Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

2014-01-14 08:48, atnaujinta 2014-01-14 18:19

Michaelis de Beyeris, Montgomeryje (Teksasas) valdantis restoraną „Kaiserhof“, nusprendė parduoti 17 metų vystytą verslą tam, kad išgelbėtų vienos iš savo darbuotojų, padavėjos Brittany Mathis gyvybę. 19-metė mergina kenčia nuo piktybinio smegenų auglio, tačiau neturi sveikatos draudimo, be kurio gydymas kainuoja tokią sumą, apie kurią nei Brittany, nei jos šeima negali nė svajoti.

1/1

Verslininkas parduoda restoraną tam, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją. Asmeninio archyvo nuotr.

Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

1 / 1

Verslininkas parduoda restoraną tam, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją. Asmeninio archyvo nuotr.

(1 nuotraukos) Asmeninio archyvo nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Likimai
2014-09-19 22:00

A.Hitlerio maisto ragautoja plūsdavo ašaromis po kiekvienų pietų

14|3

Vokietei Margo Wolk valgyti reiškė žaisti su mirtimi. Lyg rusiškoje ruletėje, bet kuris iš jos suvalgytų kąsnių galėjo būti mirtinas. M.Wolk, Antrojo pasaulinio karo metais – jauna 25 m. moteris, buvo viena iš 15 likimo draugių, dirbusių nacių lyderio Adolfo Hitlerio maisto ragautojomis.


2014-09-19 12:59

Airė neatleis vienuolėms, atidavusioms ją pedofilui

49

Mary Monaghan jau 64-ri, bet vaikystėje patirtas košmaras dar ir dabar priverčia krūpčioti. Ji buvo vos dvejų metukų, kai Airijos katalikų vienuolės ją įsodino į laivą, plaukiantį į Ameriką, tikėdamos, kad siunčia mergaitę į geresnį gyvenimą. Tačiau iš tiesų ją pasiuntė į iškrypėlio, pedofilo ir smurtautojo rankas. Toks buvo Mary įsidukrinęs amerikietis Williamas O'Brienas.


2014-09-18 16:43

Monsinjoras R. Šalaševičius paliko kunigystę. Kas su juo bus?

401|3

Trečiadienį Vilniaus arkivyskupija pranešė, kad buvęs Vilniaus arkikatedros administratorius ir buvęs Vilniaus Šv. Juozapo kunigų seminarijos rektorius Robertas Šalaševičius palieka kunigo tarnystę. „Dėl susiklosčiusios situacijos jis yra suspenduojamas nuo kunigo pareigų vykdymo“, - rašoma Vilniaus arkivyskupo Gintaro Grušo kreipimesi į tikinčiuosius. Ganytojas ragino melstis už kunigą Robertą ir kitus kunigus bei prašė visiems malonės laikytis duotos priesaikos. „Dievas tegydo žaizdas, kurias sukelia neištikimybė“, - kreipimesi meldė G.Grušas.


2014-09-18 13:23

Galūnių netekę žmonės išsaugojo sveiką humoro jausmą

15|11

Netekti galūnės – tragedija. Tokia mintis daugeliui ateina į galvą, kai gresia likti be rankos ar kojos. O štai yra žmonių, kurie moka pasijuokti iš savo nelaimės ir švelniai pašiepti negalią. Tiems, kurie niekada nėra praradę galūnės, sunku įsivaizduoti, ką tai reiškia. Dažniausiai rankų ar kojų netenka kariai, gelbėtojai, sportininkai ir žmonės, susirgę sunkiomis ligomis ar patekę į nelaimę.


2014-09-18 07:28

P. Kazickui labiau rūpi skurstantys vaikai negu senelio turtai

118|6| 

Lietuva, šeima, Dievas. Tokia eilės tvarka savo šeimoje vertybes buvo išdėstęs išeivijos lietuvis Juozas Kazickas (1918–2014). Ir krepšinis – tai galėtų pridėti vienas jo anūkų Peteris Kazickas (21 m.). Šis Lietuvos simboliu tapęs žaidimas su senelių gimtine susiejo už Atlanto gimusį ir tiktai trečią kartą mūsų šalyje apsilankiusį garsiojo filantropo vaikaitį.


2014-09-16 17:36

Po kelionės tremtinių takais – staigi mirtis Šventosios upėje

34|4| 

Šis pasakojimas apie 26 metų Oskarą Valiulliną turėjo būti kitoks – linksmas, pilnas šio jauno, entuziastingo panevėžiečio įspūdžių apie kelionę į Sibirą su „Misija Sibiras“ grupe, apie istorijos studijas, totoriaus meilę gimtinei Lietuvai. Tačiau apgavikė nuojauta nepašnibždėjo, kad tai bus paskutinė kelionė jo gyvenime ir kad mums reikia skubėti susitikti.


2014-09-16 12:48

Meilės drama senatvėje – giminaičiai nori išskirti senukus

13|2

Iki kokio amžiaus giminės turi teisę kištis į tavo asmeninius santykius, nurodinėti, ką mylėti, su kuo tuoktis? Pasirodo, nėra jokios amžiaus ribos. Amerikiečių 96 m. Edith Hill ir 95 m. Eddie Harrisono santuoką užginčijo jų giminaičiai, praneša AP


2014-09-16 09:31

Islamistų vadui padovanota 14-metė papasakojo, ką ištvėrė

88|

Irake ir Sirijoje įsisiautėję radikalieji islamistai šiurpiomis dramomis pavertė daugelio vietos žmonių gyvenimus. Ypač sunku tiems, kurie išpažįsta kitokias religijas nei islamas. Kurdų senojo jezidų tikėjimo atstovai persekiojami ypač žiauriai.


2014-09-14 14:52

Ukrainos karių gelbėtoja didžiuojasi lietuviška pavarde

53|3

Chersono generolas, štabo viršininkė, koordinatorė - įvairiai vadinama Natalija Danutė Bimbiraitė. Ukrainos armijos kariams paramą teikiančio koordinacinio centro siela – lietuvio, širvintiškio, dukra, gimusi ir augusi Ukrainoje, Chersono mieste. Natalijos tėtis privalėjo išvykti iš Lietuvos dar būdamas vaikas. Suaugęs dažnai vykdavo į tėviškę, čia veždavosi ir ukrainietę žmoną, dvi dukteris. Vis galvojo – gal jiems važiuoti gyventi į Lietuvą? Tyliais vakarais mokė žmoną kalbėti lietuviškai. Į sąsiuvinį rašė lietuviškus žodžius ir abu su žmona juos kartojo.


2014-09-13 15:06

Moteris liko priblokšta su meiluže pabėgusio tėvo melo

18

Viskas prasidėjo nuo nuotraukos, kurią pamatęs giminaitis tvirtino, kad joje pozuojanti paauglė – Susan Swingler. Pati S.Swingler buvo šokiruota – ji neatsiminė, kad kada nors būtų pozavusi šiai nuotraukai. Nuotraukoje prie vartų stovėjo maždaug 15 metų mergaitė, jos akis slėpė akiniai. Mergaitė buvo liesa, tiesiais plaukais – visai kaip Susan, rašo dailymail.co.uk. „Ar tai galėjau būti aš? Negi šis momentas visiškai išsitrynė iš mano atminties?“ - klausė Susan.


Populiariausi per 24 val.