Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Stilius ir grožis
2014-10-20 08:29

7 plaukų priežiūros klaidos

4

Sveiki ir žvilgantys plaukai lyg iš šampūno reklamos – Šventasis Gralis grožio pasaulyje – tai daugumos moterų siekiamybė. Nors dauguma moterų bando išvengti kenksmingų priemonių, yra daugybė plaukų priežiūros įpročių, kurie iš pažiūros atrodo it nekaltas dalykas, tačiau iš tikrųjų yra pagrindinė priežastis, kodėl plaukai yra sausi, pažeisti ir nusilpę. Kad sužinotume visą tiesą apie tai, kaip mes netyčia kenkiame savo plaukams, dalijamės plaukų priežiūros profesionalo Stepheno D.Pullano pastabomis.


2014-10-18 19:58

Drabužiai, kurie tinka visą gyvenimą ir visada yra madingi

9|7

Kas yra geriausi mūsų draugai? Tai drabužiai, su kuriais nesiskiriame. Jie visada šalia, net ir kritiškiausiomis akimirkomis, kai nebežinai, kuo rengtis. Nors mados greitai praeina, mūsų kūnas keičiasi, nuotaikos svyruoja, tokiais drabužiais visada galime pasikliauti.


2014-10-18 16:32

Iš grožio parodos Kaune grįžtama baltais dantimis ir be raukšlių

1|16

Kauno „Žalgirio“ arenoje šeštadienį vyksta „Beauty Lab“ grožio šventė. Pirmąkart organizuojamame renginyje po vienu stogu susirinko tie, kurie neabejingi grožiui.


2014-10-18 13:31

Atlikėjo Bono akinių nuo saulės kolekcija – nuo žalių iki mėlynų

3|13

Paaiškėjo, kodėl airių grupės „U2“ lyderis Bono niekada nesiskiria su akiniais. Vyrą jau 20 metų kankina akių liga glaukoma. Todėl Bono su šiuo aksesuaru nesiskiria ne tik lauke, bet ir scenoje bei patalpose. Kadangi akinius nešioja kasdien, Bono jų turi daugybę. Siūlome pasižvalgyti, kokio stiliaus akinius nešioja Bono.


2014-10-18 12:50

Žvaigždės su J. Statkevičiumi priešaky pakeitė šukuosenas

123|6

Ruduo ir pavasaris – tai du metų laikai, kai labiausiai norisi pokyčių. Šiam įgeidžiui nepajėgė atsispirti ir mūsų šalies garsenybės. Rugsėjį daugelis jų ne vieną valandą praleido kirpėjo kėdėje. Dizaineris Juozas Statkevičius (45 m.), artėjant jo gimtadieniui, nusirėžė plaukus praėjusio amžiaus 10-ojo dešimtmečio stiliumi. Liaudiškai sakant, „bliūdeliu“. Žilstelėję dizainerio plaukai buvo nudažyti tamsiai ruda spalva.


2014-10-17 17:14

6 priežiūros priemonės, kad oda rudenį atrodytų nepriekaištingai

Kai kalbame apie veido odos priežiūrą, mes pasitikime tik specialistų patarimais. Jie teigia, jog norintiems turėti spindinčią veido odą neužtenka naudoti vien tik tinkamas priežiūros priemones. Odos priežiūra turi keistis kiekvienu metų laiku. Ruduo yra pats tinkamiausias metas atstatyti ir rūpintis veido oda, ypač jeigu vasarą lepinotės saulės spinduliais. Jeigu dar nenusprendėte, kokių naujų produktų jums reikės atvėsus orams, dabar puikus laikas juos atrasti.


2014-10-17 08:22

Gabrielės Martirosianaitės gudrybė, kaip paslėpti trūkumus

41|11

Jauna, žavi ir velniškai veikli – taip galima apibūdinti „Mis Lietuva 2008“, radijo laidų vedėją Gabrielę Martirosianaitę (23 m.), šiuo metu aistringai pasinėrusią į kūrybą. Vedama noro įpūsti naujų vėjų į stilingų moterų garderobą, mergina ir jos komanda žengia tvirtą žingsnį į mados pasaulį ir pristato odinių aksesuarų prekės ženklą „Oh!Skin“.


2014-10-16 20:39

Manekenei Vaidai Židonytei pakeistas plyšęs krūties implantas

154|2

Jis tiesiog plyšo. Kai manekenė Vaida Židonytė prieš trejus metus pateko į avariją Milane, teko iškęsti ne tik įvykio siaubą, bet ir tai, kad plyšo krūties implantas. Tačiau šiandien Vaida jaučiasi puikiai, nes jai neseniai pakeisti abiejų krūtų implantai.


2014-10-16 20:32

Dizainerė Vida Simanavičiūtė pristatė naują rūbų kolekciją

13|22

Dizainerė Vida Simanavičiūtė ketvirtadienį pristatė nedidelę savo rūbų kolekciją Vilniaus salone „Madress“. Idėja gimė salono įkūrėjai verslininkei Ingridai Gelminauskienei. Svečiai buvo sužavėti subtilaus V.Simanavičiūtės žaidimo vos keliomis spalvomis ir kašmyro bei šilko audiniais.


2014-10-16 17:11

G. Martirosianaitė įpūs naujų vėjų į stilingų moterų garderobą

17|13

Jauna, žavi ir velniškai veikli – taip galima apibūdinti „Mis Lietuva 2008“, radijo laidų vedėją Gabrielę Martirosianaitę (23 m.), šiuo metu aistringai pasinėrusią į kūrybą. Vedama noro įpūsti naujų vėjų į stilingų moterų garderobą, mergina ir jos komanda žengia tvirtą žingsnį į mados pasaulį ir pristato odinių aksesuarų prekės ženklą „Oh!Skin“.


2014-10-16 15:24

Pirmąsias JAV damas puošianti dizainerė sukūrė vestuvinių apdarų

1|14

Seniai matėme užsienio kūrėjų vestuvinių suknelių - dizainerė Carolina Herrera kaip tik neseniai Niujorke pristatė jų kolekciją. 75 metų kūrėja rengia pirmąsias JAV ponias - nuo šviesaus atminimo Jacqueline Kennedy Onassis iki dabartinės Michelle Obamos. Tad gal visai pravartu žvilgterėti, kaip svarbią dieną puošia moterį meistrė iš didžiosios M.


2014-10-16 15:03

A.Vasiljevas kolekcijoje svajoja turėti J. Statkevičiaus suknelę

1|2

Mados istorijas Aleksandras Vasiljevas supažindins ne tik su įvairių epochų drabužių mada, bet kviečia į praeitį atsigręžti būsimas nuotakas. Spalio 24-26 dienomis Vilniaus rotušėje vyksiančioje vestuvių parodoje Išteku.lt kolekcionierius pristatytis dar nematytą senovinių vestuvinių suknelių ekspoziciją.


2014-10-16 14:59

Interviu: iš storulės į gražuolę mažiau nei per 10 dienų!

47|2

„Mano gyvenimas tiesiog apsivertė“, – taip sako Kristina Ivanovska (31 m.), kuri ką tik baigė savo lieknėjimo programą. Ar tai buvo pirmas kartas, kai bandei sulieknėti? Vaikystėje ir paauglystėje aš neturėjau nė vieno nereikalingo kilogramo. Tada studijų metais svoris užaugo iki 76 kilogramų Iš nieko. Po to pradėjau kovoti, kad vėl būčiau liekna – bandžiau populiarias dietas, bandžiau treniruotis sporto salėje kiekvieną dieną, bandžiau įvairias lieknėjimo tabletes. Kad ir ką bandžiau, daugiau nei 3–4 kilogramų nepavyko numesti, be to, numesti kilogramai visada grįždavo mažiau nei per savaitę. Taip pastaruosius dešimt metų išbandžiau įvairias dietas ir darėsi vis blogiau – šią vasarą gėdingai kirtau 80 kilogramų ribą. Tada aš supratau – jeigu nenoriu susitaikyti, kad būsiu stora visą gyvenimą, man skubiai reikalingas visiškai naujas metodas, nes po 30-ies kasmet tampa vis sunkiau ir sunkiau numesti svorio...


2014-10-16 11:58

Kūrėjo M. Vasiliausko kolekcijai prireiks 100 tūkst. klevo lapų

2|10

Kaunietis floristas Modestas Vasiliauskas siekia stebinti vis naujais rekordais. Vyras aktyviai ruošiasi pristatyti naują kolekciją „Spalvotų rudens lapų šou“, kurioje bus galima išvysti 10 iš margaspalvių lapų sukurtų suknelių. Kolekcijai prireiks maždaug 100 tūkst. spalvotų klevo lapų. Ją išvysti bus galima kitą penktadienį, spalio 24 dieną Kauno restorane „Legenda“.


2014-10-15 22:10

Naują dizainerės Indros Dovydėnaitės kolekciją įkvėpė Italija

7|73

Trečiadienio vakarą prabangiame „Kempinski Hotel Catheral Square“ viešbutyje sostinėje rankinio trikotažo kūrėja dizainerė Indra Dovydėnaitė pristatė naujausią savo kolekciją „Essa“. Italija – štai kas įkvėpė naujausią megztų drabužių kūrėjos Indros Dovydėnaitės (33 m.) kolekciją. Bažnyčia ir šalia baras su vyriškais lyties organais. Vestuvės ir mirtis.


Populiariausi per 24 val.