Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Garliavos trilerio nuosėdos ir visuomenės psichinė sveikata

Garliavos trilerio nuosėdos ir visuomenės psichinė sveikata

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Komentarai
2015-02-27 16:45

Ar psichiatrai vėl gelbės jaunuolius nuo kariuomenės?

„Amerikos karių mokymai su Lietuvos pajėgomis Pabradėje nėra ilgalaikis sprendimas, sako aukščiausias NATO generolas. Aljansas iki šiol atsisako svarstyti nuolatinių bazių Baltijos šalyse steigimą, bet generolas P.Breedlove tikina, kad laikinas rotacinių pajėgų antplūdis neturės ilgalaikio poveikio...“


2015-02-27 16:12

Mėnuo po rinkimų. Ką žada keista graikų tyla?

Naujai išrinkta Graikijos valdžia žadėjo daug. Tačiau pagrindinis dalykas, kodėl graikai išsirinko radikalią kairiųjų partiją ir jos jauną aktyvų lyderį Aleksį Tsiprą, buvo viltis, kad kažkas iš esmės keisis. Ar šiandien ta viltis dar gyva?


2015-02-27 15:37

Sofos patriotai: „Aš į kariuomenę? Jau per senas!“

8

„Tai tu – prieš šauktinių kariuomenę?“ – vyriškis įbedė žvilgsnį ne į akis, o į kaklą. „O siaube, pasmaugs“, – minčiai perrėžus smegenis, akimirksniu pradėjau linksėti, kad nuoširdžiausiai tikiu, jog kariuomenė be atsargos kareivėlių išsiskės prieš rusų tankus. Tai – būtinybė, ir nė neverta ginčytis.


2015-02-27 07:27

Sutartų rungtynių šešėlis šokinėja lyg nesugaunamas kamuolys

2

Jeigu paaiškėtų, kad klubai yra įsivėlę į lažybas, lyga būtų negailestinga, jiems grėstų rimtos baudos ir diskvalifikacija. Taip Lietuvos krepšinio lygos (LKL) prezidentas R.Milašius reagavo į Lošimų priežiūros tarnybos paskleistas prielaidas, kad LKL čempionate neva galėjo būti sutartų rungtynių.


2015-02-27 07:19

Konservatoriau, pabučiuok į užpakalį

68

Dievas žemę sukūrė prieš šešis tūkstančius metų, Ieva buvo nulipdyta iš Adomo šonkaulio, o vaikus geriems žmonėms į kopūstų lysvę pristato gandrai. Nežinojote? Pasiklauskite tų Seimo narių, kurie mąsto dešiniuoju smegenų pusrutuliu.


2015-02-26 12:32

Lenkų mažumos korta purviname Kremliaus žaidime

69| 

Vyriausybės Teisės departamento direktoriaus pavaduotojas Aleksandr Radčenko Lietuvos lenkų bei Lenkijos visuomenėje yra žinomas, kaip aktyvus lenkų diasporos Lietuvoje veikėjas. Savo bloge „Inna Wileńszczyzna jest możliwa“ („Vilnija gali būti kitokia“) jis nuolat rašo savo pamąstymus lietuvių-lenkų santykių temomis.


2015-02-26 12:22

Vienalytės poros Lietuvos politikoje

17

Jeigu šiomis dienomis į Lietuvą atvyktų kokie nors gėjų teisių gynimo aktyvistai iš Vakarų šalių, tai jie ,matyt, labai pasipiktintų ponu Simonko. Šis nuolatos jiems skundžia Lietuvą, kad čia negerbiamos gėjų teisės, kad vienalytės poros bijo rodyti savo jausmų, ką kalbėti apie teisę įvaikinti šiems asmenims, o iš savivaldybių rinkimų plakatų, užpirktų partijų finansais, žvelgia daug vienalyčių porų ir gausesnių grupių.


2015-02-26 07:16

Šauktinių kariuomenės galia kelia abejonių

78

Lietuvoje bent penkeriems metams turi būti grąžinta privalomoji karo tarnyba. Tokiam Valstybės gynimo tarybos sprendimui dar reikia Seimo pritarimo, o politikams susitarti nebus paprasta.


2015-02-26 07:09

Konstitucinių vertybių – vis daugiau

10

Konstitucijoje vis ką nors naujo atrandantiems jos sargams ant kulnų ėmė minti ir Seimo teisininkai. Pastarieji staiga įžvelgė, kad pagrindinis šalies įstatymas valdininkams leidžia net ir pasipinigauti. Tokia išvada padaryta išnagrinėjus prezidentės pateiktas įstatymo pataisas, kuriomis uždarbiavimą siūloma drausti.


2015-02-25 20:35

Ko erelio skrydį susapnavęs gaidys sukranksi it kranklys?

63

Esu šventai įtikinęs, kad viena Strasbūro teismo ginamų žmogaus teisių – manyti, kad lietuviškieji karo Ukrainoje šaukliai panašūs į ereliais pasijutusius peštynių gaidžiukus.


Populiariausi per 24 val.