pasamdyti „pasąmonės inžinieriai“, visuomenės nuomone, turime super istorinį pavyzdį – Rusijos prezidento Jelcino perrinkimas antrajai kadencijai (per pusmetį reitingas nuo kelių procentų pakilo virš 50). Žmogelis pagalvoja, juk ir nenorėjau balsuoti už jį bet per visas žiniasklaidos priemones kalama mintis ir ji įsitvirtina žmogaus pasąmonėje ir jis jau darosi beveik robotu ir sprendimus priima negalvodamas. Juk kaip naudinga, pavadinti visą teisėsaugą „pedofilais“, „parsidavėliais“ ir kt. „-avėliais“ ir pan. ir tada – KAIP TOKIA TEISĖSAUGA, GALI TEISTI „ŠVENTĄJĮ HENYTĘ“ ir kitus jo apaštalus. Beveik analogija su Jėzaus iš Nazareto byla. Šiame istoriniame kontekste, remiantis CARITO davatkų laišku, atsiranda vieta ir „ Magdalenai – Neringai Venskienei“. Sutinku, kad mūsų teisėtvarkoje, kaip ir Lietuvos kitų institucijų veikloje yra daug problemų, jas reikia spręsti, tik jau ne „gaujos principu“ 2. Kaip vienas, anksčiau pasisakęs komentatorius tiksliai pavadino – „naftalininiams politikams“. Jie vadovaujasi principu – „kuo vanduo drumstesnis, tuo žuvis gaudosi geriau“. Taigi mano, kad eilinį kartą apgaus liaudį ir prisibraus prie „valdžios lovio“. DAR KARTĄ PRAŠAU - LIETUVOS ŽMONĖS – ATSITOKĖKIT, artėja seimo rinkimai, neduokit savęs apgauti „naftalininių politikų“ ir „violetinių-venckinių-kedinių“ KLANUI.

1150. Che,che,che

"kas man iš tos laimės ir iš tos garbės",jeigu seime Nerša vis dar nesėdės...

1149. Violetine

nutrija su patvoriniu garliaviniu komanda visai prarado sazine.Jie galvoja kad visi privalo jiems paklusti ir kad pasaulys sukasi aplink jos.Kokie jie visi nagli,slikstus,arogantiski.Mes privalome pasipresinti patvoriniu diktatui,nes jie gali prazuditi Lietuva,tai setono tarnai ir tai yra baisu.

1148. TieSOS

Savo peržiūromis nebeuždirbinėkime pinigų nesąžiningai žiniasklaidai, kuri tyčiojasi iš mūsų teisės į neiškreiptą informaciją. Verčiau ieškokime informacijos kituose šaltiniuose... - uzteisinguma lt

1147. Vilnietis

jeigu nori pervesti Venckienei pinigu turi tureti pazyma kad ne esi pidoflas

1146. LT

Venckienei teisinį imunitetą reikia atimti kuo greičiau, nes ji jau tyčiojasi iš valstybės

1145. darata

kai kas šios istorijos "herojų" panašūs į pasaką apie pasipūtusią varlę, kuri svajojo skraidyti.Kvarkė, kvarkė, gyrėsi gyrėsi, o pasibaigė kaip ir visiems neigiamiems pasakų herojams."Šaunioji" varlytė - kurkulytė, balų karalienė gandro pačiupta, pakilusi į dangų kvarkė- skrenduuu, skrenduuuu, uuu.Prisiskraidė...Bet niekas nepaneigs, kad pasakose slypi gyvenimiška patirtis, išmintis ir tiesa.

1144. blia

žiūrint giliau: jei žmonės atsakingai būtų žiūrėję į seimo rinkimus, venckienė būtų netekusi imuniteto per maždaug 5 minutes, tiek kiek reikia išklausyti kaltinimus.

1143. Po galais,

negi seimas negali pastatyti šių įžŪlių garliavinių į vietą. Jie jau ir taip supjudė Lietuvą... Po galais, susivienykite ir grūskite juos lauk, parodydami jiems jų vietą . Padorūs žmonės jus tikrai už tai įvertins,o jų,patikėkit,yra tikrai daugiau nei garliavinių, tik jie nesiplėšo taip kaip garliaviniai. Taigi, nebijokit

1142. ssssssssss

siuskit kuo greiciau venckiene i psichiatru komisija nes cia jau antras breivikas

1141. pipec

kas ta violetava visus siurpina kada nori ir kur nori ir nebaudziama ..runkelynas tas seimas

1140. >1131

Ar pervedei gerb. venckei pinigų? Jei ne, tai neturi teisės jos ginti ir esi pedofilas.

1139. Juozas

Kažkada apie puteikį buvau geros nuomonės, o pasirodo jis - debilas.

1138. ZVIRGZDE

Seimunai,balsuokit taip, kaip reikia Venckienei,nes kitaip busit pedofilai.Ir jus p.Kuodyte taip pat.

1137. Tadas

Laikykites Gerbiama Venckiene mes su jumis !

1136. ne Venskienes

o Lietuvos Ryto klaidinantys pamokslai tesiasi jau 3 metai, nuo pat teisejo ir suteneres zuties

1135. to 1115, atsiprašau!!!!!!! ne visi užsienio lietuviai violetiniai!!!!!!!!!!!!!!!!

kalbam už save!!!!!! Taip gali elgtis tik bandos atstovai. Baikit vieną kart manyti, jog palaikančiųjų venskienę yra dauguma! Jie tik garsiai rėkia.

1134. olia

sita sysalu ministre jau isrupuzejo. bet serganciu protinem ligom nesmerkim

1133. gaidziai

durniu laivas

1132. pavarde

puteikis - pute/I/kis(s)

1131. nepasitikiu

Is lietuvos ryto straipsniu jauciama tokia neapykanta, tokia panieka Gerb, Neringai Venckienei. Kodel pagrindinis salies dienrastis negali islikti nesaliskas, tiesiog nebuti nei vienoj pusej, bet aprasyt ivykius? Kas Jums moka kad kurptumet tokius straipsnius. Visada skaiciau Lietuvos ryta, bet dabar jau bloga darosi nuo tokio nesaliskumo...

1130. jankis

venskienė moteris ir šauni moteris,o ne ši prezidentė,kurią rinko konserviniai utėlės

1129. Audrone

PUSE KOMENTARU NEPRALEIDZIA,TAI VISKA IR PASAKO

1128. dalia

Visa sita istorija primena rusisko filmo "Suniska sirdis"scenariju.Prisijaukino,kale,patvoriniu sutve,o dabar su visais patvoriniais,sokdina LR SEIMA,ir jos bailius perlamentarus.Uz patvorimius stoja tik nepopuliarus perlamentarai,protingi arba susilaiko nuo komentaru,arba atsibasliuoja labai protingais it trumpais komentarais.O venckienes pasakaites jau banalios,su siaubo elementais,ir visokiais kitokiais nesamoningais vapaliojimais.Cia tiktai laiko klausimas,ir isaiskes,kas jau seniai daugybei zmoniu aisku.Venckieme padare daugybe nusikaltimu,Jikalta pries mergaite,kurios mama yra ziauriai nuzudyta,ji kalta pries mama,kuri verkia netekusi savo pacio mylimiausio sunaus,kuris irgi yra nuzudytas.Ji kalta pries seseris,kurios neteko savo mylimo brolio.Ji kalta pries motina kuri palaidojo savo mylima sunu,ir jisai niekada nebegris pas ja.Ji kalta pries Laimute,ji ziauriai suluosino,jos mazaja dukrele.Ji MONSTRAS.jai nieko nera svento.JINAI PRISIDIRBUSI IKI AUSU.Dabar ir sokdina seimo kvailius.Protingu tikrai nepasokdins.Juk nera visa Lietuva is patvoriu kilusi.

1127. Mieli VELNIENES myletojai!

baisu! kaip noreciau, kad Velniene nepatektu i teisma...deja, yra daug violetiniu Lietuvoje-bandos jausma pagave kvaileliai...atsisuks i tave kitas lazdos galas miela Velniene! Uoj prasysi atleidimo...

1126. Lina to Vilija

Labas Vilija. Vilija, jau anksciau patariau tau )))), gal eik geriau seima pyraga iskepk, nes tik sedi kiaura diena prie PC ir nesamones rasineji. Matosi , kad neturi su kuo bendrauti. Gal i koki nerimo vaseliu bureli uzsirasyk ar ka? Vis daugiau naudos bus. Nesamoniu nerasinesi ir nerti ismoksi. O tavo nukvakusia dievaite vis tiek tures atsakyti uz viska, ka pricirkino. Gero vakaro.

1125. Idomu...

kodel Garliavos patvoriniai nieko nekomentuoja apie Klaipedoje tvirkinta mergaite? Ar jos tevai neturejo kuo serti ir girdyti prijaucianciu, ar is tikruju jiems visai nesvarbu kas vyksta aplink, o Venskiene vedave komandos "FAS"! Nematau nei logikos nei teisybes. Venskienes atveju seksualinis isnaudojimas neirodytas ir tiek triuksmo, o cia faktai! Felfetaviems sis atvejis kazkodel neidomus... Bus musu Seimas violetinis, oi bus...Jau visai darosi nejuokinga...

1124. to 1109

venckienė yra įtariama žudynių 2009-10-05 organizavimu ir Vaido Milinio nužudymo užsakymu!

1123. neringute

tu esi mazos mergaites ORINTOS mamos nuzudymo organizatore ir degsi pragare

1122. 1115 tam

Mes uzsienyje gyvenantys dziaugiames, kad esam ne savo Tevyneje, kuria tokie sutverimai kaip Venskiene ir jos patvoriniai paverte bananu gentimi. Rasau gentimi todel, kad visas bananu respublikos turi ir laikosi istatymu! Jei jau gyvenate pagal jos istatymus, tada galioja linco bausmes! Valio!!!Venskiene arba ketvirciuoti, arba sudeginti kaip ragana! Ji tik to verta! O Seimui geda, kad dar kyla kazkokiu klausimu, negi dar mazai prisidirbo si p o n i a ?

1121. NERINGUTE

TU esi sauklys - saukias y kova ir visu pirma pats einas. SEKMES IR STIPRYBES. LABAI PALAIKOM.

1120. audra

venckienei aiškiai protas susimaišęs. Stoma prisimerkęs,lyg žaliaakė akis išspiginus būtų ir protą visai nuleidus, kažką vapa, kažin ar pats supranta ką..... O KUODYTE žaviuosi. Turi nuomonę ir sako.ŠAUNUOLĖ. Kiti seimūnai tamposi bijodami, "gal ne taip pasakysiu tai seiman neišrinks. Trintukai......

1119. Na,na

Ar tikrai,neįtikusiems seimo komisijos nariams" p.Venckienė buria politinę mirtį"Kas galėtų paneigti,kad toji mirtis bus tik "politinė"?Ponia yra įpratusi kalbėti alegorijomis ir mėgsta žaidimus su tikromis mirtimis-kas gali paneigti,kad...?

1118. CHA,CHA, CHA

Na-va,Venckienė jau paėmė įkaitais ir seimo narius.Gerai-pašokinėsit ir pagrosit dūdelėmis mums nemokamai,kaip beždžionės,tik sceną dar reikia pastatyti,o mes pasijuoksim iš jūsų.Aūūū,simo ūkvedį-pamiršote,kad seimas būtinai turi būti apjuostas tvora,nes mes patvoriniai,negalėsime padėti Neršukei be tvoros.O ir varkala neturės kur poteriukus už sysalinių ir žmogžudžio partiją sukalbėti.Ir taip jums,seimūnai bausmė ketveriems metams-aptvertiems ir seimo areštinėje.Jei būsit geri Venckienė leis po seimo kiemą dviratukais pasivažinėti .Na,jos adjutantė Skučienė dar gal Stomai blynų iškeps.Bet jūs ir taip nutukę,kaip burundukai,o ęia-dar blynai varvantys taukais ,kaip ir kepėja...Man tik įdomu-kuriuos įkaitus Venckienė paleis,o su kuriais pasielgs,kaip su Miliniu Naruševičiene ir Furmanavičium buvo padaryta?Ir nesakykit,kad jūsų Venckienė neperspėjo-kas prieš ją,tas pedofilas ir velnias.Ir ne žmones,o velnius šaudė jos brolis.Na,vieno medžio šakos...Žinoma,kad šaudė ne Venckienė.Paprastai ji tik muziką užsako...kad dūdele pagrotų...

1117. taip

labai pamėgau fioletinę spalvą, dabar ji amžina

1116. as

Neringa, mes su tavim, pirmyn, tu mūsų šviesulys, nemaniau kad dar tokių žmonių esama

1115. velniop pedofilus ginancias instancijas

Normalus zmones uz Neringa ir uzsienio lietuviai su jumis. Stiprybes ir Dievo palaimos jums miela ponia. Sirdis verkia ziurint i jusu kryziaus kelius ginant vargse Deimantele. Zmones pasimelskit uz vargse mergaite. Maldos daro stebuklus !

1114. Henia

Taip seimeriams ir reikia, jei tokie skystakiaušiai yra ir leidžiasi stumdomi nupušusios bobšės ir minios garliavinių.

1113. vytas

"Mažametę seksualiai išnaudojęs pedofilas neteko laisvės" Šios dienos straipsnis 9 komentarai ir ne vieno violetinio, kur jus kovotojai? Ar jūsų Didžioji Vadė Venckienė nedavė nurodymo gintį tą vaiką? Ką nėra blynų nėra kovos?

1112. Vilijai

jusu faktai..: 1. man vaikus taip pat padeda auginti seneliai, ar tai reiskia, kad as bloga motina? 2. as jaunysteje taip pat esu padariusi klaidu, ar del to neturiu teises i ateiti? jei mano tevai nera turtingi ar tai reiskia, kad tiek mano, tiek mano tevu reputacija yra bloga ir as neturiu teises auginti vaikus? 3. ar Stankunaite issiskyrusi su kedziu turejo patapti vienuole ir ignuoruoti jai, graziai moteriai, rodoma vyro demesi? 4. na cia tai belieka prisiminti kaip liudininkes kaimynes teisme liudydamos apsimelavo ir painiotis pradejo. tai viena. o kita.. na JOKS prievarta patyres zmogus nepuls pasakoti kazkokioms svetimoms tiotkoms 5. Kedziu seima padare VISKA, kad vaikas butu traumuojamas kasdien. kasdienines pasakos apie pedofilus, sysalus, kremus.. ar jus savo vaikui taip pat pasakeles pries miega pasakojat apie pedofilu klana, sysalus ir kremus? 6. Vaikas is kedziu namu buvo paimtas vykdant teismo sprendima. ir visai nesvarbu - buvo prievarta ar ne. kai mano vaikas spyriojasi parduotuveje, as taip pat prievarta panaudoju. ir dar ne tokia kaip kad Deimantes perdavimo mamai metu. 7. 'tokia kaip Stankunaite'? Stankunaite - protinga moteris. ir labai dziugu, kad atsirado Lietuvoje advokatas, sugebejes apginti ja ir Deimante. kuris neissigando lojanciu patvoriniu. kuris dirba savo darba. sakot brangus advokatas? nematau jokiu problemu - teiseja Stankunaitei dar ne viena tukstanteli sumokes, advokatui susimoketi tikrai bus ir dar liks :) tik va faktu jusu kalboje kaip ir nepastebejau.. vien VBS zinios su savais painterpretavimais.. siulau zodyne pasitikrint ka reiskia zodis FAKTAS :)

1111. Aisty

O jau išvartytas straipsnis... Gerai, kad buvau ir girdėjau, kaip iš tikrųjų yra... Čia taip iškraipyta, kad reikėtų stabčioti prie beveik kiekvieno sakinio. Na, kad ir sakinys apie N. Venckienei nepatogius klausimus. Iš kur tiek fantazijos taip sugalvoti, kai iš tiesų nepatogių klausimų Neringai nėra. Akivaizdu: švari. Atviriausiai atsakė į visus klausimus. Tik kad kai kurie seimūnai nesugalvoja nė klausimų, tai šneka ir šneka tą patį, praktiškai apie nieką. O tas LRyto sudirbinėjamas Naglis Puteikis yra vienas iš nedaugelio tarp jų drąsiai kalbantis. Kitaip tariant, „Nori žinot, kaip buvo, – skaityk LRytą atvirkščiai“.

1110. Vilija

Jei anstolė ir parodytų tą sumontuotą medžiagą,bijau,kad ir seimūnai pasibaisėtų vaiko ėmimu iš saugių namų-įdomu,kas tada būtų apkaltintas,ar ne pati anstolė,kaip supratau,viena iš aršiausių tos beribystės organizatorių...

1109. Susidorojimas

Nematau isvis, uz ka apkaltinti Venckiene. "Kaltinimai"- tiesiog juokingi. O kad anstole pasikisus irasa saugo kaip M.Melnikaite, tai labai daug pasako. Apie "tiesa":)

1108. vytas

Panašu kad Venckienės violetinė gauja turi surinkusi kokia nors kompromituojančia medžiaga apie kai kurios seimo narius ir ja juos šantažuoja,jei nebaudžiama išdarinėja tokius cirkus. Sveiku protu nesuvokiama kad keletas garliaviniu nebaudžiami vos ne įkaitais laiko visą seimą.

1107. to 1106. aušra

kas, kur , ant ko ka dedasi?

1106. aušra

nebegliu skaityti, tokiu kvailu straipsniu. ,,Mokė seimo narius,,, kad juos ir reikia mokyti, jei jie nemato kas mūsų valstybėje dedasi.

1105. 1080-am

Ne i baznicia bet i Seima, nes jau 20 metu Seimas tai velniu susirenkymas.

1104. jy

neringa stiprybes , tave palaiko beveik visa lietuva, greitai viskas isaiskes kai gausi atsakymus is uzsienio,

1103. www

Bjauru skaityti, kaip laimi naglumas, šantažas, gąsdinimai, psichologinis smurtas. Tik reikia įsivaizduoti, kas bus į seimą patekus šiai personai su "chebra" prisiplakėlių, pataikūnų ir demagogų.

1102. po

negi is seimo, kaip suskaiciava yra tik 18 nariu protingai mastanciu, o kiti tegul eis sieno raveti.

1101. Meskinas

Durna ta venckiene- pasiutus boba , uzhdaryt i belange ir viskas.

1100. Vilija1096

Man faktai:1.Stankūnaitė nesirūpino savo dukra,todėl nesipriešino,kad mergaitę augino seneliai Kedžiai.2.Nei Stankūnaitė,nei jos šeima dora reputacija nepasižymėjo.3.Ūsas prie Stankūnaitės ir mergaitės prilipo su tam tikrais tikslais.4.Mergaitės elgesys ir pasakojimai pirmiausia nustebino kaimynus.5.Kedžių šeima gynė vaiką nuo tolimesnio traumavimo.6.Vaikas iš Kedžių šeimos buvo imamas prievarta.7.Tokia kaip Stankūnaitė nebūtų saugoma,neturėtų tokio advokato,jei jos žinios nebūtų svarbios tam tikriems asmenims[mergužėlė iš Petrašiūnų tikrai iki tokio lygio niekam nebūtų svarbi]...

1099. paaiskes kai gaus

seime neliks ne vieno mekenancio, kai ateis atsakymas is briuselio , is jungtiniu tautu komiteto, ka tada dar paaiskins kuoduotoji, sakalas ir kiti seimuoliai, kurie nori prisideti prie pedofilu garbintoju, vaicekauskiene su cerniausku valdo visa lietuva, tik neseniai suzinojau.

1098. Na

ir pamatysime is komisijos darbo ir Seimo nariu elgesio, ar jie valstybe ir jos atstovus pavers klounais ir Garliavos filialu, ar elgsis oriai ir Venckienei leis pasijusti pagal savo statusa normalia tarnautoja ir izulia reksne, kuri nusipelno bausmes ir pasmerkimo. Keista, kad Komisijos posedyje leidziama dalyvauti pasaliniams ir dar rekauti.

1097. kazys

Siuliciau stankunaitei isidukrinti dar koki tuzina mergaiciu! Isteigti... Pvz. katalikisku giesmiu chora! Juk ja valstybe islaiko lietuvos zmoniu litais! Tai koks skirtumas kiek ji tures mergaiciu! Su viesniomis is aukstuomenes mergaites valgytu agurkus ir bananus, cielais. O ko cia smulkintis, vistiek nachalia! Advokatas paglostytu visas! Pasisintu priesais vyriskiu pulkus! O po to visi norintys su jomis galetu kalbeti rozini... Aisku uz pinigus! Kuo ne rojus zemeje???

1096. Vilijai

na, ka jau cia ir bepridursi, zinoma :) faktu, kaip visada, nenorite matyti. tinka tik agenturos VBS zinios :) tipiskai kedofiliska. o kaip jums FAKTAS, kad per tiek metu teiseja taip ir nesugebejo istraukti ne vienos to didziojo pedofiulu klano pavardes? arba kaip jums patinka FAKTAS, kad Deimante is mamos ateme, tyrejams istyrus, kad pedofilija buvo ir kad Deimante buvo tvirkinta, ne neisejus is kabineto? kaip jums patinka FAKTAS, kad BET KURIS tokio amziaus vaikas, metu metais gasdintas, kad jei sugris pas mama, ja nuzudys, isves, parduos, klyktu is baimes? kaip jums patinka FAKTAS, kad vaikas metu metais buvo visokiausiu neaiskiu iskrypeliu demesio ir apkalbu centre? Jus su savo vaiku taip elgtumetes?

1095. ziobienes patvoriniams

kazkoks siaubas,visiem senai viskas aisku,kas buvo padaryta,nusizengta,uztai medziaga neduodama

1094. to 1081. Visuomenė

čia tavo vardas ar pavardė?nemanyk,kad visi tokie idiotai,kaip garliavos pašlemėkai,su ta kudva priešaky.

1093. komisija

neturi savigarbos,išsk.Dalią.ar jie bijo tos nutrijos?teisingai pastebėta,kad šis seimas supuvęs.

1092. Vilija1089

Ačiū,oponente,už malonų dėmesį mano asmeniui.Aš stebėjau filmuotą medžiagą,kai mergaitė nebuvo paimta,ir tą ,kai mergaitė jau buvo prievarta išvežta...Man jau vien tokios informacijos daugiau negu reikia.Pats žinote-Kaunas mažas kaimas,todėl savo nuomonę dėl šios bylos jau anksčiau esu sumąsčiusi...

1091. Gerbiamieji,

ar tiesa, kad paėmus valdžią Venckienei būtų fiziškai sunaikinti visi pyderai?

1090. Ponai seimūnai

Nebus tų įrašų, ar jums dar neaišku, ar toliau vaidint prieš rinkimus norit? LR baudžiamojo kodekso 181 straipsnis. Proceso dalyvių teisė susipažinti su ikiteisminio tyrimo duomenimis: "6. Susipažinimo su ikiteisminio tyrimo medžiaga metu draudžiama daryti ikiteisminio tyrimo medžiagos kopijas, kai duomenys yra: 1) apie nepilnamečius įtariamuosius ir nukentėjusiuosius; 2) apie privatų proceso dalyvių gyvenimą; 3) dėl nusikalstamų veikų žmogaus seksualinio apsisprendimo laisvei ir neliečiamumui; 4) užfiksuoti proceso veiksmų protokoluose ir jų prieduose (nuotraukose, negatyvuose, garso, vaizdo įrašuose, skaitmeninės informacijos laikmenose ir kitaip fiksuojant techninių priemonių panaudojimo rezultatus), kai informacija gauta atliekant operatyvinius veiksmus Lietuvos Respublikos operatyvinės veiklos įstatymo ar šio Kodekso 154, 155, 158, 159, 160 straipsniuose nustatyta tvarka; 5) informacija, kuri sudaro valstybės, tarnybos, profesinę ar komercinę paslaptį. Šiuo atveju draudžiama daryti ir ikiteisminio tyrimo medžiagos išrašus." Jūs ką, ruošiatės violetinės minios džiaugsmui ikiteisminio tyrimo medžiagą viešuose posėdžiuose demonstruoti? Tai pirmiausia LR baudžiamąjį kodeksą pakeiskit, o tada ir apie kopijų išreikalavimą pasvajot galėsit kartu su savo violetine patrona. jū

1089. spec. Vilijai

mieloji, o tai jokiu abejoniu nekelia paprasti FAKTAI - vos pradejus kedziui skleisti paskalas apie prievartautas mergaites, Naruseviciene savo dukra iskart specialistams nuvede. ir pazymas gavo (kuriu netgi nereikejo pirkt), kad mergaites niekas neprievartavo. o kedvenckynas gi GRIEZTAI atsisake, kai buvo pasiulyta specialistams apziureti Deimante? bet kuris savo vaiku besirupinantis juk nuo to ir butu pradejes, ar ne? :)

1088. neaisku

o man neaisku KAM tai komisijai reikalinga ikiteisminio tyrimo medziaga. kokiu tikslu taip inirtingai ja bandoma isgauti? seimo nariai neturetu kistis i teisesaugos instituciju darba ir trukdyti ikiteisminiams tyrimams paviesinant medziaga personoms, kuriu atzvilgiu tas ikiteisminis tyrimas pradetas.

1087. kd

Kai svarstomas Venskienės klausimas, į posėdžių salę reikia neleisti garliavinių. Jie juk nemoka civilizuotai elgtis, trukdo normaliam darbui.

1086. JOOO...

Puti Nagleiki-ne mes-tamsta pasakei,kad seimas-kvailių priebėga,kaip,kad ir buvęs vagis,apvogęs ir subankrotinęs Lietuvos Aidą,Stoma kad sakė,kol dar žaliaakės nebuvo užverbavęs:"seimas-tai mėšlas".Taigi,komentarai čia nereikalingi.Juk girdėjome ir jūsų Stancikienę,kuri VBS agentūros "žinias " su trenksmais pranešinėjo,isteriškai klykdama,kad "antroji mergaitė nuskendusi baseine".O kur dar visokios B[Oželytės],Kuoliai,marsiečiai,sėdintys medžiuose?Nežinau,ar jūs iš prigimties idiotai,ar jais seime tapote,o dabar ir mus kvailiais laikote?Man regis,kad jums kažko Venckienė irgi uždavė,kaip ir savo braleliui,kol tas nepaspringo.Žiūrėkit,kad kartais ir jūsų ji nenusprangdintų,nes,akivaizdu,kad raminamųjų jums jau tikrai laikas gerti.Koks skirtumas-juk visvien,kaip drignių apsiėdę paistotės.O tuo tarpu jūsų favoritė su storąja tetule,jau matuojasi savo sėdynes jūsų kėdėms užsėsti.Cha,cha,cha-blyn,seimas ir viena nenuraminama boba.

1085. Vaida

Kada pagaliau pasibaigs visų institucijų padlaižiavimas venskienei? Kas čia per šiška, kad kam nori gali komanduoti, ką nori šmeižti,kam nori grasinti? Gal laikas kartą padaryti galą jos siautėjimui?

1084. Vilija

Kodėl ponia anstolė filmuotos medžiagos nerodo? Matyt, net ir iškarpyta,ir sumontuota neatitinka teisinių reikalavimų...

1083. to 1081. Visuomenė

Nejaugi?

1082. >1076-am

Žmogau,ir ko gi tamsta nesupratai?Juk jie nori dar kart pasilinksminti,pasityčioti kartu su Venckiene iš pareigūnų ,atliekančių savo darbą.Kodėl visokie nagleikiai nepaprašo Venckienės parodyti tą filmą?Juk viską ji turi savo archyvuose ir laiko"juodai dienai".Tik jos filmuotoje medžiagoje jau yra šis bei tas "pagražinta"-kas nenaudinga-pašalinta,o kas reikalinga-paryškinta.Teismai nustatys ar pareigūnų veiksmuose yra nusikaltimo sudėtis ar ne,o gal priešingai-mergaitė buvo pastatyta pavojun ir svetimi,nepažįstami vyrai ją dar stūmė prie durų?Kad Venckienė painiojasi savo mele -akivaizdu.Čia ji tvirtina,kad ją prikėlė šturmas,čia pat matoma,kad mergaitė jau stovi parengtyje,kaip skydas Venckienei ir kusoma,kaip šunelis kiauksėti.Ko dar jie norėtų pamatyti?Kad Venckienei aureolę virš galvos du kunigai ir varkala,patvorinis laiko?Man regis,kad Venckienė jau ganėtinai pasimatavo savo sėdynę visose seimūnų kėdėse.Saugokitseimūnai savąsias,kad kartais jos nebūtų užimtos voletių patvorio tvarinių.Kita vertus būtų skanaus juoko,nes dabar jūs esat pasimaišą dėl visokių sysalų venckedžių ir prietrankų boloninių kirpėjų.Suprantama,kad Marsiečio alsavimas į nugarą bendrapartiečiams yra pavojingas,tik bijau,kad teks rinktis-savas kailis,ar Marsiečio užgaidos.Ir Venckienė jums taip pagrasino-sprendžiate savo ateitį,kuri,akivaizdu susieta su vis dar teisėjos ateitimi kokioje kėdėje ji sėdės-Lukiškių ar seimo....

1081. Visuomenė

palaiko NERINGA!

1080. Ar supratote?

Isileisk velnia i baznycia lips ir ant altoriaus.Seimunai ,pamatete kas kuo kvepia.

1079. 777

Piedryti ir visi kiti pasamditi pedokomentatoriai, ka jus berasinetumet vistiek mes balsuosime uz N. Venckiene!

1078. to 1077

kad teisėsauga visiškai supuvusi klasikinis pavyzdys yra pati Venckienė. Džiaugiuosi, kad ir tu taip manai.

1077. to Klausimas

Tai gal esi mažvaikis ir net nežinai, kad pas mus teisėsauga visiškai supuvusi. Teisėjai susirenka, pakalba ir nusprendžia, kad tą bylą reikia sužlugdyt, o tą išspręst teigiamai. Nereikalingi jokie įrodymai ar liudininkai. Kas jau kas, o N.Venckienė tą puikiai žino.

1076. vytas

nesuprantama,kodel vaizdo medziaga turetu gauti komisija.Nejaugi komisijos nariai visi turi teisini issilavinima,kad galetu vertinti teisiskai Venckienes nusizengimus.Nejaugi ir seimo nariai nebepasitiki Lietuvos teisesauga,kaip pvz.prokuraturos rastu pateiktais kaltinimais Venckienei.

1075. ....

Meluoja įžūliausiai kaip kiaulė. Stebina Puteikis - kokia jam prasmė nuolaidžiauti VL damai?

1074. tai

bent seimas. Cirku cirkas.Gedos nedarykit tautos isrinktieji.

1073. 1060=ai

Tau anarchija priimtina?Tai ir esi violetinė patvorinė ir dar pusgalvė.

1072. vilma

visi karai vyko, vyksta del turto,ar valdzios, ar pvz. sekso-trojos karas, o sis manau del turto ir valdzios, juk kai kas jau isitikines , kad sedes seime

1071. Klausimas

Jeigu šita garsioji ponia būtų GARBINGA, TEISINGA ir jaustųsi TEISI, ji padarytų tai, ką paprastai daro GARBINGI ir TEISINGI žmonės - pasakytų:"Aš atsisakau savo neliečiamybės. Aš žinau, kad niekuo nenusikaltau ir esu teisi, todėl teiskit mane pagal galiojančius įstatymus. Žinau, kad esu nekalta ir būsiu išteisinta". Ir kodėl ji to dar nepasakė?

1070. to skaitytojas

Lietuvos rytas - MĄSTANTIEEMS. Visi kiti sėdėkite savo KaKose ir panašiuose šiukšlynuose. Šitoj istorijoj yra tik viena tiesa, o "kiti vartai" - tik violetinėse galvose.

1069. NE IN TEMĄ

PATI DIDŽIAUSIA CCCP (TSRS) PASLAPTIS (rusų kalba) youtube.com/watch?v=83kDs1_cHj0

1068. TIESA = TIESIOGINĖ DEMOKRATIJA

Šveicarijoje gyvena 7,6 mln. gyventojų. Rusijoje gyvena 140 mln. Lietuvoje yra 3,0 mln. gyventojų. Šveicarijoje referendumui inicijuoti reikia 50 tūkst. parašų, renkami 100 dienų; konstitucinei iniciatyvai reikia 100 tūkst. parašų, renkami 18 mėnesių. Rusijoje reikia 2 mln. parašų, imant pagal Lietuvos principą, reikėtų 14 mln. parašų. Lietuvoje referendumui inicijuoti reikia 300 tūkst. parašų, renkami 3 mėnesius. Baltarusijoje ir Rusijoje žmonės turi teisę dalyvauti miesto, savivaldybės referendumuose, Lietuvos piliečiai tokios teisės neturi, kadangi šios teisės nenumato Lietuvos Respublikos Konstitucija. PREZIDENTĖ PARAGINO PILIEČIUS INICIJUOTI ĮSTATYMŲ KEITIMĄ, KURIE PAŽEIDŽIA DEMOKRATINES TEISES. DABARTINIS KONSTITUCIOS 9 STRAIPSNIS ŠIURKŠČIAI PAŽEIDŽIA TAUTOS DEMOKRATINES TEISES. facebook.com/264586623602209/posts/434471879905446 UŽ TIKRĄ DEMOKRATIJĄ LIETUVOJE!

1067. Skaitytojas

Kodėl apie svarbius ir reikšmingus dalykus yra rašomi tokie užsakomieji straipsniai? Kas čia per žurnalistai? Kam jie tarnauja? Tiesiog bjauru skaityti. Vėl labiausiai užkliūna Neringa, o ką jinai turėtų daryti, kai ją visi puola? Juk žmogus turi kaip nors GINTIS, o čia žurnalistas įžiūri , kad ji kam nors ką nurodinėja. Tiesiog absurdas, ar tie žurnalistai visi tokie, ar tik šito laikraščio? Žurnalistai nebepripažįsta jokios teisybės, tik varo į vienus vartus ir viskas. Ar jie papirkti yra, ar kas? Žmonių jie vis tiek neapgaus, visa Lietuva žino ir tegul nerašinėja klaidinančių savo straipsnių. Žino visi, kad N.Venckienė kenčia nekaltai ir už ką?

1066. Jurkevičiau,

nebūk bailys, mesk von tuos įsilaužėlius.Mes laukiam kada sustabdysit banditiško elgesio Venckienę ir jos šalininkus.

1065. stanke

gali palaikyti tik nenorintys zinoti tiesos, arba visiski idiotai kuriems logiskas mastymas yra svetimas.

1064. ema

cirkas! nuo tvoru persikele i cirka i seima. baisu kas darosi lietuvoje, nesuprantu kaip jie cia dar zaidzia su ja, atsirado primadona, kurios visi bijo, net pikta darosi ziureti i sitos aferistes veida, kitas teisininkas uz tokius veiksmus senei butu atleistas, o cia svarsto svarsto....greiciau ja i kalejima uz mergaites suluosinima ir toliau luosinamus nevisprocius lietuvos piliecius, kurie ja tiki, ir jos sukurta klanu istorija...

1063. atsibodo

sita isprotejus boba su savo uzhipnotizuotais pakalikais

1062. VENSKIENE

O mano mieli patvorinei! Uzteks tvoras ramstyt ir burbuliuot, i banka eikit, i banka. Ten jus man zymei mielesni...

1061. Kada

Stankūnaitė bus pagaliau jau pristatyta į teismą gintis nuo be galo rimtų įtarimų? - čia ne Ūso specifinės dėmės reikalas, svarbiau

1060. Ontė

Nesvetima man ši tema. Tiksliau - aktuali. Pakilo šiukšlės iš dugno ir kad pradėjo rašyt, kad pradėjo. Nelabai svarbu, ar tai "violetiniu" ar "juodu" rašalu rašyta. Nei giminė, nei draugė man ta Venckienė, bet pažiūros man yra labiau priimtinos, nei daugumos šiandienos karštakošių komentatorių. Dėl tiesos nebuvo būtina gegužės 17 d. prievarta. Prievarta būtų buvusi naudinga pedofilijos bylos tyrėjams. Po jos sprendimo, jei tai išteisintų Laimutę (netgi ir neteisingai), galima buvo žengti ir vaiko grąžinimo žingsnį. Dabar tai vertinu kaip valstybinį terorizmą, kurio įslaptinimas leidžia chuntai negerbti Seimo komisijos reikalavimų, susidoroti su tiesos ieškotojais.

1059. robis

Tokie banditai kaip E.Jurkevicius ir sulenda i seima,kad tolau prasisukti galetu.Riportas dar nepamirso velnio.

1058. DZEKIS

O TU PATVORINI !!! - ar jau pervedei venskienei!!!!?

1057. zvejybos uostas

Evaldas Jurkevicius turi sena pravarde mes ji klaipedoi riporto rajone vadindavom velniu.Lai pasiziuri i savo praeiti.Kaip kontrabamdini pilstuka pardavinedavo.Vare kontrabanda i lietuva.

1056. By Junas

Ne pirmą kartą pastebiu, kaip lrytas žada Venckienę pirmiau suimti, paskui nuteisti. Kas tai - kvailos vaivorykštinės svajonės ar nutekinimas slaptos informacijos - plano susidoroti su Venckiene? Juk tokiais atvejais pirmiau teisiama, ir, jei skiriama reali laisvės atėmimo bausmė, tada jau suimama?

1055. aha

baisu, kad taip nesusitvarkoma su violetinem siukslem

1054. sudrieti

tai kodel nera straipsniuko ir video , kaip gestapininke su raudonu plosciuku , po egzekucijos , gruda kaldryte i maiseli , pasislepus uz policininku nugaru . gerai , kad bent Balsas lt. visina tos moteriskes nusikaltimus

1053. Na,

galiu tik pasakyti..:siaubas!Kaip yra leidziama sitaip savivaliauti komisijos posedyje?Tai negerbimas saves ir kitu.Ar dar ilgai mirges Venckiene spaudoje ir virtualioje erdveje.Tikrai atsibodo..!Ar Lietuvoje nera svarbesniu dalyku..?

1052. Yla

Kiekviena diena po tris straipsnius visuose saituose kaip keikesi Venskiene ir kokio dydzio Uso pimpis. Tai svarbiausios Lietuvos naujienos.

1051. kodel

ta kurva sneka uz visa LIETUVA,nusibodo.

1050. rana

Apsileido Seimo nariai su bomzais kedvenskiais kaip su utelemis ir galo tam nesimato.Nuo kada teiseju nelieciamybe svarstoma viesai ir dar filmuojama??? Seimunai, jus visai memes!O reikalaut is Vaicekauskienes jus negalit nieko!Blogai,kad nezinot istatymu. Aro operaciju irasai tokiems ziopliams kaip seimo nariai neduodamos ziuret.:) Siaip labai patiko,kad greta bandites Venskes sedi aferiuga Zasciurinskas, tas kuris uz geras babkes subankrotino Lietuvos loto.Toks toki pazino.:)Dar zeko Stomos truksta greta. Tas jau i krumus dejo, pamate kokiu meslu dvokia Venskine.

1049. trumpai

patvoriniu i seima nebeisileist arba taip atskirt kad ju nesimatytu. Seimo nariams daugiau tvirtybes ir sitas balaganas pasibaigs. Violetine feja labai galinga tik tol kol jos priciupt ir nuteist negali, o jos vieta kaliuzeje. Palaikom mes Venskiene, va ir dziuveseliu jau parinkom, kad galetu su kameros draugem pasidalint.

1048. to naglis puteikis

nedaryk gėdos Lietuvai, seimūne. Į šiukšlyną tokius ir niekada daugiau neprisiminti.

1047. video

neduoda, meluoja nesustodami,kalta tik Vienskiene ir ja palaikantis. Mentiaros visai atsakomybes jausma prarade,daro taip kaip tik jiems naudinga ir dar rekia,kad cia teisine valstybe,apsivemti galima. Kur video kaip mergaitei antklode meta ir Venskienei rankas suka??? parazitu parazitai

1046. manau

ir violetiniai greit supras įsileidę kiaulę į bažnyčią. Nebūtų vėlu....

1045. ruta

kedofilu naglumui ribu nera.ziurekim kad venckiene neuzimtu ir prezidentura.ji save laiko auksciau visko.

1044. sene

ir kiek dar violetiniai durneliai patvoriniai siautes po visa Lietuva ir seima?O gal gerai kad siauteja Seime,nors visi isitikins kad jie psichiniai ligoniai,bet geda komisijos nariams kad jie leidziasi kai jiems dergiama ant galvos.Jeigu yra nutarimas nefilmuoti tai tegu vykdo ta nutarima,kokios gali buti isimtys ,bet sakoma duok durniui kelia".Kauna valde "ubagu karalius" Sustauskas,o dabar Lietuva valdys garliavos banditu karaliene Nersa,eisti visi su violetiniais drabuziais,violetiniais akiniais ir kelnemis ir sapnuosit visi violetinius sapnus,melsites galimai zudikui Vemalui su kruvinomis rankomis ir nuo jusu ranku varves violetinis kraujas,nekaltu zmoniu kraujas.Tai bus tokia Lietuvos ateitis-zmones praregekit-ka garbinat=banditu gimine !!!!!!!

1043. O juk

Ją ne teisti, o..... Gydyti reikia.......

1042. ona

vykit lauk is seimo tuos patvorio melynanosius! Cia ne komisija dirba,o jie.Gerai kad toks gluspetris komisijoj tik vienas,o jei daugiau tokiu puteikiu butu,tai jau ir tirti nebutu ka.Smagu kad yra Kuodyte,Sabatauskas,tai gal iki patvoriniu mastymo neleis nusirsti

1041. Stiprybes Laimutei

Stiprybes Laimai Stankunaitei ir jos dukrai.

1040. 444

cypaukit kiek norit issigimeliai, o neringa bus seime ir ne tik ji,kentesit pedofilu myletojai,mentai korumpuoti,ir kitos siuksles.neilgai laukt liko

1039. to 1034

agonija tai vaiko pasakojimai apie "gera mamyte" per youtube. Tai agonija! Aciu Neringai!Vargse mergaite!

1038. 1017

Klonio gatves patvuriniai ju nuosprendis ne skunziamas.

1037. Stiprybes ponia Neringa Venckiene

Jus padarete viska, kad sitokie issigimeliai nebegadintu musu vaikus. Aciu Jums.Prokuratura mat neteiks kaip su Drasiaus dukra, jos seneliais, Neringa Venckiene buvo elgtasi!Kodel jie neduoda? "Uzfiksuota mazamete". Tai mes norime pamatyti, kaip su mazamete pries jos valia elgesi policija.Ikiteisminio tyrimo duomenys? Bet teismo sitaip sunkiai"serganciam" teisejui gal isvis nebebus. Jau kalbama, kad ir Stankunaitei gal nebereikes liudyt. Teisesauga siame atvejyje, jokio pasitikejimo.

1036. WORRAS

SES JI ILGAMSU SCIGLINSKU IR LOBOVU kuris giedojo gajdzio balsu prie prezidenturos:)

1035. lithualien

___Jole__ Fuck off and I strongly suggest you to shut your fucking gob, you cocksucking cunt, before I find you too, kapish filthy slut

1034. AGONIJA

"teisėjos", kaip gerai, kad visa ši violetinė smarvė atsivilko iki Seimo, dabar pamatys visi Seime ir ne tik, kas yra iš tikro, kaip Garliavoje buvo tyčiojamasi iš žmonių ir kokiomis priemonėmis buvo laikomas pagrobtas vaikas, kas yra žmogžudysčių organizatoriai, kas chaoso Valstybėje darytojai, tiesiog pamatys kas yra tas violetinis MĖŠLAS....Pagarba anstolei Vaicekauskienei ir advokatui Černiauskui, kad iškentėjo ir profesionaliai išvilko šiuos klaunus į dienos šviesą....

1033. lithualien

___1026 naglis putukakis___ klausyk pidare tu blet, ar I. Simonaitytes gatveje tebeparazituoji? As tave bibciulpi mokykloje dar dauziau, o dabar tai vietoj naktinio slieko (ave gaidy padla ant kabliuko porcijom sumaustes, unguriams susersiu! Pizdiec tau, treskoedinis dolbajobe!

1032. Jole- lithualien

Reikejo daugiau skaityti ir dometis, tai dabar nereiketu klausti nurodyti nors viena pedofila. Matyt tik rekauti ir juodinti padorius zmones tesugebi.

1031. vilma

TIE-SOS, kada venckiene palikima perduos mergaites mamai?

1030. lithualien

___1022. Rita___ uz kur tu tai nutriju sudais prasmirdusiai hermofroditei palaikai, ah, lezbine frigidiska stora dura tu blet

1029. Naglius Pušeikis

Brangūs kedopedofilai, labai malonu, kad paklausėte Tatos ir sulipote į medžius. Tačiau, angelai jūs mano, būkit geri nešikit iš medžio ant mano automobilio. Aš juk saaaaavas, violetinis, kaip ir mano nosis...

1028. jeigu

seimo nariui šioje byloje klausimų nekyla - tai jis nevertas būtų seimo nariu, nes mes renkame juos, kad dirbtų dėl Lietuvos ir dėl rinkėjų, o jei kažkam viskas aišku, tai toks žmogus negali būti seime...o Lietuvos rytas jau taip neobjektyviai rašo, kad net neįdomu skaityti, nebent galima išversti viską maždaug atvirkščiai ir tai bus daugmaž neblogai, arčiau tie- sos...

1027. Kažkoks košmaras

Ta bobelė jau šokdina seimą, tai kur čia pabaiga?

1026. Naglis Puteikis

Prokurorai Seimą laiko kvailių prieglauda, o žmones, nedirbančius teisėsaugoje - dulkėmis, nevertomis TIE-SOS Prokurorai tyčiojasi iš Seimo laikinųjų tyrimo komisijų įstatymo, kuris nustato pareigą visoms įstaigoms teikti informaciją tokiai komisijai,nes atsisako pateikti šturmo video. Maža to, prokurorai, matyt, Seimą laiko kvailių prieglauda, nes motyvuoja tuo, kad "išreikalauti įrašai – ikiteisminio tyrimo duomenys, kuriuose užfiksuota informacija apie mažametę. Skelbti tokius duomenis draudžia įstatymas". Bet juk Seimo komisija neprašo informacijos apie mažametę, mes prašome tik to epizodo, kuriame policininkas-pasaulio sambo vicečempionas laužia rankas N.Venckienei ir ji nuo skausmingo užlaužimo ginasi (teisėjos versija), arba ji užpuola ir sumuša keliskart už ją didesnį, platesnį ir sunkesnį policininką-sambistą (prokuratūros versija). Jei ten matosi mažametė, tegul uždengia, jei nori pridengti kitų dalyvių veidus - tegul pridengia. Bet ne, teisėsaugininkai kažkodėl nusprendžia kartu su privačia antstole galutinai prichvatizuoti ir monopolizuoti visą teisingumą, nes žmones jie laiko dulkėmis, kurios nevertos tiesos. Tiesos, reikia pareikalauti TIE-SOS. Seimas ypatingos skubos tvarka turi priimti nutarimą, arba įstatymą ir įpareigoti prokurorus ir privačią antstolę pateikti tuos videoepizodus. Kitaip tai ne Seimas, jei jis leidžiasi mulkinamas tokiais melagingais ir klastingais teisėsaugininkų išsisukinėjimais ir jį reikia kuo greičiau šluoti per rudens rinkimus.

1025. lithualien

____1021___ Kiauras patvorio sudu kibire, tu man nors viena pedofila nurodyk! Aisku apart savo sudais uzspringusio Brisiaus Gaidzio bei kryzium ant Klounu gatves kritinejusio sobaku kirpejos suneno PiDariuko Skuco. Dusk, padla jei nenori kad tavo jebala I tavo subine nesukisciau!!!

1024. tt

Idomu seimo komisijose visada dalyvauja palaikymo komandos, tipo ten visokios šokėjos su bumbulais ar pan., ar tik šiuo atveju suteikta tokia išimtis tiems fone

1023. Pozicija?

Ar ta Venckienė tikrai durna, ar jos tik tokia gynybinė pozicija? Kai teis, simuliuos silpnaprotystę?

1022. Rita

O ko jai bijoti, ji sako tiesą. Lai bijo tie kurie tikrai prisidirbo. Mūsų šeima tik už gerb. Venckienę. Ją palaikome. O kalbant apie kai kuriuos seimo narius, tai svetima gėda. Tragedija.

1021. štai kaip

Iš komentarų matosi, kad pedofilai labai išsigandę ir siaubingai supykę. Ir tegul, man visai jų negaila.

1020. js

keista,kas per padaras ta venckiene,kad jsitiek leidziama,.gana jau jos ,nusibodo

1019. to 1015. Nustebęs

ir as nustebus, kad bjaurybes pedofilai kedi slepdami tatuiruote gan imtymioje vietoje padare, nes dingo be tatu atsirado su tatu, ir dar nustebus , kad kuna po mirties kremavo, juk mirties priezastis anot giminiu neaiski

1018. kur įtarimai? Kur įrodymai?

Jų nėra, o vaicekauskienė, gelbėdama savo kailį seimo komisijai neduoda mergaitės paėmimo absurdo. matyt, kad yra ką slėpti. nėra įrodymų, tai ko delsiama? Atimti neliečiamybės negalima, nes tam nėra pagrindo

1017. to 1015. Nustebęs

O koks teismas nustatė,kad vaikas buvo tvirkintas? Bet jūs tai tvirtinat kaip tikrą teisybę...

1016. 1008 - am

Jūsų gaila, kad Venckienės šmeižto, juodinimo, nesiskaitymo su tais, kas prieš jos "teisybę" kalba "argumentuota" jūsų supratimu ir vertinimu. Manau, kad tokių nedaug. O nutrijų spekuliantų šeimynėlės atstovės nepaisant, kad turi teisininkės diplomą, mentalitetas - įžūlios turgaus bobos. Keista, kad Lietuvos teisėjų garbės teismui nepavyko jos pašalinti, tiesa, atsirado užtarėja, nors ir jai buvo nurodyta "von" iš Lietuvos, kai mergaitė buvo grąžinta motinai. Atsipeikėkit.

1015. Nustebęs

jau seniai stebiu , kad daugybė komentarų yra su neginčijamu teiginiu, kad ,,KEDYS ŽUDIKAS, DVIEJŲ ŽMONIŲ ŽUDIKAS,, ir pan.Bet juk NEBUVO JOKIO TEISMO , kuris nagrinėjo , kas nužudė būrį liudininkų ir patį Kedį -SKUNDO apie pedofilų ir jo dukters motinos bjaurius darbelius prieš jo mažametę dukrelę.Niekas NEKREIPĖ DĖMESIO Į 200 skundų ??? Tai Lietuvoje net TEISĖSAUGOS NĖRA? Visame pasaulyje žmogaus kaltę ĮRODO TEISMAI , o Lietuvoje jie tokių dalykų nedaro ? Tai ką veikia Lietuvos teisėjai, kurie nuo darbo krūvio net darbo vietoje alpsta ?

1014. lithualien

Visai sitai, dabar issiskerojusiai hermofrodtes debiles suorgazuoytai sudu smarvei po Lietuva padejo pasklist, sie dolbajobai: stora karve is Lezbiu kaimo Grybe Pizdauskaite; sena, patvorio sudais prasmirdusi, savo vaiko(!) atsisakyt siuliusi Snorbankine isverstaskure, zertva Irka Degutova bei nupuses, nukvakes, po medziu priristas, Briuselio sprutis apsiedes, marsiecius skaiciuojantis ozys Landsbibis. ______ kai Strasburas ispis rakom Lietuva, auksciau isvardiuntom padlom saskaita pateik! Ar girdi leisgyvas debilu pilnas Seime

1013. yy

Panašu, kad venskienė eina savo broliuko keliu: iki visiško proto netekimo...

1012. Gedimino nuomonė

Labiau paniekinančiai kaip komsomolke šio bulvarinio laikraštpalaikio negaliu pavadinti. To paties vardo televizija, su ačkariku- tendencingu vedėju man irgi nepatinka, nes vienoj komandoj dirba juoda darbą. Tai rinkos ekanomikos ir privatinės nuosavybes vaisius.

1011. Pajėgas nemenkas metė "Komtiesa"

demaskuoti Garliavos liaudį: Lavastė,Kuznecovaitė,Jančys,Kuizinaitė (ar kokia ten). Kaip dar čia "Aitvaro" iš Afganistano nesikviečia? Demaskuot tuos,demaskuot...

1010. Neaišku

Man jau nebeaišku: ar seimo komisija teisia Venckienę, ar jos violetinė gvardija teisia seimo narius? Seimūnai, jei norit, kad jus kiti gerbtų, pirmiausia patys gerbkit save, vykit lauk tą minią.

1009. kaip gali dirbti seimo komisija,

jei vaicekauskienė nepateikia mergaitės pagrobimo medžiagos? Nepateikia, nes priešingu atveju ją pačią reikėtų apklausti kodėltaip brutaliai viskas vyko. O jei nėra įrodymo, tai jokia neliečiamybė nebus panaikinta

1008. Rinksim tik Venckienę

reikia tokių žmonių seime ,oi kaip reikia. Tai moteris, kuri nevynioja žodžių į vatą, kuri kalba argumentuotai ir įtikinamai, o tie kiti, kurie prieš ją, tai jų , vargšų, tikrai žmogiškai net gaila. Laukime rudens ir pažiūrėsime kas yra kas

1007. To 983

Taip teismas teisia, bet jie negali teisti Venckienes, kol nebus panaikinta 'teisine nelieciamybe', o 'teisine nelieciamybe' gali tik seimas/seimo komisija panaikinti....O kaip Seimo komisija gali panaikinti Venckienes nelieciamybe, jeigu Vaicekauskiene atsisako duoti filmuota medziaga kaip vieninteli faktini irodyma...Kam generalinis prokuroras praso svarstyti Venckiene, jeigu jis negali pateikti faktinio irodymo...kaip gali zaisti su zmogaus likimu be faktiniu irodymu. Zodiniai irodymai yra tik zodziu pasisvaisciojimai, kurie prilygsta 'pletkams'

1006. Labai

įdarbinta šiandien Stankūnaitė įdarbinimo grupė. Liepta ne apie stankūnaitės pultias lūpas (kaip ir matė, ne gydytojai juk? :-) rašyt, bet vis keikt kažką violetinio

1005. Pareiškimas seimo komisijai

Prokuratūros VSD Ir Teisingumo Ministerijos darbuotojai atvirame susirinkime vieningai pasmerkė N. Venskienės elgesį ir siūlė atimti neliečiamybę nes ji gali sunaikinti taip sunkiai kurta nusikaltėlių ir teisėsaugos institucijų bendradarbiavimą.

1004. stasys

venskiene su savo komanda jau nusibodo .

1003. STOP

KEDOFOBINIAM ANARCHIZMUI.

1002. Mazgotes

ne Seimo nariai, ir jie drysta vadintis liaudies isriktais?! Tokius, kaip suda ant sakiu, mest is Seimo. Padlaiziauja kazkokiai sizofrenikei is Garliavos. Jie privalo kovot uz tiesa, o ka daro? Vaidina, artistai is dudegusio teatro. Kiek kainuoja ju islaikymas? Tuos pinigus galima panaudoti tikslingiau...Seimo nariu per daug tokiai mazai valstybelei, kokia yra Lietuva.

1001. SERIALAS

Niekaip neįsibėgėja veiksmo serialo „Šturmas klonio gatvėje“ ilgai lauktos trečios serijos paruošiamieji darbai. Mačiau pirmą seriją “Žviek, krisk, bet mauk mergaitei kelnes“ su sene kediene pagrindinėje rolėje, mačiau antrąją seriją „Žviek, bet statyk mergaitę prie dūžtančios stiklo“ su venckiene pagrindiniame vaidmenyje. Tikiuosi, kad trečiojoje serijoje „Žviekit kiek norite, bet laikas į kalėjimą“ bei ketvirtojoje dalyje „Žviekit visi, bet turtas konfiskuojamas“ žvieks ne tik garsiosios pirmųjų serijų pagrindinės aktorės ir antraplaniai bei masinių scenų aktoriai su visu kedyno teroristus aptarnaujančiu personalu

1000. oi, oi

kaip visi bijo Venckienės. Laikykis moteriške.

999. to 979. nuteisti

o tai ko balsavai uz valdzias pries tai, jei zinojai, kad jos ne zmogui dirbs? per 20 metu nieks nedirbo, o staiga ateis violetine ponia is isgelbes. per tokius ligonius balsuotojus, kuriems kas 4 metus vis nauji ateina zmonems dirbti ir ju gelbeti sude ir sedim.

998. Kada

Stankūnaite bus gabenama į teismą, o ne į pakaunės kabaką?

997. to 995. PAMASTOM

Užknisai,daune...

996. UZSIENIS

kiek dar laiko terliosis su sia aferiste,zmogzudzio sesute.Ar seimo nariai neturi daugiau ka veikti.Geriau tegul galvoja kaip sukurti darbo vietas zmonems,o sita intrigante uz grotu su dar keliai seimo nariais

995. PAMASTOM

OPERACIJOS VADOVAS KOMENTAVO!!!!! ZMONES KURIE NAUDOJA VAIKU PORNOGRAFIJA !!! ( VIDEO, PCHOTO) NESVARBU)))))) IS JU TARPO DAUGIAU NEI 50 % PEREINA PRIE PRAKTIKOS!!!!! KIE ZINAU USO KOMPJUTERI BILOJE NEFIGURUOJA NES SUDEGE chA CHA CHA !!!!!!! NORS DUOMENIS YRA ISTRINTI (SPECIALISTAI SUGEBA ATSEKTI AP ADRESUS!!! TAI REISKIA GALIMA PATIKRINTI AR IS TO KOMPJUTYERIO BUVO JUNGTASI PRIE TAM TIKRU SERVERIU( PER KURIUOS YRA PLATINAMA TAM TIKRA INFORMACIJA(VIDEO ,NUOTRAUKOS) AR SIULOMOS PASLAUGOS!!! NA BET JAI NETYCIA SUDEGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGE KOMPAS ,SUNKU , !!!!! BET IMANOMA!!! S TIK REIKIA ISLAUSTI ZMOGAUS ELEKTRONINI SENAI NAUDOJAMA) PASTA ,IR SUTIKRINTI TAM TIRUS ELEKTRONINIUS DUOMENYS!!! JAIGU BILOJE TOKIE DUOMENYS NEFIGURUOJA LABAI BLOGAI!!!! JIE TURI BUTI TEIGIAMI ARBA NEIGIAMI , BET TURI BUTI!!!! PASVARSTYKIM!!!!!?

994. asai

Va kur visi mastantys susirinko. Galir jus kurkit savo partija? Busit opozicija seime Venskienei

993. onkologei gresia baudžiamoji byla

valioooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo.

992. To-983

Teismų sprendimas....Panevėžio Teismas buvo neseniai išdavęs krato orderį Vilniuje dėl Panevėžyje pavogto telefono.Kas skaitė,žino kokiomis aplinkybėmis buvo išduotas kratos orderis.Tai tokie mūsų TEISMAI.

991. STOP VIOLETINIAM TERORIZMUI!

STOP violetiniam terorizmui! STOP!

990. TIESOS, venckiene, noriu TIESOS!

Kokiais tikslais įkūrei mafijinę-klaninę teroristinę organizaciją-drąsos kelio partiją? ATSAKYK! Prašom išvardinti VISAS organizatorių ir aktyvistų PAVARDES, DARBUS, NUŽUDYMUS, kyšininkavimo atvejus! Kiek buvusių ir esamų nusikaltėlių yra šios organizacijos nariais, šelpikais, vykdytojais?

989. melagė eis į seimą

sakė,kad sumokėjo baudą iš savo santaupų,o vakar Jakelaičiui aiškiai pasakė,kad žmonės surinko 28 tūkst., tai dovanos teisėjai,kurias ji gali imti-Lietuva,kada pagaliau baigs kadenciją tokie teisėjai,lai ji eina į seimą juokint,nei po teismus.

988. Vaicekauskienes paslaptis

Kaip grobiama mergaite - valstybine paslaptis? Manau greiciau - tai antstoles vaicekauskienes paslaptis - jo nori kazka neteiseto nuslepti nuo musu Lietuvos valstybes pilieciu ir mokesciu moketoju!!!! Gudri boba....

987. lithualien

Nesupratau?! Tai nejaugi dar to pidaro ackariko, kuri mokykloje I subine tualete pisau ir ant danties daviau, Naglio Pututeikio, niekas dar Kursiu Mariu unguriams nesusere? Skelbiu varzybas! Kas ta pidara susers unguriams pries man rugpjuti apsilankius Memelyje, dovanosiu kelione I Seyshelles ir £10000(desimt tukstanciu) dienpinigiu! Come on! STOP PYDARAMS, kai tas bibciulpys blondinas Pututeikis

986. to 979. nuteisti

o tai ko balsavai uz valdzias pries tai, jei zinojai, kad jos ne zmogui dirbs? per 20 metu nieks nedirbo, o staiga ateis violetine ponia is isgelbes. per tokius ligonius balsuotojus, kuriems kas 4 metus vis nauji ateina zmonems dirbti ir ju gelbeti sude ir sedim.

985. 926 TO

JAI NE TEN PASPAUDZIAU , ATSIPRASAU <BET JUK , TAI NE PARANOJA)

984. dingo Aurelijus

matyt susirupino kiausiais .

983. To 979. nuteisti

Idiotams!!! Teisia tik teismas, o ne komisija. Kodėl komisija taip nenori, kad teismas nagrinetų Venskienės veiklą?

982. bekiausiai seimo nariai

kiek dar laiko leisit sikti sau ant galvu visiems puteikiams, stancikienems ir visiems likusiems patvoriniams?

981. Kedyno teroristai organizuoja

Kedyno teroristų organizacija organizuoja ir jau pradeda vykdyti violetinę BILIETŲ loteriją: jau parduodami, už kyšius į asmeninę venckės sąskaitą, VIOLETINIAI BILIETAI neliečiamumo ir nepakaltinamumo kadencijoms: LOTERIJOS DYDYSIS PRIZAS- prezidentinė kadencija -5 metai; Pagrindinis PRIZAS- seimūno kadencija- 4metai; Kadencijas bus galima atlikti Panevėžio moterų kalėjime, lukiškių mirtininkų kameroje šalia bružaitės, bei praveniškėse. Paguodos prizų kadencijos bus atliekamos Rokiškio psichiatrinėje! Visiems kedofylams sėkmės "atsėdint" savo užtarnautas kadencijas!

980. Pagaliau,

Stai ir isaiskejo kodel Venskienei buvo reikalinga mergaite. Igyvendinti savo keslus, atseit mergaite norejo, o as vykdziau jos nurodymus. Manau kad abejoniu nera, kokia zala ji padare mergaites psichikai. Komisijoje isaiskes, kurie seimo narai dirba principingai ir nepataikauja Garliavos miniai. Manau kad pagaliau violetine ponia bus pastatyta i vieta.

979. nuteisti

zmogu be irodimu ,komedija .greiciau jau tie rinkimai ,nesulaukiam .pagaliau tures nauja valdzia ,kuri dirbs zmoniu labui ,dabartinius matyt teks teisti ir isieskoti pinigus uz gauta atlyginima .

978. to 974 čiurlionis

atsakymas- kedvenckiai, nes tik dėl jų teroristų ir teroristinės kedyno organizacijos tenka Stankūnaitę saugoti!

977. ponia venckiene

tavęs nerinksime,nei aš,nei mano draugai,nei giminės,nei pažįstami,nei kaimynai-visi juokiamės iš tavo darbelių,nekalbėk-visa Lietuva,visi žmonės,tai tik tavo apgauti žmonės,vargšeliai.Rinksime kaip tik tuos,kurie apvalė patvorį,ir tave,pūlinį...

976. norintiems gyvent pas neringą

viskas, aišku, ko tie žmoneliai buvo su plakatais:"noriu gyventi su neringa"- nori kartu su ja eit į seimą?.. o gal į kalėjimą, ar psihiatrinę?

975. komisija

Ar gerb.Neringa negali net savo nuomonės pasakyti komisijoje, nes lrytas tuoj užsipuola, kaltina pamokslavimais ir šalininkų savivale. Kodėl tuomet dangstoma pedofilų savivalė? Kad pedofilai ir pasileidusios moterys užsipuola violetinius, tai nenuostabu, nes jie bijo. Bet lrytas-tai labai stebina.

974. Čiurlionis

kas atsakys už smaukunaitei išvaistytus milijonus,kai tuo tarpu didžioji dalis Lietuvos vaikų,senelių badauja,kodėl taip neatsakingai švaistomi mokesčių mokėtujų pinigai.

973. TIESOS, venckiene, TIESOS!

Kada nueisi pas psichiatrą, nes eilinė psichologė jau tamstai nebepadeda? Atsakyk TIESIAI! KADA?

972. Absurdas

Na, absurdas, kaip galima 'nubausti' ar 'isteisinti' zmogu, jei neduodama filmuota medziaga - faktiniai irodymai. Jeigu anstole ir prokuratura neduoda, vadinasi, jie turi kazka slepti - vadinasi, jie tikrai vykde teiseskai neleistinus veiksmus mergaites, globejos, ju artimuju ir visu Lietuvos zmoniu atzvilgiu. Paprasciausiai jie bijo, kad tuoj gali jie atsidurti uz grotu...Sis atsisakymas duoti filmuota medziaga Seimo komisijai mane 100% itikina, kad anstole, policija, stankunaite, cerniauskas, vaiku teisiu gyneja ir prokuratura padare vaiko paemimo atveju neteisetus veiksmus...Siaip prokuroro mesti pasisakymai del 'nelieciamybes atemimo' be filmuotos medziagos kaip faktu irodymu yra protu nesuvokiami musu teisineje, civilizuotoje visuomeneje....taip iseina galima apkaltinti bet koki Lietuvos pilieti 'is pirsto lauztu' pasisakymu be jokios faktines medziagos kaip irodymo.....Tai, kur dingo musu demokratiska ir teisiska Lietuva???

971. RAMIAI

rudasis maras, raudonasis maras.. ir stai - violetinis.. sienauja zmoniu protus.. niekas nieko nešienauja -px man debilai jūs - patvoriniai tai aišku, bet ko čia plėšotės lyg ir normaliai mąstantys, juk čia tas pats kas kiaulių garde apie Nyčės veikalus diskutuot

970. hm

tokie politikai, kurie kaip zuvys lipciai prisilipde prie Neringos nori i Seima prasmukt nesupranta reikalo esmes - jie prisilipde prie ryklio.. ir labai laisvai gali tapti pusryciais tam paciam rykliui kuri taip garbino.. ir jau tada rausis plaukus ir pelenais galva barstysis..

969. yyL

O ititvaimaslu, iki ko dasigyvenom,patvoriniai diriguoja seime.

968. SPIGLĖ

Kai bandytų laikais geriausia įkalčius slėpti ir būti teisiais tai jau yra banditizmo metodas.

967. to 945

taigi jie uzsispyre,kad pedofilas turi buti labai itakingas ,galingas,pageidautina is teisesaugos. Ju kiti nedomina

966. Jadze

Beje, visi zmones dirbantys teisesaugoje, kuriuos atvirai derge Venckiene, ir patys eis balsuot per rinkimus, ir ju giminaiciai, artimieji, draugai ir pazistami ta pati darys. Spekite is 3-ju kartu ar Venckiene ir neaiski jos partija gaus is ju balsu? :-)))O teisesaugos institucijose dirba ne tiek ir mazai zmoniu. Taip, kad violetiniai, griauzkit morka. Jusu dievaite matys Seima nebent pro grotuota langa is Lukiskiu kai bus pabaigtos visos bylos susijusios su ja.

965. TIESOS, venckiene, noriu TIESOS!

Noriu FAKTINĖS TIESOS! venckiene, TIESOS! - kas tie 10 nužudytų "liudininkų"- prašom vardyti pavardes! TIESOS! Prašom pradėti pagaliau vardyti PEDOFILŲ KLANO narių pavardes! o gal tai dar per 4 metus taip nė vienos ir neišsiaiškinote? TIESOS, venckiene, TIESOS! Kur slėpei žudiką brolį 5mėn? TIESOS! Noriu TIESOS!- kaip tavo galvelėje gimė idėja apie pedofilų KLANĄ! TIESOS, venckiene, TIESOS! su FAKTAIS, o ne kažkas sakė, kažkur girdėjau, visi žino. TIESOS, venckiene, FAKTINĖS TIESOS! KADA ir KAM įsakei nužudyti VAIDĄ MILINĮ? Tiesos! Kiek sumokėjai kuckailiui už pažymą? kiek ir kam davei už nepilnametės Stankūnaitės abortą? kodėl, turėdama nedarbingumo pažymėjimą, lakstai po Lietuvą dalydama tai knygas, tai interviu? Kodėl neprižiūri ir nemyli savo sūnaus? TIESOS! venckiene, noriu TIESOS!

964. to 907

948. BLYN2012-06-15 15:19IP: 88.119.156.3 NU ATSAKYKIT 907 KAS NORS, TURĖKIT SĄŽINĖS---negalim atsakyti -mokslininkai dabar stengiasi nustatyti kokiam zinduoliu porusiui tas padaras priklauso -sakytu kad kobra susikryzmino su barskuole tai butu sliuzas,nuodingas ir dvisakas liezuvis ta patvirtintu ,bet tas padaras yra aiskiai zinduolis turintis visus zinduoliu klasei budingus pozymius ---kai issiaiskinsime pranesime

963. Viena partija ,viena tiesa

LNK, Lrytas,Lryto TV, Delfi- tai sovietiniai reliktai: "Pravda","Komjaunimo tiesa" "Vriemia"

962. to 952. Čiurlionis

Dar kartą kartoju- nuo tavęs,daune,ir nuo tokių pat idiotų.

961. ll

jei antstoles nuosavybe,tai tegu mika policijai

960. hm

rudasis maras, raudonasis maras.. ir stai - violetinis.. sienauja zmoniu protus..

959. Douche bag"jankis"

Jaaaaa ....seimas tapo kazkoks bobturgis.Seimunai myzcioja sau i batus ,kaip oziai lemena beee bee bijo zodi pasakyti.Bobos kazkokios.Kur taip matyta ,kad leidziama po seima bandai lakstyti savavaliskai ir trukdyti zmonems dirbti.I seimo posedi suleido patvorio atmatas ir tie paradui diriguoja.Tai ar cia lietuvos seimas?cia nusivazevimas iki zemiausio lygio.Nesugebate dirbti tai leiskite venckienei,ir jos svytai lietuvos zmonems vadovauti.Kodel gi ne?jau seime artistai,dainoreliai ir siaip klaunai sedi,tai dabar atejo eile seselines mafijos atstovams,nusikaltelems ,kirpejoms i valdzia.Blyn kur ritates bulvonai,ir paskui save lietuviu liaudi tempiate?Ar jau taip tas lovis brangus,kad patys save po kojomis paminate.Zmones atsipeikikite.Nustokite rinkti i valdzia tokius isgamas ,kokio bieso tokius rinkote?Ka tie jusu artistai padare del jusu ar del lietuvos.Nieko .Sedi subine trina i kede ir ziopcioja kai zuvys,tuo paciu metu pinigus sakemis i maisus kisa.Man niekaip nedaeina kaip toki stoma i valdzia isrinkote,kuris prapises simtai tukstanciu lietuvos pinigu,kalejime atsedejes ,tai ar tokie zmones turi valdzioja sedeti.Geda jums lietuviai del rulono dykai duodamo toletinio popieriaus,ar skalbimo milteliu deze,gatavi blyn subine pastatyti kad jus ppp.Paziurekite kaip jus gyvenate.

958. vvv

saunuole,tikrai nebalsuosiu,kurios yra seime partijos.

957. kai Venskiene

sumokes pinigus ,kuriu reikalauja Vaicekauskiene ,filmuota medzega turi pereiti Venskienes nuosavybei ,ir kokiu tikslu Venskienes namuose buvo nusuktos kameros ,gal tai kliutis ,o gal valstybes paslaptis ,kaip grobiama mazamete mergaite .

956. to 919

taigi Naglis Puteikis apsimeta,kad nezino istatymu,nes reikia mulkinti violetinius,o jie juk zino,kad viskas ,kas ne violetina-blogis. Lietuvoj dabar yra violetiniai,ju mulkintojai ir likusieji pedofilai. Gal kokia statistikos istaiga galetu pateikt kokius nors skaicius?

955. rasa

Kas įleido tą išsigimėlę į Seimo rūmus? Na gerai, tarkime, ji turėjo būti apklausta, bet kodėl buvo įleista jos banditų komanda?

954. jeigu

jei antstole negali duoti irasu ,gal gali institucija , kuri ta sprendzia, liepti antstolei duoti irasus! Irasa BUTINA PERZIURETI, nes gal kai kurie komisijos nariai nera mate ir nezino TIESOS. Tik neapsimeskit , kad "konstitucija draudzia " perziureti irasa, taip kaip valdzia neseniai teisinosi , kad "konstitucija neleidzia " neatimti is JAV naujai isvykusiu lietuviu LT pilietybes. Tragikomiskas pasiteisinimas , slepimas savo nieksisku tikslu..,kad tik zmones negriztu i Tevyne.. Jei konstitucija tokia zalinga ir nelogiska , kodel jos netaisote , protingi dedes?

953. to 949

tai kad poreikio nera.... kraujo grupe matyt ne ta ar kaip cia:))))

952. Čiurlionis

tai visdėlto nuo ko saugoma smaukunaitė,kas davė nurodymą saugot sutenerę,kodėl šliusha smaukosi po restoranus,jei negali atvykt teisman duot parodymų,kas čia per grėsmės,berods "snaiperis" areštuotas,stankofilams su ūsafilais uodegos pabruktos po ūsiaus sufinės ūsais,gal gorilos tingi vežt kalę,jiems mat restoranai galvoje.

951. RAGANU DEGINTOJU PARTIJA

KVIEČIAME STOTI I NAUJUJŲ RAGANU DEGINTOJU PARTIJA! PRIES 300 METU SĖKMINGAI SUDEGINOME ŠIMTUS RAGANU PAGAL LABAI PANASIUS MERGAICIU IR BERNIUKU PALIUDIJIMUS. TAI KODEL NEGALIME SIANDIEN???!!!

950. to 943

nu cia tu teisingai pasakei: TERBAKLYNIAI

949. 938. to 924

vuo teipos copy '' mes neimam melejoniniu otkatu ir nesudarinejam tautos mulkinimo sandoriu uz uzdaru duru... todel ta "teisine valstybe" ir nereaguoja i eilinius zmones, o staiga viskas labai "teisiska" pasidaro, jeigu uzkabinami valdanciuju ar itakingesniu zmogystu interesai... oi atsiprasau is t-----ir kodel tu neimi tu ''melejoniniu otkatu ''-nenori ar nieks neduoda o galetum ir kas ''meeeeeeees''

948. BLYN

NU ATSAKYKIT 907 KAS NORS, TURĖKIT SĄŽINĖS

947. to 924. copy

Atrodo,teisingai daro,kad neleidžia su tavim bendrauti.Neatrodo,kad būtum adekvatus...

946. kazkaip

puveku elitas isitikines, kad paims taip paprastai ir vel aplink pirsta apvynios zmones... kazkaip naivokai jie nusiteike... jie turbut pamirso, kad vis delto jie tera tik priedas prie tautos ir zmoniu su savo itaka, kapitalais ir t.t. nu jiems zmones primins...

945. to 925. Papildoma informacija

Buvo ir lryte informacijos tiek apie sulaikytą 9 vaikų tvirkintoją,tiek apie skučienės negiminę pedofilą iš jūsų garliavos-bet tokia informacija juk jūsų nedomina,ar ne? Ir garliavos nepilnamečių viešnamis,kur egzistavo patvorinių pašonėje,ir kurio sutenerį gynė didysis kovotojas su pedofilija venckus-irgi neįdomu... Rūpi tik ši ABEJOTINA istorija...

944. i buda

visi runkuoliai greit eikit mamo šaltibarščių blūdai jūs nusiskuskit kojas vyrai nusikarpot nagines sumauti pedikai eikit daržų ravėt užuot zauneję čia - normalūs irgi, nes negalit būti normalūs jei čia koliuojatės

943. net ir tavo duso kabinoje

kai maudotes abu su ciukotka copy930. Prisikti tsitsino stringai2012-06-15 15:13IP: 78.58.254.241 -2 Filmuoti galima visur ir visada. Tik taip saugoma demokratija kurios taisykle yra viesumas. O terbaklyniai bijo demokratijos, dar sovietinio SUDO neissyke.

942. to 925. Papildoma informacija

Tai kaip čia trina,jei aš matau tą tavo durną a lia komentarą? Visiškai nudaunėjai?

941. Eugenijus

Slykstynem ir valkatom visus vadint cia venckienes hobi ar darbas???

940. Aisku

Lietuvoje skirtingai nuo pasaulio pedofilijos - nė ku-kū. Bet - kada pagaliau STANKŪNAITĖS SOLO? - TEISME???? - JOS LAUKIA paruoštos kameros ir mikrofonai.

939. to 925

tikrai labai svarbi informacija mums. Keistuolis. Va ,kad benzino kaina smunka,tai svarbi ir dziugi. Bus svarbi ir dziugi,kai sita aferiste,manipuliante pasodins

938. to 924

tai matai visa esme tame, kad tu, as ir dauguma zmoniu nesam slapti VSD agentai, seriami musu pilieciu pinigais, mes neimam melejoniniu otkatu ir nesudarinejam tautos mulkinimo sandoriu uz uzdaru duru... todel ta "teisine valstybe" ir nereaguoja i eilinius zmones, o staiga viskas labai "teisiska" pasidaro, jeigu uzkabinami valdanciuju ar itakingesniu zmogystu interesai... oi atsiprasau is tikruju jie turetu buti vadinami : puveku elitas...

937. Tam Ech

Visiškai sutinku su jumis.

936. 911 +795 TO

KODEL (LRYTAS) TRINA TOKIUS KOMENTARUS!!!!???? UZVAKAR BRITANIJOJE APIE 500 PAREIGUNU DALIVAVO OPERACIJOJE ,KURIOS METU BUVO SULAIKYTA APIE 100 JK PILIECIU GRANDINE,ZIEDAS, SUSIVIENIJIMAS(SKIRTINGAI YRA VADINAMA), JU TARPE ,PAREIGUNAI,TARNAUTOJEI,KARININKAI ,SKAUTU VADOVAS IR T.T. JIE VISI KALTINAMI PEDOFILIJA!!!! VISIEM ISKELTI NENUGINCIJAMI KALTINIMAI!!!!!! JIE ISNAUDOJO 97 VAIKUS!!! VAIKAI PERDUOTI SAUGOTI IR GLOBOTI SPECIALISTAMS!!! KLAUSIMAS KODEL TOKIA SVARBI INFORMACIJA ( GALU GALE IDOMI, INFORMATIVI LT ZMONEMS, PAREIGUNAMS , POLITIKAMS NERA SKELBEMA LR DIENRASTYJE!!!??? PAAISKINKITE MAN PRASAU!!!!????? KODEL? OPERACIJOS VADOVAS KOMENTAVO!!!!! ZMONES KURIE NAUDOJA VAIKU PORNOGRAFIJA !!! ( VIDEO, PCHOTO) NESVARBU)))))) IS JU TARPO DAUGIAU NEI 50 % PEREINA PRIE PRAKTIKOS!!!!! KIE ZINAU USO KOMPJUTERI BILOJE NEFIGURUOJA NES SUDEGE chA CHA CHA !!!!!!! NORS DUOMENIS YRA ISTRINTI (SPECIALISTAI SUGEBA ATSEKTI AP ADRESUS!!! TAI REISKIA GALIMA PATIKRINTI AR IS TO KOMPJUTYERIO BUVO JUNGTASI PRIE TAM TIKRU SERVERIU( PER KURIUOS YRA PLATINAMA TAM TIKRA INFORMACIJA(VIDEO ,NUOTRAUKOS) AR SIULOMOS PASLAUGOS!!! NA BET JAI NETYCIA SUDEGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGE KOMPAS ,SUNKU , !!!!! BET IMANOMA!!! S TIK REIKIA ISLAUSTI ZMOGAUS ELEKTRONINI SENAI NAUDOJAMA) PASTA ,IR SUTIKRINTI TAM TIRUS ELEKTRONINIUS DUOMENYS!!! JAIGU BILOJE TOKIE DUOMENYS NEFIGURUOJA LABAI BLOGAI!!!! JIE TURI BUTI TEIGIAMI ARBA NEIGIAMI , BET TURI BUTI!!!!

935. to 930. Prisikti tsitsino stringai

Filmuoti galima nevisur ir nevisada...

934. nebegaliu

bleeee ena sikt ek eee beee kas dabar buusss eeeee gelbėkit

933. mama

Ko dar komisija cackinasi su ja, juk matosi, kad jai tiu tiū, jeigu drįsta iškoneveikti ir Kuodytę, Sabatauską ir kitus, kam dar tų vaizdinių priemonių, juk ir taip jau yra pakankamai įrodymų. Greičiau tik vykit ją iš tų pareigų užtenka jau tų cirkų ir Visos Lietuvos šmeižimo.

932. PTAISIMAS

ZIEDAS NETEISINGAI PARASIAU ----TIKLIAU BUTU GRANDINE!!!

931. le mo

kedikus in okulis

930. Prisikti tsitsino stringai

Filmuoti galima visur ir visada. Tik taip saugoma demokratija kurios taisykle yra viesumas. O terbaklyniai bijo demokratijos, dar sovietinio SUDO neissyke.

929. straipsnis tendencingas

kaip ir visi l.ryto straipsniai sia tema , sis yra vel priesiskas Venckienei , violetinei miniai , patvoriniams. Bandoma menkinti ju intelekta , saipytis is ju siekiu, net bandoma pavaizduoti nezinanciais ka daro. Nusiraminkit , klanieciai, tai netiesa , jus patys sau kenkiate gindami galimus klana ir galimus pedofilus.

928. Eugenijus

Ciurlioni tai tu ta puteiki i seima issmaukinai

927. to jadzei

tu man pasakyk, ar nors vienas seimo narys per 20 metu yra ka nors konstruktyvaus pateikes ar padares? nelabai kazkaip atsimenu tokiu atveju... nebent priimti bankams palankus istatymai yra zmoniu gerovei....

926. to 925

Niekas cia netrina tu jusu kvailu isterisku komentaru. Matyt ne ta kazka paspaudei ir tiek. Paranojikai nelaimingi tie violetiniai, visur jiems vaidenasi.

925. Papildoma informacija

KODEL (LRYTAS) TRINA TOKIUS KOMENTARUS!!!!???? UZVAKAR BRITANIJOJE APIE 500 PAREIGUNU DALIVAVO OPERACIJOJE ,KURIOS METU BUVO SULAIKYTA APIE 100 JK PILIECIU ZIEDAS, SUSIVIENIJIMAS(SKIRTINGAI YRA VADINAMA), JU TARPE ,PAREIGUNAI,TARNAUTOJEI,KARININKAI ,SKAUTU VADOVAS IR T.T. JIE VISI KALTINAMI PEDOFILIJA!!!! VISIEM ISKELTI NENUGINCIJAMI KALTINIMAI!!!!!! JIE ISNAUDOJO 97 VAIKUS!!! VAIKAI PERDUOTI SAUGOTI IR GLOBOTI SPECIALISTAMS!!! KLAUSIMAS KODEL TOKIA SVARBI INFORMACIJA ( GALU GALE IDOMI, INFORMATIVI LT ZMONEMS, PAREIGUNAMS , POLITIKAMS NERA SKELBEMA LR DIENRASTYJE!!!??? PAAISKINKITE MAN PRASAU!!!!????? KODEL? KODELLLLLLL!!

924. copy

47. kukū 2012 06 15 15:03 teisine valstybe! Kur tu? Teismo sprendimu turiu susitikti šiandien 18 val.su dukryte,bet jos moęiutė ir mama neleidžia ir nuteikinėja,kad dukrytė nesusitiktų.beje močiutė ją parsivedė 2012.06.05 po teismo posėdžio ir iki šiol laiko pas save.Motina ją nesirūpina,bet ir man neleidžia bendrauti.Kur jūs teisinės valstybės tarnai? Ar bijote Žaibiško greičio direktorės?Ar pasidomėjote dėl jos atliekamų pareigų sažiningumo?Mokamų mokesčių?Kaip tapo direktore?Kieno žmona buvo anksčiau?Kaip tapo akcininke?Ar neklastoja parašų algalapiuose?Kuro nurašyme?Kur jūs sąžiningi tarnautojai?

923. kas cia per nesamone

komisija negali gauti oficialiu vaizdo irasu... kas tai ir vel valstybes paslaptis? vel kryptingai bandoma gniuzdyti nepatogius zmones?

922. Jadze

Man tai aplamai idomu kiek tokie kaip Puteikis ir Stoma pateike pasiulymu ar istatymo projektu per visa savo kadencija seime del darbo vietu kurimo, verslo skatinimo ir emigracijos mazinimo? Pratupejo 4 metus nieko neveikdami, o dabar matai susirupino Venckienes asmenine tragedija. Man asmeniskai nusikakot ant tos Venckienes ir jos seimyniniu problemu. Yra svarbesniu klausimu,kuriuos seimo nariai turetu svarstyt ir sprest, o ne gaist laika ten kur taip viskas aisku. O del Puteikio reiks parasyt rasta Seimo Etikos ir proceduru komitetui, kad darbo valandom rasineja komentarus po straipsniais. Nesuprantu, kodel i komisija yra itraukti zmones, viesai palaikantys Venckiene. Konstatuoju - komisija yra saliska.

921. kazin

kiek dar bus rodoma ta cioce , na juk nusibodo juodai, gferiau eitu kambarius susitvarkytu, vaikui valgyti isvirtu

920. RAGANU DEGINTOJU PARTIJA

KVIECIAME STOTI I NAUJUJU RAGANU DEGINTOJU PARTIJA! PRIES 300 METU SEKMINGAI SUDEGINOME SIMTUS RAGANU PAGAL LABAI PANASIUS MERGAICIU IR BERNIUKU PALIUDIJIMUS. TAI KODEL NEGALIME SIANDIEN???!!!

919. smalsBOBEI puteikiui

tamstai labai jau rūpi ikiteisminio tyrimo medžiaga iš 2012.05.17dienos? esate labai suinteresuotas asmuo? gal pasiskaitykite, seimūne, įstatymus:- ikiteisminio tyrimo MEDŽIAGA NEVIEŠINAMA, NEPLATINAMA! Taip pat neviešinama ir neplatinama medžiaga apie nepilnamečius vaikus jei jų TĖVAI ar įstatyminiai globėjai nesutinka! Nevaidink "geriečio ir teisuolo", kai pats esi tik kilimėlis violetiniam patvoriui kojoms valytis!

918. Nagliui Puteikiui

O gal uztenka kelt cirkus ir bangas stiklineje? Jus puikiai zinote, kad: Pirma, anstole yra parasu prokuraturoje patvirtinusi, kad vykstant ikiteisminiam tyrimui medziagos neviesins. Uz tai numatoma baudziamoji atsakomybe. Antra, prokuratura svarstys jusu prasyma, bet patikslino, kad pagal ju tvarka draudziama viesinti ikiteisminio tyrimo medziaga, susijusia su nepilnameciais. Kas trukdo Seimo nariams mandagiai ir oficialiai kreiptis tiesiogiai (ne per spauda, televizija ir Venckienes internetinius puslapius) i prokurora ir isdestyti argumentus (jei tokiu turi), kad be minetos medziagos jie negali priimti sprendimo del Venckienes teisinio imuniteto panaikinimo. Trecia, Jums ta medziaga yra absoliuciai nereikalinga (na nebent smalsu) - sprendimui priimti uztenka aiskaus Venckienes atsakymo i Juliaus Sabatausko klausima. O cia pati teiseja pasake, kad ji jauciasi persekiojama ne uz savo tiesiogini darba ir tiriamas bylas. O prokuroru pateiktu kaltinimu pagristuma aiskintis gali tik teismas. Seimas kol kas Lietuvoje bylu dar netiria, nors vis dazniau bando tai daryti.

917. to 909. LR REDAKCIJAI

Tu geriau savo dievaitės kalėjimo žargono ir išsireiškimų apie kitus žmones pasiklausyk,o jau tada galėsi čia kažką apie etiką pezėt :)

916. Kada

pagaliau įtariamosios pedofilijos byloje Stankūnaitės apklausa? Ko laukiama - kad pagal neaiškiai surašytą "raštą" KOMPENSACIJOS iš "ten" ateitų - nes kai nufilmuos ŽMONĖS stankūnaitė - cha, jos feiso pakaks You tube, kad Strabūrą ATVEJIS LABAI SUDOMINTŲ

915. wwwwww

jai sita violetine besmegene dabar taip elgiasi,kas bus jei ji atsidurs seime???absoliuti paranojike ir shizofrenike,i kaliuze sita beprote greiciau....

914. asd

tai nesuprantu, Vaicekauskiene gali filmuoti vaiko paemima, o Venckiene ne, nes kameros buvo nusuktos?

913. DZEKIS to 900. Čiurlionis

Br. Ciurlioni, gyditojas sake jog psichiatrinej savo uzpakali placei atverei, irgi violetinam.! Tu kaip nors laikykis. Tau dar iki banko kaip nors daeit reiks.. Venskiene uz nepervedima tau nedovanos.

912. saule

Gerb. Venckiene sekmes Jums kovojant pries pedofilu cenzura ir diktatura!

911. PATIKSLINU

OPERACIJOS VADOVAS KOMENTAVO!!!!! ZMONES KURIE NAUDOJA VAIKU PORNOGRAFIJA !!! ( VIDEO, PCHOTO) NESVARBU)))))) IS JU TARPO DAUGIAU NEI 50 % PEREINA PRIE PRAKTIKOS!!!!! KIE ZINAU USO KOMPJUTERI BILOJE NEFIGURUOJA NES SUDEGE chA CHA CHA !!!!!!! NORS DUOMENIS YRA ISTRINTI (SPECIALISTAI SUGEBA ATSEKTI AP ADRESUS!!! TAI REISKIA GALIMA PATIKRINTI AR IS TO KOMPJUTYERIO BUVO JUNGTASI PRIE TAM TIKRU SERVERIU( PER KURIUOS YRA PLATINAMA TAM TIKRA INFORMACIJA(VIDEO ,NUOTRAUKOS) AR SIULOMOS PASLAUGOS!!! NA BET JAI NETYCIA SUDEGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGE KOMPAS ,SUNKU , !!!!! BET IMANOMA!!! S TIK REIKIA ISLAUSTI ZMOGAUS ELEKTRONINI SENAI NAUDOJAMA) PASTA ,IR SUTIKRINTI TAM TIRUS ELEKTRONINIUS DUOMENYS!!! JAIGU BILOJE TOKIE DUOMENYS NEFIGURUOJA LABAI BLOGAI!!!! JIE TURI BUTI TEIGIAMI ARBA NEIGIAMI , BET TURI BUTI!!!!!

910. Ech

slyksciausi sitoj istorijoj net ne violetiniai (jie itikeje), bet va tokie puteikiai, stomos ir kiti politikos autsaideriai.

909. LR REDAKCIJAI

Žurnalistui,kuris parašė šį straipsnį-užtenka žmones,kurie palaiko tiesą vadinti VIOLETINIAIS.Juk mes esame visi baltaodžiai,tai jūs nusižengiate žurnalistų etikai.Taigi parodo jūsų kaip žurnalisto nesilaikymo etiketo ir žemo intelelekto asmenybė.Manau reikia teisingai nušviesti įvykius neinterpretuti savo nemoksliškais žargonais bei užgauliojimais.Nesuprantu,kaip į tai atsižvelgs ŽURNALISTŲ ETIKOS KOMISIJA ir jusu laikrasčio direkcija.

908. to 901.

Neparurinta kale, tu savo uosle kartu su smegenimis prasikai?

907. Labai noriu žinoti

brangieji lietuvos žmonės būkit malonūs paaiškinkit man kas ta Venckienė, kodėl apie ją tiek daug šnekama ir ką ji padarė kažkokiai mergaitei Ačiū

906. raimonda

labai gerai,as uz,kad isigimeliai,pasokdintu lapuchus seimunus, kita karta gal zinos,kad isigimima reikia uzkirsti laiku ir neleisti isibujoti.

905. to 897

prašom išvardinti PAVARDĖMIS tuos "pidarastus"! P.S. gal žvilkterėki į enciklopedijas ir sužinok: kas yra pederastas, kas yra pedofilas, kas gėjus, kas homoseksualas, transeksualas, heteroseksualas, kas lesbietė.

904. shunys

Bet rimtai, paskaicius violetiniu komentarus, susidaro ispudis, kad dauguma ju nesveiko proto, su iskrypusia fantazija ir kalejimo zodyneliu! O jei rimtai, butu laibai smagu, uz'trackinti visu ju ip ir po puses metu juo palyginus, paskaityti ju nuomone ape furija. Butu idomiu keiksmu;)

903. Eugenijus

896 nemaisyk as pedikas ,o ne pidikas

902. KADA

STANKŪNAITĖS apklausa, kodėl ta įtariamoji pedofilijos byloje gali gastroliuoti po pakaunės kabakus, bet negali įvykti jos apklausa?

901. raimonda to 887 bukenai

pavardink klaidas, asileli.

900. Čiurlionis>>>IP: 178.111.141.48

lipk stenkofile ant ūsiaus morkos ir smaukykis,žiūrėk kad tik nenukąstų,tada apsimyži ant pautų sušvinkusių.

899. to 295

Ka tu cia kliedi? jums pedofilija, man atrodo yra tik jusu violetineje pasamoneje. Perziurejau BBC News, laikrascius ir dar paprastas zinias paziurejau. Nieko panasaus Anglijoje nevyksta. Uzkniso juodai patvoriniai su savo kliedesiais, o venckiene von is teisejos pareigu ir reikia kelti byla uz sita visa sugalvota marazma.

898. to 881. Čiurlionis

Tik po tavęs,dauneli...

897. paskustvos

pidarastu klanas bus nusluotas per aetimiausius rinkimus:)))

896. to 882. Eugenijus

Ciurlioni ir Eugenijau, ar jus susituoke ir jau rasot kaip viena seima? O tai kada zadat pailset Maljorkoj?

895. Slyksti boba ta

zmogzudio gyneju vadove!...brrrrr....Idomu kas apmoka tu ubagu keliones,..o gal jau jie idarbinti i patvori?...Ir ar yra nors vienas normalus snukis pas tuos violetinius?...visi degradatai arba sizofrenikai is isvaizdos... Paduosiu ta Venckiene i teisma uz pastovu nuotaikos gadinima ir spaudimo kelima...taigi rinkit pinigelius violetiniai!...

894. juokas ima

Bijot pedofilų rėmėjai Venckienės, kad pateks į seimą. Kas per kvaiša ta Simona , Stankūnaitę siūlo į seimą. Ji neturi visiškai smegenų, kalba tą ,ką černiauskas sako. Na, to betrūko Petrašiūnų "k" į seimą siūlo.Stankūnaitei su savo proteliu labai labai toli iki seimo. Tegul pirmiau mokyklą baigia.

893. Čiurlionis>>> dzekei 844-ai

esi padarytas ūsių per visus galus,candone,beje,išmok rašyti daunele.

892. to 842

Na cia jokia naujiena kad kedys buvo pedofilas , nes ir stalinas isprievartavo savo busima zmona vos 15 kos ir plesdavo traukinius zudydamas pareigunus ir veliau tapo "tautu vadas".Tai ir venckiene pradejo tiketi proletoriato galia.Manau lietuviu problema yra ne tai kad jie tiki venckienes pedopasakomis,veikiau jie suvokia ka ji pridirbo,visos marijos zemes problema yra tai kad jos pilieciams imponuoja zudymai,smeiztas,kerstas ,smurtas labiau nei drasa,dora,svelnumas,pasiaukojimas,sazine.

891. to 887. Zurnalisteli

O kur čia tos klaidos?

890. NE MOTERIS O PASIUTUSI KALĖ o ne anstolė

ANSTOLE KURI ORGANIZAVO MERGAITĖS KANKINIMA REIKE BAUSTI ATIMTI LEIDIMA DIRBTI IR IŠLEIKALAUTI ATLYGINTI PADARYTUS NUOSTOLIUS. ŠITAIP MAŽŲ VAIKŲ NEKANKINO NEI PER ŽIAURAUSIUS KARUS.JI YRA NE MOTERIS O ŽMOGĖDRA .BIJO ŽMONĖMS Į AKIS PAŽIŪRĖTI, DABAR VAIKŠČIOJE SU TAMSEIS AKINEIS NORS IR SAULĖS NEBŪNA

889. och

Jau aiškėja, kas valdo Lietuvą.

888. Ech

Beje, kodel visokie puteikiai turi matyt ikiteisminio tyrimo medziaga? Kas cia per veikejai? Gal jiems apskritai visa islaptinta LR medziaga pateikti, nes matai jiems "idomu".

887. Zurnalisteli

iki kokio lygio nusmukai: "Jausdami už nugaros alsuojančius D. Kedžio ir jo sesers N. Venkienės gerbėjus"... O kiek klaidu - matyt puole paknopstom vykdyti uzsakyma - nebuvo laiko ne klaidu patikrinti.

886. zabaliui Janciui

Istaisyk savo rasliavoje rasybos ir gramatikos klaidas.

885. Eugenijus

Ciurlioni norejau pasakyt pasismaukysim???

884. Eugenijus

ei Ciurlioni ijunk skaipa pasitratinsim nuotoliniu budu????

883. Ech

Butent, teiseja tu nelaiminga, per toli nueita. Prisizaidei su broliuku dabar nebeturi kur trauktis. Tiek iklimpai kad nebegali isbristi. Gal geriau nebelisk giliau i visa savo mela, nes jau painiotis pradedi...

882. Eugenijus

Ei pedofilai, kur jus, pas mane nuolaidos imi du 3 uz dviguba kaina???

881. Čiurlionis>>>772-am

dusk,durneli,ok.

880. to 872. trinat ponai ane

tamstos komentaras dar vienas irodymas, kad venckiene meluoja, isnaudoti sakai 97 vaikai, o cia viso klano tik 1 mergaite, kur daugiau vaiku?

879. o kam

o kam jums reikalinga ikiteisminio tyrimo medziaga (t.y. filmuota medziaga) ponas Puteiki? a? kas jus toks, kad jums ji butu pateikta? kokiu tikslu taip intensyviai bandote ja isreikalauti? kad susipazinus su ikiteisminio tyrimo medziaga 'teiseja' toliau planuotu savo ejimus?

878. to 795

pedofilija - tai nestebuklas, visame pasauluje jos yra kaip ir kišenvagių, kaip ir prekybos žmonėmis, kaip ir žmogžudžių ir kt. Pedofilai yra tarp kunigų ir tarp valdininkų. Tai eilinis reškinys, kurio nereikia sureikšminti. Kedinis irgi buvo pedofilas patvarkydamas vos 14 metu mergaitę, garliavos kirpėjos kažkoks giminietis (net pavardė ta pati tai ko gero artimas) ko gero kaip rašė prieš kelias dienas spauda irgi pedofilas iš garliavos 9 metu mergaite patvarkė, o kirpėja kaip ardosi pedofilų iešokodama. O pedofilų pasirodo pila giminė ir čia pat garliavoje. Taigi padugnių įvairaus plauko pasaulyje yra daug ir kai kas jų pagalba lietuvoje bando daryti savo politinę karjierą. Čia tai jau baisu. BroLis dulkina nepilnamete ir užtaiso vaiką, nužudo du žmones, o sesuo spekuliuodama tuo pateikia tai kaip didvyriškumą ir braunasi tuo pagrindu į seima. Čia tai jau tautos tragedija kai nusilatelių šaknis turinčios šeimos braunasi į valdžią.

877. surskys

Išrinkime Ją prezidente,užp,,,,s visus :) :) :)

876. Fioletavams

O solidariai susiristi virvemis ant kaklo ir pasismaugti negaletumete?

875. to 872

Gal paremk savo komentara jaigu jis tiesa tinklapiu kur tai yra rasoma nuoroda pateik su tarpais!!!! ar cia violetiniu kliedesiai?

874. to 859. T0 795

tai nuorodos i koki spausdintini saltini, kaip supratau, vis delto nebus.... :DDDD.

873. isvada

Na jaigu SEIMAS negali sutvarkyt kazkokios rekiancios bobeles, tai jau galima traktuoti, kad Lietuvoje nera valdzios.Yra tik balaganas.Kas nori,tas ja valdo,o durniai vygdo.

872. trinat ponai ane

KODEL (LRYTAS) TRINA TOKIUS KOMENTARUS!!!!???? UZVAKAR BRITANIJOJE APIE 500 PAREIGUNU DALIVAVO OPERACIJOJE ,KURIOS METU BUVO SULAIKYTA APIE 100 JK PILIECIU ,ZIEDAS,grandine ,SUSIVIENIJIMAS(SKIRTINGAI YRA VADINAMA), JU TARPE ,PAREIGUNAI,TARNAUTOJEI,KARININKAI ,SKAUTU VADOVAS IR T.T. JIE VISI KALTINAMI PEDOFILIJA!!!! VISIEM ISKELTI NENUGINCIJAMI KALTINIMAI!!!!!! JIE ISNAUDOJO 97 VAIKUS!!! VAIKAI PERDUOTI SAUGOTI IR GLOBOTI SPECIALISTAMS!!! KLAUSIMAS KODEL TOKIA SVARBI INFORMACIJA ( GALU GALE IDOMI, INFORMATIVI LT ZMONEMS, PAREIGUNAMS , POLITIKAMS NERA SKELBEMA LR DIENRASTYJE!!!??? PAAISKINKITE MAN PRASAU!!!!????? KODEL?

871. Jadze to 858 Nagli Puteiki, pasiskaityk 849 komentara

ir aplamai, darbo metu dirbk, o ne rasinek komentarus darydamas sau reklama!

870. bakterija

Narkalos maldelė: DRĄSIAUS TIKYBOS IŠPAŽINIMAS-TIKIU Į DRĄSIU KEDĮ, visagalį pedofilų įstorijos sutvėrėją ir teisėją Venckienę vienatinę jo seserį mūsų Viešpatę, kuri prasidėjo iš šizofreniškos dvasios, gimė iš savo mamytės, kentėjo prie prokuroro Valantino, bus nukankinta ir už savo darbus ir nužengs į pragarus, bet trečią teismo dieną nepavyks prisikelti ir žengti į dangų.Tikiu į Kedžių šeimos dvasią, visuotinę kovą su pedofilija, teisėjų bendravimą, nuodėmių už pinigus atleidimą ir neamžiną jų gyvenimą.AMEN. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Narkalos maldelė: Neringa mūsų, kuri esi Garliavoje, teesie šventas tavo vardas, teateinie Tavo karalystė, teesie Tavo valia Kaip Garliavoje, taip ir prezidentūroje. Kasdienę dozę kliedesių duok mums šiandien ir duok ciotai nurodymus kaip reikia auklėt Deimanę. Ir neleisk mūsų girdyti Ir gelbėk mus nuo teismo. Amen.

869. Amdrius

Ta isprotejusi garliavos ziurke visai isisiautejo. Laidzia sau atviru tekstu grasinti Seimo nariams! Ja reikia ikisti i metalini narva arba, dar geriau i radiacijai nepraleidzia svinine deze ir uzkasti bent 10 metru gylyje! Nebesuprantu kas toje LT darosi - sveiko proto nelike nei per nago juodyma...

868. Vaje

Psichopate Velniene visai susireiksmino :) Kaip kokia blusa kanda visus :) Fuuuuuu

867. šlykštynės

Lietvus rytas - SYSALŲ RUPORAS su apgailėtinu Jakilaičiu priešaky, plius dar du nuočiulpos - Lavastė ir Gaivenis.

866. Jonas

Ar cia tas pats Arturas Jancys, kuris rase kad Venckienes imuniteta prase is seimo tribunos panaikinti D.Valys: ))) Lietuviskas Serlochas Holmsas-Arturas Jancys.

865. Eugenijus

844-tam durnas tu dzeki ciurlionis klaipedoj smaukosi ,o as londone pedofilinuos,nuotoliniu budu dar nesugalvojom kaip pasitratint???

864. bakterija

Narkalos giesmelė: PULKIM ANT KELIŲ, Garliavos žmonės/ didžiai ištroškę Venckienės malonės/ Su ašaromis Neršai dėkokim,/ Savo laisvalaikį jai paaukokim./ Suklaupę meldžiam, Nerša saldžiausia, / maldas priimki mūsų karščiausias; / mus išmokink pedofilus pažinti, / vykdyt tavo valią ir tave garbinti./ Ugdyki šioj gatvėje, savo tamsybę;/ Samdyki budulius ir bobų daugybę; / Kabink makaronus apie pedofilus/ ir kvieski kovoti su jais visus vyrus./ Puolam po kojų, Venckiene meilinga, / nepaisyk kalčių, būk gailestinga; / viltį padėjom patvory Tavo,/ visus mus glauski prie Širdies savo./ Savo malonę duok mums patirti, / neleiski niekam iš bado numirti; / duok Tave, Neringa, karštai mylėti, / paskui per amžius Žiegždriuose regėti./

863. bliamba

kas dar gali suabejoti kad visa sita kruvina istorija,ne Venckienes ranku ir liezuvio darbas,uz savaites jau rasisis prezidenturoje ir nurodines D.Grybauskaitei kaip reikia vadovauti valstybei,o tada tik sugebejo pasalint tariamus ir jei kelia pastojusius teisininkus,su tokiu uznugariu koki isigijo cia ne nesamus pedofilus gaudyt,bet valstybes perversma vykdyt.

862. Violetine minia

Violetine minia visiskai susipainiojo demokratiniuose principuose. Gaila man siu civilizacijos atlieku, ypac ligones ju lyderes, kuri kaip nekeista isitikinusi, kad pateks i seima. Cia eiline jos strategija, kartosiu tol, kol visi kiti aplink mane itikes. Manau, lietuviai jau pasimoke i seima isrinke TV klounus, tikiu, kad nusikaleteles ir jos desiniosios rankos- kaimo kirpejos pragertu snukiu- tikrai niekas niekur neisrinks. Nebent moteru kalejime, bet ir ten manau kadangi atejusi is teisesaugos, jai bus prasciau nei ji pati isivaizduoja.

861. www

iš straipsnio susidaro vaizdas, kad susirinko ne seimo komisija, o kažkoks įteisintų vagių "schodniakas", kuriems vadovauja įtariamo žmogžudyste sesuo ir visi jos turi bijoti, nes kartu sprendžiasi ir jų likimas, nes tai stebi "visa" Lietuva ir jei kas ne taip tai jau tikrai į seimą jie nepaklius, o ką komisijoje daro tokie cirko atstovai kaip Puteikis tai iš viso neaišku, nes dėl tokių teisės žinovų Lietuva ir vadinama BANANŲ valstybe

860. dabar jau

''teisejai'' beliko tik apsisikti staciai ,nes jau visus isgazdino ,aukstesniu pareigu lietuvoje jau nebera .

859. T0 795

NE TAUTOS ZIEDAS ,O JIE TAIP VADINA GRANDINE ZMONIU TARPUSAVIJE SURISTU !!! VIENOKIU AR KITOKIU BUDU TAR PUSAVIJE KONTAKTAVUSIU!!!! per pomegi !!!!

858. Naglis Puteikis

E.Jurkevičius vilkina N.Venckienės komisijos posėdžius. Gal todėl, kad negautumėm video? Ką tik atnešė N.Venckienės komisijos darbotvarkę: akivaizdus vilkinimas, nes per posėdį tarėmės ir dauguma palaikė, kad rinktumėmės kuo dažniau ir kuo greičiau, t.y. pirmadienį po pietų iki vėlaus vakaro (kai nėra nei seimo, nei komitetų posėdžių) , o dabar pirmininkas E.Jurkevičius kažkodėl parinko tik antradienį per pietų pertrauką tarp Seimo posėdžių - t.y. tik 1 valandą tarp 14.00 ir 15.00. Spėju, kad visi vilkinimai tik dėl to, kad negalėtume gauti video medžiagos. Nes jei pirmadienį susirinktumėm ir dar nebūtų video medžiagos, būtų galima kreiptis į aukštesnes institucijas, kad kuo greičiau pateiktų video. Bet , kaip matome, labai neskubama.

857. DZEKIS to 821. IŠ

Girdejau tu vaikus myli, otik paskui nuskandini.?

856. xe-xe

Įdomu iš kokio žodžio kilus pavardė pute ikis? Kiek šis senas girtuoklis, išsidirbinės? Klaipėdoj jau batai jam, niekas jo net nerinks, tačiau garliavoj gal ir užteks vietos, po visokių stomų, kirpėjų, ex teisėjų, ex kalnių ir ex kunigų? Klausimas ar visi tilpsit į seimą!

855. Kaunietis

Kodel L.R. asiriko tokia pozicija?Keistuoliai prarado daugybe skaitytoju ir prenumeratoriu.

854. to 834. K A D A

čiaup snukį ūsofilinės varpos varške, pedofiline kale!

853. Eugenijus

nachujam mums faktai ,musu saule itariamojo zudiko sesuo sviecia????ir jos pudelis kirpeja???

852. JOO

didysis l.r.''rasytojau'',gal gali paaiskinti,is kur atsirado dar viena apklausiamoji N.Venkiene?kada pradesit rasyti normaliai ir be klaidu?As suprantu,kad jusu skaitytojai nepastebi klaidu,nes matosi pagal komentarus ir ju rastingumas.

851. to 832. AS

Čia reiškia:trink nacher tą žinutę ir pamiršk...Ir įsikalk į galvą vieną universalią išmintį-nemokamas sūris tik spąsteliuose...

850. lithualien

Neskaiciau komentaru, nera laiko, esu busy tpsknt, jau dabar darau apsilima pries England - Sverige futbolo rungtynes, taciau garantuoju ponas WORRAS ten saleje tvarka daro. Zaibo pora pusliu uzsigere su raugintais pomidorais, betaskydamas ant smugio minimum trys 0,7L Auksines. Patirtis! Sakau: as, Eugenijus ir WORRAS Minske milicininku mokykloje visokiu sposu ismokom kad da nu I nakuj. Po to perveze mus I Lomonosovo Univera eksperimentams. Nezinau kur mano kolegos dabar yra, bet as neradau savo baskietkiu tai palikau gulet laboratorijoje kartais ant stalo kartis po stalu. Kasdieniniems turio matavimams nera limito. Linkejimai kolegoms Evgenijui ir Wolodei

849. Jadze to 805 Naglis Puteikis

Nesuprantu, kokiom demagogijom uzsiima komisija. Prie ko cia mergaites perdavimo filmuota medziaga ir Venckienes daromi teises pazeidimai? Ji jau pazeide teise neatiduodama mergaites 6 menesius po Kedainiu teismo sprendimo. Ir ka cia besvarstyt daugiau? Irasas nieko nepakeis, didzioji dalis Venckienes pazeidimu padaryta iki 05.17 dienos. Geda, Jums Puteiki, kad ne tik ginate Venckiene, bet dar net nesuvokiate kas yra teises pazeidimas. Jeigu laikote, kad filmuota medziaga pakeis protingai mastanciu zmoniu nuomone apie Venckiene, tai ziauriai klystate. As ir pries Venckiene, ir pries tai, kad tokie kaip Jus, Stoma ir visi kiti teises profanai, kurie pasirase rasta JT vaiko teisiu gynimo komitetui sedetu Seime kita kadencija. Pradekite ieskotis darbo, Norvegijos, Anglijos, Airijos darzoviu rusiavimo - pakavimo fabrikai mielai jus priims,nes ant rimtesnio darbo jus ir nepatempsite su tokiu mastymu.

848. to 818. taip

Nuo kada nusikaltėliai pas mus turi gerbiamų statusą?

847. KADA

įvyks įtariamosios pedofilijos byloje STANKŪNAITĖS apklausa?

846. aišku

Venckienė Landsbergio įrankis ne kitaip.

845. Kur logika

nusikaltėlės neatiduoti teismui priimti nutartį del jos juodų darbelių.Kitaip ir būti neturi,turi ponia aiškintis teisme ir už viską atsakyti kaip priklauso pagal LR įstatymus.

844. DZEKIS to 811. Eugenijus

Ms. Eugenijau, ar smagei su Ciurlioniu praleidai nakti? Ar Ziegzdriuos Jus ir susipazinot.? Bukit istikimi,laimyngi ir nepamirskit venskienei pervest.Daug jum vaiku..

843. ga

Nesipykit zmones gerieji:)

842. cirkas

ir dar siandiena is vieno veikejo suzinojau bajeriuka,kad pats a.a Drasius mego lankytis Garliavos nepilnameciu bardelyje,kuri po to gyne Venckus.Garliavos patvoriniams sitas faktas turetu buti zinomas,tik matyt jie nenori sito prisiminti,o jei taip tai tada gaunasi geras cirkas,ir net nesistebi kodel buvo sugalvotas tas pedofilijos skandalas,ir kam kilo mintis.Lengviausia kitus tepti tuo,kuo esi susitepes pats.

841. simona

Jei jau Venckiene i Seima susiruose, tai siulau ir Stankunaitei kandidatuoti, ir Cerniauskui. Jis galetu buti komiteto "kaip sutramdyti venckiene" pirmininkas. Stankunaite butu vaiku teisiu komiteto pirmininke, o Venckiene pelofilu klano demaskavimo komiteto pirmininke

840. KODĖL ĮLEIDŽIAMI

Kodėl įleidžiami į posėdį pašaliniai asmenys?????? Nežinia ką jie gali padaryti Seimo nariams, kurie nepritaria Venckienės saviveiklai...

839. !!!

Fuuuu lietuvos rytui!(butu dar mazesnes rAIDES, IS DAR MAZESNIU SITA PAVADINIMA PARASYCIAU) Jus niekingi! Geda galetu but...bet negeda ane? P-x ta geda kai pinigeliai byra.... FUUUUUUUU...Net gera nekest sito SUDLAIKRASCIO rimtai.. O va lryto tv tai visai nieko :) nsprantu ko toks disbalansas...

838. to 825. klasusiate-atsakau

ne lietrytis nupirktas rusu,bet visas jusu patvorys,darot judo darba neopedofilai.

837. to 814. TO 795

na vartau as BBC News ir taip ir kitaip, kazkaip nepavyko tokios garsios bylos surast. Atsiusk nuoroda, buk zmogus :). Tiesiog idomu pasidare, o surast negaliu. Cia tau tai - 100 pedofilu ar kaip ten ir visi tautos ziedas :))). Atsiusk :).

836. 833. pritariu

pritariu

835. to 778 to 747ga

ne sitoje vietoje akcenta dedate:)ne cia esme:) O,kad zmones visko bijo,visiskai sutinku.Visi saukia,kol ju asmeniskai neliecia,jei tik uz pakarpos ir i krumus.

834. K A D A

kada baigsis tas bardakas kiek dar bus leidžiama žmogžudžio seseriai šeimininkauti seime, kiek dar seimo nariai leis violetiniams puspročiams valytis savo kojas i juos, kur seimo nariu orumas, kur ta moralė, kai visokie patvoriu puspročiai ima diktuoti savo erezinius reikalavimus bei replikuoti ižeidinėjimais, kada žmogžudžio sesuo bus pastatyta i jai teisesaugos skitrta vieta? Aš pasišltykštėjęs visu tuo ir pasipiktines seimo nariais leidžiančiais ir toliau tyčiotis iš seimo. Jeigu šie seimo nariai neapgins valstybės garbės nuo žmogžudžio sesers siautėjimų tikrai tų seimo narių daugiau niekas nerinks.

833. ziuri henrikas per grotas ir gailisi su pavydu

Ziu koks durnas buvau kad diplomo nenusipirkau ,dabar gal ir as ten sedeciau ir aiskinciau kaip kur ir ka,na bet nieko va gal prastums tata nersute i seima gal ir as sviesa isvysiu tik va velnias zino ko ji ismanes paprasys uz tai bet jau nujauciu nemaza pydafylu sarasa yra surinkusi....

832. AS

GAVAU ZINUTE;PILDAI[...]-PILDAI SKRANDI'IDEK I[...]30LT FOXBOX TERMINALE,NESK KVITA I CHARIE PICERIJA IR ATSIIMK NEMOKAMA PICA..MIELIEJI ISVERSKIT SENAI BOBAI ,KA CIA REISKIA

831. cirkas

o gal vistik teisi Venckiene sakydama,kad sis seimas neturi ateities,nes tokiu bekiausiu ir pazemintu seimo nariu dar neteko matyti.Patvoriniai seime jauciasi kaip Klonio gatveje,daro bardakus,tyciojasi is tautos isrinktuju,o tie lyg nusilpe ir issigande asiliukai sedi ausis suglaude,ir bijo net sudrausminti gatves issisokelius.Gal jie tikrai jau apimti baimes,kad vietas i seima ir be rinkimu dalins violetine minia.Graudu uz musu teisma,seima ir visa teisesauga kuri leidzia kazkokiems issisokeliams griauti salies teisinius pamatus,ir lyg kokioje Afrikos tautoje leidzia nevaldomai elgtis kazkokiai visaziniu samanu gaujai.Toli mes taip nukeliausime,oi toli

830. to 826.

nesikeik kaip parvorinis ir niekas neblokuos.

829. Maša

Och kokia strategija, och koks Lansbergio perversmo planas, och kokia užtikrinta ir rami Venckienė remiama šunaujos ir vadovaujama Landsbergio. Tikrai panašu į tatos didelius kėslus imti valdžią ir tapti prezidentu nors prieš galą.Tik va viso to braižas atrodo marsietiškas.

828. Vargšas Puteikis

Puteikis - vargšas, negi nesupranta kad Venckienė VALOSI Į JĮ PURVINUS BATUS.

827. to- 795

...jeigu tai yra tiesa,tai pats rasai ,kad pateikti nenugincijami faktai, o ne pletkai........jeigu tu suvoki kas yra faktai!!!!

826. VA TAIP 809

795 MANO KOMENTARA UZBLOKAVO 5 KARTUS!!!

825. klasusiate-atsakau

Klausiate, kodėl Komjaunimo tiesa (lietrytis) taip nenori, kad tiesa išaiškėtų. Atsakau: lietrytis yra Rusijos finansuojamas organas. Visas laikraštis persunktas neapykanta Lietuvai. Jį finansuoja dosniai, už tai turi atidirbti: skleisti melą, kiršinti žmones, kenkti valstybei

824. to Kupčinskas, Puteikis ir Ramonas

Už balsavo labiausiai prisidirbę komisijos nariai: Kupčinskas, Puteikis ir Ramonas:-).

823. geras 820 :)

teisybe,bet panasiai ir daroma....

822. salininkai

O tie salininkai rimtai ten viska gadina...Tai kam juos ten leist? Neleist, Venskiene pati puikiausiai sugeba viska paaiskint... Tie reksniai rimtai tik trukdo...as visom keturio uz Venskiene, bet tuoj tie salininkai nores kaip geriau, o gausis kaip visad blem..

821. IŠ

kur pas p,Venckienę tiek stiprybės.Man nuo viso to mėšlo jau seniai būtų protas pasimaišęs.Pagarba jai.

820. Hirgis

Straipsnis parasytas Breznevo laiku stiliumi.Betruksta tik prieraso,kad kokio nors "Inkaro" darbininkai vieningai pasmerke toki teisejos elgesi.

819. ona

na nejau jiekas negali isgelbeti musu nuositu cirku?degutiene nieko nereaguoja, nors seime vyksta vos ne venckienes spaudos konferencijos, Grybauskaite nusiduoda, kad ios viso nieko nezino, venckiene drebedfama meta paskutinius kozirius-aha,jeigu jus ne uz mane tai jus nelaimesit rinkimu. O seimunai sedi lyg i kelnes prisideje.KODEL?

818. taip ir turi elgtis teisingas zmogus

drasiai ir tiesmukiskai,kaip gerbiama Neringa

817. violetiniai BILIETAI kadencijoms!

Kedyno teroristų organizacija organizuoja ir jau pradeda vykdyti violetinę BILIETŲ loteriją: jau parduodami, už kyšius į asmeninę venckės sąskaitą, VIOLETINIAI BILIETAI neliečiamumo ir nepakaltinamumo kadencijoms: LOTERIJOS DYDYSIS PRIZAS- prezidentinė kadencija -5 metai; Pagrindinis PRIZAS- seimūno kadencija- 4metai; Kadencijas bus galima atlikti Panevėžio moterų kalėjime, lukiškių mirtininkų kameroje šalia bružaitės, bei praveniškėse. Paguodos prizų kadencijos bus atliekamos Rokiškio psichiatrinėje! Visiems kedofilams sėkmės "atsėdint" savo užtarnautas kadencijas! BILIETŲ skaičius neribojamas; vienas bilietas gali išlošti ir visas įmanomas kadencijas!

816. Vietinis

Įdomu,kiek dar pakęs seimo nariai tyčiojimasi iš jų? O gal jie mano kad to nusipelnė?

815. jo

tik lietuvoje taip ymanoma,.kazkokia anstole vadovauja pareigunams,,pareigunai jos nuosavybe vaizdo yrasai jos nuosavybe,.apsurdas.

814. TO 795

BBC4 ZINIOS VAKAR VAKARE , SENDIEN RYTA DAUGELIS UK KANALU!!! OPERACIJOS VADOVAS DALINO INTERVJU!!!

813. mauras

Gaila tu seimo nariu skystablauzdziu istizeliu.Komisijos pirmininkas pasisodina salia save Venckiene ,kaip kokia garbinga viesnia .Ponas Jurkevicius turi suprasti ,kad Venckiene eiline Lietuvos piliete ,itariama nusikaltimu padarym, o ne kokia Prezidente ar Seimo pirmininke.Venckienes vieta komisisjoje -gale stalo kaip itariamosios.Ir klausimus turi uzdavineti komisijos nariai,o ne ligone pseudo ir kvazi teiseja Venckiene.

812. yes

ale tas tranas kitaip nepavadinsi achujielina o likusieji toliau laiko dievybe, asilai jus kada pagaliau atsibusite??? nematot kad jos tikslas seniai jau buvo patekti i seima, prisidengus mergaites nelaime, o jus kaip avinu banda ir toliau sekat jai is paskos...

811. Eugenijus

cirkas isvaziavo ,o putis liko???

810. abc

Išsigimusio šudryčio, degenerato žurnalisto tendencingas straipsnis.

809. to 795

nurodykis info saltini, plz. Tada atrodys rimciau. :)

808. vidma

Ne Seimo nariai, bet mazgotės į kurias nusivalomos kojos.

807. Eugenijus

Idomu ,o skuciene ,tai vietoj pudelio??

806. tai bent

istatymu Lietuvoj nebera, vadovauja Venskiene su savo sutve. Nuo kada -ar tik del Venskienes vyksta atviri posedziai, tai gal galetu visa ta chebra persikelti i Daukanto aikste. Tai pasirodytume pries pasauli-bejegiu, asilu tauta. S ko prie rusu gyvenom blogai-----bet tokiu cirku nebuvo, visi zinojo savo vieta. o dabar zmogzudzio sesuo su savo sutve pradejo vadovaut Lietuvai, kas bus, prie ko visa tai prives, emigruos vivi jauni zmones, ar galima gyvent tokiam kosmare--baisu

805. Naglis Puteikis

Trečias N.Venckienės komisijos posėdis: nenorima reaguoti į viešus pareigūnų pareiškimus, kad jie Seimo komisijai jokios video medžiagos neduos. Pasiūliau sureaguoti į vakarykščius antstolės S.Vaicekauskienės, vidaus reikalų ministro A.Meliano ir prokuroro Z.Radišausko pareiškimus per LNK ir delfi portalą, kad jie video medžiagos neduos. Melianas nurodė, kad šiuo atveju policija klausys tik antstolės, pastaroji pareiškė, kad nenori duoti, o prokuroras argumentavo tuo, kad pagal gen.prokuratūros rekomendacijas Seimo nariams nenumatyta pateikti ikiteisminio tyrimo duomenų (jis tyčia klaidina, nes Seimo laikinųjų komisijų įstatymas nustatyto priešingai). Deja, komisijos nariai nesutiko su mano pasiūlymu kreiptis į Vyriausybę, kad ji įpareigotų Melianą, į Antstolių rūmus ir Seimą, kad įpareigotų antstolę ir į ikiteisminio tyrimo teisėją, kad įpareigotų prokurorą pateikti tą video medžiagą. Tada pateikiau kompromisinį pasiūlymą - viešu pareiškimu konstatuoti, kad tų pareigūnų vieši komentarai neatitinka įstatymų ir yra nekorektiški. Tačiau už tokį pasiūlymą balsavome tik trise- Kupčinskas, Puteikis ir Ramonas. Kiti 7 nesutiko: Zasčiurinskas, Lementauskas, Ručys, Sabatauskas, Kuodytė, Jurkevičius ir Stirblytė. Du nariai - Juozapaitis ir Šedbaras šiandien nedalyvauja. Taigi, komisija nepanorėjo ryžtingai užkirsti kelio video medžiagos nepateikimui. Akivaizdu, kad komisijos narių dauguma iš tikrųjų ir nenori matyti tos videomedziagos.

804. Aišku tik viena

Venckienė - ligonė.

803. Jonis

Lietuvos rytas labai nenori kad isaisketu Tiesa. Ir kokie motyvai? Nors visa kas susiije su politika ir su ivykiai Lietuvoje , sitam,e laikrastyje , pateikiama per iskreipta prizme. Neimanoma nieko skaityt , nebent orus

802. man tai nesuprantama

Straipsnis šališkas kaip beje ir Jakelaičio laida.Neesu nei už vieną pusę,bet kyla dar daugiau klausimų į kuriuos niekas neduoda atsakymų.Labai stebina Venskienės pasisakymai,gal reiktų daugiau kultūros ir nekenkti pačiai sau.Dar daugiau stebina Stankūnaitės plikis advokatas,kurio visur yra per daug ir kas jam seikėja pinigus?

801. bite

Kuo greiciau reikia nuteisti ta aferiste brolzudzio seseri. Atsibodo tos spekuliantu seimos issidirbinejimai

800. Kurica Riaba

Neįtikėtina. Neįtikėtina. Norėtųsi, kad tai būtų blogas sapnas, kuris tuoj išsisklaidys. Tegu tie fanatikai kakotų Garliavos patvory - tepasikaria, bet su visais savo mėšlais ateiti į seimą, grasinti, rėkauti, filmuoti... Aš pasiduodu. Daugiau neskaitysiu anei nieko, kur bus rašoma violetinėmis temomis, nes galima sudurniuoti. Kas darosi su mūsų valstybe? Ko siekia tie bepročiai: nori sukelti perversmą? nori taip išgąsdinti kitus kandidatus į seimą, kad jie net atsiims savo kandidatūras? Ir kokią valstybę sukurs? Tokią, kur kiekvienas, nesutinkantis su jų nuomone, bus apšaukiamas pedofilu? Eikit jūs visi šikt.

799. juozas

Kažkoks absurdas ,kad ką nori tą daro teisėja tai tikriausiai tik mūsų valstybėje ir gali tokie dalykai dėtis Mafija valdo.

798. Eugenijus

Praeitais metais anglijoj vyko riauses atrode policija nesusitvarko ,bet sistema dirba ir dabar uz tai kas savaite laisves netenka vidutiniskai po 50 tokiu panasiu i garlevinius feljetavus ,kada lietuvoj prades taip operatyviai dirbti teismai ,kad kazkokio kuckailio 2 metus negali issiaiskint kaltas ar ne??????

797. geda l rytui

valdzios propaganda varo kai reikalas ir nejunta kad revoliucija salyje bresta.....

796. as

SAUNUOLIS JAKELAITIS

795. Kodel ISTRYNE?????

KODEL (LRYTAS) TRINA TOKIUS KOMENTARUS!!!!???? UZVAKAR BRITANIJOJE APIE 500 PAREIGUNU DALIVAVO OPERACIJOJE ,KURIOS METU BUVO SULAIKYTA APIE 100 JK PILIECIU ZIEDAS, SUSIVIENIJIMAS(SKIRTINGAI YRA VADINAMA), JU TARPE ,PAREIGUNAI,TARNAUTOJEI,KARININKAI ,SKAUTU VADOVAS IR T.T. JIE VISI KALTINAMI PEDOFILIJA!!!! VISIEM ISKELTI NENUGINCIJAMI KALTINIMAI!!!!!! JIE ISNAUDOJO 97 VAIKUS!!! VAIKAI PERDUOTI SAUGOTI IR GLOBOTI SPECIALISTAMS!!! KLAUSIMAS KODEL TOKIA SVARBI INFORMACIJA ( GALU GALE IDOMI, INFORMATIVI LT ZMONEMS, PAREIGUNAMS , POLITIKAMS NERA SKELBEMA LR DIENRASTYJE!!!??? PAAISKINKITE MAN PRASAU!!!!????? KODEL?

794. rimi

Nu vamzdiec , vienos bobos niekas negali sutvarkyti.

793. Autimas

Nepykir ant ciurlionio...jam paprasciausia su galva negerai...tegu raso,ka nori,vargsas...sedi cia per dienas ir skaitydamas komentarus turbut masturbuojasi...cia turbut kazkoks iskrypimas pas zmogu,arba savo gyvenimo neturi visai... Juk masturbuojiesi,Ciurlioni,prisipazink...;)))) Tave veza visa sita diskusija...ant teisybes tau px....;) tu turbut meldiesi,kad sitas cirkas niekada nesinaigtu.....;)))) O Neringa noretum,Ciurlioni patureti....patinka blondines....;))))?????!!!!

792. prezidentine cenzura

belieka nusisikt ant venckienes uztarejos-prezidentes stalo kad si betvarke butu sutvarkyta

791. Kedyno teroristai organizuoja

Kedyno teroristų organizacija organizuoja ir jau pradeda vykdyti violetinių BILIETŲ loteriją: jau parduodami,bet už kyšius ir ne tik į asmeninę venckės sąskaitą, VIOLETINIAI BILIETAI neliečiamumo ir nepakaltinamumo kadencijoms: LOTERIJOS DYDYSIS PRIZAS- prezidentinė kadencija -5 metai; Pagrindinis PRIZAS- seimūno kadencija- 4metai; Kadencijas bus galima atlikti Panevėžio moterų kalėjime, lukiškių mirtininkų kameroje šalia bružaitės, bei praveniškėse. Paguodos prizų kadencijos bus atliekamos Rokiškio psichiatrinėje! Visiems kedofylams sėkmės "atsėdint" savo užtarnautas kadencijas! Bilietų skaičius neribojamas!

790. to 777. f.lux software

Jo.Karavano ėjimo kryptis-Lukiškės...

789. Užkniso

Juodai užkniso ta venckienė su savo violetinių pedofilų-žmogžudžių gauja. Jau bijau ir lygintuvą įsijungti, nes pradės karksėti apie tą šizofrenikę ir jos "tiesą" :)

788. to

matyt seime veikti nera ko,kad prie tokios Lietuvoje betvarkes,reikia puldineti dorus zmones,o kuodyte,kur tik ilindo ten priskalde malku,kaip tokios asabos,aplamai i seima isitrina

787. TIESOS, venckiene, TIESOS!

Noriu TIK FAKTINĖS TIESOS iš tavęs venckiene, tik TIESOS! - kas tie 10 nužudytų liudininkų- prašom vardyti pavardes, taip pat kas ir kada juos nužudė! TIESOS! Prašom pradėti vardyti PEDOFILŲ klano narių pavardes! kas, kada, kur, ką ir už kiek pedofylino! o gal tai dar per 4 metus taip nė vienos iš jų ir neišsiaiškinai? TIESOS, venckiene, TIESOS! Kur slėpei žudiką brolį 5mėn? TIESOS! Noriu TIESOS!- kaip tavo galvelėje gimė idėja apie pedofilų KLANĄ! TIESOS, venckiene, TIESOS! su FAKTAIS, o ne kažkas sakė, kažkur girdėjau, visi žino. Už kiek pirkai iš kuckailio pažymą?TIESOS! kiek ir kam sumokėjai už nepilnametės stankūnaitės abortą? TIESOS! kiek kainavo pažyma iš Rokiškio psichiatrinės? TIESOS! Kam įsakei nužudyti nekaltą vaiką Vaidą Milinį? TIESOS!

786. senukas

Stai prie ko privede Prezidentinis STOGAS.Dabar jau reiketu pagalvoti apie sios SALDZIOS PORELES nelieciamybes panaikinima (dalia ir neringa -abi apsidirbo,net SMIRDA).Taip ir LAIKO BUTU SUTAUPYTA.Na,o neringute reiktu gerai patardyti del bendrininkavimo NUZUDYMO BYLOJE-jos vieta KALIUZE , one seimas-ir drg.Putinui butu gera pamoka (ir visam jo KGBistu aparatui)-zinia is kur tos visos "revoliucijos" ateina-tiek RAUDONOS ,tiek ir VIOLETINES.

785. to 782. OK

Tai ko vargsti,vargo tu pisuokli?

784. taigi

Kas naujesnio PedopfylųRyte? Nieko nauja- iškrypėlių ruja :)))

783. sudyrtis

toliau pila pamazgas ant Venckienes.. slykstu net skaityt

782. OK

NĖRA KO ČIA VARGT ŠIAME KOMUNISTINIAME LAIKRAŠTYJE ČIA VISKAS MELAS

781. janciui

Venckiene drasiai kritikavo....o ka tu dabar rasai, kritikuoji ar smeizi?

780. o

ar kas prisimena kokia nors komisija,kur buvo svarstomas teisejo nelieciamybes atemimas su ta teiseja palaikancia komanda?Kokie cia sios komisijos "meiles" zaidimai su sia violetine publika. Irodysit kada nors seimunai,kad turite kiausus?

779. optimistas

Ego visada budi,kad apsaugoti save nuo galimo menkinimo,gniuzdymo.Automatiniai geo atstatymo mechanizmaiskirti atstatyti proto sukurtai jusu tapatybei-"AS".Kai kazkas kaltina ar kritikuoja mane,ego-ui tai yra jo menkinimas ir jis nedelsiant deda pastangas atstatyti savivertes jausma,teisinantis,ginantis ir kaltinant.Ego-ui visai nesvarbu ar kitas asmuo teisus ar ne.Ji labiau domina savisauga nei tiesa.Tai psichologines formos "as "savisauga.Tokiu atveju kai jus aprekiat kita vairuotoja,kuris jus apsauke idiotu,suveikia automatinis ego apsaugos mechanizmas.Vienas labiausiai paplitusiu ego apsaugos mechanizmu yra pyktis, kuri lemia laikina bet milziniska ego iskrova.Visi mechanizmai puikiai atstato ego,bet is tiesu yra neveiksmingi.Tie kurie ipatingai extremalus savo disfunkcija yra lydimi fizines prievartos ir ju grandioziniu fantaziju zlugimo. Galinga dvasine praktika yra samoningai leisti menkinti ego neleidziant jo atstatyti.As rekomenduoju jums karts nuo karto tai isbandyti.Pavyzdziui,kai kazkas jus kritikuos,kaltins ar pravardziuos,vietoje to kad nedelsiant atkirstumet ar gintumetes-nedarykit nieko.Leisk savo ivaizdziui buti sumenkintam ir stebek ka jauti giliai savyje.Gal but keleta sekundziu jausies nemaloniai,lyg sugniuzdytas ir net tapes mazesniu?Bet,po to gal but tu pajusi intensyviai gyva vidine erdve,nes tu nebuvai sumazejes.Is tiesu tu isaugai,padidejai.Gal but tuomet tai bus tau stulbinantis atradimas.Kai isoriskai atrodo kad tu esi sumenkintas,bet i tai nereaguosi nei isoriskai nei viduje,tu suvoksi kad niekas realiai nebuvo sugniuzdytas,kad per tapima "mazesniu",tu tapai "didesniu".Kai tu nustosi gintis ar kitaip stiprinti savo tapatybes jausma,tu nustosi tapatintis su forma,su proto sukurtu ivaizdziu.Tapdamas mazesniu(ego poziuriu),tu is tiesu issipleti ir sukuri viduje daugiau erdves "BUCIAI"(butis).Tikroji kas tu esi galia.gales sviesti ir spinduliuoti pro is paziuros susilpnejusia forma.Tai ir yra ka Jesus turejo omenyje sakydamas:"Neig save" arba"Atsuk kita skruosta".

778. tam 747 ga

"zmones pradejo judeti. bus sunku" ? nejuokink vaikeli, skirk du dalykus, kai zmones sukyla is idejos ir kai zmones sukyla del asmeniniu savanaudisku tikslu. jei visos valstybines institucijos veiktu kaip joms priklauso, tai labai nustebtum, kaip greitai butu uzbaigta ta violetine tragikomedija. tik pasiziurekit kaip greitai issizada savo veiksmu ir zodziu visi patvoriniai, kai tik teisesauga jiems pradeda lipti ant kulnu ! tikri sukileliai kaip musu sausio 13 gynejai, nepabijojo ir tanku, bet nepasitrauke, o violetiniams tik pakvimpa simto lituku bauda ir op, jau myzioja i kelnes, jiems jokiu pedofilu nebereikia, jie atseit tik bulkuciu ejo valgyt ! net venckiene issizada savo zodiu, ginasi, kad nenorejo to ar ano pasakyti, kad jos zodziai paimti is konteksto...apgailetina !!!

777. f.lux software

Stankofilai loja - karavanas toliau eina.

776. taip...

neleido zuokas vilniuje prie prezidentūros įrengti violetinio kempingo, tai tie kempingą įsirengė seime.... O kodėl zuokas negalėjo leisti jiems įsirengti kempingo čigonų tabore? o geriausiai tai būtų psichiatrinės ligoninės kieme?

775. To 771

taip, taip, saugo ir nuo 'pedafilu', ir 'fydafilu' :)

774. Klonis

Ar neuzteks tai zmogzudzio-bandito seseriai tyciotis is visos Lietuvos? Kas cia darosi, kad su viena priplaukusia visa- tiek teisesauga, tiek Seimas- negali susitvarkyti? Kas ja uzstoja taip smarkiai? Viena aisku, kad ja uzstoja tie patys banditai,juos palaikantys seimunai, laukdami Daktaro ir panasiu isteisinimu ir atristu ranku savyvalei. Kur tai matyta, kad zmogzudzio sesuo-dirbtu teiseja Lietuvoje???Krauju suteptos rankos ir neprausta banditiska israiska-venckienes tikrasis veidas!

773. KAdangi teisėjas visų džiaugsmui

sveikutėlis, KADA "LAIMUTĖS" :-) STANKŪNAITĖS SOLO TEISME ĮTEMPTAI SPAUDŽIANT IŠ protuko, kas ten Černiausko patiekta?

772. to 752. Čiurlionis

Klausyk,daune- ne aš renku komentarus,ne aš už juos baudžiu.Aš tave,glušą tik perspėju.Dar kartą kartoju-mane nubaudė už žymiai "lengvesnį" komentarą.Palyginus su mano "blogu" komentaru,tave galima bausti beveik už kiekvieną...Ferštein?

771. Visai rimtai

Nuo ko saugo Stankunaite dažnas violetinių klausima ir jie žino atsakyma kad saugo nuo pedafilų klano ir tas klanas žudo tuos kas gali pakenkti pedafilų klanui. Viena ir aršeusių pedafilų klano persekiotoje yra Venckienė, bet labjausei keista ji neturi apsaugos , o ir klanas jos žudyti nesiruoše , tik anot Venckienės teisėjei nori ssu je susidorti. Matomai pedofilų klanas ti Venckienės ir jos komandos galvose , o va kedafilu klanas tai realus laksto su violetinemis velevomis ir su žmogžudio portretais.

770. Eugenijus

751 Tai as tau duodu 1000 ,nupirk ir man tokius ,AISKU?

769. kodel?

violetinius remia is zonos tai nusikalteliu gauja jodosios jegos,kauna reikai aptverti auksta spygliuota tvora cia didziausias blogis isivystes nei pareigunai be vilnieciu spaudimo nieko nedirba.ant kiek turi buti degradaves miestas kad nesugeba susitvarkyti ,kodel vilniaus pareigunai turejo vaziuoti islaisvinti mergaite,ar kaunas mafijai po padu?

768. Aušra

Kas pasidarė seimo nariams,kad ptvorio dirigentei ir seime leidžia elgtis,kaip Garliavos patvoryje? O kokia arogancija ir pasipūtimas.Reikalinga jai mergaitė,kaip šuniui penkta koja.Kad ir kokie bus teismų ir komisijos sprendimai,jei bus nepalankūs venckienei ir jos šutvei,vistiek visi bus apšaukti pedofilais.Kodėl gi garsi''kovotoja''prieš supuvusią teisinę sistemą,išsisukinėjo Jakelaičio paklausta apie brolio žudymus.Gal nuo to rekia pradėti.

767. to 763

jau niekam neidomu tamstos smeiztas, nusisneki

766. ubagyne tiesos nera

UBAGYNE tiesos nera,nera KONTROLES,ten kur korupcija perkamas perkamas pareigunas,uzsimerkia ir negirdi nemato.LIETUVOJE bylos nutraukiamos.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

765. to 763

gal galite atsiusti nuoroda,kur tai butu galima pamatyti?

764. tam 753

PASIGYDYK, ZMOGAU

763. ?

jau turbut visi uzmirso kaip velniene mergaitei ranku zestais rode ka jai pasakoti kai kedys filmavo provokacinius filmukus su mazeme jei smeiziant

762. asd

kas PAVOGĖ iš LIETRYTINIŲ korespondentų klaviatūros RAIDES..? Net šlykštu skaityt tokį textą. Vienareikšmiškai : BULWRINIS sienlaikraštis. Taškas.

761. to 754

gal but tiksliau ruroj

760. to747

tiesa, bordakas lietuvoje , dabar anstole apsimelavo visai LIETUVAI.

759. TO 739 VIOLETINE SIUKSLE

STANKUNAITE- nera itariama!!!! o venckiene neitariama dar nes neistardyta-TIESOS

758. to 727

o kas ta komisija? Kazkoks balaganas su minia violetiniu,besielgianciu kaip savo kieme. Antstole sake,kad filmuoja,kad jokiu interpretaciju nebutu.Dar karta norit paviesint mergaite? Jei jau tokie esat uztikrinti,kad toks vaiko paemimas yra vienintelis pasaulyje,tai pasisniukstinekit youtubeje. Net Danijoje buvo paimtas vaikas,kuris priesinosi,o cia dauguma violetiniu kliedi apie danu patarinetojus. Amerikoje su ginklu vaikas paimtas ir tt. Baikit situos show ir uzsiimkit darbais.

757. tiesos

o manote,kad visa tiesa turi buti po kaldra,ar tai tokia lietrycio tiesa

756. KADA

VYKS ESMINIS DALYKAS - STANKŪNAITĖS APKLAUSA, KAD STRASBŪRĄ PASIETŲ PER YOU TUBE ŠITAS "FEISAS"?

755. Eugenijus

O venckiene kartais ar ne rusiskai sakant OnO ???

754. uk

Lietuva rura

753. MAMOS-

VELNIENE KODEL NUZUDEI MUSU VAIKUS?

752. Čiurlionis>>>688-am

jeigu matei,tai nors vieną nurodyk,o ne taušk vėjus apsisikėli,jeigu čia mano grasinimas,tai čia lygiai tas pats kad mergaitė nebuvo pagrobta iš Neringos glėbio,kad mergaitė pati už rankutės vedama išėjo su sutenere smaukunaite.

751. Eugenijui

numeriai kainuoja viso labo tik 500 lituku,kas tau neaisku ir kur problema

750. tikras

debilizmas. debilai violetiniai komisija dar didesni debilai vat ir visos išvados.

749. oi

laukia dziaugsmo, kai kurie , vadinami lietuviais is Venskienes nelaimes, kad tik greiciau JAI NELIECIAMYBE ATIMTU, KAD BE KALTES KALTA DAR IR I KALEJIMA IGRUSTU , TAI DZIAUGSMO, KAI KURIEMS BUS, GERS ALKOHOLI , SOKS TA PROGA. ARGI NESLYKSTUS ESATE, PRISIMINKITE ZODZIUS : SIANDIEN MAN--- RYTOJ TAU, IR SUSIMASTYKITE.

748. to 734

jau vien kuze ko verta,o jakilaicio gaila

747. ga

Nei uz violetinius,nei uz pedofilus,nei uz lryta,nei uz nieka.Taciau...yra labai daug akivaizdziu nusikaltimu,kurie akivaizdziai dengiami.Tai kelia labai daug abejoniu.Svarbiausia,kad visame tame dalyvauja auksciausio lygio pareigunai.Bardakas,chebryte.Jei jau darote kazka,tai darykite tyliai,o jei jau kyla viskas,tai nezinau kaip jums pavyks viska nugesinti.Zmones pradejo judeti,bus sunku.

746. Eugenijus

TIE_sos venckiene Tiesos kie kainavo broliuko supisto mersiuko numeriai ,ir kaip tu tokia neimanti kysiu sugebejai sukaupti tik turto ,is teisejos algos ????????

745. man tai patriko

barikadu norejo mergaite!!! Fantastiskas pasiaiskinimas. Ir, svarbiausia, alyviniai publikai visai tinka. Mano vaikas nori to ir to - tai, pasirodo, teisinis argumentas, arba, kitai sakant, argumentas nevykdyti teismo nutarties. Pvz, laiskas bankui: as, V.P., siandien norejau padengti visus turimus isiskolinimus, bet mano vaikas sedi ant mano pinigines ir NENORI man jos atoduot". Pabandykit, gerbiamieji, gal isdegs reikalas - jei dabar Seime jie sudarys toki precedenta - bandyt tikrai bus verta!!!!!

744. Tiems kas nekencia violetiniu ir kitu nusikalteliu ,zudiku

Parsisiuskit nemokama internetini zaidima WORLD OF TANKS,ir nustatytmuose uzdekit varnele ant ryskesnes spalvos,ir jusu priesu tankai is raudonu pasidarys violetiniai ir galesit sau smagiai tratinti ta violetini klana be gailescio deginti tankuose ,saudyti,oi smagus zaidimelis ypac kai priesai violetiniai :PPP (LIETUVOS RYTAS,TIK PROTINGIEMS ZMONEMS! NEBUK KVAILAS NEPASIDUOK VIOLETINIAM VIRUSUI,KURIS BANDO ISKRUSTI JUSU SMEGENIS!)

743. --> 711. Ate lryte

mano kaimyno Pudelis kelis kartus daugiau smegenu ir loginio mastymo turi nei tamsta :D as jau apie kito kaimyno Vokieciu Avigani net nesneku - pries tave jis genijus :D:D:D:D

742. to 739.

Vat per tokius kaip tu jie ir isivaizduojat kad vsdininkai ir pydafylai komentarus klastoja :D baik!

741. faktas

Matyt daugelis cia galetu vieni kitiems perkasti gerkles del savo isivaizduojamos tiesos, nors puikiai supranta, kad nei vienas ju tikros tiesos nezino. As buvau pakankamai neutralus ir dar nebuvau susidares nuomones apie violetinius ir antivioletinius, taciau perskaiciau viena gryno violetinio komentara, ir dar jau zinau, kad lietuviai turi daryti viska kad tik sita sutve nepatektu i valdzia, nes tuomet Lietuvai tiesiog p..dec. "Pamatysime per seimo rinkimus realius rezultatus, kas uz Venckiene, kas uz pedofilus. Sekmes" Va cia tai bent ! Jei man nepatinka Venckiene - tai as pedofilas? sio apie save dar nezinojau. Aciu uz pagaliau atmerktas akis.

740. Tiems kas nekencia violetiniu ir kitu nusikalteliu ,zudiku

Parsisiuskit nemokama internetini zaidima WORLD OF TANKS,ir nustatytmuose uzdekit varnele ant ryskesnes spalvos,ir jusu priesu tankai is raudonu pasidarys violetiniai ir galesit sau smagiai tratinti ta violetini klana be gailescio deginti tankuose ,saudyti,oi smagus zaidimelis ypac kai priesai violetiniai :PPP

739. TEISĖJAS GYVAS IR SVEIKAS

TAI KADA PAGALIAU SVARBIUSIAS PROCESO ETAPAS - ĮTARIAMOSIOS APKLAUSA?

738. to 720

Laikas parodys:)

737. 6k

Ai o jus "teisybes kovotojai" "mergaiciu saugotojai" jau suradot pydafylus kurie is maps klonio gatve istryne?

736. KADA

BUS ATNAUJINTA STANKŪNAITĖS APKLAUSA - SEIMO KOMISIJAI BŪTŲ TAIP PAPRASTA DIRBT TURINT JOS "LIUDIJIMŲ" ĮRAŠĄ. JAU VIEN JO PAKAKTŲ

735. JUK

seima rinko ir paprasti zmones ne tik oligarhai seimunai yra islaikomi ir is paprastu zmoniu mokiesciu tai manau kai posedziauja seimunai turetu stebeti liaudis o gal po seima vakscioti leidziama tik stankunaitei ir jos advokatui

734. 711. Ate lryte

O tamsta, suprantu, prie nenormalių, jei vis dar skaitai Lrytą?.. Mano nuomone, Lrytas vienintelis drąsiai rėžia tiesą, nelikdamas nuošalyje, kaip ne kai kurie spaudos puslapiai... Ne be reikalo pati Venckienė ir jos šutvė bijo šio dienraščio. Akivaizdžiai tai parodo eilinis Skučienės klausimas KGB tonu žurnalistams: "Iš kur būsit?"

733. vau...

Kada pasodys Venskienę už grotų gana jei cirkus krėsti.Visai nusivažiavo ir mūsų seimas, kad leidžia bepročiams cirkus rengti.Juk svarstymas yra Venskienės, o ne patvorinių, tai ko jie ten reikaligi.Gėda neįgaliam seimui, kuris nesusitvarko su patvorio "minia".

732. o gal viskas kitaip

Pagal ,,teiseje ,, klanas nužudė 10-9 žmones , bet va klanui kažkodel visai neidomi ,,teiseje,, matomai tam klanui labai jai reikalinga ta ,, teiseje,,. Manau kad to pedafikų klano nera ir nebuvo , o va kedafilų klanas realus ir matomai jis žudo.

731. Tiems kas nekencia violetiniu ir kitu nusikalteliu ,zudiku

Parsisiuskit nemokama internetini zaidima WORLD OF TANKS,ir nustatytmuose uzdekit varnele ant ryskesnes spalvos,ir jusu priesu tankai is raudonu pasidarys violetiniai ir galkesit sau smagiai tratinti ta violetini klana be gailescio deginti tankuose ,saudyti,oi smagus zaidimelis ypac kai priesai violetiniai :PPP

730. to svarbu platinam

Ačiū, labai žvengiau

729. Stabdykime "fioletavus" teroristus!!

STABDYKIME violetinius kedyno teroristus! Paruoškime jiems vietas kalėjimuose ir psichiatrinėse!

728. privalote

keisti dalį apsaugos moterimis - kurios TIESIOGIAI bendrautų su seksualinę prievartą patyrusia MERGYTE. Tokia yra norma. Nežinia, ar vaikas bent pavalgęs, ar neserga stankūnaitei tebesidaužant ir toliau po kabakus

727. MAMA

VISIEMS BLAIVIAI MASTANTIEMS ZMONEMS AISKU,KODEL ANSTOLE TAIP BIJO PARODYTI FILMUOTA MEDZIAGA,KURIOJE UZFIKSUOTAS MERGAITES"EMIMAS"UZMETANT KALDRYTE JAI ANT GALVOS,BEPROTISKU MERGYTES KLYKSMU,LANGU DAUZYMU,NAUDOJANT BENZO PJUKLA.jAU UZTENKA PAMATYTI FILMUOTUS TV VAIZDUS IR SIURPAS KRECIA,TAI KAIP RODYS KOMISIJAI,KUR AKIVAIZDUS SMURTAS IR SUSIDOROJIMAS SU ISGASDINTU,KLYKIANCIU VAIKU.TACIAU VAIKO TEISES,POLICIJOS PAREIGUNAI AKLAI VYKDE KAZKIENO NURODYMUS SU SIA GESTAPINES ISVAIZDOS PERSONA LIEKA NET NEBAUDZIAMI.VSIO ZAKONNO.

726. to 723. kada

Žr.722.

725. to 706

kai valdys violetiniai visi kysiai pavirs dovanomis ir jokios korupcijos tada nebus. Jus violetiniai tikri utopistai,jei galvojat ,kad venckiene isgelbes Lietuva pati iki kaklo iklimpusi mele . Jai seimas kaip gelbejimosi ratas gaut kitai nelieciamybei.Ji visus ejimus ir atsitraukimus apgalvoja is anksto

724. 777

Pedomafija net nesitikejo kad bandidami nuslepti savo nusikaltymus jie gali prarasti valdzia ir tada je bus patraukti atsakomiben.

723. kada

vyks vėl Stankūnaitės apklausa?

722. to 719. Kada

Kak tolko,tak srazu...

721. to 712

Kedofilam pirmiausia reikia apibrezima numest kas yra faktas nes pakolkas matomai jiem atrodo kad nenugincyjimi "faktai" yra tie kuriuos sake dedule Pranas ar bobute Ona.

720. to 715. to kliedesiukams

O aš manau,kad ne...Na ir kieno manymas yra svaresnis?

719. Kada

vyks Stankūnaitės apklausa?

718. aš

irgi sakau,,Stop violetiniams''.

717. ale

Toks vaizdas ,kad seimunai bijo garliaviniu -patvoriniu!!!Ot dasigyveno.......

716. To 709. w

NUSIIMK VIOLETINIUS AKINIUS, visuose dienraščiuose tokie patys straipsniai.

715. to kliedesiukams

manau,jus klystat:)

714. 696-am

Man tai irgi atrodo,kad ji yra žmogžudžio Kedžio brolis,pasidaręs lyties keitimo operaciją.

713. Kada

vyks STANKŪNAITĖS apklausa?

712. TIESOS

Noriu TIK FAKTINĖS TIESOS! venckiene, tik TIESOS! - kas tie 10 nužudytų liudininkų- prašom vardyti pavardes! TIESOS! Prašom pradėti vardyti PEDOFILŲ klano narių pavardes! o gal tai dar per 4 metus taip nė vienos iš jų ir neišsiaiškinote? TIESOS, venckiene, TIESOS! Kur slėpei žudiką brolį 5mėn? TIESOS! Noriu TIESOS!- kaip tavo galvelėje gimė idėja apie pedofilų KLANĄ! TIESOS, venckiene, TIESOS! su FAKTAIS, o ne kažkas sakė, kažkur girdėjau, visi žino. Už kiek pirkai iš kuckailio pažymą?TIESOS! kiek ir kam sumokėjai už nepilnametės stankūnaitės abortą?TIESOS! kiek kainavo pažyma iš Rokiškio psichiatrinės? TIESOS! Kam įsakei nužudyti nekaltą vaiką Vaidą Milinį? TIESOS! Prašom išvardyti tavo suburtos teroristinės mafijos organizacijos narius! TIESOS

711. Ate lryte

Šiaip tai šiame portale liko daugiausia jau tiktai sysalai, patys pasikomentuoja, paskui 100 proc. pliusiukus sau užsideda. Normalūs žmonės jau pasišlykštėję šiuo laikraščiu, jo nebeskaito ir nekomentuoja. Sėkmės ir ate!!!

710. svarbu platinam

647. Lietuvos higienos centro pranešimas 2012-06-15 13:11 IP: 193.219.11.90 23 -8 Lietuvos higienos centras informuoja, kad 2009 m. spalio mėn. iš Garliavos atėjęs itin aktyvus virusas fioletus vencka brutalis vis labiau plinta. Pastarosiomis dienomis šio viruso mutacijos itin aktyviai plečią savo arealą. Ligos simptomai: Per pirmas dvi dienas šiuo virusu užsikrėtę žmonės jaučia neaiškią euforiją. Trečią dieną atsiranda violetinės dėmės, kurios sparčiai plinta ir didėja. Ketvirtą dieną stipriai išsiplečia vyzdžiai ir pradedi regėti pokemonus, kuriuos tą dieną dar bandai nuginti. Penktą dieną su pokemonais pradedi bendrauti, susidraugauji. Šeštą dieną išbrinksta smegenys ir to pasekoje žmogus pradeda matyti, kaip iš visų kerčių lenda pedofilai. Tai jau paskutinė stadija. Artimieji išgirdę, kad apsikrėtęs žmogus pradeda matyti pedofilus, reik skubiai kviesti medikus iš Parko 15, kurie suleis vaistus antisepticus pedofilus. Nespėjus to padaryti šeštą dieną, septintą jau tampi kirpėju iš Garliavos. Stebėkite savo artimuosius ir skambinkite mums telefonu 223 322 (atsilieps Freken Bok).

709. w

Vėl komjaunimo "tiesos" žurnaliūgos ant p. Venckienės loja. Bjauru...

708. to 695. Audrone

Kas tas tavo dekutis? Nėr tokio žodžio lituvių kalboje...Ieškojau žodyne...

707. kliedesiukams

kliedekit jus apie kaldrytes, marsiecius ir TIE-SA kiek lenda. pasprinkit sako kliedesiukais, bet kitaip nebus - mergaite pagaliau isvaduota is garliavos durnyno, pagaliau saugi, pagaliau turi vaikyste ir pagaliau su tuo zmogumi, su kuriuo ir turi buti - su mama. jusu visu pykciui ir 'teisejos' siaubui - jums nei mergaite nei jos mama nepasiekiamos. ir susidoroti nepavyks, kad ir kaip noretumet.

706. 701-am

Dar nevaldo, bet po rinkimu valdis o tada visai korumpuotai sistemai ateis galas!

705. ss

Seimo nariai - ir tie susigūžę nuo violetinės minios...

704. kada

atnaujinama STank8naitės apklausa?

703. o_O

isvaryt nafig ta violetine besmegene armija... vaspe ahujeli

702. Tiems kas nekencia violetiniu ir kitu nusikalteliu ,zudiku

Parsisiuskit nemokama internetini zaidima WORLD OF TANKS,ir nustatytmuose uzdekit varnele ant ryskesnes spalvos,ir jusu priesu tankai is raudonu pasidarys violetiniai ir galkesit sau smagiai tratinti ta violetini klana be gailescio deginti tankuose ,saudyti,oi smagus zaidimelis ypac kai priesai violetiniai :PPP

701. Domicelė

Tai ar dar kam neaišku,kas valdo Lietuvą.Man tai seniai aišku,kad Garliavos veikėjai.Man atrodo,net prezidentė taip iššaukenčiai nesielgtų,kaip elgiasi teisėja.

700. N

Nesuvokiu, kodel vieni netenka nelieciamybes vien uz vairavimo taisykliu pazeidima, o kiti gali smeizti, tyciotis, raginti nevykdyti istatymu, vykdyti Linco teismus, sekti??! Kada pagaliau Venckienei bus padaryta STOP!! Man iki gyvo kaulo atsibodo ji ir jos sutve

699. KUr

yra Stankūnaitė? Ar bent pavalgęs vaikas? - Skirkite į apsaugą bent dalį moterų policininkių, nes ta ruja mažiausiai domisi MERGYTE. NUOTRAUKOS yra daiktinis įrodymas su kuriuo reikia kreipti tik į VAKARUS dėl vaiko teisių. STANKŪNATĘ - pagaliau į Tesimą!

698. siaubas

tai tokiomis sąlygomis sprendžiami rimti klausimai?Koks čia cirkas? vadinasi, gali ten eiti kas tik nori, gali gąsdinti, filmuoti ir visaip kaip daryti psichologinį spaudimą?Ar galima iš tokios komisijos tikėtis objektyvaus sprendimo?tai čia akivaizdus violetinių chunveibinų nebaudžiamumas.

697. 686-am

Kaip sakoma: ateis laikas, bus ir vaikas. Atpildas ateis nepergivenkite.

696. Viską žinantis

Venskiene atrodo kaip bachuriukas kol neprasižioja, kai prasižioja atrodo kaip išprotėjęs bachuriukas :)) Ar matėt išvis nors vieną normalų violetinį ar jiems prijaučiantį ???

695. Audrone

Youtube galima pamatyti kaip moteriske paduoda Vaicekauskienei raudona su geltona spava dekuti,tai tas pats apie kuri pasakojo Neringa.Kai mergytei ji uzmete jos galvele nusviro.

694. Valstybės budelių įkainiai.

Žinia, viskas šiame pasaulyje turi įkainius. Valstybės smurtas prieš piliečius – taip pat. Pavyzdžiui, komunistinėje Kinijoje sušaudyto asmens šeimai pateikiama sąskaita už kulką, paleistą į nuteistojo galvą. „Europos centre“ – Lietuvoje už patirtas represijas piliečiui taip pat reikia susimokėti. Policijos Departamentas pateikė Neringai Venckienei sąskaitą už patirtą terorą -beveik 77 tūkstančius litų. Tiek savo paslaugas įvertino Valstybė. Cinikai teigia, kad N. Venckienei atsiųsta sąskaita per maža. Į ją neįtrauktas 11 pedofilijos bylos liudytojų likvidavimas. Įdomu, ar pateiks aa. Drąsiaus kalinimo, kankinimo ir nužudymo įkainius? Visgi kažkas darbavosi, kumščius vargino. O gal net krumplį susižeidė į tėvą kovojusį už savo vaiką. Šėtoniškas jautrumėlis… Sąrašą galima tęsti. Valstybė pamiršo pateikti sąskaitą Andriaus Ūso šeimai. Likviduoti tokį drūtą vyrą kainavo ne vieno pareigūno darbo valandą. Pašto koridoriuose pasimetė sąskaita skirta Liudvikai Pociūnienei. Negi A. Pociūną žudė už dyką. O kur dar komandiruotpinigiai į Baltarusiją? Verslininko A.Gurecko šeima taip pat lieka skolinga Valstybei ir S. Vaicekauskienei. Privesti žmogų prie savižudybės – darbas ne iš lengvųjų, nuo 6 ryto neleidęs lepintis lovoje antstolei. Jau matau palaimingai besišypsantį, iš širdies man dėkojantį premjerą A.Kubilių, už pirštu parodytą milijardą šešėlyje. Va kur gyvi pinigai ! Yra žinomi ir kiti žmonių įkainiai. Aiški vieno Izraelio piliečio kaina. Tai 1000 palestiniečių politinių kalinių, kuriuos ši tikrai drąsi valstybė išmainė į savo kapralo Gilado Šalido laisvę. Lietuva taip pat turi savo kainą. Už 2 valandas „teisinių paslaugų“, kai 240 uniformuotų budulių vykdė „teismo sprendimą“ Garliavoje, valstybė užsiprašė 77 tūkstančius. Tai yra po 150 litų už pareigūno, atstovaujančio Lietuvos valstybę, nešiojančio Valstybės simbolius ir kitą atributiką, darbo valandą. Tiek pat ima palydovių firmos mergužėlė pagal iškvietimą už intymias paslaugas. Šia sąskaita Lietuvos valstybė parodė savo tikrąją – ištvirkusios ir mylinčios pinigą mergužėlės kainą. Reikėtų pabrėžti – pasakyk kas tavo draugas, ar kieno tu pusėje, pasakysiu kas tu toks. Lietuvos Valstybė šiuo atveju yra išgimdytojos pusėje. Sutapimas, ar bendra paslaugų kaina sieja Lietuvos valstybę ir L.Stankūnaitę ?

693. ga

youtube iveskit garliavos dekutis

692. ga

Norejau ideti video,kur puikiai matosi kaip WCkauskienei perduodama kaldryte,kuri buvo uzmesta ant deimantes.Lrytas neleidzia:))) Ko bijot?:)

691. stop

violetiniam marui --stop violetinei sutvei,stop violetiniam nusikalteliams

690. 777

Rugsejo menesi rinkimai. Uz Lietuva! Uz N. Venckiene!

689. Jeigu toks tu gudras Aurelijau

tai neviniok į vatą, ir paaiškink plebėjams, kam tas naudinga. Aš apart teliukų nieko valdžioj nematau.

688. to 669. Čiurlionis

Aš mačiau dafiga tavo grasinimų visiems,nukvakėli.Jeigu tu manai,kad to neužteks,tai smarkiai apsirinki.Mane nuboksavo už žymiai švelnesnį išsireiškimą.Tiesa,tai buvo apie tam tikrą tautybę...

687. J

Redakcija aiškiai pedofilų pusėje.

686. TIESOS, venckiene, TIESOS!

Noriu TIK FAKTINĖS TIESOS! venckiene, tik TIESOS! - kas tie 10 nužudytų liudininkų- prašom vardyti pavardes! TIESOS! Prašom pradėti vardyti PEDOFILŲ klano narių pavardes! o gal tai dar per 4 metus taip nė vienos iš jų ir neišsiaiškinote? TIESOS, venckiene, TIESOS! Kur slėpei žudiką brolį 5mėn? TIESOS! Noriu TIESOS!- kaip tavo galvelėje gimė idėja apie pedofilų KLANĄ! TIESOS, venckiene, TIESOS! su FAKTAIS, o ne kažkas sakė, kažkur girdėjau, visi žino. Už kiek pirkai iš kuckailio pažymą?TIESOS! kiek ir kam sumokėjai už nepilnametės stankūnaitės abortą?TIESOS! kiek kainavo pažyma iš Rokiškio psichiatrinės? TIESOS! Kam įsakei nužudyti nekaltą vaiką Vaidą Milinį? TIESOS!

685. apie ka cia sneki

651. Čiurlionis2012-06-15 13:12IP: 85.232.144.20 7 -7 beje,kodėl smaukunaitė saugoma,nuo ko,kas sutenerei grasina?,kodėl švaistomi mokesčių mokėtojų pinigai nusikaltėlės išlaikymui?kada tai baigsis?----kur tu randi kazkokia smaukunaite --ar cia tavo motinos mergautine pavarde,ar gal savo dukra taip vadini ---kiek zinau net internete nerasi tokio vardo bet debilui visi vardai poniski

684. to 650. Stebiu procesą ir stebiuosi

o tau nedasunta, kad ir butu buvusi ta byla uz smeizta? ir kad tikrai bus, vos teisejai bus nuvilkta mantija ir ji nebebus nelieciama? kaip manai ko ji laikosi isikibus nelieciamosios mantijos? ir laikysis tol, kol prasides rinkimai ir ji tures jau kita nelieciamybe. va ir papuskit i nosi - teiseja gali dergti ir smeizti visus is eiles, nes ji NELIECIAMA ir i teisma jos uz smeizta paduoti niekas neturi teises :D neabejoju, kad ta pacia akimirka, kai sitai nelieciamajai bus pagaliau nulupta mantija, teismus pasieks desimtys ieskiniu. ir teks tada tai teisingajai atsakyti.

683. Youtube

Garliavos dekutis

682. SEIMUNAMS -eilinė pilietė

NUO KADA PRADĖJO NUSIKALTĖLIAI DIKTUOTI SEIMUI? KAM REIKIA FILMUOTOS MEDŽIAGOS ? JUMS TEREIKIA ATIMTI NELIEČIAMYBĘ , KAD TEISMAI GALĖTŲ DIRBTI. ĮTARIAMASIS BUSIMAS NUSIKALTĖLIS ARBA NE .BAISU KOKIOS DAROMOS VENSKIENEI IŠIMTYS . AR JUMS PRIKLAUSO BYLOS NAGRINĖJIMAS ? NEMANAU.

681. inga

Nenormalus tu nes sergi svetimom bedom, o si istorija jau uzkniso...kuo toliau tuo maziau palaikanciu!

680. to 663. KADA

o ko tu čia lendi? varyk i savo šudklonio apmyžto patvorio dienorašti, ir į mokykla varyk , gramatikos klaidos kas antrame žodyje

679. to 673

O kas tu tokia kad sprendi kas pas ka turi gyvent? iskur tu zinai kaip mama su dukra dabar gyvena? ar klausai paskalu ir is paskalu susidarai savo nuomone ir atseit viska zinai?

678. Nesikeikiant

Kodel ta ponia eina su visa gauja i Seima,ko ji bijo,kas juos visus kviecia,nedarykit is Valstybes auksciausios institucijos turgaus.Ar esate uztikrinti,kad jie i seima ateina be "blakiu" ar dar ko nors.Nei civilizuotose salyse,nei Afrikos gludumoje tokie pasisedejimai parlamente yra netoleruotini ir nesuprantami.Kas priima tokius sprendimus?

677. PRANAS

Būtinai turi peržiūrėti filmuotą medžiagą,tai kodėl bijoma PARODYTI,reiškia yra tam svarūs argumentai įrodantys,kad Venckienė yra nekalta.Kad būtų pareikšti kaltinimai Venckienei,reikalinga tos medžiagos peržiūra,o ką sako ten dalyvavę pareigūnai su vaicekauskiene,yra jų sukurtas melas ir šmeižtas prieš Venckienę.O Venckienei reikėtų išlikti kuo santūresnei ir mažiau kalbėti prieš juos.Nes ji yra jų šantažo įrankis ir laukiama iš jos grubesnio atsakymo,suprantame,kad jai sunku tvardytis,bet reikia tai iškentėti.Ištvermės Jums N.VENCKIENE.

676. pilietis

Straipsnis parasytas tarybiniu laiku dvasia,visi "violetiniai"pasmerkti,neigiami,o seimo nariai parodyti kaip bailiai.Geda skaityti toki niekala,reikia rasyti objektyviai zurnaliste? Jancy.Bet gi duotas uzsakymas visaip juodinti Venckene,jokio padorumo sitame straipsnyje nera,kaip ir visame siame komuniagu laikrastpalaikyje.

675. Spike

Ko galima tikėtis iš tokio Seimo, kuris dreba prieš paprasčiausias padugnes. Kas tada būtų, jei rusai vėl lieptų "pasiprašyti" į sudėtį? Kiek gi ta baimė valdys tą varganą šalį?

674. TADA

KO VERTA KOMISIJA,JEI VIOLETINĖS BOBOS NESUTVARKO

673. to 664. inga

Venskiene tegul pasiima Deimante sau ir palinkesime visiems geros kloties.

672. garliavietė

Atsiprašau, ne Venckūnaitės, o STANKŪNAITĖS.Susinervinau dėl tos violetinės raganos

671. justė

nu dieve dovanok man,man l kad n.puteikis šitoks jo razumėlis ir netgi guina venckienę,kokių dar jam vaizdo įrašų reikia,čia be nieko šitą ponią reikia r teisti,niekada už N.puteikį nebalsuosiu ir kitiems pasakysiu,galvojau,kad jis protingesnis,o dabat pasirodo venckienės protelio,o gaila..

670. klausimas

kas bijo kamerų? Bijo tie, kas daro nusikaltimą. Visur kameros įrenginėjamos būtent tam, kad atpažinti nusikaltėlį, o visi, kurie palaiko panelę Stankūnaitę, pirmiausia pasirūpina (kodėl?) kamerų nusukinėjimu, ir net nesigėdi to viešai deklaruoti

669. Čiurlionis>>>660-am

gal tu iškritai iš griušios,avine nelaimingas,kur tu matai mano grasinimą smaukunaitei...?

668. to inga

nenormali

667. šo 632. Isprotejusi boba

Išpūstos istorijos labai greitai subliūkšta. Jei ši istorija būtų išgalvota, seniai būtų pasibaigusi ir pamiršta. O dėl žudiko - tai mėginama mirusiam žmogui suversti kaltę, kad tikrieji žudikai nesusiteptų savo mundurų. Dabar klano atstovai ir gynėjai jaučiasi pranašesni, nes jų rankose brutali jėga ir savo tikslams pasiekti pajungti įstatymai, bet moraliai jie jau žiauriai pralaimėjo. Ir tuo viskas tikrai nesibaigs. Išsikasite patys sau kapo duobę.

666. respect

647 lietuvos higienos centrui, super komentaras.

665. garliavietė

Atimti pseudo teisėjai imunitetą, teisti visu griežtumu.Nutraukti tyčiojimąsi iš Lietuvos piliečių, teisinės sistemos, Venckūnaitės šeimos ir globotinės, seimo narių.Užtenka to violetinio farso ir spektaklio.Šlykštu darosi net žiūrint į jos foto.

664. inga

Jau truputi pabodo si istorija,ivyko kas ivyko , tuo ir baikime!

663. KADA

Kada pedofilu lietrytis rinks zodzius,.kiek,pedai moka lietryciui ,uz iskraipytus straipsnius ,visi akmenys i viena darza,.Kodel glaistoma sutenere?kodel izuliai mulkindamas visus glaistomas advokatas?,kodel izuliai meluoja suteneres padejeja anstole?,kodel vaikas zlugdomas?kodel leidziami mergaitei baisus vaistai????,kodel PREZIDENTE nesiima veiksmu,.Matot ,kaip iseina Kedys,visus nusove,ir pats uzssispringdino lapu,ar ne slykstu ,jus esate nuzmogeje valdomi pedofilu ,ir laizydami ju susmirdusius sysalus .STANKUNAITE,JAI TURI ,BENT GRAMA SAZINES PASAKYK LIAUDZIAI,KAD BUVAI SUTENERE TIKRAI PALENGVES,IR GRAZINK VAIKA SENIALIAMS ,NORS PRIES VAIKA IRODYK ,KAD JI TIKRAI GERBI,O NE SU DEDAIS TRINKIS PRIE VAIKO AKIU ,IR SUGRAZINK VAIKO VAIKYSTE,TAIP PAT ,IR GYVENIMA,O TU VALKATAUK JI VALIAS ,GAL UZKIBSI UZ TURTINGO DIEDO AR TO PACIO ADVOKATELIO ,KURIS ,KAIP ,IR UASA AMZINATILSI ,NERIASI IS KAILIO DEL TAVES ,NET PAMIRSO ZMONA ,IR VAIKUS,VISDELTO KOKIE JUS EASATE SLYKSTUS ,IR BIJOTE TIESOS.

662. to 656. Eugenijus to 637. Aurelijus

Jeigu jis pavyzdys,tai tu etalonas...

661. Kaunietė

Nesuprantu, kaip Seimo komisijos posėdyje gali šeimininkauti garliaviniai. Kam atstovauja ši komisija Venskienei ar tautai. Ir ko jie ten drebina kinkas prieš Venskienę. Leiskit teismui spresti ar Venskienė kalta. Venskienė prisidirbo, o dabar grasinimais bando ištraukti uodegą

660. to 651. Čiurlionis

Va tu ir grąsini,daune...Ir,jeigu manai,kad tavo komentarų niekas nėra surinkęs į krūvą,tai smarkiai apsirinki...Aš jau tą reikalą išbandęs ant savo kailio,taigi žinau,ką sakau...

659. Siulyciau

sudaryti dar viena komisija issiaiskinti ar ta komisija tikrai komisija...Ir dar viena komisija sukurti ar toms komisijoms nereikia raiso vokiecio.

658. Gince

Pamatysime per seimo rinkimus realius rezultatus, kas uz Venckiene, kas uz pedofilus. Sekmes

657. Iš Žemaitijos

Yra toks posakis: "Įleisk kiaulę į bažnyčią,ji ant altoriaus užlips". Deja, tas pats ir su Venckiene bei jos "violetiniais"; visur ji ir jos šutvė_"teisi", jos vienos tiesa.Teisėja, pažeidinėja įstatymus,kalba padugnių žargonu ir visi jos tarsi bijo.Ko bijo?Kol ji nebus "nusodinta', greit pradės "versti " Lietuvos Prezidentę ir Seimą.Eiliniam žmogui "gėda ir smirdi" tie jos išsidirbinėjimai, užtenka , jau metų metus jos cirkas toleruojamas.Kažin kas būtų su eiliniu žmogumi,jeigu jis nevykdytų teismo sprendimų? Atsipeikėkite,Seimo nariai, nusibodo tos jūsų 'baimės " ,kodėl prieš eilinius tokie "drąsūs"?

656. Eugenijus to 637. Aurelijus

Eik tu N-ui Aurelijau.Tu isskirtinio tupumo pavyzdys.Ziauru.

655. to 601.

Kur tu,prietranka,matei,kad vaikas keletą valandų pasakoja apie savo"nuotykius"? Pažiūrėk kedalo filmą,ir pamatysi,kad susideda jis iš daugelio siužetų,nufilmuotų labai skirtingu laiku...

654. venskiene

nagla aferiste, mausto visus ir maustys dar ilgai, apsistaciusi ja itikejusiais berazumiais, kraunasi politini kapitala, o gaila. Galetu gi saziningu budu i seima kandidatuoti.

653. 647-jam

siulau paciam kuo greiciau kreiptis i psichiatra, manau, kad dar pagysi

652. ...

visa Lietuva stebi , bet nereiskia kad visi uz veckiene , manau yra dar adekvaciai mastanciu zmoniu , ir ju dauguma... O garliaviniai tikrai nevisa Lietuva , tad netersk Lietuvos vardo vencke , jau nesugebi kaip tik pulti ir rekti ... prisisnekejai bet kokiu atveju , jau saukstai po pietu ...

651. Čiurlionis

beje,kodėl smaukunaitė saugoma,nuo ko,kas sutenerei grasina?,kodėl švaistomi mokesčių mokėtojų pinigai nusikaltėlės išlaikymui?kada tai baigsis?

650. Stebiu procesą ir stebiuosi

Jeigu būtų buvusi tiesa Stankūnaitės pusėje,seniausiai būtų buvusi iškelta byla už šmeižtą.Tiek mirčių,tiek pareigūnų nuimta.Ar nepastebite,kas darosi?Tikrai ne tokios LIETUVOS 1990m.norėjome.Jeigu teisūs,kam reikėjo nusukti kameras?Niekas nematė filmuojant.Kad viską galima suklastot,visi seniai žino.

649. va

čia tau jau marazmas. Be komentarų.... Iš tikrūjų ko verti tie seimo nariai, jeigu iš jų leidžia šitaip tyčiotis. Ko verti mes , jeigu tokius teliukus issirinkom....

648. Vv

Venckie gyna patvoriniai seima ginti nera kam?

647. Lietuvos higienos centro pranešimas

Lietuvos higienos centras informuoja, kad 2009 m. spalio mėn. iš Garliavos atėjęs itin aktyvus virusas fioletus vencka brutalis vis labiau plinta. Pastarosiomis dienomis šio viruso mutacijos itin aktyviai plečią savo arealą. Ligos simptomai: Per pirmas dvi dienas šiuo virusu užsikrėtę žmonės jaučia neaiškią euforiją. Trečią dieną atsiranda violetinės dėmės, kurios sparčiai plinta ir didėja. Ketvirtą dieną stipriai išsiplečia vyzdžiai ir pradedi regėti pokemonus, kuriuos tą dieną dar bandai nuginti. Penktą dieną su pokemonais pradedi bendrauti, susidraugauji. Šeštą dieną išbrinksta smegenys ir to pasekoje žmogus pradeda matyti, kaip iš visų kerčių lenda pedofilai. Tai jau paskutinė stadija. Artimieji išgirdę, kad apsikrėtęs žmogus pradeda matyti pedofilus, reik skubiai kviesti medikus iš Parko 15, kurie suleis vaistus antisepticus pedofilus. Nespėjus to padaryti šeštą dieną, septintą jau tampi kirpėju iš Garliavos. Stebėkite savo artimuosius ir skambinkite mums telefonu 223 322 (atsilieps Freken Bok).

646. Gedas

Viskas panašeja į Vokietijos 1933,kai ,,rudoji"hitlerininkų partija įžuliai emė valdžią tik čia Lietuvoj ,,violetiniai"fašistai pabūdo.

645. ..

Sita isprotejusia boba reikia kuo skubiau izoliuti , ji pavojinga visuomenei ir nuodinga kaip kobra . Padugne

644. RETAI

rašau komentarus,bet mėgstu paskaitinėti,kai perskaitai kai kuriuos komentarus iškart norėtusi pamatyti tą žmogų iš kur pas juos atsiranda tokie šlykštus žodžiai,kad ir tai jaunai moteriai-motinai ar kad ji š biednesnės šeimos ar kad jaunystei norėjosi greičiau saugti ir gal but tėvai negalėjo to duoti,kaip pauglei man atrodo kad visi mes biednesnių šeimų vaikai norim greičiau ištrukti iš nežinios ypač mergaitės ir prisidarom rupesčių,o kai kurie stipresni tuo pasinaudoja.Sustatyk aplink save ratą ir paprašyk,kad mestų į tave akmenį,jeigu jis nėra prisidirbęs,

643. to 631

teisingai Venckiene sako del mergaites perdavimo - tam yra atitinkamos institucijos, kurios turejo paruost ir ja ir mergaite (ir danu specialistai buvo atvaziave, kad galetu padet sudaryt perdavimo plana). Lietuvoj begale vaiku psichlogu su visokiais laipsniais. Jie turejo su Stankunaite dienu dienas, valandu valandas sedet su mergaite, t.y. sneketi ir lankyti tol kol reikes (Venckiene tam nepriestaravo). Bet buvo pasirinkta vaiko "paemimas", plesimas, prievartavimas . Plesti vaika jega, turint galvoj jos vaikyste, yra zveriska, asocialu, nezmoniska. Vargsai Lietuvos vaikai ir ju tevai su visom vaiku "apsaugos" institucijom , korumpuotu teismu ir degradavusiu, savo nuomones neturinciu, uz virvuciu tampomu seimu.

642. akys

O, kokios didelės baimės akys. Korupcionieriai, nusikaltėliai teisėsaugoje, KGB šleifą turintys politikos veikėjai ir pedofilai išsigando - net springsta bekomentuodami...

641. =>>633

Skaityk 601 komentara.

640. to 613

puse komentaro puikiai. Galejai tik truputi dar pasamprotauti ir pabaiga butu gera(venckienes klanas susijes su daktaro klanu)

639. q

Venskienes elgesys ja pacia suvalge.

638. to išprotėjusi boba

Ponia,ikiteisminis tyrimas pedofilijos byloje nustatė,kad mergaitė buvo tvirkinta Stankūnaitės bute.Primenu,ikiteisminis tyrimas nustatė.Kas čia Jums dar neaišku?

637. Aurelijus

Garliavos bylos yra taip vadinamos "rezonansinės" ir tęsiasi ne vienerius metus. Kas jau kas, bet visi tie, kas apskritai bent kiek domisi Lietuvos aktualijomis, o kad tarp tokių yra visi Seimo nariai tai net neabejoju-galėjo puikiai viską suprasti ir susidaryti pakankamai aiškia nuomonę dėl venckienės neliečiamumo. Tokių komisijų iniciatorių tikslas yra tik vilkinimas ir venckienės gelbėjimas bei reitingų kėlimas tarp Garliavos patvorį remiančių budulių.

636. jonas

...tik labai gaila , kad viskas susipolitizavo...

635. birute

Tai gal atsakysit liaudziai,kas didesni nusikaltima padare seimo narys Matuzas,ar Venskiene,Kodel nutilo kalbos apie Matuzo darbelius,kodel niekam is prokuraturos neidomu pasidometi siuo reikalu,o Venskiene tirsiog trukdo visai valziai ramiai gyventi ir uzsiimineti"biznio"reikalais.Vyksta totalus valdzios susidorojimas su Venskiene valstybiniu mastu,pasitelkus ginkluotasias pajegas ir privaciai samdoma anstole.

634. dėl Kuodytės

Ponia Kuodytė dirbadma Genocido ir rezistencijos centre atliko pavedimą sunakinti likusius dokumentus apie dirbusius KGB, trėmusius ir kitaip tautai nusikalusius asmenis, dabar sėdinčius valdžioje ir teisėsaugoje. Kitaip tariant, KGB-istė buvo paskirta pačių KGB-istų. Darbą atliko gerai, todėl kaip padėką gavo vietą Seime. O mes tikimės, kad tokie žmonės kažką gero Lietuvai padarys. Nebūkime naivūs.

633. Skaitytoja

Laikykitės, Seimo nariai, kurie drįstate būti objektyvūs ir nebijote Venckienės. Nepasiduokite jos provokacijoms. Žmonės stebi ir gerbia tuos, kas nepasiduoda manipuliacijoms. Gėda puteikiams visiems.

632. Isprotejusi boba,

Garliavos teiseja,esu is nedidelio Lietuvos miestelio,garliaviniai ispute ta istorija,su tariamai tvirkinta mergaite,galvoja kad taip mano visi zmones Lietuvoje,Lietuva ne iskvaiseliu salis,gal dalis viskuo tikinciu bobuliu ,ja ir parems,gal parems zmones ,kuriems bet kokia teisesauga yra bloga,nes praeityje buvo teisti,gal parems seimo nariai,kurie nezino ka dar sugalvoti ,kad juos isrinktu,BET NORMALIEMS ZMONEMS,NIEKADA SITA ISTORIJA NEBUS SVARI,JUK ZUVO TIEK ZMONIU,O ZUDIKA NORIMA PAVERSTI DIDVYRIU

631. kaip ponia Venskiene ,gali dirbti teiseja ,

jai jos zodziais tariant ,cituoju ,/tai man nebuvo paaiskinta kaip as turiu vykdyti teismo sprendima ,,/pasirodo teiseja nezino kaip vykdomas taigi policininkui i galva vaika prie lango ,ir sukelti samysi sudaryti cirka ,mane puola patvoriniai gelbekit / taigi mieli zmones nejau jums neaisku kad tokios eferistes lietuva dar ilgai kitos nematys

630. > 552

Venckienė savo interviu minėjo, kad jos planuose yra brolio reabilitacija. Kai bus trumpas drūtas pasakymas, kad Kedys ne žudikas, taip ir manysim. Dabar pagal jo grasinimus padarytas nusikaltimas, kai jis dingo iš savo namų su savo puškėm legaliom (ir galimai nelegaliom), kai tą versują žudynių rytą patvirtino jo motina, neradusi seife jo "žaislų" (kas gi daugiau žudė - jis, bet žudė ne žmones, o pedofilus), kai vyko pareigūnų išmėtymas iš didelių kėdžių ir byla perduodama teismui, o tuo pačiu yra oficiali prokuratūros versija, kad žudė Kedys su dar nežinomų ir kažkiek žinomų sėbrų pagalba, todėl manau, kad žudė Kedys, o Venckienė yra įtariamojo žmogžudžio, atėmusio dviems žmonėms gyvybes, sesuo.

629. Lietrycio pakalikam

Rasykit asilai pries Venckiene, stenkites, niekam jus vistiek neidomus!

628. pritariu 100 procentų

"Jei žmogus būtų SĄŽININGAS ir TEISUS, jis pats pasakytų - atimkite iš manęs teisinę neliečiamybę ir nuimkite man tą metamą šešėlį. Bet va matomai žmogus yra labai prisidibęs, ka šitaip drąskosi ir tokius cirkus krečia."

627. Čiurlionis>>>608-am

tu čia gerai pavarei apie sutenerę,pritariu ir sveikinu už šmaukštumą.

626. saunuole

Neringa,Jus darot viska teisingai,linkiu sekmes,nekreipkit jokio demesio i tuos utelemis apaugusius ,vyzuotus 'ale patriotus' ir nusikalstamos valdzios gerbejus/tfu ant ju/taip ir toliau laikykit, o tie komentatoriai,dergentys Jus taip prideje kelnes,kad raso bele rasyti,taigi ar verta kreipti demesi i psichiniu ligoniu komentarus?Dekite visas jegas,kad pakliutumete i seima,o jus uteliai drebet jau galit pradeti dabar.

625. Tiems kurie bijo komunistu

sakot reikia tokios tetules seime, kad pravaikytu senius komunistus? Bet ar nematote, kad jos metodai kaip tik ir yra komunistiniai: vieni nese saule, ji nesa 'tiesa'; leksikonas suprantamas darbo liaudziai - ponia pralenke ir didziausia muzika; drasa, musantis i krutine ir 'kova' - na, abejoju ar ji pati zino su kuo kovoja. Suprantu, kad vyresnioji karta pasamoningai ilgisi tvirtos rankos, deja...ateina jaunesnioji karta, kuri zino, kad demokratija yra abieju pusiu laimejimas ir kompromisas. Spygavimu, puolimu it grasinimais niekas nebetiki.

624. hm

to DDD ciulpk pats sau organa dar ir venskieniai tuo paciu palaizyk,zasine nedapistas

623. OOOO

Lrytas garbina uso raudona deme

622. to 617

Man kai smirdi "Laisvas laikraštis" ar "karštas komentaras", aš jų tiesiog neskaitau

621. genei

Jei žmogus būtų SĄŽININGAS ir TEISUS, jis pats pasakytų - atimkite iš manęs teisinę neliečiamybę ir nuimkite man tą metamą šešėlį. Bet va matomai žmogus yra labai prisidibęs, ka šitaip drąskosi ir tokius cirkus krečia. Na bet kai akys didelės ir išverstos...Kur ritamės?

620. Aurelijus

Visos tos Seimo komisijos, kaip paaiškėjo, yra suinteresuotų ir grupuočių interesus reiškiančių Seimo narių iniciatyva sudarytos. Tereikia tik pažiūrėti, kas tose komisijose būna aktyviausi ir kas labiausiai inicijuoja jų sudarymą ir būna aišku iš anksto, ką jie "nustatys" ir ko jie "ieškos". Tokia buvo mazuronio komisija Snoro nacionalizavimo klausimams spręsti. Juk buvo ir taip aišku, kad mazuronio "chebros" uždavinys bet kuria kaina išteisinti antonovą ir baranauską ir apkaltinti dėl visko vyriausybę ir Lietuvos banką. Paprastai tokios komisijos būna net nekompetentingos apskritai ką nors nustatyti ir visada suranda kokį pretekstą, kuris esą jiems sutrukdė baigti darbą ar išaiškinti "problemą". Mazuronis neradęs to, ko ieškojo, melavo, kad jo komisijai Lietuvos bankas ir bankroto administratorius nepateikė reikiamo medžiagos ir neatsakė į klausimus. Analogiškai šioje komisijoje violetiniai Seimo nariai jau rado "pretekstą" atmesti generalinės prokuratūros prašymą-ta priežastis filmuota medžiaga. Nežinau tiksliai, kokia praktika, bet manau, kad net ir tuo atveju, jei ta komisija buvo sudaryta tik laiko gaišinimui ir venckienės išsukimui nuo teisinės atsakomybės, Seimas turėtų balsuoti ir spręsti venckienės neliečiamumo klausimą. Jei būtų kitaip, tai galima būtų teigti, kad nusikaltėlių ir žmogžudžių šeima valdo valstybę.

619. jau kokia gera venckiene butu pardaveja

ji sugebetu ir labiausiai pasmirdusia mesa ikisti pirkejams kaip auksciausios rusies ---ka jau ka bet zmonemis manipuliuot sugeba ---gali vadovauti telefenoniu sukciu komandai ---jeigu sugebejo pasiplauti is gluseliu pinigeliu --ko jai dirbti teiseja ir toliau ramiai sau rinktusi aukas

618. Stebėtojas

Venckienė jau seniai šokdina prezidentę, dabar bando pašokdinti ir Seimą. Ar ta boba yra aukščiausia šalies valdžia ir įstatymas tuo pačiu?

617. OOOO

Vilniaus lenku sudlaikrastis toliau smirdi supuvusiu pedofilo sisalu su deme!

616. kiek galima sito cirko

gal jau gana visa pasauli juokint, tai ko jau taip bijo nelieciamybes panaikinimo, jei nieko neprisidirbus... gana, jau gal laikas ta ponia Nutrija i vieta pastatyt...

615. ai

na jei venckiene jau ruosiasi i seima, tai teks ismokt triusikus kasdien keistis, niekas tokios susmirdeles ten nepakes

614. straipsnio autoriui

raseiva klaidas gramatines isitaisyk ir putas nuo lupu nusivalyk...

613. Algirdasm 511. to 486. algirdas

Atsakau už bendrapavardį. Mūsų teisėsauga kovoja su Daktaru jau daugiau negu mūsų nepriklausoma Valstybė gyvuoja - kai Daktaras laisvėje - pats tvarkosi, kai sėdi - duoda nurodymus ir "mūsų teisėsauga" tvarkosi. Pasinaudosiu mūsų Prezidentės fraze - "Venskienė čia ne prie ko". Taip kad už Venskienę balsuos ne Daktarai, ne kaliniai, ir ne įtariami nusikaltimais, o balsuos tie, kurie dar tiki busimu teisingumu Lietuvoje. Ir jeigu netikėti mūsų statististikos departamentu - o juo tur būt iš durnumo tiki tik ES - tai Venskienė tikrai bus išrinkta į seimą.

612. Čiurlionis>>>605-am

čia tu teisus,kalė smaukunaitė senai turi su bružaite patalais dalintis,srėbt balandą,o ne po restoranus šlaistytis už mūsų pinigus.

611. lt

601 labai tikslus. Nera ka ir pridurt.

610. 601

Todel kad 4 metu vaikas dar nezino kas yra seksas ir nesupranta kad tai yra blogai.Nutuokia kad nieko gero ,bet ant kiek blogai dar nesuvokia.Juk tik 4 metukai zmogui.

609. DDD

Visi kas uz pedofilus ir pries Venckiene eikit jus na.... toli, grauzkit mano by... ir aplamai jus sutrau..os bijokite manes.

608. von velniene

i zona, zudike iskypele

607. druodis

Seimas pasirodė visišku NULIU. Valstybė šiame kontekste atrodo ne geriau. Ko mes taip sulauksime?

606. :DDDDD

Korumpuodi gaidziai bijo Venckienes, giedokit purvos!

605. hm

nebera tvarkos lietuvoi,niekas negali sutvarkyti kazkokios supistos bobos

604. jančy

jeigu tu elgtumeisi drąsiai, o ne kaip užguitas vargo pisuoklis, tai tavo straipsnyje būtų tiesa, o ne purvas kuriuo šudrytis vis taškosi

603. to 601

tai kodel taip linksmai pasakojo lyg zaisdama

602. Venckiene

antras batka.

601. =>> 552

Zodis mananciu cia netinka.Tiktu zodis tikinciu,nes yra daug zmoniu kurie nemasto o aklai tiki tuo ka jiems sako ju ponai,ar aukstesneje hierarchijos pakopoje stovintys asmenys.Ir tai kad mergaite keleta valandu Tevui pasakojo ka su ja dare jos motina ir dosnieji jos draugai jie vadina prasimanymu tik todel kad kazkas,stovintis auksciau juos itikino pasakydamas kad mergaite buvo primokinta.Tai zmones be nuomones.Nei vienas is ju net nebande primokyti savo vaiko kad jis keleta valandu detaliai pasakotu kad mate kaip tarkim suo ilipo i medi.O jei pabandytu tai padaryti galu gale suprastu kad vaikui galima liepti meluoti 1 na 2 kartus.Bet ne kelias valandas kartoti ta pati isgalvota dalyka.4 metuku vaikas po 15-20 min.elementariai uzmirstu kai kurias pries tai pasakytas detales,vardus,vietas.Mergaites pasakojimas buvo neisgalvotas.

600. to 596

kiek jau kartu aiskinta kodel taip yra, vistiek tokiems asilams kaip tu neisaiskinsi...

599. Čiurlionis

beje,lai smaukunaitė kandidatuoja,pasitikrina stankofilų-ūsafilų skaičių,o ir išgamos galės balsuot už išgamą sutenerę.

598. joh

beprotes sou tesiasi!!o seimo nariai jeigu jai sikna laizys tai tikrai nebus renkami daugiau. vyt tas veoletines stervas is seimo, o nersa tegul pati savo kose srebia!

597. kas tuos psichus

leidzia i seima? dar saudyt prades

596. lietuvos rytui

norint, balsuoti uz norima komentara, neimanoma, nes specialiai kitoje puseje issoka daugiau balsu, geda, visur MELAS , slykstu, baikit, o dar skaitotes garbingu leidiniu.

595. siaube

na ir komentarai , senai neskaiciau . Atrodo ,kad vienas sedi ir sau raso raso i dausas ir tik pora normaliu skaitytoju paklydo jo dausose. Cia ne tas portalas ,kad su vaiduokliais gincytis patvoriniams.

594. kaunas

Ne valstybe!! bet cirkas.

593. tikrai

Labai gerai, kad ateitų į seimą kada nors toks žmogus kaip Venckienė tai nors ten tuo senus krienus pravaikytų, o tai sėdi nieko nedaro niekas metų metais nesikeičia , kad ir toje teisėsaugos sistemoje, baisu.

592. pilietis

aiškiai ir drąsiai išreikšta pozicija pas mus Lietuvoje vadinama pamokslavimu,ar ne žurnaliste ?

591. to ir siekiama

Atėmus teisinę neliečiamybę, N. Venckienę būtų galima suimti ir teisti. TIKRIAUSIA NET LUKASENKA NUBLANKSTA.

590. gene

O kodel Jancy manai,- kad Venckiene neturetu drasei elgtis posedyje????Ar yra tam priezasciu gal????Jeigu zmogus yra buves teisus ir saziningas jis niekada nebijos nieko.Va taip p.Jancy.Ir jokie lietrycio pakalikai jai tikrai tos baimes neivarys,- nei panaikindami ta nelieciamybe,nei nepanaikindami.

589. Ferdis

Laikas ta istorija baigti. Kiek galima matyti ta izulia boba visuose imanomuose puslapiuose.

588. Ingrida

Cirkas, kitaip jau nepavdinsi. Cirkas "TEISINEJE" valstybeje. Stiprybes, Jums p.Venckiene.

587. nu

Gal kitiems metams nebeprenumeruosiu Lietuvos ryto: „Šio posėdžio metu beveik visą laiką monopolizavęs N. Puteikis galop visai susipainiojo“,„bet vargu, ar tai buvo N.Venkienė“, „Tos tiesos paieškos niekada nesibaigs, per toli nuteista“

586. Kodėl

užsibaigė STANKŪNAITĖS teismas? Kur ji nukišta?

585. 536-am

Sutinku,kad reikia nuo komunistinio brudo apsivalyt,bet kartu reikia apsivalyti ir nuo violetinio patvorio maro,nuo išprotėjusios žmogžudžio sesers,nuo nusikaltėlių patvorio žmogžudžių ir jiems prijaučiančių.Tai gal jūsų sektos vadovė įlindusi į Seimą inicijuos visus vagis ir žmogžudžius paleisti iš kalėjimo?

584. PROTAS

KLAUSIMĖLIS : AR TURI TEISE PRISILIEST SUKIOT STUMDYT PALIKT SAVO PIRSTU ANTSPAUDUS GADINT IR T.T. ( PVZ PRIE SIENOS NUOŠALĖJE SAUGIAME ATSTUME IR T.T. PRITVIRTINTAS PRIVAČIAS FILMAVIMO KAMERAS IR T.T. ) KITAS ASMENINES MATERIALINES VERTYBES PRIVAČIOJE VALDOJE TEISMO SPRENDIMA VYKDANTYS PAREIGŪNAI PAREIGŪNES JEI TAI NETRUKDO PRAĖJIMUI IR T.T. IR KA JIE JOS DAR GALI DAUŽYT SUKIOT PASISAVINT APSNERKST APSPJAUT ISMETYT SUDRASKYT IR T.T. KITOSE PATALPOSE AR UŽ JU RIBU NORS TAI NETRUKDO TEISMO SPRENDIMO VYKDYMUI !!! PAGIEDOKIT !!!

583. puteikiui

ar jau dėdamasis toks protingas nebesižinai kaip patekti antrą kartą į seimą????? Fui kaip negražu. Mes už violetinę ir tave nebalsuosim.

582. a

negi tas putės vaikis jau išsiblaivė

581. Venckiene yra GEDA Lietuvos

Savanaudiska nepraustaburne muzike.Geda.

580. purgenas

teisėją Venckienę suvalgys kolegos teisininkai, nes tokia teisėja kuri pralaimi savo pačios bylas yra pasmerkta gaidžio rolei

579. cit

Žmonės, degiojantys žvakeles, ar nesuprantate, kad greit žodis TIESOS bus nuvalkiotas, kad nebenorėsime jo ištarti. Jis darosi violetinis, vienos pusės.

578. Publijus

Kuodytė padarė viską,kad nebūtų atlikta normali liustracija ir buvusieji KGB-istai išlaikytų valdžią ir galėtų taip tyčiotis iš tautos ir teisingumo šiandien.Ar gali būti dar šlykštesnė grimasa,kai anstolė,gestapininko veidu ir manieromis,ne tik vartoja grubią prievartą prieš vaiką,bet ir deda skersą ant seimo ir jo visų komisijų kartu paėmus.Ji žino,kad už jos stovi tas baisus tipas Černiauskas,kurio misija nešioti vaikus ir visas Kuodytės išpuoselėtas KGB.

577. nu

netikiu as ja ,nors tu ka.................

576. to 570

na tai ko skaitai ta korumpuota spauda, skaityk ta savo KK ir nebelysk cia

575. Klaipedietis

komjaunimo tiesa jauciasi yra labai saliskas laikrastis,kam jis dirba manau visiems yra aisku.Ir komentarai baisu skaityti.Paskaitai bet kokia kita spauda,nu lygtai ir nera tokia ta Venckiene baisi.Ir pakalausius jakilaicio interviu su Venckiene jauciasi toks noras isprovokuoti,sumenkinti drasia moteriske.Geda rytui ir jakilaiciui.Jis ritasi i kuznecovaites lygi.ka ir besakysi bendradarbiai.Pagarba Venckienei.

574. tik

Kalbėdama venckienė visada sako kad jos brolis nužudytas, bet juk ekspertai nustatė kad mirė.kodėl gali ji šnekėti visokias neaąmones ,okad jos brolis žmogžudys niekas. Labai gaila kad kunigėliai mirus žmogui artimiesiems iškalba kad reikia pakviesti prieš mirtį kunigą kad tai nėra gerai jeigu to nepadarai,nors žmogus buvo giliai tikintis lankantis bažnyčią, o kedį laidojo keli.

573. Geras

kom tiesa yra trinamas , o sudrytis paliekamas !

572. baikit terliotis ,su sia teiseja

ikaite pasieme mergaite ,ir laike ,ir dar tuo naudojasi santazuodama politikus ,jai jau senai laikas uz grotu ,idomu ,kas isduoda patvoriniam ,sedeti seime ,kasda baigsis sita komedija ,slykstu jau daros

571. ga

"Venckienei salininkai venge uzduoti nepatogiu klausimu":))) O kokie klausimai Venckienei yra nepatogus??:))) Jauciu baime is stankofilu:)))

570. klausas

kada lietrytas baigs pilt purva siame reikale? Slykscios antrastes,straipsnio net neskaiciau,. Skaitykit zmones laisva spauda, ne korumpuota.

569. tam 554

ar esate pabaigus nors pradine mokykla , o pyktis verziasi net is popieriaus, slykstu.

568. Nesusipratusi

Negi Lietuvoj neatsiras jėga galinti sutramdyti šitą žmogystą ir jos pakalikų būrį? Jiems jokios padorumo ribos negalioja, jau nekalbant apie teisines. Jiems niekas daugiau neegzistuoja be jų pačių ir jų dievaitės. Jokios pagarbos, jokio supratimo kur ir kas galima. Ar gi tokie lietuviai iš tikrųjų yra? Nemanau. Tikiuosi, kad šita žmogysta greitai prieis liepto galą ir visi gales atsikvėpti lengviau.

567. jo

Atsibodo...

566. one

ji vis dar mulkina, ir apgailėtina, kad ją palaiko kai kurie liaudies tarnai

565. Eugenijus to 550.

Soksiu,bet pries tai ten keleta pedofilu imesiu.

564. vau

NESIPARINK ZINIASKLAIDA. JAU TUOJ IGYSITE BARAKUDOS VAIDMENI.

563. a

Artinasi fioletinis FAŠIZMAS. Jei visi seimo nariai bus tokie bailiai, po rinkimų visi apsirengsime violetiniais drabužiais ir gaudysime ir įskundinėsime pedofilus.

562. rimtas

tai ką jau Venckienė ir prezidente pataps panorėjus ? gal ir vėliavos spalvas pakeis , gyvenam bandom baisu ne tik ekonomika žemiau nulio bet ir politika

561. to 537

justina,negi nematai,kad Lietuvoje atsirado unikali venckiene,kuri taip ivaldziusi manipuliavimo mena,kad daugelis politiku,aferistu ir kitokio plauko nusikalteliu jai pavydi. Bet visu manipuliantu galas beveik vienodas...

560. cirkas...

tikras cirkas seime... tai gal seimunai tevaro i garliava ir kartu su patvoriais- violetiniais pradeda spresti visus Lietuvos reikalus...Koktu nuo situ nesamoniu... Yra patarle - ileisk velnia i baznycia, tai ir ant altoriaus uzlips...

559. Dog

Kedofilų problema yra ribos neskyrimas tarp žmonių terorizavimo ir savo reikalavimų.

558. mo

Stebint,visa ta ilga laika,teisejos elgesi, matosi,kad jau baigia issisemt ir paluzt. Visi puolimai ant visu tu kurie ne su ja parodo jos nervini nusilpima. Stipri moteris, kitas seniai durnyne jau butu, o ji dar truputi parako turi. Galutinis luzis ar luzio nebuvimas bus po komisijos isvadu.

557. >>>

greičęiau padarytų galą tai visai violetinei nesąmonei!!! Baisu ir pagalvoti kas būtų jeigu venckienę išrinktų į seimą... Klounų, artistų, komediantų seimas jau turi, bet jeigu šyzikė-psichopatė-paranojikė ten papuls, tai žemiau nusiristi nebebus kur. Tada Lietuvai - kapec...

556. rinkeja

pagal tikejima lietuvis mokomas : net ir blogiausiam istiesti ranka, o lietuvis siais laikais elgiasi: jei kitam zmogui blogai, tai dar ji labiau skadina .Ogi net tarp komentatoriu, atsirade tikru bakteriju, galvodami, kad ju slykscios sapaliones, tures itakos VENSKIENEI.

555. Eugenijus

Lietuvos valstybe suteike neribotas teises pedofilams.O tai:Pasitelkus policijos banditus,viesai grobti vaikus ir juos perduoti,sito net neslepiant nuo visuomenes,pedofilams.Uz bet koki pasipriesinima,net zodini,skiriamos didziules baudos ar net kalejimas.Dasigyvenom,mieli tautieciai.Ar mes pajegus sunaikinti visa sita blogi???

554. Džiaudiasi

nutrija,kad brolis pastipo,nes jei būrų sugavę,būtų teisiamas už žmogžudystes.

553. deja

kLAUSIMAS L RYTUI KURIS DIDESNI NUSIKALTIMA PADARE AR SEIMO NARYS MATUZA AR VENSKIENE

552. propaganda

iš kur lr tiek manančių , kad žudė D. Kedys?

551. > 476

Žaviuosi Venckienės įžūlumu - puolimas yra geriausia gynyba. Dabar visus naudosiu tokią taktiką - jei aš negaunu, ko noriu, tai drebiu šūdu viešai ir ką tu man? Jokia ten ne drąsa - tai chamizmas, o reziume - tai paskutiniai jos šou su jos visu leksikonu. Ji pirmoji pradėjo rinkimų kampaniją, o tą skubiai daryti garsiai ir įžūliai sąlygojo mergaitės perdavimas motinai, su tuo susijusių lėšų gavimas (kas man neduos galvoti, kad grynieji pinigai plaukė neapskaityti ir dar tebeplaukia), tuo pasinaudojus organizuotos vaikštynės Vilniuje, tuo pasinaudojo išmesti iš politikos ir norintys sugrįžti. Tačiau tuoj prasidės tikra rinkimų agitacija ir šita violetinė migla nebus tiek įdomi.

550. to eugenijus

o tu daunas.kuris nemasto savo smegenim.tau lieps venckiene sokt y ugny ir tu soksi.

549. XXL

kokia teise turi nutrija,patvoriniai kalbeti visos Lietuvos vardu,kai nutrija palaikanciu yra keli simtai

548. jari

lietr

547. hm

Bet iur vandalu salyje gyvenam...

546. usofilams

jei vaicekauskiene negali pateikti irasu,tai apie koki teisines nelieciamybes statuso panaikinima gali buti kalba.Sita tipo antstole spiauna tiesiai i akis seimo komisijai.Jei vyksta ikiteisminis tyrimas,tai ir komisija sudaryta per anksti.Kai tyrimas bus baigtas ir viskas bus aisku,kas kaltas,tada ir turi prokuroras kreiptis i seima ,kad butu sudaryta komisija del Venckienes nelieciamybes panaikinimo.Jauciasi panika tiek antstoles ,tiek prokuraturos puseje.Kur taip skubama?Ar is tikro Venckienes taip smarkiai bijomasi?Labai cia viskas neaisku

545. Leonija

Seimo pirmininke, Degutiene, darykite pagaliau Seime tvarką ir neleiskite įsibujoti violetinei anarchijai. Nebijokite prezidentės ir kitų neprognozuojamų seimūnų. Šiuo atveju net ir Gražulis yra protingas ir į diskusijas nelenda. Gal kas galite patvirtinti, ar paneigti:ar tiesa, kad prezidentės patarėja teisės klausimais yra Venckienės puseserė?

544. ciuskis

Trūksta žodžių ,ko Venckienė apsirūkius ir kuo visus aprūkiusi kad šitaip elgiasi.

543. Kom tiesa

uzsiima vien Neringos dergimu ,kada ziuresit i pedofilijos byla ,neutraliomis akimis ?

542. ne

nu jau tikrai nervai nebelaiko,tai galu gale galima padeti taska sitoj situacijoj ar ne? Ivairiu klaustuku pasidare dar daugiau nei anksciau. Ir kas cia turi viska sudeliot i tas vietas? Kodel netiriama zmogzudysciu byla? Gal galima ta mazga atmegzt pradejus viska is pat pradziu? Kodel niekaip neistiriama tos pazymos ,kurios pagalba vaikas buvo atimtas,atsiradimas? Kas cia dabar vyksta,tai tikras jovalas.Ir kam naudingas tas jovalas? Visi reikalauja tiesos,bet niekas tos tiesos nei sako,nei iesko. Viskas kaip kokiam mistiniame trileryje. O tiesa kazkur salia.

541. Jop

Nuosprendis Venskienei turi skambėti kaip paskutiniai šio straipsnio žodžiai: Suimti ir teisti...

540. Čiurlionis

visi padorūs lietuviai balsuos už gerb. neringą,o stankofilinės-ūsafilinės atmatos už ūsafilų lebestrastų-konservų-socdemų klaną,lai,pažiūrėsim kas turės daugumą seime.

539. na jau

Violetiniai debilai su išprotėjusia Venskiene okupuoja seimą. Kiek vispročiai siautės ir kada bus galas tiems, kurie jau mato pedofilų atvaizdą ir barščiuose. Lietuva gelbėkis! Violetiniai žmogžudžio gerbėjai okupuoja protus. AČIŪ DIEVUI mergaitė išgelbėta nuo bepročių minios!

538. Virsune

mergaite pati prase minios susirinkti ir ginti ja nuo motinos?!!! Wow! Tai gal ja iskart i prezidentes, kad 8 m. jau tokia gudri? Neisdegs, tetule, dabar labai aiskiai parodei, kad viska tu meluoji!Tavo interesai tik terupi, nors mazai tiketina, kad situ bevaliu seimunu komisija ka nors nuspres.

537. Justina

Jeigu taip viskas vyko ir vyksta sklandžiai ir pagal įstatymus, tai kodėl nepateikiama mergaitės paėmimo filmavimo medžiaga, kodėl vykstant Seimo komisijos posėdžiui neleidžiama filmuoti ir įrašinėti? Vadinasi nėra taip ir bijomasi viską paviešinti, nes yra daug nešvarių dalykų.

536. LIETUVAI REIKALINGA p.VENCKIENE

ATRIMIAUSIU LAIKU BUTINA APSIVALYTI NUO K O M U N I S T I N I O B R U D O !!!

535. sarmata

Šiuo metu svarbiausias mūsų ginklas – viešumas, nes mūsų valstybė (su visais savo organais) pavojingai smunka aklavietėn.Iš baimės nutraukė transliaciją.

534. Eugenijus

Usofilai viduriuoja.Mato kad komisija abejoja,tai is pasiutimo pagatavi susidraskyti.O ka darysit jei Nerigai komisijos isvados bus palankios???Eisit piketuoti???Labai abejoju.Jus samdyti pedofilu sunis bijosit buti pazeminti savo vaiku,tevu ir giminiu.Jus Donkichotai!

533. 520-am

Patvorini debile,nebūk toks užtikrintas ir nekalbėk už visus.Už išprotėjusią teisėją balsuos tik pedofilai,žmogžudžio Kedžio sektantai.

532. Anarchija

Nesuprantu, kodėl dirbant komisijai įleidžiama minia, kuri ne tik trukdo,bet ir daro spaudimą komisijai. Visiškas ištižimas, ryžto įvesti tvarką nebuvimas. Apgailėtina.

531. to 519

oi, kiek tiesos tau būtų pateikę, jeigu bŪTŲ. O DABAR - PRAŠOM TIESA: vaikas atiduotas pedofilijos bendrininkai sustabdžus visus teisinius procesus. STANKŪNAITĖS net kaip liudininkės aklausa sustabdyta. Letrytis tik deda zekų kliedesius apie jos "putnias lūpas. Va - TIESA. Kad žmonės pamatė PAGALIAU - iki ko prieita. Vaikas nežinia kaip laikos - jau gi sutrikę viskas mergytei, tose nuotraukose iš kavinės kur STANKĖ su RUJA - taigi susmukus jau prie to "valgio"

530. Dar negirdejot?

o as girdejau, kad seimas ruosiasi atidaryti filiala Garliavoje....prie pat tvoros, dazytos violetine spalva :)

529. jo

jo kuo greiciau ta nutrija suimti ir ikist giliai i sklepa kokiai 10 m kartu su ziurkem pasedet.cirkus daro grynus ant lietuvos slykstu ziuret i ja o tuo labiau klausytis jos sapaliojimu TFU ANT TAVES!!!

528. XXX

korespondentas yra ryskiai saliskas pedofilams.Kodel jis Venckienes salininkus vadina violetiniais,o stankunaites nevadina pedofiliniais,usofiliniais?

527. Vincas

O šūdrytis taip norėtų ad tik kuo greičiau sunaikintų tą jiems neparankią venckienę. Jau toki asilai negaliu. Juokas ir pyktis ima iš tokios žiniasklaidos, nors komunalkė niekada nepasižymėjo jokia etika

526. Bronė

kiek galima su ta žmogžio užtarėja terliotis?Matosi,kad krachas lietuvai atėjo-valdo žmogžudžiai ir pedofylai+debylai...

525. re

cha cha cha iki ko seimas nusirito, kad kažkokie garleviniai tvarką jame daro... cha cha cha

524. Klausimas komisijai

Kodėl nei6švejate tų violetinių banditų iš posėdžio?Kiek galima leisti beprotei teisėjai tyčiotis ir grasinti seimo nariams?Kodėl patvoriniai neišprašomi iš posėdžių salės dėl daromų pažeidimų?Susidaro,įspūdis,kad ten vyksta ne posėdis,o balaganas.Gal jau Seimo posėdžio metu bus įteisinta violetinių bepročių anarchija Lietuvoje?Seimo nariai,ar jums neatrodo,kad padėtis jau darosi nebevaldoma,nes patvoriniai jau nieko nebijo,taip įtikėję žmogžudžio sesers "TIESA".Dabar,kai jie užsiaugino ragus,įvesti ramybę Lietuvoje bus tikrai nelengva.

523. cirko arena

Pagaliau garliavine minia susidure su degredavusiais seimo nariais-idomu kuom sis cirkas baigsis?

522. dija

siaubas iki ko nuvaziavo si teiseja.greiciau baigti ta cirka jai ne i seima o i psichuske.baltas bilietas- nelieciamybe.

521. VYTI LAUK SUPUVUSI PARTIJU SEIMA

PARAZITAI SEIME GERE MUSU KRAUJA, SEIME DAUG KOMUNISTU ir KITU ISGAMU !

520. 777

PIEDRYTI IR VISI PEDOKOMENTATORIAI, KA JUS BERASITUMET DAUGUMA ZMONIU BALSUOS UZ N. VENCKIENE :)))

519. copy paste

Noriu TIESOS! venckiene TIESOS! - kas tie 10 nužudytų liudininkų- prašom vardyti pavardes! TIESOS! Prašom pradėti vardyti PEDOFILŲ klano narių pavardes! o gal tai dar per 4 metus taip nė vienos ir neišsiaiškinote? TIESOS, venckiene, TIESOS! Kur slėpei žudiką brolį 5mėn? TIESOS! Noriu TIESOS!- kaip tavo galvelėje gimė idėja apie pedofilų KLANĄ! TIESOS, venckiene, TIESOS! su FAKTAIS, o ne kažkas sakė, kažkur girdėjau, visi žino. TIESOS! FAKTINĖS TIESOS!

518. to 512. Eugenijus

O tu-gaidžiuku su užklijuotu snapeliu...

517. god

Sita sukurta komisija parodo savo bejegiskuma. Kaip galima is straipsnio suprast posedyje visika betvarke, kas ka nori daro. Venskiene ir jos salininkai demonstruoja visiska nepagarba ir amoralu elgesi. Kiek tai tesis?

516. pasibaisėjusi

akivaizdu, kad ne mergaitė rūpi Venckienei ir jos pakalikams, o kažkas kitas.. jei rūpėtų mergaitė jie suvoktų jog būtent jie labiausiai ją traumuoja savo daugiamečiu ''saugojimu'' prie namų ir kitais cirkais.. ar tai normali vaikystė?

515. Asta

Nuo kada Lietuva dievina žudikus, o smerkia žmonės, kurių kaltė neįrodyta?????Yra tik komentarai - jokių faktų, įrodymų nėra....Įdomu, kodėl nesmerkiamas Kedys, kuris turėjo prostitučių firmą???Ir, galbūt keletas prostitučių buvo nepilnametės???Kas tai - nepedofilija????

514. to 496

Jei ji bus Seime.tai kaunieciai eilini karta parodys savo mentaliteta.Seime jinai gali pasirodyti , geriausiu atveju,jei dar isrinks,tai Puteikio ar Stomos padedeja,nes kaip yra sakoma toks toki pazino ir ant alaus pavadino.

513. bakterija

PAVASARIS GARLIAVOJE / Pavasario saulė jau šildo meiliai/ Bet tai Garliavoj negalioja; / Išėjo į kiemą Venckienė pikta, / Ir barasi, rankom mojuoja.../ Išaušo! Išaušo! Vėjelis laukų / Bučiuoja jos plokščią krūtinę;/ Pabiro pasklido keiksmai ant visų – / Bus skundų eilė begalinė. / Nors giedra nelinksma!/ Jau nėra vilties! Tik skundais belieka putoti,/ Gal Ūsą iškast ir atsiprašyti? / Į šikną gal jam pabučiuoti?/>>>>>>>>>>>>>>>>> VIOLETINĖ PIŽAMA/ Violetinę pižamą/ sau Gariūnuose pirkau,/ eina nafig kaip pataikiau-/ prie minios moment tikau./ Čia mane savu jau laiko/ tik nesuprantu už ką?/ gal už spalvą,gal už kvapą/ gal ir už kai ką daugiau.../ Aš jaučiuosi kaip namuose/ reikalingas čia labai-/ duoda ėsti, pila gerti-/ ar gali norėt daugiau?/ Reikia stringus dar nupirkti/ ir į Palangą varyt-/ visos mergos duos iš karto,/ vos tik spalvą pamatys/ Aš jas barškinsiu lig ryto/ jei norės,tai ir ilgiau/ kol spalva yra madinga/ reikia stengtis kuo stipriau.../ O kai imam teises aiškint-/ visi oponentai tyli,/ net pantera rožinė/ mums sėkmes pavydi.../ Pedofilų visas klanas/ peršiko ir dreba-/ greit mes juos pribaigsim/ pagal vadės planą.../ O pedofilai nebepuola-/ aš niekur priešų nematau,/ atsibodo jų man laukti/ gal vdrug išdūrė mus manau..../>>>>>>>>>>>> SAPNAI APIE KLYNĄ/ Atsibudo Aidas – rytas nuostabus/ Žiūri jis į žmoną – tuoj skandalas bus:/ Pedofilų klynas piktas ir galingas/ Neringai sapnuojasi baisiai pragaištingas./ Klynas yra baisus - ką su juo daryti?/ Garliavoj nežinom - gal patars Dalytė?/ Gal sulauksim nuorodos kaip jį nugalėti/ Nes baisiai nesinori Žiegždriuose gulėti.../ Sanitaras ruošia giminei pižamas/ Reik gražiai priimti, kad nesijaustų chamas/ Sako, kad palatos jau šeimai rezervuotos/ Violetinėm paklodėm jiems lovos ten apklotos./>>>>>>>>>>>PEDOFILAMS STOP!!!/ Violetinį plakatą rankose nešu,/ Užmokėjo –reik žygiuoti mums jau nebaisu./ Jei datrauksim iki galo žada damokėt,/ Kas tokie tie pedofilai galime tik spėt.../ Kad nebūtų mums nuobodu įkalėm alaus, / Gavom dovanų beliašų ir kai ką daugiau./ Kai žygiuosime pro kioską būtina sustot,/ Porą bambalių paimti ir toliau žygiuot./ Mūsų gretos išretėjo - Petras eina šikt-/ Man užkrovė savo naštą – negaliu palikt./ Dviem plakatais pasipuošęs jaučiuos kaip kvailys-/ Alus artinas prie galo – greit jis atsiriš.../

512. Eugenijus to 504. bakterija

Galejai pasivadinti eziuku.

511. to 486. algirdas

jau tik 60? buvo 90 %, balsuos uz ja kaliniai, nes daktaras lieps, juk daktarienes ja taip palaike net per tv, o furmanavicius juk daktaro sunu pasodino 6 metams

510. mh

Nežinau,man kuo toliau,tuo labiau darosi gėda dėl tokios mūsų valstybės,kuri yra neįgali apsiginti nuo kažkokių išprotėjusių debilų minios. Išvis jau baigia nukvakt,į šikną venckienei belysdami kai kurie...

509. Čiurlionis

Tai,kad daugiau nėr už ką balsuot,tik už gerb. Neringą ir partiją Drąsos kelias,o kaip kitaip,visa tauta balsuos už bebaimę,sąžiningą,mylinčią,kenčiančią Neringą.

508. to 492. maryte to 481. Taigi..

Tavo irgi...

507. Kol,

vis nesibaigia sita visa nesamone,buvo jau pagauta ir pasodinta nemazai tikru pedofilu,smulkiu ir stambesniu,vienas berods pulkininkas.Tai jus man pasakykit dabar,kam reikalingas visas sitas ispustas violetinis burbulas?

506. a

nebūkite tokie žiaurūs neskubėkite teisti venckienės,kur jūsų gailestingumas, matot, kad žmogus durnas - gydykite, o ne į kalėjimą kišti, gal dar įmanoma pagydyti, gal dar yra sveiko proto užuominų ir jos makaulėje, negi pas mus Lietuvoje net visiškas asilas gali gauti teisinį išsilavinimą

505. seimunai

istirkite kaip ten su a,a,uso darbo partijos nario raudona deme ant sysalo buvo.mergyte aiskiai nurode,a

504. bakterija

GARLIAVOS MAIŠTININKAI/ Kai pavasris ateina, / eina nafig- kaip gražu-/ patvory budulių eilės,/ kalba "tėve mūsų"/ Nedubasina jų mentai,/ pritaria,net kunigai,/ jie vaidina,kad kovoja-/ tai nėra labai blogai/ Jei Kaune nėr pramogų,/ reikia prie tvoros budėti,/ greit išeis Venckų žmogus,/ jis žadėjo sumokėti.../ Bet jisai vis neišeina,/ Babkių nedalina, / gal išdūrė pusę Kauno/ ta Venckų šeimyna?/ Pajamos jų garntuotos-/ Juk banditus gina,/ bet mokėti mums už darbą/ jie gal neketina..../ Garliaviečiai nesitraukia/ budi-prakaituoja/ Jiems iš pragaro Kedys/ sysalu mojuoja.../ >>>>>>>>>>>>>>>>>>> PIRMYN Į ŽIEGŽDRIUS/ Pirmyn į kovą už Venckienę,/ Už brangią tvorą Garliavos! /Ligoniai tie, kurie ją gina /Ir kas ateityje kovos!/ O Neringa pastiprink, mus/ Atremt sveikųjų puolimus!/ Už mūsų tvorą numylėtą, /Davatkų bobų ir kvailių /Už brangų vardą paveldėtą,/ Kursai garsus pasauly bus,/ Palaimink, Neringa galinga, /Ligonių pastangas teisingas. /Pirmyn gi, vyrai, patvoriniai, /Už brangią tvorą Garliavos! /Ją čia ilgai bepročiai gynė,/ Už ją ir jų vaikai kovos!/ Pastiprink, o Venckiene, mus /Atremti priešo puolimus. /Kur senas miestas Gedimino, /Ten gerą stogą turim mes, /Ten mūsų Neršą priešai žino, /Ar Dalia leis jiem mus nuskriaust?/ Palaimink, Neringa galinga, /Atremti audras pragaištingas!/ >>>>>>>>>>>>>>> GARLIAVA DIDVYRIŲ ŽEMĖ/ Garliava – didvyrių žemė/ Giedama Kaune senai,/ Bet iš tos didybės semia/ Savo naudą tik velniai./ Kedžio filmo pažiūrėję / Imam mes sapnus sapnuot/ Apie klaną pedofilų/ -Puolame su juo kovot!/ Bet Venckienė neatrado/ Pedofilų konkrečių,/ Mums jau laukt jų nusibodo/ Ir neliko net vilčių/ Kad paims juos už kiaušinių/ Mūsų Neringa šauni,/ Ir tokiu veiksmu įrodys/ Kad jos žodžiai netušti./ Tvorą saugodami šalam –/ Meldžiam “Tėve mūsų”-/ Duok nors vieną pedofilą/ Neršai vietoj Ūso./ Ar išgirs jis mūsų maldą/ Galim tik spėlioti. / O kad imtų ir padėtų/ Lieka tik sapnuoti…/

503. asta

Kodėl ta beprotė Venckienė šokdina šitiek žmonių?Kas ji tokia?Dėl savo elgesio, ji jau seniai mažų mažiausiai turėjo būti pašalinta iš teisėjų....o po to dar ir nubausta...O dabar, sudarinėjamos komisijos, svarstoma...Ką čia svarstyti? Ir taip viskas aišku...Kiek įstatymų ji pažeidė būdama teisėja???Atsitokėkim, žmonės.Baikim spektaklį.

502. jo

sudrytis prasmirdes iki kaulu smegenu.gal galetumete pasidometi ir parasyti,kodel stankunaite vengia atvykti i teismo posedzius ir kodel bijo nepatogiu klausimu?galit kiek norit pilti pamazgas ant Venckienes,vistiek po to jus patys tas pamazgas ir gersite.

501. as......

nekalbek uz visa Lietuva karve tu, as pries tave einu

500. jo

tikrai ji turi psichinių problemų. Sveikas žmogus taip nesielgia.

499. Na

ko dar galima tikėtis iš tokių 'intelektualų".Pasirodo "tautos balsas ir sąžinė" dar ir orakulo vietą pretenduoja užimti...žino,ką išrinks į seimą,o ko ne...

498. įdomu

įdomu nuo kada ponia Venckienė ir keli šimtai ,,violetinių" patapo Visa Lietuva?

497. to 486 Algirdas

Jo, Venckiene budama seimo nare puls gaudyt visu nusikalteliu, asmeniskai del kiekvieno piliecio problemu. Gal nebenusigaruok, ka? Ka ta psichine ligone gali gero duot Lietuvai? Ji tik savo interesus gina ir tiek. Idomu kiek ji padejo kitiems tikrai nuo pedofilu nukentejusiems vaikams? NEI VIENAM. Visur tik girdisi: AS, MANO SEIMA, ir t.t

496. fix

Ji bus seime,jokių problemų.

495. Arturas Jancys

Kadangi as savo straipsniuose vartoju zodi "Violetiniai" nepriestarauju kad mane nuo siol vadintumete "Pedofiliniu". Su pagarba, Arturas Jancys.

494. TONIS

Komsomolke-pedofilu ir kitokiu iskrypeliu laikrastis,skirtas tik kaimo isvietei!

493. 465-am ir visiems violetiniams debilams

zodis"subine"cia netinka del dvieju priezasciu:1.sneka eina apie jusu numyletines psichines ligones teisejos dukterecia.snekant apie mergyte,tokiu zodziu nereiketu vartoti(nors ne jums,violetiniams daunams tai suprasti)2.sio zodzio nereiketu vartoti,nes to nebuvo!!!tai pareiske jusu dievinama psichine ligone teiseja!!!pagal sios seimos nukrypimo laipsni,jei tai butu ivyke,nuotraukos su deimantes isniekinta"subine"(jusu,debilu,zodziais)butu iskabinetos ant kiekvieno stulpo.

492. maryte to 481. Taigi..

butu idomu tavo snuki pamatyt...

491. nelabs

Laikas baigti bardaką ir atiduoti Venckienę teisėjams.

490. JO

"Tvarka bus !" Negi už paksistus reikės balsuoti (tfu ). Ant vienos rankos pirštų galima suskaičiuoti, kiek Seime beliko protingų žmonių, kurie nelinksta ten kur vėjas papučia ar iš viso su kedofilais ir kitokiais filais susidėję

489. to 472

Aile tu neraliuotas. Vaicekauskiene, kaip ir vaiku teisiu specialistai ir kiti logiskai mastantys zmones supranta, kad informacijos susijusios su vaiku negalima viesinti pagal visus teises aktus. O jusu pusdebile Venckiene ir jos narkomanas brolis Kedys, paviesino savo sukurta filmuka apie pedofilija taip pazeisdami visus imanomus istatymus ir tarptautines konvencijas. Ar tu bent supranti, kaip jie susiko mergaitei gyvenima? Lietuva maza, visur ir visada apie ja bus zinoma. Linkiu Laimutei greiciau isvaziuot su dukrele i uzsieni, o pries vaziuojant dar prisiteist solidzia suma is Vencku-Kedziu ir valstybes uz vaiko interesu pazeidinejima.

488. oho

Pedofilu rupors lryts toliau varo propoganda. Puolama vien Venskiene, nepriklausomas zurnalistas apzvelgtu visuma is abieju pusiu. Todel balsuosiu sekanciuose rinkimuose uz jos partija, Venskiene turi teise buti nusviesta teisingai. Vaicekauskiene liepe nusukti Kedziu privacias kameras, o ka pati nufilmavo, jos privati nuosavybe.... . Ciudu, ciudai. Jei jau galbut ir nebuvo tos vadinamos pedofilijos, tai cia valdzios strukturu anarchija.

487. Aišku

Čia ir kvailam aišku ,kad turi panaikinti teisinę neliečiamybę. Prieš įstatymą turi būti visi lygūs.

486. algirdas

Venskiene teisi ir 60% Lietuvos gyventoju balsuos uz Ja. Uztenka, prisibalsavome uz konservatorius, darbo partija ir kitus, kurie sutvere gera gyvenima, nes reikejo begti i Airija, kad ismaitinti jauna seima ir padeti tevams. Dabar giriasi, kiek daug pinigu ateina is es tevu ir vaiku islaikymui. Prie ruso Lietuva buvo pirmaujanti respublika, o dabar prie ES gale pagal ekonomika ir pirmaujanti pagal nusikaltimus. Ateityje i mus ziures kaip nusikaltelius. Tai cia musu tesesaugos pasekmes.

485. teisybe

daug kam nepatinka,todėl ir nenori viešumo.Gerai būtų,kad liaudis sau vargsta,o seimas-oazėje gyvena,problemų nėra,o dar čia kažkokia Venckienė galvą suka,reiks penktadienio popietę aukot.

484. 777

PAGARBA NERINGAI VENCKIENEI! PER RINKIMUS BALSUOSIME UZ JUS IR JUSU PARTIJA!!!

483. tikrai

nusibodo jau ir skaityti ir rašyti apie šią šlykščią istoriją. Kad nutrija yra beprotė liudija jos kvailos kalbos ir veiksmai. Tik beprotis galėjo sukelti tokį šurmulį visuomenėje ir taip atvirai ir nebaudžiamai elgtis su mergaitę. Greičiau ją reiki uždaryti į psichuškę ir tuo pabaigti šią istoriją,nes jos rėmėjai apimti irgi beprotiškos euforijos nerimsta.

482. absurdiška

nepagarba Lietuvos žmonėms - "violetiniai" - kaip taip gali vadinti žiniasklaidos atstovas. Nesvarbu, kurią pusę tie žmonės palaiko, juk tai įžeidimas. Kažkaip labai neoru ir nesolidu iš laikraščio pusės.

481. Taigi...

..."didysis Lietuvos protas,balsas ir sąžinė","vienintelė likusi "teisinga teisėja" ir jos ginklanešė kirpėja("su varnos lizdu"ant galvos..ir dar kirpėja vadinasi...)veda paskui save didelę dalį Lietuvos gyventojų...kažkas apgailėtino,jei tik tokių vedlių Lietuvos žmonės benusipelno...

480. dainius2

policijos vaizdo irasas yra vaicekauskienes nuosavybe??- kas cia per kvailyste, o is kitos puses , kodel vaiciekauskiene bijo jo paviesinti, galima gi komisijos uzdaram posedyje, patys teisesaugininkai daro procesa neskaidriu, o puolama venckiene, ji del viso kalta- tai issiaiskinkit viska iki galo, na o laikrastelio uzimta pozicija tiesiog stebina, nuo kada zurnalistas sprendzia kokia puse palaikyti, puteikis painiojasi.., o kuodyte dirba idealiai.., na redaktoriai isigilinkit i savo zurnalistu etikos pazeidimus

479. Nusivylęs

Paskaičius straipsnį, matosi Lietuvos Ryto neobjektyvumas ir varymas į vieną pusę. Ryškiai lIETUVOS RYTAS PEDOFILŲ PUSĖJE :(

478. INTERVIU

Paziurejus vakaryksti interviu su ;busima SEIMO nare;, pasidare ispudis, kad ji tikrai nesveika psichiskai. JAKELAITIS jai uzduoda klausima, tai ta issiviepia ir su durna sypsena ir atsakineja. Teko matyti tokiu ligoniu kurie buvo paleisti is ;kreizines;, tai jiems uzdavus klausima jie taip lygiai reguoja ir ta pati kartoja, kad juos seka, kad aplinkui vieni banditai. O sita dar prideda, kad aplinkui vieni pedofilai. Skubiai ja reikia izoliuoti nuo visuomenes.

477. tam 471

o kam ja stabdyti, ji tik nori TIESOS, DAUGIAU NIEKO.

476. Svetlana

Nežinau kas šioje istorijoje teisus, tačiau stebiuosi ir žaviuosi Neringos Venskienės drąsa. Tik drąsių žmonių dėka mes galėtume pakeisti valstybę, kurioje vis daugiau žmonių praranda norą gyventi.

475. Gretaa_

tikrai nebalsuosiu uz venckiene..

474. kedofilams

teisingai, purtykit sita korupcijos ir stagnacijos lizda, griaukit sistemos pamatus, kurios didziausia valstybine paslaptis- komerciniu strukturu interesai

473. lrytas

mano nuomone, tai labai jaučiasi, kad tiek lrytas tiek Lietuvos rytas NEVILTYJE, jie tiesiog nesitikėjo tokių žmonių pasipriešinimo neteisybei ir tokio p. Venckienės palaikymo.

472. vaicekauskienei

tai issivede stankunaite dukryte uz rankeles, ar jega atplese ir isnese klykiancia stankunaite su savo advokatu ? , pirmiau uzmete skudura mergaitei ant galvos, Tai vaicekauskiene panaudojo prievarta pries vaika, o dabar neduoda filmuotos medziagos. GEDA ANSTOLEI.

471. kkk

kosmaras nejaugi nekas negali ja sustabditi

470. 465. maryte to 447. 437. Eugenijus2012-06-15 12:01IP: 82.19.38.1

VA TAI TAU ---ATSILIEPE NUKENTEJES ---KREIPKIS I PROKURATURA AR PATS SUTIKAI AR TEISMAS PRIVERTE SANTYKIAUTI

469. Nulis visa komisija pries antstole?

Tada ir zudiko peilis negali buti ikalciu, nes tai jo nuosavybe, jei ,,gegužės 17 d. vaizdo įrašas yra antstolės nuosavybė"

468. Čiurlionis

Mergaitė numaitinta,nušerta vaistų prifarširuotais pašvinkusiais blynais,uždaryta sutenerės kalėjime,aplinkui šmižinėja gorilos,ir čia vadinas "laiminga" mergaitės vaikystė,baisu.

467. 525

Gėda žiūrėt ir klausyt.Tiesiog šlykštu.Kiek galima šliaužioti apie šitą gaują.Štai ką padarė aukštų valdžios pareigūnų užtarimas- "ragai užaugo" ir trypia visus iš eilės.Negi esam tokie bejėgiai ir nerandam išeities kaip šitą gaują pastatyti į jų vietą. Kas jiems buvo ta Stankūnaitė... kaip visiškas nulis. Kiek dar bus leista jiems siautėti.Baisu iki kokio lygio nusiritom-jau ir seimas tapo Garliavos fanatikų siautėjimo vieta.

466. runkelis pedofilinis

Sveiki Klausimelis EUgenijui ,pagal tavo nusirasymus matosi kad tamsta pedofilas ir pedorastas ,nors sakoma ,kad taip nebuna ,bet gal tu labai feljetavas susidvejines perkrypelis .Aciu uz atsakyma??????????

465. maryte to 447. 437. Eugenijus2012-06-15 12:01IP: 82.19.38.154

o tai sysalo kaisiojimas i subine buvo jo TARNYBA, to furmanoviciaus?

464. to Bailiai

Sakai JAV išsiaiškintų ir Neringą pasodintų.Matai normaliai aiškinantis gali paaiškėti,kad pedofilija buvo.Tai ką tada pasodintų? Visus kurie neigė?Jeigu jau tikrai nebuvo ,kaip tamsta teigi,tai dar prieš žudynes viskas būtų išsiaiškinta.

463. to Eugenijus

va kam mergaite jai reikalinga-D.Kedžio dukrelei, kuri yra pirmos eilės įpėdinė, priklauso visas tėvo paliktas turtas. Teismo leidimas D.Kedžio dukrelės vardu priimti velionio palikimą buvo išduotas N.Venckienei.

462. cirkas

pasakysiu Venckienes zodziais,tokioje Lietuvoje gyventi darosi baisu.Kazkokia Garliavos zmogzudzio garbintoju klika aiskina kas papuls i seima kas ne,savo tiesa gruda visiems ir jei su ja nesutinki esi pedofilas.Patvoriniams net nesvarbu,kad ju princese meluoja issisiepusi,sake bauda sumokejo is savo lesu,ir atseit nezino kiek ten surinkta,o vakar jau Jakilaiciui aiskina,kad bauda sumokejo uz suaukotus pinigus,balaganas kazkoks.I seima i prezidentura Neringa lydi visur patvoriniai lyg tarakonai,ir visiems nusispjaut,gal jau laikas sodinti tuos "teisybes" ieskotojus.Jie jauciasi lyg aukstesne rase salyje,kurie gali daryti nebaudziami bardakus,ir jiems nusispjaut i visus istatymus.Sunku lietuviams,kuriu mastymas lyg vistos,del to musu seimas lyg koks bandymu poligonas,isileidziama backos didvyrio Sustausko klika,po to soumenus renkame,dabar atejo Garliavos patvorio partijai,pasislepusiai po zmogzudzio vardu,nes vakar net Neringa duodama interviu jau per daug neslepia,kad cia brolio darbas.Kur ritasi salis,jei iki siol dar galvodavai,kad tai tik laikinas pasisaipymas is valdzios bejegiskumo,dabar galvoji,kad salies laukia tragiskas likimas,jei tokius patvorinius isrinktu i seima.Ju vienas tikslas seime butu pakeisti teismo sprendima,ir atimti mergaite is motinos,to neslepia net Neringa.Gal istinkit ir mane i seima,nes noriu susigrazinti vaikysteje pavogta dvirati.Cirkas jau igauna niuru atspalvi,kazin ar Ramute Daktariene negalvoja kurti Daktaru partijos,gi pasak Henriko namiskiu jis irgi nekaltas,o ir Uzliedziai prie pilies butu surinke tikrai ne maziau pilieciu,nei Klonio gatve.As balsuociau uz Henyte,Ramute arteja rinkimai,paskubek,ko vienas banditas prastesnis uz kita.Musu salis didziulis cirkas,tik dar po atviru dangumi.Kur buvo Neringa ir jos tiesos iki mergaites skandalo,matyt ir teisesauga nebuvo supuvusi,nes leido gerai seimynai lobti,o dabar staiga moteriske praregejo,tik gaila tos tamsios minios,kuri akla kaip kurmiai...

461. ui, ui

kokie baisūs tie fioletiniai - replikavo, fimavo, savivaldžiavo...

460. 123

Seime visi pedofilai

459. lol

negi policijos nebuvo? Galejo tas atmatas bnanais pavaisinti!

458. galbut

Venskiene bus pirmas normalus zmoniu atstovas seime pagaliau... Ir teisingai moke, jei daunai, tai reikia mokyti, ir ne tik mokyti, o priversti dirbti zmonems, o ne lobistinems grupuotems...

457. Ainis

Jei toji komisija tokia TEISIGA ir SKAIDRI - ko bijoti filmavimo ir tiesioginės transliacijos, kaip kad šiandien daro visuomeninikai savo komisijoje. Atsakymas, matomai, būtų - seimo komisija bijo filmuotų įkalčių prieš save, kurie liudytų komisijos užduoties (Venskienės neliečiamybės atėmimo) vykdymas bet kokiomis priemonėmis. p.s komsomolkos straipsnis stipriai tendencingas.

456. 437. Eugenijus1IP: 82.19.38.154

,uniformuoti banditai,surenge teroro akta pries Neringa,O KOKS TAIKOS AKTAS SURENGTAS FURMANAVICIU NARUSEVICIENE IR MILINI -----AR TAVO RANKOS SVARIOS,AR ANT JU NEKRENTA NUZUDYTUJU KRAUJAS

455. TONIS

Pizda pareina jums,-visiems korumpuptiems iskrypeliams ir pedofilu pakalikams! Toks jausmas,kad jus vaikysteje tvirkino ir jums tai patiko,priesingai nuo Kedytes! Chiulpit toliau savo "seimininku"-pedofilu sysalus iki seimo rinkimu! Venskiene bus musu nauja PREZIDENTE!

454. to 436

dvi- trys dešimtys ūsofilinių-kreminių pedofilų, vaikų tvirkintojų garbintojų su tavim priešaky neatstojate nei vieno violetinio iš Lietuvos minios!

453. kreipimasis

Mes, grupė Lietuvos rašytojų sąjungos narių, sunerimę dėl žmogiškumą ir demokratiją paminančių veiksmų Lietuvoje, kreipiamės į Lietuvos žurnalistus, nepriklausomus, nepraradusius tautinės savimonės, prašydami informuoti plačiąją visuomenę apie prievartą ir nusikalstamus persekiojimus tų, kurie pilietinę atsakomybę ginančiais veiksmais priešinasi nužmogėjančiai policijos, prokuratūros, teismų, specialiųjų tarnybų agresyviai savivalei. Šiuo metu svarbiausias mūsų ginklas – viešumas, nes mūsų valstybė (su visais savo organais) pavojingai smunka aklavietėn. Rašytojai Stanislovas Abromavičius, Zita Gaižauskaitė, Robertas Keturakis, Aldona Puišytė, Vladas Vaitkevičius.

452. >439

Gali pasirinkti: ateik i teisma ir irodyk, kad zude arba mokesi bauda uz smeizta.

451. Valdziazmogiams !!!

Negalvokit, kad tas kuris garsiau saukia- bus laivo kapitonas !!! Geda Puteikiui , Ramonui, Stomai. Cia laizydami Venskienes padus, nesusikrausite politinio kapitalo. Musu akimis esate nulis !!! Nepasiduokite Venskienes spaudimui. Aciu Kuodytei, Sabatauskui ir tiems kurie eina uz T I E S A !!!

450. to 441. Eugenijus

Galėčiau lažintis,kad tu būsi nuteistas greičiau...

449. Saunuole N

Tokiu zmoniu kaip N seime ir kitose valdzios institucijose labai reikia. Tik manau,kad bus sugalvota kaip jai uzdrausti kandidatuoti

448. vaje

Cia kas sporto varzybos , kad su savo sirgaliu gerbeju minia net i tokius posedzius kartu keliauja si VALDOVE. Kiek galima ,kaip save gerbianti televizija rodyti tapati per tapati ?! nejau jau nieko idomaus ir svarbaus nebegalima transliuoti tik sia nesamone ?!

447. 437. Eugenijus2012-06-15 12:01IP: 82.19.38.154

O TU NOREJAI TA PRAKEIKTA ZMOGZUDI -VARLIU BUCIUOTOJA EZIENIU DULKINTOJA VYNIOT I VELIAVA ----JEI ZINAI TU FURMANAVICIUS ZUVO EIDAMAS TARNYBINES PAREIGAS

446. pedikai puola pedikai puola

As esu pedofilu klano atstovas, nes mane nervina sita nutrija su savo paranojiniais itarinejimais. Kada visa tai nurims??????

445. Torinas

Jeigu viskas taip iš tiesų vyko, tai tuomet akivaizdu, kad Seimo nariai žiauriai pasimetę. Tai gatvinės, o ne išsilavinusios demokratijos pasekmė. Seimūnai palaiko ne kažkurią tai pusę, o bando atspėti, kurios pusės palaikymas duos daugiausia balsų per ateinančius rinkimus. Todėl labiausiai reiškiasi tokie, kurie šiaip nieko doro nenuveikė, savo postus užimdami. Ir jiems baisiausia, kad visai neaišku, kurią pusę palaikyti. Jiems verkiant reikia apklausų, tokių ale "jei Stoma palaikys venckienę, ar rinksite jį į Seimą?". Tada jiems būtų lengviau. O dabar neduokdie išmesi iš tos kompanijos ką už durų, parašys koks laikraštis griežčiau, o jei violetinių daugiau už kritiškiau mąstančius, tai ir nebeišrinks. O jei ir mąstančių daugiau, bet jie bus pasyvesni per rinkimus? Tai jau reikėtų klausimėlio: "Ar eisite balsuoti į Seimo rinkimus, jei taip, ar balsuosite už tuos, kurie palaiko venckienę, ar už tuos, kurie palaiko stankunaitę". Graudu:).

444. gaila

puteikis irgi griauzia tvora .kaip jam negaila mazos mergaites parejusios is mokyklos ir radusios dar silta ,debiles uzsakymu nuzudyta niekuo deta mama.

443. mumu

kokia ten komisija jai violetiniai moko kysininkus seimo ka daryti.geda seimui

442. NORVEGIJA

TEISINGAI VENCKIENE ELGIASI ,NERA JAU JAI MOTERIAI KA PRARASTI,VISUR PAKLIUNA I DUOBE ,PRARADO JAU DAUG KA GYVENIME KOVODAMA ,VISUR MELAS IR DAR KARTA MELAS ,STIPRYBES NERINGAI ,SAUNI MOTERIS .

441. Eugenijus to 436. sij

10 aukstuose postuose sedinciu pedofilu-tikrai ne jega ir anksciau ar veliau jie bus nuteisti.

440. rinkeja

jau viskas is anksto nuspresta t, ka su ta Venskiene PADARYS , kam dar ruosiate toliau smeista, Venskienes adresu, supraskite - nusibodo.Reikia gi operuot pagal Kryzeviciu - pulini, tai - operacija pradeta.

439. 427. ....filmavo posėdį, nors...2012-06-15 11:58IP: 78.62.75.242

r ne geda prisidengus istatymo raide tautos akyse užėsti zmogu, svajoti, kaip "atėmus teisinę neliečiamybę, būtų galima suimti ir teisti" nes pedofilams pasipriesino?,O KOKIA ISTATYMO RAIDE PRISIDENGUS NEGEDA ZUDYTI

438. xi

lai nesvaigsta venckiene,tikrai uz ja nebalsuosiu....

437. Eugenijus

Pedofilas teisejas furmanavicius buvo palaidotas ivyniotas i valstybine veliava.Dar karta,valstybine veliava,isniekino ,Vaicekauskienes siusti,uniformuoti banditai,surenge teroro akta pries Neringa ir pedofilams perduodami Kedyte.Pedofilai dabar,jiems patikusius vaikus,pasitelkus uniformuotus banditus,gali grobti tevu akivaizdoje ir tevai,uz banditu dalyvavima grobiant vaikus,tures susimoketi.

436. sij

1000 violetiniu,tai ne visa lietuva! atsiminkite!

435. Antanas

Negi tų sutrių garliavinių negalima net iš seimo išmėžti?

434. kikas

kvaila paskutine fraze; butu galima suimti ir teisti, juokas tiesiog ima is tokios rasliavos

433. eds

Oi bus sunku Lietuvai su sekančiu Seimu. Įdomu, kiek ten kartu su nutrijomis pateks automobilių vagių, muitinės tarpininkų, kirpėjų, kailių išdirbėjų, kontrabandininkų, rėksnių, kunigų, davatkų, prisiplakėlių... Įsivaizduojate – Venckienė teisingumo ministrė. Arba dar geriau – Seimo pirmininkė. Tegyvuoja nutrijų valdžia!

432. to 389. juons to 376

Aha.Gaunu lygiai tiek pat,kiek ir tu...

431. 417. to

KLANAS SU JUO SMULKMENAS DERINA---- SU BENDORAICIO VIESNAMIO KLIJENTAIS

430. maryte

paskaiciau ir pasistojo klausimas, ar sita komsomolke ne pedofilu remejai ? ar tik melzia pedofilus ?

429. daug anekdotų ©

“DRĄSOS KELIO” štabas: -Sakykite kaip įstoti į jūsų partiją? -Tai labai paprasta. Reikia užverst 6 pedofilus ir vieną katiną. -O katiną už ką? -Sveikinu, jūs priimtas… ---------------Neringa: -Brangusis, ar aš pas tave vienintelė? Aidas: -Taip brangioji! Antros tokios aš paprasčiausiai neatlaikyčiau! -----------------Neringa: -Brangusis, anksčiau tu budavai laimingas, net jei matydavai mane vos keletą minučių per dieną. -Ir dabar taip pat, - murma Aidas.------------Teisėjas klausia Neringos: -Kodėl jūs norite išsiskirti su vyru? -Pas mus skirtingi religiniai įsitikinimai. -O konkrečiau? -Jis nepripažista, kad aš šventoji. -----------------Venckienė bus prezidentė, čia priėjo Kindziulis ir paklausė:,,Kieno-Panevėžio ar Lukiškių?" Teisėjas -------------------Skelbimas: Garliavos cirkas priims į darbą dar 10 oro gimnastų.-------------TV 3 nusprendė pastatyti Šekspyrą. Deja rezultas ir vėl gavosi apie Garliavą…------------Jei violetinio patvorio patriotui nukirst galvą, jis vis vien dar 2 savaites stovės su plakatu ir rašinės komentarus internete…---------------Neringa: -Brangusis – pažiūrėk internete kaip baldus pagal feng shui perstatyti? Aidas: -Mieloji, pagal feng shui Garliavą iš vis rekia nugriauti… -------------- -Aidai, o kodėl tu tapai tokiu radikaliu antisemitu? - Kadaise vienas žydas sugadino man gyvenimą… -Taip? Ir kokia jo pavardė? -Mendelsonas… -------------- Konkurse “Pati seksualiausia šikna” laimėjo žinoma blondinė. Atsirado didžiausias kiekis norinčiųjų pabučiuoti jos šikną…------------Garliavos cirke klounai įsimena tuos kurie nesijuokė…-----------Aidai kodėl tu vedei Neringa? -Nesinorėjo pas kurvas vaikščioti. -O dabar? -O dabar norisi… ------------FSB paskelbė projektų konkursą „Kaip pigiau ir saugiau sugriauti Lietuvos santvarką“. Laimėjo projektas iš vieno punkto: 1.Netrukdykite Grybauskaitei ir Landsbergiui.

428. fui

vemt norisi nuo tos Venskienės, Stankūnaitės, kedofilų ir pedofilų

427. ....filmavo posėdį, nors...

o mergaitę kojom i prieki kas tempe, nors negalejo naudoti prievartos? Ir ne geda prisidengus istatymo raide tautos akyse užėsti zmogu, svajoti, kaip "atėmus teisinę neliečiamybę, būtų galima suimti ir teisti" nes pedofilams pasipriesino?

426. VISI BEKIT IS CIA

ir kuo greiciau is sios venckienes-grybausk.. pedofilu klano valdomos salies

425. Bailiai

Apgailėtini bailiai tie Seimo nariai. Tą šūkaujančią ir trukdančią dirbti Venckienės šalininkų grupę reikėjo su apsaugos pagalba išgrūsti lauk iš Seimo rūmų. Ir apskritai, koks idiotas juos ten įleido. Toj demokratiškiausioj JAV jau seniai būtų išsiaiškita buvo ar nebuvo pedofilija, o Venckienė už savo negarbingą elgesį sėdėtų cypėje.

424. Neviltis

Bet jau straipsnio objektyvumas... Tikrai, jei kartais skaitai Lietuvos rytą, turi būti labai mąstantis, nes kitaip imsi ir patikėsi, kad Lietuvoj gyventi gera, kad teisingumas triumfuoja, visa valdžia dirba tik liaudžiai ir tautai, visi "blogieji" gauna ko nusipelnę, o Lietuvos rytas atspindi visuomenės arba bent jau "gerosios jos dalies" nuomonę...

423. 411. Eugenijus to 402.2012-06-15 11:54IP: 82.19.38.154

TOKIU PLIURPIMU -TAI JUS BENDORAICIO VIESNAMIO KLIEJENTAI TAIP ELGDAVOTES COPY 407. Eugenijus2012-06-15 11:53IP: 82.19.38.154 1 -2 Usas prievartaudavo Kedyte,o stanke laikydavo mergaite prispaudusi burna,kad kaimynai negirdetu.-----AR TIE KAIMYNAI BUVO APKLAUSTI ,AR KUCKAILIS SITA FAKTA IRASE I PROTOKJOLA ,AR KUCKAILIS APZIUREJO IVYKIO VIETA AR PAEME SPERMOS LIKUCIUS O GAL KUCKAILIS SAVO SPERMA PRIKLIJAVO PRIE PROTOKOLO

422. 178- am

Vaje, emigruok kuo greičiau, ir taip toli, kad niekad negrįžtum. Gal tada Lietuvos genofondas apsivalys nuo idiotų genomo, nes dabar tai jau realiai baisu. Ta violetinių tikinčiųjų minia kelia šiurpą- išprotėję, persiutę, pasiryžę žudyti kiekvieną, kas jų kliedesiais netiki. Pažiūrėkit į jų vyr. nutriją, šventąją kirpėją... Siaubas, košmaras. O seimūnai visai nupušo, kad pagaliau nepadeda (nepasodina) tos šutvės į vietą. Na kiek galima, ką visa tai reiškia? Kodėl šitai beprotei violetinei leidžiama kurstyti anarchiją, raginti žudyti, šmeižti žmones, šmeižti savo valstybę per visą pasaulį? Jei kas nori tą vargšę Lietuvą pasiimti (rusai, lenkai ar kas kiti) tai dabar trina rankas. Nes šita violetinė beprotė, žmogystė be širdies, sąžinės,sielos tiek jau sukiršino visą arba durną arba priešiškai nusiteikusį gaivalą, kad reikia tik kibirkštėlės, ir pradės tautiečiai žudytis. Aišku, iniciatyvos imsis įkvėptieji "kovotojai su pedofilija"... Jūs, seimūnai, atsipeikėkit pagaliau!

421. kokia prievarta

Apie kokia prievarta cia kliedite, mama ima savo vaika, jai neatimtos ir neapribotoa teises, ji neitariamoji. MESKITE AKMENI KAS NIEKADA NEVARTOJOTE PRIES SAVO VAIKA PRIEVARTOS, NESVARBU AR VESDAMI PAS DANTISTA, AR LIEPDAMI VALYTIS DANTIS, AR GULDANT PIETU MIEGO.Taiirgi prievarta

420. Kaip juokingai

skamba,,gegužės 17 d. vaizdo įrašas yra antstolės nuosavybė". Ar kvailiau negalėjote parašyti? Medžiaga, kuria peržiūrėjus būtų nustatyta tiesa, mušė Venckienė sambo čempioną ar čempionas tampė Venckienę, priklauso antstolei????????? Koks asilas sugalvojo tokią formuluotę ????? Juokdariai, kodėl bijote parodyti filmuotą medžiagą ir viskas būtų aišku, kas elgėsi neteisėtai, o kas teisus ? Tikrai susidaro įspūdis, kad anstolė, Sabatauskas, Kuodytė už melą, o gal ir iškrypėlius palaiko ? Kas galėtų paneigti, kad taip nėra? Tik pati komisija.

419. o

kada ta stanke kas apklaus, dabar visi puola ponia Venskiene???

418. siauliai

"Atėmus teisinę neliečiamybę, N. Venckienę būtų galima suimti ir teisti." suimti ir teisti, suimti ir teisti.... cia didziausia visu iisigimeliu valdziazmogiu svajone.

417. to 407. Eugenijus

Pasakoji taip,lyg būtum šalia stovėjęs...Tai gal tu vienas iš tų? Tik dabar atgailaujantis? Kažkaip labai jau daug smulkmenų žinai...

416. Bijau

vieno dalyko, kadangi, po tikių įvykių, mūsų teisėsauga nepasitiki dauguma normalių LT žmonių (nekalbu apie urodus), o seimūnams šioje istorijoje viskas px, tai į nają seimą žmonės (ne urodai) išrinks naujus, tipo aleValinskas, neprofesionalius kandidatus, pvz. Venckienę, o tai irgi negerai, nes rūpinsis tik savo problemomis.

415. O TU KVITA MUSEI

407. Eugenijus2012-06-15 11:53IP: 82.19.38.154 -2 Usas prievartaudavo Kedyte,o stanke laikydavo mergaite prispaudusi burna,kad kaimynai negirdetu.

414. Bijau

vieno dalyko, kadangi, po tikių įvykių, mūsų teisėsauga nepasitiki dauguma normalių LT žmonių (nekalbu apie urodus), o seimūnams šioje istorijoje viskas px, tai į nają seimą žmonės (ne urodai) išrinks naujus, tipo aleValinskas, neprofesionalius kandidatus, pvz. Venckienę, o tai irgi negerai, nes rūpinsis tik savo problemomis.

413. aš

Ale koks L. rytas neobjektyvus - šlykštu skaityti.

412. TIKRIEJI NUSIKALTĖLIAI YRA

NE VAIKŲ MYLĖTOJAI-TVIRKINTOJAI, O BANDITAI IR ŽMOGŽUDŽIAI, kurie pasinaudojo visa šita istorija ir įgyvendino savo demoniškus ketinimus. Deja, neteisybė ir blogis Žemėje yra neišnaikinami, todėl svarbiausia Žmogui yra išlaikyti pusiausvyrą, įveikti egoizmą ir pasipūtimą. O gyvuliukas Čekanavičius nei vieno nenužudė, o ir jo nei vienas tvirkinto vaiko tėvas dar neužmušė.

411. Eugenijus to 402.

As ir dabar keliu.Ar nepastebi?

410. sakyk zmogau

STOP VIOLETINIAM MARUI ---

409. KADA

STANKŪNAITĖS APKLAUSA??? KODĖL "ĖMIMO" MEDŽIAGA NERODOMA? - TAI PARODYKIT VISIEMS TUOS VENCKIENĖS SUMUŠIMO - DZIUDO ČEMPIONO- VAIZDUS

408. vytas

Aš apakęs. Nutrijos bujoje seime, o jie sėdi ausis suglaudę. Bestuburiai.

407. Eugenijus

Usas prievartaudavo Kedyte,o stanke laikydavo mergaite prispaudusi burna,kad kaimynai negirdetu.

406. elena

Baisi Garliavos kaimiete, jokio intelekto, nieko svento- tik jos tiesa visur ir pries visus, o pedofilai jau visi- teismai, vaiku teisiu apsauga, seimas, antstoliai, visi kas nesoka pagal jos dudele. Va broliukas soko

405. keista

nesuprantamas nenoras komisijai parodyti vaizdo medziaga,aisku ne visai Lietuvai tai turi buti demonstruojama,bet kodel bijoma parodyti komisijai?Tik viena aisku-Vaicekauskiene kalba netiesa ir bijo kad visas pasaulis suzinos-PRIES MERGAITE BUVO NAUDOJAMA PRIEVARTA,O TAI JAU VISIKAI PRIESTARAUJA BET KOKIEMS NUTARIMAMS,juk bandoma irodyti kad prievarta nebuvo naudojama,jei viskas taip vyko kaip kalba antstole-tai kodel bijo parodyti filmuota medziaga

404. Woodoo

Nu pyzdec!!negi nera seime apsaugos ar policijos kad ta kedoshizofreniku saujele sutvarkytu?vyt lauk juos ir leist ramiai dirbt. ir atimt nuo tos teroristes nelieciamybe ir uzdaryt ilgiem metam!!!! Uzkniso kale susavo nesamonem.

403. Ole

Musu veliavos plazdes - SIANDIEN ANGLIJA LAIMES!!!!!!!!! OLE, OLE!!! OLE, OLE!!!!!! ENGERLAND, ENGERLAND, ENGERLAND!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

402. o tas bangas gal tu kelei

393. Eugenijus to 387.2012-06-15 11:51IP: 82.19.38.154 Pratrydai??Prokuratura pareiske kad Drasius nuskendo,o bangos ji ismete i kranta.

401. to 371. Eugenijus to 345. visiems

dar pamirsai pridurti, kad kankintojai gan imtymioje vietoje tatuiruote padare baltmes plema paslepdami, nes dingo be tatu, o atsirado su tatu, o gimines kuna kremavo, kodel jei mirties priezastis neaiski?

400. to 372

Tai juk violetiniai negali be irasu, jie ant ju pasodinti kaip narkomanai ant adatu. Jie net nesuvokia, kad irasu negalima rodyti viesai. Visur mato samoksla. Paranoja.

399. JŪRATĖ

NU JEIGU DABAR SEIMO NARIAI ŠITOS BAISIOS BOBOS NEPASTATYS Į VIETĄ TAI KOKIUS MES SEIMO NARIUS TURIME BAISU,JĄ SENIAI TREIKĖJO Į VIETĄ PASTATYTI MAŽIAU BŪTŲ BUVĘ AUKŲ,NES VISIEMS AIŠKU KAD VISKADS VYKO SU ŠIOS BAISIOS BOBOS PAGALBA,KAIP ŠITOKS ŽMOGUS GALI DIRBTI TOKĮ DARBĄ IĖ DAR TEISĖJAUTI,ČIA BET KURIS JOS TEISIAMASIS ŠITOKIAI TEISĖJAI GALI SPJAUTI Į VEIDĄ NES PATI VERTA NUSIKALTĖLĖS STATUSO,TAI KIEK GI MER MES SU JA ŽAISIME,GĖDA...

398. zmogutis

Lietrytis pastebi Venckienės šalininkų savivalę? O pedofanų savivalės kodėl nepastebite? Kam reikėjo nusukioti kameras Kedžių namuose (ačių die, bent audio įrašas yra)? Kam reikėjo naudoti prievartą prieš mergaitę, ką akivaizdžiai įrodo audioįrašai? Kodėl nebuvo paisoma į Danijos psichologų vizitą 2012.05.17 - šie buvo pasibaisėję mūsų teisėsaugos veiksmais prieš Deimantę. Dar vardinti, ar jau praregėjote? :O)

397. Torinas to 236

Vat yra nerimas, kad neprakutę ir bent keletą jų tikrai išrinks. Svarbu nors, kad kritinės masės nesigautų, nes bus tikrai labai šlykštus revoliucinis scenarijus. Jeigu paklius tik keletas, tai juos tiesiog sumals senoji biurokratinė partinė mašina, kuri ir pati susina valstybės liekanas, tik ramiau ir rafinuočiau. Bet šiame fronte tokiu atveju bent kurį laiką bus ramybė. Viena aišku, kad šiuo judėjimu išreiškiama bendra susikaupusi neapykanta prieš nenusisekusį gyvenimą. Ir ją reiškia žmonės, kurie, sprendžiant iš skurdaus, atvirai įžeidaus leksikono, yra labai prastos rūšies. Ir jei tik jie įgytų tikros galios, šluotų, griautų, naikintų be pasirinkimo ir eilinį kartą pablogintų mūsų genofondą, jau ir be to gan prastą. Labiausiai jie nekenčia kitaip manančių arba abejojančių, tiki tik viena tiesa, kurią žino tik iš pranašų lupų ir yra labai lengvai programuojami.

396. wox

siulau- visiems stojantiems i juridini fakulteta-pasitikrinti psichika.Dabar gi matot kokios teisejos teisia zmones.Siaubas!Pas tokia pakliuvus-nezinia kuo gali buti apkaltintas.Sizofrenike gryna!

395. rrr

kaip uzkniso ta sterva, ur but ji masto kad ir saule apie ja turetu suktis....

394. Ole

Ole, ole! Ole, ole! Engerland!!!!!!!!!!!!!!!!!! Engerland!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

393. Eugenijus to 387.

Pratrydai??Prokuratura pareiske kad Drasius nuskendo,o bangos ji ismete i kranta.

392. :)

drebate prieš viešumą! Drebėkit!

391. adiv

venskiene senai riekia nusodinti nes per ja viskas ir darosi per ja zuvo nekalti zmones durni zmones kurie uz ja eina

390. Jomajo

Kodėl niekas neįvertina jos psichinės būklės? Juk čia akivaizdus klinikinis atvejis.

389. juons to 376

Jau prasidejo zeminimai -durninant ,menkinant, zeminant. tai kgb metodai ponuli. Kas tu? gauni uz tai pinigus? Kiek gauni uz vienos raides parasyma komentaruose?

388. Rita

Gerbiamieji seimo nariai, per tą norą visiems būti geriems prieš rinkimus, prisižaisit. Na padarykit tyrimą ir pažiūrėkit kiek tų rėkiančių iš viso yra... ir nenuolaidžiaukit jiems.

387. to 371. Eugenijus

Kas tau,asile,sakė,kad kedys toje vietoje ir nudvėsė?Nutrijos jį ten atvilko.Ar aišku,prietranka?

386. nuomone

Manau,kad lietuvos rytas tai tikrai kenkia valstybei,zmoniu samonei ir moralei.gal baikite viena karta tuos straipsnius rasineti,kietas klanas kokius pinigus pakloja advokatams,ziniasklaidai,aisku savo skura reikia gelbeti,

385. Eugenijus to 378. ...

Stanke ant sakos ir te dziusta.

384. hahah

Klounu ir Kloniu gatves cirkas.

383. juokinga...

Na, kaip smagu skaityti Venckienės puolėjų komentarus. Vargšeliai, baigia savitvardą prarasti - jiems jau Hitleris su Gebelsu vaidenasi. Smagumėlis, akivaizdžiai uodegos svyla, baimės pilnos kelnės

382. to 369

Venckienes leksika, ale kaip greitai plinta blogi pvz.

381. ar kedys jau seime lankosi

371. Eugenijus to 345. visiems2012-06-15 11:47IP: 82.19.38.154 Kedys su sulauzyta koja iseina pasivaikscioti,ibrenda i vandeni ir uzspringes 12 cm. svendres lapu nuskesta.Marios nebutu marios.Cunamis Drasiu ismete i kranta.

380. Eugenijus to 368. cha

Butent to pedofilai ir bijo.

379. baba

pagal viska, vemskiene po pakutines apklausos seime ,turetu prisikti prie seimo duru.greitoji pagalba turetu budeti.

378. ...

venckiene i karcery!

377. SUDRYCIO ISMATOMS

SUTVARKYKIT BALSAVIMA, ISKRYPELIAI!

376. to 359. juons

Blogiau,juons,visada gali būti...O aš bijau gyventi tokioj Lietuvoj,kokią jūs per savo durnumą norit sukurti...

375. ...

ir toliau vyksta cirkas be pinigu

374. TO100

Matyt komisija turi nustatyti, ar galima pasitikėti teisėjais, kurių paskirimą jie palaimino.Jei ne, tai ką daryti kitiems Lietuvos gyventojams

373. Algirdas

Ar atimti teisinę neliečiamybę iš N. Venckienės, Seimo komisija turi nuspręsti iki birželio 20 dienos. Atėmus teisinę neliečiamybę, N. Venckienę būtų galima suimti ir teisti.Taigi, zinokite visi Violetiniai!Stai taip, bandomi ibauginti drasus ir garbingi Lietuvos Zmones!Nemanau ,kad nieksingiems dezinformatoriams tai pavyks, lietuviai nebegali daugiau kenteti tokio melo, pazeminimo, neteisybes...

372. to362. Algism

o kam reikalingas irasas jeigu svarstoma venckiene-irasa reikalingas butu jeiu butu svarstomi policijos veiksmai ---prie ko cia irasas ---tai kam ta komisija sukurta ar venckienes elgesiui svarstyti ar policijos veiksmams

371. Eugenijus to 345. visiems

Kedys su sulauzyta koja iseina pasivaikscioti,ibrenda i vandeni ir uzspringes 12 cm. svendres lapu nuskesta.Marios nebutu marios.Cunamis Drasiu ismete i kranta.

370. Stebėtojas

Nejaugi niekas Lietuvoje taip ir neišdrįs suvaldyti fanatikės "teisėjos", kuriai ne vaikas svarbu, bet PERGALĖ. Juk ir jos brolis be įrodymų nuteisė ir nužudė, pats kažkada prasidėjęs su 16-mete.

369. sudrytis

Sudrycio pedofiliniams sunims padai svyla, tai cypia kaip dulkinamos kales! :DDDDDD Jaucia gala isgamos!

368. cha

tikras šou - tuoj "pajus violrtinę demokratiją" parlamentarai.

367. Žilvinas

straipsnio autoriui : smirdi iš tavo smegenų , burnos ir pirštų kaip nuo tvarto kuris tuščias . Kas mokino menkinančius žodžius parinkt kad pakelti nepasitenkinimo bangą ? nuosmauka tu ir tiek , norėčiau pamatyt tavo tėvus

366. Paredymas

Privatininkes paredymu, kaip skelbiama, LRS kanceliarija nutrauke siuo metu vykstančios parlamentines komisijos posedzio transliacija Lietuvos Respublikos piliečiams. Kas vadovauja Seimui ir jo padaliniams?

365. netriesk miltais Jancy

tuos seimo narius rinko tauta , juos ten pasodino tauta ir jie atstovauja tauta, taip ,kad nestugauk , netriesk y kelnes , ir neaprasinek sio ivylio tokiomis spalvomis , hnorara visvien gausi nuo pedofilu ir galesi toliau dergt zmones.

364. to 345. visiems

Jokia pakrante tas tavo kedys nevaikščiojo.Nudvėsė jis ten,kur ir slėpėsi.O nutrijos,nenorėdamos kad giminaitis,kuris slėpė,būtų patrauktas atsakomybėn,pačios nuvilko lavoną į tą pakrantę.O butelį vandens atsinešė,kad vėmalus nuplautų.O ginklą nuvalė,nes pačios jį čiupinėjo...

363. stop

violetiniam marui

362. Algism

Lietuva yra teisinė Valstybė: "Vaizdo įrašas esąs susijęs su iki teisminiu tyrimu ir yra S. Vaicekauskienės nuosavybė." Gal jau ir visa policija yra antstolės nuosavybė? Kam daromi įrašai, jeigu jų nieks negali peržiūrėti išskyrus savininkę Vaicekauskienė? Gal ji kažkokia tai iškrypelė, kuri vakarais sėdi ir žiūrinėja savo įvykdytus "darbelius"? Gal laikas baigti šią savivalę? Kažkokie tai paskirti tarnautojai pasižiūri įrašus ir nusprendžia kas kaltas ir kas ne, tačiau visuomenė turi orientuotis tik pagal išrinktųjų nuomonę - o faktai yra atvirai slepiami. Išvada - Lietuva nėra teisinė Valstybė, o išrinktųjų valdžia, kuriuos jau atvirai valdo nusikalteliai ir atvirai šaiposi iš Lietuvos gyventojų.

361. to 340. atkreipkit

Tai reiškia, jog kaip ir daugelis kedofilų esate stipriai pokvailis. Jau nusibodo aiškinti tą patį per tą patį - kai jūs spaudžiate minusą, tuo pat metu gal penki žmonės spaudžia pliusą, o matosi galutinis rezultatas.

360. terorizuoja

Na jei tokios nesugeba valstybė suvaldyti, tai baisu darosi gyventi. Vienas "pūlinys" užkrėtęs dar grupelę silpnų ir terorizuoja likusius.

359. juons to 347 am

Blogiau jau buti negali. Net as pradejau bijoti tokioj Lietuvoj gyventi.

358. Eugenijus to 353. Vokietija

O tai gal Uso ir Stankes jie turejo atsiklausti isduodami pazyma????

357. mes tikrai esam

avinu banda.zmogzudziu klanas,turintis savo gretose teisejus, advokatus,kurie sekmingai tam pasiruose,suorganizavo nusikalteliu ,neveiksniu grupe ,manipuliuoja,isverstami,skaitydami ,nutarimus ,jiems norima linkme,jau savivaliauja seime,zmones krupcioje gatvese,ar nera salia violetiniu,taip buvo tik po karo,nieko nepasimokem ,atejom i pradzios taska,atidavem valdzia violetiniams nusikalteliams.

356. Gibbons

Va čia tai painiava seimūnams...norėtųsi atimti neliečiamybę atkakliai teisėjai, bet šeštuoju pojūčiu jaučia, kad rinkėjai gali to nesuvalgyti...

355. Tuoj prieis iki to, kad

saleje susirinke violetines bobos aptalzys rankinukais arba apspjaudys tuos komisijos narius, kurie joms nepatinka. Nedaug truksta iki to ...

354. Eugenijus to 343.

Cia tavo nuotykius pasakoju vardus pakeites.

353. Vokietija

Kodel pamirstamas E.Kuckailis ir R.Kairiene????????????????????? Juk su ju neteisetai isduota pazyma ir prasidejo visos zudynes ir siaubingi smeiztai,ir neteisingas mergaites atemimas is nekaltos motinos!!!!!!!!!!!!!! Kiek daug blogo padare sie du nieksai,kad jie verti abudu tik susaudyti!!! Visiskai neperdedu-----tik susaudyti!!!!!!!!!!! Kiek mirciu atnese ju parduota fiktyvi pazyma??????? Kiek skausmo??? Tik susaudyti tokius.....----o paskui automata atsukti ir i Venckiene.......-gal dar ir Skuciene....ir dar kelis isgamas......

352. vaigauskui

Kokia ji gali buti kandidate, jei ant jos ir brolio kaba 4 zmogzudystes? Cia ne kazkoks tvirkinimas, o suplanuoti nuzudymai! Kitas kaltinimas-tai organizuota veikla, nukreipta teisines valstybes pamatu griovimui, panaudojant minia. Cia jau VST interesu objektas. Violetinis fasizmas turi buti laiku sustabdytas. Pats laikas del to kreiptis visiems pilieciams i ES parlamenta. Rudasis fasizmas=violetinis maras!

351. "Žudiko kelias" braunasi i seima

Žmogžudžio, Drasiaus Kedžio šalininkai, braunasi i seima. Nusikaltėliai nori buti valdžioje....Šia išsigimėliu "Šutve" butina sutvarkyti,teisinėmis priemonėmis.Apie pusgalve Venckiene nėra,nė ka komentuoti. Kur nusikaltimai,žmogžudystės, ten Vencienės šešėlis...Ji besaligiškai turi buti teisiama,išsiaiškinus visus jos nusikaltimus.

350. to 329. to

Tai kodėl ta "protinga ir išsilavinusi" moteriškė kalba kaip Jadzė nuo konteinerio?

349. Eugenijus to 342.

Matyt pati kurva esi,uztai visokios pedofiles Stankes tau uz pavizdi eina.Sekmes blake.

348. s

pedofilijos byla "teisingai" namarinta. Lietrytis su pasigardžiavimu eskaluoja "teisingą" pedofilų mylimo vaiko perdavimą pedofilijo bylos įtariamajai

347. to 341. juons

Pasikeistų,juons,pasikeistų...Bet labai į blogąją pusę.Patikėk...

346. RR

iSITIKINU - LIETUVA NERA TEISINE VALSTYBE, JEI ZMOGU GALIMA NUTEIST NEISREIKALAVUS FILMUOTOS MEDZIAGOS. O DAR JEI VALSTYBE VALDO ANTSTOLE, TAI IS VISO TRUKSTA ZODZIU. TURETU BUTI JAI ISKELTA BYLA DEL NUSIKALTIMO SLEPIMO, NES STURMAS PRIVACIU NAMU, MERGAITES PAEMIMAS PRIEVARTA, - NUSIKALTIMAS. mEDZIAGOS NEDUODA, SLEPIA NUSIKALTIMA.

345. visiems

Prisiminkim istorija.. kedys, budamas ieskomiausiu nusikalteliu, priryja vaistuku, pasiima vodkes bonke, puska su kuria saude savo aukas, ir manijos sokoladuka, ir iseina pasivaiksciot prie ezeriuko, dar, kad niekas nepazintu, veida susidauzo.. geria kol apsivemia ir nuskesta, savo vemalais. Kas liecia Usa, su chebra sodyboj svencia, kazin ka, tikriausia tai, kad nebereiks nuo pempes raudonos demes salint,ir isvaro girtas su keturraciu pasivazinet, samagono nusipirkt.. tada visam lauke, toj vietoj kur bala yra, nukrenta veidu i ta bala, ir nuskesta, ai sirdis sustoja, ant pilvo palikdama raudona juosta.. ir t.t.. tai vat taip gali buti.. Labai gyvenimiska

344. nesvabu

vien tik neleidimas flmuoti posedzio parodo musu seimunu baime visuomeneje ir savo spendimu neatsakomuma. Geras klausimas ka rinksime kitais metais seima

343. to 332. Eugenijus

Tu čia savo nuotykius pasakoji,vardus pakeitęs?

342. tam 329

jei skaitai venckiene issilavinusia, tai gal tu pats nelabai issilavines, nes mano nuomone, issilavines ir kulturingas zmogus nevadina kitu "k-rvomis", "valkatomis" , "p-zdomis" "z-rtvomis" irtt ( cia is garso takelio geguzes 17 d) ypac jei tai valstybes pareigunai. issilavines ir kulturingas zmogus niekada neieskos pateisinimo zmogzudystems. nemanau, kad daug Lietuvos intelektualu verziasi bendrauti su Venckiene !

341. juons

Norint pasiekti ,kad kas nors Lietuvoje pasikeistu, reikia eiti tik teisiniu keliu. Tai yra per rinkimus. As NEBALSUOSIU RINKIMUOSE NEI UZ VIENA TRADICINE PARTIJA. Bet i rinkimus reikia eiti ir balsuoti uz Varkalos partija. Gal tada kas nors ir pasikeis. O dabar isrupuzejimas valdziazmogiu begalinis.

340. atkreipkit

demesi i balus,esancius prie pasisakymu.Kur garbinama stanke,paspaudus minusa,issoka 5 pliusai .ka tai reiskia?

339. cha

įleisk kiaulę į bažnyčią ...

338. Raimis

Piktinatės Venckienės savivale, o kita pusė susitarus :0 net į posėdį neatvyko! ir tai mūsų teisėsauga. Balsaslt

337. o kada

išnyks ši fizionomija iš TV ekranų ir laikraščių antraščių, kaip neatsibodo tiems žurnalistmas reklamuoti tą venckienę.

336. to 305. juons to 283

Ne,juons,tai tu visiškai kvailas,jei nematai panašumų...

335. to 300. zmogzudziio garbintojai seime

Iš kur žinai? kas nustatė? Sakoma, kad buvo visai netaip?

334. ironija

Ko stebėtis, Venckienė puikiai žino, kad geriausia gynyba - puolimas.Gal jau sekantį kartą Seime neliks nei vieno seimūno tik Venckienės bezdalų uostytojai..

333. lol

labau jau savimi pasitiki moteriškė, gal visgi jinai ir bus tas Lietuvos Paprastų-Darbo-"Oriai"_Norinčių_Gyventi_Žmonių laukiamas ir pranašaujamas Stalinas-Kovotojas-Blogio_Apvalytojas.

332. Eugenijus

Sedi Sadeckas su Usu automobilyje ant galines sedynes Kleboniskiu miske ir ilgesingai vienas i kita ziuri.Jau taip nori i akytes pasibirbinti,kad net spirga.Sadeckas ir sako Usui:Uzduosiu mysle.Jei atspesi-tu mane birbini,jei neatspesi-as tave…Gerai,sutinka Usas…Sadeckas ir sako:Snukis kaip Vaicekauskienes,susikurvinusi kaip Stanke,o draskosi kaip Cerniauskas-kas??…Pagalvojo Usas ir sako:Lietuvos teisesauga….Teisingai-atsako Sadeckas atkisdamas Usui rudaja.

331. HELLO

kas cia vyksta, del ko cia tas triuksmas?!

330. to 302

Labai teisingai pasakyta,tik beda tame kad kedofilai jau per daug degradave kad suprastu realu pasauli,jie sedi uzsidare savo paranojos pasauli ir nieks jiems nepades.Jai su jais nesutinki,tada automatiskai esi pedofilas! Koks zmogus turi buti ligonis kad turincius kita nuomone sitaip vadint? Kosmaras!

329. to 293. -

Visų pirma N.Venckienė ne "boba" kaip įvardijai, o išsilavinusi ir protinga Kauno rajono apygardos teismo teisėja, bet manau pačiam nesuprasti, nes nelabai suvoki kas čia vyksta, todėl prašymas neteršti virtualios erdvės savo kvailais pasisakymais.

328. Ei!

Leiskit Venckienei ir toliau pasireiksti, duokit jai valia ir toliau taip "dirbti"! Ji bus ne prastesne nei Lukasenka ar Kim Jong Ilas!O mum nereiks sukti galvos, ka galvoti, ka rinkti, kas pedofilas! Vis pedofilai, pagal ja! Mane iskaitant, reiciausiai :D. Be proto myliu savo sunus, matyt, jau tuo galima mane apkaltinti. Uz toki kaip mano komentaras ateityje sodintu arba susaudytu! Na bent jau maisto korteliu sekanciam menesiui, tai tikrai neduotu :D!

327. lūš ledai

Visuomeninė komisija gegužės 17-osios Garliavoje įvykiams tirti tęsia liudininkų apklausą (tiesioginė transliacija)šiuo metu

326. seniu pelkis

Nieko sau Cirkas Violetiniu - nu pamatysimi ar seimunu "kiausianiai kieti". Seniai tam reikia taskus sudeti...

325. pilietis

Lietuva pradeda užvaldyti violetinis maras. Jau pradeda asocijuotis su mini Hitlerio atėjimu į valdžią. Ten taip pat apie odiozinę figurą susitelkė paranojos vedini žmonės. Jau violetinis judėjimas turi ir savo Goebelsą Kuolį. Kaip čia inerviu pasakė Venckienė teisngumo jau nebereikia, ji jau padarė sprendimą. Dabar belieka laukti rudens, kaip ir Hitleris ateis į valdžią ir pradės visus preišininkus sodinti į kalėjmus, juk Venckienė kuo toliau tuo daugiau tai deklaruoja. Nesigirdi nei vieno protingesnio balso, kuri sugebėtų pasakyti, kad laikas baigti su violetiniu judėjimu iki jis neatėjo į valdžią. Sotvi per dienas prie seimo su plakatais, tikriausiai niekur ir nedirba lumpenai.

324. Dalka

na kągi,maloniai nustebino nuotraukoje pažystamas žmogus,vyriškis juodu kostiumu.Gal dvidešimt metų atgal mokėmės kartu..Galiu pasakyti,kad tai buvo labai moralus vaikinas,padorus,puikiai besimokantis.Jei tokie eina už Venskienę,vadinasi,tai ir yra TIESA.

323. Ana

Kodėl ta boba šokdina komiusiją?Greičiau kažką darykite.Įsivaizduokite kaip Laima turėjo atsilaikyti prieš tokią baisybę

322. Taip taip

pedofilam dega subinė,greitai jiem bus GVALT

321. Jos Didenybė

Aiškeregė Neringa: ,,Jūs į kitą Seimą nebūsit išrinkta" TOTAL-KOŠMAR. Taip ir noris paklaust,ar tave šlapia mazgote niekas vaikystėje nemušė ??? Totalus štiššššššš

320. as

pirmas pedofilas-Kedys. ne veltui violetine spalva. o venckiene dangsto savo broliuko zygdarbius ir bijo kad neiskiltu i viesuma.

319. Idomu

Idomu, kodel i posedzius ateina Skuciene-nutrija ir kedininkai? Kodel neateina nuo ju nukenteje zmones? Ir kodel cackinasi su jos sutve? Seime jauciasi kaip namie, tai isivaizduokim, kas bus jei isrinks bent viena i Seima rudeni? Visiems saviskiams isduos sautuvus saudyti tariamus dar nenuzudytus "pedofilus", panaikins teismus, nes tik Linco teisma pripazista, visur svastikos bus, vaikai atimti nuo motinu ir perduoti "tetoms"...

318. oi

va taip, musu grybauskaite prisizaide, tik kad viskas krypsta labai ir labai i negrazia puse. dabar zmogzudzio bendrininke ir linco teismu propoguotoja prezidente laiko sau lygia ! cia jums ne valinskas, kuris rupinosi savo gerove, cia zmogysta , kuri troksta kraujo skverbiasi prie valstybes vairo ! Man labai gaila, bet bobos politikoj - tikra katastrofa ! manau, kad be Europos isikisimo Lietuva su venckiene nesusitvarkys !

317. Jonas

Venckienes puolimas rodo, kad pedofilai paniskai bijo buti demaskuoti. Sis straipsnis musantis tik i vienus vartus, zurnalistas turetu kuo greiciau isidarbinti pas Lukasenka.

316. Čiurlionis>>> vilte

Nematau reikalo ginčytis,beprasmiška,tik dar galėjai parašyti,kad mergaitė nebuvo pagrobta,kad mergaitė išėjo apsikabinusi "mylinčios mamos kaklą",kad černius apsiverkė iš džiaugsmo matydamas kaip mergaitė "gražiai" bendrauja su sutenere,kad černius negrabaliojo mergaitės,kad dabar mergaitė laksto,žaidžia,mokosi ne su gorilom,o su vaikais,kad dabar jinai labai labai saugi gyvendama su sutenere.

315. Kur einam

Žmogžudžio sesuo ruošiasi į semą ir gins žmogžudžius. Baisu.

314. o jus

noretumet,kad galva nulenkus,pripazintu 240-ties jegos bataliono kariu *darbus*?o gal norite,kad pripazintu,kad Stankunaite teisi,galimai leidus tvirkint vaika,norit,kad paneigtu pasakyma apie korupcija teismuose,(vienas po kito *rodesi*teisejai ir advokatai eme kysius.matem perTV,skaitem spaudoje).kam ieskot pamestos garbes?Zmones,negaledami issakyt savo nuomoniu verkia kaimuose ir miestuose ,gailedami mergaites,uzjausdami Venckiene, tyliai laukdami kuo baigsis komisijos *puota*...

313. RN

Nesveika ta Venckiene.

312. to 282

Iš kur ištraukėte, kad Venckienė valdo Lietuvą? Ji nevaldo, ji tuoj už grotų bus pasodinta už NIEKĄ. Lietuvą valdo L. Stankūnaitė. Jos išlaikymui valstybė skiria jau daugiau nei prezidentei D. Grybauskaitei. Jai tarnauja ir atsiskaito prokuratūra, VSD, policija, teismai, Tesingumo ministerija, Seimas. Ji gali atvykti į teismą, o gali neatvykti, jei nenori - gali sau kavinėje tuo metu sėdėti. tad nepainiokite faktų, gerbiamasis

311. to 269. juons to 242

Na, gal nereikėtų taip susireikšminti:-). O išsivalyti tikrai laikas...nuo viso to agresyvaus violetinio brūdo.

310. Numetė

Numetė geltonasis šūdlaikraštis kaulą. Pjaukitės šunes. o lietuvoj teisybės nerasite, nes ją valdo parsidavėliai.

309. Torinas to 297

Neee, pusės Lietuvos neleis - tuos moka su guminėm kulkom išvaikyt :). Šitų tik bijo, nes šitie nugalabyt grasina :)

308. hmmm

..panasu, kad Lietuva pasidalino i dvi stovyklas. i `patvoriniu, violetiniu, nieko neimananciu kaimieciu` ir `issilavinusiu pedofilu`. ar cia dabar mados reikalas tvirkinti mazus vaikus ??? bent jau taip norima iteigti...o ar bus kada nors pasakyta tiesa? Ar Stankunaite su dukra isvaziuos i uzsieni,arba seip kur nors dings... Venckiene uzdarys i cype, kur ji eidama gali pargriuti ir neduok Dieve nuskesti baloje...jei dar atsiras koks usas, jis gali saukste vandens nuskesti... ir mes toliau gyvensime teisineje valstybeje.???????

307. Žiopliai

Jau su viena višta nesusitvarko, kažkokie posėdžiai reikalini, akivaizžiai pažeidinėja teisės aktus, tyčiojasi iš valstybės ir dar kažką vertint reikia, žvaigždę atrado.

306. X

Nemoka netendencingai lietrytis parašyti net paprastos informacijos,nes jaučia alsuojant už nugaros stovintį pedofilų gaujos vado alsavimą.

305. juons to 283

Ar visiskai kvailas jei lygini nacizma su zmoniu laisves , teises i teisinguma siekius

304. autoriui...

Didesnes savivales kokia buvo pademonstruota geguzes 17 diena neteko matyti...as nenoriu gyventi tokioje salyje.

303. !

Shizofrenija-sunki liga. Gaila kad tiek ligoniu i ligonine netilps!

302. To 277 Virgiui

Klausyk ar iš vis orientuojiesi aplinkoj?????? Uso jau seniai nėra gyvo. Koks čia teismas , kai žmogus negali gintis. Būtų protingas Kedys, tai būtų kovojęs iki galo, o tai tapo žudiku ir užspringo skrandžio turiniu.

301. Violeta

Aš nenoriu Lietuvos pagal Venckienę ir Skučienę. O KAD SEIME NĖRA TIKRŲ VYRŲ-AKIVAIZDU. į sekantį seimą mafijai kelias atviras

300. zmogzudziio garbintojai seime.

tai pasityciojimas is padoriu lietuvos zmoniu.

299. Klausimelis: Varkali,

kodel jus pasirinkote (dievo tarno) kunigo dalia ? Todel, kad mano tevas buvo kunigas, senelis buvo kunigas ir tai tapo gimines tradicija.

298. to 260

Faktų ar liudijimų? :)

297. Vokietija

Koks cia tu violetiniu parazitavimas netgi jau seime??????????????????????????????????????? Vykit tuo sunis prakeiktus is tenai!!!!!!!! Tada i seima isiverz puse Lietuvos gyventoju,kuriems sunku pragyventi uz uzdirbamus varganus pinigelius!!! Tada ir toki turi teise seima sturmuoti,jei visi ivairiausio plauko nusikalteliai su zmogzudysciu organizatore gali ten taip drasiai sakotis---netgi nepaisant perspejimu filmuoti!!!!!!! Na---tai laikykites visi normalus seimo zmones------monstre ir kraugere verziasi pas jus!!! Melskimes visi,kad prakuratura kuo greiciau istirtu jos tiesiogini dalyvavima nekeltu zmoniu zudyme,persekiojime.....----tada galetu Lukiskese vadovauti banditams!!!

296. vytas

Ar ne panašiai Hitleris atėjo į valdžią? Gal turėsime dar vieną, o gal Staliną? Ir kas stebėtina, tai bent aš tikrai negirdėjau kad Venckienė butu apgynusi kita koki vaiką nuo pedofilų, taip kad skaitau nei jos, nei jos gaujos neverta laikyti kovotojais prieš iškrypėlius.

295. ppp

Kiek galima jiems nuolaidžiauti,kiek galima leistis,kad jie tiesiog tyčiojasi iš visų.Ar šito reikia mūsų tautai,kad viena boba šokdintų visus iš eilės.Su keliais tūkstančiais fanatikų jie tiesiog siautėja. Seimo nariai turi daryti išvadas ir būti su tauta,o ne su šita gauja.Tai ar dar kam neaišku kas per tipas yra Venckienė ir kad susidoroti ir apšmeižti Laimą jai buvo vienas malonumas.Dėl patekimo į Seimą padaryta tokia afera,kad nuo jos dar ilgai žagsėsim visi.Ar įsileisim šitą gaują į mūsų valdymą,priklausys nuo mūsų pačių.Jei būsim avinų banda,tai įsileisim.

294. Kitas

Tiesiog klaunada... Ka dar cia svarstyti sitiek prisisikusi turi atsakyti teisme, va ten ir turi viskas sprestis, kaip ir kiekvienu atveju, o ne kazkokia grupele surinkta is sasysku tai turi spresti....

293. -

Kazkokia boba leidzia sau grasint seimo nariams. Ot dagyvenom.

292. jonas

aferistams padai svyla

291. briedas

klausykit, kas cia darosi, kodel itariamieji ileidziami i seimo komisijos posedi???????? kodel jiems viskas leidziama? gal uztenka tyciotis is normaliu zmoniu!

290. HHH

Kiek laiko violetiniai pedofilai grasina ir gąsdina atskleisiantys kažkokias paslaptis, klanų narius ir t.t?...Meluoja pati teisėja, net nemirksėdama, ir žiauriai meluoja. Na, o kad į seimą bilietą turi, tai kas? Kad seimas renkamas kas keturi metai, tai ir toliau taip bus, kol teisinė valstybė egzistuos. O kad patekti ten gali kiekvienas sukčius, proto invalidas, alkoholikai, vagys, net teisti ir teisiamieji, ir dar galima vardinti iki begalybės. Tai jei ten atsiras dar viena pusprotė, melagė, valstybės išlaikytinė ir žmogžudysčių organizatorė, tai tikrai nieko neatsitiks...Bent aš jos nebijai- buvo teisėja, aš su ja neturiu jokių reikalų, bus seimo narė- man ji dzin. Bet kaip bebūtų graudu, už viską teks atsakyti- už kiekvieną padarytą nusikaltimą. Sėkmės visiems ir nebijokite būsimos narės, nieko ji jau nenustebins...

289. Žmogžudžio sesuo,šokdina komisija...

Girtuoklio N.Puteikio palaikyma pajutusi žmogžudžio sesuo,bando šokdynti komisija.Atrodo kad tai bus paskutinis nusikaltėlės N.venckienės šokis.... Vėliau psih.ligoninė arba kaleimas...

288. zmones kalba

kai birzelio menesi seimas panaikins antiteisejos teisini imuniteta ,ta pacia diena ji bus sulaikyta ir uzdaryta i tardymo izoliatoriu .

287. Kas tada

Supraskite, kol kas prokuratūra mano, kad mergaitė buvo išnaudota. Kaltinimai galimam pedofilui pereikšti. Vyksta teismas. Jei teismas išteisins įtariamus pedofilus ir kažką apkaltins šmeižimu, tada bus ką sodinti į kalėjimą, bet tokie įtarimai net nesvarstomi. Jei teismas išteisins pritrūkus įrodymų, prokūromam galvas nusukti priseis. Bet jei teismas pasakys, kad pedofilija buvo. Kas tada?

286. komsomolkė

Na, "komjaunimo tiesa" varo savo įprasta KGB-istine maniera. Visi jiems "minia", "violetiniai", "nekultūringi"... Verčiau pasižiūrėkite, koks "kultūringas" yra jūsų bosas - ponas Romanovas. Su anuo pasauliu kalbasi, bet jums neužkliūna, nes babkių duoda (iš Rusijos pervestų), ar ne, uolieji komjaunuoliai?

285. gerb seimo nariai

Venskiene atvirai tyciojasi is visu jusu ir kaip jus galit tai pakesti sioje saleje ne vienam buvo panaikinta nelieciamybe bet tokiu spektakliu neleidt "statyti" dabar visi issigandot ligones moters grasinimu? jos salininku nera daug ir nesileiskit jos ibauginami kad jus mes nerinksim bet nedarykit blaiviai mastantiems rinkejams gedos nes tikrai geda ziuret ir klausyt

284. Eugenijus

"N. Venckienė (kairėje) posėdyje elgėsi drąsiai"...O tai kaip jai jaustis??Tai Stanke cia kuria intrigas kad tik i teisma nebutu iskviesta ir apklausta,o ko,esant teisiai,Neringai bijoti-nebent pedofilu klano.Tiktai jo.

283. to 269. juons

Leninas,Hitleris irgi kažkada sukoncentravo visų žmonių lūkesčius...Kas iš to išėjo- visi žinom.Nori vėl ant to pačio grėblio lipti?

282. ar tie seimūnai dar turi galvas?

Po šimts tarakonų, ar jau venckienė Lietuvą valdo? Ar jau mes nebeteisinė valstybė? Ar tai jau signalas, kad viešpataus anarchija?

281. blinda

cirkas tesiasi, kada pagaliau mes galesim pamirsti apie ta nutrija venckiene ? greiciau atimkit jai nelieciamybe ir ikiskit uz grotu. atsibodo .

280. Atsibodo

Siaubas,tas venskienės nagluma sbaigia peržengti visas padorumo ribas.Klausimas.Kodėl visi tiek cackii su ja?Kodėl niekas jos nepaklausia apie "idealų "broli ir ištakas nuo ko viskas prasidėjo.Ką padarė venskienė ir kedžiai kad 17-metė mergaitė (dieve,dar visai vaikas)jaustusi saugi ir mokytūsi gyvenimo mokslų.Šlykštu jau žiūrėti ir klausytis tos teisėjos.

279. TO 266 piliečiui

Kopūstagalvi, kas prieš Venckiene tai pedofilas, kas prieš atominę tas rusų šnipas. Taip išeina? Nesveiki jūs.

278. brrrr

neišvengiamai ateina Venckienė į seimą- gelbėkitės kas galit, betonuokit bunkerius...)))

277. virgis

LRYTAS PARODYS FILMUOTA MERGAITES PAEMIMO MEDZIAGA?....PAVIESINS USO IR STANKUNAITES MELO DETEKTORIAUS ISVADAS? NEVIESINS NES CERNIAUSKAS NELEIS....

276. >232.Nuo kada,

Ne nuo kada o spalio 14.

275. seip to 221. Seip

na nejau neiseisa susigalvoti savo niko :)) ar jau toks islikes pas tave iprotis viska vogti ? net ir parasytus zodzius?

274. lele

lauk ta Venckiene is teismo gal maziau gyvate i telika lys taip atsibodo su savo nesamonem

273. to 246. Sakykit

Būtų keista,jei ta užsienio valstybė nepasinaudotų tokia situacija,kad destabilizuotų padėtį mūsų šalyje.Atkreipkid dėmesį į kedofilų komentarus-pagal raštingumo lygį aiškiai matosi,kokios tautybės yra aršiausi rašinėtojai...

272. m.

o ka tas bergzdzias seimazmogis Zasciurinskas palaiko?

271. Labas

Labai baisi moteris ta Venckienė, nenorėčiau gyvenime su ja susitikti

270. xxx

ax tu pyderlaikrasti,uz ka suimti ir teisti,kad biologines kurvos vaika augino,stengesi,kol pydergalviai su triuksmu vistiek mergaite paeme.

269. juons to 242

Jie atspindi visos Lietuvos zmoniu lukescius. Nusibodo zmonems gyventi baimeje, mele. Laikas issivalyti , todel visi palaiko tavo vadinamus violetinius, nes jie savyje sukoncentruoja visu zmoniu lukescius. Nejau taip sunku suvokti?

268. verto

Nevykėlio žurnalisto straipsnis.

267. Rinkimai

Jeigu patvoriniai laimės kažkiek mandatų į seimą, tai bus siekiama įvesti šalyje diktatūrą. Teismai bus paleidžiami, vyriausybės nereiks, prezidentės nereiks. Valdys diktatorė Venckienė.

266. Pilietis

Gerb.Neringa,nekreipkite dėmesio į pedofilų rašliavas,žinokite,kad Jus palaiko dori Lietuvos žmonės,stiprybės Jums.

265. stp

Niekaip nesuprantu kodel posedziuose dalyvauja Venckienes ,,patvoriniai,,?

264. kkk

labai pritariu 228 One ciki parasyta,kaip nekenciu tu violetiniu negaliu i juos ziureti

263. 777

stiprybės Neringai

262. 245. jk

prie ko cia vaiko paemimo vaizdo irasas ,jei sprendziamas venskienes elgesis ir atleidimas is teisejos posto?

261. gm

niekas ju neisrinks i ta Seima, naivu butu to tiketis, zodziu, suskilusi gelda, taip smarkiai prapyle partija

260. lietryciui

Labai saliski straipsniai ta tema, ir sveikinimai, jums pavyko dali zmoniu nuteikti pries. Venckienes problema, ta, kad ji ir jos tevai, nera charizmatiski.. bet sitoj byloj, buta daug neteisybes, ir as tikiu, kad Usas pedikas buvo, ir mergaite pempiu maciusi..ir tiek.. o faktu yra daug..

259. a

Dabar daugelis pedofilų sėdi storais pilvais prie darbo stalų ir rašo kvailus komentarus.

258. Nesvaikite

Šitas viešas ir nesibaigiantis cirkas yra tik viršūnėlė.Manau,kad tas ,vis dar teisėjos,laikymas teisėja,yra tikslingas ir kryptingas.Juk jau niekam neberūpi nei dujų kainos,nei šildymo kitam sezonui kaštai,nei jokie dujų terminalai ar kiti socialiniai reikalai.Mano galva,tai ir yra "išmanusis valdymas"-riekitės tarp savęs,mergaitė lyg ir atiduota,tačiau vis tiek abi su motina laikomos įkaitėmis.Teisėjai(vis dar),vis dar neįpareigojama ištirti psichinę būklę,nes bet kuris pilietis,tiek pasityčiojęs iš visų galimų įstatymų ir jų vykdymo ignoravimo,seniai jau būtų nuteistas,o štai ,teisėja,vis dar vaikšto su mantija.Nežinaia kiek toli nuves tas mūsų gerbiamos prezidentės "išmanusis" valdymas ir vidaus socialinė,moralinė ir teisinė politika,tačiau,panašu,kad ir visiškai be prezidento institucijos Lietuvoje blogiau jau niekas nevyktų.Tai ne raginimas panaikinti prezidento instituciją,tik pamąstymai-ar valstybės vadovai kartais suvokia savo funkcijų,žodžių ir jų pasekmių svarbą?Apie seimą jau nebekalbu,dabar ten jau ne seimas,o violetinė minia valdo-toli eisime,tik ar ne į duobę?Po akivaizdaus melo ir jokių įstatymų nesilaikymo kauke slepiasi visiškai supuvisi minios ideologija,kuri taip paranki seimo autsaideriams ir lūzeriams,bemoraliams buvusiems vagims,ir lovio besiekiantiems bet kokia kaina.Taip,šou iš patvorio persikėlė į seimą,bet turinys nepasikeitė-turi būti tiesa pagal Venckienę-nei vienas žmogus,nei pareigūnas,paprieštaravęs šiai gaujai ir jos vadei nepripažįstamas ,kad tiesa,tai ne Venckedijos monopolis. Teisėja,kuri griauna visas teisines ir moralines nuostatas ir jau seniai pažeminusi ir išniekinusi viską ,kas gali būti išniekinta dabar jau įkėlė koją seiman su visa gauja patvorinių.Kol kas tik laikinai.Kas toliau?Laukim tąsinio.

257. jonas

kodel seimo nariai pries sita aferiste tupcioja? Ar issigando violetiniu chamu? Tai kur apsauga ziuri - ismest uz pakarpos ir jokiu diskusiju!

256. Valteris

Matosi, kad nori p. Venckienę išauklėti, kaip sovietų laikais. Geriau pasiskaitytų klasikų pasakėčias, noras papulti į Seimą nenugalimas. Kad ir ant brolio lavono.

255. Išvada

Vienareikšmiškas atsakymas į klausimą "Ar atimti teisinę neliečiamybę iš N. Venckienės" yra TAIP. Tam manau nereikėjo sudaryti jokių Seimo komisijų, ir taip pakankamai yra informacijos, kad ji galimai padarė nusikalstamas veikas. Tam yra teisėsaugos institucijos, kurios tą ir ištirs ikiteisminio tyrimo metu. Kokių galų dar buvo reikalinga ta Seimo komisija? Matyt Seimas neturi ką veikti, kad užsiima tokiais žaidimais ir leidžia iš savęs dar taip tyčiotis.

254. Reikia

Būtinai reikia gero patvorio prie Seimo.

253. Vilniuje garliavos nebus !

Patvoriniai, rankas is kiseniu ir darykite tvarka seime. Garliava okupavo seima su visa busima "premjere" degutiene, nes violetiniai nedriso okupuoti daukantines, del ten esanciu valdininku, kaip vienas komentatorius sako, su "kiausais". !!!

252. ar teisininkų klanas įrodys, kad JUODA yra BALTA?

uždangstė kambaryje buvusias kameras, kad nuslėpti antstolės ir policininkų savivaliavimą, brutalų jėgos naudojimą prieš vaiką. Patys filmavo, bet bijo karpyti, nes dabartinė technika tai leidžia nustatyti. Bijo parodyti, nes brutalus jėgos prieš vaiką panaudojimas buvo akivaizdus, už ką numatoma ir baudžiamoji atsakomybė. Teisininkų klanas prieš TIESĄ ir TEISYBĘ???? Net Lukašenka nedrįstų taip elgtis ...

251. nesuprantantiems

VENSKIENĖ į seimą ir atėjo, kad išsakyti tiesą,,,černiauskiniai norėjotkad ji tylėtų,,N E S U L A U K S I T.

250. Ar Petkevičius neteisus?

Durnių laivas vis plaukia ir plaukia. Negi per ateinančius rinkimus nenuskęs?

249. kas per isgamos

vienas nevisprotisissaude nekaltus zmones,zmogzudzio sesuo daro tvarka seime...palaukit,palaukit...ar jau visaivalstybe nuprotejo?...ogal ,vis tik as sapnuoju?

248. Violetine sekta

Venckienei pareina ragai, o jos sektantams grupine depersija del "pralaimejimio neligioje kuovuoje su klanu" .

247. 206. Vida

o gal kaip tik laikosi nerasytos taisykles :duok durnui kelia:

246. Sakykit

Ar ne užsienio valstybės projektas prieš Lietuvą "venskienė"?Baisu. Sveiku protu nesuvokiamas šios moteriškės elgesys.

245. jk

kokia čia komisija? Mazgotės ,kurios iš privačios antstolės negali išsireikalauti vaiko paėmimo įrašo.Normalioj valstybėj antstolė ,kuri atsisako klausyti parlamento komisijos iškart būtų atleista iš darbo ir jai būtų iškelta byla.Dabar jei seimas negerbia savęs ,kas juos gerbs.Juk Tauta per juos įgyvendina savo konstitucinę teisę,kad visa valdžia LR priklauso tautai.Jie turi ir privalo kontroliuoti viską,tame tarpe teisėjus ir prokurorus.Bet jie to nedaro,tai gal tada tegul eina į gatvę.

244. to 231

Tai natūralus,kad į tuos,kas už Venckienė galima reaguoti tik su panieka,nes jie prieš Lietuvą.

243. kl

Atėmus teisinę neliečiamybę, N. Venckienę būtų galima suimti ir teisti.--- už ką?

242. to 207. juons

Sutinku, kad Seimas yra visų Lietuvos žmonių nuosavybė. Tik nesuprantu, kodėl viską bando užvaldyti violetinis Garliavos patvorio klanas. Kodėl šių žmonių teisės yra didesnės nei visų kitų?

241. Juons

"suimti ir teisti" - stai kur gasdinimas, be irodymu. Kodel Lietuvoje visada gasdinama? Smeiziama? Meluojama? ir tai daroma visur seime, teisesaugoje, ziniasklaidoje. Tai matyt tokia ju gynyba? -zeminant , menkinant, skleidziant dezinformacija. Tikiusi nebedaug jiems liko laiko tai daryti. Arteja rinkimai.As kaip Lietuvos pilietis tikrai nebalsuosiu nei uz viena tradicine partija.Gal jau gana tyciotis is paprastu zmoniu- valdziazmogiu gauja?

240. virgis

nuo kada seimo nariai tokie ponai-jie tautos tarnai...tarnai -o ne ponai....

239. as

duok Dieve kad taip ir butu kad visi pedofilu globejai, sekancia kadensija paliktu seima!!!!!!tik taip kazkas gal pasikeistu lietuvoj.isvalius tuos kysininkus ir korumpuotus valdininkus teisejus ir visus kiek imanoma.

238. partija

Tai ka turime nauja partija "zmogzudziu partija"Idomu ,kaip jauciasi seimunai,teks dirbti ir su tokios partijos atstovais.Teisesauga - Jus neikite atostogu pagaliau uzbaikite visas bylas susijusias su garliava.Kiek galima testi?Negi nematot ,kad Jusu delsimas ,neuzkirtimas kelio savivaldziavimui(venckienes,politiku ,patvoriniu,net auksc.asmenims) iki ko privede?

237. zinoma nuomone

Niekaip negaliu suprasti uz ka reikia teisti Venckiene. Pedofilijos byla nebaigta. Dabar vyksta atviras susidorojimas su Venckienes puse. Kiek sita nesamone gali testis. Nebera jokiu teisiniu pagrindu Lietuvoje isspresti bent menkiausia klausima. Nejau reikes rinkti pinigus ir samdyti is uzsienio kokius detektyvus, kurie issprestu visa eile, pedofilijos,zmogzudysciu, klausimu.

236. to 187

Neseniai rodė labai gerą dokumentinį filmą, kaip padugnės, pasivadinę krikščionismis, sugriovė Romos didybę, o vėliau juos visus išskerdė ir nukariavo barbarai. Kokia buvo esminė klaida? Kad tuometiniai imperatoriai jiem nusileido, o ne sutvarkė iš karto. Kai tik nusileido, tie padugnės ilgaainiui ėmė lįsti net į valdžią, viskas baigėsi tautos tragedija. Kai matau violetinius seime, man šita istorija iš karto ateina į galvą. Tuo labiau,kad čia irgi yra kunigai, banditai, vagys, davatkos, bekalbantys poterius ir t.t. Tai kone moderni analogija. Todėl bet kuris tikras pilietis, kuriam rūpi Lietuva, turėtų tokios vytokuo toliua iš seimo. Žinoma, aš netikiu,kad šiais laikais gali būti tokių tupų žmonių, kad už ją balsuotų. Visgi esame pragyvene jau 9 metus Europos sąjungoje ir pan, žmonės vis tiek turėtų būti kažkiek rpakutę gal.

235. ww

siulau klycke N.V. - nutrija

234. TIKRAI TAIP

AR VIDA, AR ONE, BET IP;89.126.6.124 TAS PATS

233. TW

Jeigu jai bus panaikinta teisine nelieciamybe, iskart bus pateikti kaltinimai, patupdysiantys uz grotu. Zinodama tai, violetine nutrija draskysis is paskutiniuju. Ji tik vaizduoja savim pasitikincia, is tiesu ji klaikiai issigandusi. Todel jai labai svarbus yra palaikymas, kuri ji vis dar gauna is suinteresuotu padugniu. Tas palaikymas isgrauziamas bet kokiais budais, bet kokia kaina. Gasdins, grasins, rekaus, putosis... jai nera ka prarasti. Jai gyvybiskai svarbu islaikyti teisine nelieciamybe.

232. Nuo kada,

5 Garliavos bobos su buvusiu kunigu,rinks nauja seima ar cia neseniai kas konstitucija keite?:)

231. bet

kokie lietrytyje straipsniai saliski, kas uz venckiene, tie pateikiami su panieka. O nesalisku straipsniu nemokate rasyti, skaitytojai patys atsirinktu kuo tiketi.

230. wrer

kas gali nukreipti venskiene pasitikrinti psichine sveikata? Teismas?

229. LOK

Užmesti pedofilams ir jų gynėjams, esantiems čia ir kitur, impregnuotus raudonus skudurus ant galvos ir išnešti kojomis į priekį iš Lietuvos...

228. One

Jei jau seimas sios gyvates bijo,tai pagalvokite ka Stankunaite isgyveno gyvendama sioje seimoje,Si boba sodina visa lietuva,valdzia jos bijo,negali nusalinti nuo teisejos pareigu,prezidente bijo-TAI KAIP JAUNA MERGINA GYVENO TOKIOJE SEIMOJE!? ATSIBUSKITE GLUSIAI,AR NE MATOTE ,KAD JI SAVO POELGIU DANGSTO BROLIO POELGIUS???

227. Kas

cia darosi su ta violetine teiseja atejusi i seima ir ten jauciasis, kaip savo kieme. Nesuprantu tu seimunu, kurie teisejai lenkiasi iki zemes vos nebuciuoja zemes kur jos zengta. Tai tiesiog pasityciojimas is tos Lietuvos , kuri netiki sios violetines ordos issisokimais. Net filmuoja, kai to negalima daryti ar po galais neaisku komisijos nariams, kad tai ju niekinimas ir pasijuokimas is sios komisijos. Matosi, kad dauguma komisijos nariu to ir nori, kad teiseja jaustusi tokia nepalieciama. Jau slykstu darosi nu sios damos ir violetiniu burnojimu.

226. to 199

man taip pat labai idomi logika Venckienes garbintoju/fanatiku - "visa Lietuva pedofilai" (cit. - begalinis klanas apraizges Lietuva, per visas instancijas, tik ir nori moteriske sunaikinti, niekur neranda teisybes, ir t.t.), "visa Lietuva uz Venckiene". Iseina - pedofilai uz Venckiene.

225. Ką tai reiškia?

"...prokuratūros ir antstolės Sonatos Vaicekauskienės pareiškimą žiniasklaidai, kad komisijai nebus pateikta vaizdo medžiaga apie Drąsiaus Kedžio ir Laimutės Stankūnaitės dukros perdavimo motinai operaciją šių metų gegužės 17 d. ..." Yra ką slėpti? Veiksmai buvo neteisėti? Bijoma? Perdavimo nebuvo! Buvo žiaurus prievartinis mergaitės pagrobimas iš ponios Neringos Venckienės namų!

224. J

Jau pavadinimas rodo kieno pusėje L.R. Jo jo, pulkit violetnius pedofilai ir jiem prijaučiantys ir jų nupirktieji.

223. to 200. Čiurlionis>>>vilte

mylintys zmones tau kasdien , jei tokia buvo, pedofilijos neprimins, beje globeja vie kart sako tvirkino, kita kart prievartavo, mylintys zmones nedes mamos i suns dienas ir vaikui nesakys , kad tave mama isves ir parduos, o graziai paaiskins kodel turi gyventi su jais , mylintys zmones ateis budami pakviesti i vaiko krikstynas, mylintys zmones sveiko vaiko neuzdarys namie, o leis i mokykla, bendrauti su vaikais uzuot su dedem ir altaristom zaidus sachmatais, beje ar mylintys gimines buvo su mergaite per verbu sekmadieni, velykas baznycioje?

222. l.m.

ar tikrai ta venckiene turi issilavinima ar brolis a.a. padejo isigyti. jau ka tikrai turi tai zvaigzdziu liga.

221. Seip

Straipsnio antraste pasako, kas Lrytas portalui yra komisijos posedzio ESME... Bulvaras.

220. 197. fefefe

o kada girdejai kad stankunaite iskoliotu teisejus,seimo narius,prezidente,zmones kitokios nuomones,pacia venskiene? protingai mastantys zmones mato kad venskiene jau seniai yra perzengusi padorumo ribas,jai jau pedofilijos byla nebe tarp jos ir stankunaites vyksta,venskiene jau kariauja su puse lietuvos.197. fefefe pamastyk realiai

219. as

visi mes privatus ir savo namuose galim tureti kameras, kodel nusuko ju nuosavybe? kodel savo tik turejo ir dabar slepia?nenustebsiu kai juosta bus isprasyta ji staiga dings kaip ir viskas sioje istorijoje

218. siaubas

Kažkoks košmaras valstybėje. Niekas to žmogaus nesuvaldo. Ką nori, tą daro. Ar galime mes, paprasti žmonės, įsivaizduoti, kad su šutve atvykstame į Seimą, puolame komisijos narius, tyčiojamės iš savo valstybės... Ir nieko, viskas jiems leidžiama. Anarchija. Manau, kad šios moters kelias vienas - valdžia, gal net Prezidentūra. Ir ji visai nebesijaudina dėl teisėjo mantijos - jai "visi keliai atviri". Kokia ji arogantiška vakarykštėje Edmundo Jakilaičio laidoje buvo. Nusistebėjau, kiek savyje žmogus gali turėti didybės manijos. Tai tam tikros ligos požymiai. Ir šiai ligonei atrodo, labaqi jau mūsų valdžia nuolaidžiauja. Bėgt iš tokios valstybės neatsigręžiant.

217. rita kuodyte

" narė Dalia Kuodytė paklausė, kodėl pažeidinėjamas nutarimas" O dalei kakalei nekyla klausimas, KODEL 2012M. GEGUZES 17D. BUVO NEVYKDOMAS TEISMO SPRENDIMAS NENAUDOTI PRIEVARTOS PRIES MERGAITE????? Atsakyk, dale kale!

216. OO

ISEJO NAUJAS ISTATYMAS, KAS IESKO TEISYBES, TEISTI, TAI LIETUVOJE NORMALU.

215. p

VSIO KONEC.......MANE JAU STABAS IŠTIKO NUO TOKIŲ PASAKYMŲ,SAVAVALIAVIMŲ IR VISOKIŲ MARAZMŲ,KURIUOS SKLEIDŽIA TETULĖ N.V.

214. Baisu

kas Lietuvoje darosi. Psichiniai ligoniai visur- laikrasciuose, televizijoje, seimo komisijose. Kazkokia alternatyvi realybe kur juoda pavirsta balta ir atvirksciai.

213. na zinote,

jau lietuvoje pasaulio pabaiga

212. fe

Tiek prezidentura, tiek seimo sulai uzaugino sparnus venckienei bei jos sutvei, dabar tegul vozolojasi

211. as

Slykstus straipsnis i vienus vartus.Padare mat isvadas zurnalistas su vaizdingom frazem.Suduko malimas cia.Gal geriau ziurekit i faktus, kad vel neduodama juosta, vel slepia irodymus.Ko taip bijot, juk jie sake savo darba padare gerai,Neringa ten bloga, tai gal atiduokit juosta visi paziurim ir nusprendziam, ka?O tai lyg ir skuba sugniuzdyt Neringa o lyg ir ne, ar cia zmogu po truputi marinsit?

210. ko

bijo politikai? kad neisrinks? Rinkejai ne akli - bailiu, kurie dreba pries gasdintoju gauja tikrai i seima nerinks..

209. Po Valinsko

Maniau negali būti juokingiau. Dabar supratau, kad gali būti baisiau.

208. siaubas

nu bet tikrai kažką atitinkamnos institucijos turėtų daryti, tiesiog baisu darosi pagalvojus, kad kažkokie tai iš patvorio atėję į auščiauiosios mūsų institucijos patalpas, taip elgtųsi...nu negi nėra priemonių su jais susitvarkyti...net koktu darosi, rėkia rėkia ta venckienė, kad blogai lietuvoje, vat būtent, kad tokie atsiprašant idiotai gali taip elgtis dėl to ir reikia lėkt iš tos lietuvos... Nu tikrai jiems su galva negerai. šlykštu

207. juons

"jautesi seimininkais"- tai juk seimas ir yra valstybes bei visu zmoniu nuosavybe, ar jis vis delto -klanu nuosavybe? gal jie taip isivaizduoja? Iki ko nusirito demokratija Lietuvoj?

206. Vida

Durne ta Venckiene,sudai galvoje susimaise su smegenimis,ka jis sau leidzia?Ir juokas sueme,seimas pagaliau issigando del savo kailio,nes prima karta pabugo liaudies linco :D

205. To 190. Vytautas

Vaicekauskienė – privatininkė, o privati nuosavybė – neliečiama, todėl privatininkė ir tyčiojasi iš visų

204. Nusigyvenome...

Na jau visai, iki ko nusiritome... Kaip is viso tokie zmones atsidure auksciausioje istaigoje, kuo remiantis??? Kazkoks cirkas. Ir kokie nykus tu zmoniu veidai....

203. TW

Klaiki boba su medkirčio eisena ir nusikaltėlės mentalitetu. Chamė, ciniška akiplėša, neturinti nei vieno argumento savo šmeižikiškiems paistalams pagrįsti, bet pasirengusi iškabinti akis kiekvienam, kas jos nepalaiko. Bejausmė iškamša, pasirengusi pražudyti visus, stojančius jai skersai kelio, nesirinkdama nei žodžių, nei priemonių. Suvienijusi po savo violetine vėliava Lietuvos kvailius ir padugnes. Nesuvokianti, kas yra padorumas, gerumas, gailestis, meilė, moteriškumas.... Nenustebsiu, jeigu ji atsidurs LR Seime.

202. pero

kedofilus in okulis .

201. OLĖ

BŪTINAI ATIMTI, TAI KARVEI

200. Čiurlionis>>>vilte

Tamstos begalinis naivumas,negi manai,kad stankofilai-ūsafilai žino tokius žodžius kaip prašau,atsiprašau,ačiū ir t.t.,šitie išgamos žino tik nusikaltėlių žargoną,tad taip ir rašau,beje,paskaitykite šitų urodų rėmėjų komentarus,ir dar,aš nesu gerb. Neringos rėmėjas,aš už tai,kad maža mergaitė gyventų su tais kurie ją myli,kur jinai jaustusi saugi,neišnaudojama ūsafilinių atmatų,kur mergaitė pati pareiškė norą gyvent su mama ir seneliais,ne kartą girdėjau,kaip mergaitė pasakė ant zoologinės šlykštynė,pedofilė,melagė,kad dingtų iš akių,neįsivaizduoju kaip dabar mergaitė jaučiasi gyvendama kartu su sutenere.

199. Torinas to 159

Labai geras klausimas. Ir tikslas dabar jau aiškus, nors pradžioje, ko gero, jo net nebuvo, bet nušvito puiki galimybė - prasimušti labai keistai govėdai į Seimą. Venckienė, tetulė pyktu tarybiniu veidu ir kailiniais, atsargos kunigas etc. :). Dabar jau visai ne pyragai, bet tada tai tikrai jau bus šakės Lietuvai - kas ne su jais - tie pedofilai! Iš esmės tai jau didelė dalis lietuvių pedofilai, išskyrus vieną salėlę - Garliavą... Tiesa, ta teisėja aiškina, kaip visa Lietuva ją palaiko. Kasdien važiuoju pro prezidentūrą - jūra jūra žmonių... Visi penki stovi patvory.

198. tokia

cia ir valstybe, jei viena nutrija visus r a k o m pastato

197. fefefe

lrytas tik viskas blogai apie venckiene,o apie stankunaite tik viskas gerai,ar cia laikrastis?????

196. Šaunuolė

Neringa Venckienė ..., gerbiu Naglį Puteikį, kuris nėra "prisidirbęs" ir bebijo rėžti tiesą į akis..., sėkmės visiems palaikantiems Neringą... Laikas išvalyti seimą nuo papirktų , bailių ir korumpuotų seimūnų... O lietrytis tai laikraštis -prostitutė... už pinigus apjuodintų net savo šaly...

195. Teisyngai

O kas ar ne minia renka tuos sabatauskus ar kuodytes na juk cyrkas patys pas ta minia tuoj begs uzuovejos ir varganu balsiuku maldauti bet dar jauciasi karaliais na dar trejeta menesiuku ir viskas i buvusius parlamentarus paziurejus tai vaizdelis nekoks kaip sako gaspodin tovarisc uspaskih zadantis roju zemeje pats be penkiu minuciu galimai zekas

194. Degutiene

uzleisk savo kede ir seimo posedziu sale violetiniams. Marsieciai pirmyn i seima ! Triusiai, uzleiskite vietas nutrijoms !

193. KOMISIJAI

KODEL VIENI TEISMO SPRENDIMAI VYKDOMI BET KOKIA KAINA, O KITU VISAI NEVYKDO. I SITA KLAUSIMA ATSAKYKITE MIELI KOMENTATORIAI, O NEPYLSTIKITE PURVO VIENI ANT KITU

192. :)

kaip buvo ivykdytas teismo sprendimas jau buvau pradejęs galvot, kad Lietuvos valdžia turi "kiaušus", o pasirodo tai tik komedijos pradžia. Ši moteris gal daryt ką tik nori ir visi jos bijo. Jei ją išrinks į Seimą tai gerai tada pagyvensim tikriausiai:)

191. 166

o jau tamsta gydytojas kuris nutato degnozes

190. vytautas

Man yra nesuprantama,kas yra ta Vaicekauskienė????Juk ji tik anstolė ir tiek.Kas ji dievas,gal ji aukščiau už teismą,gal net ir už dievą,kad videomedžiaga, kaip rašoma yra jos nuosavybė.???Pas savo diedukus kai ji nusifilmuos tai ir bus jos nuosavybė.O čia juk viešas procesas,ir jeigu net seimo nariai negali gauti tinkamos teisingos informacijos-tai tikrai gyvename jau ne teisinėje valstybėje, o bordake,kur kas ką nori tą daro.Versti tokią valdžią reikia,kuri užmerkia akis prieš teisybę,o ieško, ,kaip pakišti melą.Negi tauta neprabus......???????

189. o

ar seimūnai paklaisė apie žudynes

188. Goda

Negi valstybeje nera svarbesniu reikalu,kad nuolat raso apie rekiancia boba. Juk cia yra seimyniniai reikalai ir tegul tvarkosi teisiniu keliu.

187. To 156

jie tiesiog religiniai fanatikai, turi savo stabą, turi savo varkalas ir eina į kryžiaus žygį. Kryžiaus žygių pasekmes, deja, žino neka dalelė, nes net mokykloj pamokų nesimokė :). o su fanatiku bendrauti beprasmiška. Tai - karštas ledas :).

186. To 159

Būtent. 100% pritariu. Super komentaras

185. dalia

Uz ka suimti Venckiene ir teisti?Tai palaukit,kiek stebiu is salies sia istorija ir susidariau nuomone,tai reiskia antstole prievartos pries mergaite nenaudojo sakydama,kad dabar tu pasirinkimo neturi,advokatas neses merg.prievartos nenaudojo

184. 130

Stankunaite apmeize jos dukte tai ja ir sodinkite

183. kaunietė

Bloga darosi pažvelgus į šitą Venckienę ir į jos šalininkus. Visai aišku, ką patyrė Stankūnaitė šioje šeimynėlėje. Jos mergaitė taip pat. Iki šlykštumo nemalonūs ir jos šalininkai. negi Lietuva taps visškai debilia ir rinks tokius žmones į seimą? Baisu.

182. Tvarka (te)bus!

Lietuvai – TIE-SOS, pedofilams ir jų šalininkams – abipusė mechaninė kastracija.

181. as

Kodel tokie paraitai teisejei dar egistuoja,kada bus ta sutve sutvarkyta jau iki gyvo kaulo igryso iureti ta pati per televizija ir skaityti laikrasciuose,jau kito nieko nebeliko Lietuvoje?

180. KKK Nojui

Na, jeigu rinktis tarp teisejo Ryszzardo ir teisejos Neringos... Nuneskite, savo sedinciam "teisingumui" apelsinu. Sunku jam Lukiskese.

179. KODEL

kai kurie komisijos nariai bijo viesumo?Seselyje galima tarnauti bet kam.Taigi Jus visi ten isrinkti skaidriausi,doriausi,prisiekusieji.Jei jauciates teisus,ko bijot viesumo?

178. M.

Jei ją suims, tada viskas, galime visi emigruoti, nes čia teisybės tokiu atveju niekada nebebus. Didžiausias absurdas! Juk baudą tai sumokėjo už teismo nutarties nevykdymą, ko dar jums reikia?

177. Janina

Man baisu. Kokioje valstybėje aš gyvenu. Niekada negalvojau apie emigraciją , bet jeigu mūsų valdžia nesugebės suvaldyti šios bobos, belieka tik bėgti iš čia. Jeigu į valdžią ateis Venskienė su savo gauja, tai beliks emigruoti

176. balsuosiu!

Jau N metu nebalsavau per rinkimus, nes nei viena partija, nei vienas asmuo NEATSTOVAVO mano interesu, o ejo tik "valdyti" kvaila liaudi. Bet siemet - butinai balsuosiu uz tuos, kad viesai, garsiai ir be baimes pasakys - N.Venckiene - galimai sizofrenike, galimai nusikaltele ir gal dar suorganizuos viesa garsiu psichiatru (psichologai cia jau nepades, deja...) diagnozes paskelbima (nezinau, kiek tai butu etiska, bet kol teiseja nera ju oficiali paciente, gal ir galima...). O tie visi, kas tikisi, jog teiseja "ant" juodo merso su isskirtiniai valst.Nr., kuri kalba apie kaip Jus megstate sakyti "paprastus" zmones tokiais epitetais - "paskutine valkata" ir pan. - ji ATSTOVAUS JUsu interesus??? Pasvajokit!!!

175. Girtuoklis trukdo darba...

Girtas N.Puteikis buvo Klaipėdoje patalpyntas išsiblaivinimui i kamera. Šis girtuoklys ten budamas visus gasdino atleisias iš darbo,bei kitaip konveikdamas. Ydomu ar komisijoje nebus Puteikis "Padaugines' kad taip draskosi? Degradavusios teisėjos gasdinimai jau nešokiruja .Tai ligonės kliedesiai. Jai reikia kuo greičiau atimti neliečiamybe ir atrasti galimybe patalpynti i PSIH.ligonine tyrimui. Ligone butina gidyti.

174. Keiksmažodis

Ar dar Venckienė dirba teisėjos darbą? jei taip, tai kada? neišlenda iš teismų, televizijos, organizuoja minios veiklą, analizuoja savos žvalgybos duomenis, rūpinasi partijos "Žmogžudžio kelias" reikalais, dabar dar "vadovauja" Seimo komisijai. Kada ji nagrinėja teisme bylas? Beje, ji susargdino pusę Lietuvos žmonių. Vien pasiklausius jos isteriškų kalbų, apima pyktis ir norisi duoti jai į snukį. Dabar žinau, kaip keiksiuosi:"Kad tave venckienė", "eik tu garliavon". Bet gi Seimo komisijai kokia gėėėėda, kad leidžia patvoriniams sėdėti Seimo salėje ir ploti "didvyrei venckienei". Kur tai matyta?

173. nnn

Ar yra Lietuvoje jėga, kuri pastatytų į vietą vieną bobą. Jei mes jau tapom bejėgiai prieš šitą monstrą ir einam keliais jos bijodami, tai ko mes esam verti.

172. a

Visi pedofilai dabar kviečiami į mitingą prie Seimo..

171. cirkas

KIEK DAR SEIMAS IR VISUOMENE SITAI MOTERISKEI LEIS ISSIDIRBYNETI!!!

170. Vaiva

Aš ir mano pažįstamieji dabar pamatėme kaip neteisingų yra seimiečių,ypač tie kurie su Puteikiu priešaky,nes nusivylėme kai jie stengiasi motiną atplėšt nuo vaiko,kokią teisę turi Stoma susižavėjęs jauna į anūkes tinkančia žurnaliste ir iš paskos nusekęs i jos butą,tai ką but irgi prievartavęs?Na ir tos seimūnes jau nekalbant apie Stancikienę neturi teisės atimti vaiko,ar jos nemotinos ,ką jos darytų kai joms ne už ką atimtų bagota tetulė vaiką.

169. To 104

Geras komentaras

168. solas71

toks jausmas kad lietuvoje ateina naujas komunizmas ty minios diktatas jau mateme kas ivyko pries beveik 100 ir kuo visa tai baigesi pagirios buvo gana skausmingos bet neduok dieve tokios nelaimes lietuvai vel 50 metu naikino mus svetimi tai ateiti nori ir naikinti savi reikia prisiminti istorija nes nebereikia lipti ant to pacio greblio

167. Torinas

Baisiausia, kad vėl ne tokių pririnks į Seimą. Pabandykit įsivaizduot, kaip valdytų Garliavos gaujiniai ir melžėjai :). Geriau, nei dabar? :D Man regis, būtų tas pats daiktas, tik kitoj rankoj.

166. Aurimas

VISI TIE,KAS UZ VENCKIENE:JUMS SU GALVA TIKRAI NEGERAI...RASAU GRUBIAI,NOREDAMAS PRITRAUKTI JUSU DEMESI...SIULAU PAANALIZUOTI SUSIDARIUSIA SITUACIJA-VENCKIENEI SU GALVA VISISKAI NEGERAI..KEKVIENAS ADEKVATUS ZMOGUS TAI MATO..AS SUPRANTU,JEI KOKS KAIMO PIJOKAS JA PALAIKYTU,DAR SUPRASCIAU,O DABAR.... VENCKIENE SNEKA VISISKUS SUDUS!!!JI GRIMSTA VIS GILYN IR GILYN...PAZIUREKIT I JA SUPANCIU KVAILIU GVARDIJA...:GERKLINGU KIRPEJU IR BEDARBIU GVARDIJA BE JOKIO ISSILAVINIMO...BUTU MANO VALIA-SUKISCIAU I CYPE VISUS... NIEKAIP NEGALIU SUPRASTI,IS KUR TIEK DEBILOIDU ANT LIETUVOS,TEVYNES MUSU!!!!!VA TO BETRUKO,KAD TOKIUS KVAILIUS I SEIMA ISILEISTUME!!! VENCKIENES SALININKAI-NEISPRUSE,TAMSUS STABMELDZIAI...MELSKIM VISI DIEVULIO,KAD JIEMS PROTELI APSVIESTU..!!!

165. ..

serialas tesiasi..tik gerai bent jau tai, kad vaiko nebera visame sitame mesle...

164. to 151

Esi tiesiog Nijole, kurios ausis laikosi ant siūlo. Smegenų pas tave nerasta...

163. TAIP

Anksčiau bijojo stalino,o dabar venskienės,juk čia pat rinkimai

162. a

Nebesistenkite,pedoksiuliai,greitai Seime bus priimtas pedofilų kastravimo įstatymas ir būsite kastruojami.Sklinda gandai,kad jau sudaryta kastravimo komanda iš savanorių,kurių netrūko...

161. PRASOM

parodyti filmuka per ,,labanakt vaikuciai,,kaip benzopjuklais pjaunamos durys.vaikuciams bus puiki pamokele.

160. Teisingas pasirinkimas

Tiesai (TIE-SOS) taip! pedofilijai ir ūsofilijai - NE!!!!

159. keistas klanas

iš tikrųjų kažkoks labai keistas pedofilų klanas - visą Lietuvą apraizgęs, prokuratūrą, teismus, sveikatos apsaugos sistemą (daktarai venckienės pagaidaujamų diagnozių neįrašo ir reikiamų pažymų neišduoda), švietimo sistemą (juk ne be reikalo iš mokyklos pasiėmė mergaitę), vaikų teisių tarnybas apraizgęs, pačią prezidentę ir Seimą valdantis, liudininkus kaip šapelius be jokių sentimentų pašalinantis, o Venckienės neliečiantis. Juk ir kvailiui aišku, nebūtų jos teisiškai raštingų veiksmų, nei tos bylos, nei šiandien tų violetinių nebūtų. Tad kyla klausimas, kodėl klanas ėmėsi kažkokių antraeilių asmenų galabijimo, o ją paliko? Ar tik ne todėl, kad to klano nėra?

158. O taiP va

Klausimu dar kyla??? Tik trept su kojyte ir viskas. Norim filmuojam norim ne. O visi kiti į vieta. Kaip šunys. Va čia tai pagarba. Tik apie šventosius ne žodžio. Beje kas mokės už sale? Nes aš irgi noriu su chebra apie gyvenimą pasneketi.

157. kiek galima?

Kiek sita psichopate ir jos violetine kodla terorizuos visus ?????????

156. vilte

mielas "119 Čiurlioni". Neaišku kas čia "Urodai". Visi Venskienės rėmėjai turėtų visų pirma išmokti mandagumo, pagarbos, geros manieros. Paskaičius Neringos rėmėjų komentarų, pasidaro neaišku ar jie turi psichikos sutrikimų ir jiems reikalinga psichiatro pagalba, ar jie tie, kuriems vieta už grotų

155. puteseikiui

violetini zmogzudzio garbintoju klana remia visokios genetines siuksles, kurias lengvai galime atpazinti is ju absurdisku kalbu

154. olii

119 komentatorius - beprotis

153. Oi, kaaip kai kas norėtų...

Bandom apšikt, bet vis išlipa sausa, bandom apšmeižt, nepavyksta,kaip saldi svajonė,- atimt ir įkalint... tiesiog DREAM TEAM...pasvajokit, PONAI, ir praeis... o kai kam tos švediškos gardinos tiesiog pasirodys netikėtai, ir- ne sapne. Pabandykit apart , apšikę, bet... čia jau dirbt reikia, o jūs nepratę, čia jau ne šantažuot, ne vogt, ne pasamdžius klapčiukus valdžią rodyt.Net privati antstolė jums špygą rodo, va, ir visa jūsų VALDŽIA.

152. to 138

Manau tavo nuomone palaiko 90 procentų Lietuvos piliečių. Labai teisingai parašei!

151. Nijolė

Įdomu, už kokią sumą LR sutinka būti pedofilų pusėje???

150. tam 113

gerai butu, kad arsirastu zmones, kas seima " pastatytu ant ausu, " nes ju seimo nariu , yra per daug , ir jie per savo kadencija nieko konkretaus del paprastu zmoniu nenuveikia, MUMS lieka tik rinkimu pazadai.

149. dzin

Kada bus sutvarkyta si valkata??? Nors baigus mokslus,bet intelektas nulis.

148. xxx

cirkas be pinigu

147. L.rytui

Nupirkite dar viena Zalima, kuris teigs "as maciau, kad Neringa su Drasium zude visus ir Drasiu kartu". Smeiztas Jusu laikrasciui tinka.

146. dona

paskaitai tokius dalykus ir tampa aišku,lietuvoje egzistuoja nepriklausoma violetų respublika su savo armija,spauda,šnipais,teisine sistemair taip toliau visko nebeišvardinsi,beliko įsivesti pinigus violetukus.kad violetų respublika paskelbė lietuvai karą jau seniai aišku tik mūsų vyriausybė oficialei neskelbia,tik man durnam paaiškinkit,kaip violetų respublikos pilietė venskienė gali bolatiruotis į lietuvos respublikos seimą,kažkoks durdomas.

145. to 119

O tai kas tau sau sakė, kad prieš mergaitę kažkokia pedofilija buvo. Tau čia Venckienė ar šiaip koks patvorinis urodas pasakė?

144. Bankrotas

Lietuvos teisinei sistemai!!! Negi tai bobai sutvarkyt reikes kt.valstybiu isikisimo? Buitine problema iskele iki valstybes lygio. Sugadino vaikui gyvenima ir sitiek metu sou organizuoja...

143. Pilietis

Visiškas BRIEDAS darosi. Kur STALINAS ?

142. to kazin

tok jausmas kad ji serga gigantomanija

141. to 126

Parašyk, koks psichiatras tave gydė?

140. Nojus to 134

Dekui, o jus Venckienes salininkas, su visom is to isplaukianciomis isvadomis.

139. na ir kas?

Pamokslų, pradedant kūriais ir baigiant nekrošiais, jau iki soties prisiklausyta- tūla Žiobienė netgi apsiverkė.)))Pažiūrėsim rudenį- paskaičiuosim viščiukus...)))

138. KLAUSIMAS

kas musu prezidente? po vakarykscio Venckienes interviu ir siandienos puolimo,kas nepalaiko jos,tai jau Lietuvos valdyma pereme zmogzudzio sesuo ir Violetiniu vade Venckiene.Bet kazkaip vieni istatymai galioja paprastiems zmonems,o kiti zmogzudzio seseriai.Bananu respublika su violetine gauja,kurios devizas ,kas tau nepatinka santazuok,o gal ir nusauk.

137. solas71

nesuprantu vieno komentaro neimete negi filtruoja? seimas yra impotentas ir keli pusgalviai seimunai nori pries rinkimus susikrauti kapitala nesuprantu vieno dalyko kaip kazkokia minia gali diktuoti seime savo salygas nekreipti demesio i nutarimu ir pan tik isivaizduokit kas bus jei venskiene bus isrinkta i seima ji juk propoguoja teisini nihilizma valstybeje pamina konstitucija normalioje valstybeje ji jau seniai butu atleista ir teisema uz savo pasisakymus kazkokia impotencija

136. 119 išgamai

Žinai tu labai nori tikriausiai susitikti. Parašyk drąsuoli savo koordinates.

135. kažin

Kažin kaip buvo atimta teisinė neličiamybė iš kitų asmenų, ar irgi seime buvo betvarkė. Į ką pavirto mūsų seimas! O venskienę būtina parodyti psichiatrui.kas paskui ją eina! Į seimą įleidžiama bet kas, bet kas gali tvarką daryti! Kur seimo pirmininkė ir jos pavaduotojai,gal užmigo! Lauk juos visus iš ten, yra tarnybos,kurios sprendžia tuos klausimus. Iš pašalies matosi,kad venskienei su protu problemos. Visi kvailiai psichiatrinėje ligoninėje, ,,dievai, karaliai,ministrai'' nei vieno nėra paprasto, taip ir venskienė gal mintyse jau prezidentė.

134. KKK Nojui

Aha, "kulturingose"... Ar cia tos salys, kur teisejo Ryszardo sprendimas, kainuoja 3o ooolt? Jus - retas asilas...

133. to 119. Čiurlionis

Vel tavo palata paliko atrakinta?

132. Stasė iš antros laiptinės

Pats laikas prie Seimo statyt tvorą, kad iki Seimo rinkimų būtų tinkamas patvorys Venckienės chebrai.

131. TIESOS

.......................................................

130. sss

Jei gyvename teisinėje valstybėje,tai net klausimų neturėtų kilti dėl šitos teisėjos. Kokie grasinimai,kokie reikalavimai. Šita šutvė net seime negali apsiraminti ir normaliai elgtis. Ar visi akli ir kurti. Tai susidoroti ir apšmeižti Stankūnaitę jai buvo pats didžiausias malonumas.Ar dar kam neaišku.Kiek dar galima keliais eiti apie šitą "šventąją".

129. sioje

istorijoje ginklas ne tiesa - gasdinimai.. Net keista matyti seimo nariu baime - jie nesupranta, kad baime reiskia kontroles paradima? ziuri i Venckiene tarytum triusiukai i smaugli..

128. ROMAS

SITA BOBA NENORI BUTI SEIME JI NORI BUTI PREZIDENTE O PATAREJA NUTRIJU KLAUSIMU PAGAL KLANA BUTU SKUCIENE,

127. dobis

Teisingumas ivykdytas, mergaite, pagaliau, su mama, o itariamojo zmogzudzio gimine gali nors ir visa garliava i seima issirinkt, nieko vistiek nepakeis.

126. tik

per mazai tokiu drasiu ir protingu ZMONIU yra Lietuvoje, kaip NERINGA VENSKIENE. STIPRYBES JAI.

125. to 112. beje

Lietuvos rytas yra privatus laikraštis,atsibusk žmogau.

124. www

juokinga, net seimas jos bijo,kas per cirkai.Sodint ja reikia

123. O KUR BABILIUS

GALL ČIA TUPI? O GAL PACHMIELKA DARO? Į TEISMĄ ANSAI IRGI NEATVYKO, TAI KO AR REIKĖS ARMIJOS 240?

122. Proletariato diktatūra

Pasidarėm žaislą kuris gali sudeginti trobą.

121. monstras

Šita nutrijos veislės boba yra monstras, man darosi baisu, kur nueis Lietuva su tokiomis šiukšlėmis, kaip Venckienė. Manau į prarają...

120. to 89

Matai, jei bujoja tik tavo bukoje makaulėje, tai bankrotas gali tik tavo arba valstybės, jei tokie bankrotai kaip tu dar ir valstybei imtų reguliuoti. Ta prasme, tu savo teiginiu idiotišku save nužemini ir pasmerki būti visą laiką kvailiu. Nes ištarti tokį teiginį apie bujojimą gali tik visiškas kvailys.

119. Čiurlionis

Tai jau tikrai gerb. Neringa su ūasafilinėm-stankofilinėm atmatom sabatauskiais ir kuodytėm kalbėjo pernelyg švelniai,reikėjo su išgamom griežčiau kalbėt,jie nesupranta žmogiškos kalbos,patys būdami urodais.

118. 777

N. VENCKIENE MUSU BUSIMA PREZIDENTE!

117. dabrox

ar ne per dauk sau leidzia sita poniute,bilieta ji turi? nebent y panevezy. arogantiska boba ir tiek.

116. pagaliau

PARODYKIT TA FILMA KAIP BUVO PLESIAMA MERGAITE IR NOKAUTUOTAS STRIBAS.

115. gaila

Ir toliau ponai žaiskit ''demokratiją'' su debilais.... Gaila man jūsų, nes mąstantiems žmonės kaip ir nebelieka Lietuvoje vietos...

114. fui piedrytis

pila ir pila savo smarvę, bet ir pats staripsnio autorius ta smarve springsta :)) kuznecova matyt jua užsipylus, tai negegali savo rašliavom juokinti tautą :))

113. Negaliu

Tiesiog nemalonu skaityti, žiūrėti kaip ši teisėja visus stato ant ausų, su nieko nesiskaitydama.

112. beje

Kada bus sudaryta komisija, nagrinesianti "Komjaunimo dienos" privatizavima?

111. solas71

reikia visa tai pabaigti ir kuo greiciau isivaizduokit kas bus jei toks zmogus kaip venckiene bus isrinktas i seima tai toliau bus dedama ant valstybes konstitucijos bus tenkinama keliu pusgalviu bandos poreikiai isigalios teisinis nihilizmas ir tt visa kas buvo daroma uz ka stovejome ir tie kurie padejo galvas sausio ivykiu metu ar disidentai ir visi kiti jaunimas baiges mokslus nebetures ateities lietuvoje nes viskas yra paminama spjaudoma ir pan niekas is viso to nebeturi prasmes

110. Vakar

visai Lietuvai Venckienė prisipažino, ko ji siekia- tai nuversti 22 metus egzistuoančią santvarką. Ar išgirdo tai Seimo nariai Puteikis ir Kupčinskas.Ką apie tai mano saugumo pareigūnai.

109. Nesuprantu

kodel ta Ponia Venckienė ir visi garliaviniai tokie privilegijuoti? Vien dėl to kad Grybauskaitės favoritė?

108. 777

PIEDRYTIS - PEDOMAFIJOS RUPORAS!

107. na jau LITRYTI ČIA JUK NE FUTBOlo varžybos

varai tietryti tik į vienus vartus? ale niekaip įvarčio nepasieki padoriai LAIKYKIS NERINGA.

106. UŽ TEISYBE

klanas jau savyvale per prievarta parode geguzes 17d,visvien tas klanas bus išardytas,po metu penkiu,liaudis jau pasipiktinosi net LNK programu visai neziuri po to ivykio...

105. joo

"Lrytas " ryskiai palaiko pedus...

104. to 86

Na, istorija rodo,kad kažkur 80 procentų liaudies dažniausia būna neteisūs. Didžioji dalis tikėjo Hitleriu ir pan. Tai čia nieko keisto. Visada kvailumo yra labai duag, o proto itin maža. Kad Lietuvoje klesti visiškas bukumas, galima suprasti iš vieno dalyko: nei vienas, nei vienas patvorinis ir jime prijaučiantys neturi 100 procentinių įrodymų, bet teisia. O žmogus kuris drįsta teisit, neturėdamas šimtaprocentinių įrpodymų, yar paprasčiausias fanatikas, kvailys.

103. BUVO

pedofilija,o dabar bandoma pervesti i buitine byla.kas nusove Furmonaviciu,naruseviciene,kodel zuvo kedys,uasas ir kiti bylos liudininkai.

102. LIETUVA sugryzo

GRYZTAME I RAGANU DEGINIMO LAIKUS, NORETI TIESOS LIETUVOJE YRA DRAUDZIAMA.

101. As

na ka sulaukėm žmogžudžių partijos užuomazgų seime.Po rinkimų opozicija bijos net prasižioti ,nes bus apkaltinti pedofilija ir tuoj gaus kulką į kaktą nuo patvorinių

100. NE SEIMAS, O GARLIAVOS PATVORYS

persikėlęs į seimą, o pasirodo, kad kai kurie seimo nariai ne ką skiriasi nuo patvorinių. Šlykštu. Jei prašoma atimti teisinę neliečiamybę., tai tam yra pagrindas ir gana rimtas. Prašymas turi būti įvykdytas, jei gyvename teisinėje valstybėje. Labai gaila, kad to nesupranta seimo nariai.

99. 777

PAGARBA NERINGAI VENCKIENEI! BALSUOSIU UZ JA PER RINKIMUS!!!

98. Lile

Bet kaip galejo buti,kad venckienes uztarejai atsidure seimo posedyje,kai siaip i seimo pastata nelabai pateksi.Kas juos ileido?O venckiene tik ir laukia nelieciamybes panaikinimo,kad galetu bolotiruotis i seima.Tik ar Lietuvai reikia sitos susireiksminusios ponios? Ji pasirodo gina savo interesus,per daug ir taip tokiu turime

97. Elitinės padugnės

Henytė jaučiasi vis patikimiau.

96. to 80

taigi venckiene tiesiai sviesiai pasakr,kad su prezidente vienas prie vino,tai gal jau turim dvi prezidentes

95. Von violetinius

lochus iš salės. Jie supranta tik tokią kalbą kuria patys naudoja.

94. tikras

cirkas vienos ponios nesutvarko ,nejuokinkit zmoniu ,nes ko toliau to maziau ja palaiko

93. wwwww

Jeigu nepasodinsit i kalejima arba i durnyna cia jau nesvarbu,sitos Lietuvos piktzaizdes ir isrinkst ja i seima, prasides masine emigracija...

92. Nojus to 72

Kulturingose ir civilizuotose salyse, zmogus laikomas kaltu kai nusprendzia teismas, o ne paranojikai.

91. Jo

Tikrai reikia klano, kad su ta kovotoja susitvarkytu:))) O tai kur tas klanas?:))) Vaiksto kazkokie kovotojai pries klana to atseit klano irstvoje ir nieko:))) Kur tas klanas?:))) Kur patvoriniu kovotoju pries klana apsauga?))) Pyzdiec:))) Nu bletj:))) As tuoj apsisiksiu:))) Einu nachui:)))

90. balaganas

Tik klausimas kiek dar bus leista siai nusikaltelei visus sokdint. Prisiveda tipo uztareju ir kelia scenas. Idomu kiek ta pakes didzioji dalis tautos? Isejo i gatve jos pora tukstanciu uztereju, bet svarbiausia kokiu... Ji siekia pilietinio karo, bet labai jau nusiurusi jos kariauna. Ji privers savo veiksmais sukilti normalius zmones, niekas negali likt nebaudziamas, sitiek zemindamas ir tyciodamasis is normaliu zmoniu. Kodel visi komentarai pilni zodziu pedofilai,pedofilai...Tai yra tiesioginis zmoniu izeidimas ir kol kas nieko nedaroma,kodel? Kodel padorus zmones turi jaustis apspjaudyti kazkokiu nepilno proto asabu? Kiekvieno portalo komentatoriu atsakomybe yra aiskiai numatyta, bet dar aiskiau matosi,kad to nesilaikoma..

89. to 70

bankrotas valstybes kai pedofilai bujoja...

88. Klaikuma

Lietuva – nesuvokiama PDF kloaka. Čia išteisinami (ar net simboliškai neteisiami, dargi – apdovanojami) kriminaliniai recidyvistai nusikaltėliai, išplėšę brutaliausiu – stribų ištobulintu – nežmogišku KGB būdu mažametę Kedytę iš KEDŽIŲ (!!! Skaitytojas teįsidėmi) šeimos ir giminės ir atidavę pagal PDF užsakymą „suinteresuotiesiems asmenims“. Niekados neįsivaizdavau ir dabar nesuvokiu, kaip tai gali nutikti XXI amžiuje, Europos vidury, Europos Sąjungoje...

87. benas

Kaip matau cirkas tęsiasi seime. Taip, Kuodytė ir visi kiti komisijos bezdėtojai nepateisina mūsų rinkejų lūkesčių, nes, atsiprašant, ''prisišikę'' ten sėdi toj komisijoj ir klauso Venskienės moralų, vietoj to, kad patys tai darytų ir užbaigtų ši cirko numerį. Dirbkit po paraliais Lietuvos naudai, kiek galima demonstruoti tą beviltišką neveiksnumą.

86. netinka

niekam tiesa į akis,tuojau paverčiama grasinimu,o tikra tiesa,dangstoma melu,tai ką ponia K....80 procentų Lietuvoje debilai-patvorinia,tik jūs viena išmintinga,viską parodys ateitis kas yra kas ir visi būsime savo vietose,dar palauksim.

85. solas71

ziauru valdzia lietuvoje toliau iteisineja teisini nihilizma nesuprantu kodel yra leidziami tokie dalykai atviru tekstu gasdinti seimo narius vien uz tai reiktu atimti teisine nelieciamybe ir dar viena byla iskelti o posedi padaryti uzdara arba nebeduoti leidimu i seima ieiti tiems kurie nesilaiko tvarkos kazkos apsurdo teatras

84. Dobis

Pagarba Vaicekaiskienei, pasislykstejimas itariamojo zmogzudzio familija ir visais seimo nariais, kurie keliaklupsciauja...

83. cirkas

nu tiesiogine prasme cirkas.

82. ar nera kitu LIETUVAI svarbiu problemu?

PASIRODO DIDZIAUSIA PROBLEMA SIUO METU YRA LIETUVOJE, UZCIAUPTI, IR SUNAIKINTI VENSKIENE, IR GALVOJAMA , KAD TUO TIESOS LIETUVOJE IESKOJIMAS BUS BAIGTAS. TOLIAU NEBAUDZIAMAI KLESTES KORUPCIJA, PEDOFILIJA.....

81. parodykit

ta filmuka per vaiku televizija,tegul ir seimunu vaikuciai pamato,kas ju laukia netolimoj ateityje.

80. xxx

nesupranti, kodel niekas negali sios ponios suvaldyti? Susidaro ispudis, kad venskiene valdo Lietuva. Kazin, jei paprastas zmogus tokius cirkus krestu, ar su juo butu taip skaitomasi? Ar palaikytu N. Puteikis ir D. Kuolys?

79. gaspar

Venckienė turi būti teisiama.

78. lietryciui

Siaip zurnalista reiketu atleisti uz saliskuma. Slykstu skaityti - "violetinia" Gerai kad dar neraso kedofilai...- tai zurnalistas kas? "Vaivorykstinis"? beja.... geras terminas....hm..."vaivorykstiniai"

77. VALSTYBE

Valstybeje ""bezpredel" - geras zodis rusu kalboje. Ir is dalies del to kalta pati valdzia, nesugebanti kontroliuoti siautejancios minios. Minia - neizeidus zodis. Kas dabar vyksta seimo rumuose, vargu ar imanoma civilizuotoje valstybeje. Buvo-nebuvo pedofilijos, bus isaiskinta. Veliau, anksciau. Bet kad butu padeta teisejos mantija i sepa visiems laikams - aiskiau nei aisku. Taip atvirai tyciotis is nepriklausomybes, sausio ivykius lyginant su Garliavos, ir bendrai is visu pilieciu, jau nusikaltimas.

76. stebėtojas

kad LRS yra cirkas, buvo aišku apie 18 m., bet, kad tai prastas cirkas (balaganas) paaiškėjo tik dabar.

75. Nojus to 58

Norejai pasakyti chamas? Chamizmas ir drasa ne tas pats.

74. GENE

VYT TA PEROKSIDINE GRAZUOLE LAUK,KIEK JI GALIMELUOT VIENA DIENA JI KALBA KAD STANKUNAITEI SUMOKEJO IS SAVO LESU OKITA KAD ZMONES SURINKO,

73. boksininkas

noreciau trumpam susitikti su puteikiu,kodel daktarai jam nepadeda?

72. KKK Nojui

Aha, o zalmargis usurinio by... ir kultura, dera puikiai.

71. komisijai

užtenka tik konstatuoti faktą, kad Venckienė jai inkriminuojamus veiksmus atliko kaip privatus asmuo, todėl teisėjos neliečiamybė negalioja. Ir viskas - tuo komisijos darbas baigtas.

70. to 52

Tai todėl ir yra betvarkės tuose teismuose, nes yra tokių teisėjų kaip venckienė. Tai ar gali psichiškia sveikas žmogus išrėžti tokį teiginį "N. Venckienė pareiškė, esą mergaitė pati prašė, kad ją minia saugotų nuo motinos L. Stankūnaitės". O čia dar ne šiaip koks psichas, bet teisėja taip sako....:) tai čia visiškas dugnas, bankrotas. Jei dar atsiras durniių, kurie už ją balsuotų, tai čia bankrotas valstybės.

69. xxx

Ir sis spektaklis vyksta Seime Geda. Bijo sios kaimo ponios? Paklausius jos kalbu kitaip negaliu jos ivertinti. GEDA

68. LT

manau,kad prie kompiuterio sedi antstole ir kala neigiamus komentaru ivertinimus

67. Nojus to 56

Man neidomu paziureti. Palikite ta mergiate ramybeje, pagaliau uztenka tenkinti minios nesveika zingeiduma.

66. Gerbiu Venckiene

Gerbiu sia moteri uz tai, kad neziurint i visus sunkumus ji eina tiesiai ir iskelusi galva. PAGARBA UZ DRASA!

65. pasirodo

LIETUVOS RESPUBLIKOS prezidente yra vaicekauskiene,kad net melionas jos bijo.

64. Kaušpėdui

Nepykit tautiečiai, bet reika vėl prisiminti ANTIES daina - ZOMBIAI ATRIEDA ATITDUNDA.... Pažiūrėjus į tą nutriją daugiau nieko, kaip tik tokią dainą belieka dainuoti.

63. to 47. Viešas paklausimas

cia ne paklausimas....pareiskimas runkelio....ko tu bijai?...Nebijotum...nerektum ..."pavojus"..Lietuvai...net juokas ima.

62. Game

butu galima suimti ir teisti... uz ka??? :) kad vaikui gero norejo?

61. nagi

Dvi bobos prades vadovauti seimui,venskiene ir skuciene,siaubas,nebeliks ten niekam vietos,pirmyn

60. psichiatrines ligonines palata

persikele i Seima. Napoleonas rezia kalba, Seimo nariai guziasi, Napoleono draugas Putinas is Seimo skelbia palatos "nutarimus"!V. Landsbergio organizuotas cirkas tesiasi!

59. o

ka ta kuodite padare naudingo lietuvai ? sedi, bezda ir pinigus uz tai pasiima :D

58. lolp[p;kl

jei nebusi sitoj komunistinei saly drasus ant tavo galvos uzlips ir sokynes, palaikau zmones kurie kovoja uz teises ir nenusileidzia

57. Nojus

Kedofilai ir kultura, tai tarpusavyje nesuderinami dalykai.

56. tai

kam tas spektaklis,nes be filmuotos medziagos visas komisijos darbas netenka prasmes.manau butu idomu visai lietuvai pamatyti,kaip buvo plesiama mergaite.

55. Tai kam

tas laikraštis atstovauja

54. geras.

Seimas greit bus ,kaip Ukrainos Rada, kur betvarke,mustynes, uzgauliojimai,nes prileido kedofilu,kurie nesuppranta, kas tai kultura ir morale.

53. ...

seniai aisku kad nelieciamybes seimas nepanaikins .nes visi bijo klano ir sedi kelnes prideje.

52. JO

jei tokio mentaliteto teisejų kaip venskienė yra daugiau tai žiauru , koks dar gali bųt teisingumas kai melagiai sedi teisėjo kėdėje

51. Zosė

Suprantu, kad atidavus įrašą, galima jo nebeatgauti. Bet šiandien 21 amžius, negi sunku padaryti kopiją?

50. to 41. greičiau

uz ka Venckiene reiktu suimti?...Ka gal Lietuvoje negalima savo nuomones reiksti....? Nebusi is pedofilu kompanijos....bijai,kad ir kiki taves ji gali prisikapstyti?

49. !

Galvosūkiai aplinkiai piliečių,Teismas apie viską ?Kas vyksta Lietuvoje?Byla gera-aplinkiai tylėjimas!?

48. as

baikite situos cirkus bjauru klausytis ir skaityti seimo nariams vadovauja venskiene o seimunai bailiai !!!!!!!!

47. Viešas paklausimas

Privatininkė sugeba sutrikdyti ir trukdyti ir ne tik Lietuvos Respublikos Seimo parlamentinį tyrimą, bet ir visos Lietuvos žmonių gyvenimą. Kas gi Tu esi, Tėvyne?... Kas gi Tu esi, Lietuvos valdžia?...

46. o

kokie cia dar irasai, tegul teismas sprendzia kalta venskiene ar ne,one kedistai ,ar seimas,cirkas...

45. Kas prabilo

Tave suk.... niekas i ta seima neisrinks, nes tu tokius lukescius uzkrautum pilieciams, kad siktume dar kokius 20 metu nuo tavo nesamoniu. Tu blyn mastai ka sieki..... manau kad ne, nes tokiu budu uzsitarnauti pasitikejimo dar niekas nesugebejo. Jei kalbi apie 10 nuzudytu liudininku, tai as girdejau kalbas, kad tai tau viska finansuoja rusu kontrazvalgyba ir mafija. Gal galetu venckiene tai paneigti viesai, nes jau pradedu tiketi.

44. ....

Venckienei pradeda reik6tis napaleono sindromas...

43. Nuomonė

Venckienė teisybę pasakė. Kodėl vaicekauskienė(gali filmuoti ir neduoti vaizdo įrašų), policija ( gali nusukti vaizdo kameras Kedžių namuose(perduodant mergaitę) gali sauvaliauti , iškreipti ir paslėpti viską, kas jiems nepatinka????? lietryčiui būtų gėda taip dankstyti pedofilų klaną ir tikrąją padėtį.

42. jau

kaip yra: įrašas vaicekauskienes nuosavybe, už policijos burį moka venskienė, vaikas - atiduotas pagal principą "bioligine", o advokatas Č. daugiau tvarko stenkūnaitės reikalus nei Venskus Venskienės. Šalis ta Lietuva vadinas

41. greičiau

Greičiau suimkite tą demagogę ir stalinizmo propaguotoją Venckienę

40. mama

kaip jus bijote tos Venskiene mazos moteriskes kaip jus norite viskas ka soko ar daro neikti o savo veiksmus teisinti lrytas toks zemas laikstis kad baisu visame pasaulija kovoja su pedofilais ir cia ateis laikas kai bus isaiskinta ir si byla melo nepaslepsi reiketu Jakilaiti ir bausti jis meluoja

39. Idomu

Ar niekas nebegali sutramdyti sitos monstres!?

38. fedia

Visus šalininkus į sibirą, tvarka ant Lietuvos turi būti Taškas

37. da

igimta arogancija.

36. TIE FELICITAVI

TAI KAUNO SPEKULIANTŲ KARTOS ATSTOVAI

35. to 29

Dehe, baigsis. Ir pasikeisk pseudoninimą savo, neteršk žodžio lietuvis.

34. zmogutis

Labai šališka kritika, sakyčiau... :O))) O dėl video įrašo - nebėda. Nėra įrašo - nėra įrodymo, kad Venckienė smogė policininkui. Beje, komisija gali išklausyti audioįrašą, kuri sišplatintas visame internete. Jame aiškiai girdėti, kaip mergaitė atsisako vykti su vaiko teisių specialiste, ar psichologe, kaip pastaroji psichologiškai terorizuoja mergaitę, kaip panaudojama prievarta prieš Neringą ir mergaitę, ko pasekoje jos klykia... Ar to maža? Jei prievarta buvo panaudota, vadinasi Neringa turėjo teisę į būtinąją gintį. Dar kyla klausimų?

33. ZMONES

lietryti nerasinek nesamoniu ,negrazink straipsniu ,esi parsidaves PEDOFILAMS SLYKSTUS LIETRYTIS,.Teisingai buk NERINGA stipri ,pries korumpuotus ,nepasiduok ,pasirodo,kad filmuota mergaites video ,ANSTOLES NUOSAVYBE,GAL PEDOFILU NUOSAVYBE ,JOKIA NELIECIAMYBE TURI BUTI NENUIMTA,KADANGI JUS BIJOTE ,TIESOS TIESOS ,TIESOS,,,,,,,,,,,,,,,,,TIKRAI LIAUDIS RUOSIASI RIMTAM SUKILIMUI ,JAI KARTOSIS IZULUS MELAS,IR NETEISYBE,PARODYKITE LIETUVOS ZMONEMS VIDEO,IR BUS AISKU ,,,,,,,,,,,KO BIJOTE FEDOFILU??????????????????????????????????

32. viska prisiminti

landsbergines violetines atmatos,nori uzgrobti valdzia Lietuvoje ,kad vel kaip 90 pradzioje galetu nebaudziamai siauteti Kauno banditai

31. a p

Absurdas kažkoks, kas čia išvis per komisijos? Nuo kada seimas gali užžsimit tokiais cirkais? Jau negana prijuokino iki absurdo lygio praeita komisija ten kažkokia su stancikiene ir daininku priešaky, tai vėl ...ir vėl tie patys artistai....puteikiai ir pan....na, cirkas, nejau jie neturi ką veikti. Ir kokį dar įrašą į seimą, ka jie čia kliedi :)))

30. Gasdina kaip

Tikra tarakone...

29. Lietuvis

Kas cia sito straipsnio autorius ???? Arturas Jancys ? Hmmm ??? Na violetiniai, minia jam matosi labai patinka...vargu ar galima rasyti labiau "i vienus vartus" ? Venskienes pamokslai....Negalima filmuoti...Tai ko us draskotes del to vaizdo iraso, kai ten buvo analogiska situacija....Kas slepiasi tas ir kaltas. Paskui gal koks Scotland Yardas prasys sito iraso...Neringa teisingai sako, cia taip nesibaigs. Jokiu budu nesibaigs.Negalima Lietuvos zmoniu minia vadinti ir patvoriniais...(nors jau tai tapo didziausiu komplimentu) Zmones mes butinai laimesime ir butinai istrauksime i dienos sviesa tuos kurie skleidzia visa sita mela. Jie negali numarinti seneliu be anukes. Jiems tai nepavyks. Ta setono kunaite ar isikunijimas galejo lankyti Deimante ir "isikalinejo" kad tai valgyti kviecia , tai kitaip trikdo...Paskelbkite australijoje seneliams susitikima, ir neziurint jusu "suvarytos" senu zmoniu sveikatos ir garbaus amziaus jie i ta Australija nuvaziuos...Bjaurybes jus neraliuoti, stai kas jus. Nera aplamai zodziu jusu bjaurumui nusakyti, jus uz visas mela sumokesite ! Pagarba tikrai lietuvei , Neringai Venskienei ! O sedbaras atsiims su kaupu uz savo nieksiskuma.Tokiu zmoniu seime Lietuvai ir lietuviams tikrai nereikia !

28. sėkmės komisijai

Reikia kuo daugiau viešumo. Gerai būtų jei kas aprašytų komisijos posėdžius kokiame straipsnyje. Aprašytų pedofilų artimesnius ir tolimesnius tikslus, jų taktiką ir t.t. Reikia daugiau informacijos.

27. hfj

na jei butu tas klanas, tai senai ja butu i vieta padejes ir ramu..... o dabar.... klanas ziuri kaip cia cirkai vyksta.... nu netikiu tuo KLANU....

26. LT

susidaro ispudis,kad kazkokia antstole yra auksciau uz seima.Jeigu nera yraso,tai nera ir pagrindo kelti Venckienes teisines nelieciamybes klausima.

25. vilni6kis

nesunku įsivaizduoti, kas būtų, jeigu tie durniai prastumtų venckienę į Seimą: šizofrenijos priepuoliai kasdien, keturis metus iš eilės, tiesioginiame eteryje - garantuoti ...

24. Realija

Ukrainoje chuntos įkalinta sėdi Julija Volodymyrivna Tymošenko Lietuvoje chunta siekia įkalinti teisėją Neringą. Venckienę,– sovietinės realijos posovietinėje Lietuvoje

23. cituoju

Kas privers prisiimti atsakomybę žurnalistus už tendencingą melą? Nedaug belikę Lietuvoje žmonių, nežinančių šios istorijos (jeigu iš viso dar tokių yra). Dėl to mūsų uoliosios bitelės dirba "vardan tos...", tendencingai formuodamos visuomenės nuomonę. Nuo tada, kai į 15min laikraštį koją įkėlė Valatka, šis visuomenės pamėgtas laikraštis įgijo komjaunimo tiesos kvapą. Jie labai priešinasi bet kokiai atsakomybei už šmeižtą, motyvuodami žodžio laisvės varžymu. Apšmeižti- straipsniai spausdinami dideliausiom raidėmis, o kai reikia paneigti informaciją - paskutiniame puslapyje mažom raidelėmis. Viskas pagal įstatymą! Kad ir dabar, paleistas į orą šmeižtas: "Tam pasipriešino abu Kedžiai, jie puolė vaiką draskyti, rėkti ir taip traumavo mergaitę. ". Kas už šį akivaizdų melą atsakys??? Kitas klausimas dėl pačio turinio. Dar prieš išplešiant mergaitę iš Kedžių, Stankūnaitė neva supratingai dėstė, kad vistiek mergaitė turės matytis su seneliais ir teta. Dabar jau tiesiai rašoma, kad visko gali būti, jog mergaitė niekados su jais nesusitiks! Neva tai specialistų rekomendacija!Nors visi puikiai girdėjome specialistų rekomendacijas, kad mergaitė privalo bendrauti su aplinka, kurioje praleido pirmuosius aštuonerius savo gyvenimo metus. Ką slepia žodis "niekada"? Ką jie tuo nori pasakyti? Vaikas apsisprendimo teisę, su kuo gyventi, turi jau sulaukęs dešimties. Ar čia ir vėl bus išimtis, kaip ir mergaitės liudijimas pedofilijos byloje? Ar šiuo pasakymu mums į akis spjaunama brutali tiesa - vaikas atiduotas į niekur?

22. gg

Psichiatrijos ligonine jai tinkamesne vieta, nes anksciau ar veliau skandala sukels, apsauks pedifilais, kai visad.

21. :))))

turbut Lietuvoje neliko nusikalteliu ,tik viena Venskiene ir nusikaltimu niekas nevykdo,tik Venskiene:)))))Dieve,niekad negalvojau,kad Lietuva toks KAIMAS.Venskiene sujudino sirsalyna:)))

20. goda

Kodel seime leidziama slauzioti visokiems salininkams ir ,,palaikymo ''komisijoms?Atrodo kad seimas patvorys.

19. dsdds

vezkit jus ta nutrija i durnyna greiciau

18. akinai

Apkaltinus teisėjų įžeidimu, bet nematant neteisingo jų sprendimo nepareiškus įtarimų Stankūnaitei. Apkaltinus primušus policininką, bet nematant, kad prieš tai jis naudojo prievartą ir sužalojo mano ranką. Apkaltinus psichologiškai smurtavus prieš mergaitę, bet nematant, kaip brutaliai ir su kokia fizine jėga prieš vaiko valią ji buvo nuo mano kaklo atplėšta.

17. lrytui

nu ble , plika akimi matositendencingi rasiniai

16. Nu pyp................

Pala........, kas jis tokia yra ? Patvoriniu palaikoma bobele, kuri pati nebezino ka kalba. Seimo narys yra seimo narys, o ji tik kandidate i lukiskes. Kiek ji gali sokdinti Lietuva su savo paistaliojimas ir gasdinimais. Ateis jei kur..... galas ir gales su patvoriniais bendrauti Panevezyje, pas ponaiti Evalda, kuris tikrai provokacijoms nepasiduos. Tai saziningas kalejimo direktorius ir nepavyks jai jo papirkti :)

15. xxx

tik lietuvoj spjauna tau i akis ir tu atsiprasai kad ne vietoj stovejai,ir dar asilu tauta stebisi kodel krites psitikejimas teismais,milicija,seimunais o todel kad visiems pox..j

14. TIESOS, venckiene, TIESOS!

Noriu TIK FAKTINĖS TIESOS! venckiene, tik TIESOS! - kas tie 10 nužudytų liudininkų- prašom vardyti pavardes! TIESOS! Prašom pradėti vardyti PEDOFILŲ klano narių pavardes! o gal tai dar per 4 metus taip nė vienos ir neišsiaiškinote? TIESOS, venckiene, TIESOS! Kur slėpei žudiką brolį 5mėn? TIESOS! Noriu TIESOS!- kaip tavo galvelėje gimė idėja apie pedofilų KLANĄ! TIESOS, venckiene, TIESOS! su FAKTAIS, o ne kažkas sakė, kažkur girdėjau, visi žino. TIESOS! FAKTINĖS TIESOS!

13. xxx

Palaukite, gaidžiukai, tuoj tie šalininkai ateis į valdžią ir tada pažiūrėsime kas bus

12. vanga

Prisiminkime žinomą pasakėčią, kur tarakonas stovėdamas ant kalnelio ir koją trepsėdamas visus žvėrelius ir didelius žvėris gąsdino, kad visus juos sudoros. Žvėrys ir žvėreliai verkė, klusniai prie kalno suėję maldavo jų neliesti. Tačiau tuo metu pro šalį skridęs žvirblis kaip niekur nieko sulesė tarakoną, ir viskas tuo baigėsi. Žvėrys džiaugėsi ir linksminosi, kad jiems taip pasisekė.

11. fui

venckienė su savo chebra iš seimo narių virvutes veja, o tie leidžiasi ir filmuojami, ir mokomi. apgailėtina.

10. Ant

Absurdo cirkas tęsiasi toliau. Kada ta lerva gaus atpildą už savo veiksmus?

9. įtarimas

fašizmas eina ?

8. 999

Balsuosiu uz Venckiene, gana to balagano Lietuvoj, kuris tesiasi 22 metus.

7. ????

kas sutramdys garliavinę išgamą????????????

6. AYFKM

ne nu žiauru! Kaip jie gali leist tom patvorio šiukšlėm savivaliaut?! Be stuburo ta komisija visiškai

5. Artūre Janči

Suprantu, kad pats esi vaivorykštinis, todėl ir drąsiai kitus paišai į violetinę spalvą

4. neteisine

Kaune bylos nutraukiamos,nusikalteliai paleidziami vykdyti nusikaltamas veikas, cia NETEISINE "valstybe".

3. Red Bull

Nu jo, ileisk kiaule i baznycia, iskart ant altoriaus uzlips. O jei rimtai, kaip ta Venckiene tikisi tapti Seimo nare (kur reikia dirbti KARTU SU KITAIS SEIMO NARIAS), jeigu jos nuolat demonstruojama arogancija ir priesiskumas visu valstybiniu istaigu atzvilgiu tiegiog per krastus liejasi? Ar tiesiog stebuklingai viskas 180 laipsniu staiga pasikeis karjeros vardan?

2. jo

tegul eina sunims seko pjauti !!!

1. nelabs

Jeigu jau komisija nori būti panaši į teismą, tegu pasikviečia ir kaltintojus, gana to balagano, panašaus į rinkimų kampaniją. Juk užtenka konstatuoti faktą, kad Venckienė jai inkriminuojamus veiksmus atliko kaip privatus asmuo, todėl teisėjos neliečiamybė negalioja. Tegu eina pas Kryževičių ir neša savo kalčių kryžių :)