Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
  • Lietuvos diena
  • Aktualijos iš Lietuvos

Lietuvos diena – aktualijos, nelaimės, kriminalai, kultūra, gamta. Lietuvos dienos objektyvias žinias skaitykite lrytas.lt internetiniame naujienų portale.

Alytaus rajone – kraupi šeimos drama

60

Alytaus rajone įvyko kraupi nelaimė: šeštadienio popietę nuosavoje valdoje rasti du negyvi žmonės, 64 metų vyras J.V. ir 61 metų moteris O.A. Jie gyveno tame pačiame name. Vyriškis aptiktas kabantis kilpoje, už įėjimo į namą.

Š. Žemaitis atkūrė nusikaltimą: merginos kūną išvežė motoroleriu

527|26|

Samantos Rakauskaitės nužudymu įtariamas Šarūnas Žemaitis, praėjus lygiai savaitei po įvykdyto kraupaus nusikaltimo, pareigūnams parodė, ką veikė balandžio 11-osios naktį. Po šeštadienį rytą įvykusio apsilankymo Šiaulių apylinkės teisme, kur 22 metų jaunuoliui skirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas 3 mėnesiams, Š.Žemaitis iš Šiaulių buvo išvežtas į namus Linkuvoje (Pakruojo rajonas). Ten įtariamasis keturiems kriminalistams, tyrėjai ir valstybės paskirtai advokatei nusikaltimo vietoje davė parodymus ir nuosekliai atkūrė, kaip įvykdė nusikaltimą.

Su moterimis norėjusi persirengti Agness Landau sukėlė skandalą

512|2

Sporto klube persirenginėjusi vilnietė Aušra nustėro, kai į patalpą įžengė Agness Landau – anksčiau vyru buvusi mergina. „Jai čia ne vieta. Juk ji vyras“, – sakė Aušra. „O kur man eiti? – smeigė klausimą Agness Landau, kurios pase įrašyta, kad ji – Raulis Mammadlis. – Nejaugi turiu eiti į vyrų persirengimo kambarį? Juk ten orgijos kiltų, o aš nepersirengčiau“.

Dainininkui Radžiui – liūdna žinia: mirė jo tėvas

108|2

Žinomą dainininką Radžį Aleksandrovičių ir visą Panevėžio krašto čigonų bendruomenę sukrėtė skaudi netektis – mirė muzikos atlikėjo tėvas Radžis Aleksandrovičius vyresnysis. Liūdną žinią portalui lrytas.lt patvirtino Ramygalos miestelio seniūno pavaduotojas Kęstutis Dangveckas.

Daktarų istorija ir Garliavos drama: keisti sąlyčio taškai

214|7

Kas yra ta Daktarų šeima ir ar verta apie juos iš viso kalbėti? Tokia diskusija šią savaitę užvirė socialiniuose tinkluose. Nuo komentarų nesusilaikė ir iki gyvos galvos nuteisto ir šiuo metu Apeliacinio teismo sprendimo laukiančio Henriko Daktaro žmona bei duktė. Pastaroji vienai stiliaus žinovei „perdavė linkėjimus iš Kauno, nuo Guzo“. Keistas sutapimas – tą pačią savaitę Lietuvos knygynuose, prekybos centruose pasirodė papildytas knygos „Tikroji Daktarų istorija“ leidimas.

Nuo kanapių apkvaitęs vairuotojas pražudė 20-metį pėsčiąjį

30

Šeštadienio naktį Vilniuje, Konstitucijos prospekte, mikroautobuso vairuotojas užlėkė ant šaligatvio ir partrenkė pėsčiąjį, jis dėl itin sunkios traumos paguldytas į reanimaciją. Įtariama, jog „Volkswagen Transporter“ vairavęs 25 metų jaunuolis buvo apkvaišęs nuo narkotikų.

Policijos komisariate – mįslinga mirtis

8

Šeštadienį viešoje vietoje girtas pasirodęs 37 metų vyras buvo pristatytas į Švenčionių rajono policijos komisariatą, tačiau policijose patalpose jį netikėtai ištiko mirtis. Vyriškis vidurdienį buvo uždarytas į laikinojo sulaikymo kambarį. Pareigūnai dar suspėjo nustatyti sunkų girtumą (3,87 promilės).

Naujienų srautas
2015-04-19 12:19

Aferistės fantazuotojos bute – kalnai suaukotų rūbų

123|4

„Labiausiai gėda prieš kolegas vokiečius, kurie geranoriškai padėjo ir šitiek visko atidavė – rūbų, batų, žaislų, apie kokius kiti gali tik pasvajoti, patalų, patalynės, namų apyvokos daiktų“, – atsiduso Vokietijoje gyvenanti Laura Sennerich. Ji, kaip ir daugiau geraširdžių moterų, net penkerius metus rinko labdarą ir ją siuntė kaunietei Modestai Dubinskaitei. Ši moteris, prikūrusi graudžių istorijų, sėkmingai pelnėsi iš žmonių gerumo.


2015-04-19 12:18

Vaikas laikinai paimtas iš girtos ir agresyvios motinos namų

Girtos kaunietės namuose rastas vaikas laikinai perduotas šio miesto savivaldybės vaikų globos įstaigai. Incidentas įsiplieskė šeštadienio vakarą. Pareigūnai sulaukė pranešimo, jog Girmuonio gatvėje gyvenančios 34 metų moters namuose vyksta išgertuvės.


2015-04-19 11:47

Įkaušęs vairuotojas Panevėžyje sužeidė merginą

Įkaušęs vairuotojas Panevėžyje sužeidė merginą Girtas vairuotojas Panevėžyje vėlų šeštadienio vakarą sukėlė avariją, kurios metu buvo sužeista paauglė. Mašinų stovėjimo aikštelėje „Fiat Ducato“ automobilį vairavęs 31 metų panevėžietis sukdamas į dešinę susidūrė su tiesiai važiavusiu automobiliu „Audi 80“.


2015-04-19 11:38

Inžinieriaus karjera: Silicio slėnis, „LinkedIn“, „Microsoft“

1|2

„LinkedIn“ ir „Microsoft“, Silicio slėnis ir Londonas. Tokios įspūdingos yra pirmosios vos prieš porą metų informatikos studijas Kembridže baigusio KTU gimnazijos absolvento Andriaus Dagio karjeros stotelės. „Žinoma, malonu, kai įmonės pristatinėti nereikia, tačiau, mano manymu, svarbiausia yra darbo pobūdis“, – garsių darboviečių pavadinimų nesureikšmina A. Dagys, šiuo metu Londone dirbantis programų inžinieriumi korporacijoje „Microsoft“, „Skype" tobulinančiame padalinyje.


2015-04-19 11:24

Agresyvi praeivė puolė talžyti paauglį, jis atsidūrė ligoninėje

Vilniaus teisėsauga tiria neįprastą incidentą. Šeštadienio vakarą į vieną sostinės ligoninių atvyko 13 metų vaikinas. Jo veidas buvo smarkiai sumuštas. Žaizdos buvo matyti ir galvoje.


2015-04-19 11:06

Sukčių aukos: vienas pirko išgalvotą, antras – vogtą automobilį

2

Specializuotame automobilių pardavimo portale norimą automobilį išsirinkęs joniškietis skaičiuoja nuostolius – jis užkibo ant sukčiaus kabliuko. 42 metų vyriškį ketvirtadienį sudomino parduodamas „Opel Astra“. Susisiekęs su pardavėju joniškietis suderėjo kainą ir sutarė, kad pirkti šios 2008 m. pagamintos mašinos atvyks šeštadienį. Kad pardavėjas nesusigundytų kito pirkėjo pasiūlymu, vyras į prekeivio sąskaitą pervedė užstatą – 200 eurų.


2015-04-19 10:31

Girti sugėrovai švaistėsi peiliais

Policija tiria tris sunkius kūno sužalojimo atvejus – skirtingose vietose šeštadienį buvo sužalotas vilnietis, Kelmės ir Marijampolės rajonų gyventojai. Konfliktų metu jiems buvo smogta peiliais. Šeštadienio popietę sostinės Debesijos gatvėje 57 metų vyras peiliu smogė į kaklą 42 metų sugėrovui, kuris buvo nuvežtas į ligoninę. Smurtautojas atsidūrė areštinėje.


2015-04-19 10:00

Vilniuje ir Kaune aptiktas šovinių arsenalas

7

Teisėsaugos pareigūnai aiškinasi, kokiu būdu 30-mečio vilniečio ir 61 metų kauniečio namuose atsirado nemažas kiekis šaudmenų. Vėlų penktadienio vakarą policijos pareigūnai sostinėje, Architektų gatvėje esančiame bute rado 11 įvairaus kalibro šovinių ir metalinę svaidomą žvaigždę aštriomis briaunomis.


2015-04-19 10:00

Ugniagesį po avarijos ištiko koma

Medikai kovoja dėl Varėnos rajono ugniagesio gelbėtojo E.B. gyvybės – per avariją sunkiai sužeistą 24 metų vyrą ištiko koma. Eismo nelaimė įvyko vėlų šeštadienio vakarą Varėnos rajone, kelyje Babriškės – Varėna – Eišiškės.


2015-04-19 09:26

Krašto apsaugos ministras ir kariuomenės vadas vyks į Ukrainą

47

Lietuvos krašto apsaugos ministras Juozas Olekas ir kariuomenės vadas generolas majoras Jonas Vytautas Žukas su delegacijomis kitą savaitę vyksta oficialaus vizito į Ukrainą, pranešė Krašto apsaugos ministerija (KAM).


2015-04-19 09:00

Moterys nustėro sužinojusios, kam atitenka jų paaukoti daiktai

230|3

Įvairiais vardais prisistatanti kaunietė Modesta Dubinskaitė net 5 metus kurpė graudžias istorijas apie vargstančius žmones ir rinko labdarą. Galiausiai aferistę demaskavo patys aukotojai. „Dabar man gėda, kad buvome tokios patiklios“, – sakė vilnietė Vita Rakauskienė. „Kai mano vyras surankiotą labdarą nuvežė į Kauną ir pamatė moterį, kuri turėjo perimti pilną automobilį vertingų daiktų, kilo įtarimas, kad rytoj daiktai atsidurs turguje“, – pasakojo vilnietė Laura Ramaškienė.


2015-04-19 07:24

Klaipėdos rajone vertėsi automobilis, sužalotas keleivis

Apie 1 val. nakties Klaipėdos raj. Mickų kaime, kelyje Priekulė-Klaipėda nuo kelio nuvažiavo ir kelis kartus vertėsi „Audi80“. Automobiliu važiavo keturi vaikinai. Visi, spėjama, neblaivūs.


2015-04-18 22:35

Piliakalniai pasitinka pavasarį

28

Vaizdai iš Kernavės ir Karmazinų piliakalnių.


2015-04-18 21:43

Į Raudonąją knygą įrašytų paukščių galima išvysti ir ant takų

4|16

Jūršarkės, gaidukai, griciukai, urvinės antys – reti ir saugotini, į Lietuvos raudonąją knygą įrašyti paukščiai. Bet Nemuno deltoje jų dabar tiek, kad stebina ir pulkų gausa, ir individų nebaugštumu.


2015-04-18 17:16

Pakaunėje nuo kelio nulėkė du BMW automobiliai

14

Kauno rajone per avarijas sunkiai sužeisti du vyrai, vairavę automobilius BMW. Eismo nelaimės įvyko skirtingose vietose, tačiau beveik tuo pat metu – šeštadienio naktį, iškart po vidurnakčio. 26 metų vyras, sėdėjęs prie BMW 528 vairo, susižalojo kelyje Vilijampolė–Žeimiai–Šėta.


2015-04-18 17:14

Vilniuje rastas negyvas narkomanas

26|11

Šeštadienio popietę Vilniaus policijos pareigūnai gavo pranešimą apie V.Šopeno gatvėje be sąmonės gulintį vyriškį. Atvykę policijos pareigūnai ir medikai nustatė, kad vyras negyvas. Aplinkui jį mėtėsi švirkštai. Įtariama, kad miręs asmuo – narkomanas.


2015-04-18 16:30

Lobistai į Seimą atgabeno 100 butelių alkoholio. Kam?

20|2

Teisme buvo pagarsinti šiuo metu užsienyje gyvenančio buvusio lobisto padėjėjo Tautvydo Juškausko parodymai. 2012 metais apklaustas vyras prisiminė vieną apsilankymą Seime.


2015-04-18 16:28

O. Leiputė dar dvejus metus vadovaus Kauno socialdemokratams

9

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Kauno skyriaus pirmininke naujai dvejų metų kadencijai perrinkta Seimo narė Orinta Leiputė.


2015-04-18 16:14

Armėnų pėdsaką Klaipėdoje simbolizuos chačkaras

13|19| 

Lietuvoje, pirmiausia Klaipėdoje, gyvenantys armėnai dabar turi savo nacionalinės kultūros krikščioniškąjį simbolį chačkarą – akmeninį kryžių. Tai – vientisame tufo arba bazalto luite išraižytas armėnų tautos sakralinis paminklas, kuris armėnams svarbiomis progomis statomas ten, kur gyvena šios tautos atstovų. Dar nuo 301 metų pradėti statyti chačkarai, kaip ir lietuvių mediniai kryžiai, yra įtraukti į UNESCO Pasaulio kultūros vertybių paveldo sąrašą.


2015-04-18 15:36

Šarūnas Žemaitis atkūrė žiauraus nusikaltimo eigą

9|26

Samantos Rakauskaitės nužudymu įtariamas Šarūnas Žemaitis, praėjus lygiai savaitei po įvykdyto kraupaus nusikaltimo, pareigūnams parodė, ką veikė balandžio 11-osios naktį. Š.Žemaitis iš Šiaulių buvo atvežtas į namus Linkuvoje (Pakruojo rajonas). Ten įtariamasis keturiems kriminalistams, tyrėjai ir valstybės paskirtai advokatei nusikaltimo vietoje davė parodymus ir nuosekliai atkūrė, kaip įvykdė nusikaltimą.