KOMENTARAI

1056. lietuva

debilu salis - geda!!

1055. Bendrininkas ZALIMAS-PROKURORAI ir slapstomas TEISEJAS

ZUDYKAS -Zalimas taip zino detales 1+1=2 kas zino tik tas kas dare,ZALIMAS ir gauja prokuroru ZUDYKU.Ir saugoja vienas kita kol kas ju NEISNUODIS TU BRUDU...TEISESAUGA gauja zudyku kurie nuzude D.KEDI.Nes D.Kedys nesutiko jiems dirbti klupciuku ir ji NUZUDE Zalimas statytinis TEISESAUGOS.Zudyku gauja TEISESAUGA 100%.

1054. Inga ST

Tauta niekada nepamirš Garliavos, jos niekinto, bet nesuniekinto vardo, jos kilnių ir drąsių žmonių, tąsytų, spardytų, iškentėjusių dujas akyse, muštų elekrošokais XXI amžiuje, kai galimiems nusikaltėliams reikėjo atsiimti savo galimą auką. Kai valdžia nusigręžė nuo šios galimos aukos, kai jos išsižadėjo, jos skausmą ir kančią paniekino. Garliava gulė ant žemės už vaiką. Ir ne tik Garliava – gulė visos Lietuvos žmonės. Gaubėsi Trispalve, giedojo Lietuvos valstybės himną. Jie gynė vaiką žmogiškumo ir valstybiškumo ženklais. Jiems – reiškiančiais, virpančiais sieloje, gyvais ir nesuniekintais, nepraradusiais vertės. Garliava ir Lietuva neapgynė vaiko. Bet apgynė žmogiškumą. Amžiną ir amžiams. Ir tai, apgailėtini politikieriai, visiems laikams įvyko 2012 metų gegužės 17 dieną. Lietuvos prezidente esant Daliai Grybauskaitei, Premjeru – Andriui Kubiliui, Seimo Pirmininke – Irenai Degutienei, Socialinės apsaugos ministru – Donatui Jankauskui. Neužmirštamai. Ko tautai šiandien nevalia pamiršti? Nevalia pamiršti, kad Lietuva – ne vien Kubiliaus ir ne Degutienės. Ne Šedbaro ir ne Razmos. Ne Uspaskicho, ne Paulausko, ne Butkevičiaus. Ne jurkevičių, sabatauskų, kuodyčių, ne šimašių, ne melianų. Ji – mūsų visų. Ir mes visi – jos šaknys, jos kamienas ir jos vaisiai. Mes visi – joje, o ji – mumyse. Tauta prieš keletą dešimtmečių išsilaisvino iš svetimųjų jungo. Dabar ji turi išsigydyti, išsilaisvinti iš supuvusios savo dalies. Išsikamavusi, nukraujavusi turi kilti naujam augimui. Nepamiršdama ir nenutildama, kaip kad neramiu balsu pasiūlė aukšta politikė, o garsiai ir visu balsu šaukdama, šaukdama visur ir apie viską, kas tik skauda. Tauta gali išsigydyti tik susitelkdama nenutilti, kaip kažkada tokius pačius jausmus ,,Ašara Dievo aky, / Lietuva, ką tu veiki? Volunge šauk ąžuole, / Nenutilk – ne…“ Taigi, Lietuva, nenutilk. Tik šaukiantis prišaukia.copy

1053. >1034

o kas trukdo irodyti stankei,kad ji nebuvo sutenere???anksciau trukde mergaite-liudininke,bet dabar jau pagrobta!ar dar neapdorota???

1052. netikiu,kad

Kedys nusove furmonaviciu ir naruseviciene!!!!o tai kas ji ir usa nuzude???ir kitus zmones???bet jeigu nuzude-irgi galeciau suprasti-jeigu zmogus ieskojo teisingumo ir atsimusdavo kaip i siena!jeigu Kedys siuos 2 zmones nusove-tai sis faktas tik dar karta patvirtina pedofilijos buvima!antraip kam jam saudyti siuos 2 veikejus???

1051. 2 nu

del ko zude?a kaip kitaip jam irodynet pidapilija ir suvaidint ipykusi teva?juk tik pakalbejus apie laizymus niekas bylos neuzvede....pats pasimas turbavo pornuske ziuredamas ,o mergaite vienoj lovoj miegodama pamate ir po kiek laiko pradejo ciausketi kaip visi vaikai...vaje vaje persiko kilmingoji garliavos nutrijiniu spekuliantu familija -ir garliavos princui nuo kauno banditu nors gyvam po zemem sulyst ir kunigaikstienei nutrijai 1-ajai sudie teismo pirmininko kede (kada nors),o taip gera buti ....grandimi tarp banditu ir teiseju.....o dar kova del vaiko globos su Stankunaite,mergaite akimirksniu butu izoliuota nuo tevo ir jokiu jam globos teisiu!Stai ir pradejo pats musamas rekti:)O mergaite gi apie sysala raudona kalbejo,niekas butu per daug nekreipes demesio,bet cia ir persistenge teisinykai-pradejo slept irodyma-juk tetukas deme salia sysalo turejo...kur veliau "uzgime" drakono tatuiruote besislapstant,turbut kileriai kur tyrelem maitino ir plaukus daze ispuose narciza:)

1050. Ekslietuvis

Nėra pasaulyje durnesnių durnių laivo, už Lietuvą - tėvynę runkelinių asilų.

1049. realus

Nejaugi kazkas tikisi,jog Venckiene pateks i seima?

1048. s

viso sito organizatore yra venckiene

1047. nu

ir jus man pasakykit tada, kam Venckams reikejo sugalvoti sia istorija? Zudyti zmones, galu gale pats Kedys negyvas. Norit pasakyti, kad del seimo rinkimu? Nepatikesiu. Netikiu, kad tokie protingi ir issilavine zmones darytu tokias nesamones. Venckienei tiek metu pradirbo teiseja, ir niekas negali pareiksti jai jokiu priekaistu darbo atzvilgiu (jei butu rade, jau seniai butu paskelbe), del korupcijos tiriant bylas. Tai irodo jos sazininguma. Nelabai suprantu, bet autore jau kai kur per daug persistengia bandydama ibrukti savo nuomone. Kai kurie jusu faktai tiesog logiskai nesuprantami. Ar jus matete Kedzio lavono foto? Kiekvienas protingas zmogus nepatikes, kad jis mire nesmurtine mirtimi. Toks uolus savo nuomones persimas, manau, ir kazka reiskia.

1046. SLYKSTU

SLYKSTU SKAITYT MELA!!!

1045. paraleles

Na ka ponai, rinkimai arteja. Visa si apsrasyta istorija tiek neitiketina, kad neimanoma patiket. Seku seku pasaka vadinasi....... . Norvegijoje, Lietuvis vyras tik pagrasino biologinei motinai, tuoj vaikas atsidure pas globejus, pas mus atrodo kraujai tryksta, lavonu kruva, o galimai isnaudojusi mergaite motina atgauna savo vaika ir toliau ryja su apsauginiais valstybes pinigus mistinei apsaugai.

1044. 1025

BLOGAI KAIP ZUDIKAI ZUDO VIENAS KITA

1043. RAIMUNDELIS

KEDUFILAMS REIKIA VEL KVIESTI NEPRIKLAUSOMUS TIREJUS SLYCYTE ,MOTIEKA IR KITUS KAD TAUTAI IRODYTU KAS ZODIKAS.

1042. ponia N.Venckiene grazinkite mergaite motinai

pagaliau mergaite grazinta ir seniai pats padejau taska sioje byloje...toliau neisivaizduoju Neringos buvima politikoje...apskritai dar prokuraturai reikia pasigilinti kodel buvo pakistas Jonas Furmanavicius,Andrius Usas,o tuo paciu kam reikejo nusauti Violeta Naruseviciene ir dar tokio berniuko isunio nuzudymo aplinkybes......

1041. bintas

Reikia ,butinai reikia surasti sios tragedijos organizatorius.Cia daugiausiai gali padeti, buvusi praeityje ,teiseja.Ji daug zino,savon rankomis rase zudyniu scenariju.Taip,kad ne i seima sita ne teiseja, o apklausai i prokuratura. Kodel nekloja T I E S OS ant stalo,o slapstosi po storu bintu .

1040. Daiva

Straipsnis užsakytas. Gėda skaityti!!!

1039. to ???

Visi zmones, kuriems buvo grasinama ir kurie buvo kaltinami pedofilija, puikiai zinojo kad tas psichas kaltina ir kitus, nes jis kaltino ir grasino visiems viesai-net internete skelbdamas ju nuotraukas ir duomenis. Tiek Stankunaite, tiek Naruseviciene, tiek Usas puikiai zinojo, kad Kedys kaltina ir Furmanaviciu is paties Kedzio. Ar tu butum toks debilas, kad kazkokiam psichui tave itraukus i auku sarasa neissigastum kai kristu pirmi to saraso numeriukai? Violetiniai nepasizymi nei loginiu mastymu, nei dideliu intelektu, neo paprasciausiu sveiku protu. Jus remiates tik tikejimu. O tiketi reikia i Dieva, o ne i kvaisas blondines kirpejas.

1038. >????

Tai , kad D. Kedys per TV grasino zudynems, o jei esi SARASE, kuriame ZUDOMI zmones, tai manau bet kas, net patvorinis debiolas supranta, kad ir ji gali nuzudyti! p.s bet nemanau , kad to nesupranti, tu juk loji uz edala patvoryje, esi gaujos seriamas tarnas!

1037. ???

Ar gali ibauginti nepazistamo zmogaus zmogzudyste??? Kedainiuose nuzude 3 zmones kazkoks idiotas, bet ar del to kas nors issigandot??? Kodel a.a.Naruseviciene issigando, kai suzinojo jog Furmanviciuis nuzudytas? Paasikinkit jei kas suprantat

1036. zzzzzzz

nu ir ubagas tas lietrytis ir jo žurnalistai

1035. Faktas

Na va , straipsnyje viskas aisku , tikslu ir logiska . Faktais paneigiamos visos sio zmogzudzio gimines sukurtos teorijos ir fantazijos . Tai kedofilai atsakykite - kodel dabar jusu garbinama buvusi teiseja visais imanomais budais vengia atvykt i apklausas ? Juk jus visa laika saukete kad norite Teisybes . Tai kodel dabar begate nuo tos teisybes ?

1034. Valkatu klanas

Pulkit ant keliu, melskit Dievo malones ir atleidimo

1033. Garliaviskiai

Gal laikas viska pamirsti zuvusiu is kapo neprikelsi Leiskyme ramiai gyventi gyviesiems.Laikas zaizdas gydo.

1032. 1029

teisingas patarimas Kas trukdo kedufilams irodyti kad kedis nezudikas?

1031. Irena

Lietrytis pradejo "skiest", arteja pedofilijos teismas.Sestadieni Lavastes straipsnis, siandien vel.Viskas i vienus vartus.Prisiminus a.a.Pociuno atveji, sie visi paistalai pasitikejimo nekelia.

1030. jule

Aciu,kad parasete visa teisybe apie zmogzudi kedi,tedul buna amzinai prakeiktas jis ir jo gimtoji seima,

1029. Rasa

nuo pat šios nuotraukos pasirodymo spaudoje, man ji kėlė daugybę klaustukų. Tiesiog labai nebūdinga vaiko, esančio ant tėvo rankų, poza - mergaitė net atšlijusi. Ir dar - o kodėl neteisiami žiniasklaidos atstovai, kurie sąmoningai klastoja liudijimus (prašo paliudyti nesamus dalykus), juk tai nusikaltimas, tautos kiršinimas ir padėtie destabilizavimas. Mano galva, tai nėra nekaltas reitingų rinkimas - pernelyg rimta ir skaudi byla, kad galėtum iš jos krautis reitingus. Tai kvepia kažkuo žymiai rimtesniu, galbūt kažkas tais žmonėmis manipuliuoja, norėdamas destabilizuoti padėtį šalyje. tuos žmones, kurie sutinka liudyti tai, ko nematė, taip pat bausčiau piniginėmis baudomis, kad kitą kartą nesusigundytų pelnytis iš kitų skausmo.

1028. Ziauriausi nudvesusio pedofilo kankinimai

Prezervatyvas yr,o malolietkos ner... Ir dar kotletuku su misraine bei alkoholiu priputus....

1027. >as

Jei nepatinka, kad DRASIUS KEDYS buvo ZMOGZUDYS, tai keliauk i teisma ir irodyk, kad zude ne jis!O iki to laiko visai Lietuvai- DRASIUS KEDYS- ZMOGZUDYS, slykstus pedofilas, tvirkines net savo dukra, kurdamas PEDOFILINI FILMA!

1026. as

Kokia teise turite Kedi vadinti zudiku??? O ar irodete???Buvo liudininkas , tiesa dabar jau azinatilsi, jis uztildytas amziams. Jis liudijo , kad Furmonaviciu nusove azijietiskos kilmes zmogus, ne jis sove ir i Naruseviciene. Lietuva laukia kas atsakys, kodel Kedys taip ziauriai buvo nuzudytas

1025. gaidys

Luxembourg Luxembourg Strassen

1024. 1025-am

Tai jo, baisiai kankino- prezervatyvu dave, o malalietkos neatvede, tai liko prezervatyvas nepanaudotas. Nu jau tokio kankinimo tai tikrai niekas neiskestu, jau baisiau but negali. Valgyt dave, isgert dave, manikiurus pedikiurus ir sukuosenas dare, pypus tatuiravo, prezervatyvais aprupino, o malalietkom vat ne. NU izvergai, ir ne kitaip, nu ir nukankino zmogu, nu. Be malalietkos.

1023. ,

Viena mociute Garliavoje labai teisingai pasake zurnalistams,Kedys nebuvo nuzudytas,jis buvo nukankintas,o tai ne tas pats ,kai zmogus patatomas ir nusaunamas.Kedys buvo tuos menesius kankinamas,kaip ir dabar kankinama jo dukra,O valdzia tyli,ar dar turi jie nors truputi saziones,ar nebijo Dievo bausmes.

1022. va

ar aidis nebuvo zudikas, kodel neteisiat kol dar yra gyvas, bet uso tevai ne zudiko iesko, o deme jiems svarbiau

1021. ??????

kokį vaidmenį vaidino Kūris su Laurinkum(pasitelkę panelę Smailytę),Pakso mušime………………………….o dabar pasitelkė panelę Stankūnaitę,kaip gerai skaldosi kitų rankomis

1020. siaulietis

senai ir taip viskas aisku,kas cia viska padare!Useli su Drasium patys pakiso,galvoja lietuviai bukagalviai patikes,kad vienas baloj paskendo,o kitas tipo zoliu pririjes paspringo...nu,cirkas ir tiek! uzpisot su savo tokiais kliedesiais ir rastliavom,laukiam tikros tiesos,uzteks prokurorai mulkint normalia liaudi!!!

1019. o NERSHA

dar serga?:)))))) DDD vargsiuke , vaistais prifarsiruota, tik rankytem tabaluoja ir i seimo puse akim rodo:) slyksti zudymu organizatore

1018. Taigi Lietuvos teisėsauga išsigimusi, nusibodo diskutuoti apie teisėsaugos klaunus

.

1017. Violetiniai, jus 1000 kartu pakartojote, kad tai "PASAKELE"

REISKIA TAI 100 proc TIESA !!! :)

1016. ...

varganas tas lietrytis , o dar varganesni jo skaitytojai .

1015. .

Kedys - pederasto ir pedofilo mišrūnas - pedriuūga. Kojinytės baltos, o dūšia ir smegenys - mėšlas prasimręs . O šiaip dūchas sesutės. Naujasis smulkusis spekuliantas

1014. as

VYKSTA TYRIMAS, O MUSU STEBUKLADARYS LIETRYTIS JAU ZINO VISAS DETALES IR YRA SUSIPAZINE SU BYLA. SUPER, TAIP TOLIAU, SEKAM PASAKELES :)))))))))))))))))))))))))

1013. nusivylusi

Neteisiu aš V.L. tačiau kelia pasišlykštėjimą toks tarnavimas Kauno "elitui" - Venckienei, Venckui, šitam pederastėliui Kėdei. Kaip taip galima nusiristi - Degutienė ir ta su pasiūlymais išlenda -- matyti iš karto, kad miesčionka nelaiminga. Kiek dorų žmonių eina, balsuoja dėl tokių landsbergių, o jie .. Negražiai pasielgėt. Reikėjo kovoti, kai laikas buvo, versti Brazauską. Kokias nesąmones išdirbinėjat po laiko. Mes nieko negavom iš jūsų lietuvos -- tik laisvę tą vieną. Tegu bus įrašyta visam laikui istorijoje teisėjo auka. Apšiko šitos Kauno damos lietuvą iki ausų, ir jus apšiko, bet jūs gal ranką jai pabučiuosit už tai, nes yra už ką. Tik viena galiu pasakyti, kad sentavėje žmonės atsisveikina su proteliu tai gal ir jums taip atsitiko. Sentumėt kaip priklauso, ir taip jau esate pernelyg išaukštinti... Lietuvoj daug kas vyksta nepelnytai. Gerai, kad galima gyventi kitur

1012. Biker

Na va pasaka N8 sukurta dabar asta lėks į Egiptą.

1011. seku, seku pasaką

pasakėlė, pritaikyta klaneliui.

1010. biruta

kitur zodziai siame straipsnyje neiskaitomi, o kitur - tai pilna klaidu, zodziu kratinys vietom...,argal tycia taip daryta?

1009. biruta

ir kur ..ir kada girdetas ta "pradazna skura"...???

1008. Aidzio prokurorai iesko

kaip supratau,policija vis iesko treciojo mergaiciu prievartautojo Aidzio,del kurio kailio stai jau vienoje byloje devyni zmones neteko gyvybes.

1007. to Vidmantas

O venckienės priešrinkiminiai triukai skirti idiotams.

1006. idomu

koki vaika nesa kedys toje finalineje foto - savo? tai kodel ji tevelio neapsikabinusi? nemyli? bijo? ar vaistu prigirdyta? rankeles kabo kaip manekeno.. sunki vaikyste be tevu meiles, matyt..

1005. to 1003

manau kad uso zudyma organizavo kedzio bendrininkas, kurio vis neranda. Nors pasakoja, kad kazkas mate jog tas bendrininkas sviesiu plauku ir nesioja akinius. Daznai nervingai kikena ir paskutiniu metu slubuoja

1004. emigrantas

Jau pamate, kad nera kaip prigaut liaudi be kedynes...komedija tesiasi...dublis 2...ko reikia musu liaudziai...serialu

1003. to 1003

O kam jis turi bendrininka ir zudyniu organizatire dar gyva

1002. romanas pagal lryta

zurnalistas dar pamirso parasyti, kad Kedys prisikelia po puses metu ir nuzudo Usa... :DDD

1001. uv bobute

Tinginė ta Kuzė - nurašė Pūlinio ir Drebulio pasakėles ir , ko gero, gaus honorarą.

1000. Nesamones

Netikiu sia grazia pasaka.O buvo kitaip..

999. Vidmantas

Tai mes jau girdejome per spaudos konferencija mikciojancius Petrauska ir Kliunka, kuriu pasaka mazai kas galejo patiketi. Cia yra priesrinkiminis triukas NAIVUOLIAMS.

998. dar įdomiau

kiek dundukų nutrijų pasakom ėmė ir patikėjo...

997. įdomu

ar ilgai trys genties teisininkai kūrė šitą planą.žukauskienę ir venckų pagal viską galima būtų sodinti-jie nėra artimieji to bandito.skučienė taipogi.

996. ..

tereikejo parasyti komentara ir patinka-nepatinka susitvarke!Tai ka dabar pastoviai reikes rasyti,norint kad butu tvarka?

995. 989-am

Jei paspringtų ir nudvėstų,kaip žmogžudys,verkiančių daug nebūtų.O už ją balsuos tik saujelė puspročių runkelių.

994. 1nepatinka- 2patinka

pasiziurejus kaip spaudi patinka nepatinka,iskat aisku kam dirba lietrytis.Jei spaudi pries Stank nepatinka,tai tame paciame komentare iskart dasideda du patnka.Galite pabandyti,paspauskite uz Kedi viena kart iskart uz St dasides du kartai..Juokdariai,kam tie cirkai,bijote,kad zmones jusu nepalaikys? Rasykite ka tik norite,tik dunduku reikia buti,kad nesuprasti,kas sioje byloje vyksta.Kur matyta ,kad del vienos Garliavos mergeles,butu sukelta 250 policininku,paimtas bangiausias advokatas,anstole.....

993. kristė

po tokio straipsnio nerša po skalpeliu aukos širdį.vistiek jau galas....

992. teisejas

Aidi,Franceskai jus jau cia?!Braiza atpazistu...

991. 987tam

ar esi,zmogau,ka nors girdejes apie kuno kalba?Jei esi bent kiek ispruses-tikriausiai.kuno kalba pasako daugiau ,nei tukstanciai zodziu.Isvadda-nuotrauka taip pat.

990. rytojus

kad kedžiui amen, tai čia jau eniai aišku.labai įdomu, koks vaidmuo šiose žmogžudystėse tenka venckienei.tai, kad ji supranta kaip reikiant įklimpusi rodo kojų operavimasis, bandymas patekti į seimą ir visuotinis teisėtvarkos puolimas.O kad taip kada nors būtų chronilogine tvarka aprašyta, kaip elgėsi šita patvorio nutrija.

989. aha

ir kodel reiktu tiket tuo, kas cia parasyta? begant metams galima bus kurt vis nauju ir nauju versiju...panasu, kad teisybes nieks nebesuzinos, nes tai tiesiog nebeimanoma.

988. klausimas

tai gal dabar pats metas Neringai "pasprinkti skrandžio turiniu", o tai žmonės vistiek už ją pabalsuos?

987. jeigu

venckiene nebus nuteista uz sio baisaus nusikaltimo rezisura ir bendrininkavima,vaiko pagrobima ir jo psichologini zlugdyma,visos Lietuvos terorizavima,zmoniu mulkinima...tai tada tikrai musu valstybej nera nei tiesos, nei morales.

986. Kas

per nesamone,prisikabinti prie nuotraukos!jei vaikas neapsikabines tevo,tai daro isvada,kad tevas blogas!Cia tai superiniai ekspertai.Juokas is tokiu ima!

985. as

kiek gi galit suda malt.ar jum pedryti,dar nenusubodo?

984. to 984. to 978

imbecile, pas tave papilves nera ir 3,14zda nuo bambos is karto prasideda?

983. to 978

galeciau. ir pati seima tai galetu ir teismo ekspertai kurie dare skrodima - negyvo kedzio kunas yra nufilmuotas skrodimo metu. Tu paskaityk biskuti senesne spauda sita tema. Kaip kedzio seima "netycia" surado lavona kaip tuomet spauda aprasinejo kiekviena ant kedzio kuno buvusia melyne ir tame tarpe didziule tatuiruote ant sysalo. Pasidomek zmogeli o po to vadink debilais kitus. Nes didziausi debilai nesinaudojantys smegenimis yra venckienes puseje. Nugi pradek mastyt viena kart

982. Ir dar:

Kedžio nebegalima nuteisti vien dėl to, kad jis jau buvo nuteistas. Ir nuosprendis įvykdytas. Sunku buvo tai saviškiams, bet pas banditus dažnai savus galabina.

981. Režisierės žioplumas

Nuotraukoje banditas prisidengiantis vaiku. Ir visa "PPK byla" (Pasaulinio pedofilų klano)važiuoja prisidengiant įkaite paimta mergaite.

980. to 980 violetine kvaile Kriste

prie ko autore ir Ivanauskas, lakstes Uso mirties diena po Eigirdoniu kaima? gal apsivemusio zudiko darbus tese? va, tai ir pasakys teisesauga,,,

979. Kriste

Nu bet ir briedas... Gal autore tegu pati dar ir nuteisia Kedi - nebedaug betruksta po tokio straipsnio. O kaip su Usu? Ar jo mirtis tokia jau svari ir aiski, be jokiu misliu? Kur jos "logiski" isvedziojimai uso atzvilgiu? Va iki kiek teisesauga nusivaziavo - tokiomis rasliavomis yra bandoma dangstyti prokuroru nuogas subines...

978. ???

ar tebeieskoma kirpejos darbo kede, su kurios pagalba kirpeja Laimute per metus uzkaltu 60 stuku?

977. to 975. R.

debile, ar galetum tai ka parasei apie Kedzio sysala paliudyti kaip tai padare Bloznelyte?

976. ruonis

TOTALUS BRIEDAS..SEKU..SEKU PASAKA

975. blia

kiekvienam po kamerą.

974. R.

Pasiziurejus i nuotrauka ir prisiminus tai, kad kedys pries pat mirti daresi nemaza tatuiruote ant sysalo visi atsakymai sustoja i savo vietas. Stai pas ka ant sysalo vyndeme ir stai kas tvirkino vaika. Nes akivaizdu kad mergaite nuotraukoje nekencia sito zmogaus. Kiekvienas vaikas intuityviai apkabina suaugusi. Kad ir svetima. Kad ir del to kad bijo nukristi. O cia ... vadinas baime sitam galvijui didesne uz baime nukristi

973. gaila

net ziureti i nuotrauka kaip mergaite prievarta paimta i glebi to brudo rankutes nutysusios atsilosusi pati argi taip vaikas buna mylincio tevo glebyje si nuotrauka jau daug ka pasako apie tevo ir vaiko santykius

972. ???

ar tebeieskomas baseinas, kuriame galetu nuogi paplaukioti Usai ir Stankunai bei Cerniauskas?

971. Manau

kad rinkimu biuleteniu prispausdins, kaip banderolių degtinei sudubliuotų.Liks tik paskui tikrus sudeginti, o suklastotus sumesti į dėžes.Jeigu jau įmanoma pasų prispausdinti tiek, kad šimtai visokio plauko tipelių anglijoje juos pardavinėja, kaip rusai diplomus, tai ką čia jau ir besvarstyti apie teisingus rinkimus.

970. gh

Ilgi makaronai surežisuoti pedo gaujos.Ilgai kūrė, bet galai vistiek lenda.

969. TAI SISI

visa Kedzio istorija,tikra SISI,ir kad nezude,ir kad mergaite prievartavo,ir kad Venckai nieko nezinojo.As galvoju ,kiek zmoniu tiki tokiais Sisi pamatysime per rinkimus,tikriausiai nedaug apmulkins lengvatikiu.Gyvenimas viskla sustatys i savo vietas,viskas kas paslepta kada nors islys is maiso,Gaila tik KEDYTES,toki teva tureti ,didziule nelaime,kuri ja persekios visa gyvenima

968. Justai

nesivargink,tiems mulkiams jau nieko neirodysi

967. sisi

šitą neaiškią rašliavininkę vis kažkas verčia rašinėti 4 metų senumo nesąmones.Kada tai baigsis?Juk liudininkai aiškiai pasakė,kad Kedys pats buvo pagrobtas,o prokuratūra ir toliau sąmoningai šmeižia Kedį

966. jankis

čia jau ir durnam aišku,kad prakurorai yra parsidavę pedofilai,o gal net ir žudikai

965. 940tam

Psichiatrų nuomone mergaitė nelinkusi fantazuoti, bet pasiduoda aplinkinių įtakai. Ką aplinkiniai - tėvas, teta ir senieliai - primokino, tą ir papasakojo. Jei mažam vaikui tėvas, teta ir seneliai rodydami katiną sakys kad čia šuo, tai labai įtikėtina kad fantazuoti nelinkęs vaikas katiną pradės vadinti šuniu, ypač tuo atveju jei jam neleidžiama bendrauti su tais kurie katiną vadina katinu. Tie kas cituojat psichiatrų išvadas būkit malonūs cituokit pilnai - nelinkusi fantazuoti bet pasiduodanti aplinkinių įtakai.

964. O kaip su teisininku pareiskimu

Kad ant Furmanaviciaus vairo palikti kito,dabar jau mirusio asmens pirstu atspaudai? Kaip su visiskai persisukusia,sulauzyta Kedzio koja ?Kaip su jo sumustu (svelniai tariant)veidu ?Kaip su Usu ? Del liudininku pareiskimu kaitaliojimo sioje istorijoje irgi nekaip ,,kvepia".Kazkaip neitiketina.

963. londonas

Cerniauskas irgi turetu peruka nesiot, labai jau biednai atrodo... O Kedzio bendrininkas-nepagaunamasis Dzeimsas Bondas. Sekmes kuryboje kuzei.

962. Justas

to 962 Jūs paprasčiausia neatidžiai sekate bylos eigą . O buvo taip : liepos mėnesį Kedžių dueto stogas jau visiškai konkrečiai pavažiavo ir jie parašė oficialų raštą GP , kad jau nebe paprastas mažamečio tvirkinimas , o visas pedofilų klanas , oralinis ir "ten , iš kur kakutį daro " prievartavimas jau dviejų mergaičių ... Ir visa tai buvo patalpinta I-NETe Ir tada atsirado teisėjo Furmanavičiaus pavardė . Teisėjas parašė pareiškimą dėl šmeižto ( pirmoji Kedžio apklausa turėjo įvykti spalio 6 d ) o Naruševičienė kaunietiškais išsireiškimais pažadėjo "tam gezui"nepaisant sesers pareigų gyvenimą prie parašos , o pati paėmė prokuratūros nukreipimą mergaitės apžiūrai poliklinikoje. Taip kad paprasčiausia atidžiau skaityt reikia .

961. kt.skaitytoja

Na ir prirase durnysciu kuzia. Pvz. du priestaravimai: "Nustatyta, kad sužinojusi apie J. Furmanavičiaus nužudymą V. Naruševičienė labai išsigando, bet ne tiek dėl savęs, kiek dėl savo dukters." (Ir ko jai taip bijoti???) Paskui: "Taip pat aiškinamasi, kaip ir kodėl į D. Kedžio aukų sąrašą pateko J. Furmanavičius. Kauno apygardos teismo teisėjas nepažinojo nei A. Ūso, nei L. Stankūnaitės bei jos sesers". Vadinasi, abi seserys pazinojo teiseja, o jis ju ne... Kiek atsimenu buvo rasyta spaudoje anksciau, tai pati stanke paskambino seseriai ir pasake, kad teisejas nusautas...

960. to 955 gaidziui

jau uzsibraukei drakone?atnest violetini skudura?

959. remis

bet tas garliavos violetinis princas ant tiek tupas kad net golfa sudauze.narkotele nuzude ne be sesers zinios idiotai.pamatysit tai isaiskes

958. Jonas

Naruševičienė labai išsigando, kai sužinojo, kad nušautas Furmanavičius, rašoma straipsnyje. Taip pat rašoma, kad Naruševičienė nepažinojo Furmanavičiaus. Tai ko jai išsigąsti, kai nušauna jai nepažįstamą žmogų? Išsigando ne tiek dėl savęs, kiek dėl dukters. Kaip skaitytojai šitai supranta? Kodėl aš turiu pats išsigąsti, kai nušauna man nepažįstamą žmogų? Aš galiu piktintis, smerkti ir t.t., bet ko man išsigąsti pačiam?

957. ridikas

Makoronai su dešra

956. eik ir uzsimaukslink...

ta rasta gandona sau ant durnos galvos. Nu, jau buvau beveik itikintas tos zyrgo galva kuzios, bet kai perskaiciau apie gumyte rasta Drasio palto kiseneje, nu tai job tararai,,,,Kuzia ar tau girti prokurorai tokiu pasaku priseke, ar pati susapnavai,,,,Nu zyrgo galva tu, nu kaip Drasiui galejo moteru noretis, jei jo kraujo analyze parode, kad anas , kaip kokia mumija buvo psichotropiniu vaistu prifarsiruotas.

955. nauji rinkimai ir darykit tvarką teisinėje sistemoje

Kaip nusibodo, negi taip niekas ir nepasikeis. Žiūrėkim ką renkam, nes vėl užlipsim ant to paties grėblio 5 metams.

954. usofilams

ar aplankot kas nors savo stabo kapeli?

953. Asta

Na va-viska isaiskino lietrycio prokurore.Daug prirase-tai ryskiai neisiskaite ka parase.Is kur tokios zinios? Kai pagalvoji iki ko nusirito.Paprasciausios savigarbos neturi.Tegu mokosi rimties is Venckienes.

952. nieko

nieko nesupratau. Tai ka, perukus rado? raso juk cia kad liudininkai mate juos su perukais.

951. to Rokas

Žagsėk sau kiek nori, mes turim savo nuomonę

950. kedafilams

Jei jus žinote kitaip kaip surašyta straipsnyje eikite į policije ir išklokite visą TIESĄ tuo padėsite teisingumui atstatyti , o dabar rašinėjete nesamones ir slapstotes po slapyvardžeis. TIESOS REIKALAUJEME NE TIK IŠ JUSŲ patvorinei , bet ir iš jusų madonos kuri iš baimės susirgo ir nebegali pasveikti.

949. Rokas

Slykstus banditas ir visa issigimusi kedvenckiu gimine.

948. ???

ar tebeieskomas automobilis, galesiantis nuvezti Laimute iki Darbo birzos?

947. Pikasas papildyta

Galima nesunkiai nujausti, kad "D.Kedžio istorijos" aptarinėjimas yra koordinuojamas, atsižvelgiant pagal organų politines pozicijas. Kai kada galima pastebėti visišką atisisakymą net užsiminti, o kai kada, kaip šiame dienraštyje, pasirodo iš eilės net keli rašiniai. L.Lavastę pakeitė iš "Kaunadienio " iškrapštyta A.Kuznecovaitė. Jei ankstesnė autorė stengėsi sugraudinti skaitytojus L.Stankūnaitės paverkšlenimais, tai Asta, apsivertusi 180 laipsnių kampu, nuolat dėlioja tik labai keistos kokybės ir mažai įtikinamus prokurorinius aiškinimus. Iš visos A.Kuznecovaitės padailintos prokurorinės versijos išskirčiau vieną, gan svarbų teiginį: "Nerastas ir dar vienas galimas bendrininkas, kurį LIUDININKAI kartu su D. Kedžiu MATĖ Jono Furmanavičiaus nužudymo vietoje". >>>> Jei toks liudininkas ar liudininkai yra, tai kodėl apie jį ar juos visuomenė nėra net girdėjusi. Jei tai autorės asmeninis pramanas, kuris tolygus "kliunkinei drebančių rankų" versijai, tai už tokius klaidinančius kliedesius gali tekti A.Kuznecovaitei atsakyti įstatymų nustatyta tvarka. Kol kas žinoma, kad žudikai buvo du (ne vienas, kaip pradžioje teigė prokuroras Petrauskas) ir joks asmuo panašus į Kedį liudininkų nebuvo pastebėtas. Teko skaityti žiniasklaidoje ir tai, kad libdukus "Kauno keliai" autobusiukui užsakęs asmuo taip pat nebuvo į D.Kedį panašus. Beje, du asmenys figūruoja liudininkų pasakojimuose ir prie V.Naruševičienės namų tą kraupų žudynių rytą ir naktį prie Kauno marių, kai buvo atitemptas ryšulys į D.Kedžio kūno radimo vietą. Todėl labai tikslinga ieškoti dviejų "kilerių" bei jų galimų užsakovų. Kada bus pradėtas toks tyrimas iš esmės? - kol kas neaišku. Kaip tokiais atvejais sakoma, "reikia pradėti ir baigti". Pastarosiomis dienomis prokuratūra,paraginta prezidentės D.Grybauskaitės, demonstruoja bylų užbaigimą. Keistai atrodo šis atvejis, kai tyrimas jau seniai įstrigęs nežinioje. Gaila, kad istorija taip atkakliai skandinama. Tam pasitarnauja ir tokie ilgi pasakojimai, kaip šis. Negi pavyks A.Ūso garbės gynėjams švęsti pergalę?

946. to 946. Sportininkas

zvairas debile, kova dar neprasidejo

945. Sportininkas

Gana apie ta gaidy Kedi rasineti,eikit boksa ziureti,Klicko kapojasi.

944. O kaip su teta skuciene ?

Nejaugi septynis menesius priziurejusi ir skalbusi girtuoklio pri..tus triusikus liks nepakaltinama ir negales liudyti slepiniu su policija byloje ? Ji nepatenka i nepakaltinamu sarasa ! " prokurorai yra surinkę užtektinai duomenų, įrodančių, kad beveik visus septynis mėnesius D. Kedį slėpė ir prižiūrėjo ne kas kitas, o jo artimieji, tačiau ar ši byla kada nors pasieks teismą, neaišku, nes Baudžiamojo kodekso 237 straipsnyje aiškiai nurodoma, kad už slėpimą neatsako nusikaltimu įtariamo asmens artimi giminaičiai ir šeimos nariai, t. y. tėvai, seserys, broliai, seneliai, vaikai ir vaikaičiai."

943. bandos !

beda ta,kad ji tiki tuo ,ka Jai sako "teises sauga" arba kiti isrinktieji,tikek tuo ,ka Matai, del to banda ir praranda sveika prota rinkimu metu ir viskuo tiki ka Jai zada renkamieji.

942. ???

ar tebeieskomas prokuroras, kuris suprastu kas parasyta Venckienes ligos korteleje?

941. ???

ar tebeieskomas Triusio teisiu apsaugos specialistas, galesiantis bendrauti su triuse Vakare kol mergaite ir jos isgimdytoja semsis mokslo ziniu mokykloje ir universitete?

940. broliu "p" pasakos

Toliau sekamos Broliu Pedofilu Pasakos. Ir zinot del ko, ogi todel, kad kai reiks stankei vykti i teisma, vel galetu suokti apie gresmes ir liudyti nuotoliniu budu. Nieko, spalio 14 arteja.

939. .

Jei jūs manote, kad Laima apšmeižta, vadinasi didžiausia melagė buvo 4 metų mergaitė?? Geriau pasakykite, ar jūs tikite, kad 4-5 metų vaikas gali būti primokyktas šitaip įtikinamai meluoti? Taip meluoti, kad apgauti net 4 ekspertizių psichiatrus? Kurie pareiškė, kad mergaitė nefantazuoja, o pasakoja tiesą.

938. Vitas

Kiekviena tauta turi gėdingus ar bent keistus savo istorijos puslapius. Lietuvai neseniausiu tokios istorijos tarpsniu tapo protu nesuvokiamas visuomenės didelės dalies pasidavimas mitui-paskalai apie "herojų" ginantį savo dukterį nuo pedofilų. Melaginga istorija, kuri buvo tiesiog desperatiškai sukurpta ir, nenuostabu, kad teisėsaugos ir psichologijos ekspertų lengvai sumalta į miltus, deja,nemažiau lengvai užkariavo dalies nekritiškai mastančių, daugiausiai mažesnio intelekto ir inteligencijos žmonių širdis ir protus. Praeis ir šitas ir telieka spėlioti kiek iš jos bus pasimokyta.

937. audrai

kiek tau kartu per para smegenys nuslenka i subine?

936. Kas stato paminklus žmogžudžiams?

Jam per lengva mirtis, paėmė ir nušovė, palyginus su tuo, ką jis padarė mano šeimai, aš kankinuosi jau daug metų“, - kalbėdama TV3 laidai pykčio iki šiol neslepia kaunietė Aldona Gramauskienė, kurios vyras teisėjo Jono Furmanavičiaus buvo nekaltai nuteistas ir mirė kalėjime.

935. ???

ar tebeieskomas stalius, galesiantis Laimutes apartamentuose Panevezyje padaryti fundamentalias lentynas kodeksams, konstitucijoms ir hipotekoms sudeti?

934. Kas stato paminklus žmogžudžiams

Po dviejų žmonių nužudymo - gėdinga (bet tam tikra prasme gana logiška)mirtis. Garliavos erelis, dėdamas į kelnes iš baimės, kai suprato, ką padarė, tol maukė alkocholį, kad juo paspringo. O kai kam tai paminklo vertas herojus. Varge, vargeli ... Neatsitiktinai ir jį ginančius lengvai atpažinsi - nuogo karaliaus pavaldiniai irgi nei dvasia nei protu nestebina.

933. audra

Didziausias blogis, kuri mums daro priesas, yra tai, kad jis ismoko müsu sirdi neapykantos ! / P.Buastas / ! Tuo tik pridursiu > per visa savo gyvenima DAR nieko taip ne nekenciau, kaip Garliavos isgamos, kuri sitiek metu buvo atemusi vaika is MOTINOS ! Net idealiausiose seimose pasitaiko nesusipratimu, bet pasinaudojant maza mergaite vykdyti savo ligota kersto plana, patenkinant savo asmenine pagieza, tai jau virsüne ! Laukiniai zverys, ir tie nera tokie besmegeniai, kaip a la " mylintis " tevelis ir visa seimynele ! Tai turejo büti aiskinamasi suaugusiuju tarpe, nekisasnt, o atvirksciai > APSAUGOJANT vaika nuo viesumo ! venckienes morda liks VISU atmintyje > slykscia, nekenciama pamote..! Apklausti, nuteisti ir pasodinti ta slikytyne !

932. Generaliniam durniu laivo kapitonui???

Ponai prokurorai, du klausimai. Pirmas - kokiu pagrindu teigiate, kad Kedys slapstėsi? Jeigu žinote, kad SLAPSTĖSI, turite žinoti kur, pas ką, kiek laiko. Antra, ant minimo ginklo nerasta jokių Kedžio pėdsakų, taip pat Kedžio rūbuose nėra ginklo mikrodalelių. Kuo remiantis teigiate, kad Kedys šiuo ginklu DISPONAVO?

931. to 925

a tai kas neleidzia kedaso giminem ginti ta "garbia",matai jei ta ankstu ryta Bedarbis kedukas butu rastas gulejes savo pataleliuose,ypac kai jo labai mylima sesule besidarbuodama jo labui surasius bene desetka Kliauziu SAVO Rastu,tik kazkodel Brolio vardu,ji butu ta ryteli nors maciusi?,parasiuko tai irgi reikia,kaip gali "ponia"venckiene paaiskinti toki fakta,kad ji visa nakti rasiusi brolio labui skundus,gavo jo parasus,bet jo namie nebuvo,kas ta Kruvinu Zudyniu Ryta igaliojo ponia teiseja-venckiene zmogzudzio vardu siuntineti laiskus<

930. Vitas

Visi Kedžio šalininkai kažkokie paskalų nešiotojai - tipiški mažaraščiai ar liguisti samokslo teorijų kūrėjai. Paskaitai ir pajunti skirtumą tarp europietiškai mastančios, teisę nuo gatvės teismo skiriančios Lietuvos ir kažkokių paskenduolės Veronikos laikų kaimo mentalitetą atstovaujančios Lietuvos likusios dalies.

929. ???

ar tebeieskomas kirpejas, sugebesiantis Cerniauskui padaryti grazia sukuosena?

928. to 911. to 883

Nebejuokink,atskirk faktus nuo interpratacijų:)

927. As

dievaz ..ejo zudyti zmoniu ir isidejo prezervatyva...galkoks vargsas dede prie smirti nores pasimylet

926. Tai KURIS

matet ,kaip Kedys "zude"?

925. to 925

rinkimai, matau irgi bus suklastoti.....

924. .

O D.Kedys taip pat turi tevus,seseri,gimines kurie nori po mirties apginti jo garbe!!!Ir visa Lietuva to nori!!! Oprokurorus kurie klastojo Kedzio byla ir ne tik Kedzio butu patraukti baudziamojon atsakomyben!!!!Prokurorai ir teisejai Lietuvoje negali buti kaip Dievai ir klastoti irodymus ir bylas kaip jims naudinga . Jie i valstybines pareigas buvo priimti dirbti teisingumo vykdymui pagal istatymus visiems vienodai!!!

923. goga

blogi reikalai,ponai karininkai,netiki runkeliai nei kuznecova,nei lavaste,tiek sios vargetos prisimelave anksciau.Taniusos baseinas toks pat tikras,kaip ir laimockos fingalas,kliunkio melzejos laiskas ir kristolinio svarumo uso pimpalas,be jokios demeles...kurkit toliau.

922. jei perfrazuoti pavadinima

tai tiksliau pasakyciau kad Reikia Ieskoti Kedzio Bendrininkes !!!! jei ir buvo tai tik vykdytojas,zmogzudzio klano klapciukas,o pagrindine Utele pampsta ir sika glindas........

921. rimas

Ar prokuratoriai, eidami į darbą - pasižiūri į veidrodį ? Manau - ne. Nes pamatę save ,kristų mirtimi....

920. pagaliau

praeis rinkimai ir baigsis serialas "Santa Garliava", nes čia ne USA ir laimingos pabaigos garliaviniam klanui nebus...

919. kauniškis

Išsamus ir įdomus straipsnis apie Kedį. Gal pagaliau susipras Venckienės "gerbėjai" ir gerai pagalvos ar už žudiko seserį balsuoti ir rinkti pasisedėjimui Seime.Gal prokurorai pajudins Kedžio bylą iš mirties taško ir suras visus jo bendrininkus ir teisėjas Furmanavičius po mirties bus reabilituotas.

918. to 918. Kuris

Aš mačiau, bet man nereikia to limono...O be to tu jo ir neturi...

917. Kuris

matet ,kaip Kedys "zude" ,tam milijonas.

916. rimas

Man indomu, kodėl reikia kliedėti pasaką po tiek metų IŠ NAUJO ? Lygtai neliko nieko, išskyrus pačius save ?...

915. toks

paaiskinimas: kadangi Kedys tikrai mires - tyrimas nutraukiamas, kadangi usas tikrai gyvas - ji reikia reabilituoti. nenustebciau, jei po reabilitacijos atsirastu netiketai, bei paaisketu, kad usas visgi NETIKETAI isliko gyvas :)) pasakas mums pasakoja, ar jie rimtai galvoja, kad visi zmones daunai, ar tiesiog jau uz siaudo griebiasi, nes galai jau kyso?

914. Hyrri

Cha

913. Žudikui skyrta dievo bausmė...

Venckienės,Skučienės ir seniu Kedžiu laukia prokuroru ir teismu bausmės...Už nusikaltimus privalo atsakyti visi...

912. to 908

ne zole, o vemalais uzspringo, o kodel jis tas svendres valge, tai cia jau niekas neatsakys.

911. yra

tokių kuriems sava tiesa yra tiesa. Čia tik vieno negaliu suprasti, kaip negalėjo surasti Kedžio? Čia gi ne Kinija kaip pasakytų Ostapas Benderis.Net 3 mlj. nėra! Gal tiesiog neieškojo?

910. to 883

Labiau uz patvorinius tikrai niekas neloja.Ir nereikia jums lot ant Kuznecovaites.Ji pateikia tik faktus ,o kadangi tie faktai ne tokie ,kokiu jus noretumet ,tai ir puolat zurnaliste ,kaip pasiute sunys.

909. w

Tai gal ir biologinės vaidmenį pasiaškins..?

908. ignas

puikiai matyti, kokie lietuviai yra buki ir tamsūs žmogeliai, tikri runkeliai. Jie kuria kažkokias pasakas apie klanus, kurių nematyti ir negirdėti ir kuriems, jeigu tai kažkokie politikai visai nerūpėtų kažkokia garliavinė istorija.Tik tie iškrypėliai, tamsuoliai ir toliau kuria visokias mistines istorijas apie kedžio pagrobimą, apie ištvirkavimus su mažamete, nes jiems reikia to brudo, be kurio jie negali gyventi.Bet viskas aišku, kad mašinvagis ir narkomanas kedys sutrikus psichikai ir kurstant sesutei pradėjo žudyti, o paskui jį slėpė giminaičiai, o nudvėsus nuo vėmalų, jie jį nuvežė ir išmetė prie marių,o partys tykojo, nes reikėjo juk jį palaidoti.Gėda ir marsiečių draugui ir kitiems tarsi dar ne visai durniems venckės rėmėjams

907. jo

D.Kedys, tų pačių pareigūnų slaptai buvo suimtas, žiauriai tardytas sužinot kiek jis žino tų piderų darbelių, po to nužudytas, kad nešnekėtų. Vėliau pareiškė nusikaltėlis užspringo žolele - idiotai

906. rimas - 905

Matai Žmogau, kaip nusilpo 906 -as. Nenusilpo - tokie ir yra - kapeika !

905. bla bla bla

bla bla bla,bla bla bla,bla bla bla,bla bla bla,bla bla bla bla bla bla,bla bla bla,bla bla bla,bla bla bla,bla bla bla.....

904. ADVOKATAS

Sitame straispnyje jau kvepia kriminalu...ITARIAMASIS YRA NEKALTOS KOL TEISMAS TO NEIRODE....TEISMAS....po siu zodziu zurnaliugai jau as asmeniskai padeciau lengviau ...gyventi ..teismu maratone ..

903. rimas

Kažkur skaičiau straipsnelį kaip violetiniai keikia žmones. Iš 900 galime pasitikrinti.

902. OldShatterhand

to 659. raimonda As apie tai ir rasau, ten gi po kiekvienos pastraipos is naujos eilutes, galima pririnkt tokiu nesamoniu, kad ziauru, vienu zodziu ,,topornai" sukurptas straipsnelis.

901. pedokariaunai

Jeigu pagal prokuroru surinkta medziaga galima nuteisti zmogu,VALIO...,nuo pirmadienio visus teisejus atleidziam is darbo ir panaikiname tokius etatus ,nes kam jie reikalingi mokesciu moketojiems islaikyti taip brangiai siuos teismus,jeigu uztenka prokurorams surinkti medziaga ,kurie gali paskelbti kas nusikaltelis,kas zudikas ir t.t. Per ta pedofilijos byla,kaip visa teisesauga krito zemai,nes parode kaip istikruju ji dirba.

900. rimas -888

Ieškojome, bet visi atsisako - čia ypatingas atvejis. Bijo pakenkti. Ieškosim toliau.

899. OldShatterhand

to 896 Zmogau, jei butu prie Venskienes kaip realiai prisikabinti, nereiketu chebrai kurpti bylu apie ,,sambo vicecempiono sumusima" ar pan. nesamoniu. Ka jau ka o Venskiene, tai taip isnarste, tik va beda nieko rimto nerado, na tai ir liko tokios pasakos...

898. Jo

Isgalvotos medicinines pazymos.... Liudytojai liudinantys isgalvotas istorijas... O jiems teismas bus? Ar tie zurnalistai tures atsakyti?

897. 878-ai

Apsišikus patvorio išmata,patvoriniai yra tik tie ,kurie violetiniai gulėjo sugulę ir laukė šlapiankos su bambaliu,kurie baubė nesavais balsais poterius.Normalūs žmonės,patvory nesėdėjo,tad neskleisk savo kliedesių.

896. TEISMAS ARTĖJA!...

Norit gyventi nuodėmėj ir, kad niekas apie tai Jums NEPRIMINTŲ? NEPAVYKS! youtube: /watch?v=9GNC5FyGBMc ; youtube: /watch?v=ikVTPrF7gRE ; youtube: /watch?v=qPXdfNVnHAA Sodoma ir Gomora supleškėjo. Tikėtina, kad supleškės ir mūsų karta, jei neatgailausit... Pasiteisinimo, kad nebuvot įspėti neturėsit...

895. Venckienės vaidmuo, kelia daug itarimu...

Kokioje aplinkoje augo ir gyveno žmogžudys D.Kedys??? Apie tai nėra informacijos. Venckienės veikla šioje žmogžudystėje, irgi reiktu pasidomėti??Jos psihinis portretas,sveiku neatrodo???Žmogžudys aiškus,bet bendrininkai galimai dar lasvi...

894. aisku

Jeigu surinkta pakankamai irodymu,kad tikrai Kedys zude,patikekite jau senai prokurorai butu sia byla atidave i teisma ir senai Kedys butu nuteistas gyvas jis ar mires.ir ta byla jau butu pamirsta,bet matyt nera taip viskas gerai ,kad neleidzia Kedzio teisti po mirtis,nes tada su visa bylos medziaga bus susipazinta .

893. tikrai

mergyte, net neapsikabinusi tecio, rankytes nusvire, tai viska ir pasako apie tos seimyneles meile vaikui, vargsele tiek laiko laike tokiuose ba isiuose namuose, stiprybes tau laimute ir ir tavo dukrytei. pagarba visiems padejusiems ja sugrazinti tau, o tie violetiniai lai stugauja, nieko nepakeis

892. na

nei straipsnio autoriai nei liūdininkai nepatikimi. Kai rodė per TV žvejys matė, kaip atvežė Kedį, paskui rodė kad žmogus už parodymus buvo net uždarytas į durnyną. Na juokina švariais batais sudaužytų veidu, tikrai paspringo. Niekas šiom pasakom netiki. Rodė per TV kaip Stankūnaitė kalba su Narusevičiene kalba apie Furmanavičių, kaip apie gerą draugą ir pažįstamą. Mirtys tokios, kad nei Kedys nei Ūsas neprigėrė ir nepaspringo. Kaimynai liūdijo visai ką kitą vėl TV rodė, aiškiai žmonės kalbėjo. Jam neaktualu buvo žudyti, kiek kančių pats iškentė. Dabar būtų gyvas vėl piltų ant Kedžio, kad tas nužudė Ūsą. Bet tyla sugalvota prigėrė šaukšte. Kam šmeišti mirusį.

891. abupuse meile???

jus tik paziurekit i nuotrauka, mylintis vaikas nuleides rankytes! nereikia zodziu nuotrauka viska pasako...

890. teisingumas

Na ir teisėsauga - visi galai į balą ir visi ramūs sėdės toliau. Prokuroras Kliunka kliunksinčiom drebančiom rankom pasakojo apie ginklą iš kurio Kedys atseit nušovė naruševičienę ir furmanavičių, tik prištų anspaudai ant ginklo ne Kedžio! Užspringo savo turiniu ir nendres lapu - o batų padai švarut švarutėliai kemsyne! Matosi kad kūnas sudarkytas iš nuotrauku, o sako sava mirtim mirė. Ir taip toliau ir taip toliau..... Deja, neįtikinot, kad žudė Kedys! Gėda teisėsaugai ir valdžiažmogiams, kurie dengia šį pedofilijos skandalą.

889. Kaktusas pejotlas

Su Kuzia kazkas negerai. Antrasteje -vienas bendrininkas tebeieskomas, o straipsnyje-jau 2 DK bendrai, be to jau kaip ir surasti... Gal Kuziai jau "belyje tapocki" svieciasi?

888. greiciau

viska issiaiskintu.zudikams ir ju padejejams vieta uz grotu

887. ???

ar tebeieskomas chroniska Kuzia galintis uzkoduoti psichologas?

886. goga

stebiuosi rudaklynes kuznecovos produktyvumu,kepa straipsni po straipsnio,gal net poxmeliuko nebespeja padaryt.Beje,galeciau pasiulyti idomia tema:sioje byloje daug kas nutiko pirmakart Lietuvos,o gal ir pasaulio kriminalistikos istorijoj.Dar niekad nebuvo,jog itariamas zmogzudyste uzspringtu vemdamas svendrem,motina,itariama pardavinejusia savo vaika,pultu ginti visokie sakalai ir kuriai,paieskomas masinvagis,vietoj uzdarymo, pasiima dukra ir paleidziamas i uzsieni,valkatele ubagele gina brangiausi advokatai ir niekas nepasidomi kodel...daug tokiu "sutapimu",o paskutinis tikrai super:antstole pasikviecia armija policaju,o sie vos nepateike saskaitos uz operacija Venckienei.Gal ka panasaus jau buvot dare,ponai karininkai?kazkaip neatsimenu...

885. rimas - 882

Patikėti gali tik jie patys. Čaplikas irgi tiki ką pats sau kalba, jei spėja suvokti .

884. rimas

manau, kad po 3 mėn. atostogų žmogžudžių - įtariamųjų gali padaugėti. Nes mano nuomonė kelia grėsmę visai VALSTYBEI. Esu įtartinas . Prokuratoriai turi atostogaudami atlikti PAPILDOMUS VEIKSMUS. ATLIKO. RADO, NESAKO. SAKO tik krysiai apanavai. Aš irgi galiu išgerti, bet man nesako ....

883. T

Ei, spalio 14 artėja, gal rimtesnių rašytojų pasikvieskit, o tai visiems tik juoką keliat

882. Tomas

Kad rimtas žmogus informaciją pateiktų, tai gal ir būt įmanoma patikėti, o čia gi loja kuznecovaitė, gretimam straipsnyje jai pritaria lavastė. Viskas aišku, kad pateikiamas melas. Manęs neįtikino pateikta istorijos versija

881. runkelis

tipo patikėjau, labai "geras" straipsnis, iš tokių rašliavų labai gerai matosi kur TIESA, o kur melas.

880. TIK DABAR

Prabilo apie bendrininka tik dabar (dingstis ir toliau "saugoti" Stanke, ar ne?). * Daug meslo reikes ismezti spalio 14 d.

879. to 878

o, įdomų pavadinimą sugalvojot savo palatai - visas pasaulis... be Napoleono fantazijos ir šįkart, ko gero, neapsiėjot :DDDDD

878. g

o ar jums, p. zurnaliste, neatrodo, kad ieskomas zudikas-p.Venckiene ?Pasidomekite. Tai bus sensacija!

877. ziobienes patvoriniams

Visas pasaulis mate antstolio fiksuota 8m mergaites valia ir pasirinkima; noriu gyventi su Neringa. Dabar uolat tik girdime smaukunaites, naujojo 'dedes advokato, dvieju seimuniu ir vaiku atstoves zioplienes teiginius, kad mergaite laiminga su mama, labai laimingai gyvena. Kodel nepasinaudojus tokia pat civilizuota, teiseta priemone, kaip antstolio fiksavimas filmuotoje medziagoje konstatuojant tam tilras aplinkybes, pvz, mergaites dabartine valia ir nora laimingai gyventi su Laima ir jos dedemis. Galima uzdengti mergaites veiduka, bet prasom parodyti, nuosekliai isreiskiama mergaites, pacios lupomis ir jos pacios zodziais jos valia ir pasirinkima. Nebylus reklaminiai klipai juokina ne tik suaugusius, bet ir vaikus, kurie klausia, kas atsitiko mergaitei, kodel ji nebekalba. taip kad nors ir labai norisi, bet apdurninti lietuviu nesigauna, klaniniai sysalistai.

876. rimas - čiurlioniui

Įdomu kas atsitiktų, jeigu kaimynai sužinotų, kokį brudą augina? O gal tai tavo vienintelė galimybė patenkinti savo troškimus ?

875. Ko laukiama?

Kodėl dar laisvėje žudiko pagalbininkai?

874. ū >to u

Tai dalinai padarė kiti komentatoriai, nesirengiu kartuotis. Tiksiau norint tą padaryti reikia gauti bylą, tendencigai nutekinta informacija pati įrodo melą.Bylos medžiaga,esant tyrimui, pagal prokuruorus viešinti negalima, tai kas čia dabar. Pociūno nužudymo atveju buvo lygiai taip pat veikiama , braižas tas pats, vadinasi ir veikėjai tie patys.

873. rimas -871

Netiki, griūna, ir vistiek seka. Atspėk kodėl ?

872. 870am

aureliju su papais pamirsai:))

871. Neunburg

riekia kreiptis i Strasbura su klausimu, ar gali zudiko sesuo,kurstytoja politikuoti siekti seimo kedes. 100%Venskiene viska zinojo o kad dar aiskiau butu kreiptis reiketu pas burtininkus,ekstresencus.matosi kad mergaite nemylejo tevo, ar taip mylintis vaikas rankas nuleides glebi butu pas zudika

870. griuk is juoko

is musu "teisesaugos" ,seka pasakas toliau ,kuriomis net patys netiki.

869. Grazu

Kaip sysaliniai pasamdyti tik ne pievas pjauna.O visi kiti durniai. Stankunaites palaikimo komanda buves pedofilas(t.y.sedejas uz tai)ir kale(nekalta,nes jos seimininkas taip norejo).Daugiau jusu niekas nemate.Nes jus tik internetinej erdvej.Ir tik su savo fantazijom.

868. nejuokinga, siaip jau

o zinokite, man asmeniskai kazkaip Uso ir gaila, nes ji aiskiai uzlenke sava, kaip jis sakydavo, "chebra". Jis butu papasakojes daug daug, todel ir teko toks likimas, avinelio pedoje prigerti.

867. zalimas

ei usofilai ko nervuojates,uostykit uso demeta pele ir dziaukites,linksmai gyventi Lietuveleje ane?as esu jo bendrininkas ir ka?

866. to 863-862

toks jausmas kad jus su Breiviku draugeliai :)))))))))))) O Zamolskis jusu palatoj guli.

865. Visgi

kokie patvoriniai yra psichiniai.Jie net pamatę balta,sakytų,kad juoda.Na o tokie,kaip Eugenijus,zalupa,čiurlionis ir panašūs ligonys iš Rokiškio psichiatrinės,nuskriaustieji.Be to laiku neišgeria vaistų,dėl to ir paūmėja paranoja.

864. R and G

KAI PAGALVOJUS VISKAS GALĖJO BŪTI VISAI KITAIP. IR DRĄSIUS GALĖJO BŪTI GYVAS IR ŪSAS IR KITI. ŠI ISTORIJA PAREIKALAVO PER DAUG AUKŲ. GAILA ARTIMŲJŲ.ŠI ISTORIJA PROTU NELABAI SUVOKIAMA. ŠIAIS LAIKAIS NEREIKIA TADO BLINDOS. TOKS GRĄŽUS VYRAS DRĄSIUS KEDYS BUVO. REST IN PEACES DEAR FRIEND...

863. jadze

Pilnai pasitikiu prokurorais ir jie nustate tiesa. O kedzio gerbejai uzsikruskit su savo marazmais.

862. www

Įdomu kiek venckės klanas moka psichams čiurlioniui ir eugenijui.Taip taip ,jei ir yra klanas m,tai jis -venckienė ,nes ši boba siautėja nebaudžiama.?Kas už jos stovi?Tie du komentatoriai pasamdyti iš Rokiškio psichiatrinės ,nes taip galvoti ir komentuoti gali tik nepilni proto žmogus.

861. Tai

Kas paskutinis zuvo tas ir zudikas.O kas mire paskutinis?????

860. to ar as pedofilas

Tu klounas ir tiek. Pasikonsultuok su Zobovu, jo tai nepasodino. Is kur tokiu zmoniu atsiranda....

859. rimas - 858

Jeigu nesutariate jau dabar, tai pagalvokite kokiu tikslu gulėte...

858. As tai manyciau

Kad Usas yra Furmanaviciaus ir Kedzio zudikas,tik kad paskui neissaisketu kas zudikas,tipo Usas prigere karviu mizyneje.

857. Ar aš Pedofilas???

Žmonės, patarkite... Pirmą kartą su savo būsima žmona suguliau, kai jai buvo 16 metų, o man 20 metų. Sprendžiant iš komentarų, išeitų, kad aš pedofilas...Dabar nelabai sutariam su žmona, todėl bijau, kad ji gali įduoti mane policijai. KĄ DARYTI???? Gal eiti į policiją ir prisipažinti??? Ar tokiu atveju nepasodins???PATARKITE PRAŠAU>>>

856. Be meiles

Bet kaip mergaite nuo tevo atslijusi, kaip nuo svetimo nepazistamo zmogaus arba nuo... tikrai neatrodo mylintys vienas kita...

855. R.

kas turite galimybe padarykite eksperimenta: paimkite savo vaika ant ranku ir stebekite kaip vaikas elgsis. Mano vaikas VISADA apkabina rankomis man kakla. Paziurejus i nuotrauka kur pedofilas laiko pakeles vaika is mergaites nuleistu ranku nera abejoniu kad ja tvirkino... Akivaizdu kad ji nekente sito zmogaus ir jo bijojo.

854. Čiurlionis

Didvyris Drasius,pagarba,a.a Didvyriui.

853. to u

Sita melodija jau girdeta, bei girdima nuolat .... tai santazas ar siaip blevyzgos. Gasdinti ir nieko konkretaus nesakyti yra tik beraziumio blevyzgos.Jei jau tokie teisus .... paneikit sia istoria .... su visais irodymais minute i minute ... negalit? ?.. tai nelokit ...

852. ?????

Zudikas vadinamas didvyriu ir tai daro net kunigai,aukojamas mazas vaikas, kad viskas itikinamiau atrodytu, kuriama zudiko vardo partija, kur buriasi kas netingi, demagogija ir melas reiskiami tauriausiais zodziais - nejaugi tokia valdzios kedes kaina??? Niekas neturi teises atimti kito zmogaus gyvybes. Niekas ir niekada, nes nera didesnes nuodemes.

851. ū

Klanas pakilo į lemiamą kovą prieš Venckienę. Eilinė jėgų ir prokuratūros dezinformacija, kuri netrukus bus sugriauta kaip ir ankstesnės jos versijos. Bet ne tas svarbiausia, pagrindinis tikslas iki rinkimų supurvinti Venckienę, kad ,,Drąsiaus kelias,, nepatektu į seimą, tam pagal bolševikų įdeaologija tinka visos priemonės.

850. Diagnoze-Vainauskas

Ka cia smulkintis su vienu bendrininku,prigalvokit kelis-akla sauli,kurcnebyli informatoriu,paralizuota smogika ir t.t.

849. to 849

o kur prokurorai paprastai faktus skelbia ? Gal karstame komentare ? Ar nakui paskambine sudiktuoja ? man atrodo kad kaip tik Kuznecovaite kaip gera zurnaliste turejo daugiau galimybiu susipazinti su prokuroru surinkta medziaga nei tu tamstele, skaiciusi tik violetines zudiko bendrininkes isleista knyga kurioje faktai nurasyti nuo lubu

848. KUZNECOVAITE,

skaitau ir stebiuosi tamstos"rašinėliu". Tau ne "žurnaliste" dirbti, bet-prokurore. Prokurorai šiomis dienomis jau savo verdiktą pranešė, o tamsta vėl drumsti "vandenis" su sąmokslo teorijomis. Turbūt, konsultavaisi su prokurorais, kurie šioje byloje "nei prie ko". Tavo paskelbti "faktai" nebuvo oficialiai prokurorų paskelbti. Tai mūsų prokuratūra, pagal tave, miega!? Gėda tau, melagei. Nepudrink žmonėms smegenų su savo rašliava,kurioje pilna neatitikimų laike. Beje, pagal teisėsaugos tyrimo duomenis, antras bendrininkas buvo Ivanauskas. Atsakyk, kodėl jis kelis mėnesius buvo suimtas? O su Žalimu tai pasislėpk. Jau labai jo veikla po dviejų metų kelia įtarimus. Vox Populi.

847. bitute

pirmiausia isaiskinkit kas nuzude Kedi ! Jis tikrai ne zmogzudys !

846. cirkas

vaikams toks pasakojimas net netinka.Tiesiog klaiki ligoto zmogaus fantazija prasilenkianti su realybe.Net sabatauskas sake, kad Kedys nezude.

845. skaitykit

komentara Nr,463.

844. tam834

ar esi ka nors girdejes apie kuno kalba?Kad kuno judesiai pasako tiesa geriau nei tukstanciai zodziu.

843. >834. Tu gal iš nuotraukų ateitį spėji?

Ne, ne ateitį spėju, o matau, kas tose nuotraukose yra, šiuo atveju - vaikas nukarusiom rankom ir cigarečių pakelis su raktais violetinio vyruko rankose:)

842. to klausimas

Kas ji slepe tas ir privede prie mirties. Tik klausimas kaip tas buvo jis pats apsirijo ar kas padejo.O kas slepe ir plaukus daze ir t.t. yra vardinta straipsnyje.Siaip kriminalu zurnalistai is pirsto nelauzia o gauna imformacija is teisesaugos. Jie raso tik jiems pateiktus faktus.

841. rimas

Reikia, raimonda, tavo paliudijimo.

840. Žalias to 826

Ko čia nerviniesi? Gal tikrai yra ko? DDDDDDD Kas sako, kad kiekvienas teisėjas yra pedofilas? Žinau ir aš BK, gali nekomentuoti, bet yra ir moraliniai principai - keturių metų mergaitė tai ne šešiolikos metų pana. Kas tau sakė, kad Kedys narkomanas? Ar tai, kad jo kūne rasta raminamųjų? Tai, beje, dar irgi klausimas - tu nežinai tiesos ir aš nežinau - ko šiaušiesi? tiki viskuo ką rašo šitas laikraštis? Tikėk, o aš netikiu. Ne todėl, kad tai apie Kedį, aš skaičiau ir daigiau nesąmonių, ęia, matosi neretai, kada mušama į vienus vartus, juk taip reikia, juk tai žurnalistika DDDDDDD

839. raimondai

tu tiesiai sviesiai parasyk ko tu labiau nori - 3,14st ar per Uso vardo bala brist?

838. rimas - putka

Kada Bush puolė Irake ieškoti chemijos, ir nerado, - susigėdo, Gal be reikalo puolė. Ruskių putka juokėsi, juokėsi ir sakė : nu ir durniai. AŠ TAI BŪČIAU RADĘS ( pakišęs, kaip visuomet ir darė ). Linkėjimai skaitytojams.

837. raimonda

kokiu irodymu reikia? zmogzudzio motka reke ant viso teliko,kad bego ginklu ziureti po zudyniu,o ginklu nebuvo,o kita diena ant viso teliko reke,kad drasiukas zude velnius.Tai kokio jums dar irodymo reikia,kada gimta motka i telika pasake,kad jos sunus zmogzudys.

836. Eugenijus-Kuzei

Tai kad liudininkai mate Furmanaviciaus zudikus Drasiaus tarp ju neivardijo,nes Drasiaus ten net nebuvo.Kaip tu cia taip prasovei?

835. raimonda to 791

As ir mano seima. Mes klauseme, mes norime zinoti, mums reikia tiesos ir aiskumo pasirenkant uz ka balsuoti. O dabar as rasau, as zvengiu, as lazdavoju ir tasakineju i bukenu , be ryselio klausimus.

834. to 831. to 828

debele, tau ALZHEIMERIS, jokio paminklo prie Uso balos nera

833. to 830

Tu gal iš nuotraukų ateitį spėji? Tai bent reklamos būdą pasirinkai, skelbiesi pedryte

832. va taip

ŽMOGŽUDYS.

831. >652. SUTENERE--turi but islaikoma PEDOFILU o ne Tautos

Tai kad mes, pedofilai, ją ir išlaikome. Juk jums visi, kurie neserga violetine beprotybe, yra pedofilai. Na, o jūs - tauta. Tie 1,6 proc ar kiek ten.

830. to 828

Uzmirsai ?Gal Alzhaimeris?Taigi jus tam snaiperiui-zudikui angelo paminkla pastatet.

829. dar kartą nuotrauka

Vaikas nuotraukoje ne tik atšlijęs nuo tėvo, rankutės kabo kaip negyvos, bet tėvas dar ir laiko cigarečių pakelį bei raktus kairėj rankoj - net fotografuodamasis nematė reikalo vaiką paimti ne kaip vieną iš daiktų. Pro violetinius akinius kažkodėl šito nesimato...

828. rimas - 811

Vėl seki mane, vietoj to, kad parašytum 1 klausimą, ar 1 argumentą. Čiurlionį žinau kaip dailininką, ir kad kūrė muziką. Dar žinau, kad mokėsi Lenkijoje. Kaune yra Jo paveikslų galerija. Man jis iškiliausias LIETUVOS DAILININKAS. Mirė 1911. Jo muzika nedomina. Nelabai, ką galiu pasakyti. Pažinojau K.M.Čiurlionio anūką. Nieko gero. Neskaičiau komentatoriaus Čiurlionio nė vieno komentaro. Pikasą paskaitau, nes jis dėlioja dėlionę iš viešai paskelbtos ir neužginčytos informacijos. Sistemina. Daug ieško šaltinių ir juos lygina. O ką veiki tu, išskyrus koliojiesi ?

827. ???

ar tebeieskomas snaiperis, kuris teismo rumu kamino plysyje pamete pistoleta su optiniu taikikliu?

826. Jeigu

suras,gal kuom ir patikesiu,o dabar teisesauga netikiu ir del ivanausko ikalinimo daug neaiskumu,taikoma prievarta,nes reikia parodyt kad dirba ir surast kalta....kiek sedi kalejimuoose nekaltu zmoniu ,nes tokia realybe lietuvos,nes visur viskas uz mani-mani...

825. 798-tam

Pagal BK, Vaiko teisiu konvencija ir Vaiku apsaugos nuo seksualinio isnaudojimo konvencija nera skirtumo, ar su keturmete , ar su sesiolikmete i lova guliesi - abi yra vaikai ir uz abi kalejimas. O kedys, beje, ir su dukra vienoj lovoj miegojo, dar nezinia ka jai dare budamas prisilakes ir apsinarkasines, ir L.S. nepilnametei vaikus dirbo. Zodziu, tikru tikriausias pedofilas is auktu pareigunu sluoksniu, nes sesuo apygardos teisesa, svogeris advokatu seniunas, plius akivaizdziai seima dengia JE ir auksciausi politikai - visi girdejom ir kad 'sprendimas vykdomas', kai is tiesu nevykdomas, ir kad papunis paskambino kam reikia ir liepe vaika atiduot poniai teisejai (pati ponia teiseja gyresi Kauno dienos straipsnyje 'Siulau A.Usui eksperimenta'.

824. juokai

na vel prokurorai juokauja :))) tikrai humoro jausmu nesiskundzia! taip tikrai, pamacius kedzio mirusio nuotraukas - tipinis sava mirtim mires zmogus - su sulauzyta koja, sulauzytu pirsu, veidu sumustu... taip taip prokorurorai gerai vel pajuokavote :))) o kedys vis dar itariamasis? juk jo DNR pedsaku tai niekur nerasta, o ir is jo ginklu nesauta.. oi bajeristai :))

823. klausimas

kas nuzude Drasiu Kedi?

822. baikit cirka

ieskokit tikruju zudiku. Nekvailinkit zmoniu.

821. pedokariaunai

tai kad Ūsui kaltinimų ir pati prokuratūra nesugebėjo atmesti. Ūsui kaltinimai galioja. Tik logikos nėra tame, kad melo detektorius kelis šimtus kartų parodė meluojančius Stankę su Ūsum, o Stankei jau kelis metus negali pateikti įtarimų. Tai kas čia dabar meluoja? Gal detektorius? Černiauskas visų organų ekspertas pasakys, kieno čia tiesa...

820. 806-tam

Jo, mergyte apie valanda tevo filme pasakoja, kaip ji A,U, uzverte siuksliu deze ant galvos, siukslem uzklijavo akis ir susparde kojas taip, kad vargsas A.U. tik verke, ant vienos kojos stryksejo, ir dar megino atsistot kregzdute, bet per asaras niekaip negalejo, o ir sysalas siuksliu dezeje buvo, tai vargsas pute naudojosi, is kurios raudonas kremas bego. Nu tikrai baisi fydafylija, baisesniu jau nebuna. Gaila, kad to issigimusio psicho laiku nesustabde ir leido jam nekaltus zmones zudyt bei is savo vaiko tyciotis. Gerai, kad to zudiko ir nepilnameciu seklintojo jau gyvo nebera, tai daugiau jokios mergaites mamos nenusaus, brudas tas.

819. ???

jeigu Aurelijus turetu pautus, jis butu pedofilas?

818. to 816

O durniams visada viskas būna aišku "ir taip", kaip kad tu sakai.

817. Kodel asta pradejo rasyti kitaip?

Anksčiau Kuznecovaitė rašė taip: Ypač stebino viena LNK televizijos laida, kurios net pavadinimo nesinori minėti, garsiai ir įžūliai skleidusi absoliutų melą – D.Kedys buvo narkomanas, keršijantis už tai, kad “gražuolė” sugyventinė jį paliko ir nuolat vadinanti jį iškrypėliu (…) Šiam melui antrino save dinraščių lyderiu vadinantis laikraštis, paskelbęs “neabejotiną” ikiteisminio tyrimo medžiagą, kad D.Kedys buvo susijęs su dabar Lukiškėse teismo laukiančio Henriko Daktaro “daktarais”, po to , kad su “Agurko”, Sauliaus Velečkos grupuote. Esą jis jam buvo už kažką skolingas, net su juo susimušė vienoje Kauno kavinėje, todėl, atidirbinėdamas” už skolas nužudė teisėją. (…) Drąsius su juo santykius aiškintis galėjo nebent kalėjimo valgykloje, nes S.Velečka buvo sulaikytas ir įkalintas prieš metus(…)” “Panašių, kažkieno susapnuotų, o gal specialiai sukurtų istorijų per šiuos daugiau nei metus teko girdėti įvairių. Ypač jų padaugėjo po balandžio 17 dienos, kai netoli Šlenavos, Kauno marių pakrantėje, buvo rastas D.Kedžio kūnas. Įdomiausia, kad akivaizdų melą pradėjo skleisti ne tik kai kurie žurnalistai, bet ir patys prokurorai, pavyzdžiui, tuo metu Generalinei prokuratūrai laikinai vadovavęs Raimondas Petrauskas, kuris net nemirksėdamas žurnalistams aiškino, jog ant prie D.Kedžio kūno rasto pistoleto aptikti jo DNR pėdsakai.

816. to 812

Kad ir kaip butu keista kiekvienais metais desimtys zmoniu numirsta prisigere ir apsiveme. Tai labai nesunkiai patikrinamas faktas.

815. IMT

Pagaliau pateikti visi prokuratūros duomenys. Nor sir taip buvo aišku, kad Kedys - žudikas, visgi dabar yra teisinga visiems tiksliai atskleisti tikrus faktus. Vis dėlto liko neaiškus Venckienės vaidmuo šioje byloje, manau, kad ir jai bus parikšti kaltinimai dėl bendrininkavimo. Džiugu, kad pot truputį,bet į priekį.

814. jo jo

daug iškrypėlių baloje užspringsta?

813. rimas - 809

Kas blogiausia ir gali pakenkti jo sveikatai, kad jis tai daro įpykęs, laikydamas kitoj rankoj Venckienės nuotrauką.

812. to 809. Aurelijus vėl masturbuojasi

nejaugi vakar vakare Uso pirstine nesusprogo?

811. jo

Kiek daug latru paslysta Lietuvoej nuo kalniuko ir nusirita ir numirsta apsiveme. Cia tai pasaka vaikams, bet ir vaikai neaptikes

810. to rimai

o kodel to nepaklausi pilaso ar tupo pedo ciurlionio jie nuo ryto iki vakaro sedo ivairiuose portaluose

809. ???

ar tebeieskomas nemokantis alimentu plikas 6-vaiku tevas?

808. Aurelijus vėl masturbuojasi

Ir jam labiausiai patinka kai visi mato

807. to 806 tai ar tu marei

visa video? ne ! tu matei krivicko iskarpyta, o s maciu visa! todelir sakau, kd pedofilijos nebuvo, zude nekaltus, o dabar slapstosi velniene

806. rimas

Aurelijau, negi tau moka už kiekį, bet ne už kokybę ? Šiaip už broką nemokama. Ar tikiesi kiek nors uždirbti ? Gal yra minimumas + kiekis ? Ar kitaip ?

805. pedokariaunai

valstybines institucijos prisidirbo kaip reikiant. Raitysis is paskutiniuju. Jau raitosi, bet kvapas keistas sklinda. Kas bebutu buves Kedys, gal ir ne visai tobulas Lietuvos pilietis, bet mergyte ne prie ko, ar ne? Mergyte pasake ir parode, ka su ja dare. Galima tiketi, galima ne, bet issiaiskinti tiesa reikejo. Vietoj to gavom lavonu kruva ir dar visokiu kovo men. ir geguzes men. spektakliu. O mamyte saugoma, nezinia nuo ko, o mergyte nezinia kur ir su kuo, o teta, mociute, senelis yra tampomi po teismus. Geda Lietuvos respublikai. Geda prezidentei, geda seimui, vyriausybei. O apie teisesauga zodziu nera. Betgi jie ne teisesauga, jie baudziauninkai, ka virsesnis liepia, ta jie ir daro. Lieka vienas klausimas, kas VALDO?

804. to 803

Ko gero patys tikriausi faktai tai iš tavo tribūnos.Prokurorai galėtų tau pavydėt.

803. tyrimas

vyksta,bet kaip zuvo Kedys ir Usas --tyla!! negali buti ,kad kaip itariamas Kedys galejo save nuzudyti ,o kaip tada Usas?? Daug klaustuku sioje byloje -o idomiausia ,kad tyrimas nejuda!!kokia tiesa bebutu -bet tai turi buti istirta!! o kaltieji nubausti!!

802. Aurelijus to 799

"Tikresnių" faktų turbūt sužinojai patvoryje iš skučienės, olės ir gajauskaitės.

801. to Aurelijus

Taaaaip.Teisingai sakai. Ir Stankė neėstų už mūsų pinigus kabake, o morkas graužtų kaliūzėje.

800. ???

ar tebeieskomas iesmas ant kurio Cerniauskas keps Strasburo briedi?

799. Aurelijus

Seimas ne moterų Panevėžio kalėjimas ir venckienei Seime ne vieta...

798. Basa

Oho, kaip gudriai suraizgyta... kone patikėt galima, jei nežinotum tikresnių faktų...

797. Žalias to sąmokslo teorija 735 ir 737

Gerai puti, daug tiesos pasakeis, ale, kad ta tiesa ne į tą pusę nukreipta. Juk pats tvirtini - Kremlius pašalina nepalankius žurnalistus. Taip yra ir čia - pamazgomis apmėtomi tie, kurie bando eiti prieš „klaną“. Ir tais pačiais, kaip išsireiškei „kakučiais“, t.y. komentarais. Kadangi čia ne Rusija, žurnalistą galima užmušti kitu būdu - suformuoti apie jį neigiamą visuomenės nuomonę, o po to jis elementariai neteks darbo nes bus niekur nepageidaujamas. Kedys šaudė, tai yra faktas, kitą versiją gali sugalvoti nebent visiški debilai. tačiau jo pačio žūties aplinkybes gaubia daug mistikos - to irgi nepaneigsi. Kaip ir Ūso mirtį. ir tai galėjo suorganizuoti tik gerai tam pasiruošę, paruošti žmonės, o ne šiaip eiliniai banditėliai, kokiu, kaip manau, laikai Kedį. Kad jis toks, rašoma net šiame straipsnyje, neva, pametė pistoletą, prisigėrė ir pan., žodžiu, daug impulso, o mažai smegenų. Kad rodė mergaitę per video gal ir negerai, tačiau ką kitą gali patarti? Juk į jo skundus niekas nereagavo (ar nenorėjo reaguoti?). Be to mergaitės perdavimas Stankūnaitei buvo, atvirai pasakius, baisiau karo, matėsi, kad to kažkam labai, labai reikia iki nepradėta Ūso byla, iki nepakviesta nėra Stankūnaitės ir jos dukters akistatos. Nelabai man aiškus ir antros mergaitės likimas, kadangi ji saugi, tai kam reikia ją kažkur ten slėpti, juolab atidavus tėvui recidyvistui. Žalimas melavo, tai jautėsi, tai matėsi, jis painiojosi parodymuose, galiausiai išnyko iš akiračio. Dėl lolitų... Žinai kiek dabar tokių yra? tūkstančiai. Turėk omenyje, kad vaikai bręsta būdami 12 - 14 metų, panos tai tikrai. Kažkaip nelabai šviesiomis spalvomis piešiama Stankūnaitės vaikystė (šiame laikraštyje santūriai apie tai nutylima), todėl nieko stebėtino, jog Kedys galėjo jai nepilnametei padaryti vaiką. Juk ji nesiskundė, kad buvo išprievartauta, ar ne taip? Kedys nėra šventasis. Venckienės į jų tarpą irgi neįrašyčiau. Tačiau istorija daugiau nei miglota ir, pasikartosiu, tiesos mes nesužinosime. Juolab dabar, kai Venckienė bando lįsti į seimą. Pedofilai... Jų yra, aš tikiu, kad yra ir, reikia manyti, labai aukštuose sluoksniuose. O juk yra didelis skirtumas ar gulti į lovą su subrendusia šešiolikmete, ar tvirkinti nė dešimties nesulaukusią mergaitę. Kas liečia kai kuriuos pseudopolitikus, tai jie pasinaudojo situacija. Bet kokiu atveju venckienė neturėjo kito pasirinkimo kaip tik bandyti kandidatuotis į seimą, nes jai būtų amen, o prisiplakėlių atsirado bematant. Aš už juos nebalsuosiu, tai jau tikrai :) , tačiau tiesa nebūna vienpusiška, jos kiekis priklauso nuo vertintojo. Ir jei jau apie sąmokslo teoriją, tai pasakysiu dar vieną dalyką - ši istorija pasirodė labai laiku - krizė, nedarbas, emigracija ir pan. Kas paneigs, jog ji nebuvo specialiai tampoma, nes taip atitraukiamas visuomenės dėmesys nuo jų rūpesčių, problemų, tai palanku politikams.

796. ELA

gerai kad tokio zmogaus nebeliko,garliavos princas susiktas,ne zudyti reikejo o dukra auginti,tai ne ambicijos uzvalde,Laima ragus parode,saunuole laikykis ir toliau,protingos moterys i prieki eina

795. Aurelijus

Jei šiandien prezidentu būtų ne Grybauskaitė, tai Kauno žudynių byla jau būtų išnagrinėta ir nusiklatėliai teisiami.

794. xxx

tikiuosi teisesauga jau nustate, kur visa ta laika slapstesi Kedys? kas ir kada paskutini karta ji mate gyva - tarkim ir ta vakara pries randant jo lavona? kas jam nupirko degtines, sokoladuka? jei jis pats - kurioje parduotuveje ir kada? jei ji slepe artimieji - kur ir kurie? ar yra irodymu? jei net su savimi turejo prezervatyvu - kur jie pirkti, kada? ar apklaustos laisvo elgesio arba parsidavinejancios merginos? kaip jis palaike rysi su artimaisiais (kad patvirtinti arba paneigti jog tai Neringa viska organizavo)? ka aplamai padare teisesauga iki sios dienos, neskaitot to, kad surinko savo paciu ismetytus irodymus?

793. Kazin ar ta

profersorka tikrai viska istyre,o kodel nesidomejo kad Raudonas Kremas tryksta fontanais is "demeto vos ne pusmetrio galo',gal Onkologei buvo Nevertas demesio zmogaus ORGANAS,Nes jis Lytinis,siaip bet kuris turintis tokiu "demiu"ar kitokiu dariniu susilaukia Demesio....

792. To 787

Kai tu mirsi,as be grupes zmoniu mysiu ant tavo kapo,balvone.

791. to 790

pedofilai dar nera musu tauta.

790. raimondai

Tu vakar neatsakei į klausimą. Kartoju: viename savo komentare (galimai neatsargiai) kelis kartus paminėjai "mes laukiame", "mūsų", "Venckienė mums neatsakė". Tai ar jūs čia jau visa organizuota chebra varote propagandą prieš Neringą? Čia aš apie tą patį komentarą, kuriame visiems vos neaiškini už ką balsuoti per rinkimus.

789. Aurelijus

Tie politikai, kurie rėmė žmogžudį ir jo galimą bendrininkę seserį venckienę bei žudiko šlovintojus neverti tautos pasitikėjimo - tai jie: stoma, stanckienė, puteikis, songaila, kupčinskas, vėliau prie jų zprisidėjęs ir emocingasis populistas zingeris bei dar keli, kurių neprimenu. Nuo jų kaip ir nuo KGB agentų turėtų atsiriboti partijos.

788. To 784

Tai negadink oro kliedesi ir nesnekek nesamoniu,nes kiekvienas izeidinedamas ir prisifantazaves tures atsakyti,nesvarbu kokia puse. Sugalva draugauk.

787. to 782. Aurelijus

o ant ,,zuvyciu" maudytojo kapo?

786. Gidas

Renku grupe zmoniu norinciu nusimyzti ant pedofilo Kedzio kapo.Norincius prasom spausti nyksti i virsu,zinosiu kokio dydzio autobusa uzsakineti.

785. ??????

O, tai kas nužudė Ūsą? Atsikėlęs Kedys?

784. >769. belmondo

vėlu, nes kas dabar prisimins su kuo prieš porą metu dulkinosi...

783. to776

geriau pasiskaityk kedofilinius kliedesius ir grasinimus

782. 776

Bet juk kiek ziniasklaidoj rase ir rode kaip Venskiene uz nugaros sufleravo mergaitei kai filmavo,ka sakyti ,ka daryti.Tai nesupranti koks cia grasinimas.Juk kaip istatymu zinove turejo broli atkalbeti ,o ne dar kurstyti Ir pries Furmonaviciu.Juk viskas viesai buvo rasoma ir rodoma.Tai kodel grasini.?

781. Aurelijus

To dar nebuvo, kad angelai būtų statomi ant žmogžudžių kapo, o jiems giesmes giedotų kunigai.

780. ir as pasikartosiu

Pasak apklausos duomenų, likusios partijos nesugebėtų peržengti rinkimų barjero, siekiančio 5 proc. balsų nuo rinkimuose dalyvavusių rinkėjų. Į tokių partijų ratą patenka Artūro Zuoko vadvaujama sąjunga „Taip“ (3,8 proc.), Neringos Venckienės partija „Drąsos kelias“ (1,6 proc.)Beje, „Drąsos kelio“ rėmėjų gretos per mėnesį sumenko BEVEIK DVIGUBAI,nuo 3,5 proc. iki1,6 proc.CHA,CHA,CHA.

779. ???

ar tebeieskomas garliaviskis, kuris ant Uso kapo pasodino narcizus?

778. Vaizduotes

usopimpaliniu jau perejo visas ribas.

777. USKUI

Jos didenybė gamta padovanojo raudoną pimpį-išskirtinį.Tačiau kaip keista,dėl kovos už apalvą stojo stankūnaitė,stankūnienė,stankūnas,ūso tėvai,ūsienė II-oiji,o galiausiai černiauskas.Jei tėvus ir našlelę dar pateisinčiau kovoje už spalvą,tai niekaip nesuprantu kovos stankūnaitės,černiausko ir stankūnų.Ar čia orgijomis kvepia ar kaip?

776. to 770

Kad nusiramintum padėjau tau pliusiuką(taip vaikus isterikuojančius nuramina duodami kokį saldainiuką). Nes arba tu tikrai esi vaikas, arba esi infantilas, jau taip primityviai rašai.

775. To 772

Uz zmogaus izeidinejima,jo orumo zeminima yra keliamos bylos,tai manau neuzilgo tu tai pajausi.

774. Aurelijus ir vėl

Baudžiamoji atsakomybė negresia artimiesiems, kurie 7 mėnesius slapstė kedi, sočiai maitino, prausė, dažė plaukus, aprūpindavo jį degtine, jam reikalingais apsinarkošinti vaistais, prezervatyvais ir kūrvom...? Bet ar negresia atsakomybė venckienei, kuri pati "pakišo" visai niekuo dėtą ir nekaltą savo kolegą teisėja Joną Furmanavičių kedžiui prieš IŽ Baikal pistoleto vamzdį? Ar negresia atsakomybė venckienei už tai, kad iš viso pateikto prokuratūros tyrimo išsamaus aprašymo, kaip nesunku suprasti, - venckienė su broliu bendrininkavo žudynių dieną veikdama beveik suderintai tiksliai - tą pačia minutę kai kedys žudė teisėją, venckienė į pašto dėžę metė jos sukurptus ir kedžio pasirašytus šmeižkiškus laiškus laiškus įvairioms teisėsaugos ir valdžios įstaigoms bei aukštiems pareigūnams. venckienės elgesys šioje žudynių byloje buvo sunkiai suprantamas ir neadekvatus kaip teisėjo statusą turinčio žmogaus. Ji visą tą laiką elgės "kamikadziška" griaudama savo karjerą, tai yra elgėsi taip, lyg jau neturėtų išeities ir neturėtų ko prarasti. Bet kuri normali teisėja jos vietoje po žudynių elgtūsi labai santūriai ir net stengtųsi, kad kuo mažiau ją minėtų ar sietų su broliu, kuris buvo laikomas pagrindiniu žudynių įtariamuoju jau tą pačią žudynių dieną. Normali teisėja atsiribotų nuo bet kokių komentarų ir žiniasklaidai būtų pereiškusi, kad vyksta tyrimas ir ji visus parodymus teisk tik tyrimą atliekantiems prokurorams. Tačiau venckienė ir jos artimieji inicijavo masinę "viešųjų ryšių akciją", skleidė melagingus ir šmeižikiškus prasimanymus, viešai demonstravo ir iki šiol demonstruoja nepagarbą teisėtvarkai. Ar gali į Seimą kelti kandidatūra žmogus, kuris galimai bendrininkavo ar buvo suinteresuotas ir skatino dviejų žmonių nužudymą? Net, jei dėl kedžio slapstymo venckienė kaip sesuo negalėtų būti baudžiama tai ir to pakaktų suabejoti jos morale ir leisti jai ir jos žudikų šlovintojų partijai sutepti Lietuvos Seimą nekaltų nužudytų aukų krauju. Be to, dar nebaigta tirti Vaido Milinio nužudymo byla, o iš tyrimo aiškėja, kad kruvini pėdsakai veda vėl į Garliavos patvorį. Ir dar reikia suprasti, kad per visą šį tyrimo laikotarpį venckienę ir jos gaują visokeriopai rėmė prezidentė ir jos statytinis generalinis prokuroras.

773. raimonda to 750

Ne naudosim ta pati skulptoriu,kuris balta angela sumeistravo zudikui,kuris pastatytas neaisku uz ka,nes juk zudikas nezude( pagal patvorio mita).Idomu ar skulptorius dar gyvas? Nes pagal ,viena bobute sake, visi,kas prisiliecia prie bylos-pasikaria.Prasom paskelbti kur ir kaip gyvena angelo darytojas, nes neramu man del jo.

772. Pasikartosiu

Kodel prokurorai neviesina ir netire , kam Furmanavicius paskolino beveik puse milionu litu????????????????? O cia ka iesko tai akiu dumimas. Kodel tik L.rytas apie tai raso?Ka jie vieni isskirtiniai?

771. VENCKIENE-ZMOGZUDE!!!!!

Venckiene turejo sleptis po keliom koldrom ir atgailaut, prasyt Dievo atleidimo. Kandidatuoja i Seima!!!!!!!! Zinojusi apie brolio keslus ir palaikiusi ji, aisku, ji yra ZMOGZUDZIO BENDRININKE. JI padugne arba PSICHISKAI NESVEIKA. Kedi privaloma teisti po mirties. Tai isskirtine byla . Zudymus itakojo Kedzio sesuo ir kiti gimines. jei negalima teisti Kedzio,tai reikia teisti KEDZIO GRUPUOTE, kurios nariai yra gyvi. Jie turi nesti atsakomybe. Nusikalteliai teisiami, kad butu sustabdyti nuo kitu nusikaltimu. jeigu Venckiene nebus sulaikyta , ji tes daryti nusikaltimus.

770. to 699

Labai patogu buvusiems stribeliams ir AMB raudonskūriams,pasislėpus už VU kompų,juodinti V.L.,kada patys iki ausų tame mėšle sėdite.Keistas "sutapimas",kad Daktarinai pastebėti vieno labai žinomo Čaplino partijos veikėjo aplinkoje.Teko net iš seimo pirmininko posto skristi lauk.Kaip kad ir pati partija pastebėta susidėjusi su Pūkeliu-Šviniumi,bei kitais kontrabandos ir narkatos organizatoriais.O kur dar EBSW afera,besitęsianti jau 2 dešimtmetį,išgrobstytas milijardas ir subankrotintos įmonės ir žinoma -garsusis advokatas,toliau su senais sėbrais užsiimantis ta pačia pamėgta veikla:dirbtinai bankrotinanti įmones ir vogti svetimus pinigus.Nesenai vieni italai pasimovė ir buvo išdurti lygioje vietoje.Kauno banditų dėka gerai pašildė rankas mūsų raudonskūriai abiejose partijose.Todėl dabar jiems ir atidirbinėja senas skolas socdemų ir Čekanavičiaus kolegos sakalėliai,su Rusijos spec tarnybų nelegaliomis studijomis įklimpę nekrušai bei EBSW samdyti advokatai su "padėdėjais" internete Henytė jau praeitis,todėl nuspyrė ir uždegė žalią šviesą kitiems banditėliams Agurkiniams.Lygiai kaip nereikalingas tapo teisėjas Skirtumas ir jį "sugavo".Nebereikės Agurkinių-juos išgaudys ir ateis nauji.O viskam vėl diriguos tie patys šlipsauoti ir kostiumuoti

769. to768

o tu tas asilas kuris tiki zudiko gauja tai gal ir henyte isteisinam

768. belmondo

jeigu tureko prezervatyvu kiseneje ,reiskia, dabar ir dar nevelu spec. agentui is Vilniaus pasidometi vietinemis prostitutemis .gal gautu informacijos .

767. to 759

Tik asilas gali nežinoti to apie ką daug kartų rašė

766. visi pedofilijos dalyviai iszudyti

profesionaliai !!! Ir Usas jau po Drasiaus nuzudymo buvo taip pat profesionaliai nuzudytas. Gal prokuroru saugoma "karve" laksto po pievas metydama siena ir uzsakineja profesionalias zmogzudystes???

765. TATA

profesorius netoks yra koki vaidina.

764. to 708

Issigimeliai violetiniai ,nepasprinkit savo paciu nuodais.Rupinkites savo vaikais padlos,nes ,tikriausiai, jie badauja ,kai negaunat maisto patvoryje.

763. Ej, violetai,

Vis reket, kad mergaite vaistais apsvaiginta perduodant mamai. Paziurekit i sia nuotrauka - va cia tai tikrai galima itarti, kad apsvaiginta. Kai mama ja is ciocios eme, mergaite ja bent apsikabinusi buvo, o va kai superdydvyris tetukas nesa, tai rankutes kazkodel tabaluoja, ir neskuba apkabinti tecio!!!

762. raimonda to vytas

O su su kompiuteriu muses dauzai?

761. rimas

Kuznecova vėl išgėrė, pradėjo pasakoti taip sunkiai prokuratorių kuriamą ir taip slepiamą ikiteisminio tyrimo medžiagą. Dabar paskelbti niekalai turėtų įgyti niekalo vertę. Bet ne apie tai. - žmogžudystės vyko 2009 spalio 5 d. ir Kedys bėgdamas padarė avariją. Liudininkui jis pasakė ...." slidu, labai slidu ".... ( fone pasigirsta garsus juokas ); - rašoma ..." pateko į avariją 2010 vasarą ".... Per keturis metus - ir molis, ir vanduo, ir liudininkas, - perfrazavus J.E. Kuzia sako įpilk ! Ir negalvok !

760. ??????

tai koks ten vedėjas pas Stankūnaitės seserį Naruševičienę turėjo atvažiuoti po Furmanavičiaus nužudymo? Dar Stankūnaitė nepapasakojo prokurorams? Ar prokurorai dar jos nepaklausė?

759. to kvailiu

visi zino ,visi mate......o tai ko KVAILY neini Liudyti,juk viska Zinai viska Matei,ko sedi,negi Laukiat Kol lapais Galesit Apsikasti...........................

758. to756 IP109.255.182.17

kas tu esi cioce sukciene ar aferiste neringute labai jau panasus braizas kaip siu aferisciu

757. Garliaviskiai

kaip kas tikejosi kad bus zudynes.Policija nekreipe demesio i Kedzio kalbas Galejo uzbegti tragedijai uz akiu.

756. zzz

tik paduok prasciokui lietuviui kriminala:-diskutuoja ,gincijasi keikia vieni kitus,baisu,o ka darysi ,kitoms temoms proto tai negana.Kuo tamsesne liaudis ,tuo labiau domisi nesamonem .

755. .

tai, jog ir A. Ūsas, ir L. Stankūnaitė nebuvo nuoširdūs, patvirtino ir poligrafu, arba kitaip vadinamu melo detektoriumi, juos abu tyręs ekspertas Vitas Saldžiūnas.

754. izabelė

Džiaugiuosi, kad, pagaliau, nors ir ne oficialiai, bet visuomenė supažindinama su dviejų žmonių nužudymo bylos medžiaga... Kai kurie žmonės tiesiog neprisiverčia peržengti per savo ego ir bent jau patys sau prisipažinti, kad visaip teisindami ATA Kedį buvo neteisūs - jie labiau tiki labai suinteresuotos, tik jai naudingą bylos medžiagą iki šiol skleidžiančia ir visą pasaulį kaltinančia Venckiene, negu, dešimtimis šioje byloje medžiagą rinkusių ir objektyviai ją vertinusių teisininkų...

753. ZALGIRIO FANAS

JEIGU DAR NIEK NEZINO, TAI PIRMAS PEDOFILAS BUVO KEDYS ISPRIEVARTAVES NEPILNAMETE STANKUNAITE

752. nu ir dūra kuzia

Vakar lojo vienaip, šiandien- kitaip

751. Kvailių ieško

Visi žino, kad yra liudininkai, kurie matė kaip buvo nušautas furmanavičius. Ten buvo 2 žudikai ir nė vienas net nepanašus į Kedį, bet 1 iš jų mažo ūgio ir azijietiškų bruožų. Naruševičienę nužudė tie patys ir pasaloje laukė Kedžio, kuris atvyko savo telefone radęs žinutę apie Aido pasirodymą. Tie du užlaužė rankas ir įgrūdo į mikriuką ir labai greit nuvažiavo. Tuo metu naruševičienė jau buvo nužudyta. Taigi - neieškokit kvailių, liudininkų negąsdinkit ir negrasinkit jiems. Kedys visą laiką buvo nusikaltėlių rankose ir prokurorai tai žinojo, tik imitavo jo ieškojimą.

750. 744-am

Kaip ji kankino? Valgyt dave, isgert dave, prezervatyvu dave, o malalietkos neatvede? Nu tai jo, nuo tokio kankinimo tik mirt. Ot izvergai, nu kas jiesm trukde kaime kokia sesiolikine atvest, butu drasiukas va prezikus panaudojes ir nesikankines, a ne?

749. ???

ar tebeieskomas skulptorius, kuris pagamintu paminkla ji pastatyti Uso vardo balos pakranteje?

748. Kazin kodel

tas kartu su kedu buves benrdrinikas iki siol yra labai mazai zinomas arba isvis nezinomas,viena is versiju kad neturi duomenu,kita kad issanksto negali ju viesinti...trecia Duomenu pilna tik nera kam ju susisteminti,nera kam susemti i bendra "SIUPELI" ir galu gale atsijoti......

747. 746-am

Jo jo, advokato Venckaus viesai paskelbta per tv teorija cia pletoji. Galima pagalvot, kad teismas niekada zmoniu neisteisina. O isteisina, ir labai daznai, taip kad pateikti ten kazkokie itarimai kaltes neirodo. Tao tik ponas VEnckus per tv skelbe, kad jei prokurorai surase kaltinamaji akta, tai jau zmogus skaityk nuteistas, o jei jo nenuteis, tai prrokuroras bus pasodintas i kalejima. Taip sakant Garliava turi savo kodeksus ir ant Lietuvos istatymu spjauna, kaip matyt is ju skalambijamu vioetiniu teoriju. Beje, Kedys nuo patpirmos minutes po zudyniu paskelbtas itariamuoju. O itariamuoju esi nuo paskelbimo minutes, nesvarbu, kad popieriaus nepasirase. O dabar prokurorai jau viska istyre ir pertyre.Tikiuosi per Ivanausko teisma dar ir visus kedo darbelius graziai to draugo ir bendrazygio nupasakotus isgirsim. Smulkiai, su visom detalem, galesi megautis.

746. to 673

Violetini,melu ir nereikia tiketi,reikia tiketi TIESa.O jus tikit savo vades melu.

745. Įtariamas pedofilas. :) USAS

Kitaip - su ūsu. Kaltinimus pedofilija jam prokurorai pateikė ir teismui perdavė. Viskas aišku. Įtariamas pedofilas. :)USAS

744. to 732. ELVIS

ir Usas turejo bendrininka?

743. JOO

visi straipsniai ismetami pries pedofilijos bylos nagrinejima ir vel eilini karta plaunamos zmonems smegenys..jau taip atsilikusi lietuva pagal zmones ,kaimuose prasigere uz pakeli skalbimo milteliu balsuoja uz tai uz ka jiems pasako...kiek dar tesis tas bardakas..KAS NUZUDE IR GALIMAI NUKANKINO DRASIU KEDI???

742. damutė

Visi keliai į Romą veda. O šios bylos visi siūlai veda į Venckienę. Matyt, violetinei velnienei, bus gyvenimas languotas.

741. 738-am

Ir ka cia durnium apsimeti? Taip, Kedziui itarimai i rankas neiteikti ir jis ant ju nepasirase, nes krumuose lindejo, teiseja ir beginkle moteri nusoves, tas pedrasius tavo. Bet tai nereiskia, kad jis nekaltutis. Prokurorai surinko to pedrasiaus darbeliu irodymus ir paskelbe isvada, kad jis zmogzudys. REiskia, jis zmogzudys, ir dar pedofilas, nes dirbo vaikus nepilnametei ir filmavo savo vaika manekeno klyne besivoliojanti ir ta pedoporno platino visam pasauliui visu svieto iskrypeliu dziaugsmui. Labai gerai, kad to issigimelio daugiau nebera - daugiau nezudys ir vaiku nezagins bei jiems vaiku nedirbs. Viskas.

740. to 727

bandziau katik muse uzmust..monitorius neatlaike..hm..:)

739. ???

ar tebeieskomas violetinis korepetitorius, kuris nepadejo Laimutei patapti teises fakulteto 1-mo kurso studente?

738. na

perskaiciau grozines literaturos kurini.ir knygas gi raso istisus metus.ir si kurini kurpe ilgai.senai jau buvo aisku kokia bus sio kurinelio pabaiga.net koktu pasidare.galit ir nerasyti,zmones juk turi savo nuomone.va tik vienas DIDYSIS klausimas,i kurie niekas nenori atsakyti.kiek laiko dar bus saugoma ir islaikoma sio kurinio heroje?

737. ziobienes patvoriniams

Ūsą maišot su Kedžiu. Kedžiui jokie įtarimai nepateikti, tai jis net įtariamu žudiku būti negali. Įstatymiškai, ką taip stipriai akcentuojat stankės atžvilgiu. Tipo, stankei įtarimai nepateikti, tai ji - ne pedofilo bendrininkė. Nors visi žinom, kad bendrininkė. Kitaip - su ūsu. Kaltinimus pedofilija jam prokurorai pateikė ir teismui perdavė. Viskas aišku. Įtariamas pedofilas. :)

736. Samokslo teorija 2 dalis

Štai paimkime viena toki-palecki. Kuris dalyvauja Skučienės mitinguose, sako ugningas kalbas. Ir neperseniausiai sugalvojo originalią atmazke, su tikslu išplauti raudonosios armijos mundurą-įrodyti, kad jie nieko nenužudė 1991.01.13 , nes pasak jo ten „savi“ šaudė i savus. Šnekant apie Garliavos aukas atkreipkite dėmesį, kad pagrinde nužudomi, neva to klano atstovai (teisėjas, Violeta, usas, vaidas), o ne prieš klaną kovojančios puses atstovai. Netgi jei, violetinio „didvyrio“ mirti įrašytume ir mistinio pedofilinio klano sąskaitą, gautųsi santykis 4: 1. kaip matote žaidimas vyksta ne į tuos vartus. Kedofilai Lietuvoje elgiasi vienodai, kaip ir ekskomunistu režimas Rusijoje. Sumąstė, kedi reabilituoti ir sugalvojo, lolitu mėgėją reabilituojančią teorija sukurti. Kurioje teigiama, kad neva Kedys nieko nežudė, o cia matai pedofilai patys savi savus iššaudė su tikslu apšmeižti kedį. Atsimenu LL Aurimo dryžiaus fantazija. Kaip žinia, kai prokurorai skaitė apie Kedžio suorganizuota Violetos ir teisteisėjo nužudymą. Stebėtinu greičiu jau kitą diena jie jam surado „alibi“. Paskelbė, kad turi liudytoja-violetos kaimyną, kuri Kedys neva užverbavo užsirašinėti prie jos namu sustojusiu automobiliu numerius. Ir kedi neva priviliojo klaidingu skambučiu, ir mašinoje sėdėjas neužauga karlikas- Aidas plikom rankom nuginklavo kulturista, ginkluota pistoletu –kedį, uždėjo jam antrankius ir nusivežė. Aišku toks „liudininko“ atsiradimas matyt nesutapimas. veikiausiai atsirado poreikis mušti prokuroro paskelbtus duomenis. Kodėl jis atsirado tik po prokuroro spaudos konferencijos? Vėliau, nuo didelio susidomėjimo nulūžo LL svetaine, tie paranojikai traktavo, kaip dar vieną vsd kibernetine ataka ir pavertė – dar vienu savo „įrodymu“.

735. to 699

tai bajeris - nežinojau, kad R.Ivanauskas yra buvęs V.Landsbergio asmens sargybinis. Ar ne per daug jo sargybinių šioj byloj ? Juk A.Skučas irgi V.Landsbergio sargybinis ... Laikas tatai mauti su prisipažinimais pas prokurorus !

734. samokslo teorija 1 dalis

Turbūt visi žino, jog geriausia kalte perkelti ant kitos galvos. Tam tikslui taikoma sąmokslo teorija. Ta puikia įvaldžiusi su kriminaliniu pasauliu susiejusi žurnalistika-Karstas komentaras (liaudyje dar žinomas karštu kakuču) , Laisvas laikraštis (lochu laikraštis), čiupokabros, sniego žmogaus medžiotojas –Krivickas, politine prostitute Rūta ir k.t. šitoje kriminaline draugijoje taipogi i jų dūdą pučia tokie pseudožurnalistai dirbantys eksLRT darbuotojai: -aleknonis, Dapkus. Prie jų kompanijos prisideda paranojikas Kuolys ir kiti puolė intelektualai, nu ir dar politiniai luzeriai tipo Matulevičius, politiku netapęs spameris Pikasas (giedrius Garbauskas). visa kompanija trumpai drūtai, gali būti įvardyta, -kedofilais arba patvoriniai, kaip pavadinsi nepagadinsi. Kaip ir dera juos vienija vienas ligos simptomas –paranoja, kuriai budingas sąmokslo teorijų kūrimas. sąmokslo teorija ir jos pritaikymas praktikoje. Kaip žinia sąmokslo teorijos kuriama siekiant demonizuoti priešą- apkaltinti ji nebūtomis nuodėmėmis. Kartais tai netgi būna valstybine politika. Štai imkim mūsų kaimyną Rusija, pastariesiems nuskendo KURSKAS, kas kalti, negi laivyno admirolai sakys kad krovė torpedas , kaip rastus. Tai prakeikta jankių los angel tipo podloke, kuri susidūrė ir nuplaukė. Neperseniausiai nepavyko paleisti zondo, negi kaltinsi save, kad blogai sukonstravai zondą, žinoma kaltas jav radaras. Vienu žodžiu, -mes nekalti. Turbūt visi žino, jog rytu kaimynėje dažnai nudobiami žurnalistai ir politiniai oponentai, kas atidesnis, pastabėtų, kad yra tam tikra selekcija –nudobiami tik kremliui nepalankus žurnalistai. Bet kremliaus seimininkai ir jiems tarnaujanti spauda sugalvoja tokią atmazke-sąmokslo teoriją. kuri skamba taip: -čia piolitkovskaja, litvinenka ir kitus nunuodija Berezovskis ar CŽV, su tikslu kad galėtų kremlių kaltinti kokie jie yra baisus. Savo kaltę perkelia kitiems. Analogiškai daro ir mūsų garlaivines gaujos aktyvistai ir viešosios nuomones formuotojai

733. ???

ar tebeieskomas stadionas, kuriame galetu ivykti partijos ,,Pedofilo kelias i bala" steigiamasis susirinkimas?

732. labai

Keisti dalykai vyksta mūsų valstybėje,dar keisčiau,kad Kedys,ketinęs nužudyti Ūsą,pats buvo nužudytas,o greit po Kedžio nužudymo buvo nužudytas ir Ūsas.Peršasi išvada,kad Naruševičienę ,Furmanavičių,Kedį ir Ūsą nužudė tie patys.O dar keisčiau,kad Šimašius matė Ūsą važiuojant prieš mirtį ir tam neužkirto kelio.Ir kaip Kraujutaitienė per penkiolika minučių "atskrido" į Ūso žuvimo vietą iš Kauno?Gal ant šluotos?

731. ELVIS

...vienas issgama nustipo,kita irgi suras.

730. .

psichopatai su teisiniu išsilavinimu

729. to ciurlionis

Asile,rasai grazinkit mergaite mamai,tai taip iseina ,kad velniene droze zudikas ir uzstate mergaite jei? o stankunaite yra tik seip del bendro vaizdo,kad nekiltu ytarimas ,kad ten kraujomaisa ,tai kedofilai pakomentuokit placiau sita jusu isties paslaptinga paslapty,kazka praleide esam. Laukiu atsakymo violetine ziurke.

728. OZYS

Netrukdykite Landsbergiui sedeti po medziu ir bendrauti su marsieciais.

727. gal

žinot ,kas atsiuntė Garliavą tokius veikėjus,kaip Marių Kuprevičių ,Astą Kuznecovaitę ir kai kurieuos kitus,kokios tarnybos?????

726. Vytas

Sitas laikrastis tik muses tinka dauzyti. Tai jau seniai zinoma.

725. to 717

turi juk draugą,Černiauską

724. jetau

pedofilai veikia jau grieztštai pries rinkimus,ypac lovaste.visi buve kagabistai cia.pievas raso apie ta mergaite

723. pedokariaunai

Ar atsakė į klausimą prokurorai,kodėl Ūsui iš Fijadžeraldo Bašinsko sodybos prieš sėdant valgyti,dar prireikė su keturračiu apsukti vieną ratą.Gal,kad jį pamatytų Šimašius?Gal jam kas paskambino?Ir kodėl Ūso tėvai iš pradžių netikėję sūnaus smurtine mirtimi,staiga buvo perorientuoti,kas juos paveikė?

722. blin

atėjo rudenėlis ir tos pilkos dienos,ieva ir raimonda vėl peza komsomolkėj

721. 704

taikd mergaite po isvadavymo gyvena su mama

720. to Raimonda

Raimonda, tos partijos garbintojai žino tik viena - kaip gera buvo sėdėt patvoryje ir veltui ėst bei gert už naivuolių sudovanotus pinigus. Jie vėl ketina rinktis į klonį ir patriukšmaut už Neringą - kaip ją bekoję - prokurorai į Panevėžį liudyti kviečia. Bet naivuolių lieka vis mažiau ir mažiau.

719. taigi

Nuo kada prokurorai sprendžia kas kaltas ,kas nekaltas ir ar įkalčių užtenka? Jeigu tokie įsitikinę ,kad kaltas Drasius , tai kokios problemos? Nėra kaltinamojo? Gal jį gali atstovauti artimieji arba nevyriausybinės organizacijos? Net neabejoju ,kad jeigu teismas nepripažintu Drasiu kaltu ,tai prokurorams tektu patiems sėsti į kaltinamųjų suolą už sąmoningą bylos falsifikavimą ir tikrųjų žudikų slėpimą. Juk taip?

718. IPsui: 109.255.182.17.....

Gal tu pailsėk truputį ?Ištisai varai ir varai ..Karksėk kiek nori ,bet tavo nuomonė niekam neįdomi.Drasius -žudikas ,galimai pedofilas ,pasinaudojęs savo dukra ,kad atkeršyti neįtikusiems .Pats pedofilino ,o kaltę sumetė tiems ,kam norėjo atkeršyti .Ūsui-už paramą Laimutei.Teisėjui -dėl neringutės intrigų .Ateis atpildo valanda visiems ,pamatysit.

717. taigi

Koks slykstus sito klanines mafijos ruporo sudrycio ir Kuznecovaites dezinformacinis briedas! Jei dar kiek abejojau, ar balsuoti uz DK, tai dabar nustojau svyruoti ir tikrai rinksiuosi DK su Venckiene priesakyje.

716. ???

ar tebeieskomas triusei Vakarei draugas triusis Rytmetis?

715. Kopija

Neikit balsuoti 2012-09-02 19:09 Butu prikolas,jei niekas nebebalsuotu.Dabar mus visus durnelius prigauna,kaip naivias cielkas,o pasinaudoja pameta.Juk jus supraskit: kas laimes,vel kelis metus siltai ramiai sedes kresluose ir maugys mobiliuosius,o ziniasklaida is ju kurs sou,bet o kokia is to mums nauda?? Mums tik skriauda daro tokie apsimeteliai.Nera uz ka balsuot,nes cia reik naikint supuvusia sistema,o ne ta pacia vel palaikyt.Jie graziai ciulba,kol neisrinko,o kai isrenka,ciulbesys nutyla.Kiek mes galim jais tiketi??Ir kaskart tas pats per ta pati.Jei jie nesugeba ir nenori stengtis dirbti del liaudies,liaudis turi tokia valdzia ignoruoti,o ne vis tiketi.Naivus mes esam,kaip vaikai,galiu pasakyt,vis mus itikina.Bet protinga gali apgaut 1,2 kartus,bet ne desimtis kartu toj pacioj vietoj. Mes tikri duraciokai,durina mus,o mes vis atleidziam ir tikim.Geriau jau tiket i Dievo egzistavima,bet ne i valdzios sieki dirbti tautos labui. Ir vel visi eis balsuot,ir vel tikesis kazkokio gerio po rinkimu.Net pyktis ima del zmoniu durnumo neispasakyto. Kiek galima tiketi jais?? Liaukimes 1 karta.

714. Ziegzdriai

Kai atris nuo lovos ir as stosiu i Kedofilu partija!!!

713. to 712

drasius kedys zudikas o venckiene zudiko sesuo

712. To Lietuvoj pedofilu nera

O tau ju labai reikia?Dukrai uzpakalis panizo?

711. .

Tai ne paranoja, Drąsius- tėvas didvyris tikėjęs, jog galima teisiniu keliu nubausti ištvirkėlius.O šis įvykis įeis į Lietuvos istoriją kaip pats gėdingiausias ir juodžiausias prokurorų darbas.Patikėkit teismo bylų istorijose studentai studijuos, kokio žemo lygio buvo prokuratūra ir kaip buvo trypiamas valstybingumas, pažeidžiamos vaikų teisės.Tai faktas.O burnotis keiktis galima kiek širdis geidžia, bet atsakymų nėra šioje byloje, o tik daug daug klausimų ir finale- persekiojimas tų , kurie ieško tiesos.

710. 699am

Pritariu jums100 proc.Kažkada aš labai pasitikėjau Landsbergiu .Visada jį užstodavau ,gindavau .Labai nusivyliau juo po tų Garliavos įvykių ,kada jis pradėjo ginti galimai žmogžudį ,jo šeimą ,smerkti niekuo nekaltą motiną ir t.t. Tiesiog pasibaisėjau juo ,kaip ir kitais ,kurie gynė šitą melą .Laikas jam iš viso būtų pasitraukti iš politinės arenos .Užtenka kiršinti žmones .Tegul pasimoko iš Juršėno-šis nebedalyvaus rinkimuose ,nors tikrai yra padoresnis už tatą.

709. ???

Kodel spaudziant minusa ant pedofiliniu komentaru, uzsideda iskart net keli pliusai vietoj to minuso?

708. to 708 ziurekit

Jums tai norisi pasakyti ne ziurekit, o gydykites.

707. ziurekit

Naruseviciene nuzudyta, bet ka padare seneliai, kad anuke gyventu su jais…. o gi nieko… nerupi tiems isgamoms anuke…. lygiai tiek pat kaip laimutei dukryte… yra irankis, kaip uzdirbti pinigus… ka veikia apsauga su laimute….? kai moteris tokia jauna… gi ciulpia, dulkina… daro ka nori… o jai toks gyvenimas patinka………..isgama visa gyvenima ir liks isgama… sutenere. del pinigu paradve savo dukra… sita isgama reikia teisti…………

706. violetiniu

parazitu partijos planas -- persekioti ir smeizti mamyte su dukrele, ginti dviem zmogzudystem itariama keda, stai ju partijos planas

705. Čiurlioniui

Ar vaistukus išgėrei?Kodėl psichiatrinės ligoninės leidžia ligoniams sėdėti prie kompų?

704. toliau raganas medzioja

Taip drasius kaltas kad lietuvoje visi blogai gyvena.

703. Čiurlionis

grąžinkit mergaitę mamai ir seneliams,užteks sutenerei su tania ir stasiu tyčiotis iš mažų vaikų.

702. raimonda

Buvo paklausta zmugzudzio kelio apie partijos planus ir kaip kovosit su negerovem,tai jie parase kad klauskit kitu partiju ir istryne klausimus.tada buvo pasakyta,kad visos partijos paskelbe savo planus viesoje erdveja ir galima pasiskaityti ir visiems prieinama,po ko , zmogzudzio kelias parase,kad ju planai dar bus paviesinti.Iki rinkimu liko menuo,o mes nezinom kaip jie kovos uz musu geresni gyvenima,kaip kovos su pedofilais ir tt.

701. ???

ar tebeieskomas (tebeieskomi) tas (tie), kuris (kurie) padejo Usui patvarkyti 4x0,2ltr buteliukus degtinaites?

700. raimonda

Zinau kad ikyresiu, bet kol negausiu atsakymo tol klausiu:Kas ruošiatės balsuoti už zmogzudzio gerbeju gal Jūs žinote, kokia Venckienės bei jos partijos narių (pavyzdziui, Skučienės) pozicija: 1. dėl Atominės elektrinės bei SGD terminalo? 2. dėl Sodros deficito problemos sprendimo - kaip pertvarkyti pensijų sistemą? 3.Ką ir kaip reikia keisti švietimo sistemoje? 4.Kokį valstybes biudžetą priimti bent jau sekantiems metams. Kaip spręsti biudžeto deficito mažinimo ir tuo pačiu verslo skatinimo ar MMA kelimo problemas? 5. kokia turi būti mokesčių sistema? ir t. t.

699. Aha

Vis tiek balsuosim uz VENSKIENE! Labai noretusi pamatyti kas zude? Gal tada greiciau pedofilai prades vieni ant kitu varyti? O tai jau baigia cia zmones itikinti, kad lietuvoje pedofilu nera.

698. to 686. IEVA

Pasaulinėje medicinos istorijoje, paranoidinės šizofrenijos kamuojamų asmenų klejonės - nieko naujo. Nauja tai, kad Lietuvoj, šitie kliedesiukai apie pedofilų klanus, buvo pakelti į valstybinį lygį. Prof. Landsbergiui niekas neatims politinės įžvalgos dovanos, tačiau ar nevertėtų profesoriui viešai atsiriboti nuo savo buvusio apsauginio R.Ivanausko, įtariamo dalyvavus serijinio žudiko iš Garliavos organizuotam sąmoksle, prieš Kauno mafiją teisusį teisėją J.Furmanavičių. Keistas sutapimas, kad serijiniam žudikui, signalas veikti buvo duotas, pargabenus į Lietuvą H.Daktarą. Galima daryti prielaidą, kad tokiu niekšišku būdu buvo stengiamasi padaryti spaudimą būsimiems H.Daktaro teisėjams - " žiūrėkit, ne tik nužudysim jus, bet ir pedofilais padarysim" . Juk žymiausiam Lietuvos nusikaltėliui gręsia nei daug nei mažai - įkalinimas iki gyvos galvos bei viso per niekingą amželį prisikaupto turto konfiskacija. Daugiau negu keistas politikų demonstruojamas palaikymas garliaviškiams Kedžiams, susijusiems stipriais saitais su žymiausiu Lietuvos mafijozu. Štai A.Venckus nuolat dalyvauja daktarų gaujos gynyboje, o teisėja nevengia R.Daktarienės draugijos. Galima suprasti prezidentę, neturinčią savo vaikų ir nesuvokiančią kaip elgtis šioje keblioje situacijoje, tačiau prof. Landsbergio užimta pozicija, imant domėn jo įžvalgumą - kelia didelį nerimą. Ar nebus taip, kad Seimo komisija konstatavusi, konservatorių partiją turint teroristinės organizacijos požymių, visgi teisi? Juk žymiausi teroro aktai buvo įvykdyti valdant konservatorių partijai. Ir kas galėtų paneigti, kad jų neįvykdė teroristinis partijos sparnas, per Kauno " berniukus" ? Jeigu profesorius V.Landsbergis yra šantažuojamas mafijos ir priverstas stoti į jos pusę - rekomenduočiau profesoriui kuo skubiau duoti parodymus generaliniam prokurorui ir atsikratyti mafijos rėmėjo šleifo.

697. aras

Arteja rinkimai I seima

696. kada

Bus pareiksti itarimai marsieciui

695. melas

nevieriju nei vienu žodžiu. nei vienu. baisu kokioje šalyje gyvename. Neringai stiprybės

694. to 682.

O Ve gerbėjai, tipo, kitaip daro?

693. Ievai

issigimele, greiciau isikisk vibratoriu, nes tuoj pasiusi

692. to raimonda

nusivalyk ekrana,visa apspjaudei berasydama

691. Antanas

O Dieve,kokia pabaisa venckiene ir jos subinlaiziai.

690. Kaip gerai

nutrauks tyrima, viskas bus nurasyta ant a.a. Kedzio, o dideles plaukuotos rankos bus laisvos ir gales toliau susidorot su visais, kas tik isdris sudrumst ju ramybe. Gales ir “a. a.” Usas islist is sleptuves, nes kad jis mires yra tik pasaka, Tevai ir zmona spinduliuoja laime, kad sunus ir vyras “prigeres baloje”

689. ?

Nėra Lietuvoj pedofilų ir Kaune niekada nebūvo, ir šiaip visi heteroseksualūs. Teisėsauga be galo padori, policininkai paslaugūs, žmonės nedingsta, vaikai laimingi, pensininkai šiltuose kraštuose atostogauja, valdininkai dirba tik iš įdėjos, gydytojai dievą iškeitė į Hipokratą, žiniasklaida be menkiausios dėmelės, o valdžios rūmai tikra šventovė.

688. raimonda

zvengiu,zinok,iki asaru isivaizdavus.pagavo pedofilai drasuti , nuveze i ta bunkeri, kur extrasense parode ir sako,vemk,bliat, nes jei nevemsi,mes tau,gaidy, is slaunies kaula isimsim.Kadangi didvyriai greit nepasiduoda,tai kaulas buvo isimtas,ka patvirtino spaudos atstove su patvoriu,kandidate i seima- kirpeja su nudegintais peroksidu plaukais.nepilnameciu tratintojas, neiskentes skausmo, pradejo vemti,tada pedofilai,supuole ji ir laike aukstelninka,kad tas paspringu ir padvestu.O iseidami,kad padaryti izdivalke,ikiso i gerkle zoles stieba.finito.

687. baisiausia, jog daugelis tuo patikės

ne vien ssmdomas (ar savanoris) puskvaišis propagandistas aurelijus. prisijungs ir televizijos, o jomis Lietuvoje (kaip ir rusijoje) vis dar pasitikima.

686. ???

ar tebeieskomas tas, kuris ant Laimutes gulbes kaklo paliko melyniu?

685. Ieva

Landsbergis....kada sis uz viska atsakys..Jezau..Jezau. Kokius velnio sutverimus islaikome.

684. Ieva

vencke ner kvaila:DDD pastume narkomana kedziuka zudyti:))) pati tuo metu i marijampole isdume:)) tipo as cia ne prie ko:)))

683. teisingumas

Vargsas zvejis bande pasakyti, neslepdamas, kad mate kaip zmogu dviese isverte is maiso, tai vargso vos psichiatrineje iki mirties nepripumpavo kazkokia chemija. Kur laike ir dauze Kedi, tai net be niekieno leidimu buvo sulyginta su zemem kulturinis ir istorinis paminklas,- bunkeris. Tai kam buvo isduotas leidimas panaikinti ikalcius?

682. 657. lietuvoj pedofilu nera!

Gal kitame kontekste būtų tinkamas tas sarkazmas, bet Venskienės išgalvotos istorijos nukreipia dėmesį nuo tikrųjų pedofilų. Tik keli atvejai buvo išryškinti... O gal tokia Venskienės misija ir yra - užmaskuoti tikruosius pedofilus?

681. to 672

Sita jau senai pastebejau.Geriausia stebeti delfyje,ten galima patikrinti kiek kiekvienas komentatoriu parase tame straipsnyje,tai St gerbejai raso nesustodami,po 10-15 komentaru.Tik vardus tipo keicia

680. ū

Klanas pakilo į lememą kovą prieš Venckienę. Eilinė prokuratūros dezinfrmacija, kuri netrukus bus sugriauta kaip ir ankstesniais mėginimais. Bet ne tas svarbiausia, pagrindinis tikslas iki rinkimų supurvinti Venckienę, kad Drąsiaus kelias nepatektu į seimą, tam pagal bolševikų įdeaologija tinka visos priemonės.

679. Ieva

gal vencke ir uzgiedos, kad jai balsai is virsaus liepe pedofilinti vaika ir stumti debila broli zudyti, kaip ir ta is telsiu ligone, nuzudziusi 7-mete.

678. negi nera nuotaukos

kur vaikas myli teva..o dabar atsilosusi,atsitraukusi kaip nuo didziausio prieso..bet koks norintis pasakyti zmogus pasakys,kad du priesai pavaizduoti.

677. reikia pradėti ir baigti

teigia kolega pikasas® [100]. taigi, kad jau prokurorai lyg ir baigė. bekieka perduoti teismui, o propagandos rengėjų uždavinys – išaiškinti tamsuolių miniai: a) stankūnaitė neribotą laiką bus saugoma todėl, kad vienas d.kedžio bendrininkas kažkur tebeieškomas; b) n.venckienė organizavo, šmeižė, neteisėtai priešinosi; c) žalimas sakė teisybę; d)kriminalinės policijos vadai sąmoningai trukdė, byla dėl to buvo taip ilgai tiriama...

676. to 674. to 650

kaip tau ,,ne psichopatei" sekasi kartu dirbti su psichopatemis?

675. Ieva

kedys pedas slepesi nuo visu, kaip dirbo nesvaru darbeli ir prisidirbo, dabar jo iskrypele sesute su valkata kirpeja slepias , pjaustydama sveikas kanopas:))) ot isgamos..na

674. laimute,

gal jau dirbt pradesi? Kralikiukui maistelio nupirksi,nes ir tas valstybes islaikomas.

673. to 650

Neringa Venckiene tai isterinė psichopatė, ji pati šventai tiki savo sukurtais dalykais. Štai kaip sugeba tokie isterikai uždegti kai kuriuos žmones, kurie šventai ja tiki. Nei Landsbergis, nei kiti parlamentarai nesuprato, kad juos vedžioja už nosies šita, iš tiesų, pažeista asmenybė - psichopatė. Ji ir Drąsių įtikino savo paranojomis. Tarp kitko, tokios moterys yra darboholikės ir gan neblogai dirba (jeigu ko nors nepadaro, labai sugeba išsisukti, tai pastebėdavau ne kartą). Iš esmės kaip ir nemeluoja, labai įtikinamai viską pateikia, bet labai sugeba išsisukti, kad jos nevadintų melage.

672. labai gerai

prokurorai “susitvarkė” -atėmė mergaitę, apkaltino, Drąsių ir galvoja, kad pasidarė “švarūs”…. Tik kad tuo melu niekas NETIKI.

671. Žalias

Geras. Kai spaudi už Kedį, tai spaudžiasi ir prieš jį, bet jei atvirkščiai, tai du pliusai neužsideda. Suderinkit sistemą!

670. Ieva to ???

nebepades smeiztas ir visa kita jums venckes iskrypeliai, nei pasakos apie randus, nei apie akropolius, bunkerius ir visa kita:) shakes vienu zodziu jums. galit zudytis patys, nes tragiski laikai jums ant nosies.

669. Kedofilai atsibuskit

Uz visko kyso Neringos ausytes!!!! Tiek mirciu!!! Prazudytas brolis!!! Nepavydziu....

668. Žalias

Užuomina aiški - tuojau bus surastas dar vienas „liudininkas“, kuris patvirtins kito „liudininko“ Žalimo versiją. Arba kalbės tai, ko reikia „klanui“. Dirvą L.Rytas jau purena, sėklas sėja, tuoj sudygs švieži melagysčių daigeliai. Ką ten daigeliai - visas miškas... Aš asmeniškai, nei už vienus, nei už kitus, bet istorija tamsi, pertempta, o taip yra todėl, kad tiesos mes niekada ir nesužinosim. Kad „klanas“ yra - tikiu, kad pedofilų aukštuose sluoksniuose pakanka parodė ir kitose šalyse iškeltos bylos. Nemanau, kad Lietuva kuo nors išimtinė, veikiau jau atvirkščiai...

667. to 640 violetinis

ko tu verkauji ir aimanuoji???tavo didvyris nustipo kaip ir dera zudikui,o tu geriau eik bent jau antra klase pabaik.dar tokio berascio nesu mates,kiekviename zodyje po klaida.ar tu irgi tas, mistinio pedofilu klano ieskotojas???venckienes subinlaizys???? skucienes trubaduras zvygaujantis kaip parsas apie brisiu ir koks jis buvo saunus??? na ir lopas....

666. “DRĄSOS KELIO” štabui

-Sakykite kaip įstoti į jūsų partiją? -Tai labai paprasta. Reikia užverst 6 pedofilus ir vieną katiną. -O katiną už ką? -Sveikinu, jūs priimtas…

665. kuznecova,

ar nereikes tau sleptis kaip lavastei tiek pripletkinus?

664. ???

ar tebeieskomas tas, kuris ant Laimutes skaistaus veidelio randa paliko?

663. As

Nu didysis prokurore Lietrycio komentatoriau,kada baigsi savo sukurpta ar pedofilinio prokuroro plana.Gana melo juo niekas netiki.Nustokit meluoti.Slykstukai.

662. 656am

ziurek tu pedale mastyk ka rasai gudragalvi kad netycia kas neuztemptu o gal tau patinka?

661. xxxxxxxxx

nenorėjau, bet po tokių straipsnių tikrai užjaučiu Neringą ir balsuosiu tik už ją, akivaizdžiai meluoja tiek lavastė, tiek kuznecova, o tikslas aiškus

660. o

(2 dalis) Tai nereiskia,kad tu tiesiog zodziais pasakai"Gerai,tu teisus",bet tavo veidas isduoda tavo mintis,-"As esu auksciau viso to vaikiskumo".Tai tik priesinimosi perkelimas i kita lygi,nes ego tebera tame ir tebepildo tavo pranasumo poreiki.Kalbu apie visa proto-emocini energijos lauka,kuris susikaupe kovai del to kas teisus.Leisk jam isnykti. Ego yra selinantis,todel turi buti labai budrus,buti pilnai tikroveje ir buti visiskai nuosirdziu sau ,kad pamatytum ar tu tikrai nebesitapatini su proto pozicija,tai yra ar issilaisvinai is proto diktato. Jei tu staiga pajusi savyje dideli lengvuma,sviezia grynuma ir gilia ramybe,tai neabejotinai yra zenklas,kad tu susitaikei.Tuomet stebek kas atsitiks kito asmens pozicijai,kai tu nustosi energizuoti jos priesinimosi.Kai nebelieka proto sukurtos pozicijos,tuomet parsideda tikrasis bendravimas. Nesipriesinimas nebutinai reiskia nieko nedaryma.Tai reiskia, kad ka tu bedarytum,veiksmai nebus issaukti priesiskumo. Prisimink gilia rytu kovos menu treniruociu isminti:Nesipriesink oponento jegai.Pristabdyk nora nugaleti. Pasakius "nieko nedaryk",tu esi labai intensyviai Cia ir dabar ir yra labai galinga situacijas ir zmones keicianti ir zmones gydanti jega. Tai radikaliai skiriasi nuo nieko nedarymo samoningos ir tuo labiau nesamoningos busenos,kuri salygota baimes,inercijos ar neapsisprendimo.Tikrasis "nieko nedarymas",talpina vidini nesipriesinima ir intensyvu budruma. Kita vertus,jei reikalingi veiksmai,tai jie nebus proto-emociju salygotos reakcijos,o kils is samoningos tikroves.Toje busenoje,tavo protas laisvas nuo nuostatu,iskaitant ir nuostata "nenaudoti prievartos".Taigi,kas gali nuspeti ka tu darysi? Ego tiki,kad tavo priesinimesi slypi tavo jega,kai is tikro,priesinimasis atskiria tave nuo Buties,-vienienteles tikros galios kilmes vietos.Priesinimasis yra silpnumas kuri baime mums pateikia kaip jega.Tai ka ego mato kaip silpnuma yra tavo gryna,nesutersta ir galinga Butis.Tai kas atrodo kaip jega yra silpnumas.Taigi ego egzistuoja nesibaigiancioje priesinimosi busenoje ir nesuskaiciuojamuose vaidmenyse,tam kad paslepti tavo "silpnuma",kas is tiesu yra tavo jega. Tol kol nera susitaikymo,didziaja zmoniu saveikavimo dali,sudaro nesamoningas vaidinimas.Susitaikant,tau daugiau nebereikia ego gynybos ir netikru kaukiu.Tu tampi labai paprastas,labai realus."Tai pavojinga",sako ego,"Tave iskaudins.Tu tapsi labai pazeidziamu". Ego nezino,kad tik nesipriesinant,tik tampant "pazeidziamu",tu gali atrasti savo tikraji ir esmini nepazeidziamuma. Eckhart Tolle

659. raimonda to 629. OldShatterhand

O tu dar abejoji kad drasutis buvo paskutnis asilas,urodas, ir zmogzudys? Turetu smegenu nebutu zudes teisejo pagal "kazkieno" uzsakyma.Butu Stankunaite kalta,butu jis ja pirma nudejes,o ne varytu teisejo pries darba sauti, nes "kazkas" pasake kad jei teisejas izengs i teismo rumus,tada jau bus sunku ji nuzudyti.

658. optimistas

Susitaikymas asmeniniuose santykiuose. (1 dalis) Tiesa ta,kad tik nesamoningas asmuo bandys isnaudoti ir manipuliuoti kitais,bet tolygu siai tiesai ir tai,kad manipuliuoti galima tik nesamoningu zmogumi.Jei tu priesiniesi ar kovoji pries nesamoninga kitu elgesi,tu pats tampi nesamoningu. Bet susitaikymas nereiskia,kad turi leistis buti ,nesamoningu zmoniu ,isnaudojamu.Visai ne.Yra idealu tokiu atveju tiesiai sviesiai pasakyti "ne" arba pasitraukti is tos situacijos be vidinio priesinimosi tuo paciu metu. Kai tu sakai asmeniui ar situacijai"ne",tegul tai kyla ne is reakcijos,bet is vidinio aiskaus supratimo kas tau atrodo teisinga ar neteisinga tuo momentu. Leisk tai buti nereaguojanciam "ne",aukstos kokybes "ne","ne" kuris neturi jokio negatyvumo ir todel nekuria kanciu tesinio. Jei tu negali susitaikyti,imkis veiksmu nedelsiant:Kalbek apie tai ar daryk kazka,kad pakeistum situacija-arba pasitrauk is jos.Buk atsakingas uz savo gyvenima.Netersk savo grazia,spinduliuojancia vidine Buti nei planeta negatyvumu.Neileis i savo vidine ikvepimo vieta nelaimingumo. Jei tu negali imtis priemoniu-jei tu pavyzdziui kalejime-tada tu turi du pasirinkimus,gali rinktis priesinimasi arba susitaikyma.Susipanciojima ar vidine laisve nuo isoriniu salygu.Kentejima ar vidine ramybe. Pasirinkus susitaikyma,tavo santykiai visiskai pasikeis.Jei tu niekada negali susitaikyti su tuo kaip yra,tu taip pat negali priimti nei vieno zmogaus tokio koks jis yra.Tu smerksi,kritikuosi,klijuosi etiketes,atstumsi ar bandysi juos pakeisti. Dar daugiau,jei tu nuolat sieki sio momento pabaigos,nes tu nori greiciau pakliuti i ateiti,tu taip pat noresi ,kad tavo bendravimas su asmeniu kuriuo susiduri,greiciau pasibaigtu. Santykiai-zmogus-tau tampa tik antraeiliu arba visiskai nesvarbiu dalyku. Beje tai ko tu gali gauti is santykiu yra tai:materialinis augimas,valdzios pojutis,fizinis malonumas ir kazkuri ego patenkinimo forma. Leisk pailiustruoti kaip susitaikymas gali veikti santykius. Kai tu partnerio ar kazko kito artimo tau,esi itrauktas i gincia ar konfliktine situacija,pradek stebeti kaip tu pradedi gintis kai puolama tavo pozicija,arba pajusk savo paties agresijos jega kai tu pats uzsipuoli kito asmens pozicija. Stebek savo susitapatinima su poziuriais ir nuomonemis.Pajusk proto-emociju energija,kylancia tam kad patenkintu tavo poreiki buti teisiu ir itikinti kita esant neteisiu.Tai egoistinio proto energija.Suvokdamas tai,paversk tai samoningumu. Tuomet viena diena,viduryje ginco,tu staiga suvoksi kad turi pasirinkima ir galbut nuspresi nustoti reaguoti ir testi ginca-tiesiog kad paziureti kas nutiks.Tu susitaikei.

657. lietuvoj pedofilu nera!

ir taskas! Tai Venckienes ismyslas!

656. to 653

o mes norim ir prokurores astos kuznecovos isvadas paskaityt!O koks tavo reikalas kur mum skaityti ,prisimyzes pedale.A?

655. BENDRININKAS tebejeskomas(saugomas)---ZALIMAS,SUTENERE ir PROKURORAI---zudykai

Ka jieskot---- saugot ZUDYKUS nes patis juos UZSAKETE....VAIKA ---per jiega su ARMIJOS PAGALBA ---isneset tekiancia....O dabar ja tarp ZUIKIU UZDARE laikot....kol numirs is sielvarto.....ZUDYKU JUS GAUJA.

654. ei sizai

O jus pamete viena pistoleta, nesiotumetes vincesteri savigynai? Idomu kur? Kelniu klesnej? Nieko nuostabaus, kad Kedys nesiojosi zmogzudystes iranki, juo atsikratoma, kai zudikas neaiskus, o cia visiems nuo pat pradziu buvo aisku, kad zudikas Kedys, tad koks jam skirtumas?

653. ko

puolat zurnaliste skaitykit ekspertus alfa ir bukit laimingi tik ten visa "tiesa"

652. SUTENERE--turi but islaikoma PEDOFILU o ne Tautos

ZUDYKAS zalimas,sutenere----tegul pedofilai islaiko USO tevai....Jie turi juos islaikyti..O NE TAUTA.....KODEL ZALIMAS-SUTENERE neviesinama-----ka?????del to kad jie viska zino...PROKURORU ZUDYKU statytiniai.....

651. zalimas

va cia tai liudinhnkas!

650. to 614. TAS KEDYS

o kodėl Kedys žudė ? Kodėl niekas nesuvokia, kad N.Venckienė pirmiausia yra pavojinga artimiausiems žmonėms ir ja patikėjusiems ? Juk tai ji pasiuntė brolį žudyti ir po to į mirti, subiaurojo savo tėvų senatvę, sugadino vyro karjerą, į kriminalines istorijas įtraukė sūnų ir gimines ! O kaip ji pasielgė su ja gynusiais M.Kuprevičiumi ir D.Keršiu ?

649. a

geras tevas buvo kad nuotraukoj mergaite net atsilosus nuo jo siaip tai tokio amziaus vaikai glaudziasi prie tevu apsikabina

648. g

kodel prokurorai nesiaiskina stankunaites vaidmeni sioje istorijoje?

647. to 629

Jeigu žmogžudžiai,iš anksto sugalvoję planą, nedarytų klaidų, nei vienas nusikaltėlis nebūtų surastas ir patupdytas. Kaip violetiniams nesinorėtų, bet taip jau būna. Nebuvo gi kedys užkietėjas recidyvistas, todėl darė klaidą po klaidos. Juk vištai galvą ne kiekvienas gali nukirsyi, o gi žudomi buvo žmonės. Juk negalėjo jis numatyti, kad suges jo mašina ir teks bėgti taksi, juk negalėjo jis iš anksto numanyti, kad Ūsas iš namų išeis anksčiau, nei paprastai, kad Laimutė tuo metu bus policijoj. Suplanuoti ir vienu išvažiavimu nušauti 4 žmones ne taip jau paprasta, todėl ne visas planas ir buvo įvykdytas, ir ginklai sąmonongai ar netyčia buvo išbarstyti.

646. tvoros sargybiniams

dar klausimu turit,kad garliavos zulikeli kazkas tipo kankino,nuzude...uzspringo savo vemaluose ir taskas,jau tada daug kas kalbejo,kad cioce ji slepe ir tai logiska,sakykit kodel vos tik isgirdus apie neatpazinta lavona iskart i morga nuleke???,neva ja aplanke kazkokia tai vizija...kiekviena diena yra randami kunai,kazkodel nelakste anksciau,matomai girtas isejo is sleptuves,ir bobeles supanikavo...aferistu gimine,nekitaip

645. Kuziai

kaip sako tavo tautieciai rusai - 3,14izdi 3,14zdi, no znaj mieru.

644. to 640. SUTENERE neleidzia vaiko ant KAPO tevelio

nebaigtas pradinis? reik dar taip sugebet , kiekvienam zodyje po klaida

643. to 634

Taigi ,violetiniai ,jeigu butumet gyva gerbe savo Drasiu,tai butu nereikeje jums jo zudyti ,kai nuo slapstymosi "stogas" jam pradejo "ciuozti".O paskui panasiu budu "susitvarket "ir su Usu.Odabar ieskot kaltu.Patys prisisikot ir patys rekiat ,kad smirda.

642. Rita

kuznecova Lietuvoj kaip stankūnaitė, jai ir teisėjai galimai ataskaitas teikia, ji viską žino apie šią sufabrikuotą bylą, o šis rašinys prieš teismą tai apskritai viršūnė....niekas niekam neužkliūva, nes taip tri būt - juk galimai užsakymas

641. to634

psjchinio zmogaus nesuprasi gal pasakysi kodel sia savaite nuzude kita psichine mergaite

640. SUTENERE neleidzia vaiko ant KAPO tevelio

ZUDYKA saugo...SUTENERE saugo---vaika nusiunte MIRIOP...Vaikui ateme meile artimiesiam,,,Ka vaikas gali pries MUSIKALTELIUS--nieko...Is vaiko viskas atimta.....Mergaite dydele---ji prisimene teti---taro ZOLIU-ZUIKIU uzdaryta....PEROFILAI prokurorai ---klastoja byla,,,,,VAIKO parodymus ---ignoruoja TEISMAI.....ZIAURI tauta ,,,PEDOFILU VALDOMA....Gangsterei isplese---mergaite is seimos ir nusiunte DARBUI atidirbimui uz islaidas....Ziauri tauta GANGSTERIAI valdo....SLIKSTY Lietuva ,,zudyku krastas.

639. siulau

patraukti Venskiene ir Vensku baudziamoij atasakomybej.Kas cia do per nesamones ,zmones organizavia ir kvailine pries visa Lietuva turi stoti pries teisma.Teisesauga, ATSIMERKITE-i cype ir tegul skaito savo isgalvotas istorijas.Ir kaip dar sventa zeme nesioja sitas isgamas.

638. raimonda to romas599

Taigi aiskiai parasyta, kad lauke prie nuzudytos moters namu kol ji iseis.Skaityk o ne matyk raides.

637. 631am

100% pritariu

636. Rita

jūs viską galit-surasit ir nebūtą antrą žudiką, nenustebsim, liudininką radot, 1 žudiką radot, o antrą surast vieni juokai

635. vdsgg

na r viskas.. Visa seimynele giliai isisukusi i melo, aferu liuna.. Vien jau veidas, sypsena - kaip labai giliai iklimpusios zmogaus, tos vanskienes.. ne tiesiai i akis ziureti pasnekovui negali..

634. to ieva

na jeigu naruševičienė ir teisėjas tikrai būtu gerbiami, tai nei Kedžiui, nei saugumui, nebūtu buvę reikalo juos nužudyti.

633. prokurorai

tai nuo siol galima artimiems slepti nusikaltelius ir nieko jiems nebus idomi teorija

632. raimonda

Artimu giminiu negalima teisti uz slepima, bet gal galima teisti uz padejima organizuoti ir vykdyti( mastermind)?

631. to 553 M

retai uzsivedu, bet debiliskumas tikrai varo is proto. Tau paciam neslykstu, kad vaikstai ant sios zemes. Nu pilnas debilas, o dsar priedo ir bukas. Eina sau buketas:) Slykstyne skystaprote.

630. žurnalist

Pedofilijos byla nebaigta, dar vyksta teismas, tai kas leido kažkokiai kuznecovaitei susipažinti su bylos medžiaga ? Apskritai, kodėl prokurorai nesurenka visų žurnalistų ir nepaskelbia tai, ką nori paskelbti, o pasikviečia tik vieną, kažkokią kuznecovaitę ir jai viską papasakoja kaip LR prezidentei ? Ar yra kokie įstatymai, kurie tokius prokurorų veiksmus būtų nustatę ir apibrėžę. Kodėl prokurorai nepasikvietė ir nesupažindino su byla dar vieno, o gal viso šimto, žurnalistų ?

629. OldShatterhand

Na tik pagalvokit, kokiu reikia buti asilu, kad visu pirma, pamesti viena pistoleta ir dar taip, kad negalima buvo jo pasiimti, neatsikratyti nusikaltimo irankiu :), Kodel neabejojama, kad is sio ginklo buvo nuzudytai? Turetu buti: balistine ekspertize nustate, kad kulkos rastos J.F ir V.N kunuose, buvo issautos is sito ginklo ir t.t. Besiritant išsibarstė ir kišenėse buvę daiktai, iškrito ir nuo žmogžudysčių dienos nešiotas ginklas. Neabejojama, kad iš šio ginklo buvo nužudyti J. Furmanavičius ir V. Naruševičienė, tačiau ant ginklo rasti pėdsakai buvo netinkami DNR identifikuoti. Ir visai nenuostabu, ginklas išvoliotas purve, jis paslėpė visus galimus DNR pėdsakus. Chebra, sugalvokit kazka itikinamiau, o tai viskas taip baltais siulais susiuta... Ir visai nenuostabu :)

628. ilgas plaukas-

trumpas protas, berods taip sakydavo senoliai apie kvailas bobas, kas ir dabar pasitvirtina.

627. viskas

jau irodyta.violetines nutrijos laikas atgailauti, kad toki durni esate.

626. Ieva

kad pedofilas ir narkomanas kedys zude, tai suprantama, tik nesuprantama , kodel iki siol dar PD nusikalteliai nenuteisti tie, kurie jam laisva kelia zudyti suveike. Nes nuzudzius Gerb. teiseja, policija turejo buti po keliu minuciu prie Narusevicienes namu, o ju nebuvo.

625. vasare

Labai tikiuosi, kad pagaliau bus nuvainikuota ta issigimeliu seimynele, leidzianti sau zmones zudyti. Normalus, jauni, sveiki, dirbantys zmones buvo iszudyti kazkokio niekso, niekada oficialiai nedirbusio,is dyko buvimo i didvyrio vaidmeni isijautusio. Garbingi pilieciai nuejo anapilin apdergti, apsmeizti, o kazkoks garliavos "princas" - paminklais apkarstytas, kaip gyvas budamas - grandinem ir tatuiruotem klyne. Tiek to, tie paminklai, negi gaila. Gaila tik zmoniu, kurie suklaidinti, pludo tukstanciais zmogzudziui nusilenkti!

624. to 615

melavo ar buvo priverstas meluoti?Sioje byloje apsimelavusiu iki ausu nors vezimu vezk!Nekyla klausimas-kodel pareigunai negrazinami i darba,jei jau Zalimas fantazavo?Kodel jie nesibylineja uz izeidima ,jei nekalti yra,a?

623. to IP: 78.62.11.171

Buciau iskrypelis jei nusileisciau iki tavo lygio,pas tave kas antram komentare tik sikna ir stumimas i ja. Taip kad neturiu su tavim padugne apie ka ir diskutuoti.Paprasciausia ignoruosiu tave kaip nevisproti ir tiek.

622. senelis

visi bijo paspringti skrabdžio turiniu, arga prigerti baloje, arba barkščių lekštėje, štai taip nutildomi liūdininkai.

621. Pensininkė tam IP:83.217.152.157

Tamstyte, puikiai dirbi,galimai savo ''šefo''būsi paaukštintas.Nuo ryto 10.02val. iki pietų 13.37val. parašei net 15 bjaurių,šmeižikiškų,grasinančių(kad teks atsakyti ir pan.) komentarų.Ypač ''raiškus''114kom.Kas davė pačiam tokią teisę niekinti kitus,savo nuomonę išsakančius, asmenis?Manyčiau ,kiekvienas LT pilietis turime teisę turėti(išsakyti) savo nuomonę ir tą mums garantuoja LT Konstitucija.

620. TO 570

TAI NE PAISTALAI ,O FAKTAI IR JAIS TIKI VISI ISSKYRUS DURNUS KEDOFILUS.

619. 612m

pritariu!nuimkit Kedzio nuotrauka! Man labiau patiktu ta,kur tiatia usas teisme,is kaires oficialioji antroji marti,is desines-atsargine meiluze stankunaite. Ir visi draugiskai reabilituoja Andriuka.

618. to 612. wilno pilietis

ziurek pats nepasprink belodamas, nuo lojimo ir snukis apzels kaip subbine:)))

617. Debilams

Kai pirma zmogu 8h pedofilas nuspve, tai krumuose kito tykojo 3 valandas. Kodel kai kuriems idiotams tas nedasunta?

616. to 606

Atbrose,gyvenimu nuskriaustas padareli,tai uz kiek savo sikna pardavineji? Taip ir neatsakei,iskart apie vaikus kazkokius,tai tu ne piderastas? TU pedofilas? mmmm nuliudinai,maniau kad pedikas,o cia pasirodo pedofilas siauteja,nu romai duodi.

615. zalimas

geeeras liudininkas! Gaiveniui,lavastei,milinienei melavo,ant rackausko vare,paskiau vel keite parodymus. Kaip juo komjaunimo tiesa tiki?

614. TAS KEDYS

ZMOGZUDYS IR TIEK,o tevai ir sesute ji dangsto,stai ir visa tiesa.Gaila tu musu zmoniu,kartais ir gerbiamu ,kurie patikejo Venckienes pliurpalais.KA PADARYSI,KAUNAS YRA KAUNAS,aptverk visa ,ir kiekvienas zinos uz ka sedi

613. tikrai

neįmanoma pamiršti kaip Kliunka su tuo pliku(pamiršau pavardę ) stenėdamas,raitydamasis ant kėdės ir rankas trindamas mykdamas per spaudos konferenciją pasakojo įvykių chronologiją..tuo viskas pasakyta

612. wilno pilietis

Fui ir vel to pedofilo snukis ant laikraacio! Nu paspringo ta padugne tai paspringo, kam cia ji afisuoti?

611. dar vaje, vaje...

Ot pasipyle straipsniai!!!Rinkimai arteja?Nejaugi taip bijoma ,,Drasos kelias,,partijos?Venckienes?Galvoju, kad bus idomu greit, jei Venckiene paklius i Seima?Suzinosime daug daugiau, negu cia rasinejama?

610. to pasiulymas

Gerai sudeliota. Reikia dar sugebeti i du sakinius ideti tiek neapykantos kedofilams.

609. to 588

niekur,Kedys lauke tolesniu nurodymu "is auksciau"...

608. x - files

Mentus pardavusius spravkes teisia, o kada ateis eilė psichiatrams pardavusiems tokias pat spravkes??? Kodėl pamiršot mūsų korumpuotus teismo psichiatrus ir jų vadą Rusijoj baigusį teismo medicinos mokslus su KGB palaiminimu, ir tik jų dėka pasodintam į tokią atsakingą kėdę poną Konstantin Daszkewicz, kuris po D. Kedžio žudynių viešai pareiškė: "mergaitė nelinkusi meluoti" - matyt gudruolis paliko sau erdvės atsitraukimui, nes "nelinkusi meluoti" ir "nemeluoja" yra skirtingi dalykai. Aš taip pat esu nelinkęs meluoti, bet nuvaręs pas mergas žmonai makaronų prikabint sugebu:))) Visi kas teigia, kad po to dar buvo daug vaiko psichologų apklausų, deja prastai žinot mūsų medikus – jei ponas vadovas vieną kartą pareiškė "Nelinkusi" tai jo pavaldiniai dar 10 metų kartos tą pat, nes kas gi šiais sunkiais laikais nori likti be darbo? Pas mūsų teismo ekspertus hierarchija kaip armijoj, arba kaip Vatikane - jei vadas (POPIEŽIUS) sako, reiškia taip yra, o galvot nėra reikalo - reikia kartoti vadovo žodžius - tuomet sėkmingai sulauksi pensijos:))) Gal prisiminkit šio pono pasisakymus kitoj garsiai nuskambėjusioje byloje kur Brazausko apsaugininkas šaudė į restorano virėją: „Galimybė išvengti baudžiamosios atsakomybės ir grįžti į tarnybą užpernai rugpjūtį Vilniuje kavinėje į virėją šaudžiusiam buvusiam prezidento Algirdo Brazausko apsaugininkui atsirado ekspertams antrą kartą nustačius, kad jis per įvykį galėjo būti nepakaltinamas. Kasmet sveikatą privalėjusiam tikrintis buvusiam Vadovybės apsaugos departamento majorui esą buvo išsivysčiusi trumpalaikė psichozės būsena - patologinis girtumas. „Tai yra išskirtinė būsena, kada alkoholis kitaip patologiškai veikia žmogaus psichiką, sąmonę, ir žmogus tampa neprognozuojamas“, - sako Teismo psichiatrijos tarnybos direktorius Konstantinas Daškevičius...“ GERAS A NE????

607. deividui jokubauskiiu iš floridos.

ar ten pas jus visi tokie, ar tik tu vienas, bukas, net nežinai kas sudaro šeimą.

606. Romas to IP: 78.62.11.171

Gal jus tarpusavyje su ta saika pajudekit i siknas vienas kitam o vaikus palikite ramybeje,iskrypeliai prakeikti!

605. audra to 589 cia pasaka

Na taip, LR vien " pasakos ", " klano papirkti " ar " uzsakyti " straipsniai, o va tavo ekspertuose, arba violetinej venckienes " biblijoj " ir LIVE a la DK TV, kuriame plaka "santa " beje labai sveiku liezuviu atsibodusius pakratus > " vien tik TIESA " ! Pabandyk itikinti svariais argumentais > IS KUR venckiene " gauna " tiek daug TIESOS ASMENISKAI ? KAS jai ta " tikraja tiesa " pateikia ant violetinio jos stalo ? Gal zinai FAKTUS ? Tai rezk cia mums COPY ! Laukiam tu..atsiet " ne pasaku " !

604. ne ta nuotrauka

Geriau butu ideje nuotrauka kur mergaite laiminga ir sypsosi po ilgo issiskyrimo apsikabinusi savo mama.

603. to romas

Romai uz kiek doleriu droziesi y sikna,mes cia su saika norim pajudet,parasyk,kiek kainuotu tave atbelst.laukiam

602. vaje, vaje...

Ir tu sutapk taip:a.a.Naruseviciene sutiko iseinancia, pistoletas ikrito i skyle...Ir avarija padare...Ir zalimas atsirado...Ir bendrininko neranda...O satnkunaite sokolade...Kodel a.a.Kedys, kaltindamas ja,pirma nuejo pas kitus?Tik mirusieji gali pasakyti teisybe, bet jau nebepasakys...

601. pasiulymas

Violetiniai zmogzudziai ir ju tarnai turi buti surankti grandinemis ir vedamai Gedimino pr. taip kaip Maskvoje buvo vedami Stalingrade paimti vokieciu kareiviai. Tauta privalo pazinti savo issigimelius.

600. to nuomone

tu stinpanti violetine ziurke,cia tavo nuomone ir komentaras nieko nesugraudins,jei l.rytas raso teisybe tai jus violetiniai pusgaidziai pykstat,bet jei garbintu velniene zudiko sesery,triestumet is dziaugsmo,slykstukai,jau pats laikas vyniotis meskeres ir nerasyt jusu smirdanciu sapalioniu viesumo,jusu pasirodymas jau baigtas.

599. Romas

8 valanda ryto nusautas furmonavicius o 11.30 naruseviciene, ka zudikas veike 3,5 valandos?! Nuo teisejo namu iki narusevicienes vos 13,6 km. ir 24 minutes kelio. Nepasidomejai kuznesovaite? juk tu pas mus jau vos ne viriausia prokurore.

598. Isniekinimas

angelo,kai toks paminklas statomas zmogzudziui!Tevui,sugriovusiam dukros vaikyste,o gal ir visa gyvenima!Graudu...Dar man niekaip neiseina is galvos visur populiarinama Kedzio nuotrauka su dukra!Argi normalu,kad mergyte nuleidus rankytes,kaip paukstukas pakirptais sparnais?Ir net neprisiglaudus!Normalu?Juk tevams paemus vaika ant ranku,laimingas vaikas apsikabina ir prisiglaudzia!Ar cia tik man taip nenormaliai atrodo?

597. sigis

kad kai kas gerai pakutentų to liudininko (lyg tai Žalumas) padus, kuris turėjo Drąsiaus garderobą, visa žudynių istorija išlįstų į viešumą ir visiems būtų aišku kas, kur ir kada vyko.

596. 576

Jeigu tas ekspertas turėtų licenciją ekspertizėms atlikti ir savo tyrimus galėtų patvirtinti parašu - ir aš patikėčiau jo išvadoms. Kas galėtų paneigti, jog tas mokslų daktaras vykdė tik Venckienės užsakymą, o ne objektyvų tyrimą?

595. nuomone

tik lt rytas ir gali rašyti vieną dieną padėtas taškas, kitą dieną dar anksti dėti tašką. Melagių melagiai.Apsiteršę iki ausų ir dar bando ateis jums atpildo valanda ką tada rašysite?

594. violetine pasaka

viskas buvo aisku is pradziu....tie kedziu ir venckienes postringavimai,brisiaus sukurta istorija ,mistinis pedofilu klanas,skucienes zviegimai.stai tokia tad 'brisiaus galo' partija.aferistu,zmogzudziu,melagiu ir isteriku,smagu ,kad neilgai ji gyvuos,venckiene su skuciene gales politikuoti panevezio moteru kalejime kur joms ir vieta.didesniu atmatu reiketu paieskoti,kedys buvo per daug durnas sugalvoti sita kvapa gniauzianti detektyva,cia jauciasi nutrijos itaka.....

593. senelis

autorė uždrėbė riebų karvašūdi ant viso teisėsaugos likučio.

592. architektas

ta altoreli xujum kada nugriausit? kas tie patvoriniai tokie kad paminklus statosi kur nori ir kaip nori??? jei jau zudikui galima toki nudrebti, tai gal kokiem hitleriui galeciau ant gedimino kalno pastatyti koki altoreli??? ot sheiminele uzaugino....

591. taigi,

sis straipsnis parodo, kad Lietuvoje nera zurnaliztines etikos , zurnaliste dirba uz prokurorus ir aplamai geda, kad nera tvarkos.

590. ziura

Kur Stankunaite?

589. cia pasaka

vaikams.

588. purgenas

8 val nušautas pirmas žmogus, o antras 12 val. Nežinau kokie atstumai tarp abiejų vietų, bet per tiek laiko galima neskubant nuvažiuoti iš Kauno iki Klaipėdos ir atgal. Klausimėlis: kur važinėjo baltas busikas?

587. 576. -ai

Nesupratau apie kieno sūnų kalbama. Neringa, čia apie jūsų brolį rašote, ar rašote tėvų vardu? Nu visai susipainiojote...

586. Jo

Istorija domejausi, bet taip ir nesupratau- kuria puse palaikyti... Per daug viskas neaisku

585. Aciu Astai

uz issamu straipnis. AMZINA PRAGARO UGNIS teisejo ir moters zudikui! Asta, pradek rinkti medziaga apie Vaida Milini. Niekas neturi pamirsti, kad patvoriniai nuzude niekuo deta jaunuoli, kuriam visas gyvenimas buvo pries akis.

584. nesuprantu

kokia cia seima ,jei pavardes skirtingos .nebent seima suprasti italiskai MAFIJA ,tai tada aisku .

583. senelis

seka pasakas mažiesiems, močia pirkioj vakarais.

582. Romas

Cia gaunasi pagal posaki kad saukstas deguto statine medaus sugadina,kai perskaitau kuznesovaites straipsnius lietuvos ryte tai pradedu ir kitais straipsniais abejoti. Is kur pas ta kuznesovaite tiek blogio? Slykstus padaras!

581. to 570. xx

Aš, pavyzdžiui...

580. as

uz artimo slepima nebaudziama, bet galetu ta isgamu giminele nubausti uz smeista ir klaidinima. o ta nutrija venckiene dar ir uz zmogzudystes kurstima.

579. to 578. kikas

Sukos, nekiškit Pociūno prie savo violetinių reikalų.

578. kikas

taip pagal sita istorija ir mergaite pati isejo is namu ,linksma laiminga taigi rinkimai arteja......taigi ir usas baloje paskendo kai iki teismo posedzio buvo like vos tris dieneles.....dar ir Pociunas pro langa siusiojo ,kiek daug keistu dalyku Lietuveleje atsitinka

577. Deividas Jakubauskas Florida

Seimos nariai neatsako uz itariamojo nusikaltimu slepima,tai ok:)! o kaip del tetu ir dedziu:)? jie juk ne seimos nariai:)?

576. S

Medicinos mokslų daktaras Paulius Petreikis savo konsultacinėje išvadoje taipogi patvirtino, kad didesnė dalis sužalojimų padaryti prieš sūnaus mirtį ir tikėtiną, kad daugybiniai nubrozdinimai sūnaus lavono kaktoje ir veide, kurie padaryti briaunomis daugybinių dinaminių įvairių krypčių kaktos ir veido kontaktų pasėkoje buvo padaryti įvykio vietoje sūnaus galvą spaudžiant prie žemės iki pat mirties ir mažai tikėtiną, kad jie išsivystė be pašalinės jėgos spaudimo. Atsižvelgiant į įvairias nubrozdinimų kryptis bei jų išplitimą atmetama galimybė išvardintus sužalojimus (nubrozdinimus) pasidaryti griūnant. Ši medicinos mokslų daktaro P. Petreikio konsultacinės išvados dalis aplamai neįvertinta, ji neaptarta nei viename iš skundžiamų nutarimų, o ją davęs medicinos mokslų daktaras Paulius Petreikis nurodyto ikiteisminio tyrimo metu netgi neapklaustas, kaip specialistas. Šį klausimą kėliau ir savo skunde, adresuotame aukštesniajam prokurorui, tai yra Lietuvos Respublikos generaliniam prokurorui, tačiau skundžiamą nutarimą priėmęs prokuroras Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros ONKTD vyr. prokuroro pavaduotojas R. Petrauskas, skundžiamame nutarime iš esmės nepasisakė, cituodamas tik Paliulio duotos išvados atskirus fragmentus.

575. Nora

Kaip suprantu ponia Kuznecovaite asmeniskai buvo supazindinta su bylos eiga, siaip reikejo jai pavesti tirti visas bylas, nes ji vienintele zino kaip buvo, ir nera cia ko visiems loti ir yrodineti savo nuomones.

574. Čiurlionis

šlykšti prokiuriorių propaganda,pateisint savo nekompetenciją,melą,nesugebėjima dirbti,bene pirmas kartas.

573. kk

Man atrodo per kelis ar kelioliką gal net metų kai viskas paaiškės ir atsikleis, tai visokie varneliai ir jonaičiai tiesiog nublanks prieš tam tikrus asmenis pagal savo darbus...

572. Kedofilų dėmesiui

Dar taip gyvenime nebuvo, kad tas, kas kasa duobę kitam,- į ją pats neįkristų. Reikia priminti, kad dar nėra surastas ir žudikas Kauno apygardos teismo pirmininko įsūnio. O šios bylos nutraukti prokurorai negali, nes nėra tam jokio teisinio pagrindo, kaip kad dvigubo žmogžudžio byloje, kurio teisti negalima, nes jį jau pats aukščiausias nubaudė... mirties bausme, aukščiausia bausme.... Tik va jo pagalbininkams dar neatėjo laikas sėsti į teisiamųjų suolą, bet viskam savas laikas....

571. tai

suimkit tą žudiko seserį ir gerai papurtykit, kad pasakytų visą tiesą. Ji žino kiekvieną brolio žingsnį, tegul duoda parodymus.

570. xx

Kas gali patikėti šiais paistalais?

569. Visas drasiu kaliu sarasas idiotu puole ginti savo veliava - PEDOFILA IR ZUDIKA

BEJE, KADA BUS NUBAUSTA PAGRINDINE ORGANIZATORE ???

568. audra

Visame siame violetiame voratinklyje siek tiek gaila kedziu !Pirminiuose kedzio Tevu video , ju akyse DAR NEBUVO melo kibirksteliu akyse, bet su laiku venckiene ir juos " isdresiravo " pagal savo taisykles > ka, kur ir kam reikia sakyti ! Tevai manau visa Siela noretu poilsio, po tokiu sukretimu, bet dukrele neduoda nei minutes atsipüsti ! Velka paskui savo sijona visa gimine, kol palengva visi atsidurs uz grotu ! Ex teiseja linkusi manyti, kad ji geriau ismano kaip atliekami tyrimai, mano viska valdanti, nuspejanti ir kontroliuojanti, o realybeje > puikybes, didybes manijos ir smegenu sutrikimo suluosint boba jau net iki kelenu iklimpusi i nekaltu Zmoniu krauja! Reikia tiketis, kad liko nebedaug norinciu balsuoti uz sita perverasa ! Kitaip laukia bütini skiepai nuo " nutrijinio viruso " ! Beda !

567. Prakeikta

Seima,prazude nekaltus zmones ,ir kaip jie turi sazines vaikscioti Sventa zemele!

566. Čia dar per mažai....

reiškiasi kedofiliniai komentatoriai. Kiems juk nors kuolą ant galvos tašyk,- netikės jokiai faktais ir įrodymais, kad Kedys , sprendžiant iš jau paviešintos bylos medžiagos yra tikrasis žudikas. Ir tai jau , galima sakyti,- aksioma nereikalaujanti kitokių įrodymų.Bus labai gražu seime, jei jame atsiras žmogžudžio idėjinė įkvėpėja....

565. to564

tai ciuozk i zmogzudziu gaujos klano portalus tokius kaip kuonu dienrastis

564. Ka bepasakysi

Juk cia Lietuvos Ryto klanas :)

563. to 552. vasare

Irgi proto bokštas;)Kur tie duomenys,kad slapstė savi?

562. to 558. vilma

Proto bokštas;)

561. to 553 M

tu idiote sau tepineli padaryk, ar yra bent kiek smegenu kaukoleje . Idiotas garliaviskas, ismoko pora inteligentisku zodziu, tai dabar kisa visur. Tpfu! Derevnia, jus reikia visus is Lietuvos lauk, atimti net teise kalbeti lietuviskai, urodai.

560. kosmaras

jeigu pasak tyreju seniausiai jie zinojo ,kad savi slapsto zudika ,tai reiskia tai zinojo ir prezidente .kaip jaustis nuzudyto teisejo motinai ?

559. xx

ant kaktos buvo parasyta ,,kedys ,, straipsnis supintas ir neaiskus , iesko liudininko , o kur liudininkai kurie mate kieno autobusiukas apklyjuotas buvo , kas prie narusevicienes namu isejo is vidaus ir kur Drasius nuvaziavi , kas ji numete prie vandens , baikit pinti nesamones , kodel nesiaiskinat pedofilijos bylos , o liudininkai dinksta is bylos kelio , kodel prievarta isnesta DEIMANTE , NEBEPINKIT nesamoniu

558. vilma

nuotraukos pasako daug ka, nuotraukose su tevu, mergaite nuleidus rankas, su mama-ja apsikabinus

557. pritariu

Duomenys, kad gimine slepe zmogzudi turi buti paviesinti

556. nu nx

koki smeizta varo klanas

555. ddd

jus suprantat, kad ji broli pilnai kontroliavo. Matyt tas jau buvo nusprendes pasisduoti policijai ir iskloti visa nutrijos vaidmeni siame dalyke, tai sita ir broli pribaige. Anksciau vis susimastydavau ar egzistuoja velnias. Dabar neabejoju - matau jo isikunijima.

554. 540 -tai

Kokiu būdu iš Danijos jums prieinami bylos rašytiniai įrodymai?

553. M.

Kaip matyti iš byloje esančių rašytinių įrodymų antrosios mergaitės sveikatos problemos susijusios su išmatų nelaikymu, atsirado nuo 2006 m. pradžios iki 2008m. pabaigos. Tai sutampa su A. Ūsui inkriminuojamos nusikalstamos veikos padarymo metu. Iš liudytojo gydytojo G. Čereškevičiaus apklausos protokolo matosi, kad 2008 m. sausio mėnesį jis iš mergaitės tėvų sulaukė nusiskundimų, kad ji nelaiko išmatų. O kaip matyti iš ikiteisminio tyrimo medžiagoje esančio 2009 10 16 liudytojos N. Naruševičienės, vaiko močiutės, apklausos protokolo – teigiama kad vaikas išmatų nelaiko nuo 2-3m., kas prieštarauja D. Naruševičiaus ir V. Naruševičienės bei apklaustų pedagogų parodymams. Gydytojas G. Čereškevičius liudijo, kad esant funkciškai padidėjus mergaitės tiesiajai žarnai gali tai būti susieta su lytiniais santykiais per išeinamąją žarną. Tą patį paliudijo ir liudytojas R. Bagzdzevičius. 2009. 10. 29 apklausos metu. Minėtųjų medikų požiūris buvo gana aptakus, nors ginekologai ir proktologai tvirtina, kad tokie negalavimai atsiranda, jei jų nebuvo anksčiau, tik dėl seksualinės prievartos analiniu būdu. Išvados 2009. 11. 03 teigia, kad vaiko išmatų nelaikymas gali būti susijęs su vidurių užkietėjimu ar neuropsichiniais faktoriais. Teoriškai. Tuo mielai pasitenkinama. B Daugėlienei tai nerūpi ir susirinkimų ji neorganizuoja. Velniop tie galimai prievartauto vaiko teisės į sveikatą!!! Tai nėra nei VTA, nei B. Daugėlienės, nei tada dar buvusio gyvo, pagrindinio liudytojo pedofilijos byloje interesai. Tai tik vaiko interesas, vaiko kuris nerūpi VTA. Kaip pastebime, kad V.Naruševičienės dukros medicininis tyrimas buvo atliktas po devynių mėnesių, po galimos seksualinės prievartos pabaigos. Šioje specialisto išvadoje konstatuota , kad mergaitės mergystės plėvė nepažeista, jokių sužalojimų nesimato. Beje niekur nebuvo skelbta, kad su vaiku buvo santykiauta vaginaliu būdu. Klausimas – kokių lytinės prievartos požymių galima rasti prabėgus devyniems mėnesiams? Ar įmanoma padaryti tepinėlį?

552. vasare

kaip supratau, duomenu uztenka, kad slapste savi, bet jie nebus apkaltinti, nes savi. Na, negalima ju uz tai nuteisti, tai negalima. Bet paviesinti duomenis visuomenei apie slapstyma, jei tokie yra, butu labai gerai! Gal tada praregetu ir paskutiniai apkvailinti violetiniai, pamate skirtuma tarp to, ka realiai nuveike giminele ir to - ka jie skalambijo kelis metus viesai.

551. to

ax tie rinkimai,visos kortos ir daug pinigu metama,kad tik Venskiene nerinktu,jei Kedys tai padare,tai del mergaites nes matom kokia teisesauga

550. kreivu veidrodziu karalyste

ex-violetine kuznecovaite loja uz visus garsiausiai. idomu, kodel?

549. M.

2010 m. balandžio 17 d. D. Kedžio kūnas randamas Kauno rajone, Šlienavoje, prie Kauno marių.

548. Laikas

Laikas butu visiems itikejusiems i ta z m o g z u d z i o ir jo sesers - i s g a m o s - sukurta baisu kosmara- pripazinti save klydusiais ir nebekurti viskiu samokslo teoriju. Pagalvokim, juk kiekvienam mieste yra baisiu isroriju, bet kur yra statomi angelo paminklai, tose vietose, kur randamas negyvas artimasis ? Dar. Didele laime, kad nepabugo Zalimas duoti parodymus. Tai ir parodo, kad auksti pareigunai nedirbo savo darbo. Todel ir si baisi tragedija ivyko.

547. Netikit???

Mergaite nemylejo tevo,kaip savo tvirkintojo..........-------net ir karancios rankutes tai parodo!!! Jei vaikas myli----jis apsikabina,glaudziasi.....

546. TTM

O, sesute, ar jau nebe bendrininke??? Liudininkas juk aiskiai pasake, kad ji liepe zudyt!!!

545. lili

nu taip graziai,kaip pasaka,numarins ta byla cia aisku nuo pat pradzios ir vis del kazkas buvo ,bet mirusieji nusinese ta paslapty i kapus

544. Rūta

Ar nepabodo jums nesąmones rašyti? Nejaugi galvojate, kad lietuviai tokie kvaili? Taip, - jie kantrūs. Bet juk ir platus turi kraštus, ir gilus turi dugną.Taip, kad viskam yra ribos.

543. čia

jei norėtų per savaitę ištirtų-IR MANAU PUIKIAI ŽINO,KAS TAI PADARĖ (UŽSAKĖ IR KAS KILERIAI),KAS KEDĮ ATVEŽĖ PRIE MARIŲ-KODĖL ,TAIP ŽIAURIAI KANKINTI IR NUŽŪDYTI......O ŪSĄ (rėkė uošvienė jo kad ant krūtinės juodas ruožas,nuo virvės pririštuos prie berželio)....taigi tie banditai laisvėje,o jei jie vėl pradės tokius pat veiksmus -neįtikusių....manau gauruotos rankos vadybininką turi kuuo skubiau suimti......

542. idomu

kiek kuzei sumoka ,ar pistoleta iremia,kad geriau sektiusi,ot prisidirbus sena pana visam gyvenimui

541. idomu

tai pagal Lietuvos istatymus zmogzudi gali slepti gimine... ir tau nieko nebus??? Cia idomu?

540. Narusevicienes dukters mistine liga be pavadinimo

Kaip matyti iš byloje esančių rašytinių įrodymų antrosios mergaitės sveikatos problemos susijusios su išmatų nelaikymu, atsirado nuo 2006 m. pradžios iki 2008m. pabaigos. Tai sutampa su A. Ūsui inkriminuojamos nusikalstamos veikos padarymo metu. Iš liudytojo gydytojo G. Čereškevičiaus apklausos protokolo matosi, kad 2008 m. sausio mėnesį jis iš mergaitės tėvų sulaukė nusiskundimų, kad ji nelaiko išmatų. O kaip matyti iš ikiteisminio tyrimo medžiagoje esančio 2009 10 16 liudytojos N. Naruševičienės, vaiko močiutės, apklausos protokolo – teigiama kad vaikas išmatų nelaiko nuo 2-3m., kas prieštarauja D. Naruševičiaus ir V. Naruševičienės bei apklaustų pedagogų parodymams. Gydytojas G. Čereškevičius liudijo, kad esant funkciškai padidėjus mergaitės tiesiajai žarnai gali tai būti susieta su lytiniais santykiais per išeinamąją žarną. Tą patį paliudijo ir liudytojas R. Bagzdzevičius. 2009. 10. 29 apklausos metu. Minėtųjų medikų požiūris buvo gana aptakus, nors ginekologai ir proktologai tvirtina, kad tokie negalavimai atsiranda, jei jų nebuvo anksčiau, tik dėl seksualinės prievartos analiniu būdu. Išvados 2009. 11. 03 teigia, kad vaiko išmatų nelaikymas gali būti susijęs su vidurių užkietėjimu ar neuropsichiniais faktoriais. Teoriškai. Tuo mielai pasitenkinama. B Daugėlienei tai nerūpi ir susirinkimų ji neorganizuoja. Velniop tie galimai prievartauto vaiko teisės į sveikatą!!! Tai nėra nei VTA, nei B. Daugėlienės, nei tada dar buvusio gyvo, pagrindinio liudytojo pedofilijos byloje interesai. Tai tik vaiko interesas, vaiko kuris nerūpi VTA. Kaip pastebime, kad V.Naruševičienės dukros medicininis tyrimas buvo atliktas po devynių mėnesių, po galimos seksualinės prievartos pabaigos. Šioje specialisto išvadoje konstatuota , kad mergaitės mergystės plėvė nepažeista, jokių sužalojimų nesimato. Beje niekur nebuvo skelbta, kad su vaiku buvo santykiauta vaginaliu būdu. Klausimas – kokių lytinės prievartos požymių galima rasti prabėgus devyniems mėnesiams? Ar įmanoma padaryti tepinėlį?

539. Amdrius

Tas patologinis kretinas Kedys kaip ciucikas klause klastunes Venckienes komandu!

538. liapsusas

tikinamai parasyta, bet su telefonu prasauta.

537. vaistai

auksinis ūso antpilas :)))))

536. ddd

Iskvieskit i akplausa nutrija. ji pati viska planavo, tai gali nuodugniai ir papasakoti.

535. prosenis^A.Holmsas

Pradinukės vėl ieško SUKRUVINUSI Tėvynę violetinių pedofilų žmogžudžių gauja...

534. 530. Tevas

O jei svetimas vyras tėviškai žaistų su tavo vaiku, be užuominų į tvirkinimą? Tada kurį nušautum? Tą vyrą ar savo ex sugyventinę?

533. Manau

Manau, kad vyresnėlės liga, apie kurią žinojo ir Venckai, buvo prietekstas ir šią mergaitę paversti pedofilų auka, o motiną - sutenere, nes būtent Violeta padėjo Laimutei kovoti prieš "Garliavos teisuolių" klaną. Na, pridėjo kažkuo neįtikusį teisėją ir išėjo baisi istorija. Kedienė pasakoja, kad vyro rankos dreba - tegul už tai padėkoja savo dešimtukininkei dukrelei.

532. x

man visa sita istorija kaip pasaka be galo, kurios pabaiga kaip kas nori taip tas kuria iki siol. plika akimi matyti, kad daug dalyku padaryta taip, jog nuraminti tuo besidomincius zmones... labiausiai gaila, kad tikroji tiesa turbut taip ir nebus zinoma paprastiems mirtingiesiems

531. 512-am ciulponiui

Ir isvis, kazkaip istisai cia apie suteneriavimus rasai - ar tik nebusi koks bendoraicio bendradarbis suteneris. Tikiuosi, prokuratura tave gerai pakratys.

530. Tevas

Zude ar nezude Kedys-man visai nesvarbu.Butu mano vaika pedofilas tvirkines-nusauciau vietoje!

529. audra to 516 bet

BET !!! yra dar ir kita " nutrijine puse " ! Kai mergaitei pazadamas Rojus, pas " santa gimine",nuteikiama pries " ragana Motina", ir X menesiu kalamas i galva scenarijus > vaikas ji ir destys, tikedamas pazadais ! Kaip tu i tai, kai mazameciai vaikai vaidinantys pagrindines roles filmuose, atkartoja scenariju kaip "Du gaideliai" ! Isijautus i role NET verkia, rauda, draskosi..o kur dar baimes , melo, apgauliu, intrigu scenos, kurios tiesiog ISMOKSTAMOS MINTINAI ! Taip kad, mazamete nukreipti savo naudai > lygiai tie patys " Du gaideliai " ! Pas Psichologus vaikus toliau kartojo tevo scenariju, nes kitaip mazoje galveleje uze mintis " Ragana Motina " ! Bütent, gal issipildys " cerodejkos " pranasystes > mergaite rudeni atvers visas kortas , kaip buvo is tikruju ! Ar neteks violetiniams apsirüpinti tabletem nuo viduriavimo !? Laikas parodys !

528. 512-am

Kai tamsta ateisi ir irodysi, kad tas suteneriavimas buvo. Beje, tikiuosi tavo komentarus gavo tas, kam reikia, taigi, jei pats liudyt neisi - busi atvesdintas. Tikiuosi dar ir atsiimti uz suteneriavimo slepima tiek metu ar net uz bendrininkavima.

527. xxxxxxxxxx

net ir baisus karo nusikaltimai kazkada buvo isaiskinti ir kaltieji patraukti atsakomyben. sioje byloje irgi viskas iseis i dienos sviesa, bet gali buti, kad labai negreitai. o tada jau bus ir nelabai aktualu, zmones bus pamirse, mergaite uzaugus.

526. to 521 daune klausk

Venckaus ir jo chuntos, jei manai, kad ne pats apsiveme zudikas, o apvimde! nes venckyns ji ir slapste, net kandonu parupindavo

525. Įdomu

kad kur reikėjo - pistoletas išliko "įkritęs" į plyšį. DNR kur reikėjo švariai lietus nuplovė. Kedžio telefonas buvo 'suimtas" kai į jį paskambino Venckienė, sorry, vėlgi rastas kažkokiame plyšyje, bet va Kedys suimtas negalėjo būti... Visi atsakymai į klausimus - Garliavos šturmas

524. 516-am

O tamsta lia labai gerai zinai, kad mergaite ekspertam sake. Nei vienas ekspertas ir nepatvirtino, kad vaika kas butu tvirkines. Na istyre testu asmenybes savybes, na nustate, kad neturi perdeto polinkio meluot ar fantazuot, ir ka? Tai nera patvirtinimas, kad vaiko pasakojimai yra tiesa. Beje, jei vaiko pasakojimas tiesa, tai tada visas fydafylinimas susidejo is to, kad A.U. su siuksliu deze ant galvos ir suspardytom kojom ant vienos kojos sokinejo ir megimo kregzdute padaryt. Vaikas sita taip nuosirdziai kedo filme pasakoja, nu nemeluoja ir nefantazuoja gi, reiskia, taip ir buvo. A.U. tik verke su siuksliu deze ant galvos, o mergaite ji sparde.

523. violetiniams kederastams

didziausias zudiko kedzio nekaltumo irodymas, tai drebancios Kliunkos rankos!!! o ko jam nedrebet? jis profesionalas ir iskart suprato, kad viskas susrista su Landsbergiu, Grybauskaite, PD, Kauno banditais, teiseja apygardos,Skucu(KAM),operais ir kitais is valstybines mafijos, kurie zudo nekaltus zmones

522. To 463

Ir kodel gi bijojai,kad nepraleis? esi ipareigotas paskebt mela, bet nenori atsakomybes ir iseitis...Radau....Nepridengs ir COPY nenuims atsakomybes uz smeizta. Nes mergaite ta problema turejo nuo gimimo ir buvo gydoma. Pasiskatynek, paieskok ir rasi imformacija.

521. nuomuone

koki brieda ta stumia cia???/negalima isvis skaityti to l.ryto..plaunamos yra zmonems smegenys>>>>KAS NUZUDE DRASIU KEDI??VAT KOKS KLAUSIMAS YPAC SVARBUS???

520. jo

pasiziurekit neiskarpyta filmuka, kur mergaite pasakoja kaip usas ja "prievartavo" sokinedamas ant vienos kojos ir kuriam po "prievartavimo" mergaite uzverte siuksliu maisa ... bus graudiziai juokinga, kai istorija sudelios visus taskus , skaitysim vadoveliuose kaip grybauskaite kovojo su pedofilu klanais ir kaip LR teiseja sugebejo nevykdydama teismo sprendimo ji ivykdyti. Si drama kaip veidrodis parode kokie lietuviai yra buki ir ziaurus

519. tam456

o tu to pokalbio klauseis ,todel viska zinai,ar ne?.

518. Juste

Na gal pagaliau galima pabaigti istorijas apie ta Kedi? Jis - nugaises, mergaite grazinta motinai, gyvenimas eina kaip ir priklauso!

517. 504-tam

Nu ir ka cia apdurnint nori? Taigi visi kedzio smeiziami zmones iskele jam bylAS DEL SMEIZTO IR PAREIKALAVO MILIJONINIU KOMPENSACIJU. Pats kedas savo lia laiske i niekur ta sako, o juk ji nemeluoja, ar ne? Tai va, kedas irissaude visus, kad nereiketu tu milijonu moket, nes gerai zinojo, kad visus apmelavo ir apsmeize ir teisme nelaimes, net sesute su svogeriais ir pusseserem nepades.

516. bet

bet kokia gudri mergyte,kiek psichologu ir psichiatru pergudravo,visus apgavo.pagal pedofilus tai ji ne nukentejusioji,o mazamete aferiste.nera jokiu testu ir metodikos,kurios nesugebetu apeiti tokia mazute.stai jums ne mergyte,o zuvyte

515. kuzia ir aguonos

nesamones, murzina istorija su Kliunkiaus ranku drebuliu... koks durnius turi but, kad padares 2 zmogzudystes, griztu i nuzudymo vieta pasiimti mikruskes???????? Kokio velnio tai Narusevicienei begti is namu, isgirdus per radija, kad nuzude kazkoki teiseja? netikiu tais kysininkais nei per nago juodima

514. belgas

LIETUVOS SAUGUMO DEPARTAMENTE NELABAI ITIKINAMAI KURIA LEGENDAS.VISKAS BALTAIS SIULAIS SIUTA.MAZAI KAS TIKI TAIS PAISTALAIS.PASIMOKITI REIKTU IS PROFESIONALU,PAVYZDZIUI IS RUSIJOS FSB.

513. nijolė

Iš to,kad rimtesni komentarai griežtai blokuojami,galima spėti,jog užduotis melagių laikraščiui eilinį kartą nuleista iš aukštai:)

512. Čiurlionis

įspūdis toks,kad parašyta pasakėlė ūsafilams,įdomu,kada prokiurioriai pradės dirbti,kada pareikš kaltinimus sutenerei...

511. 509

nėra kaltinamojo,amen,ar tu nežinai..

510. kaži ar išsipildys astrologės pranašystės

girdėjau,sakė,,tauta pakraups rudenį išgirdusi,kaip viskas buvo''.

509. v

nera jokiu irodymu kad kedys zude.jai butu irodymai,tai seniai teismas butu ivykias.

508. to 390 asilui violetiniam

kaip galima uzspringdyt mirusi zmogu ,lavona.Nieko svedai net panasaus negalejo rasyt. Jie gi nekvaili. Turbut savo tam laisvame meslalaikrastyje perskaitei.Tai tikras melas ,kaip ir viskas ,ka ten raso.

507. audra

VERTA PAMASTYTI , ypac pries rinkimus ! VISKA, ka postringauja venckiene, ir visa seimynele > " TIESA " ! O ka raso, sako Prokuratüra, liudininkai, isvados, ekspertizes ,beje ir is uzsienio > " MELAS " ! Tiesiog " santa kandidate " i Seima, kuri taps Lietuvos " Motina Terese " ir isgelbes nuo " klano " ! O realybe labai paprasta > tas , kas labiausiai bliauna, imaiso savo asmenine paranoja, uzgrobia vaika kaip gynybos iranki, mulkina visuomene < pats yra slykstus itariamasis , kuri reikia pirma gydyti psichologiskai ir bausti ne maziau kaip zmogzudi !

506. Z

Eilinė pasakaitė idiotams.

505. komentaras 490

100% teisus

504. to 479

Kodėl Furmanavičius niekada nesikreipė į teismą dėl šmeižimo?Dėl orumo įžeidimo,dėl tokių jam mestų šlykščių kaltinimų,a?Juk,kai Venskienė pavadino teisėjus korumpuotais,iškart prikibo su byla dėl teismo įžeidimo?Tik Kedienė pasakė užuominą apie antstolę,kad tokios tai gal žydukus ir šaudė,žiū,visi Antstolių rūmai sukilo,kad priteisti nabagei iš pensininkų pinigų.O dabar Drąsius teisėją dergia,pedu vadina,o tas kaip aniuolas,nei mirkt.

503. to 468

Jus nemastantis ir nesigilinantis o tik pasiduodantis bandos stugavimui. Kaip ji nebegs pasiimti dukros jei visas sitas teroras ir kaltinimai tesesi pora metu. Ir kad nepazysta teisejo, bet baiminasi del dukros yra jos pokalbyje telefonu su sese kuri ir pranese apie nuzudyma. Tai tik parodo, kad ji buvo rupestinga mama.

502. 495-am

Nu tai pedofilas Drasius, diebes malalietkom vaikus ir su dukra sukes pedoporno bei platines, va ir turejo seseri apygardos teiseja, svogeri advokatu seniuna, pussesere advokate, plius dar ta seimynele stoguoja papunis su JE. Labai atitinka tamstos teorija, niekas nesigincija.

501. to 468

Pažvelgia giliau - sesrys žinojo, kad jos ne tik kaltinamos pardavinėjusios dukreles pedofilams, bet kedys buvo policijai bei prokuratūrai nurodęs tariamų pedofilų pavardes. Neginčytinai, prokuratūra tyrė šias versijas ir apklausinėjo seseris. Štai kodėl joms buvo žinoma teisėjo pavardė. Seserys žinojo ir kreipėsi į prokuratūrą, kad joms kedys grasina, todėl nenuostabu, kad Laimutė, sužinojusi, kad teisėjas nušautas, perspėjo seserį. Įdomu, kaip jūsų nuomone, seserys turėjo įvardinti teisėją - žinai, Violeta, kažkokį vyrą Kaune nušovė, bėk slėptis. jei būt žinoję ir pažinoję, tai būt vardu jį vadinę, kaip ir mergaitė pasakojo.

500. juk

keturratis nebuvo apvirtęs, tik į balutę pavažiavęs, kam tyčia klaidinami žmonės? Viskas yra internete ir žmonės ne tokie kvaili, jog neprisimintų įvykių. Vietinis žmogelis ir rado ūsą todėl kad keturračio variklis dirbo, išgirdo, pažiūrėjo, vandens pakelės griovy buvo visai mažai. Prieš tai užsuko į vietinę parduotuvę su 2 vyrais, ūsas pirko 3 degtinės buteliukus. Prokurorams - kas atsikratė Ūsu prieš pat teismą? Tuoj paskelbs, jok Drąsiaus vėlė?

499. 487-am

Tai ko neapskunde? Skundzia net stulpa, kam seselis nuo jo krinta, o vat Zalimo nei ji, nei Rackauskas neapskunde. Ir Rackauskas netgi move lauk is tarnybos, vietoj to, kad savo varda gintu? Taip kad aisku, jog Zalimas sako tiesa, nes ponia jo neapskunde. Gerai, kad priminei.

498. Į teismą

kedvenckių gaują !!!

497. sita

pasaka sukurpta kgbvsd prokuroru niex netiki...

496. Štai pedofilas

Štai kaip atrodo naftalinu prasmirdes pedofilas prokuroras Robertas Diksa ".10pix.ru/img1/2442/8455045.jpg" be kabučių, be tarpelių, po w.

495. to 468

nebuk naivus(i) , visame pasaulyje daug pedofilu uzima laaabai aukstus postus

494. n

sunku pasakyt kur suo pakastas siame reikale, bet pripazinti tenka viena- labai jau daug "sutapimu" ir neiaskumu..

493. 369..maladecas

kaip pirstu i aki...pritariu

492. Vytas

Vienas is didziausiu painiavos , gandu ir samokslo teoriju skleideju - tv3 televizija su savo pseudo tyrimais. Gal bent jau dabar uzkis savo reklamuojama "rupora" ar ir toliau skelbsis teisingiausia ir ziurimiausia TV????

491. jo

Tai šitaip sprendžiamos rezonansinės bylos, nėra žmogaus , nėra problemos, apgailėtina....

490. zydras albinas

Kremlius per VSD-KGB kontroliuoja itakinguose postose sustatytus pyderus ir pedofilus, ir faktiskai valdo Lietuva.....

489. 484. xxxx

Atsimerk ir paskaityk straipsnį.

488. tikrai

labai paprasta versija, nuzudei ir atsikratei visų problemų, ką norejai , tą nurašei ant mirusiojo, jis nei pasakys tiesos, nei apsigins, o liudininkus pas varles į balutes, tai atsibodo jiems gyventi patys išejo anapilin, likusiems akivaizdziai grąsinama ir zodzio laisves, kaip ir nebera, todel norisi šaukti -TIESOS, per daug murzina istorija, kad patiketi prokūrorų pateiktais įkalčiais

487. ssssss

Kaip bus su zalimu kada venckiene ji apskus prukuruorams uz smeizta.

486. 463-am

Ach prisiminei sita mesla? O ji paskleides balvonas dabar teisiamas, kiek zinau. Gal nori jam i kompanija? Nes dabar tamsta esi to smeizto platintojas, jau tuo 'radau' nepasiteisinsi.

485. 470. klp

Mano kaimynas girtas nuskendo balutėje ant asfalto. Ten mažiau nei 5cm gylis buvo. Bet niekas nekaltino vsd ar prokuratūros sąmokslu.

484. xxxx

Nu ko Meluojat a? cia tik viena parasysiu,Taip usas naudojosi 10- cia tel,juk nekarta zurnalistai klause prokuroru,o ka sie tylejo ir myke kad nezino,viskas aisku nuteikinejantis straipsnis skirtas tiketi baklazanams :D

483. SOS POWER NEWS

cia tik su saugumu surista ;) atkreipkit demesi,kaip Usa pasalino :) o gal tik imitavo,kad pasalino,nes artimieji neiesko zudiku :) o del pimpalo demes pergyvena :D

482. 477-am

Ale gerai pagrobe - pypa tatuiravo, plaukus daze, prezervatyvu su mergom parupindavo. Drasiuko vietoj pats pas tokius pagrobejus lekciau. Gal zinai kur jie yra? Noriu, kad mane taip pagrobtu - sertu, girdytu, manikiurus su pedikiurais ir sukuosenom darytu ir dar mergu duotu. Nu pasaka, ne pagrobimas tada tas lia pagrobimas, kaip tamsta sakai.

481. PEDOFILAS IR ZUDIKAS PEDRASIUS PADVESE

O KADA BUS NUBAUSTA PAGRINDINE ORGANIZATORE?

480. tikrai

Geriausias ir greičiausias rezonansinių bylų tyrimo ir išsprendimo būdas yra kai aukos ir kaltininkai nužudomi arba pradanginami nežinia kur. Prezidentės paraginti prokurorai sėkmingai greitai užbaigs ištysusią pedofilijos bylą sunaikinę visus liūdininkus ir nukentėjusius, kitaip sakant visi galai į vandenį. Tai gal ir Uso pimpalo jau nereikia raebilituoti ir Stankunaitei apsaugą nuimti ir visos Stankunų šeimynos liežuvius išlaisvinti, tegul kalba laisvai, nereikia jų visų į balą, nebūkit tokie žiaurūs klaniniai.

479. 474-am

Ka cia skiedi? Jei tave kazkuo kaltintu ir tau tie kaltintojai pranestu, kad su tavim kartu dar Jona, Petra, Aloyza ir Antana kaltina ir visus nuzudyt rengiasi, tai tai kuri nors nuzudyru, iskart pultum gelbetis, nes butu aisku, kad psichai kaltintojai pradejo zudyt nekaltus zmones, kuriuos dergia!!!

478. PEDOFILAS IR ZUDIKAS PEDRASIUS PADVESE

BET PAGRINDINE ORGANIZATORE YRA GYVA IR SLAPSTOSI NUO PROKURATUROS !!!

477. na

ko toliau tuo labiau susidaro vaizdas kad Drasius isejes is namu buvo pagrobtas,o jo vardu saude kazkas kitas kam reikejo nusaut Furma o del bendro vaizdelio ir naruske nudejo.jei drasius butu saudes,tai pirmiausiai Usa butu nupyles .mus tik klaidina teisesauga,kad nesuzinotume tiesos,toks vaizdas susidaro.

476. 470-am

Paspringsta vemalais kruvos pijoku. Tik niekas apie juos neraso. Neisimtis ir tas violetinis balvonas. Lakt maziau reikejo ir tiek.

475. to 303

Ka dar durniau sugalvosit,violetiniai.DK i Seima,kursit trinunola,iszudysit pedofilus ,o,kadangi jums visi Lietuvoj pedofilai ,isskyrus violetinius patvorinius.Ir ka tada darysit,nes nebus kam jusu beprotnamiuose priziuret,nes jus beveik visi nenormalus ligoniai.Ir nieko, violetiniai ,nemokat ,tik sikt prie tvoros ir zmones galabyt.

474. tiesa

Kodėl,daleiskim,man reikėtų nerimauti ir bijoti,bėgti vaiko pasitikti,jei kažkur kažkokį nepažystamą vyriškį,kad ir teisėją,nušauna?Maža kas,gal kokia mafija,gal koks nuteistasis iš kalėjimo parėjęs,keršija...Nebent neramu dėl bendros kriminogeninės situacijos Lietuvoje?Ko trydalioti dėl Furmanavičiaus mirties,jei jie visiškai nesusiję?KO???!!!

473. pasakok stanke viska nes jau nusibodo sitas melas

tai ir saka ukad pamirstama toks didelis dalykas del ko visas reikalas sukas...dekit stanke i suola lai teisia!!!!!

472. Ace

Rinkimai artėja, sabakos puola

471. audra

Jau x laiko violetiniams krenta " putos " ir patycios apie Stankünaite ! Bet brolyciai, KAM , bedarbiui senberniui buvo REIKALINGA sitiek saunamuju ginklu ? NUO KO jis turejo a la " gintis ", ar " saugotis " ? stankünaite oficialai deklaravo savo pinigus, o tas valkata > ne ! Tai kas cia turejo paslapciu ? kedys niekur nedirbo, bet vazinejo su Mersedesu, Juodkranteje turejo buta ir krüvas pinigu ..Turejo marias laiko valkiotis po apylinkes ir ieskoti " teisybes " , kuria pats, savo vaikui ir ikalbejo, bet jis buvo per " tüpas " ir per zemo IQ, kad pats vienas viska surezisuotu , todel pagrindine liudininke ir ko gero pagrindine veikeja siame spektaklyje > yra nutrija , kurios tikslai pradzioje gal buvo siek tike kuklesni, bet pajutusi " patvorio galia " ir " palaikyma " uzsimane sotesnio , didesnio " lovio ", kuo dabar ir dangstosi ..atseit " jei balotiruojuosi i Seima > tai nekalta " ! Jauciasi matyt skolinga giminei, nes visus itrauke i ta " jovala " ir visus padare bedarbiais, ligoniais ir paranojidais ! Juk TIK Seimo keliu, galetu finansiskai issilaikyti, nes kitu atveju > ubage ! Ir kas liüdniausia > pirmiausia SIELOS ir SAZINES ubage ! Uzdaryt ja i Lukiskes, ileist tarp " liudajiedu " > pasipasakos pati viska isgama !

470. klp

idomu kiek gi zmoniu permetus mirtinai uzspringsta savo vemalais?ir dar idomiau kiek zmoniu paskesta 5cm gylio balutese? ir visos tos idomybes vienoj byloj??oi baltais siulais siuvat brangus ponai!!!lietuviska teisesauga-sudeges teatras tik gaila kad artistus ir toliau mum tenka islaikyt@!!

469. Ka

sitoje D. Kedytes byloje veikia VSD? Kodel VSD taip priskreto prie tos mergaites ir reguliuoja jos gyvenima?

468. to 443....

Žvelk giliau...Mieste,kuriam tu gyveni,kažkas nušauna bankininką,kurio gyvenime nesi matęs ar apie jį girdėjęs.Kaip reaguotum,būdamas,tarkim,kokiu traktorininku,konfliktuojančiu su žmona,kuri įtaria,kad tu tvirkini vaiką?Susietum bankininko nužudymą su žmona?Persigandęs pultum vaiko pasitikti,grįžtančio iš mokyklos visai kitam rajone?

467. 456-tam

Nemeluok, pokalbis buvo istirazuotas ziniasklaidoj, ir is jo jojio pazinojimo nematyt, O kad prie ju priklijuotas teisejas, tai aisku, kad zinojo - juk jas su kaltinimais tai kuckailiai su kairienem ir kiti ten kaltintojai tai turejo supazindint, nes kele gi byla. Taip kad gali cia nesiardyt bemeluodamas,vis tiek neitikinsi. Eik gal petuniju laistyt, tu violetiniu prie ekstrasensiniu bunkeriu.

466. kaip

reikejo taip ir istyre, gal kai kuo galima butu ir patiket bet tik ne sitame portale, tai per daug tendencinga

465. Skaitytojas

Anksčiau žiniasklaidoje buvo pateikta informacija, kad tiek a.a.V.N.,tiek jos sesuo L.S.dar prieš žudynes jos abi kreipėsi į Vilniaus apygardos prokuratūrą, prašydamos imtis priemonių dėl Kedžio grasinimų jas nušauti. Jeigu yra tokia informacija ir ją galima patvirtinti, būtų gerai,kad žurnalistė pratęstų tyrimą ir pateiktų apie tuos grasinimus tikslesnę informaciją, tegul žmonės žino, kokie veikėjai nori patekti į valdžią...

464. mano

gimtine esi,melynas Nemuno vingis,-kam padekoti uz tai,- astai,ar Lietrycio "vingiams";-Baltijos juros banga,-supa svajoniu laiveli,-kaip mes isplauksim visi,-Kedi parklupde prie kelio...ir musu dienos kaip svente......kaip stankunaites pievos....

463. copy

Radau si komentara, jei tai tiesa – baisu. 186. PASKAITYKIT, žiauru 20: 28 10-11 IP: 78.57.101.69 xxxx (2009-10-11 17: 52) ta mergaite 8 m isnaudotos penkiametes pussesere, klaseje prie visus apsislapindavo ir prisikakodavo i kelnaites ne karta, mokytoja ja sutvarkydavo.. taciua mama vis ieskojo mokytojos darbe priekabiu, skirtingai nuo jos tevo, kuris vis kartodavo, kad mama umi ir konflitiska.. ir tas tevas db jau uzsienyje dirba o ta mergaite vogdavao ir siaip buvo visiskai skirtinga nuo visu tokio amziaus vaiku, gaila mergaites ji buvo isnaudojama kokius 4 metus jai nelaikydavo slapimo ir nelaikydavo ismatu kaip jus manote, kaip ji turejo jaustis, kai motina jos neleido i mokykla 4 men be gydytojo pazymos?? o jos niekas negina, kur ‘ istabiosios’ vaiku teisiu tarnybos???? ju kiap visada nera, kai riekai ginti vaikus, o ne ‘ sistema’ .. : ten rase man atrodo medike, pas kuria Narusevicene dazna mergate vezdavo atset del hemarojaus problemu.r ka ji pagrasino Narusevicene, tai si pareieske , kad tur labai stipru uznugari ir jei nenori darbo prarasti tegu nesikisa xxx (2009-10-11 17: 51) SKAITYTOJO KOMENTARAS: Del Uso akivaizdu, kad pedofilas… mano kolege yra ejusi manikiuro pas dabar nusauta Naruseviciene. Pas ja atejo sesuo (Stankunaite, Kedzio vaiko mama) ir sako citata: ” atsibodo man tas Usas..uzkniso jau…” nusauta sesuo atsake: ” nu pakentek, nesunku gi, juk tiek daug pinigu tau jis duoda” … kolege pagalvojo, kad prostitucija uzsiima, o paaiskejo stai kas… 185. ANONIMAS 20: 28 10-11 IP: 88.222.69.178 Zmones, tautieciai lietuviai!!! Sioj istorijoj buvau Didelis skeptikas, patikekit….Bet… Vakar snekejau su savo pensininke motina, kuri yra Orintos, vyresnes mergaites, kaimyne….Mergaite ateidavo i svecius ir viska pasakodavo…I mokykla vaiksto su pampersu..Zmones, tai yra Faktas!!!Nezinau, ar praleis sita mano komentara….As taip pat netikejau. Nesileiskit, kad tai pasimirstu, neleiskit, kad jums plautu smegenis!!! Laikykimes

462. KUZNECOVOS-PEDU KLANO-STRAIPSNIAI

YRA VERTI SUBINEI NUSIVALYTI..., pedofilu-zudiku-senu kgb istu,klanas,pasitelkes komsomolke,ir ju finansuojama sudreportere-kuznecovaite, ir vel per masines informavimo priemones visai lietuvai ir uz jos ribu bando itegti-savo isgalvota istorija....kedys visus izzude(juokas ima),prisigere,paskendo...KUZNECOVA -kodel nerasai kad kedys rastas nuzudytas??visas sumustas??? kodel nerasai kad usas buvo nuzudytas?? (tipo 2cm baloje nuskendo)(pries pat teismo diena) nu tik juokas ima daugoiau nieko...is kuznecovos skleidziamos dezinformacijos,,,ja reiktu teisti...kaip ir visa lryto redakcija su ju vadovais...visiem viskas aisku,o ji matos pumpuoja straipsnius be sustojimo.....nu dar stipriai laikos pedu klanas...kad vyriausybine spauda po sparnu pasikise laiko....turbut turi geru kompromatu ant lryto vadovu....KUZNECOVA NEBEJUOKINK ZMONIU...

461. SUINTERESUOTIEMS ASMINIMS

juokinga KEDYS IR USAS ABU BUVO GIRTI ABU PRIE VANDENS ABU MIRE PANASIA MIRTIMI VERSIJOS PANASIOS BENT KIEK MASTANTIEMS ZMONEMS AISKU GERBIAMIEJI BET JAU REIKEJO PASUKTI SMEGENELIAS IR VIENA IS JU KAIP KITAIP NUGALABYTI BET KLAIDOS PO KLAIDU BAISU

460. to 450

Ne veltui sakoma - duok durniui kelią.

459. 450-am

U zkiek juos krivickas pirko? Uz 100 euru, kaip ta su kopustu? Vis tiek galai nesirisa - ligonines pypu netatuiruoja, plauku nedazo ir prezervatyvu su mergom neparupina, taip kad ragai tiem kreicicko ar dar ten kieno papirktiem lia liudininkam, is karto aisku, kad meluoja uz pinigus ar bambali.

458. Tėvyne, kada įveiksi violetinę pedofilų gaują?

prosenis^A.Holmsas

457. Pedofilas D.Kedys

nusprogo negarbinga mirtimi -prisirijęs šnapso ir užspringęs po to savo vėmaluose.Kedvenckių gauja ,be jokios abejonės, iki tol jį slapstė.Vargšai violetiniai,nebeturi argumentų

456. tai ,

gal cia analizuojantys atsakytu,kaip a.a.Furmanavicius nepazinojo seseru,jei po jo nuzudymo vyko pokalbis telefonu,kuriame aiskiai gali suprasti,kad jie vienas kita pazinojo.

455. 438-tam

Belieka palinket, kad kas nors tamsta tamsteles iulomais metodais patardytu. O gal ir patardys tie is patvorio? Ir tada va tamsta prisipazinsi visus iszudes, o kedukas paliks sventuoju kankiniu tautos didvyriu. Taigi, siulau eit ir prisipazint prokuroram del visu kedziui inkriminuojamu nusikaltimu, kol patvorio aktyvistai tamstos nepasiciupo. Nes juk reikia is to pakaunes bandziaus padaryt angela, nu tai va ir pasiaukok. Beje, manau, kad patvorio aktyvistai su Milinio sunum jau ir megino taip padaryt ir tamstos metodus naudojo, bet jis va neprisipazino to, ko nepadare, tai teko nuzudyt. Ar tik ne tamstos cia darbelis? pagal komentara panasu, kad galejai. Tikiuosi, prokuratura tamstos komentaru susidomes.

454. Jane

daiis visuomenes mano, kad tai Lietuvos spec tarnybu darbas.Tai reiktu patvirtinti arba paneigti irodymais

453. Itarimas

man tik idomu kodel, prokurorai nepasigilina, gal Jono Furmanaviciaus nuzudimas yra Kedziu atidirbimas nusikalstam pasauliuj?!? Juk kiek esu girdejas Venckus pinugus paeme o jo ginamasis gavo pilna katuske?!? Nebuciau nustebes jai viskas cia surista. O Drasius tik irankis, paaukojo ji nes gedos tiek pridare, kad iki siol Vecku - Kedziu siemos vietos sau neranda. Pabaigai per toli nueita, kelio atgal nera, kad ir kaip bepasibaigtu si istorija AS dziaugiuosi, kad mergaite auga su Mama ir linkiu jos visokeriopos sekmes...

452. Aras

brutuali zmogzudziu gauja, kai kuriems dar statomas paminklas, kiti dar naglai lenda i Seima. Tikiuosi anksciau ar veliau jie visi atsidurs uz grotu !

451. ???

ar butu norinciu suzinoti Aurelijaus 1-19 daliu tesini?

450. to 444. mastykite

yra liudininkai kurie mate kad drasius buvo pagrobtas dar iki furmos nuzudimo, ir kad ji laike ziegzdriuose.

449. dainius 2

nesuprantu jusu bereikalingu irodinejimu ar gincijomosi, juk viskas pasibaige, laimejo pedofilai, kaltininku nebera, liudininku nebera, o tie lryto rasineliai, laikrastelis nebeturi temu skaitytoju sumazejo stai ir ismeta koki sukurpta gandeli , o jus vel reaguojat, na nejaugi jus savo komentarais ka pakeisit, nebuciau nei rases , bet ziuriu straipsnelis vis kabo, o komentaru daugeja, to ir nori laikrastelis

448. to 419. lietuvis

analfabwete, zodis aborigenas reishkia vietini gyventoja, taip kad uz DK tikrai balsuos lietuviai

447. baisu

Kedzio palaikanciuju mastymas: zmogzudys jiems didvyris. Bobutes verkia uz zmogzudi, kuris eme ir issaude kitus...

446. 426-tam

jo jo, uztat legendos apie baisu 'kankinima' plauku dazymu, triusiku keitimu, sysalu tatuiravimu ir aprupinimu prezervatyvais bei uspakajoncais terapinemis dozemis tai yra ne pasakos, tai tamstos realtbe. Gal maziau fantastiniu romanu skaityk?

445. nesamones

Pasaka.

444. mastykite

Tarkime- žudikas ne Kedys. tai jūs man atsakykite į vieną klausimą - kam nekaltam žmogui slepstytis, ypač prisiekus visomis išgalėmis nustatyti ir nuteisti dukrelės prievartautojus. Tik nesakykite, kad jį pagrobė žudikai ir 7 maitino, dažė plaukus prezervyvus pirko, na prie prezervatyvo ir mergų parūpindavo.

443. .....

Violetiniams sis straipsnis aiskiai nepatiks, nes ju dievukas saltakraujis zudikas.IR kuri po nusikaltymo saugojo ir maityno sava seimynele, o kaipgi reikia sukurti pasaka, kad pagrobtas, tik kazkodel niekas nepareikalavo uz ji ispirkos. O del a.a.Narusevicienes kad ji bego mergaites pasiimti, tai visai logiska, nes suzinojusi, kad nuzudytas teisejas suprato, kad zmogzudys pasikesins i ja ,o gal ir mergaite, nes gerai zinojo to drasuolio ketinimus ir grasinimus. Pasakykit, kuri motina nebegtu pasiimti savo vaiko, kai gresia tikra prazutis. Matyt to nedarytu violetiniai, nes jiems skaumas yra jiems svetimas, ir vienas jiems kelias visa laika pulti ir kitus laikyti priesais.Si pasaka jau tokia sena, kaip pasaulis.

442. Drąsius

Kuomet daug meluojama, būtinai susipainiojama; na, ką meluoja prokurorai, išaiškėja teisme; kai neraudonuodama meluoja žurnalistė, gaunam užsakytą rašliavą.

441. juokas ima

si straipsni drasiai galima pavadinti ,,pasaka is vsd rusio,,

440. audra

Nenuogastauju, kad venckiene viska zinojo ! Laiko klausimas, kada nutrija atsidurs uz grotu ! Nesuprantu TIK vieno dalyko > kokios paranojos apsesta ta blondine dar bando ilysti i Seima ? Ta tik uzslepti " mirazai " ir " aukos sindromas ", o realybeje > dviveide aferiste, melage, slikstyne, kersto apsesta nutrija , kuriai net brolio mirtis neatvere akiu ! Ja reikia skubiai izoliuoti nuo visuomenes, nes tokie zmones pavojingi aplinkiniams, o YPAC vaikams! Kada pagaliau baigsis tas kedejimo metas, nes sita gimine daro GEDA visai LIETUVAI !!!

439. kuzia sapnuoja

Grįžęs prie nužudytos L. Stankūnaitės sesers namo, jis sėdo į „VW Transporter“ ir išvažiavo. Nors tuo metu, kai D. Kedys atvyko pasiimti „VW Transporter“ autobusiuko, kriminalistai jau darbavosi prie V. Naruševičienės namų, tačiau šie įtartino žmogaus nepastebėjo, nes autobusiukas buvo paliktas ne prie namo, o gerokai toliau, prie parduotuvės.

438. tardytojas to 431. piliete

nebijokit tamsta viskas isaiskes, jau nebeuztvenks upes begimo, jaio reiks pats eisiu i tardytojus, ir tardysiu ju paciu metodais, elektra , padu dauzymas bananais ir pres kamera kaip buvo klaipedoj, kai kaliniai stukaciai dulkino i sikna kurie neprisipazindavo, tada fillai oi kaip uzgiedos, kad nespesim rasyti:))))

437. Erika

Po tokių rašinių žmonės tikrai eis balsuot už Neringą.

436. SESTT

musu dienos, kaip svente,kaip zydejimas vysnios,neskubekite dziaugtis,galit ju neisvysti...jei surisite kojas,priedo dar gal ir rankas,zurnaliste astra,nepraleis mus per tarkas....

435. ASV

Straipsnis-nei tai tarybinių laikų rašinys pagal duotą temą,nei tai šiuolaikiška literatūrinė interpretacija su fantastikos elementais.Kam to reikia.Pedofilija egzistuoja ir ją reikia rauti su šaknim visur,ypač valdžios elite.

434. Čiurlionis

jei įstątymai leistų šitie išsigimę prokiurioriai būtinai iškeltų bylą nužudytam Drasiui,ir apkaltintu visais nusikaltimais,juk neapsigins,ar jie turi nors biski padorumo,gėdos,sąžinės,juk jų melas,nekompetencija buvo atskleista ne vieną ir ne du kartus.

433. jei,

a.a. Furmanavicius nepazinojo seseru,tai kaip suprasti toki ju pokalbi telefonu po teisejo nuzudymo.Ir zmoniu kalbos apie a.a.teiseja is niekur neatsiranda.

432. to 428. :))))))))) violetines siuksles

eik isividuriuok saugumieciu shudinsnukiu bobike:)))

431. piliete

Man paprasciausiai labai gaila, kad niekada neisaiskes tiesa sioje istorijoje. Viska valdo pinigai.

430. Aurelijus

Jei kedys buvo visai nekaltas, tai kodėl jis slapstėsi 7 mėnesius? Juk jis turėjo seserį teisėja, jo sesers vyras buvo advokatas ir pusseserė advokatė. kedys galėjo sėdėti namuose "ramus kaip belgas".

429. to 413. KALTAS DRASIUS KEDYS !

pritariu tamstai, tikrai nusmurgusi prostitutka gali labai zmogui pakenkt, nes visi matom rezultatus kaip kad iskrete zoofiline atmata:)

428. :))))))))) violetines siuksles

negali nusiramint, kad zurnaliste Asta raso duomenis is bylos, o neis velnienes violetines knygos! nieko nepadarysi, kedys zudikas , pedofilas, o velniene sukurejaviso ko ir organizatore,, tai ar Asta kalta, violetiniai pusprociai:)))))

427. 406-tam

Tai tavo tas pedrasius ir butu vaika uzmuses, kad galetu su papuniu ir bloznelytem paskui meluot apie mergaites vizitus su sysalais. O pedrasiaus draugeliai dabar nori Laima su mergaite uzmust, tai rekia, kad ju nesaugotu ir kad jiems parodytu, kur jos gyvena. Nes kitiems tai koks skirtumas, kur gyvena, kad tik gyventu gerao. O pedrasiaus gaujai reikia zinot kur, ir dar reikia, kad apsaugos nebutu. Reiskia, nori nuzudyt. Kas zudo beginkles moteris, tam nieko nereiskia ir vaika nuzudyt.

426. Romas

Pasakos,pasakos ir pasakos. Jau net juokas is ju. O tu alkoholike kuznesovaite geras pasakas rytui kuri. Niekyngas padaras esi.

425. TT

AS TAI NEBALUOSIU UZ JOKIUS KELIUS BUKIT RAMUS BET TEISEJU IRGI NEPALAIKAU KAI LIETUVOS RYTAS , KAD NET NUORODOS APIE JU NUODEMES įkelti neleidzia))))))ka jus norit tuo paiekti nesuprantu kai kiekvienas jau seniai turi savo nuomone apie siuos dalykus

424. >411

Kam issidavei, kaip uzduoti atlikai?

423. 0,5

Deti taska chroniskos Kuzios uzkodavimo istorijoje anksti - ryt sekmadienis

422. to 420. KAZIN KOKIA KEDVENSKIU

dar nubek visiems filams siknnas isbuciuok :))))

421. teisingai rašo 353

Nu matai,kaip čia įdomu,abi Stankikės susistriošina,kad Furmanavičių nušovė.Kaip sakė,ale matai,nuo ko pradėjo...Kodėl,daleiskim,man reikėtų nerimauti ir bijoti,bėgti vaiko pasitikti,jei kažkur kažkokį nepažystamą vyriškį,kad ir teisėją,nušauna?Maža kas,gal kokia mafija,gal koks nuteistasis iš kalėjimo parėjęs,keršija...Nebent neramu dėl bendros kriminogeninės situacijos Lietuvoje?Ko trydalioti dėl Furmanavičiaus mirties,jei jie visiškai nesusiję?KO???!!!

420. KAZIN KOKIA KEDVENSKIU

SAVIJAUTA? ZMOGZUDZIO ARTIMUJU? DEGSIT PRAGARE UZ SAVO JUODUS DARBUS....

419. lietuvis

Tik aborigenai balsuos už tą drasos kelią:-)

418. hahahaa

kuzia, nebejuokink biciu, paziuresim tolimesne tavo karijara, kai lietuva apsivalys nuo kgbistiniu ir pedofiliniu isgamu su visais ju parankiniais:)))

417. Bailius

Tikejausi, kad po sio straipsnio nebeliks violetiniu, bet ziuriu, kad vien jie raso komentarus. Kazkoks siaubas. Koks palaikymas zmogzudziu. Greiciau kaltininkus i kalejima kiskite, ponai prokurorai, nes darosi baisi nuo Kauno.

416. 410-am

jojo, visi tikes ekstrasensem, bunkeriais ir pasakom apie 'baisius kankinimus' misrainytem, degtinyte, tatuiruotem ant pypo, plauku dazymu ir prezervatyvais. Tiesa, kai prezervatyvai kisenej, o salia jokios malalietkos niekas nepakisa, tai tada jo - cia ziauruuuuuus kankinimas. Uch tie izvergai, sitaip kankint - nu nors triusiku nebutu keite ir tu prezervatyvu neparupine, ar ne?

415. mastykite

Jono atpažinimas - tai iš vis iš fantastikos serialo. Jonas - Lietuvoje vienas populiariausių vardų tarp vyresnės kartos vyrų. Ir reikia gi taip - kad iš visų Jonų, kurių nuotraukas kedys rado internete, buvo atspausdinta teisėjo nuotrauka. Niekas negali įrodyti, kad mergaitė teisėją atpažino, pirmą kartą vartant nuotraukas. Po kiek dublių, buvo nufilmuota atpažinimo procedūra? Tik neaiškinkite, kad iš karto. Paklausykite, ką sako tėvas mergaitei - kaip mergaitė nuotraukas dėlioja kaip kortas ir iš karto paima Jono nuotrauką. Tėvas komentuoja, bet nesako - o matj, juk čia teisėjas, jis net nenustemba ir ramiai aiškina, kad reiks vėl važiuot į Baltas bures.

414. arciausia versija

zude greiciausiai egzotinis ir gaidenio liudytojas, juk abiems neviena byla uzveista, o sedet jie gi neneori.

413. KALTAS DRASIUS KEDYS !

Pasirinko drauge valkata ir prasidejo gyvenimo nuosmukis... Jaunuoliai, kada noresite susirasti drauge giminei pratesti ,-atsargiai pastebekite savo gyvenimo drauges sheima.

412. Faktai

Tai ka runkeliai negi dar neaisku kas visa ta kose uzvire ir kas uzsake tas zmogzudystes nieko yla netrukus islys is maiso kliedekit toliau uzsideje violetinius akinius

411. Aurelijus to 390

Na, atrodo, kad kedį kaip žazina pima nužudė, o paskui per piltuvėlį pripylė jam kažkokių vėmalų į skrandį...tu rašai kedofilines nesamones. Geriau nunešk violetinių petunijų prie kedžio kančių raketinės bazės...

410. deja

pasaka ir nieko daugiau reikejo sukurti ka nors geriau, nes cia niekas netikes

409. matyt

kedys užsidėjęs peruką ir susisiaurinęs akis buvo panašus į rytietiškų bruožų vaikiną, bet visi liudininkai matę tokį vyrą, dingo!

408. to 406

Nes PEDRASIUS buvo PEDOFILAS IR MANJAKAS !!!

407. aborigenas

Nusiraminkime ir balsuokime uz DRASOS KELIA!!!!1

406. tai

Tai labai idomu, jei Kedys zude tai ko Naruseviciene bijojo del savo dukreles ir bego jos pasiimti is mokyklos? juk Kedys nieko blogo negalejo jai padaryti? Tai ar neirodymas tai,kad Naruseviciene bijojo pedofilu klano,nes suprato kad prasidejo liudininku salinimas!

405. VIOLETINIS LOCHOTRONAS

Man atrodo, kad violetiniems debilams su atmintim visai blogai !!! Tokius tupus klausimus, kaip kodel viena sese ispejo kita ir kodel policija ispejo Laimute, gali uzduoti tik visiski idiotai !!! Juk TIEMS ZMONIEMS PEDOFILAS PEDRASIUS NUOLAT GRASINO !!! Jie net i prokuratura kreipesi, prasydami apsaugos... Deja...

404. hm

beje manau uzpirktas straipsniukas kuris akivaizdziai pries neringa ale kaip bendrininke to dar neivardijant...nes juk reik atsjoti zmones nuo jos pries rinkimus!!! oi dar mes sulauskim ir liudininku manau iki to laiko kad viska organizavo nerionga...kitaip ir but negali jau sitoj lietuvoj

403. jei

būtų normali teisėsauga-visi būtų gyvi -Ūsas su panele IR JS SESUTE(antros žiauriai išnaudotos merfgaitės motinaa,mergaitė net skundėsi mokyklos psichologei,bet deja niekur -NEGAVO PAGALBOS) jau seniai sėdėtų -o dabar AUKĄ ATIDAVĖ TAI KURI KALTINA JĄ BAISIU NUSIKALTIMU,PRISIMENANT SOVIETINIUS LAIKUS,KUR GARANTIJA -JEI AUKA NEMAITINAMA VAISTUKAIS,KAD PAMIRŠTŲ GAŠLIUS DĖDES SU SMIRDANČIAIS SYSALAIS........

402. nanas

o kur dingo lavaste juk taip rase pries kedzius.o kai pati susidure su teisingumu tai nustojo rasyt nesamones.o vilniuj kiek girdejau ji savo draugams pasakoja viska atvirkciai.gal tai tiesa kad visi zurnalistai is lryto yra po kazkieno padu.

401. KOKIA

SUTEIKTA SITAI ZURNALISTEI TEISE RASYTI MELAGINGUS SRAIPSNIUS,kur ziuri prokuratura,ar jus davet tokius parodymus,kodel nebuvo anksciau apie tai kalbama...netikiu,tai yra sapnas,nes nori greiciau uzbaigt ir kibt i venckiene,bet jusu visu dantys atsipe...zmones skiria tiesa nuo melo..slykstus MELAS.

400. Nuomone

Na ka uzglaistys epizoda, o tai kad tai tik eilinis ivykis issprudes is kontroles, tai visiems dzin. Mokat mokescius, lenkiat nugaras, o mokesciu rinkejai dar seseliuka prasukineja. Laisvalaikio pomegiu nebekomentuosiu, aisku visiems ir taip. Kaip ta valstybe ivardinti, net sunku, lyg ir EU salis, o poniatkes ir zakonai lyg nerasyti. Popuasai jus, maza to dar apkvaite nuo savo orogancijos, lyg jus kiekvienas butumet visatos centras :( Mesle sedite, jame ir kojas pakratysite! Apmadu nerealiai, kad iki tokio degradavimo nusirito, tiesiog tas pats su Lietuva. lyg ant ranku merdetu ir letai mirtu vaikas :(

399. Kodel

Kedzio negalima teisti?Yra juk LR VARDU! TEISMO SPRENDIMAS ( UZ AKIU)!-pati toki turiu,nes gyvendama uzsieny,isiskolinau uz siluma,uz pries 7 metus notariskai parduota buta-be skolu!Mane irgi pripazino mirusia,bet nuteise UZ AKIU.

398. to 390

Tau sake sviedu ekspertai asmeniskai, ar violetine nutrija tau pasufleravo ka jie neva sake ???

397. sitas serialas

atsibodo iki gyvo kaulo.Atsitokekit zmones-ant Lietuvos daugiau skauduliu,nesipjaukit...

396. KUUZNECOVOS STRAIPSNIAI

YRA TIK VERTI SUBINEI NUSIVALYTI..., pedofilu-zudiku-senu kgb istu,klanas,pasitelkes komsomolke,ir ju finansuojama sudreportere-kuznecovaite, ir vel per masines informavimo priemones visai lietuvai ir uz jos ribu bando itegti-savo isgalvota istorija....kedys visus izzude(juokas ima),prisigere,paskendo...KUZNECOVA -kodel nerasai kad kedys rastas nuzudytas??visas sumustas??? kodel nerasai kad usas buvo nuzudytas?? (tipo 2cm baloje nuskendo)(pries pat teismo diena) nu tik juokas ima daugoiau nieko...is kuznecovos skleidziamos dezinformacijos,,,ja reiktu teisti...kaip ir visa lryto redakcija su ju vadovais...visiem viskas aisku,o ji matos pumpuoja straipsnius be sustojimo.....nu dar stipriai laikos pedu klanas...kad vyriausybine spauda po sparnu pasikise laiko....turbut turi geru kompromatu ant lryto vadovu....KUZNECOVA NEBEJUOKINK ZMONIU.

395. to 386

o tai pala, kodel policija turetu praneshinet laimutei apie furmos nuzudyma? jis kas tokia furmai buvo???

394. hm

isvis kas leido taip viesai viska teigti sitam laikrasciui?kas dave tiek daug informascijos ar pats suaglvojo?

393. >386

O koks tikslas skambinti Laimutei, jei ji jau buvo komisariate, taip pat, ka toki atsiunte is komisariato pas Naruseviciene?

392. klausimėlis 380-tai

"apšmeištūjų" ... kiek iš lietuvių gramatikos turėjai mokykloje?

391. TO 388 violetiniam

Kai esi toks debilas, tai niekada nieko ir nesuprasi !!!

390. aurelijui

Kartoju:ŠVEDU KRIMINALISTAI KONSTATAVO ,KAD KEDYS GALEJO BUTI NUZUDYTAS O TIK PASKUI UZSPRINGDYTAS.Tai sake ne Venckiene o svedu ekspertai,tik sie faktai nepakliuna i pedofiline ziniasklaida.

389. Del ko slepia ZUDYKA Zalima---1000%jis zino detales visas

Sliapia,saugo nes jis atejo ir pasake kad NESISLAPSTYS ir PRISIPAZINS PATS-----o prokurorai kaip DEBILAI PUCIA BURBULA-----saugo ji ir neisduoda ---o JIESKO nekaltus zmones TARDO---nori ant kito VISKA SUVERST......D.KEDY patis pagavo ir NUZUDE------Zalima --slapsto nes tas prisipazino kad NUSOVE---jis ir yra ZUDYKAS.......Kur nuotrauka --kad D.Kedzio batai PURVINI---ka???? idekit nuotrauka---viska turejo fiksuoti...mat vaikste prie krumu--slydo---pargriuvo ten kur balute VANDENS....Kas mate--kur kas fiksavo,kad jis ten vaikste---ZALIMAS ZUDYKAS FIKSAVO.....Mat ant ginklo---DINGO DNR irodymai---ant BONKES dingo---irodymai---ANT KAMSCIO---yra DNR IRODYMAI......hahahahahaha klastotes is PARODYMU...ZALIMAS su sutve PROKURORU ji NUZUDE----prisipazinkit ir NESKLEISKYT NESAMONIU--jus ZUDYKAI............USAS pedofilas leke prigeres ALKOHOLIO --paskui seke AUKSTO RAMNGO PAREIGUNAS 2 km--kur matyta atpazino ir nepaskambino POLICIJAI kad ji sulaikytu......kita diena prasitare kad mate-------kaip jau buvo NUZUDYTAS ------o uz kampo tunojo SAMDYTI ZUDYKAI---o ten ir uzverte.........MAT nasle nemate kaip JIS Usas prigeres sedo vaziuot----ji idejo dar SNAPSI pora BONKIU i MOTOCIKLA-------visiem BUVO NULIS tass USAS--------tevam tai NERUPI --prigazdinti kad nejieskotu KAIP ir dek KO ZUVO-------nes TEVAM jis jau buvo IGRYSES tas Usas sunelis................ZUVO PRIGERES................KLASTOTE...zudykai vaiksto ir slepiami...

388. ziauru

tolygu savizudybei palikti savo ginkla nusikaltimo vietoj.Ar neatodo kvaila?kam tada slapstytis jei jau nuvaziavo nusove nieko deta is vis furmonaviciu tik del to kad jis neturi su kuo gyventi.kam dar tada tie perukai jei tavo ginklas tu ten buvai? durno reik. keistas faktas kad naurusev. bijojo kazko tai ji zinojo ane kad ateis pas ja...kodel ji bijojo net savo gyvybe? ka tiek prisidirbus buvo??? toliau nuo ginklo iskritusio is kedzio nebuvo galima dnr paimti nes visas isvoliotas purve...tai kaip atrodyt turejo kedys tvisas iki ausu dumblo gabalas...jei tik sautuvas iskrites jau toks dumbletas...o ir furmonv. nepazinojo kitu taip kaip Stanke nepazinojo net uso o gyveno jo parupintam bute uz kuri jis mokejo ir net tik uz ji. ir isvis ar nereiketu pradet nagrinet bylos ka padare stanke...nes kad dare tai tikrai!!!!!!! nebutu sesutes taip bijoje pamirstamas pagrindinis faktas, nes reik tik durno zmogaus kad taip pasielgtu su savo gyvenimu ale kaip kedys kad padare...uz paprasta dal;yka taip toli nenueitu.Stanke teismui prasom!!!!!

387. kuznecova

atidirbineja pinigelius,kad galetu issikviesti ta bybio galiuna,apie kuri cia buvo rasoma pries kelias dienas.

386. to 353

Apie Furmonavičiaus nužudymą jai pranešė Laimutė, o Laimutę informavo jai paskambino iš policijos komisariato, kur tuo metu ji buvo. Ir visa aritmetika. Ko čia nesuprasti. Juk abi seserys net į prokuratūrą kreipėsi dėl grasinimo nužudyti, o grasino joms ne marsiečiai, bet Garliavos nutrijų princas.

385. Ukininke

Man atrodo kad vakar zmogus panasus i Usa prisistate elektriku ir grasino atjungti elektra as jam net daviau savo telefona .

384. PEDOFILAS IR ZUDIKAS PEDRASIUS PADVESE

BET LR TEISEJO NUZUDYMO ORGANIZATORE YRA GYVA IR SLAPSTOSI NUO PROKURATUROS !!! KADA JAI BUS PATEIKTI KALTINIMAI IR JI BUS NUBAUSTA ???

383. Rita

Venskiene su violetiniu klanu bando zmogzudi padaryti didvyriu,bet manau,kad ateis laikas ir viskas susidelios i vietas.O mergaite neatleis tetulei ir jos pasekejams uz sugadinta vaikyste.

382. KAS NUZUDE TEISEJA?

KAS NUZUDE DRASIU KEDI,- NIEKAS NETAPO AISHKIAU !

381. to 346. Ema

Ema, jei tokie liudininkai būtų, tai violetiniai juos ant rankų į prokuratūrą nuneštų. Buvo vienas violetinis Akistatos laidoje bandė sekti panašią pasaką, bet tik kai reikėjo tai patvirtinti prokurorams, savo "liudijimų" iš karto atsisakė. O dėl Furmanavičiaus atpažinimo tu visai nusišneki. Mergaitė "atpažino" teisėją iš keliolikos metų senumo nuotraukos, nors teisėjas per tą laiką gerokai pasikeitė, bet parodžius metų senumo nuotrauką, mergaitė Furmanavičiaus jau nebepažino. Bet ką čia jums įrodiniti, violetiniams be šansų suvokti net elementarius dalykus. Lengviau patikėtų super duper galingu tarpgalaktiniu pedofilų klanu, kuris atskrisdavo 1000 kartų per metus prievartauti pakaunės nutrijų augintojo dukters.

380. to 375. TO 371

I r aš pritariu,tik kažkodėl nesimato "apšmeištūjų" pasipiktinimo:)

379. 351 SOS POWER NEWS

gaila taves ;) i garda pas aviu tave :DDD

378. ei kuznecovaite

"Nerastas ir dar vienas galimas bendrininkas, kurį liudininkai kartu su D. Kedžiu matė Jono Furmanavičiaus nužudymo vietoje." ----------------- tai kad liudininkai nemate kedzio nuzudymo vietoje, liudininkai kaiptik tvirtina kad tiedu nebuvo panashus i Drasiu.

377. >361

su to baikerio mirtimi ar bent transportavimu i link balos galimai risasi ir vieno peredasto keistas viesas prisipazinimas.

376. to 365. NORIME TIE-SOS IR TEISINGUMO !!!

Kas tokia,labai įdomu?

375. TO 371

Pritariu, kad reikia pateikti kaltinimus Grineviciutei ir Krivickui uz tai, kad noredami sukurti sensacija papirkdavo ir paveikdavo liudytojus, kurie smeize nekaltus !!!

374. ...

dar viena versija sugalvojo....trintuku kampanija...

373. senis

Toks klausimuks kyla, ar "straipsnio" autorius,e buvo blaivus,vi, ar nusikaltimo chronologija pateike pedrycio zurnaliugom "savam stovyje" byla sukurpe prokurorai.Raudona ir drebanciomis rankomis kliunkinanti Kliunka mate TV ekranuose puse Lietuvos.

372. pff

straipsni parashe asta kuznecovaite , toliau skaityt net neverta:)

371. aš

manau, kad ir žunaliūgos a la grinevičiūtė ir krivickas, samdę "liudininkus" ir aktyviai kūrę pedofilijos istoriją, turėtų būti teisiami. Jų vaidmuo šitoj istorijoj plaunant ne itin gudrių žmogelių smegenis itin reikšmingas.

370. TO 368 debilui violetiniam

NES PEDOFILAS PEDRASIUS JAI IR JOS SEIMAI NUOLAT GRASINO !!!

369. >361

"Uso mirties" isvakarese kaip tik zuvo vienas baikeris, sisk tik panasus i Usa, gal todel ir "Usas" karste buvo keistai pajuodes ir tik siek tiek panasus i oficialu "velioni".

368. spylas

o,kodel naruseviciene issigando ,kad kazka nuzude kazkur :D:LD labai jau jautri striptizo sokeja sakyciau :DDD

367. Aurelijus to 337

Tai tik dar vienas venckienės paskleistas gandas.

366. Diedas

Nelieka abejoniu,kad žudikas Drasius ir kad jam talkino sesutė NERŠUTĖ.

365. NORIME TIE-SOS IR TEISINGUMO !!!

KADA BUS NUBAUSTA PAGRINDINE LR TEISEJO NUZUDYMO ORGANIZATORE ??? KADA BUS NUBAUSTI VIOLETINIAI SMEIZYKAI IR NUSIKALTELIAI ???

364. woodoo

TAi kas Usa nuzude????

363. to 353

Gal ji visada eidavo dukros pasitikti ir išsigąsdavo, kai ką nors pasaulyje nužudydavo? :)))

362. SOS POWER NEWS

Avys daugiau protyngos negu sie tupi komentarai :DDDD juokinga,bet graudu tiek isplautu smegeneliu :(

361. to 335

O tu galvoji, kad buvo kitaip?

360. Aurelijus

Paradokslau tai, kad venckienė ir jos gauja labai siekia Uso ir kedžio teismo, nors akyvaizdu, kad ir vienas ir kitas teismas venckienei būtų visai nenaudingas - neįvykus šiems teismams venckienė dar turėtų galimybę toliau skleisti abejones ir melą dėl tyrimo ir spekuliuoti tuo, kad teismai neįvyko, todėl esą nebuvo įrodyti ir jos kaltinimai arba versijos. Suprantama, venckienė bando vaizduoti, kad teismus ji gali laimėti, o kitaip elgdamasi ji prieštarautų pati sau. Aišku, kedofilai visada turi atsarginį "ginklą" - jei ir tesmas patvirtintų kedžio nusiklatimus tai venckienė sušuktų tą pačia frazę, kuria ji sušuko Panevėžio apylinkės teisme - "korumpuoti", "pedofilų stogas" ir panašiai. Kitaip sakant, kedofilai gali apsimesti, kad jie pasipiktinę nevykstančiu teismu, bet tas jų pasipktinimas yra gerokai mažesnis nei pasiutimas tuo atveju, jei tas teismas paskelbtų kokią nors nutartį dėl kedžio nusikaltimų. Kaip sakoma bažnyčioje, ramybės jums, ramybės jums...kedofilai...prezidente, Valį...

359. :)

o idomu kodel tada buvo teisiamas hitleris juk jam taip pat gyvam kaltinimai nebuvo pareiksti tokie zudikai turetu buti teisiami kad visoke isgamos nedarytu is ju didvyriu

358. as

Nera ka cia nei skaityti , nei diskutuoti. Juk cia ta KUZE fantazuoja.

357. liuks

kokiais faktais pagristi zurnalistes teiginiai? Jei tik informatoriu a la "Zalimas" parodymais, tai straipsnis lygiavertis KK rasineliams

356. To 292

Aukstasis issilavinimas proto neduoda, duoda tik zinias

355. to 351

O kodėl nelyginti?

354. xa

tikai, su duslintuvu, bet "girdejo" :))))))))))))))))))))))))))

353. Siaip pastaba

Kazkaip nesigilinu i sita istorija...labai daug viso raso ir nepriseksi kas cia kur kaltas ar nekaltas...klanas vienas ar kitas bet akivaizdziai matos zurnalisto/es klaidos. Rasydama pradzioje jog Naruseviciene isgirdus kad nusautas furmanavicius issigando ir norejo eiti dukros pasitikti kad jei niekas nenutiktu o po to raso jog nei stankunaite ne usas ne naruseviciene nepazinojo furmanaviciaus tai kaip ir nesuseku kodel Naruseviciene issigando del Furmanaviciaus nuzudymo?

352. dabar arba po minutės

Kliunka sakė,kad Kedys šaudė vienas,o kaip kam jau balti arkliai-ieško antro.

351. komentatoriui Nr. 333 sos power news

AVINE, nelygink karininko Pociūno su žmogžudžiu Kedžiu.

350. Emai

:)))) jo jo grazus tas Aidas! nors man tai tiesiog slyksti,,, Aidas- nersha! kurusi su pedofilu broliu istorija ir zudziusi zmones

349. manau

kodel to briedo kuzes,kiti laikrasciai neraso,nes ta brieda girdejau jau senei tas pats pedrytis rase,cia nieko naujo,kaip buvo skelbta tiek ir liko.

348. blet

Vejus raso:Dar neradus D. Kedžio ir jo ginklo, prokurorai žinojo, kad buvo šaudyta iš pistoleto su duslintuvu, nes ir vienoje, ir kitoje nužudymo vietoje buvo liudytojų, kurie girdėjo šūvius.

347. to 333

avie su mąstymu, ką reiškia "nebukyt avis be mastymo"? :DDDDDD

346. Ema

Viskas melas.Kaimynai patvirtino, kad Furmonavičius dažnai lankėsi Stankūnaitės namuose. Furmonavičių atpažino ir mergaitė. Buvo trys tvirkintojai, Furmonavičius, Ūsas, ir Aidas.Mergaitė sake, kad gražiausias ir jauniausias buvo Aidas:) Kodėl niekas neieško Aido?

345. Gyntas

Aš taip pat manau,kad Venskienė prisidirbusi per visus galus ir užsidirbusi ilgus metus kaliūzėje, bet ... Nesuprantu prokurorų motyvo nutraukti nužudymo bylą, jei vienas įtariamųjų bendrininkų šiuo metu yra suimtas ir jam gresia įkalinimas iki gyvos galvos, o kitas įtariamasis dar nesurastas. Akivaizdu, kad prisimelavę abi pusės, o tiesa kažkur anapus...

344. to 332 Sąmokslo teorijai

Ir ne nešėsi, o vilkosi už virvutės. :) Nes ant ginklo nėra jokių Kedžio biologinių pėdsakų, o Kedžio rūbuose ginklo mikrodalelių. Tai kaip transportavo? Mano akimis, tempė paskui save už virvutės. O prieš numirdamas, tą virvutę kažkaip atkabino (ant ginklo nėra biologinių pėdsakų), nunešė toliau (virvutė prie kūno nerasta), tada atsigulė ir paspringo. :))

343. to 281

Ieva,ieva,neganyk po pieva,-o toj pievoje aguonos,- astros,zydros mieziu geles,ir visokios rugiageles...o siena tai nekalta.....

342. >84.55.19.80

ei, kuznecova, isgerk ir nusiraminsi.

341. Jo

Istorija apie tai, kaip gerai žinant įstatymus, galima žudyti atimti vaiką ir niekada nebūsi nubaustas

340. Klounu teisesauga

Grazios pasakos :) Bet visgi idomu jeigu Kedys mokejo skraidyti (jis gi buvo rastas negyvas su svarut svaruteliais batais prie kranto), tai kam jam reikejo automobiliu? Galejo gi nuskristi, ar ne pseudo-prokurorai? :) Klounai...

339. to 34. bomze violetinis V.Juska! to 317

O ,isterijos prasideda:))

338. Aurelijus

Valys negalėdamas paneigti to, kad kedys yra žudikas bando atlikti tai, kas įmanoma padedant venckienei ir jos gaujai - jis priešinasi bylos perdavimui teismui ir tą pagrindžia įstatymais. Tačiau, kažin ar šiuo atveju neturėtų būti daroma išimtis ir nereikėtų kreiptis į Konstitucinį teismą arba sušaukti Aukščiausio teismo tarybą ir svarstyti galimybę teisti kedį po mirties. Juk yra daug atveju kai teisiami žudikai jiems besislapstant ir neturint galimybių jų parsigabenti į Lietuvą. jei ikitesminio tyrimo medžiaga įrodo kedžio nusiklatimą tai jo pardodymai negalėjo turėti jokios įtakos ikiteisminio tyrimo rezultatų paneigimui.

337. pedofilui aurelijui

Švedu kriminalistai patvirtino ,kad Kedys galejo buti nuzudytas o tik paskiau "paspringti".Kodel situos zodzius nenori pabrezti visi pedofilai su tavim priesakyje.

336. Aha

Matysit jūs ta Kedžio bendrininką, kaip savo ausis.toks,viską žinantis liūdininkas,jau seniai pakastas.

335. :)

gudrus pedofilai, dabar "isaiskins"kad ir Usa nudangino Kedzio bedrazygiai :)

334. bomze violetinis V.Juska! to 317

nervuojiesi, kad Asta gauna gera alga ir gali isvaziuot pailset? o tau , nors ir vykdai nusikaltimus , venckienes uzfasintas, vistiek reikia is motinos pencijos gyvent!!!! nes venckiene , tau duoda tik desros!:))))))))))))))))))))

333. SOS POWER NEWS

Paprastas klausimas visiems: pasakykite - kas nužudė VSD karininką Vytautą Pociūną? Atsakę į šį klausimą sužinosite, kas nužudė visus kitus, kad ir šioje pedofilijos istorijoje. Komentatoriai nebukyt avis be mastymo ;) Be be be bliaunat vejus cia :D gaila tokio siauro ir tupo mastymo jusu... Lrytas senai pedofilu nupirktas cia tikrai tiesos nera ;) tik sportui pasiskaityt ir orui tinka :)

332. Samokslo teorija

Tas Mindaugas Zalimas veliau gi nuo savo parodymu atsizegnojo, ar ne? Bet idomu stai kas: Kedys, buves "prie Garliavos bachuru", tur but ne karta klausesi teistu draugeliu pasakojimu - o ir pats gal ne viena kriminalini trileri buvo mates. Ir visuose filmuose zudikas visu pirma atsikrato ginklo. Gi Kedys puse metu nesiojosi nusikaltimo iranki kaip talismana - kad prokurorams nereiketu vargintis ieskant irodymu, jei jau pagaus Kedi - kad ir irodymas butu prie vietos. Reiskia, jeigu Furmonaviciu ir is tikro nusove Kedys, ji kazkas tampe uz virvuciu, pasirupino jo paslepimu ir pazadejo atsikratyti ginklo - o paskui ta ginkla pakiso. Nes normaliai jei zmogus nusautu teiseja - visu pirma to ginklo vamzdis turetu atsirasti Neryje, o rankena - Kauno mariose. Gi Kedys ji net eidamas uzspringti zoles lapu nesesi su savimi.

331. vieni laikraščiai rašo vienaip, kiti- priešingai

"Laisvas laikraštis" ir "Karštas komentaras" šiuos įvykius aprašo visai kitaip, pateikia net transporto priemonių pavadinimus, liudininkų liudijimus, kad Naruševičienę nušovė du žmonės, manoma, kaip rašo, iš spec tarnybų, vėliau ten pat esą jie suėmė vėliau atvykusį Kedį ir įkišo jį į mikroautobusiuką. Keista. kad dienraštis "Lietuvos Rytas" nesudaro galimybių žmonėms susipažinti su šiais straipsniais, tik miglotai viską neigia, kas sukelia dar daugiau įtarimų. SSRS laikais skaitydavome spaudą, o kad galėtume palyginti, ar sakoma tiesa, klausydavomės Amerikos balso. Dabar vėl skelbiama viena tiesa iš "Lietuvos Ryta", o kitos nuomonės nėra, ar ji tik aptakiai paminima. Todėl, norėdami sužinoti tiesą, norėdami palyginti ir kitą nuomonę, skaitome "Laisvą laikraštį", "Karštą komentarą" ir lyginame. Galvojame taip, jei ten rašoma netiesa, nurodomos konkrečios kaltininkų pavardės, laikraščiai už melą turėtų būti nubausti, bet taip nėra, todėl galvojame, kad tikra tiesa yra pusiaukelėje tarp to, ką skelbia "Lietuvos Rytas" iš vienos pusės ir "Laisvas laikraštis" ir "Karštas komentaras" iš kitos pusės

330. KUZNECOVOS STRAIPSNIAI

VERTI SUBINEI NUSIVALYTI..., pedofilu-zudiku-senu kgb istu,klanas,pasitelkes komsomolke,ir ju finansuojama sudreportere-kuznecovaite, ir vel per masines informavimo priemones visai lietuvai ir uz jos ribu bando itegti-savo isgalvota istorija....kedys visus izzude(juokas ima),prisigere,paskendo...KUZNECOVA -kodel nerasai kad kedys rastas nuzudytas??visas sumustas??? kodel nerasai kad usas buvo nuzudytas?? (tipo 2cm baloje nuskendo)(pries pat teismo diena) nu tik juokas ima daugoiau nieko...is kuznecovos skleidziamos dezinformacijos,,,ja reiktu teisti...kaip ir visa lryto redakcija su ju vadovais...visiem viskas aisku,o ji matos pumpuoja straipsnius be sustojimo.....nu dar stipriai laikos pedu klanas...kad vyriausybine spauda po sparnu pasikise laiko....turbut turi geru kompromatu ant lryto vadovu....KUZNECOVA NEBEJUOKINK ZMONIU......

329. blin

ankščiau Lavastė su Gaiveniu viską žinojo,dabar kuzia protą knisa,geras darbas toje KOMSOMOLKĖJ

328. ttt

norejau gera nuoroda atsiusti pasiskaitymui apie teisejus bet blokuoja visiskai aisku kas cia per straipsnis uzsakytas zmoniu smegenelems plauti

327. to 317. kopija

Cool,vis masčiau,kiek jinai gauna už savo pezalus,galvojau daug mažiau:)

326. Aurelijus

Kalbant apie prokuratūros pastangas išvengti kedžio bylos perdavimo teismui jaučiasi prezidentės statytinio Valio įtaka - prezidentės tikslas buvo ir tebėra daryti viską taip, kad skandalas būtų nuslopintas. Skandalo nekalia padorūs ir teisingumu tikintys žmonės - jie tyli ir stebisi tuo, kaip neįgaliai atrodo teisėtvarka, bet labiausiai klykia ir teisėjams bei prokurorams spaudimą daro žudiko giminė ir jo šlovintojai. Galima suprasti, kad tyrimas atliktas ir matyt faktų, patvirtinančių kedžio kaltė yra teik, kad jų neįmanoma nuslėpti nedarant didelio nusikaltimo, tačiau viskas buvo ilgai vilkinta susigalvojant įvairių pretekstų skelbti galutines tyrimo išvadas. Vilkinimas suprantama tarnavo venckienei ir kedofilams, nes tuo metu buvo galima skleisti abejones ir melagingas versijas, daug užsidirbo iš to ir masinės informacijos priemonės. Juk šios ikiteisminio tyrimo išvados buvo paskalbtos jau seniai - daugiau kaip prieš metus ar dar anksčiau, bet po to buvo rastas "pretekstas" esą kedį "nužudė" - kriminalistinių tyrimų "odisėja" po visą Europą baigėsi Švedijoje, bet visur buvo patvirtinta, kad Lietuvos kriminalistų išvados buvo teisingos. Tačiu buvo išlošta laiko, o per tą laiką buvo visaip dergiama prokuratūra, dorojami tyrimą atlikę prokurorai (Kliunka). Dabar kai isterija šiek tiek atslūgus vėl pateikiama galutinė tyrimo versija, kuri tik šiek tiek papildyta naujais faktais galimai atsižvelgiant į Žalimo ir Ivanausko parodymus.

325. 292amn

nesigirk dviem aukstaisiais nes be klaidu rasyt neismokai

324. 318-am

Nu tai visokie zukauskai ir Aido draugai, manau, ir neieskojo. O kas galetu paneigt? O pries paieskos operacijas dar, manau, ir giminele perspedavo, kad laiku Drasiukas pasitrauktu is ten, kur policija ieskot eina. Juk neveltui Betingis per tv sake, kad mano, jog policijoje yra isdaviku, kurie tam ta zudika ir ji slapstancius apie busimas operacijas informuoja.Ar dar kam gali kilt kitokiu minciu, zinant, kad ten visa giminele patys teisejai, advikatai, policininkai, prokurorai ir operatyvininkai?

323. Nu aišku

Jau viską nori gražai užraukti... tiesa slypi kažkur anapus...Tik viena neaišku- nuo ko saugo Stankūnaitę...

322. Vilnietė

Gerb. straipsnio autore, Jūs rašote, kad "šalia pedofilija kaltinto A. Ūso namų", o turėjote rašyti, šalia A. Ūso namų, kurį žudikas Kedys (tik Kedys ir jo šutvė) kaltino pedofilija(aišku išgalvota). O šiaip ačiū kaip visada už išsamius straipsnius.

321. ... ......

......

320. Katanis

Puikus Vainausko straipsnis,irodantis,kad zudikas-tikrai ne D.Kedys!

319. 303-am

Jo jo, nueis i Seima dvi nupuvusiom kojom ir negalincios nei kalbeti, nei skaityti, nei po itarimais pasirasyti klipatos ir surengs ten tribunolus, tiksliau ajatolos talibu gauja,kad nepatikusius aikstese akmenim uzmetytu. Jau pas mus Afganistano ir laukinisko zmoniu linciavimo apie 300 metu nera ir nebus!!!Ir niekas zudiko Drasiaus keliu neis!!!

318. Kuzia,ei,Kuzia,

Gal,žinove,paaiškinsi mums,kaip atsitiko,kad paskelbus Kedžio paiešką Lietuvoje ir užsienyje,buvo nusibelsta net pas Kedžio pusbrolį kažin ar ne į Ispaniją,o niekas jo niekada neieškojo pas tėvus?Kedienė sako,kad būtų galėjęs visą tą laiką prasėdėti prie teliko ant sofos su distanciniu rankoj,taip niekas niekada jo ten ir neieškojo.Dar vienas dalykas-o nuo kokių grėsmių mergikė saugoma?Beje,jei Ivanauskui buvo išduota pažyma,kad jis serga Alzheimeriu,o lryto šaltiniai teigia,kad jis niekada tokia liga nesirgo,tai kaip tada išeina?Sugėrovai taip sako?Kuzia,užsikirtai visai ant tų Kedžių-Venskų,kaip subraižyta plokštelė.Tas pats per tą patį.Parašytum geriau apie kokio Minedo rengiamus anšlaginius koncertus...

317. kopija

Atidžiau pažvelgus į Astos Kuznecovaitės povandenius žaidimus Kauno pedofilijos istorijoje išryškėja viena itin svarbi detalė. Po kiekvienos kiaulystės, ši „ketvirtosios valdžios“ atstovė išvykdavo pailsėti į šiltus kraštus. Kelionės tapo itin intensyvios. Žurnalistė gyrėsi jomis, kudakavo lyg višta ką tik padėjus kiaušinį, socialiniuose internetiniuose tinkluose . Keista sutapo poilsinių kelionių seka : gimė „kurmiada“, kurios metu specialiųjų tarnybų agentu buvo išvadintas Klonio gatvės dienoraščio savininkas R. Ščgilinskas – Asta Kuznecovaitė išpurškia į Rodo salą Graikijoje (2011 05 03),pries tai paatostogavus Rusijoje Sank Peterburge( 2011 04 03). Susipyko tarpusavyje mergaitės gynėjai – Asta tabaluojasi į Egiptą ( 2011 01 28). Asta siaučia Bulgarijos baruose (2011 07 07- 20), vos tik grįžus – išstena tikrovės neatitinkančių straipsnių seriją ir šmeižto laviną. Įvyksta pirmasis pokalbis su Laimute Stankunaite apie tai, kaip pedofilijos nebuvo (2011 07 27). Vos ne kas du tris mėnesius džiaugtis karšta pietų saule ir karštų pietiečių šypsenomis ir kitais karštais dalykėliais gaunant žurnalisto algą – brangokas malonumas. Iš tropinių kelionių minėta moteris niekada negrįždavo įdegusi, o labiau violetinė. Tarsi bandytų bent spalva solidarizuotis su aa. Drąsiaus megztuku. Spec. Tarnybų dėl šio kamufliažo nekaltiname, nes įtariame pasidarbavus Astos sielos brolį- alkoholį.

316. to 292

nu jo, jei abi aukštosios - proftechninės, o aukštos pareigos - krano mašinisto, tada tikiu :DDDD Nes žmogus, turintis aukštąjį išsilavinimą, turėtų rašyti be klaidų :DDDD

315. ei

ieva,ieva,tikrai lakstai po tyrlaukių pievą

314. D

Pagaliau paaiškėjo didžioji dalis faktų. O kiek buvo trugdoma pareigūnams tirti nusikaltimą, kiek buvo kišamasi net ir aukščiausiųjų valstybės vadovų, koks daromas spaudimas, bet šaunuoliai pareigūnai visus sunkumus atlaikė ir paskelbė tiesą.

313. ggll

opiumas liaudziai, vienas vaiksciojo, gamta grozejosi, kritinejo, bobu turejo...kur visoj europoj ieskomas..kazkaip negali cia viskas sueit....geriau karta paaiskinkit apie 2 zmoniu uzspringima, mamytes finansini palaikyma, pats galinga refliuksa turiu, kur galimybe uzspringti, bet isgeriu ir gerai kartais...cia jau nebe pedofilijoj kokioj esme , o principe jau...

312. rrr

Straipsnio pagrindine mintis: arteja rinkimai

311. to 279

80 proc alternatyvios žiniasklaidos palaiko ar bent bando objektyviai rašyti šia tema,nereikia čia viešinti savo IQ:)

310. Nu

Ir primelavot.Prieš mėnesį buvau žūties vietoje,ten jokio keliuko nėra,o tik siauras takelis ,kuriuo girtas tikrai nepaeitų,nugarmėtų į marias.O nuo kalno jokiu būdu nenusirisi,ten taip užaugę riešutais ,alksniais,sunku pralysti.Atvira vieta tik nuo marių pusės.Manau prieš rinkimus dar ne kartą melo papils LR ir Asta.

309. a.

Graudu skaityti tokias nesamones...

308. to 223.ddd

O tu paskaityk įvykių chronologiją Laisvam laikraštyje, ne pakabintam. Gal akys nušvis.

307. nesuprantu

problemos rasti liudytoją,pilnos areštinės laukiančių, kad jiems pakeistų ar visai nuimtų kaltinimus( kaip žalymui)nesvarbu, kad sesė nepažįsta tokių ,,liudytojų", svarbu pripažinti Kedį žudiku, ar ne?.

306. apkalta

Dėl SNORO aferos D.Grybauskaitėi APKALTĄ ir į kalėjimą!

305. RENATA

Pasakeles kvailiams.

304. Ieva

klausimas psichiatrams-is kur tokie kaip kedziukai gimsta? gal pas juos giminej buvo kraujomasa, nes abu uzsigime psichikos invalidais. Abu turi polinki i iskrypusi lyt. gyvenima, smurta, agresija, gandu nesiojima, smeizta. Ir save paduoda , kaip nuskriaustuosius. Kokia tai butu liga ar psichinis sutrikimas, uzgimtas ar nuo narkotiku, psich. vaistuku?As pastebejau, kad gali buti is kedienes puses visi sutrikimai, nes jos giminele labai nesvariai elgiasi.

303. OK

Paskaičius tokį briedą, tik vienas noras - kuo greičiau rinkimai, į seimą - Drąsos kelią ir kurti tautos tribunolą teisėsmaugos nusikaltimams tirti.

302. 296am avinui

Lietuvoj mirusiu negalima teisti tai apie koki teisma tu kalbi

301. Bried

pjanoj kobyly:)

300. Vienintelis kelias

uzbaigti situ nusikaltimu virtine,Lietuvos Pilieciams eiti i rinkimus Nebalsuoti uz venckiene ir jos sukurta gauja,jokiu imunitetu,atiduoti Teisingumui i rankas ir tegu baigia galu gale sita isikerojusia, kaip koki augli, violetine epopeja,niekas kitas tik Lietuvos zmones gali tai padaryti,nes valdziazmogiai prisikure sau buferiu,tapo patys ju ikaitais..........

299. kol

nepasikeis santvarka nesuzinosim tiesos,juk po kedzio nuzudymo seke visa eile paslaptingu mirciu.Lietuvoj mes nesame saugus,bet mes jau nesugebesim atsitiesti ir pasipriesinti,nes esam bailiai.

298. o prasidejo nuo Agurko

o ne nuo pedofilijos, si istorija! pedofilija sugalvojo nersha ir jos brolis- pedofilas zmogzudys

297. 275am

panasu kad tu kito zodzio ir nezinai tik pedofilai jeigu turi kita nuomone tai pedofilas o kai prades sodint "kovotojus" su pedofilu klanu ka tada karksesi

296. rasoma avinams

Anekdotas- kileris maskavosi perukais,visaip slepe veida, bet nuo žmogžudysčių dienos 7 menesius (!)nešiojosi ginkla, t.y. nuzudymo iranki(!). Ir dar- kodel GP kelinta syki nutraukia-uzdaro nuzudymu byla? Juk teismo sprendimas nurodo perduoti nuzudymu bylos medziaga teismui?! Kodel GP uzdarineja byla, jeigu jiems taip viskas aisku kas zude? Dekit medziaga teismui ant stalo.

295. Aurelijus

Ir Adofui Hitleriuis negalėjo pateikti kaltinimų dėl nusikaltimų žmonijai bei jo apklausti - jis nusižudė slėptuvėje. Tai gal ir jis liko nekaltas...?

294. to 288

aha tikrai, taip mete ikalcius, taip visur paliko zymes, tiek irodymu palikinejo, kad net policajai jo metus niekaip rast negalejo ir speliojo kad jis kazkur rusijoj :))) Nu nu...

293. Kuziai

pastato buteli ir ji raso ka liepia. Tos pacios nesamobnes ir jokiu irodymu

292. to 279

klausyk pilieti ,kokias tu cia nesamones skiedi.As baigias dvi aukstasias ,gyvenu uzsienyje ,uzimu aukstas pareigas ir mano IQ uz tavo per visa simta aukstesnis ,manau .Ir as uz Kedyte ir uz visus tuos kas gina ja.O tu esi pedofilu pakalikas arba pats esi toks.sekmes ,gaila man taves ...

291. va

tai taip suprantu kita savaite teismas,kad lietrytis pilnas antipedofiliniu staripsniu..

290. Babūnėlė

...vietoj tokių straipsnių...geriau nuvažiuoti į ŠILUVOS atlaidus ir pasimelsti,nes kartais kaltinami be kaltės...

289. Grybauskaite-Valiui APKALTA!

uz garliavos zudiku , organizatoriu ir uzsakovu, dengima!!! venckiene uz grotu ir mikliai, gana cia mulkint zmones!!! landsbergio veiksmus ivertint ir teist

288. na

ir zioplas tas kedys, kur tik eina vis pameta koki daikta, jo kaltes irodima :D sauna is legalaus o nesiojasi nelegalu.

287. TFU

durniai jus durniai pedofilai, ir kas tikes jusu kuriamom istorijom, eikit geriau savo negalia gydytis

286. dar

o juk istorija kuriama toliau ir visi zino autore. Gaila tu zmoniu, kurie aklai tiki. Jie tiki, jie agresyvus, o tai panasu i sekta. Tik ta sekta kazkokia iskrypeliska.

285. nejuokinkit

blyn nebejuokinkit su savo vapalionem klaunai:)))) geriau drebinkit kliunkiai rankas toliau:))))

284. Aurelijus

Nesutepkim valstybės parlamento nužudytų nekaltų aukų - teisėjo Jono Furmanavičiaus ir Violetos Naruševčienės krauju. venckienei ir išprotėjusiems altaristoms ne vieta Seime.

283. šis straipsnis

tik dar kartą patvirtina, kad Kedys nežudė,o prokurorų fantazijz beribė.Tik pagalvokit - jie neieškojo kur Drąsius slapstėsi, kadangi slapstytojus negalima bus teisti... Aplamai, juokingai atrodo visa ta rašliava.

282. to Krabas

esi naturalus pedikas..sorry

281. Ieva

kairiene su kuckailiu dar nepasodinti, idomu ko laukiama, jie juk parazitai kedziui pazyma falsyva isdave, pedofilu laizytojai. tokius i siena det..isgamos prakeikti, prakeiktas ir ju gyvenimas.

280. visdelto

vilniaus brigada buvo humaniskesne .savo saulio neliete ,o nutrijos brigada ,tai saviski uzkase .

279. >>> 243. o

Deja, vienintelis silpnaprotis cia esi tu :) ir i tave panasus idiotai. Tau nieko nesako, kad Kedi ir kitus iskrypelius palaiko visokie patvoriniai?, zmones be isilavinimo, su IQ mazesniu uz 89? kurie dirba uz minimuma, arba uzsidirba banditizmu? Kurie kazkada Paksa palaike, nes tiek pat idiotai buvo, kad tuo kvailiu tiketu??

278. jo

autorė įsivaizduoja,kad už rašinius neneša atsakomybės.Manau dabar ji perlenkė lazdą.Juk jokios bylos net nėra.Baigtis gali kaip Lavastei.Atsidurs pati teisme.

277. qqq

Tai ką, artėja rinkimai, šūdrytis vėl stengsis nukreipti žmonių dėmesį nuo jų, kad banditai galėtų lengviau prasmukti prie lovio.

276. 259am

skaityk tuos ekspertus ir nepirsk kitiems dar gali drasiaus kelia paskaityt ten irgi gryna "tiesa"

275. pedofilai suaktyvejo vel,

Dieve padek Lietuvai..!!!!

274. Aurelijus

Pabandykit įsivaizduoti ką nors turėjusį geresnes sąlygas įrodyti pasiekti pergalę prokuratūroje ir teismuose, nei kedžio giminę - kedžio sesuo - Kauno apygardos teisėja, kedžio sesers vyras vienos advokatų kontoros vadovas ir laikomas geru advokatu, kedžio puseserė - advokatė, prezidentė stoja į venckienės pusę ir net pakeičia generalinį prokurorą savo statytiniu, kad jis "slopintų visuomenės rezonansą", o tiksliau sakant vilkintų tyrimą ir gal net jį numarintų. Tačiau Valys nebuvo toks visagalis ir nors dėjo labai daug pastangų įsiteigti prezidentei, generalinė prokuratūra atliko savo darbą. Galimai Valio iniciatyva buvo sudorotas vienas iš labiausiai nusipelniusių prokurorų Kliunka, buvo bandoma sudoroti ir venckienei neįtikusį Kęstutį Betingį, bet pastarasis sugebėjo apsiginti teismuose. Visi kedofilai jau buvo net pradėję šlovinti prezidentė ir Valį, linkėdami jiems "stiprybės" ir sakydami "ačiū, ačiū". Reziume toks - kedžiavenckiai nesugebėjo pateikti jokių faktų ar surasti liudininkų, kad galėtų tuo remdamasi prokuratūra patvirtinti jų sukurptą šmeižto "legendą" apie pedofiliją. Beje, jei ne Strasbūras, tai labai abejoju, ar mergaitė būtų grąžinta mamai - artėjant gegužės pabaigai ir gavus rimtų įspėjimų iš Lietuvos atstovės EŽTT Baltutytės, kad EŽTT teismas labai rimtai atsižvelgs į tai, kad į teisingumo vykdymą Lietuvoje kišasi aukščiausi politikai, galimai iš prezidentūros buvo duotas nematomas signalas ir mergaitės paėmimo operacija įvyko netikėtai sklandžiai ir profesionaliai. Dar galiu pasakyti, kad nepadėtas taškas ir dėl mergaitės perdavimo, nes Strasbūras vis teik nagrinės Laimutės Stankūnaitės ieškinį prieš Lietuvą ir nemanau, kad prezidentės ir kitų politikų kišimasis į teisingumo vykdymą ten bus nepaminėtas labai negatyviai.

273. o

kur Kedžio mergos,kodėj jų nerado jei tokie gudrūs?

272. juokingi

jūs, vargšeliai kedofilai. Puikiai suprantat, kad faktų paneigti neįmanoma, tai varot ant žurnalistės. Gal geriau pripažinkit patys sau, kad šitiek laiko leidotės kvailinami garliavos klano, o tos bobikės, neabejoju, patyliukais šaipėsi iš jūsų naivumo ir kvailumo...

271. deutsch

Visai tai tik prokuroru intepretacijos.Nenuteistas-nekaltas.

270. a

As tik noreciau paklausti sitos susisiukslinusios zurnalistes, jeigu tai bylos medziaga tai kokiu fantastiniu budu jinai gavo sita bylos medziaga.

269. aš

Rašykit ką norit,mes vistiek dar turime akis ir protą,mus kiršinate,meluojate ,bet mes ne akli ir kurti,kad ir kaip stengiatės .Gal žmogui trūkus kantrybei ,kad niekas jo negirdi ir pakėlė ranką prieš tuos ,kas niekino JO VAIKĄ,bet visiems aišku ir aiškiau negali būti ,kad Kedys pats tapo auka ir buvo nužudytas. Tai matosi pažiūrėjus į nuotrauikas, ir kas dabar dedasi,kaip norima Neringą uždaryti,senelius nutildyti ,Skučienę uždaryti,kas stoja prieš juos ,visus šluoja

268. >> 245. tai

Bet tu ir durnas, ieskai logikos pas debila, pedofila, bandita ir dar Kauno banditeliams pimpalus ciulpusi Kedi. Juk jis idiotas buvo, koks sveiko proto zmogus taip elgtusi ir atrodytu? Jis lygiai taip pat kaskart namo grizdamas ant Neringos kilimelio prisikti galejo. Nereikia ieskoti logikos pas psichinius ligonius, juos laiku sugaudyti ir pasodinti reikia. O tai juk ir dabar laisveje slaistosi iskrypeliai Kedziai (seneliai), kurie svetima vaika tvirkino, ar ta virsvorio turinti netalentinga kirpeja, kuri papais i mergaite trines, ar ta pati ligone Neringa

267. Amdrius

Daunas Kedys kaip ciucikas klause Venckienes nurodymu!

266. skanduote

pasodintu venckiene ant elektros kedes nakciai, tai viska tiesa greitai ispasakotu.

265. alio

norint suzinoti tiesa, reikia pirmoje eileje zinoti praktiskai paskutiniu dvieju metu iki visu ivykiu Kedzio visus judesius. Kam, su kuo, uz kiek, kur, kada ir t.t. Manau atsakymas yra ten. Ir dar toks ispudis, kad nei vienas is Kedzio aplinkos apie pedofilija nezinojo. Tai vis del ta istorija sugalvojo ar ne? Turi gi buti artimi ar neartimi draugeliai, kurie viska zino. Ar zino ir tyli, nes bijo.

264. sansan

taaaip....

263. zmogus

Skaitau sita rasineli,straipsniu pavadint tai neimanoma,ir nepalieka jausmas kad mus laiko visiskais durneliais. Vien tik faktas,kad laksto Kedys po Kauna ir vis pameta ikalcius, barsto ikalcius kaip aguonas ant bulkuciu. O jau liudininku persigalvojimas po pabendravimo su mentais...

262. rokas

mieli ,zudyniu organizatores nutrijos pakalikai,yra manoma,kad greitu laiku bus imama ji ir asmens sarge skuce.visi skubekite i patvori,jus ten labai reikalingi.

261. tai aisku

drasius k. cia tiek tekaltas ,kiek achremovas pries dekanidze.

260. NERSHA NEBIJOK

eik i apklausa! dusia plengvinsi, nes vistiek teks atsakyti uz pedofilijos sukurima ir zmoniu zudyma

259. SOS POWER NEWS

juokas ima is tokiu kvailu komentaru... :D raso,kad tik rasyt vejus :D Lenda D. Kedžio žudikų klaidos eu ekspertai ;) atsiverskit istorija kas esat praplautom smegenelem ir paskaitykit ;) cia grynas pezalu straipsnis...

258. smegenų plovėjai

KGB-istai ir jų pasamdyti žurnaliūgos mums seka pasakas apie Pociūną ir apie Kedį.

257. kuzios draugai fb

uspaskich, gapsys, vynorukytojas, pridurkas uzkalnis ir t.t.

256. Stebina kiti dalykai !

Prancuzijoje ivyko ziauri zmogzudyste ! Ten surista su 3salim . Jau yra versijos, dirbama sia linkme,nemazai aisku !Prezidentas pareiske, jog tai yra ju garbes reikalas ,ir zudykai bus greit surasti! O cia ? Tiek metu tesiasi,ir vis dar kuriamos ivairios versijos,kurios neatitinka niekaip ,pirminems prokuroru versijoms ! Viskas sujaukta ir galo matyt niekada nebus !

255. NORVEGIJA

Sita KUZNECOVAITE ,uz sita straipsni tai i teisma prie aikstes ...

254. Ka slepia ziniasklaida?

Slykstu matyti pedofilo Kedzio geida laikrasciuose. Kodel ziniasklaida nepabrezia, kad Kedys pats buvo pedofilas???

253. krabas

Po sios istorijos man geda vadint save lietuviu. Nera tokios tautos pasaulyje kurioje valdzia - prezidente Grybauskaite bei valdancioji partija Konservatoriai su Lanzbergiu priesaki, garbina, uzstoja ir puoseleja zmogzudi bei pedofila Kedi ir jo visa gimine. Visas Lietuvos politines partijas kurios pabugo zmogzudziu klano, kurios toliau bijo pedofilus kedziu vadinti tikrais vardais. O kur dar musu tautos dvasininkai? Kiek kunigu palaike siuos pedofilus? Na zinoma nepamirskime ir pacios "liaudies" kuri meldesi pedofilui Kedziui, prisimknkime visus tuos kurie degino zvakutes prie prokuraturos, budejo patvoryje, marsiravo Daukanto aiksteje. Stai tokia ta musu tauta didziuokimes ja!

252. visur rašoma,,prokurorai,prokurorai",

kas čia dabar,kiek jų ten yra?Atsakymas aiškus-tai prokurorų komisija.o visokių komisijų nariai yra apmokyti kaip paslėpti galus vandenyje.Byloje turėjo dalyvauti vienas prokuroras ir tik jis visaip manyti,bet gal šuo kinologą prie mašinos nutempė katę pamatęs,o,Kedžio kišenės tai jau buvo taip kiauros,kad viską pametė,beje,apie kiauras kišenes nė žodžio,o iš kišenių daiktai nevisada krinta ir kelnes 180 laipsn.apvetrus.

251. to 235

kaip gera matyt, kad yra mąstančių žmonių! Viskas logiška. Patvoriniai skaitykit ir mąstykit už ką balsuosit!

250. Jooo

Zmogzudys, kuris is anksto viska suplanuoja. Klausimas ar su sesutes pagalba ar be? Na, ir dar pedofilas jis. Drasos kelio partija turetu tureti pavadinima- pedofilu ir zmogzudziu partija. Ziauru, kiek nekaltu zmoniu zuvo.

249. O.......

blyn,vos nepatikejau,bet kai paziurejau straipsnio autoriu,viskas tapo aisku.

248. to 215

gailiuosi dabar ,kad pasinaudojau tamstos patarimu ir pasiziurejau /is smalsumo/sitos 'rasytojos' foto.Ciut is kedes neisvirtau,matosi ligota moterele,o jei analizus padaryt tai ir visai ,tur but nepakaltinama.Matant,kiek ja palaikanciu komentaru prirasyta,tai jau tikrai rimta,gali buti,kad jos liga/ligos/uzkreciama.

247. ilga pasakaite

kaip kuznecervaite taska dejo....ir byla tik pajudejo...sita penkmeti,ar ne...bendrininkus rasim mes,ir nubausim,patikekit,mieziam augt laisvai,padesim....

246. jei

dabar , kai jau nera brolio, sesuo sugeba tiek metu vaidinti spektakli, panasu , jog Zalimas sake tiesa, o brolis buvo tik sraigtelis sesutes fantazijose

245. tai

iseina taip, jeigu jis nuzude 2 zmones tai tiesiog siaip be priezasties , o priezastis ir motyvas aiskus, bet idomu kaip prokurorai tai paaikins kodel

244. isgamu gimine

venckai/kedziai - lietuviskos isgamos.

243. o

Nemuistykit zmoniu!!! 100% uzsakomasis straipsnis pries Venckiene,kad nepapultu i seima! straipsnis pats yra visiska painiava.Pabaigoje net juoktis pradejau.Straipsnio autoriui galima 100 klausimu pateikti,kurie paneigtu jo samprotavimus.Straipsnis megztom beretem,menkai samprotaujantiems zmogeliams!

242. SAD G.Vainauskui

Redaktoriau,kaip supratau tu pedofilinio klano remejas,sutvarkyk savo supysta balsavima

241. > 234. finišas

Asilo tu galva. "Nebuvo taiklus šaulys"... Asile iš 1 metro ir su akmeniu gali pataikyt.

240. Morkvinis

sprendziant apie spaudos suaktyvejima-venckiene ir skuciene pirmadieni ims!

239. vienas sansas organizatorems

gauti renkamojo statusa ,tai jau tas pats kas ir politikas,ir per tas kelias dienas ,kol bus panaikinta ta ju nelieciamybe ,begti i uzsieni ,ir prasyti politinio prieglobscio .ir ten jau toliau trinti prota tos valstybes zmonems .

238. to 235 Aurelijus

Tu esi pideras kokiu reta!Fafliste uostik pideru sysalus!

237. aurelijau,gal tu ZALIMAS?

panasus stilius...

236. neblogas straipsnis

google "Kelionės mainais į vaiko mirtį"

235. Aurelijus

Tarkim, galima sutikti, kad baudžiamoji atsakomybė negresia artimiesiems, kurie 7 mėnesius slapstė kedi, sočiai maitino, prausė, dažė plaukus, aprūpindavo jį degtine, jam reikalingais apsinarkošinti vaistais, prezervatyvais ir korvom, bet ar negresia atsakomybė venckienei, kuri pati "pakišo" visai niekuo dėtą ir nekaltą savo kolegą teisėja Jona Furmanavičių kedžiui prieš IŽ Baikal pistoleto vamzdį? Ar negresia atsakomybė venckienei už tai, kad iš viso pateikto prokuratūros tyrimo išsamaus aprašymo, kaip ne nesunku suprasti - venckienė su broliu bendrininkavo žudynių dieną veikdama beveik suderintai tiksliai - tą pačia minutę kai kedys žudė teisėją, venckienė į pašto dėžę metė kedžio pasirašytus, bet jos pačios sukurptus melagingus 8 laiškus įvairioms įstaigoms ir pareigūnams. Ir vėlesni įvykiai tik gali patvirtinti, kad venckienės elgesys šioje žudynių byloje buvo sunkia suprantamas ir neadekvatus kaip teisėjo statusą turinčio žmogaus. Ji visą tą laiką elgės "kamikadziškai" griaudama savo karjerą, tai yra elgėsi taip, lyg jau neturėtų išeities ir neturėtų ko prarasti. Bet kuri normali teisėja jos vietoje po žudynių elgtūsi labai santūriai ir net stengtųsi, kad kuo mažiau ją minėtų ar sietų su broliu, kuris buvo laikomas pagrindiniu žudynių įtariamuoju jau tą pačią žudynių dieną. Normali teisėja atsiribotų nuo bet kokių komentarų ir žiniasklaidai būtų pereiškusi, kad vyksta tyrimas ir ji visus parodymus teisk tik tyrimą atliekantiems prokurorams. Tačiau venckienė ir jos artimieji inicijavo masinę "viešųjų ryšių akciją", skleidė melagingus ir šmeižikiškus prasimanymus, viešai demonstravo ir iki šiol demonstruoja nepagarbą teisėtvarkai. Ar gali į Seimą kelti kandidatūra žmogus, kuris galimai bendrininkavo ar buvo suinteresuotas ir skatino dviejų žmonių nužudymą? Net, jei dėl kedio slapstymo venckienė kaip sesuo negalėtų būti baudžiama tai ir to pakaktų suabejoti jos morale ir leisti jai ir jos žudikų šlovintojų partijai sutepti Lietuvos Seimą nekaltų nužudytų aukų krauju. Be to, dar nebaigta tirti Vaido Milinio nužudymo byla, o iš tyrimo aiškėja, kad kruvini pėdsakai veda vėl į Garliavos patvorį. Ir dar reikia suprasti, kad per visą šį tyrimo laikotarpį venckienę ir jos gaują visokeriopai rėmė prezidentė ir jos statytinis generalinis prokuroras.

234. finišas

Kadangi teismai vis neleidžia padėti tašką prie Kedžio pavardės ir ją pakeisti į "Žudikas", tai kodėl prokurorai nenori tos bylos, kur teismas įvardytų tiesiai šviesiai visai LT visuomenei girdint, kad prokurorai surinko pakankamai duomenų, kad žudynės įvykdytos Kedžio su bendrininkais ir jam pareikšti įtarimai pagrįstai, tačiau dėl jo mirties tas padaryti neįmanoma. Ir taškas. Tačiau matau kitą kabliuką, kad Kedys galimai nusikaltimus vykdė ne vienas (Ivanauskas pats dėl regėjimo jam tiesiogiai padėti žudyti negalėjo, bet žinoma, kad jis persona patarėjas - tarpininkas), pats Kedys nebuvo patyręs šaulys ir savimi nebuvo užtikrintas, galimai kiekvieno nužudymo atveju šalia jo buvo taiklus kileris ir į nusikaltimo vietas vyko atskirai(?), taigi talkininkas galimai dar ne vienas, na vienas kaip taiklus šaudytojas, o kas atsakys, kiek buvo vairuojančių personų tame nusikaltime? Ieškokite, ponai, moters.

233. tiek lavonu,

bet pedofilijos nebuvo! Pedofilijos Marijos zemej negali but. Latvija issiaiskino savo pedofilus valdzios strukturose,nubaude juos,o kai pedofilijos gijos atvede i Lietuvos virsunes.pedofilija tik fyt ir isnyko!

232. n.n...i

Nuotrauka,daugiau nei iskalbama,mergaites rankos nusvyre,jinai Jo net neapkabinus,turbut ir smirdi teciu-pedofilu,zudiku,o gal nutrija uzmete raudona kaldryte,kad mergaite labai apatiska...Zmogzudzio isgimdytojai,bukyte prakeikti-jus,jusu vaiku vaiku vaikai,uz nelaltai nuzudytus,apszmeiztus,isniekintus,uz sutrypta vaikyste,jums ne I seima brautisi,oieskoti kelio i baznycia,ir prasyti atleidimo,,bet tiesa jus turyte pridurka varkala,kuris jus patepa uz zudines...

231. 211am

skaityk ekspertus eu ir nelysk i lryta jeigu netinka laikrastis

230. petras

is kur cia taip gerai korespondentas informuotas apie byla. Galetu teisesauga susidomet.

229. durnius

Tai uz ka nusove gerbiama teiseja? Ar cia visai nesvarbu uz ka?

228. 216-am

Nu tai jis vare, o kedas su agurku pardavinejo - go ketino kedas agurka uzverst, kad masinu varymo biznis tik jam liktu ir su agurku dalintis nereiketu. Ir dar ten kazkuris kedo pusbrolis auto detalem prekiauja ir su daktaru balandziais megaujasi. Ko dar tamsta nori? Ar negirdejai, nori pasakyt?

227. tam

Neringa, kaip tu dabar gyvensi prazudziusi broli, sugadinusi sveikata jo dukrai, savo mamai, tevui, tetai..........?

226. to 222

pataikei kaip pirstu i aki.... sutinku 100%

225. ivanas

kedys yra teisus oij kokiu aukstos tarnybu zmoniu yra isivele tik neatckleidzia niekas ateis laikas kai isaiskes dar ne viskas cia

224. aš

tai manau, kad eksteisėja bandys bėgt į užsienį...

223. ddd

nesuprantu ko cia violetiniai kolioja ta kuznecovaite... ji parase ivikiu hronologija pagal prokuraturos duomenis kurie surinkti is egzistuojanciu liudininku ir patvirtinti video medzegomis is sekimo kameru.... zinoma kad neatitinka garliavos blondiniu versijos kuria sventai tiki violetiniai ..bet kaip sakant faktu prie tiesos uz ausu nepritempsi...jos jokiu svariu irodimu nepateike ir iki siol nesiteikia pateikineti nors prokuratura labai jau kviecia pakalbeti...na bet jei sveikatele slubuoja tai cia vel nieko nepadarysi..is dvieju narsiausiu kovotoju patapo didziausios ligones.... siuo momentu matyt taip reikia...poto pataps didziausiom politikem :)

222. show durniukams.

vieni putodamiesi puola kedi,kiti taip pat ji gina.Viskas suvyniota i vata,ir jau niekas nebeprisimena nuo ko viskas prasidejo.Jei kauno rajono policija viska butu atlikus teisingai nuo pat pradziu,o kauno miesto prokuratura viska butu atlikus nuosekliai,viso sito cirko nebutu buve.Dabar jau niekam tai nebeidomu.O tikresne versija yra ta kad kedziu pasinaudojo,tokiam vaidmeniui jis puikiai tiko,nedidelio proto,karstakosis.Bylos esme,jos saknys,gludi giliai pasleptos,prisikasti iki ju neimanoma.Organizatoriai matyt pasieke savo tiksla.Daug dumblo buvo sukelta,uztat kazkas labai riebias zuvis tuo metu gaude...O visa sita byla tai tik akims dumti,salutinis rezultatas,norint nukreipti tikrasias uzduotis.O musu zmonems tokios bylos kaip balzamas ant sirdies.Jau kelinti metai nerimsta aistros.

221. visa lietuva

greit sudalyvaus korumpuotu fašistu pakaliku išskerdynėse o jūs šunsnukiai pažaliavusiomis nuo š. munduromis uostinėdami pakampiu analizus da pasivalkiokit kol uodegu nenukapojom

220. komjaunimo tiesa

taip ir liko- KOMJAUNIMO TIESA!

219. nusauti Furmonaviciu

nurode Venskiene.

218. faktai

2010-04-17 įvykio vietos, lavono apžiūros protokole nurodyta: apžiūra pradėta 13.00 val., baigta 14.55 val., Kauno r., Samylų sen., Šlienavos k. Protokole nurodyta, kad apžiūros metu nustatyta: ,,Gale lavono kojų 143 cm atstumu guli geltonos spalvos kamštelis nuo degtinės butelio. Šalia lavono kojų į vandens pusę guli vyriškas puspaltis, kuris yra šlapias. Puspalčio vidinėje kišenėje rasta 50 litų kupiūra. Šalia puspalčio į vandens pusę guli geltonos spalvos polietileninis maišelis. Pakėlus puspaltį po juo rastas 0,7 l talpos Lithuanica degtinės butelis, kuriame matomas skystis, butelis be kamštelio."

217. kuznecova blaivykis

"vaistų – auksinio ūso antpilo" - cia gal is savo pusryciu raciono? "Kad jie tokie nėra galima įsigyti vos žvilgtelėjus į nuotraukas" - ka galima ISIGYTI ? Labiausiai idomu, kaip prokuratura taip inirtingai slepdama viska nuo visuomenes, atveria savo dusia Lavastei, Gaiveniui ir nuo neperseniausiai - Kuznecovai?

216. 208

juk voge masinas Narusevicius ir 9 kartus buvo teistas,girdejai kad skambino ,bet nezinai kurioj baznycioj.

215. paziurekit i negeriancia:)

Iveskit i google vaizdus "asta kuznecovaite"- pamtysit kokia neprasigerus sitos sapaliones autore! :DDD

214. Jei ne teisejos imunitetas

denges visus siuos nusikaltimus,tai senai venckiene butu parista ir viskas senai butu isaiskinta,siandien tik galima konstatuoti kad imunitetu prisidenge asmenys gali buti nebaudziami ir praktiskai nepajudinami net ziauriausiu zmogzudysciu atveju,be jos priedangos tas suskis senai butu buves suimtas ir nuteistas, deja realybe tokia kad musu valdziazmogiai noredami apsaugoti savo subines susikure sau imunitetus kurie pasirodo gali apsaugoti nuo teisingumo net zmogzudzius ir ju organizatorius,o to jau per daug........kol imunitetais dangstesi vagys,tai dar zmones burbedami tylejo,bet kai islenda tikie dalykai,tai manau kad ju kantrybe truks........

213. kas bepatikės

Jei tai būtų arti tiesos, nebūtų šturmo Garliavoje, mergaitė nebūtų slepiama, nuimta būtų apsauga Stankūnaitei. Išlieka daug klastukų ir, kol teismas neįrodys Kedžio kaltės, tikrai nepatikėsiu.

212. ievai

kas trecias nusikaltelis? O gi Zalimo paklausk! Jis Gaiveniui pasakojo viena.Lavastei-kita. Ant Rackausko vare,po to paneige. Tau gal irgi kazka sukurps. Va tokio uzverbuoto liudininko parodymais ir kuriama sita byla.kuria tiki tokie laumzirgiai,kaip tamsta.

211. SOS POWER NEWS

skaitykit... EU E K S P E R T A I... o ne si meslina uzsakyta pediku laikrasti... jei norit suzinot bylos eiga ten pasiskaitykit ;) cia smegeneles plauna ir tiek ;)

210. idomu

negi nieks nepastebi, kad taip ispopiuliarintoje nuotraukoje, kur kedys laiko dukra ant ranku, mergaites rankos neapkabine tevo? argi nekeista, kad dukra nesiglaudzia prie tevo, net atsilosusi nuo jo?

209. 195-am

O kokios tau info dar reikia? Juk vaikas sake filmuke - dede Aidas, reiskia, dede Aidas, nes juk vaikai nemeluoja ir nefantazuoja - 5 ekspertizes ta nustate ir patvirtino. Taigi, kada ciups uz pakarpos dede Aida ir ko laukiama, a?

208. ALE

SODINTI REIK VENCKE GERAI KREST I KLYNA VISKA PASAKYS,IR APIE NARCIZA IR DEL KO NUZUDE TEISEJA FAKTAS TAS KAD NARCIZAS BENDRAVO SU AGURKINEIS VARE VOKTAS MASINAS O VAGIES MIRTIS KAIP VAGIES,

207. AS

Dustės neadekvatūs pezalai:)

206. >203

Kedi visi zino, o stai taves sudvabalio trumpapimpio tai niekas nezino.

205. 196am

pedofilu yra buvo ir bus bet juos gaudo sodina o tas isgalvotas mistinis labai galingas klanas tik akiu dumimas nes kitaip arsiausi kovotojai su klanu seniai butu pakasti

204. tai ievai

tu tikta ieva,neganyk po pieva esi runkele ir tau iki supratimo labai toli.

203. reaLIZmas

NEUZPISO JUSU TA susikta SUDKEDZIU ISTORIJA,mane jau uzpiso...tas gaidys jau nukirsta galva viskas kaput...nafik dar ji cia gaidy priminti,nei jis dydvyris nei jis herojus, nei jis ROBINAS HUDAS o tik kazkoks lopas is garliavos banditu seimos ir viskas.......pamirskim uztenka......

202. Taiklus komentaras - 165

165 komentaras yra labai taiklus.

201. 177-am

O tai mentai kieno gimines ar draugai, a? Su kuo Rackauskas medziojo? Kas kedvenckyne buves operatyvininkas? Kas yra Zukauskienes vyras? Taigi, net neabejoju, kad tamsta spejate teisingai.

200. ATKURKIME LEO.LT

BALSUOKIME UZ SOCIALDEMOKRATUS. UZ VENSKIENE NE. UZ LEO IR SOCIALDEMOKRATUS

199. keisti prokurorai

jeigu negalima teisti artimu giminiu uz zudiko slepima[dede artimas giminaitis?], tai niekas nedraudzia artimu giminaiciu teisti uz zudiko kankinima ;plauku dazymas ,nuodijymas raminanciais .

198. KUZNECOVAI...

GERAI ISISKAITYKIT ,KAS PARASYTA VIENAS SAKINYS PRIESTAREUJA KITAM,PASIRODO RUNKELIAM GALIMA RASYTI KA NORI.

197. Ieva

galetu ivanauskas viska pripazinti, butu ir jam geriau. pedofile , zmogzudziu bendrininke vencke sestu iki gyvos galvos. na kaip pagalvoji, kokie isgamos tie kedziukai, jau vencke pries kurdama pedofilija domejosi teiseju, na slykstyne, bet maza mergyte taip sutraumuoti, tai cia jau akmenimis vencke butina uzmetyti. isgamos nereikalingos ant Sv. zemeles.

196. lr iskrypeliu laikrastis

todel net nenuostabu,kad didzioji dalis komentatoriu iskrype debilai,kurie vis dar tiki,kad pedofilijos nebuvo...... Geda,net skaityt...

195. tai

kada prokurorai informuos kas trecias vaikapisys,per ilgai laukiame

194. kaunas

kai pateksit be pinigu i teisesaugos mesmale,noreciau pamatyti jusu veidus ir isgirsti atsakyma,o mes tai partyreme,o ,kad jie gali prikurti pasaku ,tiem zmonem kurie jas megsta ne visi pasakom tiki.

193. DC>69. To 59

Pasigydyk savo smegenų likučius, bukagalvi.

192. pistoletas ikrito i maza plysi

turbut tai mate zalimas ir paliudyjo! Didelis Kedzio pistoletas ir i maza plysi...

191. to jomajo

ir durnam, ir kurčiam, ir aklam aišku - čia veikė marsiečiai ir žali žmogeliukai :DDDD Kitaip galai niekaip nesueina.

190. to 171

Manau, šita versija jai yra jau paruošta prokuratūroje tik laukia p.Neringos - iškart uždaryti į cypę, bet nepavyksta. Todėl vyksta "pakazucha" Uspaskicho buhalterė nubausta, kad gydytoja nepamatavo temperatūros, o diagnozavo gripą. Kada prokurorai (iki Neringos) tikrindavo gydytojų pažymas? Kiek bylų "uždaryta" suejus terminui?

189. SOS POWER NEWS

kauno kriminalines policijos Daunai is didziosios raides :D

188. faktai

Ne tik Drąsiaus Kedžio mirties aplinkybės yra didžiulė mįslė visuomenei – ne mažiau įtarimų sukelia ir šalia D.Kedžio kūno rasti daiktai. Kaip žinia, buvo pranešta, kad šalia D.Kedžio kūno buvo rastas degtinės butelis Tačiau nuo visuomenės buvo nuslėpta viena gana keista detalė – kad tas degtinės „Lithuanian“ butelis, kuriame, kaip nustatė ekspertai, buvo balos vanduo, buvo įdėtas į popierinę dėžutę nuo konjako „Metaxa“. Cituojame 2010-04-21 daiktų apžiūros protokolą: „Matome geltonos spalvos pakuotę, ant kurios matome užrašą „Metaxa“. Atidarius pakuotę, matome kartoninį gabalėlį. Nuėmus jį, išimamas degtinės butelis. Butelio kaklelis užsuktas baltos spalvos popieriumi. Butelis yra stiklinis, 0,7 l talpos. Ant butelio etiketė „Lithuanian Vodka auksinė“. Kitoje pusėje antra etiketė, kuri yra auksinės spalvos. Užrašas ant etiketės „Originali lietuviška degtinė auksinė“.

187. 180vargšeliui

o kaip Ivanausku?irgi netikėsit,ale tai baisūs didvyrio draugai?vaje..

186. pilietis

čia rašo, kad Kedžio DNR ant pistoleto nebuvo įmanoma nustatyti, nes buvo labai suteptas purvu, tuo tarpu Kliunka spaudos konferencijoje aiškino, kad ant šio pistoleto rasti Kedžio DNR ? Painiojasi klanas

185. čia tik

cirkas ir pasakos prieš rinkimus-JIE PUIKIAI ŽINO ,KAD ŽŪDĖ NE KEDYS....STANKŪNAITĖ PASKAMBINO IR PASAKĖ SESEREI -SUSIDĖK DAIGTUS TAVĘS ATVAŽIUOJA PAIMTI-KLAUSYMAS-KĄ ATSIUNTĖ STANKŪNAITĖ SESEREI????????....KAIP GALIMAMA IŠ ŽMONIŲ TYČIOTIS,NBEGALVOKIT-PROKURORAI,KAD MES DEBILAI........UŽTENKA SOVIETAMS IR KGB REZERVISTAMS BŪTI VALDŽIOJE-BALSUOKIT UŽ NAUJUS ŽMONES-JAUNUS,BAIGUSIUS MOKSLUS(ne kompartijos mokyklose)-reilalaujam permainų(P E R E M E N) -BE DREBANČIOM RANKOM SOVIETIKŲ .......

184. Baisiausia

Venckienė be galo klastingas žmogus. Todėl meldžiau Dievą, kad bet kokią kainą mergaitę paimtų iš Kedžių namų. Baisiausias dalykas buvo, kad mergaitė liktų Kedžių namuose. Tą Venckienės ir Kedžių klasta yra tokia aiški, kad net kiekvienoje jų pačių filmuotoje medžiagoje aiškiai matosi. Baisu, kad Lietuvos žmonės tampa Kedžių klano įkaitais

183. jomajo

ir durnam , ir aklam , ir kurciam aisku, kad sioje istorijoje viskas vykdoma auksciausiu vsd lygiu, ir rasykit ka jus norit, zmones jumis netiki!!! paziurekit drasiaus kedzio foto , koks visas sulauzytas ,ir nekils abejoniu, kad uz viso sio melo slypi...baisus dalykai

182. VYTAS

NU PATVORINEI GRAZEI PALAIDOJOT ZMOGZUDI SU VISOM APEIGOM IR TOLIAU RINKITES ZMOGZUDZIU LAIDOT P JU LIETUVOJE NETRUKSTA IR NERSA NEPAMIRSKIT PASIIMT,

181. gaila kedofilų

jie liko venckienės išdurti-nejau prisipažinsi,tai dabar viską neigia..labai silpni dvasiškai žmonės,gaila.

180. VARGSELIAI USOFILAI

jie taip nori tiketi zalimu... Gaivenis irgi juo tikejo.kol pamate,kad jis eilinis uzverbuotas melagis.

179. Vidas

Cia raso prasigerusi zurnaliukste. teko su ja dirbti vienoje redakcijoje. O dabar laksto is vienos redakcijos i kita su savo smirdanciais kvapais.

178. problema ne tiek prokuroruose kiek VSD

VSD operai prastai finansuojami, o ir infiltratų gali būti - gija nuo Pociūno žūties. Prokurorai per tvoras nešokinėja ir stogais nelaksto, ir kas iš to, kad jie turi geros analitikos: nepagautas už rankos (Putinas su bendrais) - ne vagis. pasirodo, saujelė profesionalių banditų gali mulkinti tris metus visus tris milijonus. Laikas sukrusti tautiečiai - burkitės į saugumo struktūrėles po 3-5-7, kaip buvo USA apie 1990 m. Taip radosi daugelis jų saugumo tarnybų-

177. algis

lietrycio paistalai,o kas uzverte kedi,kas uzverte usa,aisku kad mientu darbas.

176. astos kaimynai

pasveikinkite ją (samanės buteliais), kad ir su šio straipsniu, tegu moteriškė atsigeria iki valios. Jei pagal ją "a.a.Kedys tiek prisigėrė".

175. Jadze

Kad jie tokie nėra galima įsigyti vos žvilgtelėjus į nuotraukas, batai tiesiog aplipę purvu. ..Kazkaip nesupratau as sito sakinio:))

174. 167

tu tai ne visa visuomene.

173. zalimas

melavo gaiveniui,kure istorijas milinienei.vare ant rackausko,paskui paneige. TOKIO MELAGIO LIUDIJIMAIS TIKI PROKURATURA IR MUS VERCIA TIKET?!Kuznecova,eik tu po paraliais su savo tendencingais straipsniais.

172. RINKEJAS

REIKIA ATKURTI LEO LT. BALSUOKIME UZ SOCDEMUS.

171. 157

jeigu jie turetu nors menkiausia irodyma,kad Venskiene prisidejo,tai senei butu supakuota,o nepareikstu tiesok juokingu kaltinimu.IR NE JUM SPRESTI KA TEISTI ,KA NE ESI PIESKA .kai busi teisejas tada galesi spresti,pasaku prisiklausaes,paziurekit kas parasyta kuzes,vienas sakinys priestarauja kitam,gal kuze girta rase.

170. vargšeliai

kedofilai. Manau, giliai širdy visi supranta, kad viskas, kas parašyta - tikra tiesa, bet negi prisipažinsi, kad šitiek laiko buvai paskutinis idiotas ir tikėjai patvory sekamom pasakom....

169. 125 KOMENARUI

TOKIU KAIP PIKASAS ZMONIU DAUGIAU ,TAI IR BUTU LIETUVOJ TIESA , IR ISTATYMAI NEAPLENKIAMI ,O KADANGI PUSE TOKIU KAIP TU , ,IR PEDIKAI KA NORI TA IR DARO

168. Siaubas

teisinėje valstybėje už šitą rašliavą šita alkoholikė mažiausiai butų netekusi darbo, bet čia kasdien lyja. Manau šita jos rašliava, ne prie gera p.Neringai, liko tik savitė. Alkaše, tau viskas grįš bumerangu, už tavo "gerus darbus", gaila tavo vaiko.

167. O tempora, o mores!

Didžiausias cinizmas - žmogžudžiui pastatyta angelo skulptūra. Kiek galima tyčiotis iš visuomenės?

166. as

Juokingai galvojat.... Kiek jusu manymu reik policininku ir masinu kad.sekti kiekviena kedziu-vencku nari????? 24h per para? Kuriuos pazistam - venckiene venckus kedziai skuciene. Jau penki. Automatiskai bent 2 kiekvienam. Plius dar 2 pakeitimui. Jau 20. Ir cia po 12 h per budejima. Kvailiai. O kiti giminaiciai. Dekokit tiems geradaroams kurie uzpakali surauke tylejo jei ka ir pastebejo

165. jei prokurorai

butu suregave laiku nebutu ivukusios sios nelaimes , veliau jau viskas buvo daroma , kad niekas neislystu y pavirsiu , mulkinami zmones ,falsifikuojami faktai, ekspertizes, ir dabar viskas meluojama , visa tai ir gimdo nepasitikejima nei prokutatura, nei teismais ,nei pedofilu ir kitu iskrypeliu gerbejais, manau sioj istorijoj dar ilgai nebus padetas taskas , kol nepaklius su visais ikalciais koks nors prokuroras ar teisejas,susietas su sia istorija ir ,kad nesestu labai ilgam laikui y cype , viska isklos ,kaip is tikruju viskas buvo , arba y ,,,geras,,, rankas reikia atiduot tuos prokurorus , tuomet viskas isaiskes per kelias valandas .

164. vienpusiskas straipsnis,

dar labiau klastojami komentatoriu pritarimai (ar nepritarimai)

163. Kuze

varyk taip ir toliau,kuo daugiau pilk purvo ant visos Kedžių šeimos ir ypač ant a.a.Kedžio.Jau dabar tikrai balsuosiu už DK ir dar agituosiu visus savo giminaičius bei draugus.

162. Jooo....

...tiesa parašyta, tik dar reikėtu pridėti ir violetinės pabaisos organizacinių sugebėjimų įvertinimą Formonavičiaus, bei Milinio nužudymo istorijoje....

161. prokurorams

manyciau visai be reikalo ieskote kazkokio tai dar Kedzio bendrininko,perskaicius sitos ruskes straipsni ,darosi visiskai aisku,kad bendrininke ir yra sita 'rasytoja' juk taip smulkiai ivyki gali aprasyti asmuo ,dalyvaves jame tiesiogiai.As tai pilnai isivaizduoju sita ruske prigerusia,apsinarkosinusia ir saudancia is vincesterio.Tai ka kuznecova-prisidirbai ha ha ha.

160. kaunas

kad buvo tai buvo pedofilija pati Stankunaite ,pries srove sake zurnaliustei,jos zodzei istrigo Drasius vis primena ir primena ,kas buvo ir neleidzia mergaitei pamirsti,ko pamirsti?Paskui atbildejo gelbetoja Kraujutaitiene,ieskojau tos laidos ir nereikia cia pasaku kurti ,tegu klausosi tie kurie pasakas meksta.archyvuose neradau visos yra ,o sita dingusi,tai kodel slepiama?

159. čia viskas suprantama

nieko nuostabaus,kad liudininkai parodymus pakeitė,matomai iš baimės,nes matome,ką dabar prokurorai išdarinėja su Venckiene, o su eiliniais mirtingaisiais ,matomai,elgėsi dar žiauriau,niekas nenori papulti į tą mėsmalę,tas žurnalistei Kuznecovaitei turėtų būti itin suprantama,nes ir ji pati pakeitė savo nuomonę,neseniai liaupsinusi Kedžius perėjo į Stankūnaitės pusę,tai padarė iš baimės ar už didelius pinigus,tik ji pati žino

158. nanas

cia be jokiu irodymu ir apklausu jie prifantazavo.teisme reikia visus tuos liudininkus apklausti o ne kalbeti kad buvo isgerusi auksinio uso saknies.kiek gi galima fantazuoti.

157. Tadas

Faktas:Venckienė turi būti teisiama. Aišku, kad ji viską žinojo ir žino labai daug.

156. edita

Nesu as patvorine, bet siuo straipsniu netikiu.

155. išties

mylintis vaikas taip rankų nelaiko, natūraliai apsikabina. O ji kaip lėlė

154. ziggy

viskas kaip ir aišku.Tačiau kedofilai ir toliau klausinės savo pakyrėjusius klausimus, kaip antai: kur dingo 99 ufonautai, kuriuos matę asmenis buvo nužudyti? kodėl Furmanavičius turėjo 100 mobilių telefonų ir 3250 kompiuterių bei 1050 Kindle įrenginių? kodėl pasikorė 208 Kedį matę asmenys? kodėl Furmanavičius gyveno Tailande, dirbo Papua Naujoje Gvinėjoje o pietaudavo Seišelių salose? ir tt

153. rt

stai jums ir siulo pradzia ir galas,Venckiene kerai pasistenge,kad nuzudytu zmogu kuris trugde jai lipti karjeros laiptais,byla pedofilijos isgalvota ,nes vel Venckiene norejo paslepti pedsakus ,nukreipti nuo saves demesi,del uzsakyto nuzudimo,Venckiene vel nusizengia lietuvos istatymams,ir slepe zudika ir zudimo sudaryta programa,ir, neatmetu,kad ji dave broliui pinigu nusipirkti degtines tokios,kad pavemtu,ir gal ji stovejo netoliese ir stebejo savo brolio nelaime,ji gerai bet...nelabai gerai ismaste,daug klaidu ,bet,kaip lietuvos vyriausybe leidzia dar tokiai eiti arteti iki seimo ,nesvarbu ,kad tiesiogiai nenustatyta kolkas jos kalte,bet ji itariama veikloja nuzudimuir Furmonaviciaus ir brolio,cia prielaida ,ne man spresti ,bet yra geri sekliai ir jie atkas jaigu koks valdzios atstovas nesustabdys ir neprades vilkinti ,kaip Venckiene vilkina atvykima i apklausa,kur ir vel yra pries istatyma,butu tai paparastas zmogelis ji jau policija senaiai uz ausu butu atvede,o tai dabar pas rinkejus eina,o i apklausa serga gerassss

152. dabar arba po minutės

Kieno tokia galva čia prikūrė,kiek galima meluoti?

151. venckiene uz grotu

serijine zmogzudysciu uzsakove

150. Kuziai

taskai bus sudeti po spalio 14-tos dienos

149. pilietis

Viską kas čią surašyta galima inscenizuoti arba sukurti jau po įvykių. Tiesos reikės dar palaukti.

148. prokurorų fiasko

už kiek tekinate informaciją kuznecovai??? Ne už pinigus žinoma, nes alkašė-narkomanė žurnaliūga jų neturi. Tai matyt gerai čiulpia kotus ar ne klano pakabintieji?

147. 140

TAI IR TOLIAU KLAUSYK PASAKU ,IR EIK MEGITI.

146. alkoholikei kuzei

Jau padarei pachmiela siandien, alkoholike?

145. tiems,kur rodosi 8 kojytės ar rankytės

pažiūrėkit foto: jokio ryšio su tėvu,vaiko rankytes NEAPSIKABINĘ TĖVO! lai psichologai paaiškina,koks matosi ryšys.Jo nėra! galimai net baimė,juk skriausta vaiko mama ir vaikas tą matė

144. klklklkl

na tikrai negalima deti jokiu tasku... nes nei vienas pedofilas dar nera uz grotu... rimtas "aukstuomenes" klanas, nieks be DRasiaus nebedrista pajudinti situ issigimeliu..

143. Pig Benis

Straipsnelis labai laiku :D Kazkaip netycia tikriausiai praslydo melo detektorius.O ir siaip nelabai itikinanciai skambanti istorijos versija.Gal kurejams reikejo labiau pasistengti.Balsuosim su zmona uz Venskiene.

142. GAL

asta,jei tu esi zurnaliste,parasyk kai kada ir koki rimta,brandu straipsni.

141. 130

KAI PATEKSI I PROKURATURA TADA PAMATYSI KOKIU PASAKU PRIKURIA,IDOMU JEI TOKIA ISMINTINGA IR TEISINGA TEISESAUGA,TAI KODEL JA NEPASITIKI SITOKS DIDELIS PROCENTAS.

140. užuojauta

kedofilams. Suprantu, kaip sunku pripažinti - karalius tai nuogas.... Dar daugiau - beprotis žmogžudys....

139. aisku

ta paminkla state ,kad galetu normaliai savo pedsakus uzrausti .matomai buvo gave termina .

138. ßß

tai kiek metu dar ieskosit,kol Kedys atsikels(JAU BUVO SYKI ATSIKELES),usa baluten istume,-grazinkit kuznecevaite i realu gyvenima....bo tai teisingumo ministeris susirupinima isreiks....

137. kuilys

kuznecovaitei po pjankes ilgalaikes atidirbt reikia..tai ir apraso savo girtus frustracinius sapnus..

136. VOKIETIJA TO 117

Pritariam 100%.Venckiene turetu teisti.

135. to129

klausk šeimynėlės.

134. STIKLIUKO MEGEJAI KEDYS IR USAS

NEBEGERKITE MATOTE KAD BUNA GIRTUOKLIAMS

133. tam115

,taip,tikint kaliniu isvedziojimais 99%kaliniu sedi nekaltai.

132. 108

ne tau sopresti pedofilu remeja,o tu gai balsuoti uz pedikus.TIK PEDRYTIS TOKIAS SUKURTAS VERSIJAS GALI SKLEISTI.

131. as

ar ne per ilgai iesko to pagalbininko?Matyt neranda,kam galetu primesti,ar dar kokioj psichiatrinej "taip nepagyde",kad pradetu kalbet apie padejeja Kedzio byloje.Jau darosi pikta,kaip mulkinama tauta,juk puikiai zino,kad tai zude ne Kedys,tik laiko vilkinimas ir tipo ieskojimas kaltu.O kas nuuzude,Kedi ir Usa?Ar zino,ar rado kaltininkus?Ne,nes viskas dingsta vandeny.

130. Todel ir neatvyksta

peroksidines pabaisos i prokuratura ,nes zino ,kas ju laukia.Atitempt uz ju kaltunu tas bjaurybes.

129. As

Besiritant Kedziui nuo kalno is jo kiseniu isbiro visi ten esantys daiktai, bet kamstelio ir butelio nepamete :) nors ir buvo mirtinai girtas .Pasakos.

128. pikasas

toks pat nieksas,kaip ir venckiene,tarp kedzio pagalbininku ,turi but ir jis.

127. kodėl angelas,,apžėlęs''

ką veikia patvoriniai?vietoj lojimo išlaižykit dilgėles,baisu..vienos žolės,o šiaip -žudikams angelai nestatomi,tai labai menkina,žemina,žeidžia tautą,valstybę.

126. ABU NEGARBINGAI BAIGE NE TIK KEDYS

USAS GERE IR PRIGERE BALOJ KUDROJ. KEDYS GERE PRIGERE NUMIRE. KODEL NEGRIEZTINA ALKOHOLIO. GI VISI ISMIRS. DAUGYBE ZMONIU JAU MIRE PO KEDZIO IR USO BEGERDAMI. GIRTUOKLYSTE PRIE GERO NEPRIVEDA

125. tu,Pikasai,nesistenk

neįtikinsi,neperdirbsi,nesuviliosi,nesuagituosi,už žudiko kelią,už jo seserį protingas,normalus,mylintis tautą,Tėvynę,gyvenantis pagal įstatymais,gerbiantis tiesą ir teisingumą-NEBALSUOS,be reikalo vargsti,juokingai atrodai,visur kiši trigrašį.

124. taigi jis

yra aiškus - kam ieškoti. Tai - Vladimir Putin su GRU specnaz agentūra, kuri sugebėjo tris metus terorizuoti tris milijonus

123. 111am mastytojui

o kodel venckiene dar gyva tik "serga" pamastyk

122. gvidone

Gal ištirsit,kas nušovė Furmonavičių,Naruševičienę,kaip žuvo Kedys , Ūsas....

121. kk

KAM visa sia istorija reikia vel ir priminti, visos temos issemtos? Kai bus nauju ziniu , tai ir rasykit!

120. to 110. Pikasas3 tęsinys

O tuo, perdirbtu, nedisponavo neteisėtai, asile?

119. Ot tai

svolociu giminele!!!!!Ot tai padarai!!!!!

118. Pikasas2

RETRO: Pateikta informacija straipsnyje ” Prokurorai: Kedžio byla turi būti nutraukta” kai kuriuose teiginiuose aiškiai prasilenkia su nustatytais faktais, liudininkų parodymais ir ji neatskleidžia svarbių stringančios bylos peripetijų. Be to, rašinyje vieni teiginiai prieštarauja kitiems.PASIAIŠKINKIME: 1. D.Kedžio byla nėra pradėta nagrinėti teisme , tad ir negali būti nutraukta. Gali būti nutrauktas tik prokuratūros tyrimas – padarė D.Kedys nusikaltimą ar ne? Drąsius Kedys taip ir netapo oficialiu įtariamuoju, nes jam įtarimai nebuvo pareikšti. Skaitome: “Kedys įtariamuoju apklaustas nebuvo, jam nebuvo įteiktas pranešimas apie įtarimą”. Rašinyje teigiama, kad “D.Kedys pasislėpė”. Taip būtų galima teigti, jei būtų paneigta, kad jis dingo savo valia, o nebuvo nuvežtas surakintas antrankiais spalio 5d. žudynių rytą nuo V.Naruševičienės namų. Tada, kai asmuo su antrankiais nuvežamas nežinoma kryptimi ir randamas po 7 mėnesių žuvęs labai keistomis aplinkybėmis, belieka konstatuoti, kad neįrodyta, jog D.Kedys pats, savo valia slapstėsi. 2. Tekste sakitome: “Kaltinamuoju laikomas asmuo, dėl kurio yra priimtas kaltinamasis aktas, o jo surašymas galimas tik apklausus įtariamąjį ir nurodžius įtariamojo poziciją.” Tad D.Kedys kaltinamuoju tapti negalėjo ir negali. Kitoks atvejis yra su A.Ūso byla, kuria taip pat buvo bandyta neatversti. Šiam buvo pareikšti kaltinimai pedofilija ir byla jau buvo pasiekusi teismą iki A.Ūso žūties pakelės baloje. Beje, spaudoje vis dar pasirodo paaiškinimas – “nuvirtus keturračiui”. Betgi, juk buvo nustatyta, kad keturratis motociklas avarijos nepatyrė.

117. vilni6kis

venckienę taip pat reikia teisti už bendrininkavimą nužudant, cituoju įvykių chronologiją: "Spalio 5 d. apie 6 val. 30 min – 7 val. vyras išeina iš namų. 8 val. 05 min. iš Garliavos pašto N. Venckienė išsiunčia 8 laiškus, adresuotus aukščiausiems šalies pareigūnams. Tuo pačiu metu V. Sladkevičiaus gatvėje nušaunamas teisėjas J. Furmanavičius", - ir dar viena citata: "Taip pat aiškinamasi, kaip ir kodėl į D. Kedžio aukų sąrašą pateko J. Furmanavičius. Kauno apygardos teismo teisėjas nepažinojo nei A. Ūso, nei L. Stankūnaitės bei jos sesers, tačiau gerai pažinojo savo kabineto kaimynę D. Kedžio seserį N. Venckienę" ...

116. NU

Pedrylos-visą gyvenimą jus persekios Kedžio šmėkla.Niekada jūsų juodos sielos neturės ramybės.

115. faktas

ir faktai parodo irodo,kad daug bylu yra sukurpe,sufarikave prokurorai,daug zmoniu sedejo,ir dar sedi,ir dar sedes nekalti,nes saziningu,nenuzmogejusiu,teisingu prokuroru vienetai jai isvis tokiu aplamai dar yra,duok zmogu,o ji duoda prokurorui kriminalystai,ir prokuroras su savo liudytojais,ras kaip padaryti zmogu kalta,sukurps byla,o nesaziningi,neteisingi,nuzmogeja,priklausomi teisejai nuteis nekalta,padaris be kaltes kaltu,nes klausis tik prokuroro pasaku ir jo liudytoju melo.taip kad prokurorais tikrai neverta tiketi,taciau del kedzio kitas variantas,cia jau zmones patis seka ivykius,mato kaip kas elgesi,ir daugumas pagristai tiki ir yra isitikine kad kedys zmogzudys issigymelis,manjakas.

114. 91-am

O kuo cia deti rinkimai? Manai seimunu, kurie galimai uzsake zudynes, teisesauga negales liest? Mikliai bus panaikinta nelieciamybe. Beje, gal naujosios kadencijos SEimas pirmu balsavimu isvis toki daikta kaip nelieciamybe panaikins, tai net ir naikint nereikes - visi bus ir apklausti, ir gaus uz nuopelnus be jokiu sunkumu!!! Na nebent pristatys pazyma, kad nuo puvanciu koju ir smegenys supuvo. Bet tada tam SEime nieko tos ponios supuvusiom smegenim nedarys, taip lovoj ir gules iki kol visas kunas supus ir reikes palaidot. Argi ne?

113. tam 92 pedikui

filtrok ka sneki klaune

112. VOKIETIJA

valdzia turetu nugriauti prie mariu ta paminkla.Kada jau ir kokioje salyje, zudikams statomi paminklai su Marija.Naivuoliai tie, kurie tikejo ir tiki Venckiene.Tai baisi persona.Nuzudyta tiek nekaltu,jaunu zmoniu,o ji ir toliau uzsieme smeizimu,skundais.Argi sitokia persona jus norite rinkti i seima?atsibuskite

111. Wiki

bent kiek mastanciam buvo aisku, kad D.Kedys po tariamo zudymo bus rastas negyvas, bet kad ir Usas bus nuzudytas, to nebuvo galima tiketis, cia sios istorijos operatorius ar operatoriai labai pasistenge, kad kuo labiau viska sumaisytu... Kokia nesamone parasyta - suvis i teiseja, suvis i Lietuvos nepriklausomybe. Geriau panagrinejus, kas antra teiseja reiktu teisti, tai gal ir Lietuva laisvesne butu :)

110. Pikasas3 tęsinys

3. Rašinyje aiškinama, kad D.Kedys neteisėtai “disponavo šaunamuoju ginklu”. D.Kedys turėjo leidimą pistoletui, rastam netoli nušautos V.Naruševičienės kūno, tačiau nustatyta, kad juo nebuvo iššauta. Tai kaip jis juo disponavo? Be to, pistoletas buvo BE JOKIŲ PIRŠTŲ ATSPAUDŲ. Kas ir kieno pirštų atspaudus taip kruopščiai nuvalė, prieš numetant pistoletą žudynių vietoje? 3. Nemažai abejonių kelia prokuroro išvada: “2012-01-19 nutarimu ikiteisminis tyrimas dėl D. Kedžio mirties priežasties nustatymo nutrauktas nustačius, kad nepadaryta veika, turinti nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių”. Betgi ekspertų nuomonės šiuo atveju nesutampa, tad tyrimas, manau, turėtų būti tęsiamas. A.Ūso keistos mirties atveju – taip pat. Šio prokuratūros pareiškimo esmė, manau, slypi kitame. Pasinaudota tuo, kad D.Kedžio byla teismo nepasiekė, todėl su visa byla nebus leista susipažinti D.Kedžio giminėms ir advokatui. Kiek suprantu, tyrimo medžiaga yra griežtas “tabu”. Netgi D.Kedžio pagalbininko buvo susiprasta ieškoti gal tik todėl, kad byla nepasiektų viešumos ir būtų galima teigti, kad vis dar vyksta tyrimas. Dabar jau pranešama, kad tyrimas dėl D.Kedžio nutraukiamas, tačiau informacija apie jo vykusią eigą liks neprieinama susipažinimui. N.Venckienei paprasčiausiai pasisekė, kad per A.Ūso nukopijuotą bylą išsprūdo faktas, kad ant žudynių įrankio, rasto prie D.Kedžio kūno nerasta jokių jo DNR pėdsakų, kaip buvo skelbta A.Kliunkos pranešimo spaudai metu. Pasisekė iš Utenos psichiatrinės ligoninės išsigelbėti ir aklumo negalią turinčiam R.Ivanauskui. Susidaro netgi įspūdis, kad ir teisinėje sistemoje yra pareigūnų, kurie norėtų padėti išnarplioti šią sudėtingą istoriją. O kas jiems leistų tą padaryti? – retorinis klausimas…

109. KEDI SLEPE ARTIMIEJI

ARTIMIEJI VEZE MAISTA DABOJO KEDI. POLICIJA SEKE SEKE KEDZIUS VENCKUS IR NESUSEKE. UZTAT ZINO POLICIJA. NEAISKU IS KUR NESAKO. IR NESAKYS NER CIA KO

108. to 91. nuomone

Velnienei patekt i seima tiek pat sansu kaip ir tau nuskrist i menuli,ne visi dar sudebilejo nuo aferistes zmogzudzio sesers pasaku...

107. 91am

uz ko palaikai venckiene?

106. emigrant

Idomu ar "komjaunimo tiesa" pati tiki ka cia raso :)))) KLOUNAI!!!

105. Kaune

Vaidotų gatvės nėra.Yra Vaidoto gatvė.

104. miegalius

vos vel nezmigau skaitydamas apie buteli, kuris pats palindo po negyvu Kedziu ir gyva sokinejanti butelio kamsteli

103. tam 79

jum prie sirdies pedofilija pedikus reikia salinti is visuomenes normalios ar ne taip

102. Pasakos

Šiandien dvi pasakas perskaičiau l.ryto dienraštyje.Ir dar krūvą pasisakymų su žodžiais debilas, idiotas, violetinis daunas ir t.t.Čia reikia suprasti panelės Stankūnaitės gerbėjų ratas.

101. AS

koks bendininkas ????????? ble,,puikiai zinom ,kad Kedys nezude ,kam cia reikia to meslino melo ,svolaciai jus.

100. Pikasas

Iš visos A.Kuznecovaitės padailintos prokurorinės versijos išskirčiau vieną, gan svarbų teiginį: "Nerastas ir dar vienas galimas bendrininkas, kurį LIUDININKAI kartu su D. Kedžiu MATĖ Jono Furmanavičiaus nužudymo vietoje". Jei toks liudininkas ar liudininkai yra, tai kodėl apie jį ar juos visuomenė nėra net girdėjusi. Jei tai autorės asmeninis pramanas, kuris tolygus "kliunkinei drebančių rankų" versijai, tai už tokius klaidinančius kliedesius gali tekti A.Kuznecovaitei atsakyti įstatymų nustatyta tvarka. Kol kas žinoma, kad žudikai buvo du (ne vienas, kaip pradžioje teigė prokuroras Petrauskas) ir joks asmuo panašus į Kedį liudininkų nebuvo pastebėtas. Teko skaityti žiniasklaidoje ir tai, kad libdukus "Kauno keliai" autobusiukui užsakęs asmuo taip pat nebuvo į D.Kedį panašus. Beje, du asmenys figūruoja liudininkų pasakojimuose ir prie V.Naruševičienės namų tą kraupų žudynių rytą ir naktį prie Kauno marių, kai buvo atitemptas ryšulys į D.Kedžio kūno radimo vietą. Todėl labai tikslinga ieškoti dviejų "kilerių" bei jų galimų užsakovų. Kada bus pradėtas toks tyrimas iš esmės? - kol kas neaišku. Kaip tokiais atvejais sakoma, "reikia pradėti ir baigti".

99. Ilona

Stiprybes kedziu seimai.nekreipkite demesio .o kur siandien mergyte????!?tai vat kpkios naujuenos jusu lietuvoje.tikrai pedofilu klanas yra.jei to nebutu irergute siandien turetu laimonga vaikyste seneliu namuose o biologine tupetu lukiskese

98. Duslintuvui

Is ka cia nori apgaut? Duslintuvas garsa prislopina, bet suvis vis tiek nera begarsis ir netoli esantys zmones ji isgirsta. Vat ir paliudijo netoli buve zmones apie tai, koks tas garsas buvo. Is liudijimo ir aisku, kad saudyta su duslintuvu. Gali cia savo violetiniu marazmu pasaku apie 11 telefonu ir baisu kankinima tatuiruotemis ant pypu bei prezervatyvais kisenese ir plauku dazymais bei Auksine stiliumi nepasakot.

97. legion

Buvo narsus didvyriai Marija Melnikaite,ten dar visokiu,tai ir musu teisesauga dirba taip pat risliai ir garbingai,net mineti asmenys turetu pavydeti jiems uz ju lakia fantazija,Nesakau kad kedys ar usas kaltas,bet idomu suzinoti kada bus viskas istirta?????????Atleiskit uz pati bukiausia klausima kilusi mano galvoje,senai buvau pas psichiatra gal ir pasimaise,nes skaitant tokias naujienas tuributi su galva zmogui ziauriai negerai.

96. pensininkui

o tu ar turi balso teise?

95. to 77. jo

Manau, net jeigu kas nors būtų nufilmavęs Kedį šaudantį, vis tiek nepatikėtum.

94. As

Daug jo bendrininku, tiesioginiu ar netiesioginiu, siekia gauti nelieciamybe per isrinkima i seima. Isgarses Lietuva labiau nei kokia Sicilija - mafija valdys mus legaliai

93. Bylos tyrimas

Iki šiol neteko skaityti kaip tie du nušauti teisėjai buvo įsivėlę į šią istoriją ir kodėl jie buvo nušauti. Mano nuomone, prokurorai tik dengia šių teisėjų tikrąjį veidą ir neišduoda tikrosios istorijos.

92. to 82 violetinis debile

balsuoji ne tu vienas, todel ir rezultata, ne tavo vieno rodo! nebutum violetinis daunas , o kaltini laikrasti?:))))))

91. nuomone

Zmones neapsigaukit! Visu situ straipsniu-vienas tikslas (arteja rinkimai),sutrukdyti N.Venckienei patekti i seima. Palaikau N.Venckiene ir jos artimuosius

90. Kotryna

Pasakos lygio straipsnis parasytas ir tiek....

89. 80

ar brudas būna tėčiu?ačiū dievui,net pavardės nenešiočiau.

88. SLEPESI PAS ARTIMUOSIUS

ARTIMIEJI DABOJO KEDI. TOKIA SKYSTA TEISESAUGA NESUGEBEJO PASEKTI KAIP ARTIMIEJI KEDZIUI VEZA MAISTA ALKOHOLI RAMINAMUOSOUS. 7 MEN NEMOKEJO DIRBTI KOL SENIS ZVEJYS NERADO. GERI SEKLIAI GERI.

87. 74 bambukui

lysk i savo urva besmegeni ir atsitokek

86. to 81. pensininkas

Pats tu esi rĖžimas, nukvakėli...

85. to 78

o gal ieškojo Neršutės draugai,o gal neieškojo,nes taip netikejo,kad gali būti-pas artimuosius,neskubėkit,viską sužinosim,baisi byla-reikia laiko.

84. vel

vel violetinis pedofilas

83. ALZHAIMERIO liga

Ivanauskas nesirgo, bet pazyma isduota? ar tai tas pats gydytojas, kur velnienei ir skucienei pazymas izdavineja? ar tai tas pats gydytojas, kur mergaitei ekspertize dare Rokiskyje? Venckedziu pedofilu zmogzudziu klanas! suimt ta, slykstyne greiciau

82. sukos

kas per balsavima ce sugalvojo de di minusa gaunasi ir y pliusa trys kam tas debilinis balsavimas jei zmonis klaidinami . . .

81. pensininkas

Stalinas skleidė melą,kad Katyneje lenkų karininkus sušaudė vokiečiai,ir žiauriai susidorodavo su mėginančiais tuo abejoti. Dabartinis,jau mūsų rėžimas, elgiasi lygiai taip pat,kaip kad elgėsi tuometis stalininis rėžimas. Balsuokime už gerbimą VENSKIENĘ ir DRĄSOS KELIO partiją.

80. linas

Vargšė mergytė. Neteko ja besirūpinančio tėčio, paskui globėjos. Ir neaišku, ar pati dabar dar gyva...

79. to71 x

kas tie mes-rašyk,,patvoriniai''aš su ponia barščių nevalgiau.

78. JOO

tai kas pas mus per teisesauga,jei jau Kedys slapstesi pas artimuosius 7 menesius ir nesugebejo rasti,visiskas pravalas. aciu astai uz pasakele .

77. jo

kažkoks žodžių kratinys. Kaip supratau iš straipsnio,nėra nė vieno tiesioginio įrodymo,jog šaudė Kedys!!!Nepalaikau nei vienos pusės,bet jei ir jis būtų šaudęs,tai tiesioginių įrodymų nėra.Gal tą teisėją nušovė dėl kokių nors pinigų,juk rašė,kad skolindavo didelėm sumom pinigus.

76. DUSLINTUVAS

DUSLINTUVAS PAGARSINA SAUDYMA TAM KEDYS JI IR NAUDOJO. ISITAISYKIT KLAIDAS LOPAI ZURNALISTAI. NEVELKIT IR TAIP PAINIOS BYLOS

75. ačiū spaudai

bijau,kad Dievas nenubaustų Lietuvos,kurioje dalis,nors ir maža,garbina žudiką,o jo seserį rinks į seimą,ar gali būti kas baisiau.

74. 71am

ne mes o tu

73. IDOMU

KEDZIO SAUTUVAS BUVO SU DUSLINTUVU SPECIAILIAI UZDEJO IR GARSIAI SAUDE KAD KAIMYNAI ISGIRSTU. IR ISGIRDO.

72. kodel organizatore venckiene

laisveje? nusautas LT teisejas!Siaip Neringute su Aidu slapste broli, ir kada jis tapo neprognozuojamas ti gal ir apvimde su tais paciais zudyniu dalyviais- kauno banditais ir PD rackauskais.Kol nebus suimta velniene, ir istardyta tol tasku nesudeliosit. o Ivanauskas , ka veike Eigirdoniu kaime , Uso zuties diena? ar tik nestebejo, kaip Usas nuvirs nuo keturracio?:)

71. X

si byla sudrebino visa europa visi matom kas dedasi visi jauciam kur teisybe man asmeniskai Drasius DIDVYRIS jai ir zude pilnai pateisinu nes buvo uz ka o musu teisesauga eilini karta apsisiko iki ausu ar netgi daugiau. linkiu sekmes Neringai mes su jumis.

70. aswww ltwww lt

jus tyrejei rasot kaip jiums geriau neitikinsit savo paistalais kad drasius uzsptringo ne toks jis lepnas buvo kedziai 100 kartu turi daugiau smegenu negu jus tyrejei norit kuo greiciau ta byla atsikratyt mana kad dar greit n e p v y k s

69. To 59

AJ JO TAIGI BE DUSLINTUVO SAUDANT NEBUNA GARSO. NA KAI SAUDAI SU BETKOKIU SAUTUVU BE PAILDONU IRENGINIU TAI NEBUNA GARSO. O SU DUSLINTUVU BUNA. TODEL KEDYS UZSIDEJO DUSLINTUVA KAD VISI GIRDETU KAIP SAUDE. TODEL KAIMYNAI GIRDEJO

68. raa

turbut arteja uso bylos nagrinejimas-uztat ir uzsakomieji straipsniai smeizti kedi...geda zurnalistams...

67. ACIU zurnalistei

Pagaliau kazkas paraso aie mums rupimus klausymus !!! Baisu, kai yra Lietuvoje zmoniu, kurie garbina ta z m o g z u d i !!! Ateina labai liudnos dienos Venskienei. Baisi i s g a m a !!!

66. Oho

Galvojau šitas prokuratūros "cirkas išvažiavo", bet pasirodo tebėra. Vargšai, net gaila, vis patys save įtikinėja kad šaudė Kedys su aklu draugu. Tikina, vis tikina ir patikėt nedali:)))

65. ŽALIMAI ,

aūūūūūūūū, aūūūūūūūū

64. akk

alkašės kuzneovos kliedesiai!

63. ir vėl foto

kur vaiko rankos nuleistos-nemyli tėvo,brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

62. autore

itikino lietuvoje pedofilu nera

61. daktarai nustate o kas atsauke pazyma? kiti daktarai. ar nubausti buvo

tačiau Alzhaimeriu jis niekada nesirgo ir neserga, nors ir turėjo medikų išduotą pažymą apie šią ligą.

60. visvien violetiniai

teigs,kad kedys buvo nuzudytas,nes skuciene mate sautines zaizdas.furmonavicius turejo 11-ka mobiliuju ,nes taip aiskino zmogzudzio sesuo,geriau paziurekit ,kaip mergaite apsikabinusi kedi,kur jos rankos,kaip visada rodoma buvo mergaite su venckiene,jos rankos kaip ant kedes uzmestos ir paziurekit i siandienos nuotrauka su motina,gal jusu smegenines prades geriau dirbti ir ,bent vienas klausimas bus isprestas ,KAIP MERGAITE MYLI MAMA.

59. DC>41.

Pats matyt manai, kad šaudant su duslintuvu jokio garso nebūna.Klysti, labai klysti.

58. Tomas

Dar kazkas tiki sitom prokuroru pasakom, nejuokinkit zmoniu juokdariai.

57. fff

o kas nuzude Usa, juk taip tariamas "zudikas" buvo mires? oi, cia ir nelaimingas atsitikimas, per daug sioje byloje nelaimingu atsitikimu, gal tiesos ir nesuzinosime, bet pasakomis ir netikesiu

56. rg

Gaila, jog įstatymas neįpareigoja informuoti apie prokurorų užsakomuosius straipsnius. Krūva neatitikimų ir dezinformacijos. Prokurorų "darbas" jau ne kartą dvelkė baisiais kvapais. Ši istorija dar kartą patvirtina faktą apie baisią teisėsaugininkų savivalę ir korupciją. Už mūsų mokesčių mokėtojų pinigus vykdomi baisūs dalykai, kurie kvepia kriminalu.

55. SS DK

ir shudrytis ir pedalai meta didelius pinigus i sia propoganda,straipsniai,komentarai uz pinigu,shlykshtu,jie jaucia savo klestejimo pabaiga atejus Venckienei,tai ir spardosi iki pabaigos,o jus studenciukai,nerasykit nesamoniu,nes bus geda ,kad uzdirbot pedalu pinigelius

54. to x

turiu nuvilti: nei skučė, nei venckė neatšliaus, dar invalidės. galėjai mitinga keliom dienom vėliau organizuot, tada jos stebuklingai pasveiks. o šiaip tai į tuos tavo mitingus nieks nevaikšto, žmonės turi prasmingesnių darbų, nei šlovinti žmogžudžius.

53. Kolegos?

Vadinamam "Drąsos kelio" rinkiminiam sąraše galime rasti Sąjūdžio veikėjų pavardžių. Kaip jums tai patinka?

52. Taip

SUNIUI SUNISKA MIRTIS!!!!!!!!!!!!!!!

51. maumas

Taškai po truputį deliojasi į savo vietas...

50. legion

Didesnio sudo gyvenime nebuvau skaites,nuzude vaziavo patyre avarija pasieme taksi sugrizo prie transporter savo ir vel vaziavo,na tokias panasias pasakas sekdavo apie M.Melnikaite mums sovietmeciu.

49. Kaunietis

Gražinkit mergaitę Venckienei! Mes norim "Klonio gatvės" antro sezono!

48. Keista ta byla

Keista kai vieni liudininkai viesai paliudije, po pokalbio su teisesauga, greitai atsisako savo parodymu,-buvau isgeres vaistu tai nesamoniu ir prisnekejau....

47. Rinkėjas

Balsuosiu tik už "Drąsos kelią"! Tikiuosi ji priims įstatymą, kuris už pedofiliją numatys laisvės atėmimą iki gyvos galvos.

46. DC

Kedys mirė ne itin didvyriška mirtimi – girtas užspringo savo skrandžio turiniu.(VĖMALAIS)

45. Al Qeada

pasaku pasaka susekė prokurorai ar čia saugumas.... Gal per dažną pasakos sekimą ims ir patykės žmonės

44. Algiui

O kas cia nuostabaus, kai svogeris buves operatyvininkas ir jo buve bendradarbiai 'iesko'? O gal dar ir kruva giminaiciu policijoje, nes va kazkaip ten toj paieskoj vieni Zukauskai. Jau greiciau reiketu stebetis, kad isvis lavona rado. Nors, kita vertus, manau, 'rado' todel, kad saviski norejo palaidoti. O kas galetu paneigt?

43. balsosiu

BALSOSIU TIK UZ DRASOS KELIA............. SEKMES JUM NERINGA ISVALYKIT TA SEIMA TAS PADUGNES PEDOFILUS SUTENERIAS JU VIETA SALIA jonaitenes CYPEJA.

42. Jonas

Lrytas ir toliau bando plauti zmonems smegenis.Taciau per daug lieka neatsakytu klausimu, kad bent kiek mastantis lietuvos pilietis patiketu siomis pasakomis, kurios yra paisomos pasenusia kgb metodika.

41. chui suprasi tuos zurnalistus

Dar neradus D. Kedžio ir jo ginklo, prokurorai žinojo, kad buvo šaudyta iš pistoleto su duslintuvu, nes ir vienoje, ir kitoje nužudymo vietoje buvo liudytojų, kurie girdėjo šūvius

40. haha

ei baikit, žurnalistai, violetiniams linksmiau gyventi su sąmokslo teorijom. ką po to jie veiks...

39. 112

kedys - 1000 proc ŽUDIKAS, o neringute 1000 proc organizatore plius didele baile, savo reportažuose gali filmuotis, o i prokuroru klausimus bijo atsakineti.Geda kedofilams.Iki gyvos galvos uz tokius darbelius

38. cb

Mirusio testi negali,tai kada teis menamus bendrininkus?Būtų atsakyta į daug klausimų:)

37. asd

o kur sovietinės melžėjos LAIŠKAS Kliunkiui ..?

36. x

Ir dar tokie bus renkami į seimą, siaubas.

35. kas uzsake

Lietuvos Respublikos apygardos teiseja? Manau, kad pakaunes ir Kauno banditai, su kuriais tas 'lia didvyris' kartu bizniavo (va su Agurku gi masinom prekiavo, o apie giminaiciu gyvenimus su banditais ir dalyvavimus Daktaro gaujoje irgi visa ziniasklaida rase). Zodziu, kaip ir aiskus paukstelis, saudes beginkles moteris, laukiancias griztanciu is mokyklos vaiku. Tikiuosi, teisejo uzsakytojai bus artimiausiu metu suimti, nes suvis i teiseja - tai suvis i Lietuva, i jos laisve ir nepriklausomybe!!!!

34. vups

Kada raso ,kad "Manoma, kad D. Kedys ginklą pametė netyčia",man kaip tik atrodo ,kad tai buvo padaryta tycia ir kazkodel dar atrodo ,kat tai buvo ne Kedys.- Kiek metu jie jau tiria sia byla ? :))) Gal "Scotland Yard " paprasyti pagalbos ?

33. kryziui

uz Lietuva be filitavu debilu

32. Ana

Vel ta šavalka rasineja...

31. nuliejimas per klizmecovaitę

su visai paprastu tikslu: kažkaip suvesti galus ir užbaigti trejus metus užvikintą bylą. n.venckienę ir r.ivanauską nuteisti jei ne iki gyvos galvos, tai bent kelolikai metų už nužudymų organizavimą. kius d.kedžio giminaičius – mažesnėmis bausmėmis. užjaučiu kolegą pikasą®, kuris tiek vargo, pateikinėjo gausybę klausimų, o dabar sužinos, jog visa tai – perniek...

30. Algis

Kaip geras koks Agatos Kristi romano epizodas, viskas kaip iš knygos...Fantastika...Galėtų būti geras perkamumas tokios knygos, norėdamas nesugalvosi..Toks žudikas Lietuvoje pirmą kartą: šaudo, bėga, ginklus mėto, niekas jo nesugauna ir neranda, lipdukus užsisako, avarijas padaro, girtas griuvinėja, televizijoje interviu duoda...Man tai trūksta žodžių....

29. AS

Geriausias variantas - kai zmogzudys yra garbinamas kaip dievas. Pabandykim kiekvienas isijausti, kokie jausmai sukyla, kai tavo artima zmogu nuzudes yra kitu iskeliamas iki dangaus?

28. Ilka

absoliuti nesamone.Netikiu nei vienu zodziu...

27. X

Kaune šiandien dvyliktą valandą Vienybės aikštėje mitingas visiems,kas neabejingas mergaitės likimui.Ateikite,kas galite.Vyksta mugė,juk nesunku užsukti ir į mitingą.

26. viskas aisku

NU IR NEGI ymanoma po tokio aiskaus straipsnio vadint ZUDIKA didvyriu? siaubas kur ritas lietuva... Kedys zudikas

25. dags

cia ,kaip ir visada prokukuriatoriai nori savo broka uzglaistyti-zinau tik viena-jei kada isaiskes tiesa-mes tikrai busime atspeje prokuroru veiksmus-parsidaveliai ir tik vienetai yra zmones-kiti seniai uzmigde savo sazine.....hahaha,svyla subineles.....

24. to 15. JUOKINGIAUSIA TAI

Juokingiausia,kad tikite visa šita informacija iš vieno šaltinio:)

23. ir

vel ir vel komsomolka rasineja ta pati ta viena, tik i vienus vartus straipsniai ir tik komsomolka zino visa "objektyvia" tiesa! man slykstu skaityti apie "nekaltosios" laimutes sventuma, apie tai kaip prokurorai "gerai" tiria sia byla! ir kaip tik pedofilijos byla kabo ant nosies, taip ir prasideda straipsniai... na laukiam pedofilijos bylos, paziuresim, kaip biologine atsakines i klausimukus pateiktus teisme, tikekimes ne per skaipa :D:D

22. dykas

kaip nuo butelio gali nusiplauti pirštu antspaudai? tu ji mirkyk kiek nori, jie vistiek lieka

21. Europa

Jau butu reikalas duoti ramybe Kedzio artimiesiems ir paciai mergaitei.Jau yra nemaza mergaite,tikiu,kad turi prieiga prie interneto,kiek dar bus eskaluojamas sita purvina istorija? Vistiek kaip iprasta nieks nebus realiai isaiskinta ir pacio Drasiaus is kapu nieks neprikels teismui ar kitam teisinui procesui. Zurnalistai persistengia vaikydamiesi pigaus populiarumo.Zemas lygis.

20. Kurica Riaba

atsiprašau už klaidą - kad nepatektų į seimą (o ne į teismą, kaip parašiau)..

19. kas uzsake

Lietuvos Respublikos apygardos teiseja? Syvis i teiseja - tai suvis i laisva Lietuva!!! Tai Lietuvos prieso suvis, siekiant sugriauti Lietuva!!! Ir veikejai, guria garbina ta saudytija, dar ir beginkliu moteru zudika, yra Lietuvos priesai, siekiantys paversti Lietuva banditu valdomu talibistanu!!!

18. ..................

Seip ykyrejo tie straipsniai is norku gyvenimo ir so jomis suristomis istorijomis,kiekviena diena po kelis,jau vemimas kyla ir alergija nuo viso sito.

17. kryzius

Uz Lietuva be klano!!! UZ DRASOS KELIA!!!

16. Aiškiaregystė

Kedvenckių klanas pajautė kada reikia ateiti į morgą "atpažinti" mylimo tautos didvyrio Drąsiaus. Ir Drąsiaus bunkerį nurodė. Kedvenckių klanas žino visas smulkmenas, bet dabar jiems su sveikata atsirado problemų ir jie negali mums tų smulkmenų papasakoti. Liko du neįgyvendinti etapai: Stankūnaitė gyva ir Henytė už grotų.

15. JUOKINGIAUSIA TAI

KAD KEDZIU SEIMYNELE VISAI LIETUVAI PUDRINO SMEGENIS APIE PAGROBTA IR KANKINTA KEDI, O TUO TARPU JIE PATYS JI SLEPE IR DAR MERGU PARUPINDAVO. KOKIU REIKIA BUT DURNIUM KAD GARBINTAI AKINIUOTA KOBRA. JUK JI VISUS APGAUDINEJO BE JOKIU SKRUPULU. TAIP KAIP IR DABAR APSIMETINEDAMA LIGONIU. NU SEIMYNELE TAI VIRSUNE TIKRAI, TOKIU LIETUVIU DAR NEBUTA

14. eksperimentas

Pabandykit i labai nedidelį plyšį netyčia išmesti pistoletą...

13. Kurica Riaba

Šimtai klausimų. Ar ginklų parduotuvės pardavėjas neprivalo informuoti policijos, kad kažkas nusiperka 50 šovinių brauningui? Ar pasidomėta, kokiu būdu tas dainorėlis gavo pažymą apie Alzheimerį, kas ir už kiek jį padarė "invalidu"? O iš tikrųjų mes patekome į savo pačių sukurtų įstatymų pinkles. Šios istorijos organizatorius turbūt iš anksto numatė, kaip elgtis, kad byla niekada nepatektų į teismą, kad jis amžiams liktų "įtariamas žmogžudystėmis", o kitiems - "kovos už tiesą" simboliu? Aš pvz noriu žmogžudį vadinti žmogžudžiu, noriu, kad į teismą nepatektų žudynių organizatoriai.

12. SAD

Lavaste pedofilija smirda,O prokurorams siknos svyla!:DJaucia piderai gala!:D As taip ir maniau,sitie kurvos nesustos,juk tiek nedaug laiko liko iki Venckienes nelieciamybes....Pamatysit ko neregejote sekancia paskutine savaite!Prasides tikras cirkas,netikit?:D,Dabar VSD ir pedofiliniam klanui tikras galvos skausmas,ka daryti?NU ka lauksim sekancios savaites!

11. kryzius

Manau kad po rinkimu, sitos bylos bus pradetos is naujo kai pedofilus ginantis prokuroru klanas bus isvaikytas.

10. wwwww

gal jau uzteks to pedofilo-narkomano-zudiko snukio pirmam puslapy?

9. Įdomiausia

kad patys vykdytojai ieško "įtariamųjų".

8. AS

Ką aš vakar rašiau,prieš rinkimus ,kuzia visais įmanomais būdais pils pamazgas ant Kedžių:)

7. Edvinas

Trukt uz vadziu - vel is pradziu...

6. *

Kazko i galva ateina asociacija su viduramziais, kai inkvizitoriai isišakojo.

5. to Nr.3

balsuok balsuok, gal tavo dėka net 2 procentus pasieks. O dėl straipsnio: kas mano, kad mirusius teisti galima- siųlau teisti Hitlerį su Staliniu. Tai prajuokintume visą pasaulį

4. Arunas

Ligoniai, negaliu skaityt.

3. o as balsuosiu

O as balsuosiu uz venskienes partija, nors tenai daug priviso visokio plauko perejunu....

2. negerk, alkoholike!

Fuj, vėl smirda kažkokios prasigėrusios kuzios peregaru! Eik, pagiriotis, ligone!

1. sdVppPkvSkVbprkVtpDtvvmsI(p)skGMvsSdivbplPRPSKbvsmvsS3kierpLkpbivskisipvLVtR-PKIVI!

sudrytis savam stiliuje :)