Klaipėdos vagys nugvelbė kabelių už 6 mln. litų

Klaipėdos vagys nugvelbė kabelių už 6 mln. litų


2012-10-31 08:24

Vagys Klaipėdoje buvo nusitaikę į svarbų energetikos objektą – prie Tarptautinės jūrų perkėlos nutiestą naują aukštosios įtampos elektros liniją. Jų padaryti nuostoliai gali siekti 6 mln. litų.

1/1

Kastuvais ir laužtuvais apsiginklavusi vagišių gauja Klaipėdoje pagrobė po žeme užkastą elektros kabelį. V. Gedvilas

Klaipėdos vagys nugvelbė kabelių už 6 mln. litų

1 / 1

Kastuvais ir laužtuvais apsiginklavusi vagišių gauja Klaipėdoje pagrobė po žeme užkastą elektros kabelį. V. Gedvilas

(1 nuotraukos) V. Gedvilas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2015-05-29 14:54

18-metis „dėl asmeninių nuoskaudų“ apipylė Ž. Pinskuvienę dažais

23|2

Širvintose aštuoniolikmetis dažais apipylė kandidatės į Širvintų merus Živilės Pinskuvienės rinkimį plakatą. Sučiuptas jaunasis vandalas paaiškino, kad taip elgėsi „dėl asmeninių nuoskaudų“, pranešė policija. Tiesa, kokios konkrečiai tai nuoskaudos, neįvardijama.


2015-05-29 13:55

Žudynės Kaune: ieškoma ginkluotų ir labai pavojingų brolių

86|9|

Gausios Kauno kriminalistų pajėgos bando išsiaiškinti, kas iš tiesų praėjusio trečiadienio vakarą įvyko Aukštųjų Šančių rajone, Medvėgalio gatvėje, kai konflikto metu ties 29-uoju namu vienas jaunuolis buvo nušautas, o dar du – sužeisti. Kriminalistai jau nustatė du įtariamuosius. Tai anksčiau teisti Aukštųjų Šančių gyventojai 23 metų Rytis Gudynas ir 17 metų Deividas Ščesnavičius. Manoma, jog nusikaltimo padarymo metu abu jie buvo girti, o šaudyti galėjo nepilnametis. Šaltinių duomenimis – abu jie broliai, dėl pamėgto gyvenimo būdo neblogai žinomi policijos pareigūnams. Iki šiol jų surasti nepavyko, neatmetama galimybė, kad jie paspruko į užsienį.


2015-05-29 12:39

Baigta liudytojų apklausa šnipinėjusio buvusio kariškio byloje

Vilniaus apygardos teismas penktadienį apklausė dvi liudytojas šnipinėjimu Baltarusijai kaltinamo buvusio kariuomenės paramediko Andrejaus Ošurkovo byloje.


2015-05-29 11:25

Egidijui Dragūnui – bauda už pasipriešinimą policijai

3| 

Vilniaus miesto apylinkės teismas atlikėjui Egidijui Dragūnui penktadienį skyrė 86 eurų baudą už tai. kad jis pasipriešino policijai.


2015-05-29 11:21

Teismo pirmininkę korupcija apkaltinusi darbuotoja neteko darbo

6|2

Šiaulių apylinkės teismo teisėjo padėjėja Jurgita Daunienė už šiurkštų tarnybinį nusižengimą gegužės 29 d. atleista iš užimamų pareigų. Dėl J.Daunienės padarytų tarnybinių nusižengimų tyrimus atliko dvi Šiaulių apylinkės teisme sudarytos komisijos. J.Daunienė išgarsėjo po to, kai pareiškė, kad už priėmimą į darbą turėjo duoti kyšį Šiaulių apylinkės teismo pirmininkei Gemai Janušienei.


2015-05-29 11:08

Prieš skiepus kovojantis A. Lobovas Jonavoje apstumdė medikę

24

Jonavos pirminės sveikatos priežiūros centro medikai tvirtina, kad prieš skiepus kovojantis jonavietis Andrius Lobovas peržengė ribas. Jonavietis ketvirtadienį įsiveržė į procedūrų kabinetą, apstumdė švirkštą rankoje laikančią medikę ir sutrukdė paskiepyti vienos jonaviečių šeimos mergaitę.


2015-05-29 10:52

Lietuvis dviračiu iš Baltarusijos gabeno kvepalų klastotes

1|7

Ketvirtadienį Šalčininkų kelio poste sulaikyta 18 vnt. kvepalų pakuočių, kurios, įtariama, pagamintos pažeidžiant intelektinės nuosavybės teises. Kvepalus gabenęs lietuvis juos iš Baltarusijos atvežė dviračiu.


2015-05-29 10:08

Klaipėdietis vaidino dorą verslininką, bet jį paguldė „Aras“

8| 

Teisėsaugininkų įtarimai, kad 34 metų klaipėdietis Egidijus Maceikis verčiasi nusikalstama veikla, pasitvirtino – šiomis dienomis pateikti įtarimai dėl narkotikų, kurie labai dideliais kiekiais buvo vežami į Norvegiją. Verslininku save vadinančio E.Maceikio ir jo sėbrų veikla atskleista Norvegijos ir Lietuvos policijos pastangomis. Demaskuota didelė gauja, platinusi kokainą, psichotropines medžiagas, anabolinius steroidus.


2015-05-29 09:58

Kėdainiuose moteris peiliu sužeidė draugą

2

Ketvirtadienio vakarą Kėdainiuose per išgertuves peiliu sunkiai sužeistas 45 metų vyriškis. Įtariama, kad vyrui į krūtinę smogė neblaivi jo 36 metų draugė. Ginčas įsiplieskė judviejų namuose, esančiuose P.Lukšio gatvėje.


2015-05-29 09:49

Girtas vyras Telšių r. grasino sukapoti gabalais sugyventinę

2

Telšių policija pradėjo ikiteisminį tyrimą ir tiria girto vyro grasinimus gabalais sukapoti sugyventinę.


Populiariausi per 24 val.