Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

2014-01-14 08:48, atnaujinta 2014-01-14 18:19

Michaelis de Beyeris, Montgomeryje (Teksasas) valdantis restoraną „Kaiserhof“, nusprendė parduoti 17 metų vystytą verslą tam, kad išgelbėtų vienos iš savo darbuotojų, padavėjos Brittany Mathis gyvybę. 19-metė mergina kenčia nuo piktybinio smegenų auglio, tačiau neturi sveikatos draudimo, be kurio gydymas kainuoja tokią sumą, apie kurią nei Brittany, nei jos šeima negali nė svajoti.

1/1

Verslininkas parduoda restoraną tam, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją. Asmeninio archyvo nuotr.

Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

1 / 1

Verslininkas parduoda restoraną tam, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją. Asmeninio archyvo nuotr.

(1 nuotraukos) Asmeninio archyvo nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Likimai
2015-03-27 11:46

Alytiškė džiaugiasi svajonių darbu – tarp gėlių sukasi 28 metus

2|2

„Dvidešimt aštuoneri metai tarp gėlių“,- taip pasakojimą apie save pradėjo Alytaus Jotvingių turgavietėje gėlėmis prekiaujanti Virginija Karčiauskienė. Sukauptos žinios ir patirtis V. Karčiauskienei leidžia sėkmingai plėtoti veiklą. Moteris pasakoja, kad gėlininkystės verslą pasirinko atsitiktinai.


2015-03-25 16:46

Garsenybės patėviui nusibodo būti vyru

10|5

JAV realybės šou žvaigždė Kim Kardashian (34 m.) antrą kartą liks be tėviško peties. Tikrasis jos tėvas garsus advokatas Robertas Kardashianas su Kim motina išsiskyrė, kai dukteriai buvo devyneri metai. Po poros metų namuose atsirado patėvis, jis užaugino būsimąją aukštuomenės liūtę ir net nuvedė ją prie altoriaus. Tačiau jo istorija daug pikantiškesnė. Bruce’as Jenneris, 1976 metų vasaros olimpinių žaidynių dešimtkovės rungties prizininkas, Kim motiną televizijos prodiuserę Kris Kardashian vedė 1991-aisiais.


2015-03-23 17:14

Lietuvoje pasiekė dugną, Anglijoje – viskuo patenkintas

31

Į Angliją išvykęs gyventi ir dirbti Linas Malčius pyksta ant tų, kurie sako, kad emigrantai išduoda savo šalį. „Tai nesąmonė – tiesiog nebuvo kitos išeities“, – aiškino jis savo sprendimą palikti Lietuvą. Lietuvoje – nepavyko „Visada norėjau turėti daug pinigų, būti finansiškai nepriklausomas“, – tokiais žodžiais savo istoriją pradeda L. Malčius, iš Švenčionėlių laimės ieškoti emigravęs į vidurio Anglijoje esantį Granthamą. Nedidelį, bet jaukų miestelį.


2015-03-23 16:42

Užtarnautas poilsis nenuobodus – alytiškė rado puikią išeitį

11

Keturias dešimtis metų dažytoja dirbusi ir užtarnauto poilsio išėjusi alytiškė Marijona Zenkevičienė neturi laiko nuobodžiauti. Ji prieš trejus metus netikėtai atrado mėgstamą užsiėmimą – kurti medinius dirbinius ir jais pradžiuginti žmones, su kuriais jai tenka bendrauti. Vos įžengus pro moters namų slenkstį, į akis krinta ant lentynų prieškambaryje išrikiuotų medinių dirbinių, dekoruotų gamtoje rastomis smulkiomis detalėmis, gausa.


2015-03-22 15:17

Magas M.Wizardas savo padėjėjai patiki ir gyvenimo paslaptis

28|8

Mantas Wizardas (29 m.) ir Kristina Tarasevičiūtė (27 m.) kartu praleidžia nemažai laiko – vienu automobiliu keliauja po Lietuvą su pasirodymais, ji talkina iliuzionistui scenoje atliekant triukus. Juodu puikiai atrodo kartu scenoje, gerai sutaria už jos ribų. Bet ar tarp jų liepsnoja karšti jausmai?


2015-03-22 11:33

Orų karalius fiksuoja rekordus ir tramdo sukčius

2|5

Ar tikrai į kaimyno kompiuterį trenkė žaibas, o į minią įsirėžęs girtuoklis mašinos nesuvaldė dėl pliaupiančio lietaus? Kokios oro sąlygos buvo užpernai tą pačią dieną? Kokio storio pašalas? Kur link slenka lietaus pritvinkę debesys? Ar užkabins mūsų kraštą sūkuriuojantys vėjai? Gal vasarą stogus plėšys viesulai, siautės štormai, pasėlius skandins liūtys? Visus atsakymus apie atmosferos reiškinius žino Biržų meteorologijos stoties viršininkas Bronislovas Medinis.


2015-03-21 16:01

Badą kentęs lietuvis Švedijoje virto statybų imperijos savininku

60|2

Verslininko Nerijaus istorija įkvėps visus, manančius, kad praturtėti užsienyje – neįmanoma, kad emigrantai – tik pigi darbo jėga, pasmerkta visą gyvenimą lenkti nugaras fabrikuose dėl sotesnio kąsnio ir šviesesnės vaikų ateities. Tačiau Nerijaus sėkmės istorija Švedijoje – pribloškianti. Kai jis buvo vaikas, ne visada turėjo, ką valgyti. O dabar jo įkurti verslai išmaitina keliasdešimt šeimų ir toliau plečiasi.


2015-03-20 15:52

Kas Mantą Wizardą sieja su jo triukų pagalbininke Kristina?

26|3

Mantas Wizardas (29 m.) ir Kristina Tarasevičiūtė (27 m.) kartu praleidžia nemažai laiko – vienu automobiliu keliauja po Lietuvą su pasirodymais, ji talkina iliuzionistui scenoje atliekant triukus. Juodu puikiai atrodo kartu scenoje, gerai sutaria už jos ribų. Triukų meistrui Mantui Wizardui, išsiskyrusiam su mylimąja, televizijos „orų mergaite“ ir padėjėja Karolina Liukaityte, teko skubiai susirasti naują pagalbininkę.


2015-03-20 08:52

Kodėl A. Žebriūno filme nusifilmavusi jo duktė netapo aktore?

15|3

Didžiausias JAV gyvenančios dailininkės Monikos Žebriūnaitės-Edgar vaikystės nuotykis – filmavimasis tėvo režisuotame filme „Seklio Kalio nuotykiai“ (1976 m.).Tuomet jai buvo dešimt metų. Tačiau laikas neišblukino ryškių vaikystės prisiminimų – dailininkei ta patirtis tokia artima, kad, regis, viskas vyko vakar.


2015-03-18 09:56

Priklausomybė nuo alkoholio – siaubas, kuris tęsėsi 42 metus

28|3

„Pradėjau gerti būdamas 10 metų. Pas tėvus ateidavo svečiai, matydavau, kaip jie linksminasi, geria, dainuoja, šoka. Tada galvojau, kad jeigu žmonės išgėrę yra linksmi ir geri – vadinasi alkoholis yra gerai. Kartu su trimis broliais ir seserimi galėjome daryti ką norėjome, jautėmės laisvi ir nekontroliuojami. Norėjome pasijusti suaugusiais ir elgtis taip, kaip daro mūsų tėvai“, – savo istoriją pasakojo didesnę gyvenimo dalį kalėjime praleidęs 54 metų Pavelas.


Populiariausi per 24 val.