Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Už Kauno nepilnamečių pataisos namų sienų - jaunų žudikų istorijos

Už Kauno nepilnamečių pataisos namų sienų - jaunų žudikų istorijos

2013-12-14 09:33, atnaujinta 2013-12-15 18:16

Lietuvą vis dažniau krečia žiaurūs nusikaltimai, kuriuos įvykdo nepilnamečiai. Gimę, augę ir auklėti nepriklausomoje Lietuvoje, jie su skausmu pavadinami Atgimimo vaikais. Kodėl jie tokie?

1/3

Svajūnas, Deivydas ir Laurynas po kelių mėnesių išeis į laisvę. „Viskas bus gerai“, – šiandien įsitikinę jaunuoliai. L.Lavaste nuotr.

Už Kauno nepilnamečių pataisos namų sienų - jaunų žudikų istorijos

1 / 3

Svajūnas, Deivydas ir Laurynas po kelių mėnesių išeis į laisvę. „Viskas bus gerai“, – šiandien įsitikinę jaunuoliai. L.Lavaste nuotr.

„Būdamas šešiolikos nužudžiau pažįstamą“, – ištarė jaukaus kambario šeimininkas, kuriam – jau 19 metų. L.Lavaste nuotr.

Kauno nepilnamečių izoliatoriaus-pataisos namų direktorius M.Tokarevas: „Mūsų visuomenė dar nėra tokia brandi, kad priimtų teistą jaunuolį.“

(3 nuotraukos) L.Lavaste nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-03 19:28

Nuogas tarp nuogalių: ir baisu, ir malonu

3|9

Nuo pirties garų ir aistros išrasoję kūnai, smagūs ištvirkavimai pakampiuose – ne, viso to Druskininkų vandens parko nuogalių vakaronėse nėra. Erotikos ten ne daugiau, nei Palangos paplūdimyje vasaros šaltą dieną. Nors mananačių, jog nuogam lengviau užmegzti romantiškas pažintis, pasitaiko. „Lietuvos ryto“ žurnalistas ryžosi pažiūrėti, kaip iš arti atrodo netikėtai išnirusi Lietuvos nacionalinė dilema: būti viešoje pirtyje nuogam dera ar nedora? Buvo paskutinis balandžio penktadienis. Nusimoviau trumpikes. Ėjau raudonais it nuodėmė kvadratėliais žaižaruojančiomis grindimis.


2015-05-03 16:34

Gedimino prospekte startavo „Sekmadienis – sporto diena“

2|18

Sekmadienį sostinės Gedimino prospektas ir vėl virto vilniečių bei sostinės svečių pamėgta sporto ir pramogų aikštele – VšĮ „Sveikas miestas“ atidarė naują „Sekmadienio – sporto dienos“ sezoną.


2015-05-03 16:33

Laimės gatvės laimė neaplenkė

2|3

Kaune esančiai Laimės gatvei toks romantiškas pavadinimas greičiausiai suteiktas dėl to, kad greta yra Botanikos sodas, kuris siejasi su grožiu, linksmybėmis. Tačiau ne visi gatvės gyventojai laimingi. Kokie žmonės ir kaip gyvena Aleksote esančioje Laimės gatvėje? Ar jie laimingi? Kas jiems laimės suteiktų?


2015-05-03 16:19

Kaune ugniagesiai minėjo Šv. Florijono dieną

19

Sekmadienį Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai surengė šventę kauniečiams ir miesto svečiams. Šv. Florijono dienos išvakarėse ugniagesiai – gelbėtojai rotušės aikštėje demonstravo savo sugebėjimus bei galingą techniką.


2015-05-03 14:11

Gedimino prospekte Vilniuje – sporto ritmas

4|18

Gedimino prospekte sekmadienį vyko jau trečius metus sėkmingai VšĮ „Sveikas miestas“ organizuojamas sekmadieninių sporto renginių ciklas – „Sekmadienis – sporto diena“. Sekmadieniniame Gedimino prospekte ir vėl nuo gegužės iki pat rugsėjo mėnesio bus galima laisvadienius leisti nemokamai dalyvaujant įvairiausiuose sporto, sveikatingumo užsiėmimuose bei treniruotėse.


2015-05-03 12:48

Šalies vadovai pareiškė užuojautą dėl M. Pliseckajos mirties

14| 

Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą dėl balerinos Majos Pliseckajos mirties.


2015-05-03 11:51

Metai be paso prilygo pragarui

48|2

Kauniečiai stebina migracijos specialistus – kai kurie geba iki šiol išgyventi su sovietiniais pasais ar su negaliojančiais dokumentais. Jų dažniausiai neturi girtuokliai. Tačiau vienai skurde atsidūrusiai išdidžiai senolei toks gyvenimas prilygo pragarui. Kaunietė Ona Miniotienė patyrė, ką reiškia turėti nebegaliojantį pasą. Senolė prisipažino, kad dėl to jai net kildavo minčių, kaip greičiau iškeliauti anapilin. Dabar moteris turi vilčių gauti naują pasą ir, kai tai nutiks, bus didelė šventė.


2015-05-03 11:36

Ar paviešins asmenis, kurie prisipažino bendradarbiavę su KGB?

79

Valdantieji svarsto, ar paviešinti asmenis, kurie prisipažino slapta bendradarbiavę su sovietų saugumu. Galimybę skelbti 15 metų su žyma „slaptai“ saugotus sąrašus svarstė koalicijos politinė taryba.


2015-05-03 11:27

Panevėžio gyvybės langelyje palikta mergaitė

35

Šeštadienio rytą, Mamos dienos išvakarėse, Panevėžyje, A.Bandzos kūdikių ir vaiko globos namuose įrengtame gyvybės langelyje, buvo palikta naujagimė.


2015-05-03 10:09

Lytiškumo ugdymas mokyklose privalomas nuo 2016 metų?

29

Švietimo ir mokslo ministro sudaryta darbo grupė, svarstanti, kaip mokyklose turi būti ugdomas lytiškumas, išsamios programos mokykloms nespės pateikti prieš joms tvirtinant naujų mokslo metų planus, tad nuo rugsėjo tai dar netaps privaloma disciplina.


Populiariausi per 24 val.