Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Garliavos trilerio nuosėdos ir visuomenės psichinė sveikata

Garliavos trilerio nuosėdos ir visuomenės psichinė sveikata

2013-05-06 14:48

Būtų klaidinga manyti, kad po šalį išplitusį apgaulingą pedofilijos skandalą ištiko galas. Genijai ateina ir išeina, o teisėja atėjo visiems laikams. Visuomenė violetinį nesusipratimą pamirš dar negreit. Žinoma, jį užtemdys kiti skandalai, tačiau ar valstybei pavyks išsisukti nuo ketverius metus įžūliai pumpuoto kliedesio padarinių? Beje, iki šiol velkasi dar ne iki galo atsakyti klausimai.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Komentarai
2014-11-28 15:11

Emigruoji iš Lietuvos? Čiupk pašalpą ir lėktuvo bilietą

1

Istorija numeris vienas. Šeimos galva pardavė iš paramos fondo dovanų gautą kompiuterį. Tada pinigus pragėrė. Tiesa, kompiuteris buvo skirtas ne jam, o jo nepilnametei dukteriai. Bet tai kas, jei troškulys pasirodė stipresnis už meilę?


2014-11-28 11:17

Lietuvoje netrukus neliks gyventojų? Tai prasilenkia su realybe

96

Šią savaitę plačiai aptarinėjimas vienas nevykęs Europos statistikos agentūros pokštas arba tiesiog klaida – Lietuvoje 2040 metais gyvens mažiau nei 2 mln. gyventojų. Tokios prognozės absurdiškumas išryškėja paanalizavus projekcijų prielaidas. Tai nereiškia, kad Lietuvos nelaukia demografinė bomba, tačiau kol kas dėmesys sutelktas ne į jos esmę.


2014-11-28 10:34

Biurokratinis aparatas mažinamas tiktai žodžiais

5

Kaip nedidinant maždaug 340 mln. eurų sieksiančio deficito surikiuoti kitų metų biudžetą, kai Seime svarstomas projektas planuojamas pajamas mažina, o išlaidas išpučia?


2014-11-28 08:35

Legenda apie Lietuvos mažumą

22

Pabandykime suskaičiuoti, kiek kartų girdėjome raginimą neužmiršti to, kad Lietuva yra maža šalis, todėl jai neva vertėtų tupėti po šluota, kai didieji reiškia savo nuomonę. O gi po paskutiniųjų prezidentės pasisakymų ši nuomonė pradėta vėl populiarinti su nauju užmoju, neišsenkant gausybės ragui.


2014-11-28 06:46

Nusidėjėliui lieka kelias tik į Seimą

7

Kur dėtis, kai tave nuteisia ir išleki iš šilto posto, o naujo niekas nesiūlo? Be abejo, geriausia išeitis – eiti į Seimą. Tai svetinga institucija, ji priglaudžia daug ką – ir susikompromitavusius ministrus, ir smulkesnius nusidėjėlius.


2014-11-27 15:21

Žemiausia egzistencijos forma – šūdmaišiai ir pupytės

44

Lietuvos popmuzikos užkaborius sukrėtė skandalas, kai paaiškėjo, kad niekieno nemylėtos, bet visų apkalbėtos pupytės savo įstabiu grožiu ir abejingų nepaliekančiais protiniais gebėjimais dalinasi su nusikalstamo pasaulio atstovais. Tai galbūt ir pasirodė skandalas žmogui, visiškai nesekančiam tariamo lietuviško pramogų pasaulio elito tendencijų ar neišmanančiam visuomenės sanklodos, bet tik ne man. Abu šie segmentai, atstovaujantis greitos šlovės, greito praturtėjimo, populiarumo ir galios įvaizdžius jau senokai traukia vienas kitą.


2014-11-27 11:03

Žaidžiam didžiąją valstybę?

111| 

Praėjusį penktadienį, kai Lietuvoje viešėjo naujasis NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas, Lietuvos piliečiai turėjo pasijusti labai nesaugiai, išgirdę mūsų prezidentės Dalios Grybauskaitės žodžius, kad Rusija – teroristinė valstybė.


2014-11-27 09:26

Paranoja ne mažiau pavojinga nei agresija

96

Jei ne mano kolegė Ginta Gaivenytė, kuri gerokai pasikarščiavo ir demonstratyviai išėjo iš Gešės Džampa Tinlėjaus paskaitos – esu šio įvykio liudininkė, – o paskui parašė komentarą, matyt, ir nebūtų į paviršių išsiveržusios nuogos mūsų visuomenės silpnybės. Ginta nepritarė taiką spinduliuojančioms tibetiečio mintims apie karą ir paranoją Ukrainoje.


2014-11-27 07:18

Dvi Lietuvos per kalnelį nesueina

14

Kiek buvo laisva Lietuva, tiek ir dvi sesutės per kalnelį niekaip nesueidavo. Didieji miestai ir provincija, runkeliai ir elitas.


2014-11-27 07:16

Kodėl iš kalėjimų išėję asmenys vėl į juos sugrįžta?

25

Daugelis Lietuvos žmonių, sukrėstų kraupaus studentės J.Šikšniūtės nužudymo, vėl ėmė garsiai kalbėti, kad reikia grąžinti mirties bausmę arba bent kuo griežčiau bausti nusikaltėlius.


Populiariausi per 24 val.