Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Atsistatydino Varėnos meras E. Jankevičius

Atsistatydino Varėnos meras E. Jankevičius

2013-01-04 17:47

Penktadienį Varėnos rajono meras Elvinas Jankevičius pranešė apie savo atsistatydinimą. Savivaldybės taryba socialdemokratų partijai priklausančio politiko prašymą patenkino. Laikinai mero pareigas eis vicemeras Vidas Mikalauskas.

1/1

E. Jankevičius planuoja palikti Varėną ir grįžti į Vilnių, kur gyvena jo šeima.

Atsistatydino Varėnos meras E. Jankevičius

1 / 1

E. Jankevičius planuoja palikti Varėną ir grįžti į Vilnių, kur gyvena jo šeima.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-01-31 14:54

Rusijos pratyboms Karaliaučiuje – padidintas Lietuvos dėmesys

1

Rusijai savaitgalį surengus dideles pratybas Karaliaučiaus srityje ir prie Baltijos krantų, Lietuvos krašto apsaugos ministras sako, kad Vyriausybė stebi padėtį, tačiau pagrindo nerimauti nėra.


2015-01-31 14:43

Ką reiškia aukšti Liberalų sąjūdžio reitingai?

2

Opozicijoje esančiam Liberalų sąjūdžiui visuomenės apklausose pakilus į aukščiausią kada nors pasiektą poziciją, politologas sako, kad tai dar nereiškia, kad ši politinė partija laimėtų rinkimus. Vis dėlto Vincentas Vobolevičius mano, kad liberalų kaip rimtos dešiniosios partijos įvaizdis stiprėja.


2015-01-31 14:28

Bandoma supjudyti lietuvius, lenkus ir rusus. Ar pavyks?

64|6|

Ketvirtadienio rytą Seimo narę Iriną Rozovą išgąsdino ir sunervino antirusiškas išpuolis Klaipėdoje, kai jos dukros namas buvo apkeverzotas įžeidžiančiais užrašais. Beveik tuo pačiu metu socialiniame tinkle „Facebook“ buvo sukurtas „Vilniaus Liaudies Respublikos“ puslapis, kuriame atvirai kalbama apie „žaliųjų žmogeliukų“ poreikį Vilniaus krašte. Klausiate kam? Tam, kad gintų lenkų tautinės mažumos interesus Vilniaus krašte.


2015-01-31 13:51

Klaipėdos merui patarimas – nevilioti rinkėjų trimito garsais

62|7

Klaipėdos rotušėje įvairių politinių partijų ir visuomeninių judėjimų lyderiai pasirašė sutarimą dėl garbingo ir sąžiningo dalyvavimo miesto mero ir savivaldybės tarybos rinkimuose Tiesa, uostamiesčio meras liberalas Vytautas Grubliauskas, vėl pretenduojantis užimti šį postą, bendrosios deklaracijos nepasirašė. Varžovai jį paprasčiausiai ignoravo – nepakvietė į sueigą.


2015-01-31 13:48

Savo vaiką pagrobusi lietuvė: „Norvegai mūsų nesustabdys“

473|2

Emigrantai lietuviai, ne vienus metus Norvegijoje lieję ašaras dėl to, kad šios šalies institucijos atima iš jų vaikus, nutarė veikti drastiškai. Šią ir praėjusią savaitę dvi lietuvių šeimos pasigrobė globėjams norvegams atiduotas savo atžalas. Šį pirmadienį Norvegijos Moldės mieste 7-metis lietuvis buvo pagrobtas iš boulingo klubo, kuriame susitiko su motina Gražina Leščinskiene.


2015-01-31 11:31

Lietingą rytą – liūdna ceremonija Kauno senamiestyje

13|13

„Žiauru, labai liūdna procedūra“, – žiūrėdama į ardomą Debesų eglę Kauno Rotušės aikštėje liūdesio neslėpė jos autorė, menininkė Jolanda Šmidtienė. Ji su pagalbininkais gražiausia Lietuvoje išrinką Kalėdų eglę puošė maždaug tris mėnesius.


2015-01-31 09:16

Vieniems atsirūgsta nauji skandalai, kitiems – seni poelgiai

113|4

Už prieštaringą visuomenės reakciją sukėlusius sprendimus tenka sumokėti. Šiuokart – Konstituciniam teismui bei socialinės apsaugos ir darbo ministrei. Tai parodė visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ sausio 16–23 dienomis atlikta apklausa.


2015-01-30 21:30

Sovietmečio parodija siutina baltarusius ir šiurpina vakariečius

163|3

Į Lietuvą atvykę turistai mielai džiaugiasi sovietmečio egzotika. Apsilankymas Genocido aukų muziejuje, buvusio KGB kalėjimo patalpose, sukelia slegiančių minčių, o iš kitų sovietmetį menančių vietų tikimasi efektingų pramogų. Į Nemenčinės miškuose esantį bunkerį lankytojai atvyksta šventiškai nusiteikę, o kartais – ir gerokai įkaušę. O kaipgi kitaip, juk Sovietų Sąjungoje degtinę gėrė stiklinėmis... Bet ši šventinė nuotaika gerokai pasikeičia, kai ima aiškėti, koks iš tiesų gyvenimas buvo sovietmečiu.


2015-01-30 21:21

Politikas per „Facebook“ visus pasiuntė kakoti

232|4

Darbo partijos Šilutės skyriaus pirmininko Sauliaus Stankevičiaus žinutė socialiniame tinkle „Facebook“, švelniai tariant, turėjo atimti žadą jo draugams ir partijos bičiuliams. Trečiadienį politikas šventė savo gimtadienį, o naktį pasirodęs įrašas jo paskyroje „Facebook“ buvo persmelktas nuoskaudos. S.Stankevičiaus profilyje atsiradusiame įraše draugai buvo pasiųsti šikti, o Darbo partijos Šilutės skyriaus darbuotojai išvadinti kiaulėmis.


2015-01-30 20:31

Socialdemokratų koziris rinkimuose – kandidatų „klonai“

 

Valdemaras Tomaševskis savivaldos rinkimuose kandidatuoja socialdemokratų sąraše. Europos parlamento nario bendravardis ir vos viena raide besiskiriančia pavarde politikas siekia tapti Šalčininkų rajono tarybos nariu. Politologai sako, kad tai senas rinkimų triukas, šįsyk padėsiantis nugvelbti balsų iš Lenkų rinkimų akcijos gerbėjų. O štai Vilniuje rinkėjai, kurie balsuos už Juozą Oleką, iš tiesų balsus atiduos ne krašto apsaugos ministrui, o jo sūnui, taip pat Juozui.


Populiariausi per 24 val.