Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
A. Ūsas išteisintas. Kas kaltas?

A. Ūsas išteisintas. Kas kaltas?

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Komentarai
2015-01-29 14:52

Kas didesnis populistas: P. Gražulis ar V. Mazuronis?

19| 

Jūsų dėmesiui – naujas paslaptingas šios rubrikos autorius. Čia politologų žvilgsniu pažvelgsime į Lietuvos politikoje dalyvaujančius asmenis arba besisukančius jos lauke, įvertinsime tiesiai šviesiai jų elgesio motyvus, atitikimą politikos taisyklėms. Šalies vidaus gyvenimą stebintys politologai gerai žino politikos virtuvę, bet nenori būti į tai įvelti.


2015-01-29 09:50

Negrūskime Kauno autobusų stoties į netinkamą jai vietą

49

Metų pabaigoje Kauno, o ir visos Lietuvos žmonėms paskelbta seniai laukta žinia: Kauno miesto valdžios apsileidimo simbolis – autobusų stotis Vytauto prospekte bus iš esmės rekonstruota, taigi, įgaus visai kitokį vaizdą. Kas čia atsiras vietoje to sovietinio jovalo?


2015-01-29 09:21

Daug dirbti – negudru

23| 

Lietuvoje (kaip ir kitur) sunkus darbas yra laikomas kažkuo pagirtinu. Nors labai retais atvejais tokį požiūrį būtų galima paremti realybe, bet žiūrint bendrai, tai yra tiesiog niekuo neparemtas mitas. Kurio privalome atsikratyti.


2015-01-29 07:14

Lietuva gali skolintis, bet privalo pasimokyti iš Graikijos

13

Euro zona, kurios devynioliktąja nare mažiau negu prieš mėnesį tapo Lietuva, pastaruoju metu yra tapusi viena silpnųjų pasaulio ekonomikos grandžių. Gresia defliacija ir ekonomikos sąstingis. O kur dar kalbos apie Graikijos sugrįžimą prie drachmos.


2015-01-29 07:12

Dzūkai negirdės kandidatų? Ir gerai!

2

Vyriausioji rinkimų komisija sumanė, kaip palengvinti rinkėjams pasirinkimo kančias artėjant savivaldybių tarybų ir pirmą kartą vyksiantiems tiesioginiams merų rinkimams. Netrukus bus sukirsta rankomis su transliuotojais, laimėjusiais konkursą rengti diskusijų laidas, skirtas šiems rinkimams. Politinių partijų kandidatai ir pretendentai į merus turės galimybę nemokamai pasinaudoti eteriu, kad pamėgintų atkreipti į save rinkėjų dėmesį.


2015-01-28 11:26

Karo vaizdai iš Mariupolio – jau matyti Kaukaze

56| 

Žaliomis maskuojamomis uniformomis vilkintys vyrai juos apsupusiems vietos kariams rodė ir aiškino, kaip naudotis nešiojamais priešlėktuviniais ir prieštankiniais ginklais. Iš kur galėjo atsibelsti tie atvykėliai, išdavė tik be akcento tariami rusiški žodžiai, nes jų uniformos buvo be jokių skiriamųjų ženklų.


2015-01-28 07:08

Vilnius ir Briuselis į Maskvą žvelgia skirtingai

36

Bene garsiausi Lietuvos atstovai ES institucijose – už sveikatą ir maistą atsakingas eurokomisaras V.Andriukaitis bei Bendrijos ambasadorius Rusijoje V.Ušackas – kaltinami nuolaidomis ar net pataikavimu Maskvai.


2015-01-28 07:04

Gailestingumo bacila – nevaldoma

4

Kriminalinės policijos biuro viršininko pavaduotojas A.Roginskis, daugiau kaip 50 kilometrų per valandą viršijęs greitį ir sulaukęs tik simbolinės bausmės, jau tapo pavyzdžiu daugeliui eismo pažeidėjų.


2015-01-27 19:43

Holokaustas – ne spekuliacijų įrankis

87

Šiandien civilizuotas pasaulis mini Holokausto aukas. Regis, kiek galima, kai tų aukų, žudomų, naikinamų visokio plauko fanatikų, neretai remiamų tylaus pritarimo, niekaip nemažėja. Gal, kai neleisime sau pamiršti, kuo sugeba pavirsti „civilizuotas“, apakintas neapykantos kitam žmogus, suvoksime tos neapykantos apogėjaus mastą -žmonių naikinimas pramoniniu būdu – gal, kito, kitokio skausmas taps savu. Štai kodėl negalima pamiršti Holokausto ir jo aukų.


2015-01-27 15:59

Ukraina karo nelaimės. Ką daryti?

148|14

Ukrainos krizės tema Lietuvoje nagrinėjama dažnai ir daug. Dažniausias ir įprasčiausias atvejis – tai nagrinėti iš emocingų pozicijų, vertinant situaciją griežtai tik iš Vakarų šalių varpinės.


Populiariausi per 24 val.