Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kaunas neatsikrato vogtų dviračių sostinės vardo

Kaunas neatsikrato vogtų dviračių sostinės vardo

Psl. << Ankstesnis 1 2 3

„Kita vertus, lietuviai, ypač gyvenantys Jungtinėse Amerikos Valstijose, yra puikiai įvaldę sukčiavimo perkant internetu ir naudojant svetimų mokėjimo kortelių duomenis būdus. Todėl išties daug į Lietuvą patenkančių naujų dviračių pirkti būtent taip. Tačiau to įrodyti beveik neįmanoma, jie atkeliauja su įsigijimo dokumentais“, - sakė verslininkas.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2015-03-27 19:03

Neblaivi moteris Kaune skriejo prieš eismą ir sukėlė avariją

3|8| 

Penktadienio pavakarę, kaip įtariama būdama neblaivi „VW Golf“ vairuotoja (g.1987 m.) lėkė nuo Stoties pusės ir Tunelio gatvėje perkirtusi skiriamąją juostą išvažiavo į priešingą kelio pusę. Čia ji susidūrė su „Renault Scenic“ automobiliu. Ties Dainų slėniu buvo susidariusi transporto spūstis. Galimai apsvaigusiai vairuotojai sulaužyta ranka. Automobilyje aptikta skardinė alaus tara. Ar vairuotoja buvo neblaivi, paaiškės atlikus kraujo tyrimą. „Renault“ vairuotojas eismo įvykio metu nenukentėjo.


2015-03-27 18:25

Į Šiaulius BMW atvairavę kaimiečiai išžagino nepilnametę

77|7

Naktį nepilnametę jėga žaginę kaimiečiai teisme narsos nebedemonstravo. Nuosprendžio išklausyti atėję 24 metų Deividas Jaseckis ir 19 metų Evaldas Vaškevičius gūžėsi nuo fotografų, dangstėsi veidą. Nė vienas teisiamasis kaltės nepripažino – jie sutartinai tikino, kad nepilnametė mergina lytiškai santykiavo savo noru. Bet teismas šią versiją atmetė kaip gynybinę. Anksčiau tris kartus jau teistam Pakruojo rajono gyventojui D.Jaseckiui teismas už išžaginimą, seksualinį prievartavimą ir nesunkų sveikatos sutrikdymą skyrė 4 metų įkalinimo bausmę.


2015-03-27 16:10

Kauno policija surengė reidą, nubausti nelegalūs lenktynininkai

1|7

Atsižvelgdami į dažnėjančius gyventojų pranešimus apie neteisėtai organizuojamas lenktynes Kauno mieste bei jaunimą, vartojantį alkoholinius gėrimus jų metu, siekiant užtikrinti saugų eismą, viešąją tvarką, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kelių policijos valdybos pareigūnai ketvirtadienio vakare surengė reidą Taikos pr. ir Elektrėnų g., kuriose kauniečiai vakarais viliasi pasijusti filmo „Greiti ir įsiutę“ herojais.


2015-03-27 15:47

Motinai – pedofilės etiketė

90

Kauno apygardos teismas atvertė itin retą bylą – 24-erių moteris kaltinama lytiškai išnaudojusi savo 6 metų sūnų. Jauna motina tikino, kad kaltinimai, kuriuos jai metė buvęs vyras, yra absurdiški. Kaltinamąjį aktą teismo posėdyje perskaičiusi prokurorė Danutė Rutkauskaitė teigė, kad provincijoje gyvenanti moteris tenkino savo aistrą liesdama berniuko intymias vietas.


2015-03-27 15:38

Kauno medikai toliau pliekiasi dėl nuskelto danties

8

Dviejų žinomų laikinosios sostinės chirurgų karo aplinkybes narplios medicinos ekspertai. Kauno apylinkės teismas baudžiamojoje byloje dėl 39 metų plastikos chirurgo Vaidoto Žvinio sumušimo, paskutinio posėdžio metu paskyrė ekspertizę. Ekspertizės pareikalavo 45 metų chirurgas Edmundas Žurauskas, kurį V.Žvinys apkaltino sveikatos sutrikdymu.


2015-03-27 15:24

Kelmėje likviduota pogrindinė kanapių auginimo laboratorija

3|2

Kriminalistai sučiupo pogrindiniu kanapių auginimo verslu užsiėmusius tris Kelmės gyventojus. Į areštinę uždaryti trys 19-os, 27-erių ir 29-erių metų kelmiškiai.


2015-03-27 14:10

Tarp dėžių su mūro vinimis – ir kontrabandiniai rūkalai

7

Ketvirtadienį Kauno teritorinės muitinės pareigūnai Kybartų kelio poste išaiškino atvejį, kai Rusijos pilietis iš Kaliningrado srities neteisėtai bandė į Lietuvą įvežti daugiau kaip 30 tūkst. pakelių kontrabandinių tabako gaminių. Pilietis S.K. į Kybartų kelio postą vilkiku „Volvo“ atvyko kiek po pietų, apie 13 val. Vyriškis muitiniam įforminimui pateikė dokumentus, kuriuose deklaravo gabenantis jungiamąsias detales – mūro vinis. Tačiau muitinės pareigūnai, įvertinę galimą riziką ir įtardami, kad šia transporto priemone gali būti gabenamos nedeklaruotos prekės, nusprendė detaliau patikrinti gabenamą krovinį.


2015-03-27 11:38

Šiauliuose suimtas per Užgavėnes senolį apiplėšęs jaunuolis

1

Ketvirtadienį Šiaulių apylinkės teismas dviem mėnesiams leido suimti 24 metų Šiaulių rajono gyventoją G.L.


2015-03-27 11:24

Žudikas atsibudo šalia lavono

9

Sugyventinės nužudymu kaltinamas 39 metų šilališkis nepamena, kas nutiko tragišką dieną. Moteris mirė nuo vienintelio dūrio peiliu į širdį. Atmintis šiam vyriškiui sutrinka ne pirmą kartą, kai reikia atkurti nemalonius įvykius. Prokurorai teigia, kad pernai rugpjūčio 9 dieną Šilalės rajono Radviečio kaime girtas Zigmas Petrošius peiliu dūrė į krūtinę devyneriais metais vyresnei sugyventinei. Moteris mirė iškart.


2015-03-27 10:50

Patalynės dėžėse – kontrabandinės cigaretės

1|3

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato Viešosios policijos pareigūnai, vykdydami nelegalios akcizais apmokestinamų prekių apyvartos kontrolės priemones, tikrindami turimą informaciją, kovo 25 dieną Kaišiadoryse rado tarp patalynės paslėptą kontrabandą.


Populiariausi per 24 val.