Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
A. Ūsas išteisintas. Kas kaltas?

A. Ūsas išteisintas. Kas kaltas?

2013-04-11 09:34

Atnešusi tiek skausmo niekuo dėtiems žmonėms laužta iš piršto „pedofilijos“ byla, ta dalis, kurios laukė nekaltai apšmeižti žmonės, jau pasiekė logišką tašką. Iš melo „tiesos“ neišspausi. A. Ūsas buvo išteisintas.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Komentarai
2014-10-23 07:26

Sutvarkei reikalus ir lėk pas arabus

Prieškalėdiniai valdžios ritualai – kitų metų biudžeto tvirtinimas – šiemet išskirtiniai. Tas šventasis raštas, pirmą kartą surašytas eurais, – jau Seime, bet valdantieji dėl jo tebediskutuoja kaip šunys su katėmis. Pragarą užkūrė PVM lengvata šildymui: palikti ją ar naikinti?


2014-10-23 00:24

Kaip Obama Grybauskaitei Putino galvą nešė

13

Nuo pat krizės Ukrainoje pradžios, Lietuvoje tapo gero tono ženklu reikšti nepasitenkinimą JAV prezidento B.Obamos vykdoma užsienio politika, ypač tarp mūsų šalies politologų. Dažniausiai Obamai klijuojama etiketė – neva JAV vadovas yra silpnas palyginus su Rusijos prezidentu.


2014-10-22 14:10

Žinia apie lietuviško siaubo filmo gimimą – gerokai paankstinta

7

Lietuvos kino teatrų ekranuose pradedamas rodyti filmas „Rūsys“, kaip rašoma anotacijoje, – pirmasis mūsų kino istorijoje psichologinis siaubo filmas. 


2014-10-22 13:55

Norime atsispirti Maskvai? Grąžinkime į mokyklas rusų kalbą

56

Rusofobija jau peržengė sveiko proto ribas. Atvejis, kai Anykščių rajono miestelio seniūnas sulaukė kaltinimų esantis vos ne Kremliaus agentas todėl, kad parke pasodinu du putino medelius, net be specialių tyrimų parodo, jog mūsų tautiečių makaulės suminkštėjimo koeficientas vienas didžiausių Europos Sąjungoje. Aišku, gal neverta šaipytis iš politika tik apčiuopomis besidominčių žmonių. Jie nuolat girdi žinias, kad rusai kariauja informacinį karą prieš Lietuvą, pasitelkdami ne tik istorijos klastotes, bet ir Olego Gazmanovo dainas, senas sovietines komedijas „su Šuriku“ ir šlapios dešros prekės ženklą („Tarybinė dešra“).


2014-10-22 12:14

Aktoriai nujaučia teatrų žlugdymo variantus

11| 

Lietuvoje jau daugiau nei du dešimtmečiai neišprendžiama, ar teisinga, ar neteisinga teatruose turėti pastovias trupes. Darbo santykius teatre norima keisti, svarstomos įstatymo pataisos, kurių viena – kad su aktoriais būtų sudaromos tik terminuotos sutartys. Kad nebūtų etatinių aktorių, kitaip tariant. Dar aiškiau ir šiurkščiau – kad negautų algos tie, kurie per ilgai nevaidina, priklausydami valstybinio teatro trupei.


2014-10-22 06:52

Menkesnės varlės labiau pučiasi

2

Prieš keliolika metų sporto žurnalistai spjaudydavosi rašydami kažkurioje Lietuvos krepšinio lygoje rungtyniavusios komandos Vilniaus „Žaibo-Vievio malūno“ pavadinimą. Galima prisiminti ir kamuolį spardžiusius „Inkaro-Grifo“ ar „Karedos-Sakalo“ futbolininkus, kurių ekipų pavadinimai niekaip netinkami kryžiažodžių sudarinėtojams.


2014-10-22 06:50

Ar drąsa dėl biudžeto neatsisuks aštriuoju galu?

7

Beatodairiška drąsa ar noras kuo geriau pasirodyti prieš savivaldos rinkimus? Ar neatsisuks visa tai antruoju aštriuoju galu? Tokius klausimus kelia vakar Seime pristatytas kitų metų biudžeto projektas ir aplink jį kunkuliuojančios diskusijos.


2014-10-21 14:14

Lietuvos prokurorų šriubėnizacija

32| 

Lietuvoje aną svaitę pasklido žinia, kuri bet kurioje teisinėje demokratinėje valstybėje privalėtų sukelti didelį skandalą, bet mūsų šalyje yra kitaip.


2014-10-21 13:54

Socialdemokratai - akli konservatorių idėjų vykdytojai?

15

Nuo kada talibaniškai nusiteikę konservatorių flagmanai Vilija Aleknaitė –Abramikienė ir Jurgis Razma sulaukia netiesioginės socialdemokratų paramos naikinant žurnalistų nepriklausomybę bei nepriklausomą savireguliaciją?


2014-10-21 07:37

Pats metas uždrausti Raudonąją knygą

14|

Karo čia nebus dar penkerius metus, sako ekspertai. Išties – karas, kaip jį kai kas įsivaizduoja pagal filmą apie eilinį Rajeną, gali ir iš viso neprasidėti. Tačiau Lietuva jau dabar skaičiuoja nuostolius.


Populiariausi per 24 val.