Tauragėje – išsekusių ir išbadėjusių šunų gauja

Tauragėje – išsekusių ir išbadėjusių šunų gauja


2012-09-04 17:45

Kaulėti. Apleisti. Laukiantys. Taip galima apibūdinti šunis, kuriuos aptikome pririštus prie ūkinio pastato Tauragės Šilalės gatvėje. Dešimtį šunų laikanti bedarbė Ona Laurinskienė prisipažino neišgalinti išmaitinti augintinių.

1/4

Šeši iš dešimties O. Laurinskienės šunų – sulysę ir neprižiūrėti. K. Sėrikova

Tauragėje – išsekusių ir išbadėjusių šunų gauja

1 / 4

Šeši iš dešimties O. Laurinskienės šunų – sulysę ir neprižiūrėti. K. Sėrikova

Šunų šeimininkė tikina neturinti už ką šerti šunų, tačiau nenori jų nužudyti. K. Sėrikova

Šunų šeimininkė tikina neturinti už ką šerti šunų, tačiau nenori jų nužudyti. K. Sėrikova

Šunų šeimininkė tikina neturinti už ką šerti šunų, tačiau nenori jų nužudyti. K. Sėrikova

(4 nuotraukos) K. Sėrikova

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Gamta
2015-05-28 10:04

Grūto zoologijos sode kai kuriuos gyvūnus teko nušauti

20|8| 

Trys rudi trijų mėnesių meškiukai, pasaulį išvydę Grūto pelkyne (Druskininkų sav.) kartu su sovietinių skulptūrų parku įkurtame mini zoologijos sode, džiugina ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius. Atšilus orams lankytojų gerokai pagausėjo. Siaučiantys meškučiai aptvare iš gelžbetoninių plokščių – neįprastas ir smagus reginys.


2015-05-28 07:11

Geros žinios: šalį užplūs šilumos banga

3| 

Traukiantis lietaus debesims atmosferos slėgis kilo, dangus blaivėsi. Šiandien iš žemyno pietvakarių ir pietų mūsų šalies link nutįs anticiklono gūbrys. Numatomi be lietaus orai. Šiek tiek nuo Lietuvos nutols vėsesnė oro masė, įdienojus termometrų stulpeliai svyruos nuo 14 iki 19 laipsnių. Pajūrio regione numatoma vėsiausia diena. Nestiprus vėjas daugiausia pūs iš šiaurės vakarų, vakarų.


2015-05-27 07:40

Šiluma įsitaisys toliau rytuose, lietus iš Lietuvos – nesitrauks

4

Banguojantis šaltasis atmosferos frontas Lietuvos žemę jau spėjo palaistyti lietumi. Šiandien pagrindinė debesų virtinė drieksis per vakarinį Rusijos kraštą, Baltarusiją iki pat Balkanų šalių. Ji ir toliau bus tarsi siena tarp skirtingų oro masių. Į vakarus nuo frontinės debesų sistemos kai kur temperatūra sieks vos 12–14 laipsnių, o štai rytiniame žemyno pakraštyje gerokai šilčiau – vietomis numatoma 28–30 laipsnių karščio.


2015-05-26 07:09

Šiandien dangų raižys žaibai, o kojas merks gausus lietus

6| 

Praėjusią naktį Lietuvos link spartesniu žingsniu ėmęs judėti tirštų debesų masyvas iš pietų šiandien tęs kelionę per mūsų šalį. Per daugelį rajonų praslinks lietaus debesys, vyraus trumpi lietūs, o kai kur gana intensyvūs, gausūs. Tiesiai per šalį nusidriekęs atmosferos frontas atskirs vėsesnių ir šiltesnių orų zonas, tad bus pastebimas temperatūros kontrastas. Vakarų Lietuvoje temperatūra svyruos nuo 14 iki 18 laipsnių, o kitoje, rytinėje, jos pusėje termometrų stulpeliai šoktelės aukščiau – bus 20–25 laipsniai šilumos.


2015-05-25 16:38

Sužeista lūšimi pasirūpino pareigūnai

2

Šeštadienį Utenos regiono aplinkosaugininkai Molėtų rajono Bebrusų kaime gelbėjo sužeistą lūšį. Apie į šį kaimą atklydusį gyvūną bendruoju pagalbos telefonu 112 pranešusiam žmogui pasirodė, kad lūšis sužalota, nes keistai vaikščiojo. Pabaidyta ji įlipo į medį ir ten atsigulė, buvo apatiška, beveik nereagavo į aplinką.


2015-05-24 13:58

Pavasaris miške

1|31

Eurovizijos rezultatai miško gyvenimui jokios įtakos nepadarė,viskas vyksta kaip iki taip ir po konkurso.Ramybę čia drumsčia tik skardžios paukščių giesmės,kurių galima klausytis kiaurą dieną ir tai nepabosta.


2015-05-24 11:51

Kokių orų laukti pirmadienį ir kitą savaitę?

5

Kitą savaitę orai bus lietingi. Tik pirmadienis bus sausiausias ir šilčiausias. Pirmadienį orus lems aukšto slėgio sritis, tad lietaus tikimybė išliks minimali, LRT radijui sakė sinoptikė Ieva Nariūnaitė.


2015-05-23 10:28

Prognozė savaitgaliui: išėjus iš namų pravers skėtis

2

Šeštadienį atsidursime tarp dviejų atmosferos frontų. Vienas jų ir toliau banguos per Rytų Europą ir Balkanų pusiasalį, kitas nuo Skandinavijos šalių stumsis Lietuvos link. Tad šių debesų juostų išsidėstymas lems, kur lis mūsų šalyje. Vietomis trumpai palis, didžiausia tikimybė – prie jūros, Žemaitijoje ir pietrytiniame šalies pakraštyje. Pietvakarių, vakarų vėjas pūs vidutiniu greičiu. Temperatūra svyruos nuo 15 iki 20 laipsnių. Pajūrio regione bus vėsiau – apie 13 laipsnių.


2015-05-22 23:52

Butėnų kaimas rūke

21

Kaimo tylą apgaubia atslenkantis rūkas,tik lakštingala netyla,tamsą įmantria giesme skrosdama.


2015-05-22 13:01

Pelėdžiukas grįžo į gimtąjį Kelmės parką

4|6

Gamtosaugininkai pargabeno į Kelmės parką pelėdžiuką. Iš lizdo iškritęs jauniklis mėnesį buvo prižiūrimas Šiaulių jaunųjų gamtininkų centre. Ant žemės ropojantį jauniklį Kelmės parke balandžio pabaigoje surado pasivaikščioti išėjusi kelmiškė Jūratė Averlingienė. Moteris pasitarė su Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento (ŠRAAD) specialistais ir savaitgaliui pelėdžiuką priglaudė namuose.


Populiariausi per 24 val.