Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Stilius ir grožis
2014-10-31 11:53

5 Helovino kostiumai pagal „Antį“

5

Jubiliejiniams koncertams „Zombiai atrieda atidunda!” besiruošianti grupė „Antis“ įspūdingus sceninius kostiumus konstravo ir Helovinui šiemet pasipuošė šiek tiek anksčiau, todėl su gerbėjais nusprendė pasidalinti geriausiomis šios šventės kostiumų idėjomis. Režisieriaus Emilio Vėlyvio sukurtais koncerto personažais lengva persirengti, o kai kuriems apskritai neteks daug vargti, nes veidrodyje jie greičiausiai kas rytą mato vieną iš 5 ryškiausių herojų, šmaikštauja kūrybinės komandos nariai.


2014-10-30 19:17

20 stiliaus patarimų, kuriuos privalo žinoti kiekvienas vyras

29|5

Egzistuoja daugybė laiko patikrintų taisyklių, kuriomis privalo vadovautis kiekvienas save gerbiantis vyras, siekiantis solidaus ir išpuoselėto įvaizdžio. Tačiau užduotis suderinti garderobą įveikiama ne kiekvienam. Juk keletas prastų sprendimų gali tapti tikrų tikriausiu stiliaus fiasko, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


2014-10-30 13:33

Sužinokite apie kilnią misiją ir apžiūrėkite D. Stachuros diržą

3|17

Kaip gatvėje atrodo moterys, kurių ten paprastai nepamatysi, nes žinomos, gražios ir galbūt pasiturinčios vaikšto tarsi kitais keliais arba tik važiuoja? Mielai ir puikiai. Akį traukė stilistė Asta Valentaitė ir ypač - galerininkė Danguolė Stachura, paltą persijuosusi sidabriniu diržu. Kuklu, bet ir nekasdieniška. Toks įvaizdis tiko ir rimtam darbui – žinomos moterys Vilniaus senamiestyje dalijo vėžio prevencijos projekto „Nedelsk“ kaspinėlius, kuriuos galima priklijuoti prie automobilio.


2014-10-30 12:15

Seksualūs Helovino kostiumai – arti beprotybės ribos

21|16

Nėra nieko blogo per Heloviną pasipuošti seksualiu kostiumu. Vis dėlto paskutiniu metu sąvoka „seksualus“ prekybininkai ėmė piktnaudžiauti. Tad nuo šiol, kai jau peržengta absurdo riba, seksualus gali būti ir aštuonkojis, ir kostiumas, skirtas apsisaugoti nuo ebolos.


2014-10-30 11:51

Dizainerės Aušros Haglund parodoje - rankinių šokis su grafika

18|50

Sostinės galerijoje „AV17“ trečiadienio vakarą duris atvėrė kiek kitokia paroda – čia su žinomu grafikos dizaineriu Ovidijumi Talijūnu dizainerė Aušra Haglund pristatė originalią ekspoziciją „Judantys šešėliai“. Dizainerės ir grafiko artimieji bei bičiuliai išvydo harmoniją tarp meno kūrinių, kuriais galima tik grožėtis, ir dizainerės darbų, skirtų dėvėti ir puoštis.


2014-10-29 10:40

Agnė Byčiūtė-Jankauskienė surengė originalų aksesuarų pristatymą

10|59

Išsipusčiusios damos antradienio vakarą buriavosi jaukiame sostinės salone. Čia vyko Agnės Byčiūtės-Jankauskienės aukštosios klasės veido ir galvos aksesuarų pristatymas bei parodos „Deivė“ atidarymas. Aksesuarų kūrėja A.Byčiūtė-Jankauskienė visus nustebino orginalumu. Kolekciją pristačiusių modelių galvas papuošė įspūdingo dizaino gamtos motyvais dekoruoti papuošalai. Kūrėja pasirinko augalų, paukščių bei perlų motyvus. 11 modelių kolekcijoje buvo galima išvysti ir keletą modernių, nuotakoms skirtų nuometų.


2014-10-29 10:07

Agnė Byčiūtė-Jankauskienė pristatė savo papuošalų kolekciją

52|59

Išsipusčiusios damos antradienio vakarą buriavosi jaukiame sostinės salone. Stilingos moterys susirinko pasigrožėti aukštosios klasės veido ir galvos aksesuarų pristatymu bei parodos „Deivė“ atidarymu. Tarp vakaro viešnių buvo galima išvysti ir žinomą žurnalistę Jolantą Svirnelytę, mezginių dizainerę Indrą Dovydėnaitę bei daug kitų dažnai viešumoje šmėžuojančių damų.


2014-10-28 13:20

Lietuvių mados namai „Kristi Andress“ sužibėjo Kinijoje

1|46

Kinijoje ką tik praūžė 18-oji Ningbo mados savaitė ir tarptautinė mados paroda. Per šiuos mados renginius sužibėjo ir lietuviai. Trečiadienio vakarą visų svečių dėmesį prikaustė mados namų „Kristi Andress“ pristatyta 2015 metų pavasario–vasaros drabužių kolekcija.


2014-10-28 11:18

Per madų šou Kinijoje sužibo lietuvių „Kristi Andress“ žvaigždė

3|47

Kinijoje ką tik praūžė 18-oji Ningbo mados savaitė ir tarptautinė mados paroda. Per šiuos mados renginius sužibėjo ir lietuviai. Trečiadienio vakarą visų svečių dėmesį prikaustė mados namų „Kristi Andress“ pristatyta 2015 metų pavasario–vasaros drabužių kolekcija.


2014-10-28 08:00

Kauno gatvės stilius: čia stilingi ir šunys

30|20

Rudeninių lapų spalva, regis, ir Kauno gatvių praeivius įkvėpė rengtis spalvotai. Ruda, raudona, smėlinė, žalia - spalvų kauniečių gatvės stiliuje galima rasti pačių įvairiausių. Atvėsus orams pagrindiniu akcentu tapo ryškūs šalikai bei stilingi galvos apdangalai.


2014-10-27 17:16

„Marina Rinaldi“ parduotuvėje - naujos kolekcijos pristatymas

5|48

Išskirtinė moteriška publika rinkosi į Vokiečių gatvėje įsikūrusios „Marina Rinaldi“ parduotuvės naujausios rudens – žiemos kolekcijos pristatymo vakarą. Spalvinga atmosfera, linksmi pokalbiai ir stilinga muzika leido susipažinti su karščiausiomis tendencijomis, bei įkvėpė atsinaujinti.


2014-10-27 17:04

Kauno gatvės stilius rudenį

7|23

Rudeninių lapų spalva, regis, ir Kauno gatvių praeivius įkvėpė rengtis spalvotai. Ruda, raudona, smėlinė, žalia - spalvų kauniečių gatvės stiliuje galima rasti pačių įvairiausių.


2014-10-27 10:10

Aušra Haglund: „Savo stiliumi mes komunikuojame su pasauliu“

2

Visada elegantiška, pasitempusi ir besidžiaugianti gyvenimu Aušra Haglund kaskart ieško vis kitokių formų pristatyti savo kūrybą. Kartu su žinomu grafikos dizaineriu Ovidijumi Talijūnu A.Haglund sukūrė originalią ekspoziciją „Judantys šešėliai“ (Moving shadows), kurioje lankytojai išvys harmoniją tarp meno kūrinių, kuriais galima tik grožėtis ir dizainerės darbų, skirtų dėvėti ir puoštis.


2014-10-27 09:57

Makiažo meistrės patarimai, kaip rudenį prižiūrėti odą ir lūpas

„Atvėsus orams BB ir CC kremus keičiame į drėkinamąjį kremą ir kreminę pudrą, kuri veidui suteiks daugiau maskavimo. Maitinamuosius, riebius kremus palikite vakarui arba naudokite juos prieš eidamos į lauką be makiažo. Prieš makiažą naudokite greitai susigeriantį kremą, taip kreminė pudra išsilaikys ilgiau“, - pataria Indrė Sinkevičiūtė, „Smilga Beauty Lab“ makiažo meistrė.


2014-10-26 13:18

Svajoji tapti modeliu ir keliauti? Ši panevėžietė tave nustebins

12|27

Mokinukė margomis aptemptomis kelnėmis ir rožiniu sportiniu megztuku. Tokia iš pirmo žvilgsnio pasirodė modelis Vesta Ražanauskaitė (26 m.). Neseniai Kernavėje ji savanoriavo „Algojimo“ stovykloje, į kurią susirinko šeimos su neįgaliais vaikais. Mergina mus pasitiko kavinėje, kur šeimos pietavo. „Tai – mano atostogos“, - dailindama užrašą su vienos stovyklos mergaičių vardu linksmai čiauškėjo žurnalistikos bakalaurė. Neseniai ji grįžo iš Indijos, kur penkis mėnesius dirbo modelio darbą.


Populiariausi per 24 val.