Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Buvęs V. Romanovo bendražygis L. Varanavičius: „Lietuvos bankas politikuoja“

Buvęs V. Romanovo bendražygis L. Varanavičius: „Lietuvos bankas politikuoja“

2013-02-20 09:59

Vienas Ūkio banko architektų Liutauras Varanavičius kritiškai vertina Lietuvos banko pastarųjų dienų veiksmus. Jo nuomone, taip naikinama finansinės veiklos dinamika Lietuvoje, trukdoma steigtis naujoms įmonėms, naujoms darbo vietoms. Buvusio Ūkio banko valdybos pirmininko L. Varanavičiaus ir pagrindinio akcininko Vladimiro Romanovo keliai galutinai išsiskyrė prieš 4 metus, bet L. Varanavičius iki šiol vengia kalbėti apie šį konfliktą.

1/1

L. Varanavičius įsitikinęs, jog šalies finansų rinkoje turi būti daugiau laisvės ir įvairovės. R. Neverbickas.

Buvęs V. Romanovo bendražygis L. Varanavičius: „Lietuvos bankas politikuoja“

1 / 1

L. Varanavičius įsitikinęs, jog šalies finansų rinkoje turi būti daugiau laisvės ir įvairovės. R. Neverbickas.

(1 nuotraukos) R. Neverbickas.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-08-28 10:37

Dėl prezidentės užduočių Vyriausybei kilo sumaištis

79

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos ir į premjero vaidmenį įsijautusio jos lyderio Valdemaro Tomaševskio atsikratęs socialdemokratų vedlys Algirdas Butkevičius neturėjo progos ilgai mėgautis vienvaldyste, rašo „Lietuvos rytas“. Vos tik A.Butkevičius ėmė ryžtingai įrodinėti, kad niekas iš šalies negali vadovauti ministrų kabinetui, šias iliuzijas nutarė išsklaidyti premjerą ir ministrus į Prezidentūrą antradienį pasikvietusi šių rūmų šeimininkė Dalia Grybauskaitė. Pietumis pavaišintiems Vyriausybės nariams prezidentė nubrėžė gaires, kokius darbus artimiausiu metu jie turi nudirbti. Kad Vyriausybė neklaidžiotų apgraibomis, jai suformuluotos septynios užduotys buvo išdėstytos papunkčiui.


2014-08-28 10:36

Kybartuose sąvartynu paverstas butas – kaimynų siaubas

16| 

Po sąvartynu paversto pensininkės buto gaisro Kybartuose (Vilkaviškio r.) kaimynai tikėjosi, jog nebeliks pavojaus ir ligų židinio, tačiau apsiriko. Šlamšto kaupėjos būste tebėra apie 20 tonų įvairių atliekų. Kybartuose, Žalgirio gatvėje, esančiame aštuonbutyje prieš mėnesį įsiplieskė gaisras, rašo „Lietuvos rytas“. Anksti rytą iškviesti gaisrininkai į 64 metų Teresės Ū. dviejų kambarių butą pateko sunkiai. Visas būstas iki pat lubų buvo kimšte prikimštas įvairių atliekų. Ugniagesiai iki gaisro židinio šliaužė palube.


2014-08-28 10:32

R. Cytacka nepražus: lenkai jai duos darbo

75|2| 

Skandalingoji Lenkų rinkimų akcijos atstovė Renata Cytacka, dėl kurios veiklos ši partija neteko postų Vyriausybėje, be darbo neliks. Lietuvos lenkų rinkimų akcija (LLRA) pasiruošusi rasti savo narei įtakingas pareigas.


2014-08-28 08:40

J. Olekas: „Esame gerokai atsilikę ir įtampa gerokai didesnė“

25

Kitų metų krašto apsaugos biudžetas turėtų augti apie 400 mln. litų, sako krašto apsaugos ministras socialdemokratas Juozas Olekas. „Esame susitarę su Seimo dauguma ir Vyriausybės nariais, ir prezidente, kad nuosekliai didinsime. Mūsų tikslas 2020 metais turėti 2 proc. (bendrojo vidaus produkto - BNS) ir tam reikia maždaug apie 400 mln. litų kasmet nuo dabartinio biudžeto, kad tą pasiektume. Ir aš tikiuosi, kad toks augimas bus, galbūt ir net truputį didesnis, nes esame gerokai atsilikę ir įtampa gerokai didesnė“, - ketvirtadienį Žinių radijui sakė ministras.


2014-08-28 07:35

Renkama parama Ukrainos kariams: trūksta šiltų drabužių, šalmų

587|10

Norite, tačiau nežinote, kaip padėti kovojantiems Ukrainos kariams? Turite keletą porų vilnonių kojinių, neavėtus aulinius batus, dėželę šokolado ar kavos? Trečiadienį ir ketvirtadienį Lietuvoje renkama parama Ukrainos kariams, jai tinka ir kelios tūbelės dantų pastos ar šampūnas – padėti gali visi. Reikalingiausių daiktų ir medicinos priemonių parama bus renkamas dvi dienas specialiuose punktuose Vilniuje ir Kaune.


2014-08-28 07:25

Naktį elgetoms – sotesnis kąsnis

43

Pasisotina kavinėse, o namo sugrįžta taksi automobiliu. Išmaldos prie naktinių klubų prašytojai nevengia prabangos, nes jų uždarbis siekia net kelis šimtus litų – gerokai daugiau nei dieną. Savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnams išmaldos prašytojus tenka drausminti ne tik dieną, bet ir naktį. Nors elgetavimas sostinėje draudžiamas, asocialūs asmenys nesnaudžia ir sutemus.


2014-08-27 22:39

Ministras už protestuojančių mokytojų įžvelgia svetimas rankas

130

Streikuoti žadantys mokytojai pasigenda socialinio dialogo ir reikalauja mokinio krepšelį bei mokytojų bazinę algą atstatyti iki priekrizinio lygio.


2014-08-27 21:49

V. Tomaševskis: „Socialdemokratai išsigando mūsų konkurencijos“

199|

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) lyderis Valdemaras Tomaševskis dėl visų lenkų nesėkmių kaltina tik buvusius koalicijos partnerius socialdemokratus. V.Tomaševskio teigimu, jo vadovaujama LLRA nori dirbti Vyriausybėje, tačiau jiems to neleidžia Premjeras Algirdas Butkevičius ir socialdemokratai, kurie esą darė spaudimą tiek iš energetikos ministro posto atleistam Jaroslavui Neverovičiui, tiek viceministrei Renatai Cytackai.


2014-08-27 21:49

J. Neverovičius prabilo apie tai, kodėl jam iškasė duobę

350|2|

Ministro posto netekęs Jaroslavas Neverovičius ramiai dairosi mokyklinių prekių savo vaikams, o politinių viceministrų skyrimą vadina absurdu, kainuojančiu valstybei šimtus milijonų litų. Visada bandęs išlikti diplomatiškas lenkų mažumos deleguotas J.Neverovičius šiandien rėžia – energetikoje kuriamas monopolis, kuriame veiks išskirtinės ir iš aukščiau palaimintos advokatų kontoros, konsultantų kompanijos. „Man tai nepriimtina“, – vakar „Lietuvos rytui“ sakė J.Neverovičius. Iš ministro kėdės išverstas jis ilgai tylėjo, kol ryžosi atvirai prabilti apie nepavydėtiną situaciją, į kurią pateko ne savo valia.


2014-08-27 18:06

Į misiją Afganistane išlydėti karo policijos kariai

31

Kauno įgulos ramovėje trečiadienį į tarptautinę misiją Afganistane išlydėta nauja karių grupė, užtikrinsianti Lietuvos specialiosios misijos Afganistane vadovo apsaugą, pranešė Kašto apsaugos ministerija.


Populiariausi per 24 val.