Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Atsistatydino Varėnos meras E. Jankevičius

Atsistatydino Varėnos meras E. Jankevičius

2013-01-04 17:47

Penktadienį Varėnos rajono meras Elvinas Jankevičius pranešė apie savo atsistatydinimą. Savivaldybės taryba socialdemokratų partijai priklausančio politiko prašymą patenkino. Laikinai mero pareigas eis vicemeras Vidas Mikalauskas.

1/1

E. Jankevičius planuoja palikti Varėną ir grįžti į Vilnių, kur gyvena jo šeima.

Atsistatydino Varėnos meras E. Jankevičius

1 / 1

E. Jankevičius planuoja palikti Varėną ir grįžti į Vilnių, kur gyvena jo šeima.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-11-25 21:33

Lietuvos politikai stebisi: mes parduosime ginklų Ukrainai?

267| 

Seimo Socialdemokratų frakcijos posėdyje antradienį kai kurie politikai piktinosi tuo, kad jiems visiška naujiena tapo ir tai, kad Lietuvos ir Ukrainos prezidentai Kijeve esą susitarė dėl lietuviškos ginkluotės tiekimo Ukrainai. Pats Ukrainos prezidentas Petro Porošenka tai pavadino „ginkluotės elementais“.


2014-11-25 20:04

Vairuotojo žmona papasakojo, kokiomis sąlygomis dirba lietuviai

204| 

Ilgos valandos prie vilkiko vairo riedant apledėjusiais Skandinavijos keliais, nuolatinis skubėjimas pristatyti krovinius ir ginčai su darbdaviais Lietuvoje – tokia lietuvių vilkikų vairuotojų kasdienybė. Neseniai lrytas.lt rašė apie Norvegijoje dirbančius ir į kitas Skandinavijos šalis krovinius vežančius Lietuvos logistikos įmonės „Girteka“ vairuotojus, kurie, nusprendę nebesitaikstyti su darbdavio reikalavimais mažinti degalų sąnaudas ir darbo saugos taisyklių ignoravimu, surengė įspėjamąjį streiką.


2014-11-25 19:20

Iš tikinčiosios 37 tūkst. litų „išmelžęs“ klebonas mėto pėdas

22| 

Dėl gautos dosnios kelių šimtų tūkstančių litų aukos Jonavos klebonui Audriui Mikitiukui teks aiškintis teismuose. Sužinoję, kad psichikos liga serganti moteris dosniai parėmė bažnyčią ir kleboną jos artimieji kreipėsi į teismą ir prašo sugrąžinti pinigus, praneša „Lietuvos ryto“ televizija. Giminaičių tvirtinimu klebonas pasinaudojo savo veiksmų suprasti negalinčia moterimi. Pats klebonas, teismo pasiūlymą taikytis atmetė. Esą dalį pinigų jau grąžinęs, o toliau lauks teismo sprendimo.


2014-11-25 17:47

Į Lietuvą atsiųstas portugalų žvalgybinis lėktuvas

21|3

Po mįslingo povandeninio laivo „medžioklės“ prie Švedijos krantų, stebėti Baltijos jūrą į Lietuvą spalio pabaigoje buvo atsiųstas Portugalijos karinių oro pajėgų žvalgybinis lėktuvas „Lockheed P-3C CUP“. „Orlaivis nuo spalio pabaigos bazuojasi Lietuvos karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose ir vykdo patruliavimą ir stebėjimą Baltijos jūroje“, - BNS antradienį patvirtino Lietuvos krašto apsaugos ministerijos Viešųjų ryšių departamentas.


2014-11-25 17:34

Galutinis žodis: E.Raistenskis buvo veikiamas interesų konflikto

1

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) galutine ir neskundžiama nutartimi paliko galioti Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) 2013 m. liepos 10 d. sprendimą, kad vidaus reikalų ministro patarėjas Ervinas Raistenskis, dalyvaudamas ministerijai pavaldžių viešąjį saugumą užtikrinančių įstaigų vadovų pasitarimuose svarstant klausimus, susijusius su jo kita darboviete - Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT), pažeidė Lietuvos Respublikos viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus, įpareigojančius vengti interesų konflikto ir nusišalinti jam iškilus.


2014-11-25 17:14

Dalis Rusijoje areštuoto laivo „Jūros vilkas“ įgulos išvyko namo

10

Rusijoje sulaikyto Lietuvos laivo byla toliau bus nagrinėjama gruodį, dalis įgulos jau paliko laivą, sako laivo savininkų advokatas Vladimiras Odiagaila. Antradienį Murmansko teismas toliau nagrinėjo administracinę Lietuvoje registruoto laivo „Jūros vilkas“ bylą, kurioje žvejybos pažeidimais kaltinamas laivo kapitonas, Lietuvos pilietis Aleksandras Gruško.


2014-11-25 16:30

„Sodros“ biudžetas grąžintas tobulinti

1

Seimas nusprendė toliau nesvarstyti kitų metų „Sodros“ biudžeto ir jį grąžinti tobulinti jo iniciatoriams.


2014-11-25 16:28

Daliai Grybauskaitei uostamiestyje teko krikštamotės vaidmuo

37|7

Antradienį Klaipėdos universiteto (KU) mokslinių tyrimų laivui oficialiai suteiktas vardas „Mintis“, o laivą pakrikštijo Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Iškilmės vyko Vakarų Baltijos laivų statykloje, kuri yra bendrovės Vakarų laivų gamyklos antrinė įmonė. Ceremonijos metu Vakarų laivų gamyklos generalinis direktorius Arnoldas Šileika perdavė laivą Klaipėdos universiteto rektoriui Eimučiui Juzeliūnui.


2014-11-25 16:19

Planai atgaivinti Laisvės alėją sukėlė ir abejonių

5

Greitai prasidėsiantis Laisvės alėjos esminis remontas kelia kauniečių aistras. Verslininkai ir gyventojai projekto kūrėjams siūlo įvairias idėjas. Bet neaišku, ar į juos valdininkai kreips dėmesį. Gal bus išklausytos nors dvasininkų maldos? Antradienį Kaune pristatytas planuojamos Laisvės alėjos rekonstrukcijos projektas. Darbus žadama pradėti kitais metais. Pirmojo etapo metu bus rekonstruojama atkarpa nuo A.Mickevičiaus gatvės iki Nepriklausomybės aikštės.


2014-11-25 16:15

Kaune duris atvėrė šiuolaikiška biblioteka

2

Kauno kolegijos studentai jau gali naudotis nauju šiuolaikišku pastatu, iškilusiu greta senųjų ugdymo įstaigos korpusų. Čia esančioje bibliotekoje bus laukiami visi specialios literatūros ieškantys kauniečiai.


Populiariausi per 24 val.