Rokiškėnų filme apie emigraciją – intymios scenos ir lietuviškas humoras

Rokiškėnų filme apie emigraciją – intymios scenos ir lietuviškas humoras


2012-10-19 16:18

Bendraklasiai, pažįstami, kolegos – visi išvažiuoja iš Lietuvos. „Giminaičiai išvažiavę į Didžiąją Britaniją, Ameriką. Pasiilgstu jų. Skaudu, kad jie emigruoja. Norime, kad žmonės nevažiuotų iš Lietuvos, kad ieškotų darbo čia. Nėra Lietuvoje taip blogai“, - sakė ISM ekonomikos ketvirtakursė Vaida Kanopaitė. Ji – naujo lietuviško filmo „Emigrantai“ prodiuserė ir viena iš aktorių.

1/27

Į seną „Alfa Romeo“ automobiliuką turėjo tilpti 6 aktoriai, bagažinėje įsitaisė garsistas. „Emigrantai“

Rokiškėnų filme apie emigraciją – intymios scenos ir lietuviškas humoras

1 / 27

Į seną „Alfa Romeo“ automobiliuką turėjo tilpti 6 aktoriai, bagažinėje įsitaisė garsistas. „Emigrantai“

Režisierius Justinas, operatoriai Vilius, Marius ir Darius, kostiumų dailininkas Sigitas, prodiuserė Vaida, grimuotoja, iki 30 aktorių iš jaunimo teatro trupės. Tokia komanda kūrė filmą „Emigrantai“. „Emigrantai“

Džiugas Siaurusaitis filme atlieka antraeilį vaidmenį. „Emigrantai“

Filmuotis sutiko aktorė Larisa Kalpokaitė (antra iš dešinės). „Emigrantai“

Kamera parasparniu kilo į dangų. „Emigrantai“

Filmo režisierius ir scenarijaus autorius Justinas Krisiūnas. „Emigrantai“

Vieno aktoriaus tėvų name komanda įrengė sesių kambarį. Sunešė, kas ką turėjo. Viena sesuo filme yra dizainerė, jos kambariui reikėjo žurnalų, pakabų, dėžučių, vieną sieną išdailino paveikslu. „Emigrantai“

Tėvai savo name skyrė vieną kambarį filmui. Tai – buvęs jų dukros kambarys, ji jau nebegyvena su tėvais, tik retkarčiais grįžta. „Emigrantai“

Filmavimas vyko nuo rugpjūčio iki spalio. „Emigrantai“

Filme - ir intymios scenos. „Emigrantai“

Viena iš sesių (dešinėje) labai nori išvažiuoti į Londoną. „Emigrantai“

Filmą komanda norėtų rodyti Lietuvos kino teatruose ir lietuvių bendruomenėse užsienyje. „Emigrantai“

Vakarėlio scena – su baseinu. „Emigrantai“

Grimuotoja ruošia aktorę filmavimui. „Emigrantai“

Pirmąją filmavimo dieną kad filmavimas būtų sėkmingas, režisierius sudaužė lėkštę – toks prietaras. „Emigrantai“

Filmavimas Londone. „Emigrantai“

Apie 200 aktorių dalyvavo masinėje scenoje - proteste prieš valdžią. Nuotraukoje - dūmų apgaubta protestuotojų minia. „Emigrantai“

Masinė scenas - protestas. „Emigrantai“

Filmą komanda norėtų rodyti Lietuvos kino teatruose ir lietuvių bendruomenėse užsienyje. „Emigrantai“

Policijos pareigūnai padeda filmavimo metu. „Emigrantai“

Filmą komanda norėtų rodyti Lietuvos kino teatruose ir lietuvių bendruomenėse užsienyje. „Emigrantai“

Pagrindiniai filmo herojai - jaunuolių pora. „Emigrantai“

Viena iš dukterų, kuri labai nenori išvykti iš Lietuvos. „Emigrantai“

Tėvą filme vaidino Rokiškio verslininkas, vaistininkas Saulius Jasiulevičius. Jis neparneša namo pinigų, gauna pasiūlymą dirbti Anglijoje. Jis pats graužiasi dėl išvažiavimo, jam sunku pranešti šią žinią šeimai. „Emigrantai“

Filme - ir lietaus scena. Teko leisti ant aktorių vandenį iš tvenkinio. Aktoriai peršalę. „Emigrantai“

Filmą komanda norėtų rodyti Lietuvos kino teatruose ir lietuvių bendruomenėse užsienyje. „Emigrantai“

Filmo „Emigrantai“ prodiuserė Vaida Kanopaitė. „Emigrantai“

(27 nuotraukos) „Emigrantai“

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-09-02 14:55

Sveikatos mokslų universitete verda mūšis dėl rektoriaus posto

1

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) rektoriaus rinkimuose įregistruoti trys kandidatai – dabartinis rektorius profesorius Remigijus Žaliūnas, universiteto profesorė Irena Misevičienė ir profesorius Juozas Pundzius.


2015-09-02 14:55

Gaisrus stebinti sistema sausmečiu išgelbėjo Kazlų Rūdos mišką

2

Rugsėjo 1-osios pavakare Kazlų Rūdos mokomosios miškų urėdijos budintis miškininkas pastebėjo, jog maždaug 35 metrų aukščio bokšte sumontuota gaisrų stebėjimo sistemos kamera į kompiuterį perdavė nerimą keliantį vaizdą – Jūrės kaime, karinio mokymo centro pakraštyje iš durpingo raisto kilo balkšvas dūmas.


2015-09-02 14:50

Siūloma prezidento našlių rentą keisti valstybine pensija

3

Vyriausybė posėdyje trečiadienį pritarė ir teikia Seimui svarstyti pataisą dėl garantijų prezidentų sutuoktiniams – siūloma prezidento našlių rentą keisti valstybine pensija, kuri sudarytų 15 proc. šalies vadovo darbo užmokesčio dydžio per mėnesį.


2015-09-02 14:38

Žvejų budrumas ir greita reakcija išgelbėjo žmogaus gyvybę

1

Molėtų rajono Joniškio ugniagesių komandos skyrininkas Česlovas Liubertas ir geologas Nikolajus Karpenko, išgelbėję skęstantįjį, sakė, kad nuo tragedijos teskyrė kelios akimirkos.


2015-09-02 14:21

A. Pitrėnienė: „Esu labai savo vietoje“

110|3|

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė dieną pradeda neabejotinai daug anksčiau už daugumą šalies mokytojų ir mokinių, darbe ministerijos vadovė būna jau septintą valandą ryto. Būtent tokį laiką pavyko suderinti ir pokalbiui su ministre. Naujienų portalo lrytas.lt žurnalistę ir fotografą ankstyvą rytą ji priėmė savo kabinete. Kalbantis apie tai, kad ministrės diena veikiausiai prasidėjo labai anksti, A. Pitrėnienė atsiduso: „Jaudinausi dėl būsimo interviu, tad nubudau jau penktą ryto.“


2015-09-02 14:11

Prie protesto prisijungė ne visos tautinių mažumų mokyklos

Protestuodami dėl švietimo nuostatų dalis lenkiškų mokyklų moksleivių trečiadienį nėjo į mokyklas ir vietoje pamokų rinkosi į mišias Vilniuje, prie Aušros Vartų. Čia priešpiet susirinko keli šimtai moksleivių, jų tėvų iš Vilniaus bei Vilniaus rajono – mišiose buvo prašoma Dievo išklausyti tautinių mažumų bėdas.


2015-09-02 11:44

Skurstantys lietuviai beldžiasi į Lenkijos premjerės duris

46|2

„Lietuvių kalba Seinuose bus girdima, tačiau vis dažniau ją girdėsime prie prekybos centrų, o ne kultūros namų scenoje ar mokyklos koridoriuje“, – įsitikinę Lenkijoje gyvenantys lietuviai. Seinuose gyvenantys tautiečiai raštu kreipėsi į ministrę pirmininkę Ewą Kopacz dėl kone katastrofiškos ekonominės ir socialinės situacijos regione. Žmonės skundžiasi, kad Seinų apskritis išsiskiria dideliu nedarbu, gyvenimo perspektyvų išsilavinusiam jaunimui stoka, dėl to yra pasmerkta ekonominiam ir socialiniam sąstingiui. Prieš mėnesį siųstas raštas dėmesio nesulaukė – Lenkijos politikai reaguoti į lietuvių išdėstytas problemas neskuba. Seinuose gyvenantys tautiečiai dar rugpjūčio pradžioje raštu kreipėsi į ministrę pirmininkę Ewą Kopacz dėl itin prastėjančios ekonominės ir socialinės situacijos regione.


2015-09-02 11:13

Protestuodami dalis lenkų moksleivių pamokas iškeis į mišias

31

Protestuodami dėl švietimo nuostatų dalis lenkiškų mokyklų moksleivių trečiadienį neateis į mokyklas ir vietoj pamokų dalyvaus mišiose Aušros Vartų koplyčioje, pranešė organizatoriai. Lietuvos lenkų rinkimų akcija teigia, kad streiką skelbia „lenkų ir rusų mokinių tėvai“.


2015-09-02 11:12

NATO vadovas ir D.Grybauskaitė atidarys NATO pajėgų vienetą

13

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas kartu su prezidente Dalia Grybauskaite ketvirtadienį Vilniuje iškilmingai atidarys NATO vadavietę – NATO pajėgų integravimo vienetą (NFIU). NATO vadovą lydės NATO karinio komiteto pirmininkas generolas Petras Pavelas, kuris kartu su Lietuvos kariuomenės vadu generolu leitenantu Jonu Vytautu Žuku atidengs lentelę ant pastato, kuriame įsikūręs NATO karinis vienetas.


2015-09-02 10:25

Dėl karo metus miške praleidęs pirmokas mokysis Druskininkuose

67|2

Rugsėjo pirmoji tapo didele švente ir į Lietuvą Iš Ukrainos praėjusią savaitę atvykusiai ir mėnesiui Druskininkuose apgyvendintai šeimai. Netrukus aštuonerių sulauksiantis Danielius pirmą kartą peržengė mokyklos slenkstį, nes pernai karo veiksmų apimtoje Donecko srityje tėvai ir močiutė iš pabėgėlių stovyklos miške nedrįso jo išleisti į pirmą klasę.


Populiariausi per 24 val.