Kupiškėno ūkininko rūpestis - rasti nuotakas darbštiems samdiniams

Kupiškėno ūkininko rūpestis - rasti nuotakas darbštiems samdiniams


2013-04-23 14:59

Šiuolaikinė technika ir fantastinį filmą primenantys išradimai atkeliauja į žinomo kupiškėno ūkininko laukus, o juos valdo po užsienį keliaujantys, koncertų klausantys jauni mechanizatoriai. Ūkininkas neslepia, kad gerą darbą padarė – į doros ir darbštumo kelią jaunus vyrus nukreipė pirmiausia iš egoistinių paskatų, nes mėlynanosiai jam tik nuostolių neštų.

1/3

Z. Aleksandravičius sakė, kad dirbti reikia ne tuomet, kai turi laiko, o laiku ir ne su bet kokia, o kelias funkcijas atliekančia šiuolaikine technika. A. Švelna

Kupiškėno ūkininko rūpestis - rasti nuotakas darbštiems samdiniams

1 / 3

Z. Aleksandravičius sakė, kad dirbti reikia ne tuomet, kai turi laiko, o laiku ir ne su bet kokia, o kelias funkcijas atliekančia šiuolaikine technika. A. Švelna

Z. Aleksandravičius sakė, kad dirbti reikia ne tuomet, kai turi laiko, o laiku ir ne su bet kokia, o kelias funkcijas atliekančia šiuolaikine technika. A. Švelna

Z. Aleksandravičiaus ūkyje dirba 12 samdomų žmonių, amžiaus vidurkis – 33 metai. A. Švelna

(3 nuotraukos) A. Švelna

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-10-10 17:08

Rusijoje įsitaisę bankininkai veja mintis apię Ukmergės areštinę

150|9

Šiuo metu Rusijos sostinėje Maskvoje įsikūrę du buvę „Snoro“ banko savininkai Vladimiras Antonovas ir Raimondas Baranauskas nusprendė mestis į investavimo verslo vandenis. Ieškomi vyrai tvirtino sprendimą pabėgti tuomet, kai sužinojo apie Lietuvos valdžios ketinimus užspausti juos Ukmergės areštinėje.


2015-10-10 16:59

Šimonių girioje žuvusių partizanų atminimą pagerbė ir JAV kariai

2|38

Svėdasuose paminėtos 66-osios partizanų žūties metinės. Jau antrus metus Algimanto apygardos partizanų tragedija paminima simboliniu 9 kilometrų bėgimu. Renginio organizatorius Vladas Pajarskas pasakojo, kad šįmet bėgo net 178 bėgikai. Tarp jų – ir trys JAV kariai. Tarp bėgikų daugiausia buvo Anykščių A.Baranausko mokyklos ir Vilniaus Žemynos gimnazijos moksleivių. „Šios apylinkės gražios. Bėgome nuo Šimonių girios iki Svėdasų“, – sakė V.Pajarskas.


2015-10-10 16:32

Lietuvos vadovai reiškia užuojautą Turkijai

 

Lietuvos vadovai šeštadienį pareiškė užuojautą Turkijai, kur sostinėje Ankaroje per sprogimą žuvo daugybė žmonių.


2015-10-10 16:07

Dėl pluošto eurų Seime vyko politikų slėpynės

90

Prokurorai, ko gero, turėtų veiklos, jei pasidomėtų Seime vykusių balsavimų protokolais – gali kilti įtarimų, ar politikai nebandė sukčiauti dėl 500 eurų didesnių išmokų. Kažin kaip bus kitą savaitę? Seimo plenarinis posėdis, vykęs prieš kelias dienas, buvo panašus į slėpynes – per balsavimus parlamentarai tai kažkur staiga pradingdavo, tai vėl netikėtai atsirasdavo.


2015-10-10 15:08

Buvę „Snoro“ savininkai Rusijoje kuria naujus planus

211|4|

Likimo dvynys. Taip vienas kitą vadina pogrindyje priversti gyventi Raimondas Baranauskas ir Vladimiras Antonovas, kuriems išduotas tarptautinis arešto orderis. Bėglius bankininkus „Lietuvos rytui“ pavyko rasti Rusijos sostinėje. Kai greitasis traukinys skriejo Maskvos centro link, į telefoną atlėkė trumpoji žinutė. Joje – telefono numeris ir azerbaidžanietiškas vyro vardas.


2015-10-10 14:37

A. Zuokas Seimo rinkimuose kandidatuos Karoliniškių apygardoje

10

Partijos Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) pirmininkas Artūras Zuokas kitąmet Seimo rinkimuose kandidatuos Karoliniškių (Pilaitės) vienmandatėje apygardoje. Anot jo, Senamiestyje jis nekandidatuos, nes ten jau yra pasirinktas kandidatas.


2015-10-10 14:35

Problema – ne pabėgėliai, o mūsų požiūris į jų nelaimes

11|2

Pabėgėliai – pasaulinis tvanas ar išsigelbėjimas? Tokia tema pilnutėlėje Marijampolės viešbučio „Mercure“ konferencijų salėje diskutavo šiai aktualijai neabejingi marijampoliečiai bei svečiai iš Vilniaus.


2015-10-10 14:11

Galingos britų karo mašinos – jau Klaipėdos uoste

83|20

Šeštadienį Klaipėdos uoste pradėta krauti karinė technika iš Jungtinės Karalystės. Laivų į uostą atgabenta apie 350 transporto priemonių ir karinėms pratyboms skirtų daugiau nei 100 konteinerių.


2015-10-10 11:45

Ukmergėje išrinkti geriausieji jaunieji policijos rėmėjai

5

Ukmergės rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai organizavo geriausio jaunojo policijos rėmėjo konkursą, rašoma šio komisariato pranešime žiniasklaidai. Į policijos komisariatą sugužėjo 20 vyresniųjų klasių moksleivių iš Siesikų, Taujėnų, Antano Smetonos bei Jono Basanavičiaus gimnazijų, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos.


2015-10-10 10:41

Gyvenimą užsienyje iškeitė į tarnybą Lietuvos kariuomenėje

34|16| 

Penktadienį Marijampolėje, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione kario priesaiką Lietuvai davė 200 šauktinių, iš kurių – devynios merginos. Visi jie yra savanoriai.


Populiariausi per 24 val.