KOMENTARAI

552. RzEGakOUtHwO

A big thank you for your blog.Much thanks again. Want more.

551. OXagWJtED

Major thankies for the post.Really looking forward to read more. Much obliged.

550. XXeSPlkqhmwjZI

I truly appreciate this article.Really thank you! Awesome.

549. hfnpqaXMnHb

Really informative article post. Great.

548. aqERgazZVgKvSwviVO

Very neat blog.Really thank you!

547. kxhiMckbgtYWjBVK

Looking forward to reading more. Great article.Much thanks again. Cool.

546. oWWZcviUUZoleDb

Really enjoyed this post. Really Cool.

545. hHBBvDNECRFBmNuURqz

I cannot thank you enough for the article.Much thanks again. Really Great.

544. xyMWXsLdSlo

I appreciate you sharing this blog.Much thanks again. Great.

543. ymaowYolEyf

Thanks for the blog.Much thanks again. Will read on...

542. oVzhCjLVMxKhGOe

Hey, thanks for the blog article.Much thanks again. Great.

541. iNSzWuXyNaBjs

Very good article.Really thank you! Great.

540. CHszXMYM

I am so grateful for your blog article.Much thanks again. Will read on...

539. nyHsGFWs

I truly appreciate this blog article.Much thanks again. Awesome.

538. jo

jo,jauciasi dalios tarybinis auklejimas.

537. Agota

Aisku, geriau duokime pilietybe prasigerusiems rusams, nevykeliams marokieciams ir t.t... Jei zmogus daugiau pasiekes nei mes vidutiniai pilieciai, tai toks nereikalingas! Koks cia gali buti pasakymas, kad negalima duoti pilietybes uz busimus nuopelnus? O kokius nuopelnus turi tie "lietuviai" apie kuriuos raso: Lietuvis Ivanas Ivanovas Londone nuzude, ar apiplese kita lietuvi Pavla Popova"... Padoriems zmonems Lietuva negali suteikti pilietybes, butinai reikia surasti kokiu nors kliudziu. Saunuole Prezidente, tuoj liks viena Lietuvoje!!! Taip jai ir reikia!

536. Alfonsas

Taip. Nes daug Lietuvos pilieciu Lietuva juodina , smeizia , apvagia ... ,ir turi Lietuvos pilietybe .o I.Tobias ir jos tevai daug investuoja i saves ir LIETUVOS garsinima .Kuri lietuviu seima atiduos savo pinigus o ju nebuna niekam per daug.

535. Vargas mastant........

Vargas daugumai , kai negalvojama ir pazadama....Lietuvos Prezidente dave zodi I. Tobias islaikyti lietuviu klb. egzamina- bus suteikta Lietuvos pilietybe. I. Tobias -ISLAIKE. Kas toliau ? snpst.ARGI NERA ISIMCIU ? Juk si pora geranoriskai gintu Lietuvos garbe, be to pasirinkimas antros ciuozeju poros matomai Lietuvoje nera . Neiseitis kai neprotingi komentatoriai siulo Lietuvoje nereikalingi dailiojo ciuozimo poriniai pasirodymai. Klaida padaryta Lietuvos Prezidentes ir reiketu ja istaisyti , suteikiant piletybe isimties tvarka, ginant Lietuvos garbe.

534. Vargas mastant........

Vargas daugumai , kai negalvojama ir pazadama....Lietuvos prezidente dave zodi I. Tobias islaikyti lietuviu klb. egzamina- bus suteikta Lietuvos pilietybe. I. Tobias -ISLAIKE. Kas toliau ? snpst.ARGI NERA ISIMCIU ? Juk si pora geranoriskai gintu Lietuvos garbe, be to pasirinkimas antros ciuozeju poros matomai Lietuvoje nera . Neiseitis kai neprotingi komentatoriai siulo Lietuvoje nereikalingi dailiojo ciuozimo poriniai pasirodymai. Klaida padaryta Lietuvos Prezidentes ir reiketu ja istaisyti , suteikiant piletybe isimties tvarka, ginant Lietuvos garbe.

533. v ienas

Žinoma kad reikėjo suteikti. Visai nepagalvota, kad šitaip Stagniūną verčiam emigruoti. O ką jam daryti?

532. dddds

debiliski pasisakimai ir dar tokiu garsiu zmoniu---jie visi prarado mano pagarba,nesvarbu ka jie buvo iskovoje anksciau----paprawsciausiai paliko gaila tokiu IDIOTU,KAIP JOVAISA--(PASUKES I POLITIKA?)IR KITU FUTBOLININKU IR DAUGIAKOVININKU--SMEGENELES SUMINKSTEJUSIOS IR BUCIUOJA SUBINE B O B A I PREZISIKIENEI

531. s

s

530. Aisku

kad reikejo,ka cia kalba visi niekus.Butu dar viena pora garsinusi Lietuva.

529. as

vienais metais viena partnere, kitais kita-tik spek pilietybes dalint..yra istatymai ir reikia ju laikytis ir ne tik siuo klausimu..bet pas mus liaudziai svetima paklusti istatymams jei su vezdu uz nugaros nestovi istatymu sergetojai, todel ir ner valstybej tvarkos ir ilgai dar š... malsim kol palaida bala bus.kodel kai i uzsieni isvaziuoja, visi supranta ir moka paisyti istatymu, kadangiten niekas i dantis neziures, mikliai bauda mokesi ar teisman papulsi.

528. Marija

labai gaila, kad nesuteikė, prezidentė rodo savo principingumą kur nereikia, liūdna, kad nematysim savo sportininkų olimpiadoje.Įdėjo daug triūso,bet valdžia neleidžia atstovauti užLietuvą, absurdas,,,

527. teisingai

sprendimas teisingas, nebalsavau uz grybauskaite, taciau ja palaikau. Geriau paskutiniai, bet su savais. Nieko neturiu prie6 rusus ar lenkus, kurie gime Lietuvoje ar uzaugo Lietuvoje. Bet Olimpines zaidynes ne komandines varzybos (Eurolyga ir pan).

526. algis

kam naudingas Prezidentes sprendimas?-Lietuvos sportui,ar Lietuvos reprezentacijai,ar paciai Prezidentei? geriausiai ciuozimo porai Lietuvoje uzkertamas kelias sudalyvauti olimpinese zaidynese uz Lietuva.dailusis ciuozimas-sunki sporto saka.reiketu tik dziaugtis,kad amerikiete padeda lietuviui reprezentuoti Lietuva...dargi islaike lietuviu kalbos testa...bet ir pati Jos Ekscelencija Prezidente pagal prigimti nera grynaktauje lietuve! matyt,cia ir atsiskleidzia sveikos nuovokos trukumas lietuvisko patriotizmo tema.tiek konstitucinis teismas,tiek Prezidentes instancija tik kirsina lietuviu tauta,sprezdami pilietybes klausimus...ir ne tik D.Stagniunas suprato,kaip iskreivintai politizuotas pilietybes klausimas Lietuvoje.

525. ***

Ot, idomu, kokie Lietuvos valdziazmogiu nuopelnai musu saliai??? Ka jie gero padare? Ar yra konkreciu darbu, ar tik tusti peizejimai is tribunu?

524. Leonas

Manau,kad isimties tvarka jiems reikia suteikti Lietuvos pilietybe.

523. r

GERIAUSIAI,....Lituvoje geru salygu nera, tai tuomet nereikia tokiu sportininku,gaila,gaila.?????????????????????

522. diedukas

Ir dar norima,kad pasaulio čempionate Lietuvai atstovautų?Argi nėra kitų valstybių?

521. Kopija-3

"Pikasas", tęsinys iš šios dienos delfi: Jurijus Borisovas ir toliau gyvena Lietuvoje taip ir neatskleidęs savo žinių, kodėl R.Paksas turėjo tapti "politiniu lavonu". Absurdiška yra ir tai, kad dėl to turėjo nukentėti mūsų šokėjų pora Deivydas Stagniūnas ir Katherine Copely. Solidžiai patarti šiuo atveju galėjo Lietuvos Olimpinis komitetas ir LKKiSD. Manau, kad patarė. Gaila, kad nebuvo į Lietuvos aukščiausių sporto institucijų nuomonę įsiklausyta. Funkcionieriai dažnai sportą painioja su politika ir dėl to nukenčia ir sportas ir patys sportininkai. Prieš Margaritą Drobiazko kažkada balsavo, manau, todėl, kad ji rusė, o dabar todėl, kad Katherine Copely todėl, kad ji amerikietė. Asmeniškai man tokia politikantsva, kuri artima nacionalistiniam šovinizmui, yra svetimas dalykas. Pilietybės komisijos nariai balsavo skirtingai. Neatmestina ir tai, kad kažkam norėjosi pakišti "kiaulę" Prezidentei ir todėl kai kas iš jų balsavo "prieš". Gaila, kad prezidentė D.Grybauskaitė naparodė savęs aukščiau viso to. Kiek menu, būtent tą pirmą kartą Lietuvos vėliavą Žiemos Olimpinėse Barselonoje nešė būtent Povilas Vanagas. Tąkart jo sportinės karjeros funkcionieriams nepavyko sužlugdyti. Nedaug trūko...

520. Kopija-2

"Pikasas2": 2013-01-09 07:59 RETRO 2010-02-27 Suteikti Lietuvos pilietybę - LR Prezidento teisė. Pilietybės įstatyme numatyta, kad jis gali tą padaryti ne pagal 12 str. nuostatų reikalavimus, kur numatytos tam tikros sąlygos kandidatui, o savo asmeniniu sprendimu. E.Kurio Konstitucinis teismas iškraipė LR Konstitucijoje numatytas prezidento teises. 84 - o straipsnio 21 punktas nurodo., kad Prezidentas "įstatymo nustatyta tvarka teikia Lietuvos Respublikos pilietybę". Pilietybės įstatyme yra 12 punktas, kur nurodomi tam tikri reikalavimai pilietybei įgyti, tačiau kitas punktas nurodo, kad Prezidento galioje yra nesilaikyti 12 punkto reikalavimų ir ji turi teisę spręsti dėl LR pilietybės suteikimo asmeniškai. Toks teiginys neprieštarauja LR Konstitucijai, nes būtent joje yra nurodyta laikytis įstatyme numatytos tvarkos. Jei KT kažkada buvo gavęs nurodymą, kaip atriboti nuo R.Pakso J.Borisovą, tai pats sprendimas buvo padarytas nevėkšliškai ir prieštaraujant Konstitucijos nuostatai. RETRO 2010-02-27 Nuaidėjus Vankuverio Žiemos Olimpinių žaidynių fanfaroms būtina nedelsiant pradėti kurti žiemos sporto šakų vystymo strategiją. Populiariausios šiuo metu Lietuvoje - dailusis čiuožimas ir ledo ritulys. Yra ir daugiau sporto šakų, kurias kultyvuoti būtų įmanoma. Negalima pamiršti ir tų, kurie jau turi tam tikrą lygį pasiekusius sportininkus ir gražias praeities tradicijas. Lietuvos rinktinė būtų buvusi labiau pastebėta, jei būtų galėjusi startuoti Lietuvos šokių ant ledo pora. PASIAIŠKINKIME apie tą tragikomišką situaciją išsamiau. Čia panaudosiu ir kai kurias savo ankstesnes mintis: Manau, kad šokėjas Deividas Stagniūnas ir Katherine Copely buvo neteisingai pažeminti. Jie turėjo gauti teisę atstovauti Lietuvą Vankuverio Olimpinėse žaidynėse, nes ši pora jau buvo garbingai atstovavusi Lietuvą Europos ir Pasaulio čempionatuose ir iškovojusi teisę Pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate dalyvauti Vankuverio Olimpinėse. Tai labai garbinga teisė, kurios nepavyko gauti visai eilei aukštos klasės čiuožimo meistrų iš įvairių šalių. Esu įsitikinęs, kad šokėjų ant ledo poros rezultatai būtų buvę aukščiausi tarp mūsų šalies delegacijos dalyvių. LR prezidentė prarado daug reitingo taškų, paklususi patariamosios komisijos siūlymui. Dar daugiau ji jų prarado, kai per Vankuveryje vykstančias Olimpines žaidynes Lietuvos sporto mylėtojai nepamatė Lietuvos šokių ant ledo poros. Ką ten Lietuvos... Visas Pasaulis nepamatė šios, bene populiariausios žiemos sporto šakos varžybose dalyvaujančių mūsų šalies sportininkų, kurie tokią teisę savo sportiniais pasiekimais yra užsitarnavę. Tad tai neabejotina skriauda ir Lietuvos įvaizdžio kūrimui. Tokios reklamos šaliai, kurią galėjo padaryti mūsų sportininkai net už dideles lėšas neįsigysi. Lietuva tokių didelių lėšų neturėtų.

519. Kopija-1

Drįstu perkopijuoti labai argumentuotą "Pikaso" nuomonę iš šios dienos delfi: Pikasas, 2013-01-09 08:00 Nuvylė toks mūsų šalies geriausių žiemos sportininkų eliminavimas iš kovos dėl olimpinio kelialapio. Šiame prezidentės sprendime nepavyksta įžvelgti daug logikos ir elementaraus supratingumo. Funkcionierių supintos manipuliacijos neturėtų turėti šalies vadovei dedesnės įtakos. LR Konstitucija trumpai nurodo išimties galimybę ir ja dar nevėlu pasinaudoti. Jei tiesa, kad prezidentės pagrindinis reikalavimas buvo išgirsti kandidatę praklabant lietuviškai, tai sportininkė kalbinį testą išlaikėį labai gerai. Tai kas dar turkdo? Gal politinės vingrybės? Bet kodėl dėl jų turi sužlugti šokėjų ant ledo sporto poros galimybės garsinti Lietuvą Sočio Žiemos Olimpinėse žaidynėse? Priminsiu abu nesuteiktos pilietybės atvejus, kuriuos esu aptaręs anksčiau : RETRO 2012 10 05 Olimpinėje sporto šokių ant ledo rungtyje dalyvauja daug porų, kurių partneriai yra įvairios tautybės. Ši techniškai sudėtinga sporto šaka reikalauja ne tik aukštos meistrystės, bet ir partnerių sutapimo, siekiant aukštų tikslų. Tik tarptautinėje šio sporto erdvėje partneriai gali lengviau surasti vienas kitą, esant santykinai gan mažai galimybių pasiūlai. Pora jau atstovavo Lietuvai Pasaulio, Europos ir kitose varžybose, o kartą Pasaulio taurės turnyre , berods, Kanadoje, net laimėjo trečią vietą, esant labai galingai konkurencijai. (Buvo pralaimėta tik Pasaulio ir Europos čempionams) Manau, kad būtent šokiai ant ledo gali pelnyti Sočio olimpinėse šaidyse aukščiausią vietą iš visų Lietuvos žiemos sporto atstovų. Kiek teko skaityti, I.Tobias netgi pramoko lietuvių kalbos, kurios nežinojimas buvo tapęs simboline kliūtimi gauti pilietybę ankstesnei D.Stagniūno partnerei. Milijonai žiūrovų visame Pasaulyje mėgsta šią sportinę ir kartu meninę čiuožimo rungtį. Būtų labai malonu matyti jos metu ir Lietuvos trispalvę. Tikiu šios poros galimybėmis Pasaulio čempionate patekti į Olimpines, nežiūrint didelės konkurencijos, ir ten garbingai startuoti.

518. ruta

" ..sporto asmenybe....", kas per terminas , ar visai blogai su galva ? O kad musu valdzia yra neadekvati , tai jokia cia naujena , istatima prisimena , kai jiems reikia , negerbiu ! Panasi i nevisavercius asmenys , kuriems duota , deja , spresti ! Geda !

517. to 493. jei

JEI ZAIDI FUTBOLA, KODEL NEPRADEJUS TAU DALYVAUTI SASKIU CEMPIONATE??? ar mastai kokias pievas rasineji? nemanau....

516. BE TO,

GERBIAMIEJI istatympo keist NEREIKIA, prezidente turi TOKIA TEISE ISIMTIES TVARKA SUTEIKT PILIETYBE!!! TAIP, kad nustokit pezaliot su konstitucijos keitimu!!!

515. kliuvinys,

Issirinkom tokia prezidente, tai ir turim, ko norejom! Viskas pagal abecele, o tai nera zmogiska, nes kai bet kuriam is jusu ko nors reikes, ir neduok dieve, jusu norai kirsis su abecele, tai zinok papulsit po presu ir ji pasakys, kad taip abecelej parasyta!!! Tai robotas be pragmatizmo uzuomazgu, o ne zmogus!

514. regina

Prezidentei toks sprendimas garbės neteikia.

513. mmm

O kaip pilietybe suteike M.Drobiazko

512. j.

Kaip nesuprantat? Tobias neatitinka LR Pilietybės įstatymo kriterijų. Tai arba keisti įstatymą arba tegul keičiasi ji,kad būtų galima pagal galiojančius įstatymus suteikti pilietybę. Pvz., išteke už Stagniūno. Juk taip abu nori atstovauti Lietuvą!? Argi tai perdidelė auka, Stagniūnai? Kažkaip viskas į vienus vartus...nori priverst LR šokti pagal jų dūdą...

511. WTG

RUNKELIUS BANDO ITIKINT, KAD PASIELGE TEISINGAI. MUS KAMUOJA PERDETAS SAVES ISAUKSTINIMAS IR GARBINIMAS, MANANT KAD MES PASXAULY KAZKUOM ISKIRTINIAI. TACIAU MES ISKIRTINIAI TIK EMIGRACIJOS IR SAVIZUDYBIU STATISTIKOJE. CIA MES PIRMAUJAM UZTIKRINTAI

510. o kokie

buvo borisovo nuopelnai, kad gavo pilietybe? KA? ar rusams duodama lietuvos pilietybe, o amerikieciams ne?

509. IS JAV

Pilietybe yra ATIMAMA is zmoniu, kurie Lietuvoje gime, augo, kuriu shaknys Lietuvoje, kurie ten gyveno desimtys metu ir puse gyvenimo, vos tik jie gauna paildoma pilietybe, tai kaip galima tiketis, kad ja suteiks negyvenanciam Lietuvoje? Puse jaunu zmoniu isvaziave save tobulina svetur, igauna ir pilietybes svetur ir seimas sukuria, Lietuvai tokiu nereikia, ramiau kai prie vairo sedi TIE PATYS...pavojinga duris atidaryti vienam, nes gali poto visas pulkas ishsiverzti ir nuversti.

508. SGH

MUSET GRYUBAUSKAITE, NOREDAMA ISVENGTI TOKIU PROBLEMU ATEITYJE, NUMATE KUR STATYS LEDO ARENA IR TRENIRUOS VAIKUS, TAIP DIDINDAMA VAIKU UZIMTUMA, MAZINDAMA NUSIKALSTAMUMA, IR KURDAMA ATEITIES CEMPIONUS

507. Lietuvis

Visokiems paslemekams pilietybe teikiam ,ojauniems sportininkams ne.Kvailyste.

506. Pritariu Asadauskaitei

"Yra įstatymai ir jų reikia laikytis. Isabella ir Deividas – stiprūs kaip sportininkai, tačiau dar nėra aukščiausio lygio. Jų nelabai gali pavadinti sporto elitu. Olimpiadoje ši pora nelabai pretenduotų į medalius, todėl sunku pasakyti."

505. gerai padare

o kam papildomus pinigus dar svaistyti olimpiadai ir jos pasiruosimui aisku jiems vienintele galimybe tik tokiu keliu pakliuti i olimpines kitos galimybes jie neturi o lietuvai kas is to tik islaidos

504. kazys

lietuviskos mergos moka tik su Babajais gulet.ir pusnuoges tampytis,o nei ziuozt,dainuot,sokt tom karvepapem tai kaip sako rusai tiek kiek rakom do luny.dziaukites ubagai, kad dar kas nori uz ta vargo Lietuvele atstovaut

503. ...,

Tegul Stagniunas ciuozia vienas,kur problema. Gal jis dar nezino,kad yra ir vyru ciuozimas, ne tik poru? Ne, butinai jam i kazkuria boba isikibt. Idomu kodel neisikibo i lietuve? Nejau nezinot,kad jav yra simtai lietuviu merginu, kurios uzsiima dailiuoju ciuozimu!?! Tai vat ir idomu is kur cia vejas pucia,kad Stagniunui lietuves nereik, o viena karta ir antra karta intensyviai kimba i amerikonkas ir butinai tik i tas,kurios pasiryzusios isduot savo saknis, savo tevyne, savo sali, kuri jas uzaugino ir sportininkemis padare. Fui, nereikia cia tokiu mergu. Idomu kodel Stagniunas, jei jau toks gabus, negavo i partneres tokios ciuozejos,kuria mielai jav butu prieme i olimpine rinktine?:) Kaip pastebejau, Stagniunas Amerikoje yra ignoruojamas, nors ten gyvena nuo kudikystes. O siaip jau Amerika griebia kiekviena talenta! Taigi darykim isvadas.

502. JAV ambasadai

Gerbiami ambasadoriai, prašom atkreipti dėmesį,kad jūsų šalyje daugelį metų nuolatinai gyvenatis ir ten sportinę karjerą vykdantis D.Stagniunas ir jo porininke JAV pilietė I.Tobias pastaruoju metu šantažuoja Lietuvos Respublikos prezidente, puola ją per spaudą ir vykdo įvairius antikonstitucinius veiksmus, kiršindami Lietuvos tautą. Tobias šantažo būdu REIKALAUJA sau Lietuvos pilietybės,kurios ji negali gauti pagal mūsų Konstituciją ir įstatymus. Ši JAV pilietė elgiasi šlykščiai ir chuliganiškai, kartu su porininku ji viską meluoja ir šmeižia spaudoje MŪSŲ ŠALIES PREZIDENTĘ, be to, pažeidinėja Lietuvos įstatymus. Prašome imtis priemonių,kad jav piliečiai nesielgtų mūsų šalyje kaip žvėrys. Nes šita tendencija dėl pilietybės išmušinėjimo jau kartojasi, jūsų šalies pilietės prisikabino kaip erkės, kurių negalima aplėšti net jėga. Jos nesuvokia prezidentės pasakyto "NE" ir rengia įvairius sąmokslus. Nenustebsime, jei jos staiga pradės čia vykdyti teroro išpuolius dėl negautos pilietybės. Jeigu jūsų pilietė Tobias yra psichiškai nesveika - gydykite ją, o jei nusikaltėlė - imkitės atitinkamų priemonių. Kad ji nėra sveikas ir normalus žmogus, tą Lietuvoje dabar mato kiekvienas.

501. Eilinis lobistinis piaras

Vykdoma eiline lobistine akcija... kaip neseniai buvo yvykdyta lobistine akcija su "zalia energija" p.s. manau lobistai turetu veikti oficialei o bent internete turetu buti paviesinta su kokiu smegenu plovimo uzsakymu koks lobistas dirba

500. Dvis kedes

Ar kazkieno noras paciuozineti-pabegioti-paslidineti olimpiadoje suteikia teisia ygyti belekieno pilietybe? p.s. o seip tai lamerikos zydeliai vel bandys spausti valdziazmogius ir bandys per sia bananu respublika isikelti savo zydiska koja y evzopa

499. Nukis

Dziaugtusi kad dar ima supistos salies pilietybe

498. zymka

Visose valstybese , kurios dalyvauja olimpinese zaidynese dailiajame ciuozime yra po viena kitatauti :) tik mes durniai butinai nenorim leist profesionalei, kuri uz Lietuva nori ciuozt - leist atstovau sali:/ :DDD bet cia didziausia kalte susivercia Grybauskaitei Grybasenkai, kuri atseit uz nacija yra, kur pati tauta isvaziuoja, tos pacios leituves geresnes ciuozejos ik ir bega is LT , kur geresnes salygos treniruotis ( negu musu apgailetinose - vien traumas gavinet:D ) , kur daugiau moka, tom salim atstovauj.. tai ka musu prezidente siuo klausimu pasakys, aa? kokiu priemoniu imsis ? :P taigi manau butu auksta vieta uzeme stagniuns su tobias olimpinese - bet... kaik kas kaip visada darys viska, kad sutrukdytu.

497. To 483 Valdas

Kiek tau metu ir koks tavo IQ, kad tokius vejus i eteri puti?

496. Nemetukim savo pilietybes

Jokiu perspektyvu nebeturintiems veikejams. 1) pilietybe ne shikpopieris; 2) as nenoriu dar vienai pupai moket pensijos uz nieka, nes max po 5 metu jos karjera sporte baigsis!!! Visi, kurie to nesupranta, yra arba labai dar jauni, arba nepagydomai nemastantys!

495. realijos

Palestinos autonomijos statistikos biuras paskaičiavo, kad 2017 metais Izraelyje, Vakarų krante ir Gazos ruože žydų bus 6,5 mln, o arabų- 6,6 mln, ir tas skaičius nuolat keisis žydų nenaudai, jie palaipsniui taps mažuma. Protingesni žydai jau dabar mato ir supranta, kad demografinė situacija regione esant dideliam gimstamumui arabų šalyse, nuolat blogėja.Reikia pasiieškoti saugios vietos. Todėl jau pradeda dairytis, kur reiks emigruoti iš 'pažadėtosios žemės" .Iš Etiopijos kilę žydai rimtai dairosi į Afriką.Jiems išvykus demografinė situacija dar pablogėtų. Todėl iš šiaurinių kraštų atvykę žydai ruošiasi sugrįžti į Rusiją, kiti dairosi į V. Europą ar JAV, dar kiti į Lietuvą . Kad būtų kur sugrįžti, reikia lėšų, o dar geriau, pastatytų namų, parduotuvių, fabrikų.Nesvarbu, kad tikrųjų savininkų ar jų palikuonių nėra, svarbu sugražinti "tautai", o jie jau tarpusavy išsidalins. Tiesa, yra vienas kliuvinys- pilnai laimei reikia pilietybės.

494. dfdf

Tai tegul JAV suteikia pilietybe Stagniunui ir gale abu testi savo karjera. O lietuvis visada lietuvis ir visada garsins lietuva, net ir turedamas kitos valstybes pilietybe.

493. jei

jei ji zinojo visa laika,kad jam nera partneres,kodel neciuozia vienas,kaip ir kiti vaikinai?Niekaip nesuprantu problemos. tegu atstovauja lietuva vienas vaiikinu ciuozeju grupeje,jei toks talentingas kaip kad sakosi esas ir merginu lietuviu nera artai jam "ne lygis 15metes",kurios ne blogiau nei 25metes siais laikais atodo.jei toji amerikone butu kokio isskirtinio talento ir susijusi su lietuva tai galima suprasti,bet dabar tai kazkaip nesamone jai duoti pilietybe.Tuo labiu kd vaikins gli ciuozti ir vienas,ar bijo. Kas yra?

492. to 464

Pritariu. Pasielgta labai formaliai...

491. aase to 488

Tikrai taip, nėra Lietuvoj merginų šokėjų ir kol kas nenusimato. Be to Deividui nėra ką veikti su kokia 15-mete ir lygis ne tas ir amžiaus skirtumas per didelis (Deividui, jei neklystu, šiemet jau bus 28) Iš viso, šiuo metu per visą šalį paėmus, yra kokie ~ 1000 čiuožiančių vaikų (čia aš dar taip gana optimistiškai sakau), iš jų šiuo metų nors kažkokias realiau matomas perspektyvas turi kokie 4-5 (t.y. 0,4-0,5%), o suskaičiuoti čiuožiančius berniukus/vaikinus užtektų rankų pirštų (vienos gal ne, bet dviejų tikrai). Stebuklas, kad išvis turim Deividą... O jo amžiaus merginos, na tiksliau reikėtų sakyt moterys, jau seniai baigusios karjerą ir geriausiu atveju dirba trenerėm (vienetai).

490. Lina

Kur tuos parašus renka, aš tikrai pasirašysiu už pilietybės suteikimą.

489. to 488

nera Lietuvoje dailiojo ciuozimo sokeju ir artimiausiu laiku nebus,nes nera treneriu sokiu ant ledo,buvo bandymai uzauginti lietuviska pora,bet viskas atsiremia i finansus,o su vaikinas kitas reikalas,ju visam pasaulyje truksta,todel paimi vaikina is Lietuvos suporuoji su amerikiete,ji moka uz treniruotes ir atstovauja Lietuva,nes JAV geru merginu labai panasaus lygio daug ir tik kelios gali atstovauti JAV rinktineje,taip kad viskas paprasta,nauda visiems, tik prezidentura ir runkeliai to nesupranta.

488. nejaugi

nejaugi nera lietuvos pilieciu-merginu ciuozinejanciu paciuzomis? tikrai yra ir nori ciuozti,bet vat tam vaikinui amerikiete labai i aki krito

487. madinga

Shiuo metu madingiausias dalykas konstitucija. Visi valdininkai bijo konstitucijos kaip ugnies. Visi zmones laikosi konstitucijos kaip 10 dievo isakymu. Konstitucija yra viskas. Dvigubai pilietybei ne! Jei igyjai kita pilietybe tai deg pragare. Ar bent mazhiausiai prarask savaja gimtaja. Juokinga. Kazkokia konstitucija gali atimti mano tikraja pilietybe. Susimastykite istatymo leidejai ir visi pritarentys konstitucijai zmones. Juokingiausia kai referendumu konstitucijai buvo pritarta tai idomu kiek tu zmoniu isiskaite i ta pilietybes punkta. O kostitucija parenge kokie tai 141 seimunai o dabar ta problema paliecia simtus tukstanciu zmoniu. Ir vel gi ash izvelgiu lietuvishko pavydo pozymius.....

486. Sirgalius

Jiems laikas pagalvoti apie ta sali kuri suteiktu piletybe.

485. linas

Džiugu, kad Lietuvos sportininkai protingi ir palaiko prezidentės sprendimą (išskyrus Vanagą, kurio žmona, atseit pilietė, nė žodžio lietuviškai nemoka).

484. taip

Reikėjo...

483. Valdas

Suteikti reikėjo.Jei maišo esantys įstatymai-tai taisykim.Įstatymas-ne šventa karvė.

482. Aleksandras

Teko kalbėti su vienu amerikonu apie sportą: Tai jis su potosu pasakė-amerika turi pinigų ir perka gerus sportininkus ir mano prieštaravimas, kad sportininkai turi būti TIK tos šalies piliečiai ir tada galime spręsti apie jų jėgą, jis nesuprato, nes jų šalis (US) tokia makalynė-rasės, pilietybės ir pan. Jeigu mes ta linkme eisime bus tas pats.

481. Atsakymas

Sakyčiau taip: jei Tobias pasižada susilaukti Stagniūniukų ir juos auginti Lietuvoje, tai duodam tą pilietybę!

480. Aleksandras

Vanagui geriau patylėti-savo bobą vargu apart "labas" daugiau ką išmokei.

479. Stas

Apsistate bobomis ministremis,patarejomis-cia jums ir rezultatai!

478. Butu suteike pilietybe, sukeltu daug tarptautinio

susidomejimo, nauju turistu, kurie atsiveza daug pinigu. Bet, Lituanijos politikams viso to nereikia, jiems geriau sedet patogiuose kresluose susikisus pirstus i uzpakali. O po to visi stebisi kad zmones bega is tokio durniu lizdo kaip ziurkes is skestancio laivo...

477. to474

as ir lygiai ta pati pagalvojau,lai zenyjasis... ;)))

476. jau turim

vieną šokėją kuri nei žodžio Lietuviškai nemoką,kokia garantija ,kad jie garsins LIETUVĄ?amerikoje tokių kaip ji milijonai,todėl ir veržiasi į Lietuvą,o 449 Borisovas gyveno LT ir mokėjo mokesčius,o ką ši padarė vardan tos Lietuvos?už ateities nuopelnus niekas nėra tikras,kaip gali duoti pilietybę už nieką,kad ateityje gal būt kažką padarys.niekada nelaimėjom eurovizijose ir niekada nelaimės čiuožėjai iš LT tokia tiesa

475. ltok

o ka siuo klausimu mano Pavilonio ipedine, ar jai dar niekas nepasake, ka jai manyti.

474. Geras

O kodėl jie negali susituokti?

473. ...

NE !

472. rytoj bus 000

kokia valdzia, tokia ir tauta.

471. 000

lietuvei nykstani degreduojanti tauta

470. Amerikos suteikia pilietybe nusipelnusiems sportininkams

Stagniūnui reikia atstovaut Amerika, o ne Lituanija kur politikai sedi susikise nykscius i uzpakalio skyles ir gieda apie "istatymus". Tegu jie pirma isleidzia istatyma pries vogima ir jo laikosi. Bliamba koks marazmas...

469. Grybas

prezidente, teisi.Nera uz ka...Norinciu bus ir daugiau,bet yra konstitucija.

468. Senjoras

Aivenho samprotavimai teisingi.Yra toks rusiškas žodis "bukvaedi",lietuviškai raidžiagraužiai.Kodėl aš jį prisiminiau?Manau kad dideli reikalavimai gauti Lietuvos pilietybę atsirado kai Lietuvoje dar labai išplitus buvo rusakalbystė,gal dar Lietuvoje tebebuvo sovietinė kariuomenė,o dabar derėtų liberaliau žiūrėti į pilietybės suteikimą.Kad čiuožėja nenusipelnusi Lietuvai skamba nepagarbiai,gal net nepadoriai.

467. mia

istatymas yra istatymas ir tiek

466. Žilvinas

Iš sikusijų susidaro vaizdas kad už Lietuvos pilietybę valstybe būtų įsipareigojusi milijoną atseikėti.

465. Kaunas

geriau duodam kokiam itakingam ruseliui

464. Aivenho

Tegul Tobias skubiai isteka uz kokio nors lietuvio ir gaus pilietybe.Aisku,kad jau laikas pradeti svarstyti nauja pilietybiu suteikimo koncepcija,nes musu konstitucinis teismas,pati konstitucija,Prezidente jau seniai moraliskai paseno dvigubos pilietybes ir pilietybes suteikimo klausimais.Viduramziai jau seniai praejo,laikas keistis.1)Visi lietuviai,kurie yra gime Lietuvoje ir turi kitos salies pilietybe turi gauti ir antra-Lietuvos pilietybe.Jokiu cia klausimu negali buti.2)Ju vaikai ir anukai automatiskai negauna pilietybes-turi buti susije tam tikrais saitais su Lietuva(verslas,mokslai ir pan. Lietuvoje),taip pat butinas ne formalus,o tikras lietuviu kalbos mokejimas.Pilietybe gali gauti isimties tvarka ir ne lietuviai,jei ju veikla yra glaudziai susijusi su Lietuva,jei jie atstovauja Lietuva ir veikia jos vardu,jei yra butinasis reikalingumas ir nauda Lietuvai,jei yra nusipelne Lietuvai.Butina per tam tikra laika ismokti susikalbeti lietuviu kalba.

463. fvdfb

žinoma verta suteikt, jei ji jau atsisakė jav pilietybės. o ji jau atsisakė?

462. žemaitis

Tai 100% PSEUDOPATRIOTIZMAS, kur tie valdininkai buvo, yra ir bus kai reikia parodyti paprastą patriotizmą - pvz. neimti kyšių?

461. Kodėl ?

Klausimas - kodėl neduoti pilietybės ? jeigu dėl įstatymų - tai išimtys specialiai ir yra kuriamos tokiems atvejams. Jeigu dėl to ,kad nieko ypatingo nepasiekė - jeigu lyginsim su pasaulio lygio čempionais tai beabejo ji niekuom nėra pasižymėjusi, tačiau jei lygintume su įprastu Lietuvos piliečiu, tai šis asmuo nuveikė kur kas daugiau Lietuvos valstybės ir sporto labui nei daugelis eilinių Lietuvos piliečių.

460. andy

pagal dabartini istatyma, jei koks uzsienietis studentas noretu testi mokslus arba dirbti , prasytu pilietybes , jos negautu o po 10 metu gautu Nobelio premija, tai viskas butu teisingai. o jei ne pagal istatyma, tai neteisingai. Rusijoje atrodo yra posakis - "darysime pagal istatyma, ar teisingai"?

459. PREZIDENTĖ EILINĮ KARTĄ TEISI IR DISKUSIJŲ PABAIGA

O BANANAGAS SU SAVO MAMYTE TEGUL MOKO DEBILAVOTĄ RUSKĘ LIETUVIŲ KALBOS.O gal ne debilavota gal fašistuojanti?

458. patylek

man regis , vanagelis turi tuptis po krumu ir patyleti-juk jo margarita ir po siai dienai nei vieno zodzio neisgali lietuviskai. Manau, kad tai ne lietuviska pora buvo, o rusiska. Jokia cia lietuvos pergale. Treneriai, kalba, treniruotes-viskas ne lietuvoje. Gyvenkite pamaskveje ramiai, o lietuvoje vanagiene turi susirupinti su logika- kazkas blogai.

457. na kodel?

juk juokas ima: tai pirmyn per visas porines sportiniku šakas ir teikiame pilietybę! Iš anksto, dar nieko nelaimėjus! puiku, lietuviai, jus labai dosnus. SKAMBES LIETUVA TAUTU BROLIJOJE!

456. bet

kaip paskui sakys , olimpiniu zaidyniu dalyve ,ar tik ne cia visa problema.......

455. nors cia nenupuso Prezidente

suprantu tokiam Ledesmai duot pilietybe, kur ir belekiek metu gyvena LT ir puikiai lietuviskai sneka ir vedes lietuvaite ir vaikai gime LT. o cia tai nesamone ir nesvarbu, kad ten del 10 vietos kovotu ta pora, bet cia netiketai Zadneprovskis teisingiausiai pasake, Olimpiada skirta tam, kad savo salies isugdytus sportininkus ir ju sugebejimus parodyt.

454. to 442

tik besmegeniai nesuvokia porinio čiuožimo skirtumo nuo individualaių sporto rungčių.Izabela nėra 1-2 numeris JAV ar šokių ant ledo porų rinktinėje. Atrasti tinkamą partnerį ir gerai čiuožti poroje - tai sudėtingas ir ilgas procesas.

453. ASV

Vanagas tegul patyli-savo bobos per tiek metų lietuviškai neišmokė-aiškiai fiktyvi santuoka.NĖRA LIETUVAITĖS ČIUOŽĖJOS-ieškokite talentų,ugdykite,už tai algas gaunat.

452. to 433

Teisingai viska pasakei. Jovaisa nesakytu taip jei nebutu seimo narys. Zalgiris pilnas legioneriu o vistiek kaifas yra kai jie laimi. Ne tie laikai jau Sergejau - atsibusk arba neveidmainiauk. O gal Jovaishai didelis kaifas kai Lietuvos kashininkai viska prapila ish eiles pastaruoju metu?

451. valdininkai

Tie kurie yra valdininkai apie istatymu laikymasi kalba kaip ish natu - mat moko kad reikia laikytis istatymu. Ishvada visi bijo pareikshti savo tikra nuomone nes bijo prarasti savo silta vieta. Shudzhiai ir tiek.

450. Domas

Kai Lietuvos sportininke norejo atstovauti kitai saliai TOK grieztai priestaravo ,o dabar nori,kad kitos salies atstove gintu lietuvos garbe ,kiek stagniunas keis partneriu tiek visoms reikes pilietybiu.Yra dar daug geru begiku ir kenijoje ir daugelyje valstybiu suteikime pilitybe ir busime garsus visame pasaulyje ,nors is ju nezinos kur ta lietuva randasi

449. o_O

visi vienu balsu pasakom ačiū Paxiui už šitą nesamonę su pilietybės suteikimu. Nebūtų jo tos nesamonės su Borisovu, nebūtų precedento, nebūtų reikėję tobulint t.y. daryt nelogiškus atitinkamus įstatymus... vienu žodžiu uždaras ratas

448. Juozapas

baisu, kur einam? Tik paklausykit, jau net patarėjos kalba prezidentės tonu, nors dar pienas nuo lūpų nenudžiūvo...

447. as

aisku kad reikejo, savo atiduociau jei imanoma butu

446. to 414

Loterija yra zaliai kortai. Tai tera leidimas gyventi, o ne pilietybe. Tobias irgi gali cia gyventi, taip, kad nereikia.

445. joji

nu teisingai. Pilietybe ne pagal patikima ir kazkieno simpatijas suteikinejama. Yra istatymai - ir viskas. Taip butu pragyvenusi cia kazkiek metu - lai gauna. Bet niekam nesuteikiama taip lengvai pilietybe jokioje salyje.

444. manau,kad

LIETUVIŠKA PAVARDĖ NIEKO NE SAKO.KAI ESI LIETUVIS IR GYVENI LIETUVOJE JOKIOS PILIETYBĖS ATSKIRAI NE REIKIA.AMERIKONAI DEGU IR GYVENA AMERIKOJE.IŠMALDA NE REIKALINGA.

443. azzz

as manau kad NE

442. dar viena šika į savo lizdą

Tobias- amerikietiška "d.rimšaitė". Tik tiek...

441. algirdas

Butinai sportininkams reikia leisti pasirinkti juk ju karjera trumpa...

440. tikras lietuvis

Privalėjo suteikti ir taškas.

439. to dar

"ir kelialapio tikimybė yra labai menka." tamsta esate tikimybiu teorijos genijus? :)

438. gtf

Si pora gasintu Lietuva kokius 5 kartus geriau uz musu SEIMO PARTINIU BALVONU ELITA. Stai ir priplaukeme.... pilna mesla. Anglai siule Meilutytei atstovauti Anglijai, o mes savame sude kapstomes ar tik del to kad savas sudas kvepia geriau?, Ne veltui Petkevicius rase: DURNIU LAIVAS.

437. to pritariu

"Ugdykite savo šalies jaunimą, ar vaikų Lietuvoje nebėra" - vaiku yra, pinigu NERA.. Kur treneriai, kur ledo arenos, kur ciuozeju bureliai? ar Meilutyte butu ka pasiekusi jei nebutu isvaziavusi i UK? Saliamoniskas sprendimas turetu buti - jei patys nesugebame isugdyti tokiu sportininku, juos reikia naturalizuoti. Futbolui zut but reiktu poros geru saugu brazilu/argentinieciu... Lengvojoje atletikoje beveik visose vyru rungtyse be prosvaisciu.. Ziemos sporte irgi ne geriau.. Sportininku naturalizavimas - tai pripazinimas, kad Lietuvoje situacija depresine, ar ne todel valdininkai is paskutiniuju kratosi naturalizavimo? kas gi nores pripazinti savo klaidas ar nesugebejimus.. jei nenori naturalizavimo - turi buti atkurti nemokami daugybes sporto bureliai vaikams, o talentingiausi galetu rinktis profu karjera.. Vietoje to vaikai dabar gatvese malasi arba prie kompu zaidzia..

436. dar

į olimpidą kelialapį dar reikia iškovoti, o šįmet šios poros rezultatai labai prasti, ir kelialapio tikimybė yra labai menka.

435. dft

Reikejo Depardie suteikti pilietybe tai bent pajamu valstybe butu gavusi o dabar musu bukagalviai tegu krapstosi tarpkoji jei dar ten kas nors yra, nors smegenu ten kaip ir bukagalviu galvoje NERA!!!!

434. remeza

Jei įstatymas pradeda trukdyti, tai jį reikia taisyti.

433. to footsoldier

"Teisingai Jovaisa pasake,koks tautai moralinis kaifas ziureti,kai paskutini taska pergaleje padeda naturalizuotas amerikietis." jooo, jei lietuviu rinktineje pergalinga taska imesti naturalizuotas juodaodis (ir dar tuo paciu budamas zydas ir gejus) - visa tauta raudotu is nevilties ;) Tamsta (o ir Jovaisa) pamirstate paprasta tiesa - nugaletoju NIEKAS NETEISIA ;) jei imestu pergalingus taskus NESVARBU KAS - butu ant ranku nesiojamas ;) Bet jei tas naturalizuotas PRAMESTU paskutini metima - tada jau cirkai prasidetu ;)

432. Nertaginkite buti isdavikais.

Nepardavinekime pieletybes.Ji ne skudurai.ja reikia gimstant paveldeti.geriau padekime savo salies piulieciams,o ne naudokimes sportui ,kulturai skirtomis lesomis.Garbe ir talentai neperkami ,o igyjami dideliu darbu .Kaip R. Meilutyte.Ji neparsiduoda jokiai saliai muz jokius ,pinigus.

431. jo

grazi merga.galejo apsizenyt,problema issprestu

430. "Svajoniu Miestas"

I.Tobias sypsena verta "MILIJONO"

429. onute

klausiau kaip vakar per tv tobias kalbejo, tai jei jai nesuteikia pilietybes tai uspaskichui reiktu atimt, nes panele aiskiau kalba lietuviskai

428. nustebes

prie ko cia jovaisa?

427. Temide

lietuviai runkeliai su Vanagiene is Kauno priesaky ,kurie manot,kad uz kazkoki pastovejima ant paciuzu salis pilietybe duos---jos gi marti gavo pilietybe, ir ka--maskolijoje ciuuzia, tenai gyvena ir maskoliskai burbuliuoja ir jinai ,ir martele,ir sunelis---idomu, kodel gi JAV pilietybes neduoda Stagniunui :-))) ir i JAV Olimpine abieju nekviecia ? Ogi todel ,kad is ju abieju ciuzejai kaip is manes kiniete---uz tai runkeliu krastui tik ir gali atstovauti---saunuole Lietuvos Prezidente ,kad parode, jog Lietuve nebera runekeline savo politika , nors ir renkeliu apgyventa---pilietybe i kaireje ir desine nedalijama, ar ne , lietuviai !? Normalios valstybes nemeto savo pilietybiu i kaire ir i desine--tikekimes , kad ir Lietuva ima arteti prie normaliu valstybiu. Runkeliai , tikrai ne sportas garsina sali--sportu pasauly domisi tik runkeliai--normalus zmones pazista kitas salis pagal pasiekimus technologijose ,moksle , medicinoje---Vokietija pasauly zinoma ne pagal ju sportininkuas--pagal aukstus pasiekimus mechanikoje , Japonija , Pietu Koreja--aukstosiomis technologijomis , Lietuva--nusikalteliais , istatymu pazeidejais , runkeliais--jus ka , galvojat , kad kas zino Lietuva del Meilutytes ? Ja zino kaip nusikalteliu ,siaucianciu pasauly , saly ! taigi, baisi tiesa, ar ne ? :-)

426. as

As irgi nesuteikciau, kodel? o gi todel, kad kolkas jokiu pasiekimu, jei pasaulyje ar europoje butu iskovoti medaliai ar garbingos vietos, tada taip.

425. tautybe ir pilietybe

pacesas ipjove gryba. Dalyvaujama ne tautiniu pagrindu, o pilietybes.

424. footsoldier

Apskritai ledo dailusis ciuozimas nera kazkokia elitine sporto saka, kuria tik domisi maza grupe zmoniu, ir nemanau kad cia labai jau Lietuvos varda pagarsinsi.Tuo labiau,kad sie sportininkai dar nera apciuopiamo rezultato iskovoje tarptautineje arenoje.Palaikau Sembero ir Jovaisos nuomones. Teisingai Jovaisa pasake,koks tautai moralinis kaifas ziureti,kai paskutini taska pergaleje padeda naturalizuotas amerikietis. Vis gi nacionaliniai interesai sporte dar turi islikti. O komercija tegul daro kad ir koks Abramovicius p.s. beje smikis taip ir nerado vietos Chelsea talismanui Lampardui, isspirdamas ji is klubo :(

423. baBajus

kol valdŽininkams patarinės -aitės, -ytės ar -utės, PROTINGŲ sprendimų nė nesitikėkit :)

422. Danutė

Būtinai reikia suteikti Lietuvos pilietybę.Jei gauna KGB,šnipai ir dar išlaikomi Lietuvos,tai kur tada teisingumas?

421. šiaip

vargu bau ar aktyvus individualių ar porinių sporto šakų atstovas (ne treneris, o sportininkas) apskritai gali turėti "ypatingų nuopelnų" Lietuvai, todėl ir visas tas pilietybės suteikimo klausimas tėra šnipštas, kol galioja dabartinės konstitucinės nuostatos.

420. gents

dar viena gera ideja:gal visus lietuvius ivertinkim-kas nusipelne litovis,kas ne-keliu siknon tegu vaziuoja apelsinu skint:))) ar mozambike prieglopscio praso.Tai pirmoje vietoje visa valdzios grietinele uz nugyventa Lietuva isvarytumem is lietuvos.Ir butu rojus Lietuvoje....arba komunizmas :))))cha cha

419. Plaikom

Šiandieną pradėti rinkti balsai po peticija. Iki šio momento jau yra per 2000 balsų. Palaikykim I. Tobias siekį ir suteikim galimybę LIETUVOS PILIEČIUI Deividui Stagniūnui sudalyvauti olipijadoje!

418. puikūs

Abu jauni žmonės, ir Deividas ir Tobias-labai šaunūs simpatiški, nėra lygių - sėkmės jiems

417. supratau

pagal Semberienes eksvyra,pirmiausia reikia iskovoti Lietuvai olimpini medali-paskui pilietybe.

416. o ka?

Stagniunai,ciuozk vienas!

415. Izolina

Verčiau nedalyvauti olimpiadoje negu vėliau klausytis, kai keli nevykėliai rezga apkaltą prezidentei.

414. JAV

savo pilietybei net LOTERIJAS rengia, kad pritrauktų darbščius ir perspektyvius žmones kurie DAR nieko nepasiekė, bet galbūt pasieks ateityje. Tobias juk dalyvaudama pasulio, Europos čempionatuose JAU garsina Lietuvą 289 kartus daugiau nei bet kuris Grybovską biurokratas išgarsins per savo gyvenimą. Dabar net Stagniūnui belieka atsisakyt LT pilietybės ir žaist po svetima vėliava. Pagal Grybovską, tūlas vietinis lenkas, per gyvenimą taip ir neišmokęs lietuviškai, ir reikalaujantis lenkiškos rašybos, turi daugiau nuopelnų Lietuvai?..

413. ot tai man naujiena

Ubagų šalis sugalvojo supirkinėti kitų šalių sportininkus. Ar turėsit iš ko tai Izabelei algą mokėti. Gal Vanagienė iš savo algos mokės ?

412. Na

a jeigu Amerika 3,14st ir užtrenkia durys Tobias dalyvauti olimpiadoje kaip Lietuva Rimšaitei? Kas tada? Nebent su dviguba pilietybe tai įmanoma.

411. geda

būtų Šemberui kalbėti, pats nevykėlis.Pavydi kad žmona daugiau pasiekė kaip laidų vedėja, negu jis kaip futbolininkas.

410. teisybe

tegu prezidentura teskia ant stalo sarasa kan suteikta Lietuvos pilietybe........bus idomu manau

409. e

argi lietuvis tai pilietis,tai keiksmazodis kaip ir lenkas

408. ech

Susireiksmine vargsai lietuviai su savo auksine pilietybe, kad bent patys ja brangintu tai butu gal galima kazkam kitam ir pagailet, o dabar...

407. jo

O kad bomzai kepa musu piliecius tai viskas jega - didziuokimes siais pilieciais, kad puse jaunimo spjauna ant musu salies ir emigruoja jega - didziuokites ir saugokite sia brangenybe pilietybe, bet kad intelektualus zmogus ar kazko pasiekes sporte ar kitur nori uzsikabint tavo salies veliava ir is tiesu garsint musu sali, o ne uzsienyje kept gulbes is viesu parku, tai jau ne reikia baisiausiu irodymu ir isipareigojimu, fui...

406. al

Labai gerai,kad nesuteikė.Sportas tapo komercija

405. gents

kokie visi patriotai,net juokas nebeima,tai ko tada i uzsienius issilakste kitiems nugaras lenkiat,o ne savo saliai.?dar juokingesnis istatymas-uz esamus nuopelnus Lietuvai,o ne avansu.dabar pagalvokit patys na noretu koks lebronas jemsas uz Lietuva kasio pavaryt-tai sakykik,kad pirma Gybauskaitei sienas tegu nuspakliuoja :)))))))))

404. kodel

jus visi pamiršot Rimšaites likima.Analogiškas atvejis

403. daivis

nieko nebesuprantu, na ir istatymu turime Lietuvoje konstitucija niekam tikus, absurdas kazkoks, stai pazvelgus i Rusija ponas Putinas net nesvarstydamas prancuzu aktoriukui iskepe pasa, o uz ka ja, ka jis yra ar bus nusipelnes rusijai?, o stai Tobias garsina lietuvos varda, kazkoks apsurdas cia o ne teisine demokratiska valstybe.Pikta ir nemalonu kai vyksta tokie dalykai.

402. Vestuves

Isabella Tobias galetu isteketi uz D. Stagniuno ir gautu pilietybe:)Ir dar kaip tik spetu iki olimpiados:)

401. Dabar

labai svarbu uzsimirsus nesuteikti pilietybes kokiam nors baltarusiu komunistui.

400. pritariu

musu prezidenteei.As irgi nemegstu to ciuozimo.Solidarizuojuos su prezidente.Geriau karate,samba,bushido.

399. UK danute

BE ABEJO ,KAD REIKIA SUTEIKTI,TEGUL BENT SPORTININKAI GARSINA LIETUVA,KIEK JAU MUSU BELIKO TOJ LIETUVELEJ...NERA KAM GARSINT DAUGIAU ,NEBENT KUBILIUS SU SAVO SVITA..

398. mokytojau

Kažkada skaičiau kaip rusų žurnalistai komentavo savo šalies sporto funkcionierių veiklą : federacijos nedirba,lėšos skirtos sportininkų paruošymui, išvagiamos, nesirūpinama gabaus jaunimo paieškoms ir ugdymui, o prieš olimpiadą, kai šalys konkuruoja dėl apdovanojimų, valdininkui naršo po kitas šalis ir ieško galimybių nusipirkti sportininką galinti laimėti medalį.Panašu, kad pas mus tas pats vyksta.

397. tosa

nemokme o gal ir nenorime prisiminti LDK demokratijos, kur kiekvienas deklarves save LDK pilieciecieciu juo buvo pripazystamas...

396. panevezys

vanagiene kuo greiciau lauk . jokios pilietybes tai blondinei, tegu tas velnias praso amerikos pilietybe ir ciuzia isisiepe. amerikiete i klozeta

395. Aha

Nėra teisybės

394. Edmundas

Aš visai nesuprantu kaip ji gali atstovauti Lietuvai, Europos ir Pasaulio pirmenybėse. Manau Vanagienei reikia keisti darbo stilių arba išeiti, nes matau, kad eina buldozerio principu šantažuodama mus.

393. Egidijus

Yra įstatymas ir taškas. Jis visiems turi būti vienodas. Jeigu visur būtų taip principingai žiūrima šiandien Lietuva klestėtų ...

392. 377am

arr uzsisapnavai? Be to Meilutyte 3 metus Anglijo gyvena, mokosi,moka anglu kalba jau ir aukso medali gavo, o ne tik planuoja gauti. Su siuo atveju nera net ko lyginti.Ir ishvis nelabai ttiketina kad ir Meilutytei kas pilietybe duotu.Reikia bent 5 metus shalyje pragyventi ir uzsitanauti darbu.

391. kaip ji

Isvis isdryso prasyti svento sventos Marijos zemes Lietuvos garbingo piliecio vardo? Akiplesa.Kiek mes turime kenteti,kad butume lietuviais.O cia taip tik, pyst,ir turi?! Tai jau ne.Tol koltavo akyse nebus nusizeminimo ir pasiryzimo nesti kryziu i galgotos kalna,tol pilietybes negausi!

390. sedintys

iki siol sedintiems 18je vietoje nei cempiono nei net 5 vietos ish tolo net nekepia.Del to ir negavo pilietybes. Perdaug didybes manija susirge,gal isimyleje,bet matosi kad save pervertina.

389. visu pirma

siuo klausimu gali pasisakyti TIK lietuviai,o ne visokie suklinai,kurie patys yra kolonizatoriai.

388. to :387. manau

O tai gal čia čempionai ? Čempionai tikrai neprašynėtų kitos šalies pilietybės, jie užrietę nosį net nedirsteltų į mūsų pusę ir atstovautų savo šalį.

387. manau

Lietuvoje jau per mažai liko žmonių, kad galima butų atrasti tokio sporto atstovų, o dar čempionų

386. jo

ir aš manau yra savų talentingų sportininkų ir nėra ko pardavinėti pilietybę

385. komentarixas

Nu kiek galima. Vakar paverke Lietuva del negautos pilietybes iki 23.59 val ir turejo pilnai uztekti. Juk United States of Assholes salis supyks ant Lietuvos jei ju pilieciai perbegines i Lietuva. Dailusis ciuozimas uzkniso juodai.

384. Pritariu Zadneprovskiui

Ugdykite savo šalies jaunimą, ar vaikų Lietuvoje nebėra, kad kai pradėjo nuo Drobiazko, tai tik pasiraičius undaroką, ponia dailiojo čiuožimo prezidentė po pasvietes duodasi, vis partnerių ieško.

383. Kas ji tokia, kad šokdina Lietuva?

Turi tevai pinigu, apmoka treniruotes, tegul treniruojasi, aplenkia visus amerikiecius ir pateks i Olimpiada, o ne pro galines Lietuvos duris i ja taikosi.

382. kai

iš Lietuvos su jos pilietybėmis vyksta didžiulė emigracija, evakuacija, ir dabar kai perspektyvi sportininkė siulo savo lėšomis, sunkiu darbu pagarsinti mūsų šalį, tie keli tarnautojai turėtų ne tik pasiulyti pilietybę, bet dar ir jai į ranką pabučiuoti

381. Tadas

Tegu gyvena Lietuvoje ir kalba lietuviškai - turės pilietybę.

380. Išeiviai

Lietuviai išeiviai pasijus kaip su šlapiu skuduru per galva, jie moka kalba , daug metu gyveno Lietuvoj ,vis dar domisi, gryzta atostogu, o dvigubos pilietybės negalėjo pasilikti. Tobias pilietybė reikalinga tik šokiui ir trumpam laikui, ji net nesiruoš Lietuvoj gyventi. Gaila tik mūsu partnerio, kuriam taip pat suduzo viltis, galėjo vien dėl jo duoti. Nemanau, kad jis dabar dar didziuojasi savo šalimi.

379. vilni6kis

kas jau kas, o tomas pačėsas turėtų žinoti, kad s.ibaka brendo ir krepšinio subtilybių mokėsi ispanijoje; tai buvo jauniausias antrosios ispanijos lygos žaidėjas - į ispaniją pabėgęs dėl antrojo kongo respublikos karo - taigi, ten situacija truputi kita: atvyko perspektyvus vaikinas į šalį, turėjo fizinius duomenis (abu jo tėvai žaidė krepšinį), žaidė mėgėjų komandose, sudomino antrosios lygos klubą, būdamas vos aštuoniolikos pasirašė pirmąją savo profesionalią sutartį, tada pakviestas į nba, tada ... pilietybę gavo nelaiku ir nedalyvavo krepšinio čempionate ispanijoje, tik po to jam buvo leista žaisti už šią šalį ... dabar ir pats kelia klausimą, ar verta čia jam plėšyti subinę dėl ispanijos, kai jos rinktinėje negauna tiek žaidimo minučių, kiek pačiam norėtųsi ... žodžiu, sakydami A nepamirškime B,C,D,E,F,G,H,I ir t.t. - abėcėlė dalykas visai nesudėtingas ...

378. NETAVOREIKALAS

Nu ka! skaitau komentarus ir matau kad labai daug minusiuku prideta prie normaliu komentaru, kur zmones isreiskia savo nuomone apie sokejus,palaiko juos.Manau kad Grybukas neturi ka veikti tai skaito komentus ir delioja tuos minusiukus-ji juk debilka yra:)kazka gero juk reikia padaryti del tevynes:)isvyksta Daliukas su kitu prezidentu susitikti ir karpo ausim nieko nesuprasdama kai tas jai bando patarti kaip Lietuva geriau valdyti,pakelti jos lygi,issivaduoti is krizes ir tt.,o ka ta sako?:)-yes yes yes I know I know:)nes nieko daugiau nemoka!kaip gali buti gerai gyventi valstybej kai OZKA uz vairo!!!

377. mastant logiskai

Meilutytei Anglijos pilietybe suteiktu kaip mat ir dar primoketu,o mes isdidus tik neten ,kur reikia.....

376. Zuzana

Labai teisingai pasielgė ir nesuteikė pilietybės. Nereikia švaistytis Lietuvybe. Ačių Prezidentei už teisingą jos darbą.

375. kz lr

IR VADINAMES DEMOKRATINE VALSTYBE

374. jai

jau tokie principingi tai kodėl džiaugemės Meilutytės pasiekimais, kai į jos pergalę investavo tik Anglija, sudarė salygas gyventi, sportuoti, mokytis, trenerius, o kai laimėjo tai jau visi nuo prezidentės iki pimų klasių mokytojų stengėsi naudotis mergaitės šlove, dabar Tobias savo lėšom treniruojasi, tai didžiuliai pinigai, ir dar kažkokie keisti kaprizai, kai viskas turi būti Lietuvos vardan

373. kliedesiai

Kliedat apie pilietybes.Greit ateis laikas, kai visi turės bendrą Europos sąjungos pilietybę.

372. to 298. INGA To 296

Tu man primeni absoliučią fanatikę, sugalvok kaip pagarsinti Lietuvos vardą, nes tupėdama Lryto komentaruose tu baigi ir savo suteršti

371. to 343. ?????

Tau gal ir pamiršta, normaliems žmonėms, besidomintiems sportu tokie dalykai tiesiog neužsimiršta

370. kai

jau milijonas žmonių pabėgo iš Lietuvos, kokios čia problemos, dar ir Lietuvą garsintų, ateina laikai kai dirbančių žmonių neliks išskyrus valstybės tarnautojus ir per dieną šimtai musulmonų ar kinų gaus pilietybę

369. oktupus

nepritariu prezidentes sprendimui o ta konstitucija galima intrepetuoti 20 skirtingu budu, svarbu kas tautai geriau

368. IR DAR

butu labai teisinga uzdrausti Meilutytei prisistatineti Lietuve.nei ji cia gyvena,nei uz minimuma dirba,nei Maximoj eileje stovi,tai prie ko cia ?Tegu sau ir prisistato kaip angle.

367. TEISINGAI

reikia ne tik nesuteikti NIEKAM pilietybes,bet dar reiktu uzdrausti lietuviams isvykti is Lietuvos,o jeigu kas isvyko,tai jokiu budu tokiu salies isdaviku atgal neisileisti.Be to,reiktu uzdrausti sudaryti Lietuvos pileciams santuokas su ne Lietuvos pilieciais.O uz nesantuokini sanguliavima su ne Lietuvos pilieciais,lietuvis/-e turetu buti baudziamas laisves atemimu,o uz racidyva-mirties bausme.dar reiktu paskatinti musu kalbininkus,kad padarytu grynai lietuviskas raides.Nes dabar yra savotiskai geda,kad turime naudoti lotyniskas ir cekiskas.Darbo daug.

366. Suteiks

pilietybę Tobias,jos užsinorės,dvigubos, ir lietuviai..štai ko bijo Konstitucinis teismas...privirė košės.

365. APUOKAS

Mieli zmones,jeigu norite pagelbeti I.Tobias atstovauti Lietuva,ieikite i GOOGLE.Uzpildykite:''Peticija.Suteikti pilietybe I.Tobias,dailiojo ciuozimo atstovei,kuri nori atstovauti musu tevynei''ir pasirasykite.ACIU!

364. zulikas

taip taip ir dar karta taip per maza valstybe esame kad atsisakytumeme talentu bei potiancialaus piliecio kuris mokes mokescius

363. Zinoma, kad

reikejo suteikti, gi kai jie ciuos uz kuria nors kita sali, visi skanduos tada, kaip jiems negeeeeeda :( :( JAu su Rimsaite taip buvo ;)

362. to 358

Ar tamsta nemanai, kad tokiai mažai šaliai kaip Lietuva mes turime labai daug iškilių sportininkų? Juk Londone proporcingai gyventojų skaičiui pagal medalių kiekį esame 8-ti pasaulyje. Būkime garbingi.

361. to 359

"Kokius super sportininkus Lietuva sius i ta olimpiada?? " - i olimpiada vaziuos prezidenturos patarejai sokti ant ledo, pilietybes komisija pasirodys slalomo ir greitojo nusileidimo trasose, o konstitucinio teismo teisejai sulos ledo rituli ;)

360. tomas

jo, suteikime pilietybę visokiems juodukams, siauraakiams ir kitokiems čiurkoms,daug norinčių atsiras. Ir tegul jie garsina Lietuvą, o mes plosime bambalį apsikabinę ir savo Tėvynę dergsime.

359. o man labai idomu

Kokius super sportininkus Lietuva sius i ta olimpiada?? Nera skirtumo ar laimetu medalius ar ne ciuozejai, ju reitingas nera pats zemiausias. Kiekviena karta jiems pasirodzius ant ledo, butu garsinamas Lietuvos vardas - tame ir esme. Tokios mazos salys kaip Lietuva turetu dziaugtis galedamos pareklamuoti save, argi gaila tos pilietybes? Kiek fiktyviu santuoku sudaro visokie babajai ir gauna ta pilietybe be problemu... O cia? Mergina ir lietuviu ismoko, juk buvo pranesta kad atsake 58 klausimus is 60. Zodziu, kaip visada - pas mus zlugdomi kazko siekiantys ir dirbantys zmones, o visokie atmatos ir veltedziai yra apdalinami pinigais ir privilegijomis.

358. to pamastymui

"Manau,kad turime ugdyti savus sportininkus" - gal zinai kodel tie sportininkai nera ugdomi? Zinoma, jei savu sportininku turetume, kitu saliu nereiketu, bet KUR tie SAVI saportininkai? popieriuje? :)

357. O,zmogau

kokia principinga Lietuvos valdzia.Kaip gerbia istatymus.Koks svarus teisininku zodis.Kaip energingai ginamas lietuvis savo salyje ir uzsienyje.Kiekvienas pareigunas Lietuvoje ,tiesiog,pasiruoses galva guldyti uz teisybe ir uz istatymu laikymasi-uz zmogu.Visose sferose Lietuvos valdzia vadovaujasi tik teisingumo ir aukstos morales principais.Musu dziaugsmui nera galo.

356. Kas yra garbe?

Per venuoliktos valandos laida psake,kitos salys lankstesnes. O taip .Jos ir narkotikus legalizavo ,o dabar gailisi.Jos ir netradicines seimas tuokia,o gailesis kai nebebus vaiku kam gimdyti.Prancuzai prisileido afrikieciu,romu ,o dabar nebesusitvarko. Gyvenkime savo galva,gerbkime savo sali.Garbinkime gerais darbais savo sali ,o ne nupirktais sporininkais.O dabar ,kad ir Norvegijoje bijo Lietuviu gauju ,o netik ten.

355. Pritariu Prezidentei.

Tegu sporto komitetai nevagia,o skiria tuos pinigus savo sporininkams,nereikes kitu.Juk skaitome ,kokia korupcija ivairiose srityse.O jie jeigu butu penketuke tikrai neprasytu is musu pilietybes.Tvirtas NE.

354. TADA

O KĄ LIETUVA NUVEIKĖ DĖL STAGNIŪNO ?AR DĖL TO , KAD ČIA SUPERINĖS SĄLYGOS , O GAL DĖL TO , KAD PER DIDELIS FINANSAVIMAS JIS IŠVYKO TRENIRUOTIS Į AMERIKĄ ?

353. Pamastymui.

Kaip galima uz pilietybe nupirkti sportininka? Nejaugi galime didziuotis kai po musu veliava sportuos amerikieciai,kinai arba rusai? Manau,kad turime ugdyti savus sportininkus,o kitu saliu sportininkai tegu sportuoja po savo veliava.Nematau jokios garbes ,nei pasididziavimo ,kad musu Lietuvos garbe gintu kiti.nejaugi musu prezidenta arba seima prades rinkti visu saliu zmones?

352. AKK

Maciau kaip jie ciuozia,geriausiu atveju butu pateke i 20-uka.Istatymas aiskiai nusako,kad uz ATEITIES galimus nuopelnus pilietybe nesuteikiama ir tiek...

351. MATYT

jinai neturi sraigtasparnio,kuri galetu padovanoti Lietuvai.

350. sekmes

Tikiuosi kad jie atstovaus Amerikai.to ir linkiu.garsinkite kita sali,tik ne sia,kuri spjove i jus.Sekmes.

349. Magister juris

Pilietybė suteikiama tik už ypatingus nuopelnus. Kuo ypatingai nusipelnė toji Tobias? Visiškai niekuo. Tai kas čia kam dar neaišku, kodėl nesuteikta Jai pilietybė? Tegul pirma nusipelno (sportiniai pasiekimai, kurie, galbūt, kada nors bus, negali būti laikomi nuopelnu Valstybei) tegul atskleidžia kokią rusų klastą prieš Lietuvą. Tik nerodykite pirštu į ankstesnius prezidentus, kaip jie lengvai dalinę pilietybę. Tais laikais dar nebuvo Konstitucinio Teismo išaiškinimo ir prezidentai žodį išimtis suprasdavo labai paprastai, tiesiog, darau išimtį ir jokio skrupulingo pagrindimo nebereikia. Dabar KT išaiškinimas yra ir tokios betvarkės toliau nebebus.

348. Stagniūnai -- APSIZENYKITE IR KELKITES I JAV!

Dekite skersa ant durnos salies durnu politiku ir VAZIUOKITE I AMERIKA!

347. sportas

O už ką suteikti? Kad 9 vieta Europoj ir neišugdyta lietuvė čiuožėja per tiek metų?

346. Zinot

tegu ziuri nesuteikti pilietybes banditams,nusikalteliams,aferistams. Kas cia blogo ,jeigu mes lengvai priimsime i savo tarpa sportininkus ar net siaip kokius gerus specialistus? Tipo Lietuvoje jau nebetelpa zmones?O gal lietuvio vardas pasaulyje skamba taip didingai,kad didele baime,jog ims kazkas ir pagadins autoriteta? O Jovaisa tai isvis nusisnekejo kaip koks pusdurnis.

345. Tera

Ženykitės ir pilietybė bus.

344. patarimas sokejams

apsizenykit (susituokit) ir jusu problemos nebeliks

343. ?????

O kokia nauda Lietuvai, kai buvo suteikta pilietybe Drobiasko. Po aktyvaus sportavimo jie Lietuva aplanko gal karta per metus. Kai prieskalediniuose renginiuose galima uzsidirbti pinigeliu. Lietuviskai ji ir po siai dienai nekalba. Namus pasistate ne kokiam Kaune, o Maskvoj. Kad keleta kartu buvo pakelta Lietuvos veliava. Bet siandien, praejus desimtmeciui, tai jau pamirsta.

342. O po to visi stebisi, kodel zmones bega is LT?

Ogi todel kad kur tik paziuresi, Litaunijoje visur pilna bukaprociu, trumparegisku politiku... Amerikos sporto izimybe praso pilietybes, kad galetu atstovauti sita maza susikta sali pasaulio arenoje, o maza susikta salis sako, man taves nereikia. Tai kur protas tokiame sprendime?

341. Durna salis, durni istatymai, durni politikai...

Stagniūnui reikia spjaut i Lituanijos durnizma, persikelt i Amerika, atstovaut JAV ir parodyt Lituanijai SIKNA.

340. manau

geriausia butu grybovskai-burokeviciutei atimti pilietybe uz nuopelnus ruskiam:)))))))))))

339. Prašydama

pilietybės ji jau garsina Lietuvą, o gal dar ir medalį laimės

338. Boria vertoliotas

Čia buvo spąstai JE Prezidentei, kad galėtų pradėti apkaltą.

337. Va

Matai ,nesuteikė , nes neatitinka Lietuvos taisyklės-Lietuvą garsinti reikia už pinigus , kuriuos Lietuvos vyriausybė skyrė / rodos 16 milijonų litų / garsintojams.O čia patys susimoka ir nori garsinti.Tai va tos taisyklės ir nesupranta šokėjai.Prezidentė laikosi šios taisyklės.Įdomi prezidentės patarėjos pozicija;už ateities nuopelnus.O jie ką nešoko Europos , pasaulio čempionatuose už Lietuvą?Kaip pasakytų vienas iš komentuotojų ,,polneiši bried ,,

336. svetikaitei

jei jau taip garbstote ta pilietybe - tai kodel ji NEATIMAMA is anskciau gavusiu "nevertu"? Padare problema, is skiedros vezima malku priskalde ar pasaulis tapo sviesesnis? ar Lietuvos pilietybe gerbiama labiau, nei Adamkasu ar Brazo laikais?

335. PREZIDENTE ZLIGDO LIETUVOS PLIETI

Nera taip paprasta issiugdyti sokiu ant ledo partnere.Daugiametis D.Stagniuno darbas shuniui ant uodegos...GAILA ir GEDA.

334. manau

reikia kreiptis i ekspertai.eu kad pagvildentu sita tema, tegul pakelia sarashus kam slepetinis ir kiti musu isdavikiski prezikai suteike pilietybes, jeigu nenusipelniusiem tai tegul dabar kuria mechanizma kaip anuliuoti, jaigu jau musu parsidave valdininkele vaidina tokius patriotus, pfu norisi istikro spjaut jiem ant mordu.

333. to runkeliams

"V. Adamkus už „ ypatingus nuopelnus“ valstybei suteikė pilietybę virš 300 jokių nuopelnų neturintiems asmenims" ar Lietuva del to sugriuvo? dabar isstate ismuryjo didziausias betonines sienas, spygliuota viela apraizge ir dar 10 kilovoltu itampa paleido kad tik niekas iki pilietybes neprisikastu.. Cia jau panasu i fantastini filma su Swarcu "Running man", gauti pilietybe nepavyks niekam ;)

332. Nu čia tai pavarė

Du lietuviai, žydelis,keletas ruselių bando aiškinti, kam suteikti kam ne.Pažvengiau smagiai

331. idiotui

"Teisinėje valstybėje visi lygūs prieš įstatymus ir privalo jų laikytis." teisineje valstybeje jei istatymai trukdo gyventi - jie yra keiciami ;) Adamkaus/Brazausko laikais daug pilietybiu buvo pridalinta, bet kaip tai sutrukde salies gyvenima? Niekas nei pastebejo, nei prisimina kam ten buvo dalintos ir kaip tai sugriove/isdidino Lietuvos imidza.. O tokiais atvejais jei pilietybe reiktu skirti sportininkui, turetu kreiptis sporto federacijos ir LTOK.. ir visiskai kvaisiskai atrode Svetikaites sapaliones, kad pilietybe negali buti suteikiama uz busimus nuopelnus - jai atrodo kad si pora NIEKO verta sporto pasaulyje??? cia is serijos, kai tautieciai patys geriausiai zino, kokius zaidejus kviesti i rinktines ir kaip vadovauti zaidimui? Tik tos srities profesionalai gali daryti isvadas..

330. jo

Pilietybes dalinsime tik zydam ir kacapam o amerikonei gaila.Beto ji siek tiek sneka lietuviskai kas turint galvoje kad ji amerikiete tai tas pats kas lietuviui sneket 10 kalbu,uz tokius pasiekimus vien jau galima duot plilietybe!

329. runkeliams

V. Adamkus už „ ypatingus nuopelnus“ valstybei suteikė pilietybę virš 300 jokių nuopelnų neturintiems asmenims. Šalies pilietybė buvo suteikiama įvairių draugų protegavimu. Pilietybė buvo suteikiama „ už nuopelnus“ net vaikams. Negali be humoro skaityti V. Adamkaus 2001 lapkričio 10 dekreto dėl pilietybės suteikimo Kanados piliečiams-16 metų amžiaus V. Pečiuliui ir 12 metų amžiaus I. Pečiuliui. Dekrete nurodyta: nuopelnai- dainuoja lietuviškos parapijos chore. Arba-suteikiant pilietybę JAV piliečiui M. Cruz, kaip nuopelnas parodytas, kad parėmė A. Adamkienės fondą…

328. GAILA....

labai gaila,kad nesuteike Lietuvos pilietybes,esu nusivylusi...Prezidente:(

327. jo

manau kad reikia visiems duoti trečiarūšės šalies pilietybę ir džiaugtis kad dar atsiranda norinčių tapti Lietuvos piliečiais užsieneičių

326. Vidas

Šį kartą Lietuva man primena mano kaimynę. Ta, nors biedna, prasigėrusi, dažnai naktimis ateina pas kaimynus prašyti cigaretės ar kelių litų, bet išsipagiriojus vaidina elitinę damą.

325. atsilikimas

O tai ,kad Lietuvoje gyvenantys tuteisziai arba rusai pragyvenę keleta dešimtmečių , nekalba lietuviškai tai skaitosi gerai ir turi pilietybę.

324. Šemberui

Slėpkis po labais, dunduli. Didysis sportininkas atsirado :))) Jau kam kam, bet tau tik tylėti, nes iki Stagniūno ir Tobias pasiekimų tau kaip pėstute iki menulio.

323. CHM

Kaip įdomu! Atkreipiau dėmesį į vardus ir pavardes: Deivydas Šemberas, Adriejus Zadneprovskis ir jo žmona, Jevgenijus Šuklinas, dar vienas Sergiejus. Kokia puiki puokštė!

322. Zadneprovskiui

Na ir veidmainis glušius esi. Ar pamiršai kaip pasisakei, kad Rimšaitei leistų dalyvauti olimpiadoje? Koks esi išverstaskūris. Baisu.

321. Mussė

Tai vis tik išimtinis atvejis. Lietuva savo rankomis sunaikina galimybę suspindėti olimpiadoje. Patys šokėjai siekia. Patys investuoja milžiniškus pinigus. Tai nepaprastai svarbus klausimas ir pono Stagniūno gyvenime. Mes jį galime prarasti. Lietuva nėra tokia didelė valstybė, kad galėtų švaistytis talentais.

320. tik Šemberui

ir lygintis pagal pasiekimus sporte su šiais čiuožėjais!...

319. tyr

TAIP PILIETYBE I KAIRE IE I DESINE KAIP BREZNEVAS MEDALIUS-ATSIPEIKEKITE

318. Klausimas

Jei jie galėtų atstovauti JAV, ar bent pagalvotų apie Lietuvą?

317. poviliunas

vaikuciai uz pynigus kokie 10000 tukstanciu zydu gavo va=====

316. vasia

Koks cia kalbos- aisku reikejo. Bent kazka daro sau ir Lt, o kiti tik snabe geria ir musu sumoketus mokesciu pinigus svaisto.

315. Juozas

Rusai dėl medalių spjauna į bet kokius įstatymus. Labai gerai,kad Lietuva atsakė Rimšaitei varžytis Londone, nes auksą galėjo iškovoti ji, o Laurai Asadauskaitei tektų tenkintis sidabru. Sporte visko būna. Pas ruselius kiekvienoje sporto šakoje krūva naturalizuotų užsieniečių ir jie ant to dėjo skersą, nes medaliai jiems svarbiausia.

314. as

Padoriu pilieciu Lietuvai reikia.

313. to 312

amerikoje tokių šokėjų nors su vežimu vešk. geriau jiem kokiam katarui ar saudo arabijai parsiduot. turėtų arabai pirma dailiojo čiuožimo pora olimpiadoi

312. L

Belieka Deividui atstovauti Ameriką, jei Lietuva to nenori.

311. gt

reikejo.

310. Butu

Suteike pilietybe, tai rusai butu TOK skunde sportininkes dalyvavima olimpiadoje. Atsiminkite lietuve, kuri iztekejo uz ruso, gavo rusijos pilietybe, taciau lietuviai nepanoro, jog ji dalyvautu olimpiadoje ir neatstovautu rusijai. Atsiminkite D.Rimsaite.

309. aiva

stebėtinas ''naglumas'' prieš pora metų atmetė ir vėl lenda su kita partnere gi žino LIETUVOS KONSTITUCIJA na susiženykit

308. as

esu dailiojo ciuozimo gerbeja, bet ir savo salies patriote. Nesuprantamas paneles prezidentes sprendimas, nes taip ji ne tik neleido amerikietei garsinti Lietuvos vardo, bet tuo paciu eiliny (jau 2-a k.)lauzo Lietuvos piliecio ir patrioto pastangas garsinti savo tevyne. Taigi, kyla naturalus klausimas-gal panele Grybauskaite nusistaciusi pries lietuvos vardo garsinima poasaulyje? O gal ji ysivaizduoja, kad tai daryti gali tik ji pati? (nors kartais tai buna ir neapgalvoti siek tiek nesuprantami jos sprendimai)

307. ddddd

klausimas vienas - ar si moteris atsisake JAV pilietybes? ar LR pilietybe jai verslo objektas

306. CHE CHE CHE

Jeigu būtų babajų arba juodnugarių genties,pilietybė būtų suteikta.

305. REIKĖJO!!!

jei ana Stagniūno partnerė buvo silpnoka, tai ši yra labai talentinga ir ji tikrai padeda pasiekti labai gerų rezultatų. Labai gaila, kad tas kriošenų Konstitucinis teismas yra kažkada priėmęs tokį siauraprotišką sprendimą dėl LR pilietybės suteikimo išskirtiniais atvejais. Prisiminkime, o kaip Margaritai Drobiazko buvo suteikta pilietybė? Juk Margarita, galima sakyti, buvo mažiau "integravusi" į lietuvių bendruomenę - visai nemokėjo lietuvių kalbos. Tačiau tas pilietybės suteikimas, jei taip galima sakyti - labai "atsipirko": ši pora buvo puikiai vertinama įvariose aukščiausio lygio varžybose. Na, ir tapo gražia pora gyvenime:) Labai užjaučiu Izabelą ir Stagniūną - taip buvo sudaužyta didžiulė jų ir Lietuvos viltis Sočio olimpinėse žaidynėse. O Stagniūnui - jau antrą kartą. Taip sudaužomas jų gyvenimas ir karjera. Žiauru.

304. ŽMONĖS NEBŪKITE PIKTI

BŪKITE NORS ŠIĄ DIENĄ GERI.......O PILIETYBĘ REIKĖJO DUOTI,BE REIKALO UŽSISPYRĖ......

303. Vincas

Galėtų iš manes paimti ir jai atiduoti. Ot turtą rado. Suprantu JAV nedalina bet kam, nes ten šalis normali, žmonės uždirba normaliai. O čia kas? Ubagų kraštas, bile tik prašo dar jos tos pilietybės kas tai tik džiaugtis reikia. Lietuva ir taip nuskurdus, normaliausi jau imigravo liko keletas o kas kiti - bambaliniai !

302. jaja

Ir vel jovaisa komentuoja...ir beje tikrai neapsisprendes zmogus, pries kelias dienas grieztai sake, kad negalima suteikti, kad priestarauja, o dabar jam labai gaila ir kitokiom truputi aplinkybem jis butu suteikes...pati nereiksmingiausia nuomone visais klausimais - jovaisos.

301. vania iš Švedijos

Lietuvos prezidentas neturi buti suteptas praeitimi.O grybašenko sedi iki ausu mešle.

300. bull shit...

tikrai reikejo suteikti pilietybe

299. Valio

Tie pinigai, kuriuos atneša sportas yra neinvestuojami, nusėda privačiose sąskaitose bei valstybė apmoka savo skolas. Taigi nėra ir nebus ekonominio efekto ir žmonių gyvenimas nepagerės, dėl to mums galima žiūrėti pro pirštus. JAV nesuinteresuota prarasti perspektyvius sportininkus, todėl D.Grybauskaitei rekomendavo nesuteikti Lietuvos pilietybės. Jei I.Tobias būtų baltarusė, tai būtų kas kita.

298. INGA To 296

Lietuvos vardą gali garsinti tikri, o ne importuoti jos piliečiai. Ir mes turime kuo didžiuotis! Tik tu to nesupranti, tau tik kažkokios "kišenės" rūpi... Kas apie ką, o utėlėtasis apie pirtelę...

297. Nuomone

Kadangi Lietuvos pilieciu yra kone milijardas, tikrai niekaip negalima ''pagamint'' dar vieno piliecio . Greit liks koks 100 tukstanciu gyvenanciu Lietuvos teritorijoje , o kokiem kinieciam /birmieciam/kazacham (jeigu dar kas nors nores cia gyventi, kuo labai abejoju) bus visai dzin, suteiks jiems kazkas pilietybe ar ne.

296. senuks

Vietoj to kad čia diskutuoti, jau galima buvo kelis kartus pakeisti konstitucija. Bet politikams svarbiau savo kišenės nei kažkoks Lietuvos vardo garsinimas.

295. Alfas

Žiūrėkite koks patriotas surusėjęs Vanagas.R e i k i a mokėti lietuvių kalbą.Na, o kaip jo žmonelė ?Ar moka bent pasisveikinti lietuviškai?

294. To 271. to 267

Labiau domėkis nesąmonėmis iš prezidentūros, paklausyk komunistinių pezalų ir tada gal dašus kam savo sielą pardavei. Ją senai reikia šalinti už demagogiją, visuomenės kiršinimą, konkrečių darbų stoką ir visuomenei, valstybei daromą žalą.

293. -285

Nu palauk, ji juk nežino kas toj Latvijoj su pensininkais, va pasiskaitys, sugalvos kokį briedą ir parašys...:)

292. batiuska

susikuria palei save istatymus kgb suka talentigem zmonem niera sportuoti kur net

291. OldShatterhand

O jei D.Stagniūnas paprašytų JAV pilietybės, tai tie čia besiputojantys ,,patriotai" prapliuptų, koks jis lietuvis, išdavikas ir pan. Buvę prezidentai tiek pridalino pilietybių ir i kairę ir į dešinę, net KGBistam ir nieko. Bet va reikėjo Paksą sutvarkyt ir buvo pasirinktas pilietybės suteikimas užsieniečiui. Nuo tada visam laikui susiformavo ,,Pakso sindromas" ir visi prezidentai bijos kaip ugnies suteikinėt pilietybę užsieniečiams. P.S.Kas keista, diskusijų objektas ne rusas (čia butų viskas aišku), bet JAV pilietė, mūsų ,,Svajonių šalies" atstovė. Užtektų skambučio iš ,,ten" ir tuoj atsirastų 100 argumentų, kad būtinai turime suteikt.

290. pil

Tai gal JAV gali suteikti pilietybe Stagniunui? Koks skirtumas kam atstovaus, lietuvis visada yra lietuvis.

289. anas

Reikia keisti istatymus, konstitucija, o ne rekti ant valdzios, kad laikosi istatymo raides.

288. Vasia

oxo dar bananu valstiibe reike prasiti pilitibe?tik jokas yma

287. audrone

zinoma kad reikejo suteikti pilietybe...juk zmones lietuvos garbe nori ginti, bet kaip visada Lietuvos istatymai pasizymi savo perliukais.

286. JAV

savo pilietybei net LOTERIJAS rengia, kad pritrauktų darbščius, perspektyvius žmones, kurie dar nieko nepasiekė, bet gal pasieks ateityje. O ką Lietuva? Kai sportininkai laimės medalį po svetima vėliava, tuomet ir Lietuva jiems pilietybę teiksis pasiūlyti? Kam tada jos bereikės?

285. INGAI

Supista busimoji zurnaliste - kodel neatsakai i 220 komentara?

284. Bum

pritariu 234 , susireiksmine iki absurdo. Reik dar dziaugtis, kad atsirado norinciu tapti tokios sus... salies pilieciu..

283. 777

Manau ka Tobias nenusimine :) Nera jokio reikalo tapti pedofilu, korupcioneriu, banditu, vagiusalies pilieciu. Lietuvos pilieciu buti yra GEDA!

282. Analitikas

Kodėl galima suteikti balerinom, muzikam, KGB pulkininkams,generolams ir apdovanoti Vyčio kryžiaus ordinais? Čia dabar negalima. Suprantama ,jei ji čiuožtu viena, bet čia gi dvejetas. Kodėl turi nukentieti viens Deividas? Manau yra labai neteisinga ir apgailėtina. Kokį pavojų išžvelgia komisija iš šių jaunų Lietuvą garsinti, visa širdimi degančių žmonių? Savus parduodam be jokios atsakomybės. Ęsam apgailėtina tauta su tokiom nuostatom. Degraduokim toliau. Mūsų jau nebėra triejų milijonų. Atsipeikėkit, gerbiama publika... Pagarba skaitytojams ir komentatoriams, na-šiek tiek pagarbos dar yra komisijai, bet greitai gali išblėsti. Nebeturėsi Lietuvoje greitai iš vis ką gerbti. Geros dienos Lietuva.....

281. Dėl Lubino ir kt.

Kitokie buvo įstatymai.Nesulyginami dalykai.

280. Monika

Taip, istatymu reikia laikytis, bet ju reikia laikytis visose srityse, ypac korupcijos, teisesaugos, verslo ir daugybeje kitu sriciu, kas pas mus is vis ignoruojama, o cia akivaizdziai buvo perlenkta lazda, nueita lengviausiu keliu, man is vis geda uz daugeli prezidentes sprendimu, nori igauti autoriteta, kuri seniai pati suminde.

279. INGA To 274

O tu ne baisi? Ar tu- ne dauguma? Gal tu išskirtinė? O kuo? Kad ieškai progos juodinti bei dergti labiau už kitus? Žinai,-ir musmirė girioj išskirtinę vaidina...

278. batiuska

ingute nesnekek nesamoniu nu ir kas is to kad nedave nu

277. to 274. Dalia

kada pagaliau jūs visi brudai, savo šalies ir žmonių nekenčiantys išvažiuosit ar dagyvensit savo niekingas dienas? kita vertus labai įdomu, kodėl visi pabėgę nuo tos baisios visuomenės, visiškai nenori integruotis į puikias naujųjų savo namų visuomenes, o gyvena getuose apsikabinę su savo nekenčiamais tėvynainiais, eina į lietuviškus klubus ir skaito bei komentuoja lietuvišką spaudą?

276. 777

Kam reikalinga suknista lietuvos pilietybe? Nebent negram, arabam, gruzinam ir tai del to kad su lietuvos pasu emigruoti i vakaru europa. SUSIKISKITE SAU I SIKNA SAVO TA SUKNISTA PILIETYBE! Debiloidu salis!!!

275. INGA To 273

Aišku, gali džiaugtis tuo, kad tavo neapykanta Lietuvai sulauks kai individų-dvasios emigrantų pritarimo.. Džiaukis ir toliau antimoralės trupiniais... Bet net nesvajok, kad tokiems kaip tu pritars dauguma Lietuvių ! O trupiniai, atsižadantys savo Šaknų, pavirs besiblaškančiomis Žemės dulkėmis....

274. Dalia

Vien ko vertas argumentas "nesintegravusi i LT visuomene". Aciu Dievui, kad nesintegravo. Nes dauguma musu visuomenes - tiesiog baisi. Normaliam zmogui tikrai nelengva i tokia nesveika visuomene integruotis.

273. batiuska

gerai kad ilgauskas nezaide uz ta supuvusia lietuva supve viskas butu norejus meilutyte neatstovavus lietuvai buciau paziurejes tada

272. nustebimai

netikėtai pradžiugino kad kai kurie sportininkai puikiai suvokia, kad ne nuo kažkieno norų priklauso duoti ar neduoti pilietybę, ir labai nuliūdino, kad pačėsas, kurį maniau ęsant protingu, toks aulas ir nesupranta kad pilietybės suteikimo procesas tolygus teismui ir visa procedūra atliekama nagrinėjant ar atvejis visais atžvilgiais atitinka konstitucijos normas. kad tobias gautų pilietybę yra tik 2 keliai - arba vėliau ji atitiks keliamus reikalavimus, arba bus pakeista konstitucija ( tai gali padaryti tik seimas )

271. to 267

"Ta pati prezidentė ne kartą pažeidė Konstituciją viršydama savo įgaliojimus." - prašome nors vieną pavyzdį. Nes tamsta esate smulkus melagis, jei tokius dalykus teigiate nepateikdamas nė vieno įrodymo.

270. gggggg

Kas draudžia sudalyvauti Olimpiadoje po Balta - TOK vėliava? D.Grybauskaitė dar negali pažeisti Konstitucijos, nes nežino , kiek dar reiks suteikti Visagino gyventojams - japonams Lietuvos pilietybę.

269. kaip

jie garsins Lietuva,jei neturi pilietybes?o dar islenda mikciojanci blandzyne ir aiskyna kaip turi buti-debilu salis

268. Pilietybė-> 241 Aurelijui

Didžiuojuosi, kad Lietuvos piliečiai yra Zamolskis, Paulikas,pedofilai, prievartautojai,vagys,žmogžudžiai.Jie Lietuvai ir jos žmonėms labai nusipelnė smaugdami senukus pensininkus ir žagindami nepilnametes.Ir visokie piliečiai, per 20 nepriklausomybės metų neišmokę lietuviškai, jie neša aukštai iškėlę Lietuvos vėliavą, per tautines šventes gieda Lietuvos himną:D:D:D Neišniekina jie Lietuvos, tik išaukština savo išskirtiniais nuopelnais . Jie yra mūsų gerbiami piliečiai. Nereikia mums kultūringos amerikietės, atskies budulių kraštą.

267. to 259. idiotai

Tik nereikia lialiakint. Ta pati prezidentė ne kartą pažeidė Konstituciją viršydama savo įgaliojimus. Esu įsitikinęs, kad komunistinė liekana tikrai pilietybę būtų suteikus Rusijos perbėgeliams.

266. viktorija A

Kazkas kliedi apie istatymus, tai ne dievai juos sukure. Kvailus istatymus reikia keisti, o ne remtis jais!

265. šiaip

ne emocijomis reikia vadovautis, o įstatymais ir savigarba. prezidentės ir komisijos sprendimas - puikus ir nepriekaištingas. nustokit verkšlenti.

264. batiuska

tai jie garsina lietuva cia ir yra nuopelnas kaip jie nesupranta idiotai

263. Tilė

Jei visose valstybės srityse būtų taip laikomasi įstatymų ir konstitucijos, būtume tobuli, valstybė klestėtų ir mes jau būtume kaip vakarų europos šalys. Deja, deja toli iki to. Gaila jaunų talentigų žmonių Deivido ir Izabelos, laikas juk sporte nelaukia. Aš beveik pritariu nuomonei "Išeitis nr2", juk kito varianto kaip ir nėra

262. viktorija A

..geriau bomzai, girtuokliai, vagys, zmogzudziai su lietuvos pilietybe, negu koks nors sportininkas, ar siaip padoresnis zmogus, bet uzsienietis....

261. Arūnas

Jie ne tik ruošiasi garsinti Lietuvą, bet JAU garsina. Į europos ar pasaulio čempionatus bet ko pačiuožinėti neleidžia. O tai jau galima laikyti nuopelnais Lietuvai. Kas dėl lietuvių kalbos, tai ar kiekvienas vilniausa rajono savivaldybės klerkas moka taip gerai? Nors įstatymai reikalauja...

260. Dalia

Negi gaila buvo tos pilietybes? Ar geriau, kad musu sali nuolat garsina banditai, automobiliu vagys ir girti lietuviai uzsienyje? Juk tiek nedaug turime , kad mus garsintu is geros puses! Esame skurdi ir ydu pilna tauta, o stai kokia arogantiska! Vakar girdejau , jog 95% nepalaiko Prezidentes sprendimo. Nesuprantu, kam del tokio smulkaus dalyko Prezidentei reikejo vel smukdyti savo reitingus? Tik nepradekit lyginti Tobias su kokiu nors vertelga Borisovu, galimai nesvariai uzdirbanciu savo milijonus

259. idiotai

Teisinėje valstybėje visi lygūs prieš įstatymus ir privalo jų laikytis. Net Prezidentė, kuri, kad ir labai norėdama pagal įstatymus negalėjo suteikti pilietybės, kad ir kaip ją šmeižtų šiudasklaida. O šiandieniniai pilietybės įstatymai yra priimti dar socialdemokratų Seimo po Pakso aferos, kai pilietybė buvo dalinama į kairę ir į dešinę... Dėkokite Paksui, kad pilietybės gavimo kertelė buvo užkelta į nepasiekiamas aukštumas. O Prezidentei dėkui, kad ji laikosi Lietuvos Respublikos įstatymų.

258. Iseitis Nr. 2

Reikia Deividui gauti USA pilietybe ir sudalyvauti olimpinese zaidynese. O LT olimpinis komitetas tegu paverkia kampelyje, kartu su visais kitais biurokratais kad lietuvis po Amerikos veliava savo tevyne garsina... Nors biurokratams gedos nebuna. Jokie teises aktai to nereglamentuoja :)

257. rasa

Prezidente laikosi Konstitucijos. Ponai PaksaS, Adamkus pilietybes dalijo į kairę ir dešinę, ponai komentatoriai. YRA PILIETYBĖS GAVIMO PUNKTAI, BENT VIENĄ-KITĄ PER DVEJUS METUS GALĖJO PANELĖ TOBIAS IR ĮVYKDYTI. PRITARIU PREZIDENTEI

256. asd

Dziugu kad nesuteike

255. Vyšnia

Kompartijos mokyklos dėstytojos kaprizai

254. vania iš Švedijos

Aš galvoju kad Polikarpovna Grybašenka persigalvos ir suteiks pilietybe.

253. Yra išeitis

Staigiai Stagniūną ir Isabelą reik vežti į Lietuvą ir pradėti sukti filmą "Tadas Blinda Amerikoje". Po tokio reikalo visa Lietuva kris ant kelių ir suteiks pilietybę. Šiumtas pruocentų. Po to filmo premjieros jie jau net į Sočį važiuoti nebenorės.

252. Vidas

Juokingi argumentas. Juk ta mūsų lietuvėlė tokia baisi šiknos skylė, o va spardosi ir įsivaizduoja, kad pasaulio bamba. Esame apgailėtini pasaulio akyse, grybaujame visose srityse :)))

251. to 231. INGA

Supista busimoji zurnaliste - tu geriau padiskutuok su savo vienminte Ieva.

250. bibkis

Dabar nesuteikiam pilietybės normaliam žmogui siekti sportinių aukštumų, bet manau neužilgo pilietybes išimties tvarka dalinsim kokiems kiniečiams, kad tik apsigyventų pas mus ir dirbtų, bo pati tauta nyksta po truputi. Va taip bus.

249. KRIKŠČIONYS, NETYLĖKIM!

NEGALVOKIT APIE SENATVĘ, GALVOKIT AR JŪS PRIĖMĖTE JĖZŲ KRISTŲ Į SAVO ŠIRDIS IR GYVENIMUS. Mato 6: 19 „Nekraukite sau turtų žemėje, kur kandys ir rūdys ėda, kur vagys įsilaužia ir vagia. 20 Bet kraukite sau turtus danguje, kur nei kandys, nei rūdys neėda, kur vagys neįsilaužia ir nevagia, 21 nes kur tavo turtas, ten ir tavo širdis“. Luko 12: 15 Jis pasakė jiems: „Žiūrėkite, saugokitės godumo, nes žmogaus gyvybė nepriklauso nuo jo turto gausos“. 16 Jis pasakė jiems palyginimą: „Vieno turtingo žmogaus laukai davė gausų derlių. 17 Jis ėmė sau vienas svarstyti: ‘Ką man dabar daryti? Neturiu kur sukrauti derliaus’. 18 Pagaliau jis tarė: ‘Štai ką padarysiu: nugriausiu savo klojimus, statysiuos didesnius ir į juos sugabensiu visus javus ir visas gėrybes. 19 Tuomet sakysiu savo sielai: ‘Siela, tu turi daug gėrybių, sukrautų ilgiems metams. Ilsėkis, valgyk, gerk ir linksminkis!’ 20 O Dievas jam tarė: ‘Kvaily, dar šiąnakt bus pareikalauta tavo sielos. Kam gi atiteks, ką susikrovei?’ 21 Taip yra tam, kuris krauna turtus sau, bet nesirūpina tapti turtingas pas Dievą“. 22 Tada Jėzus kalbėjo savo mokiniams: „Todėl sakau jums: nesirūpinkite savo gyvybe, ką valgysite, nė kūnu, ką vilkėsite. 23 Gyvybė svarbesnė už maistą, o kūnas už drabužį. Apreiškimas Jonui 20: 13 Jūra atidavė savo mirusiuosius, o mirtis ir pragaras atidavė savuosius. Ir kiekvienas buvo teisiamas pagal savo darbus. 14 Mirtis ir pragaras buvo įmesti į ugnies ežerą. Tai yra antroji mirtis. 15 Kas tik nebuvo rastas įrašytas gyvenimo knygoje, buvo įmestas į ugnies ežerą. GELBĖKITĖS (NEPRIIMKITE RFID ČIPO, O PRIIMKITE JĖZŲ KRISTŲ Į SAVO ŠIRDĮ IR GYVENIMĄ PO ATGAILOS): youtube.com/watch?v=LRWxAZ09JB8 ; youtube.com/watch?v=l2p1UAB31o4 ; youtube.com/watch?v=BPpFzJB6xow

248. A-ha

Ka cia suda malti.Musu Prezidente viskam ,kas susije su zodziu Amerika jungia raudona sviesa.Ir nereikia cia lia-lia apie konstitucijas,butu mergiote kokia nors prancuze,pilietybe butu gavusi...Dabar tegu pati su Kubiliumi,per olimpiada ant ledo soka..

247. taip

Manau tikrai reikejo

246. 241am

Depardieu jau Putina seniai asmeniskai pazinojo,dar kai ffilmavosi Russijoje ffilme"Rasputinas" ir apie savo meile Rusijai ne viena karta kalbejo laikrasciuose. Toji pilietbe is dangaus jam tikrai nenukrito.Be to jis tarptautine zhvaigzhde ir Russijoje pilna geru rezisieriu kuriems Depardieu dabar tures atidirbineti Rusijos labui.

245. as

Vietoj sito jaunuolio sjauciau kai kuriems musu aukstiems salies pareigunams i veida ir atsisakyciau lietuvos pilietybes.tokia salis,o taip aukstai galva kelia juokdariai

244. jo

citata-"Neturime tiek daug gerų, gabių sportininkų, kad galėtume priimti tokius sprendimus. "- tai prisipirkime tu gabiu sportininku ir didziuokimes ju pasiekimais.Taip geriau? O man atrodo visko yra pas mus,tik neturi kur tie talentai tobulinti savo gabumu. Is kitos puses,kai penkiakovininkes neisleido i Rusija,oi kaip ja pludo. Tada jai nesugadinot karjeros,gyvenimo?Tada ji buvo "isdavike",o amerikiete ne,ji garsins Lietuva.Paradoksas.

243. Tiesa tokia

Ir apkunioji prezidentės patarėja, ir pati Šventoji valdovė tiesiog neturi kur parodyt savo galių, nes nieks jų neklauso, tai išsiliejo ant šitos šokėjos. Beto nei Valdovė, nei jos patarėja nėra išvaizdžios- todėl pavydi

242. jei

jei tikrai butu Lietuvos pattriote ir noretu garsinti Lietuvos varda pasaulyje,tai apsizhenytu su tuo lietuviu partneriu del pilietybes. Kaip kad Rimshaite kad padare,kai panorejo Rusijos pilietybes . O jei viena diena nori-kita diena-nebenori,tai netgi gali buti baudziama pagal istatymus uz apgavyste ir tauos simboliu isniekinima,nes po Olimpiados,kai uzims ta 18 vieta,gal vel atsisakys lietuviu pilietybes,kad gauti atgal JAV pilietybe.Nes 2 pilierybiu tureti tai negalima.Kad gautti lietuviu pilietybe,reikia atsisakyti JAV pilieetybes Bus jai tik problemu nuo to,nes gal JAV jia atgal nebeduos jos pilietybes,vat ka tada cyps? O jei nori gyventi europoj,tai tegu zenijasi su savo partneriu-vienintele iseitis,nes cempionu ir lietuvos vardo garintoju ish ju tikrai nebus.Aukstu vietu nera uzheme tarptautineje arenoje ir beveik nera tikimybes kad uzims.

241. Aurelijus

Todėl Depardjeu į Lietuvą ir nesikreipė dėl pilietybės, nes žinojo, kad jokių nuopelnų Lietuvai neturėdamas čia jos ir negaus.

240. Ohas

2002 metais V. Adamkus Lietuvos pilietybę suteikė kito lietuvių čiuožėjo Aurimo Radišausko partnerei Klover Zacman.(kokia tautybė numanote) Tačiau, palyginti su dabartiniu atveju, yra vienas esminis skirtumas. Tai buvo padaryta dar prieš Rolando Pakso apkaltą, po kurios Lietuvos pilietybės suteikimas išimties tvarka tapo tikru galvos skausmu. Po 2003 metų gruodžio 30 dienos Konstitucinio Teismo nutarimo pilietybės suteikimui išimties tvarka pradėti taikyti griežtesni apribojimai ir reikalavimai.Va kaip :_)

239. ANTANAS

Labai dirbtinai issizioje...

238. Jo

Gaila,galeciau perleisti jai savo lietuviska pilietybe,jai butu imanoma,juk visviena jos atsisakiau. Nebuvo ji man baisiai reikalinga.

237. to jei

"Man i galva net nebutu ateje prasyti Vokietijos pilietybess,nes as pretenduoju i 18a vieta Olimpiadoje...." o tu PAPRASYK ;) tik i kokia vieta pretenduoji nustatys sporto specialistai ;) manau, jei vokieciai tamstos sporte yra silpnesni, tai turite neprastas galimybes net ir su "18 vieta" (kodel ne 19 ar 17a? jie pretenduojama i kazka tai i DESIMTUKA, DVIDESIMTUKA ir ttt)

236. Ohas

Gėda prezidentei. Geriau kai kgbistai gauna?

235. Garbė Lietuvos Prezidentei

---217---Pritariu ir džiaugiuosi,kad daugėja mąstančių,neabejingų Lietuvos ateičiai žmonių.Kas link Tobias,tai ji dar niekuo nenusipelnė.O Vanago ruskė dar šiandien nemoka lietuviškai.Jis šalia jos duchelis...šlykštu.

234. klp

oi oi oi kokia jau ta lietuviska pilietybe brangenybe brangesne uz visas britiskas sveicariskas norvegiskas ir belgiskas kartu sudejus vemt norisi nuo to musu kaimietisko pasiputimo tik pasauli juokinam.............

233. Aurelijus

Nuo internetinės šunaujos - čiurlionio, jankio, subotino, vanios ir kitų šios veislės kenkėjų skiriuosi tuo, kad skirtingai nei jie gerbiu JAV, esu joms dėkingas už Lietuvos laisvę, bet šiuo atveju, nors man ir labai simpatiška yra ši amerikietė kaip Lietuvos pilietis aš pritariu prezidentės sprendimui, nes ji vadovaujasi Konstitucija. Mano minėtoji šunauja - čiurlionis, jankis, subotinas, vania ir kiti nekenčia JAV ir Lietuvos, bet šiandien jie tapo "amerikiečiais".

232. asd

DIRBTINIAI dantys ir DIRBTINĖ šypsena : iš pirmo žvilgsnio gražu, simpatiška , bet .. ilgiau įsižiūrėjus - pykina

231. INGA To 216

Žinai,"formulių" yra visur daug. O dėl pensijų...Bet kuriuo atveju nedirbantis turi gauti mažiau,nei dirbantis žmogus. Nors ir tarp pastarųjų yra visokių...Jaunimas, pradedantis gyvenimą nuo nulio, kartais patiria daugiau sunkumų nei nuolat besiskundžiantys pensininkai. Tačiau dabar, jei jaunas žmogus netingi mokytis, ir jei yra sumanus,-jis tikrai gali užsitikrinti sau ateitį mūsų Valstybėje. Na, o pensininkai pas mus tikrai būna per daug pretenzingi...

230. i

cia pilietybe gauti sunkiau negu kitur nes cia super valstybe ! issitrinkit galva asilu banda ! reik dziaugtis kaD i tokia syknos skyle kaip lietuva dar kazkas nori gauti pilietybe

229. GRYBAUSKAITEI.

REIKEJO,IR GRAZI IR MOKESCIU KIEK BUTU PALIKUSI VALSTYBEI.

228. teisingas

teisingas sprendimas, užtenka kišti pinigus dar ir kitų valstybių sportininkams. Juo labiau, kad iki apdovanojimų jiems kaip iki Mėnulio. ĮSTATYMŲ privalo laikytis visi...

227. romenui

"Tokie įstatymai mielieji.Jūs ką, norit kad prezidentė laužytų konstituciją? Yra, kaip yra" istatymus, Konstitucija prieme KAS? sovietai? ar Lietuvos zmones? :) dabar galbama apie istatymus kaip apie betonini molocha - jei istatymai netinka, jie yra ir gali buti keiciami, o tai ta pilietybe kuo toliau tuo labiau paneseja i Bastilijos kalejima - niekas neieis ir niekas neiseis ;)

226. turėjo

suteikt.

225. Donce

o po olimpiados ji atsisakytujau tos lietuvybes, nes nebereiketu jos, cia kaip bilietas sudalyvaut Socyje

224. jei

jei Adamkus butu pezidentas,tai butu daves tai raziai mergaitei is amerikos pilietybe, uo pat metu kai is tikru lietuviu pilietybes ateme. Reiketu is Adamkaus atimti irgi. O Grybauskaite gal pasitikslins,kas cia su tom lietuvishkom pilietybem darossi.kad vieniems duoda,o is kitu atima. Konstitucijoj kazkokia tai klaida turetu buti. Man i galva net nebutu ateje prasyti Vokietijos pilietybess,nes as pretenduoju i 18a vieta Olimpiadoje....

223. rt

manau tikrai reikejo.m

222. KONSTITUCIJA

TOBIAS LENGVAI GAUTU LIETUVOS PILIETYBE ,JEIGU ATSISAKYTU AMERIKIETISKOS ,BE JI NORI DVIGUBOS,O TAI LIETUVOS ISTATYMAI NELEIDZIA

221. apuokas

Mieli zmones,ieikite i GOOGLE,atsispausdinkite:''Peticija.Suteikti pilietybe I.Tobias,dailiojo ciuozimo atstovei,kuri nori atstovauti musu tevynei''.PAREISKIME SAVO VALIA,NEBUKIME KARVEMIS,VAROMOMIS I SKERDYKLA,KURIOS NEGALI PAKEISTI SAVO LIKIMO.ACIU.

220. INGAI

Supista busima zurnaliste - kuo lietuviai pensininkai blogesni uz latvius pensininkus?

219. Kler

Manau, reikia nusiraminti ir nebesvaigti visiems apie tai, kaip ta amerikietė labai nori garsinti būtent Lietuvą. Jie abu dėl SAVĘS nori dalyvauti olimpiadoje. Jeigu būtų turėję menkiausią šansą atstovauti Amerikai, apie Lietuvą net nesapnuotų...Taip, kad... geros dienos.

218. babrungas

Na ir bukas t Aurelijau,net nezinai kas dedasi Lietuvoje.Net nezinai,kad dalis pensiju paprasciausiai is pensininku buvo atim ta,be jokios kompensacijos,kur dar pasaulyje taip buvo?

217. Aurelijus

Jei prezidentę dergia vania, subotinas, jankis, čiurlionis ir kita internetinė šunauja tai reiškia Lietuva turi tikrą ir stiprią prezidentę, o ne koki smutkelį paxą ar skant škią.

216. -198

Tu, žinove, žmogus teisingai piktinasi, nes tai tiesa. Per paskutinius 4 metus tiek sukurta įvairių mandrybių, formulių, skaičiuojant pensijas, kad , liaudiškai tariant, velnias galvą nusisuks. I viskas susukta taip, kad tik žmogus gautu mažesnę pensiją ir tuo pačiu padėtu užlopyti biudžeto skyles . Ogal tu menulį gyveni ir nežinai šito?

215. Vykstant

sparciai emigracijai, tautieciu vietas uzims is rytu, azijos ir juodos afrikos saliu atvykstantys atstovai. Gal ponai prilipe prie siltu kedziu mano, kad ju tikslas bus garsinti lietuva? Apie mecetes, net nekalbu. O kuo pavojinga dabar mums geranoriska amerikos sportininke, matau niekas taip aiskiai pasakyti ir negali. Atseit konstitucija! Prisiminiau sene Kediene velkama uz koju is savo kiemo, spiegiancia mergaite uzlauztomis kojomis nesama i autobusiuka,finale istrinta atminti.. Ir viskas vardan konstitucijos? Na nesolidu ponai karininkai ir pulko damos, nesolidu.

214. to 199

O tai manai kad visi treniruojasi Lietuvoj? Pasidomėtum geriau. Gal manai kad Tobias treniruosis Lietuvoj gavus pilietybę? Visiškai ne apie tai eina kalba, dieve ir kaip jūs taip paviršutiniškai viską suprantat...

213. uz

be jokiu nuopelnu Lietuvai ir tik uz tai kad nori ciuozti su tuo vaikinu,tai nenusipelne jokios pilietybes.Jei butu cempionai,tai butu nusipelne ir garsine Lietuva. O dabar 18 vieta net sarashuose jokiuose nelabai matosi ir joks ne nusipelnymas,niekas...... 18-os vietos laimetoju nusipelniusiu nevadina.Reikia bent jau 4 vieta kada uzimti,kad perspektyvos bent jau bronzai butu.O dabar kalba apie tai net neina.

212. Gt

Kaimo muzikai kitaip ir negalejo nusprest toliau savo nosies nemato.

211. hood

ka jie suteiks tie perpuve biurokratai gal tik kokiam zydui savo draugeliui. Savo zmones masiskai veja i uzjurius su tokiais istatymais , nykstanti gentis net wikipedijoj jau raso kad nyksta

210. a

pilna Pabrade prigaudyta visokio plauko tipeliu tai jiems laikini ir kitokie leidimai gyvent Lietuvoj o dar jei patvarke lietuve tai pasidaro grynaveislis lietuvis o cia tvarkingi garsinantys Lietuva negauna juokinga

209. reikėjo

pilietybę duoti, o jeigu nelaimėtų medalio, polietybę atimti

208. Aurelijus to 204. jankis

janki, kiek žinau, tu apsiputoji ir apsimyži iš pasiutimo kai išgirsti žodį Amerika. Kodėl nesidžiaugi, kad "jankei" nesuteikė pilietybės - juk tu visus amerikiečius vadini "jankiais".

207. įstatymas

Kodėl lietuviai atidavinėja savo pinigus visokiems telefoniniams sučiams? Todėl, kad galvoja, kad įstatymo laikytis nereikia. Taip ir čia - įstatymų laikytis nereikia, parduokime pilietybę už būsimą??? medalį. Budulių šalis.

206. Elvyra

Ar Paxas ne uz pilietybe buvo sutraiskytas ?

205. Aurelijus

Tie, kas yra ne niekšai ir sugeba mąstyti turi suprasti, kad ir pilietybės suteikimo išimties tvarka yra reglamentuojama įstatymu - išimtis nereiškia įstatymo nebuvimo. Jei prezidentė suteikdama pilietybę tai amerikietei pažeistų KOnstituciją tai tie patys valatkovičiai ir račai, kurie masimėgaudami ją dergia kaip mat persiorientuotų ir pradėtų ją dergti dėl to, kad ji pažeidė Konstituciją, o greitai jos sprendimas būtų apskūstas konstituciniam teismui ir šis būtų priverstas konstatuoti Konstitucijos pažeidimą. O kas būtų, jei kažkas ramiai palauktų ir į KT kreiptųsi likus keliems mėnesiams iki olimpiados.

204. jankis

ta prezidentė bijau ,ko toliau tuo labiau suvaikėja,kaip ir kubilinis klanas

203. M

Tai tegu apsiženina už lietuvio. Kaip Rimšaitė.

202. Bomzas

Ar gali silpnaprociai sukurti gerus ir tesingus Istatymus? Ka dave Lietuvai postsovietiniai imigrantai? Kodel jiems dovanotos pilietybes?

201. problemos sprendimas

Reikia juos apzenyti.

200. vania iš Švedijos

Visi kubilistano politikai skersa dejo ant konstitucijos

199. to ROMENA

OPa O prie ko cia ruta ji juk anglijoj treniruojasi o ne lt kaskokioj o beto kai jinai auksa gavo pirma tai net anglai rase kad jiem cia turetu priklausyt. ps ar anglai treniravo Meilutyte ar lietuviukai kad auksa gautu .O lietuviukai su Grybu priesaky tik nori glaustis saules sidomuose spinduliuose o ne darba ydet,investicijas,varga.

198. INGA to 171 vaniui švedui

Klausyk, kada, kas, ir iš kokių pensininkų buvo atėmęs pensijas? Jei kalbi apie dirbančius pensininkus, tai atėmė ne pensijas, o dvigubas pajamas. Jei dirbi,-gauk atlyginimą. O jei esi jau toks peizininkas,-tai ilsėkis, ir neatiminėk darbo vietų iš jaunimo !

197. www

Pilietybės suteikti nereikėjo. Palaikome prezidentę ir ji pasielgė teisingai. Tegu Stragniūnas kreipiasi ir prašo Amerikos pilietybės, tai pažiūrėsime kaip Amerika,,suteiks".

196. hmm

na jai reikėtų įrengti čžv kalėjimą tai neklaustų jokios prezidentės ir ant konstitucijos būtų nusišvilpt.

195. vania iš Švedijos

Kubilistano konservatoriu valdyma aš priliginu prie terorozmo.Keturius metus kubilistano konservatoriai reketavo ir terorizavo Lietuvos žmones.

194. G.G.

Rado ka klausti! Nei i tvora, nei i mieta! Tai yra teisinis klausimas, o jus apeliuojate i emocijas! Violetiniu patvoriniu vertas provokacinis klausimas!

193. er

teisingai kad nesuteikė pilietybės

192. Negalima suteikti

pilietybes tos salies kur taip zmones vertinami kaip pas mus! neduog die ji pasiskelbs esa skirtingos pakraipos ir ka mes tikrieji lietuviai drysime!?Ir taip neuztenka cia vietos mums patiems ir del to mes begame kad musu bendratauciams uztektu vietos....mes juk tik is meiles tevynei isvykstame tam kad Lietuva zydetu ar ne!? nes tai nuostabus krastas ir nesvarbu kad nesusipratelis Gediminas isdryso prie savo stalo leisti valgyti kitu tikejimu savo seimos nariams,mes istaisysim jo klaidas ir niekam neleisim buti dalimi musu nes mes isskirtiniai kiauliu valgytojai ne taip kaip tie kur nemoka kugelio daryti.Pagarba mums uz cepelino dievinima nors mes ir pazinome bulve ne is gero bet mes kieti tame kas yra mums atnesta is pono.

191. vania iš Švedijos

Grybauskaite su savo praeitimi iš vis neturejo buti Lietuvos prezidente

190. Aurelijus to vania iš "švedijos"

Rusijos himnas: "Mums saulės nereikia - mums Putinas šviečia".

189. as

Pilietybė neturi būti lengvai dalinama. Prezidentė teisi. Ji tikriausiai išnagrinėjo išsamiai priimdama tokią nuomonę. Manau, šiuos jaunus žmones sieja meilė.

188. sssssss

del pinigu gyvenat. kam ta olimpiada jei pasitikrins musu salies atstovai ar afrika ju genuose stabilioj formoj. ir gryzus vadovai spaus desine geltonrasiui ar usa zasinui uz LIETUVOS vardo zeminima

187. albertina

Aiskiai yzvelgiamas reketas aukstu lygiu : ~ nori gauti pilietybe, turi kazka duoti Lietuvai, Nu tai viskas aisku...

186. vania iš Švedijos

Dalia Polikarpovna Grybauskaite člen KPCC

185. JANINA

Jie gražūs ir mieli.Gal ir labai įsimylėję.

184. Tik OLIMPIADOJE

Be pilietybės negali startuot.Kitose varžybose-gali.Bet juk OLIMPIADOS tam,kad sportininkai-profesonalai negalėtų dalyvaut,buvo atgaivintos.Jose tik mėgėjai galėjo dalyvaut.Kada viskas sukomercinta-ką padarysi.Juk net reklaminių užrašų negalėjo būti ant olimpiečių aprangos.

183. bocmanas

Durniu laive istatymai turi buti auksciau sveiko proto.

182. Aurelijus to 171

Neskleisk melo, nes niekas jokių pensijų neatėmė.

181. 2 Pačėsas ir kt.

Na ir kaip atrodytų, jei Lietuvai atstovautų ne lietuviai? Tobias, juodžiai ir taip toliau. Nesąžininga taip - ar sirgtumėte nuoširdžiai už tokius "lietuvius". Jau nusipirkom vieną kartą teisę dalyvauti krepšinio čempionate Turkijoje nelaimėję sąžiningai... Sportas virsta į komerciją, greitai gal TV žiūrovai balsuodami nulems čempionus...

180. Aurelijus to vania iš "švedijos"

Rusijoje konstitucijos nėra - ten visi privalo vadovautis Putinu.

179. Romena

Ir kam tos diskusijos? Kam kiršinti žmones? Ir ne principo čia reikalas kaip dauguma įsivaizduoja.Tokie įstatymai mielieji.Jūs ką, norit kad prezidentė laužytų konstituciją? Yra, kaip yra. Bet sakykit ką norit, kai būtent lietuviai laimi medalius visai kitoks jausmas argi ne? Jeigu Londone mums medalį būtų laimėjęs koks Felbsas :)) argi jaustumėm tą patį kaip laimėjus Rūtai?

178. Egis

Pilietybes reikia suteikti Kenijos bėgikams,Rusijos ledo ritulininkams ir kitiems nepatenkantiems į savo šalių rinktines ir Lietuva visose žaidynėse bus gana aukštoje vietoje.Aišku reikės atsisakyti finansuoti jaunimo rengimą mūsų šalyje,nes pinigų reikės iš naujų piliečių sudarytoms rinktinėms ruošti ir išlaikyti,premijoms už iškovotus medalius.

177. Aurelijus

Dura lex, sed lex (Įstatymas griežtas, bet tai įstatymas) sakė romėnai.

176. realistas

gal ir teisinga pagal mūsų įstatymus, bet aš nenustebsiu ir būsiu teigiamai pamalonintas, jeigu ši pora gaus kitos valstybės pilietybę ir atstovaus ir garsins jų šalį. Mūsuose tik aferistams, kgbistams tai visur durys atviros.

175. vania iš Švedijos

Kubilistane neivienas politikas nesilaiko konstitucijos

174. d

ne taip mergele dare.reikejo pirma lenkiska pasiimti pilietybe,o po to tik prasyti lietuviskos.juk musu valdzia lenkams subines buciuoja.tai ir butu suteikia laisvai lietuviska

173. ...

Deivydo vietoje pats pasiimciau kitos salies pilietybe ir uzsikniskit su savo istatymais. LT veliava daugiau nebeplevesuotu sioje sporto sakoje. kas zino kaip klostysis jo karjera, gal tai paskutine galimybe sokti olimpiadoje..

172. kauniete

Tikrai NEREIKIA suteikt pilietybes - ji juk Lietuvoj niekad ir negyvens... Butu didele nesamone pilietybes suteikimas.

171. vania iš Švedijos to Aureliju

Pagal konstitucija Kubilius neturejo atimti pensijas iš pensininku.Ir kas tau sake kad konstitucijoje viskas teisingai parašyta.Tu su ta savo konstitucija gali sau užpakali nusivalyti.

170. jinai

as jos vietoj neasisakyciau amerikoniskos pilietybes. Nes kad gauti lietuviska pilietybe reikia juk atsisakyti uzsienietiskos pilietybes. Lituviai neturi teises tureti 2 pilietybiu pagal LR Konstitucija.

169. Aurelijus to 152

Kiek suprantu, dėl to pileitybės teikimo išimties tvarką griežtesni įstatymai įsigaliojo vėliau nei toms majoms buvo suteikta Lietuvos pilietybė - tai yra po 2004 metų.

168. INGA To 153

O ar užsienyje nėra viso to blogio? Ar JAV bei kitų šalių "teisingumas" yra visavertis? Ar ten kitaip?,,,Žinai, užsieniečiai dažnai teisingai šaiposi iš mūsų, nes daugelis mūsiškių garbina užsienį labiau nei tų šalių gyventojai....Taip, turime daugybę trūkumų, ir juos taisyti turime mes patys! Mes! Bet turime ir vieną, beje,pagrindinį privalumą- TAI MŪSŲ TĖVYNĖ!

167. Erika

Sakyčiau kažkoks išsigimimas ant Lietuvos. Pirma sporto funkcionieriai su didžiausiu džiaugsmu neleido lengvaatletei olimpiadoje dalyvauti, nes kitos šalies pilietybę priėmė. Dabar prezidentė demonstruoja savo principinę poziciją, nesuteikdama pilietybės. Toks jausmas, kad Lichtenšteino ar Monako kunigaikštystės pilietybę gauti lengviau. Šitas kvailas principingumas virto išsigimimu.

166. ...

kodel imami visi pavyzdziai is rusijos ? pilna tu sportininku visoj europoj ir uz jo kas zaidzia ne pagal pilietybe . pvz vokietija su savo misriai maisyta futbolo rintine, makedonija su isgarsintuoju mccalebu, ispanija su IBAKA ir galima rasyt ir rasyt bet visi lietuviai ant tos lietuvos uzsede, gal ir ne be reikalo bet tikrai kad per daznai

165. eilinis

Ka tu gali duoti saliai, kuri taves nepriima, negent analizus, sexa arba sirdi? Cia taip kaip ysidarbinimas visi nori jaunu, bet su patirtimi ;>>>>>

164. išvada

niekam tikę įstatymai.

163. Aurelijus to 148

Nereikia painioti tautiškumo su pilietiškumu. Įstatymai rašomi piliečiams, o ne tautoms. Kalbant apie tautiškumą tai niekas tavęs nediskriminuoja dėl to, kad tu esi ten kažkokių daugybės tautų mišrūnė. Nereikia apsimesti kvaile ir skleisti tautų susimaišymo idėjų. Lietuvoje nedraudžiama sudaryti mišrių santuokų, bet tai nereiškia, kad mišrios santuokos turėtų būti visaip skatinamos ir propaguojamos.

162. Juk kada atgaivino OLIMPIADAS

Sportininkams-profesonalams buvo uždrausta jose dalyvaut.Sportininkai-mėgėjai kad galėtų rungtyniaut-tam buvo atgaivintos OLIMPIADOS.Pinigai viską padaro.

161. džyzis

jie kaip čiuožėjai 0, o butu ta tobias kažko verta tai čiuožtu už savo amerika karoče valkatos ir nevykėliai abu

160. apuokas

Mieli Lietuvos pilieciai,ieikite i GOOGLE ,susiraskite:''Peticija.Suteikti pilietybe I.Tobias, dailiojo ciuozimo atstovei,kuri nori atstovauti musu tevynei''ir pasirasykite uz pilietybes suteikima.Manau , kad musu valdziazmogiai isgirs,jeigu musu bus pakankamai daug.Aciu.

159. ROM

Dar reikėjo apklausti keletą prezidentūros valytojų - jos irgi palaikytų storulę .

158. Klevas

O kur tas D. Stagniūnas gyvena?

157. zemaite

siuo atveju pritariu prazidentei.Savo laiku lietuvos pilietybe gavo Drobiazko,o dar ne karto neisgirdau kalbant lietuviskai,jokiame interviu ji net nesugeba pasisveikinti lietuviskai

156. Frank John Lubin

Olympic Athlete. Born in East Los Angeles, California, he was a 6-foot 7-inch center, playing basketball for the UCLA Bruins (1928-31) and earned All-Pacific Coast Conference honors in his senior season. Following his college career, he played for the Twentieth Century Fox AAU team when he was selected as captain of the US Olympic Basketball team. At the 1936 Olympic Berlin Germany, he led his team the first Gold Medal in the basketball event. After the Olympics, using American-born players of Lithuanian heritage, he was invited to come to Lithuania and became their first national coach. There, he led the Lithuanian team to a Gold Medal in the 1939 European Championship. After serving in the US Army Air Corps during World War II, he continued to play for the Twentieth Century Fox team until he was 54 years old. For his contributions and for introducing the now basketball-mad country to the sport, he is often referred to as the Grandfather of Lithuanian basketball. In 1997, he was inducted into the UCLA Hall of Fame and also the Helms Sports Hall of Fame. He died at age 89 in Glendale, California.

155. Cxx

Yra kitu s

154. Aurelijus

Tuo Lietuva ir skiriasi nuo Rusijos, kad čia prezidentas vadovaujasi Konstitucija, o Rusijoje "aukščiausias įstatymas" yra Putinas.

153. AA

Popieriniai patriotai, nusikaltėliai ginami, vaikai mokyklose mušami ir skriaudėjai nebaudžiami, teisėjai teisia tuos kurie sulaiko girtus už vairo..... aš nepatriotas tokios valstybės... O "patriotai" tie kuriems patinka tokia šalis...

152. kodel

O ka gero Lietuvai yra davusi Maja Pliseckaja su savo vyru,kad be jokio vargo gavo pilietybe??? Ar kad Lietuvoje issisteige dvara ir jame apsigyveno? Daugiau atrastume tu numyletuju,kuriems Lietuvos istatymai negalioja...daugiau negu keista......

151. Rasa

Amerikietiška Tobias- lietuviška D.Rimšaitė. Atsitokėkit, žmonės, baikim prekyba pilietybėmis.

150. INGA To 142

Na, tikriausiai matei sakinyje žodį "TIK". Tuo viskas pasakyta.

149. Aurelijus

Lietuvoje nuolat viešai kurstomas žmonių nepasitenkinimas Konstitucija ir visais kitas įstatymais. Aišku, koks nors vasia ar marytė gali taip argumentuoti: "Nu, tai ką, ar gaila buvo duoti tą pilietybę", bet stebina tai, kad dezinformacija ir spekuliacija šia tema užsiima žiniasklaida ir politikai. Kiekvienoje normalioje demokratinėje valstybėje yra privalų laikytis įstatymų nepriklausomai ar jie kam patinka ar ne ir jų turi laikytis net prezidentai. Tokiu atveju dar keisčiau atrodo tai, kad prezidentė, kuri laikosi įstatymų ir kuri tiesiog davė priesaiką vadovautis Konstitucija dabar yra dergiama dėl to, kad vykdo savo priesaiką. Aišku, tiems, kurie siekia menkinti prezidentę ir vykdo politinius užsakymus mažinti jos reitingą toks įvykis yra puiki proga apsimesti durniais ir meluoti žmonėms.

148. Aušra

Kvailystė... svaigsta žmonės apie kažkokius dar tautiškumus. Štai ir aš buvau dar neseniai romantikė svajotoja... vaje kokie lietuviai nuostabūs... Bet praėjo jaunatviškas idealizmas (ne visiems praeina :) ) Suvokiau, kad pati esu lietuvių,žemaičių, čekų, lenkų, gruzinų ir dar nežinia ko palikuonė. Tautybė yra tik tai, kas mus nuo kitų skiria, o ne vienija. Pažiūrėkit, kiek nesutarimų kyla, kai akcentuojama tautybė. Suprantama, sunku neskirti musulmoniško pasaulio, krikščioniško pasaulio ir rytų kultūrų atstovų. Tačiau bėgant laikui ir modernėjant visuomenei ribos blanksta. Todėl siūlau mąstyri racionaliai ir nesisvaičioti nacionaliztinėmis idėjomis, taip pat nežagsėti apie šventą įstatymo laikymąsi, kai yra galimybė daryti išimtis. Viskas tampa labai paprastai, kai mąstome apie valstybės augimą, tobulėjimą. Kiekvienas perspektyvus užsienietis turėtų būti priimamas. Nes iš Lietuvos jau belieka griaučiai sudaryti iš pagyvenusių žmonių ir vaikų. Dar pridėkim socialiai remtinus piliečius, neturinčius noro prisidėti net prie savo asmeninės gerovės, jau nekalbant apie aukštesnius tikslus... Liūdnas vaizdas, kurį reikia keisti, kad nežlugtume kaip valstybė.

147. --->139

Pasiskaityk enciklopedijas, tamstyte.Ant jo kapo parašyta- Frank John Lubin. Taigi tikras amerikietis, tarnavo JAV armijoje. Net gimė ne Lietuvoje, žmona amerikietė.Va, taip, šiaudini patriote.

146. aaa

juokinga ,bet kyla klausimas ,o kada prezidente klausesi lietuvos gyventoju nuomones,ji visada daro atvirksciai,bet kokiam nors buduliui visada suteikia pilietybe ,fiktyvi santoka ir ciukcia pilietis

145. Ja ja

as suprasciau sprendima, jei ir kitu istatymu butu laikomasi, taciau, kai konstitucinis teismas pradeda sneketi apie mistine konstitucine dvasia, tai gal galima buvo siuo atveju rasti ta dvsia ir patenkinti prasyma. O kaip su konstitucija del nemokamo mokslo ir gydymo?

144. liubartui

"Galvojama tik apie save ir einama lengviausiu keliu" - gamtoje taip suredyta ;) upes teka LENGVIAUSIU keliu ;) o tamsta renkiesi SUNKIAUSIA kelia? :) vietoje to kad per tiltus eitum - forsuoji upes plaukimo budu? :) vietoje to kad per vartelius eitum - per tvora lipi? :)

143. kl

įdomu-jei Tobias būtų juodaodė ar kokia musulmonė-imtu rėki apie diskriminaciją rasiniu požiūriu -- jaučiu ES spaudimo paskoje,taptu Lietuve ...na,tipo demokratija ir pan.

142. ingai

"Žinai, jei žmogus vertina tik medžiagines vertybes" pati miltus mali, vilna verpi, nesinaudoji telefonu, internetu, kompais? jei naudojiesi - reiskia naudojiesi MEDZIAGINEMIS vertybemis... todel neuzsiimk demagogija.

141. deja

Prezidentė niekuo dėta. Kodėl, aplenkdama įstatymus, Ji turi ar gali daryti, ką nori? Tam ir yra Jos patarėjai.

140. Liubartas>Ingai (120):

Jūs visiškai teisi. Deja, kaip bebūtų gaila, daugelis mūsų Tautiečių laisvę supranta labai keistai. Būtent iš ir kyla visos mūsų Tėvynės problemos. Galvojama tik apie save ir einama lengviausiu keliu. Jeigu 20 a pradžioje dauguma lietuvių būtų taip galvoję, tai nebūtų buvę tų savanorių, kurie basi ir alkani, prastai ginkluoti, sutriuškino bermontininkus ir bolševikus. Dėl to ir atgimė Lietuva. Dabar, praėjus daugiau nei 20 metų nuo to laiko, kai mes stovėjome prie Parlamento, dar kol kas neturime tikros Tėvynės. Ją uzurpavo, nes mes nesugebėjome jos išsaugoti. Mūsų buvo per mažai. Dauguma mūsų žuvo 20a viduryje kovoje su okupantais.

139. :D

galim pasikviesti keleta afganu snaiperiu, uzmaut slides , duot pilietybe ir va - biatlonistas. Jei nieko nelaimes - nusaut, juk taip ar taip priesas buvo :D

138. dar

sprendimus apie sportininku potenciala turetu daryti ne prezidentu patarejai, o federacijos, LTOK ir treneriai... o dabar valdininkai nusprende - rezultatai per menki.. Tai gal prezidentes patareja ir Lietuvos krepsinio rinktine galetu sudarineti? ar atrinkineti kandidatus i olimpines zaidines?

137. INGA To 130

Žinai, jei žmogus vertina tik medžiagines vertybes, jis visada dairosi laimės svetur... Nes netenka pagrindinės ir tikrosios vertybės- Tėvynės. Tai pasakyta apie tuos lietuvius, kurie užsienį garbina labiau nei patys tų šalių piliečiai... "Va užsienyje taip, va normaliam pasauly anaip..."- šlykštu klausytis dvasios emigrantų kosmopolitinius riksmus...

136. to komentatoriams

logiska, stai prezidentes patareja ar semberas aiskina esa uz ateities rezultatus neturetu buti skatinama, bet savi sportininkai i olimpiadas ir veziojami, kaip POTENCIALUS.. mokamos stipendijos, sudaromos salygos treniruotis TIKINTIS medaliu ar bent kazkokio rezultato.. Todel sporte vertinami ne tik MEDALIAI, bet ir sportininko potencialas, tobulejimas ir t.t. Ta pati Meilutyte - pries metus kas apie ja zinojo? Tos sporto sritys, kuriose savi sportininkai pasirodo labai silpnai - stai i tuos sportus ir turetu buti kvieciami naturalizuoti sportininkai.. futbola, dailuji ciuozima, biatlona, vyru sprinta/suolius i toli ir ttt

135. cia reikia paxiui dekoti

boriai suteike pilietybe ir toks haosas kilo..taigi seimunai dar turi laiko teikti pasiulymus.

134. To 119. istorija

Ko cia painioji diena su naktim. Lubinas - jau pavarde pasako kad jis lietuvis. Tik olimpiadoje turi buti pilieciu kad atstovauti tai saliai o kitur uztenka kad esi lietuvis is prigimties t.y. turek lietuvisku saknu ir gali zaisti uz Lietuva.

133. bnsxxx

mes gi perdėti patriotai, niekam savo lietuvėlės neišduosim ir pilietybės nei už pinigus nei mūšio metu neduosim, bet saviems sportininkams irgi nieko neduosim, visas pilietiškumo apraiškas taupysim ir vienas kita vietoje ėsim, graušim savo Lietuvėlę seniai Europos Sąjungai pardavę ir taip Sovietų Sąjungos atsikrattę, nu ar mes normalūs, gal ta amerikonka normelesnė, gal reikėjo suteikti ta pilietybę, mūsiškiai vistiek nieko nereikia, tik alaus bambaliuose, o tie kurie lenda į valdžios postus - garbės, nesvarbu yra smegeninė ant pečių ar ne.....

132. basia

semberai tu kausas esi tau isvis negalima zaist futbolo tau saskes stumdit ir tai dar kazin sarmata prezidentei

131. hmm..

tegul išteka už Stagniūno, pagimdo tris vaikus, tada suteikti pilietybę.:)

130. to 120. INGA To 96

Aha nes tų šalių gyventojai negyveno Lietuvoje, pagyventų irgi pradėtų garbinti :)))))))))))

129. kodel tiek vajaus apie ta zydaite? Pazystu zyda emigravusi is lietuvos

JIS RODE 5 valstybiu PASUS (IR JIE VISI LEGALUS) ir pagaliau kokia cia garbe saliai - PIRKTI KATE MAISE- pazeidziant istatymus , o jei UZIMS sita sokejele (darmajedai parazitai- jie produkto negamina) ANT LEDO PASKUTINE vieta pasaulyje,...ka tada atimines patriotai plietybe . Ir ar megejai pamojuot AFRIKOS SPALVU trspalve VELEVA- (mums 1918 m. masonu primestos , nieko bendro neturincios su lietuviskumu) ir alaus gerbejai, debosu kelejai KA darys su dvi pilietybes turincia svetimtaute (juk JAV pilietybes is jos niekas neatims),o Israelio PASA ji igaus pagal ju istatymus : jai zydo koja paliecia pazadetaja zeme ( net ir neokupuotas teritorjas) asmuo automatiskai tampa pilietis... STAI TOKIA SOKEJELE YRA SANSAS GAUTI patriotams .. net su triguba plietybe perspektyvoje ???

128. Aleksandras

Nelabai sveiku protu suvokiamas mūsų Prezidentės perdėtas susireikšminimas. Rodo savo "galią", "principingumą" kur tikrai to nereikėtų daryti.Tikram sportininkui dalyvavimas Olimpinėse žaidynėse - viso gyvenimo pagrindinis tikslas. Tiesiog taip ir norisi pasakyti grubiai - sliekų ieško ten, kur jų niekada nebuvo. Konstituciją pati pažeidinėja (agitacija užsiiminėjo už ką balsuoti už ką ne ir dar visokios nesąmonės po rinkimų), o čia mat laikosi Konstitucijos. Čia verkt ar juoktis?

127. kfkfl

man irgi niekas nedave amerikoje zalios kortos.niera reikalo ir jai duoti lituvos piliatybes.....va tap ta tas......lol...lol.

126. jovaisai

"Paskutinį pergalę lėmusį metimą pataikė natūralizuotas žaidėjas. Tai buvo Jonas Robertas Holdenas" musiskiai anot Jovaisos turi daugiau dziaugtis pralaimedami ir tuo, ir ypac dziaugdamiesi tuo kad neturime tokio Holdeno, kuris galetu imesti pergalinga metima? :) kai tokiu zaideju turime savu - tai super, bet jei NETURIME? Stagniuno atvejis nepalyginamas, nes jis ciuzti poroje - jei neturi partneres, uz Lietuva ciuozt sansu neturi... Yra ir kitas niuansas - kvieciant geresnius naturalizuotus sportininkus, atsiranda galimybes tobuleti ir kitiems..

125. Bet iš tikrųjų

Kada LIETUVIAI pradėsite LIETUVIŠKAI rašyti komentaruose?

124. :)

pradzioj gesinam savo atlete kad gavo nauja pilietybe, dabar patys neduodam. ir dar taip piktai ! cia kaip toj patarlej - nei pats valgo nei kitam duoda. o del nusipelnymo - pasiziurekit sarasus kam ji suteikta(jei ju nepaslepe) ir labai nustebsit - apie jokius nuopelnus net nera kalbos tenai, nei apie pragyvenima lietuvoje, nei apie kalbos mokejima, nei atstovavima lietuvai- akmuo i prezidentu darzha!

123. Nuomonė

Lietuvoje "zakon eto dyšlo, kuda povernul, tuda i vyšlo". Štai užfiksuota, kad mergaitė nenori su motina gyventi, teismai priteisinėja ją motinai (itariamai pedofilijos byloje). Venckienė mergaitei neužlaužia rankyčių, nesuriša jos ir per jėgą nenuveža atiduoti įtartinai motinai. Pagal "teisėsaugininkus" (čia mano nuomonė) blogai, moteriškei sukurpiamos bylos. Atvažiuoja ambalai, išlaužia duris, prieš neliečiamybę turinčią moteriškę panaudoja jėgą (Ach kokia už tai vyrui garbė. Juk šiam garbingam darbui atlikti intelekto reikia net tiek, kiek virvės traukimui). Už šio garbingo darbo atlikimą- alga, o kur dar moralinis pasitenkinimas. Juk už tai, kad užlaužta spurdėjo galima dar ir bylą iškelti. Imkim kitą sritį- sąžiningai dirbantys pareigūnai atleidžiami. Žmonės matydami, kad čapliko partija amorali, o kitos jai nesipriešina, patys ją nubaudžia ir pasiunčia šunim šėko piauti. Bet ir liaudis klysta, prileidžia prie valdžios paksistus. O barakauskas iškart parodo kokia jų partijos tvarka ir koks teisingumas- palaiko palaičio darbelius. Čia paminėjau tik du iš šimtų musų valstybėje vykdomų bespredelų. Tas bardakas juk galų gale turi baigtis. Vienas radio klausytojas paskambinęs kalbėjo, kad jei Adamkus galėjo kgbistą apdovanoti, tai ir prezidentė, pažeisdama istatymus, galėjo suteikti pilietybę. Užtenka tą istatymo dyšlą sukioti kaip kam patinka ir naudinga. Prezidentė teisi. Čia jums ne Hitlerio laikai, kur tikslas pateisina priemones.

122. as

Zinoma reikejo suteikti. Ir copy jeigu nezinai olimpiniu taisykliu tai nekomentuok.

121. Matas

Būkim atviri: užsinorėjo mergelė pasipuikuoti olimpiadoje, o savą šalį atstovaut - blauzdos per skystos. Tad pasidairė "pigios vėliavos"... Yra tvarka, ir ji turi būti vienoda VISIEMS. Juk Tamstos - prieš privilegijas?

120. INGA To 96

Žinai, gyvendamas JAV, daug ko ir ateity nesuprasi... Tikras Lietuvos pilietis yra tas, kas gyveno ir toliau siekia gyventi savo Tėvynėje, o ne laukia iš jos medžiaginės malonės... Deja, daugelis mąsto taip- "man laisvė nieko nedavė, ir aš išvažiavau"...O ką jums kas turėjo "duoti"? Laisvė ne duoda, o dar labiau ĮPAREIGOJA ! Bet dvasios emigrantai geba didžiuotis tik tuo, kas svetur. Ir...TĄ UŽSIENĮ BEI JO TARIAMUS PRIVALUMUS JIE GARBINA LABIAU, NEI PATYS TŲ ŠALIŲ GYVENTOJAI...

119. istorija

O mums nusispjaut, kad lemiamą metimą įmetė amerikietis Holdenas,bet mes tapome Europos čempionais! Ir šio titulo jau niekas iš mūsų neatims, mes įėjome į istoriją. Mažai ten kam rūpi, buvo ten Holdenas ar ne,svarbiausia, kad grojo Rusijos himnas, kilo mūsų vėliava. Beje, ir lietuviai nėra šventi užsieniečių pirkimo srityje- prisiminkim JAV krepšininkas P.Lubinas 1936-as metais Berlyne, gindamas JAV garbe tapo olimpiniu čempionu.Bet tai nesutrukdė jam 1939m Kaune žaisti už Lietuvos rinktinę ir padėti Lietuvai tapti Europos čempionais, kuo lietuviai iki šiol didžiuojasi.Ir niekam pasauly nerūpi, žaidė už Lietuvą amerikietis, ar ne, istorijai liko- Lietuva čempionė.Po čempionato P.Lubinas grįžo į JAV, savo gimtinę (Los Angeles), ir ten toliau žaidė krepšinį, dirbo. Palaidotas Riversaide, Kalifornijoje.

118. Ne

ne čia ieškome. Kaltas TOK as, seniai laikas tiems pensininkams permąstyti taisykles

117. komentatoriams

kurie komentuoja, kad "paims niuoliktą vietą olimpinėse ar ne, koks skirtumas?", noriu pasakyti: tai nedalyvaukime iš viso žiemos olimpinėse, nes nė vienas LTU sportininkas neturi šansų iškovoti nors vieną medalį! Koks skirtumas, bus ten Lietuvos "turistai" ( sportininkai ) ar ne? Tą patį padarykime ir su vasaros sporto šakų atstovais - neturi šansų, nėra ko važiuoti į olimpines! Kad ir kiek gerbčiau L.Grinčikaitę, bet sutikite, na neturi ji šansų kovoti dėl medalių 100m bėgime, neturi. Tai kam ją vežioti po olimpiadas? Koks skirtumas? Jei jau nenorime suteikti pilietybės sportininkei, kuri dalyvaudama po mūsų vėliava, nori garsinti mūsų šalį pasaulyje, tai nedalyvaukime Sočio olimpinėse visiškai. Nors taip išgarsėsim pasaulyje, o ir pinigų otkatams sutaupysim!!!

116. TO 108

bet kad pats rastingas tai tikrai matosi.Ot zasinas...

115. klausiu

Gal korespondentai pakalbintŲ prezidentienę Almą Adamkienę,juk kiek buvo skelbta,ji yra Amerikos pilietė? Kiek pilietybių suteikiama per metus po fiktyvių vedybų ir įdomus klausymas?

114. nex

O gal Tobias uzsiprase per daug pinigu..,tai reikia deretis o neatmetineti prasyma:)

113. gintas

Kiek visokiausių,,praidochų,,valkataujančių po konteinerius,ar tūnančių visokiuose ,,taškuose,, jau turi gavę pilietybę ???Tikrai negarsina Lietuvos vardo:)

112. Grybų karas

Pakso palikimas. Suteikė Boriai pilietybę už milijonus, o politikams tai pasirodė per mažas nuopelnas, todėl ir sugriežtino tvarką. Nors, kita vertus, argi tie milijonai per Pakso rinkimų kampaniją nenusėdo LR įmonių ir fizinių asmenų kišenėse, juk rinkimų kampanija ne Pietų Afrikoje vyko? Žinoma čia juokais. Tačiau sportininkams, menininkams, kurie turi siekį garsinti Lietuvą, turėtų kitaip traktuoti šį įstatymą. Lietuvos vardo per sportą ir kultūrą garsinimas yra kur kas efektyvesnis, nei abejotinos kokybės reklaminiai projektai, kuriems politikai taip dosniai žarsto biudžeto lėšas. Na. o jei taip griežtai Grybauskaitė nusiteikė, tai lai pasidomi, kiek reikia pinigiukų tokio lygio sportininkams, kaip Povilas Vanagas išugdyti.

111. dėl ko diskusija

Visiškai nesuprantu ko čia dar diskutuoti -yra įstatymai ir jų reikia laikytis. O čia dabar straipsniai, diskusijos -vienam taip atrodo, kitam kitaip..Džiaugiuosi, kad laikomasi įstatymų! Taškas.

110. pritariu visiems

kad reikia ugdyti savo talentus.jie vidutiniokai ir tokio lygio mergina tikrai galejo rasti ir Lietuvoje.Pritariu Prezidentei.O DEL KALBOS TAI DROBEZKO PER 10M.NEISMOKO.

109. nex

man irgi nesuprantama,kodel jam nepaemus usa piletybes ir atstovauti usa,geru sportininku jiems nebus per daug..

108. to 93. to 90

Matosi, kad kai kas net ir gimęs lietuviu nemoka lietuvių kalbos rašybos, bet apie kitus mėgsta pašnekėt, man atrodo didesnė gėda rašyt su riebiomis gramatinėmis klaidomis, nei iš viso nerašyti, tam ir yra atskiriama tautybė ir pilietybė, nereikia čia suplakti į vieną, antras dalykas, jei įstatymai kenkia Lietuvos piliečiui (šiuo atveju Stagniūnui), vadinasi tokie įstatymai - BLOGI ir juos būtina keisti

107. Xx

Tai ką, vėl geležinė uždanga?? Sportininkams (ir kitiems) draudžiama palaikyti santykius su kitų tautų atstovais? Pirma tapkit čempionais - paskui prašykit pilietybės?? Bet juk daugybė sportininkų dalyvauja, nors žino, kad (vargu ar kada nors taps) niekada netaps čempionais...Atbuskit, lietuviukai ir jų kunigaikštukai, iš savo nacionalistinių sapnų ir gydykitės nuo RASIZMO!

106. Vakaris

Kiek čia mūsų bėra...? Kitam reiktų dar sumokėti, kad norėtų tapti lietuviu ir už Lietuvą dalyvauti olimpinėse žaidynėse. Būtinai reikėjo suteikti pilietybę, kad galėtumėme ir šioje rungtyje matyti Lithuania vardą.

105. copy

Apie kokia olimpiada cia jie bezda? Ir kuo cia detas pasas? Ar tik paso sitai porai truksta,kad i olimpiada patekt? Juokinga! Kokie aferistai, jetau, jetau. Kas jiems ta kelialapi i olimpada duotu, jie gi nieko nera pasieke! Nejau galvojat, kad uztenka panoret ir jau esi olimpines sudetyje? cha cha cha I olimpiadas patenka geriausi is geriausiu, o Stagniunas ir jo partnere tokie nera, jiems ta olimpiada net nesviecia, ka jie cia paisto. Vietas i olimpiadas salys iskovoja ir tikrai ne 15-20 vietas uzemusieji i jas vaziuoja! Taigi suka kazkoki aferizma Vanagine! Kai tik Tobias gautu pasa, tai is karto butu pareikalautas butas del jos, paskui masina, paskui islaikymas, 10000 per menesi, ir t.t. O i olimpines nieks ir nevaziuotu, nes ju nieks nekviestu. Kazkada Vanagine tokiu aferizmu uzsiiminejo kad gaut buta savo marciai ruskei Drobiazko, kuri net nesiruose Kaune gyvent, turejo savo nama Maskvoje. Vanagiene tada visiems Kauno savivaldybeje ede smegenis, kol ta buta gavo. Na o Drobiazko ne vienos dienos jame negyveno. Tai gal galetum pasakyt Vanagine kur dejai buta,kuris buvo uz musu pinigus nupirktas???

104. Birute Terese

Tiesiog nepuskit muilo burbulu ir baikit gincytis. Lietuvos Prezidente laikosi Istatymo, o jis toks siai dienai. Jeigu eitu pries Istatyma, butu puolama kitaip.

103. saule

Vienareikšmiškai NE. Pritariu Prezidentei.

102. JOvaiša ir Asadauskaitė

nusišnekėjo... pamiršo, kad sportas yra verslas ir sportininkai keliauja ten, kur geriau moka, ir, jeigu patogu, priima pilietybes. 10-ta ar 15-ta vieta olimpiadoje yra puiku, nes varžybas stebi milijonai žmonių ir tai Lietuvai gera reklama.

101. reikėjo

reikėjo, reikėjo

100. to 76

drobiazko apsizenijo su vanagu ir gavo pilietybe,bet pries vanaga dar buvo istekejusi uz kazkokio lietuvio fudbolininko.Teisingas Prezidentes sprendimas.

99. er#'

buduliai nemiega saugo Lietuva

98. dROBEZKO

O KADA TU LIETUVISKAI KALBESI. POVILAS TAI KALBA RUSISKAI

97. kodel tiek vajaus apie ta zydaite? Pazystu zyda emigravusi is lietuvos 1989 m.

JIS RODE 5 valstybiu PASUS (IR JIE VISI LEGALUS) ir pagaliau kokia cia garbe saliai - PIRKTI KATE MAISE- pazeidziant, kad ir ivairiai vertinamus istatymus , o jei UZIMS sita sokejele (darmajedai parazitai- jie produkto negamina) ANT LEDO PASKUTINE vieta pasaulyje,...ka tada atimines patriotai plietybe . Ir ar megejai pamojuot AFRIKOS SPALVU trspalve VELEVA- (mums 1918 m. masonu primestos , nieko bendro neturincios su lietuviskumu) ir alaus gerbejai, debosu kelejai KA darys su dvi pilietybes turincia svetimtaute (juk JAV pilietybes is jos niekas neatims),o Israelio PASA ji igaus pagal ju istatymus : jai zydo koja paliecia pazadetaja zeme ( net ir neokupuotas teritorjas) asmuo automatiskai tampa pilietis... STAI TOKIA SOKEJELE YRA SANSAS GAUTI patriotams .. net su triguba plietybe perspektyvoje ???

96. As ir galvoju

gyvenu JAV ir mano zmona zemaite ir musu 4 vaikai iki 5 metu nemokejo kitos tik Musu kalbos,bet jie nera tinkami buti Lietuvos pilieciais...absurdas kazkoks tipo jie irgi turi buti kazkuom nusipelne daugiau Lietuvai nei potencialus olimpiniai prizininkai ar kaip!? dar nezinau kaip jiems paaiskinsiu kodel jie nera musu pilieciai.Galbut reikes leisti jiems pasidometi musu dabartines prezidentes istorija ir turbut supras kokia ji patriote ir kaip Savo kara kovojo kai as budamas jaunas vyras prie parlamento tanku laukiau.Tiek to neveltui jaunimas tepa slides o pensininkai ir toliau nesuvokia kad tokius politikus rinkdami sau nuosprendi pasiraso.Nerinkite buvusiu komunistu ir tai jau bus pradzia.

95. lt

šabtaičikui tai be problemu pilietybe dave..kalmanovičiui..

94. Rita

Dauguma komentatoriu pasisakanciu uz pilietybes nesuteikima esu tikra,jeigu butu lengvai igyjama JAV pilietybe jau seniai butu kaili is cia isnese i Amerika.Pagalvokit kvaileliai,kad ne tiek Tobias reikalinga si pilietybe o Stagniunui,jis juk negali be poros ciuozti,tai jam Lietuvos pilieciui uzkirstas kelias dalyvauti Olimpiadoje

93. to 90

mokosi,bet nereiskia kad ismoks,Geras pavizdys drobiazko pilietybe turi 10m,bet lietuviskai ne bum bum.Sveikinimai Prezidentei.

92. Petris

Bl Margarita Drobiazko tikrai ne Lietuve buvo.. aisku veliau uz Povilo istekejo, bet ilgai buvo tik sokiu partnere.

91. jomajo

drobiazko suteike pries kelis metus,o ji ligi siol lietuviskai nekalba.teisingai pasielge Prezidente,nera reikalo vidutiniokams dalinti pilietybies.tegul soka po amerikos veliava-paziuresim ar pilietybe gaus stagniunas.

90. dar gyvenanti cia

pragyvene po penkiasdesimt metu,kai kurie kalbet lietuviskai nemoka,o cia mergina jau visus metus mokinasi kalbeti lietuviskai,kad galetu uz musu sali ciuozti,gi ne piktiems keslams pilietybes reikia

89. suvalkietis

Jokiu būdu ne, reikia ugdyti savus talentus...

88. Shvansas

Nu as asmeniskai galiu tiesiai sviesiai pasakyti o ne minkyti tesla kaip dauguma - aisku kad reikejo suteikti, tam ir yra iskirtiniai atvejai, gi nesuteikiame eiliniam bomzui ar socialiai remtinam asmeniui kuri dar reiks ir islaikyti. Kalba eina apie profesionalu specialista ir nesvarbu ar tas specialistas ledu ciuozia, ar begioja, ar pastatus projektuoja.... Is esmes sausas poziuris naikina visas isimtines galimybes pasinaudoti tomis isimtimis. Tai tada kam duoti isimties budu? O gal cia yra isskaiciavimas? Gal yra galvojanciu - o blin reiks dar vienus finansuoti kad i olimpines vaziuotu, babkiu isleisim - o cia atplauti su ja neiseis....

87. hhfhfshsfh

Abu paprašykite Rusijos pilietybės Putinas suteiks ir tada Lietuvos Olimpinis komitetas turės ką kalbėti savo sesijose du metus. Ištekėk už lietuvaičio ir tapsi lietuve. Anglijoje lietuviai iš to daro gerą biznį

86. ant

Nesamone kazkokia!imk ta zalia pasa ir atsipisk trankyk ta galva I leda!bet ne juk mes lietuviai musu pilietybe tokia paklausi kad tokiu kai sita boba milijonai ir visi nori buti lietuviais! Juk nepradesi I kaire ir I desine pilietybes dalinti!

85. zveris

Ir ka ji blogo padarytu musu saliai su lietuviu pilietybe, apsiku socyje ? duok dieve kad dar kiekvienas ten sudalyvausiantis taip pavarytu. Ji kas vietnamiete kokia prasanti prieglobio? Bijot kad pensijos senatvej paprasys?

84. magas

Dieve mano, juk pilieciu galejai buti ir "sekmingai augindamas morkas"...Beje, kaip ten su Sadekovo pilietybe?:)))

83. Leonija

Lietyviai baikit cia sapaliot apie Lietuvos pilietybes sventuma ir tautos grynuma,gal pamirsot kad pries 2o metu buvote SSSR pilieciais,praeis dar tiek metu ir neaisku kokios salies pilieciais busite.Pasaulyje taip viskas greit keiciasi.Vykstant emigracijai tokiais tempais cia liks gal nepilnas milijonas lietuvisku grynuoliu is ju dauguma pensininkai.Idomu ka tada uzdainuosite

82. nuomonė

manau,kad teisingai nusprendė prezidentė,Amerika taip pat nemėto bet kam žalių kortų ir pilietybių.

81. rusai tai duoda

turejom cia lengvaatlete nepamenu pavardes, kuriai rusai suteike pilietybe, kad tik Lietuvai neatstovautu olimpiadui. Tam prancuzu aktoriui suteike, kad tik jo pinigai eitu i rusu biudzeta ir rusai ji galetu vadinti jau savo salies aktorium o ne prancuzu. panasu, kad musu sokeju ant ledo istorija po Drobiazko ir Vanago baigesi. Keista, kad salis nesuinteresuota neisbraukti savo vardo islaikyti ziemos sporto sakose. mes jiems net dalyvauti neleidziam, ka jau kalbet apie pergales siekima...kad tik Ruta neapsigalvotu ir nepradetu atstovaut Anglijai. Ji jauna dar patriote, bet tas patriotizmas yra zlugdomas. Kaip jaustis Deivydui...

80. >55. INGA

Visiskai pritariu. Pasiklausyjite musu sporto komentatoriu. Kur zaidzia lituvis uzsienio klube tai jau komentauoja kad laimejo kaip ir jo vardo klubas. Arba kai pasiekia pergale tai butinai pasako lietuviu kilmes sportininkas. Tai ar dabar sakysime kad pergale pasieke amerikieciu kilmes sportininke? Tai jau butu tikra demokratija.

79. AKU

Čia klausimas dėl pilietybės panašus į tai: ar Tobias atims Lietuvai nekaltybę ar ne.

78. mano nuomone

Dar senu senoveje buvo kvieciami ivairiausi specialistai, kad butu pagerinta situacija salyje.. dabar turim beprotiska emigracija, protai nuteka, sportininkai nuteka, o prisiimti to kuris galėtų atstovauti - nenorim... Kad ir juodaodis, kad ir kinietis... jei jis gali prisidėti prie LT gerovės - lai tik važiuoja ir daro, nebūtina mums poruotis ir daugintis.. išnaudokim galimybes!!!

77. INGA To 67 Kristinai

Daugeliui ne tiek tie medaliai rūpi, kiek niežti noras palot ant Prezidentės , ar net ant Lietuvos. Kai kas itin nori, kad taptume ne Tauta, o "pasaulio piliečiais".... Jiems gal net beprasmiška aiškinti apie Konstituciją ar Pilietybės Įstatymą...

76. nu

Drobiazko suteike, sitai ne, cia tik musu prezidentes kompleksai ir noras irodyt savo ambicijas, zmones tikejosi, paeme ir sudauze visas viltis i sipulius

75. > 67. Kristina

Šita pora pagal savo lygį nepretenduoja į olimpinius medalius, bet nori sudalyvauti Soči olimpiadoje.

74. na,yra kita iseitis.

deividas priima kitos salies pilietybe,ir pora gales kartu ciuozti.jei lietuvai ju nereikia,tikrai atsiras saliu,kur jie bus reikalingi.kad ir ta pati USA

73. dr

ar labai svarbu ka galvoja gudrieji zadneprochodskiai

72. Valdas

Reiškias t'sakant ir šviesa,ir tiesa mūs žingsnius telydi

71. to Inga

tada taip iseina,kad Meilutytes pasiekimais irgi negalim didziuotis, juk ji ne Lietuvoje isugdyta sportininke, ji cia tik pradejo savo sportininkes kelia... Mano nuomone siuo klausimu neutrali. Jeigu musu pilietybes siektu zmogus turintis blogu keslu, su teisetvarka susijes zmogus, tada priesinciausi, o dabar gali suteikt gali ne.

70. > 64. senis

Tai buvo anksčiau buvusių mūsų prezidentų padaryta.

69. INGA To 64

Bet jiems "išimties tvarka" pilietybę suteikė ne dabartinė Prezidentė, o amerikietis adamkus- jis, beje, irgi buvo "iš svetur importuota garbė"...

68. Rita

Jeigu komisija zinojo kad pilietybes nesuteiks,tai kam reikejo jiems duoti vilti,kad mokytusi kalbos,tiketusi o paskui sugniuzdyti.Reikejo is karto pasakyti kad nesuteiks pilietybes ir gal but sportininkai butu kitaip pasielge.Kokie negrazus ir negarbingi poelgiai is musu valstybeles puses

67. Kristina

Prezidentės yra teisingas sprendimas. Reikia gerbti Lietuvos įstatymus. Dieve, vienu medaliu daugiau ar mažiau....

66. kodel tiek vajaus apie ta zydaite?

kokia cia garbe saliai - PIRKTI KATE MAISE- pazeidziant, kad ir ivairiai vertinamus istatymus , o jei UZIMS sita sokejele (darmajedai parazitai- jie produkto negamina) ANT LEDO PASKUTINE vieta pasaulyje,...ka tada atimines patriotai plietybe . Ir ar megejai pamojuot AFRIKOS SPALVU trspalve VELEVA- (mums 1918 m. masonu primestos , nieko bendro neturincios su lietuviskumu) ir alaus gerbejai, debosu kelejai KA darys su dvi pilietybes turincia svetimtaute (juk JAV pilietybes is jos niekas neatims),o Israelio PASA ji igaus pagal ju istatymus : jai zydo koja paliecia pazadetaja zeme ( net ir neokupuotas teritorjas) asmuo automatiskai tampa pilietis... STAI TOKIA SOKEJELE YRA SANSAS GATI patriotams .. net su triguba plietybe perspektyvoje ???

65. al

Gaila, kad Prezidente nedirba Lietuvos naudai

64. senis

Geriau pries komentuodami tegul paskaito sarasa zmoniu, kuriems isimties tvarka pilietybe suteikta. ( didzioji dalis rusai ir rusakalbiai zydai). PS nieko pries juos neturiu, bet tai neblogai charakterizuoja prezidenturos simpatijas ir antipatijas ( deja musu valstybes galvos sprendimuose myliu-nemyliu gristu sprendimu nemazai, o kas liecia amerika, tai toks jausmas, kad aplamai yra noras viska "uzraukti").

63. G

Velnip Pačėsą su natūralizuotais "lietuviais" krepšinio rinktinėje. Man ji tokia nustotų egzistuoti.

62. Aguona

Matyt Lietuva pertekus gerais sportininkais, kad net is Deivido atima galimybe atstovauti Lietuvai. Kas jam belieka - priimti Amerikos pilietybe ir atstovauti tai saliai.

61. to 50

At age 13 she moved from Kaunas to Plymouth, where her father and brothers lived. Meilutytė is a student at Plymouth College in Plymouth, Devon, England. pasigooglink kartais pries gincydamas, gal ir gimus lietuvoj gal bet faktai byloja kad tikrai ne lietuvoj ta stebuklinga talenta sugebejo istreniruoti

60. INGA To 51

Klausyk, ką čia nusišneki? Kada nigeriams buvo suteikiama mūsų pilietybė ????

59. mu

Tas pats mu nu bet tokiu debilu daunu tipo exs lietuviu turbut ne viena salis neturi distrofikai neigalus jus ka galit tai tik padrocine mygtukus spaudyti idomu butu i jusu psyyyhiniu ligoniu snukius paziureti .... drocinkites psyyyhai

58. nuomonė

Labai neteisinga,kad nesuteikė pilietibės,bet nenusiminkime,bus suteikta daug daug pilietybių,žmonėms,kurie nieko nenusipelnę mūsų šaliai,tik susiradę fiktyviai "vedę".Juk mums frikai geriau,nei geri protingi gražūs ir garsinantys Lietuvą.

57. Rusija

O mums nusispjaut, kad lemiamą metimą įmetė amerikietis Holdenas,bet mes tapome Europos čempionais! Ir šio titulo jau niekas iš mūsų neatims, mes įėjome į istoriją. Mažai ten kam rūpi, buvo ten Holdenas ar ne,svarbiausia, kad grojo Rusijos himnas, kilo mtūsų vėliava. Beje, ir lietuviai nėra šventi užsieniečių pirkimo srityje- prisiminkim JAV krepšininkas P.Lubinas 1936-as meais Berlyne, gindamas JAV garbe tapo olimpiniu čempionu.Bet tai nesutrukdė jam 1939m Kaune žaisti už Lietuvos rinktinę ir padėti Lietuvai tapti Europos čempionais, kuo lietuviai iki šiol didžiuojasi.Ir niekam pasauly nerūpi, žaidė už Lietuvą amerikietis, ar ne, istorijai liko- Lietuva čempionė.

56. Kazys suvalkietis

O iš tiesų, tai dar yra laiko. Jei čiuožėja iš tiesų norės tapti Lietuvos piliete, t.y. apsigyvens Lietuvoje, tai galima būtų pilietybės ieškoti metų pabaigoje. O dėl vienkartinio dalyvavimo Soči Olimpiadoje, siekiant kokios 10-tos vietos, vargu ar verta su ta pilietybe parsidėti

55. INGA

Daugelis neįstengia, ar nenori suvokti, jog šios amerikietės pasiekimais vis tiek didžiuotųsi...JOS TĖVYNAINIAI !Ji- ne mūsų žmogus, ne mūsų Tautos išugdyta sportininkė. Tad- Prezidentei visiškai pritariu! Nebūkime "pasaulio piliečiai" ! Saugokime bei ugdykime tai, kas yra MŪSŲ, branginkime mūsų savitumą, neimportuokime "šlovės" iš svetur- ji nebus tikra !

54. As ir galvoju

gyvenu JAV ir mano zmona zemaite ir musu 4 vaikai iki 5 metu nemokejo kitos tik Musu kalbos,bet jie nera tinkami buti Lietuvos pilieciais...absurdas kazkoks tipo jie irgi turi buti kazkuom nusipelne daugiau Lietuvai nei potencialus olimpiniai prizininkai ar kaip!? dar nezinau kaip jiems paaiskinsiu kodel jie nera musu pilieciai.Galbut reikes leisti jiems pasidometi musu dabartines prezidentes istorija ir turbut supras kokia ji patriote ir kaip Savo kara kovojo kai as budamas jaunas vyras prie parlamento tanku laukiau.Tiek to neveltui jaunimas tepa slides o pensininkai ir toliau nesuvokia kad tokius politikus rinkdami sau nuosprendi pasiraso.Nerinkite buvusiu komunistu ir tai jau bus pradzia.

53. xx

Kilo audra stiklineje vandens. Sia problema pucia sios srities valdzioazmogiai.... Nori geresniu rezultatu, po to bus proga reikalauti didesnio finansavimo ir taip bus puciamas burbulas... Is esmes Nusikaltimas teikti pilietybe. Pilietybes teikimas tai valdziazmogiu ISRADIMAS.

52. as

manau neturime tike gerų sportininkų, kad galėtumėm mėtytis tais kurie nori atstovauti Lietuvai. O šokiuose ant ledo, kaip ir rašė straipsnyje, rasti porininką ir gerai šokti-iš tiesų labai sunku...

51. norge

Nigeriai ir babajai labiau nusipelno but lietuviais nes lietuves dulkina per isejima.

50. to 31

pries rasinedamas nesamones, pasidomek apie Meilutyte.

49. Kazys suvalkietis

Vakar LNK "Dviračių žinių" tie du ilganosiai žmogeliukai pasiūlė labai originalią išeitį: ištekinkim Izabelę už lietuvio vyro. Ir pasvarstę greit surado jaunikį: Tai Antanas iš Alytaus, jau treniruotas vedybų apeigoms, buvęs Seimo narys, ir dabar dar turintis vilties juo tapti. Po santuokos automatiškai ji pretenduotų į Lietuvos pilietybę. O po Olimpiados jau galima išsiskirti.

48. S.

Yra taisyklės, yra ir išimtys. Margarita Drobiazko taip pat pastoviai Lietuvoje negyveno, o lietuviškai ir dabar nemoka, tačiau jai suteikė pilietybę. Žinoma, tai buvo seniai. Mano manymu, ir Isabellai Tobias galima suteikti pilietybę.

47. Giedrius

Pasportuos kelis metelius, o po to galvos kur "išmest" tą pilietybę"

46. Bitė

Graži pora. Jauni sportininkai.Perspektyvūs. Gaila, kad nesuteikė pilietybės. Šalyje gimę alkoholikai, vagys ir kiti parazitai automatiškai įgyja pilietybę ir teršia visam pasauly Lietuvos vardą, o čia, mano nuomone, puikus genetinis fondas. Juo labiau kad Deividas - lietuvis

45. algis

Nereikia pamiršti kad čiuožti negali ir lietuvis. Kaip prieš jį atrodo šis sprendimas. Dabar visi mąsto, kad tik Tobias reikia.

44. budulyno smegenis subinej,ruosent istatymus,

galejo numatyti,kad tokie atvejai iskils ir ateiti, bet homosovietikus-partskolinis mentalitetas tik buduliams mulkinti.

43. Ilona

Kokiam žudikui ar mafijozui būtų suteikusi nedvejodama.

42. nesuprantu

apie ka cia galima diskutuoti. Ji net ne pedifilas, kokai dar gali but pilietybe. Grieztai ne

41. atsakymas

Milijoną kartų NE NE NE NE NE!!!!!

40. Nuomone.

Manau Prezidente pasielge teisingai.Pilietybe tik gyvenantiems Lietuvoj bent pekis -desimt metu.Nesimetikime pilietybemis.O Vanagienei .Ruosk Lietuvius ir garbik Lietuva,o ne kitos salies pilieciais.Nesuprantu kokia cia garbe jeigu amerikiete uzimtu ir pirma vieta.Visvien ji ne Lietuve.

39. mu

L gaidys toliau kirsina

38. Ekslietuvis

Jūsų debiltautė - ego problemų kratinys. Kiekvienas įsivaizduoja kad didingos Lietuvos imperijos pilietybė tai kažkas nepaprastai garbingo ir brangaus. Šūdo vietoj man ta pilietybė. Tėkščiau aš ją jūsų biurokratams į snukius, bet turiu aš dar ten NT, kurį neaišku ar leis vien užsieniečiams turėti ar ne ateityje. Kai atsikratysiu tai drėbsiu tą niekalą velniop. Vien tik panieką jaučiu kvailių, šmeižikų, pedofilų, kedodebilų, savižudžių ir žmogžudžių valstybei ir tautai.

37. Bekepuris

Reikia priimt istatyma del laikinos pilietybes suteikimo,tarkim keturiems metams.Sudalivavai Olimpinese-atgal gauni amerikono pasa:-)))))))))).Nera cia ka diskutuot

36. daukanto 5 nemėgstu

tačiau sprendimas atitinka Konstituciją ir įstatymus. O visa kita - emocijos.

35. jo

20 metu ilgas laiko tarpas pries 20 metu , tie kas kure konstitucija net susapnuot negalejo, kad Amerikos pilieciai nores gauti Lietuvos pilietybe ir aukotis uz Lietuva pries 20 metu peredastai buvo psixiniai ligoniai ir juos priverstinai gyde, dabar jie vadinasi gejais?? ir vaiksto i paradus, gauna didele pinigine parama ir visaip demonstruoja savo iskrypimus. Idomu ka apie tai sako konstitucija?

34. jovaisai,asadauskaitei ir jos

Brangusis tu mano,o tai kodel Lietuva didziuojasi iki siol Prano Lubino,Kriauciuno ir kt.amerikonu pasiektu Europorg auksu,a? Na atsakyk naujai iskeptas politike,o nepilstyk cia demagogijos. Ar tie libanieciai,afganai ir panasus tikrai gali gauti Lietuvos pilietybe vien ikise istrauke,o auksto lygio sportininke ne? Ka jus kalbat,vargdieniai. O ponickai Asadauskaitei pasakysiu stai ka,tamstele esate trumpo proto,apie etika,korektiskuma,solidaruma matyt net nezinote kas tas yr. Kaip beje BMW ar koks ten, vaziuoja?Daug zmoniu sake kam kiaulei perlai teko dikusijose ponicka uzstoti,pasirodo jie teisus buvo.

33. S

Dešimtuke europoje,penkioliktuke pasaulyje,tai nepasiekimas?

32. Simas to:23

Labai geras pastebėjimas. Jei ne iš JAV Lubinas, Kriaučiūnas ir kiti nebūtų krepšinio pergalių. Ir turbūt neturėtumėm ir dabar tokio aukšto krepšinio lygio šalyje. Jie davė puikų impulsą krepšinio populiarinimui ir vystymuisi Lietuvoje. O dabar sėdim užsidarę maži ir pikti ir kažką pseudo bandom demonstruoti.

31. patrijonas

idomus nusistatymas, ar ta pati meilutyte kartais ne didziojioj britanijoj gyvena, tai atimkim is jos pilietybe, bet ne neina ji moka lietuviu kalba, pilna visam pasauly sportininku kurie turi kitas pilietybes ka jau kalbet apie krepsini ir t.t reikia zmoniu kas sugebetu garsinti lietuva, o ne taip kad paklausus uzsienecio kur yra lietuva isgirst atsakyma KAZKUR RUSIJOJ... apmaudu ir gaila kad sis puikus zmogus negavo lietuvos pilietybes,,, ir kitas faktas net puikiausias treneris netalentingo zmogaus nepavers super zvaigde... o ko jau ko tai treneriu lietuvoj niekad netruko

30. Kokių čia nuopelnų?

Jos nuopelnai yra šie: jauna, sveika, graži, mokyta, talentinga. Kokių dar nuopelnų nori sparčiai nykstanti runkelių (ne bananų, nes bananams Lietuvoje per šalta) valstybė? Įsivaizduojate kad į Lietuvos rojų patekti visur stovi minios emigrantų, kad net nuo pačių talentingiausių ir gražiausių iš jų būtina atsitverti betono siena. Durnių laivas. Sėkmingo nykimo. Turėtumėt proto, tai dalintumėt tokiom merginom pilietybes už dyką. Bet proto Lietuvoje mažiau kaip saulės spindulių.

29. nedavė

ir teisingai, savo valstybei lietuviai turi atstovauti

28. Amerikos lietuvis

Pirmiausia, niekur neteko skaityti ar girdėti, kad panelė Tobias būtų kada pareiškus, kad ji atsisakys Amerikos pilietybės, o nei prezidentė, nei niekas kitas negali padaryti, kad kas nors Lietuvos ir kito krašto pilietybes tuo pačiu metu turėtų. Kiek kas pasų turi, pvz., Amerikai visai nesvarbu, svarbu, kad tapdamas piliečiu prisieki Amerikai ir atsisakai visų turėtų įsipareigojimų kitam kraštui, laikaisi Amerikos įstatymų, moki mokesčius, socialinio draudimo įnašus ir t.t. Bet Lietuvos konstitucija aiškiai sako, kad niekas negali turėti Lietuvos ir kito krašto pilietybę. Taigi, ko žmonės nori? Kad prezidentė laužytų konstitucijos nuorodas? Prie ko taip prieisime? O kad tokie ledo šokėjai Lietuvos vardą "pagarsins", tai tik Lietuvoj. Kitur į tokius sportus niekas nekreipia dėmesio ir 99,99% sutiktų negalėtų įvardinti nei vieno ledo šokėjo ir kam jie atstovauja. Deja, taip jau yra ir be reikalo nesvajokime. Taip pat, pats laikas atsikratyti mito, kad "sportininkai pilietybes dažnai keitinėja". Gal kokiuose trečio pasaulio atsilikusiuose kraštuose ar kokioj Rusijoj sportininkus taip "pasisamdyti" ir galima, bet ne likusiam civilizuotam pasauly, kuris tvarkosi pagal įstatymus, o ne pagal "vado" sprendimą ir galią. Valio Prezidentei Grybauskaitei!

27. nu

nereikalingi lietuvai lietuviai :)

26. Simas

Kvailai skamba tas bukas ir tiesmukas tam tikrų nelogiškų įstatymų laikymąsis. Čia gi išskirtinis atvejis. Plius prezitentė ir turi išskirtinę teisę savo sprendimu tai pakeisti. Kita vertus nieko nepadarysi Daukanto aikštės klerkai nuo tautos yra seniai atitrūkę. Mūsų politikai dažnai gyvena savo sukurtame pseudo pasaulyje.

25. aha

o kazkada paksas ir adamkus suteike pilietybe rusams, kagebistams. gaila man siu jaunu graziu sportininku.

24. AMB grabe

o ko jie tikejosi? reikejo jau seniai vesti ta mergina jei apie olimpiadas galvojama, o jei ne tai uz Jamaika kokia atstovauti jiems, nes butu vieninteliai ciuozejai salies.

23. jovaisai,asadauskaitei ir jos

Brangusis tu mano,o tai kodel Lietuva didziuojasi iki siol Prano Lubino,Kriauciuno ir kt.amerikonu pasiektu Europorg auksu,a? Na atsakyk naujai iskeptas politike,o nepilstyk cia demagogijos. Ar tie libanieciai,afganai ir panasus tikrai gali gauti Lietuvos pilietybe vien ikise istrauke,o auksto lygio sportininke ne? Ka jus kalbat,vargdieniai.

22. Vidas

Galėjo Jos Ekselencija suteikti LT pilietybę, kaip į dešnę į kairę mėte LT pilietybes,V.Amakus ir R.Paksas nuo Šaptajaus Kalmanovičiuj ir t ...

21. Ispustas

skandalas.Dar neturi jokiu nuopelnu,o jau toookios pretenzijos.Pilietybe ne nuolaidu kortele parduotuvej.

20. Teisingai

Gerai, kad nesuteikė. Negalima daryti išimčių - kitaip viena kita išimtis ir žiūrėk Lietuva taps azerų, afrikiečių ir kitų pabėgėlių ieškančių kelio į Europą vieta

19. As ir galvoju

gyvenu JAV ir mano zmona zemaite ir musu 4 vaikai iki 5 metu nemokejo kitos tik Musu kalbos,bet jie nera tinkami buti Lietuvos pilieciais...absurdas kazkoks tipo jie irgi turi buti kazkuom nusipelne daugiau Lietuvai nei potencialus olimpiniai prizininkai ar kaip!? dar nezinau kaip jiems paaiskinsiu kodel jie nera musu pilieciai.Galbut reikes leisti jiems pasidometi musu dabartines prezidentes istorija ir turbut supras kokia ji patriote ir kaip Savo kara kovojo kai as budamas jaunas vyras prie parlamento tanku laukiau.Tiek to neveltui jaunimas tepa slides o pensininkai ir toliau nesuvokia kad tokius politikus rinkdami sau nuosprendi pasiraso.Nerinkite buvusiu komunistu ir tai jau bus pradzia.

18. SLAVIK i pan Juzef

Mes tai labai stipriai mylim Lietuvą i nikokių nisusipratimų dėl pilietybių niturim.Nimokat jūs mylėt Lietuvos

17. kd

Galima buvo suteikti. Biurokratu bukam uzsispyrimui nera ribu. Tikrai kvailai atrodo tie kurie priesinasi kad butu suteikta pilietybe.

16. kodel tie vajaus apie ta zydaite?

kokia cia garbe saliai - PIRKTI KATE MAISE- pazeidziant istatymus , o jei UZIMS ANT LEDO PASKUTINE vieta pasaulyje,... ka tada atimines patriotai plietybe ???

15. glupstwo

Deja, bet šių metų pilietybės limitas jau išnaudotas: LT pilietybė suteikta 89 čečėnams, 3 ingušams, 5 nigeriečiams ir 2 afganams.

14. va taip

pries praeita ziemos olimpiada turejo kita partnere,irgi norejo pilietybes,tai matote jis keis partneres kas keturis metus ir visoms duot pilietybe...

13. Zerardimantas

Kvaisa, reikejo ciuozt uz rusus, ne tik pasa butum gavus bet ir chata. O lietuvoj tu to negausi, lietuviai is savu juk pilietybes atimineja.

12. @

SIAIP AR TAIP PO 30 METU CIA GYVENS 40% KINU LIETUVIU

11. B.

Suteiksi - blogai, nesuteiksi - irgi blogai. Visiems Prezidentė gera nebus, visiems neįtiks. O dėl olimpiados. Paims Lietuva eilinę ...nioliktą vietą ar nepaims - koks skirtumas?

10. As

Aisku reikejo suteikti - del Lietuvos gi kovos, jos varda pasaulyje garsins. Ne kokia gi politine pabegele, ar korumpuotas verslininkas, besislepaintis nuo mokesciu/teismu.

9. Taip

Jau tas pats,saukstai po pietu.Sekmes jaunimiu.

8. romia to jo

Gal tu padesi isugdyti ir paremti jaunuosius sportininkus?apsizvalgyk kur gyveni,grybu kraste ir grybu kare.patriotai is bado ispampe

7. nia nia nia

tomukas tegu konstitucija pasiskaito, o jei ne tai gal vidas, jo kolega isaiskint galetu. maladiec jovaisa - kaip gali didziuotis rusai europos auksu jei amerikietis vos ne trecdali tasku ikale

6. Darius

Manau pilietybės neturėtu būti suteikimo visai gimęs vienoj šalyje tampi kitos šalies piliečiu kažkos nesusipratimas

5. TAIP

REIKEJO

4. as

sutinku su visais

3. jo

Pakvieskit gerą trenerį geriau ir ugdykit savus sportininkus.Na gaus pilietybę, Stagniūnui jau 28m. Vienkartinis reikalas.Iki medalių jiems, kaip iki kosmoso.Pažiūrėkit kur vyksta olimpinės, kokia yra mafija tarp teisėjų dailiojo čiuožimo, įvertint reikia padėtį.Ugdyti reikia vaikus pradėt, norint po kokių 8 metų turėt rezultatus.O įstatymai griežti dėl visokių Borisovų.Dėkokit savo paksiui.

2. mh

grazi mergaotė, tegul čiuožia, bet pilietybės -NEDUOTI, neužsitarnavo kol kas

1. @

MUSU BOBA VEL SPAZMUOJA