Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kaune sulaikyti profesionalūs degalų vagys ir specialus automobilis

Kaune sulaikyti profesionalūs degalų vagys ir specialus automobilis (69)

2013-05-16 22:30, atnaujinta 2013-05-17 13:01

Daugelis mano, kad naktimis degalus iš automobilių bakų miestuose išsiurbia kanistrais ir žarnomis apsiginklavę jaunuoliai. Kauno policijos pareigūnai skelbia sulaikę profesionalius kuro vagis ir specialiai šioms vagystėms pritaikytą automobilį.

1/4

Tokių vagišių iš Kauno jau sučiumpa ir britų pareigūnai. thesun.co.uk

Kaune sulaikyti profesionalūs degalų vagys ir specialus automobilis

1 / 4

Tokių vagišių iš Kauno jau sučiumpa ir britų pareigūnai. thesun.co.uk

Pavogti degalai buvo laikomi bagažinėje sumontuotame dujų balione. Iš kitų automobilių degalus vagys siurbė elektriniu siurbliu. Kauno AVPK

Pavogti degalai buvo laikomi bagažinėje sumontuotame dujų balione. Iš kitų automobilių degalus vagys siurbė elektriniu siurbliu. Kauno AVPK

Pavogti degalai buvo laikomi bagažinėje sumontuotame dujų balione. Iš kitų automobilių degalus vagys siurbė elektriniu siurbliu. Kauno AVPK

(4 nuotraukos) Kauno AVPK, thesun.co.uk

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (69)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2014-04-24 21:38

Įtarimai dėl kyšio prislėgė dar du Kauno policininkus

27

Kaune policijos Imuniteto skyrius tęsia valymą – sulaikyti dar du kyšio paėmimu iš vairuotojo įtariami policijos patruliai. Lrytas.lt žiniomis, tai didelės operacijos tąsa. Nuo vasario mėnesio slapta stebėję Kauno patrulių veiklą, Imuniteto skyriaus pareigūnai surinko nemažai įkalčių. Kovo pabaigoje su korupcija kovojančio policijos padalinio pareigūnai įtariant kyšio paėmimu sulaikė du puikiai charakterizuotus Kauno patrulius.


2014-04-24 20:21

Policininkas įkaušusį paauglį auklėjo daužydamas ir smaugdamas

88|

Visagine sužvėrėjęs policininkas daužė ir smaugė penkiolikmetį tol, kol jis vos neužduso. Taip, anot nepilnamečio tėvų, neuniformuotas ir neblaivus pareigūnas mėgino sulaikyti netoli muštynių vietos einantį paauglį, praneša „Lietuvos ryto“ televizija.


2014-04-24 17:40

Už trijų mergaičių tvirkinimą – pusketvirtų metų nelaisvės

17|3

Nuosprendis už trijų mažamečių mergaičių tvirkinimą Šiaulių rajono gyventojui Gedui Tervydžiui sutapo su jo 47-uoju gimtadieniu. Ketvirtadienį Šiaulių apylinkės teismas savo gimtadienį minintį G.Tervydį pripažino kaltu dėl mažamečių asmenų tvirkinimo ir skyrė jam trejų su puse metų laisvės atėmimo bausmę.


2014-04-24 15:41

Pavogtas traktorius už 670 tūkst. litų

4

Ukmergės rajono policijos pareigūnai ieško Varnėnų kaime pavogto traktoriaus ir padargo už 670 tūkst. litų.


2014-04-24 15:30

Įžūlių panevėžiečių nusikaltimų virtinę nutraukė pareigūnai

6

Trečiadienio vakarą Pasvalio rajone policijos pareigūnai sulaikė 23 metų panevėžietį T.P., 21 metų panevėžietę S.L. ir 16-metę Panevėžio rajono gyventoją. Įtariama, kad ši trijulė, automobiliu „Renault Laguna“ važinėdama po Panevėžio apskritį, apiplėšė kelias kaimo parduotuves, o degalinėse nesumokėjo už įsipiltus degalus.


2014-04-24 15:26

Įtariamasis dembaviškės nužudymu nuosprendį išklausė su šypsena

42|2

Panevėžio miesto apylinkės teismas paskelbė nuosprendį 33 metų panevėžiečiui Juliui Jakubaičiui. Žinią, kad už vagystę iš alaus baro ir smurtą prieš žmoną jam skirti 3 metai nelaisvės, teisiamasis išklausė šypsodamasis – jam dar gresia įkalinimas iki gyvos galvos. Greičiausiai dar šiemet teismas pradės nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje J.Jakubaitis kartu su 22 metų Deividu Antanaičiu kaltinami pagrobę, išprievartavę ir gyvą sudeginę 17-metę Dembavos gyventoją.


2014-04-24 14:55

„Vilniaus energijos“ vadovas prabilo apie žiaurią kampaniją

2

Į Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos akiratį, be kitų, patekęs „Vilniaus energijos“ valdybos pirmininkas Jeanas Pierre'as Henri Sacreste'as yra pasipiktinęs, kad prieš dešimtmetį vykę teisėti procesai vėl pradėti viešinti ir nemato priežasties ar pagrindo nei tokiems tyrimams, nei jų atpasakojimams spaudoje.


2014-04-24 14:36

Panevėžyje tiriamas moksleivių reketo atvejis

2

Panevėžyje tiriamas reketo mokykloje atvejis.


2014-04-24 14:18

Kaune sukčiai melžė draudimo bendroves

14

Kaune išaiškinta iki šiol negirdėta sukčiavimo forma. Keli sukčiai tapo draudimo bendrovių partneriais, iš jų sugebėjo apgaule pasisavinti beveik 700 tūkst. litų. Sukčiai veikė apdairiai, potencialius klientus viliodavo tariama akcija, skelbė, jog sudarius gyvybės draudimo sutartį kurį nereikės mokėti įmokų. Kelis mėnesius už klientus mokėję pinigus sukčiai gaudavo komisinius, kurių dydis priklausė nuo sumos, kuriai būdavo pasirašomos draudimo sutartys.


2014-04-24 12:51

Sąvadautoja prašo ramybės ir švelnesnės bausmės

20|2

Už prostitucijos organizavimą nuteista, bet laisvės atėmimo bausmės išvengusi 34 metų Marta Kulikauskaitė jaučiasi nubausta per griežtai. Ji kreipėsi į Apeliacinį teismą ir prašė sušvelninti vasario mėnesį Vilniaus apygardos teismo (VAT) skirtą bausmę.