Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Ką galima pamatyti Romoje per tris dienas?

Ką galima pamatyti Romoje per tris dienas?

2012-10-10 10:18

Norint išsamiai susipažinti su „amžinuoju“ miestu praminta Roma, trijų dienų, ko gero, yra gerokai per mažai. Tačiau ir per tokį trumpą laiką Italijos sostinėje galima nemažai nuveikti. Tad pirmyn – juk visi keliai veda į Romą.

1/4

Roma - vienas gražiausių Europos miestų. KelioniuManija.lt

Ką galima pamatyti Romoje per tris dienas?

1 / 4

Roma - vienas gražiausių Europos miestų. KelioniuManija.lt

Pantenono oculus. KelioniuManija.lt

Vatikano muziejai. KelioniuManija.lt

Sant Angelo tvirtovė. KelioniuManija.lt

(4 nuotraukos) KelioniuManija.lt

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kelionės ir poilsis
2014-08-20 20:45

Alpinistai Pamyre paminėjo solidų jubiliejų

4|25

„Eiti darosi vis sunkiau. Aukštis jau daugiau kaip 5500 m, be to, kelios naktys beveik nemiegotos, tris paras beveik nevalgyta. Kvėpuoti irgi sunku. Visų veiduose kankinantis nuovargis. Kalbos jau seniai nutilo. Atidžiai žengiame pėda į pėdą, kartais pasiremiame ledkirčiais. Laikas nebeegzistuoja. Visas dėmesys sukauptas į pirma einančio draugo kojas. Uolas pasiekiame dar su tamsa. Priekyje girdėti kalamas kablys. Jau švinta“, – taip prieš 50 metų pasaulio stogu vadinamuose Pamyro kalnuose prasidėjo kopimas į dar niekieno neįveiktą viršukalnę.


2014-08-20 17:00

Drąsios svajonės: buriuoti nemokantys lietuviai veržiasi į jūrą

Daugiau nei pusė lietuvių niekada nėra jūroje plaukioję jachta, tačiau trokšta ištrūkti į plačiuosius vandenis. Šią vasarą per trumpą laiką atsirado jau beveik šimtas tūkstančių žmonių, norinčių laimėti buriavimo kelionę po Viduržemio jūrą.


2014-08-20 15:33

Lietuviškos viršukalnės Tadžikijoje I. Kelias stovyklos link.

17

Šiais metais sukanka 50 metų, kai lietuvių alpinistai Pamyro kalnuose (Tadžikija) įkopė į 3 niekieno dar neįveiktas viršukalnes. Joms buvo suteikti M.K.Čiurlionio, K.Donelaičio ir Lietuvos vardai. Naujienų portalas Lrytas.lt savo skaitytojams siūlo išskirtines nuotraukų galerijas iš jubiliejinės alpinistų ekspedicijos Pamyro kalnuose. Pirmoji dalis - vaizdai iš ilgo ir sudėtingo kelio link bazinės alpinistų stovyklos įsikūrusios 4500 metrų aukštyje.


2014-08-19 17:41

Ar norite keliauti kruiziniu laivu, kuriame plaukia ir karvės?

3

Kruiziniais laivais dabar kasmet keliauja daugiau kaip 20 milijonų žmonių. O ar žinojote, kad kruizinių kelionių ištakos siekia XIX amžių? Pirmąją kruizinę kelionė 1844 metais britai suorganizavo po Viduržemio jūrą. O štai 1980 metais į kruizinę kelionę per Atlanto vandenyną buvo paimta... karvė. Jos dėka dvi savaites trukusios kelionės svečiai buvo aprūpinti šviežiu pienu.


2014-08-18 12:17

10 priežasčių, kodėl verta aplankyti egzotiškąjį Ekvadorą

5|7

Jei jau aplankėte tokias populiarias turistines vietas, kaip Roma, Paryžius, Londonas, Niujorkas ir Stambulas, šį kartą pasirinkite kažką naujo ir netikėto. Pavyzdžiui, Ekvadorą. Ši Pietų Amerikos šalis labiau garsėja savo bananais nei turistinėmis vietomis. Vis dėlto į turistų planus vis dar retai įtraukiama nedidelė šalis turi ką pasiūlyti įdomaus.


2014-08-17 16:44

A. Užkalnis keisčiausioje pasaulio šalyje: „Gerkite daug kavos“

82|7

Į Islandijos sostinę geriausia vykti tada, kai saulė nenusileidžia dieną naktį, kai yra poliarinė diena. Gerkite daug kavos – išsimiegosite grįžę. Anksčiau buvusi brangiausia pasaulio sostinė po finansų krizės prieš kelerius metus atėjo į protą, tačiau, žinoma, ji jau niekada nebus labai pigi.


2014-08-16 14:12

Lietuvių kelionės: svarbiau ką nors pamatyti nei pailsėti

3

Vasarai ritantis į antrąją pusę yra puiki proga įvertinti, kaip kinta lietuvių vasaros kelionių įpročiai. Pasirodo, vis daugiau tautiečių renkasi ne poilsines, o pažintines keliones. Kodėl?


2014-08-15 15:33

Nutrūktgalvio amerikiečio nuotykiai – ne silpnų nervų publikai

11|19

Vyras, kuris viename Jungtinių Valstijų realybės šou filmavosi nuogas, dabar keliauja po pasaulį ir rizikuodamas gyvybę bando pasidaryti asmenukes su pavojingiausiais pasaulio gyvūnais. 26 metų Forrestas Galante savo žygio metu pozavo su 6 metrų ilgio anakondą Amazonės upėje, laikė ryklį Bahamose ir priartėjo kelių žingsnių atstumu prie Komodo drakono.


2014-08-15 10:38

Švyturių enciklopedijos kūrėjui ranką tiesia moksleiviai

1|14

Palangiškis marinistas Aidas Jurkštas, nupiešęs ir aprašęs kelis tūkstančius Baltijos pakrantėse blyksinčių švyturių, atrado pasekėjų - jo paskatinti legendomis ir mitais apgaubtų statinių eskizus pradėjo piešti Šilutės rajono moksleiviai. Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje surengta A.Jurkšo ir jo pėdomis žengiančių jaunųjų dailininkų bendroji kūrybos paroda.


2014-08-14 14:26

Ritualiniai kinų šokiai - tik atkakliausių smalsuolių akims

14

Pietų Kinijoje esanti Guižu provincija garsėja senomis kultūrinėmis tradicijomis. Pati įdomiausia - nuošalioji ir nelengvai pasiekiama Baša vietovė, kurioje gyvena miao etninė grupė. Šie žmonės dar vadinami paskutiniais tradicinių ginklų kūrėjais Kinijoje; jiems leidžiama nešioti pačių pagamintus šautuvus.


Populiariausi per 24 val.