Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kaip paskatinti organizmo medžiagų apykaitą?

Kaip paskatinti organizmo medžiagų apykaitą?

2013-10-12 16:52

Ar iš tikrųjų medžiagų apykaita sulėtėja sulaukus 40 metų? Ar yra maisto produktų, kurie ją paskatina? Gera žinia – jūsų kūnas yra kalorijų deginimo mašina. Keletą jų sudeginsite ir skaitydami šį straipsnį. Nes bet kuriam veiksmui, kurį atliekate – kvėpuojate, valgote, vaikštote ar miegate - reikia energijos.

1/1

Moterų medžiagų apykaita lėtesnė nei vyrų. 123rf

Kaip paskatinti organizmo medžiagų apykaitą?

1 / 1

Moterų medžiagų apykaita lėtesnė nei vyrų. 123rf

(1 nuotraukos) 123rf

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Sveikata
2014-08-30 16:22

Neskubėkite kaltinti rudeninės depresijos, jei trūksta geležies

2|4

Jaučiatės išsekę ir apatiški? Sunku susikaupti? Aplinkiniai jus vadina niurzgliais? Net ir po saulėtų vasaros dienų esate išblyškę lyg vampyrai? Kamuoja neaiškus liūdesys ir nieko nesinori? Neskubėkite kaltinti artėjančios rudeninės depresijos. Greičiausiai jūsų organizmui trūksta geležies. Kelionę į vaistinę pirkti geležies papildų kuriam laikui atidėkite. Iš pradžių pabandykite į savo racioną įraukti šiuos, daug geležies turinčius maisto produktus.


2014-08-30 11:39

Namų siaubūnės širšės šiuo metu dar įžūlesnės

3

Daugiabučių ir individualių namų gyventojai vis dar skundžiasi vapsvų ir širšių puolimu – dabar jos ėmė veržtis net į namus. Biologas Liutauras Grigaliūnas komentuoja, jog tokia padėtis yra visiškai natūrali.


2014-08-29 18:16

Skandalingąjį V. Žirinovskį išpėręs kuršėniškis sulaukė padėkos

52|5

Kartais pyktį, o kartais juoką savo kalbomis sukeliančiam skandalingajam Rusijos politikui Vladimirui Žirininovskiui teko paragauti lietuviškos beržinės košės. Tiesa, tai, ką patyrė Rusijos Dūmos vicepirmininkas, beržine koše pavadinti galima tik sąlyginai – po pasaulio sportinio vanojimo čempiono kuršėniškio Vlado Jokubausko ranka atsigulęs V.Žirinovskis, kaip ir dera pirtyje, buvo išvanotas ne beržine rykšte, o beržine vanta. „Pirtyje V.Žirinovskis niekuo neišsiskyrė. Manau, kad šis politikas, kaip ir mūsų seimūnas Petras Gražulis, pasikeičia tik išvydęs jį filmuojančią kamerą“, - portalui lrytas.lt sakė V.Jakubauskas.


2014-08-29 15:55

Niujorke sparčiai daugėja mirštančių nuo narkotikų perdozavimo

1

Milijoniniame Niujorke vis didesnė problema tampa narkotikai. Skaičius žmonių, mirusių nuo kvaišalų perdozavimo, 2010-2013 metais išaugo daugiau kaip 40 proc., pranešė Niujorko sveikatos tarnyba.


2014-08-28 17:39

Vyrai, bijantys prostatos vėžio, kasdien turi valgyti pomidorus

10|2

Didžiosios Britanijos mokslininkų atliktas tyrimas parodė, kad pomidorai gali sumažinti prostatos vėžio riziką, skelbia BBC. Vyrai, kurie kiekvieną savaitę suvalgo daugiau nei dešimt pomidorų porcijų, gali sumažinti riziką apie 20 proc.


2014-08-28 17:39

Laukiantiems klubo sąnario keitimo operacijų - gera žinia

9

2015 metais dvidešimčia procentų didės Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšos, skiriamos traumatologijos ir ortopedijos priemonių kompensavimui. Tai padės sutrumpinti laukiančiųjų kelio ar klubo sąnario keitimo operacijų eiles ir pagerins paslaugų prieinamumą.


2014-08-28 14:32

Odos jaunystę gali pratęsti net bulvės

4|3

Po vasaros ne viena moteris pastebi paryškėjusias smulkias raukšleles apie akis ar lūpas. Viena šių pokyčių priežasčių – net kelis mėnesius trukusios ultravioletinių (UV) spindulių vonios. Estetinės kosmetologijos specialistė Laura Sereičikienė rudenį rekomenduoja kosmetiką su kamieninėmis ląstelėmis, kurios efektyviai skatina odos atsinaujinimą.


2014-08-27 11:38

Tėvai be reikalo kloja krūvas pinigų už procedūrą vaikų dantims

8

Artėjant naujiems mokslo metams Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena tėveliams, kad dabar tinkamas metas pasirūpinti vaikų dantų sveikata ir, jei yra būtina, atžalų dantis padengti specialia apsauga nuo ėduonies – silantinėmis medžiagomis. Ši moderni technologija leidžia išsaugoti sveikus dantis augantiems vaikams ir yra kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis.


2014-08-27 09:49

Nepavyksta išsikviesti greitosios? Kalti „teroristai“

4

Ukmergėje išsikviesti greitąją medicinos pagalbą (GPM) – nemenkas iššūkis. Visame mieste liko vos du greitosios pagalbos automobiliai, o trečioji brigada budi tik ypatingomis progomis. Ukmergės GMP nebespėja į visus iškvietimus ir dėl gerokai padidėjusio jų skaičiaus. Anksčiau per parą ukmergiškiai užregistruodavo po 10 - 20 kvietimų, o dabar – 30.


2014-08-25 18:41

Bauginanti statistika: lietuviai geria daugiau nei rusai

99|2

Rusai degtinę geria pusryčiams. Taip sakoma populiariuose anekdotuose, tačiau statistikai tvirtina, kad pagal išgerto alkoholio kiekį vienam gyventojui Lietuva šiek tiek lenkia Rusiją ir patenka į didžiausių alkoholio vartotojų pasaulyje trejetą.


Populiariausi per 24 val.