Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją (55)

2014-01-14 08:48, atnaujinta 2014-01-14 18:19

Michaelis de Beyeris, Montgomeryje (Teksasas) valdantis restoraną „Kaiserhof“, nusprendė parduoti 17 metų vystytą verslą tam, kad išgelbėtų vienos iš savo darbuotojų, padavėjos Brittany Mathis gyvybę. 19-metė mergina kenčia nuo piktybinio smegenų auglio, tačiau neturi sveikatos draudimo, be kurio gydymas kainuoja tokią sumą, apie kurią nei Brittany, nei jos šeima negali nė svajoti.

1/1

Verslininkas parduoda restoraną tam, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją. Asmeninio archyvo nuotr.

Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

1 / 1

Verslininkas parduoda restoraną tam, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją. Asmeninio archyvo nuotr.

(1 nuotraukos) Asmeninio archyvo nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (55)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Likimai
2014-04-25 00:36

Iš gaisro brolį išnešęs devynmetis šeimai uždirbo namo sienas

8|9

Berniukas per kelias akimirkas iš lego kaladėlių sudėjo kvadratinį namelį. „Mama, mes pastatysim tą namą“, - po gaisro verkiančią motiną žvaliu balsu guodė trečiokas. Inga Skvorčinskienė (34 m.) nė svajoti nesvajojo, kad sūnaus žodžiai greitai ims pildytis. Dėka berniuko, šeima jau turi blokelius naujo namo statyboms. „Tai – Patriko nuoplenas“, - tikino I.Skvorčinskienė. Šešių asmenų šeima namų neteko sausio pabaigoje. Gaisras per keliolika minučių prarijo nedidelį medinį Valų kaimo (Trakų raj., Lentvario sen.) gyventojų Ingos ir Artūro (34 m.) sodo namelį.


2014-04-24 15:37

Savo galiomis susižavėjęs būrėjas įklimpo į lošimų vergovę

51|2

Lošimo aistra iš panevėžiečio Vytauto Budzinsko (47 m.) dvejiems metams buvo atėmusi ramybę. „Įveikiau kančių kelius ir dabar galiu tvirtinti – kai tampi priklausomas nuo lošimų, nėra kam padėti“, – skundėsi vyras. Teisingai atspėtas rungtynių rezultatas priversdavo smarkiau plakti jo širdį, o diena be lažybų atrodydavo išbraukta iš gyvenimo. Lošimas yra kaip priklausomybė nuo alkoholio ar kitų cheminių medžiagų. Taip Vytautas, save vadinantis bioenergetiku, būrėju, astrologu, apibūdino potraukį atspėti sporto rungtynių rezultatus ir lažintis iš pinigų, rašo „Lietuvos ryto" priedas „Gyvenimo būdas".


2014-04-22 17:37

Ilgai lauktą žinią poetė iš Rietavo išgirdo prieš pat savo mirtį

13

Rietavo pakraštyje stovintis namas iš aplinkinių išsiskiria ne vien balkone plevėsuojančia Žemaičių draugijos vėliava. „Kol būsiu gyvas, puoselėsiu Birutės atminimą“, – sako Petras Lengvenis, po žmonos mirties čia įkūręs jai skirtą muziejų ir taip įamžinęs žemaičių Salomėja Nėrimi vadinamos poetės atminimą.


2014-04-21 08:31

Į laisvę sugrįžusiems vyrams nepaslysti padeda ir moterys

41|3

Povilas Kupcikevičius dažnai užsuka į namus, kur gyvena buvę nuteistieji. Ten jis pradėjo naują gyvenimą, sutiko būsimą žmoną. Prieglobsčio šiuose namuose ieško dešimtys bausmes atlikusių vyrų, tačiau ne visiems pavyksta pelnyti pasitikėjimą. Savaitgalį krikščioniško labdaros fondo įsteigtuose „Tėvo namuose“ Kaune kvepės šašlykais. Juos savo likimo draugams keps azerbaidžanietis Ilgaras Musajevas. Prie bendro stalo vyrai juokaus, gardžiuosis maistu ir taip sutiks šv.Velykas.


2014-04-20 14:14

Lietuvio mediko svajonių atostogos virto ilgu košmaru

109|4

Prisikėlimo stebuklas – taip savo likimą galėtų pavadinti Santariškių klinikų profesorius 49 metų Algirdas Tamošiūnas. Sunki kaklo trauma, ištikusi pernai prieš Velykas, buvo atėmusi ne tik galimybę judėti, bet ir jausti, valdyti savo kūną. Septynias valandas trukusi neurochirurginė operacija, ištvermė, kantrybė ir tikėjimas pasveikti, nuolatinis kolegų, reabilitacijos centro medikų, artimųjų dėmesys ir pagalba. Visa tai padėjo Vilniaus universiteto ligoninės Radiologijos ir branduolinės medicinos centro direktoriui A.Tamošiūnui ištverti fizines ir dvasines kančias.


2014-04-18 20:54

V.Šapranausko šeima apsisprendė, koks paminklas stovės ant kapo

240|18|

Po šio visą Lietuvą pribloškusio įvykio praėjo lygiai metai. 2013-ųjų balandžio 18 dieną savo namuose negyvas buvo rastas žinomas Lietuvos aktorius Vytautas Šapranauskas. Besišypsantis jo veidas vis dar pasitinka parduotuvių lankytojus – aktorius šypsosi ant loterijos bilietų. Neseniai jo atvaizdas gatvėse, dideliuose plakatuose reklamavo filmą. Mirusį aktorių primena ir jo kapo vieta sostinės Antakalnio kapinėse. Pagerbti ir aplankyti V.Šapranausko ateina sūnus Gytis Šapranauskas, buvusi velionio žmona Daiva Šapranauskienė, prieš nelaimę su juo bendravusi gyvenimo draugė Ieva Stasiulevičiūtė.


2014-04-18 09:44

Vokietis Heinzas ieško karo audrų nublokštų lietuvių

23|2

Esu garbaus amžiaus sulaukęs vokietis Heinzas. Gyvenu Heseno žemėje, prie Marburgo miesto. Nors kitais metais sukanka 70 metų nuo Antrojo pasaulinio karo pabaigos, mano atmintyje liko gilūs prisimininai, siejantys mane su Lietuvos šalies žmonėmis, kuriuos buvau sutikęs karo pabaigoje. Tada buvau 15 metų paauglys, lankiau Gladenbacho vidurinę mokyklą. Mano tėvas tuomet vadovavo Graudenco mokymo centrui, kur buvo ruošiama jaunuolių pamaina darbui lėktuvų dalių gamykloje. (Šis miestas, esantis į šiaurę nuo Torūnės, prie Vyslos, priklausė tuo metu Vokietijai, o dabar tai Lenkijos miestas Grudziondzas).


2014-04-17 21:23

Pirmosios moterų prieglaudos įkūrėja ėmėsi ginti vyrus

30|3

Tai nutiko dar 1971 metais Londone, Čistvike. Britė Erin Pizzey atidarė pirmąją Europoje moterų prieglaudą. Vėliau ji parašė bene pirmąją knygą apie smurtą šeimoje „Klyk tyliai, nes išgirs kaimynai“. Iš viso išleido aštuoniolika dokumentinių bei grožinių kūrinių. Ši moteris garsi ne tik dėl savo indėlio į kovą su smurtu – ji viena griežčiausių radikaliojo feminizmo priešininkių. Susidūrimo su karingomis feministėmis kitados būta tokio rimto, kad rašytojai teko kuriam laikui apsigyventi užsienyje.


2014-04-17 13:11

Biržuose dievintą kleboną D.Tubį pražudė paslaptis

250|3| 

Veiklus, džiaugsmingas, paslaugus, įkvepiantis viltį. Tokį Biržų kleboną Dalių Tubį atsimena dauguma parapijos gyventojų. Marios gėlių ir žvakelių per jo laidotuves liudijo jų meilę ir susižavėjimą. Tačiau tik nedaugelis žinojo, kas iš tiesų dedasi 49–erių Biržų Šv.Jono Krikštytojo bažnyčios klebono širdyje. Kai kurie biržiečiai net netiki tyrėjų atskleista informacija, kad per kraupią avariją D.Tubys buvo stipriai išgėręs. Jo kraujyje buvo rasta 2,5 promilės alkoholio. Tai kunigo pažįstamiems atrodo neįmanoma. Tiesa, ne visiems.


2014-04-16 14:27

101 metų šiaulietė visada mėgo rūgpienį ir patiekalus iš bulvių

13|8

Optimizmas, tikėjimas ir pozityvus požiūris į gyvenimą šiaulietei Leontinai Linkevičienei leido sulaukti garbaus amžiaus - 101 metų sukaktį švenčiančią šiaulietę trečiadienį pasveikino ne tik jos artimieji, bet ir į namus atvykę Šiaulių miesto meras Justinas Sartauskas bei Šiaulių civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Vilma Melenienė. Gėlių puokštę ir 500 litų ilgaamžei įteikęs J.Sartauskas palinkėjo sveikatos ir pažadėjo kitąmet dovanų atnešti jau nebe litų, o eurų.