Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Ką žada žvaigždės Žaliojo medinio arklio metais?

Ką žada žvaigždės Žaliojo medinio arklio metais?

Romantiškos pažintys, lengvas flirtas, svaiginama meilė – visa tai Žaliojo medinio arklio metais patirs Mergelė. Ji turi klausyti savo širdies balso ir mėgautis kiekviena akimirka! Neliks nuskriausta vedęs/ištekėjusi Mergelė: mylimas žmogus apgaubs dėmesiu ir rūpesčiu, bendras gyvenimas įgaus antrąjį kvėpavimą.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2014-11-26 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, lapkričio 26 d.

1

Aiškėja nemalonios tiesos, ypač susijusios su veikla, pinigais, ryškėja teisinės problemos ir tai gali priversti atsisakyti tam tikrų ketinimų. Gerų naujienų nereikėtų tikėtis. Net jei tokių išgirsite, labai nesidžiaukite – tai gali būti laikina. Gal iliuzija, apgaulė, gal likimo pokštas. Kad ir ką sužinotumėte, kad ir kas nutiktų, kompromisai šiuo metu ne išeitis. Nepataikaukite nei sau, nei kitiems. Tai laikas, kai reikia likti švariems, sąžiningiems ir draugiškiems. Šiuo klaidinančiu metu sulauksime pagalbos (bent jau gero patarimo) iš bičiulių, bendraminčių.


2014-11-25 14:41

Astrologės S.Liepienės prognozės lapkričio 25–gruodžio 1 dienoms

5|2

Avinas (03 21–04 19) Nuojautos, sapnai, potyriai. Viskas susipina ir sprendimai priimami impulsyviai. Iš to išnyra baimės, kurios neturi pagrindo ir keičiasi kartu su Mėnulio fazėmis. Todėl viskas tampa nestabilu, laikina. Pabuskite ir tapkite savimi – juk turite darbų, laiko trūksta, o jūs vaikštote lyg miegodami, nepastebėdami, kad gyvenimas eina tolyn. Neatsilikite.


2014-11-25 08:36

Antradienį Palmira pataria niekur neskubėti

42

Nors diena aktyvi, skubėti nereikėtų – šios dienos veiksmai turės įtakos ilgam ir neigiamas pasekmes nebus paprasta ištaisyti. Diena geresnė praktinei veiklai nei teoriniam problemų sprendimui – įgyvendinkite konkrečius sumanymus. Palanku imtis anksčiau nepavykusių, atidėtų darbų ar tų, kuriuos kažkada darėte ir dabar norite vėl atnaujinti.


2014-11-25 00:01

Palmiros horoskopas antradieniui, lapkričio 25 d.

4

Nors diena aktyvi, skubėti nereikėtų – šios dienos veiksmai turės įtakos ilgam ir neigiamas pasekmes nebus paprasta ištaisyti. Diena geresnė praktinei veiklai nei teoriniam problemų sprendimui – įgyvendinkite konkrečius sumanymus. Palanku imtis anksčiau nepavykusių, atidėtų darbų ar tų, kuriuos kažkada darėte ir dabar norite vėl atnaujinti.


2014-11-24 06:06

Palmira sako: prie darbų, nes lengvai tvarkysite reikalus

50

Ši diena padės išsijudinti iš savotiško sąstingio. Stenkitės suvokti, ko reikia, kad sektųsi darbe, kad lengviau tvarkytumėte reikalus. Daugiau bendraukite, klausykite gaunamų patarimų. Tinka kurti ir ilgalaikius projektus. Tai geras laikas ir ką nors reklamuoti, prisistatyti naujai auditorijai, naujam darbdaviui. Tinkamas laikas pradėti sportuoti, mokytis kovos menų. Palanku pirkti sidabrą, peilius, aštrius instrumentus, taip pat veidrodžius.


2014-11-23 12:35

Kam astrologė S.Liepienė žada gerą savaitę?

10|2

Tamsiausias paros metas - prieš aušrą, todėl Šaulio ženklui svajonės gali išsipildyti tada, kai jis to mažiausiai laukia. Ožiaragiui patariama priėjus kryžkelę, sustoti ir pagalvoti. Kas taikysis, o kas pyks? Kas turi tausoti savus nervus, o kas - svetimus? Astrologės S.Liepienė atsakymai nepalieka abejingų.


2014-11-22 07:36

Palmira įspėja - šį savaitgalį išleisti pinigai nueis vėjais

100

Šeštadienis – persilaužimo diena, kai į įprastus dalykus pavyksta pažvelgti nauju aspektu. Pirma dienos pusė palanki baigti senus darbus, taikytis. Itin palanku tuo metu ką nors kam nors padovanoti, paaukoti. 14 val.22 min. stos Jaunatis, prasidės naujas Mėnulio mėnuo. Dabar jau bus gerai pamąstyti apie ateitį, pasvajoti apie šviesius, džiugius dalykus! Verta planuoti mėnesio darbus – juos įgyvendinti bus lengviau.


2014-11-22 00:01

Palmiros horoskopas savaitgaliui

8

Šeštadienis – persilaužimo diena, kai į įprastus dalykus pavyksta pažvelgti iš kito taško.


2014-11-21 14:12

Rytų horoskopas kitai savaitei daugeliui pranašauja sėkmę

6|2

Ožiaragiams kitą savaitę astrologas pataria galvoti ne apie kasdienės duonos kąsnį, o apie dvasinius dalykus. Darbe viskas klosis gerai, todėl drąsiai galite skirti daugiau dėmesio sau. Paskaitykite knygą, išsimiegokite ir daugiau laiko praleiskite su šeima. Sėkmingos dienos - trečiadienis ir penktadienis.


2014-11-21 06:07

Astrologė Palmira pataria iš namų išnešti nereikalingus daiktus

46

Diena susijusi net su dviejų ciklų užsibaigimu – tai Mėnulio mėnesio pabaiga (rytoj stos jaunatis) ir Skorpiono ženklo pabaiga (rytoj Saulė įeis į Šaulio ženklą). Diena tinkama nebent kam nors užbaigti, ko nors atsisakyti, skoloms grąžinti. Nepalanku ko nors pradėti, dirbti įtemptų ar atsakingų darbų. Visai netinka planuoti, pasirašyti svarbių (ypač finansinių) dokumentų, sudaryti sandorių, priimti atsakingų sprendimų – asmeninių, dalykinių.


Populiariausi per 24 val.