Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
A. Ūsas išteisintas. Kas kaltas?

A. Ūsas išteisintas. Kas kaltas?

2013-04-11 09:34

Atnešusi tiek skausmo niekuo dėtiems žmonėms laužta iš piršto „pedofilijos“ byla, ta dalis, kurios laukė nekaltai apšmeižti žmonės, jau pasiekė logišką tašką. Iš melo „tiesos“ neišspausi. A. Ūsas buvo išteisintas.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Komentarai
2014-09-19 06:28

Didžiavyriams skamba pavojaus varpai

Nėra strategijos, nėra tęstinumo, o visi vadovai – trumparegiai. Tokias kalbas varinėjantys politologai vis padūsauja, kad Lietuvoje viskas vyksta pagal principą „timpt už vadžių – vėl iš pradžių“.


2014-09-18 15:13

Kada Lietuvoje kabinsime lenteles rusų kalba?

34| 

Iki šiol Lietuvoje susidūrėme tik su Lietuvos lenkų rinkimų akcijos ( LLRA) spaudimu dėl vietovardžių, viešojo administravimo subjektų pavadinimų, topografinių ženklų rašymo tautinių mažumų kalba. Valdžia vis svarstė, kaip pakeisti Konstituciją, kad įgyvendinti koalicijos partnerių pageidavimus. Bet po ką tik nuaidėjusio pareiškimo iš Kremliaus, tiesa, adresuoto ne Lietuvai, o Latvijai ir Estijai turėtume suprasti: pajudinę vieną kartą Konstituciją, galime būti spaudžiami tai daryti ir dar kartą.


2014-09-18 10:44

Už kokius milijonus N.Venckienė suka gūžtą Amerikoje?

244|

Žinia apie tai, kad N.Venckienės tėvai Kedžiai jau parduoda savo būstą Klonio gatvėje ir kelia, kaip atrodo, sparnus keliauti pas dukrą, įsikūrusia JAV, dar kartą įpareigoja sugrįžti prie banaliausio šioje Garliavos istorijoje klausimo – kas finansavo, o galbūt dar ir tebefinansuoja mūsuose projektą „Pedofilų klanas“.


2014-09-18 07:24

Į mišką – su krepšiu, maldaknyge ir revolveriu

6

Jeigu, neduok Dieve, karas ir bus, tai lietuviai badu tikrai nemirs. Šį rudenį turbūt trečdalis Lietuvos, jei nedaugiau, išėjo į miškus. Ne partizanauti, o baravykų rauti. Marinuotų, džiovintų, šaldytų grybų atsargų turbūt užteks keliems metams. Nors lietuviai jau dešimt metų Europos Sąjungos gyventojai, kitaip nei civilizacijos išpaikinti vakariečiai, pripažįstantys tik pievagrybius iš parduotuvių, dar labiau vertina natūraliai išaugusias miško gėrybes. Mes, lietuviai, ne kokie nors šampinjonai, o baravykavimo čempionai! Ir jeigu būtų rengiami pasauliniai grybavimo čempionatai, drąsiai nušluostytume nosį ir prancūzams, ir amerikonams, ko nepavyko padaryti pasaulio krepšinio čempionato aikštelėje.


2014-09-18 07:11

Stebukladario galva – jau ne auksinė

4

Nors teisinius šalies pamatus sudrebinęs prokurorų sprendimas nutraukti bylą N.Cooperiui dar ilgai kels abejonių, vis dėlto taip nusprendusio pareigūno gal neverta skubėti linčiuoti?


2014-09-18 07:10

Konservatoriai ieško partijos gelbėtojų

18

Partijų kadrų aruoduose švilpauja vėjai. Kuo arčiau dar vieni rinkimai, tuo švilpesys garsesnis. Aiškus to ženklas – į būsimus savivaldos rinkimus vėl susirengė nemažai Seimo narių, kurie ves partijų sąrašus įvairiuose miestuose.


2014-09-17 13:59

NATO turi naują vadovą - ką tai reikš Lietuvai?

20

Visi pastarojo dvidešimtmečio NATO vadovai - neabejotinai ryškios asmenybės, daug prisidėjusios prie mūsų sėkmingos integracijos į Aljansą. Visi jie skirtingi ir puikūs politikai, beveik visi, mums atkūrus Nepriklausomybę, buvo aplankę Lietuvą, o kai kurie net po kelis kartus. Visi jie susitiko su šalies vadovais, kalbėjo Seime, todėl jų nuotraukos ligi šiol puošia garbingų Seimo svečių sieną.


2014-09-17 13:02

Atsiprašykite vyrų, pabėgusių iš sovietinės kariuomenės

40| 

Nuvilnijus žiniai, kad mūsų šalies valdžia kišo už grotų jaunuolius, pabėgusius iš sovietų kariuomenės po 1990 metų Kovo 11-osios Nepriklausomybės Akto, tikėjausi politikų reakcijos.


2014-09-17 07:10

Nauji ministrai – vien staigmenos

15

Ilgas ir nuobodus spėliojimas, kas skrybėlėje, po to ištraukiamas toks triušis, kuris nustebina net tuos, kurie jį iš ten ištraukė. Taip šiais laikais atrodo naujų ministrų skyrimas.


2014-09-16 15:26

Mano nesėkmės istorija

51

Vieną dieną man atėjo laiškas, kviečiantis paskaityti paskaitą jaunimui apie savo sėkmę ir motyvuoti juos naujiems mokslo metams, gyvenimui, visokiems atradimams, pokyčiams ir iššūkiams. Man pasidarė juokinga. Ne, aš juokiausi ne iš tų žmonių, o iš savęs. Nes tikrai netelpu sau į „sėkmingo žmogaus rėmelį“.


Populiariausi per 24 val.