Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Ką daryti, jei nuolat kamuoja nugaros skausmai?

Ką daryti, jei nuolat kamuoja nugaros skausmai?

2013-02-24 21:40

Nugaros skausmai - rimta ir daugeliui aktuali problema (mat jie kankina apie 80 procentų žmonių). Skausmai atsiranda dėl blogos laikysenos, hipodinamijos, suglebimo, vienpusiškų judesių, raumenų patologijos ar pertempimo, sutrikusio pilvo ir nugaros raumenų balanso, kraujagyslių ligų, dubens geometrijos pakitimų, dėl per didelių krūvių bei stuburo tarpslankstelinių diskų ir raiščių susidėvėjimo, o taip pat - stipraus neigiamo streso, įtampos. Įtakos gali turėti netgi nuolatiniai virškinamojo trakto sutrikimai - jie irgi gali tapti blogos laikysenos priežastimi. Nugarą ima smarkiau skaudėti ir dėl perpūtimo, peršalimo - tuomet net įprastais tapę nugaros skausmai ima kamuoti dar labiau.

1/1

Įsisenėjusių problemų atvejais tikrai padeda gydomosios mankštos seansai, vertikaliosios, sūkurinės vonios - tik jas lankyti reikėtų ne mažiau kai 10 kartų. 123rf asociatyvi nuotrauka

Ką daryti, jei nuolat kamuoja nugaros skausmai?

1 / 1

Įsisenėjusių problemų atvejais tikrai padeda gydomosios mankštos seansai, vertikaliosios, sūkurinės vonios - tik jas lankyti reikėtų ne mažiau kai 10 kartų. 123rf asociatyvi nuotrauka

(1 nuotraukos) 123rf asociatyvi nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Sveikata
2014-11-23 14:28

20 sekundžių pasaulyje vienas vaikas miršta nuo pneumonijos

1|2

Plaučių uždegimas arba pneumonija – tiek vaikams, tiek suaugusiems žmonėms pavojinga liga. Tai gyvybei pavojinga kvėpavimo takų infekcija ir viena iš dažniausių mirties priežasčių pasaulyje. Nuo plaučių uždegimo miršta daugiau žmonių nei nuo bet kurios kitos infekcinės ligos. Liūdna, bet tenka pripažinti, kad pneumonija yra dažniausia vaikų mirties priežastis pasaulyje. Kas 20 sekundžių pasaulyje vienas vaikas miršta nuo plaučių uždegimo.


2014-11-22 16:59

Užsitęsęs kosulys gali būti rimtos plaučių ligos ženklas

3

Ilgiau nei du mėnesius be aiškios priežasties trunkantis kosulys ir skrepliavimas, ypač būdingas rūkaliams. Tai pagrindiniai lėtinės obstrukcinės plaučių ligos požymiai, kuriuos primina Vilniaus universiteto profesorius Santariškių klinikų Pulmonologijos ir alergologijos centro direktorius Edvardas Danila.


2014-11-22 16:36

Atskleidė receptą, kaip išlikti amžinai jaunam

32|3| 

Atrodo, tik pradėjai gyventi, o jau laikas keliauti į amžinybę. Juk dar senovės graikai manė, kad iki 70 metų žmogus gyvena savo „vaikystės“ periodą. „Viskas priklauso nuo jūsų mitybos“, – tikino Ukrainos alternatyviosios medicinos puoselėtojai ir žadėjo atskleisti stebuklingą receptą, kaip gyventi 200 metų. Vienas garsiausių šio amžiaus genijų akademikas Borisas Bolotovas dažnai lyginamas su Leonardo da Vinci. Tai neeilinio proto, įvairiausių mokslo sričių: matematikos, branduolinės fizikos, chemijos, biologijos, medicinos, atradimuose pasižymėjusi asmenybė. Būtent jo pasekėjai šiuo metu lankosi Lietuvoje ir žada atskleisti, kaip atsisakyti vaistų ir išlikti amžinai jaunam.


2014-11-22 12:41

Kodėl negalima užsirašyti keliems vizitams į priekį?

2

Pacientas pas vienos tos pačios profesinės kvalifikacijos specialistą gali būti užregistruotas tik vienai pirminei konsultacijai, mat pastebėta, kad leidus užsiregistruoti kelioms konsultacijoms, pacientai neatvyksta ir taip dirbtinai sukuria eiles, tikina Karoliniškių poliklinikos direktoriaus pavaduotoja Margarita Batorienė.


2014-11-22 11:16

ŽIV dažniausiai pasigaunamas iki trisdešimtmečio

1

Žmogaus imunodeficito virusu moterys dažniausiai užsikrečia mylėdamosios su vyrais be apsisaugojimo priemonių, o vyrai - vartodami švirkščiamuosius narkotikus. Tokią išvadą galima padaryti vartant Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro parengtą ataskaitą.


2014-11-21 22:16

Moterys, nuspauskite stabdžius!

2

Kas laukia moterų, kurios per dieną surūko po pakelį cigarečių? O jei dar išlenkia taurelę alkoholio? Duomenys, kurie buvo gauti iš bendraeuropinio tyrimo, jų tikrai nenudžiugins.


2014-11-21 15:24

Susirgus venų tromboze už gydymą tenka mokėti patiems

4

Pasaulinės statistikos duomenimis, giliųjų venų tromboze serga vienas žmogus iš tūkstančio. Per metus Europos Sąjungoje giliųjų venų trombozė diagnozuojama 700 tūkst. žmonių. Remiantis epidemiologiniais duomenimis, Lietuvoje šia liga kasmet gali susirgti apie 4 000 žmonių. Dažnai tai – jauni, darbingi žmonės, kuriuos liga užklumpa lyg perkūnas iš giedro dangaus. Kad ir kokios rimtos giliųjų venų trombozės pasekmės, tačiau vaistai šios ligos gydymui šiandien Lietuvoje nėra kompensuojami.


2014-11-21 14:12

8 būdai nugalėti nuovargį

5

Kalendoriuje vis daugiau priminimų bei darbų, o tau stinga energijos? Jautiesi visada pavargusi ir išsekusi? Portalas kobieta.pl pataria iš kur pasisemti energijos, kurios taip trūksta rudenį.


2014-11-21 12:28

Norite išvengti vėžio – įminkite mitybos paslaptis

6

Suvartojamo maisto kokybė ir kasdieniai mitybos įpročiai lemia ne tik sveikatos būklę, bet ir prisideda prie rimtesnių susirgimų. Tikimybė susirgti tam tikromis vėžio formomis net iki 80 proc. gali priklausyti nuo suvartojamo maisto. Nors egzistuoja ir kiti rizikos veiksniai, tokie, kaip gyvenimo būdas ar genetika, vis dėlto maistas yra vienas reikšmingiausių veiksnių, darančių įtaką sveikatai. Nors daugeliui sunku patikėti tokia, rodos, pernelyg paprasta, išeitimi, tinkamai sureguliavus mitybą tikimybė susirgti vėžiu sumažėja nuo kelių iki keliolikos kartų.


2014-11-20 15:14

Kaip maitintis prieš treniruotę?

1|2

Treniruotėmis Jūs bandote pakeisti savo riebalų ir raumenų santykį. Tiksliau tariant, dažniausiai norime turėti šiek tiek daugiau raumenų ir mažiau riebalų. Kadangi baltymus ir riebalus gaunate ne treniruoklių salėje, o virtuvėje, Jūsų kūno transformacija prasideda dar prieš treniruotę virtuvėje ir ten tęsiasi po jos.


Populiariausi per 24 val.