Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Klaipėdos vagys nugvelbė kabelių už 6 mln. litų

Klaipėdos vagys nugvelbė kabelių už 6 mln. litų

2012-10-31 08:24

Vagys Klaipėdoje buvo nusitaikę į svarbų energetikos objektą – prie Tarptautinės jūrų perkėlos nutiestą naują aukštosios įtampos elektros liniją. Jų padaryti nuostoliai gali siekti 6 mln. litų.

1/1

Kastuvais ir laužtuvais apsiginklavusi vagišių gauja Klaipėdoje pagrobė po žeme užkastą elektros kabelį. V. Gedvilas

Klaipėdos vagys nugvelbė kabelių už 6 mln. litų

1 / 1

Kastuvais ir laužtuvais apsiginklavusi vagišių gauja Klaipėdoje pagrobė po žeme užkastą elektros kabelį. V. Gedvilas

(1 nuotraukos) V. Gedvilas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2014-10-23 08:46

„Auklėdamas“ kaimynų berniuką alytiškis vaikui sulaužė padikaulį

Kaimynų vaiko „auklėjimas“ alytiškiui baigėsi nemalonumais su policija. Vyriškis persistengė, vaikui lūžo kaulai.


2014-10-23 08:39

Trečiadienį konfliktai buvo sprendžiami peiliais

Panevėžio, Telšių, Kauno ir Šakių pareigūnai aiškinasi incidentus, per kuriuos peiliais buvo sužaloti mažiausiai keturi žmonės.


2014-10-23 08:29

Teisiamas mirtiną avariją Žaliosios girioje sukėlęs karys

Panevėžio apylinkės prokuratūra baigė pernai, Visų šventųjų dieną, Žaliosios girioje įvykusios kraupios avarijos ikiteisminį tyrimą ir perdavė bylą į teismą. Į teisiamųjų suolą ketvirtadienį sėdo 27 metų panevėžietis G.M.


2014-10-23 08:06

Aukos motina netiki, kad už grotų sės tikrasis žudikas

Už grotų beveik penkerius metus nuosprendžio laukusiam 34 metų klaipėdiečiui Edmundui Montvydui už medikės Ingos Žitkevičienės nužudymą ir kitus nusikaltimus skirta vienuolika metų nelaisvės. O 36 metų Virginijus Valius – išteisintas. Po Klaipėdos apygardos teismo teisėjos Violetos Miliuvienės perskaityto nuosprendžio žiauriai nužudytos medikės artimieji negalėjo atsitokėti. „Manau, kad mano dukterį nužudė V.Valius, o už grotų pasodintas jos netgi nepažinojęs E.Montvydas“, – stebėjosi I.Žitkevičienės motina.


2014-10-23 07:54

Lietuvės nužudymo Norvegijoje raktas - ir žinutėje „Facebook“?

55|5

Bergeno apygardos teismas Norvegijoje trečiadienį leido keturioms savaitėms suimti 32 metų emigrantą iš Lietuvos, kaltinamą aštuonerių metų Monikos S. nužudymu. Mergaitė su motina į Norvegiją irgi buvo atvykusi iš Lietuvos. 2011 metų pabaigoje ramioje Sundo komunoje įvykdyto kraupaus nusikaltimo tyrimas virto tikru skandalu Norvegijoje, kai paaiškėjo, kad policijos pareigūnai žmogžudystę tyrė aplaidžiai ir abejingai žiūrėjo į rimtus įkalčius. Tyrimas net buvo visiškai nutrauktas, nes pagrindiniam tyrėjui pasirodė, kad „nusikaltimo sudėties nėra“.


2014-10-23 06:13

Gariūnų skandale – ir reketo pėdsakai

2

Gariūnų prekeivius ėmę krėsti pareigūnai sužinojo, kad pigios kiniškos prekės keliavo ir į brangias parduotuves prekybos centruose. Tačiau teisiamųjų suole atsidūrė ne tik prekeiviai, bet ir jų seklys. Kelias parduotuves prekybos centruose turinčios motina ir duktė išsigando, kad didelė pareigūnų grupuotė gali sunaikinti jas ir jų šeimas. Batų parduotuvių tinklą turinčios verslininkės tikino tokių grasinimų išgirdusios prieš porą metų. Šią istoriją pradėjo aiškintis Vilniaus miesto apylinkės teismas.


2014-10-22 18:06

Teismas leido suimti Neringą Venckienę, jos laukia ekstradicija

533| 

Jau daugiau nei metus besislapstančios Neringos Venckienės paieškoje - naujas žingsnis. Kauno apylinkės teismas trečiadienį patenkino Kauno apylinkės prokuratūros pateiktą prašymą skirti įvairiomis nusikalstamomis veikomis įtariamai N. Venckienės kardomąją priemonę - suėmimą.


2014-10-22 17:27

Du verslininkai paleisti, R. Skaisgirys lieka areštinėje

32| 

Prokuroras Rolandas Stankevičius, kuruojantis su partijos „Tvarka ir Teisingumas“ susijusių asmenų bylą trečiadienį nusprendė skirti kardomąją priemonę, pasižadėjimą neišvykti, viešosios įmonės „Pradas media“ vadovui Justinui Garliauskui ir bendrovės „NT Service“ vadovui Peisachui Kačerginskiui. Prodiuserio Rolando Skaisgirio, buvusio Vidaus reikalų ministerijos viceministro Algimanto Juocevičiaus ir buvusio VRM patarėjo likimai spręsis rytoj. Jie lieka areštinėje.


2014-10-22 17:26

Verslininko Pranciškaus Jurgučio sveikatą alina bylų maratonas

8

Nusikalstama veikla įtariamo žinomo verslininko, buvusio statybų bendrovės „Klaipėdos hidrotechnika“ savininko ir vadovo Pranciškaus Jurgučio sveikatą tikrins medikai – Vilniaus apygardos teismo nutartimi jam skirta medicinos ekspertizė specializuotoje gydymo įstaigoje. Kaltinamojo apeliacinis skundas atmestas.


2014-10-22 15:29

Girtas vairuotojas Vilniaus pareigūnų nesugebėjo papirkti

2

Girtas vairuotojas nuo gresiančios nuobaudos bandė išsukti Vilniaus pareigūnams duodamas kyšį.


Populiariausi per 24 val.