Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kokteilių dieta: kilogramai tirpsta miegant (receptai)

Kokteilių dieta: kilogramai tirpsta miegant (receptai)

2013-03-26 12:40

Visos dietos yra veiksmingos, tačiau joms reikia laiko ir kantrybės. JAV dietologai pasiūlė kitokį sprendimą. Laikantis jų sugalvotos dietos ir toliau bus galima valgyti makaronus, kepintas bulves ir gurkšnoti vyną, rašo dailymail.co.uk.

1/1

C. Apovian 25 metus tyrinėjo mitybos įpročius, eksperimentavo, norėdama sužinoti efektyvios dietos paslaptį. Ir galų gale ją išsiaiškino. 123rf

Kokteilių dieta: kilogramai tirpsta miegant (receptai)

1 / 1

C. Apovian 25 metus tyrinėjo mitybos įpročius, eksperimentavo, norėdama sužinoti efektyvios dietos paslaptį. Ir galų gale ją išsiaiškino. 123rf

(1 nuotraukos) 123rf

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima ir santykiai
2014-08-28 09:25

Vienuolika dalykų, kurie vyrui svarbiau už frazę „Aš tave myliu“

49|4

Ne kartą esate girdėję, kad vyrai myli akimis, o moterys – ausimis. Vyrai impulsyvūs, moterys mėgsta viską analizuoti. Vyrai yra iš Marso, o moterys – iš Veneros. Kadangi vyrai ir moterys tokie skirtingi, natūralu, kad ir jų širdys suvirpa nuo skirtingų dalykų. Moterys eina iš proto, kai jų brangieji sako: „Aš tave myliu“, tačiau tie patys žodžiai iš moterų lūpų vyrams gali reikšti kur kas mažiau.


2014-08-27 09:49

Penki banalūs patarimai vyrams, kad mylėtumėte kaip jaunikliai

18|2

Iš pirmo žvilgsnio šie patarimai gali pasirodyti įprasti ar banalūs, tačiau būtent šie penki paprasti dalykai gali padėti vyrui lengvai pagerinti tarpusavio santykius bei paįvairinti seksualinį gyvenimą, rašo „Men's Fitness“.


2014-08-27 07:58

Dešimt lytinio potraukio žudikų: sužinok, kas gesina tavo aistrą

11

Nepamenate, kada paskutinį kartą norėjote aistringai pamyluoti savo antrąją pusę? Greičiausiai jums stinga lytinio potraukio. Įvairios priežastys neigiamai veikia kiekvieno mūsų libido. Sužinokite, kas žudo jūsų aistrą.


2014-08-26 11:45

Kada atleisdami prarandame savo vertybes ir tampame mazgote?

6|2

Prieš kelias minutes darbe jums paskambino antroji pusė ir pranešė, kad ką tik grįžęs (-usi) po nakties su meiluže (-iu). Judu išgyvenate nelengvą laikotarpį, bet iki šiol neabejojote santykių tvirtumu. Antroji pusė paprašo atleidimo ir nori šįvakar susitikti. Tokį emociškai įtemptą hipotetinį scenarijų buvo pasitelkusi tyrėjų grupė, norėdama išsiaiškinti, kaip matuoti ir lavinti atleidimą. Pasistenkite kuo gyviau įsivaizduoti, kad ką tik šitaip nutiko jums. Kaip tą akimirką reaguotumėte? Ką darytumėte su savo jausmais ir santykiais? Ar rastumėte širdyje jėgų atleisti?


2014-08-26 10:38

Vyras išgarsino girtą žmoną, įkėlęs vestuvių nakties nuotrauką

12

Vyrukas išgarsino savo žmoną, į socialinį tinklą „Imgur“ įkėlęs jų vestuvinės nakties nuotrauką. Per keturias dienas nuotrauka buvo peržiūrėta daugiau kaip 1,7 mln. kartų. Ne, nuotraukoje nebuvo nieko intymaus. Tačiau jaunikio, nusprendusio pasidalinti būtent šia, o ne kokia nors kita savo vestuvių nuotrauka, pasirinkimas glumina.


2014-08-24 17:04

Tuoktuvių sodas ir folkloras saugo panevėžiečių šeimos darną

8|2

Paprašę Tėvą Stanislovą sutuokti jau kitą šeštadienį, įsimylėjėliai išgirdo: „Gerai.“ Neturėję laiko net vestuvėms ruoštis panevėžiečiai santarvėje gyvena jau 17-us metus ir dėkoja tėvams, seneliams proseneliams ir proproseneliams už įskiepytą meilę folklorui, visoms kitoms vertybėms.


2014-08-23 11:39

Eksperimentas, kuris padės išsivaduoti iš santuokos krizių

14|3

Probleminė santuoka nebūtų vadinama problemine, jei nebūtų nužymėta aibės ginčų ir niekinimų: Šiandien ji man buvo abejinga. Jis mane pažemino mūsų draugų akivaizdoje. Ji atstūmė mane, kai stengiausi parodyti švelnumą. Jis įsigijo brangų pirkinį, nepasitaręs su manimi. Ji ilgai buvo išėjusi, o grįžusi užsidarė kambaryje. Jis mane privertė jaustis idiote. Kai mums nutinka kas nors panašaus, dažniausiai reaguojame pasyviomis ir pasikartojančiomis mintimis apie tai. Kuo ilgiau galvojame apie įžeidimą ar problemą, tuo blogiau jaučiamės, tuo šališkesnes neigiamas išvadas darome, tuo labiau tolstame nuo sprendimo, nuo išeities.


2014-08-21 18:57

Kokius faktus apie seksą privalu žinoti dailiajai lyčiai?

42

Moters, kuri turi mylimą vyrą, santykiai su juo vėliau ar anksčiau taps intymūs. Ir kad seksas teiktų malonumą abiems, dailiosios lyties atstovei privalu atminti kai kuriuos intymaus gyvenimo aspektus. Ir svarbiausia - koks yra stipriosios lyties atstovo požiūris į seksą.


2014-08-21 18:52

Režisieriui Q.Tarantino didelės moters pėdos - itin seksualu

16|3

Quentinas Tarantino (51 m.) moka laukti. Daugiau nei 20 metų Holivudo žvaigždė Uma Thurman (44 m.) buvo režisieriaus mūza ir geriausia draugė. Visą tą laiką Quentinas mylėjo Umą. Nors kino dievaitė liko abejinga jo jausmams, kultinių juostų kūrėjas tikėjosi, kad vieną dieną jie tikrai bus kartu. Ir tos dienos sulaukė.


2014-08-19 17:41

Nuoga tiesa: dauguma vyrų niekada nėra patyrę orgazmo malonumo

18|2

Meilės santykius ar intymų poros santykį apibūdina seksualinės sueities galimybė. Prancūzų psichologas Jacques'as Salome savo knygoje „Pašnekesiai apie meilę“ pasakoja kaip atlaikyti geismo svaigulį ar jo stoką. Pateikiame knygos ištrauką, kurioje autorius atskleidžia porų intymumo nesklandumus bei kančias šioje srityje. „Daug metų mūsų poroje geismingasis buvau aš, – psichologui pasakojo Renė. – Kartais man net atrodydavo, kad aš – tikras maniakas, man tik tai ir terūpi! O paskui, o paskui viskas apsivertė aukštyn kojomis. Šiandien man atrodo: geismo kupina ji, ir aš ne visada paskui ją suspėju. Teisinuosi nuovargiu, stresu, nesaugumo pojūčiu profesinėje srityje, tačiau aiškiai jaučiu, kad atsilieku, neturiu jėgų.“


Populiariausi per 24 val.