Pirmosios Kalėdų eglės miestuose sužibs po savaitės

Pirmosios Kalėdų eglės miestuose sužibs po savaitės


2012-11-24 09:53

Pirmosios Kalėdų eglės Lietuvos miestuose bus įžiebtos jau kitą savaitgalį.

1/1

Vilniaus Rotušės aikštėje nuo gruodžio 25 dienos iki sausio 6 dienos veiks Kalėdų miestelis. R. Danisevičiaus asociatyvi nuotrauka

Pirmosios Kalėdų eglės miestuose sužibs po savaitės

1 / 1

Vilniaus Rotušės aikštėje nuo gruodžio 25 dienos iki sausio 6 dienos veiks Kalėdų miestelis. R. Danisevičiaus asociatyvi nuotrauka

(1 nuotraukos) R. Danisevičiaus asociatyvi nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-28 19:00

V. Putinas: „Esame pasirengę bendradarbiauti su Lietuva“

121

Rusijos bendradarbiavimo su Lietuva potencialas nėra iki galo išnaudojamas, sako Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas. Jo teigimu, Rusija pasirengusi bendradarbiauti su Lietuva ir tikisi tokios pat reakcijos.


2015-05-28 18:25

Tikroji Daktarų istorija tebekaitina kraują

1|4

Knygynuose pasirodė jau trečiasis Lietuvos mafijos bestseleriu vadinamos rašytojo, žurnalisto D. Dargio knygos „Tikroji Daktarų istorija“ specialusis leidimas. Pirmieji du šios knygos leidimai, pasirodę 2010 ir 2011 metais, netrukus buvo iššluoti iš visų Lietuvoje ir užsienyje veikiančių parduotuvių, knygynų lentynų. Nepaisant mėginimų teismuose uždrausti šios knygos pasirodymą, prekybą, iš viso ji buvo išplatinta daugiau nei 30 tūkst. egzempliorių tiražu. Kai kurie knygos pasakojimai, situacijos detaliai atpasakotos, ekranizuotos ir parodytos 2014 metų pradžioje rodytame dokumentiniame televizijos seriale „Mafijos kronikos“.


2015-05-28 18:07

Baltijos valstybės oro gynybos sistemą nori kurti kartu

1

Baltijos valstybių gynybos ministrai sutarė analizuoti galimybes kurti bendrą vidutinio nuotolio oro gynybos sistemą. Šis įsipareigojimas įtrauktas į bendrą komunikatą, kurį ketvirtadienį pasirašė Lietuvos, Latvijos ir Estijos gynybos ministrai.


2015-05-28 18:00

V. Gedvilas: „Geriau jau trenktų beisbolo lazda per galvą“

55

Švietimo ir mokslo ministerijos slenksčio neįveikusiam buvusiam Seimo pirmininkui Vydui Gedvilui tenka iš naujo įrodinėti, kad prieš šešiolika metų jis pelnytai gavo mokslinį daktaro laipsnį. Politikas portalui tvirtino, kad kilus abejonių dėl esą jo neskaidriai apsigintos disertacijos jis kreipėsi į Akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus tarnybą. Pastarosios atstovai ketvirtadienį aiškino, kad sprendimą, ar bus atliekamas tyrimas dėl V.Gedvilo disertacijos, priims artimiausiu metu.


2015-05-28 17:54

Rusai dėl Romo Zamolskio laiško Lietuvai: „Pas mus ne kurortas“

53|2|

Lrytas.lt ketvirtadienį sulaukė laiško Rusijoje šiuo metu kalinčio nusikaltėlio Romo Zamolskio vardu. Jo turinys intriguoja – laiške dėstomos iki šiol neviešintos rezonansinės bylos detalės ir pateikiamos pretenzijos Lietuvai dėl neva prievarta suteiktos pilietybės. Laiškas neva adresuotas Lietuvos Vyriausybei, tačiau pastaroji neigia, kad tokį laišką gavo. Apie tokio turinio laiką išgirdę rusai taip pat stebisi ir tikina, kad R.Zamolskis kalėjime rašyti laiškų neturi galimybės.


2015-05-28 17:54

Olandai baiminasi dėl lėktuve įkalintų pilotų kūnų

78|22|

Nufilmuos nuskendusį lėktuvą An-2, įvertins, ar gali jį iškelti, ir jei gali, pakels iki vandens paviršiaus, kad narai iš lėktuvo ištrauktų piloto ar abiejų kūnus. Esant tobulam orui, tai atliks iki kitos savaitės pabaigos. Tokius planus ketvirtadienį Klaipėdoje dėstė Nyderlandų kompanijos „Mammoet Salvage“ atstovai. Jie neatskleidė, kiek Lietuvai šie darbai kainuos. „Mūsų pagrindinis rūpestis yra iškelti kūnus. Kad tai padarytume, ketiname iškelti lėktuvą į kelių metrų atstumą nuo vandens paviršiaus. Tada kriminalistams stebint narai iškels kūną ar kūnus“, – aiškino kompanijos vadybininkas Bartas Lorijnenas.


2015-05-28 16:56

Teismą pasiekė Laimutės Stankūnaitės prašymas

112|3

Dėl Drąsiui Kedžiui melagingai išduotos pažymos dukters kelis metus auginti negalėjusi Laimutė Stankūnaitė prašo ne tik padidinti jai priteistos neturtinės žalos sumą, bet ir išaiškinti, kokiais kriterijais vadovaujantis Lietuvoje nustatomas neturtinės žalos dydis.


2015-05-28 16:43

Mokyklą paliekantys dvyliktokai dėkojo už kepsnius ir makaronus

25|51

Abiturientai šią savaitę paskutinį kartą kvailiojo su savo klasiokais ir draugais. Šalies 12-tokai ketvirtadienį švenčia paskutinį skambutį. Įprasta, kad šventės būna trankios, o vėliau būnantis pratęsimas be pedagogų – dar smarkesnis. Tačiau ne visi dvyliktokai pasiryžę švęsti – kiti kibs į knygas, nes kitą savaitę abiturientai pradės laikyti svarbiausius egzaminus – lietuvių kalbą, istoriją, matematiką.


2015-05-28 16:39

Dėstytojo keiksmai ir pareiškimai apie prezidentę sukėlė įtūžį

403|6

Keiksmažodžių lavina ir nešvankios kalbos apie įvairius žmogaus organus. Tokias žinutes iš dėstytojo gavę jo auklėtiniai nebegalėjo nutylėti. Visuomenė dar labiau pakraupo, kai dėstytojo socialinėje paskyroje išvydo ir purvo pylimą ant Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės. Nepaisant to, ispanų kalbos dėstytojas toliau sėkmingai dirba su Lietuvos jaunimu.


2015-05-28 15:47

Didždvario gimnazija Šiauliuose atsisveikino su abiturientais

6|45

Ketvirtadienio popietę prie Didždvario gimnazijos į orą pakilo didžiulis būrys baltų balionų – 92-ajai abiturientų laidai surengta Paskutinio skambučio šventė. Gimnazijos kolektyvas atsisveikino su 158 moksleiviu. Kiek anksčiau mokslus baigė ir pedagogais atsisveikino pagal tarptautinio bakalaureato studijų programą mokęsi 34 abiturientai. Gimnazijos kiemelyje surengtoje šventėje gimnazistai linksmai atsisveikino su ketverius metus juos mokiusiais pedagogais – kiekvienam specialiai parinko po šmaikštų tekstą, įteikė ir po simbolinę dovanėlę.


Populiariausi per 24 val.