Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

2014-01-14 08:48, atnaujinta 2014-01-14 18:19

Michaelis de Beyeris, Montgomeryje (Teksasas) valdantis restoraną „Kaiserhof“, nusprendė parduoti 17 metų vystytą verslą tam, kad išgelbėtų vienos iš savo darbuotojų, padavėjos Brittany Mathis gyvybę. 19-metė mergina kenčia nuo piktybinio smegenų auglio, tačiau neturi sveikatos draudimo, be kurio gydymas kainuoja tokią sumą, apie kurią nei Brittany, nei jos šeima negali nė svajoti.

1/1

Verslininkas parduoda restoraną tam, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją. Asmeninio archyvo nuotr.

Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

1 / 1

Verslininkas parduoda restoraną tam, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją. Asmeninio archyvo nuotr.

(1 nuotraukos) Asmeninio archyvo nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Likimai
2014-12-22 12:48

Vyro gyvenimą apvertė Prancūzija, bet meilę jis rado Lietuvoje

4|2

Dvidešimt metų Prancūzijos Fontenblo mieste gyvenančiam alytiškiui verslininkui Aidui Bauboniui vos prieš keletą mėnesių kilo idėja sukurti pasaulyje analogo neturintį įrenginį – nepamainomą pagalbininką virtuvėje. „Maisto gaminimas – ne mano stichija, tačiau labai mėgstu skaniai pavalgyti. Virtuvėje stengiuosi padėti žmonai. Ši įrenginio idėja – ir jos nuopelnas“, – pasakojo Aidas.


2014-12-21 15:43

Šeimos verslas kita linkme pasuko ir dukterų likimą

26|5

Kai prieš dešimt metų veterinarijos gydytojo specialybę turintis rankinio sporto meistras Valdas Trinkūnas (60 m.) su žurnaliste žmona Dale (55 m.) Druskininkuose įsigijo seną sanatoriją, nežinojo, ką reiškia trijų raidžių junginys SPA. Apskritai jie niekada nebuvo net kojos įkėlę į jokią sanatoriją. Ten važiuoja tik tinginiai, neturintys ką veikti ir ieškantys ligų, mąstė jie. Tai dabar su šypsena prisimena trijų sveikatingumo ir poilsio centrų Lietuvoje savininkai.


2014-12-18 19:36

Egzorcistui S.Bitkauskui pavyko pakeisti apsėstųjų likimus

123|

„Jeigu galėčiau, norėčiau nebūti egzorcistu. Tai, ką tenka patirti, pamatyti, prilygsta siaubo filmuose rodomoms scenoms. Piktoji dvasia ne tik stengiasi visokiais būdais sutrukdyti dirbti egzorcistui, bet ir nepraleidžia progos keršyti ją išvarančiajam“, – pasakojo prieš beveik penkerius metus egzorcistu vyskupo paskirtas kunigas Sigitas Bitkauskas. Dvasininkas lankė tarptautinius egzorcizmo kursus, kasmetinius mokymus Italijoje. Egzorcizmo apeigų jam išmokti padėjo ir tam skirta literatūra.


2014-12-18 12:53

Dėl meilės į islamą atsivertusi lietuvė: „Alachui nesimeldžiu“

178|4

Hagoje, Nyderlanduose, apsistoja tūkstančiai atvykėlių iš Rytų šalių. Nuo centro šiek tiek nutolusiuose kvartaluose niekas nesistebi musulmoniškais apdarais pasipuošusiomis moterimis. Savo kūnus jos slepia nuo nepažįstamųjų. Viską, ką turi gražiausio, rodo tik savo vyrams. LRT Televizijos laida „Emigrantai“ kviečia susipažinti su Ieva, kuriai musulmonų gyvenimas puikiai pažįstamas, – mergina dėl būsimų vestuvių jau davė įžadus Alachui.


2014-12-16 13:57

Marijampolietis galiūnas netaupo gerumo ir atjautos

28|4

Marijampolietis Alvydas Kirkliauskas įsitikinęs, – niekam nereikėtų gelbėti pasaulio, jei kiekvienas kasdien darytų gerus darbus. Sunkiosios atletikos pasaulyje žinomas vyras, dirbantis treneriu, ne kartą laimėjo galiūno titulą, išugdė ne vieną jaunąjį stipruolį ir nuolat tiesia pagalbos ranką silpnesniems.


2014-12-15 16:48

Vygaudas Ušackas savo 50-mečio proga įteikė dovaną šeimai

45|13

Trumpas vizitas į gimtinę pas tėvus ir draugus kitą savaitę ir tolima kelionė į Kiniją su šeima per Kalėdų atostogas. Tokį savo 50-ojo jubiliejaus, kurį minės gruodžio 16-ąją, scenarijų sugalvojo Europos Sąjungos (ES) ambasadorius Rusijoje Vygaudas Ušackas. Būk gudrus kaip žaltys ir neklastingas kaip karvelis. Tokio Šv.Mato išsakyto principo laikosi diplomatas ir tikina niekada dėl to nesuklydęs – nei kurdamas šeimos planus, nei eidamas sunkią tarnybą Afganistane, nei megzdamas ryšius su prieštaravimų draskoma Rusija, rašo "Lietuvos ryto" šeštadienio žurnalas "Gyvenimo būdas".


2014-12-15 09:55

Norvegijoje įsikūręs lietuvis tėvynę myli labiau nei moteris

25

Iš Kybartų kilęs Zenonas Mačiulaitis turėjo tapti kunigu, planavo tą labai rimtai. Bet vietoj Dievo pasirinko moters meilę ir likimas susiklostė visai kitaip nei jo svajonėse. Šiandien žvitriu vyruku žmonių vadinamą Zenoną laida „Emigrantai“ sutinka nedideliame Brynės miestelyje Pietvakarių Norvegijoje. Bet nei bažnyčioje, nei moters glėbyje. Jis svetimame krašte su keliais vos pažįstamais estais gyvena pusrūsyje, mažame kambarėlyje.


2014-12-14 20:47

Mirštančios mergaitės svajonė – susitikti su naujagime sese

23

Mirštančios keturmetės mergaitės nėščia motina Jolene Hale atskleidė savo didžiausią troškimą – kad abi jos dukros dar susitiktų. Mažoji Isabella iš Londono svajoja būti vyresne sese, bet niekas nežino, ar ji spės – gydytojai dar užpernai metų spalį nustatė, kad jai gyventi liko maždaug metai.


2014-12-13 17:24

Medikė ir po 20 metų neišsižada savo minčių apie abortus

37

Dvidešimt metų – daug ar mažai? Būtent tiek metų gruodžio 10-ąją suėjo nuo šeštadieninio „Lietuvos ryto“ priedo „Gyvenimo būdas“ pirmojo numerio pasirodymo. Ar dar kas nors prisimena, kokia Lietuvos padangės žvaigždė žibėjo pirmajame jo puslapyje? Sukakties proga suradome keletą pirmojo numerio herojų. Viena jų - Kalvarijoje dirbanti gydytoja Tatjana Kulbokienė.


2014-12-13 08:46

Emigrantės dalia persmelkta skerdyklos ir žuvies fabriko kvapu

76

Nyderlandai. Roterdamas. Malvina šiame mieste – vos keletas dienų. Ką tik išsikrovė lagaminą ir įsikūrė nedideliame kambarėlyje. Mergina ir pati jau sunkiai suskaičiuoja kelintą kartą gyvenimą pradės iš naujo – nepažįstamame mieste, su šiek tiek santaupų ir viltimi, kad šįkart pasiseks. Tiesa, kaip prisipažįsta „Emigrantams“, labiausiai ji norėtų gyventi visai ne Olandijoje, o Lietuvoje. Tačiau po keleto bandymų įsitvirtinti gimtinėje jai nusviro rankos. Malvina sako, kad į Lietuvą nebegrįš niekada.


Populiariausi per 24 val.