Kupiškėno ūkininko rūpestis - rasti nuotakas darbštiems samdiniams

Kupiškėno ūkininko rūpestis - rasti nuotakas darbštiems samdiniams


2013-04-23 14:59

Šiuolaikinė technika ir fantastinį filmą primenantys išradimai atkeliauja į žinomo kupiškėno ūkininko laukus, o juos valdo po užsienį keliaujantys, koncertų klausantys jauni mechanizatoriai. Ūkininkas neslepia, kad gerą darbą padarė – į doros ir darbštumo kelią jaunus vyrus nukreipė pirmiausia iš egoistinių paskatų, nes mėlynanosiai jam tik nuostolių neštų.

1/3

Z. Aleksandravičius sakė, kad dirbti reikia ne tuomet, kai turi laiko, o laiku ir ne su bet kokia, o kelias funkcijas atliekančia šiuolaikine technika. A. Švelna

Kupiškėno ūkininko rūpestis - rasti nuotakas darbštiems samdiniams

1 / 3

Z. Aleksandravičius sakė, kad dirbti reikia ne tuomet, kai turi laiko, o laiku ir ne su bet kokia, o kelias funkcijas atliekančia šiuolaikine technika. A. Švelna

Z. Aleksandravičius sakė, kad dirbti reikia ne tuomet, kai turi laiko, o laiku ir ne su bet kokia, o kelias funkcijas atliekančia šiuolaikine technika. A. Švelna

Z. Aleksandravičiaus ūkyje dirba 12 samdomų žmonių, amžiaus vidurkis – 33 metai. A. Švelna

(3 nuotraukos) A. Švelna

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-22 14:24

Kariuomenės vadas apie An-2 paiešką: vadovaujamasi ne emocijomis

9|7|

Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Jonas Vytautas Žukas penktadienį plačiai paaiškino savo ir kariuomenės poziciją prieštaringai vertinamoje orlaivio An-2 dingimo ir jo pilotų paieškos istorijoje. Pasak kariuomenės vado, tokiose operacijose sprendimų priėmimas grindžiamas ne emocijomis, o tarptautiniu mastu pripažįstamais pagrįstais skaičiavimais ir atitinkamomis instrukcijomis. Žemiau pateikiame visą gen. mjr. J.V.Žuko nuomonę, išsakytą socialiniame tinkle „Facebook“.


2015-05-22 14:21

Rusijos opozicija sieks tarptautinio B. Nemcovo nužudymo tyrimo

19|

Rusijos opozicijos atstovai neturi vilčių, kad Boriso Nemcovo nužudymo Rusijoje užsakovai gali būti išaiškinti, todėl žada siekti tarptautinio tyrimo. „Artimiausiu metu mes ketiname inicijuoti tarptautinį tyrimą dėl B.Nemcovo žmogžudystės. Mes manome, kad Rusijoje šiuo metu tyrimui daromos politinės – administracinės kliūtys nustatant šios žmogžudystės organizatorius ir užsakovus. Dėl to mes suinteresuoti, kad tyrimas būtų atliekamas tarptautiniu lygmeniu. Tai yra vienintelis šansas, kad užsakovai ir organizatoriai būtų nustatyti“, – Vilniuje žurnalistams sakė B.Nemcovo buvęs bendražygis Ilja Jašinas.


2015-05-22 13:54

Lėktuvą An-2 remontavę danai slepiasi po savo šalies įstatymais

140|2|

Nedidelio Danijos vakaruose esančio Stauningo aerodrome jaučiama panika. Angaruose dirbantys technikai sukrėsti, nes šiame amžiuje dar nebūta atvejo, kad iš čia pakilęs lėktuvas taip paslaptingai nukristų. Būtent čia prieš paskutinį skrydį namo buvo remontuojamas lietuvių lėktuvas An-2. Praėjusį ketvirtadienį, gegužės 14-ąją, lietuviai Adolfas Mačiulis, Alvydas Selmistraitis bei inžinierius Borisas Grechniovas į Stauningą atvyko atsiimti suremontuoto lėktuvo. Danai pakeitė kai kurias detales. Į Daniją vyrai atplaukė keltu.


2015-05-22 13:53

Atliktas tyrimas: pilotai turėjo ne visą gelbėjimosi įrangą

94|22|

Vyriausybė, Lietuvos kariuomenės, Susisiekimo ministerijos, Krašto apsaugos ministerijos atstovai suskato išsiaiškinti situaciją dėl lėktuvo An-2 katastrofos Baltijos jūroje. Penktadienį ryte Vyriausybėje vykusio posėdžio metu buvo nuspręsta suformuoti komisiją, kuri ištirtų nelaimę. Pasak Jūrų gelbėjimo koordinavimo centro vadovo Artūro Andrušaičio, per pirmąsias gelbėjimo valandas iš gelbėtojų pusės buvo atlikta viskas – išsiųsti penki orlaiviai. Jei žmonės būtų buvę paviršiuje su oranžinėmis liemenėmis, jie būtų buvę rasti. Išsipūtusio gelbėjimo plausto, kuris suveikia automatiškai, toje zonoje nebuvo rasta.


2015-05-22 13:30

Kauno miesto dieną pasaulį išvydo rekordinis skaičius kūdikių

7|7

Kaunas gegužės 20-ąją pradėjo švęsti miesto dieną. 607-ojo miesto gimtadienio dieną Kaune gimė rekordinis skaičius naujagimių. Penktadienį žinomos moterys pasveikino tą dieną gimusius kūdikius ir jų tėvus.


2015-05-22 13:25

I. Jašinas Vilniuje pristatė ataskaitą „Putinas. Karas“

1|19

Rusijos opozicijos atstovas Ilja Jašinas Vilniuje pristatė ataskaitą „Putinas. Karas“.


2015-05-22 11:19

R. Sinkevičius apie atsistatydinimą: neatmetu visų apsisprendimų

5

Susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius, kurio pavaldume esančios įstaigos koordinavo orlaivio „An-2 paieškos ir gelbėjimo darbus, neatmeta ir atsistatydinimo varianto, tačiau pirmiausia ragina išsiaiškinti visas aviakatastrofos priežastis.


2015-05-22 06:46

G. Dauguvietytė: „Reikia ne kariauti, o gyventi!“ (II dalis)

7|4|

Režisierė, aktorė Galina Dauguvietytė drąsiai kalba ir apie testamentą, ir apie karo baimės kurstymą: „Aš pasiruošusi išeiti, bet jūs turite mėgautis gyvenimu, o ne bijoti karo!“ Pirmoje pokalbio dalyje ji papasakojo tai, ką mano apie propagandą, skindančią iš visų pusių. Antroje dalyje – pokalbis apie tai, kas ją džiugina, kodėl žmonėms nepatinka gyventi Lietuvoje, ir ką būtų galima padaryti, kad visiems būtų geriau.


2015-05-21 21:42

Švedų naikintuvai lydėjo du Rusijos bombonešius

24|4

Švedijos naikintuvai ketvirtadienį palydėjo du rusų bombonešius, skridusius tarptautinėje erdvėje virš Baltijos jūros netoli Švedijos sienos, pranešė švedų kariškiai. Vakarų ir Rusijos santykiai pagedo dėl Maskvos vaidmens Ukrainos konflikte ir Krymo aneksijos, prie įtampos palaikymo prisideda ir rusų karinio aktyvumo stiprėjimas Baltijos regione ir Šiaurės Atlante.


2015-05-21 21:06

Atkūrė nelaimės eigą: An-2 nesiuntė pagalbos signalo

123|4|

Ketvirtadienį Susisiekimo ministerija ir jai pavaldžios institucijos atkūrė šeštadienio įvykius, kuomet Baltijos jūroje dingo orlaivis An-2. Pasak „Oro navigacijos“ generalinio direktoriaus Algimanto Raščiaus, šeštadienį 16 val. 20 min. negavus duomenų apie skrydį iš kolegų švedų, į ryšį „išėjo“ An-2, kuris Palangos skrydžių valdymo centrui pranešė savo šaukinį ir kad 17 val. 20 min. ketina nusileisti Klaipėdoje.


Populiariausi per 24 val.