Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Botokso grėsmė – pamėlynavusi oda, aklumas ir sugadinta išvaizda

Botokso grėsmė – pamėlynavusi oda, aklumas ir sugadinta išvaizda

2012-12-13 02:19

Kaip ir daugelis būsimų nuotakų, 41-erių Mary Catchpole savo vestuvių nuotraukose norėjo atrodyti nepriekaištingai. Dviejų vaikų motina besiruošdama vestuvėms numetė nemažai svorio ir nusprendė, jog paprasta, ypatingų chirurginių procedūrų nereikalaujanti botokso procedūra padės jai pasiekti trokštamą jaunatvišką išvaizdą.

1/1

Šiandien injekcijos yra populiarios kaip krūtų didinimo procedūros. Per metus joms išleidžiama 775 milijonai svarų sterlingų, tad ekspertai prognozuoja, jog kitąmet šis skaičius padidės dar 8,4 procento. 123rf

Botokso grėsmė – pamėlynavusi oda, aklumas ir sugadinta išvaizda

1 / 1

Šiandien injekcijos yra populiarios kaip krūtų didinimo procedūros. Per metus joms išleidžiama 775 milijonai svarų sterlingų, tad ekspertai prognozuoja, jog kitąmet šis skaičius padidės dar 8,4 procento. 123rf

(1 nuotraukos) 123rf

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima
2015-04-02 10:36

Viena dukras auginusi J.Paškevičiūtė įvertino gyvenimo pamokas

17|2

Šioje nuotraukoje – trys vienos šeimos skirtingų kartų atstovės. Interjero architektė Jurgita Paškevičiūtė (46 m.) turi nemažai bendrų nuotraukų su artimaisiais – šeimos nariai mėgsta įsiamžinti leisdami laiką kartu, švęsdami šventes. „Nuotraukos iš asmeninio albumo yra tarsi mūsų sielos veidrodis, todėl tikiu, kad kada nors jomis gėrėsis tie, kurie gyvens po mūsų. Tikiu, kad mes išliksime jiems kaip siekiamybė, kaip graži ir šviesi idėja, kaip moterys, kurios gyveno besidalindamos meile, gėriu, atjauta, bendryste“, – neabejojo vilnietė. Apie tai rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Gyvenimo būdas“.


2015-04-02 10:35

Neatsakingiausias britas? Turi 15 vaikų nuo 10 skirtingų moterų

7

29-erių bedarbis britas Keithas MacDonaldas turi 15 vaikų nuo 10 skirtingų moterų, tiesa, netrukus turėtų gimti ir 16-asis vaikas. Kasmet šis būrys vaikų mokesčių mokėtojams atsieina daugiau nei 2 milijonus svarų, skiriamų vienišų mamų pašalpoms.Nepaisant to, jog paskutinė vyro partnerė šiuo metu laukiasi atžalos.


2015-04-02 10:34

6 žingsnių sistema padės išsaugoti byrančius santykius

3

Labai ryški mūsų dienų tendencija – vyriškosios ir moteriškosios prigimties nepaisymas, o tai virsta esminių poros nesutarimų pagrindu. Kai vyras ir moteris ima pretenduoti į tas pačias funkcijas, pavyzdžiui, būti lyderiu, šeimos maitintoju ir panašiai, pora pradeda konkuruoti, atsiranda įtampa, prarandamas darnus bendravimas ir harmonija. Asmeninių pokyčių konsultantė Leonora Blekaitytė savo knygoje „Sielos aritmetika. Pagrindinis gidas teigiamų pokyčių link“ kalba apie tai, kaip nepasimesti santykių džiunglėse.


2015-04-02 07:07

Pirties garas sutvirtino porą lyg aukso žiedas

2|6

„Jei sutuoktiniai žinotų, kad pirtyje kartu praleistas laikas gali įpūsti aistrą, būtų kur kas mažiau skyrybų“, – pripažino vilniečiai Igoris (42 m.) ir Tatjana (38 m.) Michailovai. Jie neabejoja, kad ir jų keliai būtų išsiskyrę, jei ne domėjimasis pirties gydomąja galia. Geriau už pirtį gali būti tiktai pirtis – tuo įsitikinę sutuoktiniai, kaip nugalėtojai grįžę iš Maskvoje neseniai vykusio tarptautinio vanojimo čempionato.


2015-04-01 16:13

„Radistas“ R.Mackevičius miega apsikabinęs sūnų ir žmoną

23|4

Gydytojų teigimu, dažnai apkabinami vaikai jaučiasi ne tik saugesni, labiau pasitikintys savimi, bet ir ramiau miega, turi mažiau baimių, lengviau įveikia stresines situacijas, pasižymi geresniais mokymosi gebėjimais, stipresniu imunitetu, lengvesne integracija tarp bendraamžių. Žinomi žmonės prisijungė prie socialinio-edukacinio projekto „100 apkabinimų“, keliančio rūpinimosi vaikais problematiką, ir pasižadėjo vaikus apkabinti dar dažniau bei skatina tai padaryti ir kitus.


2015-04-01 16:12

Kur dingo tikri vyrai? Mielosios, dirstelkite po... kulneliu.

29|3

Kartais, pasiskaičiusios knygų ar psichologų straipsnių apie vyro ir moters santykius bei pamėginusios gyventi pagal patarimus, moterys sutrinka ar net įsižeidžia: „Tai dabar tam, kad vyras jaustųsi visavertė šeimos galva, turėsiu jam nuolat priskirti savus nuopelnus, o pati, aplink stipinėdama aukštakulniais, vaidinti mažutę tylutę kvailutę? Na jau ne!“ Asmeninių pokyčių konsultantė Leonora Blekaitytė, išleidusi knygą „Sielos aritmetika. Pagrindinis gidas teigiamų pokyčių link“, tokioms moterims rodo „STOP“ ženklą. „Jei reakcija tokia, būtų gerai ją priimti kaip įspėjimą susimąstyti: ar tikrai skleidžiame savo moteriškumą ir mokame naudotis moteriška išmintimi ir jėga?“, – sakė L.Blekaitytė.


2015-04-01 15:39

Teniso žvaigždė S.Williams pagaliau ištrūko iš tėvo globos

2

Trylika metų. Tiek laiko prireikė, kad aikštynų karaliene vadinama teniso žvaigždė Serena Williams (33 m.) grįžtų į Indian Velso turnyrą Jungtinėse Amerikos Valstijose. Dėl 2001-aisiais patirto rasistinio žiūrovų išpuolio pirmoji pasaulio raketė sąmoningai boikotavo „ATP Masters“ serijos turnyrą, kuriame kaunasi geriausi pasaulio teniso žaidėjai. Pergalingą Serenos grįžimo mačą stebėjo jos motina Oracene, taip pat vyresnioji sesuo Isha. Apie tai rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Gyvenimo būdas“.


2015-04-01 09:20

Etiketo žinovė R. Paukštė: margutis padeda susitaikyti su priešu

22|38

Ar Velykų stalas būtinai turi būti uždengtas balta staltiese? Ar jį puošti vien margučiais ir gėlėmis? O gal tiks ir šiuolaikiniai papuošalai? Velykų stalą ruošiančioms šeimininkėms kyla ne vienas klausimas. „Svarbiausias šventės akcentas – pakili nuotaika ir puošnus stalas. Kai vyraus stalo harmonija, derės spalvos, o žmones vienys meilė ir pagarba, tai dar labiau suvienys įvairių kartų šeimos narius“, – kalbėjo Ispanijoje gyvenanti tapytoja, interjero puošybos specialistė, etiketo žinovė Rima Paukštė (43 m.).


2015-03-31 14:28

Vaikai jus gali pamokyti, kaip pasiruošti Velykoms

1|7

Pavasariui įsibėgėjant, aplink tvyrančią džiugią nuotaiką norisi perkelti ir į namus, pasipuošti artėjančioms šventėms. Tačiau kaip tai padaryti originaliai, neišleidžiant pinigų ir įtraukiant namuose atostogaujančius vaikus?


2015-03-31 09:41

Išpažintis: pasimylėjau su vyro broliu ir nesigailiu

178

Kaip ir daugelį vakarų iš eilės, prisiglaudžiau prie savo vyro, apkabinau jį ir sušnabždėjau: „Brangusis, čia aš, tavo zuikelis!“. Andrius kažką neaiškiai sumurmėjo sau po nosimi, sunkiai prasimerkė ir atsisuko. Iškart nuo jo pasklido aitrus alkoholio tvaikas. „Ir vėl“. Žybtelėjusi aistra akimirksniu išgaravo. Atsiguliau ir atsukau nugarą. Mano vyras sučepsėjo lūpomis ir užknarkė.


Populiariausi per 24 val.