Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Biržų centre nušautas moksleivis, ieškomas įtariamasis, biržiečiai - įbauginti

Biržų centre nušautas moksleivis, ieškomas įtariamasis, biržiečiai - įbauginti

2013-08-25 16:23, atnaujinta 2013-08-26 11:21

Biržuose šeštadienio vakare nuaidėjo mirtini šūviai. Gatvėje prie dviejų moksleivių - penkiolikmečio ir septyniolikmečio - automobiliu privažiavę jaunuoliai pareikalavo gultis ant žemės, o niekuo dėtiems praeiviams nepaklusus – ėmė šaudyti. Penkiolikamečiui pavyko pabėgti, o kitas buvo nušautas.

1/5

Policija ieško įtariamojo D.Miliuko. R.Stundžienės ir Biržų policijos nuotr.

Biržų centre nušautas moksleivis, ieškomas įtariamasis, biržiečiai - įbauginti

1 / 5

Policija ieško įtariamojo D.Miliuko. R.Stundžienės ir Biržų policijos nuotr.

Ieškomas įtariamasis – 1976 metais gimęs biržietis Dainius Miliukas. Biržų policijos nuotr.

Biržiečiai pasipiktinę - policija negali operatyviai reaguoti į pranešimus apie nusikaltimus, kol kas nenustatyti ir nusikaltėliai, prieš dvi savaites paryčiui išdaužę Biržų laikraščio „Šiaurės rytai“ redakcijos langus. siaure.lt

Biržiečiai nepatenkinti, kaip dirba vietos policijos pareigūnai. R.Stundžienės nuotr.

Biržiečius sukrėtė A.Joniko miesto centre sukelta avarija, per kurią žuvo moteris. Biržų policijos nuotr.

(5 nuotraukos) siaure.lt, Biržų policijos nuotr., R.Stundžienės ir Biržų policijos nuotr., R.Stundžienės nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2014-10-19 21:24

Šiurpus nusikaltimas Prienų r. - senolis užkapojo anūką kirviu

237

Žiaurus nusikaltimas sukrėtė Balbieriškio miestelį (Prienų r.) - naktį į sekmadienį 78 metų vietos gyventojas kirviu užkapojo 17 metų anūką. Tragiškas incidentas įvyko šeimos namuose Balbieriškio miestelio pakraštyje apie 3 valandą. Policijos pareigūnai netrukus sulaikė įtariamąjį ir uždarė jį į areštinę. Pirminiais duomenimis, konfliktas tarp senolio ir anūko kilo tuomet, kai pastarasis grįžo į namus. Senelis papriekaištavo vaikinui dėl jo naktinių žygių, jiedu susiginčijo. Supykęs pensininkas čiupo kirvį ir smogė anūkui, kuris netrukus nuo gautų sužalojimų mirė.


2014-10-19 10:39

Kirgizui Kaune labai nepasisekė - neteko krūvos pinigų

10

Naudotų automobilių prekyba užsiimantis Kirgizijos gyventojas Kauno policijai pranešė apie vagystę - užsienietis neteko apie 57 tūkstančių skaičiuojant litais.


2014-10-18 17:45

Keista Kauno vandalų pramoga – deginti skambučio mygtukus

14|8

Naktį į šeštadienį vieno Kauno daugiabučio gyventojai pabudo nuo degėsių tvaiko – netrukus paaiškėjo, kad vandalai degino durų skambučio mygtukus. Chuliganai nusitaikė į Savanorių prospekte esantį daugiabutį ir padegė visus mygtukus nuo pirmojo iki aštuntojo aukšto. Pirmajame aukšte gyvenanti Lina pasakojo, kad ją kaimynai pažadino maždaug 3 valandą 15 minučių.


2014-10-18 16:41

Nusikaltėlių vadeivai – dūriai peiliu gatvėje

68|2

„Vilniaus brigados“ veikėjas Jurijus Kriukovas tebegyvena pagal nusikaltėlių pasaulio taisykles. Ne kartą kitiems susidoroti grasinęs vilnietis sulaukė skaudaus atsako. Jis buvo sužalotas peiliu. Vienas „Vilniaus brigados“ vadeivų 57 metų Jurijus Kriukovas, pravarde Kriukas, gydomas ligoninėje. Į jo gyvybę pasikėsinta mažiausiai ketvirtą kartą. Nusikaltėlių pasaulyje išgarsėjęs ir Lietuvos kultūrizmo čempionu porą kartų tapęs J.Kriukovas antradienį buvo užpultas Vilniuje, Naujininkuose esančioje Rudaminos gatvėje.


2014-10-18 14:35

Žirmūnų gyventojai pašiurpę: vėl liepsnoja butų durys

9|10

Praėjusią naktį sostinės ugniagesiai skubėjo į Minties gatvės 38-tuoju numeriu pažymėtą daugiabutį, kur piktavaliai padegė du kilimėlius prie butų durų. Laimei, niekas nenukentėjo, bet apdegė butų durų apdailos, aprūko laiptinė.


2014-10-18 12:53

Vagys sodyboje ardė katerį

Zarasų rajone, Salako miestelyje įsikūriusios kaimo turizmo sodybos šeimininkas pastebėjo, kad nuo bendrovei priklausančio katerio „Trackersuperguide V-16“ pavogtas variklis, du pakabinamo valties elektrinio variklio akumuliatoriai, akumuliatoriaus pakrovėjas bei nepataisomai sugadintas variklio valdymo mechanizmas.


2014-10-18 12:26

Kaimiečius apvogė apsišaukėlai elektrikai

4

Širvintų rajono gyventoja nukentėjo nuo svečių, apsimetusių "Lesto" darbuotojais. Penktadienį į Kantrimiškių kaimo gyventojų kiemą atvažiavo baltos spalvos automobilis, kuriame buvo vyras ir moteris. Moteris užėjusi į namus, prisistatė įmonės "Lesto" darbuotoja ir paaiškino, kad gyventojai yra permokėję 50 litų už elektros energiją.


2014-10-18 12:01

Kaunietį sumušė ir apiplėšė daugiabučio laiptinėje

Kauno policijos pareigūnai į areštinę uždarė 18 metų jaunuolį, kuris įtariamas penktadienį apiplėšęs ir sužalojęs 22 metų kaunietį.


2014-10-18 09:56

Neryje rasto automobilio savininkė buvo nužudyta?

45|3

„Esu įsitikinusi, kad dėl mano dukters Ilonos mirties kaltas jos draugas“, – teigė prieš dešimt metų dingusios Ilonos Valiukevič motina. 74 metų vilnietė patyrė šoką, kai spalio 10-ąją Vilniuje, Neries dugne, buvo rastas automobilis „VW Jetta“, o jame – žmogaus kaulai. Tas automobilis priklausė jos dukrai Ilonai.


2014-10-18 08:22

Melagingai apie miną „Akropolyje“ pranešęs kalinys išaiškintas

71|27| 

Apie 19 val. 30 min. Kauno policija gavo anoniminį pranešimą, kad užminuotas Kauno prekybos centras „Akropolis“. Skubiai evakuoti pirkėjai. Į įvykio vietą atvyko keli ugniagesių ekipažai, greitosios medicinos pagalbos automobiliai. Paskambinęs anonimas pasakė, kad sprogmuo padėtas tarp 3 ir 4 prekybos centro aukšto ir „Akropolis“ esą sprogs po pusantros valandos. Po pranešimo pradėta operacija „Skydas“. Po kelias valandas trukusios operacijos nustatyta, kad pranešimas buvo melagingas, rastas ir pranešėjas.


Populiariausi per 24 val.