Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kupiškėno ūkininko rūpestis - rasti nuotakas darbštiems samdiniams

Kupiškėno ūkininko rūpestis - rasti nuotakas darbštiems samdiniams

2013-04-23 14:59

Šiuolaikinė technika ir fantastinį filmą primenantys išradimai atkeliauja į žinomo kupiškėno ūkininko laukus, o juos valdo po užsienį keliaujantys, koncertų klausantys jauni mechanizatoriai. Ūkininkas neslepia, kad gerą darbą padarė – į doros ir darbštumo kelią jaunus vyrus nukreipė pirmiausia iš egoistinių paskatų, nes mėlynanosiai jam tik nuostolių neštų.

1/3

Z. Aleksandravičius sakė, kad dirbti reikia ne tuomet, kai turi laiko, o laiku ir ne su bet kokia, o kelias funkcijas atliekančia šiuolaikine technika. A. Švelna

Kupiškėno ūkininko rūpestis - rasti nuotakas darbštiems samdiniams

1 / 3

Z. Aleksandravičius sakė, kad dirbti reikia ne tuomet, kai turi laiko, o laiku ir ne su bet kokia, o kelias funkcijas atliekančia šiuolaikine technika. A. Švelna

Z. Aleksandravičius sakė, kad dirbti reikia ne tuomet, kai turi laiko, o laiku ir ne su bet kokia, o kelias funkcijas atliekančia šiuolaikine technika. A. Švelna

Z. Aleksandravičiaus ūkyje dirba 12 samdomų žmonių, amžiaus vidurkis – 33 metai. A. Švelna

(3 nuotraukos) A. Švelna

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-01-27 21:02

Vilniečių žinios apie žydų tragediją spaudžia ašarą

228|6|

Antradienį pasaulis mini holokausto aukų atminimo dieną – sausio 27-ąją iš nacių nagų buvo išvaduota Aušvico (Osvencimo) žydų masinio naikinimo stovykla. Skaudžių Antrojo pasaulinio karo laikų, kai buvo sunaikinta apie 196 tūkstančius Lietuvos žydų, atmintina vieta yra ir Vilniuje. Paneriuose pastatytas memorialas – čia vokiečių naciai ir jų talkininkai lietuviai nužudė per 4 tūkst.žydų.


2015-01-27 20:02

B. Burgis išbrauktas iš kandidatų sąrašų

28| 

Buvęs Kauno technologijos universiteto (KTU) gimnazijos direktorius Bronislovas Burgis neteko galimybės dalyvauti savivaldos rinkimuose. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) jį drauge su dar daugiau kaip šimtu asmenų išbraukė iš rinkimų sąrašų.


2015-01-27 19:05

Žydų bendruomenės pirmininkė: „Neapsimeskite nieko nematančiais“

259|2|

Antradienį Lenkijoje vyksta Holokausto aukų minėjimas. Lietuvos žydų bendruomenės (LŽB) pirmininkė Faina Kukliansky pakeliui į šį renginį papasakojo, kodėl pasauliui ir Lietuvai yra svarbi ši diena. Moteris atskleidė, ko neteko Lietuva išžudžius žydus ir kas vykdė masinį žydų genocidą Lietuvoje Antrojo pasaulinio karo metais.


2015-01-27 18:45

Holokausto aukų atminimo diena Vilniuje: minėti ir nepamiršti

35

Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejus Tolerancijos centre vyko Tarptautinės Holokausto Aukų atminimo dienos minėjimas, skirtas Aušvico koncentracijos stovyklos išlaisvinimo 70-čiui atminti.


2015-01-27 18:15

L. Linkevičius Aušvice: „Dalinamės bendru skausmu“

15

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, Prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujamoje delegacijoje dalyvaujantis Aušvico koncentracijos stovyklos 70-ųjų išlaisvinimo metinių minėjime, sakė, kad Holokausto pragarą išgyvenusieji liudija, jog abejingumas ir tyla blogio akivaizdoje gali reikšti stovėjimą blogio pusėje. „Minėdami vienos didžiausių tragedijų žmonijos istorijoje – Holokausto – aukų atminimą, dalinamės bendru skausmu su išgyvenusiais šį košmarą. Liudydami skaudžią istorinę atmintį, dar kartą pabrėžiame, kad Lietuvoje nėra ir niekuomet nebus vietos antisemitizmui, ksenofobijai ir kitoms žmogaus neapykantos formoms“, – sakė L.Linkevičius.


2015-01-27 17:13

Neregiai vairuotojai važinėja ir po Vilnių

73|13| 

Randi pažįstamą poliklinikos gydytoją, sumoki medikams apie tūkstantį litų (290 eurų) kyšį ir tampi regos, judėjimo ar kitą negalią turinčiu invalidu, gauni pašalpą. Tad būdamas teoriškai aklas vairuoji automobilį arba be kojos mikliai mini dviratį. Regos negalios nesimuliuojančių aklųjų ir silpnaregių, su kuriais bendravo lrytas.lt žurnalistai Vilniuje, visai nenustebino žinia apie automobilį vairuojančią ir be akinių skaitančią Šiaulių politikę Virginiją Račienę, kuri medikų komisijos buvo pripažinta nematanti 90 proc. ir 4 metus gavo pirmos grupės neįgalumo pašalpą.


2015-01-27 16:54

S. Skvernelis: „Gaila, kad mus vertina pagal blogus pavyzdžius“

21|25

Policijos pareigūnai atviri – net griežtos bausmės dažnai neatgraso pažeidėjų nuo noro siūlyti pareigūnui „susitarti“, „atsilyginti“ ar „atsidėkoti“. Tiesa, neretai tokios sandorių iniciatyvos pažeidėjui ne tik nepagelbėja norint išsisukti iš keblios situacijos, bet ir ją dar labiau komplikuoja.


2015-01-27 16:46

Medienos vežėjai kraupsta – nuo kelio juos verčia savivaldybė

16|7

„Išmaišiau visą Europą, bet tokios nesąmonės niekur nemačiau“, – niršo medieną iš Trakų urėdijos gabenęs vairuotojas Darius Išganaitis. Jo vairuojamas miškavežis šiandien apie 15 valandą nuslydo nuo kelio, o tempiama priekaba apsivertė. Niršta ir visi medieną iš urėdijų į Kazlų Rūdos pakraštyje esančią įmonę „Ikea Industry Lietuva“ gabenantys vairuotojai, kuriems kelią pastoja neseniai išdygę kelio ženklai.


2015-01-27 16:30

„Fashion TV“ prezidentas filmą kurs Vilniuje

Vilniuje apsilankęs daugiau nei 500 milijonų žiūrovų beveik 200 pasaulio šalyse turinčio mados televizijos „Fashion TV“ įkūrėjas ir prezidentas Michelis Adamas Lisovskis filmą apie savo tėvų meilės istoriją, kuri vyksta Vienoje, nusprendė kurti Vilniuje. Iš Vienos į Šanchajų 1938–1939 nacių okupacijos metais bandančių pabėgti žydų meilės istorija prasidės vaizdais iš Vilniaus rotušės.


2015-01-27 16:14

Buvęs Nacionalinio kraujo centro vadovas V.Kalibatas išteisintas

7

Teismas antradienį išteisino buvusį Nacionalinio kraujo centro (NKC) direktorių Vytenį Kalibatą dėl piktnaudžiavimo tarnyba.


Populiariausi per 24 val.