Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kaip paskatinti organizmo medžiagų apykaitą?

Kaip paskatinti organizmo medžiagų apykaitą?

2013-10-12 16:52

Ar iš tikrųjų medžiagų apykaita sulėtėja sulaukus 40 metų? Ar yra maisto produktų, kurie ją paskatina? Gera žinia – jūsų kūnas yra kalorijų deginimo mašina. Keletą jų sudeginsite ir skaitydami šį straipsnį. Nes bet kuriam veiksmui, kurį atliekate – kvėpuojate, valgote, vaikštote ar miegate - reikia energijos.

1/1

Moterų medžiagų apykaita lėtesnė nei vyrų. 123rf

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Sveikata
2014-11-01 12:26

Naujoji tvarka sutrumpins eiles poliklinikose

Nuo lapkričio 1 d. sergantiems lėtinėmis ligomis bus lengviau pakliūti pas reikiamus specialistus. Užteks vieno šeimos gydytojo siuntimo, kad pacientas pas specialistą galėtų lankytis pakartotinai. „Lėtine liga sergantis žmogus, prieš eidamas pas specialistą, anksčiau kiekvieną kartą turėdavo gauti šeimos gydytojo siuntimą. Naujoji tvarka leidžia šiems pacientams, vieną kartą gavusiems siuntimą ir užsiregistravusiems pas specialistą, toliau lankytis pas jį be papildomo šeimos gydytojo siuntimo“, – pabrėžia Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė.


2014-11-01 11:59

Ar šaltis ir drėgmė neužkerta kelio pas burnos chirurgą?

2

Vasaros metu dažnai norima atsipūsti nuo rūpesčių ir apleidžiamos svarbios sveikatos procedūras, viena jų – burnos chirurgija. Tačiau orams atvėsus žmonės susirūpina dantų problemomis – šiuolaikinės burnos chirurgijos technologijos leidžia išlaikyti palankias burnos operacijų sąlygas net darganotu oru.


2014-11-01 10:05

Erkių sezonas baigėsi, bet jų platinamos ligos tebegydomos

2

Kartu su paskutiniaisiais šių metų grybais baigėsi ir aktyvusis erkių sezonas. Ir nors enfektologai šįmet gerokai mažiau nei pernai fiksavo sunkios ligos - erkinio encefalito atvejų, bet susirgimų kita erkių platinama infekcija - Laimo liga - padaugėjo. Todėl nemažai ligonių tebetęsia gydymą ir šalčiams stojus.


2014-11-01 09:46

Mokamos paslaugos - tik su gydančio gydytojo leidimu

1

Pacientui nebus galima įsiūlyti nebūtinų ar nereikalingų paslaugų ir užtai imti papildomus mokesčius. Bet kokias papildomas paslaugas pacientui bus galima skirti tik leidus gydančiam gydytojui ir viską griežtai dokumentuojant. Tai numato atnaujintas Mokamų asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo ir apmokėjimo tvarkos aprašas, kuris įsigalioja nuo lapkričio 1 dienos.


2014-10-31 14:32

Nauja tvarka poliklinikose: nebereikės siuntimų pas specialistus

80

Pacientams, sergantiems lėtinėmis ligomis, nebereiks kaskart prašyti šeimos gydytojo siuntimo konsultacijai pas specialistą - nuo lapkričio 1 dienos įsigaliojusi nauja tokių pacientų ilgalaikio stebėjimo tvarka leis vieną kartą gavus siuntimą ir užsiregistravus pas specialistą, toliau lankytis pas jį be papildomo šeimos gydytojo siuntimo.


2014-10-31 13:03

„Barbora“ – teatralų ir onkologų akcija prieš krūties vėžį

1|4

Nacionalinis Kauno dramos teatras, „Tiketa“ ir Nacionalinis vėžio institutas inicijuoja bendruomeninę akciją: nuo lapkričio 1 d. pirkdami bilietą į spektaklį „Barbora“ turėsite galimybę padėti įsigyti pirmąją Lietuvoje vakuuminę krūties biopsijų įrangą, kuri būtina, norint pagerinti ankstyvąją krūties vėžio diagnostiką visoms Lietuvos moterims, nepriklausomai nuo jų amžiaus.


2014-10-31 10:52

Kelio traumos kompresai neišgydys

1|2|

Kelio tinimas, skausmas, maudimas - požymiai, kad gali būti pažeistas kelio sąnarys. Skausmo malšinimas vaistais ar kompresais - tokios priemonės padeda tik trumpam. Jei nutiko bėda, verta nedelsiant pasirodyti gydytojui ortopedui-traumatologui. Kuo trumpiau delsite, tuo geresnių gydymo rezultatų galima tikėtis.


2014-10-31 10:35

Odos priežiūra rudenį ir žiemą: maitinti ar drėkinti?

Žvarbus vėjas, svyruojanti oro temperatūra lauke, sausas oras patalpose, dažniau naudojamas karštas vanduo – šie sveikos, gyvybingos ir spindinčios odos priešai šaltuoju metų laiku itin neigiamai veikia bet kokio tipo odą. Pasak kosmetologės Ingridos Česevičienės, rudenį ar žiemą reikia neužmiršti svarbiausios taisyklės – atvėsus orams būtina odą ne tik maitinti, bet ir drėkinti. Taip pat svarbu tinkamai ją paruošti tiek einant į lauką, tiek planuojant praleisti ilgesnį laiką uždaroje patalpoje.


2014-10-30 16:13

Testas: ar žinote apie vandenį tai, kas svarbiausia?

4

Karštomis vasaros dienomis esame tiesiog priversti gaivintis vandeniu, tačiau atšalus orams dažniausiai pamirštame išgerti organizmui reikalingą jo kiekį. Pasitikrinkite, ar tikrai žinote, kodėl vanduo yra toks svarbus mūsų organizmui.


2014-10-30 15:40

To dar negirdėjote - baisiausias pasaulyje knarkimas

1| 

Sakote, kad jūsų partneris baisiai knarkia? Tuomet jūs neįsivaizduojate, ką iš tiesų reiškia baisiai knarkti. Interneto sensacija tapo vaizdo įrašas, kuriame nufilmuotas miegantis jaunas vyras. Miegodamas jis skleidžia neįtikėtinai keistą garsą.


Populiariausi per 24 val.