Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

2014-01-14 08:48, atnaujinta 2014-01-14 18:19

Michaelis de Beyeris, Montgomeryje (Teksasas) valdantis restoraną „Kaiserhof“, nusprendė parduoti 17 metų vystytą verslą tam, kad išgelbėtų vienos iš savo darbuotojų, padavėjos Brittany Mathis gyvybę. 19-metė mergina kenčia nuo piktybinio smegenų auglio, tačiau neturi sveikatos draudimo, be kurio gydymas kainuoja tokią sumą, apie kurią nei Brittany, nei jos šeima negali nė svajoti.

1/1

Verslininkas parduoda restoraną tam, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją. Asmeninio archyvo nuotr.

Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

1 / 1

Verslininkas parduoda restoraną tam, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją. Asmeninio archyvo nuotr.

(1 nuotraukos) Asmeninio archyvo nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Likimai
2014-08-29 18:16

Po pasaulį išblaškyti vaikai prarado mamą, bet ne vienas kitą

15|2

Lietuva, Švedija, Italija - trys šalys, po kurias pabiro keturi vienos šeimos mažamečiai. Motinos palikti trys broliai ir viena sesuo dabar turi mylinčius įtėvius ir jaukius namus. Skirtingose šalyse augantys vaikai šį rugpjūtį po daugelio metų pamatė vienas kitą.


2014-08-28 17:40

Nuo baisaus karo tėvynėje ukrainiečiai pasislėpė Vilniuje

230|4

Minske antradienį vykusias derybas, kuriose dalyvavo ir Ukrainos bei Rusijos prezidentai, su didele viltimi sekė karo pabėgėliai, palikę namus Rytų Ukrainoje. Keletą jų likimas nubloškė ir į Lietuvą. Ką šie žmonės patyrė ir kaip jaučiasi dabar? Separatistų kontroliuojamo Donecko priemiesčio gyventojai trisdešimtmečiai Aleksandras ir Natalija su penkerių metų dukterimi Anastasija jau antrą savaitę džiaugiasi ramybe Vilniuje. Baimindamasi dėl savo gyvybės jauna šeima skubiai susirinko būtiniausius daiktus, paliko namus ir patraukė į Lietuvą – pas čia gyvenančius giminaičius.


2014-08-27 17:45

Buvęs verslininkas iš Jonavos dienas leidžia prie konteinerių

112|3| 

Jonavietis Vidmantas Dromantas iš maišelio ištraukia „šlapios“ dešros. Vyras dūsta. Kalbėti – sunku, o nuo jo sklindantis kvapas žmones veja tolyn. Jis – vienas iš tų, kuriuos mes, normalieji, vadiname „konteinerių žmonėmis“. Šį savaitgalį jonaviečiai V.Dromantui ne kartą kvietė policijos pareigūnus. Mat vyras po Rimkų mikrorajoną vaikštinėjo pusnuogis. Ką daryti su V.Dromantu, nežino nei policininkai, nei socialiniai darbuotojai. Vyras jau kartą buvo pabėgęs iš senelių namų, ir pasirinko gyvenimą gatvėje.


2014-08-26 12:05

Kurčio našlaičio paguoda – beglobiai gyvūnai

18|3

Vaikystėje likęs visiškas našlaitis, po to netekęs ir jį auginusios močiutės, negirdintis ir nekalbantis panevėžietis trokšta būti reikalingas – ne tik draugei, seseriai ir tetai, bet ir labiausiai likimo nuskriaustiems – beglobiams gyvūnams. Nuo kūdikystės negirdintis ir kalbėti negalintis 26 metų Darius Kaušakys, tik nuvykęs į šunų prieglaudą Kaimiškyje, Panevėžio rajone, skuba prie būdos, kurioje tūno keturkojis sargas. Kiti šunys voljeruose irgi kaipmat sujunda: ima lyg pašėlę vizginti uodegomis, amsėti, loti. Globėjas eina prie kiekvieno ir juos glosto.


2014-08-26 08:00

Rusų oligarchas besaikius turtus iškeitė į valstiečio gyvenimą

78|6

Kai daugelis verslininkų dar tik pradeda savo karjerą, Germanas Sterligovas jau buvo milijonierius. Jam buvo vos 24-eri, kai jis įkūrė bendrovę, kurią valdydamas tapo vienu turtingiausių rusų. Jo sukurta finansų imperija su padaliniais Londone ir Niujorke jaunuoliui garantavo gyvenimo prabangą iki pat gilios senatvės. Vis dėlto dabar jo gyvenimas visiškai kitoks nei įsivaizduotume. 15 metų praleidęs turtuose ir šlovės spinduliuose, G.Sterligovas viską metė ir pasitraukė į miškus gyventi valstietiško gyvenimo. Dabar 47-erių rusas nebėra nei turtingas, nei įtakingas, tačiau jaučiasi laimingesnis net ir nūdienos globalinių ekonominių iššūkių laikais. Laimingesnis už daugelį Rusijos oligarchų.


2014-08-25 08:07

Prirakinto prie vėžimėlio genijaus S. Hawkingo kelias į begalybę

33|7

Vaidybinis filmas dar neparodytas, o jam jau žadama krūva „Oskarų“? Skamba mažų mažiausiai keistai, bet būtent taip kalbama apie juostą „Visko teorija“, kurioje pasakojama garsaus mokslininko Stepheno Hawkingo gyvenimo istorija.


2014-08-24 17:06

Draugų ir žmonos atmintyje Gintaras Ruplėnas – amžinai jaunas

79|5| 

Šį pirmadienį, rugpjūčio 25 dieną, Gintaro ir Dalios Ruplėnų sodyboje Ažuožerių kaime rengiamas teniso turnyras „Forever Young“, kuris taps tradicinis. Čia susirinks visi jų įkurto teniso klubo „Aptarimas“ nariai – Darius Gudelis, Edmundas Jakilaitis, Laurynas Šeškus, Jogaila Morkūnas, Andrius Tapinas, Tomas Langvinis, Darius Tarasevičius. Jiems Gintaras išliks amžinai jaunas. Visada geranoriškas, rūpestingas ir besišypsantis savo nuolatine švelnia šypsena, su kuria ir iškeliavo amžinybėn.


2014-08-23 18:22

Vakarienė su G. Ruplėnu verslininkui įstrigo visam gyvenimui

99|2

Poryt jam būtų sukakę 50 metų. Draugai rinksis į jo sodybą, tik jo ten nebus. Šią vasarą Jordanijoje miręs humoro laidų kūrėjas Gintaras Ruplėnas bus pagerbtas tenisu. „Jei čia numirčiau, jums nebūtų jokio vargo“, – toks buvo paskutinis G. Ruplėno pajuokavimas Jordanijoje draugams, likus penkioms valandoms iki jo mirties. Apie tai, kas įvyko tolimoje šalyje, – atviras „Lietuvos ryto“ žurnalistės pokalbis su anapilin išėjusio kūrėjo draugu Dariumi Gudeliu.


2014-08-23 08:52

Nacionalisto M. Gervaldo maskvietė žmona: „Man gėda dėl Rusijos“

176

Garsiojo nacionalisto Mindaugo Gervaldo (40 m.), iki 2012 metų geriau žinomo kaip Mindaugas Murza, sūnų Tautvilą (2 m.) nuo mažens traukia technika – berniukas mėgsta važinėti ne tik antrojo gimtadienio proga jam padovanotu žaisliniu elektromobiliu, bet ir triračiu bei vaikišku šarvuočiu. Žvelgdamas į Šiaulių centriniame parke iš elektromobilio išlipti nė neketinantį Tautvilą tėvas tikino, kad dėmesys technikai ir noras keliauti sūnui perduotas dar esant įsčiose.


2014-08-22 23:00

Tragedija paauglystėje vilniečiui atvėrė verslo ir meilės duris

12|4

Reikia veikti, o ne laukti stebuklo. Tuo tvirtai tiki vilnietis Karolis Verbliugevičius (37 m.). Sėkmingą verslą pradėjusiam, gerą išsilavinimą įgijusiam, šeimą sukūrusiam vyrui patinka gyventi aktyviai – laisvalaikiu slidinėja kalnuose, čiuožia vandens slidėmis ar plaukioja banglente. Pasigirti tokiu gyvenimu ir laisvalaikiu gali ne kiekvienas. Tuo labiau – ne kiekvienas žmogus, kurio akis gaubia visiška tamsa. Regėjimo K.Verbliugevičius neteko patekęs į avariją – tuomet jam buvo devyniolika. Trys vaikinai automobiliu grįžo į Vilnių iš vakarėlio soduose. Karolis sėdėjo šalia vairuotojo. Nedideliame posūkyje pasitaikė šiek tiek žvyro, automobilį sumėtė ir jis apvirto.


Populiariausi per 24 val.