Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Rokiškėnų filme apie emigraciją – intymios scenos ir lietuviškas humoras

Rokiškėnų filme apie emigraciją – intymios scenos ir lietuviškas humoras

2012-10-19 16:18

Bendraklasiai, pažįstami, kolegos – visi išvažiuoja iš Lietuvos. „Giminaičiai išvažiavę į Didžiąją Britaniją, Ameriką. Pasiilgstu jų. Skaudu, kad jie emigruoja. Norime, kad žmonės nevažiuotų iš Lietuvos, kad ieškotų darbo čia. Nėra Lietuvoje taip blogai“, - sakė ISM ekonomikos ketvirtakursė Vaida Kanopaitė. Ji – naujo lietuviško filmo „Emigrantai“ prodiuserė ir viena iš aktorių.

1/27

Į seną „Alfa Romeo“ automobiliuką turėjo tilpti 6 aktoriai, bagažinėje įsitaisė garsistas. „Emigrantai“

Rokiškėnų filme apie emigraciją – intymios scenos ir lietuviškas humoras

1 / 27

Į seną „Alfa Romeo“ automobiliuką turėjo tilpti 6 aktoriai, bagažinėje įsitaisė garsistas. „Emigrantai“

Režisierius Justinas, operatoriai Vilius, Marius ir Darius, kostiumų dailininkas Sigitas, prodiuserė Vaida, grimuotoja, iki 30 aktorių iš jaunimo teatro trupės. Tokia komanda kūrė filmą „Emigrantai“. „Emigrantai“

Džiugas Siaurusaitis filme atlieka antraeilį vaidmenį. „Emigrantai“

Filmuotis sutiko aktorė Larisa Kalpokaitė (antra iš dešinės). „Emigrantai“

Kamera parasparniu kilo į dangų. „Emigrantai“

Filmo režisierius ir scenarijaus autorius Justinas Krisiūnas. „Emigrantai“

Vieno aktoriaus tėvų name komanda įrengė sesių kambarį. Sunešė, kas ką turėjo. Viena sesuo filme yra dizainerė, jos kambariui reikėjo žurnalų, pakabų, dėžučių, vieną sieną išdailino paveikslu. „Emigrantai“

Tėvai savo name skyrė vieną kambarį filmui. Tai – buvęs jų dukros kambarys, ji jau nebegyvena su tėvais, tik retkarčiais grįžta. „Emigrantai“

Filmavimas vyko nuo rugpjūčio iki spalio. „Emigrantai“

Filme - ir intymios scenos. „Emigrantai“

Viena iš sesių (dešinėje) labai nori išvažiuoti į Londoną. „Emigrantai“

Filmą komanda norėtų rodyti Lietuvos kino teatruose ir lietuvių bendruomenėse užsienyje. „Emigrantai“

Vakarėlio scena – su baseinu. „Emigrantai“

Grimuotoja ruošia aktorę filmavimui. „Emigrantai“

Pirmąją filmavimo dieną kad filmavimas būtų sėkmingas, režisierius sudaužė lėkštę – toks prietaras. „Emigrantai“

Filmavimas Londone. „Emigrantai“

Apie 200 aktorių dalyvavo masinėje scenoje - proteste prieš valdžią. Nuotraukoje - dūmų apgaubta protestuotojų minia. „Emigrantai“

Masinė scenas - protestas. „Emigrantai“

Filmą komanda norėtų rodyti Lietuvos kino teatruose ir lietuvių bendruomenėse užsienyje. „Emigrantai“

Policijos pareigūnai padeda filmavimo metu. „Emigrantai“

Filmą komanda norėtų rodyti Lietuvos kino teatruose ir lietuvių bendruomenėse užsienyje. „Emigrantai“

Pagrindiniai filmo herojai - jaunuolių pora. „Emigrantai“

Viena iš dukterų, kuri labai nenori išvykti iš Lietuvos. „Emigrantai“

Tėvą filme vaidino Rokiškio verslininkas, vaistininkas Saulius Jasiulevičius. Jis neparneša namo pinigų, gauna pasiūlymą dirbti Anglijoje. Jis pats graužiasi dėl išvažiavimo, jam sunku pranešti šią žinią šeimai. „Emigrantai“

Filme - ir lietaus scena. Teko leisti ant aktorių vandenį iš tvenkinio. Aktoriai peršalę. „Emigrantai“

Filmą komanda norėtų rodyti Lietuvos kino teatruose ir lietuvių bendruomenėse užsienyje. „Emigrantai“

Filmo „Emigrantai“ prodiuserė Vaida Kanopaitė. „Emigrantai“

(27 nuotraukos) „Emigrantai“

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-04-18 13:16

R. Juknevičienė: „Rusijos atgrasymas turi prasidėti Ukrainoje“

71

Penktadienį, NATO Parlamentinės Asamblėjos sesijos, vyksiančios Vašingtone ir Bostone, išvakarėse, JAV sostinėje viešinti Seimo narė, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininko pavaduotoja Rasa Juknevičienė dalyvavo įtakingų Vašingtono analitinių centrų CEPA ir „Jamestown Foundation“ surengtose diskusijose Baltijos regiono saugumo klausimais, susitiko su JAV Senato Užsienio reikalų komiteto pirmininko Bobo Corkerio štabu.


2015-04-18 11:27

Požeminėje perėjoje – keisti moksleivių žaidimai

85

Kaip jaustumėtės tamsioje požeminėje perėjoje išvydę negyvėlį kraujo klane? Jaunų vilniečių grupė išgąsdino ne vieną dešimtį praeivių lėlę apšlakstę raudonais dažais. Konstitucijos prospekto požeminėje perėjoje sukniubęs jaunuolis, aplink pritaškyta sukrešėjusio kraujo. Toks vaizdas išgąsdino daugybę sostinės gyventojų. Tad nenuostabu, kad telefonu 112 pasipylė pranešimai apie lavoną.


2015-04-18 09:04

KTU gimnazijos įkūrėjo B. Burgio išpažintis: „Tai buvo reketas“

681|2|

Kauno apylinkės teismas toliau nagrinėja bylą, kurioje buvęs Kauno technologijos universiteto (KTU) gimnazijos direktorius Bronislovas Burgis kaltinamas sistemingu nepilnametės bauginimu. „Ar gimnazistės tėvų elgesys neprimena Pravieniškių mentaliteto? Tėvai bet kokia kaina siekia įrodyti, jog buvęs mokyklos direktorius yra nusikaltėlis, – nelinksmai kalbėjo viena iš Kauno technologijos universiteto gimnazijos darbuotojų po trečio teismo posėdžio. – Taip, jis mėgo aštriai drožti tiesą į akis, bet tikrai visada elgėsi garbingai su gimnazistais ir pedagogais. Verčiau gimnazistės tėvai teisme papasakotų, kokią sumą bandė išlupti iš B.Burgio“.


2015-04-17 20:35

Dėl Rusijos orlaivio iš Šiaulių kilo NATO naikintuvai

50

Šiauliuose dislokuoti NATO oro policijos naikintuvai penktadienį atpažino ir palydėjo Rusijos orlaivį, skirtą povandeniniam laivams naikinti ir patruliuoti jūroje. Tarptautine oro erdve virš Baltijos jūros skridęs Il-38 buvo išjungęs automatinį atsakiklį, BNS sakė Krašto apsaugos ministerijos Visuomenės informavimo skyriaus vedėja Viktorija Cieminytė.


2015-04-17 18:24

Paminklas B.Lubiui Jonavoje – „Achemos“ jubiliejaus dovana

54

Gegužės mėnesį prie Janinos Miščiukaitės meno mokyklos Jonavoje iškils daugiau nei dviejų metrų aukščio bronzinė signataro, Jonavos garbės piliečio daktaro Bronislovo Lubio skulptūra. B.Lubio atminimas ir darbai Jonavai paminklu bus įamžinti minint įmonės „Achema“, kuriai B.Lubys vadovavo daug metų, 50 metų jubiliejų.


2015-04-17 17:10

V.P.Andriukaitis: „Trys mano broliai mirė nuo vėžio“

197|12| 

Iš Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų penktadienį išrašytas Europos Komisijos narys Vytenis Povilas Andriukaitis. Skubi operacija politikui buvo atlikta kovo 30 dieną, o po jos pacientas medikų globoje praleido dar daugiau nei dvi savaites. Pats V.P.Andriukaitis bendraudamas su žurnalistais prasitarė, kad po sudėtingos operacijos teko dar savaitę praleisti reanimacijos palatoje.


2015-04-17 16:08

Alytaus r. valdžia mažins nedarbą ir stiprins švietimo sistemą

3

Alytaus rajono savivaldybės tarybos valdančiosios daugumos pagrindiniai darbai – bendradarbiavimas su verslu, parama kuriantiems naujas darbo vietas ir mažinant nedarbą, švietimo sistemos stiprinimas, parama jaunimui, glaudus ryšys su gyventojais.


2015-04-17 15:50

Kariuomenė Viešojo saugumo tarnybai perdavė ginklų ir šaudmenų

33|2

Penktadienį Lietuvos kariuomenė, stiprindama šalies ginkluotųjų pajėgų pasirengimą šalies gynybai, iš savo arsenalo perdavė dešimtis ginklų ir virš milijono šaudmenų Viešojo saugumo tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos reikmėms. Kaune vykusioje ginkluotės perdavimo ceremonijoje dalyvavo Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Jonas Vytautas Žukas, VST vadas generolas Sergejus Madalovas, kiti šių organizacijų atstovai, pranešė Krašto apsaugos ministerija.


2015-04-17 12:15

Prie Bernardinų bažnyčios Vilniuje – visos spec. tarnybos

16|18| 

Penktadienio rytą ramią Maironio gatvelę Vilniuje užtvėrė specialiųjų tarnybų automobiliai. Eismas gatve buvo sustabdytas, o Vilniaus Šv.Pranciškaus Asyžiečio bažnyčią apsupo ugniagesiai. Tačiau situacija iš tiesų nebuvo pavojinga. Penktadienio rytą ugniagesiai mokėsi gesinti gaisrą, kilusį bažnyčioje. Pratyboms buvo pasirinkta būtent Vilniaus Šv.Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčia.


2015-04-17 11:46

Prie stalo užsnūdęs aukštas VRM tarnautojas neteko darbo

14| 

Neblaivus darbe pasirodęs Vidaus reikalų ministerijos Informatikos ir ryšių departamento direktoriaus pavaduotojas Gintaras Čiurlionis atleistas iš pareigų.


Populiariausi per 24 val.