Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

2014-01-14 08:48, atnaujinta 2014-01-14 18:19

Michaelis de Beyeris, Montgomeryje (Teksasas) valdantis restoraną „Kaiserhof“, nusprendė parduoti 17 metų vystytą verslą tam, kad išgelbėtų vienos iš savo darbuotojų, padavėjos Brittany Mathis gyvybę. 19-metė mergina kenčia nuo piktybinio smegenų auglio, tačiau neturi sveikatos draudimo, be kurio gydymas kainuoja tokią sumą, apie kurią nei Brittany, nei jos šeima negali nė svajoti.

1/1

Verslininkas parduoda restoraną tam, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją. Asmeninio archyvo nuotr.

Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

1 / 1

Verslininkas parduoda restoraną tam, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją. Asmeninio archyvo nuotr.

(1 nuotraukos) Asmeninio archyvo nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Likimai
2014-11-01 08:31

Sunkiausias pasaulyje motinos sprendimas - leisti dukrai mirti

15

Britė motina Charlotte Fitzmaurice teisme laimėjo bylą – gavo leidimą atimti sergančios dukros gyvybę. Dvylikametė mergaitė Nancy gimė akla, ji negalėjo vaikščioti, kalbėti, valgyti ar gerti be pagalbos. Mergaitė sirgo meningitu, jos kraujas buvo užkrėstas, o smegenyse – skysčių sankaupa. Jos motina teismui rašė: „Mano dukra nebėra mano dukra.“


2014-10-30 14:26

Insultas puola ir jaunystėje: trijų lietuvių istorijos

17|

Insultas kiekvienais metais pasaulyje ištinka 15 mln. žmonių. Tai yra daugiau nei sergančių tokiomis ligomis kaip ŽIV, tuberkuliozė ir maliarija kartu sudėjus. Apie 70 proc. patyrusiųjų insultą susiduria su pasekmėmis, kurios visam laikui neigiamai paveikia gyvenimo kokybę. Dažnai manoma, kad insultas ištinka tik vyresnio amžiaus žmones. Tai netiesa. Trys jauni lietuviai sutiko pasidalinti savo patirtimi.


2014-10-30 09:30

Keisčiausios mirties priežastys: seksas, alaus banga ir karvė

4

Alaus potvynis, auksinė šokolado plytelė, ar nepamirštamas seksas – skamba linksmai, tačiau, pasirodo, kad dėl šių ir dar keistesnių priežasčių galima netekti gyvybės.


2014-10-29 13:36

Ugniagesys gelbėtojas Adas Ardzijauskas bėga nuo košmarų

4|5|

„Bėgant svarbiausia nesidairyti į gražias moteris ir prabangius automobilius, nes ima smarkiau plakti širdis, padidėja kraujo spaudimas“, – pataria ugniagesys gelbėtojas Aidas Ardzijauskas (43 m.), tapęs pirmuoju lietuviu, perbėgusiu Šiaurės Amerikos žemyną nuo Los Andželo iki Niujorko.


2014-10-28 10:38

Vyro negalia nesutrukdė Dianai mėgautis karšta meile

44|2

Abiejų kojų neturintį vyrą pamilusi moteris nepaisė savo giminės atkalbinėjimų ir gąsdinimų. Dabar ji džiaugiasi turėdama tvirtus pečius – į juos galėjo atsiremti ir tada, kai vaiką užklupo klastinga liga. Kai Diana Stepaitytė iš Širvintų susipažino su Denisu Tisovu iš Klaipėdos ir apsisprendė būti su juo kartu iki gyvenimo pabaigos, pažįstami ir giminės sukiojo pirštą prie smilkinio. Esą ji elgiasi kaip beprotė, rašo „Lietuvos rytas“.


2014-10-25 19:00

Motina net ir po 47 metų gailisi, kad nepasidarė aborto

91

69-erių metų amžiaus britė Gillian Relf prisipažįsta - ji gailisi prieš 47 metus pagimdžiusi sūnų Stepheną, rašo „Daily Mail“. Galbūt daugelis tokių žodžių būtų šokiruoti – bet moteriai išties sunku. Nors G.Relf sūnum rūpinosi taip ilgai, jeigu galėtų atsukti laiką atgal, ji pasidarytų abortą. Jos vaikas serga Downo sindromu.


2014-10-24 18:40

Moteris leidžia vyrui miegoti su kitomis, kad tik jos nepaliktų

108

57-erių metų britė Maria-Louise Warne leidžia savo mylimajam miegoti su kitomis moterimis – tik todėl, kad vyras jos nepaliktų. Du kartus išsiskyrus moteris teigia, jog ji neturi kito pasirinkimo, rašo „Daily Mail“.


2014-10-23 20:30

Gausios vilniečių šeimos būste vietos už stalo yra tik vaikams

166|20

Du sūnūs, trys dukros, vyras ir ji – tokia gausi yra vos 34-erių Anos Stefanovič šeima. O gyvena visi septyni degtukų dėžutėje – 13 kvadratinių metrų bendrabučio kambaryje Vilniuje, Popieriaus gatvėje 82. Ožkos metais ir po Ožiaragio ženklu gimusi Ana neslepia esanti atkakli ir užsispyrusi moteris.


2014-10-23 12:24

Ligų užkluptą G. Balandytę palaiko tikėjimas: rytoj bus geriau

36

Gražina Balandytė (77 m.) neturi recepto, kuris jai padėtų išlikti sveikai. Tačiau iki šiol su teatro scena neišsiskyrusiai aktorei gyvenimo džiaugsmą teikia tai, kad ji vis dar turi, ką vaidinti. Teatre G.Balandytė jau yra sukūrusi per 80 vaidmenų, o kine ir televizijoje – maždaug 20. Pernai po dešimties metų pertraukos aktorė su trenksmu grįžo į Nacionalinio Kauno dramos teatro sceną. „Esu laiminga, kad gaunu vaidmenų. Teatras man – visas gyvenimas“, – prisipažino aktorė.


2014-10-21 14:36

Daug nuopuolių patyrusiam vyrui stotis ant kojų padeda dukros

77|11

Žmogaus gyvenimas kupinas nuopuolių ir pakilimų. Tačiau tokių gyvenimo smūgių, kuriuos likimas sudavė mano pašnekovui, pasitaiko ne kiekvienam. Net sunku pasakyti, kas blogiau: ar tai, kad jis augo internate, per pusmetį prarado keturis artimiausius šeimos narius, visai tai sužadino norą nusižudyti, dėl to ne kartą gulėjo psichiatrinėje ligoninėje, išėjęs protarpiais vartojo narkotikus, protarpiais gėrė, vėliau tam į draugiją susirado ir žmoną, ar kad dabar gyvena sunkiomis sąlygomis viename nesutvarkyto namo kambaryje be patogumų su dviem mažametėmis dukromis...


Populiariausi per 24 val.