Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Botokso grėsmė – pamėlynavusi oda, aklumas ir sugadinta išvaizda

Botokso grėsmė – pamėlynavusi oda, aklumas ir sugadinta išvaizda

2012-12-13 02:19

Kaip ir daugelis būsimų nuotakų, 41-erių Mary Catchpole savo vestuvių nuotraukose norėjo atrodyti nepriekaištingai. Dviejų vaikų motina besiruošdama vestuvėms numetė nemažai svorio ir nusprendė, jog paprasta, ypatingų chirurginių procedūrų nereikalaujanti botokso procedūra padės jai pasiekti trokštamą jaunatvišką išvaizdą.

1/1

Šiandien injekcijos yra populiarios kaip krūtų didinimo procedūros. Per metus joms išleidžiama 775 milijonai svarų sterlingų, tad ekspertai prognozuoja, jog kitąmet šis skaičius padidės dar 8,4 procento. 123rf

Botokso grėsmė – pamėlynavusi oda, aklumas ir sugadinta išvaizda

1 / 1

Šiandien injekcijos yra populiarios kaip krūtų didinimo procedūros. Per metus joms išleidžiama 775 milijonai svarų sterlingų, tad ekspertai prognozuoja, jog kitąmet šis skaičius padidės dar 8,4 procento. 123rf

(1 nuotraukos) 123rf

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima
2014-11-20 17:13

Lietuvoje rengiamas neįprastas konkursas - tik dvyniams

11|8

Penktadienio vakarą viename Vilniaus prekybos ir pramogų centre vyks unikalus renginys – dvynių konkursas „TWINS PEAK 2014”. Susirinkusiems tikrai dvejinsis akyse – čia šmėžuos kelios dešimtys įvairaus amžiaus porų dvynių. Ir tai tik lašas jūroje iš kelių šimtų konkurse dalyvausių kaip du vandens lašai panašių dvynukų ir dvynukių.


2014-11-20 14:31

Vaikas turi vienintelę pareigą – nepažeisti kitų žmonių teisių

1|2

Lapkričio 20-ojį – Jungtinių Tautų Vaiko teisių konvencijos diena. 1989-aisiais Jungtinės Tautos šiuo tarptautiniu aktu įtvirtino pamatinį vaiko teisių apsaugos – vaiko teisių viršenybės – principą. 1995 m. liepos 3 d. Vaiko teisių konvenciją ratifikavo LR Seimas, įsipareigodamas visiems Lietuvos vaikams užtikrinti politines, ekonomines ir socialines teises. Apie šiandieninę vaiko teisių situaciją mūsų šalyje, kalbamės su organizacijos „Gelbėkit vaikus“ direktore Rasa Dičpetriene.


2014-11-19 15:55

Vaikams iš globos namų pagaliau atsivers verslo pradžiamokslis

Šį rudenį startavo organizacijos „Gelbėkit vaikus“ ir bendrovės „CSC Baltic“ įgyvendinamas globos namuose gyvenančių vaikų verslumo ugdymo projektas. Pusę metų trunkančios iniciatyvos metu IT profesionalai globos namų auklėtinius mokys efektyvios komunikacijos, viešojo kalbėjimo ir kitų verslo pagrindų, patars, kaip kūrybiškai mąstyti. Be to, jaunuoliai savo verslumo įgūdžius ugdys ir praktiškai – jie kurs rankdarbius, kuriuos šį pavasarį bandys parduoti elektroninėje parduotuvėje.


2014-11-19 14:22

Kaip atpažinti, kad jūsų vaikas rūko?

2| 

Vienas iš blogiausių paauglystėje įgytų įpročių yra rūkymas. Tikriausiai nė vienas tėvas nenori, kad jo vaikas rūkytų. Tačiau dažnai patys tėvai nežino, ką iš tiesų veikia jų paauglys. Kartais tėvai susiduria su įvairiomis baimėmis ir apsimeta nepastebintys, kad jų vaikas turi problemų. Kiti tėvai nežino, kaip tas problemas atpažinti. Egu.lt lektorė Jūratė Bortkevičienė pataria kaip atpažinti, kad jūsų vaikas pradėjo rūkyti.


2014-11-19 10:12

Rietenas užmiršę cirkininkai Zubovai tapo Rokiškio dvarininkais

7|5

Dar neseniai viešai vienas kitą purvais drabstę garsieji meškų dresuotojai Agnė ir Mykolas Zobovai galop spjovė į nesantaiką, įsigijo dvarą su žemėmis Rokiškio rajone, atsivežė čia savo meškas ir meiliai glaustydamiesi vaikšto po didžiulę teritoriją. Sutuoktinių vizijose šie laukai jau pavirtę kraują stingdančiu žvėrių safariu.


2014-11-18 11:58

Nusprendusi neinvestuoti į santykius moteris susituokė su savim

19

Britė Grace Gelder nusprendė įsipareigoti svarbiausiam gyvenime žmogui – sau. Ji susituokė su savimi, nes nusprendė, jog neturi laiko įprastiniams santykiams, bet nenori ir būti vieniša. G.Gelder – pirmas žmogus Didžiojoje Britanijoje, susituokęs su savimi.


2014-11-18 09:12

Emigrantė: vieniši Airijos vyrai trokšta lietuvių moterų meilės

84|3

Iš pradžių, emigravusi į Airiją, Asta dirbo greitojo maisto restorane, paskui – senelių namuose, o tada atidarė nuosavą parduotuvę. Uždarbis buvo vis didesnis, bet Asta nesijautė visiškai laiminga. Didžioji sėkmė aplankė tik atradus savo pašaukimą. Prieš trejus metus moteris įkūrė pažinčių agentūrą ir nuo tos dienos džiaugiasi kiekviena akimirka.


2014-11-16 15:09

Ar ginekologo profesija R.Žiobako šeimoje nenuslopina aistros?

72|2

Ar vyrai ginekologai sugeba į savo pacientes žvelgti be geismo? Jeigu taip, ar profesiniai įgūdžiai netampa kliūtimi atsipalaiduoti su mylimu žmogumi miegamajame? O jeigu vyras ir žmona – abu ginekologai? Būtent tokia yra vilniečių Redos (47 m.) ir Rolando (47 m.) Žiobakų šeima. Ar namie jie vienas kitam išduoda savo pacienčių intymiausias paslaptis?


2014-11-15 12:30

Darželinukas įsimylėjo. Kaip reaguoti tėvams?

5

Pasitaiko, kad pirmoji meilė aplanko dar vaikų darželyje. Ką jaučia tokio amžiaus vaikai, kaip reaguoti suaugusiems, kad neįžeistų trapių vaikiškų jausmų, nepakenktų savo nedėmesingumu, neatsargiu pokštu ar – dar blogiau – pašaipa?


2014-11-14 14:09

Pasaulį sujaudino tėvo daina mirštančiam kūdikiui

24|5

Tragiška istorija, nutikusi JAV, sujaudino tūkstančius interneto vartotojų iš viso pasaulio. Per anksti gimęs mažylis Lennonas Jamesas Pico'as gimdamas prarado motiną, o pats taip pat neturėjo galimybės išgyventi. Jo tėvas prieš išleisdamas naujagimį į paskutinę kelionę sudainavo širdį veriančią serenadą, rašo mirror.co.uk.


Populiariausi per 24 val.