Užsienio politikoje sulaukėme pragiedrulių

Užsienio politikoje sulaukėme pragiedrulių

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Komentarai
2015-10-04 16:01

Nedžentelmeniška poringė apie džentelmenus

6

Kai buvau dar labai jaunas, maždaug 14 metų pasipūtęs jaunuolis, vienų kaimiškų vestuvių metu labai linksmai bendravau su žymiai vyresne kvatokle mergina, kaip magnetas traukusia ne tik viliokės išvaizda, bet ir geru, linksmu charakteriui.


2015-10-04 13:51

Lietuva ir pabėgėliai

43

Pastaruoju metu skiriama daug dėmesio pabėgėlių ir emigrantų problemoms visoje Europoje. Lietuva – ne išimtis. Kokių tik nuomonių neišsakyta ir pareiškimų nepadaryta... Dėl kai kurių jų tikrai gėda. Ir tai dar vienas didelis akmuo į mūsų švietimo sistemos daržą. Gaila, bet, kaip dažniausiai būna Lietuvoje, skambios kalbos nevirsta aiškia veiksmų strategija. Lietuvos valdžia neturi jokios strategijos, kaip veikti globaliame pasaulyje ir ypač iškilus tokiems iššūkiams.


2015-10-04 13:44

Kaip galioja tai, ko nėra?

11

V.Putinas neseniai pasakytoje Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje savo kalboje leido suprasti, kad esą dėl visų bėdų Artimuosiuose Rytuose, ypač išskiriant teroristinės organizacijos „Islamo valstybė“ brutalius veiksmus ir kruvinus žygius, kalčiausios yra JAV, nes, prisidėjusios prie tironiškų režimų nuvertimo, tokiu būdu neva paskatino čia galios vakuumo atsiradimą, iš kurio savo ruožtu iškyla didžiausi blogio pavidalai.


2015-10-04 10:49

TV projektų peštynėse blėsta meilė muzikai

15

Praėjusį savaitgalį naują sezoną pradėjusių „X Faktoriaus“ (TV3) ir „Lietuvos balso“ (LNK) net nebūtina žiūrėti. Kyla įtarimas, kad kur kas linksmiau pasiimti spragėsių ir iškart lįsti į feisbuką. Tik reikia žinoti, kurias paskyras stebėti.


2015-10-04 10:38

Biudžetas vėl bus panašus į paklodę, tampomą į visas puses

6

Šią savaitę Vyriausybėje palaimintas pirminis valstybės biudžeto projektas, kurio labiausiai į akis krintantys bruožai – daugiau negu pusės milijardo eurų deficitas, smarkiai augantis finansavimas gynybai, vidaus reikalų sistemai, papildomos išlaidos dėl neapmokestinamojo minimumo, minimalios mėnesio algos (MMA), augančių įmokų į pensijų kaupimo fondus.


2015-10-04 07:00

Kaune prasidėjo gražiausių pravardžių konkursas. Kas laimės?

9

Kaip tik nepravardžiuoja Kauno susireikšminę vilniečiai ar nė karto šiame mieste nebuvę kaimiečiai – ir didžiausia degaline tarp Vilniaus ir Klaipėdos, ir banditų ar duobių sostine, ir kyšininkų miestu, ir dar bala žino kuo. Tiesą sakant, visai nepelnytai. Kauniečiai taip įprato prie to prasivardžiavimo, kad vieni visai nekreipia į tai dėmesio, o kiti ir patys ėmė prasivardžiuoti.


2015-10-03 12:15

Užuominų „kas galėtų paneigti“ kultūrą laikas rauti su šaknimis

46

Tai, kad Generalinė prokuratūra atsidūrė keblioje situacijoje, be vadovo, kaltas ne Seimas, bet Prezidentūra. Daliai Seimo narių nusibodo, ir jie tai viešai patvirtina, jau tradicija tampantis įsakmus, nei diskusijoms, nei prieštaravimams laiko nepaliekantis kandidatūros siūlymas.


2015-10-03 10:41

Įstatymo sargė prokuratūra ilgam tapo politikų intrigų įkaite

16

Politikų grumtynių įkaite tapusios šalies prokuratūros padėtis dabar primena aklavietę. „Ką darysime?“ – toks paprastas klausimas iš prezidentės lūpų turėtų nuskambėti jos susitikime su visų Seimo frakcijų ir jų atstovaujamų partijų vadovais.


2015-10-03 07:00

Kas mėnesį Vilnius praranda po vieną išasfaltuotą gatvę

5

Brangiausias Vilniuje nuomojamas objektas yra kaminas. Tai aiškėja pasklaidžius savivaldybės šią savaitę išslaptintą informaciją apie jos nekilnojamąjį turtą.


2015-10-02 08:21

Kodėl elgeta tau rodo savo žaizdą?

41| 

Jis sėdi prie Aušros vartų ant purvino kartono lakšto. Kelnės paraitotos, kad ant kojos matytųsi didžiulė raudona žaizda. Tokia ryški, kad kyla įtarimas – paryškinta dažais, kad badytų akis pro šalį einantiems maldininkams. Jo kolegos strategija – kitokia. Jis vaikštinėja gatve, baksnoja į tuščią rankovę, žvelgia tragedijos ištikto žmogaus žvilgsniu: „Nupirkit ką nors pavalgyt“.


Populiariausi per 24 val.