Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Moterų ir vyrų seksualiniai bioritmai

Moterų ir vyrų seksualiniai bioritmai

2013-04-16 12:59

Ar reikėtų pulti į paniką, jei partneris ar partnerė atsisako mylėtis? Fiziologijos specialistas Albertas Restanquesas iš Oklando universiteto (Naujoji Zelandija) įrodė, kad toks elgesys dar nereiškia, jo partneris jūsų nebemyli.

1/1

Fiziologo tvirtinimu, 6 valandą ryte vyriško hormono testosterono aktyvumas perlipa įprastą normą 20 proc., o 8-9 ryte – 50 proc. 123rf

Moterų ir vyrų seksualiniai bioritmai

1 / 1

Fiziologo tvirtinimu, 6 valandą ryte vyriško hormono testosterono aktyvumas perlipa įprastą normą 20 proc., o 8-9 ryte – 50 proc. 123rf

(1 nuotraukos) 123rf

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Žymės: Santykiai | Seksas | Meilė
Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima
2015-02-27 19:27

S. Sipario žmona atskleidė priežastis, kodėl vyras išėjo iš namų

161|

Saulius Siparis (56 m.) išsikraustė iš namų. Prieš du mėnesius antrą savo šeimą palikęs moterų dėmesio niekuomet nestokojęs kino ir teatro aktorius gyvena vienas miškų apsuptyje. Žinomas aktorius pripažino, kad per savo gyvenimą dar neperprato darnios šeimos receptų.


2015-02-25 16:37

Ar žinote, kaip apsaugoti vaiką nuo internetinių maniakų?

2

Atrodytų, jog baisiausia yra tai, kad vaiką pedofilas gali užpulti lauke arba suvilioti kitoje viešoje vietoje. Tai tikrai didelis pavojus, kurio išvengti ne visada pavyksta. Tačiau itin dažnai pasitaiko, jog pavojus slepiasi kur kitur – internete. Būtent ten vaikas gali būti šantažuojamas, viliojamas, apgaudinėjamas.


2015-02-24 09:44

Mamos vaikų auginimo patirtimi dalijasi ir išaugtų rūbų turguje

1

Alytaus miesto bendruomenės centre neseniai buvo surengtas „Mamyčių turgelis“, kuriame prekiauti savo vaikų išaugtais rūbais panoro per trisdešimt alytiškių. „Iš tiesų, nesitikėjau tokio gausaus dalyvių antplūdžio“, – džiaugėsi pavykusiu renginiu jo organizatorė, alytiškė Asta.


2015-02-24 09:36

D.Banionio kaimynas tapo nesavanaudiškos meilės liudininku

49|2

Baltarusė Olga Riabikova (58 m.) vis dar retkarčiais parašo laišką šviesaus atminimo aktoriaus Donato Banionio (1924–2014) kaimynui ir kaskart pamini, kaip karštai mylėjo Donatą. Tame pačiame name Vilniuje, kuriame gyveno kino legenda, įsikūręs vilnietis pensininkas Bronius Povilėnas (79 m.) tapo jausmų dramos, kurią likus keleriems metams iki mirties patyrė legendinis aktorius, liudininku. Bronius yra tas paslaptingasis žmogus, kuris turėjo įdėti rožę kaip amžinos meilės simbolį į D.Banionio karstą ir apie kurį O.Riabikova prabilo po aktoriaus mirties.


2015-02-23 17:53

Šokėjas T.Rimgaila: į vestuves važiavau ieškoti panų

24|2

Beveik prieš dvejus metus susituokę Liucina (26 m.) ir Tadas (30 m.) Rimgailai naujų taisyklių nenusistatė – kiekvienas gyvena tarsi sau ir nepaiso buities rūpesčių. Jeigu santykius užvaldytų buitis, romantikai ateitų galas. O dabar dainuojančių šokėjų grupės „Džentelmenai“ vienas narių T.Rimgaila vakarais žmonai groja gitara ir atlieka romantiškas dainas.


2015-02-22 11:29

Futbolo legenda neapsisprendžia, kurią moterį rinktis

62|8

Futbole man viskas aišku ir paprasta, o asmeniniame gyvenime priimti svarbų sprendimą yra nepaprastai sunku“, – prisipažino vienas tituluočiausių Lietuvos futbolininkų Arminas Narbekovas (50 m.). Žinomas sportininkas negali apsispręsti – išsaugoti trisdešimt metų trunkančią santuoką su Austrijoje gyvenančia žmona Rita ar atversti naują gyvenimo puslapį su šešiamečio sūnaus Arono motina. O gal ieškoti trečios išeities. Ši santykių painiava jau kurį laiką slegia futbolo legendą.


2015-02-22 11:27

Kaip įskiepyti vaikui atsakomybės jausmą?

2

Tėveliams kartais pritrūksta kantrybės, todėl vaikai girdi tokius žodžius: „Palik – mama tai padarys. Neliesk, tai nesaugu.“ Kaip išmokyti vaiką elgtis protingai ir paaiškinti, kad ir jis yra atsakingas už kai kuriuos dalykus, jeigu viskas atrodo taip pavojinga? Pagalvokime, ar viskas, ko jam neleidžiame, išties yra pavojinga? Galbūt tiesiog nenorime aiškinti kaip naudotis vienu ar kitu daiktu, juk tai atimtų nemažai laiko. Geriau viską padarome patys. Tada vaikas pripranta prie tokios kasdienybės ir jam tai atrodo normalu. Kaip išmokyti vaiką atsakomybės?


2015-02-21 16:00

10 tvirtos santuokos įsakymų

8

Santuoka – tai dviejų žmonių pastangos, kurių negalima apleisti. Stengtis reikia nuolat, tačiau ką reiškia stengtis? Ką konkrečiai reikia daryti ir kokie turime būti, kad išsaugotumėm santykius? Ne iš piršto laužtas yra pasakymas, jog jūsų santykiai šeimoje parodo, kokia yra jūsų dvasinė sveikata. Portalas mantra.pl atskleidė 10 dalykų, kurie padės išsaugoti laimingą santuoką.


2015-02-20 18:29

Futbolo legenda A.Narbekovas prabilo apie nesantuokinį sūnų

105|10

„Futbole man viskas aišku ir paprasta, o asmeniniame gyvenime priimti svarbų sprendimą yra nepaprastai sunku“, – prisipažino vienas tituluočiausių Lietuvos futbolininkų Arminas Narbekovas (50 m.). Žinomas sportininkas negali apsispręsti – išsaugoti trisdešimt metų trunkančią santuoką su Austrijoje gyvenančia žmona Rita ar atversti naują gyvenimo puslapį su šešiamečio sūnaus Arono motina. O gal ieškoti trečios išeities. Ši santykių painiava jau kurį laiką slegia futbolo legendą.


2015-02-19 18:50

10 dalykų, kuriuos laiminga šeima daro kitaip

3|2

Nueinate į svečius pas draugus ir matote, kad jie labai laimingi. Vienas kitam šypsosi, meiliai patarnauja, taip pat labai draugiškai elgiasi su jumis bei jūsų bei savo vaikais. Atrodo, kad jų santykiai – idealūs. Norėtumėte ir jūs būti nors truputį panašūs į juos, bet nežinote kaip. Laimingi sutuoktiniai Marcas ir Angela Hackai savo interneto svetainėje www.marcandangel.com aprašo dešimt dalykų, kurie bet kuriai šeimai padės ne tik atrodyti laimingai, bet ir iš tiesų tokia tapti.


Populiariausi per 24 val.