Pirmosios Kalėdų eglės miestuose sužibs po savaitės

Pirmosios Kalėdų eglės miestuose sužibs po savaitės


2012-11-24 09:53

Pirmosios Kalėdų eglės Lietuvos miestuose bus įžiebtos jau kitą savaitgalį.

1/1

Vilniaus Rotušės aikštėje nuo gruodžio 25 dienos iki sausio 6 dienos veiks Kalėdų miestelis. R. Danisevičiaus asociatyvi nuotrauka

Pirmosios Kalėdų eglės miestuose sužibs po savaitės

1 / 1

Vilniaus Rotušės aikštėje nuo gruodžio 25 dienos iki sausio 6 dienos veiks Kalėdų miestelis. R. Danisevičiaus asociatyvi nuotrauka

(1 nuotraukos) R. Danisevičiaus asociatyvi nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-07-29 14:09

Vyriausybė nepritaria motinystės pašalpų atstatymui

1

Vyriausybė nepritaria, kad būtų atstatytos iki krizės mokėtos motinystės (tėvystės) pašalpos ir naikinami pašalpų ribojimai gimus dviem ir daugiau vaikų.


2015-07-29 14:07

Nuo kitų metų likviduojama Gyventojų registro tarnyba

Vyriausybė trečiadienį pritarė Teisingumo ministerijos siūlymui nuo kitų metų likviduoti jos išlaikomą Gyventojų registro tarnybą.


2015-07-29 13:58

D. Grybauskaitė išlydėjo naujus ambasadorius JAV ir ES

2

Dalia Grybauskaitė trečiadienį įteikė skiriamuosius raštus naujajam ambasadoriui Jungtinėse Amerikos Valstijose Rolandui Kriščiūnui ir atstovei prie Europos Sąjungos (ES) Jovitai Neliupšienei, pranešė prezidentės spaudos tarnyba.


2015-07-29 13:15

Chemijos olimpiadoje Baku lietuviai pelnė auksą ir bronzą

2|3

Iš tarptautinės chemijos olimpiados, liepos 20–29 dienomis vykusios Baku, Azerbaidžane, visi Lietuvos atstovai parveža medalius. Auksą iškovojo Klaipėdos licėjaus dvyliktokas Dovydas Drakšas. Bronzos medalius pelnė taip pat Klaipėdos licėjaus mokiniai Nikita Pajanok ir Adomas Danilevičius (visų prizininkų mokytoja Rima Grabauskienė) ir Kauno technologijos universiteto gimnazijos abiturientė Elena Gelžinytė (mokytoja Birutė Maciulevičienė).


2015-07-29 12:29

Po sūnaus žūties tėvas ieško dingusių pinigų

125|2

Ar gali būti saugesnė vieta laikyti pinigus nei bankas, kuriame dirba sūnus ir marti? Vilnietis pensininkas neabejojo, kad jo santaupos visiškai saugios, bet po sūnaus žūties aptiko tuščią sąskaitą. Nebėra sūnaus, neliko ir pinigų. Nors Maljorkoje prieš šešerius metus nuskendusio bankininko ir finansų analitiko Vadimo Titarenkos tėvas niekada nesijautė sūnaus išlaikytinis, po šios žūties liko tuščiomis rankomis. Nemažai santaupų turėjęs humanitarinių mokslų daktaras 84-erių Vadimas Titarenka vis dar neranda atsakymo į klausimą: savo pinigus jis padovanojo sūnui ar juos pasiskolino marti?


2015-07-29 08:55

Seimo pirmininkė laukia ministro S. Skvernelio atsiprašymo

87

Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis dėl netinkamų raiškos priemonių turėtų atsiprašyti pats, o ne suversti atsakomybę patarėjams ar ministerijai, teigia Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė.


2015-07-29 08:40

Pinigus pradanginusiam Šiaulių veikėjui – teismo tūpsnis

10

Prieštaringai vertinamam 48-erių šiauliečiui Jonui Kungiui atsivėrė durys į laisvę. Nuteistąjį iš kalinimo įstaigos ištraukė jam ne pirmą kartą palankų sprendimą priėmęs Šiaulių apygardos teismas. Statybos bendrovės „Butrema“ vadovas 48 metų J.Kungys buvo nuteistas už didelės vertės turto pasisavinimą, dokumentų klastojimą, apgaulingą buhalteriją. Jam buvo skirta trejų metų laisvės atėmimo bausmė.


2015-07-28 21:09

D. Kazragytė: „Neištikimi vyrai tvarką ardo labiau nei gėjai“

122

Sovietmečiu atvykęs gastroliuoti anglų aktorius stovi ant scenos. Vyksta spaudos konferencija. „Žinau, kad ši tema pas jus uždrausta, bet aš vis tiek jums noriu pasakyti. Štai šis aktorius yra mano partneris. Su juo kartu gyvenam jau dvidešimt metų. Pas mus Anglijoje tai yra normalu, mes esame pora“, – taria Ričardą Antrąjį vaidinantis aktorius. Teatro salėje – mirtina tyla. O tada drąsi jauna aktorė Doloresa Kazragytė pradeda ploti.


2015-07-28 21:09

Smurtavusiam poliklinikos direktoriui – V.Grigaravičiaus pamoka

71|2

Iš Alytaus miesto mero Vytauto Grigaravičiaus kabineto po ilgiau kaip pusvalandį trukusio pokalbio savivaldybei pavaldžios poliklinikos direktorius Vitalijus Kovaliovas išėjo praradęs kalbos dovaną ir laukusiems žurnalistams neištarė nei žodžio.


2015-07-28 20:20

Gėlių pardavėją labiausiai džiugina teatro žmonės

Kelios moterys kiekvieną dieną važiuoja į Laisvės alėją. Čia jos jau praleido didžiąją savo gyvenimo dalį. Pėsčiųjų bulvare kaunietės prekiauja savo rankomis užaugintomis gėlėmis. Tačiau gėlininkėms ne tai svarbiausia – čia jos randa įdomių pašnekovų.


Populiariausi per 24 val.