Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Moterų ir vyrų seksualiniai bioritmai

Moterų ir vyrų seksualiniai bioritmai

2013-04-16 12:59

Ar reikėtų pulti į paniką, jei partneris ar partnerė atsisako mylėtis? Fiziologijos specialistas Albertas Restanquesas iš Oklando universiteto (Naujoji Zelandija) įrodė, kad toks elgesys dar nereiškia, jo partneris jūsų nebemyli.

1/1

Fiziologo tvirtinimu, 6 valandą ryte vyriško hormono testosterono aktyvumas perlipa įprastą normą 20 proc., o 8-9 ryte – 50 proc. 123rf

Moterų ir vyrų seksualiniai bioritmai

1 / 1

Fiziologo tvirtinimu, 6 valandą ryte vyriško hormono testosterono aktyvumas perlipa įprastą normą 20 proc., o 8-9 ryte – 50 proc. 123rf

(1 nuotraukos) 123rf

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Žymės: Santykiai | Seksas | Meilė
Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima
2014-10-31 16:51

Neįgalaus berniuko patėvis sukūrė geriausią Helovino kostiumą

5|2| 

Patėvis gali būti ne prastesniu tėčiu, nei tikrasis. Tai įrodė vienas vyras, kuris pasistengė savo neįgalaus šešiamečio posūnio gyvenimą padaryti kaip įmanoma geresniu ir tuo sužavėjo tūkstančius socialinio tinklalapio „Reddit“ skaitytojų.


2014-10-31 12:13

Akcija už gyvybę tapo tradicija. Kiek gyvybių išsaugosim?

2|2

Rinktis gyvybę šiandien yra didžiulis iššūkis. Vyrai ir moterys susiduria su dilemomis, svarstydami, skaičiuodami, kaip geriau pasielgti, tuo tarpu pradėta gyvybė, kaip mes patys kadaise, veržiasi į šviesą, nori užgimti. Akcija „Renkuosi gyvybę“ vyksta spalio 30-ąją visoje Lietuvoje. Šiemet, skirtingai nei praeitais metais, bus deginamas „Gyvybės medis“ – Vilniaus ir Kauno rotušių aikštėse jo pavidalą iš uždegtų žvakelių sudėlios savanoriai.


2014-10-31 09:25

Kodėl atlikėjos R. Lukoševičiūtės mama nuo dukros baidė vyrus?

43

Jei tu nesiryžti, aš galiu už tave išnešioti kūdikį. Taip dainininkę, televizijos laidų vedėją Rūtą Lukoševičiūtę (39 m.) kažkada ragino jos motina verslo konsultacinės įmonės savininkė Salvinija Lukoševičienė (64 m.). Kai trisdešimtmetį perkopusi atlikėja abejojo, ar galėtų būti gera mama, S.Lukoševičienė jautė, kad dukteriai reikia tik stipraus moralinio postūmio.


2014-10-30 12:55

Interneto sensacija - originali tėvo bausmė seksualiai 10-metei

25|13

Amerikietis Kevinas Jonesas liko šokiruotas sužinojęs, kad jo 10-metė dukra vaikščioja su vaikinais į pasimatymus, apsimesdama gerokai vyresne, nei yra. Aukštaūgė mergaitė (jos ūgis siekia 180 cm) sakydavo, kad jai 15 metų. Socialiniuose tinkluose internete ji vaizduodavo paauglę ir netgi turėjo vaikiną.


2014-10-29 17:09

Kaip tinkamai drausminti vaikus, kad namuose būtų tvarka?

8| 

Kodėl tėvai baudžia vaikus? Kad nustatytų ribas ir juos apsaugotų? Parodytų savo valdžią ir išmokytų, ko iš vaikų norima? O gal jie tai daro tiesiog norėdami „nuleistų garą“? Tačiau taip elgiantis, vaikai tik patys išmoksta, kad ir jie gali „nuleisti garą“ ant kitų žmonių.


2014-10-28 13:42

Būsimą žmoną šiaulietis prisinešiojo iki vestuvių

9

Šiauliečių pora Gediminas Kučinskas (24 m.) ir Samanta Chrapan (24 m.) dar nėra susituokę, tačiau jau stebina laimėjimais kasmet Saulės mieste rengiamose žmonų nešimo varžybose. Aštuonis kartus vykusiose nuotaikingose varžybose Gediminas net keturis sykius nugalėjo ir dukart užėmė antrąją vietą. Samanta šiose varžybose pelnė vienu prizu mažiau, nes šiemet Gediminas jose dalyvavo su kita partnere Rasa Nemeikšyte ir ne tik tapo nugalėtoju, bet ir pasiekė trasos rekordą – 314 m ilgio ratą aplink Šiaulių areną nubėgo per 1 minutę ir 2,09 sekundės, rašo „Lietuvos rytas".


2014-10-26 15:35

Ambasadorių Ž.Pavilionį į Rytų kovos meną įtraukė trys jo sūnūs

20|4

Ramiame Vašingtono priemiestyje Makleine, kur gyvena daug kongresmenų, diplomatų ir Centrinės žvalgybos valdybos pareigūnų, viename niekuo neišsiskiriančiame name penktadienio vakarą Lietuvos ambasadorius JAV Žygimantas Pavilionis (43 m.) vietoj įprasto kostiumo apsivilko baltą kimono ir susirišo juodą diržą. „Prisiekiau ištikimybę tekvondo“, – nusišypsojo ambasadorius prieš treniruotę žymaus Korėjos tekvondo meistro klube, kur jau užsitarnavo pirmojo dano juodąjį diržą.


2014-10-25 11:38

Verslininkas R.Kunstmonas žino, ką reiškia vidurio amžiaus krizė

118|4

Viktorija (29 m.) ir Rimgaudas (52 m.) Kunstmonai prieš vedybas atlaikė nemažai apkalbų ir atkalbinėjimų nežengti šio žingsnio. Gerokai jaunesnė verslininko mylimoji ne kartą girdėjo artimųjų perspėjimus: „Pasinaudos tavimi ir paliks.“ Turtingą jaunikį irgi ne vienas įspėjo dėl jaunos moters: „Ji tavimi naudojasi.“ Bet po penkerių draugystės metų interjero salono „MadamW“ savininkas ir jo išrinktoji šią vasarą susituokė. Rašo „Lietuvos rytas“.


2014-10-24 18:35

Verslininkas žino, kodėl vyresni vyrai dairosi į jaunas moteris

189|2

Viktorija (29 m.) ir Rimgaudas (52 m.) Kunstmonai prieš vedybas atlaikė nemažai apkalbų ir atkalbinėjimų nežengti šio žingsnio. Gerokai jaunesnė verslininko mylimoji ne kartą girdėjo artimųjų perspėjimus: „Pasinaudos tavimi ir paliks.“ Turtingą jaunikį irgi ne vienas įspėjo dėl jaunos moters: „Ji tavimi naudojasi.“ Bet po penkerių draugystės metų interjero salono „MadamW“ savininkas ir jo išrinktoji šią vasarą susituokė.


2014-10-24 13:32

Kaip išsirinkti gerą auklę, kuri neskriaus vaikų?

13

Šiais metais Klaipėdoje virš 400 vaikų nepateko į darželį. Šalies savivaldybėse trūkstant vietų vaikų darželiuose daugelis dirbančių tėvų susiduria su problema, kam patikėti savo atžalos priežiūrą dienos metu? Gerai, jei jaunoms šeimoms gali padėti jų tėvai ar seneliai. Kai tokios galimybės nėra, lieka vienintelė išeitis – ieškoti auklės. Tačiau surasti vaiko priežiūrai tinkamą žmogų, kuriam galima patikėti savo namus, nėra taip paprasta.


Populiariausi per 24 val.