Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Atsistatydino Varėnos meras E. Jankevičius

Atsistatydino Varėnos meras E. Jankevičius

2013-01-04 17:47

Penktadienį Varėnos rajono meras Elvinas Jankevičius pranešė apie savo atsistatydinimą. Savivaldybės taryba socialdemokratų partijai priklausančio politiko prašymą patenkino. Laikinai mero pareigas eis vicemeras Vidas Mikalauskas.

1/1

E. Jankevičius planuoja palikti Varėną ir grįžti į Vilnių, kur gyvena jo šeima.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-08-22 20:35

Linas Linkevičius Kijeve pasmerkė agresyvius Rusijos veiksmus

40| 

Lietuva nuosekliai remia Ukrainos suverenitetą bei teritorinį vientisumą, penktadienį pabrėžė Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, Kijeve susitikęs su Ukrainos prezidentu Petro Porošenka ir užsienio reikalų ministru Pavlo Klimkinu.


2014-08-22 20:13

Blogos žinios D.Valiui: prokuroras jam rašo įtarimus

65| 

Ikiteisminį tyrimą dėl nušalintojo generalinio prokuroro Dariaus Valio autoįvykio metu galimai padarytos nusikalstamos veikos atliekantys Panevėžio prokurorai turi blogų žinių savo viršininkui – jis netrukus atsidurs įtariamojo kailyje. Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Robertas Diksa portalui patvirtino, kad D.Valiui planuoja pareikšti įtarimus padarius nusikalstamą veiką.


2014-08-22 20:12

Švietimo ir mokslo ministerija pirko alkotesterių

9

Rugsėjo 1-osios išvakarėse Vilniuje, Nepriklausomybės aikštėje, savivaldybių atstovams Švietimo ir mokslo ministerija perduos ne tik naujuosius geltonuosius autobusus, bet įteiks ir alkotesterius. Kam jie skirti?


2014-08-22 13:32

Lietuvoje lankosi JAV politikai

62|3| 

Jungtinių Valstijų Kongreso nariai penktadienį Vilniuje susitinka su Lietuvos vadovais aptarti saugumo situaciją Europoje. Demokratų senatorių Billą Nellsoną iš Floridos priėmė prezidentė Dalia Grybauskaitė. Susitikime su JAV politiku prezidentė aptarė bendradarbiavimą karinio, energetinio ir informacinio saugumo klausimais, dvišalę prekybą.


2014-08-22 13:25

Lietuvos kariai – į pratybas Vokietijoje

11

Rugpjūčio 24 – rugsėjo 11 dienomis apie 250 karių iš Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“, Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono ir priskirtų vienetų dalyvaus Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) Sausumos pajėgų Europoje Jungtiniame tarptautiniame rengimo centre Vokietijoje, šalia Hohenfelso esančiame kariniame poligone vyksiančiose vienose didžiausių šiais metais tarptautinių pratybų „Kardų susikirtimas 2014” (angl. Saber Junction 2014).


2014-08-22 12:22

A. Michnikas: „Lietuvos ir Lenkijos ginčai naudingi Maskvai“

25

Lenkijos dienraščio „Gazeta Wyborcza“ vyriausiasis redaktorius Adamas Michnikas sako, kad įvykių Ukrainoje kontekste, Lietuvos ir Lenkijos ginčai yra absurdiški, o Vilniaus ir Varšuvos santykių griovimas naudingas tik Maskvai.


2014-08-22 12:16

Matematikos egzamino užduotis nutekinęs VU docentas neteko darbo

27

Vilniaus universitetas (VU) abipusiu sutarimu iš pareigų atleido valstybinio matematikos brandos egzamino užduotis nutekinusį Matematikos ir informatikos fakulteto docentą Rimantą Grigutį. Tai BNS patvirtino sprendimą priėmęs VU mokslo reikalų prorektorius profesorius Eugenijus Butkus, šiuo metu pavaduojantis universiteto rektorių.


2014-08-22 12:00

Telefono ryšio sutrikimai Kaune jau pašalinti

6

Kaune daugelis įmonių ir įstaigų tapo tarsi atkirsto nuo pasaulio – nuo pat ryto jose neveikia fiksuoto ryšio telefonai. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Odeta Tumelytė portalui lrytas.lt patvirtino apie ryšio sutrikimus – paskambinus į komisariatus, pasigirsta trumpi pypsėjimai, esą numeris užimtas. Tikrinant informaciją, lrytas.lt nepavyko susisiekti nė su vienu iš penkių miesto policijos komisariatų. „Šiandien turime problemų. Kiek laiko nebus ryšio, sunku pasakyti. Nežinome ir priežasčių, dėl ko įvyko sutrikimai“, – pasakojo Odeta Tumelytė.


2014-08-22 10:26

Prezidentės malonės sulaukęs kalinys nepalenkė teismo

9

Prezidentės malonės sulaukęs iki gyvos galvos dėl banko plėšimo ir apsaugos darbuotojo nužudymo kalėti turėjęs Justinas Buta vėl veržėsi į laisvę - teismui jis buvo apskundęs Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Lygtinio paleidimo komisijos nutarimą, kuriuo nuspręsta netenkinti jo prašymo anksčiau paleisti į laisvę.


2014-08-22 10:15

Lukiškės jau ėmė kelti siaubą ir Danijoje

98|2| 

Lietuvoje už išžaginimą nuteistas ir į savo šalį pasprukęs danas Bjarke Schultzas nuosprendžio dėl vaikų pornografijos gali ir nebeišgirsti. Danijos teismas nusprendė bėglio neišduoti Lietuvai, rašo „Lietuvos rytas“. „Apkaltintas, kankintas ir pažemintas dėl lietuvės moters“, – taip internete sukurtame dienoraštyje prisistato už studentės išžaginimą nuteistas danas B.Schultzas. Tai, kad Lietuvoje buvo žeminamas ir kankinamas, jis įrodė ir Danijos teismui – čia nuspręsta netenkinti Europos arešto orderio, kuriuo prašoma leidimo suimti B.Schultzą ir grąžinti jį į Lietuvą baudžiamajam persekiojimui.


Populiariausi per 24 val.