Kupiškėno ūkininko rūpestis - rasti nuotakas darbštiems samdiniams

Kupiškėno ūkininko rūpestis - rasti nuotakas darbštiems samdiniams


2013-04-23 14:59

Šiuolaikinė technika ir fantastinį filmą primenantys išradimai atkeliauja į žinomo kupiškėno ūkininko laukus, o juos valdo po užsienį keliaujantys, koncertų klausantys jauni mechanizatoriai. Ūkininkas neslepia, kad gerą darbą padarė – į doros ir darbštumo kelią jaunus vyrus nukreipė pirmiausia iš egoistinių paskatų, nes mėlynanosiai jam tik nuostolių neštų.

1/3

Z. Aleksandravičius sakė, kad dirbti reikia ne tuomet, kai turi laiko, o laiku ir ne su bet kokia, o kelias funkcijas atliekančia šiuolaikine technika. A. Švelna

Kupiškėno ūkininko rūpestis - rasti nuotakas darbštiems samdiniams

1 / 3

Z. Aleksandravičius sakė, kad dirbti reikia ne tuomet, kai turi laiko, o laiku ir ne su bet kokia, o kelias funkcijas atliekančia šiuolaikine technika. A. Švelna

Z. Aleksandravičius sakė, kad dirbti reikia ne tuomet, kai turi laiko, o laiku ir ne su bet kokia, o kelias funkcijas atliekančia šiuolaikine technika. A. Švelna

Z. Aleksandravičiaus ūkyje dirba 12 samdomų žmonių, amžiaus vidurkis – 33 metai. A. Švelna

(3 nuotraukos) A. Švelna

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-23 10:11

Buvusi vaikų stovykla, kurią mėgo A. Sabonis, šiurpina Kačerginę

87|89

Dailūs namai ir pamėkliškas sovietinis palikimas greta. Tokių kontrastų galima pamatyti Kauno rajone, Kačerginėje. Jie gal egzotiškai atrodo turistams, tačiau vietos gyventojus tokia kaimynystė piktina. Buvusi Juliaus Fučiko stovykla, Lietuvai atkūrus nepriklausomybę pervadinta į vaikų ir jaunimo poilsio stovyklą „Merkurijus“, kurioje su vaikais susitikinėdavo net krepšinio legenda Arvydas Sabonis, atrodo lyg po atominio karo. Greta buvusi stovykla „Žvaigždutė“ taip pat daugelį metų nebeveikia ir primena subombarduotą vietovę.


2015-05-23 10:11

Tyrėjų po vandeniu vadovas papasakojo, ką pamatė jų robotas

86|3|

Ketvirtadienį Karinės jūrų pajėgos pranešė, jog Baltijos jūroje nuskendusiame lėktuve „An-2“ buvo galimai pastebėtas vieno piloto kūnas. Portalas lrytas.lt pakalbino po vandeniu filmavusių tyrėjų vadovą, Klaipėdos universiteto Jūros tyrimų atviros prieigos centro laivyno ir ekspedicijų tyrimų laboratorijos vadovą Nerijų Blažauską. Jis papasakojo, ką po vandeniu užfiksavo Klaipėdos universiteto robotas ir kaip jo filmuota medžiaga prisidėjo prie kūno atpažinimo.


2015-05-23 10:06

Klaipėdos stačiatikiai meldėsi prie kryžiaus jūrininkams

69

Klaipėdos stačiatikiai Dievo Motinos Globėjos ir šv. Mikalojaus cerkvės statybos pabaigtuves pažymėjo prie ką tik pastatyto akmeninio kryžiaus, skirto uostamiesčio jūrininkams – išplaukusiems ir besirengiantiems tolimoms kelionėms, taip pat ir tiems, kurie jau niekada nebesugrįž į krantą.


2015-05-23 09:35

Pasitikėjimas Lietuvos teisėsauga – aukščiausias per 15 metų

4

Lietuvos gyventojai vis geriau vertina šalies teisėsaugą – pasitikėjimas policija, prokuratūra ir teismais yra aukščiausias per 15 metų, rodo šeštadienį paskelbti apklausos rezultatai. Tradiciškai geriausiai Lietuvoje vertinami ugniagesiai gelbėtojai – jais pasitiki 92 proc. gyventojų.


2015-05-23 08:55

Daugiau nei pusė gyventojų nusivylę padėtimi šalyje

6

Daugiau nei pusė šalies gyventojų mano, kad reikalai šalyje blogėja, rodo naujausia sociologinė apklausa. Daugiau už kitus dabartine padėtimi šalyje yra nepatenkinti vyresni nei 50 metų žmonės (61 proc. nurodė, kad situacija šalyje blogėja), respondentai su viduriniu ar profesiniu išsilavinimu (60 proc.) bei su mažiausiomis šeimos pajamomis – iki 450 eurų per mėnesį (64 proc.), pensininkai (66 proc.) ir bedarbiai (63 proc.), kairiųjų pažiūrų rinkėjai (57 proc.), lenkų (81 proc.) ir rusų (61 proc.) tautybių gyventojai.


2015-05-23 08:55

VSAT sraigtasparnio aptiktas objektas jūroje – ruonis

43|15|

Sudužusio lėktuvo An-2 paieškos operacijoje dalyvavęs pasieniečių sraigtasparnis užfiksavo jūroje plaukiojantį objektą. Buvo patikrinta versija, ar tai galėtų būtų žmogus. Penktadienį žurnalistams buvo pateiktas iš sraigtasparnio darytas įrašas. Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centro viršininko komandoro Artūro Andriušaičio teigimu, iš sraigtasparnio buvo filmuota naktį. Ryte buvo priimtas sprendimas nusiųsti į tą patį tašką kitą sraigtasparnį.


2015-05-23 08:34

Pasistumdė ne tik politiniai konkurentai, bet ir bendražygiai

43|3

Po kurio laiko žmonės vėl vienodai palankiai įvertino premjerą Algirdą Butkevičių ir prezidentę Dalią Grybauskaitę, bet pastaroji surinko daugiau neigiamų vertinimų. Tiesa, daugelio gyventojų nuomone, šalies vadovė ir toliau geriausiai atstovauja jų interesams. Prezidentės ir premjero lenktynės dėl populiarumo vyksta jau ne pirmus metus. O būsimiems Seimo rinkimams savo gretas jau pradėjusių rikiuoti pagrindinių šalies partijų veikėjai neabejotinai stebi ne tik savo, bet ir politinių konkurentų reitingus, kurie svyruoja tai į vieną, tai į kitą pusę.


2015-05-22 20:12

Ukmergėje atidaryta pirmoji bendrovės „Vilkma“ parduotuvė

3|5

Didžiausia vyriškų ir moteriškų marškinių gamintoja Baltijos šalyse – bendrovė „Vilkma“ Ukmergės prekybos centre „Eifelis“ atidarė pirmąją savo parduotuvę. Joje bus prekiaujama vyriškais marškiniais su išskirtiniu „Vilkmos“ ženklu.


2015-05-22 18:54

JT priėmė Lietuvos inicijuotą rezoliuciją dėl ginklų prekybos

3|2

Jungtinių Tautų Saugumo Taryba penktadienį priėmė Lietuvos inicijuotą rezoliuciją, skirtą kovoti su neteisėta mažo kalibro ginklų prekyba.


2015-05-22 18:01

Baigėsi didžiausios nacionalinės pratybos „Žaibo kirtis“

6|6|

Baigėsi mėnesį trukusios didžiausios nacionalinės pratybos „Žaibo kirtis 2015“, kuriose buvo tikrinama mobilizacijos sistema, mokomasi reaguoti į „hibridinio“ karo grėsmes ir teroristinius išpuolius, vyko taktiniai mokymai, penktadienį pranešė Krašto apsaugos ministerija.


Populiariausi per 24 val.