Grikiai - priesmėlių karaliai

Grikiai - priesmėlių karaliai


2012-09-05 11:45

Kai kalba pakrypsta apie grikius, visada pabrėžiamos jų savybės: ir maistas, ir vaistas. Grikiai – labai geras priešsėlis visoms kultūroms. Jie puikiai stelbia piktžoles. Po jų dirva būna švari ir puri. Šiuo metu Lietuvoje auginama apie 25 tūkst. ha grikių. Didžiausią plotą Lietuvoje (daugiau kaip 300 ha) šiemet turi užsėjusi Kėdainių rajono Pajieslio žemės ūkio bendrovė (ŽŪB).

1/1

Kėdainių rajono Pajieslio ŽŪB agronomas Jonas Pacevičius ir konsultantas Ruslanas Kolomakas grikių lauke įsitikino, jog nuimti derlių dar ankstoka. V. Armužas.

Grikiai - priesmėlių karaliai

1 / 1

Kėdainių rajono Pajieslio ŽŪB agronomas Jonas Pacevičius ir konsultantas Ruslanas Kolomakas grikių lauke įsitikino, jog nuimti derlių dar ankstoka. V. Armužas.

(1 nuotraukos) V. Armužas.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-08-04 16:21

Šimtukininkas: „Kartais užsienio universitetai yra pervertinami“

1

„Kartais man atrodo, kad užsienio universitetai pervertinami. Manau, kad puikias studijas galima rasti ir Lietuvoje“, – teigia Kristijonas Kerekeš, nuo rugsėjo studijuosiantis mechatroniką Kauno technologijos universitete (KTU). Kristijonas yra vienas iš septynių geriausių Lietuvos abiturientų, gavęs maksimalų 100 balų įvertinimą iš penkių egzaminų.


2015-08-04 16:17

Vietoj skubios pagalbos joniškietė sulaukė keistų klausimų

203

Joniškyje gyvenanti 63 metų Irena su nerimu laukia momento, kai vėl teks kviestis greitąją pagalbą. Gera sveikata pasigirti negalinčiai joniškietei medikų pagalbos prireikia gana dažnai. „Pastaruoju metu greitąją pagalbą teko kviestis tris kartus ir visi trys atvejai buvo nemalonūs – vietoj skubios pagalbos aš sulaukiau dispečerio klausimų, teko gaišti laiką į juos atsakinėjant ir laukti, kol jis užpildys savo anketą“, – portalui lrytas.lt pasiguodė ponia Irena.


2015-08-04 11:40

Rokiškėnai to dar nematė: 1500 pusnuogių hipių kelia orgijas

196|10

Būriai hipių iš Europos, Azijos, Amerikos ir net Australijos užplūdo vietinių Dievo pamirštu užkampiu vadinamą Aleksandravėlės (Rokiškio r., Obelių sen.) bažnytkaimį. Jis tapo šių laikų gėlių vaikų Vudstoku. Tiesa, Amerikoje 1969-aisiais į Vudstoko festivalį susirinko net 200 tūkst.ilgaplaukių. Bet ir per 1,5 tūkst. hipių, pusnuogių lakstančių palei Aleksandravėlės apylinkių ežerus ir neslepiančių laisvos meilės apraiškų pačiame miestelyje – gana stiprus kultūrinis šokas vietiniams, kurių likę vos per 200, daugiausia – pensininkų.


2015-08-04 11:24

Armėnijos ambasadorius kelią į lietuvių širdis rado Argentinoje

1|3

„Nesvarbu, kad tauta maža, bet gali įveikti net ir labai didelius iššūkius. Žiūrėdamas į Lietuvos pavyzdį esu optimistiškai nusiteikęs dėl Armėnijos ateities“, – sakė ketvirtus metus Vilniuje besidarbuojantis Armėnijos ambasadorius Ara Aivazianas. Šiek tiek ironiška, bet jo pažintis su Lietuva prasidėjo tolimojoje Argentinoje. Šiandien diplomatas Vilnių vadina savo antraisiais namais ir tikisi, kad susiruošę į populiariąją kaimyninę Gruziją, lietuvių keliautojai vis dažniau užsuks ir į Armėniją.


2015-08-04 11:01

Diplomatės Inos Marčiulionytės kelias suka į Kiniją

Lietuvos ambasadore Kinijoje numatoma skirti diplomatę Iną Marčiulionytę. Pagal Užsienio reikalų ministerijos teikiamą projektą, ji diplomatinei misijai pradėtų vadovauti nuo rugsėjo 21 dienos.


2015-08-04 10:18

Amerikietis profesorius: „Pamatę Lietuvą studentai pasikeičia“

63|2

„Kartą per metus man labai patinka būti vilniečiu. Aš esu lietuvis, bet ne toks kaip jūs – esu kitoks lietuvis, kalbu juokinga smetoniška kalba. Nors gimiau ir augau Amerikoje, mano tapatybė yra lietuvis“, – šypsodamasis pokalbį pradėjo kelioms savaitėms su būriu amerikiečių studentų iš Jungtinių Amerikos Valstijų atskridęs architektūros inžinierius profesorius Edmundas Saliklis.


2015-08-04 10:05

Antras kartas nemelavo: laineris „Mein Schiff 4“ – Klaipėdoje

2|4

Antradienį Klaipėdos kruizinių laivų terminalo krantinėje prisišvartavo kruizinis laineris „Mein Schiff 4“ – pirmą kartą atplaukti į Lietuvą liepos 10 dieną jam sutrukdė audra.


2015-08-04 09:22

Aklumo istorija išgarsėjusiai Šiaulių veikėjai – nesaldu

55

Sukčiavimas stambiu mastu ir dokumentų klastojimas. Tokie įtarimai STT Šiaulių valdybos būstinėje pirmadienį pareikšti šiaulietei buvusiai politikei 50 metų Virginijai Račienei, regis, stipriai įklimpusiai dėl menamos regėjimo negalios. Jei teismas pripažins V.Račienę kalta, jai grės įkalinimas iki 8 metų. Kartu su ilgamete Šiaulių tarybos nare į teisiamųjų suolą sės V.Račienės šeimos gydytoja Elena Mockuvienė ir akių ligų gydytoja Danutė Milkintienė.


2015-08-04 08:13

Baltarusių muštynių lėktuve kaina – net 5,5 tūkstančio eurų

15| 

Iš Kauno į Alikantės kurortą (Ispanija) skridusiems baltarusiams lėktuve sukeltas skandalas gali kainuoti mažiausiai 5,5 tūkstančio eurų už priverstinį lėktuvo sugrąžinimą į oro uostą. 320 kilometrų. Tokį neplanuotą atstumą šeštadienio vakarą turėjo įveikti skrydžių bendrovės orlaivis „Boeing 737“ dėl girtos baltarusių šeimos peštynių lėktuvo salone.


2015-08-04 06:54

Romų erzelynė vėl sprogdina garsų kaimą

113|5

Liūdynė (Panevėžio rajonas) anksčiau kentėjo nuo baisaus sąvartyno dvoko. Vos tik kiek atsitiesė – ir kita bėda užgriuvo. Atsikrausčius romams, čia vėl nebeliko ramybės. Net šimtas žmonių, pasijutę itin triukšmingo ir nepadoraus čigonų gyvenimo įkaitais, pasirašė kreipimąsi į rajono merą Povilą Žagunį, prašė gelbėti juos nuo tos bėdos.


Populiariausi per 24 val.