Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

2014-01-14 08:48, atnaujinta 2014-01-14 18:19

Michaelis de Beyeris, Montgomeryje (Teksasas) valdantis restoraną „Kaiserhof“, nusprendė parduoti 17 metų vystytą verslą tam, kad išgelbėtų vienos iš savo darbuotojų, padavėjos Brittany Mathis gyvybę. 19-metė mergina kenčia nuo piktybinio smegenų auglio, tačiau neturi sveikatos draudimo, be kurio gydymas kainuoja tokią sumą, apie kurią nei Brittany, nei jos šeima negali nė svajoti.

1/1

Verslininkas parduoda restoraną tam, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją. Asmeninio archyvo nuotr.

Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

1 / 1

Verslininkas parduoda restoraną tam, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją. Asmeninio archyvo nuotr.

(1 nuotraukos) Asmeninio archyvo nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Likimai
2015-01-26 06:34

Tėviškės ilgesys grafą kamavo ir po Kalifornijos saule

7|23

Su jumis susitikęs amerikietis nepradės iškart aptarinėti reikalų, o iš pradžių pasiteiraus, kaip gyvena vaikai, šuniukas ar katytė. Jei amerikietis kvies į svečius, bet nepasakys, kokią dieną atvykti, tai – ne kvietimas. Taip apie gyvenimo už Atlanto ypatumus kalbėjo ilgai šioje šalyje gyvenęs Antanas Griškevičius (74 m.), pranešęs mums, kada apsilankyti, vadinasi, laukęs. 1972 metais į JAV emigravęs, o po trijų dešimtmečių vėl į Lietuvą grįžęs grafo titulą turintis vyras įsikūrė susigrąžintame Varputėnų dvare, kuriam puoselėti skyrė Amerikoje uždirbtus pinigus.


2015-01-25 16:12

Vaikų namuose užaugęs kunigas likimo nekaltina

22|2

Kasmet, tik pasibaigus didžiajam švenčių šurmuliui, Panevėžio Kristaus Karaliaus katedros administratorius kunigas Eugenijus Troickis aplanko savo artimuosius – Obeliuose, Rokiškio rajone, gyvenančius globėjus. Jis nekaltina likimo, kad yra našlaitis, nes kiti netenka ir gyvų tėvų – juk dažnai būna, kad ryšys nutrūksta dėl pykčių, nuoskaudų, nenorėjimo atleisti.


2015-01-24 15:22

Penkiametė alpinistė M. Bukauskaitė viršūnes užkariauja be ašarų

33|18

Jauniausia vilniečių Sedos (51 m.) ir Vytauto (52 m.) Bukauskų duktė Mėta (5 m.), lankanti vaikų darželį, bendraamžiams mėgsta pasakoti apie Etiopiją ir Indiją – beždžiones, palmes, auksu puoštas šventyklas. Tie pasakojimai – ne mažametės išgalvotos istorijos, o jos pačios kelionių patirtis. Penkiametė jau aplankė 20 valstybių ir pasiekė rekordą – tapo jauniausia Lietuvos alpiniste. Rekordo, priklausančio Mėtai, niekas iki šiol nepagerino. Rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Gyvenimo būdas“.


2015-01-23 21:04

Baimė prisipažinti tėvams lesbietę privedė iki savižudybės

11| 

Galima būtų manyti, jog vis labiau auganti tolerancija homoseksualizmui leidžia tokiems žmonėms jaustis laisvai ir neslėpti savo pažiūrų. Bet nemažai homoseksualų vis dar bijo prisipažinti, jog tokie yra. Didžiojoje Britanijoje viena paauglė taip bijojo tėvų reakcijos dėl savo pažiūrų, jog nusižudė. Mergina įtarė, jog yra lesbietė, ir manė, kad jos religingi tėvai to tikrai nesuprastų.


2015-01-23 15:42

Vyras metus, kai neteko galūnių, laiko geriausiais gyvenime

9|3

Per kelias savaites visiškai pasikeitė brito Alexo Lewiso gyvenimas – jis iš sėkmingo baro savininko tapo sunkiu ligoniu, kuriam amputuotos galūnės. Visgi vyras vis vien apibūdina pastaruosius neįgalumo metus kaip geriausius gyvenime.


2015-01-22 16:53

Gydytojų pasmerktą kūdikį išgelbėjo tėvų meilė

31

Britų poros sūnus Jettas Morrisas gimė lengvesnis už cukraus maišelį ir mažesnis, nei jo tėvo ranka. Visgi tėvai džiaugėsi, kad jis gyvas – jie nepaklausė gydytojų patarimų atlikti abortą. Motinos Mhairi vandenys nutekėjo 20–ąją nėštumo savaitę. Jei ne tėvų meilė, kūdikis nebūtų išvydęs šio pasaulio.


2015-01-20 13:38

Lietuvių kilmės aktorė D.Kerbelis praktikuoja jogą su žirgais

6|8

Į mokyklą – tik dviračiu ar pėsčiomis. Jokių automobilių. Ant stalo – tik savame darže užaugintos daržovės. To vaikystėje savo dukrą Dianą mokė Katalonijos regione Ispanijoje jau trisdešimt metų gyvenantis lietuvis Vytautas Kerbelis (65 m.). Aktore tapusiai Dianai Kerbelis (32 m.) gamta dabar tokia artima, kad ji net praktikuoja jogą su žirgais. Norėdama susitikti su Diana turėjau nukakti į miškais apaugusią Montsenio kalnų papėdę, kur aktorė įsikūrusi nuostabiame Katalonijos Sant Esteve de Palautorderos miestelyje.


2015-01-19 18:40

Lenkė aukoja laiką budinti vaikus iš komos

7|2

E.Blaszczyk keliolika metų rengė įvairiausias akcijas ir rinko pinigus, kad būtų įkurta speciali vienintelė šalyje klinika į komą panirusiems vaikams išbudinti. 2012-aisiais tokia klinika, pavadinta „Žadintuvu“ („Budzik“), pagaliau buvo pastatyta ir per pusantrų metų medikams jau pavyko į gyvenimą sugrąžinti net 14 vaikų.


2015-01-18 15:19

Londone lietuvius globojęs K.Makūnas – pasiligojęs ir vienišas

15

Vienas pirmojo šeštadieninio „Lietuvos ryto“ priedo „Gyvenimo būdo“ herojų prieš dvidešimt metų buvo Londono lietuvis Kazys Makūnas. 1994 metais jis buvo jau pensinio amžiaus, tačiau mitriai sukosi prestižinėje Didžiosios Britanijos sostinės vietoje įsikūrusiuose Lietuvių namuose priimdamas svečius. Nuo įkūrimo 1951 metais Lietuvių namai buvo bene vienintelė vieta Europoje, kur buvo galima atvažiuoti neperspėjus ir be cento kišenėje. Juose anais laikais yra nakvoję daug lietuvių, kurie svetimame mieste neturėjo kur prisiglausti. Koks dabar Lietuvių namų ir buvusio jų šeimininko K.Makūno likimas?


2015-01-18 14:46

Kodėl A.Užkalnis nenori išmesti juostinio fotoaparato?

43|3

Prisimenate tuos fotoaparatus, į kuriuos reikėdavo įdėti juostelę? Dauguma jų vis dar kažkur yra, renka dulkes, nes žmonės nenori jų išmesti. Už kai kuriuos sumokėti tikrai nemaži pinigai – kaip už plastiko dėžutę su šiokia tokia optika. Jų kainą, kuri mokėta prieš dešimt metų, vis dar prisimena beveik visi – net ir tie, kurie iš to laikotarpio neprisimena beveik nieko, net savo tuometės darbovietės ar adreso. Tie pinigai dabar atrodo absurdiškai dideli už daiktą, kurio naudojimui negali būti pateisinimo. Rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Gyvenimo būdas“.


Populiariausi per 24 val.