Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Už Kauno nepilnamečių pataisos namų sienų - jaunų žudikų istorijos

Už Kauno nepilnamečių pataisos namų sienų - jaunų žudikų istorijos

2013-12-14 09:33, atnaujinta 2013-12-15 18:16

Lietuvą vis dažniau krečia žiaurūs nusikaltimai, kuriuos įvykdo nepilnamečiai. Gimę, augę ir auklėti nepriklausomoje Lietuvoje, jie su skausmu pavadinami Atgimimo vaikais. Kodėl jie tokie?

1/3

Svajūnas, Deivydas ir Laurynas po kelių mėnesių išeis į laisvę. „Viskas bus gerai“, – šiandien įsitikinę jaunuoliai. L.Lavaste nuotr.

Už Kauno nepilnamečių pataisos namų sienų - jaunų žudikų istorijos

1 / 3

Svajūnas, Deivydas ir Laurynas po kelių mėnesių išeis į laisvę. „Viskas bus gerai“, – šiandien įsitikinę jaunuoliai. L.Lavaste nuotr.

„Būdamas šešiolikos nužudžiau pažįstamą“, – ištarė jaukaus kambario šeimininkas, kuriam – jau 19 metų. L.Lavaste nuotr.

Kauno nepilnamečių izoliatoriaus-pataisos namų direktorius M.Tokarevas: „Mūsų visuomenė dar nėra tokia brandi, kad priimtų teistą jaunuolį.“

(3 nuotraukos) L.Lavaste nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-01-26 06:18

Nuo bendražygio antausio P.Gražulis atsitokėjo tik po paros

14

Į Vilniaus mero kėdę nusitaikęs parlamentaras Petras Gražulis atsikirto jo varžovą būsimuose rinkimuose Remigijų Šimašių, o ne jį nusprendusiam paremti partijos bendražygiui Valentinui Mazuroniui. Skandalingasis politikas prapliupo kaltinimais V.Mazuroniui praėjus beveik parai nuo žinios, kad iš valdžios viršūnių partijoje „Tvarka ir teisingumas“ nustumtas europarlamentaras nusprendė finansiškai paremti ne jį, bet Liberalų sąjūdžio kandidatą į merus.


2015-01-26 06:14

Žaliojo tilto skulptūrose vilniečiai regi savo artimus žmones

5

„Ar nufotografavai mamą?“ – taip šią savaitę tapytojas Leopoldas Surgailis ragino sūnų Andrių dar kartą padaryti akmeninės valstietės ant Žaliojo tilto nuotrauką. Svarstymai dėl Žaliojo tilto skulptūrų likimo palietė ir tuos, kurie ten atpažįsta savo artimuosius. Vilnietis fotografas Andrius Surgailis žino, kad ant Žaliojo tilo su rugių pėdu jau septintą dešimtmetį stovi jo motina grafikė Aspazija Vaivadaitė-Surgailienė.


2015-01-25 21:05

Švėkšnos paauglių elgesys nustebino ir visko mačiusius

174|4|

Žinia apie Švėkšnos specialiojo ugdymo centro paaugles sąvadautojas sukrėtė Lietuvą, rodos, jau įpratusią prie įvairių baisybių. Dvi merginos įtariamos pardavinėjusios vyrams penkias jaunesnes moksleives. Už lytinį aktą buvo mokama po 50–200 litų. Kas nesužiūrėjo valstybės globai atiduotų paauglių? Daugelio akys krypsta į Švėkšnos specialiojo ugdymo centro vadovę Laimą Navickienę. Moteris sakė apie paauglių išnaudojimą žinojusi seniai ir bandžiusi jam užkirsti kelią. Tik ar padarė viską, ką galėjo?


2015-01-25 20:47

Provincijos barai (2). Kaip Padubysyje karves dalgiu pjauna

29|8

Tokių užeigų Lietuvos bažnytkaimiuose – dažnai ne po vieną. Įvairiai jos vadinamos. Prieškariu – smuklės, sovietmečiu – knaipės, o dabar – neretai ir paniekinamai: „snarglinės“, „skylės“, „alubariai“. „Einu į barą" tokių užeigų lankytojai niekada nesako. „Aš pas Petrauckų“ arba „Varom pas Staską.“ Priklausomai nuo to, kas prie baro stovi. lrytas.lt tęsia pasakojimus apie kaimų barus, kur teka kasdienis provincijos vyrų ir moterų gyvenimas.


2015-01-25 20:22

Kaune į darbą ir į miesto apžvalgos aikštelę nuveš funikulierius

Funikulieriumi į Aleksoto kalną pasikelti ar nuo jo nusileisti norintys kauniečiai tai vėl gali daryti įprastu laiku.


2015-01-25 20:14

Apie pavojų Vilniaus mieste nėra kam pranešti

2

Pavojingas dujų nuotėkis degalinėje, medžius vartanti audra. Ar tokiais atvejais civilinės saugos specialistai neturi pranešti apie ekstremalią situaciją? Pasirodo, Vilniuje to padaryti dar neįmanoma.


2015-01-25 19:08

Įspūdingos Temidės tarnų pensijos P.Gražuliui gniaužia kvapą

277

Seimo narys Petras Gražulis nenuleidžia rankų ir net po pakartotinio Konstitucinio teismo išsiaiškinimo, kad niekas negali kėsintis į teisėjų valstybines pensijas, toliau siekia jas atimti iš Konstitucijos sargų.


2015-01-25 18:02

L.Linkevičius padėtį Ukrainoje aptarė su ES ir NATO pareigūnais

18

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius padėtį Ukrainoje sekmadienį telefonu aptarė su aukštais Europos Sąjungos (ES) ir NATO pareigūnais.


2015-01-25 17:43

Druskininkų valdžios leidinio publikacijos nėra politinė reklama

2

Druskininkų savivaldybės leidžiamo laikraščio „Mano Druskininkai“ publikacijos nėra laikytinos politine reklama, teigia Vyriausioji rinkimų komisija (VRK), išnagrinėjusi miesto opozicinių partijų prašymą įvertinti laikraščio turinį.


2015-01-25 17:27

Prieš vestuves Raseinių mero nuotaką pamalonino pinigais

108

Po skyrybų Raseinių meras 52 metų Algimantas Mielinis neilgai viengungiavo – ką tik vedė trejais metais jaunesnę savo sekretorę. Ji prieš sutuoktuves buvo pamaloninta nemenku priedu prie algos. Kad „tvarkietis“ A.Mielinis užmezgė romaną su tarybos sekretoriato vedėja Violeta Lauciūniene, raseiniškiai kalbėjo apie metus. Gandus sustiprino politiko skyrybos su žmona ir jo pasirodymai kartu su nauja išrinktąja.


Populiariausi per 24 val.