Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Buvęs V. Romanovo bendražygis L. Varanavičius: „Lietuvos bankas politikuoja“

Buvęs V. Romanovo bendražygis L. Varanavičius: „Lietuvos bankas politikuoja“ (57)

2013-02-20 09:59

Vienas Ūkio banko architektų Liutauras Varanavičius kritiškai vertina Lietuvos banko pastarųjų dienų veiksmus. Jo nuomone, taip naikinama finansinės veiklos dinamika Lietuvoje, trukdoma steigtis naujoms įmonėms, naujoms darbo vietoms. Buvusio Ūkio banko valdybos pirmininko L. Varanavičiaus ir pagrindinio akcininko Vladimiro Romanovo keliai galutinai išsiskyrė prieš 4 metus, bet L. Varanavičius iki šiol vengia kalbėti apie šį konfliktą.

1/1

L. Varanavičius įsitikinęs, jog šalies finansų rinkoje turi būti daugiau laisvės ir įvairovės. R. Neverbickas.

Buvęs V. Romanovo bendražygis L. Varanavičius: „Lietuvos bankas politikuoja“

1 / 1

L. Varanavičius įsitikinęs, jog šalies finansų rinkoje turi būti daugiau laisvės ir įvairovės. R. Neverbickas.

(1 nuotraukos) R. Neverbickas.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (57)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-04-17 12:29

Seimas pritarė Nacionalinio vėžio instituto įsteigimui

Ketvirtadienį Seimas pritarė įstatymo projektui, kuriuo įpareigoja Vyriausybę iki liepos 1 dienos reorganizuoti Vilniaus universiteto Onkologijos institutą į valstybinį mokslinių tyrimų institutą – Nacionalinį vėžio institutą, į kurio sudėtį būtų įtraukta klinika. Sveikatos apsaugos ministro socialdemokrato Vytenio Povilo Andriukaičio nuomone, šio įstatymo nebus įmanoma realizuoti.


2014-04-17 11:09

Mirtį norima paversti valstybės paslaptimi

74|2

Apie mirusiuosius sakoma: arba gerai, arba nieko. Bet valdininkai nutarė, kad galioja tik antroji šio posakio dalis. Ir persistengė. Taip teisininkai įvertino civilinės metrikacijos įstaigoms išsiuntinėtą draudimą teikti įregistruotų mirusiųjų sąrašus. Kaip mirusįjį pagerbti norintiems žmonėms sužinoti, kad šį pasaulį paliko jų tolimas giminaitis, jaunystės draugas, geras pažįstamas, bendramokslis ar buvęs bendradarbis?


2014-04-17 11:05

Derybos su granata ginkluotu vyru - „Aro“ vaizdo medžiagoje

5|3| 

Praėjusią savaitę visą Lietuvą sukrėtė kovinio filmo scenarijų primenanti drama atokiame Antanašės kaime (Rokiškio raj.), kai granata ginkluotas vyras grasino susisprogdinsiąs, bet buvo išgelbėtas drąsių pareigūnų, rizikavusių savo sveikata ir gyvybe. Jau šį vakarą 21.00 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Nusikaltimas ir bausmė“ žiūrovai išvys unikalią, kelias valandas trukusios specialios „Aro“ operacijos video medžiagą ir išskirtinius liudijimus.


2014-04-17 10:46

V.Uspaskicho teisinės neliečiamybės klausimas - po Velykų

2

Seimas ketina po Velykų spręsti dėl Seimo nario Viktoro Uspaskicho teisinės neliečiamybės.


2014-04-17 09:11

Stoti į partiją gundo ir nemokamos maudynės?

16

Prienų rajone esantis Gražučių kaimas įdomus ne tik savo pavadinimu. Jo gyventojai mielai prisijungia prie vienos iš Lietuvos politinių partijų. O už tai gauna neblogą dovaną – apsilankymą sveikatingumo centre. Metams.


2014-04-17 09:09

Valdžios kabinetuose darosi vis labiau ankšta

39

Nors Vilniaus politikai vis didesnę darbų naštą krauna ant savivaldybių pečių, centrinis valdžios aparatas nuo to nė kiek nemažėja. Priešingai – ministerijos sparčiai pučiasi, o valdininkams tapo per ankšta. Tokią įžvalgą, ištyręs Valstybės tarnybos departamento duomenis apie pareigybių pokytį valdžios įstaigose per pastaruosius 3 metus, padarė Seimo Audito komitetas.


2014-04-17 08:41

Premjeras apie asmenvardžių rašymą: „Jokių pataikavimų nebus“

23

Premjeras Algirdas Butkevičius tikina, kad lietuvių kalba nebus politinių diskusijų objektas, tačiau pabrėžia būtinybę gerbti visus Lietuvos piliečius. Taip Premjeras sureagavo į Prezidentės Dalios Grybauskaitės pareiškimą dėl įstatymų projektų, reglamentuojančių vardų ir pavardžių rašymą dokumentuose.


2014-04-17 08:11

Slaptasis agentas pribloškė R.Adomavičių

28| 

Jeigu valdininkas neprašė kyšio, vis tiek galima pradėti tyrimą dėl pinigų reikalavimo. Tam nebūtinas net garso įrašas. Tokie STT darbo metodai paaiškėjo vicemero Romo Adomavičiaus bylą nagrinėjančiame Vilniaus apygardos teisme. „Padarysime taip, kad „Pekine“ (restorane „Pekino antis“. – Red.) jis paprašė.


2014-04-16 22:28

Apsemtame name gerai jaučiasi tik rūsyje plaukiojantys karosai

18|10| 

Keturių Panovių kaimo (Šakių r.) gatvių gyventojams pavasaris ar lietinga vasara jau daugybę metų yra tikras galvos skausmas, nes jų namai ima skęsti. Keliasdešimties kvadratinių metrų mūrinių namų rūsiai prisipildo vandens sulig lubomis. Drėgmė skverbiasi į viršų, pelėsis vis labiau užkariauja ir vidaus, ir lauko sienas. Žmonės gelbėjasi vandens siurbliais, kurie kas mėnesį suryja elektros už kelis šimtus litų. Vieni, kelis dešimtmečius tokiomis sąlygomis gyvenantys panoviškiai, susitaikė su likimu, kiti – jaunesni – bando valdžios institucijoms įrodyti, jog jie irgi yra žmonės ir nori gyventi sveikai bei padoriai.


2014-04-16 21:32

L.Graužinienė – Darbo partijos dvasinio lyderio gelbėtoja

59| 

Opozicijos atstovai įsiutę. Jų teigimu, Darbo partijai vadovaujanti Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė pro pirštus žiūri į tai, kaip Petro Gražulio vadovaujama komisija leidžia nuo teisėsaugos išsisukti Viktorui Uspaskichui. Ši komisija iki praėjusio penktadienio Seimui turėjo pateikti išvadas dėl leidimo panaikinti teisėjus užgauliojusiam Darbo partijos dvasinio lyderio imunitetą, tačiau nei jų pateikė, nei paprašė pratęsti komisijos veiklą.