Buvęs V. Romanovo bendražygis L. Varanavičius: „Lietuvos bankas politikuoja“

Buvęs V. Romanovo bendražygis L. Varanavičius: „Lietuvos bankas politikuoja“


2013-02-20 09:59

Vienas Ūkio banko architektų Liutauras Varanavičius kritiškai vertina Lietuvos banko pastarųjų dienų veiksmus. Jo nuomone, taip naikinama finansinės veiklos dinamika Lietuvoje, trukdoma steigtis naujoms įmonėms, naujoms darbo vietoms. Buvusio Ūkio banko valdybos pirmininko L. Varanavičiaus ir pagrindinio akcininko Vladimiro Romanovo keliai galutinai išsiskyrė prieš 4 metus, bet L. Varanavičius iki šiol vengia kalbėti apie šį konfliktą.

1/1

L. Varanavičius įsitikinęs, jog šalies finansų rinkoje turi būti daugiau laisvės ir įvairovės. R. Neverbickas.

Buvęs V. Romanovo bendražygis L. Varanavičius: „Lietuvos bankas politikuoja“

1 / 1

L. Varanavičius įsitikinęs, jog šalies finansų rinkoje turi būti daugiau laisvės ir įvairovės. R. Neverbickas.

(1 nuotraukos) R. Neverbickas.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-08-04 08:13

Baltarusių muštynių lėktuve kaina – net 5,5 tūkstančio eurų

Iš Kauno į Alikantės kurortą (Ispanija) skridusiems baltarusiams lėktuve sukeltas skandalas gali kainuoti mažiausiai 5,5 tūkstančio eurų už priverstinį lėktuvo sugrąžinimą į oro uostą. 320 kilometrų. Tokį neplanuotą atstumą šeštadienio vakarą turėjo įveikti skrydžių bendrovės orlaivis „Boeing 737“ dėl girtos baltarusių šeimos peštynių lėktuvo salone.


2015-08-04 07:39

Aklumo istorija išgarsėjusiai Šiaulių veikėjai – nesaldu

10

Sukčiavimas stambiu mastu ir dokumentų klastojimas. Tokie įtarimai STT Šiaulių valdybos būstinėje pirmadienį pareikšti šiaulietei buvusiai politikei 50 metų Virginijai Račienei, regis, stipriai įklimpusiai dėl menamos regėjimo negalios. Jei teismas pripažins V.Račienę kalta, jai grės įkalinimas iki 8 metų. Kartu su ilgamete Šiaulių tarybos nare į teisiamųjų suolą sės V.Račienės šeimos gydytoja Elena Mockuvienė ir akių ligų gydytoja Danutė Milkintienė.


2015-08-04 07:22

Amerikietis profesorius: „Pamatę Lietuvą studentai pasikeičia“

55|2

„Kartą per metus man labai patinka būti vilniečiu. Aš esu lietuvis, bet ne toks kaip jūs – esu kitoks lietuvis, kalbu juokinga smetoniška kalba. Nors gimiau ir augau Amerikoje, mano tapatybė yra lietuvis“, – šypsodamasis pokalbį pradėjo kelioms savaitėms su būriu amerikiečių studentų iš Jungtinių Amerikos Valstijų atskridęs architektūros inžinierius profesorius Edmundas Saliklis.


2015-08-04 06:56

Vietoj skubios pagalbos joniškietė sulaukė keistų klausimų

49

Joniškyje gyvenanti 63 metų Irena su nerimu laukia momento, kai vėl teks kviestis greitąją pagalbą. Gera sveikata pasigirti negalinčiai joniškietei medikų pagalbos prireikia gan dažnai. „Pastaruoju metu greitąją pagalbą teko kviestis tris kartus ir visi trys atvejai buvo nemalonūs – vietoj skubios pagalbos aš sulaukiau dispečerio klausimų, teko gaišti laiką į juos atsakinėjant ir laukti, kol jis užpildys savo anketą“, – portalui lrytas.lt pasiguodė ponia Irena.


2015-08-04 06:54

Romų erzelynė vėl sprogdina garsų kaimą

108|5

Liūdynė (Panevėžio rajonas) anksčiau kentėjo nuo baisaus sąvartyno dvoko. Vos tik kiek atsitiesė – ir kita bėda užgriuvo. Atsikrausčius romams, čia vėl nebeliko ramybės. Net šimtas žmonių, pasijutę itin triukšmingo ir nepadoraus čigonų gyvenimo įkaitais, pasirašė kreipimąsi į rajono merą Povilą Žagunį, prašė gelbėti juos nuo tos bėdos.


2015-08-04 06:54

Rokiškėnai to dar nematė: 1500 pusnuogių hipių kelia orgijas

138|10

Būriai hipių iš Europos, Azijos, Amerikos ir net Australijos užplūdo vietinių Dievo pamirštu užkampiu vadinamą Aleksandravėlės (Rokiškio r., Obelių sen.) bažnytkaimį. Jis tapo šių laikų gėlių vaikų Vudstoku. Tiesa, Amerikoje 1969-aisiais į Vudstoko festivalį susirinko net 200 tūkst.ilgaplaukių. Bet ir per 1,5 tūkst. hipių, pusnuogių lakstančių palei Aleksandravėlės apylinkių ežerus ir neslepiančių laisvos meilės apraiškų pačiame miestelyje – gana stiprus kultūrinis šokas vietiniams, kurių likę vos per 200, daugiausia – pensininkų. Į tarptautinę stovyklą „Rainbow“ („Vaivorykštė“) laisvos dvasios žmones pakvietė hipių judėjimui pritarianti, bet viešumos vengianti Aleksandravėlės apylinkėse esančių žemių savininkė. Šimtai hipių, įsikūrusių nuošalioje vietovėje prie Ilgio ežero, ryškiomis spalvomis nuspalvino iki nykumo ramų emigracijos ištuštintą bažnytkaimio gyvenimą.


2015-08-03 20:59

Kodėl senosios žydų kapinės tapo Kauno gėdos simboliu?

33

Apleistas, vandalų niokojamas senąsias Kauno žydų kapines pagaliau nuspręsta kapitališkai sutvarkyti. Pradžioje planuojama inventorizuoti amžinojo poilsio vietą, suskaičiuoti ir identifikuoti kapavietes. Tačiau susidurta ir su problemomis.


2015-08-03 20:31

Ministrui Sauliui Skverneliui – Dalios Grybauskaitės sprigtas

43

Prezidentė Dalia Grybauskaitė „policiniais metodais“ pavadino vidaus reikalų ministro Sauliaus Skvernelio nurodymą teisėsaugos įstaigų vadovams pranešti apie būsimus susitikimus su politikais.


2015-08-03 17:23

Vyriausybė – prieš Seimo narių patarėjų pareigybes

14

Vyriausybė nemano, kad Seimo nariams reikėtų patarėjų. Pirmadienio pasitarime apie siūlymą steigti tokias pareigybes diskutavę Vyriausybės nariai sutarė teikti neigiamą išvadą šiai iniciatyvai.


2015-08-03 17:04

NATO naikintuvai dėl Rusijos orlaivių virš Baltijos kyla nuolat

37

Liepos 27–rugpjūčio 2 d. Baltijos valstybių oro erdvę saugantys NATO oro policijos naikintuvai iš Šiaulių oro bazės kilo penkis kartus atpažinti ir palydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusių orlaivių. Lietuvos oro erdvės pažeidimų neužfiksuota.


Populiariausi per 24 val.