Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Buvęs V. Romanovo bendražygis L. Varanavičius: „Lietuvos bankas politikuoja“

Buvęs V. Romanovo bendražygis L. Varanavičius: „Lietuvos bankas politikuoja“

2013-02-20 09:59

Vienas Ūkio banko architektų Liutauras Varanavičius kritiškai vertina Lietuvos banko pastarųjų dienų veiksmus. Jo nuomone, taip naikinama finansinės veiklos dinamika Lietuvoje, trukdoma steigtis naujoms įmonėms, naujoms darbo vietoms. Buvusio Ūkio banko valdybos pirmininko L. Varanavičiaus ir pagrindinio akcininko Vladimiro Romanovo keliai galutinai išsiskyrė prieš 4 metus, bet L. Varanavičius iki šiol vengia kalbėti apie šį konfliktą.

1/1

L. Varanavičius įsitikinęs, jog šalies finansų rinkoje turi būti daugiau laisvės ir įvairovės. R. Neverbickas.

Buvęs V. Romanovo bendražygis L. Varanavičius: „Lietuvos bankas politikuoja“

1 / 1

L. Varanavičius įsitikinęs, jog šalies finansų rinkoje turi būti daugiau laisvės ir įvairovės. R. Neverbickas.

(1 nuotraukos) R. Neverbickas.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-03 22:02

Norvegas: „Mano bailūs tautiečiai nesustabdys prekybos vaikais“

106|2

Kuo Norvegijoje užsiima vaiko teisių gerovės tarnyba „Barnevernet“? Kaip elgtis su jos veikla susidūrusiems žmonėms? Tai – ne šūkiai iš mitingo Vilniuje dėl atimtų mažamečių. Atsakymų į šiuos ir daugybę kitų klausimų ieško patys norvegai, žmogaus teisių gynėjai, kuriuos į Bergeną sukvietė savanoriška organizacija „Menneskerettighet“ Į renginį balandžio viduryje kviečiami žmogaus teisių aktyvistai, politikai, taip pat ir „Barnevernet“ darbuotojai. Laukiami žurnalistai, ypač iš valstybių, kurių piliečiai nukentėjo nuo šios tarnybos veiksmų.


2015-03-03 22:00

Vilniaus oro uoste galima keliauti ir laiku

18|48

Nors Vilniaus oro uostas, palyginti su Vakarų šalių milžinais, nedidelis, nuo šių metų įvedus eurą keleivių srautai sparčiai pradėjo didėti, paaštrėjo dėmesys ir saugumo problemoms. Žurnalistą Andrių Tapiną pašiurpino vaizdas, kai įkaušęs rusakalbis keleivis mėtė į oro uosto apsaugininkus įvairius daiktus, plūdosi, o šie stovėjo per pagarbų atstumą nesiimdami veiksmų.


2015-03-03 21:30

Privalomosios karo tarnybos neišvengs ir Seimo nariai?

21| 

Šiuo metu galiojantys apribojimai, kuomet į privalomąją karo tarnybą negalima šaukti Seimo ar savivaldybių tarybų narių, galėtų būti ir panaikinti, sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.


2015-03-03 21:22

Vilkikai privačių namų savininkų gyvenimą pavertė košmaru

25

Dalies Aleksoto gatvių gyventojai pamiršo, ką reiškia ramybė. Ją drumsčia vilkikų variklių gausmas ir besiplūstantys vairuotojai. Draudžiamųjų ženklų paiso ne visi triukšmadariai. Jau ketvirtą mėnesį Lazdijų, Balbieriškio, Pilviškių ir kitose gretimose gatvėse įsikūrusių privačių namų savininkų gyvenimas primena košmarą.


2015-03-03 21:20

KGB kalėjime – verkiantys japonai ir pramogų ištroškę lietuviai

12|26

Turistai iš užsienio atvyksta į Lietuvą ieškoti ne tik pigaus alaus ar poilsio gamtoje, bet ir sovietmečio šmėklų. Kai randa, vieni nejaukiai susigūžia, kiti pasitelkia ironiją, o treti negali patikėti tuo, ką pamato.


2015-03-03 20:00

Kaune grėsmę kelia trupanti apžvalgos aikštelė

9|4

Šilainiuose ant Milikonių kalno įrengta apžvalgos aikštelė pamažu ima kelti grėsmę. Specialiai supilto pylimo žemė vis labiau smunka, todėl aikštelė trupa. Statybininkai tikino, kad ją remontuos atšilus. Šilainiuose ant Milikonių kalno esanti apžvalgos aikštelė – mėgstama kauniečių poilsio vieta. Tačiau sniegui ištirpus matyti, kad šlaitas, ant kurio ji įkurta, pajudėjo iš vietos.


2015-03-03 19:57

Vyskupas: „Dėl celibato kunigas S. Matusevičius nesiskundė“

19| 

Didelio atgarsio sulaukusi Šakių klebono Sigito Matusevičiaus tragedija – dar vienas skaudus smūgis Vilkaviškio vyskupijai. Mat čia iš gyvenimo savo noru jau yra pasitraukę trys kunigai. Ar S.Matusevičiaus vadovai žinojo apie jo problemas ir slaptąjį testamentą, kuriuo visas turtas paliktas jaunai klebonijos šeimininkei? To paklausiau vyskupo Rimanto Norvilos.


2015-03-03 19:03

Skandalai politikus skandino, o buvusius komisarus – kėlė

37|5|

Savivaldybių ir merų rinkimai gali būti gardus kąsnis sąmokslo teorijų mėgėjams. Stebėtinas sutapimas: Alytuje ir Anykščiuose šį kartą sužibo anksčiau aukštus teisėsaugos postus užėmę veikėjai. Jie paguldė ant menčių patyrusius vietos politikos vilkus. Abiem atvejais senbuvių reputaciją pakirto neaiškūs skandalai. Kaip pasakytų viena konservatorė, minčių kyla įvairių.


2015-03-03 18:42

Dviratininkus stabtelėti ir prisėsti vilios neįprasti suolai

3|2

Kauno rajone palei Nemuną besidriekiantis dviračių takas jau šį pavasarį vilios ir pėsčiuosius. Gamtos apsuptyje atsiras originalūs suolai ir augalai. Jais bus apsodinti ir kuriami paminklai savanoriams. Artėjant pavasariui kauniečio skulptoriaus Danieliaus Sodeikos dirbtuvėse įsibėgėjo neįprasti darbai. Pradėti kurti originalūs suolai, kurie papuoš dviračių tako tarp Kačerginės ir Zapyškio prieigas. Tuo pat metu kuriami ir atminimo ženklai Kauno rajono savanoriams. Ant jų taip pat bus galima prisėsti.


2015-03-03 18:34

Antrajame merų rinkimų ture – konservatorių ir liberalų santuoka

18| 

Per antrąjį merų rinkimų turą Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) rems Liberalų sąjūdžio kandidatus tose savivaldybėse, kur dėl merų posto nebekovoja patys konservatoriai.


Populiariausi per 24 val.