Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Biržų centre nušautas moksleivis, ieškomas įtariamasis, biržiečiai - įbauginti

Biržų centre nušautas moksleivis, ieškomas įtariamasis, biržiečiai - įbauginti

2013-08-25 16:23, atnaujinta 2013-08-26 11:21

Biržuose šeštadienio vakare nuaidėjo mirtini šūviai. Gatvėje prie dviejų moksleivių - penkiolikmečio ir septyniolikmečio - automobiliu privažiavę jaunuoliai pareikalavo gultis ant žemės, o niekuo dėtiems praeiviams nepaklusus – ėmė šaudyti. Penkiolikamečiui pavyko pabėgti, o kitas buvo nušautas.

1/5

Policija ieško įtariamojo D.Miliuko. R.Stundžienės ir Biržų policijos nuotr.

Biržų centre nušautas moksleivis, ieškomas įtariamasis, biržiečiai - įbauginti

1 / 5

Policija ieško įtariamojo D.Miliuko. R.Stundžienės ir Biržų policijos nuotr.

Ieškomas įtariamasis – 1976 metais gimęs biržietis Dainius Miliukas. Biržų policijos nuotr.

Biržiečiai pasipiktinę - policija negali operatyviai reaguoti į pranešimus apie nusikaltimus, kol kas nenustatyti ir nusikaltėliai, prieš dvi savaites paryčiui išdaužę Biržų laikraščio „Šiaurės rytai“ redakcijos langus. siaure.lt

Biržiečiai nepatenkinti, kaip dirba vietos policijos pareigūnai. R.Stundžienės nuotr.

Biržiečius sukrėtė A.Joniko miesto centre sukelta avarija, per kurią žuvo moteris. Biržų policijos nuotr.

(5 nuotraukos) siaure.lt, Biržų policijos nuotr., R.Stundžienės ir Biržų policijos nuotr., R.Stundžienės nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2014-09-02 18:31

Sporto komentatoriaus S. Belecko mirtis – mįslė artimiesiems

168| 

Iš pradžių pasitraukė iš sporto žurnalistikos, o po to – iš gyvenimo. Kas palaužė 50-metį Sigitą Belecką? „Tyrėjai neatmeta nei savižudybės, nei žmogžudystės versijos“, – vakar „Lietuvos rytui“ ištarė vilnietė Lina Beleckaitė-Stukienė. 61 metų moteris tramdė ašaras kalbėdama apie brolį Sigitą, kuris rugpjūčio 30 dieną rastas su šautine žaizda galvoje Vilniaus Vingio parko estradoje. Nors beveik neabejojama, kad vyras nusišovė, L.Beleckaitei-Stukienei sunku tuo patikėti.


2014-09-02 16:05

Šeimas be vandens palikusiam piktadariui policija bylos nekels

11

Valstybė nepajėgi operatyviai padėti piliečiams, nukentėjusiems nuo įstatymų pažeidėjų. Tuo dar kartą įtikina istorija Kėdainių rajone, kur, piktavaliui į šulinį pripylus dyzelino, keturios šeimos – 10 žmonių, tarp jų ir maži vaikai, jau mėnesį negali naudotis jo vandeniu. Mociūnų kaime esančio dviejų aukštų daugiabučio gyventojai daugelį metų naudojosi kieme iškastu šuliniu.


2014-09-02 15:58

Tranzitiniu traukiniu vykęs rusas vežė kontrabandinių rūkalų

1|4

Kenos geležinkelio stotyje tikrinę tranzitinio traukinio keleivius pasieniečiai ir muitininkai Rusijos piliečio lagaminuose rado daugiau kaip tūkstantį pakelių baltarusiškų cigarečių.


2014-09-02 15:42

Kelmėje pedagogas į pamokas vyko dar neišsiblaivęs po šventės

14

Kelmėje kelių policijai įkliuvo pedagogas, kuris antradienį į pamokas vyko dar neišsiblaivęs po Rugsėjo 1-osios šventės. Kaip rašoma Telšių apskrities VPK pranešime, antradienio rytą, nuo 7 val. 30 min iki 8 val. 30 min., prie Kelmės rajone esančių gimnazijų, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės r. policijos komisariato pareigūnai griežtai vykdė eismo dalyvių kontrolę. Prevencinės priemonės vykdymo laikas pasirinktas neatsitiktinai – buvo tikrinami į mokymo įstaigas transporto priemonėmis atvykstantys pedagogai, vyresniųjų klasių moksleiviai bei vaikus atvežantys tėvai.


2014-09-02 14:51

K.Michailovas gydomas pagal Lietuvos teisės aktus

2

Medininkų byloje iki gyvos galvos nuteistam Konstantinui Michailovui (Nikulinui) sveikatos paslaugos laisvės atėmimo vietų įstaigose teikiamos vadovaujantis teisės aktais, teigia Kalėjimų departamentas (KD).


2014-09-02 11:53

Alytaus rajone neaiškiomis aplinkybėmis sužalotas kūdikis

25|

Alytaus policija aiškinasi aplinkybes incidento, per kurį buvo smarkiai sužalotas dviejų mėnesių kūdikis. Kaip pranešė Policijos departamentas, pirmadienį apie 10 val. 15 min. į Alytaus ligoninę iš Alytaus r., Talokių kaimo, namų, pristatytas ir dėl daugybinių kūno sužalojimų paguldytas beveik 2 mėnesių berniukas.


2014-09-02 11:33

Neabejingi mama ir sūnus padėjo sulaikyti plėšiką

3

Neabejingi praeiviai Vilniuje padėjo sulaikyti telefoną pagrobusį plėšiką.


2014-09-02 09:33

Vagys apsirūpino apsauga nuo laukinių žvėrių

7

Įžūlūs vagys nusitaikė į Panevėžio miškų urėdijos turtą. Jų grobiu tapo beveik tona brangios specialios pastos, kuria miškininkai tepa jaunų spygliuočių viršūnes, kad jų negraužtų elniniai žvėrys. Urėdijos atstovai neabejoja, kad vagystė buvo kruopščiai suplanuota, o pavogtas repelentas greičiausiai bus panaudotas privačiuose miškuose.


2014-09-02 09:23

Lenkas turėjo suklastotą ukrainietišką vairuotojo pažymėjimą

1

Kalvarijos užkardos pareigūnai sulaikė krovininį automobilį vairavusį lenką. Jis dokumentų patikros metu pateikė suklastotą ukrainietišką vairuotojo pažymėjimą.


2014-09-02 09:16

Vandalai Jonavos centre sudaužė stiklinį taką

6|2

Jonavos sąjūdžio aikštėje siautėjo vandalai – praėjusią savaitę  po nakties jonaviečiai pastebėjo sudaužytą stiklinį taką.


Populiariausi per 24 val.