Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Buvęs V. Romanovo bendražygis L. Varanavičius: „Lietuvos bankas politikuoja“

Buvęs V. Romanovo bendražygis L. Varanavičius: „Lietuvos bankas politikuoja“

2013-02-20 09:59

Vienas Ūkio banko architektų Liutauras Varanavičius kritiškai vertina Lietuvos banko pastarųjų dienų veiksmus. Jo nuomone, taip naikinama finansinės veiklos dinamika Lietuvoje, trukdoma steigtis naujoms įmonėms, naujoms darbo vietoms. Buvusio Ūkio banko valdybos pirmininko L. Varanavičiaus ir pagrindinio akcininko Vladimiro Romanovo keliai galutinai išsiskyrė prieš 4 metus, bet L. Varanavičius iki šiol vengia kalbėti apie šį konfliktą.

1/1

L. Varanavičius įsitikinęs, jog šalies finansų rinkoje turi būti daugiau laisvės ir įvairovės. R. Neverbickas.

Buvęs V. Romanovo bendražygis L. Varanavičius: „Lietuvos bankas politikuoja“

1 / 1

L. Varanavičius įsitikinęs, jog šalies finansų rinkoje turi būti daugiau laisvės ir įvairovės. R. Neverbickas.

(1 nuotraukos) R. Neverbickas.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-27 12:22

Žuvusios šilališkės dukra gyvens ne Olandijoje, o Lietuvoje

36

Klaipėdos apylinkės teismas visiškai patenkino žuvusios šilališkės sesers ieškinį ir nusprendė mažametę mamos netekusią mergaitę atskirti nuo tėvo – Olandijos pilietybę turinčio pakistaniečio. Iki šiol buvusi laikinąja vaiko globėja moteris pripažinta nuolatine globėja.


2015-03-27 12:09

D.Grybauskaitė: „Baltijos šalys turi būti pasirengusios“

144

Baltijos šalys turi būti pasiruošusios save apginti pačios, kad joms padėtų partneriai iš NATO, sako prezidentė Dalia Grybauskaitė. „Turint omeny geopolitinę situaciją ties mūsų sienomis Baltijos šalyse yra svarbu, kad Baltijos šalys pirmiausia turi būti pasiruošusios save apginti ir tik tada prašyti, ir laukti, kol atvyks NATO partneriai“, – penktadienį žurnalistams Kaune sakė D.Grybauskaitė.


2015-03-27 11:51

Šaukimo į karo tarnybą pradžia – gegužės 11 dieną

238|

Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas pasirašė įsakymą, kuriuo nustatė, kad šiais metais šaukimo į nuolatinę privalomąją karo tarnybą pradžia yra gegužės 11-oji. Tą dieną, stebint visuomenės atstovams, bus sudaromi šių metų karo prievolininkų sąrašai ir jiems pradėti siųsti šaukimo pranešimai į nuolatinę privalomąją karo tarnybą.


2015-03-27 11:13

Politinės šmėklos iš Laisvės alėjos nesitraukia

3

Neveikiančių ar beveik nusibaigusių partijų, visuomeninių sambūrių štabai, pasipuošę iškilmingomis iškabomis, seniai tapo vaiduokliais, bet, tvirtai įleidę šaknis mieste, užima brangų plotą. Jeigu Lietuvos politika per savivaldos rinkimus susidomėjęs užsienietis apie ją spręstų perėjęs Laisvės alėją, jam susidarytų klaidingas vaizdas. Atrodytų, kad pagrindinė valdančioji partija Lietuvoje – Vytauto Šustausko vadovaujama Kovotojų už Lietuvą sąjunga (KLS), kuri iš esmės jau mirusi.


2015-03-27 11:01

D.Grybauskaitė Kaune priėmė kadetų priesaikas

3|25

Lietuvos prezidentė penktadienį Kaune priėmė Generolo Povilo Plechavičiaus mokyklos kadetų priesaikas. „Šiandien, kai laisvės išsaugojimas vėl tampa realiu iššūkiu, jūsų ryžtas tarnauti Lietuvai dar labiau stiprina mūsų vienybės jausmą. Jis skatina tikėti, kad esame ir būsime nepalaužiami, nes visada priimsime pareigą saugoti ir ginti savo tėvynę“, – kalbėjo D.Grybauskaitė.


2015-03-27 10:47

Prezidentė kandidatą į VSD vadovus žada paskelbti po Velykų

5

Dalia Grybauskaitė kandidatą į Valstybės saugumo departamento (VSD) direktoriaus postą pateiks po Velykų.


2015-03-27 10:44

Seimo nariai užkūrė pirtį ministrui K.Trečiokui

7

Ar Kęstutis Trečiokas kontroliuoja situaciją savo vadovaujamoje Aplinkos ministerijoje? Tokių abejonių kilo Seimo nariams – ir valdančiosios daugumos, ir opozicijos atstovams. Į Seimo Aplinkos apsaugos komiteto posėdį iškvietę „tvarkietį“ K.Trečioką politikai jį apipylė įtarimų ir priekaištų lavina.


2015-03-27 10:40

Naujojo Kauno komisaro vizija: padėti bet kuriais atvejais

18

Kauno apskrities policijos viršininku tapęs 43 metų vyriausiasis komisaras žada pokyčių. Pagrindinis naujojo vadovo uždavinys – didinti visuomenės pasitikėjimą policija, kovoti su korupcija bei savo asmeniniu pavyzdžiu motyvuoti pareigūnus. Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas turi naują vadovą, juo tapo atranką laimėjęs Darius Žukauskas. Jį puikiai žino tiek policijos pareigūnai, tiek paprasti Kauno gyventojai. D.Žukauskas septynerius metus dirbo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotoju.


2015-03-27 10:15

Ž.Pinskuvienė apskundė teismui VRK sprendimą

34

Darbo partijos atstovė Živilė Pinskuvienė Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui (LVAT) apskundė Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimą panaikinti mero rinkimų rezultatus Širvintų rajone.


2015-03-26 21:21

Labiausiai dėl našlaičių ašaras lies valdininkai

16

„Šis vaikas turi ne vieną raidos sutrikimą, globos teisių tvarkymas labai sudėtingas procesas“ arba „Žinot, jis jau dabar nusikaltėlis, kam jums toks vaikas?“ – tokius žodžius neretai iš savivaldybių specialistų išgirsta vaikų globos galimybėmis besidomintys žmonės. Vaiko perėjimas į šeimyną mažina vaikų skaičių vaikų namuose, o kartu mažėja finansavimas įstaigai, etatų skaičius. Šiuo metu šalyje veikia 98 vaikų globos įstaigos, bet jau neilgai.


Populiariausi per 24 val.