Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Stilius ir grožis
2014-09-21 16:55

Londono mados savaitė: Christopherio Kane'o kolekcija

1|14

Škotas Christopheris Kane'as palyginti su dauguma Londono mados savaitės kolekcijų, pristatė gana ramią ir santūrią kolekciją. Kaip pagrindinį motyvą savo kolekcijai dizaineris pasirinko ne jau ateinančio šiltojo sezono standartu tapusius gėlių ir gamtos motyvus, o jūrininko virvę.


2014-09-21 14:04

Chistopherio Kane'o kolekcija įkvėpta virvių

1|16

Škotas Christopheris Kane'as palyginti su dauguma Londono mados savaitės kolekcijų, pristatė gana ramią ir santūrią kolekciją. Kaip pagrindinį motyvą savo kolekcijai dizaineris pasirinko ne jau ateinančio šiltojo sezono standartu tapusius gėlių ir gamtos motyvus, o jūrininko virvę.


2014-09-21 13:50

Londono mados savaitė: „GILES“ kolekcija

1|9

Naujausia mados namų „GILES“ kolekcija - valiūkiška ir paremta gamtos motyvais. Dizaineris Giles Deacon į madą nusprendė įnešti kiek vaikystės, tad pavasariui ir vasarai skirta kolekcija kiek primena apdarus iš pasakos. Londone pristatęs 2015 metų pavasario ir vasaros kolekciją, jis pasiūlė vilkėti plazdančias ir plačias šilko sukneles su paukščių plunksnų motyvais, žemę šluojančias blizgias sukneles tarsi pasiūtas iš karpinių, tunikas, ant kurių „raitosi“ gyvatės ar ant peties ranką „uždėjęs“ leopardas.


2014-09-21 11:46

Londono mados savaitė: Tomo Fordo kolekcija

1|10

Tomas Fordas yra vienas tų dizainerių, kurie sąmoningai priešinasi visoms įmanomoms mados tendencijoms. Vienas ryškiausių pasaulio dizainerių nuolat pateikia savo originalią mados versiją. Taip jis padarė ir šį kartą. Kol mados savaičių podiumai skęsta gėlėse, jis pristatė fetišizmu dvelkiančią kolekciją. 2015 metų pavasarį ir vasarą T.Formas pasiūlė pasitikti vilkint kiek vulgarokus, daug nuogo kūno atidengiančius rūbus. Siūdamas naujausią kolekciją dizaineris derino blizgius tamsios spalvos ir permatomus audinius, tačiau pasirinko, kaip jam jau įprasta, modernios klasikos kirpimus.


2014-09-21 11:10

„Giles“ pristatė vaikystę primenančią kolekciją

11

Valiūkiška ir gamtos motyvais paremta - mados namų „GILES“ kolekcija. Dizaineris Giles Deacon į madą nusprendė įnešti kiek vaikystės, tad pavasariui ir vasarai skirta kolekcija kiek primena apdarus iš pasakos. Ateinantį sezoną jis pasiūlė vilkėti plazdančias ir plačias šilko sukneles su paukščių plunksnų motyvais, žemę šluojančias blizgias sukneles tarsi pasiūtas iš karpinių, tunikas, ant kurių „raitosi“ gyvatės ar ant peties ranką „uždėjęs“ leopardas. Šviesiomis ir nuotaikingomis spalvomis žaidžiantis dizaineris tarsi kviečia pasinerti į vaikystės nuotykius gamtoje.


2014-09-21 09:34

Tomas Fordas Londone pristatė fetišistinę kolekciją

4|12|

Tomas Fordas yra vienas tų dizainerių, kurie sąmoningai priešinasi visoms įmanomoms mados tendencijoms. Vienas ryškiausių pasaulio dizainerių nuolat pateikia savo originalią mados versiją. Taip jis padarė ir šį kartą. Kol mados savaičių podiumai skęsta gėlėse, jis pristatė fetišizmu dvelkiančią kolekciją.


2014-09-20 14:42

Kolekcijos pristatymui modelių ieškojo Kauno gatvėse

16|53

Kauno sporto ir sveikatingumo centre „Ąžuolynas“ penktadienio vakare netrūko staigmenų. Kaunietė dizainerė Natalija Šakelienė šioje vietoje turėjo pristatyti naują drabužių kolekciją „Inflorescence“. Tačiau atėjusi išgirdo netikėtą žinią - jos kurtus drabužius kviestinei publikai žadėję demonstruoti 12 modelių į kolekcijos pristatymą neatvyks, nes dalyvauja kitame renginyje.


2014-09-20 14:01

Londono mados savaitė: Paulo Smitho kolekcja

2|10

Dizaineris Paulas Smithas kurdamas 2015 metų pavasario ir vasaros kolekciją nenutolo nuo klasikos. Pagrindine kolekcijos tema tapo atostogos, o ant podiumo pristatyti modeliai išties sukūrė jaukią atmosferą. Šiltojo sezono kolekcijai dizaineris pasirinko modernios klasikos siluetus, ramią spalvų paletę – šviesiai mėlyną, baltą, smėlio, kreminę spalvas. Buvo pasirinkti pakankamai lengvi, tačiau neįpareigojantys audiniai.


2014-09-20 11:04

Paulas Smithas sukūrė tobulą atostogų kolekciją

2|11| 

Dizaineris Paulas Smithas kurdamas 2015 metų pavasario ir vasaros kolekciją nenutolo nuo klasikos. Pagrindine kolekcijos tema tapo atostogos, o ant podiumo pristatyti modeliai išties sukūrė jaukią atmosferą.


2014-09-20 09:21

Londono mados savaitė: „Burberry Prorsum“ kolekcija

1|13

„Burberry“ mados namai jau yra tape britiškos mados klasika. Dizainerio Chritopher Bailey ateinančiam pavasariui ir vasarai sukurta „Burberry Prorsum“ kolekcija kaip tyčia buvo dedikuota britiškam menui ir gamtai. Londono mados savaitės metu pristatyti spalvingi kolekcijos modeliai dekoruoti dailiais užrašais, pasiskolintais iš senovinių angliškų knygų, įvairiais augalų ar gyvūnų motyvais, pasiūti iš gamtai būdingų spalvų.


2014-09-20 09:21

Lodono mados savaitė: Vivienne Westwood kolekcija

2|12

Mados maištininkė 73-iejų Vivienne Westwood pristatydama kolekciją šiltajam sezonui liko ištikima pati sau. Dizainerė – viena iš tų, kurie mados tendencijų paiso mažiausiai. Londono mados savaitės metu pristatyta 2015 metų pavasario ir vasaros kolekcija – romantiška ir, kaip visada, kiek pankiška.


2014-09-19 20:50

„Vivienne Westwood“ kolekcija - su politikos prieskoniu

2|13| 

Mados maištininkė 73-iejų Vivienne Westwood pristatydama kolekciją šiltajam sezonui liko ištikima pati sau. Dizainerė – viena iš tų, kurie mados tendencijų paiso mažiausiai. Londono mados savaitės metu pristatyta 2015 metų pavasario ir vasaros kolekcija – romantiška ir, kaip visada, kiek pankiška.


2014-09-19 19:05

Universali kabančių sodų kalba – naujoje A-Twins kolekcijoje

7

Dar 2002 metais susikūrusi komanda A-TWINS pripažinimo sulaukė 2010-siais, laimėję prestižinį pasaulinį konkursą Alternative Hair Show. Šiandien jie – kaunietis Andrius Mašauskas ir klaipėdietis Anatolijus Pajanok – pripažinti ir vertinami plaukų stilistikos profesionalai, grožio salonų savininkai ir kūrybiniai vadovai, seminarų lektoriai ir kūrybinių kolekcijų autoriai.


2014-09-19 17:04

Rudenėjantis Kauno Laisvės alėjos stilius

17|28

Vėstantis oras ir šaltėjančios dienos kauniečių nedžiugina. Jie priversti trauktis vis ilgesnius ir šiltesnius rūbus. Lrytas.lt skaitytojams siūlome pasigėrėti Kauno laisvės alėjos praeivių stiliumi.


2014-09-19 16:34

„Burberry Prorsum“ atsigręžė atgal į gamtą

4|15|

„Burberry“ mados namai jau yra tape britiškos mados klasika. Dizainerio Chritopher Bailey ateinančiam pavasariui ir vasarai sukurta „Burberry Prorsum“ kolekcija kaip tyčia buvo dedikuota britiškam menui ir gamtai.


Populiariausi per 24 val.