Atsistatydino Varėnos meras E. Jankevičius

Atsistatydino Varėnos meras E. Jankevičius


2013-01-04 17:47

Penktadienį Varėnos rajono meras Elvinas Jankevičius pranešė apie savo atsistatydinimą. Savivaldybės taryba socialdemokratų partijai priklausančio politiko prašymą patenkino. Laikinai mero pareigas eis vicemeras Vidas Mikalauskas.

1/1

E. Jankevičius planuoja palikti Varėną ir grįžti į Vilnių, kur gyvena jo šeima.

Atsistatydino Varėnos meras E. Jankevičius

1 / 1

E. Jankevičius planuoja palikti Varėną ir grįžti į Vilnių, kur gyvena jo šeima.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-27 16:32

Europos Komisija siūlo į Lietuvą perkelti 710 pabėgėlių

128|3|

Sprendžiant migrantų krizę Viduržemio jūroje, Europos Komisija (EK) trečiadienį pasiūlė į Lietuvą perkelti 710 pabėgėlių. EK siūlymu, 302 pabėgėliai į Lietuvą turi būti perkelti iš Italijos, 201 – iš Graikijos ir 207 – iš trečiųjų šalių.


2015-05-27 16:23

Olandai nuskendusio lėktuvo apžiūrai pasirinko laivą „Jotvingis“

 

Nyderlandų kompanija „Mammoet“ Baltijos jūroje nuskendusio lėktuvo An-2 apžiūros operacijai pasirinko laivą „Jotvingis“, sakė krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.


2015-05-27 16:01

Ukrainos kariai: „Kūno ir sielos žaizdas vienodai skauda“

41|12

Šūvių ir skeveldrų suniokiotos rankos ir kojos, suluošinti kūnai. Su tokiais sužeidimais, gautais Donecko oro uosto šturmo metu ar Ilovaisko katile, į Druskininkus atvyksta Ukrainos karai. Mėnesių mėnesius trunkanti reabilitacija padeda išgydyti kūno žaizdas, tačiau sielą išgydytų tik pergalė. Rimtus sužeidimus patyrę Ukrainos kariai – Viktoras Pilščikas, Ruslanas Curkanas, Aleksejus Turčinas, Valerijus Ničiporukas, Michailas Maistrenko jau stojasi ant kojų, bet akys kalbėte kalba apie tai, ką jiems teko patirti.


2015-05-27 15:34

Lietuvos savivaldybių asociacijai toliau vadovaus R. Malinauskas

1

Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) vadovu trečiadienį perrinktas Druskininkų meras socialdemokratas Ričardas Malinauskas, pranešė LSA.


2015-05-27 15:15

Dolerio karalystėje bėglė N. Venckienė panoro lietuviškų eurų

661|3|

Daugiau kaip dvejus metus JAV besislapstančiai Neringai Venckienei, regis, stinga pinigų – ji reikalauja, kad Lietuva sumokėtų ne tik už jos pravaikštas Seime, bet ir už ankstesnį darbą Kauno teisme. Vilniaus apygardos administracinis teismas yra gavęs du nuo teisėsaugos pasislėpusios N.Venckienės skundus. Vienas jų dėl esą neišmokėtų visų pinigų Kauno apygardos teisme priimtas ir bus nagrinėjamas. Antrasis skundas dėl darbo Seime išsiųstas pareiškėjai patikslinti, nes teismas nesuprato, ko iš jo nori per apkaltą iš parlamento išmesta partijos „Drąsos kelias“ dvasinė vadovė.


2015-05-27 15:10

Švietimo ir mokslo ministre paskirta Audronė Pitrėnienė

45|

Švietimo ir mokslo ministre paskirta „darbietė“ Audronė Pitrėnienė, pastaruoju metu ėjusi Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkės pareigas. Kaip pranešė Prezidentūra, šalies vadovė Dalia Grybauskaitė trečiadienį pasirašė dekretą dėl A.Pitrėnienės skyrimo į pareigas.


2015-05-27 14:04

Dėl lėktuvo An-2 „ant kilimėlio“ iškviesti pirmieji atstovai

13|13|

Trečiadienį į pirmąją posėdį Seime susirinko lėktuvo An-2 katastrofos tyrėjai. Jie siekia išsiaiškinti Baltijos jūroje nugrimzdusio lėktuvo An-2 paieškos ir įgulos gelbėjimo operacijos vykdymo klausimus. Posėdžio metu buvo keliami klausimai susiję su skrydžių sauga. Ar tokio tipo vienmatoriams orlaiviams išduodant leidimus buvo viskas apsvarstyta? Ar pakankamas reglamentavimas, kad tokio tipo orlaiviai turėtų specialią įrangą, kuri padėtų gelbėtojams?


2015-05-27 13:03

Po teisės mokslų Anglijoje – į Marijampolės kriminalinę policiją

5|2

„Antri metai, kai į mūsų komisariatą ateina daugiau pareigūnų nei išeina. Prieš tai buvo duobė. Vyksta kartų kaita“, – teigė Marijampolės apskrities Vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) viršininkas Skirmantas Andriušis. Į šios įstaigos kolektyvą antradienį buvo priimti du jauni pareigūnai. Viena jų baigė teisės mokslus užsienyje.


2015-05-27 12:55

Taupioji L. Graužinienės patikėtinė nevaržo tik savęs

66

Parlamente vėl gaudžia taupymo varpai, o jais bene garsiausiai skambina Seimo kanclerė Daiva Raudonienė. Tiesa, pati tuo pat metu mėgaujasi ir solidžiu priedu prie algos, ir dažnomis kelionėmis. Kai D.Raudonienė praėjusių metų pabaigoje tapo Seimo kanclere, politikos užkulisiuose buvo neabejojama, kad valdininkė už šį karjeros posūkį turi būti dėkinga Seimo pirmininkei Loretai Graužinienei.


2015-05-27 12:20

M.Janukonis pradeda eiti ambasadoriaus Ukrainoje pareigas

Lietuvos ambasadorius Ukrainoje Marius Janukonis įteikė skiriamuosius raštus šalies prezidentui Petro Porošenkai.


Populiariausi per 24 val.