Kaune sulaikyti profesionalūs degalų vagys ir specialus automobilis

Kaune sulaikyti profesionalūs degalų vagys ir specialus automobilis


2013-05-16 22:30, atnaujinta 2013-05-17 13:01

Daugelis mano, kad naktimis degalus iš automobilių bakų miestuose išsiurbia kanistrais ir žarnomis apsiginklavę jaunuoliai. Kauno policijos pareigūnai skelbia sulaikę profesionalius kuro vagis ir specialiai šioms vagystėms pritaikytą automobilį.

1/4

Tokių vagišių iš Kauno jau sučiumpa ir britų pareigūnai. thesun.co.uk

Kaune sulaikyti profesionalūs degalų vagys ir specialus automobilis

1 / 4

Tokių vagišių iš Kauno jau sučiumpa ir britų pareigūnai. thesun.co.uk

Pavogti degalai buvo laikomi bagažinėje sumontuotame dujų balione. Iš kitų automobilių degalus vagys siurbė elektriniu siurbliu. Kauno AVPK

Pavogti degalai buvo laikomi bagažinėje sumontuotame dujų balione. Iš kitų automobilių degalus vagys siurbė elektriniu siurbliu. Kauno AVPK

Pavogti degalai buvo laikomi bagažinėje sumontuotame dujų balione. Iš kitų automobilių degalus vagys siurbė elektriniu siurbliu. Kauno AVPK

(4 nuotraukos) Kauno AVPK, thesun.co.uk

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2015-07-02 23:07

Nepilnamečiai nusikaltėliai: bausti ar supratingai atleisti?

25

Vagystės iš parduotuvių, vandalizmas, chuliganizmas, žiaurus elgesys su gyvūnais – tai tik keli pavyzdžiai iš ilgo nepilnamečių nusikaltimo sąrašo. Niekam ne paslaptis, kad ne visi nepilnamečių padaryti nusikaltimai pasiekia mokytojų, tėvų ar pareigūnų ausis. Bausti ar leisti pasitaisyti? – toks klausimas iškyla, kai paaiškėjus nusikaltimo faktui už jį turintis atsakyti jaunuolis yra dar nepilnametis.


2015-07-02 22:33

Jauni, akiplėšiški ir žiaurūs

7

Nepilnamečio klaipėdiečio Deivido S. suburta plėšikų gauja, siaubusi kredito unijas, rezgė dar žiauresnių nusikaltimų scenarijus. Tačiau jų įgyvendinti nespėjo – sėdo į teisiamųjų suolą.


2015-07-02 18:37

Nusibodo saugoti eršketus – sumanė pasivogti

3

Prie tvenkinių Skabeikių kaime (Alytaus r.) po vidurnakčio bendradarbiai sulaikė bendrovės „Daugų žuvis“ darbininką, su talkininkais vieliniais tinklais sugavusį 160 kilogramų eršketų, kainuojančių po 6 eurus. Bendras nuostolis – 967 eurai.


2015-07-02 15:36

Narkotikų platintojas pagautas pataisos namuose

1

Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros prokurorai kartu su Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnais baigė ikiteisminį tyrimą bei perdavė Kauno apygardos teismui baudžiamąją bylą, kurioje Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje kalintis nuteistasis kaltinamas neteisėtu disponavimu labai dideliu psichotropinių medžiagų kiekiu.


2015-07-02 15:06

Girtas šiaulietis savo pusantrų metų sūnų tėškė į sieną

55|7| 

Trečiadienį Šiauliuose, viename landyne paverstame Ragainės gatvės namo bute vykusios išgertuvės vos tragiškai nesibaigė čia su tėvu buvusiam pusantrų metų berniukui. Apie vidurdienį nuo alkoholio stipriai apsvaigęs 32 metų Andrius B. stvėrė nieko blogo jam nepadariusį sūnų ir pakėlęs jį trenkė į sieną. Galvą ir ranką susižalojęs vaikas ėmė klykti.


2015-07-02 14:39

Savo geradarę išprievartavęs ir nužudęs vaikinas kalės 16 metų

12

Ketvirtadienį nuosprendį išgirdo 25 metų Arūnas Baltrušaitis, Kauno rajone išprievartavęs ir nužudęs jį priglaudusią 55 metų ūkininkę. Kauno apygardos teisėjų kolegija pripažino vaikiną kaltu ir dėl neteisėto informacijos apie privatų žmogaus gyvenimą rinkimo – išaiškėjo, kad prieš žmogžudystę A.Baltrušaitis slapta mobiliuoju telefonu filmavo ir fotografavo savo auką, toje pačioje valdoje gyvenančius jos šeimos narius. Vaikinas buvo įsilaužęs į šių žmonių kompiuterius ir pavogė jų asmeninių nuotraukų.


2015-07-02 13:46

Teismas atnaujino verslininko T. Karoso bylą

Vieno didžiausių Lietuvoje restoranų ir kavinių tinklų „Čili“ įkūrėjo Tado Karoso ir jo verslo partnerio Sauliaus Svitojaus byla dėl bankroto administratoriaus papirkimo bus nagrinėjama iš naujo.


2015-07-02 12:10

Prabangiai Rusijos kalėjime gyvenančio R. Zamolskio kėslai žlugo

42|2|

Mūsų šalies Migracijos departamentas atsisakė nagrinėti Rusijoje sulaikyto ir teismo laukiančio samdomo žudiko Romo Zamolskio prašymą panaikinti jam Lietuvos pilietybę. Rusijos Jekaterinburgo miesto kalėjime laikomam R.Zamolskiui nėra vilties atsisakyti Lietuvos pilietybės ir taip išvengti teismo mūsų šalyje, kurioje jis įtariamas dėl daugybės nusikaltimų.


2015-07-02 11:17

Žudikas nesuprato, kodėl jį nuteisė

9|3

„Nieko nesupratau, prikurta kažkokių nesąmonių“, – Kauno apygardos teismo nuosprendį komentavo 38 metų marijampolietis Žydrius Kryžauskas sužinojęs, kad už grotų teks praleisti 14 metų. Jis nuteistas už sugyventinės nužudymą.


2015-07-02 10:53

14-metis įtariamas pavogęs Biržų rajono gyventojo automobilį

3

Trečiadienį Biržų rajone buvo pavogtas namo kieme stovėjęs automobilis, nusikaltimu įtariamas keturiolikmetis.


Populiariausi per 24 val.