Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

2014-01-14 08:48, atnaujinta 2014-01-14 18:19

Michaelis de Beyeris, Montgomeryje (Teksasas) valdantis restoraną „Kaiserhof“, nusprendė parduoti 17 metų vystytą verslą tam, kad išgelbėtų vienos iš savo darbuotojų, padavėjos Brittany Mathis gyvybę. 19-metė mergina kenčia nuo piktybinio smegenų auglio, tačiau neturi sveikatos draudimo, be kurio gydymas kainuoja tokią sumą, apie kurią nei Brittany, nei jos šeima negali nė svajoti.

1/1

Verslininkas parduoda restoraną tam, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją. Asmeninio archyvo nuotr.

Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

1 / 1

Verslininkas parduoda restoraną tam, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją. Asmeninio archyvo nuotr.

(1 nuotraukos) Asmeninio archyvo nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Likimai
2014-10-22 16:11

Ligų užkluptą G. Balandytę palaiko tikėjimas: rytoj bus geriau

25

Gražina Balandytė (77 m.) neturi recepto, kuris jai padėtų išlikti sveikai. Tačiau iki šiol su teatro scena neišsiskyrusiai aktorei gyvenimo džiaugsmą teikia tai, kad ji vis dar turi, ką vaidinti. Teatre G.Balandytė jau yra sukūrusi per 80 vaidmenų, o kine ir televizijoje – maždaug 20. Pernai po dešimties metų pertraukos aktorė su trenksmu grįžo į Nacionalinio Kauno dramos teatro sceną. „Esu laiminga, kad gaunu vaidmenų. Teatras man – visas gyvenimas“, – prisipažino aktorė.


2014-10-21 14:36

Daug nuopuolių patyrusiam vyrui stotis ant kojų padeda dukros

69|11

Žmogaus gyvenimas kupinas nuopuolių ir pakilimų. Tačiau tokių gyvenimo smūgių, kuriuos likimas sudavė mano pašnekovui, pasitaiko ne kiekvienam. Net sunku pasakyti, kas blogiau: ar tai, kad jis augo internate, per pusmetį prarado keturis artimiausius šeimos narius, visai tai sužadino norą nusižudyti, dėl to ne kartą gulėjo psichiatrinėje ligoninėje, išėjęs protarpiais vartojo narkotikus, protarpiais gėrė, vėliau tam į draugiją susirado ir žmoną, ar kad dabar gyvena sunkiomis sąlygomis viename nesutvarkyto namo kambaryje be patogumų su dviem mažametėmis dukromis...


2014-10-20 15:29

Seserį sugraudino mirusio brolio laiškas

4

Švedė Johanna Olsson neseniai sulaukė netikėtos staigmenos. Praėjusią savaitę ją pasiekė laiškas, kurį jai parašė jau miręs brolis. Fredrikas laišką savo seseriai parašė prie 20 metų. „Mane apėmė džiaugsmas, o kartu ir liūdesys“, – švedų interneto dienraščiui DN.se prisipažino J.Olsson.


2014-10-20 15:27

Kaunietės paauglystė baigėsi mamai diagnozavus vėžį

2

Ką paaugliui reiškia mamai diagnozuotas krūties vėžys? Kaip pasikeičia požiūris į gyvenimą, tėvus? Ko išmoko tokia patirtis? Į šiuos klausimus atsakyti gali kaunietė Laura, kuriai pačiai teko išgyventi šiuos sunkius išbandymus.


2014-10-19 14:09

Mirties grėsmė nenuslopino Renatos Narkūnaitės meilės gyvenimui

15|4

Seriale „Pasmerkti III“ (TV3 vaidinančios Renatos Narkūnaitės (27 m.) likimas taip pat vertas filmo. Dar paauglystėje mirtiną ligą įveikusi mergina energingai siekia aktorės karjeros. Ilgi mėnesiai ligoninės palatoje, chemoterapija.


2014-10-18 22:21

Kalinio kelias iš priklausomybės gniaužtų - kupinas pagundų

3|2

Daug yra teorijų, mitų, pasakų apie tai, kaip atsirado žmogus. Vieną jų man pasakoja ir mano pašnekovas. Esą, Dievas svarstė, kurti žmogų ar ne, ir klausė angelų patarimo. Vieni jų patarė kurti žmogų su geromis savybėmis, kiti – su blogomis. Vienas galop sako, Dieve, tiesiog sukurk jį su geromis ir blogomis savybės, o jis pats pasirinks, kuriuo keliu eiti. Dievas atsakė, kad kol visi angelai patarinėjo, jis ir sukūrė žmogų.


2014-10-17 16:39

Kunigo biografijoje – seksas su nepažįstamaisiais ir narkotikai

32|6

Kunigas Richardas Colesas dažnai apibūdinamas kaip žymiausias Didžiosios Britanijos vikaras. Jis – šeimos pokalbių laidos „Saturday Live“ vedėjas. Vienas garsios BBC komedijos veikėjas sukurtas būtent pagal šį žmogų.


2014-10-15 19:40

Benamis britas sugraudino lietuvių širdį

50

Klaipėdoje prisiglaudęs benamis Didžiosios Britanijos pilietis Antony Davidas Heapas, kuris netrukus bus išvarytas ir iš savo lūšnos, turėtų grįžti į tėvynę. Pinigų pasui ir kelionei jam aukoja lietuviai iš Londono, rašo „Lietuvos rytas“. Šiomis dienomis į Pievų gatvę Klaipėdoje turėtų atburgzti buldozeriai ir nuo žemės paviršiaus nušluoti kelias benamių lūšnas.


2014-10-15 13:11

81 metų britas ryžosi lyties keitimo operacijai

37

81-erių buvęs pilotas tapo seniausiu žmogumi Didžiojoje Britanijoje, kuriam atlikta lyties keitimo operaciją. Dabar jis prisistato kaip moteris vardu Ruth Rose, rašo mirror.co.uk. Transseksualė sulaukė kritikos, norėdama operacijos būdama tokio amžiaus, bet Ruth tai nė motais. „Visada žinojau, kad gyvenu ne tam kūne,“ - sako ji.


2014-10-15 10:33

„Scanoramai“ vadovaujanti G.Arlickaitė neslepia jaunystės klaidų

28

Ruduo daug kam kvepia ilgesiu, liūdesiu ir melancholija. Bet tik ne kinotyrininkei, Europos kino akademijos narei Gražinai Arlickaitei (67 m.). Europos šalių kino forumo „Scanorama“ steigėja ir vadovė rudenį visa galva pasineria į jau dvyliktus metus lapkričio mėnesį vykstantį renginį, rašo „Lietuvos rytas“. Ar profesija, kuriai Vilniuje gyvenanti moteris atiduoda visas jėgas, neatėmė iš jos meilės, šeimos laimės ir motinystės džiaugsmų?


Populiariausi per 24 val.