Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kupiškėno ūkininko rūpestis - rasti nuotakas darbštiems samdiniams

Kupiškėno ūkininko rūpestis - rasti nuotakas darbštiems samdiniams

2013-04-23 14:59

Šiuolaikinė technika ir fantastinį filmą primenantys išradimai atkeliauja į žinomo kupiškėno ūkininko laukus, o juos valdo po užsienį keliaujantys, koncertų klausantys jauni mechanizatoriai. Ūkininkas neslepia, kad gerą darbą padarė – į doros ir darbštumo kelią jaunus vyrus nukreipė pirmiausia iš egoistinių paskatų, nes mėlynanosiai jam tik nuostolių neštų.

1/3

Z. Aleksandravičius sakė, kad dirbti reikia ne tuomet, kai turi laiko, o laiku ir ne su bet kokia, o kelias funkcijas atliekančia šiuolaikine technika. A. Švelna

Kupiškėno ūkininko rūpestis - rasti nuotakas darbštiems samdiniams

1 / 3

Z. Aleksandravičius sakė, kad dirbti reikia ne tuomet, kai turi laiko, o laiku ir ne su bet kokia, o kelias funkcijas atliekančia šiuolaikine technika. A. Švelna

Z. Aleksandravičius sakė, kad dirbti reikia ne tuomet, kai turi laiko, o laiku ir ne su bet kokia, o kelias funkcijas atliekančia šiuolaikine technika. A. Švelna

Z. Aleksandravičiaus ūkyje dirba 12 samdomų žmonių, amžiaus vidurkis – 33 metai. A. Švelna

(3 nuotraukos) A. Švelna

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-01 10:16

Policija atlieka 29 tyrimus dėl galimų pažeidimų per rinkimus

Dėl galimų pažeidimų per rinkimus policija atlieka 29 ikiteisminius tyrimus. Tiek tyrimų pradėta iki sekmadienio 8 val., skelbia Policijos departamentas.


2015-03-01 10:13

Nusišovusio kunigo dramą atskleidė slaptas jo testamentas

411|8| 

Apie kunigų ir šeimininkių ryšius iki šiol kalbėta pašnibždomis, tarsi apie uždraustą vaisių. Tylos sieną sugriovė ginčai dėl nusišovusio Šakių klebono palikimo. Jo artimuosius ir katalikų vadovus pribloškė su slaptu testamentu išdygusi paveldėtoja. Vienas Vilkaviškio vyskupijos kunigas savo išmaniajame telefone nejučia paspaudė neseniai nusižudžiusio Šakių klebono Sigito Matusevičiaus telefono numerį.


2015-03-01 09:40

Lietuvos piliečiai pirmą kartą tiesiogiai renka merus

1|30

Lietuvos gyventojai renka naujas Savivaldybių tarybas ir miestų bei rajonų merus.


2015-03-01 09:07

Kaunas naktį: trūksta šviesų žaismės

1|3

Naktimis Kaunas vis mažiau skęsta tamsoje – iš jos gniaužtų išniro ne tik gatvės, bet ir kai kurie istoriniai pastatai. Tačiau specialistai mano, kad nereikėtų tenkintis primityviausiais apšvietimo sprendimais. Pradėjus temti miesto gatvėse įjungiami žibintai. Tuo pat metu nušvinta ir kai kurie Kauno centre bei senamiestyje stovintys išskirtiniai pastatai.


2015-03-01 08:00

Pirmieji tiesioginiai rinkimai: ar rinkėjai skubės prie urnų?

37|43

Sekmadienio rytą visoje Lietuvoje duris atvėrė balsavimo apylinkės 60-yje rinkimų apygardų – lietuviai tiesiogiai renka miestų merus. Šiemet savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose balsavimo teisę turi 2,54 mln. rinkėjų. Rinkėjų prie balsadėžių laukiama nuo 7 valandos ryto iki 20 valandos vakaro. Savivaldybių tarybų rinkimuose varžosi per 15 tūkst. kandidatų. Pirmą kartą lietuviai turi galimybę rinkti merus tiesiogiai, tad dėl mero posto varžosi daugiau kaip 400 kandidatų. Iš jų merais taps 60.


2015-02-28 23:59

Mirė aktorė Danutė Juronytė Zelčiuvienė

65|4

Po ligos mirė kino ir teatro aktorė, režisierė Danutė Juronytė Zelčiuvienė, pranešė Nacionalinis Kauno dramos teatras. Pastaruoju metu aktorė namuose slaugė savo vyrą – aktorių Leonardą Zelčių. Menininkė gimė 1933 metais Kaune.


2015-02-28 23:53

Madride rusiškai prabilusi ministrė šokiravo

1063|

Oficialusis Vilnius vis labiau pykstasi su Maskva, bet Lietuvos ministrė tarptautinėje konferencijoje prabyla rusiškai. Toks mūsų valdžios atstovės pasirinkimas nustebino kai kuriuos Madride vykusio renginio dalyvius. Šią savaitę Ispanijos sostinėje vyko Europos aplinkos ir sveikatos ministrų tarybos sesija, kurią rengia Pasaulio sveikatos organizacija. Į šią konferencija buvo pakviesta ir Lietuvos sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė.


2015-02-28 23:52

Vilnietės ašaros: žento šeima slapta apipjaustė 3 metų anūkę

647|4

Santuokų su kitataučiais vilnietė Olga niekada nesmerkė. Tačiau ši nuostata susvyravo, kai žento etiopo šeima slapta apipjaustė mažametei anūkei lyties organus, nes to reikalauja tos šalies tradicijos. Olgos duktė Tatjana prieš aštuonerius metus išvyko uždarbiauti į Prancūziją. Marselyje ji valė viešbučius ir susipažino su Prancūzijos pilietybę turinčiu 27 metų Danieliu, kurio šeima kilusi iš Etiopijos. Tatjana už jo ištekėjo būdama 23-ejų, netrukus susilaukė dukters.


2015-02-28 20:14

Kaip politikai vertina žalingus įpročius? Atsakymai nustebino

3

Prieš žengiant prie balsadėžių, Lietuvos sveikuolių sąjunga (LSS) kandidatų į savivaldybių merus ir tarybas paprašė jų atsakyti į viešos anketos klausimus, susijusius su sveika gyvensena bei požiūriu į jos skatinimą. Iš atsitiktinai pasirinktų kelių šimtų kandidatų skirtingose šalies miestuose sulaukta tik 40 žmonių elektroniniu paštu atsiųstų atsakymų į anketą.


2015-02-28 19:25

Kaimo ramybė

1|41

Paskutinė žiemos diena Butėnų kaime,ramybė ir pavasario dvelksmas.


Populiariausi per 24 val.