Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

2014-01-14 08:48, atnaujinta 2014-01-14 18:19

Michaelis de Beyeris, Montgomeryje (Teksasas) valdantis restoraną „Kaiserhof“, nusprendė parduoti 17 metų vystytą verslą tam, kad išgelbėtų vienos iš savo darbuotojų, padavėjos Brittany Mathis gyvybę. 19-metė mergina kenčia nuo piktybinio smegenų auglio, tačiau neturi sveikatos draudimo, be kurio gydymas kainuoja tokią sumą, apie kurią nei Brittany, nei jos šeima negali nė svajoti.

1/1

Verslininkas parduoda restoraną tam, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją. Asmeninio archyvo nuotr.

Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

1 / 1

Verslininkas parduoda restoraną tam, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją. Asmeninio archyvo nuotr.

(1 nuotraukos) Asmeninio archyvo nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Likimai
2014-07-22 16:32

Žinia apie vėžį buvo baisesnė už mirtį

107

Kodėl vieni žmonės, išgirdę diagnozę – vėžys, randa jėgų kovoti su liga, o kiti palūžta ir net pasirenka mirtį? Ar tai priklauso tik nuo žmogaus charakterio, ar ir nuo to, kaip pranešama baisi žinia? Skapiškio miestelyje Kupiškio rajone gyvenančios seserys Danguolė Šlapelienė ir Dalia Kraucevičienė dažnai pagalvoja, kad jų tėvas būtų gyvenęs, jeigu apie vėžį jam būtų buvę pranešta kitais žodžiais, rašo „Lietuvos rytas“. 69 metų ūkininkas Povilas Tubis, kurį aplinkiniai žinojo kaip gyvybingą, linksmą ir labai darbštų žmogų, pasikorė tvarto tarpduryje, kai sužinojo, kad serga ketvirtosios stadijos vėžiu.


2014-07-22 16:29

Motinos kova dėl sūnaus – užkrečiama

35| 

Per avariją sužalotam vaikui, kuris nebegali pats kvėpuoti, pagalbos ranką ištiesė miestelio bendruomenė, pasiryžusi surinkti pinigų svarbiam aparatui. Judraus vaiko gyvenimas Kudirkos Naumiesčio (Šakių r.) pakraštyje, nors ir lydimas sutrikusios raidos problemų, visiškai apsivertė prieš dvejus metus. Tą dieną 11-metį Justą po apsilankymo pas masažuotoją iš Šakių į namus automobiliu „Volkswagen Golf“ vežė jo močiutė Kristina. Berniuko motina Ilona Kirvelienė sėdėjo mašinos gale.


2014-07-22 10:04

Musulmonė iš Rokiškio rajono metė vyrą ir grįžo į Lietuvą

320|4

Devyniolika metų Vokietijoje gyvenusi, du kartus už musulmonų vyrų ištekėjusi, jų tikėjimą priėmusi ir 3 vaikus pagimdžiusi moteris viena su savo atžalomis grįžo gyventi į varganą būstą be jokių patogumų atokiame gimtinės kaime. Vietiniai vyrai spirgina akis į gyvanašlę, bet ji bet kokio jaunikio nenori.


2014-07-21 17:19

Mokytojos ir jos mokinio meilė – pasmerkta

72|5

Jis buvo 17-metis moksleivis, ji – 23 metų mokytoja. Apie jų meilę kalbėjo visa mokykla. Likimo išskirti, jie vienas kito ilgėjosi 35 metus. Televizijos suvesti, negalėjo atsidžiaugti. Tačiau laimė truko vos kelis mėnesius.


2014-07-20 12:05

„Facebook“ mįslė: elgeta Graikijoje įkalino mažametį lietuvį?

62|8

Tarsi miško gaisras neseniai „Facebook“ socialiniame tinkle pasklido šviesiaplaukio berniuko, miegančio ant elgetaujančios čigonės rankų nuotraukos. Tokios nuotraukos retai kada pasiekia socialinius tinklus arba spaudą, ypač Graikijoje, tačiau po pernykščio pasaulinio dėmesio sulaukusios mažosios Marijos, pramintos Šokančiu angelu, istorijos šio trimečio likimas sudomino pirmiausia Nafplio miestelio turistus, o dabar ir interneto vartotojus.


2014-07-19 14:17

Iš garsiojo J. Miltinio teatro – į teismo salę ginti žmogžudžių

12|4

Senelių namai. Iš kambario pasiramsčiuodama trirate vaikštyne išėjo baltaplaukė senolė. Žvali ir patenkinta ji sėdo pasakoti savo gyvenimo istorijos. Morkūnų kaime, Biržų rajone, gimusi Ona Plioplienė (89 m.) jaunystėje svajojo tapti aktore. Ją supo tokios žvaigždės kaip teatro režisierius Juozas Miltinis, aktorius Donatas Banionis, garsusis filmų kūrėjas Jonas Mekas ir jo brolis kino kritikas Adolfas. Su jais moteris kūrė draugystes ir spektaklius. O paskui pasuko visai kita kryptimi – į teisę. Palikusi vyrą, viena augindama dukrą, ji ėmė ginti žudikus.


2014-07-18 16:23

Motina pardavinėjo narkotikus, sūnus - žmoną sekso paslaugoms

31

Kai vilnietis Jonas pirmą kartą pamatė berniuką, jam buvo 13-14 metų. Vaikas nei gėrė, nei rūkė. Gyveno su mama. Jo prakeiksmas buvo motinos užsiėmimas. Ji pardavinėjo narkotikus. Vaikis buvo geras, matė visą brudą, kurį išgyvena narkotikų vartotojai. Tačiau visos baisybės nepadėjo jam išvengti skaudaus likimo.


2014-07-18 16:22

Nevykę bandymai susilaukti vaikų dvi žvaigždes vedė į depresiją

5|4

Dvi „Oskaro“ nominacijos, vienas prestižiškiausių kino apdovanojimų, kino gerbėjų pripažinimas ir režisierių pagarba. Bergždžios pastangos pastoti ir laimė, kurią suteikia vaikai. Holivudo aktores Grace Kelly (1929–1982) ir Nicole Kidman (47 m.) sieja ne tik tai, bet ir daugybė kitų panašumų. Ne veltui šviesiaplaukei australei buvo patikėta kino juostoje įkūnyti G.Kelly, iš aktorės tapusią Monako kunigaikštiene. Bet filmo pasirodymas ekranuose, kaip ir Monako monarchų šeimos gyvenimas, neapsiėjo be skandalų.


2014-07-16 09:23

Į kvaišalų vergovę vyrą įstūmė tėvų tragedija

75|3

Jaunas vyras kiek žilstelėjęs. Prieš kamerą nežymiai trūkčioja jo veido raumenys. Atrodo, kad jis truputį jaudinasi. Netrukus šis romus reabilitacijos centro gyventojas priblokš savo gyvenimo istorija. Sėdime nedidelio medinio namo valgomajame. Visi mediniai baldai suręsti namų šeimininko rankomis. Jis – buvęs alkoholikas. Savo būstą Latvių kaime, kurį parodo tik itin gera navigacija, dešimčiai metų užleido besigydantiems narkomanams.


2014-07-15 08:06

Juozo Kazicko palaikai atguls dviejose kapavietėse

68|4| 

Iškilus išeivijos verslininkas ir mecenatas Juozas Kazickas, eidamas 97-uosius metus, trečiadienio vakarą savo ilgą ir sudėtingą, nelengvų likimo išbandymų kupiną, tačiau itin sėkmingą gyvenimo kelią baigė ramiai ir oriai. Koks buvo šis žmogus? „Mes, vaikai, laikėme tėvelio rankas, apstoję jo lovą. Jis ramiai kvėpavo, atrodė, suvokė mūsų tariamus meilės ir atsisveikinimo žodžius, nors pats jau nekalbėjo.