Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Pirmosios Kalėdų eglės miestuose sužibs po savaitės

Pirmosios Kalėdų eglės miestuose sužibs po savaitės (1)

2012-11-24 09:53

Pirmosios Kalėdų eglės Lietuvos miestuose bus įžiebtos jau kitą savaitgalį.

1/1

Vilniaus Rotušės aikštėje nuo gruodžio 25 dienos iki sausio 6 dienos veiks Kalėdų miestelis. R. Danisevičiaus asociatyvi nuotrauka

Pirmosios Kalėdų eglės miestuose sužibs po savaitės

1 / 1

Vilniaus Rotušės aikštėje nuo gruodžio 25 dienos iki sausio 6 dienos veiks Kalėdų miestelis. R. Danisevičiaus asociatyvi nuotrauka

(1 nuotraukos) R. Danisevičiaus asociatyvi nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (1)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-04-16 06:23

Darbo partija kaista

5

Vienus iš postų stumia saviškiai, o kitus, vos pradėjusius plačiai gyventi, mėto koalicijos partneriai. Tokie neramūs laikai atėjo valdančiajai Darbo partijai, rašo „Lietuvos rytas“. Vienas ištikimiausių „darbiečių“ dvasinio vadovo Viktoro Uspaskicho statytinių Vytautas Gapšys susiruošė palikti partijos frakcijos seniūno postą ir paskelbti naujus rinkimus. Pats jis juose, žinoma, dalyvaus. Tad šis žingsnis – esą jo iniciatyva pasitikrinti pasitikėjimą.


2014-04-15 22:40

A.Butkevičius: „Lenkai neketina parduoti „Orlen Lietuva“

17

Pirmadienį apsilankęs Mažeikių naftos perdirbimo bendrovėje „Orlen Lietuva“ premjeras Algirdas Butkevičius teigia neišgirdęs kalbų apie lenkų ketinimus įmonę parduoti. Tai antradienio vakarą Vyriausybės vadovas sakė LRT laidoje „Dėmesio centre“. „Vakar pokalbyje tikrai nebuvo tokia mintis išreikšta“, – atsakydamas į žurnalisto Edmundo Jakilaičio klausimą, jog lenkai svarsto galimybę parduoti gamyklą ir ar jis turįs apie tai informacijos, teigė A.Butkevičius.


2014-04-15 16:21

LRT gali atsirasti daugiau informacijos rusų ir lenkų kalbomis

30

Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) taryba įpareigojo transliuotojo administraciją per mėnesį parengti Lietuvos informacinės erdvės stiprinimo planą. Tarybos posėdyje antradienį diskutuojant, kaip reikėtų elgtis Rusijai aktyviai skleidžiant propagandą, išsakyta siūlymų pateikti daugiau informacijos tautinėms mažumoms.


2014-04-15 16:18

Teismas nesiima Vilniaus eksmero V.Navicko ieškinio valstybei

1

Vilniaus miesto apylinkės teismas stabdo nagrinėjimą buvusio sostinės mero Viliaus Navicko ieškinio, kuriuo jis siekia prisiteisti iš valstybės 1 mln. litų už tai, kad, jo manymu, nepagrįstai buvo apkaltintas piktnaudžiavimu ir kišimusi į valstybės tarnautojo veiklą.


2014-04-15 16:10

Lietuvos politikai ragina ES ir NATO Ukrainai tiekti amuniciją

29

Europos Sąjungos (ES) ir NATO valstybės narės su Ukraina turėtų dalytis žvalgybine informacija ir padėti jai karine technika bei amunicija, siūlo Lietuvos parlamentarai.


2014-04-15 15:59

Prezidento rinkimai: už ką balsuoti norint praturtėti

33

Prasidėjus oficialiai prezidento rinkimų kampanijai lažybų bendrovės siūlo spėti būsimų rinkimų rezultatus. Lažybų tarpininkai kandidatų galimybes vertina nevienodai. Mažiausiai šansų duodama Broniui Ropei ir Valdemarui Tomaševskiui, todėl pastačius už jų pergalę sėkmės atveju galima neblogai praturtėti.


2014-04-15 15:20

Pratybos „Gintarinė valia 2014“ - iš arti

2|16

Antradienį Lietuvos kariuomenės generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centre - štabų pratybų „Gintarinė valia 2014“ Svečių ir žiniasklaidos diena. Renginyje dalyvavo prezidentė Dalia Grybauskaitė, krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Arvydas Pocius, Jungtinio štabo viršininkas brigados generolas Vilmantas Tamošaitis ir kt.


2014-04-15 13:11

Seimas vėl išsigando lenkiškų pavardžių

154

Lenkų viltys, kad antradienį Seimas pradės spręsti, ar pasuose būtų galima rašyti tautinių mažumų pavardes originalo kalba lotyniškomis raidėmis, žlugo. Socialdemokratai, parengę tokį įstatymo projektą, patys paprašė išbraukti jį iš darbotvarkės.


2014-04-15 12:05

„Patriotai“: FNTT pareigūnas siekia susidoroti su vaiko motina?

34

Siekdama susigrąžinti savo mylimą vaiką į „Patriotų“ laidą kreipėsi jauna moteris. Ji tikina, kad FNTT pareigūnu dirbantis buvęs vyras pavogė judviejų dukrą ir neleidžia jai pamatyti savo vaiko. Mamos kova dėl mažametės dukros – jau šį vakarą 21.00 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.


2014-04-15 11:30

Seimas kreipsis į KT dėl žemės pardavimo užsieniečiams

17| 

Seimas antradienį nutarė kreiptis į Konstitucinį Teismą, kad šis išaiškintų, ar planai birželio 29 dieną rengti referendumą dėl žemės pardavimo užsieniečiams neprieštarauja pagrindiniam šalies įstatymui.