Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Už Kauno nepilnamečių pataisos namų sienų - jaunų žudikų istorijos

Už Kauno nepilnamečių pataisos namų sienų - jaunų žudikų istorijos

2013-12-14 09:33, atnaujinta 2013-12-15 18:16

Lietuvą vis dažniau krečia žiaurūs nusikaltimai, kuriuos įvykdo nepilnamečiai. Gimę, augę ir auklėti nepriklausomoje Lietuvoje, jie su skausmu pavadinami Atgimimo vaikais. Kodėl jie tokie?

1/3

Svajūnas, Deivydas ir Laurynas po kelių mėnesių išeis į laisvę. „Viskas bus gerai“, – šiandien įsitikinę jaunuoliai. L.Lavaste nuotr.

Už Kauno nepilnamečių pataisos namų sienų - jaunų žudikų istorijos

1 / 3

Svajūnas, Deivydas ir Laurynas po kelių mėnesių išeis į laisvę. „Viskas bus gerai“, – šiandien įsitikinę jaunuoliai. L.Lavaste nuotr.

„Būdamas šešiolikos nužudžiau pažįstamą“, – ištarė jaukaus kambario šeimininkas, kuriam – jau 19 metų. L.Lavaste nuotr.

Kauno nepilnamečių izoliatoriaus-pataisos namų direktorius M.Tokarevas: „Mūsų visuomenė dar nėra tokia brandi, kad priimtų teistą jaunuolį.“

(3 nuotraukos) L.Lavaste nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-08-01 10:09

Vasaros pavojai: karštis, žaibai ir vanduo

Šiemet dėl žaibo iškrovos Lietuvoje kilo 44 gaisrai, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas. Žmonių aukų ir traumų juose pavyko išvengti, tačiau šie gaisrai gyventojams padarė nemažų nuostolių, nuniokodami gyvenamuosius namus, ūkinius pastatus, vasarnamius bei kitą turtą.


2014-08-01 09:43

„Misijos Sibiras“ dalyviams išseko fizinės ir dvasinės jėgos

1

Į Lietuvą grįžo „Misija Sibiras“ dalyviai, kurie dvi savaites trukusios ekspedicijos metu tvarkė Rusijos Krasnojarsko krašte esančias lietuvių tremtinių amžinojo poilsio vietas.


2014-08-01 08:35

Įkaitęs oras veja Biržų valdininkus iš kabinetų

7

Viena Biržų savivaldybės darbuotoja administracijos direktoriui Vytautui Džėjai pasakė vėluosianti sugrįžti į darbą po pietų, nes ketina eiti išsimaudyti ežere. Viršininkas tam neprieštaravo.


2014-08-01 06:58

Generalinis miškų urėdas neatlaikė baisių atakų

41

Neatlaikęs spaudimo ketvirtadienį iš pareigų pranešė pasitraukiantis generalinis miškų urėdas Benjaminas Sakalauskas. Šias pareigas jis ėjo laikinai. Birželio mėnesį iš pareigų pasitraukiantis į Europos Parlamentą išrinktas buvęs aplinkos ministras Valentinas Mazuronis nusprendė nepratęsti devynių ministerijai pavaldžių institucijų vadovų kadencijų, tarp jų – ir Generalinės miškų urėdijos vadovo.


2014-08-01 06:19

Žala valstybei – milijonai litų, o kaltųjų – nė vieno

68| 

Į Briuselį lagaminus kraunantis buvęs sveikatos apsaugos ministras Vytenis Andriukaitis purtosi kaltės dėl Valstybės kontrolės užčiuoptos žalos biudžetui, kurią padarė Sveikatos apsaugos ministerija. Sveikatos apsaugos ministerija valstybės biudžetui padarė 3 mln. litų žalą. Tai nustatyta kontrolieriams atlikus praėjusių metų finansinį auditą. Pasak valstybės kontrolierės Giedrės Švedienės, tokio dydžio žala atsirado dėl neatsakingo ministerijos požiūrio į valstybės lėšų ir turto valdymą.


2014-08-01 00:50

Saulėlydis

19

Saulės palydėtuvės nuo Vilniaus apžvalgos aikštelės.


2014-07-31 18:47

Kariškiai parengė Lietuvos mobilizacijos planą

289

Vyriausybė patvirtino Valstybės mobilizacijos planą. Tai pranešė Krašto apsaugos ministerija (KAM). Nutarimą dėl Valstybės mobilizacijos plano Vyriausybė priėmė liepos 22-ąją, tačiau jo tvirtinimo procedūros užbaigtos ketvirtadienį.


2014-07-31 18:47

V. Landsbergis dėl Rusijos veiksmų pasisakė griežtai

202|4

Buvęs Lietuvos Aukščiausiosios Tarybos - Atkuriamojo Seimo pirmininkas Vytautas Landsbergis sako netikintis, kad Medininkų žudynių organizatoriai ir vykdytojai bus nuteisti jiems dar gyviems esant, o dalį kaltės dėl neįvykdyto teisingumo ragina prisiimti ir Lietuvą.


2014-07-31 17:58

Iš smurto kamuojamos Libijos evakuotas Lietuvos pilietis

28|2

Padedant Ispanijai, iš smurto krečiamos Šiaurės Afrikos šalies Libijos evakuotas Lietuvos pilietis. Apie tai socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė Lietuvos užsienio reikalų ministerija. Užsienio reikalų ministerijos spaudos centro atstovė teigė kol kas negalinti pateikti detalesnės informacijos, bet tikisi tą padaryti vėliau.


2014-07-31 17:42

Sostinės širdyje - šutroje plušantys darbininkai

6|20

Praėjusiais metais Vilniuje buvo keičiami vamzdynai nuo Žaliojo tilto į Vilniaus ir Tilto gatvių pusę. Dabar Žaliojo tilto žiede ir Goštauto gatvėje priešais „Skalvijos" kino teatrą vyksta vamzdynų keitimo investicinio projekto įgyvendinimas. Kai kurie vyrai per karščius pluša ilgomis rankovėmis - tokios aprangos reikalauja darbų sauga. Pagal sutartį su rangovu darbus planuojama užbaigti iki šių metų rugsėjo pabaigos.