Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Žmona naktį rašė, kaip nužudė savo sutuoktinį

Žmona naktį rašė, kaip nužudė savo sutuoktinį

2013-10-01 07:05, atnaujinta 2013-10-01 08:58

Kriminalistų sulaikyta kaunietė iš pradžių atkakliai neigė nužudžiusi vyrą, bet prispirta įrodymų viską išdėstė popieriaus lape, kurį rytą įteikė nusikaltimo aplinkybes tiriantiems policijos pareigūnams.

1/1

Kaunietė aiškino, jog tarp jų su sutuoktiniu vakare kilo konfliktas. Smarkiai susijaudinusi ji pačiupo peilį ir dūrė vyrui į krūtinę. J.Stacevičiaus asociatyvi nuotr.

Žmona naktį rašė, kaip nužudė savo sutuoktinį

1 / 1

Kaunietė aiškino, jog tarp jų su sutuoktiniu vakare kilo konfliktas. Smarkiai susijaudinusi ji pačiupo peilį ir dūrė vyrui į krūtinę. J.Stacevičiaus asociatyvi nuotr.

(1 nuotraukos) J.Stacevičiaus asociatyvi nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2015-01-29 16:02

Advokatas nusprendė daugiau nebeginti D.Kedžio bendrininko

21|2

Drąsiaus Kedžio bendrininkų Raimundo Ivanausko ir Eglės Barauskaitės byloje dar viena staigmena – advokatas Artūras Bauža atsisakė toliau ginti R.Ivanauską ir nutraukė su juo sutartį. „Taip, šioje byloje manęs daugiau nebus“, – portalui lrytas.lt sakė A.Bauža, tačiau kokios priežastys jį privertė atsisakyti beveik dvejus metus turėto kliento, nepaaiškino.


2015-01-29 15:43

Klaipėdoje dėl kyšio nuteista kolegijos dėstytoja

2

Klaipėdos apygardos teismas kalta dėl kyšininkavimo pripažino vienos iš Klaipėdos kolegijų dėstytoją L.R. ir skyrė jai 10 MGL (3 tūkst. 800 eurų) baudą.


2015-01-29 15:13

Alytuje sulaikyti buvęs mero patarėjas su tėvu

1

Alytaus apskrities policijos komisariato pareigūnai kolegų iš Telšių pavedimu trečiadienį sulaikė 36 metų Raimondą Jančiauską ir 59 metų jo tėvą Kęstutį Jančiauską, kaltinamus dar su trim bendrais dokumentų klastojimu, sukčiavimus stambiu mastu ir poveikiu liudytojams. Ketvirtadienį jie abu pervežti ir perduoti Telšių policijos pareigūnams.


2015-01-29 14:41

Vandalai išterliojo Seimo narės dukters namą

1132|8|

Klaipėdos priemiestyje, Tauralaukyje, atvykę policijos pareigūnai išvydo dar neregėtą vandalizmo aktą. Baltas mūrinis namas buvo aprašinėtas antirusiškais užrašais ir apipaišytas. Šiame name gyvena moteris, kurios motina yra Seimo narė Irina Rozova. Užrašą ant namo sienos pirmieji ketvirtadienio rytą pastebėjo kaimynai. Jie paskambino šeimininkams ir įspėjo apie išpuolį. Ant namo buvo išpurkštos raudonos žvaigždės, negrabiai ir netaisyklingai iškeverzota „Rusai eik namo“, „Laisve Lietuvai“, „Rusai NE“. Klaipėdiečiai dėl nusikaltimo kreipėsi į policiją.


2015-01-29 14:32

Lemtingasis rytas J. Radzevičiui išaušo lošimo namuose?

147|5|

Avarijoje, įtariama, girtas žmogų užmušęs televizijos laidų vedėjas Jonas Radzevičius nuoširdžiai atgailavo, todėl už grotų greičiausiai nepaklius. Tačiau teisme paklaustas, ką veikė naktį prieš avariją, jis atskleidė ne viską. 38 metų vilnietis prieš nelaimę greičiausiai buvo užsukęs ir į lošimo namus, šalia kurių ir stovėjo jo automobilis.


2015-01-29 14:05

Kilpas stačiusį brakonierių demaskavo miške paslėptos kameros

2|3| 

Prieš žvėris kilpomis gaudantį, jau du kartus už brakonieriavimą baustą 60 metų I.J. Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai pasitelkė naujausias technologijas. Miške paslėptų kamerų nufilmuotam ir tokiu būdu demaskuotam brakonieriui vėl teks patuštinti kišenę. Peržiūrėję slaptomis kameromis padarytus įrašus aplinkosaugininkai pamatė juose užfiksuotą vyrą, kuris Rėkyvos miške stato ir tikrina kilpas.


2015-01-29 12:10

Į A. Šedžiaus turtą pasikėsinusiems vagišiams – kalėjimo gultas

13|7

Prieš penkerius metus tuometiniam Seimo nariui Andriui Šedžiui baimės įvarę vagišiai ketvirtadienį Šiaulių apylinkės teisme išgirdo nuosprendį. Už pasikėsinimą apvogti A.Šedžiaus namą Šilutės rajono gyventojas 26 metų Raimondas Platkauskas nuteistas trejiems metams laisvės atėmimo. Subendrinus šią bausmę su anksčiau už kitą nusikaltimą paskirta bausme R.Platkauskui už grotų teks praleisti ketverius metus.


2015-01-29 11:05

Muitininkams įkliuvo pinigus ir cigaretes slėpę asmenys

2

Klaipėdos teritorinės muitinės pareigūnams per dvi pastarąsias sausio mėnesio savaites įkliuvo ne vienas pažeidėjas. Kai kuriems jų gresia itin rimti nemalonumai.


2015-01-29 10:44

Trys už grotų atsidūrę vyrai nusprendė reketuoti antstolį

3|3

Dėl įvairių nusikaltimų suimti ir į Šiaulių tardymo izoliatorių uždaryti trys vyrai prasiblaškyti nusprendė reketuodami antstolį. Ikiteisminį tyrimą dėl turto prievartavimo Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pradėjo gavę vieno antstolio pareiškimą. Pareiškėjas pasiskundė, kad sausio 26-ąją iš Šiaulių tardymo izoliatoriaus gavo grasinančio pobūdžio laišką. Laiške, kurį pasirašė trys vienoje kameroje laikomi suimtieji, buvo reikalaujama, kad antstolis kiekvienam iš jų į nurodytą sąskaitą pervestų po tūkstantį eurų.


2015-01-29 09:21

Pasieniečiai sulaikė 4 teisėsaugos ieškotus lietuvius ir rusus

Trečiadienį pasieniečiai sulaikė po du Lietuvos ir Rusijos piliečius, kurie buvo ieškomi teisėsaugos. Jie įkliuvo sausumos, geležinkelio ir oro uosto kontrolės punktuose.


Populiariausi per 24 val.