Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Klaipėdos vagys nugvelbė kabelių už 6 mln. litų

Klaipėdos vagys nugvelbė kabelių už 6 mln. litų

2012-10-31 08:24

Vagys Klaipėdoje buvo nusitaikę į svarbų energetikos objektą – prie Tarptautinės jūrų perkėlos nutiestą naują aukštosios įtampos elektros liniją. Jų padaryti nuostoliai gali siekti 6 mln. litų.

1/1

Kastuvais ir laužtuvais apsiginklavusi vagišių gauja Klaipėdoje pagrobė po žeme užkastą elektros kabelį. V. Gedvilas

Klaipėdos vagys nugvelbė kabelių už 6 mln. litų

1 / 1

Kastuvais ir laužtuvais apsiginklavusi vagišių gauja Klaipėdoje pagrobė po žeme užkastą elektros kabelį. V. Gedvilas

(1 nuotraukos) V. Gedvilas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2015-03-06 21:54

Pastate prie Kauno „Akropolio“ – vyro lavonas

1

Penktadienio vakarą Kauno policija gavo pranešimą apie rastą negyvo vyro kūną. Nuvykę į įvykio vietą Karaliaus Mindaugo prospekte, nebaigtame statyti, apleistame „Respublikos“ viešbutyje, pareigūnai pamatė pusiau uždengtą lavoną. Įtariant, kad vyras galėjo būti nužudytas, iš karto buvo iškviesti kriminalistai ir ekspertai.


2015-03-06 21:29

Jauni vagišiai Alytaus rajone įkliuvo su grobiu

Tris Genių kaimo (Alytaus r.) gyventojus 18-metį, 16-metį ir 15-metį policijos pareigūnai sulaikė prie negyvenamo pastato pjaustančius metalines sijas, kurių pasigedo 33 metų vyras iš gretimo kaimo.


2015-03-06 17:48

Cigarečių krovinį kontrabandininkai sukrovė į pavėsinę

2

Šalčininkų rajone valstybės sienos su Baltarusija pažeidimo vietą aptikę pasieniečiai netrukus sulaikė ir du vyrus, įtariamus kontrabanda. Į VSAT pareigūnų rankas pateko 3 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių, kurios buvo sukrautos į pavėsinę.


2015-03-06 17:18

Senukus skriaudę sukčiai sėdo į teisiamųjų suolą

8|3

Aštuonias garbaus amžiaus moteris apmulkinę ir per 21 tūkstantį eurų susižėrę telefoniniais sukčiai penktadienį stojo prieš Šiaulių apylinkės teismą. Į teisiamųjų suolą sėdo Kybartų pataisos namuose šiuo metu kalintis, jau dešimt kartų už vagystes ir kitus nusikaltimus teistas Pasvalio rajono gyventojas 29 metų Tadas Kubeckas, jo bendrininkas šiaulietis 19 metų Vytautas Garipovas ir pinigus iš apmulkintų moterų rinkęs 17 metų D.L. Dar trys nusikaltėlių pagalbininkai nuo baudžiamosios atsakomybės buvo atleisti, nes nusikalsdami dar neturėjo 16 metų.


2015-03-06 14:44

Sučiuptos papuošalų už 24 tūkstančius eurų pavogusios čigonės

44|13

Prieš kelias savaites Šiauliuose juvelyrinės parduotuvės pardavėjas apkvailinti sugebėjusios ir papuošalų už 24 tūkstančius eurų pavogusios čigonės grobiu džiaugėsi neilgai. Abi įtariamosios trečiadienį buvo sučiuptos Vilniuje ir perduotos papuošalų vagystę tiriantiems pareigūnams. Ikiteisminį tyrimą atliekantys pareigūnai penktadienį nusprendė kreiptis į Šiaulių apylinkės teismą dėl įtariamųjų suėmimo.


2015-03-06 13:54

Advokatas apstulbo – jį apvogė dėkinga klientė

80|2

Klaipėdietis advokatas Marius Navickas pateko į neįprastą situaciją – klientė, kuriai jis padėjo atgauti areštuotą trijų kambarių butą ir kuri už tai buvo dėkinga, iš jo biuro pavogė mobilųjį telefoną. Vagilei už tai teismas jau skyrė baudą. Prieš kurį laiką viena Klaipėdos gyventoja užsuko į M.Navicko kontorą S.Nėries gatvėje. Klientė laukė, kol savo kabinete kitais reikalais užsiėmęs advokatas galės ją priimti.


2015-03-06 12:37

Fantazijos onkologę L.Plėšnienę atvedė į teisiamųjų suolą

252

Vilniaus miesto apylinkės teismą pasiekė baudžiamoji byla, kurioje žinoma onkologė Laima Plėšnienė kaltinama Andriaus Ūso, Violetos Naruševičienės, Laimutės Stankūnaitės bei V.Naruševičienės dukters šmeižimu.


2015-03-06 12:17

Per muštynes akį oponentui išdūręs jaunuolis išgirdo nuosprendį

8

Vilniaus apygardos teismas paskelbė nuosprendį septyniolikmečiui, tyčia peiliu sužalojusiam dvidešimtmečiui jaunuoliui dešinės akies obuolį. Nukentėjusysis dešiniąja akimi apako.


2015-03-06 12:13

Aršus pažeidėjas pasipriešino kelių policijos pareigūnams

2

Ketvirtadienį Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnams, vykdžiusiems specialiąją užduotį Vilniuje, teko susigrumti su aršiu vairuotoju.


2015-03-06 12:06

Žmonos nužudymu įtariamas gruzinas bausmės lauks už grotų

8|

Penktadienį į Klaipėdos apylinkės teismą atgabentas Gruzijos pilietis Guramas Lobjanidzė, įtariamas mirtinai subadęs savo žmoną Lietuvos pilietę Svetlaną Černyšovą ir mėginęs nusižudyti. Čia jam prašoma skirti griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą trim mėnesiams.


Populiariausi per 24 val.