Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
A. Ūsas išteisintas. Kas kaltas?

A. Ūsas išteisintas. Kas kaltas?

2013-04-11 09:34

Atnešusi tiek skausmo niekuo dėtiems žmonėms laužta iš piršto „pedofilijos“ byla, ta dalis, kurios laukė nekaltai apšmeižti žmonės, jau pasiekė logišką tašką. Iš melo „tiesos“ neišspausi. A. Ūsas buvo išteisintas.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Komentarai
2014-09-01 14:35

Kiek dar tąsysimės su balvonais?

73

Lietuvoje, ypač Vilniuje, bręsta dar vienas aistrų burbulas, susijęs su Žaliojo tilto skulptūromis. Šis reikalas dar kartą puikiai iliustruoja mūsų kultūros biurokratijos visišką neįgalumą ir politikų nesugebėjimą greitai, protingai ir civilizuotai išspręsti visiškai paprastą problemą – ką ir kalbėti apie sudėtingesnes.


2014-09-01 12:30

Vladimiras Putinas tikrai sugrąžins Europai tikrąsias vertybes

53

Aš tikiu Putinu, kai jis sako, kad siekia Europai sugrąžinti tikrąsias vertybes. Netgi sakyčiau, kad jis bando sugrąžinti pagrindinę europietišką vertybę. Ar kada pagalvojote, kuo iš tikrųjų Europa skiriasi nuo kitų žemynų? Ką nuveikėme tokio, kad pasaulis iki šiol žagsėtų?


2014-09-01 10:07

Atsarginis variantas: Žečpospolita II

39

Kalbu net ne apie planą B, kurį pravartu būtų turėti stojus išbandymų metui, bet apie planą Z, t. y. paskutinę iš galimybių. Čia pabandykime bent užsiminti, kol kas pernelyg neišsiplėtojant, apie labiausiai kraštutinę galimybę, atsiveriančią žiūrint iš postkatastrofistinės perspektyvos.


2014-09-01 08:00

Kaip ministras D. Pavalkis galės pažvelgti į akis abiturientams?

32

Rugsėjo 1-ąją, Naujųjų Mokslo Metų dieną Švietimo ministras Dainius Pavalkis, kiti ministerijos vadovai, matyt, važiuos į kokią vidurinio lavinimo mokyklą, gimnaziją, dalins interviu, kuriuose išreikš ne tik asmeninį, bet ir valstybės požiūrį į švietimą.


2014-09-01 07:03

Internetas atima nekaltybę aukai to net nežinant

7

Fotografą Wyatą Neumanną nuo internautų it mazgote per veidą gavo tada, kai paviešino savo nuogos dukters nuotraukas. Menininkai palaikė jį ir jo norą atskleisti vaikišką nekaltumą, o psichologai barė – komentarai po nuotraukomis ateityje pakenks mergaitei. Bjauriausia tai, kad mažylės nuotraukos galbūt jau klajoja po pedofilų pamėgtas svetaines. Kaip ten bebūtų, diskusija prasidėjo. Ar blogas tas fotografas, kuris norėjo meniškai parodyti vaikišką tyrumą ir išreikšti savo žvilgsnį į pasaulį? O gal blogas internetas, kuriame vaiko nuotrauką gali apdergti bet kuris anoniminis interneto vartotojas, jau nekalbant apie ligonius, kurie žiūrėdami į nuotraukas tenkins savo iškrypėliškas aistras?


2014-09-01 07:00

Moksleiviams, kuriems Rugsėjo 1-ąją sugenda nuotaika

22

Prikimšęs viešąjį transportą išsižiojusiais pirmakursių veidais ir šlamindamas vadovėlių lapus, atsliūkino rugsėjis. Šis mėnuo man dar ilgai kels jaudulį, kai krūtinėje spurda tūkstantis skirtingų jausmų, draskančių į įvairias puses – ateities troškulys ir baimė, noras, kad ta ateitis greičiau atlėktų, bet kartu dar norisi suptis ant kėdės mokyklos suole. Labiausiai jaudinanti yra dvylikta klasė, nes sėdi mokykloje ir visai nežinai, nė nenutuoki, kur būsi nutūpęs lygiai po metų, kokie draugai tave sups, kokius mokslus krimsi, o gal ir nekrimsi, koks tai bus miestas, o gal net šalis...


2014-08-31 14:00

Šventiška rugsėjo pradžia - su bjauriais prieskoniais

19

Poryt 343 tūkst. moksleivių ir 138 tūkst. studentų pradės naujuosius mokslo metus. Tad šią savaitę daugybė Lietuvos šeimų pasinėrusios į pasirengimo Rugsėjo 1-ajai rūpesčius.


2014-08-31 12:00

Laidų pavadinimai – lyg mįslės

12

Metai man prasideda su nauju televizijos sezonu. Laukiu jo ir tikiuosi naujo alsavimo, naujos idėjos ir naujo žmogaus. Norėčiau, kad jis iš ekrano nesipūstų, trokštų pasakyti žiūrovams žinią, juos apkabinti, išgydyti ir sušildyti. Tokį gydytoją turbūt iškart įsimylėtų visa Lietuva.


2014-08-31 07:07

Kauniečių verslas: pirmyn į praeitį

21| 

Nors vis rečiau tenka išgirsti praėjusio šimtmečio pabaigoje labai populiarų posakį „Aptverkite Kauną tvora ir kiekvienas žinos, kodėl sėdi“, o oficialioji nusikalstamumo kreivė lyg ir yra nusileidusi šiek tiek žemyn, kauniečiai vis dar sugeba nustebinti teisėsaugos pareigūnus. Senokai nebegirdėti apie gaujų karus ar samdomų žudikų išpuolius, praėjo atviro reketo laikai, tačiau finansiniuose nusikaltimuose verslūs verslaus miesto žmonės sugeba sužibėti lyg jonvabaliai tamsią naktį.


2014-08-30 07:30

Euroskepticizmo grūdas leidžia šaknis ir Lietuvoje

61

Kas, kokia politinė organizacija, partija pajėgi užimti nišą, kurią jau apibendrintai galima pavadinti Vengrijos premjero Viktoro Orbano vardu, Lietuvoje? Pirmiausia - ar tokia niša yra? Taip, yra. Kaip ir visose ES valstybėse.


Populiariausi per 24 val.