Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją (55)

2014-01-14 08:48, atnaujinta 2014-01-14 18:19

Michaelis de Beyeris, Montgomeryje (Teksasas) valdantis restoraną „Kaiserhof“, nusprendė parduoti 17 metų vystytą verslą tam, kad išgelbėtų vienos iš savo darbuotojų, padavėjos Brittany Mathis gyvybę. 19-metė mergina kenčia nuo piktybinio smegenų auglio, tačiau neturi sveikatos draudimo, be kurio gydymas kainuoja tokią sumą, apie kurią nei Brittany, nei jos šeima negali nė svajoti.

1/1

Verslininkas parduoda restoraną tam, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją. Asmeninio archyvo nuotr.

Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

1 / 1

Verslininkas parduoda restoraną tam, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją. Asmeninio archyvo nuotr.

(1 nuotraukos) Asmeninio archyvo nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (55)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Likimai
2014-04-17 13:11

Biržuose dievintą kleboną D.Tubį pražudė paslaptis

232|3| 

Veiklus, džiaugsmingas, paslaugus, įkvepiantis viltį. Tokį Biržų kleboną Dalių Tubį atsimena dauguma parapijos gyventojų. Marios gėlių ir žvakelių per jo laidotuves liudijo jų meilę ir susižavėjimą. Tačiau tik nedaugelis žinojo, kas iš tiesų dedasi 49–erių Biržų Šv.Jono Krikštytojo bažnyčios klebono širdyje. Kai kurie biržiečiai net netiki tyrėjų atskleista informacija, kad per kraupią avariją D.Tubys buvo stipriai išgėręs. Jo kraujyje buvo rasta 2,5 promilės alkoholio. Tai kunigo pažįstamiems atrodo neįmanoma. Tiesa, ne visiems.


2014-04-16 14:27

101 metų šiaulietė visada mėgo rūgpienį ir patiekalus iš bulvių

11|8

Optimizmas, tikėjimas ir pozityvus požiūris į gyvenimą šiaulietei Leontinai Linkevičienei leido sulaukti garbaus amžiaus - 101 metų sukaktį švenčiančią šiaulietę trečiadienį pasveikino ne tik jos artimieji, bet ir į namus atvykę Šiaulių miesto meras Justinas Sartauskas bei Šiaulių civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Vilma Melenienė. Gėlių puokštę ir 500 litų ilgaamžei įteikęs J.Sartauskas palinkėjo sveikatos ir pažadėjo kitąmet dovanų atnešti jau nebe litų, o eurų.


2014-04-14 20:31

Buvusiai ansamblio „Lietuva“ šokėjai dabar paklūsta kariškiai

17|9

Per visą gyvenimą tik dvi tarnybos: artistė ir „protokolistė“. Taip juokaudama prisistatė Krašto apsaugos ministerijos Protokolo skyriaus vedėja Salvina Taukinaitienė (60 m.). Po 20 metų karjeros dainų ir šokių ansamblyje „Lietuva“, kai kaip artistė sulaukė pensijos, moteris ėjo toliau tarnauti Lietuvai. Nėra tokios valstybinės šventės, kuriai S.Taukinaitienė nerengtų scenarijaus, o jame detaliai nenurodytų, kaip turėtų elgtis Garbės sargybos kuopos kariai.


2014-04-14 10:55

Nesuvokiama: lenkas savo šeimą apdraudė, o po to sudegino

75|3

Lenkija neatsigauna po šoko, kurį sukėlė 42 metų staliaus – religingo bažnyčios patarnautojo Dariuszo Perzynskio nusikaltimas: jis sudegino savo žmoną ir 4 vaikus, nes norėjo gauti milijono zlotų draudimo išmoką. Ypač sukrėsti Jastšembio Zdrujaus gyventojai, kurie patikėjo, kad pražūtingas gaisras buvo nelaimingas atsitikimas. Žmonės nuoširdžiai ir dosniai „sielvartaujančiam našliui“ aukojo pinigus. Sujaudinti šeimos tragedijos pinigus pervedinėjo visos Lenkijos gyventojai, o Jastšembio Zdrujaus miesto vadovai D.Perzynskiui skubiai padovanojo dviejų kambarių butą.


2014-04-12 13:34

Buvęs kalinys išmeldė lietuvę žmoną ir darbą Norvegijoje

97

Buvau 15 metų, kai pradėjau žavėtis nusikalstamo pasaulio žmonėmis. Man jie atrodė tokie rimti! Po kiek laiko supratau, kad jie yra suvilioti melo. 16-os patekau į įkalinimo įstaigą. Praėjo 3 metai. Gavau bausmę – 8 metus. Buvau labai prasižengiantis kalinys. Dabar matau, kad net ir tai išėjo man į naudą.


2014-04-11 11:03

Prieš lemtingą žygį į Bornmuto parką – žinutė močiutei

178|9

Vilnietė Zoja Šliachtecova (65 m.) jaučiasi baisiai prislėgta. Moteris trejus metus laukė žinios apie dingusį anūką Jurijų Šliachtecovą. Sekinančią nežinią trečiadienį nutraukė kraupus pranešimas – Didžiosios Britanijos pareigūnai rado jo kūną Bornmute, prie golfo laukų augančiame medyje. Kūnas nepastebėtas buvo trejus metus. Drabužių kišenėse rasti dokumentai ir kiti asmeniniai daiktai palieka tik labai mažą viltį, kad tai – kitas žmogus. „Aš tave myliu“, - tokią žinutę Z.Šliachtecova gavo iš anūko prieš jam dingstant. Tai ją išgąsdino – Jurijus tokių anksčiau nerašydavo. Moteris ėmė skambinti vaikinui per „Skype“ ir telefonu. Jis neatsiliepė.


2014-04-10 17:46

Neramumai Ukrainoje vilnietei primena pačios patirtą karo siaubą

75|5

Vilnietė Valentina (82 m.) susiima už širdies. Negali ramiai prisiminti to, kas įvyko prieš daugiau nei 70 metų. Jai tuomet buvo 9-eri. Antro pasaulinio karo žiaurumas paliko gilų ir skaudų įspaudą. Moteriai siaubą kelia susirėmimai Ukrainoje. „Negalime leisti, kad vėl kiltų karas. Kodėl Ukrainoje, Sirijoje vyksta tokios baisybės? Žmonės nesupranta gyvybės kainos“, - susijaudinusi kalba ji. Prisėdame nedidelėje, sovietmečiu statyto daugiabučio virtuvėje. Valentina įpila du puodelius kavos, pro langą pabaido balandžius – tie vis pridergia balkoną.


2014-04-10 10:02

Moksleivės gyvybę išgelbėjo kilni mokytojo širdis

12

Stebuklai iš tiesų įvyksta tada, kai mažiausiai jų tikiesi. Tuo įsitikino ir 47-erių Ahmedas Ali, kurio dukros gyvybė kabėjo ant plonyčio plauko. 13-metė Alya kentėjo nuo sutrikusios smegenų skysčio cirkuliacijos, sukėlusios tam tikrus vystymosi sutrikimus. Lyg to būtų negana, mergaitės inkstai pamažu ėmė vis silpniau funkcionuoti, ir Alyai žūtbūt reikėjo donoro.


2014-04-09 14:27

Šimtametė dzūkė nepersivalgo ir atsisako maisto iš parduotuvės

37

Mažučiame Papiškių kaimelyje (Varėnos r.) tarp laukų įsikūrusioje senutėlėje sodyboje gyvenanti Konstantina Izabelė Sabaitienė šio pavasario labai laukė – jis senolei su bundančia gamta bei grįžtančiais paukščiais padovanojo ir šimtmečio jubiliejų.


2014-04-08 14:10

Šimtametę šeimininkauti išmokė devyni broliai

9|2

Prieš šimtą metų gimusi Kauno gyventoja Viktorija Baršauskaitė –Karčiauskienė nestokoja humoro jausmo. Nors ir patyrusi sunkumų gyvenime, ji džiaugiasi kiekviena nauja diena. Senolė iki šiol kiekvieną vasarą vyksta ilsėtis prie Baltijos jūros. Galbūt tai ir stiprina ilgaamžės sveikatą?