Rokiškėnų filme apie emigraciją – intymios scenos ir lietuviškas humoras

Rokiškėnų filme apie emigraciją – intymios scenos ir lietuviškas humoras


2012-10-19 16:18

Bendraklasiai, pažįstami, kolegos – visi išvažiuoja iš Lietuvos. „Giminaičiai išvažiavę į Didžiąją Britaniją, Ameriką. Pasiilgstu jų. Skaudu, kad jie emigruoja. Norime, kad žmonės nevažiuotų iš Lietuvos, kad ieškotų darbo čia. Nėra Lietuvoje taip blogai“, - sakė ISM ekonomikos ketvirtakursė Vaida Kanopaitė. Ji – naujo lietuviško filmo „Emigrantai“ prodiuserė ir viena iš aktorių.

1/27

Į seną „Alfa Romeo“ automobiliuką turėjo tilpti 6 aktoriai, bagažinėje įsitaisė garsistas. „Emigrantai“

Rokiškėnų filme apie emigraciją – intymios scenos ir lietuviškas humoras

1 / 27

Į seną „Alfa Romeo“ automobiliuką turėjo tilpti 6 aktoriai, bagažinėje įsitaisė garsistas. „Emigrantai“

Režisierius Justinas, operatoriai Vilius, Marius ir Darius, kostiumų dailininkas Sigitas, prodiuserė Vaida, grimuotoja, iki 30 aktorių iš jaunimo teatro trupės. Tokia komanda kūrė filmą „Emigrantai“. „Emigrantai“

Džiugas Siaurusaitis filme atlieka antraeilį vaidmenį. „Emigrantai“

Filmuotis sutiko aktorė Larisa Kalpokaitė (antra iš dešinės). „Emigrantai“

Kamera parasparniu kilo į dangų. „Emigrantai“

Filmo režisierius ir scenarijaus autorius Justinas Krisiūnas. „Emigrantai“

Vieno aktoriaus tėvų name komanda įrengė sesių kambarį. Sunešė, kas ką turėjo. Viena sesuo filme yra dizainerė, jos kambariui reikėjo žurnalų, pakabų, dėžučių, vieną sieną išdailino paveikslu. „Emigrantai“

Tėvai savo name skyrė vieną kambarį filmui. Tai – buvęs jų dukros kambarys, ji jau nebegyvena su tėvais, tik retkarčiais grįžta. „Emigrantai“

Filmavimas vyko nuo rugpjūčio iki spalio. „Emigrantai“

Filme - ir intymios scenos. „Emigrantai“

Viena iš sesių (dešinėje) labai nori išvažiuoti į Londoną. „Emigrantai“

Filmą komanda norėtų rodyti Lietuvos kino teatruose ir lietuvių bendruomenėse užsienyje. „Emigrantai“

Vakarėlio scena – su baseinu. „Emigrantai“

Grimuotoja ruošia aktorę filmavimui. „Emigrantai“

Pirmąją filmavimo dieną kad filmavimas būtų sėkmingas, režisierius sudaužė lėkštę – toks prietaras. „Emigrantai“

Filmavimas Londone. „Emigrantai“

Apie 200 aktorių dalyvavo masinėje scenoje - proteste prieš valdžią. Nuotraukoje - dūmų apgaubta protestuotojų minia. „Emigrantai“

Masinė scenas - protestas. „Emigrantai“

Filmą komanda norėtų rodyti Lietuvos kino teatruose ir lietuvių bendruomenėse užsienyje. „Emigrantai“

Policijos pareigūnai padeda filmavimo metu. „Emigrantai“

Filmą komanda norėtų rodyti Lietuvos kino teatruose ir lietuvių bendruomenėse užsienyje. „Emigrantai“

Pagrindiniai filmo herojai - jaunuolių pora. „Emigrantai“

Viena iš dukterų, kuri labai nenori išvykti iš Lietuvos. „Emigrantai“

Tėvą filme vaidino Rokiškio verslininkas, vaistininkas Saulius Jasiulevičius. Jis neparneša namo pinigų, gauna pasiūlymą dirbti Anglijoje. Jis pats graužiasi dėl išvažiavimo, jam sunku pranešti šią žinią šeimai. „Emigrantai“

Filme - ir lietaus scena. Teko leisti ant aktorių vandenį iš tvenkinio. Aktoriai peršalę. „Emigrantai“

Filmą komanda norėtų rodyti Lietuvos kino teatruose ir lietuvių bendruomenėse užsienyje. „Emigrantai“

Filmo „Emigrantai“ prodiuserė Vaida Kanopaitė. „Emigrantai“

(27 nuotraukos) „Emigrantai“

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-10-05 15:03

Švedės L. Holm nužudymo byla: panaikinti įtarimai 2 lietuviams

112|2|

Po beveik keturių mėnesių Švedijos teisėsaugininkai panaikino įtarimus dviem lietuviams dėl 17-metės švedės Lisos Holm nužudymo. Tai skelbia Švedijos naujienų portalas expressen.se. Portalas rašo, kad tyrimas 31 m. Aivaro Bilevičiaus ir Nerijaus Bilevičiaus žmonos Irinos atžvilgiu yra nutrauktas.


2015-10-05 15:03

Nauji E. Daktaro statybų planai pašiurpino Žaliakalnio žmones

150|4| 

Pakaunėje daugiabučius statęs Enrikas Daktaras nutarė išplėsti verslą ir nusižiūrėjo sklypą Kauno Žaliakalnio rajone. Mafijos šulo sūnus penkiaaukštį kepa paskubomis, nesilaikydamas aukštingumo, atstumų iki gretimų sklypų reikalavimų. Pastaruoju metu kai kurie Algirdo gatvės gyventojai sulaukė netikėtų skambučių. Neaišku, kokiais būdais jų telefonų numerius sužinojęs E.Daktaras siūlė susitikti ir pasikalbėti apie viename kvartalo sklypų numatomas statybas, klausinėjo, ar kam nors nereikia sutvarkyti stogo, paremontuoti ūkinio pastato.


2015-10-05 15:00

Prezidentė: „Jau pribrendo reikalas išdrįsti pasakyti“

13| 

Pirmadienį vėl buvo iškeltas generalinio prokuroro skyrimo klausimas. Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė, kad dalis Seimo narių mėgina pasislėpti už slapto balsavimo ir tai rodo balsavimo neskaidrumą.


2015-10-05 15:00

Keistas pokštas: iš sinagogos žvelgia G. Steponavičiaus veidas

1

Praėjusį savaitgalį kol kas nežinomi išdaigininkai ant remontuojamos Vilniaus sinagogos Gėlių gatvėje iškabino buvusio Švietimo ir mokslo ministro, Seimo nario, liberalo Gintaro Steponavičiaus portretą. „Net nenumanau, kas tai galėjo padaryti. Niekaip nesu susijęs nei su judaizmu, nei su žydų bendruomene. Tai kažkokio asmens nevykęs pokštas“, – sakė G.Steponavičius. Apie jo portretą, pakabintą ant sinagogos, Seimo narys sužinojo, pamatęs nuotrauką socialiniame tinkle „Facebook“.


2015-10-05 14:59

Vilniaus žydų mokyklos sėkmės formulė – kitoks bendravimas

29|16

Mokytojų dieną švenčianti žydų mokykla, pavadinta Šolomo Aleichemo vardu, pirmadienį alsavo šurmuliu ir gera nuotaika. Aidėjo dainos. Pasaulietinė mokykla sulaukė daug sveikinimų, tarp kurių skambėjo ir prezidentės Dalios Grybauskaitės žodžiai. Kaip čia gyvena mokytojai ir mokiniai?


2015-10-05 14:07

Lietuvos partijų gretos per pusmetį pagausėjo 2,5 tūkst. narių

2

Lietuvos partijų gretos per pusmetį pagausėjo 2,5 tūkst narių – kovą partijų nariais buvo 116 tūkst. 224 Lietuvos gyventojai, spalio pradžioje šis skaičius pasiekė 118 tūkst. 813.


2015-10-05 13:47

Vyriausybė sutarė, kad Seimo viešbutis bus saugomas stipriau

5

Vyriausybė pasitarime pirmadienį pritarė Vidaus reikalų ministerijos (VRM) siūlymams, kad Seimo viešbutį iš policijos perimtų saugoti Vadovybės apsaugos departamentas.


2015-10-05 13:41

Vitalijaus Gailiaus byla įrodė – teisingumas teisiųjų pusėje

9

Daugelis prisimena prieš dvejus metus baigtą buvusių Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovo – direktoriaus generolo Vitalijaus Gailiaus neteisėto atleidimo bylą. Tuomet nestigo komentarų, kad teisingumą rasti bylinėjantis su valstybine institucija – neįmanoma misija. Šiandien V.Gailius sako, kad jo laimei, teismų sistema suveikė nepriklausomai ir buvo pripažinta, jog iš FNTT vadovo pareigų jis atleistas neteisėtai.


2015-10-05 12:38

Atkurtas Raudondvario pilies ansamblis tapo Kauno rajono perlu

1|20

„Žmonės, išmaišę kone visą pasaulį, nustemba, kiek įspūdingų objektų yra mūsų tėvynėje. Vienas iš jų – restauruotas Raudondvario dvaro pastatų kompleksas, traukiantis lankytojus ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš užsienio“, – naujienų portalui lrytas.lt pasakojo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas. Pagal senovinius elemementus atkurtas dvaras (tradiciškai vadinamas pilimi) tapo reprezantacinė Kauno rajono vieta, kurioje vyksta svarbiausi renginiai . Čia minimos valstybinės šventės, pakaunės kraštui nusipelniusių žmonių pagerbimas, rengiami koncertai, konferencijos, parodos, santuokų ceremonijos, ypatingomis progomis posėdžiauja vietos savivaldybė.


2015-10-05 12:10

Seimas pasididino išlaidas komandiruotėms

13

Parlamento vadovybė nutarė padidinti šiemet Seimo narių komandiruotėms skiriamas išlaidas. Išvykoms parlamentarai galės išleisti 40,5 tūkst. eurų daugiau nei planavo metų pradžioje.


Populiariausi per 24 val.