Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Aktualijos
2014-07-10 19:05

Pasaulio lietuvių susitikime – įdomūs pokalbiai su rašytojais

43

Ketvirtadienį Visuomenės harmonizavimo parke, Prienų rajone, prasidėjo Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas. Lrytas.lt ir Bendraukime erdvėje dalyviai galėjo pasikalbėti su žinomais kūrėjais: rašytojomis ir „Lietuvos ryto“ žurnalistėmis Laima Lavaste bei Audrone Urbonaite. Su jaunimu taip pat bendravo Algimantas Čekuolis, Andrius Tapinas, Ilzė Butkutė, Indrė Valantinaitė.


2014-07-10 18:51

Išskerdę tūkstančius kiaulių žmonės dabar maitinami pažadais

 

Dėl afrikinio kiaulių maro skubių priemonių griebusis valdžia ūkininkams tampo nervus – šernai iššaudyti, kiaulės išskerstos, bet kompensacijų nei kiaulių augintojams, nei medžiotojams mokėti neskubama. Po 165 litus už gyvulį yra gavę tik Lazdijų krašto ūkininkai, mat jie kiaules išpjovė anksčiausiai. Šalčininkų, Varėnos, Alytaus rajonų ūkininikai ant valdžios grieža dantį.


2014-07-10 18:18

Verslininkas Ugnius Kiguolis nusikratė kaltinimų sukčiavimu

Liepos 14 dieną Kauno apylinkės teismas vėl atvers 35 metų verslininko, buvusio muzikos grupės „Tipo grupė“ dainininko Ugniaus Kiguolio baudžiamąją bylą.


2014-07-10 18:06

Policija rūpinosi dviem pasiklydusiais angliakalbiais berniukais

Į sostinės 4-ąjį policijos komisariatą pristatyti pasiklydę berniukai atrodė išsigandę, tad jais pasirūpinti teko policijos pareigūnėms.


2014-07-10 17:09

Tarp galimų Vytenio Andriukaičio įpėdinių – Juozo Oleko pavardė

Vytenis Povilas Andriukaitis keliasi į Briuselį, o Sveikatos apsaugos ministerija turės naują šeimininką. Kas juo taps? Socialdemokratų partijos užkulisiuose šnabždamasi apie tris kandidatus, kurie gali užimti šį postą. Gali nutikti taip, kad, V.Andriukaičiui pradėjus dirbti Europos Komisijoje, mūsų šalyje pasikeis net du ministrai. Šaltiniai Socialdemokratų partijos vadovybėje teigia, kad tokia galimybė yra reali.


2014-07-10 17:05

G. Steponavičiaus teiginiai apie viceministro postą tėra gandai

Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius gavo Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) atsakymą, kuriame teigiama, jog viešojoje erdvėje Seimo nario Gintaro Steponavičiaus paskleista informacija neva energetikos viceministro postas buvo parduotas už 250 tūkst. litų kyšį, tėra gandai, ir nesant tam pagrindo, atsisakyta pradėti ikiteisminį tyrimą.


2014-07-10 16:30

Seimas priėmė pataisas dėl didesnės žurnalisto šaltinio apsaugos

Seimas ketvirtadienį priėmė įstatymų pataisas, kurios užtikrins didesnę žurnalisto informacijos šaltinio apsaugą. Pagal pataisas, kurias pateikė prezidentė Dalia Grybauskaitė, teismas žurnalistą įpareigoti atskleisti informacijos šaltinį galės tik prieš tai surengęs teismo posėdį, kuriame išklausys jo argumentus. Šiuo metu gavęs prokuroro kreipimąsi teisėjas tokį sprendimą priima nerengdamas posėdžio.


2014-07-10 16:21

Prienų rajone - antrasis Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas

2

Ketvirtadienį Visuomenės harmonizavimo parke, Prienų rajone prasideda Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas. Liepos 10 – 13 dienomis vyksiančiame verslo, politikos, kultūros ir mokslo festivalyje jau renkasi pirmieji lankytojai.


2014-07-10 16:12

Pase bus galima įrašyti tautybę

Lietuvos Respublikos piliečio pase bus galima piliečio rašytiniu prašymu įrašyti tautybę.


2014-07-10 15:57

LRT rodys ukrainiečių parengtas naujienų laidas rusų kalba

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija nuo pirmadienio pradeda transliuoti ukrainiečių žurnalistų parengtas naujienų laidas apie įvykius Ukrainoje rusų kalba.


2014-07-10 15:44

Tautinių mažumų įstatymo projektas vėl atidėtas

Seimas ketvirtadienį vėl atidėjo Tautinių mažumų įstatymo svarstymą.


2014-07-10 14:31

Atsistatydinimų virtinę papildė ūkio ir teisingumo viceministrai

Ketvirtadienį atsistatydino visi trys ūkio viceministrai, patvirtino ūkio ministras Evaldas Gustas. E.Gustas BNS sakė ketvirtadienį pasirašęs viceministrų Rasos Noreikienės, Mariaus Skarupsko ir Kęstučio Trečioko atsistatydinimo pareiškimus. Paskutinė jų darbo diena - penktadienis.


2014-07-10 14:30

Dragūnai tobulina įgūdžius su JAV oro desantininkais

12

Brg. gen. Povilo Plechavičiaus (Kairių) poligone, Klaipėdos raj., vyksta bendros Dragūnų bataliono ir JAV karių pratybos. Per pastarąsias dienas kariai tobulino ekstremalaus vairavimo, vandens kliūčių įveikimo ir pasalų vykdymo įgūdžius. Dragūnai sako, kad su JAV kolegomis labai lengva rasti bendrą „taktinę“ kalbą, todėl bendraudami tobulinasi ir anglų kalbos žinias. Savo ruožtu JAV kariai žavisi mūsų karių sumanumu ir gebėjimu parankinėmis priemonėmis patobulinti užduoties vykdymą. Amerikiečiams įstrigo mūsų karių svetingumas bei noras bendrauti.


2014-07-10 14:02

V. Adamkus: „J. Kazickas Lietuvą mylėjo ne žodžiais, o darbais“

Kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus sako, kad išeivijos verslininkas, visuomenės veikėjas Juozas Kazickas padarė didžiausią galimą indėlį į Lietuvos laisvę ir meilę šaliai įrodė darbais.


2014-07-10 13:52

Vytenis Andriukaitis nebebus sveikatos apsaugos ministras

Socialdemokratas Vytenis Povilas Andriukaitis iškeliauja į Briuselį. Lietuva turės naują sveikatos apsaugos ministrą. Ketvirtadienį Seimas pritarė, kad šis politikas taptų eurokomisaru. Už tokį sprendimą balsavo 82 Seimo nariai. 10 politikų tam nepritarė, o 16 susilaikė. Naujas pareigas jis pradės eiti nuo šio rudens. Kokios srities eurokomisaru taps kairiųjų kandidatas - kol kas nėra žinoma.


Populiariausi per 24 val.