Rokiškėnų filme apie emigraciją – intymios scenos ir lietuviškas humoras

Rokiškėnų filme apie emigraciją – intymios scenos ir lietuviškas humoras


2012-10-19 16:18

Bendraklasiai, pažįstami, kolegos – visi išvažiuoja iš Lietuvos. „Giminaičiai išvažiavę į Didžiąją Britaniją, Ameriką. Pasiilgstu jų. Skaudu, kad jie emigruoja. Norime, kad žmonės nevažiuotų iš Lietuvos, kad ieškotų darbo čia. Nėra Lietuvoje taip blogai“, - sakė ISM ekonomikos ketvirtakursė Vaida Kanopaitė. Ji – naujo lietuviško filmo „Emigrantai“ prodiuserė ir viena iš aktorių.

1/27

Į seną „Alfa Romeo“ automobiliuką turėjo tilpti 6 aktoriai, bagažinėje įsitaisė garsistas. „Emigrantai“

Rokiškėnų filme apie emigraciją – intymios scenos ir lietuviškas humoras

1 / 27

Į seną „Alfa Romeo“ automobiliuką turėjo tilpti 6 aktoriai, bagažinėje įsitaisė garsistas. „Emigrantai“

Režisierius Justinas, operatoriai Vilius, Marius ir Darius, kostiumų dailininkas Sigitas, prodiuserė Vaida, grimuotoja, iki 30 aktorių iš jaunimo teatro trupės. Tokia komanda kūrė filmą „Emigrantai“. „Emigrantai“

Džiugas Siaurusaitis filme atlieka antraeilį vaidmenį. „Emigrantai“

Filmuotis sutiko aktorė Larisa Kalpokaitė (antra iš dešinės). „Emigrantai“

Kamera parasparniu kilo į dangų. „Emigrantai“

Filmo režisierius ir scenarijaus autorius Justinas Krisiūnas. „Emigrantai“

Vieno aktoriaus tėvų name komanda įrengė sesių kambarį. Sunešė, kas ką turėjo. Viena sesuo filme yra dizainerė, jos kambariui reikėjo žurnalų, pakabų, dėžučių, vieną sieną išdailino paveikslu. „Emigrantai“

Tėvai savo name skyrė vieną kambarį filmui. Tai – buvęs jų dukros kambarys, ji jau nebegyvena su tėvais, tik retkarčiais grįžta. „Emigrantai“

Filmavimas vyko nuo rugpjūčio iki spalio. „Emigrantai“

Filme - ir intymios scenos. „Emigrantai“

Viena iš sesių (dešinėje) labai nori išvažiuoti į Londoną. „Emigrantai“

Filmą komanda norėtų rodyti Lietuvos kino teatruose ir lietuvių bendruomenėse užsienyje. „Emigrantai“

Vakarėlio scena – su baseinu. „Emigrantai“

Grimuotoja ruošia aktorę filmavimui. „Emigrantai“

Pirmąją filmavimo dieną kad filmavimas būtų sėkmingas, režisierius sudaužė lėkštę – toks prietaras. „Emigrantai“

Filmavimas Londone. „Emigrantai“

Apie 200 aktorių dalyvavo masinėje scenoje - proteste prieš valdžią. Nuotraukoje - dūmų apgaubta protestuotojų minia. „Emigrantai“

Masinė scenas - protestas. „Emigrantai“

Filmą komanda norėtų rodyti Lietuvos kino teatruose ir lietuvių bendruomenėse užsienyje. „Emigrantai“

Policijos pareigūnai padeda filmavimo metu. „Emigrantai“

Filmą komanda norėtų rodyti Lietuvos kino teatruose ir lietuvių bendruomenėse užsienyje. „Emigrantai“

Pagrindiniai filmo herojai - jaunuolių pora. „Emigrantai“

Viena iš dukterų, kuri labai nenori išvykti iš Lietuvos. „Emigrantai“

Tėvą filme vaidino Rokiškio verslininkas, vaistininkas Saulius Jasiulevičius. Jis neparneša namo pinigų, gauna pasiūlymą dirbti Anglijoje. Jis pats graužiasi dėl išvažiavimo, jam sunku pranešti šią žinią šeimai. „Emigrantai“

Filme - ir lietaus scena. Teko leisti ant aktorių vandenį iš tvenkinio. Aktoriai peršalę. „Emigrantai“

Filmą komanda norėtų rodyti Lietuvos kino teatruose ir lietuvių bendruomenėse užsienyje. „Emigrantai“

Filmo „Emigrantai“ prodiuserė Vaida Kanopaitė. „Emigrantai“

(27 nuotraukos) „Emigrantai“

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-07-30 21:34

Taboro narkomanai į žinią apie mirtinas dozes reagavo savotiškai

40|3|

„Niekas jų nesustabdys, jiems niekas nesvarbu. Net matydamas, kad šalia kas nors mirė, narkomanas vis tiek eis į taborą. Jokia policija, ginklai, tėvai, vaikų ašaros jų nesustabdys. Jei narkomanui bloga, vienintelis tikslas – dozė“, – paklaustas, kaip sostinės narkomanai reaguoja į faktą, kad tabore įsigyti narkotikai vieną po kito žudo jų likimo draugus, atsakė 40-metis vilnietis Laurynas.


2015-07-30 21:04

Penkis egzaminus Ignui tobulai išlaikyti padėjo senolių išmintis

43|19| 

Penki egzaminai po 100 balų ir dar vienas – 99 balai. Tokie rezultatai padėjo Vunderkindu vadinamam marijampoliečiui be vargo įstoti į pasirinktą specialybę ir įgyvendinti svajones. Optimizmu trykštantis Ignas Kriaučiūnas sugebėjo ne tik puikiai išlaikyti egzaminus, bet ir susirasti darbą. Marijampolės marijonų gimnaziją baigęs abiturientas gavo penkis šimtukus: iš lietuvių ir anglų kalbų, biologijos, istorijos ir geografijos. 99 balus surinko iš chemijos egzamino. Vaikinas sielojosi dėl paskutinio rezultato.


2015-07-30 21:04

Klaipėdos apylinkės teisėja V. Balčiūnienė klumpa ne pirmą kartą

3|3

Klaipėdos teisėjai 52 metų Violetai Balčiūnienei vėl reikės aiškintis Teisėjų garbės teismui (TGT) dėl nusižengimo – viešai nepaskelbto bylos sprendimo. Kolegos ne pirmą kartą drausmina šią teisėją – V.Balčiūnienei anksčiau skirta nuobauda už kitus su profesine etika nesuderinamus nusižengimus.


2015-07-30 20:21

Apie lytinį ugdymą mokyklose – prieštaringai

9|3

Lietuvoje 2013 metais, moters pageidavimu, atlikta 5217 dirbtinių nėštumo nutraukimų, ypač padaugėjo mokyklinio amžiaus – 15–17 metų – merginų abortų. Šiaulių mieste šio amžiaus merginų abortų išaugo kone dvigubai. Lytinio auklėjimo spragos tampa pavojingos, tačiau Seime neprasimuša įstatymų pataisos dėl lytinio ugdymo mokyklose.


2015-07-30 20:11

Nykstantis Lietuvos kaimas iš arti: gyventojai nežino, ką veikti

17| 

Rudilių kaimas Kupiškio rajone taip ištuštėjo, kad tenka griauti nebegyvenamus daugiabučius, kadaise ūžusį laisvalaikio centrą. Vietiniai atviri, kaime liko tik senoliai, jaunimas su šeimomis išrūko į užsienį. Anot specialistų, Rudiliai – tuštėjančios Lietuvos pavyzdys. Naujausi duomenys skelbia, kad emigracijos mastai nemažėja, kasmet šalį palieka tūkstančiai.


2015-07-30 18:32

Neatsiprašinėjantis S. Skvernelis su šlepetėmis grįš namo?

116

„Išlindo Pilypas iš kanapių: matyt, Seimo pirmininkė neskaito nei laikraščių, nei portalų, nežiūri televizijos ir neklauso radijo. Jei Seimo pirmininkė neskaito šios informacijos, gal bent „Google“ jai padėtų?“ – neseniai apie Seimo pirmininkę Loretą Graužinienę savo nuomonę per atstovus spaudai pareiškė vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis. 


2015-07-30 17:55

Palanga prieš A.Užkalnį: kurorto valdžia bylinėsis su žurnalistu

846

Andrius Užkalnis žemina didžiausią šalies kurortą ir už tai turi atsakyti. Taip nutarė Palangos valdžia, kurią papiktino žinomo autoriaus rašiniai internete. Miesto vadovai pradėjo konsultuotis su teisininkais: ketinama pareikalauti solidžios kompensacijos už, jų nuomone, patirtą neturtinę žalą.


2015-07-30 17:52

Neringos valdininkams po neteisėtų statybų nenukris nė plaukas

10

Leidimus neteisėtoms statyboms Juodkrantės gyvenvietėj davusiems Neringos valdininkams greičiausiai pavyks išlipti sausiems iš užvirusio teisinės košės katilo, nors dėl jų suraitytų parašų teismai įpareigojo vietos savivaldybę ir Statybos inspekciją solidariai atlyginti nugriauto restorano valdytojams priteistą 1,150 mln. eurų dydžio žalą.


2015-07-30 17:51

Į NATO misiją atvykę norvegai Šiauliuose jaučiasi kaip namuose

4|42| 

„Ruošdamiesi misijai apie Šiaulius ir Lietuvą informacijos rinkomės ir iš interneto, ir iš čia jau tarnavusių savo kolegų, tačiau atvykę pasijutome lyg būtume likę namuose: pas jus veikia ir „Rimi“ prekybos centrai, ir „Statoil“ degalinės, ir didžiausiai Norvegijos finansinių paslaugų grupei priklausančio DNB banko skyriai“, – paklaustas, kas jį ir jo pavaldinius labiausiai nustebino Šiauliuose, portalui lrytas.lt atsakė NATO oro policijos misiją vykdančio Norvegijos junginio vadas pulkininkas leitenantas Andersenas. Junginio vado vardas – žurnalistams tabu. Nėra ir atsakymo į klausimą, kiek iš Norvegijos atvykusių karių nuo gegužės pirmosios vykdo šią misiją.


2015-07-30 17:45

Jūros šventės eisena: 1000 metrų atkarpoje – 7000 žmonių

12

Šiemetinė jūros šventė užvertė paskutinį puslapį – padėkojo įspūdingos eisenos centrinėmis Klaipėdos gatvėmis dalyviams.


Populiariausi per 24 val.