Žmona naktį rašė, kaip nužudė savo sutuoktinį

Žmona naktį rašė, kaip nužudė savo sutuoktinį


2013-10-01 07:05, atnaujinta 2013-10-01 08:58

Kriminalistų sulaikyta kaunietė iš pradžių atkakliai neigė nužudžiusi vyrą, bet prispirta įrodymų viską išdėstė popieriaus lape, kurį rytą įteikė nusikaltimo aplinkybes tiriantiems policijos pareigūnams.

1/1

Kaunietė aiškino, jog tarp jų su sutuoktiniu vakare kilo konfliktas. Smarkiai susijaudinusi ji pačiupo peilį ir dūrė vyrui į krūtinę. J.Stacevičiaus asociatyvi nuotr.

Žmona naktį rašė, kaip nužudė savo sutuoktinį

1 / 1

Kaunietė aiškino, jog tarp jų su sutuoktiniu vakare kilo konfliktas. Smarkiai susijaudinusi ji pačiupo peilį ir dūrė vyrui į krūtinę. J.Stacevičiaus asociatyvi nuotr.

(1 nuotraukos) J.Stacevičiaus asociatyvi nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2015-07-28 20:16

Linkuvos budelis prisipažino: sargą nužudė būdamas girtas

42|

Linkuvos budeliu pramintas Šarūnas Žemaitis nuo bausmės neišsisuks – atlikta psichiatrijos ekspertizė patvirtino, kad jaunas vyras pakaltinamas. Savo sugyventinę ir mažamečio vaiko motiną, kaip įtariama, nužudęs linkuviškis prisipažino ir dėl gimnazijos sargo nužudymo.


2015-07-28 20:07

Per gaudynes keleivį sužalojęs policininkas bausmės išvengė

4

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas pirmadienį atmetė buvusio Tauragės kelių policijos patrulio Ruslano Motko kasacinį skundą dėl netinkamo tarnybos pareigų atlikimo ir sunkaus sveikatos sutrikdymo.


2015-07-28 13:01

Už kalinių išnaudojimą Pravieniškių viršūnėles siunčia į teismą

8

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl turto iššvaistymo, piktnaudžiavimo ir apgaulingo buhalterinės apskaitos tvarkymo Pravieniškių valstybės įmonėje prie pataisos namų.


2015-07-28 12:20

Po dailininkės A. Každailytės nužudymo sėbrai kuria istorijas

135|3|

Į naują butą persikėlusi vilnietė dailininkė Agnė Každailytė įkurtuvių surengti nespėjo, nes buvo nužudyta narkomanų, kuriems patikėjo atlikti remonto darbus. Vienas jų prisipažino nusikaltęs. „Tai žiaurus likimas. Jei nebūtų keitusi buto, būtų buvusi iki šiol gyva“, – apie menininkės mirtį kalba ją pažinoję draugai ir pažįstami. Žmonės nesupranta, kodėl reikėjo žudyti 52 metų linksmą ir nuoširdžią moterį, kuri ne vienam yra ištiesusi pagalbos ranką.


2015-07-28 12:05

Kupiškietis įvykdė 21 vagystę Kauno rajone

2

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariato pareigūnai, bendradarbiaudami su Kupiškio rajono policijos komisariato pareigūnais, išaiškino vyriškį, padariusį 21 nusikalstamą veiką Kauno rajone. 2014 metų spalio mėnesį iš Kupiškio rajono policijos Kauno rajono policijos komisariato pareigūnai gavo informaciją, kad buvo sulaikytas 36 metų amžiaus vyriškis, kuris įtariamas vagystėmis Kupiškio rajone.


2015-07-28 11:30

Žasliuose – kraupi šeimos drama, 3 vaikų mama nužudė savo draugą

34

Liepos 25-ąją Žaslių miestelyje (Kaišiadorių r.) savo 29 metų sugyventinio Mariaus Š. nužudymu įtariama 26 metų Viktorija B. iš pradžių bandė vaidinti nekaltą – ji pati iškvietė medikus, kuriems tvirtino, kad draugas į namus esą sugrįžo prastos būklės, skundėsi, jog skauda širdį. Greitosios pagalbos brigada akivaizdžių smurto žymių nepastebėjo, nes vyriškiui buvo smogta peiliu pažastyje. Jauna moteris buvo nesuimta, kol skrodimo po dviejų dienų neatliko teismo medicinos ekspertai.


2015-07-28 11:12

Nelegaliam jaunuolių uždarbiui sutrukdė muitininkai

3

Antradienio naktį į Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnų rankas pakliuvo jaunų baltarusių kompanija, sugalvojusi prasimanyti „lengvų“ pinigų per Baltarusijos-Lietuvos sieną nelegaliai perveždama cigaretes.


2015-07-28 10:38

Pasieniečiai sulaikė kontrabandinių cigarečių krovinį

4

Mažeikių rajone Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė nuo jų sprukusį mikroautobusą, kuriuo gabentas kontrabandinių cigarečių krovinys. Gaudynių metu pasieniečiams teko panaudoti šaunamąjį ginklą.


2015-07-28 09:48

Josvainiškiai santykius aiškinosi „Molotovo kokteiliais“

Pirmadienį Kėdainių policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl tyčinio padegimo. Sekmadienio naktį Josvainių miestelyje (Kėdainių r.) daugiabutyje į balkoną buvo įmestas degantis plastikinis butelis – vadinamasis „Molotovo kokteilis“.


2015-07-28 09:34

Kaune buvo pagrobtas paauglys, vaikiną grasinta nužudyti

3

Į Kauno apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą pirmadienį kreipėsi moteris dėl savo sūnaus pagrobimo. Sekmadienio vakarą P.Lukšio gatvėje gyvenamojo namo kieme iš matymo pažįstami asmenys prievarta įsodino į automobilį „Volkswagen Golf“ jos keturiolikmetį sūnų, sumušė jį ir grasino nužudyti.


Populiariausi per 24 val.