Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Moterų ir vyrų seksualiniai bioritmai

Moterų ir vyrų seksualiniai bioritmai

2013-04-16 12:59

Ar reikėtų pulti į paniką, jei partneris ar partnerė atsisako mylėtis? Fiziologijos specialistas Albertas Restanquesas iš Oklando universiteto (Naujoji Zelandija) įrodė, kad toks elgesys dar nereiškia, jo partneris jūsų nebemyli.

1/1

Fiziologo tvirtinimu, 6 valandą ryte vyriško hormono testosterono aktyvumas perlipa įprastą normą 20 proc., o 8-9 ryte – 50 proc. 123rf

Moterų ir vyrų seksualiniai bioritmai

1 / 1

Fiziologo tvirtinimu, 6 valandą ryte vyriško hormono testosterono aktyvumas perlipa įprastą normą 20 proc., o 8-9 ryte – 50 proc. 123rf

(1 nuotraukos) 123rf

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Žymės: Santykiai | Seksas | Meilė
Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima ir santykiai
2014-08-20 23:51

Kokius faktus apie seksą privalu žinoti dailiajai lyčiai?

12

Moters, kuri turi mylimą vyrą, santykiai su juo vėliau ar anksčiau taps intymūs. Ir kad seksas teiktų malonumą abiems, dailiosios lyties atstovei privalu atminti kai kuriuos intymaus gyvenimo aspektus. Ir svarbiausia - koks yra stipriosios lyties atstovo požiūris į seksą.


2014-08-19 17:41

Nuoga tiesa: dauguma vyrų niekada nėra patyrę orgazmo malonumo

15|2

Meilės santykius ar intymų poros santykį apibūdina seksualinės sueities galimybė. Prancūzų psichologas Jacques'as Salome savo knygoje „Pašnekesiai apie meilę“ pasakoja kaip atlaikyti geismo svaigulį ar jo stoką. Pateikiame knygos ištrauką, kurioje autorius atskleidžia porų intymumo nesklandumus bei kančias šioje srityje. „Daug metų mūsų poroje geismingasis buvau aš, – psichologui pasakojo Renė. – Kartais man net atrodydavo, kad aš – tikras maniakas, man tik tai ir terūpi! O paskui, o paskui viskas apsivertė aukštyn kojomis. Šiandien man atrodo: geismo kupina ji, ir aš ne visada paskui ją suspėju. Teisinuosi nuovargiu, stresu, nesaugumo pojūčiu profesinėje srityje, tačiau aiškiai jaučiu, kad atsilieku, neturiu jėgų.“


2014-08-19 17:41

Imtynininkui Mindaugui Mizgaičiui ir vėl nepasisekė meilėje

40|4

Vilnietis imtynininkas Mindaugas Mizgaitis (34 m.) liko prie suskilusios geldos – iširus šeimai, nesėkmingai baigėsi ir romanas su mokyklos laikų meile – praeityje garsia krepšininke Agne Abromaite (35 m.). Tačiau Pekino olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojas atgal pas buvusią žmoną policijos tyrėją Renatą Mizgaitienę (29 m.) nesugrįžo.


2014-08-19 12:18

Televizijos laidų vedėjos L. Imbrasienės saugaus eismo pamokos

1|3

Artėjant mokslo metams, jaunesnio amžiaus vaikus auginantys tėvai susiduria su nelengvu uždaviniu, kaip savo atžalas tinkamai išmokyti saugaus eismo pagrindų. Kaip saugaus eismo pagrindų sekasi mokyti savo vaikus paklausėme žymios laidų vedėjos Lauros Imbrasienės, kuri augina vienuolikmetį sūnų Mantą ir rudenį gimusią dukrelę Saulę Sofiją bei rugsėjo 6 d. ves prie Baltojo tilto Vilniuje organizuojamą saugaus eismo renginį šeimai „Eismo kiškiai“. Ji pripažino, kad pirmąją savarankišką Manto kelionę paslapčia stebėjo iš tolo.


2014-08-18 12:42

Penkios tėvų pareigos, kad vaikas darželio duris pravertų ramus

16

Likus mėnesiui iki rugsėjo 1 dienos, daugelis tėvų pradeda nerimauti. Nors tėvai daugiau sureikšmina tą dieną, kai jų vaikai pradeda lankyti mokyklą, bet ne ką mažiau yra rimtas žingsnis pirmą kartą praverti darželio duris. Kaip geriausiai paruošti vaiką darželiui, bet nesijaudinti, jei iki pirmos lankymo dienos mažylis nespės daug ko išmokti? Pateiksime penkis svarbiausius aspektus, kurie tėvų ir vaikų gyvenimui ypatingomis akimirkomis suteiks daugiau ramybės.


2014-08-18 10:11

Alesia Mačiulis apie sutuoktinį: „Tokio vyro galima pavydėti“

74|3

Tik drąsus ir savimi pasitikintis vyras gali tvarkyti savo gyvenimą taip, kaip nori, įsitikinęs verslininkas Romualdas Mačiulis (30 m.). Po skyrybų iš Airijos į Vilnių jis grįžo su dviem mažamečiais vaikais. Verslininkas ėmėsi dviejų vaidmenų – ir tėvo, ir motinos. O netrukus į namus parsivedė kitą žmoną – baltarusę Alesią (35 m.). Antrą kartą vedęs lietuvis ir trečiąkart ištekėjusi baltarusė dabar abu dalijasi tėvystės pareigomis.


2014-08-17 16:45

Psichologas apie neištikimybės kilpą: norisi ir šeimos, ir sekso

91|2|

Ilgą laiką gyventi poroje – tai bandyti suderinti dviejų ištikimybių bendrabūvį: ištikimybės sau pačiam ir ištikimybės kitam. Kai tas bendrabūvis vienam iš dviejų tampa kupinas įtampos, kai ima bręsti vidinis asmeninis konfliktas, tai gali nejučiomis numarinti santykius. Daugybė vyrų ir moterų poroje išgyvena tokį paradoksalų konfliktą: likti ištikimam kitam neištikimybės sau pačiam sąskaita. Prancūzų psichologas Jacques'as Salome savo knygoje "Pašnekesiai apie meilę" nuodugniai gvildena jausmų atradimus ir klystkelius. Pateikiame šios knygos ištrauką.


2014-08-14 08:23

Kodėl perdėtas rūpinimasis sutuoktiniu atveda iki depresijos?

15

Šeril vyras permiegojo dar su keliomis moterimis, draugai nusivylė ja, kad pasiliko su tuo žmogumi ir toliau verkšlena, kaip siaubinga yra būti jo žmona. „Negalėjau savo vyro paleisti iš akių. Nejutau jam nieko, išskyrus panieką. Tačiau vis tiek nepajėgiau jo palikti. Negalėjau prisiversti nieko daryti, tik jaudintis dėl jo ir jį tikrinti. Kad reikia kažką keisti, suvokiau tą vakarą, kai puoliau savo vyrą rankoje laikydama didžiulį peilį. Tai žemiausia, kur nusiritau. Klykdama ir rėkdama laksčiau po namą, kai staiga pirmąsyk pagalvojau apie save. Aš pakvaišau. Aš išprotėjau – tapau visiškai nevaldoma, o vyras tik tyliai stovėjo ir žiūrėjo į mane. Suvokiau, kad turiu ką nors su savimi daryti“, - apie savo skausmingą patirtį kalbėjo Šeril.


2014-08-13 18:38

Kodėl žinomi lietuviai negaili pinigų privatiems darželiams?

65|6

Kai mažamečiai vaikai paauga ir ateina noras socializuotis, daugumai tėvų ateina papildomas rūpestis - rasti tinkamą vaikų darželį. Dažniausiai pasitaiko, jog tėvai apie tai susimąsto per vėlai ir į valstybinius darželius, kurie yra paskirti pagal gyvenamąją vietą, nėra galimybių patekti, dėl susidariusių ilgų eilių. Pasiteiravome kada ir kaip savo vaikams išsirinko darželius žinomi Lietuvos tėvai.


2014-08-13 09:54

Kiek kartų mylėtis per savaitę yra gerai, kiek - blogai?

44

Ar esate vienas tų žmonių, manančių, kad sulig ištarta santuokos priesaika palaidojamas dviejų žmonių intymus gyvenimas? Ar po kelerių ar keliolikos santuokos metų imate savęs klausti: „Ar mūsų lytinis gyvenimas normalus“? Ar yra nustatytos ribos, kiek kartų per savaitę mylėtis gerai, o kiek – blogai? Įvairiausio amžiaus portalo „Reddit“ skaitytojai pasipasakojo, kiek kartų per savaitę mėgaujasi kūniškais malonumais, ir jų atsakymai veikiausiai nustebins.


Populiariausi per 24 val.