Nauji atradimai sename romane apie kruvinąjį pokarį

Nauji atradimai sename romane apie kruvinąjį pokarį

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Komentarai
2015-10-10 07:15

Ko Sirijoje iš tiesų siekia Maskva? Tikslai – bent keli

52

Apmaudu, kad JAV iniciatyvą kovojant su teroristais Sirijoje perleido Rusijai. Maskva ten veikia gudriai, ir labai tikėtina, kad savo tikslą pasieks. Dar neseniai Rusija sustabdė JAV karinės jėgos panaudojimą prieš B.al-Assado režimą, o dabar ėmėsi teroristų, palikdama Ameriką ir jos suburtą koaliciją tik skėsčioti rankomis.


2015-10-10 07:00

Namą pastatysi, sūnų užauginsi, bet medžio nebepasodinsi

7

Priesako „Pastatyk namą, užaugink sūnų, pasodink medį“ Vilniuje netrukus nebus galimybių įvykdyti.


2015-10-09 11:14

„Gazprom“ dujų kvapas Baltijos jūroje neišsisklaido

53

Nieko asmeniška, tik verslas. Šią idėją Europai aktyviai bandė įpiršti Rusija ir „Gazprom“, pastaruoju metu prisidengusi solidžiomis Vakarų kompanijomis ir bandydama prastumti savo naują projektą „Nord Stream-2“ („Šiaurės srautas-2“).


2015-10-09 07:29

Kristina Brazauskienė tapo partijų kovos įkaite

83

Vyriausybės kanceliarija vakar sulaukė naujo prezidento A.Brazausko našlės K.Brazauskienės prašymo dar 10 metų leisti jai gyventi rezidencijoje Turniškėse arba suteikti kitas analogiškas patalpas. Mat ateinantį pirmadienį baigiasi rezidencijos panaudos sutarties laikas.


2015-10-09 05:00

Su paprastais karaliais – paprasta

18

Rodos, pas mus jau tiek aukščiausio rango svečių yra buvę, bet, žiūrėk, išeiname ant parketo, o vietoj kurpaičių – vėl tos pačios vyžos.


2015-10-08 11:31

Nepriklausomos valstybės vadovas ar Rusijos gubernatorius?

47

Šį sekmadienį Baltarusijoje vyks vadinamieji prezidento rinkimai. Bet jau šiandien daug įdomiau ne tai, kaip jie pasibaigs, nes A.Lukašenka yra kuklesnis nei Centrinės Azijos diktatoriai ir todėl neturėtų sau prisirašyti daugiau 80 proc. balsų, o kaip keisis Vakarų ir Baltarusijos santykiai po rinkimų.


2015-10-08 10:06

Pasaulio pabaiga sapnuose ir budėjimo vaizdiniuose

13

Ne taip jau seniai sapnavau, kad įvyko pasaulio pabaiga. Atsikėlęs dienraštyje visai netyčia užtikau Palmiros paaiškinimą, kad užstojo diena ypatinga tuo, kad visi praėjusios nakties sapnai išsipildo visu 100 proc. Nepasakysiu, kad tokia pernelyg daug žadanti žinia būtų išgąsdinusi, greičiau sukėlė nervingą kikenimą.


2015-10-08 07:01

Ar paprasta įrodyti kyšininkavimą?

12

Yla anksčiau ar vėliau išlenda iš maišo, net jei ten ji ir kruopščiai slepiama. Šią patarlės tiesą įrodė policininkas J.Glinevičius, su savo partneriu P.Brazovskiu Vilniaus oro uoste ilgai terorizavęs vairuotojus, galiausiai pakliuvęs ir į žiniasklaidos akiratį, bet vis išsisukdavęs. Paaiškėjo, kad dar pernai gruodį J.Glinevičius vėl įkliuvo imdamas kyšį. Įvykis nebūtų vertas didesnio dėmesio, jei ne kyšininkaujančio pareigūno asmenybė – jis, kaip ir jo partneris, jau seniai buvo įtariamas piktnaudžiavimu tarnyba, žmonės skundėsi dėl jų elgesio, bet policijos vadovybė bei teismai iki šiol leisdavo jiems išsisukti.


2015-10-08 06:59

Duok ir avelėms, ir jų ganytojams

9

Kuris politikas turi daugiausia galimybių laimėti rinkimus vienmandatėje apygardoje, kur nors atokioje provincijoje? Dažnai – tas, kurį ne tik myli pilkosios masės, bet ir kuris geriausiai sutaria su vietos grietinėlės atstovais. Arba tas, kuris atstovauja tokius santykius turinčiai politinei jėgai. Tų figūrų, kurių palankumo reikia žūtbūt siekti, – netrumpas sąrašas. Tai ir meras, ir ligoninių ar mokyklų vadovai, ir verslininkai ar įmonių galvos, vietos teisėsaugos vadai.


2015-10-07 18:04

Papūgų spindesys ir skurdas

31

Tuos, kurie nežiūri tautinių TV, prašom atsistot. Ačiū, išėjimas štai ten. Dabar pakelkit rankas žiūrintys tik sportą ir filmus, žinias, mišias ir kitas politines nesąmones. Jus taip pat paprašytume išeiti. Ačiū.


Populiariausi per 24 val.