Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

2014-01-14 08:48, atnaujinta 2014-01-14 18:19

Michaelis de Beyeris, Montgomeryje (Teksasas) valdantis restoraną „Kaiserhof“, nusprendė parduoti 17 metų vystytą verslą tam, kad išgelbėtų vienos iš savo darbuotojų, padavėjos Brittany Mathis gyvybę. 19-metė mergina kenčia nuo piktybinio smegenų auglio, tačiau neturi sveikatos draudimo, be kurio gydymas kainuoja tokią sumą, apie kurią nei Brittany, nei jos šeima negali nė svajoti.

1/1

Verslininkas parduoda restoraną tam, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją. Asmeninio archyvo nuotr.

Verslininkas parduoda restoraną, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją

1 / 1

Verslininkas parduoda restoraną tam, kad išgelbėtų mirštančią darbuotoją. Asmeninio archyvo nuotr.

(1 nuotraukos) Asmeninio archyvo nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Likimai
2014-07-29 13:07

Alma Adamkienė už likimo dovanas dėkinga ir sudėvėtai sukniai

257|4

„Šeimoje aš buvau nuolat mokoma: apie savo gerus darbus nedera garsiai kalbėti. Privalu juos daryti“, – kalbėjo kadenciją baigusio prezidento Valdo Adamkaus žmona Alma. Ji sutiko atskleisti, kodėl buvo sustabdyta jos labdaros fondo veikla. Prieš 100 metų atokiame Žemaitijos kaime mažoje vieno kambario troboje su penkiais vaikais gyvenanti našlė išgirdo beldimą į duris. Jas pravėrusi išvydo vos ant kojų pastovintį apiplyšusį, sunkiai sergantį vokiečių kareivį.


2014-07-29 09:44

Marijampolietis iš komos pabudo kartu su Michaeliu Schumacheriu

30|3

Kas sieja legendinį lenktynininką Michaelį Schumacherį ir marijampolietį Mindaugą Naujalį? Jie abu buvo panirę į komą ir iš jos pabudo beveik vienu metu.


2014-07-28 17:10

Po karo košmarų Donecke atsipučia pas buvusį vyrą Utenoje

224|12

„Su dukterimi viliamės – kai po vasaros atostogų grįšime namo, gal ir ten jau bus taika“, – su viltimi kalbėjo gydytoja Lana M. iš Donecko, jau porą savaičių viešinti Utenoje. 44 metų Lana M. (pavardės ji nenorėjo skelbti dėl saugumo. – Red.) su keturiolikmete dukterimi Marija apsistojo Utenoje pas savo buvusį vyrą lietuvį ir jo tėvus.


2014-07-27 17:16

Kodėl L. Kleiza ir G. Armani moteris vertina vienodai?

20|4

Garsusis italų dizaineris dovanų sau išsirinko lietuvių krepšininką. Taip dabar juokaujama Milane. Mat 80-metį švenčiantis stiliaus ir elegancijos diktatorius Giorgio Armani atsisakė prabangių jubiliejinių puotų, tačiau nepagailėjo pinigų, kad jam priklausantis krepšinio klubas „Emporio Armani“ įsigytų aukštaūgį iš Lietuvos Liną Kleizą (29 m.).


2014-07-26 11:33

Kas sieja krepšininką L. Kleizą ir mados karalių G. Armani?

43|4

Garsusis italų dizaineris dovanų sau išsirinko lietuvių krepšininką. Taip dabar juokaujama Milane. Mat 80-metį švenčiantis stiliaus ir elegancijos diktatorius Giorgio Armani atsisakė prabangių jubiliejinių puotų, tačiau nepagailėjo pinigų, kad jam priklausantis krepšinio klubas „Emporio Armani“ įsigytų aukštaūgį iš Lietuvos Liną Kleizą (29 m.). Mados karalių G.Armani ir krepšininką L.Kleizą skiria pusė amžiaus ir daugiau kaip trisdešimt centimetrų ūgio skirtumas. Tačiau yra dalykų, kurie juos vienija.


2014-07-25 18:45

Ar genijumi vadintas Albertas Einsteinas iš tiesų buvo autistas?

27|3

Anglų fizikas Isaakas Newtonas, vokiečių fizikas Albertas Einsteinas, anglų gamtininkas Charlesas Darwinas, vokiečių fizikas Maxas Planckas, rusų chemikas Dmitrijus Mendelejevas – specialistai gali išvardyti daugybę genijų, kuriems šiandien galėtų priskirti autizmo bruožų.


2014-07-24 17:55

Vienišiaus gyvenime – vieni praradimai

58|16| 

Palaidojo sūnų. Neteko piršto. Tai prisiminus per raukšlių išvagotą Jono Bartasevičiaus veidą nurieda ašara. Nors jis dabar visiškai vienišas, paklaustas, ar priims siūlomą pagalbą, vienišius ryžtingai atkerta: „Ne!“ Lrytas.lt rašė apie pasibaisėtinomis sąlygomis malkinėje Juodelių kaime (Elektrėnų sav.) gyvenantį neįgalų 72 metų pensininką.


2014-07-24 10:04

Dienas sukežusioje pašiūrėje vyras leidžia vienui vienas

19|23

Tokiomis pasibaisėtinomis sąlygomis Juodelių kaime gyveną 72 metų Jonas Bartasevičius. Netoli Elektrėnų vienišoje malkinėje gyvenantis pensininkas griežtai atsisako kraustytis kitur ir priimti socialinių darbuotojų pagalbą. Vyras vėjo perpučiamoje pašiūrėje gyvena ir žiemą.


2014-07-23 09:26

Motinos kova dėl sūnaus – užkrečiama

43| 

Per avariją sužalotam vaikui, kuris nebegali pats kvėpuoti, pagalbos ranką ištiesė miestelio bendruomenė, pasiryžusi surinkti pinigų svarbiam aparatui. Judraus vaiko gyvenimas Kudirkos Naumiesčio (Šakių r.) pakraštyje, nors ir lydimas sutrikusios raidos problemų, visiškai apsivertė prieš dvejus metus. Tą dieną 11-metį Justą po apsilankymo pas masažuotoją iš Šakių į namus automobiliu „Volkswagen Golf“ vežė jo močiutė Kristina. Berniuko motina Ilona Kirvelienė sėdėjo mašinos gale.


2014-07-22 16:32

Žinia apie vėžį buvo baisesnė už mirtį

114

Kodėl vieni žmonės, išgirdę diagnozę – vėžys, randa jėgų kovoti su liga, o kiti palūžta ir net pasirenka mirtį? Ar tai priklauso tik nuo žmogaus charakterio, ar ir nuo to, kaip pranešama baisi žinia? Skapiškio miestelyje Kupiškio rajone gyvenančios seserys Danguolė Šlapelienė ir Dalia Kraucevičienė dažnai pagalvoja, kad jų tėvas būtų gyvenęs, jeigu apie vėžį jam būtų buvę pranešta kitais žodžiais, rašo „Lietuvos rytas“. 69 metų ūkininkas Povilas Tubis, kurį aplinkiniai žinojo kaip gyvybingą, linksmą ir labai darbštų žmogų, pasikorė tvarto tarpduryje, kai sužinojo, kad serga ketvirtosios stadijos vėžiu.