Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
20 naudingų įpročių, padedančių suplonėti

20 naudingų įpročių, padedančių suplonėti

2012-08-14 17:19

Išsirinkdamos vieną ar kitą dietą, moterys neretai įsitikina, kad nepaisant pastangų, laikytis jos nepavyksta. Kaip bebūtų keista, reikalo esmė visai ne dietoje, o jų kasdieniniuose įpročiuose, kurie nepastebimai išnyksta kovojant su bereikalingu svoriu.

1/1

Rūgščiasaldžiai patiekalai taip pat žadina apetitą. V. Balkūnas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima
2015-03-27 11:46

Ieškome partnerio? Perstumdykime namie baldus!

3|3

Protinga, išsilavinusi, graži ir netekėjusi. Rasai – 35-eri, vienoje įmonėje eina personalo vadovės pareigas. Regis, jau ir su vaikučiais reikėtų paskubėti, o svajonių jaunikis horizonte vis nesirodė. Moteris iš paskutiniųjų vaidino, kad viskas jos gyvenime yra gerai, kol vieną dieną pratrūko ašaroti per patį vakarėlio įkarštį, vos spėjo išbėgti į virtuvę. Tačiau neilgai trukus Rasa rado asmeninę laimę. Ką darė Rasa, kad pakeistų savo gyvenimą, sužinosite paskaitę asmeninių pokyčių konsultantės Leonoros Blekaitytės knygos „Sielos aritmetika. Praktinis gidas teigiamų pokyčių link“ ištrauką.


2015-03-27 11:45

Z.Kelmickaitė: nyksta tradicija kartu švęsti Velykas

14|2

Didžiausią pavasario šventę, Velykas, dideliame giminių būryje sutinka tik 15 proc. lietuvių. Beveik 80 proc. šalies gyventojų jas linkę praleisti mažame šeimos rate. Tai atskleidė visuomenės nuomonės ir tyrimų bendrovės „Vilmorus“ atliktas reprezentatyvus lietuvių tyrimas.


2015-03-27 11:44

Didžiakrūtė motina savo šešiems vaikams užtraukė gėdą

5

Obuolys per dieną, ir taip – pusantro mėnesio. Lėle Barbe vadinama amerikietė Lacey Wildd (46 m.) pasiryžusi bet kam, kad tik sulauktų daugiau dėmesio. Neseniai Majamyje savo figūrą pademonstravusi įspūdingo stoto blondinė pranešė, kad yra pasiruošusi dar vienai – 37 plastinei operacijai. „Noriu turėti patį nepaprasčiausią kūną pasaulyje“, – sakė į savo mėgstamiausią lėlę Barbę norinti būti panaši šešių vaikų motina.


2015-03-27 09:47

Vyrai ir moterys neištikimybę supranta labai skirtingai

11

Vyrai ir moterys neištikimybę supranta nevienodai ir skirtingai ją išgyveną. Maždaug septyni iš dešimties vyrų teigia, kad seksualinė neištikimybė yra blogiausia. Moterys ją vertina kitaip: beveik šešios iš dešimties sako, kad emocinė neištikimybė yra sunkesnis nusikaltimas poros santykiams.


2015-03-26 15:32

Tėvų bendravimas su vaikais: kasdien po 130 minučių

1

Tėvai jaučia stiprų emocinį ryšį su vaikais, bet ne visada randa jiems pakankamai laiko. Lietuvoje kas trečias tėvas apkabina savo ikimokyklinio amžiaus vaiką rečiau nei tris kartus per dieną. Tai rodo šiemet kovą atlikto tyrimo rezultatai.


2015-03-26 10:30

Bušido čempionas R.Morkevičius neskuba vesti nėščios draugės

142|3|

asaulio bušido čempionas Remigijus Morkevičius (32 m.) įrodė esąs atkaklus ne tik ringe. Mylimą moterį Londone susiradęs sportininkas parviliojo ją į Lietuvą. Nors dabar pora gyvena kūdikio laukimu, R.Morkevičius ir Raimonda Orvydaitė (28 m.) kol kas neplanuoja susisaistyti santuokos saitais.


2015-03-25 16:45

Veiksmingi patarimai, padėsiantys rasti antrąją pusę

10|3

Statistika rodo, kad pasaulyje daugėja žmonių, neturinčių antrosios pusės. Ką daryti, jei tokią turėti norisi, o jos kaip nėra, taip nėra? Pirmas žingsnis į svajonių materializavimą – išsiaiškinkite, kokios antrosios puselės norite, ir pasidarykite svajonių nuotakos ar jaunikio išorinių ir vidinių savybių sąrašą. Taip pataria asmeninių pokyčių konsultantė Leonora Blekaitytė, vedanti asmeninio tobulėjimo ir moteriškumo seminarus.


2015-03-25 10:14

9 ženklai, rodantys, kad sutikote vyrą, už kurio verta tekėti

18

Yra vienas dalykas, kurio mes siekiame daug labiau, nei pinigų. Tai – meilė. Rasti meilę – tai tarsi sugrįžti namo po daugybės svetur neramiai praleistų metų. Juk tuomet visi rūpesčiai nusikelia į antrą planą. Jūs jaučiatės saugi ir laisva. Jaučiatės savo dvasios karaliene. Kai labai stipriai mylime žmogų, neretai pasvajojame, kad norėtume gražiai praleisti su juo visą gyvenimą. Tačiau kaip sužinoti ar tokios svajonės galėtų būti realios?


2015-03-24 16:38

Džiazo kompozitoriaus A.Noviko žmonos rūpestis – pomidorai

32|3

„Daržovių galima nusipirkti, tačiau skaniausios – savo rankomis išaugintos“, – įsitikinusi Artūro Noviko džiazo mokyklos direktorė Jurga Novikienė (43 m.). Pirmenybė – pomidorams. Tokio daržininkystės principo laikosi vilnietė J.Novikienė, kasmet ant palangės auginanti pomidorų daigus.


2015-03-23 15:51

6 patarimai, kaip skatinti vaiką mokytis

9

Mokslas – itin svarbi, neatsiejama žmogaus gyvenimo dalis. Idealu, jeigu pavyksta įgyti aukštąjį išsilavinimą, tačiau tam, kad tai įvyktų labai svarbu yra mokytis. Mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis – tačiau kaip tai paaiškinti vaikui, kuris visiškai nenori to girdėti? Tėvai turėtų skirti kuo daugiau dėmesio savo vaikų mokymui. Mokytojai negali būti pilnai atsakingi už tai, ko išmoko jūsų vaikas. Juo labiau, kai šiandien mokyklose yra daug dalykų, kurių gyvenime visiškai nepanaudosite. Priežasčių, kodėl vaikas nenori mokytis mokykloje bei kruopščiai atlikti namų darbus yra begalė. Viena pagrindinių – tinginystė. Tačiau ką daryti? Kaip tėvai gali skatinti vaiką mokytis, jei jis to visiškai nenori?


Populiariausi per 24 val.