Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kupiškėno ūkininko rūpestis - rasti nuotakas darbštiems samdiniams

Kupiškėno ūkininko rūpestis - rasti nuotakas darbštiems samdiniams

2013-04-23 14:59

Šiuolaikinė technika ir fantastinį filmą primenantys išradimai atkeliauja į žinomo kupiškėno ūkininko laukus, o juos valdo po užsienį keliaujantys, koncertų klausantys jauni mechanizatoriai. Ūkininkas neslepia, kad gerą darbą padarė – į doros ir darbštumo kelią jaunus vyrus nukreipė pirmiausia iš egoistinių paskatų, nes mėlynanosiai jam tik nuostolių neštų.

1/3

Z. Aleksandravičius sakė, kad dirbti reikia ne tuomet, kai turi laiko, o laiku ir ne su bet kokia, o kelias funkcijas atliekančia šiuolaikine technika. A. Švelna

Kupiškėno ūkininko rūpestis - rasti nuotakas darbštiems samdiniams

1 / 3

Z. Aleksandravičius sakė, kad dirbti reikia ne tuomet, kai turi laiko, o laiku ir ne su bet kokia, o kelias funkcijas atliekančia šiuolaikine technika. A. Švelna

Z. Aleksandravičius sakė, kad dirbti reikia ne tuomet, kai turi laiko, o laiku ir ne su bet kokia, o kelias funkcijas atliekančia šiuolaikine technika. A. Švelna

Z. Aleksandravičiaus ūkyje dirba 12 samdomų žmonių, amžiaus vidurkis – 33 metai. A. Švelna

(3 nuotraukos) A. Švelna

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-28 17:43

Laikas neįveikė šokių „Kam per 30“

5

Sveiki atvykę į 1987-uosius! Tokia iškaba galėtų pasitikti Kirtimų kultūros centro lankytojus, šeštadieniais besirenkančius į poilsio vakarus „Kam per 30“. Šiais naktinių klubų laikais tokia vieta tiesiog prašosi įrašoma į kultūros paveldo sąrašą. Kiekvieną savaitgalį į šokius Kirtimuose susirenka apie šimtą kiek vyresnio amžiaus sostinės gyventojų. Tiesa, dabar jų šiek tiek mažiau. Pasirodo, šokėjai yra dori krikščionys ir laikosi nurodymų per gavėnią nesilinksminti.


2015-03-28 17:35

V. Landsbergis: „R. Paksui padeda velnias ir purvini pinigai“

212|

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos garbės pirmininkas Vytautas Landsbergis kirto kai kurių parlamentarų norams suteikti galimybę pašalintam prezidentui Rolandui Paksui vėl siekti valstybės vadovo posto. R.Pakso šalininkus V.Landsbergis pavadino sektantais, aklai tikinčiais savo lyderio kankinyste.


2015-03-28 17:34

Neįgalų lietuvį išgelbėjo geraširdė prancūzė

13|3

Jeigu ne dėmesinga rūkalė kažkuriame Prancūzijos mieste, protinę negalią turintis Mindaugas iki šiol būtų bastęsis prie Šiaurės jūros. Jis nebūtų turėjęs kitos išeities, tik toliau vogti iš parduotuvių. Mindaugui iš Vakarų Lietuvos – 21-eri. Vaikinas neįstengia pasakyti tikslios datos, kada jo pažįstamas Arūnas ir kažkoks Laimis iš Ignalinos išvežė jį vogti į Lenkiją ir Prancūziją.


2015-03-28 15:47

Slėnyje prie Neries – neįtikėtini mainai

1|38

Namuose per daug duonos? Mainykite ją į žirkles. Arba į narcizų svogūnėlius. Nesvarbu ką ir į ką – šeštadienį Karmazinų piliakalnio slėnyje prie Neries (Vilniaus r.) reikalingų arba nebūtinų, bet įdomių daiktų buvo galima įsigyti be pinigų, tiesiog mainais. Neries regioniniame parke prie savo sodybos vilniečių pora – Ieva Šidlaitė ir Mindaugas Valiukevičius – pabandė atgaivinti senovinę tradiciją, mainų „kermošių“ (turgų).


2015-03-28 15:30

„Tvarkiečiai“ jau turi savo kandidatą

3

Partija „Tvarka ir teisingumas“ būsimuose Seimo rinkimuose Varėnos-Eišiškių rinkimų apygardoje kelia šio skyriaus pirmininko Mariaus Juškevičiaus kandidatūrą. Tai paaiškėjo šeštadienį Gargžduose vykusiame partijos „Tvarka ir teisingumas" tarybos posėdyje.


2015-03-28 14:56

NATO šventė Šiauliuose: bėgikai nepabūgo prastų orų

27|64

Šeštadienį Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose 11-ųjų įstojimo į NATO metinių proga vyko tradiciniu tapęs vienintelis toks bėgimas kilimo ir leidimosi taku „Runway Run 2015“. Į bėgimą užsiregistravo per pusantro tūkstančio dalyvių, jie nepabūgo nei apniukusio dangaus, nei per visą renginį dulkusio lietaus. Nugalėtoju tapo trijų kilometrų trasą per 9 minutes ir 10 sekundžių įveikęs šiaulietis sportininkas Justinas Beržanskis. Trijų kilometrų distancijos su kliūtimis Lietuvos čempionui J.Beržanskiui šis bėgimas tapo gera treniruote.


2015-03-28 14:45

Naujuoju LASF prezidentu išrinktas R.Austinskas

3|18

Pastaruosius šešerius metus pakaitomis Lietuvos automobilių sporto federacijai (LASF) vadovavę Gintaras Furmanavičius ir Romas Austinskas Kaune vykstančiame suvažiavime vėl rungėsi dėl prezidento posto.


2015-03-28 14:07

Į Lietuvos priešų gretas verbavo ir narkotikais

1074|4

Jam siūlė pinigų, žadėjo postą valdžioje ir slapčia vaišino narkotikais. Vienos įmonės vadovas buvo pakliuvęs į Lietuvai priešiškų veikėjų pinkles, o dabar liudija teisėsaugos pareigūnų atliekamuose tyrimuose, kuriuose minimos ir garsios pavardės. Kai pas sekso eksperte save vadinančią Mildą Bartašiūnaitę ir kitus prieštaringus veikėjus visoje šalyje pareigūnai atliko kratas, kaunietis Rimas (pavardė redakcijai žinoma) nenustebo. Jis suprato, kodėl tie veikėjai sulaukė teisėsaugos dėmesio, nes ir pats yra buvęs jų gretose.


2015-03-28 13:59

Jonavoje du vyrai kelias valandas buvo įkalinti agresyvaus šuns

49|5

Šeštadienį apie 10.30 val. į vieno Sodų gatvės nuosavo namo kiemą atklydęs bulterjerų veislės šuo užpuolė žmones. Kol sulaukė pagalbos, du vyrai beveik dvi valandas praleido užsilipę ant statybinių gegnių. Į nuosavo namo kiemą šuo įbėgo pro atvirus vartus.


2015-03-28 13:27

Rolandas Paksas: „Rinkimų rezultatai – labiau nei kuklūs“

10

Savivaldybių tarybų rinkimų rezultatai – daugiau nei kuklūs, sako partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderis europarlamentaras Rolandas Paksas.


Populiariausi per 24 val.