Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

2014-01-14 08:48, atnaujinta 2014-01-14 18:19

Michaelis de Beyeris, Montgomeryje (Teksasas) valdantis restoraną „Kaiserhof“, nusprendė parduoti 17 metų vystytą verslą tam, kad išgelbėtų vienos iš savo darbuotojų, padavėjos Brittany Mathis gyvybę. 19-metė mergina kenčia nuo piktybinio smegenų auglio, tačiau neturi sveikatos draudimo, be kurio gydymas kainuoja tokią sumą, apie kurią nei Brittany, nei jos šeima negali nė svajoti.

1/1

Verslininkas parduoda restoraną tam, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją. Asmeninio archyvo nuotr.

Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

1 / 1

Verslininkas parduoda restoraną tam, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją. Asmeninio archyvo nuotr.

(1 nuotraukos) Asmeninio archyvo nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Likimai
2015-03-06 10:28

Snaiperio kulkos sužalotas jaunas ukrainietis: „Namo nenoriu“

16

Snaiperio kulkos sunkiai sužalotas ukrainietis Ilja Lucenko Lietuvoje ne tik pasveiko, atgavo jėgas, bet ir atšventė savo 18-ąjį gimtadienį. Du mėnesius Druskininkų sanatorijoje „Saulutė“ gydęsis vaikinas išvyksta į Baltarusiją, kur persikėlė jo motina. „Namo nenoriu, be to, ten manęs niekas ir neįleis – Mariupolyje vyksta karas“, – sakė ukrainietis.


2015-03-06 10:19

Aukščio bijantis pasvalietis valdo bepiločius orlaivius

6|4

Pasvaliečio pomėgis Dakaro raliui ir bepiločiams orlaiviams nuvedė jį iki Pietų Amerikos, kur visas varžybas jis galėjo stebėti iš arti. Tiesa, daugiausia tik per fotoobjektyvą, tačiau automobilių variklių gausmas ausyse vis dar primena, kad visa tai buvo ne sapnas.


2015-03-06 10:19

Lietuvė Anglijoje: „Čia negali neskųsti, kitaip tave suvalgys“

50

Iš marijampolietės Ingridos vaikai Anglijoje buvo atimti trečią dieną po to, kai juos atsivežė. Ją taip pat tardė dėl nesąžiningai užpildyto klausimyno gauti pašalpą. Moteris „Emigrantams“ sako, kad po šių išbandymų tapo stipresnė – dabar ji nebebijo kovoti už save ir šeimą. Ingridai taip pat nebėra gėda skųsti: „Jei tu neskųsi, tada tave paskųs ir suvalgys.“


2015-03-04 15:29

Londone gyvenanti Daiva – atvirai apie santuoką su alžyriečiu

131|2

„Daug kas klausia, koks gi tas mano gyvenimas su musulmonu. Tik pabendravę žmonės pamato, kad aš iš tikrųjų esu, kokia esu, – nei linkusi labiau į kurią religiją, nei šiaip esanti kažkuo kitokia“, – sako už alžyriečio ištekėjusi lietuvė Daiva Doukhane. Londone gyvenanti moteris atvirai pasidalijo stereotipus laužančia patirtimi bei atskleidė, ką iš tiesų reiškia gyventi su užsieniečiu ir kitatikiu.


2015-03-03 15:03

Kodėl A.Užkalniui parūpo popierinių knygų likimas?

20|2

Baigdamas senų daiktų seriją, galvojau, kas labiausiai tiktų paskutiniam šios serijos straipsniui. Kažkada rašiau, kad popierinis laikraštis niekur neišeis, nes jis susijęs su įpročiais ir potyriais, kurių nenoriai atsisakysime, nes nėra tokios priežasties. Mums patinka versti, glostyti ir lankstyti popierių prie pusryčių, pasitiesus ant stalo. Mūsų akys popieriumi laksto kitaip negu išmaniojo telefono arba planšetinio kompiuterio ekranu. Tai gali būti išskirtinis produktas, tai gali būti ne visiems, bet niekada netaps pasiūlymu, kuris nebeturi jokių adresatų, rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Gyvenimo būdas“.


2015-03-03 09:34

Pedagogei prisistatyti staliumi iš pradžių buvo nesmagu

13|5

Smulkutei buvusiai pedagogei paklūsta pjūklas, kirvis, oblius ir kiti staliaus įrankiai. Ji su užsidegimu dirbina langus, šulinius, drožia žaislus, nes nuo pat vaikystės į šonus lekiančios skiedros jai buvo romantiškiausias vaizdas.


2015-03-02 16:57

B.Nemcovas neslėpė aistros moterims – Kremlius tai išnaudojo

338|11|

Rusijos žiniasklaida ūžia – skelbiama, kad penktadienio vėlų vakarą nužudytas vienas opozicijos lyderių Borisas Nemcovas prieš mirtį laiką leido su jauna dailia ukrainiete Ana Durickaja. Naujienų portalas „LifeNews“, kurį kontroliuoja Rusijos saugumo tarnybos, jau kitą rytą pradėjo skelbti informaciją apie A.Durickają ir jos romaną su 55 metų B.Nemcovu. Esą pora susipažino prieš trejus metus, gyveno tai Maskvoje, tai Kijeve, o A.Durickajos tėvai prieštaravo dukters draugystei su daugiau nei 30 metų vyresniu rusu.


2015-02-28 12:15

A.Užkalnis: ką rodydavo kine prieš seansą, kai nebuvo reklamos

77|6

Rubrikoje „Likimai“ rasite istorijų ir apie daiktų likimus. Daiktų, kurie jau baigė savo gyvenimo kelią. Jie dar šalia mūsų, daugelis dar prisimena, kaip jais naudotis, kai kurie prie jų arba su jais praleido didelę gyvenimo dalį, bet naujos technologijos ir nauji įpročiai juos pastūmėjo į šalį – galbūt visiems laikams, o galbūt tik laikinai. A.Užkalnio nuomonę apie tai, kas yra kino žurnalas ir kodėl jo reikėjo, kai dar reklama nebuvo visagalė, rasite „Lietuvos ryto“ priede „Gyvenimo būdas“.


2015-02-27 14:39

Britės šansas turėti anūką – susilaukti mirusios dukros vaiko

8

Didžiosios Britanijos teismuose – išskirtinė byla. 59-erių metų amžiaus moteris nori susilaukti savo pačios anūko. Tai būtų įmanoma panaudojus jos mirusios dukros kiaušinėlius. Tai – pirmoji tokio pobūdžio byla pasaulyje. Moteris teigia, jog kiaušinėlius apvaisinti donoro sperma ir implantuoti į gimdą buvo dukros paskutinis noras.


2015-02-26 13:45

Vilkiko vairą gniaužia juvelyrės rankos

93|3

Šlepetes avintys apkūnoki vyrai, riebūs jų keiksmažodžiai ir taurelė alkoholio prieš miegą. Tokį tolimųjų reisų vairuotojų įvaizdį griauna juvelyre svajojusi tapti, tačiau dabar Europos kelius 40 tonų sveriančiu vilkiku raižanti Saulena Rudaitytė (22 m.).


Populiariausi per 24 val.