Garliavos trilerio nuosėdos ir visuomenės psichinė sveikata

Garliavos trilerio nuosėdos ir visuomenės psichinė sveikata

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Komentarai
2015-09-02 13:04

Pavardžių kare – akademinė salvė

14

Zigmo Zinkevičiaus, garbaus akademiko tiek mokslinių nuopelnų, tiek amžiaus prasme (90 metų!), pasipiktinimą „Lietuvos piliečių pavardes rašyti lenkiškomis raidėmis“ („Delfi“) suprasčiau, jeigu tokia nuostata būtų įteisinta ar bent siūloma kokiame nors Lietuvos teisės akte ar jo projekte.


2015-09-02 10:19

Permainos vaistinėje – ne į naudą jos lankytojui

24

Gali būti taip, kad vieną dieną užėję į vaistinę... pamatysite ją ištuštėjusią. Taip nutiktų, jei Sveikatos apsaugos ministerija pritars iniciatyvai patrumpinti prekių sąrašą, kuriomis leidžiama prekiauti vaistinėje. Dabartiniu metu šis sąrašas ir taip yra neilgas. Be vaistinių preparatų vaistinėse galima prekiauti maisto papildais, vandeniu, fasuotomis sultimis, arbata, kosmetikos, asmens higienos gaminiais, ir dar keliomis prekių grupėmis, kurios yra įtrauktos į Sveikatos apsaugos ministro patvirtintą sąrašą.


2015-09-02 10:15

Europa — tingus ir apsileidęs ruonis

37

Europa turi menką problemėlę — pabėgėlius. Minios žmonių, bėgančių nuo jų namuose Artimuosiuose Rytuose prisiveisusių teroristinių gaujų, bandančių apsimesti dvasingomis valstybėmis, bando kirsti ES sieną, kaip išmano. Jiems į Europą reikia vakar, nes tėvynėse jau visiškai negerai ir nebeįmanoma.


2015-09-02 07:17

Tragiškas įvykis pasienyje virto politiniu mūšiu

26

Tik po nelaimės, kai kontrabandininkų gaudynės pasibaigė aštuoniolikmečio žūtimi, praregėta ir apsižiūrėta, kad įstatymai, apibrėžiantys, kaip pareigūnai turėtų naudoti ginklą, labai netobuli. Ne tik įstatymai prasti. Dar ir ginklai pasenę, neleidžiantys pareigūnams šaudyti taikliau. Tokios išvados paskelbtos po prezidentės D.Grybauskaitės susitikimo su vidaus reikalų ministru S.Skverneliu. Tai bent jau suteikia vilties, kad tragiškas įvykis pasienyje netaps tik dar viena dingstimi politikams gražbyliauti ieškant kaltų pareigūnų.


2015-09-02 07:13

Kaunas pribrendo auksiniam muziejui

1

Prieš kelerius metus Kauną išgarsinusio vadinamojo auksinio tualeto šlovė gerokai nublanko – šios 150 tūkst. eurų kainavusios tupyklos prie pilies statybas palaiminę veikėjai atsidūrė teisiamųjų suole, o tualetas pagaliau atvėrė duris lankytojams. Miesto valdininkai turbūt iš anksto numatė tokią įvykių seką, tad pasirūpino, kad žmonės galėtų aptarinėti kitą neįtikėtinai brangiai suremontuotą statinį – M. ir K.Petrauskų muzikos muziejų. Šis statinys rekonstruojamas beveik dešimtmetį, o darbus atliekančios bendrovės „Restauravimo projektai“ vadovai turbūt norėtų, kad tai tęstųsi amžinai. Ir laikas bėga, ir pinigai į sąskaitą byra.


2015-09-01 13:03

Interneto ateitis sutampa su Europos saugumo krize

5

Mūsų priklausomybė nuo interneto didėja sparčiau negu mūsų gebėjimas išlikti saugiems. Turime iš naujo ir radikaliai apgalvoti savo požiūrį į kompiuterius bei kompiuterinius tinklus. Bet netgi ir tokiu atveju ateityje išliktų problemų. Tokia yra mano naujosios knygos „Kiberfobija“ (Cyberphobia) pagrindinė žinia.


2015-09-01 07:15

Propagandos fronte – nieko naujo

86

Pastaraisiais metais plaukų daug nusirauta dėl Maskvos plaunamų protų ir galima tęsti šį procesą – priežasčių į valias. Kad tik iš nesibaigiančio purslojimo ir vienas kitų agitavimo būtų kokios nors naudos.


2015-09-01 07:07

Europą pražudys jos turtai?

42

Europa nustėrusi: Austrijoje migrantus vežusio sunkvežimio šaldytuve aptiktas 71 lavonas. Labiau pasisekė Lietuvos ir Lenkijos sieną kirtusio automobilio kaip sauna įkaitusioje cisternoje pasislėpusiems 8 vietnamiečiams – jie tik buvo sulaikyti ir apgyvendinti Pabradėje. Kai kančių ir mirčių tiek daug, kraupūs skaičiai tampa tik statistika. Atbunka jausmai ir silpsta užuojauta. Reikia pripažinti, kad Lietuvoje nelabai jos buvo – daug daugiau baimės, kad mūsų šalį užplūs alkani afrikiečiai ir agresyvūs arabai musulmonai.


2015-09-01 07:05

Universitetais brenda ruduo

15

Prieš beveik du mėnesius senatorius Marco Rubio, vienas iš tų, kurie viliasi tapti Respublikonų kandidatu kitų metų prezidentinėse Amerikos lenktynėse, rėžė kalbą nedidelei miniai ir pristatė savo švietimo reformos viziją. Vienu iš jos elementu norėčiau pasidalinti. Šalia tradicinių studijų paskolų jis pasiūlė sudaryti galimybes būsimam studentui susirasti investuotoją.


2015-08-31 12:29

Su pabėgėlių srautais daugėja ir Afrikos saulės

26

Jeigu andai, kaip atrodo, ne taip jau seniai orai subjurdavo rugpjūčio pabaigoje, primindami apie greitai stosiantį rudenį, tai dabar, nežiūrint kalendoriaus atžymų, vasara įbrenda į rudenį kaip koks Palangos tiltas į truputėlį pasišiaušusią jūrą.


Populiariausi per 24 val.