Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

2014-01-14 08:48, atnaujinta 2014-01-14 18:19

Michaelis de Beyeris, Montgomeryje (Teksasas) valdantis restoraną „Kaiserhof“, nusprendė parduoti 17 metų vystytą verslą tam, kad išgelbėtų vienos iš savo darbuotojų, padavėjos Brittany Mathis gyvybę. 19-metė mergina kenčia nuo piktybinio smegenų auglio, tačiau neturi sveikatos draudimo, be kurio gydymas kainuoja tokią sumą, apie kurią nei Brittany, nei jos šeima negali nė svajoti.

1/1

Verslininkas parduoda restoraną tam, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją. Asmeninio archyvo nuotr.

Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

1 / 1

Verslininkas parduoda restoraną tam, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją. Asmeninio archyvo nuotr.

(1 nuotraukos) Asmeninio archyvo nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Likimai
2014-09-01 22:06

Žemyn užsukta galva gimęs brazilas trykšta optimizmu

24|13| 

Skundžiatės, kad jūsų kūnas netobulas? Brazilas Claudio Vieira de Oliveira padės jums pamatyti save iš kitos perspektyvos, rašo „The Mirror“. Šio 37 metų vyro kojos – baisiai deformuotos, rankos – praktiškai nenaudojamos, o galva prie kūno prisitvirtinusi pakaušiu žemyn. Iš šalies jis atrodo tarsi perlaužtas.


2014-09-01 18:54

Iš komos atsigauti motinai padėjo sūnaus balsas

10|4

Kinijoje – neįtikėtina besąlygiškos meilės bei stipraus motinos ir jos vaiko ryšio apraiška. Kai prieš 3 metus kinė Zhang Rongxiang pakliuvo į siaubingą avariją bei paniro į komą, gydytojai jos vyrui pranašavo, jog jo mylimoji niekuomet nepasveiks nuo patirtų traumų. Tačiau dar didesnį šoką moters sutuoktinis patyrė sužinojęs, kad ant gyvybės ir mirties ribos balansuojančios moters pilve vystosi jųdviejų pirmagimis.


2014-09-01 13:36

Net valdingiausi vyrai po vandeniu paklūsta blondinei

12|8

Vietoj keturių metų laikų – amžina vasara. Vietoj darbo kabineto – sala, kurią galima apeiti per keliolika minučių. Vietoj aukštakulnių – patogios šlepetės. Nardymo instruktore Maldyvuose dirbanti Ramunė Žydelytė (38 m.) jaučiasi laimingesnė nei tada, kai Lietuvoje dirbo banke. „Jaučiuosi daranti kažką naudinga, nesu mažas didelio mechanizmo sraigtelis“, – patikino lietuvė. Kaip rašo "Lietuvos ryto" žurnalas "Gyvenimo būdas", viename Lietuvos banke beveik dešimt metų dirbusi R.Žydelytė dėl etatų mažinimo darbo neteko 2009-aisiais. Gavusi išeitinę kompensaciją nutarė visiems metams išvykti į Egiptą – atsipūsti nuo visų darbų ir nuspręsti, ką nori veikti toliau.


2014-08-30 16:22

Svajonę gyventi šimtą metų sudaužė mįslinga žmogžudystė

105|3| 

Lietuvos garbės konsulas Ukrainos mieste Luhanske Mykola Zeleneco savo žmonai Elenai sakydavo gyvensiąs šimtą metų. Tačiau buvo nužudytas sulaukęs vos 39-erių. Našle likusi moteris tikisi, kad šeimos gyvenimą sugriovę niekšai bus rasti.


2014-08-29 18:16

Po pasaulį išblaškyti vaikai prarado mamą, bet ne vienas kitą

18|2

Lietuva, Švedija, Italija - trys šalys, po kurias pabiro keturi vienos šeimos mažamečiai. Motinos palikti trys broliai ir viena sesuo dabar turi mylinčius įtėvius ir jaukius namus. Skirtingose šalyse augantys vaikai šį rugpjūtį po daugelio metų pamatė vienas kitą.


2014-08-28 17:40

Nuo baisaus karo tėvynėje ukrainiečiai pasislėpė Vilniuje

237|4

Minske antradienį vykusias derybas, kuriose dalyvavo ir Ukrainos bei Rusijos prezidentai, su didele viltimi sekė karo pabėgėliai, palikę namus Rytų Ukrainoje. Keletą jų likimas nubloškė ir į Lietuvą. Ką šie žmonės patyrė ir kaip jaučiasi dabar? Separatistų kontroliuojamo Donecko priemiesčio gyventojai trisdešimtmečiai Aleksandras ir Natalija su penkerių metų dukterimi Anastasija jau antrą savaitę džiaugiasi ramybe Vilniuje. Baimindamasi dėl savo gyvybės jauna šeima skubiai susirinko būtiniausius daiktus, paliko namus ir patraukė į Lietuvą – pas čia gyvenančius giminaičius.


2014-08-27 17:45

Buvęs verslininkas iš Jonavos dienas leidžia prie konteinerių

117|3| 

Jonavietis Vidmantas Dromantas iš maišelio ištraukia „šlapios“ dešros. Vyras dūsta. Kalbėti – sunku, o nuo jo sklindantis kvapas žmones veja tolyn. Jis – vienas iš tų, kuriuos mes, normalieji, vadiname „konteinerių žmonėmis“. Šį savaitgalį jonaviečiai V.Dromantui ne kartą kvietė policijos pareigūnus. Mat vyras po Rimkų mikrorajoną vaikštinėjo pusnuogis. Ką daryti su V.Dromantu, nežino nei policininkai, nei socialiniai darbuotojai. Vyras jau kartą buvo pabėgęs iš senelių namų, ir pasirinko gyvenimą gatvėje.


2014-08-26 12:05

Kurčio našlaičio paguoda – beglobiai gyvūnai

18|3

Vaikystėje likęs visiškas našlaitis, po to netekęs ir jį auginusios močiutės, negirdintis ir nekalbantis panevėžietis trokšta būti reikalingas – ne tik draugei, seseriai ir tetai, bet ir labiausiai likimo nuskriaustiems – beglobiams gyvūnams. Nuo kūdikystės negirdintis ir kalbėti negalintis 26 metų Darius Kaušakys, tik nuvykęs į šunų prieglaudą Kaimiškyje, Panevėžio rajone, skuba prie būdos, kurioje tūno keturkojis sargas. Kiti šunys voljeruose irgi kaipmat sujunda: ima lyg pašėlę vizginti uodegomis, amsėti, loti. Globėjas eina prie kiekvieno ir juos glosto.


2014-08-26 08:00

Rusų oligarchas besaikius turtus iškeitė į valstiečio gyvenimą

79|6

Kai daugelis verslininkų dar tik pradeda savo karjerą, Germanas Sterligovas jau buvo milijonierius. Jam buvo vos 24-eri, kai jis įkūrė bendrovę, kurią valdydamas tapo vienu turtingiausių rusų. Jo sukurta finansų imperija su padaliniais Londone ir Niujorke jaunuoliui garantavo gyvenimo prabangą iki pat gilios senatvės. Vis dėlto dabar jo gyvenimas visiškai kitoks nei įsivaizduotume. 15 metų praleidęs turtuose ir šlovės spinduliuose, G.Sterligovas viską metė ir pasitraukė į miškus gyventi valstietiško gyvenimo. Dabar 47-erių rusas nebėra nei turtingas, nei įtakingas, tačiau jaučiasi laimingesnis net ir nūdienos globalinių ekonominių iššūkių laikais. Laimingesnis už daugelį Rusijos oligarchų.


2014-08-25 08:07

Prirakinto prie vėžimėlio genijaus S. Hawkingo kelias į begalybę

34|7

Vaidybinis filmas dar neparodytas, o jam jau žadama krūva „Oskarų“? Skamba mažų mažiausiai keistai, bet būtent taip kalbama apie juostą „Visko teorija“, kurioje pasakojama garsaus mokslininko Stepheno Hawkingo gyvenimo istorija.


Populiariausi per 24 val.