Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Moters įvaizdis pagal Zodiako ženklą

Moters įvaizdis pagal Zodiako ženklą

2012-10-24 16:29

Šiuolaikinės moters gyvenimas – įvairiapusiškas ir turiningas: karjera, asmeninis gyvenimas, draugai, kelionės. Todėl ji gana dažnai atnaujina drabužinę, keičia įvaizdį. Būtent įvaizdis pabrėžia moters individualumą, ji tampa išskirtinė ir įsimintina. Štai astrologai išsiaiškino, kokie drabužiai, spalvos, medžiagų faktūros, aksesuarai ir papuošalai tinka moterims pagal Zodiako ženklus, rašo horo.mail.ru.

1/1

Liūto ženklo moterys renkasi labiau konservatyvius drabužius, tačiau išsiskiria iš kitų subtiliu skoniu ir elegantiškumu. 123rf

Moters įvaizdis pagal Zodiako ženklą

1 / 1

Liūto ženklo moterys renkasi labiau konservatyvius drabužius, tačiau išsiskiria iš kitų subtiliu skoniu ir elegantiškumu. 123rf

(1 nuotraukos) 123rf

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima
2015-04-21 10:57

Virėjas D. Praspaliauskas su mylimąja ilsisi tik dvi dienas

12|5

Tarnybinis romanas, dėl kurio kaltas Danijos sosto įpėdinis princas Frederikas, prieš keletą metų viešėjęs Vilniuje. Taip savo pažintį prisimena darbo reikalais pirmąkart susitikę, bet netrukus po vienu stogu apsigyvenę restorano „1 dublis“ įkūrėjas Deivydas Praspaliauskas (26 m.) ir Danijos prekybos rūmų Lietuvoje atstovė Milda Savickaitė (29 m.). Jeigu ne Danijos sosto įpėdinio princo Frederiko vizitas Lietuvoje 2013-ųjų rudenį, D.Praspaliauskas būtų ramiai dažęs savo būsimo restorano „1 dublis“ sienas ir niekur neskubėjęs. Bet spalio 8-oji tapo viena svarbiausių jo gyvenime.


2015-04-20 17:17

Aktorė S. Janušauskaitė: „Santuokoje kuris nors turi aukotis“

22|6

Ji žino, ką darytų išgirdusi, kad gyventi liko tik vienas mėnuo. Ji tikino jau pajutusi mirties skonį. Tai nutiko vaidinant armėnų režisierės Anos Melikian filme „Žvaigždė“, kur ji įkūnijo tragiško likimo heroję. Kino ir teatro aktorei Severijai Janušauskaitei (33 m.) gyvenimo pilnatvę suteikia sunkūs vaidmenys. Dėl gero vaidmens Severija sutiktų ir apsinuoginti, ir virsti pabaisa, ir netgi numirti.


2015-04-19 18:09

Vilniečio našlio svajonė – šimtą kilogramų sverianti moteris

48|2

„Kur jūs, stambios moterys?“ – nusivylęs šaukia vilnietis Zenonas (74 m.). Našlys jau dešimt metų neranda ramybės – jis trokšta pamilti moterį, su kuria galėtų dalintis gyvenimo džiaugsmais ir vargais, tačiau likimas niekaip neatsiunčia svajonių būtybės. Pagrindinis vilniečio reikalavimas širdies draugei – kad ši svertų ne mažiau nei 100 kilogramų.


2015-04-19 12:21

Estijos prezidento drama nenustebino veidotyros specialisto

37|2

„Tai labai keista ir nevykusi santuoka“, – taip Taline gyvenantis garsus veidotyros specialistas Markas Lučinas (49 m.) įvertino pirmąją Estijos porą – prezidentą Toomą Henriką Ilvesą ir jo žmoną Eveliną Ilves. Šiuos žodžius „Lietuvos rytui“ jis ištarė prieš keletą mėnesių. Ir pasirodė buvęs teisus: šią savaitę pirmoji Estijos pora pareiškė apie skyrybas.


2015-04-18 16:15

Kaip porai tvarkyti biudžetą, kad nekiltų ginčų

10

Sukūrus šeimą valgome iš vieno puodo, miegame vienoje lovoje, neretai ir vienu automobiliu važiuojame į darbą, svečius, gamtą. Ne visuomet vyras uždirba daugiau už žmoną. Tad kaip porai tvarkyti šeimos biudžetą, kad jiedu galėtų patenkinti visus poreikius? Vieno recepto nėra, todėl siūlome kelis variantus.


2015-04-18 12:08

Prizus skinanti S.Janušauskaitė kartais neturi pinigų kavai

13|2

Ji žino, ką darytų išgirdusi, kad gyventi liko tik vienas mėnuo. Ji tikino jau pajutusi mirties skonį. Tai nutiko vaidinant armėnų režisierės Anos Melikian filme „Žvaigždė“, kur ji įkūnijo tragiško likimo heroję. Kino ir teatro aktorei Severijai Janušauskaitei (33 m.) gyvenimo pilnatvę suteikia sunkūs vaidmenys. Dėl gero vaidmens Severija sutiktų ir apsinuoginti, ir virsti pabaisa, ir netgi numirti.


2015-04-18 10:49

VSD vadovo žmonos misija – skatinti šeimas gimdyti

82|41

Neseniai Mamų mugės sumanytojos Jurgos Barboros Jauniškienės nuotraukos puikavosi pirmuosiuose spaudos puslapiuose, kai jos sutuoktinis Darius Jauniškis buvo paskirtas eiti Valstybės saugumo departamento direktoriaus pareigas ir davė priesaiką, o šiandien energinga keturių vaikų motina vos spėja suktis darbų sūkuryje.


2015-04-17 17:02

Veidotyros žinovas: A. Mačiulis vyrui tiktų būti dvasininku

30|3

Kaip surasti tinkamą partnerį, su kuriuo per gyvenimą norėtųsi žengti koja kojon iki mirties? Kas padaro porą laimingą – pinigų gausa, panašūs charakteriai bei interesai ar puikūs intymūs santykiai? Daug metų porų suderinamumą tyrinėjantis Taline gyvenantis garsus veidotyros specialistas Markas Lučinas (49 m.) žino atsakymus į šiuos klausimus. Pažvelgęs į žmogaus veidą estas geba nusakyti jo charakterį, gebėjimus, silpnybes, kompleksus, ligas. Įdomią nuomonę M.Lučinas pateikė patyrinėjęs verslininkų Romualdo ir Alesios Mačiulių poros fotografijas


2015-04-17 16:34

Vaiko psichoemocinė sveikata – menų terapeutų rankose

4|2

Kuomet žmogus jaučiasi mylintis ir mylimas, džiaugiasi gyvenimu, geba bendrauti, atpažinti, valdyti bei reikšti savo emocijas, tada jis pasižymi stipria psichoemocine sveikata. Kiekvienas psichoemociškai sveikas žmogus, tiek vaikas, tiek suaugęs, moka atskleisti bei atspindėti savo jausmus, savarankiškai priimti etiškus sprendimus bei už juos atsakyti, sąmoningai suvokia savo vertybinę sistemą ir pasaulėžiūrą, žino kur ir kaip gali save realizuoti.


2015-04-17 16:33

Įtarus žinomos tapytojos vyras visur įžvelgė žmonos meilužius

59|6

Kas geriau pasirūpins vaiku – motina ar tėvas? Beveik pusantrų metų dėl to niekaip nesutaria tapytoja Grytė Pintukaitė (38 m.) ir dvejais metais vyresnis sutuoktinis, kuris norėtų, kad po skyrybų nuolatinė sūnaus gyvenamoji vieta būtų su juo. Šiuo metu septynmetis gyvena su motina, kuri sūnui stengiasi įskiepyti meilę menui – vedasi į parodas, teatrą. Bet tėvas įsivaizduoja, kad vaiko dienos režimas turėtų būti griežtesnis.


Populiariausi per 24 val.