Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Aktualijos
2014-06-13 09:29

Nerijus Udrėnas paliks Prezidentūrą?

Pagrindinis prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėjas ekonomikos klausimais Nerijus Udrėnas, gali palikti Prezidentūrą. Prieš tapdamas prezidentės patarėju N.Udrėnas dirbo SEB banke.


2014-06-13 07:49

A. Zuokas: „Partijų susijungimas – naujas gūsis politikoje“

Ketvirtadienį „Lietuvos ryto“ televizijos aktualių pokalbių laidoje „Lietuva tiesiogiai“ apie naujus savivaldos rinkimus, dviejų partijų susijungimą bei praėjusią Rusijos dienų šventę su žurnaliste Daiva Žeimyte kalbėjosi Vilniaus meras Artūras Zuokas.


2014-06-12 22:05

Socialdemokratai eurokomisaro postą atiduoda V. P. Andriukaičiui

Ketvirtadienio vakarą posėdžiavusi Lietuvos socialdemokratų partijos valdyba nusprendė į eurokomisarus siūlyti sveikatos apsaugos ministrą socialdemokratą Vytenį Povilą Andriukaitį. Tai po posėdžio žurnalistams patvirtino partijos pirmininkas, premjeras Algirdas Butkevičius.


2014-06-12 21:57

Ispanija nusiųs į Baltijos šalis keturis naikintuvus

Ispanija šių metų rudenį nusiųs į Baltijos šalis keturis karališkųjų karinių oro pajėgų naikintuvus „Eurofighter“. Toks sprendimas buvo priimtas ketvirtadienį Madride per Ispanijos užsienio reikalų ir bendradarbiavimo ministro Jose Manuel Garcia-Margallo ir NATO generalinio sekretoriaus Anderso Fogho Rasmusseno derybas.


2014-06-12 21:50

Dalia Grybauskaitė nuslydo nuo reitingų viršūnės

Ilgą laiką populiariausių visuomenės veikėjų sąraše pirmavusi antrajai kadencijai perrinkta prezidentė Dalia Grybauskaitė šią poziciją užleido. Šalies vadovę visuomenės nuomonės apklausose, nors ir nežymiai, išstūmė jos pirmtakas prezidentas Valdas Adamkus. Politologai šio atotrūkio nesureikšmina ir sieja su Prezidento rinkimų kampanija.


2014-06-12 19:55

Dujų kainos pakurstė politikų rietenas Seime

3|

Premjeras Algirdas Butkevičius ketvirtadienį Seimui aiškinosi, ar Lietuva, gavusi nuolaidą iš "Gazprom" už rusiškas dujas, nepraras dar daugiau pinigų, nes už nuolaidą buvo atsisakyta dar vieno ieškinio prieš „Gazprom".


2014-06-12 19:25

Rolandas Paksas slapta buvo susitikęs su Dalia Grybauskaite

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderis Rolandas Paksas trečiadienį su Dalia Grybauskaite aptarė galimus kandidatus į aplinkos ministrus. Apie šį susitikimą viešai nebuvo skelbta, tačiau jį buvus BNS patvirtino ir R.Paksas, ir Prezidentūra.


2014-06-12 18:31

Seimas sukilo prieš rūkymą balkonuose

Seimas svarstys siūlymą jaunuoliams iki 18 metų uždrausti rūkyti ir kitaip vartoti bei turėti tabako gaminius. Parlamentarai ketvirtadienį po pateikimo pritarė Tabako kontrolės įstatymo pataisoms, kuriomis tikimasi sumažinti rūkančiųjų skaičių. Toliau pataisos bus svarstomos rudenį.


2014-06-12 18:14

Pradėtas tyrimas dėl pedofilijos Kedžių ir Venckų namuose

 

Garsiojoje pedofilijos istorijoje iš Kedžių ir Venckų skrieję kaltinimai grįžo bumerangu. Prokurorai pradėjo tyrimą dėl Laimutės Stankūnaitės dukters tvirkinimo Kedžių ir Venckų namuose, kai mažametė prieš kamerą pasakojo apie neva patirtą seksualinę prievartą. Nuo teisėsaugos besislapstančiai Neringai Venckienei tai gali užtraukti baudžiamąją atsakomybę ir prokurorams leistų kreiptis į užsienio kolegas dėl parlamentarės ekstradicijos.


2014-06-12 18:14

Vasarą be karšto vandens likę panevėžiečiai keikia šilumininkus

10| 

„Butus pirkome, kad gyventume su visais patogumais. O dabar visą vasarą neturėsime šilto vandens“, – ir stebisi, ir piktinasi vieno Panevėžio mikrorajono gyventojai. Stoties, Radviliškio bei Prekybos gatvėse beveik 400 butų gyventojai jau nuo gegužės vidurio gyvena be karšto vandens. Senos šilumos tinklų trasos remontą numatoma baigti iki rugsėjo pradžios. Tuo tarpu šilumą ir karštą vandenį panevėžiečiams tiekiančios bendrovės „Panevėžio energija“ atstovai teigia, kad žmonės dėl susiklosčiusios situacijos ir patys kalti.


2014-06-12 16:26

Darbas Europos Komisijoje – saldi tremtis

 

Socialdemokratai mokosi iš konservatorių? Jeigu pasitvirtins gandai, kad socialdemokratai į Europos Komisiją deleguos sveikatos apsaugos ministrą Vytenį Andriukaitį, tai bus antras kartas iš eilės, kai dirbti į Briuselį išsiunčiamas nemėgstamas politikas.


2014-06-12 15:22

Juodasis sąrašas – kriminalinės žvalgybos informacija

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) vadovas Saulius Urbanavičius sako su Seimo pirmininke Darbo partijos vadove Loreta Graužiniene aptaręs klausimą dėl vadinamojo juodojo sąrašo, tačiau neatskleidė, ar parlamento vadovę supažindino su jo turiniu.


2014-06-12 14:37

Ketvirtadienis

20

Eilinis birželio ketvirtadienis Vilniuje.


2014-06-12 14:34

Mobilaus telefono užrašai-10

31

Mobilografija - „Lietuvos ryto“ fotografo Ramūno Danisevičiaus pomėgis. Mobiliuoju telefonu užfiksuotose akimirkose šį kartą rasite ne tik plaukuotą nosį.


2014-06-12 12:24

Prokurorų prašoma ištirti dešiniųjų ryšius su „Gazprom“

Seimo socialdemokratai prašo Generalinės Prokuratūros ištirti, ar 2009-2010 m. Vyriausybei vadovaujant Andriui Kubiliui nebuvo pasinaudota Specialiųjų tyrimo tarnybų bei Generalinės Prokuratūros institucijomis, siekiant sužlugdyti valstybei svarbų projektą. Socialdemokratų frakcijos rašte taip pat prašoma ištirti, kokia reali žala valstybei ir kieno užsakymu buvo padaryta neįgyvendinus ankstesnio ir pigesnio suskystintų dujų terminalo projekto.


Populiariausi per 24 val.