Kaune sulaikyti profesionalūs degalų vagys ir specialus automobilis

Kaune sulaikyti profesionalūs degalų vagys ir specialus automobilis

2013-05-16 22:30, atnaujinta 2013-05-17 13:01

Daugelis mano, kad naktimis degalus iš automobilių bakų miestuose išsiurbia kanistrais ir žarnomis apsiginklavę jaunuoliai. Kauno policijos pareigūnai skelbia sulaikę profesionalius kuro vagis ir specialiai šioms vagystėms pritaikytą automobilį.

1/4

Tokių vagišių iš Kauno jau sučiumpa ir britų pareigūnai. thesun.co.uk

Kaune sulaikyti profesionalūs degalų vagys ir specialus automobilis

1 / 4

Tokių vagišių iš Kauno jau sučiumpa ir britų pareigūnai. thesun.co.uk

Pavogti degalai buvo laikomi bagažinėje sumontuotame dujų balione. Iš kitų automobilių degalus vagys siurbė elektriniu siurbliu. Kauno AVPK

Pavogti degalai buvo laikomi bagažinėje sumontuotame dujų balione. Iš kitų automobilių degalus vagys siurbė elektriniu siurbliu. Kauno AVPK

Pavogti degalai buvo laikomi bagažinėje sumontuotame dujų balione. Iš kitų automobilių degalus vagys siurbė elektriniu siurbliu. Kauno AVPK

(4 nuotraukos) Kauno AVPK, thesun.co.uk

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2015-05-05 19:39

Pulkininkas teisme atsikratė baimės tapti pensininku

5|4

Kyšininkavimo istorijos įklampintas Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (ŠAPGV) viršininkas 52 metų Jonas Misiūnas tapo bedarbiu. Pulkininko atleidimas šį pirmadienį sutapo su ugniagesių minima profesine švente – šv. Florijono diena. Šį sutapimą galima laikyti simboliniu, mat nepriekaištingu laikytas ŠAPGV viršininkas irgi suklupo lygiai prieš metus – per tą pačią ugniagesių šventę. Įtarimų dėl galimo girtumo darbe nusikratyti bandęs J.Misiūnas tikėjosi viską išspręsti kyšiu, bet įklimpo dar labiau ir atsidūrė teisiamųjų suole. Pareigūnas kaltę pripažino ir sakė, kad taip elgėsi, nes bijojo tapti pensininku.


2015-05-05 18:27

Sienų tepliotojų porelę įklampino beribis įžūlumas

25

Kaune sulaikyti vandalai, įtariami daugybės sienų išterliojimu. Jie paišė fasadus, esančius miesto centre ir senamiestyje, sudarkė prestižinių vietų vaizdus. Neskoningų grafiti mėgėjai dažais prikeverzojo dešimtis užrašų „death“ (angl. „mirtis) ant Laisvės alėjos, J.Gruodžio, Vilniaus, S.Daukanto ir kitų gatvių fasadų.


2015-05-05 17:03

Druskininkuose sučiupti nepilnamečiai plėšikai

2

Sekmadienį apie 16 valandą 10 minučių Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Druskininkų policijos komisariate gautas pranešimas, kad Druskininkuose esančiame parke, ties Veisiejų ir Kurorto gatvių sankryža, užpulta moteris.


2015-05-05 16:06

Skendusios mergaitės byla: „Vichy“ parko darbuotoja išteisinta

1| 

Antradienį Vilniaus miesto apylinkės teisme paskelbtas nuosprendis Svetlanai Ruseckienei (gimusi 1962 m.), kuri buvo kaltinama netinkamu savo tarnybinių pareigų atlikimu ir žmogaus sveikatos sutrikdymu dėl neatsargumo, pažeidžiant specialaus elgesio saugumo taisykles. Moteris išteisinta.


2015-05-05 14:42

Tauragiškis lengvatikius mulkino sėdėdamas už grotų

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų išaiškintas sukčiavimu įtariamas tauragiškis turės sėsti į teisiamųjų suolą.


2015-05-05 13:35

Pasieniečiams įkliuvo įtartinas „Porsche Panamera“

Medininkų punkte VSAT pareigūnai sulaikė baltarusio vairuotą prabangų „Porsche“ automobilį. Pirminiais duomenimis, suklastoti šios transporto priemonės identifikaciniai numeriai.


2015-05-05 13:32

Kontrabandininkai pasienyje paklojo 6 metrų ilgio lentą

6

Varėnos rajone pasieniečiai aptiko 23 tūkst. baltarusiškų cigarečių pakelių. Kontrabandininkai bandė išlikti nepastebėti, todėl savo kroviniui pernešti per kontrolinę pėdsakų juostą paklojo 6 metrų ilgio lentą.


2015-05-05 12:31

Muitininkai greitai atskleidė mikroautobuso grindų paslaptį

1|11

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Raigardo kelio poste sulaikytas Baltarusijos piliečio vairuojamas mikroautobusas, kurio grindyse muitininkai aptiko kontrabandinių cigarečių slėptuvę. Iš viso sulaikyta daugiau nei 17 tūkst. eurų vertės rūkalų, dėl kontrabandos Muitinės kriminalinėje tarnyboje (MKT) pradėtas ikiteisminis tyrimas.


2015-05-05 10:36

Nužudęs moterį vyras pasikorė greta

25

Kraupi tragedija pirmadienį įvyko Telšių rajone. Nužudęs moterį, vyras pasikorė greta. Kaip pranešė Policijos departamentas, pirmadienį apie 11 val. 20 min. Telšių r., Eidžiotų kaime, namuose, rastas pasikorusio 47-erių metų vyro kūnas, o šalia – 44-erių metų moters kūnas su durtine žaizda kakle.


2015-05-05 09:52

Bendraklasis gatvėje į 11-metę paleido šratų seriją

4

Kaune pirmadienio vakarą įvykdytas itin įžūlus išpuolis. Žiaurią pramogą sumanęs chuliganas nukreipė šautuvą į vienuolikmetę ir paleido jai į nugarą šratų seriją. Mažametė buvo užpulta apie 21 valandą netoli nuo savo namų esančioje Verkių gatvėje, prie „Žiburio“ pagrindinės mokyklos. Stadione buvęs vaikas ėmė klykti iš skausmo ir baimės.


Populiariausi per 24 val.